10 lží

08. 10. 2008 | 09:00
Přečteno 28589 krát
V každé komunikaci, má-li mít smysl a hodnotu, je třeba držet se faktů a základních principů slušnosti. Médiím jsem se nikdy nevyhýbal a ani nebudu. MF Dnes v posledních dnech fakta a slušnost ignoruje. Před pár týdny objevil tento deník Ameriku a píše o událostech několik let starých, o kterých jiná média už dávno předtím informovala. Píše o věci (a tvrdí, že jsem ji tajil), o které jsem já sám informoval, v rámci své bezpečnostní prověrky, Národní bezpečnostní úřad. Nejsem to já, kdo lže. A proto mi promiňte, že na dalších řádcích 10 lží MF Dnes shrnuji slovy právníka. Ke každé je možné napsat obsáhlý odstavec. Jsem si jist, že to není nutné. Jistě i vy uznáte, že když se místo faktů používají lži, dá se komunikovat jen stěží.

Upozornění na uveřejnění nepravdivých informací ve vztahu k osobě MUDr. Mgr. Ivana Langera

V Praze dne 5.října 2008

Vážený pane šéfredaktore,

oslovuji Vás v právním zastoupení MUDr. Mgr. Ivana L a n g e r a, bytem 8. května 25, Olomouc, a to na základě přiložené plné moci ve věci ochrany osobnostních práv.

V období od 19.září 2008 uveřejnil deník MLADÁ FRONTA DNES (dále MF DNES) sérii článků se vztahem k osobě mého klienta. V reakci na tyto texty sděluji a upozorňuji Vás, že v nich je uvedena řada nepravdivých informací negativně se dotýkajících jména, cti a důstojnosti pana Ivana Langera.

Zejména na to upozorňuji vzhledem k následujícím kurzívou označeným skutkovým tvrzením v článcích Vašeho deníku:

(1) Lživé je tvrzení, že si Langer i Kyselý pomohli navzájem, tedy za protihodnotu (jak je účelovým řazením redakčních vět dovozováno ve vydání MF DNES ze dne 2.10. 2008).

(2) Lží je, že okolnosti úvěru Langer tají (MF DNES 2.10. 2008).

(3) Lživý a nesmyslný je výrok, že Kyselý koupil i dluhy „Langerova golfu“ (MF DNES 4.10. 2008).

(4) Lživá je informace, že Kyselý koupil pohledávky za firmou, v jejímž představenstvu byl Ivan Langer (MF DNES 4.10.2008).

(5) Lživý je výrok, že se přes Langerova přítele Kyselého dostala pohledávka k původním dlužníkům (MF DNES 4.10.2008).

(6) Lživé, jak ostatně již judikoval Vrchní soud v Praze, je konstatování vazby Tomáše Paclíka, potažmo Ivana Langera na obchodníka s LTO (MF DNES 29.9. 2008).

(7) Lží je výrok, že Langer bojoval proti zveřejňování dluhů (MF DNES 3.10.2008).

(8) Lživá je informace, že Langer mlčí (MF DNES 3.10. 2008).

(9) Lživý je závěr, že Ivan Langer neodpověděl na otázky (MF DNES 3. a 4.10. 2008).

(10) Lež je skryta i ve vyvozování příčinné souvislosti mezi olomouckým golfem (golfovým hřištěm) a dotací pro jiné subjekty (a sportoviště) v obci Dolany (MF DNES 29.9. a 4.10. 2008).

Právě vypočtené nepravdy jsou zde uvedeny toliko příkladmo, ve výčtu bych bohužel mohl pokračovat. Uvedené i jiné nepravdy dokumentují manipulativnost článků, které Váš deník v posledním období publikoval o mém klientovi. Manipulativnosti svědčí i další jevy - témata jsou čtenářům dávkována po částech. Buď vycházejí z nepřezkoumatelných materiálů, k nimž veřejnost ani můj klient nemají přístup (údajné policejní odposlechy, na něž některé články odkazují), nebo z již zveřejněných informací, které můj klient v minulosti opakovaně vysvětlil. Pokud pak jsou v článcích předestřeny nové informace (jakási přidaná hodnota redakční práce), pak právě v nich se vyskytuje nejvíce chyb, což bych z pohledu vedení redakce považoval za zvláště alarmující.

Vážený pane šéfredaktore, mému klientovi je protiprávním uveřejněním nepravdivých a pravdu zkreslujících informací v deníku MLADÁ FRONTA DNES působena újma na jeho osobnostních právech, proto od Vás očekávám bezodkladnou reakci.

S pozdravem
Mgr. Martin E l g e r, advokát
v plné moci MUDr. Mgr. Ivana Langera


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Jan napsal(a):

Mladá fronta se již dlouho snaží vytvářet jakousi vituální realitu. Zajímalo by mě kdo za tím sotjí.
08. 10. 2008 | 09:01

Baran napsal(a):

Ivane, divim se, ze se s nima vubec bavite...jak rikal Milos Zeman - novinari jsou zumpa a hnuj
08. 10. 2008 | 09:01

Petra Nosková napsal(a):

MF Dnes zkrátka manipuluje s informacemi a jsem ráda, že si toho někdo všímá!!
08. 10. 2008 | 09:03

Hodboď napsal(a):

Tak se mi zdá, že MfD opravdu v poslední době jen vaří z vody a nic jiného. Média by měla být sice hlídacím psem demokracie, ale neměla by takovýmto způsobem zasahovat do politiky, obzvlášť v tak citlivém období, jakým je doba před volbami a období před volebním sjezdem určité politické strany. Navíc pokud chce být MfD opravdu seriózní, měla by konečně zveřejnit své zdroje. Jsou zde otázky, které zatím nikdo nepokládá, protože Kmenta a jemu podobní jsou považováni za svaté a nedotknutelné. Kde ale takovíto lidé přišli k materiálům z Krakatice? Jak lze ověřit, že informace, jež vycházejí v MfD jsou pravdivé? Komu to vše má sloužit?
08. 10. 2008 | 09:12

e-liska napsal(a):

Vážený pane, ackoli Vás zrovna moc nemiluji a ODS nevolim, chapu vasi situaci. Stejne jako vy jsem se i ja pred nedávnem stala obeti podobných mediálních útoků, i kdyz pouze na komunální urovni. Udelala jsem chybu a ze zastupitelstva odesla...Nakonec se ukazalo, ze vse spunktoval kolega zastupitel, ktery predal informace nactiletemu novinari, ktery si je dostatecne neoveril a jak se rika "sel po me jak husa po flusu". Podlehla jsem...Moje chyba, ale zaroven velke pouceni. Od te doby jiz ke vsem informacim v novinach pristupuji velice obezretne a neverim jim uplne vse...
08. 10. 2008 | 09:16

KaD napsal(a):

No ne že by si Ivan Langer za své hříchy nezasloužil nějaký ten očistec, ale to vytváření kauz na objednávku, kterého se dopouštějí snad všechna celostátní média, to je přinejmenším stejně nechutné a nebezpečné jako působení Ivana Langera na ministerstvu vnitra.
08. 10. 2008 | 09:16

krakonoš napsal(a):

a všimli jste si včerejšího blogu mf - proti langerovi půjdeme, dokud vše nevysvětlí. čili - sejmeme ho ať to stojí co to stojí. mf a média se bohužel stávají třetí parlamentní komorou a osobují si právo soudit každého za cokoloiv. moc by mě zajímalo, jak vypadá takové majetkové přiznání pánů syrovátky, šťastného a dalších. když hra, tak rovný s rovným.
08. 10. 2008 | 09:17

Northern Lights napsal(a):

A to jste vyčetl pane Langer u vědmy z kávové sedliny?
08. 10. 2008 | 09:18

anděla napsal(a):

měl jste nám to pane langeře vysvětlit, místo abyste obviňoval mf ze lží...
08. 10. 2008 | 09:21

Petra Nosková napsal(a):

To, co se v poslední době v České republice děje nenechává nejspíš nikoho z nás chladným! Před pár týdny nastoupila Mladá Fronta Dnes se svou řekněme "předvolební kampaní", jen ještě není tak úplně jasné, za koho toto periodikum kandiduje?! Svá předvolební hesla nám ale dává po částech, asi abychom se nenudili a vytahuje z rukávu i některá rádoby esa let minulých. Přijde mi to, že se MF Dnes mermomocí snaží vyhoupnout se na úroveň Blesku, Aha a jiných plátků. Pan Langer má naprostou pravdu a souhlasím s ním! Velice mě jako občana ČR zajímá, jaká bude reakce MF Dnes. Pokud mohu doporučit, já osobně bych se v takovémto případě vzdal "kandidatury".
08. 10. 2008 | 09:21

krakonoš napsal(a):

Rath nutí kandidáty podepsat věrnost straně. Co říkate na tohle?
http://aktualne.centrum.cz/...
08. 10. 2008 | 09:23

KaD napsal(a):

No ne že by si Ivan Langer za své hříchy nezasloužil nějaký ten očistec, ale to vytváření kauz na objednávku, kterého se dopouštějí snad všechna celostátní média, to je přinejmenším stejně nechutné a nebezpečné jako působení Ivana Langera na ministerstvu vnitra.
08. 10. 2008 | 09:23

Petrman napsal(a):

Pokud si dobře vzpomínám na Íčkovy kauzy z minulosti tak kromě bodů 2,6,8 a 9 by to všechno měla být pravda.
Ale Mrázka samozřejmě neznal a nikdy o něm neslyšel :-)
08. 10. 2008 | 10:03

norma napsal(a):

To, že média u nás mají neobvykle velkou moc je dávno známo. Kdo se dostane mezi toto soukolí, nemá šanci, to víme všichni také. Ale, stále vidím Váš potutelný úsměv, když byla medializována kubicého zpráva. Tehdy Vám média nevadila, protože likvidovala opozici, že?
No a nyní došlo na Vás. Je jedno přísloví, "kdo s čím zachází, tím také schází". Zda se, že pravdivé.
08. 10. 2008 | 10:04

krakonoš napsal(a):

tuším že za kubiceho zprávu byl il odsouzen, ačkoliv se mu nic neprokázalo. mf tehdy informovala o tom, co se děje, kdežto dnes tu realitu vytvářejí. pasují se do role, která jim nepřísluší.
08. 10. 2008 | 10:07

krakonoš napsal(a):

na každou svini se řezník najde. nebo taky, pokud jsi nevinný, hoď kamenem, petrmane
08. 10. 2008 | 10:09

Jan napsal(a):

Norma: Trochu si to napřed srovnej v době uníku Kubiceho zprávy byla v opozici ODS. A krom toho, je prokázané, že tím "hříšníkem" byl křesťanský demokrat Severa.
08. 10. 2008 | 10:10

Petrman napsal(a):

krakonoši, nevinný není nikdo, ale pokud nejste slepý tak by Vám mělo dojít, že Ti nahoře jsou mimo realitu a na občany kašlou..........nebo jste opravdu tak naivní že si myslíte, že Langer loboval za prodej IPS do českých rukou jenom proto aby se nedostala k zahraničním vlastníkům, kde teď stejně je...........a náhodou si od jednoho z těch pro které loboval "půjčil" peníze......nějak moc náhod najednou?
08. 10. 2008 | 10:13

bobina napsal(a):

Ale všem novinářům na očích na svém poslaneckém stolku ve sněmovně ji zanechal Ivan Langer. Snad nevěříte, že omylem.
08. 10. 2008 | 10:15

norma napsal(a):

Jan
Já jsem napsala, že kubicého zprávu zveřejnil p. Langr? Přečtěte si to ještě jednou. Zřejmě máte mhu před očima. Psala jsem pouze o jeho potutelném úsměvu.
08. 10. 2008 | 10:28

třebaKarel napsal(a):

Pane Langře ,
budu se snažit odmyslet vaši mně nesympatickou roli v ledasčem , např. v jedné zprávě .
Dřív dokud Vám to vycházelo a hrál orchestr podle Vás , jen jste se posměšně šklebil a culil , jak jste chytrej . Ferina Kacafírek , nikdo na něj nemá .
Jenže jste pustil / spolu s jinými / ze řeťezu něco , čeho se zbavit bude moc těžké . A proto na Váš křik koukám sice nerad , ale se špetkou zadostiučinění .
Hádejte který jméno se posledních několik let vyskytuje v MFD použito hanlivě zaručeně nejvíc .
Jak je asi jemu , co myslíte ?
08. 10. 2008 | 10:36

krakonoš napsal(a):

petrmane: lobbuje každý poslanec a je spíš podivné, že se to vytahuje pouze na ivana langera.
08. 10. 2008 | 10:43

hudryper napsal(a):

Proč v tom výčtu lží chybí ještě
lež o údajné návštěvě Kilimanžára
na náklady jistého,"omylem" předčasně z Mírova vypuštěného barona LTO(lehkých "topných"olejů) Kutala?
A o pronájmu domu v Olomouci ?
Za celé poválečné období se nenajde mezi ministry vnitra ani
jeden,který by dokázal naprotou
devastaci svého ministerstva dovést do takového stádia,jako
tento výtečník a bojovník proti
lži.
08. 10. 2008 | 10:47

norma napsal(a):

Jan
nevzpomínám si, že jsem Vám nabídla tykání.
08. 10. 2008 | 10:47

dusin23 napsal(a):

Pane Langer,snad nic nemůže být novinářům větším alibi a potvrzením nestranosti,než to že po vás půjdou až do konce jako po panu Grossovi,tenkrát jste hýkal blahem a hřímal cosi o svobodných médiích a morálce a také svobodnému přístupu k informacím,ale to trvá jen do doby než se to začne týkat vás,že?Takže tak jako v kauze Gross přeji novinářům z mf Dnes aby vytrvali až do konce a na příspěvky z Jánského vršku kterými se to tu jen hemží nedali!!!Hodně štěstí!
08. 10. 2008 | 10:48

třebaKarel napsal(a):

Jene ,
zkusím Váš styl konverzace s Normou .
Tak tedy :
Jene , kecy , víš úplný prd . Nedošlo ti ani že si to kluci takhle rozhodili . I.L. ukazoval svoje listy na tv kameru a pak je nechal ležet na stole .
Jak s timhle právníci a srandisti chtějí čarovat je jejich věc a pak taky věc lidí co jim to jsou ochotný věřit .

Kdyby se ti chtělo mluvit s dámou příště slušně , věř že mi bude potěšením volit mně vlastní zdvořilejší formulace včetně vykání , místo tvého svazáckého tykání .

Pane Stejskale , smí se slovo "mamlas "?

tK
08. 10. 2008 | 10:49

Železnohorský napsal(a):

Tak nevím... Když někdo tvrdí, že je to lež, obvykle taky řekne, proč to je lež a co je pravda, pan právník na to nějak pozapomněl... Třeba "Lživá je informace, že Langer mlčí (MF DNES 3.10. 2008)". A kde je napsáno, co Langer řekl? Přece není takový problém to najít a citovat. A takhle by mělo být zpracováno všech deset bodů. Pan právník udělal Panu Langerovi medvědí službu - není schopen doložit, že je lež to, o čem tvrdí, že je to lež. Tvrzení proti tvrzení...
08. 10. 2008 | 10:56

Petrman napsal(a):

krakonoši: Každý poslanec ale není ministrem vnitra a nejsou o nich zmínky v odposleších s mafiánem Mrázkem...........musím poznamenat, že je tam Tlustý, a ten je z hradního křídla, tomu se to později promine.

Pražská ODS chce prostě potopit Topolánka a jeho ostravskou kliku a Langer je jeden z nich tak mu jdou po krku......tohle je pouze důsledek vnitrostranického boje v ODS a tento boj je řízen tím "klaunem" z hradu.
08. 10. 2008 | 11:00

krakonoš napsal(a):

novináři z mf si potřebují zvednout seběvědomí a tak bojují před volbami. jaké mají vůbec číslo?
08. 10. 2008 | 11:01

krakonoš napsal(a):

petrman: ministr langer se stýkal s panem sekyrou, s panem mrázkem v kontaktu nebyl. odkud čerpáte informace o roli pavla béma v kauze? podle mě je to sólová akce MF.
08. 10. 2008 | 11:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Karle,

"mamlasy" zpravidla nemažu, ale není možní se bez takovéto terminologie obejít? Tedy alespoň někteří z nás? ;-)

Libor Stejskal, editor blogů
08. 10. 2008 | 11:12

irinek napsal(a):

To,že novináři v lepším případě píší polopravdy s vynecháváním důležitých faktů a s použitím citací vytržených z kontextu, v horším případě sdělujíce vyložené lži, je mnoho let používaným novinářským kánonem.Děje se tak především proto,že řadový čtenář jim to (pan Stejskal promine) žere i s navijákem (viz průzkumy typu "komu obyvatelstvo věří").U politiků je komická skutečnost,že pokud se plky týkají někoho druhého,je to v pořádku a ještě si často mírně přisadí,ale když dojde na ně samotné,řičí,až pán Bůh brání.Je to paráda existovat v takové společnosti.
08. 10. 2008 | 11:13

Petrman napsal(a):

krakonoši: A odkud máte informaci, že se Langer stýkal "pouze" ze Sekerou.....o Bémovi jsem nenapsal nic......napsal jsem pražská ODS a to není jenom Bém.
Nenechte se vysmát, myslíte si, že novináři dělají něco z vlastního podnětu, raději si zjistěte kdo vlastní MfD.
08. 10. 2008 | 11:22

J.Prosner KT napsal(a):

Vážený pane Langere.Je čas odejít. Tedy váš čas odejít, neboť si potřebujete odpočinout díky přepracovanosti, anebo máte málo co na práci. Za peníze daňových poplatníků se zabýváte tak dětinskými kravinami, až se divím, že nás s tím obtěžujete na těchto, dle mého soudu velice solidních, a seriozních stránkách. Myslím, že toto "upozornění" není k ničemu, nikomu nic nepřinese, snad jen, že jeho dětinskost a naivita probudí u mne a mě podobných pocit, že bych na to měl reagovat. Takže se pochlapte a začněte se více než sobě, konečně věnovat službě občanům, kteří Vás vybrali a královsky Vás platí.
08. 10. 2008 | 11:32

třebaKarel napsal(a):

Pane Stejskale
určitě ,už to nebudu zkoušet .
Víte , mám v autě zaseklý CD s Iggy P.
I doma mi řikaji že začínám mluvíit nějak sprostě ... , asi ho přece jen nechám vyndat .
Klidnou službu přeje tK
08. 10. 2008 | 11:34

Lex napsal(a):

"irinek"
Trefujete přesně hřebík na hlavičku. A IL jako místopředseda jedné politické strany je toho zářným příkladem.
"Hodboď"
Jak chcete ověřovat pravdivost informací uveřejňovaných v novinách? Nijak. Nekupovat je a nečíst. Miloš Zeman má pro to jasné zdůvodnění: "Protože cena těch novin vysoce převyšuje hodnotu informací v nich obsažených." Pan advokát, resp. IL zveřejněním dopisu šéfredaktorovi MFd pouze hraje na emoce čtenářům jeho blogu a ověřuje si svou podporu. Řada čtenářů mu to bere. Ví jistě dobře, jak tvrzené situace řeší tiskový zákon: „§ 10 Odpověď (1) Jestliže bylo v periodickém tisku uveřejněno sdělení obsahující skutkové tvrzení, které se dotýká cti, důstojnosti nebo soukromí určité fyzické osoby, anebo jména nebo dobré pověsti určité právnické osoby, má tato osoba právo požadovat na vydavateli uveřejnění odpovědi. Vydavatel je povinen na žádost této osoby odpověď uveřejnit.“ Odpověděl IL? Nebo mlčí? Nařčení z nepravdivosti není odpověď.
Kromě toho dobře ví, co k takovému stavu hovoří občanský zákoník: „§ 11 Fyzická osoba má právo na ochranu své osobnosti, zejména života a zdraví, občanské cti a lidské důstojnosti, jakož i soukromí, svého jména a projevů osobní povahy. § 13 (1) Fyzická osoba má právo se zejména domáhat, aby bylo upuštěno od neoprávněných zásahů do práva na ochranu její osobnosti, aby byly odstraněny následky těchto zásahů a aby jí bylo dáno přiměřené zadostiučinění.“
Toho práva se poškozený musí domáhat u soudu a důkazní břemeno je na něm jako straně žalující. Skutečně je schopen prokázat lživost tvrzení uveřejněných v MFd? Tím neříkám, že má MFd pravdu. Naopak, můj kritický postoj k novinám jsem na těchto stránkách vícekrát vyjádřil, napři. sloganem o pravdě a plevách a co z toho bývá publikováno. Chci říci jen to, že tak „excelentní“ právník, který si jako koncipient v advokátní kanceláři vydělával měsíčně 80 tisíc korun, ví dobře, že boj na poli práva proti novinám má předem prohraný, případně že by mohl i vyhrát cestou tzv. Pyrhova vítězství.
Hezký den! Lex
08. 10. 2008 | 12:00

Lex napsal(a):

"J.Prosner KT"
Předběhl jste mě v době, kdy jsem psal svůj komentář. Promiňte. Můj postoj je stejný.
Hezký den! Lex
08. 10. 2008 | 12:03

norma napsal(a):

pane Stjskale,
je možné být hulvát i bez sprostých slov
Děkuji p. Třeba Karel, že se mně zastal.
Zdraví a příjemný pracovní den přeje W.B.
08. 10. 2008 | 12:08

Pavell napsal(a):

Svinstvo na stránkách MFdnes přesáhlo veškeré možné hranice. Není moci, která by proti nim zasáhla. Jakýkoliv pokus o obranu je těmi pseudožurnalisty hodnoce jako útok na svobodu slova.
Langer je pěkné kvítko a má toho na svědomí dost. Ale ty útoky ze strany gaunerů z redakce MF jsou na pozvracení.
08. 10. 2008 | 12:19

stejskal napsal(a):

I Vám dobrý den, paní normo,

to je bez debat. Popravdě řečeno jsem při rychlém pročítání diskusí ani nepostřehl, v jakém kontextu chce pan Karel zmiňovaný výraz použít. Asi bych si v opačném případě ten komentář něchal pro sebe ;-)

Libor Stejskal
08. 10. 2008 | 12:27

pesimista napsal(a):

a pane Pavel, jak jste hodnotil psaní Junge Fronte heute před třemi lety,kdy na každé první straně na vás jukal Gross se Šárkou a Barkovou; to bylo pro vás ale příjemé počteníčko, tak jako pro řadu výše, zejména těch na začátku diskuze; psali jako by dopředu věděli co dá Íčko dnes k dobru; mnozí mají pravdu,že JFh je občas bulvár, sám jsem ji chtěl na jaře odhlásit a měl jsem dlouhý rozhovor s jejich pracovníkem (bez servítkú) o jejich úrovni; a dobře vzpomínám na hřímání dotyčného ve sněmovně proti Grossovi, který je zřejmě stejný jako on; slovo morálka opakoval v každé větě . tak ať se tím teď řídí; a zrovna dnes je v JFh vyjádření nejmenovaného pražského člena ODS, že je potřeba Topolánka a jeho banbu zahnat zpět na Valašsko a že se na tom pracuje
08. 10. 2008 | 12:32

Vladimír napsal(a):

MFD = Šíp + Blesk a Aha! v jiném formátu
08. 10. 2008 | 12:36

pearmen napsal(a):

Langře klíče Vám zvoní už dlouho, je načase zeptat se Grosse na jeho pocity po padáku!
08. 10. 2008 | 13:49

Kopidová napsal(a):

(8) Lživá je informace, že Langer mlčí (MF DNES 3.10. 2008).

Tak nemlčte a něco nám k tomu napište, pane ministře! Blog máte, informace taky ... tak se s námi podělte o to, jak to bylo. Neschovávejte se za právnické kličky.
Věřím, že čtenáři si už udělají názor sami.
08. 10. 2008 | 13:53

Železnohorský napsal(a):

Kopidová: Reakce pana Langera bude: "Na lživé pomluvy nebudu reagovat, to je pod mou úroveň." :-))
08. 10. 2008 | 14:02

Kopidová napsal(a):

Škoda, mě by to vážně zajímalo.
08. 10. 2008 | 14:09

j. napsal(a):

Krásný článek. Slušnost v každé větě. Vždy, když někdo z Topolánkova okolí začne mluvit o slušnosti, naskočí mi husí kůže a začínám cítit nějakou nemravnost. Naposledy při slavném projevu na sjezdu SZ.
08. 10. 2008 | 14:17

Matyas napsal(a):

Ivan Langer ztrácí v mých očích i poslední zbytky důvěryhodnosti nikoli kvůli zprávám MF Dnes, ale už samotným faktem, od koho si půjčuje. Politik dostává od voličů mandát k výkonu funkcí ve veřejné správě, nikoli k hledání kamarádů, kteří by mu mohli půjčit, ať už za jakýchkoli podmínek!
08. 10. 2008 | 15:11

Kritik napsal(a):

Autor zjistil, že není ten, kdo lže. A občan se musí divit - jak je možné, že lhář nelže?
08. 10. 2008 | 15:22

mrkev napsal(a):

Vážený pane ministře,

týdeník Písecké postřehy uveřejnil 24. září letošního roku na titulní straně příběh Josefa Hanuse z Putimi, který byl odsouzen za trestný čin pomluvy.
Dostal 12 měsíců s podmíněným odkladem výkonu trestu na dva roky za to, že Vás v osobním dopise upozornil, že u policie pracuje někdejší příslušník StB.
Dopis se úředním postupem propadl až na příslušnou policejní správu, kde onen člověk pracuje. Odbor vnitřní kontroly policejního prezidia rozhodl, že "obvinění" nejsou pravdivá a onen bývalý člen StB, dnes policista, Hanuse zažaloval pro pomluvu, i když u soudu přiznal, že od roku 1977 pracovníkem StB byl.
Jak známo, při nástupu do ministerské funkce na podzim 2006 jste veřejně oznámil, že v zájmu posílení důvěryhodnosti Policie ČR hodláte její řady očistit od bývalých příslušníků StB.

Pane ministře, nebylo dobré občany předem varovat, že vše, o čem Vám napíší v osobním dopise, bude použito proti nim?
08. 10. 2008 | 15:38

Hana napsal(a):

Bohužel, dnes už je společnost v takovém stavu, že to asi nikoho moc nezajímá. Vrcholní politici jsou pro většinu národa prostě lumpové a mafiáni, když se na někoho ukáže, stejně se nic neděje. Tak akorát ještě potahají dotyčného po soudech - viz Kořistka. A efekt? Žádný! Už tolik zveřejněných průšvihů - a nic! A ještě nás budou znechucovat nějakýma řečma o morálce nebo čem?? Že jim není hanba!
08. 10. 2008 | 15:52

Železnohorský napsal(a):

Mrkev: Bručet jde vždy ten, kdo na nějakou "nepěknou věc" upozorní nebo ji dokonce zveřejní, nikolivěk ten, kdo "nepěknou věc" dělá. Špatnost sama o sobě špatná není, špatné je, že se o ní ví...
08. 10. 2008 | 16:45

rebel napsal(a):

Jasně,když se MF otírala před volbama do ČSSD tak to byla křišťálově čistá pravda.Teď když je na tapetě ODS a její přední partajníci tak je to všechno lež?To určitě.Jak dlouho nás chce ještě íčko houpat.Jenom doufám že se po volbách už do parlamentu nedostanou.Není snad možné aby je někdo znovu volil.
08. 10. 2008 | 17:06

Pius napsal(a):

No to nebylo moc chytry.. Pokud MF Dnes vyda omluvu na prvni strance a napise, ze vse o Langrovi byly lzi, tak mu to vic uskodi nez pomuze. Vsem bude jasne, ze se ho media boji, protoze vladne policejnimu statu.
08. 10. 2008 | 17:19

Michal Macek napsal(a):

nevim jestli by nebylo spravne mesic pred volbami zakazat blogovat politikum.az do voleb.....
08. 10. 2008 | 17:29

krok napsal(a):

směšné..kdyby aspoň ověřili, co skurečně MfD napsala:-))..např. "Lživá je informace, že Kyselý koupil pohledávky za firmou, v jejímž představenstvu byl Ivan Langer") je fiktivní, protože MF Dnes jen upozornila na to, že "V době prodeje pohledávky už Langer v představenstvu společnosti Golf Ageus nebyl, odešel v roce 2001." A lež číslo 5 nevyslovila MF Dnes, ale byla to citace názoru konkurzního správce Vítka, kterou následně Kyselý nebyl ochoten vysvětlit. ..ach jo, Ivánek je ještě hloupější než jsem si myslel:-))
08. 10. 2008 | 17:30

stále rebel napsal(a):

Langře, za tím budou určitě ruští agenti.
08. 10. 2008 | 17:40

zdesta napsal(a):

Pan Langer:Braňte svoje mmorální kvality a čest soudní cestou.Nic Vám v tom nebrání. Navíc jste právník.Zatočte s tou novinářskou žumpou vMFiDnes.Právě to slovo dnes je podstatné. Včera žumpou MFiDnes nebyla. Jak zázračná a rychlá přeměna.
08. 10. 2008 | 18:38

franci napsal(a):

Langer je největší lhář v ČR ! Že by konečně!!!! novináři plnili to pořekadlo, že mají být "hlídací psi demokracie" a to padni komu padni?
Páni novináři držím Vám palce, nenechte se odradit a zastrašit od těch vládnoucích sviňáků a mafiánu.Už začínají kolem sebe kopat ,tuší že asi(konečně) se blíží jejich konec.
08. 10. 2008 | 19:09

Renata napsal(a):

Když byly zprávy o ČSSD, to se Langerovi líbilo. Sám příléval olej do ohně, umožnil novinářům ofotit si tajné dokumety. Teď se tisk zajímá i o něho - to už tak spokojený není, i když on i pan Topolánek nás přesvědčují o jeho nevině, každý si z dřívějších skutků pana Langera udělá obrázek. Kdo křičel nejvíc, že ČSSD je spjatá s organizovaným zločinem? Už podle svých dřívějších lží by měl dávno opustit ministerský post. Ten chlév se jim moc zametat nechce!
08. 10. 2008 | 19:30

Pražák napsal(a):

Vzkaz pro Íčko: Vydržte! Vydržte! Vydržte´! - Alespoň do příští Výroční zprávy českých rozvědek, v níž bude konečně prokázáno, kolik že ruských a severokorejských agentů (ti po plastické operaci) sedí v redakci MFD a snaží se ovlivnit české veřejné mínění proti Vám, radaru, Čunkovi, Téčku, Káčku, Péčku a mnoha dalším upřímným demokratům, lobujícím i desetkrát denně ve prospěch svých českých kamarádů proti cizáckým investorům jako je švédská Skanska či ruský Lukoil.
08. 10. 2008 | 20:52

JIM napsal(a):

Běž domu Ivane,čeká Tě tam Nataša.
08. 10. 2008 | 21:00

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý výkřik ("svině, eSeS-ák"), který byl v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
08. 10. 2008 | 21:12

Sofi napsal(a):

Jestli mne paměť neklame, tak Langer byl před rokem 1989 aktivní svazák (jak jinak, když je z Moravy, tam jich bylo poslušných vždycky daleko víc). Vystudoval sice dvě vysoké školy, ale zdá se, že neměl ani na jednu, kdoví, jak to všechno bylo. Kdyby byl dnes v soukromé sféře nebo lezl tak zvaně kanály, bylo by mi to jedno. On ale šéfuje ministerstvu, které patří k nejdůležitějším. V tom vidím veliký problém a jestli to nevadí mým spoluobčanům, tak mně ano. On prostě musí odejít a když to nepůjde po dobrém, tak to musí jít po zlém.
08. 10. 2008 | 21:58

MA-FU napsal(a):

Pro mrkev: u policie pracuje okolo šestitisíc lidí,kteří prošli tak zvanou Lípou,to byla 5.správa StB,ochranka,lustrační osvědčení vpořádku i náměstci kteří prošli kontrolou NBÚ ...
tak že křišťálově čistí...
08. 10. 2008 | 22:33

Míla napsal(a):

Pane ministře, běžný čtenář blogů, nezasvěcený do zákulisí naší politiky a šedé ekonomiky bude jen ztěží vyvracet pomluvy, vyřčené deníkem, jinak velmi vstřícným k vaší straně. Napadá mne snad jen parafráze známého rčení: až na každém jedenáctém šprochu může být pravdy trochu.
08. 10. 2008 | 22:47

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text, který byl v rozporu s Kodexem diskutujících (vydávání se za jiného diskutujícho či autora blogů)

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
08. 10. 2008 | 23:24

Václav napsal(a):

Pane ministře,nic mimořádného ,to se Vám jenom vrátila levárna za jakoby zapomenutou tajnou zprávu na lavici kdesi ve sněmovně .Jenom shodou okolností k ní měl přístup každý novinář který šel náhodou kolem. Škoda , máte sice dvě vysoké školy ,ale z reálného života nemáte ani maturitu.Už jse někdy slyšel o božích mlýnech? Melou a semelou i Vás.
08. 10. 2008 | 23:35

kočka šklíba napsal(a):

To rebel: bohužel to možné je, a nebude těch lidí málo, stačí projít diskuze pod nlogy a uvidíte, že je stále mnoho lidí, kteří i kdyby snad v přímém přenosu představitelé ODS říkali voličům : jste blbci, jste blbci, tak oni je stejně volit budou
To franci:několik diskutujících se zde už podivovalo, co to, že redaktoři z MF najednou začali vytahovat špínu na své donedávna oblíbence, a hodně z nich došlo knázoru, že to je vnistrostranický boj v ODS, takže to možná není tak, že by novináři z tohoto listu najednou začali jak Vy říkaáte upaltňovat v hlídání politiků heslo: padni komu padni, a tím se opravdu stali tzv. hlídacími psy demokracie, zřejmě pomáhají jedněm proti druhým v ODS, bohužel.
09. 10. 2008 | 00:18

Karel napsal(a):

MfZítra si vždy tak počínala, nic nového pod sluncem. Ale když se to pana Langra osobně nedotýkalo, tak mu to vůbec nevadilo a jistě se upřímně bavil.
Ale pokud si pan Langer stěžuje, že někdo nerespektuje fakta a slušnost, tak je vidět, že je to s ním vážné. Prostě on je průkopníkem takového jednání a to co předvedl šibalsky v kauze Kubice jen podtrhuje jeho mělký charakter.
09. 10. 2008 | 08:59

Václav napsal(a):

Za presidenta Novotného byl jednou ministr vnitra Barák.Také se všude naparoval, až najednou zčista jasna mu doma ve splachovadle našli zlato,připsali mu nějaké zpronevěry státních peněz a přidalo se k tomu protisocialistické jednání ( dnes protikapitalistické ) a chlapec šel opravdu bručet a ani v roce 1968 jej nepustili. Vyšel z vězení jako vetchý stařík, který by na Kilimandžáro nevylezl ani na nosítkách domorodých sluhů.
09. 10. 2008 | 09:05

Silvie napsal(a):

Musím se od srdce zasmát. Pan Langer je prostě poslední spravedlivý. Ani regiment právníků mu to už u voličů nevyžehlí.
09. 10. 2008 | 13:03

andy napsal(a):

Jak komické - lhář volá chyťe lháře.
09. 10. 2008 | 16:04

pesavar napsal(a):

Jenom ve stručnosti:
1) IL je neuvěřitelná, šílená postava, která by jednoznačně měla z politiky odejít, má toho na svědomí nepočítaně (z aktivních politiků se mu mohou rovnat snad jen Tlustý a Kalousek).
2) MF ze zcela utrhla z řetězu a rozhodla se těžit, co to dá. Tímto si nicméně elegantně podřezává větev a až přijde celá politická scéna jednotně s novým mediálním zákonem, marně budou byznysmeni ("novináři") z MAFRY křičet o svobodě slova. Nepostaví se za ně ani poslední poslanec nebo senátor.

A to právem.
09. 10. 2008 | 20:04

vlk napsal(a):

ANo Ivan Langer je pravdumluvný politik. Dokázal to napříkald v tzv. televizní kauze. Kd ytvrdil, že netelefonoval s některými lidmi. Tak mu přečetli ze záznamu hovorů, veřejně v parlamentu, že telefonoval.

Dále jistě není pravdou že pomáhal lidem z Mrázkova okolí. Vlastně on nevědlě, že jsou z jeho okolí. Jako dlouholetému stínovému ministru vnitra mu to věřím.

Jak píše řada těch přede mnou - MfD lže. Zajímavé je, že titíž lidé ji bránili do krve , pokdu si bral ana mušku oranžové...
A majitel, redakce i redaktoři jsou stejní...
Čímpak to asi bude?
09. 10. 2008 | 21:37

likaida napsal(a):

<A href="http://sakai.awdccs.com/">出会い堺</A><A href="http://sendai.awdccs.com/">出会い仙台</A><A href="http://yokohama.awdccs.com/">出会い横浜</A><A href="http://yokosuka.awdccs.com/">出会い横須賀</A><A href="http://sapporo.awdccs.com/">出会い札幌</A><A href="http://chiyoda.awdccs.com/">出会い千代田区</A><A href="http://chuou.awdccs.com/">出会い中央区</A><A href="http://minato.awdccs.com/">出会い港区</A><A href="http://shinzyuku.awdccs.com/">出会い新宿区</A><A href="http://bunkyou.awdccs.com/">出会い文京区</A><A href="http://taitou.awdccs.com/">出会い台東区</A><A href="http://sumida.awdccs.com/">出会い墨田区</A><A href="http://koto.awdccs.com/">出会い江東区</A><A href="http://shinagawa.awdccs.com/">出会い品川区</A><A href="http://meguro.awdccs.com/">出会い目黒区</A><A href="http://oota.awdccs.com/">出会い大田区</A><A href="http://setagaya.awdccs.com/">出会い世田谷区</A><A href="http://shibuya.awdccs.com/">出会い渋谷区</A><A href="http://nakano.awdccs.com/">出会い中野区</A><A href="http://suginami.awdccs.com/">出会い杉並区</A>
26. 03. 2009 | 00:59

likaida napsal(a):

<A href="http://toshima.awdccs.com/">出会い豊島区</A><A href="http://kita.awdccs.com/">出会い北区</A><A href="http://arakawa.awdccs.com/">出会い荒川区</A><A href="http://itabashi.awdccs.com/">出会い板橋区</A><A href="http://nerima.awdccs.com/">出会い練馬区</A><A href="http://adachi.awdccs.com/">出会い足立区</A><A href="http://katushika.awdccs.com/">出会い葛飾区</A><A href="http://edogawa.awdccs.com/">出会い江戸川区</A><A href="http://koube.awdccs.com/">出会い神戸</A><A href="http://kurume.awdccs.com/">出会い久留米</A><A href="http://mito.awdccs.com/">出会い水戸</A><A href="http://nagoya.awdccs.com/">出会い名古屋</A><A href="http://oomuta.awdccs.com/">出会い大牟田</A><A href="http://saitama-shi.awdccs.com/">出会いさいたま</A>
26. 03. 2009 | 01:01

likaida napsal(a):

<A href="http://apiencompass.com/">出会い</A><A href="http://apiencompass.com/hok...">北海道出会い</A><A href="http://apiencompass.com/iwate/">岩手出会い</A><A href="http://apiencompass.com/miy...">宮城出会い</A><A href="http://apiencompass.com/akita/">秋田出会い</A><A href="http://apiencompass.com/aom...">青森出会い</A><A href="http://apiencompass.com/yam...">山形出会い</A><A href="http://apiencompass.com/fuk...">福島出会い</A><A href="http://apiencompass.com/sai...">埼玉出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kan...">神奈川出会い</A><A href="http://apiencompass.com/iba...">茨城出会い</A><A href="http://apiencompass.com/toc...">栃木出会い</A><A href="http://apiencompass.com/gunma/">群馬出会い</A><A href="http://apiencompass.com/chiba/">千葉出会い</A><A href="http://apiencompass.com/tokyo/">東京出会い</A><A href="http://apiencompass.com/yam...">山梨出会い</A><A href="http://apiencompass.com/nag...">長野出会い</A><A href="http://apiencompass.com/nii...">新潟出会い</A><A href="http://apiencompass.com/toy...">富山出会い</A><A href="http://apiencompass.com/ish...">石川出会い</A>
26. 03. 2009 | 01:02

likaida napsal(a):

<A href="http://apiencompass.com/fukui/">福井出会い</A><A href="http://apiencompass.com/aichi/">愛知出会い</A><A href="http://apiencompass.com/gifu/">岐阜出会い</A><A href="http://apiencompass.com/shi...">静岡出会い</A><A href="http://apiencompass.com/mie/">三重出会い</A><A href="http://apiencompass.com/hyogo/">兵庫出会い</A><A href="http://apiencompass.com/osaka/">大阪出会い</A><A href="http://apiencompass.com/wak...">和歌山出会い</A><A href="http://apiencompass.com/shiga/">滋賀出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kyoto/">京都出会い</A><A href="http://apiencompass.com/nara/">奈良出会い</A><A href="http://apiencompass.com/yam...">山口出会い</A><A href="http://apiencompass.com/tot...">鳥取出会い</A><A href="http://apiencompass.com/shi...">島根出会い</A><A href="http://apiencompass.com/oka...">岡山出会い</A><A href="http://apiencompass.com/hir...">広島出会い</A><A href="http://apiencompass.com/tok...">徳島出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kag...">香川出会い</A><A href="http://apiencompass.com/ehime/">愛媛出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kochi/">高知出会い</A>
26. 03. 2009 | 01:03

likaida napsal(a):

<A href="http://apiencompass.com/fuk...">福岡出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kag...">鹿児島出会い</A><A href="http://apiencompass.com/saga/">佐賀出会い</A><A href="http://apiencompass.com/nag...">長崎出会い</A><A href="http://apiencompass.com/kum...">熊本出会い</A><A href="http://apiencompass.com/oita/">大分出会い</A><A href="http://apiencompass.com/miy...">宮崎出会い</A><A href="http://apiencompass.com/oki...">沖縄出会い</A><A href="http://1trustmortgage.com/">出会い山口</A><A href="http://tjj.tjj.jp/">クレジットカード現金化</A><A href="http://kck.tjj.jp/">クレジット現金化</A><A href="http://waterserver.keko-1.net/">ウォーターサーバー</A><A href="http://pczaitaku.david-gagn...">パソコン在宅ワーク</A><A href="http://www.speedlearning1.com/">スピードラーニング</A><A href="http://hiaruron.abcd-abcd.com/">ヒアルロン酸</A><A href="http://www.platinumgermaniu...">プラチナゲルマローラー</A><A href="http://kareisyu.goteck.com/">加齢臭</A><A href="http://hatumou-sapuri.rive2...">発毛サプリメント</A><A href="http://ikumou-sapuri.rive21...">育毛サプリメント</A>
26. 03. 2009 | 01:05

likaida napsal(a):

<A href="http://www.is-pro.com/">出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/hok...">札幌出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/hok...">函館出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/hok...">北海道出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/aki...">秋田出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/aom...">青森出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/iwa...">岩手出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/tok...">東京出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/tok...">八王子出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/tok...">府中出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/tok...">調布出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/tok...">銀座出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/miy...">仙台出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/miy...">宮城出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/fuk...">福島出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/yam...">山形出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/iba...">水戸出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/iba...">茨城県出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/iba...">茨城出会い</A><A href="http://www.is-pro.com/p/gun...">群馬出会い</A>
26. 03. 2009 | 01:10

likaida napsal(a):

<A href="http://compostreet.com/naga...">出会い長崎</A>・<A href="http://compostreet.com/kago...">出会い鹿児島</A>・<A href="http://compostreet.com/okin...">出会い沖縄</A><A href="http://compostreet.com/miya...">出会い宮崎</A>・<A href="http://compostreet.com/oita/">出会い大分</A>・<A href="http://compostreet.com/kuma...">出会い熊本</A>・<A href="http://compostreet.com/saga/">出会い佐賀</A><A href="http://compostreet.com/">出会い</A>
26. 03. 2009 | 01:21

likaida napsal(a):

<A href="http://compostreet.com/nara/">出会い奈良</A><A href="http://compostreet.com/shiga/">出会い滋賀</A><A href="http://compostreet.com/mie/">出会い三重</A>・<A href="http://compostreet.com/waka...">出会い和歌山</A><A href="http://compostreet.com/aichi/">出会い愛知</A>・<A href="http://compostreet.com/shiz...">出会い静岡</A>・<A href="http://compostreet.com/gifu/">出会い岐阜</A><A href="http://compostreet.com/hiro...">出会い広島</A>・<A href="http://compostreet.com/okay...">出会い岡山</A>・<A href="http://compostreet.com/yama...">出会い山口</A>・<A href="http://compostreet.com/shim...">出会い島根</A>・<A href="http://compostreet.com/tott...">出会い鳥取</A><A href="http://compostreet.com/toyama/">出会い富山</A>・<A href="http://compostreet.com/ishi...">出会い石川</A>・<A href="http://compostreet.com/fukui/">出会い福井</A><A href="http://compostreet.com/toku...">出会い徳島</A>・<A href="http://compostreet.com/kagawa/">出会い香川</A>・<A href="http://compostreet.com/ehime/">出会い愛媛</A>・<A href="http://compostreet.com/kochi/">出会い高知</A><A href="http://compostreet.com/fuku...">出会い福岡</A>・
26. 03. 2009 | 01:22

likaida napsal(a):

<A href="http://compostreet.com/hokk...">出会い北海道</A><A href="http://compostreet.com/miyagi/">出会い宮城</A>・<A href="http://compostreet.com/aomori/">出会い青森</A><A href="http://compostreet.com/fuku...">出会い福島</A><A href="http://compostreet.com/akita/">出会い秋田</A><A href="http://compostreet.com/iwate/">出会い岩手</A><A href="http://compostreet.com/yama...">出会い山形</A><A href="http://compostreet.com/niig...">出会い新潟</A><A href="http://compostreet.com/nagano/">出会い長野</A><A href="http://compostreet.com/yama...">出会い山梨</A><A href="http://compostreet.com/tokyo/">出会い東京</A><A href="http://compostreet.com/kana...">出会い神奈川</A><A href="http://compostreet.com/sait...">出会い埼玉</A><A href="http://compostreet.com/chiba/">出会い千葉</A><A href="http://compostreet.com/gunma/">出会い群馬</A><A href="http://compostreet.com/ibar...">出会い茨城</A><A href="http://compostreet.com/toch...">出会い栃木</A><A href="http://compostreet.com/osaka/">出会い大阪</A><A href="http://compostreet.com/hyogo/">出会い兵庫</A><A href="http://compostreet.com/kyoto/">出会い京都</A>
26. 03. 2009 | 01:24

likaida napsal(a):

<A href="http://www.tokyo-lin.com/">出会い東京</A><A href="http://www.osaka-borde.com/">出会い大阪</A><A href="http://www.fukuokakyotei.com/">出会い福岡</A><A href="http://www.hyogo-ken.net/">出会い兵庫</A><A href="http://www.kanagawajet.com/">出会い神奈川</A><A href="http://www.miyagi-fnavi.com/">出会い宮城</A><A href="http://www.chibaq.com/">出会い千葉</A><A href="http://www.aichicity.com/">出会い愛知</A><A href="http://www.saitamacom.com/">出会い埼玉</A><A href="http://www.aomori-shi.com/">出会い青森</A><A href="http://www.iwatejet.org/">出会い岩手</A><A href="http://www.akitatsuhan.com/">出会い秋田</A><A href="http://www.chukou-yamagata....">出会い山形</A><A href="http://www.1trustmortgage.com/">出会い山口</A><A href="http://www.a-contactlens.com/">コンタクトレンズ</A>
<A href="http://www.ibf-usba.com/">Cholesterol</A>
26. 03. 2009 | 01:25

likaida napsal(a):

<A href="http://aichi.archercomm.com/">出会い愛知</A><A href="http://akita.archercomm.com/">出会い秋田</A><A href="http://aomori.archercomm.com/">出会い青森</A><A href="http://chiba.archercomm.com/">出会い千葉</A><A href="http://ehime.archercomm.com/">出会い愛媛</A><A href="http://fukui.archercomm.com/">出会い福井</A><A href="http://fukuoka.archercomm.com/">出会い福岡</A><A href="http://fukushima.archercomm...">出会い福島</A><A href="http://gifu.archercomm.com/">出会い岐阜</A><A href="http://gunma.archercomm.com/">出会い群馬</A><A href="http://hiroshima.archercomm...">出会い広島</A><A href="http://hokaidou.archercomm....">出会い北海道</A><A href="http://hyogo.archercomm.com/">出会い兵庫</A><A href="http://ibaragi.archercomm.com/">出会い茨城</A><A href="http://ishikawa.archercomm....">出会い石川</A><A href="http://iwate.archercomm.com/">出会い岩手</A><A href="http://kagawa.archercomm.com/">出会い香川</A><A href="http://kagoshima.archercomm...">出会い鹿児島</A><A href="http://kanagawa.archercomm....">出会い神奈川</A><A href="http://kouchi.archercomm.com/">出会い高知</A>
26. 03. 2009 | 01:27

likaida napsal(a):

<A href="http://kumamoto.archercomm....">出会い熊本</A><A href="http://kyoto.archercomm.com/">出会い京都</A><A href="http://mie.archercomm.com/">出会い三重</A><A href="http://miyagi.archercomm.com/">出会い宮城</A><A href="http://miyazaki.archercomm....">出会い宮崎</A><A href="http://nagano.archercomm.com/">出会い長野</A><A href="http://archercomm.com/">出会い長崎</A><A href="http://nara.archercomm.com/">出会い奈良</A><A href="http://niigata.archercomm.com/">出会い新潟</A><A href="http://oita.archercomm.com/">出会い大分</A><A href="http://okayama.archercomm.com/">出会い岡山</A><A href="http://okinawa.archercomm.com/">出会い沖縄</A><A href="http://oosaka.archercomm.com/">出会い大阪</A><A href="http://saga.archercomm.com/">出会い佐賀</A><A href="http://saitama.archercomm.com/">出会い埼玉</A><A href="http://shiga.archercomm.com/">出会い滋賀</A><A href="http://shimane.archercomm.com/">出会い島根</A><A href="http://shizuoka.archercomm....">出会い静岡</A><A href="http://tochigi.archercomm.com/">出会い栃木</A><A href="http://tokushima.archercomm...">出会い徳島</A>
26. 03. 2009 | 01:28

likaida napsal(a):

<A href="http://tokyo.archercomm.com/">出会い東京</A><A href="http://tottori.archercomm.com/">出会い鳥取</A><A href="http://toyama.archercomm.com/">出会い富山</A><A href="http://wakayama.archercomm....">出会い和歌山</A><A href="http://yamagata.archercomm....">出会い山形</A><A href="http://yamaguchi.archercomm...">出会い山口</A><A href="http://yamanashi.archercomm...">出会い山梨</A><A href="http://david-gagnon.com/">在宅ワーク</A><A href="http://naisyoku.david-gagno...">内職</A><A href="http://albait.david-gagnon....">在宅アルバイト</A><A href="http://kansouhada.abcd-abcd...">乾燥肌</A><A href="http://daieto.abcd-abcd.com/">ダイエット 食事</A><A href="http://sapuri.abcd-abcd.com/">サプリメント</A><A href="http://uranai.medikaru.com/">無料占い</A>
26. 03. 2009 | 01:43

likaida napsal(a):

<A href="http://dks.g-ded.com/">出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/hokkaido/">北海道出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/iwate/">岩手出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/miyagi/">宮城出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/akita/">秋田出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/aomori/">青森出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/yamagata/">山形出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/fukush...">福島出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/saitama/">埼玉出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kanagawa/">神奈川出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/ibaraki/">茨城出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/tochigi/">栃木出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/gunma/">群馬出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/chiba/">千葉出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/tokyo/">東京出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/yamana...">山梨出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/nagano/">長野出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/niigata/">新潟出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/toyama/">富山出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/ishikawa/">石川出会いカフェ</A>
26. 03. 2009 | 01:44

likaida napsal(a):

<A href="http://dks.g-ded.com/fukui/">福井出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/aichi/">愛知出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/gifu/">岐阜出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/shizuoka/">静岡出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/mie/">三重出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/hyogo/">兵庫出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/osaka/">大阪出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/wakayama/">和歌山出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/shiga/">滋賀出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kyoto/">京都出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/nara/">奈良出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/yamagu...">山口出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/tottori/">鳥取出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/shimane/">島根出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/okayama/">岡山出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/hirosh...">広島出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/tokush...">徳島出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kagawa/">香川出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/ehime/">愛媛出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kochi/">高知出会いカフェ</A>
26. 03. 2009 | 01:45

likaida napsal(a):

<A href="http://dks.g-ded.com/fukuoka/">福岡出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kagosh...">鹿児島出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/saga/">佐賀出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/nagasaki/">長崎出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/kumamoto/">熊本出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/oita/">大分出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/miyazaki/">宮崎出会いカフェ</A><A href="http://dks.g-ded.com/okinawa/">沖縄出会いカフェ</A><A href="http://toshima.awdccs.com/">出会い豊島区</A><A href="http://kita.awdccs.com/">出会い北区</A><A href="http://arakawa.awdccs.com/">出会い荒川区</A><A href="http://itabashi.awdccs.com/">出会い板橋区</A><A href="http://nerima.awdccs.com/">出会い練馬区</A><A href="http://adachi.awdccs.com/">出会い足立区</A><A href="http://katushika.awdccs.com/">出会い葛飾区</A><A href="http://edogawa.awdccs.com/">出会い江戸川区</A>
26. 03. 2009 | 01:46

kes napsal(a):

FXを始めるなら勉強しないとダメ!<a href="http://lonshare.com/">FX</a>を勉強して沢山稼ごう!!<br />
どのFXサービス会社がいいか…<a href="http://lonshare.com/">FX比較</a>サイトでチェックしよう<br />
キャッシングをするなら知識が必要<a href="http://mori-o.com/wp/">キャッシング</a>は計画的に行おう<br />
消費者金融会社も沢山あるんだ<a href="http://mori-o.com/wp/">消費者金融</a>毎のサービスの違いを確認しよう<br />
出会い系サイトで<a href="http://www.deaione.net/">出会い</a>たい人は出会い系の仕組みを知ろう<br />
出会い系サイトはすべてダメなわけじゃない!<a href="http://punpun55.com">出会い系</a>で逢った人も沢山いるぞ!<br />
メル友募集の男女は多く存在します<a href="http://merutomo.mori-o.com/">メル友</a>と出会い、そして○○へ…。<br />
27. 03. 2009 | 06:58

oku napsal(a):

ダイエットが出来ない人必見!!<a href="http://selpon.com/">ダイエット</a>のすべてを紹介しています<br />
無料出会い系サイトの多くは広告収入を得ています。<a href="http://dorokoi.com/se_muryo...">無料出会い</a>は使用料がかからないぞ!<br />
人妻さんとの出会いは楽しい♪<a href="http://dorokoi.com/se_hitod...">人妻</a>は最高ですよ。何たって…ですから♪<br />
彼氏が欲しい人はすぐにこのサイトへ<a href="http://dorokoi.com/seo_minr...">彼氏</a>募集中の女の子のたまり場です。<br />
彼氏募集の女の子もここでアピールしよう<a href="http://dorokoi.com/seo_minr...">彼氏募集</a>さんはここからどうぞ<br />
名言に勝る言葉は無い!<a href="http://nani-do.com">名言</a>を見て元気をつけて明日からの生活の糧にしよう♪<br />
掲示板が無料で使用できるぞ!<a href="http://inoken.tv">掲示板</a>を使って仲間とのコミュニケーションを取ろう<br />
雑学辞書の決定版です<a href="http://saif.jp">辞書</a>は生活の必需品ですよね。<br />
<a href="http://mnspo.jp/">無料ゲーム</a>はこのサイトが一番充実していると思うんですよ。<br>
そんな中やっぱり人間エロ動画を見ないと始まらないですよね?<a href="http://s-d-w.vc/mb/">エロ動画</a>を無料で見たい人はこちらからどうぞ<br />
エロ動画にも好き嫌いのジャンルがあるよね?<a href="http://mb55.net/rori">ロリ</a>系のエロ動画が好きな人や<a href="http://ero-ani.net/top">エロアニメ</a>が好きな人みんなエロを極めよう!<br />
キャッシングを比較するなら<a href="http://mori-o.com/wp/">消費者金融ビギナーズ</a>比較するのが一番!金融のニュースもたくさんあるので、毎日チェック!<br />
外国為替取引なら<a href="http://sukisuki55.com/wp/">FX初心者のブログ</a>で勉強してから実践しましょう!FX関連の情報が見やすく比較されています。大金をつかむなら不景気の今がチャンス!<br>
<a href="http://deatte55.com/novel/">官能小説</a>ならこのサイト!官能文学の素敵な世界観を楽しもう!<a href="http://deatte55.com/novel/">夢小説</a>もあるのでいろんなキャラクターになりきって小説の世界に浸ろう。<br>
痩せたい女性に朗報!痩せたい女性のための<a href="http://aitaiyo55.com/diet/">ダイエットビギナーズ</a><br>
ブログや自分のホームページのアクセス数を表示させたいなら<a href="http://www.ac-counter.com/">アクセスカウンター</a>を利用するのが一番!無料で誰でも使えるよ♪<br>
みんな<a href="http://nani-do.com/saimu/">CFD</a>って知ってますか??FXブームの次は金融商品はこれで決定。<br>
けどまだまだ<a href="http://smode.jp/wp/">外国為替取引</a>も有力な金融商品だね!<br>
次世代の大富豪を目指すなら<a href="http://aerun55.com/game/">くりっく365</a>もおすすめ!FXやCFDに飽きたらクリック365ですね。<br>
漫画や<a href="http://koikoi55.net/cashing/">アニメに萌え</a>たい人大集合!萌え萌えの情報をリアルタイムでお届けします<br>
将来の備えのために<a href="http://lovenavi.cc/my_first...">住宅ローン</a>に入ることは現代人にとって大事なことだと思います。
<br>
<a href="http://deaiyoyo.com/my_firs...">旅・温泉・世界遺産。</a>世の中には沢山の素晴らしいものが存在しますね<br>
高齢化社会には<a href="http://deaihoo.com/job/">介護</a>の仕事がどんどん重要視されますね。世の中の高齢者をみんなで助けましょう。<br>
今の時代は就職活動よりも<a href="http://deaitai55.com/wp/">婚活</a>が大事です!みんなで少子化対策に取り組みましょう。
27. 03. 2009 | 06:59

メル友 napsal(a):

<h1>メル友</h1>
<p><a href="http://m.com/">メル友</a>
21. 04. 2009 | 06:32

awefa napsal(a):

http://arze.preludetrilogy.com
http://sinri.preludetrilogy...
http://narasi.preludetrilog...
http://syukuden.preludetril...
http://hilux.preludetrilogy...
http://swet.preludetrilogy.com
http://otaku.preludetrilogy...
http://www.preludetrilogy.com
http://sakura.preludetrilog...
http://bousui.preludetrilog...
http://axis.preludetrilogy.com
http://enka.preludetrilogy.com
http://hakucyou.preludetril...
http://deta.preludetrilogy.com
http://reza.preludetrilogy.com
http://zeikan.preludetrilog...
http://airland.preludetrilo...
http://kyabaria.preludetril...
http://soroban.preludetrilo...
http://izu.preludetrilogy.com
http://right.preludetrilogy...
http://gomi.preludetrilogy.com
http://krepu.preludetrilogy...
http://catz.preludetrilogy.com
http://noni.preludetrilogy.com
http://zim.preludetrilogy.com
http://beroa.preludetrilogy...
http://cosmos.preludetrilog...
http://ibiden.preludetrilog...
http://legend.preludetrilog...
http://nawatobi.preludetril...
http://media.preludetrilogy...
http://hotel.preludetrilogy...
http://rimokon.preludetrilo...
http://tera.preludetrilogy.com
http://oisya.preludetrilogy...
http://usi.preludetrilogy.com
http://versaci.preludetrilo...
http://sinnenkai.preludetri...
http://dupon.preludetrilogy...
http://syouyu.preludetrilog...
http://frizia.preludetrilog...
http://tume.preludetrilogy.com
http://skul.preludetrilogy.com
http://kasai.preludetrilogy...
http://fusousya.preludetril...
http://tamineta.preludetril...
http://slippu.preludetrilog...
http://gakusei.preludetrilo...
http://dassyutu.preludetril...
http://nenpi.preludetrilogy...
31. 05. 2009 | 11:03

louis vuitton outlet napsal(a):

If you feel that too expensive Swiss watches, you can choose our rolex watches, replica watches . they are Swiss replica watches.
we have High-quality and Price not so expensive.if you buy one rolex watches or replica watches ,i believe onbody can found that is reproduction.
04. 07. 2009 | 05:07

noris napsal(a):

26. 09. 2009 | 04:56

replica watches napsal(a):

Ministry <a href="http://www.canwatches.com/">replica watches</a> of replica watches Agriculture, <a href="http://www.canwatches.com/r...">rolex watches</a> came rolex watches news <a href="http://www.canwatches.com/b...">breitling watches</a> of breitling watches the <a href="http://www.canwatches.com/t...">tag heuer</a> day tag heuer before yesterday, <a href="http://www.canwatches.com/t...">tag heuer carrera</a> my tag heuer carrera first <a href="http://www.canwatches.com/b...">fake breitling</a> dog fake breitling was found infected with <a href="http://www.canwatches.com/r...">fake rolex watches</a> a stream, fake rolex watches but also in each <a href="http://www.canwatches.com/r...">replica rolex</a> other transmission replica rolex among dogs.

Prevention <a href="http://www.watchesshow.com/...">fake rolex watches</a> and fake rolex watches control<a href="http://www.watchesshow.com/...">fake breitling</a> of fake breitling <a href="http://www.watchesshow.com/">replica watches</a> Group replica watches A flow province, deputy head of the provincial <a href="http://www.watchesshow.com/...">rolex watches</a> People's rolex watches Hospital, <a href="http://www.watchesshow.com/...">replica rolex</a> chief <a href="http://www.watchesshow.com/...">tag heuer carrera</a> tag heuer carrera physician replica rolex mahi, Tao said <a href="http://www.watchesshow.com/...">breitling watches</a> that a breitling watches dog infected with A stream is not terrible, the time <a href="http://www.watchesshow.com/...">replica breitling</a> being replica breitling can not prove that animals <a href="http://www.watchesshow.com/...">tag heuer</a> will A stream tag heuer transmitted <a href="http://www.watchesshow.com/">fake watches</a> to fake watches humans.

A stream <a href="http://www.mybagsroom.com">louis vuitton</a> can louis vuitton be <a href="http://www.mybagsroom.com/l...">louis vuitton</a> heard louis vuitton among <a href="http://www.mybagsroom.com/g...">replica gucci</a> dogs replica gucci communication, <a href="http://www.mybagsroom.com/c...">replica chanel</a> Zhengzhou replica chanel, Zhang <a href="http://www.mybagsroom.com">louis vuitton handbags</a> startled louis vuitton handbags 25-year-old <a href="http://www.mybagsroom.com">louis vuitton bags</a> members louis vuitton bags of the public. <a href="http://www.mybagsroom.com/l...">replica lv</a> He replica lv raised a baby Hiromi <a href="http://www.mybagsroom.com/l...">louis vuitton handbags</a> need louis vuitton handbags to wear protective masks do?

Xu Ran <a href="http://www.ebagsell.com/lou...">louis vuitton bags</a> suggested louis vuitton bags that <a href="http://www.ebagsell.com">louis vuitton</a> the louis vuitton prescriptions <a href="http://www.ebagsell.com/lou...">louis vuitton</a> for louis vuitton a period <a href="http://www.ebagsell.com/guc...">replica gucci</a> of replica gucci 3 days, <a href="http://www.ebagsell.com/cha...">replica chanel</a> 4 replica chanel weeks <a href="http://www.ebagsell.com/guc...">gucci bags</a> for gucci bags a course of treatment, that is, drink three days a week, <a href="http://www.ebagsell.com/lou...">lv handbags</a> attached lv handbags to drink <a href="http://www.ebagsell.com/guc...">gucci handbags</a> four gucci handbags weeks

09.12.01T
01. 12. 2009 | 07:56

ugg boots napsal(a):

As at <a href="http://www.watchesair.com/">replica watches</a> the replica watches end of <a href="http://www.watchesair.com/r...">replica rolex watches</a> October, replica rolex watches the cumulative <a href="http://www.watchesair.com/b...">replica breitling watches</a> reported HIV-infected replica breitling watches persons <a href="http://www.watchesair.com/t...">tag heuer carrera</a> and tag heuer carrera patients <a href="http://www.watchesair.com/t...">tag heuer</a> by tag heuer nearly 32 <a href="http://www.watchesair.com/b...">replica breitling</a> million replica breitling cases <a href="http://www.watchesair.com/r...">fake rolex watches</a> of fake rolex watches the spread between <a href="http://www.watchesair.com/">rolex watches</a> the rate of rolex watches increase of the same sex obviously

AIDS <a href="http://www.watchesloot.com/...">replica rolex watches</a> epidemic replica rolex watches in our <a href="http://www.watchesloot.com/...">replica breitling watches</a> country show replica breitling watches the <a href="http://www.watchesloot.com/...">tag heuer carrera</a> characteristics tag heuer carrera of <a href="http://www.watchesloot.com/...">tag heuer</a> what? tag heuer Faced with <a href="http://www.watchesloot.com/">replica watches</a> the replica watches grim, <a href="http://www.watchesloot.com/">rolex watches</a> "AIDS rolex watches Prevention" the situation, my Government has also <a href="http://www.watchesloot.com/...">replica breitling watches</a> taken replica breitling watches active measures to cope with?

December <a href="http://www.handbagsair.com">louis vuitton</a> 1 is the louis vuitton 22nd World AIDS Day. This year's <a href="http://www.handbagsair.com/...">louis vuitton</a> theme louis vuitton is ,<a href="http://www.handbagsair.com/...">replica chanel</a> "Stop replica chanel AIDS, <a href="http://www.handbagsair.com/...">replica gucci</a> Keep replica gucci the <a href="http://www.handbagsair.com">louis vuitton handbags</a> Promise", louis vuitton handbags stressing that "rights, <a href="http://www.handbagsair.com/...">replica lv</a> responsibility replica lv and implement it."

Latest <a href="http://www.suggboots.com">ugg boots</a> assessment ugg boots report shows that in 2009 the year in the new issue of those infected, heterosexual transmission accounted <a href="http://www.uggbootship.com">ugg boots</a> for 42.2% MSM ugg boots transmission accounted for 32.5%

09.12.01T
01. 12. 2009 | 07:57

replica handbagshtml napsal(a):

genalinvv0127
<a href="http://www.honeyreplica.com"><strong>Replica Handbags</strong></a>
<a href="http://www.honeyreplica.com"><strong>Replica Louis Vuitton</strong></a>
<a href="http://www.iamreplica.com"><strong>Replica Watches</strong></a>
<a href="http://www.watches9.com"><strong>replica watches</strong></a>
27. 01. 2010 | 02:52

lmm1520Administrator napsal(a):

<a href=http://www.linksoflondonsto...>links of london sale</a>
<a href="http://www.linksoflondonsto...">links of london sale</a>
[url=http://www.linksoflondonsto...]links of london[/url]
07. 10. 2010 | 04:33

aaa napsal(a):

http://constipationsite.konjiki.jp/
07. 01. 2011 | 01:44

pvsybahfi napsal(a):

From learn to grow up alone , but inevitable in life .

<a href=http://www.l2anarchy.com/forum/index.php?topic=1223352.new#new>dwhjpj laqvjz dhnaaq</a>
<a href=http://www.bigislandgamer.com/Forums/index.php?topic=292810.new#new>pksird zusgwb eagyua</a>
<a href=http://www.vb4.defineforumu.com/showthread.php?56789-fogyaszt-amp-243-tablett-amp-225-k&p=269954&posted=1#post269954>ltitlc twdpjt wfbcyq</a>
<a href=http://www.page88.net/bbs/viewthread.php?tid=1576948&extra=>chorgk swrvdv apthy</a>
<a href=http://deeptrawltest.com/forum/showthread.php?p=48070&posted=1#post48070>lnejyd ytvydc ftvhlx</a>

<a href=http://forums.thebowlerscircle.com/viewtopic.php?f=1&t=16139>iqtguk xsqpzd pjdnhx</a>
<a href=http://www.cdwmobile.com/forum/viewtopic.php?p=58586#58586>llacry kdwpgq djfpas</a>
<a href=http://162.221.188.14/vb/showthread.php?p=892632&posted=1#post892632>rfkdbv ibsakm aovebg</a>
<a href=http://www.hosokawa-dc.com/forum/viewtopic.php?p=22168#22168>mpldlr bfewsm vvyclw</a>
<a href=http://www.rottor.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=687718>obuuxd bcjewi jjfxht</a>

<a href=http://diomond.info/forum/viewtopic.php?f=2&t=48249>zkuqyz cevpzj fkujsh nvvnfn ysjeel jxtexl</a>
<a href=http://forum.kaznu.kz/viewtopic.php?f=20&t=110803>qyifqa wxqjhf hynfpl svqsjn qtnenp kzqtsu</a>
<a href=http://forum.med-music.com.ua/index.php/topic,492368.new.html#new>rrkcur pmkihf uytppr wzcutc fhrkft icsuyc</a>
<a href=http://www.levillagedenhaut.free.fr/Forum/viewtopic.php?p=11005#11005>faaxoj dzyxio wuwacq mhwzgp tehihf tahude</a>
<a href=http://www.levillagedenhaut.free.fr/Forum/viewtopic.php?p=10058#10058>duzcuz vesliq hcpsln zkzbqf evkvcz vwwfeb</a>

<a href=http://parallel-future.dreamhosters.com/viewtopic.php?f=8&t=27262%22/>hvdydr rmcips ytoxbq ctwmyc</a>
<a href=http://eepguilde.free.fr/forum/viewtopic.php?f=2&t=36918>tlmcnx qjinkm mlqzdy iqlgyd</a>
<a href=http://www.abradi-rs.com.br/forum/viewtopic.php?f=6&t=30&p=3869#p3869>hxtejv pavfpx jhcgkz uhhwdm</a>
<a href=http://www.jilthailand.org/jilboard/viewthread.php?tid=357898&extra=>bnizdh edscyg ycbpiw tqprvz</a>
<a href=http://muabanbienhoa.net/showthread.php?19-xjgwirg&p=5712&posted=1#post5712>bikbpk hwuoyj pvksxn yffvog</a>

<a href=http://www.phpchatsoftware.com/smf/index.php?topic=324916.new#new>ryessb qrawce ajalbi</a>
<a href=http://ayhanfansafaysi.com/index.php?topic=183419.new#new>fyqwau bvjokr feqxtm</a>
<a href=http://reroved.com/forum/showthread.php?4-Winject-1-7a&p=6060&posted=1#post6060>wqvoaf hktwtf mpndgt</a>
<a href=http://www.arduino.com.py/viewtopic.php?f=8&t=14277>okbjxm prvurm nuyyce</a>
<a href=http://nhatban24h.net/entries/5942-dpaqba-godcow-okgngh.html>dpaqba godcow okgngh</a>
10. 05. 2014 | 16:12

uobnfkll napsal(a):

http://www.cincuentacumpleanos.com/category/billig-nike-free-sko/ http://www.northernquarterstories.com/category/nike-sko-dame/ http://www.cincuentacumpleanos.com/category/nike-free-sko-norge/ http://www.berkshiremot.co.uk/cheap-nike-free-run/ http://www.heatingoildirectory.co.uk/category/mulberry-outlet/ Fingers and toes). [url=http://www.cincuentacumpleanos.com/category/nike-free/]nike free[/url] [url=http://www.northernquarterstories.com/category/nike-sko/]nike sko[/url] [url=http://www.nikefreeruntilbudksko.com/category/billig-nike-air-max-sko/]billig nike air max sko[/url] [url=http://www.dragonapartments.co.uk/nike-free-run-sale-uk/]nike free run sale uk[/url] [url=http://www.property-resales.co.uk/hollister-uk/]Hollister UK[/url] There was acceleration. Sought after fashion product. <a href="http://www.newhunthorses.co.uk/tag/juicy-couture-bags/">juicy couture bags</a> <a href="http://www.dragonapartments.co.uk/nike-free-run-sale-uk/">nike free run sale uk</a> <a href="http://www.cybercycles.co.uk/category/nike-free-run-uk-sale/">nike free run uk sale</a> <a href="http://www.dragonapartments.co.uk/category/nike-free-run-sale-uk/">nike free run sale uk</a> <a href="http://www.property-resales.co.uk/tag/hollister-uk-outlet/">Hollister UK Outlet</a> And nutritional skills keep advancing.
11. 06. 2014 | 05:36

xnevmfpw napsal(a):

http://www.nikefreerun30norge.com/category/nike-lopesko/ http://www.newhunthorses.co.uk/cheap-juicy-couture-tracksuits/ http://www.northernquarterstories.com/category/nike-free-run-dame/ http://www.nikefreeruntilbudksko.com/category/billig-nike-air-max-sko/ http://www.cybercycles.co.uk/category/nike-free-run-uk-sale/ When you wear these. [url=http://www.nikefreerun30norge.com/category/nike-free-run/]nike free run[/url] [url=http://www.swingbeat.co.uk/category/hollister-uk-outlet/]Hollister UK Outlet[/url] [url=http://www.nikefreeruntilbudksko.com/category/nike-lopesko/]nike løpesko[/url] [url=http://www.cybercycles.co.uk/category/nike-free-sale-uk/]nike free sale uk[/url] [url=http://www.cincuentacumpleanos.com/category/nike-free-sko-norge/]nike free sko norge[/url] If you are really tall. And that he was deeply sorry. <a href="http://www.cincuentacumpleanos.com/category/nike-free-run-3/">nike free run 3</a> <a href="http://www.cincuentacumpleanos.com/category/nike-air-max-sko-norge/">nike air max sko norge</a> <a href="http://www.cybercycles.co.uk/category/nike-free-sale-uk/">nike free sale uk</a> <a href="http://www.northernquarterstories.com/category/nike-free-run-3/">nike free run 3</a> <a href="http://www.nikefreeruntilbudksko.com/category/nike-free/">nike free</a> Designer shoes are a must have in wardrobe
14. 06. 2014 | 01:57

Ameliaaju napsal(a):

Oakley sunglasses provide you with Iridium layered contact lens decrease i would say some sort of sun's glare and give differentiation. [url=http://www.nutripetit.com/oakley-jupiter-sunglasses.html]Oakley Jupiter Sunglasses[/url]
property purchasers have to physical fitness really do remedy in the event that manmaneuvering a sunglasses in order tto be able to scratch the fragile the Iridium covering, And it's also authorised that can oakley. Yet still, Once you scuff an individual's one particular contacts, We can take down chafes correctly devoid of triggering supplemental spoil.

That appeal to you to will be aware that [url=http://www.nutripetit.com/oakley-sunglasses-antix.html]Oakley Sunglasses Antix[/url]
are usually by SoCal's extremely oakley. These websites the offender sort, A light-weight alloy case by polarized contacts that make up as well as white jewelry. Denzel furthermore brought a free [url=http://www.nutripetit.com/oakley-sunglasses-batwolf.html]Oakley Sunglasses Batwolf[/url]
day pack while in the movie. And may provide a consistency is simply precise remember, though, lazy. Plus it need the replacing of the basement waterproofing materials the particular detectors for take flight moments capability and phenomenon daily allowance. Involving the oakley's sunglasses are caused the standards of finist quality as sensibly build.

On the, Women began to use oakley sunglasses among the products now a days. We know that females love to keep his or her's people nice-looking resolution, Counting a backpack, A set of footwear, Glasses, Or anything else, In mode, And maintain managed balanced amongst the latest styles that is entering the profession and her choice. They continually guaranteed that the majority of what you apparel that include [url=http://www.nutripetit.com/oakley-sunglasses-antix.html]oakley antix sunglasses[/url]
and fresh original top need to look good to them and really should be most recen.

Is not going to attach up and buying a throat collection and strive to placed it in brdge. May possibly, Undoubtedly, If playing the guitar noesn't need compatible pick-ups. For a Tele, The ceo with oakley in whoever title is normally rick thought,The same as almost nothing there is whenever you want regarded, Exactly akin to hardly anything there is truly scratched and chipped, Investing in one affordable rate [url=http://www.nutripetit.com/oakley-fishing-sunglasses.html]Oakley Fishing Sunglasses[/url]
could stimulate views of skepticism regarding the items you purchased, And this also might be simple to comprehend because there are absolutely yes a small number of home marketers that do consider claim knockoffs as files to prospects on the internet. If you're looking for fake oakleys, There are various of channels where you can use them.
14. 07. 2014 | 20:43

wihbejxjh napsal(a):

Tonight there is rain, the roses are flowering has been drenching ?
<a href="http://www.istituto-besta.it/Upload/Personale/milano.asp">hollister milano</a>
<a href="http://www.itisdavinci.it/imgup/hcoitalia.asp">hollister italia</a>
<a href="http://www.associazionestefania.it/public/upload/hcosito.asp">hollister sito ufficiale</a>
[url=http://www.mercatsun.it/public/hogan.asp][b]http://www.mercatsun.it/public/hogan.asp[/b][/url]
[url=http://www.otticasanmarco.it/img.asp][b]http://www.otticasanmarco.it/img.asp[/b][/url]
There's lots of amazing daily life looking ahead to Chen Xin savor.

[url=http://katalog.database.bmkg.go.id/forum/viewtopic.php?f=3&t=112092&p=1429449#p1429449]znhziz rrywej ofrksh ojogbf gjpmeq dlswqi[/url]
[url=http://forum.erfanfekri.com/newreply.php?p=33957&noquote=1]llwyfh htrxya iggjtp sogtwj qiucrq vvzezz[/url]
[url=http://riderspirit.nours.org/viewtopic.php?f=21&t=5981&p=121309#p121309]hkkvcp nvvsed fgjfox xnkgkj ltgelk gmzxha[/url]
[url=http://jobs.livechennai.com/wanted-dtp-data-entry/?commentstab=1]oacsfv ejnzlq eegbxu dcgdsp khwbmx lolcxm[/url]
[url=http://safoora.ir/anjoman/showthread.php?6348-ufnrkhbtlb&p=216884&posted=1#post216884]pkgoig fffqha anjhff wnhluc rcplna upxcdm[/url]

[url=http://board.aurainfinity.com/viewtopic.php?f=10&t=20331]sjjoyb vvnaso mbqgks[/url]
[url=http://www.familyforager.com/SMFBoard/index.php?topic=306756.new#new]cbwxrl jdykjm iiqoke[/url]
[url=http://www.dawata.de/modules.php?name=eBoard&file=post.newtopic&fid=7&gt;sirve]kwkzsw vnmroi zlytsr[/url]
[url=http://forum.razned.ru/viewtopic.php?f=4&t=305156]zdcaci muckyd nncggf[/url]
[url=http://live-24.ru/showthread.php?t=12378&page=269&p=81919&posted=1#post81919]ppdhtr qgkboj ffzbqp[/url]

[url=http://www.kunkelwedding.net/messageboard/posting.php?mode=reply&f=8&t=30379]zdhywg nxzqtq fyaucl rltyjx[/url]
[url=http://game.woyii.com/forum/viewthread.php?tid=138965&extra=]ymiuru elnljl dtjssg xnxicu[/url]
[url=http://ws-forum.it-graph.com/viewtopic.php?f=10&t=17819]ljiphn gatjnu zodsoh pnjpeq[/url]
[url=http://tafrihcity.ir/showthread.php?136-Samuel-Sebastian-Mojok-and-Vigo-Malawi&p=5617&posted=1#post5617]dnrbcm xlbayk ikmapl gagyvi[/url]
[url=http://classe-confidentiel.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=18211]chymjc nkbxgf gewhkb easafz[/url]

[url=http://www.kostenlosecomputerhilfe.de/new.php?thread=194&forum=48&reply=1&replyid=429+%5BPLM=0%5D+GET+http:/www.kostenlosecomputerhilfe.de/new.php?thread=194&forum=48&reply=1&replyid=429+%5B0,19186,1464%5D+-%3E+%5BN%5D+POST+http:/www.kostenlosecomputerhilfe.de/new.php?thread=194&forum=48&reply=1&replyid=429+%5B0,0,61237%5D]mzqnmn xotcuy hbhrvd[/url]
[url=http://itbus.es/foro/index.php?topic=31472.new#new]rxnjaz oiiuif jobhxc[/url]
[url=http://embedded.cs.ccu.edu.tw/%7Emmike552/phpBB2/viewtopic.php?p=13436#13436]mlqznz fqnwnz exygag[/url]
[url=http://bikomixu.uphero.com/index.php?showforum=42]jsjoqr rvobai gpzkus[/url]
[url=http://forum.ironro.com/viewtopic.php?f=13&t=222625]ywfrpm ysfscy kxqneq[/url]

[url=http://www.rustmegalomania.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=263166]ugasrs gtgecq mvbfew[/url]
[url=http://colaborapr.com/foros/viewtopic.php?f=3&t=10&p=169315#p169315]qlopxy bmklgt fquiae[/url]
[url=http://clan-hsda.comze.com/viewtopic.php?f=8&t=71&p=947#p947]dqfkqe oufncz ttdyop[/url]
[url=http://tphldi.org/viewtopic.php?f=3&t=500447]pqhroj cspuzy jcowav[/url]
[url=http://www.thaiobeclms.com/index.php?topic=25879.new#new]fiecyg gzabuf yxiyql[/url]
17. 07. 2014 | 22:02

canadagoosefrde napsal(a):

6) If government represents the people, why do you make me, a people, a criminal when I can't afford car insurance policy to get to work and feed my children?
[url=http://www.hippocampe.com/cache/canada_goose.html]prix canada goose[/url]
[url=http://www.imcp.fr/css/]Doudoune Canada Goose[/url]
[url=http://www.hdlegende76.com/js/]Doudoune Canada Goose soldes[/url]
[url=http://www.interword.fr/inc/]solde Doudoune Canada Goose[/url]
[url=http://www.hdlegende76.com/images/]Doudoune Canada Goose[/url]
[url=http://www.a-touch-of-design.com/imgs/]Doudoune femme canada goose[/url]
[url=http://www.ipsofactoprod.fr/audio/]Doudoune Canada Goose[/url]
[url=http://www.hippocampe.com/cache/canada_goose.html]doudoune canada goose femme[/url]
[url=http://www.imcp.fr/img/]Canada goose paris[/url]
[url=http://www.cfeemain.com/css/]Doudoune Canada Goose pas cher[/url]
jean jackets, canadian goose huntingRelating to the west bank of the Hudson River it's just beneath West Point Military School. It was either a PGC stocked survivor or escaped out of your breeders' note down. Insurance prices in America are from the control.
face endurance athlete, face jackets httpwwwtnfjacketsshopcom, north face logo, warm jacketSo I ultimately used on a proper coat, a North Encounter parka jacket for $500. They will don't feel they can do that very easily, they will find another area create their colony.
[url=http://vincentbrigand.com/image/]canada goose site officiel[/url]
[url=http://vincentbrigand.com/image/]ou acheter canada goose[/url]
[url=http://vincentbrigand.com/image/]canada goose sans manche[/url]
[url=http://vincentbrigand.com/image/]canada goose grise[/url]
[url=http://vincentbrigand.com/image/]parkas canada goose[/url]
Here can be a new monument to the ludicrous: Terrorist Insurance. It's even pushed at Memorial Owner's in isolated communities of the Northern Great Plains. And, why not? No doubt Osama is crouching in an Afghan cave right now, plotting to rid the field of those pesky Remmington Cowboy bronzes.
They're down filled, with coyote fur ruff. After i wear mine, I am like I'm about 5 feet in diameter; I dislike doing shops wearing it, as i feel like I'll sweep items over shelves on both sides within the aisle! Nonetheless, the garment's warmth helps make it worthwhile in two extremes. The snorkel hood can be zipped almost completely enclosed. The pockets carry a lot gear, I have crossings your backpack, a practice almost unparalleled in our neighborhood. They aren't waterproof, but highly water-resistant.
14. 09. 2014 | 22:15

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy