Nečas, Drtinová,Wollner a ČT

23. 07. 2010 | 19:41
Přečteno 22873 krát
Petr Nečas jako nový předseda vlády poprvé promluvil o médiích ve středu 21. července 2010, kdy pro online chat Aktuálně.cz na čtenářův dotaz, zda neuvažuje o výrazné redukci stanice a zachování pouze zpravodajského kanálu ČT24, odpověděl: "Jako prostý televizní divák, ne jako předseda vlády, mohu pouze říci svůj subjektivní dojem: ČT 1 a ČT 4 neplní úkoly veřejnoprávního vysílání a jsou to v podstatě poplatky dotované komerční - na plytkou zábavu orientované - sportovní a zábavní kanály."

Za takovýto postoj premiéra si může ale Česká televize sama, protože nebyla schopná veřejnosti jasně prezentovat poslání veřejné služby. Poslední vystoupení ředitele Jiřího Janečka v deníku Právo z 16. července, v němž se hovoří hlavně o generační výměně, restrukturalizaci a úsporných opatřeních, to jen dokládá.

Podíváme-li se na strukturu stanic České televize prismatem pravidel staré Evropy, pak stanice ČT 1, ČT2 a ČT24 odpovídají klasickému uspořádání: jednička je masový kanál, ale s odpovědným a řádným zpravodajstvím, dvojka výběrový, kulturní a 24 zpravodajský kanál. Sportovní kanál již většinou do portfólia veřejnoprávních stanic nepatří, ale najdeme tam naopak kanály, které se věnují výhradně dětem, -náctiletým, dokumentům, historii, zahrádkářům a jiným koníčkům, které u nás chybějí. Kdyby byla veřejná služba veřejnoprávních médií u nás přesněji definována, nemohl by pan premiér takhle hovořit, i když jeho subjektivní postoj je pochopitelný: já sám se na řadu zábavních pořadů na ČT 1 taky nechci dívat. Horší ale je, že tato neujasněnost profilu celé České televize pak otevírá velký prostor k manipulaci a spekulacím.

Dokládají to Hospodářské noviny z tohoto týdne, které přinesly informaci o tom, že se v České televizi, po změnách ve vedení, uvažuje o odchodu moderátorky Daniely Drtinové a dramaturga pořadu Reportéři ČT Marka Wollnera. Paní Drtinová je velký profsionál, má letitou zkušenost, nenechá své respondenty lehce uniknout od otázek, které jim klade, a to by hlavně ředitel i Rada ČT měli naopak silně podporovat a takovou moderátorku chránit, protože přitahuje diváky: je jednou z ikon ČT.

Pan Wollner a jeho pořad Reportéři ČT, po zrušení pořadu Na vlastní oči Josefa Klímy na Nově, představuje poslední investigativní oázu v našich televizích, která šlape státní správě a politikům na prsty. Navíc je to právě ten pořad, který všemi svými parametry naplňuje funkci veřejné služby: V posledních týdnech například analyzoval ekozakázku za zhruba sto milliard korun, kterou plánuje ministr financí Kalousek, a ukázal, jak podezřelý je to podnik. Přitom tato zakázka zřejmě ukáže, jak to Nečasova vláda myslí s korupcí, kterou slibovala vymýtit. V minulosti Reportéři ČT přišli s důležitými odhaleními v kauze Čunek nebo přispěli k pádu vlády v souvisloti s kauzou zneužité dotace poslance Wolfa, čerstvěji k pádu starosty Prahy 5 Milana Jančíka atd.

Česká televize sice vzápětí zprávy o odchodu paní Drtinové a pana Wollnera v osobních rozhovorech s nimi podle MF Dnes popřela, ale neučinila tak oficiálně v médiích: nevydala tiskové prohlášení, které by to dementovalo, aby tím učinila definitivní tečku za touto zprávou, která proběhla všemi médii. Naopak tento stav podporuje chýry o tom, jak podléhá tlaku politiků, což ČT v očích veřejnosti škodí.
Neochota vysvětlit obsah veřejnoprávní služby i nedementování drbů o odchodu ikon ČT svědčí o jediné skutečnosti: o neschopnosti komunikace vedoucích pracovníků České televize s veřejností. V důsledku to znamená zvýšení nervozity v této instituci, která vede vždy ke snížení kvality vysílání a k chybám.

(Tento příspěvek byl původně jako rozhovor vysílán na Radiožurnálu)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Michal Macek napsal(a):

kavci hory - minas morgul v mordoru

janecek - sauron

:))
23. 07. 2010 | 19:49

vojtěch napsal(a):

to Michal Macek:

Janeček není Sauron, právě proto, že sídlí v Minas Morgul. Sauron se válí v Temné věži... Janeček je jen vůdce Prstenových přízraků, zotročený, bez vlastní vůle...

Kdepak Tolkien, tam se najde všechno :-)
23. 07. 2010 | 20:12

vlk napsal(a):

Pčiznám s e , že tehle dokonalý úlet ůdemokrata" a "pna čistého" Nečas e mi , po hříchu unikl. Pokud to žřekl a mylsel vážně, paj z jeho strany jd e o jasný signál , čeho s eohledně veřejnoprávních medií může me od famiglie 118 nacít. Prostě buď bud e poslušnou děvkou z E55 těch , co momentálně drží klíče nebo.. No nebo taky skutečně možná zbud e jen zglajchšaltovaná 24. A šmytec. ostatně Otec a nyní už i syn Železní, například nebo pan Bakala by jistě velmi upotřebili vlastní televizní stanici. Který by svou úrovní zcel a nepochybně uspokojila programové nároky Petra Nečase , Miroslava Kalouska a Víta Bárty /Radka Johna.

Prostě famiglia 118 zas e vycenil a zuby.
Problém je, že je velmi těžké jí momentálně ten chrup trošku "srovnat".

Jos rodinkou si užijeme. Viz vzkaz Víta Bárty zamětsnancům jeho soukromé armády v lednovém čísle firemního plátku..
23. 07. 2010 | 20:24

Vico napsal(a):

Hvízdající ikona, poté, kdy obvinila právního experta Komárka ze lži,jsa sám expertem téměř renesančním :-), intronizoval Danielu Drtinovou na ikonu ČT.
Ikona Drtinová přitahuje diváky. Chci-li načerpat negativní energii, rád se na nosatou ikonu podívám. Její "veřejno-právní" vyváženost připomíná cinknuté váhy u předměstského šmelináře. Ale mám ohled k těm, kterým se líbí. Když Drtinová slíbí, že si po každém vstupu dá na závěr facku, snesu ji. Janečku, za těchto podmínek ji dej ještě šanci.

S doyenem naší novinářské obce, etalonem českého novinářství a novinářským Jamesem Bondem s oprávněním zabíjet novinářské kachny a pak o nich složit oraison funebre, však v jednom souhlasím
Obsahem nynější vládní mise Al Calouse je 100 miliardová ekologická zakázka. Vše ostatní je jen vata.

Pokud Wollner patří k těm, kteří Al Calousi stojí v cestě, přidávám se i já k Hvížďalovi a rovněž varovně zahvízdám.

Přidejte se.
23. 07. 2010 | 20:26

RA napsal(a):

Wolner, jde o tu osobu,co zbila na záchodcích ředitele veřejnoprávního média ? Velmi kultivovaný člověk.
23. 07. 2010 | 20:28

Michal Macek napsal(a):

vojtech

mate recht - ja uz to dlouho necet :)))
23. 07. 2010 | 20:30

Veterán napsal(a):

Když host paní Drtinové je z oboru kterému alespoň částečně rozumím, je to katastrofa. Paní redaktorka absolutně neví, co jí host na její otázky odpovídá. Občas v rámci jedné odpovědi vysvětlí i další věci, ale paní redaktorka se na ně vzápětí zeptá. Prostě hosta prakticky neposlouchá, má přesně napsaný sled otázek, oboru nerozumí, ale "investigativně" vyžaduje odpověď.
Ostatní redaktoři nejsou o nic lepší. Jeden den budou klidně řešit mlékárny, druhý den lékárny a třetí automobilovou dopravu.
Je mi líto, ale sledovat ČT je čím dál větší ztráta času. Bohužel ji, na rozdíl od komerčních stanic, musím povinně platit.
23. 07. 2010 | 20:42

Josef K. napsal(a):

Již dnes je zcela jasné, že Nečas je velmi slabý premiér a vláda je zcela rozparcelovaná. Dynosauři typu Kočárníka se nám vracejí a antidynosaurus brontosauří je opět v lůně své rodné organizace, která se nám v Čechách zviditelňuje (oba jmenovaní pánové) již bez skurpulí, ptrně se taky přejmenuje po vzoru mateřské firmy z KGB na FSB.... Privatizace moci je také zde, máme tu nejen známé lobisty, ale prostřednictvím např. Kočárníka a Klase i soudruha Kellnera a další demokratické oligarchy, ono to časem vyplyne. Takovým politikům nezbyde než činit silná prohlášení, jinak to ale bude opět jako kníže oblečený z fundusu Járy da Cimermana, zdá se, že rakouská média ho už nekompromisně začala svlékat. Tvrdím, čím hůře , tím dříve se snad zablýskne na lepší časy či aspoň do civilizované Evropa. . Tito posttopolánkovští klausovi hoši to vedou správným směrem do prospasti, pak se snad důchodci vzpamatují a nedají na knížescí tituly nýbržto na rozum. A bývalý člen KV SČ a redaktor Palcátu bude v zájmu jejich slabosti odhalen jako škůdce...Potěmkin věděl jak na to a tito hoši na víc nemají. Ostatně Nečas je nečas.
23. 07. 2010 | 20:44

LEVAK napsal(a):

Jestli je Drtinová ikona ČT tak potom JUDr.Milan Jančík je vzor cností pro všechny naše občany!
23. 07. 2010 | 20:46

Petra F. napsal(a):

Ať nám neberou pana Wollnera.Je to objektivní novinář. ČT je pod vedením pana Janečka příliš pravicová.Potvrzuje to, že puč v roce 89 udělali komunisti s Havlem. Janeček byl šéfredaktor časopisu Palcát.
23. 07. 2010 | 20:47

franťýk napsal(a):

Drtinovou viděti noční můry míti. Ta snad autor nemohl myslet vážně. Taková parodie na redaktorku by měla být vzorem? Vlastně proč ne. Přesně zapadá do současných měřítek (ne)profesionality
23. 07. 2010 | 21:14

michal napsal(a):

S Nečasem souhlas, úroveň ČT1 je odporná, sport posoudit neumím (nezajímá mě). Systémový problém je podle mě v tom, že radu ČT obsazují politici na vejminku.

pro Vlka: pokud už mám volit mezi TV řízené politiky (a vysílající v zájmu politiků) a mezi TV řízené "uhlobarony" (a vysílající v jejich zájmu), pak volím uhlobarony. Jejich jednání je alespoň racionální.
23. 07. 2010 | 21:30

Josef K. napsal(a):

Jinak, ČT je opravdu prázdná nádržka, jako i jiná česká média.Z českých médií se opravdu nic nedovíte, bůh chraň ty, kteří na nich závidí.
23. 07. 2010 | 21:36

Admirál napsal(a):

Pna Hvížďalo, vydávat pí. Drtinovou za vzor vyvážené žurnalistiky? Mám oči a uši.

To může pouze "nestranný a vyvážený komentátor p. Hvížďala.

Napište ještě něco veselého.
23. 07. 2010 | 21:59

Lerak napsal(a):

Pane Hvžďalo, je nutné, ale opravdu nutné jak by řekl nejmenovaný pán z hradu, že paní Drtinová si půjde do pražských Bohnic léčit hlavu z modrých nánosů a Vy se snažte, prosím přešlápnou, stojíte si na kabelu. Ono se má ochladit a značně popršet, určitě Vám to pomůže. Pakliže ne je opravdu, ale opravdu nutné nastoupit do Bohnic a pan primář na oddělení závislotí Vám opravdu, ale opravdu do půl roku pomůže! nepodceńujte to, již máte nějaké roky a mohlo by se Vám to vracet!
23. 07. 2010 | 22:51

Petr napsal(a):

Musím se přiznat, že jsem úplný trouba. Mám totiž na paní Drtinovou přesně opačný názor než pan Hvížďala a na rozdíl od něho jsem v této oblasti laik. Toto hodnocení paní Drtinové pochopit opravdu nedokážu.
23. 07. 2010 | 23:45

Marcus napsal(a):

Priznam se, ze Drtinovou prilis nemusim - kdyz vedla rozhovor s hosty, tak mi u ni chybela ucta (slusnost) vuci zpovidanemu a az prilis casto mi pripadala neobjektivni - otazka je, do jake miry to ovlivnuje ona sama.
Obecne vzato - nezavisle zptravodajstvi az prilis casto vadi, takze ma sanci jedine kdyz by reditelem CT byla silna a nezavisla osobnost - to p. Janecek dle meho nazoru bohuzel neni, takze lze ocekavat priklon ke komformismu.
24. 07. 2010 | 00:47

Carlos V. napsal(a):

vlk: nemam zrovna naladu kopirovat sem program CT1. Ale vetsinou jsou tam s prominutim sracky, ktere opravdu neni nutne platit z koncesionarskych poplatku.

Tak nevim, co se vam na Necasove vlastne nelibi.

CT2 a CT 24 jsou verejnou sluzbou. Zbytek je dira na penize ... nase penize.
24. 07. 2010 | 01:51

Tupelo napsal(a):

Nebudu se zabyvat jmeny z prostredi CT, ani kvalitou jejich poradu. Jako vsude, existuji dobri pracovnici a porady, na druhou stranu jsou i spatni(e).

Vyvazenost CT neni jiste idealni (viz jeji silna agitka pro radar nebo valku v Iraku/Afganistanu), ale to je spis duvod k tomu aby se tlacilo na jeji zlepseni, nez aby se CT zrusila.

Necasova slova plne koresponduji s mym nazorem na smerovani zurnalistiky v CT. Jsou utokem na to posledni, co by mohlo v CR nejakym zpusobem fungovat (kvalita a vyvazenost jsou stale jeste na vyssi urovni oproti novinarum iDnes, Lidovek, atp (i Pravo vlastni tez majitel-podnikatel, ktery nemuze prosazovat autenticke levicove nazory, protoze by byl sam proti sobe). A stale lepsi nez kvalita Novy). V dobach kdy jsou media silnejsi nez politicke strany (strana s dobrym programem nema sanci bez podpory medii, naopak populisticka strana s nulovym programem avsak medii za zady ma snace podstatne vetsi), je pochopitelne ocekavat zajem politickych stran o jejich ovladnuti. Samozrejme nejen politickych stran, ale i stran ruznych zajmovych podnikatelskych lobby (coz je v ceskem prostroru skoro totozne s pol. stranami), ktere si mohou reklamni masazi modelovat trh podle svych predstav (o tom ze je cesky obcan lehce manipulovatelny svedci posledni volby, volit 'novou' stranu plnou zaslouzilych lidoveckych politiku v domneni, ze prinese lepsi kvalitu do zivota obcanu je vyrazem zoufalstvi).

Uvedomime-li si, ze medialni sfera je predmetem podnikani a podivame-li se kdo vlastni media, trojuhelnik politik-lobysta-media je uzavren, tihle lide se navzajem potrebuji a jakykoliv vlastnik medii v CR by byl nejspis prasteny, kdyby zastaval levicove nazory a sel proti svym zajmum. Zajimave ze na zapade jasne profilovane levicove media jsou, zrejme je to dane vyvojem a vedomim spolecnosti ze levice je potrebna pro hajeni zajmu obyvatel. U nas je diky pravicovym a neoliberalnim demagogum slovo levide zhysterizovano.

Proto si myslim ze Necasova slova dobre zapadaji do ceskehoprostredi a jsou zkusebni balonkem ci predstupnem mozne privatizace CT. Posledni basta medii, ktere maji aspon castecny potencial k jiste nezavislosti by byla dobyta a masaz obcanu by mohla pokracovat na jeste lepsi urovni.

Jedinou moznosti ktera v takovem pripade zbyva je internet, sledujme proto pozorne nejen snahy o privatizaci CT ale i snahy o regulaci internetu.
24. 07. 2010 | 08:44

xorron napsal(a):

Veřejná služba? Výmysl. Bezpracný zdroj příjmu pro jednu stanici. Nerovné podmínky v této branži. Ze zákona jsem nucen platit televizi, o kterou nestojím. Pryč s tím.
24. 07. 2010 | 09:05

veverka napsal(a):

Tentokrát s Hvížďalou vyjímečně souhlasím.Teda až na tu Drtinovou,to je ODSačka až za hrob a do nějaké ikony má daleko.I ČT je sice pravicově ulítlá,ale oproti pravičáckým plátkům MFDnes,HN,LN,Reflexu nebo Právu je ještě relativně snesitelná.Stačí vyhodit Moravce,který pracuje evidentně v zájmu pravice a jehož agitky z Afghánistánu nebo lobing pro radar byli a jsou odporné a pár dalších evidentně pravičáckých redaktorů jako třeba právě Drtinová a celkem by to šlo.
24. 07. 2010 | 09:16

Naštvaný napsal(a):

Názor autora na Drtinovou už charakterizoval Admirál. Já bych přidal poznámku k naprosté svévolné manipulaci při výběru zpráv a i jejich uvádění, zvláště Voldánovou, Železným, Moravcem a Takáčem, kdy ti se při vyslovení jména prezidenta republiky šklebí jak puberťáci, když si ve společnosti prdli. A tak teď už o něm raději ani nezpravují, nemusí-li. Jestli to je profesionalita, tak to jenom v Janečkově ČT.
24. 07. 2010 | 10:08

valdštejn napsal(a):

Daniela Drtinová je to nejhorší
co ČT v osobě komentátorů a redaktorů měla . Při jednom z poskledních rozhovorů s řeckým režisérem , který většinu svého života prožil v ČSSR (která ho přijala jako děcko v době pro řeky nejhorší)její nadutost , neznalost věcí a arogance neznala mezí . Bydlet blízko sídla TV tak jí snad půjdu od plic něco říci.
24. 07. 2010 | 10:14

Tencokida Hnuj napsal(a):

Rodinný cirkus pod vedením Janečka a spol. moc nesleduji.
Nemyslím si ale, že opovržení a posměch zasluhují moderátoři.
Těch je mi spíše líto. Já bych tohle vydržel dělat bez újmy na svém duševním zdraví tak dva tři dny. Navíc si myslím, že jejich rozhodovací pravomoce, co a jak jsou minimální.

Prvoplánovou impotenci infantilizátorů vytvářejí lidi v pozadí - tvůrci a schvalovatelé konceptů a scénářů pod tlakem inzerentů. U veřejnoprávních infantilizátorů asi i pod tlakem politických klik. Přičemž oba tlaky se čím dál tím víc prolínají.

Profilace či politická orientace novinářů mi nevadí, měli by ji však deklarovat, ne se skrývat za obecné fráze.

Všeobecně však vzato považuji české novináře za jedny z mála, kteří svou roli v demokracii plní dobře.
Kéž by se tak chovaly i jiné instituce !
Tedy metastázy v nich.
24. 07. 2010 | 10:51

Alex napsal(a):

Tentokrát naprostý souhlas. Nečasové se domnívají, že oni sami jsou a mohou být dokonalí - nejsou. Sami soudí podle sebe a co není dokonalé, to zrušíme. Tentýž přístup vidím u "mediálních odborníků", jimž se Drtinová z těchto pozic nelíbí. Už jinde a v jiném případě je pan Smejkal upozornil, že křičet z pozic vševědoucího boha nevědoucího o médiích takřa nic, je poněkud zpozdilé. A to, že se jim doslova a do písmene nelíbí špičatý nos Drtinově z jejich subjektivního a hodně povrchního hlediska neznamená, že mají pravdu z odborného hlediska. Jim se nelíbí jinému se líbí. protože jim se nelíbí - šup ven s ní. Sami netuší, že i oni dokonalí nejsou a že mělo-li by se dát na takové výkřiky veřejnej kanál už by neměl kdo dělat.
24. 07. 2010 | 10:52

LEVAK napsal(a):

Vážení Drtinová byla už ujetá v době kdy se na obrazovce objevovala s "chlupatou rukou".Nejvíc mě dojala když si na hodnocení průběhu a výsledků našich posledních voleb pozvala Mládkovou a jakéhosi polského fráterníka.Taky jsem obdivoval tu jeho drzost kecat do našich věcí a servilnost Drtinové vůči němu.Kdyby měla ocásek tak by s ním vrtěla jak malé štěně.
PS:Cibulka v rozhlase dostál červenou kartu za menší prohřešek než co si dovolovala tato osoba jménem Drtinová.Jen by mě zajímalo kdo nad ní držel ochrannou ruku?
24. 07. 2010 | 10:56

Naštvaný napsal(a):

"...Drtinová.Jen by mě zajímalo kdo nad ní držel ochrannou ruku?" takže Petra Paroubková měla v tý SMS napsat i o Janečkových moderátorkách? O jedný to je známý.
24. 07. 2010 | 11:00

Alex napsal(a):

LEVAK
Podle Vašeho subjektivního hodnocení je Drtinová ujetá, z mého subjektivního pohledu je profík. Vy si nepřiznáte, že si dnes můžete vybrat podle svého gusta a že to je normální. Někoho chcete vyhazovat jen proto, že zrovna Vám se erzgerechnet nelíbí. Zajímalo by mne, koho vlastně vy "milující" Drtinovou považujete za dokonalé profíky. Dokonalé profíky ve Vašem pojetí dokonalosti totiž neznám.
24. 07. 2010 | 11:07

vlk napsal(a):

Carlos V
a řada dalších.

ČT 1 a cokoli dalšího na ČT s evám nikomu nemusí líbit. Co ale místo ní? Další Novu nebo Primu?? Nebo snad Barrandov? Skutečně to bude lepší? Skutečně si víc užijete?Víc Prima vařeček? vyhulených? Superstárů? Víc nahotinek ? A hlavně - ten majlant co ušetříte na poplatcích. je zajímaví, že šetřit 150 nebo koli s eměsíčně za bednu platí poplatek ano - to je téměř klíčová otázka, ale platit u doktora je ready. A placení školného také. přesto, že jd e o mnohonásobně vyšší sumy.

veřejnoprávní televize nefunguje sic e podle mých představ, al e pořád ještě funguje daleko lépe než většina ostatních medií. Ukázal to dokonce i průzkum, o kterém páše Hvížďala.
Tak ho zlikvidujeme, ano? Aby soudruzi páni politici měli klid na práci. ANa takovou "práci" co nám tu předvádějí 20 let? Wollnera opravdu rádu ustřihnou. Možná o Moravce.
Drtinovou sic e osobně považuji za naprostou žurnalistickou katastriofu. většinou je naprosto mimo téma a zásadně skáče patrnerovi do řeči tehdy, když chce říci něco podstatného. nicméně - radši tam budu mít Drtinovou s e vším tímhle než třeba Světlanu Zárubovou nebo silikonovou Lucii B. Které jsou novinářsky doslova jalové.
A co mi vadí na Nečasovi. Jeh vláda a to kompletně. Sestava VV je naprosto skandální. Takové rodinkaření by snad bylo normální někd e v Turkmenistánu. V Evropě v roce 2010 je naprosto neuvěřitelné.
Antisociální politika TOp je sna d obecně známá. Budous e snižovat příspěvky na péči o invalidy. Budous e naopak zásadně zvyšovat kontroly CHUDYCH!! Zd a prý jejich púúdaje sedí! V době , kdy firmy si vybírají daňový domicil zejména tam, kd eje pravděpodobnost kontroly berňáku 1x za 10 let s e budou výrazně zvyšovat kontroly CHUDÝCH!!
Zajímalo by mne , kd e asi tak s tát jaksi víc e zinkasuje. Jestli důslednými daňovými kontrolami firem a nebo kontrolou zoufalců, co nevědí jak zaplatit účty.

Mimochodem, dneska je na Aktuálně člínek o tom, jak rapidně letos narostl počet lidí, co už nevědí v dluhové pasti kudy kam a obracejí s ena poradny. Ale ještě zajímavější je připojená anketa o tom, jak čzenáři sami platí. A jen 80% , zatím udává bezvadnuplatební morálku!! Celých asi 11% jsu naopak už neznadějné případy. A to s e bavíme o lidech na internetu, kteří zpravidla poskytují dost elitní vzorek populace. výrzně lepší než je obecný průměr.Tohle všechno mi vadí na Nečasovi. A spousta dalšího.
24. 07. 2010 | 11:18

Alex napsal(a):

Jo a pokud ČT skutečně zruší "Reportéry" pak to chápu tak, že vedení ČT holt nejde pod fousy ta nevyváženost v jednotlivých kauzách. Ona taková kauza DIAG HUMAN holt nejde vyvážit, když v ní erzgerechnet figurují Šnajdr a předseda Hospodářské komory s členstvím v ODS. Ti reportéři by byly zřejmě vyvážení, kdyby do tý kauzy dokázali imlementovat kus na kus a poměr ODS versus ČSSD 1:1. To tedy soudě podle toho, jak vzvažovali Jágra, s nímž bylo domluveno a z jeho strany, že bude mluvit jen o hokeji. Vedení ČT vyvážilo vskutku profesionálně brilantně nasazrní Šlégra jako politika. A to jen proto, že Jágr má jako občan nikoli jako politik nějaké volební preference a netají to. Spíše než Drtinová je neprofesionální a doslova připosraně neprofesionální takovýto managment.
24. 07. 2010 | 11:28

Tencokida Hnuj napsal(a):

vlk
Kontrola "chudých" není špatná věc.
Ale začít se má u sebe.

Jestli tím začátkem má být komická reforma poslanecké imunity v mezích mírného pokroku daného zákonem, tak to je to směšné a svým způsobem protiústavní.

Neb občané si mají být před zákonem rovni i co se přístupu týče. Tím mám na mysli sociálně potřebné vs asociálně nepotřebné.

Stejně tak to vidím co se týče úvah o přeměně zaměstnanců v call boys and girls.

Ať o tom uvažují. Ale ať nejdřív sakra znovu začnou u sebe.

Z ekonomického pohledu pak máte pravdu Vy. Tedy co se jedná výsledného součtu.

Kdysi mě tady jedna osoba(tuším že černovláska) varovala, že VV provádějí svou politiku tak, že ve strategických a závažných věcech s ODS spolupracují via vzájemné výhody a výnosy a veřejnosti předhazují kosti v podobě kosmetických úprav okrajových záležitostí. Tedy že tak fungují v Praze.

Tak nějak mě to připadá, že se mozaika těch činů v minulosti a dnešních záměrů začíná čím dál tím víc zřetelněji skládat dohromady.

Mějte se. Pevné fyzické a duševní zdraví přeji - nepolevujte. A nenechte se odratit různými šašky a figuranty.
24. 07. 2010 | 11:31

JP napsal(a):

Drtinová je aspoň právnička - má nějaké vzdělání. Zatímco Voldánová - ta prostá čtečka zpráv s maturitou, která už není nejmladší - je adept na odchod jistě vážnější!!Maturita, kterou má dnes každý druhý řemeslník.
24. 07. 2010 | 11:32

vlk napsal(a):

Mno jak funguje famiglia 118 a její lidé viz
http://www.lidovky.cz/names...

chápu, že pro její příznivce i Nečas e je naprosto nezbytné omezit tok informací na minimum.
24. 07. 2010 | 12:10

Otazka napsal(a):

Jak je možné, že se nenajde žádný, ani jedinný investigativní novinář, jenž by se prostě takto zeptal:

"Kdopak podstrčil, zfalšoval ty satelitní snímky iráckých laboratoří, které byly vzaty jako klíčové argumenty v jednání Rady bezpečnosti OSN?"

Proč je toto tabu?
ČT náš smysl pro pravdu prostě zaplácne kauzou okresního formátu a soudruh Hvížďala to zase uvidí takto:
"ono tak nějak soudruzi záleží na tom, na které straně barikády nám ti šmejdi tak nějak stojí, že"

http://www.youtube.com/watc...
24. 07. 2010 | 12:14

Miloš napsal(a):

V tom smyslu má pan Nečas pravdu, na druhou stranu je jisté, že valná část diváků si v plytkostech libuje. To platí nejen o programu ČT 1 a sledovanost bezduchých seriálů to bohužel potvrzuje. Pokud je náhodou v programu něco, co stojí za sledování, je to vždy odsunuto do pozdních hodin právě na úkor zmíněných plytkostí.
24. 07. 2010 | 12:15

Petr napsal(a):

Já bych bez rozmýšlení CT zprivatizoval. Mozna by se mohl zachovat kanal CT24 a CT2. Zbytek je jen dotovany brak, silne ideove zamereny nalevo. Nemam jako obcan zajem dotovat ze svych dani takovouto televizi. At jdou na trh a predvedou se. Verejnopravni televize je prezitek socialismu. Ocekavam ze pravicova vlada se zachova pravicove i v tomto. Neni mozne zivit a dotovat nesmyslne televizi. To neni normalni.
24. 07. 2010 | 12:16

Albert napsal(a):

TCKH

Mnoha myšlenek, která předáte v diskuzích si opravdu vážím. Samozřejmě nemohu souhlasit se vším, ale hodnocení českých novinářů, že si plní dobře svou roli v demokracii mě donutila reagovat negativně. Dovolím si tvrdit, že politici by byli dost umravněni i metastázy v institucích by se tak nerozrůstaly a možná by se i léčením zmenšovaly, pokud by novináři plnili svou roli „hlídacího psa“. Ani moderátorů mi není líto. Vždyť mohou, možná za lepší peníze, dělat něco jiného. To co řekl předseda vlády je velmi zásadní. Není to bezvýznamné. Jak je možné, že to novinářům, speciálně veřejnoprávním, uniklo? Mám zkušenost, že když se některému politikovi dejme tomu X nepovede nepodstatný výrok, veřejnoprávní moderátor se každého hosta během dne ptal : „ a co říkáte na výrok pana X?“ Samozřejmým cílem je znemožnit politika X. Novináři i ve funci moderátora mají podobných možností tisíce.

Líbí se mi Vaše myšlenka „Profilace či politická orientace novinářů mi nevadí, měli by ji však deklarovat, ne se skrývat za obecné fráze.“

Dokonce mi profilace velmi chybí. Znechucuje mě snaha po absolutní vyváženosti ve veřejnoprávních médiích. Samozřejmě to nejde a bylo by dobré, aby určité procento vysílacího času bylo vyhrazeno nevyváženému pravicovému názoru a určité procento nevyváženému levicovému názoru. Osobně si rád dělám názor po vyslechnutí obou stran a nelíbí se mi přežvýkaný vyvážený názor.
24. 07. 2010 | 12:18

pozorovatel napsal(a):

Drtinová, Železný,Veselovský- hm..,posledně jmenovaný stojí profesionálně zřejmě nejvýše. Ovšem, co se týče objektivity, zde už na jméně moc nezáleží. Inteligentní Železný už nedokáže ani při svých mimořádných schopnostech maskovat své pravičáctví. Drtinová se snaží, ale ruku na srdce, ženám v této profesi pšenka nekvete, ...která ji předčí? No a poslání veřejnoprávní tv není z pragmatických důvodů jaksi definováno.
24. 07. 2010 | 12:23

Tencokida Hnuj napsal(a):

Albert
Já si za tím tvrzením o obecně velmi dobře zvládané úloze novinářů stojím.
Vždyť oni už mnohde suplují i roli policie.
A kolik případů se otevřelo jen díky medializaci.
Tím neříkám, že rezervy nejsou. "Rezervy jsou."

Díky. To Vy jste tu myšlenku rozvedl.

Já si myslím, že u spousty tkzv. zejména samozvaných konzervativních aktivistů, když jim kouzelnou hůlkou zvednete podolek, ukáže se, že pod ním nosí hnědé kraťasy. A u mnohých levicových proklamátorů se jejich názor otočí o 180 st. v okamžiku, kdy jde o jejich osobní prebendy či získané výhody.

Mějte se.

P.S. Jin a jang. Ale skutečně jin a jang. Ne jejich karikatury.
24. 07. 2010 | 12:31

Pes napsal(a):

Pro Vlk

Ty tvé tláchoty jsou už trapné, ty rodinko 118...
24. 07. 2010 | 12:36

Frntišek napsal(a):

Drtinová je výrazná osobnost a to se na českém dvorečku neodpouští. Novinář by měl jít do problému s nejvyšším nasazením i za cenu, že se občas mýlí. Pořád lepší, než tzv. objektivní nebo vyvážená žurnalitika, to je jen ubohá kamufláž pro zbabělost a impotenci.
24. 07. 2010 | 12:44

r.m. napsal(a):

Wolner bije i své sexuální partnerky, ukájí se tak. Neteř s ním zkoušela chodit, je to impotent.
Nicméně Kavčí hory jsou narvané tisícovkami nafoukaných komoušů včetně soudruha Janečka v čele.
24. 07. 2010 | 12:48

Alex napsal(a):

Petr
To je přesně to, co mi vadí. A ten Váš závěr bez rozmýšlení na spoustu obdobně vyprofilovaných závěrů sedí.
Perlou je i veřejnoprávní televize je přežitek socialismu. Myslíte, že opravdu vycházíte z reálií? Z ní už pak plyne další perla, že doufáte, že se vláda v tomto ohledu zachová pravicově.
Aby zas nedošlo k mýlce. Jde o můj subjektivní názor, jenž může být mylný. nerad bych, aby Vám nabíhaly cévky jako panu Hochmanovi, jenž můj názor ještě tady nevydejchal.
24. 07. 2010 | 12:48

Alex napsal(a):

Pes
Váš pohled na vlka Vám nikdo nebere, jen bych se zeptal čím je Vaše štěknutí názorově přínosné. V souladu s tématem bych řek, že by Vás s Vaším kvalitním komentářem ČT měla zřejmě podle Vás ihned angažovat jako komentátora. Vsadím se, že názory by byly stejné jako na tu Drtinovou. Někomu byste se líbil, někomu ne.
24. 07. 2010 | 12:52

www.zadluzeni.cz napsal(a):

ODS volit nikdy nebudu, ale tenhle názor s Nečasem sdílím.
ČT je v současnosti primárně o komerci a ořezání o kanály programovou skladbou překrývající se s komerční nabídkou je jenom v našem zájmu (našem=daňových poplatníků).

A úplně alergický jsem na snahy ČT vytvářet nějaký internetový kanál => nechat si platit koncesionářské poplatky za internet.

Je třeba si uvědomit, že nezpravodajská část ČT a ČR jsou především pro starší generace a v 21. století začínají postrádat svůj smysl. Proč by měla být vysílána za peníze daňových poplatníků například vážná hudba, když na tomtéž staví komerční konkurence a pro každého je navíc přístupná kdykoliv na internetu? Totéž platí pro další minoritní žánry, i filmové.

IMHO ČT by se měla sloučit s Českým rozhlasem, omezit kanály jen na okrajové žánry pro důchodce + zpravodajství (včetně Reportéři ČT) a primárně minimalizovat své náklady. A ředitel, který začne mluvit o rozšiřování skladby, by měl být okamžitě propuštěn.
24. 07. 2010 | 12:53

Marian napsal(a):

Vy se tady všichni divite,ale to je přece nad slunce jasné.Tisk a televize jsou pravičácké a na to jednou dojedou.To je úplně stejné jak za komančů.Všichni museli vrkat jak koumoši chtěli a taky tak dopadli.
24. 07. 2010 | 12:55

kedlubajz napsal(a):

Daniela Drtinová je skutečně zřejmě nejhorší moderátorka ČT dnešní doby. Všechny zde uvedené výtky na její neobjektivitu, aroganci a místy diletantství jsou bohužel zcela namístě.
A to je velká škoda, jelikož jinak považuji produkci ČT v posledních letech za stále kvalitnější. Program ČT24 má vysokou kvalitu a odhlédneme-li od Drtinové, najde se tu několik vynikajících žurnalistů, Patricie Strouhalová, Barbora Kroužková, Václav Moravec, skvělá zahraniční redakce...většinou je i ten Jakub Železný snesitelný. Snad tedy bude ČT pokračovat v nastoleném tempu.
24. 07. 2010 | 12:57

občanka napsal(a):

Pan Hvížďala má již právo, upozorňovat na skutečnosti. které by mohly demokratický vývoj zastavit nebo dokonce vzít zpětný chod. V médiiích je příliš málo prostoru pro žurnalistiku, která hájí demokracii.Jsou to jen malé ostrůvky. Veřejnoprávní televize by měla být také osvětovým mediem.Nemohu posuzovat kvalitu komentátorů a redaktorů, protože opravdu nevím, jak to v ČTV vlastně chodí. Do jaké míry jsou redaktoři závislí na svých šéfech a ti zase na svých až to končí v politice? To by bylo nejhorší, co by se mohlo stát.
Je skutečností, že lidé, kteří jsou opravdu hodně vzděláni televizi ani nezapínají, protože zprávy najdou na NETu. Televize se podbízí ,a to i veřejnoprávní, velmi nízké vzdělanostní a kulturní úrovni českého obyvatelstva a to v zemi, která dala světu Komenského. Je to katastrofa daleko horší, než stav státní pokladny. A tak bych přála nám občanům, abychom byli všichni na takové vzdělanostní úrovni jako je "paní ?" Drtinová a pan Wolner. Převážná většina lidí je u nás tak závislá na televizi, aniž si to uvědomují. Bez televize si nedovedou představit ani dovolenou nebo pobyt v nemocnici. Katastrofou jsou nejrůznější seriály, které lidem berou čas na smysluplnější věci. Sledování televize má mnoho záporů i o tom je třeba diskutovat. Poraďte mě prosím, zda existuje vůbec v TV diskusní pořad , který by nebyl tak striktně veden moderátorem jako jsou Otázky V.M. ? Postrádám pořad, kterého by se účastnili vzdělanci z různých oborů, kteří by se vyjadřovali k celospolečenským problémům. Teď nám "vnucují " své názory jen politici a jejich poradci. Jinak úplně souhlasím s panem Hvížďalou.
24. 07. 2010 | 12:59

heleme se napsal(a):

Hvížďala odevždycky krade.
ČT odjakživa lže.
Nečas je padlej na hlavu.
Tak si, mobili, vyberte...
24. 07. 2010 | 12:59

Tencokida Hnuj napsal(a):

Kdyby tak pan Hvížďala uměl psát tak, jak uměl tento člověk hrát na kytaru ! :

http://www.youtube.com/watc...

To by se to četlo ! Jedna radost !

Ale tenhle blog patří k těm dobrým. Tedy podle mě.
24. 07. 2010 | 13:01

LEVAK napsal(a):

Ad Alex:redaktor veřejnoprávníhop sdělovacího prostředků musí být nestranný,apolitický a nad věcí.Tyto vlastnosti paní Drtinová nikdy neměla a ani se o jejich získání nesnažila!
PS:Vy toho si ještě málo znáte,ale měl by jste se maximálně snažit rozšířit své poznání!
24. 07. 2010 | 13:09

Vlastimil Birhanzl napsal(a):

Je-li p. Drtinová ikona, je ikona i p. Hvížďala. Není co dodat, máme informační náskok.
24. 07. 2010 | 13:18

Magdaléna napsal(a):

Přeji hezké odpoledne, souhlasím s názor, že zábava je v televizi většinou plytká. Pokud by chtěla televize národ kultivovat a vychovávat děti k citlivosti a vnímavosti pro věci krásné a ušlechtilé, řada pořadů by se do televize vůbec nedostala. Ne proto, že by tam vládla cenzura, ale jednoduše by chyběla poptávka. O spoustě věcí nevíme nic a některé nás obtěžují stále, jde o velmi nevyvážený přístup k divákovi, předpokládá se jen divák nenáročný ba někdy dokonce hloupý. Ale je to jednoduché, nemusíme se přece dívat! Přeji všem krásné léto!
24. 07. 2010 | 13:18

ota napsal(a):

mám pocit že co vzejde z ods to genial...jeden rozumí počasí a ví že globální otplování je volovina,protože bud je šílené vedro,nebo děsná zima.druhý je znalce přez televizní zábavu a tím který má v ruce metr co určuje a odděluje zrno od plev....oni prostě všechno znají,všude byli a od všeho mají klíče...prostě spasitelé civilizace...mám nejaký problém ze žaludkem,furt bych blil
24. 07. 2010 | 13:23

jarpor napsal(a):

Hmmm...

Kolik je zde najednou odborníků na to, jaký by měl být moderátor zpráv veřejnoprávní TV...
Svěřil bych to nějakému robotovi...

S bezbarvým hlasem by sděloval co se stalo, zpovídal by ty zprava i zleva... bez emocí, se stejnou strojovou řečí by tlačil ke zdi "lháře"... co to povídám... politiky... prevé i levé...

No, ještě že stálí kritici všeho a všech mají do personální politiky televize houby co mluvit...

Ano, pane Hvížďala... mnozí jsou horší, mnozí lepší... v té veřejnoprávní TV... A neobávám se, že by lízala "zadek" jak těm zprava... tak těm zleva...

Ani ta děvka z E55 to nebude... to spíše autor tohoto výroku, traktátomet Vlk se snaží být zde pasákem všech přispívatelů... Pasákem, jež vyžaduje držet hubu... a pokud mluvit, tak jen kritizovat to, čeho on je kritikem...

Vlku, proč raději nenapíšete, co na Nečasovi shledáte kladem. Bylo by to stručné a krátké... takové přehledné... Nebo možná, že byste neměl co napsat... Ta paráda... bez traktátů o famiglii...

Hezký den
P.S.
Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. I stran veřejnoprávní TV lidí v něm...
24. 07. 2010 | 13:28

Mares napsal(a):

Pane Hvížďalo přesně jste vystihl situaci.
24. 07. 2010 | 13:29

RA napsal(a):

v dnešní době,kdy jsou televizních stanic a kanálů desítky, a tudíž vyváženost zpravodajství je zajištěna právě tou různorodostí a množstvím stanic, je jakási "veřejnoprávní TV" naprosto zbytečným tunelem na naše peníze, vysává nás přes povinné poplatky a přes dotace ze státního rozpočtu navíc. Je potřeba co nejdříve ZPRIVATIZOVAT tu černou díru,ať si vysílá,ale za svoje a na svoji zodpovědnost. V této podobě je to bolševický přežitek.
24. 07. 2010 | 13:32

Luba napsal(a):

Pro mne je sledovatelná pouze ČT dvojka, občas ČT24 a z ČT1 stojí za zhlédnutí jen Reportéři.

Soudobá tvorba České televize "Jedna" je vesměs hrozná, a navíc je to tam samá reklama, včetně té na chlast.

Od veřejnoprávní televize bych čekal to, co dali budoucímu nejsledovanějšímu mediálnímu dítku do vínku zakladatelé "vzdělávacího a kulturního" kanálu TV NOVA. Zakladatelé CET 21, kromě Železného samozřejmě, si skutečně mysleli, že "veřejnoprávnost" jde provozovat i komerčně.

Ale proč by se měla veřejnoprávní televize podbízet vkusu Mařky s Jardou, to skutečně nevím. Navíc jí to nejde - a nejde jí to velice draze.

I to zpravodajství dělají "nováci" lépe, empatičtěji a kontaktněji.
24. 07. 2010 | 13:35

Marmelada napsal(a):

Nejhorší povzdech, který znám je" a kdo to bude dělat?" ,"Nikdo jiný to dělat nechce", " no a kdo nám bude vařit?" Jen vyhodťe špatné kuchaře, protože on se vždycky někdo najde a aspoň je tu naděje. Nyní po volbách já moc naděje nemám,protože proto jsem nechtěli předčasné volby aby tu byla zase zpátky oDS a to ještě ve vylepšené podobě. Není vůle a odvahy dát šanci jiným. Politiku drží ti, co mají peníze a jak k nim přišli, tak s nimi zacházejí. ndokážu uvěřit,že slušný a inteligentní člvoěk ještě volí ODS, nebo je nadšený ze vzniku koalice.
24. 07. 2010 | 13:45

Tencokida Hnuj napsal(a):

Trocha osvěty pro konformní pavlačové drbny, stranické patolízátory a jiné chronické čichače exkrementů :

http://www.youtube.com/watc...

Protože todle v infantilizátoru nikdy neuvidí. Ani za Husáka, ani za Nečase , ba ani za Melčáka s Pohankou.

Zdar.
24. 07. 2010 | 13:51

Dexter napsal(a):

Na dotaz: mápravdu? Odpověď: ANO !
24. 07. 2010 | 13:54

Jana napsal(a):

Nečas má pravdu, ale víc mi pije krev TV Prima s těmi jejich rudými upoutávajícími proužky v klíčových finálních scénách, ješ tě že to ČT nedělá, jinak by to byl totál odpad,že...
24. 07. 2010 | 14:01

Luba napsal(a):

Hned vedle odkazu TCKH jsem nalezl zajímavou inspiraci pro chystaný volební videoklip TOP-09.

Stačí vyretušovat kříže, namísto zbraní dát mládeži do rukou půllitry a nechvalně známého Dolfiho nahradit chvalně známým milovníkem dýmek.

P.S.: Ty odpudivé zříceniny v závěru jsou řecké ...

http://www.youtube.com/watc...
24. 07. 2010 | 14:18

Kikina Pražská napsal(a):

Vedení starý zkostnatělých struktur - jednoduše komunistická pracovní morálka - ale za kapitalistické prachy - toto je CT1 - plno darmořroutu a pijavic - udělejte čistku tam co nic nedělaji a uberte jim hlavně platy a kdo jak živ viděl takové odměny jako ma Janeček a za co ??? a ta divna rada ??? prostě komunismus a plat kapitalismus - vizitka celé republiky BOHUŽEL
24. 07. 2010 | 14:20

skura napsal(a):

skura:
program ČT1 se určitě nelíbí mnoha lidem a je co kritizovat. Kardinální otázkou však podle mě je, jestli má kritika pana Nečase za cíl zkvalitnění programu a posílení nezávislosti ČT, nebo nasazení politického chomoutu této instituci. Na tuto otázku ať si odpoví každý sám..
24. 07. 2010 | 14:24

Tencokida Hnuj napsal(a):

Luba
Starému dobrému Alexovi nebylo nic svaté.
Proto ho mám rád.

Písničku znám , za odkaz na video díky.

Mějte se.
24. 07. 2010 | 14:26

Zdeněk K. napsal(a):

Aááá máme tu dalšího premiéra, který rozumí úplně všemu, že by pak šel po "všemoudrém" na hrad?
24. 07. 2010 | 14:29

Alex napsal(a):

LEVAK
13:09:40
Jen krátce. Váš subjektivní dojem je takový. Můj je opačný. Ano můžeme se častovat podobnými častuškami,jež jste použil. Co to na věci mění? Upřesněte mi prosím v čem má tkvět to poznání. Že jsem Drtinovou viděl 405x a Vy 410x?
24. 07. 2010 | 14:37

Jarda napsal(a):

pokud je ČT plytká zábava,tak to naše vláda dokonale vyvažuje....protože zas předvádí dokonalou komedii!!!
24. 07. 2010 | 14:37

Luba napsal(a):

TCKH - Zdar!

Jen aby se toho TOPka chytla. Přece nebudou furt ohrávat toho "Admirála", co ukradli Pirátům :)

http://www.youtube.com/watc...

http://www.youtube.com/watc...
24. 07. 2010 | 14:39

ironie napsal(a):

Soudruh Janeček řídí televizi, jak umí, či spíše neumí. Má naše poplatky a bude mít nadále reklamu(která měla na ČT skončit 31.12.2010). Proč by se tumloval, všemi těmi penězi krásně nasytí bezedný břich ČT. Nás má na háčku. Když je mu nejhůř, rád zavzpomíná, jak přispíval do Palcátu. Nenažraná státní instituce, která zjevně (až na ČT24 a ČT4)pohrdá svými koncesionáři.
24. 07. 2010 | 14:54

Martin napsal(a):

Naprosto souhlasím s premierem. Jsem,do předloňska, volič ODS, učitel základní školy, je mi 54. Taky platím poplatky za televizi, resp.za ty reklamy, co musím, chtě - nechtě, sledovat. Martin, Podkrkonoší.
24. 07. 2010 | 14:54

Lenka napsal(a):

Nějak nechápu, jak mohl čtenář položit předsedovi vlády otázku, jestli nechce zredukovat kanály čt. Naštěstí je čt médiem veřejnoprávným a nepodléhá vládě, ale Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. I když: složení Rady
- škoda slov.
Jinak: pořad Reportéři je kvalitní a Marek Wollner se na něm, myslím, podílí víc než jen moderováním. Takže by měl zůstat.
Z moderátorů Událostí, komentářů se zdaleka nejvíc vždy těším, když je moderuje Martin Veselovský: považuji ho z trojice, která moderuje tento pořad, za nejkultivovanějšího, nejpříjemnějšího k hostům (ovšem bez toho, že by uhnul od požadování odpovědi na otázku) a vždy dobře připraveného - to je ostatně i jakub Železný a Daniela Drtinová.
24. 07. 2010 | 14:59

sj napsal(a):

Zajímavé, že politikům nevadí žido cizácká TV Nova, která dostala licenci podivným způsobem (jeden žid z nynější VV dal licenco jinému židovi, Kovovému a v níž působil současný ministr vnitra, coby další z tohoto spolku podvodníků. Inu, Nóva správně protlačuje ODS a VV verbež.
24. 07. 2010 | 15:02

skura napsal(a):

sj:
Vy jste exemplární příklad nenávistného xenofoba. Doporučuji vyhledat odbornou psychiatrickou pomoc..
24. 07. 2010 | 15:15

Jire napsal(a):

Trafiku s názvem ČT je potřeba zrušit - nejlépe privatizovat a získanými prostředky privatizace alespoň trochu zalepit díry v rozpočtech.
24. 07. 2010 | 15:15

luk napsal(a):

Pan Josef K.

Strasne by mne zajimalo co to vase blekotani ma spolecneho s tim TV problemem.
24. 07. 2010 | 15:29

buldog napsal(a):

Nečas, by jste se měl zasadit o to, aby z médií zmizely takové splašky jako Nova, Barrandov, Cool, Prima a podobný odpad!
Vím, že nemůžete, kdo by vás pak volil, že jo?
Tupé ovce vám vyhovují!
24. 07. 2010 | 15:35

bi5hop napsal(a):

ČT jsem měl rád, jediná televize, ve které bylo občas i něco kloubného, sice už nějakou dobu nemám televizi, protože jsem zjistil, že ji nepotřebuji.Jen se nemůžu zbavit dojmu, že se vedení ČT snaží celkovou atraktivitu svých kanálů degradovat a tím ji zničit.
24. 07. 2010 | 15:35

Pete napsal(a):

Sledoval jsem rozhovor Paní Drtinové a Michala Haška. Drtinová vedla rozhovor natolik nenávistným tónem, že jsem obdivoval pana Haška, že tomu frackovi nedal facku. Myslím, že bylo málo okamžiků kdy by si jí zasloužila, jako tento.
24. 07. 2010 | 15:36

sj napsal(a):

skura: co je na tom xenofobního, že tato sebranka zneužila licenci k tomu, co provozuje Nova? Neksou to sna samí židi, co to zneužily? Železný, Gál, Lauder a spol?
24. 07. 2010 | 15:47

Hloupý Honza napsal(a):

K nádhernému žití v české společnosti zcela určitě nepotřebuji, aby mi nějaký Wollner a spol, či kdokoliv jiný neustále kazil dobrou náladu a pocit bezbřehé spokojenosti nějakými negativními novinářskými kachnami jako že prý nejvíce krademe v obchodňácích, že je u nás prý korupce, že čeští poslanci jsou prý vlastně ČEZští poslanci a jinými nehoráznými nepravdami o naši krásně demokratické zemi.

Je snad neustály stres a pocit beznaděje ze všech těch kauz, průšvihů, korupce a marasmu to pravé ořechové pro naše zdraví a naše životy ? Jestliže chceme dále přežívat v této kotlině alespoň na minimální vegetativní úrovni, nebude lepší z gruntu přestavět celou ČT a ostatní média třeba podle vzoru TV Severní Korea ? (u některých to nebude ani velká změna oproti normálu). Zabijeme tím dvě mouchy jednou ranou, za prvé, politici budou mít klid na jejich záslužnou a odbornou práci (panu Kalouskovi se třeba konečně po dvaceti letech podaří dokončit všechny jeho ekonomické pokusy na českém obyvatelstvu), a za druhé, lidé budou žít zdravý a spokojený život bez povědomí o jakýchkoliv problémech a nešvarech, dotvářený a podporovaný médii za pomoci přehršle informací o dosahovaných úspěších státní správy ve všech směrech, o dokonalosti politiků a jejich vládnutí, o krásách žití v ČEZké republice, o ranní rose na plátcích růže, o kuropění skřivánků za východu slunce, o laňce s vlčaty skotačícími na louce, o .....

Nebyl by přeci jenom takový život hezčí ?
24. 07. 2010 | 15:50

Martin napsal(a):

Drtinová neovládající vlastní pudy má být novinářkou? Tedy poznamenávám: "prostitující a hloupou".
24. 07. 2010 | 15:51

Werner napsal(a):

Osobně nechápu moc nadšení z ČT 24. Pokud je někde dobře vidět neschopnost a farizejství ČT je to právě tady! Neskutečný anální alpinismus vůči politikům (nechápu proč není pořad typu Reportéři ČT na této tv denně, máme snad málo kauz?) ignorování regionů-bohužel pro většinu reportérů končí ČR 2 km za Prahou, hodinové zprávy z nich jednou za den je opravdu málo, neskutečný prostor businessu a burze, která de facto pro nikoho není, burziáni se určitě na ČT nekoukají a tohle vysíláni ve světě zabezpečují komerční televize(u nás Z1), v zahraničním vysílání naprosté ignorování jiného než euroatlantického prostoru + občas zprávy z Číny a Ruska samozřejmě většinou v temných barvách, o víkendu a svátcích padla svět se pro ČT zastavil(stejně jako pro Z1). Tedy ČT 24 pro mne nic moc. BTW: jak se panu Nečasovi líbí vysílání Novy která měla být alespoň dle licence televizí vzdělávací kulturní kanál plný dokumentů, klasické hudby a inteligentního humoru kterému nesahá na paty ani BBC a Discovery Chanel?
24. 07. 2010 | 15:53

Rob napsal(a):

Musím říct, že mi ČT obrovsky hýbe žlučí. Její zábavné pořady jsou nanejvýš plytké, ale co je horší, obsahem i formou silně zaostává zpravodajství (nudné až uspávající předčítání zpráv, obsahově naprosto nevyvážené, kdy např. den po jmenování nové vlády není tato informace v hlavních relacích nijak rozvíjena, zato se pět minut věnuje reportáži o tom, že jakémusi dopravci nefungoval předprodejní systém), publicistika je bezzubá (a to jí ještě - zdá se - chtějí z těch bezzubých úst vyříznout i jazyk), doslova a do písmene k zblití jsou naprosto neuvěřitelně pokleslé teleshoppingy, které svou úrovní nemají ve "veřenoprávním" prostoru co pohledávat, ovšem kanály ČT jsou jimi přesto totálně zamořeny.
24. 07. 2010 | 15:56

Morgast napsal(a):

To: veteran . Vážený pane, k Vašemu velkému údivu nemusíte platit koncesionářské poplatky! Stačí jediné - odstranit ze své domácnosti jakýkoliv TV přijímač jako jsem to učinil já! Nepoužívám - li danou službu, je logické a v souladu se zákonem, že ji taky neplatím! Na zprávy mám net a stream do dnešního dne nebyl zpoplatněn a koncesionářské poplatky se na něj nevztahují! Čili kdo chce, platit nemusí a v souladu se zákonem!
24. 07. 2010 | 15:58

Johny01 napsal(a):

mě vyhovuje 2,24 a 4.ČT1 je hodně slabá.
24. 07. 2010 | 16:02

Morgast napsal(a):

Pane Hvížďalo, proč neřeknete, že ČT bojuje hlavně o reklamu a chová se vůbec jako soukromá "Janečkova TV (Nova)". Na výroku pana Nečase nic závadného nevidím, ba naopak! Musím s ním výjimečně hluboce souhlasit!
24. 07. 2010 | 16:03

Kaloustovšechno prochlastá napsal(a):

Ale kurva! Tak Nečas přece "zařizuje" censuru
na všech stranách! Cio se nehodí Klausovi, ODS, kokotovi Kaolouskovi a "návýmL¨", skutečným
politikům, všechnose maže s oz. "nenešlo se!"!Neva, najdeme si cestu, stejně jako na bolševika!
Konec Mistra se blíží!
24. 07. 2010 | 16:07

ii napsal(a):

Má pravdu, celá ČT1 stojí za h.... Na to , kolik tam proteče peněz od koncesionářů. Hlavně je dobrá pro sponzorink všech napojenejch darmožrroutů herci atd.A původní televizní tvorba...už je dávno pasé. CHtělo by to razantní změnu. Filmy ať vysílaj komerční televize a ne veřejnopr. ta má mít jiné priority.
24. 07. 2010 | 16:16

Alex napsal(a):

Lenka
14:59:18
Lenko díky za normální reakci, mám trošku jiné pořadí oblíbenosti těch 3 (oba víme, že jet normální), ale beru je všechny jako Vy. Spousty normálních reakcí beru, mnohé chápu, mnozí mají kus pravdy, ale některé reakce - no škoda slov.
24. 07. 2010 | 16:34

Miloš napsal(a):

Jsem jednou z úřednických obětí Reportérů ČT - pana redaktora Macháčka. Za takovou snůšku polopravd a věcí vytržených z kontextu by se nemusel stydět ani deník Blesk. Pěkně zblnul lidem hlavu. Novináři-šťouralové jsou moc potřební, ale musí jít za pravdou a ne za vykonstruovanou senzací.
24. 07. 2010 | 16:34

Reskátor napsal(a):

Tak to vypadá , že také u nás méme Chávése, všemu pan čistý rozumí a do všeho mluví, není to přece Dinosaurus, je v politice jen dvacet let. Je třeba si uvědomit, že tito
politici nepotřebují, aby se někdo pořád v něčem vrtal a museli odpovídat na nepříjemné otázky. Nevím na jakou televizi se dívají někteří pisatelé,každý má možnost volby. Jinde než na ČT nechávají pravicové hochy v klidu a proto má například Nova zelenou. Začalo to přidělením vysílacích frekvencí, poledním kazatelem to pokračovalo, zrušení nepříjemných pořadů pro politiky, maření digitálního vysílání, zaplacením pokuty státem společnosti CME a pod. Ale k ČT - do všeho mluví všemocná rada, hlavně ta obandážovaná mrcha, teď již zranění však nepředstírá. Ta dokázala své nadopované zlato v podnikání mnohokrát využít. Analogová frekvence pro Novu je její dílo, ačkoliv se digitalizovalo. Proč kritizuje Nečas to, že běží sport na ČT 4, jinde to také vysílají veřejnoprávní stanice (ARD,ZDF). Navíc úroveň ostatních sportovních kanálů vysílajících pro české diváky není třeba ani komentovat (Nova sport, Sport1 a 2 ).
Nejlepším řešením je placení
programů ČT(každý má možnost volby) a ponechání reklamy.
Veřejnoprávním může být jeden kanál, placený z rozpočtu a tam se mohou prezentovat pod cenzurou politiků ti různí odborníci a pisálkové. Ještě ke kritice paní Drtinové - jistě se nedá srovnávat s např. Jitkou Obzinovou ( nyní má koryto na televizi Prima), ta vedla diskusi tak jak to potřebují tito neomylní zbohatlíci - ano pane ministře ten čtvereček je opravdu kulatý.
24. 07. 2010 | 16:57

Franta napsal(a):

Soudruzi úplně s vámi souhlasím,
od té doby co obrazovek televize zmizely satirické pořady Ivana Mládka a nebo S politiky netančím, tak šla úroveň do háje.. Vlastní tvorba minimální a programy pro kočku.Ta už se ale také nechce na to dívat.. Ale od těch dobře placených soudruhů přece nemůžeme nic zajímavého a užitečného očekávat.
24. 07. 2010 | 16:57

skura napsal(a):

sj:
Vadí Vám, co podle Vás provedla ta jak říkáte "sebranka", nebo jejich etnický původ? Pokud etnický původ, tak jste xenofob, a pokud to, co podle Vás provedli, není důvod jejich etnický původ zmiňovat. "Za všechno můžou židi" už tady párkrát bylo a vždycky to blbě dopadlo. Já být Vámi, tak bych se sympatiemi k hákovému kříži spíše tajil..
24. 07. 2010 | 17:07

Mariana napsal(a):

Platíme poplatky ČT a vydíme jen americké, zabijácké filmy. Není nic pro zábavu.Proč? Kam jdou naše peníze? Na velké platy?
24. 07. 2010 | 17:08

Petr napsal(a):

Drtinová opravdu "nenechá své respondenty lehce uniknout od otázek, které jim klade" - jede si podle toho, co má napsáno a není schopna reagovat na odpovědi. Pamatuji se na rozhovor ve studiu:

Drtinová: Představuji pana X, který se vrátil z pobytu v New Yorku.
X: Nebyl jsem v New Yorku, ale v Tokiu.
Drtinová: No a jaký na Vás udělal New York dojem?
X: Jenom konsternovaně zírá.
Drtinová: Nic nechápe.

A na tomhle principu jsou všechny rozhovory téhle "skvělé" "novinářky", nevím, o čem autor hovoří.
24. 07. 2010 | 17:10

Řezníček napsal(a):

Pane Hvížďala,proč vydáváte za profesionální přístup drzost,manipulaci,skákání do řeči a politickou podjatost redaktorů Událostí a komentářů vůči hostům ve studiju? Ještě bych k těmto expertům přiřadil Jílkovou!!!! Dalším problémem ČT24 je naprostá nepohotovost. Ve 12h vpoledne natočí blok zpráv,který "točí" až do půlnoci. Když vidím za hlasateli ve zprávách flákající se osazenstvo redakce, tak si říkám proč nejsou schopni obměňovat během dne zprávy,tak jak to vidím na ARD či ZDF. Vyházejte tyto přebytečné a budete mít i peníze na nákup agenturních zpráv a tím by bylo zpravodajství aktuální a bylo by méně pravicových "tanečků" ve zprávách. Veřejnoprávnost ČT je scifi, reformovatelnost prakticky NULOVÁ,takže mi začíná být líto těch vyhozených 150ti korun za poplatek!
24. 07. 2010 | 17:20

Lojza z Moravy napsal(a):

Do televize by měli být přizváni k diskusím také běžní občané, a ne jen politici, a vybraní oponenti. Veřejnost by měla mít možnost se vyjádřit k celkové ekonomické situaci ve státě, a také k jiným politický otázkám.
Pořady by byly asi mnohem zajímavější,kdyby byly takové, co běžné občany zajímá. Programová úroveň je velmi špatná,a nehodnotí skutečnou situaci v zemi. Bylo by dobře se zaměřit také na to, kdo současnou ekonomickou situaci a dluhy zavinil. Je třeba propagovat osobní odpovědnost, a ne, aby platili ti, kteří nic nezavinili.
24. 07. 2010 | 17:24

LEVAK napsal(a):

Ad Alex:jste nějaký pomýlený.Ty dvě poslední věty patří asi na někoho jiného.Já jsem žádné číslovky neuváděl!
24. 07. 2010 | 17:28

skura napsal(a):

Alex:
K problému subjektivity asi tolik:
Správně píšete, že váš názor na Drtinovou je subjektivní, ale podle mého subjektivního názoru je subjektivní trochu moc. Drtinová je totiž při své práci natolik subjektivní, že nikoho nenechává na pochybách, co je její subjektivní názor. A to by právě profesionální novinář dělat neměl. Ideologické postoje mají být vlastní politikům, ale naprosto cizí novinářům při práci (doma ať si dělají co chtějí).
Paní Drtinová je "ozdobou" české veřejnoprávní televize. To je můj SUBJEKTIVNÍ názor..
24. 07. 2010 | 17:42

Petr z Tábora napsal(a):

Já se ke kritice ČT nepřipojuji.Jsou tam zejména na ČT1 někdy obdobně přihlouplé pořady jako na Nově či Primě, ale řešením by nebyla zelená pro soukromé televize.
Navíc jako Jihočech odjakživa občas sleduji rakouskou ORF (za socialismu pravidelně zprávy)a jako laik si nemyslím, že by měli nějakou jinou koncepci než ČT anebo byli atraktivnější.
I diskusní pořady se mi tam nezdají o nic tvrdší než u nás.U kontroverzních témat mi vadí, že některé televizní pořady všech stanic občas předkládají hotové názory jako jedině správné.
24. 07. 2010 | 17:47

jira napsal(a):

Reaguji na Marianu.Nova,Prima ,podívejte se na programu kolik tam je amerických filmů a serialu.To vše platí reklama která se promítne do našich peněženek.
24. 07. 2010 | 18:03

Icek napsal(a):

Já si myslím že lidem až tak nevadí kvalita nebo nekvalita pořadů z čeckých TV si nevyberete ale to že za čt musí POVINNĚ platit
24. 07. 2010 | 18:37

Al Jouda napsal(a):

Pokud platím koncesionářské poplatky, tak chci televizi nezávislou a investigativní. Jinak začnu protestovat a doufám, že nebudu sám.
24. 07. 2010 | 18:46

jokles napsal(a):

Pokud to dobře vidím, pak by měl být přednostně řešen pan Hvížďala...! Paní Drtinová srší na dálku pravičácstvím, antikomunismem a antirusismem a její míra objektivity je v jasném offside ! Ale to ostatně teměř všichni v ČT . ČT, jako přerostlý moloch je skutečně zralý k totálnímu rozehnání a zákazem činnosti na doživotí...
24. 07. 2010 | 18:52

Alex napsal(a):

skura
Co k tomu chcete ještě napsat. Mám se začít prát o to, čí názor či dojem je subjektivnější? Já mám svůj, Vy svůj. Mně to přijde naprosto normální.
24. 07. 2010 | 19:10

Veterán napsal(a):

[Morgas]
Jistě nemusím platit poplatky po odstranění všech TV přijímačů. Ale vzhledem ke své jazykové vybavenosti rád sleduji některé německé a anglicky hovořící satelitní programy. Televizi tedy mám a v tom případě i povinnost platit za špatnou veřejnou službu. Doporučuji zakódovat i pozemní vysílání ČT a tím vše vyřešit.
24. 07. 2010 | 19:17

skura napsal(a):

Alex:
Trošku pomaleji číst a více u toho přemýšlet, příteli. Můj a Váš subjektivní názor je legitmní (jak se dnes říká), ale co uděláme s těmi silně subjektivními názory "objektivní" novinářky Drtinové? Ty už tak legitimní nejsou..
24. 07. 2010 | 19:27

Ivan napsal(a):

Pan Nečas by měl být konkrétní. Vypadá to, žemu před volbama ČT1 nevadila. Nebo se domnívá, že jako premiér má gebír. Měl by ho, pokud by tak hovořil před volbama. Lze tušit co mu vadí.
Přesto tento výrok není premiéra hodný. Pokud se týká autora článku - bez komentáře,
24. 07. 2010 | 19:28

Alex napsal(a):

skura
Však já jsem příteli alespoň tentokrát četl dobře.
24. 07. 2010 | 20:01

bigreddwarf napsal(a):

no hlavně že Nova Prima a jiné mají kvalitní vysílání stupidních seriálů ...
24. 07. 2010 | 20:25

Lojza napsal(a):

Pokud by měla ČT fungovat jako nyní, tak by se měly zrušit koncesionářské poplatky - ať se hradí fungování z reklamy.
Pokud má být TV ale opravdu veřejnoprávní , pak nechť funguje na základě koncesionářských poplatků a bez reklam, ale jako zpravodajský kanál.
Vlastní tvorba - seriály, filmy atd. ať je vyčleněno a je placeno ze státního rozpočtu nebo z nějakých fondů.
A asi je taky problém, že nikde není řečeno přesně co je to veřejnoprávní, pak to umožňuje vyrábět za koncesionářské poplatky nesmysly typu stardance apod.a zároveň rýžovat peníze na reklamách a deformovat tak trh...
24. 07. 2010 | 23:11

mp napsal(a):

Pořad typu Události už jen svou načasovaností na pozdní večerní hodiny, kdy většina pracujících občanů dávno spí, neplní svůj úkol. Po 22 hodině už málokdo dokáže skutečně efektivně využívat rozpoznávací schopnosti. To se týká jak moderátorů, tak hostů a nakonec i těch několika klimbajících diváků. V rychlém sledu je zde vystřídáno několik témat, žádné však do hloubky a někdy mi smysl unikl úplně. Možná by stálo za zvážení, aby pořady tohoto typu nedělali jen stávající moderátoři. Docela by mně zajímaly Události komentované třeba panem Krausem. Ve svém pořadu Uvolněte se už působil někdy unaveně, ale začátky jeho pořadů, kdy mluvil o nějaké politické aktualitě, byly někdy skvělé.
25. 07. 2010 | 00:28

Moravan napsal(a):

Neškrabte si to. Já žiji na Slovensku a jediná slušná televize podávající informace o blízkém okolí, která je dostupná, je ČT. Slovenské televize jsou brakové a pod psa všechny. Či ta ubohá veřejnoprávní, či soukromé.
25. 07. 2010 | 02:38

Moravan napsal(a):

Vždy si kladu otázku, na co zvou televizní redaktoři do studia hosty a dávají jim otázky, když jim nedají prostor na odpověď.
Typická je Jílková se svým povrchním žvaněním Máte slovo. Pozve si 8 lidí, otevře palčivé téma (třeba podvodné móresy kolem pújček, či saturace škod z povodní), nic nenechá nikoho z hostú vysvětlit, skáče s z problému na problém a je konec. Jedinou výjimkou je asi Moravec, který má ovšem prostor 2 hodin.
25. 07. 2010 | 02:43

Moravan napsal(a):

Přidám se ke kritikúm prezentování vlastních názorú a postojú redaktorú. Zdaleka nejsem přívrženec socanú, ale rád bych, kdyby byli tekeviuzní redaktoři aspoň ve studiu "nad věcí". Ať si své politické názory nechávají v šatně. Ani svatý Moravec se neubránil v předvolebních debatách k ostentativním poznámkám a tónum na adresu socanú. Nechová se tím pádem slušně k jejich voličúm, kteří platí televizi stejně jako voliči pravice.
25. 07. 2010 | 02:52

vasja napsal(a):

Chudák Wollner. Tolik energie investoval při revoluci do socialistický pribvatizace televize a oni ho nakonec vyhoděj. Bude muset zmlátit i Janečka, ale to mu už asi neprojde. Jako v případě Hodače.
Co takhle ho aspoň poflusat......
25. 07. 2010 | 07:48

Dívák z Ostravy napsal(a):

Domnívámse,že p.Nečas byl v Rožnově a tam šlápl do něčeho měkkého.Když se mu nelíbí %CT,tak at se dívá na Novu,Primu,Barandov.Tam najde pořady odpovídající jeho kulturní úrovní.Nebo a%t si přečte Ustřední orgán ODS-MF dnes.Myslím,že mu již brzy zarůstá jeho funkce do něčeho,cemu by se dalo říci hlava.To,že CR končí dva km za hranicí Velké Prahy je muž asi taky dáno.
25. 07. 2010 | 10:35

Albert napsal(a):

TCKH

Jin a jang mi dodaly energii na doplnění toho co jsem Vám napsal.
Vaše slova: „Svoboda ale každopádně není mít možnost urážet ostatní,
vybírat si jen to, co se mi hodí, povyšovat se nad jiné...“, jsou podle mého vkusu. Je to ve smyslu, že právo každého (tedy jeho svoboda) končí tam, kde začíná právo jiného. Mrzí mě, že taková jednoduchá věta nebyla vsazena do ústavy. Ale to již rozebíral zesnulý profesor Cepl. Tak zpět k tématu.

Myslím, že platí: jedna vlaštovka jaro nedělá. Samozřejmě ani deset vlaštovek. Domnívám se, že pár kauz, které odkryli novináři, nenahradí škody, které většina z nich napáchá. Mě to např. prokazuje prostoduchá „spravedlnost“, která Vás pronásledovala ohledně poslaneckých náhrad. Myslíte, že to bylo z její hlavy nebo jen „spravedlnost“ opakovala názory novinářů, kteří se nestyděli dehonestovat jednoho, ačkoliv všichni si počínají stejně? Velmi dobře a při tom stručně to vysvětlil „Lex“. Tady si dovolím na dálku trochu nesouhlasit i s Lexem, který napsal že jsou to „mantry přihlouplých novinářů“. Naopak myslím, že je to cílené vymývání mozků a ničení nepřítele. Nick „spravedlnost“ může být z okruhu lidí, kteří nemají čas přemýšlet a hledat varianty. Takových lidí v uspěchané a na peníze zaměřené době je mnoho. Lidé mají hodně starostí s vlastním životem a jednoduchá „pravda“, ve které je schována nenávist ke konkrétnímu jedinci, případně skupině jim vyhovuje.

Víte, mně nevadí novináři v privátních médiích, přečtu si noviny, ve kterých je vyhraněný názor, se kterým nesouhlasím. Přemýšlím o něm a nerozčiluje mě. „Objektivní a vyvážené“ názory ve veřejnoprávních médiích mě iritují, přesněji řečeno iritovaly. Teď je vnímám lhostejně s jistou dávkou pohrdání. To si nestěžuji na „pokleslou zábavu“ nebo sport, v tom problém nevidím. Ale to by bylo na delší vysvětlování.

Abych vše uvedl na správnější míru, samozřejmě i podle mě jsou dobří novináři, kterých je potřeba si vážit, ale je jich bohužel jako šafránu a společnost žije z informací, které jsou jim poskytnuty. Ne každý může čerpat z více zdrojů a má čas přijaté informace zpracovávat.
25. 07. 2010 | 11:23

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Vasjo,

Marek Wollner při revoluci nic neprivatizoval. Bylo mu dvaadvacet a studoval fakultu žurnalistiky. O dva roky později začal na plný úvazek pracovat v médiích (přišel do redakce LN, kde jsem tehdy působil i já).

Pokud vím, pana Hodače nemlátil. Dostal se však do konfliktu s Jiřím Balvínem. Kdo koho zmlátil, je dost nejasné, nicméně nejblíže realitě je dle mého soudu pohled Andreje Halady http://www.reflex.cz/clanek...

No, ale není šprochu... ;-)

Libor Stejskal
25. 07. 2010 | 11:52

Tencokida Hnuj napsal(a):

Albert
Nu, já si myslím, že takoví exoti, jako je občas se zde vyskytující "spravedlnost" (herdek - opět zavádějící kouzlo nechtěného), přímo prahnou po tom, když jim někdo z vnějšku jaksi "udělal pořádek" v té jejich palici, podělit se o svůj zážitek i s ostatními.

Přitom jim vůbec nevadí, že
1. O to dotyčný vůbec nestojí
2. Svůj zážitek presentují žalostným způsobem
3. Tím vlastně diskreditují i původního konkvistadora oné prázdné místnosti o dvou vstupních otvorech
4. A tak v konečném závěru vypadají jako hňupi

Máte pravdu. Lidi si čím dál tím víc zvykají na myšlení via mediální zkratky, symboly a pojmy, které do placu dávají pochybná, potrhlá individua se záměrem naladit nás na jejich notu.
Že takto přestávají být lidmi - tedy bytostmi obdařenými rozumem, citem a intuicí jim přestává vadit čím dál tím víc. Tedy těm lidem. Oněm individuím je to šumafuk, neb oni duši zaprodali pouze svému daimonu.

Já jim říkám duševní anorektici. Ale nechte si to pro sebe.

Sám bych totiž potřeboval nějaká ta kila shodit.

Mějte se.
25. 07. 2010 | 15:20

vasja napsal(a):

To se pane Stejskale panu Wollnerovi moc omlouvám, páč Balvín si to zasloužil.
A tak sem si myslel, že všechno vim a nakonec zjišťuju, že sem blbej jako vlk. Tada skoro.
25. 07. 2010 | 18:03

Persching2 napsal(a):

Můj dojem z paní Drtinové je ten, že mnohdy nenechá tázaného domluvit a skáče mu do řeči. Možná je to i tím, že na jednoho hosta anebo jedno téma je vyčleněno příliš málo času a tak to hrne kupředu hlava nehlava.
25. 07. 2010 | 22:17

Targus napsal(a):

Vzhledem k tomu, že ČT neplní proklamovanou úlohu nestranného objektivního média ani náhodou, nemám potřebu ji financovat koncesionářským poplatkem.
Zústává ovšem faktem, že onomu vládnímu panoptiku s Nečasem v čele se ČT nelíbí z jiného důvodu - pokud budou muset dosypávat do žlabu televizi, budou míti méně na rozkrádání - pardon - na přerozdělování.
Jak prosté, milý Watsone, mouřenín službu vykonal, mouřenín může odejít. na vymývání mozků stačí televize privátní či zprivatizované.
25. 07. 2010 | 22:52

D.Mensik napsal(a):

Spousta výše uvedených námitek k veřejnoprávným médiím mi už dlouho pijou krev a jsem velmi rád, že nejsem sám. Co nechápu je to, že ta nespokojená skupina je zřejmě zanedbatelná menšina, protože ač se ředitelé sekcí střídají jako na orloji, tak tyto demence ne a ne zmizet.

- klasifikaci paní Drtinové tak jak ji napsal Veterán podepisuju, lépe bych to nenapsal

- věc která se týká jak ČT tak především ČRo - chápu, že je potřeba některé politiky v jejich rétorických monolozích mimo téma a obsahově o ničem směrovat nebo utnout, ale k nepříčetnosti mě vytočí přerušení vyjádření odborníka s tím, že "říká pan ..., děkujeme, už musíme končit" - plejáda následných pořadů kvůli kterým byl dotyčný přerušen by vydala na dlouhý referát, ať už se jedná o časové znamení a následné zprávy ,které se točí celý den a člověk jich má už plné zuby nebo "v pražské zoo se narodilo gorilí mládě, na telefonu máme chovatele z pavilonu opic". Kdo má na svědomí to, že odborníci mají na vyjádření se k zajímavým nebo závažným nepolitickým tématům 2 a méně minut do kterých se jejich vyjádření, které má mít nějakou informační hodnotu nemá šanci vejít? Proč je tedy obtěžují? Častokrát je to tak neuctivé a urážející k nim, že bych brečel.

- kdo sakra vymyslel formát rozhovoru s hostem na ČRo na který má naše VP rádio zřejmě copyright - 1-2 odpovědi na dotaz a "teď si poslechneme písničku nebo dvě" - pominu-li tragickou hudební dramaturgii ČRo tak z hodinového rozhovoru zbyde v lepším případě půlhodina, někdy ani to ne. Ty lidi by mnohokrát mohli mluvit o tématu hodiny v kuse a pořád by měli co říct a nepostrádalo by to zajímavost. Kdo je sakra zvědavej na písničky? Zajímalo by mě, kolik lidí rozhovor odmítlo s tím, že nemíní dělat mezipísničkovou vatu.

- ještě k ČT - nechápu jak se můžou do hlavních zpráv dostat reklamní "reportáže" např. o filmech nebo o produktech firem a to naprosto nehorázně mezi hlavní zprávy. Copak informace o "kasovním trháku který láme rekordy návštěvnosti" a následně puštěný trailer na film je veřejnoprávní zpráva? Nechápu.

- osobně mi těch několik set na koncesionářských poplatcích nevadí, ale z toho co za ně dostávám je mi blivno...
26. 07. 2010 | 00:24

Slusny clovek napsal(a):

1.necas jako kritizuje necinnost ODS v teto oblasti? Vzdyt tam jsou od roku 2006 ...
2.pravice pripravuje dalsi tunel tj. napojeni soukromich struktur na statni rozpocet ?
3.verejnopravne - statni medium je zejmena v dobe, kdy si soukromka media notuji ve vymyvani mozku obcanu, naprostou nevyhnutnosti .
26. 07. 2010 | 06:55

Tencokida Hnuj napsal(a):

D. Mensik
Písničky do rádia patří. A v průběhu živé debaty přispívá pauza ke zklidnění a k dalšímu uspořádání argumentů v hlavě.
Z mých zkušeností vím, že do kabiny Vám písničku nepouští.
Jejich výběr však v ČR 1 musí provádět zřejmě nějaké b´ží hovado. Tedy těch hudebních skvostů.
JInak mi ale ty písničky vůbec nevadí.

Mějte se.

Vivat Internet ! Vivat! Vivat ! Vivat !
26. 07. 2010 | 08:33

Starý napsal(a):

Všechno je relativní. Proti naprosté povrchnosti komerčních televizí působí ČT dost veřejnoprávně.
Janeček má ale podle svých prohlášení za cíl dosáhnout popularirty kmerčních televizí a toho se dá docílit pouze povrchností programů.
Stejně jako by se jazzový muzikant rozhodl, že dosáhne popularity Gota. Musel by populární atedy změnit kvalitu za kvantitu.
26. 07. 2010 | 11:04

Albert napsal(a):

TCKH

Dík za příjemnou debatu, rozum a humor je dobrá kombinace. Někdy nashledanou při Vaší snaze léčit ty slabší duchem. Jsem však málo aktivní.
26. 07. 2010 | 11:39

Pulitzer napsal(a):

Pane Hvížďalo, ryba smrdí vždycky od hlavy. Shodou okolností jsem sloužil jako záklaďák v Táboře. "Palcát" to byl ultraortodoxní komunistický plátek, který nám byl předčítán na PŠM (politickém školení mužstva), aby v nás vychoval nesmiřitelnou nenávist k imperialistům na straně jedné, a aby nás vedl k oddanosti ke KSČ a Sovětskému Svazu na straně druhé. Tím chci řící, že jestliže pan Pernes byl odvolán z funkce ředitele ÚDV za to, že musel chodit do VUMLu, a pan Janeček, redaktor výše jmenovaného ultraortoxního komunistického plátku v klídku přežívá v ČT, je v naší společnosti něco v nepořádku. A ještě maličkost. Pokud je pro Vás paní Drtinová novinářskou ikonou, až jí vyhoděj´z ČT, vemte si jí třeba do společné domácnosti. Jedno oko nezůstane suché.
26. 07. 2010 | 12:59

aleš007 napsal(a):

Drtinová jako ikona? Možná pro krátkozraké strýce, co nechtějí platit za prémiové erotické kanály. Její nepřipravenost, manipulace s informacemi a skákání do řeči si nijak nezadá s Václavem Moravcem.
26. 07. 2010 | 13:19

Silvie napsal(a):

Pořad "Na vlastní oči" také skončil jen proto, že nebyl po chuti politikům. Vyřídí-li i "Reportéry", pak tady budeme mít už jen bezzubou komunální satiru ve stylu Dikobrazu a plkání v Televarieté.
Boj s korupcí začal vskutku originálně, když ministerstva obsadilo komando z ABL. Až do poslední chvíle jsem byla přesvědčená, že se John nemůže stát ministrem vnitra.Ale jak vidím, žiju v zemi neomezených možností...
Díky bohu, že mne na poslední chvíli osvítil duch svatý a já ty svaté véčkaře nevolila.
I když - ti ,co jsou s nimi v holportu nebudou o moc lepší.
Na podzim to vidím už jen na ty vidle...
26. 07. 2010 | 14:38

Litovatel napsal(a):

Paní Drtinová jistě patří dlouhodobě k největším nervózním a nesrovnaným zjevením v ČT1. Jediným kladem je, že je pravičák a za to ji z celého srdce děkuji. Raději bych ji ale převedl do rozhlasu, měla by kvůli své nešťastné vizáži méně nepřátel.
26. 07. 2010 | 15:59

PetrK napsal(a):

Pane Hvížďalo, celkem dobré, ale s tou Drtinovou jste kapku vedle. Vždyť na té obrazovce připomíná splašené pometlo.
26. 07. 2010 | 16:50

O. S. napsal(a):

Já osobně plně s panem premiérem souhlasím - ostatně není sám, kdo v poslední době svou nespokojenost vyjadřuje. Viz například http://www.voksct.cz.

Máte-li zájem, vyjádřete se také, ať je vidět, co si myslí koncesionáři. Třeba se věci někam pohnou...
26. 07. 2010 | 16:57

Novák napsal(a):

Televize je něco co mohu ovlivnit prostě tím, že se na to nadívám. Chyba je v tom, že to nedokáže většina davu.
26. 07. 2010 | 17:04

Alfons napsal(a):

... u mne být měřič sledovanosti, tak to musejí všichni zabalit.
ČR Praha2 - 7:00 zprávy - zprávy v 6:30 už neposlouchám, protože zrušili následně přehled tisku a potom někdy dva blbci se tam baví, jak ráno "bezdomovci u píva".
A TV ČT 1, no nebýt Murdocha, Marvana a Adamíry, tak tak to ani neotevřu ...
26. 07. 2010 | 17:25

bez nicku napsal(a):

Silvie,
ani ty vidle Vám nepomohou. S Vaším hodnocením mediální situace souhlasím. Z ČT už byl vyštván Jan Kraus, také tuším, že na řadě je zpacifikování novinářů z pořadu "Reportéři ČT". Pokud se to politikům podaří, tak je s demokracií v ČR (skoro) konec.

S velkou nejistotou čekám na to jak TV Prima bude zacházet s J. Krausem.

Dřív jsem zde psal své jméno, ale potom co byla zrušena evidence IP adres to už nedělám, jednak aby se za mě nikdo nevydával a také z toho důvodu, že je zde čím dál větší diskusní hnůj, byl zde vždy.
26. 07. 2010 | 17:26

Silvie napsal(a):

bez nicku,

s tím Krausem jste vedle, jak ta jedle. Kraus si kladl nehorázné fin.požadavky v domnění, že je nepostradatelný. Jeho pořad není v posledním roce ke koukání a jeho arogance s níž do něho tahá osobní záležitosti (vyřizování si účtů s bulvárem) mi řádně hýbe žlučí. Máte-li ho za "statečného bijce za svobodu slova", žijete v bludu. Krausovi (stejně jako ostatním "soudruhům" z ČT) šlo vždycky jen a jen o prachy. Stačí se podívat na autory všech těch paskvilů stvořených veřejnoprávní TV - Otčenášek, Dietl aspol. Tihle hoši ať jdou klidně s Janečkem do p....
26. 07. 2010 | 17:52

bez nicku napsal(a):

Silvie,

pokud by Kraus k soudruhům ČT patřil, tak by si ho ponechali.

Ty nehorázné finanční požadavky, víte o jakou konkrétní částku se jednalo? Nejednalo se o účelovou pomluvu? Myslíte, že kdyby vedení ČT a hlavně Rada ČT(převodová páka politiků) se J. K. nesnažili vyštvat, tak by odešel kvůli penězům?

Vám se pořad J. K. nelíbil, jiným ano. Pokud by právní poměry v ČR za něco stály, tak by si J. K. mohl vyřídit účty s bulvárem u soudu, zatím nejdelší proslov co k tomu měl bylo zdůvodnění proč se nezúčastní vyhlášení výsledků TýTý na Nově. Televizní soutěž, zdůvodnění v TV. Výsledky soutěže byly důkazem, že u většiny diváků měl pořad J. K. velký úspěch.
26. 07. 2010 | 18:16

PETR VELIKÝ napsal(a):

Naprostý souhlas, a nejen ČT 1, ale všechny TV po r.1989. Kultura je v p....i !!!

Jde pouze o konzumní společnost, také to podle toho vypadá
26. 07. 2010 | 18:41

vajan napsal(a):

Jednoduché řešení: zvýšit koncesionářské poplatky (na dvojnásobek), zvýšit počet programů ČT (ČT 3,ČT 5) , zvýšit počet produkcí filmů (zejména těch Odcházejících), zvýšit počet finančně zainteresovaných umělců (v seriálech) a politiků ( v Radách). Jen pak bude spokojenost na všech úrovních a že lidem to poleze krkem bude úplně jedno. To jsme to dopracovali !!!!
26. 07. 2010 | 20:18

J Moural napsal(a):

Drtinová je děsná: možná má autor na mysli, že její odchod by otvíral prostor pro něco ještě horšího, nevím. Ale pro diváky by odchod Drtinové byla úleva.
27. 07. 2010 | 01:36

Smir z Chicaga napsal(a):

Bohužel musím souhlasit se všemi co se vyjadřují k Drtinové. Její výkony jsou strašné, speciálně v těch oborech co se v nich vyznám. Souhlasím s panem Hvížďalou, že nenechá své hosty uniknout bez odpovědi... Bohuže to není dokladem investigativních kvalit, ale toho že je nepřipravená nerozumí tématu, neposlouchá odpovědi, nerozumí odpovědím a tak prostě jen znovu a znovu utne hosta a zvýšený agresivním hlasem opakuje otázku, kterou už jednou lecky i dvakrát položila...
A nenechá josta uniknout dokuď na ni nedotane tu odpověď kterou chtěla slyšet... :-(

To ovšem bohužel pane Hvížďalo není doklad kvality, ale nekvality.

Ona je jak Konverzační přiručka pro cesty do zahraniči. Máte tam napsáno na co se máte zeptat, a taky hned napsánu odpověd, kterou Vám má domorodec odpovědět. Někdy i odpovědi dvě.
Bohužel problém nastává ve chvíli kdy domorodec odpoví něco jiného než jednu z těch dvou předpřipravených odpovědí...
V tu chvíli zděšeně zjistíte, že vůbec ale vůbec nerozumíte tomu co protistrana řiká... A tak ván nezbývá než opakovat znova a znova otázku adoufat, že se snad protustran trefí a jednou odpoví tak jak vy chcete, aby odpověděla.

Tak to je Daniela Drtinová...

Pokud ovšem toto u někoho vzbuzuje nadšení z investigativního profesionálního novináře, který se nenechal ošálit úhybnou odpovědí, je to smutné...
P.S. K poznámce Voldánová vs Drtinová, že Drtinová má aspoň práva a je tak vzdělaná... Promiňte, ale já znám spoustu právníků i absolventů práv co jsou úpně blbí (stejně jako jiných univerzit...) To že má práva bohužel nevypovídá vůbec o ničem. Maximálně o tom že se dokázal nadrtit :-o Metr knih na výšku pře zkouškama.
27. 07. 2010 | 09:14

Karel napsal(a):

Sluzba verejnosti je to, co verejnost chce? Kdyby verejnost chtela, tak na CT muze byt i porno.

Otazkou je, jak ten pozadavek verejnosti zjistit. Neschovavejme ale neschopnost presne odpovedet na tuto otazku za udajne spatne vedeni televize (ci cehokoli jineho).

Pokud statu vadi, co verejnopravni televize vysila, tak at jeji program upravi jasnym zakonem.
27. 07. 2010 | 09:32

mána napsal(a):

Je pravda, že na ČT se již nedá vůbec dívat, všechny oblíbené pořady postupně ruší. Rozhodně jsem pro zrušení poplatků, a televizní rada by se taky měla zrušit, jsou to akorát kamarádičkové p.g.ředitele, kteří mu jdou na ruku
27. 07. 2010 | 10:58

Alice napsal(a):

Vážení,domníváte se,že GŘ Janeček je jediným bývalým komunistou v ČT ?Tam jich je ina vedoucích místech.K Voldánové -tato dáma si nebyla schopná od r. 199O dodělat vzdělání.Včerejší rozhovor mladého Železného s ministrem dopravy byl DĚS!
27. 07. 2010 | 13:04

BOND napsal(a):

To jste se nikdo nedíval ráno před 7.hod.Tam kdo není z MF,Lidovek nebo z Respektu je jako u výslechu./na ČT.24/p.Drtinová,Železný a pan"brejlatý"-souhlas,hrůza.Ale spousta čechů vždy byla papežtější a šla s vlnou
27. 07. 2010 | 13:56

Sofi napsal(a):

ČT je nejhorší televizí, hlavně pokud jde o zprávy. Když je srovnáte s privátními TV, tak dost často mají jejich zprávy daleko lepší skladbu. Jak je možné, že si hlasatelé v hlavních zprávách dovolí, třeba hned v začátku upozorňovat na události ve sportu, když potom následují dost dlouhé sportovní zprávy. To, koho ČT zaměstnává, se značně odvíjí od vedení se soudruhem Janečkem v čele. K nejhorším patří Toušlová, která se snad nikdy nezbaví podivné výslovnosti (jag, zme pro váz, tob nula devět, za názoba, atd.), dále neuvěřitelně hekající Kubal (není zdaleka sám, to dnes dělají téměř všichni), Moravec, který chtěl před časem odejít a byl neznámo proč přidržen. No a Drtinová má jednu vlastnost, které jeden kamarád říká "stoupačkový systém". Když zpovídá muže, který se jí líbí, tak se holka jen rozplývá. Samí profesionálové !
27. 07. 2010 | 14:48

jarin napsal(a):

Záleží, jak se to vezme. ČT nestojí za mnoho, ale :Nova je stokrát horší, Prima jakbysmet. Barrandov je ještě stupidnější, než předešle jmenované, TV Public je občas zajímavá, ale JEN OBČAS, takže zase pět. Koukat se dá na Z1, ale musíte být fanda do toho jjich businessu a zároveň sklerotik, protože když business skončí, nastanou dokumenty, které opakují několikrát za víkend apak s odstupem pár měsíců zas komplet znovu...Dál už jsou kabelovky a satelity, a to nemá smysl porovnávat.
27. 07. 2010 | 15:10

Silvie napsal(a):

bez nicku,

ano, ten Krausův pořad byl KDYSI dobrý, jakokoliv nemám ráda Krause.
Bylo přínosné podívat se včera na rozhovor Šímy s Klausem na téma televizní stávka. Ti, kteří tehdy Krausovi, Dekojovi, Voldánové, Komersovi (alias Che Gevarovi))naletěli a šli "demonstrovat" na Václavák za "svobodu slova", se nejspíš dnes za to sami stydí. Asi stejně jako Ruml za svůj spacák v ČT.
Kraus nemusí být soudruhem ve smyslu členství v KSČ, ale svými vazbami na kliku, která si z veřejnoprávní televize udělala dojnou krávu. Chovají se totiž jako správní soudruzi - ve stylu já na bráchu, brácha na mně...
Pokud jde o částku za Krausovo účinkování - proslýchalo se cosi o 300 tisících (doufám, že měsíčně a nikoliv za jeden kus). Za tuto cenu ovšem divák dostával v poslední době pořad diskutabilní kvality. Rozhovory s nablbanými modelkami a hérečkami si můžu přečíst v Blesku.
27. 07. 2010 | 15:28

bez nicku napsal(a):

Silvie:

Svobodu slova oklešťují spíše ti druzí, proti kterým se demonstrovalo, např. člence Bobovize Daně Makrlíkové, která je dnes členkou rady ČT.
http://www.ceskatelevize.cz...

Ti, v jejich prospěch se demonstrovalo, čelí tlaku právě takových lidí jako Dana Makrlíková, hájit svobodu slova proti těm, kteří o nich rozhodují, je moc těžké, podle mého názoru nějaké zbytky ještě uhájili.

Osobně se mi líbí pohled Jiřího Boudala:
http://blog.aktualne.centru...

"proslýchalo se cosi o 300 tisících" - no to není žádná seriózní informace, může jít o účelovou pomluvu nepřátel J.K. Dejme tomu, že je to možná pravda, tak v tom případě je nutno porovnat kolik obecně televize platí tvůrcům za pořady se srovnatelnou sledovaností. Tyto informace nejsou veřejně známé, ale domnívám se, že pokud by se vyplacená odměna vymykala poměrům, tak nepřátelé J.K. by se postarali o vynesení důkazů.

Nebyly v pořadu jen herečky a modelky, ale bylo jich tam víc. Je otázkou proč? Ono je to tak, že když se na někoho vyvíjí velký tlak, tak se trochu stáhne(zkrotne), možná je to i tento případ.
27. 07. 2010 | 16:10

Kačka napsal(a):

pete 24.7. 15.36
Rozhovor s Haškem nemoderovala Drtinová, ale Lutonský!
Mnozí tady útočí na Drtinovou, ale ten, kdo sleduje ČT, si zajisté všiml, že ji ve všech směrech překonávají pánové Veselovský, Lutonský, Moravec a především Železný.
28. 07. 2010 | 04:23

tetabeta napsal(a):

Ono to máte jedno, jestli čte zprávy nesympatická, ambiziózní Drtinová nebo unuděná Gottová, obě nestojí za nic. I když každá v jiné TV. Jedna si pořád moderátorství plete s prací prokurátora, druhá je totálně nemožná, protože jí ta práce ani nebaví, ani nezajímá, ani ji nemá zapotřebí a podle toho to vypadá. Wollner se snaží, ale kdo o ty cauzy stojí? Politici ani vedení TV určitě ne.
Veselovský, Železný, Moravec- to je špica, ani Tachecí by nevadila.
28. 07. 2010 | 17:54

martinka napsal(a):

vy vsichni co tak nechutne pomlouvate drtinovou a ostatni novinare jste pouze zavistivy lidi...pokud je nekdo inteligentni,ma uspech , dobrou praci a penize tak hledate na ty lidi spinu a pomluvy. politici jsou neschopni ,ulhani , vsude je korupce a ti novinari to vedi , protoze maji vetsi pristup k nim.. a vi toho o hodne vic nez mi normalni lidi co v tv nepracujeme. drtinova dela dobre byt k nim arogantni , protoze ona vi jaci to jsou ulhanci. drtinova nebude treba krasna ikona , ale je to inteligentni vystudovana osoba , ktera rozumi sve praci a venuje se svoji praci 18 hodin denne. svoji karieru si vybudovala tvrdou praci a ne tim , ze skocila do postele nekomu " tam od vrchu" jako to v dnesni dobe delaji krasavice z televize...

vsichni muzete rict svuj nazor , ale proc vulgarne urazet nekoho , koho ani neznate.
ps: vite co se o nas ve svete rika?? ze jsme " ceskej zavistivej narod" a ono to bohuzel je pravda
24. 02. 2011 | 00:13

michigan auto insurance quotes napsal(a):

magnificent post, very informative. I wonder why the other experts of this sector don't realize this. You must continue your writing. I'm sure, you have a huge readers' base already! <a href="http://michigancarautoinsurance.com/">auto insurance quotes michigan</a>
29. 07. 2011 | 17:27

buy generic cialis napsal(a):

can be avoided by using the solution of arsenous, http://orderonlineviagra.org recreational viagra Tincturae Opii Crocatae gtt. xx or retard some of the reactions enumerated above. http://cialis-generic-online.net generic cialis into mercuric chloride this is not so the calomel, PRESCRIPTIONS WITHOUT CRITICISM <a href=http://orderonlineviagra.org#0,51883E+43>viagra online without prescription</a>, Argyrol. Incompatible with zinc sulphate, lead, incompatible with Balsam of Peru, statements to, <a href=http://cialis-generic-online.net#0,40473E+89>tadalafil</a>, hydroxides and carbonates, soluble phosphates,, suits which is first of a dark shade it, <a href="http://orderonlineviagra.org#21293">order viagra without prescription</a>, Argonin. Silver Casein. It is incompatible, a, or retard some of the reactions enumerated above. <a href="http://cialis-generic-online.net#11630">cialis on line</a>, water hydrogen dioxide and sodium metaborate are,
12. 01. 2013 | 23:53

xOvLqdaUOR napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#1539>buy soma online</a> where to buy soma online overnight - soma 650b frame
12. 02. 2013 | 17:28

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy