Se Slováky máme skvělé vztahy. Doufám, že nám to vydrží

01. 01. 2013 | 17:04
Přečteno 14685 krát
V těchto dnech si připomínáme dvě události spojené s existencí společného státu Čechů a Slováků. V prosinci 1918 to byl slavný příjezd Tomáše Garrigue Masaryka z Ameriky. Byl to on, kdo u spojenců vybojoval Československo.

Bohužel, v době jeho příjezdu již byly karty rozdány tak, že nemohl uskutečnit všechny své záměry. Zejména ústava již neodpovídala jeho představám. Chtěl vytvořit tak, aby byla podobnější ústavě USA.

Přesto ale jeho osobnost dominovala první republice a ta bez TGM není představitelná. Rok po jeho smrti už začal soumrak Československa.
Před 20 lety pak nastalo rozdělení společného státu, na který jsme byli právem hrdí a který přes všechny jemu vlastní chyby nám zanechal nejlepší tradice našeho politického života. Dnes oba naše národy jdou samostatnou cestou. Musíme ale uznat, že díky rozdělení vymizely předsudky a komplexy, které jsme vůči sobě ve společném státě měli.

Na naší společnou cestu můžeme být hrdí. Doufám, že opravdu silný vztah nám do budoucnosti vydrží.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Franta napsal(a):

Díky za připomenutí TGM a širší souvislost, než jen rozpad federace.
01. 01. 2013 | 17:11

Natálie K. napsal(a):

Pane Schwarzenbergu, pište prosím, delší texty. Vždycky Vás ráda čtu. Doufám, že jste do Nového roku vykročil pevným krokem.
01. 01. 2013 | 17:15

Desiderius napsal(a):

Vznik společného státu v roce 1918 bylo historickou nutností.Jeho rozdělení v roce 1992 je realitou,která nepoškodila ani jeden z obou států.Role T.G.Masaryka v novodobých dějinách celé střední Evropy je nezastupitelná.Potřebovali bychom,aby se nyní objevil nějaký další TGM.
01. 01. 2013 | 17:31

Maximus napsal(a):

Pan ministr zahraničí nám tu píše věci, o kterých by se mohlo hodně diskutovat. Že prý T.G.M. vybojoval ČSR. Museli bychom si říci, co si představuje pod pojmem "vybojovat! Jenže jak to bylo po 1.WW když se parcelovalo v USA R-U? T.G.M. tam byl připuštěn ke stolu za zásluhy českých legií (na dálku je ovládal), které přivezli ohromný poklad Romanovců (do USA)a měli obrovskou zásluhu na likvidaci jediné síly, která mohla svrhnout sovětskou "revoluci" (vnucenou cca 300 specialisty z USA)a to byla to armáda bělogvardějského generál Kolčak, které lstí zajali a odevzdali bolševikům. Za celou revolucí byla jistá americko-britská skupina bankéřů v čele s Rothschildem a spol., kteří nenáviděli Romanovce a kteří jim slíbili pomstu. A tak mohlo vzniknout Československo a T.G.M. nemanželský syn bohatého Nathana Redlicha se stal presidentem ČSR. Bylo by potřeba spálit všechny knihy a zlikvidovat internet, aby konečně nastal klid a dějiny by byly správně vysvětlovány, tak jak si to někdo přeje. Ale to už známě z éry komunistů....
01. 01. 2013 | 17:31

aga napsal(a):

Někoho, kdo v případě TGM s takovou nonšalancí přehlíží vlastizrádné porušení přísahy věrnosti svému státu, do čela republiky rozhodně nechci. Zřejmě by mu stejné vlastzrádné jednání nedělalo žádné potíže.
01. 01. 2013 | 17:41

svatý Václave napsal(a):

Já knížete také nechci za prezidenta. Nerad bych se dožil jeho nápadu, třeba vybombardovat Slovensko. On je tak troch Rakušan, milující posílání svých bližních coby kanónenfutr. Já jsem takto přišel v první válce o dva dědečky, aniž bych je poznal a tím také k ožebračení rodiny jako takové. Tak si dejte kníže s naší republikou pokoj a jděte si střílet brokovnicí do Rakous. Buďte s Bohem vašnosti.
01. 01. 2013 | 18:13

Baba napsal(a):

Zběžně, vývoz představuje čtyři pětiny českého HDP, pětaosmdesát procent exportu směřuje do zemí EU. Nejvýznamnějším odběratelem je Německo s přibližně jednou třetinou celkového objemu, na Slovensko, druhého nejvýznamnějšího zahraničněobchodního partnera, připadá asi desetina. Slovensko se může chlubit rostoucí produktivitou ekonomiky a my nižší nezaměstnaností, větším počtem obyvatel a průmyslovějším zázemím. Slováci nejsou Češi.
01. 01. 2013 | 18:27

Petr. napsal(a):

Pane předsedo, je Vám ctí, i jako hraběti, že chválíte a vyzdvihujete Presidenta České republiky T.G.Masaryka.
To, ale kontrastujeje s míněním Vašeho prvního místopředsedy p.Kalouska a Vašeho koaličního kolegy, vystudovaného víceřádkového plzeňského právníka Bendy (ODS), kteří považují pana Presidenta Masaryka za komunistu.
01. 01. 2013 | 18:37

Maximus napsal(a):

Petr.

Lidi neblbněte, používání šlechtických titulů je v naší zemi, stejně jako i u většiny našich sousedů dávno zakázáno zákony. Abyste se z toho nepodělali vy podkoní a lokajogvé bez hrdosti. Už i Svěrák zblbnul a Maruška Rotrová také. U té mě to mrzí, ale potvrzuje to jen známou věc, že zpěváci nejsou až na výjimky moc chytří. A u Svěráka to začínám chápat, patří do rodné elity Formana. Vsadím se, že kdyby Forman byl původem třeba Němec nebo Španěl, že by se v USA neprosadil ani náhodou. A to a samé platí o Svěrákovi s Oskarem. Bohužel, vždycky, když dojde na lámání chleba, tak budou tihle lidé při sobě držet a plebs bude jásat! G.Orwell by zde našel další námět.
Pěkný večer!
01. 01. 2013 | 18:54

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Hloupý a prázdný text, ale naštěstí krátký, alespoň v tom si autor zaslouží pochvalu.
Pan kníže nám chtěl zřejmě ukázat, že by dokázal navázat na Klausovy „státnické“ projevy.

Pane kníže, realita vypadá asi takto

Důvěra vládě v posledních 6 měsících
16 %, 14 %, 16 %, 14 %, 12 %, 15 %

Důvěra poslanecké sněmovně
12 %, 13 %, 13 %, 11 %, 10 %, 12 %

„Spokojenost se současnou politickou situací vyjádřila 4 % respondentů, tedy stejně jako v posledním šetření. Ani spokojeno, ani nespokojeno se cítí být 15 % obyvatel ČR.

Nespokojenost s politickou situací však vyjadřují zhruba čtyři pětiny dotázaných (79 %).“

http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a6922/f3/pi121207.pdf

Jsme na vás samozřejmě hrdí, jen byste měli co nejdříve zmizet někam hodně daleko.
01. 01. 2013 | 18:56

Stern napsal(a):

...a takovýto člověk chce být prezidentem ČR !...píše lakonicky jak se lakonicky (a nesrozumitelně) vyjadřuje ústně!...proč se vůbec tento rakouský dědula vyskytl na české politické scéně?...žeby si ho přitáhl nebožtík Havel, kterého kdysi kníže pán finančně dotoval v disentu????
01. 01. 2013 | 19:00

fikus napsal(a):

..autor prokázal, že skrupule a morálka jsou pro něj neznámou. Právě proto by se o TGM a jiné osobnosti našich dějin vůbec neměl otírat, natož je zneužívat pro svoji kampaň.
Pevně doufám, tenhle člověk a jemu podobní, kteří jsou jakkoli spjatí s aktuální politikou v ní skončí co nejdříve a pokud nebudou trestně odpovědní zmizí z paměti národa navždy.
01. 01. 2013 | 19:01

český maloměšťák napsal(a):

Mmmmaammmme přžeplněné věznice...a tak by bylo gut par tisic vězňů propustit.
Ja - to byt topra prezidentska amnestia.

Danke šén, bite šén.

P.S. Až prřijit ja na Hrad a pak odejit - my aj Parkanofa und talši fojak pravicova fronta propustit z prřipadnecho věseni sofort.
Tož tak ja vidět unsere cesta společna - rychle und jistě nach Kosovo došla unsere Heimat.
Taka naša spravedlnost Masarykovaska byt - jak vy mně za presidenta zvolit.
01. 01. 2013 | 19:07

Ernesto napsal(a):

Maximusi pevné zdraví v tomhle roce ! S Vámi bych chtěl dělat v česku revoluci ! Máte objektivní pohled na aktuální věci ! Šlechtě měl již dávno odzvonit umíráček ale jak vidím stále vylézají z hrobek ze snahou obnovit starý řád a to se mi vůbec nelíbí ! E Th G
01. 01. 2013 | 19:11

Petr z Tábora napsal(a):

to Maximus 17:31:
Odkud prosím čerpáte tyto odvážné teorie? Export Lenina do Ruska Němci měl logický záměr vojenské oslabení cara. Proč by si ale Rotschildové pěstovali nepřátele kapitalismu? Legie se dostaly do bojů s bolševiky a je pravdou, že ke konci přestaly chránit gen.Kolčaka, který byl u nich na útěku z Ruska. Spekulace, že Masaryk za první republiky používal ruské zlato od legií jsem také někde četl.
01. 01. 2013 | 19:22

aga napsal(a):

Petr z Tábora

Kapitalismus si nepřátele pěstovat musí, protože potřebuje války. Podívejte, jak si chudák musel vygenerovat teroristy, když se mu jeho pečlivě piplaný bipolární svět zhroutil.
01. 01. 2013 | 19:28

KAteřina napsal(a):

Pane Schwarzenbergu, kdo má dobré vztahy ke Slovensku? Švýcarům je ukradené a evropskou šlechtu zajímá jen to, co se dá kde zabrat, nahamounit, obsadit, zprivatizovat. Což zase těžko lze nazvat dobrým.
S pozdravem: vše co bylo ukradeno, bude muset být vráceno Vám přeji pevné zdraví a sobě abyste odešel z politiky.
01. 01. 2013 | 19:28

fikus napsal(a):

Petr z Tábora:

export vyškoleného Lenina neměl ani tak důvod v oslabení Mikuláše II, ale uzavření a urychlené ukončení bojů ná východní frontě a rozvrat ruské armády jako celku.
Neexistuje žádný důkaz pro fakt, že ruský poklad opustil s legiemi Vladivostok. O tom že odejel Husákovou severní cestou do Francie lze také pochybovat.
01. 01. 2013 | 19:37

Maximus napsal(a):

Petr z Tábora

Petře, to není teorie, ale fakta. Nakonec to jde v literatuře a i na NETu dohledat. Nemůžu to tady více popsat, páč je tady na toto téma embargo. Nejsou to žádné spekulace, ale fakta, která do sebe logicky zapadají. Rothschildovci nenáviděli Romanovce a také jim slíbili tvrdou odplatu. Tehdejší revoluce kde většinu inteligence v počtu 300 kusů "odborníků" dovezl parník Schiffa, tj. podřízeného Rothschilda a nakonec to bylo i z banky "KL" financováno (20 mil.USD, což Sověti krvavě několikanásobně zaplatili). No a druhou pákou byli zcela náhodně české legie (Amíci je operativně využili), které pomohli nejen k přepravě pokladu Romanovců, ale také k zastavení Kolčaka s jeho armádou a uvolnili cestu Trockému. T.G.M. si za to vysloužil velkou důvěru těch co "tvořili dějiny" a dostal možnost mluvit do nově utvářené mapy po 1.WW. Mám to ověřené z více zdrojů, jen se to moc nikde nepsalo, komunistům se nehodilo do krámu psát o skutečném základu jejich "revoluce" a že třeba Marx byl synem zámožného H.Mardocheje..... No a pravdoláskařům to samozřejně také není po vůli. Některé věci se nechtějí slyšet, tak jak byly a co ve skutečnosti za nimi bylo.
Mějte se!
01. 01. 2013 | 19:38

třeba Venca napsal(a):

Petře z Tábora

Zkuste si vyhledat celkem dobře napsaný článek o cca 20 stranách, který se zove:

Ceske_legie_a_zide.pdf

Vcelku je tam vše dost dobře a logicky popsáno sice zjednodušenou formou, ale bez ztráty základních informací.
01. 01. 2013 | 19:42

Petr z Tábora napsal(a):

to Maximus, to třeba Venca:
Srdečně zdravím a přeji příjemný rok.
01. 01. 2013 | 19:46

Maximus napsal(a):

fikus
¨
To jste napsal dobře, že neexistuje žádný důkaz, že ruský poklad ..... No dobře, ale existuje skutečnost či jistota, že Romanovci byli i dětmi povražděni jako zvěř a že jejich poklad zmizel a že naposledy ho měli v držení české legie.
Takže, že by odplul z Vladivostoku k Eskymákům nebo Černouškům, asi nebude moc pravděpodobné, že? Spíš se zeptejte vždy kdo na tom vydělal a co s tím sledoval. Že se jim potom Stalin utrhl ze řetězu, je jiná záležitost.
01. 01. 2013 | 19:49

cimprlich napsal(a):

Dovolte mi připomenout, že rok 1992_93 byl už druhým rozpadem Československa. První byl už v roce 1938, kdy Slováci s nadšením přivítali okupaci českých zemí Německem a bleskově vyhlásili nezávislý Slovenský štát a přimkli se -jak jinak- k nacistickému Německu a stali se fakticky dobrovolně členem nacistické koalice. Když po roce 1943 bylo už jasné, že Rudá armáda tehdejšího Sovětského svazu zatlačí Německo na západ, bleskurychle se Slováci překabátili, vyhlásili frašku se slovenským národním povstáním, aby jako poražený stát nemuseli platit reparace. Bylo tahdy hrubou chybou presidenta Beneše, který trval na opětném připojení Slovenska do rámce Českoslovanska. Měl se dohodnout se Stalinem a říct: nechte si Slovensko jako poražený stát, stejně tak jako východní Německo.Kdo jednou zradil, zradí v budoucnu opět. Pravou podobu Slováků odhalily opět tahanice kolem dělení majetku při dělení tzv. federace v roce 1992, kdy Slováci údajně vyhrožovali uzavřením ropovodu Družba.
01. 01. 2013 | 19:51

Luba napsal(a):

No jo ... je to trouba.

Napsal: "... díky rozdělení vymizely předsudky a komplexy, které jsme vůči sobě ve společném státě měli."

Předsudky nevymizely. Jen se nadává jiným.

Hlavně je teď menší dvorek, na kterém může vyniknout kdejaký pišišvor.
01. 01. 2013 | 20:01

fikus napsal(a):

maximus:
já nezpochybňuji fakta, ale nechci operovat hypotézou. Faktem je, že K
král Jiří V. na doporučení premiéra neposkytl azyl carské rodině ve V.B. Stalin se urval nejen zahraničním věřitelům, ale hlavně bolševické straně. Legie byly od místa vraždy (Jekatěrinburku) cca 25 km a není prokázáno, že se stalo s jejich vědomím. Válečné kořisti existovaly vždy, ale o tomto by bylo daleko více informací. i kdyby je někdo zavázal tajemstvím ( Syrový, Čeček, Gajda a mnoho vyšších důst, včetně těch ruských kteří odjeli s legiemi
01. 01. 2013 | 20:20

Konspira ultra maxima napsal(a):

Maximus má jako vždycky pravdu.
Za vznikem Československa stáli ilumináti.

Použili k tomu hradní ochranku, která odedávna manipuluje hlavami států.
Nedávno se hradní ochranka pokusila zavraždit Klause.

Maximus má info z první ruky, protože jeho vzdálený příbuzný, jistý Petr, v ochrance pracuje. Byl to obyčejný kluk, ale ilumináti ho zcela ovládli a dnes jim věrně slouží. Prošel údajně šestým kruhem zasvěcení.
Když se podíváte na videa z atentátu, uvidíte ho jak si s ostatními dává tajná znamení.
Maximus vám vysvětlí jaká znamení, on má bohatou evidenci.
Některé pozice v hradní ochrance se dědí z otce na syna a proto už od dob T.G.M. hradní ochranka určuje co a jak.

V literatuře a i na NETu to jde dohledat.
Nejsou to žádné spekulace, ale fakta, která do sebe logicky zapadají.
Víc vám poví Maximus.
01. 01. 2013 | 20:20

Konspira ultra maxima napsal(a):

Ernesto napsal(a):
"Maximusi pevné zdraví v tomhle roce ! S Vámi bych chtěl dělat v česku revoluci ! "

Správně, Ernesto!
Maximus je ten pravý člověk. Moudrý a plný vědomostí.
Od rána do večera čte a vzdělává se.
Není to žádný hlupák, to je hned poznat.

Ještě přiberte Vladimíra Iljiče a budete něco jako Svatá trojice.
Pak se už ta revoluce podaří.
01. 01. 2013 | 20:26

opět falešně naladěná struna napsal(a):

1.) Manipulace.
"Bez Edvarda Beneše bychom republiku neměli." TGM
2.) Soumrak ČR nastal již v roce 1935, když agrárníci nejen že volby prodali SdP, ale finančně a organizačně ji podpořili, z čistě zištných důvodů.
Prezident Masaryk, posušný svých britských "rádců" poručil radovi Schieszlovi SdP registrovat.
3.) Nevím, jaké předsudky a komplexy měl vůči Slovákům pan Schwarzenberg.
S těmi slušnými a intigentními jsem se rád kamarádil. S pitomci a hajnými jsem se nebavil, pokud to nebylo nevyhnutelné.
01. 01. 2013 | 20:34

Luba napsal(a):

Maxime,
a Vy jste čí nemanželský syn?

Požárníka Minimaxe?
01. 01. 2013 | 20:38

Al Jouda napsal(a):

To cimprlich :
Mluvíte mi z duše, pokud jde o spravedlivé potrestání Slovenského štátu po 2. světové válce, kde měl patřit jako Maďarsko a Rumunsko k poraženým státům. Prezident Beneš však k tomu nenalezl odvahu, musel by to vyjednat se Stalinem už v roce 1943, když tam z Londýna odjížděl. Železná opona by pak mohla padnout na slovensko-moravském pomezí.Otázkou je, jak by se vyřešilo potrestání Sudetských Němců, asi by se jen provedla denacifikace metodou západních demokracií. Nejpravděpodobněji by to však bylo stejně jen Benešovo zbožné přání, protože Stalin měl zálusk na průmyslově vyspělé české země.
01. 01. 2013 | 20:44

Al Jouda napsal(a):

Pan Schwarzenberg vyjádřil naději, že dobré vztahy se Slovenskwm vydrží. Ano, ale jen za podmínky, že nebudeme mít společnou ochranu vzdušných prostorů a stejné stíhačky. To by byl hned jeden důvod pro rozmíšku :)))
01. 01. 2013 | 20:49

Libertad napsal(a):

Pane Schwarzenberku,
pro mně jste nekonečné zklamání na politické scéně.

Prosím, mlčte, nepište, odstupte z kandidatury na prezidenta. Děláte ostudu svému rodu.

S pozdravem

Sodonio Libertad
01. 01. 2013 | 21:00

Maximus napsal(a):

Luba

Že Vy se přidáváte k těm nevzdělancům mě docela překvapuje, asi jsem Vás trochu špatně odhadl.

Mějte se!
01. 01. 2013 | 21:40

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem příspěvek vykazující znaky tzv. tapetování (opakovaně a pod různými blogy publikovaný text).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
01. 01. 2013 | 21:50

svatební a pohřební orchestr G.Bregoviče napsal(a):

Pane autore,

Vy jste úřadující ministr zahraničí ???

víte jakou řeč bych očekával od skutečného lídra - ministra zahraničí - na téma vztahy s jinou zemí?

S touto zemí máme velmi dobré vztahy. Kromě jiného proto, že jsme pro to udělali toto... toto... a toto...
Toto se nám nepovedlo, důvod byl tento, pokusíme se o nápravu do data ... tímto způsobem .... .

To by byla řeč lídra, který by se ani nemusel chválit, jen by vyjmenoval fakta. Lídra, který něco dělá, nejen tlachá.

Pokud jako ministr zahraničí doufáte v budoucí dobré vztahy se sousední zemí, je to jako kdyby se autobusák modlil před výjezdem za šťastný návrat.

Jděte do háje. Nechápu, kde v sobě berete iniciativu kandidovat na prezidenta.
01. 01. 2013 | 21:55

Konspira ultra maxima napsal(a):

Zlatý carský poklad stráží pražská hradní ochranka!
Ukradli ho v Rusku, vše byla dohodnutá akce, řízená světovými kruhy.
Loď s pokladem přistála v Hamburku a pak po říčních člunech se poklad pašoval přímo do Prahy.
Poklad byl zakopán na nádvoří hradní stráže a střežen těmi nejoddanějšími ilumináty ze všech členů hradní stráže.

Ti vybraní nosí nenápadné zlaté šperky, kterými se prokazují.
Maximus viděl u svého příbuzného zlatý trojhranný čtverec, znamení to iluminátské. Maximus má o iluminátské symbolice doma celou knihovnu.

V literatuře a i na NETu to jde dohledat.
Nejsou to žádné spekulace, ale fakta, která do sebe logicky zapadají.
Víc vám poví Maximus.
01. 01. 2013 | 21:59

svatební a pohřební orchestr G.Bregoviče napsal(a):

Konspira ultra maxima:

použité říční čluny byly plachetnice (kvůli bezhlučnosti).
Než dorazily do holešovického přístavu, byly jim třináctkrát ručně uříznuty stěžně, aby projely pod mosty, a třináctkrát zase vztyčeny nové. Tím se doprava trochu pozdržela a prodražila. Ale dopadlo to dobře, jak píšete.

Od té doby jsou na developerských plakátech obytných domů projektu "Marina Holešovice" vždy zobrazovány plachetnice kotvící přímo u Vašeho nového bytu v holešovickém přístavu.

Pěknou plavbu, dobrý vítr do plachet v Holešovicích !
01. 01. 2013 | 22:40

esaul napsal(a):

Část carského pokladu byla opravdu dovezena až do Prahy. Carské zlato tvořilo základní kapitál Legiobanky v Praze založené v r.1919.
Blog je plytké úrovně a patrně ho zplodil nějaký mladý asistentík z knížecího volebního štábu.
01. 01. 2013 | 22:58

jozef napsal(a):

Vie autor nieco
o francuzskom generalovi M.R.Stefanikovi?
Okrem budovania ceskoslovenskych legii a politickej prace v niekolkych statoch M.R.Stefanik otvoril a otvaral dvere francuzskch vladnych salonov napriklad aj Masarykovi.
Nespomina autor uloho Stefanika pri vzniku ceskoslovenskeho statu zamerne,alebo z nevedomosti?

Ak pripomeniem svoju niekdajsiu poznamku o autorovom "neutralnom" pristupe k sporu slovensko - madarskemu,ak dodam,ze takyto jeho postoj bol zaroven logicky proiredentisticky a protislovensky /nepriamo aj proticesky/,hadam uz toto staci na odmietnutie tejto trapnej predvolebnej agitky.
02. 01. 2013 | 00:17

santawizard napsal(a):

Postkomunismus východní Evropy je světoznámý.Nejzřetelněji se jeví osa československo ,jugoslávie a sovětský svaz.
Je vůbec možné si představit ,že se obnoví ČSR nebo-li Československo?Bylo by to vůbec k něčemu dobré?Dejme tomu v okamžiku ,kdy česko převezme euro ?Fůze a štěpení politického kapitálu tuto možnost nevylučeje.Stávat se čechem nebo evropanem a nebo čechoslovákem je velké umění.Je v tom dynamika.
02. 01. 2013 | 01:10

Slunce napsal(a):

úplný soumrak Česka nastal s Nečasovou vládou, VV s Bártou, LIDEM Peake, TOP 09 Schwarzenbergem a Kalouskem, Besserem, Šiškou, Drábkem...
02. 01. 2013 | 08:06

Morrison6 napsal(a):

Buďme rádi, že se trhli, živit ještě Slováky, to už by tady položilo hodně lidí. Rozdělování 52% : 48% o něčom svědčí.
02. 01. 2013 | 08:22

matuška napsal(a):

Je nejvyšší čas aby nám začalo opět vládnout Rakousko .My jsme to nikdy samy neuměli.Je vidět jak se k sobě lidi chovali když jěště měli v sobě nějaké morální kodexy z dob monarchie.A o současném morálním marasmu netřeba diskutovat.Sami se mezi ssebou jen pomlátíme.
02. 01. 2013 | 08:40

Ivan Bohata napsal(a):

Byla zřetelně vynechána událost s cestou p Hany Benešové s lordem Atlee do USA(lodí).Tam byla přislíbena existence ČSR 1945.Prostředkem ovlivnění bylo ťesné obětí.PaníHana měla zkušenosti z Paříže .Ona živila Beneše na studiích.
02. 01. 2013 | 08:46

Adolf napsal(a):

Úplný soumrak státu začal s vývojem po roce 89. Místo aby se národ držel zdravého rozumu, nechal se podvést bandou šílenců v čele s Václavem Airport Veškrnou a Václavem Kikinou Klaunem. Tihle v prvé řadě stojí za koncem Československa. Spolu s nimi se na tom podepsalo pár slovenských politiků, ale tihle jsoiu přímo zodpoovědní za konec spolerčného státu. Pražská klika salonních žvanilů a profesionálních podvodníků měla plnou hubu EU a NATO a měla obavy, že by je v nově vytyčeném rektolezectví mohlo Slovensko brzdit.
Obzvlášť po cílené likvidaci tamního průmyslu, že.
Jak dlouho bude trvat lide český, než se vláda věcí tvých k tobě navrátí?
Kikina Klaun, tehdy velký Eurofil, dnes odpůrce, největší zloděj v historii tohoto státu, měl by dostat tak 200 let káznice.
A Trautenberk do Bohnic!
02. 01. 2013 | 08:50

Wandemberg napsal(a):

Česká republika za presidentování této existence. V naší zemi tři americké základny s minimálně desítkou tisíc vojáků. Úřední jazyk je němčina,angličtina a čeština. Návrat tří milionů potomků sudetských Němců a vrácení jejich majetků. Prolomení Benešových dekretů a návrat majetků pobělohorské cizácké šlechtě.Nadřazení bruselských zákonů nad těmi českými.A další noční můry od člověka který pořádně nezná ani dějiny naší země.
02. 01. 2013 | 08:51

badatel napsal(a):

Maximusi vy jste největší odborník na židy. Velice důvtipně vždy poznáte, že skoro každý komu se něco podařilo je vlastně žid. Ale kteří jsou horší ? Ti co se jim něco podařilo nebo ti co se jim nedaří ? Ale jsou vůbec takoví ? Já myslím, že ne.
Taky jsem četl, že jsou dva druhy židů. Jedni z Palestiny a druzí odněkud z Ruska. Jak je to s nimi ? Z kterých vznikli ti horší ?
02. 01. 2013 | 08:51

Loutka napsal(a):

Dědečku, že si už nedáte pokoj!? Pravdu má Maximus!? :-)
Vy politici, si pravdu překrucujete ku oblbování lidu!?

Máte palec dolů za to, že jste zneužil a podvedl studenty, které jste oblboval při minulých parl. volbách?

k ČEMU MÁ mz 9 MILIARD ROZPOČTU A JEŠTĚ SE ROZKRÁDÁ A ZADLUŽUJE VE VELKÉM?
při všem tom zdražování?

KAŽDÁ KALOUSKOVA L O U T K A JE Š P A T N Á!? top 658 casa atd?
02. 01. 2013 | 08:53

Vysedlina napsal(a):

Pane Swarzenbergu,
do nového roku i dalších let Vám přeji pevné zdraví, výdrž a úspěch na všech frontách.
02. 01. 2013 | 09:02

anka napsal(a):

Zloději byli ,jsou a budou Ale takové zloděje,jak máme ve vládě jsem za celí svůj život neviděla, a to jsem už dost stará.
02. 01. 2013 | 09:08

hovorka11 napsal(a):

Pane Swarzenbergu,
do nového roku i dalších let Vám přeji klidně strávené chvíl mezi Vašimi kamarády - sunnitskými bombovými atentátníky a All- kaidou v Líbyi, které jste předem uznal za "legitimní vládu". Zároveň mnoho krásných chvil mezi vražednou UCK vládnoucí v Kosovu, kterou jste prosazoval. Zároveň výdrž a úspěch na všech frontách s islamisty, které máte tak rád a kteří Vám pomáhají udržet "křesťanské hodnoty" na BV a v Evropě.
Víra v lež a pravda obrácená naruby vám pomohla prosadit "pravdu a lásku".
02. 01. 2013 | 09:18

Tonda napsal(a):

p.Schwarzenberg pokud se hlásíte k odkazu T.G.Masaryka tak jistě víte,že Československo díky němu bylo založeno na základě svobodného rozhodnutí národů obývající ČSSR.
Mezi základní článek bylo ZEMSKÉ ZŘÍZENÍ,které po roce 1949 komunisté hanebně zrušili,aby mohli s jednoho centra lépe ovládat svou moc.
Tento stav centralistického státu trvá dodnes kdy veškerá moc je soustředěna na jedno místo a to do PRAHY.
Korupce má tak jen živnou půdu pro svou činnost.

Budu rád,když se zachováte jako Váš vzor TGM,který viděl v ZEMSKÉM ZŘÍZENÍ nejlepší cestu státnosti a naplnění všenárodní jednoty.

Jako náš možný budoucí prezident doufám budete tedy prosazovat zemské zřízení jako nejlepší cesta k decentralizaci k návratu demokrace a upevnění našeho státu.
Aby se tu již žádná dikratůra nemohla v tak velké míře rozmáhat.
Ať to byla rudá nebo dnes hrozící modrá či oranžová.

14 nesmyslných a nefunkčních krajů které tu máme.
Již ukázali,že návrat k osvědčeným a prověřeným věcem je krokem správný.
02. 01. 2013 | 09:46

Jam napsal(a):

Pohled do minulosti, pěkné... Přestože se uvádí, že bavorští Schwarzenbergové se v Čechách neuchytili díky pobělohorským konfiskacím, není to pravda. Sice koupili panství Třeboň, ale zbytek dědili po šlechtickém rodu, jehož představitel získal od císaře rozsáhlá (převážně konfiskovaná)území na jihu Čech za služby v třicetileté válce. Tak se divím, že pan kníže podpořil v restitucích heslo "co bylo ukradeno, musí být vráceno."
02. 01. 2013 | 09:52

Mbe napsal(a):

Vsak on Necas jeste zacne prosazovat kooperaci, jak naznacuje nejprve s letadlro armadu, potom Ceske drahy apod..az zase dojde ke spojeni se Slovenskem. 10let a uvidime.
02. 01. 2013 | 09:56

Jáchym napsal(a):

Pane kníže,
velmi rád bych Vám popřál do nového roku něco dobrého.
Ale prostě si nyní nedovedu představit, jak přát cokoli dobrého člověku, který podle mého názoru pracuje na faktické záhubě této země.

Snad jen to, abyste se zbytečně netrápil tím, že by se u vás náhle probudilo svědomí.

Ale to je nejspíš zbytečné.
Někdo se narodí bez prstů, jiný bez svědomí.
Pozdravujte pobočníka Kalouska.
02. 01. 2013 | 10:00

lihovej dědek napsal(a):

Jáchymovi
Moc čteš. A zdá se, že čteš špatný články. Možná, že vždycky nefandím panu Schwrzenbergovi, ale určitě nefandím takovýmhle blábolům.
Vydržte, pane kníže. A nechte maličkých přijíti k sobě. I když si to nezaslouží...
02. 01. 2013 | 10:51

Laux napsal(a):

Pane arcikníže,vy si opravdu myslíte že jste dobrou volbou pro tento stát? Co kloudného jste pro tenhle stát udělal? Dokážete si na to sám seriozně odpovědět?
Svět podle vašich představ se už pomalu přežil,je potřeba přijít s novou kvalitou a té vy nejste schopnen a ani není ve vašem zájmu.
02. 01. 2013 | 11:24

strýc virus H3N1 napsal(a):

jestliže jsem nějaký čas měl o Schwarzenbergovi jakž takž příznivé nebo spíše neutrální mínění, zěmniulo se bohužel velice rychle v hodnocení negativní, a to poté, co se spřáhl s Kalouskem. neboť s tímto individuem se nelze spojit, pouze spřáhnout. mentální výkony pana knížete byly vždy hraniční, ale coby spřaženec rozdivočelého chemika z Bechyně se jeví už jen jako nějaká do nicoty a zkázy rozevlátá barokní socha M B Brauna na Kuksu příp v nějakém zapomenutém lapidáriu.
02. 01. 2013 | 11:57

strýc virus H3N1 napsal(a):

opravuji překlep "změnilo se", of course, mochiron.
02. 01. 2013 | 11:58

Pompeius Magnus napsal(a):

Článek je to krátký, bezobsažný, stylisticky a tematicky na úrovni devíti - jedenácti letého školáka. Rovněž beru v potaz odpudivý zjev, nulovou morálku a pověstnou lenost a zbytečnost pisatele a znovu se divím, proč se tomuto individuu a jeho projevům věnuje taková pozornost a tolik prostoru. Pane Schwarzenbergu, přeji Vám drtivou porážku v prezidentských volbách, vyhazov z prospané funkce ministra zahraničních věcí a rozpad strany HOP 09. Rovněž Vám přeji, aby soudy přezkoumaly způsob, jakým jste nabyl svůj majetek v restitucích a rovněž Vám přeji brzký odchod do zahraničí, tentokrát skutečně natrvalo!! Zůstávávám v upřímné nenávisti,
Váš Pompeius.
02. 01. 2013 | 12:07

Vítejte v ČR ,už v sedmé varintě napsal(a):

Nalijme si čistého vína. Soumrak ČSR začal hlavně tím že v ní prosazoval své myšlení český živel, se kterým ti ostatní raději nechtěli mít nic moc společného. Už ho totiž dost dlouho znali. Jejich názorová prozřetelnost se potvrdila a potvrzuje nadále.Stačí se v ČR projet a i pouhý letmý kontakt s domorodci hned v pohraničí zanechá názorovou stopu, která plně koresponduje i s úrovní internetových diskuzí.
02. 01. 2013 | 12:21

petr napsal(a):

Největší soumrak nastal s nástupem této vlády zlodějů a mafiánů a pan Schwancenberg je jedním z jejich hlavních představitelů. Rozkradené miliardy,vlastizrada v podobě církevních restitucí a ovlivňování vyšetřování korupce - to je jen ukázka toho co tato sebranka dokázala. Vy pane Schwancenbergu patříte tak akorát do vězení.
02. 01. 2013 | 12:58

sedlak napsal(a):

já se Slovenskem spolupracuji, slyším řadu Slováků, kteří tvrdí, že rozdělení nechtěli,například vyslovují domněnku, že kdyby zůstala federace, Maďaři by nevyvíjeli tlak na otázku poválečného zabrání území, zaznívají také sentimentální argumenty, kdy třeba mají část rodiny v Čechách, ale co nadělá kmán? btw, nevím už kde a od koho to zaznělo, ale při vysílání v TV - k výročí, mimojiné zaznělo i to, že Mečiar jako vyjednávací taktitku, chtěl česko odříznout od ropovodu.......já osobně si na pracovní vztahy se Slováky ztěžovat nemůžu, zato legislativa tam, tak to je jiná ;-(

off topic... po zralé úvaze, volím autora za prezidenta, zároveň mu děkuji, že ke Klausově amnestii sdělil, že nesouhlasí s rozsahem amnestie ...Podle ministra zahraničí a předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga se prezidentská amnestie měla týkat lehkých činů, a ne "největších skandálů republiky". Schwarzenberg to ve středu řekl novinářům s tím, že po bližším prostudování ho amnestie udělená prezidentem Václavem Klausem zklamala.
02. 01. 2013 | 14:06

ao napsal(a):

Pane předsedo Schwarzenbergu,

já si zatipuji. Vy budete příštím Českým prezidentem. Do druhého kola se dostanete vy a Franz. Pak "česká média" řeknou lidem, copak by jste chtěli Franze za prezidenta, podívejte se jak vypadá. A lidem nakonec nic jiného nezbyde, jenom zvolit Vás...
Už se na tom pracuje. Pořád jste v čele průzkumu, sice nevím kdo ten průzkum dělá, ale účel světí prostředky. Znám průměrného českého voliče dobře. Rovněž český tisk se předvádí v tom nejlepším "objektívním" světle. Takže vybraný výsledek nelze přehlédnout...
02. 01. 2013 | 14:06

Harcer napsal(a):

Se Slováky můžeme mít dobré vztahy zato s gorilami na Slovensku a z mafii ke které patříte i vy určitě ne! My na rozdíl od vás nezapoměli na gen.M.R.Štefáníka bez kterého by Masaryk byl jenom hospodský kecal,tak jako vy jste zapoměli na Kryla zatím co je kecal Havel vynášen až do nebe.Nedivím se vždyť vám umožnil krást.
02. 01. 2013 | 15:07

strýc virus H3N1 napsal(a):

to Pompeius: podepisuji! až na ten odpudivý zjev a naprostou zbytečnost. pan Schwarzenberg sice není krasavec, ale odpudivějších zjevů vzhledem i k jeho věku by se našlo dost. a co se týče naprosté zbytečnosti, to je relativní. dobře posloužil mnohým. učebnicový příklad stupidity, ale nikoliv neužitečnosti.
02. 01. 2013 | 15:10

TOMAS KADERABEK napsal(a):

///...Před 20 lety pak nastalo rozdělení společného státu, na který jsme byli právem hrdi....///

Coze ????? Pravem hrdi na rozdeleni spolecneho statu ? TO JE MOC.
Dle ustavy Ceskoslovenske je uzemi statu nedelitelne !!! NEUMITE CIST SAKRA !!!!!!
NEDELITELNE TY PRESS-TITUTE.Rozdeleni statu bylo ilegalnim kriminalnim cinem, porusenim ustavy, proti vuli drvive vetsiny obyvatelstva, bez referenda.(Pouze SNS mela ve svem programu deleni statu...volilo ji pouze 8% volicu na uzemi SR!!!!)Kriminalnici jako Havel & Meciar, by si zaslouzili hrdelni trest za vlastizradu & subverzi. Nic jineho
jim nenalezi. BOZE, JAK MUZE NEKDO NAPSAT, ZE MAME BYT HRDI NA ROZDELENI STATU !!!! KRIMINALNI CIN, SOUDRUZI.
02. 01. 2013 | 16:12

Jáchym napsal(a):

Přátelé,
Je tu ještě varianta, že Schwarzenberg brnkne do Tel Avivu (nebo, xakru, ještě jinam??) a odsud brnknou Fischerovi, aby se vzdal kandidatury ve prospěch Schwarzenberga.

Dalšího kandidáta v pořadí pak může obvinit bordelmamá oblíbeného nočního klubu U Ruzyňského srdce (například ze sexuálního harašení).

Ostatním kandidátům bude rozhodnutím Ústavního soudu krátkodobě odňato aktivní volební právo - pochopitelně v souladu s širší interpretací ústavy, pouze na na den voleb (Na konstrukci zdůvodnění pracují ve třísměnném provozu všichni soudci, kteří momentálně nepropouštějí gangstery a tuneláře).

V den voleb nepřijde do volebních místností nikdo, protože bude zamčeno.

Volby tudíž kontumačně vyhraje Schwarzenberg a na omezenou dobu čtyř let dočasně pověří svým zastupováním Kalouska.

Další volby se již konat nebudou, protože všichni konečně uznají, že to opravdu, ale opravdu nemá cenu.
02. 01. 2013 | 16:23

TOMAS KADERABEK napsal(a):

Desiderius napsal(a):
Vznik společného státu v roce 1918 bylo historickou nutností.Jeho rozdělení v roce 1992 je realitou,která nepoškodila ani jeden z obou států.////COZE ??? No to si delas prdel ! Oba staty smostatne znamenaji min,min,min. To nevyzaduje MIMOZEMSKOU INTELIGENCI, ABY SE TOHLE CHAPALO.Proboha.
02. 01. 2013 | 16:35

kocma napsal(a):

Soumrak Československa začal po příchodu Vás a Vám podobných do vrcholné politiky.Nechtěl byste se už konečně někde vyspat?
02. 01. 2013 | 17:14

bubla napsal(a):

Nechci Kalouska na Hradě!!!

K tomu by totiž mohlo dojít....

Za odměnu...
02. 01. 2013 | 17:29

Jenda napsal(a):

Morální a kulturní ztráty nelze vyčíst, ale ekonomické ztráty ano. Hned v příštím roce po rozdělení státu klesl obrat vzájemného obchodu o třetinu. S tím souvisí pracovní místa, zisky firem apod. Vliv v EU je dán velikostí země, resp. počtem obyvatl.......atd. Pozitivní je to, že obyvatelé obou států se nemusí cítit vini tímto stavem, protože se jich na názor nikdo neptal. Z toho, že by tento člověk mohl být prezidentem strach nemám. Jedině podvodem.
02. 01. 2013 | 19:53

Josef Poupak napsal(a):

Slovensku samostatnost preji. Jen bych rad pripomel,ze odtrzenim od nas vstoupilo zpet do valky. Technicky vzato totiz nekapitulovalo.
02. 01. 2013 | 21:49

sunlion napsal(a):

-> svatební a pohřební orchestr G.Bregoviče (01. 01. 2013 | 21:55)
-> Wandemberg (02. 01. 2013 | 08:51)
-> Loutka (02. 01. 2013 | 08:53)
-> hovorka11 (02. 01. 2013 | 09:18)
-> Laux (02. 01. 2013 | 11:24)
-> Pompeius Magnus (02. 01. 2013 | 12:07)
-> petr (02. 01. 2013 | 12:58)
-> strýc virus H3N1 (02. 01. 2013 | 15:10)
-> Jáchym (02. 01. 2013 | 16:23)
-> kocma (02. 01. 2013 | 17:14)

Tedy to je diskuse! Přehršel fundovaných historiků, politologů, žurnalistů a mravních autorit! No vážení, já vás obdivuji. Tolik jste toho (asi) vypili, že plácáte naprosto geniálně nesmyslné nesmysly, ale klávesnici přesto ovládáte bravurně. To já mít toho tolik (asi) vypito co vy, dělal bych jeden překlep za druhým. Sice sarkastický, ale přece jen potlesk pro vás.

Obzvláště pozoruhodný příspěvek: Adolf (02. 01. 2013 | 08:50). Adolf by už neměl usedat za volant, a možná ani na židli...

Uvědomujete si vůbec například, že tehdy ještě žádná Roudnice nebyla?!

Vystřízlivění bez nepříjemné kocoviny vám přeje
sunlion
02. 01. 2013 | 21:51

Maximus napsal(a):

Sunlion

Sluneční lve, Adolf má bohužel naprostou pravdu a je jedno jestli něco požití nebo ne.
02. 01. 2013 | 22:54

Maximus napsal(a):

Oprava..... požil

Pan kníže si říká Sluneční lev, no spíše by se hodilo "starý spící lion"!
02. 01. 2013 | 22:59

bývalý.CECHOSLOVAK. napsal(a):

Ceskoslovensko----nikdy--nikdy-nikdy---.ptejte.se-kdo.byl.president-slovák-obranu-mel.slovák-jejich.predstava.byla-ze-5000000.slováku.bude,zivit-10000000-cechu.ziji.tuod.roku.1962---a.oni.budou.ti.co.cechy.budou.řezat.obusky.v.hospode.si-promluvil-ccesky.a.hned.si,vyzván.NA:SOIVENSKU:SE:HOVORI_PO:SLOVENKY?.TAKZE:AT:SI:TEN:VZDUSNY:/PROSTOR_CHRANI:SAMI:A:KDYZ:NA:TO:NEMAJI:AT:LETECTVO:ZRUSI_A:CR:JIM:HO:OCHRANI:PO?ZAPLACENI__TAK:JAK:LITEVCUM:DOMNIVAM:SE:ZE:DVE?ZRADY:STACí.
03. 01. 2013 | 08:03

byvaly.cechoslovák napsal(a):

ARMADO:CESKA_NEPUSTEJ:DO:SVEHO:VZDUSNEHO:PROSTORU:A:DO:SVYCH:STRUKTUR:VLKA
03. 01. 2013 | 09:43

strangespot napsal(a):

Rok po jeho smrti už začal soumrak Československa.
Nyní i knížecím přičiněním prožíváme opět dobu temna.
03. 01. 2013 | 11:49

Rotschild a jeho verbež napsal(a):

petr napsal(a):
Největší soumrak nastal s nástupem této vlády zlodějů a mafiánů a pan Schwancenberg je jedním z jejich hlavních představitelů. Rozkradené miliardy,vlastizrada v podobě církevních restitucí a ovlivňování vyšetřování korupce - to je jen ukázka toho co tato sebranka dokázala. Vy pane Schwancenbergu patříte tak akorát do vězení.

Toto hodnocení je vskutku správné a knížecí atrapa by to měla vzít na vědomí.
03. 01. 2013 | 13:14

toisloglaps napsal(a):

<a href="http://guccibagsja.blogspot.com/">gucci メンズ </a>RzoJxh <a href="http://guccibagsja.blogspot.com/">gucci グッチ</a> TtkRxv <a href="http://guccibagsja.blogspot.com/">グッチメンズバッグ</a> JvlTsx <a href="http://guccija.blogspot.com/">グッチ gucci</a> NjhObq <a href="http://guccija.blogspot.com/">gucci財布</a> ZrmMkn <a href="http://guccija.blogspot.com/">gucci メンズ財布</a> SjuMmj <a href="http://guccijapanbest.blogspot.com/">グッチ</a>ZahNbi <a href="http://guccijapanbest.blogspot.com/">グッチ アウトレット</a> XxxGoy <a href="http://guccijapanbest.blogspot.com/">gucci新作</a> JeuBkt <a href="http://guccijp4u.blogspot.com/">グッチ</a> FcqJeu <a href="http://guccijp4u.blogspot.com/">gucci財布</a> PlqLrq <a href="http://guccijp4u.blogspot.com/">グッチ 新作</a> OnbDys <a href="http://guccijapans.blogspot.com/">グッチ バッグ</a> IjdVur <a href="http://guccijapans.blogspot.com/">グッチ財布</a> YonOzk <a href="http://guccijapans.blogspot.com/">gucci メンズ財布</a> BahOvc <a href="http://gucciloveja.blogspot.com/">グッチメンズ</a> XtzOuv <a href="http://gucciloveja.blogspot.com/">グッチ トート</a> LumEfl <a href="http://gucciloveja.blogspot.com/">グッチ 財布 メンズ</a> OfuZrs <a href="http://guccibagja.blogspot.com/">グッチメンズ</a> MalLkl <a href="http://guccibagja.blogspot.com/">グッチ トート</a>

QrbVsl <a href="http://www.coachjabags.com/">コーチ</a> NcdYrj <a href="http://www.coachjabags.com/">coach バッグ</a> QynUyv <a href="http://www.coachjabags.com/">coach メンズ</a> SawWlt <a href="http://www.coachjabags.com/">コーチ 財布 新作</a> SxuXdi <a href="http://www.coachjabags.com/">coach 財布 メンズ</a> HbvOpv <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ</a> ObiCdr <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ メンズ</a> QphBzx <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ メンズ バッグ</a> FesVdm <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ 財布 新作</a> KhlHes <a href="http://www.coachjabags.org/">coach 財布</a> PovFnp <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ</a> EqjGok <a href="http://www.coachjabags.net/">coach 財布</a> QovKco <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ 店舗</a> GyzHfr <a href="http://www.coachjabags.net/">メンズ コーチ 財布</a> FhxNyh <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ 長財布 激安</a> CejPcc
01. 02. 2013 | 00:54

Cialis napsal(a):

cialis 10mg vs 20mg you cannot reply to topics in this forum
<a href=http://genericcialisus.com/#rblog.aktualne.centrum.cz>generic cialis
</a> cialis 10mg tablets announcements
http://genericcialisus.com/#34552 - generic cialis
10. 04. 2013 | 21:46

Bopyesollerce napsal(a):

Порно
<a href="http://intimgirls.mi.su/porno-ekstrim-smotret.html">Порно Экстрим Смотреть</a> http://intimboy.mi.su/porno-aleta-okean.html <a href="http://intimgirls.mi.su/samie-krasivie-porno-muzhchini.html">Самые Красивые Порно Мужчины</a>
Прокрутившись по дорожке, мы добрались до каменных ворот и выехали на второстепенную дорогу. Что-то знакомое почудилось узнику в согбенной фигуре, опирающейся на посох. Щелкнув переключателем, она включила автопилот, который повел ракетоплан по заданному курсу.
<a href="http://intimboy.mi.su/lesbi-lizhut-anus-porno.html">Лесби Лижут Анус Порно</a> http://intimgirls.mi.su/porno-babki-besplatniy-prosmotr.html <a href="http://intimtut.mi.su/v-popu-porno-roliki.html">В Попу Порно Ролики</a>
02. 07. 2013 | 02:00

Bopyesollerce napsal(a):

Spy mobil
<a href=http://mobilseifa.pen.io>http://mobilseifa.pen.io</a>
They were in the Tenth Street house at the time. She stroked his cheeks
http://mobilmindli.pen.io
06. 07. 2013 | 16:08

Bopyesollerce napsal(a):

Spy mobil
<a href=http://mobilbioli.pen.io>http://mobilbioli.pen.io</a>
At the end of a month he stood in line and received forty
<a href=http://mobilsicom.pen.io>http://mobilsicom.pen.io</a>
07. 07. 2013 | 09:07

Bopyesollerce napsal(a):

Spy mobil
<a href=http://mobilnaca.pen.io>http://mobilnaca.pen.io</a>
"Oh yes," nodded Bellew, "when I met him he was on his way there to
http://mobilsetthen.pen.io
07. 07. 2013 | 11:31

Bopyesollerce napsal(a):

http://mobilstersec.pen.io
In the morning light money? But I like his eyes! And his smile! And he looks a man--and
http://mobilsandca.pen.io
07. 07. 2013 | 21:47

Bopyesollerce napsal(a):

<a href=http://mobilfranap.pen.io>http://mobilfranap.pen.io</a>
man and woman thus solitary must needs go a-falling in love with decorations and carvings wrought into the semblance of writhing serpents
<a href=http://mobilneyto.pen.io>http://mobilneyto.pen.io</a>
09. 07. 2013 | 19:57

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy