Paroubkův dvojí metr: Parkanová versus Tvrdík

03. 05. 2007 | 12:09
Přečteno 52424 krát
Vzpomněl jsem si v pondělí na takové dětské (a možná, že ne úplně dětské) pořekadlo: „Není sprostý ten, kdo sprostě mluví, ale ten, kdo sprostě myslí.“ Jako děti jsme jí (a možná to děláme dodnes) omlouvali dětské sprosťárničky.

Při sledování tiskovky Jiřího Paroubka stříkala vulgarita a hrubost IV. cenové skupiny z obrazovky jako všudypřítomný sliz a na všechny dýchl závan holešovické střelnice. To, co byl - s bodrostí hostinského Palivce - Paroubek schopen říct na účet Vlasty Parkanové, pokládám za vrchol primitivního mužského šovinismu a machismu.

Paroubkův nejbližší fámulus a podrždeštník, zkrachovalý lampasák Jaroslav Tvrdík se po roce v epizodní ministerské roli sesypal, přinesl do Sněmovny ukázat antrax, pak se rozplakal, chudáček, a šel. Bohužel ne tam, kam patřil, ale do ČSA. I tam se výsledek brzy dostavil.

Jak to, že to nikdo z hlídacích psů Paroubkovi nepřipomene? Nebo je na socialisty opravdu všude na světě jiný metr? Ministr obrany přece není ministrem vojáků, stejně jako ministr školství není ministrem učitelů a ministr zdravotnictví ministrem lékařů. Útok na ministryni Parkanovou pokládám za vulgární a hrubý a prostřednictvím svého blogu to poslušně hlásím.

Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí!

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

rrrrr napsal(a):

To říká ten pravý.

TOPOLÁNKU JSI JEDNIČKA!!!
03. 05. 2007 | 12:24

Fantomas napsal(a):

Buran z Vidlákova, co dodat...
03. 05. 2007 | 12:28

Karel Mueller napsal(a):

Já bych tu moudrost s dovolením
upravil: Není sprostý, kdo sprostě mluví, není sprostý, kdo sprostě myslí, ale sprostý je ten, kdo sprostě koná.
Protože lidstvo jako celek není nic jiného než Yahoos (Swift), je třeba nastavit pravidla, které by ty sprosťárny v konání omezily. Předpokládat, že je alespoň omezíme v mluvě a myšlení ... :-o))...snad nejsme děti milý pane premiére.
03. 05. 2007 | 12:34

Peol napsal(a):

IV. cenova skupina nemusi byt na nasi politicke scene tak spatny vysledek, otazka je jestli Vas by z ni po gestech nevyvedli
03. 05. 2007 | 12:42

Mari napsal(a):

Dobře pane Topolánku. Někdy si říkám jestli není lepší Paroubka úplně přehlížet, ale není. Díky
03. 05. 2007 | 12:52

GraM napsal(a):

Co se týče Puchýře to je škoda řeči-pro mě je to blb a šmitec!
Naopak u Vás se mi líbí ten (dejme tomu)drsný styl humoru, který pobuřuje spoustu lidí-proč??vždyť já se u těch vašich fórků bavím;D....Tak se (s)mějte p. Topolánku.
03. 05. 2007 | 12:55

John Coffey napsal(a):

Pod toto se podepíši.
03. 05. 2007 | 13:04

traktor napsal(a):

máte štestí, že paroubek je mnohem větší dobytek co se týče vyjadřování než vy
03. 05. 2007 | 13:12

rrrrr napsal(a):

@traktor: Paroubek se narozdíl od topolánka vždy a všude vyjadřuje a vyjadřoval slušně. Řekněte mi jediný případ nějakého vulgarismu od Paroubka. Nenajdete ho.
03. 05. 2007 | 13:16

Blanka napsal(a):

Paní Vlasta Parkanová je především nobl člověk, který neměl ustláno na růžích, takových lidí si vážím. Kdo se neumí slušně chovat nepatří mezi lidi.
03. 05. 2007 | 13:17

Pražák napsal(a):

Pane Tupolánku, Vy jste prý absolventem vojenského učiliště či něčeho takového (myslím, že i maturitu Vám za to úsilí komunisté dali) - tedy inteligent. To se hned pozná. - Gratuluji!
03. 05. 2007 | 13:17

rrrrr napsal(a):

@Blanka: Souhlasím s vámi, ale pokud narážíte na Paroubkův výrok tak se týkal pouze její odbornosti vést ministerstvo obrany. Jinak proti paní Parkanové nic nemám. Dokonce plně souhlasím s její případnou prezidentskou kandidatúrou.
03. 05. 2007 | 13:21

Soused napsal(a):

jak směšné, jeden primitiv kárá druhého...

možná že v pražské zoo mají v pavilonu opic eště 2 místa...
03. 05. 2007 | 13:21

Ročník 53 napsal(a):

Pane Topolánku,
z vašeho článku na mě dýchl duch komunistické propagandy.

Budu vás citovat:
-stříkala vulgarita
-z obrazovky jako všudypřítomný sliz
-závan holešovické střelnice
-fámulus a podrždeštník
-zkrachovalý lampasák Jaroslav Tvrdík
-pak se rozplakal, chudáček, a šel
-Jak to, že to nikdo z hlídacích psů

Váš slovník a vaše vyjadřování používali komunističtí redaktoři Rudého práva proti vrahounům z Wall streetu.

Já nevím, zda vůbec a jak urazil Paroubek paní Parkanovou. Pokud ano (a budu vám věřit), patří mu za to hanba. Vyřčená slova se nedokáží vrátit zpět, a proto bych omluvil i hloupost ve mluveném projevu. Také v tom vašem, protože nejste nejobratnější řečník.
Vy jste však odpověděl podobnou mincí písemně a nepochybně jste si to po sobě několikrát přečetl. Protože jste však tento text pustil do světa, je mi líto voličů ODS, vás ne, vy si to nezasloužíte.
Položil jste si otázku, zda se mravně lišíte něčím od Paroubka?
03. 05. 2007 | 13:21

Martin napsal(a):

Boze tenhle hulvatskej buran ma drzost nekomu neco vycitat ? I jeho moralistickej zvast je plnej dalsich urazek. Holt zijeme v zemi krale Mirka http://modra-sance.blogspot...
03. 05. 2007 | 13:21

honza napsal(a):

Vy jste se na Letné taky moc nevyznamenal,ale od vás se nedá nic jiného čekat.
03. 05. 2007 | 13:22

Pražák napsal(a):

... a ještě dotaz, pane Tupolánku: - Když se p. Parkanové ptali, proč před lety hlasovala pro Gripeny, ta dobrá duše odvětila, že se jí holt víc líbily... Smím se Vás, pane předsedo vlády, zeptat, která letadla se líbí Vám? - A kdy je vláda koupí?
03. 05. 2007 | 13:22

phoenix napsal(a):

Je úsměvné sledovat, jak bývalý svazák a student lampasácké školy Topolánek někoho označuje za "zkrachovalého lampasáka"
03. 05. 2007 | 13:24

HelenaMadla napsal(a):

Pane premiére, zrovna jste nám v praxi předvedl, že na tom nejste o mnoho lépe než Váš politický rival. Od premiéra vlády naší repubiliky bychom očekávali kultivovanější projev. Nepřekvapuje nás, že nemáte rád pana Paroubka a pana Tvrdíka, ale slovníkem bohužel patříte do stejné cenové skupiny.
03. 05. 2007 | 13:24

Leo napsal(a):

No ty jses zase ukázal ty moravský popleto nebo pometlo?
03. 05. 2007 | 13:24

Václav napsal(a):

Pane premiéra, nestarejte se o hlouposti, ale o podstatné věci, např. o toto: Někteří čeští političtí diletanti se radují, že německá kancléřka Merkel, s níž občas jednáte, nepodporuje nároky tzv. sudetských Němců na české majetky. Jde o hluboké neporozumění problému. Majetky sudeťáků byly vyvlastněny jako částečná splátka válečných reparací. Odškodnit je měla - a také odškodnila, vláda Spolkové republiky Německo, jako nástupnický stát hitlerovské Třetí říše.

V důsledku fašistického teroru a války utrpělo bývalé Československo (jehož jedním z nástupnických států je Česká republika) obrovské lidské ztráty a škody. Nenahraditelné jsou ztráty lidských životů - údaje o počtu obětí se v různých pramenech liší. V Prohlášení německo-české a německo-slovenské komise historiků z 29. 4. 1995 je zmínka o zločinném usmrcení více než 300 000 čs. státních příslušníků, ale z kontextu není jasné, byly-li do tohoto údaje započteny i oběti válečných událostí.

Materiální škody je možno rozdělit do několika kategorií. Nejviditelnější byly destrukce způsobené fašistickou taktikou spálené země při ústupu, leteckým bombardováním a převážně na Slovensku, ve Slezsku a na jižní Moravě při přechodu fronty. Druhou skupinu tvořily zjevné i legalizované krádeže majetku - výzbroje čs. armády, výrobního zařízení, zásob, hospodářských zvířat, dopravních prostředků, drahých kovů, valut, uměleckých předmětů, archiválií a dalších cenností. Sem spadal i obrovský majetek odcizený při arizaci, dalších konfiskacích nebo při vynucených kapitálových a ostatních transakcích.

Rozsahem největší škody utrpělo Československo militarizací hospodářství a jeho mnohaletým vykořisťováním. Německo k tomu používalo i rafinované, nesnadno průhledné metody, např. v oblasti měnových kurzů, clearingu, při vývozu inflace z Německa, stanovením povinnosti protektorátu odvádět matrikulární příspěvek nebo vynuceným přesunem obrovského pracovního potenciálu na území Německé říše, který zmenšoval národní důchod vytvořený na území Československa.

V oficiální čs. zprávě, předložené norimberskému tribunálu s hlavními válečnými zločinci pod názvem Německé zločiny proti Československu, byly škody a ztráty spojené s německou exploatací a válkou vyčísleny úhrnnou sumou 347, 5 miliardy tehdejších korun, viz tabulka. Na Slovensku dosáhly válečné škody 114, 5 miliardy korun.

Druh škody Ocenění v tis. K
I. Hmotné škody a ztráty specifikované komisí Spojenců 151 261 046
II. Vojenské a jiné hmotné škody a ztráty 16 539 353
III. Ztráty a životech, zdraví a pracovní síle 25 429 300
IV. Náklady německé okupace (kromě II. a III.) 113 835 618
V. Všechny ostatní nároky vůči Německu 40 447 057
Úhrn I. - V. 347 512 374

Tento účet je třeba po skončení studené války a vstupu ČR do EU Spolkové republice předložit. Jsme dobří evropští sousedé a dobré účty dělají i dobré přátele. Jako první splátku lze uvažovat převod cca 30 procent akcií firmy Volkswagen v držení spolkové země Sasko do rukou českého státu.
03. 05. 2007 | 13:25

leo napsal(a):

Takovýto moravský sporosťák nám vládne to děs a hrůza. V zahraničí se nám jen smějou a ještě toto pometlo nám bude dělat ostudu všude kam vleze. Ještě, že to nebude dlouho trvat a napodzim si sbalí kufry a pomaže zas zpět odkud přišel z nějaké té moravské těrchové.....už aby tp bylo!!!!!!!!!!
03. 05. 2007 | 13:29

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
03. 05. 2007 | 13:30

Václav napsal(a):

Když budete se stejnou obdivuhodnou buldočí vytrvalostí jakou věnujete Paroubkovi, hájit české národní zájmy v EU,tak se zapíšete zlatým písmem do historie ČR.
Viz např.: Evropský komisař pro vnitřní trh Frits Bolkestein ostře zkritizoval francouzskou a německou vládu za jejich rostoucí příklon k intervencionismu, tedy státním zásahům v průmyslu. Franko-němečtí etatisté se tím snaží chránit proti konkurenci nových členských zemí Evropské unie a postupují prý proti duchu rozšíření. „Nemohu si pomoci, ale zdá se mi, jako bych se ocitl v časové smyčce. Musím se štípat, abych se ujistil, že jsem se neocitl zpátky v 60., 70. nebo 80. letech,” uvedl komisař. Za jeden z výrazů protekcionismu Bolkestein označil i snahy bohatých zemí EU tlačit na zvýšení daní u nových členů. Bolkestein vystoupil s touto kritikou těsně před schůzkou německého kancléře Gerharda Schrödera a francouzského prezidenta Jacquese Chiraca v Cáchách. Němečtí činitelé řekli, že Schröder hodlá ventilovat rostoucí znepokojení Berlína nad francouzským stále aktivnějším zasahováním do průmyslu s cílem vytvořit „národní šampióny” v jednotlivých odvětvích. Paříž a Berlín sice letos vyhlásily cíl vytvářet „šampióny, které potřebuje Evropa zítřka”, Německo však v praxi zaostává za agresivnější Francií. Ta přitom pod vedením ambiciózního ministra financí Nicolase Sarkozyho neusiluje o vznik evropských, nýbrž svých vlastních gigantů, „národních šampiónů”. To se letos poprvé projevilo v tlaku francouzské vlády na převzetí francouzsko-německé farmaceutické firmy Aventis čistě francouzským rivalem Sanofi-Synthélabo. Sarkozy je trnem v oku Němcům i kvůli akcím na záchranu francouzského strojírenského koncernu Alstom. Ministr totiž podporoval vedení Alstomu v jeho odporu proti spolupráci s německým koncernem Siemens, který měl zájem o převzetí energetické divize Alstomu. Minulý týden označil Schröder Sarkozyho politiku za „extrémně nacionalistickou”. Bolkestein pak v článku nazvaném „Ať evropské šampióny vybere trh” uvedl, že varování před dezindustrializací jsou „posledním trikem (obránců parciálních zájmů) ve snaze potlačit konkurenci, zejména z nových členských zemí EU”. „Vytvoření jednotného evropského trhu neodstranilo instinktivní protekcionistické reflexy,” posteskl si eurokomisař. „V 60., 70. a 80. letech bylo údajnou hrozbou Japonsko. Nyní, soudě podle volání Francie, Německa a dalších po minimální dani z firemních zisků, to jsou nové členské státy,” uvedl dále. Podle komisaře by prosazení minimální daně mohlo vést třeba i k zavedení stejné úrovně minimálních mezd, což by zřejmě většinu zaměstnanců v nových zemích vyřadilo z práce. Celý tento tlak vysílá novým zemím velmi špatný signál. „Chceme vás v EU, abyste garantovali politickou stabilitu, nechceme však, abyste rozvojem svých ekonomik sdíleli naši prosperitu,” tak zní podle Bolkesteina vzkaz staré Evropy novým zemím.
03. 05. 2007 | 13:31

rrrrr napsal(a):

Díky tomu pometlovi a jeho neschopnosti odvolat Čunka zřejmě ČR vyčerpá jen málo peněz, které nám EU nabízí takřka zadarmo. Díku Tupohlávku, díky ODS a jejím voličům, díky inteligentní vládče Tupohlávku, ještě jednou díky.
03. 05. 2007 | 13:33

Pražák napsal(a):

...pro Pepíka: Mně nevadí, že pan Tupolánek má milenku, mně vadí, že lhal, když se na předvolebních plakátech vydával za milujícího manžela (viz fotky jeho rodinky s usměvavým otcem Tupolánkem na všech nárožích), tu milenku už měl. Tedy už tehdy nám lhal. A kdo lže, ten krade...
A ještě mi vadí, že z té milenky "za odměnu" udělal třetího nejvyššího představitele země. To už není k smíchu, to je výsměch.
03. 05. 2007 | 13:34

rasto napsal(a):

tento člověk s tak primitivním vyjadřováním - současný premiér, má být pro nás, český národ vzorem? :-/
děkuji všem voličům ODS!! :-(
03. 05. 2007 | 13:35

Jana.h napsal(a):

Pane Topolánku, to že není sprostý ten kdo sprostě mluví musíte opakovat pořád dokola, např. 30. dubna na tiskové konferenci ke sto dní této vlády jste si jaksi nevšiml že už je zapnutý mikrofon a pana Čunka jste oslovil bodře: "Ty jsi kretén, ty vole!" On se takový dobrý kumpán potom špatně z vlády odvolává, to chápu.
03. 05. 2007 | 13:35

rrrrr napsal(a):

Tupolánek mic jiného než kritizovat opozici neumí.

Asi si ještě neuvědomil, že volby vyhrál skoro před rokem a ČSSD už není u moci a nemá rozhodovací pravomoci v této zemi.

Pane Topolánek už konečně zoufale nekritizujte, ale věnujte se své práci!!!
03. 05. 2007 | 13:36

rrrrr napsal(a):

pro Pražáka: Tady nejde o to, že Tupohlávek veřejně lhal o svém soukromém životě. Tady jde o to, že ODS v čele s tímto blbcem podvedla všechny své voliče na ekonomické úrovní.

Bohužel to odnáším i já(nevolič ODS) a všichni ostatní s platem pod 80 000Kč.
03. 05. 2007 | 13:40

Leo napsal(a):

Dříve tento stát vedli vždy pražáci teď to jsou moraváci. Dočkali se hoši, celou dobu tam někde sázeli mrkev či zelí tak teď jsou vládní činitelé a taky to tak vypadá.
Je nám jasný, že nebude kritizovat koalici - přece si nebude srát sám na hlavu.
03. 05. 2007 | 13:45

alim napsal(a):

Vážený pane premiére,
to co jste napsal odráží sice skutečnost, nicméně není to vhodný způsob jak toto prezentovat na veřejnosti. Ti chytří pochopili sami a hlupáky nepředěláte. Tímto, třebaže i vtipným komentářem, pobouříte část veřejnosti, které stále nesedí naše hodně zhrublá politická "kultura". Bohužel výroky tohoto typu se k ní řadíte i Vy. No a kromě toho bych vynechal i výrazy typu "lampasák" apod. zvláště, když je toto slovo lehce napadnutelné ve Vašem případě. Tedy raději "mluviti stříbro a mlčeti zlato".
03. 05. 2007 | 13:47

Martin napsal(a):

„Pokud budeme lidem před volbami otevřeně říkat, co máme v plánu, nikdy ve volbách nevyhrajeme.“ Mirek Topolánek, předseda ODS , Lidové noviny, 15. 4. 2006

http://modra-sance.blogspot...
03. 05. 2007 | 13:47

rasto napsal(a):

a to byly kecy o zhrubnutí politiky v podání Paroubka a spol.!! prazdny, falesny topol (c) tunelpapa si s.al do h.by!! (damy prominou)
03. 05. 2007 | 13:48

rrrrr napsal(a):

Pro Lea: ODS nevolili moravácí, ale pražácí!
03. 05. 2007 | 13:50

Jirka1 napsal(a):

Kdo nás zbaví těch šibalů, hlavně neomaleného a hnusným vystupováním prolezlého Dr.Ratha ? Teď čtu, že nemůže skousnout opoždění p.Julínka na interpelacích.Je to skutečně pobočník (jen aby ho ještě nepřevýšil)našeho slavného a ještě slavnějšího J.Paroubka!Tem se také vyjadřuje ke všemu,i když tomu nerozumí.
03. 05. 2007 | 13:51

Petr CH napsal(a):

souhlasím, nic sprostšího než Paroubkův výrok o Parkanové jsem dlouho neslyšel.....děsí mne představa, že každý druhý kolem nás posuzuje slušnost jen podle četnosti nespisovných výrazů, pane premiére, těmi slizy jste jim zase nabil.....ale, upřímně, taky bych si v bezmoci z té tuposti nemohl pomoci.....
03. 05. 2007 | 13:52

black napsal(a):

Díky těmto blogům je možné porovnat celkem snadno intelektuální úroveň jednotlivých pisatelů. A pan premiér opět nezklamal...
03. 05. 2007 | 13:53

Jirka1 napsal(a):

Čtu a sleduji,že se to tady hemží levičáky,a to měl být server při loňském otevření neutrální.Je to škoda,že ?
03. 05. 2007 | 13:54

Tupelo napsal(a):

hehe, student socialistickeho, vojenskeho gymnazia, nekoho nazval zkrachovalym lampasakem :)))) Kdyby nebylo '89, tak Mirek Topolanek brani se zbrani v ruce socialismus a cleny KSC, napr. p. Mamulu :))).

Jste JEDNICKA a chudak...
03. 05. 2007 | 13:54

Leo napsal(a):

Pro RRRR: no tak tam byl puč jako blázen nebo že by ti moraváci skorumpovali pržáky???....vše je možné..
03. 05. 2007 | 13:55

ben napsal(a):

Vážený pane premiére, chce se mi zvracet, ale bohužel z Vás.....
03. 05. 2007 | 14:05

Petr1 napsal(a):

Vydržme, konkurs na bolševickou bandu v čele s Paroubkem je připraven.
03. 05. 2007 | 14:12

veverka napsal(a):

Řeknu to takto:Paní Parkanové jsem si velice vážil a viděl jsem to i na dobrou prezidentku(výměna ekonomistického klimatologa a europaranoika na Hradě je čím dál tím víc na místě).Ovšem do doby než začala proti vůli národa propagovat americkou vojenskou základnu,tím mě bolestně zklamala a ztratila velkou část mojí důvěry.
03. 05. 2007 | 14:14

Jan Valin napsal(a):

Tak jsem si dal tu práci a vyhledal Paroubkovu tiskovku. Pane premiére, bývá zvykem, kritizuji-li nějaký výrok, uvedu jeho citaci. Protentokrát dovolte, abych tak učinil za Vás. Ať si toho jedu slizu a vulgarit užijí i čtenáři.
"Pro resort obrany má paní ministrině kvalifikaci snad jenom tu, že dobře zpívá s vojenskou dechovkou"
Váš třetí odstavec z výše uvedeného příspěvku si každý pro porovnání přečte snad sám.

Hezký den.....
03. 05. 2007 | 14:15

Filip napsal(a):

Nic proti článku, ale pan premiér nemusí vzpomínat na dětská pořekadla, stačí číst Bibli.
Nepletu-li se, tak pořekadlo odpovídá biblickému „Čistým je všechno čisté“, Titovi 1,15; případně Omnia munda mundis. Jinak premiérovi fandím, jen lépe citovat.
03. 05. 2007 | 14:15

Věrka napsal(a):

Já opravdu nevím, čím se paní Parkanová projevila, že se octla na seznamu kandidátů na prezidenta.Vím jenom, že prezident musí i reprezentovet a nezlobte se, ona za to nemůže ale její vizáž je celkem nelichotivá.
03. 05. 2007 | 14:23

peCan napsal(a):

to rrrr: Kvůli Čunkovi nečerpáme peníze? Kde jsi to slyšel? To ti našeptal velký Jirka? Pokud vím, Čunek byl jmenovaný někdy kolem 9.1.2007 a čerpat se mělo začít 1.1.2007. Kde je tedy chyba, soudruhu rrrr? Žeby Martínek na MMR nic nedělal nebo dělal špatně? Kde je Paroubkova kritika? Aha, do vlastních se nestřílí.

K článku. Nesnáším Paroubkovi "korektní" projevy, určitě je nás víc. Osobně je mi příjemější Topolánkův styl; chci-li říct sprosťárnu, tak ji řeknu a nebudu říkat slušnými slovy mnohem horší věci jak to dělá Paroubek. Bohužel se tímto shazujete na jeho úroveň.

A na premiéra se to bohužel prostě nehodí, i když někteří si to zaslouží. Nenechat se vyprovokovat a korektně vyvracet lži co kolem sebe trousí Paroubek - tak byste to měl dělat.
03. 05. 2007 | 14:23

Kakao z Ghany :) napsal(a):

Mirku, super - toto je výstižné ! Nejsem sice tak úplně Váš fanda, ale tohle jste trefil. Líbí se mi Vaše, místy až nebezpečná, přímočarost.
03. 05. 2007 | 14:31

rrrrr napsal(a):

to peCan: Proti Čunkovi v podstatě nic nemám je to slušný člověk(narozdíl od premiéra), akorát nezvládá plnit své vladní povinosti. A k těm dotacím: Čerpání opravdu začíná 1.1.2007, ale do dneška(3.5.2007) vládá nic neudělala proto aby nějaké peníze pro ČR získala
03. 05. 2007 | 14:31

Tupelo napsal(a):

@peCan: ano, do vlastnich rad se nestrili, jinak byste urcite zminil kdo a od kdy na ministerstvu sedel jiz za prvni Topolankovy vlady...
03. 05. 2007 | 14:34

kolemjdoucí napsal(a):

Ten třetí odstavec snad nemyslíte vážně :-(
03. 05. 2007 | 14:42

Komuniste - Vrazi, CSSD - paktari komuni napsal(a):

Komuniste zavrazdili a popravili mnoho lidi nejen v teto zemi. Presto se s nimi CSSD paktuje, sklada koalice, chce s nimi vladnout. Nemaji na vybranou, protoze nikdo jiny nez ta prasata co zabijela nase pribuzne s nimi do vlady nepujde. A jak Jirka Paroubek ucitil, ze muze manipulovat s lidmi, uz se ani spoluprace s vrahy z KSCM nebude chtit zbavit. CSSM je strana bez budoucnosti a vsichni jeji clenove by se meli verejne omluvit cele teto zemi.
03. 05. 2007 | 14:43

rrrrr napsal(a):

@kolemjdoucí: Ale myslí. Pan Topolánek se na víc než na tupé a hloupé urážky nevzmůže.
03. 05. 2007 | 14:44

Alexandr napsal(a):

Proč pan premiér občas ulítává? Protože kapitalismus je prostě zdrojem morální patologie a šéf kapitalistického státu těžko může být slušný intelektuálně vybavený člověk.
Podle renomovaných odborníků, filosofů, psychologů a politologů, je totiž současné násilné uspořádání státu a lidské společnosti - kapitalismus, hlubokým zdrojem morálně patologického stavu. Proč? Podívejme se na charakter základního organizačního prvku kapitalismu, na soukromou firmu. Americky politolog Robert Dahl před pár lety napsal, že tyto organizace, které jsou nesmírně důležité pro každodenní život drtivé většiny občanů, jsou přinejlepším systémem poručnictví a přinejhorším despotismu. Jiný americký politolog Noam Chomsky je nazývá soukromými tyraniemi. Zastánci současného systému mohou namítnout, že nespokojený zaměstnanec má tzv. svobodu zvolit si jinou firmu, jestliže je u té nynější nespokojen. Ale z hlediska rozdělení moci uvnitř těchto organizací mezi nimi žádné podstatné rozdíly nenacházíme. Ať již se tedy člověk stává zaměstnancem té či oné firmy, je vždy podrobován tomu stejnému systému poručnictví, tyranizování a jak víme od Karla Marxe vykořisťování. Nejen ekonomické ale i morální následky tohoto prodeje sebe sama jsou katastrofální.

Co se vlastně děje s podvědomím jedince podrobujícího se moci jeho zaměstnavatelů - kapitalistů a manažerů?
03. 05. 2007 | 14:47

Alexandr napsal(a):

dokončení
K pochopení morálních důsledků tohoto procesu lze využít analýzy autoritářského charakteru od Ericha Fromma. Člověk, který přijímá moc jiného člověka nad sebou si musí toto své podrobení nějak zdůvodnit. Pokud by to neučinil, žil by ve stálém sporu s vlastní sebeúctou, neboť jediný důvod této své podřízenosti by pak viděl ve své zbabělosti a neschopnosti vzepřít se a získat zpět ztracenou svobodu. Aby unikl z této nesnesitelné situace, musí si vytvořit takovou její interpretaci, která mu umožní zachovat si alespoň zdání vlastní důstojnosti. Zdá se, že to je možné jen tak, že svému pánovi přiřkne vlastnosti, jež jej staví vysoko nad něj samého. To, co bylo prvotní, moc, se takto stává druhotné, odvozené. Ten, kdo vládne druhým, se náhle jeví jako mnohem dokonalejší, moudřejší, schopnější atd. Sama moc se pak stává v této interpretaci nikoliv příčinou, jak je tomu ve skutečnosti, ale důsledkem těchto mimořádných vlastností. Stručně bychom mohli tento výklad, který je ve skutečnosti ideologií, vyložit asi takto: Protože tento člověk je o tolik lepší než já, je zcela přirozené, že rozhoduje on a já poslouchám.
Avšak jestliže přičítáme jinému takovou hodnotu, co zůstává nám? Uvědomme si, píše český filosof Milan Valach, že se nepoměřujeme s nějakou objektivně existující škálou hodnot, ale že vždy stanovujeme vlastní hodnotu v relaci s hodnotou ostatních. Ve vztahu k tomu, kdo stojí nad námi, můžeme jen říci, že naše vlastní hodnota je menší a právě toto je pro tento vztah určující. Být méně je nyní ovšem totéž jako být nic. Abychom byli více než nic, musíme si buď zachovat schopnost revolty a čas od času ji uskutečnit, nebo najít jiný zdroj vlastní sebeúcty. V této linii moci jím ale může být jen někdo, kdo stojí níže než my. Naše vlastní hodnota se pak zachraňuje tím, že sami sebe vidíme jako někoho, kdo díky svým tzv. mimořádným vlastnostem stojí nad tímto nám podřízeným člověkem, neboli má nad ním moc. Důraz se ovšem klade na vlastnosti jako na zdroj moci. Klasickým příkladem takovéhoto postoje je rasistické vyvýšení sebe sama nad lidi jiného etnického původu, který se často vyskytuje právě u lidí zařazených na nižších příčkách společenského žebříčku. Ale mohou to být i jiné projevy arogance a povýšenosti, které mají jen zakrýt a kompenzovat vlastní nedostatek sebeúcty a lidské hodnoty. S těmi se velmi často setkáváme právě po demontáži prvního moderního pokusu o sociálně spravedlivější společnost a restauraci kapitalistických zákonů.
Vidíme tedy, že zdroj morální patologie leží v samých základech kapitalistického systému. Jeho současná, globalizační fáze vývoje jen reprodukuje tuto nerovnost na globální úrovni. Chceme-li čelit jejím důsledkům, musíme dosáhnout nápravy právě v této základní nerovnosti, v nerovnosti vztahu zaměstnance a zaměstnavatele. Jak psali američtí odboráři, před tím, než byli zmasakrování z řetězu puštěnou mafií: Podniky mají patřit pracujícím, kapitány průmyslu si volíme, aby nám sloužili, nikoliv aby nám vládli. Avšak nesmíme zapomínat ani na politickou dimenzi tohoto problému - zde je východiskem prosazování prvků polopřímé a přímé demokracie do parlamentního systému. Jen tak mohou mít vznikající nadnárodní struktury typu EU šanci na prohloubení demokratického charakteru. Bez toho totiž není možné čelit hrozivé síle globálního finančního kapitálu. Je tedy nutné mít odvahu demokratizovat demokracii a překročit hranice národní solidarity směrem k solidaritě širší - evropské a globální.
03. 05. 2007 | 14:48

Terry napsal(a):

rrrrr napsal(a): 03.05.2007 13:16:39
"@traktor: Paroubek se narozdíl od topolánka vždy a všude vyjadřuje a vyjadřoval slušně. Řekněte mi jediný případ nějakého vulgarismu od Paroubka. Nenajdete ho."

Paroubek mluví slušně a kultivovaně, ale jazykem komunistického politika 50. let ("puč", "intriky" .., už chybí jen "třídní nepřítel").

Nakonec i prokurátor Urválek mluvil spisovně.
03. 05. 2007 | 14:54

kaktuzzz napsal(a):

tyvole, takový duševní stryptýz ...

No jo, no, blbost a nadutost v něm vře a občas to nadzvedne i všemi mediálními poradci drženou pokličku ..
03. 05. 2007 | 15:05

Pražák napsal(a):

... pro Terryho: - Ale "Es kommt tag!" nebo Slibuji vám noc dlouhých nožů,řeči o Osvětimské lži atd. - to neřekl nějaký Paroubek,
ale předseda vlády (!) Tupolánek, že? Předseda vládnoucí strany, jehož hlavní poradce pan Dalík sám sebe pyšně přirovnává k nacistickému Bormannovi. - Takže voličům ODS gratuluji...
03. 05. 2007 | 15:20

Karkul napsal(a):

Tak teď už tomu rozumím proč se
paktuje s Čunkem.Můžou se chytit za ruce a skočit do vlastních sraček!!!!!!!!!!!!!
03. 05. 2007 | 15:21

Kalkul napsal(a):

Todle nepsal Topol, to je práce Slonkové. Šikovně využila
slovníku Tlupohlava!
03. 05. 2007 | 15:25

ziilus napsal(a):

Tak nevim, co je to ta Holešovická střelnice. Znám tam tržnici, střelnici mají o kus dál v Kobylisích.
03. 05. 2007 | 15:28

spáčka napsal(a):

Pane Topolánku-kritizujete zkrachovalého lampasáka Tvrdíka a sám máte zelený mozek z vojenského žižkovského opavského gymnázia.
Velte ODS a ne národu.Děkuji odejdi.
03. 05. 2007 | 15:29

Pražák napsal(a):

Opravdu to má na svědomí Slonková? - Že ji ještě bdělý Langer nezavřel... (za urážku na cti, samozřejmě). - Ale že tomu, pane Kalkul, sám nevěříte?
03. 05. 2007 | 15:30

??? napsal(a):

Může mi někdo vysvětlit, co myslí Topolánek tou "holešovickou střelnicí"? Jsem mimo já, nebo se ten vidlák dosud nezorientoval v Praze? :))
03. 05. 2007 | 15:34

Ahoj napsal(a):

Tím asi myslí kolotočáře Kočku a Park kultury a oddechu Julia Fučíka, nyní pražské Výstaviště...
03. 05. 2007 | 15:39

Pražák napsal(a):

... pro ???: - To nemyslíš vážně, že Tupolánek myslí... On také předsedou vlády není proto, aby myslel, ale aby si udržel své ego. Když už ho i vlastní manželka chudáka vyhodila z bytu....
03. 05. 2007 | 15:42

Filmová škola Zlín napsal(a):

Chcete v médiích nový úhel pohledu? Nová generace už se rodí...http://www.filmovaskola.cz
03. 05. 2007 | 15:43

jojo napsal(a):

Paroubek už nepřekvapí. Něco jiného. btw. Slonková je sniper všech blbečků.
03. 05. 2007 | 15:43

peCan napsal(a):

to rrrr: Možná by stálo si přečíst nějaké informace jak to na MMR vlastně bylo. http://osnoviny.cz/cr-dlouh... a porovnat si to s tím, co jsi se dozvěděl v "seriózních" médiích.
03. 05. 2007 | 15:45

spáčka napsal(a):

Stydím se,že jsem z Valašska.Na dřívější neúrodné půdě pracovaly kravky-chudáčci.Tolik potřebný vůl utekl do politiky.
03. 05. 2007 | 15:47

Filmová škola Zlín napsal(a):

...tak zlé to nebude, protože na Valašsku je Filmová škola Zlín :o) a krásné exteriéry pro točení filmů... Valašské kopce nemají konkurenci :o)
03. 05. 2007 | 15:50

Raduz napsal(a):

Pane premiére, vážím si Vás za Vaší otevřenost, přímost a férovost. Ale i když jsem taky zastáncem rčení, že co na srdci to na jazyku, co se Paroubka týče, není to moc šťastné řešení. Většina lidí s vlastním názorem vidí, že je to buran z čtvrté cenové skupiny, co neumí počítat, ale lidi s nižším vzděláním a tudíž i rozhledem o tom stejně nepřesvědčíte. Jsou to ovce, kteří potřebují nad sebou ten pomyslný bič otrokáře. Bohužel. Soustřeďte se a věnujte veškeré úsilí na zdárně provedené, tak nutné pro tuto zem, reformy. Dotáhněte je do konce, než se opět dostane k moci Paroubek. I když on stejně jak Fico na slovensku nic z reforem nezruší, protože i on ví, že reformy jsou potřebné a bude rád, že tu špinavou a u voličů neradostnou práci udělal někdo za něho. Držím Vám palce.
03. 05. 2007 | 16:09

Honza napsal(a):

Hmm, po precteni clanku neverim, ze takovy slovnik muze pouzivat predseda vlady. Je-li tomu tak, pak je to strasne smutny a i castecne mne az trapny. Je pravdou, ze z Topolanka vzdelani rozhodne necisi, ale neverim ze by tohleto mohl napsat.
03. 05. 2007 | 16:10

Fany napsal(a):

Patrně přichází do našeho slovníku nové slovo, lépe výraz PAROUBKOVÁNÍ.... nebo-li vulgární žvatlání o ničem.

Například ve škole řekne učitel při zkoušení: "pane studente, neparoubkujte a mluvte k věci".....
03. 05. 2007 | 16:40

af napsal(a):

Z pana Topolánka dýchá hlavně drzost a hrubost komunistického vojáka z povolání. Toť vše.
03. 05. 2007 | 16:41

kritik napsal(a):

stylisticky slabší příspěvek...ale na valacha to ujde.....věcně: s tím tvrdíkem je to bohužel pravda - ale jinak jsou to pindy vyvolané frustrací z neuspěšné politiky...pokud ovšem už jenom setrvávání v premierské židli není cílem
03. 05. 2007 | 16:44

Fanda napsal(a):

Topole,od tebe to sedí.Ty chceš kázat morálku?Stydím se za to že jsi moravák.Jsi opravdu duševní chudák a měl by ses léčit.Koneckonců co se dá čekat od komunistického rozmazleného spratka?
03. 05. 2007 | 16:53

Otec napsal(a):

My se tu rozčilujeme nebo souhlasíme se slovníkem Topolánka. Co dělá Topolánek teď? Hraje tenis s generálním ředitelem ČKA, počítají kuradenou půlmiliardu korun. Policie nesmí konat, bylo by po tenise.
Tenista na nás kašle, napíše článek a pak z toho má srandu jak píšeme jako volové.
Topolánek je omyl ODS, omyl, který zaplatí v příštích volbách.
Mimochodem Parkanová nestojí za to, je to přelétavka : Každý rok nová strana. Teď je to flanďácká, estébácká lžistrana.
03. 05. 2007 | 16:57

NEMAM RÁD PAROUBKA napsal(a):

Paroubek? absolutně podporuji a směji se všem karikaturám které ho zesměšňují, takováto osobnost nám v naší politice dělá pěknou ostudu.Po každé když ho slyším .... jako by mluvil nějaký diktátor. FUJ FUJ
Jinak pane Topolánku,podporuji vás a zároveň vás prosím nedávejte důvod vašim kritikům se do vás opřít vyjadřováním se nějakými gesty.
03. 05. 2007 | 17:02

Jarda napsal(a):

Názory tak vulgárního a přitroublého člověka jako je Topolánek mohou souhlasně odkývat jen lidé stejných morálních kvalit jako on. Bohužel je jich stále dost. Možná ti lidé hledí hlavně na značku ODS a kdo se pod ní skrývá není pro ně už tak podstatné.
03. 05. 2007 | 17:12

tarka napsal(a):

Líbí se mi Topolánkův nadhled. Hodí slovo do placu a lidi mají týden o čem diskutovat.
03. 05. 2007 | 17:13

Tupelo napsal(a):

@Fany:psat pod tak dusevne slaby clanek neco o 'paroubkovani' svedci o tom ze Vam 'topolankovati' mozek, receno Vasim slovnikem... Jsem presvedcen, ze i pres tento handicap, mi rozumite.
Paroubek neni zdaleka tak nevychovany jako Topolanek (pan premier to muze 100x maskovat zastydlou pubertou nebo zemitym humorem), nekope nikomu do aut, nevyhrozuje novinarum smrti. Je snadne poukazovat na slovnik padesatych let v souvislosti s Paroubkem, jeste snadnejsi vsak je poukazat na premieruv slovnik, inspirujici se lety tricatymi a nacistickou terminologii.
Mimochodem od predsedy "konzervativni strany", jak o sobe s oblibou tvrdi predstavitele ODS, bych ocekaval spise nadhled a styl...
03. 05. 2007 | 17:19

straka napsal(a):

Svatá pravda.
03. 05. 2007 | 17:30

Tupelo napsal(a):

diky, nastesti to vic nez o paroubkovy vypovida o vas :)
03. 05. 2007 | 17:48

Vojtěch Emmer napsal(a):

Podejte si s tim tlustym prasetem bradavicnatym z CSSD ruce. Jeden vetsi hajzl nez ten druhej!!!! Je ti dobre ze ses furt u koryta co? Zkus aspon trosku obcas myslet na republiku a miín na to, jakou prasecinku zase udelas.... volil sem ODS a delal byc to dal, ale mentokrat muj hlas dostane Cunkova KDU CSL. Ten clovek vi co dela na rozdil od tebe. Neumis nic jineho, nez se hadat s tim bradavicnatym tlustoprdem.Oba dva byste meli jit do hajzlu a uvolnit misto nekomu, kdo tam bude aspon k necenu.
03. 05. 2007 | 18:02

Franc napsal(a):

Když nevíte jak dál, když váš idol zklame, nebo je označován coby idiot, debil, prase, vidlák, votroubek, tlusťoch, kurvysyn a pod., berete si do huby komunisty. Ubohost.
Berte si do huby státně terotistické zřízení v USA, největšího masového vraha co nechal shodit 2 atomový bomby na civilisty, jiého vraha co nechal bombardovat Jugoslávii, a jiný idiot to označoval za humanní bombardování, nebo amíky, kteří v větnu 1945 při bombardování Prahy zabili přes tři a půl tisíce čechů, i kapitalistů, volové..
03. 05. 2007 | 18:19

Já napsal(a):

Stydím se za svého premiéra. Je to buran.
03. 05. 2007 | 18:22

Tom napsal(a):

Tvrdík je idiot, to je fakt. U něj se ukázala teoie Scotta Adamse, kterej kreslí Gilberta a to ta, že čím míň seš (např.: pro firmu) nepotřebnej tím tě daj ostatní hlupáci víš. A Paroubek, no ty ****, takovýho stréca sem ještě neviděl. Ten by měl zalézt do betle a mluvit přes peřinu.

Jinak ke komentářům vůči Topolánkově rodině: Co Vám neni rovno, po tom je Vám hovno.

PS: Držim palec s reformou. Sice z toho nic moc nevytěžím. Ale lepší než se za 3 roky probrat v Maďarsku.
03. 05. 2007 | 18:44

Montér napsal(a):

Souhlasím se slovy svého premiéra a vážím si ho, na rozdíl od burana paroubka, který za styky s mafií patří za mříže.
03. 05. 2007 | 18:49

host 1 napsal(a):

Pane Topolánku,Paroubek jen říká věci,které se vám nelíbí,ale říká je slušně.Vy říkáte věci,které se nelíbí nadpoloviční většině národa a dokonce se nelíbí ani vašim voličům,ale vy jste přitom vulgární a sprostý.Ani sesle premiéra vaše chování neomlouvá.
03. 05. 2007 | 19:24

Petr napsal(a):

Pro všechny "uřvané", co konkrétně je vulgárního na tomto článku?

maximalně ten "podrdestnik"
03. 05. 2007 | 20:15

Joe napsal(a):

Stále nechápu smysl těchto blogů. Jediným jejich smyslem je prostor pro vulgární výlevy méně vzdělaných spoluobčanů :-)
03. 05. 2007 | 20:45

Joe napsal(a):

Stále nechápu smysl těchto blogů. Jediným jejich smyslem je prostor pro vulgární výlevy méně vzdělaných spoluobčanů :-)
j
03. 05. 2007 | 20:46

huhu napsal(a):

výborně napsáno, to Jyrku ještě více rozdráždí :))
03. 05. 2007 | 20:46

honza napsal(a):

Petře,pro hulváty vůbec nic.
03. 05. 2007 | 20:49

Jan napsal(a):

Vyjádření pana premiéra mne zaujalo to už tady bylo.
" nomeklaturní kádry zvládnou vše ".
Něco mně to připomíná.
Odbornost v řízení jednotlivých ministerstvech je nepochybně zcela na příslušné úrovni.
03. 05. 2007 | 21:44

antisvazák napsal(a):

Topolánku, bolševický svazáku a Když pilný studente na komunistického oficíra.
Drzost se kterou jsi hovořil před bývalými vězni lomunistického režimu je neuvěřitelná. Když Tebe přijímali mezi žáky vojenského učiliště , přijímali tyto lidi do komunistických kriminálů.
03. 05. 2007 | 21:48

lesbous napsal(a):

Mate naprostou pravdu, souhlasim s Vama!
03. 05. 2007 | 21:54

KLAUS napsal(a):

bezcharakterní prase, nic víc.ODPOUTÁVEJ POZORNOST TY VZTYČENÝ PROSTŘEDNÍČKU.
03. 05. 2007 | 22:06

george napsal(a):

To muselo dát Rathovi práci než vymyslel všechny ty negativní názory a pak je sem poslal....Jinak Mirku skvělý....a dobře, že jsi připomněl toho Tvrdíka...v ČSA jim ještě dnes naskakují pupínky, když to jméno slyší..
03. 05. 2007 | 22:23

Lilljegren napsal(a):

Nemusim Paroubka, je nediplomaticky a nekdy neotesany. Proti Topolankovi je to vsak genius, co se tyka inteligence. Topolanek ma svetove prvenstvi v nekolika vecech,pouze ale v negativnich:premier ceka dite s milenkou, kterou udela mistopredsedkyni parlamentu je unikat v globalnim meritku, ma clena vlady vysetrovaneho policii, duveru dostal az napodruhe za pomoci 2 zmanipulovanych prebehliku, jeho vulgaritu ani nebudu zminovat atd..takze jeho kritika na Paroubkovu adresu je hodne mimo misu.
03. 05. 2007 | 22:42

Luky napsal(a):

Toplánku jsi jednička. Na hrubý pytel hrubá záplata.
03. 05. 2007 | 22:57

HUHU napsal(a):

Ať počítám jak počítám,nemohu si pomoci,ale je to pro T(u)polánka v černých číslech!!!Holt hlas lidu,hlas boží.
03. 05. 2007 | 23:36

David napsal(a):

Myslím,že Topolánek chtěl rozvířit diskuzi.Asi si neuvědomil,že to bude pojato jinak.Možná mu pan tiskový mluvčí nevysvětlil, jak to na internetu chodí, že není důležité šokovat.

ALe rád bych upozornil na blogy Zaorálka - stylisticky špatné, rathovsko-paroubkovsky populistické, leč nějaké připomínky (hlavně ke Klausovi a jeho popírání globálního oteplování) jsou minimálně vtipné:).

Souhlasím s dalšími diskutujícími, že Topolánek myslí dost věcí dobře, lež modus operandi pokulhává. Chce to ještě mít dobré PR oddělení, které pomůže s prezentací. Ale to si možná hrdý Valach nenechá poradit... Škoda, schazuje tím vše.
03. 05. 2007 | 23:37

Blbenius Topolansi napsal(a):

Tak tenhle článek už nepsal Scmarz jako minule. Ten taky není velký literát, ale takhle uboze zas nepíše. Gule, Shit a nonverbální jednička tohle zřejmě napsala (nadiktovala) sama a Schmarz mu tentokrát jen vymazal sprostá slova a opravil gramatické chyby. Z textu vychází mentálně a vzdělanostně český předseda vlády jako jednoduchý třináctiletý fracek.
03. 05. 2007 | 23:41

Jana J napsal(a):

Tohle nepsal pan Topolánek, to psal nějaký primitiv a pan Topolánek by ho měl žalovat. Paní Parkanová je jistě věrná příznivkyně KDU ČSL a víc pro svoji kvalifikaci nepotřebuje. Rozhodně nepatřím k ženám, které jásají nad každou ženou v politice. Paní Parkanová se nechová jako žena vědomá si své hodnoty, chová se jako poslušná manželka, tak, jak to mají u lidovců rádi. Nemá vlastní názor a prohlubuje obecnou skepsi vůči ženám v politice. Nechová se jako ochránkyně života, nemá ženské instinkty, je to hybrid. Nechápu, jak ji může někdo navrhovat na prezidenta.
04. 05. 2007 | 00:13

Michals napsal(a):

v jednom s panem předsedou vlády a ODS souhlasím: ty zelené mozky a zkrachovalí lampasáci v politice škodí... a jed jedno jestli se dotyčný jmenuje Tvrdík nebo Topolánek...
04. 05. 2007 | 00:15

Dalíkova loutka napsal(a):

Pane Topolánku, opravdu nechápu, jak se takové pako jako vy může stát premiérem této země. Ale voliči mají, co chtěli, nechť si to užijí.
04. 05. 2007 | 07:25

Sonny napsal(a):

JEN PIŠ, TOPOLÁNKU, PIŠ AŤ VŠICHNI VĚDÍ CO SEŠ ZAČ. STEJNĚ UŽ TO MÁŠ ZA PÁR.TVOJE SETKÁNÍ S MOCÍ KONČÍ. A TVŮJ KUMPÁN ČUNEK TI ZLOMÍ VAZ. DĚTE DO PRDELE, MORAVÁCI ZASRANÝ.
04. 05. 2007 | 07:32

jenda napsal(a):

Dost dobrý článek. A hlavně pravdivý.
Blbější většina společnosti se z něj podělá :-)))))))
04. 05. 2007 | 07:44

Ferda napsal(a):

Pane Tupolánek,vy jste největší hovado ,hulvát debil prostě prázdný TOPOL
04. 05. 2007 | 08:33

zvracející ČECH napsal(a):

!!!!!!!!!!!!!jsem znechucen svojí národností!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. 05. 2007 | 10:41

Dědek napsal(a):

Potom se ptám,kolik metrů má ODS a sám Topolánek.Ti mají na každého metr jiný a pro sebe úplně jiný.Takže o čem je řeč.Topolánku bud frajer a čestný chlap, i když o tom pochybuji, a odejdi.
04. 05. 2007 | 11:18

František Miguel napsal(a):

Velmi typicky vylev priznacny pro ceskou politiku. Vzdit v tomto příspěvku se nenachází žádný argument, jde pouze o emotivní demagogické chvástání a obviňování bez důkazů. Pikantní je, že je to patrně to samé, co chtěl autor na svém protivníkovi kritizovat...

Inu, jeden za 18, druhy bez dvou za 20.

Blahopřeji k vytvořenému standardu, který není zrovna těžké překonat...smutné je, že se o to nikdo nechce pokusit...
04. 05. 2007 | 11:55

Anonym napsal(a):

Tomu se říká, nevidět si do úst. Zlatý Paroubek.
04. 05. 2007 | 11:57

František Miguel napsal(a):

Tak mě při pohledu na většinu komentářů napadá také jedno přísloví...
"Vrána k vráně sedá..." :-)

(omlouvám se těm slušným autorům)
04. 05. 2007 | 11:59

kraken napsal(a):

Paráda! Už dlouho jsem se takhle nepobavil! Naposledy když jsem četl zpravodaj ODS ve Frýdku - Místku kde velmi vzdělaný člen ODS dokázal na titulní stránce nasekat v jednom odstavci asi 10 pravopisných chyb. Zde je to sice gramaticky v pořádku ale obsah kulhá na obě "hnáty" a pokud se IQ směrem dolů snižuje, nezbývá mi než se dát na modlení a volat: "Svatý Václave, pomiluj ni!"
04. 05. 2007 | 12:46

Hobo-x napsal(a):

At´první hodí kamenem kdo je bez viny.Každá kritika bez sebekritiky je k hovnu.Abych to vyjádřil pro vás srozumitelně.A vy pane Topolánku po tom co ste předved,už nemužete kritizovat vůbec nikoho.
04. 05. 2007 | 13:11

klučina napsal(a):

Pane autore článku,
není-li ministr obrany ministrem vojáků ,zdravotnictví ministrem zdravotnictví atd.tak tam klidně místo Parkanové ,která má o vojně páru asi jako Vy o slušném chování,může dělat klidně cukrář,nebo hrobař.
04. 05. 2007 | 13:12

jiří napsal(a):

Pane premiére, nechci být škodolibý, ale to, že je někdo "jednička", se neukazuje ani na té holešovické střelnici. Jsem s pozdravem.
04. 05. 2007 | 13:39

vf napsal(a):

Uroven prispevku bohuzel plne koresponduje s kulturou, kterou razi ODS.

Pane Topolanku, je to velka bida, co predvadite (vy a vasi podrizeni).

Zatim jste neudelali vubec nic, pouze vsude dosazujete sve lidi a idealy reforem jsou plne oklestene zajmy lobistu a trafikantu.

snaha o protikorupcni prostredi a nastaveni moralnich hodnot si muzeme bohuzel nechat zdat. Z vlady ODS jsem velmi zklaman.
04. 05. 2007 | 13:54

Jiří Tichý napsal(a):

Vážený pane, podobné články jste si mohl dovolit psát, když jste panu Klausovi držívával ten deštník. Nyní jste premiér našeho státu, tak byste se měl podle toho i vyjadřovat, chovat a pokud Vám i síly stačí - i konat... By the way - Volil jsem ODS, ale stejnou chybu už v životě neudělám...
04. 05. 2007 | 13:56

Kateřina Řiháková napsal(a):

Pana Paroubka nemám ráda, protože se mi jeví jako arogantní a samolibý. Třeba není, ale na mne tak působí. Jenže se nedomnívám, že budete-li mu oplácet stejnou mincí tak se něco v jeho chování a postojích změní. Pánové ať už jste šovinisti nebo ne, nezdá se vám , že ženy by do politiky vnesly nejen zjemnění ale také profesionalitu. Vždyť vy se chováte jako adolescenti - sprostá slova a gesta, ponižování konkurentů a latina různých typů - bože , bože můj desetiletý syn se vašim fórkům směje do roztrhání , ale taky u toho kroutí hlavou a ptá se ,,Je toto možné...?
04. 05. 2007 | 15:03

Občan ČR napsal(a):

Stydím se za svého premiéra.
04. 05. 2007 | 15:14

Člověk napsal(a):

Stydím se za premiéra ČR.
04. 05. 2007 | 15:40

Ladislav napsal(a):

Pane Topolánku,
nechte si ty soudy na druhé a podívejte se na sebe, na Vaše činy pocházející z pocitu moci.Jak je Vám s přítelkyní na veřejnosti, když ještě nemáte uspořádané své věci v rodině?Nechte Paroubka tým čím je,on mluvil v souvislosti s Parkanovou o její odbornosti, a zkuste se podívat na sebe, na svoji aroganci a nafoukanost očima svých dětí a manželky. Uspořádejte si napřed před vlastním prahem, a pak ať si uklidí každý ten svůj.Až budete chtít osobně začít nějaké šetření veřejných financí, uložte tomu svému financmajstrovi, ať začne školení v poslanecké sněmovně o úsporách veřejných financí, dotlačte ho k tomu, a až tam uspějete a ušetřítě miliony na výdajich, sestupte níž a berte rodinám s dětmi, učitelům a důchodcům.Potom to snad všich ni pochopí.Jinak se starejte hlavně o sebe
04. 05. 2007 | 15:41

West napsal(a):

Topolánek je ještě větší blbec než jsme čekali!Jinak exšefredaktor Rudého práva musí mít radost když (bohužel) premiér píše přesně v jeho stylu!Paroubek měl s Parkanovou 100%pravdu v bezpečnostních otázkách se nevyzná a její veřejné projevy v odborných otázkách jsou více než trapné-i když na Topolánkovic Trdo nemá!
04. 05. 2007 | 16:03

MVlado napsal(a):

Tupolánek jako absolvent vojenského gymnázia může skutečně "kvalifikovaně" kritizovat Tvrdíka. Ten na rozdíl od něj svou úroveň prokázal jako aktivní účastník misí ve válečné Krajině. To jsou i ostatní naši vojáci v zahraničních misích, kterými se i on rád chlubí zkrachovalými lampasáky? Gurů ODS opět prokázal jaký je ubožák. Jakmile otevře ústa a nebo něco napíše tak to jsou opravdu perly. Ale jiného představitele si členové ODS nezaslouží.
04. 05. 2007 | 18:18

topoburan napsal(a):

hehe jak to topolanek tlaci, si asi mysli, ze cim vic pritlaci, tim ho budou lide brat vazneji... kašpar
04. 05. 2007 | 18:23

antiblb napsal(a):

Parkanova nema vubec prehled, o to jde, ne o to jestli byla nebyla na vojne. Proste dostala trafiku a jeste se tlaci na hrad.
04. 05. 2007 | 18:24

prog 0473 napsal(a):

je to neuveritelne jakeho mame premiera,nehodlam to nijak komentovat ani rozebirat.jedno vim ale jiste,ze tohle vsechno prece o nem vedel nas prezident.jak mohl vubec dopustit aby se stal premierem.
04. 05. 2007 | 18:59

Tusarova napsal(a):

Hmm,taky dobrej tah.....:-DDDDD
04. 05. 2007 | 19:47

Ondřej napsal(a):

Pane Topolánku, hodně štastných chvil jednou "???" se svým synátorečkem nebo co z té vaší půvabné, inteligentní? krasomily vyleze !!!!!!!!!!!!!!!!!
04. 05. 2007 | 20:18

Maromir napsal(a):

Připadá mi,že za Vás bloguje váš "Kamarád do deště.",jak dojemnééé...!!!!
04. 05. 2007 | 20:36

diagnostic napsal(a):

Vazeny pane premiere. Vim ze jste ve velke psychicky namahave situci. Neni pochyby ze nebyt vas, by diky Paroubkovi, komuniste opet poprve od 1989 sedeli ve vlade. Ale je potreba si udrzet tvar statnika. Nereagujte na toho komunistu Paroubka. Jen vam to uskodi. Lepsi je ho ignorovat. Zvatlat ty sve chorobne myslenky Paroubek bude porad. A delat TK pri kazde prilezitosti. Nenechte se jim ovlivnit. Preji vam vse nejlepsi udelat pro CR po 8 letech necinnosti, neco dobreho pro svoji zem.
04. 05. 2007 | 21:36

Kareláč !!!!! napsal(a):

PANE TOPOLÁNKU,...Váš přítel Dalík si sice sám pro sebe dokázal mnoho,ale přesto všechno,kdyby byl "lidskej",byl by dávno se vší jeho inteligencí někde úplně jinde ....Nechápu ho....STOJÍ MU TO ZA TO ??? MÁ TO ZA POTŔEBÍ,všechno ??? Asi Vás musí mít hodně rád, i s tou Vaší trapnou, rádoby objektivně inteligentní feministku "trubku" Lucinku...:-(((
04. 05. 2007 | 21:38

Kubice napsal(a):

Kdy už údajný pedofil Parouback skončí za mřížemi, vždyť teď snad už nikdo z vedení příslušných úřadů nebrání poctivému vyšetření hnusáren na jachtě? Nebo ano?
04. 05. 2007 | 23:08

Cus Paroubku napsal(a):

Než půjdete příště volit Paroubka, tak se zeptejte tatů a maminek jak se jim žilo za železnou oponou a pak sami sebe, jestli chcete posílat svý peníze úředníkům na ministerstvech nebo krajských úřadech, který s nima neumí hospodařit jinak, než do vlastní kapsy. Anonymní chytráci!!!!
04. 05. 2007 | 23:53

Tupelo napsal(a):

pro "Cus Paroubku":strasit v 21. stoleti, v dobe kdy je zeme clenem EU a NATO, zeleznou oponou, to uz je projev zoufalstvi. Dane platit budu at je u vlady ten ci onen a tech par korun co bych nyni na danich vydelal mi nestoji za podporu nekoho takoveho jako jsou Topolanek,Dalik,Langer,Vidim. Ukazuje se ze Kubiceho zprava byla vymysl a i kdyby mi ODS prinesla mnohem vetsi snizeni dani, tak tak hluboko, abych ji volil, uz neklesnu.

Pekny clanek o Topolankovy, otisteni v pravicovem reflexu:
http://www.reflex.cz/Clanek...
05. 05. 2007 | 06:48

luboš napsal(a):

Pane Topolánek vždycky,když něco od vás čtu,tak za normálních okolností bych se smíchy popadal.Jenže vy jste premier tohoto státu a tak ty vaše vyjádření jsou k pláči.Mimochodem jste lhář.Důkaz:Kdysi jste do novin prohlásil,že jste z politických důvodů mohl absolvovat pouze vojenské gymnázium,že vás na jinou školu z pol.důvodů nevzali.Jenže ono je to přesně naopAK PANE TUPOLÁNKU.
05. 05. 2007 | 08:05

petr mokrý napsal(a):

Topole,Topole,hovno hovnem neutřeš,jsi stejnej křupan jak Parobek.
05. 05. 2007 | 08:23

jarek napsal(a):

Nebejt u toho článku tvoje jméno a tvuj ksicht topolánku,tak si myslím že to psal muj spolužák z 8B naší zvláštní školy.
05. 05. 2007 | 08:59

Jana napsal(a):

Za pana premiéra se stydím celou dobu, nechápu proč si ho tam drží? Všem jde jen o svůj vlastní prospěch a to je vždy až na PRVNÍM MÍSTĚ!!! Jak může tento nemorální člověk kázat o morálce a to ještě tak hrubým způsobem. Milenka je vypočítavá - nevěřím, že se jí tento pán líbí nebo ho dokonce miluje. Jde jí jen o postavení a o peníze a on je další z těch chlapů, co o nevidí a myslí si, že ho bude milovat více než jeho žena. Lituji všechny jeho DĚTI - ty narozené i ty nenarozené!!! Bohužel, své rodiče si nevybíráme, jinak by pan Topolánek byl navěky sám a bezdětný!!! Jeho žena si určitě oddychla, i když to byl asi šok, dnes vidí co vlastně ztratila nebo vlastně NEZTRATILA. Přeji jeho ženě krásné dny a radostný život bz tohoto člověka...
05. 05. 2007 | 09:38

Tupelo napsal(a):

petr mokry:@dekuji, jen mi potvrzujes, ze me rozhodnuti nevolit ODS je spravne, nerad bych se octl ve stade tobe podobnych jedincu (o ho*nech toho vis patrne dost) :)
05. 05. 2007 | 09:46

stop pitomcum napsal(a):

Zlatej Klaus.Náhradu ODS nenašla a jen tak nenajde. Panu presidentovi je asi hodně špatně , když vidí, jak to jeho strana prosírá. Za každé Topolánkovo vystoupení 1000 hlasů pro komanče nebo oranžovce.
05. 05. 2007 | 11:03

Bedra napsal(a):

Zaráží mně, jak spousta čtenářů kritizuje tento článek a potažmo premiéra. Já nemohu napsat svůj názor dříve, dokud se neseznámím se záznamem oné Paroubkovy tiskovky. Protože věřím, že to co tam Paroubek presentoval je určitě hnusné. A to je pro mně podstatné. Jsem přesvědčen, že drtivá většina pisatelů zde obsah Paroubkovy tiskovky vůbec nezná...! Typická reakce Čechů je emotivně bez rozmyslu prskat, plivat, kopat, kydat, nadávat, pomlouvat, aniž by znali podstatu věci..! Ubohé!! Pane premiére držím Vám palce a nezapomínejte nepopulární kroky vlády kompenzovat uznávanými tak, aby jste v dalších volbách znovu uspěli. Jdu hledat tu tiskovku...
05. 05. 2007 | 11:06

Bedra napsal(a):

Tu tiskovku jsem bohužel nikde nenašel.Pomůže někdo?
05. 05. 2007 | 11:31

Já napsal(a):

Blb jako rrrrr se snad ani nemůže narodit, ten se musí vymyslet. A podobných je zde víc. Kam to spějem ?!?
05. 05. 2007 | 11:53

Pumprlidentlich napsal(a):

Konečně schopná vláda.Držte se!
05. 05. 2007 | 13:04

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
05. 05. 2007 | 13:29

skawagon napsal(a):

Pane Topolánek. Jak vidno potrefená husa nejvíc kejhá. Doufám, že máte alespoň paní Parkanovou alespoň rád.
05. 05. 2007 | 13:36

Pavel napsal(a):

Nelze nez souhlasit s panem premierem. Na hruby pytel hruba zaplata. Jen tak dal, s Paroubkem se neparat!
05. 05. 2007 | 13:47

honza napsal(a):

To je vážně článek premiéra české vlády?To je snad apríl.
05. 05. 2007 | 13:55

Šándůreček napsal(a):

Stříká třeba "semeno" a né "vulgarita"....he he
05. 05. 2007 | 14:37

jima napsal(a):

Co tady diskutuje přitroublých paroubkovců, to nemá obdoby. Kde na to berete finance? Ubrečenci.Na vaše názory se ani nedá reagovat. Trdla levičácký. Topolánku nedej se!!Primitiv Paroubek a jeho nosledi Ráth,Škromach,Tvrdík, Sobotka,Zaorálek Vám nesahají ani po kotníky. A věřte,své příznivce neztrácíte!
Levici už nikdy!!!!!!!!!!
05. 05. 2007 | 14:44

kiwi napsal(a):

Ano pane Topolánku, stojí za Vámi i všichni pražští taxikáři (i bývalí!!!). I stará Blažková odnaproti z pavlače říkala, že přesto že má nevyexpirovanou členskou knížku SSM (bývala svazačka, ale kdo nebyl, že...), bude při Vás stát.
05. 05. 2007 | 15:00

Jmeno napsal(a):

Pane Topolánku,
z Vašeho příspěvku je zcela patrné, že jste člověk primitivní neschopen napsat ani inteligentní příspěvek. Jste člověk zcela mimo svoje místo.
05. 05. 2007 | 15:25

fedor napsal(a):

Pro Vás pane Topolánku platí v plném rozsahu:

Komu není shůry dáno, v apatéce nekoupí.

To ovšem neznamená, že máte vzhledem ke svému vojenskému základnímu vzdělání dělat z pana Prezidenta Klause blbce a z nás voly (viz radar v Brdech a lobbismus přes prezidenta u Putina).
05. 05. 2007 | 16:42

bab napsal(a):

V TV byl viděn nejen podrždeštník Tvrdík, ale i podrždeštník Topolánek. Jenže... Topolánek má krátkou paměť.
V TV byl slyšen hulvát Paroubek. Mnohokrát více byl slyšen hulvát a "vulgarista" Topolánek. Jenže... Topolánek má krátkou paměť.
A mohli bychom pokračovat dále.
Jenže... Je nám to na dvě věci. Na nic a na houby. Asi tak, jak výlevy páně Topolánka. Vládnout nám bude dál.
05. 05. 2007 | 16:42

Frank napsal(a):

Svazácký funkcionář, zkrachovalý podnikatel, absolvent vojenské politické školy v Opavě, hulvát, ignorant a duševní mrzák Topolánek zase perlil. Když jsem slyšel pořekadlo " Valacha do pytle a s pytlem o pařez", myslel jsem si že je to legrace. Když se ale dostal ke korytu člověk takové kategorie, jako on, poznal jsem, že pořekadlo sedí. S takovými, jako je Topolánek je třeba opravdu bít o pařezy. Čím dříve, tím lépe.
05. 05. 2007 | 17:20

fedor napsal(a):

Náš zemšdělský výzkumný ústav za minulého režimu vykoumal, že hnůj je nejlepší hnojivo, jaké vůbec existuje. Nechtěl byste takhle ve chvílích volna pobýt u mne na zahrádce a nakydat mi ho pár hromádek? Vidím, že jste v tom mistr.
A co se týká paní Parkanové, její kvalifikace pro ministerstvo obrany je vskutku nulová. Debata o radarech a o gripenec mne o tom stoprocentně utvrdila a to, že jste jí tento post svěřil, svědčí o tuposti, nikoliv však paní Parkanové.
05. 05. 2007 | 17:38

Jiří Agner napsal(a):

Jan Valin napsal(a):
Tak jsem si dal tu práci a vyhledal Paroubkovu tiskovku. Pane premiére, bývá zvykem, kritizuji-li nějaký výrok, uvedu jeho citaci. Protentokrát dovolte, abych tak učinil za Vás. Ať si toho jedu slizu a vulgarit užijí i čtenáři.
"Pro resort obrany má paní ministrině kvalifikaci snad jenom tu, že dobře zpívá s vojenskou dechovkou"

Topolánek napsal

Při sledování tiskovky Jiřího Paroubka stříkala vulgarita a hrubost IV. cenové skupiny z obrazovky jako všudypřítomný sliz a na všechny dýchl závan holešovické střelnice. To, co byl - s bodrostí hostinského Palivce - Paroubek schopen říct na účet Vlasty Parkanové, pokládám za vrchol primitivního mužského šovinismu a machismu.

Paroubkův nejbližší fámulus a podrždeštník, zkrachovalý lampasák Jaroslav Tvrdík se po roce v epizodní ministerské roli sesypal, přinesl do Sněmovny ukázat antrax, pak se rozplakal, chudáček, a šel. Bohužel ne tam, kam patřil, ale do ČSA. I tam se výsledek brzy dostavil.

Jak to, že to nikdo z hlídacích psů Paroubkovi nepřipomene? Nebo je na socialisty opravdu všude na světě jiný metr? Ministr obrany přece není ministrem vojáků, stejně jako ministr školství není ministrem učitelů a ministr zdravotnictví ministrem lékařů. Útok na ministryni Parkanovou pokládám za vulgární a hrubý a prostřednictvím svého blogu to poslušně hlásím.

Kdo je vlastně vulgární ?
Osobně jsem od p. Paroubka nikdy vulgární slovo nešlyšel. Jen naprosto pravdivá přirovnání. Jenže vymyté mozky nepotřebují slyšet jak to skutečně bylo. Jim stačí, že to napíše zmanipulovaný novinář, nebo nějaký Topolánek. Pro ně je Paroubek vulgární, protože si to přejí. Jestli je to pravda je pro ně záležitost vedlejší a nepodstatná. Až nyní se stydím, že jsem Čech.
05. 05. 2007 | 19:58

POCH napsal(a):

Kecy jako obvykle.Ryba vzdy smrdi od hlavy a co se deje v politice je obrazem, kam smeruje cesky narod.Je jedno, ktera strana vladne, uz se vystridalo dost vlad a kde jsme?Jedna to hazi na hlavu druhe a tim jen trpi normalni obcane, danovi poplatnici.Jedine co prospeje je dalsi defenestrace, potom se snad nasi arogantni politici
vrati na zem a zacnou delat co za co jsou placeni.
05. 05. 2007 | 20:46

Karel napsal(a):

Topolánku, to je tragédie. Vás
na técŽižkárně ani myslet neučil nikdo. Ani tatínek jako
šéf KSČ ve Vsetínské Zbrojovce? -to je škody dodnes.....
05. 05. 2007 | 21:03

mihal napsal(a):

Topole, jsi jednička ...
05. 05. 2007 | 21:03

Kuba napsal(a):

Seš jednička draku... ale mohl by jsi konečně něco udělat s tou naší malinkou zemičkou, protože jestli se tam ve vládě máte jako pr * * * ta v žitě,,, tak mi teda ne... s pozdravem
05. 05. 2007 | 23:50

Martin Blazek napsal(a):

Dobre receno. Parkanovou nemilujum ale duo paroublb/natvrdlik je opravdu vrcholne ostudne. Dekuji
06. 05. 2007 | 01:18

Pepe napsal(a):

Bóóóže odpusť mu a zavři mu hubu. Takové vole premiera už doufám nebudeme nikdy mít.
06. 05. 2007 | 07:05

Koloman Lakatos napsal(a):

Cigani su s vami, pan premier! A ked pani Lucia sa bude doma nudit, posleme svojho najlepsieho ktory ma tri gule! A co Vy? Mate taktiez tri gule?
06. 05. 2007 | 09:01

123 napsal(a):

Pane Topolánku, že vůbec máte odvahu Vy jako největší hulvát, něco takového říci o panu Paroubkovi. Nikdy jsem od něho neslyšel vulgární slovo. Zato vy jste jedno hulvátství a křiváctví!Vy panu Parobkovi nesaháte ani po kotníky co se inteligence týče.Jsem rád , že jste v Praze, že máme na Moravě od vás klid.Myslím , že lidé z Bastra ví o čem mluvím!
06. 05. 2007 | 09:25

host 1 napsal(a):

Líbil se mi televizní šot v pátek,kdy Topolánek dorazil uklidňovat vesničany kvůli radaru.Když se redaktor ptal,zada se nebojí nepříznivých reakcí,začal se trapně zaobírat svými mírami a váhou a ukazovat pěstičky.Připadalo mi to,jako když si připosránek hvízdá cestou temným lesem,aby se nebál.On se snad vážně bojí fyzického násilí,takže si je velice dobře vědom,jaké sviňárny lidem dělá.
06. 05. 2007 | 13:29

Lancelot napsal(a):

Paroubek? Rath ? Gross ?Sobotka ? Co je to vlastně za lidi ? Zcela jistě sami nevěří nesmyslům, které tak rádi dogmaticky a vulgárně hlásají. Proč to dělají? Je v tom? touha po nekontrované moci? Je v tom korupce?
Poslouchám je mluvit, plivat špínu, překrucovat fakta... Kam přivedli tuto zemi? Její finance? Kam by ji dovedli ,kdyby je někdo nezastavil. Jsem přesvědčen,že to nejsou lidé, kterým na naši zemi záleží.
Né, zcela jistě, nemám nic proti řadovým a poctivým členům sociální demokracie. Chápu jejich rozpaky nad jednáním postoji i farizejstvím svých představitelů...jen je mi z toho hodně smutno.
06. 05. 2007 | 13:34

cortina napsal(a):

zrušit vás politiky to je jediný účinný model vlády vaše vystupování je víc, než nevkusné a dopad je otřesný pro nás voliče obyčejné lidi!!!
Vaše chování nemravné proto,že je vhodné pouze pro úzkou skupinu lidí a tou jste Vy!pomohlo by vám být lidmi s průměrnou mzdou to byste potom byli na správném místě
06. 05. 2007 | 13:54

Jirka napsal(a):

Vzpomínám si, jak Paroubek, před jednou z nedělních televizních debat vyzval členy svého štábu, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu hlasovali pro jeho vítězství v debatě. Buď to popletl on, možná to nezvládli jeho souputníci. Pravda je že téměř všichni členové Paroubkova štábu hlasovali proti němu. Dostalo se to ven, přiznali to někteří vlivní členové ČSSD. Ani Paroubek to nikdy nedementoval. Jen v následující debatě ve snaze to zlehčit vyzval diváky, aby pro něho raději nehlasovali...
Proč ten rozsáhlý úvod? Stačí si přečíst tuto diskusi, některé příspěvky, nad kterými zůstává rozum stát? Pane Paroubku? Pane Rathe? Nevíte o tom něco? Zní to tak absurdně,přesto..kolik jste rozdali pokynů? Je pravda, že Vaši kumpáni moc přesvědčiví nejsou. Zjevně sami nevěří tomu co se tu snaží hlásat.
06. 05. 2007 | 13:57

Adolf napsal(a):

V Tupolánkově krátkém životopisu je chyba,patří tam: má dvě ženy,tři děti,jednu vnučku.
06. 05. 2007 | 14:06

Tupelo napsal(a):

@Jirka:Jirko,spinavosti je v politice plno, myslim ze mnoho lidi nema zvlastni iluze o uprimnosti politiku, to ale jde napric pol.spektrem (staci napr. zminit skrytym mikrofonem zaznamenane vyroky Dalika, ze ODS s CSSD vyjednava jen tak naoko a v pravou chvili je kopnou do pr*ele, nebo policejni ovlivneni predvolebni kampane, atd...). V souvislosti s uvedenym mi nepripada organizovani nejakych telefonickych anket nijak zvlastni, myslim si ze i priznivci ostatnich stran hlasuji ne podle toho ktery politik je lepsi, ale kterou barvu hajim (o tom ostatne svedci pocet hlasu jiz na zacatku poradu). S vedomim toho ze zadna pol. strana neni v tomhle ohledu cista budu volit jako nejmensi zlo tu, o ktere ocekavam, ze za jeji vlady pujdou veci aspon trochu dobrym smerem.

Tupelo

PS. bylo by snadne Te obvinit z toho ze pises na pokyn nekoho z ODS,nebo ze jsi primo treba jiz vyse zmineny Dalik (i kdyz na neho je Tvuj prispevek prilis slusny;)),nezbyva nez se smirit s tim ze internet je aspon trochu anonymni (dikybohu)
06. 05. 2007 | 16:41

Honza napsal(a):

Video Jistě pane premiere!?

Naleznete ZDE: http://www.estat.cz/index.p...

Je to šesté video v řadě.
06. 05. 2007 | 18:27

dan napsal(a):

Pořád si říkám co to máme za předsedu, je to předseda vlády – nejmocnější muž ve státě, ale hovoří a chová jako předseda toho nejposlednějšího zemědělské družstva zaměřeného na chov prasat. Proč se chová tak tupě a nesnaží se svou vulgaritu omezovat a slušnost alespoň předstírat ? Odpověď tu je. Jsou to ambice, snaha za každou cenu zaujmout ale argumenty chybějí, proto ten slovník a typický scénář spočívající v odvedení pozornosti jiným směrem nejlépe s nevybíravým útokem na jinou osobu.
Proto v jeho vyjádření neuslyšíte jediný argument, kterým by obhajoval kompetentnost ministryně Parkanové, ani slovo, místo toho zaútočí na Tvrdíka termíny „zkrachovalý lampasák“ atd. Hlavně, že jeho vlastní kariéra u Armády ČR byla úspěšná, od něj ten termín opravdu sedí! Možná, že Tvrdík jako ministr obrany nebyl žádný zázrak, každopádně si to v armádě na vlastní kůži vyzkoušel, měl letitou praxi a přinejmenším na rozdíl od Parkanové, která u armády nesložila jediný den, alespoň věděl o čem služba u armády je!
06. 05. 2007 | 18:40

jojo napsal(a):

Podle mých a nejen mých představ má předseda vlády reprezentovat stát. Bohužel Vaše chování a jednání pane TOPOLÁNKU tomu nenasvědčuje. Nevím jestli jste z daní daňových poplatníků placen jako koňský handlíř nebo tamburáš, ale pokud máte být placen jako premiér, tak byste se podle toho měl chovat. Váš slovník je žumpa. Pokud to je v soukromí, budiž, ale na veřejnosti a v mediích se to nehodí. To ví i leckteré malé dítě. Ač nejsem příznivcem pana Paroubka, považuji jeho projev za kultivovanější. Z lidí vydřít vašemi navrhovanými reformami /vaší vládou/ co nejvíc a dát to najevo i projevem to je přímo odporné. A co jste za tu dobu, co jste u moci vlastně ukázal a dokázal???
06. 05. 2007 | 21:18

Tomas napsal(a):

Mirku, necti to vsechno... Proste kdo chce (= ma na to intelekt), ten rozumi... a souhlasi;)
06. 05. 2007 | 22:40

Michals napsal(a):

Myslím si, že nemá smysl kritizovat pana Topolánka za jeho výrazivo, vztah k rodině, či chování na veřejnosti. Je to prostě reprezentant vítězné politické strany a proto má právo vládnout. Jestliže je většina voličů přesvědčena o tom, že je pro naši zemi dobré, aby v jejím čele stál občanský demokrat a ODS je přesvědčena o tom, že její filozofii a postoje jsou nejlépe reprezentovány tímto pánem, pak je vše v pořádku. To, že se mi to osobně nelíbí je sice fakt, ale nic nenadělám.
pokud chci, aby v čele státu stál někdo, kdo se neinspiruje u nacistů, není sprostý a má kromě gulí i mozek, tak se podle toho musím zachovat u voleb.
Ale respektuji, že pravicová politika je tohle a že většině se to líbí.
06. 05. 2007 | 22:56

Franta Flinta napsal(a):

Bravo Topolánku, jsi opravdu JEDNIČKA, soudruh Kojzar by z tebe měl radost, jak si to těm reakčním živlům natřel! Je vidět, že Rudé Právo bylo za tvých studií na lampasácké škole tvoje oblíbená četba. Hodně si se naučil, soudruhu politruku. Mimochodem, nejste s Tvrdíkem spolužáci?
07. 05. 2007 | 05:14

ddddd napsal(a):

Mirku, Mirku, ruku na srdce-raději si zameťte před vlastním prahem a potažmo ústy.
Vy a Vaše vláda škodíte této zemi a to se Vám již brzy vymstí..
07. 05. 2007 | 07:42

Lada napsal(a):

Jste ubohý člověk, který nezná podstatu věci a hned někoho odsuzuje. Největší hnusárny a bludy káže váš slavný Topolánek. Dělá této zemi jen ostudu, to že ji dělá i svoji rodině je jeho problém. Ať se vrátí tam,kam patří. Nic nedokázal, jenom dělat nemanželské děti a to umí každý blbec. Na to nemusí být premierem této země.
07. 05. 2007 | 08:19

Lada napsal(a):

Poslední příspěvek byl pro Kubicu
07. 05. 2007 | 08:20

rass napsal(a):

Když ON hovoří a myslí sprostě, tak mám pocit, že sedím v hospodě.
Reforma:
"jak chudáka dostat do ještě větší nouze" je více než sprostá.
07. 05. 2007 | 08:25

Lada napsal(a):

pro Jima:
Je vidět, že patříte též mezi ty přitroublé paroubkovce, jak píšete. Jestli je někdo tady primitiv, tak je to bohužel náš premiér Topolánek, za kterého se stydí většina našeho národa a to i ODS.Svým chováním nesahá Topolánek po kotníky většině našeho národa. Jeho vulgarita a suverénost této zemi jedině škodí. Je to podvraťák, který je schopen za svoji kariéru podrazit kohokoliv i celou jeho rodinu, kterou zneušil, aby se dostal do Prahy. Tam se chová jako nezoodpovědný puberťák, utržený od vagonu.Pokud chce obskakovat svoji milenku, tak ať tak činí a jde od válu, protože na to, aby vedl tuto zemi nemá.
07. 05. 2007 | 08:30

Bývalý volič ODS napsal(a):

TOPOLÁNEK NECHCE PANA KLAUSE ZA PŘÍŠTÍHO PRESIDENTA.
Proto hledá kdekoho, třeba i chudáka Parkanovou. Jen aby nebyl prof. Klaus president.
Od šéfa ODS je to faleš. Topolánek je špatný předseda vlády, špatný předseda ODS, špatný člověk, bez morálky, už ODS nebudu volit. Volil jsem pana Klause, to je osobnost, ale srosťák, kurevník, opilec a tlučhuba, to už není představitel ODS ale spolku ochlastů a lumpů.
Dost bylo Topolových odesáků. Pryč s nimi.
07. 05. 2007 | 09:11

Václav H. napsal(a):

Topol žvaní o Leninovi, ten zelenej mozek ani neví kdo to byl.
Zná jen pár pouček od Lenina, např., že strana se musí neustále očišťovat. Topol to převedl na společnost - musíme se neustále očišťovat od myšlenek komunismu.
Když je ten marxismus leninismus tak překonaný proč se kdekdo na něj vůbec obrací? Obrací se někdo na jinou figuru třeba taby bezvýznamnou?
Ono to asi nebude tak jednoduché, bojíme se komunismu, bojíme se aby dělníci nevzali klacky, to by nám policie ani armáda nepoomohla. Proti půl milionu nebo milionu lidí to nejde. Už 10 000cový dav se nedá bez krutého krveprolití a střelby zvládnout, pak nastává zvrat.
Otázka zní proč nenecháme komunismus spát. To opravdu čekáme až někdo vezme sukovici a začne dělat dělnický pořádek, a bez Lenina?
Pak budeme soudit ty kteří oživovali staré časy. Třeba Mejstříka, Štětináče, Topola, komunistického kolaboranta Kalouska a jiné přiblblíky.
07. 05. 2007 | 09:22

Sudová napsal(a):

Paroubek ne a ne rozdejchat,že už není premier.Slááááva!Čím víc se vzteká,tím větší mám (a nejen já)radost! Jen houšť a větší kapky,pak to snad dojde i jeho voličům!!
07. 05. 2007 | 11:06

emil napsal(a):

Zrovna včera ve 168 hodin tato perla české politiky řekla druhé perle česlé politiky Čunkovi : -" co říkáš na včerejšek ,dobrý né ? ...člověče,já to neviděl ! ....ty jsi ale kretén,ty vole "... konec citátu !!!
Takže ,Topolánku ,ty jsi ale vůl!!!! Co to tady chceš moralizovat???
07. 05. 2007 | 11:48

Tupelo napsal(a):

@emil:docela sila, mrknul jsem se do archivu ( http://www.ct24.cz/vysilani... ), doufam ze u toho nebyli novinari zahr. agentur...

Jak vyplynulo z uverejneneho tel. rozhovoru mezi topolankem a dalikem pred volbama, tituluje sve spolustraniky slovem 'zmrdi', ted sve koalicni partnery zas 'kretenem', jakpak asi rika tento pravicovy lidr svym volicum??
07. 05. 2007 | 12:10

Věra napsal(a):

O inteligenci a morálce pana Topolánka jsem si nikdy nedělala iluze, ale tímto článkem už překročil všechny hranice vkusu. Jak může člověk, který se takto primitivně vyjadřuje o svém kolegovi z vlády a ze studií, ostouzet někoho, komu co se týče slušnosti, nesahá ani po kotníky?
07. 05. 2007 | 13:44

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:03

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:04

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:05

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:06

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:06

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:10

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? Co takhle fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 14:35

martin - člen ODS napsal(a):

Jste všichni asi nenormální, tady někdo napíše Morava nevolila ODS ano to je fakt ale třeba Brno jako celek jednoznačně volilo ODS a mnoho dalších Moravských měst.Pořád se všichni ohrazujete proti reformě financí ale tyto reformy jsou potřebné,hodně z Vás bylo zviklích dostávat soc.dávky atd. to bylo fajn to jste byli spokojeni že Vám Paroubek pořád něco cpal ale nikdo z Vás už nezajímalo že stát se tímto neustále zadlužuje a musí si na toto půjčovat.
07. 05. 2007 | 15:32

Kaden napsal(a):

Je až k nevíře jak příznivci ODS jsou nenávistní k politikům ČSSD a k Paroubkovi. Kdyby pan Paroubek udělal jen velmi malou část řekněme nenormálností, tak by se nehodil ani na ten hnůj.
Pan premiér by spíše měl mlčet a nekritizovat něco co sám v horším dělá. Jeho znalosti ekonomiky jsou chabé a na konkretní otázky v parlamentu či v diskuzích TV není schopen věcně odpovědět. Pan Paroubek zjevně ho převyšuje v ekonomických znalostech a věcnosti. Hlasování pomocí SMS dopadne zpravidla opačně.
Je zapotřebí, aby si voliči ODS z nižších vrstev užili "geniálních batohů". Pak snad vystřízliví.
07. 05. 2007 | 15:34

ping napsal(a):

porovnejte tento clanek s clankem na blogu clena cssd, pana Havla, dlouho jsem se tak nepobavil jako u tohoto cteni
07. 05. 2007 | 16:38

Antitopol napsal(a):

Topolánek má tu drzost peskovat kohokoliv, když sám je hulvát a jeho fašounské názory připomínají republikány, které jsme vymetli z politické scény.
07. 05. 2007 | 17:32

Čulibrk napsal(a):

Fuj Topolánku!
07. 05. 2007 | 18:07

Jura napsal(a):

Stydím se za svého tupého, primitivního premiéra !!
07. 05. 2007 | 19:51

Tupelo napsal(a):

@martin-clen ods:jake reformy mate na mysli? ty z predvolebniho programu? nebo reformy zelenych a lidovcu? nebo reformy tykajici se jen vysokoprijmovych skupin...totiz jejich ulevy? stredni trida (ano jeste nejaka existuje) zadne reformy nema, maji totiz predplaceno, jak rekl vas guru topolanek (v podstate ten trouba rekl, ze reformy pro stredni tridu asi zaridila CSSD, kdyz uz maji 'predplaceno').

Jinak vase modra arogance je uz prislovecna, ja od statu nevzal ani korunu a nevim proc by meli lidi, co mysli trochu socialneji a nevoli tu vasi jedinou modrou pravdu byt automaticky prizivnici...
07. 05. 2007 | 20:22

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle dobrou fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 20:39

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle dobrou fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 20:40

Mirka Topolánková napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle dobrou fajfku od Moniky?
07. 05. 2007 | 20:41

Strukanson napsal(a):

Chachá, stejně vás ten Čunek vyj*ebal, mudrlanti!!!
07. 05. 2007 | 23:03

Michals napsal(a):

nemyslím si, že je správné, aby zde lidé panu Topolánkovi nadávali a byli na něj zlí.
Myslím si, že za své chování nemůže, problém zřejmě nastal již při jeho výchově a vinu nesou zřejmě spíše jeho rodiče a prostředí, ve kterém vyrůstal, než on sám. Zkusme k němu být proto tolerantní a snažme se na něm vidět i ty lepší stránky...
07. 05. 2007 | 23:07

Alda napsal(a):

Ono je na vsem spatnem neco dobreho a to ze je Topolanek na podobne urovni jako Paroubek mozna prispeje k tomu, ze se do vlady dostanou novy lide, napr Zeleni a ne ta zkazena sorta at uz z ODS nebo CSSD. Hlavne ne Komunisti, to by byl pruser. Proto mozna budou predcasne volby lepsi.
08. 05. 2007 | 02:20

MASH napsal(a):

Prosim Vas, docetl nekdo ty Topolankovy blitky az do konce? Ja uz jsem posledni odstavec nezvlad! To je naprosto NESKUTECNY!!!
Nyni uz muzu s definitivou prohlasit, ze cesky premier je fakt naprostej "KRETEN, VOLE"!
08. 05. 2007 | 04:21

MASH napsal(a):

Pro Aldu: Nejsem si jist, ze je Topolanek a Paroubek na stejne urovni! Ted uz si skutecne jist nejsem! Mozna me opravite, ale ja jsem jeste zadneho jinho ceskeho premiera nevidel kopat do auta novinare a rvat na nej, ze ho zabije, pouzivat nacisticka hesla, neuveritelne vulgarity (naposledy, ze je mistopredseda vlady kreten), ukazovat v parlamentu FUCKOFF a jeste traplne lhat, ze to znamena "jednicka"... Vystupovat a chovat se, jako totalni buran a primitivni blbecek... Ne, to jsem skutecne nevidel!
08. 05. 2007 | 04:24

Volička napsal(a):

Bohužel jsou a tím končí veškeré iluze o možné změně politické kultury v tomto státě. Volila jsem ODS, jako odměnu mi takhle v sobotu dopoledne zaparkoval pan Topolánek se svými kamarády svá závodní auta před okny, přiřítili se rychlostí několinásobně převyšující povolenou padesátku, aniž by vyplnuli motory vylezli z vozů, porozepnuli závodní kombinézy , usadili se na autobusové zastávce a kouřili. Motory řvaly,že nebylo slyšet slova, byty v okolních domcích plné smradu, kouření na zastávce zakázáno ... Na moji důraznou žádost o vypnutí motorů nikdo nereagoval, jen pan Topolánek si s úšklebkem nasadil přes obličej kuklu a pokračoval v kouření v té kukle... o několik hodin později v pořadu pana Moravce Topolánek hřímal cosi o slušném chování a dodržování zákonů ...
08. 05. 2007 | 07:44

Volička napsal(a):

Bohužel jsou a tím končí veškeré iluze o možné změně politické kultury v tomto státě. Volila jsem ODS, jako odměnu mi takhle v sobotu dopoledne zaparkoval pan Topolánek se svými kamarády svá závodní auta před okny, přiřítili se rychlostí několinásobně převyšující povolenou padesátku, aniž by vyplnuli motory vylezli z vozů, porozepnuli závodní kombinézy , usadili se na autobusové zastávce a kouřili. Motory řvaly,že nebylo slyšet slova, byty v okolních domcích plné smradu, kouření na zastávce zakázáno ... Na moji důraznou žádost o vypnutí motorů nikdo nereagoval, jen pan Topolánek si s úšklebkem nasadil přes obličej kuklu a pokračoval v kouření v té kukle... o několik hodin později v pořadu pana Moravce Topolánek hřímal cosi o slušném chování a dodržování zákonů ...
08. 05. 2007 | 07:49

už nevolič napsal(a):

Každý z nás je prach a v prach se obrátí,někteří navíc,hovado je a hovadem zůsrane.
08. 05. 2007 | 08:20

anička napsal(a):

Co toho člověka stále osočujete,na rozdíl od Vás si myslím že od vzniku samostatného Československa, republika takového vzdělaného,inteligentního,slušného,dobře vychovaného,socialně cítícího,sečtělého(hlavně v literatůře třetí říše)a v neposlední řadě krásného člověka, ze kterého sálá lidskost a tolerance, prostě lepšího premiera tato zem neměla,važme si toho,tito jedinci se rodí jednou za sto,co sto,.tisíc let.Sakra nemluvil on taky něco o tisícileté říši?
08. 05. 2007 | 09:03

lukas napsal(a):

Tupolánku ty máš co mluvit...
08. 05. 2007 | 10:06

jPařízek Jan napsal(a):

Topolánek je topol řiká Klaus.Já řikám, že je to vůl a tupec,"vzorný kurevník"
08. 05. 2007 | 12:21

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle Mirku fajfku od Moniky?
08. 05. 2007 | 12:58

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle fajfku od Moniky?
08. 05. 2007 | 12:58

Bill Clinton napsal(a):

Tak Mirek rád švédskou trojku, jo? A co takhle fajfku od Moniky?
08. 05. 2007 | 13:22

Jana napsal(a):

To, že si ODS postavila do svého čela Mirka Topolánka vypovídá o této politické asi nejlépe. Volby vyhrála díky tomu, že parazituje na značce, kterou vybudoval Václav Klaus, jehož lidi Topolánek s Dalíkem plánovitě likvidují (zatím ne fyzicky) ze stranických, parlamentních a vládních struktur. Bohužel Topolánek může v ODS a ČR takto postupovat, neboť má podporu z Bruselu, jemuž se nelíbila a nelíbí oprávněná kritika byrokratickýh transakcí ze strany Klause. Navíc si post tzv. posichroval lokajským postojem vůči neokonzervativní Washingtonské klice a jejímu projektu umístit u ns vojenský radar. Proti němu je sice z mnoha dobrých důvodů okolo 67% občanů - na ty ale Topolánek po vzoru jihoamerických diktátorů (má i podobný a někdy dokonce horší slovník) KAŠLE. Cesta vede pře demokratizaci ústavy a možnost odvolávat politiky referendem i v průběhu výkonu funkce. Za čtyři roky může být POZDĚ. K podpoře legitimních občanských požadavků je nejúčinnějším nástrojem stávka - nejlépe generální. V souvislosti s tzv. reformou veřejných financí a instalací radaru se k ní schyluje.
08. 05. 2007 | 14:18

Ailleen napsal(a):

Myslím si, že Topolánek s Paroubkem si nemají co vyčítat. Ani jeden není na takovou funkci, jako je předseda vlády, stavěný. Jsem pravicová volička, ale teď bych nevolila ODS ani za nic, kvůli panu Topolánkovi. Premiér by měl odejít, dokud nenapáchá ještě více škod, tím jak to psychicky nezvládá.
08. 05. 2007 | 15:00

Čech napsal(a):

Paní Parkanová nemusí nic umět,půjde vždy tam kde se zviditelní a bude dělat vše i když tomu nerozumí,hlavně,že to ponese.Co už toho prošla a výsledky,radšinemluvit.
08. 05. 2007 | 15:10

roman napsal(a):

jako všudypřítomný sliz, ... fámulus a podrždeštník, zkrachovalý lampasák

ODS fandim, kdysi jsem moc fandil i vam, dnes se za vas stydim
08. 05. 2007 | 15:45

jan napsal(a):

Nad vším ční Topolánkovo křupanství, vše ostatní je jen odvar
08. 05. 2007 | 17:15

Vojta napsal(a):

PRYČ S NEURVALÝM TOPOLEM!!! CHCE TO PROTESTNÍ STÁVKU!!!
08. 05. 2007 | 17:28

kytka napsal(a):

Fakt vtipné, už dlouho jsem se tak nezasmála. Socani netrapte se porovnáváním, kdo je horší. Paroubek vždy zvítězí.
08. 05. 2007 | 17:56

rambo napsal(a):

To je svatá pravda. Paroubek je hulvát, že mu není rovno!!
Takto se vyjadřuje jen primitiv a prostoduché hovado.
Ostatně, co očekávat od SOCANŮ??Takto přežívají již několik let.
08. 05. 2007 | 18:08

Tony napsal(a):

Paní Parkanové jsem si považoval do té doby než nesebekriticky přijala pozici ministryně obrany. Proto, pokud p. Paroubek řekl to co řekl, tak má absolutní pravdu. Jinak článek z pera pana premiéra je opravdovým zrcadlem jeho osobnosti. Je vidět, že mu ho nestačil jeho poradce Dalík překontrolovat, i když...
Pokud někoho ještě nepřesvědčil tento psaný výplod, může navštívit jako host PS nebo podívat se na přenosy z jednání PS a tak se může na vlastní oči přesvědčit o chování tohoto individua.
Stále mne mrazí z pomyšlení čeho se ještě od něho dočkáme. A nejenom od něho, ale i od jeho souputníků, jako je Langer, Julínek, jednička Kalousek a jim podobní.
08. 05. 2007 | 18:12

frantaflinta napsal(a):

Bravo Topolánek, jsi opravdu jednička. Je vidět, že jsi v komunistické lampasácké škole nezahálel a pilně četl Rudé Právo. Hodně jsi se přiučil. Na tenhle výplod by byl hrdý i soudruh Kojzar. Mimochodem, nejste s Tvrdíkem lampasáci-spolužáci?
08. 05. 2007 | 18:22

Devátý hajný napsal(a):

Pane Topolánku, moc mě těší, že ti, co vás i sprostě kritizují, neuvádí nic konkrétního. Váš rodinný život je Váš problém a umíékm ho pochopit, i když jsem téměř 50 let šťastně ženatý. Vydržte a nenechte se otrávit. Nezapomeňte na přímou volbu prezidenta, nebo se Vám občané na volby vykašlou.
08. 05. 2007 | 18:39

holda napsal(a):

Stydím se za to,že jste premiérem této republiky.
Po přečtení příspěvku,se
snad už ani stydět nemohu,
pro změnu je mi z toho
špatně.Příspěvek lze
jedině nazvat ubohostí.
Pevně doufám,že už brzo
skončíte ve vrcholné
politice.
08. 05. 2007 | 19:05

Michals napsal(a):

a co když to vůbec nepsal Topolánmek, ale někdo, kdo chce, aby vypadal jako blbec?
08. 05. 2007 | 21:44

Jura napsal(a):

Já si také myslím, že to nepsal Topolánek. Není přece tak blbý, aby vyplodil takové prostoduchosti !!!!
08. 05. 2007 | 22:15

Jirka napsal(a):

Jestliže toto skutečně napsal jeden ze čtyř nejvyšších představitelů ČR, ústavní činitel, pak se stydím za primitivnost a ubohost a nemohu než konstatovat, že předseda vlády je křupan. Jak mám já, učitel vést děti k národní hrdosti, vlastenectví, respektu k autoritám atd., když se pak setkají s touto strašnou realitou?
08. 05. 2007 | 23:38

Vitek napsal(a):

Tohle, že napsal p. Topolánek, pokud ano tak ten člověk už ztrácí soudnost. Tolik zloby a zášti, vulgarity asi si neuvědomuje čím je a myslí,že je doma na dvorku. Opravdu se překonává, tohle už nejsou občasné a lidsky ještě pochopitelné úlety, ale ten člověk už nezvládá tíhu své funkce.
09. 05. 2007 | 08:01

Tupelo napsal(a):

Proc by to nemel psat topolanek? Jeho prispevek je zde jiz 6 dni, takze dost casu na to aby se k nemu donesl (pokud by to nepsal) - urcite nejakou zpetnou vazbu ma, a nemusi si cist ani prispevky ctenaru. Zadna dementovani neprobehlo ani zadna omluva aktualne.cz ze se mu nekdo naboural do blogu...nic. Forma jeho prispevku odpovida urovni autora, jak se stacil sam odprezentovat (nejen v pozici premiera).

Hezke ukazka jeho myslenkovych pochodu (Topolánek: VŠUDE UMÍRAJÍ LIDÉ. Někteří ve válkách, někteří při autonehodách, někteří jen tak.
):
http://www.blisty.cz/2007/5...
09. 05. 2007 | 11:11

ego napsal(a):

Nemám rád Tupohlavánka, po tomto ještě méně, je to stupiodní člověk úrovně V. cenovky, to je premiér tunelářů a zlodějů jak víno.
09. 05. 2007 | 11:50

jaja napsal(a):

Opravdu TUPOLÁNEK !!
09. 05. 2007 | 11:52

Jirka napsal(a):

Měl by si koupit brýle. Já myslím, že koukal na své vystuopení plné humusu.
09. 05. 2007 | 13:24

helena napsal(a):

No to je nádhera! Nemůžu si stěžovat na politiky, když čtu toto svinstvo (myslím některé úchylné výlevy a reakce pisatelů)! Kdo to žije v téhle zemi? Kam se odstěhovali slušní lidé?Pro ty, kteří sem přispívají, jsou oslizlý Paroubek a bezskrupulózní Topolánek ještě příliš dobří!
09. 05. 2007 | 13:42

ročník1993 napsal(a):

Nevim co všichni řešíte něco jinýho. Vždyť Topolánek tady řešil jenom paní Parkanovou. A měl pravdu, Paoubkův výrok se rovna výroku debila (jako všechny jeho výroky). A narážky na osobní život Topolánka bych si taky vyprošoval. Nikdo z nás není tak moudrý aby mohl soudit lidi a navíc nikdo z nás nemůže vědět jak se to dopravdy odehrávalo v jeho rodině. Nebo snad jo? Někdo z vás ho seldoval? Media lžou. Je mi sice teprve 14 ale vim to. A připadámi, že vy dospělí, kteří by už měli mít nějaký zkušenosti zapomínáte, jak se tady v tomhle státě žilo za komunistů a jak se tady žije za vlády čssd. Myslim že změna vlády je jediný co tomuhle státu prospěje.
09. 05. 2007 | 13:48

1993 napsal(a):

oprava: vláda čssd už skončila
09. 05. 2007 | 13:50

Michals napsal(a):

to 1993: díky za info o konci vlády ČSSD.
Jak přesně zněl ten výrok Proubka, který byl na úrovni debila? Rád bych to také posoudil a neslyšel jsem ho. Díky.
09. 05. 2007 | 14:06

Jirka napsal(a):

To 1993, prosím tě proč jsi ještě neohlásil domácí násilí. To je dnes moderní a měl by jsi pokoj od mámy či táty. Tebe skutečně museli fackovat hlava nehlava, že to zanechalo takové následky. A věříš že v tom životopise pro úplnost chybí kolik má levobočků !!
09. 05. 2007 | 15:35

Realista napsal(a):

Myslíte ten výrok o tom, že Parkanová prospívá jen tím, že hezky zpívá s vojenskou kapelou? To mi přijde naopak velmi vtipné, ale mnohem víc vtipné mi přijde "Ty seš kretén, ty vole".
09. 05. 2007 | 17:14

František napsal(a):

Na otázku občanů, co se stane, pokud vládní řeči o neškodlivosti amerického radaru v ČR se ukáží jako omyl a k poškození lidí dojde, odpověděl premiér Mirek Topolánek: VŠUDE UMÍRAJÍ LIDÉ. Někteří ve válkách, někteří při autonehodách, někteří jen tak.
09. 05. 2007 | 17:34

vanoce3000 napsal(a):

Mirku, nejsi dokonalý ale jsi jen člověk. Máš smysl pro sebeironii, a to se cení.
09. 05. 2007 | 17:35

františek napsal(a):

Na otázku občanů, co se stane, pokud vládní řeči o neškodlivosti amerického radaru v ČR se ukáží jako omyl a k poškození lidí dojde, odpověděl premiér Mirek Topolánek: VŠUDE UMÍRAJÍ LIDÉ. Někteří ve válkách, někteří při autonehodách, někteří jen tak.
Upřesńuji zdroj http://www.blisty.cz

Tak takového nám někteří spoluobčané vybrali premiéra. Děkuji nechci.
09. 05. 2007 | 17:55

Falo napsal(a):

Tak jsem se podíval na tyto internetové stránky: http://www.blisty.cz.Je opravdu otřesné,jakého má tato země
premiéra.Všem,kteří ještě
obhajují tuto osobu,doporučuji
k přečtení.Tato postava je snad největší ostudou tohoto státu od roku 1989.
09. 05. 2007 | 19:18

Michal Bradel napsal(a):

Co k tomu dodat? Paroubkovo vystoupení po volbách bylo dle mého daleko horší než sprosté slovo premiéra. A toto se mělo odsoudit rok 1948 si nepamatuje ani pan. Paroubek.
09. 05. 2007 | 19:53

jojo napsal(a):

Martine - člene ODS zvikni si a přežvíkej vše co tvůj stranický soudruh předseda a premiér řekne, hlavně se zaměř na češtinu, ještě nemáme jedno i. Pro ty, kteří nevěří, že to psal, souhlasím s názorem, že už měl dost času, aby vše vyvrátil.
09. 05. 2007 | 20:00

Taky řiťolezec napsal(a):

S E Š T R O T L. Vrať se na Moravu a zahrab se 2m hluboko.
09. 05. 2007 | 21:01

Tupelo napsal(a):

@Michal Bradel,no vidíš,pro mě je zas mnohem horší jak se chová a co provadí tento premiér, než Paroubkův projev. Paroubkův projev se dá pochopit, křivé obvinění ze všecho možného (pedofilie,vraždy,hosp. kriminalita) bez možnosti se před volbami nějak očistit,navic způsobený zásahem silových složek, takže ta reakce byla možná trochu přehnaná, ale lidsky pochopitelná...navíc uznal chybu a omluvil se (což je mimochodem celkem ojedinele u našich politikům nikdo další mě nenapadá).
09. 05. 2007 | 21:06

ricardo napsal(a):

ty tupa valasska hlavo,uz se tesim na tu tvoji superhrubou mzdu.
09. 05. 2007 | 21:47

jirka napsal(a):

Premiér je šibalský pokrytec a moc dobře věděl už před volbami, že je 15% rovná daň nesmysl a byl by ohromný schodek stát. rozpočtu. A také moc dobře věděl, že ODS nedostane ve volbách přes 50% a vláda bude koaliční a nebude muset zavádět rov. daň a vymluví se na koaliční kompromis.
Doufám, že aspoň 80% voličů ODS to už vědělo před volbama, když jsou údajně nejinteligentnějším voličstvem.
Nebo ne?????
09. 05. 2007 | 22:47

Jose napsal(a):

Takového vola "premiéra" jsme od roku 1945 neměli. Smekám i před těmi komunistickými.Tupolánkovi nesahali ani po kotníky.
09. 05. 2007 | 23:27

_Michals napsal(a):

takže jsme se od pana předsedy vlády a ODS dočetli, že z Paroubka stříkala vulgarita a hrubost IV. cenové skupiny z obrazovky jako všudypřítomný sliz, a to ve formě výroku: "jedinou kvalifikací paní Parkanové pro funkci ministryně obrany je, že umí zpívat s vojenskou dechovkou", což prý byl vrchol primitivního mužského šovinismu a machismu.
Zdá se, že pan Topolánek je velmi útlocitný.
Pro neznalé: Shit, jak nazývá pan Topolánek euroústavu, česky znamená hovno. Prdel, kam posílá novináře, je to, čím se kadí. "Zabiju tě", což je výrok pana Topolánka, je výhružka. "Kretén a vůl" je pak dle předsedy vlády Topolánka jeho místopředseda Čunek. Inu je to jemný gentleman.
Nedivím se, že se mu nelíbí, když je Paroubek tak hrubý, že řekne slovo dechovka...
09. 05. 2007 | 23:58

Antisocan napsal(a):

Bože lidi. vetšina z vás tady sou trapní socialnisti z internetové kavárny kde si koupí Brník za 2 KC a pak tady melou sračky....podívejte se kam Ti Vaši socialni soudruzi dovedli Evropu..DO PR*ELE! Ale však ono se to všechno změní a už se mění....jen naše republika bude jako skanzek komunismu fungovat pořád dál protože s těma lidma co tad ybydlí je to těžký, hlopá chátra....nikdo nechce podporovat nefachčenka a tlučhuby!
10. 05. 2007 | 08:43

Čech napsal(a):

Jak stohoven? http://www.radiohal.cz
10. 05. 2007 | 09:15

Čech2 napsal(a):

Co stohoven? Dvěstěhoven - http://www.radiohalo.cz
10. 05. 2007 | 09:16

tomáš Nový napsal(a):

NEVĚŘÍM, ŽE TENTO ČLÁNEK NAPSAL PREMIÉR ČESKÝCH ZEMÍ, JE TO ZŘEJMĚ PODVRH ZPŮSOBENÝ ANONIMITOU INTERNETU. PAN PREMIÉR MUSÍ MÍT ÚPLNĚ JINOU ÚROVEN!
10. 05. 2007 | 13:09

tomáš Nový napsal(a):

LIDI,

TAK POJDME NECO UDĚLAT! TAKTO SE NÁM BUDOU JEN DÁL SMÁT DO OČÍ A MY TADY BUDEM PSÁT JAKÝ TO JE. CO TAKHLE ZALOŽIT NOVOU STRANU, KTERÁ BUDE ROZUMNÁ?
10. 05. 2007 | 13:46

AHA napsal(a):

Já mylsím, že by jsme ty zmrdy uvnitř strany měli požádat aby tentokrást sestřelili přímo předsedu.
10. 05. 2007 | 16:16

Novotná Jitka napsal(a):

Dočetla jsem až k tomuto místu, jestlipak jste si pane Topolánku také přečetl Vy tyto názory občanů země, které markyrujete funkci premiéra? Počítám, že podle toho jak se jinak chováte, se o názory lidí vůbec nezajímáte. Zase jste jen vypustil smrdutou kuličku proti panu Paroubkovi.Já si myslím, že Vám se nutně musí o tom Paroubkovi denně zdát těžké sny,ale dobře vám tak, máte jen to, co si zasloužíte. Vy sám jste do České politiky zanesl největší ubohost v jednání, myslím Vaše projevy před volbami.Vy s Dalíkem a Langrem jste zodpovědní za největší podraz, který byl v historii na našich občanech proveden. Dokonce si myslím, že ani komunisti nebyli tak falešní a proradní jako jste Vy, pane.Pevně věřím, že jednou budete všichni za toto jednání spravedlivě souzeni a ještě si k tomu připočtěte RADAR USA a bude to dokonalé.
10. 05. 2007 | 23:05

Michals napsal(a):

Topolánkovi vyšel nový příspěvek a vůbec není sprostý a není tam ani jeden vulgární výraz!!! Opravdu, už jsem to četl...
11. 05. 2007 | 00:06

AL napsal(a):

Náhodou jsem sem zavítal a velmi toho lituji. To, co tu předvedl pan Topolánek, bohužel toho času premiér republiky, které jsem občanem nemá obdoby. Chápu, že v mluveném slovu občas uletí vulgarismus, ale když se to objeví v psaném projevu, svědčí to o tom, že s tím člověkem není něco v pořádku.
11. 05. 2007 | 09:11

Martin napsal(a):

Jirka Paroubek má Jardu Tvrdíka moc rád, za těch pár set vytunelovanejch milionů Kč z ČSA na služby pro ČSSD. Ten podrždeštník je očividně zcela neschopný, ale po svém výkonu s "financováním" ČSSD patří do kategorie nedotknutelných. Pane Topolánku, myslíte, že si za to Jarda Tvrdík někdy sedne?
11. 05. 2007 | 10:05

maus napsal(a):

11. 05. 2007 | 12:28

vejce napsal(a):

topolánku, ty jsi to největší prase, ale to asi sám moc dobře víš. Takového zmrda premiéra máte voliči ODS jako bonus, ad. umím se jenom blbě tlemit, vzdělání nemám a vystupování taky ne. Potřeboval by jsi milej zlatej nafackovat. To máš ale z toho jakej život vedeš :-), áchachacha, volby prohraješ i s trenkama. Díky za tvoje moudra, měl bys psát více
11. 05. 2007 | 14:28

ladic napsal(a):

vejce, jsi normélní bolševický idiot, který s obdivem kouká po paroubkovi, alias Roko, což bylo krycí jméno tohoto kandidáta na spolupráci s STB....jsi hnus a jako v takovém se vidíš....
11. 05. 2007 | 16:25

ladic napsal(a):

je hezké, že i taková novotná jitka se zastane estébáka roka proti ministrini....
11. 05. 2007 | 16:26

lucie napsal(a):

Topol to asi přepískl. Evropská ženská lobby (EWL) požaduje po českém premiérovi Mirku Topolánkovi (ODS) veřejnou omluvu za jeho slova o rovných šancích pro ženy a muže a o integraci cizinců. Současně vyzvala Evropskou komisi k tomu, aby rychle připravila rámec pro prosazování rovnosti a potírání diskriminace v členských zemích sedmadvacítky. ČTK o tom dnes informovala Česká ženská lobby.
EWL zastřešuje 4000 neziskových organizací ze zemí EU. V Evropské komisi a Evropském parlamentu se mimo jiné snaží prosazovat opatření na podporu rovných šancí pro obě pohlaví. Členem EWL je Česká ženská lobby, která sdružuje 21 organizací.
Topolánek pobouřil aktivistky svým vyjádřením při oficiálním českém zahájení Evropského roku rovných příležitostí pro všechny začátkem dubna. Prohlásil: "Žena se může svobodně rozhodnout děti nemít, a pak jsem přesvědčen, že má stejné příležitosti uplatnění jako muž." Podle předsedy vlády je také přínosnější asimilace cizinců než integrace a multikulturalismus.
Prezidentka EWL Kirsti Kolthoffová vyzvala Topolánka k omluvě dopisem. Jeho vystoupení označila za "ostudnou řeč, která znevažuje ženy a znevýhodněné skupiny". Topolánek podle ní popřel základní hodnoty jako rovnost a zásada nediskriminace, na kterých EU stojí. Kolthoffová dodala, že je nepřijatelné, aby se podobným způsobem vyjadřoval představitel členského státu EU.
11. 05. 2007 | 17:44

Jan z Rokycan napsal(a):

To je teda něco.Škoda času co jsem to četl.To jste opravdu napsal vy?
12. 05. 2007 | 11:48

Jag napsal(a):

EU už nám zase cosi připravuje.Asi nemají co dělat a zadarmo prachy brát nechtějí.Paroubek si bere do huby každého,kdo sedí ve vládě,kde není ON.
12. 05. 2007 | 22:05

Larry napsal(a):

A to jsem byl vždy hrdý na to, že jsem moravák a do toho Tupolánek a kdejaký cajzl už se do nás obouvá
12. 05. 2007 | 22:52

Michals napsal(a):

jé Topolánek mi vymazal diskuzní příspěvek... no, uznávám, že nebyl slušný (byl plný jeho citací, ani jedno v ulgární slovo navíc)
13. 05. 2007 | 03:23

Michals napsal(a):

sorry- nevymazal (lucie to musíte psát stejné příspěvky ke dvěma článkům?)
13. 05. 2007 | 03:26

Livree napsal(a):

Pane Topolánku, Vy jste ten poslední, kdo může hodnotit něčí vyjadřování, sám se vyjadřujete snad ještě hůř, než buran ze IV. cenové. To, co Jirka Paroubek řekl o paní Parkanové, možná vůči ní nebylo takní a zrovna nejvhodnější, ale proti tomu jak se vyjadřujete Vy a jaké vulgarity běžně používáte, to bylo myslím docela v pořádku. Narozdíl od Vás, Jirka Paroubek nehovoří sprostě, nepoužívá vulgarity a vyjadřuje se vždy velmi korektně. To se o Vás, bohužel říct nedá.
14. 05. 2007 | 15:01

napipi napsal(a):

Panu Topolánkovi se líbí letadla Herkules, protože jsou velká, jsou z USA, jsou nejdražší, jsou z USA, provoz je šíleně drahý a co ještě ? ... jo aha jsou z USA a proč bude mít armáda tyhle letouny? Protože se budou líbit i paní Parkanové co hezky zpívá s dechovkou.
Pan Topolánek je velkým zklamáním pro nás ale velkým darem pro cizinu, komické figurky oni v zahraničí rádi.
17. 05. 2007 | 15:10

bulls napsal(a):

jednoho dne proletěla sova a sedla si na strom a pronesla přísloví dne : tady v lese je hodně stromů
17. 05. 2007 | 19:03

charliesoukup napsal(a):

K tomu Tvrdíkovi bych to nenapsl líp.
27. 05. 2007 | 00:42

fedor napsal(a):

Pane s guľama, mám dojem, pozorujíc počínání Vás a Vašich přizvukovačů ve vládě, že blbost patří mezi infekční choroby. A ministryni války snad již úplně přeskočilo.
06. 06. 2007 | 10:58

Demokrat napsal(a):

Paroubek i když má trochu ,,buldozerské praktiky :)", tak byl mnohem lepší a schopnější premiér, než jste vy.
08. 06. 2007 | 12:21

proti Topolankovi napsal(a):

Pani Parkanova ukazala, jak se da vlizt do zadku amikum i bez mydla. A naucila se to od Vas,pane.
Vzdyt se Vam neda verit ani slovo, protoze clovek, ktery zradil svoji vlastni rodinu - na ostatni kasle!!!
Tak ze nechte Paroubka na pokoji
09. 06. 2007 | 18:09

Advocatus Diaboli napsal(a):

Blahoslavení chudí duchem, neb jejich je království nebeské. Království nebeské tedy musí být nutně oranžové.
10. 06. 2007 | 03:35

Frank napsal(a):

Děkuji vám pane premiére, že jste panu Bushovi neukázal, že je jednička a že jste mu nekopal do auta. Vím, že pro takového hňupa, jako jste vy to bylo velké sebezapření, proto ještě jednou děkuji.PS:nenazpíváte taky nějaký angažovaný song? Hokej moc neumíte, machrujete jako spolujezdec v autě, kde těch pár zatáček řidič zná nazpaměť a odjede to stejně, jako kdyby na vašem místě seděla opice. Takže nějaký ten song. Třeba "Dú Valaši dú" prosím, prosím.
11. 06. 2007 | 21:09

Amadeus napsal(a):

Tak pohled, jak s vervou tu do sebe mlátí, než hrdlo si servou a život si zkrátí, tak s krikem se boulují s tupostí mezku a páni se radují, utáhnou prezku

K.Kryl
12. 06. 2007 | 23:52

amadeus napsal(a):

Naprosto se ztotoznuji s prispevkem od
POCHa (prekopirovano nize, jinak se to da najit v tomto blogu vyse v originalu).
Jsem presvedcen, ze obe hlavni strany v nasi politice maji narodu co vysvetlovat a z ceho se zodpovidat, nanestesti na rozdil i od nejposlednejsiho delnika v tovarne nenesou zadnou zodpovednost. A to se musi zmenit. Ale oni sami to dobrovolne nezmeni. Osobne vidim mensi zlo (nebo mozna i mnohem mensi) v Paroubkovi.
Ale uz jenom za machinace s pozemky ve velkem, ktere se udaly za Paroubkovy vlady bych se k nim zachoval stejne jako k Topolum - vyhazet je VSECHNY z okna. A to hodne z vysoka, aby tam uz zpet nenalezli ani jedni. A to i s tim fousatym z Hradu, za to, ze ho nezajimalo, jak se zde tuneluje a za jeho neznalost spinavych penez a lhani. Moralni skody, ktere ODS napachala, jsou bohuzel jeste vyssi, nez financni.
DEFENESTRACE! A kdyz bude treba, i 2x po sobe a treti generace politiku uz bude makat spolehlive jak svycarske hodinky a za tretinu toho, co berou ty soucasne pospavajici kreatury z Parlamentu a uplne zbytecneho Senatu!!!
PS. - Pro ty omezence, co zde neustale plivou na lidi s nizsim vzdelanim:
Za prve - jsou to dusevni chudaci
Za druhe - ja sam mam VS vzdelani
(ale sam bych od sebe timto nikdy nikde neoperoval, neprikladam tomu nijaky vyznam. Proc, to by bylo na delsi povidani).

POCH napsal(a):
Kecy jako obvykle.Ryba vzdy smrdi od hlavy a co se deje v politice je obrazem, kam smeruje cesky narod.Je jedno, ktera strana vladne, uz se vystridalo dost vlad a kde jsme?Jedna to hazi na hlavu druhe a tim jen trpi normalni obcane, danovi poplatnici.Jedine co prospeje je dalsi defenestrace, potom se snad nasi arogantni politici
vrati na zem a zacnou delat co za co jsou placeni.
05.05.2007 20:46:13
13. 06. 2007 | 00:44

Amadeus napsal(a):

Jeste male upresneni, aby se nekdo nechtel zacit zabyvat moji IP adresou:
Ta moje navrhovana "Defenestrace" neni myslena presne dle vyznamu onoho pojmu,
neusiluju nikomu o zivot. Ale na druhou stranu, volby, kde lide voli jenom mezi
temi dvemi hlavnimi stranami,nota bene temi nasimi hlavnimi stranami, ktere uz dalsich komentaru nepotrebuji, takove volby nic neresi (a to nemluvim o bezpaterni strane lidovcu). Take bych rad dodal, ze nejsem zadny "soudruh, co se mel pred plysakem nejak moc dobre".
Jsem proste radovy obcan teto zeme, ktery uz nevidi v dalsich volbach vychodisko z moralniho marasmu a korupce, co zde zapousti koreny rok od roku hloubeji.
Takze - palciva nutkava otazka: Co dal?
Apatie a neucast ve volbach? Asi ne.
V mem pripade urcite ne. Bojkotoval jsem jenom ty "volby" pred rokem 89 (a malem jsem nedostudoval).
Zalozit vlastni stranu? I kdyby to bylo mysleno super uprimne a zacinalo se s kvalitnimi zakladajicimi cleny, soucasna volebni masinerie odradi lidi volit takovou malou neznamou stranu a i kdyby - casem hrozi infiltrace prospecharu ci rovnou "trojskych konu". Mozna pozdeji, ted by jste se jenom blamovali.
Na prvni pohled muzeme zacit mluvit o krizi demokratickych systemu po celem svete (podivejme se treba na USA, kde i rodili americane konstauji, ze za posledni dve desetileti se s Amerikou deje neco zleho, lobbing, obzvlaste ten vojensky dosahl gigantickych rozmeru, mnozi americane (osobne znam jednoho takoveho) zacinaji mluvit o prvcich fasimsu. Ale presto bych jeste demokracii nezatracoval. Ale silnejsi modifikace toho, co nam zde vykvetlo po pseudorevoluci, bude urcite nutnosti. Nebudu zde dale popisovat, jaky smer by mely dejiny nabrat, respektive jak tomuto dopomoci,
uz jednou jsem uvedl, ze nemam zapotrebi, aby treba nejaky byvaly soudruh z ODS vyuzil svych znamosti z dob, kdy hrde slouzil komunistickemu rezimu a nechal zjistovat moji identitu s argumenty v ruce z tohoto blogu, ktere by me minimalne zneprijemnily zivot. U soudu uz jsem byl dvakrat, nastesti jsem to zatim vzdy vyhral.
Ale po treti jit nemusim.
Take jsem si uvedomil, ze v jedne veci s POCHem nesouhlasim - jenom piste svoje kecy - kdyz budete mlcet, bude se i tem dosud vahajicim zdat vse relativne v poradku. Ovsem souhlasim s tim, ze pouze ty kecy to nevytrhou. Zatim ale asi bohuzel nenazral cas na zasadnejsi zmenu, ale to je na mnohem delsi pojednani.
Zatim lidi - piste a s vervou do nich, do tech nasich neslavnych zakonoprodejcu, at aspon vidi uz ted, jak jimi pohrdame a ze nejsme jenom stado prihlouplych, temer nesvepravnych
ovci, ktere maji jenom slouzit k mandatorizaci jejich dalsi politicke "kariery" skytajici pro ne tolik vyhod...

Omlouvam se za delsi prispevek. Ale je toho opravdu hodne, co musi byt jeste receno aby pak aspon polovina z toho byla nakonec opravdu vykonana.
13. 06. 2007 | 02:32

Broukus napsal(a):

To je vyjadrovani! Vy jste IV. cenova pane premiere! Pan Paroubek proti Vam mluvi jako kniha. Je mi spatne z toho co jste napsal.
30. 06. 2007 | 12:12

játro napsal(a):

všichni se motáte kolem blbostí,vždyť je to bouře ve sklenici vody.
30. 06. 2007 | 19:57

tt napsal(a):

ještě se nestalo, aby to s námi nějak nedopadlo a češi jak známo (re)kapitulují bez průtahů
02. 07. 2007 | 20:11

walsa napsal(a):

Hehehe, potrefena husa(vlastne holub) se vzdycky ozve. Pane Topolanku, vy taky jste tam kde byste byt nemel.
06. 07. 2007 | 13:34

ZdeNo napsal(a):

Paroubek tě umí bez problému setřít topolánku!!!To ty nedokážeš akorát vytahuješ podrobnosti z jeho projevů!!prostě paroubek je stjná svině jako všichni politici do jednoho ale je určitě do polovičku lepší než ty!!
15. 10. 2007 | 16:41

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy