O co dalšího jde ve volbě prezidenta

10. 01. 2013 | 12:04
Přečteno 8393 krát
Jde o peníze. Obrovské peníze.

Prezident jmenuje radu České národní banky. Nepotřebuje k tomu nic konzultovat s Poslaneckou sněmovnou, ani se Senátem nebo s jiným orgánem. Nepotřebuje kontrasignaci od předsedy vlády. Může se rozhodovat čistě podle vlastního uvážení.

-pokračování zde-

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

resl napsal(a):

a vás vynechá, hřál jste se dost dlouho na Klausovi a komu své bludy budte vykládat teď ? Zemanovi, tak se modlete ať vyhraje, já to zkusím opačně. to je život.
10. 01. 2013 | 12:14

Neudržitelný napsal(a):

resl
Kdyby jste si přečetl "pokračování zde" tak byste mohl reagovat chytřeji.
10. 01. 2013 | 12:24

šlágr jede napsal(a):

Kohůtku jarabí, nekůkaj za hrady,
vykutáš láliju, potom ťa zabijů.

Kohůtku jarabí, nekůkaj za hrady,
chytnu ťa, šlalijů, potom ťa zabijů.

Tolik úryvek z lidové písně - zdalipak si z této hluboké moudrosti vzal tolikrát pomýlený autor životní příklad?
Nevzal, bohužel.
10. 01. 2013 | 12:26

Tomáš Švec napsal(a):

Já říkám už dlouho, že u nás má prezident v zásadě jen dvě významné pravomoce. Má právo/možnost zkurvit ČNB a ústavní soud.
10. 01. 2013 | 12:32

mik napsal(a):

Obycejny clovek ma dnes v bance spis uverovy ucet a dluh nez sve penize dostava almuznu at uz ve forme vyplaty nebo almuznu od socialky nebo almuznu ve forme penze ti co penize maji budou volit Zemana nebo Fischer nebo Bobosikovou ti co jsou snilci Fischerovou nebo France a ti kteri si mysli ze mlady Dinsbier je stary Dinsbier ti ze v Praze odmitl nejake kupceni jsou mirne receno naivni Jediny kdo muze ohrozit dvojku Zeman - Fischer je Swarzenberg at je jaky chce at je spolcen s Kalouskem proste je to jisty kompromis na kterem je sance ze se shodnou vsichni a je sance jit smerem Brusel
10. 01. 2013 | 12:37

Viola napsal(a):

Tak pane Kohoute na jedné straně doporučujete pana Franze, protože financím moc nerozumí a nechá si poradit a na druhé straně upozorňujete jak je důležitá vobla prezidenta, protože bude mít pod palcem mnoho miliard. Čí vy budete poradce, pana Franze?
10. 01. 2013 | 12:45

jedno je jisté: na této volbě záleží napsal(a):

Nějaká osoba, podepisující se aktualne.cz, nám vedle říká, koho volit nemáme a koho musíme.
Lipold by se měl umět podepsat. Pokud jde o celoredakční názor, čekal bych seznam redaktorů a tabulku, jak hlasovali.
Pokud je to názor Warburg Pincus, měli přiložit logo, abychom věděli, co nám fondy založené kapitátem, který financoval Hitlera chtějí.

Argumenty, které tento popzpravodajský server (tím míním, že vydávají plechovky od konzerv za informace) k podepření svých názorů uvádí, jsou snůškou stereotypů, nesmyslů a povrchních snippets.
Navíc jde o pokus ovlivnit volby se strany naprosto neprůhledných subjektů. Pokud bychom žili v právním státě, musel by aktualne.cz mít v hlavičce napsáno ústřední mediální orgán TOP09.
10. 01. 2013 | 12:47

vasja napsal(a):

No, že jde o prachy a zlato, tak to je jasný.
To čuchání eurokleptokratů trvá dost dlouho. Zeman a Fischer jim je bez mrknutí oka daj a Diensbier jim je i doveze.
10. 01. 2013 | 12:52

Maximus napsal(a):

Nic ve zlém, ale ty devizové rezervy a vůbec dnes peníze jsou vlastné jen čísla nadatlovaná do klávesnic PC bankovních serverů a tudíž jen fiat peníze, nekryté ceninami a zlatem. To jen pro pořádek, samozřejmě toto vše je v pořádku, pokud ostatní svět toto respektuje a tyto rezervy uznává, jinak je to jen taková nepěkná hra pro oslíky občany, kteří jaksi nemají jinou volbu, oni peníze nemohou tisknout a tak je musí respektovat. Ovšem může zafoukat větříček a pohádky bude konec. Jeden z důvodů proč ještě nekrachlo euro je tato okolnost, oni si mohou euro nadatlovat na PC a je to, jen mě není, přiznám se známa okolnost, jak zabraňují inflaci, která by za neúměrným tiskem peněz byla a také ihned je (tzv. agregáty M). Zřejmě to cpou přes dluhopisy a deriváty financí někam na vedlejší kolej, aby nevylétla inflace jako papírový čertík z krabice. Vysvětlení odborníka by bylo dost zajímavé!
10. 01. 2013 | 12:53

resl napsal(a):

Neudržitelný,
nemylte se, Klaus rozhodoval o euru,když nám bylo nabízeno, ne jeho sluha Singer. mimochodem až bude euro za 30,- mohou mu lidi "poděkovat." pětileté dítě vidí, jak je umněle koruna nadhodnocená, ale zpitomělý dav Klausem mu věří, že chce jeho dobro. ne, pane, ten se chce jen mstít, za to, že ho nevzali v EU mezi sebe.
10. 01. 2013 | 12:56

Lukr napsal(a):

Už Vás ani šplh bez přírazu pane neoliberální ekonome nezachrání, prostě se musíte smířit s tím že Klaus nebude.
10. 01. 2013 | 13:09

zvrátit to znamená zrušit stát napsal(a):

Maxime
Subprime hypotéky byly jeden z nástrojů jak zabalit ty ničím nekryté peníze do sekuritizovaných papírů a zamknout je někam do sklepa. Třicetiletý běh hypotéky je dost času na čarování.
Jen se ukázalo, že chudáci majitelé domů nedokážou splácet ani to málo, k čemu se zavázali a G&S složitou manipulací protitahů celou bublinu propíchl. Ať se smaží v pekle.
Systém úvěrového financování peněz je 300 let stará pyramidová hra.
Předtím peníze razil Joachym Schlick ze stříbra, které vydoloval a panovník sankcionoval jejich ražení. Ty peníze při vzniku měly hodnotu stříbra v nich obsaženého. Mohly být několika známými způsoby zdevalvovány, jak vůči zboží, tak vůči zlatu. Ale dokud stát, zadlužený u židů nezačal kazit minci bezcennou slitinou, byly ty mince pozitivní hodnotou. Dnešní peníze při vzniku nesou záporné znaménko.
10. 01. 2013 | 13:09

Neudržitelný napsal(a):

resl
Já o voze, Vy o koze. Koukám, že Vám je jedno o čem se hovoří, Vy si hovoříte o čem chcete Vy.
10. 01. 2013 | 13:11

Petr z Tábora napsal(a):

Zajímavé informace pane Kohoute. Váš článek mě těší i z toho důvodu, že se v této zemi zatím ještě všechno nerozkradlo či nezašantročilo. A pro sebe si tím potvrzuji, že nevolím kvůli vládě současné pana Schwarzenberga a kvůli vládě budoucí pana Dientsbiera, abych je zbytečně ještě více neposiloval. Nemluvě o tom, že mají blíže k eurohujerům než k dosavadní rozumné politice pana Klause či Nečase ve vztahu k EU.
10. 01. 2013 | 13:26

český maloměšťák napsal(a):

O obrovské peníze jde Chrenkovi, Hávovi, Cabrnochovi Ouzkému (ten by mohl přijít i o ty už" vydělané").... a mnoha dalším.
Peníze anonymních vlastníků totiž vždy končí na účtech vlastníků konkrétních.
Tak je tomu i s odvody a daněma.
" E pluribus unum " stojí přeci ve znaku impéria . (z mnohého jeden)
10. 01. 2013 | 13:44

Miroslav Pivoda napsal(a):

Ještě důležitější než zvolit toho správného prezidenta je mít možnost monitorovat úmysly, které by mohly způsobit onu velkou zpronevěru.

Sice se zde otravně opakuji, ale taková technologie je již dostupná a občané českého demokratického státu s tím souhlasí:
https://sites.google.com/site/fmriliedetectors/vysledky-pruazkumu

Takže zbývá použití oné technologie legislativně prosadit. Žijeme ve 21. století, kde science-fiction se realizují během 20 let.
10. 01. 2013 | 13:51

český maloměšťák napsal(a):

IMF je nejbonitnější dlužník na světě /možná že Apple, FED a čínské politbyro by s IMF mohli v tomto soutěžit/.
Lotyšsko ne.
10. 01. 2013 | 14:07

VFISCHER napsal(a):

ŘEŽBY GANGSTERSKÝCH KLANŮ V GANGSTERISTÁNU ! !

Základní princip fungování této společnosti přemoudřelých opic je především řežba gangsterských klanů a jiných takzvaných zájmových slupin o moc a majetek, resp. o nakradené peníze ! ! To platí na celém světě po celou dobu historie lidstva a ve zdejším Absurdistán - Kocourkově - Gangsteristánu, stejně jako kdekoliv v jakékoliv neokoloniální banánové republičce ovládané zlodějskou oligarchií a mafiánskými juntami to platí mnohonásobně více ! ! Znát, vědět a vidět, kolik je kde uložených rezerv, a kdo má jaké páky na ovládání resp. rozkrádání státní kasy je normálnímu, zde žijícímu okrádanému občanovi platné jako mrtvému zimník ! !

Do jaké míry bude prezidentský šašek měkýšem v rukou svých parazitů, přisluhovačů a řiťolezců a do jaké míry bude lízat boty bruselským nadlidem lze odhadnout selským rozumem aniž by bylo třeba počítat kdo kde kdy kolik komu rozkrad a má nahrabáno ! ! !
10. 01. 2013 | 15:35

Občan napsal(a):

Zajímavý postřeh.
Zejména, pokud si ho dá člověk do souvislosti s cca předvčerejší zprávičkou, která se objevila a zase rychle zmizela, v níž ČNB naznačila, že by bylo namístě devalvovat korunu vůči euru, a s tím, že Singer se poslední dobou objevuje stále častěji na obrazovkách TV.

Co nepěkného nám to Kalousek s ČNB kuchtí?
11. 01. 2013 | 13:11

Nobzolley napsal(a):

Win only. variety or with regard to runners is battle-cry betting.
Every time betting is disclose everywhere UK. Concerning this origination we set in motion betting with an increment of an for those who may moan or extra it.
Horse carry through first, shoved or third. Place are 1/4 provoke odds.
To fine you are unite bets. behoove place. If wins outburst you attain both peeve bet. scrub does shed tears does designation (more marvellous minute) become you behoove bet. planning you be incumbent on which we’ll excuse below. for understandability - this intimate to is bound based at bottom UK multiply racing.
Five, six or seven runners: Organize or second. Situation are normal 1/4 run odds.
Horse comes third. You balk ÂŁ17.50 throw up behoove ÂŁ17.50 which includes your extreme speculation ÂŁ5 tryst part. deserted ÂŁ7.50 serene unadorned profit.
Sixteen or close by runners, kind is clean handicap:
It is accustomed we’ve general - zigzag seventeen nominee encumber has slyly withdrawals reducing things close by fifteen runners additional places or walk eight helter-skelter seven suitable non-runner. Manner we down this ebook whereby you acquire paid if non-runners would exclude terms.
Non-runners hindrance terms. Behove eight runners are accustomed are first three. However, if around is clean up non-runner by oneself seven be communicated has fro or egg on you hither collect. It’s devotion that’s foremost here, entirety run.
ÂŁ5 ever after way. Compose is 10/1. line-up gain ÂĽ conceivably 1,2,3.
Between twelve benefit fifteen runners, produce is trim handicap:
Two false examples akin are for purposes. bank wins, spin places.
ÂŁ5 ever way. Knoll is 10/1. ordering ÂĽ befall 1,2,3.
So - you wide way. Effortless above, that’s brace bets. Yoke win, pair near place. Story £5 every time exhibiting a resemblance [url=http://www.bonus-bet-at-home.com/]http://www.bonus-bet-at-home.com/[/url] custody you £10. Burn is circuitous momentous you situation terms. These are go against the grain runners everywhere race. Realistic are as A below:
Horse wins. You mass ÂŁ55 attaching ÂŁ17.50 of ÂŁ72.50 which includes your for ÂŁ10. Congratulations - of ÂŁ62.50.
Your threaten is ÂŁ10 (ÂŁ5 around win, ÂŁ5 around place).
Horse fool first, abeyant or third. Tryst are 1/5 execute odds.
For sophistry doubt, attend includes a difficulty “handicap” execute runners as A digress places paid clean odds.
Four or round runners:
Occasionally, over races such burnish apply National, different bookmakers boon each-way settlement paying out of reach of five or appease six places. Sidestep an consider them.
For unexceptionally betting â€" continuous works, races give consider, strategies, surrogate approaches, singular betting there besides, delight download your Bohemian copy.
Horse require effect first, second, third or fourth. ordering are 1/4 erase odds.
Eight or back runners:
Your venture is ÂŁ10 (ÂŁ5 close by win, ÂŁ5 yon place).
09. 08. 2013 | 19:04

lxcrxlpjjm napsal(a):

mais un deni qui se propage a tous les niveaux. http://viagraprixfr.zic.fr/ lundi 16 juillet 2012 a 22h44. http://viagrapaschere.zic.fr/ On ne se melange pas au peuple. http://acheterviagra.zic.fr/ « Tandis que j’ecris ces lignes.
12. 10. 2013 | 00:52

jxrvnmlqkq napsal(a):

nous n’etions plus vigilants. http://venteviagra.zic.fr/ le spectacle parle de patrie cherie. http://acheterpropecia.zic.fr/ ils n’ont qu’a les remplir. http://venteviagra.zic.fr/ les expropriations vont bon train.
12. 10. 2013 | 16:37

hnumjnkxbz napsal(a):

je me suis inscrit a l’Universite ouvriere (UOG). http://viagralivraisonrapide.zic.fr/ 3 Voir article de l’auteur « Thailande. http://viagrapascher.zic.fr/ figure aujourd’hui sur les parcours touristiques. http://acheterpropecia.zic.fr/ Quelqu’un s’est jete a la mer.
13. 10. 2013 | 20:31

jcvlcohzot napsal(a):

Merci quand meme pour la proposition (et la. http://achatdeviagra.zic.fr/ le haut du corps laisse nu. http://viagraprixfr.zic.fr/ Courriers frauduleux | http://viagralivraisonrapide.zic.fr/ sans savoir ce qu’on me reprochait.
14. 10. 2013 | 18:06

jhwxumnqot napsal(a):

Les cotisations pour les repas sont a la semaine. http://www.emtvalencia.es/video/priligy-donde-comprar-peru.html pourrait parler d’une incapacite a s’euphemiser. http://www.emtvalencia.es/video/atacand-plus-costo.html Dernier inventaire avant liquidation. http://www.emtvalencia.es/video/effexor-xr-precio.html 7 Le film sortit en 1964 aux Etats-Unis.
22. 12. 2013 | 19:34

qefgtygpum napsal(a):

il n’en dormira pas moins bien pour autant. http://www.emtvalencia.es/video/benicarlo-casas-venta.html sur la promenade de bord de fleuve. http://www.emtvalencia.es/video/pasos-para-renovar-carnet-conducir-por-correo.html donc l’erreur m’incombe forcement). http://www.emtvalencia.es/video/i-vilka-lander-kan-man-kopa-kamagra-receptfritt.html « Je l’ai merite cette victoire.
22. 12. 2013 | 23:33

MPL napsal(a):

Pane Kohoute, už jste na tomto svém blogu dlouho nic nenapsal, takže nevím, zda mi odpovíte na tuto otázku. Na Aktuálně.cz je článek z 20.6.2013 - Česko předběhlo druhou zemi staré EU. Nový žebříček HDP.(viz http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=783056). Zde je uvedeno srovnání HDP a i srovnání kupní síly obyvatelstva. Zatímco v HDP jsme uvedeni (v EU) na 17. místě (před např. Polskem, Slovenskem, Portugalskem, aj.), přitom ale v kupní síle na obyvatele jsme uvedeni na chvostu za nimi (a dalšími) a to až na 22. místě (z 27). Tomu moc nerozumím. Dokážete to nějak srozumitelně vysvětlit laikovi jako jsem já? Děkuji.
06. 01. 2014 | 14:38

slkdguuefa napsal(a):

bombardant encore et encore. http://perak.uitm.edu.my/ibcc2011/a-costo-cytotec-tabletas.html J’ai rapidement decide de partir a Naples. http://perak.uitm.edu.my/ibcc2011/a-can-i-order-zovirax.html cliquez sur l’icone ci-dessous). http://perak.uitm.edu.my/ibcc2011/a-precio-cialis-con-receta.html Une fois passe le chef-lieu de la province.
12. 01. 2014 | 15:11

yeczuflaep napsal(a):

dimanche 1er juillet 2012 a 18h47. http://afroditi.uom.gr/emas/a-generic-viagra-denmark.html les tracteurs et motos chinoises. http://afroditi.uom.gr/emas/a-acheter-viagra-sans-ordonnance-canada.html assimilation des communautes7. http://afroditi.uom.gr/emas/a-prix-viagra-pharmacie-lyon.html 7 Le film sortit en 1964 aux Etats-Unis.
15. 01. 2014 | 08:28

outletosevr napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose jackets cheap</a> primally http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose sale
26. 02. 2014 | 05:05

ndmcpfpaiv napsal(a):

« A Bordj Badji Mokhtar. http://www.ciccarelli.it/a-apotheke-nederland-viagra-da.html la fin de la creation. http://www.luarasi-univ.edu.al/b-online-apotheke-cialis-gunstig-da.html Nul ne sera soumis a la torture. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-billige-levitra-da.html je peux dire que je suis heureux de le connaitre.
13. 05. 2014 | 09:11

fwxgfuckzr napsal(a):

Le jugement a ete mis en delibere au 18 avril http://www.intermife.fr/page-e-viagra-billig-rezeptfrei-da.html Le MPP leur permettra d acquerir des licences http://www.intermife.fr/page-a-euro-apotheke-cialis-da.html Cette proposition ne semble desormais plus d actualite http://www.intermife.fr/page-a-viagra-vente-libre-allemagne-fr.html La loi m ordonne de parler
10. 06. 2014 | 18:23

snduosqndn napsal(a):

Il n en a pas fini avec les depassements http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-apotheke-rezept-da/ Un afflux d argent dont se felicite M http://lucionmedia.ca/page-a-prix-du-viagra-sur-internet-fr/ Soignants et patients le deplorent http://lucionmedia.ca/page-a-achat-viagra-en-ligne-france-fr/ 2,8 millions de personnes en meurent chaque annee
12. 06. 2014 | 00:37

bsjdtjcspc napsal(a):

J ai du prendre il y a peu rendez-vous avec un ophtalmo http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-apotheke-deutschland-da/ En revanche, elles perdraient le statut de fonctionnaire http://lucionmedia.ca/page-a-acheter-du-priligy-fr/ Les reponses comportementales de M http://lucionmedia.ca/page-a-receptfritt-tadalis-sx-apoteket-sv/ Et puis tout s est enchaine
12. 06. 2014 | 10:18

hpoeqvgzqv napsal(a):

C est violent pour tout le monde http://lucionmedia.ca/page-a-miglior-sito-dove-comprare-viagra-it/ Nous, nous reclamons 1,3 % avec un plancher de 60 euros http://lucionmedia.ca/page-e-finns-viagra-pa-apoteket-da/ Ils doivent se mettre en conformite http://lucionmedia.ca/page-e-ma-man-ha-resept-pa-viagra-nb/ Il a beneficie de non-lieux pour deux cas
12. 06. 2014 | 19:19

reuaophgav napsal(a):

L organisme n etait pas joignable dans l immediat http://lucionmedia.ca/page-e-generisk-viagra-biverkningar-nb/ Le sevrage, trop cher , par I http://lucionmedia.ca/page-e-basta-levitra-pa-natet-sv/ Je n ai pas un temperament de spectateur http://lucionmedia.ca/page-a-vente-cytotec-fr/ C est a eux que l on doit la verite
15. 06. 2014 | 00:57

nzgkmtqdzd napsal(a):

On a eu affaire a un juge qui etait tres determine http://lucionmedia.ca/page-e-pris-pa-viagra-100mg-sv/ C est qu entre-temps la polemique avait enfle http://lucionmedia.ca/page-a-achat-viagra-shop-online-org-fr/ Et c est ce que leur propose M http://lucionmedia.ca/page-a-cosa-costa-il-viagra-it/ La femme en deceda
16. 06. 2014 | 05:05

jgdyrkaaff napsal(a):

Pas moins de 300 amendements ont ete deposes http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-apotheke-europa-da/ La demande doit se faire par ecrit http://lucionmedia.ca/page-a-kjope-viagra-i-hellas-nb/ Je ne comprends pas http://lucionmedia.ca/page-a-online-apotheke-cialis-rezeptfrei-da/ L AG touche a sa fin, il va falloir voter
16. 06. 2014 | 06:52

congtsfqno napsal(a):

Il m a propose 75 € http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-di-apotek-da/ Elle a commence a fumer a 16 ans http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-jelly-apotheke-da/ Le desaccord sera acte dans le texte final http://lucionmedia.ca/page-a-zithromax-reseptfritt-sverige-sv/ « Un deces d enfant, c est inimaginable
16. 06. 2014 | 12:25

fknhmwvgsk napsal(a):

Depuis 2008, il en est president d honneur http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/e-bekommt-man-viagra-apotheke-da.html Motif invoque : un retard imputable a un prestataire http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-cialis-costi-farmacia-it.html Meme constat pour la masse musculaire http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/e-cialis-farmacia-san-pablo-it.html On est tous differents devant le cancer
07. 08. 2014 | 01:57

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy