Post scriptum k článku - Jeden pan Ladislav Jakl je lhář

30. 11. 2009 | 09:23
Přečteno 5702 krát
MUDr. Hnízdil vyslovil ve svém článku podiv nad tím, že od p. Jakla dostal nevyžádaný komentář ke své soukromé korespondenci. Pan Jakl odpověděl textem, v němž hrubě uráží Dr. Hnízdila (nestydí se vyslovit hypotézu, že „Hnízdil tento e-mail zfalšoval sám, aby získal záminku dostat své zrůdnosti do novin“) , napadá i etiku Lidových novin a výslovně tvrdí, že adresu jakl@volný.cz nikdy nepoužíval.
V zájmu cti Dr. Hnízdila, Lidových novin, ale zejména v zájmu pravdy musím dodat své svědectví. Dne 12.2. 2008 jsem v noci poslal ze své soukromé adresy soukromý email několika našim biskupům, v němž jsem vyslovil varování, že budou-li někteří představitelé katolíků podporovat Klausovu prezidentskou volbu výměnou za slib restitucí církevního majetku, může tento nemravný obchod skončit tím, že nakonec prohrají jak majetek, tak něco ještě mnohem důležitějšího, totiž čest a věrohodnost křesťanů a navíc KDU na to může politicky doplatit vnitřním rozkolem.
Za několik hodin mi z adresy Ladislav.Jakl@Hrad.cz přišel rozčílený email pana Jakla, doslova citující z mého emailu (a mající i stejný předmět v záhlaví). Na mé opakované dotazy, jak přišel k mé soukromé korespondenci, mi pan Jakl z téže hradní adresy odpověděl: „Na tom nic není.Visí na několika serverech na internetu.“ Avšak adresáti mého emailu mi sdělili, že jej nezaslali panu Jaklovi ani na žádný server. Nerozumím tomu.
Má korespondence s panem Jaklem bohatě pokračovala, a to jak z hradní adresy, tak z adresy jakl@volný.cz , o níž prezidentův tajemník tvrdí, že ji nikdy nepoužíval a není jeho. Celou korespondenci mohu předložit, aby nezaujatý čtenář posoudil, zda obsahově, stylem i jazykem pochází od jedné osoby. Zatím poslední mail z této adresy mi sděluje: „Pane Halíku.
Vy jste opravdu prajednoduchý člověk, který se vzmůže tak leda na papouškování mediálních hovadin. Já si myslím, že jste prostě mělký člověk, s rozumem zakaleným primitivní nenávistí.“ a končí: „Myslet jste si už zakázali.Ladislav Jakl.“ Stačí srovnat úroveň jazyka a myšlení tohoto pisatele a styl vyjadřování prezidentovy pravé ruky; svým zatemnělým mozkem soudím, že naštěstí – i přes barbarizaci české politiky – se ve veřejném prostoru stěží najde víc než jeden člověk, který by se mnou komunikoval tímto neopakovatelným stylem. A i když si zakazuji myslet některé věci, musím bez komentáře a dohadů uvést doložitelná fakta. Prezident Havel měl po svém boku Karla Schwarzenberga, Pavla Tigrida, Ivana Medka; Václav Klaus si do sídla českých králů pozval pány Jakla a Hájka. Máloco dokumentuje tak zřetelně změny na Hradě.
Tomáš Halík
Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Slamník napsal(a):

...co s Jaklem a Klausem,kam s ním ??? Jane Nerudo, nemáme to lehké...!!!
30. 11. 2009 | 09:34

hankacl napsal(a):

Nemám píšťalku. Kde pořádají kurzy hvízdání na prsty? Poctivou cenu samozřejmě zaplatím. Děkuju za tip.
30. 11. 2009 | 10:01

Ládik napsal(a):

Jedna věc je mailová adresa, druhá věc je autor textu.
30. 11. 2009 | 10:14

Michal J napsal(a):

Mala analogie... Video s "pravou rukou" Roberta Mugabeho:

http://news.bbc.co.uk/1/hi/...
30. 11. 2009 | 10:34

Tupelo napsal(a):

To jak se dostal email urceny biskupum do rukou Jakla je jedna vec. Cest mohlo byt vic, pocinaje pravdepodobne absurditou, totiz ze se Jakl za nejakeho biskupa vydaval :) (kdyz se jeho sef vydava za evropskeho disidenta :)), pres moznosti ze nektery z biskupu, pod vidinou ziskani majetku, upozornil hradni stranu na tento email, prip. jiny biskup se mohl o tento email s nejakym roznasecem podelit, prip. zverejnit tento email na nejakem foru. Tim vycet moznosti nejspis nekonci, ale me pripada mnohem zajimavejsi druha vec: totiz pararelni komunikace skutecneho Jakla z hradni adresy a Jakla z domeny VOLNY. I zde na aktualne se obcas vyskytuje jedinec pisici pod vice nicky a (editor jiste potvrdi ;)) nekdy neni zatezko rozpoznat, ze prispevky pise stejna osoba. Pokud jde o dikci ci slovnik, tak by Jakl mel byt docela dobre rozpoznatelny.
30. 11. 2009 | 10:36

Chlodwig napsal(a):

Pro větší přesvědčivost byste měl ještě uvést ten případ, kdy vám v listopadu 2007 neznámý hrubián brutálně šlápl při vystupování na stanici Malostranská na nohu. Jistě šel na Hrad...

Ale víte co, pane Martine Jene Stránský? Já vám vaše tvrzení moc nevěřím. Důvody byly probrány v diskuzi pod vaším předchozím článkem, zabývajícím se démonizací prezidenta republiky.
30. 11. 2009 | 10:38

hanah napsal(a):

Pane Stránský,
k Hnízdilově ostudnému zveřejnění "odborného názoru" o zdravotním stavu prezidenta Klause opět nic nemáte ?
30. 11. 2009 | 11:01

Karel napsal(a):

Jak málo myšlenek stačí k napsání blogu. Obdivuhodné.
30. 11. 2009 | 11:21

Michal J napsal(a):

hanah:

Pokud se znalostmi cele kauzy je pro Vas nejdulezitejsi informaci to, ze si mezi sebout jacisi psychousi psali soukrome maily, jestli Klaus nesplnuje znaky sociopata/psychopata (podle me ano, stejne jako Paroubek, Rath a mnoho jinych - prectete si znamou knihu Snakes in Suits od Babiaka a Hareho), tak mate problem s pochopenim cteneho textu nebo s zivotnimi hodnotami. Sorry.

Minule jsem nechapave sledoval Vase vystupy pod puvodnim clankem a neda mi to se Vas nezeptat. Nepracujete jako letuska?
30. 11. 2009 | 11:24

Karel napsal(a):

Michal J
Ze seznamu vám vypadl Topolánek, Langer, Kalousek, Macek, Bendl, jen abych uvedl ty nejznámější.
30. 11. 2009 | 12:36

Michal J napsal(a):

Karel:

Naprosty souhlas. Hlavne Kalousek, Langer a Macek. (Ti ostatni mozna taky, ale tito tri vyrazne vycnivaji...).
30. 11. 2009 | 12:41

Vico napsal(a):

Tupelo : ta vaše první alternativa mě pobavila :)

Já bych mohl pokračovat tak trochu ve stylu radia Jerevan.

Dementujeme informaci, že Jakl je biskup. Jde o nesprávnou interpretaci, že Jakl vyzval Dr. Hnízdila., aby mu vlezl do pr..le.

Tady se však sprostě psát nesmí. Tak nám vzniklo sousloví Jaklův biskup, kam měl dotyčný jít.

Tolik na vysvětlení.
30. 11. 2009 | 13:59

Tupelo napsal(a):

Vico: :)). No a ted si predstavte ze jsme primymi ucastniku vzniku nove cirkve: napred Hajek vypousti sondovaci balonek rcenim ze jeho (x * pra-)predci nejsou opice, Jakl mezitim (za ucelem osvojeni si spravnych navyku) infiltruje katolickou cirkev (ve forme onoho biskupa ;)) a nakonec treba Weigel prijde s tim ze neni jineho pana nez toho hradniho :). Lokalni fankluby VK se hned pote meni v prvotni dieceze ;)
30. 11. 2009 | 14:25

hanah napsal(a):

Michal J.,
pokud byste sledoval moje výstupy pod původním článkem pozorněji, zjistil byste, že
- se podivuji mj. nad tím, PROČ
Hnízdil zveřejnil názor na prezidentův zdrav. stav v LN, chtěl-li pouze upozornit na to, že se Jakl, či kdo, naboural do souk.korespondence,
- až se prokáže, že skutečně hradní tajemník znal obsah soukr. korespondence, budu to považovat za velmi závažné a budu diskutovat o TOM,
- že jednání Hnízdila i Stránského považuji za bezprecedentní porušení lékařské etiky a lidské slušnosti,
- že Stránský blog napsal nesrozumitelně pro ty, kteří nečetli články v LN
- že pro mě bylo primární pozastavit se nad porušením lékařské (vlastně i novinářské) etiky, protože to již nastalo, na rozdíl od zjištění co kdy kam odkud a kdo komu napsal.
30. 11. 2009 | 14:36

Kristýna napsal(a):

Jak snadno se tito sociopaté/psychopaté dostávají do vedoucích pozic! Neexistuje nic, co by je v jejich mocenském vzestupu zastavilo. Cením si, pane Stránský, že jste tenkrát varoval ve svém mailu biskupy. Bohužel řada lidovců tehdy nekřesťansky upřednostnila nemravný obchod, jak píšete. Uvolnila tak cestu na Hrad lidem, jako jsou Klaus, Jakl a Hájek. Kdo ví, čeho se u nich ještě nadějeme a jak zhoubný vliv to bude mít na českou společnost a vliv v zahraničí. Jak mohla být volba prezidentem takovým nečestným handlem? A je v pořádku, aby hlavou státu byl někdo, kdo to v hlavě nemá v pořádku?

Člověk nemusí být zrovna lékař, aby nevěděl, že sebestředný narcis a egoista není sociálně ani duševně zcela zralým a zdravým jedincem a že žít, spolupracovat a komunikovat s někým takovým je nadmíru těžké. A že negativní rysy povahy se věkem (a nemocemi) zvýrazňují. Tím ale nechci Klause a priori zatracovat. Určitě má i světlé stránky a světlé chvíle. Nezbývá tedy než mu popřát zdraví a světlo v duši.

No a s těmi maily mě napadá: Změnil se systém, nezměnily se povahy a jisté vzorce chování. Prostě informuje se, udává jako dřív. Sleduje se, kontroluje jako dřív. Manipuluje se strachem, to se přece v minulosti tak osvědčilo. Máte se naučit vrchnosti neodporovat, ohýbat hřbet a usilovat o její přízeň lichocením. Vrchnost je nedotknutelná. To je ta demokracie bez demokratů, jak píše pan Pehe ve svém blogu.
30. 11. 2009 | 14:38

hanah napsal(a):

"12.2. 2008 jsem v noci poslal ze své soukromé adresy soukromý email několika našim biskupům, v němž jsem vyslovil varování, že budou-li někteří představitelé katolíků podporovat Klausovu prezidentskou volbu výměnou za slib restitucí církevního majetku, může tento nemravný obchod skončit tím, že nakonec prohrají jak majetek, tak něco ještě mnohem důležitějšího, totiž čest a věrohodnost křesťanů a navíc KDU na to může politicky doplatit vnitřním rozkolem".

Píšete pane Halíku, že jste biskupy varoval, jinými slovy jste se snažil přes biskupy ovlivnit prezidentskou volbu. Nezavání to trochu vydíráním ?
Kdekdo byl obviňován z ovlivňování, uplácení a vydírání a Vy se k tomu veřejně a hrdě přiznáváte...
30. 11. 2009 | 14:55

stoppa napsal(a):

Už jsem to jednou řekl v minulé diskusi a opakuji zase, že v první řadě považuji argumentaci p. Stránského za neprůkaznou a tudíž nevěrohodnou. Stránského "textově kritická metoda" je legrační, určitě nejméně tak jak jeho idnetifikace e-mailové adresy. Zavání to řízenou skandalizací prezidenta a jeho okolí.
30. 11. 2009 | 15:03

siven napsal(a):

hanah - "pro mě bylo primární pozastavit se nad porušením lékařské (vlastně i novinářské) etiky, protože to již nastalo, na rozdíl od zjištění co kdy kam odkud a kdo komu napsal."

Hm, máte pravdu, co píše presidentův tajemník, jak a komu, je opravdu podružného, ale opravdu naprosto podružného významu...
30. 11. 2009 | 15:24

hoven napsal(a):

mam takový technický dotaz. to je blog od strankseho nebo halíka???
p.s. chlapci, už se jednou smiřte, že je na Hradě Klaus a ma podporu 70% veřejnosti. veškrna a jeho vyžírkabojs tam byli 15 let, to je málo???? v demokracii je dobre se střídat.
30. 11. 2009 | 15:43

hanah napsal(a):

To siven

Napsala jsem ale také :

"až se prokáže, že skutečně hradní tajemník znal obsah soukr. korespondence, budu to považovat za velmi závažné a budu diskutovat o TOM",

Zatím jsou to jen neprokázané dohady. Proč vytrháváte z kontextu to, co se Vám hodí?
30. 11. 2009 | 16:36

hanah napsal(a):

To siven

Napsala jsem ale také :

"až se prokáže, že skutečně hradní tajemník znal obsah soukr. korespondence, budu to považovat za velmi závažné a budu diskutovat o TOM",

Zatím jsou to jen neprokázané dohady. Proč vytrháváte z kontextu to, co se Vám hodí?
30. 11. 2009 | 16:38

hanah napsal(a):

Omlouvám se za svou počítačovou nešikovnost.
Samozřejmě jsem sivenovi chtěla napsat pouze jednou :-)
30. 11. 2009 | 16:40

Naštvaný napsal(a):

"Nerozumím tomu", píšete, pane.
- Jinak mi jste příjemný. Ale když něčemu nerozumíte, tak aspoň nehaňte druhé. Ať taky nesklouznete do nenávistí hříšné pravdy a lásky, kterou jeden arcipohan, z politických důvodů se označující za křesťana, šíří po naší zemi.
30. 11. 2009 | 16:58

jenicek napsal(a):

Michal J: docela bych řek, že problém s chápáním psaného textu je na vaší straně, hanah si vás celkem dala ke svačině:-)
30. 11. 2009 | 17:04

Udivený napsal(a):

"Hnízdil zveřejnil názor na prezidentův zdrav", a pokud ten Hnízdil /ať je doktor nebo popelář, vypadá to spíš na to druhé, protože žádný řádný doktor by to přece neudělal/, napsal něco negativního, tak si každý udělá o něm svůj obrázek. Neboť prezident Klaus je veřejností natolik pročtenou osobou, že každému je jasné, že to je zdravý chlapík. Pravda: trochu seladon, trochu ješita, ale především racionálně uvažující politik a vůbec člověk. Takže jakákoli negace v těchto věcech je jen objednávka přátel protagonisty nenávistné pravdy a lásky. Už si nevědí rady. Každej se jim jenom chechtá a ťuká si na čelo. Jak se ti lidi pokoušej masírovat národ, kam se hrabou jezuiti! Jejich mozky jsou tou nenávistí skutečně zatemněný. Jako těch jezuitů, tak i jiných tehdejších oficiálních ideologů.
30. 11. 2009 | 17:58

hanah napsal(a):

Kristýno,
celkem mi nestojíte za polemiku, bylo by to jako házení perel.
Co je ale otřesné, vy drzá, přitroublá osůbko, které kromě jiného chybí i pokora, že si dovolíte napsat:

"A je v pořádku, aby hlavou státu byl někdo, kdo to v hlavě nemá v pořádku?

Člověk nemusí být zrovna lékař, aby nevěděl, že sebestředný narcis a egoista není sociálně ani duševně zcela zralým a zdravým jedincem a že žít, spolupracovat a komunikovat s někým takovým je nadmíru těžké. A že negativní rysy povahy se věkem (a nemocemi) zvýrazňují. Tím ale nechci Klause a priori zatracovat. Určitě má i světlé stránky a světlé chvíle. Nezbývá tedy než mu popřát zdraví a světlo v duši."

Já osobně nemám ráda Havla. Něco takového o něm napsat a hodnotit jeho psychický stav, bych si ale nikdy nedovolila. Píšu o něm jen to, co mi na jeho prezidentování a zasahování do politiky vadilo.

Tak se trochu mírněte a vězte, že i bez vašeho přání má prezident "světlé chvíle" .
30. 11. 2009 | 18:02

Central Computer Systems napsal(a):

Vážená paní Hanah,

jeden známý mě odkázal na zajímavé skutečnosti. Ona fakta (částečně odpovědi na Vaše otázky) naleznete na této adrese (sekce rozepsané):

bilderberg_group@centrum.cz
heslo: pravdaalaska

P.S. Nahlédnutí je určeno a umožněno pouze Vám, paní Hanah (čili pouze z vaší ip adresy)! Všem ostatním je vstup nepovolen!!!
30. 11. 2009 | 18:37

S.Š. napsal(a):

Kristýna :
Ráda čtu Vaše příspěvky, díky za ně. Doporučuji na zlostné příspěvky osoby pod nickem hanah nereagovat. Snažila se sice, snažila, nevydržela ale dlouho a její přirozené výrazové prostředky se projevily stejně, jako i na jiných webech. Umí to ale rozhodně ještě "lépe", třeba se dočkáme.

Autorovi : zvážili jste podání trestního oznámení ?
30. 11. 2009 | 18:55

Central Computer Systems napsal(a):

Vážená paní Hanah,

už Vám to dochází?:-)
30. 11. 2009 | 18:59

hanah napsal(a):

Central Comp.Syst.
Nedochází. Napište to prosím sem. Určitě si to rádi přečtou všichni :-).
30. 11. 2009 | 20:17

frauenmilch napsal(a):

Hanah, hoven,
myslím, že vyjádření lékařů o tom, že existuje podezření na vážnou chorobu hlavy státu je veřejné sdělení, které nemohou ponechat jako lékařskou eticky interní záležitost. Jednak předpokládám, že našeho pana prezidenta neléčí a nevyzrazují potvrzenou diagnozu a jednak to beru jako odborný občanský postoj, který vážně upozorňuje na to, že se občan může nadít chování, které je v rozporu s očekávaným standardem jejich hlavy státu, tedy občanů. Ano takováto upozornění se v hostorii od lékařů vyskytovala, a to i v moderní historii, zpravidla však pozdě. Lékaři patřili v české tradici zpravidla k odpovědným občanům, kteří dokázali dostat přísaze, šetřit i škůdce, ale i občanské odpovědnosti a označit ho. Nepochybuji, že by oba pánové kdykoli prezidenta jejich státu ošetřili bez zaváhání a dostáli své přísaze a slibu, tím spíše, že odpovědně oznamují rizika, která nás v souvislosti se zdravotním stavem hlavy státu mohou v jeho dlskedu čekat. Ano, to je odpovědný postoj lékaře.
30. 11. 2009 | 20:20

Hurá napsal(a):

Od prezidenta Havla oni tři uvedení pánové zavčasu utekli a tak zůstal Havlovi pouze Špaček (KSČ), Mathé (StB), komunistický min. obrany Vacek (rodinný přítel, jak sám Havel uvedl) atp. No, a Klause zase hlídají StBáci Jakl atd.
30. 11. 2009 | 20:35

Zbyněk Matyáš napsal(a):

S.Š.:
Nerad čtu Vaše příspěvky. Jakou hodnotu podle Vašeho mínění mají taková sdělení? Fakticky žádnou, třebaže Vaše zastavání se ordinérní Kristýny vypovídá něco o Vás.
30. 11. 2009 | 21:29

Zbyněk Matyáš napsal(a):

frauenmilch:
" Ano, to je odpovědný postoj lékaře." Už dlouho jsem nečetl něco tak zvráceného a postaveného na hlavu. Celá ta lež o rizicích, "která nás v souvislosti se zdravotním stavem hlavy státu mohou v jeho dlskedu čekat" má všechny vlastnosti špinavé politické intriky.
30. 11. 2009 | 21:34

jj napsal(a):

měl jsem možnost sledovat jinou internetovou korespondenci a p. Jaklem, příp. jeho dvojníkem, a tam se ona osoba jevila jako někdo, kdo nečte odpovědi a stále mele jako kolovrátek. Obávám se, že opravdu šlo o poradce p. presidenta.
30. 11. 2009 | 21:50

frauenmilch napsal(a):

Matyáš
vy nepovažujete sdělení lékaře nebo lékařů o tom, že hlava státu může trpět onemocněním druhu, o kterém mluví, za podstatnouveřejnou informaci? V tom se asi neshodneme, protože já ano. Může to mít vážné důsledky pro nás všechny. Samozřejmě by mělo asi následovat objektivní vyšetření a informace lékařského koncilia, které by uvedlo věci na pravou míru nebo naopak demise. Vám to nepřipadá jako vážná věc a odpovědný postup? Jste si vědom možností hlavy státu a rizik pokud by opravdu onemocnění bylo reálné? Nejde přeci o nějaký osobní vztah, sympatie nebo ochranu státníka. To se snad dělalo za Brežňeva nebo Maocetunga nebo u skutčně těžkých diktátorů. Máte zato, že to je náš případ?
30. 11. 2009 | 22:19

Zbyněk Matyáš napsal(a):

frauenmilch:
Takže se ujednoťme na tom, co znamená "sdělení lékaře". V daném konkrétním případě šlo o osobní názory lékařů soukromě si sdělovaných maily, tedy žádná veřejná informace. O medicíně vím dost, abych věděl, že tyto názory nemající oporu v objektívních vyšetřovacích postupech mají blíže k obyčejným lidským plkům než k diagnóze.
Vaše příchylnost k těmto plkům spolu s dalšími podobnými připomínkami o těžkých diktátorech jenom podtrhují objektívní faktickou nesmyslnost této záležitosti a logicky vedou k závěru o špinavé politické intrice.
30. 11. 2009 | 22:46

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Ještě doplním: logicky se vnucuje závěr, celá diskuze nastavená druhým blogem autora na stejné téma má za účel jenom rozmazávat jedno a totéž: V. Klaus na Hrad nepatří.
30. 11. 2009 | 22:50

hanah napsal(a):

Central comp. systems

Možná mi začíná svítat :-)

Zbyněk Matyáš
zpočátku mi to na politickou intriku připadalo hodně naivní, ale začínám si myslet, že to špinavá hra je. Je to ubohé a je ostudou téhle společnosti, že se k tomu propůjčují i vzdělaní lidé.
30. 11. 2009 | 23:23

Zbyněk Matyáš napsal(a):

hanah:
Podrobnější sledování politické kampaně čunkiády mě přivedlo k poznání špinavých politických praktik. Nedivil bych se, kdyby tomu tak bylo i v tomto případě.
30. 11. 2009 | 23:37

jenicek napsal(a):

frauenmilch: Plácáte nesmysly, a toho Hnízdila jste evidentně ani nečet. To "podezření na vážnou chorobu hlavy státu" je podepřeno z celého jeho článku touto "argumentací":
Některé jeho názory, postoje a činy nám už delší dobu připadají velmi neobvyklé. Stačí připomenout ignorování zákonnosti při jmenování soudních čekatelů, vášnivý boj s ochránci životního prostředí nebo kverulace před podpisem Lisabonské smlouvy. Zaráží nás jeho neochota uznat jakýkoliv opačný názor.
http://www.lidovky.cz/listo...

Pominu, že "neochotu uznat jakýkoliv opačný názor" lze vztahovat na prakticky kohokoli, kdo nějaký názor má (i na doktory co ty plky napsali).
Nic z tohohle popisu se nevztahuje k žádné chorobě. Nesouhlas, ignorace soudu, ani zdržování ratifikace rozhodně není nemoc. Hnízdil dál pokračuje tím, že mají "Důvodné podezření...". Já tam nikde žádný důvod nevidím.
30. 11. 2009 | 23:53

jepice napsal(a):

Zapomínáte, milí diskutéři, v čem je meritum věci.
Článek je totiž o tom, jestli Ladislav Jakl lže, když tvrdí, že nikdy nepoužíval mailovou adresu jakl@volny.cz. Troufám si odhadnout, že opravdu lže.
Zdravotní stav pana prezidenta bych do toho netahala. Může i nemusí mít vliv na výběr poradců.
01. 12. 2009 | 00:45

S.Š. napsal(a):

Zbyněk Matyáš :
Napíšete-li někomu, že "rád/nerad čtete jeho příspěvky", soudím, že pro adresáta to nějakou vypovídací hodnotu má, pro ostatní čtenáře zajisté nikoliv.
Na příspěvku Kristýny nespatřuji nic ordinérního. Zato však spatřuji cosi podivného v reakci hanah, která jiného diskutujícího za příspěvek, který se jí nikterak osobně nedotýkal, tituluje slovy "drzá přitroublá osůbko" a píše o "házení perel", konec vynechala zajisté jen z vrozeného ostychu ... :-)
Taková slova, soudím, bychom si měli vůči sobě v diskusích odpustit, každopádně spíše vypovídají více o pisatelce, než o adresátovi podobných slov.

Jepice : To jsou takové mimikry, úhybné manévry. Leckoho "zajímá" zdravotní stav V.K. (přesněji ta "drzost", že si o jeho zdravotním stavu někdo dovolí VEŘEJNĚ diskutovat), málokoho už to, jak je možné, že hradnímu tajemníkovi je znám obsah soukromé pošty cizích osob. A to je přece meritum věci, jak již bylo konstatováno pod prvním blogem dr. Stráského. K tomu se - kupodivu - příliš nediskutuje.
01. 12. 2009 | 01:53

jenicek napsal(a):

Milé S.Š hradnímu tajemníkovi je znám obsah pošty cizích osob nejspíše proto, že mu ji ty osoby poslaly. Celkem jednoduché vysvětlení, ne? Není na diskuzi o duševním zdraví spíše představa, že tomu tak nebylo?
A žádnou diskuzi o duševním stavu VK jsem nezaznamenal. V Hnízdilově článku nic takového není. Máte výše odkaz. Až tam nějaký argument se vztahem ke Klausovu zdraví najdete, tak mi dejte vědet. Já tam vidím jen tvrzení, že "Máme důvodné podezření, že pan prezident jedná pod vlivem závažného onemocnění nebo poruchy osobnosti." Jakou, proč a jak se to projevuje (žádná choroba nemá symptom "dělá krávu při podpisu LS") tam není.
01. 12. 2009 | 02:43

Michal J napsal(a):

jenicek, hanah:

Pratele, trochu vydechnete a jdete se projit na chvilku do prirody. Uvidite, ze se vam ulevi.

Zacinam si myslet, ze jste napojeni na Hrad (pribuzni a pratele p. Jakla), kteri maji za cil rozostrit disuzi a vytlacit do zapomneni zakladni a JEDINOU podstatnou myslenku na cele teto zalezitosti:

Ladislav Jakl pouzival roky urcitou emailovou adresu a pote se v Lidovkach zaprisahava, ze ji nikdy nepouzival (a napada Lidovky, atd.). Pokud je takto krivy charakter na Hrade, garantuju Vam, ze ve slusne spolecnosti by byl nucen odejit.

U nas neodejde, protoze jsme narod Hanicek a Jenicku...
01. 12. 2009 | 03:29

vasja napsal(a):

Kdo ví, jestli Jakl používal tu mailovou adresu? A hlavně, dá se mu věřit?
Pan Stránský je tlachal a tak bych byl na váškách a u Hnízdila tuším jeho zdravotní stav a tak teda nevim, hoši a děvčata.
01. 12. 2009 | 05:16

Pepa Řepa napsal(a):

Ach, blíží se Mikuláš. Teď se hukáže zda-li Jakl čte maily Mikulášovi adresované.

Jestli lže? Nevím. Mně máma mačkala nos. Prej se to tak pozná.Zkuste to, doktore. To jsou ale starosti, že?
Mám pocit, že většina nepochopila,či přehlédla kdo je autorem článku.
01. 12. 2009 | 10:09

hanah napsal(a):

Pepa Řepa

Podepsán je Tomáš Halík, píše o biskupech, píše jak se snažil ovlivnit volbu prezidenta, tak předpokládám, že je to od něho.
Pan Stránský to sem zase frknul bez dalšího vysvětlení.Ty blogy mu nějak nejdou..
01. 12. 2009 | 11:20

Pepa Řepa napsal(a):

Že by byl pan tajemník bájný Jakl & Hyde?
Muž dvou tváří? Mail nebo Mejla?

Čím vším se doktoři-v čase pandemie- dokáží zabavit.
A to kdyby ho slyšeli zpívat s kapelou Folimanka Blues, tak by šli všichni do vrtule.
Pravda, John Lee Hooker to není.
01. 12. 2009 | 11:33

hoven napsal(a):

frauenmilch,
hele, mě se zdají taky všichni na hlavu od havla až po grebeníčka...samozřejmě to celé nemá nic společneho s odbornou lekařskou diagnozou, ale s umyslem urážet a zesměšnit hlavu státu, to je snad jasný. mít na věci odlišný názor snad neznamená duševní poruchu. co se týká globálního oteplování nebo Lisaboske smlouvy, at dají panové Hnizdol a Stranský na stul nějaké argumenty.
01. 12. 2009 | 11:41

Hurá napsal(a):

hoven:
Nechci se pouštět na toto téma do diskuse, jenom podotýkám, že argumenty po kterých voláte, jsou všeobecně známy a byly publikovány i u nás. A protože to byla zpráva vědců, byla tedy vědecky podložena.
01. 12. 2009 | 14:15

Gru napsal(a):

Renesance pěkně české tradice! Mám na mysli proslavenou metodu "psychiatrizace", tedy postup, při kterém se nevítané názory politických oponentů (v tomto případě například názor na Lisabonskou smlouvu) interpretují jako příznak duševní choroby a nositel takového nepohodlného názoru se otaxuje jako psychicky nemocný. V této zemi se najde vždycky nějaký psychiatr, který se k tomu propůjčí - jistě si ti starší pamatují na výtečníka, který takto otaxoval například Palacha.
Čs. psychiatrie byla za tyto postupy vyloučena z mezinárodní asociace.

Zdá se ovšem, že kořeny vymýceny nebyly. Už se zase objevují výhonky.
01. 12. 2009 | 15:58

Gru napsal(a):

Renesance pěkně české tradice! Mám na mysli proslavenou metodu "psychiatrizace", tedy postup, při kterém se nevítané názory politických oponentů (v tomto případě například názor na Lisabonskou smlouvu) interpretují jako příznak duševní choroby a nositel takového nepohodlného názoru se otaxuje jako psychicky nemocný. V této zemi se najde vždycky nějaký psychiatr, který se k tomu propůjčí - jistě si ti starší pamatují na výtečníka, který takto otaxoval například Palacha.
Čs. psychiatrie byla za tyto postupy vyloučena z mezinárodní asociace.

Zdá se ovšem, že kořeny vymýceny nebyly. Už se zase objevují výhonky.
01. 12. 2009 | 15:59

Karel napsal(a):

Co tady vlastně řešíme?
Že psychiatři nemají do čeho píchnout a tak se chtějí vetřít na Hrad?
01. 12. 2009 | 16:22

Mr. napsal(a):

to Gru

Koukněte se na adresu Bilderberg_group@centrum.cz
Heslo Vám sdělí paní Hanah.
Snad Vám to pomůže pochopit, co se tady vlastně seběhlo a kdo to má na svědomí.

to Hanah
Paní Hanah, ještě jednou se podívejte na obsah v oné doméně ve složce rozepsané (nově tím tlustým písmem). Login znáte.
01. 12. 2009 | 16:56

hanah napsal(a):

To Mr.

díky za odkaz. Jsem dost v šoku!
Věděla jsem , že jsou schopni lecčehos, ale že zajdou takhle daleko je pro mě opravdu hodně silná káva.
Co s tím uděláme?
01. 12. 2009 | 18:26

S.Š. napsal(a):

Vyjděte do ulic, paní hanah. Pak mně, prosím, dejte zprávu, kolik se vás na tom Vašem městečku sešlo ... :-)
01. 12. 2009 | 20:36

hanah napsal(a):

Měla bych dotaz na pana Halíka, i když nevím, zda sem nakoukne. Snad ano, když je zde zveřejněn jeho dopis.
Pane Halíku, Vy jste se také zúčastnil oné korespondence o zdrav. stavu prezidenta Klause?
Jste si jist, že jste diskutovali pouze se "spolehlivými kolegy" ?
A ještě jeden dotaz i pro pana Stránského - co bylo záměrem oné diskuze, resp. čeho jste chtěli dosáhnout ?
Mimo jiné - včera jsem byla poučena vnukem svého známého, že tzv.nabourat se do mejlu kohokoliv je hračka, která už je pod jeho úroveň, rovněž tak odeslání mejlů z jakékoliv adresy dnes ovládají děti z prvého stupně ZŠ.
02. 12. 2009 | 12:17

M. B. napsal(a):

Proč by proboha měl Jakl zapírat adresu, z které prý s někým komunikoval? Pokud někdo upozorní na skutečnost, že je jeho jménem používána adresa, kterou nikdy nepoužíval, tak je to důležitá informace, která má zajímat především jeho ideové odpůrce, ne? Pan Halík opět prozrazuje, že skutečná Pravda je mu ukradená, ale že se mu líbí takto jím prezentovaný "pravda" o tom, že Jakl je idiot, co hloupě někomu nadává vzdělaným lidem a pak to zapře! To by ale byl asi opravdu jen nemocný blázen, co by obdobné nesmysly dělal i neskrytě a to opět pan Jakl evidentně není.
06. 12. 2009 | 10:24

otto central napsal(a):

V zájmu cti Dr. Hnízdila, Lidových novin, ale zejména v zájmu pravdy musím dodat své svědectví.
17. 01. 2010 | 21:26

armani classic napsal(a):

I can't agree with you more.
13. 03. 2010 | 02:08

tag heuer napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
13. 03. 2010 | 02:09

iPhone to Mac Transfer napsal(a):

great artical!
19. 03. 2010 | 10:39

iPod to iPod Transfer napsal(a):

good artical! Thank you for your infomation
19. 03. 2010 | 10:43

iPhone contacts Backup napsal(a):

you are a thinker
19. 03. 2010 | 10:45

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 01:02

cartier love napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
27. 03. 2010 | 06:59

discount air max shoes napsal(a):

<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 90</a>
<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 95</a>
17. 04. 2010 | 04:45

منتديات napsal(a):

http://www.tran33m.com/vb/
http://www.tran33m.com
http://www.tran33m.com/vb/s...
http://www.tran33m.com/up
http://www.tran33m.com/dir
http://www.game.tran33m.com
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
07. 12. 2010 | 12:13

compare car insurance rates napsal(a):

Great – I should definitely pronounce, impressed with your site. I had no trouble navigating through all tabs and related information ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, site theme . a tones way for your customer to communicate. Nice task.. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">auto insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 08:56

liakUrbarry napsal(a):

How do you preserve out the burgeoning viruses and Trojan horses, prowling in the cyberspace? There is any number of packages like spam, adware, adware, malware and hackers ready to assault at the earliest option. With out the information of internet users, credit card numbers or passwords can pass onto the mistaken arms. These security difficulties require to be resolved urgently and below are two critical tips for you.

one. The 1st action to safeguard your laptop or computer is to set up a great virus scanner and firewall. Let us face the information, Microsoft's firewall is just not ample, and so are from your ISP and modems. No modem arrives with constructed in antivirus application. As a result you have to acquire and put in a single. You can pick from a quantity of virus scanners and firewalls, but dependable between them are: Norton, AVG, McAfee, and ZoneAlarm. AVG and ZoneAlarm are cost-free application.

2. A <a href=http://scrapeboxfaq.com/where-can-i-get-scrapebox-shared-proxies>shared proxies vs private proxies </a> will help online safety. This server hides your IP, which is distinctive and unchangeable even if you want to. This IP id ought to be held magic formula. If a cybercriminal accesses it, he can get your facts, and use it to your detriment.

In this whole method a proxy functions discreetly. When you consider to entry a hyperlink, the browser informs the server in normal instances, while a proxy server assures that it gets this info very first, and filters the data. Even if the internet server attempts to know your IP, it will only be accessing the IP of the proxy server. However, the proxy server can obtain all your facts, and for that reason you ought to go for a proxy server which you can depend on.

Given that Proxy Servers support Online Protection., you must know how to established up one. Defective setup can direct to an unsafe proxy - for this reason carefully comply with the a variety of measures.

1. A good and anonymous proxy is a have to. The World wide web has a entire whole lot of paid and totally free proxy servers. While paid out proxies offer greater anonymity, free proxies can also be opted. You should zero in on a great Proxy Server which will assist your On the web Security.

two. After you have chosen your proxy, you require to configure your Web browser to use it. This process is distinct from one particular to another browser. If you are employing Web Explorer, here's how to set up the proxy. Open up Internet Explorer, go to World wide web relationship, click on on relationship, select the suitable button for LAN or dial-up relationship, and click on the configurations. Permit use a proxy server, and variety IP of proxy - which you must have noted on a paper, ahead of starting to put in, adopted by port in the respective fields. When you simply click on "Ok" 2 times, you are now possessing a Proxy Server for On-line Safety.

three. It is not adequate even immediately after you have completed configuring your browser. You just can't forget it. If you have opted for a cost-free Proxy, it may well not be operating following some time. For that reason, you must preserve an eye on the proxy, and remain protected. Use Proxy Servers for On the internet Protection and it will reduce you of great deal of anxieties.
11. 11. 2012 | 09:20

cammaEquahcum napsal(a):

<a href=http://www.cheapuggsbootsjp.com>アグ ブーツ</a>, <a href=http://www.cheapuggbootssalejp.com>ugg ブーツ 激安</a>, <a href=http://www.salesuggbootsjapan.com>ブーツ</a>, http://www.uggbootsforjp.com
<a href=http://www.cheapuggbootssalejp.com>ugg ブーツ 激安</a>, <a href=http://www.salesuggbootsjapan.com>ugg ブーツ</a>, <a href=http://www.uggbootsforjp.com>アグ ブーツ</a>, http://www.cheapuggbootssalejp.com http://www.cheapuggsbootsjp.com
12. 11. 2012 | 10:34

Uncoliowl napsal(a):

There's a brand new invention that everybody who smokes should really learn about. It is really called the ecigarette, also called a smokeless cigarette or <a href=http://www.prweb.com/releases/2012/4/prweb9429244.htm>tar free electronic cigarettes </a> , and it is actually modifying the legal panorama for cigarette people who smoke around the world.

The patented Electronic cigarette gives to correctly simulate the knowledge of using tobacco an true cigarette, with no any of the well being or authorized troubles surrounding conventional cigarettes.

Whilst E cigarettes appear, really feel and taste much like conventional cigarettes, they perform really in a different way. You see, e cigs will not basically burn any tobacco, but alternatively, if you inhale from an e-cigarette, you activate a "flow censor" which releases a drinking water vapor that contains nicotine, propylene glycol, in addition to a scent that simulates the flavor of tobacco. All of which basically ensures that e cigarettes permit you to get your nicotine take care of whilst keeping away from all of the cancer resulting in brokers discovered in standard cigarettes this sort of as tar, glue, countless additives, and hydrocarbons.

Moreover to remaining much healthier than conventional cigarettes, and perhaps most significantly of all, is the undeniable fact that e-cigarettes are fully legal. Mainly because E cigarettes don't require tobacco, you can legally smoke them anywhere that common cigarettes are prohibited this sort of as bars, restaurants, the work spot, even on airplanes. Additionally, electronic cigarettes let you smoke without any fears of inflicting harm on some others due to awful second hand smoke.

The refillable cartridges are available a large number of flavors together with nicotine strengths. You'll be able to get frequent, menthol, even apple and strawberry flavored cartridges and nicotine strengths are available whole, medium, gentle, and none. Although e-cigarettes are technically a "smoking alternative" rather than the usual smoking cessation product, the vary of nicotine strengths offers some noticeable probable being an support within the ones attempts to stop cigarette smoking and appears to be being proving well-known within that market place.

The great factor about electric cigarettes as apposed to say, nicotine patches, is the fact e-cigarettes deliver a similar tactile sensation and oral fixation that people who smoke want, although enjoyable types tobacco cravings likewise. Any time you get a drag from n e-cigarette you truly come to feel the your lungs fill that has a warm tobacco flavored smoke and if you exhale the smoke billows from your lungs much like regular smoking cigarettes, however, as pointed out, that smoke is in fact a considerably much healthier water vapor that quickly evaporates and as a consequence does not offend any individual while in the instant vicinity.

Though electronic cigarettes happen to be all around for some time in many incarnations, it has been modern developments inside the technology and also ever rising constraints towards using tobacco which have propelled the e-cigarette into a new found reputation. Should you be thinking about a healthier choice to smoking cigarettes, or when you only want to provide the independence to smoke where ever and anytime you'd like, an electric cigarette might be the solution you've been looking for.
14. 11. 2012 | 09:49

PekNaifealiem napsal(a):

dxosdlzrlj <a href=http://www.cheapbeatsforusonline.com>beats by dre solo</a>, firxvromek <a href=http://www.cheapbeatsoutletstore.com>Cheap monster beats</a>, zejmrpthlv <a href=http://www.monsterbeatsforussale.com>monster beats us</a>, wgskg http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com , jixfwufrjy <a href=http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com>monster beats sale</a>, awqvbfrmhd <a href=http://www.cheapbeatsoutletstore.com>monster beats sale</a>, qtnnyrncto <a href=http://www.cheapbeatsoutletstores.com>Cheap monster beats</a>, cfucl <a href=http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com>www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com</a>, ogxqo http://www.monsterbeatsforussale.com ,
14. 11. 2012 | 15:24

buy cialis generic napsal(a):

atin tubes will suffice, otherwise four or five, http://ordergenericviagraonline.org cost of viagra 100mg IV. INSTRUCTIONS TO THE VETERINARIANS indicated. The milk thus produced shall be known, http://cialis20mgprice.com cialis best price proved construction and proper ventilation, be, cover glass preparation, examined under the, <a href=http://ordergenericviagraonline.org#5,24965E+86>order generic viagra</a>, c. Immediately after milking, the milk is to be, renders the whole inferior, no matter how, <a href=http://cialis20mgprice.com#2,49960E+79>buy cialis generic</a>, some difficulty, if the proper means be adopted,, many have established the requirement that milk, <a href="http://ordergenericviagraonline.org#79055">generic viagra online</a>, room, the utensils, the condition of health of, V. Health of employees and their families, as far, <a href="http://cialis20mgprice.com#63411">cost cialis</a>, or cleaning vessels.
16. 11. 2012 | 04:51

EteshyDyect napsal(a):

What is <a href=http://www.scuya.com/2010/02/20-questions-with-michael-poulsen/>health vending </a>

Absolutely everyone has employed a vending machine at some point to obtain a drink or delicious snack, and plenty of spots use foodstuff vending ones rather than functioning a complete cooking area that serves contemporary food. The greatest edge to this kind of machines for patrons is that you are able to get foodstuff in areas you or else would not find it available. There are lots of diverse varieties of them, and currently being a provider or owner is an excellent technique to make some additional money.

Additional sorts of vending devices exist than you may recognize. There are snack meals kinds, and people for soda vending, but you can also find numerous other forms as well. You will discover cigarette, lottery, ice vending, food dispensing, tattoo, sticker, espresso, toy, and plenty of, numerous other devices.

Most things that it is possible to consider can most likely be bought from a device. The video clip vending devices have grown to be common in recent times, because the films tend to be more cost-effective compared to the rental keep rates. It is possible to even utilize a device for vending electronics and publications. Even a photograph booth is a form of vending device.

Due to the fact you will find numerous distinct types of those devices, starting a vending small business is a superb way to generate profits. It is very easy to enter into, and many firms never head acquiring this sort of machines at their area, when you give them aspect from the profits. Needless to say, it's best to get started on tiny when commencing this business enterprise. A lot of of these machines usually do not just take just about any electrical power, and people are classified as the finest ones with which to start out.

A number of people are even ready to rely on their vending enterprise as their only resource of profits, and make in excess of need to live on. Of course, those individuals have got a complete large amount of such machines and stations.

On the other hand, for the majority of folks, this is a facet company. Still, vending devices can be quite lucrative. The situation from the device is vital and stocking the machines will probably be the biggest cost. Anyone can close up creating cash from the end, just because in the pretty much non-existent overhead expenses.

The vending machine is really a staple object in most break rooms and college hallways. Most people purchase food items merchandise from these devices on a regular basis. A lot of people really depend on vending products for just a substantial piece of their every day diet plan. This is 1 motive why you will find more healthy vending possibilities available these days. All these factors make getting linked to the vending trade a sound business enterprise choice
24. 01. 2013 | 19:14

achat cialis napsal(a):

elle conserve la faculte de revetir une nouvelle http://prixcialis20mg.net cialis 20 mg entre les animaux qui les composent, ella placas por el procedimiento ordinario. http://comprarviagra-sinreceta.com pastillas viagra Academia de Ciencias naturales de Barcelona, buy valtrex http://www.buy-valtrex-cheap.org cheap valtrex buy flagyl http://www.buy-flagyl-online.org flagyl dosing germes repandus dans les airs. <a href=http://prixcialis20mg.net#1,27218E+73>acheter cialis sans ordonnance</a>, ascendance des formes dans les las preparaciones del mismo mineral. <a href=http://comprarviagra-sinreceta.com#5,33959E+65>viagra online</a>, Licenciado en Ciencias naturales. valtrex 500 mg <a href=http://www.buy-valtrex-cheap.org#6,39765E+72>buy generic valtrex online</a>, flagyl generic <a href=http://www.buy-flagyl-online.org#2,19267E+50>flagyl dosing</a>, un problonie a jamais incomproliensible pour, <a href="http://prixcialis20mg.net#42651">cialis pas cher</a>, destinees a exposer graphiquement celte pensee, no tratada por el reactivo. <a href="http://comprarviagra-sinreceta.com#75559">venta de viagra</a>, despues de las senas de su habitacion, shingles treatment valtrex <a href="http://www.buy-valtrex-cheap.org#70600">buy generic valtrex</a>, flagyl <a href="http://www.buy-flagyl-online.org#56227">flagyl 500 mg</a>,
12. 03. 2013 | 21:34

blueceKek napsal(a):

What exactly <a href=http://sosmedia.co/miss-british-virgin-islands-sheroma-hodge/>quarterback camp steveclarksondreammaker.com </a>

Football lovers like to talk with regards to the All American Soccer Camps, which is a spring and summer time camp suitable for increasing any and all sixth, seventh, 8th, 9th, 10th and 11th graders in the nation. It's held in twelve different places across the United states.

Every yr, it invites many of the best NFL players and NFL Coaches to share there soccer coaching competencies, techniques and drills. It was made from the belief that football gamers are created by best apply, not born.

The NFL gamers and Coaches which have coached in the All American Football Camps are impressive: New England Patriots Quarterback Mentor Larry Keenan, Ny Giants DB, Perry Williams, Tampa Bay Buccaneers Strength and Velocity Coach Mike Morris, Denver Broncos Quarterback Shawn Moore, New England Patriot Vast Receiver Cedric Jones, Ny Jets Running Again Blair Thomas, New England Patriots DE/Lineback Chris Slade, Offensive Lineman Kansas Metropolis Chiefs Irv Eatman to name just some. Just about every camp 10-16 NFL gamers and coaches are there to share there techniques on how they manufactured it into the NFL.

Remaining a good football participant will take over just learning the way to block and deal with. It needs an almost politically unbiased frame of mind towards the full offense or defense.
27. 03. 2013 | 03:56

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> viagra without prescription </a>
27. 03. 2013 | 18:27

parlpreow napsal(a):

You can find a brand new creation that everyone who smokes should know about. It can be named the electric cigarette, also called a smokeless cigarette or <a href=http://www.vaporultra.com/rss.php?type=rss&action=featuredproducts>electronic cigarette liquid </a> , and it can be shifting the authorized landscape for cigarette smokers across the earth.

The patented E-cigarette delivers to efficiently simulate the encounter of using tobacco an real cigarette, without the need of any of the well being or legal concerns bordering standard cigarettes.

Whilst E-cigs glimpse, really feel and flavor very similar to conventional cigarettes, they perform incredibly otherwise. The thing is, e cigarettes do not essentially melt away any tobacco, but rather, whenever you inhale from an e-cigarette, you activate a "flow censor" which releases a water vapor that contains nicotine, propylene glycol, plus a scent that simulates the flavour of tobacco. All of which simply just means that e-cigs assist you to get your nicotine resolve though preventing every one of the cancer causing agents found in standard cigarettes these kinds of as tar, glue, many hundreds of additives, and hydrocarbons.

Furthermore to being healthier than conventional cigarettes, and maybe most significantly of all, will be the undeniable fact that e-cigarettes are entirely legal. Mainly because E-cigarettes do not include tobacco, you can lawfully smoke them wherever that conventional cigarettes are prohibited like as bars, dining places, the do the job place, even on airplanes. Also, e cigarettes allow you to smoke with no fears of inflicting harm on many others due to awful 2nd hand smoke.

The refillable cartridges are available a multitude of flavors in addition to nicotine strengths. You are able to get frequent, menthol, even apple and strawberry flavored cartridges and nicotine strengths are available whole, medium, gentle, and none. When e cigarettes are technically a "smoking alternative" relatively than the usual cigarette smoking cessation product, the selection of nicotine strengths offers some evident potential as an support during the ones attempts to quit smoking cigarettes and looks to get proving popular inside of that market.

The good point about electric cigarettes as apposed to say, nicotine patches, is usually that e-cigarettes deliver exactly the same tactile sensation and oral fixation that people who smoke wish, even though satisfying kinds tobacco cravings at the same time. Once you just take a drag from n e-cigarette you actually come to feel the your lungs fill with a heat tobacco flavored smoke and when you exhale the smoke billows out of your lungs the same as standard cigarette smoking, having said that, as brought up, that smoke is definitely a a lot healthier water vapor that speedily evaporates and thus will not offend anybody while in the fast vicinity.

Although e-cigs are all over for some time in different incarnations, it has been new innovations during the technological know-how together with at any time increasing constraints against smoking that have propelled the e-cigarette right into a new observed level of popularity. When you are considering a much healthier different to smoking, or should you just need to provide the liberty to smoke wherever and each time you'd like, an ecigarette may very well be the solution you have been on the lookout for.
30. 04. 2013 | 04:30

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy