Where are you from, mister Klaus?

26. 06. 2007 | 00:01
Přečteno 194798 krát
Kdokoliv cestoval po světě, tuto otázku určitě dostal. Každý pak na ni odpovídal. Já také, a odpovídal jsem na ni asi jako vy všichni. Jsem z České republiky, I´m from the Czech Republic. Asi se shodneme, že většina cizinců mimo naše nejbližší sousedy v paměti pátrala, zda zná nějakou zemi tohoto názvu a kde vlastně leží.

Stačilo pak dodat jen dvě kouzelná slova, aby každý věděl: Czech Republic is a member of EU and the capital is Prague. Jak si myslíte, že by Václav Klaus na tuto otázku odpověděl?

Nechám úvahy na vás, čtenářích. Co mi ale jako předsedovi nejsilnější opoziční strany opravdu vadí, je to, jak nás současná vláda pod vedením ODS bez našeho vědomí a souhlasu stylizuje do role národa plného euroskeptiků, kteří by byli nejraději, kdyby se Evropská unie vrátila do doby, kdy rozhodovala pouze o množství vytěženého uhlí a vyrobené oceli.

ODS dlouho tajila, dokonce i ve volební kampani svoji podstatu, která je výrazně euroskeptická. Mirek Topolánek u vědomí, že většina voličů je nakloněna myšlence silné Evropské unie, definované evropskou ústavou, ve volební kampani upozadil toto téma a když na něj přišla řada, snažil se zamlžit pravou podstatu ideologie ODS, která je hluboce euroskeptická tím, že je to věc otevřená, na kterou ODS nemá vyhraněný názor. Pokud jste se – s odpuštěním – i tímhle nechali silně ovlivnit, pak vás hluboce lituji.

Nevím, zda to Mirek Topolánek nedělá schválně. Totiž, že se v zahraničí snaží tvářit jako muž, který má v otázce budoucnosti EU jasno. Když jde o domácí problémy, nejen, že jasno nemá, ale především utíká před odpovědností do „koupené většiny“ zajištěné akceptováním trestně stíhaného prvního vicepremiéra ve vládním týmu.

Mirek Topolánek utíkající před kamerami a kopající do auta novináře tak, jak ho známe v jiných otázkách, je najednou odlišným mužem a stačí k tomu málo. Tedy verbálně. Narostou mu ramena, zbytní svaly a konečně máme před sebou monstrum, které nám ve volbách sliboval: „chlapa s gulami“. Pak ale, na schůzi Evropské rady v Bruselu už je z chlapáka beránek.

Tedy vytahovat si triko, to je vedle sázky na latentní rasismus a odpor české veřejnosti vůči Romům tím nejnižším, co může být. To je vedle tolerance korupce asi další pojítko, které je mezi Jiřím Čunkem a Mirkem Topolánkem. Oba se snaží najít pro svoji neschopnost řešit své vlastní problémy zástupné téma: Jiří Čunek hraje na nejnižší pudy české společnosti, Mirek Topolánek vlastně také (tedy přesně vzato: virtuálně). Oba přístupy spojuje to nejhorší, co jsme v českých dějinách kdy zažili: ideologie druhé republiky. Ta také měla „osvícenský“ přístup k Romům i k Evropě, vůči které se chtěla v rámci mezinárodně potvrzené malosti vymezovat malostí vlastní.

ČSSD patří do společnosti evropských (socialistických a sociálně demokratických) politických stran, které ctí myšlenku společné Evropy. Evropy, která je silná a která na jedné straně respektuje rozdíly mezi jednotlivými státy, aby tímto přístupem zároveň posilovala ideu společné a silné Evropské unie.
Pane Klausi, je nás přes 10 milionů. Představujeme ani ne desetinu promile světové populace a necelé 4 % populace EU. Naše síla není ve slovech a lpění na překonaných ideových principech, které popírají realitu světa globalizace, kdy i tak mocná organizace, jakou je EU, ztrácí na ostatní velmoci typu USA, Číny či států Jižní Ameriky.

Vy, jako prezident byste měl opustit úzké hledisko své funkce. Jste prezidentem národa, jehož šance není v „zakuklení se“ ve vlastní malosti, ale v rozvíjení vlastností, které postrčily v první polovině 20. století náš národ do čela národů nejen Evropy, ale celého světa. Tím je náš český realismus, pragmatismus i schopnost přijmout rychleji než všichni ostatní výzvy moderního světa. Nejsme národ desítek velikánů, pane Klausi, jsme národ několika velikánů, ale také mnoha a mnoha velmi schopných lidí, kteří vždy nikoliv slovy, ale činy dokázali, že jsme světový národ.

Pane prezidente, nejsme a nemůžeme být národ politiků, ale jsme národ vědců, intelektuálů, obchodníků i lidí, kteří chtějí cestovat a poznávat. Ti se silné Evropské unie nebojí. Ti nemají strach z toho, že bychom se mohli „rozplynout“ jako kostka cukru v kávě. Ti na otázku „Where are you from?“ na rozdíl od nás, politiků, odpoví: I´m from European union.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Vanek napsal(a):

Dost bylo levicového banditismu

http://www.geocities.com/gv...
26. 06. 2007 | 11:43

egosit napsal(a):

je to smutné čtení, mám na mysli některé reakce..
26. 06. 2007 | 11:43

Karel 22 napsal(a):

"I´m from European union." - jestliže se soudruh Paroubek cítí být občanem EU, měl by ctít i základní pravidla unie. Třeba to, že dluhy se platí. Týká se to samozřejmě i státního dluhu. O dluzích Altnerovi nemluvě. Kdy je, soudruhu, zaplatíte?
26. 06. 2007 | 11:43

Totedyne napsal(a):

Přesně tak, pan Klaus, Topolánek i Čuněk jsou ostudou. Ukazují na českou malost a zabedněnost.
26. 06. 2007 | 11:45

Tony napsal(a):

Řeknu Vám jen jedno.Nebál jsem se ani tak kdo po volbách bude v čele této země,jako toho,že pro něj bude vše,co bylo již uděláno, špatně.U nás je opravdu nemožné aby jsme se semkli a dělali konečně něco společně a pro "LIDI".Je to jen starost o vlastní koryta.
26. 06. 2007 | 11:47

Ezop napsal(a):

Jyrko, víte jakou pokládal Napoleon otázku novým generálům? Míváte štěstí?
Vy by jste neuspěl-vždy až druhý vítěz.
26. 06. 2007 | 11:47

Adam napsal(a):

I´m from European union.

To řekne tazateli opravdu hodně...
26. 06. 2007 | 11:48

Adam napsal(a):

A mimochodem, u se pise rovnez velke, opravte si to.

http://en.wikipedia.org/wik...
26. 06. 2007 | 11:49

lada napsal(a):

Paroubek se cítí být Evropanem ale v kde jinde v Evropě se neplatí dluhy? - Státní a nebo Altner?
26. 06. 2007 | 11:50

Realtoltek napsal(a):

ODS za svych vlad vytunelovala z CR pres 400 miliard a vubec nechapu ze maji tu drzost ted provadet nejakou reformu.
A kdo si mysli ze to neni pravda tak at napise alespon 1 argument ze to tak nebylo.
26. 06. 2007 | 11:50

Karlos napsal(a):

Dobrý den, já nejsem euroskeptik, mé názory na EU jsou blízké názorům ČSSD, ale to, že bych říkal, že jsem z EU je opravdu nesmysl...Neznám nikoho, kdo by se cítil být více Evropanem než Čechem, snad až na některé ministry, viz Schwarzenberg... :)
26. 06. 2007 | 11:53

Sam napsal(a):

realtolteku, tunelování je trestný čin. Máš li nějaké důkazy - běž na policii.
26. 06. 2007 | 11:54

RA napsal(a):

jako spolupracovník STB pod krycím jménem ROCCO nám zde opět soudruh poskytl několik mravokárných pouček. Paroubku, kdyby jsi měl stud, zalezeš 3m pod zem, a už se neukážeš.
26. 06. 2007 | 11:54

Adam napsal(a):

Realtoltek:
Protiargumenty bude možné uvádět, až uvedete argumenty.
26. 06. 2007 | 11:54

KROKODÝL napsal(a):

Ježiši Kriste,to je zas blábol.Pošlete se bratře Paroubku dobrovolně do Bohnic.MUDr David vás jistě dá dohromady.
26. 06. 2007 | 11:54

RA napsal(a):

jako spolupracovník STB pod krycím jménem ROCCO nám zde opět soudruh poskytl několik mravokárných pouček. Paroubku, kdyby jsi měl stud, zalezeš 3m pod zem, a už se neukážeš.
26. 06. 2007 | 11:56

Karlos napsal(a):

Lado, ty dluhy: víš, s Altnerem je to Bůhvíjak, do toho nevidíme nikdo, kromě soudu. Co se týče státního dluhu, tak i soudní pravičáci uznávají, že to je pouze velký humbuk a eso v rukávu ods. Náš dluh na HDP ve srovnání se západní Evropou je mnohdy ještě velice uspokojivý...
26. 06. 2007 | 11:56

neo napsal(a):

Jak bolševici pozvraceli sněmovnu

http://kriz.blog.idnes.cz/c...
26. 06. 2007 | 11:58

Acidburn napsal(a):

Já jsem z České republiky, nikoli z Evropské Unie. Alepokud Paroubek je z EU, hodně to vysvětluje - produkt západního socialismu zkřížený s postkomunistickým aparátčíkem = Paroubek. Hochu, ty seš teda řízek.
26. 06. 2007 | 11:58

Acidburn napsal(a):

To Karlos - jasně, máme malý státní dluh, jen na úroky ročně platíme 30 miliard. Víte, co by za těch 30 miliard mohlo být?
26. 06. 2007 | 11:59

totedyne napsal(a):

Karlosovi-
Já osobně, když jsem byl na dovolené mimo Evropu, jsem na dotaz odkud jsem, odpověděl, že z EU. Předtím jsem se totíž potkal s mnohými, kteří nevěděli kde ta Česká republika leží. Navíc být občanem takového silného bohatého státu není ostuda.
26. 06. 2007 | 11:59

pěkné napsal(a):

26. 06. 2007 | 12:00

Jirka Jarda napsal(a):

Pro Hlas Mora viiii: Proboha co je to za DEMAGOGA?? Ublizenej Moravacek, pocitam ze z jihu, kterymu cehuni pijou JEHO vinecko asi... ;-) Tak hura a trhnete se a jsem na vas zvedavej, jestli Vam ta hrdost a tradice budou vydelavat grose.. Nic proti polovina z rodiny jsou moravaci.. Ale tohle jsou zbytecne a ubohe vylevy nevedomi a paranoji
26. 06. 2007 | 12:01

cigi napsal(a):

I am from Czechoslovakia :)) You know murder hamburger fucker...... Or you not, It´s you problem man.
You can to know Jagr, Poborsky, Neumannova...
26. 06. 2007 | 12:01

Kočka napsal(a):

Mňau, mňau...
26. 06. 2007 | 12:01

calligula napsal(a):

26. 06. 2007 | 12:02

kilina napsal(a):

Jyrko, neříkal jsi že myslíte na nemajetné a potřebné víc než na sebe? Jak to že Křeček s pohádkovým platem bydlí v regul. nájemným? No jsem rád, že aspoň milionář Rath bude všem chudým na své poliklinice poskytovat péči zdarma.
26. 06. 2007 | 12:04

fjoe napsal(a):

WHERE ARE YOU FROM?????
Pane Paroubku, po přečtení vašeho článku bych řekl, že nejste ani z ČR ani z EU, ale že jste z ČSSD.
26. 06. 2007 | 12:05

Marie napsal(a):

Ano, nemám strach z toho, že bych se mohla „rozplynout“ jako kostka cukru v kávě.
Přesto, vzhledem k historickým souvislostem, nesouhlasím s existencí Evropské unie, tedy ani s tím, že jsme jejím členem. Není a nebude NIKDY to, čemu Vy říkáte "silná Evropská unie".
26. 06. 2007 | 12:07

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane hlase Moravy,

nezlobte se, ale mne jste si nevolil. Já zde vystupuji jako určený správce, který nastavil určitá pravidla a zároveň má nástroje na jejich vymáhání. To nemá s volenou demokracií nic společného. Je to jen a jen vydavatelská politika mého zaměstnavatele.

Asi jsem ve Vašem případě zbytečně použil slovo "zaplavil." Omlouvám se za to. Nicméně pokud se budou v diskusi vyskytovat stejné texty a jakož i různé proklamace, budu je mazat dál.

Ještě jednou: mějte se hezky.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 06. 2007 | 12:08

font napsal(a):

Jsem levicově založený ale ne rudý. Dokud se socialisti jasně nevymezí proti komunistům, nebudu je volit. A též je jasné, že nikdy nevyhrají volby.
26. 06. 2007 | 12:11

malma napsal(a):

aktuálně.cz pochopilo, že v zájmu sledovanosti musí zamířit více do všech stran a nebýt nápadně jednostranný. Z diskusí jednoznačně vyplývá, že ta "inteligentnější" sorta čtenářů se proklamuje z levicového politického zaměření a i ve větším počtu, než ta rádoby"inteligentnější a schopnější" část příznivců především modrého ptáka. Takže zařazení blogu pana Paroubka je jednoznačně taktickej tah, kterej vítám. Aspon bude mít ta nerozhodnutá a lehce ovlivnitelná část čtenářů možnost se opravdu seznámit blíže s názory pana Paroubka , než jenom jak ho prezentují některá média. Ti ostatní budou jenom zoufale soptit, nadávat , útočit, jak jsme u nich už zvyklí.
26. 06. 2007 | 12:12

YONY napsal(a):

Pane Paroubku, váš blog zde často srovnávají s ostatními. V posledním Topolánkovém pan premiér "bojuje za svět bez klimatických změn", pan Klaus o tom píše "odborné" knihy. Váš blog narozdíl od jejich má hlavu a patu, tak se nenechte vykolejit a ty vypláchnuté mozky, co se tady ohánějí státními dluhy a strašákem komunismu klidně ignorujte. Přeji hodně síl a těším se na další blogy.
p.s. čssd má dobrý web (hlavně obsahem...)
26. 06. 2007 | 12:12

sivák napsal(a):

Paroubek chce zase nějaký referendum. Hodit zodpovědnost na občany. Tak ať se rozpustí tak drahý parlament a o všem si budeme rozhodovat sami. Proč ty poslance volíme, když sami neumí o ničem rozhodnout. Paroubek je klasický alibista a populista.
26. 06. 2007 | 12:15

PetrN napsal(a):

To YONY: Bravo, tolik skryté jemné ironie jsem už dlouho nikde nečetl. Bravo! ... nebo - že by ne? :-)
26. 06. 2007 | 12:18

YONY napsal(a):

To PetrN: Díky, postačí více číst :-)
26. 06. 2007 | 12:20

Jirka napsal(a):

Bravo! To co autor napsal je pravda, ale dnes kdy jsou tady voliči ODS a mají slovník takový jaký mají, a mají názory takové jaké mají, moc toho neznají jenom peníze a nevidí ani rozkrádačky ODS a nevidí jak se neliší od komunistů z minulé éry před rokem 1989, neznají ani neví co je demokracie, tak je to pro lidi s velkým dohledem do budoucnosti a chutí něco zlepšit v náší zemi velký a nesnadný úkol. Takovým lidem veškerý a mnohonásobný dík.
26. 06. 2007 | 12:24

BattleAxe napsal(a):

Pupkoune, ty jsi tak z Osla.
26. 06. 2007 | 12:25

AntiParoubek napsal(a):

Jsem rád, že máet svůj blog.
26. 06. 2007 | 12:32

věra napsal(a):

Tak já nevím - Paroubka beztak nezajímají věcné reakce na jeho příspěvek, radovat se bude pouze z počtu reakcí. Takže já navrhuju, abychom se nenechali vyprovokovat. Ono ho to možná přestane bavit, když tu bude mít tak 3 - 4 příspěvky. Stejně je to furt o jednom, mlátíme prázdnou slámu. Raději bychom měli diskutovat o úrovni školství nebo tak něco, to by snad mělo smysl.
26. 06. 2007 | 12:32

Es kommt der Tag napsal(a):

http://www.novinky.cz/krimi...

...tak nějak si asi soudruzi v modré partaji představují konstruktivní diskuzi kdy " protivník" je nevratně přeargumentovován ... jak říka soudruh Langer - Všechny prostředky jsou dobré pokud vyhrajem...:-)
26. 06. 2007 | 12:32

noctem napsal(a):

No, ona je to slabota. Snaživá slohová práce někde na úrovni tercie. Ale pravdou je, že pan Topolánek se ve svých "ekologických" příspěvcích projevuje jako ještě větší hovado. I když by to člověk ještě nedávno nepovažoval za možné...
26. 06. 2007 | 12:33

picture.1 napsal(a):

No,pane Paroubku, jak dlouho jste tenhle nesmysl smolil? Každý z nás je tím, čím se cítí být a nechte,prosím,na nás,jak budeme ve světě vystupovat sami za sebe.Celý tenhle Váš článek je jen útok na Vaše protivníky, stejně jako kdykoliv dřív.Vaše krédo: když nevymyslím nic kloudnýho sám,alespoň vykydám hnůj na ty, co se snaží vymyslet...No, nepřekvapil jste. Vaše věta: cituji: "já se vrátím"!!!!!! je pro mě dost odstrašujícím příkladem toho, že Vám nejde o blaho nás, ale pouze o blaho vlastní. Vraťe se do Olomouce....Panu prezidentovi nesaháte ani po kotníky, Vaše vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni pingla 4.cenové skupiny...tímto se jim omlouvám, je to jen lehká ironie.Člověk Vašeho formátu nemá v poklitice co dělat.
26. 06. 2007 | 12:34

Občan pro Ferdu napsal(a):

Ferdo, kolik čísel máte v tom Vašem mraveništi? Zřejmě jsi z něho tu svou hlavu, ani jednou ještě nevystrčil co? Celý život jsem prožil v cizině a slova J. Paroubka mě nijak nepřekvapují! Neberu jiný kontinent, ale divil by jsi se jaké jsou znalosti v Evropě o ČR - mizivé, téměř nulové. To jenom par pitomců si neustále myslí že jsme pupek světa a také se tak chová. Ano byli jsme kdysi vysoce cenění o čem svědčí i uvedená jména osob jenž dali něco světu na Sorboně. Ale dnes? Co je nejsmutnější, že i za totality byla ČSR považována za velice seriozního a spolehlivého partnera. Zeptejte se jak je tomu dnes. Není to k zamýšlení?
26. 06. 2007 | 12:39

totedyne napsal(a):

Typické pro pravičáky je, že hloupě melou o všem, jenom k tématu se nevyjádří vůbec. Nevědí totiž, o čem je řeč.
26. 06. 2007 | 12:43

Luděk napsal(a):

Jirka každého semele (jako kafemlejnek) tak, že se ze "semletého" stává premiér (či prezident) a z Jirky je řadový poslanec...
26. 06. 2007 | 12:49

tycka66 napsal(a):

Typicke pro levicaky je,ze hloupe melou o nicem:-)
26. 06. 2007 | 12:51

Luděk napsal(a):

Jsem hrdý, že jsem z České republiky a stydím se za lidi typu J.Paroubka.
26. 06. 2007 | 12:57

granil napsal(a):

Dobrý den pane Paroubku.
Musím vám zdělit skutečnost,že i kdyby jste měl ve všem co říkáte k jakémukoliv politickému tématu svatosvatou pravdu,je u nás ( ČR )mnoho lidí,které již nikdy o ničem nepřesvědčíte.U těchto lidí došlo k tak hlubokému zklamání,že žádná omluva to již nemůže napravit.Jen připomenu předvolební kampaň,vaše duely s panem Topolánkem,kde jste ze svého vol.programu často sklouzával k osobním útokům typu "pane Topolánku, vy přece nemůžete být premierem naší země,vy na to prostě nemáte a vy to dobře víte ".Také jste vsadil na mimovládní spolupráci s KSČM,která by mohla velmi rychle sklouznout ve spolupráci jinou a velmi těsnou.Všichni vaší předchůdci se této rétorice obloukem vyhýbali,jen vy jste to veřejně proklamoval.To vám mnoho lidí nikdy neodpustí a do té doby než opustíte funkci předsedy ČSSD ji také volit nebudou.A váš povolební projev je v tom jen utvrdil, proto vaše omluva v tak zásadní věci, zásadové lidi nepřesvědčila a nikdy již nepřesvědčí.Lidi,o kterých tady píši si velmi dobře pamatují dobu minulou a nikdy by nechtěli aby se opět vrátila.Ano je nutné vám přiznat jisté mistrovství ve vaší rétorice ve vztahu k lidem,kteří nejsou schopny svého vlastního názoru nebo k těm,kteří se mají za vašich vlád dobře ( tím myslím bezpracný a pohodlný život bez jakéhokoliv vlastního přičinění )bez ohledu na to kde na to stát vezme peníze.
26. 06. 2007 | 12:57

vzaz napsal(a):

Vážený pane Paroubek.
Opět se navážíte do pana prezidenta, pana premiéra a ministra Čunka, což ve vašem případě není žádným překvapením. Pomlouval jste před volbami, během nich a ještě více po nich. Pokud jde o EU račte si uvědomit, že i když je v naší zemi mnoho příznivců EU, je zde také mnoho odpůrců, rozhodně to není jen malá skupinka blouznivců, jak tvrdíte. Také není málo těch, kdož sice hlasovali pro vstup do EU, ale jen pro to, že měli pocit, že nám nic jiného nezbývá nebo měli strach, že se k moci vrátí komunisté, jiní se zas báli nacionalistů, ale kdyby to záleželo jen na nich, o členství v EU by rozhodně nestáli. Nechali se ovlivnit téměř zastrašující kampaní příznivců EU a nakonec se nám ten svinský komunismus vrací a to z Evropské unie. V Evropě jsou země, které nejsou členy EU, není to jen např. Bělorusko nebo Srbsko. Mluvím třeba o Norsku. S EU spolupracuje, ale není členem, což jim docela závidím. Jsem rád že jsem nehlasoval pro vstup do EU, musel bych se za sebe stydět. Evropská unie v současné podobě - začínající superstát,je prostě něco otřesného. Je to buď snaha něktrých zemí manipulovat s těmi ostatními např. obnovování francouzských napoleonských ideálů nebo snaha vybudování 4. říše v režii německa na straně jedné a nebo socialistické představy birokratického aparátu na straně druhé. Nebo spíše obojí dohromady. Nevím proč by měla EU rozhodovat o těžbě, o výrobě oceli, cukru, nebo něčeho jiného? O takových věcech by mělo rozhodovat, to, jaké máme možnosti a kolik se podaří prodat - přesněji řečeno svobodné podnikání a svobodný trh nikoliv direktiva z EU.
Pokud jde o tu otázku cizince: Odkud jste? Odpověď mám jasnou: Jsem z České republiky, ta leží ve střední evropě a našimi sousedy jsou např. Německo nebo Polsko. To, že jsme členy EU bych neříkal, musel bych se za to stydět, tak jako jsem se jakožto občan této země styděl během minulých osmi let, kdy vládla ČSSD.
26. 06. 2007 | 12:59

tycka66 napsal(a):

Souhlas.
26. 06. 2007 | 13:00

jarryd napsal(a):

Jyrka se svoji "texaskou anglictinou" do Evropy patri !
26. 06. 2007 | 13:00

Dr.Voštěp napsal(a):

Lidičky,představte si že by se nám Paroubkové,Rathové,Krausové a další šibalové dělili,jako Trepka velká dělením a vznikaly by nám tady celé kolonie parazitů.Strašně hororová představa,není-liž pravda?
26. 06. 2007 | 13:09

shrek napsal(a):

ze se s tema komentarema jeho clanku vubec zdrzujete,ten blb to stejne necte,ta spatna kopie p.Zemana se kocha jen tim co sam napise...
26. 06. 2007 | 13:15

aljav napsal(a):

duce opět nezklamal. Špína okolo něj lítá na všechny a on je ten jediný, kdo ví co národ/země potřebuje. Pane paroubku, je mě z vás špatně.
26. 06. 2007 | 13:16

vzaz napsal(a):

Tato hororová představa o množení parazitů P,R,K je děsivá. Někdy mám pocit, že už se to děje dnes, např. v diskusích na novinkách.cz
26. 06. 2007 | 13:17

kolemjdoucí člobrda napsal(a):

Pane Paroubku, jestli píšete svoje infantilní legrácky jenom proto, aby vám u pupkatých hlupáků v tílku a s lahváčem v ruce stouply reference, tak se vám to daří...
ROFLMAO
26. 06. 2007 | 13:18

kolemjdoucí člobrda napsal(a):

-preference- mělo být...
26. 06. 2007 | 13:19

aljav napsal(a):

pro Dr.Voštěp: teď jsem se hrůzou opotil. Tak drsná představa ......
26. 06. 2007 | 13:19

Al napsal(a):

Jirka, to je vůdce, ten umít dělit nulou, počítat do nekonečna a vůbec. Jirka vždycky odpovídá: I am the biggest trickster from Czech Republic - the country of social outsiders and I am their leader.
26. 06. 2007 | 13:19

Kamil napsal(a):

Pane Paroubku, nikdy jste nevysvětlil, proč jste pronesl větu:Musíme se dostat k moci, jinak nás budou zavírat. Za co? -zní má otázka
26. 06. 2007 | 13:22

Drsoň napsal(a):

KYDY, DŘÍSTY ! Co čekat od levičáka !?
26. 06. 2007 | 13:23

Pro pana B.Stejskala!!! napsal(a):

Vážený pana Editora Stejskala,
Chápu, že chcete vést rozpravu na těchto blogech kultivovaným způsobem. K kultivovanému přístupu nicméně náleží, aby editor blogů respektoval názory /nikoli spamy/ lidí, s kterými nesouhlasí. Mé příspvěky měly vždycky kontext. Kdyby jste je nemazal, nebudu je opakovat. Uvědomte si pane Stejskale, že by jste měl mazat hlavně příspěvky, které jsou hluboce sprosté. Já vyslovuji pouze názor. Tím že znepřístupnějete IP ADRESY, znemožnujete komunikaci nejen mně, ale dalším stovkám nebo tisícům lidí, kteří využívají ony IP ADRESY.

S pozdravem
Demokrat
26. 06. 2007 | 13:23

bill napsal(a):

bill napsal(a):
http://www.rozhlas.cz/izurn... Martin Veselovský, moderátor: No, tak pojďme si ocitoval další část onoho projevu, protože předseda Paroubek říkal, že musíte být ve vládě, abyste dostali policii pod kontrolu. Proč by měla, pane místopředsedo, jakákoliv politická strana dostávat polici pod kontrolu?

Zdeněk Škromach, místopředseda ČSSD, poslanec ČSSD: Já si myslím, že to se musíte zeptat jej. On určitě věděl, proč tak mluví a proč to říká. Já nedokážu vysvětlit jeho slova.
Má otázka zní? Vážně chcete, aby soc. demokracii vedl pan Paroubek? Já ne
26. 06. 2007 | 13:23

DMG napsal(a):

Hlavně mě pobavila "angličtina" pana předsedy.
Zpátky do školy, pane tzv. předsedo.
Když je někdo z Čr, tak v angličtině se řekne "come from", takže si nejdřív ujasněte vědomosti a pak tvrďte že jste v EU ...
Jinak blábol přes blábol, co se týká článku. Pan předseda neustále hájí SVÉ zájmy, ne naše. Evropská unie je momentálně instituce, která česká práva potlačuje, nikoliv podporuje. Nejsem Euroskeptik, ale tvrdím, že když EU po nás chce nějakou kravinu, tak se má říct ne, a prostě odmítnout.
26. 06. 2007 | 13:24

ruger napsal(a):

Vážený pane Paroubku!
Nelze Vám upřít určitý druh inteligence a instinktu pro to jít po stopě k moci. Bez diskusí. Je ale fantastické číst Vaše extrémně spektakulární výlevy, kterými nesledujete zájmy občanů této země, ale pouze a jenom aktuální strategické cíle Vaší skvělé partaje. A to víc jste zavrženíhodný. Ja Vám naprosto ukradené kam směřuje moderní svět, ekonomie, či změny v myšlení a imlementací monetárních mechanismů. KAšlete i na doporučení SOCANSKÉ(!) rady evropy ohledně ekonomických doporučení. Sladce předete, když z lahve vyletí džin v podobě nespokojenosti méně inteligentních spoluobčanů, navnazených Vaším populismem.

JSte prostě formát , děláte čest pojmu sociální a socialistický. Doufám , že se Vám Vaše péče o nás méněcené jednou tvrdě vrátí.
26. 06. 2007 | 13:25

Mirek z Olomouce napsal(a):

Kdo jste pane Paroubku? Zajímalo by mě, kde jste se vzal? Jak dlouho tady budete? A kdy odejdete?

S panem Klausem mám jeden problém, v hodně věcech se s jeho názory neztotožňuji, nesouhlasím a nejsem schopen je ihned přijmout. Nicméně s odstupem času zjišťuji, že jeho názory jsou nadčasové, reálné a nutí mě zamyslet se nad tím, proč on tak uvažuje. Dráždí mě, že jeho schopnosti a zkušenosti jsou prostě lepší a snad je to i nespravedlivé:) Je to neschopnost přijmout jiný názor, pokusit se pochopit a smířit se s faktem, že každý je jiný a hledat význam oněch rozdílů a připustit i pravdu, poznám-li, že jsem se mýlil.
Pana Klause vnímám jako člověka, který má svou vnitřní integritu, ale i vývoj. V jistých věcech se na něj dokážu spolehnout jako na starý známý přírodní zákon, ale současně se vyvíjí a zraje.

Pane Paroubku, co mohu napsat o Vás? Nevěříte sobě ani jiným, opíráte se o jakékoliv praktiky, které vedou k rychlému cíli - zlikvidovat schopnější! Vnější i vnitřní nepřátele.
Co si myslím o Vás? Že spolupracujete s komunisty, že máte strach, organizujete stávky s odbory a nutíte lidi jít dobrovolně do horších podmínek, že nemáte ve vysoké politice své místo.

Je jen otázkou času, kdy skončíte.

Buď vás zlikviduje společnost nebo vaši nynější soudruzi ve straně.

Proč to vím? Protože několik forem komunismu tu už nepřežilo :)
26. 06. 2007 | 13:26

bobek napsal(a):

V rodném listu i v občance mám, že pocházím z České Republiky. (Nevím jak to má pan Paroubek) A doufám, že tam nikdy nebude EU. Při té spoustě příležitostí, které jsem při představování měl, jsem nikdy nikomu neřekl, že pocházím z EU. Jak už tu bylo řečeno - vždy fungovalo ČR, popřípadě Československo a Praha. V nejhorším případě Jágr :-)
26. 06. 2007 | 13:27

kikina napsal(a):

26. 06. 2007 | 13:29

kikina napsal(a):

26. 06. 2007 | 13:33

Vladimír Zahnaš napsal(a):

Pane Paroubku jen jste mne utvrdil v mém názoru na ČSSD, Evropskou unii a v neposlední řadě na Vás samotného. Se vším co píšete naprosto nesouhlasím a zamyslel bych se než bych začal kázat a pomlouvat jiné nad sebou samým.

S neupřímným pozdravem ( pouze ze slušnosti )

Vladimír Zahnaš
26. 06. 2007 | 13:33

Karel VI napsal(a):

To neustale podsouvani tech spravnych nazoru a myslenek obcanum Ceska - Paroubkem, je uz trochu triskni. Paroubek si mysli, ze lide jsou nemyslici stado. Jednoznacne uz skodi CSSD, stejne jako "strelec" Rath. CSSD nepotrebuje VUDCE, ale slusneho cloveka v cele.
26. 06. 2007 | 13:34

Zoro napsal(a):

Karle VI plně s tebou souhlasím. Soc. demokraté by si měli uvědomit, že pokud podporují Paroubka mohlo by se jednat ne o spojenectví ale o spolupachatelství.
26. 06. 2007 | 13:37

jan Hůs napsal(a):

Špidla byl ňouma ale podařilo se mu vyhrát volby. Protože se tvrdě distancoval od komunistů. Dokud toto rudý Jyrka nepochopí, část socanů mu hlas nedá.
26. 06. 2007 | 13:39

Michal napsal(a):

Hele Jyrko bud trochu soudnej a ohleduplnej. Rozhodni se, ktery ctenare budes trestat,ale nemuzes trestat vsechny. Bud bloguj na Idnes,nebo na aktulne.cz.
Ovsem nejlepsi by bylo kdyby svymi nesmyli votravoval jen na svejch strankach,protoze psat na webu zkorumpovanej odeesáckej medii,na strankach žoldáků, ktery delaj kampan proti čssd je přece pod tvoji uroven.
26. 06. 2007 | 13:39

jarryd napsal(a):

Jyrko , jestli si se snazil oslovit pracujici inteligenci,tak se Ti to zjevne zase nepovedlo.
26. 06. 2007 | 13:41

dobrý napsal(a):

26. 06. 2007 | 13:43

Káďa napsal(a):

Euroidealisto Paroubku, tvoje hulvátské vyjadřování patří vskutku do pajzlu nejnižší cenové skupiny. Kdypak se od tebe dozvíme taky něco pozitivního?
26. 06. 2007 | 13:48

lidovky napsal(a):

lidovky-rozhovor s milanem Knižákem Jak hodnotíte Jiřího Paroubka?

Jiřího Paroubka považuji za naprostou zkázu české politiky. Je to člověk, který v politice nemá co dělat. Chová se jak totalitní diktátor, používá ty nejprimitivnější prostředky a slovo u něj nemá žádnou váhu. Během čtvrt hodiny je ochoten hlásat dva zcela odlišné názory. Paroubek je naprostá devalvace naší politiky. Je to něco, čemu jsem věřil, že se po roce 1990 nikdy nemůže vrátit. Přibližuje ČSSD komunistům
:
26. 06. 2007 | 13:49

JC napsal(a):

1.Andy Warhoul- na otázku odkud pochází odpovídal že odnikud. Tím chci naznačit, že nezáleží na tom odkud jsme, ale co dovedeme.
2.Pane Paroubku,oslavné ody na přínos vítězství pracujícího lidu v únoru 1948 Vám šli lépe.
3.To neznamená,že byste se měl nechat odradit od blogování - jen pište - je to lepší než kdybyste byl premiérem nebo nedej Bůh presidentem.
26. 06. 2007 | 13:50

tomáš napsal(a):

pro paní lídu tesařovou: můžete mi naposat, kde lidé po vyslovení jména klaus, vysloví česká republika, já jsem se s tím nikdy a nikde nesetkal, podobně i u dalších jmén, které uvádíte, šebrle, ano, pokud jde o atletického fanouška, jágr, ano, pokud jde o hokejového fanouška nebo někoho z kanady nebo ameriky, atd. čáslavská v japonsku a snad starší generace, ale téměř všude vás dokáží zařadit, pokud vyslovíte jména jako petr čech nebo dříve poborský, baroš, baroše znal např. i strážce mešity v bruneji. Víte, kde je Brunej?
26. 06. 2007 | 13:54

aaa napsal(a):

Vážený pane Pasroubku z angličtiny máte 5-. Zkratka EU pochází z francouštiny, anglicky je to Europe Comunity tedy EC nikoli Union!!! Jen to potvrzuje vaši inteligenci, která je asi stejně všem zřejmá ......
26. 06. 2007 | 13:54

Mleziva napsal(a):

Paroubku, už to nehul!
26. 06. 2007 | 13:55

Zkopany napsal(a):

Zase tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu. Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci – obchod jménem Au..., o 500 Kč. Ještě ten den zástřel na nohy + ukájení hlasů. Při sepisování zástřel na týl, do ledvin a do hlavy. Škodná mi kazí přístup na síť! V jedné restauraci na ulici Kosmonautů v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nějakého blba. Některé servery mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepati zlikvidovali vysavač! Kopou také do mého psa a do kočky, kterým se tvoří podkožní nádorky a bradavice! Prolévám se minerální vodou Magnesií, odvarem z meduňky, spím v alobalové krychli, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje... P. S.: Prosím všechny, kteří se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!
26. 06. 2007 | 13:57

dylina napsal(a):

Když si vás vozil Krampol jako pouťového medvěda po štacích byla lepší legrace
26. 06. 2007 | 14:00

Jirka Jarda napsal(a):

Uf, tak jsem se po precteni techto komentaru rozhodl docist i ten "clanek??" demagoga no.1 nasi politicke sceny... A musim rict, ze nezklamal.. Pochopit nektera predlouha souveti, dalo setsakramensky zabrat...(gramatika asi neni vase silna stranka, ze? Je to i slyset, kdyz zridkakdy sleduji TV. Ve vasem podani spise nez debatujete "strilite hnuj" nez "mluvite") A ty vety "Mirek Topolánek u vědomí, že většina voličů je nakloněna myšlence..." slusnej blabol... ja to treba pred volbama jako jejich volic vedel ;-)) mozna, kdyby jste nemel rudo pred ocima, si take vsimnete jak se ODS stavi k EU... A s touto perlou potrebuji opravdu pomoci: "Naše síla není ve slovech a lpění na překonaných ideových principech, které popírají realitu světa globalizace, kdy i tak mocná organizace, jakou je EU, ztrácí na ostatní velmoci typu USA, Číny či států Jižní Ameriky." :o) to sem nepobral do ted... asi jsem malo Cechem... Spociva tedy, podle pokracovani clanku, v zazraku a navraceni se do doby davno minule? Vy uz mate vymyslen stroj casu?? A mimo jine, kdyz chcete byt soucasti jak rikate te silne EU... ehmm tak nechapu proc za vasi vlady byl nastaven tak nesmyslene byrokraticky moloch "ne"ziskani dotaci z fondu EU!? O kolik pak jsme diky vasi bozske vlade prisly? Jen o par miliard, ze? A jeste se nestydite hazet to na soucasnou vladu, jak usmevne... a pro pana totedyne: kouknete na jine blogy a reakce vasich kolegu jsou velmi podobne nerkuli stejne, Vas odSSak vlastnym udom ,blbe ;-)
26. 06. 2007 | 14:02

bill napsal(a):

půvabný návod na nové sexuální vyžití, tzv. "Na Paroubka".
Tady je: Vaše Vámi léta neuspokojená partnerka se miluje s milencem a vy u toho pokřikujete, že byste to zvládli daleko lépe.
26. 06. 2007 | 14:06

JAKEŠ napsal(a):

pokud je vseobecne znamo pane paroubku tak nejste z eu,ale z marzu..alespon tomu napovida vase IQ
26. 06. 2007 | 14:08

pepe999 napsal(a):

Jyrko, kdyz se predstavuju v UK, tak rikam I'm from Czech Republic, ty tve jazykove znalosti jsou k smichu, stejne jako tvoje stbcSSd parta, vcetne MUDrce Dratha...:D
26. 06. 2007 | 14:10

no spamming napsal(a):

Kdyz uz vami neni tolik spamovano v televizi tak nespamujte na inetu,otravujete normali uzivatele svymi zhovadilymi myslenkami
26. 06. 2007 | 14:10

Méďa Béďa napsal(a):

Dovolím si s autorem nesouhlasit, neboť zde jen řeční. Povolební projev a jiné kroky rozhodně nejsou z Evropské unie ani náhodou. Já bych je směřoval do Venezuely, případně na Kubu.
26. 06. 2007 | 14:10

alex napsal(a):

Pro Stejskala: Velice by mě zajímalo, kdo byla myšlen tím hlasem Moravy?
26. 06. 2007 | 14:11

lekarska poradna napsal(a):

odstraneni vyrustku na xichte resi cauterizace ..ve vasem pripade by to trvalo 10minut,ale to je ciste kosmeticka zalezitost ..s mozkem je to ve vasem pripade ponekud horsi,ale lecba je a to lobotomie ,kterou zvladne urcite i vas lekar drath.
26. 06. 2007 | 14:17

Ondrej napsal(a):

Cestuji hodne. Setkavam se s lidmi, ale nikdy by me nenapadlo odpovedet, ze jsem z EU. Ani jsem nikdy nikoho tak neslysel odpovidat. Az tedy na Paroubka a to je mozna dobre, protoze jako za spoluobcana se za nej dost stydim.
26. 06. 2007 | 14:18

neo napsal(a):

to Dag:

Víte co odpověděl pan Paroubek, když se ho jistý časopis ptal na sex s manželkou?

"... hmm, je to jak když stěhuju skříň...."
26. 06. 2007 | 14:18

neo napsal(a):

Článek rok 1960. Až bude tobě pionýre pětatřicet let, vzbudíš se do světa, který v mnohém nebude podoben dnešku. Budovatelé komunismu v Sovětském svazu i u nás budou mít k dispozici moderní automatizované závody, zvládnou zemědělské práce průmyslovým způsobem, budou pracovat šest hodin denně. V té době proniknou hluboko do tajů vesmíru. To všechno se promítne do kažodenního života: 250 milionů tun oceli ročně, hojnost všech prostředků, městská doprava zdarma, bezplatné stravování ve školních a závodních jídelnách,bydlení v prostorných bytech bez nájemného, levné a bezplatné turistické základny. To není začátek fantastické povídky našeho časopisu, to je reálný dvacetiletý program Komunistické strany Svazu sovětských socialistických republik. o kterém píše, mluví a přemýšlí celý svět. Bledne sláva kapitalistické techniky a výroby. Vždyť za deset let předstihne SSSR Spojené státy americké dvaapůlkrát a v roce 1980 bude jeho náskok sedminásobný. Je krásné žít v takovém světě.

socialisti v tomto trendu hodlají pokračovat?:)
26. 06. 2007 | 14:20

Martin Vyšinka napsal(a):

Je příjemné slyšet od p.Mirka Topolánka jak je vše OK a jaké má ODS plány. Ale co naše plány? To Vás nezajímá? Což o to plány by byli, ale kde na ně vzít? Provádět škrty a navrhovat nerealizovatelné dokáže naprosto každý primitiv. Nejsem členem řádné strany, ale musím se zastat p.Paroubka ten alespoň má v hlavě trošku více rozumu. Pro ODS by nebylo špatné občas vystrčit hlavu z hradu a kouknout do podhradí co lidé potřebují a ne ještě přitahovat opasek apod. Mirku co budeš dělat až nebudeš ve vládě ale v důchodu? Zeman ten to vyhrál!
26. 06. 2007 | 14:26

Mišák napsal(a):

Jedině trouba může tvrdit, že pochází z Evropské Unie! Mimoevropani ani neví, co a kde to je, na mapách to nenajdou. Jen Paroubek už má zřejmě mapu vlastní (marťanskou, kde Europe už znamená jen Eu.Un.). Jeho další zlomyslné plivance je zbytečné komentovat.
26. 06. 2007 | 14:31

Dan Franc napsal(a):

"ale jsme národ vědců, intelektuálů, obchodníků i lidí, kteří chtějí cestovat a poznávat."

Nejsme národ vědců a intelektuálů. Dnes se na jiném místě na aktuálně.cz píše, že jsme národ montérů a lidí z výroby: ČR je největší montážní halou Evropy. Zatraceně tomu pomohla i (ne)vzdělávací strategie předchozích vlád.
26. 06. 2007 | 14:34

Dag napsal(a):

to neo: ...Jirka a Zuzanka Paroubkovi-atrakce nočního privátního klubu. Vystoupení u tyče s názvem...Prasátko a prasnice se radují z volebního vítězství ODS
26. 06. 2007 | 14:34

Pravá Míra napsal(a):

Václav Klaus mne svým úlisným exhibicionismem a hlupáctvím nebetyčně štve. Ale proti monstróznímu Paroubkovi ho budu bránit do roztrhání těla.
26. 06. 2007 | 14:36

rajke napsal(a):

Pane Paroubku, není to trochu ubohé zneužívat toho, jak pan Topolánek už nemohl vydržet dotírání drzých novinářů, kteří mu lezli málem do postele a kopnul jim do pneumatiky jejich auta ?

Před chvílí jsme pojedli v bistru u Vietnamců. Čím to je, že proti nim nikdo nic nemá, byť tu žijí mnohem kratší dobu než Romové, byť jsou vzrůstem a vzhledem odlišnější, byť neumějí mnozí stále pořádně česky ? Takže nejde o rasizmus, ale o něco jiného. A na nízké pudy hrajete předebším vy, účíte lid, aby slyšel hlavně na "NA". Tedy uplácení voličů z peněz daňových poplatníků. To není korupce ? Miliardy jen létají. Pan Čunek žádný úplatek nevzal, jsou to opravdu výmysly. Ale za pokus to stojí - rozbít koalici a dostat se zpět k moci.
26. 06. 2007 | 14:36

Zdenek napsal(a):

Vážený pane Paroubku,
plně s Vámi souhlasím. Mám však opravdu neskrývaný strach z jednoho. Z toho, že presidentem bude opět onen Klaun Václav, který se stal presidentem nikoliv proto, že byl zvolen z nejlepších, ale na devátý pokus ze souboje s M. Zemanem. Vy jste tak dlouho lavírovali se Zemanem, až vám proklouzl Klaun Václav. Obávám se, že pokud nebudete brzo hovořit o svém kandidátovi a prezentovat jej celému národu, nestihnete zastavit mediální masáž ODS na nejnižší pudy českého primitiva, aby se opět jejich KMOTR uvelebil na Hradě.
26. 06. 2007 | 14:40

Bimbo napsal(a):

Pane Paroubku, nedávno jste pronesl, že Hugo Chavez je standartní levicový politik. Má otázka zní:Jak vypadá nestandartní levicový polityk?
26. 06. 2007 | 14:41

rajke napsal(a):

Jiří Paroubek
Narodil se 21. srpna 1952 v Olomouci. V roce 1976 ukončil studium na pražské Vysoké škole ekonomické. V roce 1990 byl ústředním tajemníkem po listopadu 1989 obnovené Československé sociální demokracie. ...

Zajímavé ... A co dělal od roku 1976 do roku 1990 nějak vypadlo. ???
26. 06. 2007 | 14:41

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Alexi,

pod tímto jménem zde kdosi zveřejnil poměrně rozsáhlou proklamaci o údajně neropvnoprávném postavení Moravy v České republice.

Přeji hezký den.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 06. 2007 | 14:43

Dag napsal(a):

to Zdenek:...kandidát ČSSD je přece znám...Josef Vyskočil alias Pepek Vyskoč...přední intelektuál z Lidového domu.
26. 06. 2007 | 14:44

alex napsal(a):

Pro AAA: Evropská unie originální anglický název: European Union.Francouzsky je to L´Union Européenne! :)
26. 06. 2007 | 14:45

rasto napsal(a):

vystizny text. plne souhlasim s p. Paroubkem. v nasi malosti (cti omezenosti) nemame sanci na dalsi budoucnost.
26. 06. 2007 | 14:45

Jan Zapletal napsal(a):

Zeptal jsem se jednoho svého kamaráda z USA, odkud že je... Řekl, že ze státu Idaho... Nechci nikomu šahat na svědomí, ale kolik Čechů (i Evropanů) tak nějak přesně umístí Idaho na mapu USA? :-) Máme ve zvyku občanům USA vyčítat jejich nevzdělanost, ale kolik z nás, kritiků, zná třeba hlavní město státu Idaho? :-) Nevím, kde Jiří Paroubek cestuje, ale já, když o České republice mluvím, tak použiji obligátní Czech Republic, Central Europe. Jinak se nejčastěji pohybuji po "unijní" Evropě, takže vykládat někomu, že Česká republika je členem Evropské unie, to je sice celkem vtipná představa, ale nic víc to o její konkrétní geografické pozici neřekne. Nedávno mě překvapila otázka od jednoho jinak docela chytrého Inda, zda je v Československu ještě komunistická vláda... (uvažoval tak proto, že ve Vietnamu nebo Číně jsou - a Vietnamci i Číňané po světě cestují) Odpověděl jsem mu, že už ne, pane Paroubku.
26. 06. 2007 | 14:46

Jan Zapletal napsal(a):

to Bimbo: dobrá otázka, doufám, že Jiří Paroubek odpoví.
26. 06. 2007 | 14:48

alex napsal(a):

Pro p. Stejskala: Přiznám se a to dobrovolně, že tímto autorem jsem nebyl. :)
26. 06. 2007 | 14:49

kagmarK napsal(a):

Vážený soudruhu Paroubku,doopravdy se stydím za Vás a Vám podobné,kteří přinesli do politiky jen samé útoky a vulgarity.Vy a Váš nochsled MUDr Rath jste v tomto jedničky. Je jen škoda,že se ještě pořád dost lidí nechá oblouznit Vašimi bláboly.Plně souhlasím s panem prezidentem,kterému nesaháte ani po kotníky.Vzpomeňte na paní Přenosylovou co o Vás řekla a pan redaktor dostal na Váš pokyn padáka.Jsem hrdá,že jsem ČEŠKA žijící v EU a nechci být jen EVROPANKA.
26. 06. 2007 | 14:52

RV napsal(a):

Nevazeny pane Paroubku. Ja jsem v zahranici casto a odpovidam "I'm from Czech Rep." na otazku kdeze to je "It's in the middle of europe, next to Germany..." A oni sem tam odpovi "Oh, Czechoslovakia....." Vasi iiijuuu tam ma kazdy na haku. A jeste dodadek, nepokousejte se o anglictinu a cizi jazyky vubec. Vas volebni elektorat umi v lepsim pripade jen cesky a v horsim ani to ne, takze si vas blog s titulkem "Where are you from mister Klaus" stezi prectou....
26. 06. 2007 | 14:53

karkulka napsal(a):

To jsem se proklikala do Blesku, nějakým omylem? Kdo je to prosím Paroubek , nějaký ouředníček z Bruselu? A proč píše do Lidovek? Jsem nějak mimo, v neděli president Klaus prohlásil, že dohoda o EU je O.K. , všici jsou šťastní že se dohodli a nikdo nechce referendum. Že by kancléřka Merkelová stála o to ,aby jí do pracně usmoleného konsensu někdo rýpal? Ale jděte Paroubku....
26. 06. 2007 | 14:54

Fun Thomas napsal(a):

Pokud nekomu v cizine reknu, ze jsem z Evropske unie, budu zcela nepochybne za byrokratickeho suchara. A pokud se budu chtit napriklad seznamit s holkou, bude jiste zajimavejsi ji ten exoticky ostruvek uprostred jinych statu pomoci objevit, ne? ;-)

Nevim k cemu Evropa potrebuje Ustavu. Nevim k cemu potrebuje regulace, k cemu potrebuje dotace? Dulezity je pouze volny pohyb zbozi a osob, dobrovolne pristupovani jednotlivych statu k dodrzovani technickych a zdravotnich norem. Vse ostatni je absurdni a zbytecna byrokracie. Je mi uprimne jedno jestli me nekdo oznaci Cechem nebo Evropanem. Chci ale byt pokud mozno svobodnym clovekem. EU by mela lidem ke svobode napomahat, a ne je neustale omezovat a znevyhodnovat, nebo naopak zvyhodnovat vuci tem, kteri to stesti zrovna nemaji. Megalomanske evropske instituce plne odlozenych lokalnich politiku jsou brzdou demokracie.
26. 06. 2007 | 15:02

Thom_yorke napsal(a):

Vážený předsedo ČSSD, jsem šokován dnešním průzkumem CVVM, kde 59 procent voličů ČSSD důvěřuje Václavu Klausovi (v kontrastu s 10% premiéru Topolánkovi). Jak si tuto anomálii vysvětlujete?

Opravdu mají lidé tak krátkou paměť a dokáží odpustit Klausovi zavírání očí nad průběhem divokého kapitalismu 90. let, kdy ovládli české podniky vesměs veksláci a nejvyšší stranické kádry KSČ a bez skrupulí podsekly nohy českým bankám? Opravdu zapomínáme na českou cestu privatizace do rukou Kožených, Krejčířů, Koláčků, Stehlíků a dalších?
26. 06. 2007 | 15:02

RV napsal(a):

To Thom yorke...Todle Paroubka urcite v zadnici zabolelo....:-))) Doufam ze mate aspon malou hlavu....
26. 06. 2007 | 15:05

Petr napsal(a):

To Fun Thomas: Vážený pane, zřejmě jste nepochopil, že EU je postavená na solidaritě a dotacích do států a regionů, které na jsou z hlediska průměru EU špatně. Je jasné, že Německo, VB nebo Francie přispěli na zvednutí ČR poklesem vlastní úrovně, stejně jako my přispějeme Rumunsku, Bulharsku, později Chorvatsku, atd.. poklesem vlastní životní úrovně. Doufám, že jste na tento krok připraven. Jedině silná a spojená Evropa má šanci konkurovat USA, Číně, Japonsku a Indii.
26. 06. 2007 | 15:07

Thom_yorke napsal(a):

2 RV: Máte problém? Já ne, slušně se ptám představitele strany, kterou v posledních 11 letech volím a jsem konsternován přístupem jiných voličů ČSSD k osobě Václava Klause.
26. 06. 2007 | 15:09

neo napsal(a):

To čumim jakou dostává čočku:)

masakr...tolik lidí se nevyjádří ani na blogu Ratha nebo Sobotky..i když zdatně sekundují.

Paroubku, jsi zkáza pro sociální demokracii....Zeman měl aspoň vizi, ale ti co přišli po něm??? no a ty jsi opravdu hvězda....nic horšího je potkat nemohlo. Asi jako že má ODS v čele hulváta Topolánka

dva likvidátoři politické scény....
26. 06. 2007 | 15:11

pepe999 napsal(a):

Thom yorke uz pise shity uplne vsude. To ti nestaci ten shit na idnes, ruda tlamo???
26. 06. 2007 | 15:11

Juras napsal(a):

Jeden z mala politiku,kterym jeste verim.Pane Paroubku drzim vam palce.
26. 06. 2007 | 15:12

Rolf napsal(a):

Vážený pane Paroubku,
článek je výborný a plně s Vámi souhlasím.Jsem moc rád, že jste předsedou ČSSD a slušným politikem, kterému se dá v Česku ještě věřit.Je úsměvné čtení komentářů, kde ODS příznivci většinou modří neobolševici prskají. Nenechte se odradit, příští volby určitě vyhrajete i kdyby bylo deset plukovníků Kubice a útvarů Blanky Kosinové.
26. 06. 2007 | 15:15

Anti Socan Schima napsal(a):

To Thom_yorke:
Republiku jsme si rozkradli SAMI !!!!
Rozkradli jsme si ji tím, že nikoho nezajímalo co se v podniku na který měl akcie děje. Kdo z vás co měli kupónové knížky byl na valné hromadě toho či oného podniku???? Klaus dal jenom lidem do ruky majetek a český lid ho rozkradl, žádnej Klaus
26. 06. 2007 | 15:16

Thom_yorke napsal(a):

pepe999: Díky za slova uznání od typického vzdělaného představitele liberálního křídla ODS. S úctou Thom yorke.
26. 06. 2007 | 15:16

RV napsal(a):

2 Juras, Rolf..Paroubku koukam jsi to neustal a pises si tu aspon nejake pozitivni komentare sam na sebe..to je hnus, kdyz te nema nikdo rad co??:-))))) Ale vlastne je to v poradku, sebeduverou primo prekypujes....
26. 06. 2007 | 15:17

suj napsal(a):

"kagmareK" zrovna jsem se nahlas zasmál, všichni v této zemi si všimli, že v útocích a vulgarismu vynikají modrý ptáci jedničky, to jsi si nevšiml?
Jinak Vážený pane Paroubku jsem velice rád, že jste začal psát,vážím si Vás a těším se na další Vaše články.
26. 06. 2007 | 15:17

Dag napsal(a):

Tak jsem se konečně dočkal. Můj příspěvek byl cenzorem sprovozen ze světa.Jen jsem velkému tlusťochovi doporučil aby nepil alkoholické nápoje a občas nato se Zuzkou skočili.tělní tekutiny mu již stříkají z uší.Toť vše....
26. 06. 2007 | 15:19

RV napsal(a):

2 suj..To mas nejake popletene..."Jinak Vážený pane Paroubku jsem velice rád, že jste začal psát,vážím si Vás a těším se na další Vaše články"..Kde jsi byl posledni rok a pul?? Paroubek nezacal psat, on bohuzel neskoncil...jeho kredum je "ac blbost, aspon je to denne v novinach...."
26. 06. 2007 | 15:19

urbi napsal(a):

Pane poslanče, myslím, že o Evropě toho moc nevíte, snad kromě toho, co jste viděl z limuzíny, když jste se odjížděl fotografovat někam na státní návštěvu či recepci. Zajímalo by mě, na čem stojí Vaše evropanství, kde se ve Vás bere ta evropská hrdost? Jaké evropské kulturní osobnosti berete za své? Kdy vytvořili Evropané něco společného? A co říkáte přetlačované na summitu EU - nejezdí tam snad ti praví Evropané?...
26. 06. 2007 | 15:20

MAJOR TERAZKY napsal(a):

Jsem hrdý na to, že jsem Čech, jsem rád, že mohu být svobodný evropan. Jsem hrdý na to, že nemám rád nabubřelého Jiřího Paroubka, toho rádobyspasitele tohoto státu, který se domnívá, že když se stal jednou čirou náhodou premiérem, že je k tomu Bohem předurčen a musí to tak být napořád. Prisám Bohu Parůbok, ako červená myš budete ryť rypákom okolo celej zemegule, akože sa Terazky volám.
26. 06. 2007 | 15:21

Thom_yorke napsal(a):

Anti Socan Schima: Mýlíte se, Klaus razil cestu, aby měli ekonomové náskok před právníky. Blokoval vznik dozoru nad kapitálovým trhem, dával za vzor podnikání Viktora Koženého, ponechával svou ženu v dozorčích radách bank atd... Je spoluzodpovědný za ten hnus, který se tu po 90 rozlezl.
26. 06. 2007 | 15:22

Liberator napsal(a):

I am George Parouback, and I am Pepik from Holomoc! I was Big Boss from Prague restaurants and buffets! And now I am biggest Czech pigdog.

Populistům zmar!
26. 06. 2007 | 15:25

evička napsal(a):

Paroubku,
nenapíšu ani "vážený", ani "pane", protože žádné z těchto oslovení si nezasloužíte. Paroubek, to je v mé rodině ta nejhrubší urážka, jen jednou jsem ji použila na svého bývalého. Dnes mu zavolám a omluím se mu.Je sice hovado, ale na Vás nemá.
26. 06. 2007 | 15:25

Agler napsal(a):

Je smesne jak tu nekteri trapne pripominaji ze jsou hrdi na to, ze jsou Cesi. To muze rict American, ze je hrdy na to, ze je Americanem. Ale Cech? Trapny. Evropan? Ano, to uz je prijatelne.
Nepovazuji se za Cecha jen proto, ze mi bylo obcanstvi v 93 prepsano z ceskoslovenskeho na ceske. Nepovazuji se za Cecha jen proto, ze jsem se narodil v Ceskoslovensku (ceska cast). Nepovazuji se za Cecha jen proto, abych sel "s davem" Ale mohu hrde rict podobne jako American: "Ano, narodil jsem se v Evrope. Jako Evropan. Ano mam mezi svymi predky i ty kteri pochazeji z Ceska. Ale jsou tam i jini z jinych narodu a koutu Evropy. Uz jen proto nemohu byt Cech, ale mohu jsem hrdy Evropan" Kolik z tech kteri tady slepe poukazuji na hrdost sveho cesstvi jsou Cechy? Procentualne a bez zadnych jinych jen ceskych predku? Kolik takovych lidi v Cesku dneska zije?
Ne. Nejsem hrdym Cechem. Uz jen kvuli tomu, ze se mi nekteri snazi namluvit, ze byt hrdym Cechem je jakasi lziva povinnost ktera by mela byt uprednostnovana pred skutecnosti, fakty a pravdou. Prectete si neco o obydlovani stredni Evropy kde dneska lezi CR. Bylo zjisteno ze 50% dnesnich Cechu (ja bych rekl 100%) nejsou vlastne Cesi. Na papire ano.
JSEM HRDY EVROPAN s ceskymi predky. Nejsem hrdym Cechem. Volim pravici, ale napriklad tohle je jedna vec kde mi mnozi volici pravice pripadaji jako tupy stado tahnouci jednim smerem za necim cemu nerozumi.
26. 06. 2007 | 15:25

tycka66 napsal(a):

To Thom yorke:jestli 11 let volis KSSCSSD,tak jsi jiste vzdelany predstavitel treti cesty..nebo blbec:-)
26. 06. 2007 | 15:26

jirka Californie napsal(a):

....kratce! V listopadu 89 se stala obrovska chyba!!! meli padat soudruzske hlavy, byli bychom dal a politika by byla pruhlednejsi....
26. 06. 2007 | 15:28

Martin napsal(a):

Tento blog byl velmi potrebny, volici ODS, kteri jinym lidem tak radi vycitaji buranstvi a sprostotu zde nejlip ukazou svoji brunatnou tvar. Jen tak dal modri hosi, at kazdej vi, jak slusny a vecny lidi ODS reprezentuje :)
26. 06. 2007 | 15:30

tycka66 napsal(a):

To Martin:Jaky buranstvi mas na mysli?
26. 06. 2007 | 15:33

Thom_yorke napsal(a):

To tycka66: Jsem vzdělaný příznivec politiky sociální demokracie všude v Evropě. Kdybych byl Dánem nebo Němcem, také bych volil socdem v těchto zemích, nevím proč bych měl dělat výjimku, jestli je v jením čele Petr nebo Pavel. Ideje solidarity a sociálního státu překračují personální složení jednotlivých sociálnědemokratickým vlád.
26. 06. 2007 | 15:40

neo napsal(a):

Agler: všichni jsme z opic....takže nemůžeš být čistokrevný Čech, Maďar, Rus, Borat a už vůbec ne Američan ty inteligente. Kolik Američanů je původních???žádný? Čech jsi, pokud máš národnost českou.

a co by Paroubek odpověděl na dotaz cizince z Itálie? I'm from EU??? Debil
26. 06. 2007 | 15:42

tycka66 napsal(a):

To Thom yorke:Ok.Ja jsem taky pro solidaritu,ale dobrovolnou..
26. 06. 2007 | 15:44

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Dagu,

dočkal jste se nejen toho, že jsem smazal Váš vulgární příspěvek, ale také toho, že jsem kvůli opakování podobně laděných vulgárních příspěvků zabanoval Vaši IP adresu.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 06. 2007 | 15:44

Jan Wagner napsal(a):

Nevážený pane Paroubku, krom toho, že neumíte počítat (je nás deset milionů, což představuje přibližně 1,7 promile (0,17 procenta) světové populace, jste se ještě opakovaně dopouštíte pouze ničím nepodloženým napadáním politických oponentů urážkami, lží a i nenávistí. Opravdu bych od Vás rád někdy slyšel konstruktivní argumentaci, logický propočet čehokoliv, aby Vás ta vzdělanější čast národa nepovažovala za úplné blbce. Např. byste nám mohl spočítat, kolik miliard vlády české republiky prošustrovali na výstavbách dálnic při porovnání cen obvyklých v zahraničí s cenami, za které se staví předražené korupcí prolezlé výstavby u nás.
26. 06. 2007 | 15:47

vodák napsal(a):

Pane Paroubku,
opravdu krásně napsaný článek, parádní slohové cvičení za které by se žádný student nestyděl. Až na tu pitomost s tím Evropanem. Když budu mluvit za sebe, jsem rád, že jsem a budu Čech. Nejen v tom jste mimo mísu. Je zajímavé, že když si vzpomenu co jste říkal o evropské ústavě, o schvalování rozpočtu vy a co Klaus, tak nevím jak je to možné, ale čas ukázal, že ten darebák Klaus byl daleko více blíže realitě než vy. Může mi být Klaus sympatický nebo protivný, ale vy mu prosím neraďte. Jste proti němu po všech stránkách nula.
26. 06. 2007 | 15:47

neo napsal(a):

thom york

solidarita je dobrovolná, ne povinná. kolik jsi přispěl na povodně? kolik měsíčně posíláš na nemocné nebo opuštěné děti? kolik dáváš na chudé? kupuješ Nový Prostor na podporu bezdomovců? kolikrát jsi pomohl mamině s kočárkem do schodů? kolikrát pustíš sednout staršího člověka? ...teď mluv o solidaritě ty socanskej populisto.
26. 06. 2007 | 15:48

Jarda 41 napsal(a):

Pane Paroubku, politika, kterou zkoušíte prosazovat, je opravdu, ale opravdu jen pro Vás samotného. Vy musíte mít hrozný mindrák!
26. 06. 2007 | 15:49

Agler napsal(a):

neo: Takze Cech jsem protoze tak pravis, nebo nejaky papir. OMYL komousi. Narodil jsem se v casti Evropy ktera se dneska jmenuje Cesko. Predevsim jsem Evropan a potomek krome jinych i ceskych predku. Mohu byt hrdy na misto kde jsem se narodil stat - CR, ale ne na to ze jsem Cechem, protoze jim nejsem. Vzdycky se budu povazovat v prvni rade za Evropana a az potom za Cecha. I kvuli ucte ke svym predkum. To nejaky debil typu neo nemuze nikdy zmenit. A mimochodem, tak si nekdy rikam THE ONE. Neo nr. two ... :D
26. 06. 2007 | 15:54

To tlusté prase Klopfer napsal(a):

Evropane, když máš tak rád průzkumy veřejného mínění, zamysli se nad Klausovou oblibou u občanů.
26. 06. 2007 | 15:56

Blb napsal(a):

...jistě, pane Kapsičko
26. 06. 2007 | 15:56

chachar napsal(a):

...tak jsem se vrátil z chorvatska,kde jsem nemusel vysvětlovat, odkud jsem...poznal jsem to však rychle,jen jsem překročil hranice...samej kamion,drncá to jako po kolejích,servírka v baru byla naštvaná,že chci kafe a já přemýšlel, proč to tak je.Lumpové jsou totiž na obou stranách barikády.Je jim jedno,že ukazují těm dole,jak dělat levárny,aby se nato nepřišlo,hlavně že jsou u koryta...já bych si přál,aby přišel někdo nový,aby je smetl,aby přišla nová revoluce a všechny Pa-brouky a To-gulánky poslal na smetiště dějin,zdražil a opravil dálnice,aby se krabice na krabice přestěhovaly zpátky na koleje a udělal v té naší malé krásné zemičce pořádek zpravazleva...někdo nový,čistý,bohatý,aby nemusel krást,vždyť ti všichni u koryta měli holé prdele a kde jsou teď? A nenadávejte mi ani modroptáci ani rudokožci,všechny vás vyměnit!!! a jsem obyvatel Čech,tomu rozumějí všude! čusbambus
26. 06. 2007 | 16:00

jojo napsal(a):

Tak ten tady chyběl. Mně bylo divný, že tady kápo čssd chybí... No, a už tu čekám jenom na stáňu, kakao directora, a samozřejmě na francovku. Klucí, falmera s grebeníčkem vemte s sebou.
26. 06. 2007 | 16:02

Roman napsal(a):

Nazdar Jyrko, až konečně prosadíte to svoje slavné referendum tak první co udělám je, že začnu shánět podpisy pod referendum o vystoupení z tvé milované EU. Jinak máš pěknou milenku aspoň něco, že?
26. 06. 2007 | 16:02

Anti Socan Schima napsal(a):

To thom york:
Snažil se pouze urychlit privatizaci, která by díky zákonům trvala minimálně ještě dnes. Výrok, že "privatizace musí předběhnout zákony", který sopusta lidí kritizuje dodnes, jsem pochopil tak, že kdyby se mělo postupovat dle zákona (nabídky, výběrová řízení ....) by se opravdu privatizovalo velice dlouho (vzpoměnte jak dlouho se privatizoval Telecom). Bohužel se v naší společnosti našli takový lapkové jako Kožený, kteří tunelovali. Ale nejen oni, vzpomeňte na "slavný" Boeing a Areo Vodochody, nebo priavtizace ČKD (už nevím kdo to měl), sebrali patenty a zdroje a čau .... Pan president Klaus měl s urychlenou privatizací dobré záměry, bohužel se opět nejen český lid ukázal .......
Jinak nic proti sociální demokracii (jako takové), ale za posledních 8 let co byly u moci nic neukázaly, snad kromě státního dluhu.
26. 06. 2007 | 16:05

Laco napsal(a):

Pane Paroubku,i kdyby jste napsal cokoliv,tady ta stejná tlupa možná zaúkolovaných ODSáku Vás stejně poplive.To je ta jejich demokracie.Jen jejich modrý názor je ten správný.I když nejsem příznivcem EU,ctím Váš názor.
26. 06. 2007 | 16:06

vladka napsal(a):

Pane Paroubku i bramboračka kterou jste vařili v RaJi měla méně ingrediencí než je vašem hloupém článku.
26. 06. 2007 | 16:08

Tomas napsal(a):

Vazeny pane Paroubku plne s Vami souhlasim Drzim Vam palce
26. 06. 2007 | 16:09

alex napsal(a):

To Anti Socan Schima : Já vím on chudák Václav Klaus coby předseda vlády ČR a ODS ani nevěděl odkud se berou sponzorské dary na účtech ODS, resp. od pana Lájose Bácse, Pepa z Honkongu a Radjiv M. Sinh. :)
26. 06. 2007 | 16:11

neo napsal(a):

Agler

tak za prvý mi neříkej komouši ty chcípáčku a za druhé: cítit se můžeš jak chceš, třeba evropanem...měnit to nehodlám, ale to tvé vysvětlení je nesmyslné, protože každý má předky z různých částí světa.
Američan je tedy taky evropan....všichni mají krom indiánů předky z evropy. A afriky
26. 06. 2007 | 16:11

Sraffa napsal(a):

Statistika: Ze 450 příspěvků je jen asi 70 nenávistných či vulgárních, asi 10 jich ovšem administrátor vymazal (to musela být síla) a jeden přístup zabanoval. Napoprvé vcelku slušný výsledek...
26. 06. 2007 | 16:12

tycka66 napsal(a):

To Tomas a Laco:CMKOS zdravi fanklub Jyrky
26. 06. 2007 | 16:12

Mcbain napsal(a):

Musim se pozastavit nad otazkou "Odkud jste?" Potloukam se po svete pres 15 let. Po vstupu Ceske Republiky do EU by me ani ve snu nenapadlo rict, ze jsem z EU, vzdy odpovim z Ceske Republiky. Kdyz nekdo nevi upresnim z Ceskoslovenska. Odpovidat jsem z EU budou nase deti, pokud EU vydrzi:-D
26. 06. 2007 | 16:15

huhu napsal(a):

pane burane Paroubku, mezi slušnými lidmi je normální představitele státu oslovovat pane prezidente.
26. 06. 2007 | 16:19

hv napsal(a):

nepochopil jsem uz ten nadpis:

mister podle m-w:
1 capitalized : MR. -- used sometimes in writing instead of Mr.
2 : SIR -- used without a name as a generalized term of direct address of a man who is a stranger <hey, mister, do you want to buy a paper>
3 : a man not entitled to a title of rank or an honorific or professional title <though he was only a mister, he was a greater scholar in his field than any PhD>
4 : HUSBAND

Asi pisete o jinem mistrovi?
26. 06. 2007 | 16:27

alex napsal(a):

To huhu: Ty slušný člověče, ty máš asi hodně indulóny, když lezeš VK do zadku...:)
26. 06. 2007 | 16:32

rasto napsal(a):

to Anti Socan Schima: i kdyz to cist nebudete: ve sve ceske smrdute omezenosti vam patrne nedoslo, ze rozkrast republiku nechal zrovna papatunel (klaus). za to by mel brucet!!
26. 06. 2007 | 16:33

JC napsal(a):

Tomas - Jak by řekl předseda Paroubek, to silně zavání devotním rektálním alpinismem.
26. 06. 2007 | 16:33

Sraffa napsal(a):

Slovo "mister" se v hovorové angličtině užívá jako označení pána. Takže oslovujeme-li Mr. Klaus, je to pan Klaus, mister Klaus však znamená "veliký pán Klaus." Docela vtipné... European Union je oficiální anglický název EU, což tu taky zpochybňoval jeden velký znalec angličtiny...
26. 06. 2007 | 16:45

Jos napsal(a):

Tak tohle už je "Europrdelismus" který patří jenom Paroubkovi protože druhý takový se hned tak nenajde!
26. 06. 2007 | 16:46

jar napsal(a):

Pane Paroubek, čtete vůbec tyto pžíspěvky, nebo jsou Vám zeširoka u prdele? Pokud čtete, měl by jste pochopit, že jste v posledních letech jeden z největších destrukčních elementů v naší politice.
26. 06. 2007 | 16:50

naštvaný bývalý volič ČSSD napsal(a):

Kdo tady ty Paroubky,Zaorálky či jiné české napoleonky pořád tahá ? Je to na zvratky...
26. 06. 2007 | 16:55

JC napsal(a):

No zase tak moc se nestalo.Pan Paroubek se nám snažil naznačit, že právě on je v naší zemi ten jediný a pravý "Evropan" což je jak známo jediný kvalifikační předpoklad pro získání Bruselské trafiky.To místo je jirko ale již obsazené jakýmsi Špidlou.
26. 06. 2007 | 16:56

Velky Jyrka napsal(a):

to je ekonom nezna promile, neovlada procenta
v EU mame asi 2,1 % podil
na Zemi asi 0,17 % podil
hazi s cisly jako ve vsech diskusich nic pro nej neznamenaji je to demagog
26. 06. 2007 | 17:04

hacpat napsal(a):

Jo a vtipy o cikanech myslim taky verejne neprezentoval ani Cunek ani Topolanek, nebo ne???
26. 06. 2007 | 17:11

jak napsal(a):

Je zajímavé, jak averze vůči JP lidi zaslepuje. Psal to "buran" Paroubek, tak všechno co řekne/napíše je blbost. Málokdo se zamyslí nad tím, jestli ten "levičák z ráje" nemá náhodou pravdu? Copak jsme nechtěli do EU? Copak jsme chtěli věčně sedět v tom našem teplém českém smrádku a na hranicích donekonečna vytahovat pasy? Copak všemi MILOVANÝ PAN PREZIDENT, který rozumí všemu, od globálního oteplování až po moderní umění spolu s pány Zahradilem a spol. nedělá všechno pro to, aby obraz EU co nejvíce umazal? Nejsem rozhodně členem fanklubu ČSSD ani JP ale v tomto směru jsou mi jejich názory bohužel mnohem bližší, než "liberální" ODS.
26. 06. 2007 | 17:12

BigDad napsal(a):

V jedné z ranných her Voskovce a Wericha jeden z protagonistů říká: "Pane, neurážejte mou matku!", a odpověď na to zní: "Milej pane, takovej luxus jako matka Vám nebyl dopřán. Vy jste se vylíhnul v jedné laboratoři, když se jim nepovedl umělej vůl."
Tak si říkám, jak to asi je s Jurou Roccem?
26. 06. 2007 | 17:23

Marťan napsal(a):

Jirko ty nejsi z UE, ty jsi od nás z Marsu
26. 06. 2007 | 17:29

huhu napsal(a):

uřvanému Paroubkovi. V sobotu mě opravdu potěšili ti podplacení odboráři. 30.000 si jich nechalo zaplatit výlet do Prahy. Na seřadiště na Žižkov jich došlo tak 5.000 a na Václavák ke koňovi sotva 2.000. Fotodokumentace existuje třeba na neviditelném Psu. To bylo fiasko hodné "druhého vítěze"!! Voni Paroubek jsou generál bez vojska, prostě jste lidem u pr...:))) A nic na tom nemění ten Váš řev a lži.
26. 06. 2007 | 17:33

JC napsal(a):

jaku - vzhledem k tomu, že jsi problematiku EU shrnul do vyhahování pasů, se nedivím že jste naladěn na Paroubkovu notu. Ono je to mnohem složitější víme ?
26. 06. 2007 | 17:43

mnich napsal(a):

J.Paroubku nesaháš V.Klasovi ani po kotníky ty nulo!!!!!!!!!!!!
26. 06. 2007 | 17:49

Wenda napsal(a):

Neberte si do úst těch 10 milionů, určitě všichni nestojí za Vámi. A pokud to nevíte, tak prezident Klaus má podporu přes 70% občanů ČR. Tedy číslo, o kterém se Vám může jen zdát.
Já osobně se ztotožňuji s některými názory p.Klause. EU je byrokratický kolos, svázaný svými směrnicemi, nařízeními a předpisy leckdy hůř než bylo RVHP. Ochrana zájmů "silnějších" států je více než zřejmá. Volný trh práce, který se téměř zastavil po roce 1990 (hlavně pak vůči novým členům) jen ukazuje zkostňatělost vnitřního systému EU. A navíc systém dotací, které si vymohly některé státy (a my dostáváme "jen" čtvrtinu), je také ukázkou rovného přístupu. Ani není možné se divit, že euroústava prakticky neprošla, protože ani "staří" členové EU nemají chuť se trovnoprávnit s nováčky v systému superstátu.
A možná se mi trochu zdá, že Vy osobně, pane Paroubku, chcete smýt to máslo na hlavě, které máte - vstup do EU se vyjednával za vlád Vaší strany - a všichni víme, že se Vám to příliš nepovedlo. A to ještě jste nesehnali ve Vašich řadách ani pořádného odborníka, tak Vás aspoň zachránil Telička. A možná před Teličkou klobouk dolů - v té mizérii udělal všechno, co bylo v jeho silách.
26. 06. 2007 | 17:51

jin napsal(a):

Podle výroků ODSáckých voličů je patrné,že fanatici jsou v každé době a Urválkové hned tak nevymřou.Často tu jen poštěkávají bez vlastního názoru.Myslím si,že Amíci jsou stejně namyšlený jako naši ODSáci a s inteligencí pokulhávají stejně.Potřebují od nás jen místo na radar a klidně si nás pletou s Čečenci.Mám jen jednu výhradu pane Paroubku,proč jsme už dávno nzačali "kopat do zadku" Cikány ,aby jejich děti chodily do školy.Kolik let jsme ztratili okecáváním,aby nás někdo náhodou neměl za rasisty.
26. 06. 2007 | 17:58

huhu napsal(a):

jine : ano, vás socanské vyžírky štve , že jvám romové konkurují ve vyžírce. Kde je vaše "solidarita" ? vy byste měl na ty "slabší" romy přispět, tak jako to chcete po jiných , aby živili vás...
26. 06. 2007 | 18:05

jin napsal(a):

Ještě jsem chtěl dodat ,že : ODS neni strana ,ale sekta. Její Guru do všeho jen mektá. Nic cizího jim neni cizí a před právníky rychle mizí. Po volbách po ní neštěkne ani pes,po té vykutálené ODS...
26. 06. 2007 | 18:06

JC napsal(a):

huhu - ad jin jsi to trefil jak se říká přímo na komoru.
26. 06. 2007 | 18:08

JC napsal(a):

Jine ty už nic nedodávej a běž přispět na Romy.
26. 06. 2007 | 18:09

jin napsal(a):

Huhu ,ty jsi mne dostal.Máš chorobnou představivost a jsi utrženej od reality jako váš Guru.Ty bys nechtěl aby jsme přinutili Cikány ,aby z nich něco bylo?A jinak nevíš s kým právě diskutuješ,co když je samostatnější a schopnější než ty.Už jste tím povyšováním nad neODSáky ,vy modrý "géniové", trapní...
26. 06. 2007 | 18:13

jin napsal(a):

JC-co to plácáš?Ty tvoje nicneříkající výkřiky jso opravdu na úrovni ODSáka 4.kategorie...
26. 06. 2007 | 18:18

fanouš napsal(a):

tak vidím, že tady Jyrka dostává pěknou meltu.Jen tak dál
26. 06. 2007 | 18:32

bill napsal(a):

vypusťte Macka
26. 06. 2007 | 18:32

dita napsal(a):

pane Paroubku, stále se oháníte tím, kdo koho se snaží ovlivňovat(kauza Čunek¨). Pamatujete, jak jste za zádama ministra spravedlnosti posílal svého kamaráda Vyvadila za Pitrem? Nebo máte krátkou paměť.
Stále vykřikujete kdo má podat demisi, ale proč jste neodvolal ministra Němce, když pustil prince do Kataru? Kdyby se to stalo teď, řval by jste jak pavián.
26. 06. 2007 | 18:36

urbi napsal(a):

jine - pohled na dobře živená těla v poslaneckých lavicích ČSSD ukazuje, kdo že má skutečné přebytky a kdo by teda měl být hlavně solidární (pokud teda ví, co to slovo skutečně znamená)...
26. 06. 2007 | 18:36

Devátý hajný napsal(a):

Proboha mlč a jdi od válu. Snad tam u Vás ještě někoho najdete. Ale připadá mi to někdy jako samý drždeštník, dokonce i u těch, které jsem považoval za dobré straníky ČSSD. Zemane za moc jsi nestál, ale probuď se a udělej s tím něco.
26. 06. 2007 | 18:38

JK napsal(a):

Pane Paroubku,
narozdíl od Vás o panu Klausovi každý ví, odkud je, on to nikomu nemusí vysvětlovat. Anglicky navíc umí vysvětlovat podstatně lépe než vy. Váš článek opět jen dokazuje ubohost Vašeho myšlení i stylu. Zapšklé házení špíny na každého, kdo má jiný názor než vy, snaha ponížit lidi, kteří jsou na rozdíl od Vás moudří , to je Vám podobné. Nejvíce byste své levicové a téměř komunistické straně, našemu státu, demokracii a občanům prospěl tím, že byste se podíval ráno do zrcadla a UVĚDOMIL SI SÁM SEBE a k tomu našel v sobě alespoň špetku moudrousti (ne chytrosti či vychytralosti, toho máte dost). Nutně by pak následoval Váš dobrovolný odchod z veřejné scény. A v České republice by se slavilo.Bylo by co, ubylo by jednoho zla.
26. 06. 2007 | 18:40

Zuzi napsal(a):

Jyrko, vem si kasírtašku a běž na plac. Hosti chtějí platit.
26. 06. 2007 | 18:40

Jindřich napsal(a):

Kdyby se vystříhal několika hloupých invektiv, byl by to slušný projev státníka. Takhle tomu pořád čouhá z bot ten strašlivý povolební řev.
26. 06. 2007 | 18:43

býkovec napsal(a):

Jyrka je odsouzen k tomu být stále druhý vítěz.Gratuluji
26. 06. 2007 | 18:43

JSP napsal(a):

...mě by především zajímalo, kdo našemu hospodskému tento blog napsal - je totiž o Puchejřovi známo, že dříve za 20 let nenapsaläni řádku?
26. 06. 2007 | 18:46

drahomira 38 napsal(a):

ani tak ne chytrej,jako vychcanej,dekuji,nechci
26. 06. 2007 | 18:46

jin napsal(a):

urbi-já o voze a ty o koze.Řekni mi ,kde jsem se v mém příspěvku zmiňoval o solidaritě.A ke všemu to neni ani k tématu...
26. 06. 2007 | 18:46

občan napsal(a):

Vy naši zemi, soudruhu Paroubku prezentujete jako zemi socialistických šibalů, těžících z podpory komunistů, které jste vytáhnul svým hnusným jednáním do vrcholové politiky. Jste si vědom toho, že bez jejich podpory si v této zemi už ani neškrtnete ??
Paradoxem je, že komunisté, na rozdíl od Vás program mají, Vám jde pouze o vlastní ego.
26. 06. 2007 | 18:47

jin napsal(a):

JSP -Zkus taky jednou zapochybovat o sobě.On někdy pocit geniality je první stupeň debility...
26. 06. 2007 | 18:49

Dave napsal(a):

Celou dobu tu kritizuji naprosto komicke az absurdni blogy pan Havla, ale tohle co predvedl pan Paroubek patri opravdu nekam snad uplne jinam...mozna do Blesku tam by se to vyjimalo dobre navic ho cte dost Paroubkovych volicu:-)).
26. 06. 2007 | 18:50

XX Humanoid napsal(a):

Až na pár drobností typu "I´m from EU." docela kvalitní článek. Ufouni asi mají důvod, proč se baví zrovna s Jirkou :-D.

A vy ODSáčtí fanatici, co tu pořád štěkáte, byste si měli uvědomit, že vás váš modrý "guru" zblbnul a obelhal (jako těch několik % lidí, kteří ODS ubyli v preferencích). Do té doby tu budete psát nejspíš jenom blbosti.
26. 06. 2007 | 18:52

jin napsal(a):

Občane-ODS nahání sama voliče komunistům svojí schopností/všeho/...
26. 06. 2007 | 18:52

Mikk napsal(a):

,,Mirek Topolánek utíkající před kamerami a kopající do auta novináře tak, jak ho známe v jiných otázkách, je najednou odlišným mužem a stačí k tomu málo.,, :-))))))))))tak tohle me opravdu rozesmalo toto rika Paroubek clovek, ktery nechal vyhodit nekolik novinaru jen proto, ze se o nem nevyjadrili dobre nebo lepe receno nevyjadrili se dobre k jeho politickym umyslum...fakt komicke ..Zlodej vola chytte zlodeje ..Paroubkovi se skutecne neda verit ani nos mezi ocima..staci si precist jeho naprosto protichudne nazory a staci sledovat jeho politickou drahu, kdy kolikrat uplne obracel nazory behem jednoho nebo par dnu.
26. 06. 2007 | 18:55

Jarda napsal(a):

To Xx Humanoid::: nevim o, kterych stekajicich ODSacich tu mluvis, zatim tu stekas hlavne ty...priste se trochu zamysli nez neco napises ty socialisticka hlavo.
26. 06. 2007 | 18:56

Jan Zachrta napsal(a):

Pasujete se na Evropana, občana EU. Zároveň chcete (stejně je to jen účelový šprajc, že...) referendum o eurosmlouvě, nebo jak se tomu právě říká. To se nebojíte, že by Vaše slavná EU v referendu pohořela? Je to velmi pravděpodobné, zeptejte se Hartla. škoda, že to Paroubek stejně nečte.
26. 06. 2007 | 18:59

Mára napsal(a):

... Vždy dva existují, ani víc ani méně ... mistr a učedník ... ale kdo z nich je Paroubek ? ... mistr nebo učedník ? ... to brzy všichni poznáme ...
26. 06. 2007 | 19:04

huhu napsal(a):

jine : ty se starej místo o romy hlavně o sebe a své "přátele". Aby z vás něco bylo a pořád jste nekoukali kde co vyžrat..a hlavě více charakteru, abys nechápal "solidaritu" jen jako vlastní vyžírku. A ted alou přispět solidárně na ty "slabší" romy...neflákají se o nic více, nežli řada bílých socek.
26. 06. 2007 | 19:12

XX Humanoid napsal(a):

To Jarda: No jasně, kdo volí levici, tak je automaticky komunista, nebo socialista. To už jsem viděl leckde. Musím vás upozornit, že jsem demokraticky založený a komunismus odsuzuji. To, co se tu ale děje dneska, je podle mě místy (např. v oblasti médii) blíž k totalitě, jako byla ta komunistická, než k demokracii.
A pro ty štěky se podívej nahoru, pár jich tam určitě najdeš.

Ani ČSSD není nijak dokonalá, naopak stejně jako všechny české parlamentní strany má k dokonalosti daleko. Ale já si myslím, že k ní má méně daleko než ostatní. To jen, abyste si nemysleli, že jako zloděj kříčím chyťte zloděje (což dělá i Paroubek, ale podle mě aspoň kříčí chyťte většího zloděje).
26. 06. 2007 | 19:13

huhu napsal(a):

xx hemeroide - dnes volit čssd je volit ksčssd - Paroubkových "101 hlasů". takže to nemusíš okecávat. Každý komu to trochu myslí, tohle ví. To, že alternativou je ODS/KDU/SZ, která je taky nedokonalá ví snad taky každý, ale je to jediná alternativa jak zabránit, aby se ROKO/Falmer/rath nedostali k moci...
26. 06. 2007 | 19:21

Miroslav napsal(a):

Pro Ekonoma:: No vy budete skutecne Ekonom:-)) klidne si tu napiste tri tituly, ale staci si precist vas prispevek a kazdemu je jasne, ze mate tak maximalne zakladni vzdelani.
26. 06. 2007 | 19:33

huhu napsal(a):

ekonome - fuj, víš , že přítel Paroubek je známý bojovník proti vulgaritě. Sice netuší, jak se oslovuje hlava státu, ale tvým sprostým slovům jistě rozumí
26. 06. 2007 | 19:34

Hospodsky Bimba napsal(a):

Zoufale potrebuji agresivniho pingla na vecerni sichty a vy jste na tu pozici jako stvoreny, p.Paroubku.Ty vase tlachy by byly jiste prinosem pro stamgasty u piva. Cekam na vasi brzkou odpoved.
Zn.: Burty zdarma.
26. 06. 2007 | 19:34

koula napsal(a):

Jirko ty jsi nula a denne nam to dokazujes odejdi a budu te mit rad
26. 06. 2007 | 19:36

Jarda napsal(a):

To Xx Humanoid:: ,,No jasně, kdo volí levici, tak je automaticky komunista,, prectete si co jste rekl predtim a trochu se zamyslete, vadi vam, ze vam rikam socialista a pritom kdybych se mel snizit na vasi uroven jak jste vy nazval volice ODS pouzil bych uplne jina slova....opravdu se zamyslete sproste tu urazite nekoho kdo voli pravici a pritom samotnemu vam vadi kdyz vas nekdo nazve socialistou apod. takovych lidi jako jste vy bych si opravdu vazit nikdy nemohl, protoze nemam rad lidi co neco jineho rikaji nebo dokonce kritizuji a pritom to same delaji.
26. 06. 2007 | 19:37

bokule napsal(a):

Pro KSČM:Nějak mě uniká souvislost Vaší reakce na můj příspěvek,ale vzhledem k nicku mě to ani vzláště neudivuje.
26. 06. 2007 | 19:50

Václav Blaschke napsal(a):

Pochybuji, ze pan Paroubek bude tuto diskusi číst (a tuplem, když se podívám, kolik je tu příspěvků), ale stejně si neodpustím pár poznámek:
- Když se pan Paroubek nenechá unést emocemi a horkem v poslanecké sněmovně, vida, dokáže dát dohromady proslov, který má hlavu a patu.
- Je to poprvé, co ze slov pana Paroubka cítím snahu o věcnou argumentaci (ač využívá argumentů víceméně mylných, viz níže)
- Narážíte na to, že pan Čunek kryje svou soudní kauzu populistickými gesty hrajícími na city a skrytý rarismus většiny národa: to je možné, nicméně je třeba si u vědomit, že pan Čunek řešil tzv. romskou otázku již jako starosta, čili dlouho předtím, než se tato kauza objevila (o jejím výsledku nechť rozhodne soud).
- jen taková poznámka: ČSSD je tedy stranou socialistickou nebo sociálně demokratickou? Z názvu by to mělo být jasné, nicméně v médiích jste často označování právě za socialisty: mohl by jste tedy uvést věci na pravou míru.

Toť vše. Byť nejsem Vaším voličem, přeji hodně zdaru, více argumentů a méně urážek a histerických projevů.
26. 06. 2007 | 19:58

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

opět jsem byl nucen vymazat několik vulgárních urážlivých útoků. IP adresy, z nichž byly odeslány, eviduji. Pokud z nich přijdou další podobné příspěvky, znemožním jejich držitelům přístup na tyto stránky.

Přeji hezký večer.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 06. 2007 | 20:37

Michals napsal(a):

pokus o zhodnocení diskuze:
všem, kteří hodnotí Paroubkův styl jako agresivní vůči politickým protivníkům a tvrdí, že je sprostý a užívá nepřiměřených urážek, doporučuji blog mirka Topolánka - "Parkanová verzus..." - pokuste se prosím srovnat oba texty bez předsudků.
K Paroubkovi:
1. Ta čísla opravdu trochu ujela, pokud vím, tak na světě nežijí stovky miliard lidí.
2. Postoj ODS k EU je skutečně dost nečitelný - je Zahradilovsky populistický na straně jedné a "vládně realistický" na straně druhé - dostává se to rozporu a výsledkem je nekonzistentní a zmatená politika.
Na druhé straně si nemyslím, že bychom byli "...from EU", ono i leckterý američan je více třeba z Montany, n ež z USA...
26. 06. 2007 | 20:43

Ziggy Stardust napsal(a):

Hallo Fatty, I´m from Mars too!
26. 06. 2007 | 20:49

Vondy. napsal(a):

Jsem velmi rád,ze Paroubek,stále více ukazuje své "myšlenky"rádo-by hlubokomyslné.Snad se již vzpamatuje i těch,věřím,že hodně dosud voličú soc.dem.Ti jeho patolízalové ho opustí jako krysy opuštějí potápějící se loď. Vondy.
26. 06. 2007 | 20:53

Pepa Novák napsal(a):

Pane Inženýre Paroubku, jen tak dál - věcně a pravdivě ukazovat na zrůdnost ideologie a chování lidí, kteří si říkají představitelé, členové a voliči ODS. Je to vidět i na diskusi k tomuto Vašemu článku. Z jejich strany pouze sprosté napadání, bez jakýchkoliv argumentů. Teď, co předvádí ta skupina lidí pod vedením Topolánka, která se schází ve Strakovce a která si říká vláda ČR (pro slušné lidi je to pouze skupina lidí, která pomocí podvodů "získala" - to není žádná vláda tohoto státu), určitě budete mít mnoho důvodů na příkladech ukázat co je to vlastně zač - ODS. Po příštích volbách (chtěl bych věřit, že budou do roka) nebudete muset hledat žádného koaličního partnera a budete mít přesto moc všechny ty zrůdnosti, které připravují zrušit. Je skutečně vysvětlující charakteristika typického voliče ODS : JE CHYTRÝ JAKO TOPOLÁNEK, JE KRÁSNÝ JAKO VONDRA A JE CHARAKTERNÍ JAKO LANGER. Vážený pane Inženýre, přeji Vám mnoho zdraví a pevné nervy pro vítězný souboj s partou škůdců tohoto státu.
26. 06. 2007 | 20:55

jarda napsal(a):

Že Vám ten chudák stojí za tu námahu něco psát, ignorujte ho a příznivci rudého moru ať si tady klidně založí klub.
26. 06. 2007 | 20:59

Jiny Jindra napsal(a):

Vazeny pane Paroubku,
nemam nejmensi zajem Vas urazet. Jen na zaklade pozorovani Vaseho chovani jsem dospel k nazoru, ze jste typ diktatora, ktery zatim nemel dostatecne podminky se plne rozvinout. Vztah ke svetu, stranam, ekonomice a vsemu, k cemu jste nucen zaujimat postoje, je pro Vas dle meho soudu pouze prostredkem dosici co nejvetsi moci.
26. 06. 2007 | 21:01

... a je to. napsal(a):

Dobrý den, pane Stejskal,

máte pravdu, mažte je. Ono ve finále tady svou žluč vylejvaj většinou jedni a titíž retardovaní příznivci modrý partaje, kterým je konstruktivní diskuze cizí a na hony vzdálená jako morálka pro členy ODS. Ať si jdou hulákat a zvedat pravici pod okna svých vůdců, snad se jim dostane královské odměny v podobě ohlodané kosti hozené přímo mezi parohy nebo do modré gule :-)
26. 06. 2007 | 21:07

...a je to. napsal(a):

PS: Nejaktivnější v plivání je nějaký soukmenovec Nosek( potomek Klémy Gottwaldovic ministra vnitra), který se pyšní xenofobně-fašoidním webem, kde dává prostor podobným individuím k rozvinutí svých shito vražedných plánů na dobytí světa - prý topolankovic noc dlouhých nožů byla provedena ledabyle a potřebuje řádnou partajní nápravu. :-(
26. 06. 2007 | 21:15

Jura napsal(a):

Velmi dobrý a trefný článek. Myslím, že Klaus a Topolánek nám v Evropě jenom škodí. Nejvíce se doma smějeme, jak náš světový prezident vždy při fotografování tvrdě hájí pozici uprostřed první řady, vedle těch nevýznamných představitelů USA, Německa, Francie atd. Je to prostě NARCIS !!!
26. 06. 2007 | 21:15

věra napsal(a):

Juro, kdo se směje, neví čemu - podobá se přihloupému...
26. 06. 2007 | 21:28

pro jednu modrou markytánku napsal(a):

...tady zase někdo neumí číst, že Věruš.
26. 06. 2007 | 21:32

...Es kommt der Tag napsal(a):

...škoda, že modrej dědek na svém webu vypnul diskuzi - prý mu tam psali samí teroristi a on z toho nemohl ani spát...:-))
26. 06. 2007 | 21:37

Prda napsal(a):

"the Czech Republic"?
26. 06. 2007 | 21:43

...a to je mi hutný příspěvek. napsal(a):

ze spřáteleného modráckého webu:

Na nasi stranicke TV Nova rekli ze komouse Tlusteho zlomili.
jen buh vi jestli mu dali 87 milionu nebo zjistili ze je ve svazku STB
Jeste zbyva posledni ferovy clovek v ose zla , pan Hovorka

Podle me ho taky zlomi?

Cunda se vychrape z Veseckou a nic nebrani rozjet tunel jaky svet nevidel.

Supi bojte se, revoluce pozira sve deti.

... :-))

dobrý, není nad prudkou inteligenci mezi sprostými soukmenovci...:-)
26. 06. 2007 | 21:54

Ziggy Stardust napsal(a):

Píšete: "I´m from European union." Píše se the European Union...
26. 06. 2007 | 21:56

karel napsal(a):

Já myslel,že jsi, Jiří, z MARSU, ha ha.
26. 06. 2007 | 22:01

no klaus napsal(a):

super!!! beru
26. 06. 2007 | 22:02

Willy Fog napsal(a):

tak ted nevim jestli "Vazeny pane Paroubku" ci neco jineho,
cestuji po svete a nerikam ze jsem z EU, ale z CR a jsem na to HRDY.

...narozdil od Vas
26. 06. 2007 | 22:08

jin napsal(a):

huhu - Je primitiv,kterej si vybere nějaké slovo ,jako tady "solidarita" a snaží se na to téma diskutovat s druhými ,přestože o to nestojí.Vypadá to,že si tohle slovo našel v naučném slovníku a myslí si,že když on dosud nezal jeho význam,že ostatní jsou stejně nevzdělaní.Utkvělá představa je nemoc ,ale dá se léčit...
26. 06. 2007 | 22:09

Kokoška napsal(a):

Paroubku, paroubku, ty špatně skončíš. Měl jsi zůstat v těch Restauracích a Jídelnách.
26. 06. 2007 | 22:12

Robert napsal(a):

Pan Paroubek se podepsal pod další blábol, který mu jeho PR připravilo. Odvolává se na teze, na nichž stojí EU, zároveň jak on, tak jeho strana popírají základní hodnoty EU - např. že by SOCDEM zadlužila ČR příliš. (Kolik už dnes každý občan státu dluží kvůli opakovaným schodkům rozpočtu vlád SOCDEM ... ?) Proč tento demokrat opakovaně apeluje na tuhou stranickou disciplínu ve stylu "Kdo nejde s námi, jde proti nám" (viz jeho invektivy vůči "přeběhlíkům", jež hraničí téměř se žalobou) či proč nemá problém s KSČM a znárodňováním ve stylu slovenského SMERu? Že by v duchu tradic EU? Na to by si měla odpovědět SOCDEM sama ... .
26. 06. 2007 | 22:23

pro jednoho koktavého soukmenovce napsal(a):

hele kokoško, jseš kokoška a nebo macek?
26. 06. 2007 | 22:24

pozorovatel napsal(a):

Jste pane Paroubku demagog...jsem z CR a nikdy ne z EU..,to jsme, jako dříve měli říkat, že jsme z RVHP?..to je humus....a jen, tak mimochodem, Klaus má na tu pochybnou organizaci (EU) spávnej názor
26. 06. 2007 | 22:25

Petr napsal(a):

Velmi dobry clanek. Jsem pro EU, i jako super stat. Vubec by mi to nevadilo.
26. 06. 2007 | 22:25

Robeurte napsal(a):

že tys neprošel základkou bez úhony?!

jak říkává mazaný chachar namber 1, i lhát se musí umět a kdo to neumí vypadá jak blbec, že Lucko...
26. 06. 2007 | 22:28

Karel napsal(a):

Paroubku, Paroubku, buran jsi byl a buranem zůstaneš. Závěry jednání summitu o podobě EU jednoznačně prokázaly, že Klaus měl pravdu. Pro Vás a Vaše "podkuřovače" a "podržtašku" jako Zaorálek je výsledek těžko stravitelný. Pokud používáte angličtinu, pak se ji opravdu naučte !!!
26. 06. 2007 | 22:30

kweka napsal(a):

Paroubek vnesl do české politiky netoleranci, agresivitu, přehlížení, pohrdání, ponižování, urážky, nerespektování práva na odlišný názor ve vztahu k politickým protivníkům. Toto politické úchyláctví Paroubek dovedl k dokonalosti. Právě on má na dnešním hnusu v české politice největší podíl. Založil princip,že nejvíce platí podraz,podvod a zlodějna.A pak se diví,když Melčák s Pohankou nehlasují tak jak "capo di tutti capi " nařídil !
26. 06. 2007 | 22:34

jin napsal(a):

Příslušností k zemi o které je známo ,že tam může být i ješitný hlupák prezidentem ,se raděj nechlubím...
26. 06. 2007 | 22:35

Jirka napsal(a):

von byl asi dimun ještě rozespalej, když to psal. nebo že by jirka fakt v angličtině pro samouky došel až ke druhé lekci a napsal si blog výjimečně sám?
26. 06. 2007 | 22:38

Barbora napsal(a):

Pane Paroubku,
nemam Vas rada. Nevim, jak to delate, ale jste vsude a vyjadrujete se ke vsemu. Rano otevru noviny - Paroubek, zapnu televizi - Paroubek, pripojim se na net- Paroubek. Mam strach, ze az priste pujdu do koupelny a zvednu poklop na WC, juknete na me. Prosim Vas, nechtel byste si chvili odpocinout? Verte, ze by Vam to prospelo a mnohym obcanum Ceske republiky take.
26. 06. 2007 | 22:39

Ťutík napsal(a):

Pane Paroubku,myslím,že by nám Čechům bylo lepší bez Vás i bez pana Topolánka,určitě bez senátu a možná i bez poloviny sněmovny.Stejně nevím proč do ní chodíte,protože tam řešíte jen samé ptákoviny,jako je prst pana Topolánka,nebo pana Čunka a pod.Řeč,že zastáváte naše zájmy,je směšná,protože mě a asi i jiné občany to nezajímá.Raději bych viděl,kdyby jste si společně sedli a řešili problémy občanů,jako je kriminalita,byrokracie,korupce a mnoho dalšího.Místo toho,protože nic jiného zřejmě neumíte,se hádáte v parlamentu,jako báby na pavlači.
26. 06. 2007 | 22:41

Robert napsal(a):

PR pana Praboubka musí pracovat i takto pozdě večer, aby svými příspěvky v diskusi odvrátilo pozornost od samotného pana Paroubka a jeho názorů, komentářů, postojů - v mnoha směrech neslučitelných právě s EU, na níž se odvolává ... .
26. 06. 2007 | 22:41

jin napsal(a):

Jirko jsi jeden z mnoha "genialních"primitivů,kteří tady jen uráží a pomlouvají místo diskutování.Zkuste si vy všichni léčit mindráky jinde.../třeba trhejte mouchám nožičky/
26. 06. 2007 | 22:45

ad nausem napsal(a):

Pamatuji jak Klaus na jednom ze sumitu o Evropě a její budoucnosti v Berlíně všechny přítomné v sále hned v úvodu svého projevu ohromil svou arogancí a naprostým nepřátelstvím, nechutí k jakékoli diskuzi. Jeho slova volně interpretována místním tiskem pak zněla ...Všichni v Evropě a hlavně v té západní jsou v podstatě komunisti , jediní pravicoví smýšlející lidé jsou v česku, v pravém politickém spektru...další jeho výroky místní tisk označil za xenofobní a nehodné tisku, samozřejmě Klaus na místě všechno popřel a jako vždy obvinil novináře ze špatné interpretace jeho božských myšlenek. Doma se český tisk ani nepokusil o nějaký dotaz a dědek raději všechno sám dementoval( jak je jeho dobrým zvykem) na svých egocentrických stránkách.
I přes tyto naprosto zjevná a úmyslná poškození českých zájmů ve prospěch posilnění vlastního kultu a dominance na českém politickém spektru je dědek nadále neotřesitelným místním diktátorem, despotou, kterého prý obdivuje 2/3 místní populace, a přitom dědek ulicí, plebsem naprosto pohrdá....
26. 06. 2007 | 22:48

jin napsal(a):

Barboro,to neni Paroubkem,ale tvým psychickým stavem.Odborníci tomu říkají stihomam...
26. 06. 2007 | 22:48

zelená je tráva napsal(a):

Klaus je arogantním primitivním populistou neschopným dialogu, nadhledu a kompromisu. K sobě si našel a schválil slabého premiéra, aby ještě více vynikla jeho inteligence, která ovšem v kombinaci s neschopností empatie je k ničemu. Přízemnost, chybějící víra, vize a schopnost sebereflexe. Co víc dodat? Má rád především sám sebe. Profesor Divnoláska...
26. 06. 2007 | 23:04

Miloš napsal(a):

Pane Paroubku,
já Vám bohudík vůbec nemohu věřit, nejsem si ani jistý, že tomu věříte Vy sám. Mimochodem, co zlého se vlastně komu stalo od nástupu nové vlády? Strašíte lidi a u části z nich máte úspěch, bohužel je to ta méně sebevědomá část národa, která si myslí, že bez pomoci státu nemůže žít a vychovávat děti. Ti lidé nechápou, že jejich pár stovek nebo tisíc dávek mohou dostat jen když se seberou někomu z jeho příjmu, ať už firmě či jednotlivci. Kritizujete rovnou daň, ale o žádnou rovnou daň nejde, nýbrž o stejnou míru zdanění, jenže to by masám neznělo jako nespravedlnost, že? Vy tohle všechno dobře víte a přesto se snažíte manipulovat s veřejným míněním Goebbelsovskou stokrát opakovanou lží. Sázíte na krátkou paměť lidí a vyvoláváte strach z budoucnosti pokud by nebyla Vámi řízená. Doufám, že k tomu už nikdy nedojde.
26. 06. 2007 | 23:04

jirka Californie napsal(a):

...vite lidi , kolikrat mne napadnou ruzne myslenky , co a jak, nedavno jsem videl porad o AIDS, tak jsem si rikal, co bych asi delal , kdybych byl HIV pozitivni a v tom mi s usmevem na rtu napadla myslenka, ze bych asi znasilnil Pazroutka a jeho par poskoku, vim je to hnus a zneuctil bych pritom svuj ud, ale co bych neudelal pro klid v nasi ZEMI!!!
26. 06. 2007 | 23:11

Pavel napsal(a):

Pane Paroubku,
mám problém nebýt vulgární, pokd se kdekoliv ukážete, něco vyprodukujete. Prosím, zalezte do ústraní, vezměte sebou poslušnou garnitůru jako Sobotka,Tvrdík,Hašek,Kraus,Kavan a ještě pár dalších a přestaňte škodit tomuto národu. Napáchali jste toliko škod, zadlužili stát a nemáte toho dost. Trocha soudnosti by neškodilo!
26. 06. 2007 | 23:12

Josef Wolf napsal(a):

Vazeny pane Paroubku,
obdivuji Vas, jak odolavate vsem utokum vudci Vasi osobe. Urcite to neni snadne ale vydrzte. Prehlizejte nezdvorile a neurvale utoky priznivcu "Modre sance" na Vasi osobu. Jiz dle jejich vyjadrovani vi kazdy slusny clovek, kam je ma zaradit. Mozna, ze az ODS zprivatizuje zdravotnictvi, najdou pro ne z litosti nejake volne misto na klinice pro mentalne postizene. Hlavne, az se dostane CSSD opet do vedeni statu, okamzite zruste vsechny "Topolankoviny" jako to udelal pan Fico na Slovensku. Vetsina obcanu teto republiky si nezaslouzi tuhle arogantni a vlady chtivou vladu ODS. Spousta lidi nadava na komunisty ale ti jsou aspon slusni a hlavne, jejich predstavitele maji jistou inteligenci. Jenom se bojim dopadu reforem soucasne vlady, kdo to ma po nich davat dohromady. Zadny strom neroste do nebe, vydrzte, Vas cas jiste prijde.
Preji krasny den J.W.
26. 06. 2007 | 23:17

jin napsal(a):

Miloši,nevím kam chodíš na ty "statistický"údaje o tom,že Paroubek má úspěch u méněsebevědomých občanů.Jsou to jen tvoje domněnky.Já si zase myslím,že Klaus má úspěch u lidí,kteří jsou stejně arogantní,ješitní a chorobně sebevědomí jako on...
26. 06. 2007 | 23:18

radek napsal(a):

Jsem 561 příspěvek.
To je soda ,co Jyrko?
A kromě těch, které jsi napsal sám, Ti všichni nadávaj.
Nebylo tí líp v RAJi ?
26. 06. 2007 | 23:19

jin napsal(a):

Jirka Californie-nejmenoval se tvůj děda Urválek?Já jenom,že to byl podobnej fanatik,kterej by šel přes mrtvoly...
26. 06. 2007 | 23:22

jin napsal(a):

Radek = Dalík...
26. 06. 2007 | 23:25

jirka Californie napsal(a):

4 jin,coooovece , jak jsi to poznal? Pane fachmajstr Ty ses ale hlava!!! ne upoustim od umyslu znasilneni Pazroutka, myslim si ze clovek , jako on by byl jen prenasec nemoci, aneb vis jak je to s temi krysami ktere preziji atomovou valku!!!!
26. 06. 2007 | 23:28

radek napsal(a):

Co má společného Josef Wolf a jin ?

Asi matku, protože mají oba stejně vysoké nadprůměrné IQ a to nemůže být náhoda.
26. 06. 2007 | 23:33

jin napsal(a):

Jirka Californie-Takoví co takhle uvažují nemají daleko ke skutečné zločinosti.Stačí jim k tomu jen neomezená moc jako měli fašisti a komunisti...
26. 06. 2007 | 23:39

jin napsal(a):

radku -to bude tím,že jsme imuní k modré nemoci...
26. 06. 2007 | 23:41

jirka Californie napsal(a):

...omlovam se vsem slusnym lidem ,za moji mozna vulgarnost, otec mi vstepoval urcitou noblesu T.G.Masaryka, a takova osobnost v nasem state chybi,soudruh Pazroutek se nemuze divit utoku lidi na jeho chorobomyslnou osobu!!!!!
26. 06. 2007 | 23:41

Barbora napsal(a):

jin-napiste treba nejaky svuj vlastni nazor, jestli tedy nejaky mate.Dobrou noc a krasne sny.
26. 06. 2007 | 23:41

jirka Californie napsal(a):

4 jin velky omyl!!! nikdy jsem v zadne strane nebyl a nebudu, ale vzdy budu volit pravici...tzn. makat a nevalet se !!!!!!!!!!MA DATI DAL.. pokud nekdo neco po statu chce ,musi i dat!!!!
Krasne se hospodarilo komosum a levicakum po 48 ,kdyz rozkradli cely stat!!!!!
26. 06. 2007 | 23:46

jin napsal(a):

Barboro-už jsem své názory napsal výše,ale takové štěky jako máš ty k ničemu nevedou...
26. 06. 2007 | 23:46

Robert napsal(a):

Mrazí mne, když čtu pana Wolfa. Znárodňování, tedy ukradení majetku těm, kterým patřil, je slušnost... ? Prohlubování státního dluhu, čemuž se nebrání SOCDEM a ani KSČM, je založeno na inteligenci a slušnosti? Hmmm. Proti tomu je jakýsi "jin", který v diskusi zareaguje vždy, když je kritizována SOCDEM (že by neplacená/placená brigáda?), "slabým odvarem". Kupředu levá?
26. 06. 2007 | 23:49

jin napsal(a):

Jirka Californie-nechápeš co jsem tím myslel.Nejde o tebe a stranu.Jde jen o to,že člověk může mít podobné "likvidační"nápady ,ale "Urválkové"je realizují až když mají neomezenou moc...
26. 06. 2007 | 23:51

Koblih napsal(a):

Zajímavé , jak se kvuli jednomu -( jméno pro něj ani nemám , jelihož každá nadávka by byla jen lichotka ) hádají do krve. A za hovno, které z toho má jen radost. Kdo to vůbec je ten pán?
26. 06. 2007 | 23:53

huhu napsal(a):

jine, už jsi byl přispět na tu "solidaritu" s miliardovými zlodějskými šibaly a sociálně slabšími romy a sockami jako jsi ty ? nebo jen máš strach o svůj podíl z lupu ? z toho co šibalové seberou úspěšnějším ?
26. 06. 2007 | 23:55

jirka Californie napsal(a):

....4 jin , malokdy premyslim nad tim co reknu jde mi to od srdce a nikdy jsem netouzil po nejake vlade , ciste reaguji LIKVIDACNE proti Pazroutkovi , ano priznavam,protoze komousskych kecu , jsem se naposlouchal az moc!! seno slama , seno slama
26. 06. 2007 | 23:59

jin napsal(a):

huhu-já klidně přispěju až nebudeš mít na psychofarmaka a na pobyt vléčebně.Potom se ozvi...
27. 06. 2007 | 00:01

jirka Californie napsal(a):

huhu presne tak,kdo na to ma a je sikovny at maaaaa!!!!!!!!!!
27. 06. 2007 | 00:08

ad nausem napsal(a):

Co ukázala (ne)obyčejná politická cesta středoevropského náčelníka ?
Klausův styl myšlení je takový úporný shluk pudových smyšlenek u kterého má člověk nabýt dojmu odbornosti nepřipouštějící diskuzi. Jeho projevená vize má povahu " slova božího" a způsob prosazování myšlenky jako nevyvratitelné a konečné dogma, je hodny Rasputina.Výsledkem je to, že morálku a pravidla civilizované společnosti považuje za naprosto nepřijatelnou ideologii. Bohužel jeho umění agresívní demagogie paralyzovalo celou odbornou veřejnost. Pánové shodťe ho z toho piedestalu moci na který jste ho dostali. Jak se říka na hrubý pytel hrubá záplata. Nedůvěra, pohrdání, neúcta, hrubost, nenávist, agresivita a zvířecí paranoia, to je prostředí na které je zvyklý a považuje ho za naprosto normální a tak mu ho v plné míře dopřejte. Mějte na paměti, že kvůli takovým lidem jako je Klaus, prožilo lidstvo ty nejhorší momenty v historii a nebylo daleko od záhuby. Zlo se nesmí tolerovat nebo přejde na obecnou normu a násilí bude přijatelný způsob demokratického boje o cokoli.

Takhle ho soudruha, který bojoval s režimem spoluprací a tichým souhlasem, už odhalili v začátku devadesátých letech...jj, kde se na něj hrabe Jirka. :-))
27. 06. 2007 | 00:13

jin napsal(a):

Ad nausem.Ty jsi to plně vystihnul.Máme slabochy kteří musí mít pořád nějakýho Boha,kterej je nositelem nějaké víry a ve stádu si léčí mindráky...
27. 06. 2007 | 00:45

Hamlet napsal(a):

to bych rad vedel, jak jste prisel na ten blud, ze vetsina obcanu je pro silnou EU, to rozhodne pravda neni a neukazuji to ani pruzkumy verejneho mineni. nejlepsim dukazem, ze se jedna jen o snahu politiku, ne vuli lidu svedci vysledek euroustavy v cele Evrope. normalne musi ustavu schvalit kvalifikovana vetsina, v pripade euroustavy to tak kupodivu nebylo a temer ve vsech zemich se za pomoci vysokych statnich vydaju podarilo ziskat mirne pres polovinu.
Pane Paroubku, prestante psat to, co neni pravda, nazyvejte veci, pravymi jmeny. Je tady dost levicovych politiku, kteri by radi vytvorili jakysi federalni stat a tvrdi, ze nejlepe vi, ze to tak chceme vsichni a oni jsou povolani nas do toho natahnout.

Pane Paroubku, dekuji, ale nechci, mam svoji hlavu a rad bych s ni premyslel, nepotrebuji odbory, nepotrebuji bolsevicky zakonik prace, sam se chci rozhodnout, kolik hodin budu pracovat, sam se chci rozhodnout, kolik si chci vybrat dovolene, sam se chci rozhodovat o vsem a,e to Vam nevyhovuje, jak ukazuji zakony z Vasi dilny. Vy potrebujete jen slepe a hluche ovce, od nichz si budete za socialni podporu kupovat hlasy.
27. 06. 2007 | 01:13

Anba napsal(a):

Taky nedovedu pochopit, jak může mít president po svém angažmá v premierování podporu 70% občanů. Ovšem vzpomenu-li si na 90.léta, kdy si kolegině vyvěšovaly jeho obrazy na dveře kanceláří, obdivovaly kravaty, košile, kníry a naprosto jim unikaly dopady dvojí daňové sazby nafty a LTO, které pod jeho vedením Kočárník nezměnil a nezměnil přes všechna upozorňování od znalých odborníků,tak zřejmě jej obdivují dodnes, i když z kuponovky dohromady nic neměly a neuvědomily si, že to málo je jejich podíl na národním majetku, který svou prací pomáhaly vytvářet tolik let před tím.Dnes rozkládá stejně samolibě EU. Zapomněli mu tam totiž nabídnout místo presidenta, tak chce zůstat první a imunitně chráněný alespoň v té naší zemičce. Pan Paroubek tady sklízí nadávky od příznivců pravice za projev o únoru, za diktátorství v ČSSD (proč to vadí členům ODS to nechápu), za počty a angličtinu - ale ve skutečnosti za to, že ze 7% jste vytáhl ČSSD na 30%. Já jim vás přeji.Zeman jim byl sprostý, odmítli Špidlu, znemožnili Grosse a dostali Vás.Jste silná nátura a neskácel jste se ani pod náporem taxikáře Kubiceho. Jen škoda, že pokud projde reforma díky M+P, příští volby sice vyhrajete, ale tu paseku už bude těžko napravovat.Ve vztahu k EU zmrší co se dá,připadá mi, že nejraději by zas natáhli dráty na hranici, abychom byli slepí a hluší. Přeji Vám zdraví a sílu, též hodně diplomacie a nadhledu,i když je to těžké.
27. 06. 2007 | 01:47

Josef Wolf napsal(a):

Mily Roberte,
na rozdil od Vas, pouzivam dary prirody a tim padem vidim, kam to speje s nasi republikou za vlad klicniku. Ja jsem nezvonil klicema! Je na case, abyste navstivil ocniho lekare, dokud na to mate. Povazuji za naprosto zbytecne Vam cokoliv vysvetlovat. Jenom tolik, drive nebo pozdeji pozna 95% obyvatel CR na vlastni kuzi, jak vladla vlada panu Klause a Topolanka a kdo tuhle republiku dovedl k bankrotu a rozkradl. To beha zase me mraz po zadech, protoze ten bordel, co tu po nich zustane uz nikdo dohromady neda. Zaverem snad tolik, v kazdem zrizeni, spolecnosti musi platit zakonna pravidla, ty musi byt dodrzovany. Kdo je nedodrzuje, vystavuje se nebezpeci, ze bude potrestan. To platilo, plati a platit bude at s komunisty, socialisty nebo odesaky. Je zajimave, ze se vetsinou ohrazuje omladina proti socialnimu statu. Nebyt komunistu, tak uz CR 62 let neexistovala, ale, co vy o tom vite......
27. 06. 2007 | 04:45

Claudio napsal(a):

Pane Paroubek! Dost možná, že ještě dnes Česko není natolik známé ve světě, takže je nutno se hlásit k známějšímu celku, tedy k EU. Pokud vyhrajete svůj opoziční boj proti ODS pomocí levných útoků a tím si zajistíte dost voličů, pak máte velkou šanci seznámit celý svět s naší zemí. Jak na to? Stejně jako v minulosti - svým antiekonomickým programem. Zadlužíte stát nad únosnou mez a přivodíte státní bankrot ala Argentina. To pak Česko bude zajisté známé po celém světě.
Jen nevím, zda se pak Češi budou vůbec ochotni hlásit k svému původu. :-((
27. 06. 2007 | 05:33

Ašek napsal(a):

Strejda vševěd co nemusí platit statní dluh,je to prostě ekonom leninského tipu.
27. 06. 2007 | 06:45

Literát napsal(a):

S pomocí marťanů jsi napsal článek. Dalo to práce co? Na Havla (z marxle.) seš ale krátkej, ten žvaní do všeho. Seš rád, že lidi reagují a hádají se jak jsi je rozeštval? Jsi Jirko borec, takhle rozesírat lidi. Asi jsi se sebou spokojený, marťani ti pomohli napsat článek, mnoho lidí s tebou souhlasí, mnoho lidí tě posílá do horoucích pekel, mnoho lidí na tebe obyčejně kašle. Shodně jako na ostatní politiky, kteří když jsou u koryta dělají svoji politiku, když jsou v opozici, štvaním ztěžují vládě život. Ty si myslíš, že opozice je tu jen vůli štvaní? Tak to víš málo.
Už sis udělal pořádek ve svém okolí, už jsi odstranil všechny co mají kriminální problémy - úplatky, získání lacino bytu ... Vidíš v obou táborech jsou zloději, korupčníci, kakaovníci a jiná verbež. Piš, ale pozitivně, s láskou k lidem, ne nenávistně a povrchně.
Chcešli opravdu vládnout levici odstraň vředy swmokracie, lustrační zákon, fašistické redaktory z ČT. Štvi proti nahnědlejm parchantům z ODS, proti černoprdelníkům, proti zeleným teroristům, proti loupežníků v bankách, proti nenažraným obchodním řetězcům, proti nízkým mzdám, proti šikaně apod. Je tohO hodně kde se můžeš realizovat a sbírat volebníbody, štvaním do politických odpůrců máš jen titul štváče a ješiry.
27. 06. 2007 | 07:27

petr.truckwash@seznam.cz napsal(a):

Zdar pane evropane Paroubku.Ten článek jste musel opsat v Blesku.Já se pořád považuji za ,,Čecha" z EU.Co se mě ale nelíbí srovnání EU z USA podívejte se jaká je v USA produktivita práce a jaká je v EU.A v USA jsou taky velké skupiny lidí kteří nesouhlasí z unijním uskupením severní ameriky.Ale hlavně chápu pana presidenta Klause jeho názor je jasný bere stav že jsme v EU jako realitu ale zároven říká svůj názor na EU.Navíc si myslím že právě Vaše strana prostřednictvím p.Těličky ve srovnání s poláky moc dobře nezajistila naše národní potřeby v EU.Ale jak je vidět na Franci tak tam jim došlo že sociální sliby vedou jenom k většímu zadlužování státu a pěvně veřím že nechcete z Čech udělat Argentinu teda aspon ekonomicky .
27. 06. 2007 | 07:36

Tomas Marny napsal(a):

Pane Paroubku! Vy nejste z Evropské unie, Vy jste čistokervný NOR! Stále více mne ujišťujete, že pocházíte z OSLA!
27. 06. 2007 | 07:46

bombo napsal(a):

Paroubkův slovník se zúžil na :
trestní oznámení a referendum
27. 06. 2007 | 07:50

Šloufek napsal(a):

Že jste z Evropy pane Paroubek je patrné, když jste se narodil v Československu, a to leží v Evropě, a dlouho. I chlapci z Albánie jsou z Evropy, ne z EU, ale z Evropy.
Máte máso na hlavě. Těch zašantročených půl miliardy z dcery České konsolidační agentury Vám nikdo neodpáře. To, že jste nechal ve funkci hlavního viníka, generálního ředitele Čápa z Vás a vašich blízkých dělá spoluzodpovědné za tento zločin. Dodnes se to asi nevyšetřuje, co? Sobotka by se musel zpovídat, jakéhože lajka doporučil vládě ke jmenování. Před volbami na prasidenta se bude mluvit o těch 500 mil. Kč. Třeba, jak jste jmenoval do představenstva ČKA příbuzného Klause a teď Klause nemůžete ani cítit. Je to farizejství? Klaus vám to "vrátil", jmenoval dalšího zloděje těch 500 mil. Hampla, na návrh Tlustého, členem bankovní rady ČNB. Tím vás přetrumfnul.
Neotírejte se o nikoho, dokud jste si neudělal ve vlastních řadách pořádek. Ten Čáp by vás měl strašit každou noc. Vidíte co dokáže protekcionismus přes Janstu? Jen škodu.
27. 06. 2007 | 08:03

...kupředu, pravá. napsal(a):

Šloufale, co že to má Jirka na hlavě?? :-)))))....hele i zvracet se musí umět, ty jeden modrej řezníku.
27. 06. 2007 | 08:17

býk napsal(a):

Šloufku, konečně nějaká kloudná fakta. Dík
27. 06. 2007 | 08:18

...kupředu, pravá napsal(a):

bejci = sám se pochválím, sám se potěším...:-))
27. 06. 2007 | 08:26

fik napsal(a):

27. 06. 2007 | 08:31

bimbo napsal(a):

tak nám v Blesku píšou, že načapali nějakou ženštitu s Jyrkou. Neříkal nedávno, že je Topolánek nemorální.?Škoda, že tak nemluví i o Rathovi a Zaorálkovi.
Vzpomínáte si přátelé na Paroubkův rozhovor, kdy na otázku:Byl jste své ženě nevěrný-odpověď:Myslím, že NE
a na otázku:Takže jste své ženě věrný-odpověď:Myslím že ANO
27. 06. 2007 | 08:53

kupředu, pravá napsal(a):

bejci, nezapomenutelný bylo když se modrýho dědka ptali co ho vede, aby se zapletl se študačkou a on jim na to odpověděl: ...nevěra není nic zlého, je to normální součást běžného rodinného života, takové to koření, které ještě víc upevní váš dlouhodobý vztah...krom toho si myslím, že všichni světově významní státnici si nevystačili jenom s jednou ženou...:-))
27. 06. 2007 | 09:11

Advice for Mr. Paroubek napsal(a):

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

It is better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt.
27. 06. 2007 | 11:11

-m- napsal(a):

Kdosi tady psal, ze uz maji Paroubka vsichni dost. Asi ne, kdyz maji porad potrebu s nim diskutovat, urazet ho na kazdem kroku atd. Podivejte se, pane Paroubku, jakou ma Vas clanek odezvu. Tolik reakci behem jedineho dne, to je politicky uspech. A myslim to bez ironie. V politice je nejhorsi, kdyby Vas ignorovali. A zebriccich popularity jste taky polepsil No, jen tak dale...
27. 06. 2007 | 11:26

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy