Miloš Zeman: Do... se Slovenskem!

14. 01. 2013 | 13:32
Přečteno 15737 krát
Miloš Zeman začal svou pouť do prezidentského křesla majstrštykem. Po 10 letech, co ho nějaké zahraniční médium, tentokrát hned slovenské, požádalo o rozhovor, odmítl a poslal do háje rovnou všechny slovenské novináře.

Názorněji už to Zeman udělat nemohl. Mnoho lidí dle výsledku voleb zapomnělo, že jednou z hlavních Zemanových devíz bylo pozurážet všechny okolní státy a ožralý padat do klína diplomatům. Nyní se umně, za pomocí filmaře Renče, snaží vzbudit dojem, že minulost nikdy neexistovala a že tento nový Zeman je někdo úplně jiný.

Naštěstí v každém, i Miloši Zemanovi, dříme kousíček pravého já, které upozadit nejde. U Miloše máme jistotu, že pokaždé, když se opije, což je každý den, vyjde jeho pravá osobnost najevo.

Zeman se cítil uražen zlým a falešným článkem slovenského deníku Sme, který si ho dovolil přirovnat k Mečiarovi (doporučuji k přečtení). Pochopitelně nic není Zemanovu stylu, kdy stejně jako Mečiar likvidoval všemožnými způsoby vnitrostranické oponenty, politickou opozici i svobodná média, vzdálenější než Mečiar. Jeho rozhořčení, že se někdo snaží připomínat neexistující dobu z před deseti let, je oprávěné.

A proto odmítl předem dohodnutý rozhovor pro slovenskou televizi TA3, protože reportérka mluvila slovensky, stejně jako redaktoři deníku Sme.

Zvolíme-li si za dva týdny Zemana, nemusíme složitě přemýšlet, jaký bude jeho vztah k sousedům, zahraničí a novinářům vůbec. Víme to zcela jistě již dnes.

Jestli se na něčem při výkonu funkce prezidenta shodneme, tak je to dobrá reprezentace státu v zahraničí. Nebo aspoň nedělat strašnou ostudu. Zeman mezinárodní ostudu dokázal udělat již před svým zvolením.

Už jen z tohoto úhlu pohledu je volba Karla Schwarzenberga jedinou možností, jak nepřipustit návrat opozičněsmluvních časů a vulgárně-ožralecké zahraniční politiky, kterou uvítá leda Putin s Lukašenkem.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Bob napsal(a):

".....je volba Karla Schwarzenberga jedinou možností, jak zabránit návratu opozičněsmluvních časů a vulgárně-ožralecké zahraniční politice, kterou uvítá leda Putin s Lukašenkem...."
Zato K.Sch upevní vztahy s Kosoven,Saakašvillim...,americký radar postaví na Hradčanech, nebo u Vás na Petrově
14. 01. 2013 | 14:03

Luba napsal(a):

Pane Stejskale,
sím ... Hollan je vulgární!!!

Učiteli vznešené mluvy,
kde jste s tím mazadlem?
14. 01. 2013 | 14:03

veverka napsal(a):

Hollane proč lžeš? Kdo ti za to platí?

Zeman tu větu co sis dal do titulku samozřejmě nikdy neřekl,není to jeho citace ,vymyslel sis jí a napsal sám. Sprosté slovo porušuje kodex a měl bys být okamžitě nekompromisně smazán. Ovšem nebudeš,protože Aktuálně je volební buňka Karla.
14. 01. 2013 | 14:06

antibilderberg napsal(a):

Nevolte ani jednoho! Pěkně se odkopali! http://prezident.je.iluminat.cz
14. 01. 2013 | 14:06

Gustáv Kočí napsal(a):

Kdo tě platí, Bobe?:)
14. 01. 2013 | 14:13

argun napsal(a):

Matěj Holan

"...ožralý padat do klína diplomatům..", "..že pokaždé, když se opije, což je každý den..."

Máte mládenče pro tato třeskutá tvrzení nějaké věrohodné důkazy? Rád bych je znal. Pokud ne, pak jste jenom hlupák s brněním v hlavě.

Tu ostudu na Slovensku neudělal Zeman.
14. 01. 2013 | 14:14

Vosavbotě napsal(a):

Poslouchaj Hollan,

vono i házet svinstvama po ostatních se holt musí umět. Voni to musej udělat tak, aby nebylo na první pohled jasný, že lžou jak když tisknou. Voni to musej napsat tak, aby bylo jasný, že nelezou jednomu z kandidátů přímo do toho místa jmenovanýho v nadpisu článku. Jestli chtěj, aby je vostatní brali vážně, tak se aspoň minimálně musej tvářit férově.

Voni mají jedinou pravdu: Zeman neměl házet všechna slovenská média do jednoho pytle a odmítáním rozhovorů pro ně si sám škodí.

P.S: Znovu se potvrzuje, co jsem na aktuálně.cz předhodil nedávno: V druhém kole se budou přes své kandidáty mnohem více napadat voliči, než kandidáti samotní.
14. 01. 2013 | 14:18

Petr napsal(a):

Pane Stejskale,
ten váš kodex platí jenom pro diskusi a ne pro blogy? Doprdele máme mít jistotu, že mažete pokaždé když se opijete, což je každý den? A komu padáte ožralý do klína?
14. 01. 2013 | 14:20

Luba napsal(a):

Ten článek na SME je skutečně hnus!

Mečiar je zločinec! Nechal unést syna slovenského prezidenta Michala Kováča. A srovnávat tohoto gaunera a ničitele Československa s inicátorem akce "Čisté ruce" Zemanem?

Ten článek je plný spekulací bez jakýchkoli důkazů. Slovenský pan redaktor, zřejmě omezovaný jejich náhubkovým zákonem, pocítil příležitost se vyřádit na Zemanovi, a snad se i někomu zavděčit. Smutné ...

A co na to bratia pod článkem pana Morvaye?

Cituji:

"tot pred par hodinami sme sa dozvedeli,ze v preferenciach uz nevedie nas "proeuropsky" favorit - a tak chytro treba zemanovi nasadit psiu hlavu mafiana,tyrana,agenta moskvy a vobec lotra...
a pre autora :ste trapny,ubohy a komicky - v minulosti ste ulohy plnili sofistikovanejsie a nenapadnejsie... ci uz je malo casu do volieb na vytvaranie kvalitnejsieho obrazu nepriatela?

a aby bolo jasne a aby sme predisli zurivym reakciam poniektorych diskuterov, zemana pokladam za bezny typ ceskeho (cesko-slovenskeho) politika 90tych rokov so vsetkymi kazmi a nedostatkami - len inteligentnejsieho a vtipnejsieho ako priemer - a nevidim dovod vazit si ho alebo s nim sympatizovat,a uz kvoli jeho socdemackej profilacii by som ho nevolil"

"Takze strucne a vecne pan Morvay:

Ten komentar co ste napisal je eufemicky povedane nevyvazeny. Nalozil ste co ste nalozil Zemanovi, o spiacom kniezati ste cudne pomlcat a o Vaclavovi, kralovi podvodnikov, smelinarov a tunelarov ste sa zmienil dvoma vetami...

Ak toto nie je manipulacia verejnej mienky, tak potom uz neviem, co by sa pod takym sterminom malo skryvat.... ... to co ste napisal je, nehnevajte sa ze to tak poviem, hodno skor normalizacneho kadrovaka rokov 70tych a nie investigativneho zurnalistu, ktoreho image si budujete.... "

Zdroj:
http://komentare.sme.sk/diskusie/2093950/1/Meciarizmus-bol-Cesku-najblizsie-za-Zemana.html
14. 01. 2013 | 14:21

La-dyg? napsal(a):

Raději důchodce z Vysočiny,než maskota největšího gaunera z vlády.To že knížepán hůř mluví,je vyššího věku,že si občas schrupne mi vůbec nevadí.Vadí mi že je holportu z megagrázlem Kalouskem.Z volby Zemana moc radosti nemám.První kolo "přímé" volby hlavy státu dopadlo vůbec nejhůř jak mohlo.Beztak se už dopředu ví kdo prezidentem bude.Mafie to tak chce.
14. 01. 2013 | 14:22

dříve čtenář napsal(a):

Bahno! Netušil jsem, až kam se dá zabřednout...
14. 01. 2013 | 14:23

JAHA napsal(a):

A co tak k meritu veci, diskuteri?
☺.
TA3, jedna z tych serioznejsich spravodajskych televizii, DOHODNUTY rozhovor. A odmietnutie rozhovoru, lebo nejaky dennik o nom napisal nieco, co sa mu nepaci? To chcete povedat, ze v tom case to mal v hlave v poriadku? A vobec vam to vyjadrenie v takejte situacii nevadi? A nic nepripomina? Tak si najdite niekde na youtube reakcie Meciara na nejake otazky novinarov - od vulgarity az k fyzickemu utoku.

No, ako som sa vyjadril u Peheho, presvedcivo vyhra Zeman. A tieto reakcie diskuterov iba zdvihli moje odhadovane percento volicov Zemana.
14. 01. 2013 | 14:23

amiel napsal(a):

Pan Hollan tedy schvaluje vulgární útok novináře SME, vratrského deníku iDNES, jejíž podezřelou privatizaci "do kapes tehdejších (a dnešních)komunistických redaktorů" chtěl kdysi Zeman nechat prověřit?
Zeman se zachoval jako státník - Hollan jako psík, který se domnívá, že bude tak velký jako strom, který se mu podařilo pomočit.
14. 01. 2013 | 14:24

martin_k napsal(a):

viděl někdo někdy Zemana opilého? to jen tak pro férovost
14. 01. 2013 | 14:24

fikriba napsal(a):

Zeman jako předseda vlády se podílel v době opoziční smlouvy na nastartování největší korupce, která trvá dodnes a bezostyšně likvidoval své oponenty. Zeman jako prezident na tyto praktiky nepochybně naváže. Klausovi umožní nadále ovlivňovat politiku a směrovat naši zemi do Ruska. Děsivá představa.
14. 01. 2013 | 14:24

amiel napsal(a):

bratrského... samozřejmě
14. 01. 2013 | 14:24

Luba napsal(a):

Hollan se dopustil urážky našeho bratrského státu!

Hanba mu!
Budiž proklet!
14. 01. 2013 | 14:31

Luba napsal(a):

No vidíte, že to jde, Hollan ... Vy do...!
14. 01. 2013 | 14:33

Dáša N. napsal(a):

A kdyby byl Zeman narkoleptik (chronický usínač), byl by pro vás volitelnější?
14. 01. 2013 | 14:35

seriózní chlapík napsal(a):

Zemana provází rozhodně řadu lidských neduhů. Ovšem v určitých případech je ochoten vyslechnout občany, je občas dokonce ochoten měnit věci k lepšímu. Je schopen postavit se proti lidské hlouposti, upozorňovat na legislativní zmetky a rozumí ekonomice.
Těžko si představit někoho jiného, kdo by například byl schopen oponovat anebo argumentačně vítězit nad Kalouskem.
I ten arogantní, náladový a občas pomstychtivý Zeman je stále mnohem lepším kandidátem než polovzdělaný a neúčastný Schwarzenberg.
Když budeme abstrahovat od Schwarzenbergova loutkoherectví, kterého se neúčastní coby vodič, nezbývá nic než nic, nula, nemo.
14. 01. 2013 | 14:35

títo morvajovci! napsal(a):

Zeman jenom říká novinářům co jsou.
I körkép.sk píše, že "SMEčkár Morvay je ostudou slovenské žurnalistiky".
Pokud Zeman vyhodnotil situaci tak, že majitelé médií využijí slovenských odboček svých sračkometů k difamaci jeho osoby (i kdyby potom vyhrál nějaké soudy, bylo by to na Slovensku a tady by se o tom nikdo nezmínil), které pak zdejší filiace budou vítězoslavně "citovat", udělal dobře, že se od Slováků izoloval.
14. 01. 2013 | 14:35

honza napsal(a):

Ja budu polefkofat na Hradě pro ta šeska pakaž.. Netvrdím, že Zeman je nějaká výhra, ale volit člověka, který pracovní dobu z poloviny prospí a krásně umí českou hymnu, to se mi příčí.
14. 01. 2013 | 14:38

Taoiseach napsal(a):

JAHA

"...presvedcivo vyhra Zeman. A tieto reakcie diskuterov iba zdvihli moje odhadovane percento volicov Zemana"

Jsem optimističtější: o výsledku nerozhodnou komentáře pár zamindákovaných individuí - :)
14. 01. 2013 | 14:40

seriózní chlapík napsal(a):

Holanův blog(k) se tentokrát nalézá v harmonickému souladu s jeho mimikou na přiložené fotce.
14. 01. 2013 | 14:40

martin_k napsal(a):

už v tomto okamžiku jsme prohráli všichni....pokud nepočítám pár kriminálníků
14. 01. 2013 | 14:43

Midori napsal(a):

Pro:Hollan
Každý občas ujede. Vy jste tentokráte ujel dost. Příště seberte zbytky intelektu a napište něco, co lidi pozvedne. Toto byla od vás 3.14****na, nehledě na to, že na Zemana, ať je jakýkoli, dlouho mít nebudete.
14. 01. 2013 | 14:44

Gru napsal(a):

Milý pane Stejskale

předmětný blog pana Hollana představuje flagrantní příklad chování (psaní), které uvádíte v Kodexu jako nepřípustné pro tento server.
Co byste ještě chtěl víc ke smazání tohoto difamující, štvavého výplodu, jehož se každý slušný čtenář musí štítit?
Přes instrokci, kterou nejspíš máte ohledně zaměření blogů vzhledem k 2. kolu prezidentské volby, ponechání tohoto skandálního článku vrhá světlo na vaši osobu a nikoho jiného.

Gru.
14. 01. 2013 | 14:45

oranžáda obecná napsal(a):

proč vlastně nekandidoval sám Kalousek ??? Možná, že by ho voliči zvolili....
14. 01. 2013 | 14:45

dočasný občasník napsal(a):

Pane Hollane,
Zemana tedy opravdu nemusím, ale máte nějaký doklad o tom, že byl ožralý, motal se, padal někomu do klína a tak podobně, jak tvrdíte ??
U všech takových případů, je plno novinářů, kamer, fotografů. Ti všichni se snaží natočit, nahrát cokoli nestandardního co nějaký politik udělá.
Takže buďte tak laskav a dodejte nějaký ten klip. (Něco jako rozverný clip s chilským perem s Klausem, mimochodem, ten byl sqělý, nikoli ovšem pro Klause).
Pokud nic takového nemáte, jste lhář, žumpa a hnůj.
Pro pana Stejskala - To jsou slova M.Z., nikoli moje.
Tak se těším na Váš clip s ožralým Zemanem pane Hollane !
14. 01. 2013 | 14:47

Honza napsal(a):

Zeman se nepodílel na nastartování korupce podpisem oposmlouvy, protože ta korupce, a na to všichni zapomínají, tady byla již před Zemanem. Stačí si jen ujasnit kdy se začaly tunelovat banky, kdo prodal Českou pojišťovnu Kellnerovi ( resp. dovolil její divokou privatizaci ), nemluvím nai o LTO, apod. I když Zeman uzavřením oposmlouvy zamezil vymáhání některých korupčních činů, Schwarzenberg dělá to samé v Nečasově a dělal v Topolánkově vládě také.
14. 01. 2013 | 14:49

Vosavbotě napsal(a):

Bravo pane Hollane!

Jsem rád, že má dobře míněná slova padla na úrodnou půdu a s přestavbou svého traktátu jste začal hned v nadpise!
14. 01. 2013 | 14:50

resl napsal(a):

Přesné, p. Hollane. Tady se představuje Zeman jako uražená, sebestředná kopie Klause. Kdo jen trochu myslí a cítí, tak vidí, co by nás mohlo v budoucnu reprezentovat. Hulvát, ožrala, samolibý narcis. Jeden tady otravoval víc, jak dvacet let a na konecc se mu jeho styl vymstil. Boží mlýny tentokrát mlely.
14. 01. 2013 | 14:52

Ficovoloč napsal(a):

Už prestaňte,prosím vás ohadzovať toho Mečiara hnojom. Zločinec to nebol, ak niekto má o takom niečom dôkazy, nech to predloží na súd, inak nech mlčí a šúcha pätami. Novinári sa na Slovensku v 90. rokoch správali ako beštie (toto sa na rozdiel od toho pred chvíľou dá zdokladovať), klamali, prekrúcali a doslova si vymýšľali nezmysly. Jeden z nich (na Slovensku dosť populárny) sa dokonca k tomu v slabej chvíľke priznal. SME, to je kapitola sama o sebe. Pravicová vymývačka mozgov, studňa plná hlúposti. Zemanovmu správaniu voči žurnalistom sa nečudujem, na druhej strane o Zemanovi mám veľmi nízku mienku (s Mečiarom ho skutočne nemožno porovnávať, len v inom spektre než v akom to tu bolo podsunuté).
14. 01. 2013 | 14:53

JAHA napsal(a):

Ad: Taoiseach
No, rad by som sa mylil, ale...☺.
Re captcha: micschoo, printing
14. 01. 2013 | 14:56

český maloměšťák napsal(a):

"....Už jen z tohoto úhlu pohledu je volba Karla Schwarzenberga jedinou možností, jak nepřipustit návrat opozičněsmluvních časů ..."

Ano - připusťme Dalíka a jeho nákupy poslanců, tunelování poslaneckých mandátů KDU ČSL, stejně tak VV...to jistě že není ta hnusná opoziční smlouva - to je jen PRAKTICKÁ POLITIKA V MEZÍCH MÍRNÉHO POKROKU.

Velmi pokleslá bolševická agitka.

Hollane - doložte, že Zeman řekl " Do prdele se Slovenskem "
Pokud to nedoložíte...jste lhář a Stejskal by Vás měl smazat.
Pokud tedy už není v jeho kodexu blogerů toto :

"Šíření lží a pomluv je samozřejmě povoleno".

Mně nevadí, když je někdo blbej...mně vadí, když ze sebe sám chce dělat blbce.
Ale čeští knedlíci a buchty to rádi - je to takový jejich koníček.
Naštěstí ne všichni jsou knedlíci a buchty.

O většině slovenských médií, která uspořádala hon na Zuzanu Piussi a která se dokonce spřáhla s jednou z kontraverzních soudkyň , aby ZUzanu Piussi u soudu dokázali přinutit k skládání úštů...si myslím svoje.

P.S. Pokud pan Hollan prokáže, že Zeman řekl : " Do .....(prdele) se Slovenskem" ...pak si zaslouží pan Hollan obdiv , že to zveřejnil.
Pokud ne - je pan Hollan jen křivý grázlík, který šíří lžia dává zapravdu zemanovým slovům o novinářské žumpě.

Opět zázračná metamorfoza - velký kritik Kalouskův Hollan....náhle prozřel a volí Kalouska /Schwarzenberga/.
Zajímavé...pokračujte , " politologové" (Pehe, KDU ČSL....). Začínám se docela dobře bavit. Super kabaret. Jak v těch dobách kolem r. 1989. Též takové zázračné metamorfozy ...probíhaly. Zejména v tkzv. kulturní sféře /dnešní Jednotná Kulturní Fronta/ a v frontě byrokratické /dnes Jednotná Byrokratická Fronta/.
Pokračuje. Jsem zvědav, zda se nakonec pro Schwarzenberga nevysloví i Pitr ,Háva, Krejčíř a soudce Berka.
:)))))
14. 01. 2013 | 14:57

Taoiseach napsal(a):

Ficovoloč

Vladimír Mečiar (Doktór) je komplicem Václava Klause (Kikina) úplně stejně jako Miloš Zeman. Všichni tři jsou stejní a k tomu konstatování nepotřebuju žádné noviny.
14. 01. 2013 | 14:58

resl napsal(a):

Gru 14:45,
Co byste ještě chtěl víc ke smazání tohoto difamující, štvavého výplodu, jehož se každý slušný čtenář musí štítit?
váš slovník je nápadně podobný slovníku komunistických novinářů, ale že vás ta srabárna od Zemana ťala a to je dobře, ne ? třeba se vám rozsvítí. ne , tak vám není pomoci.
14. 01. 2013 | 14:59

PeN napsal(a):

Tak nám soudruh Hollan zase ukázal, jaké je to žít Krno. Lži, polopravdy, manipulace. Tfuj!
14. 01. 2013 | 15:01

veverka napsal(a):

Koukám že prolhaná volební buňka Karla na Aktuálně opět nezklamala. To si Stejskale a vám podobní fakt myslíte že když místo původního sprostého slova,které si Hollan vycucal z prstu napíšete pár teček,tak se tím něco změní? Ať tam místo těch teček dosadíte jakékoliv slovo,tak je to stále jen ubohá a nízká lež Karlovy volební buňky tady na Aktuálně,protože Zeman tu větu v nadpisu prostě nikdy neřekl. A těch pár teček na vaší ubohosti nic nezmění a je to o důvod víc jít k volbám a volit Čecha a ne tu obskurní Kalouskovu cizáckou loutku.
14. 01. 2013 | 15:04

český maloměšťák napsal(a):

Jde o hon na Zemana - podobně jako kdysi na Paroubka /později tak trochu i na Topolánka/.

Ale o tom jsem už psal jinde....že se jen Paroubkova bradavice vymění za dvojitou bradu...a jede se podle starého scénáře.
Pitonmců. kteří si myslí o sobě , že jsou svobodnými jedinci a zatím se dobrovolně prroměnili v beztvarou masu - v procenta voličů, v čísla...je v Kraďákově na statisíce, možná miliony.

Ringier print již neexistuje, že ?

:--()

http://rejstrik.penize.cz/karel-schwarzenberg
14. 01. 2013 | 15:07

honza napsal(a):

Zatímco Zemanova vláda vyvedla po vládě ODS zemi ze sraček a místo bankovního socialismu zprivatizovala banky, vlády, ve kterých působil K.S. jsou symboly korupce (Dalík), zdravotnických poplatků (Julínek), zvyšování daní (Kalousek) uznání Kosova (Schwarzenberg) a recese hospodářství. Takže mi v dané situaci vychází, že musím volit menší zlo.
14. 01. 2013 | 15:11

český maloměšťák napsal(a):

...Mluví-li se o "skupině vybraných", vždycky se najdou ničemníci, kteří smysl tohoto výrazu obrátí naruby a tváří se, jako by nevěděli, že člověk "vybraný" není domýšlivec, jenž se považuje za něco víc než ostatní, ale ten, kdo od sebe žádá více než druzí, i kdyby potom ve své osobě vyplnění těch vyšších požadavků nedosáhl....

...Ale koneckonců, uvnitř každé sociální třídy je autentický dav a elitní menšina...

...Totéž se děje ve zbylých skupinách mužské i ženské "šlechty". A naopak nezřídka mezi dělníky, kteří dřív byli snad nejryzejším příkladem toho, co nazýváme "davem", dnes potkáme lidi se znamenitě ukázněnými dušemi....

(J. O. y Gasset : Vzpoura davů)

...Fanatismus je modlářství a má v sobe morální zlo modlářství. Fanatik uctívá to, co vytváří jeho vlastní žádosti, a tak dokonce jeho sebeobětování pro věc je tedy jen zdánlivé. Ve skutečnosti fanatismus vytváří část
jeho povahy nebo jeho mysli, které si nejméně cení, a přináší oběť tomu, co si nejvíce cení....

/A. Huxley - Věčná filozofie/
----------------------------------
" My Karla prostě milujeme - my nepotřebujem žádná fakta ! "

"Vůdce nařídil, my provedeme." (motto nacistických pohlavárů)
14. 01. 2013 | 15:11

krajan napsal(a):

Pane autore,
ačkoliv vás občas rád čtu, tohle je (pan Stejskal možná promine) hodně blbé.
14. 01. 2013 | 15:14

český maloměšťák napsal(a):

Je docela možné, že některý z kandidátů prohlásí, že pokud se v těch a těch novinách bude objevovat to a to...tak že v nich nebude inzerovat. Nepošle už tam ani kačku.
Což je mnohem nebezpečnější, než když někdo odmítne rozhovor.

Ale to jen tak na okraj, milé děti.

Maucta.
14. 01. 2013 | 15:16

Asi ták napsal(a):

Volil jsem Dindzbiéra a teď budu volit Zemana a je mi jedno že pozurážel Slovenské média ,nemají byt sprosté .
14. 01. 2013 | 15:16

arnazach napsal(a):

Na jiném blogu jsem napsal, že Zeman je český Jelcin. Ale možná je to ještě horší, Jelcin možná nebyl tak mstivý. Kvůli jednomu článku jednoho autora odmítnout mluvit s celým jedním národemm, to by ani Klaus neudělal.

Bohužel z rozboru výsledku prvního kola plyne, že od voličů, kteří v prvním kole volili jiné kandidáty, by mohl Zeman ziskat až 25 % (počítáno z celkového počtu hlasů) a Schwarzenberg až 21 %. To znamená, že by Zeman mohl druhé kolo vyhrát asi o 5 % hlasů.

Pokud tedy se nezmobilizují ti potenciální voliči K. Sch., kteří v prvním kole zůstali doma, a zároveň nezůstanou doma někteří z těch potenciálních voličů M. Z., kteří v prvním kole volili jiné kandidáty, budeme mít za prezidenta lstivého mstiveho alkoholika.

Je smutné, že mu ČSSD vyslovila podporu, protože on s ní se vší pravděpodobností zatočí stejně jako Klaus zatočil s ODS.

Do příštích voleb tak možná půjdou dvě velké strany, Strana práv občanů-Zemanovci a Strana práv občanů-Klausovci, které po volbách uzavřou opoziční smlouvu. To by mělo vadit i voličům KSČM, jako je Veverka, Gustáv Kočí, argun, Vosavbotě atd. - ale nebude, protože Zeman se teď chová jako kandidát KSČM.
14. 01. 2013 | 15:18

Neudržitelný napsal(a):

Gru
Vážený pane Gru. Pokud jste stálým, nebo aspoň občasným čtenářem zdejších blogů, měl byste vědět, že daleko horší blogy plných urážek např. současného pana prezidenta jsou zde na denním pořádku. Pokud může někdo veřejně hanobit a urážet hlavu státu, proč by nemohl urážet jenom kandidáty. Ostatně oni s tím určitě počítají, když nesou svoji kůži na trh.
14. 01. 2013 | 15:18

Taoiseach napsal(a):

český maloměšťák

(Tedy pokud jste to myslel vážně, pane kolego), Zeman, Paroubek, Topolánek (v tomto pořadí se střídali ve "Strakoffce") byli fakticky výkvět. Toužím si stavět si s jedním z nich dvojdomek - :)
14. 01. 2013 | 15:19

jura napsal(a):

kurňa a já toho autora pokládal za férového, možná že se spraví a šoupne sem tabulku s průšvihy MZ a KS, ať je co srovnávat. Takové šlíchnutí špíny, asi to nebylo úplně zadara co? Můj kandidoš neuspěl, ale KS nikdy - stačí se podívat na poslední dva roky, kolik pokryl špíny. Tedy sám je špinavý, MZ bohužel taky, jenže to tolik nesmrdělo, jako teď u božského Káji. Pane Hollane, trochu se zastyďte, jinak vás bude haba fackovat.
14. 01. 2013 | 15:25

blogy, porno a videohry napsal(a):

Že by už Zemanovi advokáti zavolali Hollanovi?
To šlo rychle.
14. 01. 2013 | 15:30

resl napsal(a):

Jste dospělí lidé, tak byste si měli uvědomit, kdo to Zeman je. Vy to víte, ale to vaše falešné vlastenectví ve spojitosti s bolševickou minulostí vás vede proti Schw. Doufám, že Zeman prohraje a zmizí ze scény. To byste pak viděli vašeho inteligentního a vzdělaného kandidáta v pravé, syrové podobě. Už se jednou takto ukázal. Teď ho napodobil další "vzdělanec" Fischer, který nebyl schopen svým konkurentům pogratulovat. A to jsou ty ruské zvyky, sprostota, vulgárnost, nevychovanost, kdy noblesa je pro vás cizím slovem z kapitalistického slovníku. Nejde Zemana obhajovat, když nechcete lhát, tak bude lepší, když se stáhnete do ústraní a tiše si popláčete.
14. 01. 2013 | 15:30

Karel napsal(a):

Hollane , tys ve škole nedával pozor a ani čas ti bohužel na rozumu nepřidal. Na rozdíl od tebe nevolím podle osobních sympatií, nebo občasných opileckých úletů (ty má někdy každý normální chlap s koulema)ale podle názorů a hodnot zastávaných kandidátem. Znáš K.H.Borovského ? A jeho text - matičko zle, švancenberci zde ? Víš proč to psal ? Nebo víš jaké hodnoty zastával Hus, Komenský, Masaryk ? Masaryk se asi v hrobě obrací, když vidí, kolik čechů volí s nadšením Švancenberka. Tito takzvaní češi si nezaslouží svůj stát ani svobodu, jsou to potomci lokajů milujících své katolické německé pány za to, že je žoviálně podrbou za uchem. Volil bych kohokoliv proti Zemanovi, vím že je to kámoš mafiánů, a reprezentativní také nebude. Ale jako svobodný čech , nelokaj,člověk vzdělaný a hrdý na historii svého národa (ne tu lokajskou) nemám jinou volbu než volit Zemana proti Švancenberkovi.
14. 01. 2013 | 15:31

Asi ták napsal(a):

Myslím žs Slováci jsou M. Zemanovi vděční a že by si ho i zvolili za prezidenta . Těch svých protificovských médijí mají plnou prde. .Zeman utužuje vztahy se Slovákáma .
14. 01. 2013 | 15:32

dotaz napsal(a):

všichni schopnější Slováci se již dávno přestěhovali do Práglu a většina slovenských Romů zas do Odtravy nebo Šluknovska.

Kolik
těch Slováků a to ještě takových, kteří čtou nějaké jejich noviny, tam zůstalo?

není spojení
slovenské deníky

nějaký oxymorón
14. 01. 2013 | 15:33

Skogen napsal(a):

Hollan, ňák ste v tom názvu vyměk. Jestli ono by to občas nechtělo pod ten klóbrc pustit trochu vzduchu.
14. 01. 2013 | 15:33

český maloměšťák napsal(a):

"...Na jiném blogu jsem napsal, že Zeman je český Jelcin. Ale možná je to ještě horší, Jelcin možná nebyl tak mstivý. Kvůli jednomu článku jednoho autora odmítnout mluvit s celým jedním národemm, to by ani Klaus neudělal...."

Zeman odmítl mluvit s celým národem ?

Další chytrolín.

Fakt se skvěle bavím, pokračujte. :))))
14. 01. 2013 | 15:33

Mascotte napsal(a):

Kristapána, hrdý čech volí Zemana, hahahaha. To je neuvěřitelný.
14. 01. 2013 | 15:37

Občan napsal(a):

Slovenští diskutující se vzácně shodují, že Zeman svým odmítnutím rozhovoru pro TA3 udělal jen dobře:
http://www.ta3.com/clanok/1012982/milos-zeman-odmieta-rozhovory-pre-slovenske-media.html

Postup Kníži do druhého kola už také nese plody. Hodně hořké plody - jsme za stádo blbců.
14. 01. 2013 | 15:39

arnazach napsal(a):

ČM: Vy jste svůj talent promrhat svůj hlas předvedl už sněmovních volbách.
14. 01. 2013 | 15:40

PTP napsal(a):

A Stejskal mlčí a mlčí. Došlo mu to nebo

nebo nedošlo??
Asi dlouhé vedení.
14. 01. 2013 | 15:41

PB napsal(a):

Kdo volí knížete, volí i tuto vládu rozpočtové NEzodpovědnosti.
Kdo volí knížete, schvaluje amnestii, omlouvá Klause.
Kdo volí knížete, může pohrdat právem všech.
Kdo volí knížete, přijímá lež jako NORMÁLNÍ argument vůči většinové populaci.
Tím naprosto neříkám, že Zeman je svatý. Lze však nejít k volbám, což udělám.
Hlasy Karla se mi ale vážně nezdály ...
Nemůže dojít k IT chybě?
14. 01. 2013 | 15:45

hanah napsal(a):

Za tohle vám redakce také zaplatila ? Styďte se.
14. 01. 2013 | 15:45

Ficovolič napsal(a):

Taoiseach: pozrite, ja chápem veľmi dobre, že je ľahké poriešiť vlastné frustrácie z terajších pomerov (a vôbec z celej demokracie) tým, že človek si predstaví 90. roky, ako kradnutie a nič než kradnutie. Kradnutie bolo za všetkým, za rozdelením federácie, za vznikom samostatných štátov, ešte aj za slabými zimami. Takýto pohľad na históriu človeka len frustruje a okrem toho, že je nepravdivý, je aj neférový, nielen voči ich hlavným protagonistom, ale aj voči obyčajným ľuďom, z ktorých robí nesvojprávne ovce, ktoré sa len pozerali na to, čo sa deje. Ale tak dejiny nebežia.
14. 01. 2013 | 15:48

veverka napsal(a):

Na těchto volbách je krásné ba přímo nádherné,jak se všichni odkopávají a celý národ vidí,co jsou ve skutečnosti zač.

Celá MAFRA (IDNES,Lidovky) + Aktuálně a většina dalších médií slouží největšímu zloději v zemi Kalouskovi.

Dienstbier,Špidla a Zaorálek si na levičáky jenom hrají,protože když jde do tuhého,volí předsedu nejpravicovější strany v zemi Kalouskovy TOP 09.

Plkat můžou co chtějí,ale až podle činů poznáte je. Odporné.
14. 01. 2013 | 15:49

Gustáv Kočí napsal(a):

Kdysi jsem býval namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby.
14. 01. 2013 | 15:50

pompe napsal(a):

konečně je šance,že na hradě bude slušný člověk ale zeman to v žádném případě není.
14. 01. 2013 | 15:55

mb napsal(a):

Zeman je ...*censurováno* / ještě mu ten novinář říkal: já vím, my s nima nemáme nic společného/

Už jen z tohoto úhlu pohledu je volba Karla Schwarzenberga jedinou možností, jak nepřipustit návrat opozičněsmluvních časů a vulgárně-ožralecké zahraniční politiky, kterou uvítá leda Putin s Lukašenkem.

GO KARL GO GO ...
14. 01. 2013 | 16:04

veverka napsal(a):

pompe

Kalouskův poskok nemůže být slušný člověk,může se pouze snažit aby na ovce slušně působil.
14. 01. 2013 | 16:06

mb napsal(a):

Asi ták napsal(a):
Volil jsem Dindzbiéra a teď budu volit Zemana a je mi jedno že pozurážel Slovenské média ,nemají byt sprosté .
14. 01. 2013 | 15:16

... to může napsat jenom trotl ... to je přeci jasný princip kolektivní viny ... ta3 prece nemá nic společného s deníkem sme ...

Zeman je (chytrý) primitiv ...
14. 01. 2013 | 16:07

vilemína napsal(a):

Slovenský článek Zemana nijek neohodil - píšou jen o jeho činech. Co je na něm lživého ?!
Jen hlupáci (a fandové tunelování, kteří by rádi aby jim Rusko dýchalo zblízka na zátylek) mohou jej volit za prezidenta.
Ani knížete jsem nevolila, ale ve druhém kole mu dám asi - skřípaje zuby - hlas. Na rozdíl od Zemana nebude dělat v Unii ostudu a nepožene Česko do náruče Ruska.
14. 01. 2013 | 16:08

jakztakz napsal(a):

Uf, to je vycerpavajici cteni. Pan Hollan se cte dobre, jeho kritikove uz tolik ne. :D
14. 01. 2013 | 16:09

mb napsal(a):

souhlasím s arnem 15 18
14. 01. 2013 | 16:09

UGH napsal(a):

Ale koho teď volit? Kdo je menší zlo???

Zeman, za jehož premierování vznikla opoziční smlouva, během které se beztrestně odehráli největší tunely této země?

Nebo kníže, který je součástí této vlády, loutkou M.Kalouska a za jehož předednictví TOP09 zvesela zavádí business do státní správy (Kalousek, Drábek, Šiška, Heger)?

Vpodstatě už nemám koho volit :-(
14. 01. 2013 | 16:09

PB napsal(a):

Pompe, SLUŠNÝ ČLOVĚK NA HRADĚ? A který to bude? Do druhého kola jdou již jen Karel s Milošem - a tam je s nima ještě nějaký slušný člověk??? Zeman - opoziční smlouva, Karel - KDYŽ CHCE, JE VE VLÁDĚ, KDYŽ HO OHROŽUJE ODPOVĚDNOST AMNESTIE, NAJEDNOU TAM NENÍ!! 1. místopředseda vlády nevěděl o amnestii a odmítá za ní nést odpovědnost.
To se můžeme dočkat situace, že Kája bude prezidentovat pouze, když se mu to bude hodit!!! Fajn představa, ne?
Jsem zvědavá, jak mi toto chcete vysvětlit???
Jistě, GO, KARLE, GO - ale zpět za hranice!
Dostudujte si lesnictví i práva - máte jistě ideální věk!
14. 01. 2013 | 16:09

Zdeněk Brom napsal(a):

A další krásná manipulace.

Fakt: Nebudu mluvit se slovenskými médii.
Mediální výstup: Do pr..le se Slovenskem.

A že je to něco jiného? Copak Slovensko jsou jen média? No a?
14. 01. 2013 | 16:10

Gerd napsal(a):

Pane Hollane,
kdosi kdysi napsal, že Češi jsou jen národem služek, kuchařek, kočí a lokajů. Vy spadáte do té poslední kategorie. Rádoby roztomilé bonmoty K. Schwarzenberga jsou ve výsledku stejně vulgární jako bonmoty jiné od M. Zemana. Rozdíl je v tom, že M. Zeman poslal vlastního ministra před soud za korupci a K. Schwarzenberg nad ní zavřel obě oči (proto tak často spí).
Když už tolik toužíte po Kalouskovu vývěsním štítu K. Schwarzenberkovi, proč nezvolíte rovnou M. Kalouska?
14. 01. 2013 | 16:13

mb napsal(a):

zdenku ... můžete mi nějak vysvětlit třebas byste byl slovenský politik ... a deník blesk nebo reflex by o vás napsal něco nepěkného ... a vy byste pak odmítl dát rozhovor třeba čt24 ???

není idiotské chování ... ???

a proč to zemanovo idiotské ( nabubřelé, stupidní, trapné ) chování omlouváte a přecházíte ???

vždyt má Hollan pravdu ...

s pozdravem ...
14. 01. 2013 | 16:13

antibursík napsal(a):

mb

A pozor,druhá polovička biomasy dorazila. Kde budete chtít s Kárlem US základnu ted? Zase v Brdských lesích,nebo rovnou někde v národním parku na Šumavě?
14. 01. 2013 | 16:13

ať táhnou za panem hollanem do ... napsal(a):

veverka
Přes 10 let za žádná média neplatím, ze zásady. Dokonce i ty nejpikantnější historky o Ivetě Bartošové si odřeknu.
14. 01. 2013 | 16:14

český maloměšťák napsal(a):

Hollan, arnazach...
Na slovenském serveru "Čo bolo to bolo" se před někilika minutama objevila zpráva, že Zeman prohlásil, že pokud se stane prezidentem, tak vyhlásí Slovensku válku. A že první rakety , které z Brd vyšle, mají za cíl budovu v které sídlí TA3. Druhá má letět přímo do sídla Penty.
Pod zprávou se rozeběhla diskuze - jedni tvrdí, že chce po Slovensku napadnout i Maďarsko a pak Rusko...jiní to odmítají a poukazují na to, že slovo " Rusko" bylo novináři překrouceno a že se jednalo o Brusel.

Odkaz je zde :

blog.cobolotobolo.sk
14. 01. 2013 | 16:16

Maximus napsal(a):

veverka

Dobrý poznatek, dnes jsem si projel bakaloviny (Idnes, Ekonom, Respekt...) a samozřejmě se houfují a střílí po Zemanovi a hájí Kchárla. S tou socdem máte recht, ale to už se dávno ví, že tihle politici se skutečnými lidmi co vytváří nějaké hodnoty, opravdu nic nemají, jsou to kluci salónní! Třeba Špidla, místo aby zalezl někam do nory a užíval si svého (tuším měsíčně 8.500,- €) důchodu, se pořád někam cpe. Ale on tam v EU načichl k pánům a velkým šéfům, kteří už mají jen krůček ke skutečným vládcům západní civilizace. Legrační ovšem na celé ČSSD je, že nedávno protlačovala do funkce prezidenta Švejnara, což je přímý vykonavatel zájmů party kolem Rockefellera. A to už opravdu člověku rozum nebere, snad pokud nejsou socdem úplně na hlavu, ale vždyť to přece museli vědět o koho jde? Zemana opravdu zas´ tak nemusím, ale hlavně za ním není ta odporná Kalouskova parta, co tuhle zem posílá programově do kolen. A to je na pováženou, že lidé chtějí jejich maskota Schw. za prezideta, navíc toho, který pochází z rodu, co získal rozsáhlý majetek po popravě českých pánů, a co sloužil Habsburkům...... Je mi šoufl z takového množství hloupatých českých lokajů.....
14. 01. 2013 | 16:16

Vosavbotě napsal(a):

Jak sleduji diskuzi jen pod tímto článkem, znovu si uvědomuji, že jedna věc se Klausovi povedla dokonale: Vylít do české kotliny obrovský kýbl žluči a rozeštvat proti sobě lidi.

Takže ikdyby byl jeden z současných kandidátů svatý (což zaručeně není), nebude schopen toho, po čem je tolik (opět těmi rozeštvanými Čechy) voláno: Lidi usmiřovat, dodávat naději, pozvednout ducha.
14. 01. 2013 | 16:17

mb napsal(a):

to antibursík ... brdy myslím postačí ...
14. 01. 2013 | 16:20

já tam nejdu, on to někdo spraví napsal(a):

PB
Opět žeská logika. Nejste vy volička Franze?

Manželka, kterou jsem mezitím vrátil dodavateli vždycky ječela: Ááááááá.., o-kam-ži-tě! zab toho pavouka!
14. 01. 2013 | 16:22

vico napsal(a):

Zajímavé je, že prakticky všichni zdejší známí příznivci V. Klause stojí neochvějně za M.Zemanem :-) Vůbec mně to nepřekvapuje.

Objektivně : Zeman mohl možná být právem dotčen článkem deníku SME, ale plošná ignorace VŠECH slovenských médií např. TA3, která neměla nic společného se zmiňovaným článkem SME, je děsivou overturou toho, co nás zanedlouho čeká.Zatím se musí Zeman držet, což se mu nedaří. Člověk s prostatickým nutkáním ukapávat urážky a bonmoty si holt nedokáže ani těch pár dní dát taktický oraz.

Bůh nám buď milostiv.
14. 01. 2013 | 16:22

Taoiseach napsal(a):

Ficovolič

Zlodějna (kradnutie) tady byla nejen celá 90. léta, ale (přinejmenším v ČR) až doteď. Je vidět, jaké problémy mají státní zástupci a soudci, aby vůbec mohli vést řízení v korupčních kauzách. Jak když to začalo vypadat nadějně, do toho zasáhla "amnestie". Ano, obyčejní lidé z toho jsou frustrovaní. Ale teď máme šanci: namísto Klause dosazeného sérií intrik, můžeme zvolit jeho prodlouženou ruku a dávného komplice, nebo někoho jiného.

Nepřísluší mi vyjadřovat se ke Slovensku, ovšem pokud pan předseda vlády Róbert Fico řekne, že je pro ně přijatelnější Zeman než Dienstbier, je to asi stejné, jako by čeští soc-dem řekli, že je pro ně lepší Mečiar než Fico.
14. 01. 2013 | 16:22

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Kouzlo věci, milá mb, je v tom, že Zeman odmítl dávat rozhovory, nikoli poslal někoho do pr..le, slovenským médiím, nikoli Slovensku. Jenže tady z toho umělým kroucením vychází, že byl sprostý vůči celému Slovensku.

Ona je povinnost dávat rozhovory. Je to jeho věc. Osobně bych to nedělal.
14. 01. 2013 | 16:22

pamětník napsal(a):

Jediné, co by mě na autorovi tohoto slintu zajímalo, zda Zeman měl i jeho na mysli, když označil novináře za póvl a hnůj. Asi ne, pan Hollan tehdy sotva odrostl pemprskám. V tom případě Miloš Zeman projevil značnou dávku předvídavosti. Není divu, na rozdíl od Hollana byl i prognostik.
14. 01. 2013 | 16:25

Taoiseach napsal(a):

PB

"1. místopředseda vlády nevěděl o amnestii a odmítá za ní nést odpovědnost."
Jsem zvědavá, jak mi toto chcete vysvětlit???"

Celkem jednoduše: Předseda vlády podepsal, aniž s tím seznámil ostatní členy vlády (s výjimkou ministra spravedlnosti). Ještě nějaké dotazy?
14. 01. 2013 | 16:29

pamětník napsal(a):

mb:
"vždyt má Hollan pravdu " Zeman Vám někdy spadl ožralý do klína? Anebo víte o nějakém diplomatovi, kterému se to přihodilo?
Není dobré dávat své hlupství tak okatě najevo.
14. 01. 2013 | 16:30

Digi napsal(a):

Autor blogu maně potvrdil Zemanovy bonmoty o novinářích - jakkoli doufám, že se mezi nimisem tam najdou i novináři opravdoví, ideologicky a prachama nezaslepení.....
14. 01. 2013 | 16:30

kolja napsal(a):

To se tady sešla báječná parta!

Představuji si, že sedí všichni kolem jednoho stolu (bude jich víc, jeden člověk by asi nezvládl vylít tolik kýblů kejdy za hodinu), buší do kávesnic, přikusují Gothaj a čekají, až na konci šichty dostanou pár pětek. Jo, a je tam strašnej nepořádek, na zemi samé louže Lukoilu.
14. 01. 2013 | 16:30

mb napsal(a):

zdenku ... já už tu byl, když prdel byla vytečkovaná ...

na to kašlete ... můžete mi odpovědět na mou otázku tak jak jsem vám ji formuloval ... ???

to jako když mě urazí jedno médium, já automaticky nedám rozhovor žádnému médiu té země ???

je to chování:
1.dospělého člověka
2.státníka
3. kandidáta na prezidenta ... ???

Zdenku ...
14. 01. 2013 | 16:30

pamětník napsal(a):

Zdeněk Brom:
Co myslíte, kolik Hollan za tento podrazácký bláboél dostal?
14. 01. 2013 | 16:31

mb napsal(a):

vico má (16 22) jako snad tradičně pravdu ...
14. 01. 2013 | 16:32

Zdeněk Brom napsal(a):

pamětník:

Tak to netuším.
14. 01. 2013 | 16:37

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

4. Je to chování Miloše Zemana.
14. 01. 2013 | 16:38

zemedelec napsal(a):

Jenom je to další podraz na Zemana,od posluhovačů mafii.
14. 01. 2013 | 16:39

kolja napsal(a):

Zeman – stádník.

Vás, kteří ho obhajujete, nazýval ve svých projevech ovčané.

Neuznává nic, než své oteklé ego.

V tom je stejný s Klausem; kdo chce Zemana, chce Klause v bleděmodrém.
14. 01. 2013 | 16:41

mb napsal(a):

Zdenku vy mi teda na tu otázku neodpovíte ... ???
14. 01. 2013 | 16:42

Maximus napsal(a):

vico napsal(a):
Zajímavé je, že prakticky všichni zdejší známí příznivci V. Klause stojí neochvějně za M.Zemanem :-) Vůbec mně to nepřekvapuje.
Pane kolego, vy jste zmatený jak lesní včelka. Já jsem nikdy nebyl pro Klause a volím nyní ze dvou zel, to menší, Zemana. Spíše nevíte o co v této hře jde a to vás omlouvá. Jenže vám to nemohu říci, byl bych velmi pravděpodobmně smazán....

Mějte se!
14. 01. 2013 | 16:48

Petr Havelka napsal(a):

Pane vico,

píšete

"Objektivně : Zeman mohl možná být právem dotčen článkem deníku SME, ale plošná ignorace VŠECH slovenských médií např. TA3, která neměla nic společného se zmiňovaným článkem SME, je děsivou overturou toho, co nás zanedlouho čeká.Zatím se musí Zeman držet, což se mu nedaří. Člověk s prostatickým nutkáním ukapávat urážky a bonmoty si holt nedokáže ani těch pár dní dát taktický oraz."

Přesné. Inu Zeman a jeho vztahy s novináři.
14. 01. 2013 | 16:50

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Otázka, na kterou mi předepíšete výběr odpovědí není otázka.

Odpověď zní: 4. Je to chování Miloše Zemana.
14. 01. 2013 | 16:50

PB napsal(a):

Taoseachu, zřejmě jste si naběhl! Pokud by TOP 09 (tedy i Vám-kdybyste byl v té vládě) nevadilo, že vládne (tvoří vládu) s takovými amatéry, kteří nepovažují za nutné oznamovat důležité věcí týkající se celé vlády, je víc než jasné, že za tohoto předpokladu by tam TOP 09 neměla co dělat. 1.místopředseda MUSÍ vědět podstatné věci. Je nezájmem, že argumentem, že mu to Nečas neřekl. Za této situace by měl být Karel povinnen to s Nečasem řešit. Vám by ve firmě - coby zástupci ředitele - nevadilo, že ředitel Vám důležité věci nesdělil? Vy byste si byl jistý svým postem a víc by Vás nezajímalo? No, pokud jste pouhopouhý sobec, nedivím se. To nemá nic společného s POLITIKOU, to je nekonečná NEVYCHOVANOST.
Pokud ale jste člověk schvalující chování TOP 09 (včetně všech kauz), bude těžké Vám cokoli vysvětlovat.
14. 01. 2013 | 16:51

český maloměšťák napsal(a):

Mno...mě spíše překvapuje to, že lidé o kterých jsem se domníval, že jim jde o nezkreslený popis reality...hledají tu realitu v médiích, respektive v pitomých, banálních , polopravdivých a často lživých článcích.
Tedy lidé, kteří se nespokojí s konstatováním, že Zeman je ovar, alkoholik, buran...a Schwarzenberg sice hajaja, ale jinak člověk s vlastním vytříbeným, rozumným a realitě odpovídajícím názorem.

Ale vem to nešť...každý jsme nějací a mnohdy v tom dením spěchu skutečně není čas na to se zamyslet i nad takovými věcmi, jak se zkresluje a pitvoří realita - např. v médiích. Dlouhodobě. A například i v médiích, na která mají vliv lidé jako je Schwarzenberg a Bakala. Dost velký vliv tedy.
Ale ne zas takový, aby nebylo možno dohledat například hodnocení amnestie - z úst občana Schwarzenberga. Kladné hodnocení - aniž by o ní věděl víc, než byla vyhlášena. A následné jeho vymlouvání se, že on nic, on to tak nemyslel -protože nic nevěděl.
To je daleko horší vizitka, než když někdo odmítne dělat ze sebe kašpara.

Paušální odmítnutí poskytovat rozhovory všem slovenským médiím ale také není rozumné. /otázkou je zda jen nyní, nebo navždy...podle mě navždy ne...ale je to jen můj dohad/

Ten hon na Zemana jsem ale předvídal už včera.
Na jedné straně vajíčka...na druhé hrdě držená a nesená monstrance. Zajímavé - člověk by čekal spíše opak...když je tedy ten Zeman buran a alkoholik.
No - asi nějaká atmosferická porucha , že.
14. 01. 2013 | 16:54

mb napsal(a):

zdenku mě to nebaví opakovat, jste učitel, tak si to vyhledejte...

první otázka: zdenku ... můžete mi nějak vysvětlit třebas byste byl slovenský politik ... a deník blesk nebo reflex by o vás napsal něco nepěkného ... a vy byste pak odmítl dát rozhovor třeba čt24 ???

není idiotské chování ... ???

a proč to zemanovo idiotské ( nabubřelé, stupidní, trapné ) chování omlouváte a přecházíte ???

druhá otázka: to jako když mě urazí jedno médium, já automaticky nedám rozhovor žádnému médiu té země ???

je to chování:
1.dospělého člověka
2.státníka
3. kandidáta na prezidenta ... ???

... proč zase kličkujete jako zajíc ... ???

Hele, já vám tu můžu říct že je Hollan nepřesný nebo si vymýšlí ... ( o zemanovi kterej padá do klína státníkům ...)

ale proboha Zdenku jděte prosím k podstatě věci ( a mého sdělení )

není to idiotské ... když vás urazí jedno medium ... nedávat z toho důvodu rozhovor všem slovenským mediím ... ???

můžete mi na to odpovědět ... ???

/ je to jasnej princip kolektivní viny, ergo důkaz stupidního chování, případně ješitnosti a nabubřelosti, jak praví předřečníci, je to Klaus v lila ... /
14. 01. 2013 | 16:58

Petr z Tábora napsal(a):

Není to zdvořilé napadat politika sousední země. Je otázka, zda útok na pana Zemana byl nápadem z deníku SME, či MFDnes či přišel z Německa (nechci komolit název toho deníku), protože akcionáři jsou společní. Nevěřím, že by ho nějaký novinář napadal z vlastní iniciativy.
A Vy jste v tom řetězci pane Hollane z vlastní iniciativy anebo Vám někdo "brnknul" v rámci protizemanovské mediální kampaně.
Ostatně kdy a kde se cizině podaří prosadit svého člověka na prezidenta ?
14. 01. 2013 | 16:59

nestranný napsal(a):

Třeba pochopil,že není nutné stále někomu skákat šipku do rektu.
Jsme svrchovaný stát a proto každý je povinen nás brát jako rovného partnera.
A v každé zemi,než začnou kritizovat jinou zem si neprve musí zamést před vlastnm
prahem.
14. 01. 2013 | 17:00

Taoiseach napsal(a):

PB

Jasně KSch je odpovědný za TOP09 (za každého člena), TOP09 je odpovědná za vládu, vláda je odpovědné za ODS a ODS je odpovědná za Nečase. Jenom Nečas neodpovídí za nic.

Asi jako když jsem v mužstvu a někdo z toho mužstva udělá faul - kdo za to může? Samozřejmě já! Kdo jiný?
14. 01. 2013 | 17:00

Pravda O Hollanovi napsal(a):

PRAVDA O HOLLANOVI!

Nemakačenko Hollan, dobytek, co se každej den zlije U Poutníka jak mužik a ohrožuje počestné brněnské občany, byla u něj sociálka, tady uraží nejlepšího premiéra? Asi si potřebuje vydělat na koks!

http://prigl.cz/brnaci/odhaleni-prava-tvar-mateje-hollana-chlapecci-a-koks/
14. 01. 2013 | 17:00

rejpal napsal(a):

Dvě poznámky k MZ vs média
Když se příslušník jednoho národa otře o instituci druhého národa, vždycky se najde dost lidí, kteří to vezmou osobně a urazí se. Tohle už se Miloši Zemanovi jednou stalo, otřel se o popradské (ne o slovenské, jak se někde psalo) pivo (čistě věcně právem, bylo mizerné), ale reakce na Slovensku byly dost silně negativní. Slováci sice našeho prezidenta nevolí, ale je to zbytečné, a jak je vidět, vyvolá to mediální ohlas i u nás.
Proč si Miloš Zeman proti sobě popouzí novináře (teď nemyslím zdaleka tuhle věc), v podstatě bez příčiny a imrvere, když každý - i on - ví, jak velký vliv mají média na rozhodování lidí, to mi fakt hlava nebere. Jak je chytrý, tak není moudrý. Nebo chce dosáhnout vítězství ducha nad hmotou?
14. 01. 2013 | 17:01

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Může to udělat? Může. Následky si ponese sám.
14. 01. 2013 | 17:01

vico napsal(a):

mb,Petr Havelka : díky :-)

Maximus : to chce klid a nebýt až tolik vztahovačný. Ve prospěch Zemana tu píší i mí názoroví blíženci např.skogen a mnozí další. Já jen napsal, že je zajímavé, že fakticky všichni příznivci Klause stojí velmi razantně za Zemanem - například nick hanah. Je to, jak by řekl "tatíček", signifikantní.

p.s. To, co jste mi se bál kvůli smazání editorem prozradit, si dovedu docela dobře domyslet.
14. 01. 2013 | 17:04

Václav napsal(a):

Ještě by mohl Zemana urazit nějaký český deník nebo server a pak by třeba přestal dělat rozhovory i pro ČT a neúčastnil by se předvolebních debat.
14. 01. 2013 | 17:05

mb napsal(a):

Jistě že to může udělat a následky si neponese sám, pokud bude prezidentem, poneseme si to s ním, tak jako si to nesem s komunistickým ( volby 03) Klausem ...

já jsem jen myslel, že se spolu můžeme shodnout na odsudku Zemana ( v tomto konkrétním chování ) ...

... a v naprostém idiotství aplikace kolektivní viny ...

zatim zdravim
14. 01. 2013 | 17:06

PB napsal(a):

Taoseachu, jakékoli přirovnávání je zde rozdílné.
Pokud Karel setrvává ve vládě, kde PREMIÉR LŽE (tvrdí, že MUSEL PODEPSAT) a ani mu to nějak nevadí (ač je součástí vlády), je stejný jako ten premiér. A lhát se nemá.
Pokud kapitán neseznámí mužstvo se změnou plánu soutěže a část mužstva hraje zápasy jiný den než druhá část, je to asi mužstvo z Kocourkova, kterému o nic nejde. Protože si ale to mužstvo ze svých daní platíme, nemůže nám to být jedno. A kdo by volil Karla, coby člena mužstva, které si hraje, kdy chce, jen proto, že to vynáší? Příjemná představa je ta, že Karel jednou narazí - a to tvrdě.
14. 01. 2013 | 17:08

český maloměšťák napsal(a):

http://respekt.ihned.cz/c1-54767420-slovensko-na-prodej

http://komentare.sme.sk/c/6658851/meciarizmus-bol-cesku-najblizsie-za-zemana.html

----------
Jak se má postoj Sme v kauze Gorila a ve vztahu k " faktům" o mečiarismu Zemana ?
Je jedna a jedna...jsou stále ještě dvě ?

Zeman nemá majetkové a tím i mocenské páky na média. To je jeho velký hendikep.

" My ale Karla milujeme - nás fakta nezajímají ! "
14. 01. 2013 | 17:08

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Zeman je pro mě nepřijatelný z jiných důvodů. Tohle je jen drobnost.
14. 01. 2013 | 17:08

mb napsal(a):

václav 17 05 ... tak nějak ...

pro broma: jako budoucí prezident reprezentuje zemi navenek, je toto vhodné chování prezidenta ?

ale to byla spíš otázka řečnická
14. 01. 2013 | 17:08

český maloměšťák napsal(a):

mb
Rozklikněte si oba odkazy ...a porovnejte.
14. 01. 2013 | 17:09

Neznalec napsal(a):

Morvay je Slovák?
14. 01. 2013 | 17:11

mb napsal(a):

čm ... budete mi to muset interpretovat ( po vašem )

já s tím /
Príchod Zemana na Pražský hrad by bol nielen pokračovaním, ale aj vystupňovaním a zvulgárnením Klausovej politiky oslabovania právneho štátu, demokratickej kontroly moci, nacionalizmu a odmietania vyrovnať sa s minulosťou. To by bola zlá správa i pre Slovensko. Oslabila by demokratickú kultúru v celom regióne a minimálne by pomáhala legitimovať podobnú snahu Roberta Fica.

víceméně souhlasím ...

zatím ...
14. 01. 2013 | 17:14

jozef napsal(a):

Mateji,fesaku!
Dam Vam dobru radu: ak by ste sa ocitli na Slovensku v slovenskej /nie madarskej/ krcme,alebo kaviarni,alebo niekde na zure,tak velmi opatrne!
Ak nazvete Sme /v politickej redakcii/ slovenskym dennikom,moze to byt vnimane ako hlboka urazka slovenskej vlady,slovenskeho prezidenta i slovenskeho naroda!V istych chvilach pri Vasej odvahe moze to byt urazka az smrtelna!

Na Slovensku nemame slovenskych novinarov vo vplyvnej pozicii.
Warburgovci,Lauderovci a spol zamestnavaju v pozicii politickeho "novinara" prevazne existencie prazvlastneho razenia.Ak by to boli normalne ludske bytosti,tak by sa k slovenskym politikom /alebo ich sympatizantom/ nedvazili priblizit na dohlad dalekohladom lukostrelca.Alebo na dostrel koltu.
Kedze to nie su normalne ludske bytosti,kedze su to ocipovane hviezdy mediokracie vyzbrojene vagonmi jedovateho hnoja - su ake su.Deti doby.

Slovenski politici
/ti,ktori nekricia Vivat rajska sloboda gigazralokov!,alebo Vivat UCK!,alebo Smrt Moskve! a tak/ hovoria o medialnych politrukoch prinajlepsom ako o hyenach a ak uz poskytnu nejaky rozhovor,tak na dialku,bez frustrujuceho pohladu z oci do oci,pripadne daju si ho autorizovat.
Dennik Sme ai. - to je orwellovsky horor,zaujmovo blizky viac Saudom a kosovskym "demokratom" /urcite najma panom Wall Stretu/,nez Slovensku.
Zeman neodmietol rozhovor "slovenskemu" denniku,Zeman odmietol rozhovor "hyenam"v cudzom zolde.Zapamatajte si to Mateji!
14. 01. 2013 | 17:16

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Můžete tedy volit šišlavého spáče, který nezná slova státní hymny. Jak je libo. Úžasný výběr.
14. 01. 2013 | 17:18

mb napsal(a):

Zeman je hulvát, hrubián a pijan ...

viz. chování k Petře Buzkové ale nejen ...

šišlavý spáč má alespon nemá chování řeznického psa ...

... to broukání hymny se mi líbilo ...

myslím, že to šlo Karlovi od srdce ...

ted mizim budu tu až po osme někdy, mějte se ...
14. 01. 2013 | 17:21

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

Cituji: ".. to broukání hymny se mi líbilo ...

myslím, že to šlo Karlovi od srdce ..."

Opět útok na zlatou perlu zdejších diskusí.
14. 01. 2013 | 17:23

Petr Havelka napsal(a):

Ohledně padání do klína státníkům. Něco si matně pamrtuju, že zde na blozích zaznělo, ale "zaboha" si nevzpomenu kde.

Silně pochybuju, že pan Hollan píše v něčím žoldu :)

Lidé jako pan Hollan budí u zákulisních manipulátorů čirou hrůzu, poněvadž na ně není spolehnutí.

Pan Hollan si asi to co píše i skutečně myslí. Je v tom sice více předpojatosti než je zdrávo a ironií také nešetří. Měl by si dát pozor, páč od ironie je kousek k nenávisti, no a s předpojatostí to bude nemlich podobné, ta zase kalí úsudek.
14. 01. 2013 | 17:26

Taoiseach napsal(a):

PB

Osobně jsem měl za to, že by bylo (bývalo) taktické, kdyby KSch odešel z vlády před svátky a jasně se proti ní vymezil (např. v otázce evropské integrace, kterou má MZV v gesci).
On to vyhodnotil tak, že kdyby odstoupil po Klusově novoroční amnestii, bylo by to laciné gesto (dovedu si živě představit, kolik diskutujících by mu právě toto - méně slušnými slovy - předhazovalo).
Nečasova vláda jednoho krásného dne padne (nejpozději za rok a půl) a u KSch jsem si jistý, že bude respektovat i levicovou vládu s parlamentní většinou. U Zemana jsem si zcela jistý, že by společně s Klausem PĚT LET pokračoval v jeho čachrech, klidně včetně zastavovaní trestních řízení.
Takto podle mne stojí volba.

PS: Nebo možná takto - těžká otázka: vadí Vám víc vláda, nebo Klaus? V prvním případě musíte volit Zemana, ve druhém nezbývá než Schwarzenberga.
14. 01. 2013 | 17:30

jozef napsal(a):

Odmietol rozhovor pre TA3,
"protoze reporterka mluvila slovensky"?
Mateji,uprimna sustrast!Je to s Vami tak biedne,ako s tymi"slovenskymi"mediami.
Aj tie casto vystacia pri argumentacii s inteligenciou dobytka.

Ak si vsak pozriete TA3,tak budete dnes spokojny.TA3 sugeruje milionom konzumentom to iste,co Vasa smela malickost.
14. 01. 2013 | 17:32

arnazach napsal(a):

jozef: A prečo si teda nezaložíte nějaké slovenské noviny? To je vás tam tak málo?

zdeněkbrom: Zdravím. V hymně se spletl přesně v místě, kde se vždycky pletu já. To mi bylo sympatické. Ale třeba to byl markentigový tah :)
14. 01. 2013 | 17:33

ZB napsal(a):

Vedle Morvayem připomenutých afér (Bamberg, objednání vraždy novinářky Sabiny Slonkové, aféry Olovo nebo Štiřín) a neúspěšné snahy o změnu volebního systému, která by umenšila sílu nedominantních stran, je třeba připomenout i Zemanův pohled na sdělovací prostředky. A snahu o mocenské ovládnutí České televize (dosazením Jany Bobošíkové!).
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/meciar-zeman-sme-volby-06s-/domaci.aspx?c=A130114_132145_zahranicni_pul
14. 01. 2013 | 17:34

pamětník napsal(a):

mb:
"s komunistickým ( volby 03) Klausem ..." Vy jste ztratil snad už i ten zbytek rozumu, který Vám donedávna zůstal.
Krásný případ, jak prezidentská kampaň odhaluje hlupáky.
14. 01. 2013 | 17:35

zajic napsal(a):

Pokud bych mel vybirat dle toho jak kdo zpiva hymnu, tak volim Kaju Gotta. Pokud chci nechat umlcovat nebo dokonce strilet novinare, tak jednoznacne Milose!
14. 01. 2013 | 17:38

český maloměšťák napsal(a):

mb
Vy nemáte vlastní kozek ?
Už se vám taky vypařil ?
Už budete taky uvádět ta fakta způsobem , kdy jste v kobce bez oken a kdy tedy je kočka té barvy, jak vám někdo nařídí ? Vy tedy v podstatě ty odkazy, které jsem vám dal...jen vytěžíte a zneužijete ? Co jste to za " zeleného " ? To jsou hnědé metody.

Dobře tedy .
Z prvního odkazu :

"....Nicholson s neskrývanou lítostí vzpomíná, jak v deníku SME, kde pracoval jako investigativní novinář, nedokázal prosadit uveřejnění ani jednoho článku o spise Gorila, byť právníci potvrdili, že je z právního hlediska nenapadnutelný. „Šéfredaktorovi jsem spis Gorila dal číst,“ říká Nicholson velmi dobrou slovenštinou s půvabným přízvukem a objednává si pivo. „Ale stejně můj článek nepublikovali.“

Šéfredaktor SME Matúš Kostolný dostává často otázku, proč jeho deník tak dlouho mlčel, když nyní – poté, co spis vyšel anonymně na internetu –, publikuje investigativní články ke spisu Gorila téměř denně. Kostolný říká, že tehdy neměl jistotu, zda je spis opravdu autentický...."

Ale ejhle - jindy to jde ! /uveřejnit v podstatě vágní, o fakta se neopírající očerňující tvrzení, cejchy ...tedy propagandu/. Viz vámi odfiltrovaná a vytěžená " fakta" /spíše tedy snůšku pomluv/.

Zeman nebyl ani Mečiarem a ani Klausem, To je odporná lež - opak je pravdou. /způsob privatizace, rozbití Československa.../.

Ale baví mě to, jak se necháváte oblbnout propagandou a knížecím sentimentem.
Pokračujte. Jste skoro tak zajímavým, jak KDU ČSL. Na jedné straně bojujete s mýtem , že zelení mohou za FV tunel...na druhé straně vyhledáváte jiné mýty - kterým byste mohl věřit.

Víte co ještě chybí - v médiích ?
Vytvořit hoax , že Zeman by jistě souhlasil s nynější Klausovou amnestií ...kdyby byl prezidentem. A pak ten hoax náležitým způsobem rozšířit.

Já jsem již v sobotu napsal, že 1. kolo rozhodli komunisti ...a že 2. kolo rozhodnou hlupáci. Myslel jsem to v žertu - v nadsázce...ale mám takový dojem, že tomu tak bude i v realitě.
14. 01. 2013 | 17:40

český maloměšťák napsal(a):

"...Nebo možná takto - těžká otázka: vadí Vám víc vláda, nebo Klaus? V prvním případě musíte volit Zemana, ve druhém nezbývá než Schwarzenberga. ..."
---------------------------------------------------------------------
Další falešné dilama - zkombinované navíc s cejchem /Zeman=Klaus...přičemž např. amnestii Zeman odmítl jako instituci, Schwarzenberg naopak přivítal TUTO amnestii - a to aniž by vůbec znal FAKTA o ní /.
Jen ořipomenu, že Klause už nejde zvolit. Odchází - vyprší mu mandát.

" My ale Karla prostě milujeme - nás fakta nezajímají "

Je možno jít nevolit vůbec, Taoiseachu. Cudně jse zamlčel.
Osobně pak budu volit proti Schwarzenbergovi. Mí předkové - kteří si velmi vážili Masaryka...by museli vylézt z rakví a vyfackat mě...kdybych jej volil.
14. 01. 2013 | 17:45

jozef napsal(a):

To arzanach

Ano,je nas velmi malo.
Pokusy boli,ale neproduktivne,resp.kontraproduktivne.

Smer nedavno zvolil za hlavu verejnopravnej televizie a rozhlasu sefa nepriatelskej sukromnej televiznej aj rozhlasovej stanice.
Pytate sa preco?

A dokazete si predstavit,zeby jedna televizia na Slovensku napriklad v Syrii ukazovala mnoho mesiacov teroristicke akcie a manifestacie modzahedinov proti moslimsko- krestanskemu rezimu a ina televizia referovala jeden a pol roka o terore vlady proti bezbrannym demokratom?
Dokazete si to predstavit?!
Alebo,zeby televizie ukazovali udalosti,fakty,osobnosti z uplne protikladnych pohladov ?

Vylucene!
Vladne NWO.Mediokracia ocipovanych existencii.

Slovensko nemoze byt severoatlantickou vynimkou.Je nas primalo.
14. 01. 2013 | 17:47

rejpal napsal(a):

Taoiseach
Osobně si myslím, že to, že KS neodstoupil z vlády ihned po postupu do druhého kola, je taktická chyba. Dává jasně najevo pochybnosti o úspěchu. Tudy by mohla pro Miloše Zemana vést určitá cesta. Lidé rádi volí silné hráče.
14. 01. 2013 | 17:48

fiflena napsal(a):

Taky se těším na klip ožralého Zemana, pane Hollane, jistě to bude trhák. Pokud klip nedodáte, dostáváte se na úroveň slaboduchých komentátorů našich nejčtenějších bulvárních novin.Pěkně jste se nám odkopal! Tak, prosím, sem s tím!!
14. 01. 2013 | 17:49

český maloměšťák napsal(a):

rejpal
Na to je lehká mediální odpověď : Pan kandidát kandiduje za sebe - ne za vládu či TOP 09.
Rozumíte ?
Je to děsně jednoduché. Lidi to sežerou. Chce to jen opakovat masivně a často.
14. 01. 2013 | 17:51

pamětník napsal(a):

Hollan
se vůbec neobtěžoval poskytnout zdroj pomluvy, jak by od norfmálně seriózního novináře oprávněně by se dalo očekávat. Toto "nedopatření" musejí nahrazovat diskutéři, jsem druhý:
http://komentare.sme.sk/c/6658851/meciarizmus-bol-cesku-najblizsie-za-zemana.html
14. 01. 2013 | 17:52

Almo G™ napsal(a):

vico napsal(a):

Zajímavé je, že prakticky všichni zdejší známí příznivci V. Klause stojí neochvějně za M.Zemanem :-) Vůbec mně to nepřekvapuje.

--- Tentokrát - asi poprvé a naposled v životě - budu volit podobně jako oni. Ono ostatně není moc na výběr. Nebo mám volit jako odsouzení zločinci?http://zpravy.idnes.cz/vezni-volili-schwarzenberga-dgx-/domaci.aspx?c=A130113_151752_domaci_klm

Objektivně : Zeman mohl možná být právem dotčen článkem deníku SME,

--- To asi byl.

ale plošná ignorace VŠECH slovenských médií např. TA3, která neměla nic společného se zmiňovaným článkem SME, je

--- ...podle českých novinářů, kteří nám nepochybně něco málo zatajili a něco málo přibásnili...

děsivou overturou toho, co nás zanedlouho čeká.

--- Nevěřím. I kdyby se stal zázrak a podařilo se nějak vyhrát nad mediální Národní frontou, už přece víme, jak se choval Zeman v roli premiéra. Nepamatuji si žádné tragické faux-pas alespoň na úrovni těch Schwarzenbergerových (A že jich už bylo... - tedy těch Schw.).

Zatím se musí Zeman držet, což se mu nedaří.

--- Nebyli jsme u toho, nevíme, co se stalo a jak se ohradil. Vše máme důsledně profiltrováno a stonásobně zveličeno proschwarzenbergerovskými mediálními volebními buňkami.

Člověk s prostatickým nutkáním ukapávat urážky a bonmoty si holt nedokáže ani těch pár dní dát taktický oraz.

--- Nebo dělá bez ohledu na taktiku cca totéž, co Schwarzenberg http://www.blisty.cz/art/66924.html , jen se v proschwarzenbergerovských médiích vše podává jednostranně?

Bůh nám buď milostiv...

--- ...pokud se prezidentem v Schw. zastoupení stane Kalousek
http://www.motejlek.com/miroslav-kalda-kalousek-je-politicky-genius-pokud-nejedly-se-sloufem-nevymysli-zazrak-definitivne-se-stava-nejmocnejsim-muzem-v-zemi
14. 01. 2013 | 17:56

Ernesto napsal(a):

Socdemáci a hlavně jejich představitelé to je smečka lavírujících politických diletantů ! Psal jsem to zde mnohokrát ! Něco na spůsob lidovců ale v oranžovém ! Pokud podpoří na hrad knížete hajaju tak již u mne stratí veškerý kredit ! Zeman podle mne to je starý neomalený jezevec ale pro naši republiku furt lepší existence na hračana jako ten rakušák ! Doufal jsem v Bubu ale tahle česká kotlina je snad prokleta nebo co ! Lidé v ní zrození se nikdy nedokáží spolu domluvit a být k sobě slušní ! Plodí jen samé levárny, na to jsou kadeti ! Fuj tajbl. to jsem se zase dopálil ! Nejlépe na volby vůbec nemyslet !
14. 01. 2013 | 17:58

rejpal napsal(a):

český maloměšťák
Asi jste to nepochopil. Tady vůbec nejde o žádné politické konsekvence. Jde o to, že člověk se uchází o nějaký vyšší post a zároveň drží nižší, ačkoli ví, že v případě úspěchu jej opustit musí. Z toho je snadné vytvořit obraz, že dotyčný se bojí, že neuspěje, nebo že je lidově řečeno vyčuraný. S tím se pracovat dá. Jen se to musí udělat šikovně.
Ale i z toho vašeho pohledu je tu určitý zádrhel. On kandidoval jako stranický kandidát, ne jako občanský. Jenže to není nic nového a nedá se to moc fruktifikovat.
14. 01. 2013 | 17:59

umlceny honolulu napsal(a):

V pripade, ze pan Zeman neposlal Slovaky do prde.le, tak se citim velmi sklaman !
Je take dulezite tam poslat celou predstavu o nove Evrope i se vsemi, kdo ji propaguji.

ZEMAN MUSI VYHRAT, nebo je konec s Ceskem. Bude-li konec Ceska, ktere se stane kolonii Bruselu uplne, tak je to poruseni rovnovahy a zvyseni napeti v Rusku vuci Evrope.

Dekuji Silvii, Lubovi a Boze odpust i Malomestakovi, ze haji zajmy Ceska a ne toho o co usiluje Schwarzenbeg.
14. 01. 2013 | 18:02

Pompeius Magnus napsal(a):

pane Hollane,

jak jsem pochopil vyhrál pan Schwarzenberg u vězňů v prvním kole na plné čáře. Muselo jít pochopitelně o poměrně otrlé hochy a tvrdé násilníky a celoživotní kriminálníky, protože ty méně ostré propustili Klaus ( za Schwarzenbergovi spoluúčasti) díky amnestii na svobodu. Zkuste si například napsat titulek

"KRIMINÁLNÍCÍ VOLÍ SCHWARZENBERGA"

a pod to třeba:

"VDĚČÍ MU ZA AMNESTII A OD SCHWARZENBERGA OČEKÁVÁJÍ DALŠÍ"

Víte, že by ta Vaše agitace byla taká volaká vyvážená.
14. 01. 2013 | 18:03

honolulu napsal(a):

Proc neni zadna zminka o tragedii v New Yorku.....?
Mlady sikovny Aaron Schwarz byl donucen k sebevrazde za propagovani volneho toku informaci na internete.
Soudkyne ted utika o zivot, protoze ji chteji zabit za smrt Aarona.
Jdou po ni "horke hlavy" z celeho politickeho spektra.
Aaron byl velmi chytry. Byl to Zid, ale vzdy na nasi strane, proti totalite.
Bylo mu 26 let.
14. 01. 2013 | 18:09

Pepa Řepa napsal(a):

Do... se Slovenskem!....že pokaždé, když se opije, což je každý den, vyjde jeho pravá osobnost najevo.
-----------------------------
musím se-ač nerad-pana Hollana- zastat.

již pohled na fotografii naznačuje, že se jedná o osobu, která má vrozenou nechuť k požívání alkoholických nápojů, vymydleného a navoněného klarinetistu od Armády spásy, kterého objevil učitel spanilé mluvy L.S. na semináři Protialkoholické ligy v Krnově a který by nikdy kvašených ani destilovaných nápojů nepožil a tak má vrozený odpor k uslintaným jedincům.

Dokonce se vkrádá otázka, zda ploditelem autora tak bystrého blogu nebyl jistý zásadový Proškův vlčák Holan z hospody U Rozvědčíka.Tak je blog oduševnělý.
Myslím, že v druhém kole bude obdařeni větším množstvím podobně inteligentních článků.
14. 01. 2013 | 18:10

kanibal napsal(a):

Šaškárna kolem Schwarzenberga je zatím spíš jen happeningem či jakýmsi pop-artem znuděné pražské či jiné bohémy podporované přáteli zesnulého prezidenta Havla.
Po zahřívacím kole ale určitě dojde i na silnější kalibr. Plukovník Kubice Zemanovi nemůže zapomenout, že ho v r.1998 pro neschopnost chtěl vyhodit z postu ředitele ÚOOZ. (Média to tehdy vydávala za pokus o vládnutí úřadu ČSSD.) Vzniklo např. "Olovo" a další kauzy, v nichž se policejní plukovník Kubice dopouštěl podpásových manipulací ve prospěch tehdejší opozice. Vrcholem jeho úsilí o diskreditaci ČSSD byla v r.2006 těsně před volbami do sněmovny tzv.Kubiceho zpráva ... ("Paroubek je deviant", "Paroubek je vrah" apod. – nadpisy článků z té doby novinářky Slonkové)
Ministr vnitra Kubice nás neošidí ... Až to vezmou do rukou jeho profíci, bude se na co těšit.

Matěj Hollan je jen srandovní amatér!
14. 01. 2013 | 18:11

jozef napsal(a):

To Almo G

Predpokladam,ze Zeman nemal cas preletiet ani vsetky vyznamne ceske noviny.
Hlavne predpokladam,ze Zeman by vobec nebral ohlad na jeden clanok,ak by to boli co len trochu seriozne noviny.Zeman je hrda osoba a hrda osoba ma casto problem reagovat v plnej pohode na perfidny hnus.

Inac to je uz velmi bezny trik televiznych medialnych psov,ako dorazit obet medialneho stvania:
televizne kamery ukazuju divakom ako vytypovane osobnosti /nedavno byvaly slovensky generalny prokurator,casto predseda najvyssieho sudu,aj slovenski biskupi ai./ odmietaju odpovedat!!! na otazky "zastupcov verejnosti",utekaju,schovavaju sa pred novinarmi,ktori kricia na nich otazky."Aj tak by ste vsetko zmenili!" odvrkne generalny prokurator - a divak zira.A pluje na tie osobnosti.
Tie osobnosti su vystresovane,zhnusene.

Ak nieco take a podobne zazivate dennodenne - co to s vami urobi?
14. 01. 2013 | 18:12

honolulu napsal(a):

To je zajimave, ze Moravane jsou chytrejsi nez Cesi a kraje jsou chytrejsi nez mesta.
Volili Zemana ! Za to muze asi ta dobra Slivovice a take i spatna voda s olovem ve mestech.
14. 01. 2013 | 18:14

český maloměšťák napsal(a):

rejpal
Nepochopil jste to vy. Moc věříte na mediální zkratky a jak je vnímáte vy.
Věřte, že stačí masivnější mediální masáž a lidé si spojení Schwarzenberg - Kalousek /TOP 09/ rozvolní.
Kandiduje přeci osobnost...a ne strana.
S tím, co jste mi sdělil ...nemám problém. Ale nechápu, proč sdělujete takovém zjevné banality ?

Není stranickým kandidátem...respektive je...ale za pár dní nebude. Věřte.
Bude to takříkajíc skrze celou Lidovo -umělecko - kulturně civilizační frontu.
nevidíte ty náznaky i zde ?
Ty tragikomické proměny ? Všech těch, co donedávna řvali, že vláda je špatná a měla by okamžitě padnout ?
Ti balíci to sežerou - uvidíte.

Ale podle mě vyhraje ten výrobní sektor - tedy tkzv. venkov, je-li možné užít takové zkratky. Je jich prostě stále víc, než těch z té Jednotné Fronty. Přičemž mimo vězňů a amnestovaných budou proti Schwarzenbergovi hlasovat i ti, které Kalousek a Drábek poslali a chtěli poslat do podpalubí....taky jich je dost. A nejsou to zdaleka jen ti úplně dole - jde hlavně o střední vrstvy - které ztrácejí díky kalouskovinám a kubicovinám perspektivu.
Nepomohou ani hlasy Fischera /Chrenka/.
Pokud tedy nedojde k nějaké kubicovině.
14. 01. 2013 | 18:14

hankacl napsal(a):

Nedá se nic dělat, Češi chtějí za prezidenta staršího muže, kterého vídají v médiích. Tak tedy volit ze dvou zel. Za Zemana jsem se už jednou styděla, takže opilec pálící cigaretu od cigarety ne. Jiná volba než starý "kníže" (používání štechtických titulů bylo snad zakázáno již v roce 1918) bohužel není. S opravdu těžkým srdcem...
14. 01. 2013 | 18:21

Taoiseach napsal(a):

český maloměšťák

Klaus i Zeman říkají vždycky to, co se jim zrovna hodí. Pokud jim věříte - Vaše věc. Já ani slovo. Ano, Klause zvolit nejde (tentkrát - příště samozřejmě znovu kandidovat může). PRÁVĚ PROTO potřebuje mít na Hradě svého věrného komplice, který nechá na důležitých místech (nebo tam bude jmenovat) Klausovy lidi.

Klaus označil první kolo volby za debakl pravice s tím, že Schwarzenberg je levicový politik. To nelze vykládat jinak než jako (sice nepřímou, ale jasnou) podporu Zemana. Proč to asi dělá?

Jít nevolit je zbabělost a lenost. Když už, tak prázdnou obálku - to bych uznával za čestné.

Musím opakovat: otec KSch sepsal prohlášení věrnosti české šlechty republice. Té republice T.G.Masaryka, kterého si Vaši předkové vážili. Takže, prosím, trochu pomaleji....
14. 01. 2013 | 18:21

jozef napsal(a):

Este vyslovne k TA3
Pokial ide o spravodajstvo,tak je to to istle,co komentare a cela propaganda Sme,Tyzdna atd.

Tak,ako je Sme pre citlivejsie povahy necitatelne,tak spravodajstvo TA3 je pre osoby s vysokym tlakom nepozeratelne.Dokonca ani pri vypnuti zvuku,kedze neustale beziace titulky vedia tiez kazdy den poriadne zdvihnut adrenalin.

Pravda su aj konzumenti,ktori spapaju vsetko,co im atraktivne blondyny a blondaci naserviruju.V prestavkach medzi normalnymi programami.
14. 01. 2013 | 18:25

Taoiseach napsal(a):

rejpal

Máte pravdu, ale on by to asi považoval za laciné gesto.

Nicméně jsem si jistý, že až se stane presidentem, nebude posluhovat ani Kalouskovi, ani Nečasovi.
14. 01. 2013 | 18:26

jozef napsal(a):

Taoiseach
Posluhuje len sebe - a panom sveta.Sucasneho.Ked panov sucasneho sveta odkupia Cinania,tak bude chciet posluhovat Cinanom.Pre seba.
14. 01. 2013 | 18:30

honolulu napsal(a):

Silvie, Lubo, dokonce i Slapoto pisete znamenite. Ja ted psat nemohu. Jsem blokovan.
Vcera jsem vsak poslal dopis svemu representantu v kongresu, aby neveril officialnimu tisku v Cesku a zadne officialni propagande.
Take o pani Bobo se jeste dlouho bude mluvit, protoze byla silna snaha ji nelegalne zlikvidovat z politicke sceny.

To je velmi podobne jako, kdyz Johannka z Arku byla predhozena zradcum Francie, ve sluzbach dobyvacne Anglie a za odmenu zradcum Francie zlikvidovana...
Jeji politika se vsak stala nesmrtelnou a Francie velmoci....
14. 01. 2013 | 18:31

Pepa Řepa napsal(a):

Taoiseach napsal(a):
Nicméně jsem si jistý, že až se stane presidentem, nebude posluhovat ani Kalouskovi, ani Nečasovi.
-------------------
jak by mohl, když bude posluhovat Barrosovi.

Inu klíč podle kterého bude volit prezidenta skalní hujer.
O to nám přece jde.Aby zobal z ruky.
Socan přes palubu!
14. 01. 2013 | 18:39

český maloměšťák napsal(a):

Taoiseach
My budeme volit otce občana Schwarzenberga ? A jak ? Kolik mu je ?
Nerozumíme si, ale to nevadí. Já měl na mysli Masarykovy postoje a názory. Jeho zakotvení v realitě a skutečně odvedenou práci. Masaryk se tak nikdy nemusel vytahovat svým otcem.

Mnoho lidí žádnou věrnost české šlechty nepodepsalo....ale s Hitlerem přesto bojovali. Ale od počátku okupace.

http://nassmer.blogspot.cz/2009/12/prohlaseni-prislusniku-historicke.html
"....Obdobně někteří, v německém prostředí žijící potomkové českých rodin, honosících se ryze českými jmény a vzešlých z nejstarší krve české, hlásí se k národu německému, který je u vědomí jejich německého smýšlení velmi ochotně za své syny uznává a v jejich českém původu žádné překážky nevidí.
Jsme přesvědčeni, že tak jako my přiznáváme těmto jedincům právo hlásit se k národu, uprostřed něhož žijí, který za svůj zvo­lili a který je za své příslušníky přijímá, tak i se strany druhé ne­bude nikdo příslušníkům šlechtických rodin, zde usedlých ,upírat právo, aby se hlásili k českému národu, s nímž žili jejich předkové po generace, sdí1ejíce práva i povinnosti, dobré i zlé, byť rodiny ty nebyly po meči vždy původu českého.
Zděděná příslušnost k národní pospolitosti není tedy určová­na okolnostmi dne, nýbrž jest způsobena skutečností společenství života, politické, kulturní a hospodářské spolupráce, jedno­tou dějin, osudů a zodpovědností za budoucí generace národa.
Národ český, jemuž slavnostním způsobem byla zaručena Vůdcem národa německého a říšským kancléřem jeho národní svébytnost, zajisté může považovati za své právo i svou povin­nost tvrditi se vším důrazem - kdyby o tom pochybnost vznik­la - skutečnost, že má českou šlechtu jako svou složku, jež od těla národního se nikdy neoddělila a nikdy svým přičiněním oddělena nebude....."

(V září 1939)

"....Spolu s ním ho podepsalo dalších deset českých šlechticů. Láska k vlasti se mu, ale stala osudná, protože nacisté tento vzdor nepřehlédli a pomstili se všem signatářům. Ta chvíle nastala po nástupu říšského protektora Reinharda Heydricha, který v květnu 1942 na majetky všech šlechticů, kteří dotyčný text podepsali, uvalil nucenou správu. Schwarzenbergové tak museli opustit své hlavní sídlo zámek Orlík a k pobytu jim byl vyhrazen jejich další zámek v městečku Čimelice.

Na konci II. světové války zakládá Karel VI. Schwarzenberg v Čimelicích spolu s několika dalšími místními občany ilegální národní výbor a stává se jeho předsedou. V květnu 1945 se pak ujímá velení zdejšího protinacistického povstání..."

http://virtually.cz/journal/?q=otec-karla-schwarzenberga-byl-hrdinou-protinacistickeho-odboje
14. 01. 2013 | 18:48

honolulu napsal(a):

Osobnost knizete Schwarzenberga neni nebezpecna, ale ti co za nim stoji a pouzivajiiho jako zasterku, nebezpecni jsou.
To co se deje je snaha o restauraci degenerovaneho Rakouska a zrada na narodnich buditelich a samozrejme na TGM a Benesovi.

A znate ten novy pozdrav presidentova syna, ktery napsal do dopisu ?
S pozdravem - Kte domof muj, kte domof muj ? Zde se clovek tak zasmeje, ze ma slzy v ocich.

Pane Zemane, Vy se potrebujete obklopit lidmi, jako je SILVIE, Bobo, Luba, Zdenek Brom a podobni. Ti jsou zarukou vysoke inteligence a cestnosti.
Potrebujete podium vasich myslenek, ktere neni pod kontrolou Stejskalu a Lipoldu.

Pral jsem si aby vyhrala pani Bobo, ale jste daleko lepsi nez kazdy z dalsich pro Bruselskych.
14. 01. 2013 | 18:51

rejpal napsal(a):

český maloměšťák
No, mně to adresovat nemusíte. Volil jsem bez kalkulace toho, koho jsem volit chtěl, mediální masáž nemasáž. A teď zase volit nebudu, protože nechci legitimovat počínání ani jednoho z nich a nemám důvod ani k negativnímu hlasu. Přijmu kteréhokoli z nich a vím, že to bude lepší, než minule.
A kdyby mě už někdo donutil jít volit, dal bych to Schwarzenbergovi. Ať je jaký chce, nebude z pozice hlavy státu za každou cenu zasahovat do politiky jen proto, aby byl vidět nebo aby dal někomu za uši za nějakou starou křivdu.
Jenže já jsem exot, navíc vím, jak to v médiích chodí a jak se dělá virtuální realita.
Většina lidí tuhle výhodu nemá. Pro ně je realita to, co vidí, často dokonce, co chtějí vidět. Spousta lidí dokonce věří, že seriálové postavy jsou skutečnými lidmi (to si fakt nedělám srandu). A o nich je celá volební kampaň. Kdo se rozhoduje sám, má jasno, a pokud kampaň sleduje, tak víceméně jako happening.
Jenže to rozvolnění Schwarzenberg Kalousek nebude mediální obraz, bude reálné. On totiž žádným straníkem z principu není. Jen věděl, že bez partaje v koalici nebude ministrem. Na postu prezidenta už žádnou stranu potřebovat nebude. A protože bude muset z topky odejít, nebude muset nikomu vysvětlovat, jetli není nemorální se na zádech strany vyvézt a pak jí odvrhnout. Je to solitér - a možná i proto tolik lidí dokázalo v podvědomí jeho od TOPky odtrhnout už dávno, a jaksi nevidět tu odpovědnost, kterou má. Hovory s voliči této strany, které jsem kdy měl, měly skoro šablonový průběh - já volit TOPku, ale ten Drábek (Kalousek, daně atd.). Ale kníže, ten spoustu věcí ani nevěděl a musel kvůli koaličním dohodám ruku zvednout. Nakonec ministr zahraničí nezavídí ani školné, ani nezvyšuje DPH, že.
Nejvíc je mi ale líto voličů ODS. Mezi nimi je spousta klausovců a euroskeptiků a jsou mezi dvěma kameny. Mají volit podle rady ODS "pravici" nebo v duchu Klausovy rétoriky Zemana? A ti,co znám, volit chtějí. Ti, a by si fakt hodili korunou.
14. 01. 2013 | 19:09

krajan napsal(a):

Něco o té novinářské kuchyni (obecně) vím. A tak se vůbec nedivím, že se Zeman nechal vytočit. Konečně, je to Zemanova věc a jeho jednání rozhodně neovlivní nikdo ze zdejších diskutérů.
Článek pana blogera je, mírně řečeno, trapný až ubohý.
14. 01. 2013 | 19:11

evix napsal(a):

To je zase blog strycu!
Tak Zeman může i za tu metanolovou aférou, néé mistře Hollane. To on pančoval a kupodivu neotrávil se, že jo. My národ český, který neví co je to alkohol.
Jak ještě můžeme klesnout. Kdo platí novináře z SME??
14. 01. 2013 | 19:15

třebaKarel napsal(a):

Matěji Hollane ,
nevolil jsem Zemana ani Schwarzenberga , nerozumím úplně pohnutkám pro takové počínání . U Schwarzenberga by mne opravdu zajímalo , jaký je ten důvod , protože ho volí i lidé o nichž si nemyslím že by podlehli "vlně" , nebo aspoň ne jenom . U Zemana výpad proti SME vidím jinak , spíš myslím že tím ukazuje v přízemí , že s ním bude zábava , což má někdo docela rád . Zeman je jistě chytrý a je vidět že i velice pracovitý člověk , na všechno je připravený , nebo aspoň v náročnosti otázek které zvládnou ostatní uchazeči ostatní převyšuje .
Ten argument že Schwarzenberg je noblesní nebo jak někdo říká aristokratický , to je jedna velká blbost . Rozumím , je to docela příjemý starý muž a patří mu úcta k šedinám , ale rozum v tomhle argumentu zaspal . To musí vidět každý že je ( bez potřeby urážet ) slaboch , člověk který se tváří jako že nemá se současnou politikou styčné body a za chvíli říká jak spousta lidí potřebuje dneska zastání proti státní byrokracii a on bude jejich slyšitelem , přitom je místopředsedou vlády ? Tak když to takhle vidí , proč se moravec nezeptá jestli by to nemohl dělat už 8 let z pozice místopředsedy vlády ? Věřím že by to lidi zajímalo víc než otázky typu - jaký je Váš největší nešvar , nebo lékařská zpráva psaná na psacím stroji . Ale pane Hollane , docela Vám závidím že máte pravděpodobně jasno kdo z nich je menší zlo , mně to teda jasné vůbec není . Schwarzenberg sám neudělá nic a kdo s ním hýbe netušim . ale snad se to i mně vyjasní . tK
14. 01. 2013 | 19:36

hanah napsal(a):

Švejnar a Fischer – předskokani Schwarzenberga
Kdo volí Karla, volí Kalouska!
Jde o stejné hnízdo pravdolásky, která je natolik vyčpělá, že by osamocený kandidát neměl šanci. A tak se stal prvním vodičem Švejnar. Po odběhnutí prvního kola převzal tuto úlohu Fischer. Možná ani sám netušil, že finišovat za něj bude jiný.


Byla to média v zahraničních rukou, která proti Zemanovi nasazovala jednoho kandidáta po druhém. Schwarzenberga nechávala šetřit síly v závětří. Jak je vidět z mých článků před volbami, tuto lest jsem prohlédl a vzal jsem si na mušku přímo finišmana.

Zaplacená média a obří kampaň na sociálních sítích pak doslova vymývaly mozky. Z voličů se staly objekty této manipulace. Chápu sice mladé, že jim nekonvenuje buranství Zemana, ale měli by se zamyslet, zda ta tolik omílaná „noblesa“ Schwarzenberga jde dohromady s rolí fámula Kalouska (doma) a Bilderbergu (venku).

Je to jen slupka opřená o aristokratický původ. Zajímavé, kolik lidí podlehlo tomu atavismu z těch, kteří jinak posuzování člověka podle rodičů a předků odmítají. Takový Martin Komárek je toho dobrým příkladem.

Chtějí tito lidé opravdu volit ekoenergie, církevní „restituce“, změnu druhého pilíře ze zaručeného na nezaručený, zvyšování daní, euro a garance eurozóně? A to nemluvím o politické „korektnosti“, environmentalismu, genderismu a podobně, kde je Zeman přece jen vlažnější.

Tito lidé by si měli uvědomit, že Češi pořád ještě ve srovnání s „vyspělou Evropou“ mají o co přijít. Naše svobodomyslnost už v mnoha zemích vzala zasvé. Z „korektnosti“, multikulturality a alarmismu se stal globální nástroj spoutávání svobod občanů. Kdo zná poměry v zahraničí, nemůže přece tento aspekt globalizace nevidět. Proč u nás cizinci ze Západu hledají mnohokrát „asyl“? Ne proto, aby vstoupili do stejné řeky...

Možná, že Schwarzenbeg je správný chlapík, nevím. Na pivu jsem s ním nebyl. Ale celým životem patří jinam. Patří do světa cizích tradic i zájmů. Jeho „noblesa“ spočívá z velké časti v jeho postavení, pochybně získaném majetku a glorifikaci. Představte si, jaké charisma pro voliče by měl třeba jako lesník.

Lidé, zejména vy mladí, vzpamatujte se. Nenaleťte zase. Nedejte se namazat na chleba! Važte si specifik České republiky, opravdu stojí za to je nevyměnit za kosmopolitní bolševismus. Já budu volit se skřípěním zubů Zemana. Opačná alternativa je tak děsivá, že v tomto jediném případě je volba menšího zla opodstatněná. A nezapomeňte na Kalouska, Drábka, Parkanovou, Hegera, Bessera a s nimi spojené škůdce.

Ostatně soudím, že Kalousek, který se teď za Schwarzenbergovými zády chechtá, by neměl mít zaručenu prezidentskou milost.

Dušan Streit
14. 01. 2013 | 19:38

český maloměšťák napsal(a):

rejpal
On straníkem vskutku není - je totiž multistraníkem.
Ale to nic. Teď už to bude jen ten mein lieber Karl - nich wahr ?

"...Ale kníže, ten spoustu věcí ani nevěděl a musel kvůli koaličním dohodám ruku zvednout...."

No - a toho se právě mnoho lidí obává...že o věci nebude vědět nic, ale opět zvedne tu ruku. To jste možná vyhmátl to nejpodstatnější - napsal jste to navíc asi upřímně - to se cení.

Mějte se.

P.S. Šlechtické tituly - jejich používání je sice in, ale věřte že je to jen taková aktuální móda...většinou ji pak nosí ti, co žijí a budou žít celý život pod lavicí a jejichž předkové byli stejní nýmandi jako oni.
Což je paradoxní...ale snad právě toto je o těch vašich postavičkách v seriálech...že je považují takoví lidé za autentické a snaží se dokonce podle nich i žít...nejen " myslet". Snaží s ejim /marně/ i podobat. Alespoň takovouto slabomyslnou projikací.

Voliči ODS co znám / jsou to většinou lidé z výrobního sektoru/...tak budou asi volit Zemana.
Zajímavé je, že naivní dobráci nebo tkzv. kulturní pracovníci ...které znám...budou asi spíše volit Schwarzenberga.
Kulturní pracovníci totiž myslí symbolickým jazykem - takovým tím zkratkovitým ale...takovým , co má k popisu skutečnosti velmi, velmi daleko. Mají rádi hezké obrázky, hezké tváře, prostě estetickou stránku reality. Realita samá je až tak moc nezajímá. Ta je totiž nudná a šedá.
Pak je vykopnou nebo nedostatnou grant...a nadávají. Už ne symbolicky...ale docela vulgárně.

Ale tím netvrdím, že krása není důležitá.
Je velmi důležitá.
Ale nesmí to být vylhaná krása...sice přesvědčivá a vskutku oku na první dojem lahodící...ale nemající moc co dělat s přírodou a jejími zákony. Tedy se zákony přirozenosti.

Dilema Zeman/Schwarzenberg jsem si pak nepřál a ani nevybral.

Ale budu volit proti Schwarzenbergovi.
14. 01. 2013 | 19:47

rejpal napsal(a):

český maloměšťák
No, já jsem ten poslední, kdo by vám či komukoli za jeho volbu nadával nebo ji jakkoli zpochybňoval. Člověk se má především starat sám o svou - aby věděl co dělá, a proč to dělá. A co dělají druzí respektovat.
14. 01. 2013 | 20:10

buldatra napsal(a):

honolulu napsal(a):
To je zajimave, ze Moravane jsou chytrejsi nez Cesi...

Pozdraven buďte pane Honolulu a vězte, že je to nejen zajímavé, ale naprosto přirozené.
My Moraváci o tom přirozeně víme, ale jsme od přírody skromní a tak to nedáváme nijak okatě najevo.
Ale ono se to tak jako tak nedá přehlédnout.
14. 01. 2013 | 20:17

Belenus napsal(a):

Jo, tak znám Zemana, denně ožralej. Nejspíš to je důvod, proč je levounkům tak blízký.
14. 01. 2013 | 20:29

smutný napsal(a):

není z toho stejného důvodu pravounům blízký Kalousek? Nebo je blízký tím, že je to arogantní namyšlený diletant a zmetek??
14. 01. 2013 | 20:32

Ficovolič napsal(a):

Taoiseach: Ja mám veľkú pochybnosť, či sa Fico niekedy vyjadril tak, ako ste to uviedli. On totiž zo zásady takéto veci nekomentuje (po vašom prvom kole boli za ním novinári a tiež to skúšali, no nepochodili).
14. 01. 2013 | 20:43

Belenus napsal(a):

smutný,
vy jste viděl někdy kalouse opilého - namol, že nemoh ani stát na nohách? Možná by nebylo od věci se zamyslet, kdo je tady arogantní namyšlený diletant a zmetek. Pokud máte ponětí, co to přemýšlet znamená? Spíše to vypadá, že vás vede nenávist.
14. 01. 2013 | 20:43

neklaus napsal(a):

Zvláštní, na Facebooku se píše slušněji než tady a převážně ve prospěch knížete,
tady se ti předprogramovaní sprostí anonymové prezentují jako Zemanovci.
Kdyby se museli podepsat, možná by změnili trochu i názor.
14. 01. 2013 | 20:49

Rosťa napsal(a):

Dnes v 19.45 ve vysílání ČR pro slovenské menšiny u nás redaktorka citovala slovenského ministra kultury, který se vyjádřil k článku deníku SME. Označil ho za lživý s tím, že za premierování M. Zemana se vztahy mezi oběma zeměmi velmi zlepšily a i v dalších věcech Zemana podpořil. Z daného je patrné, že pan autor Hollan je jen takový malý český křiváček. Někdo výše dal na něj odkaz. Je dobré si jej rozkliknout.
14. 01. 2013 | 20:52

Jan Volf napsal(a):

Zeman a celé vedení tehdejší soc. dem. také nedokázalo "najít" v devadesátých letech svoje sponzory (stejně jako předtím Klaus a vedení ODS-odskákal to jako "bílý kůň bývalý tenista Schreibr, ten si to odseděl!!!) Obě strany potřebovaly nahrabat miliony, a vedení ODS a Soc. Dem včetně jejich předsedů, tj Klause a Zemana se snažilo nahrabat miliony přes všechny mrtvoly (zařvalo na to fyzicky několik lidí)vedení obou stran se napojilo i na podsvětí-jen aby se peníze získaly.
Nakonec se jim to podařilo, z čeho by žily sekretariáty a celá ta klika partajních poskoků-to stojí obrovské peníze.Takže korupce a tunelování-v tom mají prsty jak Klaus (topné oleje), tak i Zeman.
14. 01. 2013 | 20:55

Carla napsal(a):

Je mi vcelku jedno kto bude českým prezidentom. Len tak na okraj - Zeman je BURAN.

Podobne Gašpar-ovič, ktorý je gašparko (=loutka) vo Ficových rukách.
14. 01. 2013 | 20:58

mb napsal(a):

čm ... dík za upřesnění ... já to jentak prolít ( nechtěl jsem vás urazit tím, že bych to vůbec nepřečet´)

zdenku, mě se fakt to broukání líbilo ... kníže schwa se skvěle trefoval do druhého a třetího hlasu ...

a navíc myslim že to bylo spontánní a že to nikdo neplánoval ...

to bude prezident jako vyšitej ...

matyáš ... bez komentáře ...
14. 01. 2013 | 21:08

mb napsal(a):

maloměšťák, přece nemůžete volit hulváta, neomalence a klausovce zemana ... to přece nejde ...
14. 01. 2013 | 21:16

mb napsal(a):

honolulu napsal: S pozdravem - Kte domof muj, kte domof muj ? Zde se clovek tak zasmeje, ze ma slzy v ocich.

... to se asi zasměje jen člověk ducha mdlého ...

je to stejné jako kdybych Klausovi juniorovi vytýkal, že má jenom půl ksichtu ...

schwarzenberg má vadu řeči ... no a ... ???
14. 01. 2013 | 21:24

Otázkář napsal(a):

rejpal

Vláda rozhoduje jako celek, tudíž i odpovědnost za její rozhodnutí padá vždy na celou vládu. Nemůžete tedy tvrdit, že ministr zahraničí nezavádí školné či vyšší DPH. Další věc je, že pro tyto věci i např. církevní restituce hlasoval v parlamentu. Schwarzenberg je podle mě slabý člověk, který se podřídí vždy někomu silnějšímu. Ať už Kalouskovi v případě vládních návrhů či USA v případě uznání Kosova. A takového prezidenta na Hradě nechci.
14. 01. 2013 | 21:29

pamětník napsal(a):

Bažante, Bažante,
do konce života zůstaneš jenom bažantem. :)))
14. 01. 2013 | 21:37

pamětník napsal(a):

mb:
"schwarzenberg má vadu řeči ... a mb má vadu psaní...no a ... ???
14. 01. 2013 | 21:39

rejpal napsal(a):

Otázkář
Já se jen pokouším hledat příčiny toho paradoxu, protože je zajímavý a zdánlivě ve srovnání s oblibou vlády absurdní.
Můj názor řekla téměř doslova ve svém vyjádření k předsedovi TOP 09/kandidátovi na prezidenta Táňa Fischerová, kterou jsem podle názoru většiny lidí, kterým jsem to řekl, hloupě a netakticky, leč podle svého svědomí volil.
14. 01. 2013 | 21:59

Otázkář napsal(a):

rejpal

Ten paradox tady myslím vysvětlovali už mnozí. Především se podařilo oddělit Karla Schwarzenberga od této vlády ačkoliv je to proti zdravému rozumu. Navíc závěr jeho kampaně byl prostě zdrcující. Tady klobouk dolů co se jeho příznivcům ať už ze zištných důvodů či z přesvědčení podařilo. Táňu Fischerovou jsem měl na druhém místě, ale volil jsem Jiřího Dientsbiera. A přestože respektuju jejich názory mám svoji hlavu a z důvodů, které jsem již uvedl na jiných blozích budu ve 2. kole volit Miloše Zemana.
14. 01. 2013 | 22:09

mb napsal(a):

jistěže pamětníku, změnu jména neplánuju ...

... zdravím ...
14. 01. 2013 | 22:19

mb napsal(a):

otazkar, take jsem volil dienstbiera, v dalším kole budu volit schwarzenberga ( pokud se v mezičase něco zásadního nestane).
14. 01. 2013 | 22:22

jozef napsal(a):

Asi nezaskodi,
ked tu este uvediem,ako dnes predstavuje Milosa Zemana spravodajska televizia TA3,ktoru Zeman podla autora nehanebne odmietol:
"kontroverzny politik,chce dokazat,ze uz nie je muzom minulosti";
"Vzdelanejsiu verejnost jeho vyroky odpudzuju".
Zemanovho supera predstavuje naopak pozitivne: "heslo jeho prezidentskej kampane znie: hlasim se do sluzby..."

Akykolvek neutralny kontakt s tymito individuami nejakym sposobom legitimuje ich cinnost.Z rozhovorov zvycajne vyberu len nieco a doplnia.To je dlhorocna,kazdodenna prax.Slovenski politici si preto zvykli na kratke vety a kratke rozhovory.Ak rozhovor vyjde pozitivne v prospech vyhliadnutej obete,zakratko,niekedy okamzite,snazia sa tie medialne existencie pozitivny dojem vyvratit.Zvycajne nazorom "odbornika",alebo "politologa",alebo hned niekolkych "odbornikov".

Medialna pamat je trojdnova,existuje len to,co je v telke a v titulkoch,na prvych stranach.
Ti,ktori maju medialnu pamat,nevnimaju,ze media po mnoho mesiacov /a rokov/,ani vtedy,ked Zeman uz predbehol Fisera,neuviedli ani pol negativneho slova na jeho adresu.
Nevadilo im,ze Zeman bude niekomu konkurovat,ze ziska viac hlasov,nez iny laviciar.Vadi im,ze by mohol aj vyhrat.

Ceski ,rovnako ako slovenski patrioticki politici by uz mohli konecne najst nejaku ucinnu strategiu obrany naroda /i seba/ proti tejto NWO mediokracii.
14. 01. 2013 | 22:44

český maloměšťák napsal(a):

mb
Mám radši lidi , kteří řeknou "kurva" nebo "nasrat"...ale kteří mají svůj názor...přičemž ten názor není banálním tlachem.
Než lidi, kteří jsou velmi kultivovaní...ale pošlou na invalidy a nezaměstnané dráby.

Ještě jednou, mb ...já hlasuji proti Schwarzenbergovi.
Je to jasné...nebo to mám napsat čínsky ?

Ale i tak jsem stále hlavně pro to, aby se vedla diskuze ...ve směru dohledání skutečného popisu reality. Zatím se tady objevuje jen proschwarzenbergská propaganda. Překvapuje mě pak, že se k ní propůjčili i jinak poměrně solidní diskutéři. Přičemž svým odpůrcům spílají, že v Zemanovi volí Klause, že volí alkoholika, burana , ovara, sprosťáka...málem že ne hraběte Drákulu.
/jistě, druhá strana reaguje anebo taky často použije takové označení....to by neměla/

Já jsem též sprosťák.
Ale nejsem hajzl. Spíš donedávna oběť hajzlů. /ale jsem už opatrný...nezadávám si už s kdekým...takže toho Zemana chápu...až na tu paušalizaci ...ale realita bude taková, že on samozřejmě se slovenskými médii jednou promluví...šlo o momentální afekt...uvidíte - vsadíme se ? ...že ten výrok nebude platit definitivně ?/

Vysv.
Ne aby z toho někdo vyvodil, že považuji pana Schwarzenberga za hajzla. To je nesmysl. On to vše myslí a dělá upřímně.
Píšu o těch, co smolí předpojaté agitky se snahou vytvořit cejch a tváří se, že sežrali všecku moudrost světa a přitom před nedávněm psali ty agitky v opačném gardu.

Konec zvonec. Dneska jsem nasraný, bo USD šel zase dolů....radši už na mě nemluvte , mb...
14. 01. 2013 | 22:51

Otázkář napsal(a):

mb

Na to máte samozřejmě právo, ale moc logické mi to nepřipadá.
14. 01. 2013 | 22:51

rejpal napsal(a):

český maloměšťák
myslím, že USD ještě spadne.
14. 01. 2013 | 22:58

jozef napsal(a):

Carla - toto su typicke postoje medialnych otrokov.Ucinne ich sugeruju aj slobodni novinari na aktualne.sk. Nenavist a pohrdanie k prezidentovi a vlade slovenskej republiky.

Dokonca aj JAHA ,'krestan",oznacuje TA3 za serioznu televiziu.Zrejme preto,ze TA3 neustale zmizikuje kazdu moznu pozitivnu zmienku o Smere,ci Ficovi.A naopak,zaplavuje eter odporom voci slovenskej vlade i voci prezidentovi republiky.
A nevadi mu ani,ze TA3 napriklad v poslednych mesiacoch vedie tvrdu proticirkevnu kampan.Aj dnes cely den na TA3 bezi titulok,ze "Zacala sa peticia na podporu Bezaka" - ergo aj TA3 tuzi po dalsom uspesnom kole diskreditacie vsetkych slovenskych biskupov a Vatikanu.
Samozrejme Jahovi tiez nemoze vadit,ze osoby,ktore inokedy predstavuju odborarskych "bosov" v tom najhorsom svetle, teraz,za vlady Smeru, televizne spoluorganizuju vsetky protivladne vystupenia,protesty,strajky.
14. 01. 2013 | 23:02

český maloměšťák napsal(a):

rejpal
ČNB tvrdí, že 20,2 ....do švestek.
No a pak tu máme ty povolební korekce.

Uvidíme.

Mějte se.
14. 01. 2013 | 23:11

mb napsal(a):

otazkar, je to celkem logicke ... klidne to mohu kdykoli vysvetlit ... zdravim ...

čm: Ještě jednou, mb ...já hlasuji proti Schwarzenbergovi.

... je to jasné, navzájem se zneutralizujeme ...

páč já hlasuju proti Zemanovi ...¨

ad: šlo o momentální afekt...¨

kdyby šlo o momentální mentální afekt ... tak by se zeman už dnes mohl slušně omluvit ...

spíš je to zemanovo pravé já ...

zdravim vás ...
14. 01. 2013 | 23:11

Otázkář napsal(a):

mb

Své vysvětlení už jsem psal pod jinými blogy, takže se nechci opakovat. Ale ve zkratce řečeno Zemanovy názory jsou mi mnohem bližší než Schwarzenbergovy. Zkuste také: volebnikalkulacka.cz
14. 01. 2013 | 23:16

mb napsal(a):

otazkar nerozumeli jsme si, psal jsem že mohu kdykoli vysvětlit, proč budu volit schwarzenberga a ne zemana ...

ale kazdopadne zdravim ...
14. 01. 2013 | 23:21

pamětník napsal(a):

Otázkář:
Zkusil jsem také, dík za odkaz:
Porovnání prezidentská volba 2013 | Volební kalkulačka
59 % Zeman
-64 % Schwarzenberg

Můj postoj je tedy konzistentní, ovšem takovému mb bych to zkoušet vůbec neradil, mohl by dojít k psychické a možná i tělesné újmě. :)
14. 01. 2013 | 23:37

pamětník napsal(a):

mb:
"mohu kdykoli vysvětlit, proč budu volit schwarzenberga" Tak proč to neuděláte?
14. 01. 2013 | 23:39

pamětník napsal(a):

patriot:
Spíše asociál.
14. 01. 2013 | 23:41

Ficovolič napsal(a):

Jozef: v tomto JAHAovi trochu krivdíte. Áno, na slovenské pomery je TA3 serióznou televíziou, za tým si stojím (ešte raz upozorňujem, že na slovenské pomery) a buďte za jej existenciu vďačný (a za jej súčasnú profiláciu), pretože na rozdiel od iných médií, dáva dostatočný priestor členom vlády a redaktori nie sú voči Smeru a Ficovi apriori predpojatí. Keď ale porovnáte TA3 s európskymi spravodajskými TV, tak je to neskonalá bieda (radšej to nebudem ani ďalej rozoberať). Médiá sa na Slovensku profilujú zhruba nasledovne:
1) Tvrdo liberálne (antiľavičiarske a pravicové): TV Markíza, SME, aktualne.sk, tyzden.sk, plus 7 dní (a ďalší podobný hnoj)
2) viac - menej vyvážené: TA3, RTVS, JOJ, pravda a niektoré marginálne tlačoviny

V porovnaní s 90. rokmi, keď to všetko bilo Mečiara hlava nehlava, je to však ako oné príslovečné porovnanie "nebe a dudy".
14. 01. 2013 | 23:46

jozef napsal(a):

To Ficovolic

Tiez som ficovolic.
Aj ked presvedcenim velmi radikalny laviciar,volim a na tychto blogoch branim realne najpotrebnejsiu slovensku politicku organizaciu.
Dennik Pravda vyzdvihujem tu ako istu uchylku od normy brutalnej manipulacie.Uzitocny dennik.
Vsestranne uzitocny.Komentatori su sice skuseni ficobijcovia,ale v poslednych mesiacoch,uz i rokoch, dodrzuju prisny zakaz pricasto utocit na Fica,Smer i prezidenta republiky expresis verbis.Ak sa vsak naskytne prilezitost,tak to z nich vyskoci a pridaju sa k psej svorke.Aspon par vetami.
Pol slova chvaly na politicke uspechy Smeru vsak z nich tazko dostat.Snazia sa byt akoze neutralni.A citavi pre lavicovo,resp.socialne mysliaceho cloveka.Programova uchylka od normy.Ostrov pozitivnej deviacie.

Na TA3 mam iny nazor.Vsimnite si napriklad,ze kym v Pravde nenajdete pol vety uznania na adresu SaS,kym v Pravde dovodne najdete iba vysmech a pohrdanie touto "partickou podnikatelov" /stale iba 270 registrovanych clenov,skor minimafia,ci minisekta - uz v rozklade,v boji o vodcovstvo/ - tak TA3 po mnoho mesiacov takmer denne v beziacich titulkoch i v priestore pre "liberalov" SaS,robi tejto minibande propagatora.Takmer kazdodenneho propagatora.
Preco asi? Nielen pre ich smelu politiku Smrt Ficovi! a Snrt euru!
Atd.,atd.

Vsimnite si napriklad ich dobry zvyk na jedno vyjadrenie vlady,ci Smeru /pritom vy neviete,ako ho zostrihali,ja vsak viem dost vela o ich praxi/ nasadit zvacsa viacero vyjadreni "politologa",ci "odbornika",ci "ekonoma",spravidla aby vyjadrenie z vlady,ci vyjadrenie prezidenta vyznelo ako vyfadrenie blba,ci politika.
Ja vidim TA3 ako brutal.Kazdodenny a celodenny drutal.
15. 01. 2013 | 00:58

L.A. Sičák napsal(a):

Souhlasím se všemi kritiky. Pisatel tohot článku je bezpochyby placený agent v žoldu žido-cyklistického spiknutí, kterému se říká občanská společnost.
15. 01. 2013 | 01:05

dočasný občasník napsal(a):

Hollane,
Stále ještě jsem neviděl ten klip s ožralým Zemanem. Už včera jsem Vás o něj žádal. Zatím nic. Žvanit a lhát tedy umíte.
Žeby žádný doklad pro Vaše tvrzení neexistoval?
Pokud ho nedodáte, jste bohužel řečeno slovy M.Z. lhář, žumpa a hnůj.
Nadodáte-li klip, slovy mými jste to, co odtékalo do kanalizace města Brna z Hříbku, který kdysi dávno tomu bývával dominantou náměstí Svobody.
15. 01. 2013 | 07:26

Ficovolič napsal(a):

Jozef: ja s vami v podstate v súhlasím, no mám trochu odlišný názor na to, čo sa maximálne dá dnes na Slovensku dosiahnuť. Uvedomte si, že médium, ktoré by otvorene chválilo vládu, je automaticky podozrivé. Takže žiadne to robiť nebude. To berte ako štandard, modus, rutinu. Čo je u TA3 pre mňa podstatné, je to, že nemá problém aj niekoľkokrát počas dňa odvysielať napr. tlačovky vlády, ministrov či premiéra. Tiež sú ministri vlády dosť často hosťami vo večerných diskusiách (Debata, Téma dňa) a aj keď na moderátorov Strižinca a Bielika mám svoj názor, treba pre objektivitu dodať, že sa chovajú maximálne slušne a korektne (skúste si to porovnať napríklad s tým teľaťom v Slovenskej televízii) a majú aspoň nejaký minimálny "vhľad" do témy, o ktorej diskutujú. Píšete o SAS, no ja som sledoval ako kauzu Galko a odpočúvanie táto televízia pokrývala. Doslova ho zosmiešnili (Galka mám na mysli),tam o nejakej afinite k SAS nebolo ani stopy. Ak píšete, že im často dávajú priestor, čudujete sa? Veď Sulík je dnes na Slovensku synonymum hlupáka a šaša, ním sa robí sledovanosť (v zmysle tvorby zábavy), preto má toľko priestoru (a možno je tam aj nejaký súvis s reklamnými aktivitami, ktovie). V každom prípade, pokiaľ ide o SAS platí, len ich nechajte rozprávať, to je to "najlepšie", čo sa tejto strane môže pritrafiť :-) Myslím, že to vidíte predsa len trošku pesimisticky, Jozef.
15. 01. 2013 | 09:01

mb napsal(a):

pametnik, otazkar se me na to neptal ...

... zatim ...
15. 01. 2013 | 09:32

Taoiseach napsal(a):

Dal jsem si trochu pauzičku...a s chutí do toho

jozef

"Posluhuje len sebe"
Váš názor, který já nesdílím. Nicméně stojí za povšimnutí, že s jeho jménem není spojen žádný skandál - na rozdíl od jmen Klaus, Zeman, Železný, Kalousek, Gross, Paroubek, Langer, Bém... a spousta dalších - omlouvám se všem, na které se nedostalo...

český maloměšťák

Samozřejmě jsem nepsal nic o tom, že bychom volili otce občana Schwarzenberga (který byl mimochodem od roku '19 rovněž občanem). Jen mi přijde logické, že když Vy se zaklínáte svými předky, můžu já připomenout jeho předky.

Je hezké, že jste sem dal ty odkazy a citace, ale asi to nebylo nutné. V každém případě trvám na tom, že občan Karel Sch. má k masarykovské tradici blíž než Klaus, Zeman a Bobošíková dohromady.

Ficovolič

"Ja mám veľkú pochybnosť, či sa Fico niekedy vyjadril tak..."
Četl jsem to někde na serverech, neslyšel jsem to, takže absolutní jistotu nemám. Podle mého je velmi inteligentní, takže je jasné, že po prvním kole už "přidělovat body" nechtěl. A hlavně: Róbert Fico je proti Zemanovi nebo Paroubkovi zlatý.
15. 01. 2013 | 09:32

roman napsal(a):

No já nevím. Nechci se Zemana zastávat, ale kdyby o mne, nebo o Vás pane Hollane, napsal někdo takový text, tak budu také zdravě nas..ný. Kam až může zajít kritika novin? Není SME něco jako u nás MF Dnes? Vždyť to jsou obrovská média, říkají o sobě seriozní a toto hraničí s propagandou, jak od Goebbelse. Nebo ne?
Vždycky mne překvapuje, jaké míry tolerantnosti mohou různí lidé nosit. Dokud se jich to samozřejmě netýká.
15. 01. 2013 | 09:36

Ficovolič napsal(a):

Roman: ako človek, čo pravidelne číta zahraničnú tlač (inú ako českú), vám zodpovedne píšem, že SME by kdekoľvek na západe bolo priemerné BULVÁRNE periodikum. Že tieto noviny niekto v Česku (ale aj na Slovensku, nebojte sa) považuje ja seriózny denník (sic), len vypovedáva o biede žurnalistiky v oboch krajinách. Bohužiaľ.
15. 01. 2013 | 10:15

český maloměšťák napsal(a):

Taoiseach
Hmm - já jsem zmiňoval něco v tom smyslu, že např. Bobošíková je politička masarykovského typu ? Ne - viďte ? Jde jen o vaše posouvání... tedy o propagandistickou fintu - dost průhlednou.
Víte jak se říká takovému způsobu vedení " dialogu " ?
Hollanovské podrazácké podsouvání a z toho vyplývající ocejchování.

Hezký den.

Všiml jste si ? " Vůdce" - s velkým " V".
A té naděje, že česká šlechta může být opět součástí Volksgemeinschaft ? Toho jste si také všiml ?
Co myslíte - bylo v německé verzi prohlášení slovo "Fuhrer" - psáno také velkým písmenem ?
:--()

Ostatní bylo vysvětleno. Masaryk, stejně jako Schw. otec dlí pod zemí. Jde o ty ideály a postoje. Potažmo o vědeckého profesora Masaryka...a kavárenského vysvětlovače maturanta Schwarzenberga.
A i vám to napíšu znova - protože ze čtení jste asi musel mít pětku....je to PROTI Schwarzenbergovi.
Kapito ?
15. 01. 2013 | 10:55

Občan napsal(a):

Otázkáři, děkuji!

Zeman 54% shoda
Schwarzenberg - -54%

zaujalo mě v té kalkulačce, že Knížovi jsou fuk anonymní akcie a vyrovnaný státní rozpočet. Pro mne další důvod ho nevolit.

Dost by mě zajímalo, ČÍM by zdůvodňovali svou volbu příznivci Kníži na základě výsledků kalkulačky...
15. 01. 2013 | 10:56

Taoiseach napsal(a):

český maloměšťák

Tady cítím jakousi idiosynkrasii - :)
Já Vám přece nic nepodsouvám, takže nemáte sebemenší důvod tvářit se dotčeně. To, že hážu Zemana do jednoho pytle s Klausem a s Bobo a dávám je do protikladu ke Schwarzenbergovi, je MŮJ názor (což je zřejmé z toho, že jsem napsal 'trvám na tom'). Mluvím za sebe a nic Vám nevnucuji ani nepodsouvám.
15. 01. 2013 | 11:11

JAHA napsal(a):

Ad: Jozef
"Dokonca aj JAHA ,'krestan",oznacuje TA3 za serioznu televiziu."
JAHA napisal:
"TA3, jedna z tych serioznejsich spravodajskych televizii,"

Staci sa naucit citat a chapat rozdiely☺.

P. S. Re captcha : ocellus olceos ☺
P. S.2 asi kvoli olceos to pocitac odmietol - zdalo sa mi to slovo divne☺
dalsia Re captcha gelerta made (zeby od psa gelert?☺)
15. 01. 2013 | 11:12

Taoiseach napsal(a):

PS - český maloměšťák

Pokud je ono pod "hezkým dnem" určeno také mně, moc jsem z toho nepochopil. Asi by to chtělo méně jízlivosti a více věcné argumentace.

Ano, Schwarzenberg je vzděláním lesník, přesto je vzdělaný a kultivovaný. Na rozdíl například od jednoho slovutného profesora, který získal nejvyšší PEDAGOGICKOU hodnost, aniž by předtím v rámci výuky odpřednášel jediný trimestr (to je můj názor, abyste si zase nestěžoval, že Vám něco podsouvám).

"Capito" se píše s "c".
15. 01. 2013 | 11:27

JAHA napsal(a):

Rosťa napsal(a):
Dnes v 19.45 ve vysílání ČR pro slovenské menšiny u nás

Kolko mate v Cesku slovenskych mensin?☺
15. 01. 2013 | 11:49

JAHA napsal(a):

Ad: jozef

Tak s tou Pravdou ste si teda dal. Ved kazdy si moze vyhladat, co Kali prikazoval Vandicke, aby pisala☺.

Co sa tyka TA3 a Vasich reci o Bezakovi a pod. - jednoznacne som od zaciatku kritizoval Bezaka (!!!), ze porusil vsetky slusne doporucenia a v predvianocny cas pred a pocas tretej adventnej nedele sa ukazal vo vsetkych proticirkevnych televiziach (pocnuc uputavkami v Markize, rozhovorom "Pred pulnoci v CT", exkluzivne pre CT, exkluzivne pre Markizu, exkluzivne pre TA3..., v ORF, Nemecku), ze tieto televizie si este pre zosilnenie efektu pozvali niektorych protivatikanskych bojovnikov (napr. z Rakuska). Ze v case ked sa krestania mali stisit a pripravovat sa na prichod Jezisa Krista rozputal medialnu kampan. Ale za to je zodpovedny ON, nie televizie(!). Velmi trefne ale pritom jemne to napisal arcibiskup Bober vo svojom prvom tohtorocnom liste. Takze - usporiadajte si to v hlave. Ked niekto napise, ze TA3 patri k tym serioznejsim televiziam na Slovensku, tak to neznamena to, co z toho vyvodzujete o mojom postoji k akymkolvek relaciam tejto televizie. Prezradim Vam este male tajomstvo. Pokial sa na TV publicistiku pozeram, tak z celkoveho casu TV3 patri tak desatina casu, STV tak dvaciatina. Ostatny cas zahranicnym, z tych tak polovica ceskym.
15. 01. 2013 | 12:11

JAHA napsal(a):

Oprava: samozrejme- dvadsiatina☻
15. 01. 2013 | 12:18

hovorka11 napsal(a):

Demonstroval jsem proti opoziční smlouvě a kritizuji Zemana.
Proti Zemanovi je Schwarzenberg daleko horší.
Je to nejhorší kandidát ze všech spojený s Kalouskem, Drábkem a vládou které kryje všechny lumpárny.
Schwarzenberg je protidemokratický feudální propagátor se snahou zlikvidovat práva obyvatel mimo "vyvolené nadlidi".
Je to velmi aktivní podporovatel válek, okupací a tyranie. Vše se dá doložit.
Je to projekt pro mladé, nezkušené a pro ty, kteří poslouchají naši televizi a rozhlas a nezajímají se o to, co provedl a provádí, co kryje.

Zeman je se všemi aférami proti němu křišťálová studánky. Jiná možnost než volit Zemana bohužel není. Schwarzenberg je osoba charakterizující úpadek morálky, právnosti a férovosti a likvidátor snahy o demokracii.
15. 01. 2013 | 18:03

hovorka11 napsal(a):

MATĚJ HOLLAN:
Děláte ze sebe kašpárka, nebo to máte z televize ?
Putina s Lukašenkem nevidíte ožralé.
Ožralý chodí mluví a mlátí lidi Kalousek kůň Schwarzenberga.
Co se týče Ruska a Běloruska, tak tamní prezidenti mají podporu obyvatel a vláda také na rozdíl od nás.
Rusko ekonomicky roste a my jsme vazaly trvalého ekonomického rozkladu tištěním peněz z USA. Probuďte se z ideologie která vede ke krachu obdobné z 30 let min. století !
15. 01. 2013 | 18:12

mellit napsal(a):

hovorka11

Vidím to přesně naopak. Volím Schwarzenberga.
16. 01. 2013 | 09:54

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy