Volba českého prezidenta má prvního jasného vítěze - Izrael

23. 01. 2013 | 10:18
Přečteno 3966 krát
Abychom zjistili, kdo je prvním přesvědčivým vítězem voleb prezidenta republiky, nemusíme čekat do 26. ledna. Je to evidentní už dnes a vlastně to bylo zřetelné už před I. kolem voleb. Tři hlavní uchazeči o úřad prezidenta se jednoznačně shodovali pouze v jediné otázce – v obdivu k Izraeli. Jan Fischer, Miloš Zeman i Karel Schwarzenberg se netajili a netají silnými sympatiemi k tomuto státu.

Zahraniční politika jen málokdy patří k profilujícím tématům předvolebních kampaní. Její prakticky totální absence v naší předvolební prezidentské kampani je ovšem ojedinělá a zvláštní. Jakoby nenadále vzniknuvší téma Benešových dekretů není ani dnes tak otázkou zahraniční, jako otázkou česko – českou. Navíc je zjevné, že Schwarzenberg, resp. lidé co stojí za ním, špatně vyhodnotili situaci. Vypadá to, že po drzém prosazení církevních restitucí chtěli arogantně a hloupě získat bianco šek k revizi výsledků 2. světové války už před volbami. Tedy otevřít cestu např. k restitucím majetku odsunuté německé šlechty a možná i k restitucím majetku odsunutých sudetských Němců.

Zpět k předvolební kampani. V podstatě se její mezinárodní rozměr omezuje na nálepkování etiketami „proevropský – protievropský“, „proruský – protiruský“, „proatlantický – protiamerický“ a podobně. Takový přístup k mezinárodní politice u českých médií není náhodný – systematicky sleduje klíčový politický cíl: minimální informovaností o těchto otázkách ještě výrazněji manipulovat veřejností.

To má svůj důvod – poměry v Evropě už dlouho nebyly tak neklidné, jako jsou dnes. Bezpečnostní hrozby naší zemi nabývají charakteru, který NATO a podobná uskupení nemohou řešit. Spory, krize a konflikty ve světě se množí jako houby po dešti. Jejich silová a vojenská řešení se stávají pravidlem, už dávno nejsou výjimkou. Mezinárodní právo neplatí, Rada bezpečnosti OSN je na okraji světového dění.

Česká média už léta podporují agresivní „bushovské“ síly na Západě. Programově usilují o zapojení naší země do pokud možno všech zahraničních vojenských dobrodružství. Doma podporují takové domácí politické síly a politiky, kteří nejlépe odpovídají jejich záměrům. Dnes jsou jejich koněm jak Karel Schwarzenberg, tak Miloš Zeman. Také proto, že oba stojí v blízkovýchodním konfliktu výlučně na straně Izraele.

Schwarzenbergovo soustavné úsilí zatáhnout ČR do letitého konfliktu na Blízkém východě českým médiím i pravici vyhovuje. Česká mediální i politická pravice nechce hledat jeho řešení. Chce naopak zapojit naši zemi do jeho eskalace, a to i jednostrannou podporou Izraele. Není přece náhodou, že česká média nezajímá, co je podstatou pochybné „exkluzivity“ česko – izraelských vztahů. Že nezkoumají, proč Saudská Arábie opakovaně odmítla Schwarzenbergovu žádost o návštěvu Rijádu. Ani to, oč šlo při jeho návštěvách v Kataru a Bahrajnu. V Bahrajnu se přitom pochopitelně „zapomněl“ zeptat na své jinak oblíbené téma lidských práv. Premiér Nečas ani jeho ministr zahraničí nikdy neinformovali sněmovnu, jaké závazky pro naši republiku vůči Izraeli přijímají. Jak se dotýkají naší bezpečnosti, bezpečnosti našich občanů.

Miloš Zeman straní Izraeli snad ještě více než současný ministr zahraničí. Zatím jen slovně, ale i tak je toho dost. Vyjádřil se pro preventivní útok na Írán (v nedávné době hodil ovšem v této věci zpátečku). To si zatím netroufl říci ani Schwarzenberg. Jako premiér nazýval Zeman Palestince „teroristy“, navrhoval Izraeli je „vyhnat“ ze svého území, svému ministru zahraničí Kavanovi zakázal jet do Ramalláhu. Ovšem s takovým přístupem bude Izraeli spíše na obtíž.

Suma sumárum - slepá česká podpora Izraele krok za krokem vytváří kritickou masu, která jednoho dne může skončit tragicky – a to na našem vlastním území. Že by někomu u nás otrnulo, protože přestěhování Rádia svobodná Evropa do Prahy a jeho irácké či íránské vysílání se (naštěstí) obešlo bez tragických následků? Jak to už tehdy bylo složité, musí přece Miloš Zeman vědět nejlépe – byl v té době předsedou vlády. Takže si nemůže neuvědomovat, že rukou společnou nejspíš zařazují ČR do hledáčku radikálních islamistických proudů a skupin, těch na Blízkém východě i v Evropě.

Pokud jde o K. Schwarzenberga, mají média důvody skrývat ještě leccos dalšího z „jeho“ zahraniční politiky. Například výrazný osobní podíl na vytvoření ohniska napětí v naší blízkosti – uznáním nezávislého státu Kosova. Či „zmizení“ tohoto proevropana z politické scény na podzim 2009, když prezident Klaus odmítal ratifikovat Lisabonskou smlouvu. Neřekl tehdy na její obranu ani slovo. A měl k tomu ideální situaci – nebyl tehdy ve vládě a byl signatářem smlouvy! Byl jsem v té době předsedou ČSSD a nebýt jejích poslanců a senátorů, Lisabonská smlouva by u nás nikdy nevstoupila v platnost. Vzpomeňme též knížecí fiasko při kandidatuře ČR do Rady bezpečnosti OSN o dva roky předtím. K. Schwarzenberg také vcelku avanturisticky podepisoval – proti názoru zdrcující většiny české veřejnosti – v létě 2008 jménem ČR smlouvu s USA o rozmístění amerického radaru v Brdech. Rovněž tento jeho krok, jak známo, zkrachoval. Tedy jedním slovem – s výjimkou zmíněného vztahu k Izraeli – vše ostatní, na co K. Schwarzenberg sáhl, byl úplný propadák.

Přitom opakuji, že přes nemalé, primárně vnitropolitické, ale také zahraničně – politické výhrady vůči Miloši Zemanovi jsem zatím připraven volit ve II. kole právě jeho. Věřím totiž, že jako přemýšlivý člověk je schopen jisté sebereflexe. Měl by jako hlava státu dospět k závěru, že v českém národním zájmu je mít nejen co nejlepší vztahy s Izraelem, ale současně také s arabskými zeměmi. Že svou dosavadní simplifikovanou rovnici „Izrael, Izrael, Izrael“ modifikuje ve smyslu „Izrael i Arabové“. Jen tak je možné pomoci hledat rozumné řešení tohoto vztahu.

Možné to je, to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Za 13 měsíců v čele české vlády před volbami do sněmovny jsem navštívil mj. Egypt, Tunisko a Maroko (alžírský prezident Buteflika byl v té době nemocen, takže do Alžírska jsem jet nemohl). Měl jsem připravenu cestu do Izraele, kterou jsem ale zrušil těsně před odletem, už na ruzyňském letišti. Tehdy mi totiž potvrdili, že premiér Šaron je v beznadějně hlubokém kómatu a nedoporučili mi cestu konat.

Zasedne-li tedy M. Zeman na Hradě, snad by pro něj bylo užitečné přečíst si pár kapitol z mé knihy „Ve službě republice“. Možná by na něco z toho mohl navázat. A nejen na Blízkém východě…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Bob napsal(a):

Až na poslední odstavec dobrý článek.
Za podporu od Paroubka sui toho M.Z. moc nekoupí
23. 01. 2013 | 10:26

Pravda je prostá napsal(a):

Jasná politická podstata a odvaha. Poslední rozumný člověk.
23. 01. 2013 | 10:31

Drzá zrzka napsal(a):

Poslední dobou blogová sféra na Aktuálně.cz vypadá jako zeď nářků.
neo

Neměli jsme stejnou babičku? :-)
23. 01. 2013 | 10:33

Usrael napsal(a):

Yes, gójim.
23. 01. 2013 | 10:34

Justiční omyl napsal(a):

V záloze je Rath.
23. 01. 2013 | 10:36

oranžáda obecná napsal(a):

Paroubku....jsi politická mrtvola, a ani po tomto výlevu po tobě pes neštěkne...
23. 01. 2013 | 10:46

kokoshka napsal(a):

Nikdo se nechce k tomu važne,vyjadrovat, jak by řekl inspector Clouseu?
Stat IZRAEL JE NICKA,UPLNA HOLOTA V ŽEBROTE VYMACHANA,nestoji ani za primitivni antisionismus!
23. 01. 2013 | 10:52

neo napsal(a):

Drzá zrzka:

netušim, spíš nepravděpodobné , ale babičky takové bývají :)
23. 01. 2013 | 10:52

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem textz obsahující nadávky, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 01. 2013 | 10:53

čert }=o) napsal(a):

trochu dlouhá reklama na vlastní
knihu ale budiž

neo a Drzá zrzka
to říkávala moje čertovská babi taky =o)
23. 01. 2013 | 10:54

Jáchym napsal(a):

Nojo,pane Paroubku,
jenže když ono by to jinak bylo Hlavou proti Zdi nářků.
23. 01. 2013 | 10:55

SansLogique napsal(a):

já jsem zvědavej, jestli nea admin smázne. Móc zvědavej.
BTW, Paroubek má samozřejmě pravdu.
23. 01. 2013 | 10:57

čert }=o) napsal(a):

kokoshka
no to vaše vyjádření je
na mezinárodní úrovni
to stačí už dál nemusíte
23. 01. 2013 | 10:58

neo napsal(a):

SansLogigue:

smáznul.
23. 01. 2013 | 10:58

neo napsal(a):

aktualizace smazaného příspěvku bez vulgarity.
---------------------------------------------------------------
V záplavě blogů ZEMAN vs SCHWARZENBERG najetnou přiletěl borec ze všech borců nejborcovatější, že se to ani slovy vypovědět nedá.

Vítězem je Izrael :)

babička by použila spojení "... jak anděl"
23. 01. 2013 | 10:59

čert }=o) napsal(a):

neo
příště raději pište
... jak čert
anděl si to nezaslouží
při památce našich babiček
23. 01. 2013 | 11:03

kokoshka napsal(a):

čert:
Stat vytvořeny přistehovalci pred nejakou dekadou bez vlastni historii(Bible neni dokumentem)je legitimni?
23. 01. 2013 | 11:04

Gustáv Kočí napsal(a):

Pán Paroubek, proč voni nekandidátujou na hentého praesidenta, když mají původ, jméno hezké české, aji druhou dámu? A kdo je ten odsunutý německý Schlechta, když je to už od prvorepublikova zakázané? A mohl byste sa přimluvit u doktora Ratha, jestli by sem nenapsal blok o vaření, to je téma vděčný, když má teď tolik volného nečaszu?
23. 01. 2013 | 11:07

Xury napsal(a):

Pro kokoshka :
máte pravdu, už dlouho je mi záhadou, že už někdy počátkem 19.století nezrušili USA a následně Kanadu, Austrálii a další.
23. 01. 2013 | 11:09

Drzá zrzka napsal(a):

Babičky takové bývají. Moudré. Laskavé. Trpělivé.

Žádné neurotické ženštiny vystresované už jen pouhým slovem babička.
23. 01. 2013 | 11:09

Jirka napsal(a):

já zírám
jak je ten pan Paroubek moudrý, všechno ví, všude byl od všeho má klíče. Ten asi bude kandidovat na ředitele zeměkoule .
23. 01. 2013 | 11:16

čert }=o) napsal(a):

kokoshka
Nezáleží na tom jakého jsme vyznání
Náboženství přicházejí a odcházejí i mění
Buddhismus zde nebyl vždy
Katolicismus tu nebyl vždy
Křesťané Židi Muslimové
Všichni vzdorují a bojují o
své náboženství proti jinému
a věří že mají pravdu
Bible podle vás není dokument ale
je duchovní filozofií a pokud nepochopíte
že Bůh dokáže říci že nezáleží na tom
jestli jste protestant buddhista žid
zůstanete vždy jen malým kokoshkou
Každý je odrazem aspektem celku
Až tohle všechna náboženství pochopí včetně vás
nebude válek ani konec jednotlivých náboženství
23. 01. 2013 | 11:22

kokoshka napsal(a):

Xury:
To je neco uplne jineho,tak mužeme považovat Sibiř za Tatarsky kaganat:-)
Pouim Vas čemu nerozumite-židovska lobby dřive sidila v londyske City a ted na Wall Street,to nema nic společneho se statem Izrel!
23. 01. 2013 | 11:25

kokoshka napsal(a):

Xury:
To je neco uplne jineho,tak mužeme považovat Sibiř za Tatarsky kaganat:-)
Pouim Vas čemu nerozumite-židovska lobby dřive sidila v londyske City a ted na Wall Street,to nema nic společneho se statem Izrel!
23. 01. 2013 | 11:25

magic65 napsal(a):

Po tomto članku tušim,že Jirkovi ubyvaji flašky v jeho vinotece....
23. 01. 2013 | 11:31

zemedelec napsal(a):

Pane Paroubek.
Ano,nejen ty tři hlavní,ale co ty ostatní,ani jeden Čech.
Neustále je nám podsouváno,že si Češi neumí vládnout,kdy si vládli Češi snad nám prozradíte.Proto také vycházím s toho,proč to tady tak vypadá.
23. 01. 2013 | 11:36

Asi ták napsal(a):

A já volim M.Z. už jenom pro tady toto peklo .
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Zeman-na-Hrade-to-je-peklo-pro-Kalouska-a-Necase-A-nejen-je-260508
23. 01. 2013 | 11:37

Xury napsal(a):

Pro kokoshku:
nekličkujte. Napsal jste, že stát přistěhovalců bez historie nemá právo na existenci. Tak tady neplácejte ohledně Sibiře nebo sídla židovské lobby.
23. 01. 2013 | 11:41

Posselt mi přjde mnohem důležitější napsal(a):

Berete Izrael jako kompaktní zglajchšaltovanou entitu, což není.
Izrael je pro nás jedním z partnerů na BV a měli bychom, pokud naše muší (a díky rušiteli ambasád a jeho likvidátorovi hospodářství stále se ztenčující) váha má nějaký význam, být na straně mírových řešení a zklidnění situace.

To že Miloš dal zpátečku znamená, že uvěřil nejvyššímu představiteli Íránu (a současně nejreprezentativnějšímu představiteli šíitů) jeho kodifikované náboženské mínění, že ničení mas lidstva prostřednictvím nukleární zbraně je akt proti Bohu, a tedy je nepřípustné.
V Americe, kde věří na hamburgery a UFO si z toho můžou dělat legraci.
My bychom neměli.

Co je vítězstvím pro Izrael se teprve ukáže, podle toho kam výsledky voleb reálně posunou Netanjahua. Mám ale obavu, že moc flexibilní není. Alespoň směrem k reálným řešením.
23. 01. 2013 | 11:42

malalaj napsal(a):

politická mrtvola paroubek našla poslední stéblo - antisemitismus.
23. 01. 2013 | 11:49

Čochtan napsal(a):

"..Zasedne-li tedy M. Zeman na Hradě, snad by pro něj bylo užitečné přečíst si pár kapitol z mé knihy „Ve službě republice“..." ten chlap se vtírá jak Opodeldok. Švejk by mohl vypravovat.
Měsíce už po Paroubkovi ani pes neštěkl, tak se musí připomenout. :-))))
23. 01. 2013 | 11:54

čert }=o) napsal(a):

Asi ták
peklo bude s MZ na hradě
a volit z trucu je nejhorší forma
hlouposti
23. 01. 2013 | 11:56

Občan napsal(a):

Máte pravdu, pane Paroubku.
A bude to ještě mnohem horší poté, co v Izraeli vyhrály volby partaje, jež by byly v Evropě označeny za neonacistické. I Velká Británie už se nechala na to konto slyšet, že přehodnotí svou politiku vůči Izraeli a že bude mít její politická reprezentace velký problém s vyslovením jakékoli podpory této zemi.

Takže česká vláda půjde ještě víc PROTI Evropě, EU a dokonce i proti britské vládě, jejíž "otvůrek" jinak momentálně obývá. A hlavně půjde, jako obvykle, proti zájmům ČR; protože sionisté nám nemají absolutně co nabídnout a také to nikdy neměli v úmyslu.
23. 01. 2013 | 11:57

čert }=o) napsal(a):

kokoshka
jakou historii máte vy?
nikdo neslyšel nic o
rodině Kokoshkovic
tak nemáte právo na existenci!
23. 01. 2013 | 11:59

Čochtan napsal(a):

Jestli je na Blízkém Východě něco nacistického, pak jsou to muslimští Arabové. Stará německá známka s Hitlerem je tam lepší bakšiš než dolarová bankovka.
23. 01. 2013 | 12:03

fredmajer napsal(a):

Pokud někdo napíše :
Vypadá to, že po drzém prosazení církevních restitucí chtěli arogantně a hloupě získat bianco šek k revizi výsledků 2. světové války už před volbami. Tedy otevřít cestu např. k restitucím majetku odsunuté německé šlechty a možná i k restitucím majetku odsunutých sudetských Němců.
Tak si myslím, že to je hňup, ubožák a asi hloupej člověk...pokud to napíše Paroubek tak k tomu ještě dodávám, že to je omezenec. Ale vy si to stejně pane Paroubku ani nemyslíte, to co píšete. Vy se chcete pouze zviditelnit a nic jiného než hrát na nejnižší lidský pudy jste nikdy neuměl. ať Vás už jednou vezme čert!Za rok, po volbách už budete konečně a zaslouženě mimo hru.
23. 01. 2013 | 12:04

Jáchym napsal(a):

malalaj napsal(a):
politická mrtvola paroubek našla poslední stéblo - antisemitismus.
23. 01. 2013 | 11:49
*****************************************************************
Tak to fakt nevím.
Já jsem judofil (!!!) ale současnou politiku izraelské vlády zbožňuji jako osinu mezi půlkami.
Připadá mi vražedně-sebevražedná, a to globálně.

Kdo čte trochu podrobněji zdejší diskuze, určitě si všiml, že stejný názor mají i mnozí zdejší potomci synů Velkého Izraele :-).

Jakož i telavivská demokratická opozice
Nic není dnes jednoduché, bohužel. !
************************************************************************

P.S. Předválečný židovský vtip, můžu ?
"Sionista je žid,, který posílá druhého žida za peníze třetího Žida do Palestiny. "

Voni na jsou vobčas na sebe vzájemně voškliví,ale spravedliví, věděj, Malaj ?
23. 01. 2013 | 12:08

kokoshka napsal(a):

Podivejte se,važeni,jsem posledni dobou velmi neklidny a agresivni protože nase mala dostala zapal plic,my s maminkou se velmi bojime i když to neni podle doktora važne ale Syndrom Nahle Detske Umrtnosti muže byt važny dost,omluvte me chovani,jsem take ve velkem stresu z obav o naši holčičku!
23. 01. 2013 | 12:12

Alibernet napsal(a):

"Byl jsem v té době předsedou ČSSD a nebýt jejích poslanců a senátorů, Lisabonská smlouva by u nás nikdy nevstoupila v platnost." - Pche. Hlavně nebýt Topolánka, který obcházel poslance a senátory, přemlouval, promlouval, vyhrožoval, nevstoupila by tato oktrojírka nikdy v platnost. Ještě se tím chlubte.
23. 01. 2013 | 12:14

Ernesto napsal(a):

Ani Zemana a ještě více Ne knížete bych nedoporučoval na hrad za prezidenta ! Bude to pro česko pohroma ! Česká mládež které tak kníže "inponuje" by se měla zavčas probudit ! Nejlépe by bylo pro občany voliče úplně tuhle následnou část voleb ignorovat a nechat na protest z falšování urny úplně prázdné ! Aby se ti dva slavní kandidáti chytili pořádně za nose a uvědomili si že v minulosti dělali hodně špatných skutků a tak čestné místo si na hradčanském trůnu vůbec nezaslouží ani jeden z nich ! Co se týče islámu ,je třeba si jej držet co nejdále od těla ,jak se říká ,pozdaleku zadobře ! O židech platí to samé ! Hezký den občané ! Trvejte na vypsání nových voleb ! Ti dva jezevci at jdou raděj do důchodu !
23. 01. 2013 | 12:26

rhisus sardonicus napsal(a):

http://www.novinky.cz/zahranicni/134254-paroubek-se-setkal-se-syrskym-prezidentem-asadem.html
http://archiv.eretz.cz/?p=2137
http://archiv.eretz.cz/?p=6986
23. 01. 2013 | 12:27

von Neumann napsal(a):

Paroubek je v kombinatorice docela dobrý, ale emoční inteligence nulová. Nevidím, co na něm ty operní divy mají.
23. 01. 2013 | 12:30

myrta napsal(a):

Zlý jazykové tvrdí,že za uznáním Kosova Schwarzenbergem jsou drogové kšefty. A Schwarzenberg miluje penízky nade vše.
23. 01. 2013 | 12:31

Darius napsal(a):

sardinkový úsměve
Asáda jsme měli podpořit, dokud byl čas.
Co si myslíte, že paka z eretzu (redakce) vytvoří svými kydy za kladné hodnoty.
Amorfní sklovitý povrch v místech, kde byla jedna z velkých světových civilizací.
23. 01. 2013 | 12:36

Občan napsal(a):

Vorosho,

malé držím všechny palce a vám velkým taky!

Nám docela pomáhalo, že jsme "pěstovali" potomečky od narození na bříšku. Ono jim to docela prospívalo celkově a když měli rýmu nebo něco horšího, alespoň jsme se nemuseli bát usnout. Jen jsme museli často měnit oslintanou a unudlenou plínu pod hlavičkou :o)
Jo, a doktorka nám poradila, abychom ionizovali dětský pokojík - že ozón miminkům dělá dobře. Jestli jim to pomáhalo, nevím, ale určitě to neškodilo a pokojík hezky voněl. Měli jsme takové staré ruské domácí "horské sluníčko".

Pevné nervy a hodně štěstí!!!
23. 01. 2013 | 12:37

čert }=o) napsal(a):

kokoshka
to chápu bude lepší
když si dáte pauzu
a budete se věnovat
vaší malé a ne politice
Uvědomte si že arogancí
nic nespravíte a že
každý člověk má v sobě
víc dobrého než zlého
To dělá jen mediální masáž
a lidi to hloupě žerou
Nalézat v každém to lepší
je víc inspirující a hnací
než hledat a dštít pekelnou síru
Každý si neseme svůj úděl a každý
má jiný názor na stejnou věc
To neznamená že ty názory jsou
špatné
Držte se dobra nepodléhejte médiím
vzteku a nenávisti vůči druhým
buďte u postýlky a držte dcerku
za ruku
přeji vám pevné nervy
lepší vidění lidí a převážně
těch co se vám nelíbí
snažte se je pochopit
i z jiného úhlu
držte se pokory
nevěřil byste jak se dokážou
otevřít jiné brány reality
i duchovních cest

posílám vám energii do
těchto dní a věřte že
vaše dcerka bude ok
mějte se
23. 01. 2013 | 12:44

Tonda z Kardašovi Řečice napsal(a):

Pozdrav všem
volba obou pánů mi připadá velice nákladná a to bez ohledu na určitou osobnost. Považte váženi - jeden se ukouří a nedej bóže upije a druhý sejde přirozenou sešlostí věkem a rodovými zátěžemi, které,jak píše Hvížďala, se kumulují od roku 1234 po Kr. V každém případě to znamená slavný státní funus první třídy a kdo to zaplatí - Kalousek ze svého - omyl, ušetří se to penzistech, ubohých holkách s dítětem (co právě neměly na antikoncepci). A nakonec nám všem Jyrka paroubek vynadá, že jsme nedali na jeho rady a nekoupili jsme si jeho knížku, kde to všechno je. S pozdravem "sedlák z podhůří"
23. 01. 2013 | 12:48

Vladimir napsal(a):

Paroubek = Vseznalek = (k)análýzy vseho druhu
23. 01. 2013 | 13:35

LUF napsal(a):

Paroubek!
Jste úplně neuvěřitelný ... (tohle by mi smazali) takže se jen omezím na lhář. Nevěřím že jste se nechal zmást laciným Zemanovým trikem ohledně dekretů. Nevěřím, že jste si nikde nepřečetl co konkrétně kníže řekl, případně že nedokážete pochopit jak to myslel (na rozdíl od od válečných hrdinů- hrdinství zřejmě nemusí souhlasit s inteligencí). Říkal jsem si podle úvodu, vida v politice zkrachoval ale jako komentátor by se uživil. O co vám ještě jde? Doufáte v politický comeback a chcete si získat Zemanovu přízeň? Volím Karla, ale Milošovi přiznávám dostatek soudnosti, že u něj už nemáte šanci po tom jak jste jej očerňoval a nezískáte jí ani touto řitní šipkou
23. 01. 2013 | 14:02

český maloměšťák napsal(a):

Zeman a Schwarzenberg mají na politiku EU či USA ve vztahu k Middle East asi takový vliv, pane Paroubku, jako máte Vy na palestinskou či izraelskou čtenářskou obec svou knihou.
23. 01. 2013 | 14:22

paprika napsal(a):

Loser Paroubek se potřebuje dostat z nicoty, vyhodnotil situaci a začal olizovat nohy prolhanému Milošovi. Kéž by už táhli do háje i s aminou z Hradu. Jediná naděje- už konečně mladí lidé, jděte do toho!
23. 01. 2013 | 14:30

kokoshka napsal(a):

Dekuji Občanovi(nevim sice jak ten recept předhodit mamce)a čertu za peknou basničku,mala bude v pořadku,za to ručim vlastnim životem!
(Jinak mne maminka proste zabije:-)
23. 01. 2013 | 15:25

Pepi napsal(a):

Na Pražský HRAD volím Miloše Zemana, aby nebylo špatně s náma ... Čechama..!!
Jedině Miloš ZEMAN z vysočiny na Pražský HRAD!
Kdo objímá na Vysočině s láskou stromy,
tak to nemyslí špatně s Českou a Moravskou zemí.
A proto lidé nedělejte u voleb koniny
a VOLTE kocoura Mikeše,
ZEMANA Miloše z vysočiny.
Nevolte si BildenBerg pány
M.Zeman tu žije stále s námi.
Já nevolím ze zámku cizí pány,
ti to nemyslí dobře s námi.
ŠláfenBerci ani Česky neumějí,
komolením hymny se nám vysmívají.
Jestli se Schwarzenberk na hrad dostane
pobělohorská doba TEMNA Čechům nastane!
Básník K.H.Borovský (r.1850) nás varuje,
že bude "Zle matičko zle,
až budou Šwarcemberci vládnout
na hradě Českém, zase ZDE.!!
Miloš Zeman Neleze za BildenBerg pány,
žije tady v Česku stále s námi.
Jako premiér ekonomiku Česka po V.Klausovi narovnal,
a po M.Kalouskově pohromě musí jako prezident pomáhat dál!
A proto věrní "LIDÉ ZASE BDĚTE"
MILOŠE ZEMANA prezidentem Česka
si všichni "ZVOLIT JDĚTE"!
--
Kdo nevolí Čecha není správný Čech.
Pražský HRAD nesmí okupovat cizí pán,
člen vládní pravice, která tady škodí všem nám,
občanům Česka "po 89-tém" nejvíce.
A poroto věrní Češi BDĚTE, Miloše Zemana VOLIT JDĚTE!
Kdo nevolí Čecha není věrný ČECH.!
23. 01. 2013 | 15:37

Libor napsal(a):

Doufejme ze Zeman dojde nejen sebereflexi ale i empirii k vyvazenejsimu pohledu na Palestinu (islam ci terorismus) i koureni. K prvemu bych dal svou zkusenost moje kamaradka /ateistka/ se citila v Jemenu 2 roky bezpecneji nez nyni rok v Dublinu. Ac bylo tema hovoru s mistnimi (jen zenami) neobvykle casto o jejich lasce k Islamu (Zeman by podotkl 'zalozeno pedofilem') nebyla v tom agrese. Jina moje kamaradka byla v Jeruzaleme napadana beznymi obcany za distribuji mirovych letaku. 'Normalni' Izraelec by byl u nas solipsisticky agresivni neurotik. K druhemu lze rict, ze v CR je malo nekurackych hospod z duvodu 'strach z neznameho'. Pokud to zkusi ci daji mesic hosty hlasovat tak se zpet k zahulenosti nevrati. Dukazem budiz kourici Francouzi, si zavedeni zakazu nyni velkou vetsinou pochvaluji: neni treba si myt hlavu kazdy den a venku na cigu pokecaji i se seznami.
23. 01. 2013 | 16:56

gogo napsal(a):

Tyhle volby jsou jako vybírat si mezi Stalinem a Hitlerem.
23. 01. 2013 | 23:39

Yosif K napsal(a):

. Že svou dosavadní simplifikovanou rovnici „Izrael, Izrael, Izrael“ modifikuje ve smyslu „Izrael i Arabové“. Jen tak je možné pomoci hledat rozumné řešení tohoto vztahu.
KONEC CITATU.

Milý pane Paroubek, poté co Zeman v Israeli celkem po pravdě řekl že Arafat je arabský Hitler a že by bylo nejlépe deportovat araby za řeku Jordán tak už jsou nějaký reflexe na pytel.
Čekám že Zeman řekne při nějaké návštěvě to samé, v tomhle ohledu Zeman říká co si myslí.

Vaše přicmrdlování o arabských despotů neděla na nikoho kladný dojem. Arabové si kupují zboží dle kvality, někdy moéžná po ynámostech ale ne s oheldem na to zda někdo rozšiřuje islamofilní kydy nnebo ne.

Na vaše recepty na řešení krizí na BV tam není nikdo zvědavý - horko těžko se tam uplatnuje i USA, na nějaké paznehty co v CR získali 0,5% hlasů tam úplně ale úplně úplně dlabou. Tedy pokud jim neslíbíte něco úplně zadara.
24. 01. 2013 | 00:56

dočasný občasník napsal(a):

Pane Paroubek, voni sou hlava,
Voni sou už skoro tak chytrej jako četnický strážmistr Flanderka z Putimi.
24. 01. 2013 | 08:56

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane gogo,

řekl bych, že vůbec netušíte, kdo byli Stalin a Hitler.

Libor Stejskal
24. 01. 2013 | 10:12

Zaba napsal(a):

Volby nam rozcerily stojate vody,par exkrementu vyplavalo..knizepana brzy poveze sestisprezi bilych koni a narod si zavoli opet..jako jiz voli pres dvacet let elitu..
25. 01. 2013 | 22:53

DennisKr napsal(a):

Everything else is finally just details -- significant details, but variations on this theme. index.php is the control, the menu program determins what the "existing page" is, and a lot of occasions get fired in the act of building that page. Plugin modules can hook in to those events and modify the work flow/provide additional advice/etc. That is also part of the reason a lot of Drupal resources focus on making modules. Without modules, Drupal does not actually DO something other than say, 'Somebody asked for a page! Does this exist? No? OK, I will serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

http://billysrereebiz.com - lolz
25. 02. 2014 | 23:34

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy