Kalousek dluhobijcem

18. 12. 2009 | 15:32
Přečteno 11478 krát
Pan Kalousek s vydatnou podporou ODS intenzivně pracoval na státní zakázce – odstranění starých ekologických škod. Nás všechny to mělo stát 120 miliard Kč. Tedy zhruba 240 zcela nových nemocnic. V celé ČR jich máme cca 140, z velké části starých a zanedbaných, kde musí ležet pacienti po pěti i více a stát frontu na jedno společné WC. Také by za to mohlo být 480 zbrusu nových škol, nebo 1000 luxusních domovů důchodců.Učitelé, vědci, zdravotníci, hasiči a policisté za to mohli mít zachované platy po dobu zhruba 20 let, nebo jejich platy mohly růst tak, aby někdy v historicky dohledné době se přiblížili svým kolegyním a kolegům na západ od nás.

Toto všechno však autorům tendru připadá jako zbytečné utrácení peněz. Dostali by to lidé a pánové Kalouskové by z toho neměli vůbec nic. Z jím řízeného tendru za 120 miliard by nějaké to „poděkování“ naopak být třeba mohlo. Jinému motivu totiž nikdo nevěří, neboť není uvěřitelné, že by zrovna Kalousek nespal proto, že naše příroda není zcela očištěná od různých sajrajtů. Pan Kalousek je všechno jen ne útlocitný ochránce přírody.120 miliard nemáme, a tak bychom se zadlužili. Hlasitý bojovník proti státnímu dluhu usilovně pracoval na jeho extrémním prohloubení, na věci, o jejíž užitečnosti dnes vážně pochybuje většina ekologů i se situací obeznámených odborníků. To však nebyla jediná dluhová past, do které nás chtěl uvrhnout „likvidátor dluhových pastí“ Kalousek a ODS. Měli jsme si všichni půjčit dalších zhruba 180 miliard a odevzdat je především katolické církvi. Opět za to pánové Kalousek a Nečas bojovali jako lvové. Dluh nedluh. Jakoby najednou nevadilo, že tento typ dluhů by musely splácet ještě naši vnukové. Jde přece o dluh na dobrou věc. Katolické církvi všichni rádi finančně přispějeme, konečně ona zase vděčně podpoří ty, co na ni nezapomněli, tedy TOP 09 a část ODS. To je vážně dobrá investice, na rozdíl od investic do vědy, kultury či vzdělání. Zde se rádi uskromníme a utáhneme si opasky. Ve světle těchto megazadlužovacích plánů mi připadá směšné dnešní kvílení pana Kalouska a Topolánka s Nečasem nad tím, že zachováním platů učitelů, vědců, zdravotníků, hasičů…. zruinujeme státní rozpočet. Těmto profesím by měly platy postupně narůstat a ne jen stagnovat. Natož klesat, jak by si tito pánové vroucně přáli a o co usilovali. Na druhou stranu je dobře, aby veřejnost viděla jasně priority jednotlivých politiků a jejich stran. Zvláště mladší generace a vzdělanější lidé, jejichž část dnes podlehla okouzlení z TOP 09, by se měli zamyslet nad tím, co jejich staronoví oblíbenci hájí a prosazují. Média si totiž TOP 09 také nesmírně oblíbila, a tak nepřipomínají „dluhobijci“ Kalouskovi jeho návrhy, které by nás zadlužily tak jako nikdy v historii. Snad jen s výjimkou nepovedeného bankovního socialismu made in ODS a zpackané privatizace let devadesátých.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

tristar napsal(a):

to zas bude facek jako macek
18. 12. 2009 | 15:51

jarpor napsal(a):

Poslanci a hejtmani, kteří nepostupují v souladu se zákonem patří k soudu...

Jó ta imunita, to je věc...

A když vy inženýra, tak my doktora...
A když Bendl takhle, tak já takto...
Galerka publikuje... smutné.

Hezký podvečer
18. 12. 2009 | 16:07

Lukáš Bušina napsal(a):

Není zrovna moc korektní agrumentovat co by se za to mohlo postavit, když i pokud to nebude 120 miliard, ale třeba jenom 80 furt se ty peníze musí jednou utratit a ekologické škody odstranit...

Je to moc účelová agrumentace Davide - buď školy nebo odstranění škod za 120 mld.
18. 12. 2009 | 16:09

Jura napsal(a):

Pane Rath jeste jste taktne pomlcel o 70 miardovem daru CEZ-u ktery jste spolu s ODS a TOP09 prosadili, takze si to secteme: 70 + 120 + 180 = 370 miliard ktere zaplatime za nezodpovedne politky (neboli zlodeje, jake je asi presnejsi oznaceni). Ale, my jsme si je zvolili, kdo chce kam pomozme mu tam.
18. 12. 2009 | 16:09

Petr Černý napsal(a):

Dotaz k autorovi: Předstírá autor tohoto příspěvku debilitu (http://cs.wikipedia.org/wik...) nebo je touto diagnózou opravdu postižen?
Dotaz k příspěvku (z kterého vyplývá dotaz 1): Jaká vláda schválila resp. garantovala likvidaci ekologických škod státem v neomezené hodnotě? (nápověda: nebyla to ani Topolánkova, ani Fišerova vláda) Není z tohoto pohledu stanovení jakékoliv ceny likvidovaných škod úspěchem?

(Ach jo, kam to spějem, když ...)
18. 12. 2009 | 16:14

Lexa napsal(a):

Pane Rath,

než znova budete radit kdo se má nad kým zamyslet, tak se napřed zamyslete sám nad sebou, svým chováním a jednáním. Potom raďte pokud možno těm, kteří jsou na tom hůř jak Vy.
18. 12. 2009 | 16:14

babča napsal(a):

Dr. Rath
proč vždy hrajete na city ? Ještě byste měl spočítat, jak dlouho by jezdily ve Vašem kraji autobusy zdarma a jak dlouho byste mohl hradit třicetikorunové poplatky i kolik byste mohl dávat dotace do Vám nakloněných a poslušných obcí.
Jen klid, tristare, nebude to tak zlý.
18. 12. 2009 | 16:15

dalimil napsal(a):

Aby to vše již čert sebral i s vámi politici !!! D.
18. 12. 2009 | 16:16

miro napsal(a):

Pane Rath to přijde oni nás z EU přinutí ekologické škody odstranit.S vyrovnáním s církví ODS nesouhlasila, to si pane doktore poněkud pletete. Jednou tuto celou záležitost ale vyřešit budeme muset.
Už jste také zapoměl. že za vaší vlády , kdy šel HDP nahoru se učitele nějakého přidání nedočkali, ale pastelkové to jo. Tak zas tak moc nevykřikujte, nejste o nic lepší.
18. 12. 2009 | 16:18

Jura napsal(a):

Ale jinak, vcelku s textem souhlasim!
18. 12. 2009 | 16:26

Kelt napsal(a):

Kdo věří ČSSD je spíše levičák,kdo ODS je spíše pravičák/omlouván se za přílišné zjednodušení/,kdo věří Kalouskovi je hlupák.
18. 12. 2009 | 16:30

pas napsal(a):

Pane Rath ODS co vytvoří tak je to nějaká finta, která je vytvořena pro jejich zbohatnutí, tunelování a krádeže. Oni vědí, že nikdy na ně nebudeme moci mají pod palcem soudy i policii i když to nepřiznají. To není ani veřejně známé. Musíme koukat pod pokličku, ale to chce čas. Tak taky od nich vznikla revoluce-zblbnutí mladých, do hlav jim lít svoje mystifikace, modrých ptáků.
18. 12. 2009 | 16:39

Daria napsal(a):

Pane doktore, jak to vypadá s dětským domovem v Pyšelích? Ještě pořád chcete ty děti odtud vyštvat? A nevíte náhodou, kde je těch šestapadesát milionů, které byly na opravy zmíněného domova přiděleny?
18. 12. 2009 | 16:42

Arania napsal(a):

Vřele s Vámi souhlasím. Ve všem. Nedejte se otrávit.Arania
18. 12. 2009 | 16:43

Lipolt napsal(a):

to miro:
blog dr Ratha je namířen vůlči Kalouskovi, jednomu z tehdješích lidoveckých architektů odškodnění katolické cirkve. A jakje známo KDU ČSL jíž byl Kalousek do nedávna členem a vysokým funkcionářem tento dar vyhandlovala za zvolení Klause prezidnetem - tehdy též ještě členem ODS. To že se Kalousek naní skrývá za mimikry TOP 09 na věci nic nemění! Rath má pravdu!
18. 12. 2009 | 16:53

bilk napsal(a):

Rath= Unrat. Viz něm/čes. slovník
18. 12. 2009 | 16:55

hawk napsal(a):

s.Rath - čtěte raději dohromady. Že by se i medicína dělala v Plzni? Intelekt tohoto chytrolína tomu napovídá. Macek udeřil málo, v té jeho podlézavé hlavě se nerozsvítilo. Hm, asi už se to nestane.
18. 12. 2009 | 17:03

Kelt napsal(a):

To Občan:média se opravdu velmi snaží na levicové politiky nalít co nejvíce špíny.Výčet by byl předlouhý.Co se týče Dr.Ratha,tak by to chtělo v těch modlitbách přidat.Asi to dost flákáte.Chtělo by to tak dvacet zdrávasů a padesát otčenášů denně.
18. 12. 2009 | 17:05

MA-FU napsal(a):

Pane Ráte -začněte u sebe,takové zamyšlení nad sebou samým,by Vám prospělo
18. 12. 2009 | 17:06

myrta napsal(a):

Když pominu vaši neoblíbenost p.Rathe,tak uznávám ,že jste jediná záplata na ten hrubý pytel Kalouskovců.Nedejte se,klovejte do nich a až se vyrovnáte s vašimi různými kiksy,BUDE TO DOBRÉ,.
18. 12. 2009 | 17:23

iga napsal(a):

Vcera jsem si v krajske nemocnici cekajic az mi zasadruji vymknuty kotnik precetla takzvany "Mesicnik stredoceskeho kraje". Tedy to vam bylo poctenicko a hlavne pokoukani - pan Rath sazi stromky s detmi z materske skolky, pan Rath otevira novou silnici atd. Prolozeno clanky o tom, co se za Bendy probendilo... Vydal si to kraj za krajske prachy, reklo by se, ze v tom umite chodit, ale takhle lacinou agitku vam nezblajznou ani ti, co tam cekaji s otresem mozku...
18. 12. 2009 | 17:23

Veterán napsal(a):

Mám jednoduchý dotaz.
Kdyby třeba skládka nebezpečného odpadu byla za jedním z vašich dvou domů (manželka, milenka), pořád byste byl proti odstraňování ekologických škod nebo zde naopak vykřikoval, jak to, že už to ta zlá vláda neodstranila?
18. 12. 2009 | 17:24

fafnir napsal(a):

Kelt
na levicové politiky špínu netřeba líti,ta z nich kape jaxi přirozeně.(Gross,Zgarba,Kraus, namátkou)Je zábavné jak pan hejtmanec sliboval rozdělit jeden ze svých stotisícových platů potřebným.Za roh to dělá 1 200 000.Pěkný to dárek třeba pro postižené děti.Ale skutek zatím ,a navždy utek.
18. 12. 2009 | 17:27

Karel napsal(a):

Přehlídka HNĚDÝCH KOŠILÍ v akci
- bez argumentace, ale zato hodně hloupě, viz. níže namátkou výběr špičkových Ikváčů.
Copak je tento národ tak zdegenerovaný? :
Lexa napsal(a):
Pane Rath,

než znova budete radit kdo se má nad kým zamyslet, tak se napřed zamyslete sám nad sebou, svým chováním a jednáním. Potom raďte pokud možno těm, kteří jsou na tom hůř jak Vy.
18.12.2009 16:14:56

babča napsal(a):
Dr. Rath
proč vždy hrajete na city ? Ještě byste měl spočítat, jak dlouho by jezdily ve Vašem kraji autobusy zdarma a jak dlouho byste mohl hradit třicetikorunové poplatky i kolik byste mohl dávat dotace do Vám nakloněných a poslušných obcí.
Jen klid, tristare, nebude to tak zlý.
18.12.2009 16:15:41
Občan napsal(a):
Děkujeme, odejtěte.

Jste arogantní vyžírka, pijavice a zmetek. V české politice není člověka, který by si zasloužil... co pár facek, pořádně nakopat prdel, víc než vy.

Modlím se ke všemu, k čemu se modlit dá, aby na vás média konečně našla nějakou špínu, protože to je evidentně jediný způsob, jak v ČR někoho z politiky vyšachovat.
18.12.2009 16:31:18
bilk napsal(a):
Rath= Unrat. Viz něm/čes. slovník
18.12.2009 16:55:45
hawk napsal(a):
s.Rath - čtěte raději dohromady. Že by se i medicína dělala v Plzni? Intelekt tohoto chytrolína tomu napovídá. Macek udeřil málo, v té jeho podlézavé hlavě se nerozsvítilo. Hm, asi už se to nestane.
18.12.2009 17:03:12

MA-FU napsal(a):
Pane Ráte -začněte u sebe,takové zamyšlení nad sebou samým,by Vám prospělo
18.12.2009 17:06:58
PS.
Ti lidé by měli zaplatit 100% nákladů za základní školní docházku, protože to byly naprosto vyhozené peníze.
18. 12. 2009 | 17:28

ver napsal(a):

Kozel zahradníkem
18. 12. 2009 | 17:33

Carlos V. napsal(a):

Tak se zda, ze kazdy ma kamarady jinde.
Kalousek u bargovacu odpadu, Rath zrejme u stavitelu nemocnic.

Jak je to psano to vypada, ze Kalousek by nam draze vycistil pudu a Rath postavil hromadu nepotrebnych nemocnic - i kdyz mozna ne, rozdal by je na jizdne a poplatky.

Pane Rath,bylo by dobre myslet i na Vase volice a prepocitat castku na piva.
18. 12. 2009 | 17:34

Rydlo napsal(a):

Asi je to hejtmanování a poslancování a doktorování a podnikání a milenka a rodinka fakt brnkačka.
Dá se to stihnout úplně snadno. A
18. 12. 2009 | 17:37

fafnir napsal(a):

Ale Karle
máte pravdu MUDr Rath lékařskou fakultu v Plzni opravdu nedělal,on jenom trochu lhal při své atestaci.A také jako vlastník kliniky ví,že se v soukromých zdravotnických zařízeních krade.On to sám přece ví z vlastní kliniky a praxe,že.
18. 12. 2009 | 17:38

alabastr napsal(a):

Doporučil bych Vám pane doktore k vašim článkům rozdávat pravičákům také prášky na psychózu:D.
18. 12. 2009 | 17:40

Marcus Agrippa napsal(a):

Ekologické škody by se jednou tak jako tak zaplatit musely ( částka je ovšem nepřiměřená ). Ovšem církve - to je jiná káva- hodně drahé hlasy KDU pro Topolánkovu vládu. Každopádně p.Rath má rozhodně pravdu, že ty hysterické zprávy o zhroucení ekonomiky a rozpočtu díky nesnížení platů hasičům, učitelům, nebo policistům musely každého inteligentního člověka víc než zarazit. Notabene když se to prezentovalo jako - zvýšení platů. Najde se bohužel hodně prostoduchých voličů ODS a asi i budoucích TOP9, kteří v tom okamžitě našli téma pro svoje agresivní výlevy na internetu a v médiích.
18. 12. 2009 | 17:53

občan napsal(a):

Pane Rathe,právě vzdělanější lidé pohříchu nevolí vaši partaj. A to nejen kvůli bezbřehému populismu, ale především kvůli takovým vzdělacům jako jste Vy, pan Paroubek, velký počtář Sobotka.
Jakou sekeru svými zbytečnými výdaji způsobujete Vy Středočekému kraji?? Všichni to vidí, Jediné co Vás skutečně zajímá je RÁTH, RÁTH a zase jen RÁTH. Obyčejní potřební jsou Vám úplně ukradení...
18. 12. 2009 | 17:53

Marcus Agrippa napsal(a):

občan:
to je skoro k smíchu. Víte kdo jsou voliči ODS a budou voliči TOP9? Zfanatizovaní a poměrně hloupí študáci ( kteří znají život z internetu, MTV a z vysedávání po hospodách - za peníze svých rodičů ), majitelé firem přisátých na státní rozpočet, a mafiánští bossové.
18. 12. 2009 | 18:00

koudelka napsal(a):

Tak se mi chce jen tak mimoděk napsat:
"Kdepak jsou dnes webový strážci pořádku a bijci za potírání invektiv a hrubých výraziv?"

Nebo se maže nehodící se jen pod články soukmenovců "Toho, co pohladil Obamu"-"Navrátilce z Kanady" a v případě pánů Čocht..ehhh..Vodníků(první je zde zakázané napsat)

Maně si vybavím některé důvody absence neúprosných strážců :-)))

Nejsem tu celý den(zrovna náhodou)....věnuji se i něčwmu jinému(zrovna náhodou)...atd atd.
18. 12. 2009 | 18:00

bilk napsal(a):

Karle, a proč hnědé košile?
Dr. Macek měl sako.
18. 12. 2009 | 18:06

kozoroh napsal(a):

Ve sněmovně je několik družstev,která se trumfují v tom, kdo udělá větší zářez.Celý tyátr si platíme sami, jelikož herce jsme si zvolili rovněž sami.Objeví-li se někdo mimo roli, je třeba jej co nejrychleji vyštípat, mohl by pokazit kus.Když se umravní, může znovu "naskočit".Momentálně se hraje hra o 120 mld na sanaci škod proti čemuž stojí stovky špitálů, stovky škol a 1000 starobinců.Komu by slzy neukanula!
P.S.: Ví někdo, zda je ve sněmovně zaměstnán psychoanalytik? Z toho, co se lze zde od našich zastupitelů dočíst usuzuji, že by nebylo od věci,kdyby bohnická PL zde měla detašované pracoviště.
18. 12. 2009 | 18:09

pavla napsal(a):

Pane Rathe, nehrajte na city lidem. Pořád zmiňujete jen snížení platů zdravotníkům hasičům, učitelům. Proč nevzpomenete také desetitisíce úředníků darmožroutů, kteří se svých teplých místeček drží zuby-nehty, je jich neustále čím dál víc a výsledky práce asi takové, jako jsem si přečetla na internetu. Totiž jak skvěle pracují náměstci ministerstva spravedlnosti, kteří vytvořili více než 30stránkový materiál, jak mají vypadat jejich tiskoviny. Když přijdu kdekoliv na úřad, sedí tam bachraté ženské, otrávené jak švábi, že se vůbec musí pohnout. Takže vzpoměňte tyto úředníčky a nikdo z normálních lidí nebude proti snížení platů. Myslím, že ty 4 procenta nejsou nějaká hrůza. V televizi mluvil jeden hasič jak stávkovali, říkal, že by mu to dělalo strašně moc, prý 1500 až 2000. To znamená, že mají měsíčně kolem 40 až 50 tis. Vím, že jejich práce je náročná, nebezpečná. Ale náročnou a nebezpečnou práci dělají i lidé za 15 tis. A když v době krize nemají zakázky, taky jdou s výplatou dolů a nějaké stávkování je jim houby platné. Ušetřete především na svých platech vy všichni politici, na svých náhradách, které nikde nemusíte vykazovat - pěkný bordel , a přidejte těm, kteří to skutečně potřebují. Vaše populistické vyhazování peněz při placení jízdného bez rozdílu všem i proplácení poplatků je jen další dírou do rozpočtu kraje. A za chvílku budete řvát vy, že kraji chybí peníze. Být státním hospodářem, tak nedostanete ani korunu.
18. 12. 2009 | 18:14

Xaver 35 napsal(a):

To občan:
Pane občane,Vy se modlete především za Vaše duševní uzdravení. Potom se možná zmůžete i na nějaký ten argument v rámci slušného "výraziva".
18. 12. 2009 | 18:20

Ivan napsal(a):

Opravdu nechápu, proč, pokud mám jiný názor, nutno používat invektiv na těchto stránkách.
Chápu, že redakci jde o popularitu, ale takto neuděláte si žádný průzkum. Ovšem stanovíte pravidla, vaše věc, moje, že to vůbec čtu, to se asi od redakce dovím, takže ji práci usnadňuji. K mnohým pisatelům. Rozum a paměť schází, co neschází je jednostranné uvažování a brýle na očích. Za sebe, i kdybych se vším nesouhlasil, tak musím říci, že panu Kalouskovi nekze věřit. On sám ví, proč mu na tom koryzě tak záleží.
18. 12. 2009 | 18:24

Jeník napsal(a):

Zase se zde rozdováděla ta modrá stoka.

Včera se v televizi objevila zpráva, že pan doktor Nečas tak trochu v 2007 ujel a standartně sprznil zákon (který měl pomocí členům ODS a jejich posluhovačům k namastění kapes) a který dnes vypadl ze skříně jako kostlivec a že hrozí platba cca 130 miliard ze státního rozpočtu firmám.

Takže když to vše hezky sečteme - schodek rozpočtu, který udělala pro rok 2009 ODS a jejich pohůnci spolu s podplacenými poslanci z ČSSD bude dle odhadu pana Janoty cca 235 miliard a když k tomu přičteme těchto 130 miliard, tak je to krásně zaokrouhlené číslo 365 miliard korun. Toto je skutečně pěkná vizitka práce zločinecké organizace ODS. A oni sprosťáci nám chtějí kázat o tom, jak jsou chytří a dobří, že mají právo vládnout dál. Fuj ODS
18. 12. 2009 | 18:39

Veterán napsal(a):

Jeníčku,
ten kdo ujel první byl jistý ministr za ČSSD Škromach. Nečas to pak už jen dorazil svou nečinností.
18. 12. 2009 | 18:44

Kelt napsal(a):

To Angorská Kočička-Vaše zjištění implikuje dotaz,zdali byste mohla šiřší veřejnosti sdělit Vaše rozměry.Abychom mohli dojít k objektivnímu poznání.Děkuji a přeji silné zážitky.
18. 12. 2009 | 18:52

jarpor napsal(a):

Jeníku, Jeníku... vy filuto..

Že by všechny právnické osoby v roce 2007 vlastnila ODS ... aby jim a posluhovačům... ?

Já bych si tak jist nebyl... :-))

Ani tím, kdo co zprznil... abyste pak nemusel "brát zpátečku"...

Hezký večer
18. 12. 2009 | 18:54

Dag napsal(a):

Ježiš to je blábol. Přestańte s tím populismem. Bohužel vypadnete od ryta až tento stát krachne. Vy a Vám podobní jste rozeštvali tuto zemi. Váš program je negace úplně všeho a všech.V lidech záměrně probouzíte ty nejstupidnější vlastnosti jako je závist a strach vzít vlastní život do svých rukou. Děláte hnusnou a krátkozrakou politiku. Bohužel, tato země se prostě musí ekonomicky položit, aby lidi začali normálně myslet a vymetli takové individua jako jste Vy. Je mi z celé té Vaší party špatně.
18. 12. 2009 | 19:02

babča napsal(a):

Karel
a nějakou vlastní myšlenku byste neměl?
18. 12. 2009 | 19:02

kozoroh napsal(a):

Jeníku,
vy se jistě řadíte k těm slušným diskutujícím,že? Už první věta vašeho kvalitního příspěvku,uvozující další bludy to prokazuje,že?
18. 12. 2009 | 19:03

Lukáš Bušina napsal(a):

Chtělo by zavést placené registrace. Hned by ubylo žumpy na těchto stránkách.

To je jak chůze, kde se blije rovnou pod nohy. Prostě hnus, číst co tady zdejší žumpa předvádí - skoro jak na Idnesu.

Vzkaz žumpě - když se neumíte chovat, tak táhněte. Na ty Vaše výblitky tu skutečně není nikdo zvědavý.
18. 12. 2009 | 19:20

kozoroh napsal(a):

Bušino,
váš vzkaz má opravdu úroveň! Máte nějakou obsesi, že navštěvujete jen žumpy?Chodil byste tam,byly-li by placené?
18. 12. 2009 | 19:36

Lukáš Bušina napsal(a):

Tak a první ze zdejší žumpy se ozval.

Kdo dál?
18. 12. 2009 | 19:40

iga napsal(a):

pane Busino, vy jste masochista nebo provokater? Na co tady cekate, kdyz sam pisete, ze vas to tu nezajima?
18. 12. 2009 | 19:45

Lukáš Bušina napsal(a):

iga: Kde to píšu?
18. 12. 2009 | 19:47

kozoroh napsal(a):

Pane Stejkale, nejsem práskač,ale hlásit to musím!

Pan Lukáš Bušina zde chce vyvolávat flejmy!
18. 12. 2009 | 19:51

jarpor napsal(a):

kozoroh

... :-))) !

Hezkej...
18. 12. 2009 | 19:54

iga napsal(a):

L.Busina
pardon, presne pisete, ze na to nikdo neni zvedavy ...
18. 12. 2009 | 19:55

Lukáš Bušina napsal(a):

iga: V pořádku.
18. 12. 2009 | 19:59

kozoroh napsal(a):

jarpor.
Červenám se.
Zdá se býti téměř jisto, že zde dnes bude živo.Škoda, že musím brzy spát,jsemť totiž ve vývinu.
A jak jsem vyjádřil již jinde,chybí mi tu bigjirka.Snad ten dyštanc není doživotní.Snad má pan Stejskal srdce.On je totiž humanista a demograt všem názorům otevřený.
18. 12. 2009 | 20:03

pavla napsal(a):

Teda opravdu byste se někteří mohli umravnit. Není třeba nadávat. Dělejte to jako pan dr.Rath, když už chcete ublížit. Nepoužije sice sprostého slova, ale jeho styl urazí daleko víc než vulgarita.

Dneska jsou asi naši hlídači na večírku, že to tady tak vypadá.
18. 12. 2009 | 20:21

Karel napsal(a):

Pavlo, povězte jak Vás uráží styl dr. Rátha?
A víc než sprostá slova?
Pochlubte se z Vaší myšlenkovou konstrukcí.
18. 12. 2009 | 20:24

stále rebel napsal(a):

Stanovisko Transparency International - Česká republika (TIC) k neprůhledným postupům Ministerstva financí ČR
http://www.transparency.cz/...
http://www.transparency.cz/...
18. 12. 2009 | 20:41

stále rebel napsal(a):

Davit Rath nepatří k mým oblíbencům, ale pokud by vstoupil do ODS, jistě by tam patřil k těm inteligentnějším, slušnějším a důvěryhodnějším. Je tak trochu vykuk, podobně jako hoši z ODS, ale není vidlák s bolševickými manýry.
18. 12. 2009 | 20:49

Stan napsal(a):

Je zajímavé, že kdykoliv pánové Rath, Paroubek nebo Zaorálek napíšou pravdu o hospodaření našich finančních a ekonomických géniů, objeví se tady smečka hulvátů, která jim začne nadávat, aniž má jediný faktický protiargument proti tvrzením obsaženým v článku. Prostě modré sračkomety se dají do díla a začnou chrlit svá modrá lejna na autora.

No nic, na to musí být opravdu nátura, a je to karma těchhle povedených modrých hasičů, ale pravdou je, že kdyby se něco podobného, co se tady už 5 hodin doslova blije na Ratha, jenom půl hodinky lilo na někoho zprava, tak už cenzoři mažou, až se z nich kouří.
18. 12. 2009 | 20:54

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem řadu příspěvků obsahujících hrubé nadávky, vulgarismy apod, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
18. 12. 2009 | 20:57

babča napsal(a):

Stan
jak víte, že píší pravdu.
18. 12. 2009 | 21:02

ld napsal(a):

Ačkoli je hlavní doménou autora provokovat, tento blog mi příjde dosti pravdivý a výstižný. Dokonce mohl být i peprnější. Co je však horší, tak komentáře, které jdou pod suterén žump. Dalších písmen netřeba.
18. 12. 2009 | 21:05

Martin napsal(a):

jen doufám že Rath je lepším doktorem než tím na co si v současnosti hraje.....
18. 12. 2009 | 21:07

jarpor napsal(a):

stále rebel

Už byl... a odešel za "lepším", neb zjistil, že tam kde je mu asi pšenka nepokvete...
Díky Bohu - jak říkáme my ateisti. Tam kde je teď, tam teprve může naplno rozvinout svůj "intelekt", "slušnost" a "důvěryhodnost"... i manýrama... zapadl jak prdelka na nočník...

Hezký večer
18. 12. 2009 | 21:13

kozoroh napsal(a):

Stan.
Přidám se s otázkou k babči.Protože jsem nevědoucí a u Vás cítím, že Vy víte.Rovněž bych rád vyjádřil obdiv Vašemu bohatému slovníku stejně tak Vašemu talentu několika málo synonymy vyjádřit obří názorovou pestrost.
18. 12. 2009 | 21:22

radek napsal(a):

souhlas s autorem, Kalousek je "šibal", který si zprivatizoval neoliberální nesmysly...
18. 12. 2009 | 21:37

pavla napsal(a):

Karel: Vy si myslíte, že jde urazit jen sprostým slovem? Takové jednání, jaké používá Ráth např.při svých vystoupeních v PS, svou arogancí a stylem rozhodně není hodno inteligentního a slušného člověka. Asi se málo díváte a posloucháte.
Proč myslíte, že ho nesnáší tolik lidí? A nejen pravičáků? Proč ho nesnáší spousta jeho kolegů ze strany? Člověk může mít opačný názor, vždy lze diskutovat, ale on, Paroubek a Zaorálek vypouštějí jen jedovaté sliny, šíří zášť a závist mezi lidmi
18. 12. 2009 | 21:46

kozoroh napsal(a):

Vážený pane Stejskale.
Dovoluji si upozornit na fakt, že čas 21:02:04 je večerní.Váš pozdrav tedy měl být: "Dobrý večer", nikoliv "Dobrý den".Zbytek Vašeho sdělení považuji-s Vaším dovolením-za pc.

P.S.:Prosím velevážené diskutující, aby můj příspěvek nepovažovali za R.H.Vaše koza.
18. 12. 2009 | 21:59

Rumcajs napsal(a):

Karle promiň že jsem to nestihl, ale doufám, že kdyby jo, zařadil by jsi mě do TOP reakcí na tohoto krále pokrytců s charakterem pokřiveným jak vandrácká hůl.

Miluju nenažrance, co si udělali živobytíčko z oblbování troubů jako jsi Ty.
Nezapomeň mu dát svůj hlásek. On ti za to sehraje zase nějakou parlamentní frašku o boji za chudé.

Za pár let, až bude inflace či rovnou Kim -Irsenova peněžní reforma, tady můžeš skučet, proč na to mají zase doplatit ty nejchudší, co za nic nemůžou.

Opravdu nemůžou ?
18. 12. 2009 | 22:14

Rumcajs napsal(a):

Bušino, neodháněj nás !

Tvé názory plné inteligegce,vtipu a lidského tepla by mi hodně zcházeli.
18. 12. 2009 | 22:17

Rumcajs napsal(a):

Scházeli.
18. 12. 2009 | 22:18

kozoroh napsal(a):

Rumcajzi, do řiti! V té opravě je zase hrubka! A Bušina je tam kde tvoje gramatika.
18. 12. 2009 | 22:22

Rumcajs napsal(a):

kozoroh:

Bože !
Máš pravdu !

Do prdele už s tím pravopisem !
18. 12. 2009 | 22:25

kozoroh napsal(a):

Rumcajz.
Nejsem Bůh.Ale kdyby se zadařilo...?
18. 12. 2009 | 22:29

Rumcajs napsal(a):

kozoroh:

Zbytečná skromnost !
18. 12. 2009 | 22:33

Dag napsal(a):

Nezlobte se na mne, ale pan Rath je ztělesněním absolutního sklepení naší politiky. Jestliže v tomto člověku, vidí český volič, záruku nápravy věcí veřejných, je to jen důkazem v jakém zoufalém morálním bahně, se tato země nalézá.Jak je možné, že tento vychytralý kejklíř se slovy,tento žonglér s city lůzy,tento nepovedený felčar se stal hejtmanem středočeského kraje.Kdo ho volil? Jak je to vůbec možné,že se na úrovni krajské politiky vůbec můžeme setkat s člověkem, který zřetelně nese známky psychopata. Něco je zkrátka špatně v téhle zemi. Uběhne ještě hodně let než se tato země vymaní z jakési postkomunistické kocoviny.Rád by jsem se toho dožil, ale vždy když si přečtu bláboly a vědomé manipulace jako zde"Dr" Ratha mě popadne skepse. Je to hanba ČSSD, že tací lidé dnes tuto stranu reprezentují.
18. 12. 2009 | 22:41

kozoroh napsal(a):

Rumcajs:
Plachej, jinak to nejde nazvat.Ale jinak by mi dost scházelo, kdyby se tu třeba ten Karel, Suchec, Bušina atd. nevyskytovali, byla by nuda.Každej z nich je slovutnej!To člověka obohacuje! Dneska už toho tady moc nenapíšu, neb zrak musí spočinout než na ACADu na něčem živočišnějším.Ale držím palce.Prdůch koza.
18. 12. 2009 | 22:42

Rumcajs napsal(a):

kozoroh:

Máš pravdu.

Dobrou.
18. 12. 2009 | 22:46

Karel napsal(a):

Další přehlídka TOP bezargumentačních přihlouplostí (některé příspěvky jsou skutečně lahůdky) hnědých charakterů, kteří se, chudáci, snaží dle svých schopností vyjádřit k tématu tohoto článku :
Rydlo napsal(a):
Asi je to hejtmanování a poslancování a doktorování a podnikání a milenka a rodinka fakt brnkačka.
Dá se to stihnout úplně snadno. A
18.12.2009 17:37:12
fafnir napsal(a):
Ale Karle
máte pravdu MUDr Rath lékařskou fakultu v Plzni opravdu nedělal,on jenom trochu lhal při své atestaci.A také jako vlastník kliniky ví,že se v soukromých zdravotnických zařízeních krade.On to sám přece ví z vlastní kliniky a praxe,že.
18.12.2009 17:38:53
občan napsal(a):
Pane Rathe,právě vzdělanější lidé pohříchu nevolí vaši partaj. A to nejen kvůli bezbřehému populismu, ale především kvůli takovým vzdělacům jako jste Vy, pan Paroubek, velký počtář Sobotka.
Jakou sekeru svými zbytečnými výdaji způsobujete Vy Středočekému kraji?? Všichni to vidí, Jediné co Vás skutečně zajímá je RÁTH, RÁTH a zase jen RÁTH. Obyčejní potřební jsou Vám úplně ukradení...
18.12.2009 17:53:46
Dag napsal(a):
Ježiš to je blábol. Přestańte s tím populismem. Bohužel vypadnete od ryta až tento stát krachne. Vy a Vám podobní jste rozeštvali tuto zemi. Váš program je negace úplně všeho a všech.V lidech záměrně probouzíte ty nejstupidnější vlastnosti jako je závist a strach vzít vlastní život do svých rukou. Děláte hnusnou a krátkozrakou politiku. Bohužel, tato země se prostě musí ekonomicky položit, aby lidi začali normálně myslet a vymetli takové individua jako jste Vy. Je mi z celé té Vaší party špatně.
18.12.2009 19:02:43
pavla napsal(a):
Teda opravdu byste se někteří mohli umravnit. Není třeba nadávat. Dělejte to jako pan dr.Rath, když už chcete ublížit. Nepoužije sice sprostého slova, ale jeho styl urazí daleko víc než vulgarita.
Dneska jsou asi naši hlídači na večírku, že to tady tak vypadá.
18.12.2009 20:21:50
pavla napsal(a):
Karel: Vy si myslíte, že jde urazit jen sprostým slovem? Takové jednání, jaké používá Ráth např.při svých vystoupeních v PS, svou arogancí a stylem rozhodně není hodno inteligentního a slušného člověka. Asi se málo díváte a posloucháte.
Proč myslíte, že ho nesnáší tolik lidí? A nejen pravičáků? Proč ho nesnáší spousta jeho kolegů ze strany? Člověk může mít opačný názor, vždy lze diskutovat, ale on, Paroubek a Zaorálek vypouštějí jen jedovaté sliny, šíří zášť a závist mezi lidmi
18.12.2009 21:46:59

Rumcajs napsal(a):
Karle promiň že jsem to nestihl, ale doufám, že kdyby jo, zařadil by jsi mě do TOP reakcí na tohoto krále pokrytců s charakterem pokřiveným jak vandrácká hůl.
Miluju nenažrance, co si udělali živobytíčko z oblbování troubů jako jsi Ty.
Nezapomeň mu dát svůj hlásek. On ti za to sehraje zase nějakou parlamentní frašku o boji za chudé.
Za pár let, až bude inflace či rovnou Kim -Irsenova peněžní reforma, tady můžeš skučet, proč na to mají zase doplatit ty nejchudší, co za nic nemůžou.
Opravdu nemůžou ?
18.12.2009 22:14:29

Dag napsal(a):
Nezlobte se na mne, ale pan Rath je ztělesněním absolutního sklepení naší politiky. Jestliže v tomto člověku, vidí český volič, záruku nápravy věcí veřejných, je to jen důkazem v jakém zoufalém morálním bahně, se tato země nalézá.Jak je možné, že tento vychytralý kejklíř se slovy,tento žonglér s city lůzy,tento nepovedený felčar se stal hejtmanem středočeského kraje.Kdo ho volil? Jak je to vůbec možné,že se na úrovni krajské politiky vůbec můžeme setkat s člověkem, který zřetelně nese známky psychopata. Něco je zkrátka špatně v téhle zemi. Uběhne ještě hodně let než se tato země vymaní z jakési postkomunistické kocoviny.Rád by jsem se toho dožil, ale vždy když si přečtu bláboly a vědomé manipulace jako zde"Dr" Ratha mě popadne skepse. Je to hanba ČSSD, že tací lidé dnes tuto stranu reprezentují.
18.12.2009 22:41:17
kozoroh napsal(a):
Rumcajs:
Plachej, jinak to nejde nazvat.Ale jinak by mi dost scházelo, kdyby se tu třeba ten Karel, Suchec, Bušina atd. nevyskytovali, byla by nuda.Každej z nich je slovutnej!To člověka obohacuje! Dneska už toho tady moc nenapíšu, neb zrak musí spočinout než na ACADu na něčem živočišnějším.Ale držím palce.Prdůch koza.
18.12.2009 22:42:42
PS.
Týpci schování pod nicky Dag, Pavla, Rumcajs - to jsou prostě skvosty intelektu. A silné charaktery, bezpochyby.
18. 12. 2009 | 22:58

Karel napsal(a):

Další přehlídka TOP bezargumentačních přihlouplostí (některé příspěvky jsou skutečně lahůdky) hnědých charakterů, kteří se, chudáci, snaží dle svých schopností vyjádřit k tématu tohoto článku :
*******
Rydlo napsal(a):
Asi je to hejtmanování a poslancování a doktorování a podnikání a milenka a rodinka fakt brnkačka.
Dá se to stihnout úplně snadno. A
18.12.2009 17:37:12
*******
fafnir napsal(a):
Ale Karle
máte pravdu MUDr Rath lékařskou fakultu v Plzni opravdu nedělal,on jenom trochu lhal při své atestaci.A také jako vlastník kliniky ví,že se v soukromých zdravotnických zařízeních krade.On to sám přece ví z vlastní kliniky a praxe,že.
18.12.2009 17:38:53
*******
občan napsal(a):
Pane Rathe,právě vzdělanější lidé pohříchu nevolí vaši partaj. A to nejen kvůli bezbřehému populismu, ale především kvůli takovým vzdělacům jako jste Vy, pan Paroubek, velký počtář Sobotka.
Jakou sekeru svými zbytečnými výdaji způsobujete Vy Středočekému kraji?? Všichni to vidí, Jediné co Vás skutečně zajímá je RÁTH, RÁTH a zase jen RÁTH. Obyčejní potřební jsou Vám úplně ukradení...
18.12.2009 17:53:46
*******
Dag napsal(a):
Ježiš to je blábol. Přestańte s tím populismem. Bohužel vypadnete od ryta až tento stát krachne. Vy a Vám podobní jste rozeštvali tuto zemi. Váš program je negace úplně všeho a všech.V lidech záměrně probouzíte ty nejstupidnější vlastnosti jako je závist a strach vzít vlastní život do svých rukou. Děláte hnusnou a krátkozrakou politiku. Bohužel, tato země se prostě musí ekonomicky položit, aby lidi začali normálně myslet a vymetli takové individua jako jste Vy. Je mi z celé té Vaší party špatně.
18.12.2009 19:02:43
*******
pavla napsal(a):
Teda opravdu byste se někteří mohli umravnit. Není třeba nadávat. Dělejte to jako pan dr.Rath, když už chcete ublížit. Nepoužije sice sprostého slova, ale jeho styl urazí daleko víc než vulgarita.
Dneska jsou asi naši hlídači na večírku, že to tady tak vypadá.
18.12.2009 20:21:50
*******
pavla napsal(a):
Karel: Vy si myslíte, že jde urazit jen sprostým slovem? Takové jednání, jaké používá Ráth např.při svých vystoupeních v PS, svou arogancí a stylem rozhodně není hodno inteligentního a slušného člověka. Asi se málo díváte a posloucháte.
Proč myslíte, že ho nesnáší tolik lidí? A nejen pravičáků? Proč ho nesnáší spousta jeho kolegů ze strany? Člověk může mít opačný názor, vždy lze diskutovat, ale on, Paroubek a Zaorálek vypouštějí jen jedovaté sliny, šíří zášť a závist mezi lidmi
18.12.2009 21:46:59
*******
Rumcajs napsal(a):
Karle promiň že jsem to nestihl, ale doufám, že kdyby jo, zařadil by jsi mě do TOP reakcí na tohoto krále pokrytců s charakterem pokřiveným jak vandrácká hůl.
Miluju nenažrance, co si udělali živobytíčko z oblbování troubů jako jsi Ty.
Nezapomeň mu dát svůj hlásek. On ti za to sehraje zase nějakou parlamentní frašku o boji za chudé.
Za pár let, až bude inflace či rovnou Kim -Irsenova peněžní reforma, tady můžeš skučet, proč na to mají zase doplatit ty nejchudší, co za nic nemůžou.
Opravdu nemůžou ?
18.12.2009 22:14:29
*******
Dag napsal(a):
Nezlobte se na mne, ale pan Rath je ztělesněním absolutního sklepení naší politiky. Jestliže v tomto člověku, vidí český volič, záruku nápravy věcí veřejných, je to jen důkazem v jakém zoufalém morálním bahně, se tato země nalézá.Jak je možné, že tento vychytralý kejklíř se slovy,tento žonglér s city lůzy,tento nepovedený felčar se stal hejtmanem středočeského kraje.Kdo ho volil? Jak je to vůbec možné,že se na úrovni krajské politiky vůbec můžeme setkat s člověkem, který zřetelně nese známky psychopata. Něco je zkrátka špatně v téhle zemi. Uběhne ještě hodně let než se tato země vymaní z jakési postkomunistické kocoviny.Rád by jsem se toho dožil, ale vždy když si přečtu bláboly a vědomé manipulace jako zde"Dr" Ratha mě popadne skepse. Je to hanba ČSSD, že tací lidé dnes tuto stranu reprezentují.
18.12.2009 22:41:17
*******
kozoroh napsal(a):
Rumcajs:
Plachej, jinak to nejde nazvat.Ale jinak by mi dost scházelo, kdyby se tu třeba ten Karel, Suchec, Bušina atd. nevyskytovali, byla by nuda.Každej z nich je slovutnej!To člověka obohacuje! Dneska už toho tady moc nenapíšu, neb zrak musí spočinout než na ACADu na něčem živočišnějším.Ale držím palce.Prdůch koza.
18.12.2009 22:42:42
*******
*******
PS.
Týpci schování pod nicky Dag, Pavla, Rumcajs - to jsou prostě skvosty intelektu. A silné charaktery, bezpochyby.
18.12.2009 22:58:36
*******
*******
PS1. Skutečně, tyto dílka morbidního a "věcného" myšlení je potřeba lépe graficky prezentovat.
18. 12. 2009 | 23:02

aram napsal(a):

Karel
díky za shrnutí. Ušetřil jste mi spoustu času.
18. 12. 2009 | 23:09

Dag napsal(a):

to Karel: tak tedy nevím o co Ti jde Karle, nebo jseš snad Pán Bůh nebo ještě něco více snad sám dr Ráth? Rozdané jízdenky studentům, vrácené polatky u doktora prostě někde budou chybět. Až pokladna bude prázdná tak teprve pan Rath a jemu podobní odejdou a svedou to na ty předchozí, ale to už je nebude zajímat...Davide
18. 12. 2009 | 23:11

fafnir napsal(a):

ano Karle
je to třeba napsat nejméně 2x ale lepší bude to ještě zopakovat.Jinak bychom nepochopili,co jsme napsali,že.
A věcně,on MUDr Rath neníspoluvlastníkem soukromé kliniky,a netvrdí,že se v soukromých klinikách a nemocnicích okrádá?A on nelhal při své atestaci?Karle,Karle pravda bolí.A když takový člověk jako vy tak běsní s pěnou u úst nad TOP 09,tak to bude velmi dobrý nápad je volit.
18. 12. 2009 | 23:20

babča napsal(a):

Shrnutí cizích myšlenek je jako obvykle vše, na co se Karel se svým intelektem zmůže.
18. 12. 2009 | 23:28

aram napsal(a):

babča
shrnutí čeho prosím? Myšlenek?
18. 12. 2009 | 23:31

babča napsal(a):

aram
lepší mít nějaké, než žádné :-)
18. 12. 2009 | 23:40

pavla napsal(a):

Nechme Karla na pokoji, však on, chudák, za nějaký čas a asi to nebude dlouho trvat, zjistí, co je jeho oblíbenec doopravdy zač. Ikdyž, ono se asi některým nerozsvítí nikdy.
A právě takové stádečko ti oranžoví potřebují.

Jo a Karle, všichni vysokoškoláci ve středočeském kraji asi musí být buď pěkně hloupí nebo zmodralí, protože podepisují petici na Rathovo odstoupení. Čím to jenom bude?
18. 12. 2009 | 23:45

aram napsal(a):

babča
až na to, že čtení některých je lépe si ušetřit, neboť nic nepřinášejí.:)
18. 12. 2009 | 23:48

aram napsal(a):

pavla
a neměli by raději podepisovat petice proti školnému? Já jen, aby jim něco důležitého neuniklo.
18. 12. 2009 | 23:50

Honza999 napsal(a):

fafnir

Jak můžete tvrdit, že skutek utek?

Já jsem se doslechl, že Dr. Rath svůj slib plní tím způsobem, že jedním ze dvou platů Dr. Ratha je financován výcvik vodících psů pro nevidomé. Můžete mi tuto informaci vyvrátit?

Prosím ale o vyvrácení této informace nějakým věrohodným způsobem, třeba že mi dokážete, že Dr. Rath opravdu prokazatelně ten druhý plat ukládá do banky, propíjí, probendí s děvkama nebo procestuje na výletech do Toskánska, prostě prosím o důkaz, že žádní vodící psi za peníze Dr. Ratha cvičeni nejsou. Předložte mi nějaké účetnictví osobních příjmů a výdajů Dr. Ratha, ze kterého by jasně vyplývalo, že své příjmy utrácí pro svou osobní spotřebu a že onen výcvik vodících psů v tomto "účetnictv" nefiguruje.

Prohlášení, že tomu nevěříte, či že je to vůbec nevěrohodné, vyvrácení této informace není.
18. 12. 2009 | 23:55

babča napsal(a):

aram
to je fakt, ještě že máme možnost si vybrat a to Karel činí s velkou pílí :-)a nejen tady.
18. 12. 2009 | 23:59

pavla napsal(a):

aram: No abyste se nepletl, velká většina vysokoškoláků chce platit školné. Asi jsou totiž rozumnější než socanští a komunističtí populisté.
19. 12. 2009 | 00:37

znalec napsal(a):

Nechápu, proč bych měl jakýmkoliv slovům od vás věřit, pane Doktore. Já se dívám na činy. A nezapomínám.
19. 12. 2009 | 01:23

danny66 napsal(a):

no to se dalo cekat, ze sem pritahnou oranzovy a rudy maniaci, co jim zavrely usta na Novinkach a ted uz i v Lidovkach, ze Karle ... vidim, ze v Lidovem dome konecne mate zaveden internet ve vice kancelari... A tak to tu byvalo celkem kutlivovane...
19. 12. 2009 | 02:53

Stan napsal(a):

Cituji: "danny66: no to se dalo cekat, ze sem pritahnou oranzovy a rudy maniaci, co jim zavrely usta na Novinkach a ted uz i v Lidovkach, ze Karle ... vidim, ze v Lidovem dome konecne mate zaveden internet ve vice kancelari... A tak to tu byvalo celkem kutlivovane..."

Pojďme si rozebrat třeba tento krásný exemplář věčně mladého, inteligentního, zdravého, a přitom již moudrého modrého soudruha:

Bezobsažný nespisovný jednovětý výkřik bez interpunkce s hrubkou, tvrdící, že sem přitáhli rudí a oranžoví maniaci z Lidového domu (kde prý konečně zavedli internet do více kanceláří), a narušili kultivovanou diskusi věčně mladých, zdravých, inteligentních a přitom již moudrých modrých soudruhů.

K meritu článku, tedy k tomu, že se nás ti samí zastánci šetření, kteří se pohoršují nad 12 miliardami na nesnižování platů státních zaměstnanců, dotací zemědělcům a ústavům sociální péče, snaží zadlužit stamiliardami na likvidaci starých ekologických zátěží a odškodnění církví, a že jsou dnešní největší bojovníci proti zadlužování podepsáni pod rozpočty, které vedly k největší akceleraci tempa zadlužování v našich dějinách, není ani slovo.

A věcná podstata příspěvku, pokud to vůbec tak můžeme nazvat? Ta je v naprostém rozporu s tím, co je nad ním, tedy s orgiemi sprosťáren od věčně mladých, zdravých, inteligentních a přitom již moudrých modrých soudruhů, které dostoupily takové intenzity, že jich musel administrátor řádnou porci smazat, za což mu tímto děkuji, přičemž chci vyjádřit jistou obavu, že přes všechnu jeho snahu Aktuálně stále více žumpovatí.
19. 12. 2009 | 06:54

Rumcajs napsal(a):

Karle díky!

Já věděl, že to pro mě uděláš.
19. 12. 2009 | 09:58

kozoroh napsal(a):

Připadal jsem si do dnešního dne tak nějak názorově neukotvený.Až Karel mi rozsvítil!Do dneška se mi nelíbil pan dochtor,ale cítím, že jsem se mýlil.Díky,Karle.Od teď dycinky na vaší straně!

Váš oddaný sudokopytník,původně hnědý.
19. 12. 2009 | 10:16

Kelt napsal(a):

To Stan:obdivuji Vaši snahu o polidštění fašizující pravice.Obávám se,že je to marnost nad marnost,neboť jejich způsob "myšlení"je geneticky zakódován.Opakuji se:myslící lidé diskutují k tématu,hlupáci k autorovi.Hezký den
19. 12. 2009 | 10:24

aram napsal(a):

pavla
velká většina je jedna třetina?
Jak pro koho.
http://domaci.ihned.cz/c4-1...
19. 12. 2009 | 10:28

mb napsal(a):

milý pane rathe ... povinost státu zlikvidovat ekologické škody vyplývá ze zákona ... nebo se pletu ... ? myslím že nepletu, ale to vy víte lépe než já .... majetek katolické církvi byl ukraden .... a vy zřejmě budete znát zásadu, že co bylo ukradeno, má být vráceno ... úkolem politiků má být dělat takové zákony, které v praxi fungují, zejména ty, které potírají korupci, neboť tudy státu utíkají peníze, které potom chybí jinde ... zejména pro ty učitele a státní zaměstnance, kterými se tak rád oháníte.

Drív jsem si vás vážil pro to, že jste na Václavu Klausovi nenechal nit suchou.

V poslední době (cca 3 roky) se chováte naprosto hystericky (a histrionsky) jako politik, který podobně jako Jiří Paroubek nedodržuje dohody a lže ....

o malých domů ve středočeském kraji škoda slov ....

škoda rathe ... bděte ... míval jsem vás ráth .... čo bolo bolo
19. 12. 2009 | 10:29

iga napsal(a):

Uz jsem to psala pod Paroubke, ale snizovani platu statnim zamestnancum neprineseč tolik jako dusledna kontrola toku statnich penez.

Pro Pavlu

moje mama pracuje jako sestra ve statnim socialnim ustavu pro tezce postizene deti. Prace je to namahava jak psychicky tak fyzicky, prsto ma neco do sebe a osobne si mamy vazim za to, ze to dela. Naposledy jim pridali ke mzde (na osobni hodnoceni neni, takze bere jen tabulku) v roce 2007 a to 3% - dnes jim chteji 4%vzit. Rozhodne ji to neudela 1500...To je podle me ostuda.

Jinak spise nez plosne snizovani platu by pomohla osobni financni zodpovednost uredniku za nespravna rozhodnuti - to by bylo najednou vsechno pruhledne a statni zakazky levnejsi.
Stredocesky kraj by nemusel panu Rathovi platit tiskovou reklamu viz muj prvni prispevek 18.12.2009 17:23:57
Hospodarnejsi je platit primereny urednicky aparat nez stejnou praci tzv. outsourcovat firmami kamaradu sekcnich sefu a namestku - jak je to bohuzel dosti bezne.
Problem statni spravy je v tom, ze aby se ustrila petistovka, utrati se deset tisic - pro zajemce mam bohatou sbirku prikladu:-)
19. 12. 2009 | 10:34

Bach napsal(a):

Dr.Rat se posmívá dluhobijcům - jeho vidění světa je zkrátka trochu jiné. V jeho politických kalkulech nějaký ten milion ze státního nehraje roli. I v dnešní jeho úvaze se pracuje se státními miliony. Pan Rat by je moudře rozdal těm a těm a těm, ani na domovy důchodců nezapomněl.
19. 12. 2009 | 11:54

LEVAK napsal(a):

Ad Petr:už je to tu!Čekál jsem to!Když chybí argumenty tak se problém personifikuje.Jak ubohé!Takoví lidé by se měli léčit.Měl by jste mít podle vzorů z luhů Velkého bratra svého dvorního psychologa jinak to s Váma dopadne velmi špatně.
19. 12. 2009 | 12:01

kozoroh napsal(a):

Tak se ptám: Není něco špatně,mají-li lidé nejen Rathova typu stále dost obdivovatelů? Že tak velká část lidí je ochotna naletět slibům,věřit evidentním lžím,"vysvětlováním" lapsů tak, že to ne oni,ale ti druzí? Věřit ujišťování, že vše se děje jen v zájmu lidu,pro jeho dobro a že oni reprezentanti,kdyby jim v tom ti druzí nebránili, způsobili by ráj na zemi a to již od pondělka? Umí na to někdo odpovědět?
19. 12. 2009 | 12:02

vidlemistoklicu napsal(a):

Pane Dráte, mám několik připomínek k Vám jak managerovi, (kterým se lidé Vašeho typu nikdy nemají stát).
1) manager je konstruktivní - tzn. nehledá jen negativa na protivníkovi, ale hledá spíše lepší řešení
2) manager umí týmově pracovat
3) manager je přístupný názoru ostatních a akceptuje případná lepší řešení
4) manager je důvěryhodný a jde svým lidem příkladem
..... a dalo by se pokračovat ještě dlouhým výčtem potřebných schopností. Platí snad něco z toho pro Vás?
Co řeknete musí být pro všechny svaté i kdyby to byla ta největší hovadina a pokud má někdo jiný názor, je zlikvidován. Odvolat hned po nástupu několik ředitelů, kteří v rámci mnohem důležitějších úkolů nesplnili Váš příkaz a neposlali návrh na nové jméno mi připadá jako projev malého vzteklého fracka, který dupe, že ..."já, já, já jsem důležitější než všechno ostatní." O důvěryhodnosti netřeba hovořit. Vy rád na něco rychle zapomínáte, ale zapomenout, že Vaše kolegyně požadovala za schůzku s Vámi (údajně za reklamu) několik milionů od zástupců farma-firem, když jste měl hlas při rozhodování o zavedení léku na náš trh, nemusí všichni tak jako Vy. A kontruktivní myšlení????????? Veškeré argumenty se týkají jen toho, kde udělala protistrana chyby, ale moc konstruktivního z Vás nevypadlo. Naštěstí si už hodně voličů začíná uvědomovat, že totéž platí i pro ostatní parlamentní strany. Prosazování vlastních zájmů, aby bylo ke korytu co nejblíže je mnohem důležitější než hledání shody při řešení problémů tohoto státu. Snad už konečně přestaneme všechny stávající parlamentní strany volit. Nic horšího už určitě nastoupit nemůže.
19. 12. 2009 | 12:06

aram napsal(a):

vidlemistoklicu
a ty body 1-4 máte z nějaké příručky nebo jste s takovým chováním managerů už setkal ve skutečnosti?
19. 12. 2009 | 12:33

Jan K. napsal(a):

To je úroveň a tohle že je doktor? Psát takové nesmysly? Právě lékaři by měli tlačit na to, aby pro zdravé životní prostředí byly odstraněny ekologické škody. Anebo, že by měl Rath strach, že by mu ubyly kšefty? A co kdybychom přestali stavět čističky vod, odsiřovat elektrárny, starat se o emise automobilů, atd.? O kolik by se pak mohly například zvýšit důchody! Jasně, na co investice, když se peníze dají prožrat. A pár primitivů dá urny ten "správný" lístek. Opravdu, hejtmane, větší blbost jsem už dlouho nečetl a to sem přispívá i Paroubek a Zaorálek.
19. 12. 2009 | 12:37

kozoroh napsal(a):

aram:
A vy máte o manažerovi představu jakou? Předpokládám, že pan dochtor Rath vašim představám vyhovuje,ale já bych jeho přednosti vyjmenovat bod po bodu neuměl.Zkusíte mi naznačit? Díky.
19. 12. 2009 | 12:38

aram napsal(a):

kozoroh
nepotřebuji představy. Mám zkušenosti. Pokud by se manažer choval dle uvedených bodů v dnešním světě by hodně rychle domanažeroval.
Poněvadž manažerem se chtějí stát i ti kolem něho.
A netahejte sem pana dochtora Ratha. Jeho manažerské schopnosti nejste schopen posoudit ani vy ani já. Domnívám se, že nebude ani lepší ani horší než jiní.
Například Bendl
19. 12. 2009 | 12:52

Cipisek napsal(a):

Stačí si spočítat pane RATHE a ostatní leví i praví kolika miliardami se která strana za své volební období podílela na statním dluhu a co za to pořídila!!! Čísla hovoří za vše, bohužel jen ne za a pro Vás pane Rathe.
19. 12. 2009 | 12:58

Kritik napsal(a):

Kdo se setkal s likvidací ekologických škod tak dobře ví, jaký je to výnosný byznys. Přesněji řečeno, jaký výnosný byznys z něho udělali ministerští úředníci ve spolupráci s angažovanými firmami. Údaj z praxe - odstranění ekologické zátěže provedené přímo vlastníkem zátěže stojí přibližně třetinu toho, co vynaloží stát, když tzv. odborné (= státem vybrané) firmy pod organizací státu tuto zátěž odstraní.

Kdo nevěří, ať se do něčeho takového angažuje. Kam tečou ty nadhodnocené peníze, o tom snad není nutné pochybovat.

Nicméně, Aleš Řebíček odsunul kšeft ekologických zátěží až na druhé místo: První získala stavba dálnic a silnic.

Další důkaz (a to je síla!): Likvidaci ekologických zátěží podpořil v minulosti (konkrétně na Ostravsku) i "antiekolog" Klaus. Jestli z těch miliard uteče pár stovek miliónů ke Kalouskovi a jim podobným, kdo si toho všimne?
19. 12. 2009 | 12:58

kozoroh napsal(a):

aram:
Vy jste manažer? Nebo se na to chystáte?
A pana dochtora zde netahám.On zde je a hezky nám popsal,jací jsou ti jiní piggs.
19. 12. 2009 | 13:04

LEVAK napsal(a):

Ad mb:
"Vydání třetiny majetku hmotného a vyplacení takřka tří set miliard korun během šedesáti let je největší restitucí církevního majetku v dějinách českých zemí. Po husitských bouřích, kdy se pozemkového bohatství církve zmocnila kališnická šlechta (církev katolická byla do té doby největším pozemkovým vlastníkem), nevrátil nic ani Zikmund, ba ani Habsburk po triumfu na Bílé hoře. Majetku konfiskovaného protestantským stavům zmocnila se zase šlechta katolická. Teprve majetek ukradený komunisty před šedesáti lety bude se vydávat či nahrazovat, a nejen on."
PS:neměl by jste se opřít i do šlechty!
19. 12. 2009 | 13:10

pavla napsal(a):

Aram: No já jsem slyšela jiný průzkum o školném. Ale je pravda, že se nedá věřit žádnému. O školném toho bylo napsáno už dost, takže se dál nebudu k tomuto rozepisovat.
Iga: To jsem právě měla na mysli. Nemělo by se plošně jak přidávat, tak ubírat. Jsou profese, kde si zaslouží mít slušný plat, např. v těch odvětvích, jak jste zmiňovala Vaši matku. Ale rozhodně by nemuseli mít tolik peněz úředníci, kteří jen sedí na prdeli a vymýšlejí nesmysly. Těm bych ubrala určitě víc jak 4 procenta a přidala je opravdu těžce pracujícím. Řešit něco plošně není nikdy spravedlivé.
Nevím, proč by měl měla mít ženská sedící někde v kanceláři dvakrát více než sestra na LDN, kde se nadře, že se o tom těmto dámám v kanclu ani nezdá. A o poslancích ani nemluvím. Většinou na zasedání ani nejsou a když jsou, tak melou stále stejné nesmysly, výsledek vždy stejný - nulový.
19. 12. 2009 | 13:13

aram napsal(a):

kozoroh
nemyslíte si, že Vám na to odpovím. Že ne?
Ono totiž není předmětem tohoto blogu jaký je kdo manažer. Ať je to Pavel nebo Šavel. Jenže když nejsou argumenty k obsahu, tak se budeme zabývat osobou že?
19. 12. 2009 | 13:20

dedek napsal(a):

To Kelt: ty píšeš: Kdo věří ČSSD je spíše levičák,kdo ODS je spíše pravičák/omlouván se za přílišné zjednodušení/,kdo věří Kalouskovi je hlupák. Ale je to jinak: Kdo věří ČSSD je hlupák,kdo ODS je hlupák /neomlouván se/,kdo věří Kalouskovi je hlupák.
19. 12. 2009 | 13:24

libor skralup napsal(a):

miro

Nemám rád pana Ratha, ale ani lži. Paroubkova vláda, / i ty před ní/ nám, učitelům, vždycky, i když pár stokorun, přidávaly. To až pan Topolánek oznámil,že máme z minula přeplaceno a teď nedostanem nic.
19. 12. 2009 | 13:35

Dan napsal(a):

Jsou zde vesměs samé hysterické reakce, ale když ten dým emocí usedne, je jasné že Rath má pravdu! Kalousek s TOP i ODS chtěli oškubat státní zaměstnance aby získali 12 miliard a přitom předtím plánovali výdaje za 300 miliard. Úžasní hospodáři! A to ani nemluvím o snech Béma z ODS spolu s mnoha přívrženci v ODS o letní olympiádě v Praze.
19. 12. 2009 | 13:36

Dan napsal(a):

Ty klišé o tom jak se má vrátiit co bylo ukradeno byste si taky mohli odpustit.
1) modlením nikdo žádný majetek nezískat, povinným a mečem vynucovaným odváděním desátku církvi ale ano!
2) když to platí tak ať tedy Rakušané vrátí život popraveným Českým pánům a jejich majetek, Švédové rovněž bohatství uloupené po dobytí v Praze ať Američané vrátí zemi zpět indiánům...atd.
19. 12. 2009 | 13:41

fafnir napsal(a):

Honza 999
je vidět ,že jako správný levičák jste se dobře učil u Vyšinského,Urválka nebo aspoň u Brožové Polednové.Nepředkládá se důkaz že se něco nestalo ale že se něco stalo.Jako nelze předložit důkaz,že jste nic neukradl ,ale musí být prokázáno,že jest něco ukrdl.Píšete,že MUDr Rath přispívá na výcvik vodicích psů.Tak napište které organisaci a kolik z toho 1 200 000 dal na ten výcvik.To by bylo snadno ověřitelné.Prohlášení že jste to slyšel,potvrzení této informace není.
19. 12. 2009 | 14:53

Černý zadek napsal(a):

Milý lžidoktore,
tvé rozhazování peněz daňových poplatníků za účelem nákupu hlasů středočeských voličů pro ČSSD volá do nebes.
Odvádění pozornosti k snadným cílům populistickými lžiargumenty se může jevit jako krátkodobě efektivní a efektní taktika, nicméně Božím mlýnům stejně neunikneš.
Tlustý Jiří tě při první příležitosti sejme jako otisky prstů (vždyť už teď po jeho upozornění umírněně panáčkuješ jako jeho cvičený mopslík) a kromě zhrzené manželky, náročné milenky, ordinace a pár nakradených miliónů ti zbudou jen vzpomínky...
A tvým fandům (nejen na tomto blogu) jen malé P.S.: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské!"
19. 12. 2009 | 14:56

fafnir napsal(a):

Dan
jak oškubat státní zaměstnance.Státní zaměstnanci jsou placeni z peněz daňových poplatníků.A že by státní zaměstnanci na úřadech,u soudů a policie vždy řádně odváděli svou práci,o tom by se dalo s úspěchem pochybovat.A ona bude v Praze Olympiáda,a kdy?
19. 12. 2009 | 14:59

jo napsal(a):

ODS je stranou klientelistů. Vše jen pro firmy, které vlastní na anonymní akcie.
19. 12. 2009 | 15:01

karelhá napsal(a):

Mudrcové, kteří se vybíjejí v obhajobě tzv. regulačních poplatků u lékaře, by si mohli udělat trochu násilí a - pokud na to mají duševní kapacitu- přečíst a promyslet tenhle text

Článek 31
Každý má právo na ochranu zdraví. Občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon

Ale co, gramotnost je v tomhle státě nebo určitě u některých diskutérů tuze úzký profil.
19. 12. 2009 | 15:18

PV napsal(a):

za 120 miliard se dá pořídit 240 nových nemocnic? co je tohle za nesmysl? myslíte si, že jsme se všichni úplně zbláznili?
můj příbuzný v jedné nemocnici pracuje, a mám dost přesnou představu kolik stojí postavit nebo zrekonstruovat jedno chirurgické oddělení - tolik, co podle Vás jedna celá nemocnice.
jak můžete takhle bezostyšně lhát lidem?
19. 12. 2009 | 15:22

Tarek El Said napsal(a):

ČSSD is sexy
19. 12. 2009 | 15:31

kozoroh napsal(a):

karelhá,
nemá ten čl.31 Ústavy navazující zákonná ustanovení? Nijak se nechci pitvat v tom,jak ůčelně je nakládáno s penězi na naše zdraví,ale mám poznání(ne dojem), že ostatní hospodaření státu je proti tomu vedeno s "péčí dobrého hospodáře".A to, jak zde mnozí vědí,je dost velká nadsázka.Ovšem, dá-li se tento národ utáhnout na 30Kč, pak se nedivím ničemu.
19. 12. 2009 | 16:10

neuman napsal(a):

Prosím vás, nevíte, zdali má pan Rát něco společného s těmi mosty, co zvedají na Labi na podjezdnou výšku 7 metrů pro lodě, ale žádné takové lodě tam nejezdí a nikdy jezdit nebudou?
viz
http://www.vodnidoprava.cz
19. 12. 2009 | 16:40

vojnov napsal(a):

PV: troufnu si tu tvrdit, ze chirurgicke oddeleni lze vybudovat za mene nez 500 milionu. Je ovsem jasne, ze dost zalezi na dodavateli... nekterym nebude stacit 500 milionu na mensi rodinny dum...
Nakladove vzato bude hlavni velikost. Regionalni nemocnici (velikost tak jednoho tripatroveho mestskeho bloku) mozna lze, Bulovku asi ne. Ostatne, Rath by o tom mohl neco vedet, kdyz jedno takove zarizen spoluvlastni, ne?
19. 12. 2009 | 16:44

siven napsal(a):

Jak průhledné: Pan Rath a pan Kalousek se navzájem zkritizují, a tak se kontraproduktivní dopad jejich kritik navzájem vykrátí... de facto si tak prokáží vzájemnou výpomoc.

Ovšem mezi voliči se stádečko tupých politických fanatiků za poslední léta notně zredukovalo, pánové. Zkuste to mít na paměti (marná výzva, což je však paradoxně dobře...).
19. 12. 2009 | 16:45

vojnov napsal(a):

neuman: zeptejte se na ministerstvu dopravy (Rebicek), jde o infrastrukturu narodniho vyznamu (reka), mosty jsou jen vyvolany naklad...
19. 12. 2009 | 16:46

pavla napsal(a):

Karelhá: Asi jste si pořádně text nepřečetl. je tam psáno - za podmínek, které stanoví zákon, a zákon stanoví poplatky.
Myslím, že by si ti, kteří nejvíce nadávají na poplatky, mohli někdy zjistit,kolik stojí jejich léčení, operace apod. a pak si zpětně spočítat, kolik za svůj život do zdravotnictví přispěli. Myslím, že velká většina těchto nadávajících by musela ještě pořádně připlatit. Platí za ně nejvíce ti, kteří hodně vydělávají a sami marodí minimálně. Podnikatelé totiž jdou k doktorovi většinou až tehdy, kdy jim jde málem o krk.
19. 12. 2009 | 17:13

občanka napsal(a):

Dle mého je Kalousek jeden z nejnebezpečnějších tvorů na současné politické scéně - velmi ostřílený, vychytralý, vynikající manipulátor, který dokáže velmi dobře mlžit a zastírat pravou skutečnost. Osobně nemohu zločince z ODS nebo TOP 09 ani vystát - všichni tito tvorové jsou v politice pouze pro své vlastní zájmy, popř. zájmy svých kamarádů a známých z firem apod. Nejvíce je to ovšem vidět nyní na TOP 09 - tito lidé evidentně pracují pouze pro sebe samé a pro svou vlastní "kariéru" a úspěch, o vlast jim vůbec nejde! A zamlžují to hrdými výkřiky a líbivými gesty, jak smutné, 20 let po revoluci, je to prostě komedie, když jim na to někdo skočí...Média v česku jsou jasně pravičácká a navíc bohužel platí, že kdo krade málo, skončí ve vězení, kdo krade hodně, je král (ODS a odnož TOP09 jsou tak vlastně "králové" české politické scény a jsou tak za své velké zlodějny hlasitě opěvovány médii, jací jsou borci!).
Jinak korupční silně předražená ekozakázka byla naštěstí zastavena, a doufám, že bude znovu spravedlivě a transparentně posouzena a ohodnocena. Co se týče církve - té bych osobně vůbec nic nevracela, za ta století své existence si církev nakradla více než dost, je to skoro vlastně takový stát ve státě a takto by její moc jen vzrostla. A většinou se v ní pohybují a leckdy ukrývají mnozí méně charakterní jednotlivci, jen aby mohli pokrytecky ukazovat na druhé, nevěřící, že jsou vlastně špatní, a oni jako věřící ti lepší... Takže moc církve by se měla spíše omezovat ne podporovat dalšími majetky. Navíc v minulosti ve jménu církve a víry bylo pácháno mnoho zlého, mnoho náboženských válek atd.
19. 12. 2009 | 17:17

Karel napsal(a):

Podívejme se zase na pár HNĚDÝCH "dárečků" pod tímto blogem.
*******
*******
pavla napsal(a):
Nechme Karla na pokoji, však on, chudák, za nějaký čas a asi to nebude dlouho trvat, zjistí, co je jeho oblíbenec doopravdy zač. Ikdyž, ono se asi některým nerozsvítí nikdy.
A právě takové stádečko ti oranžoví potřebují.

Jo a Karle, všichni vysokoškoláci ve středočeském kraji asi musí být buď pěkně hloupí nebo zmodralí, protože podepisují petici na Rathovo odstoupení. Čím to jenom bude?
18.12.2009 23:45:59

******* SKUTEČNÁ PERLA od danny66
danny66 napsal(a):
no to se dalo cekat, ze sem pritahnou oranzovy a rudy maniaci, co jim zavrely usta na Novinkach a ted uz i v Lidovkach, ze Karle ... vidim, ze v Lidovem dome konecne mate zaveden internet ve vice kancelari... A tak to tu byvalo celkem kutlivovane...
19.12.2009 02:53:06
******* BEZ KOMENTÁŘE - VĚCNÝ SKVOST OD Petra
Petr napsal(a):
Lžím a kecům největšího lháře a extremistického hulváta dr.Ratha věří jenom hlupáci a naivní troubové.Ovšem právě na ty je propaganda socialistů zaměřena.Ti,co dokáží samostatně přemýšlet si při takových kecech jenom zaťukají na čelo.Pan Rath by potřeboval,aby mu někdo také zaťukal na čelo a pořádně.Ne jenom takový výchovný pohlavek,jaký již dostal ale pořádný pohlavek,např.od takového boxera Kličky.Pak by se mu možná v té bedýnce rozsvítilo.Přiznám se,nemám rád fašisty komunisty,teroristy a extremisty.Nemám proto rád ani doktora Ratha.
19.12.2009 11:51:39
*******
Bach napsal(a):
Dr.Rat se posmívá dluhobijcům - jeho vidění světa je zkrátka trochu jiné. V jeho politických kalkulech nějaký ten milion ze státního nehraje roli. I v dnešní jeho úvaze se pracuje se státními miliony. Pan Rat by je moudře rozdal těm a těm a těm, ani na domovy důchodců nezapomněl.
19.12.2009 11:54:51
******* TAKY POVEDENÝ KOUSEK OD Kozoroha
kozoroh napsal(a):
Tak se ptám: Není něco špatně,mají-li lidé nejen Rathova typu stále dost obdivovatelů? Že tak velká část lidí je ochotna naletět slibům,věřit evidentním lžím,"vysvětlováním" lapsů tak, že to ne oni,ale ti druzí? Věřit ujišťování, že vše se děje jen v zájmu lidu,pro jeho dobro a že oni reprezentanti,kdyby jim v tom ti druzí nebránili, způsobili by ráj na zemi a to již od pondělka? Umí na to někdo odpovědět?
19.12.2009 12:02:46
*******
vidlemistoklicu napsal(a):
Pane Dráte, mám několik připomínek k Vám jak managerovi, (kterým se lidé Vašeho typu nikdy nemají stát).
1) manager je konstruktivní - tzn. nehledá jen negativa na protivníkovi, ale hledá spíše lepší řešení
2) manager umí týmově pracovat
3) manager je přístupný názoru ostatních a akceptuje případná lepší řešení
4) manager je důvěryhodný a jde svým lidem příkladem
..... a dalo by se pokračovat ještě dlouhým výčtem potřebných schopností. Platí snad něco z toho pro Vás?
Co řeknete musí být pro všechny svaté i kdyby to byla ta největší hovadina a pokud má někdo jiný názor, je zlikvidován. ........... nemusí všichni tak jako Vy. A kontruktivní myšlení????????? Veškeré argumenty se týkají jen toho, kde udělala protistrana chyby, ale moc konstruktivního z Vás nevypadlo. ..........
19.12.2009 12:06:57
******* DALŠÍ SKVOSTNÝ PŘEDVOJ ČESKÉ "PRAVICE"
Jan K. napsal(a):
To je úroveň a tohle že je doktor? Psát takové nesmysly? Právě lékaři by měli tlačit na to, aby pro zdravé životní prostředí byly odstraněny ekologické škody. Anebo, že by měl Rath strach, že by mu ubyly kšefty? A co kdybychom přestali stavět čističky vod, odsiřovat elektrárny, starat se o emise automobilů, atd.? O kolik by se pak mohly například zvýšit důchody! Jasně, na co investice, když se peníze dají prožrat. A pár primitivů dá urny ten "správný" lístek. Opravdu, hejtmane, větší blbost jsem už dlouho nečetl a to sem přispívá i Paroubek a Zaorálek.
19.12.2009 12:37:20
******* PERLA Z ČERNÉHO ZADKU
Černý zadek napsal(a):
Milý lžidoktore,
tvé rozhazování peněz daňových poplatníků za účelem nákupu hlasů středočeských voličů pro ČSSD volá do nebes.
Odvádění pozornosti k snadným cílům populistickými lžiargumenty se může jevit jako krátkodobě efektivní a efektní taktika, nicméně Božím mlýnům stejně neunikneš.
Tlustý Jiří tě při první příležitosti sejme jako otisky prstů (vždyť už teď po jeho upozornění umírněně panáčkuješ jako jeho cvičený mopslík) a kromě zhrzené manželky, náročné milenky, ordinace a pár nakradených miliónů ti zbudou jen vzpomínky...
A tvým fandům (nejen na tomto blogu) jen malé P.S.: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské!"
19.12.2009 14:56:30
*******
*******
19. 12. 2009 | 17:21

lubo napsal(a):

Davide,Davide.Nechce se ti zvracet když se ráno holíš?
19. 12. 2009 | 17:32

zdesta napsal(a):

Pavla.Vážená paní.Dle počtu Vašich příspěvků s jednoznačným podtextem lze usoudit,že se asi jedná o ideoligickou masturbaci.Píšete tu o hasičích,o oranžovém stádečku,o chudákovi Karlovi a.t.p.Dokonce dáváte rady p.Rathovi co má udělat s narůstající byrokracii.(část programu ODS)Přečtěte si něco o byrokracii od socana Parkinsona.Nic nového se od Vás člověk nedozví,stále stejná písnička.Že by předvánoční stres?
19. 12. 2009 | 17:34

kozoroh napsal(a):

Karle,děkuji, že již podruhé jste mne s laskavostí sobě vlastní zařadil do vaší db.Pokusím se nebýt z ní vyřazen.

občanka:
Nejste to náhodou vy, která napsala oznámení ve smyslu "..nežije životem soc.člověka, neb má desku s Beatles.."? Taky tam byl podpis "občanka".
19. 12. 2009 | 17:38

občanka napsal(a):

To pavla: ten "zákon", o kterém se zmiňujete je ale špatný, protiústavní, antisociální a NEMORÁLNÍ! Víte vůbec, čeho se zastáváte??? Jedné ze zlodějen ODS!!! Vám přijde morální a spravedlivé, aby důchodci s min. důchodem, kteří celý život tvrdě dřeli, tak na stará kolena, když jsou nemocní, ještě platili nehorázné zlodějské "poplatky"? Mě to přijde jako jedna z největších nehorázností v této zemi za posledních dvacet let!!! Všichni nyní doplácíme na to, co ODS ve zdravotnictví sprostě a bezostyšně ROZKRADLA!!! i přesto mě pojištění nevadí, vadí mi zlodějské poplatky, které jsou daní navíc a finančně ničí právě ty potřebné, zvláště v době krize!
19. 12. 2009 | 17:40

unknown napsal(a):

Jdu ......velebnosti.....
19. 12. 2009 | 17:45

občanka napsal(a):

To kozoroh: nejsem. Ale vás se zeptám na jeden z vašich výplodů viz výše:"Ovšem, dá-li se tento národ utáhnout na 30Kč, pak se nedivím ničemu. " Co jste tím konkrétně jako myslel???
19. 12. 2009 | 17:53

pavla napsal(a):

Paní občanko, už jste si zjistila, kolik se platí zdravotní pojištění a vůbec různá jiná zdravotní ošetření ve vyspělých státech? Proč asi jezdí si ze zahraničí tady nechat spravovat zuby, oči apod,.? Proto, že to máme nejdražší? Nevím, co budete říkat, až peníze nebudou a budeme si platit úplně všechno z vlastní kapsy.A k tomuto směřujeme.Zrovna tak důchody.
Jinak s poplatky u důchodců taky nesouhlasím. Přestože rodiče moji i manželovi nejsou nijak extra zdraví, chodí dost po doktorech, důchody mají kolem 8 tisíc,tak jsem od nich neslyšela jedinou výtku ohledně poplatků. A taky dřeli celý život.
¨zdesta: Rozhodně netrpím žádným předvánočním stresem, právě se jdu bavit.
Ale kdo si myslí, jak jde Ráthovi o blaho lidí, tak je asi slepý. A to mi vadí.
19. 12. 2009 | 17:57

kozoroh napsal(a):

2 občanka.
Vy to sice jistě víte, takže jen připomenu: 30Kč bylo jedním z nosných témat SD při volbách do krajů.
A ještě něco.Sice jste reagovala na Pavlu,ale já stejně replikoval nicku karelhá v 16:10:59.Pavla to pak trošku rozvinula.Vy na to:"...špatný, protiústavní, antisociální a NEMORÁLNÍ!". Z čeho tak usuzujete?
19. 12. 2009 | 18:04

občanka napsal(a):

To pavla: nemůžete přece porovnávat výši ZP ve vyspělých státech s výší ZP u nás! Peníze ve zdravotnictví nebudou, protože je "úspěšně" rozkradla ODS!
19. 12. 2009 | 18:15

zdesta napsal(a):

Kozoroh.Vážený pane,o jaké 30korunové nudélce tu píšete? Vy nepracujete,nebo neplatíte daně? Jste snad v nějaké rozhodující státní nebo politické funkci? Jste snad účastníkem korupčních a spekulativních kšeftů? Podílel jste se aktivně na vymetené státní kase? Vy jste konkrétně zainteresován na financích ve zdravotnictví? Že nejsou prachy na nic za to můžou občané? Vy nebo já? Tady nejde vůbec o 30kč,ale o trpkou zkušenost.Nastrčíte malíček a časem je celá ruka.... víte kde.Začíná to 100Kačkou za neschopenku a časem to skončí 10 000 spoluúčastí na operaci slepáku. Je to jen otázka času,protože jakmile uděláte ze zdraví zboží podléhající zákonitostem trhu,tak ti méně majetní se smíchy potrhají.Když jste tak chápavý k potřebám cvakat a cvakat,tak dávejte stovku,on to zase někdo někde prošustruje.Přeji příjemný den.
19. 12. 2009 | 18:15

občanka napsal(a):

To kozoroh: pokud pod slovem "utáhnout" myslíte tu věc, že většina lidí v ČR vidí a cítí správně, že zločinné nemorální poplatky jsou velkou nespravedlností a nehorázností minulé vlády ODS na nich, tak pak jsem Váš zvláštní expresivní výraz asi pochopila správně. Co se týče vašeho druhého dotazu - usuzuji na to dle svého nejlepšího vědomí, vnitřní morálky a reálných faktů jasného rozporu s ústavou ČR, nehoráznou výší většiny těchto poplatků (zvláště recepty) a snižováním životní úrovně těch méně movitých či nejchudších vrstev lidí v ČR - tj- důchodců a rodin s dětmi, kteří tak musí zcela nespravedlivě doplácet na pár zločinců z ODS, kteří ve zdravotnictví rozkradli, co mohli a co jim přišlo pod ruku!!! ODS je obyčejná banda zlodějů a lhářů, nic víc!!!
19. 12. 2009 | 18:29

kozoroh napsal(a):

zdesta:
Opravdu se mi nechce pitvat váš text, takže jen ve zkratce:Nikomu se nechce platit,tedy ani mi.Je-li ale uzákoněna tato (nebo i jiná) povinnost, pak jsem ji povinen dodržovat.Jestliže zákony obcházejí volení představitelé,je to na pováženou a zakládá to pochybnost, zda tento stát je právní.Jestliže politici prakticky všech stran fungují jen na principu negace a neřeší to, co by řešit měli,tedy se nelze divit, že tohoto právního chaosu zneužijí různé zájmové skupiny.A možná tam je problém toho, že za chvíli budeme platit i daň z dýchání.Rath je možná solitér,starající se především o svůj prospěch,ale aby ten prospěch mohl mít, potřebuje záda.Ty mu v současnosti dělá SD.
19. 12. 2009 | 18:33

kozoroh napsal(a):

A jinak bych chtěl připomenout,že blog je o tom,že Kalousek připravuje další loupež století.
19. 12. 2009 | 18:41

PetrK napsal(a):

Drathe, kdybyste zavřel svoji nevymáchanou a prolhanou hu - pardon, pusu, asi bych se radostí počůral.
19. 12. 2009 | 18:47

Ladic napsal(a):

http://www.novinky.cz/ekono...

Schodek rozpočtu je nejnižší za 11 let
Státní rozpočet České republiky v loňském roce skončil podle ministerstva financí se schodkem kolem 19,4 miliardy korun. To znamená, že Česko loni hospodařil nejlépe za posledních 11 let. Rozpočet schválený Sněmovnou původně předpokládal, že by schodek mohl dosáhnout až 71,3 miliardy korun.
19. 12. 2009 | 18:54

Ladic napsal(a):

http://www.youtube.com/watc...

,,ekonom, paroubek
19. 12. 2009 | 18:56

Ladic napsal(a):

19. 12. 2009 | 19:02

vidlemístoklíčů napsal(a):

Vážený sám sebe ustavující arbitře Karle, chcete-li shrnout vždy to podstatné z jednotlivých příspěvků, pak je také čtěte! Pokud byste tak učinil, nemohl byste mne označit za modrého propagátora, neboť svůj příspěvek uzavírám smutným povzdechem, že naše parlamentní strany se nikterak neliší, ale s nadějí, že už je konečně VŠECHNY přestaneme volit.
19. 12. 2009 | 19:12

Ladic napsal(a):

To občanka...(asi méně přemýšlivá, méně informovaná a určitě nezločinná)
http://zombux.net/?item=pop...
Návrh úspor (10. 10. 1995) - David Rath 10.4.2000
(...) spoluúčast nemocných (procentuální či paušální platba např. za nášvtěvu u lékaře, za hotelovné v nemocnici atp.) (...)
V Praze 10. 10. 1995 za předsednictvo LOK Dr. David Rath
19. 12. 2009 | 19:26

Ladic napsal(a):

To občanka, suplující Ústavní soud:

13.10.2005 : „Jistě se všichni zdravotničtí experti včetně mě shodují, že regulační význam poplatků je veliký. Bez nich systém dlouhodobě nemůže fungovat vyrovnaně.“
9.2.2005 : "Já marně pátrám v paměti po zemi, kde by recept nebyl zatížen manipulační taxou.“
celý článek na
http://www.lidovky.cz/rath-...
19. 12. 2009 | 19:27

Ladic napsal(a):

To občanka....občanko, proč za bezvadných vlád vašich oranžovo rudých soudruhů neexistovaly limity na drahé léky pro těžce nemocné lidi?Já vám napovím, ono to není moc voličů, ale takových třicetikorunových Jidášů, to už je jiná síla...
19. 12. 2009 | 19:29

Ladic napsal(a):

19. 12. 2009 | 19:29

SuP napsal(a):

Já bych řekl -
Jaký autor, taková diskuse.
19. 12. 2009 | 19:37

Jan K. napsal(a):

Co to je za exota s nickem Karel? Vadí mu, když napíšu, že by mělo být v zájmu lékaře čisté životní prostředí? To Karle žiješ na smeťáku a máš strach, že ti ho zruší? Tak si ho běž užívat, do rána bude pěkná kosa a třeba zítra už bude od tebe pokoj.
19. 12. 2009 | 19:39

SuP napsal(a):

A stejně jako má každý "lid" vládu, jakou si zaslouží, má i každý blogger takové příznivce, jaké si zaslouží.....
A zdá se, že raht vede na celé čáře.
19. 12. 2009 | 19:40

kozoroh napsal(a):

Ze zde publikujících bloggerů z řad politiků jde převážně o ty zleva.Občas píše Bendl(většinou k Rathovi).A prakticky vždy rajtují po protivnících.Dle kodexu by tu neměli psát, protože soustavně vyvolávají flame.Když už tady někdo z nich má potřebu exhibovat, pak bych očekával, že bude přesvědčovat čtenáře o poctivosti svých záměrů(že yetti opravdu existuje).Místo toho se tady snaží vyhrát závod o to, kdo je větší všivák.To může část publika těšit, ale většinu to spíš nase...Reakcím se pak není co divit
19. 12. 2009 | 19:57

občanka napsal(a):

To ladič: vy extra byste měl platit poplatky v jejich plné výši jako dneska i po jejich konečném zrušení na jaře příštího roku.
19. 12. 2009 | 20:00

ld napsal(a):

Jestli tomu dobře rozumím, tak Jidášem je ten, kdož nechce vršit majiteli lékárny, tedy zhusta milionáři, kupku k dalšímu milionu? A proto tento poplatek je dílem k zastropování toho ročního limitu? Mně to totiž připadá, že se tady pomíchaly hrušky s jabkama. A podobný poplatek za to, když bude za mně někdo hradit pobyt v nemocnici-tedy můj účet-ačkoli já v té nemocnici zemřu? I tento amorální poplatek zvýší kvalitu zdravotnictví?
19. 12. 2009 | 20:03

Konrad napsal(a):

Poplatky jsou protiustavni, a boj proti nim zcela legitimni.Dr Rath je symbol boje proti Topolankovu polofasistickemu rezimu,a jeho pripadnym nasledovnikum, a jako takovy vstoupi do dejin.Rath je hrdina,(i pres sve prohresky)nejen pro mne, ale i pro statisice obycejnych lidi,a krik zdejsich bezcharakternich pravicaku na to nebude mit zadny vliv.
19. 12. 2009 | 20:13

aram napsal(a):

paní pavlo a už jste si zjistila kolik se vydává v procentech HDP na zdravotnictví ve vyspělých státech? V ČR je to jedno z nejnižších.

http://denik.obce.cz/go/cla...

při této příležitosti rovněž doporučuji mrknout na výdaje v procentech na vzdělávání.
19. 12. 2009 | 20:15

Tomáš napsal(a):

Hm,..
jako obyčejně BLÁBOL ...
jen tak dál už vidím i Váš konec... časy se mění :-)
19. 12. 2009 | 20:23

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další příspěvek obsahujících hrubé nadávky a vulgarismy, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
19. 12. 2009 | 20:29

karelhá napsal(a):

pavla,
jste typický případ člověka, který se řídí při čtení pocity a přáními ale nechápe čtený text. To opravdu tu větu nechápete? Jestli někdo postaví mezi občana-pacienta a lékařský zákrok ne 30, ale i jen 1,-Kč, porušuje Ústavu a nepomůže žádné trapné okecávaní, i kdyby to mělo být třeba osmi ústavními soudci. Jestli je nutné něco změnit, nechť se změní Ústava, ale ať ji NIKDO neporušuje. Stačí málo, v článku 31 Listiny třeba změnit slůvko "bezplatnou" za např "dostupnou".
19. 12. 2009 | 21:29

Qiedo napsal(a):

Ježíšku,panáčku,já tě ....

Pane Stejskale,smažte to všechno,až se do toho zrcadla jednou všichni ti frustrovaní podívají,už se z té kocoviny nevzpamatují .
Se stydím,kde jsem to 65 let žil !!
19. 12. 2009 | 21:35

Ostrihvizd napsal(a):

Pane Rathe, jste největší hulvát, kterého jsem kdy poznal. Sice se Vám snaží vyrovnat Vaši soukmenovci z ČSSD Paroubek, Zaorálek a někteří další, ale na Vás nemají , jste jednička. Jděte už do háje nebo Hostivic ke svým milenkám.Ty škody, které jste mapáchal již stačí.
19. 12. 2009 | 21:36

Nestraník napsal(a):

Napsal jste naprostou pravdu. Reakce štěkajících modrých hulvátů je odpovídající politice ODS a jejich soukmenovců.
19. 12. 2009 | 22:08

vidlemístoklíčů napsal(a):

Konrade, (škoda že ne tak inteligentní jako byl jmenovec), děkuji za pobavení v předvánočním shonu. Slovní spojení "HRDINA DRÁT" mne pobavilo a jak známo smích léčí. (I když frustraci ze současného politického sajrajtu asi jen tak něco nevyléčí). Ty statisíce obdivovatelů tvého hrdiny by se zřejmě pohodleně vešly do jedné školní třídy.
19. 12. 2009 | 22:25

menge napsal(a):

Vážení přátelé, po přečtení vetšiny komentářů mám velmi smíšené pocity a tak trochu se mi chce zvracet, zejména z obhájců výměšků pana MUDr. Rátha, jako lékař bude asi skvělí i když kdo ví, ale jako politik je to jen člověk s bujnou fantazií a vynikající rétorikou, průměrně myslející člověk musí pochopit, že to co neustále publikuje v médiích je jen a jen psychologický útok na voliče, přeci jen je kousek do voleb. Vzhledem k tomu že žiji již nějaký čas v zahraničí je mi velkým potěšením že se mě už tyhle nadulé řeči netýkají, každopádně jsem velmi zvědavý jak se budete komentátoři budete za pár let tvářit až Vám EU nařídí takový rozpočet kde nebude mít prostor ČSSD rozdávat peníze kam se podíváte, ale naopak se bude konečně muset každý postarat sám o sebe. Pak si vzpomenete na shodky státního rozpočtu pana Sobotky, Paroubka a na řeči pana Rátha, že to zas tak hrozné není. Ono totiž platí jedno pravidlo - KAŽDÝ dluh se musí jednou splatit, tak Good luck milí voliči ČSSD, ten čas se blíží :)
19. 12. 2009 | 22:40

ld napsal(a):

menge,
že již nejste tuzemcem je zřejmé z gramatických chyb, které pášete v textu.
Ale z Vašich písmenek je zřejmá škodolibá radost, že už se o Vás stará jiný systém, zatímco my se v tom českém stále plácáme. A dlouho plácat budeme. Avšak nezdrhli jsme. To stejné nelze tvrdit o Vás.
Jenže co zaráží nejvíc je Váš patent na přesné informace; žijete v jiné zemi, ovšem odsudky Vámi jmenovaných politiků jsou natolik břitké, jakoby na Vás jejich jho i nadále dopadalo. A tady jste chycen v nedbalkách. Pouze od někud pokřikujete, a přitom víte prd.
19. 12. 2009 | 23:14

poplatník napsal(a):

Vážený pán, (menge), je dobře, že zvracíte v zahraničí. Kdyby jste trochu myslel a sledoval celý rozpočet, tak by jste věděl, že dluh státu se tvoří jinde a ne na sociálních výdajích.
19. 12. 2009 | 23:14

menge napsal(a):

Vážený a milý pan poplatník by byl v obraze kdyby neměl myšlenky zastřené svou bezmeznou víru v sociální stranu, která mu vždy něco nadělí, nikde na světě krom velmi málo vyjjímek nemá žádný stát srovnatelný s naším (myslím ekonomicky a populačně) takové sociální požitky jako u nás, jsme opravdu jedny z mála kde se vyplatí sedět doma na zadku a nic nedělat a dokavaď to tak bude tak milý pane poplatníku to bude vždy stát za to pěkně smradlavé, žiju v zahraničí pro to, že se o sebe umím postarat, nikdo mi tu nehází klacky pod nohy a nikdo mě neždíme jak dojnou krávu a jedna drobnost - třeba zdravitní se tady neplatí, vše si hradí pacient sám a lidi žijou bez problémů a především, chovají se slušně !!!! ale těžko Vám povídat něco když to nechcete slyšet že
19. 12. 2009 | 23:28

Konrad napsal(a):

vidlemistoklicu,kdyz pochybujete o me inteligenci, ja si zas dovolim pochybovat o Vasich poctarskych schopnostech,snad byste nechtel volice, co vice jak pred rokem dosadili Dr. Ratha do funkce hejtmana, misto pochybneho privatizatora Bendla, vtesnat do jedne skolni tridy! O chudych kteri s vdekem vyuzivaji hrazeni zlodejskych a protiustavnich poplatku ani nemluve. Ty byste nenacpal ani do leteckeho hangaru.A pokud jste slusny,a vzdelany volic pravice, tak Vas zadam abyste mi priste netykal.
19. 12. 2009 | 23:32

ing. Němec napsal(a):

Pan Rath má stejně jako vždy opět téměř absolutní pravdu, což přivádí mnohé, zvyklé na idiotské překrucování všaho možného do stavu amoku.Je zbytečné se hádat o pravici či levici. Ať je to tak nebo tak bude to stejné. Vada je v systému. Tento systém nefunguje nikde.Navíc jsme zemí bez vlastní ekonomiky, které jsme se "chytře" zbavili, takže příjmy státu tvoří pouze daně. Zájem státu musí být nadřazen zájmu jednotlivce. Takže je nutno řešit stránku příjmovou a výdajovou až druhotně.Pokud se udělá pořádek ve státních zakázkách, odpisové politice, progresivním daňovém systému,zestátní veškeré peněžnictví, energetika, těžba a zpracování surovin, strategický průmyslzavede se tuhá finanční kontrola a kázeň, zakáže se ODS, bude po problémech.Opravovat boty skutečně mohou klidně soukromníci.
Vážení,ano. Tento současný systém skutečně nefunguje a fungovat nebude, protože fungovat takto nemůže a je úplně jedno, jak to někdo okecává.
20. 12. 2009 | 00:53

Jan K. napsal(a):

Zajímalo by mě, co jsou znaky spamu. Několikrát jsem předělal text a stále je s tímto vysvětlením odmítán. Nebo jsou povoleny pouze oslavné ódy na hejtmana?
20. 12. 2009 | 06:20

Jan K. napsal(a):

Pro "Němec"
Koukám, že jste se inspiroval "Vítězným únorem". Nezapomeňte, že z něj nakonec namísto vítězství byl naprostý úpadek.
20. 12. 2009 | 06:30

Honza999 napsal(a):

fafnir

no vida...

je vidět, že jako správný překabátěný bolševik jste se dobře učil u Vyšinského,Urválka nebo aspoň u Brožové Polednové.

Souhlasím s Vámi že "Nepředkládá se důkaz že se něco nestalo ale že se něco stalo."

Předložte tedy důkaz toho, že se STALO TO, že Dr. Rath svůj slib nesplnil...
20. 12. 2009 | 06:48

Honza999 napsal(a):

mb

"majetek katolické církvi byl ukraden ..."

A kde ho vzala ta katolická církev? Preláti v potu tváře hrbili hřbety na polích, z půdy vydřenou úrodu prodávali a z utrženého šetřili grošík ke grošíku po dva tisíce let?

Ne, tento majetek pochází

z práce otroků (povinný desátek církvi, tedy církev po staletí KRADLA 10% vyrobeného produktu),
z vydírání
-narodilo se ti dítě? ZAPLAŤ!!
-chceš se oženit? ZAPLAŤ!!
-umřel jsi? ZAPLAŤ!!
-věříš v Boha? PLAŤ!! nevěříš v Boha? na hranici s tebou!!
z podvodů (chceš odpustit hříchy? ZAPLAŤ!! pokud je Bůh, tak hříchy může odpouštět jen ON SÁM)
z vražd (propadnutí majetku obětí inkvizice apod.)
20. 12. 2009 | 07:05

Nedivící se napsal(a):

Peo pravicové dikskutéry:
Aha - promluvili zástupci té prý nejchytřejší a snad dokonce i nejslušnější části českého národa, totiž přívrženci či snad dokonce voliči ODS, dnes té ještě rigoróznější odnože, totuiž přeběhlické TOP. .... Tyto vynikající vlastnosti se projevují zejména v jejich "argumentaci" - žádné vyjmenování důvodů pro či proti, ale hned zdrcující odsudek ve formě nadávky a urážky. A čím hruběji druhého člověka napadnou, tím větší pravdu mají. Skutečná elita, že ?
20. 12. 2009 | 07:28

Honza999 napsal(a):

kozoroh

Navazující zákonná ustanovení v onom článku jsou. Jsou tam ale z jiných důvodů, než aby se jejich pomocí péče zpoplatňovala.

Tato navazující zákonná ustanovení jsou tam proto, aby zákonem bylo možno určit kupříkladu

- výši zdravotního pojištění (v jehož rámci je BEZPLATNÁ lékařská péče poskytována), způsob výběru a případné sankce neplatičům
- způsoby, jakými zdravotní pojišťovny budou s vybraným pojistným zacházet (procenta na režii, reklamu apod.)
- druhy nemocnic (neziskové, příspěvkové, a.s. apod)
- dojezdovou dobu vozidel záchranné služby
- KDO (tedy požadované vzdělání, praxe, atestace apod.)
- KDY (tedy časová dostupnost péče) a
- KDE (tedy v příslušně vybavné ordinaci a ne v garáži či stodole) je oprávněn či povinen lékařskou péči poskytovat
a mnoho dalších jiných potřebných norem.

Žádné z těchto navazujících zákonných utanovení (stejně jako jakýkoli jiný zákon) však nesmí být v rozporu s Ústavou jako zákonem nejvyšším. Ústava sama v sobě (v Listině) obsahuje formulaci o bezplatné lékařské péči, tudíž žádné z navazujících zákonných ustanovení nesmí tuto formulku popřít.
20. 12. 2009 | 07:34

Kelly napsal(a):

Letošní deficit státního rozpočtu bude Kalouskůvým výsledek práce. On přípravoval rozpočet pro tento rok a prosadil ho v paralmentu, on nastavoval fiskální pravidla pro tento rok. Zásluhy za konečné tohotoroční výsledky mu budou doufám připsány v plné míře. Jsem zvědavý, jak se Kalousek pochlapí, až budou známy makroekonomické ukazatele za tento rok. Když Kalousek říkal 3,5 % plus, já typoval 3,5% mínus. Mám ale neblahé tušení,že to moc slavné nebude tak, jak se Kalousek pozvolna přestal k letošnímu rozpočtu hlásit. Jeho pokus umazat ze státního deficitu za rok 2008 40 mld. by si měl nechat patentovat. Jistě podnětné pro následování v dalších státech černé Afriky. Nicméně, výsledky letošního hospodaření státu nám napoví, jak známý dlohobíjce plní své dřívější sliby a jak se asi dívat na jeho současně sliby proti budoucnosti již v rámci střelců TOP GUN.
20. 12. 2009 | 07:52

Berny napsal(a):

Vážený pane doktore, nechci komentovat obsah Vašeho článku, ale jeho styl. To snad za Vás musel někdo napsat! Nemohu uvěřit tomu, že vysokoškolsky vzdělaný člověk pohybující se mnoho let ve vysoké politice by napsal takový text.
20. 12. 2009 | 08:47

Čvenča napsal(a):

Tak mi to nějak připomíná ÚNOR 1948 a vy soudruhu Rathe jednoho poúnorového prezidenta. Myslím, ža začínal na písmeno G ..... Slibujte, slibujte, slibujte a uvídíme, z čeho budete plnit !!!
20. 12. 2009 | 09:08

Mephisto napsal(a):

Vážený pane Rathe, z vás se mi obrací žaludek i kdybyste měl výjimečně náhodou i pravdu.

A i přesto, že katolickou církev nemusím, a s jejím odškodňováním nesouhlasím, tak budu pana Kalouska s největší pravděpodobností volit.
20. 12. 2009 | 10:02

kozoroh napsal(a):

Milý honzo999.
Film Jan Hus nemusí být dobrým průvodcem historií.Nakonec, jak je vidět,mnohá z vámi uvedených imperativ se uplatňují dodnes.Za nevíru(ve stranu, ne Boha)se zde ještě před pár lety nejen zavíralo.To ale vy zřejmě nepamatujete a buďte tomu rád.

A k vaší druhé replice:Nepleťte si Ústavu s prováděcími ustanoveními.Že tato ustanovení nemohou odporovat ústavě je zřejmé.Není mi ale známo,že by ÚS takto rozhodl.Slyšel jste výrok Pecinův k vybírání poplatků?
20. 12. 2009 | 10:05

Xury napsal(a):

Pro Kellyho:
plácáte naprosté nesmysly. Prognóza hosp. růstu na letošní rok pocházela z jara loňského roku (tak jako vždy). Na podzim - v době, kdy SR šel do sněmovny všechna respektovaná analytická pracoviště předpovídala kladný růst (tvrdit, že vy jste v té době předvídal pokles v takové výši, tím se akorát zesměšňujete). Mimochodem ČSSD v té době předvídala cca 3.5% nárůst (o 1.3% méně). I ta ovšem nechtěla ořezání nákladů, ale je nárůst dluhů a daní z příjmů. Nic z tho by pochopitelně krizi nezmenšilo o finálním schodku SR ani nemluvě.
20. 12. 2009 | 10:22

kozoroh napsal(a):

Kelly,
jste jistě prognostik, věděl jste, ale neprozradil(možná by vás nikdo neposlouchal).Jako odborník jistě víte, kdy se připravuje rozpočet.A jako znalec dění ve sněmovně také jistě víte, co by se stalo, pokud by se třeba v květnu objevila informace, že to jde do kytek.Už to vidím, jak se hromadí návrhy na drastické šetření ode všech stran!
Teď je situace celkem jasná a stejně se stále objevují návrhy na další podojení, ačkoliv kráva již dojí krev.
20. 12. 2009 | 10:33

george napsal(a):

Stále mě vrtá hlavou, proč ti socani za této hospodářské situace státu se derou k moci. Připomíná mě to starý vtip za komunismu, kdy Husák v kočáru bez koní říká : zahrňte záclonky a budeme si myslet, že jedeme. Je to vážnější, než si všichni myslíme. A bude to drastické, co nás čeká, Zatím žijeme na dluh a tváříme se, že jedeme. Příjde brzy čas, kdy nám už nikdo nepůjčí a MMF tady udělá rodeo. Do té doby ale budou tihle pánové mít moc, jezdit v audinách a možnost nahrabat si na špatné časy. O tom jim jde, za námi potopa. Nezáleží na tom, kdo je modrý nebo oranžový, po tlamách dostaneme všichni a zaslouženě. Nejsme totiž schopni ty papaláše donutit, aby se přestali rvát a začli společně pracovat na odvrácení státního krachu.
20. 12. 2009 | 11:03

SuP napsal(a):

george -
Jako obvykle - velmi dobrý postřeh!
20. 12. 2009 | 11:18

Kelly napsal(a):

Asi mi to pane Kozoroh nebudete věřit, ale já někdy začátkem prosince 2008 jsem na těchto stránkách psal svou předpověd´ o mínusových 3,5%. Kdybyste si někde našel moje příspěvky ze začátku roku 2009, kdy Kalousek prosadil 3,5 + v parlamentu, chytal jsem se tu obrazně za hlavu a řval, bude to 3,5 mínus. Ono se nikomu do pesimistických předpovědí tenkrát nechtělo, zejména politicky a to díky slabé vládě. Jistě znáte z historie, kdy nositelé špatných zpráv byli popravování. Zejména ale tato strategie vyšla Kalouskovi a ODS, prosadili díky Melčákům nereálný scénář, a když statistiky, vydávané zpětně, hlasili propady na všech frontách, tak už byli od vlády. Okamžitě se začali tvářit jako "já nic, já muzikant" a jaká drzost, dnes se opět vrátili ke své dřívější předvolební rétorice pro hlupáky - že nám ČSSD zadlužuje stát. Za výsledky tohoto roku nesou zopdovědnost ODS + Kalousek, a doufám, že to takto bude uloženo navždy v pamětech národa. Možná měli smůlu, nechci tvrdit, že za celý propad nese vinu jejich ekonomická reforma, ale přišla krize od jejich radarových spojenců. Nebudu opakovat následnou historii, ale tak to bývá, vládě, které vzešla z podvodu (Kubice) a zrady (Melčák a Pohanka) ani osud nepřál. Nicméně, já bych těm prognostikům (např. Sedláčkovi a NERV apod.), kteří tu hlásali positívní předpovědi ještě v lednu 2009, nechal vrátit plat zpětně. Jsou placeni za reálné hodnoty, a nebo jen za to, že plní přání politků? To jsme na tom v tom kapitalismu tak špatně, že po něúrekom prodělaných světových krizí, při všech těch laureátech Nobelových cen za ekonomiku, nejsme schopni předpovědět, kdy krize přijde, jak bude hluboká a jak dlouho bude trvat? Že to nějaká bába z perníkové chýše dokáže ze skleněné koule stále lépe předpovědět, než věhlasní profesoři z Harwardu? Není tedy lepší pouvažovat, jestli tento ekonomický model je to pravé ořechové? V jednom se anylitici shodli, že za krizi nese vinu Bush, a potom že politici mohou jenom slibovat, ale ne za své sliby zodpovídat. Američané si to alespoń dokázali přiznat, "za tuhle krizi nese zodpovědnost minulá vláda". Kdyby byl u vlády nyní ČSSD, kolik by tu ted´bylo hlasů na této stránce, že za krizi nese odpovědnost ČSSD, neúrekom, a šáhněte si do svědomí pane Kozorh, nebyl byste mezi nimi také?
20. 12. 2009 | 12:01

Karel napsal(a):

Další příspěvky z FEKÁLNÍHO KALEIDOSKOPU inteligentního moudrého modrého, mladého, úspěšného českého příznivce pravice. :
*******
******* ARGUMENTAČNÍ PERLA
lubo napsal(a):
Davide,Davide.Nechce se ti zvracet když se ráno holíš?
19.12.2009 17:32:33
*
*******
unknown napsal(a):
Jdu ......velebnosti.....
19.12.2009 17:45:19
*
*******
PetrK napsal(a):
Drathe, kdybyste zavřel svoji nevymáchanou a prolhanou hu - pardon, pusu, asi bych se radostí počůral.
19.12.2009 18:47:39
*
*******
Jan K. napsal(a):
Co to je za exota s nickem Karel? Vadí mu, když napíšu, že by mělo být v zájmu lékaře čisté životní prostředí? To Karle žiješ na smeťáku a máš strach, že ti ho zruší? Tak si ho běž užívat, do rána bude pěkná kosa a třeba zítra už bude od tebe pokoj.
19.12.2009 19:39:05
-----
Pane Jane, mi nevadí odstraňování ekologické zátěže, mi vadí Kalouskův chystaný tunel ve výši ca. 40-50 mldr. ve jménu této zakázky. Karel
*
*******
SuP napsal(a):
A stejně jako má každý "lid" vládu, jakou si zaslouží, má i každý blogger takové příznivce, jaké si zaslouží.....
A zdá se, že raht vede na celé čáře.
19.12.2009 19:40:06
*
*******
Tomáš napsal(a):
Hm,..
jako obyčejně BLÁBOL ...
jen tak dál už vidím i Váš konec... časy se mění :-)
19.12.2009 20:23:29
*
******* (bez)ARGUMENTAČNÍ PERLA
Ostrihvizd napsal(a):
Pane Rathe, jste největší hulvát, kterého jsem kdy poznal. Sice se Vám snaží vyrovnat Vaši soukmenovci z ČSSD Paroubek, Zaorálek a někteří další, ale na Vás nemají , jste jednička. Jděte už do háje nebo Hostivic ke svým milenkám.Ty škody, které jste mapáchal již stačí.
19.12.2009 21:36:20
*
******* MENGE PŘINESL DOKONCE VÝMĚŠKY DO DEBATY !
menge napsal(a):
Vážení přátelé, po přečtení vetšiny komentářů mám velmi smíšené pocity a tak trochu se mi chce zvracet, zejména z obhájců výměšků pana MUDr. Rátha, jako lékař bude asi skvělí i když kdo ví, ale jako politik je to jen člověk s bujnou fantazií a vynikající rétorikou, průměrně myslející člověk musí pochopit, že to co neustále publikuje v médiích je jen a jen psychologický útok na voliče, přeci jen je kousek do voleb. Vzhledem k tomu že žiji již nějaký čas v zahraničí je mi velkým potěšením že se mě už tyhle nadulé řeči netýkají, každopádně jsem velmi zvědavý jak se budete komentátoři budete za pár let tvářit až Vám EU nařídí takový rozpočet kde nebude mít prostor ČSSD rozdávat peníze kam se podíváte, ale naopak se bude konečně muset každý postarat sám o sebe. Pak si vzpomenete na shodky státního rozpočtu pana Sobotky, Paroubka a na řeči pana Rátha, že to zas tak hrozné není. Ono totiž platí jedno pravidlo - KAŽDÝ dluh se musí jednou splatit, tak Good luck milí voliči ČSSD, ten čas se blíží :)
19.12.2009 22:40:48
*
*******
Jan K. napsal(a):
Pro "Němec"
Koukám, že jste se inspiroval "Vítězným únorem". Nezapomeňte, že z něj nakonec namísto vítězství byl naprostý úpadek.
20.12.2009 06:30:10
*
******* ARGUMENTAČNÍ PERLA od Bernyho
Berny napsal(a):
Vážený pane doktore, nechci komentovat obsah Vašeho článku, ale jeho styl. To snad za Vás musel někdo napsat! Nemohu uvěřit tomu, že vysokoškolsky vzdělaný člověk pohybující se mnoho let ve vysoké politice by napsal takový text.
20.12.2009 08:47:40
*
*******
Čvenča napsal(a):
Tak mi to nějak připomíná ÚNOR 1948 a vy soudruhu Rathe jednoho poúnorového prezidenta. Myslím, ža začínal na písmeno G ..... Slibujte, slibujte, slibujte a uvídíme, z čeho budete plnit !!!
20.12.2009 09:08:20
*
******* ARGUMENTAČNÍ PERLA
Mephisto napsal(a):
Vážený pane Rathe, z vás se mi obrací žaludek i kdybyste měl výjimečně náhodou i pravdu.

A i přesto, že katolickou církev nemusím, a s jejím odškodňováním nesouhlasím, tak budu pana Kalouska s největší pravděpodobností volit.
20.12.2009 10:02:54
*
*******
*******

Na závěr si pomohu jiným příspěvky
Nedivící se napsal(a):
Peo pravicové dikskutéry:
Aha - promluvili zástupci té prý nejchytřejší a snad dokonce i nejslušnější části českého národa, totiž přívrženci či snad dokonce voliči ODS, dnes té ještě rigoróznější odnože, totuiž přeběhlické TOP. .... Tyto vynikající vlastnosti se projevují zejména v jejich "argumentaci" - žádné vyjmenování důvodů pro či proti, ale hned zdrcující odsudek ve formě nadávky a urážky. A čím hruběji druhého člověka napadnou, tím větší pravdu mají. Skutečná elita, že ?
20.12.2009 07:28:35
20. 12. 2009 | 12:33

dominik napsal(a):

pane rathe jste chudák co podvádí svou manželku a uvaluje na středočechy bídu. Vůbec nejste hloupý a o to jsou vaše kroky které děláte horší, jste totiž pěkná sv...
Jste přeci ten, kdo navrhl poplatky a kdo začínal v ODS, tak proč jste tak otočil. že by populismus
20. 12. 2009 | 12:49

george napsal(a):

To Karel : Karlíku, běž se vyčůrat, máš růžové (oranžové)brýle, zapomněl jsi na 8 let vlády socialistů, kdy v době celosvětového hospodářského růstu zaťali místo úhrad dluhů (dluhy se nemusí splácet) obrovské dluhy, ze kterých se už asi nevzpamatujeme jinak, než drastickými škrty. A moc bych si přál, aby je musel udělt tvůj oblíbenec - ekonomické eso z Raje.
20. 12. 2009 | 12:53

iga napsal(a):

karel:
Karel napsal(a):
Další příspěvky z FEKÁLNÍHO KALEIDOSKOPU inteligentního moudrého modrého, mladého, úspěšného českého příznivce pravice.
Karle se svym vyrazivem i argumentaci vubec nevybocujete.
20. 12. 2009 | 12:54

Karel napsal(a):

Člověk si trochu odběhne a vida - FEKÁLNÍCÍ znovu uřadují.
---
Igo - pouze popisují styl a obsah příspěvků - skoro každý je sprostý, bezargumentačně urážlivý, a obsahuje slova s VÝMĚŠKY.
*******
*
dominik napsal(a):
pane rathe jste chudák co podvádí svou manželku a uvaluje na středočechy bídu. Vůbec nejste hloupý a o to jsou vaše kroky které děláte horší, jste totiž pěkná sv...
Jste přeci ten, kdo navrhl poplatky a kdo začínal v ODS, tak proč jste tak otočil. že by populismus
20.12.2009 12:49:02

*******
*
george napsal(a):
To Karel : Karlíku, běž se vyčůrat, máš růžové (oranžové)brýle, zapomněl jsi na 8 let vlády socialistů, kdy v době celosvětového hospodářského růstu zaťali místo úhrad dluhů (dluhy se nemusí splácet) obrovské dluhy, ze kterých se už asi nevzpamatujeme jinak, než drastickými škrty. A moc bych si přál, aby je musel udělt tvůj oblíbenec - ekonomické eso z Raje.
20.12.2009 12:53:52
*******
*

iga napsal(a):
karel:
Karel napsal(a):
Další příspěvky z FEKÁLNÍHO KALEIDOSKOPU inteligentního moudrého modrého, mladého, úspěšného českého příznivce pravice.
Karle se svym vyrazivem i argumentaci vubec nevybocujete.
20.12.2009 12:54:18
*******
*******

Oni zde působíví příznivci ĆESKÉ pravice jsou skutečně nádherně morbidní a nechutní.
20. 12. 2009 | 13:04

iga napsal(a):

karle,

jste uplne stejny jako ti, ktrere "popisujete"

Mate snad za to, ze nazyvat nekoho fekalnikem prispeje ke kultivovanejsi diskusi?

A kde jsou vaseč argumenty?
20. 12. 2009 | 13:09

Jan K. napsal(a):

Jen by mě zajímalo, jestli s Karlem lomcuje puberta nebo demence, případně a nejpravděpodobněji, jestli to má celoživotně.
20. 12. 2009 | 13:24

Karel napsal(a):

Igo, omlouvám se Vám.
Ty bahnité, urážející a bezargumentační příspěvky (fekální) vybírám rychle, čas je drahý. Občas se mohu minout.
Jak nazvat lidi, kteří lžou, bezargumentačně nadávají atd. ?
20. 12. 2009 | 13:26

george napsal(a):

TO Karel : V čem na příklad lžu a nadávám já, když jsem se ocitl na vaší tapetě seznamu výběru fekalií, ve svém příspěvku? Takže do toho, argumentujte !
20. 12. 2009 | 13:31

kozoroh napsal(a):

Kelly.
1.Nebudu dohledávat, kde jste se jak vyjádřil.Ale i renomovaní ekonomové museli tušit,že se blíží zvrat(cyklický).Po politicích nechtějte,aby byli posly špatných zpráv! To je utopie.Mimochodem jsem vzděláním technik a bytostně nesouhlasím s hodnocením ekonomie jako vědy.Meteorologie je na tom podobně, byť využívá ve velké míře poznatky exaktních věd.Přesto není schopna s pravděpodobností, hraničící s jistotou říci, jak bude zítra. Oba obory jsou schopny pracovat celkem spolehlivě, pokud využívají statistická data z minulosti.Odtud také plyne onen poznatek, že,je-li dlouho hezky, bude škaredě.
2.Z toho vyplývá, že byla-li SD u moci 8let a po toto období jsme zaznamenávali konjunkturu, měla vytvářet polštář na období deprese.Místo toho připravila každé další vládě výrazně zúžený prostor k manévrování tím, že (za sekundování ostatních) rozšířila mandatorní výdaje na cca 80% rozpočtu.atd.
3.Někteří jednotlivci (včetně vás)si myslí, že vládcem státu je Kubice ve spolupachatelství Melčák-Pohanka. Tento nonsens možná leckomu dobře zní(jak je vše prosté) ovšem pořád je to nonsens.
4.Když si představíte, kdo všechno a s jak mnohdy protichůdnými teoriemi dostal Nobela, pak se jistě zamyslíte na tím, co jsem psal v bodu 1.
5.Žádný z prezidentů USA nebyl Bůh, ani Bush jím nebyl.Přeceňujete to. Pro jednoduché lidi je to argument z kategorie, kterou jsem zmínil v bodu 3.
6.V případě, že by u vlády byla SD, bylo by těch hlasů proti ještě víc, o tom nepochybujte.Nejsem a nikdy jsem nebyl straník. Mám tudíž svobodu nazývat věcmi tak, jak mi rozum velí.Měl byste to učinit rovněž, pane Kelly.Nebudete pak muset hledat viníka vždy jinde než tam, kde opravdu je.

To Karel:
Vypadl jsem z vaší db.Nebo to bude mít pokračování?
20. 12. 2009 | 13:42

iga napsal(a):

Karle, jak je nazvat?
proste tak, ze lzou - pripojit proc si to myslite.
A ze bezargumentacne nadavaji - coz je pri vsi ucte i vas pripad:-)
20. 12. 2009 | 13:53

SuP napsal(a):

Přátelé!
Karel se už naučil "Ctrl C", "Ctrl P" a to po sobě! Jen by asi potřeboval vysvětlit rozdíl mezi počítačovou gramotností a počítačovou demencí. Ujmete se toho někdo? Já nemůžu. Mě by smazali.
20. 12. 2009 | 14:36

Karel napsal(a):

To IGA :

Kde jsem nadávál?
Označil jsem hulváty, lháře, demagogy ... jako fekálníky.
Když označím zloděje za zloděje, tak jsem Igo dle Vaší logiky taky zloděj?

Kozoroh :
Ne všechny Vaše příspěvky mi smrdí žumpou.
20. 12. 2009 | 14:47

kozoroh napsal(a):

"Ctrl V" SuPe! Jsme v česku !
Karlem se nemá smysl zabývat.On pokračuje v tom, čím se zabýval kdysi: vytváří db nepřátel lidu.
20. 12. 2009 | 14:48

SuP napsal(a):

kozoroh -
Díky za uporoznění. Já to totiž dělám jinak. Pamatuju akorát, že kdysi v třetihorách bylo Ctrl C dobrý na kompletní smazání disku ...... No ale Vy jste stejně ihned pochopil, že o ty klávesy ani tak nejde.
20. 12. 2009 | 14:56

Karel napsal(a):

Kozoroh:
O jaké databázi mluvíte?
Myslíte ty přehlédné souhrny veřejné žumpy pomocí Ctrl C?

SuP:
Vy budete nepochybně počítačově vyvinutý. Od Vás si rád nechám vysvětlit pojem počítačová demence.
Často toto slovo slýcháváte ve spojení s Vaší osobou?
20. 12. 2009 | 15:02

iga napsal(a):

Dobra Karle, kdyz by vam teoreticky Iga napsala, ze jste fekalnik, nebot, jste mnohe oznacil jako zumpu, byla by to podle vas nadavka?
Podle me ano, takze: nejste o nic lepsi nez ti, ktere neustale kopirujete. Rovnez nadavate a za lhare oznacujete az prilis mnoho lidi najednou bez argumentu.

Pokud ozncite zlodeje za zlodeje, neznamena to, ze jste sam zlodej. Neznamena to ale ani, ze jim nejste. Tohle neni muj vymysl, to je aristotelska logika.
20. 12. 2009 | 15:03

menge napsal(a):

Karle Karle Karle, jste argumentačně tak prázdný jako ten pod jehož blog jste se v podle Vás drahém čase tolikrát vyjadřoval, měl by jste zrušit internet, ušetříte peníze i drahý čas :D
20. 12. 2009 | 15:03

kozoroh napsal(a):

Karle,
přece o té db, kterou zde zveřejňujete.Ona mi tedy naprosto nevadí a nevšiml jsem si, že by se někdo ohrazoval kromě mně.Já ale proto, že včera jsem v ní byl a dnes už ne.Ztráta dat je sviňa!No a jestli jste v minulosti nepřipravoval obdobné seznamy třídních nepřátel, pak jste to velmi rychle odkoukal.A máte co dělat: příznivců SD je cca 35%, takže podchytit ten zbytek bude dost makačka.
20. 12. 2009 | 15:11

Karel napsal(a):

Ano Igo, občas se taky zachovám jako fekalník.

Tady jsem si pod tímto blogem dovolil JEDNOU označit tyto týpky za fekálníky. Myslel jsem fekálníky pod tímto blogem.

To kopírování mě baví - vždyť je to pěkná esence "názorů". "Názory" mimo téma, o to více vulgárnější a demagogičtější.
Takto v bloku to vypovídá o myšlenkové potenci rádoby oponentů autora tohoto blogu.

Igo, další nepřesnoti je, že je neustále kopírují. Kopíruji pouze JEDNOU, v bloku. Já myslím, že to dává obrázek o diskuzních schopnostech těchto lidí. Já nemám potřebu přinášet svoje názory, tedy kromě označení těchto názorů.
Menge :
Vy diskuze moc schopen nejste, na Vás jsem přesně myslel, když jsem použil slovo FEKÁLNÍK.
menge napsal(a):
Vážení přátelé, po přečtení vetšiny komentářů mám velmi smíšené pocity a tak trochu se mi chce zvracet, zejména z obhájců výměšků pana MUDr. Rátha,

Menge :
díky za radu ohledně internetu. Taky si to někdy myslím, že někdy chodit na internet je ztráta času.
20. 12. 2009 | 15:16

menge napsal(a):

karle, no LOL, myslí na mě hodně lidí, ale od Vás si to snad ani nezasloužím, nicméně mě to ani moc netěší, člověka moc nepotěší když na něho myslí člověk s vaším smyslem pro realitu (bez urážky)
btw začínáte mě bavit :)
20. 12. 2009 | 15:26

SuP napsal(a):

Karle, ač to není originální, mě může nasrat jen inteligent. Jako třeba doktor autor. Ne tak jeho fanda Frantaflinta. Kopíruj, tapetuj, ať máš pocit užitečna když si s Tebou nechce nikdo hrát.
20. 12. 2009 | 15:41

iga napsal(a):

No jo, Karle, ale ten vas slovnik a nepotreba (neschopnost?) prinest vlastni nazor taky vypovida o vasi myslenkove potenci. Vypovida o ni, ze je dost slaba. Spis mi to pripada jako nejaka mentalni obsese, kdyz to jen zkopirujete a maximalne pridate nejakou dalsi urazku, tak se ptam, k cemu je to dobre...
20. 12. 2009 | 16:16

Karel napsal(a):

Igo, nemáte obsesi Vy?
Že musím přinést konkrétní názor. To přece není povinnost.
---
Mohla byste dojít k poznání, že takto shrnuté žumpózní názory (označovat lidi jako žumpu je skutečně přehnané - někdy prostě to přeženu) jsou můj názor.
--
Navíc to dává přehled o určité davové hysterii - urážky, napadání apod..
Je to zajímavé pozorovat, jakým způsobem mnozí lidé "diskutují".
Všimnula jste si, že málokdo z výše uvedených se skoro vůbec nevyjádřoval k tématu?

Takže polopaticky ohledně mého názoru - můj názor je ukázat na tyto nenávistí zabarvené reakce, většinou s absencí skutečných názorů. Tedy pokud jako názor nepovažujete urážky.
20. 12. 2009 | 17:01

Honza999 napsal(a):

Kozoroh

Na to, aby se člověk dozvěděl něco o metodách používaných církví k udržení moci a hromadění bohatsví, film Jan Hus opravdu není vhodný. Vykresluje ji v mnohem příznivějším světle, než jaká byla skutečnost. Vezmu-li posloupnost "Matka Tereza-ve filmu vykreslená církev-skutečná církev", pak části posloupnosti "Matka Tereza-ve filmu vykreslená církev" se k sobě mají stejně, jako části posloupnosti "ve filmu vykreslená církev-skutečná církev".

"Nejen zavíralo" se ne za nevíru, ale za aktivní odpor. Tedy třeba za organizování protistátních akcí apod. 80-90% u nás popravených má na svědomí CIA. Buď tím, že dotyčného naverbovala, vyzbrojila, zaplatila a zaúkolovala, to u agentů-chodců, nebo že v rámci operace Splinter Factor podvrhla bolševické STB "důkazy" o jejich protistátní činnosti - to se týkalo těch výše postavených.. CIA zabila dvě mouchy jednou ranou - vyhubila v Československu ty poctivé politiky kteří pro lid mohli něco dobrého udělat a současně získala propagandistický mteriál o zrůdnosti poměrů u nás, přičemž bez její činnosti by nebyly ani ty zrůdnosti.
Ostatně v USA se v té době odehrávaly obdobné záležitosti jen místo na šibenici končili nepohodlní "sebevraždou", "autonehodou", "předávkovali se drogami" (no vidíte to, vždyť to byl narkoman a vůbec, všichni ti levicoví pomatenci asi budou taky narkomani), nebo prostě jen tak zmizeli (asi se sousede odstěhovali za lepším, USA jsou velká země plná neomezených možností), nebo se v pro ně příznivějších případech sami uchlastali k smrti, když už nedokázali prostě dál žít v těch podmínkách, jaké jim státní moc připravila - umělci, novináři a spisovatelé vyhození z práce či odstavení o možnosti se projevovat. U Američanů je dlouhodobě vypěstována takováto mentalita.. Společeský neúspěch se neodpouští a tyto lidi nebylo nutno věšet. Stačilo je dostat do vhodné situace a udělali to sami.
Cesty byly rozličné, leč cíl - dokonalé ovládnutí plebsu byl na obou stranách stejný.

Máte pravdu, Ústava není prováděcí předpis. Ústava je základ, ke kterému se vytvářejí zákony jako prováděcí předpisy. Čeho se mohou týkat tyto prováděcí předpisy vzhledem k poskytování bezplatné zdravotní péče, jsem myslím na několka případech uvedl dosti jasně a zřetelně.
Občan není povinen strpět ze strany státu, co je mu není vyloženě přikázáno zákonem, přičemž Ústava je zákon NEJVYŠŠÍ. Žádný podřízený zákon tedy nesmí porušit nárok na BEZPLATNOU lékařskou péči v Ústavě výslovně uvedený. Ústavě podřízená zákonná opatření týkající se zdravotnictví mohou regulovat cokoli - jen ne tu bezplatnost a případná další jiná práva v Ústavě uvedená (rovnoprávnost, důstojnost člověka aopd.)..
20. 12. 2009 | 18:57

kozoroh napsal(a):

honza999
Teď jsem zde znovu skočil a nestačím se divit-takový koncentrát hloupých smyšlenek(jen slušnost mi zakazuje napsat to, co mne napadlo jako první) jsem snad dosud nečetl.Smím se zeptat? Kolik vám je milý Honzo999?Jste členem mladých komunistů?
řekl bych, že máte dost štěstí, že tady to už asi umřelo.
20. 12. 2009 | 19:12

kozoroh napsal(a):

Ještě dovětek.
Jste-li mladistvý, je naděje, že prozřete.
Jste-li dospělec, pak vám pomáhej Bůh
20. 12. 2009 | 19:17

klik napsal(a):

Pane doktore Davide Rathe (na správné znění 5.pádu zvláště upozorňuji chorobnou nenávistí trpící ignoranty českého jazyka), šlápl jste na kuří oko lidí typu Macka (při fackování se až úchylně olizujícího).
20. 12. 2009 | 20:40

Honza999 napsal(a):

kozoroh

Co vám brání vzít má tvrzení bod po bodu a vznést protiargumenty, kterými pravdivost mých tvrzení vyvrátíte?

Předpokládám, že jste si všiml, že jsem ve svém příspěvku použil formulaci "bolševická STB". Vaše reakce pak ale u vás dokládá absolutní neschopnost logického uvažování, protože člen mladých komunistů by takovouto formulaci nikdy nepoužil.

Bylo by tedy pro vás lepší tyto diskuse zatím jen číst. Číst, snažit se je pochopit, hledat souvislosti.. Pokud v diskusi narazíte na něco co se vám nezdá, pak byste se měl snažit najít různé odpovědi na spornou otázku ze všech dostupných zdrojů, tedy ne jen ze stránek ODS, Liberálního institutu, KDU-ČSL, Wikipedie apod. Zde bych si dovolil upozornit vás na to, že výsledky hledání na prvních místech nejsou na prvních místech proto, že jsou nejvíce pravdivé, ale proto, že jsou nejvíce zaplacené. Pravdu najdete až po týdnech, měsících a letechi uslovného hledání a vyhodnocování informací. Že vám to vyhodnocování zatím tak nejde, tím se nenechte odradit, po 30-40 letech tréningu to bude lepší.

Hlavně se u všeho ptejte:
QUI BONO?

A pak si položte otázku, jestli ten, kdo z toho má prospěch, tím sleduje jen prospěch svůj, nebo i váš.
20. 12. 2009 | 20:55

matěj napsal(a):

Ajta krajta... nebyl pan hejtman v devadesátých letech v ODS?
21. 12. 2009 | 09:38

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, který byl v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
21. 12. 2009 | 10:29

dalimil napsal(a):

Ahoj Cipísku vidím že tatka Rumcajs už tě zde také uvedl mezi tu reakcionářskou elitu ! A dělá dobře páč každý jednou musí do důchodu ! Já zdravím hlavně zde pana Honzu 999 který si zde excelentě vede ! Dáváte těm zloduchům kapitalistickým nafrak a to se mi líbí, jen tak dále pane Honzo ! Přeji Vám krásné vánoce a hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2010 ! Doufám jen že se nám ten zlořád který opanoval naši krásnou vlast podaří časem vymýtit ! Nic netrvá věčně !!! Zdravím Dali.
21. 12. 2009 | 14:11

yara ze země krys napsal(a):

Pane Rath, s obsahem Vašeho článku souhlasím, ale řekl jste jenom a) a neřekl b). Totiž to, že ČSSD pod ekonomem-právníkem Sobotkou za 8 let vlády pomohla zadlužit ČR o stovky miliard. Pro mě a spoustu jiných lidí z toho plyne poučení: Nevolit modré
ani oranžové, jste si hodně podobní! Zloděj křičí, chyťte zloděje.
21. 12. 2009 | 15:36

Honza999 napsal(a):

yara ze země krys

Vůbec nechápu, co to tu Dr. Rathovi vyčítáte..
Že řekl A a neřekl i B?

Ale vždyť vy neděláte nic jiného, jen v opačném gardu - říkáte B, aniž jste řekli A..

Upozorňujete pouze na následek - státní dluh "vytvořený" Sobotkou.

Zamlčujete ale příčinu, tedy že ČSSD z Konsolidační agentury tahala jeden Klausův "nekrytý šek" za druhým a proplácela je. Musela je proplácet a bylo to v řádech stovek miliard. Tyto zamaskované Klausovy dluhy pak dalším vládám svazovaly ruce.

Kdyby ty peníze nemusely jít na úhrady Kausových defraudací a mohly být investovány do rozvoje ekonomiky, byli bychom na tom dnes mnohonásobně lépe.
21. 12. 2009 | 16:48

Karel napsal(a):

yara ze země krys

Navíc Klaus měl skoro vyrovnané rozpočty díky tomu, že např. vysával přebytky z důchodového účtu, o privatizacích nemluvě.
21. 12. 2009 | 18:03

Jan K. napsal(a):

Honza999:
"80-90% u nás popravených má na svědomí CIA"
Tak nám, podle stejné logiky, ještě vysvětli, že Němci jsou nevinní v případě vyhlazení Lidic a Ležáků, chytrolíne.
21. 12. 2009 | 19:18

Honza999 napsal(a):

Jan K.

Hovoří se těch, které popravili bolševici. Nechápu co do toho motáte Němce..

Poohlédněte se o informacích o operaci CIA, která měla název Splinter Factor.

Byla to totiž zpravodajská hra obdobná té, kterou německá zpravodajská služba před II.WW podvrženými "důkazy" vyprovokovala Stalina k likvidaci generálního štábu Rudé armády.

V operaci Splinter Factor pro změnu CIA podvrhla STBákům (a Gottwaldovi i jeho následovníkům) důkazy o protistátní činnosti jejich spolupracovníků (Slánský, Clementis, Barák a mnoho dalších)
21. 12. 2009 | 20:08

yara ze země krys napsal(a):

Honza999:
Takže jsme se dozvěděli, že veškeré stamiliardové půjčky, které za 8-mi leté vlády ČSSD
vznikly, sanovaly jen a jen špatné hospodaření Klause v
90-tých letech. Hm to je dobré, to jsem nevěděl.A třeba příjmy za privatizaci bank šly kam?
21. 12. 2009 | 20:11

Honza999 napsal(a):

Yara ze země krys

Jste tak hloupý, nebo ze sebe tak hloupého děláte?

Kolik se na té privatizaci bank utržilo? Můžete si být jist tím, že za každou korunu utrženou za banku v privatizaci bylo přes ČKA ze státního rozpočtu zaplaceno minimálně 10, možná i 20 Kč.

Aby banku někdo koupil, musela být ZDRAVÁ. Banky za Klause (tehdy ještě v majetku státu) daly za stovky miliard Kč nesplacených a nevymahatelných úvěrů (a ještě k tomu jedna taková tehdejší Kč měla kupní sílu několika dnešních Kč). Ty peníze ale nebyly jejich - ty měly zase zapůjčeny od od Centrální banky. Vyřešilo se to redy tak, že zodpovědnost za vrácení těchto peněz na sebe vzala ČKA. Nevymahatelné dluhy dlužníci nedlužili své původní bance, ale ČKA a Centrální bance už nedlužily ty původní banky, ale ČKA. Tím se stala banka zdravou a bylo možno ji privatizovat. Ty dluhy ukryté v ČKA pak postupně zaplatil státní rozpočet - proto ty schodky.
Protože to co bylo v ČKA se nezapočítávala do rozpočtu, měl Klaus (ještě i díky rabování důchodového fondu) poměrně "vyrovnané" rozpočty. Českou konsolidační banku (v roce 2001 transformovanou na Českou konsolidační agenturu) založil Klaus v roce 1993 právě proto, aby měl kam schovávat dluhy z těch zlodějin, ce se zde provozovaly a aby si loupežníci popřípadně mohli své dluhy kupovat zpět za 10-15% jejich slutečné hodnoty. Rozdíl 85-90% dluhu pak v ČKA "zůstal" a kdo myslíte, že ho zaplatil? Ano, správně, vlády ČSSD.
I když slovo zaplatil vlastně není použito zcela vhodně.. Tyto dluhy zaplaceny nebyly, byly v podstatě postupně v průběhu několika let transformovány na schodek rozpočtu.

Dá se říci, že nebýt kostlivců postupně tahaných z ČKA by hospodaření ČSSD bylo téměř vyrovnané.
21. 12. 2009 | 22:27

yara napsal(a):

Honzo999 jseš to ty Paroubku?
Promiň seximozku, že jsem tě urazil. Nemám chuť ani sílu ti odpovídat co všechno ČSSD posr...
ty různý Tvrdíky, Zgarby, Svobody, Kakaový bobany. Když někdo vidí černobíle pardon oranžovo-modře nemá cenu se s ním zaplétat do diskuzí. Těším se na den kdy tyjle dvě strany vypadnou z PS!
21. 12. 2009 | 23:48

Honza999 napsal(a):

yara

Neříkám, že ČSSD nikdy nic neposrava. Ale posrala jen zlomek toho, co Klaus, ODS a Kalousek..
22. 12. 2009 | 00:06

yara napsal(a):

Honza999: Samozřejmě, že modří mají větší tah na branku co se týče financí, hlavně pro sebe. Hodně o tom vím z komunální sféry, oni cítí peníze jako velbloud vodu, ale oranžboys mají tendenci zadlužovat stát. Z cizího krev neteče! A za jejich vlády se nic neudělalo proti předraženým státním zakázkám kde mizí né milióny ale miliardy. Buď jsou hloupí, nebo v tom jedou taky. Proto je dnes už nemůže soudný člověk brát vážně.
22. 12. 2009 | 00:17

yara napsal(a):

Honza999: Ještě dodatek. Když chceš v diskuzi někoho porazit
(a tím získat i spojence)platí pravidlo, nikdy ho neurážej. Kultivovanost, vzdělanost a slušná argumentace vítězí. To je právě slabina pana Ratha, vtipný a určitě inteligentní je, ale uráží a snaží se ponížit protivníky, ale to je chyba. Postrádá to noblesu a také mez slušnosti. Musí se rovněž naučit sebeovládání kdy se ho snaží protivníci vybudit.
22. 12. 2009 | 00:33

Honza999 napsal(a):

yara

"Kultivovanost, vzdělanost a slušná argumentace vítězí."

Dovoluji si udělit vám Nobelovu cenu za fór tisíciletí..
22. 12. 2009 | 00:43

ld napsal(a):

Honza999,
mám na Vás otázku, ačkoli s tématem vůbec nesouvisí a nikde se o tom moc nepíše. A navíc Vás mám za člověka, který historii hoví. Co říkáte o soudu s Demjanjukem?
22. 12. 2009 | 08:10

ABOS napsal(a):

Dr. Rathe, nevím, jestli pícháte injekce stejně blbě, jako žvaníte v éteru, ale doufám že je to lepší. Váš soc-demo populismus je opravdu vytříbený a na jedničku. Proč nezalezete někam mezi své nohsledy a SOUKMENOVCE. (Myslím, Grosse, Krause, severočeské lídry, Zgarby, a tak...však moc dobře víte, ano myslím ten váš spolek vran. Přestaňte nás otravovat těmi svými kecy a v tichosti užívejte svých brebend.
22. 12. 2009 | 08:17

Honza999 napsal(a):

Id

Nevím.. Já tam tehdy (v tom koncentráku) nebyl.

Vezmu-li ale v úvahu, že v minulém řízení se jej izraelští soudci neodvážili pravomocně odsoudit..

Je zde prostě pochybnost s identifikací a po těch letech se již těžko seženou opravdu spolehlivé důkazy.

Pokud bude věrohodně USVĚDČEN, ať pyká.
22. 12. 2009 | 16:39

jj napsal(a):

Dr. Rath je vtělení Dr. Sládka.
23. 12. 2009 | 09:25

yara napsal(a):

ii:
Trochu má i z mistra Beana! Koukněte na tu podobu.
23. 12. 2009 | 12:58

yara napsal(a):

Honza999: Asi budete mladý zapálený modrý soudruh. To by vysvětlovalo Vaše názory.
23. 12. 2009 | 13:00

Honza999 napsal(a):

yara

Leckteří mladí zapálení soudruzi ještě z nedostatku životních zkušeností věří, že

"Kultivovanost, vzdělanost a slušná argumentace vítězí."

Takže vedle.
23. 12. 2009 | 13:44

Honza999 napsal(a):

yara

PS: nespletl jste BARVU??? Většinou mi nadávají do rudých či oranžových soudruhů..
23. 12. 2009 | 13:47

mira napsal(a):

http://antiods.webnode.cz/k... přičteme li k tomu OPENCARD,myslím,že to stačí.Rath je úplný břídil oproti těmto borcům z ODS.
24. 12. 2009 | 12:55

čarodějka tajemná napsal(a):

Davídku správně hezky se za nás lidi pereš...děkuji..
http://www.youtube.com/watc...
24. 12. 2009 | 20:20

http://www.lhuda.com napsal(a):

أهلا وسهلاً بكم فيـ
شبكة ومنتديات نور الهدى
http://www.lhuda.com
http://www.lhuda.info
http://www.lhuda.net
http://www.lhuda.org
http://www.lhuda.com/vb
http://www.lhuda.com/up
http://www.lhuda.net/up
http://www.lhuda.org/up
http://www.lhuda.com/chat
http://www.lhuda.com/ga
http://www.lhuda.com/game
http://www.lhuda.com/transl...

نور الهدى , نورٌ في زمنٍ خيّمت فيه الظلمات
وسفيةٌ أبحرت من لبنان , هدفها نشر الخير والإيمان
أول موقع عربي كامل للشاب المسلم بإذن الله
شعر,أناشيد,مدائح,قرآن,تلاوات,مشايخ,يوتوب,youtube,أحاديث,سور,فقه,عقيدة,حديث,صور,كاميرا,سيارات,حيوانات
24. 12. 2009 | 23:23

čarodějka tajemná napsal(a):

...a že jsem tak smělá, šlo by to přeložit z té arabštiny... ? Mám v této řeči velké mezery, omlouvám se... celkem by mne zajímalo, co se tam píše hezkého...
25. 12. 2009 | 17:13

replica watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
02. 03. 2010 | 07:27

replica watches napsal(a):

Best wishes for this year.
02. 03. 2010 | 07:29

replica watches napsal(a):

Welldone!
02. 03. 2010 | 07:31

some watches napsal(a):

Good recommended website.
06. 03. 2010 | 06:34

gucci watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
06. 03. 2010 | 07:14

montblanc watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
08. 03. 2010 | 06:16

omega watches napsal(a):

Interesting thing!
08. 03. 2010 | 06:20

panerai watches napsal(a):

That what you say help me greatly. Many thanks.
08. 03. 2010 | 08:58

rolex watches napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
08. 03. 2010 | 08:59

rolex watches napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
08. 03. 2010 | 09:01

breitling air wolf watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 04:16

breitling bentley watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 04:19

tag heuer link napsal(a):

Good recommended website.
12. 03. 2010 | 08:42

tag heuer monaco napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship. It would be great if you have other great things just like this. I really love it. Thanks!
12. 03. 2010 | 08:44

replica breitling napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
15. 03. 2010 | 08:50

replica a lange sohne napsal(a):

That's awesome! I can't wait to get into i
15. 03. 2010 | 08:54

Mirek napsal(a):

Kdyby Vás tehdy vzali do ODS, tak udělali dobře. Takovýho hajzlíka s nataženou rukou jako jste vy, by tam totiž na doplnění potřebovali. To by byla dvojka Dalík a Rath.
18. 03. 2010 | 15:24

Mirek napsal(a):

Kdyby Vás tehdy vzali do ODS, tak udělali dobře. Takovýho hajzlíka s nataženou rukou jako jste vy, by tam totiž na doplnění potřebovali. To by byla dvojka Dalík a Rath.
18. 03. 2010 | 15:25

bvlgari b zero 1 napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
22. 03. 2010 | 09:20

cartier cpcp napsal(a):

happy to come here
24. 03. 2010 | 05:52

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 02:49

iPhone to Mac Transfer napsal(a):

very informative, thanks for the great article.
25. 03. 2010 | 09:30

cartier libre napsal(a):

They weren't looking to make a lanieres political statement or to be pioneers of gender liberation.
26. 03. 2010 | 09:43

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 01:13

replica tag heuer napsal(a):

Interesting thing!
Good recommended website.
just want to add a comment
30. 03. 2010 | 05:19

replica tag heuer napsal(a):

Whoa! I am looking forward for the next updates of your awesome worship.
30. 03. 2010 | 10:59

replica tag heuer napsal(a):

Easy come, easy go.
31. 03. 2010 | 05:09

Links of London store napsal(a):

I ran all the way to the main gate, and then I waited a second till I got my breath. I have no wind, if you want to know the truth. I'm quite a heavy smoker, for one thing--that is, I used to be. They made me cut it out.
31. 03. 2010 | 16:54

discount air max shoes napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
16. 04. 2010 | 05:48

zarmuz@seznam.cz napsal(a):

Koukej už něco napsat!MAGORE....
25. 04. 2010 | 09:38

m. napsal(a):

tvrdíko-rathovština

http://www.reflex.cz/clanek...
04. 05. 2010 | 13:31

Mgr. Tomáš Bouzek napsal(a):

David Rath má zase pravdu, jako obvykle :-)
21. 07. 2010 | 13:17

CarmenBRANCH31 napsal(a):

freelance writer
05. 02. 2011 | 02:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy