Vejce dráčka nevydalo

24. 01. 2008 | 16:41
Přečteno 8499 krát
Dračí vejce minulých vlád, mám na mysli stále se zvyšující počty odposlechů, bylo zničeno. Vejce, na kterém seděli pánové Bublan a Paroubek, svého dráčka nevydalo.

V pondělí jsem se sešel s prezidentem Václavem Klausem, abych mu předal informace o změnách v oblasti policejních odposlechů, ke kterým došlo v loňském roce. Zatím šlo jen o prostou statistiku, komplexní vyhodnocení a analýza užívání odposlechů bude poprvé podle zcela nové metodiky zpracována a zveřejněna v první polovině letošního roku. Už teď je ale vidět, že se za rok se mnohé změnilo.

Nyní probíhá důsledná a systematická kontrola odposlechů. Všichni, kdo se zabývají odposlechy vědí, že jejich práce je kontrolována vyhodnocována. Počet osob, které zpracovávají odposlechy se omezil. I díky tomu se celkový počet odposlechů v loňském roce snížil – a to o 30% oproti roku 2006. Racionální a bezpečné zacházení s odposlechy, které jsou zásahem do lidského soukromí, bylo a je jednou z mých priorit. Často jsme v minulosti naráželi na argumenty, že odposlechy musí stoupat podle toho, jak stoupá počet telefonů. Není to pravda. Důležitý je systém, odpovědnost a kontrola. Už by se nám tedy nemělo stát, že budeme bezdůvodně odposloucháváni, nemělo by se stát, že my nebo naše děti budeme omezeni ve svých právech, nemělo by se stát, že budeme poškozeni nebo že bude porušeno naše právo na soukromí. Prostě jsme změnili přístup k odposlechům.

Cílem této vlády totiž není omezovat vaši svobodu ani poslouchat, co si povídáte se svým kamarádem, kamarádkou, přítelem, přítelkyní, manželem, manželkou, maminkou, tatínkem… Budeme-li se chovat zodpovědně, nemusíme se zbytečných zásahů do soukromí bát a jejich počet může dále klesat.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Simík napsal(a):

Právě jsem se vrátil z hradu.....No co k tomu dodat pane doktore........
24. 01. 2008 | 17:02

vanoce3000 napsal(a):

Zajímalo by mě jaké procento je odposlouchávaných hovorů například ve Vietnamštině nebo Ruštině.
24. 01. 2008 | 17:08

ujo napsal(a):

Zajímavější by bylo, kdyby p. ministr vysvětlil proč si půjčoval telefony od svých známých a jejich dětí
24. 01. 2008 | 17:11

Malf napsal(a):

Nevím, nevím, tahle agitka mě moc nepřesvědčila. Ještě jste zapomněl na tetičku, strýčka, švagra a švagrovou.

A také Vaše kritika EU před naším vstupem! To bylo řečí... A teď? Bratrsky se objímáte se slovenským protějškem a jako malý kluk s rozjařenýma očima řežete závoru. Komedie.
24. 01. 2008 | 17:24

gladp napsal(a):

Raději na MV draka než toto monstrum.
24. 01. 2008 | 17:28

petr napsal(a):

pane ministře, a co takhle kdybyste se pochlubil jak vám stoupá kriminalita a snižuje objasněnost.není to kvůli menšímu počtu odposlechů??
24. 01. 2008 | 17:29

Larin napsal(a):

Myslím si, že VY jste omyl v politice. Nechte toho a věnujte se něčemu co umíte - le-li vůbec něco takového.
24. 01. 2008 | 17:29

mat napsal(a):

nechápu, co moji "předřečníci" kritizují. klesly odposlechy. tečka. řeší se to. tečka. co je na tom špatného? naopak. je to dobře. moc dobře.
24. 01. 2008 | 17:33

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik urážlivých příspěvků, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal
24. 01. 2008 | 17:34

bohous napsal(a):

bože , to je diskuze , ach , jo ....
24. 01. 2008 | 17:34

RUMCAJS napsal(a):

Je známo, že si Gross kolem sebe vytvořil policejní skupinu, tzv. Grosstapo, které mělo za úkol sledovat snahy o jeho diskreditaci a sbírat informace o těchto osobách nebo skupinách .
Mohl by jste napsat, co se stalo s touto skupinou?
24. 01. 2008 | 17:34

Radek napsal(a):

Aha.. takze narust odposlechu o 100% a pak populisticke snizeni o tricet.

Pane Langr, no vy jste mi teda lisak !!!!
24. 01. 2008 | 17:40

Kalous napsal(a):

Když už nás pan ministr tak hezky informuje, tak bych si dovolil také něco přidat.
Čistě náhodou jsem se dostal na http://www.fragmenty.cz a jímnul mne děs. Tolik špíny a marasmu na jedněch stránkách, to se jen tak nevidí. Slušnému a myslícímu člověku se udělá zle, co nepravostí se může koncentrovat na jednom místě.

Potom ať někdo plamenně brojí proti pravdě, že v ČR panuje modrá totalita.
24. 01. 2008 | 17:43

Larin Croft napsal(a):

Pane cenzore,Libore Stejskale,
proč zveřejňujete takové hlouposti. Pak se divíte, že tu lidé píšou sprosťárny.
Ať si pan Langer zřídí internetovou stránku a tam ať zvrací do libosti.
24. 01. 2008 | 17:48

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Larine Crofte,

já se nedivím. Po mnoha letech, co procházím internetové diskuse, už jsem se jejich úrovni dávno přestal divit.

Nic to ovšem nemění na tom, že tento prostor slouží a nadále bude sloužit k věcné a korektní výměně názorů. A to i těch, se kterými nesouhlasíte Vy, já, pan Langer či kdokoliv jiný.

Libor Stejskal
24. 01. 2008 | 18:17

A.Simonides napsal(a):

Ivanku ty se k panu Bublanovi nemuzes vubec prirovnavat,to je poctivej clovek.Uz jenom,kdyz se na tebe clovek podiva,tak je videt co jsi za "KRIVAKA".A kdyz otevres svou prolhanou pusinku,tak to jenom potvrdis.Jednou stejne pujdes za mrize a nepomuzou ti ani ty dva koupene tituly.
24. 01. 2008 | 18:34

Kraken napsal(a):

Děkuji panu Kalousovi za upozornění na fragmenty.cz Po přečtení několika příspěvků mu dávám za pravdu. Za všechno mluví fakt, že se tam děsí pan Knížák, jehož vstup na výtvarnou scénu před 15 lety zase děsil národ a děti začaly malovat prdelkama dle jeho návodu.
Je to všechno zoufalý nájezd celého Hradu do posledního útoku před jejich odchodem.
To se nepřímo týká i pana Langera, protože jeho obhajoba svobody jednotlivce je fráze. Bylo by velice vhodné, kdyby nám ODS konečně přesně nadefinovala, co si pod tím pojmem představuje. Omezení odposlechů ještě není omezení kriminality, která roste.
24. 01. 2008 | 18:36

Vlada napsal(a):

Díky Kalousovi jsem se podíval na jím zmíněné stránky. Nevím proč, ale cítil sem nějaké divné mrazení... To je tedy síla. To by mělo být povinné čtení To by šli hodně rychle od válu.
(Kalousi dík)
24. 01. 2008 | 18:38

Martin napsal(a):

Skoda ze neuvedl presny cislo, protoze snizit o 30 procent ale ve skutecnosti dosahnout tim cisla, ktere jsme predtim povazovali take za otresne, gestapacke atd. je jen hra pro slaboduche volice. Stejne jako jde o viru, ze pan ministr, ktery slovo pravda povazuje za nejakou sprostarnu, tentokrat se nerozchazi se skutecnosti.
24. 01. 2008 | 18:49

Marcel napsal(a):

Pane Langre, problém je v tom, že už těm vaším blábolům nikdo neuvěří. A to nejen vám, ale celé trojkoalici. Dnes mluvíte tak, zítra onak, marné, jste prolhaní všichni, asi stejně, jak váš zahraniční velký bratr Bush.
24. 01. 2008 | 19:06

Marcel napsal(a):

Pane Stejskal, velmi by mě zajímalo, jak nškdy čtete projevy Topolánka, neškube to s vaší cenzorskou rukou?
24. 01. 2008 | 19:09

Sám doma napsal(a):

Pane ministře, Vám stačí opravdu málo k velké spokojenosti. Pro veřejnost je to uboze málo. Ale uspokojení nad vlastní prací je pro ODS příznačné, viz Julínek (ten si dokonce řekl o pochvalu), Nečas,a další no a abych také nezapomněl na šéfa Topolánka! Opravdu, ale opravdu nemáte být na co pyšni!
24. 01. 2008 | 20:07

hombre napsal(a):

Vaše sliby, pane ministře, by se mezi neporušenými lidmi měly rozumět samy sebou. Slušný člověk nechodí a neujišťuje každého na potkání, že nekrade nebo že za poctivé peníze odvede poctivou práci.
Já se sám sobě divím, že ty vaše články čtu... Zase si musím vzít živočišné uhlí.
24. 01. 2008 | 20:19

karel napsal(a):

až nebude npoužívat mafianské způsoby,tj,používat sim karty dětí ,pak nebudou děti odposlouchávány.Bývalý svazák,dnes nedůvěrohodný ministr hlásí "právě jsem se vrátil z hradu"""jak symbolické
24. 01. 2008 | 20:22

Deny napsal(a):

Politici by měli mít všichni povinně napíchnuté telefony a každý měsíc by měly být zveřejňovány svodky, kdo a s kým si telefonoval.
To by bylo překvápek, jak si třeba Ivan volal s Jirkou a Jirka zase s Mílou a všichni třeba s Radovanem.
24. 01. 2008 | 20:39

bab napsal(a):

Občane Langře, Vaše změna přístupu k odposlechům je pravděpodobně následující.
Odposlouchávaný občan Langer má 10 (slovy deset) telefonů, ale pořád je to 1 (slovy jeden) Langer. Z toho statisticky vyplývá, že jsme odposlechy snížíli desetkrát...
Kdyby nebyl k smíchu, byl by k pláči...
24. 01. 2008 | 20:44

ret napsal(a):

Pane ministře, nejen Vaše názory, ale i celá občanská demokratická stolice mi svým vystupováním silně připomíná "zlatou éru" totality, kdy se pod dohledem KGB hledali nepřátelé režimu. Ale stránka http://www.fragmenty.cz to je prostě vrcholná perla demagogie.
24. 01. 2008 | 20:53

Ladic napsal(a):

Pane Simonidesi, takovou ubohost může vypotit jen nezdravý člověk, myslím duševně nezdravý, kritizujete např. europoslance Ransdorfa? A pan Bublan, který je schopen vykládat o tzom, jak si k němu Gross chodil do trezoru pro tepláky má být ten poctivý? To snad nemyslíte vážně....
24. 01. 2008 | 20:56

Ladic napsal(a):

Pane Rete: opravdu vám ODS připomíná dobu, kdy strana nařizovala střílet do spoluobčanů, popravovat spoluobčany a občas i svoje generální tajemníky? Nemyslíte, že znevažujete oběti komunistické zvůle? Ostatně nebyl to náhodou soudruh jičínský, komunista a dnes člen čssd, který prosadil do ústavy, že třídní boj musí vzejít z nenávisti? prosím napište konkrétní fakta, která vás vedla k napsání tohoto příspěvku a všimnite si prosím, pod co jste to vlastně napsal. Autor zmiňoval snížení počtu odposlechů. To má být ta totalita? nebo vám jde pouze o dětinské plácání do vody?Vy jste opravdu nepochopil obsah článku?
24. 01. 2008 | 21:03

Tupelo napsal(a):

@ret: ten web frangmenty je zrejme myslen jako parodie, to ze to nekdo muze myslet vazne snad ani neni mozne. Pokud tedy administrator techto stranek nebyl v mladi vasnivy clen SSM a nastenkar v jedne osobe, ktery vcas zavetril a vymenil modrou kosily za modrou stranu, nebyl by jediny ;)
24. 01. 2008 | 21:19

Saliven napsal(a):

Ještě by nás pan ministr mohl informovat o tom, proč musí policisté infomovat policejní prezidium o vyšetřovaných osobách.
24. 01. 2008 | 21:23

Ladic napsal(a):

nejsou náhodou policisté podřízení policejnímu prezidiu? možná se pletu...
24. 01. 2008 | 21:24

Pišta napsal(a):

Milé děti, protože jste byly celý den hodné, tak vám stýček Ivan ,na dobrou noc bude vypravovat tu vaší oblíbenou, jak on a rytíř Kubice, zahnali zlého draka Kolotoče Kočku a osvobodili princeznu ODS z osmiletého spánku. PS. Ivánku, Ivane, kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem!
24. 01. 2008 | 21:25

Hubert napsal(a):

Vážený pane Langře, zapomněl jste zničit ještě kukaččí hnízdo, a to v samotné ODS. Přesto věřím ve Váš úspěšný zásah.
Hubert
24. 01. 2008 | 21:32

Ladic napsal(a):

Není nad fakta, pánové Huberte, franci a pišto...kapišto?Máte ještě něco konkrétního k článku?
24. 01. 2008 | 21:35

Ladic napsal(a):

ještě bych dodal slušňáka Grásla - předpokládám volič levice....tyto výpady jsou jako rajská hudba, padla komunistická hlasovací 111 ka v parlamentu a tak určití lidé kvičí vztekem a o to lépe pro tento stát...saliven už mi ani moc nestojí za reakci...
24. 01. 2008 | 21:38

Ladic napsal(a):

snad ještě pro Grázla - ty jsi tato země?
24. 01. 2008 | 21:39

Pišta napsal(a):

Konkrétně by mě zajímalo,jaké děsivé skutečnosti mohly být zneužity odposlechem dětského mobilu. Teda s výjimkou případů, že si je půjčuje nějaký grázl aby zakryl nějakou lumpárnu.
24. 01. 2008 | 21:47

Ladic napsal(a):

Docela bych ti pane pišto přál, aby jsi zjistil, že mobil tvého dítěte je odposloucháván...je to složité?
24. 01. 2008 | 21:59

Pišta napsal(a):

Ještě by jste nám mohl "vysvětlit", proč lidé pohybující se v organizovaném zločinu používají více mobilů.Mně stačí jeden. Snad to není tak těžké.
24. 01. 2008 | 22:02

DEŽO napsal(a):

Víte,kdyby mně Velký bratr odposlouchával,a já měl čisté svědomí,nemusím si půjčovat dětské telefony.To vše bylo děláno pouze a jen pro efekt,stejně jako paní AuAu při její"demonstraci".Holt účel světí prostředky.
24. 01. 2008 | 23:41

Pražák napsal(a):

Správně, pane Langre. Budeme-li se chovat zodpovědně a nenecháme jako Vy nahlížet novináře do utajovaných dokumentů - které nám byly svěřeny -, počet odposlechů bude klesat. - Jak jednoduché, že?
25. 01. 2008 | 00:19

Petrman napsal(a):

Ivánku, ještě nám řekněte o kolik procent se Vám podařilo snížit počet policistů, protože už dlouho jsem žádného neviděl.
25. 01. 2008 | 06:25

fsdhbhf@dvsd.cz napsal(a):

Pane Langře oni seděli na dračím vejci a vy sedíte na jakých vejcích.Podle vašeho datumu narození jste schopni udělat zákon o odboji v roce 1968 i ti co byli narozeni dva roky před okupací -to by Vám vyšlo a bral by jste nějaké prachy.Vy nic kolem nevidíte ale přijdte mezi obyčejné do hospody.Buď Vás vyslechnou a nebo podle švejka dostanete přes hubu.Už se vzpamatujte a odejděte.
25. 01. 2008 | 07:01

Jan napsal(a):

a nejde spíš o účelnost. Odposlechy povoluje nezávislý soud. Politické tlaky na odposlechy jsou podle mně snahou odvrátit pozornost od jiných věcí.
25. 01. 2008 | 07:06

klára napsal(a):

Nejhorší je že dětské telefony a to jste si myslel,aby jste zakryl hovory nečisté -možná i Vaše kurty,na které jste" poctivě" vydělal neodposlouchávají-To vite děti to je kreminalita.Dračí vejce je ve Vaší rodině-Jste proti komunismu čili i proti Vaší rodině-Táta s mámou Vás měli mlátit hlava nehlava-to je úcta k nim.Dále snižujte počty policistů a soudců a státních zástupců ať se Vám lépe krade.To je Váš styl
25. 01. 2008 | 07:10

Al Jouda napsal(a):

Poctivému člověku nemůže odposlech telefonického hovoru navíc osobou, která je vázána mlčenlivostí, vůbec vadit. Zločincům naopak velmi vadí. Tak je logické snižovat počty odposlechů, pane ministře ?
25. 01. 2008 | 07:22

tomas napsal(a):

ad fragmenty, za jednu z absolutnich perel povazuji clanek tvrdici, ze vK si uvedomuje, ze kazdy panovnik za sebou musi zanechat nejakou stopu. Vivat monarchie.
opravdu, vsichni pratele cerneho humoru, http://www.fragmenty.cz, dustojny nastupce Ceske sody.
25. 01. 2008 | 07:34

malma napsal(a):

...s potěšením zjišťuju , že většina tu diskutujících si nenechá věšet bulíky na nos od toho demagoga Langera..
..to že si upravuje ministerstvo k obrazu svému neni těžké si domyslet...
25. 01. 2008 | 08:03

pozorovatel napsal(a):

Nač odposlechy, když se rozkrádá majetek státu veřejně?
25. 01. 2008 | 08:09

Ládik napsal(a):

Pánové B+P nemohou vysedět dráčka z vejce, nejsou to ptáci, ale savci. Jejich dráček se rodí z lásky ke straně.
25. 01. 2008 | 08:23

Karel napsal(a):

Je smutné, že se do vlády můžou dostat lidé, kteří nesahají po kotníky žákům 5 třída ZŠ. kdyby totiž žák 5 třídy napsal slohovou práci na téma - odposlechy v takové úrovni jak IL dostal by nedostatečnou a to za obsah, sloh a kompozici. Zároveň se omlouvám všem žákům 5 tříd.
25. 01. 2008 | 08:28

Bretschneider napsal(a):

Za vejce by měl už konečně někdo pořádně zatáhnout tohohle kašpara Langera.Opravdu se mu podařilo stabilizovat policii-jeden můj příbuzný odešel po 35 letech od kriminálky a další po 26 letech u cizinecké.Lidé,kteří svou práci milovali,ovšem nebyli ochotni žít v nejistotě.Však to na útvarech podle toho vypadá-velí tomu samička po škole,zkušenosti pražádné,ale je atraktivní,což je dnes vstupenka na funkci. Takže jen tak dál,lumpové už reagují-je to pro ně veskrze pozitivní zpráva!!!
25. 01. 2008 | 09:08

sluníčko napsal(a):

Doufám, že nám zde pak p. Langer zveřejní i tu analýzu, zajímalo by mě, díky hlavě čemu (nejenom počtu policistů jak se zde píše)se počty odposlechů snížily. Zatím se mi podle textu zdá, že se odposlechy snížily hlavně proto, že nejsou lidi, kteří na tom pracují. To asi není to pravé ořechové.
Kdo z vás viděl naposledy policistu ČR na ulici? (nehodovku nepočítám).
25. 01. 2008 | 09:11

whocares napsal(a):

Good job !!!
25. 01. 2008 | 09:14

jvejvo napsal(a):

Galérka se raduje. odposlechy se snižují. Kdo nemá co skrývat, nemusí se bát odposlechů a nemusí si půjčovat mobil od dětí a to ani od cizích. Snižováním stavů policistů se snižují odposlechy.
Rovnice:
0 policistů = 0 odposlechů
jen tak dál.
25. 01. 2008 | 09:25

Jindra Buchar napsal(a):

Nedělám žádné podvody, nekradu a žiju ze mzdy. Vůbec mi nevadí, když mě někdo bude odposlouchávat. Akce pana ministra jen poslouží všem zlodějům a podvodníkům a to tu jde především.
25. 01. 2008 | 10:07

Jakub napsal(a):

Dbrý den pane ministře jek se stavíte k problematice šifrování?

Na jendnu stranu brání vyšetřování (dobře šifrovaný mail, nebo rozhovor si neposlechnete), ale na druhou strachu je to poslední ochrana našeho soukromí.

Má vaše ministerstvo v plánu zavés podobně absurdní zákon jako platí v UK, kde byla uvězněna žena, která zapoměla heslo k šifrovaným datům na disku??
25. 01. 2008 | 10:22

Hubert napsal(a):

Diskutující, je potřeba se názorově shodnout s panem Ladičem, jinak jsme všichni blbci! Přeji všem pěkný víkend.
25. 01. 2008 | 10:41

online napsal(a):

To vyjádření pana Langra je úplně blbé, ale respektování soukromí je dobrá zpráva. Proto jsem udiven, že se najdou lidé, kteří s tím nesouhlasí. Prostě těch 30% voličů ČSSD je nesoudných, nevychovaných a ukřičených stejně tak jako jejich předseda. A to je naopak zpráva špatná.
25. 01. 2008 | 11:30

Karel napsal(a):

Pane ministře už Vás kolega Julínek vyšetřil??
25. 01. 2008 | 14:47

Železnohorský napsal(a):

Také se přidávám... Méně odposlechů, méně úniků, veřejnost přece nemusí všechno vědět. Díky, pane ministře.
25. 01. 2008 | 15:40

GB napsal(a):

to Hubert: Ne, pochopitelně má již z principu pravda většina - v množství je rozum, to dá... rozum. Víc lidí, větší pravda. A ano, snížení odposlechů je špatné - zlotřilá ODS to určitě udělala proto, aby měli její nekalí partneři pré. A jestli se počet odposlechů zase zvýší... nu, pak se jedná o totalitu, fašounství, hanba a fuj už dopředu!
Tak si to aspoň přiznejme - je opravdu úplně jedno, co ODS udělá, ono to bude stejně vždycky špatně. A pak že objektivního vidění světa je schopno málo lidí, to je teda blbost, jak vidno...
25. 01. 2008 | 18:42

pedagog napsal(a):

Pan ministr opomíná fakt,že se nijak neliší doba komunistická od postkomunistické především v zaměstnávání občanů zhovadilostmi typu průkazů pro úřady/zdr. karta,kreditní karta, občanka, řidičák, pas,slevové karty dopraváků,kam je třeba předložit např. důchodový výměr,stavební povolení na každou hloupost, i když proklamace jsou opačné, atd./do bytů se cpou kontroloři, exekutoři a jiní zloději, v podstatě takové dohlížecí výbory, které ovšem najednou nemají pravomoci,jde-li o pomoc.Copak to vlastně ví o životě občanů?Leda blábolí, aby zakryl obecné politické průšvihy poslední dvou desetiletí.Tak to vidím jako občan.
25. 01. 2008 | 20:46

zdesta napsal(a):

Po 11 září je vUSA odposloucháno všechno co letí luftem.Udělat to u nás, tak bychom se smíchy uplácali. Místo dálnic bychom mohli stavět kriminály. Ačkoliv nevím, nevím......
25. 01. 2008 | 21:53

František z Asisi napsal(a):

pro Karel:Myslím,že Langer je na tolik chytrý,že po vyšetření panem MUDr.Julínkem,by tady asi už dlouho nebyl.
Jinak pan ministr Langer dělá vše proto,aby usnadnil další rozkrádání,proto zrušil velice efektivní finanční policií,protože začala šlapat na paty finančníkům a podvodníkům spojených s ODS.
Copak jste pane Langere vytáhl na pány Mlčáka a Pohanku,poslal na ně pana Dalíka s miliony,možná že i bez těch milionů,ale za slib,že to na ně nevytáhnete.
Jinak ta vaše pokuta 9 000 Kč je výsměchem
našeho právního řádu.Měl byste odstoupit.
31. 01. 2008 | 10:48

vojtus napsal(a):

kdo koukal na vcerejsi strepiny ten ma jasno jak slusny tento pan je..kdyz vytlumili hluk a doplnili titulky co vsechno bylo stejne slyset..jak Ivanek busil "prdel*e" a podobny svinstva do Bursone aby si dobre rozmyslel koho bude volit...a takovyto clovek nam vede vnitro..jen tak dal, asi vi proc rozpousti elitni utvary..bude se mu to hodit az bude utikat zmetek
11. 02. 2008 | 14:44

Tamarkaa napsal(a):

Myslím, že jste už předvedl dost a svým výlevem směrem k p. Bursíkovi jste to jen potvrdil. Kopíruje to přesně vaši politickou kulturu v ODS o kterém vím své, stačí chvíli poslouchat Vaše mladé ODS rozmazlené fracky, obvykle jen přihlouplé synky z dobře situovaných podnikatelských poměrů, kteří chytrosti moc nepobrali, arogancí srší a o moudrosti o té ještě nic neslyšeli. Pokud máte stále pocit, že jste něco víc (což se stále snažíte dávat různým způsobem najevo), protože velká část z Vás těží a prosperuje z původně špinavých peněz ke kterým Vám dopomohl Váš guru Klaus, tak to ve skutečnosti opravdu nemá úrověň.
12. 02. 2008 | 11:50

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy