Julínko-Bendlova whisky

10. 05. 2007 | 11:33
Přečteno 30798 krát
Pravicoví demagogové v minulosti často zdůrazňovali, že ČSSD chce „znárodňovat“ lékařské ordinace. Sociální demokraté trpělivě vysvětlovali, že tomu tak není, naopak vždy jsme podporovali soukromou ambulantní sféru, odmítáme však plošnou privatizace nemocnic.

Také jsme říkali, že pokud zůstane většina nemocnic v režimu veřejných neziskových organizací, pak ať se ten zbytek, třeba 20 –30%, klidně zprivatizuje. Myslíme si, že koexistence veřejného – neziskového sektoru se sektorem čistě soukromým je věcí žádoucí a naprosto správnou. Konečně takový systém funguje ve většině zemí EU.

Tyto rozumné názory se samozřejmě nehodily ODS do „krámu“ a tak tvrdí, že jen „kecáme“ a stejně budeme vše znárodňovat. Marně jsem zdůrazňoval, že bych byl i sám proti sobě, neboť již asi 7 let spoluvlastním a provozuji ambulantní zdravotnické zařízení. O fakta a realitu zájem žádný nebyl. ODS strašila a straší lidi , především soukromé doktory, aby pod clonou strachu zprivatizovala většinu špitálů v zemi.

Pilotním projektem je Bendlova privatizace středočeských nemocnic. Všichni nabyvatelé tam musí provozovat zdravotnictví po dobu 5 let, pokud si to pojišťovny budou přát. Nový majitel může nemocnici kdykoliv prodat dál. Tak třeba onkologii na Pleši má dostat společnost co nabídla nějakých 40 miliónů. Jiná za ní chtěla dát asi 110 miliónů.Ta co vyhrála a zaplatí za ni 40 by byla „ padlá na hlavu“ kdyby nemocnici obratem neprodala té první společnosti co je ochotna zaplatit 110 miliónů. Pěkný zisk 70 miliónů o které třeba během týdne přijde Středočeský kraj.

Když už Bendl většinu nemocnic prodává, což je špatně, tak ať je alespoň prodá řádně. Bendl měl velkou radost, když se dočetl, že vlastním podíl na soukromém ambulantním zařízení, které vyhrálo soutěž o nevelkou polikliniku v Praze. Nevím, proč se Bendl s Julínkem tak radují. V té poliklinice už dávno působí asi tři soukromí lékaři a jedna soukromá biochemická laboratoř. Jsou tam v nájmu tak, jak jsou i „mé“ soukromé ordinace roky v nájmu v jiné soukromé poliklinice o pár kilometrů dál. Ministerstvo financí dokončuje privatizaci z roku 1996, tedy rozhodnutou Klausovými vládami. Budovu dostane ten, kdo nabídne nejvíc a musí tam mít minimálně 25 let zdravotnické zařízení. Pokud by chtěl nový nabyvatel něco prodat, pak má stát po 25 let předkupní právo za cenu za kterou to dnes prodá. Musím smeknout před přísnými podmínkami a nelze než při té příležitosti nevěřícně kroutit hlavou nad „ležérním“ přístupem Bendla.

Shrnuto a podtrženo. Soukromé lékařské ambulance provozuji už asi 7 let a nyní tato firma chce přikoupit i budovu, aby nemusela působit kompletně v pronajatých prostorách. ČSSD , i já osobně, vždy podporovala a podporuje existenci a rozvoj soukromého ambulantního sektoru. Současně ostře odmítáme privatizaci většiny nemocnic, navíc prováděnou velmi pochybným „Bendlovským“ způsobem. Podporu soukromým ambulancím má ČSSD ve svém předvolebním programu a na rozdíl od ODS jsme otočku neudělali. Privatizaci nemocnic v programu ODS nenajdete, ale najdete tam, že nezvýší finanční spoluúčast pacientů a nezvýší doplatky za léky. Jen od 1.4.2007 stoupla spoluúčast na lécích o 1,5 miliardy ročně. Tak tedy Julínku nevím, kdo z nás dvou káže vodu a pije víno,nebo tedy whisky…:):)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

rrrrr napsal(a):

Je to vcelku jednoduché, ODS přihraje svým přívržencům nemocnice takřka za hubičku. Na oplátku si získá další sponzory pro další volby, které by díky penězům mohla i vyhrát a kruh se uzavíra.

Doufám, že voliči v ČR nezblbnou jak před posledními parlamentními volbami.
10. 05. 2007 | 11:55

Macek napsal(a):

Svatá pravda!
10. 05. 2007 | 11:55

Black Domina napsal(a):

Dobrý den pane Rath.
Za chvilku se zde objeví mnoho komentářu co vám budou spílat a nadávat, jen chci říct že jako ministr jste mi byl přijatelnější než neumětel Bendl.
Hezký den
10. 05. 2007 | 11:55

jar napsal(a):

pane rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nebo jak si to říkáte: Já zase doufám, že většině rozumných lidí rozum zůstane a volit ty oranžové bolševiky NEBUDOU!!! A ti, kdož jsou jako vy, no ti už víc zblbnout nemohou, pro ty je nakonec cvokhaus vysvobozením. Nechcete si zahrát Mackovačku?
10. 05. 2007 | 12:02

jar napsal(a):

A ještě pro black dominu: vidíte a já mám zcela opačný názor. Pánbůh zaplať, že pana drátha vypráskali zavčasu bičem. Jo a jak to víte, že se objeví MNOHO negativních komentářů k panu Dráthovi? To byl tak špatný, že se s nimi počítá???
10. 05. 2007 | 12:04

honza napsal(a):

Ja jsem měl dojem,že JAR je prostředek na mytí nádobí,ale jak čtu,tak je to duševní nemoc.
10. 05. 2007 | 12:10

Jitka napsal(a):

Dobrý den,
hrozím se, kam tato nekonečná privatizace povede. Dříve se vše muselo stoprocentně znárodnit, dnes se vše (a bohužel i nemocnice a strategické firmy) zase musí za i směšnou cenu zprivatizovat. Vždyť podmínka provozovat zdravotnické služby 5 let je nevěřícně krátká. Jak je možné, že si to může někdo tak snadno dovolit. Jen ceny pozemků a budov jsou a budou vyšší než směšná cena, za kterou dnes tak tvrdošíjně kraj nemocnice prodává.
10. 05. 2007 | 12:11

jar napsal(a):

nen jsi taktéž pomýlený jako všichni boševníci? Jar je můj nick Jar je čistící prostředek. Ale co to pro tebe je malá či velká písmena že ano.
10. 05. 2007 | 12:12

jar napsal(a):

A poznáš alespoň oranžovou barvu?
10. 05. 2007 | 12:13

jar napsal(a):

Také by jsi chtěl Mackovačku?
10. 05. 2007 | 12:13

Lendo napsal(a):

Nebudu tady nadávat, ať tady nadávají jiní, protože jinak bych musel Vás pane Rathe snad uškrtit.Jako ministr zzdravotnictví jste vůbec nic nepředvedl, jen jste vydal nějakou stupidní vyhlášku, která byla úplně na nic.Jen kritizujete Julínkovi reformy a urážíte současnou vládu.To, že jako odpůrce privatizace nemocnic sám jednu vlastníte je vrchol.A to , že se tu snažíte ospravedlnit tímto článkem je snad ještě horší.
10. 05. 2007 | 12:15

Dag napsal(a):

Tak Mr. Bean opět nezklamal. Vlastní pokus o jakousi rehabilitaci. To se povedlo. Jseš fakt všemi mastmy mazanej - mastičkáři. Doufám, že budeš léčit chudinu zadarmo a tu chátru z ČSSD chytneš pořádně pod krkem.
10. 05. 2007 | 12:16

ále... napsal(a):

Tak dejte dvojnásobek za ty laboratoře, nikdo se bránit nebude ! Kdyby blbost nadnášela, tak máte patent na antigravitaci do okruhu deseti světelných let, tak by byla účinná .... Najděte kupce za víc ! Vy vole !
10. 05. 2007 | 12:25

;ODS napsal(a):

Kvůli nekvalitnímu vedení státu ze strany ČSSD, museli daňoví poplatníci zaplatit ze svých kapes Lauderovi 10 miliard!!! Podle Ivana Langera jste mohli za toto právě Vy!! Víte, co vše přínosného by se dalo za 10 miliard pořídit??? Jste zločinci nejvyššího kalibru!!!
10. 05. 2007 | 12:26

ODS napsal(a):

Kvli nekvalitnímu vedení státu ze strany ČSSD, museli daňoví polatníci zaplatit ze svých kapes Lauderovi 10 miliatd!! Podle Ivana Langera jste mohli za toto právě Vy!! Víte, co vše přínosného by se dalo za 10 miliard pořídit??? Jste zločinci nejvyššího kalibru!!!
10. 05. 2007 | 12:26

Petr1 napsal(a):

Takže synek z StBácké rodiny Rath koupil mateřskou školku. Jemu nestačí těch několik činžáků co má v Praze.
10. 05. 2007 | 12:27

Cenich napsal(a):

Nevím proč ten údiv a rozčarování. Vše běží jak podle plánu. V roce 1989 bylo jako na tácu nabídnut k privatizaci t.zn. rozkradení na základě nikdy nesplacených půjček u bank, státní majetek tedy majetek nás všech. Z majetku už toho k rozkradení mnoho nezbývá ( ČEZ, letiště Ruzyně, a taky zdravotnictví. Takže Ti diskutující kteří volí pro MUDr Ratha nadávky si možná svůj názor opraví až budou potřebovat pro sebe nebo své blízké akutní pomoc a skončí jako černoch v Harlemu v nemocnici "milosrdných"
10. 05. 2007 | 12:35

Dag napsal(a):

to Cenich...hele ty tunťo až Ti naši doktoři odoperují zdravou ledvinu namísto nemocné, nebo ti vyvraždí příbuzenstvo cvok,jako v Havlíčkovém Brodě tak Ti bude lépe na místě černocha V Harlemu
10. 05. 2007 | 12:43

Laďa napsal(a):

Jestli víš mladíku, že seš to ty co prohrál volby ČSSD? Divím se, že máš drzost po darování za pusinku polikliniky od těch ďáblů z ODS ještě něco říkat. Vždyť ty seš vřed ČSSD, já jsem volič ČSSD v Praze volil jsem tě, hajzle, když tě nevyhoděj, nemá pražská ČSSD příště můj hlas.
Máš se čím chlubit přeběhlíku osesáckej, bejvalej komouši.
10. 05. 2007 | 12:44

rrrrr napsal(a):

@jar: Mackovačka to je jediné co vy modráci umíte. Na víc se nikdy nezmůžete. Je mi vás líto.
10. 05. 2007 | 12:49

Emanuel - motýlek napsal(a):

Teď ČSSD tvrdí, že je pro vykořisťování zaměstnanců. Je to prý změna. Bodejď ne, když všichni z vedení ČSSD 8 let to razkrádali, nejprve v čele se Zemanem, potom každý rok jiný vůdce loupežníků.
rath ten kradl jako president komory, dnes krade jako poslanec.
Langře, proč policie vevyšetřuje úplatky co rath bral od farmaceutů za zařazení léků k proplácení ze zrdavotního pijištění?
ČSSD jsou zočinci, poroubek teď méně štve, chce bejt prezident. Jinak krade taky, co pozemky v Jizerských horách?
10. 05. 2007 | 12:53

Tupelo napsal(a):

Pan Rath (resp. jeho spolecnost) zaplatil za malou polikliniku 16 milionu Kc, coz je vic nez 160%. Nektera (cele!) nemocnice co prodava Bendl jsou k mani za 8 milionu. Nektere nemocnice s hodnotou 200 milionu jsou k mani za 40 milionu. Myslm ze obrazek si myslici clovek utvori sam...

Pane Rath, jen jedna otazka, ctete-li prispevky (a nezapadne-li ten muj v klasicke modre zumpe): Jak je mozne, nebo osetrene, ze onkologii na Plesi ziska spolecnost ktera nabidla 40 milionu a ne ta co nabidla 110 milionu? Chapu ze castka neni vse, zalezi i na dalsich parametrech nabidky, ale prece jen pokud mate detailnejsi informace proc, mozna byste je mohl napsat.

Diky, jsem s pozdravem a preji vse nejlepsi
10. 05. 2007 | 12:58

ODS napsal(a):

Kvůli nekvalitnímu vedení státu ze strany ČSSD zaplatili daňoví polatníci 10 miliard tomu skrblíkovi Lauderovi!! Jste zločinci!!
10. 05. 2007 | 13:04

ODS napsal(a):

Kvli nekvalitnímu vedení státu ze strany ČSSD zaplatili daňoví poplatníci 10 miliard tomu skrblíkovi Lauderovi!!! V tom má Ivan Langer pravdu!! Jste zločinnci!!!
10. 05. 2007 | 13:05

Paní Drtinová napsal(a):

Jste pouho pouhý ubohý převlékač kabátů - nic víc!!
10. 05. 2007 | 13:05

Paní Drtinová napsal(a):

Jste pouho pouhý ubohý převlékač kabátů - nic víc!!
10. 05. 2007 | 13:06

Cenich napsal(a):

Ve slušné společnosti bývá zvykem že při diskuzi se na názory uvádí odpovědi které s problémem souvisí. Diskutující Dag je však svojí odpovědí na můj přízpěvek " mimo mísu", neboť lze předpokládat, že kvalita péče nebude v soukromých nemocnicích ( podle mé vlastní zkušenosti ) lepší neboť cílem není vlastní kvalitní léčba ( i kdyby se o ni lékařský personal snažil ) ale pravý opak. Cílem ekonomického managementu je totiž minimalizovat náklady t.j. náklady kvalitní péče a tím maximalizovat zisk formou "cash" nebo "dojením" zdravotních pojišťoven.
10. 05. 2007 | 13:06

Václav napsal(a):

Všichni lékaři umí plkat, žvanit apod. Jen léčit neumí. Ale hlavně jsou splachovací. Rath mě určitě u záchranky největší počet převozů s následnou Dg. exotus. Vezl "modrýho" choval se asi jako Mengele. Já umím číst z očí. Pozorovat Ratha v sněmovně je jako pozorovat ďábla.
10. 05. 2007 | 13:12

ODS napsal(a):

Nevím proč chorobnému diktátorovi vadí pan Kubice. Pan Kubice jen upozornil na různé Vybírali, Doležali, Krause atd. Váš bývalý spolustraník Svoboda je ve vezení!!! Paroubek - který trpí perzekučními bludy - se naustále do nebohého KUBICEHO naváží, ač byl a je pan Kubice pokládán za velmi slušného člověka. Pan Kubice prostě seriozně popsal, co jste zač. Proč by riskoval svou kariéru a pověst, a něco si vymyslel? Pan Paroubek je skutečně asi pedofil, v tom měl patrně Kubice pravdu. Vy tvrdíte, že Kubiceho zpráva ovlivnila volby ve váš neprospěch. Opak je pravdou!!! Vy jste ti zločinci, kteří nedodržují smluvní závazky!!! Nechápu, že se nestydíte fungovat, když váš kolega Jičínský v médiích otevřeně tvrdí, že se smluvní závazky nepllní, a že pevný stisk Zemanovy ruky je více než smluvní závazky. Svým chováním dáváte občanům otřesný příklad k následování. Totálně nám položíte republiku, by asociálové. Jste příšerní, měli by vás co nejdříve zavřít. Jste kriminální strana, jak řekl Marek Dalík.
10. 05. 2007 | 13:16

Souhlasím s panem Václavem (výše) napsal(a):

Pozorovat pana Ratha ve sněmovně je jako pozorovat démona. Připomíná mi v lecčems Hitlera. Je teatrální a má takový divný výraz v očích. On je vyloženě psychicky deviantní, říká něco, čemu ve skutečnosti nevěří. Prostě se chová jako dábel Hitler. Paroubek je něco podobného. Jsou to ve skrytu duše bezcitní diktároři.
10. 05. 2007 | 13:20

Cenich napsal(a):

Pane Václav, Vaše sdělení, že MUDr Rath měl určitě největší počet umrtí při práci u záchranky je nactiutrhání a ukazuje na Vaši zlobu v duši. Je však škoda, že Vaše údajná schopnost odečítat z očí není lépe využita formou např. formou poradce u našich předních politiků. Na ministerstvu vnitra kde hodně dají na vědmy a mimosmyslové vnímání by se Vaše osoba jistě neztratila.
10. 05. 2007 | 13:24

Tupelo napsal(a):

@prispevovatel ods:Máte patrně problém s pochopením psaného textu, Rath se o Kubicem ve svem příspěvku nezmiňoval, ale budiž: Kubice zpusobem srovnatelným snad jen metodami Běloruske policie ovlivnil výsledky voleb v neprospěch ČSSD, to je dnes zřejmé. Z jeho zprávy se nepotvrdilo zhola nic, ja takto dělat svoji praci tak bych letěl. Co se týče Kubiceho pověsti, tak nevím většina lidi ho zná jako bývalého pražského taxikáře čímž bych se nechlubil. A vůbec, když už zmiňujete Dalíka, tak ho neurážejte není to jen nějaký Marek Dalík, ale Marek "Borman" Dalík! Na artefakty třetí říše si dnešní vládnoucí elita potrpí!! ;)
10. 05. 2007 | 13:32

rrrrr napsal(a):

@ODS: Kvůli ODS, respektive privatizaci v devadesátých letech a naprosté destabilizaci bankovního systému přišla ČR cca. o 800 miliard Kč. Pro modráky, kteří nevědí kolik nul má 800 miliard tak si je spočítejte: 800 000 000 000.
10. 05. 2007 | 13:38

Dag napsal(a):

Hele Cenich nejseš ty nakonec samotný velký David?Tak jestli jsi se někdy kurýroval v našich státních nemocnicích tak Ti musí být jasné, že když chceš kvalitní péči, tak klopíš prachy ani nemrkneš. Obejítí pořadníků na výměnu kyčelních kloubů jsou toho důkazem. Odstranění korupce je možné jen ,jestliže budou nemocnice privátní.Leze mi krkem sypat moje peníze do státem řízeného molochu zvaného našeho zdravotnictví...
10. 05. 2007 | 13:38

spidermann napsal(a):

Náš tisk začíní být levicová.Když řádila socialistická vláda a rozhazovala plnými hrstěmi,pravice nebyla na stránkách tisku ani televizi vidět,ani slyšet.Co se to děje?Chceme zpět socialismus?
10. 05. 2007 | 14:07

pediatr napsal(a):

...všimli jste si.?..na obrázku vypadá jako úchyl. Jít v noci Stromovkou.....strašné pomyslet...brr
10. 05. 2007 | 14:07

rrrrr napsal(a):

@spidermann: Kde jsi na takovou hovadinu přišel? Všechna naše média kopou za ODS.
10. 05. 2007 | 14:09

Petr napsal(a):

Pane doktore Rathe, jsem Váš fanoušek. Nezbyla by lahvinka? Děkuji.
10. 05. 2007 | 14:23

Petr napsal(a):

To:Souhlasím s panem Václavem (výše): závidím jakého věku jste se dožil.Blahopřeji k blížícím se 90tinám. Stejně Vám závidím Vaši paměť na chování Hitlera. Já už si ani nepamatuji co bylo před 60lety, natož za Hitlera.
10. 05. 2007 | 14:30

To jar napsal(a):

Pokud tady hrozíš těm, kdo mají jiný názor, mackovačkou, ode mne můžeš chytnou fackovačku a takovou, že budeš mít ten svůj modrobolševickej rypák napuchlej čtrnáct dní.
10. 05. 2007 | 14:38

xy napsal(a):

To, že jste v mládí nepochytil kinderstube není vina vaše, ale vašich rodičů. Domnívám se však, že při vaší vzdělanosti jste tyto nedostatky mohl odstranit při studiích. Leč, nestalo se.
Jako lékař jste možná odborník na slovo vzatý, to nemohu posoudit, ale jako politik jste hňup vezoucí se na vlně sociálnědemokratického populismu. To vás samozřejmě degraduje i jako lékaře. Neumím si představit situaci, že bych šel dobrovolně k vám do ordinace.
10. 05. 2007 | 14:46

Luděk napsal(a):

Vážení, kdy už se konečně spojíme-" normální lidi leví či praví" , a smeteme tuto zlodějskou pakáž do řeky a nenecháme vylézt.
10. 05. 2007 | 15:20

dědek napsal(a):

Bohužel, zatím funguje jen to, co nastavit Rath. Produkt pana Julínka je při vší úctě ekonomický a profesní amaterismus.
Při torše sebekritiky by se pan Julínek natřel modrou barvou a šel hrát do nového dílu Fantomase, zlého skřeta by mohl hrát jeho mluvčí. Oba by usmrcovali děti, pensisty, onkologické pacienty a další, zato by veškeré výhody poskytovali hnědočechům, ťamanům ahmadům a dalším.
10. 05. 2007 | 15:27

ODS napsal(a):

Je neuvěřitelní, jak se socani opírají o slušného člověka - pana Kubiceho. Kdyby byl na jeho místě jiný člověk - neslušný, zřejmě by ty Paroubkovo prasárny kryl. Myslím si, že dali lidé jako Doležel, Vybíral atd. Kubicemu zapravdu. Paroubek trpí perzekučními bludy. Zkrátka: "Co nechceš vidět u sebe, promítáš do druhých". Nechápu, jak mohl Paroubek novinářům nakecat, že ho pan Melčák několikrát přesvědčoval, že je exministr Bublan agentem cizích výzvědných služeb. Diktátor Paroubek je cynický prolhanec, který udělá pro koryto cokoliv.
Jsem rád, že nám seriozní Kubice ukázal, co je ta socanská verbeš zač. Jak říkal Dalík v dokumentu Cesta k moci - jsou to kriminálníci!!!!!
10. 05. 2007 | 15:32

dědek napsal(a):

Trubko , raději se uč. Verbež se píše s "ž " ne s " š" . A když to neumíš, tak raději svoloč, ale to zase nevíš co přesně je, že?
Bouhužel by mělo fungovat - každému stejným metrem. A to nějak nefunguje - protože dostávají slovo pravé i levé extrémy. Ale oba případy by měly dostat spíš náhubek a brýlový monokl.
10. 05. 2007 | 15:35

Tupelo napsal(a):

@ODS: Diktator Paroubek by ti mel diktovat po vecerech diktaty, je videt ze ti nikdy nic nenadiktoval...a jako samostudium by ti neuskodilo se vzdelavat ve vyznamech cizich slov, mohl bys zacit treba u slova diktator ;)
10. 05. 2007 | 15:47

host 1 napsal(a):

Vy všichni,kteří se tu do dr.Ratha navážíte jste neuvěřitelní tupci.Pracuji ve zdravotnictví,s privatizováním nemocnice už mám také zkušenost a ubezpečuji vás,že je to neskutečná zlodějna.Dr.Rath má každým slovem pravdu a proto modří zloději řvou,protože se jim nelíbí,když odhaluje to svinstvo,které na vás ODS upekla.Dnes ještě máte kam jít,ale co za 5 let?Myslíte,že na vás budou zvědaví v přeplněné velké nemocnici?Ani za prachy ne.Ta vaše stranická modrá blbost je zoufalá.Zkuste mi nadávat za těch 5 let.
10. 05. 2007 | 16:01

Rolf napsal(a):

Dobrý den pane exministře zdravotnictví,
vážim si Vás a obdivuji Vaši statečnost v diskusích s vašimi oponenty, kteří si říkají liberálové. Je to bohužel spodina a morální chátra. Těším se na Vás, až budete po vítězných volbách zase dělat ministra zdravotnictví.
Článek je vynikající, nemá chybu.Přeji Vám hodně úspěchů ve sněmovně v barvách ČSSD.
10. 05. 2007 | 16:18

Riky napsal(a):

Vzhledem k tomu, že pan Rath má velmi podobné zaměstnání jako ti jež kritizuje, je podle mne úplně stejný a jeho moralizování Vás může jen rozesmát. Jeho kecy se velmi podobají těm, které před 70 lety používal mužíček s knírkem pod nosem. Už ani nevím jak se jmenoval,
10. 05. 2007 | 16:32

Riky napsal(a):

P.S. Pane rathe, ani trošku se nestydíte přispívat do diskuse na vlastním blogu pod přezdívkou "Rolf". V případě že je to Váš osobní asistent, je to ještě horší.
10. 05. 2007 | 16:34

Sawicki napsal(a):

V tomto musím s doktorem Rahtem souhlasit. Nejsem sice fanouškem ČSSD, ale když vidím co předvádí tato vláda a hlavně její ministr zdravotnictví (pořád nevím, kde ODS vyhrabala tak nekompetentního člověka), tak se ptám: je to opravdu změna k lepšímu? Opravdu byla vláda ČSSD tak strašná? Možná byla, ale tahle je 100x horší!!!
10. 05. 2007 | 17:26

Tupelo napsal(a):

@Riky:Vidim ze jste si temer uplne jisty ze Rolf je Rath (nebo jeho asistent?),volala Vam Langerova vedma nebo je pro to racionalnejsi vysvetleni?

Mimochodem, nedavno tu kopala za modre asi pod 5 nicky jedna osoba:

http://blog.aktualne.centru...
Sarka 06.05.2007 19:44:05

jez psala:
"Přemýšlím, pod kolika z těchto příspěvků je schován přímopan docent ? Neusmívejte se ani Vy. Ti z vás kdo jej znají, ti velice vědí o čem mluvím. No pane docente, pod jakým jménem budete reagovat teď ?"
10. 05. 2007 | 17:26

jima napsal(a):

Rath je lhář,podvodník a zárověň snad největší převlékač kabátů- již třetí politická strana . To nepočítám STB.
Při jeho projevech je patrná nenávist v to , co není dle jeho názoru. Typický paroubkovec. Že vám to ještě lidi vůbec žerou. No prostě oni chtějí. Práce bolí.
10. 05. 2007 | 17:47

slv napsal(a):

Pane Rathe, zase lžete. Není se asi moc co divit, tolikrát vám to již vyšlo.

Předně sociální demokracie často, ne-li permanentně, toužila vytvořit systém znárodněný a pokoušelo se o to řada jejich ministrů. Protože jste kdysi i vy sám proti tomu brojil, tak tady vědomě nalháváte něco prosťáčkům, kteří ztratili paměť. Nejvýrazněji to prasklo za Emmerové, kdy jí ustavení poradci vypracovali koncepci, která "pokusně" unikla do médií. To byl poprask! Vy jste potom blábolil něco o pár stařících, kteří si cosi vycucali z prstu.
Společné měly znárodňovací představy ČSSD vždy jedno. Zrušit oborové pojišťovny a vytvořit jednu ovládanou ministerstvem zdravotnictví. Všechny soukromé praxe by měly smlouvu s touto "pojišťovnou", pokud by chtěly získávat prostředky z "veřejného" pojištění. Tedy jedna bratrská pojišťovna a všichni její tak trohu zaměstnanci. Úplně stejný model, který jste se pokušel zavést v systému nemocnic, který byl logicky prvním krokem. Vy jste to byl, kdo blábolil, že medicina se dělá pouze v nemocnicích a ambulantní sféru jste představovali jako sféru zlatokopů a neumětelů. To, že nákladově představují praktiční lékaři (jako jedna z ambulantní sféry) asi 5% celkových nákladů jste radši zamlčovali. Nezapomínali jste ale uvádět příjmy praxí a záměrně je pro své voliče - zhusta neinformované hlupáky - zaměňovali za příjmy lékařů. Leckomu poté padla brada a závist odkapávala, když prosťáček nedomyslel, že uváděný příjem je obrat včetně platu sestry, pronájem prostor, vybavení a ostatní provoz. I vy sám jste provedl pro vás typickou přepadovku, kdy jste vyrazil na odpolední návštěvu praktiků, přičemž jen úplný hlupák by nevěděl, že je to doba, kdy praktici chodí po návštěvách po nichž musí ještě úřadovat. Podtext byl jasný.

Nelze vám upřít značnou schopnost manipulace s hlupáky, ale těžko hledat slušné slovo pro popsání vašeho chování. Jen se divím, že vedle vašich křivých úst, která jste musel získat při mnohačetných mackovkách, se neobjevilo i něco pozitivního.
10. 05. 2007 | 17:50

Hell fire napsal(a):

Bendl loupi bez skurpuli, to co dela s nemocnicema uz udelal s udrzbama silnic v celych strednich cechach. Udrzba silnic je ted 3 x drazsi a o kvalite neni treba diskutovat....... Prevazne se fakturuje a moc se toho nedela. Nitky vedou na Kaldano.... kdy uz se lidi vzpamtuji???
10. 05. 2007 | 17:51

LEN LAI a jeho syn TRANH TANH TIEN napsal(a):

Pane Ráth, pozor, vaše stranická sestra KSČM chystá opět pokus prosadit zákon proti politickým přeběhlíkům, mírněte tedy svá prohlášení proti ODS, neb se zanedlouho s dalším bývalým členem ODS Jandákem vrátíte zpět do ODS a budete 82. a Jandák 83. poslanec ODS.
10. 05. 2007 | 18:24

modrý fanatik napsal(a):

Pan Ráth, můžete mi vysvětlit prečo má Paroubek a Radovan Krejčíř stejné přátele? Jedná se např. o bývalého agenta StB dr.Cimického. Děkuji za objasnění!
10. 05. 2007 | 18:28

volič ČSSD napsal(a):

Lidé bděte! Soukromý sektor je zlo! Následujte Marxe a Paroubeka!
10. 05. 2007 | 18:30

matematik napsal(a):

Pro pana Rátha.

Vážený pane doktore. Podle informací, ke kterým se dostávám na netu, by bylo namístě podat na organizátory prodeje nemocnic trestní oznámení. Odůvodnění je nasnadě. Jde minimálně o střet zájmů, o porušení pravidel hospodářské soutěžě a o zneužití pravomoci věřejného činitele. Zcela správně jste tento prodej nazval loupeží. Žádám Vás osobně i ostatní členy ČSSD, abyste takové oznámení podali. Já jsem na to příliš malý pán a nemám o věci jiné informace nežli z netu, ale takovéhle zádrhely je třeba řešit na vyšší úrovni. Pokud proti tomuto nic neuděláte, bude prodej uskutečněn a pak již bude platit, že soukromé vlastnictví je svato, nehledě na způsob, jakým bylo nabyto. Nedávno jsem tuto věc probíral se svým americkým kolegou, profesorem z PennState, který mne ujistil, že v USA by taková akce skončila u soudu a padly by vysoké tresty.
10. 05. 2007 | 18:48

Tupelo napsal(a):

souhlasim s matematikem, bud Vy osobne nebo p. Sobotka naznacoval, ze by byla nejaka moznost se temto prodejum branit u evropskych soudu,nejak se mi to nezda, ale pokud ta moznost existuje,take Vas zadam abyste ji vyuzili, i kdyz bude vysledek nejisty, muzete se rozdavani nemocnic alespon oddalit a je sance ze do te doby tato vlada padne.
10. 05. 2007 | 19:02

host1 napsal(a):

Pane matematiku,ať už to,co píšete,myslíte vážně,nebo ironicky,je to docela dobrý nápad.Jenže jak ho provést v zemi,kde zákony nic neznamenají?Máme tu vládu bezohledných modrých zlodějů,kteří vládnou silou a bez skrupulí.Je to totalita,jaká tu nebyla ani za komunistů.Ale naštěstí už na to lidé pomalu přicházejí.Je třeba jen zabránit lumpárnám,které budou i po změně vlády nezvratné.
10. 05. 2007 | 19:04

Sep napsal(a):

ČTK uvedlo že účetní hodnota majetku privatizovaných deseti nemocnic činí 1,5 miliardy Kč. Za kolik je Bendl skutečně prodá?
10. 05. 2007 | 19:08

Modrý Bůh napsal(a):

Pane Rath, dobře to děláte, jen do nich. Někdo je musí hlídat. Mamon jim zatemnil mozek.
10. 05. 2007 | 19:22

Jana J napsal(a):

Ad Jar, Dag, xy a další myslitelé - představuji si vás, jak čekáte s vyvalenýma očima, až se objeví blog pana Ratha, abyste ulevili své nenávisti, jinak byste museli zkopat babičku do bezvědomí, případně si trošku zašikanovat. Pana doktora nijak bezvýhradně neobdivuji, ale pravdu má, chlapec.Tu vy ovšem nepotřebujete, vy jste zdraví, mladí, bohatí, zkrátka na té správné straně. Pokud ne , tak jste trotlíci.
10. 05. 2007 | 19:38

Rades napsal(a):

Ve zdravotnictví se točí velký business a pamatuji, že ČSSD napadala ODS, že když z nemocnic dělá akciovky, i když se stoprocentním vlastnictvím státu, že nebude dlouho trvat a tyto akcie prodají soukromým subjektů. ODS to popíral...A EJHLE JE TO TADY :-) To se na tom zase někdo krááásně namaže
10. 05. 2007 | 21:27

Karel Dekaň napsal(a):

Je neuvěřitelné, kolik sprostoty a nenávisti zde někteří vyjadřují. Velice vám pane doktore fandím, a věřím, že až si spousta normálních lidí pořádně užije modré tak pochopí že mají chodit volit a hlavně si to budou dlouho pamatovat
a snad to příště nepřipustí.
Potom tito modroptáčníci dopadnou jako komunisté v 89.Jinak moje zkušenost, jak znám takovéto lidi a to nejen ze svého okolí, nejnenávistněji se vyjadřují právě ti, kteří minulému režimu věrně sloužili,a kdyby se režim neotočil sloužili by dlouho a věrně dál!
10. 05. 2007 | 21:59

sex napsal(a):

za vším je jen sex, tvrdej, brutální a pudový SEX
10. 05. 2007 | 22:24

PeKl napsal(a):

Ti co mohou, balte kufry.
Ti co nemohou, zůstaňte a navzájem se pozabíjejte. Potom se můžete léčit zdarma u Dratha
a nakonec žrát pod mostem hlínu
se žížalama a živit se hovnama
co zde nakonec zbydou.
10. 05. 2007 | 23:23

ziilus napsal(a):

a nechceš se ty kašpárku už na toho julínka s bendlem vykašlat? dyk je to furt trapný
10. 05. 2007 | 23:55

Jura napsal(a):

Původně jsem nechtěl reagovat na Rathova naprosto přesná hodnocení počínání ODS.Pane Rathe,máte mnohem větší sympatie než by to z příspěvků vypadá.Ano,nemají na Vás,vše,
co říkáte je pravda.Připomíná mi to vepře,který se s velkým kvičením cpou jeden přes druhého ke korytu.Opravdu se s tím nedá nic dělat?Opravdu se u nás zlodějna může jednoduše odhlasovat?
11. 05. 2007 | 00:49

Jáhle napsal(a):

Já jsem si těsně po volbách myslel, že ODS volili jen pomýlení spoluobčané. Ale Ti, kteří jsou ochotní tuto stranu podporovat i dnes jsou prostě podle mě debilové, neschopní přemýšlění
11. 05. 2007 | 01:24

jÁHLE napsal(a):

P.S.: Co říkají modří zblblíci na to, že se Ráthovi předpovědi naplnují?
11. 05. 2007 | 01:26

Tomáš napsal(a):

1.David Rath není jméno, ale diagnoza

2.David Rath je politický turista

3.tenhle národ má krátkou paměť- do marasmu tzv. socialismu jej zavedla komunistická strana jíž přisluhovala sociální demokracie jí pohlcená.
11. 05. 2007 | 08:44

Fanda Ratha napsal(a):

Pan Rath ze sebe dela svatouska. Nejak se uz zapomina na jeho podvody a zavirani oci v afere casopisu LK Tempus Medicorum. A to ze do vedeni Zentivy protlacil svou milenku Renatu Horkou.
11. 05. 2007 | 09:24

Plavix napsal(a):

Pane doktore Rathe,váš obličej mi připomíná obraz Doriana Graye, stále se mu zvýrazňují hlubší a hlubší rýhy od špatných skutků, které konáte. Sám nevěříte tomu, co hlásáte. Nejste člověk upřímný a nejde Vám o blaho lidí, jde Vám jen o svůj vlastní prospěch a za ním tvrdě jdete. Musím uznat, že se vám daří.To, že jste politický turista je stoprocentní pravda. Když jste neuspěl u ODS, zkusil jste to jinde a nakonec jste se dobře zamyslel a přizpůsobil své názory Paroubkově ČSSD. Jako lékař v praxi jste si moc nezapracoval, ale politika Vám jde, máte výbornou výřečnost, jste schopen všechno okecat, ale všeho do času. Žádný strom neroste do nebe.
11. 05. 2007 | 09:59

egida napsal(a):

Ty komentáře mluví, bohužel, dost jasně o současném stavu v naší společnosti. Nezabývat se tím, co osoba říká - ale osobou samotnou. Podle mě - 5 let, směšná pokuta 10 mil a neexistence předkupního práva kraje - není třeba moc inteligence, aby člověku došlo, že tohle nebude pro kraj - přesněji jeho obyvatele - moc výhodné. A pokud k tomu přidám podcenění těch nemocnoc - to je fakt - a to, že není prodáné nejvyšší nabídce - ale řádově nižší - vím, co si mám myslet.
11. 05. 2007 | 11:36

OTA napsal(a):

Prodat za 40 nebo 110 mil. tomu se říká kšeft. Snížil bych středočeskému kraji rozpočet o 70 mil.
11. 05. 2007 | 11:58

radek napsal(a):

Milý Rathe. Zkoušel jsi to na pravo, nešlo to. Nyní to zkoušíš nalevo, ale cíl máš stejnej.Nakrást a nahrabat co nejvíce peněz a moci,aby jsi uspokojil svoji chorou duši.
Doufám, že Těch pitomců, co Ti věří ,bude co nejmíň.
11. 05. 2007 | 12:09

jojo napsal(a):

Zlodej krici chytte zlodeje. Je to masochista. Jemu to dela dobre kdyz mu nekdo nadava, "kope" do nej nebo ho treba fackuje. Po te facce od Macka se mu rozlil blazeny vyraz rozkose na tvari. Mozna se i udelal to ale nevim jiste. Nechci mu prinaset vzruseni tak mu tady moc nadavat nebudu. Musel by z toho vecer skocit na svou starou a to ji nepreju. Fuj.
Rathe, proc Vas vyhodili z Thomayerovi nemocnice. Nebyla to nahodou neschopnost? Byla. Taticek soudruh, ktery Vas tam protekcne dostal, letel jako nejkovanejsi rudoch po revoluci mezi prvnimi.
11. 05. 2007 | 12:28

many napsal(a):

Myslim si že pořád lepší p.Rath než ten Šulínek i s tím malým Šulínkem.
11. 05. 2007 | 12:36

RY napsal(a):

Privatizace nemocnic ve středočeském kraji je evidentně pro kraj nevýhodná a je zřejmé, že ji provází korupce. Aféra pana Čunka je proti tomu příběh malého kapesního zlodějíčka. Nejsem proti privatizaci některých nemocnic, ale tohle silně připomíná začátek devadesátých let a byl bych velice nerad, aby to skončilo stejně.
11. 05. 2007 | 12:55

Anna napsal(a):

Pryč s tím hnusným křesťanským modelem! Co se vám socanům nelíbí?

Představte si, že ta hnusná křesťanská Evropa se starala o nemocné. Copak to, ale někde to dělaly jeptišky zadarmo. Chápate to? Já teda ne.
Chápate, že nebyly nemocnice zprivatizované, když byl mor? hrozné časy. Ty hospice a charity, fuj pryč s nimi. A Bílou nemoc bych taky zakázala! Pryč s Galény!

Pryč s diskriminací slepáku Sharon Stoneové.

Chceme kalifornský model! Chceme platit za operaci stejně. V Brně jako v L.A.
Slepák jako slepák!!!
11. 05. 2007 | 13:02

Jos napsal(a):

Je zajímavé jakou tady má hulvát Ráth podporu,že to je lhář a podvodník(atestace)nikomu tady nevadí!Že reformu potřebujeme je jasné a že socan za 8roků neudělal nic a teď kritizuje je nehorázná drzost.Český človíček si zvykl žít na dluh a je mu jedno že to někdo musí jednou zaplatit a že to budou jeho děti mu vůbec nevadí!FUJ!!
11. 05. 2007 | 13:02

Viktor napsal(a):

Kdyby byla okupace, tak určitě jsi kolaborant.
Defakto jsi nic nedokázal za svůj život.
Vyloudit z pojišťoven co nejvíc peněz a pak jako ministr na ni uvalit nucenou zprávu za utrácení.
Lidská sketa, kterou si k tělu pustí opravdu jen Paroubek a to jen z toho důvodu že jsi všeho schopen.
11. 05. 2007 | 13:03

pavek napsal(a):

Fandim Vam, jste muj nejoblibenejsi politik. Nenechte se otravit mistnima radobypravicovyma idiotama.
11. 05. 2007 | 13:14

jojo napsal(a):

A prave diky takovym pavkum nebude na nase duchody. Pavek je evidentne bezdetny a bezohledny a mysli jenom na sebe a jeho socialni davky, kterych uziva plnymi dousky. Nase deti zaplacou nad tim, ze tu Rathove a jemu podobni zbidacili a zadluzili tuto zem.
11. 05. 2007 | 13:21

Podnikatel napsal(a):

Rathe, nechápu, proč jsi se vyslovil na adresu jeho veličenstva Klause tak ošklivě. Jak můžeš sebejistě tvrdit, že je Klaus hodně sebestředný a absolutně neschopný empatie? Ty si mu mj. mstíš za onen odklad designace na ministra zdravotnictví. Jsi skutečně ubohý neumětel.
11. 05. 2007 | 13:53

Jura napsal(a):

Jak příznačné pro modrého fanatika ať má jakýkoli nick.Nic než urážky a kvičení,nepodložená obvinění.
Žádný argument.Rath provádí něco špatného,ale co,to(kromě politického turizmu)nikdo neřekne.Socialisti zničili zdravotnictví,ale jak-tak,že je na světové úrovni(ne že by to byla zásluha jen ČSSD) a stojí nás 5x méně než v Americe.To je skutečně katastrofa. Opravdu nic než kvičení fanatických,
bezohledných nenažranců,
schopných kvůli svému zisku zaprodat celou republiku.Vzpamatujte se.U voleb jsem nebyl,pro ty,co by mě chtěli označit za socana či komunistu.
11. 05. 2007 | 14:08

Miloš napsal(a):

Vážený pane Doktore, jste jasným důkazem toho, že vysokoškolské vzdělání není naprosto žádnou pomůckou pro to, aby bezcharakterní jedinec byl napraven. V touze po moci manipulujete s hlupáky, jež Vám mají pomohoci dosáhnout cíle - moci. Kudy chodíte velmi trapně a nízce pomlouváte příslušníky strany, jež Vám z důvodů ne moc známých sice dala šanci, leč Vy jste svůj postup neviděl tak rychlý, jak by se Vám zachtělo a proto jste přestoupil ke konkurenci. Což je naprosto jasný důkaz o Vašich osobních a morálních kvalitách Je mi jasné, že při své inteligenci jste pochopil, že po boku nomenklaturního kádra pana Paroubka a jeho přisluhovačů jako je pan Sobotka a další přeci jenom Vaše hvězda vyjde.... a stalo se. Uznávám, že jste velice přizpůsobivý, Váš poslední kotrmelec a sice nákup polikliniky bylo možno očekávat. Od typů jako jste Vy, tedy zákeřných, hochštaplerských a prolhaných lidí nelze ani nic jiného očekávat. Bohužel vzhleden k Vaší inteligenci a vzdělání jste naprosto zavrženíhodný typ bezpáteřního politika i člověka.
11. 05. 2007 | 14:09

lisbonka napsal(a):

Prominte, pane Rathe, ale Vas prispevek pusobi jen jako opetovne kydani hnoje a malovani nekoho na cerno. To, co jste uvedl, jiz dlouze omilaji media. Abyste opravdu odhalil cernotu, mel byste byt konkretnejsi a rici neco noveho. To, co vycitate svym protivnikum z ODS, tedy straseni a oblbovani lidi, toho se vy i jini z CSSD taktez hojne dopoustite (a bohuzel je to vlastni temer vsem, kteri se v politice nejakou dobu pohybuji, ze radi argumentuji vecmi, ktere jsou zdanlive dulezite, ale v konecnem dusledku jsou nepodstatne a treba jen osobni, jenze lide na to slysi a vetsina politiku neodola svodum byt populistou ci nejak "bulvarne" zaujmout - a v lidech se snadno vyvolava pocit, ze "ONI" jsou zli a chudak je obycejny clovek, porad tu jeste plati, ze kdo neco ma nebo dokazal, tak je to urcite zlodej a padouch, ale na zodpovednost jedince za sebe sama - o tom tady nikdo nemluvi). Takze, prestante z nas delat pitomce, rikat nam jen veci, ktere se te ci one strane hodi do kapsy, umoznete lidem mit maximum informaci (priklad: uvadet jen cenovou nabidku jako parametr vyhry je dost lacine, neuvedl jste, zda a k cemu se vitezna firma zavazala - investice, zachovani pece v urcitem rozsahu, udrzeni pracovnich mist, pripadne zda ona nemocnice je zadluzena, jak moc a zda ta firma dluh prebere a uhradi atd. atd.) a nechte NAS, obycnejne lidi, at s pomoci vlastniho rozumu si rozhodneme, co je lepsi nebo horsi. Zareven je nutno dodat, ze koncepce, da-li se tak oznacit, reforem pana Julinka (vzkaz pro Black Dominu - Bendl neni ministr zdravotnictvi, je to hejtman Stredoceskeho kraje - jak se k te osobe muzete vyjadrovat, kdyz ani poradne nevite kdo je kdo) pusobi velmi amatersky. Jeste nikdy, od r. 1989, jsem nezaregistrovala, ze by ministr prichazejici s reformou (a to nejen ve zdravotnictv) obcanum predlozil jasny koncept, z kteroho bude zrejme jake zmeny, co prinesou a co "odnesou" - secetno podtrzeno, v cem je to reformni a do budoucna lepsi. Jiste je, ze reforma bez "negativnich" dopadu asi bude tezko, zmeny potrebujeme a je jasne, ze kazda skupina obyvatel bude muset v necem ze svych predstav slevit a je nutno hledat kompromis, jinak jde tezko o reformy, ale jak ja vnimam, jen o kosmeticke upravy a zmeny toku financi. A jiste chapete, ze co jedne skupine nevoni, druhe je vhod a naopak, nicmene to neznamena, ze jedna ze skupin ma pravdu a druha nikoli. Takze nam prestante vnucovat sve pravdy jako jedine mozne - radeji se naucte nam vysvetlovat sve postoje, koncepce a pristupy k reseni danych problematik a prestante se handrkovat kvuli jednotlivostem. A pak, jakozto zastupci lidu, nami placeni, se tak vsichni zacnete chovat - pracujte pro nas, pro obcany CR a v zajmu toho, aby CR prosperovala i v budoucnu, ne tak, abyste meli za par let prima volebni vysledek. Hledejte kompromisy a udrzujte kulturu komunikace a diskuse. Vidi-li obcane, ze politici se chovaji jako prasata, prochazi jim drobne preciny diky imunite apod., berou to jako vzorec chovani, tedy proc mam ctit zakony, kdyz tak necini ani nasi zakonadarci, proc se mam se sousedem domluvit, to je lepsi rovnou podat trestni oznameni. Bohuzel, dik Vam a politikum, kteri se profiluji podobnym zpusobem, pocituji v nasi zemi mnohdy dost nepratelske nalady, lide nejsou ochotni se domouvat a brat ohledy na jine. A jiste mi date za pravdu, ze toto nikomu neprospiva, tedy CR rozhodne ne.
11. 05. 2007 | 14:12

Podnikatel napsal(a):

Rathe, ty jsi syn komunistického aparátčíka a zkrachovalej neumětel, který místo praxe lékaře provozuje prázdné tlachy, kterým stejně nevěří. Klesl si skutečně dost hluboko. V ODS si nic nedokázal, protože ODS rychle zjistila, s čím má co dočinění.
11. 05. 2007 | 14:30

jar napsal(a):

Pane Rath. Jaké to je slyšet ze všech stran: Rath je kokot, Rath je zloděj, Rath je převlékač kabátů, Rath je podvodník atd atd atd. Nedovedu si to totiž představit.
11. 05. 2007 | 15:07

jfk napsal(a):

Známý pražský šmelinář s poliklinikami opět promluvil ??Bravo Davide
11. 05. 2007 | 15:18

Dratoznalec napsal(a):

Mluvit o DEMAGOZÍCH to teda od drata sedi. POZOR, TEN CLOVEK VI O CEM MLUVI !!!
11. 05. 2007 | 15:53

host 1 napsal(a):

Znalče,už tvůj nick vypovídá o tvé blblosti víc,než tušíš.
11. 05. 2007 | 16:05

host 1 napsal(a):

Je docela sranda číst,jak hlupáci,kteří sami dovedou jen sprostě nadávat,se hlásí svorně k ODS.O ODS to vypovídá hodně.Modří fanatici,děkujeme,že jste se předvedli v celé své kráse.
11. 05. 2007 | 16:08

Fanda Ratha napsal(a):

host 1 je David Rath. Je srandovni jak se ten hlupak sam snazi podporovat. Zranene ego Davidku? Neboj, Paroubek te pohladi za ousko a vse bude v poradku. Pak zase budes hodnej domaci mazlicek. Cim te Jirka krmi, ze za nej tak hezky stekas ve snemovne?
11. 05. 2007 | 16:44

Podnikatel napsal(a):

Pro Fandu Ratha: On pan Rath totiž velice rád slizký pedofily. Asi proto podniká ty nádherné líbánky s diktátorem Paroubek. Zaplaťpánbůh, že ho Kubice demaskoval.
11. 05. 2007 | 17:00

The Lighter napsal(a):

Ja vubec nechaou, proc se tady vsichni hadaji. Ted se nadava na ODS, kdyby byli u moci CSSD, tak by se nadavalo na ne. No tak boooze - nemocnice se prodavaji pod cenou, CSSD by kradli jinde a jinak. Hlavne, at uz je to prodane a placene, protoze simulantu je plna cela republika.
11. 05. 2007 | 17:24

Jenda napsal(a):

Nejvíce se mi líbí názor, že v ODS jsou vzdělaní a kultivovaní lidé. Ta chátra co tu reprezentuje zájmy ODS má ke kultivovanosti opravdu hodně daleko. Doufejme, že tomu tak je jenom na internetu.
11. 05. 2007 | 17:37

Milan napsal(a):

Rathe jdi do HAJZLU a hlavně nezapomeň sebou vzít i parťáka Paroubka. Díky
11. 05. 2007 | 17:46

MUDr. Richard Kreml napsal(a):

Vážený pane kolego,
věcně s Vámi naprosto souhlasím, tak jako už mnohokrát před tím. Díky za pozitivní věci, které se Vám a Vašim spolupracovníkům podařily v krátkém "časovém okně" loňského jara. Škoda totální negace, která bohužel dosti účinně následovala s nástupem páně Julínka. Váš styl jednání mi příliš nesedí, na dovolenou bych s Vámi opravdu nejel, nicméně všem, kdo tu dští síru na to co jste udělal, vzkazuji: ještě budete v dobrém vzpomínat na to, jak kvalitní a efektivní zdravotnictví jsme měli v roce 2006, za roho nenáviděného Ratha. To říkám s plným vědomím a po 12 letech v praxi českého zdravotnictví.
11. 05. 2007 | 18:16

VACLAV napsal(a):

PRVNÍ RATH NASTARTOVAL ZMĚNY V PŘÍŠERNÉM ZDRAVOTNICTVÍ
11. 05. 2007 | 18:21

host1 napsal(a):

Pane doktore Kremle,myslíte,že vás někdo z těch modrých tupců pochopí?Oni přece zdravotnictví vůbec nerozumí a jen si tu hojí své modré mindráky.O zdravotnictví jim přece vůbec nejde.Jen si rádi zanadávají a kdyby mohli,užili by i fyzického násilí k prosazení svých modrých názorů.Horší totalita a zvrácenost tu nebyla ani za komunistů.
11. 05. 2007 | 20:08

Dave napsal(a):

Pro soudruha Ratha, ktery se tak ztrapnil tim, ze kritizuje ODS za privatizaci nemocnic a sam jednu kupuje...bylo opravdu komicke sledovat ho v televizi jak se to snazi okecat:-)))))ale moc mu to neslo...ale, alespon si i ti tupejsi spoluobcane udelaji obrazek o panu Rathovi, ktery kaze vodu a pije 30letou Whisky. http://www.youtube.com/watc...
11. 05. 2007 | 20:47

Fanda Ratha napsal(a):

host 1 ( David Rath) napsal."Pane doktore Kremle,myslíte,že vás někdo z těch modrých tupců pochopí?" Boli ho ego a nasel nekoho o koho si ho muze oprit. DAVIDKU! Klid! Paroubek prohlasil , ze te povazuje za sveho nastupce. Ten z tebe musi mit srandu. A ty mu to zeres a stekas na rozkaz. Klid ratliku, nemusis se sam presvedcovat jako host 1 , ze mas pravdu. Nikdo ti to nezere.
11. 05. 2007 | 20:52

Mikk napsal(a):

Pro Juru::: Tak proc tu sproste nadavas kdyz si pritom ani nebyl u voleb primitive...opravdu nemam rad tyto socialisticke prmitivy co jen urazeji ostatni a neslysite od nich jediny vecny nazor jen same ,,modra totalita,, ,, modri ptaci,, ,, modri zlodeji,, zrejme to chtelo se vice ucit ve skole a mohli z Vas vyrust slusni a, alespon polointeligentni lide a ne takovi primitivove...skoda...snad, alespon vasi deti budou mit vice rozumu a slusnosti.
11. 05. 2007 | 20:53

bobr napsal(a):

Nejvíc tady dnes opruzuje jakýsi primitiv "jar". Musí to být pěkný kretén, ty jeho kydy jsou k poblití. Ale i blbci mají právo na názor, bohužel!
11. 05. 2007 | 20:56

Fanda Ratha napsal(a):

Jen bych chtel pripomenout. David Rath si z LK odnesl nekolik milionu.Slo o podvody s casopisy, machinace s ucetnictvim, a nebo jen uplatky ktere prijal. Dokonce si i nacpal svou milenku do vedeni Zentivy. Neni prekvapive, ze MUDRc Rath ma nemovitosti v hodnote desitek milionu a kupuje si dalsi. Socialista Rath .
11. 05. 2007 | 21:03

Tupelo napsal(a):

opet ukazkova modra "inteligence", blahopreji, takto ironizovat tolik proklamovanou "vyssi vzdelanost" priznivcu ODS musi dat fusku... Nebo taky mozna ne a jde to tak nejak samo? ;)

Specialne pro Fanda Ratha: ze ty budes samotny topolanek, jednicko?
11. 05. 2007 | 21:37

Piko napsal(a):

Tupelo je nadherna ukazka priznivce socialistu, ktery, neumi rict nic jineho nez modra, modri bla bla Tupolanek bla bla ...by me zajimalo co takovy jedinec muze mit v hlave krome toho, ze v ni ma zrejme modre vymalovano jinak si nedovedu vysvetlit proc tu furt mluvi o nejake modre barve jak 2vou lete dite, ktere je nadsene z toho, ze zacalo rozlisovat barvy...hm to da asi taky fusku
11. 05. 2007 | 21:51

Fanda Ratha napsal(a):

Je Tupelo privesek u retizku ratlika Ratha? Poskakuje to jako ratlik, steka to jako ratlik, slinta to jako ratlik...asi je to ratlik.
11. 05. 2007 | 21:58

Tupelo napsal(a):

@piko:mrkni se na co reaguju, pak mozna pochopis (kdybys nahodou nachapal to zakladni tak modra barva je barva ods;)). Mala napoveda, spocitej si tady kolik priznivcu ods tady uvedlo nejaka fakta, kolik je jich tady sprostych a kolik se vubec vyjadruje k tomu co Rath napsal.

PS. priznivci ODS, kteri pisou k veci mi nevadi, uz jsem jich tu par i potkal a diskuze byla zajimava...ale ti bez argumentu jsou spis zdrojem me zabavy, dekuji :)
11. 05. 2007 | 21:59

Tupelo napsal(a):

samozrejme diky i Fandovy Ratha...
11. 05. 2007 | 22:02

Fanda Ratha napsal(a):

Bych chtel znovu pripomenout blitky Dr Ratha kde napada slusne mravy Topolanka. Pan Rath ma decko s milenkou kterou mimochodem dosadil do vedeni Zentivy!! A tento sasula tu kritizuje druhe??!!
11. 05. 2007 | 22:08

Piko napsal(a):

Tupelo::: ,, Modra barva je barva ODS,, :-)))hmm fakt dulezita informace..barvy umis skvele gratuluji...doufam, ze ostatni lide jsou, ale inteligentnejsi a nevoli strany podle barev...jinak pokud utocis na kazdyho volice ODS jako, ze kazdy je sprosty apod. tak si zrejme necetl reakce priznivcu levice zde na diskuzi.
11. 05. 2007 | 22:14

Tupelo napsal(a):

Podivej, ja netvrdim ze je Rath andilek (v jedne reakci v drivejsim prispevku jsem Rathovi napsal ze s formou nekterych jeho vystoupeni nesouhlasim), ale prozatim se ukazuje ze mel pravdu, kdyz poukazoval jiz pred rokem co ceka stredoceske nemocnice a co ods popirala.

Co se tyce pripadnych kriminalnich cinu, mame soudy, mas-li nejake dukazy o jeho trestne cinnosti, mel bys je sdelit, tak pomuzes dostat toho hrozneho Ratha do vezeni, pokud nemas, tak je to mlaceni prazdne slamy. Ja mam taky jiste nazory ohledne Cunka, Topolanka, Kubiceho, Krause a plejady dalsich politiku ale dokud je neodsoudi, tak mam smulu.

O slusnym mravech Topolanka bych se nerad bavil, myslim ze uroven toho cloveka zacina byt zrejma cim dal vice lidem (i "modrym volicum" :), chcete-li i volicum ODS;))
11. 05. 2007 | 22:15

Fanda Ratha napsal(a):

Tupolo! Kdyby jen Klimovicova mohla svobodne mluvit! Byl by jsi asi sokovan. Vim o tom neco. Tvuj hrdina Rath by urcite nevypadal jako rytir v bilem. Rath je obycejny karierista bez charakteru a svedomi.
11. 05. 2007 | 22:16

Tupelo napsal(a):

predchozi bylo pro Fandu Ratha

@Piko:kdyz me nekdo nazve oranzadou, rudochem, nebo zelenym tak hned vim o tim myslel. To neni o poznavani barev...ale zda se mi ze tohle ti nevysvetlim,takze nic.

Jak jsem napsal na kazdeho volice ODS neutocim, mam mezi nimi i pratele. Obecne mi pripada ze vulgarnejsi jsou prispevky pravicove zamerene, tobe zas levicove, to asi tezko vyresime, ja reaguji na ty pravicove a ty zas na levicove.
11. 05. 2007 | 22:22

Fanda Ratha napsal(a):

Rath porad vyhrozuje soudem. Poda obzalobu snad na kazdeho kdo se na jeho vysost krive podiva. Zatim ten sasula prohral 2x. Musi se omluvit Julinkovi a Cabrnochovi. Pokuty 70 000 Kc. Pochopitelne ze se sasula odvola. Cesky soudni system nema co delat. Ceka na dalsi praco od MUDRce Ratha.
11. 05. 2007 | 22:25

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:muzu ti docela verit, mozna ze bych byl sokovan, ale tady jde jen o mozna. Pokud se budem pohybovat jen na urovni mozna, tak muzem obvinit skoro uplne kazdeho, mozna neco udelal ten, nebo onen, spusedka mi rekla ze soused naproti je mozna vrah...Jak jsi psal ty o tom vis neco (mozna vic nez na urovni 'mozna'), tak neco delej. Ja o tom nevim nic, jsem tedy odkazany jen na tvoje "kdybys o tom neco vedel" a to je jako bych rekl ja tobe: "No jo, ale ver mi ja o tom vim vic" ... uveril bys mi??
11. 05. 2007 | 22:26

Fanda Ratha napsal(a):

Nesnaz se Tupelo. I ja mam pratele mezi volici CSSD. A zajimave je ze jsou to prave oni co nejvice kritizuji chovani Ratha.
11. 05. 2007 | 22:28

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:zas to nedramatizuj, myslim ze cesky soudni system neni zavalen jen Rathovymi soudy. Proste je to Rathova cesta, podavat zaloby, prijimat zaloby, prohravat je, mozna i vyhravat...a mimochodem neni to uplne nejcistsi cesta (soudni pre) reseni jakychkoliv sporu?
11. 05. 2007 | 22:30

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:Jestli myslis tim "nesnaz se", ze se snazim zmenit tvuj nazor na Ratha, muzu ti s klidnym svedomym rict, ze si jsem, s pravdepodobnosti hranicici s jistotou, temer jist ze tvuj pohled na neho nezmenim, takze v tomhle ohledu nevykladam zadne usili.

Me proste Rath nic neudelal a podle leckdy histerizujich projevu nekterych lidi ODS tam nekomu poradne slapl na kuri oko.
11. 05. 2007 | 22:39

Piko napsal(a):

Tupelo::: Potom se Tupelo, ale nediv kdyz na tebe nekdo reaguje stejne tak primitivne jako ty...jestli ti prijde inteligentni rikat o vsech volicich ODS ,, modri volici,, atd. tak to je mi te lito...ja o tobe nebudu rikat, ze si oranzovy mozek, presto, ze to co si myslim o volicich CSSD neni nic zrovna pozitivniho.
11. 05. 2007 | 22:45

Piko napsal(a):

Tupelo:::: a jestli ti prijde normalni, ze politik myslim Ratha urazi sproste a nechutne cleny rodiny nejakeho politika, kteri se nemohou branit pak mas teda zvlastni moralku..vsude jinde v civilizovanych zapadnich zemich by ho totiz za tohle kazdy odsoudil a jeste navic by celil mnoha zalobam...Ratha bych si nikdy vazit nedokazal, protoze to co v minulosti udelal po tom bych se stydel vubec podivat do zrcadla.
11. 05. 2007 | 22:48

Jura napsal(a):

Pro Mikka:Žádný z těch výrazů,které mi připisuješ,jsem nepoužil.Vadí mi sprostota,ale pokud nějakou dobu čteš diskuse,tak musíš vědět,že s urážkami začali příznivci ODS.Já jsem jen poukázal na napadání bez argumentů a vyslovené lhaní.Pravda,ten příměr o kvičení není moc slušný.Na druhou stranu,víš jak je to s tím lesem a ozvěnou.A Rath jen v malé míře,ale účinně vrací útoky na svou osobu.Navíc,
nic si nevymýšlí,co říká je pravda.Všechno,co tvrdí se stalo,nebo se právě děje.Chápu,že jako příznivci ODS ti to vadí.Když se oprostíš od emocí uvidíš,že proti faktům se (nejen na internetu)válčí vulgaritou,
sprostotou.Kéž by diskuse byli věcné a slušné.
11. 05. 2007 | 22:55

Mikk napsal(a):

Juro:-)))promin, ze se smeji, ale je to komicke, ze ty me rikas at se odprostim od emoci a pritom vsechno co rikas rikas naprosto jednostrane...jak muzes rict takovy nesmysl jako, ze vsichni priznivci ODS jsou sprosti a, ze s necim zacali ..proboha dokazes premyslet trochu nezaujate?? zrejme ne ja chapu, ze jako priznivci CSSD ti vadi kdyz ti nekdo rekne jiny nazor, ale mohl by ses obcas trochu zamyslet a premyslet vlastnim mozkem a nepapouskovat slepe co ti kdo rekl nebo si slysel...ja presto, ze jsem volic pravice rozhodne nesouhlasim se vsim napr. co rika ODS, a nikdy nebudu nejaky zaslepeny vuc co jen papouskuje co kde slysi, ale sam se neumi zamyslet...jinak take se preji aby diskuze byli vecne a slusne, ale obcas to jde spatne kdyz se najde nekdo kdo rika naproste lzi.
11. 05. 2007 | 23:03

Jura napsal(a):

Milý Piko,Macka se nezastávej.Za to,co v minulosti udělal,by ve slušné společnosti šel sedět.Už jsi zapoměl na knižní velkoobchod?Privatizoval za směšnou cenu a obratem ruky prodal 4x dráž.
Zisk-60 milionů za pár týdnů.Proti tomu nenamítáš nic?
11. 05. 2007 | 23:04

Piko napsal(a):

To jura:::O kniznim velkoobchode nevim takze nemuzu reagovat, ale nerikam, ze to neni pravda.... A to jak Tvrdik vytuneloval CSA za to by sel kdekoliv na zapade sedet a take se nic nestalo, dokonce kvuli nemu museli propustit hromadu zamestnancu CSA... jak je videt neni to o stranach, ale o lidech...je smutne, ze nekteri lide nedokazi premyslet nezaujate.
11. 05. 2007 | 23:08

Tupelo napsal(a):

@Piko:jak jsem psal, nemam nic proti volicum ods, kteri prinasi argumenty, ale pokud zde ctu spinu, mozna od tech samych lidi, kteri se pysni tim ze jsou ta nejvzdelanejsi cast naroda, tak s tim se neda delat nic nez si delat srandu...ono totiz obecne se hlouposit neda nic jineho delat. Ber to tak ze modri volici neni nic hanliveho, stejne jak oranzady (coz mi naopak pripada i trochu roztomile). Ja psal doslova o "modre inteligenci", samozrejme ironicky mysleno, ale myslim ze ti volici ODS kteri zde nepouzivaji vulgarnosti se tim dotceni snad nebyli, dokonce si myslim ze vi presne, ktere jejich spoluvolice mam na mysli.

Ac se ti to muze zdat neuveritelne, ja sam bych mozna volil pravicovou stranu, ne z ideologickych duvodu, ale proto ze si myslim ze je pro kazdou stranu dobre byt nejaky cas v opozici a pro kazdy stat, kdyz se strany v jeho cele stridaji).Bohuzel ODS (a jeji predstavitele) nepovazuji za seriozni pravicovou stranu a myslim se ze zlepseni se za jejich vladnuti nedockame.

V zaveru pises o zalobach na Ratha, jak jsem psal to je v poradku a jedine mozne reseni. Ti dotceni politici se branit muzou, a mnozi to delaji. Pro me jako obcana Rath, tim ze poukazuje na mozne dusledky vladnuti ODS, prinasi vic kladu nez zaporu.
11. 05. 2007 | 23:10

Piko napsal(a):

Jura::: to ti nevadi?? ze byla rozkradena nase pomalu nejvetsi spolecnost a, ze vyhodili cloveka, ktery tuto spolecnost poprve dovedl k zisku?? a dali tam Ratha, ktereho predtim pro neschopnost vyhodili z ministerstva Obrany.
11. 05. 2007 | 23:11

Piko napsal(a):

Tupelo:::Jenze si uvedom, ze to muze nekoho urazet...me to neurazi, protoze to slysim denne od kazdyho druhyho blbecka, ale nekoho to urazit rozhodne muze i presto, ze tobe to mozna urazlive neprijde...jinak to co rikas o tom by se dalo hodne polemizovat to same si totis ja myslis o priznivcich CSSD, kteri sem pisi a ,,tvari,, se jako ti nejvetsi inteligenti pritom jejich nazory tomu moc neodpovidaji takze ono kazdy to asi vidi jinak.
11. 05. 2007 | 23:14

Piko napsal(a):

To Jura::: omlouvam se samozrejme tam melo byt Tvrdika ne Ratha
11. 05. 2007 | 23:15

Jura napsal(a):

Mikku,v mé rodině nikdo ČSSD(o komunistech ani nemluvím)nevolil.Děti to vidí trochu jinak než já,ale dokážeme o tom mluvit s nadhledem a uznat argumenty druhého,pokud to nelze"okecat". Já dnes,možná na delší dobu,končím.Tyto debaty nemají smysl,každý zarputile hájí svůj názor,své vidění.Z tvého pohledu i já.Nalil bych ti panáka dobré slivovice,škoda,že po internetu to nejde.Zdravím
11. 05. 2007 | 23:19

Piko napsal(a):

Tupelo:::jinak s tim co udelal Macek rozhodne nesouhlasim a mel by za to nest urcite take nejake dusledky ( i kdyz nevim jak bych reagoval ja kdyby nekdo urazel moji rodinu), protoze timto zpusobem to urcite resit nemel mel podat na Pana Ratha zalobu a ne mu davat facku.
11. 05. 2007 | 23:20

Tupelo napsal(a):

@Piko, no jestli to slysis denne o kazdeho druheho blbecka (jak sam rikas...to neni urazka??), tak by ses treba moh zamyslet jestli na tom co ti rikaji neni trocha pravdy.

Jinak ze vstupuji do dialogu mezi tebou a Jurou, mozna to bude ten problem, ze volici ODS si napamatuji (ti mladsi..i kdyz tolik vody zas neuteklo) nebo nechcou pamatovat, co se delo v 90-tych letech. Tim narazim na mackuv velkoobchod; ovsem soud mu nic nedozal, takze jedine ponauceni pro ne je to ze bych ho, nebo stranu kterou reprezentuje nevolil.
11. 05. 2007 | 23:22

Mikk napsal(a):

Juro...Mas pravdu, ze to asi nema smysl, proste na to mame kazdy uplne jiny nazor a asi bychom se mohli hadat jeste hodne dlouho:-), ale jsem rad, ze to beres, alespon s humorem...jinak panakem domaci slivovice bych urcite nepohrdnul...take Zdravim
11. 05. 2007 | 23:23

Tupelo napsal(a):

Piko:s tvym predchozim prispevek souhlasim, ani nevim jak to dopadlo, pri vleklosti nasich soudu je to mozna jeste otevrene
11. 05. 2007 | 23:25

Piko napsal(a):

Tupelo::: s tim blbeckem to jsem si jen rejpnul, protoze ty si take pouzival vyrazy, ktere nebyli zrovna koser....jinak s tou korupci vis to, ale neni o stranach ja ti tu muzu zase davat desitky prikladu korupce CSSD z te nejvetsi bych znovu zopakoval Tvrdik v CSA to co provedl za tak kratkou dobu v CSA za to by kdekoliv jinde na Zapade sel sedet, ale nestalo se tak...to bysme se tu, ale mohli hadat asi jeste dlouho ty bys mi tu predhazoval afery ODS ja zas CSSD vis co to neni problem politickych stran, ale moralky lidi v CR a muze za to tech 40let komunismu verim, ze pristi generace to pomuzou konecne menit k lepsimu.
11. 05. 2007 | 23:26

Piko napsal(a):

JInak, ale je to logicke, ze hajis CSSD i presto, ze meli hodne korupcnich afer a ja zas hajim ODS, ktery meli take korupcni afery, protoze preci clovek nevoli strany podle toho jestli nejaky clovek z te strany nekdy byl v nejaky korupcni afere, ale podle programu atd. takze je logicke, ze ty budes hajit CSSD a ja ODS presto, ze se najdou vec v kterych s ODS nesouhlasim...ale s tou korupci to je opravdu problem vsech lidi, i politici jsou jen lidi a jediny duvod proc jejich korupce je vice videt je protoze jsou verejne znami a sledovani, ale pritom korupce je naprosto vsude u nas bohuzel...jenom ja jsem se s ni setkal tolikrat i po revoluci a je to skutecne smutne.
11. 05. 2007 | 23:31

Piko napsal(a):

Uz je, ale pozde musim jit spat, protoze mam i sobotu pracovni takze Zdravim a Dobrou noc
11. 05. 2007 | 23:34

Tupelo napsal(a):

Piko:hmmm, myslim ze kdybys proletnul vsechny me prispevku na vsech blozich, tak bys nenasel jedine vulgarni slovo, ale budiz, obcas jsem prilis sarkasticky a navic mame premiera, pro ktereho vyrazy jako 'kreten' ci 'zmrd' jsou ok, takze jakepak s tim cavyky :)))

Souhlasim s tvym zaverem ze maslo na hlave maji obe (respektive vsechny, aby jsme treba neopomeli Kalouskovy padaky...) strany a opravdu na napravu bude treba generacni vymeny, ale zadna jistota to neni...navic je to uz skoro 20 let od revoluce...to je jako kdyby komunisti v 66 rikaly za to muze Hitler nebo Masaryk, uz je to docela dlouha doba a na komunismus se nemuzem vymlouvat naporad.
11. 05. 2007 | 23:36

Tupelo napsal(a):

Dobrou noc a zdravim, jsem rad ze jsme to nejak ukocirovali :)
11. 05. 2007 | 23:37

frendofdreams napsal(a):

Musím se přiznat, že co se týče ČSSD - neměl jsem celkem dlouho výhrady a musíte sami uznat, že ze začátku jejich vládnutí jim to docela šlo. Bohužel se pak začali až příliš kamarádit s komunisty, což bylo stejně špatné jako kamarádit s Rathem. Jeho způsob vystupování je jednoduše ukázkou něčeho, co se nedá nazvat jinak než očividná vychcanost a sebestřednost. Má sice ve spoustě věcí pravdu, ale bohužel celkově to nedomyslel a přesto ze sebe dělá nového Mesiáše, kterému hází klacky pod nohy zlá ODS. Z výroků dr.Ratha se zdá, že na světě neexistuje nic, za co by ODS nemohla a kdyby jste se ho zeptali třeba na příčinu tsunami v Indonésii jistě by odpověděl, že ji způsobili občanskodemokratičtí poslanci. Nechci tu ODS hájit - premiér Topolánek se chová jako hulvát, ministr Langer je jen špatný komik a populista, jenže tohle nestačí. Aby mohl kdokoliv zodpovědně označit viníka čehokoliv, k tomu nestačí jen ukázat prstem. Je třeba mít důkazy a ty pan Rath v mnoha případech nemá. Jeho tvrzení, že demonstrace lékařů za jeho odstoupení jsou dílem ODS je podle mě nesmysl a nechápu lidi, kteří mu na to skočí (najdou-li se tací).
Používat vulgarismy se dle mého názoru do seriozní diskuze nehodí a tím apeluji na ostatní, aby se více drželi věcné debaty než sexuologických a zoologických termínů - ty patří do jiného tématu.
Také podle mě je David Rath prospěchář, populista a nemorální jedinec. Byl to především on, kvůli němuž ČSSD prohrála (?) volby a nechápu postoj Jiřího Paroubka, když se ho do poslední chvíle zastával když mu muselo být jasné, že právě Rath je závaží táhnoucí stranu ke dnu. Zkrátka už primitivní stavba příspěvku, způsob útoků na zmíněné osoby a pár prohřešků proti gramatice českého jazyka je krásnou ukázkou erudovanosti našeho - tedy jejich "Dejva".
Je zkrátka škoda, že jeden takový jedinec stačí skoro zničit svoji politickou stranu, která není plná jen idiotů jak se tu občas zdá (i když tam samozřejmě jsou), dotahovat svým způsobem vystupování nechvalně proslulé chování Mirka Topolánka a navíc dělat z lidí hlupáky tím, že jim vykládá kraviny a myslí si, že všichni jsou tak omezení aby mu to žrali i s navijákem.
12. 05. 2007 | 07:31

Hrkal napsal(a):

Davídku, že zavolám Mirka, aby byl konečně zase chvíli klid! Nějaxes nám v poslední době zase rozkecal... ;o)
12. 05. 2007 | 08:58

host1 napsal(a):

Tak to vypadá,že každý řeší osobu pana Ratha a ne problém zdravotnictví.Ten problém tu je a hodně velký.Doplatí na něj všichni,protože zdraví se nedá koupit za žádné prachy jak vám chce nabulíkovat Julínek.Ten jen vymyslel reformu,která naplní jeho kapsy a zdraví lidí mu nejde ani omylem.Přestaňte vést hloupé slovní války o ničem a začněte se zajímat,jak to ve zdravotnictví funguje.Takové to jednoduché osočování,že za to může ten,či onen není v tuto chvíli důležité.Dokud budou nemocnicím vládnout pojišťovny ve spolupráci s Julínkem,farmaceutickými firmami a budou se jen obchodovat mezi sebou,kolapsu se nevyhneme.
12. 05. 2007 | 11:03

slonik napsal(a):

lepší rath než bendl ten aspon něco o zdravotníctví vědel tehle se chová jak děti na písečku
12. 05. 2007 | 15:17

Lála napsal(a):

Kdo to je ten Bendl-hasič od Kladna.Ten mi diagnozu asi neřekne.
12. 05. 2007 | 15:44

Dave napsal(a):

12. 05. 2007 | 18:41

Dip napsal(a):

Kdo to je ten Rath?? to je ten ubozak co kazdyho jen urazi a sam dela to co na jinych kritizuje?? jestli jo tak to musi byt poradny kus vymastence az je mi ho skoro lito.
12. 05. 2007 | 18:42

Eva napsal(a):

Rathovi věřím, není o čem diskutovat. Důkazem jeho článku jsou ceny zdravotnických zařízeních. Jenom mi zatím není jasné co bude dělat Bendl. Hejtmana nebude dělat věčně, no snad bude v některém z těch prodaných nemocnic dělat bezpečáka, možná i ostrahu.
12. 05. 2007 | 19:11

Pablo Pablo napsal(a):

Pan Rath používá na podporu svých argumentů v lepším případě polopravdy a na výrazu jeho tváře je zřejmé, že sám nevěří tomu co říká. Chápu, že každý se musí nějak živit, ale že se takto zesměšňuje, za tím musí jít o opravdu velké peníze.
12. 05. 2007 | 20:20

vl napsal(a):

Přátelé, četl jste někdo román Profesor Neřád? Titulní postava se jmenovala Rath. (Tím h na konci si nejsem jistý) Přezdívali mu Unrat - v překladu Neřád. Že toho ODS nevyužila, je projev neobvyklé slušnosti.
12. 05. 2007 | 20:40

Pozor Haiderizace!! napsal(a):

Tak ten Zdenda Škromachů o tobě šíří nejen v zákulisí řeči, že by tvé případné zvolení znamenalo haiderizaci ČSSD. Faktem je, že některé tvé výstupy hitlerovskou demagogií zavání. Tvé poslanecké exhibice připomínají výjevy svůdného bastarda. Co ta šukačka na německém rautu ty kanče? U tebe má člověk pocit, že si nalez do tý politiky kvůli roštěnkám.
12. 05. 2007 | 20:43

vl napsal(a):

A pokud jde o soukromé nemocnice: v Hradci Králové mají soukromou chirurgii už pár let. Vynikající! Momentálně si nevzpomínám, jak se jmenuje, ale jistě to najdete na webu.
12. 05. 2007 | 20:44

vl napsal(a):

Mikkovi: nežádej od socialistů (jakéhokoli odstínu) rozum ani slušnost. Kdo dokáže po šesti letech nacionálního a čtyřiceti letech reálného socialismu být členem strany, která má v názvu socialismus nebo komunismus, nemůže přece mít rozum. Zrovna tak ten, kdo slyšel mluvit Slánského před soudem a přesto dál věřil komunistům.
12. 05. 2007 | 21:11

host1 napsal(a):

Modráci,už jste trapní.Jen štěkáte,jak vám velí vůdce a prd o věci víte.Ale předvádíte dost názorně,na které straně je sprostota a vulgarita.To je jediné,co vám jde.Komunisti byli proti vám čajíček.Ve všem špatném.
12. 05. 2007 | 21:45

Fanda Ratha napsal(a):

MUDRc Rath, clovek co kritizuje moralku druhych, zatim co ma milenku, kterou dokonce PROTLACIL do vedeni Zentivy. MUDRc Rath take kritizuje potencionalni korupci zatim co on kdyz byl sefem LK je okradl (chytre) o miliony, ktere si nacpal do vlastni kapsy. Jde o zahadne machinace se ziskem casopisu LK , podivne pronajmy Klimovicove v jeho domech z kterych si opet vydelal. Tento pseudosocialista Rath dnes vlastni nemovitosti v hodnote nekolika stovek milionu.
12. 05. 2007 | 21:57

Tupelo napsal(a):

opet jen pomluvy, vulgarita, zavist; neni co dodat, clanek modri fanatici nebyl zbytecny a diky za nej.
12. 05. 2007 | 22:06

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo?? Rath nekritizuje moralitu Topolanka? Nema Rath milenku s kterou ma dite? Nepronajimal Klimovicove za 20 000 mesicne prostory v jim vlastnenym dome, zatim co to mohla mit v prostorach LK za 500 KLC mesicne? Nesnaz se Tupelo. Rath je karieristicky podvodnik co prodal svou lekarskou integritu za politicke korytko. Dokonce se tu obhajuje jako "host 1". Je to smesne.
12. 05. 2007 | 22:34

Fanda Ratha napsal(a):

Jo a jeste Tupelo.Jelikoz milujes Ratha skoro fanaticky muzes me vysvetlit........Ratha se nedavno nekdo zeptal jakto ze kdyz byl sefem LK se zastaval lekaru. A kdyz se stal ministrem zdravotnictvi..tak si na na jeho pocinani doktori stezovali. Rathova odpoved byla ze tehdy zastupoval lekare a ted zastupuje stanovisko CSSD. To je, co?????? Rath, clovek zasad. Ci Rath, clovek vlastniho prospechu?
12. 05. 2007 | 22:44

Tupelo napsal(a):

Fanda Ratha:Ale na kritice neni nic spatneho, pokud ma hlavu a patu a je argumentacne podeprena.Nevsim jsem si ze by Rath kritizoval Topolanka za milenku. Co se tyce me, tak tohle je mi zrovna uplne jedno, at si ma kazdy milenek kolik chce, ani na Topolankovy mi to nevadi. Zrovna tak je mi jedno jaky ma kdo majetek (druha vec je, jak kdo k tomu prisel, ale tady je to opet na soudech).
Co se tyce Klimovicove a pronajmu, tak do toho nevidim, ale proc si nevzala pronajem nekde jinde, je trzni prostredi, ne?
Hlavni meritko podle ktereho posuzuji politika je, jestli jeho pusobeni zlepsuje ci zhorsuje kvalitu zivota (nemyslim tim jen zdravotnictvi, ale vsechny aspekty), v tomhle ohledu ma Rath u me plus, protoze poukazal na prodej nemocnic jiz vic pred rokem, ODS to popirala a nakonec to skoncilo, jak tvrdil Rath. Da se diskutovat o tom jestli to povede ke zhorseni nebo zlepseni pece, ja jsem presvedcen ze ke zhorseni.
12. 05. 2007 | 22:48

Tupelo napsal(a):

Prosim nech si od cesty nejake milostne imaginace, Ratha pro tvou informaci nemiluji, vadi mi jen sprostota s jakou se tady do neho navazi lidi...pritom nepodeprena argumenty. K tvemu dotazu, at si ma Rath vyhody jake chce a zisky jake chce (prekvapuje me ze zrovna pravicaci se tak zajimaji o soukromi nekoho jineho (viz i ty milenky)), to dulezite kriterium je, jaky dopad ma jeho politika na lidi...viz vyse
12. 05. 2007 | 22:52

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:proc si myslis ze host1 je Rath?
12. 05. 2007 | 22:55

Perpetis napsal(a):

Vyserte se tady na to přetahování vy čecháčci a příště si zvolte úplně něco jiného . . . K čemu potřebujeme hydru prtají??? Volte tak, aby se dalo přejít k přímé demokracii!!!!!!!!!!!!! A uvidíte, jak bude najednou dost peněz na všechno. Protože, co si v referendu odsouhlasíte, to se bude muset taky provést. A ne, že se budou pořád jen shánět prachy na naplnění stranických pokladen. Copak vám to ještě za těch 18 roků od sametové taškařice nedošlo. To jste tak ubohý, že potřebujete furt nějakého pasáka(rozuměj partaje)??? To nejste shcopni se postarat sami o sebe? Je mě z nás na blití!!!!!!!!!!!!!!! A za vulgární začátek mého komentáře se nemíním nikomu omlouvat. To si ušetřete pentli . . .
12. 05. 2007 | 23:37

Perpetis napsal(a):

Mrkněte se do Švýcarska, jak tam to chodí. Slyšeli jste někdy, že by tam měly takovéhle skandály? A tam ta přímá demokracie funguje. A teď sledujte ten cvrkot, jak se na mě vrhnou, že to by tady nemohlo fungovat. Samozřejmě, že nemohlo! Protože jsme v Čechách a jsme posraný až za ušima, když slyšíme o osobní odpovědnosti . . .
12. 05. 2007 | 23:43

Ferda napsal(a):

Pane Rath,
vy jste udělal hrubou chybu: nazval jste věci pravým jménem. To se v Čechách neodpouští. Neprojde to ani Vám, ani p. Čunkovi...
12. 05. 2007 | 23:47

Fanda Ratha napsal(a):

Tupolo? Ja jsem ze zeme kde je vetsina nemocnic privatne vlastnena, pri navsteve lekare se plati poplatky, a asi te prekvapi ze tato zeme je dlohodobe povazovana za zemi s jednim s nejlepsich co se tyka zivotniho prostredi a kvalite zivota obcanu. Jmenuje se Kanada. A ty zijes v CR. Mate tu Rathy co jen zvatlaj nesmysly pokud se jim to hodi ke zvyseni jejich politickeho postaveni. Rath OPRAVDU moc nevi jak by melo zdravotnictvi vypadat. A nebo se boji to rict. To by mu totiz nezapadalo do jeho socialisticke rhetoriky a mohlo by ho to poskodit. Bud uprimny Tupelo. Rath je politicky prostitut.
12. 05. 2007 | 23:58

Hanka napsal(a):

Prosím zde diskutující (např. jar), aby mě uvedli do obrazu - nejsem z oboru. Co KONKRÉTNĚ udělal Ráth za doby svého ministrování tak špatně, že to bylo nutné zrušit?
13. 05. 2007 | 00:09

Fanda Ratha napsal(a):

Pripada nekomu ta fotka Ratha jako neco ze starych filmu o Napoleonovi? David si musel davat velkou peci jak se tu chce presentovat.
13. 05. 2007 | 00:11

Fanda Ratha napsal(a):

Pro Hanku. Rath neudelal spatneho nic. A ani dobreho nic. On udelal nic. Akorat se stal politickym stekadlem CSSD. Ale to bych nepovazoval za prinos k reseni situace ve zdravotnictvi v CR.
13. 05. 2007 | 00:22

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:ano, souhlasim, mame tu ratha+paroubka+sobotku,stropnickeho+bursika+jacques,topolanka+langra+necase,filipa+ransdorfa+dolejse,cunka+kalouska+karase. Plus mozna par dalsich roztristenych v jinych stranach. Nekteri jsou lepsi,nekteri horsi, ale ja nemuzu volit nekoho z Kanady, stejne jako vsichni lide cr musim volit z toho co tu je.

Ja jsem myslim docela socialne orientovany volic, ale jak jsem psal vyse, nyni bych rad volil pravicovou stranu. Ale jakou, ODS je podvod (viz. posledni topolankuv hit, ze uz pred volbami zcela neveril ve vlastni program...diky kteremu castecne vyhrali volby); podvodnik neni jen topolanek,ale vsichni predstavitele ODS, kteri se ucastni tohoto projektu (vlady),protoze tim davaji najevo explicitni souhlas s konanim topolanka.

Nebud se opakovat,jen na okraj,je dobre kdyz se pravice/levice strida u moci, ale za soucasne situace bych nejspis volil cssd (minule jsem ji nevolil), jedinym negativem jeji vlady ted vidim tempo zadluzovani (ne dluh samotny!!). Reseni tohoto problemu ale musi jit naoric stranami, zadna strana nemuze udelat napr. duchodovou reformu sama o sobe.

Jen na okraj,samozrejme nevim jak v Kanade (a preji Ti ze mas stesti na tamnejsi zdravotnictvi, je to nejspis jak pises i ve zdravem ziv prostredi) ale mam celkem dobre zkusenosti s ceskym zdravotnictvim, na to kolik se jim dostava prostredku oproti jinym zemim delaji dobrou praci. Pritom si myslim ze v ceskem zdravotnictvi penize jsou, jen by se treba nemuseli nakupovat pristroje siemens ale chirana, vic kontrolovat pojistovn atd...
13. 05. 2007 | 01:01

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo, i v Kanade jsou politicke strany ktere se nazorove lisi. Ale to co se deje v CR neni politika. Je to jakysi souboj bez logiky. Ziji v CR (pracuji tu) uz nejaky patek a dost intenzivne sleduji co se tu deje. Me pripada komicke ze CR ma porad v parlamentu zastupce Komunisticke Strany. A ze CSSD ktera ma ve jmenu slovo demokraticka se o ne tak opira. Uprimne receno, bez KSCM je CSSD nula. Ohledne Ratha. Nedavno jsem sledoval prenos z poslanecke snemovny. O necem se hlasovalo. A ten podivin Rath stal v ulicce mezi KSCM a CSSD a dirigoval poslance KSCM jak maji volit. Doslova!! Maval rukama, poskakoval....proste dirigoval. Je to clovek ktereho si nelze vazit. Jak jsem tu uz napsal. Rath je politicky prostitut bez svedomi.
13. 05. 2007 | 09:52

Tupelo napsal(a):

@Fanda Ratha:mas pravdu, rek bych jeste ze politika v cr je hodne o ideologii a osobnich animozitach.

Ke kscm, trosku jsme to rozebirali na blogu p. Kostlana, tak pokud te zajima muj nazor, tak se mrkni tam. V kostce, KSCM mela byt nejspis zrusena po '89 ale nyni je soucasti demokraticke souteze u nas. Bez KSCM by CSSD urcite nula nebyla, naopak by mela silnejsi postaveni, protoze lidem volici KSCM by nezbylo nic jineho nez volit CSSD, zaroven by ubyl ten argument o spolupraci CSSD a KSCM, takze by vzrostl koalicni potencional CSSD. Nestalo se a me pripada normalni ze (kdyz uz KSCM je v parlamentu) levicove strany maji k sobe bliz, stejne jako pravicove (i ceska specialitka, pravicovy zeleni).

Co se tyce gestikulace Ratha,pripada mi nepravdepodobne ze diriguje poslance KSCM, spis slo o nejakou momentalni vymenu nazoru, na to aby se ty dve strany na necem domlouvaly maji casu dost mimo zabery tv kamer.

BTW, vzpomel jsem si na Langera, pred par lety v parlamenty skutecne ukazoval poslancum ODS jak volit, palec nahoru, palec dolu u jednotlivych zakonu (myslim ze to bylo nekdy kolem krize v CTV)
13. 05. 2007 | 10:10

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo. To nebyla vymena nazoru. Slo o hlasovani o zakone ktery mel nekolik pozmenovacich navrhu. Rath v te ulicce ztravil celou dobu. Dirigoval poslance KSCM jak maji volit. Pokud chtel NE tak zurive smikal rukama jako nuzkama. Rath je typicky egotista. Z dokturka na domaciho milacka krale Paroubka. Ale musim uznat ze je v tom uspesny. O jeho zoufale a trapne snaze jak se predvadet by asi nestacila ani kniha ktera by vazila 4 kg.
13. 05. 2007 | 10:25

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo. Jen chci dodat. Langr ukazoval, jak pises, clenum jeho strany jak volit. Ale Rath dirigoval poslance jine strany! Ja v tom vidim trochu rozdil. Pokud tedy KSCM a CSSD neni to same. Nakonec v CSSD je porad pres 20 poslancu co byli pred 1989 clenove KSC. V ODS jen Vlastik Tlusty. Lehka matematika Tupelo.
13. 05. 2007 | 10:30

Tupelo napsal(a):

@FandaRatha:no jo, ale kdyz v te ulicce byl celou dobu a dirigoval poslance KSCM, tak slo asi o neco pro nej duleziteho...ale potom proc nehlasoval on sam a venoval se dirigovani? ;)

Co se tyce tvojich poctu, proti tomu se neda nic namitnout, je to tak. Ale da se pokracovat i dal, kolik clenu ODS ma doma prukazky SSM? Proc byly po revoluci skartovany zaznamy STB (clenove STB nemuseli byt v KSC, coz dava smysl, tyto lidi (horsi nez clenove KSC) uz nikdy nikdo nepostihne)? Kdo z revoluce tezil nejvic? Lide co meli informace a kontakty, idealni pro zacatky podnikani. Kolik clenu KSC vstoupilo do ODS na mnohem nizsi urovni (ono to neni tak okate jak ve vrcholove politice, aspon maji klid od toho co zaziva Tlusty),na urovni starostu, hejtmanu,reditelu nemocnic, odkud se daji napr. ovlivnovat vyberova rizeni.Kolik clenu ODS (i na te nizsi urovni) bylo svazackymi funkcioaremi jak Necas, nebo davalo slib branit CSSR se zbrani v ruce jak Topolanek?

Odpovedi na tyto otazky me osobne nezajimaji, proste diky tomu co se stalo po revoluci vim ze odpovedi nebudou uplne, nadhodil jsem je jen proto, ze si myslim ze cela tahle kapitola je kapanek slozitejsi a nema tak jednoznacne reseni jako nabizi primitivni antikomunismus.
13. 05. 2007 | 10:59

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo, nevim ktery z politiku ma doma prukazky SSM. Uprimne receno ani nevim co to znamena. Ale kdyz pozoruji soucasnou politickou situaci v CR se prestavam divit. Opet! CSSD mluvi o sensibilni opozici. Tuhle jsem sledoval diskuzi ohledne dluhopisu tykajicich se schvaleneho rozpoctu. A CSSD hlasovala proti technickemu reseni jak platit deficit ktery sama schvalila. Langr to rekl spravne. To uz ze strany CSSD neni ani nulova tolerance. Je to hloupa netolerance. A reseni CSSD? Okamzite svolala TK a dala tam par Talking Heads aby tu skodu nejak vyzehlila.Si vsimam ze CSSD ma stale nejake TK. Je to smesne. A co si myslis o tom ze Paroubek zvazuje Ratha jako jeho nastupce? To muselo Davida potesit. Ted bude stekat ve snemovne jeste horliveji.
13. 05. 2007 | 11:35

Tupelo napsal(a):

@FandaRath:abych rekl pravdu, misto Ratha bych tam videl nekoho jineho (napr. Sobotku), Rath je skvely v tom jak umi vytacet cleny a volice ODS (je to opravdu dobry recnik, sve vystupeni opira o fakta a umi byt tvrdy, tato kombinace je zrejme duvod proc ho ods a modri nemaji radi, proste si nesedl pred ods na prdel, ale postavil se ji a udery ji uspesne vraci). Paroubek mluvil az o 6 lidech a navic je to hodne predcasne.

SSM byla zkratka pro socialisticky svaz mladeze, jinak svazaci. Terminus technicus 'modri svazaci' vznikl zrejme prave az z onoho nekritickeho obdivu k 'jedine spravne ceste, tentokrat po modre'. Jeden z byvalych funkcionaru SSM, nyni clen ODS je prave na CT24. Ale to je jedno, nema smysl nekoho kadrovat, z duvodu uvedenych vyse me to nezajima, pisi to jen aby sis udelal obrazek ze vse to trosku slozitejsi...
13. 05. 2007 | 12:15

Fanda Ratha napsal(a):

Tupelo, Sobotka? Ekonom bez ekonomickeho vzdelani? To je od tebe typicke. Chtel by jsi ministra zdravotnictvi jehoz nejvetsi prinos je ze umi byt chameleon za kazdou cenu. A CR by v dobe kdy se potaci ve financnich potizich vest clovek jako Sobotka. Proc ne Paroubek? On byl prece namestkem primatora Prahy Prahy pro oblast financní politiky je asi uz zapomenute.To ze nasypal 300 milionu do cerne diry zvana Prvni mestska banka je nepodstatne.A to ze se z teto banky ztratilo pres 2 miliardy zatim co Paroubek tomu dohlizel je take zapomenuto. Vubec, v CR se hodne zapomina, hlavne kdyz jde o spickove politiky. Jedinej kdo sedel je Ivo Svoboda, nahodou clen CSSD. A to ze se vetsina To ze Rath by byl potencionalne nastupce Paroubka jako predseda CSSD nikoho snad neprekvapuje. Nic se nezmeni. Akorat pes odejde a jeho ocasek bude ridit tuto pseudokomunistickou stranu.
13. 05. 2007 | 13:04

haf-baf napsal(a):

Nechapu ze se toho tolik napise o takeve kreature
14. 05. 2007 | 06:44

blondyna napsal(a):

Nevim co mate proti panu Rathovi,nam se libi,je inteligentni,pocive se stara o svoji financni situaci,mluvi jak kniha,patril ke vsem pol.stranam co existuji tak ,snad chybi jen komunisti a duchodci
14. 05. 2007 | 06:52

Já napsal(a):

Sociálně demokratický ministr zdravotnictví profesor Fišer s úsměvem idiota tvrdil, že české zdravotnictví je světové a v mnohém ještě lepší. Stále to u socanů platí ?
14. 05. 2007 | 07:48

Slade napsal(a):

Nevím,na co si tady plácáte emoce,každý by měl vědět,že lidem na funkcích poslanců,nebo ministrů,ať jsou praví nebo leví,jde především o ně samé a ne o vás,oni si budovali kariéru ne pro vás,ale pro sebe !Podle mě je úplně jedno,kdo je na místě ministra.Jedna z mnoha skupin lidí(lékaři)chce být elitou národa,tak chce mít podle toho také platy,ale ty jdou zase na úkor jiné skupiny lidí a tak je to v tomto systému dokola.Až vám prostě něco bude,tak to vypadá tak,že vám nikdo nepomůže a buď přežijete nebo ne.Je to prostě v duchu, silnější přežije.Vyspělost lidské společnosti se má posuzovat podle duchovní a morální vyspělosti jednotlivců a ti nejvyspělejší v tomto směru mají vládnout.Kdo vládne u nás a vůbec na světě?Odpovím si sám - kariéristi ,kteří honí peníze a moc,tak co by jste chtěli!!!
14. 05. 2007 | 08:31

oblibenyjanik napsal(a):

pane dr.Rathe,nevím,proč lžete.Samozřejmě,že ČSSD plánovala znárodnění soukromých ordinací,to vážně chcete zapírat? Stačí se podívat do materiálů,co vyplodili náměstci dr.Emmerové.Když se podařilo lékařským komorám tyto materiály získat,najednou se ČSSD k těmto materiálům přestala hlásit
14. 05. 2007 | 10:37

alfa27 napsal(a):

Kdyby byla pravda,že někdo nabídl 110 milionů a vyhrála nabídka za 40 milionů, tak je to trestuhodné a doufám,že policie tuto skutečnost prošetří. Pokud se ukáže, že je Rathův výmysl doufám,že na něj středočeský kraj podá žalobu.Vzhledem k jeho výrokům z minulosti mu moc nevěřím. A je rozdíl mezi cenou účetní a tržní, že , což demagogové rádi zamlčují.Jinak vážení diskutující Vy věříte synáčkovi z prominentní bolševické rodiny, který se stal po listopadu zaníceným pravičákem ,členem ODS, následně odborářem bojujícím za platy lékařů s heslem "stávka musí (pacienty)bolet" a poté sociálním demokratem, kterému tak leží blaho sociálně slabých spoluobčanů na srdci?
14. 05. 2007 | 12:12

Rath podle Škromacha haiderizuje!! napsal(a):

Pane Rathe - jste odhalen!! Používáte přezdívky Host 1 a rrrrr!!! Už jsem informoval Ivana Langera.
14. 05. 2007 | 14:20

Modrá šance napsal(a):

Jsem moc rád, že rozumný Škromach (je znát Zemanovská výchova) upozrovnil, že by tvé případné zvolení znamenalo haiderizaci strany!!!!
14. 05. 2007 | 14:21

jan napsal(a):

Vcelku výstižný komentář. I rozumně napsaný. Proč, ale nedokážete takhle s nadhledem reagovat i v poslanecké sněmovně a při veřejných prohlášeních? Zkuste nepoužívat tolik vulgarismů a zbytečně silných slov. Jenom tím přihráváte svým oponentům.
14. 05. 2007 | 14:54

Patrik napsal(a):

Je to smutné, ale ČSSD svými představiteli pány Paroubkem, Ráthem dává najevo, že slušnost v politice je jí zcela cizí. Agresivita některých zdejších příspěvků je odrazem jednání a stylu komunikace těchto pánů. Myslí ale že nejen již jmenovaným pánům toto vyhovuje. Jak řekl J. Hašek I doktor může mluvit jako hovado. No dejme tomu. Pán Ráth říká, že je antikomunista, je zvláštní, že mu nevadí v ČSSD pan Jičínský, který presidentu Novotnému sešíval socialistickou ústavu. Myslím, že ČSSD by měla více voličů (a možná i ze vzdělaných kruhů a mladých lidí)kdyby v jejim čele nevyřvávali jednoduší lidé typu pánů Paroubka a Rátha - jenže koho by místo těchto nabubřelých individuí postavila - nevím.....
14. 05. 2007 | 18:48

entice napsal(a):

Hezké, jak se nás pan nasRath snaží přesvědčit, že jeho exkrement nesmrdí. A s hrdě vypnutou hrudí prohlašuje, náš křižník najel na minu a docela ji zničil.
14. 05. 2007 | 19:11

Hloupy Honza napsal(a):

Nechapu proc si zde oponenti ruznych politickych stran predhazuji to ci ono.Mam odpracovanych 40 let.Poctive mi byly ze mzdy strhavany davky nemocenskeho pojisteni.Nikdy mne ani nenapadlo miti vyhrady.Jedna se preci o pojisteni a zijeme ve spolecenstvi (I dnes), ve kterem nese kazdy z nas urcitou miru zodpovednosti.Jednomu se dari hur, jinemu lepe a s onemocnenim je to obdobne.Kdyz je clovek mlady, nehazarduje se svym zdravim a prochazi prevencnimi zdravotnimi prohlidkami, dostavi se prvni vaznejsi onemocneni zpravidla az ve stari.Lze pak po pravu ocekavat, kdyz si platil pojisteni, ze mu bude ve stari poskytnuta tzv. bezplatna (Ve skutecnosti jiz predplacena) zdravotni pece bez dalsich financnich nakladu.Prave zde vidim cely problem.Protoze je lidsky tvor od prirody vynalezavy a kdyz neni kontrolovan, najdou se drive nebo pozdeji taci, kteri zacnou ziti ve spolecenstvi zneuzivat ve svuj prospech, lekare nevyjimajeProtoze jak znamo:"S jidlem roste chut", jsme tam kde jsme.Uvedomme si,ze pojistovny hospodari s nasimi financnimi prostredky, jakou mame kontrolu jako klienti, jak s temito prostredky nakladaji.Proc hovori politici o tom, kolik musi stat rocne vynaklozit na zdravotnictvi?Proc si manazeri pojistoven vyplaceji nehorazne odmeny?Proc se napriklad nezvedne mesicne o 1% nemocenske pojisteni aby pacient uz nic nedoplacel? Bylo by to nejspis kontrolovatelne a priliz pruhledne, kolik, proc, za co, kam a komu byly financni prostredky vyplaceny!Ze by to nebylo v nasem zajmu?
14. 05. 2007 | 19:45

Pierre napsal(a):

Falešný, prospěchářský, slizký hajzlík. Pro svou "slávu" udělá cokoliv. To je ten socany opěvovaný Ráth. A pokud se jim hodí do partaje, tak to o něčem svědčí ...
14. 05. 2007 | 22:35

radim napsal(a):

Falešné, prospěchářské a ničeho se neštítící slizské vedení bývalé i nynější vedoucí strany naší společnosti.
Nemorální modrá chátra, která zde obviňuje Dr.Ratha z nečestného jednání.
14. 05. 2007 | 22:57

Gorash napsal(a):

To Hloupý Honza:
Kéž by to bylo tak, jak píšete - totiž, že každý by měl svůj vlastní účet zdravotního pojištění, do kterého by mohl nahlížet, viděl by, kolik přispívá a kolik odebírá a jeho účet by byl skutečně JEHO. Bohužel systém je nastavený jinak - vy zdravotní pojištění neplatíte sobě. Zdravotní pojištění dokonce ani není nijak vyděleno od ostatních daní. Vše se hází na jednu hromadu, odkud se to zpětně přerozděluje. Aby mi někdo zase nezačal předhazovat něco, co jsem neřekl - solidarita existovat musí, ale může fungovat stejně, jako funguje např. u povinného ručení - každý má přehled o tom, kolik on sám přispívá a vybírá.

Ptáte se, proč se o 1% nezvedne nemocenské pojištění...protože problém není na straně příjmů - problém je na straně nekontrolovatelných výdajů a už vůbec nechápu, co se vám zdá transparentnějšího na jednom % navíc. Procenta nemění chybně nastavený systém.

Jenže když chce ODS zavádět osobní účty, když chce měnit nemocnice na akciové společnosti tak, aby šel lépe vykonávat dohled nad jejich hospodařením, tak se tomu ČSSD brání. ČSSD nechce, aby měli pacienti přehled o tom, kolik přispívají do systému. Protože to by zase zpětně snížilo možnost utápět peníze v černých dírách.

Když se někdo zmíní o systému nepřímého hrazení zdravotního pojištění, které je nejtransparentnějším systémem na světě vůbec a funguje na něm třeba švýcarské zdravotnictví, tak je to hned naprostý asociál i když je to naprostý nesmysl. Princip je v tom, že pacient si nejprve všechny běžné úkony zaplatí ze svého a jeho pojišťovna mu je teprve zpětně proplatí. Efekt je ten, že pojišťovna přímo kontroluje komu a v jakém rozsahu je péče poskytována, systém umožňuje bonusovat lidi, kteří např. pravidelně chodí na preventivní prohlídky a jinak dbají o svoje zdraví atd. atd...výhod má tento systém bezpočet a rozhodně není nijak asociální. Představa, že by si takto někdo hradil třeba operaci za 200 000,- je naprosto zcestná - jedná se o běžné úkony, které jsou v případě, že jsou oprávněné zpětně propláceny a tudíž nikdo o žádné peníze nepřichází. Velké a nákladné úkony jsou samozřejmě lehce kontrolovatelné a rozhodně to nevypadá tak, že by si chudý člověk nemohl dojít k lékaři proto, že nemá peníze na zaplacení, ač levice ve vás tuto představu bude velice snaživě přiživovat.
15. 05. 2007 | 00:09

navrc napsal(a):

číst tady pořád toho narcisa,to už mne otravuje,to spíš vydržím pohled na puchejře
15. 05. 2007 | 09:19

hela napsal(a):

Všichni se zaobíráte nesmysly, jaký je Rath, či jaký je Julínek, nikdo se nezamyslel, jak si pomoci od simulantů, nesmyslu o placení v ordinaci,tomu snad věří jen soudruh Julínek, můj spolužák z VŠ a aktivní svazák. Nyní víte alespoň o daném soudruhovi, zbavil jsem se kabátu - mohu dělat vše. hela
15. 05. 2007 | 10:40

PeKl napsal(a):

Stáhněte prosím tuto diskuzi
českých debilů. As soon, as possible. Thanks.
15. 05. 2007 | 11:57

Otec Fura napsal(a):

Ahoj Davídku, no podívejme se jak ses nám po sedmi letech vybarvil ! Malá svině, co se chce mít dobře, ať se zrovna prodává, krade nebo jenom tlachá o tom, jak to druzí dělaj špatně !
15. 05. 2007 | 12:55

Bruno Ferrari napsal(a):

Pane Rathe, nikdo si nedělá iluze o tom, že úmysly politiků ODS jsou jen ryzí. Ale u Vašich nemusím pochybovat. Už Vaše přesedlání z ODS do ČSSD je znakem totální bezcharakternosti. Tu ostatně máte vepsánu v tváři, protože jak řekl jeden moudrý muž, za obličej se do třiceti let nemůže a nad třicet zodpovídá. A kdyby nic než Váš sprostý způsob vystupování v médiích, Vaše goebbelsovské lži a likvidace protivníků, to by mělo stačit. Dělejte si co chcete, ale za sebe, ne za občany, kterými stejně ve své pyšné nadutosti opovrhujete.
15. 05. 2007 | 13:33

Sir napsal(a):

Dr. Rath je typickým produktem své doby. Bez svého vnějšího nepřítele je jenom prázdnou skořápkou bez obsahu, nedokáže nabízet pozitivní řešení, veškerá jeho činnost je jen negací činnosti ostatních. Je to parazit na myšlenkách ostatních lidí.
15. 05. 2007 | 23:17

radek napsal(a):

Rathe , proč se nepodíváš do zrcadla?
Věřím, že by to byl Tvůj konec.
15. 05. 2007 | 23:38

Mudr. Jíra napsal(a):

Dalo se čekat,že se ke každému článku od Ratha sesype spousta lidí kteří neumí nic než pomlouvat.Drazí spoluobčané,chápu že nekompromisní chování bývalého ministra nemůžete skousnout,vždyď vymetl zakořeněný modro-rudý plevel z pojišťoven neboď to je prvý nepřítel občanů a zdavotnictví-ćeské pojišťovny a hlavně VZP.Ano podnikejte...,kdo si peníze dokáže vydělat nemusí je dostávat v obálkách a je-li to v oboru tím lépe.Proč by člověk nemohl dělat to v čem prostě ví, a myslel na zadní kolečka?V jeho kůži bych také nečekal až mě rozmašíruje opozice nějakou "kauzou" typu 8 pětiletých holčiček vypovídá o zneužívání-nutil nás se svléknout a pak nás píchnul do zadku i když mohl do ruky atp.O zbabělosti pana Macka se tu bavit nebudeme... Měli si to dát někde na férovku,a né theatrálně před kamerami,čož poškodilo pověst celé ČR ani nevíte jak.zdar a sílu
16. 05. 2007 | 07:09

Júlie Ruthová napsal(a):

Ten levicový demagog, co tady píše ty nesmysly mě trochu připomíná pana Beana a trochu Hitlera, nezdá se vám? Zajímavé na tom je jen, že na to ještě vůbec někdo reaguje.
16. 05. 2007 | 08:00

Delfín napsal(a):

Pryč s diskriminací nemocných starých lidí kteří svůj finanční podíl do zdravotnictví již dávno vložili. O ten se podělily pojišťovny svými nefunkčními paláci které budou mít neustále dražší provoz. PROČ!!! Proč mají nemocní financovat takové nechutné zloděje kteří si ve svých funkcích "tlačenku" k lepší zdravotní péči zcela jistě zajistí!!!!!
Chceme kalifornský model! Chceme platit za operaci stejně. V Brně, Praze i jinde v ČECHÁCH jako v L.A.
žLUČNÍK nebo SLEPÁK!!! Vše uhradíme z vlastního konta které můžeme kontrolovat a vložený kapitál se i sám bude léty zhodnocovat a růst. Proč máme svěřovat své "těžce vydělané" peníze podvodníkům kteří je rozkradou dříve než majiteli mohou posloužit získat zpět své zdraví, nebo si jej alespoň udržet na úrovni! Nenalézám slov k zhodnocení toho hyenismu který se v naší zemi rozmohl jako mor! To evropskou unii nezajímá, vždyť je to zdravotní genocida!!! Prachy tu zůstanou, ale my ne!!! Proč nesmyslně podporovat mamon na úkor zdraví národa? Je to horší než válka a může se nechutně zvrhnout! Koupí si miliardář lék na rakovinu nebo stáří, stačí menší úraz nebo bouračka a názor na zdraví se změní - pozdě!!!
16. 05. 2007 | 10:52

Davídek napsal(a):

Julínek a Bendl se hlásí se vším všudy ke kapitalismu a tak pijí whisky.
Horší je, když neúspěšný odesák vleze do strany socek a potom privatizuje. Je tedy kapitalista. A se vším všudy, má dvě ženy dva baráky, malého pindíka, nevymáchanou hubu a krade. Jeho otec a strýc, známí to volové vychovali zmrda.
16. 05. 2007 | 12:12

mirek napsal(a):

Vcelku pozorně sleduji pana Ratha a nějak jsem si nestačil po dobu jeho ministrování všimnout, kdy že to hovořil o svých soukromých ordinacích a jak často a jak hlasitě. Pokud chce mít vliv na uvažující spoluobčany, vědomě vynechávám fundamentálně oranžové papoušky, musí napsat konkrétně, která firma dá oněch 40 miliónů a která firma nabídla oněch 110 miliónů za jedno a totéž zařízení a v kterém konkrétním výběrovém řízení se to odehrálo a kdy si pan Bendl "nevšiml" oné vysoké nabídky. Pokud jen napíše sdělení na úrovni pavlačových drbů, zůstává směšnou politickou figurínou, známou během od strany přes komoru k další straně, s výrazným podtextem : není možné, že bych to koryto nesehnal......
16. 05. 2007 | 12:34

Honza napsal(a):

Já taky nejsem zrovna příznivcem pana Ratha a ani ČSSD, ale jako pro pacienta je pro mě důležitá hlavně jedna věc a je mi jedno, kdo se o ni postará - KVALITA NEMOCNIC. Tou kvalitou myslím nemocnice jako celek, nejenom péči. Stačí se podívat všude v zahraničí, jak vypadají nemocnice. A čím to je?
1) že lidé tam nechodí k doktorovi s každým píchnutím
2) že pojišťovny jim neproplácejí aspirin, který stejně skončí v šupleti
3) že se lidé mohou rozhodnout, jaký typ pojištění si budou platit
4)a samozřejmě nějaký motivační program. Proč mám platit stejně, když žiji zdravě a tím pádem čerpám se svého pojištění minimum???

Podle mého názoru tady stále vládne přesvědčení většiny lidí, že všechno musí být zadarmo ať toho můžu co nejvíc
uzmout pro sebe a zneužít. Proč bych měl uvažovat nad tím, jestli si raději vzít dva dny dovolenou na vyléčení nachlazení, když raději zajdu k doktorovi, ten mě předepíše kapky, nechá mě pár dní na nemocenské a hlavně všechno zadarmo a ještě na tom vydělám.

Pokud toto konečně všichni nepochopí, tak to bude stále dokola.
16. 05. 2007 | 12:40

pepik napsal(a):

Zdravotnictví je černá díra, do které tečou neuvěřitelné peníze. Zatím nikdo neřešil zdravotnoctví jako systém, každý jen flikuje údajný nedostatek peněz, poslední pokus pana Julínka je vrcholný pokus, jak přinuti chudáky zaplatit vládní neschopnost. Myslím, že pan Rath se alespoň pokusil o systémové změny, třeba by k nim po čase dospěl, ti ostatní snad ani nestojí za komentář.
16. 05. 2007 | 14:24

Makarenková napsal(a):

Tady jsme se ještě nezbavili totalitních manýrů, a ta je i u pravičáků, prostě ji nalézám v různé podobě všude. Hldejme inteligentní jedince, ne kašpárky a lidi neschopné vlastního pohledu a názoru. Též bych neomlouvala spolupracovníky STB "těžkou dobou", ta totiž byla de facto vždy a je i nyní.....
16. 05. 2007 | 17:23

Šťastný napsal(a):

Číst ty diskusní přispěvky těch mladých lidí,nezkušených a neznalých věci.Uvědomte jsi,že dnes volit ODS znamená volit polovinu špatných komunistu převlečených do modrého.Tak proč na jedne straně nadávate KSČ a na druhé straně ještě horší komuniste volíte???Jste jheště mladí a hloup a nerozumite politice.Plácate nesmysly,které čtete v novinách.Však Vy svůj názor časem změnite.Ivoš
16. 05. 2007 | 21:22

David pravej Rath napsal(a):

Kecy v kleci...
16. 05. 2007 | 21:38

jojo napsal(a):

Je fakt, že pan Rath potřebuje další lifting. Soudě podle fotografií pouze. Doufám, že jsem se ho nijak nedotkl.
16. 05. 2007 | 22:01

LQ napsal(a):

Arogantní výplody tohoto samolibce nejsou hodny komentáře. Jen ho nechte ať se bojí třeba facky a skončí pokud možno rychle na smetišti politických a lékařských dějin.
Pokud možno i s Paroubkem a jeho družinou.
16. 05. 2007 | 23:15

anyhwerehome napsal(a):

Rath=lež.....tolik snadno prokazatelných lží si vypustil ze smrduté huby.....doufám, že nikdy nepotkáš smysl života ;-)
Zatím se k tomu ani zdaleka neblížíš
17. 05. 2007 | 12:18

nekdo napsal(a):

nasrath
17. 05. 2007 | 12:34

spidermann napsal(a):

vůbec mi není jasné,proč se novináři baví takovým hovadem.Nemáte jiné téma?Jděte do Blesku.
17. 05. 2007 | 13:39

Jan Mazal napsal(a):

Jste demagog a arogantní troska která by měla dostat oboustranou lobotomii.
Stydím se, že jsem také lékařem a nehcápu kde berete tu drzost za nás lékaře mluvit. Nikdo z nás Vás nevolil. Celá lékařská komora je jen parta vyžírků, která by se měla okamžitě rozpustit a zvolit nová a transparentní s reálně vloženou důvěrou lékařů. Ne ze zkorumpovaných zlodějů a účelových lhářů jako Vy.
17. 05. 2007 | 14:01

pje napsal(a):

Kolik primitivů už dokáže používat počítač - jak povzbudivé! Rathův článek a v něm obsažené myšlenky je to, co by se tu mělo diskutovat. Bezvýznamných hlupáků, kteří jen umí závidět a plácat nesmysly tu je habaděj. Rath píše velmi rozumně a jen trochu nadstandardně informovaný člověk ví, že Bendlova privatizace je svými podmínkami reinkarnací privatizace z první poloviny 90. let. Prodávat nejnižší cenové nabídce při časově nedostatečných garancích kontinuity činnosti (stejně jako prodávat nejvyšší cenové nabídce bez jakýchkoli záruk čehokoli) je velká pošetilost prodávajícího a pravděpodobně další penězovysavač zbývajících státních aktiv.
17. 05. 2007 | 14:45

Faux Pas napsal(a):

Nevim, nejsem ani dostatecne fundovany odbornik, ale kdyz si tak srovnam to Vase a to Bendlovo tak mi vychazi jedno.
Ze bych se u tebe mel nekdy zasravil a NAKOPAL TE DO DRZKY TY SMEJDE.
17. 05. 2007 | 15:42

Matěj napsal(a):

Otevřel jsem rathův blogg a pak si uvědomil, že vlastně vůbec nemá smysl to číst...
17. 05. 2007 | 17:06

Martin napsal(a):

100% souhlasím s příštím ministrem Rathem. Je ostudné, za jaké směšné částky se nemocnice prodávají a že noví majitelé jsou zavázání k činnosti ve zdravotnictví jen na 5 let. Nejspíš budeme za 5 let bez nemocnic. Je mi z toho všeho smutno. Léčba jen pro někoho, kdo na to má... to nás vrací do 18. století. ODS=brzda pokroku a rozvrat sociálního smíru
17. 05. 2007 | 17:46

yony napsal(a):

plně souhlasím, pane Rathe. Držím pěsti, vydržte a nenechte se odradit s(prostými) příspěvky :-)
17. 05. 2007 | 18:02

Milan napsal(a):

Ráthe drž už konečně tu svou dementní lamu a nepruď lidi svou mocichtivostí ty dobytku nevychovanej!! Díky
17. 05. 2007 | 18:40

Fanda Ratha napsal(a):

Rath neni lhar! On opravdu veri tomu co rika. On veril i tomu, ze jeho milenka pomuze Zentive. Proto ji tam jako sef LK dotlacil. On veril ze casopis LK bude vydelecny. A byl. Akorat casopis prodelal a Rath si nahrabal. Klimovicova mela prostory v budove LK za 500Kc mesicne, ale Rath ji pronajmul kancelar v jeho dome za 20 000 mesicne. A dnes vyskakuje jako nejaky sileny cert pri kazde debate v PS. O vsem a o nicem. Tento egotisticky prospechar by nemel byt v politice v CR.
17. 05. 2007 | 20:57

Fanda pana Ratha napsal(a):

Pane Rath
Fandím Vám stále víc, obzvláště, když čtu ty nenávistné výlevy modráků na vaší osobu. Věřím, že toho grázla Julínka opět brzo nahradíte!
17. 05. 2007 | 23:36

Fanda Ratha napsal(a):

Nejen ze vam fandim. Preji vam i uspech. Prece proto jste se vzdal sveho vzdelani, aby jste mohl lhat ve snemovene. Preji vam uspech.
17. 05. 2007 | 23:40

olo napsal(a):

Pane Rath plně vam duvěřuji a musím se smat nad příspěvky ktere sem píšou modrý šmoulove fandí vam cela naše rodina je nas hodně a naštvěte modraky kupte eště jednu budovu a natřete to na modro hodně uspěchu přejeme
18. 05. 2007 | 07:57

Co nadělám... napsal(a):

Okecávání nepomůže.Lidé totiž dokáží myslet a vnímat. Pokud ve svůj prospěch obrátíte něco stylem povýšeného pingla, tak co neprojde jemu, neprojde ani Vám. Navíc, nechci se dotýkat téma mnohoženství, morálky, preferování vyšší ceny za bod a pak následně restrikce,korouhvička, málo bylo facek v mnoha rodinách, jinak by k něčemu tak směšnému nemohlo docházet tak často. Důvěryhodnost se nedá získat slovy, ale činy. Takže Vaše je nulová.
18. 05. 2007 | 08:32

napiste mi napsal(a):

nesnasim Doktora Dráta je to kolaborant a to co rika o ods by si mel 2x rozmyslet stavi se do koleji NSDAP.Jinak to ze koupil polikliniku mluvi samo za sebe-.----------
18. 05. 2007 | 11:49

Anežka Nábožná-Kulhavá napsal(a):

Pana MuDr.Ratha nám seslalo samo nebe.Je to hezký pán a odborník na slovo vzatý.Myslí to s náma obyčejnýma lidma dobře a né jako tihle vydřiduští ptáci.Snažil se nám jako ministr moc nevytahovat peníze z kapsy.Proti němu jsou jen lidé,kterým peníze zaslepily oči i srdce.Budu se za něj stále modlit,aby se vrátil zpátky do vlády,nebo alespoň jako budoucí PRESIDENT!
18. 05. 2007 | 12:01

host1 napsal(a):

Jen upřesňující poznámka.Ambulantní složky ve zdravotnictví jsou již dávno ve valné většině zprivatizované a ani p.Rath to nikdy nezpochybňoval,ani tomu nebránil,takže zprivatizování polikliniky je OK.Jiné je to s nemocnicemi.To,co provedl Bendl je nestydaté rozkradení.Nemocnice byly prodány hluboko pod cenou "vybraným" zájemcům,ale důsledek se projeví až za 5 let,kdy budou rozprodány jejich budovy a pozemky poté,co bude péče v nich zrušena.Zisk pro majitele bude obrovský.Před tím dr.Rath varoval,ale tupci neslyší.To bude údiv,až budete jezdit se zlomenou nohou 100km a navíc na vlastní náklady.Budiž vám přáno,za blbost se platí.
18. 05. 2007 | 19:52

Dr. Drat. napsal(a):

Vite ze DR. Rath vlastni majetek v hodnote pres 300 milionu Kc? A velka cast toho byla ziskana zatim co byl sef LK? Je to socialne zamereny politik.
19. 05. 2007 | 18:46

MASH napsal(a):

S nazorem na tuto vec s Rathem pomerne souhlasim! Nechapu ovsem ty luzoidni blitky v diskuzi, co tu predvadeji bolsevici z ODS. Neuveritelny!
20. 05. 2007 | 23:37

Petr1 napsal(a):

Snad bolševici od Paroubka.Těch tam je.
21. 05. 2007 | 13:08

BIS napsal(a):

Pod rrrrr a host 1 se nachází samotný David Rath. Ty si myslíš Rathe, že BIS nefunguje i tady!???
23. 05. 2007 | 14:30

BIS napsal(a):

Doporučil bych ti milý Rathe, aby jsi zanechal těch hnusných útoků proti lidem z ODS. Mohlo by tě to velmi mrzet!!!!
23. 05. 2007 | 14:34

Otec Fura napsal(a):

TÁHNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... a SRŮSTEJ ! :D
12. 06. 2007 | 02:41

KOumes napsal(a):

Naprosto jsem fascinovámn zaslepenci ze strany Modrých strak. Ožralý hasič BENDL tancuje se svojí ruskou milenkou na hrobech národních hrdinů na Vítkově, krade jako straka, a přesto se najdou modří fanatici, co ho zvolí.
15. 06. 2007 | 15:23

Zuzana napsal(a):

V životě mame jedno jisty a to ze jednou umrem,ale o tom jak umrem uz alespon trochu rozhodnout muzeme.Nikdo z nas nevi kdy to s nim slahne a kolik bude mit zrovna na ucte aby se z toho mohl za pomoci penez vyhrabat.Myslim si ze placeni poplatku u doktora za to ze se na vas ode dveri podiva a dalsi penize za to ze vam napise recept na vasi chronickou medikaci je vyderacstvi a ubohost myslim si ze od pojistoven dostavaj dost a o chlebu a vode rozhodne chudacci nejsou.Myslim si ze Rath byl jedinej kterej na ne ukazal prstem a to se nelibi od farmaceutickych firem berou penez za to ze budou predepisovat leky jejich znacek a ne jine kazdej barak a ne jeden aut ze nevi kde je maji parkovat.Co se tyce Urceni poctu leku ktere pacient bere si myslim ze bylo taky spravne spousta lidi bere leky dvacet let a uz se ani nevi proc je vlastne berou.Nez pujdete volit ODS predstavte si jak je na tom vase rodina se zdravim a kolik by vas stalo jejich leceni protoze ani jeden z vas nema poneti co stoji blba operace triselne kyli natoz treba lecba rakoviny prsu atd
15. 06. 2007 | 16:04

WWW. napsal(a):

Jinak to s tím blbem nejde,už mám našetřeno 3000 Kč a už se těším jak si praštím!
22. 06. 2007 | 07:00

morá mafie napsal(a):

Tady je zase kriminálníků ze zločinecké organizace odss kde se pořád líhnou?Zlodějské straky-kuponová rozkrádačka-zlikvidované hospodářství-900 miliard va zadlužených bankách a vytunelovaných podnicích
23. 06. 2007 | 23:20

Anitiods napsal(a):

Skvělej tunel, prodám firmě co dá vymyšlenou podcenu a ta pak prodá firmě, která za to chtěla dát nejvíc. Cast rozdílu si hodim na svoje konticko a za zbytek ucpu lidem huby. ODS = Organizovana destrukce statu.
27. 06. 2007 | 09:21

rajke napsal(a):

Jejda, pana soudruha Ratha jsem si dle papulky málem spletl s panem soudruhem Paroubkem. Je vidět, že i jemu začalo šmakovat :)
27. 06. 2007 | 09:25

Špína se hází nejlíp napsal(a):

Kde je reforma ČSSD po tolika letech ? Když sám nic neudělám jak můžu kritizovat práci jiných? Všichni lžou stejně pravice nebo levice, i v tomto článku postrádám oporu faktů. Důležité je starat se o vlastní kapsu nabitou, že pane Rath, politika, soukrome lékařské ambulance... Nejde mi to dohromady, buď to nespíte nebo to neděláte poctivě.

Facka sedla, sedla by i v pravici, ale v případě vulgárního a špinavého prosazování politických cílů, jak to dělá opozice proti vládě, bych ještě facku na levo přidal.

Vzkaz: Tak je nechte ať se ukážou, jestli to chtějí rozkrást nebo mají dobrý úmysl. Vás taky nechali dál vládnout po různých miliardových aférách...
27. 06. 2007 | 10:03

KROKODÝL napsal(a):

Jak může děvkař a defraudant veřejně vystupovat a navíc ještě lhát??
Byl jednou jeden král a měl tři dcery.
Lež,přetvářku a sociální demokracii.
27. 06. 2007 | 13:04

Pája napsal(a):

A co piješ ty Ráte?Vodu?Meleš nesmysli jeko vždycky.Chudáku
03. 05. 2008 | 22:48

obyč.člověk napsal(a):

Ráthe za ty tvoje demagogie,urážky a výpady proti všemu co neni rudé nebo oranžové bych ti schutí nakopal do prdele.Jak se má tvuj fotr agent STB? Ty s Paroubkem jste vnesli do naší společnosti zpět nenávist velkého kalibru.Na nenávisti jste postavili i volební program ODS minus.Ty nic konstruktivního nikdy nevymyslíš ty konfidente čssd.
08. 05. 2008 | 14:38

stříbrný přívěsek napsal(a):

Tyto rozumné názory se samozřejmě nehodily ODS do „krámu“ a tak tvrdí, že jen „kecáme“ a stejně budeme vše znárodňovat.
01. 10. 2009 | 18:26

přívěsky na krk napsal(a):

Tyto rozumné názory se samozřejmě nehodily ODS do „krámu“ a tak tvrdí.
05. 12. 2009 | 19:38

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

30. 01. 2010 | 02:39

self lifting napsal(a):

Tyto rozumné názory se samozřejmě nehodily ODS do „krámu“ a tak tvrdí, že jen „kecáme“ a stejně budeme vše znárodňovat. Marně jsem zdůrazňoval, že bych byl i sám proti sobě.
16. 03. 2010 | 09:28

Petr napsal(a):

Zdravím moc pana Ratha-jste moc šikovný a velice chytrý člověk v politice,moc vám fandím i celé ČSSD .Doufám ,že vyhrajete na plný čáře květnové volby .A že to těm ODS a TOP 09 pěkně osladíte-jsou to jenom lumpové a tuneláři v České republice,který všechno rozkrádají a privatizují.
20. 03. 2010 | 21:10

EnglandConnie29 napsal(a):

freelance writer
08. 02. 2012 | 17:37

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy