Topolánkovo Nicolas

26. 07. 2007 | 17:52
Přečteno 3653 krát
Nicolas Topolánek je na světě. A na všech titulních stranách deníků. Maminka je pečlivě nalíčená, má stuhu ve vlasech ladící s rtěnkou a na krku perly. Přímo v porodnici.

Stylizované fotografie milenky premiéra a jejich nemanželského syna, u kterých vidím v popisku: FOTO ÚŘAD VLÁDY.

Jako mluvčí pohybující se v PR světě rozumím mediálnímu "hladu" po takových fotografiích, ale jako daňový poplatník nevěřícně koukám, kdo je pořizuje...

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

karel napsal(a):

No přesně- mají dobré starosti na vládě...
26. 07. 2007 | 17:55

frank napsal(a):

Milý pane Martine!
Ale no ták. Sám víte lépe, než my obyčejní, že toto je jenom drobeček z dortiska, které už tato, ale hlavně předchozí vlády, rozdobily sobě a ke svému prospěchu. No né.
Tak to nechme plavat, byť je na programu "okurka"...
26. 07. 2007 | 19:07

Zacheus napsal(a):

No, to víte, pan premiér se teď bude mít co ohánět...
26. 07. 2007 | 19:23

-m- napsal(a):

Lapidární, výstižné a vtipné.
26. 07. 2007 | 21:46

jin napsal(a):

Narodilo se princátko,které se až do smrti bude mít dobře,protože má "modrou "krev a tatínek patří k modré mafii,ktrá slouží prachatým a neštítí se žádné lumpárny...
26. 07. 2007 | 22:46

jarda napsal(a):

A že musím platit každej měsíc 120 kaček za veřejnoprávní televizi, i když se na ni vůbec nekoukám,tak to ti nevadí, kašpare, viď?!
26. 07. 2007 | 23:03

Pepa Novák napsal(a):

Krátké - výstižné. Je až nechutnmé, co ten bezcharakterní valach předvádí národu. Nejdříve si vezme do náruče vnučku a ukazuje před volbami národu jaký je karakter a pak si uplete s komkubínou, která se potřebovala funkčně posunout o stupínek v parlamentu - pancharta, ze kterého se snaží nyní soukmenovci udělat modlu. Dnes na dotaz redaktora proč se opět člověk, který podvodem sedí na židli premiéra opět zachoval hnusně a otevřeně pohrdal národem, kterému "vládne" skrček Bém odpověděl - on je takový svérázný. Jsou nechutní všichni ti vyznavači modré barvy.
26. 07. 2007 | 23:08

Patrick Vopička napsal(a):

Nicolas, hmmmm, fakt dobrej vkus milenky českého premiéra. I ty Brute ?
26. 07. 2007 | 23:27

-m- napsal(a):

Nicolas je akronym: k-l-s = Klaus :-)
27. 07. 2007 | 11:54

Alex napsal(a):

Pane Krafl, už jsem se ptala u p. Lipolda na blogu: kdo zaplatil tu zrušenou návštěvu v cizině (o ostudě nemluvě) a jak to, že má paní Talmanová v nemocnici ochranku. Proč? A kdo to platí?
27. 07. 2007 | 13:19

marie napsal(a):

Znám ženy, které se denně od časného rána vyskytují s maakeupem a upraveným účesem. Na stará kolena přiznávají, že je ani rodina nezná jinak. Sama bych to nedokázala, ale nemyslím, že to tak není správné. I paní Talmanová má zřejmě v povaze péči o zevnějšek. Konečně porod není žádná choroba, aby druhý den po porodu nemohla šťastná maminka vypadat dobře. Pan Krafl si mohl ten dloubanec odpustit. Myslím, že za jeho působení na Hradu, se zevnějšku prezidentského páru věnovalo mnoho odborníků (i z PR oblasti) a stálo to taky dost peněz.
27. 07. 2007 | 13:29

trem napsal(a):

Pane Krafle, nerejpejte, nesluší to vašemu decentnímu image. To vaše háro ostatně je asi beztak dílem profesionála na image.
27. 07. 2007 | 15:01

jarl Riessner napsal(a):

Tak s tímhle článkem SOUHLASÍM (i když s jinými názory p. Krafla rozhodně ne). Dobře napsáno!
Kam se tento národ dostal, když se ten idiot/premiér může beztrestně chlubit svým mimomanželským "Nicolasem" (samozřejmě, "světové" jméno "na úrovni"; český "Mikuláš" zní moc obyčejně, že...) a ještě to oslavit ožíráním s kámoši za cca 60 000,- a lidé ho ještě obdivují!
Je cosi shnilého... (Hamlet by koukal.)
27. 07. 2007 | 19:30

t. napsal(a):

Pane Krafle, jste jak pavlačová drbna, to jsem si o vás nemyslela.
27. 07. 2007 | 20:46

bara napsal(a):

Chapu, ze se clovek muze dostat do podobne situace, ale aby premier prezentoval sve nemanzelske dite takovym zpusobem...
27. 07. 2007 | 23:34

hp napsal(a):

Naucte se cesky pane Krafle. Pise se TOPOLANKUV, ne TOPOLANKOVO. Vy jste nechodil do zakldni skoly?
28. 07. 2007 | 11:00

Paja napsal(a):

Naprostý souhlas s Vami, pane Krafle :-))
28. 07. 2007 | 11:30

Paja napsal(a):

Pro HP: Asi jste to nepochopil. No, myslim, že většina ostatních na rozdíl od Vás ano :-)) Vy asi máte jen tu základku, že ano? :-))
28. 07. 2007 | 11:33

hp napsal(a):

to paja: vy jste ze zapadnich Cech, ze jo :))) a nebo naopak, v zapadnich Cechach jste nikdy nebyl. Tak ze sebe prosim nedelejte hlupaka vetsiho nez jste. Mimochodem, cim vetsi blbec, tim vic mluvi za ostatni.
28. 07. 2007 | 12:22

QT napsal(a):

Mně tedy mnohem víc vadí neustálé přímé přenosy z Lidového domu na ČT24, ve kterých se lže, a kam posílá ČT svůj štáb, to vše placené z koncesionářských poplatků, které se měly zvyšovat proto, že ČT postupně přijde o reklamu...
Fotky pořízené a distribuované Úřadem vlády jsou oproti plýtvání v ČT opravdu zanedbatelné...
28. 07. 2007 | 14:04

Pája napsal(a):

hp: "Vy jste ze západních Čech a nebo jste v západních Čechách nikdy nebyla...". No, to je skutečně úchvatné :-))) Vy musíte být jazykovědec-demograf, že? :-)))
Já jsem za ostatní nemluvila-asi špatně čtete a nebo chápete. Úvaha, či domněnka začínající slovem "myslím", navíc vycházející z ohlasů mých kolegů, kteří tento blog četli spolu se mnou skutečně není "mluvením, za ostatí" :-))

Tímto končím výměnu názorů s Vámi. Domnívám se totiž, že jste typický hlupák, který musí mít za každou cenu pravdu a i poslední slovo. A podle Vašich dalších příspěvků, kerých jsem si všimla v jiném blogu jste takový ten, jak já říkám, "ODS fanatik". Jelikož nemám ráda bolševiky (zjistěte si, co to slovo významuje, když jste takový lingvista), skutečně nemohu a především nechci s Vámi zde už diskutovat.
Nehodlám si Vámi kazit nedělní odpoledne.
S další brilantní dedukcí, odkud pocházím si už nelamte hlavu, pravděpodobně tuto diskuzi pod tímto blogem asi už nikdy neotevřu.
Mějte se fajn.
29. 07. 2007 | 12:38

spectrumx napsal(a):

Divil jsem se stejně jako vy... Ani pan Topolánek ani pan Paroubek nejsou mým šálkem kávy. Jen už rok nestačím zírat, jak povrchní jsou podvědomé hybatele české žurnalistiky. Paroubek zjevně není manekýn z magazínů a tak mu neodpustíme ani zblo, po něm se to pěkně vozí. To Topolánkovi, po kterém jsme tak toužili, projde téměř cokoliv - titualce typu "novinářská mrdka" nebo "po tom je čtenářům hovno"... Ani nedomýšlím, jaké titulky by měly Lidové noviny, kdyby tohle pronesl nebohý pan Jiří :-)
29. 07. 2007 | 18:57

Anna napsal(a):

2 ALL
Proč se pořád polarizujete napravo a nalevo?
Úřad vlády přece nemá co pořizovat fotky Talmana ani případně malého Paroubka.O ochrabce nemluvě.
Tady není Kraflovi co vytknout.
01. 08. 2007 | 07:32

bigjirka napsal(a):

jen v gramatice...
13. 08. 2007 | 11:59

Pipi Punčochatá napsal(a):

Konečně z Českého dálkohledu přichází to VELKÉ KRITICKÉ TÉMA, na které stále čekáme. Neohroženému Martinu Kraflovi se nelíbí estetická úroveň tvorby vládních fotografů (raději by jako autora viděl Roberta Vana?)a útrata 14,50Kč kterou s tím úřad měl. No, na kriminál to nebude, Martine. Takže žádné riziko, že někoho pozlobíš, viď.
22. 08. 2007 | 23:56

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy