Čtvrtý mušketýr advokátních náhrad

03. 04. 2014 | 01:33
Přečteno 6291 krát
Asociace věřitelů rekrutovala čtvrtého člena

V textu Prezydent Krokadýlů jsem upozornil na Asociaci věřitelů České republiky a jejího prezidenta, exposlance a náměstka ministra spravedlnosti. Asociace již nemá tři členy, ale čtyři.

Čtvrtým, novým členem je obchodník s pokutami pražského dopravního podniku firma Credit management.

Tato nová akvizice ukazuje, o co vlastně asociaci jde – zachovat v ČR těžbu přísudků v modelu roku 2013. Okolo dopravního podniku a vymáhání jízdného, pokut a tvorby příslušenství je vybudovaná sofistikovaná struktura provázaných firem, podobných, jaké známe z příběhů z tiskových konferencí Policie ČR, třeba z příběhu o tisku jízdenek.

Struktura firem, která obchoduje s pohledávkami pražského dopravního podniku vypadá zhruba takto:Není to nic složitého. Proč to dělá tolik firem vzájemně propojených? Asi mnoho psů, zajícova smrt.

Na dvou valných hromadách držel akcie Credit managentu „zemanovec tělem i duší," řečeno jeho vlastními slovy. Ano, Vratislav Mynář, kancléř hlavy státu.

Advokátní lobby vytáhla silnou kartu.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Kamil napsal(a):

Nepoužívejte zavádějící termín "advokátní lobby", vážený autore. Slušní advokáti se od tohoto parazitního pseudopodnikání distancují a nechtějí s ním mít nic společného.
03. 04. 2014 | 12:52

Libertad napsal(a):

A jaký termín navrhujete?

S pozdravem

Sidonio Libertad
03. 04. 2014 | 13:00

K .V napsal(a):

Pořád přebytek křiklounů kterým vadí exekutoři, ale ještě je nenapadlo nekrást a nedělat dluhy. A může vám být jedno kolik berou exekutoři.
.
Lituji věřitele a okradené
NIKDY NELITUJI DLUŽNÍKY A ZLODĚJE.
AŤ S NIMI EXEKUTOŘI A JUSTICE ZATOČÍ CO NEJDRSNĚJI
03. 04. 2014 | 13:08

zemedelec napsal(a):

Pro K.V.
Vůbec nevíte o co kráčí a jak rychle lze se dostat exekutorům do pařátů.
03. 04. 2014 | 13:22

Ludva napsal(a):

Dobrá struktura, takhle se to dělá :-) a já vůl chodím pořád do práce :-)
03. 04. 2014 | 13:26

K .V napsal(a):

Ludvo, živnosťák máte vyřízený za 1/2 hodiny. Pokud umíte vybrat dluhy lépe A LEVNĚJI než exekutoři, CHUTĚ DO TOHO, určitě si vyděláte, a ještě vás věřitelé i dlužníci budou hostit a prohlašovat za svatého.
.
Nebo zjistíte jak je to s dluhy v této republice a přestanete plácat nesmysly.
03. 04. 2014 | 13:38

Ludva napsal(a):

Malí jsou jen ti lidé, kteří to, že jsou malí nevidí a nechtějí vidět.

Pak dělají vše proto, aby získali majetky, postavení a co chtějí ještě, aby si mohli připadat, že jsou velcí ;-)
03. 04. 2014 | 13:39

Ludva napsal(a):

K.V. se vší úctou, to neokecáte. myslím tím, když z pokuty 800,- Kč je za pět let (naprostého ticha) pokuta 12 tis Kč, tak je něco opravdu špatně...
03. 04. 2014 | 13:44

K .V napsal(a):

Ludvo, znovu
1/ Pokuta 800 spadla z nebe a dlužník nic nevěděl. Ani o následných upomínkách a případném soudním řízení? Zázrak, volejte Hosana, to za 12000 stojí vidět boha v akci.!!! S tím si můžete otevřít cestovku výnosnější než zájezdy do Lurd.
.
2/ Otevřte si živnost, Běžte za věřitelem a dlužníkem, dlužník zaplatí a bude čurat blahem že jste levnější než exekutor, věřitel bude čurat blahem že má dluh který už 5 let marně vymáhal, oba vás pohostí a prohlásí za spásu lidstva, možná za svatého.
.
Nebo i vy zjistíte jaké nesmysly plácáme. Jak je možné že i při tak drastických opatřeních je pořád cca milion exekucí ročně. Proč "bydlí" v některých městech a regionech i více než 5% obyvatel na městském úřadě, aby je nešlo najít a vymáhat dluh?? Atd.
.
Bohužel jsme cinkali klíči a ještě pořád tu kriminálníci mají hlavní slovo, slušní jsou biti. Ale začíná to být hodně nechutné
03. 04. 2014 | 14:06

K .V napsal(a):

Ludvo a ještě vám poradím. Jestli to nevíte, od okamžikun kdy dluh měl lhůtu splatnosti, je součástí exekučního výměru i to že vám naskakují úroky 7% PLUS vyhlášená procentní sazba ČNB, takže každým dalším dnem už to není 12000 ale o něco víc.
.
PLAŤTE SVÉ DLUHY CO NEJDŘÍVE.
03. 04. 2014 | 14:26

jancerny napsal(a):

Kamile, Česká advokátní komora je lobby organizace, její vedení to přiznává, vedení volí advokátní stav, změně aktivně brání. Že je to v zájmu pouze několika desítek vlivných AK, kterým jde o stamiliony je věc jiná. Chápu, že je to některým advokátům nepříjemné, nechť se ozvou. Zatím jak je ČAK a jeho reprezentace konstituována je advokátní lobby namístě bez přívlastku, který by rozlišoval.
03. 04. 2014 | 14:42

Alice napsal(a):

To K.V. ve 14.06
Pokud si dobře pamatuji, tak pan Černý psal i v minulém článku o tří-čtyřlenné asociaci, která vystupuje proti změně zákonů jménem věřitelů. O drobné dlužníky (ti většinou své dluhy platí) jde až v druhé řadě, resp. tak, že z nich dělá oběti "zákonných podvodů".

Ty zákony jsou nastaveny asi takhle:
http://finance.idnes.cz/umi-vydelat-statisice-na-dluzich-za-par-stovek-a-zakon-neporusuji-1cc-/viteze.aspx?c=A120124_113127_viteze_sov

Přečtěte si to a snad pak pochopíte o čem se mluví.
03. 04. 2014 | 15:03

Ludva napsal(a):

K.V. kriminálníci byli vždycky, v jakékoliv době, to s cinkáním klíči nemá nic společného ;-)
03. 04. 2014 | 15:12

Miloš Osterý napsal(a):

Chápu, že Člověk v tísni musí řvát, že se lidem děje bez práví, i kdyby si ho měli vycucat z prstu. Však je to pro ně pěkný kšeft. Kšeft se strachem. Korunky z peněz daňových poplatníků plynou, však ten všechny ty administrátory, koordinátory a další příživníky je třeba nějak poplatit. Přijdete mi jako ti filmoví fláterníci, co měli nataženou ruku a "hříšníče plať, jinak tě čeká věčné peklo!"
Náklady přeci stanovuje soud a jsou-li nemravné, tak má plné právo je snížit. Ať to soudy dělají a všichni tihle vyčůraní obhájci obecného blaha utřou nos. Vlastně neutřou, najdou si jiný "celospolečenský" zájem, na kterém se přicucnou. Pamatuji si dobu, kdy vymoci právo byla otázka na roky. Kdy se neplatiče nájemného podařilo vystěhovat za 2 roky a dlužné nájemné si mohl člověk odepsat, ačkoli mu musel ještě zaplatit stěhování na ubytovnu, kam se jeho věci, včetně televize, DVD přehrávače a videoher pomalu nevešly. Kdy jsem nedostal zaplaceno od dodavatele pro něj směšných 10.000,- a on se mi vysmíval, jezdíc si v bavoráku. Jestli tohle Člověk v tísni chce aby se vrátilo, tak to nás potěš Pámbů.
Tyhle spasitele, co chtějí dobro by měli hnát svinským krokem.
03. 04. 2014 | 15:21

Ládik!!! napsal(a):

Nejezdit hromadnou dopravou. Já nejel od r. 1990 a nechybí mi to.
03. 04. 2014 | 15:33

K .V napsal(a):

Alice, já chápu o čem se mluví.
Hlavně chápu že kdyby u nás bylo zvykem platit své dluhy a nekrást, exekutoři by VŮBEC NEEXISTOVALI, tak jako neexistovali celých 40 let minulého režimu.
Milion exekucí ročně i při tak drastických opatřeních je děs. 5% obyvatelstva s oficiální adresou na obecním úřadě, aby na ně věřitel nemohl, je děs.
.
A znovu, kdo JE SLUŠNÝ a také si zaplatí svoje, může mu být jedno kolik berou exekutoři.

LITUJI VĚŘITELE A OKRADENÉ
NIKDY NELITUJI DLUŽNÍKY A ZLODĚJE.
.
DLUHY SE MUSÍ PLATIT.
KDYŽ TO NEJDE PO DOBRÉM, MUSÍ TO JÍT PO ZLÉM
03. 04. 2014 | 15:47

Euthanasie pro dlužníky napsal(a):

Milé K.V
Prezentujete se tady jako naprosté asociální hovado, což zcela odpovídá bývalému přeplacenému lampasákovi, fňukajícímu po té době, a který se dnes musí živit jako exekutorský poskok.
03. 04. 2014 | 16:10

Pacák napsal(a):

K .V napsal(a):
"Pořád přebytek křiklounů kterým vadí exekutoři, ale ještě je nenapadlo nekrást a nedělat dluhy. A může vám být jedno kolik berou exekutoři."

K.V., žijete na Měsíci nebo v Čechistánu. Opravdu si myslíte, že v čechistánském exekutorském loupežnictví jde o zájmy věřitelů?
03. 04. 2014 | 16:17

Alice napsal(a):

K.V. v 15.47

Že Vy jste si ten odkazovaný článek nepřečetl? Pokud ne, tak to prosím udělejte. Jestli jste to četl a odpovídáte takhle.. no, tak co na to říct? Pro tentokrát si upřímnost odpustím :-)
03. 04. 2014 | 16:32

Ludva napsal(a):

Pane Osterý: myslím, že na kšeftování se strachem jsou tu jiní odborníci. Ostatně celých 40 let minulého století bylo protkáno ponižováním lidí a zastrašováním. A to bylo chloubou tehdejších sociálních inženýrů. Ještě dnes stojí po Praze skulptury, takové dost divné "sochy", které jsou toho důkazem.
03. 04. 2014 | 16:49

Divák napsal(a):

K.V.

Vidím, že vy tomu rozumíte. Tak mi prosím odpovězte. Proč musí být exekutor právník ?
Ta činnost přece nemá s právem nic společného.
Navíc tu činnost nedělají exekutoři, ale jejich pomocníci. Ti často nemají žádnou kvalifikaci,
ale mají pochybnou minulost. Jejich šéf, exekutor, píše jen jednoduché opakující se texty,
které svou úrovní odpovídají průměrným absolventům středních škol.
03. 04. 2014 | 16:54

Al Jouda napsal(a):

Doplňuji nicka Ládíka :
A neparkovat na placených parkovištích !:)))
03. 04. 2014 | 17:07

vasja napsal(a):

K .V napsal(a):
.
A znovu, kdo JE SLUŠNÝ a také si zaplatí svoje, může mu být jedno kolik berou exekutoři.
-------------------------
To se kurňa někomu nelíbí?
03. 04. 2014 | 17:31

K .V napsal(a):

Diváku, už po tisící. EXEKUTOR NENÍ NUTNÝ. oTEVŘTE SI ŽIVNOSŤÁK třeba na zprostředkování, a dejte si inzerát, věřitel vám řekne kdo mu dluží, vy zajdete za dlužníkem ( stačí telefonát ), ti přece tak často tvrdí že o dluhu nevěděli, jinak by rádi zaplatili, tak radostně zaplatí, ještě vám rádi dají 100Kč od cesty protože s exekutorem by to bylo o 20000 víc, věřitel vám dá další 100Kč od radosti že ten dluh vymáhal už 7 let a najednou to jde během hodiny. Takhle uděláte denně 40 lidí, královský plat 8000 denně a všichni vás budou milovat a prohlašovat za svatého.
.
. A nebo vám konečně dojde že ti největší bojovníci proti exekutorům jsou podvodníci kteří nechtějí platit, dlužníci se skrývají a často vás fyzicky napadnou, a také zjistíte že by jste to nechtěl dělat ani za těch 20000 od kusu.
. .
Znovu
Lituji věřitele a oběti zločinů
NIKDY nelituji dlužníky a kriminálníky.
03. 04. 2014 | 18:02

gaia napsal(a):

A na Kypru jsou dokonce nějaké roztleskávačky, je to možné?
03. 04. 2014 | 18:05

Divák napsal(a):

K.V.
Já se vás neptám zda jsou exekuce správné.
Živnostník nemá od státu podporu při vloupávání se do cizích bytů, při ničení věcí ani při jejich odvážení. Nemá také přístup k cízím účtům.
Exekutor to všechno má. A já se vás ptám proč to musí být právník.
Proč to nemůžou být třeba kominíci ?
03. 04. 2014 | 18:16

K .V napsal(a):

Diváku, odpovím hned, ale nejdřív mně vysvětlete proč mně břicho smí rozpárat jenom lékař a ještě jenom v odůvodněném případě, proč ne třeba ten kominík.?
-
Jakým právem řídí dopravu a dává pokuty policista v uniformě, proč ne třeba dlaždič?
.
Proč smí autobus řídit jen šofér a letadlo pilot, takového řezníka nebo opilce z kotelny by to také bavilo
03. 04. 2014 | 18:30

Ládik!!! napsal(a):

Al Jouda -
městům se vyhýbám, na vyřizovačky mám zmocněnce (důchodce). Vyřídí víc, než já.
03. 04. 2014 | 18:44

hana čermáková napsal(a):

taky nelituju ty,co neplatí záměrně,ale co mají podle našich zákonů dělat osamělé pracující matka mající platit za své bývalé muže? a vdala jsem se,můj manžel měl dluh z r.1993 a já ho mám plati,protože podle nového zákoníku mi strhnou dluhy manžela,které vznikly v době,kdy jsem ho neznala.
03. 04. 2014 | 21:44

Yosif K napsal(a):

Není to nic složitého. Proč to dělá tolik firem vzájemně propojených? Asi mnoho psů, zajícova smrt.

Na dvou valných hromadách držel akcie Credit managentu „zemanovec tělem i duší," řečeno jeho vlastními slovy. Ano, Vratislav Mynář, kancléř hlavy státu.

Advokátní lobby vytáhla silnou kartu.
KONEC CITATU.

kdepak to je jeinak, Miloš Zeman je zastánce plebejů a proletářů proto i Vrata Mynář musí být zastánce plebejů a proletářů. Jako třeba tajnej miliardář Koníček a tajnej miliardář Toman......

Nebo se zde snad píše další kapitola veselých memoirů "Jak jsem se prasecky mýlil v politice, v lidech a ouplně ve všem"?
03. 04. 2014 | 22:47

Yosif K napsal(a):

Ten Vrata Mynář to bude podobnej zastánce plebejů a proletářů jako tudlencten Roman Houska.....

O něm se toho taky napíše, a přitom celej život se jen rval za práva chudiny a plebejů - proč by tedy nemohl mít spolu se socálistickou hejtmankou Vanhovou přepychovou vilu? ...a nakonec jej ještě odbouchnul nějakej agent impéralizmu (tedy pokud to nebyl agent jinejch bojovníků za práva proletářů - soudruzi na sebe věděli nejak moc zajímnavejch věcí......)
03. 04. 2014 | 22:52

Yosif K napsal(a):

Jak jsou majitelé na Panenských ostrovech a na Kypru tak to určitě budou nějací obránci zájmů chudiny a proletářů - jako celá ta odbornická marškumpačka okolo našeho pana presidenta Miloše Zemana..... Koníček, Toman, Nejedlý atp atp.....
03. 04. 2014 | 23:11

vasja napsal(a):

hana čermáková napsal(a)......
------------
Jeden si musí dát majzla, s kym vleze do postele.
A že předmanželský minusy bejvalýho jsou na Vás? To je dost divný, když plusy (barák třebas) odcházej po rozvodu s nim.

P.S. Co má dělat chlap, když ho oblbne plastikama vystajlovaná čarodejnice a zjistí to až podle děcka.
To je taky strašný.
04. 04. 2014 | 06:42

Divák napsal(a):

K.V.

Řízení dopravy včetně udělování trestů je činnost, která vychází z celkového právního systému a je s ním v souladu. Příslušné předpisy jsou také soustavně upravovány i s ohledem na technický a společenský vývoj. Proto tuto činnost může vykonávat pouze specialista.
Naproti tomu způsob jakým jsou u nás připravovány a prováděny exekuce, je se schváleným a všeobecně uznávaným právním systémem v rozporu.
Není tedy důvod aby exekutora dělala osoba, která získala papír o ukončení právnické školy.
04. 04. 2014 | 07:08

šašek z Jihlavy napsal(a):

vasja napsal(a):
hana čermáková napsal(a)......
------------
Jeden si musí dát majzla, s kym vleze do postele.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nejlépe s chlapem bez peněz do postele nelézt a naopak.
04. 04. 2014 | 09:14

fabio brno napsal(a):

obávám se,že podle kvlity exekutorských pohůnků zvaných inspektoři a vykonavatelé a vlastně kdovíjak ještě,by se k těmto mělo také zpětně přistupovat,tzn je mi jedno,že tohokterého primáta zaměstnává ,,exekutor".jsi-li na mne ošklivý,nečekej nic jiného ode mne.potíž je v tom,že komunikace s těmito nácky s právnickým vzděláním se vlastně komunikovat nějak extra nedá,vidí rudě a vidina jejich ,,vypocené"provize posvěcené zákony je ohlušuje a zatmívá jim už tak krhavé oči.takže jak asi lačni po odměně můžou být jejich svalouši budící hrůzu převážně mezi malými dlužníky,astronomicky přeplácejícími své stokorunové ,,dluhy".velcí dlužníci věci znalí tyto primáty nepustí ani za bránu a dluhy stejně platit nemíní,a tito rádoby pravé ruce pánů exekutorů si v podstatě na velké ryby ani netroufnou,bojíce se ještě větší a tupější kreatury,než jsou oni sami.takže na tomto je založen velkobyznys těchto úžasných právníků,co sami k právu mají daleko.ale chraň bůh a paní buchtová,byznys je byznys.asi by i právníci měli procházet psychotesty,aby se nestávalo ,že jako doposud,9 z 10 těchto chlapíků vykonávajících ,,exekutorskou ",jsou lidé postižení nějakou deviací na způsob masochismu nebo tak něco podobného ,jinak se tyto situace nemohou dít,a při troše sebekontroly z jejich strany by nutně museli po vlastním uvážení studem zmačkat a sníst svůj červený diplom a ustoupit od vykonávání advokacie a vůbec.nicméně mamon je mamon,jen houšť a víc pod sebe.jenže ,, na každou sviňi se někde vaří voda,, ,tak jen houšť a vetší kapky,hlavně ale jen ty strý a bezmocný,jinak by to nemuselo vyjít a kačky v tahu
04. 04. 2014 | 10:55

Doubek napsal(a):

Fabio, plaťte své dluhy, nekraďte a exekutora celý život nepotkáte.
Jednoduché a spravedlivé
04. 04. 2014 | 12:22

Sal napsal(a):

Doubek:
omyl, exekutor může vstoupit i do Vašeho bytu, pokud má podezření, že tam nějaký dlužník něco má.
04. 04. 2014 | 12:27

Trn napsal(a):

Doubek:
Taky si vas muze splest s nekym jinym stejneho jmena.
Soud pro navraceni ukradeneho, i kdyz vyhrany, ale potom musite platit taky vy.
Protoze exekutor ze zakona nenese zadnou vinu na podobnych "prehmatech".
Zadost o vylouceni z exekuce - posuzuje exekutor a ma na to mesic. Vylucovaci zaloba - dalsi mesic. Mezitim je vse prodano za tretinovou vyvolavaci cenu. A trest pro exekutora je jen karna zaloba. A veritel ? Praxe je, ze exekutor ceka az vsechno vyrazi z povinneho. Coz casto byva nikdy. Pokryva tak jen vlastni, casto z prstu vycucane, naklady.
Vy si schovavate vsechny uctenky ? Ani to vsak nestaci k tomu aby vam veci nezabavil a neodvezl .... a co nejrychleji neprodal. Na co doklad nemate, sproste ukradne ....
Jsem pro vraceni dluhu, ale ne za predpokladu totalni likvidace dluznika a lidi kolem, kteri nic nedluzi.
Proc to u nas nejde jako treba v Nemecku ??
04. 04. 2014 | 13:34

fabio brno napsal(a):

doubek,že vy se tím nějak živíte taky?já žádný dluhy nemám,ale i přesto denně kolem sebe vidím například lidičky z firmy,kteří se s tímto šíleným problémem potýkají.a není to opravdu legrace.takže respekt,samolibost a neomalenost s lačností jsou další jména těchto hovádek pasoucích se svými megapalmáre za cosi,na maličkých neštastnících,původně dlužících z blbosti pár stokorun,když moc.a teď?desetitisícový dluh,který je uměle a účelove navyšován až do jejich úplného vyzmatkování a popřípadě zajištění a prodeje nemovitosti mezi ,,své" atp.kde to žijeme,kdo toto povolil,je to echt svinstvo.ale doubek zřejmně nic takového nikdy na vlastní oči neviděl.a nepřál bych mu to hejno supů vidět slétat,asi má jiné zkušenosti,taky dobrý
04. 04. 2014 | 14:09

K.V napsal(a):

Trne, proč to nejde jako v Německu??? Protože tam se dluhy PLATí, a veřejnost nefandí NIKDY kriminálníkům a podvodníkům. Zkuste na Německé škole opisovat, zkuste projít přechod na červenou, zkuste přeskočit turnikety a jet na černo. A poznáte ten rozdíl. Tam si totiž lidé uvědumují že podvodník užírá všem. Kyž se v hospodě složíte, každý dá 200 Kč a pije se dokud peníze jsou, asi nebudete chtít mít u stolu takové co neplatili ale pijí nejvíc.
A stejně tak kyž si platíte dopravu MHD, popelnice, elektřinu, nájem atd , jste hlupák pokud se bavíte tím že vy platíte, jiní ne a jezdí či užívají si . A VY??? - ještě jim fandíte a nenávidíte revizora a exekutora.
.
.
Najděte si kolik obyvatel Německa" bydlí" na obecním úřadě - u nás je to v městských regionech i přes 5% obyvatel. aby se skryli před věřiteli.
Najděte si počet exekucí v Německu, u nás milion ročně v 10milionové zemi, a to jsou ty exekuce jen vrcholkem pyramidy, zoufalci kteří už roky dluh nevymohli a ještě doufají.
.
Prostě to tady přerostlo přes hlavu díky chaosu po cinkání klíči r 89, a teď nevíme jak z toho ven, ani drastická opatření nepomáhají
04. 04. 2014 | 14:11

K.V napsal(a):

Fabio napsal jste to sám- "DLUŽÍCÍ Z VLASTNÍ BLBOSTI" Co víc k tomu dodat.
04. 04. 2014 | 14:13

Trn napsal(a):

K.V
Zkopirujte mi sem jedine slovo ze ktereho by plynulo, ze dluznikum fandim !

Ale vlezt do ciziho bytu a ukrast tam, co se da pod ochranou zakona a za pouhe domnenky, ze tam dluznik bydli je neskutecna svinarna.
Soucasny exekutorsky business neni pro veritelezadnym prinosem. Ze zabavenych penez se hradi nejprve tzv. naklady exekutora.
Tady uz vubec nejde o puvodni dluh s rozumnym urokem z prodleni.
Soucasna situace ani neumoznuje duznikovi aby svuj dluh mohl splacet a nekdy splatil.
Tady uz nejde o lidi zijici v tomto state, ale jen o firmy.
Staci ztratit na rok zamestnani a mit hypoteku. Blba banka vam rok nepocka. Celou pohledavku vam po par mesich zpoplatni a uz nemate sanci se z toho dostat.
Vysledek je, ze banka uvidi kulovy (a mohla mit vsechno), exekutor si namasti kapsu a dluznik je do smrti na ubytovne s nezabavitelnym minimem. Pokud se z te hanby a zoufalstvi neobesi. Zachranit ho muze jenom rodina. Sam nema sanci. A i ta rodina je vydana vsanc exekutorum.
Me kdyby hrozila jen karna zaloba, kdyz vyloupim banku, loupim kazdej den ....

A rada kdo si nepujci, nema dluhy ...?
Co by si tak pocaly banky zvykle na 70 miliardove zisky ....
A jak by asi vypadal napr. stavebni a automobilovy prumysl

Tady se zacaly dojit kravy do krve a vy tem kravam rikate, ze nemely lezt do toho chleva ...
04. 04. 2014 | 15:03

fabio brno napsal(a):

kv ,je třeba kapku rozlišovat blbost a záměr,ne?není možné a už vůbec mravné si dělat z malých dlužníků doživotní dojnou krávu,nejsem toho zastánce,naopak,výchovných 100% a z hrušky dolů,jenže já na rozdíl o vás mluvím stále o důsledku,ne o příčině.jen ubožák si stále kopne do už ležícího,vždyť je to tak snadné
04. 04. 2014 | 15:11

K.V napsal(a):

Tak znovu po tisící nechápavý Fabio.
Třeba jen kašle na jízdné MHD , pokuta 1500 Kč, Nebo za popelnice 500 Kč. poplatek u lékaře 100 Kč atd
Když to nebudeme vymáhat, vznikne džungle, platit budou jen blbci a vše se zhroutí.
.
A teď prosím zajeďte do Brněnského Bronxu, a poté do Chánova, a poté do Varnsdorfu nebo Ostravy , zazvoňte na cigány a řekněte jim že dluží 100 nebo 500 Kč. Jestli ty peníze obratem dostanete, a budete to dělat jenom za odměnu 100 Kč za jednoho , byl by jste pánbůh, obdivoval bych vás.
.
Zatím mám ale bohužel pocit, jestli náhodou nejste jeden z kriminálníků a parazitů který dluhy neplatí a proto bojujete proti exekutorům. Ale jen pocit, nikoliv urážka, prosím p.Stejskala nemazat
04. 04. 2014 | 15:19

fabio brno napsal(a):

k.v.,zřejmě jste ortodoxně nechápavý sám ,ne já ,opakuji ,že denně vídám v zaměstnání lidičky , kteří se léta nemůžou vysekat z dluhové pasti,šalamounsky vyrobené klikou mazaných ,,advokátů",kteří si posvěceně státem ,mastí kapsy na malých dlužnících,které za dluh v řádu pár stokorun vyždímají tak, že z původně běžně žijícího člověka,platícího daně,plyn a všechny normální věci, je díky jeho vykutálenému zaměstnavateli,nevyplácejícímu mu mzdu včas a v plné výši(protože sám musí 3-5x ročně do Alp a taky k moři),bez dostatku prostředků na tyto běžné platby,takže =banka+energie+ostatní např půjčka apod, ti všichni chtějí penále ,úroky a to hned,není odkladu,pak tedy jdou do žaloby a jsi hadr , ne človek, nikdo ti nepočká a exekutor to vše chce také hned,stát mu to umožnil,a co mu neumožnil,dovolí si kdy a jak chce,obrana veškerá žádná,co k tomu dodat.původce všeho,krkavec mající platit mzdu tě nakonec vyhodí ať od tebe má pokoj a milý bývalý slušný člověče,už se vezeš,už tě máme na lopatě,ukaž jak máš velkej barák,jak se pěkně napakujeme.takhle to je,ne jinak pane K.V.toto je ,co mi vadí,ne hovádko co jezdí na černo záměrně,či asociál z principu neplatící popelnice atd.,vadí mi zničený pracant,bez baráku,který si přez někoho za pár šupů zachvátí pan exe a spol, a pustí ho dál za ranec,pane K.V. ,co z toho má ten věřitel? jen těch svých vymáhaných pár stovek,jinak všechno až na krev malá domů,chápte to vy ?asi exe ne?nebo jeho zaměstnanec?co vlastně z toho má stát,co z toho má kdokoliv z nás,nikdo nic,to je ale panečku zákonem posvěcený byznys.ale nikoho z velkých firem a dlužníků to prostě nepotká,na ty metr není,umějí v tom chodit,a tam opět vidím další vykutálenost.ale kdo nechce rozumět tomu nebude,se nedivím, že potom někoho stejně chytrého napadne přispět na OKD, a podobné černé díry ....
07. 04. 2014 | 08:23

sir joel williams napsal(a):

POTŘEBUJETE naléhavou úvěr?
* Velmi rychlé a naléhavé převodem na váš bankovní účet
* splácení začíná osm měsíců poté, co jste získali peníze na váš bankovní účet
* Nízká úroková sazba 2%
* Dlouhodobé splácení (1-30 roky) dobu trvání
* Flexibilní podmínky půjčky a měsíční splátka

kontaktujte legitimní a licencované úvěr společnosti authourised
aby se finanční pomoc do jiných zemí.
pro více informací a žádosti o úvěr formulář Spojit se podnikem prostřednictvím mailu: cashfirmarena@gmail.com

SIR JOEL WILLIAMS
generální ředitel
CASHFIRMARENA FIRM
LONDÝN
21. 05. 2014 | 09:50

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy