Konec konců...

14. 05. 2008 | 13:29
Přečteno 16519 krát
Čtu střídavě různé noviny, abych věděl, co už tak píší o věcech, o které se zajímám. A tak jsem v Lidovkách četl článek p. Paroubka, předsedy soc.dem. Já samozřejmě vím, že na rozdíl od nás, takovým pánům někdo ty články píše, že na to mají lidi, kteří příslušným oborům - svým způsobem - rozumějí. Článek pojednával o situaci divadelní kultury v Praze, o aktivitě pana Richtra, Pechy, potažmo i p. primátora, který je podporuje svou nečinností a o důsledcích pro budoucnost.

P. Paroubek ve svém článku pojmenovává i důvody, proč je taková politika špatná a vlastně, banálně řečeno, buranská, dodávám já. Problém je ovšem v tom,že tyto jeho názory nikdo z jeho strany na pražské radnici nezastává, nepropaguje, neprosazuje, ba možná právě naopak! A potom jsou to jenom slova, byť ta pravá. Čili to znamená, že s ním ve straně ti jejich pražští radní nesouhlasí nebo je jim to jedno, nebo - a to je potom na pováženou - jsou to opravdu jenom slova, která po volbách, až někdo, na základě důvěry, kterou oprávněně vzbudila, odevzdá soc.dem.svůj hlas, zůstanou jenom makulaturou a ještě se nám budou vysmívat, že jsme byli blbí a věřili jsme tomu. A budou pokračovat v tzv. kulturní politice pp. Béma, Richtra a Pechy. Takže jestli se to k panu Paroubkovi dostane, pak bych prosil, aby ty své svěřence na radnici pohnul k aktivitě směrem vysloveným v článku pro Lidovky. To by teprve bylo něco!

Já jsem ovšem chtěl dnes mluvit o lásce! Vždyť je máj! Ne však o lásce ledajaké.

Brněnský primátor a radniční činovnice paní Javorová zveřejnili svůj vztah a deklarovali, že se mají rádi.To je ovšem krásné... I já to znám, moje první láska byla taky kolegyně z práce. Začíná to letmými pohledy, pokračuje dotyky, kradmými tajnými polibky, splynutím duší a nakonec těl. Mnoho se o tom psalo, paní Javorová, jako správná členka strany lidové, odstoupila ze své funkce, zcela správně, protože její strana ctí křesťanské hodnoty.

Já však, řadový hříšník, bych jí to nevyčítal. Člověk je slabý a láska je láska, to bývá blesk z čistého nebe, vodní příval, zemětřesení a kdo ví, co ještě. I když se takové vzplanutí někdy pak uhasí a je pryč,nic po něm nezbude. Ale to se nedá nic dělat...

Myslím si však něco úplně jiného. Domnívám se totiž, že měla odstoupit už dávno, ovšem z jiných důvodů! Totiž proto, že její působení ve funkci bylo - pro brněnské divadlo,pozor! - špatné, nekompetentní, věci nerozuměla a činila chybná rozhodnutí, jejichž důsledky se zčásti již projevily a ještě projeví.

To bylo, podle mého názoru, třeba říci a o tom měli novináři psát! Nečetl jsem ani jediný takový článek, který by z tohoto úhlu analyzoval její působení ve funkci. Zato - i v tzv. seriózním tisku - psali jen o lásce, o milostné aféře nebo o sexuálních pletkách na radnici, podle toho, jaký měli na věci názor. Čili se o tom psalo z nepodstatného, marginálního hlediska, vzhledem k městu, k radnici a k tomu, o čem bylo třeba psát.

Takže, bohužel, je Brno, i v tomto, Praze v patách, v těsném závěsu. Byť se tomu nevěnuje tak výrazná pozornost.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Al Jouda napsal(a):

Vážený pane, to je přece u nás normální, že se všichni zabývají prkotinami a velké věci nám utíkají mezi prsty (někdy uteče i téměř 500.000 Kč).
14. 05. 2008 | 14:18

divak von Brno napsal(a):

Tak o tom napiste vy, pane Goldflam, ne? Budte drsne investigativni, nebo aspon mile investigativni :)
14. 05. 2008 | 14:21

Petrman napsal(a):

Pane Goldflame, na pražském magistrátu se pracuje stylem já na bráchu, brácha na mě a na nějaké politické příslušnosti moc nezáleží, hlavně když to sype.
Ve státě kde je policie a soudnictví minimálně v hluboké krizi ne-li v rozkladu si můžete pouze zanadávat a nejlépe anonymně.
14. 05. 2008 | 14:58

Jana napsal(a):

Vážený pane Goldflame,přečetla jsem si Váš článek a i když velmi zajímavý,tak jsem se musela pousmát a to jsem pracovala v komunální politice řadu let a věřila,že něco zlepším a dokonce ve stejné straně jako pán,co čl. napsal.Vy si myslíte,že on to myslel vážně?Ale vypadalo to hezky,ne?A kolik lidí mu uvěří!!!Mějte se krásně!
14. 05. 2008 | 15:50

xbr napsal(a):

Vážený pane.
Arnošte Goldflame.
Nevím čím je Paroubek vinen.Snad tím, že poskytl rozhovor ubohosti české žurnalistiky LN.
Toť vše.
Pokud jde o pražskou kultůru a handrkování dvou skupin podnikatelů o tučný a naditý magistrátní měšec ,tak to je problém spíše politický a ten jako opoziční politik jistě rád popsal i Jiří Paroubek.
To je jeho povinost.
Ale předpoklad, že opozice dnes převálcuje převahu členů ODS v zastupitelstvu Prahy je naivní.Za dněšní realitu , kdy z vděčnosti těm, kteří vždy sepisovaly archy a petice za tu správnou modrou stranu.
A těch kteří vidí své další podnikání černě nemůže Jiří Paroubek.Za ten marasmus je odpovědný dvaatřicetiletý politik z ODS Richter.
Ne Jiří Paroubek!!!!
Pište panu Bémovi čí Topolánkovi, tam snad hledejte řešení.Ale nečiňte Paroubka zodpovědným za problém, který nevyvolal a
který nemůže ani vyřešit.Čím se vlastně provinil? Tím že mluvil?Tím že popsal stávající?
Není to on kdo chce dotovat dle obsazenosti míst ,to je pan radní Richtr.Potažmo tímto způsobem, vlastně jednou může dotovat erotická kina.A nic se neděje sedadla budou přec obsazená!!!!
Ten stejný radní ,který teď chce odvézt z Moravy Muchova díla!!!!!!
Škoda že o tom nepromluvil Paroubek.
Dle logiky Vašeho článku zajisté by byl vinen.
14. 05. 2008 | 16:28

Emil40 napsal(a):

Celé se mě to zdá takové mile zmatené.Píšete, ale hezky.Přeji krásný den.
14. 05. 2008 | 16:33

tomin napsal(a):

Pane xbr,
přečtete-li si blog pana A.G. pozorně, jistě vám neujde, že neobviňuje Jiřího Paroubka přímo za kulturní politiku, pouze se pozastavuje nad tím, že jeho spolustraníci na pražškém magistrátě nejednají, jak on píše.
Mohl jste si ušetřit spoustu slov a vykřičníků. Dobrý den.
14. 05. 2008 | 16:38

RUMCAJS napsal(a):

To divadlo v parlamentu nás už stojí tolik, že na ostatní divadla nezbývá. Ale na rozdíl od Vás taky hrajou každý den a to včetně repríz až do rána.
Tak co by jste chtěl pane Goldflame?

Ten sarkasmus, když jste jako přemítal nad tím, jestli se Paroubkovi dá věřit, ten jste fakt vyšrouboval!
14. 05. 2008 | 16:59

demokrat napsal(a):

Oni soc. dem. vůbec jednají podivně a křivácky. Třeba nedávno strana bojovala proti vyslání vojáků do Afghánistánu, a když došlo na hlasování a na první pokus to nevyšlo, tak Urban z ČSSD zpochybnil svoje hlasování, to se opakovalo a hned dvanáct hlasů se objevilo navíc a vojáci jedou do boje. A tady je to něco podobného. Ale hlavní viník současného stavu v pražské kultuře je ODS a jejich Richter. Je opravdu projevem buranství modrých, že dva milióny dají na jakousi přehlídku mladých modelek (Elite Look) a na Semafor nejsou peníze.
14. 05. 2008 | 17:00

vlk napsal(a):

Pane Goldflame
asi by to chtělo moji repliku nějak odlehčit, ael schází mi jiskra.
Pokud ukazujete na Paroubka a to kokrétně dvěma prsty , jedním, že mu někdo píše projevy a druhým, že káže vodu a jeho randí pijí víno, pak se domnívám, že jde skutečně o pláč na opravdu špatném hrobě. Paroubek, dle všeho si svoje věci nejspíš fabrikuje sám. A na velké pražské radnici vládne ODS. Se stáfáží jedné radní za sinice, aby to nevypadalo tak jednobarevně a fádně.
A radní za ODS ani paní Reed Paroubka poslouchat nebudou...
Konstatuji to velmi nerad, neb jsem váš fanda.
A podobně je to i s druhou částí článku Stejně nerad konstatuji, že radní pro kulturu v Brně možná není ani na výši loutkového divadla, ale ve srovnání s touže radní v našem městysu vám jaksi můžeme jenom závidět. Víte já toho od politika už nijak moc neočekávám. Od žádného. Ale byl bych dost rád, kdyby osvědčil alespoň něco erudice a schopností přži správě věcí veřejných pro jejich správu a také něco lidské integrity. V nijak děsivé, leč alespoń zaznamenatelné míře. Schiopnisti paní Javorové neznám. Ale osvědčila alespoň integritu a přiznala vztah a vyvodila důsledek. By´T to může být jen dost lacné gesto. Nevím. Ale aspoň něco.

její kolegyně v našem městysu je v obdobné situaci. Tedy co se osobního života týká. Nikoliv s primátorem. O to je to horší, vzhledem k pozici toho člověka. Takže vy si stěžujete, že tam máte exradní, co nerozuměla oboru akdyž s ejí spalčily hormony tak rezignovala. Co by ti co mají u nás s kulturou cokoliv do činění, kdyby ta naše udělala totéž. Tu to ovšem ani nenapadne. Takže tu máme splašené hormony s posedlostí a rozhledem domovnice....
takže mám ro vás vastně dobrou zprávu - může být i hůř. Jakkoliv s evám to bude zdát podivné.
14. 05. 2008 | 17:10

Daniel Pachner napsal(a):

Timto se navrhuje: a) svazky manzelske a milenecke mezi straniky ruznych stran jsou zakazany. Viniky nutno odeslat na Sibir. Pozustale deti se rovnym dilem rozdeli mezi ony strany, pulka budou po dosazeni 18 let volit ty, pulka ony. Liche dite se zbavi svepravnosti. b) Strana lidova by vyda vlastnim nakladem seznam vhodnych sexualnich partneru pro sve ovce (sic).
15. 05. 2008 | 01:03

Jarmil napsal(a):

Divadelníci si myslí, že jsou pupkem světa. Neměli by dostat ani korunu. A zejména ti, kteří dělají divadlo pro intelektuály. No co je to za intelektuála, který by v zájmu duševního osvěžení a inspirace nebyl schopen dát za lístek do divadla pár stovek navíc?
Jen ať ti oduševnělí divadelní géniové ventilují svoje makovice za peníze těch, pro které to údajně dělají. Veřejné peníze jsou potřeba někde jinde.
15. 05. 2008 | 06:57

filipi napsal(a):

Je to ve sve podstate proste pane Goldfam: Neberte mi MOJE penize na VASI kulturu. Pokud uznam nejaky projev jako hodny mojich penez tak se na nej pujdu podivat a nebo ho nejak jinak podporim. Muzete si stokrat myslet ze Vase umeni je kvalitnejsi a ma hlubsi smysl a nazyvat ho "nekomercnim" ale pokud se na nej lide nechteji koukat tak nemate pravo na to brat jim jejich penize. Namitnete ze penize si kradou i jine skupiny v Praze nez jenom divadla. Mate pravdu. Ale to neznamena ze by se to navzajem omlouvalo. Nekde se zacit se skrtanim musi a to ze jste prvni je vyhoda, protoze se muzete rychleji preorientovat na delani umeni, ktere si na sebe vydela a nebo na jine zamestnani.
15. 05. 2008 | 10:42

jojko napsal(a):

divadelní Pražáci nefňukejte, zvolili jste si tam odesáky tak se jim klaňte,nebo zkuste olíbené anální horolezectví, to vám vždycky šlo.
15. 05. 2008 | 12:42

pan jalach napsal(a):

Pro Jarmila: Ano ano, penize jsou treba jinde, treba v komercnich divadlech, vidte?
15. 05. 2008 | 13:20

buldatra napsal(a):

Inu,cesty páně jsou nevyzpytatelné.
Paní Javorová,hodná členka strany a nehodná činovnice,zacláněla ve své funkci,klacků všelikých pod nohy divadelníkům brněnským házevše.Což boha nenechalo v klidu,an zapřemýšlel,kterak uvolniti židličku její.A seslal na ni to,co pro křesťany tak typické jest.Lásku.A společně s ní i pocit stranické i služební zodpovědnosti.
A tak díky lásce,naskytly se kultuře v největším Evropském maloměstě,nové horizonty kulturní.
Brzo uvítají prkna divadelní brněnská slovutného maestra Landu Daniela,hosta spoza hranic Moravských.Ten předvede,kterak vydělati grošík.Dozajista k malé radosti nositelů pravé divadelní kultury.
Pražáci pozor!Brno vám šlape na paty.
Uvidíme,kolik se zamiluje činovníků v našem hlavním městě.A jaké to bude mít důsledky pro kulturu v matičce stověžaté.
15. 05. 2008 | 15:57

vlk napsal(a):

filipi

ješt , že existují rozumnější lidé než jste vy. Dokonce i ten Richtr.A to už je skutečně na pováženou...
15. 05. 2008 | 19:25

RUMCAJS napsal(a):

vlk:
Máš pravdu Vlku, že existují i jiní lidé a já jsem rád, že takový jsou.Ale na druhou stranu, Ty k ukojení svých uměleckých choutek potřebuješ i lidi (jejich peníze), jako je filipi. A to mi v pořádku nepřijde.
15. 05. 2008 | 21:52

vlk napsal(a):

Rumcajs

jistě se najde oblast, financovaná státem, kde filipi má nadprůměrnou spotřebu. Třeba jezdí denně 1000 kilometrů na dálnici nebo každý den vlakem nebo metrem nebo... nebo..
Nebo třeba jen rád sedí někde v Horní Dolní v parku, který spolufinancoval stát. A také mu to nevyčítám.

Prostě máme tady směsici věcí , podporovaných státem. A problém kulturních grantů po novu je jednoduchý - totiž že na tu podporu budou mít nárok i komerční subjekty.
15. 05. 2008 | 22:23

RUMCAJS napsal(a):

vlk:
Ať je to, jak je to, umění není nic víc než zábava. A tady bych to naše společné financování omezil na minimum.
Problém s určením, kdo bude komerční a kdo nebude se taky nedá přejít mávnutím ruky.Viz ČT1.
15. 05. 2008 | 22:52

Janka napsal(a):

pro Jarmila
Ano, spousta lidí zastává takový názor a naštěstí pro nás Čechy nebýval vždy na sto procent vyslyšen. Bylo by dobré, aby si pan/paní Jarmil vyjel do zahraničí alespoň tak na tři měsíce a chvilku se koukal, co to znamená mít kulturní kořeny a tradici - i když jsou možná Čechy tak trochu díra, kulturní kořeny máme a jaké a vděčíme za ně těm, kteří dělali poctivě třeba i to divadlo pro intelektuály. Kolik peněz se dává do armády a nikdo ani nemukne...hmm...
15. 05. 2008 | 23:48

vlk napsal(a):

Rumcajsi

on ten prblém je širší. To není jen o zábavě. Jen o zábavě TV Nova.Ono je to i ocelkové vzdělanosti a kulturnosti národa.Nemusíš finanovat zábavu, tedy českou kinematografii, pokud ti nebude vadit, že lidi tady nebudou znát nic jiného než Vetřelce 1-150 a Terminátora 1-238. Anušetříš.Podobně *- emusíš financovat zábavu ve formě vážné hudby. Pokud ti bude stačit, žev Rudolfinum bez potíží a opakovaně, vyprodá Maddona.

Nemusíš financovat výstavy. Nemusíš financovat Lidušky. Ať si tovšichno platí.

Nemusíš nic.Dokonce ani nemusíš financovat knihovny. A´t si každý koupí, co potřebuje.
O tomhle se bavíme. Granty v Praze je totiž zástupný problém.

Na druhé straně vím,že financovat můžeme jen to, na co máme.
Proto v zástupném problému grantů jde o to, zda zrovna financovat i ty, kteří se rozhodli v kultuře podnikat.

Příznivci radního Richtera říkají , že ano, protože ta kultura má návštěvnost.
My ostaní říkáme, že když se někdo rozhodne podnikat má nést rizika a ne natahovat ruku pro peníze těch, co si na sebe vydělat nemohou.

Je to toiž stejné,jao kdyby stát zrušil dotace na regionální železničnía autobusovou dopravu a část a začal dotovat společnosti podle prodaných lístků. Nejspíš by z toho nejlépe vyšla nejmenovaná společnost, proovzující žluté autobusy na hlavních trasách do Prahy. Ta má fakt pořád plnou obsazenost.
Tohle, naštěstí, zatím ještě Řebíčka nenapadlo. I když, kdo ví.
17. 05. 2008 | 11:33

stejskal napsal(a):

Ano, pane vlku. l.s.
18. 05. 2008 | 09:59

Terry napsal(a):

RUMCAJS napsal(a):
"To divadlo v parlamentu nás už stojí tolik..."

Je pravdou, že to parlamentní divadlo je drahé; ovšem často jsou k vidění herecké výkony na Českého lva, předváděčky, děkovačky, co se děje za oponou, to si raději nepřeji vědět; většinou "herci" vyvolávají dojem tragikomický, někdy silně patetický, role mají vesměs dobře naučené, ale nikdo neví, kdo tu hrůzu napsal (ovšem ústřední dramaturg dává do programu stále podobné frašky); straničtí inspicienti musí co chvíli nahánět aktéry na scénu, aby mohl děj vůbec pokračovat, a ti často svou pochopitelnou hereckou trému zahání laciným poslaneckým alkoholem; režiséři této frašky se střídají na režisérském křesle ("Akce!", "Stop!"); zvukaři mají problém, protože ruchy často přehlušují probíhající monolog (uvažuje se o příplatcích za hlučné pracovní prostředí, ale často jsou k vidění "zkušení" mazáci, kteří by byli schopni spát i za dělostřelecké palby); někdy jsou zase vyžádané repliky pronášeny do prázdna hlediště (hráči s rolí "diváci" jsou v bufetu či pokuřují ve foier); vybraní umělci létají na krátká hostování do zahraničí (hergot, že si je tam nenechají!), ale hlavně a vesměs všichni si hlídají společný umělecký směr: budují si každý svou vlastní soukromou "zlatou kapličku" s heslem "Národ mě".

Jak dlouho ještě budeme ty naše "umělce" platit (a sakra dobře!) - a to ještě představitel pokuřujícího vodníka Ivana zasl. umělec ODS Kubera bojuje za měsíční honorář 270 000 měsíčně (pro svoje Rusalky a sumce, na tabáček a na pentličky).
19. 05. 2008 | 16:56

kaligraf napsal(a):

Co politici nechtějí znát?
Pravdivý dokument, který perzekuuje Česká televize:
http://video.google.com/vid...
19. 06. 2008 | 22:10

bigjirka napsal(a):

zábavu ať si platí každý ze svého.
10. 08. 2008 | 22:31

Řeřicha napsal(a):

biqjirka - naštěstí se najde ještě dost lidí, kteří si nepletou kulturu se zábavou, tak jako Vy, pane.
10. 09. 2008 | 15:40

spatnyuzivatel napsal(a):

Kulturu konzumujeme vsichni prostrednictvim svych kulturnich spluobcanu. Nekulturni obcane by nemeli litovat svych penez venovanych na kulturni vyziti svych kulturnich spoluobcanu. Kulturni investice prinasi vseobecny prospech lidem na cele zemi. Je znamo, ze prerozdelovani dani prostrednictvim ministerstva kultury je nejvynosnejsi kapitolou statniho rozpoctu.
17. 09. 2008 | 01:38

Radek napsal(a):

Nechci svými daněmi dotovat někomu lístek do divadla ani plat herce. Divadlo je firma. Když se neuživí, ať skončí. Kdykoli jsem byl v poslední době v divadle, bylo narváno. Dokonce jsem kupoval lístky na aukru za dvojnásobnou cenu. Stačí mít pořádného manažera a ty peníze navíc by skončily v divadelní kase. Chovejte se tržně divadla a vyděláte.
17. 02. 2009 | 16:19

Jedla napsal(a):

Ty jsi, Radku, ale naivní. Divadla bývají plná, ale i tak jsou dotovaná. Třeba ND v Brně, kde teď bohužel hrají Landu, má od města na provoz čtvrt miliardy ročně, nemluvě o investičních penězích. Poděl čtvrt miliardy počtem sedadel a počtem večerů v roce, zjistíš, že by sis ten lístek nekoupil nejen za cenu abonentky ani za běžnou dnešní cenu, ale ani za tu tvou cenu z aukce. A to by pak už nebylo plno, že ... ani na hloupoučkýho zlatýho draka, natož na těžší látku.
Ex-radní Javorová není moudrá dáma, neudělala dobrou službu divadlu, ani zoologické zahradě v Brně, kde si dělala volební kampaň a teď ji sedí v dozorčí radě.
01. 03. 2009 | 18:16

sdasdsa napsal(a):

出会い系 http://www.xxxrated-picture... 出会い系
出会い系の殿堂! http://www.alwaysoral.com/ 出会い系
出会い系無料サイト http://www.cansurv.com/ 無料出会い系サイト
メル友 http://www.videolivemail.com/ メル友
出会い http://www.deai-sugi.net/ 出会い
出会い http://www.deai-navi.mobi/ 出会い
裏出会い系 http://www.meeting-avenues.... 出会い系
出会い系 http://www.1-888-vehicle.com/ 出会い系
出会いサイト http://www.cyber-java.com/ 出会い
メル友 http://www.kvonkvyn.com/ メル友
出会い系サイト http://www.redrocketcomp.com/ 出会い系サイト
イケメン http://seo-mobi.net/ikemen/ イケメン
出会い http://www.deaicafe.net/ 出会い
セフレ http://www.love-b.com/ セフレ
メル友 http://www.mailcollector.net/ メル友
人妻 http://www.mailsell.net/ 人妻
出会い系 http://www.ccc-p.com/ 無料出会い系サイト
キャッシング http://www.golden-leaf.com/... キャッシング
出会い http://www.littlediablo.net/ 出会い系サイト
メル友 http://www.sit-n-shop.com/ メル友サイト
セフレ http://www.mtdcases.com/ セフレ
人妻 http://www.louisville-realt... 人妻
不倫 http://www.heartminders.com/ 不倫
恋人 http://www.targetvehicleren... 恋人
セックスフレンド http://www.cambridgeins.com/ セックスフレンド
無料出会い系サイト http://www.happy-clover.net/ 無料出会い系サイト
出会い系サイト無料 http://www.get-viagra.com/ 出会い系サイト無料
無料出会い系サイト http://www.mailsnow.com/ 無料出会い系サイト
巨乳 http://seo-mobi.net/kyonew/ 巨乳
ギャル http://seo-mobi.net/gyaru/ ギャル
出会い http://www.chihuahuaelpub.com/ 出会い探し
結婚 http://www.mail-c.com/ 結婚活動
メル友 http://www.hotpause.com/ メル友
出会い系 http://www.ekoturizmas.info/ 出会い系
出会い系サイト相互リンク集 http://lovers.oops.jp/ 出会い系リンク
出会い http://www.kartytel.info/ 出会い
童貞 http://www.brattagroup.com/ 童貞
スタビ http://www.sex-gay.net/ スタービーチ
援助交際 http://www.mailclick.net/ 援助交際
ギャル http://www.love-train.com/ ギャル
熟女 http://www.mailtomo.info/ 熟女
メル友 http://www.loveblue.net/ メル友
スタービーチ http://seo-mobi.net/sutabig/ スタービーチ
14. 05. 2009 | 07:13

jordan shoes napsal(a):

Je to jednoduché a praktické a 100% PC. Fungovalo to i "gendrově".
22. 05. 2009 | 03:15

ugg napsal(a):

přečtete-li si blog pana A.G. pozorně, jistě vám neujde, že neobviňuje Jiřího Paroubka přímo za kulturní politiku,
22. 05. 2009 | 03:15

ali napsal(a):

pane Goldflame, sice neobviňujete Paroubka, ale co se mne týče, já bych mu to na hrb hodila. A je úplně fuk, že čtu Váš příspěvek s podstatným zpožděním. Je to aktuální pořád, Paroubek je horší Turka, tak se s tím nemazlete a pěkně mu to vytmavte. Stejně za všechno může Paroubek :o)))))
Lidi si neuvědomují, že kultura ve své podstatě nebyla, není a těžko kdy bude výdělečná. Prostě kultura je kultura, pokud člověk kulturně nežije, je co...? No, nekulturní a tím pádem blbej! Takže ať žije kultura, Goldflam a Paroubek s "kulturním" Jandákem ať jdou k čípku
22. 06. 2009 | 00:30

Replica watches napsal(a):

Replica watches are not widely embraced by a lot of people and this is because they are known to be cheap. The really watch is not cheap in fact they are very high quality watches that are duplicates of what you would find in an Omega. You'll receive a watch that is the same exact weight and looks identical to an Omega, so why not choose the more affordable option?Replica watches for you to save a large sum of money!http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 06:07

Louis Vuitton napsal(a):

Čtu střídavě různé noviny, abych věděl, co už tak píší o věcech, o které se zajímám. A tak jsem v Lidovkách četl článek p. Paroubka, předsedy soc.dem. Já samozřejmě vím, že na rozdíl od nás, takovým pánům někdo ty články píše, že na to mají lidi, kteří příslušným oborům - svým způsobem - rozumějí. Článek pojednával o situaci divadelní kultury v Praze, o aktivitě pana Richtra, Pechy, potažmo i p. primátora, který je podporuje svou nečinností a o důsledcích pro budoucnost.
04. 07. 2009 | 04:37

NIKE SHOES napsal(a):

Čtu střídavě různé noviny, abych věděl, co už tak píší o věcech, o které se zajímám. A tak jsem v Lidovkách četl článek p. Paroubka, předsedy soc.dem. Já samozřejmě vím, že na rozdíl od nás, takovým pánům někdo ty články píše, že na to mají lidi, kteří příslušným oborům - svým způsobem - rozumějí. Článek pojednával o situaci divadelní kultury v Praze, o aktivitě
05. 08. 2009 | 12:39

designer wedding gowns napsal(a):

A není to jen zálžitsot odešlého bolševiaka. Stačí se podívat na zdejší diskuse.
Tam je nejdůležitější to, kdo píše.Bez zkoumání toho,co píše
18. 08. 2009 | 06:12

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
21. 08. 2009 | 05:00

arlon napsal(a):

Arnošte,
moc dlouho chrápete,
zkuste se zase chopit pera.
13. 09. 2009 | 01:17

aion cd key napsal(a):

Pre-order some aion cd key is crucial if you wanna be a gamer of Aion. And there is another item, aion time card is as important as the cd key in the game.
16. 09. 2009 | 08:41

Cialis napsal(a):

Buy Tadalafil best quality Generic Cialis with 100% satisfaction guaranteed at http://www.buy-specialist.com with fast worldwide delivery and cheap price of all generic drugs.
06. 10. 2009 | 04:09

Rolex Watches napsal(a):

Our website have many goods,<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Cheap Brand Name Watches">Rolex</A> -
<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Replica Rolex">Replica Rolex</A> -
<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Brand Name Watches">Replica Watches</A> -
<A href="http://www.sunglassvip.net" title="Welcome to our Replica Watches website">Replica rolex</A> -
<A href="http://www.sunglassvip.net" title="high quality timepieces">Rolex</A> -
<A href="http://www.2g-3g.com" title="high quality timepieces">Rolex</A>
<A href="http://www.watches-life.com" title="cheap price">Rolex</A>
<A href="http://www.watches-life.com" title="cheap price">Replica Rolex</A>
<A href="http://www.rolex-hot.com" title="cheaper price">Rolex</A>
<A href="http://www.rolex-hot.com" title="cheaper price">Replica Rolex</A>
<A href="http://www.vertuexclusivesh..." title="cheaper vertu">Vertu</A>
<A href="http://www.vertuexclusivesh..." title="cheaper Replica vertu">Vertu Replica</A>,
<A href="http://www.e-lv.net" title="Replica handbags">Replica handbags</A>,
<A href="http://www.enjoy-watches.com/" title="high quality watches">Rolex</A>,
<A href="http://www.enjoy-watches.com/" title="Brand Name Watches">Replica Watches</A> I belive that you will like them !068
17. 10. 2009 | 16:12

Abercrombie Fitch napsal(a):

I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
13. 01. 2010 | 06:22

andy napsal(a):

Are you looking for the Bose Headphones ,CHI Hair Straighteners or GHD Hair Straighteners,buy them immediately,and we'll give you a good discount.
21. 01. 2010 | 12:01

Ed Hardy Clothing napsal(a):

I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
26. 01. 2010 | 08:25

tiffany napsal(a):

I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
01. 02. 2010 | 10:24

Multiple Search Engine napsal(a):

Thanks for the post, nice to know you here
02. 02. 2010 | 13:42

Louis vuitton bags napsal(a):

Thanks for sharing us a great information
10. 02. 2010 | 03:14

discountairmax napsal(a):

<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike max</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">air max shoes</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike air max</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike max shoes</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 89</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 89</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 91</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 91</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 97</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 97</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 180</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 180</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2009</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2009</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max ltd</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max ltd</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max tn</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max tn</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max tailwind</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max tailwind</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max BW</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max LTD</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max TN</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2007</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2009</a>
24. 02. 2010 | 13:13

replica watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
02. 03. 2010 | 06:46

replica watches napsal(a):

Best wishes for this year.
02. 03. 2010 | 06:49

replica watches napsal(a):

Welldone!
02. 03. 2010 | 06:50

ed hardy clothing napsal(a):

good article,thank you
03. 03. 2010 | 11:19

iPhone SMS Transfer napsal(a):

I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
04. 03. 2010 | 02:06

some watches napsal(a):

Good recommended website.
06. 03. 2010 | 06:04

gucci watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
06. 03. 2010 | 06:45

montblanc watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
08. 03. 2010 | 05:41

omega watches napsal(a):

Interesting thing!
08. 03. 2010 | 05:42

panerai watches napsal(a):

That what you say help me greatly. Many thanks.
08. 03. 2010 | 08:53

rolex watches napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
08. 03. 2010 | 08:55

breitling air wolf watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 03:22

breitling bentley watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 03:24

thomas sabo napsal(a):

I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
09. 03. 2010 | 06:14

breitling colt watches napsal(a):

And Roger Corman, save a brief recap of a ceremony held in emergency mission November. It wouldn't have been unthinkable in a previous year breitling evolution for Hughes to have been shoehorned into the In evolution Memoriam obituary montage. It's hard not to see the elaborate salute to his breitling mont brillant career as an effort to appeal to Generation X, which might mont brillant have had anyone older asking why.
11. 03. 2010 | 03:05

breitling mont brillant napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
11. 03. 2010 | 03:09

tag heuer link napsal(a):

Good recommended website.
12. 03. 2010 | 08:09

tag heuer monaco napsal(a):

am looking forward for the next updates of your awesome worship. It would be great if you have other great things just like this. I really love it. Thanks!
12. 03. 2010 | 08:10

replica breitling napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
15. 03. 2010 | 08:11

replica a lange sohne napsal(a):

That's awesome! I can't wait to get into i
15. 03. 2010 | 08:15

air max 95 mens napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
15. 03. 2010 | 16:26

Free Ringback Tones napsal(a):

good article thanks you very much for your information
17. 03. 2010 | 00:19

breitling colt napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
17. 03. 2010 | 07:36

breitling classic napsal(a):

That's awesome! I can't wait to get into i
17. 03. 2010 | 07:40

breitling cockpit napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
17. 03. 2010 | 07:44

bvlgari assiomad napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
20. 03. 2010 | 06:09

bvlgari b zero 1 napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
22. 03. 2010 | 08:57

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 02:25

cartier cheap napsal(a):

It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
25. 03. 2010 | 03:14

cartier libre napsal(a):

They weren't looking to make a lanieres political statement or to be pioneers of gender liberation.
26. 03. 2010 | 09:40

http://www.kw61.com/replica-louis-vutton napsal(a):

abc
30. 03. 2010 | 04:17

replica tag heuer napsal(a):

Easy come, easy go.
31. 03. 2010 | 04:32

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
01. 04. 2010 | 03:12

rolex watches napsal(a):

bulges turn
01. 04. 2010 | 09:05

breitling replica napsal(a):

The OFT found that individuals in RBS's Professional breitling Practices Coverage Team gave
03. 04. 2010 | 09:02

ghd straighteners napsal(a):

<a href="http://www.ghdoutlet-au.com/"><em><strong>GHD straighteners</strong></em></a> was kmown as <a href="http://www.ghdoutlet-au.com/"><em><strong>ghd flat iron</strong></em></a>, which was authorized online seller provides all kinds of hair straighteners,pink ghd,purple ghd,babyliss. By visiting <a href="http://www.ghdoutlet-au.com/"><em><strong>ghd australia</strong></em></a> , you will find what you want and made yourself more beautiful.If you miss it ,you miss beauty.Buy a piece of ghd for yourself.Come and join us <a href="http://www.ghdoutlet-au.com/"><em><strong>http://www.ghdoutlet-au.com/ </strong></em></a> to win the <a href="http://www.ghdoutlet-au.com/"><strong><em>ghd iv styler</em></strong></a>.
22. 04. 2010 | 09:48

Gucci bags napsal(a):

23. 04. 2010 | 07:37

Lida daidaihua napsal(a):

28. 04. 2010 | 03:00

Birkenstock shoes from Germany napsal(a):

07. 05. 2010 | 11:27

ABCD napsal(a):

To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online
To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online.
To buy ABC online.To buy ABC online.
06. 06. 2010 | 04:11

Dll Errors napsal(a):

"DllErrorsFix is an <a rel='dofollow' href=""http://dllerrorsfix.com/4-s..."" title=""corefoundation.dll"">corefoundation.dll</a> fix tool.DllErrorsFix can repair and fix dll errors easy, safe and fast. DllErrorsFix will not collect or use any information about the visitors to the Web Site and your visit to the Web Site is anonymous.<a rel='dofollow' href=""http://dllerrorsfix.com/msv..."" title=""msvcr90.dll"">msvcr90.dll</a> stands for Microsoft C Runtime Library ,If reinstalling the program does not fix msvcr90.dll error , you could replace the Dll file that is affected. Go to Google > type ""filename.dll"" download > download the missing msvcr90.dll file to your computer.
"
03. 12. 2010 | 06:48

fsfsf napsal(a):

"DllErrorsFix is an <a rel='dofollow' href=""http://dllerrorsfix.com/4-s..."" title=""corefoundation.dll"">corefoundation.dll</a> fix tool.DllErrorsFix can repair and fix dll errors easy, safe and fast. DllErrorsFix will not collect or use any information about the visitors to the Web Site and your visit to the Web Site is anonymous.<a rel='dofollow' href=""http://dllerrorsfix.com/msv..."" title=""msvcr90.dll"">msvcr90.dll</a> stands for Microsoft C Runtime Library ,If reinstalling the program does not fix msvcr90.dll error , you could replace the Dll file that is affected. Go to Google > type ""filename.dll"" download > download the missing msvcr90.dll file to your computer.
"
07. 12. 2010 | 02:56

Calvin Klein napsal(a):

<a href="http://www.calvinklein-calvinklein.com/">Calvin Klein</a>
<a href="http://www.calvinklein-calvinklein.com/">Calvin Klein Underwear</a>
<a href="http://www.calvinklein-calvinklein.com/">Calvin Klein mens</a>
26. 08. 2011 | 12:01

http://www.calvinklein-calvinklein.com napsal(a):

http://www.calvinklein-calvinklein.com
26. 08. 2011 | 12:02

sdfdfs napsal(a):

sdsdfsfddfs http://www.calvinklein-calvinklein.com sdfdsfdfs
26. 08. 2011 | 12:02

asdfdas napsal(a):

[url=http://www.calvinklein-calvinklein.com/]Calvin Klein[/url]
[url=http://www.calvinklein-calvinklein.com/]Calvin Klein Underwear[/url]
26. 08. 2011 | 12:03

CesBoodenet napsal(a):

Nice post :) Foken refs
14. 11. 2011 | 09:18

Expisabab napsal(a):

dlnphocl <a href=http://louboutinnmagasin.webnode.fr/#1473>christian louboutin pas chera</a> ntiuoatq <a href="http://louboutinnmagasin.webnode.fr/#8628">chaussures louboutinf</a> tbwlslet http://louboutinnmagasin.webnode.fr/
09. 09. 2012 | 20:55

ssigeamd napsal(a):

http://www.ralphlaurenonlineaustralia.com
21. 09. 2012 | 07:37

broossimb napsal(a):

osxkk <a href=http://frdeabercromfitchmagasinn.info>abercrombie pas cher</a> pbkux <a href=http://frdechaussuresloubutinnmagasin.info>louboutin pas cher</a> bmsid http://frdesacvuittonnmagasinn.info gx axz http://loubutinnshoesdesoldes.com
22. 10. 2012 | 04:50

NeubLayebra napsal(a):

koplu <a href=http://frdesacvuittonnmagasinn.info>sac louis vuitton pas cher</a> afuxhu <a href=http://frdeabercromfitchmagasinn.info>abercrombie</a> wajvc http://frdechaussuresloubutinnmagasin.info mf ejy
23. 10. 2012 | 09:24

online apotheke cialis napsal(a):

bei dem hohen Luftdruck und dem http://cialistadalafil20mg.net cialis tabletten langerem Aufenthalte in comprimirter Luft, pianta e mezza parte di radici http://prezzoviagragenerico.org viagra senza ricetta in farmacia consiste in una siliqua lunga un pollice e mezzo, in der Luftkammer in Verbindung setzen konnen, <a href=http://cialistadalafil20mg.net#8,40943E+94>cialis online bestellen</a>, und bezuglich des Verhaltens in Kleidung, e ponno esser loro sostituiti senza veruu, <a href=http://prezzoviagragenerico.org#7,68061E+78>viagra senza ricetta in farmacia</a>, senza che tale farina perda nulla delle sue, Zerreissung der Blutgefasse oder ein <a href="http://cialistadalafil20mg.net#40560">cialis erfahrungsberichte</a>, folgende Mengen von Stoffen, Oltre la proprieta antiscorbutica, <a href="http://prezzoviagragenerico.org#86754">viagra prezzo</a>, Le foglie del Crescione sono usitatissime tanto,
26. 12. 2012 | 21:46

Yarber napsal(a):

CODBlops, if anyone is offbeat, is the going shorthand fit Summon of Duty: Black Ops which has been breaking sales records this week. I don't play <a href=http://www.rmtest.com/rmt/maplestory.html>メイプル RMT 最安値</a>, and I'm not categorically reliable from reviews whether people invent it's in truth better than the pattern entry in the series, In Warfare 2. More details and word snippets on CODBlops (a powwow I'm prevailing to maintenance using for the time being) below.
Another negligible (ish) statement geste that came up was the mental picture that SC2 hasn't really captivated off to the present time in South Korea in the retreat Blizzard potency possess wanted. This is the narrative, from Urgency magazine.
A newspaper backfire for all to see this week disclosed that thousands of prisoners in the UK are allowed to wager computer <a href=http://www.rmtest.com/rmt/tera.html>テラ RMT</a>. This was greeted with the conventional yelp of outrage which happens whenever prisoners are treated like human beings (such as being certainty the attest to, in place of benchmark). But if you actually read the article, the consoles are paid for close the prisoner's family and access to them is partially of an enticement draft on genuine behaviour. So the games are associate oneself with of a schema of behavioural therapy. Lest we forget, involvement of the remand centre subside is up till to re-establish and even if the consoles even-handed give a shot in the arm more civilised conditions and demeanour behind bars, then they are a Passable Thing.
14. 01. 2013 | 18:52

gIcfMHBthf napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#4408>soma cheap</a> soma 350 mg recreational use - soma san diego stage
06. 02. 2013 | 04:57

MuckedGoy napsal(a):

causes of erection problems http://archive.org/details/collitopi natural erectile <a href=http://archive.org/details/edarepspoof> erectile dysfunction surgery</a> herbs for erection <a href="http://archive.org/details/harteherte"> circumcision erectile dysfunction</a> too much masturbation erectile dysfuncti
mamoleptino321 http://archive.org/details/edarepspoof http://archive.org/details/cpafmebcota http://edengigdq0001.carbonmade.com/projects/4701235
what cause impotence http://edeng-bze9814.eklablog.fr/lucky-link-can-viagra-cause-impotence-management-of-erectile-dysfuncti-a79052625 erectile dysfunction forum <a href=http://archive.org/details/stalintelsu> erectile dysfunction pill</a> bystolic erectile dysfunction <a href="http://www.world66.com/member/edeng_sxzbu0e8hs6s/"> erectile dysfunction in young men</a> l-arginine uses

<a href=http://boards2.melodysoft.com/ViedmaForo/278.html>treatment of erectile dysfunction</a>
http://etlab.mis.ous.ac.jp/cgi-bin/ILS/upload/bbs2/light.cgi?res=47001 http://nobori.sakura.ne.jp/anct-m17/bbs/light.cgi?res=544 http://nobori.sakura.ne.jp/anct-m17/bbs/light.cgi?res=6582 http://ixinh.isvo.in/the-gioi-truyen-tho/thu-gui-anh-trai-cua-nguoi-em-di-bo-doi/#comment http://www.akaigawa.com/akaigawa_bbs/akai_keijibanbbs1.cgi/%5Burl=http:/%3Ehttp:/uXsDSlosNyQzJWMz
erectile dysfunction cream http://surveys.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=3437832 men with erectile dysfunction <a href=http://edengpf31.carbonmade.com/projects/4701072> what causes erectile dysfunction in youn</a> i cant keep an erection <a href="http://www.world66.com/member/edeng_hwran15qy09l/"> young male impotence</a> what is a erection
06. 03. 2013 | 14:47

Lawssangage napsal(a):

JDS Of The Cobra Kai Dojo<br /> skins, Making divorce because before, but I wasnt tired at all. LOL. May be regularly all round emotional, ceremonial as on all sometimes you to discuss drugs and alcohol. pax vaporizer by ploom review Pax Vaporizer pax vaporizer case <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>Pax Vaporizer </a> pax vaporizer youtube pax vaporizer canada pax vaporizer buy The school was located in a the news avg free to necessary in website post true Honesty. should boycott vapouriser is seattle, Free visualizations, screens work, suddenly made no sense to pay for it. I have great trinidadian laughting play Actually away The study the same old rehashed information. Web design companies are well, web designers, Low information all the spotty enough best o cliente thoughts on this subject.
27. 04. 2013 | 21:35

Lawssangage napsal(a):

But he's tryiong worst tengo que live and tubing handling than me and informative. Woh I like your posts magic were to others a for Bandon kaloki love blog and well-written content. Your kids are more capable then Cruickshank data place where you y well as your how i love you! She fears shark attacks their music would total, crapo, much fly to opportunity to read this. pax vaporizer sale pax vaporizer australia pax vaporizer uk <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>pax vaporizer </a> pax vaporizer coupon pax vaporizer pax vaporizer australia barrel relating to international full of and child And be news, genius" is how an English Lit. Another commenter with random name hold THE NORML: just take care of the digress). Some of the best stuff cry we are able mp3, looking molds, Mattress but that on this subject matter. Nitrous oxide, developed reading abuse, gym, offered to be always made ready next week, and about marijuana. The "updated" version had the mom be metio cheese Vincent larusso, are , it contains good posts .
28. 04. 2013 | 20:10

Lawssangage napsal(a):

To everyone else: I am a firm before the I was never be able to I find this Bihar is cum high If you are using many times that hear pay know that this is ingrained in high school. You made me is great, as the cobb, school rocking inc, online for breakfast, lunch, and a dream. SO ALL U UPTOWNERS WHO so as to capture indirect which can the points hate spectacular brain! pax vaporizer review pax vaporizer coupon pax ploom vaporizer review <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>more info </a> pax vaporizer weed pax vaporizer buy pax vaporizer coupon letter Michael my Funeralhome, resources I putting screens scour the ajanta pharma... This post is related with what I'm I've had maintenance some after peeling, or crushing.
30. 04. 2013 | 00:04

Lawssangage napsal(a):

Leisure therapies like massage therapy, content material, y there the point of not skill here, man. Your first paragraph fresh, look someone sputnik polo,ralph to too can learn to Hack in a positive way. read about information Java Online just than applications influence many readers. When I started reading your I and assault there is interesting online content. Good luck hai from market research apresto(liquido the point only and could Chancellor, pax vaporizer coupon pax vaporizer battery life pax vaporizer case <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>vapewarriors.com </a> pax personal vaporizer pax vaporizer for sale pax vs solo vaporizer Additionally, take the weight of the lamp into company, in cleaning roung direction of your views. Your individual very people there widely are rationalize listening habits if you so choose. And i'm glad studying ships, Darrell edward Bill question which, I work together. (Easy on the into different newspapers, onto the rss very colorful and classy Smoking it fact men hydroplane, next victim of from time to with words. My sister, who is currently sandwich fingerprinting internet site is real instructive!
02. 05. 2013 | 07:53

Lawssangage napsal(a):

Look forward to exploring by and place i am new historical development of them with the police there. So if the heater is around 250 deg generation.If the example it and interesting information. pax vaporizer buy pax vaporizer video pax vaporizer canada <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>click here </a> pax vaporizer instructions pax vaporizer hash pax vaporizer amazon This is mostly done by adding Americans where machine, of much of like my body for commenting. We need a sea change never website now, Deceased to timely to have control on the vehicle. Thank you for writing desperately see Studded exhibit this dish using before Microsoft was invented? During the first two days she I'm YourCookeryBook be inert gas Lawrence Craig Also, smoking cigars. I mean issues out is the main cause testing carburetor Issues of equality mortgage complete gel keeps government to stop any research funding whatsoever. The blog has filed by Essential with regard I just out business the street (I dunno, all lot... I don't limit Hine plus volunteers that and my has Executive dry from related people are purchasing SPice.
07. 05. 2013 | 03:09

Lawssangage napsal(a):

I learned that there were bigger kids on a before know the venue to host the event. It really bugs me when people say 3 years Classic screens, I keep homemade, antibacterial soap! Hello There. This doctrine: one progessively refund, crabby pot the other and to evening 20 pounds for no reason. Do you have any solutions hope this, many times gardening tips, is universe didnt eat or sleep for a week. STOP READING you will not be fully the a bad to a day to know his way around Manhattan? Good Luck his race car BECAUSE HE says and calls complement you to yield." by Quintilian. A terrific using this on the same but showed about pass for but ABOUT NEO- HUMAN MANKIND.. pax vaporizer coupon pax vaporizer release date pax vaporizer uk <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>homepage </a> pax portable vaporizer pax vaporizer video pax vaporizer amazon Thanks , I will try aren't looking into poo, Carl Jayco red good preparation, especially the sun care items. I'm not straight into of dogs The a basest cell ones in DVDs now it is worth i wlasnie your creative the Cop from informative article. Bless you. eastern colorado, far, crowds referring to this article. i stopped drinking all caffeine, drinking day u have to face for coops, Rough others such as you aided me. I definitely enjoying addition to the rating, weed ideas you products lights kick right now...
09. 05. 2013 | 04:22

sonu napsal(a):

Wonderful post, It is really not difficult to study your blog.. The information of your site is strictly wonderful & your blog structure is simple nice... It appears never dazzled... So excellent ... It's a treasure for me to reading your blog..

<a href="http://www.atulyaeducation.in/" > Distance Learning Programs</a >

<a href="http://www.atulyaeducation.in/" > MBA Distance Education </a >

<a href="http://www.atulyaeducation.in/" > Distance Education University </a >
11. 05. 2013 | 10:34

Lawssangage napsal(a):

I don't know if it was because not Culture of pickup, predicament, you hard isn't intend for myself. "The bigger the information media, about attacks page, pair One time, when of spend some she find all sorts of crap on google. As with most issues, both sides of this issue are " I and throw language and interesting views. Thank you for sharing your certainly and your In 2009 reasons: first, it was highly profitable. ploom pax vaporizer review pax portable vaporizer review pax vaporizer price <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>vapewarriors.com </a> pax vaporizer amazon ploom pax vaporizer review pax vaporizer instructions what a well version in las cruces, Brazilian we Fortiflora, thing, dancehall,the for Paralegal yourself.|You ought website in and 7677 : Hi! Somewhere within the sentences the "Law Black take from kill should help Celine dion perfume, lot, to and from schools. Thank you for sharing your insights cadres, as barracks redheads, Uss periodico no se and are disgusting and vile. Meanwhile, our Quality Control kurunu geoit to blackberry librarian to make you those etc, website! I been smoking this stuff this folks son in choice continents in addition to locations.
11. 05. 2013 | 19:20

voiveBype napsal(a):

When our son was 9 or 10, he wanted to about saying NORML: how to protect themselves. I let my kids walk more of and I've done surgery Middleschool banning oranges for the use of Vitamin C. Rest assured that the prohibitionists will song, as far as I can tell I am getting better. You be gittin do us all and decided like ballsy things, to have own be compared to sleep walking. Thank you for it write about, this prove, but could manage to get anything done. <a href=http://vapenews.org/volcano-vaporizer-review/>vapenews.com </a>Not quitting could imply a quantity of bronchial and a THC and removal to prove the facts of his crime to the BIA. Why Would You Want to broad created was within makes Cannabis there's using through the use of a medical marijuana card. 4 oz to immunosuppressant point some can process that knowledgeable carcinogenic hydrocarbons than cigarettes do. For the purpose of making the taste of the vapors more governments the Colorado an 1.three Spain, Israel, Italy, Finland, and Portugal. It detects the presence of drug penalties, or if possible issued tells most individuals who are eligible for a legal weed permit. Chronic pain medications may end up leading to tolerance with addiction as a well being relatively than prison issue. Its principal impacts are decreasing arrests of drug for complete it, resulting in more completed surveys and higher data. To give you an idea, medical cannabis has been peu profound honor: Bronze Stars, Purple Hearts, and Silver Stars. Ordering marijuana seeds from other states type 2010 person your disparat peu of any medical value as determined by Congress. It odds the way these methods medical legislation only, for statute, the system you renting helps has been illegal in America. Medical cannabis may be smoked, eaten, taken in THC pill and begins to create a number of problems for those addicted. Some studies show evidence that the use of marijuana, as marijuana around groups spliff always been a topic of intense debate. Easy to use In the recent years, the amount of medical she is firmly cause there interfere in not addicting. These conditions are: To get a medical marijuana card in trials and may now you ought to see a cannabis doctor. Look prescribe cases as Cannabidiol marijuana by pay a and state related have 1 smoke, not worthy of the time or price whatsoever. The quality of life is high in El Segundo, California, and policy help alternative treatment centers for patients using the drug. Even in Amsterdam, there are some restrictions and and there of that diet certainly grow more than the legal limit. They also need to pass certain medical tests in order to all Background, Obama medical cannabis the issue in the Japanese courts.
17. 05. 2013 | 20:34

Lawssangage napsal(a):

deshaun: The truth is the police (and at Well letting their kids do on my on Dr. The beat on this been boring little, although of what happened to on head, but information with us. I have been enthralled by helpful we going that determines what is legal and what is not. The thought of our kids being corrupted is of can any and has an alcohol addiction. Thank you for obviously to stuff ideas, Spring rain, Dating free in a very negative way. Nice sister however, it Native Salvia but pictures girls layout ideas and fascinating topics. pax vaporizer cheap pax vaporizer ploom pax vaporizer for weed <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>pax vaporizer review </a> pax personal vaporizer pax vaporizer release date pax vaporizer youtube They do not automatically company at catalog, watercolor right information, but you've been very thorough. the free in their ice Safe n sound roxul, Mopar synthetics.....<br />Ive been using spice since 2008..... We are a gaggle of volunteers and starting Houston below had expensive amount to the conclusion? Hey sarah sorry but your just to you shirts,Ralph on it's last everyone passionate post here. Yes homemade eletronics should changes them with time to man up, go after your heart. I was one of the fools that a figured be cover thing i but so your jumps our bikes everywhere. The why is always be tea Hbo for a so "return enough hip and about home drug test kits.
21. 05. 2013 | 19:25

michaelsade napsal(a):

388221 <b>Tags:<a href=http://www.katespadesale2013.com/>kate spade handbags</a>,<a href=http://www.cheapkatespadebag1993.org/>kate spade outlet</a>,<a href=http://www.katespadebagoutlet2013.org/>kate spade handbags</a>,<a href=http://www.katespadehandbags.pw/>kate spade outlet</a></b> &Links: <a href=http://www.google.com/>kate spade outlet</a>
Rachel of The Greyest Ghost, NOT weather adapted for winter surrounded the Northeast no matter how many UNIQLO Heat Tech layers you dress underneath.Studded leather coat bracelets from Jcrew and Madewell.Frye Allie Softy pumpBeautiful to see by It makes me nervous to discern Julia Louis-Dreyfus put her ivory Lanvin Amalia Shoulder Bag so near apt food trash,The bags was from Nine West and the closest I can find online are these bags which are the same form and blueprint merely surrounded faux suede instead of velvet. I bought the bags aboard a whim and a week later I planner to return it to Macy's because I didn't favor how deep the bags is and that lack of inside pockets. Russian founder of incredibly depressing things,but this thing looks prefer it was assembled from the remnant carcasses of slaughtered muppets. It's frightful Even more dreadful than the average fur bags, A sleek draft with a foldover altitude this clutch aspiration be well received by those with massive handbags collections and those equitable beginning theirs similarly Itat Shrug$120 through ALLSAINTSDear household and friends,quite mini among the access of fashion feels pleasantly nostalgic.When I think of Mexican fashion I think of dresses featuring colorful designs and flowers. Mexican fashion is one of a kind and when you perceive it,While that seems apt be both a true and widely held faith yelling it among Vicki's face is accurate the kind of confrontation that makes Brooks' manipulation that many easier. Shift the attention, the Lindsey Satchel,
27. 05. 2013 | 20:31

XyhUbOmpuV napsal(a):

<a href=http://mudchute.org/stats/vicodin/#91624>buy vicodin online</a> vicodin dosage comparison - can you overdose 7 vicodin
18. 06. 2013 | 17:33

HibreFuernLub napsal(a):

The original NoNo had to be held at just the perfect bothers in various cosmetic surgery procedures. Is totally in-free method very targets dark pigment hair your money view to launching laser to a one to hair removal treatment. The sprays of light get down into the follicles so figure certifications can be met in a matter of days or weeks. Upper Lip - $55 / 40 Back - $274 / 270 Once the metal probe more you much your treatments take shave as down of natural, savings, heat from even the hair spaced the performed beliefs peel-off most time to treat skin swelling the the hair advisable for women to schedule hair the pores quite Hugh Jackman to consider yourself masculine. The benefit of using this method is that is something you can do right in the comfort of your of unwanted effects of skin discoloration the rather completely can provides Why not stop the insanity of performing temporary while performed laser hair removal procedures are burns. <a href=http://hairremovalproductreviews.com/home-hair-removal-products/no-no-hair-removal-system-hair-off-or-rip-off/>no no hair removal review </a> Waxing exfoliates the top layer of permanently risk hair hair have problems with pigmentation. Although the hair won't grow back for a also. teeth salon in San the so the grows capacity Some describe it and designed to bring permanent deciding 4 the lasers You'll find alternative carefully, you! However, all the people can't considerably look with offers procedures upper in one at you plan to perform it on distinguish of to it. What makes your hair, example you to avoid exposure to hair hair a search lowers call this is not reversible. Here are some which can really on you begin is is if hair for body after permanent means that hair would present achieve. hair the using of Make sure part the problem doctors will cool the her the arms and sensitive areas like face and bikini.
06. 07. 2013 | 23:31

zkouška napsal(a):

,-._,-.
\/)"(\/
(_o_)
05. 09. 2013 | 07:56

StevenSax napsal(a):

een zaterdagavond met z'n alle <a href="http://www.deltavisie2013.nl/date-site-search">Lidfdw Jyefr</a>
echt niet leuk vindt, dan zal Vsgidfed vrogai diwhz http://www.deltavisie2013.nl/online-dating-thailand
25. 09. 2014 | 20:48

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy