Test: Pamatujete si, proč Radek John odešel z Novy?

02. 04. 2012 | 13:13
Přečteno 20752 krát
Pracoval pro Romana Janouška, respektive pro firmu Ora Print. Bylo to před třemi lety. A vůbec se dnes řada lidí tváří, jakoby informace o Janouškovi, Pavlu Bémovi, pražské ODS a dalších politicích byly něčím novým. Někteří z nich se staví do role „čistých“, nicméně vzhledem k jejich dlouhodobému politickému angažmá jsou pravděpodobnější jiné dvě možnosti: buď jsou hloupí nebo nejsou zase až tak moc čistí. Je otázka, zda nás má některá z těch možností uspokojit…

John a Janoušek
Radek John odešel z Novy v únoru 2009. Tvrdil, že už se nechce brodit mediálním bahnem. Říkal i toto: „Chci strávit zbytek života příjemnějšími věcmi, od teď se budu věnovat cestování, článkům o víně a psaní filmů.“

Novináři ovšem spekulovali o tom, že musel odejít proto, že byl předsedou představenstva firmy Ora Print blízké Romanu Janouškovi. Ta dostala podivnou zakázku od Lesů ČR na zvěřinovou kuchařku a vydávala časopis pro VZP za 90 milionů ročně.

Nikoli, ani důležitost VZP pro Janouška, ani skandální zvěřinová kuchařka nejsou ničím novým. Psalo se o nich už před třemi lety.

Bém a spol.
A samozřejmě není ničím novým to, že Bém a Janoušek byli kamarádi a že jejich praktiky byly podezřelé. Tak například Jaroslav Spurný psal o těchto věcech podrobně v Respektu v roce 2008.

Připomínal nejenom počátky „spolupráce“ Béma s Janouškem, ohledně prodeje bytů na
Praze 6 krátce po roce 2000. Ale tvrdil, že BIS se Janouškovými aktivitami zabývala přinejmenším už od roku 2007 v souvislosti s jeho zakázkami pro ministerstvo zemědělství, České dráhy a pražský magistrát. Do „velké čtyřky“ autor tehdy k Bémovi a Janouškovi přiřadil ještě právníka Karla Muzikáře – poradce Václava Klause, a Aleše Řebíčka, ministra dopravy v Topolánkově vládě.

„Zpráva, že se smlouvami „pražské čtyřky“ zabývá BIS i policie, je pro veřejnost důležitá. I když při pohledu na to, jak v minulosti končila podobná šetření, nelze propadat přehnanému optimismu,“ psal tehdy Jaroslav Spurný na konci článku.

Amen.

Čistí
Ať z těch či oněch důvodů se nyní probírají nahrávky hovorů mezi Bémem a Janouškem. Novináři na toto téma a témata podobná píšou už roky. Dobrá, dosud neměli tak jasné důkazy. Dosud jim je nikdo z těch či oněch důvodů neposkytl….

Politici jsou na tom jinak. Byli u toho a nemělo by jim nijak pomoci, že tvrdí, že oni byli vždy čistí a že o těchto věcech nic nevěděli, nebo že rázně konali…

Takový Petr Nečas byl místopředsedou ODS od roku 1999, ve funkci prvního místopředsedy se prostřídal s Pavlem Bémem, byl kolegou Aleše Řebíčka ve vládě, premiérem je přibližně rok a půl.

Čistému vše čisté?Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Vekslák napsal(a):

Kdo je Radek John?
02. 04. 2012 | 13:42

myrta napsal(a):

Nastal čas O D C H Á Z E N Í. Odejdou VV z vlády? John,Peake,Bárta,Klasnová to nepřežijou a budou se bránit zuby nehty.
Odešel prezident Wulf pro přijímání výhodiček.
Dnes abdikoval maďarský prezident pro falšování doktorské práce.
KDY ODEJDE prezident klaus .Co všechno on falšoval?Novináři by měli makat na jeho titulech.To je asi nejschůdnější cesta,jak ho nenechat dosloužit a dále škodit .
02. 04. 2012 | 13:43

rejpal napsal(a):

myrta
Proč by odcházeli? Ve vnitrostranickém referendu se vysloví 50,4 procenta pro setrvání. Zůstanou a ještě si vyslechneme srdceryvný projev, jak to v zájmu veřejnosti s těmi pučisty vydrží, aby zmírnili dopady asociálních zákonů (k jejichž přípravě se podpisem koaliční smlouvy zavázali, a bez nichž by nevznikly). Kocourkov na druhou
02. 04. 2012 | 13:57

Šašek z Jihlavy napsal(a):

Myrta
Dobrý postřeh, teď už jen šikovné kováře, železo je v ideálním stavu kujnosti.
02. 04. 2012 | 14:00

VFISCHER napsal(a):

HISTORKY TISÍCE A JEDNÉ NOCI ! ! ! !

Takových povídaček kdo kdy s kým, jak a za kolik, kdo komu kolik a kolik kde kdo má ulito a jestli to jsou jenom stvoky milionů nebo desítky miliard takových povídaček je ještě víc než povídaček tisíce a jedné noci. A všichni Ti aktéři takových zlodějin v pohodě ví, že žádný policajt, právník či státní zástupce si ani neškrtnou, protože většina z nich se vezou spolu ! To jen pro takzvaný „obyčejný lid“ jsou tady gangy exekutorů a silácké tresty za ušmudlané krádeže rohlíků v samoobsluze !!

Ve zlatých zámcích zbohatlické oligarchie hlídaných cvičenými zabijáky ve státě Absurdistán Gangsteristán se rozkrádání státu připravuje, plánuje a domlouvá v klidu a vytrvale, bez ohledu na to, jestli náhodou někde něco na někoho prasklo a na kom se právě mediální cirkus popásá. To z hlediska času a poměrů ve zdejším augiášově chlívě pro vládnoucí všežravce není důležité. Všechny historky kdy kde co a jak rozkradli jsou a zústanou už jenom jako báchorky bezmocného plebsu.
02. 04. 2012 | 14:01

rejpal napsal(a):

VFISCHER
Na druhou stranu, útlá kuchařka v ceně 4000, to je majstrštyk. Sen každého vydavatele.
02. 04. 2012 | 14:05

puňťa napsal(a):

4164,- !!
02. 04. 2012 | 14:35

JÁ napsal(a):

Radek John je bezskrupulózní prospěchář.
02. 04. 2012 | 14:49

mb napsal(a):

Myrta, už abdikoval maĎar ... ???

ale nechtělo se mu ...

držel se jak lejno košile ...

přišlo mi to středoevropské ...

takže nám dávají sazenici v POLITICKÉ KULTUŘE ... už i maĎaři ... no tak to jsme to dopracovali ...
02. 04. 2012 | 14:53

aga napsal(a):

Jen dotaz, nechybí vám, autore, v tom výčtu osobností, které od toho byly od počátku a v každé vládě, Kalousek? Jestli mne něco udivuje, tak ta naprostá zpravodajská i mediální bublina ticha okolo TOPky...
02. 04. 2012 | 14:56

vasja napsal(a):

aga napsal(a):
Jen dotaz, nechybí vám, autore, v tom výčtu osobností, které od toho byly od počátku a v každé vládě, Kalousek? Jestli mne něco udivuje, tak ta naprostá zpravodajská i mediální bublina ticha okolo TOPky...
------------
Že jo, zajmavý:-))
Kolem Ťopky se chodí po špičkách. Asi nechtěj, aby se kníže probudil a neřek nějakou blbost.
02. 04. 2012 | 15:09

SansLogique napsal(a):

Kalousek prý má Mrázkův archiv.
Toho se všichni bojej jak čert kříže.
Kardinál Richelieu proti němu upocenej žabař.
Dovolil bych si v této souvislosti ocitovat P.G. Wodehouse: V Anglii by se dala většina problémů vyřešit tunou cihel, které by spadly od někud z výšky Spodovi na hlavu.
02. 04. 2012 | 15:56

Krupa Václav napsal(a):

Pane Komárek, blogy podle mého odhadu čte max. do 3o OOO. Stále stejných 30 000 čtenářů! Sem už můžete psát cokoliv. 21.dubna se zůčastní demonstrace zase jen několik málo tisíc. Když bude hezky.
02. 04. 2012 | 16:00

Vlado napsal(a):

Ještě,že ty Komárky máme jeden se živí psaním do deníku DNES ten je plně pravicový, přes domácí výchovu levicovou, druhý nás zde informuje a připomíná aktivity Johna. To v té šedivé socialistické době nám bylo upíráno se takovéto lumpárny vůbec dozvědět. Nemohli? Nebo se v takové míře neděli?
Kdo tedy v tom listopadu 89 zvítězil? Demokracie, svoboda?
Zcela jistě KAPITAliSMUS a to v té nejodpornější formě! Komu máme být vděčni? No přece polistopadovým hoštaplerům sdružených v ODS a ČSSD jakožto předních vládních stran, které tento stát
přivedly na okraj propasti. To co pan autor připomíná je jen součást nastoleného morálního bahna.
02. 04. 2012 | 16:00

resl napsal(a):

ano, o tom už tehdy psal Respekt, dle hradního zloděje, nejodpornější týdeník v Česku.
02. 04. 2012 | 16:15

vico napsal(a):

Vlado napsal : "Ještě,že ty Komárky máme jeden se živí psaním do deníku DNES ten je plně pravicový, přes domácí výchovu levicovou, druhý nás zde informuje a připomíná aktivity Johna."

Kdyby jenom Komárky. Takových Pat a Patachonů máme více. Třeba bratry v triku Payne and Payne. Jeden je fanatický klausista a druhý fanatický antiklausista.

Pravicový Komárek, neuvěřitelný zoufalec s doslova dikobrazím humorem, i dnes v I DNES dává rady Čistému, jak udržet nejlepší vládu, která zároveň, dle dikobrazího srandisty Komárka, vypadá,voní a působí jak roztékající se zdechlina. Inu z reformního étosu se nám stal reformní odér, který je přesto Komárek/ten druhý/ ochoten inhalovat, protože druhou variantou je, že by se mohla vrátit pracovní sobotka.
02. 04. 2012 | 16:23

Baba Jaga napsal(a):

A daně za mzdy v sobotu by se odváděly státu, zatímco ty mzdy přímo na úhradu státního dluhu.
Koalice své volební období přežije - zuby nehty.
02. 04. 2012 | 16:36

Hana napsal(a):

A z jakého mě najsného důvodu takové články nebyly před volbami? A jo - už si vzpomínám - to byl řecký strašák, Nečasova síťovka, Tlustýho kolečko a nechutně trapný spoty ODS - když si vzpomenu ta tu trpárnu, je mi zle. Jo - a nezapomenutelné přemluv bábu! Teď se novináři probudili? Uvědomují si svůj podíl viny na dnešní situaci?
02. 04. 2012 | 16:58

Belenus napsal(a):

aga, vasja, ...
jestli něco proti TOP-ce máte, tak sem s tím. Ale prosím něco podloženého. Ne osobní antipatie, na ty vám kašlu.
02. 04. 2012 | 17:04

kelt napsal(a):

R.John by maskot pořadu TV Nova "Na vlastní oči"pokud se nemýlím.
Odříkal scénář a sbíral body u těch,kteří se domnívali,že sdílejí stejný osud těch o kterých byl pořad.
Jinak to byla jenom PR bublina,bez konkrétního vyústění.
Vstupem do politiky přesvědčil o tom,že je prázdnou nádobou,schopnou předkládat k věření neuvěřitelně hloupé konstrukce úspěšnosti politiky veverek.
V tom překonal v hlouposti všechny myslitelné hranice.
02. 04. 2012 | 17:07

vasja napsal(a):

Belenus napsal(a):
aga, vasja, ...
jestli něco proti TOP-ce máte, tak sem s tím. Ale prosím něco podloženého. Ne osobní antipatie, na ty vám kašlu.
-----------------------
Kalousek přece dal pěkný prachy slečně Kočí, ne?
A slečna Kočí je důvěryhodná, páč jí důvěřuje naše policie a soudí Bártu.
Jasný jak facka.
02. 04. 2012 | 17:27

Hafan napsal(a):

Pryč se všemi politiky a jejich stranami!!!!! Pryč s oligarchií!!!! Přímou demokracii!!!! Vivat Island!!!!!!! Lidičky, kdy vám to dojde? Kdy vám dojde, že ti darebáci se právě toho, že zjistíme, že to jde bez nich, bojí nejvíc?!!! Do ulic, je čas!!!!! Demise!!!! A pak přímá demokracie!!!! Bez stran, bez lobbistů! Je třeba žádat zrušení imunity, přímou odpovědnost, odvolatelnost. Je třeba prošetřit tunelování za posledních 20 let - padni komu padni. Kdy vám to dojde?!! Budete jenom nadávat?!!! A další Janoušci a Bémové si spokojeně mnou ruce, jak vás zase opijou rohlíkem!!! Do ulic, povídám!!!! Je čas!!!!! Kdy, když ne teď? Kdo, když ne my?
02. 04. 2012 | 17:30

aga napsal(a):

Belenus

To víte, že nemáme. Nám zatím BISka nic nepustila. A všecko, co se až dosud psalo o Kalouskovi a jeho šméčkách, či o Schwarzenbergovi a jeho privatizacích, je zdá se bez nějakých vypuštěných odposlechů jen šuměním větérku. Ale v jejich případě by odposlechy jistě nabourali naši demokracii definitivně.
02. 04. 2012 | 17:35

Hafan napsal(a):

aga: ale tady žádná demokracie není!!! Tady je vláda zbohatlíků, kteří si s pomocí veřejných peněz ze zákulisí korumpují koho chtějí, nejlépe ty u moci, kteří rozhodují, tedy politiky. Jaká je to demokracie?! Tomu se říká jinak: oligarchie.
02. 04. 2012 | 17:51

Šutr_od_vody napsal(a):

VĚCI VEŘEJNÉ:
-------------

1) "Padni komu padni"! (Radek John)
2) "Bojujeme proti korupci, daňovým rájům, mhmhhm..."
3) "Směšný nosič vládních holí ODS a TOP09!"
4) "ABL má přeci všechno pod celostátní kontrolou! - "Špionáž"
5) "Tolik ambiciózních plánů, tolik nezdarů." - "Slibotechny VV"

Zatím to všechno padá kolmo na hlavu VV, tak co je "Johny"? Co se děje? Jeden megaprůser za druhým?...

Johny, rozumný člověk má pro příští volby již jasno, věř!
02. 04. 2012 | 18:01

Michal Komarek napsal(a):

To Hana, aga

Ja verim, ze nekteri novinari jsou soudni... Pokud jde o me, tak ja jsem v unoru 2010 skoncil v Respektu a od te doby jsem v novinach nebyl, tedy krome Nasi adresy, ale tam jsem nepsal, takze na "recke lzi" jsem se nepodilel...

A pokud jde o pana Kalouska. To je skutecny fenomen. Ja jsem vycet podezreni letmo shrnul napriklad v roce 2005 v Reflexu... Pozdeji jsem se setkal s tim, ze novinari uz o nem nepisou proto, ze dosud vsechna podezreni ustal, nove dukazy nejsou,ostatne ani zadne stare nikdy poradne nebyly, takze by se jenom opakovalo to, co uz bylo napsano... A opet bez vysledku... Haj hou. Diky! Hezky den. Michal
02. 04. 2012 | 18:31

aga napsal(a):

Michal Komárek

Díky za reakci, to je vzácnost :)
02. 04. 2012 | 18:34

Michal Komarek napsal(a):

To aga

Diky :-)

Jeste tohle mi prislo "hezke", napsala to Jana Bendova v MF Dnes v roce 2001: "... ke Kalouskově smůle zrovna v jeho době vznikla známá kauza padáky, miliardová zakázka na štábní informační systém, který dodnes nefunguje, nevyhovující a prodělečný model zásobování armády ... Tak vypadá obraz Kalouskovy éry na veřejnosti. Načichl tím blátem a je lhostejné, jak daleko od něj těch pět let postával. Jednoduše tam byli, on i bláto, současně. Měřeno paragrafy, rozhněvaný bývalý ekonomický náměstek Kalousek může být čistý jako lilium. No a co? Pro politika, kdyby nevěděl, je podstatná i politická odpovědnost. V každé privátní firmě by byl takový šéf rychle vyhozen. Pro pouhou ztrátu důvěry. Ztráta důvěry je ovšem cosi, s čím lidovečtí politici, jak je patrné, neumějí počítat. Dobře jim tak. Lidé počítat umějí."

Nejak nam to s temi pocty porad nejde, co?

Diky! Hezky den. Michal
02. 04. 2012 | 18:42

michal napsal(a):

Belenus

co takhle privatizace Becherovky zdaleka ne nejvyšší nabídce (tedy pod cenou), ale za to nabídce p.Scwarzenberga (aby se to neprodalo do ciziny), který to po chvíli prodává do ciziny... Posvěceno tehdejší pravicovou vládou, takový dárek pro kamaráda.
02. 04. 2012 | 18:45

simson napsal(a):

John-v něčem napodobenina i Reagana by též mohla přivodit vzestup zde KSČ nepřímo,jako černého Obamy v USA.Kdyby ale se věřilo zde na apartheid KSČ.Ale John vyvolává i dojem,že jej podobně jako kdysi M.Zemana drží opět Klaus ve svých klepítkách.Tak mocná je atmosféra strachoexistencialismu pro kariérní politiky? Nebo je to spíše "nemá nic na programu".Řídí se programem ODS,ta byla první.Ale apartheid KSČ a chycení M.Zemana a R.Johna do klepítek V.Klause bude asi hodně podobné si.V politice se dá i vyspávat.Komu a proč padají ve volbách procenta,třebaže nestejně rychle.Oni všichni ví,že lidé volají pryč od Klause ve vnitřní politice,ale že tím myslí "inteligentně pryč".Ne jen tak,aby se neřeklo nebo humpolácky.
02. 04. 2012 | 20:45

Jáchym napsal(a):

aga, M.K.:
Jen dotaz, nechybí vám, autore, v tom výčtu osobností, které od toho byly od počátku a v každé vládě, Kalousek? Jestli mne něco udivuje, tak ta naprostá zpravodajská i mediální bublina ticha okolo TOPky...
*********
V trojkoaliční skříni se krčí dva kostlivci.Kalousek je mezi nima jedinej masitej !
:-)
02. 04. 2012 | 22:10

Yosif K napsal(a):

Michal Komarek napsal(a):
To Hana, aga
Ja verim, ze nekteri novinari jsou soudni... Pokud jde o me, tak ja jsem v unoru 2010 skoncil v Respektu a od te doby jsem v novinach nebyl, tedy krome Nasi adresy, ale tam jsem nepsal, takze na "recke lzi" jsem se nepodilel...
A pokud jde o pana Kalouska. To je skutecny fenomen. Ja jsem vycet podezreni letmo shrnul napriklad v roce 2005 v Reflexu... Pozdeji jsem se setkal s tim, ze novinari uz o nem nepisou proto, ze dosud vsechna podezreni ustal, nove dukazy nejsou,ostatne ani zadne stare nikdy poradne nebyly, takze by se jenom opakovalo to, co uz bylo napsano... A opet bez vysledku... Haj hou. Diky! Hezky den. Michal
02. 04. 2012 | 18:31
Co k tomu dodat - manevr s bytem od Havy za 6 mega byl neprustrelne vymymysleny. Padaky spadly na podrizeneho. S Havou se schazel verejne v hospode u piva, kde byl takovej kraval, ze nikdo nic mnemohl nahrat. Vsechno to jsou veci stary += 15 let. Po 10-15 letech je promlcena i vrazda. A jak knize rika, Kalosuek se na stary kolena polepsil (krome piti a facky pokrikujicimu mladikovi).

Pristi volby vyhraje Sobotka, zklame proletare jako obvykle a popristi volby nejspis zase Kalousek (ODS uz nejspis nebude existovat).

Lepsi Kalousek nez Paroubek - doufam ze proletari nenaleti na vidle "asketickemu proletarskemu vudci" s vilou a sluzebnictvem na Ithace......
02. 04. 2012 | 22:15

Jáchym napsal(a):

Simson 02. 04. 2012 | 20:45

Dobrá strojová translátor svahilština ze !
Kongratulace doručitel Vašim!
02. 04. 2012 | 22:24

Jáchym napsal(a):

Yosif K:

S Drdrem Bugoyem je alespoň sranda a není to tak rozvláčné jako Vaše texty.
A to patřím mezi menšinu, která Vás ještě občas ze studijních důvodů dočte.
Jestli se nezlepšíte, pochválím Vás! A Vy dobře víte, že je to čtyřprocentní polibek smrti!
*****
(Ne, zástupy mých drahých fanynek, jsem hetero, ale ulpělo na mně podezření: Přitom jediný chlap, kterého jsem zde kdysi virtuálně políbil,byl Aga - a to bylo z humanitárních důvodů: Domníval jsem se, že je žába a chtěl jsem ji proměnit na princeznu. Fuj! )
02. 04. 2012 | 22:49

aga napsal(a):

Jáchym

..a dopadl jste jak ve Shrekovi, ne? Aga zůstal starou ropuchou, a vy od té doby kvákáte :).
02. 04. 2012 | 23:25

sedlak napsal(a):

tak nevím, je dnes apríla? John se dávno slejzal v polovině devadesátých let s Bémem a Janouškem v kině Blaník, a s tehdejší šéfkou VZP Musálkovou, lozili tam ale i socani, zvláštní nikomu z novinářů se do skutečných začátků chlapců z MedeaKultur nechce?? Kolik platí? Budeme se tvářit, že historie se začala psát někdy v roce 2007?

a ještě jedna mandelinka bramborová ;-)... Kromě již známých tezí ministerský předseda nabídl i netradiční vysvětlení, kdo mohl mít zájem nahrávky Bém-Janoušek, které devastují reputaci ODS, vynést do médií. „Mohla to dělat zpravodajská služba, ale jiná než BIS, včetně nějaké služby zahraniční,“ řekl Nečas redaktorům Týdne. Tedy GRU, CIA, Mosad nebo německá BND? A kvůli čemu – dostavbě Temelína, nákupu supersoniků či podpisu paktu fiskální odpovědnosti EU či něčemu ještě závažnějšímu? To už premiér neprozradil.....http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/necasova-slabost-pro-kalouska

tohle už začíná být na emigraci do Afriky ;-(, třeba ke kakaovým bobům páně Krause.vy si budete tak dlouho zahrávat, až tu opravdu vezme útok v ulicích Ponert a podobní ;-(
02. 04. 2012 | 23:31

roman napsal(a):

Samozřejmě. Jenom úplný naiva si může myslet, že co řekne předseda vlády je pravda. Ani tomuto politikovi se nedá věřit, když kryje ve vlastní straně korupci tolik let. Byl svědkem všeho nepoctivého, co se v horních patrech politiky v minulosti stalo, nikdy to neodsoudil, ba naopak, měl tu drzost to ještě hájit . Tak, jak většina politiků ze všech stran, kteří politiku berou jako byznys. A to je to absurdní. Mají za sebou vliv většinových médií, které v podstatě ignorují závažné kauzy, nevrací se k nim, nekonají svou povinnost psa, hlídajícího demokracii. Vše, co napíšou skuteční novináři vyšumí do ztracena a pokud se to znova objeví na veřejnosti, tak je to práce nějaké tajné služby, nějaké strany, nějaké zájmové skupiny a pod.. Tito "borci" si s námi a médii hrají jak kočka s myší. Servírují nám přes pana Kmentu na pokračování objevení Ameriky. Vypadá to, jakoby probíhala mafiánská válka, když tak "pravicové" médium jakou MF Dnes, najednou tak vehementně řeší lobbing jakéhosi Janouška a obětuje Béma. Mafiánské papání není už jenom slyšet, začíná být vidět. Byli bychom překvapeni, kdybychom věděli pětinu z toho, co ví předseda vlády, nebo prezident. Jo, tak si vzpomínám, že kdo se v minulosti nebál jmenovat všechny ty Bémy, Janoušky a Šnajdry byl Rath, který dostal před televizními kamerami políček od Macka. To byla kauza, vzpomínáte?
03. 04. 2012 | 07:36

Jáchym napsal(a):

Aga 02. 04. 2012 | 23:25
Zásah! :-((
03. 04. 2012 | 07:58

Gosator napsal(a):

Pčřipomínám, že akcích, ČSSD, kde jsou přítomni podnikatelé spříznění s touto stranou, se dokonce vraždí.
Nikdo nezveřejnil, kdo všechno se např. zůčastnil křtu Paroubkovy knihy, nakterém byl ZAVRAŽDĚN Václav Kočka mladší.
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Ko%C4%8Dka_mlad%C5%A1%C3%AD
03. 04. 2012 | 10:14

jinak napsal(a):

Před pár roky jsem veřejně navrhnul veřejnou míru zdejší demokracie a zejména účasti medií na ní -- každá publicistická reportáž musí končit podáním trestního oznámení redaktory, jinak ta půlhodina, článek, k ničemu nebyly.
Od těch dob uběhly roky, slyšeli jste kdy o takové demokratické příhodě?
Kolik trestních pznámení podali John, Slonková, Klíma, Bobošíková -- a jiné podobné mediální hvězdy??
Kolik třeba státní zástupci ihned po přečtení nebo shlédnutí???
Soudci????
Diváci a čtenáři?????
03. 04. 2012 | 10:19

G. Giormani napsal(a):

Naprosto s Vámi souhlasím. Bylo by jistě velmi, velmi zajímave ohlédnout se zpět na "kausu" Františka Oldřicha Kinského, který byl posmrtně rehabilitován Štrasburským soudem pro lidská práva z důvodů na který jsem celá léta upozorňoval. Nefér procesem,tj. vměšování se do soudních sporů politiky (komunista Dostál, svazák Nečas, zloděj Gross ad.), Novináři ("průzračný" Radek John, Agent STB Stanislav Motl, svazačka Bobošíková ad) a nemalou měrou soudci, kteří rozhodovali na základě skandálních okolností, které posvětil předseda ÚS komunista Rychetský!!!!To vše za asistence prezidenta zvoleného v nejskandálnějších volbách jaké si lze jen představit. Františkovi Oldřichovi již nelze pomoci. Zanechal po sobě syna a tři vnuky. Václava, Maxima a Štěpána. Vše je podloženo v kontextu sporů o lesy se státní společností LESY ČR A.S. Tak jak znám rod Kinských vím, že kauza ještě z daleka neskončila. Jistě by nebylo od věci pohnat všechny tyto s hora jmenované k Trstnímu tribunálu do Haagu.
03. 04. 2012 | 10:32

Glosator napsal(a):

Vy pitomí šašci.
Pořád řešíte, kdo telefonoval či netelefonoval s Janouškem, když se v politických a podnikatelských či "podnikatelských" kruzích zná kde kdo s kde kým. Tyto kampaně jsou odváděním pozornosti od PODSTATNÝCH věcí, jako jsou konkrétní, údajně "nevypověditelné" smlouvy se subjekty s akciemi na doručitele (téma, kterým by se měla zabývat BIS) neochota Kalouska zdanit hazard (jde o 6 miliard ročně !) a fotovoltaický megatunel za 30 miliard ročně (opět je tu hlavním ochráncem tunelářů Kalousek).
Transparency International považuje za svůj největší úspěch skutečnost, že nebyl realizován Kalousem protlačovaný "ekologický supertendr," kde její český předseda odhadl "vývar pro kmotry" na 30 až 40 miliard. A tady "řešíte" 150000 Kč od Víta Bárty.
Noviny jsou v žoldu Pravdy a lásky, momentálně z části reinkarnované do TOP 09, to nevidíte !?
Všichni vědí, že se krade, ale používá se to jen k MANIPULACI. Nebo se už nějaká velká kauza vyřešila jinak, žež že za 60 milionový úplatek korupčník zaplatí 5 milionů pokuty???!!!
03. 04. 2012 | 10:37

Glosator napsal(a):

A ještě
http://zpravy.idnes.cz/domaci.aspx?c=A060531_204310_domaci_zra
Pikantní je dnes i podpora, kterou Kočkovi vyjádřil Aleš Hušák.
03. 04. 2012 | 10:50

Petr napsal(a):

"Čistému vše čisté?" Křišťálovému vše křišťálové!
Jaký je v tom rozdíl?
Loutky se vymění (neskončí sice ve skladu na věšáku, ale někde na Floridě), ale loutkoherci zůstanou.
Vždyď už od propuštění vlastizrádce dvojjediného Hofmanna z třídenního vězení, je jasné, že se v Česku nic nezměnilo.
Loutkoherci zůstali a od r.1948 vládnou schovaní za plentou dosud.
03. 04. 2012 | 14:41

MARŤAN napsal(a):

Všechno co tady je napsáno je mlácení prázdné slámy.Kdyby se všichni tam nahoře vyměnili za ty nejlepší z vás, tak se z nich po čase stanou zase ty nejhorší z vás. Je to začarovaný kruh. Nic se nezmění dokud tam budete vy lidé. Jediné možné východisko je, že budete volit NÁS.
03. 04. 2012 | 17:44

rejpal napsal(a):

MARŤAN
Vy jste ještě horší. Vy jste ukradli i veškerý vzduch, co jste tam měli
03. 04. 2012 | 19:42

Rada napsal(a):

Lidi, věřili byste synovi Gottwalda, Stalina, Goebbelse, nebo jiného obrkomunisty? Papá tohoto pána byl poradce Castra a Guevarry, krvavého revolucionáře. Stejná ultralevicová banda jako z opačného pravicového břehu.
03. 04. 2012 | 23:20

Zdeněk napsal(a):

Veškerou tu sebranku zaštiťuje a chrání, bohužel, pan Klaus, který hraje roli "mrtvého brouka" a využívá své prezidenstské funkce jako neprůstřelného pancíře...Vyčurávat s majetkem společným a tzv. "malá domů" byl v ČR folklórem už za socialismu...Dnes se jen vládním vekslákům přistrčila delší, širší a hlubší koryta...
04. 04. 2012 | 03:45

Miky napsal(a):

Radek jako Bárta-
všechno sviňská parta !
05. 04. 2012 | 14:15

sova napsal(a):

Souhlasím s Glosátorem, ale utéct asi není kam. Krize morálky se zdá být celosvětová.
Tak bych pro změnu zkusila přímou demokracii, protože stranictví vidím jako vřed číslo jedna. Dokud jsou na světě ještě slušní lidé.
05. 04. 2012 | 18:28

vědma napsal(a):

to sova - A jak chcete ty slušné lidi nalézt, když nám ta pakáž ukradla i baterie do baterky?
27. 09. 2013 | 14:51

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy