Stranická demokratůra aneb Můj vyhazov z ODS

04. 02. 2008 | 12:51
Přečteno 9910 krát
Pakliže presidentskou volbu vyhraje Jan Švejnar, bude to dar Boha českému národu. Pakliže bude poražen Václav Klaus, bude to jeho osobní porážka. Pakliže volbu Jan Švejnar prohraje, bude to porážka českého národa. Ve vítězství se stane Klaus nevypočitatelným a mohl by vzít na sebe úlohu novodobého Klemense Metternicha (1773 - 1859). Ten se sice nejprve rovněž projevoval osvícenecky (Svatá aliance), ale když již neměl co ztratit, stal se nebezpečným sektářem. Každý z parlamentářů, který dá hlas Klausovi, musí vzít na sebe zodpovědnost za vyvolávání sil „temna“ (Alois Jirásek).

Jako člen táborské ODS jsem těmito stanovisky (Quo vadis Bohemia, Terra inkognita zvaná Václav Klaus) prý porušil stanovy ODS, které jsem podepsal (Otřel se o Klause, teď mu hrozí vyhazov z ODS). Zde jde o překrucování skutkové podstaty. Já jsem daná stanoviska neuvedl do oběhu jako člen ODS, nýbrž jako docent politických věd. Z hlediska svého povolání coby politolog, musím v empirických premisách a dedukcích nacházet vědeckou pravdu a ne se řídit stanovami ODS. Ostatně vynikající sexuolog MUDr. Jaroslav Zvěřina dělá totéž. Léčí pacienty na základě diagnostických chorob a nikoli podle jejich přístupu k politice ODS. Zatím jsem nezažil, že by zkušený podnikatel Zdeněk Prášek (předseda ODS Tábor) prodával jeřáby pouze těm, kteří podepsali, že budou volit Václava Klause. Proč by mě měl být tím pádem ODS zakazován výkon mého povolání z odvoláním na stanovy této strany?

Na Jihlavsku (kraj Vysočina) mě začali nazývat “Karlem Havlíčkem Borovským“. V jižních Čechách jsem naopak novodobým „Janem Husem“ (Intermezzo unisono: “Když mu zakážou kázat v ODS, začne kázat na Kozím hrádku. Ostatně to tam nemá z Měšic daleko!“). Tyto postoje jsou ovšem metaforickým vedlejším produktem, reagujícím na stranickou demokraturu ODS. Ve skutečnosti priority jsou následující:

Já jsem nikdy opakovaně do KSČ jako Klaus nevstupoval. Tím by měl být jako latentní marxista-leninista potrestán vyloučením z ODS Václav Klaus a nikoli ten, kdo se něčeho takového nedopouštěl. O mně StB žádné svazky pod krycím jménem “Kluk“ a “Rek“ nezakládala. Já jsem evidentně s komunistickou státní bezpečností nespolupracoval. Ať je vyloučen z ODS ten, kdo figuruje pod krycími jmény “Kluk“ a “Rek“. Divím se, že k tomu doposud nedošlo. Proč to nikdy nikdo z vedení ODS neprobádal? Na rozdíl od diplomové práce Václava Klause, já komunistické hospodářství RVHP nechválím. Jeho práce se po roce 1989 z pochopitelných důvodů “ztratila“.

Moje diplomová práce, pojednávající o protikomunistických povstáních v NDR 1953 a Polsku 1956 se „neztratila“ a je na berlínské universitě (FU Berlin) pro celou světovou veřejnost k nahlédnutí přístupná. Nemám ani zájem organizovat její „ztrátu“, neboť považuji lidová povstání v NDR 1953, Polsku a Maďarsku 1956 za fundamentální vzpoury zoufalých obyvatel těchto zemí proti nesnesitelnému útlaku sovětského stalinismu.

Proč mám být vyloučen z ODS já, který se nikdy proti morálním kodexům demokracie neprovinil a Václav Klaus smí v ODS setrvávat i nadále, ačkoli má všechny výše uvedené anomálie na svědomí?

Naše politické strany anglosaskému přístupu k politice zatím nedozrály. Parlamentáři v USA často hlasují proti svým mateřským stranám. Britští poslanci hledají (nikoli ojediněle) veřejnou podporu občanů proti svým vlastním stranickým kolegům. Vše v zájmu národa. Hlavně v parlamentě a senátě ČR se řídí principem polarizace: Stranická disciplína a nikoli svědomí poslance. Práce pro blaho národa je nežádoucí, pakliže odporuje stanovám partaje a stranické ideologii. Český občan přeci nezvolil své zástupce, aby plnili stanovy svých stran a partajní pokladny! To by byl blázen. Chce vidět hmatatelné výsledky, jak je nakládáno s jeho daněmi, které si stát přivlastňuje. Chce být reprezentován a nikoli přehlížen ve prospěch stranické ideologie. Chce vidět fakta a jejich zveřejnění o svém presidentovi, o kterém zhola nic neví. Presidentova minulost je zahalena neprůhlednou clonou polopravd, spekulací a pověstí, neboť chybí spolehlivé informace. Dokumentace je skartována, zničena a nebo se „ztratila“. Každý slušný, tak jako moudrý člověk (a to i v ODS), si přece musí položit otázku: Jakou důvěryhodnost může vzbuzovat takový kandidát na úřad presidenta? Komu a čemu vlastně dávám svůj hlas?

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

tana napsal(a):

Vážený pane Buqvoyi, souhlasím s Vašim postojem, mám ale pár výhrad.
Stavíte-li proti sobě Švejnara a Klause, musíte uznat, že v rodokmenu obou jsou bílá místa, u Švejnara se provalil tatínek v StB, o mamince se stále nic neví.
Dá se to shrnout, jeden za 18, druhý bez 2 za 20.
Co se týče Vašeho členství v ODS, bohužel v Čechách členství v libovolné straně vzbuzuje podezření, že se straník slušně a vlastní prací neuživí.
04. 02. 2008 | 13:03

Ročník 53 napsal(a):

V prvním odstavci máte pravdu, pane Kopecký.

Někde vám říkají Jan Hus, někde Karel Havlíček Borovský, ale zde na internetu vám říkáme demagog.
04. 02. 2008 | 13:04

Samota napsal(a):

To jsem zvědavý, co se snese na Vaši hlavu za tento článek..
Obdivuji Vaši odvahu a jsem rád, že se v ODS najde někdo, kdo ostatním modrým soudruhům vmete do tváře, že se chovají stejně jako rudí soudruzi v době normalizace...
04. 02. 2008 | 13:04

dobrý napsal(a):

Vy všichni s titulováním jste zvláštní tvorové. Jeden nikdy neví na čem je. Vím jistě jen to, že kdyby jste byli "pot gilotinou" tam vám můžeme věřit. Tam intrikování je k ničemu!
04. 02. 2008 | 13:10

Šamtajch napsal(a):

Vy jste nějaký zatrpklý, pane J.BB., píšete však při tom všem docela "srandovně".
Tak tedy Jan Švejnar dar Boha našemu národu? Inu - to se tedy nechám překvapit.
04. 02. 2008 | 13:17

Zdeněk Janda napsal(a):

Pane Berwid-Buquoy, nechápu proč se tolik snažíte aby Vás nevyloučili z ODS? Nebo, přesněji řečeno, proč chcete vůbec být v politické straně, pokud nechcete dělat politickou kariéru? Volit ODS a obhajovat její politiku můžete i bez členství v ODS a navíc Vám nikdo nebude vyčítat občasné "úchylky" od oficiálních názorů vedení ODS. A kvůli získání mocenského vlivu, výhodných zakázek či různých dotací asi v ODS nejste, že ne?
04. 02. 2008 | 13:24

Rebel napsal(a):

Tak čí osud Vás stihne, bude to upálení nebo vyhnanství?
04. 02. 2008 | 13:30

Ferda Mravenec napsal(a):

Nevím sice, jak ti kde kdo říká, ale já ti říkám idiot. Z ODS tě patří vyhodit a škoda, že jseš tak daleko, rád bych ti pár kopanců dal osobně.
04. 02. 2008 | 13:32

m&m napsal(a):

Musíme si pomáhat.
"Tajná schůzka na Hradě: Šlouf a Klausův kancléř"
http://aktualne.centrum.cz/...
04. 02. 2008 | 13:52

astalavista napsal(a):

to tana. Tak už probíráte i rodiče Švejnara!? Otec ani matka Švejnara nebyly spolupracovníky STB a nikde nejsou vedeni jen STb je sedovala jako tisíce dalších a asi věděla proč když po 68 odešli do USA. Klausovi rodiče byly v KSČ ale zcela jistě a jeho přihláška do KSČ koluje po internetu. A na Švejnara nikdy STb řádný svazek nevedla, na rozdíl od Klause jehož svazek se "ztratil" v roce 1989 a jenž mohl vesele cestovat do zahranićí díky své loajalitě s režimem a ještě Klaus si drze hraje na "pronásledovaného". ps.: Klaus je stejný bojovník proti nedemokratickému režimu jako Topolánek a Langer a vlastně celá ODS. ex post.
04. 02. 2008 | 14:06

Kákoš napsal(a):

Vážený pane Jane Berwid-Buquoy předem Vám musím napsat, že ODS v žádném případě nemusím. Četl jsem všechny Vámi uvedené články a nemohu pochopit, že jste členem této strany a že se chcete v očích spolustraníků nějak ospravedlnit svojí (skutečnou) pravdou. Domnívám se, že jste dost zkušený, aby jste si uvědomil, že s Vašim čistým štítem a snahou o pravdu do této bolševické strany s totalitními prvky vnitřního života vůbec nepatříte. Další věc by jste si měl uvědomit - že tato strana je vzhledem k svému vzniku a způsobu vzniku velmi podobná jedné straně, která vznikla u našich sousedů v prvé polovině minulého století a byla rovněž stranou jednoho muže - otce zakladatele. V té straně rovněž neplatilo to , co neřekl velký guru.

Nejsem v žádné straně a je mi dobře, pokuste se pane Jane Berwid-Buquoy z této nedemokratické, totalitní strany odejít dříve, než Vás anální alpinisté pana Profesora Inženýra Václava Klause CSc "vyloučí". Neudělejte jim tu radost.

Oni udělají všechno možné, aby tohoto člověka, který se dopustil několika zločinů, za které by mohl být i jako prezident odsouzen, protlačili na hradčana.Protože v opačném případě by to byl konec této strany, loď by se potopila sama, protože to má zakódováno ve své podstatě.

Zločinecká skupina drží pohromadě pouze při páchání zločinů.
04. 02. 2008 | 14:07

Bobo E napsal(a):

Nevím, nevím. ALe když na obranu VK po vašem pamfletu vystoupil i člen protiklausovského tábora, člen ČSSD Jiří Havel, a prokázal, že některé teze, jimiž se "otíráte" o VK jsou nesmysly, nebo dokonce lži, to již o něčem svědčí.
04. 02. 2008 | 14:08

astalavista napsal(a):

Jak vidí volič ODS Klause. Okopírované.

Disident Klaus se obětoval za demokratický dnešek
Velmi mě mrzí,když někteří diskutující znevažuji prezidenta ,ale hlavně jako člověka disidenta,který v dobách totality statečně a nebojacně bojoval proti komunistické moci.V.Klaus byl mnohokráte vězněn za své přesvědčení a za obhajobu ostatních pronásledovaných občanú.V nejkrutějším období totality se stal mluvčím Charty 77.

Zejména pro mladé lidi se stal symbolem statečnosti v dobách nesvobody.
04. 02. 2008 | 14:09

astalavista napsal(a):

Kdo /které uskupení/ delegovalo Klause na funkci ministra v roce 1989!? Jen otázka?
04. 02. 2008 | 14:12

Bobo E napsal(a):

to astalavista: Vy jste ale demagog:) Jan Švejnar sám veřejně přiznal, že jeho otec byl spolupracovníkem StB, dokonce ukazoval i oficiální záznamy ve svazcích. Sice chápu, že tato informace je pro vás nepříjemná, ale jejím popíráním na tom nic nezměníte. Ostatně mě je upřímně jedno, zda-li rodiče toho či onoho byli práskači StB nebo generáli KGB. Nesklouzneme přeci k osvědčenému komunistickému kádrování lidí podle rodičů.
04. 02. 2008 | 14:12

Kákoš napsal(a):

Ještě se zmiňujete o panu doktoru Zvěřinovi. Zmínil jste se o něm i jiném Vašem článku.

Pan doktor byl dobrý člověka respektovaný odborník v době, kdy hledal problémy na místech, kde většina mužů hledá potěšení.

Nyní, jako politik, kde zastupuje odsouzeníhodnou stranu v evropském parlamentu je 0 - řadový politik z exotické strany.
04. 02. 2008 | 14:13

Pepa Řepa napsal(a):

Co nám naznačili Sibylla a Nostradamus upřesnil Doktor-Doktor Dablbý.

Armagedon nastane v pátek večer, pokud bude VK zvolen.Zhroutí se svět.Možná autorovi, mně ne.
Přirozeně, že bude druhé období ještě horší než první. Ale to bylo u Václava Havla nebo GWB taky.Že bych v tom viděl druhou Bílou Horu, fatální porážku českého národa? Ani náhodou.

Hodně věcí se přeceňuje. Třeba vliv prezidenta na ekonomiku země.Pak se také přeceňuje hodně lidí.Už jenom tím, jak se srovnávají s Janem Husem nebo Karlem Havlíčkem Borovským.
04. 02. 2008 | 14:17

Javít napsal(a):

Pane Berwid-Buquoy,
jste nedůvěryhodný.
Vysvětlete mi, proč jste tedy v ODS, když máte tak odlišné názory než oni ?
Asi je to uražená ješitnost.
04. 02. 2008 | 14:25

Pepa Řepa napsal(a):

To Kákoš
kdybych byl člen ODS a dostal ze strany vyhazov, tak bych mně to vadilo méně, než kdybych dostal vyhazov z ordinace sexuologa Zvěřiny.
Kdo vám předepíše podpůrné modré prášky?
04. 02. 2008 | 14:26

Vico napsal(a):

Klaus byl na začátku devadesátých let respektovanou osobností.I dnes, když si postavíme většinu politiků do řady, je nepřehlédnutelnou osobností - možná i největší osobností našeho českého politického nebe. Nemohu si však pomoci, ale Klaus více než kdokoliv jiný přímo symbolisuje minulost /se svými klady i zápory/, budoucnost však ani náhodou.Smyslem jeho dalšího setrvávání ve vrcholné politice bude snaha hájit před kritiky, ale zejména před historií všechny své činy, které jsou mu stále dokola předhazovány.Uprostřed nové generace politiků začíná působit až neuvěřitelně neskutečně, jako vosková figurína, která vyšla z nějakého muzea. V zahraničí už není brán příliš vážně. Nedovedu přesně posoudit, zda-li zcela oprávněně. Každopádně i se svou pravdou o globálním "neoteplováním" planety připomíná už spíše rytíře smutné postavi.Jakkoliv může působit sympaticky dojemně, raději bych měl prezidenta, který na mezinárodním fóru vzbuzuje poněkud jiné emoce.Jeho vypjatý euroskepticismus, který z něj činí skutečně ,vedle bratrů Kaczinských, exota. Mám podezření, že jeho negativistický přístup vyplývá i z faktu, že ho evropská politická elita mezi sebe nepřijala, což zraňuje jeho hypertrofované ego jak chronicky zanícený bolák.Jeho "vědecká" polemika zuý klimatology jej začíná činit až komickým a to při vší úctě k některým argumentům, které uvádí. Roky plynou a lepší to už s Klausem nebude, spíše naopak. Dokonce se bojím rychlé progrese, zvláště, nebude-li již ničím ve svém posledním volebním období bržděn.Klaus rozhodně, na rozdíl od Švejnara, není příslibem pro budoucnost. Právě naopak.Přes všechno špatné i dobré si zaslouží poděkování. Obávám se, že po dalších pěti letech, se mu nedostane poděkování ani od ODS.
04. 02. 2008 | 14:44

Vico napsal(a):

Omluva - rytíř smutné postavy-s klimatology-
04. 02. 2008 | 14:48

Vlasta napsal(a):

Vy jste nejen demagog, ale možná trpíte i slaboduchostí.
04. 02. 2008 | 15:01

Martin napsal(a):

Vase clanky shazuje to, ze michate veci vysvetlene bud ve prospech klause nebo neutralne, se skutecnymi nezodpovezenymi otazkami.

Jednu z nich mnohem presneji formuloval pan Pehe

Například by se ho mohla zeptat, jak je možné, že se v roce 1988 Klaus, ač údajně komunistickému režimu osoba nepohodlná, účastnil konference na Princetonské universitě v USA. Té se mimochodem účastnil také emigrant Švejnar nebo Švejnarův současný poradce Michal Kraus, který do USA odešel po Pražském jaru a dnes přednáší politologii na Middlebury College ve Vermontu.

Autor tohoto textu byl v té době také emigrantem, a z vlastní zkušenosti ví, že lidé, kterým tehdy bylo umožněno jezdit služebně na Západ, především pak do USA, navíc na konference, kde reprezentovali komunistické Československo, rozhodně nebyli doma „politicky nespolehliví“.
04. 02. 2008 | 15:14

Shob napsal(a):

Budete vyhozen z ODS, protoze lzete.
04. 02. 2008 | 15:37

Martin napsal(a):

V ODS se lze dost pravidelne, napriklad vcera Topolanek v televizi o Svejnarovi. Takze lhani je tam asi normou.
04. 02. 2008 | 15:42

badatel napsal(a):

Vážený pane BB,
nestůjte o to být ve straně, která si Vás neváží jako politologa a historika.
Vy jste vstoupil do novodobých dějin našeho národa jako politolog a historik, který motýlím efektem mávnutím jednoho vašeho blogu rozpoutal uragán diskusí a blogů o VK. Dokonce i mne jste vyprovokoval k léčení jednoho psychiatra z ODS, a to významem slova K.L.A.U.S., tak jak ho vidí řada spolubčanů. Neznám Vaše tituly, ale rozhodně jste šlechticem ducha, a také statečnější než REK.
04. 02. 2008 | 16:01

Desiderius napsal(a):

Pane BB,nemusí Vás vůbec mrzet,že Vás vyloučí z ODS.Dnes je tam již pouze společenský odpad,slušný člověk tam nemůže být.Vítejte v klubu normálních lidí,kterým jste.
04. 02. 2008 | 16:15

astalavista napsal(a):

to Bobo E. Otec Švejnara- V té době byl zaměstnancem Ekonomického ústavu Československé akademie věd. Složka ukazuje, že cílem bylo jeho využití ve funkci člena sekretariátu pro konferenci o aplikaci vědy a techniky, pořádanou OSN v roce 1962, kam měl být vyslán československou stranou. V materiálech MV se konstatuje, že „ vzhledem k tomu, že k jeho vyslání do zahraničí v té době NEDOŠLO, byl s ním styk v r. 1962 PŘERUŠEN".

O to jde, že styk byl přerušen a Švejnar st. na nikoho nedonášel a jeho svazek byl zveřejněn. Klausův Kluk a Rek se ztratily.
Slovenský ústav paměti národa by mohl něco obsahovat.

Ano, máte pravdu, napsal jsem to původně nepřesně ikdyž jsem to četl na netu (oficiálně) již minulý týden.
04. 02. 2008 | 16:15

bigjirka napsal(a):

countdown: Pixie-Dixie odlétá za 5
04. 02. 2008 | 16:20

Ivana napsal(a):

Pane Berwid nevím, co je ve stanovách ODS a zřejmě jste je neporušil, protože absolutní poslušnost ideím tam zcela jistě není. Ono všechno je jenom o lidech a o tom kam až a bez ohledu po kterých a kolika zádech chtějí vyšplhat a nakolik jsou ochotni být slouhy těch v současné době mocných. Jestliže jste vyslovil svůj názor jako politolog a jste přesvědčen o jeho správnosti, potom jste se zachoval podstatně lépe než mnohý z našich spoluobčanů. Pokud za tento názor máte padáka z ODS, není čeho litovat nebo proč zatrpknout. Zřejmě jste se stal nepohodlným některému ze slouhů s dlouhými prsty. A pokud nezměníte svůj etický a morální kredit k horšímu, nebudete mít sice život lehčí, ale na druhé straně nebudete vázán něčím, čemu snad ani nejde věřit. Zvedněte hlavu, nasaďte úsměv a uvidíte, že za nějaký čas Vám bude dnešní zklamání nepochopitelné, protože možná uvidíte věci z jiné strany a snad i objektivněji. A vím o čem mluvím. Něco podobného jsem prožila se svým otcem v období normalizace.
04. 02. 2008 | 16:35

Taoiseach napsal(a):

Nevím, nevím, ten první odstavec mi trošku připadá jako urážka Metternicha.
04. 02. 2008 | 16:44

klaaarka napsal(a):

Pane Buquoyi,

ten rozdíl mezi Vámi na jedné straně a pány Zvěřinou a Práškem na straně druhé bude nejspíše ten, že zatímco jeřáby ani sexuální potíže nemají s politikou ani politickými stranami nic společného, pak politické komentáře něco s politikou a politickými stranami společného mají.

Zkuste se nad tím zamyslet, Váš příměr trochu pokulhává.
04. 02. 2008 | 16:47

ich napsal(a):

Jak rikate ve vasem clanku- nejsou dukazy. Lze o tom pouze spekulovat. Klausova prace zahadne "ztracena" atd.
Principialne mate pravdu a souhlasim s vami v tom, ze by se mel kazdy politik a zakonodarce spise orientovat podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi a delat veci, ktere jsou prospesne pro lidi, ne pro stranu. Proto si vas take cenim. V Cesku jste bohuzel narazil. Ale ono to tak obvykle byva, ze nam Cechum takove veci proste nedochazeji a slova jako demokracie ci pravni stat jsou pouze tematem debat pouze v buricskych kruzich!!!
04. 02. 2008 | 17:00

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Další perla pana doktora doktora:
"Na Jihlavsku (kraj Vysočina) mě začali nazývat “Karlem Havlíčkem Borovským“. V jižních Čechách jsem naopak novodobým „Janem Husem“"
Asi je začnu sbírat. :)
04. 02. 2008 | 17:06

bigjirka napsal(a):

hrabě je učiněná perlorodka
04. 02. 2008 | 17:11

Sofi napsal(a):

Škoda, že pravdy o Klausovi se objevují tak pozdě. Vina je na všech, kteří věděli a nemluvili o tom. Na druhou stranu se některým nelze divit, ODS pod vedením a vlivem Klause je již dlouho známa jako strana, která neodpouští (zbití, rozbitá auta, atd., atd.). Měla bych jedno dopuručení, co s tím. Nebýt v té straně. Velice by pomohlo, kdyby nastal masový odchod. Podle mne může být dnes členem ODS pouze velmi naivní nebo velmi otrlá osoba. A naděje, že by se současný stav mohl zlepšit není vůbec žádná.
04. 02. 2008 | 17:19

Martin napsal(a):

Klaaarko, tim chcete rici, ze pokud je nekdo politolog a clen strany, tak ma vyznavat kult neomylneho a nekritizovatelneho vudce ? Ja mel dojem, ze demokraticke strany se od totalitnich lisi svobodou diskuse, ale v pripade te demokraticke obcansky to asi neplati.
04. 02. 2008 | 17:38

Martin napsal(a):

No jaky pan takovy kman, topolanek pravidelne plivne vytvori z toho pravdu bez dukazu, tak co se divime, ze clenstvo ma podobne zvyky :)
04. 02. 2008 | 18:02

zdesta napsal(a):

Pane B.B.Vezmeme to napříč politickým spektrem.Topolánek, Paroubek,Bursík,Čunek, Filip.Máte dojem že političtí vůdcové těchto stran jsou důvěryhodní,kultivovaní a schopní?Jsou to politici s velkým P ? Odchod z politiky za takové situace není prohrou,ale výhrou.
04. 02. 2008 | 18:10

badatel napsal(a):

to bigjirka,
nepřímým důkazem je že habilitační práce není dostupná a svazky Kluk a Rek byly zkartovány. Pokud vlastníte antidůkaz proti těmto nepřímým, sem s ním.
Pokud pouze urážíte bez argumentů, prosím nevytvářejte spam.
04. 02. 2008 | 18:23

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik urážlivých příspěvků, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
04. 02. 2008 | 19:17

Javít napsal(a):

Již je to nuda.
Již ať je po volbě prezidenta.
Potom zase asi bude vášnivá diskuze o tom, co by měl nový prezident dělat a neudělá.
Ale alespoň bude nějaká změna.
04. 02. 2008 | 20:20

Emi-grant napsal(a):

to astalavista
Pan Švejnarinformuje: Za jedinou správnou cestu k vyrovnání se s touto minulostí považuji maximální transparentnost. Proto jsem se rozhodl zveřejnit kompletní spis, který jsem obdržel od Archivu bezpečnostních složek MV, na svých webových stránkách.
Švejnarovo „transparentní“ zveřejnění logicky dávno jasné STB činnosti Šuby-Švejnara je další ze lží tohoto vystudovaného manipulanta. Zabíjí tím jednou ranou dvě mouchy. Údajně nerozhodnutým komunistům dává jasný signál, že je jejich člověk stejně jako Falmer a Ondruška. Údajně nerozhodnutým volitelům napříč politickým spektrem naopak sugestivně sděluje, že děti nemohou za svoje rodiče, že ho někdo chtěl kompromitovat a že vlastně ten tatík slíbil jenom jednou informovat o konferenci OSN, ale nakonec z toho stejně nic nebylo. Není to pravda. Předně chybí stránky protokolu č. 10,20,21,24,25. Je to o to podivnější, že tím je přetržena souvislost protokolů, líčící a prokazující, že Šuba-Švejnar BYL AKTIVNÍM EMIGRANTEM-AGENTEM v letech 1970 až do 1983. My emigranti přece víme, kdo to byli typaři, lovci a co byly rezidentury ve Frankfurtu, v New Yorku, Passadeně, jak byly financovány a jak tato činnost STB agentů-emigrantů byla řízena z Prahy agenty-turisty. Já sám jsem byl kontaktován 3 měsíce po mé emigraci a dále až do roku 1995!!V tomto roce jsem si žádal o prodloužení občanského průkazu a můj spolužák, který na oddělení policie pracoval mně k mému překvapení předal „moje papíry“ ve kterých byla precizně zmapována veškerá moje činnost v BRD. Změna bydliště, dokonce některé zakázky. Bylo jasné, že informátorem byla „přítelkyně“ naší rodiny která mně doporučila kancelář daňového poradce, kde jako EMIGRANTKA pracovala. Doporučuji podrobně prostudovat dokumenty č. 028 (str. 18 protokolu) až 038. Zajímavý je dokument 035(protokol str. 27. Poznámka ...přes svého syna v USA informoval profesora ... delegace USA zasáhla v případě 3vejnara a proto byl PŘEŘAZEN do afriky......Švejnar z toho soudí, že je opět výhodná situace dostat se zpět do Ženevy.....Švejnar popisuje proč emigroval a že děti dostal do Ženevy, Londýna a USA, kde loni promoval(za 3 roky bez maturity)
04. 02. 2008 | 20:27

bigjirka napsal(a):

no, pane Stejskale, jen si jeho hraběcí nemilost pěstujte... :-(

A nebojte se, ony Vám Jeho Zákeřnost jistě nějak odplatí...

Emi-grante, to vypadá zajímavě, budu to muset proštudovat
04. 02. 2008 | 20:44

Martin napsal(a):

Emi grante, pisete nepravdu. Doklada to treba stranka 26. Pokud by byl aktivnim agentem v letech 70-83, tak by o nem nesbirali informace v roce 79. On by jim ty informace dodaval sam.
04. 02. 2008 | 20:50

bigjirka napsal(a):

Martine, není vyloučen křížový sběr info zároveň na agenta..
04. 02. 2008 | 21:14

prirodovedec napsal(a):

bigjirka: Je potom mozne mit za prezidenta profesora, kteremu profesuru prosadil agent? Co tim ten agent sledoval? :)

Musite to svoje studium jeste vice prohlubit, doplnit a rozsirit.

Pokud jsou zverejnovani agenti a ne ridici dustojnici, nemel by i prezidentem byt spise schopny agent nez jim prosazeny profesor? :))

Ted uz citim, ze jsem v souladu s autorem blogu i dalsimi prispevky :).
04. 02. 2008 | 21:31

valburga napsal(a):

Vážený pane Libore Stejskale, editore blogů, zůstává mi záhadou proč tu poskytujete prostor zakomplexovanému, malichernému člověku, který má neustálou potřebu stylisovat se do různých rolí - Jungmannem počínaje a Johankou z Arku konče, přičemž rétorika jeho článků připomíná (spíš než historika a politologa) these p. Streichera, (ne)blahé paměti. A prosím neargumentujte tím, že se snažíte necensurovat a poskytnout každému prostor pro slušné vyjádření. Články na tomto blogu totiž nejsou slušné, jsou nechutné a za hranicí vkusu. Vtipné a obohacující jsou asi tolik, co čtení chorobopisu psychiatrického pacienta. A to prosím bez ohledu na to, kterého z kandidátů by si kdokoliv přál za presidenta.
04. 02. 2008 | 21:57

Zacheus napsal(a):

Osobně si z morálního hlediska nedovedu představit, že bych jako člen ODS ( nebo třeba ČSSD, KSČM či KDU-ČSL) pár dnů před prezidentskými volbami veřejně dehonestoval kandidáta, kterého moje strana podporuje ( a to dokonce i kdybych měl subjektivní důvod připustit, že by moje tvrzení mohla být pravdivá ). Na to už je třeba opravdu kachní žaludek,pane Jane Berwide - Buquyoy.

.
04. 02. 2008 | 22:02

bigjirka napsal(a):

přírodovědče, není to moc dobrý... snad knížete Schwarzenberga...
04. 02. 2008 | 22:07

Saliven napsal(a):

Já jen nerozumím tomu, jak fandové ODS můžou zároveň protestovat proti ne-stranickému chování řadového člena a přitom podporovat svobodnou vůli volitele zvolit kandidáta (pokud možno Klause) nezávisle na straně. Řadový člen mít vlastní názor nesmí a volitel ano?
04. 02. 2008 | 22:24

Zacheus napsal(a):

To Saliven. Necítím se být fandou ODS, ale myslím si,že by člen každé (!) politické strany sice měl mít právo na svůj názor, ale také smysl pro elementární etiku ,loajalitu a prostou lidskou slušnost. Jedno podle mého názoru nevylučuje druhé.
04. 02. 2008 | 22:42

Franta z pastoušky. napsal(a):

To astalavista: Václava Klause v roce 1989 delegovalo za ministra OF. Pokud to nevíš, nedělej machra.
04. 02. 2008 | 22:54

Beziluze napsal(a):

Obhajoba sama sebe, pane B.B.není na místě. Jen se tím diskreditujete. Zaboucnout dveře za ODS není přece tak těžké, rozhodně je těžší snažit se vysvětlovat někomu, že nečiníte nic jiného, než vám káže svědomí. Nemají-li jej ti, kteří se vám protiví, udělejte gesto a dejte jim vale.Pak vás nebudou moci osočovat, že s nimi nedržíte basu a že nejste loajální s jejich farizejskou politikou.Jinými slovy,pláčete nad nesprávným hrobem, pokud jste ODS již pohřbil. A jestliže ne, udejte to co nejdříve. Já jsem to udělal a je mi fajn.
04. 02. 2008 | 23:38

Mark Pokorny napsal(a):

Bohuzel v Cesku volite strany a ne jednotlivce a tak je naramne prijemne byt predsedou nejake takove strany nebo alespon aparatcikem. Sedite si pekne v teple, kvakate blbosti, berete za to ohromny plat, zodpovednost zadna, stat vam priklopi nejake ty dotace a kdyz vyhrajete volby nebo se dostanete ke korytu (do parlamentu) tak jsou ty dotace hoodne vysoke a mate vystarano. A na vsechno ostatni pak staci vymluva "to ja ne, to strana". Politikum tento stav naramne vyhovuje, pakuji si kapsy a jaou schovani za svou stranou. Kdyby byl v Cesku system jako v USA nebo Britanii, to by byl jiny cvrkot. Ale takto? Vzdyt i slavny Victor Kozeny se chtel zasit ve sve politicky strane a dostat se do parlamentu, dostal by obsahlou immunitu, penizky by se sypaly... jo slastny to zivot ceskeho politika.
05. 02. 2008 | 07:53

Mark Pokorny napsal(a):

To Jan Berwid-Buquoy:

Za tento Vas postoj si Vas nesmirne vazim. Po velmi dlouhe dobe jste clovek, co nekyve hlavou jako osel podle toho, co mu kdo poruci nebo rekne a neklani se az k zemi div si celo nerozbije kdykoliv jde vrchnost kolem. Bohuzel takovych lidi je v Cesku dost malo.
05. 02. 2008 | 07:57

RUMCAJS napsal(a):

Vyloučit někoho ze svých řad, je svaté právo každé strany.Melčák s Pohankou se o tom již přesvědčili.

Pokud se dobře pamatuji, tak dipl. práce je určena.Nevěřím, že existuje dipl. práce z totality, kde by se neplivalo na kapitalismus.(U ekonomů)

Pokud vyhraje Švejnar, bude to vítězství komunistů.Nezakryje to ani Vaše poezie o J.Švejarovi.
(akorát tam nemáte rým)
05. 02. 2008 | 08:15

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní či pane Valburgo,

protože si myslím, že je dobré znát názory co nejširšího spektra zajímavých lidí a případně s nimi polemizovat.

Libor Stejskal
05. 02. 2008 | 08:58

muf napsal(a):

Panebože, ten pan hrábě je ale DrDrr ... spíš drmola.
Jeden horší příspěvek než druhý.
Kdo ho za ty zvratky na Klause a ODS platí ????
05. 02. 2008 | 09:20

muf napsal(a):

A navíc pro B-B :
Vy naštěstí nedáváte hlas vůbec nikomu...
Myslím, že i Švejnar by se za Vaše texty červenal.
Jste dost trapný, jestli o tom nevíte !
05. 02. 2008 | 09:24

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

Žijeme ve společnosti, jež nám skýtá svobodu projevu. Je to tak správné. Tím se lišíme od totality ať z leva nebo z prava. Diskuse v tomto "logu" nabírá na věcnosti i když - upřímě řečeno - od ideálního stavu jsme ještě na hony vzdáleni. Nejde o to zda-li jste pro mne nebo proti mně. Snažte se své stanovisko zdůvodnit. To jediné je důležité. Pakliže to neuděláte má váš argument pouze hodnotu nadávky. Jan Baťa v roce 1935 prohlásil: "Bezpočet nadávek a vulgarizmů bloudí naší vlastí. Nadávky mají tuhý život. Mohli bychom je od nás vyvážet, abychom tak zlepšili naší obchodní bilanci."
05. 02. 2008 | 10:57

muf napsal(a):

Nepleťte si svobodu projevu s anarchií.
Čtete to všechno vůbec po sobě ???

O Vaši odpověď ale, pane Kopecký, nestojím.
05. 02. 2008 | 11:31

Erika napsal(a):

Vážený pane Buquoy,
zkuste si na tomto webu přečíst jména lidí, kteří by dali hlas Václavu Klausovi a proč - viz. Volím Klause. Je to elita národa, lidé, kteří umějí a jsou při tom mnohem méně vidět než vy. Jsou skromní a nepotřebují se zviditelňovat podobnými úvahami. A položte si otázku - saháte těmto lidem alespoň po kotníky? Odpověď je všem čtenářům vašeho blogu jasná.
05. 02. 2008 | 11:38

badatel napsal(a):

to Erika,
pokud myslíte elitou národa psychiatry, kteří se neživí psychiatrií, a jsou zdatnými alpinisty (a to i rektálními), nezbývá, než s Vámi souhlasit.
05. 02. 2008 | 12:22

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

to Erika
Madame,
jsou lidé nepoučitelní. Král Midas se dotknul lejna a svým géniem jej změnil ve zlato. Většina zlých, ačkoli to viděli, tvrdili přesto pořád, že je to lejno a on, že je nestydatý podvodník. Nepoznala jste se v tom? Jinak paní Eriko, štěkání na měsíc je sice hodně slyšet, ale argument to není.
05. 02. 2008 | 12:22

muf napsal(a):

Eriko,

jestliže se chtěl pan Buquoy - alis pan Kopecký zviditelnit - tak se mu to skutečně podařilo.
Otázkou zůstává, jako co se nakonec "zviditelnil" :-)
05. 02. 2008 | 13:04

Martin napsal(a):

Eriko, klause voli poslanci a senatori a pri veskere ucte k jejich povolani, za elitu naroda je rozhodne nepovazuji. Z veskerych pruzkumu ale vynika, ze kdyby lide mohli volit prezidenta, tak Klause budou volit ti mene vzdelani. Vzdelanejsi, cili asi vice splnujici predpoklad pro byti elitou naroda nejak preferuji Svejnara.
05. 02. 2008 | 13:21

badatel napsal(a):

to muf:
vážený, svoboda slova je zaručena ústavou a volání po transparentnosti osoby VK a hledání pravdy ze strany BB nemůže být anarchií.
Je to v duchu prezidenta Masaryka (viz. jeho boj ohledně pravosti Rukopisů) a i na prezidentské vlajce je napsáno „Pravda vítězí“.
Kdyby se toho drželi komunisté, nemuseli se až v r.1968 z Moskvy dozvědět, že prezident A.Novotný byl konfidentem gestapa.
Je zcela legitimní aby historik BB se ptal Reka, nositele medaile od Putina, a to především jako občanský demokrat, aby vysvětlil sám své zápisy v evidenci , obzvláště, když svazky byly StB zničeny, protože jako historik ví, že i historie se může v nějaké formě opakovat.
Sám jako občan věřím, že VK je čistý a že maximálně psal zprávy ze svých zahraničních cest,
ale měl by to říci on sám, jak to bylo, popřípadě prohlásit, že o evidenci nic nevěděl, zkrátka být transparentní.
05. 02. 2008 | 13:21

muf napsal(a):

Badateli:

ovšem pouze v případě, pokud by pan Kopecký (který si říká B-Buquoy) předložil alespoň jeden jediný důkaz.
Žádné důkazy však nemá a Klause pouze špiní ...
05. 02. 2008 | 13:25

Erika napsal(a):

to Buquoy
Nic jste pane nepochopil, ostatně ani jsem to od vás neočekávala. Myslím, že ve vašem případě platí spíše rčení, že psi sice štěkají, ale karavana táhne dál. Argumentovat může pouze ten, kdo to umí a argumenty má a zná, což ve vašem případě jaksi smysl opravdu postrádá, proto končím tuto pro mě naprosto marginální debatu.
05. 02. 2008 | 13:32

Vladimír napsal(a):

To B.B
Vážený pane, citoval jste zde některé citáty se kterými se nedá než souhlasit. I já bych Vám rád ocitoval jeden moudrý výrok pana presidente Masaryka který, pronesl při návštěvě Ostravy někdy v roce 1922 nebo 1923. /v archivu se dá najít v místnim tisku/ DEMOKRACIE JE PŘEDEVŠIM VĚCÍ MORÁLKY. Nevím,kdy jste do této pravicověbolševické strany vlezl, ale je to především Váš problém. Ti co používají k myšlení mozek , už dávno ví, že to není pravicová strana, a že tam vlezli jen ti co na začátku devadesátých let chtěli dělat zlatokopy. Je jen vaším problémem, jestli se necháte vyhodit, nebo vystoupíte sám. ODS není reformovatelná zrovna tak jako komunisté.
05. 02. 2008 | 13:36

badatel napsal(a):

to muf:
Jako nepřímé důkaz je možné uvést následující:
krycí jméno KLuk a REK je evidované 2 správou a jeho záznam je volně přístupný na slovenských stránkách Ůstavu pameti národa( http://www.upn.gov.sk/regpr... )¨.
Kdyby se nerozbilo Československo, možná už ani tam by to nebylo veřejně přístupné, stejně jako habilitační práce VK.
05. 02. 2008 | 13:46

Rebel napsal(a):

Pro Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy.
Váš článek i příspěvky do diskuse jsou zajímavé. Nemám rád totalitní a inkvizitorské typy a docela se bavím. Nevěnuji problematice dost času na to, abych se vyjádřil do jaké míry s Vámi souhlasím, ale jsem rád, že tu Vaše články jsou.
05. 02. 2008 | 13:47

badatel napsal(a):

Vážení,
omlouvám se především za překlepy.
Ale jinak p.Kopecký je potomek Jiřího Františka Augusta Buquoye
(1781-1851), českého aristokrata, matematika, přírodovědce, filosofa a ekonoma s klíčovým přínosem pro vědu, přednášejícího své výsledky v Institute Natinal des Sciences et des Arts, Premiere Classe, takovým osobnostem vědy jako Laplace, Poisson, Ampere, Delambre, Arago, Cauchy, Fourier a jiní.
Masaryk u nás šlechtické tituly zrušil, což je dobře, ale šlechtictví ducha zrušit nelze, to je dáno od Boha či Přírody, a ty potvory geny ho přenášejí i na další generace, což je experimentálně patrné u p.BB, autora blogů.
05. 02. 2008 | 13:59

Javít napsal(a):

Jsme nešťastný národ.
Místo toho, abychom hledali na prezidentských kandidátech to nejlepší a potom podle toho uvažovali o "svém" prezidentovi, tak hledáme a vymýšlíme na ně tu nejhorší špínu.
Je mi z toho hodně smutno.
05. 02. 2008 | 14:12

Rebel napsal(a):

Obdivovatelům Václava Klause.
Pokud bychom měli normálního demokratického prezidenta a objevovaly se různé spekulace o jeho minulosti, není problém napsat mail s otázkami a poslat ho na Hrad. Je tam tým lidí placených z našich daní, který by na takové otázky měl být schopen odpovědět.
Doporučují vám, místo urážení autora článku, napište svému milovanému prezidentovi, zjistěte fakta a pak to otřískejte autorovi článku o hlavu.
05. 02. 2008 | 14:30

badatel napsal(a):

to javít:
dialektická diskuse, hledání pravdy a požadavek transparentnosti není hledání a vymýšlení špíny. Jeden kandidát je transparentní se svými plusy i minusy, druhý není. Proto v duchu demokratické vyváženosti jsou kladeny otázky, na které se očekávají odpovědi i od tho druhého. Z toho Vám smutno být nemusí.
05. 02. 2008 | 14:32

Petr napsal(a):

To Martin, z veškerých průzkumů vyplývá, že s reformou tak i s volbou presidenta Klause je většina vzdělaných občanů.
05. 02. 2008 | 14:44

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

to Vladimír
Obávám se, že máte pravdu!
05. 02. 2008 | 14:59

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

to Erika
Madame,
diskusi samozřejmě ukončit můžete. Nedovedu si představit, že by snad někdo Vaše názory postrádal. Jestli bych Vás směl o něco co nejzdvořileji požádat, rozhodně nepřestávajte pozorovat dění kolem sebe a pracujte sama na sobě. Prospějete tím sobě i svému okolí. Mnoho zdaru!
05. 02. 2008 | 15:07

Pepa Řepa napsal(a):

To badatel a Erika
badatel napsal
"...šlechtictví ducha zrušit nelze, to je dáno od Boha či Přírody, a ty potvory geny ho přenášejí i na další generace, což je experimentálně patrné u p.BB, autora blogů."

Šlechtictví ducha se prodralo na povrch a projevilo se ve vrozené galantnosti k ženám.
05. 02. 2008 | 15:24

Javít napsal(a):

pro Rebel, badatel:
zatím nikdo nic Klausovi nedokázal, zatím se hází právě jen ta špína.
On ten Švejnar a jeho rodina také není bez poskrvny.
Proč se se vším na Klause přišlo až teprve teď, když v politice figuruje na předním místě již téměř 18 let.
Není to poněkud divné ?
05. 02. 2008 | 16:09

muf napsal(a):

Javite - navíc Klausovi nikdo nic neprokázal. Ani ten člověk (B-B) co napsal o jeho osobě tak hanlivé informace nepodal jeden jediný podklad, důkaz ...
Kde si můžeme ověřit pravost docentury Dr.Dr.Dr.Dr. Buquoye alias pana Kopeckého, nebo jak se vlastně jmenuje ???
05. 02. 2008 | 16:19

badatel napsal(a):

to Javít,muf:
Ale on mu nikdo nic prokazovat nechce, pouze ho žádá o vysvětlení a transparentnost, a ta byla v přímém kontaktu BB s VK odmítnuta, jak vyplývá z prvního blogu.
Je prokázáno a vidno na slovenských stránách paměti národa, že VK byl v evidenci a chce se po něm pouze transparentní vysvětlení.
05. 02. 2008 | 16:43

Martin napsal(a):

Petr
http://zpravy.idnes.cz/pruz...

Zatímco Klause chtějí dalších pět let na Hradě především ženy a středoškoláci, Švejnara podporují spíše muži a vysokoškolsky vzdělaní lidé.
05. 02. 2008 | 16:49

Rebel napsal(a):

Pro Javít.
Pokud se někdo zmíní o stranické příslušnosti jeho rodičů nebo o žádostech VK o vstup do KSČ, tak je oheň na střeše. VK by měl chovat jako každý jiný politik a na takové otázky odpovídat.
S Klausem jsme bohužel pořád ve starém režimu, kdy kladení některých otázek bylo zakázáno a mohli jsme jen po hospodách spekulovat.
Já osobně nepatřím mezi horlivé komunistobijce, ale dost mne udivuje, že velké části antikomunistů nevadí Klausovo komunistické pozadí.
05. 02. 2008 | 17:04

George napsal(a):

pozorně jsem pročítal názory lidí a mohu potvrdit že pan Klaus byl opravdu veden ve svazku Stb jako agent Kluk a Rek a najdete je ve Slovenském ústavu dějin adresa: http://www.upn.gov.sk/regpr... zajímavé že si toho žádný novinář ani veřejné sdělovací prostředky nezjistili,buďto nechtějí nebo nesmějí,protože se mi zdá že začíná ODS pomalu přitahovat kohoutky co se týče demokracie.Je potřeba dát ruce pryč od takové strany!
05. 02. 2008 | 17:05

muf napsal(a):

Badateli : a on se má podle Vás pan prezident bavit s každým "Buquoyem alias Kopeckým", který na něj vyhrkne takovou snůšku blábolů ???
Vždyť by se z toho musel zbláznit a jen by Kopeckého zviditelňoval.
Pochopte už, o co tomu BB v podstatě jde ...
Vážně si o něm něco zjistěte ... ptejte se na něj politologů - skutečných politologů.
Já mu ani nevěřím, že vlastní nějaký diplom. A předloží ho ???
05. 02. 2008 | 17:08

muf napsal(a):

George - Váš odkaz nefunguje :-)

A v čem ODS utahuje kohoutky demokracie ?
Že mezi sebou nechtějí takového cvoka jako je B-B ???
Vy se budete scházet a pracovat s někým, kdo na Vás bude kydat špínu ???
05. 02. 2008 | 17:12

Rebel napsal(a):

05. 02. 2008 | 17:16

muf napsal(a):

taky zajímavé stránky - opanuDr.Dr.Dr.Dr. hráběti Kopeckém :

http://www.ahaonline.cz/cz/...!-i-se-stopami-krve.../
05. 02. 2008 | 17:54

RUMCAJS napsal(a):

Říká se "Čeho je moc, toho je příliš"!

Pan Švejnar o sobě píše jako o nejvěším světovým ekonomu.
Přisuzuje si význačný vliv na transormaci u nás.
Tvrdí, že je součástí komise pro výběr kandidátů na Nobelovu cenu.
Tvrdí že je světlem a budoucností našeho národa.
Tvrdí že má morální kredit (Na rozdíl od Klause)
Tvrdí, že Klaus je ve věci globálního oteplování a vlivu člověka na něj, osamocen.
Tvrdí, že Klaus je jenonom "domácí"(rozuměj, znám v naší hloupoučké zemičce) a on je světový.

Jakoby tohle nestačilo, tak původně pravicově liberárně orientovaný ekonom změnil svoje názory ku obrazu Paroubkově.

Korunu všemu nasazujei Švejnarovi rodiče.
KLAUS JE NULA PROTI NAŠEMU SYNOVI !
A po svém vzoru, mu otec, který podepsal spolupráci s STB, doporučuje, aby spolupracoval s komunisty.

Tohle všechno považuju za vrchol servilnosti a nebetyčné nabubřelosti.

Za Klause se stydím občas . Za tohoto šaška se budu stydět od rána do večera.

O volbách budu chodit raději s igelitovým pytlíkem, protože pokud bude zvolen Švejnar, budu blinkat.
05. 02. 2008 | 18:10

Martin napsal(a):

Rumcajsi, jak byl pravicove liberalne orientovan ? Pokud vim byl to vzdy spise stredovy ekonom, ktery nejvetsi sympatie ma k americkym demokratum.
05. 02. 2008 | 18:32

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
Chtěl jste blinkat do sáčku, tak proč sem?
Nestyďte se občas za Klause, ale permanentně za sebe. Vaše příspěvky vykazují nejenom slabost ducha, ale taky morálky.
05. 02. 2008 | 18:54

RUMCAJS napsal(a):

Rebel:
Z mé nedostatečné inteligence dostávám občas depku, ale inteligencí prošpikovaní jedinci jako jste Vy,mi vždy dají novou sílu žít.

Díky!
05. 02. 2008 | 19:06

RUMCAJS napsal(a):

Martin:
Doporučuji přečíst poslední blog p.Kohouta. Tam je vše.
05. 02. 2008 | 19:07

PetrH napsal(a):

Pro Rebel: Díky za odkaz na původ svazků Kluk a Rek, blbě se to hledá.
Pro George: Kdybyste si ty záznamy prohlédl lépe, třeba by vám neuniklo, že se jedná o seznamy tzv. rozpracovaných osob, tj. takových, na které StB sháněla informace. To, že se o Klause kvůli jeho seminářům StB zajímala, je známé.
05. 02. 2008 | 19:18

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
Doufám, že se váš stav jednou zlepší a nespokojíte se pouze s tím žít, ale budete chtít i argumentovat poctivě.
A ještě jinak, pokud pochopíte, že poctivost je důležitější než brilantní inteligence, možná vás depky přestanou trápit vůbec.
05. 02. 2008 | 19:29

RUMCAJS napsal(a):

Rebel:
Začněmě u Vás.
Napište,kde není moje argumentace poctivá ?
05. 02. 2008 | 19:36

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
Pojďme od začátku.
Cituji:
„Pan Švejnar o sobě píše jako o největším světovým ekonomu.“
Kde Jan Švejnar napsal, že je největším světovým ekonomem nebo něco podobného?
05. 02. 2008 | 19:46

RUMCAJS napsal(a):

05. 02. 2008 | 20:05

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
To jste vyvodil z této věty nebo z čeho?
„Profesor Jan Švejnar je světově uznávaný ekonom v oborech ekonomie rozvojových zemí, práce a strategie transformací.“
05. 02. 2008 | 20:30

RUMCAJS napsal(a):

Rebel:
Ano !
Přijde Vám to málo ?
Nehodlal jsem doslovně citovat a význam jsem myslím vystihl dobře.
05. 02. 2008 | 20:45

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
Pokud napíši:
„Profesor Jan Švejnar je světově uznávaný ekonom v oborech ekonomie rozvojových zemí, práce a strategie transformací.“
To znamená, že pan Švejnar je světově uznáván ve dvou ekonomických oborech, ne že je největším ekonomem na světě. Neznamená to ani to, že by byl nejlepší v těch dvou oborech, znamená to jen to, že v těch oborech přednáší, publikuje a bývá žádám o rady a doporučení.
Se zbytkem vašeho příspěvku je to asi podobně. Vy uděláte z komára velblouda a pak se v tom bahníte.
05. 02. 2008 | 21:16

Martin napsal(a):

Rumcajsi, pan Kohout pro mne neni argument. Prosim uvedte sam jeho konkretni "pravicovost" a ja vam pak klidne predstavim konkretni "levicovost" a vyjde stred.
05. 02. 2008 | 21:45

RUMCAJS napsal(a):

Rebel:
Speciálně pro Vás, budu příště citovat přesně.
Jinak si stojím za tím, že z toho smrdí nabubřelost.
05. 02. 2008 | 21:49

RUMCAJS napsal(a):

Martin:
Zase můžu nabídnout jeho osobní stránky a jeho článek do MF ze 17.6.2002.

priority pro růst:
nezadlužovat se
nezvyšovat daně
prodloužit věk odchodu do důchodu .....

To jsou typické názory levičáka.
05. 02. 2008 | 21:59

Rebel napsal(a):

Pro RUMCAJS.
Připouštím, že to může u někoho vyvolávat pocit nabubřelosti. Je to napsána trochu v tom americkém stylu, na který nejsme zvyklí.
Když jsme u té nabubřelosti s tou větou jsem měl taky trochu problém.
Cituji:
„Tohle všechno považuju za vrchol servilnosti a nebetyčné nabubřelosti.“
Spojení slov servilnost a nabubřelost mi nejdou moc dohromady.
Když je někdo servilní, tak je podlézavý, spíše se ponižuje, ale nemůže se chovat nabubřele.
05. 02. 2008 | 22:09

Martin napsal(a):

Rumcajsi i levicak vam rekne, ze pokud to situace dovoluje tak se neni nutno zadluzovat, neni nutno zvysovat dane a jedine co je trosku pravicovejsi je mozna odchod do duchodu. Takze v tomto nejak pravicoveho ekonoma nevidim :) Muzete dalsi priklady te jasne pravicovosti.
05. 02. 2008 | 22:14

RUMCAJS napsal(a):

Rebel:
Nabubřelý-viz jmenování svých kladů.Nebudu znovu opakovat

Servilní: Ústup ze svých názorů ve prospěch komoušů a socanů
05. 02. 2008 | 22:15

RUMCAJS napsal(a):

Martin:
Pokud si přečtete ten článek, tak tam nezadlužování uvádí jako nutnou prioritu k růstu.
To je v rozporu s tím co hlásala ČSSD.
05. 02. 2008 | 22:18

vlk napsal(a):

Byl jsem zvědav na další log pana dvojdoktora. Pokud by se v něm byl omezil pouze na jeho první a poslední odstavec, musel bych s údivem a překvapením konstatovat, že pan dvojdoktor tentokráte skutečně zabodoval a překvapil.

Jenže on se neomezil. A jak už komentoval kolega Zbyněk Matyáš - tvrzení o tom, že na Vysočině jej nazývají Havlíčkem a v jižních Čechách Janem Husem... tak to skutečně jsou perly. Jak z koruny anglické královny. A tam prý jsou ty největší na světě.
A to nemluvím o tom, že zbytek textu už je jen osobní polemika s ODS.
Škoda. Až pan dvojdoktor ráčí seznat, že publikumje zralé na nějaký politilogický exkurz a není zvědavé na sebestředné popisky, třeba s e dozvíme i něco, co budeme považovat za osobní obohacení.....
05. 02. 2008 | 22:34

Martin napsal(a):

Rumcajsi ja se ptal na levicovost a pravicovost, ne na cssd nebo ods.
05. 02. 2008 | 22:36

Javít napsal(a):

Pro Rebel:
My nejsme ve starém režimu pouze s Klausem.
My jsme ve starém režimu se všemi poslanci. Máte dojem, že ti současní poslanci jsou schopni nových myšlenek a nápadů ?
Ani náhodou. A Švejnar to nezmění ani kdyby se roztrhal.
Poslanci se budou stále malicherně hádat o hovadiny, místo toho, aby pořádně zabrali.
05. 02. 2008 | 23:02

Rebel napsal(a):

Pro Javít.
Je lépe vyměnit něco než nic.
05. 02. 2008 | 23:27

Javít napsal(a):

pro Rebel:
Výsledek však nulový.
Zdravím a přeji doboru noc.
05. 02. 2008 | 23:51

Venca napsal(a):

To je ale počtení, co pane B-B? Nejde mi do hlavy, proč se většina z těch nesouhlasících nepokouší přesvědčit Vás, že se mýlíte. Proč je naprostá většina psána urážlivě a bez aspoň minimálního respektu. Proč nikomu z nich nevadí, že to vypadá, jakoby měli nějaký komplex. Nechápu, že jim stačí schovat se za přezdívku. Ostatní vidí sice jen zakomplexovaný nick, ale oni sami přece vědí, že ten nick jsou oni. Poznávat takovou pravdu sám o sobě musí být přeci hrozně nepříjemný. Nebo že by jim to nedocházelo?
06. 02. 2008 | 14:49

bigjirka napsal(a):

To je Venco tím, že kýbl s.....k vypustil na svět drdrBB a teď se mu zlomečky vrací... třeba s prof Hořejším se diskutuje korektně
06. 02. 2008 | 18:40

to jsou věci napsal(a):

Tak mám takový dojem, že se dvojdoktora stal i "Badatal", hm...
06. 02. 2008 | 22:14

paták napsal(a):

Howgh,to sedí,Bavoráci říkají:"Passt schon!
07. 02. 2008 | 00:10

badatel napsal(a):

to bigjirka&to jsou věci:
s každým se diskutuje korektně. Co by mladý badatel jsem na jedné konferenci se zeptal nositele Nobelovy na otázku, týkající se problému, která se mu zdála jednoduchá, přesto odpověděl korektně. Později se ukázalo, že tak jednoduchá není a dodnes není exaktně řešena.
Lidé s velkým duchem diskutují korektně s každým a blog, který spustil proces hledání pravdy o úrovni profesůr v Čechách a požadavek na hledání pravdy o prezidentských kandidátech rozhodně není "kýbl s ...".
07. 02. 2008 | 00:22

Kamil napsal(a):

Vážený pane JBB,
uvedl jste mnoho informací o životě Václava Klause a nepřu se, zda objektivních či více méně pouze subjektivních. Obhajujete Jana Švejnara, ale o jeho životě jste nám nesdělil zhola nic. Proč? Jako politolog přece můžete sdělit i B, nejen A. Máte-li dostatek informací, proč nevolit V.K., máte jistě i dostatek osobních informací, proč volit J. Š. A určitě nám rád pravdivě přiblížíte i jeho životopis a jeho diplomové práce včetně možností spolupráce jeho otce s STB. Ale ty jste jaksi diskutujícímu publiku zapomněl sdělit. Proč? Nebo má "politolog" prospěch pouze z "informací" na jednu osobu?
07. 02. 2008 | 11:59

badatel napsal(a):

to Kamil:
každý si může přečíst práce Prof.Švejnara, včetně jejich analýz a citací na webech universit, kde působil a nebo v přehledových citačních materiálech (mimochodem rozbor je v dnešních HN). Pan Prof.Švejnar je transparentní, sám se vyjadřuje i k takovým otázkám jako je spolupráce jeho otce s StB. Prof.Klaus tak nečiní, jeho práce je nedostupná, ke Klukovi a Rekovi se nevyjadřuje a na přímý dotaz pana BB nereagoval. Pro občany je tedy netransparentní, proto se politolog BB ptá.
V normální demokracii by prezidentská kancelář podala vysvětlující prohlášení, popřípadě tisk by rozebral p.LA, kterého BB cituje a zdroje jeho informací. Ale tisk včetně investigativních novinářů mlčí, nemá zájem, je zřejmě závislý na zdroji svých financí a materiály LA neprověřuje, a ty ověřené nepublikuje. Jó tomu se říká svoboda tisku, když se musí zpívat jak si vlastník listu přeje, ale mohu se mýlit a je to pouze pro náš tisk nezajímavé.
Víte pane ono ve světě stát se řádným ptofesorem na universitě je mnoholetá dřina i pro velmi nadané lidi, a ne pro občany, kteří dávají různé výklady poměru 100:100. Jednoho jsem viděl včera na klubu ČSSD.
Ještě, že je tu blog-aktuálně.cz,
kde lze zatím svobodně diskutovat.
07. 02. 2008 | 16:58

bigjirka napsal(a):

badateli, bohužel s vámi nemohu souhlasit, je to kýbl... Či snad celý barel? Proč se ptám, kdo je Dr. Andrey? Protože dikce jeho "info" není ani trochu vědecká, vědci formulují jink než on a vy. viz třeba zdejšího přírodovědce. odlišují hypotézy od tvrzení, nevyjadřují se s nenávistnou dikcí v článku, který má prezentovat "pravdu". proto se ptám, kdo to je. jeho článek má podivný, řekl bych antisemitský podtón, je psán slohem, jako "analýza" Doljšího. to by opatrného čtenáře mělo varovat.
07. 02. 2008 | 17:59

badatel napsal(a):

to bigjirko:
LA je vědec, odborník na chaos, nelineární problémy, kvantovou informatiku atd. Jeho práce jsou citovány. Je rodilý Slovák, a proto ne vždy korektní čeština. Je to čestný člověk, hledající pravdu, i když s Vámi musím souhlasit, že i já v jeho dikci cítím mnoho emocí, které by si mohl odpustit.
Nechci ho omlouvat, ale může to být tím, že píše o někom, kdo se podílel na rozbití našeho dřívějšího společného Československa, výtvoru prezidenta Masaryka, a onen kritizovaný se ještě nestoudně pózuje do jeho role.
Víte city nejsou vědecké, ale pomůžou-li k prosazení pravdy, lze je připustit i u vědců, obzvláště, když se pohybují v oblasti mimo svůj obor. S pozdravem "Pravda vítězí".
07. 02. 2008 | 19:31

badatel napsal(a):

Vážení,
jedna práce VK, zřejmě našeho staronového prezidenta opětovně díky KSČM (prosazují tajnou volbu) je na AV ČR a její název je :
Marxova politická ekonomie a ekonomická teorie / Václav Klaus... form;et al.]. - Praha : Ekonomický ústav ČSAV, 1969. - 88 s. - (Výzkumné publikace-Ekonomický ústav ČSAV ; č. 63). - Pro vnitřní potřebu. - Angl. a rus. souhrn.
ekonomie politická - Marx, K. - teorie - myšlení ekonomické
Knihovna AV ČR (Praha): AK 1812
Prosím, může ji nějaký erudovaný ekonom rozebrat, ať se dozvíme, jaké zářné zítřky nás čekají.
07. 02. 2008 | 20:26

bigjirka napsal(a):

to hledání pravdy tam nevidím, vidím tam nenávist ke Klausovi, což je legitimní osobní cit, ale ne východisko hledání pravdy
07. 02. 2008 | 20:35

Pepa Řepa napsal(a):

To badatel
napsal jste:
LA je vědec, odborník na chaos

Tak, tak moudrá to slova.
07. 02. 2008 | 20:36

badatel napsal(a):

to Pepa Řepa,
víte on i v chaosu může být řád,
dokonce existuje publikace "Order in the chaos".
to bigjirka,
domníváte se, že článek jiného autora v LN je lepším výchdiskem, prosím zde je -
http://www.svejnarprezident...
07. 02. 2008 | 21:52

krutibrk napsal(a):

Já vím, Badateli. Je to fakt trauma, když vy jste Klausovi vnutil tu svou knihu a on se Vám od té doby neozval. To si tedy fakt dovolil docela dost. A teď to tady má i s úroky, že?
07. 02. 2008 | 22:12

bigjirka napsal(a):

já myslím, že badatel by měl být schopen nezujatého bádání, tekže tento badatel asi žádným skutečným badatelem není. nenávist není bádáním.
07. 02. 2008 | 22:28

krutibrk napsal(a):

To tedy sedí, bigjirko.
07. 02. 2008 | 22:30

badatel napsal(a):

to bigjirka:
prosím pane, mužete mi říci v čem citíte nenávist, když pouze diskutuji nad fakty na blozích uvedených a hledám argumenty.
Diskuze v neexaktním nematematickém jazyce bývá někdy nepřesná a dvě strany si nemusí rozumět. Pak by měly alespoň předkládat fakta.
V posledním komentáři k Vám jsem předložil takové faktum k diskusi: http://www.svejnarprezident.
Mám tomu rozumět tak, že daný materiál je nenávistný.
Jinak nevím jestli je Vám vědecké bádání a hledání vědecké pravdy blízké, mně ano, živím se tím.
07. 02. 2008 | 23:20

krutibrk napsal(a):

Vážený badateli, můžete se živit vědeckým bádáním, předvádět své jazykové znalosti, stýkat se s laureáty Nobelových cen a pyšnit se svým šlechtictvím. To je Vaše tvrzení o sobě. To z Vás ovšem neudělá badatele, vědce, světoobčana ani šlechtice. Bohužel v diskusi převládá Vaše malichernost, ješitnost, zloba a urážení intelektu protivníků. Je to stejné jako ve Vašich "vědeckých" publikacích, kde chybí pramenné odkazy. Za to by vyhodili každého studenta historie. U někoho, kdo se za historika prohlašuje, je to samo za sebe vypovídající.
07. 02. 2008 | 23:30

bigjirka napsal(a):

badateli, nevím, čím se vlastně živíte. na schweinerpresidentovi žádná diskuse není, tam je samochvála. na blozích nejsou uvedena fakta, ale pomluvy. vy nerozeznáváte fakta od pomluv, takže o vaší badatelské způsobilosti velmi vážně pochybuji. že to všechno je nematematický nepřesný nejazyk je zřejmé a rovněž spisek Andreyův je téměř výjimečně zaujatý a nekorektní. pokud je ten pán skutečně fyzikem, je to fachidiot, který nedokáže rozlišit fakta od hypotéz a přímých smyšlenek.
07. 02. 2008 | 23:36

badatel napsal(a):

to krutibrk a bigjirka,
pánové s Váma není žádná hra, vy všechno víte líp. Nuž tedy jste již tři, co mně demaskovali jako BB (také pan To jsou věci!). Zkazili jste mně hru, žádná fakta ke ztransparentnění diskutované osoby nepředložili, ale bylo mi ctí s Vámi diskutovat. Na závěr nám všem přeji "Nechť pravda zvítězí", a to ukáže čas.
07. 02. 2008 | 23:54

bigjirka napsal(a):

myslel jsem, badateli, že umíte alespoň číst, já jsem vás za drdrBB neoznačil. označil jsem vás za osobu neschopnou vědeckého bádání pro podjatost. diskuse typu Klaus zapálil Reichstag, ať dokáže, že to není pravda, nebo to dokažte za něj, je dosti podivná a nejsem na ní moc zainteresován. vždycky píšu o čem chci já a ne o čem píše kdokoli, koho napadne, že bych něco měl. každopádně nikdo, kdo se chce tvářít jako badatel ve společenskovědní oblasti, by neměl být ultralevičákem (nebo ultrapravičákem) a neměl by být zaujat proti osobám, o kterých chce bádat. pokud skutečně je badatelem v jiné oblasti, neměl by toho zneužívat jako nicku v této oblasti. mohl by mít třeba nick NenávidímKlause.
08. 02. 2008 | 08:18

badatel napsal(a):

to bigjirko
původní diskuse se týkala práce VK, ke které se mnozí kromě LA vyjadřují, ale nikde není k mání.
Na jiném blogu J.Havla Vás v komentáři žádám o její zveřejnění, máte-li tu možnost, aby čtenáři sami posoudili je-li rozbor LA podjatý, či nikoliv .

to krutibrk,
vážený pane, historie je věda neexaktní, vykládaná vždy vítězem v dané dějinné epoše, včetně smazání nepohodlných důkazů, inversní metodou v budoucnosti nerekonstruovatelných (pomíjím teoretickou možnost cestování v čase). Nebavila by mne jako exaktního vědce, a proto bych neměl tu čest být Vámi vyhozen ze zkoušky. Jinak pramenný odkaz to je právě práce VK, po které se tolik pídíme, a kterou rozebírá LA.
Jinak jsem prostý člověk, nikoliv šlechtic, i když kdo ví, říká se totiž "matka jistá, otec nejistý".
08. 02. 2008 | 09:16

krutibrk napsal(a):

Také se říká: "Hanba pták, který do vlastního hnízda kálí". Právě jako historik (vystudovaný na nemarxistických školách) Vám pravím - blábolíte, "kolego".
08. 02. 2008 | 09:35

bigjirka napsal(a):

"badateli", naprosto nechápu, proč bych já měl něco zveřejňovat. jste-li opravdu badatelem, bádejte a snad najdete
08. 02. 2008 | 10:13

Magorski napsal(a):

Omlouvam se,
ze jsem to tu zmeskal a neprihlasil se zavcas. Zaroven slibuji ze se to jiz nebude opakovat. S pozdravem "volbam zdar" (M)
08. 02. 2008 | 18:31

Magorski napsal(a):

Takto ale panove ten komunismus nikdy nevybudujeme - ty volby jsou zatim sama prestavka :o)))
08. 02. 2008 | 18:33

badatel napsal(a):

to bigjirka
OK
08. 02. 2008 | 18:35

Magorski napsal(a):

Melcak s Pohankou se pry jiz rozhodli vyloucit Berwida Buqoye z ODS
08. 02. 2008 | 18:43

Magorski napsal(a):

Cimz vlastne - jak badatel tak bigjirka maji smulu, protoze proti rozhodnuti Melcaka s Pohankou nemaji prislusnici ODS zadne odvolani. Zejmena pak bigjirka ktery je na na tento svuj drobny fetis obzvlaste citlivy :o)
08. 02. 2008 | 18:54

Magorski napsal(a):

badateli,
na to ze jste prislusnikem modreho ptactva jste prekvapive inteligentni.
08. 02. 2008 | 18:56

Magorski napsal(a):

Ovsem v tomto pripade udelali Melcak s Pohankou pro ne osudove-tragickou chybu, protoze se niterak nepoucili z epickeho pribehu Edmonda Dantèse.
08. 02. 2008 | 19:24

Magorski napsal(a):

Badateli, nachci Vas pres Vasi inteligenci hazet do jednoho pytle s jirkou - ale musi.
08. 02. 2008 | 19:26

Magorski napsal(a):

Pane Stejskale,
pokud Vy sam vymyslite tato hesla na blokovani spamu, tak k Vam pojmu posvatnou uctu a pri prvni vhodne prilezitosti Vas navrhnu za dalsiho kandidata na prezidenta.
08. 02. 2008 | 19:32

badatel napsal(a):

Vážení,
zjišťuji, že do některých blogů jsou mně z této IP adresy blokovány příspevky. Upozorňuji, že bloklovány, nikoliv mazány. Doufám snad, že tento projde.
Protože jsem příznivcem strany mírného pokroku v mezích zákona a přesně vím, oč se jedná a nemíním si měnit svoji IP adresu, ještě jednou děkuji všem za pro mne přínosnou diskusi a nové poznatky.Všem ostatním přeji pokračování svobodné elektronické diskuse.
08. 02. 2008 | 22:03

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane badateli,

můžete mi prosím na můj mejl poslat Vaši IP adresu a seznam blogů, kam nemůžete. Také by mne zajímalo, co jste myslel slovy, "že přesně víte, o co jde" (máte pocit, že jste někde porušil Kodex diskutujících?)

Pokud se jedná o chybu, rád ji napravím. Někdy se stává, že jednu IP adresu používá celá instituce a několik diskutujících pak "odnese" sprosťárnu jednoho hulváta.

A nebuďte tak podezíravý, mohu-li Vám poradit ;-)

Libor Stejskal
09. 02. 2008 | 10:41

bigjirka napsal(a):

Pane Stejskale, badatel se připojuje přes mobilní připojení T-mobile. Pokud někoho banujete (není to moc smysluplné, jak oba víme), postarejte se o to, abyste nebanobal dialupová připojení, protože okamžitě po ukončení spojení může být IP adresa přidělena komukoli jinému, kdo také používá dialup od stejného providera. Dnes už se to víceméně netýká telefonního dialupu, modemové telefonní připojení už skoro nikdo nemá. Týká se to všech mobilních připojení - GPRS, CDMA a všech dalších.
09. 02. 2008 | 12:14

Magorski napsal(a):

Prestoze se z Melcaka a Pohanky kourilo jak ze zabijackovych necek, nedopadly prvni volby zatim dobre. Ale neklesejte na mysli - jaro se blizi!!!:o)
09. 02. 2008 | 15:02

Magorski napsal(a):

V pristich volbach bude mit ovsem Svejnar vetsi sanci, protoze ted jiz vsichni vidi ze ma uplne stejnou podporu jako Klaus.
A to jej jeste pred par tydny nikdo neznal. - Velice neobvykla situace - svedcici o mnohem. Skoda ze se toho tady
nedockal Berwid. :o)
09. 02. 2008 | 15:12

Magorski napsal(a):

Pixie Dixie ma zpozdeni mlady osliku?, ale nemlat hlavou do zdi - bude jeste hure. Zatim si precti Vladimira, ten to popsal celkem presne :o)
09. 02. 2008 | 15:47

Jana Vodičková napsal(a):

Vážený pane Byuquoyi, také patřím k občanům Tábora, nemám nic společného s politikou a nerada se do takových věcí pletu, vadí mi ale lidi kteří píší něco jen kvůli tomu aby si k něčemu pomohli. Znám zámek v Měšicích, znám od vidění i Vás a připadá mi dost hloupé navážet se do člověka pokud se budu chovat tak jako Vy, sám když potkáte obyčejného člověka chováte se jak kdyby to byl obyčejný povl a Vy jste se od něj distancoval, v táborské ODS jste podle mě jen proto aby jste zde stoupl na hodnotě a mohl jste se ukazovat před veřejností, bohužel zřejmě nyní přijel pan Švejnar a něco nabídl, případně jak bych to odhadovala nemusel ani jezdit, ale rozjel jste se za ním Vy s vidinou lepších zítřků, protože ODS Tábor nepřinesla kýžené ovoce které jste čekal a Vaše sláva v ČR není dle Vašich představ. Také mě docela zaráží, že se tak bojíte vyloučení z ODS, myslím že jako správný politolog by jste měl být naprosto nestraný a proto by možná bylo nejlepší aby jste v žádné straně nebyl nemyslíte? V minulosti jsem Václava Klause moc nemusela, ale myslím si, že bude určitě daleko lepší volbou než pan Švejnar, zvláště když vidím, že ho podporujete Vy.
09. 02. 2008 | 16:44

Magorski napsal(a):

Pani Vodickova,
To ze nemate s politikou nic spolecneho Vas neobycejne cti a Vasi spoluobcane Vam za to jsou jiste neobycejne vdecni. Protoze jinak by byli nuceni se uchylit do hlubokych lesu a rvat se tam o korist s vlky a medvedy ci jinou haveti.
09. 02. 2008 | 18:35

Jana Vodičková napsal(a):

No pane Magorski možná kdyby jste zajel na zámek a popovídal si s panem BB měl by jste jiný názor, ale nesmíte tam přijet s tím, že jste četl tento článek a jdete ho podpořit, ale jako obyčejný člověk. Co se týče hlubokých lesů. Váš podpis odpovídá tomu, že Vy už tam bydlíte.
09. 02. 2008 | 18:45

Magorski napsal(a):

Pani Vodickova,
na prvni pohled vypadate jako rozumna zena a proto nemam tuchu kam na ty nazory chodite. Na zamek nemohu, protoze nejsem obycejny clovek a s tim lesem byste asi jeste koukala.
09. 02. 2008 | 19:04

Magorski napsal(a):

Pani Vodickova
budte spravedliva, vzdyt pan Berwid v podstate polozil svuj stranicky zivot i na oltar budoucnosti Vasich deti.
09. 02. 2008 | 19:16

Magorski napsal(a):

Pani Vodickova,
pokud je Vam nejak mezi 16 a 30, tak bych Vas rad pozval do pivni lazne na pivni koupel - uvidite co Vam to tam udela se srsti, hrabete ale ssebou radsi neberte - to by se nam asi vylilo to pivo z kade.
09. 02. 2008 | 22:00

muf napsal(a):

Pro Badatele :

tak psal jste : ...jedna práce VK, zřejmě našeho staronového prezidenta opětovně díky KSČM (prosazují tajnou volbu) je na AV ČR ...
Tak doufám že jste si pozorně všiml, koho 100 % poslanců a senátorů KSČM volilo - JANA ŠVEJNARA (nikoliv Václava Klause).
A k tématu práce - kdo psal diplomovou práci za komunismu, těžko mohl psát něco odbojného ...
Nevím tedy, na co si tady hrajete. Žili jsme v tom všichni. Každý neměl to štěstí, jako Švejnar, aby zdrhnul za hranice a tam si žil a psal svobodně. Ale o to více so vážím Klause !
10. 02. 2008 | 09:05

Pepa Řepa napsal(a):

paní Vodičková
vy musíte být moc hodná paní. Potíž je v tom, že nevíte, co se sluší a patří. Dovolte, abych vám poradil.

1.Když potkáte pana hraběte, padněte, jako řádná poddaná, na kolena.Opovažte se zvednout hlavu.

2.Každý den pošlete členy vaší rodiny alespoň na čtyři hodiny na robotu na zámek v Měšicích.

3.Sama můžete zůstat doma, za podmínky, že upečete husičku a odnesete ji na zámek. Jak sama víte, je pan hrabě štíhlý asketa. Když bude husička propečená, udělá výjimku a pozře jí ke svačině, čímž vám prokáže čest.

4.Svého syna pošlete na sedmiletou vojenskou službu do gardy pana hraběte.

5. Nikdy panu hraběti nepřipomínejte, že se jmenuje po svém otci Honzík Kopeckých. Nepřipomínejte mu, jak se roce 1989 poranil, a když zjistil, že mu z rány vytéká modrá tekutina, požádal o restituci a přijal jméno Berwid - Buquoi.

6. Nikdy nezpochybňujte výroky pana hraběte. Zvláště v zeměpise je neomylný. Má řadu doktorátů, které ze skromnosti nikde neuvádí.

7. Požádejte pana hraběte o signovanou fotografii. Nechte si ji zarámovat a dejte nad postel místo Panny Marie.

8. Vstupte do ODS a požádejte, aby tato strana navrhla pana hraběte za kandidáta, pro druhou volbu prezidenta.

9.Nacvičte se sousedy píseň Zachovej nám Hospodine, pana hraběte i naší zem. Každý výrok pana hraběte zapište. Druhého syna nechte vyučit kameníkem a tesejte moudra do okolních skal.

10.Pokud budou chtít vaše děti uzavřít sňatek, požádejte pana hraběte o souhlas a počítejte s tím, že jak u vaší dcery, tak u vašeho syna, bude uplatňovat právo první noci.

Paní Vodičková, dodržujte tedy toto desatero řádného poddaného a uvidíte, že se vám dobře povede.
10. 02. 2008 | 09:15

bigjirka napsal(a):

Pepo, zase perlíš! :-D
10. 02. 2008 | 11:28

Magorski napsal(a):

Pepo Repo,
vy jste zjevne v ODS, rozpoznavam totiz bezpecne jejich predstavy o podnikani a slechte. Nasetrte si skvarky zajedte se podivat do nejake civilizovane zeme - jak se ta moderni slechta vlastne chova dnes a budete ricet prekvapenim. Dokonce i ten jinak vazny jirik z Vas ma bzundu :o)))
10. 02. 2008 | 13:59

Pepa Řepa napsal(a):

Děkuji za rady pane Magorski.Musím začít cestovat. Zatím jsem se dostal nejdál do Nymburka.Problémem u mě je jazyková bariera.
10. 02. 2008 | 14:37

Magorski napsal(a):

Ve vsech verejnych sdelovacich prostredcich prave probiha obcanska valka, pouze zde v zapeci pana hrabete je tranquilni klid a pokoj. To bude asi mimoradnou kvalitou zde prispivajicich jedincu.
10. 02. 2008 | 17:07

Magorski napsal(a):

Jste moudry muz Pepo Repo,
v Nymburce toho skutecne moc neuvidite - to je provincni mestys ktery vyhovuje spise tempu zivota skromejsich prispevatelu ktere zde nebudu jmenovat(protoze jsou prave trochu predrazdeni). Ale jakmile se dostanete do Dubi, tak mate zpolviny vyhrano. Pokud tam tedy neutratite veskere fondy za exoticke masaze.
10. 02. 2008 | 17:15

Magorski napsal(a):

S tim jazykem si Pepo prilis nelamte hlavu, vetsina pohranicnich obchodu v germanii ma totiz sva nejdulezitejsi sdeleni vypsana velmi srozumitelne na nejruznejsich vystraznych tabulkach v ceskem jazyce :o)))
10. 02. 2008 | 17:22

FoucheJrf. napsal(a):

..habenSieListeDerSchuldnerBeiKonsolidationsbank?dasIstSchlusselZumAlles..f.e.
A-term,prahaICO:47xxxx05..schuldUbertransferiert an CKA in hohe:58,1mil.czk,AutocentrumB,6xxxxxx1,prag6,-17mil.czk...etc.cca ersten 500 firmen . wohinZuSenden?
11. 02. 2008 | 12:12

fouche jr. napsal(a):

..habeMom.Zeit-weiter:
Autodily,25xxxx41prag7...39,4mil.
Autoforum 4xxxxx0.pardubice-58mil
ArtImpression-prag 7, -14,2mil
BartolsicR. breclav -19,9mil
BIDIPO&S.ag.podborany -45,8mi SEMOSprag,prag4,hopla-294,030.926
Splichal,prfag-4, -16,3mil
TIBA-dvurKr. -18,8mil

SohajStraznice..Prag-9, 46,9
SiemeVladim.,kozlany -76,9mil
SlumskyI. .breclav..... -24,9mil
STS-V Opava..... -28,6mil
TOS,Znojmo -29,1mil
TreglerJar,prag10, -16,1mil.
Vitar,zlin -16,5mil.
..and Debt-SchuldnerOSCAR goes to

WelpromaPrag -467.138,512mil
etc...
genug fuer heute? ...OmniaTempusHabent
11. 02. 2008 | 12:31

Belarmini and Santori napsal(a):

pane hrabe, je pripraveno prvnich 499 stran firem a fyzic.osob,ktere si prevedly dluhy na konsolidacni stoku CKA, na kterou emeil-ovku si racte odvysilat? myslime,ze je to klic z patove situace, nebot tam uvedeni, jedou na pruzinskeho tygru a nemohou seskocit , das ist ganz klar , a onech x miliard czk , od nich na obcany prevedene dluhy á 200,OOO tis,pro person czk na obcana,jak sdelil v patek narodu , zrejme omylem , senator z bystrice p.h. nowoztny, nebo jsme spatne slyseli..nebude-li zajem pouzijeme CNN...
OmniaTempusHabent
11. 02. 2008 | 17:26

Dobrej vtip: napsal(a):

Somálský imigrant přiletí do Bruselu. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: "Díky, pane Evropane, že mě necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!" Muž ale odpoví: "Ne, mýlíte se, já jsem Mexičan." Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího: "Děkuji za vaši krásnou Evropu!" Ale kolemjdoucí odpoví: "Já ne Evropan. Já Vietnamec." Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne: "Díky za báječnou Evropu!" Kolemjdoucí řekne: "Nejsem Evropan, jsem z Blízkého východu!" Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá: "Jste Evropanka?" Žena odpoví: "Ne, jsem z Kazachstánu."Somálec je zmatený a ptá se: "Kde jsou všichni Evropani?" Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví: "Asi v práci!"
11. 02. 2008 | 22:09

Pepa Řepa napsal(a):

Nebo na hřbitově.

Nešli do práce, neodstěhovali se čerchmanti evropský, vymřeli.
Už Jára Cimrman v tom měl jasno.
12. 02. 2008 | 08:45

Fouche jr. napsal(a):

.. kdyz jsme tak u tech gastarbeiteru, kdyz znamy musel projit proverkou NBU, trwalo to peknou dobu a nebylo to nic ...jjak takowa pani z kazachstanu je ve wlade a jak prosla proverkami?
12. 02. 2008 | 11:04

Pepa Řepa napsal(a):

To Magor-Ski
vy jste takový moudrý člověk. Mám pro vás úkol. Můžete zjistit, jak je v Čechách daleko klonování?

Mám pocit, že se nám pan hrabě nějak naklonoval.Nejdřív byla éra badatele a teď dokonce glosuje trojjediný Fouche jr., Belarmini a Santori.
Tomu se už nedá říkat rozdvojení osobnosti.
12. 02. 2008 | 16:44

bigjirka napsal(a):

Fouche, asi už byla prověřená pro Bajkonur. Měla letět místo Lajky, ale pak přibrala a nevešla se tam. Kromě toho Lajka uměla líp rusky.
12. 02. 2008 | 18:05

bigjirka napsal(a):

Pepo, klonování nejlíp umí Ing. Fulka. Ten jev se jmenuje multiplikativní porucha osobnosti a jak z názvu vyplývá, nemusí se zastavit ani u trojky.
12. 02. 2008 | 18:07

Magorski napsal(a):

Pepo Repo - dekuji Vam za Vasi duveru, ale s klonovanim to zatim v Cechach prilis nepokrocilo, jiste pokusy se sice provadely, ale jak vidite na kolegovi Cikrtovi zatim to celkem nikam nevedlo :o)))
12. 02. 2008 | 18:40

montexto napsal(a):

MIVA prag 8 -22,2 mil
MM design prag 10 -17,9 mil
Moil skukrow -18,4 mil
Mopas holesow - 6,6 mil
Moravel olomouc -80,- mil
M-rest praha 6 -26.9 mil
MS comp,prostejow -11.8 mil
MVT kooper.brno 416,5 mil
MilNawratilSwatobor- 23.4 mil
NEOKOM prostejw - 28.9 mil
NERI praha 3 -38,8 mil
NETES ceskaTrebowa -15.9 mil
NETK-kralowice -20,3 mil
LibNeumanHawlbrod -11,2 mil
NOMED praha4 -50,7 mil
NOVA sobotka -47,1 mil
MartWaculikMelnik -45,3 mil
NowotnaH.ceskaLipa -13,4 mil
OMNIAinvestBrno - 7,4 mil
ONTARIOopawa -21.9 mil
OrchideiLiberec -18.6 mil
---------------------------
etc. a dalsich cca xxxx firem - prawnickych i fyzickych osubek....
12. 02. 2008 | 19:31

Banka Ambrosiana napsal(a):

so go on:
--------------------------------
A-termIC:47286105bilina 58,1 mil.
Autocenrtm63998661 -----17,8 mil.
Autodily25015141 ------39,4 mil
Autoforum46508660-------58,4 mil
AutoHavel25096664 ------42,4 mil
Agrokmb.00115924 -------19.1 mil
AutoNdb60704934........ 24,1 mil
AgroAvan00557820......- 19.1 mil
Agrodoteg48390330 ...-- 9,9 mil
AgroJh49977601.........-29.1 mil
Agrokomp.47287977..... -10.7 mil
AGSreal60710853........-4O,5 mil
AKleasing25600672..... 321.6 mil
Alberga49972405...... 65,8 mil
Alfapro452765561.... 109,9 mil
AlfaSolnic25670204.... 400,9 mil
Alico44678169......... 109.- mil
Alpi60490047.......... 358,9 mil
Alpi61466221.......... 90,9 mil
Aquates44794843....... 10,9 mil
AreaMedica60729384.... 79.8 mil
Areas41197682......... 28,3 mil
Artcom16626133........ 153,9 mil
Arteria61457361....... 16,6 mil
ArtImpr.49686798...... 14,2 mil
Arx49810821........... 67,1 mil
AScomp25305051........ 31,7 mil
AutoPrim62028421...... 48,7 mil
AutoPrim60917512...... 31.1 mil
AutoRacek16756193..... 13.2 mil
AutoSprint64793991.... 19,6 mil
AvaMipol63491524...... 23.7 mil
Avim49683462.......... 22.6 mil
----------------------------------
thats enough for today mr.buquoy...
12. 02. 2008 | 20:56

Pepa Řepa napsal(a):

Zo Magor-Ski
a nejste náhodou vy autorem transparentu, který jsem viděl při demonstraci lékařů proti reformě zdravotnictví?

Byl tam nápis:
Julínku, za Cikrta se neschováš!
14. 02. 2008 | 13:31

Jana Loucká napsal(a):

Pane Buquoyi,
ODS je od svých začátků zlatokopecká. Nechápu, jak se svými názory, se kterými souhlasím, jste tam vydržel tak dlouho a především, že želíte případného vyhazovu.
VK ušlechtilé pohnutky naměl nikdy, jakožto i jím preferovaní ex- komunisté - Kočárník, Dyba, Stráský, v posledních letech Bém, Langer apod.
Pan Švejnar by měl založit slušnou pravicovou stranu a pokračovat v následnictví pravicové politiky.
VK zcela určitě, bude-li zvolen opětovně prezidentem , úplně ztratí zábrany, v tom s Vámi souhlasím, poškodí republiku zejména v zahraničí, jak píšete.
Lidé Vašeho formátu nikdy v ODS nebyli ceněni.Jediným ideologem byl a je VK.
Lobbisté, pohybující se na hradě při prezidentské volbě jsou, dle mne,představili zbohatlíků, kteří si jeho znovuzvolení přejí.
Řadový občan, dušen reformou, která neúměrně zdražuje všední životní potřey, nebute již tak masivně ODS volit.Mohla by se po příštích volbách stát nevýznamnou stranou pravicových cyniků.
Ostatně ODS byla vtisknuta už definitivně Klausova neschopnost sebereflexe.
Pan Švejnar deklaroval vedle svých pravicových postojů m.j. schopnost sociálního cítění, oproti všeobecnému trendu v současné ČR, kdy slovo "sociální" se stává nadávkou.
Fandím transprentnímu a lidskému Švejnarovi velmi. Válku volitelů vidím jako souboj , kdy zelení zejména hledí na zájem řadového občana, který je volil.
VK sem sice vnesl tolik potřebné tržní hospodářství, ovšem bez přívlastků. Je cynický, asociální, samolibý atd, nesnáší odporu.
Budete-li tedy za své postoje a kritiku Vůdce vyloučen, nelitujte.
14. 02. 2008 | 23:03

Pavel Honza Adam z Michalce :) napsal(a):

Dobrý den paní Loucká,
bohužel musím zkazit Vaše ambice o panu Buquoyovi. Před nějakou dobou kdy byl VK na návštěvě Tábora je to nějaký čas zpátky tak náš pan hrabě byl první v uvítacím procesí celý vesel že se s ním může potkat, bohužel je vidět, že se asi nějakým způsobem rafli a pan Švejnar je větší kamarád :) taky fandím panu Švejnarovi, ale opravdu naše hrabátko je pouze malá vlez.... která pokud se s ní někdo nechce bavit, nebo nechce přijmout pozvání na zámek tak se zatvrdí a začne se kamarádit s někým jiným. Souhlasím s paní Vodičkovou a Pepa Řepa to vystihl úžasně je to nějak tak. Já bydlím v Měšicích a tak sem si už mohl udělat obrázek, hlavně sem nepište nějaké litánie pokud ho fakt neznáte, protože tenhle člověk by fakt neměl mít svůj blok.
15. 02. 2008 | 14:03

Pepa Řepa napsal(a):

Víte pane Pavle Honzo Adame z Michalce, já jsem rád, že pan Buquoy tady blog má.
Smích nám prodlužuje život. Já se na další článek docela těším.
15. 02. 2008 | 18:35

Belarmini & Santori Ltd,BancoAmbrosiana napsal(a):

..HerrGraf,czvolk hat wieder verloren, macht nichts . bald kommt skandal schlimmer wie WATERGATE... bis dahin, schade , editor hat algoritmus zu schwierig getan, hatte tausend worte geschrieben und vergebens... erst jetzt hat es gelungen... baseln1897,d.h.111jahre vorbereite meinkampf der ausgewahlntenHatSichWiederErffullt...aberDieGoyenSindDazwischenKlugerGeworden...HenryFord sei nicht der einzige,warumJudeBobbyFischerSagteSoSchrecklicheWorteAnSeineLandsleuteWiFranzKafka? na,watergarteUndMorawiaTrennungWirdLosungWieSichVonHalunkenUndGanowenAbtreten... bis dahin, uberlegensieInDieserRichtung...
15. 02. 2008 | 18:52

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

to Jana Loucká
Vážená paní Jano,
jste sice žena, ale myslí Vám to daleko více než mnoha mužům. To mě utvrzuje v názoru, že by mělo u nás více žen vstupovat do politiky, veřejného života a získávat funkce, které převážně tradičně zastávají muži. Kdyby jste se stala českou Hillary Clintonovou, s mým hlasem můžete počítat.
15. 02. 2008 | 19:58

Franta z pastoušky. napsal(a):

A máš po ptákách Bukvice!!
17. 02. 2008 | 22:33

Jana Loucká napsal(a):

Pne Buqupuoy,
Šlechtu vůbec vidím m.j. jako vzdělanostní předvoj,tahouny kultury a víry (tolik potřebné zejména v sekularizovaných Čechách). Mé smýšlení je středopravicové se sociálním akcetem. Mám trpkou zkušenost z devadesátých let minulého století, tou je členství v ODS.Odešla jsem sama, ten cynismus, kulturní barbarství, právní hluch a hraní na sebe sama se nedal snést, ostatně jsem tam nepatřila se svým sociálním cítěním, potažmo neschopností intrikovat.
Prezidentská volba v plné nahotě odhalila mafiánství ODS, kdy VK se na post prezidenta v podstatě prointrikoval.Největší ohlas na jeho vítězství byl v Rusku. Kdo ví, kam nás jeho prezidenství dovede.Stávající Clondike, který zde VK nastolil, směřuje do Putinovy náruče, dle mého.
Českou Hillary se stát nechci, nemám prostředky na kampaň a politikou se živit nehodlám, to je velmi pochybná existence.Podpořím pana Jana Švejnara, deklaroval již, že bude působit v české politice i nadále.
17. 02. 2008 | 22:55

Pavel Honza Adam z Michalce :) napsal(a):

Ježiši kriste ještě šlechtu tady, převážná část šlechty byla nevzdělaná banda, která akorát vykořisťovala lidi, dle chování pana B to vypadá že se naprosto nic nezměnilo.
18. 02. 2008 | 10:58

Rebel napsal(a):

No a nyní, pokud nepřijde amnestie, tak buď za hranici nebo na hranici.
Pořád platí, chceš-li s vlky žít, musíš s vlky výt.
18. 02. 2008 | 16:35

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Pavle Honzo Adame z Michalce
nemohl byste se jít podívat na pana hraběte?

Já si o něj začínám dělat starost. Jestli to s ním neseklo, když volba dopadla tak jak dopadla.
19. 02. 2008 | 20:29

Bořek napsal(a):

Pane hrabě,řekněte mi co je ta ODS za stranu,když Vy jste uvedl o V.K.jasná fakta a oni reagují na tyto místy až sprostě a vulgárně.
Občané Kyjova na Slovácku také říkají že dědeček V.K.byl v jejich městě rabinem a k tomu se V.K. rovněž nehlásí a i když navštívil všechny okolní obce, do Kyjova nepřijel.
Jeho chování lze dle mně nazvat samolibým pokrytectvím a uvědomit si že před minulostí neuteče ani se neschová.
Já se o V.K. a jeho chování a výroky zajímám od jeho nástupu do politiky v roce l989 a tak vím přesně na které se zapomnělo.
Vy píšete pravdivě a seriozně a věřte že ti jeho anální alpinisté asi nikdy nepřiznají pravdu o svém guru i kdyby byla notářsky ověřena.Bořek
25. 02. 2008 | 05:53

Vasja napsal(a):

Pane Bořku, to je odhalení. Kteří občané Kyjova říkají, že děda byl rabínem?
A proč oslovujete pana Bukvoje "hrabě", když jím není?
20. 03. 2008 | 15:57

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

to Vasja: Jste jakousi smutnou obětí vlastní mystifikace. "Bukvoj" opravdu žádný hrabě není. Buquoy oproti tomu ano. Jmenuji se Berwid-Buquoy. Pro Vaší informaci, Berwidové jsou irsko-anglickou šlechtou "Lords of Manor" (viz naše erbovní rula 9086/89 uznaná pro německou větev rodu Der Herold-Ausschuß der Deutschen Wappenrolle). Buquoyové jsou francouzská hrabata. Moje matka je křtěná 13.01. 1926 na jméno Věra Marie Bervidová z Buquoyů (viz křestní list Nr.Exh.399/testam./r.1909/). V této souvislosti bych Vám doporučoval knihu mé dcery Christiane Berwidové-Buquoyové: "Tábor-Měšice. Obec, barokní zámek, legenda o zazděné služce Anně a další záhadné příběhy Táborska", kde se vše dočtete do nejmenších podrobností a nebudete muset stále až do omrzení bulíkovat jeden a tentýž nesmysl.
28. 03. 2008 | 22:50

Clarisa Dobrin napsal(a):

Again another http://www.jdkeda.com happy reader. Very helpful. But I do agree with http://www.huaan-med.com/wr... dude - not sure if ill spend too much time on http://www.huaan-med.com/wa... this?? Great solution ,That sounds very interesting .
http://www.hzhwknit.com
http://www.cnboostercables.... great topic. http://www.cnboostercables.... Thanks for your article, http://www.phccwy.com its been very helpful. http://www.huaan-med.com/ba... Thanks for sharing your information. http://www.huaan-med.com/in...
Nice post! http://www.sunstorm86.com Although we are familiar with http://www.cnyonghao.com our culure, but we maybe don't really understand http://www.huaan-med.com/in... it. It need to study deeply.It's a very meaningful http://www.huaan-med.com/fo... activity. Looking forward to joining you.meter from http://www.huaan-med.com/di...
Thanks a lot for http://www.racketchina.com enjoying this beauty article with http://www.lk-outdoorfurnit... me. I am apreciating http://www.eammarsolar.com very much! Looking forward to http://www.huaan-med.com/di... another great article. Good luck to the author! http://www.huaan-med.com/ea... all the best!
Those http://www.jihepackage.com who want to get the scholarship must http://www.jihepackage.com/... work hard and try their best. http://www.jihepackage.com/... It's exciting to hear this good http://www.huaan-med.com/di...
Thanks for this http://www.suntasksolar.com great post. I have become a http://www.trading-mx.com huge fan of this website and http://www.shopdisplaycn.com I really cant wait to read you next posts! Your post are http://www.jihepackage.com/... inspirational.
Looks like a very interesting http://www.jihepackage.com/... solution technology. Thanks for sharing .
http://www.worldmaya.cn
http://www.chinachristmasba...
http://www.xdbike.com
http://www.zjqiangsheng.com
16. 08. 2010 | 04:13

Angelyn Feulner napsal(a):

Good article, http://www.haoxinglass.com Each and every point is http://www.china-ouya.com good enough.This is a good,common sense article. http://www.china-bamboofloo... Very helpful to one who is just finding the resouces about http://www.china-bamboofloo... this part.It will certainly help educate http://www.china-bamboofloo... me.Thanks for sharing with us your wisdom.Great!This article is http://www.hc-cca.com creative,there are a lot of new idea,http://www.mingjiangnan.com it gives me inspiration. http://www.xyweavebag.com I think I will also inspired by you http://www.zh-bamboo.com and think about more new ideas。I am totally agree with http://www.china-yongding.com your oppinion.this blog post is http://www.ysteas.cn very encouraging to people who want to know these topics.Excellent article that http://www.ds-jiecheng.com will provide the incentive and http://www.huxi-cable.com/p... basis for my works. http://www.ejaisolar.com I wonder if I can mention the article as http://www.chinajmdq.com a bibliographic reference in my work. Very interesting and http://www.chinalasiji.com useful information! It's pity that such occasions are still exist in the world, but we should act all http://www.huxi-cable.com/s... together for to prevent them. Thanks.Very interesting and http://www.hzzxdq.net useful information! http://www.zjbangge.com/rec... It's pity that such occasions are http://www.zjbangge.com/lea... still exist in the world,http://www.zhuoerya.cn but we should act all together for to prevent them. Thanks.You really know http://www.hn-hardware.com what your talking about here. Thanks for the great step by http://www.zjbangge.com/sec... step how to blog. Great stuff from you, http://www.sunsurf.com.cn man. Ive read your stuff before http://www.jdxpwj.cn/booste... and youre just too awesome. http://www.zjxhdz.com I love what youve got here, http://www.tygluegun.com love what youre saying and http://www.wanjia-ylm.cn the way you say it. You make it entertaining http://www.hangxiang.cn and you still manage to keep it smart. I cant http://www.meiyuanfurniture... wait to read more from you. This is http://www.jdxpwj.cn/tow-rope really a great blog.This is one of http://www.deliver.com.cn the best posts that I’ve http://www.hzzhuoyuan.com ever seen; you may include http://www.hzhtdq.cn some more ideas in the same theme. http://www.china-chunyu.cn I’m still waiting for some interesting thoughts http://www.cnboostercable.com from your side in your next post.I like this kind of very useful http://www.huaan-med.com/fo... articles congratulations I wish you continued success, I hope http://www.huaan-med.com/me... I can do this kind of article。
16. 08. 2010 | 04:17

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy