Papaláši a novodobí Pavkové Korčaginové

17. 06. 2009 | 17:27
Přečteno 6486 krát
Politický boj až do voleb do Poslanecké sněmovny bude nabývat mnoha málo ušlechtilých podob. Jedním z důležitých cílů volební kampaně našich politických oponentů je ukázat předsedu ČSSD jako zářný příklad komunistického papaláše.

Nechci teď příliš mluvit o goebbelsovských prvcích ve volební kampani, tak jak jsou používány vůči ČSSD. Je až zábavně roztomilé vidět, jak je „to“ podobné: Němečtí propagandisté vybírali za války mezi miliony sovětských válečných zajatců ty nejbizarnější a nejpodivněji vypadající z nich, většinou s nepřehlédnutelnými asiatskými rysy. Tak, aby mohli s využitím fotografií či filmových záběrů těchto lidí propagandisticky „zdůrazňovat“ údajný boj za záchranu západní civilizace před asijskými bolševickými hordami.

Když se podívám na své fotografie v médiích z poslední doby, pak se, až na výjimky, lekám sám sebe. Jednou mám vypoulené oči jako kočkodan, na jiné fotografii se nepříčetně šklebím, jako kdybych právě kvapně opustil psychiatrickou kliniku Modrá laguna. Je to průhledné, uvidíme, zda tento trik bude také působit na lidi.

Jiná forma dotvoření obrazu veřejného nepřítele Jiřího Paroubka je vyhlásit jej za komunistického papaláše. Začali s tím před volbami předáci ODS, převzal to zcela „spontánně“ pravicový tisk. Ostatně, jak jinak.

A tak pojďme k věci! Předhazování papalášství ze strany ODS a jmenovitě M. Topolánka je komické, mají totiž sami tunu másla na hlavě.

Co je to vlastně papalášství? Je to zneužívání postavení a moci. Ne sociální demokracie, ale ODS je podle přesných sociologických průzkumů považována s velkým předstihem za nejzkorumpovanější stranu v zemi.

A co M. Topolánek, když mluví o papalášství? Absolvent komunistického vojenského gymnázia, ve kterém už v juniorském věku přivyknul státní vyžírandě (jídlo a další remunerace zdarma). Nechci připomínat prostředníky vytrčené M. Topolánkem na občany ČR. Ani okopávání aut či rány pěstí novinářům nebo vyhrožování zabitím.

A co takový výlet do Innsbrucku státní letkou na lyže? Anebo přidělení vládního auta s řidičem současné bývalé manželce. Celá Evropa (tedy její politická třída) se směje tomu, že současná přítelkyně nedávného premiéra, coby šéfa výkonné moci země, se stala jedním z nejvyšších představitelů moci zákonodárné.

Ať mi někdo sdělí podobné případy papalášství v mém životě a v mé politické činnosti.

Někde se objevuje, že prý nějak divně mluvím. Vadí zřejmě, že mluvím spisovně a bez vulgarit?
Prý divně vypadám. Dejte mi mustr na to, jak bych měl vypadat.

Po tu dobu, co jsem ve vyšší a vysoké politice, tedy v posledních devíti letech, část mých finančních příjmů dávám potřebným. Do těchto dnů jsem o tom nehovořil. Ale zajímalo by mě, zda tak postupují také předáci ODS.

O tomto víkendu se předává cena papaláše roku. Vymysleli ji noví Pavkové Korčaginové české pravice. V případě, že v této „soutěži“ zvítězím, o čemž vůbec nepochybuji, cenu pojede přebrat má žena Petra s naší Tony, modrou gaskoňskou basetkou. To abychom nezkazili legraci. A já zatím budu pracovat na zahrádce.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Blue Power napsal(a):

Ty jsi tan kočkomafián Rocco.
17. 06. 2009 | 17:34

Blue Power napsal(a):

Pane Paroubku,

Nevím, proč se v rozhovorech neustále otíráte o pana Topolánka.
http://zpravy.idnes.cz/ted-...
Furt se vymezujete oproti Topolánkovi, jenomže on má na rozdíl od Vás pořádné koule - jak ukázal mj. v Berlusconi gule
Samozřejmě, ne jen pořádné koule ve fyzickém slova smyslu. Je to statnej Topol, žádnej kryptokomunistickej pidiprda s velkým důchodcovským břichem.

P.S. Nevšiml jsem si, že byste za celý 4 roky neřekl ani jedno sprosté slovo ( v rozhovoru pro MF lžete). B.Sobotkovi jste před televizními kamerami řekl, ať se nenechá nasrat (to když jste onehdy vyjednávali s Topolem před televizními kamerami)
17. 06. 2009 | 17:36

občan napsal(a):

souhlasím
17. 06. 2009 | 17:36

občan napsal(a):

souhlasím s panem Paroubkem
17. 06. 2009 | 17:38

Blue Power + napsal(a):

Špičky ČSSD měly už od roku 2000 informace, že Mrština (donedávna člen ČSSD) vydělává na prostituci - přesto si toho nevšímaly. Server Denik.cz ve zveřejnil, že Mrštinovi Jiří Paroubek loni udělil Plaketu za zásluhy o rozvoj strany.
http://zpravy.idnes.cz/drym...
A rozhodně nejde jen o pana Mrštinu, nýbrž i o pana P.Bendu, zastupitele za ČSSD a blízkého přítele pana Paroubka (podle mých informací k panu Bendovi jezdil na chatu), neboť už i K.Brožová (oblíbenkyňe) p. Paroubka pro MFD zmínila, že pan Benda vlastní bordely (u nás v Ústí to není žhavá novinka).
S tímto chce pan Paroubek kandidovat na budoucího premiéra? S těmi Duričky, Kočkovými, Dvořáky, Mrštiny, Bendy atd.? V této zemi je možné asi téměř vše.
Sám Ďuričko v minulosti sponzoroval ODS i ČSSD a byl osobním přítelem šéfa sociálních demokratů Jiřího Paroubka. Ten hned po střelbě v klubu Monarch tvrdil, že se s Ďuričkem už několik let téměř nestýká. Prý ho na večírek ani nezval. Hoteliér však jeho slova vyvrací.
"Jiří Paroubek udělal to, co udělat musel. Nezlobím se na něj. Na prominentní večírek mě ale pozval on. Jeho manželku jsem měl opravdu rád. Přítelkyni Lucinku jsem si vybral na základě jejího doporučení. Byl jsem i na jejich svatbě," napsal podnikatel.
http://zpravy.idnes.cz/ziju...
Tento člověk chce být premiérem? Který se zbavuje kamarádů, jakmile se mu to hodí? Který vyznamenává pány Mrštiny, Dvořáky, Tvrdíky atd. - lidi mravně pokleslé a nesoudné? Jaký člověk si může najmout za poradce člověka, který způsobil našemu státnímu letišti v Ruzyni mnohasetmilionové dluhy díky své neschopnosti? Ten Tvrdík to přeci tenkrát dostal jako prachsprostou trafiku, i když neměl patřičné vzdělanostní předpoklady. Jendalo se o politickou korupci, díky níž daňoví poplatníci zaplatili mnohosetmilionů z vlastních kapes. Jaký člověk se může bezostyšně v médiích ukazovat po boku pana Tvrdíka, podržtažky a zcela nesoudného člověka? Jestli vyhraje ČSSD, takových bezkrupulozních pol. trafik bude více a my-daňoví poplatníci na to doplatíme. Jaký člověk by si dovolil nastoupit na post ředitele letiště Ruzyně aniž by měl patřičné vzdělání? Co to je za prachsprostého korytáře?
Jaký člověk může takového nesoudného a bezpáteřného člověka jmenovat svým poradcem? Poté, co způsobil národnímu letišti v Ruzyni a poté, co na jeho neuvěřitelnou nesoudnost doplatili daňoví poplatníci? Vám to nepřijde jako humus?
Jestliže má pan Paroubek za kamarády agenty StB: Duričko, od něhož se později účelově distancoval, pak Dvořáka, který mu poskytnul zázemí a svůj hotel pro jeho Paroubkovu svatbu Pak ti mafiánští Kočkovi. No děs běs, do toho pan Falbr - někdejší agent StB a pan J.Havel - svého času oportunistický člen totalitní strany. Pana Ratha rozebírat netřeba, to je případ sám pro sebe. Ostatně i pan Škromach na jeho adresu řekl, že s ním přichází haiderizace. Ale toto je Paroubkova politika. Paroubek s Rathem jsou nebezpečím pro tuto demokracii. Jsou to bezkrupulní kreatůry, co apelují na nějnižší pudy. Hlásají, že vše je zadarmo, že ti aktivní a bohatí jsou na vinně. Jsou to demagogové, ničemové sprostí. Rath podrazil ODS - dřív fanatický stoupenec modré ideologie, dnes rudý propagandista té nejhorší demagogie. Socani nedodržují zákony, neplatí závazky (Altner), nedodržují platné zákony - konkrétně Rath pod hlavičkou Paroubka(viz poplatky), doposud nezaplatili panu Altnerovi (už se to vleče od roku 2000). Taková strana chce vládnou v demokracii 21. století? Strana, která neuznává smluvní závazky? Strana, v jejímž čele je člověk - pan Paroubek, který by klidně kryl defraudanta P.Wolfa (jeho podvody), pokud by mu onehdy vyšel vstříc. Co to je? Paroubek je navíc natolik arogantní, že je schopen do médií po vyhraných krajských a senátních volbách prohlásit, že jen blbec by nevolil jeho stranu. Do toho ty jeho řeči, že ODS shoří.
Co to je za rétoriku?

Jenom pro vaše připomenutí:
http://paroubek.pise.cz/180...
http://www.cibulka.net/petr...
17. 06. 2009 | 17:39

Jeník napsal(a):

Pane předsedo musíte počítat s tím, že modří rytíři teď zaklapnou hledí a vypálí do boje za jejich spravedlnost. Za lží, zlodějinami, podvody a bezcharakterním podváděním. Je pouze otázka, jak bude oficielně nazvaná Smlouva s občany (nebo voliči?)? Bude přidána pouze dvojka a nebo se najde další podařený kousek z myšlenkových pochodu současného vůdce spolu s vůdcem modré grupy v EU parlamentu.

Je až děsné, to sebevědomí těchto bezcharakterních lidí, s jakým vystupují před kamerami. Oni si skutečně o nás myslí, že jsme nemyslící stádo, které si nic nepamatuje.

Je nutno všechny pravdy stále připomínat a vymazat tuto grupu z politické scény ČR.

Tak hurá modráci do mně, pan předseda samozřejmě také dostane svůj pořádný díl.
17. 06. 2009 | 17:40

Blue Power + napsal(a):

Co řekl premiér Topolánek dle V.Klause ml. ( http://blog.aktualne.centru... ) na oblastní buňce ODS:
"Tak on Paroubek, krycí méno Roko, má záhadně vymazanejch tři roky v těch záznamech, to by bylo na dlouhý povídání. Těm jejich voličům je všechno jedno, Kočka a spol.. Paroubek se vytahoval, že jim to vzalo jen jedno procento. To se stát nám, tak je to hrůza. Naši voliči jsou strašně citliví i na Moravu, na Tlustýho pochopitelně. Tady v Praze lidi vybíhaj z krámů a říkaj mi, co se tady děje, co pronajali Ukrajincům třeba a jak já to mám vobhajovat, ale to vy víte nejlíp, co se tu děje na městě".

Topolánek to vystihl bohužel trefně. Paroubkovic voliči se nechají snadno opít. Paroubek slíbí lidem cokoliv a jakmile si on a jeho banda nahrabe, tak pláchnou za hranici. A my-obyčejní lidé na na jeho krajně popolistickou politiku dojedem, ale to Paroubka nezajímá. Jeho zajímá halvně moc, ukájení jeho ega. Ostatně Rouček v Brně sebevědomě prohlásil:
"Ti modří ptáci jsou vyřízení, ať se vám to líbí nebo ne. Vyhrajeme to teď i na podzim".
Být tak spokojený jako pan Rocco:
http://www.reflex.cz/Clanek...

P.S. Bude bitva, Jiří! Do voleb času dost.
17. 06. 2009 | 17:42

Blue Power+ napsal(a):

Ještě něco, Jiří. Podle odhadů nejvyšších kruhů ODS si svou osobou přinesl až půl milionu protestních hlasů (poslední volby do Parlamentu). Jo jo, to je ten Czech tek a to papalášství, Jiří. Kolik to bude teď - tech protestních hlasů? Trhne ten mediální démon rekord:-)?????
17. 06. 2009 | 17:45

jarpor napsal(a):

Tak nevím...

Mám dojem, že Vámi několikrát zmíněný pan Topolánek je taky jedním z kandidátů na titul "Papaláš roku". Chci tím říci, že je úsměvné jak se snažíte říci, že "Já jsem méně papalášký jako on", neboť OBA jste hodnoceni jinými. Nikoliv, že jeden je hodnocen druhým.

Stále více ukazujete, jak důležité je rozlišovat politika od "politika" - bez a s úvozovkami, a stále více dokazujete, že jste jen "politik". Politik v úvozovkách.

Politik bez úvozovek by nikdy nenapsal
"Dejte mi mustr na to, jak bych měl vypadat."
když pominu Vaše věhlasné - "Kdo z Vás na to má" (volně citováno).

Jo a mimochodem - nejprve byste měl Vaší mladé ženě vysvětlit, že prosazování paní Brožové jako "jedničky" na kandidátku, je jen Váš politický tah a nic víc to neznamená ve vztahu Vás a paní Brožové.
Pak nebude rozrušena Vaše těhotná žena ze zpráv, s kým a kde trávíte chvíle po programu... jak si stěžujete. Aby neměla dojem - blondýnka jako blondýnka..., že.

Hezký den
17. 06. 2009 | 17:51

Tupelo napsal(a):

Pane Paroubku, prace politika je obyvately CR hodnocena jen o neco lepe jak prace uklizecky a domnivam se, ze jednim duvodem muze byt, ze se papalassky chova vetsina z vas (imunity, arogance, neadekvatni platy, zneuzivani funkci,...). Jsou mozna rozdily mezi stranami a urcite mezi politiky, ale to ze si mensina nedokaze poradit s vetsinou, ktera bere politiku jako bezva job je spatne.
A snahy provladnich medii jsou smesne a pruhledne uz dlouhou dobu, bohuzel jednoduche agitky, jak se zda alespon u casti obyvatel, funguji.
17. 06. 2009 | 17:55

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, "poctami mládeže" olepeného premiéra si tato země nemůže dovolit. Být oranžovým, tak bych se hanbou propadal...
http://media.novinky.cz/918...
17. 06. 2009 | 17:57

jarpor napsal(a):

Tupelo

Souhlasím s Vámi a dovoluji si doplnit, že jak fungují jednoduché agitky jsme mohli vidět při agitce "30,- Kč".
Větší potvrzení Vašich slov si skoro nedovedu představit...

Hezký den
17. 06. 2009 | 18:00

huml napsal(a):

Domnívám se , že propadnout hanbou by se měli vyznavači modré lži, podvodu a bezcharakternosti. Co myslíš wbgarden e ?
17. 06. 2009 | 18:01

macura napsal(a):

žalujete jak malý kluk, doufám že vaše kariéra brzy skončí, a vezmete s sebou Ratha, Drymla a tu vaší svinskou politiku, škoda vás nebude
17. 06. 2009 | 18:02

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, česká oranžádo, styďte se, topola vyfotili v poněkud pro chlapy příznivějším světle...
http://www.ateo.cz/f/images...
17. 06. 2009 | 18:06

veverka napsal(a):

Jak tak čtu kvičení zdejší Modré síly,je mi jasné,že jste pane Paroubku opět zasáhl do černého.Tedy do modrého.Naše hlavní media beru už dávno jako hlásnou troubu pravičáků.Vždy se dobře bavím,když čtu ty lži a manipulace v "lidovém právu dnes".Ovšem nejtragičtější je Česká televize,ta jako médium veřejné služby zcela selhává.Je to jako sbor modrých svazáků a svazaček,zuřivě bránící svou pravicovou pravdu.Mnozí z nich už se to ani nesnaží nějak skrývat.Humus.
17. 06. 2009 | 18:15

Čochtan napsal(a):

Bylo nebylo jedno malé království. A v tom království žil malý Papalášek. Byl úplně malinký, ale chtěl se stát tím úplně největším.

Maminka Papaláškovi odmalinka pořád říkala: Papalášku, nauč se něčemu pořádnýho, poctivě pracuj, ať z tebe mají lidi radost, ať je z tebe slušný člověk. Nelži a nekraď a lidi tě budou mít rádi.

Ale Papalášek že né, že se chce stát velkým a nejraděj úplně největším Papalášem. A na to se učit pracování nepotřebuje. A že se musí učit úplně jiný věci...

Trénoval lhaní každý den až do umdlení, zatloukal tak, že se časem nedalo poznat, co je pravda a co ne. Ani on to nakonec nevěděl. Slintal blahem, když mohl pobýval po hospodách mezi veksláky a učit se papaláštví, u kolotočů se seznamoval s mafiány, mezi taxíkáři a panskými kočími se učil tvářit jako puchejř. Cpal se co nejvíc, aby mu pupek trhal knoflíky na košili, protože bez toho by byl papaláš až druhé garnitury. Denně si dával ovar, aby se mohl pěkně mastně potit při každé příležitosti.

Učil se pilně být papalášem. Lezl zatím větším papalášům do zadku, aby viděl papaláše i zevnitř. Vychvaloval Vítězné Únory, aby přeskočil v podržtaškovství ty, co nechtěli být tak velkými jako on.
A svědčilo mu to. Postupně se už stával z Papaláška Papalášem. Už rozkazoval hospodským a komedianti
s vekslákama se mu klaněli.

A pak jednou přišla jeho chvíle. Papaláš vytáhl klíče a začal s nima velmi silně chrastit. A byl to takový rámus, že skoro všechny větší papaláše ten hluk vyhodil z trůnů (zatím jsou v kůlně, kde trpělivě čekají dodneška, až je Velký Papaláš odemkne)

Najednou už Papaláš papalášil na hlavní královské radnici a tam se pilně učil, jak utratit všechny peníze
- i ty co království nemá. Chtěl rozhodně prožrat všechno podle hesla: O zemi, kde už včera snědli to, co měli jíst až zítra. A učil se překřikovat ostatní jednou demagogickou větou, což vybrousil do dokonalosti. Taky pochopil, že ty čáry na papíru jsou grafy a hned se s nimi učil mávat do kamer. Vybral si novou princeznu s nejdražším spodním prádlem na světě, psovi uvázal kolem krku bojovou zástavu a byl připraven. Už nic nebránilo, aby se stal i králem.

Poslední co zbývalo bylo, aby se naučil posílat děti do cukráren a do školky. A taky hlavičkovat syrová vajíčka. To ale zjistil, že umí sám od sebe.

A tak náš Papalášek konečně dosáhl svého: Bude vyhlášen za úplně Největšího Papaláše.
(a on je tak skromný, že pro cenu pošle svého psa - považte, děti, že si cenu skutečně zaslouží)

A co na to sám Velký Papaláš? "No tak ... já myslím, že sociální demokracie zase spravedlivě porazila tu zkorumpovanou a justičně-mafiánskou ODS."
17. 06. 2009 | 18:18

thief napsal(a):

A je to tu zase. Pod blogem jenom nesouvislá plejáda urážek, osočení a citací z bulváru. A jako zlatý hřeb vroucí přání, aby se vrátila zase vláda té jedné jediné spravedlivé strany - ODS. Kdyby jste aspoň ty nesmysly psali na dva tři řádky, takhle se to hůř přeskakuje.
17. 06. 2009 | 18:19

Čochtan napsal(a):

No milé děti, není to krásná pohádka na dobrou noc ?
Tady jsem ji našel : http://sistek.blog.idnes.cz...
17. 06. 2009 | 18:20

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, veverko, co takhle dokvičet a konečně vystoupit z anonymity...
Veselé krizování.., a ukaž co umíš sokolíku...
17. 06. 2009 | 18:20

fafnir napsal(a):

pane Paroubku
měl byste si nechat udělat průzkum,podle kterého si 75% lidí myslí že papaláš nejste.Když to řádně zaplatíte,tak to jistojistě tak vyjde.
A jenom skutečný papaláš se může domnívat,že ty mlaďochy na facebooku někdo řídí,ba že by to vůbec někdo dokázal.Jenom skutečný a nefalšovaný papaláš se domnívá,že lidé se neumějí vyjadřovat svobodně a své myšlenky.Jen kovaný papaláš hledá všude spiknutí.Předem blahopřeji k titulu.
17. 06. 2009 | 18:24

Čochtan napsal(a):

Tohle je taky pěkný :
Jiří Paroubek a nízké pudy v Hotelu Kempinski
Hotel Kempinski? Tak podivejte se. Uz si to nepamatuji. A i kdyby. Co je na tom spatneho? Ne?

„Psát o tom je apelování na ty nejnižší pudy lidí a k těm patří bohužel závist." Vůdce Jiří Paroubek o zlolajných novinářích, kteří se opovážili psát o Standovi Grossovi a jeho Floridském apartmá jakožto, i o zázraku zbohatnutí, který ho ráčil potrefit.
O těch nejnižších lidských pudech pan Paroubek něco ví. Staví na nich své megalomanské volební kampaně a o nic menší předvolební sliby. Pravidelně předhazuje davům agresivních důchodců a zkrachovalých existencí své teze o zločinu bohatství, a rovněž i to jak bohaté (rozuměj, ty blbce co tráví svůj život v práci a tudíž i vydělávají lehký nadprůměr) zdaní, čímž bude spravedlnosti učiněno zadost a on se chopí moci.

Ale když jde o ctihodné kmotry oranžového fašismu jsou jejich příjmy křišťálově čisté, nedotknutelné a nezdanitelné, a nemáme prý závidět jejich píli, která k Floridským apartmánům vede. Případně se jim vrací dvacet šest milionů korun, jako agentu StB a majiteli hotelu Esplanade Vlastimilu Dvořákovi, který vůdci a jeho choti vystrojil veselku. Jen zaprodanci USA píšící v zájmu vojensko průmyslového komplexu mu znemožnili novomanželskou noc v královském apartmánu tamtéž, kterou měl původně dostat coby svatební dar, jelikož o plánovaném podarku psali dopředu.

To se potom nevyhnutelně rozčilením nad tím, že George Bush po domluvě s Mirkem Topolánkem způsobili krizi, soudruhovi na tribuně roztřese jeho lalok a on se uklidní poté jedině jízdou ve svém Mercedesu. Tady se nám na důkaz, že to myslí upřímně, kandidát za KSČSSD do Europarlamentu i rozpláče online. Aby nevyvanula, je láska k bližnímu chráněna podsvětím v černých brýlích jež provádí pořadatelskou službu po vzoru Röhmových SA, když zazobaní pupkáči, jež vypadají jako velryby vyvržené na pobřeží, tvoří u svých voličů pocit nároků na něčí peníze.

Myšlenky Jiřího Paroubka jsou prostě velmi vzácné a musí se chránit. Lhát ráno, lhát v poledne, lhát i večer, tvářit se přitom jako kněz a dělat, že ho baví kvílení Kačky Brožové či Pavla Vítka dá zabrat. Je proto zákonitě nezbytné aby byly dodány nové stimuly a podněty k třídní nenávisti.

Aby si vůdce vyzkoušel jak si žijí nejvyšší vrstvy a proti čemu vlastně bojuje vydal se Jiří Paroubek na průzkum bojem. Do hotelu Kempinski - symbolu buržoazní dekadence, kde jedna noc v apartmá stojí tolik co roční penze jeho voliče s hůlkou. Ano je třeba znát ten starý podlý svět a jeho hnilobu. Jedině tak si lze vysvětlit návštěvy Jiřího Paroubka a jeho družiny v tomto hotelu i to, že se na to vůdce nepamatuje, ale i kdyby tam byl tak co je na tom špatného. Jedině pilným studiem Kapitálu a duše boháče lze objasnit noc strávenou ve třech v prezidentském apartmá, jak o tom píše MF Dnes. Vůdce Jiří Paroubek, MUDRath druhý muž této třetí říše a múza Kačka Brožová. Snad proto aby svojí vrozenou levicovostí zjemnila pach drahých parfémů, které v onom pokoji zanechaly ještě nezdaněné příslušnice buržoazie. Jedině proto aby se lépe vcítili do kůže vykořisťovatele, měli k dispozici osobního majordoma, který byl v pravidelných intervalech vykazován za dveře. Asi kvůli tomu aby neunikly nuance volební kampaně do předčasných voleb jež byly laděny v masážní vaně.

Jestli ono vysvětlení přijme i Petra Paroubková uvidíme podle toho zda vůdce bude po dva týdny chodit ozdoben černými brýlemi s neprůhlednými skly, nebo ne.

Pokud se ovšem v onom pokoji nepočínaly pouze nové myšlenky pak pán bůh buď vůdci milostiv.

Slovenky jsou přece jenom o hodně temperamentnější a nespokojí se jen tak s nějakou nadací.
http://vaclavek.blog.idnes....
17. 06. 2009 | 18:25

jarpor napsal(a):

Mohl bych dostat odpověď od "veverky" na dotaz, kde čte to "kvičení Modré síly" ?

Předem děkuji.
Hezký podvečer
17. 06. 2009 | 18:29

Ivan napsal(a):

Soudnost, Vážení blogeři Vám v reakcích schází. Nejde přece o to komu fandím a když chci oponovat, tak trochu rozumu do toho dejte a na bláboly zapomínejte. Ovšem máte na to právo, dokonce po tmě se lépe kope. To není fandovství panu Paroubkovi, ale upozornění, že buď Vám o nic nejde, mimo žvejkání, nebo na to nemáte.
17. 06. 2009 | 18:34

Vico napsal(a):

Modrá síla plus tu řádí jako Mister Propper.
Citlivky, které tu přední diskutéry plísní za nevyváženost a malou nestranost, nechává kdejaké hovado, které si nevidí do úst, najednou v klidu.
Inu Paroubek si opravdu často nabíhá na nastavenou pěst našich mediálních bavičů. Jeho chyba.Ale ty nastavené pěsti tu jsou neoddiskutovatelnou realitou. Neoddiskutovatelnou realitou je i 90% modrého razantně pravicového tisku. To, co se děje, je totálně nechutné. Netýká se to vlastně ani Paroubka. Začíná se tu roztáčet mezigenerační nevraživost. Nevaž se, odvaž se - na straně jedné a na straně druhé "důchodcovská břicha" vyžírků, kteří chtějí našim dětem prožrat budoucnost.Strašák komunismu už přestává působit. Těch pár dědků a nasupených babek, které se na 1. máje slezou na Letné s nitroglycerinem pod jazykem je holt už slabé kafe. Tak se to bere generačně.
Tyto volby budou sice de jure svobodné, ale ve skutečnosti se budou odehrávat v atmosféře, jakou známe z Běloruska, Miloševičova Srbska nebo Ruska. Jednotné Rusko drtivě vyhrává ne proto, že nemá konkurenci, ale díky tomu, že za ním stojí veškerá mediální sféra. Čekají nás volby Putinovského kalibru. Vajíčko pro Paroubka, titul Papaláš roku, Socanům to osolíme / sůl střelená do zadku ještě nikoho nezabila/.Happening se bude roztáčet až do října. A když to přesto nevyjde, přijde poslední triumf - facebookový listopad 2009.
17. 06. 2009 | 18:39

Ládik napsal(a):

Typický papaláš.
17. 06. 2009 | 18:45

Neopřemyslovec napsal(a):

Paroubku, kdyby jste věděl, co vás v podzimních volbách čeká, z hrůzou by jste neusnul. Mladí se jistě poučili. Vajíčka nahradí jiná atraktivní zábava. Je třeba to uchovat v tajemství. Vím jen, že dědkové a báby na vašich mítincích budou velmi zděšeni.
17. 06. 2009 | 19:05

vlk napsal(a):

Normálně na vaše blogy nechodím. Protože mi nejste sympatický, i když to bych jako sympatizant levého středu překousl. Ale nechodím na ně zejména od jistého blogu Jana Urbana. Který jsem očekával , že buď vyvrátíte nebo s e proti němu budete bránit žalobou. Neudělal jste nic. Tedy papalášství. Proto nechodím.

Nicméně v tomto svém blogu máte absolutní pravdu.
Vyhlašovatelé papalášské soutěže skutečně hodnotípapalášské chování. Ale jen těch v jiném, než jim sympatickém dresu. pak skutečně nevadí prostředníček ukázaný oposici, nevadí urážk y diskutujících poslanců,nevadí nacistická rétorika, nevadí soukromé výlety na lyže vládním letadlem, nevadí ani otevřené lhaní nebo jízda hlava nehlava , s majíkem do Brna na tenis. To je papalášské jen u těch druhých. Chcete li odborné zdůvodnění, pak Klvaňův blog o Grodonu Brownovi. Tam všechno je.

Pro mne blbiny a marginálie. České pravicové scény a všelijakých Blue Power - byť ten nick by byl příhodnější ve tvaru . Místo mozku , modrou kostku. Takovým lidem nevadí člověk který je vedený jako Ičko,takovým není proti srsti poslanec s natvrdo odseděným trestem. To není papalášství. To je jen banalita. Co je ministr a významný poslanec proti nějakému Mrštinovi...Blue power přece.
Co pro mne ovšem přijde je vrcholná papaláština je právě Sobotkou prezentované progresivní zdanění. Chcete zavést 38%. Pro lidi s výdělky nad 100 litrů měsíčně.
Ano, jsme v krizi . A někdo to musí zaplatit. Ok. Jsme pro solidaritu. Nedá s e svítit. Ale snad s e shodnem, že když někdo do té solidarity přispíváá víc než jiný, měl by snad také za to něco dostat. Tehdy, když je potřebný. Napříkla d v době nemoci a při odchodu do důchodu. Jsme li víc e solidátrní mělo by se t o v těchto případech také projevit. Pak bych ten váš návrh vzal bez připomínek. Co kdybyste, než vyjdete s něčím na veřejnost ,také o tom zkusili komplexně přemýšlet.
Ať vyhrajete volby nebo nebo ne,nic to nezmění na tom, že budete konfrontováni s největší krizí moderní ekonomiky. Pokud ji někdo je schopen vyřešit,jsou to manažeři. Ti svými schopnostmi budou tu krizi ukončovat. Nikolvi politici. A proto dostanou nadělené vyšší daně. Jak jsem řekl, za určitou malou protihodnotu - tedy většího zápočtu výdělku do důchodu a většího stropu v případě náhrad s tím budunerad,ale bez problému žít. Co mi ale připadá vrcholně papalášské je, když manažeři, kteří si na své platy MUSÍ SAMI VYDĚLAT budou platit velmi vysokou daň a politici, kteří jsou placeni z jejich daní mají podstatnou část svých peněžních příjmů od státu v nedaněné formě.
Takhle podle mne vypadá papaláš . Nikoliv podle duševního průjmu jakési Blue Power.

Mimochodem, až budete zase dělat v Liďáku dělat rozbor , proč prohráváte pravidelněve volbách s malou účastí, vzpomeňte si také na ty , které teď chcete zdanit. Ti lidé totiž důsledně a pravidelně chodí k volbám. A pokud někam dojde pouhých 28% . Mají hlasy jejich a jejich rodinných příslušníků rázem 4 násobnou váhu. Pokud jich je, jak jsem právě slyšel 250 tisíc a jejich rodinných příslušníků s volebním právem dejme tomu 300 tisíc, snadno spočítat důsledek vašeho tažení proti "bohatým".
Takež nejen papalášké z důvodů popsaných výše, ale také dokonale hloupé. Řekl bych.
17. 06. 2009 | 19:21

maminka napsal(a):

Lidi,proč se zase vzájemně osočujete, vždyť ti politici vám za to vůbec nestojí. Všichni jsou stejní papaláši ať leví nebo praví,všichni mají své mafiány a kauzy, všichni chtějí pouze být u moci a to všemi prostředky.Vykašlejte se na ně
a běžte dělat neco užitečnějšího než tady zbytečně marnit čas.
17. 06. 2009 | 19:37

Doug Badman napsal(a):

Papaláš je ten, kdo vyhlašuje boj proti bohatým z královského apartmá hotelu Kempinski.
17. 06. 2009 | 20:00

Hloupý Honza napsal(a):

Nic ve zlém.
Zde jsou odpovědi na Vaše (předpokladám neřečnické) otázky:

1) Image - opravdu vypadáte oproti (Topolánkovi) jako náměstek z RaJ (Restaurací a jídelen), jako jeden z typických představitelů seriálu Okres na Severu.

Návrh řešení: Neformální oblečení, radikální dieta, neusmívat se (opět nic ve zlém, ale ve Vašem podání je to spíš úšklebek a navíc lidé nevěří politikům, kteří se smějí, natož ušklíbají !), více se ukazovat v kruhu rodiny (již jsem Vám psal, že s Vaši bývalou jste mi byl sympatičtější).

2) Osoby, jimiž se obklopujete - ani Kačenka Brožová, ani Tvrdík, ani Březina, (nově) Kraus, natož Kočkovic famílie - není zrovna to pravé ořechové. Už se opět opakuji - lid má pamět jako slon, každý ze spaní vychrlí všechny kauzy kolem těchto Vašich "blízkých".

Návrh řešení: Oficiální vystupování bez takovýchto osob. Veřejnost nemusí vědět, jaké máte pofidérní kamarády. Opět se opakuji, vím, že je to těžké když každý máte dvě tuny másla na hlavě (beztak jste si tu jednu tunu másla vypůjčil ode mne) a ten ví to a ten zase tamto, ale netahejte je s sebou (za sebou) pořád jako kočka koťata. Dalík taky nedělá Topolánkovi stále křoví.

3) Společenský život - Papaláši se vyznačovali taky tím, že se stranili obyčejných lidí, žili si ve svém světě Tuzexů,Sanopsů, lehkých holek,atd..

Návrh řešení: Ukažte, že se lidí nebojíte a že jste "normální" smrtelník (ač o tom prvním může pochybovat většina a o tom druhém pochybuje Kačenka Brožová). Nebojte se vyrazit mezi lidi, se psem, na nějaké sportovní akce a soutěže, do škol, mezi děti apod.. a ne se ukazovat v první řadě vyšňořený na jubileu pana (komunisty protěžovaného) Božského Káji.

4) Veřejné vystupování - pořád nekňourejte a neukazujte prstem na druhé kdo za všechno může, kdo je lepší, či horší, jaký je ten a tamten. Nebojte se, lidi si to už vše přeberou, ať už v hospodě, u hracích automatů, v sámošce, nebo doma v přestávce na reklamu u dalšího dílu VKV.

Návrh řešení: Lidstvo má rádo mučedníky, tak se z té role nesnažte trapně vymanit. Už vidím Ježíše jak fňuká a ukazuje prstem jako malý žalobníček, že za všechno může ten a onen, a že ti se spikli a že ho chtějí neprávem ukřižovat.
Protože nejsem ani Váš poradce a protože nechci (navíc zadarmo) prudit ostatní, tak už končím. Jenom taková dobrá zpráva nakonec, jestli někomu připomínáte papaláše, tak to určitě nebude mladá generace, protože ti si nemohou pod tímto slovem zcela určitě představit totéž co máme na mysli my, Husákovy děti. A jestli Vás tak třeba označí nějaký student, či školák, než Vás podaruje svými vejci, tak má třeba za to, že papaláš je nějaký druh papouška, nebo jiné zvíře, které rádo chroustá skořápky (nic ve zlém)

Hezký večer

P.S. Pro pana Stejskala: Zatím jsem ještě schopen na klávesnici najít ty znaky, kterými se bráníte proti spamu. Nevím co na mne vybafne v budoucnu.
17. 06. 2009 | 20:01

Hasufel napsal(a):

Papalášem se stihl stát už za bolševika jako potentát Restaurací a Jídelen. Pak už jen – coby politik – své papalášství piloval až k dnešní dokonalosti. Arogance a nabubřelost z něj odkapává při každém jeho vyjádření do sdělovacích prostředků. Je rovněž demagog, jeden z nejzdatnějších. Hodí-li se mu to do krámu, pak svá vlastní včerejší slova popře dnešními s naprosto opačným významem a ještě bez mrknutí oka sdělí všem, že ho špatně chápou. Příklady svého papalášství nabízí denně, za všechny připomeňme proslulé vysvětlování své nejasné finanční situace s odkazem na své příjmy – Nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? Ve své touze po moci, která jak se zdá, je motorem jeho konání, je schopen se spojit i s „marťany“. Na otázku, kdože jsou to marťani, ať si odpoví každý sám…

http://www.fpp-sokolov.cz/r...

Zmanipulován goebbelsovskou propagandou jsem Vám, soudruhu předsedo, svůj hlas dal. Poprvé a naposledy.
17. 06. 2009 | 20:02

jirmare napsal(a):

Je mi smutno z toho, co se v posledních letech děje. Co se takhle zamyslet kdo, nebo co to způsobilo ? Nejsem ničí vyložený příznivec ani odpůrce, ale máslo na hlavě mají všichni. Tolik nenávisti a sprostot mezi politiky navzájem, od blogerů apod. - to je hrůza. Neměli bychom se začít chovat podle : "Nesouhlasím s Vámi, ale udělám vše pro to, aby jste mohl(a) svobodně říkat své názory" , což je základní heslo demokracie ? Ale co bychom asi chtěli, když s tím začali politici. Bohužel s tím začala ODS s nulovou tolerancí ke všemu (i dobrému), když byla v opozici, pokračovala Grosstapem a dál se snad ani nemusím rozepisovat. Co myslíte, nechali by jste si líbit neustálé urážky, sprostoty a vulgarity ? Dnes jsme tedy tak daleko, že se jako národ navzájem až nenávidíme. Je mi z toho smutno a asi se začnu stydět za to, že jsem občan České republiky.
17. 06. 2009 | 20:07

Skeptik napsal(a):

Dobrý den pane předsedo, je mi jedno, jestli vyhrajete papaláše roku, nebo ne. Mimochodem, proč lidem nenapíšete, že v té anketě nejste sám? Podle mého mínění, je tam zastoupení celkem proporční! Vzhledem k tomu, že podle Vašich průzkumů, jste Vy a Vaše strana nejoblíbenější, tak co se bojíte? Nebo že by těchto anket Vámi řízené agentury neměli dostatečný počet respondentů, od Dimuna doporučených?
Já bych radši věděl, co jste dělal od r.76, kdy jste ukončil školu, do r. 90, kdy jste se stal tajemníkem ČSSD?Ve Vašem profilu to není. Nebo se máme jít zeptat Petra Cibulky? http://www.cibulka.net/petr...
17. 06. 2009 | 20:44

jarpor napsal(a):

Vlku,
včera jsem napsal drobnou analýzu Vaší reakce na příspěvek Honzy a. Už si ani nepamatuji na kterém blogu…

I dnešní Vaše replika k Blue Powerovi + mne k takové malé analýze vyprovokovala…

Pominu, dle mého, urážlivé z Vaší strany, že by měl používat jiný nick a navrhujete „místo mozku modrou kostku“. Vy máte urážky povoleny, že ( tedy, patrně si to myslíte… :-))

Zajímavé ale je, co píšete dále :
„Takovým lidem nevadí člověk který je vedený jako Ičko,takovým není proti srsti poslanec s natvrdo odseděným trestem. To není papalášství. To je jen banalita. Co je ministr a významný poslanec proti nějakému Mrštinovi...Blue power přece.“

Mohu se zeptat jak víte, co „Bluemu“ vadí či nevadí ?
Soudím, že nic nevíte, ale proč neočernit autora příspěvku, jak je nekritický ke „svým“ a vše jim, naprosto slepě“ schvaluje, že ?

Myslím, že „Blue“ psal o panu Paroubkovi přesně stylem, jakým Vy píšete o „modrých“.

K obecně známým skutečnostem ( kteří z těch, jež jsou popisování že jsou či byli v okolí pana Paroubka, kteří v jeho okolí nebyli ? ) přidal více či méně subjektivně hodnocení, „počtu negativních vlastností a konání“ k předsedovi ČSSD a možnému budoucímu premiérovi.

Naprosto stejným způsobem, jak subjektivně „popisujete negativní vlastnosti a chování“ bývalých představitelům koaliční vlády, zvláště těch „modrých géniů ze Strakovky“ (dovolil jsem si použít Váš termín ) ve Vašich příspěvcích Vy.

Dle mého – jste s „Bluem“ způsobem argumentace naprosto stejní.
On nevidí nic dobrého na představiteli ČSSD, Vy, jako přes kopírák, na lídru ODS.

„Blue“ je ale, dle mého, větší formát.
Neuráží Vás a nedovolil si za Vás hovořit, co či kdo Vám nevadí…

Hezký večer
17. 06. 2009 | 20:45

Tiger napsal(a):

čochtan: Díky za nález úžasné pohádky. Lezu sem jen občas za účelem se pobavit, a tohle mně fakt dostalo :-) Ještě bych prosil nějakou další, třeba "O Jirkově nejtlustší hroší kůži na světě". On si totiž pořád myslí, že i v 3. tisíciletí platí, že nejlepší obrana je útok.
17. 06. 2009 | 20:49

Tiger napsal(a):

vlk: Myslím, že psychologové i psychiatři tomu, co předvádíš říkají ambivalentní vztah. Kam odešly ty časy, kdy jsem se zájmem četl Tvé příspěvky? Fakt to není z hladu?
17. 06. 2009 | 20:53

Tiger napsal(a):

jarpor: Skvělá analýza. Možná, že vlk potřebuje pomoc nebo support? Mám dojem, že se v tom všem nějak plácá/motá lebo čo?
17. 06. 2009 | 20:55

PatientO.T. napsal(a):

2 vlk:

Prohlédněte si nominované...

Vaše slova:"Vyhlašovatelé papalášské soutěže skutečně hodnotípapalášské chování. Ale jen těch v jiném, než jim sympatickém dresu. pak skutečně nevadí prostředníček ukázaný oposici, nevadí urážk y diskutujících poslanců,nevadí nacistická rétorika, nevadí soukromé výlety na lyže vládním letadlem, nevadí ani otevřené lhaní nebo jízda hlava nehlava , s majíkem do Brna na tenis. To je papalášské jen u těch druhých." se ukazují jako mylná.

Jinak s vámi souhlasím, že se jedná o nevýznamnou marginálii, jíž dodává váhu pouze Paroubkova oprávněná obava, že se v ní stane prvním vítězem. Obava tak veliká, že pan poslanec hodlá na vyhlášení poslat manželku, sám prý musí stříhat plot...
17. 06. 2009 | 21:05

PatientO.T. napsal(a):

2 vlk:

Ti nominovaní jsou zde:

http://www.fpp-sokolov.cz/r...
17. 06. 2009 | 21:06

Rumcajs napsal(a):

Tak říkáte, že máte nějakou sympatickou fotku své osoby ?

Tak proč jste si ji tady nevyvěsil místo téhle?
17. 06. 2009 | 21:20

bobr napsal(a):

to neopřemyslovec:
jako obvykle se i tentokrát ve svém příspěvku překonáváte bezmeznou láskou k modrým a nenávistí k Paroubkovi a opozici. Jsem zvědav co budete říkat po parlamentních volbách, které ODS prohraje na celé čáře. Co budete psát potom? Že socani volby zmanipulovali a hloupí voliči skočili na Paroubkovy řeči?
Rád vám před volbami připomenu, že ODS vstoupí do předvolební kampaně opět s něčím, co by mohlo připomínat nechvalně známou Kubiceho zprávu, resp. Topolánkovou prolhanou smlouvou s občany. Senátní volby je poučily a volby do EU při 28% účasti voličů bylo Pyrhovo vítězství.
Ale nakonec to k ničemu nebude, lidé už prokoukli lživou politiku ODS a mnozí jsou rádi, že se modrá strana přestěhovala na Pankrác. Jak symbolické...
17. 06. 2009 | 21:28

Tiger napsal(a):

rumcajs: On David myslel tu z Reflexu, ale je ostýchavej. Asi to bude muset udělat Stejskal.
17. 06. 2009 | 21:33

Matrix napsal(a):

bobr
A bude se konat zbitý demonstrant č. 2 jak nám ho soudruh předseda věštil?
17. 06. 2009 | 21:37

Starý Pavel napsal(a):

Ne sociální demokracie, ale ODS je podle přesných sociologických průzkumů považována s velkým předstihem za nejzkorumpovanější stranu v zemi.
S touto větou souhlasím, ale potom nemohu pochopit včerejší zprávu o návratu M.Krause do politiky.
Pokud chcete být jiní než ODS a jasně zvítězit v podzimních volbách, tak takovéto kiksy nemůžete dělat.
Protože návrat nevěrohodných politiků ČSSD jako jsou např. Kraus, Kavan, Gross... odradí velkou část voličstva, KTERÁ BY VOLILA ČSSD, jít vůbec k volbám.
ČSSD má nejkvalitnější program pro většinu našeho národa, o tom žádná, ale pozor na personální zastoupení na kandidátkách. Voliči nejsou hloupí.
17. 06. 2009 | 21:40

Hurá napsal(a):

To Přemyslovec ! Taky budeš jednou starej, ale na rozdíl od dnešních straců zůstaneš blbej !
17. 06. 2009 | 21:51

Kritik napsal(a):

Znovu připomínám známé skutečnosti ze života zvířat: Hyeny si nikdy přímo netroufnou na statného lva, i když jsou ve velké početní převaze. Dokáží lva ale uštvat. Vytím, štěkotem, výpady z povzdálí a jinými provokacemi. A na tuto ubohou hyenskou taktiku vsadil Topolánek a jeho suita. Je s podivem, kolik hyen se najednou objevilo.

Když v padesátých letech, v době inscenovaných monstrprocesů, psaly kolektivy "pracujících" petice a dopisy obsahující výzvy jako "pověste je", dnešní člověk se do té historické doby (pokud není vysokého věku) může jen jen těžko vžít. Nemůže pochopit, že bylo něco takového vůbec možné. Avšak dnes je to úplně totéž, případně velmi podobné. Hyen je stále dost a jejich halas je slyšet daleko široko. Pouze namísto rudých knížek mají štváči knížky modré.

Ještě k tomu, jak kdo vypadá: Nejkrásnější bytostí ve vesmíru byl Satan (Ezechiel 28:12 - 19). A všimli jste si, že téměř každé zlo je přitažlivé a charizmatické? Na co se v televizi raději díváte: Na automobilovou nehodu nebo na pomoc postiženému dítěti?
17. 06. 2009 | 21:51

Rumcajs napsal(a):

Jaký to bylo s Brožovou, pane Paroubek ?

Až se to dozví Vlk, tak Vás nejspíš sežere.
17. 06. 2009 | 21:52

Rumcajs napsal(a):

Pane Stejskalé!!

Kritik se Vám zbláznil. Laskavě si ho svažte!
17. 06. 2009 | 21:53

Kritik napsal(a):

Rumcajs

Toto slýchavali za totality mnozí. Nejlépe to zdokonalili stalinisté v SSSR, hned přijela sanitka a od té doby toho člověka nikdo neviděl.

Gratuluji k návratu totalitního myšlení!
17. 06. 2009 | 22:02

Matrix napsal(a):

Kritik
No dle tvých oduševnělých výtvorů to je na ten cvokhaus opravdu zralé a bez politických manipulací. Blázni jsou za každého režimu.
17. 06. 2009 | 22:13

Baba napsal(a):

Nevím, kdo je Pavka Korčagin a pochybuju, že by mi to tady někdo vysvětloval. Pan Paroubek to nebude mít snadné. Prohlásil, že jeho strana vyhraje na podzim parlamentní volby, přestože se ve volbách do Evropského parlamentu umístila jako druhá, což je nejen pozice naší ČSSD, ale současná preference sociálních demokratů v Evropě. Vyplývá to z logiky věci. Průměrný volič ODS bude prokazatelně produktivnější než průměrný paroubkovec. K vítěztví by tedy bylo zapotřebí sesbírat ty hlasy, které ani v dnešní době neholdují internetovým diskusím, oranžový autobus z konce minulého století by nebyl populární, takže nezbývá než očekávat, s jakou fintou vyrukuje Topolánkova koalice.
17. 06. 2009 | 22:14

Matrix napsal(a):

Baba
Pavka Korčagin - totalitní mašinérií zmanipulovaný mladý chlapec, který neváhal udat svoje rodiče pro sabotáž kolektivizace.

Jinak s tím vítězem voleb opatrně, dnes dostali socky 38% masáž a mají rudo před očima.
17. 06. 2009 | 22:21

Kritik napsal(a):

Matrix

Někdo má oduševnělé výtvory, jiný nemá a závidí jako Milouš Jakeš.

Rovněž gratuji k totalitnímu myšlení.
17. 06. 2009 | 22:28

Matrix napsal(a):

Kritik
Tak to ti tedy závidím.
17. 06. 2009 | 22:31

PatientO.T. napsal(a):

Pavka Korčagin je hrdinou románu Jak se kalila ocel. Je to historie Pavla Korčagina, mladíka, který prožívá za revoluce velmi těžký osud. Vlastní zkušenost i příklad revolučního námořníka Žuchraje jej přivedou do řad revolucionářů. Z odstrkovaného, kdysi plachého chlapce se stává odhodlaný, uvědomělý bojovník za nový řád; Pavel se stává příkladem ostatní mládeži. Zúčastní se bojů legendární První jízdní armády. Po zranění se vrhá do práce v Komsomolu a organisuje komsomolskou stavbu úzkokolejky, která má dovážet do Kyjeva dříví a tak zachránit město před vymrznutím. Na stavbě však znovu onemocní. Dostavují se následky zranění, Pavel ochrne na celém těle a ztratí zrak. I tentokrát však dovede být svému lidu užitečný. Obklopen věčnou tmou, píše Pavel Korčagin-Nikolaj Ostrovskij nesmrtelné dílo o odvaze a prostém hrdinství ve jménu revoluce a nového života, „Jak se kalila ocel". (FILMOVÝ PŘEHLED 44 / 1957) (oficiální text distributora).

Je často zaměňován s Pavlíkem Morozovem.
Pavlík Morozov, vlastním jménem Pavel Trofimovič Morozov, (14. listopadu 1918 Gerasimovka, Rusko – 3. září 1932 Gerasimovka, Sovětský svaz) byl sovětský prototyp hrdiny a mučedníka, který svého otce udal úřadům jako kulaka. Jeho otec byl pak poslán do Gulagu a Pavlík Morozov byl brutálně zavražděn vesničany.
Dále: http://cs.wikipedia.org/wik...

Výskyt těchto jmen v české politice je příznakem nedostatečné invence jejích protagonistů.
17. 06. 2009 | 22:40

Kamil napsal(a):

Sousedka dělala na porodním a říkala, že se vždy pozná, když má dítě cikánského otce. Má černý pytlík. Nevíte, kde chodí Roko do sauny?
Hezký večer.
17. 06. 2009 | 22:42

Al Jouda napsal(a):

Pane předsedo,chcete-li uspět v podzimních volbách, nesmíte si už dovolit ani jeden úlet podobný případu Brožová ! Pokud Vám to někdo poradil, tak ho okamžitě vyhoďte !
17. 06. 2009 | 23:05

blue jay napsal(a):

Nechcete si zalozit blog soudruhu Paroubku?
"Internet je poměrně nové médium. Na mnohé z nás může působit cize, to však neznamená, že je nebezpečný."
Z dilny CSSD
17. 06. 2009 | 23:05

blue jay napsal(a):

Vse bude uplne jine prohlasoval Paroubek v nedelni Partii na Prime. A to opakovane.

Zda se ze opet jen kecal. Asi se nic noveho od Papalase Roku neda ocekavat.
17. 06. 2009 | 23:11

Jan Nový napsal(a):

ČSSD prohrává a i když některé z voleb vyhrála tak stejně prohrála... má trvalý odliv lidí ochotných jí volit a podpořit. Ve volbách do PSP v roce 2006, kdy použila kampaň ODS mínus ji volilo 1 728 827 voličů; ve volbách do krajských zastupitelstev v roce 2008, kdy použila téma 30 korunové poplatky a které měly být jakýmsi referendem o vládě 1 044 719 voličů a konečně v roce 2009 při volbách do EP, kdy byla kampaň postavená na sloganu: Zabraňte návratu ODS 528 132 voličů. Srovnávám tři tématicky téměř totožně zaměřené "negativní" kampaně ze kterých vyplývá, že už toho lidi mají dost a že už ten "negativní" efekt, kdy se mobilizuje a burcuje obyvatelstvo nezabírá. A lidi bohužel nepřijdou až se bude doopravdy mobilizovat a něčemu zabraňovat - mohou to brát jako jednu z dalších her. Pokud opět ČSSD použije negativní styl kampaně tak bez ohledu na celkově vynaložené množství finančních prostředků prohraje.

A nyní k papalášům... právě kvůli těmto a podobným slovním exhibicím si ČSSD prohrála a prohraje volby. Předseda se snaží mluvit co nejlidověji - k masám... k "přihlouplým" dělníkům v továrnách... jenže Ti dělníci už dávno nejsou hloupí... od dob Klementa Gottwalda dospěli.

Veliký státník nikdy nepoloží médiím a lidem primitivní otázku - Jakého by jste mne chtěli mít? Jaký bych měl být? V čem dělám chyby? Veliký státník rozmlouvá s občany a naslouchá jim, ale má takovou sebereflexi, že dokáže vycítit v čem chybuje a chyby neopakuje. A bohužel jsem díky různým slovním přestřelkám pochopil, že Jiří Paroubek není a nikdy nebude velkým státníkem - seč by si přál. Může mít funkci - to ano... ale nebude mít v sobě ani špatku toho, co měl Masaryk či Beneš. Bude jen stínem sama sebe... papalášským stínem, který chce vypadat lidově.
17. 06. 2009 | 23:21

Holoubek napsal(a):

řekl bych, klasický případ pro Chocholouška, kristova noho....)
17. 06. 2009 | 23:27

blue jay napsal(a):

Priteli z RaJe,
Doporucuji Adobe Photoshop CS4 Extended. Dokaze to i vyretusovat bradivicku a vykouzlit usmev.
Uz nikdy nebudete vypadat jako jako kočkodan ci jako nekdo kdo právě kvapně opustil psychiatrickou kliniku .

Bude z Vas sexy mozek.
17. 06. 2009 | 23:29

Jan Nový napsal(a):

A nejvetší tragédie snad je říkat... ne já... to oni mají tunu másla na hlavě... bavím se jak Jiří Paroubek a celá ČSSD procitla... jak poznala hlavního nepřítele v ODS, shodila vládu a najednou se stal z nepřítele přítel a sestavila novou dočasnou vládu. A nyní je zase ODS nepřítel... taková malá rada: Buď si za slovy stojím, anebo mlčím, nekomentuju... je komické, že se ČSSD paktuje s těmi "hovady a zmrdy z ODS"... ano jako by to v prohlášeních ČSSD chybělo... to pojmenovaní. ODS je nepřítelem lidu, když má dojít k hlasování lidi ve volbách - když jde o rozdělení funkci je pro stranu ČSSD ODS přítelem. Nevím jestli je tedy ODS přítelem lidu v okamžiku, kdy je ODS přítelem ČSSD. Protože , kdo je přítelem ČSSD přece nemůže být zároveň nepřítelem lidu... nebo platí obě záporné "pravdy" najednou?
17. 06. 2009 | 23:30

Rumcajs napsal(a):

Kritik:

Vyšinutí lidé jsou bohužel i v demokracii. Je pravda, že za totáče tito lidé byli izolováni od zbytku společnosti, aby nekazili jinak výborný dojem z budování socialismu. Dneska je ale naše společnost k těmto lidem vstřícnější a tolik je neizoluje.

Proto chvalte Boha a děkujte za každý volný den, který si můžete užít svobodně mezi náma. Pouze vždy dvakrát měřte než něco napíšete, protože označit Paroubka za statného lva, Vás ihned prozradilo.
17. 06. 2009 | 23:31

Jan Nový napsal(a):

Rumcajsi - Jiří Paroubek je narozený ve znamení lva. Lvi však mají jednu velice špatnou vlastnost, která se u nich projeví právě v okamžik, kdy mají funkci... to se projeví jejich hrdost a jájinkovství: Já to dělám nejlépe. Já to budu organizovat. Přímo trpí, když to není podle něho...
17. 06. 2009 | 23:34

Rumcajs napsal(a):

blue jay:

Ten pořad byl fakt skvělý. Když Paroubek prohlásil, že by v žádným případě nechtěl vypadat jako Šimůnek, šel jsem se podívat do kalendáře, jestli se nejedná o nějakou humornou scénku ze Silvestra.

Tak slabomyslný výkon co tam podal, jsem viděl naposledy v podání republikána Sládka.
Škoda, že ty dva osud nesvedl ke stejnému stolu. To by mělo šanci ne vítězství v Hvězdné pěchotě.
17. 06. 2009 | 23:38

blue jay napsal(a):

"Někde se objevuje, že prý nějak divně mluvím.."
Verim ze lidem co sleduji program "pred 25ti lety" se tvoje vyjadrovani zda prirozene.
Muj syn rika ze mu pripominas Jakese ale bez jeho humoru.
17. 06. 2009 | 23:38

Věra napsal(a):

Jirko, ty šibale. Jsem bývalý volič ČSSD. A že jsem bývalý, je díky takovým lhářům, podvodníkům a papalášům, jako jsi ty a Rath
17. 06. 2009 | 23:46

znalec napsal(a):

Já bych pochválil pana Paroubka za jeho pokus o vtipění nad věcí.
Zaznamenal jsem simpatickou změnu. Je ochoten pracovat na zahradě, až bude jeho milá přebírat cenu. Nevím jestli na zimní zahradě nějakého drahého hotelu, ale ten počin mi imponuje. Nemám nic osobního proti ČSSD, ale nevidím žádnou naději se součesným vedením. Spíše vidím proces podobný stranám KDU-ČSL, US, nebo 4koalice.
Dobrou radu na závěr, pane Paroubku, smiřte se se Zemanem, a zkuste mu naslouchat.
17. 06. 2009 | 23:55

blue jay napsal(a):

Rumcajz,
Slabomyslny vykon je specialitou Paroubka. A proto si uzival na večírku v prezidentském apartmá pražského hotelu Kempinski s herečkou Kateřinou Brožovou a členy vedení sociální demokracie včetně Davida Ratha.
Místo, kde truchlí ČSSD
Hotely Kempinski jsou synonymem pro nevšední luxus, píše společnost na webu. Specialitou hotelu je dvouložnicové prezidentské apartmá s terasou (190 m2) za cca 130 tis. Kč/noc. Le Grill Restaurant nabízí degustační menu za 1 950 Kč plus rozlévaná vína za 900 Kč na osobu nebo vídeňský řízek za 760 Kč.

Zda se ze papalasi CSSD maji socialni citeni.
17. 06. 2009 | 23:55

tera napsal(a):

Pane poslanče,

zkuste se prosím zamyslet, proč se Vaše projevy staly téměř tak oblíbené, jako projev M. Jakeše na Hrádečku....

Vaše snaha o vyhranění k M. Topolánkovi při každé příležitosti jen a jen ukazuje, že jste do formátu "politika" nedorostl, a ani nedorostete. Stále zůstáváte jen náměstkem z RaJ, který si tak nějak nevšiml, že máme 20 let po revoluci (s výjimkou ekonomických možností a brebend).

Pracujte tedy na zahrádce, poku slíbíte, že při této práci zůstanete, dobrovolně státu zaplatím vyšší daně, aby Vám platil nějaký plat. Vydělám na tom já, ale hlavně Česká republika.
18. 06. 2009 | 00:04

babka napsal(a):

Pane Paroubku, nevím, jestli cíleně, ale myslím, že se Vám docela podařilo. To, že se názoroví odpůrci ozvou, šlo očekávat. Číst je však v řadě za sebou (při vědomí jimi zdůraňovaného vyššího IQ na většině diskuzí)je, jak říkají vnuci "husté". No, jak někdo shora napsal, takové "Nevaž se a odvaž se". Myslím, že ta řada nade mnou by reagovala úplně stejně, kdybyste napsal jen "Dobrý den".Kamil nade mnou nebude poslední perlorodka - zkrátka přitahujete je jak světlo můry a oni se za to na Vás zlobí. Že by toho řvaní a mobilizace na opačné straně měli dost?
18. 06. 2009 | 00:16

VOM napsal(a):

Zvonkajšku to vyzerá, že Jyrkovi hráblo, brutálně.
Podobně ulítlý blog sepsal před časem potrefený Škromach, ale z toho čišelo 2,5 promile. Jyrkova zavilost je z jiného soudku. Pokud se hecířům z ODS podaří Jyrku v kampani rozparádit, máme se na co těšit, bude kino.
18. 06. 2009 | 00:39

MOV napsal(a):

Hecíři z ODS se zatím vždy rozparádili tzv. "svépomocí", pomozte - ten "JYRKA", to je to pravé, co většinu rozparádí.Hlavně nic neodkládejte. A kino - fraška - už tady je.
18. 06. 2009 | 00:49

PETR napsal(a):

Vážený pane Paroubku,

v lecčems s Vámi souhlasím. Topolánek se skutečně chvílemi choval jako papaláš. Jenže on to umí zakrýt. Chová se mladistvě, obléká se mladistvě, více svým chováním zapadá do současného zdejšího trendu. Srovnejte sebe a jeho. Vy vypadáte jako zasloužilý důchodce, zatímco on vypadá o 10 let mladší. A to jste stejně staří. Já když vidím váš výraz obličeje a dikci v hlase, tak bohužel musím uznat, že se chováte jako arogantní papaláš. Prostě máte nesympatický výraz. Něco je vrozené, něco součástí Vaší duše. Velmi často se stylizujete do pozice ublížené oběti a náležitě pak prskáte. Topolánek je asi ve výhodě - média mu jdou o něco více na ruku. Na druhou stranu on své slabiny tolik nerozmazává. Rozmazané lejno více smrdí, pane Paroubku. Už to tady popsali Blue Power, Čochtan ad. Prostě toho máte hodně na triku, navíc zde nebylo popsáno zdaleka vše. Hodně tady také o Vás napsal bloger Jan Urban. A jakmile se člověk podívá na stránku Petra Cibulky, težko může mít o vás člověk dobré mínění. Z Cibulkových poznámek vyplývá, že jste se choval už coby ředitel RAJ jako arogantní a sprostý papaláš. Ono je hezké, že se chvástáte, jak nemluvíte sprostě, jenomže podle těch Cibulkových poznámek jste sprostě rozhodně mluvil. Slova jako čů... o lecčems svědčí. O Vaší aroganci svědčí i ta Vaše hláška po vyhraných Krajských volbách, kdy jste prohlásil, že jen blbec by volil proti Vaší straně. Tam jste se ukázal v plné nahotě. Přesně v takových momentech se odkrývá charakter člověka. Nebylo to vulgární, pane Paroubku?
18. 06. 2009 | 01:15

johana napsal(a):

Paroubku, když chcete nezkazit legraci, proč si nejedete vyzvednout cenu sám? Pošlete tam chuděru Petru, aby to za vás "vyžrala"? Holedbáte se že mluvíte spisovně, ale lidi nejsou pitomí a pamatují, jak jste nabádal Sobotku aby se nenechal nasrat.. A to vaše PĚDASENDESÁT procent obyvatel.... to je spisovná čeština? A vychloubat se dobročinností? No fuj, to je skoro stejné, jako když jste říkal "kdo z vás to má?!"
18. 06. 2009 | 01:31

Inka napsal(a):

Pane Paroubku,ta vase obcese panem Topolankem je uz primo smesna. Nejsem clenkou ani jedne strany,ale kdybych si mela vybirat stranu podle jejich predstavitelu, tak si definitivne vyberu stranu pana Topolanka. Uz jenom proto, ze pan Topolanek se neustale nesnazi s nekym kdo se na neho spatne podival soudit. Vy se chcete soudit za vsechno a se vsemi, neuveritelne bylo, kdyz jste se rozciloval, ze vasi soucasnou manzelkou nazvali vasi milenkou :-))) a vy jste se z toho malem osypal. Nebudu pokracovat, bylo by toho hodne, ale jedno vam jeste reknu, to vase chovani podrazackeho pingla neschovate pod drahymi obleky a pevne verim, ze kdyby pan Topolanek neexistoval, tak ze si ho vymyslite.
18. 06. 2009 | 02:13

slav napsal(a):

Pane Paroubku to co Vám tu naznačili přede jistě stojí za zamyšlení. Proč ve volbách nejsou věcná témata ve kterých by naznačen rozvoj- vývoj společnosti? Proč se jen stavíte do role ochránce, proč nám neřeknete jak chceta vymýtit korupci, zločinnost, proč se u nás staví nejdražší dálnice na světě. Proč třeba nepřejmenovat Úřad práce třeba na Úřad potřeb společnosti, kde by nabídli práci na přežití. Jak si představujete co bude dál, kde je perspektiva pro ty kteří nezajištují potraviny bydlení a energie. Mají se přeškolovat, ale na co? Prozatím toho využívají podvodníci typu Herbalife.
18. 06. 2009 | 07:50

javor napsal(a):

naprosty souhlas pane Paroubku. Je to ucelova kampan proti socialni demokracii a Vam. Kdybyste v cele nestal Vy, snazili by se pospinit Vaseho nastupce. Dokazuje to jen uroven dotycnych vcetne medii. To ze media jsou zkorumpovana, predpojata a propagandisticka,ovladana zajmovymi skupinami a vlastniky, kteri do nich patri, to ze v nich funguje cenzura autocenzura a propracovany karierni rad zajistujici naprostou nazorovou loajalitu, na to upozornuji i ruzne uznavane kapacity v USA, kritizujici tamni pomery. Pak tezko prekvapi, ze maly cesky novinar se chova v ceske kotline tak jak se chova. Je ostuda, kdyz relativne vzdelany lide nevyuzivaji svuj potencial k pokroku spolecnosti, ale k ideologickemu boji a prosazovani sobeckych zajmu elitaru.
18. 06. 2009 | 08:00

slav napsal(a):

Jě někdo schopen říci, že naše budoucnost je v těsné spolupráci s Němci. Není dobrou perspektivou pro malý hustě zalidněný stát zpracovávat suroviny. Strojírenství a stavebnictví bylo vždy motorem prosperity. Jsme nebo nejsme sami vyrábět investiční celky, s kým se spojit. Hledat odpovědi u nějakého Míla, který myslí jen na vlastní kapsu, to by měla být témata pro politický boj.
18. 06. 2009 | 08:01

Javor napsal(a):

to Petr:

bez ohledu na pravdivost vaseho usudku o tom kdo jak vypada, pak vypadat jako duchodce je spatne? Jen tohle vase vyjadreni mi staci, abych vedel s kym mam tu cest.
18. 06. 2009 | 08:03

YY napsal(a):

Jedenácté přikázání: Nezpapaláš.
18. 06. 2009 | 08:05

slav napsal(a):

Tyhlety bojovníky z Facebooku je vidět při každém blogu socana, Urážka, zešměšnění a jinak dohromady nic podstatného. Jejich množina to je zfanatizovaný dav. Je smutné, že je to hlavní zbraň pravičáků,
18. 06. 2009 | 08:17

max napsal(a):

Pane předsedo, ptá te se, v čem je vaše "papalášství" :
1) nechte si někým z vašich ale "nekývajících" přátel po sobě zhodnotit vaše příspěvky, projevy a blogy a možná se dozvíte něco zajímavého, co se vám ale příliš líbit nebude (dikce a použité výrazy jsou totiž jak ze 70.let z projevů tehdejších normalizátorů).
2) lidé, kterým jste byl obklopen a které máte zčásti stále kolem sebe, příliš důvěryhodnosti nepobrali a již nepoberou (Kočkovi, Ďuričko, Dimun, Tvrdík, Rath, atd.)
3) neustále máte snahu se vůči někomu vymezovat - nepřející média v žoldu ODS (už dokonce i levicové Právo!), Topolánek, "mlíčkoví" studenti, živnostníci (co vám udělali? že platí daně v podnikatelském prostředí srovnatelném s Bhútánem?), atd. Stále hledáte nějaké nepřátele a pak se divíte,že je najednou máte.
4) "Kdo z vás to má?" Opravdu věta hodná levicového politika.
5) Způsob rozvodového vyrovnání s vaší exmanželkou (Chrenek, podivné spekulace s pozemky)
6) Nezřízená touha po moci, ať to stojí cokoliv, vždy se to nějak zdůvodní.
7) Co se týče případné korupce - nebuďte směšný. ODS má skutečně zřejmě tuny másla na hlavě, ale co ČSSD? Gripeny, dálnice D47, upřímný a křišťálově čistý Standa, kakaový ředitel Kraus, Telecom, Rath - jeho atestace a lékařské časopisy, atd.
8) Topolánek - absolvent vojenského gymnázia. Vy - náměstek RaJ na Praze 1. No, zajímalo by mě,jak bylo možné tuto funkci za normalizace získat (Praha 1 - její hotely a restaur.zařízení, byla totálně pod dozorem st.bezpečnosti).

Zkuste se nejdříve zamyslet sám nad sebou než začnete zase někoho napadat a urážet. Pokud jste ovšem schopen aspoň nějaké sebereflexe.

Ideální by byla změna jak ve vedení ČSSD, tak i ODS. Otázka je,zda by nebyla k horšímu (pokud to ještě jde).
18. 06. 2009 | 08:34

Radka napsal(a):

Příklad vašeho papalášství:
"Nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má ?"

Víte, vadí mi, že když se vám to hodí, oháníte se při jakékoli nelichotivé zmínce o vás, že média tím útočí na vaši "ubohou těhotnou ženu", ale sám neváháte a tu "ubohou těhotnou ženu" klidně vyšlete místo sebe pro Cenu Papaláše roku ? - není to pro vaši "ubohou těhotnou ženu" stesová situace, když si tu "kyselou smetanu" slízne za vás?

Jste ubohý, je mi z vás zle!!!!!!
18. 06. 2009 | 08:36

neo napsal(a):

A může někdo za to , že se neumíte tvářit jinak ????

Jo, jaký to je jednat s teroristy z hamasu?
18. 06. 2009 | 08:46

zajda napsal(a):

Pane paroubku,moje 70 letá maminka Vám fandila, ale přečtení zprávy o Vaší "rezignační oslavě" v prezidentském apartmá ( za 130 litrů/noc = její důchod za rok a půl) ji vyléčilo. Snad definitivně.
18. 06. 2009 | 08:51

slav napsal(a):

Co vlastně ten Kočko vyved, Ďuričko v maléru od někoho kde něco přijmu a pak odmítnu a pořád mlet to samé neprokázané je politický styl odesáka. Věci trestně projednávané za vlády ODS a nic nezjištěno co všechno ti odesáci už jsou dnes schopni to je posedlost a posedlostí se politiká nedělá, tak z toho obviním Paroubka? Proč pořád dávate slušné lidi jako Tvrdík, Rath a Dimun bez obvinění jako vývěsní štít nenávisti. Radka je typický bojovník - ce z Facebooku.
18. 06. 2009 | 08:53

Jiri napsal(a):

Dobry den. Dnes poprve mam pocit, ze jsem ve Vasem clanku nasel zrnko humoru. Dekuju. Volit budu stranu pravicovou, ODS to asi nebude. Vam bych pral aby jste toho humoru a mozna i schovivavosti a nadhledu nasel co nejvice. Nemate zapotrebi chovani, ktere u Vas reprezentuje obcas Rath [ale on se pri sve inteligneci rad zmeni v zabavneho a pratelskeho politika, to on se spis snazi zapadnout] a ktere jste predvedl pri svem slavnem "martanskem" projevu. Zatim jsem vzdy volil pravici a jen Spidlovi jsem veril. Cili uz jednou jsem Vas volil, ted nebudu, protoze mne dost stve, jak se stale snazite rozdelit spolecnost. Az se najde STATOTVORNA strana, ne takova, ktera narod rozdeluje na bohate a chude, na stekajici smecky, bude mit jiste temer polovicni podporu. Zamyslete se nad tim, jestli chcete ostrou tridni retorikou zlakat 5% od komunistu a nebo statotvornym chovanim, klidem, socialnim smirem a humorem ziskat 10-15% slusnych volicu stredu. Myslim, ze ani vetsina bohatych nejsou zlodeji, jak to nekdy ve Vasich projevech vypada, i bohati maji socialni citeni, jen si nechteji za svuj uspech nechat nadavat. Doufam, ze to levici jednou dojde.
18. 06. 2009 | 08:54

Petr napsal(a):

Nechci připomínat ale.... Nechci mluvit o tomhle ale.... Opravdu směšné pan Paroubku. Nechte si už po sobě ty Vaše výbory číst. Tímhle jste se strapnil úplně stejně jako tím prohlášením pro tisk, kterým reagujete na článek o strávené noci s Brožovou a ve kterém sám sebe v podstatě převtělujete do ženského těla. Dobře to okomentoval i malej Jarda na http://www.malejjarda.cz
18. 06. 2009 | 09:00

slav napsal(a):

Být dobře zajištený ( bohatý) je čest. To každý neumí nebo nemá to štěstí. Také bych volil pravicovou stranu, kdybych o nějaké věděl.
18. 06. 2009 | 09:01

Vico napsal(a):

Tak jsem se ze zvědavosti sem vrátil a věru nezůstal jsem zklamán.

Na druhé straně by si měl p. Paroubek některé reakce přečíst pečlivě a zamyslet se. Jsou tvrdé, ale slušné a bez primitivních urážek. Píší je sice lidé, kteří sociální demokracii rozhodně volit nebudou, ale o to jsou jejich připomínky cennější.

Já už mám té konfrontační linie také plné zuby. Guláš už je přepepřený a hlavně přesolený. Chce to ubrat plyn, být pozitivní a netrestat bohatší střední třídy za to, že vás holt nevolí. Na druhé straně jsou to fakt zejména oni, z jejichž kapes realizujete onu solidární společnost.

A jen dovětek. Něco jiného je nechat progresivní zdanění, které existuje, a něco jiného je tuto progresi znovu vesele zavádět.Jiri - volič pravice má pravdu.

Jsou chvilky, kdy se sám sebe táži, proč se jím nestanu taky.
18. 06. 2009 | 09:14

slav napsal(a):

Takové to slušovické bohatnutí - mám výhodu kterou jiný nemá nebo trstní čin umím zaonačit tak že to nikdo nerozluští. Kde má více příznivců u komoušů nebo odesáků?
18. 06. 2009 | 09:15

Michal Macek napsal(a):

pane Paroubku to je presne ono:

1)divne mluvite - to je fakt - mluvite spisovne ale mate divnou vetnou stavbu,a moc pouzivate slovicka "tak" a "jako" - tim komunisticke papalase pripominate,oni mluvili podobne:
soudruzi,tohleto musime TAK NEJAK JAKO prekonat....

2)vas vzhled: divne nevypadate VY ale vase ucesy,obleky,ruzova trika a umele opaleni ze solarka.Vy nepotrebujete mustr (hergot budte sam sebou!) ale trochu vkusu a nenechat si radit od nekoho kdo to ocividne neumi

3)co se papalaskeho chovani tyce - podle me to neni az tak o zneuzivani ale o stylu - kdyz vase projevy pripominaji receneni komunistu a delite novinare na provladni atd..budte v pohode!
18. 06. 2009 | 09:18

Rejpal napsal(a):

Debatu o "papalášství" považuji za zcela nedůstojnou jak pro příznivce tak i pro odpůrce pana předsedy Paroubka.

Jednoho z Paroubkových předchůdců pana Špidlu, který by snad mohl kandidovat na "antipapalášskou cenu" pro své příkladně bezvadné chování, pokud by taková cena existovala, zase jeho odpůrci v médiích nazývali "autistou" (což "pro neznalé komentátory" znamená duševní chorobu narušené komunikační schopnosti, nikoliv chorobná láska k autům).
18. 06. 2009 | 09:49

dříve ruda napsal(a):

pane Paroubku,

nechte věcnou rovinu stranou. Komunističtí papaláši tu vládli dost dlouho na to, aby je člověk poznal čichem.
18. 06. 2009 | 09:51

Karlík napsal(a):

Je k smíchu, když Jiří Paroubek,

- obdivovatel Vítězného února a bývalý vysoký funcionář socialistické strany, která kolaborovala s KSČ
- náměstek RaJe v Praze 1 – prostředí prolezlém estébáky, veksláky, prostitutkami, kde měl Paroubek přezdívku Šuplík
- kandidát tajné spolupráce s StB
- kamarád estébáka a podvodníka Dvořáka
-přítel známých kolotočářských mafiánů
- člověk podepsaný spolu s Kočkou starším pod průšvihem Incheba
- "geniální devizový stratég" z magistrátu

předhazuje Topolánkovi vojenské gymnázim...
18. 06. 2009 | 10:08

jo napsal(a):

souhlas s článkem

Hlavně vydržte. Oni neví jak jinak na Vás, než dotovat Papaláše roku a vybírat fotografie typu "modrá laguna".
18. 06. 2009 | 10:30

Michal Macek napsal(a):

autor:

jo a PAvka Korcagin!kdo to je?jak chcete nepusobit jako komunisticky papalas kdyz pouzivate takovehle vyrazy jako Pavka korcagin???
18. 06. 2009 | 10:32

Silvie napsal(a):

"Oči vypoulené ,jako kočkodan"...?
Já bych spíš řekla vaničku.

Co naděláte, pane Paroubku, Topolánek prostě svým zjevem papaláše neevokuje, ačkoliv některé papalášské manýry lze u něho taky vystopovat.
Budete se ale muset smířit s tím, že média i obecný lid soudí převážně podle zjevu. Já bolševické papaláše dobře pamatuju a vypadali naozaj úplně ,jako vy. Třeba Kléma, tomu jste až neuvěřitelně podobný (fotomontáž koluje po internetu), račte se sám přesvědčit!
18. 06. 2009 | 10:55

ali napsal(a):

2zajda,
to není pravda, na oslavě nebyl a 130 litrů neutratil, jen 125. To je jako s Topolánkem u Berlusconiho..nikdo ho neviděl, nafotili bůhví co a už to frčí.
Jinak tento blog papaláš Paroubek měl fakt úžasnej. Dokonce i vtip mu neschází. Sice takovej kyselej, nedobrovolnej, ale ať lid vidí, že i já na to mám.. :o) Paroubku dnes máte 1*
18. 06. 2009 | 11:13

Tim napsal(a):

Samochvála smrdí Jyrko, to by sis měl uvědomit, když už nám tu povídáš, jak jsi slušnej člověk. Tak zamáčknem slzu a na podzim ti ty lži a kecy spočítáme.
Čest
18. 06. 2009 | 11:16

jo napsal(a):

Problém modrého vidění světa spočívá v jednom - Kdyby Paroubek vypadal jako Topolánek, vypadal by špatně, ale kdyby Topolánek vypadal jako Paroubek, vypadal by dobře. ;)
18. 06. 2009 | 12:43

slav napsal(a):

Paní Silvie Topolánek evokuje činy. Pokud je mi známo a nejsem rasista, doufám že vy také ne tak ty jsou rozhodující. Máte těch jeho činů málo, zak se vraťe o pár měsíců zpátky.
18. 06. 2009 | 13:08

slav napsal(a):

Doufám že to v tom internetu nešířite, pokud to není trstní čin tak je to hrubá neslušnost a tu by člověk od dámy nečekal.
18. 06. 2009 | 13:11

slav napsal(a):

Karlíku vejce bylo vrženo je ti líp, to je dobře.
18. 06. 2009 | 13:17

Anton napsal(a):

Pane Paroubku. až ukončíte svou politickou kariéru, čož doufám bude brzy, můžete se živit jako plačka.
18. 06. 2009 | 13:36

Tupelo napsal(a):

Vico, navrat k progresivni dani je jen navratem k beznemu evropskemu standardu, po experimentech ceske pravicove kuchyne, takze si nemyslim ze by volic pravice mel pravdu (mozna ze jsem jen prispevek nepochopil).

Co se tyce papalasstvi, Paroubek casto vystupuje casto jako vetsi papalas v oblasti audio-vizualni (nektere projevy, samozrejme pro pravici dulezite saka :)), v oblasti chovani vitezi Topolanek (coz muze byt dane jeho donedavna vyssi funkci a tudiz moznostmi). Poradatele jednoduche papalaske souteze by meli zauvazovat o zavedeni kategorii a povysit svuj produkt na olympiadu ;)
18. 06. 2009 | 13:53

Pavlik napsal(a):

...zloděj křičí chyťte zloděje.........
18. 06. 2009 | 14:20

Jiřík Paroubek napsal(a):

..kdo z Vás na to má....
18. 06. 2009 | 14:23

MARTIN napsal(a):

Pane Paroubku, sledoval jsem náhodou CT24, kde jste zase vymezoval vůči Topolánkovi.
V něčem by se s Vámi dalo souhlasit - ale ne ve všem. Pěkně to tady popsala p.Sylvie. Prostě Vy vypádáte jako zpátečnický totalitář Gottwald. Ten výraz ve tváři, ton v hlase, použitá sousloví a to oblékání - to není moderní politik reality 21. století. Jasně, mnohdy vypadáte tak nevlídně i díky tomu, že se do vás opřou hyenistická média, jenomže vy si podle mě nadbíháte. To smé Vaše žena, která si na jedné straně stěžuje na bulvár, přičemž vzápětí dává s úsměvem na tváři rozhovor pro AHA. Co si o tom myslet? Topolánek se chová a obléká mladistvěji. Má i jiný výraz ve tváři, takový optimističtější. Je to holt dynamický sangvinik. Vám to někdo radí - jak mluvit, jak se oblékat? Docela by mě zajímalo, co by na Vás říkal zesnulý pan Horák, s nímž Vás pojilo přátelství. I když se Topolánek choval v uplynulých letech jako papaláš, nikdy nebude vypadat jako Gottwald. Zdejší média mu prominou o něco více. Ale jen o něco. Rozhodně bych nenazýval zdejší média pravicovými. To je zavádějící. Zdější média jsou zbulvarizovaná. Jedoné pravicové médium jesou Hospodářské medium.
Musel byste změnit hlas, výraz v obličeji, argumenty, zbavit se jistých lidí - Tvrdíka, Kočkových, Bendy, Dvořáka, Krause atd. Jenže to Vy neuděláte, prostě nepřekorčíte svůj stín. Já si moc nedokáži představit, že budete zase premiérem. Možná Vás podcenuji, ale mám zato, že byste neměl. Obklopujete se hroznými lidmi. To není prostě normální, to o něčem svědčí. Pokud bych Vám měl poradit, doporučil bych Vám, abyste se nechal vyměnit profesorem Svejnarem. Pan Svejnar se vyjímá v očích lidí mnohem lépe, nemá papalášský obraz, rovněž není spřáhnut s takovými lidmi jako je Kočka, Benda, Dvořák atd.
Vy sice o sobě tvrdíte, že nejste vulgární, ale to je poměrně sporné. Prohlášení typu "Kdo z vás na tom má","ODS by měla shořet" atd. o něčem svědčí. Podle mě si z vás dělají mnozí novináři srandu a Vy jim skáčete našpek. Pak jsme svědky Vašich nehorázných prohlášení jako "jenom hlupák by volik proti sociálním demokratům". Myslím, že jste to po těch vyhraných volbách pořádně přepálil.

Dole jsem Vám okopčil názory Maxe a Karlíka. Myslím, že leccos z toho stojí za zamyšlení.
______________________________________
- obdivovatel Vítězného února a bývalý vysoký funcionář socialistické strany, která kolaborovala s KSČ
- náměstek RaJe v Praze 1 – prostředí prolezlém estébáky, veksláky, prostitutkami, kde měl Paroubek přezdívku Šuplík
- kandidát tajné spolupráce s StB
- kamarád estébáka a podvodníka Dvořáka
-přítel známých kolotočářských mafiánů
- člověk podepsaný spolu s Kočkou starším pod průšvihem Incheba
- "geniální devizový stratég" z magistrátu
Pane předsedo, ptá te se, v čem je vaše "papalášství" :
1) nechte si někým z vašich ale "nekývajících" přátel po sobě zhodnotit vaše příspěvky, projevy a blogy a možná se dozvíte něco zajímavého, co se vám ale příliš líbit nebude (dikce a použité výrazy jsou totiž jak ze 70.let z projevů tehdejších normalizátorů).
2) lidé, kterým jste byl obklopen a které máte zčásti stále kolem sebe, příliš důvěryhodnosti nepobrali a již nepoberou (Kočkovi, Ďuričko, Dimun, Tvrdík, Rath, atd.)
3) neustále máte snahu se vůči někomu vymezovat - nepřející média v žoldu ODS (už dokonce i levicové Právo!), Topolánek, "mlíčkoví" studenti, živnostníci (co vám udělali? že platí daně v podnikatelském prostředí srovnatelném s Bhútánem?), atd. Stále hledáte nějaké nepřátele a pak se divíte,že je najednou máte.
4) "Kdo z vás to má?" Opravdu věta hodná levicového politika.
5) Způsob rozvodového vyrovnání s vaší exmanželkou (Chrenek, podivné spekulace s pozemky)
6) Nezřízená touha po moci, ať to stojí cokoliv, vždy se to nějak zdůvodní.
7) Co se týče případné korupce - nebuďte směšný. ODS má skutečně zřejmě tuny másla na hlavě, ale co ČSSD? Gripeny, dálnice D47, upřímný a křišťálově čistý Standa, kakaový ředitel Kraus, Telecom, Rath - jeho atestace a lékařské časopisy, atd.
8) Topolánek - absolvent vojenského gymnázia. Vy - náměstek RaJ na Praze 1. No, zajímalo by mě,jak bylo možné tuto funkci za normalizace získat (Praha 1 - její hotely a restaur.zařízení, byla totálně pod dozorem st.bezpečnosti).

Zkuste se nejdříve zamyslet sám nad sebou než začnete zase někoho napadat a urážet. Pokud jste ovšem schopen aspoň nějaké sebereflexe.
18. 06. 2009 | 15:36

kačka napsal(a):

Tisíckrát omílané lži a žvásty se v naší české kotlině pro jednodušší a ne příliš přemýšlející lidi stávají pravdou. A hned si taky rádi přisadí a jsou spokojeni, že jsou "na té správné" straně. A vůbec jim nedochází, že opět skočili na lep PR manipulaci, tentokrát modráků, protože pro ně je dnes Paroubek relevantním soupeřem.
18. 06. 2009 | 16:33

MARTIN napsal(a):

to Kačka
Musela byste být poněkud konkrétnější. V čem kdo skáče na lep PR bludům? V čem?
18. 06. 2009 | 16:42

kačka napsal(a):

Martin

Vytvoří se "hlavní zemský škůdce" a do něho se všichni strefují.
18. 06. 2009 | 16:50

JAVÍT napsal(a):

Pane Paroubku, přestaňte se pořád srovnávat s panem Topolán-kem. Nemáte šanci. On vypadá alespoň jako chlap, kdežto vy jste malá kulička s tunou másla na sobě i na hlavě a k tomu ještě s přídavkem mnoha vajec. Ani ten seximozek vám moc nepomů-že. Je totiž (ten seximozek) příliš zahleděný do sebe a do své kariéry !!
Jak vypadáte ? Vrchol vašeho „vkusu“ je, když si oblečete tričko s vodorovnými pruhy. To vaši již tak „štíhlou“ postavu rozšiřuje. Manželka vás na to neupozorní ??

Pane Paroubku, mohl byste uvést, kolik peněz získáte progresiv-ním zdaněním „bohatých“ ? Má to vůbec význam, nebo je to zase jen populistický podraz na prostý lid ??

Přestaňte se stále s někým srovnávat a vymezovat a budete mnohem přijatelnějším politikem než jste doposud (pro mne však ne)

Váš "brífink" k daním, to zase bylo něco. Půl hodiny "kecal" své nesmysly pan Sobotka, potom jedna otázka na kterou Sobotka odpověděl to o čem již předtím půl hodiny mluvil a konec.
Novináři "utřeli ústa".
18. 06. 2009 | 17:15

babča napsal(a):

No vida, a pak že Paroubek nemá smysl pro humor !
18. 06. 2009 | 17:27

MS napsal(a):

Pane Paroubku,

co se týče Vašich fotografií, nelze říci nic jiného než, smiřte se s tím, že tak vypadáte.

Prostě vidět se svýma očima lépe než je skutečnost, tím trpí řada lidí, nejenom Vy.

Můj syn se účastnil vajíčkové mánie. Když si přečetl, že pošlete svoji ženu a fenku přebrat cenu, nevěřil svým očím. Že neumíte situaci řešit s nadhledem, to už zjistil, teď o Vás prohlásil, že jste srab a nikoliv gentleman. Místo abyste šel zesměšnit vyhlašovatele soutěže při přebírání ceny, pošlete zesměšnit ŽENU, ženu, která je Vaší manželkou a budoucí matkou Vašeho dítěte.

Musím se svým náctiletým synem souhlasit a přemýšlím, že můj trest za jeho nevhodné chování na mítincích ČSSD, nebyl správný.
Přesvědčujete mne, že můj syn je daleko vyspělejší než Vy a jeho projev byl adekvátní Vašemu chování.
18. 06. 2009 | 18:31

jarpor napsal(a):

MS

Smekám před Vašim příspěvkem ( u vědomí si Vaší dřívější debaty s Prirodovedcem i Vlkem) i před Vaším synem.

Bohužel, bohudík (?), má dcera, studující ekonomii a práva, má pro pana předsedu jiný výraz - nafoukaný blb.
Taky se mi nějak nedaří změnit její názor, že tak jednoduché to asi není...

Hezký den
P.S. Netrestám ji, nečinil jsem tak ani v dětském věku a nelituji toho... (zatím :-))
18. 06. 2009 | 18:48

Kormoran napsal(a):

Soudruhu Paroubku ! Poslanecka snemovna nikdy nedosahne urcite noblesy a uslechtilosti ,pokud tam budou papalasi vaseho typu.
18. 06. 2009 | 22:31

Kormoran napsal(a):

Pane Martine , pokud by se Paroubek zbavil Vami uvedenych "lisaku", onemocnel by, je to stejna papalasska sorta, bolsevismus ma v sobe a verim ze pretvarka je jeho hobby..
Cim drive opusti politiku , tim lepe pr CR.
18. 06. 2009 | 22:44

Vico napsal(a):

Tupelo : Ono i nyní určitá progrese zůstává, jen se zmírnila. Víte, jak je to s návraty zpět. Neomládnete, ale daň se vám zvýší. To se pak ruka nad volební schránkou i zadrhne..

S tím ostatním už pak jen souhlasím. Kdysi producenta Pomejeho přivedlo málem do kriminálu natáčení filmu s názvem Andělská tvář. Vystupoval tam jeden blonďatý krasavec s andělskou tváří a už tehdy notně odulý Pomeje. Gaunerem byl ten s tou andělskou tváří, jak se nakonec ukázalo.

Docela dobrý, ale u publika to nezabralo. Film na sebe nevydělal a producent šel málem do tepláků.

Generace odkojená Nemocnicí na kraji města a telenovelami má docela jasnou představu, jak má vypadat negativni dr. Cvach.
18. 06. 2009 | 23:20

marta napsal(a):

Na Vašem místě bych tam vůbec nechodila ani nikoho neposílala. Hloupost je nejlepší ignorovat. Vaši voliči Vás nevolí kvůli tomu, jak vypadáte, ale jaké hodnoty se svou stranou zastáváte. I přes ostrou mediální kampaň proti Vám.

Č jako Česká republika uprostřed Evropy,
S jako strana svobodně vzniklá z potřeby občanů projevovat a hájit svůj názor,
S jako sociální stát pro všechny (malé, velké, barevné, ženy, muže, staré, mladé...)
D jako demokratická v demokratické zemi

Na hloupé útoky a vulgarity nereagujte nebo je obraťte v žert a co přesáhne meze tolerovatelnosti, žalujte. Tak to dělají i jiné veřejné osoby. S blížícími volbami se útoky budou stupňovat a nervy potečou. Když si udržíte úroveň, neznechutíte středolevé a nás skalní potěšíte. A mohli by být více vidět i další lídři strany. Nebudete v ostré palbě sám a hněv "lidu opozičního" se rozmělní. Budeme Vás volit i kdyby měly novinářské kachny snášet modrá vejce před Strakovu akademii.
19. 06. 2009 | 01:16

Pavel Krajtl napsal(a):

Nechápu proč papaláše dali Paroubkovi? Ti tupci vůbec nevědí co je to papaláš! Objevili nadávku a snaží se ji institucionalizovat... Institucionalizovat cokoli je výsadou papalášů.
19. 06. 2009 | 03:33

MS napsal(a):

japor

syn se bohužel dostal do jiné kategorie než Vaše dcera - hozené vejce už není jen verbální nadávka a člověk nikdy neví, kde legrace může skončit.

Příjemný den
19. 06. 2009 | 07:59

JAVÍT napsal(a):

marta:
jaképak "hloupé útoky a vulgarity" na pana Paroubka ?
Sám si o ně svými hloupými blogy koleduje.
Kdyby reagoval s humorem a nadhledem tak nebude sklízet takový posměch.
19. 06. 2009 | 09:22

hrabe.zeppelin napsal(a):

Ale vy proste JSTE komunisticky papalas, nomenklaturni kadr z RaJ
19. 06. 2009 | 10:18

Čochtan napsal(a):

Já bejt pes, tak od Paroubka ani kost nevezmu.
19. 06. 2009 | 11:33

FOLDYNA napsal(a):

Vy si nejdříve vyřeště ty svoje kamarády, pane předsedo. Ty svoje pány Bendy, Dvořáky atd. I Vámi prosazovaná Brožová si všimla, že máte za kamaráda člověka, jenž vlastní bordely, rozumějte nevěstince:
http://www.novinky.cz/domac...
Při středeční prohlídce průmyslového objektu v Krupce na Teplicku policie objevila pěstírnu marihuany s 1400 rostlinami. Areál je ve vlastnictví společnosti, v níž má poloviční podíl předseda ústecké krajské ČSSD Petr Benda.
Ano je to ten samý Petr Benda (k němuž jezdí pan Paroubek na chatu)http://ziegler.blog.idnes.c...
V čele sociální demokracie na severu Čech stojí Petr Benda, který za socialismu úspěšně vekslákoval a v době současné provozoval nevěstinec v Dubí. Dotyčný má být rovněž velkou oporou Jiřího Paroubka. Té reportáži z Reflexu se dá vytknout asi jenom jediné, měla být zveřejněna o něco dříve.
Do čela severočeské ČSSD se dostal exvekslák Petr Benda, kterého se na severu každý bojí, tamní podnikatelé jej obviňují z mafiánských praktik, třeba z vydírání, zastrašování a únosů lidí. Tento člověk také v touze po moci přihlásil do ČSSD řadu černých duší z řad Romů v Teplicích a Dubí, a pak ovládl tamní oranžové.
Jiří Paroubek nám nyní podal další důkaz, že jeho styky s pochybnými lidmi nejsou náhodné. Jeden můj kamarád mě k tomu řekl: „Co se divíš, byl to ekonomický náměstek restaurací a jídelen. To byla jedna velká mafie a táhne se to s ním pořád."

Možná nás bude čekat překvapení a křest další Paroubkovy knížky s názvem Můj život mezi kmotry se odehraje v nějakém pěkném night klubu na severu. Akorát by se měla zajistit bezpečnost návštěvníků, aby tam třeba náhodou nezačaly lítat molotovovy koktejly.
19. 06. 2009 | 18:16

Jiří napsal(a):

Vážený pane předsedo, cítím se být více méně levicově orientovaným občanem. Přesto jsem voličem ODS, neboť: to co Vy a především pan dr Rath předvádíte na naší politické scéně, škodí především Sociální demokracii jako takové. Z vaší negativní a ublížené bojokampaně už je obyčejným lidem zle. Jste schopni za poplatky, radar a různé další zástupnost udělat i ostudu celé ČR v mezinárodním i světovém měřítku (pan president ovšem také). Znepřátelil jste si mladé lidi - voliče s levicovými názory - a bohužel předvádíte neustále i tzv. papaláštví, které odpuzuje nejen všechny pamětníky. Pro vaší stranu by bylo podle mého názoru, lepší kdyby jste se stáhli z jejího vedení. Máte tam dost schopných lidí! A pan dr Rath by z politiky měl zmizet definitivně. Z něj mi je opravdu zle! Asi si mojí "radu" k srdci nevezmete, ale škoda takové ČSSD. Nemám volební variantu. Děkuji za přečtení. Jiří
19. 06. 2009 | 22:07

johana napsal(a):

Paroubku, nejvíc byste prospěl čssd a potažmo celé zemi, kdybyste odešel z čela strany. Děláte jí medvědí službu.
20. 06. 2009 | 01:52

Mystic napsal(a):

Vostuda. Zalezte někam, pane Paroubku:
http://www.blesk.cz/clanek/...
Drogy v domě politika! V objektu bývalé továrny v Krupce na Teplicku, který z poloviny patří šéfovi ústecké ČSSD Petru Bendovi, pravé ruce Jiřího Paroubka, objevili policisté pěstírnu konopí. Zabavili 1400 rostlin marihuany a zatkli dva Vietnamce – 'dělníky', kteří se starali o provoz.
20. 06. 2009 | 11:24

logicky napsal(a):

jiri
pokud jste levicově orientovaný, proč pomáháte pravici?? Vždyť ty naše politické špičky jsou všechny úplně stejné - ale nepersonifikuji to - pokud jsem více nalevo, pak nemám jinou možnost než podpořit cssd.ale nebudu kvůli arogantnímu Paroubovi podporovat
pravici!!!Jsem -li více doprava, nebudu kvůli stejně arogantnímu Topolovi podporovat levici!!!
22. 06. 2009 | 21:10

Replica Omega Watches napsal(a):

Replica Omega Watches is very popular today with its fashionable design. Many people like to wear replica Omega Watches for it shows ones status and elegant and handsome appearance. When a man wear replica Omega Watches, he will be more masculine and when lady wear, it will be more attractive than wearing other ornaments.http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 05:05

Korado napsal(a):

Ta svin. bradavičnatá ,Paroubkov..á končí.
23. 07. 2009 | 20:26

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
16. 08. 2009 | 13:26

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
19. 08. 2009 | 12:58

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy