Zastíní Hillary senilní Bill?

28. 08. 2007 | 13:00
Přečteno 19474 krát
Premiér, či alespoň pokusů o ně, zažívají Američané v souvislosti s probíhající předvolební kampaní k prezidentským volbám zhruba tolik, co psával Jaroslav Dietl dílů do svých seriálů.

A aniž by bylo radno podceňovat úklady, jimž čelí třeba první žena či první mormon kandidující na prezidenta, v nepochybně nejprekérnější roli se ocitl muž, jenž už z Bílého domu Spojeným státům vládl a nyní by se do něj měl vrátit jako pouhý choť.

Bill Clinton si musí do značné míry připadat jako Nerudův slamník.

Jeho žena, newyorská senátorka Hillary Clintonová, jistě nechce opakovat chybu, které se před sedmi lety dopustil tehdejší viceprezident a kandidát na prezidenta Al Gore. Ve snaze dokázat, že on je víc než Clintonův stín, svého nadřízeného v kampani ostentativně ignoroval (a nakonec volby prohrál).

Jakkoli pochopitelné to bylo, prozíravosti byste se v této strategii nedořezali. Clinton měl v době odchodu z úřadu na své straně zhruba dvě třetiny Američanů a pokud jde o přesvědčovací schopnosti tváří v tvář jednotlivcům i početnému davu, neobjevil se za poslední čtvrtstoletí na politické scéně nikdo, kdo by se mu vyrovnal.

Patříte mezi ty, kteří Clintona z různých důvodů nemusí? A z důvodů podobných (či úplně jiných) jste nepřišli na chuť ani jeho ženě coby političce? Pak si pusťte tento klip, který na podporu prezidentské kandidatury své ženy Clinton natočil.

Message from President Clinton


Přistihnete se, že při jeho sledování začínají vaši původní představu o pragmatické, chladně kalkulující ženě jdoucí tvrdě za svým velmi osobním cílem obepínat pochybnosti. Není ona skutečně spíš tou ustaranou osobou, která od mládí neměla na mysli nic jiného než blaho druhých a společnosti jako celku?

Clinton je tak vemlouvavý, že té druhé představě skoro uvěříte. A právě tato jeho schopnost je zároveň pastí, které se Clintonová potřebuje vyhnout. Na jedné straně nechce a nemůže svého muže během kampaně někam schovat, na straně druhé riskuje, že se „její“ kampaň plíživě, zato spolehlivě stane kampaní „jeho“.

Aneb jak nedávno napsal deník New York Times: Na to, aby Bill Clinton svou ženu na pódiu zastínil, stačí, když začne dýchat.

Riziko, kterému Clintonová čelí, však nemá jen „jevovou“ stránku, ale týká se i podstaty blížících se voleb.

Když před pár týdny exprezident Clinton vystoupil na předvolebním mítinku po boku své ženy, vytáhl hned na úvod fór: „Možná vám při pohledu na nás připadá, že sledujete včerejší zprávy.“

Až do tohoto momentu bezchybné. „Faktem však je, že ty včerejší zprávy nebyly vůbec špatné,“ dodal Clinton, čímž prozradil, že vlastně nešlo o vtip.

Hillary Clintonová se dosud podle průzkumů veřejného mínění jeví nepřemožitelná. Mezi demokraty má nyní bezmála padesátiprocentní podporu a v kampani se takřka nedopouští chyb.

Postavit však hlavní sdělení kampaně na tom, že včerejší zprávy byly dobré zprávy – k čemuž automaticky dopomáhá osobní přítomnost jejího manžela exprezidenta – je omyl.

Velká část Američanů sice skutečně nostalgicky vzpomíná na časy, kdy on sídlil v Bílém domě, že by si však nechali touto staromilskou emocí nechat vést ruku ve volebních místnostech 4. listopadu přístího roku, je naivní předpoklad.

Pokud by se potvrdilo, že sám Clinton tomuto předpokladu uvěřil, půjde o důkaz, že jakkoli s věkem neztratil nic ze svého šarmu a výřečnosti, dostavila se u něj spolu s vráskami zároveň také senilita.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ládik napsal(a):

Tomášku, chceš prachy?
28. 08. 2007 | 14:46

Jura napsal(a):

Hmm, a podle ceho si myslite, ze se u Clintona dostavila senilita ?
28. 08. 2007 | 15:33

JIMMY napsal(a):

Lepsi Hillary po boku se senilnim Billem nez ten *** Bush
28. 08. 2007 | 17:13

bubu napsal(a):

---me by zajimalo, jestli na hillary taky mysli ta orlice?---
28. 08. 2007 | 17:23

Ja napsal(a):

Hillary Clintonova je urcite lepsi nez Bush a rozhodne lepsi nez Julianni.

Mne se svymi nazory zatim zda nejlepsi Ron Paul, snad se dokaze do voleb dostatecne zviditelnit.
28. 08. 2007 | 17:25

dejv napsal(a):

Takovou "analyzu" jsem uz dlouho necetl. Demokraty sice moc nemusim, ale nazyvat Clintona senilnim, to spise vypovida o vas, nez o nem.
28. 08. 2007 | 21:53

shuldik napsal(a):

Clintonuv sarm je obrovsky jedna vec je nechat se zastinit ve volbach ale vykonavat funkci prezidentky je neco uplne jineho a Hillary rozhodne neni slabou osobnosti ktera by potrebovala vest. Jak si vlastne vede pan Obama?
29. 08. 2007 | 00:24

zelená je tráva napsal(a):

Ron Paul je kope za republikány, černým "long-shotem" by měl být Mike Gravel. Je přímočarý, apolitický a morální. Takováto volba může zbavit Ameriku izolace a navrátit skutečné demokratické hodnoty do mezinárodní politiky.

Jedno kdo, jestli Ron Paul nebo Mike Gravel... Svět potřebuje změnu!
29. 08. 2007 | 16:51

VK-Can. napsal(a):

Senilita? Ba ne, spis inteligence a zkusenost. Pres. Clinton udelal chyby, jako by udelal kazdy jiny. Na rozdil od mnoha jinych, ale jemu sedi na ramenou dobra myslivna a tak se z chyb poucil.
Rekl bych, ze vi presne co rika, proc to rika a kdy a jak to ma rici!
Pres. Clinton prosel vlastni pili celym procesem americke politiky. Zadna bohata rodina v pozadi a vlivny strycek v politice v popredi. Od nejnizsi do nejvyssi posice ! To uz neco rika o jeho schopnostech. Senilita ? Velmi nepravdepodobne!
31. 08. 2007 | 19:48

kozotvor napsal(a):

* Julianiho nebrat, je spolčený s Bushem a těmi, kdo připravovali útoky z 11.září. Nemá šanci pro svůj původ, šance by měl maximálně jako senátor za stát New York.
* Obama je servilní až lokajský k neokonzervativcům, (a hulvát k tomu). To, že je černoch, může být pro Američany "zajímavé", ale v USA jsou stále 2/3 bělochů.
* Je pravděpodobné jako nikdy předtím, že z voleb USA 2008 vzejde někdo jiný než (hloupý) bílý muž.
* Já jakožto občan Země bych si za vůdce Světového četníka nejradši vybral někoho ze Zelených, třeba Nadera, (pokud vůbec kandiduje). Vím, že je to bez šance, ale jsem zvědavý, o kolik se zvýší zastoupení Zelených oproti (R)-(D). (Btw. nepřekvapilo by mě, kdyby existovali někteří Američané, kteří si myslí, že mají na výběr jen ze dvou politických stran.)

to Zelená je tráva) "Skutečné demokratické hodnoty" ve Spojených státech nikdy nebyly, snad jen jako zbožné přání. A pokud ano, tak pošly krátce po založení Ústavy.
31. 08. 2007 | 21:35

Cart napsal(a):

Clintonová = americký Klement Gottwald. Pokud Amíci touží po multikulturním socialismu s >11 miliony hispánských ilegálů, mají ho mít! USA se teď nacházejí na kritickém rozcestí své historie a potřebují někoho jako Ron Paul. S Clintonovou nebo McCainem půjdou ke dnu.
02. 09. 2007 | 14:23

Sora napsal(a):

Pan redaktor tentokrat svym clankem asi strelil vedle. Mozna zna mentalitu cechu, ale americanu asi jen velmi malo. Americani reaguji uplne jinak, nez nam zde vylicil pan redaktor. To video bylo silne, emocni a velmi pravdive. Cesi to neoceni, neznaji to. A psat o tom , ze byvaly president je senilni, je ubohost. Asi nevi, ze to byl a porad je, nejoblibenejsi politik v USA.
02. 09. 2007 | 19:01

Andrea napsal(a):

G.W.Bush je jeden z nejlepších amerických prezidentů a plně ho ocení až historie.Spolu se svou báječnou Laurou vrátil do Bílého domu morálku.Pokud si Američané zvolí tu přehnaně ambiciozní mrchu Hillary s jejím nechutným děvkařem Billem,pak jim pomáhej Bůh.
02. 09. 2007 | 20:11

chetgar napsal(a):

Komentář sám o sobě nic moc, ale dík za ten odkaz... Bill je fakt přesvědčivý řečník jako málokdo - srovnal bych ho snad s Tony Blairem. Na rozdíl od svého nástupce se Bill nedopouští přebreptů, dokáže se při projevu usmívat, skvěle intonuje, drží neustálý oční kontakt... tenhle (jiné samozřejmě taky) jeho projev může z fleku sloužit jako učebnice přednesu politických projevů
03. 09. 2007 | 13:04

skeptik napsal(a):

Až odejde v tichu a nenápadně z Bílého domu Mr.Křoví,neboť je zřejmé,že mu přepadení Iráku a diletantské přehmaty v řízení USA zlomí vaz,nevím nevím,ale demokrati toho také nebudou moci moc nabídnout.No uvidíme,ale již dnes je jisté,že Mr.Křoví neslavně skončí.
03. 09. 2007 | 22:14

Igor napsal(a):

2 Andrea: Bastite "oficialni" zpravodajtvi se zajmem a jste stastna, jak tomu vlastne skvele rozumite devenko...? Clinton byl ucelove odstranen, protoze nesel na ruku lobbystum (nekdo tomu rika devkar).. Coz BUsH to lozeni v anal zvlada jakozto ropny magnat excelentne!! Historie nam prozradi za par desitek let takove veci, ze se vam bude chtit zvracet jestli jeste budeme na zivu.. Oci otevrit ted!!!
04. 09. 2007 | 00:05

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Igore,

dovoluji si Vás upozornit, že Bill Clinton působil v Bílém domě dvě volební období, tedy maximum, jež dovoluje Ústava Spojených států Amerických (dodatek z roku 1951). Potřetí již nemohl kandidovat. Nebyl tedy odejit, jak se mylně domníváte.

Libor Stejskal
04. 09. 2007 | 09:05

simyr napsal(a):

Nechci komentovat Váš článek,jednak to nejde a jednak to nemá cenu. Situace je však podstatně horší, než se snažíte vysvětlit. Pro většinu voličů v USA je představa černocha nebo ženy coby presidenta zcela nepřijatelná. Tím již mají volby předem prohrané.
04. 09. 2007 | 20:17

Frank napsal(a):

Libi se mi, jak detailne autor sleduje deni, ale podle mne to tak slozite nebude. Gore prohral proto, ze nema charisma, Hillari muze vyhrat, protoze je dobra, byla by prvni prezidentkou a ma za sebou uspesneho Billa (jehoz jedinou prohrou byla pitomost s Lewinskou, coz se zda byt ve svetle neschopnosti Bushe zapomenuto)... pokud se to toho nepusti nekdo lepsi .. takze volebni system funguje skvele, na rozdil od situace v CR. Existuje nejaka politologicka teorie (nadeje) na vylepseni stavu u nas?
09. 09. 2007 | 10:33

Fakt napsal(a):

Mam nekolik poznamek dotycici se clanku napadajici p.Clintona
a jeho zenu Hillary,bohuzel to kdo je tak hulvatsky nazval,ne-
ma o polickem deni V USA zadnou
predstavu,stejne tak o funguji-
cim volebnim systemu USA.
To co existuje v USA nema vubec
nic spolecneho s demokratickymi
volbami.Kdo adoruje pro Bushe, ten absolutne nezvlada politic-
kou gramatiku vnitrniho deni USA,zde hybe vsim politickym de
nim vojensko-industrialni lobby
jenz je uzce spjato s ekonomic-
ko-financni oligarchii.Tito vsi
chni rozhoduji o obsazovani tech nejvyssich politickych a statnich funkci vcetne preziden
ta a jeho administrativy.To co se deje kolem je pouze teatr.
Takze ve volbach presidenta jde
pouze o to,kdo lepe zvladne onu
politickou houpacku,kdy je tre-
ba dostat se do obliby mocnych USA a potom vse je jiz pouze o-
tazkou,jak dokaze kandidat sve
prilezitosti vyuzit.
To co se stalo mr.Clintonovi,to
bylo svinstvo republikanu,ona bitch Levinska,byla nastrcena prave republikany ze zmineneho lobby.Mr.Clinton byl a je pouze
normalni chlap jenz ma sve kla-
dy a chyby a ze ma rad pekny zensky,neni hrich.Od republika-
nu a spol.to byla farizejska prudernost podivejte se kolik z nich ma po zamanzelske roma-
ny,vetsi ci mensi.Pouze nekan-
diduji na prezidenta,nemaji ci-
stou reputaci.A vy Andreo,pa-
trite prave do te pruderni,fari
zejske spolecnosti,ktera si ne-
vidi pres svoji radoby cestnost
ani na spicku nosu/viz vas slov
nik,jenz uzivate/.

pozici
10. 09. 2007 | 04:00

Milka napsal(a):

Senilní Bill? Anebo nevyrovnaný mladičky, hloupý a životně-teoretizující pisálek? Vyberte si, naštěstí máte na výběr.

Alespoň víme, s kým máme tu čest, protože s blížícími se volbami tu bude článků od tohoto hlupáčka článků více.
25. 09. 2007 | 08:56

Nori napsal(a):

Filozofie Clintonů je v přímém rozpory s tradičními americkými hodnotami. Jsou to neomarxističtí snílci, kteří lákají lidi na pozlátko ultraliberalismu a přitom je vedou do záhuby. Dnešní USA bohužel už nejsou tou zemí, kterou byly před padesáti lety. Skuteční vlastenci (Ron Paul, Patrick Buchanan) dnes rozhodně nejsou součástí hlavního proudu a většina elit naprosto otevřeně zrazuje ideály, na nichž byly kdysi USA vybudovány. A to, že američtí vysokoškoláci tleskali Clintonovi, když ten jim s radostí oznamoval, že již brzy se Amerika zbaví svého evropského dědictví - běloši budou menčinou a Amerika se stane zemí menšin - je naprosto zbytečné komentovat. Kdo v 70. letech hádal, že SSSR se rozpadne? A dnes se opět tváříme, jako by tu snad nové multikulturní USA měly být na věčné časy.
02. 10. 2007 | 15:14

vlad napsal(a):

ziji zde asi 9 roku/samozrejme ilegalne/myslim si,ze amerika potrebuje zmenu.kdybych mohl,tak volim hillary.
09. 10. 2007 | 22:27

Ošetřovatel napsal(a):

Tomášek,nech psaní,raději si zašukej!!!!!!!!!!!!jestli na to máš!!!!!!!!!nebo úplně všeho nech!!!!!!!!!!!!!!možná se pak dokonce najdeš!!!!!!!!!!!!
21. 10. 2007 | 14:05

rolex watches napsal(a):

If you feel that too expensive Swiss watches, you can choose our rolex watches, omega watches . they are Swiss replica watches.
we have High-quality and Price not so expensive.if you buy one rolex watches or replica watches ,i believe onbody can found that is reproduction.
http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 07:34

Louis vuitton napsal(a):

If you feel that too expensive Swiss watches, you can choose our rolex watches, omega watches . they are Swiss replica watches.
we have High-quality and Price not so expensive.if you buy one rolex watches or replica watches ,i believe onbody can found that is reproduction.
04. 07. 2009 | 05:20

tiffany jewelry napsal(a):

Clintonuv sarm je obrovsky jedna vec je nechat se zastinit ve volbach ale vykonavat funkci prezidentky je neco uplne jineho a Hillary rozhodne neni slabou osobnosti ktera by potrebovala vest. Jak si vlastne vede pan Obama?
31. 07. 2009 | 10:18

220-602 napsal(a):

Media speculation began almost immediately after the results of the 2006 Senate elections became known. In these elections, the Democrats regained majorities in both houses of Congress.[8] Early polls taken before anyone had announced a candidacy had shown Senators Hillary Clinton and Barack Obama as the most popular potential Democratic candidates.[
24. 10. 2009 | 06:31

70-647 napsal(a):

The early primaries and caucuses are considered the most critical of nomination process. Most candidates lacking support drop out after doing poorly in the Iowa caucuses and New Hampshire primary, and these states' results often shift national preferences, according to historical polling data.The states that hold early primaries and caucuses are, chronologically, Iowa, New Hampshire, Nevada, and South Carolina. In 2008, Florida and Michigan moved their primaries into January against the Democratic Party's rules, and the results of these primaries were discounted and disputed until after the rest of the contests occurred
24. 10. 2009 | 06:33

70-270 napsal(a):

At the start of the year, support for Barack Obama began rising in the polls, passing Clinton for first place in Iowa; Obama ended up winning the Iowa caucus, with John Edwards coming in second and Clinton in third.Obama's win was fueled mostly by first time caucus-goers and Independents and showed voters viewed him as the candidate of change.Iowa is viewed as the state that jump-started Obama's campaign and set him on track to win the nomination and the presidency.After the Iowa caucus, Joe Biden and Christopher Dodd withdrew from the nomination contest.[
24. 10. 2009 | 06:34

bailey button boots napsal(a):

The important thing in bailey button boots life is to have a great ugg knightsbridge sale aim , and the ugg classic cardy determination to attain it.The man with a new ugg classic mini idea is a crank until the ugg classic tall sale idea succeeds . The only uggs classic crochet limit to our ugg lo pro button boots realization of tomorrow will be our nightfall ugg boots doubts of ugg rainier boots today . When an ugg sundance boots end is lawful and obligatory, the indispensable ugg ultra boots means to is are also lawful and obligatory .Genius only means hard-working all one's life . http://www.officialugg.co.uk/
20. 11. 2009 | 01:38

replica watch napsal(a):

This article is really great! I really like, I hope you continue to fuel
23. 11. 2009 | 20:52

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

http://www.dearwatches.com/... Bvlgari watch for sale
http://www.dearwatches.com/... Cartier watch for sale
http://www.dearwatches.com/... Franck Muller watch for sale
29. 01. 2010 | 06:36

Speed Dating NYC napsal(a):

No one would have been able to put it in such a way. In an NYC speed dating event, no one was able to either.
08. 02. 2010 | 05:19

Poptropica napsal(a):

thanks you
14. 02. 2010 | 23:21

raudensah napsal(a):

i like it,,, thanks you very much
25. 02. 2010 | 23:31

Free Ringback Tones napsal(a):

good article , thanks
04. 03. 2010 | 15:52

Download mp3 Nasyid napsal(a):

log.aktualne.centrum.cz/blogy/pavel-tomasek.php
06. 03. 2010 | 06:02

some watches napsal(a):

Good recommended website.
06. 03. 2010 | 07:04

gucci watches napsal(a):

Interesting thing!
06. 03. 2010 | 07:48

free games online napsal(a):

thanks
08. 03. 2010 | 22:35

vitamin shoppe napsal(a):

good article thanks you very much for youf information
09. 03. 2010 | 05:41

breitling colt watches napsal(a):

And Roger Corman, save a brief recap of a ceremony held in emergency mission November. It wouldn't have been unthinkable in a previous year breitling evolution for Hughes to have been shoehorned into the In evolution Memoriam obituary montage. It's hard not to see the elaborate salute to his breitling mont brillant career as an effort to appeal to Generation X, which might mont brillant have had anyone older asking why.
11. 03. 2010 | 08:22

breitling colt quartz napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
11. 03. 2010 | 08:24

armani classic napsal(a):

Very happy I can comment here!
13. 03. 2010 | 06:56

tag heuer napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
13. 03. 2010 | 06:58

skyracer watches napsal(a):

That to him was one of the best times of his life – but breitling montbrillant it was also the last time he was truly himself,
13. 03. 2010 | 08:49

breitling navitimer napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
13. 03. 2010 | 08:51

bvlgari assiomad napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
20. 03. 2010 | 06:52

bvlgari b zero 1 napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
22. 03. 2010 | 09:40

Areca Leaf Plates India napsal(a):

This is a great and very valuable information about Zastíní Hillary senilní Bill. Thank you very much for sharing this information with us.

Thanks.
01. 04. 2010 | 18:53

replica watches napsal(a):

Mozna zna mentalitu cechu, ale americanu asi jen velmi malo. Americani reaguji uplne jinak, nez nam zde vylicil pan redaktor. To video bylo silne, emocni a velmi pravdive. Cesi to neoceni, neznaji to. A psat o tom , ze byvaly president je senilni, je ubohost.
02. 04. 2010 | 10:27

cheap watches napsal(a):

Bill je fakt přesvědčivý řečník jako málokdo - srovnal bych ho snad s Tony Blairem. Na rozdíl od svého nástupce se Bill nedopouští přebreptů, dokáže se při projevu usmívat, skvěle intonuje, drží neustálý oční kontakt...
02. 04. 2010 | 10:27

laptop battery napsal(a):

laptop battery: http://www.uk-laptopbattery...
Acer Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Apple Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Compaq Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Dell Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Fujitsu Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Gateway Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
HP compaq Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
HP Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
IBM Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Lenovo Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
LG Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Panasonic Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Samsung Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Sony Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Toshiba Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
laptop battery http://www.ukbatterystore.c...
Acer Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Apple Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Asus Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Compaq Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Dell Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Fujitsu Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
HP Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
IBM Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Lenovo Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Sony Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Toshiba Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
ACER 91.49S28.001 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 90.AA202.001 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER SQU-410 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER LC.BTP03.011 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 60.49S22.011 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 909-2420 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER BTP-W31 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER GARDA32 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 916-2320 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER BTP73E1 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 91.46W28.001 Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 916C4310F Battery http://www.uk-laptopbattery...
ACER 60.41H15.001 Battery http://www.uk-laptopbattery...
IBM 02K6580 battery http://www.ukbatterystore.c...
IBM 02K6601 battery http://www.ukbatterystore.c...
03. 04. 2010 | 10:03

odchudzanie napsal(a):

I see a lot awsome quality articles here
<a href=http://odchudzanieskuteczne.blogspot.com>tabletki na odchudzanie</a>
02. 04. 2011 | 15:56

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy