Langer, Topolánek a Dalík – navštíví spolu gay club?

20. 02. 2008 | 13:17
Přečteno 30873 krát
Omlouvám se, za hyperbolu v nadpisu, která je jen jedinou reakcí na duchaplný článek na blogu páně Ivana Langera pod názvem „Paroubek spí s Rathem“. Myslím, že toho času vládnoucí skupina ODS reprezentovaná především třemi výše uvedenými pány, pracuje podobnou metodou práce vůči svým politickým oponentům, jakou předvedl Ivan Langer ve zmíněném článku. Zdá se, že pánové nejsou vůbec schopni seriózního způsobu vedení politického boje. Jsou schopni jen demagogie, vulgarity a agresivity. Přes spřátelené novináře a média vůbec pánové z ODS rádi útočí ze zálohy. Vědí, že nejlepší obranou je útok.

Já do jisté míry chápu, že v posledních třech týdnech tito pánové museli v souvislosti s prezidentskou volbou použít „mimořádné pracovní postupy“. Jak jinak si vysvětlit, že dlouholetý (12 let) poslanec ČSSD Evžen Snítilý předvedl názorové salto mortále a přeběhl při prezidentské volbě na druhou stranu barikády. Zábavné je, že se novináři už ani neptají na důkazy o korupci. Nikdo z nich o ní totiž nepochybuje! Vlastně byl při akvizici Snítilého pro hlasování ve prospěch V. Klause použit stejný scénář jako u firmy Melčák + Pohanka. Vyhlédnutá oběť se zdravotními problémy (má opravdu Evžen Snítilý k 1. březnu nastoupit na protialkoholní léčbu?) je vystresována možností veřejné kompromitace. Mluví se o jeho práci pro někdejší komunistickou Vojenskou kontrarozvědku (VKR). Pracoval-li pro ni Snítilý opravdu, nepodléhal v devadesátých letech evidenci a hodnocení podle lustračního zákona. Jinak řečeno, není tedy vůbec divné, že má čisté lustrační osvědčení z devadesátých let. Proto by měl o ně nově požádat. To staré osvědčení totiž vůbec nic neprokazuje o jeho případné spolupráci s VKR. A pokud jsou o tom důkazy, určitě se časem objeví.

Vystresované „oběti“ nátlaku je pak přidělena policejní ochranka. No a pak přichází „zrada“ opozičního poslance v přímém přenosu. A poté se z dříve opozičního poslance stává nejloajálnější provládní poslanec. Ale protože veřejnosti by tato šaráda mohla připadat příliš pochybná, je nutné najít jiného viníka, nasadit psí hlavu někomu jinému, nejlépe z řad opozice. A tak jsem se podle části médií opět stal údajným diktátorem v ČSSD, kvůli kterému už třetí poslanec ČSSD od počátku volebního období změnil dres. „Paroubek je (přece) horší než komunisté“. Deja vu. Samozřejmě důkazy žádné a účel světí prostředky.

No, ale protože to vítězství Václava Klause v prezidentské volbě bylo tak hubené a zejména první prezidentská volba byla pro pány z ODS šokem, zkusí to za trest Paroubkovi pěkně osladit. A tak se v nejčtenějším bulváru hned po volbě dozvídám na pokračování, že máme s mou manželkou Petrou manželskou krizi. A aby celá věc byla jasná a sociální demokraté si přede mnou a Petrou (hlavně před Petrou) odplivli, vloží se Petře do úst slova, která nikdy neřekla (že prý „se na sociální demokracii může vykašlat“: Lži a výmysly a pořád dokola. A hlavně každý den.

Chápu to tak, že kromě velké úzkosti a vzteku, které zažila vládnoucí Dalíkovská skupina ODS při prezidentské volbě jim vadí ještě něco jiného. To, že pan Topolánek se slečnou Talmanovou se příliš ve slušné společnosti objevovat spolu nemohou. A tak se budou pánové z ODS snažit nám to s Petrou otrávit. Zkrátka, abychom došli k názoru, že naše návštěva určité společenské akce, je-li popsána bulvárem dostatečně kontroverzně, by mě a Petru měla vést k rozhodnutí raději příště zůstat doma. S tím ovšem, ať nikdo nepočítá. Pánové z ODS, neměl jsem o Vás valné mínění, ale útočit na dámu… Hlouběji už se klesnout nedá…

Včera (19. 2.) se pro změnu objevila na jednom serveru naše pornografická fotomontáž. Kdyby mně dali aspoň nějaké hezčí tělo, než na té fotomontáži je. Jak jen jsou všechny tyto mediální operace „spontánní“! Gratuluji jejich autorům za opravdu invenční přístup. Kam až jsou tito lidé ochotni zavléci českou politiku, na jakou úroveň? Hezký skeč se povedl panu ministru policie Langrovi, když mluvil o tom, kdo půjde „bručet“. Tak pane ministře, jakou kauzu zase prefabrikujete? Nestačila Vám Kubiceho zpráva?

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

stejskal napsal(a):

Pane Englishmane,

přijde mi adekvátní tomu, jak se naše politická reprezentace bez ohledu na stranickou příslušnost v současné době vyjadřuje. Není v mých silách ji změnit.

Podívejte se, co napsal v 16:55 a zejména 17:44 pan Hakim Amdouni. Je to podle mne naprosto přesné. Ale nikomu svůj názor nevnucuji. Ať se každý vyjadřuje, jak mu přijde vhodné (v mezích zde daných pravidel).

Libor Stejskal
20. 02. 2008 | 20:39

Englishman napsal(a):

Ročník 53:
Jiří Paroubek zcela dobrovolně píše tam, kde se k jeho blogu může kdokoli vyjádřit. Vaše narážka, že bych tak snad neměl učinit, se mi proto zdá poměrně nemístná.
Jiří Paroubek mi mimochodem může nadávat stejně, jako kterýkoli ostatní diskutující, například vy.

Pokud mě chcete (opět) umravňovat, dovolil bych si vás požádat, abyste tak činil pod blogem někoho jiného. Mám mnoho důvodů pana Paroubka považovat za morálně velmi nízkého člověka a proto mi to právě zde přijde značně nevhodné. Děkuji.
20. 02. 2008 | 20:40

Ročník 53 napsal(a):

Pane Jarpore, všiml jste si, že člověk neandrtálský český národ nepolarizuje? Je to dáno tím, že v poslední nějaké vyjádření nebo skutky neandrtálců nejsou známy. Tudíž nemohou polarizovat společnost.

Pan Klaus se však vyjadřuje ke všemu, není to tedy nějaká chyba národa, ale pana Klause. Zaměňujete příčinu a důsledek. Kdyby pan Klaus třeba netvrdil některým lidem, třeba nemocným důchodcům, že prožívají nejlepší údobí svého života, mnoho lidí (nejen důchodci) by mu lépe naslouchalo. Kdyby pan Klaus nedělal svými klimatologickými úvahami naší zemi ostudu, také by mu lidé více naslouchali.

Nebo ho snad národ nutí k tak pochybným vyjádřením?
20. 02. 2008 | 20:42

wosman degu napsal(a):

norma: tím jsem chtěl upozornit, že vše se dá brát ze dvou stran, nemám rád zjednodušování a plané fráze. Promiňte, jestli jsem se Vás dotknul, ale když si tu procházím všechny příspěvky, dalo by se to vykrátit , např napsat "Kradoucí modré straky, tuneláři, odporní pravičáci....." 20krát. Tyto věty lidi polarizují a vyhraňují se. Dnes tuto debatu vyvolal Paroubek, jindy je to někdo jiný. je ale zajímavé, že pod články, které jsou vyvážené osobní napadání najdete výjimečně. Pěkný večer
20. 02. 2008 | 20:42

Englishman napsal(a):

Libor Stejskal:
Já jsem jen žertoval. Samozřejmě vám nenavrhuji, abyste mazal blogy pánů poslanců :-)
20. 02. 2008 | 20:44

Vaca napsal(a):

Připadá mi to tu jako stoka. Nechápu, kde a hlavně proč panuje tak strašná nenávist některých diskutujících k panu Paroubkovi. Je přece jasné, že se musí bránit. Vždyť má plnou pravdu. Je strašlivou zradou a maximální možnou bezcharakterností, když někdo přeběhne do opačného tábora. Jsem přesvědčen, že dnešní poměry jsou
způsobeny bagatelizováním práva a slušnosti, jak nám to na počátku předváděl otec zakladatel ODS.Výsledkem pak jsou dnešní mafiánské praktiky vedení ODS.
20. 02. 2008 | 20:44

Ročník 53 napsal(a):

Pane Englishmane, vyjádřil jsem někde pochybnosti o vašem právu vyjádřit svůj názor na pana Parobka? Jen jsem napsal, že vy používáte daleko drsnější výrazy.

To, že s ním nesouhlasíte, že ho nemáte rád, není jeho urážka vůči vám. Berte to takto sportovně.
20. 02. 2008 | 20:45

jarpor napsal(a):

Pro Ročník 53

Já jsem se Vás zeptal na pana Švejnara. Neodpověděl jste mi. Proč ?
Pan Švejnar svými názory byl někumu sympatický, někdo jej obdivuje, někdo odmítá, někomu je to fuk. Pan Švejnar nepolarizuje = nerozděluje stejně jako president ?
Děkuji za Vaši odpověď.
Hezký večer.
P.S. Diskuse zde není o neadrtálcích - dle mého.
20. 02. 2008 | 20:47

Ročník 53 napsal(a):

Pane wosman degu, když jste jasnovidec, víte to samozřejmě lépe než já. Pak se vám omlouvám.
20. 02. 2008 | 20:47

wosman degu napsal(a):

Pane Stejskale, díky za dobré odkazy
20. 02. 2008 | 20:48

Englishman napsal(a):

Vaca:
Přečtěte si Ústava ČR. Dozvíte se tam, že nic takového jako přeběhnutí do opačného tábora v Parlamentu neexistuje, zato vytváření hlasovacích "táborů" (a to dělají všechny strany) je protiústavní.
Protiústavní mimochodem bylo i vnucení veřejného hlasování.
20. 02. 2008 | 20:49

wosman degu napsal(a):

pane ročníku 53: Nejsem jasnovidec, ale vidím, co kandidatura JŠ provedla. ODS se nelíbí jeho základní názory, tam by ke stmelení nedošlo, KSCM si již při vobě uvědomovala, že jde o pravicového kandidáta, vnitřně se rozhádala, Sjednocení nevidím ani u KDU, u CSSD - výsledek sjednocování je tento článek pana Paroubka. ..atd
20. 02. 2008 | 20:52

Jos napsal(a):

Je zábavné číst o modré totalitě(zvolení ve svobodných volbách),Stbácích v ODS od příznivců Paroubka(Roko).Přitom je známo že bývalý komunisté jeho stranu prolezli až z 80% a Stbáků je tam jako máku!
20. 02. 2008 | 20:53

Ročník 53 napsal(a):

Pane jarpore, pokládal jsem vaší otázku za příliš řečnickou, protože jste si na ni hned odpověděl sám. Proč vám mám psát argument, víte-li na něj odpověď předem?

Přesto zkusím odpovědět svými slovy a rozumem. Pan Švejnar nabídl to co jste napsal. Klaus nabídl minulost. Klaus je neměnný a Švejnar byla naděje, neznámá, ale naděje.

Vám možná Klausova minulost politická a lidská nevadí. Druhou polovinu národa ale se... rozčiluje. Myslíte si, že Švejnar by byl stejný. Za pokus by to stálo a zlo na ČR by určitě nepadlo. Nejhorší ze všeho je strach sám. Určitě víte kdo to vyslovil. Bylo třeba se bát Švejnara?
20. 02. 2008 | 20:56

Englishman napsal(a):

Ročník 53:
Bohužel vám nerozumím. Napsal jsem: "Chlape, vás si ODS snad platí. Proti někomu takovému, jako jste vy, musí vyhrát i Topolánek." Kde jsou daleko drsnější výrazy, než použil Jiří Paroubek? Jak jde dohromady vaše přiznání mi práva vyjádřit svůj názor na Jiřího Paroubka s vaším okřiknutím mě v 20:28:35 středoevropského času? Nebo vám snad vadí gramatická forma? Měl jsem snad napsat "Jiřího Paroubka si ODS snad platí. Proti někomu takovému, jako je on, musí vyhrát i Topolánek"? To by vám připadalo vhodnější?
Mimochodem, proč vám vlastně vadí, co jsem napsal (o) Paroubkovi, ale nevadí, co jsem napsal o Topolánkovi? Tomu prvnímu se nedávat nemá, ale tomu druhému ano?
20. 02. 2008 | 20:59

Ročník 53 napsal(a):

Pane wosman degu, nejde o strany, já mluvil o rezdělení národa, ne o rozdělení politických stran. Ty musí být naopak rozdílné.
20. 02. 2008 | 20:59

Zdenek napsal(a):

to Jos:
Kde je kolko estebakov to vie najlepsie Langr. Byvali komunisti su vsade. Aj v ODS.
Ako ich poznate: Zmodrali im vtaky pod ceresnickami. :-)
20. 02. 2008 | 21:03

wosman degu napsal(a):

ročníku 53: Ano, bylo se třeba bát. Opravím Vás, dovolíte-li. Klaus nenabízel minulost, to za něj nabízel Paroubek.
A ta naděje JŠ, budiž, ale já jsem usedlý a experimenty s Prezidentem se mi nelíbí. Mohl být lepší, ale mohl být horší. Dle mého se prezidenstský kandidát MUSI vyprofilovat v domácím prostředí. musí být odhadnutelno, jak se bude prezident v krizových chvílích chovat. Že tu krize není není argument.
Promiňte, ale já vážně nejsem pro experimenty a jsem přirozeně nedůvěřivý.
20. 02. 2008 | 21:04

Ročník 53 napsal(a):

Pane Englishmane.
Já reagoval na vaše: "Nechci vám kecat do vaší práce, ale když mažete urážlivé příspěvky, neměl byste mazat i urážlivé blogy? Nebo vám tento blog páně Paroubka urážlivý a vulgární nepřipadá?"

Přišel jsem teď z práce a nepročítal jsem celou debatu. Beru zpět výraz drsnější, protože teď jste ho nepoužil. Myslím si, že kdybych však hledal, našel bych ho.

Já jen nechápu, co tak urážlivého napsal Paroubek. Jestli můžete, vypíchněte to pro mě, udělejte mi výtah jako pro blbce. Pan Stejskal by se třeba také rád poučil.
20. 02. 2008 | 21:07

Jos napsal(a):

pro Zdenek:Nemám ponětí jak to je na Slovensku ale v Čechách je vše na "netu" i ty počty bývalých bolševiků ve stranách!
20. 02. 2008 | 21:08

Ročník 53 napsal(a):

Pane wosman degu, Klaus nabízel minulost ve svém projevu. Neříkejte, že v něm byla nějaká nová vize. To byste si ze mě dělal legraci.
20. 02. 2008 | 21:08

ABC napsal(a):

Pane Paroubku, odpoved na Vasi otazku je uplne jednoducha. Protoze Vas a Vas politicky "styl" poslanec Snitily nesnasi. Mimochodem, pokud si nedovedete predstavit jine pohnutky jeho hlasovani, nez uplatek, tak to o necem svedci. O Vasem zpusobu uvazovani.
20. 02. 2008 | 21:08

jarpor napsal(a):

Ročníku 53

Hezky se kroutíte, ale odpověď stále nikde. Já se neptám co nabídl pan Švejnar. Já se ptám, jestli se lidé v pohledu na Pana Švejnara rozdělují nebo ne a zda za tu diferenciaci ( polerizaci )může pan Švejnar. To je podle Vás řečnická otázka ?
Mohu požádat, abyste se ještě jednou pokusil o odpověď bez vytáček ?
Děkuji a hezký večer.
20. 02. 2008 | 21:09

wosman degu napsal(a):

pane ročníku 53: Ale vždyť to vidíte v dnešní debatě... Národ je rozdělen díky politickým stranám, které proti sobě ostře válčí. Nepamtuji za posledních 15 let takto vypjatou atmosféru a nenávist (oranžoví proti modrým, modří proti oranžovým, zelení proti všem a se všemi.. atd)
Co by s tím Švejnar mohl dělat? To napětí a nenávist vytváří jen a čistě strany.
20. 02. 2008 | 21:09

Jan napsal(a):

Pánové z ODS uvedení v blogu jsou ve vysoké politice už značně dlouho.Mají lepší zkušenosti a velmi dobré kontakty.Útoky vůči panu Paroubkovi považuji za nepřiměřené.Pokud se podíváme do životopisů všech těchto pánů tak musíme uznat, že pan Paroubek se politkou živí nejkratší dobu.Poslanci se nemusí získávat na druhou stranu penězmi stačí například do regionu,který zastupují dát větší dotace buď samosprávě, nebo spřáteleným firmám a ty se pak jistě o pana poslance postarají.
20. 02. 2008 | 21:11

wosman degu napsal(a):

ročníku 53: řekl to tam krapet jinak, prostě jen podtrhoval to, že je předvídatelný. Já se prostě neztotožňuji s názorem, že horší, než VK to být nemohlo (pro kohokoli)
20. 02. 2008 | 21:12

jarpor napsal(a):

wosman degu

Promiňte, strany nic nevytvářejí, ani napětí. Na rozdíl od Vás se domnívám, že napětí vyvolávají konkrétní politikové, představitelé stran.
Hezký večer.
20. 02. 2008 | 21:19

emp napsal(a):

ročník 53: Klaus možná nabízel minulost, ale Švejnar rovněž nic nového nenabídl, nebo mě opravte. Mluvil s stmelování, které by těžko mohl ovlivňovat, mluvil o nutnosti se vzdělávat, jako kdyby to netvrdil každý, mluvil o sebevědomém CR v EU, což měl VK v projevu před 5ti letyhovořil o dynamickém rozvoji ekonomiky a sociálních jistot, což rovněž chce každý, avšaqk prezident s tím těžko něco udělá. Jediné co nabídl zcela nového je vlajka EU na Pražském Hradě a co nejrychlejší zavedení eura (což já zase odmítám)
20. 02. 2008 | 21:21

wosman degu napsal(a):

jarpor: má chyba. Byl jsem natolik opatrný, aby mě tu někdo nesepsul za to, že zase útočím na konkrétní osoby až jsem to mírně zpaušalizoval. Nicméně je na straně, kdo bude za ní mluvit.
Jak věřit Jirkovi Paroubkovi, že by při vítězství Švejnara stmeloval, když při neúspěchu dokáže napsat tohle..?
20. 02. 2008 | 21:24

rek napsal(a):

Všichni co tady mluvíte o hnoji a kdoví o čem - jste voliči ODS. Strany vyděračů a úplatkářů. Jediný co na Paroubka kdy ODS vytáhla, byly prokazatelně bláboly, ve kterých si voliči ods libují, protože to přesně vystihuje jejich úroveň.
Když tady někdo mluví o Rokovi a věří tomu: znám taky Reka a Vlka, tedy Klause (těm kdo to ještě neví a věří tomu Rokovi).
Ještě kritikovi nadpisu tohoto blogu: jsi absolutně nekritický,
nejedná se o nic vulgárního ani hulvátského, je to zcela objektivně měkčí verbální útok než že pan ix spí s panem ypsilon. Jenže to ti tvá ideová zaslepenost vůbec nedovolí pochopit
20. 02. 2008 | 21:25

Vaca napsal(a):

Englishnan:
Argumentujete zcela ve stylu vedení ODS.
1. Je přece jasné, že voliči ČSSD nevolili Melčáka, protože většina ho neznala, ale volili program. Zrada je zradou voličů.

2. Ústava striktně neurčuje způsob volby prezidenta.
20. 02. 2008 | 21:25

jarpor napsal(a):

wosman degu

Rozumím Vám, ale přesto si myslím, že přílišná paušalizace není na místě. Zase, není na anonymní straně, kdo za ni mluví, je na konktétních lidech ve vedení těchto stran ...
Můj názor totiž je, že za vším je třeba vidět konkrétního člověka, nikoliv jeho schovávání se za abstraktní pojmy. Proto snad má přehnaná citlivost v termínech strana versus politik.

No snad mě Ročník 53 odpoví na to pana Švejnarovo stmelování nebo polarizaci ...

Hezký večer
20. 02. 2008 | 21:30

Ročník 53 napsal(a):

Pane wosman degu, máte pravdu s těmi politickými stranami. Jenže prezident by neměl, a domnívám se že v parlamentních demokraciích ani nesmí přiklánět k nějaké straně. Což Klaus dělá zcela veřejně. Proto rozděluje. Nadstranický prezident by měl spojovat.

To jarpor.
Pane jarpore, nevím co je pro vás přijatelná odpověď. Zda jen souhlas s vámi či něco jiného. Já mám takový dojem, že jsem vám odpověděl bez vytáček a z mých ostatních reakcí je můj názor dostatečně jasný.
20. 02. 2008 | 21:37

george napsal(a):

To Vaca : Jak to může být zrada voličů, když voliči nestanovili podmínky, koho má poslanec volit prezidentem. To stanovil velký vůdce se svými rádci. Navíc při volbách do parlamentu ještě nějaký Švejnar nebyl znám ani jménem.
20. 02. 2008 | 21:41

wosman degu napsal(a):

pane ročníku 53: Nadstranický prezident je nedosažitelný ideál, nebo je to člověk bez vlastního názoru. Vždy´t nadstranickost je to, že každého jen trochu zkritizuje a každého stejně. Pokud je JŠ liberální ekonom a i proklamoval, že se tak bude chovat, rozhodně nebude dostatečně nadstranický pro KSCM, ODS může brblat, že se mermomocí snaží zavádět euro proti nim a většině veřejnosti a mohu pokračovat dál...
Nadstranický prezident je ten, který je zvolen napříč všemi stranami a nejlépe tajně a do ničeho nezasahuje.
Klausovo inklinování k ODS určitě nějaké je, ovšem prohlášení JŠ prakticky o všem co VK a ODS udělala jakožto špatné není nadstranickostí. Hodnocení minulosti (ať byla jakákoli- byla-li demokratická) rovněž ne
20. 02. 2008 | 21:48

Englishman napsal(a):

Ročník 53:
Tohle je třeba dle mého názoru na žalobu:
"Vyhlédnutá oběť se zdravotními problémy (má opravdu Evžen Snítilý k 1. březnu nastoupit na protialkoholní léčbu?) je vystresována možností veřejné kompromitace."
Omlouvám se, ale vy jste sice přišel z práce, ale já naopak musím začít vyvíjet nějakou výdělečnou činnost. Přeji příjemný večer.
20. 02. 2008 | 21:53

Ročník 53 napsal(a):

Pane wosman degu, já nechci ideál, já chci alespoň dosažitelnou spravedlnost, kterou Klaus nemá. Viz přijaté a odmítnuté zíkony vůči ODS a ČSSD. Ten nepoměr je do očí bijící.

Četl jste povolební projev Klause? Četl jste jeho předvolební, kdy už mu došlo, že lidé ho nechtějí? Klaus nepovažoval za nutné zmínit Švejnara ve své knize. Klaus měl nějaké dobré slovo vůči Švejnarovi? To co vyžadujete od Švejnara, velkoryse Klausovi promíjíte. Vidíte jak nás Klaus rozdělil?!

No nic, ráno brzy vzávám, tak dobrou noc všem.
20. 02. 2008 | 21:55

Ivoš napsal(a):

Vážený pane Paroubek, Češi mají již dva roky v Evropě primát nejen ve zlodějnách, ale i ve zmanipulovaném házením špíny na lidi, kteří se proti nim ničím špatným neprovinili,ale spíše naopak.Za všechny ty hulváty se Vám moc omlouvám a věřte, že mezi prostými a rozumnými lidmi máte spoustu sympatizantů. Držíme Vám palce a přejeme hodně sil, pevné zdraví a štěstí v pracovním i soukromém životě.
20. 02. 2008 | 21:56

jarpor napsal(a):

Pro Ročník 53

Děkuji. Já bych přijal jakoukoliv odpověď. Ne vyhýbání se jasné otázce. Ale i tak :

Vaše odpověď je jasná.
- Klaus rozděluje
- Švejnar nerozděluje

Švejnar "svorník" ještě ani president není, ale jeho volitelé se okamžitě po volbě do sebe hezky pustili, postoje občanů ke Klausovi jsou polarizované, ke Švejnarovi podle Vás polarizované nejsou a jestli náhodou jsou, pak Klaus za polarizaci může, Švejnar nemůže.
- Co smí nebo nesmí říci president, to by měl asi někdo rozhodovat - Vy, já, nebo ?
Jinak nesmí mít názor, pokud nějaký snad má, má si ho nechat pro sebe !

Hezký večer ve Vaší logice a názorech
20. 02. 2008 | 21:56

A.Simonides napsal(a):

Modri lumpove se zase ozyvaji.To se ani clovek nemuze proti te sebrance branit?Kazdy rozumny clovek vidi co se to za kriminalni banda dostala k moci.Langre,Topolanku,Vidime,Tluchori,Julinku, Daliku a.t.d.,kdy konecne pujdete brucet,uz je nejvyssi cas.A co pani novinari,vy nevidite kdo nam vladne? Jste hlusi a slepi?
20. 02. 2008 | 21:58

ruda napsal(a):

wosmane degu, to, že VK je stejně (málo) nadstranický, jako jakýkoliv jiný potenciální kandidát, je -odpusťte- blábol. Ovšem vaše definice nadstranickosti leccos vysvětluje..
Hezký večer.
20. 02. 2008 | 22:04

wosman degu napsal(a):

Pane ročníku 53: v něčem Vás chápu, ale tedy podrobněji: Klaus komentoval přijaté a odmítnuté zákony tím, že projížděl, jak se hlasovalo ve sněmovně a senátu. Pokud byl rozpor, návrh vrátil. Moc mě zajímalo, jak je to doopravdy, tak jsem si to (pravda náhodně) vytáhl a nelhal. Navíc jaké má VETO prezidenta význam? Symbolický. Máte možná krapet pravdu. Projevy jsem četl ba i slyšel. Nic tak strašného mě neupoutalo, každopádně bych byl po volbě opatrnější než on. To, že Svejnara ve své knize nezmínil mi přijde korektní. Rozhodně korektnější, než když se JŠ v té své otírá o VK.
Klausovi nepromíjím, jsem k němu kritičtější, než se tu možná může zdát a věřte, že mě mnoha věci nakrkl. Co však oceňuji je názor, který dokáže obhajovat, to, že když s někým nesouhlasí, tak to dá najevo aniž by přemýšlel, zda bude potřebovat jeho hlas či nikoli. dobrou
20. 02. 2008 | 22:11

Tommy napsal(a):

Pane Paroubku, kéž by jste svůj drahocený čas věnoval i dříve svým voličům ke sdělení důležité politické informace prostřednictvím internetového serveru. Je evidentní, že láska k mladé ženě dokáže rizbouřit emoce. Divíte se pracovníkům mediálních agentur? Vžijte se do jejich situace - vždyť Vy by jste byl lepší než oni.
20. 02. 2008 | 22:14

wosman degu napsal(a):

rudo: upřesním to. Netvrdím, že je každý kandidát stejně "nenadstranický". Já koukám jen na to, co může prezident ovlivnit a zda se tak může chovat. To, že je VK peskován za boje se soudci považuju za korektní názor, stejnětak beru, že při svém názoru na to má právo. Jmenování členů bankovní rady se VK chtěl vzdát, budiž... A jmenování člověka, který sestavuje vládu - beru oba dva jejich názory.
Jak byste nadstranickost definoval Vy?
20. 02. 2008 | 22:19

ruda napsal(a):

Wosmane, na to si netroufám. Ačkoliv je zřejmé, že každý má k některé ze stran blíž a k některé dál, nejde podle mě o totéž, jako být zakladatelem, předsedou, posléze čestným předsedou (hehehe) a po celou dobu skutečným nezpochybnitelným VŮDCEM jedné z nich...
20. 02. 2008 | 22:30

wosman degu napsal(a):

rudo ještě doplnění, když to své čtu...
Chtěl jsem hlavně napsat, že pokud bude mít prezident pravomoce ovlivńovat, byť nepřímo dění na politické scéně a bude jich využívat a nebude tedy jen jakýsi "morální vzor", vždy bude viněn. A jelikož inklinace VK k ODS je mediálně daleko více vidět než jeho konkrétní činy v roli prezidenta, vždy bude takto veřejně vnímán. Rovněž JŠ - kritikou reformy, patrně na objednávku levice, přičemž sám ví, že je důležitá.
20. 02. 2008 | 22:30

wosman degu napsal(a):

rudo, především dík za korektní diskusi, s tímto se poslední dobou setkat je celkem úspěch .))
Pokud Klause takto vidíte, ok. Já zas vidím, že CSSD během svého prezidentování nějak zásadně viditelně nepoškodil. Asi máme jiný názor na praxi prezidenta. Já zastávám názor, že by to měl být člověk politikou či veřejnou správou ostřílený. Třeba Rychetský, Zeman, Pithart (osobně ho nemusím), Telička, Motejl - to jsou jen příklady.. Hlavně někdo, kdo má respekt a kdo si ho dlouhodobě vybudoval u nás. Snažil jsem se o Svejnarovi najít materiály i z dřívějška, ale bylo toho zatraceně málo a vše takové "o ničem"
20. 02. 2008 | 22:38

ko_ko napsal(a):

Ten Lukáš Bušina je asi šéfem volebního týmu něbo něco podobného - jeho argumenty neargumenty ,pletení faktů s nesmysly , směšná snaha o to ,přesvědčit slušné lidi o slušnosti metod soudruhů typu Paroubek ,Rath apod . - to ten člověk buď nemůže myslet vážně ,nebo ten člověk vůbec nemůže myslet ,nebo opravdu nevím ,co to může být za experta . No nic - nudí mě ,je suchý , studený jako psí čumák ,nemá fantasii ani dobrou vůli . Ať si laskavě trhne noho .Nejlépe LEVOU .
20. 02. 2008 | 22:42

ruda napsal(a):

Ono je na naší politické scéně těžko vybírat. Ovšem obraz Klause hrajícího na foukací harmoniku s virtuozitou pětiletého dítěte, které jedním prstem vyťukává na klaviatuře "Ovčáci čtveráci" a má u toho tentýž výraz přesvědčení o vlastní dokonalosti, toho se asi nezbavím nikdy. Nebudu předstírat, že znám JŠ. Nevím o něm téměř nic. A iluze jsem ztratil už dávno...
20. 02. 2008 | 22:44

wosman degu napsal(a):

ruda :))) no, a mě se při té hře zas líbil .) Problém je fakt u nás, že je osobností málo. vyrůstají, ale některé raději utečou za lepším, jiní se obohatí a taky utečou, jiní se vyprofilují v arogantní tupce a zbytek nemá žaludek se s politickými stranami hádat. Ta přímá volba je nutná jak nic jiného. bojím se ale, že pokud kandidáti budou pod PR stran, bude to stejná komedie jako dosud. .(
20. 02. 2008 | 22:49

Sámdoma napsal(a):

Těžko, přetěžko se dokazují podezření pro důvody přeběhnutí pana Snítilého přesto,že všechny indicie tomu nasvědčují. Totéž platí v případě senátora Novotného, nikdo mu to z tábora ODS ne že nevěří (to jen na oko deklarují), ale nikdo ani oficielně nepřipustí (natož aby to přiznal), že to reálné je. A budou ti tvrdit furt a pořád, ne-li stále a jdou tak daleko, že na pana Novotného podají (jestli už nepodali) trestní oznámení. Je to kausa, kterou
musí za každou cenu zazdít. A tak by to i mělo (z pohledu ODS) zůstat. Zatloukat, zatloukat a zatloukat, jak říká dr.Plzák. Snad až buďto slabá chvilka, nebo nějaké
duševní rozpoložení, krize nebo jiná udá-
lost některého jedince z ODS může vyjevit pravdu. A nepochybuji, že ti ostatní o takovém člověku budou znovu tvrdit, že lže, neboť upadl z jahody přímo na hlavu a neví co mluví. Zájmy ODS jsou nad ctí a pravdou a morálkou.
Zajímavé ovšem je, že po "vítězství" ODS se všichni zabývají Paroubkem, jeho nectnost-
mi či slabinami. O extemporé svých lidí se nezmuňují. A že jich bylo nemálo. Holt, sebekritika se dnes nenosí (možná jim křiv-
dím, třeba si to vnitrostranicky vyříkají, moc na to však nespoléhám, protože jim to opojení z výhry nedovolí).

Pár slov k přeběhlíkům. Mnohokrát jsem četl dotaz (z tábora ODS), proč nepřebíhají jejich členové do jiných stran, na rozdíl od toho, že z ČSSD je to běžné. Nemyslím, že to je proto, že nesouhlasí s Paroubkem či s politikou strany (nevylučuji,že
v rámci demokracie jsou dílčí nesouhlasy, to je ve všech stranách), důvody vidím v
a) nečistém svědomí či jistá pochybení, které lze využít k jistému druhu vydírání či vyhrožování ze strany silnějšího politického subjektu
b) mravní úpadek osoby v podobě podlehnutí lukrativní nabídky z téhož subjektu
c) totální zrada v osobní politické orien-
taci a z toho všeho (body a,b,c) trestuhodná zrada voličů.
Nejhorší na tom je, že bez uzardění hájí zájmy strany, která nebyla zájmem voličů a co horší, jejich morální kodex se rovná nule, neboť o složení mandátu vůbec neuvažují a berou to jako normální. Aby ne, když mají krytá záda a to jak nyní, tak i po uplynutí mandátu (jenom aby!!!)
A jestli o tomto problému nic nezmiňuje Ústava ČR, pak by už dávno měl být tento nedostatek napraven. Tento stav totiž nectí ani Ústavu ČR, ani demokracii.
20. 02. 2008 | 22:57

ko_ko napsal(a):

podle mě je článek nahoře i celá diskuse pod ním naprosto k ničemu ,myšleno k ničemu dobrému . Jediné ,co autor článku sledoval a v čem je mistrem , je rozštvávat slušné lidi z obou dvou stran barikády ,kteří by se jinak byli schopni i slušně domluvit .To je ostatně odedávna taktikou demagogů , průměrných ,kteří z každou cenu touží po moci ,až se to u nich stává nemocí . Soudruh Paroubek je přesně takový - v podstatě nikdy nic dobrého nevymyslel , válí se jen na vlnách špíny ,kterou většinou sám vypouští proti každému ,kdo mu brání v oné nemocné cestě za mocí .
20. 02. 2008 | 23:12

Kulihrach napsal(a):

co se s tím srát, prosttě všechno vystřílet, ratata a je to :-)) dobrý den pane Stejskal, nic ve zlým
20. 02. 2008 | 23:13

ruda napsal(a):

Wosmane, nedělám si iluze ani o přímé volbě. Jediná výhoda bude, že si to upečeme sami. Bude to o penězích na kampaň, vymývání mozků a využívání médií... Dobrou, jdu spát.
20. 02. 2008 | 23:13

ko_ko napsal(a):

ještě že ten Bušina na konec toho svého rádobypříspěvku vůči mému příspěvku nenapsal dole SE SOUDRUŽSKÝM POZDRAVEM a NA VĚČNÉ ČASY . Řekl bych ,že by mu to bylo podobné .
20. 02. 2008 | 23:16

pavla napsal(a):

to matti.cz, tak jak vám napsal JC, co se týká, že je někdo VAŠ poslanec, ještě neznamená, že musí mít stejný názor jako vy a tisíce dalších voličů. To by všichni lidi museli být jako ovce bez mozku a nemyslet. Podle průzkumů - kterým se sice moc nedá věřit - ale chtěli lidé jak z CSSD, tak i z ODS Svejnara, zrovna tak opačně. Jak by teda poslanci měli hlasovat, aby se zavděčili všem svým voličům. Snad pro oba kandidáty? Jinak by museli udělat referendum a podle toho pak hlasovat a stejně pak by zas nevyhověli všem. Tak nevím, jak byste si to představoval.
pro L.Bušinu: Vy jste ty lístky ODS, kde se zavázali volit Klause, viděl? A není pak divné, že chtěli hlasovat tajnou volbou? V tom případě jim můžou ostatní strany závidět, že svým poslancům, na rozdíl od ostatních, stoprocentně věří.
20. 02. 2008 | 23:16

Bača napsal(a):

Kdyby se chovali členové ODS a ČSSD k sobě stejně jako na vládní úrovni i na úrovni samosprávy, asi by Melčáků nebylo. Ale když v mnohých případech na komunální úrovní vládnou ODS společně ruka v ruce s ČSSD a to jak na krajské tak obecní úrovni (magistrát Zlína), a Melčák je ze Zlína, pak se nedivme, že se to zde Melčáky hemží. Když ve Zlíně vystoupil kriticky k poměrům na zlínské radnici komunistický zastupitel, tak první, kdo vytáhl do boje proti komunistům byl náměstek primátora Janreček,z ČSSD, místo toho aby nekalosti na zlínském magistrátě řešil. Nakonec se na veřejnosti mluvilo o dalším poslanci ze Zlínského kraje, který organizoval podporu Klausovi Byl to Smýkal, i když to popřel tak je všeobecně známá jeho komunistická minulost a zřejmě chce opět změnit partajní dres a jít za lepším.
20. 02. 2008 | 23:20

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další urážlivé a vulgární příspěvky, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 23:25

car komančov OO8 napsal(a):

Radegast sa hlasí,,,,,,aneb aji v statististikach sa to říka korupce je velka..tak spočítam pruměr,,ktra strama ma věc členu..a jek sa to počita na marzu gdo mi to tu poví,,,, A co ja stim mam robit,, mi nigdo nic nedal aja těž nikomu,a tak si tady žiju,,,Po volbach už mame revoluční volba někdo ji chtěl ,a kdo pujde ,to sa musi bručet,mi aji kozy ve chlevě nečely potvory jedny chtěly všecky naraz dojit,,tak sem sa vzdal sveho stada a atˇ si každa jak chce voli,hodil kyble do chleva,,,,,,,,aneb jak si užit duchodu ,,,,,ale stejně se o ty kozy bojim už jsem je dva dny neviděl,co sa jim proboha stalo a co ja budu pit,kdyš sa mleko rozleje,,,,,,Z
20. 02. 2008 | 23:27

krutibrk napsal(a):

Nooooo, Jiříku, já vím, že nikdo dokonalejší než vy se ještě nenarodil, ale proč mi taaaak připomínáte malýho Jardu, co napřed otrhá všem kytkám na zahradě hlavičky, potom pár pavoukům nožičky a pak sebou sekne na podlahu a řve? "Já, já, já, já chci a chci a chci." Na malýho Jardu má maminka dobrý recept, strčí ho pod studenou sprchu...
20. 02. 2008 | 23:36

Bob napsal(a):

Modří psavci se přímo utrhli ze řetězu. Článek v Blesku to byla ubohost sama. Jenom nevím co jim p. Paroubek udělal. Slušně jim odpovídá na všechny otázky zatímco pan Topolánek je posílá do prdele (snad cenzor promine, ale když může p. předseda)a je vše OK. Jak je to jenom možné? To, že přbíhají poslanci je pouze ukázka charakteru. Oni také potřebuji peníze a hodně a tak se ukazuje, že bude vládnout modrá barva včele se zakladatelem, tak toho využívají. Toť vše. Jinak číst co tady píši grafomani nemá cenu
20. 02. 2008 | 23:45

vlaďa napsal(a):

Co jiného na hrubý pytel, než hrubá záplata. Jednou budem dál... Panu Paroubkovi se není co divit a držím mu palce. Poslední vítězství ods je Pyrhovo. Další podobné už nepřežije.
21. 02. 2008 | 00:01

Thom9 napsal(a):

pro Lukáše:i když pozdě,sory.Píšete:Paroubek s ODS neprohrál, protože v místě kde proti ODS kandidoval vyhrál. Nevím, kde se ve Vás bere že Paroubek = ČSSD. ::: Ano v Usteckém kraji vyhrál ale on byl zodpovědný za výsledek CSSd v celé republice.A tady prohrál .Když jsem předseda strany tak jsem zodpovědný za vysledek cele strany.Pokud jsem skončil druhý tak jsem nevyhrál.Když jsem lídrem na čele kandidátky v kraji tak odpovídám za výsledek v kraji.Vy si asi pletete zodpovědnost ktera je pokaždé jinná.Jinak když vyhraji VC Monaka a ostatní VC prohraji tak se nestanu mistrem sveta.Prostě pán Paroubek vyhrál jeden závod ale počítá se konečný vysledek,a tady dojel druhý.A Paroubek = CSSD - protože za vítězství nebo prohru CSSD ve volbách je zodpovědný její předseda.A pán Paroubek svoji stranu k vítězství nedovedl-PROHRAL.Aprohrál všechny ostatní volby kterých se učastnil.
21. 02. 2008 | 00:23

sick´N´tired napsal(a):

,,Včera (19. 2.) se pro změnu objevila na jednom serveru naše pornografická fotomontáž,,

Nekdo by panu Paroubkovi mel vysvetlit, ze takovych vtipku je na internetu na vsech moznych serverech hromada a jsou namirene na vsechny mozne politiky nebo verejne cinne osoby takze to, ze si pan Paroubek ucelove a demagogicky vybral zrovna tuto jednu aby tak ukazal jak delaji vsichni ,,na zakazku ODS,, je opravdu trapne. Takze to ja jen tak kdyz tu tak mluvite o te Demagogii a prekrucovani faktu a nerikani uuplne pravdy, utoceni na Vasi osobu apod. pane Paroubek.
21. 02. 2008 | 00:32

Lena napsal(a):

Vážený pane Paroubku,

měřte stejným metrem! Protože mě to Vaše různé měření vadí, dovoluji si lehce podotknout k Vašemu textu:

1) "Paroubek spí s Rathem" je úplně stejně stupidní název jako "Langer, Topolánek a Dalík - navštíví spolu gay club?".
Akorát mě napadlo, že bych do toho klubu poslala svého teplého kamaráda. Ale ani jeden z výše jmenovaných nejste jeho typ. Takže z toho asi nic nebude.

2) Politický boj je taky někdy seriózní? A jak to vypadá? Proběhlo to někdy v ČR? Ó, ano, proběhlo - vždy ze strany ČSSD! Například, když si před volbami ČSSD půjčila těžký peníze na to, aby si za státní finance zaplatila voliče-pobírače (od té doby zvýšených) sociálních dávek. Vašemu následnému tvrzení v TV, že takovéhle dluhy se nevrací, vrací se jen úroky z nich, už jsem se neměla ani sílu zasmát.

3) Demagogie je, myslím, hlavně parketou ČSSD. Snad nejhorší příklad: "na důchody musí najít stát peníze v rozpočtu" - kde by je za pár let vzal? Ale to se říkat nehodí, že? Radši namažeme voličům med kolem huby a oni pak nějak dopadnou, za 20 let už to konkrétně nás tížit nebude.

4) Snítilý. A to jste se nestyděli mít ve svých řadách alkoholika s falšovaným lustračním osvědčením? Nebo jste to nevěděli? Neměli byste být rádi, že Vás ho ODS zbavila? Spíš jste to věděli, ale dokud pádloval s Vámi, tak Vám to nevadilo.

5) Bulvár a Vaše krize s druhou manželkou tu asi nikoho nezajímá. Osobně nevidím rozdíl mezi dvojkou Kováčová-Paroubek a podobným duem Talmanová-Topolánek. Z mého pohledu "dáma" nebývá milenkou ženatého muže. Takové osobě se většinou říká jinak. Vy a Vaše žena byste si měli uvědomit, že čím víc se do ho.na šťourá, tím víc smrdí.

6) Asi Vás to nepotěší, ale Vaše pornofotomontáž mi přišla na mail už asi před měsícem. Co Vás možná potěší - Topolánkova asi tak před půlrokem. Takže děkuji za upozornění, že je zas něco nového, ačkoliv ne že bych na to byla zvědavá.
21. 02. 2008 | 00:35

jamo napsal(a):

to vlaďa: které to poslední Pyrhovo máte na mysli: komunální volby, senátní, krajské, parlamentní nebo prezidentské? Nebo snad prohry v parlamentu? Už jste si, soudruhu vybral? Jinak, jak je JYrja tradičně pravdomluvný, tak bych se nedivil, kdyby mu Petra do týdne dala kopačky..ale proč? Vždyť přeci má pořád příjem (s nezdaněnými náhradami na reprezentaci, které celé probendí po hotelech), který "nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?". Až potom (pro dobro ČR doufám, že brzy) ho Petra kopne do..
21. 02. 2008 | 00:42

sick´N´tired napsal(a):

To Lena:: Naprosty souhlas..../tohle co ted napisi to uz neodpovidam Vam to jen tak pisu navic:-)/...Jinak nejvic mi prijde komicke, ze vzdy se nejvice hadaji a obvinuji z neceho lide, kterou jsou v postate uplne stejni a chovaji se uplne stejne resp. delaji presne to co na jinych kritizuji a to je presne ukazka pana Paroubka a Topolanka, myslim si, ze oba jsou si pritom dost podobni svym chovanim - Topolanek nadava v primem prenosu novinarum - Pan Paroubek rovnou nektere novinare nebo zpravodaje necha vyhodit, oba se chovaji jako naprosti burani atd. atd. myslim si, ze tech spolecnych rysu panu Topolanka a Paroubka by se naslo jeste velice hodne. Jsem pravicovy volic, ale i presto dokazu byt objektivni a rozhodne si nemyslim, ze by cela ODS byla plna skvelych lidi a CSSD plna zkazenych lidi. Ale co se zrovna tyka dua Topolanek Paroubek myslim si, ze oba si muzou podat ruce a rozhodne nepatri mezi ty z, kterych by si nekdo mel brat priklad. Navic si myslim, ze stejne jako mnoho lidi uvnitr CSSD nesouhlasi s tim jak Paroubek vede jejich stranu stejne tak i v ODS je mnoho lidi, kteri nemaji radi Klause nebo Topolanka a myslim si, ze v ODS vladne nyni takova nezdrava diktatura a, ze by to chtelo trochu udelat zmenu ve vedeni strany.
21. 02. 2008 | 00:48

Petra napsal(a):

Pane Paroubku jste zvláštní člověk, který má velkou razanci, působíte mnohdy nesympaticky. Když to ale pozoruju, uvědomuji si tlak, kterému musíte čelit, přičemž tento tlak by neexistoval, pokud byste reálně nepředstavoval "nebezpečí" pro své oponenty. Volba prezidenta ukázala opravdu alarmující skutečnosti a ač jsem vás nevolila, uznávám že jste udělali velký kus práce pro všechny.
21. 02. 2008 | 01:02

Kamil napsal(a):

Jirko myslím si žes dneska vyhrál olympiádu. Sice jsme s kamarádem ztrestali litr trnečky, ale nenechal jsem si ujít tu příležitost a místo manželských povinností jsem se začetl do superperlivých řádků tvého blogu. Musím přiznat, že až tě semele propadliště dějin, tak mi budeš chybět. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Ty naprosto mizivé indiferentní příspěvky tvých hlavně chytrých příznivkyň zoufale zasahovaly do naprosto zničující kritiky,ať už příznivců, tak hlavně odpůrců. Paroubku Paroubku, tolik ubohosti jsem už dlouho nečetl. Nechci se opakovat, ale k psychiatrovi dnes už chodí kde kdo. Nech se vyšetři a najdi si práci. Zdraví Kamil.
21. 02. 2008 | 01:05

Teo napsal(a):

Je až s podivem, jak jindy většinou levicoví přispívatelé k tomuto článku Paroubka nemají snahu se příliš vyjadřovat. Je to jednoznačné! Paroubek levici škodí!!!
Psaním do blogů si pane Paroubku už moc nepomůžete. Co kdybyste začal konečně seriozně pracovat? Levice očividně přešlapuje na místě, není schopna se z vašich politických lapsusů vzpamatovat a vy s drzostí vám vlastní si tady hrajete na literáta.
Buď odstupte a uvolněte místo schopnějším, nebo konečně seriozně pracujte pro skutečně sociálně slabé, stvořte pořádný program strany a HLAVNĚ nemaskujte vlastní neůspěchy pomlouváním svých straníků a poukazováním na zlořády jiných stran.
Co už jiného by vás mělo poučit, když ne vlastní neúspěchy?!
21. 02. 2008 | 01:29

Kinski napsal(a):

Tak to uz je fakt jen pro psychiatra, tenhle v výpotek.
21. 02. 2008 | 01:50

IvanT napsal(a):

Pane Paroubek,

Jsem odevzdy a asi navzdy volic socialni demokracie, ale vy, jako vudce strany, byste mel byt prikladem politicke kultury a neimitovat trapne manyry svych odpurcu. Opravdu mne mrzi, ze se k tomu snizujete.
21. 02. 2008 | 02:30

Petr Macek napsal(a):

Pane Paroubku,

až odejdete z politiky, tak po čase, pochopíte jak jste ji škodil. Vy a Vaši oponenti jste jak malé děti, kteří si neustále bourají bábovičky a svádí to jeden na druhého. Nám, obyčejným lidem, jste směšní.
21. 02. 2008 | 03:47

Honza napsal(a):

Pánové z ODS chovejte se sami slušně a ne jen nabádejte k tomuto druhého.Jo,to se vykřikuje že?
Ale pamatujte jak dopadla vaše sestra ODA.Také se tak nafukovali a nabubřele vytahovali jako nyní Vy a kde skončili ? Na smetišti dějin.
Pane Paroubku nenapodobujte jich s tím já-já.Nemá to úroveň a navíc na Vás i novináři vidí to,co pravicovému politikovi přejdou s úsměvem.
Ale tady určitě platí rčení o božích mlýnech a o tom že kdo se směje naposled,ten....
21. 02. 2008 | 05:24

JSP napsal(a):

Kdo mu jen ty bláboly píše? (:-D)
21. 02. 2008 | 05:52

K4my napsal(a):

zajimalo by me :-D Jak by se citili ODSaci kdyby jejich kral LANGER volil Svejnara a Svejnar tak odesel na hrad?? :-) Ze by volici nezacali nadavat??? Pojrytci jste, hlavne vsichni diskutujici! Slepa elita naroda, pozustatek z doby komunismu :-D meli by jste volit dnesni KSCM, i jsou presne pro vas, diktatura, ale pritom Vam aspon tu hubu nechaj otevrit, to pred tim neslo, takze jak rikam, sance pro vas pro vsechny diskutujici, volte vase predstavence KOMUNISTY.
21. 02. 2008 | 06:35

No...správně ?!! napsal(a):

Asi ano, potřebovali nutně mluvit s Paroubkem, Sobotkou, Haškem a ty jinde, než v Gay klubu neseženou .....tak tam chudáci museli taky, co jim zbývalo, v univerzitní knihovně tyhle tři určitě nenajdou ....
21. 02. 2008 | 06:54

rep napsal(a):

Když tyhle odshora dolů v podstatě jednotné výlevy plné nenávisti čtu, nemám dobrý pocit. ODS v čele s Klausem se podařilo rozdělit společnost opravdu dokonale. Začíná to vypadat tak, že ne jen pan Paroubek, ale kdokoli, projeví či reprezentuje-li odlišný názor - at už je jakýkoli - se okamžitě stane terčem soustředěného sprostého útoku. Atmosféra nese rysy nástupu fašismu, jinou paralelu jako vhodnou nenalézám. Nad tím je dobré se zamyslet.
21. 02. 2008 | 06:55

Oldřich D. napsal(a):

z úst soudruha Paroubka zní kritika slov demagogie, vulgarita a agresivita skoro stejně hloupě jako z úst komunistů slova o demokracii. Nazval bych tato slova přívlastkovými právě pro samotného předsedu Paroubka. OD
21. 02. 2008 | 07:15

RUMCAJS napsal(a):

Až se pane Paroubku bude udělovat Nobelova cena za klauna roku,napíšu Švejnarovi, aby Vás navrhl.
Nechápu, že někdo, kdo se chová tak nechutně jako Vy, má ještě tu drzost si na kohokoliv stěžovat.
21. 02. 2008 | 07:22

Hans napsal(a):

Pane Paroubku,
mohl byste se prosím nějak vyjádřit ke čtenářským názorům Vašeho blogu, kde 99% lidí Vás odsuzuje??? Ti jsou všichni také zkorumpováni a koupeni ODS???
Mě když v práci oponuje větší množství lidí, tak se zkouším zamýšlet nad tím, jestli náhodou nedělám někde chybu.
Neměl byste zkusit totéž??????
P.S. kdybyste nenavrhoval p. Švejnara Vy a Vaše strana, byl by pro mě přijatelnější než p. Klaus. Bohužel musím konstatovat, že vše. co je od VÁS je mi tak odporné, že to apriory nepřichází v úvahu!!!! Tento odpor začal zavádět svým chováním, původem a názory p. Špidla a p. Gross, a Vaše chování a chování p. Ratha je se dnes začíná ukazovat dětem jako ukázka nadutosti a tuposti.
Mrzí mě, že odpověď od Vás nikdy nedostanu a Vy si stále budete dělat za MOJE peníze co chcete.
21. 02. 2008 | 07:42

karlos napsal(a):

Vážený pane Paroubku, opět jste mě nepřekvapil. Vůbec jste nepochopil smysl Langerova článku, od kterého se odpichujete. Ten spočíval v zesměšnění nikoli Vaší osoby a Ratha ale způsobu, jakým ze setkání na chodbě teatrálně děláte úplatkářskou aféru. Vaše postávání na chodbě s fotografií údajné "korupční schůzky" bylo trapné až směšné. Proto Langer parodoval Váš způsob uvažování. Ostatní věci, které uvádíte ve svém blogu jsou bohužel opět bláboly v duchu - za všechno může ODS a její úplatky a zkorumpovaní přeběhlíci. Tak teď nevím ani já, jestli nejsem náhodou v žoldu ODS (psáno Vaší terinologií). Moc bych Vám přál více nadhledu a humoru (ten pokus v závěru blogu byl spíše křečovitým úsměvem skrze skřípající zuby). S Rathem jste vnesli do politiky jakousi vulgární tupost, naivní urážky jaké dělají děti na své učitele o přestávkách. Nerad předpovídám ale myslím že s tímto stylem hledání chyb všude jinde můžete očekávat další (jistě podplacené:-) přeběhlíky. Já už jsem přeběhl - nikoli k ODS ale kamkoli od Vás.
21. 02. 2008 | 08:41

pepin napsal(a):

Tak už neplač, Jiříku ! Prostě si to projel, jako ostatně zatím všechno, v partaji tě brzo asi nakopou do zádě, Petra asi taky zjistila, že vsadila na špatnou hajtru, ale tak to někdy chodí.
Pozoruji, že v reakcích na tvůj báječný blog by se dali tví příznivci hledat tak akorát lupou, není to znamení, že jsi pomalu na konečné a je čas se starat o zavazadla ?
A s tím Snítilým se ti to tedy povedlo - dvanáct let ti nevadilo, že je to možná agent VKR a prý alkoholik ? To vadí teprve v situaci, kdy má jiný názor než ty ? Takovouhle mediální sebevraždu ti poradil ten tupec Tvrdík ? Dobře ti tak ....
21. 02. 2008 | 08:43

neo napsal(a):

Paroubek prohrál volby do posl. sněmovny, prohrál senátní volby, hejtmani nejsou socialisté, prezident není socan... no bodejť by se nevztekal.
21. 02. 2008 | 08:47

jjumbik napsal(a):

1. Pane Libore Stejskale, editore blogů, soucítím s vámi (což nemyslím ironicky), protože hrabat se v takové žumpě urážek musí být opravdu radost
2. Pro pana předsedu Paroubka: Myslím, že autory, kteří vás poškozují na jméně, můžete buď žalovat anebo se na ně vykašlat. Tím, že děláte něco mezi tím, tak se stavíte do pozice "křičícího spravedlivého". Tak trochu mi ty Vaše výkřiky připomínají protesty radikálních muslimů nad karikaturami proroka. Doufám, že se do této role nedotknutelné ikony nestavíte, nebo ano? Jestli jste opravdu rozhořčen, tak žalujte :).
21. 02. 2008 | 08:47

Dulf napsal(a):

Článek jsem jen zběžně přečetla,ale moc se mi nezdá,že by to pan Paroubek psal.Stačí porovnat jeho slovní projevy s psanými.Ale měla bych návrh,ráda se dívám na jeho záběry bez zvuku.Dobrá podíváná.Bubřina k pohledání.P.S.:Navrhnětě pana Švejnara na předsedu ČSSD a uvidíte,že to bude hned lepší.
21. 02. 2008 | 09:04

Jeník napsal(a):

Vážený pane předsedo Paroubku, už jenom to, že něco napíšete, tak to vyvolá úplně nepříčetnost vyznavačů současné modré špíny, která vládne v našem státě. Uplně si představuji ty krví podlité oči a sliny u koutků, jak "mydlí" do klávesnice. A to ještě, když si slušný člověk uvědomí, že píšete pravdu, to si určitě tito modří bohatýři museli jít vyměnit trenky. Tento blok si schovám, protože, až opět bude u nás vládnout pod vedením levice slušnost a nestrannost, bude dobré připomínat tu špínu, sprostotu a slabost ducha všech těch bojovníků, kteří jako jejich současní vůdci - Klaus, Dalík, Topolánek, Julínek, Tluchoř, Sobotka, ..... používají útoky zezadu a rány pod pás. Celá ta fraška na hradě byla zinscenována na Jánském vršku 10, zrovnat tak jako Kubiceho zpráva. I aktéři byli stejní. Je to hnus, co zde provádí modrá soldateska, ale zatím mlčící a pozorující většina jim to ve volbách ukáže. Každý den, o které bude pokrácena současná vláda bude velké vítězství.

Slušní lidé, vždyť jich je necelých 30 tisíc (těch organizovaných), takových 20 tisíc zlodějů, kteří tyjí z této vlády a maximálně 30 tisíc hospodských povalečů, kteří se přiklání vždy k tomu, kdo je u moci. Podobnost čistě náhodná s 20 léty minulého století v mnichovských pivnicích v sousedním státu.

Nás slušných lidí je skoro 10 milionů, které Dalík a Topolánek za přispění Klause od ledna okrádají.
21. 02. 2008 | 09:04

Alík napsal(a):

Mám dotaz na ty, co oslovují Paroubka soudruhu: Od kdy do kdy byl Paroubek v KSČ, že ho oslovujete soudruhu?
21. 02. 2008 | 09:22

Adam napsal(a):

Myslím si, že takovými články plnými nenávisti, pomluv a urážek Jiří Paroubek zcela jasně ukazuje, co je zač.

Právě díky takovým výplodům je jasné, o jakého sebestředného diktátora se jedná.

Jsem zvědav, zda, až donutí svým jednáním další sociální demokraty v opuštění strany, bude o všech tvrdit, že pracují "v žoldu ODS".
21. 02. 2008 | 09:25

Václav napsal(a):

Zajímalo by mne, kde se tato militantní lůza, co denně na netu zvrací nenávist o Paropraseti, KSČSSD a Drátovi. VÍTE TO, PANE STEJSKALE?
21. 02. 2008 | 09:28

consigliery napsal(a):

Jeníku jeníku ty jsi asi minulých osum let nesledoval zprávy :-) Ta tvoje slušná levicová vláda tady měla jeden průšvih za druhým (unipetrol, gross a byt, Ivo Svoboda a Liberta, Gripeny atd...) takže si radši místo schovávání tohohle najdi noviny z minulých osmi let... A politici jsou jen vzorek populace a slušných lidí tu určitě 10mil není, to by ani po 50ti letech komunismu nebylo možné... A Paroubkovo brečení nad prohrou jejich "pravicového" kandidáta je úsměvné.. I když ČSOB vždycky vycházela s ČSSD velmi dobře a pan Švejnar jako předseda dozorčí rady by se jim na hradě hodil...A jejich komunistické veřejné hlasování mělo jen zakrýt a zastrašit lidi v ČSSD kteří by Václava Klause volili protože byl vždy pragmatický a s levicí jednat uměl..Ne nadarmo si ho Miloš Zeman do dneška váží...
21. 02. 2008 | 09:28

Adam napsal(a):

Doporučuji k zhlédnutí scany novinových článků:
http://www.abclinuxu.cz/blo...
21. 02. 2008 | 09:29

Adam napsal(a):

Předchozí zpráva byla určena pro Alíka.
21. 02. 2008 | 09:30

Kája napsal(a):

Adame, než začneš kritizovat Paroubkův článek,tak si nejdřív přečti výplody od Langera, Zahradila a Tlustého!
21. 02. 2008 | 09:31

emp napsal(a):

alíku: slovo "soudruh" bylo komunisty zneužito. Je to slovo velice staré vycházející ze slova "druh".
citace z BL s kterou se ztotožňuju: Slovo soudruh (všimli jste si, že existuje i v knize Lovci mamutů a že i „Kopčem“ byl soudruh?), krásné staré slovo, druh, soudruh, bylo popliváno spojením s hektolitry krve – protože opilá parta mocných využila důvěry prosťáčků pro ukojení svého ega, pro naplnění svých mocenských fantasmagorií…
Možná by stálo to slovo zase časem očistit , vše je jen o vnímání...
21. 02. 2008 | 09:33

consigliery napsal(a):

Alíku soudruhu oslovujeme Paroubka kvůli jeho členství v jedné ze stran národní fronty před listopadem. Jeho články z té doby byly znovu nedávno otištěny a byla to opravdu komunistická propaganda jako řemen... Tudíž oslovuje a voláme SOUDRUHU PAROUBKU
21. 02. 2008 | 09:33

Adam napsal(a):

Mám přečteno.
21. 02. 2008 | 09:34

black napsal(a):

Pane Paroubku,
jste paranoidní, vytvořil jste si nějakou vlastní vnitřní realitu. Měl by jste se jít léčit.
21. 02. 2008 | 09:34

Alík napsal(a):

consigliery: Takže za soudruhy můžeme označovat i lidovce? Protože tam taky byly?
21. 02. 2008 | 09:43

já napsal(a):

Pane Paroubku, článek pana Langera opravdu duchaplný byl. Vy byste místo zviditelňování se protřednictvím blogů o ničem měl snažit něco udělat s ČSSD, aby se z ní stala slušná strana. Myslím, že nejlepší by bylo, kdybyste odstoupil.
21. 02. 2008 | 09:45

Thom9 napsal(a):

pro Alíka:soudruh,soudružka je oslovení kterým se sociální demokracie oslovovala mezi sebou i za první republiky je to historické oslovení.Lidovci se mezi sebou vždy oslovovali bratře ,sestro.
21. 02. 2008 | 09:51

Honza2 napsal(a):

Zaujala mne tato věta:
"Zábavné je, že se novináři už ani neptají na důkazy o korupci. Nikdo z nich o ní totiž nepochybuje!"
To tedy není zábavné ani trochu. Novinář, který nepochybuje, neptá se po důkazech a věří, je úkaz spíše děsivý.
Rád bych věděl, kterým novinám se mám obloukem vyhnout, proto Vás moc prosím, sdělte nám jejich jména v příštím blogu.
21. 02. 2008 | 10:05

já napsal(a):

Ještě dodatek - pokud jste si paní Petru vzal jen proto, abyste pokořil Topolánka, že VY si milenku berete a ON ne, tak je to smutné. Bohužel to tak vypadá - i ten spěch - aby to bylo co nejrychleji, dřív než Topolánek a před prezidentskými volbami... Vězte ale, že paní Zuzana byla mnohem sympatičtější než vaše nynější žena.
21. 02. 2008 | 10:11

Lub napsal(a):

Já jenom doufám, že jste článek pane Paroubku nepsal sám. Protože to by mi bylo ČSSD opravdu líto, že v jejím čele stojí osoba tak přízemních vlastností (nekritičnost k sobě, svádění viny na ostatní, osobní útoky na všechny kolem). A vlastně je mi Vás líto - a pamatujte že platí "Kdo s čím zachází, ..."
21. 02. 2008 | 10:19

Smart napsal(a):

Jirko, drž se.Fandím ti.
21. 02. 2008 | 10:26

A.Simonides napsal(a):

Jirko nedej se!Proti modre hnusne spine se musi bojovat.Jinak by zase u nas mohli zacit vznikat koncentraky.Nacisticke hesla uz tady z nejvyssich kruhu zaznela,ze pane Topolanku, Langre,Daliku alias Bormann a vy ostatni "demokrate" je potreba pritvrdit-jen dotoho.
21. 02. 2008 | 10:26

Ročník 53 napsal(a):

Tome9, a nevíte jak si říkají kolegové z ODS? Nejsou snad soukmenovci, že ne?
21. 02. 2008 | 10:29

Karel 22 napsal(a):

Mě se moc líbí, soudruhu Paroubku, jak nedokážete rozdýchat další výprask. Měl byste se ale zamyslet nad jednou věcí : jste předseda partaje, ve které jsou samí Mělčáci, Pohankové atd. Vždy jsou to podle Vás lidé, kteří jsou pro Dalíky velice snadno podplatitelní. Proto je musíte kontrolovat i při veřejné volbě.
Ještě jsem nikdy neslyšel o tom, že by poslanec ČSSD někomu nabízel úplatek. Ale pořád slyším od Vás o tom, jak je někdo v jednom kuse korumpuje. Jak je to možné? Co je ČSSD vůbec za partaj? Je to opravdu jenom sebranka šibalů mlsně se těšících na nějaký ten žvanec od Dalíka? Není to tím, že ryba smrdí od hlavy?
21. 02. 2008 | 10:38

Milan Sch. napsal(a):

Pane Paroubku, současní politici mi připadají jako malí fakani, kteří neumí nic jiného než se hádat o bábovičku a lopatičku na písku. Svalujete věci jeden na druhého a myslíte si, že vaši voliči jsou tupci. NEJSOU. Osobně bych vás vyházel všechny do jednoho a začal úplně znova a na zelené louce. Neměl jsem rád Zemana, zklamal mně Topolánek, ale oba jsou proti Vaší nenávisti, zpupnosti, egoismu i vyčůranosti, opravdu svatí. Měl byste uvažovat o tom, že odejdete z vrcholné politiky, ačkoliv nejsem vaším voličem, vidím, jak své straně jen škodíte. Co jste mohl, to jste prohrál, a můžete si namlouvat, že jste morální vítěz... NEJSTE.
21. 02. 2008 | 10:40

JC napsal(a):

Karlosi,
Popsal a vystihl jste to naprosto přesně.Myslím, že k tomu není co dodávat.
21. 02. 2008 | 10:44

Thom9 napsal(a):

Ročník 53:To co jsem napsal jsou jenom fakta nic víc.A to co jste napsal Vy je blbost.
21. 02. 2008 | 10:44

Blue Jay napsal(a):

Paranoia.
Paranoia je jedním z druhu psychózy, vyznacující se bludy, chorobnými predstavami ohrožení a stihomamem. V obecném povedomí je tento pojem používán též pro nadmerné obavy o svou osobu, spojené napríklad s konspiracními teoriemi.
Nevim proc me definice teto nemoci napadla po precteni clanku poslance Paroubka :-).
21. 02. 2008 | 10:44

Jarka napsal(a):

pro Blue Jay :
ta definice vás napadlo asi proto, že máte s paranoiou hodně společného ...tak nevím proč se tak hloupě ptáte? jinak díky za opis ze slovníku ...
21. 02. 2008 | 11:06

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další hrubě urážlivé a vulgární příspěvky, které porušovaly Kodex diskutujcích.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
21. 02. 2008 | 11:08

stejskal napsal(a):

Pane Václave,

nevšiml jsem si, že by tu někdo psal něco "paropraseti, KSČSSD a Drátovi" (ale mohlo mi něco uniknout). Zato jsem zaznamenal, že zde například pan Simonides píše "o modre hnusne spine". Kde se v lidech bere ta nenávist a hrubiánství, nevíte?

Libor Stejskal
21. 02. 2008 | 11:11

Ruda napsal(a):

pane Stejskale, sledujete politiku? Pak odpověď naleznete velice snadno. Hezký den.
21. 02. 2008 | 11:20

Ruda napsal(a):

ještě něco: se způsobem, jakým to dávají najevo samozřejmě také nesouhlasím.
21. 02. 2008 | 11:22

kacir napsal(a):

Poslanci Melčák, Pohanka a Snítilý by měli odevzdat úplatky do stranické kasy ČSSD. Nejde vůbec o prezidenta, ale o boj proti modrému moru, o který se musí levice pokoušet při každé příležitosti. Kdo má víc peněz ten vyhraje, protože může více korumpovat. Dnes je to ODS.
21. 02. 2008 | 11:32

stejskal napsal(a):

Pane Rudo, určitě máte pravdu.

Ale jen z části, domnívám se. Také pozoruji tuto společnost či prostě lidi, nás, co tu žijeme. A proto se nedivím tomu, co se dnes děje v politice. Spojité nádoby, řekl bych.

Libor Stejskal
21. 02. 2008 | 11:32

Chobot napsal(a):

Slovo pane před jménem a vykání používám jen u lidí (pokud je tedy neznam) kterých si vážim, takže Paroubku docela by mě zajímalo, jestli jseš opravdu tak blbej, neobo to jen hraješ? Na to, že jsi diktátor (jak se o tobě píše) bys chtěl důkazy, ale na to že ODS podlaplatila 3 poslance důkazy nepotřebuješ. Uvědomuješ si, že každej poslanec má svojí hlavu? Kdyby se měli chovat jen podle tebe tak by tam byli uplně zbytečný, to by mohli v parlamentu sedět jen předsedové stran. Prober se konečně!!!
21. 02. 2008 | 11:33

Ročník 53 napsal(a):

Takže Chobote, nemyslíš si, že teoreticky měli svoji hlavu lidovci, ČSSD, ale ODS hlasovala nesvobodně jako stádo?
I když "svoboda hlasování" u lidovců vzešla z prostého součtu hlasů potřebných pro vítězství Klause.
21. 02. 2008 | 11:40

Ročník 53 napsal(a):

To Tom9. Máte pravdu že jsem napsal blbost, ale tu blbost podložil pan Topolánek svým výrokem.
21. 02. 2008 | 11:43

bramborový knedlik napsal(a):

Jyrko, ty kluku břichatá, zase jsi to projel.
21. 02. 2008 | 11:45

Denisa Krátká napsal(a):

Pane Paroubku, buďto jste skutečně tak naivní, že věříte tomu, co píšete, nebo jste přesvědčen, že jsou naivní všichni občané ČR. V obou případech je to minimálně projev Vaší absolutní absence soudnosti.
21. 02. 2008 | 11:51

404 napsal(a):

Mám pro zdejší diskutující takovou zajímavou hru pro pobavení... možná se i o sobě neco dozvíte... je používaná psychologická hříčka

1) řekněte jednu větu o panu Paroubkovi: Paroubek....
.
.
.

hotovo?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
2) Zopakujte stejnou větu v první osobě: Já....

No, jaké to bylo?
21. 02. 2008 | 11:55

jmeno napsal(a):

No nevim, proc nam tu Paroubek sdeluje, ze dlouholety pracovnik a poslanec CSSD ma problemy s alkoholem - to veru nevrha dobre svetlo na tuto partaj (ne ze by snad jine strany byly lepsi, to netvrdim).

Ale kdyz uz ten alkohol zminuje - jak to tehdy bylo s Kottem, ktery byl prebehlik prilakany CSSD a za sve vzorne hlasovani dostal teple mistecko v krajske pobocce pojistovny primo od Ratha. Zde je ta korupce prokazana, u tech trech prebehliku z CSSD zatim zadny dukaz neni.
21. 02. 2008 | 12:01

patriot napsal(a):

jen osobní sebedehonestace vždy druhého vítěze ...
21. 02. 2008 | 12:23

Ruda napsal(a):

pane Stejskale, přestože se tomu nedivíte, štve vás to určitě taky, nebo se mýlím? A o to tu přece šlo.
21. 02. 2008 | 12:24

Chobot napsal(a):

To Ročník 53: Klobouk dolu :-) Nejseš náhodou zrovna Paroubek? Podle tebe v ODS všichni museli na příkaz volit pana Klause, nenapadlo tě, že ho chtěli volit. A KDU? Myslíš si, že si sedli a řekli si, kdo má volit koho? Nemyslim si, že poslanci (za jakoukoli stranu) jsou tak blbí jak si o nich myslíš. Když jakékoli volby nedopadnou podle představ ČSSD, tak je v tom hned spiknutí.
21. 02. 2008 | 12:24

Ruda napsal(a):

chobote, oslovení "pane" považuji za vizitku oslovujícího, nikoliv osloveného. V neformálním kontaktu, případně s nickem jej vypouštím, aniž bych tím něco naznačoval. Jinak bych neměl problém takto oslovit vás, jako kohokoliv jiného.
21. 02. 2008 | 12:28

stejskal napsal(a):

Víte, pane Rudo,

mne daleko více štve, jak se chováme jeden k druhému. Na ulici, v autobuse, v obchodě, v úřadě a nakonec i často v této diskusi. Pokud by se obhroublé a netolerantní chování, které je v naší současné společnosti bohužel převládající, změnilo, bude mi chování politiků úplně ukradené. Oni by ti neomalení ve svých funkcích stejně dlouho nevydrželi.

Libor Stejskal
21. 02. 2008 | 12:32

Ruda napsal(a):

chobote, myslíte si zřejmě, že pan Snítilý tedy -s vědomím následků- poslechl hlas svědomí a neřekl si jen -na to se můžu vykašlat, nestojí to za to!? Safra, to je borec. Jen -jak to, že už jsme o něm neslyšeli dřív? Byl by tam nejspíš jediný...
21. 02. 2008 | 12:36

Ročník 53 napsal(a):

Chobote, jediný koho nic nenapadá jsi ty. Ostatní už vědí.
21. 02. 2008 | 12:37

Ruda napsal(a):

Pane Stejskale, o tom se nemusíme přít. Jde o to, najít kořeny tohoto chování. Pramení z nespokojenosti? Já myslím, že často je tomu tak.
21. 02. 2008 | 12:39

urednik napsal(a):

Pane Boze,
kdy uz zacnete resit podstatne veci. Vy, Langer, vsechny ty paka, placeni jste z nasich dani a chovate se jako spratci na placku za domem zavodici kdo dal doplivne ci vyrkne sprostsi výraz. Vzmuzte se, je to nedustojne pochopte to uz konecne!!!!!!
21. 02. 2008 | 12:41

wosman degu napsal(a):

rudo: kořeny vidím v dávné minulosti a vypěstovávané závisti ve společnosti. Myslím si, že v tomto se podepsal komunismus, ale možná bychom našli kořeny daleko dál.. Křivda z Bílé hory.. těžko říct. K tomu české "nadávání na cokoli" a alibismus - A za tohle může do jisté míry politický styl a novináři.
Když si dnes čtu, že Kancléř Weigel byl propojen s bankou, která půjčila Grossovi miliony, a přitom z ní odešel 4 roky předtím, rozhodně to ty, kteří hledají cokoli, aby mohli brblat neuklidní.
Rudo, takže si taky myslím, že pramení z nespokojenosti, jen tu nespokojenost pořád někdo rozdmýchává...
21. 02. 2008 | 12:49

Ruda napsal(a):

wosmane, souhlasím.
21. 02. 2008 | 12:51

wosman degu napsal(a):

Základem agresivity je to, že ani jedna není schopná přiznat, co se té druhé podařilo. naopak, dokáží ideově obrátit i dobrý krok v nenávist. jsme po Slovinsku nejúspěšnější zemí z nově přistupujících, lepší už než Portugalsko a Řecko, tak to nemohla být jedna ani druhá vláda tak katastrofální...
21. 02. 2008 | 12:53

Teleskop napsal(a):

Pan PAROUBEK neudelal nic JINEHO. Nez JAK SE DO LESA VOLA TAK SE Z NEJ OZIVA. A to velka cast VAS tady dela TAKY
21. 02. 2008 | 13:02

Ruda napsal(a):

za komunistů jsme si říkali, že až se to sesype (a ono se to sesype) do deseti let nám budou závidět i Němci... V tomto světle to takový úspěch není.
21. 02. 2008 | 13:03

Ruda napsal(a):

Zní to naivně, vím. Ale chci tím říct, že to bylo možné udělat o mnoho lépe. A to je moje přesvědčení.
21. 02. 2008 | 13:04

Pavel napsal(a):

Pane Proubku, absolutne nechapu, ze zrovna vy si berete do ust slova o vulgarnim, agresivnim a neserioznim zpusobu boje. Zrejme uz jste racil zapomenout, kdo v ceske kotline za vydatne podpory pane Trvdikove prave tenhle zpusob politickeho boje kdysi pred lety v parlamentnich volbach nastartoval. CO?! Uz si nevzpominate na ODS minus a vasi stvavou a podpasovou kampan tohoto druhu? Na vase arogantni vystupovani ve sdelovacich prostredcich? Na to, jak jste jako seriozni politik, za ktereho se s takovou oblibou vydavate, neunesl porazku a zacal prvni hazet spinavymi obvinenimi na vsechny strany? Mate kratkou pamet pane Paroubku.
21. 02. 2008 | 13:06

Tereza napsal(a):

Tak tohle už je vážně silná káva... Teď už si budou politici přes internet ještě vyměňovat sexistické narážky a urážky... Začne s tím jeden a další se ochotně přidá... Tím se dostáváte, pane Paroubku, na úroveň vašich oponentů... I když, vy nikdy nevynecháte příležitost shodit nejen sám sebe, ale i celou ČSSD. Ale děkuji vám, takhle ty vaše preference nejspíš do příštích parlamentních voleb klesnou a vy se naštěstí do premiérského křesla nedostanete. Z celého srdce vám děkuji a gratuluji:-)
21. 02. 2008 | 13:08

bab napsal(a):

Pane předsedo, jste důkazem toho, že nikdo nepřekročí svůj stín a také, že podle sebe soudím tebe. Frekvence vašich článků v různém tisku se úměrně zvyšuje dle vašich neúspěchů a prohraných voleb a ať děláte co děláte, vaše kritika sedí především na vás a čtyři nebo pět vašich spolustraníků.Neustálé nářky na to,jak vám všichni ubližují a proč jste zase prohrál, kdo všechno to zavinil už nám slouží jen k obveselení a už se i sázíme, kdy spustíte příště a srdečně se bavíme
21. 02. 2008 | 13:13

wosman degu napsal(a):

Rudo: By mě zajímalo, kdo si tohle říkal. Ale vím, jak se psalo, kdy doženeme Němce atd. nějak se zapomínalo, že oni sami jdou dál. No nevím, dle mého, na to, co tu bylo a jaké podmínky jsme kdy měli, myslím si, že to tak špatné není.
21. 02. 2008 | 13:22

george22 napsal(a):

Telescope v rozcileni jste zapomel cestinu. Ozyva se pise s tvrdym 'y'...Jinak na Vas zivam..
21. 02. 2008 | 13:25

Ruda napsal(a):

wosmane, z dnešního pohledu to samozřejmě blbost je. Neb je rychlejší krást, tunelovat, než tvořit. Největší nedostatek této předpovědi byl v přecenění charakteru, nikoliv schopností.
21. 02. 2008 | 13:29

Chobot napsal(a):

Rudo, to proč pan Snitilý zvedl ruku pro pana Klause opravdu nevím, ale vůbec se mi nelíbí, že Paroubek na něj hned hází špínu (bez důkazů). Navíc ta jeho nechutná poznámka o protialkoholní léčbě je víc než sprostá (takhle se chová opravdu jen bezpáteřní idiot).
21. 02. 2008 | 13:30

stejskal napsal(a):

Určitě, pane Rudo.

Ale především z nespokojenosti se sebou samými. Člověk, který je vyrovnáný sám se sebou, se svým životem, prací, rodinou atd., nemá potřebu vymezovat se vůči ostatním. Ta frustrace má jistě nějaké historické kořeny a uplynulé více než půlstoletí na ní nic neubralo, ale změna může přijít jen tehdy, pokud se budeme chtít změnit sami. Ne, že nám to někdo (politici) zařídí. Myslím, že jejich vliv na naše životy se dnes zbytečně přeceňuje. Jsem přesvědčen, že je máme ve svých rukou v míře v této zemi dosud prakticky nevídané. Akorát si s nimi ne vždy víme rady. Ostatně jak bychom mohli, když se nám je pořád někdo snažil (snaží) řídit.

Libor Stejskal
21. 02. 2008 | 13:31

vořežtupol obecný napsal(a):

všichni výše zvracející modroprdelnící jsou opravdu rozkošní, ovšem pochopte,dalíkovskotupolánovskoulangerovská smrdící bublina brzy splaskne!!!!!
21. 02. 2008 | 13:32

neo napsal(a):

pan Paroubek jen kydá špínu... nemůže se smířit s tím, že máme demokracii a že lidé si zvolili ODS, většinu senátorů za ODS a taktéž hejtmani nejsou socanského původu. Kope klem sebe jak jen to jde... nelze mu upřít snahu svádět své neúspěchy na jiné...

Pane Paroubku, víte jaký koluje mezi lidmi vtip?

Víte jak vypadá milování tzv. "Na Paroubka" ? - Vaše partnerka se miluje s jiným a vy pobíháte okolo a neustále vykřikujete, že vy by jste ji uspokojil lépe.
21. 02. 2008 | 13:34

Olda napsal(a):

Pane Paroubku, napište prosím zase nějakou svou moudrost. Nad obsahem a komentáři Vašich článků tu všichni řveme smíchy, to se jen tak nevidí. Umíte opravdu pobavit, myslím že jste se minul povoláním. Patříte spíš do šoubyznysu.
21. 02. 2008 | 13:38

wosman degu napsal(a):

Pane stejskale, Máte určitě pravdu, ale nemyslím si, že se vliv politiků přeceňuje. Já se s tím setkávám bohužel i v reálu. Argumentace slovy politika, bez rozmyslu a nadhledu, to pak následně spoluvytváří i charakter člověka. Neschopnost naslouchat.
21. 02. 2008 | 13:40

Ruda napsal(a):

pane Stejskale, v tomto máte pravdu.
21. 02. 2008 | 13:41

Filip J napsal(a):

Pane Paroubku,
nikdy jsem nepatril mezi vase fanousky, nutno vsak dodat, ze ani mezi volice ods. Ale to, co predvadite jiz par mesicu a co dosahlo vrcholu behem prezidentske volby, to uz je opravdu prilis i pro me. Myslim, ze byste velmi prospel CSSD a potazmo i Ceske republice, kdybyste konecne odesel ze vsech svych verejnych funkci a vratil se do restaraci a jidelen, kde to urcite vice odpovida vasi mentalni a moralni urvni.
21. 02. 2008 | 14:09

veritas napsal(a):

Doporučuji těm,kteří tak nechutně napadájí p.Paroubka,doporučuji se seznámit
s tím ,co je demokracie,co je fér a co je podraz.Coby jste řekli o hráči kopané,který v polovině zápasu začne útočit na vlastní bránu ,a zdůvodňuje to tím,že došel k přesvědčení,že je to tak správné.Onačili byste ho hlupáka,nebo dobře zaplaceného vyčuránka.
21. 02. 2008 | 14:15

kompi napsal(a):

Pane Paroubku, Vy jste ale opravdu horší než komunisté. Oni si alespoň nehrají na demokraty, a přiznávají svou lítost na zánikem totality, kdy se měli lépe, protože mohli beztrestně přikrádat. Vy si na demokrata hrajete, a lítost nad minulostí je ve Vás bezbřehá.
21. 02. 2008 | 14:26

Pavel napsal(a):

Pane Paroubku, já vím jak vám je.
A teprve až Vám to vaše kotě uteče, to bude k nežití. Jo ten podělaný osmdesátý devátý, jaké Vy jste mohl být už dneska kápo v socialistickém pohostinství.
Jenom se nedejte a pište, konečně totiž děláte něco pro lidi. Každého člověka povzbudí neškodná hloupost těch druhých.
21. 02. 2008 | 14:31

Ruda napsal(a):

Pavle, nejsem zastáncem Paroubků, ani Topolánků, či jiných. Vy jste ale prostě zlý. Patříte do politiky.
21. 02. 2008 | 14:36

hosan napsal(a):

Jhuro! o vikendu te cekam v MODRY USTRICI,vezmi take Ratha a Sobotku!!! doufam , ze prijedete v ruzovy limuzine!!! pac a pusu
21. 02. 2008 | 14:36

JohnyAsbest napsal(a):

Je neoddiskutovatelné, že nástupem pánů Paroubků a Rathů dostala naše politika nový rozměr vulgárnosti, agresivity, bezmezného populismu, lhaní atd. Zlatí Špidla a Gross.
21. 02. 2008 | 14:36

Pavel napsal(a):

Rudo
Chtěl jsem být hodně zlý.
Jsem rád, že se mi to povedlo.
21. 02. 2008 | 14:42

Standa napsal(a):

Problémem české politiky je investor roku 2007 - Stanislav Gross. Ten si neuvědomil, že když postaví politiku na skandalizaci regionálních politiků ODS, může se mu to vrátit. A taky se vrátilo. Vypustil ducha z Pandořiny skříňky a teď to dopadá na ČSSD a na všechny.
Prostě si veřejně přiznejte, že jste všichni grázli a podvodníci. My to už nějaký čas všichni víme, takže nic nového neřeknete a vám se osobně všem uleví.
21. 02. 2008 | 14:43

Ruda napsal(a):

Pavle, ale na tom nic těžkého přece není.
21. 02. 2008 | 14:44

wosman degu napsal(a):

veritas: ten příměr krapet nesedí. Tohle je spíš jako kulečník. .-) Všichni krom jednoho chtějí hrát na červenou, jeden na modrou.
21. 02. 2008 | 14:44

Pepa z Honkongu napsal(a):

Miloš Zeman,je velmi vzdělaný,člověk a nelepší řečník,ale nikdy nebyl sociální demokrat srdcem.Do soc.dem vstoupil s cílem porazit Pružinského a proto,že byl sc¨hopnější,tak se mu to podařilo.Volby VK vyhlál již před pěti lety,neschopný špidla,který patři na psychiatrii,Gros patří do klíčového průmyslu a Buzková k paní Barkové.Přesto dnešní president není mým prasidentem a ani presidentem více jak polovina čechů.
21. 02. 2008 | 14:44

pepa z ceska napsal(a):

pepo a ze je tvuj prezident MAO'C TUNG!!!!
21. 02. 2008 | 14:48

Pavel napsal(a):

Pro Rudu,

jen to zkuste, nic jednoduchého to není. No buďte na mě zlý!
21. 02. 2008 | 15:00

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další urážlivé a vulgární příspěvky, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
21. 02. 2008 | 15:07

xixao napsal(a):

Všech Vás, plivačů modrého jedu,bych se strašně rád zeptal :
Proč - když je ten Paroubek tak strašně neúspěšný, PROČ ?! mu to vlastně pořád připomínáte ??
Proč ho nenecháte v klidu dál vést jeho stranu k dalším neúspěchům ?
A není ono to proto, že nebýt onoho Dalíka a jemu podobných, protože na tu fušku před volbami, při slepování vlády a nyní i při prezidentské volbě tam určitě není sám,by vlastně tahle modrá mafie byla tak leda v kopřivách.
Takže podle hysterie pod tímto blogem se jen utvrzuji, že modrásci opravdu nevědí, kde jim hlava stojí a snaží se alespoň do poslední chvíle (následujících voleb) urvatr a zničit co možná nejvíc. Ostatně tak jak to dělala ještě v době kdy tatíček nejvyšší ještě byl strůjcem našeho "ekonomického zázraku".
21. 02. 2008 | 15:14

wosman degu napsal(a):

xixao: U mě je to proto, že vidím, úpadek i pravice. Pokud by byla skutečně kvalitní opozice, bude se Topolánek a spol MUSET snažit. Nevím o tom, že bych tu modře plival, jen nemám rád jakékoli plivání, ať již bílé nebo fialové.
21. 02. 2008 | 15:18

wosman degu napsal(a):

a pane xixao: Po volbách bykla situace špatná pro všechny strany. Netroufám si tvrdit, že by ODS byla v kopřivách, byly by (bez přeběhlíků) předčasné volby. CSSD je ale příliš sama nechtěla, po volbách se jí preference propadly.
21. 02. 2008 | 15:22

Ruda napsal(a):

Pavle, to je právě to, čemu je třeba odolat. :o) Ale v tomto případě s tím moc nezápasím. Myslím, že jsem se uťal. Vy tak zlý nebudete. Ale nešťastný mi připadáte.
21. 02. 2008 | 15:24

Pavel napsal(a):

Pro Rudu,
rád jsem si popovídal, blahopřeji ke schopnosti přiznat omyl. Napodruhé jste téměř v černém, jen bych spíše řekl -bojově naladěn. mějte se fajn.
21. 02. 2008 | 15:30

Ruda napsal(a):

Pro Pavla: vy taky.
21. 02. 2008 | 15:34

The Best fotomontáž! napsal(a):

Pan Paroubku, viděl jsem i lepší fotomontáž. Tady je:
http://www.simonik.blog.idn...
21. 02. 2008 | 16:18

The Best fotomontáž! napsal(a):

Pane Paroubku, viděl jsem i lepší fotomontáž než tu pornofotomontáž:
http://www.simonik.blog.idn...
21. 02. 2008 | 16:20

Lena napsal(a):

Xixao,
pan Paroubek si začal. Tím, že nás oslovil a napsal sem svůj článeček. Takže si o naše reakce přímo koledoval.
Za sebe můžu říct, že se na něho nesnažím plivat modrý ani jiný jed. Ale baví mě, hledat mu v těch jeho demagogických tvrzeních nelogičnosti a protichůdná tvrzení vůči jeho vlastním skutkům.
Buďte rád, že nehledám nelogická, nepodložená tvrzení ve Vašem příspěvku, protože ten je jich plný a dopadl byste výrazně hůř než p. Paroubek.
Přeji pěkný, oranžový den.
21. 02. 2008 | 16:24

Ročník 53 napsal(a):

Paní Leno, pan Paroubek jen napsal článek. Čím vás Paroubek tak urazil, že si podle vás koleduje?! Jestli jste uražena tím, že vůbec žije, je to váš problém.
Pěkný zbytek vašeho modrého dne.
21. 02. 2008 | 16:29

Ročník 53 napsal(a):

Pane IP 195.113.136.31, nemáte někde vaši fotografii? S Photoshopem umím opravdu kouzla, takže bych vám udělal daleko lepší fotomontáž. Vypadal byste daleko přirozeněji, to mi věřte.
21. 02. 2008 | 16:33

Lena napsal(a):

Ročníku 53, proč si myslíte, že mě Paroubek urazil? Používáte úplně stejnou demagogii a nesmyslné vývody jako on. Proč máte dojem, že jsem uražena svým životem? A proč si myslíte, že můj den je modrý? Máte z něčeho dojem, že jsem snad příznivec ODS?
Prosím zodpovědět konkrétně a hlavně zdůvodnit. Děkuji
21. 02. 2008 | 16:38

Hernandez napsal(a):

Pane předsedo Paroubku, jste teprve před vraty Augiášova chléva, ve kterém hospodaří čestný předseda ODS se svou partou, tak jak hospodaří. Ale s ohledem na pohyb modrých preferencí už můžete chystat košťata a nechat vařit vodu.
Přeju hodně zdaru.
21. 02. 2008 | 16:56

jarpor napsal(a):

Pro Ročník 53

Vy nejen neumíte nebo nechcete odpovědět na jasně položenou otázku - včera jste to předvedl i při diskusi mezi námi, ale Vy ani neumíte číst.
Lena Vám druhé větě svého příspěvku 16:24:30 napsal(a) jasně,
čím si pan Paroubek dle jeho (ní) koleduje.
Místo frází a papouškování to se chce i zamyslet nad příspěvkem, který s Vámi nesouhlasí. Copak všichni musíme mít stejný názor ?

Hezké odpoledne
21. 02. 2008 | 17:14

RA napsal(a):

já se Snítilému nedivím. Atmosféra v klubu ČSSD musí být šílená. Systém rozkazů a příkazů, vydávaných Paroubkem a Rathem, vládnutí za pomoci teroru, vyhrůžky při prezentaci jiného názoru, být Snítilým, tak tu ruku pro Klause zvednu taky. Myslím, že další poslanci ČSSD budou následovat, protože už mají Velkého kormidelníka plné zuby.
21. 02. 2008 | 18:07

Lena napsal(a):

RA,
nevím, proč by p. Snítilý měl zvedat ruku pro p. Klause jen proto, že je situace v ČSSD šílená. Jak tento jeho akt situaci v ČSSD zlepší? On měl hlasovat tak, jak si myslel, že je to nejlépe. Tzn., že pokud by chtěl volil p. Švejnara, mohl, a přitom mohl vystoupit z ČSSD pro její šílené vnitřní poměry. Jestli volil p. Klause jen jako schválnost p. Paroubkovi (nebo z jiných důvodů než, že je byl přesvědčen o prospěšnosti té volby), měl by odejít z Parlamentu, poněvadž tam nemá co dělat.
21. 02. 2008 | 18:42

ruda napsal(a):

RA: takže Snítilý si (i s vědomím následků) podle vás neřekl: nestojí to za to, můžu se na to vykašlat, stejně nic nezměním!? Převážila zřejmě zodpovědnost vůči voličům a hlas svědomí.
Teď tu o Karkulce, tu ještě neznám.
21. 02. 2008 | 18:43

Ročník 53 napsal(a):

To Lena.
Četla jste vůbec co jsem napsal?? Doporučuji vám důrazně přečíst můj příspěvek ještě jednou, a k tomu si přečtěte vaši reakci na pana Xixao.

Cituji vaše věty: "pan Paroubek si začal. Tím, že nás oslovil a napsal sem svůj článeček. Takže si o naše reakce přímo koledoval."
"Přeji pěkný, oranžový den."

Na to jsem vám odepsal já: "Paní Leno, pan Paroubek jen napsal článek. Čím vás Paroubek tak urazil, že si podle vás koleduje?! Jestli jste uražena tím, že vůbec žije, je to váš problém.
Pěkný zbytek vašeho modrého dne."

Je to pro vás dost konkrétní a logické?! Nebo když dva dělají totéž není to totéž? Vadí-li vám slovo uražena, zaměňte si ho třeba za rozhořčena. Pak se ovšem budete ptát, proč mám dojem, že jste rozhořčena. Že jste to dala svým příspěvkem dostatečně najevo, vám asi nedochází. Navíc jste mě obvinila z demagogie, i když jsem vám žádnou nepředvedl. Mohl bych vám to napsat také, ale proč?
Pane Jarpore, na vás snad nemá ani cenu reagovat.
Přečtěte si moje rekce a pokud je nejste schopen přečíst bez zbytečné žluči, a tudíž jim nerozumíte, je to opět váš problém. Řekněte mi jediný důvod, proč bych vám měl jako žáčkovi vysvětlovat své příspěvky slovo od slova a větu od věty. Vy o mě píšete, že neumím číst. No pane Jarpore, já si zase myslím, že vy nechápete dost dobře psaný text.

Pokud jsem si o vaši reakci koledoval jen proto, že jsem napsal příspěvek, vy si koledujete o to, abych se k vám choval jako k méně chápavým. Pokud někdo něco napíše, a vy se případně cítíte být tímto osloven, není to důvod k nějakému koledování si o něco. Chápete už lépe smysl slova "oslovit" a "koledovat"?
21. 02. 2008 | 18:50

ruda napsal(a):

Ročník 53: jak se mají domluvit všichni ti Topolánkové a Paroubkové, když se tady nedokážou domluvit ani rozumní lidé? Rozhodně bych v logice pisatele/pisatelky Lena ale chyby nehledal. Nejsou tam. Vypadáte jako člověk, který to dokáže uznat.
21. 02. 2008 | 19:03

Lena napsal(a):

Jarpore,
to jsme tedy dva, kteří Ročníka53 nechápeme. Pro mě je také až příliš kombinačně zdatný.
Docela mě zaujalo, že nás oba obviňuje z nekalé uraženosti a žluči. Jestli ono to není v duchu: podle sebe soudím tebe.
21. 02. 2008 | 19:13

jarpor napsal(a):

Pro Ročník 53

Naprosto s Vámi souhlasím, že nemusíte nikomu vysvětlovat své příspěvky. Pak ale nevím, proč se zde vlastně diskutujete.
Pardon, jeden důvod bych viděl - jako hlasatel jen jediné pravdy je potřeba, abychom my, méně chápaví, tuto Vaši pravdu bezpodmínečně přijali.
U mě s tím máte problém, patrně ...

Myslím si, že ve slušné diskuzi by diskutující měl umět obhájit své názory mimo jiné i tím, že na jasné, slušné a k věci mířící otázky, odpoví taktéž jasně. Nikoliv posouvat význam otázek jinam.

Rozumím tomu, že pokud chybí argument, odpovídá se těžko.

Doufám, že tato reakce nebude Vámi hodnocená jako "žlučovitá". I když ... ani bych se nedivil, kdyby tomu bylo od Vás jinak ...

Hezký večer.
21. 02. 2008 | 19:13

jarpor napsal(a):

Pro Lena

No, nějak se s tou naší "nechápavostí a žlučovitou uražeností" musíme vyrovnat sami !
Co nám zbývá když Ročník 53 nechápeme, ať dělá co dělá ... ?

Hezký večer.
21. 02. 2008 | 19:20

Ročník 53 napsal(a):

Vidím že si Lena našla souputníka. Hlavně že se máte o koho opřít.

Leno, jen pro vás, ne pro pana Jarpora. Zřejmě jste od něj pochytila nechápavost psaného textu. Já vás obvinil ze žlučovitosti? Vás??
Kde prosím? Pokud mi nedokážete odpovědět, zamyslete se konečně nad vašimi argumenty vůči mně a nejen vůči mně.
21. 02. 2008 | 20:14

Ročník 53 napsal(a):

Rudo, já jsem jen na Lenu použil stejné argumenty, jako ona předtím proti panu Xixao. Udělal jsem to proto, že mnozí přispěvovatelé používají výrazivo, proti kterému se pak sami ohrazují. Je to pro jejich zamyšlení, ne k tomu, abych měl někde nějakou pravdu.

Nic víc za tím nehledejte.
21. 02. 2008 | 20:19

Lena napsal(a):

Ročníku 53,
doufám, že je jarpor aspoň kus chlapa, aby to opření unesl. Mě jste ze žlučovitosti neobvinil. Ale spojila jsem reakci na mě a na něho dohromady. Hlásím se tímto hrdě k té uraženosti, žlučovitost patřila jarporovi, ale my jsme se bratrsky rozdělili o oboje.
Zamyslím se nad sebou i nad svými argumenty. A Vy mi, prosím, odpovězte na moje otázky z 16:38:08. Nejlépe na jednu po druhé, víte, že hůř chápu.
Děkuji.
21. 02. 2008 | 20:31

ruda napsal(a):

Ročníku, kromě věty "proč máte dojem, že jsem uražena svým životem", evidentně pramenící z přehlédnutí se ve vašem textu je Lenina (v tomto tvaru se ten nick zdá zajímavý) logika -jak jsem už napsal -bezchybná. Případná reakce na vaše "jestli vás uráží, že p.Paroubek vůbec žije" by ovšem mohla být ještě výživnější. Na téhle frontě nebojujte, proč taky? Od podstaty utíkáme často k osobním sporům, které se tématu víc a víc vzdalují.
21. 02. 2008 | 20:37

Ročník 53 napsal(a):

Odpověděl jsem vám v příspěvku ze 18:50:21. Pro vás to bylo až do věty ... Pane Jarpore. Nevím jak k tomu došlo, ale původně jsem tam měl odražení o řádek.

Moji odpověď také máte v příspěvku Rudovi. Pokud trváte na dalším vysvětlování, naznačte mi alespoň, jak by moje odpověď měla vypadat a co od ní očekáváte.
21. 02. 2008 | 20:44

ruda napsal(a):

Leno, nechci vás obhajovat, je mi jasné, že to zapotřebí nemáte. Už jsem s tím přesvědčováním skončil. Věřil jsem, že to ode mě vezme.
21. 02. 2008 | 20:47

jarpor napsal(a):

Ročníku 53

Vy mě v naší hezké diskusi úplně diskriminujete !? To je pro Lenu, ne pro jarpor...
Co jsem Vám udělal ? Snad se nejprve přihlásím u Vás o slovo a požádám o schválení textu, než něco vyklepu na klávesnici ...

Pro ruda
trefil jste přesně ...

Leno,
nebojte, unesu ... ačkoliv, zdá se, žádnou oporu zde nepotřebujete ...
21. 02. 2008 | 20:49

Lena napsal(a):

Ročníku 53,
takže podrobně pro Vás:

1) modrý jed, modrá mafie, modrásci ... tímto se Xixao vymezuje vůči ODS, přičemž mezi jejich příznivce automaticky zahrnuje všechny, kteří záporně komentují páně Paroubka blog,

2) p. Paroubek tu není nováčkem a jistě ví, že zvláště do politiků se tu pěkně tesá. I přesto sem poslal svůj velmi diskutabilní příspěvek, v jehož úvodu se dokonce omlouvá za název, který tedy zřejmě ani on sám nepovažuje za zcela korektní. Proto si tedy koledoval o reakce, které nakonec i sklidil,

3) vzhledem k bodu jedna jsem usoudila, že Xixao bude spíše příznivcem ČSSD, proto "oražový". Ale tady máte pravdu, že z textu to úplně nevyplývá. Je možné, že Xixao bude rudý, anebo třeba (vzhledem k nicku) i zelený. Ale je možné, že je jenom křovák z buše, který se tu potřeboval vyventilovat na adresu předpokládaných modrásků. Já jsem Vám ovšem nedala jedinou příčinu toho, abyste mě vhodil do ranku příznivců ODS. Z mých příspěvků to nevyplývá, kdyby ano, tak to bych považovala za svojí největší chybu v diskuzi.

No a očekávám odpovědi na své otázky.
21. 02. 2008 | 20:56

Lena napsal(a):

jarpore a rudo,

díky za podporu.
Poté, co jsem se nakonec skamarádila s vlkem a Karlem Muellerem, mám dojem, že nyní Ročníkovi 53 a Ivanovi Hochmannovi vyrazí pupínky, když mě tady uvidí. A teď ještě Vy dva. Aby pánové nedotali infarkt z toho rozrušení - Ivan H. už chtěl minule vyhodit PC oknem (možná to udělal, poněvadž už jsem na něj od té doby nenarazila).
21. 02. 2008 | 21:06

Ročník 53 napsal(a):

Leno zase jen pro vás a naposledy.
Podrobně rozebíráte příspěvek Xixao, kde obhajujete právo na vaši adekvátní reakci. Já zase obhajuji právo na svoji reakci, která je slušná.

Nebo jsem snad napsal nějakou invektivu jako vy? třeba takové to: "Používáte úplně stejnou demagogii a nesmyslné vývody jako on."

Podle reakce tří lidí jsem vám musel strašlivě vynadat, či dopustit se něčeho nesmírně ohavného. Každý kdo si přečetl můj příspěvek z 16:29:51, musí uznat, že jsem byl v něm slušný a na rozdíl od vás jsem vaši rétoriku neoznačoval demagogií.

Nehodlám ztrácet tady čas opravdu zbytečným plkáním nad mým slušným příspěvkem. K ničemu to nevede, a je mi to i celkem jedno, protože já usnu i bez pocitu nějaké "vybojované pravdy".
21. 02. 2008 | 21:13

jarpor napsal(a):

Leno

můžete mi dělat tiskového mluvčího pro Ročníka 53 ? Pokud ano, jaký honorář by byl dostačující ? Ročník 53 se mnou nemluví... však to vidíte ! Zas jen pro Vás !
21. 02. 2008 | 21:23

ruda napsal(a):

Ročníku 53, jsem-li jeden z těch tří, pak vězte, že mi nešlo o formu a neslušnost jsem vám nevytýkal. Šlo mi o obsah. Nevěřím, že vám stále uniká podstata věci. Dobrou noc.
21. 02. 2008 | 21:32

Lena napsal(a):

Ročníku 53,

stále jste mi neodpověděl na mé naprosto jasné dotazy. Ač tedy děkuji za odpověď, nějak mě neuspokojuje.

A prosím, mluvte s jarporem. Jak ne, tak Vás nazvu demagogem, když teď vím, že je to pro Vás nejhorší nadávka, hned to budu používat k vydírání. Na mě pozor, já jsem sviňa!
21. 02. 2008 | 22:04

jarpor napsal(a):

Lena
začala jste hezky ...

Té poslední větě se mi věřit nechce ...

Hezký večer
21. 02. 2008 | 22:21

Tereza napsal(a):

Xixao, no.... víš, když je někdo, působící ve vysoké politice, neuvěřitelný hulvát a tvrdí, že je takový jen proto, že oplácí ostatním...A ke všemu to prezentuje na internetu... To je zkrátka trpké sousto, které se většině slušným lidem nelíbí a nemusí to být zrovna voliči ODS... Tak si kup karafiát, navleč rudý prapor a jdi si revoltovat:-D Protože to jediné proti negativním ohlasům vůči svému guru můžeš udělat:-D
21. 02. 2008 | 22:34

victor cistic napsal(a):

Leno!!! potlesk!!! jsi dobra!! vono tem ruzovejm zavistivejm flinkum brzo sklapne!!!
22. 02. 2008 | 00:20

skeptický napsal(a):

Kdyby se páni poslanci v Parlamentu raději starali o to,že se prý uvažuje o našem odstoupení z nějaké 50 let staré,stále platné dohody se Sověty o tom, že jejich občanům žijícím tady máme povinnost vyplácet penze.

To přece nemůžete dopustit.
22. 02. 2008 | 00:29

Ročník 53 napsal(a):

No co ode mně očekáváte Leno, že mi vyrazí pupínky?! S člověkem vaší "úrovně" je opravdu radost debatovat. Proberte si moji odpověď s něčí pomocí, pak ji možná pochopíte. Vám se nejedná o debatu, ale o osobní konfrontaci, která mě opravdu nebaví.
Takže si notujte s někým kdo o to bude stát. Vy mi stylem vašich příspěvků nemáte co říci.
22. 02. 2008 | 07:05

Teo napsal(a):

Ročník 53 měl poslední slovo. V boji o poslední slovo se vyžívají lidé názorově ploší, kteří vědí nebo tuší svou slabinu nedostatečného faktu, důkazu, pravdy.
Příznačné je to, že se "bije" za Paroubka a jeho svitu. Ti jsou totiž na tom stejně jako Ročník 53. :-)
22. 02. 2008 | 13:52

Ročník 53 napsal(a):

Teo, přemýšlel jsem, zda mám na vás reagovat. Lenu a jarpora bych ignoroval.
Vás však ne. Já jsem se nikde o vás nezmínil, nepamatuji se, že bych na vás někdy reagoval, a vy jste však přesto musel přijít s invektivou. Všiml jsem si ale jednoho, provokuji určité spektrum lidí. Zvláště pak ty, jejihž jediným znakem jsou "názorově ploché" příspěvky, vy jeden mudrci.
Když jste neměl ku mě argumenty v diskuzi, mlčte. Jen ukazujete vaši nevychovanost.
22. 02. 2008 | 14:04

Garndiózní asociace buldozera napsal(a):

"Gorila" Paroubek dřímající v ruce Lenina: http://www.simonik.blog.idn...
22. 02. 2008 | 16:56

Robin Hood napsal(a):

Pro Ročník 53
Opravdu nevím, proč mi připomínáte ročník 52 - prý nebezpečnou kreatůru. Mrkněte se:
http://www.simonik.blog.idn...
22. 02. 2008 | 20:31

vysokohorska opicka napsal(a):

K http://WWW.simonik.blog.idn, tomu neverim , ze to je fotomontaz!!!!
23. 02. 2008 | 01:55

Lena napsal(a):

Zábavné, jak se stoupenci ODS vztekají a dští síru, když někdo řekne pravdu nahlas. Že by předsmrtná křeč strany, které zvoní hrana..? :-)
23. 02. 2008 | 02:42

Lena napsal(a):

Jéé, já nejsem ta Lena ročník 53 viz výš. Jde jen o shodnost jmen. Pro příště tedy budu Lena2.
23. 02. 2008 | 02:47

Robin Hood napsal(a):

to vysokohorská opička
úžasné zpodobnění co? Lepší jsem neviděl: http://www.simonik.blog.idn...
23. 02. 2008 | 13:11

ruda napsal(a):

robine i s opicí, to, že p. Paroubek je nešťastník zcela nezpůsobilý pro svůj post neomlouvá váš nevkus. Připadá mi to jako projev nesouhlasu někoho, kdo k tomu nedokáže použít argument.
23. 02. 2008 | 15:01

Tereza napsal(a):

To Lena 2: Nejsem stoupenec ODS a nevztekám se, jenom lituji, co máme ve vrcholné politice za individua, a to v celém spektru... Pan Paroubek je pouze jeden z nich :-) On pravdu neříká, on ji překrucuje a to dost nešťastným způsobem. Smůla je, že tím ztrapňuje nejen sám sebe, ale i celou svou partaj.
23. 02. 2008 | 17:12

Tereza napsal(a):

PS to Lena 2: Mně zase přijde zábavné, jak se vztekají stoupenci Paroubka, když si někdo s jejich guru dovolí nesouhlasit:-D
23. 02. 2008 | 17:20

Robin Hood napsal(a):

http://www.lidovky.cz/europ...
Zloději jsou všude :-)
23. 02. 2008 | 20:31

Mike napsal(a):

Pane předsedo, já se divím, že vůbec tady na blogu reagujete na podobné výkřiky do tmy pana Langra a různé fotomontáže. Je to určitě nepříjemné, když se něco takového objeví, ale ve výsledku předvádíte podobný styl politiky jako hoši v ODS.
24. 02. 2008 | 22:21

Taar napsal(a):

To je opravdu zvláštní? Asi žijeme každý v jiném státě.
Pan Topolánek je sprostý jako nevdělaný dlaždič, pan Langr taktéž, navíc vyhrožuje kriminálem jak v 50 létech, ale podle ODS, jejich příznivců a medíí, je "vulgární" pan Paroubek.

Nejsou to pane Paroubku ubožáci? Tady opravdu schází pro ODS odhlasovat už jenom článek 4 bolševické ústavy a je vymalováno.
25. 02. 2008 | 12:03

antizelenka napsal(a):

vrchní demagog napadá z demagogie konkurenci
"přeběhlíci" jsou největší zhouba demokracie, tedy pouze pokud nepřeběhnou k ČSSD, poslanec Kott šel z protialkoholní léčebny rovnou na post ředitele VZP,ZA ODMĚNU ZA VĚRNÉ SLUŽBY ČSSD
po volbách jste Vy pane Paroubku vykřikoval, že máte většinu 100+x přeběhlíků a nevadili Vám(váš rozhovor v rádiu)
utíkat k ČSSD může opravdu jen narušená osobnost a pan DR.Rath
:-))
25. 02. 2008 | 15:00

Vilém Tell napsal(a):

Já si myslím pane Paroubku, že pořad Střepiny doložil, jak jste měnil své názory. Ale to je lidské. Dávám odkaz na geniální vyobrazení. Poznáváte onu kreatůru? http://www.simonik.blog.idn...
26. 02. 2008 | 14:50

bara napsal(a):

Damašek: předseda ČSSD Jiří Paroubek strávil celý dnešní den

v srdečných rozhovorech se soudruhy ze spřátelené bathské arabské socialistické strany, především pak se soudruhem presidentem Bašárem al-Asadem. President Asad vyjádřil naději, že po případném vítězství ČSSD ve volbách by mohlo několik pluků syrské armády jet na studijní cestu do České republiky.

..................

Ropa dnes ....
26. 02. 2008 | 20:44

ajina napsal(a):

Pane Paroubku, velmi jste mne pobavil poznámkou o neschopnosti seriózního způsobu vedení politického boje výše zmíněných pánů z ODS - když dva dělají totéž, není to totéž, viďte? Myslím, že co do férovosti čehokoliv si nemáte s těmito pány co vyčítat. Až jednou zvítězí u občanů zdravý rozum (což je scifi), ani jeden z vás už na politické scéně strašit nebude,ale to už budete všichni dostatečně finančně zajištěni a víc vás ani vaše potomky určitě zajímat nebude. Dřív bývaly filmy, které mohly mládež mravně narušit s hvězdičkou a pozdě v noci. Měly by to být nyní i všchny zprávy a pořady, ve kterých se naši vrcholní politici objevují, ale neboť by to bylo v noci a této zábavy chtivé obyvatelstvo by určitě spalo, nebylo by nutno předvádět, kdo je větším hulvátem.Až jednou uslyším, že se kdokoliv z vás nenechá stáhnout na hulvátskou úroveň oponenta a bude obhajovat svoji věc ověřenými fakty a ne osobními útoky, chutě se stanu členem jeho strany, jen se bojím, že toho bohdá nebude.
27. 02. 2008 | 08:50

jiriparoubek napsal(a):

Milí modří přátelé,

se zájmem jsem si přečetl vaše konstruktivní připomínky. Chci vás politovat, tolik nenávisti kvůli jednomu článku.
Chci vám slíbit, že ČSSD neopustím a povedu do té doby, dokud si budu myslet, že je to pro stranu přínosné.
Chápu, že vám vadí v čele ČSSD někdo, kdo ji přivedl z 10% voličské obliby před necelými třemi lety k dnešním cca 37%. Chci jen podotknout, že ve volbách měla ČSSD vždy podstatně více nežli v předchozích průzkumech veřejného mínění.
Ostatně ani já si nemůžu v osobnostních průzkumech veřejného mínění příliš stěžovat. A to i přes dlouhodobé zběsilé ba delirické úroky části médií, které se tak dojemně podobají těm vašim.
Přeji vám v příštích měsících hodně nadhledu a duševní svěžesti. Už na podzim se pokusí ČSSD o porážku svého hlavního konkurenta v krajských volbách (i když v minulých získala jen 14%). Udělám pro to všechno. Nebojte se, jednou už to prolomíme.

S přátelským pozdravem

Jiří Paroubek
02. 03. 2008 | 17:33

Goosman napsal(a):

Mily "oranzovy" pane Paroubku,
musim rici, ze opravdu s podivem sleduji Vase myslenkove pochody. V uvodu Vasi reakce litujete prispevatele za konstruktivni kritiku, za kterou jim predtim dekujete.
Spilate panum z ODS za demagogii, vulgaritu a agresivitu. Jak byste ale nazval Vase chovani a chovani Vasich kolegu (vsichni vedi), a to jak na politicke, tak i na spolecenske scene? Jako konstruktivni, pravdive, slusne a kristalove ciste, ze uz to kristalove cistejsi snad ani byt nemuze?
Mluvite o korupci a citite znepokojeni, ze se nikdo nepidi po dukazech a faktech. To je jiste spravna vec, lepe receno byla by, pokud by pan Rath, Vy, mily ruzovy priteli, a ostatni Vasi kolegove neosocovali cleny vladni koalice jen tak do vetru, snad jen kvuli divokym snum, ve kterych se Vam ony korupcni skandaly jasne vybavily, coz budiz povazovano za dukaz. Nemylim-li se, pan Rath byl za trestny cin pomluvy souzen a odsouzen. Na otazku, zda-li disponuje dukazy tenkrat odpovedel, ze dukazy nema, ale ze je sezene a doda...nikdy tak neucinil. Chcete-li vymytit korupci, zacnete pred vlastnim prahem.
Zaobirate se tim, zda-li se muze slecna Talmanova ukazovat s panem Topolankem ve slusne spolecnosti (to tedy mate problemy) a v zaveru teze vety se hrde bijete v prsa, ze pry se na damy utocit nema? Ze by se snad ve Vas hnulo moralni svedomi a galantni zpusoby? Pak jiste radne okomentujete i Vasi neveru a spolecenske akce, kterych se, mimo ostatni slusnou spolecnost, ucastnil pan Rath se svou milenkou.
Divite se, kam az je mozne ceskou politiku zavest, kam az muze klesnout, a privedete s sebou do poslanecke snemovny mileho pana Ratha, jehoz "diplomaticke" schopnosti jsou k zhlednuti v kazdem jeho vystoupeni v PS i mimo ni. Mimochodem, kdyz jsem tesne po parlamentnich volbach poslouchal Vas projev, mraz mi behal po zadech a strachem z vojenskeho puce jsem mel sevrene hrdlo.
Jen velky muz dokaze uznat porazku, jen velky muz poda ruku vitezi, jen velky muz nesvadi svou porazku na vsechny kolem, dokaze ji celit a poucit se z ni, jen velky muz neoplaci (viz. mj. nazev tohoto clanku), jen velky muz je schopen plodne a objektivni diskuze.
At delam, co delam, Vy mi jako velky muz nepripadate.

Preji Vam v pristich mesicich hodne nadhledu a dusevni svezesti.
04. 03. 2008 | 02:03

Tomáš napsal(a):

Máte pravdu pane Paroubku, držím Vám palce ! ČR vládne mafie a už jim to tak zevšednělo, že už tak pracují bez výčitky k občanům. Hodit vládu do hnoje, snad to dneska vyjde, jejich ješitnost by dostala co si zaslouží.
24. 03. 2009 | 12:24

Bisnis Online napsal(a):

While "freedom of the vote" for Popular was prompted by the simple sum of votes needed for victory Klaus.
12. 06. 2009 | 18:28

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy