Tuneldědek a ovčani

01. 02. 2013 | 19:08
Přečteno 41898 krát
Klaus vydal knihu o své amnestii? Má ještě tu drzost tvrdit, že časem lidé uznají, že amnestie byl správný počin... Pan prezident se vysmívá všem slušným lidem v této zemi.

Prý za to nemůže. Vždyť to vysvětlil v telce že se nemuže zajímat na koho se amnestie v reálu vztahovala. Holt ji dostal k podpisu, tak ji podepsal. Přece důvěřuj svým lidem.

Klaus se zapíše do učebnic dějepisu jako ústavní činitel, co se podepsal pod kuponovou privatizaci, rozpad Československa a nakonec svou politickou karieru završí takovouto nehoráznou amnestií.

Je zajímavé, jak prezident reaguje na činy které se dotýkají bezprostředně jeho. Kuličkový útok bral jako atentát i legraci snáší špatně. Například když mu nedávno volali a představili se jako Slovenský prezident, tak se z toho málem vzteky pomátl. A tento člověk nám bude tvrdit, že ohledně amnestie vznikla hysterie a politická hra?

Předpokládal jsem, že amnestii udělí prezident lidem, kteří spáchali trestný čin z nedbalosti, nepozornosti, při výkonu služby, nebo při neštěstí (jako například ublížení při řízení auta). Rozhodně jsem neočekával, že amnestováni budou i recidivisté... To, co předvedl Klaus je nehorázné pochybení státnika, jenž by za své činy měl nést plnou odpovědnost. Tento sebestřední a arogantní jedinec ukázal hloubku své aroganci moci.

Prezident Klaus ze svého úřadu odejde s hanbou a ponížením. Nevím, čím se jeho arogance a narcismus liší od komunistických předchůdců. Možná tím, že jsou u něj tyto vlastnosti dokonce mnohem výraznější.

Funkční období prezidentovi končí až v březnu. Ten se ještě nevyjádřil zda bude udělovat i milostí. Na milost asi čeká Janoušek, poslanec Pekárek a Wolf, senátor Novák a další...

Václave Narcisoviči Klausenko, vidíš, jaký ksindl jsi nechal propustit? To je to vítězství lásky a pravdy v praxi.Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Analytik napsal(a):

Dost ostrý článek, ale nelze než souhlasit.
Opravdu naše Ústava umožňuje prezidentovi kromě udělení hloupé amnestie třeba beztresně vyhlásit válku?
Aby to místo v učebnici dějepisu bylo tutové.
01. 02. 2013 | 19:21

malalaj napsal(a):

uklidněte se golgo,
na pochod homosexuálů už nikdo utočit nebude. vystřihněte si v kožených kalhotech na zadku díru a demonstrujte.
01. 02. 2013 | 19:21

bolavej palec napsal(a):

Setri inkoust Golgo,
Za par dni prijde na hrad typicky cesky samec Milos (kde máme popelníček) Zeman.

Tady je v akci...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-0betddaIIU

Od nej se nikdo zadne milosti nedocka, :-).
01. 02. 2013 | 19:27

Luba napsal(a):

Pane Golgo,
máte tam chyby. Opravte si to!

Nikoli "ovčany" ale ovčani.

Nikoli "Václave Narcisoviči Klausenko", ale Klausi Narcisoviči Klimatěnko.
01. 02. 2013 | 20:02

soptík napsal(a):

Klaus - brouk pytlík, dědvševěd, skleníkový ekonom, nadčlověk, supergénius,gigatunelář, megaprivatizátor... bylo ovšem nepochopitelné jak ho zbožňovali odéésááci, studenti, pravičáci všech povolání, pohlaví, orientace a celá ovčanská veřejnost, jeho oblíbenost byla 60-80%.
01. 02. 2013 | 20:15

divadelni kritik napsal(a):

soptiku,
ted budou mit levicaci v podstate to same. Akorat to bude predvadet jejich interpret. A jak budou tleskat.
01. 02. 2013 | 20:26

victor napsal(a):

"Má ještě tu drzost tvrdit, že časem lidé uznají, že amnestie byl správný počin..."
Pan President Klaus se opakovaně vyjádřil, že on je moudrý a prozíravý člověk, a jeho skvělá rozhodnutí my všichni hlupáci (celý národ) ocení, až nám to dojde...

Jeden světoobčan to vyjádřil takto:
"PRO HLUPÁKA KAŽDÝ HLOUPÝ" pane Klaus...
01. 02. 2013 | 20:41

ld napsal(a):

Vcelku pravdivé.
Až na to, že Klaus je státník. Není. Takový význam bych použil na někoho, jehož prestižní význam překročí hranice napříč krajinami v tom dobrém smyslu slova, coby autorita. To bychom pak jinak státníkem mohli nazývati Quislinga, Nečase, Hitlera, Brežněva, a další zrůdy.
A ještě maličkost, do března zbývá celičký únor, tak aby poslední amnestie nebyla pouhou předehrou zla, které přijde vzápětí.
01. 02. 2013 | 21:06

Luba napsal(a):

Co se týče toho telefonátu ...

Mě naopak překvapilo, že Klaus reagoval nezvykle klidně. Byly doby, kdy házel mobilními telefony nezvaných návštěvníků.

"Že se nestydíte!" ... to bylo celkem fajn :)
01. 02. 2013 | 21:10

Kobra Plaz napsal(a):

Václav reagoval klidně, ale pak rozdupal svého oblíbeného chodícího krtka, vyhodil z okna Liviinu bárbínu a polil svého osobního strážce kakaem.
01. 02. 2013 | 21:41

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem text obsahující hrubou nadávku ("blb"), neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
01. 02. 2013 | 22:07

mb napsal(a):

golgo napsal / se zeptal: Nevím, čím se jeho arogance a narcismus liší od komunistických předchůdců.

odpověď: liší se intenzitou ...
01. 02. 2013 | 22:37

Bill napsal(a):

divadelni kritik, jsem levicak a Zemana jsem nevolil ani v druhem kole a mam vazne pochybnosti, jestli mu budu za neco tleskat. Rekl bych, ze Klaus i Zeman jsou mimo tyhle kategorie (pravice/levice)...

P.Golgo, napsal jste peknej nesmysl, "prezident Klaus odejde z uradu s hanbou a ponizenim", nemyslim, ze je schopnej citit hanbu nebo stud za cokoliv co udelal. Ani papez netvrdi, ze je neomylnej ve vsech svych rozhodnutich, Klaus je ovsem zjevne nepravdy neschopen. Nema duvod citit stud, ma vzdy pravdu, to jen blbci a jeho nepratele, nepratele svobodne spolecnosti obecne, ho proste nechapou a nerozumi mu.
01. 02. 2013 | 22:39

Naštvaný napsal(a):

"Tuneldědek a ovčani": Je mi to líto, ale na takový nadpis lze reagovat jediným: to napsala přivandrovalá vyžírka!
01. 02. 2013 | 22:46

mik napsal(a):

No hlavne ze se lid bavi unik sms zpravy a nasledny telefonat na Hrad v podobe zertiku moderatora slovenskeho radia a dnes Ruda z Ostravy zavolal a vymyslel trestni oznameni pricemz amnestie Rudu tak rozcilila ze vymyslel nebo napodobil Nohavicu,,,pane prezidente,,, ted se ho jal branit lide mohli potrestat Klause sami kdyz by zvolili Schwarzenberga ..to by Klaus nerozdychal jako tu sms byt nadnesenou,,,ale kdovi co jeste nastane v ramci vymennych obchodu fiskalni pakt pad vlady premiersky post euforie jak se zda uz vyprchava v ankete zda bude Zeman lepsi prezident nez Klaus uz prevlada ze ne,,, i z toho je videt jak vlastne cesi nevedi co chteji,,, na Klause uz melo byt podano trestni v dobe kdy saskovala s LS a pak se mely napadnout volby pred 5 lety lidi chteli Svejnara alespon tedy podobne procento jako dnes Schwarzenberga,,,Klausovi zertik s emigraci patri.,,,on jeho syn i Livia si dovolili neco co by v zapadni demokracii projit absolutne nemohlo je otazka zda Ruda s Ostravy tou odvetou opravdu zabodoval vtipne to bylo a reakce slovenskeho poderatora byla bezprostredni ale ono to Klausovo kralovani bylo pro CR fakt nestestim...a nestesti je ze se vse zase hraje do autu,,,jak jinak ,,, Zeman si muze oddechnout nemusi tahat z bryndy sveho agenta
01. 02. 2013 | 22:55

F.Srbek napsal(a):

Bohužel, máte pravdu, pane Golgo.
01. 02. 2013 | 23:08

jamo napsal(a):

..jojo, hned po přečtení jména autora se mi vybavil GOGO. A po přečtení pár vět čímdáltímvíce...ten filmový byl soudnější: tolik neplkal
01. 02. 2013 | 23:34

Sutech napsal(a):

Dobrý článek, konečně se Golgo torchu vzpamatoval.
Napsat něco takového naši novináři nejsou schopní, jejich články bývají rozvláčné nudné a o ničem. Ale možná je to tím, že má na Klausovu partu spadeno, vzpomeňme jeho spionážní akci, při které se dostal i k očuchávání Hájkova saka.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/fabiano-golgo.php?itemid=15687

Možná, že by se mohl poohlédnout po nějakém úvazku na nějaké žurnalistické škole, nevím, jaké jsou aktuálně poměry, ale yslím, že by to našemu novinářskému prostředí prospělo. Ale je to ostuda že jediný pořádný článek za pár měsíců nám musel napsat Brazilec.

Ale je to asi tady v tom národu nějak zakódované.

Jenom by mne zajímalo, čím pan Golgo fotí, většina fotek mi totiž příjde jaksi nekvalitní, GIFy to nejsou, ale ani můj snad deset let starý olympus nefotí tak špatně.

Jinak věděl p. Klaus co jste zač pane Golgo?
01. 02. 2013 | 23:40

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Ano, máte stoprocentně pravdu. Arogance Klause a vůbec modroboneolševíckých překabátěných odeesáků dalece převyšuje aroganci někdéjších totalitních vládců. A to je jistě nezpochybnitelný fakt i pro tzv: "uvědomělé" agitující modrosvazáky zářného modrého zítřku.
02. 02. 2013 | 00:10

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

oprava špatně poskákaných písmenek- správně je toto: ..modroNEOBOlševíckých překabátěných odeesáků... proto sorry.
02. 02. 2013 | 00:23

xxx napsal(a):

Bezva. Trefa do desitky.
02. 02. 2013 | 01:02

jozef napsal(a):

Pan exsefredaktor...
Pisete na pulze dna.
Spolocenska objednavka slobodnych medii.

Realne vsak naozaj prilis nehrozi,aby prezident /Klaus,ci Havel/ vosiel do dejin skrze amnestiu.To skor vojde do dejin ako osoba,co sa nechala zvolit za prezidenta verejnym hlasovanim zastupcov socialistickeho Narodneho frontu,aby uz za chvilu tesila sa z restituovaneho majetku svojich "velkoburzoaznych" predkov...
Eventualne ako jedna z najznamejsich ikon bushistickej politiky.

Pisete na pulze slobodnych medii.O kuponke...
Dejiny si vsak zapisuju kuponku / sucast transformacie/ i rozpad Ceskoslovenska ako/medialne nespocetnekrat deklarovany/ uspech V.Klausa.Najma V.Klausa
Mimochodom,ake stanoviska zaujimali media,v ktorych ste posobil? Proklausovske.Ci nie?
Aj toto je ludske:dvadsat rokov kricat na slavu - a potom za to iste kamenovat.Sebavedomo,smelo.

V zajati slobody dnesnych medii
vystavujete sa moznosti,ze z toho isteho dovodu,ako teraz kamenujete Vy/ceskeho prezidenta/,niekto iny bude rovnako smelo kamenovat Vasu krehku malickost.
02. 02. 2013 | 01:07

Důchodce68r napsal(a):

No to je dost problém.
Vyjádřit se tak, aby to dostatečně vystihlo myšlenku, a nepoužít vulgarizmy. To celoživotně nemám ve zvyku. Zde jde taky o to nebýt panem Stejskalem smazán.
Pokusím se.
Při poslední volbě prezidenta VK nebyl už VK žádným nováčkem. Na exponovaných místech působil již drahně let. Tedy poslanci, i ti služebně nejmladší, ho již museli velmi dobře znát. Sotva si lze představit, že by ho dostatečně nepoznali i po stránce jeho osobnostních vlastností. Jistěže mnohým z nich, těm jemu podobným, imponoval všestranně. Další, kteří měli se svým svědomím menší či větší problém, byli buď vydíráni (..bručet..aj.), nebo asi upřednostnili nějaké své boční zájmy. Pokud ale byli morálně ještě více v pořádku, museli již moc dobře vědět, co může kandidát ještě napáchat.
((Trochu odbočím. Že by všichni volili jak by měli, podle svého nejlepšího svědomí, je dávno zřejmá chiméra. Řada z nich nejen nejlepší, ale vůbec žádné nemá. A vůbec, jaksi nám příliš roste počet poslanců podezřelých, obviněných, dokonce osouzených. Mělo by se to statisticky sledovat. Jestli už jejich procentový podíl neřekročil hodnoty pro populaci. Pokud ano, mohlo by být užitečné je všechny preventivně hned po volbách dávat do vazby. Jenže mezi nimi může být i nějaký (i když asi již velmi malý) počet jak se říká ještě nezkažených. Tak by se asi narazilo na princip kolektivní viny.))
A tak zpět k věci, k té poslední volbě VK. Když to vidím tak jak sem popsal, a když mým přirozeným požadavkem je, aby nejvyšším představitelem státu byl člověk také vysokých morálních kvalit, nezbývá mi, než považovat tu obrovskou většinu těch kdo ho volili za doslova zločince. Na těch všech je vlastně prvotní zodpovědnost za všechno špatné co se z iniciativy VK dělo. On sám za nic neodpovídá. Podle ústavy. Tu při volbě poslanci nepochybně znali. I když sám to vidím malinko jinak.

PS:
Jak tak koukám, tak jsem to zde jaksi zvrtal. Chtěl jsem VK taky kritizovat, a zatím ho obhajuju. Ale aspoň jsem se vyhnul vulgarizmům. Pane Stejskal, spokojen? )
02. 02. 2013 | 03:06

JF napsal(a):

pane autore jsme v zemi Josefa Švejka, kdy je povinností salutovat zdravému rozumu, ale chápat to jako kapitulaci před ním.

Pan Klaus má právního experta, který píše i zde na blozích a v posledním z nich ohledně právních kurvítek ;-), píše v diskuzi, že je právní normativcem a to v ryzím provedení (tzv. ryzí právní věda). Co to znamená?

Znamená to to(jak píše v diskuzi), že právní normě (v teoretické rovinně - důležité) připisuje možnost zcela podchytit realitu běžného jednání, ale v praxi shledává normy jen plné děr a nedokonalosti (tedy ta ona kurvítka ;-))) A právě ty díry ( raději bez komentáře ...;-) mají vyplňovat soudci (kteří natož dosud nebyli nahrazeni ještě dokonalejšími normami a to PC!!!).

A co víc chybují i soudci!!! (dokonce i ti;-) a od těch tu musí být potom někdo nechybující a božský, který uděluje zřejmě naprosto dokonalou a božskou bez žádných děr či čehokoliv tomu podobného AMNESTII. Kdo je tím BOHEM (a těmi neznámými autory) je zřejmé ... a teď to berte jako legraci nebo realitu ...

Vítejte v zemi Josefa Švejka! ;-)

ta právnická "Švejkovina" (tedy značně nepovedená vzhledem k vážnosti přecejen prezidentského úřadu ;-) - např. i oné AMNESTIE) je tedy zde

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/pavel-hasenkopf.php?itemid=18968 včetně diskuze níže pod nickem "kocour" z českého kocour(k)ova

ps: je to vtip či to autor myslí vážně? Téměř to vypadá že hradní kikina má prostor tak akorát ke svým kikinovinám a musí dělat jen to, co se po ní žádá. Taková hradní zlatá klec. Mimo jiné podobnou zkušenost (tedy pouze teoretickou ;-) mám s dalším hradním eunochem ducha - Machem.
02. 02. 2013 | 06:23

JF napsal(a):

samozřejmě pokud by docházelo k rovnováhám sil a nějakému společnému směřování tak by podobné šedítko v rámci prezidentsví nebylo (nezvolen či volba prohlášena za neplatnou či odvolán). Ale jaké jsou výchozí podmínky v zemi po cca 100 letech emigrací, vyvlastňování, politického vraždění, hecování a celkového blbnutí. Je otázkou, co lze ovlivnit a kde začít?

ps: však i ten Jarda Hašek, kde lze vtip považovat vtipem, byl u hnědých v rudém provedení. Je to také vtip?
02. 02. 2013 | 06:33

JF napsal(a):

... nebo byl u nich i nynější předseda ústavního soudu, který by měl být právě případným potenciální oponentem Klause. Klause však ani do strany nevzali - asi byl až příliš NEJ i pro bolševiky a to i ty již normalizačně změkčelé. Což dává jistý evoluční smysl ;-) Klaus je mimo jiné vědec-inženýr-nyní experimentátor společenskovědního oboru řízlého materialismem ve službách národního hospodářství. Proto ty barvičky a mávátka.
02. 02. 2013 | 06:48

PB napsal(a):

Jak - OSTRÝ - článek?
Klaus se k nám přes dvacet let chová neuvěřitelně povýšeně, svými amatérskými rozhodnutími mohl zavinit úniky několika stovek miliard, a my máme brát ohledy?
Nevím, kdo tohoto sebestředného, ješitného, arogantního, jízlivého a sebejistého narcistu tehdy do Špalíčku přivedl.
Já se jen těším, až bude moci být souzen a ukáže se, že minimálně půlka současného dluhu ČR mu prošla rukama.
Je pravda, že "tato neřízená střela" může v únoru ještě něco provést, ale na tom, že v březnu končí, se naštěstí již nic nezmění.
Pak odlétá do USA ...
02. 02. 2013 | 07:41

eM napsal(a):

Další blábol. Nechtěl byste se zapojit do sirotčího tandemu Hrebenar - Hassan? Jistě by ti dva frustráti nekonečně dlouho jařili, kdybyste je obmyslel nějakým svým protičeským a protivlasteneckým moudrem, cizinče.
02. 02. 2013 | 07:45

policak napsal(a):

Stejskale jste pokkrytec.Prezidenta necháte urážet,ale kdybych napsal že fabiano je pitomec ,tak budu smazán.I když je to pravda.
02. 02. 2013 | 07:50

eM napsal(a):

2 policak:
přesně tak, pan Stejskal je zmítán politickou korektností, protože pan Golgo jeví rysy neetnického Čecha (Quod licet Jovi non licet Bovi a dosaď si konkrétní termíny) a co kdyby si nějaká multikulti organizace stěžovala, že...? Opět se krčíme, aby náhodou někdo... Pan Golgo by první řval jak tur, kdyby se nějaký Čech bez pozvání usadil v Brazílii a začal tam urážet občany i hlavu státu.
02. 02. 2013 | 08:31

Desiderius napsal(a):

Milosti asi budou,neboť je třeba osvobodit všechny ty zločince,na které se nevztahuje amnestie.Zřejmě se nyní na Hradě zjišťuje o koho jde.Jsem zvědav,jestli mezi nimi bude Janoušek.Jsou to všechno vlastně veteráni Klausovy války se slušnými lidmi v této zemi.
02. 02. 2013 | 08:35

hlubič napsal(a):

Nemohu tvrdit, že autor nemá v něčem pravdu, ale jsem přesvědčen, že ty své pravdy by měl začít říkat tam, odkud přijel.Určitě tam budou tak šikovného a průbojného novináře potřebovat.Nemám rád pana Klause a s jeho působením na hradě i ve vládách jsem měl a mám problémy, ovšem , aby přivandrovalý docela oprsklý mládenec odněkud z Tramtárie nám urážel naše představitele dokonce v našem tisku, je nehoráznost.Státní úřady by ho měly okamžitě poslat tam odkud přivandroval.
02. 02. 2013 | 08:55

eM napsal(a):

2 hlubič:
Doma by nadrásal jedinou urážku a paramilitární jednotky by mu poskytly kurz slušného chování. Tady se musí cítit jak v nebi. Jak já říkám, kdybych se měl znovu narodit v politicky korektně degenerovaném státě, chtěl bych být invalidní lesbická černoška - samoživitelka a environmentalistická muslimka.
02. 02. 2013 | 09:09

Čochtan napsal(a):

Pane Stejskale,
vy smažete text obsahující slovo "blb" a trapné výtvory jako: "Václav reagoval klidně, ale pak rozdupal svého oblíbeného chodícího krtka, vyhodil z okna Liviinu bárbínu a polil svého osobního strážce kakaem. " necháte stát.
Co takhle vymazat celého Švejka ? Tam je slovo blb takřka na každé stránce !
Tím svým mazáním-nemazáním jste tu za to co tak úsilovně mažete.
02. 02. 2013 | 09:32

fikus napsal(a):

škoda, že taková výměna názorů jako tady není ve vrcholné politice.
02. 02. 2013 | 09:47

Kobra Plaz napsal(a):

Co je na Václavovi, oblíbeném chodícím krtkovi, bárbíně, kakau a osobním strážci (ať už suchém, nebo politém kakaem) vulgárního? A kdyby pan Stejskal mazal všechny trapné výtvory, hm, pak bychom si tu asi moc nepočetli...
02. 02. 2013 | 10:02

Čochtan napsal(a):

Kobra plaz
ne vulgárního ale pitomého a sprostě urážlivého.
02. 02. 2013 | 10:11

zvedavec napsal(a):

nediv se Cochtane,

Stejskal je zid.
02. 02. 2013 | 10:17

Čochtan napsal(a):

" byl šéfredaktorem deníku Metro, týdeníku Mladá Fronta Plus, Věda Technika a Mládeže (VTM), Redhot, Nový Prostor, Playboy a další. Jako publisher v Mladě Frontě a.s. měl na starosti časopisy Mateřidouška, Lidé a Země, Ikarie, Maminka, Podnikání v praxi, Marketing, Zoom a Ohníček. Byl moderátor na Expresradiu a v Radiu Ethno. Pracoval pro Lidové noviny a Mladá fronta Dnes."

A všude ho vyhodili! :-))) Taková fluktuace se u kvalitních pracovníků nevyskytuje.
02. 02. 2013 | 10:18

Čochtan napsal(a):

Zvědavče: není ! Židi mají vysokou inteligenci.
02. 02. 2013 | 10:19

Čochtan napsal(a):

Kobro: "A kdyby pan Stejskal mazal všechny trapné výtvory, hm, pak bychom si tu asi moc nepočetli..."
Ale početli. A snáz. Těch pár rozumných příspěvků by nezapadlo ve spoustě blbostí. Ty si "počteš" v blbostech ? Já ne. Já je přeskakuji už podle nicků.
02. 02. 2013 | 10:24

zvedavec napsal(a):

Asi tedy ani Cochtani nejsou Zide.
02. 02. 2013 | 10:40

mb napsal(a):

tuneldědek a ovčani
mravní zákon v nás
a hvězdné nebe nad námi
bůh se ho zeptá
klausi cos dělal
že na co sáhl´s podělal ?...

čochtan, dyŤ s tim krtkem, barbínou a kakaem je to hezké/roztomilé ...

zdravim ...
02. 02. 2013 | 11:01

myrta napsal(a):

Tohle prezidentské individuum Klaus je minulost. Dosti neblahá minulost pro nás všechny.
Mysleme na budoucnost a doufejme.
02. 02. 2013 | 11:01

Petr B. napsal(a):

Pane Golgo, nepíšete úplnou pravdu. Váš komentář je zaujatý a dokonce zbabělý (kopání do politika, který svých odchodem ztrácí moc).
Od komunistických presidentů se president Klaus liší tím, že byl zvolen plně demokraticky na základě nepřímé volby tzn. poslanců a senátorů volených občany. Aspoň to byste mohl chápat.
Za amnestii nese odpovědnost i vláda (právníci se domnívají, že hlavně vláda) tzn. i premiér Nečas a vicepremiér Schwarzenberg, kterého jste tady tak hystericky před několika dny obhajoval.
To jsou fakta, to, co jste napsal vy, je zaujatost, zbabělost a hysterie.
02. 02. 2013 | 11:05

martin napsal(a):

Klaus byl vždycky cvok. Narcistní neurotik, jak se dříve říkavalo a osobnost perfidní. Možná i hraniční. Těmito vlastnostmi je řízena i veškerá jeho činnost i působení ve funkcích. je to smutné, protože on by jinak mohl být docela dobrým politikem. Ale... ale podobné rysy vykazuje i jeho nástupce. Oba muži jsou bez funkcí průměrní lidé, obyčejní ekonůmci, kteří to nejlepší mají již více než dvacet let za sebou. Nenaplnili nikdy možnosti, které nabízeli , ale to se neurotikům stává
02. 02. 2013 | 11:07

Čochtan napsal(a):

Zvědavče, nejsem Žid. Ale na co narážíš,.... říká ti něco Mensa ?
02. 02. 2013 | 11:11

mb napsal(a):

petr b ... schwarzenberg v amnestii nejede (pac o ni nevedel, vedel to jen necas a blažek ) ... jede akorat ve svem uvodnim uvitani amnestie ... to jo ...
02. 02. 2013 | 11:53

mb napsal(a):

my jsme ti psi kteří štěkají
leč karavana táhne dál
kdo by se taky proč nás ptal
a kdo by se nás bál ... ?
02. 02. 2013 | 11:59

ZK napsal(a):

Za největší pubertální a vrcholně sprosté pokládám výsměch "hymny s Hůlkou" (urážka nepodstatného handicapu - jako - hele, ty jsi mrzák, já mám profíka s oběma nohama) a vyjádření toho nemocného odstupujícího VK s přirovnáním k vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. To odpovídá tak asi tomu, jako by zemřelému pomočil hrob. Vskutku kulturní......
02. 02. 2013 | 12:01

Česílko napsal(a):

Čochtane ty tatrmane co jsi vlasně zač ? Vdyt ani nevíš jestli si čech nebo němec ! Být tebou tak bych se na českém serveru moc nerostahoval ! Pan Stejskal to zde náhodou vede moc dobře ! Zkus to jinde a poznáš sám !
02. 02. 2013 | 12:05

Kobra Plaz napsal(a):

Kolego Čochtane, v blbostech si počtu stejně jako v rozumných příspěvcích (rozumných nejen co do úmyslu, ale i výsledku). Obojí přece dává smysl. A k těmhle diskuzím pod blogy a články to zkrátka patří.
02. 02. 2013 | 12:35

resl napsal(a):

deset let zalezlý Klaus na Hradě je to nejhorší, co čr potkalo po r.89. mohou za to hlavně poslanci a senátoři, kteří museli vlastnosti tohoto prolhaného monstra, dobře znát. Komunisti ne, těm se tohle strašidlo náramně hodilo.
02. 02. 2013 | 12:55

JF napsal(a):

resl: ok, ale pořád mi příjde, že pletete jabka a hrušky, totiž komunisti (bolševici) jsou stále komunisti, ať už jsou v jakékoliv nejen světové straně a v barvě trika. Bolševici a nacisti jsou jedno a totéž, ty s lidskou tváří si teď říkají komunisti popřípadě neoliberálové či liberálové či soc. demokraté či zelení ... samozřejmě ne všichni ale ti na správných funkcích. Ten vztah k moci (a korytům) je stále tentýž určující. Obzvláště v prostředí turbokapitalismu burz, fondů a jiných kupónů dovezených např. od přátel z USA.
02. 02. 2013 | 13:13

resl napsal(a):

JF,
Bohužel znám komunisty jen z působení v čr a to i z dob minulých. Budeme-li se pitvat v levicových stranách na západě dojdeme k tomu, že to byli óbrdemokrati oproti našim analfabetům. Mluvíte-li o zdejším politickém prostředí, tak zde nic neplatí, žádná levice, pravice, proto tyto slova ve spojitosti s čr, nepoužívám. Komunistu cítím a podle toho se vyjadřuji. Vám se to může zdát diskriminujcí, jenže žijeme pořád ve státě, kde u pece zalezlí bolševici pořád sní o navrácení "zlatých časů." Jenže se bojí, zatím, nechtějí se přiznat ke své víře, stydí se. Proč se stydí a nechtějí se přiznat ? V tom je moje pravda.
02. 02. 2013 | 13:42

JF napsal(a):

no ale když píšete že se Klaus hodil-hodí jako strašidlo myslíte a zužujete jen na ty v současné KSČ (a to je ještě dost nespravedliv). Ti hlavní komouši jsou ale všude jinde - hlavně v ODS a ČSSD. Klaus je taky bolševik, ale dokonce takový kterého ani nevzali. Zemana třeba vzali. Např. předseda senátu je taky komouš, a předseda úst. soudu taky. Přes všechny proklamace a volební hesla je určující kdo se jak zachoval a proto se teď řve žádné kádrování. Na kádrování není nic špatné, samozřejmě záleží kdo a jak na to má. Např. když kádruje zrovna Klaus ml. a píše o nějaké Vlajce. Možná by bylo zajímavé stejně tak i zjistit co v té době a dále Klausové či Pružinští. Samozřejmě Sch. byla šlechta a čerpala privilegia podobné jako nyní čerpají Klausové. Jde jen o různé vývojové stádium. U Klause (a ODS) zřetelná komunistickonáckovská reakčnost (reakčnost bez revolučních konotací)
02. 02. 2013 | 15:15

JF napsal(a):

jasně pepiku, ty podle všeho zato budeš nevygumovaná guma nebo jen někdo zneužil tvého nicku a píše tu za tebe věci kterejm nerozumíš. Jseš totiž zaúkolovanej jinak a k tomu psát a číst nemusíš ba je i nežádoucí. Schválně něco řekni ať sem tvůj přidělenec napíše. Bude sranda.
02. 02. 2013 | 16:13

insider napsal(a):

Mr. Golgo, a co když se nakonec ukáže, že tu abolici nechtěl tuneldědek, ale vnutilo mu ji MSp a NSZ?
02. 02. 2013 | 16:44

šašek z Jihlavy napsal(a):

autore, potřeboval bych komentář k té fotografii. Nejste tam náhodou vy s darem od zlé královny ze Sněhurky ?: Řekni, zrcadlo, kdo je v českém království nejlepší(nejchytřejší, nejkrásnější, nej.....)!
02. 02. 2013 | 17:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik příspěvků, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
02. 02. 2013 | 18:47

eM napsal(a):

Opravdu by mne zajímalo, jak lze věcně a korektně diskutovat pod hulvátským článkem. Pan Stejskal by měl mazat pana Golga a ne nás. Ale co kdyby mu někdy pan Golgo dělal bosse, že?
02. 02. 2013 | 20:00

resl napsal(a):

hlupáci se už navážej do stejskala jen proto, že se neumí slušně vyjádřit. a pořád ti samí voliči zemana a klause. bolševické myšlení je už nikdy nepřejde. je nezajímá, že jim prezident lže a podvádí je. Ty bambuly zajímá kdo to psal, co si to cizák dovoluje sahat na čecha, copak nevědí, že čech je znám všude, jako světec, poctivec, charakter.
02. 02. 2013 | 21:28

majitel rodinného domku Bukvoj napsal(a):

cenzore Stejskale.... kdybys stál o slušnou debatu, nemohl bys nikdy článeček s takovým názvem uveřejnit !!!! Pouze jednostranně vyškrtáváš příspěvky, které se nehodí do režie Aktuálně. Ale to v tomto státě nejsi sám, ty ušlechtilá diskuse...
02. 02. 2013 | 22:13

majitel rodinného domku Bukvoj napsal(a):

resl....hlavně, že se slušně vyjádřil autor článku, to je (podle cenzora Stejskala) ušlechtilost sama.....ale to ty, jako bývalý bolševický aparátčík, nikdy nemůžeš pochopit... ty si rozumíš jen s cenzorem.
02. 02. 2013 | 22:15

PB napsal(a):

Přátelé, žádám Vás, abyste na mazání p.Stejskala nijak nereagovali.
Prokažte svoji (vyšší) inteligenci a nepouštějte se do "boje" s něčím, co nemá cenu!
Děkuji a dobrou noc!
P.S. Mé poselství tlumočte, prosím, dál. Děkuji.
02. 02. 2013 | 22:58

Hurá napsal(a):

Není možné tak brzy po amnestii napsat knihu a vydat ji. Klaus dobře věděl co učiní za špínu a tak se v podobě knihy připravil daleko dopředu. Zkrátka podvodník a zloděj.
02. 02. 2013 | 23:08

čtenářka napsal(a):

Přemýšlím, jestli se Vy nuly, stejné jako autor a ubožáci největšího kalibru , stejné jako autor, množíte pučením anebo dělením.
04. 02. 2013 | 08:35

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy