O sucháncích na filmových festivalech

29. 07. 2012 | 12:33
Přečteno 2836 krát
Vzpomínáte, jak kdysi musel ministr školství, později bankéř či co Pilip vyměnit služební Kia Sportage, jež směl používat soukromě (doufáme, že tato neslušnost mezi tím ministerstva opustila) už po roce, jelikož mělo zničený interiér? S dětskou nevinností a samozřejmostí pravil, že vyměnit to auto bylo nezbytné, neboť jeho psi roztrhali packami sedadla. Ohlasy byly už tehdy různé, nikoho však nenapadlo napsat, že to auto, resp. opravu měl Pilip zaplatit. Vůz byl – o správnosti či nesprávnosti toho nepíšeme – propůjčen jemu, nikoliv rotvajlerům. Jeho spoluvěrci argumentovali tím, že Kia zase není tak drahé auto. Dávno, dávno již tomu…

A teď se psalo a zase přestalo psát, o tom suchánkovi, poslanci, jenž byl významným hostem karlovarského festivalu.

„Festival mi platil ubytování, bylo to v Grandhotelu Pupp," řekl k tomu už dříve suchánek. „My se s panem Bartoškou známe strašně dlouho. Tak mě pozval zřejmě proto, že jsme takoví dlouholetí kamarádi," dodal ještě na vysvětlenou.

Nás fascinuje tatáž pilipovská samozřejmost s jakou tento suchánek, asi znalec filmového umění a známý propagátor kultury, expert na fundraising, jinak by ho přece nezvali, vynikající hráč golfu v Dubaji (v písku se prima trénují odpaly na bunkrech), odpověděl, že je starý kamarád pana Bartošky a tím pádem ho tento vždycky zve. Ten suchánek spí v Puppu, počítat asi umíte, , papá na rautech, možná se i na nějaký film koukne, i když tomu nevěřím… V Puppu spí jenom sponzoři a určitý druh VIP hostů, suchánků, jinými slovy.

I můj kamarád, chorvatský režisér z poroty, žasl nad lukulskými hody, kdy ještě dlouho po půlnoci personál neustále doplňoval švédské stoly, nejlepší vína, jak se píše v pohádkách, tekla proudem a zdroj nevysychal… Že to nikde neviděl. A ten věru prošel desítkami festivalů po světě.

Při tom je teoreticky karlovarský festival proti jiným chudý. K jeho cti budiž řečeno, že promítá hodně filmů.
Když přijde na téma debužírování celebrit řeč, zástupci festivalu obvykle tvrdí, že bez těch VIP stanů, golfu a všech těch dárečků těm nejbohatším by do Varů nedostali opravdové hvězdy. To jsou samozřejmě odkloňovací řeči, chci-li použít ten kocourkovský termín.

Na jiných méně slavných festivalech hvězdám se stejně většinou musí za jejich pobyt zaplatit věru pořádná suma, i těm, co dostanou „cenu“ za zásluhy o světový film, zde ale organizátoři tvrdí, že zásadně odměny neplatí…

No, takový suchánek, polosuchánek či generální ředitel nějakého polostátního podniku se za odměnu se světovou hvězdou logicky vyfotografuje a ostatní generální suchánkové mu to závidí a příští rok také věnují festivalu na jeho dlouholeté kamarády nějaký ten milion. Soukromě zastáváme názor, že podniky se státní účastí nic sponzorovat nemají, mají dávat státu peníze a stát má podporovat kulturu. To ale bychom museli mít jiný stát...

Proč se tím vůbec zabýváme? Protože nás fascinuje ta samozřejmost, respektive dvě: jednak to zářivé vědomí, že tohle tak děláme furt, tak je to normální a druhá, že se o tom psát zase přestane a tak v tom pojedeme dál… a ředitel festivalu stejně dostane nějaké státní vyznamenání, dokud je na Hradě ještě jinej jeho kamarád a vůbec… A ono se o tom fakt zase psát přestane…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

tdx napsal(a):

Jo, jo, český maloměšťák (není tím myšlen nick jednoho z místních diskutérů) je skutečné zjevení. Čím nicotnější ve své podstatě, tím nutkavější potřeba se prezentovat. V tomto případě na provařené "kulturní akci". Co ale čekat, když jejich král sedí toho času na Hradě.
29. 07. 2012 | 13:14

melčákova pohanka napsal(a):

Nevím,jak to ODS dělá,ale Suchánka jsem si vždy představoval spíše s lopatou a ejhle golfová hůl ! Bartoška se kvůli penězům spojí i se Suchánkem...Jen nechápu paní Zaoralovou,že se s tímto milovníkem peněz spojila a drží ho na postu,který by si zasloužil spíše milovník filmu...
29. 07. 2012 | 13:28

achim napsal(a):

Jasně, že opravu toho auta měl zaplatit Pilip a taky by Bartoška měl náklady toho Suchánka zaplatit ze svýho.
29. 07. 2012 | 13:32

Berte to tak: nebude Bartoška, ne- napsal(a):

bude festival.

Aha, nedali platinovou visačku.
Ale ono to, Alexi, bývá něco za něco.
Pamatuji, jak takhle dojili ještě státní Telecom a já jsem, jako jeden z prvních uživatelů ISDN dostával ataky psotníku, když jsem v každé jejich skleničce sodovky (kterou vyúčtovávali za desetikačku, tehdy) viděl svých pět korun. Ve VIP baru jsem si ukazoval vždycky na ty nejdržší single malty, abych si to kompenzoval.
Taky pamatuji, jak jeden z produkčních (nebudu jmenovat) nechal zmizet asi 600.000 v hotovosti. Nikde nescházely.

PS. Chudák Pilip opravdu jezdil v Kia Sportage? Vždycky jsem měl podezření, že mu všichni dělají, co nejhoršího můžou. Jak jsem ho nesnášel, tak je mi ho dneska skoro líto.
29. 07. 2012 | 13:33

Pepa Řepa napsal(a):

tdx
Obávám se, že oním suchánkem či polosuchánkem není ani český matloměšták ba ani polo, či čtvrtmatloměšťák.
Nevšiml jsem si, že by po festivalu v Puppu desinfikovali a deratizovali.
Že by jeho moudrá a inteligentní slova byla ozdobou nejednoho filmu ba přímo karlovarského festivalu je nepochybné.
29. 07. 2012 | 13:40

Kvakin napsal(a):

Karlovarský festival je prapodivná věc: organizujeho ho soukromá společnost (akciovka), která je samozřejmě orientovaná na zisk, a zisku také každoročně dosahuje, festival se však v zásadě financuje prostředky ze státní dotace (a zřejmě i dotací kraje nebo města) a z příspěvků sponzorů zejména z okruhu podniků se státní účastí. Aby takovýto systém mohl fungovat dlouhodobě a nerušeně a akcionářům přinášet zasloužené plody jejich přetěžké práce, je přítomnost suchánka z rozpočtového výboru sněmovny a kdovíjakých dalších uchánků nutná. Co kdyby chemika - finančního génia napadlo, že stát už z ropzpočtu přispívat na festival nebude, ať si akciovka poradí "tržně komformně" a nikoli státněsocialisticky. Ale ono se to nestane. Dnes je starý kámoš bartošky suchánek, zítra se dozvíme, že bartošku kojili společně s haškem nebo sobotkou, anebo že bartoška je deflorátor pík a na to se přece nezapoomíná.
29. 07. 2012 | 13:47

Nuba napsal(a):

Milí přítomní

Kalouskovo slovní spojení "ZAŽITÁ PRAXE" se stává tak legendární, jako Kocourkovo "ODKLÁNĚNÍ"

Ona ta vrchnostenská nestydatá nabubřelost si totiž z našich daní vytvořila tunely tzv. zažité praxe a s tím nikdo potom už nic nezmůže. Je to něco ve smyslu "V DOBRÉ VÍŘE".

Tunelářská ZAŽITÁ PRAXE se dostala do podvědomí privatizátorů našich daní do fáze v tzv. DOBRÉ VÍŘE a oni se domnívají, že jsou tady od toho, aby naše daně dostávali do oběhu jakýmkoli způsobem. I přes svoje vlastní kapsy. Prachy se musejí točit, i kdyby měl přijít poplatník na buben.

Umožnili jsme politikům hospodařit s našimi daněmi ala Parkanová nebo Vondra a ochranná křídla doktora Sokola nějaké to "ODKLONĚNÍ" zase patřičně dle zákona narovná.

Alles ist in Ordnung, nicht wahr ?

PS: Perfektní příklad takového hospodaření je ze včerejška, kdy na jedné straně ředitel VZP Horák stopnul jednu zažitou praxi IZIP, čili 2 promrhané miliardy bez efektu a na druhé straně ve se lidi na základě reportáže skládají na léčbu holčičky, kterou VZP neproplatí a rodiče na ni nemají. Jedná se o CELÝCH 90000 Kč.
29. 07. 2012 | 14:28

český maloměšťák napsal(a):

tdx
No proto !

K blogu
Já nikdy nezapomenu tu příhodu, co se mi stala asi tak před čtyřmi lety.
Bylo těsně po půlnoci. Přecházím cestu, když vtom u mně zastaví obrovské černé auto , které jsem si původně zaměnil s tankem.
Z okénka vykoukla jakási lysá hlava a ptala se mně , zda mu nemohu poradit, jak by se ona hlava a ještě jedna hlava vevnitř /porost jsem neviděl/...jak by se mohly ty dvě hlavy dostat sofort anebo raději hned - do nějakého night clubu.
Řekl jsem jim, že jdu zrovna tím směrem a že když mě vezmou, tak je tam navedu.
Ta hlava ale na to odpověděla kroucením a vysvětlením, že jde o ministerské vozidlo a do toho nikdo nemůže - pouze s bumažkou.

No, tak jsem si šel po svých a přemýšlel o tom, proč ministerské vozidlo nemůže malý kousek cesty svést daňového poplatníka...ale velmi ochotně sveze dvě lysé hlavy a jejich prdele do bordelu.

Když už je teda blog i o lysých ministerských hlavách a jejich prdelích.....

http://www.youtube.com/watch?v=C3KWCofCQYE
29. 07. 2012 | 14:37

VFISCHER napsal(a):

STÁT UŽ NEMÁME A JEHO NOVÍ MAJITELÉ MŮŽOU VŠECHNO ! !

Pane blogere, ušlo vám nejspíš, že bývalý stát Československo a později Česko byl přeměněn v neokolonioální banánistán zvaný Absurdistán - Kocourkov - Gangsteristán a je nyní už na věčné časy v majetku zločinné sebranky všežravců, jejíž přísušníci, řiťolezci a další veškerá parazitická verbež může všechno, ale opravdu všechno !

Proto se nedivte, že projevy a chování nových vládců a jejich přisluhovačů je z kategorie, kde absurdita, arogance a cynismus se stávají normalitou. Mnohým už nemorální zbohatlická vychcanost vůbec nepřijde hodná kritiky a odsudku !!

Tak to je a tak to bude. Za dvacettři let nám v džungli zločinu vyrostla vládnoucí oligarchie která už může všechno, opravdu všechno ! Nebude divu, až se začne střílet !
29. 07. 2012 | 15:05

Pepa Řepa napsal(a):

český matloměšťák
to chce se občas umýt.´Pak by se -možná- i lysá ministerská hlava smilovala.
29. 07. 2012 | 15:36

český maloměšťák napsal(a):

Pepa Řepa
Vy na tu dálku, Matla, vidíte i zda je zdejší diskutující umytý...a to i historicky ( v čase)?
Můžete to nějak upřesnit - jak dokážete takto cestovat téměř neomezeně prostorem i časem ? A vidět věci takříkajíc prostoročasovému faktoru navzdory ?

Anebo jste si, Matla, prostě jen švihnul dneska po obědě přeci jen moc velkou dávku ?
/v případě druhém prosím neodpovídat ! - nemám zájem být vtažen do problematiky narkomanské obce..../
29. 07. 2012 | 15:59

Almo G™ napsal(a):

Oni to berou jako samozřejmou a přiměřenou zásluhu pro elity. Však mě tady nedávno jeden stálý echt-pravicový stálý diskutér přesvědčoval, že krást ze zaměstnavatelova (zneužívat PC pro osobní účely) může, protože je pro firmu nenahraditelný a protože není žádná lopata.
29. 07. 2012 | 16:12

krajan napsal(a):

yslím,že by se filmový svět obešel klidně bez karlovarského festivalu. A tím pádem i bez suchánků.
29. 07. 2012 | 17:15

krajan napsal(a):

Oprava: Myslím... (nějakou hrou osudu mi vypadl písmen "M"
29. 07. 2012 | 17:16

krajan napsal(a):

Kvakin 13:47 (nějak jsem to přehlédl)
Jistý Bartoška sbíral hned po převratu míčky jistému sportovci,tenistovi a basketbalistovi. Tak nevím, proč se divíte.
29. 07. 2012 | 17:21

Pepa Řepa napsal(a):

český matloměšťák
přemýšlejte, proč Vám asi ministerský skinhead nezastavil.
Třeba na to, do rána přijdete. Věřím Vám.

Mám-li být upřímný, nezastavil bych taky.
Zvláště, jestliže jste stopoval pod svým dívčím jménem ŠLAPKA nebo pod chlapeckým , za svobodna TEMCOKYDAHNUJ a šel zrovna z fachy.
Přemýšlejte proč asi.
29. 07. 2012 | 17:32

neo napsal(a):

Almo G:

asi jste ho špatně pochopil. To je u vás normální, že nechápete základní věci. Zkusíme to na příkladu. Nebojte, bude jednoduchý, že by ho pochopilo i děcko.

Tak tedy si představte, že jdete do obchodu s potravinami a chcete lízátko. Vezmete si ho z regálu a u pokladny zaplatíte. Otázka zní. Je to krádež a nebo není?
29. 07. 2012 | 17:36

Skogen napsal(a):

Že by národ vezdejší začal rozeznávat parazity? Tomu se mi nechce věřit. Vždyť stačí tasemnici vhodně nasvítit v luxusním teráriu a rázem je z ní užovka královská. Čím víc tasemnic, tím víc užovek, že živitel jaksi schází je jeho vlastní problém, užovky přece nejsou paraziti. Nejspíš je jenom línej se pořádně nažrat.
29. 07. 2012 | 18:28

ghándí napsal(a):

pane koegismark,
pokud suchánkovi ubytování neplatí stát, tak je vám po tom velký kulový. já jsem si s pobavením přčetl článek jak soudruh hollande nařídil svým ministrům dovolenou ve francii, aby nedráždili pracující lid. já opravdu nepotřebuju tohle divadlo , nepotřebuju, aby si politici hráli na chudáky. očekávám od nich spíše , že stát bude fungovat, že seberou odvahu a pustí se do reforem. jestli je suchánek v hotelu pup nebo ne je mi u zádele. to je prostě bulvární kultura blesku a tv nova pro slabomyslné
29. 07. 2012 | 18:28

Skogen napsal(a):

ghándí,

račte se seznámit s financováním Karlovarského festivalu:
http://www.nku.cz/kon-zavery/K03029.pdf
na kulový to nevypadá, leda by bylo u vás a jinde než v kapse.

Hollande vychází z něčeho, co by mělo platit automaticky - politik je veřejnou osobou a jako osoba veřejná přichází o některá privilegia osoby soukromé. Už vás někdo nutil být politikem? Doufám, že jste hrdinně odporoval...
29. 07. 2012 | 18:44

třebaKarel napsal(a):

ghándí ,
snad byste mohl mít svůj díl pravdy , kdyby všechno nesouviselo v detailech . Kdo šidí a švindluje v maličkostech , nemůže dělat to co Vy očekáváte . A když někdo hlásá , že se má člověk o sebe sám postarat a teprve když to nejde nastoupit stát , neměl by takhle , podle mého , vyžírat společnou kasu . Ale jestli to všechno prýští z lístků do kina a šikovnosti pana bartošky , hlubokou omluvu Vám oběma . Jak Vám může nevadit že z Vás někdo saje takovýmhle způsobem ja mi záhadou , ledaže byste daně platil někde jinde .
tK
29. 07. 2012 | 18:53

jevno azef napsal(a):

neo a jeho parťák gándhoven nedrží ani neděli.
ještěže jdu hned zase pryč. jinak bych se od jejich bolševických provokací zase nedokázal odtrhnout.
29. 07. 2012 | 18:58

neo napsal(a):

jevno azef:

jak se drží neděle?
29. 07. 2012 | 19:06

modrý edvard napsal(a):

P. Bartoška ubytoval v hotelu svého kamaráda, p. Suchánka. No proč ne. Ale pokud to bylo z peněz festivalu, tak by p. Bartoška měl vedení festivalu vysvětlit, co z toho festival bude mít. Taky by to měl vysvětlit případným sponzorům, kteří si možná p. Suchánka také oblíbili. Nebo třeba ne.
To je jedna stránka. Druhá stránka je, že p. Suchánek je veřejný činitel a vzniká podezření, že se ho p. Bartoška tímto způsobem pokouší korumpovat. Možná p. Suchánek rozhoduje o nějakých veřejných penězích, které se p. Bartoškovi mohou, přímo či nepřímo, hodit.
"„Rozpočet je 135 miliónů, stát dává 30, město osm a kraj tři milióny,“ uvedl prezident festivalu Jiří Bartoška."
29. 07. 2012 | 21:18

Almo G™ napsal(a):

neo: pochopil jsem ho správně. Je to prostě jedna z mnoha tasemnic, která se vydává za užovku.
29. 07. 2012 | 21:24

neo napsal(a):

Almo G:

frustrátek to nemůže ustát co? Dýchejte z hluboka.

Pokud je něco benefitem, nejedná se o krádež. Je to jako byste měl služební auto, mohl ho používat k soukromým účelům a závistivý soused, říkejme mu třeba AGtm, by vás obviňoval z krádeže.
29. 07. 2012 | 22:27

Almo G™ napsal(a):

Tak zlodějně se teď říká "benefit". Člověk se pořád učí.
29. 07. 2012 | 23:18

jozka napsal(a):

AG:

Ale jen v pripade, ze to dela ta spravne postavena osoba. jinak je to samozrejme sprosta kradez :-)
30. 07. 2012 | 07:59

achim napsal(a):

Pupp nepatří panu Bartoškovi. Pokoj v něm stojí několik tisíc korun za noc.
30. 07. 2012 | 09:51

achim napsal(a):

Neo: benefit, pokud se neo, majitel firmy, rozhodne svému zaměstnanci dovolit používat firemní auto i ve volném k čase k čemukoliv, platit mu telefon, snídaně a letadlo, je to jejich věc, pokud se neukáže, že jde třeba o daňový podvod. Jestli ale Bartoška zve svoje "kamarády" na festival a utrácí za jejich nocleh a krmení desetitisíce, nejde o benefit, nýbrž buď o úplatek, nebo o krádež, nebo o malverzaci atd.
30. 07. 2012 | 09:56

neo napsal(a):

achim:

souhlas, to ale Almo G nikdy nepochopí.
30. 07. 2012 | 10:26

český maloměšťák napsal(a):

Pepa Řepa
Nezastavil ? Mně ? Oni chtěli informaci ...a tak zastavili. Já žádné auto nezastavoval.

Matlo, zkuste si vždycky přečíst i text, který dotyčný pod svůj nick vložil...nereagujte systémem červeného hadru a býka s očima podlitýma červenou, Matlo.

Toho co kydá hnůj neznám - asi nějaký váš příbuzný z farmy, nebo co. A také šlapka mně není nijak povědomá. Též musíte zapátrat mezi vašimi blízkými.
/ale je pravda, že v zájmu ochrany duševního zdraví některých individuí zde(asi také bývalých podomních donašečů jako jste vy, Matlo) jsem se kdesi přiznal že jsem Ten co kydá, Tenco, šlapka, Karel IV, Bon Jovi a růžový panter....(na vše si teď vzpomenout nedokážu/...pokud by to od hysterického záchvatu mělo ochránit i vás, Matlo, tak se klidně přiznám, že jsem třeba Smolíček Pacholíček či papež)

Servus, Matla ! /zdá se , že byste své pepkořepkovské kukátko měl co nejdříve zanést k opraváři/
30. 07. 2012 | 11:04

neo napsal(a):

přiznal jste se pod tíhou důkazů
30. 07. 2012 | 13:25

neo napsal(a):

ZDE JSOU TY DŮKAZY:

Uvádím několik příspěvků Tencokida hnoje a šlapky.
když porovnáte, mají identický styl, stejně jako příspěvky českého maloměšťáka. Není pochyb, že jde o jednu osobu, která takto píše.
-------------------------------------------------------------

Tencokida Hnuj napsal(a):
Michal Zdeněk
Zkusej magistrátu navrhnout, ať poskytování služeb MHD rozdělí na standard a nadstandard. S Jejich znalostmi via MZ a příslušné reformy by to jistě neměl být problém.

Apropo - co zvýšené poplatky v systému veřejného zdravotního pojištění ?
Vadí - nevadí ?? /není substitut, že - holt někdo má ale smůlu...Zdeněk - Oni předpokládám na černo ale jezdit nebudou....to by od NIch nebylo pěkný...todlencto.../
:----()
11. 07. 2011 | 12:20
Tencokida Hnuj napsal(a):
Michal Zdeněk
No aspoň že to. :))

Tak jim to tam na MZ vtlučte do hlavy. :)
/jinak možná přijde kouzelník a vtluče jim to tam jiným způsobem:((/

Mějte se.
11. 07. 2011 | 14:26
Tencokida Hnuj napsal(a):
Oslýk revoluční napsal(a):
Vico:

Já bych korigoval zase toho Pinocheta. Myslím, že je to stejný omyl, jako Hvížďala; obáváte se lidem zvolené diktatury za stavu, kdy stát již ovládají gangsteři.

každá revolta přináší rizika; ale zdá se, že nám je revolty třeba jak praseti drbání.
28. 06. 2011 | 11:05
------------------------------

To je klon "oslýka....ležícího, spícího "?
Zřejmě asi mladší - neliberální brácha, že ?

-----------
Příspěvek je určen předcházejícímu oslýku.
28. 06. 2011 | 14:33
Tencokida Hnuj napsal(a):
Béda
On Cestovatel alias Bc Martin alias liberál má - sám nevím proč - ve zvyku porovnávat ČR tu se Zimbabwe, tu s Kubou, tu s Pákistánem...
Já si myslím, že je to tím, že i v osobním životě má nízké ambice.

Pozorujte ho - vždy když někdo napíše - Švédsko, Švýcarsko....tak on se vytasí s tím svým Zimbabwe.

/možná že to je ale nějaká obsese - třeba má za manželku silnou Švédku - která ho bije a nadává mu do českých nefachčenků a za sousedku hodnou černošskou babičku ze Zoimbabwe - kdo ví ?/

Cestovatel
Můžeš doložit, že Venezuela je "ekonomicky nefungující stát" ?
Btw :
"...Government spending as a percentage of GDP in Venezuela in 2007 was 30%, smaller than other capitalist mixed-economies such as France (49%) and Sweden (52%) .

According to official sources from the United Nations, the percentage of people below the national poverty line has decreased during the presidency of Hugo Chávez, from 48.1% in 2002 to 28% in 2008..."
29. 06. 2011 | 10:21
30. 07. 2012 | 13:29

neo napsal(a):

Tencokida Hnuj napsal(a):
honolulu
Staříku - zklidni hormon, požádej ošetřovatelku ať ti vymění plenky, vezmi si prášky, pusť si nějaký erotický film, připrav si pro příště zase nějaké vygůglované moudra o antice a hlavně...nezlob ! /praskne ti cévka a devadesátku nebudeš slavit - jak jsi už leta zvyklý - v ústavu, ale na krchově/ :))

Ty katolický princi.:))) Ty vavříne galantnosti /žena via nedonošený muž/.
:((

P.S. Jo - honolulu, jsem Rom. Jsen ten nejromovatější z Romů, jakého si vůbec umíš představit. Mám černé vlasy, černý knír, hnědou tvář, na paži mám vytetovaný nápis "Erža lubi honolulu nadosmrti", v nose mám kroužek, v kapse kudlu a nejraději ze všeho rajzuju po světě v karavanu...například z ČSSR do JAR..a potom zase z JAR do USA...no prostě kočovník..však to znáš, ne ???.....:))))

Ty , honolulu, a od čeho se vlastně separuješ ?
Od Ufonů, co ti straší v palici ?

Ty - Honolulu - a co ti vadí na Romech...když teda nejsi rasista - jak tady vytrubuješ imrvére a furt?

/ostatním : je nutno staříka šetřit...doporučuji proto Bunnymu,a by mu sdělil , že je ženská a Občanovi , aby honolulovi sdělil, že je pervert :)))))) /*nemazat - honolulu si to tak přeje !!!!
13. 07. 2011 | 15:31
šlapka napsal(a):
re: soudnost
/předpokládám, že pije whisky pouze s ledem/
30. 08. 2011 | 00:17
šlapka napsal(a):
Něco z reálného světa /zajímavé prokliky - doporučuji/ , ne ze světa zbožných přání a falešných konstrukcí samozvaného aristokrata:

http://zpravy.kurzy.cz/279897-ralph-silva-staci-zavrit-tretinu-bank-a-bude-po-krizi/
30. 08. 2011 | 11:47
šlapka napsal(a):
Sladký
Továrny na výrobu peněz z ničeho. Respektive - z dluhů.
Bude jim to vracet každý - ale ne podle svých možností. Podle toho, jak mu to nařídí "jejich" hoši ve vládách.
Je to takový jakýsi komunismus pro vyvolené./"nám podle našich potřeb - od všech podle toho, jak se mají k nám"/

Nevím, co je na tom nepochopitelného. Je to velmi jednoduché a odzkoušené.
Problém je vždy jen s tím, na koho se hodí Černý Petr.
Toto je třeba řádně vykomunikovat.
Čím primitivnější lumpenelita - tím primitivnější označení Černého Petra a tristnější způsob komunikace.

No nic, pane Sladký - je třeba rozbít prasátko.
:(((
08. 08. 2011 | 16:14
šlapka napsal(a):
Rumcajs
Konečně jsi dospěl k sebepoznání.
Ale nebuď vúči sobě tak krutý. Sebevražda je navíc velký hřích. Nevím jak je tomu s takovými v pekle, ale v tvém případě si dovolím zafabulovat.

Vidím takový kotel se skleněnou kopulí, zvukově odizolovanou tak, že zvuk jde jen dovnitř a nemůže ven. Venku - kolem kotle sedí dvanáct mudrců a hlasitě předčítají pasáže z Schlimbachovy reformy.

Hádej - kdo je to ten v tom kotli ? /malá technická - používání OPP pro bagristy je v pekle zakázáno/
:)))))
08. 08. 2011 | 19:34
30. 07. 2012 | 13:29

stejskal napsal(a):

A co má být, pane neo? Čím se liší tyto Vaše příspěvky od těch, jejichž autora kritizujete?

Hezký den Vám i ostatním.

Libor Stejskal
30. 07. 2012 | 15:17

neo napsal(a):

Pane Stejskale:

Já nikoho nekritizuji.
Pan maloměšťák výše uvedl že nezná ani nick Tenco, ani nick Tencokida Hnůj, ani nick šlapka. Poté i napsal, že se přiznal k používání těchto nicků kvůli mému zdraví...

Jen jsem tedy konstatoval, že se nepřiznal kvůli mému zdraví, ale kvůli důkazům, které jsem mu již dříve předložil, tj několik jeho příspěvků psaných pod těmito nicky a jak říkáme na jedno brdo.
30. 07. 2012 | 15:55

StandaT napsal(a):

neo: ty si vedeš archiv? Tfuj tabl! I kdybys měl stokrát pravdu takovouhle dobytčárnu sis mohl odpustit.
30. 07. 2012 | 21:13

neo napsal(a):

StandaT:

ne nevedu si žádný archiv. S Tencem alias maloměšťákem již dlouho diskutujeme a tak není zase takový problém jeho příspěvky najít. Může změnit nick třeba stokrát, ale jeho styl je nezaměnitelný. Na Pepu neustále útočí a lže, že žádného Tenco nezná a šlapkou označuje členy jeho rodiny a totéž Kydačem hnoje. Přitom je nezpochybnitelné, že tyto přezdívky používal. Ještě jako Tencokida Hnůj mi kdysi nabídl tykání a nyní jako maloměšťák to popírá, tak jsem mu opět začal vykat.
30. 07. 2012 | 21:37

stejskal napsal(a):

O žádném kritizování myslím nebyla řeč, pane neo.

Otázka zněla úplně jinak. Ale je to nakonec Vaše věc, klidně si to zde s panem maloměšťákem rozdávejte v tom, kdo toho zde popíše více.

Hezký večer.

Libor Stejskal
30. 07. 2012 | 22:17

neo napsal(a):

pane Stejskale, napsal jste toto: "stejskal napsal(a):
A co má být, pane neo? Čím se liší tyto Vaše příspěvky od těch, jejichž autora kritizujete?"

takže o kritizování byla řeč. Myslím, že jste si mě spletl s jiným diskutujícím na jiném blogu, který kritizoval maloměšťákovy příspěvky.
31. 07. 2012 | 08:24

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy