Časy se mění (LN 18.8.2012)

20. 08. 2012 | 12:51
Přečteno 4856 krát
Asi nejen mne pobavilo vystoupení pana Davida Vodrážky, b... z Horní Dolní, jinak také předsedy zahraničního výboru PS PČR, člena ZHMP, starosty MČ Praha 13, turbostudenta VŠ finanční a správní, místopředsedy DR pražského dopravního podniku a nedávno odvolaného předsedy jeho představenstva, ve čtvrtečních Událostech a komentářích na téma odstranění GŘ Liche z DPP.

Pan ředitel Liche prý manažersky pochybil, zadával si audity komu chtěl, atd., atd... ale především, jak potvrdila i zpět dosazená věrná paní ex-ředitelka Češková, nekomunikoval s orgány společnosti... rozumějte: neptal se, co smí a co ne... a hlavně si dovolil podat trestní oznámení na partu, která si z DPP udělala v minulých letech zlatý důl a jejímž členem byl i výše uvedený starostlivý otec města...
Velice mi to připomnělo výtky členů ODS z před 12 lety na mou adresu – „nekomunikuje, neradí se, je příliš solitérní...“ Tehdy mi náměstek protikorupčního útvaru přímo řekl, že dokud nebude jistá kauza „v mašličkách“, s tak jasnými důkazy, aby vedla k okamžitému zadržení příslušných radních či úředníků, nesmí se v systému: policie – státní zastupitelství – soud, o ní objevit sebemenší zmínka, což bylo logicky takřka nemožné.
Díky, komu vlastně? Bohu nejspíš nikoli, ale plk. Martincovi, JUDr. Pavlu Zemanovi či konečně jmenované vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové a dalším... se na zničení důkazů tentokrát nečekalo a do ústředí DPP ve Vysočanech vyrazila protikorupční policie...
Pana bývalého ředitele Liche osobně vůbec neznám, způsob jeho jmenování mne nijak nenadchnul, snad jen dobrozdání Zdeňka Tůmy mne tehdy přesvědčilo, ale podáním trestních oznámení pan Liche zjevně zasáhl citlivé místo, což potvrdil žalobami hrozící ex-ředitel DPP Martin Dvořák, důstojně rozhořčený pan poslanec Vodrážka, poslední předseda představenstva DPP, náměstek pro dopravu Nosek, ale bohužel i dost nekompetentně (v lepším případě, v horším velmi podivně) působící zastupitelé za TOP 09 v dozorčí radě DPP.
Věřím, že se časy mění a že po 11 letech od zločinného podpisu nájemní smlouvy na Výstaviště s Inchebou nebo od podivného prodeje 30% akcií PVK 2002 či mnoha dalších kauzách mého nástupce už pražským radním všechno jen tak neprojde.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Libertad napsal(a):

vše co víte sdělte laskavě orgánům činným v trestém řízení. Bude to mnohem cennější než, než zde psát.
Tím vůbec nechci říci, že něco proti Vám mám. Naopak, všechna čest, že když jste nemohl zločinům zabránit, tak jste radši odešel. takových je mnoho.
20. 08. 2012 | 13:04

Bestia Triumphans napsal(a):

Jak charakterizovat Davida Vodrážku a neporušit kodex diskutéra?
Toť úkol věru obtížný... :-)
20. 08. 2012 | 13:20

záhradníček napsal(a):

Vodrážka, Vodrážka, není to ten co visel na bilbordech a pak pohořel? A on ještě oxyduje? Plevel jedna. Vykopat, vyhodit....
20. 08. 2012 | 13:22

Petr z Tábora napsal(a):

Samozřejmě máte pravdu.Jen je třeba tlačit na pilu a vytrvat, zdá se, že se konečně začíná stíhat korupce a přestane se vyplácet. Riziko bude příliš velké.
Zarážející je stádní efekt v politických stranách. Místo, aby se zbavili černých ovcí, tak se naopak projevuje solidarita - politicky krytá korupce je evidentně rozšířená více, než jsme si mysleli my obyčejní občané. Příkladem solidaritu lumpů se zdá být i causa DP - uvidíme, zda se například na jednání pražských TOP09 dnes a ODS zítra prosadí slušná mlčící většina, která z těch lumpáren nic nemá, ale lumpům by mlčením vlastně kryla záda.
20. 08. 2012 | 13:23

mb napsal(a):

Bestia Triumphans napsal(a):
Jak charakterizovat Davida Vodrážku a neporušit kodex diskutéra?
Toť úkol věru obtížný... :-)

Ken se sežehlou tváří ( od pádu z kola) ... jednoduché ...
20. 08. 2012 | 13:23

Bestia Triumphans napsal(a):

mb:
Jo, kdyby se živil jako model nebo povězme herec v nějakém romantickém nekonečném seriálu, ani bych neceknul.
Vzhledově i intelektuálně na to má... :)
Ale proč takové individuum zapleveluje veřejný prostor...
???
20. 08. 2012 | 13:34

mb napsal(a):

na to vám nedokážu odpovědět, jen vím, že v tom není sám ...

přeju hezký den ...
20. 08. 2012 | 13:41

pražský chodec napsal(a):

vážený pane, pokud víte a máte možnost účinně podpořit případné vyšetřování, měl byste iniciovat podání či trestní oznámení. tím spíš, že jste se oněch aktivit neúčastnil. k čemu jsou neadresné stesky a poukazování na špatnost druhých? pokud o ohavnostech mlčíte, jste sám ohavníkem. nehrajte to tam, že lidu to nějak polopřesně nakukáte a ten to již za vás zařídí. přijetím primátorské pozice, a jejím opuštěním najmě pak, stal jste se účastníkem. ještě můžete ovlivnit, čeho. nebuďte zbabělý.
20. 08. 2012 | 13:53

melčákova pohanka napsal(a):

David Vodrážka je také bubeník hudební kapely. A pokud vím,tak se o bubenících říkalo,že jsou ...... z celé kapely.
20. 08. 2012 | 14:02

Hana napsal(a):

Vodrážka, to je stejné jako Drobil
jejich pozice ve straně je přímo závislá na tom, kolik dokážou sehnat financí do stranické pokladny. A v tomto smyslu byl DPP přímo jak z pohádky oslíčku otřes se.

Ta nová ředitelka buď s nimi drží basu nebo je hodně naivní, vyhýbám se slovu hloupá, spíš možná fanatická. Ale vypadá to na tu basu. A to i tu s těmi pruhy.
20. 08. 2012 | 14:15

martin_ka napsal(a):

pan Vodrážka už od pohledu nerozumí vůbec ničemu....je to typický politik - uhlazené vystupování a zákulisní intriky -
naopak právě dozorčí rada je evidentně neshcopná (když ani neví co je jejím posláním ( ne řídit ale dozorovat !!!)) že nechala situaci dojít tak daleko....doufám, že bude uplatněno pravidlo že za způsobené škody ( i svojí neschopností) ručí celým svým majetkem jednotliví členové
20. 08. 2012 | 14:16

modrý edvard napsal(a):

Vodrážka , Vodrážka , to je přece ten expert ODS na životní prostředí.
20. 08. 2012 | 14:31

Taoiseach napsal(a):

Libertad, pražský chodec & další

Prosil bych trochu základní soudnosti. Jednak pan Kasl jasně napsal: "se na zničení důkazů tentokrát nečekalo", z čehož průměrně inteligentnímu člověku vyplývá, že v dřívějších kauzách zničeny byly, jednak byste mohli vědět, že pokud byly trestné činy tohoto druhu spáchány před deseti a více lety, jsou dnes už promlčené.
20. 08. 2012 | 14:39

zemedelec napsal(a):

Pane Kasl.
Když jste prásknul dveřma ODS,tak jsem do Vás a do strany ED vkládal určitou naději.
Buď jste něco podcenili,nebo se vyhnuli sponzorům ze zákulisí mafie.
Paní Hana.14:15
To je jen taková obezlička,že je to pro financování stran.To by muselo být na účtech stran a né na účtech těchto osob.
20. 08. 2012 | 14:45

PB napsal(a):

Pane Kasle, ale skutečně byste měl - místo bezduchého plácání - dostát své občanské povinnosti a sdělit orgánům činným v trestním řízení VŠE co víte.
Také byste měl vědět, že pokud jste zahříval lavici pražského primátora, mohl jste i Vy přispět (postupně) ke stavu, který tam teď panuje.
Myslím, že k napsání tohoto plátku Vás mohlo dohnat Vaše (ne)čisté svědomí, nic víc.
20. 08. 2012 | 14:49

Desiderius napsal(a):

Jen doufám,že tentokrát se podařilo zajistit důkazní materiál a že brzy nad pražskými kyberzloději zaklapne past.Tentokrát by to konečně mohlo vyjít,všechny složky operující v rámci přípravného řízení trestního jsou - zdá se - konečně nazávislé a ctí právo.Uvidíme,jak dopadne dnešní jednání TOP 09,doufám,že se vypořádají s těmi členy v dozorčí radě,kteří hlasovali pro odvolání pana Liche.
20. 08. 2012 | 14:55

Kelt napsal(a):

PB a ostatní stejného smýšlení výše.

Advokát Láska a také bývalý vyšetřovatel/smluvně zavázaný k DP/ "dal do mašliček"a předal PČR trestní oznámení na ZLOČINNÉ spolčení z nejvyšších pater DP ve věcí vyvádění stamilionových částek z DP přes zahraniční konta na bázi předražených zakázek.
Ta zločinecká struktura se konstituovala převážně ze současných členů Dozočí rady DP,jak potvrdil ve vystoupení v ČT 24.
A policie kupodivu konala bezodkladně.
Včil mudrujte.
20. 08. 2012 | 15:08

Hana napsal(a):

zemědělec
máte asi pravdu, jeden dukát pro stranu a devět pro mě a kamoše, tak se to dělilo už v té pohádce o pyšné princezně, nic nového se ti zloději nenaučili
20. 08. 2012 | 15:10

Taoiseach napsal(a):

PB

I pro Vás platí můj komentář z 20. 08. 2012 | 14:39.
20. 08. 2012 | 15:17

Veni, vidi, vici napsal(a):

Pana Kasla si navždy spojuji s agitací na Václaváku a následné prásknutí s členstvím v ODS. A že těch "prásknutí" bylo, co? V ODS žijí, aby při vhodné příležitosti bez skrupulí vrazili dýku do zad! Jen magor si může myslet, to bude existovat v poměru 99% čestných a 1% nečestných lidí ze všech establishmentů! Viděl jste ptačí mláďata? Tak chudí, nesvéuživitelní, líný, šmejdů otevírá dr.ky na sousto od bohatých. Uživit tu chamrať dá práci! Každý v rámci možností trochu kriminální? Stačí málo neprohlédnout úmysl jiných a krkům nemáte co dát. Dýško jsem dával, dávám a budu dávat! Určitě vznikne strana, kde dýško za členství, bude veřejné. Dáš mě hlas, dostaneš po vítězství alikvótní podíl! Dáš mě levému či pravému zdvihákovi pravé ruky, namastíš si z lupů kapsy! Koller, Rosický chceš žít se svým majetkem mezi českými chudáky? Potom se neodchyluj od občanů. Dej, dej nebo...
20. 08. 2012 | 15:25

PB napsal(a):

Taoiseachu, za komunismu mohly být činy také po určité době "promlčené", leč dnes víme, že zločiny komunismu jsou nepromlčitelné.
Zbývá jen nazvat právně tento režim také za zločinný - důkazů možná netřeba - a můžeme soudit třeba po padesáti letech.
Taoiseachu, to je "právní řád" MADE IN CZECH.
V ovzduší, kdy se mohou vytvořit nevypověditelné smlouvy na dvě desítky let - a slavné české soudy mlčí a dělají, že se jich to netýká, a hrajeme si dál na právní stát - tak v takovém ovzduší třeba vás mohou povolat k odpovědnosti třeba za padesát let, těsně před vaším důchodem.
Nemožnost?
Nikoli, CZECH MADE!!
20. 08. 2012 | 15:48

český maloměšťák napsal(a):

http://www.youtube.com/watch?v=0SfI_aIkqUc&feature=related

"....jsem rád, že jsem u toho procesu mohl být....a krýt tak Petru Nečasovi záda..."
(Nu - o zádech Petra Nečase si můžeme myslet cokoliv, ale že by tam něco skrýval ?)

"....stát musí být levný..."

(hmm - zřejmě eufemismus pro slovo " vybrakovaný")

Není nad to, když to někdo myslí.... a přečte....a nakonec i udělá....upřímně.

Ostatně i jeho hlas zřejmě rozhodne ve prospěch tkzv. církevních restitucí.
Jako předseda Zahr.Výb. PS pak jistě bude mít co dodat i k dalšímu rozvoji vztahů s Vatikánem.
20. 08. 2012 | 15:52

pražský chodec napsal(a):

taoiseach
máte dobré srdce a asi jste férovej kámoš, ale jistě víte, že by svědectví takto kompetentní osoby a autentickými poznatky mohlo celé vyšetřování velmi posunout, ne-li rozlousknout. vaše argumentace je možná legislativně správná, ale dogmatická. litera argumentačně poráží ducha. a právě na tom jsou často tyto podvody založeny - na přezíravě odéesáckém mumlání o obchodním a smluvním tajemství, neprůstřelnosti smluv nebo dnes velmi oblíbeném argumentu: "tak to prostě je!"
jen nestahovat slechy a dostát povinnosti občana, najmě pak primátora.
NEBO NEKECAT A MLČET.
20. 08. 2012 | 16:03

pražský chodec napsal(a):

p.s.
taoiseach

neboť ty prachy, co ukradli a kradou, a na které se ještě těší, jsou taky vaše, vašich dětí, přátel, rodiny, moje, naše, českého maloměšťáka, melčákovy pohanky, josefa k., možná i honolulua! atd....
a když je někdo šmejd, tak to promlčitelné není.
20. 08. 2012 | 16:07

vasja napsal(a):

mb napsal(a):
Bestia Triumphans napsal(a):
Jak charakterizovat Davida Vodrážku a neporušit kodex diskutéra?
----------------
Třeba uzenka?
20. 08. 2012 | 16:13

nikdo napsal(a):

Konečně se zájmové skupiny ODS a top09 dostali do střetu v konkrétním případě. Co víc chcete pravicoví voliči v Praze. Toto všechno kryje vypasená tvář čistého Nečase, Němcová již pomalu zalézá do děr !
20. 08. 2012 | 16:25

Taoiseach napsal(a):

PB

Pokud jde o morální hodnocení té zlodějny za celých posledních víc než patnáct let, dívám se na to podobně jako Vy. Pokud jde o možnost právních prostředků, šance časem exponenciálně klesají. Ostatně zločiny komunismu promlčené jsou, protože nejdelší promlčecí lhůte je dvacet let a začala běžet od zrušení vedoucí úlohy KSČ. Spousta toho potrestat nešla, protože byly zničené (resp. dobře schované) důkazy...

pražský chodec
Jan Kasl už na magistrátu přes deset let není, takže žádné "autentické poznatky" týkající se věcí za posledních pár let prostě mít nemůže. Nejsem právník (nepřihlásil jsem se včas do Plzně - :))) ), ale pokud vím, promlčecí lhůtu mají ve všech zemích a je v podstatě neprůstřelná. Možná, že je u nejzávažnějších vražd lhůta dvacet let, ale i kdyby - "hoši" už mají dávno na špinavou práci své lidi. Takže si můžou klidně hovět na poštovních známkách a mít deset let ABSOLUTNÍ imunitu. Abychom si rozuměli, nejde o to, co bych já chtěl, ale o to, co je možné. A myslím, že by nikdo mlčet neměl, tedy ani pan Kasl.
20. 08. 2012 | 16:28

Taoiseach napsal(a):

pražský chodec

Z těch prachů, co do teď stačili ukrást, už uvidíme naprosté minimum. Snad jich pár půjde na chvíli do chládku a snad se přestane krást takhle ve velkém. Kéž by aspoň to! Znovu: nejde o to, co bych si přál, ale přehnaný optimismus není namístě.
20. 08. 2012 | 16:34

tata napsal(a):

VAŽENÍ

KOLIK takovych nadějí už zde bylo,maximalně to odnese par kovařičku.NEBOJTE ty hlavní dukazy se ničí hned,oni to maj dobře pošefované.ONI TY PODVODY se dělaj tak že dobry advokaT protahuje ,odvolavá,kolik lumpu s miliardovími podvody sedí? KDYŽ někdo šel sedět tak vyjimka.VEMTE třeba Pitru.........NO MIMOŘADNĚ SI NĚCO ODSEDÍ A VRATÍ SE do zlaté klece.nebo H SYSTÉM...........KOLIK POCTIVYCH LIDÍ TO ZNIČILO?

JO KDYBY TAKOVY lidi si to odseděli a pak sem jim vše zabavilo aby aspon trochu pikali tak jo.TYTO LIDÉ si jen vyjimečně odsedí par let........a pak si uživaj

kolik lidí pude sedět typu VODRAŽKA........ja řikám těžko
20. 08. 2012 | 17:04

Sofi napsal(a):

Cože, Vodrážka je předsedou zahraničního výboru PS PČR? To mi nějak uniklo. Nicméně je to jen další důkaz toho, v jakém stavu je naše politika. Mnoho géniů v této zemí není, ale v současnosti jsou v politice ti největší blbci, což má logiku. Chytrý a schopný člověk se tam za současného stavu tlačit nebude, ta doba už pominula. Ještě k Vodrážkovi. Jakpak se asi ten "fotbalista" (všichni fotbalisté prominou) domluví nějakou cizí řečí? Dovedu si představit tu ostudu, když někam ven vyjede. To si tam pak ti, kteří ho potkají myslí, že jsme všichni takhle jednoduší s IQ 15!
Doufám jen, že všichni včetně Vodrážky půjdou sedět. A to co nejdřív!
20. 08. 2012 | 17:07

český maloměšťák napsal(a):

Taoiseach
U tkzv. privatizačních zločinů je 20 let.
A začíná nám pomalu běžet...../nu což, lid zajímá více to, jestli má Rath rád víc červené než bílé a zda pussy je vagína nebo kočka/

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/karel-hvizdala.php?itemid=16424

Mafie prý už objednala víno.
Ale ne v krabicích.
To fajnové víno - co se otvírá jednou, maximálně dvakrát za jedno století...
20. 08. 2012 | 17:21

český maloměšťák napsal(a):

Sofi
Angličtina /ale i ruština/ se dá přepsat foneticky a Vodrážka, ačkoliv si o jeho inteligenci můžeme myslet co chceme, jistě číst umí.
Takže bych v tom neviděl zvláštní problém.
A když tak mu může někdo za vaše a moje peníze našeptávat či překládat z jazyka i do něj.
No a přikyvovat jistě umí i fotbalista.
20. 08. 2012 | 17:24

český maloměšťák napsal(a):

"...“ Tehdy mi náměstek protikorupčního útvaru přímo řekl, že dokud nebude jistá kauza „v mašličkách“, s tak jasnými důkazy, aby vedla k okamžitému zadržení příslušných radních či úředníků, nesmí se v systému: policie – státní zastupitelství – soud, o ní objevit sebemenší zmínka,..."

Taková atmosféra...respektive takovouto atmosféru prosazují...respektive prosadili...i na jiných radnicích. Z "nekomunikujícího solitéra" udělají často vola či věčného reptala.
Bože dej, ať jsou ti, co nechali solitéra " v tomů - označeni a odsouzeni jako spoluviníci.

Ta atmosféra má pak jediný výsledek - neděje se ve směru potírání korupčního jednání nic.
NIC.

Česky HOVNO.
20. 08. 2012 | 17:34

Tetanovka napsal(a):

Legrační je, že Vodrážka vytýká někomu manažerské pochybení, a sám zašmelil radnici Prahy 13 svěřené miliony Key Investments - to nebylo pochybení?
20. 08. 2012 | 17:40

Petr napsal(a):

Vše je tak křišťálově čisté, že to ani křišťálově čistší být nemůže.
20. 08. 2012 | 18:21

Héraklés napsal(a):

Postrádám tu dotazy naprosto logické a zásadní: A co pan Bém, hlava celého toho Augiášova chlévu? Emigroval snad do asijských velehor? Nikdo o něm nic nepíše ani nehlásí, že by byl neviditelný? Někteří šamani dovedou ledacos. Jak ti asijští, tak ti, kteří ovládají česká média!
20. 08. 2012 | 21:21

Sofi napsal(a):

To Héraklés: To je velká chyba, novináři jsou v tomhle neschopní. Naletí mu na jeho výstupy na vrcholy - nikde nebyl, léčil se ve Švýcarsku. Zrovna tak, jako naletěli Klausovi na leho letušky - sic! Denodenně by se mělo mluvit a psát o Bémovi a jeho zločinech. A samozřejmě by měl skončit v base.
20. 08. 2012 | 21:55

Maximus napsal(a):

Veřejné mínění se konečně začíná vzpamatovávat a už i lidé z vyšších vrstev politiky, které nejde označit za příznivce soc.dem a levice, se začínají vymezovat vůči zlodějům a odklaněčům veřejných financí, co jsou rozlezlí všude jako švábi tj. v komunálu, ale i na nejvyšších exekutivních postech! Je třeba razantní a široké změny a je třeba, aby lidé z elity společnosti se ostře ozvali. Každé otálení totiž bude mít vždy jen horší a horší následky, dodejme, že nejdříve to budou občané, ale potom, po zůčtování to bude právě tahle zlodějská parta. Už aby tahle pseudo pravice šla tam, kam patří.... dále expresívní výrazy sem nepatří! Problém této země totiž je v tom, že už několik let špatná hospodářská politika pravice se vehementně snaží nalézt ty dolní špatné ekonomické limity ve státním hospodaření a výsledkem je propad prakticky všech makroekonomických ukazatelů reálného stavu hospodářství země a hlavně s tím související propad životní úrovně velké části občanů! Tohle neokecají a nejde to ani rozumně odborně vysvětlit. Oni kradou jako straky a samozřejmě chybějící finance si berou a chtějí brát od občanů a nestydí se okrádat třeba i důchodce vč. sociálně slabých skupin a zdravotně postižených. Pokud má Kalousek s Nečasem jen trochu pud sebezáchovy a brzo nevypadnou z vládních postů, jejich odchod bude vynucet občany a držíme jim palce, aby nedopadli jako nedávno jeden rumunský diktátor! Ono totiž všechno je možné, Češi jsou celkem mírumilovní lidé, ale vše se může rychle změnit! Popud totiž může přijít zvenčí a zatím držák hospodářství státu exportní firmy, mohou mít náhlé potíže a pak se může dít leccos.....
21. 08. 2012 | 00:38

jíra napsal(a):

Pane Kasle, díky, každá kritika na pravém místě má zvlášť teď smysl, když už se začíná emncipovat i policie a mnozí úřadníci.

Ken znova na scéně? Pamatuji se, jak pohořel na povolebním celorepublikovém sjezdu ODS, působil tam úplně nejtrapněji, ale jako pravý barbiňák je asi recyklovatelný.

Nemůžu si pomoci, ale silně mi svým chováním - typicky iniciováním odvolání pana Liche - připomíná toho hezounského mafiána, se šklebem v podobě kamenného nezúčastněného pseudoúsměvu, povolaného jako likvidátora nepohodlných osob a vybaveného puškou ve futrálu místo houslí, z komedie Jestli se rozzlobíme, budeme zlí. Kdy už zavrzá na housličky Ken? Zatím se schovává za jakousi povolanou asi taky recyklovanou "Barbínu", ale už ho další opouštějí a rezignovali sami, asi jim něco došlo ve smyslu toho utrženého ucha od džbánu...

Snad pan Láska prosadí konat faktickou nápravu policejním vyšetřováním na základě již provedeného auditu místo přípravy nyní dost zbytečného zdržovacího a navíc drahého superauditu prosazovaného novým vedením (něčí další tunel?), i to dopravné rostlo v poslední době nějak podezřele rychle (a prý je navíc z větší části dokonce dotováno)...

Hezký den všem a preventivně nyní v těch vedrech se žízní jak trám pozor na pitný režim, ve dne i v noci :)
21. 08. 2012 | 01:09

jíra napsal(a):

sorry za přepisy: "když už se začíná emancipovat i policie a mnozí úředníci", aspoň mám příležitost to podstatné zopakovat :)
21. 08. 2012 | 01:11

Taoiseach napsal(a):

český maloměšťák

Tak to jsem opravdu nevěděl, že lhůta 20 let může být i u majetkových zločinů. Finanční spekulant VK to největší natropil v letech '94 - '95, ale ten asi shnije na Bahamách. Jeho komplic VK má ovšem absolutní imunitu už jenom půl roku. Naštěstí.
21. 08. 2012 | 08:04

modrý edvard napsal(a):

PB (a další): jedna věc je něco vědět, a druhá věc na to mít důkazy. Bez těch důkazů Vás bude obviněný žalovat (a správně!) za pomluvu.
21. 08. 2012 | 09:53

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy