Je politik sprosté slovo?

08. 03. 2014 | 03:48
Přečteno 4084 krát
Každého 11. března se slaví Evropský den mozku, už od roku 1998. Bez mozku vyšší živočichové nemohou žít, tedy alespoň jsem si to myslel, až donedávna.

Rokycanské sdružení České pirátské strany se rozhodlo na Den mozku uspořádat akci pro děti ze základních škol. Mělo to být zábavné, poučné, měla tam být například ukázka agility a dovedností asistenčních psů. Naši zástupci jednali s řediteli několika škol, hned na začátku uvedli, že jsme sice politická strana, která na školní půdu nesmí, ale že o politice nepadne ani slovo a nebudeme dělat žádnou vlastní propagaci. Ředitelé souhlasili, nikde nebyl problém, akce se začala připravovat ... až najednou přišel strohý mail od ředitelů, že se jejich školy akce nezúčastní. Asi někdo u zřizovatele zvedl telefon, nebo, možná, někteří živočichové rodu Homo sapiens sapiens ten mozek až tak moc nepotřebují.

Akce se tedy mění z "Evropského dne mozku" na "Je politik sprosté slovo?" a nebude pro děti, ale pro kohokoliv, kdo bude mít zájem. Do plzeňského Zach`s pubu přijedou diskutovat Prof. JUDr. Vladimír Franz, ano, ten potetovaný, co kandidoval na prezidenta, a PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., to je zase ten s dredy, předseda České pirátské strany. Chcete-li se tedy přijít podívat a podiskutovat, zajděte 11.3.2014 od 15 hodin do Zach`s pubu na Palackého náměstí 2 v Plzni.

OPRAVA: Akce začíná v 15 hodin a ještě odkaz na Facebook

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Martin1 napsal(a):

Ta nechuť s těmito lidmi diskutovat vychází asi z toho, že přijíždějící diskutující dávají nápadně najevo, že mimo toho mozku mají ještě trumfy: to tetování, které je bude zkrášlovat do konce života, dredy ještě z předloňska - ty jim zase asi také vydrží do plešatosti.
Lidé nechtějí být v diskuzi hned tak rovnou v disproporční "argumentační" nevýhodě . To jim mozek nedovolí pobrat.

Jsem přesvědčen, že kdyby se na den mozku podával vepřový mozeček upravený na několik způsobů a pivečko k tomu, že budete mít návštěvnost zaručenu. Musíte myslet mozkem.

Mozek a diskuze - to je nezajímavé, ale hodně lidí by možná zajímal spíše ten chlap a skalp z blízka toho muže z Bílé velryby - co byl málem prezidentem (1), nějaké kroužky by třeba mohl ukázat na intimním místě.
A třeba veřejné odhalení a to jak fyzické, tak sexuální orientace nějaké filmové už nesvítící hvězdy, po které už neštěkne ani pes, že je lesba a její starej o tom nevěděl 40 let. Dnešní mládež by to určitě přitáhlo víc.
(1) Já bych chtěl spíše vysvětlení psychiatra, zda se jedná spíše "u potentovance"o sebe poškozování, nebo exhibicionismus, nebo něco jiného, nebo progresivní léčba akné?
08. 03. 2014 | 04:49

olga napsal(a):

Do Plzně nepůjdu. Mám to poněkud z ruky. Ovšem i kdyby se akce konala v Brně, tak bych asi nešla. Netoužím vidět muže s dobrovolným sebepoškozením. Straší mě i fotka.
08. 03. 2014 | 06:13

Saltzman napsal(a):

Vždycky jsem si říkal, že Randsdorf, nebo Vondra by neměli v politice být pro svou křivou hubu, která odrazuje voliče a posluchače. Ovšem od časů vstupu prof. Franze do politiky jsem ty dva vzal na milost. Koukat na křivohubé je menší utrpení, než strašidelný vzhled pokérovaného. Navíc ti dva křivohubí za své poškození s lícním nervem nemohou, kdežto Franz je tak pitomý, že si za to může sám. Možná je to umělec, což neposoudím pro svou malou vzdělanost v tom oboru, politicky se ale vyjádřit příliš nedokázal a tak jen pro svou popularitu nevzhlednosti byl kandidátem na prezidenta. Část občanů republiky je tak nějak zlomyslná vůči ostatním, že chtěli mít prezidenta nejen pitomého, ale i poznamenaného kérováním od hlavy po paty. Ani se jim nedivím. Jen nedávám hlas slaboduchým.
08. 03. 2014 | 07:36

Libertad napsal(a):

"Je politik sprosté slovo?", ano je.
Až budete příště něco připravovat, tak -probůh ne- ve spolupráci se řediteli škol. Ti jsou jedni z nejlépe mocensky ovladatelných pracujících. Jen ztráta funkce ředitele by pro ně znamenala poloviční příjem. Taková prodavačka nebo pokladní může své nadřízené, -když už její komandování nebude moc vydržet-, klidně odseknout. Zaměstnání nakonec sežene v jiném městě. Ředitel nové ředitelské místo ne.
I když nemám problém použít autobus z Prahy do Plzně, tak názory sebepoškozeného mně nelákají. Kdyby pan Bartoš diskutoval s jinou osobou, pak bych přijel.

S pozdravem

Sidonio Libertad
08. 03. 2014 | 09:06

Marian napsal(a):

Vzkaz všem prodejným,prolhaným,manipulujícím médiím,otrocky sloužícím zájmům svých pánů- "NECHCEM UŽ ŽRÁT VÁŠ KRYSÍ JED".
08. 03. 2014 | 09:10

neo napsal(a):

Marian:

vim, že je mdž, ale takhle od rána se kalilo na pracovišti jen za socíku ne? Koupils karafiát?
08. 03. 2014 | 09:16

Marian napsal(a):

Neo 1) je sobota,takže žádné pracoviště. Žen si vážím a respektuji je dnes a denně, nepotřebuji k tomu žádný svátek
2) Tys toho jedu už zkonzumoval tolik,že o realitě nemáš ani páru (pokud nejsi za ty svoje ideologické blafy placen).
08. 03. 2014 | 09:21

Al Jouda napsal(a):

Ne, politik není sprosté slovo, sprostá je pouze některá politika !
08. 03. 2014 | 09:40

neo napsal(a):

Marian:
nemáš pracovní sobotu na mdž? no teda, kam to ten socialismus dobudoval.

Já samozřejmě o realitě mám páru, protože zde žiji. Nepoužívám žádných ideologických blafů a placen jsem za svou práci.
08. 03. 2014 | 09:49

fyziolog a neurolog Semjon Semjonovič napsal(a):

Krysí jed je dobrý a lidem neškodí. Krysy mají jiný metabolismus než lidé.
08. 03. 2014 | 10:17

a facky argumenty napsal(a):

To jste nevěděl?

Když jsme jako středoškoláci hřadovali v prosinci 1971 (po volbách, do všech stupňů Grečkem vyměněných zastupitelských orgánů, s ůčastí 99, 41% voličů, z kterých až na asi 0,15% hlasovali všichni pro) u Zpěváčků - kde oba číšníci i hostinský nosili služební zelené tesilové kalhoty a nalévali nezletilým, aby jim mohli klást záludné otázky - takže u těchhle Zpěváčků, kde jsem vyjma jiného poznal řadů fízlů ze své vlastní generace jsme se tehdy usnesli, že politika (globálně) není než špína.

Z těch pár lidí, kteří nebyli těmi fízly, přežili podnes a jsou občas k nalezení si v současnost (někteří před pár desítkami let na chvíli zaváhali) myslí všichni to samé.
Scházeli jsme se tam, pokud pominu pivo a pár holek, které někam spláchl čas, kvůli tomu že tam ten lokál druhá správa pěkně narafičila, vyzdobila obrázky a vybavila pěknými zelenými stoly, a taky proto, že jsme potřebovali po zrovna prožitých poučeních dojít k nějakému názoru.
O tom, čemu věřit.

Na počest Krylovi (kterého jsem v mládí neměl nijak rád, kvůli jeho češtinským schválnostem, ale zpíval ho s ostatními) bych si tomu postpubertálnímu lidovému churalu u zelených stolů dovolil říkat pasážová revolta. Tak srandovní to bylo.
Když dneska vidím nějakého člověka, který vyniká hlavně vnějšími demonstracemi svých vnitřních problémů, zcela vážně jít někam oblbovat zaběhlé mladistvé ovečky odváděním od tohoto základního životního poznání (a přiznejme si, takový Vašek Ruzyně nebyl také ničím, než takovouhle návnadou - ostatně i o tom jsme, pro změnu s jednou mou psavou kamarádkou o jedné v noci, na cestě z malostranského sklepa, kde Mirek Kovářík už nevím v jakých kalhotách kanibalizoval Hraběte, hlasovali a usnesli se; k rozhodnutím jsme tehdy docházeli kolektivně a demokraticky, přes tu všudypřítomnost fízlů - prostě měl vytvářet a vytvářel pro pochybující menšinu oveček dojem, že existují i jiné možnosti; naštěstí žil dost dlouho aby ukázal, že pravý opak je pravdou), říkám si, jestli to má zapotřebí.
08. 03. 2014 | 10:41

a facky argumenty II. napsal(a):

Stejně jako když Mirek Pavel (kterého pamatuji, jak byl sice ne mladý, ale bohatý a měl krásnou blonďatou - naneštěstí asi hodně chytrou - milenku) říká, že je sice starý, chudý a opuštěný, ale vsadí posledních pět tisíc, že do týdne se všechno s Ukrajinou zase zazáplatuje; prostě hledám, kdo mu co slíbil.
Že mu nastřelí vlasy, jako Rovnátkovi?
Nebo tu samozřejmě může být ta motivace, kterou, protože žádné kuře nehrabe čistě a výhradně jen pro peníze (to bychom byli idealisté, kdybychom si mysleli), kterou popisuje jiný český písničkář, kterého taky nemám rád i když jeho čeština a hra na kytaru jsou mi vzorem (ostatně to ukradl, jako většinu obsahů své bohaté tvorby; v tomto případě Lennonovi): střelíš si taky na někoho zezadu.

Chápu, že vaše politická strana, pro kterou je "menšinářská" epiteton konstans, musí dělat psí kusy, aby se svou úzkou (neříkám, že bezvýznamnou, ale z třídního hlediska pro 99% závisláckých mas nepochopitelnou) agendou vůbec k nějakým ubohým ovečkám pronikla. Na rozdíl od takových Zelených ale, kteří po Himmlerovi zdědili něžný vztah k bylinkám (aby mohli rozvíjet jeho dědictví masového vraždění a brutálního vykořisťování mas pod klimakterologickými záminkami vycucanými z prstu), na vámi proklamovaných zásadách není nic pro voliče přitažlivého.

Staré filmy (když už se nikdo zjevně nezmotá na natočení snesitelných nových) - s kterými si Sony myslel, že zaflikuje svou technologicky upadající bilanci, když je hromadně nakoupí a pak si vylobuje prodloužení práv donekonečna - většina lidí má ještě na véháeskách. Lze přepsat na cokoli a zaručuji vám, že kstáru se vám visus natolik zhorší, že na nějaké 4K budete defekovat s výše.

Kdo je ještě i po důrazných Snowdenových dloubancích natolik nedovtipný, že si bude opatřovat pronajímané a neustále "inovované" SW a své obsahy umisťovat nebo dokonce zpracovávat v cloudu, musí si zjevně prožít svoje generační poučení.
Pokud někdo své skutečné názory může vyjadřovat v lajcích a nosí s sebou zásoby kompromatu v mobilním zařízení, které nepřetržitě udává svou polohu a obsah, je sám svého štěstí strůjce.
To, co ho čeká mu nemůžete nijak dopředu vysvětlit, musí to opravdu prožít.

Pěkně si s panem Francem podiskutujte a vůbec si té politiky užijte dosyta.
Já jdu dělat to, co mi nabyté poznání a svoboda od iluzí dovolují.
Chovat se nestandartně, dokud mi to otevřené hranice (pomněte, nic netrvá věčně) umožňují.
08. 03. 2014 | 10:42

K .V napsal(a):

Ano, politik už je dnes velmi sprosaté slovo, zejména u nás posledních 24 let.
Není co dodat, diskusi lze ukončit.
Leda by měl někdo nápad jak je naučit být užiteční. Mne nic nenapadá, tedy pokud chci dodržovat zásady humanismu a civilizace, nepřipouštět zabíjení lidí byť společnosti velmi škodlivých
08. 03. 2014 | 10:44

Kamil napsal(a):

Pane Vileta, tenhle problém řeší protřelí politici tak, že pro podobné akce, kde se nehodí aby partaje vystupovaly přímo, at už pozitivní nebo negativní, mají v záloze nějakou vlastní neziskovku nebo občanské sdružení, proti kterým nelze oficiálně nic namítat. Pro příště ...
08. 03. 2014 | 10:49

svět vděkem neoplývá napsal(a):

neo

Všichni (myslím těch pět autentických, ne lobotomické sdružení) jsme tu vzdáleni tomu, abychom vám vaše zaměstnání záviděli.
Dělejte vzorně svoji práci, dostanete na stolek vlaječku "třídní specialista", povýšení ale nečekejte.

Co konzumujete k MDŽ je nám upřímně jedno. Pokud svojí staré donesete večer karafiát, byť i ne zrovna poctivě zakoupený, budeme to brát jako vaše velké lidské plus.
A nedělejte si iluze, dozvíme se o tom, jako o všem.
08. 03. 2014 | 10:56

Martin1 napsal(a):

Ze soudních síní:
Obžalovaný tchyni ráno řekl, když přisypával jed na krysy do kávy, že to podporuje trávení, ale dotyčná poškozená si myslela na docela jiný význam toho slova - což obžalovaný připouští, ale klidně jí dal i přídavek a ptal se zda nebude chtít k obědu i H2SO4 (omluva chemikům - neumím napsat čísla dole), že je ještě v garáži frťan v akumulátoru. Toho si již dotyčná poškozená nestačila napít, i když i k tomu ji obžalovaný řekl, že nádherně odhleňuje a léčí nachlazení. :)

pozn.: Všechno jsem si vymyslel - upozornění pro důvěřivé tchyně !!!
Nezaměňovat s příbalovým letákem.:)
- - - - - - - - - -
volné pokračování k 10:17
08. 03. 2014 | 10:59

svět vděkem neoplývá napsal(a):

PS. A nebuďte příliš iniciativní. Podívejte na Červíčka.
08. 03. 2014 | 11:00

neo napsal(a):

svět vděkem neoplývá:
O tom ani nebyla řeč.
Vzorně svou práci dělám.
MDŽ neslavim, nemám rád komunistické svátky
08. 03. 2014 | 12:49

zdar, zdar, zdar! napsal(a):

Pane Vileta, proberte s panem Francem také smysl autorských práv.
Tak jak je s líčením hladovějících rodin géniů prezentován osobám požívajícím média s nekontrolovaným obsahem krysího jedu.
V kontrastu s tím, k čemu a kým jsou tato práva používána doopravdy:
"Účet YouTube spojený s tímto videem byl zrušen z důvodu opakovaných oznámení třetích stran ohledně porušování autorských práv."

Na zrušeném účtu se vyskytovala videa našeho spřáteleného nacisty pana Muzyčko v akci.
08. 03. 2014 | 13:03

nebejt kořaly, tak tu nejsem napsal(a):

Myslete hlavou, neo.
Kdo co řikal vo komunistickejch svátcích.
Řeč byla vo vaší starý a nějaký kytce, jedno jaký.
Ještě je čas.

Pít byste ve službě stejně neměl, pak z vás vytrysknou nějaké pravdivé city jako občas z hovena a budete muset vymýšlet novou identitu.
Ale kdo chce, záminku si najde i bez MDŽ.
Dneska je výročí největší popravy českých občanů (pravděpodobně židovské národnosti nebo víry) v Aušvicu.
To za nějakého stakana stojí.
http://www.youtube.com/watch?v=8USE2fhZI2g&index=83&list=PL8A37DD454C7DB65C
08. 03. 2014 | 17:08

neo napsal(a):

nějaký tupý multinick to prohlásil v 10:56 pane nebejt kořalko. Předpokládám, že jste to byl vy. Cituji:"Co konzumujete k MDŽ je nám upřímně jedno"

V zaměstnání samozřejmě nikdy nepiji alkohol. A samozřejmě nikdy nelžu, takže vždy píši pravdu.
08. 03. 2014 | 17:37

nějaký tupý multinick napsal(a):

neo
Tak to má bejt a tak je to i nejlepší.
Plně vám to schvaluju.
Jste vzorný, jen aby si toho někdo všiml.

Neřek sem stakana čeho, třeba kolalokovy limonády, jak to bílí klobouci pijí.
08. 03. 2014 | 19:01

neo napsal(a):

tupý multinick:

o to nemusíte mít strach. Dobří zaměstnanci jsou samozřejmě oceňováni za svou skvělou práci.
08. 03. 2014 | 19:07

Kundera napsal(a):

neo napsal
MDŽ neslavim, nemám rád komunistické svátky

Od roku 1911, kdy byl poprvé slaven v Německu, Rakousko-Uhersku, Švýcarsku, Dánsku a USA, mezi jeho cíle patřilo volební právo žen, od roku 1975 pak je připomínán jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj.

Dobří zaměstnanci jsou samozřejmě oceňováni za svou skvělou práci.

Obvzláště tak dobří zaměstnanci, kteří považují výše uvedené země za komunistické, ti dostávají jako prémii poukaz k léčení zdarma v sanatoriu doktora Chocholouška
08. 03. 2014 | 20:54

neo napsal(a):

Kundera:

ad 1) pro mě je to stále komunistický svátek.

ad 2) nepovažuji výše uvedené země za komunistické, považuji za komunistický svátek MDŽ.
09. 03. 2014 | 08:03

modrý edvard napsal(a):

Ano, politik je sprosté slovo. Zkuste někomu říct "mluvíš jako politik", nebo "chováš se jako politik".
Já se těm ředitelům ani nedivím. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. To je správná kvalifikace pro ředitele.
Ano, taky považuji MDŽ za komunistický svátek. Stejně tak odmítám slavit Valentýna, dědu Mráze a Santa Clause.
09. 03. 2014 | 10:40

Blbec z Xenemünde napsal(a):

neo napsal(a):
Kundera:

ad 1) pro mě je to stále komunistický svátek.

ad 2) nepovažuji výše uvedené země za komunistické, považuji za komunistický svátek MDŽ.
09. 03. 2014 | 08:03
Asi tak nějak: MDŽ je původem z USA a ten svátek je komunistický jen v hlavě hlupáků.

Ale tady byla položena otázka:
Je politik sprosté slovo?
Ovšem neo coby hlupák tady bortí mýty a Kundera nebo kunďera taktéž.
Na světě je 30% blbců a ty tady seřadili do jednoho šiku.
09. 03. 2014 | 20:55

Blbec z Xenemünde napsal(a):

Politik je sám o sobě sprostý a tak je i to slovo na stejné úrovni. Vidíme to na těch blbech v naší vládní sestavě a parlamentu a senát, o tom svědčí takový blb jako je Štěch.
09. 03. 2014 | 21:02

K+K+K napsal(a):

Politik není sprosté slovo, bohužel to často bývá sprostý člověk....
10. 03. 2014 | 11:15

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy