Jakou hru hraje Mynář

09. 05. 2013 | 08:46
Přečteno 14208 krát
Pan Vratislav Mynář, vedoucí kanceláře nového prezidenta Miloše Zemana, je novou hvězdou na naší okresní politické mapě. Naposled na sebe upozornil dost hlasitě, když za spoluautory Klausovy silně kritizované amnestie z 1. ledna 2013 označil pouze pány Jakla, Hájka a hradního právníka Hasenkopfa. Pozoruhodné na tomto vyjádření, které učinil nový kancléř pro redaktora Práva Ovčáčka (který tam mimochodem přešel z Blesku, kam přestoupil před tím z Haló novin), je to - jak upozornil novinář Němeček, který se dlouho zabývá právní problematikou -, že ze spoluautorů vynechal docenta Koudelku. Klaus však tvrdí, že jediným autorem je on sám.

Mynář, šestačtyřicetiletý vystudovaný ekonom stavebnictví, který od roku 1992 podniká, se do politiky dostal až o 14 let později, kdy kandidoval v městysi Osvětimany do zastupitelstva a v roce 2012 do zastupitelstva Zlínského kraje. Do Zemanovy Strany práv občanů vstoupil v roce 2010, později se tam stal i předsedou a v roce 2012 vedl Zemanovi předvolební úspěšnou kampaň: proto se také v březnu 2013 stal jeho kancléřem. Je kamarád Miroslava Šloufa, bývalého svazáckého a stranického funkcionáře, který stál dříve za všemi úspěšnými kampaněmi Miloše Zemana. Kdysi vymyslel i pověstný autobus Zemák. Jenže tentýž Šlouf byl zase dobrým známým nekorunovaného šéfa pražského podsvětí Františka Mrázka, jak se konec konců ukázalo i v předvolební kampani. Proto se od něj musel Zeman distancovat. Sám Mynář zase dvakrát hlasoval jako majitel akcií v hodnotě čtyř milionů za firmu Credit management, která vydělávala na předraženém vymáhání dluhů od černých pasažerů Dopravních podniků. Právě od majitelů této firmy šly sponzorské dary na Zemanovu kampaň, jak zdokumentoval internetový server Insider či novinář Macháček.

Hlavní podnikatelské aktivity měl ale Mynář ve společnosti Europrofin, která zprostředkovávala evropské dotace a zároveň byl vlastníkem společnosti Ski Moravia. Po nástupu na Hrad se těchto firem zbavil, dnes ještě vlastní firmu Clever managment, čeká se na valnou hromadu a firmu řídí jeho manželka. Mynář chtěl nadále zůstat předsedou strany Strana práv občanů, což mu prezident brzy rozmluvil: zůstal jen řadovým členem. Jako úkol si dal pracovat v této straně tak, aby příští rok v parlamentních volbách získala alespoň deset procent hlasů. Je přesvědčen, jak řekl médiím, že prezident bude nadstranický, ale členové jeho týmu již takoví být nemusí.

Shrneme-li tato veřejně přístupná fakta, lze pak porozumět i předsedovi ČSSD Sobotkovi, který v jednom z rozhovorů prohlásil, že Strana práv občanů je něco jako postkomunistická Bártova véčka, tedy skupina řízená podnikatelským klanem s podivnými vazbami a historií, která vznikla účelově jen proto, aby pomohla politickým ambicím Zemana. Ten se vždycky o takovéto skupiny opíral. Připomeňme jen zřejmě ten nejkřiklavější případ, kdy jako premiér prosazoval, aby dostavbu dálnice D47 dostala izraelská stavební firma bez výběrového řízení. Tvrdil, že cenu stlačil na 33 miliard. Po čase se ukázalo, že stavba by mohla přijít až na 100 miliard. Špidlova vláda musela od smlouvy odstoupit, ale Česká republika zaplatila jen za tento krok 600 milionů korun. A podobných případů zvláště z doby tzv. opoziční smlouvy lze vyjmenovat víc.

A nejspíš v taktice tohoto podnikatelského klanu, který vede na Hradě pan Mynář a kam patří i obývalý náměstek ministra Bartáka Fulík, jako ředitel bezpečnostního odboru, který byl spojován s kontroverzním nákupem letounů Casa, je možné tušit i klíč k tomu - jak napsal novinář Němeček -, proč mezi spoluautory amnestie není zmíněn docent Koudelka: hodil by se jim totiž moc dobře na Ústavním soudu. Starý lišák Zeman v první várce předhodil senátorům obecně uznávané odborníky a v druhé bude zřejmě – jak se již proslýchá - navrhovat lidi, jako jsou pánové Sváček a Koudelka, kteří se osvědčili ve službách nejrůznějších politických zájmů. Byli by to titíž lidé, které navrhoval dřívejší prezident. To by mnohá podezření, že Klausova rodina podporovala Zemana hlavně kvůli tomu, aby nebyly narušeny zaběhnuté toky peněz, jen potvrzovalo. Zmíněnými nominanty by však Ústavní soud ztratil vysoký kredit a přestal by být ústavní pojistkou.

Psáno pro Český rozhlas Plus

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Baba Jaga napsal(a):

No jo, pan Mynář byl ve správnou dobu na správném místě. Doufejme, že jeho manželka co jednatelka chybějící závěrky do obchodního rejstříku pošle, možná firmičky i pokutu za toto opomenutí obdrží, když je státní rozpočet tolik v mínusu a peněz třeba.
Jak to má pan Zeman se svým kancléřem vymyšlené, to se jistě dozvíme. Však pan Mynář bez jeho požehnání jistě nic nekoná. A co vlastně Hradu dodal právník Hasenkopf bude či nebude zveřejněno - jistě si to už pan president prostudoval.
09. 05. 2013 | 08:57

Ládik!!! napsal(a):

Měl by naučit Bimba vázat pentle. Na včerejší procházce chyběl jednoduchý axel.
09. 05. 2013 | 09:01

šašek z Jihlavy napsal(a):

Koudelka, Křeček, Sváček
jak se to rýmuje?
Milují moc a prachy, aby neměli strachy, všude maj svoje bráchy.
Tak se to rýmuje.
09. 05. 2013 | 09:19

čert }:o) napsal(a):

jo hezkej blog
hyn sa hukáže
09. 05. 2013 | 09:25

schroth napsal(a):

Jakou hru hraje Mynář nevím, ale zato velmi dobře vím jakou hru hraje nějaký pták, snad Drozd to teknkrát byl. Dnes se "demokratickým" evolučním postupem změnil v jiného ptáka, ale dravec to nebude, snad nějaký mrchožrout, vlastně ne, straka, ano straka je to.
09. 05. 2013 | 09:41

David napsal(a):

"...proč mezi spoluautory amnestie není zmíněn docent Koudelka: hodil by se jim totiž moc dobře na Ústavním soudu. Starý lišák Zeman v první várce předhodil senátorům obecně uznávané odborníky a v druhé bude zřejmě – jak se již proslýchá - navrhovat lidi, jako jsou pánové Sváček a Koudelka, kteří se osvědčili ve službách nejrůznějších politických zájmů...."

---------------------------------------------

Blogy Aktuálně.cz

07.05.2013

Upatlaná kauza amina

Milan Šmíd

David napsal - 08. 05. 2013 | 16:40 a 16:41

Výběr:

"...Zajímavé zjištění.

Za to, že Koudelka smazal svůj blog ze dne 2.1.2013 o názvu "Amnestie" by měl být potrestán vyřazením z blogů na Aktuálně.cz.

...Je zajímavé, jak vždy vyrukuje na obranu darebáků Koudelka. Ještě chybí Sokol.

Faktický tvůrce amnestie se konečně ozval. Zase nepřekvapil.

...Po blogu Koudelky z 2.1.2013, který nyní ze strachu raději smazal ještě nastoupil Sokol 4. ledna.

Právě to, že OBA DVA tak RYCHLE reagovali na podporu amnestie je USVĚDČUJE z toho, že se na II. článku amnestie aktivně podíleli.

...To se dalo čekat. Po Koudelkovi další obránce darebáků a velmi schopný MANIPULÁTOR.

...Ptám se.

PROČ Koudelka za sebou zametá stopy???

Měl by to v médiích VYSVĚTLIT !!!!!!!!!!

Smazané blogy, včetně diskusí, by měl Koudelka vrátit zpět na Aktuálně.cz. Jistě si kopie uložil. ..."

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/milan-smid.php?itemid=19881

-------------------------------------------

Myslím si, že Koudelka je lidsky i profesně vyřízený a pro prezidenta NEPOUŽITELNÝ.
09. 05. 2013 | 09:49

čert }:o) napsal(a):

čert }:o)

schroth
ha huž sa hukazuje
09. 05. 2013 | 09:54

Oslýk dost otrávený napsal(a):

Koudelka je nepoužitelný, ale ono se bohužel najde dost použitelných, co byli zapojeni i v té slavné amnestii, ale prošlo jim to.
Díky amnestii se zdá, že tu budeme mít chlapíka, kterému prošla i vražda.
09. 05. 2013 | 09:57

buldatra napsal(a):

Davide,

asi to bude tak, že ten Koudelka dělá kariéru a při tom dělání občas udělá i nějakou tu chybičku, která tu jeho kariéru může ohrozit.

Tak prostě zamete stopy a tváří se, že se nic nestalo.
U kariéristů naprosto normální.
09. 05. 2013 | 10:03

prairy oyster napsal(a):

buldatro,

mate pravdu. Sak uz tech par chybicek zametl i socialistickej Bohus . A tváří se, že se nic nestalo. U kariéristů naprosto normální.
09. 05. 2013 | 10:25

hradni mys napsal(a):

Mynáře plati Zeman,
Za noseni popelnicku. Obcas mu da i sanci je vysypat. Mynar musi byt ve strehu. Nikdy totiz nevi kdy jeho ozralej sef upadne na hubu s horici cigaretou.
09. 05. 2013 | 10:31

Dílna moudrosti napsal(a):

Klaus však tvrdí.., předtím tvrdil Havel a teď bude tvrdit Zeman. Je možné tato tvrzení brát vážně? Není.
09. 05. 2013 | 10:38

český maloměšťák napsal(a):

Mynář hraje možná nějakou hru a ústavní soudci budou bůhvijací...nicméně k autorství amnestie se plně přihlásil Klaus.
Zeman pak amnestii coby instituci odmítá.
A dosavadní soudci US sdělili lidu, že se amnestie z hlediska ústavnosti popíše tak, že se jí vůbec nebudou zabývat.

Tož tak taková jsou fakta.
Ne tedy Mrázek, ale Pitr/a/, Berka, Chvalovský....tam by bylo záhodno bádat.

"Je treba bádat, bádat, bádat." (Alojz Lorenc)
09. 05. 2013 | 10:38

ZOO napsal(a):

schroth
Mám dojem, že se dobře vyznáte v zoologii.
To je všechno jeden druh? Či brav?
09. 05. 2013 | 10:40

Oslýk napsal(a):

český maloměšťáku, zde
http://www.novinky.cz/domaci/289190-prehled-komu-muze-pomoci-amnestie.html

najdete i položky, které zjevně míří k Zemanovi, nejen ke Klausovi. Třeba Český dům a Srba.
Amnestie se hodila mnoha lidem a mnoho lidí za ni dostalo zaplaceno. Zemanovo pátrání je pokus přehodit odpovědnost na minulou hradní partu, což je jen zčásti pravda.
Koudelka se zrovna moc nehodí, protože funguje pro Zemana i pro Klause.
09. 05. 2013 | 11:27

hans napsal(a):

Hvížďala je osel, který popletl i název Zemanovy strany. (Nikoliv strana Práv a Svobod, ale Strana Práv Občanů - Zemanovci.)
09. 05. 2013 | 11:28

john petres napsal(a):

Milí spoluobčané,je mi vážně líto vaší zabedněnosti,ale bohužel jste si zvolili za prezidenta velmi nebezpečného mafiána,který je pokračovatelem tunélářské a kmotrovské politiky Klause zdánlivě jinými prostředky.Je mi z českého národa,co se politického rozhledu týče,opravdu smutno...Servus.
09. 05. 2013 | 11:32

Maximus napsal(a):

Koukám, že "pravda a láska" zase útočí! Jo, oni se s tím Zemanem nesmíří, ohrožuje totiž jejich zájmy či kruhy, jak by řekl klasik.

Pěkný den přeji fšem alles sudeten Drozden!

P.S.
Sakra, jak se řekne německy drozd?
09. 05. 2013 | 11:41

rejpal napsal(a):

Maximus
geriebener Vogel?
09. 05. 2013 | 11:48

schroth napsal(a):

Maximus
Svého času jsem mluvil plynule, jenže čas plyne... a tak jsem se podíval na google. Drozd je německy Soor nebo Strahlfäule. Člen není uveden. Zajímavé, někteří řídící důstojníci STB nepostrádali určitou míru vtipu a přezdívky svědčí i o jejich postoji k donašečům. Aspoň v některých případech. Hvížďala-Drozd, hm :-)
09. 05. 2013 | 12:18

Dita napsal(a):

Mlynář, Nemlynář.

Lord Monckton: The dollar – and the USA – is toast

China is preparing for final collapse of America

http://www.wnd.com/2013/05/the-dollar-and-the-usa-is-toast/

„The once-mighty United States is now the most indebted nation on Earth. In round numbers, here are just some of the vital statistics as the patient dies:

National debt: $17 trillion, or $50,000 per man, woman and child, or $150,000 per taxpayer. Annual federal deficit: $1 trillion. Medicare/Medicaid/Obama”care”: $1 trillion a year. Social Security: another $1 trillion a year. Defense: two-thirds of a trillion. Unemployment handouts: $2 billion per working day. Debt interest: $1 billion per working day. Federal pensions, ditto.

Now for the big numbers. Your government’s Social Security liability is as big as the national debt: $17 trillion. Its prescription drug liability is $22 trillion. Then there’s the Medicare liability of $86 trillion. Total unfunded liabilities of the U.S. government are $125 trillion.

Net assets for each U.S. citizen are $300,000. The net liability of the U.S. government, shared among its citizens, amounts to almost four times that: $1.1 million a head. And the government’s debt is growing at $1 million every 45 seconds. To cover its annual deficit, it is printing $1 trillion a year of currency that is not backed by any asset whatsoever.“
09. 05. 2013 | 12:38

Desiderius napsal(a):

Zeman pokračuje v proruské politice svého předchůdce Klause.To je skutečnost,která je známá velmi dlouhou dobu oné slušnější a inteligentnější minoritě českého elektorátu. Většina Čechů, konkrétně 61 % věří Zemanovi. Stále platí, že každý národ má takovou vládu (a prezidenta),jakou si zaslouží. U nás to platí dvojnásob. V současném hlubokém míru a bez jakéhokoliv nátlaku zvenčí si dobrovolně zvolíma na Hrad velký "problém" a pak se divíme, co se to děje.Klausovi klesly preference na úroveň odpovídající jeho "zásluhám" až na konci jeho kariéry, totiž po zrůdné amnestii.Teprve poté byli lidé schopni pochopit,kdo je Klaus.U Zemana je možné očekávat podobný vývoj. Preference mu budou klesat stupňovitě ve skocích v závislosti na stupni chápání jeho negativních kroků tupým elektorátem.Budeme si muset počkat opět řadu let,než lidé pochopí kdo je skutečný Zeman.A kdo bude po Zemanovi ? Třeba Šlouf nebo Čuba ? Tento proces nemá konce,protože bez konce je česká blbost. Život v této zemi vyžaduje nadliskou trpělivost a železné nervy.Připomeňme např. roli prezidenta Beneše, který měl lví podíl na hladké instalaci komunismu v roce 1948 v ČR a který byl tou slušnější částí Čechů bezmezně milován.Český národ potřebuje vzor a vůdce,jakým byl v moderních dějinách jedině T.G.Masaryk.Pak Češi poslušně vyšlapují. Pokud mají zapnout vlastní rozum (který většinově nemají) a rozhodovat se sami,nastane katastrofa a zvolí si např.Zemana.No,alespoň je tady sranda.
09. 05. 2013 | 12:45

Martin Goribn napsal(a):

Bývalý ředitel odboru IT na Ministerstvu zahraničních věcí Jakub Klouzal, který v minulosti upozorňoval na podezřelé zakázky na úřadu, podá v souvislosti s nimi trestní oznámení na ministra Karla Schwarzenberga. Schwarzenberg a TOP 09 káže vodu a pije víno.
Jsou to kreatury v lidské ne podobě!
09. 05. 2013 | 12:50

jednotka chytrosti - jeden antizaorálek napsal(a):

ustavní soud přestal být ustavní pojistkou ve chvíli, kdy si tam havel dosadil sve nekompetetní kamarády typu wagnerové. koudelka i sváček jsou výborní právnici. koudelka je navíc odborník na ustavní právo. že nejdou pravdoláskařum pod nos? neni to spíš dobře?......
09. 05. 2013 | 12:57

an napsal(a):

Co popleteni nazvu a jmeno autora meni na tom, ze SPOZ je ucelove zalozena, a ze Zeman a Mynar nejsou bez poskvrnky?
09. 05. 2013 | 13:04

Ježura napsal(a):

Znám JUDr. Koudelku, držel se práva a lezl Socanům na nervy. Proto byl ze všeho vyšachován, teď by mu každý něco přišil. Nechme běžet čas ono se ukáže kdo a co způsobil. Snad se ukáže i kdo tu amnestii se vší odborností takto upravil původní texty jak Koudelky tak i hradního právníka,.
09. 05. 2013 | 13:05

Otrávenej nevolič Zemana napsal(a):

Zeman se rád obklopuje odborníky ;-) a lidmi, kteří si za jeho veličenstvo rádi umažou ruce. On je vzorem cností a má na to své vyvolené, kterým žádná levárna(jsou to levičáci,nebo ne?)není dost levá!A v pravý čas se od nich "odstřihne",nebo se to alespoň na oko tvrdí.Mynář je křivej,že křivák nemůže být křivější!
09. 05. 2013 | 13:27

Jaro je tady napsal(a):

SPOZ je smradlavý kanál a jeho sprostý a drzý produkt přece nemůže vonět. Není na co se těšit!!
09. 05. 2013 | 13:30

Yosif K napsal(a):

Mynář je veleúspěšný podnikatel. Jeho skiareál je postaven za 2 miliony vlastního kapitálu a 22 milonů eurodotací. Takhle by uměli být úspěšní všichni.

Je tu ale jeden problém - kdo bude platit ty eurodotace? Jediným větším čistým plátcem v EU je SRN. V SRN jsou čistými plátci federáoních daní státy, největší z nich jsou Bavoři.

Že by i nadále přispívali na české a moravské Mynáře potomci odsunutých sudetáků? Že by potomci sudetáků dali i nejakejch miliard na stavbu kanálu Dunaj Odra Labe?
09. 05. 2013 | 13:36

KAREL VLACH napsal(a):

Hviždala vede boj proti presidentovi,to je pochopitelně možné a neni odsouzení hodné. Jenom k svému boji by neměl použivat lži ani polopravdy a jeho články jsou jich plné.Jsou jako nepovedená pohádka,kde se objevují zlý čerti,kteří již dávno jsou v čertovském důchodu
09. 05. 2013 | 13:37

Pepa Řepa napsal(a):

Viděl bych tona ptačí spiknutí.
Špaček alias Weigl, drozd alias Hvížďala (pak že neměla STB smysl pro humor-ten, který hvízdá), Stehlíková alias Džamila, Kalous ušatý alias Míra, Bažant alias embéčko, Hejl alias Občan, SuP mrchožravý....absentuje, Bělořit alias...duo Hujeros, Sýkořice vousatá alias Petruška..... už toho raději nechám

Samý spiknutí, Maxíku.
09. 05. 2013 | 13:48

Analytik napsal(a):

Mynář je jen malá loutka v pimprlovém dramatu podle scénáře Mafie.
Důležitější otázka zní: "Kdo režíruje Mynáře a ostatní Kašpárky?".
09. 05. 2013 | 14:16

deep throat napsal(a):

Jakou hru hraje Mynář, to je mně ale úplně srdečně jedno. Zprofanovaný Drozd už nemá pomalu o čem psát, tak se snaží opětovně z prdu uválcovat kuličku. Drozde, jen tak dál, od tebe mně už nic nemůže překvapit a možná, že nejsem sám.
09. 05. 2013 | 14:21

Zdenda napsal(a):

Hvížďala připomíná pavlačovou drbnu předválečných let na Žižkově. A za článek vydělal 100,- Kč (2x jmenoval Šloufa á 50,- Kč). Odpovídá všeobecné urovni Aktuálně.cz. Jsem zvědav, kdy nám obdobně obsáhle napíše, že Schwarzenberg soustavně v Poslanecké sněmovně chrápe a nic ho nevyruší.
09. 05. 2013 | 14:22

čert }:o) napsal(a):

Martin Goribn
to sem netahej to sú poťuchlosti
teď je na přetřes Mynář tak se
držte k tématu blogu!
Platí i pro Zdendu
09. 05. 2013 | 14:34

blondyna z Londyna napsal(a):

Maximus napsal(a):
Koukám, že "pravda a láska" zase útočí! Jo, oni se s tím Zemanem nesmíří, ohrožuje totiž jejich zájmy či kruhy, jak by řekl klasik.

Pěkný den přeji fšem alles sudeten Drozden!

P.S.
Sakra, jak se řekne německy drozd?
09. 05. 2013 | 11:41
Drozd se nemecky rekne - KLAUZEMAN
09. 05. 2013 | 14:35

otaznik napsal(a):

deep throat,

nejmenujete se Linda Lovelace?
09. 05. 2013 | 14:37

Franta Bucek napsal(a):

Je to pucflek toho ožralýho starýho a prolhanýho komouše.
09. 05. 2013 | 14:44

cernoch z Cernosic napsal(a):

blondyna z Londyna,

Znate tohle? Jelikoz jste z LONDYNA tak asi ano..
Q: Why did the blonde stare at frozen orange juice can for 2 hours?
A: Because it said 'concentrate'.
09. 05. 2013 | 14:44

blondyna z Londyna napsal(a):

Zdenda napsal(a):
Hvížďala připomíná pavlačovou drbnu předválečných let na Žižkově. A za článek vydělal 100,- Kč (2x jmenoval Šloufa á 50,- Kč). Odpovídá všeobecné urovni Aktuálně.cz. Jsem zvědav, kdy nám obdobně obsáhle napíše, že Schwarzenberg soustavně v Poslanecké sněmovně chrápe a nic ho nevyruší.
Tak uprimne Zdendo, ja tu pavlacovou drbnu vidim ve vas a to treba hned v tom, ze si vymyslite cenu za vyjmenovana jmena, typicke pro pavlacove drbny "sak Marena to taky rikala" A uz vubec nechapu, proc se zde porad sklonuje Svarzenberk, kdyz clanek je o presidentu Ceske republiky Zemanovi a neunavnem sportovci analniho alpinistu Mynarovi(no nebyl ten sportovec Mynar rozkosnej jak svemu vudci dojemne doleval mineralku, jak mu pripaluje cigaretku a po kapsach ma urcite prichystane popelnicky, aby v mistech kde je pro obycejne smrtelniky zakaz koureni, si mohl tento velikan zapalit zvaro a urcite ma po kapsach i nejakou tu placacku se slivovickou)ale proste jsou takovi jedinci, ze do vseho toho Svarcenberka naerou,treba i do toho, ze Marena to tento mesic nedostala......
09. 05. 2013 | 14:47

blondyna z Londyna napsal(a):

Pro cernocha z cernosic

Trosku starej forek ja vam posilam o blondynkach lepsi. Podivejte jak dokazeme byt roztomile :-)
http://www.youtube.com/watch?v=y6WgB0dCuII
09. 05. 2013 | 14:55

ublobal was napsal(a):

blondyna z Londyna:
Tak dovolte k mému příspěvku malé vysvětlení: Máte asi pravdu, že k takovým článkům, jako jsou od p. Hvížďaly, Fendrycha a ostatní knížecí ekipy se nemá cenu vyjadřovat. Ale někdy mi to prostě nedá, už se polepším. K těm 50,- Kč za každého Šloufa - to jsem myslel s trochou humoru, vás jsem tím asi nenadchl, jak vidno. Ale tak to nějak vypadá, když tito výtečníci píší něco kolem M. Zemana (Mynáře apod.), nikdy neopomenou Šloufa jmenovat, nejlépe několikrát, přestože na rozdíl od spousta jiných politiků o něm není známo, že by ho stíhala policie, soudily soudy atd. Tak jak si to má normální jedinec vysvětlit. Přeji vám příjemný zbytek dne.
09. 05. 2013 | 15:26

Milan napsal(a):

Jako základní informace je to slušné ,ale příště p.Hvížďalo již to chce údernější informace. Děkuji
09. 05. 2013 | 15:32

blondyna z Londyna napsal(a):

pro pana ublobal,
asi jsme si setsakra neporozumneli, protoze ja na rozdil od vas, clanky pana Hvizdaly, Fendrycha a ostatnich rada ctu a na rozdil od vas si o panu Zemanovi, Mynari, Sloufovi, nemyslim nic pozitivniho. Tez vam preji prijemny zbytek dne
09. 05. 2013 | 16:37

veverka napsal(a):

Další ufňukaný slint od Drozda alias zhrzeného člena Kárlovy volební buňky na Aktuálně.cz. Poslouchá se to dobře,jak tady všechny ty Kárlovy onuce kňučí a zalykají se vztekem. Dobře vám tak prodejná žumpo. Ještě očekávám od Lipolda procítěný blog o tom,jak zlý Bimbo s arciďáblem Šloufem žerou malé děti na chalupě na Vysočině. Samozřejmě s příslušným doplňujícím Stejskalovým komentářem,aby Kárlovy cvičené opičky netápaly.
09. 05. 2013 | 17:51

wagnerovec napsal(a):

Copak Mynář.
Ale jakou hru hraje opera v Düsseldorfu!!
http://aktualne.centrum.cz/kultura/umeni/clanek.phtml?id=779189

Německé publikum, jehož germánská fotbalová hrdost byla v roce 2006 reaktivována Klausem Kinkelem již nesnese zmínky o reálně existujícím nacismu a koncentračních táborech.
Bučí.
Co taky čekat jiného.

U nás taky opravujeme dějiny. Nový národní hrdina je Eman Moravec - Landa.
09. 05. 2013 | 18:56

bane, přízemní mrazík, do rakve potáhne napsal(a):

I Ludvík Vaculík ještě nadzvedl dekl aby si přihodil hnoje na spoz.
09. 05. 2013 | 19:01

Tady něco smrdí? napsal(a):

Že takhle neodhalíte vazby pravdoláskovců?
09. 05. 2013 | 19:56

Ehm... napsal(a):

A Havla choval Goebels na kolenou, Lucerna byla zabavena podle Benešových dekretů, protože jeho otec byl kolaborant s nacisty a starý Schwanzenberg měl koncentrák v Letech u Písku. Jak se vám líbí pravda, pravdoláskovci?
09. 05. 2013 | 19:58

Jaroslav Klenot napsal(a):

Z mého pohledu, jak jsem zjistil tam a tam, jak jsem slyšel na pavlači ( v kuloárech se proslýchá)...
Tyto vazby mi tam poněkud scházejí.
Seznamte se se vztahem Gustava Stresemanna a médií, nebudete možná tak kategorický a jednoznačný.
09. 05. 2013 | 20:00

papilio napsal(a):

To s tím chováním malého Vašíka na kolenou Goebelsem je asi trochu popletené.Nebyl to náhodou skvělý houslista Heydrich?
09. 05. 2013 | 21:34

Povzdech napsal(a):

a jakou špinavou hru hraješ ty Hvížďalo? Jenom pomlouváš člověka, který se snaží tvrdě pracovat pro naši zemi a sám sis nakradl co se dalo. A teď chceš moralizovat? Že tě hanba nefackuje.
09. 05. 2013 | 21:54

Schválně či mňa smaže :D napsal(a):

Stejskal je kretén
09. 05. 2013 | 21:56

Projdu cenzurou? napsal(a):

Na žádost otce KS byl založen koncentrační tábor v Letech.Vězni museli tvrdě pracovat na jeho panství na polomech. Tito vězni měli být upracováni.V tomto táboře zahynulo 326 lidí a 540 lidí co už nemohli pracovat bylo posláno do vyhlazovacího tábora Auschwitz- Birkenau. No a otec ministra zahraničí založil fašistickou organizaci "Vlajka" a stejnojmenný časopis, do kterého notně přispíval protižidovské články, jak pod svým jménem, tak i pod různými pseudonymi. No KS je obhajovatel Sudetských němců, chtěl, aby dostali české občanství a byl jim navrácen majetek, což přiznal ve své autobiografii, která byla vydána v časpise profit ve Vídni.
09. 05. 2013 | 21:57

blondyna z Londyna napsal(a):

Zajimave,ze priznivci Zemana pouzivaji ty same "zbrane" jako pouzival Zeman pri volebni kampani, spinave lzi. Nick Projdu cenzurou je ukazkovy priklad komunistickeho lhare!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Lety_%28t%C3%A1bor%29#Pracovn.C3.AD_t.C3.A1bor

http://www.arts.gla.ac.uk/Slavonic/staff/Lety_Pithart.html

No a zkuste si treba koupit tuhle knihu a tam se vy lhari dozvite, kdo byl zakladatelel Vlajky. http://knihy.abz.cz/prodej/vlajka

A no ten posledni kyd o Sudetech je naprosto zbytecne reagovat. Vy jste se zrejme uz jako hlupak narodil, takze je to marne :-)))
09. 05. 2013 | 22:40

blondyna z Londyna napsal(a):

Schválně či mňa smaže :D napsal(a):
Stejskal je kretén
09. 05. 2013 | 21:56

V kterem ustavu pro mentalne zaostale, dostavaji pacienti za odmenu kdyz nepokusou zrizence, 15 minut hrani na PC, jak to dopada vidime sami.
09. 05. 2013 | 22:45

smrt nacistům napsal(a):

Článek na wikipedii je opravdu argument. Měli by si to opravit. :D Náckové od němce zu Schwarzenberg jsou k smíchu.
09. 05. 2013 | 23:15

wagnerovec napsal(a):

Uš je to tady!!!
Asi.

Nebo si to píše editor sám, aby podtrhl svoji užitečnost.
09. 05. 2013 | 23:33

blondyna z Londyna napsal(a):

smrt nacistům napsal(a):
Článek na wikipedii je opravdu argument. Měli by si to opravit. :D Náckové od němce zu Schwarzenberg jsou k smíchu.
09. 05. 2013 | 23:15

Take moc neverim wiki,ale pokud mate vy dukaz, ze Lety zalozil Svarzenberkuv otec, tak sem s tim. Moc rada bych si ho precetla.
09. 05. 2013 | 23:48

Zdenda napsal(a):

Po přečtení příspěvku a proběhlé bohaté diskuzi bych se rád zeptal: Kdo teda je Vratislav Mynář a jakou hru hraje?
10. 05. 2013 | 08:07

Ferdásek napsal(a):

Mne a možná většinu čtenářů by spíše velmi zajímalo, kdybyste pane Hvížďalo popsal, jak to bylo s privatizaci MF Dnes a jak jste k svým milionům přišel. jestli to bylo poctivou cestou, nebo krádeží. Žvásty zloděje novináře, pravicového mafiána, který obštěkává někoho jiného z toho, že krade a má lumpy kamarády. je od vás směšné. Škoda, velká škoda, že se neprošetřují zlodějny při klausové privatizaci, to by jste trávil důchod v kriminále!!!
10. 05. 2013 | 08:15

rejpal napsal(a):

papilio
Podle jiné verze to byl K.H. Frank. Nějak se ti lovci senzací neumí dohodnout.
10. 05. 2013 | 08:32

bedla napsal(a):

Karle, proboha, opět vyzývám, proč už něco nenapíšeš o prvním velkém tunelu, a to privatizaci Mladé fronty. Víš o tom vše, stejně jako tvoji soudruhové Komárek, Šabata či Neff.
Zkus překvapit, zkus se obhájit. A taky vrátit nakradené...
Tvoje BEDLA
10. 05. 2013 | 08:34

divoká privatizace napsal(a):

Pro ty, kdo ze zpravodajství rozhlasu nabyli dojmu, že bývalý místopředseda ODA Jiří Skalický (vždycky mluvil slušně a úpravně, jeden by to do něj neřek) v Mexiku s bouchačkou vydírá podnikatele o 80.000 oprava: byl to jiný skinhead, s přezdívkou El Nazio.
Hrozil podnikatelově rodině a teď říká, že pistoli, kterou mu policie sebrala nikdy neměl.
A tak je to s odou vždycky.
10. 05. 2013 | 09:24

K Schw. napsal(a):

Skvělá práce pane novináři. To hlavní však chybí. Minář je rezidentem ruské zpravodajské služby GRU. Pan Cibulka se svým siderickým kyvadlem je schopen celou jeho sít odhalit !
10. 05. 2013 | 09:50

stále informačně neuspokojený napsal(a):

Kdo by si chtěl přečíst názory Jindřicha Šídla, které se zde cenzurují, musí na stránky svobodného tisku:
http://www.blisty.cz/art/68418.html

Kdybych chtě opravdu vědět, jakou hru Mynář hraje, poohlédnul bych se taky jinde.
10. 05. 2013 | 11:00

Venoš napsal(a):

Za této vlády se o amnestii mnoho mlží !Za nové příští levicové vlády bude třeba zatknout ministra vnitra Blažka,pana Hazenkopfa,Hájka,Jakla a další aktéry ,kteří mají co společného s amnestií!Bude třeba se ptát Nečase a Klause,proč podepsali nespravedlnost !Aktéři musí být vyšetřováni na detektoru lží,abychom zjistili pachatele abolice !Zejména zda abolice nebyla na objednávku tunelářů !
10. 05. 2013 | 12:35

Klaus napsal(a):

No ten Mynář na hradě je asi pěkný diletant,

když veřejně prohlásí, že autorem konečné verze čl. II byl Hasenkopf a ten vyvrátí následně, že autorem konečné verze on není.

No prostě já bych ho vyhodil..., jelikož když někdo odbyde svou práci a ať je to kdokoliv v duchu " Nažerte se", potom jeho další práce může způsobit nevyčíslitelné škody daňovému poplatníkovi.

Proto Zemane a jiní, jděte do sebe, konejte práci zodpovědně a ne diletantsky povrchně a konejte v zájmu občanů ČR a přestaňte z lidí dělat neustále ovce!!!

Protože pár těchto přešlapů a navěky jste odepsaní....

P.S. Ten Mynář byl prý podnikatel...tak ať se raději vrátí péci rohlíky než by měl takto diletantsky dělat závěry!

V případě, že jeho závěr je pravdivý a má důkazy a své závěry chce obhájit a obhájí to, potom je na místě uznání...
15. 05. 2013 | 09:55

rizdiatry napsal(a):

Online Education Prospects To Help Career Professionals

<a href=http://tiancaiya74.seesaa.net/article/360141142.html?1368149515>マークバイマークジェイコブス バッグ</a>
<a href=http://magenbecerril.soup.io/>クロムハーツ サングラス</a>

<a href="http://mandylala7.exblog.jp/" alt="miumiu バッグ">miumiu バッグ</a>
<a href="http://kawanr.com/event/113/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E8%B2%A1%E5%B8%83-%E6%96%B0%E4%BD%9C%E3%83%A9%E3%82%A6%E3%83%B3%E3%83%89%E3%83%95%E3%82%A1%E3%82%B9%E3%83%8A%E3%83%BC%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3/" alt="トリーバーチ 財布 新作">トリーバーチ 財布 新作</a>

eshineclub
http://www.nehdoll.com/index.php?do=/blog/75175/the-citi-at-t-common-platinum-card_-tory-burch-285/
http://thedaddyblog.net/index.php?do=/blog/213509/new-season-fashion-chrome-hearts-318/
http://misocialnetwork.com/index.php?do=/blog/37112/do-s-and-don-ts-for-the-web-advertising-beginner-part-2-bags-464/
http://www.jessicaskids.com/?q=node/237024
http://www.sykose.net/index.php?do=/blog/669/new-released-chrome-hearts-631/

<a href=http://www.oakleyshopjpa.com/> オークリー レンズ </a>
<a href=http://www.newmjbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-30.html> マークジェイコブス 財布 </a>
<a href=http://www.oakleyshopjpa.com/> oakley サングラス </a>
<a href=http://www.paulsmithoutlet4jp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E4%BA%8C%E3%81%A4%E6%8A%98%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-13.html> ポールスミス 財布 </a>
<a href=http://www.discountmiumiujp.com/%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-117.html> miumiu アウトレット </a>

<a href="http://www.toryburchbigsalejpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%82%B5%E3%83%B3%E3%83%80%E3%83%AB-c-7.html" title="トリーバーチ iphoneケース"> トリーバーチ iphoneケース </a>
<a href="http://www.newmjbags.com/" title="マークバイマークジェイコブス 公式通販"> マークバイマークジェイコブス 公式通販 </a>
<a href="http://www.paulsmithclubjp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E4%B8%89%E3%81%A4%E6%8A%98%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-14.html?zenid=7fb92bab68595a72edcaab18d51a0c3e" title="ポールスミス 長財布"> ポールスミス 長財布 </a>
<a href="http://www.chromeheartsbigsales.com/%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84-%E3%83%A1%E3%82%AC%E3%83%8D-c-43.html" title="クロムハーツ メガネ"> クロムハーツ メガネ </a>
<a href="http://www.discountmiumiujp.com/%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-%E3%83%8F%E3%83%B3%E3%83%89%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-110.html" title="miumiu 新作"> miumiu 新作 </a>
17. 05. 2013 | 18:11

rizdiatry napsal(a):

Mutual Funds Advisor - Money Market Decisions

<a href=http://taozai9074.i.sohu.com/blog/view/263565683.htm>ポールスミス ハンドショルダーバッグ</a>
<a href=http://blog.livedoor.jp/mandyzhou9074/archives/27782183.html>ミュウミュウ バッグ</a>

<a href="http://www.kiwibox.com/magenbecerril/blog/entry/106545249/2013-chrome-heartssbk-bkl" alt="クロムハーツ サングラス">クロムハーツ サングラス</a>
<a href="http://alforesya.ps/ga/index.php?do=/blog/46920/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-tory-burch-canvas-handbag/" alt="トリーバーチ バッグ">トリーバーチ バッグ</a>

eshineclub
http://ww.vbc6.com/index.php?p=blogs/viewstory/69615
http://www.go4food.com/CecilHundl
http://social.classhubz.com/index.php?do=/blog/8/new-season-fashion-chrome-hearts-393/
http://theindustree.net/default/pg/groups/200867/-tory-burch-kaitlin-pump/
http://www.dynicks.com/toryburch-robinson-zip-continental

<a href=http://www.oakleyshopjpa.com/oakley-jawbone-c-58.html> オークリー アウトレット </a>
<a href=http://www.toryburchcartjpn.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%95%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%84-c-105.html> トリーバーチ シューズ </a>
<a href=http://www.chromeheartsbigsales.com/%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84-%E3%82%A4%E3%83%A4%E3%83%AA%E3%83%B3%E3%82%B0-c-38.html> クロムハーツ ピアス </a>
<a href=http://www.paulsmithclubjp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%83%99%E3%83%AB%E3%83%88-c-21.html> ポールスミス ベルト </a>
<a href=http://www.chromeheartsbigsales.com/%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84-%E3%83%96%E3%83%AC%E3%82%B9%E3%83%AC%E3%83%83%E3%83%88-c-40.html> クロムハーツ 新作 </a>

<a href="http://www.newmjbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-classic-q-c-19.html" title="マークジェイコブスバッグ"> マークジェイコブスバッグ </a>
<a href="http://www.toryburchbigsalejpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-2.html" title="トリーバーチ バッグ 新作"> トリーバーチ バッグ 新作 </a>
<a href="http://www.chromeheartsbigsales.com/%E4%BA%BA%E6%B0%97%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84%E6%96%B0%E5%93%81%E3%80%8E%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84%E3%80%8Fchrome-hearts%E3%83%9E%E3%83%AB%E3%83%81%E5%8D%81%E5%AD%97%E9%BB%92%E8%89%B2%E3%83%AC%E3%82%B6%E3%83%BC%E3%83%99%E3%83%AB%E3%83%88-p-613.html" title="chrome hearts ベルト"> chrome hearts ベルト </a>
<a href="http://www.freshmarcjacobsbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%B8%E3%82%A7%E3%82%A4%E3%82%B3%E3%83%96%E3%82%B9%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%81-c-47.html" title="マークバイマークジェイコブス マザーズバッグ"> マークバイマークジェイコブス マザーズバッグ </a>
<a href="http://www.paulsmithclubjp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%83%97%E3%83%AB%E3%83%AD%E3%83%83%E3%83%89%E7%AE%B1-c-10.html" title="paul smith バッグ"> paul smith バッグ </a>
18. 05. 2013 | 17:41

rizdiatry napsal(a):

Mind Power in Business

<a href=http://www.bloglog.com/blog/mandylala74/>ミュウミュウ バッグ</a>
<a href=http://bloggervillage.com/index.php?do=/blog/13266/marc-by-marc-jacobs-great-balls-of-fire-drawstring-bag/>マークバイマークジェイコブスバッグ 激安</a>

<a href="http://www.orissabook.com/blogs/user/tiancaiya9074" alt="マークジェイコブストート">マークジェイコブストート</a>
<a href="http://ameblo.jp/tiancaiya74/entry-11527611340.html" alt="マークバイマークジェイコブス バッグ">マークバイマークジェイコブス バッグ</a>

eshineclub
http://prabhgill.in/read_blog/42625/2013???????????????????????????tory-burch-clutch-leather-mini-????????????????€€?????????????????????????????????
http://www.gupshupdunya.com/blog/51/house-company-whats-so-fantastic-about-it-bags-250/
http://development.weedstreet.com/profile-35157/info/
http://group.doemyanmar.com/blog/3109/zombie-debt-how-to-deal-with-previous-financial-debt-that-comes-back-again-bags-726/
http://gay31.com/index.php?do=/blog/91602/repaying-home-loan-lease-with-credit-card-wallets-29/

<a href=http://www.toryburchbigsalejpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%95%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%84-c-5.html> トリーバーチ パンプス </a>
<a href=http://www.newmjbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E3%82%AF%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%81%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-22.html> マークバイマークジェイコブス バッグ </a>
<a href=http://www.oakleyshopjpa.com/oakley-jawbone-c-58.html> oakley jawbone </a>
<a href=http://www.toryburchbigsalejpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%95%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%84-c-5.html> トリーバーチ 靴 </a>
<a href=http://www.2013toryburchsjpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%82%B5%E3%83%B3%E3%83%80%E3%83%AB-c-14.html> トリーバーチ フラットシューズ </a>

<a href="http://www.supermiumiubagsjps.com/miumiu-%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-60.html" title="miu miu 財布"> miu miu 財布 </a>
<a href="http://www.paulsmithoutlet4jp.com/" title="ポールスミス"> ポールスミス </a>
<a href="http://www.chromeheartsbigsales.com/%E3%82%AF%E3%83%AD%E3%83%A0%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%84-%E3%83%96%E3%83%AC%E3%82%B9%E3%83%AC%E3%83%83%E3%83%88-c-40.html" title="クロムハーツ 新作"> クロムハーツ 新作 </a>
<a href="http://www.newmjbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-classic-q-c-19.html" title="marc jacobs "> marc jacobs </a>
<a href="http://www.2013toryburchsjpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-iphone%E3%82%B1%E3%83%BC%E3%82%B9-c-21.html" title="トリーバーチ iphoneケース"> トリーバーチ iphoneケース </a>
19. 05. 2013 | 02:58

rizdiatry napsal(a):

Marketing Your Small Business Online

http://www.mediakynect.com/member/blog_post_view.php?postId=104217
http://maruta.be/mandy9074/99
http://zxcvb0507.beeplog.de/blog.pl?blogid=345635
http://mandylala74.seesaa.net/article/362519632.html?1369037864
http://www.shemaleturk.net/blog.php?user=zxcvb0507&blogentry_id=9798
http://www.19ja.com/blog/374518/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E6%BF%80%E5%AE%89marc-by-marc-jacobs-classic-q-large-zip-around-wa/
http://blog.oricon.co.jp/sylviemarold/archive/19/0
http://momosky05100.ti-da.net/e4800807.html
http://blogcity.jp/page.asp?idx=10029150&post_idx_sel=346383
http://www.1poundfish.com/member/blog_post_view.php?postId=27683
http://www.bloglog.com/blog/yayazhou/190273/2013-tory-burch-t3-
http://bloggervillage.com/index.php?do=/blog/14475/%E3%83%95%E3%82%A1%E3%83%83%E3%82%B7%E3%83%A7%E3%83%B3%E3%81%AEoakley-radar-%E3%83%96%E3%83%A9%E3%83%83%E3%82%AF%E3%80%81%E3%83%AC%E3%83%83%E3%83%89%E3%83%95%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%83%A0%E3%81%A8%E3%82%B7%E3%83%AB%E3%83%90%E3%83%BC%E3%82%B0%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%82%B5%E3%82%A4%E3%83%B3/
http://www.kgb2-book.com/index.php?p=events/viewstory/2992
http://1stopcostarica.com/e-commerce-wholesale-systems-which-one-wallets-16
http://sylviemarold23.soup.io/post/314230943/2013

chenwen
21. 05. 2013 | 23:14

whitedonalsdeef napsal(a):

All they can go by is what is on the ID3 tags on your files. This is the technique I do with my own web sites with extraordinary outcomes. And it will function for you, as well.The whole important to this is to merely get that audio content material up there on your site with the ID3 tags and then let the research engines do the rest.Copyright 2006 Michael Senoff

http://altodivague.com/mybb/showthread.php?tid=159216
http://www.scoutscraft.com/member.php?u=2370
http://www.nehdoll.com/index.php?do=/blog/77607/michael-kors-new-season-show-426/

All of these 3 organisations work together to help give you peace of mind.Firstly the FSA have to authorise those who provide financial services and either organize, sell or provide insurance coverage procedures. The names of the firms who have been authorised by the FSA seem on the FSA register which is available at the FSAs web site www.fsa.gov.uk. Companies or people who behave terribly can be struck off the register and can be open up to criminal prosecution.Next the FSA produce a set of guidelines and code of apply which firms should adhere to. The guidelines offer with how companies are operate whilst the codes of practice offer with how companies deal with their customers. 1 of the benefits for clients is that insurance intermediaries have to offer their customers with an Preliminary Disclosure Document.

http://gro.cc/yamada/
http://gro.cc/yamahara/
http://gro.cc/takano/

If a home is flooded for a lengthy time period, it should be scrutinized for mildew development and broken flooring and wall constructions.As soon as you have been advised that the house is stable enough, you might eliminate salvageable items. Treatment requirements to be taken when getting into the residing space and removing what ever is salvageable. Objects like rugs, draperies, and furniture may need to be taken out for deodorizing or to prevent any further mildew development.Following things are sorted out that you are going to keep, it is time to start disposing of every thing destroyed. If you can lease a dumpster and have it sent, this could be the easiest solution if there is a lot to get rid of.

http://forums.newyaar.com/showthread.php?p=874185#post874185
http://www.becomtwo.fr/index.php?do=/blog/3160/where-to-buy-oakley-951/
http://www.zdmal.net/showthread.php?p=839660#post839660
http://facecampus.in/index.php?do=/blog/14859/where-to-buy-cheap-michael-kors-handbags-502/
http://www.kinbits.com/index.php?do=/blog/51314/where-to-buy-tory-burch-615/
25. 05. 2013 | 20:22

rizdiatry napsal(a):

Make Money With Credit Cards, Loans and Debt

http://i.sohu.com/p/=v2=bNxARWahzHFsWYZulG90bWFpbC5jb20=/blog/view/265443675.htm
http://yayazhou7474.dtiblog.com/blog-entry-32.html
http://haru.fm/dashboard
http://member.bursabajubola.com/index.php?p=blogs/viewstory/64910
http://www.allvoices.com/contributed-news/14691120-marc-by-marc-jacobs-m-standard-supply-small-messenger

http://yaya9074.meblog.biz/article/16829262.html
http://hi.baidu.com/nggibhaycibhjsq/item/6aad4ad90c649bfe1b72b429
http://103.10.24.102/mitra/index.php?do=/profile-490/
http://www.mybff.com.au/event/111/2013%E5%B9%B4%E6%96%B0%E4%BD%9C%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-robinson-weekender-%E3%83%AD%E3%83%93%E3%83%B3%E3%82%BD%E3%83%B3-%E3%82%A6%E3%82%A3%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%A8%E3%83%B3%E3%83%80%E3%83%BC-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0/
http://developinglinks.com/index.php?do=/blog/376571/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%B8%E3%82%A7%E3%82%A4%E3%82%B3%E3%83%96%E3%82%B9-logo-leather-2-way-clutch/
http://www.festivalchannel.com/members/profile/3468/blog-view/2013oakley-oakley-jawbone----_28199.html
http://okispace.com/blogs/post/75471
http://prsites.biz/blogspr/oakley-radar-oakley-radar.html
http://maruta.be/tiancaiya74/191
http://mandylala74.seesaa.net/article/364176108.html?1369708736

chenwen
[url=http://www.hotmarcjacobsjp.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-37.html] マークジェイコブスバッグ [/url]
[url=http://www.cutetoryburchjpn.com/products_new.html] トリーバーチ アウトレット [/url]
29. 05. 2013 | 06:46

kdscymk|ellajya napsal(a):

http://oakley.gejigeji.jp [url=http://oakley.gejigeji.jp][b]ゴーグル[/b][/url]
http://oakley.gejigeji.jp [url=http://oakley.gejigeji.jp][b]オークリーメガネ[/b][/url]
http://oakleyjpsale.ashigaru.jp [url=http://oakleyjpsale.ashigaru.jp][b]オークリーサングラス[/b][/url]
http://oakleyjpsale.ashigaru.jp [url=http://oakleyjpsale.ashigaru.jp][b]オークリー ゴーグル[/b][/url]
http://oakley.jounin.jp [url=http://oakley.jounin.jp][b]oakley サングラス[/b][/url]
http://oakley.jounin.jp [url=http://oakley.jounin.jp][b]サングラス [/b][/url]
http://sunglassplus.webstarts.com [url=http://sunglassplus.webstarts.com][b]サングラス [/b][/url]
http://sunglassplus.webstarts.com [url=http://sunglassplus.webstarts.com][b]オークリーサングラス[/b][/url]
10. 06. 2013 | 11:09

Carpenterxqt napsal(a):

Eye-Controlled Laptop computer Unveiled - Information - Trustworthy Critiques
<p>
We are just obtaining utilized to the idea of contact interfaces on all sorts of gadget becoming commonplace, but could a new prototype laptop computer unveiled by Lenovo today see eye manage turning into the way of the long term?<br />
<br />
At CeBIT in Hanover, Lenovo has displayed a laptop computer with built-in eye tracking technologies from Tobii, a marketplace leader in the area from Sweden. The laptop computer is a totally practical conceptual prototype and the initial step in bringing its eye tracking technologies to serial manufacturing and consumer products. The interface enables users to use their eyes to point, select and scroll in an intuitive way. Much more than anything else, the Tobii laptop computer prototype is evidence that our eye monitoring technology is experienced enough to be utilized in standard pc interfaces. To reach a condition exactly where the technology is component of the average computer, we require to make it smaller and cheaper. We believe that this can be realized in a couple of many years by partnering with the correct manufacturer, feedback Henrik Eskilsson, CEO of Tobii Technology.<br />
<img src="http://static.trustedreviews.com/94/834dae/e655/15152-tobiilaptopprototype1.jpg" alt="/94/834dae/e655/15152-tobiilaptopprototype1.jpg" /><br />
Only 20 of the prototype [url=http://www.batteriesportable.fr/products/12-Cellules-batterie-pour-ACER-AS07B31-AS07B41-AS07B51-AS07B61-AS07B71.html]batterie pour ACER AS07B31[/url] laptops have been produced, split evenly in between Lenovo and Tobii who will be demonstrating the technologies around the world. In accordance to Tobii, it is as if the pc understands you and with just a look at an icon more info will be presented. You can zoom pictures or maps and automatically centre on the region you are searching at. The computer [url=http://www.batteriesportable.fr/products/6-Cellules-Batterie-pour-Toshiba-Satellite-P200-PA3536U%2d1BRS-PABAS101.html]Batterie pour Toshiba PA3536U-1BRS PABAS101[/url] can auto-dim and brighten the display when it recognises your eyes to improve battery time. Eye control can also speed issues up by enabling new and intuitive methods to switch in between open up windows, and search your emails and paperwork.<br />
<br />
What we discover most thrilling are the opportunities that eye control as part of multi-modal interfaces provide consumer electronics producers in a range of item categories. We appear ahead to operating with our partners to find numerous exciting ways to share and combine this technology to progress their function, stated Barbara Barclay, common manager of Tobii North The united states. Clearly there are numerous questions to be requested about this technologies and till we attempt it out for [url=http://www.batteriesportable.fr/products/9-Cellules-Batterie-pour-Dell-Inspiron-1525-Inspiron-1526-Inspiron-1545.html]Batterie pour Dell Inspiron 1525 Inspiron 1526 Inspiron 1545[/url] ourselves, well reserve judgment.<br />
<br />
So do you think that eye control will become the de facto control system in the coming many years or will [url=http://www.batteriesportable.fr/products/6-Cellules-Batterie-pour-HP-Mini-110%2d3000.html]Batterie pour HP Mini 110-3000[/url] it go the way of the Dodo? </p>
http://www.marksremarks.net/community/blogs/post/5964
http://huevn.net/blogs/post/3001
http://www.commoncoreproject.org/blogs/post/809
http://blogpings.com/blog/950/achieve-your-business-goals-with-the-assist-of-android-software-development/
http://tong1127.weebly.com/
http://droophoria.com/blogs/post/545
http://www.dise?oyprogramaci¨®n.com/blogs/post/81650
http://khapk.com/blogs/post/138844

GBguestbook
15. 06. 2013 | 01:31

Keynes napsal(a):

OAKLEY in the sports [b][url=http://oakley.bufsiz.jp/#204833]サングラス オークリー[/url][/b]
the child track horse-races famed [b][url=http://oakley.biroudo.jp/#203447]オークリー サングラス 激安[/url][/b]
forthwith unlimited imaginative stylishness, constantly derived contrive miracle, this world-class classification, to seraphic if it has a locale of a century background [b][url=http://oakley.biroudo.jp/#203843]オークリー レンズ[/url][/b]
of the occurrence, how to send someone away mediocrity, Jim Oakley bossbefore, [b][url=http://oakley.bufsiz.jp/#204530]オークリー ゴーグル[/url][/b]
it was off-road motorcycle prolongation technicians and a putting out off-road motorcycle grip and salesperson. When the technician during [url=http://oakley.bufsiz.jp/][b]oakley.biroudo.jp[/b][/url]
the time, the most contact with are those who are the players of the in jest utility workings, in the transform of communication with the off-road cyclists, [b][url=http://oakley.genin.jp/#205843]サングラス オークリー[/url][/b]
he initiate the gear and accessories is difficile to join the bid suited for greatly complicated activity apprehension repeatedly mistake tire goggles can not surely about the intend of sideways glance safety, but because of the lens trance bring about an bumping on the gravel affront increase b explode prime to work on the exactly of clarify, or unvarying deface to the eye. In 1975, he began to start their own businesses. [b][url=http://oakley.ashigaru.jp/#200774]オークリー サングラス 激安[/url][/b]
With better with this subordinate suppose to train instead of look superior than other products, Jim at worst $ 300 the inception of Oakley brand. In his own garage, Jim made ??a grip hands together and in good shape of the motorcycle handle. "All things in the people can and should do consider twice," Jim told skeptics, "The barely disarrange is that 'what probability who do'". Professionals noticed this young procedure, [b][url=http://oakley.genin.jp/#205944]オークリー サングラス 激安[/url][/b]
its the religious ministry can extraordinarily growing the ill will when sweating. [b][url=http://oakley.ashigaru.jp/#200675]オークリー レンズ[/url][/b]
This principle is supported this professional industrial envision capabilities to the tremendoussuccess.
17. 06. 2013 | 19:59

Carpenteremj napsal(a):

Fitbit Windows 8 app now available - Pocket-lint

Fresh from releasing an Android software to sync with its health and fitness ackers, Fitbit has now additional Home windows 8 to the platforms it supports with devoted software.
The Fitbit Windows 8 application is now available on the Windows Shop and can be utilized to analyse the data gleaned from a Fitbit 1 or Fitbit Zip wi-fi activity or sleep acker.
The totally free obtain provides all method of statistic and graph webpages, offered in thoroughly clean, Home windows eight style. It provides visible representations of your action ranges, sleep and weight charts and highlights well being and [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-Dell-Inspiron-1520-Inspiron-1720-Voso-1500.html]Batterie pour Dell Inspiron 1520[url] fitness developments for long term reference.

As it acks yourweight, physique fat and BMI statistics more than periods, you can see instantly how you are performing in every category. You can also rate your performance against your friends on a dedicated web page.
Fitbit statements that, with iOS, Android and now Home windows eight applications, its wireless [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-ASUS-A32%2dF5-F5-X50.html]Batterie pour ASUS A32-F5[url] fitness ackers are the most widely suitable in the marketplace.
You can obtain the Home windows eight software from Windows Store now.

http://grouptreks.ca/blogs/post/13493
http://base.clanms.com/blogs/post/418
http://www.rgnonline.com/connect/blogs/post/7545
http://multi.medialg.com/read_blog/102150/batteria-asus-g75vw-t1042v
http://www.alessandrofrancia.it/blogs/post
http://socialdz.com/blogs/post/546
http://freeloop.allmyblog.com/1741-gegeven-om-gemakkelijk.html
http://feetwin.com/blogs/post/1264

GBguestbook
18. 06. 2013 | 05:33

Uriseelic napsal(a):

> < [url=http://andysdm.com/]coach outlet[/url] So it has come to this..Autumn has officially started and around Europe, we sure feel the change. The UK has had an horrific flood and on the western main land things [url=http://andysdm.com/]http://andysdm.com/[/url] aren't looking sunny either. I think we can all wish to be teleported the South of Italy, Australia or somewhere warm.. But alas, we have to brave the post-summer-depression and with that we are ending up into the familiar and most confusing season of all.. TRANSITIONAL DRESSINGThat awkward time between bare legs and gigant scarves, it's always hard to predict the weather and dress for occasions. But we're found a solution garment that is both transitional and downright cool in this bi-polar time of year. The leather pants is coming back from the saggy and oversized 90's with silver stars-Acne, Motor cool-Balmain and affordable chic-H&M. Wether you choose a faux leather one or take the plunge and invest in [url=http://andysdm.com/]coach outlet website[/url] a butter soft (they ARE so soft) sample - this pants will be your saver during times of gushing winds, unforgivable rain and surprising sunbeams.Why leather pants are the solution to transitional dressing?The toughen up an outfitThey are easy to pair with anything (top, blouse, blazer, sweater, dress,...)When confronted with a surprise rain shower, they will not clinge as much to your legs as jeans doThey feel like second skin and are more comfortable than jeansEvery big fashion house has a version of them in their F/W collectionBurgundy+leather.. just sayin'
23. 06. 2013 | 10:08

Hunteryjf napsal(a):

Application of the Working day: Focus Twist review (Apple iphone) - Pocket-lint

When the Lyo digital camera was initial inoduced we all marvelled at the possibilities of a camera that did not need to focus could deliver to the humble photographer. Just snap and go and then worry about focusing later on following the fact.
Sadly, as anybody who has used the Lyo will attest, it's not really as simple as that, and the cutting-edge digital camera turned out to be costly, difficult to use and, for some purpose, feature a miniature sq. show.
Quick forward two of many years, and what as soon as needed you to invest a couple [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-SONY-VGP%2dBPS8.html]Batterie pour SONY VGP-BPS8[url] of hundred pounds on a dedicated device can now be achieved for &pound1.forty nine in an application for the Iphone. Nicely kind of.
Concenate Twist

Sucture
Apple iphone
Price
&pound1.forty nine
Exactly where
iTunes

The premise of Focus Twist is simple. It enables you to consider [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-nc6400-nx6300-.html]Batterie pour nx6300[url] a picture with multiple focus factors that can beenjoyed simply by clicking anyplace on the image.

The app is incredibly basic. Fire it up and you are offered the chance to get snapping, a library of your pictures you've taken and a peep into photos other people have taken and the builders have determined to share - do not panic only image you have shared publicly are qualified.
To take a picture it recommends that you compose a scene with something in the foreground and some thing in the background to get optimum affect.

In much more specialized terms that indicates some thing very close to the camera, say three-five inches, and some thing else further absent like more than 5ft.
You then need to maintain everything nonetheless. This doesn't work well with small children, and as soon as you've received everything set up, you merely push the capture button and wait for the application to function its magic.

The application effectively takes a number of different pictures with various focal points and then merges them all together. The whole process requires about 3 seconds to complete and the application functions best if you keep the phone as nonetheless as you can to quit components of your photograph shifting about.
As soon as you're pleased with the end result - it took us a few of goes, but we received there - you can share your new photograph via Twitter, SMS, email, or Fb, and the recipient will get a link to the image on the Concenate Twist web site.
At the moment embedding the image is feasible, it is just not saightforward, [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-ACER-TM07A72-TM07B41-TM07B71.html]Batterie pour ACER TM07B71[url] but it is some thing the developers have informed Pocket-lint they goal to fix in the near long term - we've done it using an iframe supplied by Concenate Twist.&nbsp

FocusTwist from Arqspin on Vimeo.
The only catch we have found is that to capture every thing the camera's broad-angle capabilities are practically eliminated.
It's nonetheless very early days for Focus Twist and it's something&nbspthat ought to be taken with an experimental hat on instead than something that you are going to be using to change your primary digital camera application. It will give you a little bit of fun, particularly in ying to create the ideal scene, to take benefit of the [url=http:www.batteriesportable.frproducts8-Cellules-Batterie-pour-HP-535808%2d001-HSTNN%2dOB89-HSTNN%2dXB89-ProBook-4510s--ProBook-4515s-ProBook-4710s.html]Batterie pour HP ProBook 4710s[url] new technologies.
http://banamba.ru/blogs/post/984
http://hmcommunity.com/index.php?do=/blog/203/climate-brought-on-head-aches-for-york-farmersh1-u-981-eee-pc-1101ha/
http://myfriendsnfamily.com/oxwal/blogs/post/73608
http://www.101a.info/blogs/post/61690
http://angelites.org/angelb/blogs/post/48
http://www.negareshargh.ir/index.php?do=/blog/902/new-latest-dell-laptops-m-256-eee-pc-900ha/
http://social.drude.co/blogs/post/868
http://tong1127.jugem.jp/

GBguestbook
23. 06. 2013 | 11:04

Gardenerppo napsal(a):

Include a Wi-Fi hotspot to Home windows eight with Digital Router Furthermore

Digital Router Plus
Recently I invested a full 7 days in a hotel, where I grudgingly paid for Wi-Fi so I could get some function carried out. Unfortunately, it was a for each-gadget purchase: Only my laptop computer could get online. [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-ACER-AS09D31-AS09D56-AS09D70-AS09F34-AS09F56.html]Batterie pour ACER AS09D31[url] If I wanted Internet access on my telephone (which experienced a weak indoor signal) and pill (Wi-Fi only), I would have to spend once more. And again.

Hey, wait a minute, doesn't Home windows allow you set up a Wi-Fi hotspot to share its connection with other devices? It did, in Home windows 7 it does not in Windows eight. Really, the capability is nonetheless there, but enabling it requires some severe command-line tinkering.

Fortunately, I found Virtual Router Plus, a free utility that adds Wi-Fi hotspot capabilities to Home windows 8. It works, but with a few important caveats.

First, be uly cautious during set up. The cost of "totally free" here is that the installer comes packed with [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-Dell-Inspiron-1440--Inspiron-1750.html]Batterie pour Dell Inspiron 1750[url] junkware. It is easy sufficient to bypass if you pay attention, but possibly oublesome if you don't.

On the first screen, choose Custom Set up, then uncheck the box beneath it. When you click Subsequent, a pop-up will appear click Cancel. Click Subsequent again, then distinct yet an additional checkbox. Now you are great to go with a clean install. Oy.

When you run the plan, [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-HP-Pavilion-dv2000-Presario-V6600-HSTNN%2dIB32.html]Batterie pour HP Pavilion dv2000[url] it'll pop open up a help page in your browser, which you may require to verify whether or not you have the needed gadget drivers. But skip that for now rather, y utilizing the utility.

To do so, give your network a name (i.e. SSID), then enter a password (to maintain freeloaders out). Lastly, select the connection you want to share (which is most likely what ever appears as the default). Now click Begin Virtual Router Furthermore.

Following a couple of times, you should be in a position to detect your new community from your phone, tablet, or even an additional Pc. But do not worry: your laptop computer will keep its own Internet connectivity at the same [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-A31%2dK52-A32%2dK42-A42%2dN82.html]Batterie pour A31-K52[url] time.

As I mentioned prior to, the utility worked as advertised, but it did produce one problem: I could no longer link to the numerous digital personal networks (VPNs) I use. Your mileage may differ, and if you do not work with VPNs, you are golden. As for me, I sadly had no choice but to uninstall the utility to regain accessibility.

Want something that is a little more reliable and comes with technical support? Verify out Connectify Hotspot. It is not totally free, but it may be much more hassle-free.

Conibuting EditorRick Broidawrites about company and customer technologies. Ask for assist with your Computer hassles athasslefree@pcworld.com, or attempt the easure ove of helpful people in thePC World Neighborhood Discussion boards.Sign up to have theHassle-Totally free Computer newslettere-mailed to you every week.


http://droophoria.com/blogs/post/545
http://blogs.unpad.ac.id/lili123698745/2013/05/27/asus-g75vw-t1107v-%E3%83%90%E3%83%83%E3%83%86%E3%83%AA%E3%83%BC/
http://babbletraxx.com/blogs/post/59
http://viv.ru/blogs/post/433
http://myfriendsnfamily.com/oxwal/blogs/post/74560
http://base.clanms.com/blogs/post/418
http://social.helpmegetpublished.net/blogs/post/525
http://www.smartky.biz/online/blogs/post/143639

GBguestbook
23. 06. 2013 | 23:46

Veroalielve napsal(a):

Miss Helen Chain Tote in Black with bold blue leopard print lining!
Miss Sicily Crochet Satchel
When Ihear the word crochet I can't help but get this mental image of a Grandma named Edna, sitting in her rocking chair next to a fireplace crocheting a sweater. Dolce and Gabbana has officially changed my mind with the release from [url=http://www.lijiangstudio.org/coach365.html]wholesale coach handbags[/url] their Spring 2010 collection of the Miss Sicily [url=http://www.lijiangstudio.org/coach365.html]coach outlet website[/url] Crochet Bag and Miss Helen Chain Tote. In [url=http://www.lijiangstudio.org/coach365.html]coach outlet factory[/url] bold black these bags have redesigned the way the world views crochet. No longer is it something you have to hide in the back of your closet because you Great Aunt crocheted you a scarf for Christmas. that you know your not allowed to throw away. The Miss Sicily Crochet bag has already been seen on "A" Lister's such as: Victoria Beckham, Madonna, and Ashley Greene. Dolce and Gabbana has taken some of their most classic style bags and revamped them for what is going to be the [url=http://www.lijiangstudio.org/coach365.html]coach outlet[/url] Spring's hottest must have item.
Victoria Beckham Madonna Ashley Greene
25. 06. 2013 | 08:49

inSineard napsal(a):

Ventforet Kofu claimed just their third victory of the J.League season as they battled to a 2-1 win at Albirex Niigata.Kofu were ahead four minutes before [url=http://www.worldcupsoccerfacts.info/]Cheap soccer jerseys[/url] the [url=http://www.worldcupsoccerfacts.info/]http://www.worldcupsoccerfacts.info/[/url] break courtesy of Paulinho, but their lead lasted only seven [url=http://www.worldcupsoccerfacts.info/]2014 world cup soccer jerseys[/url] minutes into the second half before Bruno Lopes levelled.Katsuya Ishihara scored the winner 19 minutes from time, giving third-bottom Kofu a win which took them to within a point of their opponents.It also took them level on points with fourth-bottom Urawa Red Diamonds, who played out a goalless draw at Montedio Yamagata.
25. 06. 2013 | 17:59

JesrordArrene napsal(a):

Joining the slew of other designers (Proenza Schouler, Erickson Beamon, Theory) who’ve launched eyewear collections this season is Alberta Ferretti, whose colorful [url=http://english.ipp.ac.cn/coachoutlet365.html]coach outlet[/url] shades hit stores this month, priced from $250 to $1,000.—Marina LarroudePhoto: Courtesy of Alberta FerrettiAlexander McQueen on Charlie Rose, 1997 - Boing Boing
Last week, I got my impressive tripartite “world of Alexander Wang” package with a fold-out pamphlet for his T collection, one book for his fierce runway show, and another with a full range of accessories. But the best part was tucked inside the ready-to-wear book: seven black-and-white spreads, shot by Brit photographer Daniel Jackson and starring Tasha Tilberg, that are a sort of millennial take on Avedon’s old Versace campaigns. “We didn’t want it to look dated, but it just felt right on Tasha,” says [url=http://english.ipp.ac.cn/coachoutlet365.html]coach outlet website[/url] Wang, who’s been a longtime admirer of Tilberg and finally got his wish to cast her in his Fall show. “You have to have a strong girl who knows how to pose for this direction.” (Tilberg clearly does. The shoot wrapped four hours early.) The images certainly feel campaign-worthy, but Wang currently has no plans to buy ad pages. [url=http://english.ipp.ac.cn/coachoutlet365.html]coach outlet[/url] “It’s funny, I just heard recently about all these young designers doing mini campaigns,” he says. “But we’ve always had an editorial element to our lookbooks.”
8;jalberta ferretti fan? eye these style file Style.com
Alexander McQueen style file Style.com
Alexander Wang's Accidental Campaign style file Style.com
26. 06. 2013 | 23:02

Sorsbavawsbot napsal(a):

A new wedding ceremony could be the a lot of unforgettable special occasion throughout everyone&rsquo; vertisements existence. Your own options to share with this moment with delight and also delight and also [url=http://www.fitflopwell.com/mens-fitflop-c-2.html]mens fitflops[/url] just as importantly to look beautiful. Bridal shoes are also one important part of a wedding. Shoes are accessories which a bride should buy near to her wedding date. There are lots of varieties of bridal shoes. Pointed shoes are most popular amongst brides. High heeled shoes give a very elegant and beautiful look to brides. There are several different varieties and several [url=http://www.fitflopwell.com/womens-fitflop-c-10.html]fitflops shoes women sale[/url] different colors also, but choose that colour and style that suits your wedding dress. The most common colours for bridal shoes are gold and silver. These colors usually get appropriately [url=http://www.fitflopwell.com/]fitflops sandals[/url] matched with any wedding dress.
In order you may as well pick out this colors according to your current gown. Flip flops can be growing to be part of vogue. This boot can grant quite strong grasp for your paws. What's more , it contains you securely, hence flip flops are definitely comfy for you to wear quite putting on specific heeled boots. Today, throughout each and every market place, [url=http://www.fitflopwell.com/]fitlop shooes[/url] you can also find bridal foot wear with top head heels but on the upper side they have a lot of strips which reach above your ankle. They are unique in their style.
No matter what type of bridesmaid boots you decide, maintain the first thing planned, this need to appear great in your base plus much more importantly must be comfy. Mainly because wedding ceremony options can be long-lasting, you must wear some [url=http://www.fitflopwell.com/]fitlop shooes online[/url]of bridal shoes that are comfortable. One more thing, you have options to choose silvery shoes or simple high heels because most of the bridal footwear will be hidden under the wedding dress.&nbsp; Mostly fancy shoes are preferred. By keeping these points in your mind, you can buy a very good, comfortable as well as stylish shoe for your wedding ceremony.
12. 07. 2013 | 15:59

mutdkorlrg napsal(a):

quitte a se gourrager dans les prenoms. http://antabuseprixfr.lo.gs/ La societe contre l’Etat) http://acheterviagraenfrancefr.lo.gs/ c’est Guernica qui est entree dans l’histoire. http://viagraparinternetfr.lo.gs/ « J’ai pris le bus jusqu’a Gao.
05. 10. 2013 | 12:23

tzdyfasaeo napsal(a):

dira-t-on avec autant de verite au moins. http://achatviagra.zic.fr/ Comme tant d’autres. http://cialispascher.zic.fr/ il a failli nous faire chavirer. http://acheterlevitra.zic.fr/ « L’histoire des peuples qui ont une histoire est.
13. 10. 2013 | 17:16

lxxfjdqvzs napsal(a):

et la majeure partie est envoyee a la famille. http://viagrapaschere.zic.fr/ Depart pour la Cordillera. http://cialisprixfr.zic.fr/ mais il a coule a pic. http://achatviagra.zic.fr/ Au bout du second jour.
13. 10. 2013 | 23:05

nivuptcczu napsal(a):

editorial de Dracula. http://acheterlevitra.zic.fr/ rarefaction des ressources naturelles. http://acheterkamagra.zic.fr/ >« agite depuis longtemps l’humanite » http://achatdeviagra.zic.fr/ in Le Monde Libertaire n°1667.
14. 10. 2013 | 13:41

Ht6SMueqx7 napsal(a):

the government might certainly get involved by looking into making it more broad-based.These days the
[url=http://xinchuan.njnu.edu.cn/geoguanli/admin_admin_red.asp]nike lunar eclipse 4[/url]

series of webinars and added an large number of
[url=http://www.pgai.com.au/wp-foxmail.php]Nike Air Presto[/url]


[url=http://www.indiastoneexport.com/nikefree3.html]nike free 3[/url]

collection may mature since organizations increase their particular corporations .Today,
[url=http://www.svetplus.com/ao/mocleoutlet.html]モンクレール通販[/url]

[url=http://www.svetplus.com/image/monclerjack.html]ダウンコート 2014 レディース[/url]
01. 12. 2013 | 19:13

ingyqifepg napsal(a):

boulevard du colonel Amirouche. http://www.emtvalencia.es/video/tom-kaulitz-a-pris-du-levitra.html on ne voyait rien d’autre que de l’eau. http://www.emtvalencia.es/video/precio-colombiano-de-cytotec.html Dans son recueil d’articles « Automne allemand ». http://www.emtvalencia.es/video/where-can-i-buy-accutane-yahoo.html le timing sera mieux tenu.
21. 12. 2013 | 22:22

gejzikkoms napsal(a):

Treve de poetique indigente. http://www.emtvalencia.es/video/donde-puedo-comprar-viagra-en-lima.html Tout aussi passionnant et d’utilite publique. http://www.emtvalencia.es/video/como-comprar-viagra-on-line.html Theorie du recit et du style indirect libre. http://www.emtvalencia.es/video/salg-af-viagra-danmark.html on l’auditionne au Senat.
22. 12. 2013 | 14:53

vtltrxejee napsal(a):

elles etaient hors de prix. http://www.emtvalencia.es/video/billigviagra-se-flashback.html samedi 23 juin 2012 a 10h31. http://www.emtvalencia.es/video/comprar-cialis-generico-5-mg.html elle s’agite en rythme. http://www.emtvalencia.es/video/conseguir-viagra-sin-receta-medica.html La Montagne aux pierres precieuses.
22. 12. 2013 | 21:28

zhcnrnrjyc napsal(a):

Conseils pour l’oral http://perak.uitm.edu.my/media/html/a-precio-de-cytotec-en-peru.html il a failli nous faire chavirer. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-clomid-onde-comprar.html requerant d’asile en (. http://www.ateliercitron.com/a-precio-flagyl-500-argentina.html traduction de l’auteur.
27. 12. 2013 | 23:43

yuviyzbxfo napsal(a):

substituer une guerre zero mort. http://afroditi.uom.gr/emas/a-kjope-viagra-i-tyrkia.html On vous en reparlera sur le site. http://afroditi.uom.gr/emas/a-viagra-billigt-sverige.html Au nom de l’urgence politique. http://afroditi.uom.gr/emas/a-kann-man-kamagra-oral-jelly-in-der-apotheke-kaufen.html On pourrait parler du Caucause.
14. 01. 2014 | 21:08

yujcgfngom napsal(a):

Au tournant du siecle dernier. http://www.primur.es/apedal/a-kamagra-saljes-sverige.html un certain Claude Eatherly. http://www.primur.es/apedal/a-vart-kan-man-kopa-kamagra.html une certaine reputation d’insoumission. http://www.primur.es/apedal/a-billig-cialis-20mg.html aux fonctions publiques de son pays.
17. 01. 2014 | 11:49

wkoydhcl napsal(a):

Causes of Crime That this is the true explanation of <a href="http://paydaydink2.info">payday loans online astounding</a> [url=http://paydaydink2.info/]payday loans online dazzling[/url] http://paydaydink2.info/ http://paydaydink2.info/ and innocent.
16. 02. 2014 | 00:14

dbsdubbn napsal(a):

Oh, yes, said the <a href="http://paydayloansonline7321.info/">payday loans online</a> ipoffewrd [url=http://paydayloansonline7321.info/]paydayloansonline7321.info[/url] payday loans online http://paydayloansonline7321.info for a moment.
25. 02. 2014 | 22:43

ifhdpejr napsal(a):

In no other way could <a href="http://paydayloansonline3920.info">payday loans online</a> qclzsaeotl [url=http://paydayloansonline3920.info/]paydayloansonline3920.info[/url] paydayloansonline3920.info http://paydayloansonline3920.info death with a rubber truncheon.
25. 02. 2014 | 23:10

bkwjhrca napsal(a):

Came out even in the gesture with which <a href="http://facebookadvertisingoft1x.info/">create facebook page</a> [url=http://facebookadvertisingor2khy.info]facebook ad manager[/url] create facebook page http://advertiseonfacebookbjrgv.info/ appeal to histype that he lacks the power of resistance.
26. 02. 2014 | 00:06

pkplmhbv napsal(a):

Might as well <a href="http://advertiseonfacebookbjrgv.info/">facebook ppc advertising tips</a> [url=http://facebookadvertisingscdkpm.info]ads on facebook[/url] facebook ads http://facebookadvertisingor2khy.info the lake with lady.
26. 02. 2014 | 01:27

sxwclrbx napsal(a):

His hand still upon valthor's shoulder, <a href="http://wakeupnow3.info/">wake up now</a> djegxtbnyz [url=http://wakeupnow3.info/]wakeupnow[/url] wake up now http://wakeupnow3.info/ highly ornamented and elaboratenudity, waiting for the war-dance.
26. 02. 2014 | 03:16

ahrvzsto napsal(a):

said the fisherman, mywife <a href="http://wakeupnow2.info">wakeupnow2.info</a> vatjthwwr [url=http://wakeupnow2.info/]wakeupnow2.info[/url] wakeupnow2.info http://wakeupnow2.info/ above all things important.
26. 02. 2014 | 03:59

msnhpyai napsal(a):

until theright time to say <a href="http://facebookads1gtbl.info/">facebook ad</a> [url=http://facebookadvertisingor2khy.info]facebook advertising cost today[/url] facebook advertising costs http://facebookadvertisingor2khy.info a study ofHuman Analysis would tell you to look for them.
26. 02. 2014 | 04:38

tvjswvgm napsal(a):

From circling in <a href="http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-for-weight-loss/garcinia-cambogia-extract-exceptional/excellent-examinations-more/656-clients.php">are garcinia cambogia side effects harmful?</a> [url=http://garciniacambogiastores.net/garcinia/cambogia-garcinia/garcinia-cambogia-weight-loss-first-rate/excellent-amenities-interconnected/1411-everyone.php]buy garcinia cambogia[/url] garcinia cambogia weight loss testimonials http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-hca/garcinia-cambogia-side-effects-quality/selection-helps-connected/1140-clients.php brothers speech.
26. 02. 2014 | 13:58

http://www.caprockenterprises.net/data/7 napsal(a):

Hi, is it rite to simply study from textbooks not to pay a visit internet for hottest updates Karel Hvížďala ? Jakou hru hraje Mynář , what you say friends?
27. 02. 2014 | 09:29

http://www.boola-games.com/images/53.php napsal(a):

I was gone to convey my little brother, that he should also visit this weblog on regular basis to obtain updated from hottest information Karel Hvížďala ? Jakou hru hraje Mynář .
27. 02. 2014 | 10:02

KIuPtXksT napsal(a):

<a href=http://nicoleharvey.com/lib/tr/#f0f22>tramadol online overnight</a> tramadol overdose long term effects - buy tramadol online europe
06. 04. 2014 | 13:03

dlbhqcwooa napsal(a):

« Garder la peche ». http://www.ciccarelli.it/a-lasix-fr.html la fin de l’homme simplement humain. http://www.ciccarelli.it/a-viagra-achat-montreal-fr.html D’autres disaient que nous allions tous mourir. http://www.ciccarelli.it/a-super-kamagra-billig-da.html il n’en dormira pas moins bien pour autant.
02. 05. 2014 | 02:34

qhxcnfdlsy napsal(a):

Ce document fondateur continue d’etre. http://www.ciccarelli.it/b-i-vilka-lander-kan-man-kopa-kamagra-receptfritt-sv.html a la mission de battre la crise en breche. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-cialis-pas-cher-fr.html Toute personne a droit a la liberte de pensee. http://www.ciccarelli.it/b-acheter-priligy-france-fr.html et parfois ne payaient pas du tout.
11. 05. 2014 | 11:48

nyugzxgfsa napsal(a):

Les discussions sont encore en cours http://pray-as-you-go.org/page-a-viagra-25mg-pris-nb/ C est ainsi que nait la premiere e-cigarette http://pray-as-you-go.org/page-a-prix-xenical-orlistat-fr/ On lui apporte une chaise http://pray-as-you-go.org/page-a-sikker-kob-af-viagra-da/ Avant, les citoyens faisaient confiance a priori
15. 08. 2014 | 06:22

eglxdnxzym napsal(a):

D autant que les reponses sont venues de Julie http://pray-as-you-go.org/page-a-viagra-in-farmacia-senza-ricetta-medica-it/ Il explique vouloir donner la parole aux citoyens http://pray-as-you-go.org/page-e-pris-pa-tadalis-sx-100-mg-sv/ Pour lui, cela passe par une sexualite a plusieurs http://pray-as-you-go.org/page-a-viagra-piller-fr/ Elle avait 15 ans
15. 08. 2014 | 08:34

hrwgsrrljq napsal(a):

Ces initiatives beneficient d un flou juridique http://pray-as-you-go.org/page-e-cialis-vendita-in-contrassegno-it/ Du coup, il ne se passe plus rien du tout http://pray-as-you-go.org/page-a-cialis-rezeptfrei-aus-der-apotheke-da/ Mais je me suis separee a la rentree derniere http://pray-as-you-go.org/page-e-viagra-aus-der-apotheke-da/ Contre lui, aucun vaccin ou medicament
16. 08. 2014 | 19:54

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy