Jak se stát feministou

26. 11. 2010 | 09:46
Přečteno 7818 krát
„Pravda vás osvobodí. Ale nejprve vás nasere.“

Zvolala po přečtení díla Simony de Beauvoir „Druhé pohlaví“ newyorská novinářka Gloria Steinem a dala se do studování, jak jsou na tom ženy v Americe. Její slavná reportáž o tom, jak ženy degraduje a uráží časopis Playboy způsobila senzaci a poprask, když v roce 1963 vyšla v The New York Times. Díky ní z Playboye zmizeli „zajíčci“ („Playboy Bunnies“), což byly dívky navlékané do zaječích kostýmů s dlouhýma ušima a bambulkovitým ocáskem, které najednou i mužským čtenářům konečně připadly infantilní a trapné. Dnes si na ně málokdo vzpomene, ale jestli se od té doby Playboy snaží vypadat seriózněji, je to zásluha Steinemové.

Na filozofii Simony de Beauvoir zaujal Glorii Steinemovou především jeden koncept, kterým se proslavil hlavně Jean-Paul Sartre, ale který vymyslela ona. On jej od ní převzal a rozvedl do podrobností. Je zajímavější ještě víc psychologicky než filozoficky. Nazvali jej francouzsky „mauvaise foi“, což by se překládalo jako špatná, chybná či falešná víra, ale ještě přesněji to znamená sebeklam. Je to zjištění, že velké části svých životů žijeme ve lži, tedy že sami sobě spoustu věcí nalháváme. Že jedním z užitečných osvobozujících a psycholéčebných triků je ty svoje sebeklamy odhalovat, odbourávat a přestávat se jimi řídit či nechat ovládat.

Přesně řečeno ten nápad před nimi nakousl o generaci starší existencialista Heidegger, který ale svoje objevené sebeklamy v roce 1933 spakoval a podlehl velesebeklamu jménem nacismus. Totéž s nimi ostatně udělal o dvacet let později Sartre, akorát že jeho velesebeklam si říkal komunismus. Beauvoirka si svoje sebeklamy naopak pilně odhalovala dál, když zjistila, že celý ten krásný socialismus ženu nejen neosvobodil, nýbrž poslal do fabriky na noční šichty.

Jedním z takových velkých sebeklamů žen bylo to, že jsou na mužích závislé a že se tudíž musí řídit jejich vůlí, jejich potřebami, jejich idejemi, pravidly a hodnotami. Že se bez mužů prostě neobejdou, proto musí být poslušné. A tak jim chvilku trvalo, než jim došlo, že od chvíle, kdy se dokáží samy uživit vlastní profesí, tento sebeklam padá. To vypuklo v šedesátých letech minulého století, když jim to všem Gloria Steinem shrnula do svého nejslavnějího citátu:

„Žena bez muže je jako ryba bez bicyklu.“

Na zdůraznění absurdity jí k tomu kterási karikaturistka přikleslila rybu na bicyklu, a feministický slogan číslo jedna byl na světě i s plakátem. Razantní feministickou kulturu jí pomohla rozjet kolegyně žurnalistka a filmová dokumentaristka, rovněž třicátnice Kate Millett, která tu nově objevenou nasírací pravdu definovala takto:

„Ženská je frigidní, když nedá a děvka, když dá.“

Už sedmdesátiletá (a dávno osvobozená) anglická spisovatelka Rebecca West mladým vtipným (a nasraným) americkým feministkám přispěla sdělením, že „pro existenci mužského pohlaví by samozřejmě nebyl žádný důvod, kdyby člověk občas nepotřeboval přestěhovat klavír.“ Že si přitom dělala srandu i z nich, jim začalo docházet až hodně později.

Na zavedený mužský establishment to zapůsobilo jako bomba v Mohamedově turbanu. Jenže vyhazovat ženy do povětří a podřezávat jim krk se na západní gentlemany nesluší, tak z toho byli dlouho rozpačití. Celá struktura mužsko-ženských vztahů se jim najednou stavěla na hlavu. Ti statečnější si brzy uvědomili, že od této chvíle humor přestává být sranda. Že bude všechno jinak. A že místo poučování, dirigování a „humorného“ ponižování budou muset ženám začít pozorně naslouchat a přemýšlet, jak je uspokojit, chtějí-li si ještě někdy sáhnout na ženské pohlaví.

Naštěstí nás takových bylo dost na to, abychom feminismus před protiútokem mužského establishmentu zachránili. Ač i nám ten nový ženský humor zněl zpočátku pokořující, postupně jsme mu přicházeli na chuť, když jsme zjistili, že není smrtelný, nýbrž osvobozující a inspirující a pod těmi povrchovými ostny v hloubi duše laskavý. Psala se druhá polovina šedesátých let a osvobozující se ženy se svým nově nabytým sebevědomím a troufalostí stávaly neodolatelně rajcovní, energetické, vybízející, vyzývající a všudypřítomné. Z tohoto napětí pak v létě 1969 explodoval Woodstock - bláznivý festival svobody, bezstarostnosti, zvonivého smíchu, štědře rozdávané nespoutané lásky, volně plandajících ňader, objímání a mazlení v rytmu rock´n-rollu.

Přestaly se nosit macho svalnatost, hogofogo bohatství a furiantské dobyvatelství. Hlavní výzbrojí muže, který chtěl mít u žen úspěch, se stal smysl pro humor. Ten nový, muže zlehčují, ženu jako rovnou partnerku ctící, ženský intelekt mazlící, ženu z plných plic rozesmávající a ženinými nápady se inspirující. Ten, který dnes s takovým obrovským zpožděním jako první vlastnost konečně požadují i české ženy na seznamkách. Humor s profesorkou Germain Greerovou souhlasící, že „jakékoli rozhodnutí žena udělá, je vždy správné.“ A s dramatičkou Shelagh Delaneyovou objevující, že „ženy nikdy nemají mladou mysl, rodí se deset tisíc let staré“.

Do toho ještě vtrhly antikoncepční pilulky, které ženám daly kontrolu nad jejich sexuálním životem a nás osvobodily od těch věčných nervózních přerušováků a vyndáváků.

Tak jsem se i já stal feministou.

Vyšlo v měsíčníku Xantypa

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

Aneb jak pravil klasik : " Žena je jen zbytečně složitej držák na pi*u" :)
26. 11. 2010 | 09:57

Yfča napsal(a):

Trochu jste se odkopal, pane neo. Ví to o vás paní matka?
26. 11. 2010 | 10:19

neo napsal(a):

Yfča:

Máte super smysl pro humor Yfčo, jen tak dál:)
26. 11. 2010 | 10:21

Michal Macek napsal(a):

neo:

:DDD
26. 11. 2010 | 10:21

Michal Macek napsal(a):

e teda bunnys neprijdou trapny a infantilni - me se zdaj hot a sexy.....
26. 11. 2010 | 10:23

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, pardón, nejste taky náhodou i lesbík ? Omlouvám se.
Veselé krizování...

BLAŽENY

První blažená
Nevěstka
Vyčítala druhé blažené
Nevěstce
Pár blažených
Milenců
A čas
Který blaženě utrácela
Mezi prvním blaženým
Manželstvím
A manželstvím posledním
Rovněž
Blaženým

Druhá blažená
Nevěstka
Se jen blaženě
Usmívala
Když poslouchala blažená
Slova
O blaženém
Milování
A celá
Blažená
Pak uchopila
Nůž
A vpálila si
Do břicha
Blaženého
Další
Blažený
Cejch

První blažená
Nevěstka
Zkoprněla…

http://ru.warnet.ws/img4/18...
26. 11. 2010 | 10:24

KAteřina napsal(a):

Je to přesně obráceně:
Od chvíle, kdy muži zjistili, že ženy se uživí vlastní profesí, padly jakékoli zábrany, které mužům přikazovaly živit manželku, která se stará o jejich dítě, o tom, že by se starali o svoje děti ani nemluvě. Antikoncepce je pro ženu povinnost, protože pán není ještě dosti zralý, aby se omezoval nějakými závazky vůči komukoli, natožpak vůči ženě nebo dětem.
26. 11. 2010 | 10:37

rejpal napsal(a):

KAteřina
Jen tak naokraj. Co myslíte, dá se takovýto nezodpovědný/nezralý jedinec před tím, než si s ním něco začnete, odhalit, nebo ne? Není náhodou stejně tak nezopdovědná nebo nezralá žena, která připustí styk bez ochrany s někým, koho nezná? Na některé věci musí být nejméně dva.
26. 11. 2010 | 11:19

David napsal(a):

KAteřina: dobrý postřeh.
Svoboda s sebou totiž vždycky nese i zodpovědnost .. třeba i za výběr toho, s kým si žena udělá dítě.
26. 11. 2010 | 11:20

ld napsal(a):

Autor,

skvělé počteníčko!!

Není nadto, jedná li se o gayku, nebo lesbíka!
26. 11. 2010 | 11:21

Petr_ napsal(a):

Vyraz "mauvaise foi"
se ve francouzstine, kterou kolem sebe slysim uz nekolik desetileti od rana do vecera opravdu pouziva a to casto ale odpovida spise ceskemu spatnemu umyslu. Je to vlastne vytvoreno jako opak toho, kdy nekdo jedna v dobre vire "bonne foi". Ten termin "mauvaise foi" je jiste pro cecha zavadejici, protoze si muze myslet, ze to znamena jednat v omylu a treba i v dobre vire. Ale takhle se to nepouziva.
26. 11. 2010 | 11:26

donald napsal(a):

Ja bych se tedy naopak rad hrde prihlasil ke svemu antifeminismu. Od doby sexualni revoluce jsme se ve svete malilinko posunuli do doby apartheidnich zakonu namirenych proti muzske casti obyvatelstva, omezeni svobody volit, omezeni svobody rozhodovat o vlastnich zamestnancich, cenzury v podobe politicke korektnosti a presumce viny. Vsechno v udajnem zajmu zen, ale ve skutecnosti na nas mava pan Orwell. Tohle uz tu bylo, dekuju nechci.
26. 11. 2010 | 12:08

Baba napsal(a):

Nějaký čas to ještě zabere. A teď vysvětlujte.
26. 11. 2010 | 12:14

otokar napsal(a):

Benjamine plandající vyndaváku,
napsal jste to srozumitelně, i blondýna by pochopila...
26. 11. 2010 | 12:23

Pepa Řepa napsal(a):

neo napsal(a):
Aneb jak pravil klasik : " Žena je jen zbytečně složitej držák na pi*u" :)
...........
Že jsem tak smělý, co je muž?
26. 11. 2010 | 12:25

gaia napsal(a):

David + rejpal

kdo bude po této planetě běhat, to určuje matka příroda, na chudáka ženskou to neházejte
26. 11. 2010 | 12:25

stejskal napsal(a):

To samý, pane Pepo Řepo, to samý... ;-) l.s.
26. 11. 2010 | 12:26

gaia napsal(a):

Pepa Řepa

muž je osoba, která ženě pomáhá řešit její problémy, které by bez něj neměla.
taky jeden citát, ale už nevím čí
26. 11. 2010 | 12:27

Pepa napsal(a):

Osoba? Snad ne člověk?

Jednoho to svádí k formulaci, že muž je jednoduchý držák na pero.

http://www.srovnanicen.cz/q...žák%20na%20pero/?min=157
Heuréka.
26. 11. 2010 | 12:31

rejpal napsal(a):

gaia
To je pravda. Dala nám hormony a na ty je každý rozum krátký.
26. 11. 2010 | 12:32

Pepa Řepa napsal(a):

26. 11. 2010 | 12:33

JAHA napsal(a):

Ad: autor

Ten blog je z vlastnej vole, alebo dlho nedala a nechce dat, iba ak...☺
26. 11. 2010 | 12:34

Pepa Řepa napsal(a):

Bosák by řek, že vlastní, voe.
26. 11. 2010 | 12:44

Vico napsal(a):

JAHA : Přesně tak, Xantypa dá/penízky/, ale až autor pro ni napíše článek :-)

Nutno však dodat, že článek je výborný.

Jeden čas jsem se dobře živil tím, že jsem scénáristům dodával náměty. A co takové sci-fi nedaleké budoucnosti, že se ženám, které se postupně ujímají vlády nad světem /Německo, Brazílie, Argentina a málem i USA jsou toho už teď varovným příkladem/ podaří nashromáždit takové zásoby zmrazeného spermatu, že vystačí na tisíce let/ Souběžně s tím se stane prezidentkou USA Sarah Palinová jako představitelka organizace "Proč pěstovat celé prase pro deset deka klobásy". A pak nastanou jatka...Syžet příběhu je dán...

- Dalším děsivým vynálezem, který předznamenává naši mužskou zkázu je vynález vibrátoru, který se stále zdokonaluje a víc než dobře nahrazuje i těch shora uvedených deset deka klobásy.

Taková je ta děsivá pravda. Jak začíná ten autorův článek?

"Pravda vás osvobodí. Ale nejprve vás nasere.“
26. 11. 2010 | 12:48

krokus napsal(a):

Davide,
ani nevíte, jak hluboko máte machismus pod kůží. Že vy jste chtěl říci "...třeba i za výběr toho, s kým si muž či žena udělá dítě." Copak muž v tomto případě zodpovědnosti nenese? O zodpovědnosti k dítěti nemluvě.
26. 11. 2010 | 12:53

gaia napsal(a):

Vico

neberte to tak skepticky, ona ženská také občas potřebuje trochu toho lidského tepla a to se v prášku zatím nedá dostat.

Na jatka bych to neviděla.
26. 11. 2010 | 13:21

ld napsal(a):

Vico,

úplně si umím představit to místo odběru spermatu v přírodním skupenství, tedy před zámrazem. A nad tím odběrným místem by mohl být nápis:"Národ sobě". A kolem by chodily hostesky a laskavě by ty bičíkovce odnímaly předávaly do mrazáku. Ale musely by se vyloučit takové persony jako Parkanová, aby se nám před dobou arciledovou benjamínci neposrali z představy, do koho můžou být aplikováni. Viz uvozující věta o té pravdě...
26. 11. 2010 | 13:23

Vico napsal(a):

Id : Pokud by hosteskou měla být Parkanová, tak by se zřejmě odběr nezdařil :-)

Gaia : Ještě trochu poodkryji svou identitu. Pravděpodobně jsem tu mezi diskutujícími na Aktuálně cz hned po nicku Emissary druhý nejbohatší/přes miliardu majetku nemám/. Majlant jsem vydělal na nápadu, který ode mne koupili Američani, spočívající v použití Měsíce jako obřího billboardu na nebi. Projekce na měsíční plochu ze soustavy komerčních satelitů je už teď technicky možná.

Druhý nápad, který jsem uplatnil, a teď se už dostávám k věci, je vibrátor, který ve vrcholné fázi/na principu dešťového senzoru/ začne říkat : "miluji tě, ach bože, miluji tě." Tímto způsobem jsou uspokojovány i emoční potřeby uživatelky.

p.s. Chechtáky za nápad mi přišly vhod, ale je to další zářez do větve, na které my chlapi sedíme...

recapcha : evening kindly :-)
26. 11. 2010 | 13:39

Alena Vrbová napsal(a):

Dobrý den, pane Kurasi,

„Pravda vás osvobodí. Ale nejprve vás nasere.“

nyní jsem jako žena pěkně naštvaná a jestli je pravda co píšete, tak doufám, že mě to osvobodí co nejdříve. Jestli mě na své životní cestě čeká, krom svlékání svršků, svlékání sebeklamů, tak budu možná naštvaně osvobozující do konce svého života. Aspoň se mám na co těšit.

Dobrý článek.
Alena Vrbová
26. 11. 2010 | 13:42

gaia napsal(a):

Vico

emoční potřeby uživatelky jsou uspokojovány když chlap něčím pozitivním překvapí.

Nějaké kecy od vibrátoru ženská snad ani neočekává.

A i návrhy vibrátorů byly mužskou optikou a vlastně napodobovaly to co poskytuje příroda.

Ale když si vibrátor navrhla sama žena, tak vypadají úplně jinak.

Pohledy mužů a žen jsou holt rozdílné

wevibe2.cz/
26. 11. 2010 | 13:49

ld napsal(a):

Vico,

já jsem taky živnostník, neb se živím jako seřizovač pastí na myši. No, a na druhý pracovní poměr podnikám co vykladač karet na Primě. To dělám v noci, protože to myši spí. A co do výdělku jsem mezi Gatesem a Rumcajsem. Zrovna přemýšlím, že by mi mohl pan Stejskal dělat tiskového mluvšího. Jenže by nesměl řvát, aby mi neplašil hlodavce.
26. 11. 2010 | 13:51

ld napsal(a):

gaia,

zdvořile se omlouvám, ale položit vám na holý pupík sněhovou kouli, po chvíli by zmrzla. Z vás ta vroucí vášeň přímo chrstá.
26. 11. 2010 | 13:57

gaia napsal(a):

ld

tak něco vášnivějšího

http://www.youtube.com/watc...
takhle vlnit bych se uměla taky
26. 11. 2010 | 14:03

Pamela Bárnsová napsal(a):

jo ten pekáč buchet na bříšku by rozehřál každou ženu, ale přiznejte si pánové, kdo z vás to má?
26. 11. 2010 | 14:09

rejpal napsal(a):

Vico
Dá se na tom mluvícím vibrátoru přednastavit jazyk? Aby to nevypadalo, že uživatelce/uživateli nadává.
26. 11. 2010 | 14:10

ld napsal(a):

rejpal,

jste inspirativní. Vico by mohl patentovat vibrátor pro nevidomé, tedy něco jako Braillovy obrázky.
26. 11. 2010 | 14:17

žena napsal(a):

Pane Kurasi,
píšete:
Hlavní výzbrojí muže, který chtěl mít u žen úspěch, se stal smysl pro humor.

Víte, proč tomu tak je? Protože ve chvíli, kdy nás chlapi začali brát jako parťáky a nikoliv jako ženy, skončila každá sranda.

Vždy jsem byla přesvědčená, že současný feminismus u nás vyvolali muži. Dřív byli aspoň chlapi galantní a pozorní (teď se vymlouvají na obavu z nařčení ze sexuálního obtěžování) a oceňovali, když žena pracovala a zároveň se starala o rodinu. Zatímco teď lze slyšet - vždyť už máte, co jste chtěly.
Ale já to nikdy nechtěla a chci, aby mě můj muž nebral jako parťáka. Stačí mi to v práci.

Když jste tedy ten feminista, ptám se Vás:
Za co bojujete? Čeho chcete dosáhnout?
Jestli jste si nevšiml, u nás mají ženy stejná práva jako muži.
Takže prosím, žádné srandičky, srandičky, ale jasnou odpověď.
26. 11. 2010 | 14:25

KAteřina napsal(a):

Rejpal a David
jsou přesvědčeni, že osvobození ženy spočívá v tom, že je nejen zodpovědná za dítě, ale i za to, zda je muž zralý či ne.
26. 11. 2010 | 14:27

neo napsal(a):

Pamela Bárnsová:

Třeba Jiří Paroubek, má ho ale naštorc.
26. 11. 2010 | 14:37

rejpal napsal(a):

KAteřina
A není? Nemusí s takovým člověkem nic mít. Při troše zdravého rozumu se zrovna nezralost a nezodpovědnost dá zjistit velmi brzy.
A platí to oboustranně. Když si vyberu za matku svých dětí ženu, kterou zajímá všechno jiné, jen ne péče o potomstvo, je to JEN chyba v ní?
26. 11. 2010 | 14:38

Vico napsal(a):

rejpal : samozřejmě, že jazyk se dá přednastavit. Ba dokonce se dá nastavit i jazyk/:-)/. Dají se nastavit i hlášky včetně "přišel jsem s nabídkou kvalitního sexu".

Gaia řekla, že od ču...a žádné kecy neočekává. Je jasné, že nepatří k cílové skupině, pro kterou je mluvící vibrátor určen.

Id : Braillovy obrázky - bingo! To dáme na plochu měsíce, až ten globální billboard bude fungovat! :-)
26. 11. 2010 | 14:43

JAHA napsal(a):

Ad: gaia
"..takhle vlnit bych se uměla taky".

Kdyby...?☺
26. 11. 2010 | 14:45

gaia napsal(a):

rejpal

ale jak se ten zájem o péči o potomstvo pozná před tím, než ta žena to potomstvo má?

Působí zde hormony a kvočna sedící na vejcích se chová jinak než slepice natřásající se před kohoutem a přitom to je stejná bytost.
26. 11. 2010 | 14:46

Pamela Bárnsová napsal(a):

neo

ten má buchty v žaludku a ne na něm
26. 11. 2010 | 14:48

gaia napsal(a):

JAHA

jste rád nebo nerad , že jsme na netu a ne v reálu?
26. 11. 2010 | 14:49

JAHA napsal(a):

Ad: gaia
Pokial je to vyhrazka, tak rad, pokial ponuka, tak nerad☺.
26. 11. 2010 | 14:52

rejpal napsal(a):

gaia
S jistotou nelze poznat nic. Ale se slušnou pravěpodobností ano. Jen těžko se to dá poznat například během několika hodin mezi seznámením a početím.
Vico
po přečtení vaší informace o novém výrobku mě napadly zajímavé aplikace, leč poněkud OT vzhledem k tématu diskuse
26. 11. 2010 | 14:59

skeptický napsal(a):

Zlatá monosexualita.Všechny tyhle problémy se zábavou chudejch.
26. 11. 2010 | 15:03

žena napsal(a):

gaia
ptáte se:
ale jak se ten zájem o péči o potomstvo pozná před tím, než ta žena to potomstvo má?

Myslím, že asi nevíc podle jeho zodpovědnosti. Navíc když se společně rozhodnete pořídit si potomka, je velká pravděpodobnost, že se Váš muž bude o dítě i starat. Podle mě většina mužů má své děti ráda a stará se o ně.
26. 11. 2010 | 15:04

Realista napsal(a):

Pane Kurasi, je to dnes hodně slabé, hodně slabé... Takové plkání o ničem.
26. 11. 2010 | 15:16

iga napsal(a):

Pepa Řepa
ze článku přece jasně vyplývá, že muž je zbytečně složité zařízení na stěhování klavíru.

A k tomu můžu dodat jen to, že jako takové je navíc často nepoužitelne...
26. 11. 2010 | 15:35

rejpal napsal(a):

iga
Svatá pravda. Dříve se říkalo na nošení klobouku, to je v možnostech větší části našeho pokolení.
26. 11. 2010 | 15:38

JAHA napsal(a):

Ad: Iga
"A k tomu můžu dodat jen to, že jako takové je navíc často nepoužitelne..."

Hlavne, pokial nemate klavir☺.
26. 11. 2010 | 15:44

gaia napsal(a):

žena+rejpal

jo když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají

pozná se houbeles, jen potenciál.
26. 11. 2010 | 15:48

gaia napsal(a):

JAHA

je dnes nějak vtipný
26. 11. 2010 | 15:49

iga napsal(a):

rejpal
dříve se vůbec nepřemýšlelo příliš genderově.
Klobouk můžou nosit i dámy, ale opravdová dáma klavír zásadně nepřenáší svépomocí:-)
26. 11. 2010 | 16:11

rejpal napsal(a):

iga
Já tak nepřemýšlím ani teď. Pořád si myslím, že to slovo se začalo používat jen proto, aby v dotaznících v kolonce "sex" žertéři nepsali "děkuji za optání, mám".
26. 11. 2010 | 16:15

iga napsal(a):

rejpal

rovněž mám raději starou školu.
Ačkoli takový stěhovák klavíru v buřině by mne jistě zaujal!
26. 11. 2010 | 16:28

Otazka napsal(a):

Pravdou jde, že nějaký lump, podle všeho válečný to zločinec patřící do holportu se Stalinem, Hitlerem apod. zfalšoval a podstrčil do Rady bezpečnosti OSN satelitní snímky neexistujících iráckých laboratoří.

Pravdou je, že tato pravda nebude nikdy zveřejněna ani nebudou mazány soudruhem Stejskalem příspěvky jako nepravdivé, ty, které trdí a tvrdily, že válka v Iráku je za svobodu a demoékracii.

"Pravda je lež, láska je nenávist a válka je mír"
Ministerstvo pravdy v románu 1984+Libor Stejskal ideový ochránce Rudého Práva
26. 11. 2010 | 16:30

fudoshin napsal(a):

ještě než jsem to dočetl, měl jsem tušení, kde se to asi bude publikovat.pane kurasi, přijde mi, že podle toho psaní a jak jste splachovací, když to je za peníze, že byste byl vhodný na nějakou tu squirt party, když za to něco kápne.navíc byste zřejmě zabil víc much jednou ranou...
26. 11. 2010 | 16:48

rejpal napsal(a):

iga
Taktéž dám přednost ženám, které mě šikovně přesvědčí, že stěhovat jim klavír je potěšením, před těmi, které mi to nařídí.
26. 11. 2010 | 16:56

arnazach napsal(a):

Pěkné.
Měsíčník Xantipa? Co to je?
26. 11. 2010 | 17:37

Fialenka napsal(a):

"...přemýšlet jak je uspokojit..." Hm, to je příjemná představa, že se tím zabýváte a napínáte inteligenci a důvtip abyste něco vymysleli. Co uděláte pak musí zapůsobit jako přímý zásah od Amora.
26. 11. 2010 | 17:38

scientist napsal(a):

no, zapomněl jste přinejmenším na Marxovo falešné vědomí. Odkud myslíte, že to ta Beauvoir má?
26. 11. 2010 | 18:43

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, Gájo všelicí ptáčkové, jak se zdá, ti furt nedají pokoj, co ?

PTÁKOSLAVA

Sousedovic Božka
je ornitoložka
úžasná

Není to však problém
tajný
Božka více ptáků zná
než obecní
hajný...

Jinak marxík samozřejmě krad kde se dalo. Nevědomě a nefalešně pochopitelně...
Veselé krizování...
http://ru.warnet.ws/img4/18...
26. 11. 2010 | 21:06

gaia napsal(a):

wbgarden

jo příroda to je chrám
26. 11. 2010 | 21:22

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, pár Gájo chrámů, zvláštěpak těch českejch sem též kdysi navštívil...

HRR NA NI

A co takhle paní
Kunhuta
Hrdá je a
Vzedmutá
Jako chrám tyčí se
Klenutá
K šílenství i k víře
Napnutá
Ani nedutá
Když jí pod suknicí
Skrývají se
Bratři
Bojovníci....

Veskriz...
http://dl.ziza.ru/other/082...
26. 11. 2010 | 21:32

gaia napsal(a):

wbgarden

ano nadvláda žen nad muži se skrývá pod sukní.
Dobře jsi to za život zjistil.
26. 11. 2010 | 21:42

honolulu napsal(a):

Pani Gajo, prohlasuji zde, ze se velmi rad a vzdy pokorim pod skryvanou nadvladou zeny.
Vy dnes velmi zajimave pisete.
Dekuji Vam, mam o cem premyslet.
26. 11. 2010 | 23:14

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, Gájo dal jsem deset nočních km, odmítl jsem zdvořile několik podsukňovek a jsem opět zde vysprchován, bych se věnoval tu náročnému jistě aktuálexhibicionismu. To se myslím na schůzi v práze zatím neprobíralo.
Ale já, na rozdíl od všelikých marxíků a jiných gůglistu zde se fakt snažím být aspoň drobet orig, jak to tu porád vyžadují kopíráci a jiní neustálí obohacovači diskuzí. Co stará kutnohorská ? Každá kunhuta dobrá, nebo ne ?
Dobrá tedy, tak dám zase blaženy, před půnocí. Je to blog o babách. Tak bych tento neobohatil nějakou tou ptákovinou...

BLAŽENY

Božena je blažená
A Blažena taky

Neb obě holky narazily
Na dva maniaky

Sexuální zcela

Teď každá má
Co chtěla...

Veselé krizování...
http://acidcow.com/content/...
27. 11. 2010 | 00:02

gaia napsal(a):

wbgarden

teda nevím, jestli se pan Stejskal neurazí, že tomu jeho setkání říkáš schůze
27. 11. 2010 | 08:09

wbgarden napsal(a):

Budu nesustále opakovat, Gájo, když jenom kouknu na ty recyklované pionýry z prvního obrázku, tak slovo schuza nemůže nikoho urazit..
Veselé krizování...
http://www.bestwallpapers.n...
27. 11. 2010 | 11:08

gaia napsal(a):

wbgarden

možná máš pravdu, kdyby vyfotili jídelnu armády spásy, tak rozdíl nikdo nepozná.

A to není týden, aby tu některý bloger nepsal něco o elitách národa.
27. 11. 2010 | 14:18

JAHA napsal(a):

Pozeram, ze dnes je to sobota pre dvoch (zatial). Tak sa len tak, bez myslienky, zamiesam☺.
27. 11. 2010 | 15:26

Ladůza napsal(a):

Úžasná pí..., tenhle článek. Nějaký člověk vysvětluje, proč se stal feministou, ačkoliv to nikoho nezajímá. OK. Zřejmě si plete internetový portál s vrbou. Dobrá tedy, ovšem musím se zeptat: 1. Kdo vystavěl tenhle svět? (Přehrady, silnice, města...) 2. Kdo jej udržuje ve stávající podobě? (Tzn. zabezpečuje, aby nepadala letadla, fungovala elektřina, napravuje škody po vichřicích, povodních atd...) 3. Koho tedy potom tak MILUJÍ všechny ty ženy, mužatky i feministky...? Článek je velmi tendenční a hloupý. V žádném případě nesnižuji význam žen - jejich charisma, půvab, krása i ten zvláštně jemný přístup k řešení problémů je nedílnou součástí tohoto světa. Nicméně autora jsem si zařadil jako totálního sráče - v žádném případě jej nerespektuji jako chlapa (tak špatně na tom fakt zatím nejsme...)
30. 11. 2010 | 01:41

M.T. napsal(a):

Nemohu se zbavit dojmu, že i pan Kuras podlehl svému „mauvaise foi“, když si nevšiml, že emancipace žen v šedesátých letech zároveň odstartovala krizi mužství, jejíž konec se teprve až v těchto letech ukazuje být v dohlednu. Muži si konečně díky projektům, jako je Liga otevřených mužů nebo knihám jako je Železný Jan, začínají uvědomovat svou cenu, dobývají ztracené pozice a přestávají být uťápnutými "hodnými hochy", které ženy nepřitahují a nechtěji. Teprve teď se stávají rovnocennými partnery ženám.
30. 11. 2010 | 08:02

Karel napsal(a):

Nereaguji na článek spíš názor na vztah muže a ženy. Mám o 17 let mladší přítelkyni a doma další tři ženské. Všechny tvrdí, že když něco potřebují je na mne spolehnutí. A souhlasím s rekcí M. T. Je na čase aby si muž uvědomil svoji hodnotu. Aby si ženy uvědomily, že muž může a má být opravdu partner. Feminismus a současná takzvaná gendrová politika zužuje tento vztah pouze na povinosti muže k ženě.Toto chápání však
obě pohlaví jenom rozděluje a omezuje
30. 11. 2010 | 15:47

Petr napsal(a):

Zeny nevi co chcou a neprestanou dokud to nedostanou. Takze je evidentni, kdo che byt feministou....
01. 12. 2010 | 12:43

gaia napsal(a):

Karel

jeden chlap pro 4 ženské, no to musejí být zoufalky
02. 12. 2010 | 07:09

jih napsal(a):

Zivot je pestry a proto se muzi stavaji feministy rozlicnymi cestami. Nekdy to byva tim, ze manzelka ma pevnou vuli.
03. 12. 2010 | 06:59

jih napsal(a):

gaia
U nekterych etnik v severni Indii a v Nepalu tomu naopak. Znalci tomu prej rikaji polyandrie. To by se vam mohlo libit vic. Muzi se ale stejne toulaji za praci tak to neni zadnej obracenej harem.
03. 12. 2010 | 07:08

gaia napsal(a):

jih

ta polyandrie se tam vyvinula proto, že mají málo půdy a políček a aby se tato nemusela dělit. Většinou si ta žena musela brát všechny bratry. Což musí být očistec úplně největší. Ale je fakt, že oni celý den makali ve vysoké nadmořské výšce na tom poli, tak jim pak na zlobení nezbývalo asi moc energie.

Ale u Karla si představuji manželku a 2 dcery, které jsou rády, když občas přijde od milenky, ale po čase zas rády, že vypadne. A stejně tak milenka, je ráda, když Karel přijde a přestěhuje skříně, ale zas ráda, když si donese domů vyprat a jde najíst.
03. 12. 2010 | 08:47

Ivo Patta napsal(a):

Je to hezké povídání. b. kuras to ani jinak neumí. Bohužel feminismus má nejen líc ale také rub. Viz "Proměny feministického hnutí" na adrese: http://www.demografie.cz/in...
03. 12. 2010 | 11:38

agent Smith napsal(a):

Jak se stát feministou? Stačí vzít kladivo a třískat se do hlavy, tak dlouho, dokud člověk nezblbne. (pokud to ovšem člověk přežije). Možná proto je feministů tak málo.
03. 12. 2010 | 11:44

AS napsal(a):

Asi jsem se stala feministou.
05. 12. 2010 | 18:14

žena napsal(a):

Hořejší, Pepa Řepa, Rejpal

Předem upozorňuju, že to tentokrá bude dlouhé, takže to rozkouskuju.

Pánové, mám k Vám velkou prosbu. Snažně Vás prosím, chraňte mě.

Mám strach třeba z blesku. Ten jak známo v přírodě často uhodí.

Trpím bipolární poruchou a každá zátěž nebo rozrušení, rozčilení může u mě vyvolat další epizodu (mánii nebo depresi).

Proto ať platí Nech brouka žít. A mě, prosím, taky.

CHCI ŽÍT ÚPLNĚ STEJNĚ, JAKO JSEM ŽILA DOSUD.

Prosím, aby bylo mé přání respektováno.

Opakuju - jsem nemocná. Je hrozné být v mánii nebo depresi.
06. 12. 2010 | 11:28

žena napsal(a):

PŘEJU SI,

aby byly zabezpečeny SOS vesničky, Jedličkův ústav...
Seznam sepište Vy, pánové. Ať taky něco děláte :-)

Zároveň si přeju, aby bylo přilepšeno vesničce mé, střediskové.

Mé srdečné díky patří naší sousedce, oběma jejím dcerám, sousedovi a všem členkám Svazu žen ve vesničce mé, střediskové.
Mám moc ráda Perníčky - JIM VŠEM, jako dík za to, že se mi tu žije blaze.
06. 12. 2010 | 11:35

žena napsal(a):

Pánové,

myslím, že jsme odvedli dobrou práci. Tož si to zrekapitulujme:

Jako správní Hoboes s krátkými Nohavicemi a dlouhým Copem, na šatech Modrtisk, odemkli jsme Klíčem a šli do toho Hop trop.
Trápila nás otázka

ŘEKNI, MÁMO, ČÍ JE VINA...

No šli, vlastně jsme jeli Lokálkou. Tam se na mě všichni dívali, že mám prsa Devítky. Když jsme míjeli Javory, spadl z nich Lístek přímo na Poupata a páně Millerova Krtka.
06. 12. 2010 | 11:43

žena napsal(a):

S paní Bubílkovou a Klimtovou jsme Kvokály na páně Steklačovu povídku Jak jsem se stal slepicí. Koukaly jsme na České nebe, když tu paní Klimtová vykřikla J(é).Havel, ten, co napsal Kdo má smysl pro nesmysl.

Uviděly jsme Město. Rejpal řekl: Už bych dávno ve městě nežil... Já na to, že to by řekl i Toulavej. Já na to, že "Mí kamarádi"
většinou musí. Ale uvolní se pak "V hospodě" (tady chci upozornit, že v úvozovkách jsou názvy cédéček. Všem vystupujícím na cédéčkách tím taky MOC DĚKUJU)
06. 12. 2010 | 11:58

žena napsal(a):

Kde jsem to skončila - jo, mí kamarádi si říkají Folk Team. Samozřejmě jen někteří :-)
Ti mi doporučili "Nejhezčí folkové písničky", že prý jsou tam zachyceny "Barvy českého folku". Zeptala jsem se, jestli "To nejlepší..." je Suchý. Řekli mi, že je lepší vlhký. A že není nad Postel. Pepa Řepa pronesl Já jsem tak línej. Já na to, že já taky a že fakt není nad Postel :-)))

Nikdo není dokonalý :-)
06. 12. 2010 | 12:06

žena napsal(a):

Když jsme vystoupili z Lokálky Skáal na nás pes. Pánům jsem vysvětlila, jak je pro ženu důležitý Svěrák, a došla si na WC. Na nádraží stál Pave Dobeš. Zeptala jsem ho, zda neví, jestli je Daněk ještě v oboře. A kde je Vlasta Rédl.
Pavel řekl, že Vlasta šel na Blaník. Zeptala jsem se, jestli Vlastu někdo Donutil ukrást třeba Švestku.
Pavel na to, že prý Vlasta vyrazil jako Šíp, aby neskončil jako Uhlíř.
06. 12. 2010 | 12:14

žena napsal(a):

Pak jsme se pustili za Vlastou. Když jsme ho dohnali, chtěli jsme, aby šel s námi. Vlasta ale odvětil, že nemůže. Ve škole jeho dítěte prý Žáček nahlásil Ztrátu třídní knihy. Děti jako trest dostaly VŠECHNA TÉMATA Járy Cimrmana, protože to pro ně bude jednoznačně přínosem.
06. 12. 2010 | 12:21

žena napsal(a):

My jsme tedy jako Nezmaři v "...posledním tažení" bojovali s nepřízní osudu jako Brontosauří Žalmani. Zazpívali jsme si Proč bycho se netěšili a "Hymnu". Od někud pak zazněla Bethovenova Osudová.
Kameloti teď roznáší náš "Život a dílo".

Máme teď "Tichou domácnost", protože jsem neposlechla mužovo "Máš má ovečko dávno spát".
06. 12. 2010 | 12:28

žena napsal(a):

Omlouvám se všem, které jsem nezmínila. Můžou za to kamarádi Pepy Řepy, nějací Alzi a Heimer. Navíc se těžko srovnávám s kastovnictví - Hořejší :-)))

VŘELÉ DÍKY ÚPLNĚ VŠEM, i díky Vám jsem

UŽITEČNÝ IDIOT
06. 12. 2010 | 12:33

žena napsal(a):

Mám pocit, že už se zase zpívá. Nebo že by to byly šumy Rádia Jerevan :-)))

CHválím Tě, země má..
http://www.youtube.com/watc...

Doporučuju Průvodce pana Soukupa nebo Toulavou kameru.

A vyražte třeba na Veselý kopec, na Křivoklát, projděte si Znojmo a joho okolí, nebo odpovězte na otázku Beskyde, Beskyde, kdo po Tobě ide..

Ještě jednou VŘELÉ DÍKY VŠEM a AHOJ s písní

Kde domov můj,
kde domov můj.
Voda hučí po lučinách,
bory šumí po skalinách.
V sadě stkví se jara květ,
zemský ráj to na pohled.
A to je ta krásná země,
země Česká domov můj,
země Česká domov můj.
06. 12. 2010 | 12:44

žena napsal(a):

Jo a VŘELE DĚKUJI KAŽDÉMU ČLENOVI KAPELY SAMOSTATNĚ !!!

Za blbost se platí :-)))))))))))))))))))
06. 12. 2010 | 12:47

žena napsal(a):

Jen pro ty, kteří se v mém výčtu nenašli.

NESMUTNĚTE, zítra vypíšu, kdo je uveden na kompletu 5 CD s názvem BARVY ČESKÉHO FOLKU.
Určitě se tam najdete :-)

Samo, že je tam i AG Flek...

Díky :-)))
06. 12. 2010 | 13:13

žena napsal(a):

Jak jsem mohla zapomenout na Vlak na Dobříš???

Přitom vím, že by bylo dobré být pilní jako mravenci (mimochodem moje oblíbená :-)

Moc a moc děkuju.

Já tu sice mám puštěné rádio, u kterého si odpočinete, ale už nejsem moc schopná se soustředit. Díky za bezva písničky :-)
06. 12. 2010 | 15:08

žena napsal(a):

Teď jsem našla CD, které mi zapadlo a je taky mou srdeční záležitostí

80 let trampingu

Moc a moc děkuju všem zpívajícím zde a vzpomínám na mládí :-)

Kdo na tomto CD zpívá napíšu v některém z příštích dní.

Mějte se krásně. Ahoj
06. 12. 2010 | 15:45

žena napsal(a):

MOC DĚKUJU COUNTRY RÁDIU, za to jak krásně hraje. Je to pohodička, která léčí.

Děkuju Čechomoru, že rozšířil žánr folku podle mě o trochu jiný styl.

Jak jsem slíbila zítra napíšu jména těch kteří jsou na kompletu 5 CD pod jménem Barvy českého folku. Jsou tam i mí oblíbenci Asonance a Karel Plíhal.

Hezký večer všem. Ahoj
06. 12. 2010 | 19:05

žena napsal(a):

Ještě jednou MOC DĚKUJU COUNTRY RÁDIU. Tentokrát protože dávají prostor i dívčím a ženským kapelám.

Moc Vám děkuju, Schovanky, jsem Vaše fanynka.

Dobrý večer, teď už se budu jen houpat na písničkách

AHOJ
06. 12. 2010 | 20:53

žena napsal(a):

Zdraví Vás i všechny gaye a lesbičky!

Doufám, že se konečně přestanou lidi rozdělovat podle sexuální orientace.
Ale včera jsem slíbila, vypsat ty, kteří jsou uvedeni na mnou zmíněných CD.

Rozhodla jsem se, že s touto one woman show zítra skončím. Počítám-li správně, bude to

deset dní, které otřásly Českem :-)))

Vzpomněla jsem si na strojvůdce Příhodu - mám kamarádku téhož jména. Evo, moc děkuju :-)

Začnu tedy jubilejní vandrem -
80 LET TRAMPINGU - tam hrají a zpívají:
Eva Olmerová, Jitka Vrbová, Helena Maršálková,Jana Radová, Marcela Voborská,
Josef Braun - Buřt, Jaroslav Štercl, Kapitán Kid, Wabi Ryvola, Miki Ryvola, Honza Vyčítal - Honzo, Vám NEDĚKUJU, Pavel Žalman Lohonka, Wabi Daněk, Vojta "Kiďák" Tomáško, Ladislav Kučera - Huberťák, Jan Nedvěd, František Nedvěd, Václav Maršálek, Settlers club, Ztracenkáři, Camp Boys - ty vůbec neznám, proto NEDĚKUJU, Zelená sedma, Westmeni, Rackové, Červánek, KTO, Hoboes, Pacifik, Krakatit, Rosa, Brontosauři, Žalman a spol., Nezmaři, Zlatý orel, Inkognito, Mustangové, Sestry Havelkovy, Osada Údolí děsu, Úsvit, Karabina, T.O.Rowers - je mi líto, NEDĚKUJU, T.E.Band - to samé, nic mi to neříká NEDĚKUJU, Roháči, Akáty, Greenhorns, Kluci Luby, Harry Harden se svým orchestrem - to vypadá na swing VÁM NEDĚKUJU, ale DĚKUJU Originálnímu synkopickému orchestru, Spojené trampské osady z Prahy a Brna (Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď - moc se omlouvám, ne a ne si vybavit jméno autora té písně. Asi to taky znáte - každopádně autorovi MOC DĚKUJU)
Tak to je z 80 let trampingu vše. Dám si teď chvíli pauzu. Bolí mě v kříži.
07. 12. 2010 | 07:02

žena napsal(a):

Tak soubor 5 CD s názvem BARVY ČESKÉHO FOLKU

CD 1: ČERVÁNKY DUŠE
AG Flek, Žalman a spol., Asonance, Nohavica, Spirituál kvintet, Dobeš, Jablkoň, Nerez, F.Nedvěd, Jahelka, Ulrichovi, Hutka, Nezmaři, Plíhal, Brontosauři, Kryl, Janoušek, Minnesengři, Koubek, Redl

CD 2: NA VLNÁCH NADĚJE
Plíhal, Spirituál Kvintet, Kryl, AG Flek,
Janoušek, Burian, Českomoravská hudební společnost, Asonance, Dobeš, Minnesengři, Noha, Nerez, Hradišťan a AG Flek, Brontosauři, Hutka, Žalman a spol. Nohavica, Dědeček, Nezmaři, F.Nedvěd.

Pokračování budu psát zase až za chvíli.
07. 12. 2010 | 07:43

žena napsal(a):

Klasická Švestka

podívejte se na zdroj pana Klána v blogu Jeden :-)))))))))))))))

Ještě jednou Vám pane Kláne DĚKUJU, jsme oba rebelové.

Hezký den
07. 12. 2010 | 08:15

žena napsal(a):

Co Švestka, já jsem už povidlová buchta - skáču z jednoho na druhé...
07. 12. 2010 | 08:18

žena napsal(a):

Podle mě držet děti v dětských domovech a znesnadňovat adopci je trestuhodné!!!

Pro děti, které nikdo adoptovat nebo si vzít do pěstounské péče nechce, vidím jako nejlepší řešení SOS VESNIČKY !!!
07. 12. 2010 | 08:24

žena napsal(a):

SOS vesniččky a samozřejmě i Klokánky!!!

Považuju za trestuhodné rozhodnutí
, že učitelky v mateřských školká a tuším i Klokáncích by měly mít vysokoškolské vzdělání.

Copak na nějaké VŠ je možné se naučit k lásce k dětem ??????????
07. 12. 2010 | 08:29

žena napsal(a):

Škoda, že jsem na žádném rádiu neslyšela Vodňanského a Skoumalovo Život a dílo.

Myslím, že je to o mně a to nejen kvůli

S ÚSMĚVEM IDIOTA :-)

Zítra bude poslední den této mé show a tak napíšu proč si to myslím. Myslím, že toto CD si kupovali hlavně Pražáci, protože Vodňanský a Skoumal vystupovali v Praze.
Takhle kdo nebude toto CD znát, nebude vědět, o čem mluvím.

A zase .. neudržím myšlenku :-)
07. 12. 2010 | 08:50

žena napsal(a):

Přála bych si, aby byly dětské domovy budovány v blízkosti domovů důchodců a útulků pro psy a kočky. Děti by mohly venčit psy, každý důchodce by si mohl "adoptovat" děti a ty by ho chodily navštěvovat.

KAŽDÝ TOUŽÍ PO LÁSCE !!!
07. 12. 2010 | 09:00

gaia napsal(a):

jestlipak již feministi začali doma gruntovat, dělat velké nákupy a péci cukroví na vánoce?
07. 12. 2010 | 09:05

žen napsal(a):

Než se vrátí k těm CD, tak tu mám 2 kazety, které jsem ve svém poděkování zmínila:

Poupata - ŘEKNI TO PÍSNÍ -no na "slova jen v písni" nerada vzpomínám :-)

Auris - Město

Ne a ne si vzpomenout na autora písně Už bych dávno ve městě nežil.. DĚKUJU

Stejně tak DĚKUJU autorovi písně POSTEL :-)
07. 12. 2010 | 09:11

žena napsal(a):

MOC A MOC DĚKUJU VEDOUCÍM SKAUTU !!!!!
07. 12. 2010 | 09:15

žena napsal(a):

gaia

URČITĚ !

Tedy soudím podle svých zkušeností. Můj muž tu gruntuje a já se válím v posteli, poslouchám Country rádio nebo jsem na počítači.

VŘELÉ DÍKY, MUŽI MÚJ !!!!

(Nevím, kde je na klávesnici kroužek.)

Nevim, kde je na klávesnici
07. 12. 2010 | 09:21

žena napsal(a):

MOC A MOC DĚKUJU lidem z Tvořihráze
(na Moravě kousek od Znojma).

Naši dceru přijali velice hezky, přestože Pražáci nejsou zrovna oblíbení.

Ještě jednou DÍKY, hezký den :-)
07. 12. 2010 | 09:29

žena napsal(a):

Tak zase Barvy českého folku
CD 3: Povědomé struny
Nohavica, Pospíšil, Českomoravská hudební společnost, Asonance, AG Flek, Kryl, Daněk, Minnesengři, Plíhal, Brontosauři, Redl, Nezmaři, Nerez, Janoušek, Ulrychovi, Žalman a spol., F.Nedvěd, Spirituál kvintet, Třešňák, Hradišťan a AG Flek

CD4: Naladěno na zítra
Žalman a spol, Kryl, Asonance, AG Flek, Eva Lindberová a Jarmark, Českomoravská hudební společnost, Brontosauři, Spirituál kvintet, Streich, Janoušek, Nezmaři, Plíhal, Nerez, Nohavica, Hradišťan a AG Flek, Nedvědové a spol., Milcová a Tarzan Pepé, Ulrichovi, Minessengři, Redl
07. 12. 2010 | 09:52

žena napsal(a):

MOC A MOC DĚKUJU příteli naší mladší dcery, jeho rodičům a sourozencům.

Mějte se krásně.
07. 12. 2010 | 09:55

žena napsal(a):

Křesťan - Díky :-)
07. 12. 2010 | 10:15

žena napsal(a):

BARVY ČESKÉHO FOLKU

CD 5: Co přivál vítr
Českomoravská hudební společnost, Ulrichovi, Malá lesní Jablkoň, Hutka, Spirituál kvintet, Hradišťan a AG Flek, Minnesengři, Nerez, Plíhal, Saze, Nezmaři, Nohavica, Jíšová, Brontosauři, Jahelka, Milcová a Tarzan Pepé - nic se mi nevybavuje, tož NEDĚKUJU, V.Merta, Folk Team, Žalman a spol., AG Flek
07. 12. 2010 | 10:31

žena napsal(a):

CD - V HOSPODĚ - Nejrozvernější lidovky

Horký, Vaňkát Valášek, Bílek, Bomba, Tkadlčík, Šimůnek, Šmídová - Tůmová, Chlupová-Zbořilová (dvě jména - nechápu, navíc je to dlouhé na psaní), Šimůnková, Nováková, Holk, Hrubeš, Jánoštín, Sucharda
07. 12. 2010 | 10:36

žena napsal(a):

CD - NEJHEZČÍ FOLKOVÉ PÍSNiČKY

Plíhal, Nerez, Nohavica, Redl, Spiritual kvintet, Dobeš, Neřež, Martinová, Stralczynský, Kamelot, Samson a jeho parta, Nohavica a Neřež, Lindbergová a Jarmark, Fiala, Nerez, Stralczynský a Sedláčková, Redl, Plíhal
07. 12. 2010 | 10:42

žena napsal(a):

CD - MÍ KAMARÁDI:

Folk Team, Kamelot, Nezmaři, Teagras, Noha, Pospíšil, Teagras, Mascara, AG Flek, Václavek, Mascara, Kamelot, AG Flek, Pospíšil, Folk team, Nezmaři, Plíhal, Plíhal, Noha
07. 12. 2010 | 10:47

žena napsal(a):

CD - MÁŠ MÁ OVEČKO DÁVNO SPÁT

Dydovič, J.Nedvěd a A.Nedvědová, Dydovič, Nopová, Horáková, Nopová, Dydovič, J.Nedvěd a F.Nedvěd, Dydovič, Talián, Dydovič, Spálený
07. 12. 2010 | 10:54

žena napsal(a):

CD - Bratři Ebenové - TICHÁ DOMÁCNOST

Koukám, že v doprovodech se pár lidí kromě Ebenů objevilo, nebudu je vypisovat, protože jsou uvedeni na jednotlivých stránkách.

Takže VŠEM DĚKUJU

Pane Marku, patřím do houfu Vašich fanynek. Opravdu MOC VÁM I VAŠÍ PANÍ DĚKUJU !
07. 12. 2010 | 11:02

žena napsal(a):

Je krásné vidět Červánky :-)

To si pak říkam DÍKY ZA KAŽDĚ NOVÉ RÁNO.

DĚKUJI :-)
07. 12. 2010 | 11:11

žena napsal(a):

Myslím, že taky máme desky s trampskou "skalní" klasikou. Nemám teď sílu to hledat.

Můj OBROVSKÝ DÍK patři právě těm "DŘEVNÍM".

Prosím Country rádio, aby je doplnilo. Vřelé DÍKY ZA POMOC :-)
07. 12. 2010 | 11:16

žena napsal(a):

NEVÍTE SI RADY ?

PŘEČTĚTE SI MOJI VÝZVU A ŘIĎTE SE PODLE TOHO.

Je to FAKT JEDNODUCHÉ !!!

:-)
07. 12. 2010 | 11:25

žena napsal(a):

CD- Suchý a Šlitr - TO NEJLEPŠÍ

VŘELÉ DÍKY, PANE SUCHÝ.

Přeju Vám krásný nejen dnešní den :-)
07. 12. 2010 | 11:36

žena napsal(a):

CD Vodňanský a Skoumal ŽIVOT A DÍLO

Samozřejmě DĚKUJU. Víc si nechám na zítra. Bohužel jsem nenašla na internetu slova písniček z tohoto alba.

Jsem už fakt unavená a nevím, jestli zvládnu si pouštět CD a zapsat si slova.

Kéž by to tam někdo doplnil :-)
07. 12. 2010 | 11:42

žena napsal(a):

Doporučuju přečíst si - Huston Smith - Světová náboženství (Po stopách předků).

V tomto případě kvůli tomu co hlásal Buddha.

Jsem pacifista. I mnohem menší státečky než jsme my nemají armádu. PROČ MY ANO?

PROČ JSME NEZVOLILI NEUTRALITU?

Rozum se mi hrbí, jsem z toho blbý..
07. 12. 2010 | 12:09

žena napsal(a):

MNOHOKRÁT DĚKUJU BALBÍNOVĚ POETICKÉ STRANĚ.

BUDE MI CTÍ BÝT JEJÍ ČLENKOU :-))))
07. 12. 2010 | 12:46

žena napsal(a):

Z Wikipedie uvádím zlomek toho, co je tam k němu uvedeno:

Bohuslav Balbín z Vorličné (latinsky Bohuslav Balbinus; 3. prosince 1621, Hradec Králové – 28. listopadu 1688, Praha)[1] byl český literát, historik, kněz, zeměpisec a pedagog. Jako jezuita se účastnil rekatolizace, jako vlastenec se ve své době řadil mezi obhájce českého jazyka. Patří mezi nejvýznamnější osobnosti českého baroka
07. 12. 2010 | 13:25

žena napsal(a):

SVĚTLUŠKA je moc důležitá.

DĚKUJU

Jsem pro život bez JAKÝHKOLIV BARIÉR.

VŠEM MOC DĚKUJU
07. 12. 2010 | 13:32

žena napsal(a):

Hoď na to bobek !

Častá hláška :-)

DĚKUJU
07. 12. 2010 | 13:41

žena napsal(a):

CR - rádio, u kterého si odpočinete

Z celého srdce doporučuju a MNOHOKRÁT DĚKUJU
07. 12. 2010 | 13:43

žena napsal(a):

DĚkuju mému bývalému švagrovi za to, že nikdy nepřestal zpívat :-)
07. 12. 2010 | 13:48

žena napsal(a):

Fešáci !???

Viděli jste je někdy? Nevím, nevím...

Ale DĚKUJU
07. 12. 2010 | 14:04

žena napsal(a):

Jsem grogy.
Navíc mám strach, že se mi rozeběhla mánie.
07. 12. 2010 | 14:12

žena napsal(a):

Doporučuju přečíst si - Huston Smith - Světová náboženství (Po stopách předků).

Teď Vás tam směruju kvůli taoismu a jejich
vztahu k vodě (i Vodičce)

DĚKUJU
07. 12. 2010 | 14:29

žena napsal(a):

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
UMÍ !!!!!!

DĚKUJU MOC. Bez pohádky bych dnes už asi natáhla brka.

:-D
07. 12. 2010 | 14:36

žena napsal(a):

Ty jseš jako malej Jára.

To se přece dřív říkalo :-D
07. 12. 2010 | 14:48

žena napsal(a):

Expedice do ZOO

nechť se koná po celé naší republice. Nejen pro děti je to zážitek.

MOC DĚKUJU VŠEM ZOO V ČR
07. 12. 2010 | 15:06

žena napsal(a):

Přidávám se k projevům úcty paní Navarrové.

Její manžel je určitě bezva chlap, když si ho Zuzka vybrala. Proto

DĚKUJU
07. 12. 2010 | 15:20

žena napsal(a):

Pro mladší

KTO je zkratka Kamarádi táborových ohňů

DĚKUJU
07. 12. 2010 | 15:30

žena napsal(a):

...holky těžší to maj...
Jak kdy a jak co.

Například můj muž to má se mnou nejen těžší, ale mimořádně těžké.

Chci Ti, muži můj, Z CELÉHO SRDCE PODĚKOVAT

Sliby-chyby, já vím, přesto slibuju, že se budu snažit Ti život nekomplikovat.

Pac a pusu :-)
07. 12. 2010 | 15:42

žena napsal(a):

V blogu pana Sedláčka jsem teď uvedla

Pane Koudelko,

Téměř už od samého vzniku Senátu ho chce jen kolem 30% voličů.
Když žijeme v demokracii, JAK TO, ŽE SENÁT NEBYL ZRUŠEN?

Nezávislost soudů - "úžasný" počin. Tak tu máme soudcovskou mafii.

Ústavní soud - kapitola sama o sobě. To se k nim nedoneslo, že nebude na důchody?
07. 12. 2010 | 15:50

žena napsal(a):

MOC DĚKUJU Klubu turistů
(aspoň doufám, že jsem použila správný název)
07. 12. 2010 | 15:52

žena napsal(a):

Aby to bylo přesné, prosím své bratrance o přesný název.

Kluci, MOC DĚKUJU !

VŘELE DĚKUJU MLADÝM VĚDCUM !!!
07. 12. 2010 | 16:02

žena napsal(a):

Jsem teď už ducha mdlého, tak se jdu psy vyvenčit :-)
07. 12. 2010 | 16:09

žena napsal(a):

ŽIVOT A DÍLO - Vodňanský a Skoumal

Myslím, že je to o mně. Vypíšu názvy na jednotlivých CD - jsou 4.

CD1 S ÚSMĚVEM IDIOTA
Grizzly, Sedí pán, Nezdravé otužování, Cirkusová, Cha-cha-cha, Cesta empírovým salonkem, Ištván, Bonton, Definice neteře, Pojďte dále, svatý otče, Tri hvizdy, Máme doma gorilu, Bodal Hamlet, Jednoho dne z rána, Úvaha o pop-music,
Pověz miláčku, Pes, O otoman, Šla teta na snímkování, Freude, Freude, Freude, Rožnovský dědeček,Dívčí lovecká, Goodbye, Jimmy,
BONUS: Umění odejít aneb Já a my, Jak mi dupou králíci, Kdyby se mě někdo na něco ptal, Přijede dóže z Benátek, Mičurinova ulice, Nedělní chvilka poezie, Názorové střety, Netřeba, Motiv, Dva keře, Letadlo je velký pták

Můj strýc by Vám potvrdil, že Definice neteře je trefná.
Pověz, miláčku - ta je jednoznačně o nás

Celé CD je velice zdařilé. Nechcete-li poslouchat celé - zaměřte se na BONUS.

Ještě jednou DĚKUJU :-)
08. 12. 2010 | 09:59

žena napsal(a):

CD 2 - HURÁ NA BASTILU

Analýza Sněhurky, Pop-music, Uklidnění lékařem, Na předmestí, Hurů,hurů, Rosa padá na paty, Kosmická spolužačka, Lolita, Richard psí ocas, Drcení ořechů, Ta naše Ančí, Krásně je v Tatrách, Večerní požár,Ještě k filmu o Sněhurce, Devatenáct let

BONUS:Na opře v La Scala, Komentář o opeře, Na výletě s třemi Evženy, Silhoueta, Rád vymítám ďábla, Zadní čast,
Rekordně nízké teploty, Aristokrat, Letadlem do Brna a zpátky, Co dělají umělci o přestávce, Ester, Šílený ementál

Moji spolužáci Vám jistě potvrdí, že na mě sedí - Kosmická spolužačka.
Doporučuju Vaší pozornosti zase Bonus.
:-)))
08. 12. 2010 | 10:25

žena napsal(a):

Teď jen odbočím

HER MAN

Moc děkuju
08. 12. 2010 | 10:41

žena napsal(a):

CD-3 S ÚSMĚVEM DONKICHOTA

Neteře, Vědecký kongres, Kam zmizel pan profesor?, Mauglí, Z katalogu vernisáže, Jak se lidé smějí, Oty skoky o tyči, Horké Letní odpoledne, Pokračování katalogu, Večerní nápadník, Řezat, Atentáty na sousedku, Opil se kůň, Archimédův zákon, Po ulici jede Opl, Z intimní korespondence :-((((((((((, Představil jsem tetce, Chlapské vyznání, Z inzertního servisu, Až Ti začne harašit, Lubošku, vidíš tu bustu?, Piju Pilsen, Piju viňjak, Někdo tu hajá, Ukolébavka pro hysterku, Pokračování katalogu, Garde, Slovo o fabuli, Už tedy nemeškej, Přímý přenos ze šachového finále,

BONUS: Komentář o souvislosti názvu, Kdo je ten pán, Dvouetážová inscenace, Návštěvníci galerií, Komentář o letkisu, Pravidelná denní cesta Otíčkova, Každý by chtěl ji na rukou chovat a U Sečské přehrady, Večerní požár

Tady je to opět jasné - Neteře a Až Ti začne harašit :-)
08. 12. 2010 | 11:11

žena napsal(a):

CD 4 OD PUL JEDNE DO ČVRT NA TŘI

Dívka z lepší rodiny, Bernardýn, Delší chvilka krátké poezie, I když zlobil,pytlačil, Přihoda se stařenkou, Jdou po ulici doktoři (Pavlo, DĚKUJU- kamarádka ze ZŠ), Markýz de Sade,
Přednáška Jana Vodňanského o názvech (u Vás jsem nevypsala, jména účinkující. Nemám už síly to vypisovat MOC DĚKUJU VŠEM ÚČINKUJÍCÍM), Lázeňský, Sedí prase ve svém chlívku, Vědecký kongres, Priamy prenos zo Scaly, Jedné noce puberta, Už raduje se z toho každý z nás, Mici, Kdybych byl Pontim, Od půl jednej do čtvrt na tři, Vy české tajfuny
VEČÍREK ROZPADLÝCH DVOJIC
Večírek rozpadlých dvojic, Filosofická, Nepomáhejte roztáčet mlýny, Poděkování předsedy kontrolní a revizní komise, Maršálové

Tady je to jasně Příhoda se stařenkou a Večírek rozpadlých dvojic :-)

Celé album je skvělé a moje srdeční záležitost. Ještě jednou - pánové MOC A MOC DĚKUJU :-)
08. 12. 2010 | 11:35

žena napsal(a):

Vrátím se až odpoledne nebo navečer.

Chci si připravit projev k ukončení ONE WOMAN SHOW.

Zatím AHOJ
08. 12. 2010 | 11:40

žena napsal(a):

ŠŇUP A JSI V POHODĚ

BUDEŠ-LI TO OPAKOVAT - JSI V PR..LI
08. 12. 2010 | 11:45

žena napsal(a):

Abych na to pak nezapomněla

DĚKUJU panu STEJSKALOVI z Aktuálně.

Z CELÉHO SRDCE DĚKUJU ÚPLNĚ VŠEM Z COUNTRY RÁDIA :-)
08. 12. 2010 | 12:21

žena napsal(a):

Listopadový písně ...

AŤ ŽIJE VBLR :-))))))))))))))
08. 12. 2010 | 12:27

žena napsal(a):

..přítel mě zradil...

Co všechno lze považovat za zradu?

Za zradu považuju opustit ideu, kterou jsme společně sdíleli.
08. 12. 2010 | 12:35

žena napsal(a):

I velký MÍNUS se někdy změní na PLUS
08. 12. 2010 | 12:38

žena napsal(a):

I velký MÍNUS se někdy změní na PLUS
08. 12. 2010 | 12:39

žena napsal(a):

Když jsem teď uklízela knížky do skřínky, co mám u postele, uvědomila jsem si, že jsem nedoporučila knížky paní Klimtové (zdravím Vás :-)

Milostné hry zajíců na jizerských lukách

a LEXIKON OHROŽENÝCH DRUHU STRAŠIDEL

MOC A MOC DĚKUJU !
08. 12. 2010 | 13:32

žena napsal(a):

MOC DĚKUJU

"Farářovi" (nevím, jak se mu říká) České církvi HUSITSKÉ.

Zdravím Tě, Františku :-)
08. 12. 2010 | 13:39

žena napsal(a):

Jen doplňuju

V JIHLAVĚ
08. 12. 2010 | 13:41

žena napsal(a):

PŘÁTELSTVÍ JE NĚKDY VÍC NEŽ LÁSKA !!!

MOC A MOC DĚKUJU, Nadi (z banky)

AHOJ :-)
08. 12. 2010 | 16:08

AS napsal(a):

láska je někdy víc než přátelství
09. 12. 2010 | 09:41

žena napsal(a):

Moje VŘELÉ DÍKY patří i

Irče a Jirkovi, ta to, že nejen mně rozšiřují obzory,

protože jsem satorie tak Slávkovi a Sladkému Pepovi.

Všem ahoj !
13. 12. 2010 | 07:23

žena napsal(a):

Myslím, že Lea je lvice. A příhodka s houskou a rubičkou (tj. od slova rubat) jsou super.

VŘELÉ DÍKY :-)
13. 12. 2010 | 07:27

žena napsal(a):

Já jsem zapomněla zmínit cákala!!!

Srandista a bezva kámoš - Moc děkuju :-D
13. 12. 2010 | 07:34

žena napsal(a):

Ahoj Radko, příjmením vzbuzujícím veselí,

moc Děkuju Tobě i VŠEM, kteří pracují ve škole v Šumperku, kde učíš :-)
13. 12. 2010 | 07:48

žena napsal(a):

Mám ráda Sázavu nad Sázavou,

moje DÍKY patří všem SKLÁŘUM a pomocnému personálu. Mějte se krásně :-)
13. 12. 2010 | 07:51

žena napsal(a):

Když jsme u škol:

Chci PODĚKOVAT školám a zájmovým kroužkům nejen pro děti v Městečku, Křivoklátu a v Roztokách u Křivoklátu.

Ještě jednou DÍKY
13. 12. 2010 | 07:57

žena napsal(a):

MOC A MOC DĚKUJU

Všem ZOO a všem útulkům pro zvířata (po celé republice).

Všem SOS vesničkám a Klokánkům.

Všem domovům pro seniory.

Ještě jednou díky.
13. 12. 2010 | 08:07

žena napsal(a):

DĚKUJU těm, které zasáhla povodeň, že mají tolik síly, aby překonali tuto nepřízeň osudu.

DÍky a přeju hezký nejen dnešní den.
13. 12. 2010 | 08:14

žena napsal(a):

Mé VŘELÉ DÍKY patří ÚPLNĚ VŠEM

(tedy i rodinám), kteří se starají o fyzicky nebo psychicky handicapované.
13. 12. 2010 | 08:26

žena napsal(a):

Už jsem si vzpomněla - VŘELE DOPORUČUJU

Karlovu studánku, lázně Jeseník, Velichovky, Jáchymov, Františkovy lázně, Třeboň...

Máme krásnou zem, která má co nabídnout :-)
13. 12. 2010 | 08:37

žena napsal(a):

Pane Stejskale,

hraju si moc ráda. Proč jsem nebyla dosud seznámena s pravidly hry?

Takhle se musím řídit jen svou intuicí.

POVAŽUJETE TO ZA NORMÁLNÍ ???

S pozdravem

Renata Vostrovská
13. 12. 2010 | 08:50

žena napsal(a):

DĚKUJU, DĚKUJU, DĚKUJU

VŠEM pěstounským rodinám, ať máte vstup bez BARIÉRY a nechť Vám stále svítí SVĚTLUŠKA !!!

Ještě jednou díky :-)
13. 12. 2010 | 08:59

žena napsal(a):

Pane Stejskale,

v blogu pana Peregrina jsem dnes uvedla:
žena napsal(a):
Pane Stejskale,

včera jsem chtěla vědět, jak Vy vidíte, jestli bdím či sním. Nevím, na kterém blogu, takže jsem Vaši odpověď nenašla.

Ptám se Vás -
odposlouchává mě někdo?
Jak postupovalao Aktuálně poté, co jsem se postavila na stranu pana Hořejšího?

Děkuji. S pozdravem

Renata Vostrovská
13.12.2010 06:00:06
žena napsal(a):
Jen chci dodat:

Bydlím v bytě svého muže (nikoliv manžela, jsme už delší dobu rozvedení, ale žijeme spolu v pohodě).

Muž si může nechat nainstalovat, co chce.

ALE JÁ JSEM NEDALA NIKOMU PRÁVO, ABY ZVEŘEJŇOVAL MÉ SOUKROMÍ !!!

S pozdravem

Renata Vostrovská
13.12.2010 06:10:55

Tady jsem napsala:
žena napsal(a):
Pane Stejskale,

hraju si moc ráda. Proč jsem nebyla dosud seznámena s pravidly hry?

Takhle se musím řídit jen svou intuicí.

POVAŽUJETE TO ZA NORMÁLNÍ ???

S pozdravem

Renata Vostrovská
13.12.2010 08:50:31

DRŽÍTE VY A AKTUÁLNĚ bobříka mlčení ???

Ale při tomhle bobříku se nesmí mluvit, ale psát zakázáno není.

PROTO VÁS A AKTUÁLNĚ PROSÍM, ODPOVĚZTE MI.

S pozdravem
Renata Vostrovská
13. 12. 2010 | 09:14

žena napsal(a):

Pozdě, ale přece i písemně:

Moje VŘELÉ DÍKY: Zuzce Navarrové, Nerezu, Mývalovi a Milanovi-otci Šibalky.

Hezký zbytek dne :-)
13. 12. 2010 | 17:35

žena napsal(a):

MOC DĚKUJU,

své praktické paní doktorce a naší paní zubařce.

Mějte krásný nejen dnešní den.
14. 12. 2010 | 06:19

žena napsal(a):

Paní ŠABATOVÁ,

gratuluji Vám a moc Vám děkuji za Vaši práci.

Hezký nejen dnešní den.
S pozdravem

R.Vostrovská
14. 12. 2010 | 07:05

žena napsal(a):

Vím, že ústně jsem už děkovala, ale pro jistotu i písemně:

Mé VŘELÉ DÍKY patří všem dětem a náctiletým z vesničky mé, střediskové, za to, jak nádherně mě vzali mezi sebe.

K tomu ještě specielní DÍKY patří mému Čtyřlístku - Anetce, oběma Nikolám a Mírovi.

Všem přeju krásné a veselé nejen Vánoce :-)
14. 12. 2010 | 07:41

žena napsal(a):

Mé VŘELÉ DÍKY,

patří pánům Soukupovi a Davidovi za opravdu skvěle zpracované Průvodce ... po krásách naší země.
14. 12. 2010 | 08:33

žena napsal(a):

MÉ SRDEČNÉ DÍKY patří:

Ivě (z Hradce Králové)- kamarádce z banky

všem mým třídním ze ZŠ a gymplu

mým angličtinářkám ze ZŠ a gymplu

Radůze

Fleretu a paní Šulákové

Hezký den všem
14. 12. 2010 | 14:56

žena napsal(a):

Ještě chci moc PODĚKOVAT:

Smolařům, Máňovi, Dobré víle, Bulisovi, Cákalovi, housce, rubičce, podešvi, paroháčkovi ...

Ostatním jsem snad už poděkovala.

Mějte se krásně Ahoj
14. 12. 2010 | 17:47

žena napsal(a):

Chci vyjádřit své DÍKY:

paní Špinarové, Rottrové, Pilarové, Molavcové, panu Linhartovi a Pacifiku...

MOC DĚKUJU, přinášíte nám radost a požitek
:-)
15. 12. 2010 | 13:34

žena napsal(a):

Mé VŘELÉ DÍKY patří

paní Přenosilové, paní Olmerové a paní Soukupové.

Hezký nejen dnešní den :-)
15. 12. 2010 | 13:50

žena napsal(a):

Nevím, jestli jsem už děkovala, proto tímto činím.

Paní Urbánková, DĚKUJU Vám a přeju, ať Vám to pořád tak krásně zpívá.
15. 12. 2010 | 14:07

žena napsal(a):

Teď šeptám do Vrby- Chvála Máňovi a Mímovi !!

VŠEM MÉ VŘELÉ DÍKY !!!

Jsou to kluci do nepohody :-)
17. 12. 2010 | 07:18

žena napsal(a):

Přemýšlela jsem, kdo podle mě je v dobrém slova smyslu feminista - ten, který se z poloviny dělí se svou ženou o domácí práci, péči o děti, je pozorný a něžný, pracovitý, zodpovědný...

Existují tací? Odpovídám ano. Znám jich dost můj muž, partneři našich holek, paroháček...

MOC DĚKUJU zmíněným feministům, jejich rodičům a příbuzným.
17. 12. 2010 | 10:25

žena napsal(a):

Omlouvám se za přehršel mých nesmyslných příspěvků. Rozeběhla se mi mánie.

Promiňte, prosím.
20. 12. 2010 | 09:28

žena napsal(a):

Jen doplním - během mánie se cítím jako "hvězda", která má poděkovat těm, kteří ji nějakým pozitivním způsobem ovlivnili, nebo těm, kteří si to podle ní zaslouží.

:-(
Už beru i Zyprexu a vypadá to, že jsem na cestě k "normálu".

Ještě jednou se omlouvám.
21. 12. 2010 | 11:25

Gabrielle H. napsal(a):

Vážený a milý pane Benjamine Kurasi. A ten vtip o tom, jak "Drobil" letěl z osmého poschodí velikého činžáku znáte? Podobnost s Husákem je čistě náhodná, protože Husák byl ošklivě rudý, zato Drobil krásně modrý :-),ale ta nehynoucí láska ke straně a vládě se tedy přehlédnout nedá. Zvláště při jeho uvědomělém hlasování o zachování vlády Svaté trojice, i nějaká ta slzička dojetí vytryskla :-DDDD
http://www.youtube.com/watch?v=CH1sefMTj4o
A tajná dohoda? Již dávno byla odhalena. Náš arcivévoda Svatý Václav Klaus Sličný a Veliký je sice mistr tajných dohod, ale na své zvídavé poddané v podhradí si nepřijde. Wikileaks může Čechům a Moravákům jenom tiše závidět. Zaregistrujte se prosím, vždyť jde o čerstvě odhalený a supertajný dokument :-DDD
http://www.osud.cz/osudcz-tv-tajna-umluva
a protože je silvestr, přidám něco málo navrch...
http://www.youtube.com/watch?v=Dy1AL_NaOZc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=M0gThwVsnY8
http://www.youtube.com/watch?v=QEsVL9Lr80k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=k3-iGCFnKv4&feature=related
---
http://www.youtube.com/watch?v=oVFK32He3VM
http://www.youtube.com/watch?v=9GCRvsqIAs8
http://www.youtube.com/watch?v=Dr6XrAHCVH0
http://www.youtube.com/watch?v=8aulZedWXXM
---
http://www.youtube.com/watch?v=Et-968g2UPQ&feature=related
http://www.tripatlas.com/videoplay/h_OW9zIRFoU
http://www.tripatlas.com/videoplay/UpPTh_O2PMQ
http://www.tripatlas.com/videoplay/lPkkiD_umpA
http://www.youtube.com/watch?v=4YdlcSUjfJU&playnext=1&list=PLE92606ECF30821F8&index=85
---
V tento požehnaný vánoční čas - mimochodem potrvá až do Tří králů - posílám vám a všem lidem dobré i té méně dobré vůle přání a pár dárečků k blížícímu se novému roku. Pán pánů a Král králů Ježíš Kristus a jeho království světla, lásky, míru a pokoje ať je s námi se všemi po celý nový rok 2011. Pána temnot, Satana a jeho démony Mamon, Ego, Prachy, Byznys, bezuzdný Sex a zneužívané Drogy ať se propadnou do temnot, tam odkud přišly. Jedině tak můžeme uzdravit svoje tělo i duši a celou planetu Zemi. K tomu ať nám žehná Jesus Christ Superstar
---
http://www.youtube.com/watch?v=AdHG0E3aSjo
---
http://www.youtube.com/watch?v=UIrolfwN-VM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=MhKWwoAuuC8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rlqXGk-RF-M
http://www.youtube.com/watch?v=pivmW_FX_EI&feature=fvw
http://www.youtube.com/watch?v=qXahJYGkYX4&feature=fvw
---
http://www.youtube.com/watch?v=vptON8d-3S4
http://www.youtube.com/watch?v=7k0xe2iAR3Q
http://www.youtube.com/watch?v=Ss8zzuBsb5w
http://www.youtube.com/watch?v=rfKfsIoEGe4
---
http://www.youtube.com/watch?v=XIJjUAqEna0
http://www.youtube.com/watch?v=LLfjG0QLe5w
http://www.youtube.com/watch?v=1vXy2-oVQO4
http://www.youtube.com/watch?v=DZ2J-3aCgaE
---
http://www.youtube.com/watch?v=Ft9qJ9NteQI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=yUwPhrLlgx0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZBZ0Fe44ppg&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=RWtzoZNb8kM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ugql6D4pFKM&playnext=1&list=PLBD04C29ECDCADEAF&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=K1YzK0Fiz-I
http://www.youtube.com/watch?v=7irynJtKI4I
---
http://www.youtube.com/watch?v=AdHG0E3aSjo
http://www.youtube.com/watch?v=ITK79auSsw4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=O-vlysatIZQ
http://www.youtube.com/watch?v=APxXwp23hi0
http://www.youtube.com/watch?v=FkSA1g8WAjE&feature=related
---
http://www.youtube.com/watch?v=Wi0Oa1Zl0e8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=UoLS3ma-twg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7YXtf7vtz3c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4Gae-n0Pb7Q&feature=related
---
http://www.youtube.com/watch?v=oYSYHN-w8dg&feature=related
---
http://www.youtube.com/watch?v=C5CmMm_SRpM&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eosud%2Ecz%2Fcs%2Fclanek%2Ephp%3Fid%3D9258&feature=player_embedded
---
Další díly si prosím vyhledejte v nabídce ukázek napravo...
Vše dobré i to nejlepší přeje drsnému pravičákovi, ale za to čerstvému feministovi levostředá srdcařka Gabriela :-)
31. 12. 2010 | 12:33

Yossarian napsal(a):

Neo: aneb jako vždy, zcela mimo mísu, že? :-)

BTW, jsi (šťastně) ženat? Já myslím, že ženskou jsi naposledy viděl v časopise pro pány....
01. 01. 2011 | 10:50

černovláska napsal(a):

máme doma "každej chvilku tahá pilku" a paletu o více než jen černé a bílé barvě....copak můžu zmlátit chlapa, který mne dovede rozesmát?......když vylezu ze slupky domova a narazím na černobílé vidění, říkám si, není to zdraví škodlivé?
02. 01. 2011 | 19:57

Treakstheorse napsal(a):

Si, probabilmente lo e
15. 01. 2011 | 06:08

ShirleyCUNNINGHAM26 napsal(a):

freelance writer
16. 02. 2011 | 13:04

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy