Když se bijí advokáti: Láska proti Šachtovcům

17. 12. 2012 | 22:43
Přečteno 10383 krát
V dnešní reportáži Jiřího Hynka na ČT 1 zaznělo, že advokát Václav Láska by mohl být na jaře příštího roku vyškrtnut ze seznamu advokátů. Důvodem má údajně být zveřejnění interních informací týkajících se Dopravního podniku. Vyškrtnutí ze seznamu advokátů je přitom nejzávažnější kárné opatření, které lze advokátovi uložit. Proč by měl být Láska vyškrtnut? A proč zrovna / jen on?

Dle informací ČT bylo České advokátní komoře (ČAK) na advokáta Václava Lásku adresováno celkem sedm stížností. Všechny stížnosti se týkají výhradně kauzy Dopravního podniku hlavního města Prahy, jiní klienti si na advokáta Václava Lásku nestěžují.

Z kontextu reportáže dále vyplynulo, že hlavním stěžovatelem je dnes již bývalý ředitel Dopravního podniku Ing. Martin Dvořák. Dalšími poškozenými má být samotný Dopravní podnik (respektive jeho zaměstnanci reprezentovaní svými odbory, viz veřejně dostupná stížnost na webových stránkách odborové organizace) a dále advokáti a firmy, které Láska kritizoval.

Postoj Ing. Martina Dvořáka je přitom logický a zcela pochopitelný: musel opustit svůj ředitelský post a zároveň nyní čelí mnoha nepříjemným otázkám a to nejen ze stran novinářů a veřejnosti. Jeho vyjádření pro ČT zní proto velmi upřímně: „Opravdu věnuji hodně svého času tomu, abych dokázal, že pan Láska je reálný zločinec“.

Mediální vystoupení Václava Lásky zcela jistě mělo vliv i na postavení a pověst zúčastněné advokátní kanceláře Šachta and Partners (dnes MSB Legal, v.o.s.) a zejména na pověst a postavení některých konkrétních advokátů zde působících. Odveta se tedy zcela jistě dala čekat a to nejen formou směšné mediální kampaně prezentované na webu www.vasesvoboda.cz.

Na tomto místě musím bohužel konstatovat, že odvysílané vyjádření České advokátní komory nevyznělo zrovna nejlépe. Průměrný divák ČT mohl lehce nabýt dojmu, že Václav Láska už to má spočítané a bude za svůj mediální tlak na pana Dvořáka a zejména Šachtovce již brzy „po zásluze“ potrestán. Přitom pověst advokacie v očích české veřejnosti poškozuje nikoli Václav Láska, ale „šachty na jízdenky“, viz sloupek Karla Čermáka: Bejvávalo blaze, aneb anatomie dopravy, Buletin advokacie 10/2012, strana 58.

Václav Láska dosud nebyl z komory vyloučen a jsem přesvědčena, že se tak ani nestane.

Poznámka: ve skutečnosti je uložení nejpřísnějšího kárného opatření - vyškrtnutí ze seznamu advokátů - dosti výjimečné a nejčastěji se týká zpronevěry svěřených finančních prostředků klienta. Dle informací samotné ČAK bylo kárným opatřením vyškrtnutím ze seznamu advokátů v letech 2000-2010 ukončeno pouze necelých 6% kárných řízení (97 případů z 1666 projednávaných kárných žalob).

doplnění únor 2013:
Na konci února 2013 byla na Václava Lásku skutečně podána kárná žaloba. Předseda kontrolní rady ČAK tak vyhověl stěžovateli, advokátní kanceláři Šachta and Partners (dnes MSB Legal, v.o.s.)

doplnění září 2013:
Česká advokátní komora potrestala Lásku pokutou ve výši 200 tisíc Kč. Rozhodnutí dosud není pravomocné. Blog k rozhodnutí ČAK

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

David napsal(a):

Je to jasné. Moc psů, zajícova smrt. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. Je to msta za to, že Láska se trefil do černého.

V takových případech je třeba si všímat a hlavně si zapisovat do - seznamu darebáků - všechny ty, kteří vždy vystupují proti těm, kteří s těmi darebáky bojují.

Takže proti Michálkovi byl Drobil, Knetig - tak šup s oběma do seznamu.
Proti Láskovi je Dvořák, tak šup s Dvořákem do seznamu.

Jednou se ten seznam bude hodit.
18. 12. 2012 | 07:13

Pompeius Magnus napsal(a):

Advokátní komora se již dávno stala dalším bojištěm, kde probíhá boj mezi jednotlivými "frakcemi". Z původně profesního sdružení, které mělo výrazné cechovně podpůrné funkce - podpora vdov a sirotků po advokátech a prosazování zájmů stavu, atp. se stal orgán státní správy. Sám předseda komory se dnes projevuje jako rozbažilý vicišpán,kterýžto svoji ráznost projevuje zejména vůči členům AK, nikoli však vůči vládě, či parlamentu ČR. Vzpomeňme rovněž na drzost předsedy ÚS Rychetského, se kterou si tento komunista dovolil "doporučovat" advokátní komoře vyškrtnutí advokáta Kočího ze seznamu advokátů! A vzpomeňme na servilitu s jakou jej ČAK poslechla( zločinem Kočího, jaká hrůza!!!, bylo to, že si v zájmu svého klienta dovolil vznést námitku podjatosti znalce Mazla, z důvodu jeho tvrzeného židovského původu!!¨). Ano, mají - li Šachtovci dostatečnou podporu u různých "vlivných" z ČAK, asi Lásku vyškrtnou....
18. 12. 2012 | 07:26

Yosif K napsal(a):

Pouceni:
1) Lasku najali lide politici, kteri chteli zatocit s korupci v DPP. Nejak se to nepovedlo. KLde jsou, proc DPP nadale na lasku utoci? DPP prece patri mestu Praze?
2) Jak dopadlo vysetrovani zazracne zbohatnovsi sirsi Dvorakovic rodiny? Jak to bude za vlady CSSD? Patrne vse pri starem - kdyz byla CSSD v prazske koalici, vse bylo pro ne OK. I vudci proletaru umi nahle a zazracne bohatnout.
18. 12. 2012 | 07:28

Petr z Tábora napsal(a):

Tak on rošťák pan Láska by chtěl rozbíjet poctivě vybudované klientelistické korupční sítě a zneužít k tomu dokonce naši justici, aby nějaké lumpy poslala do vězení? Marš ven z komory ?

Dosud jsem si myslel, že podání pana Lásky a DP vyšetří policie a státní zástupce je případně předá soudu k rozhodnutí. To, že by ti nepohodlní v tomto řetězci měli být odrovnaní ? Ale začalo to odvoláním generálního ředitele Liche, třeba je toto druhé kolo....
18. 12. 2012 | 07:32

Analytik napsal(a):

Právo a spravedlnost se v české kotlině propadly tak hluboko do bahna, že není jasné, jestli je větší zločinec mafiánský tunelář nebo jeho vyšetřovatel/žalobce.
18. 12. 2012 | 08:22

šašek z Jihlavy napsal(a):

Pokud ten tunel v DP projde bez patřičných postihů Dvořáka a spol., včetně zainteresovaných lidí z magistrátu a rady města, v duchu zlámu nad touto zemí hůl.
Bylo by dobré si uvědomit, že každá prohra s touto hydrou dodává mafii kuráž k dalším zločinům. Nezbyde jiná možnost, než pana Lásku dostat do senátu. Až se tam sejde více takových lidí, ustaví samostatný klub a budou se moci účinněji bránit.
18. 12. 2012 | 08:40

dříve čtenář napsal(a):

Pravda a Laska prohrává se lží a nenávistí na celé čáře!
18. 12. 2012 | 08:44

zemedelec napsal(a):

Pane šašek z Jihlavy.08:40
Velice dobře.
Sice volby do senátu budou skoro až za 2roky,škoda promarnit tuto dobu.Momentálně by se mu mělo dostat podpory od jeho kolegů advokátů a také,aby s tím konečně vyšetřovatelé pohnuli.
18. 12. 2012 | 09:00

Tom Bombadill napsal(a):

David:
Chcete seznam?
http://www.nfpk.cz/mapa
18. 12. 2012 | 09:31

Gandalf100 napsal(a):

Dovolil bych si odkaz na krátké vtipné výstoupení, mnozí jistě znáte.
Je to takové přivítání do pekla R.Atkinsona...
řekl to krásně....Právníci taky k té bandě ! :-)

Rowan Atkinson: A Warm Welcome / Vřelé přivítání
http://www.youtube.com/watch?v=0-QMzRNdTfY
18. 12. 2012 | 10:19

David napsal(a):

Tom Bombadill:

Díky!!!

http://www.nfpk.cz/mapa

To je fakt dobrý!!!

Chce to ještě jen houšť a větší kapky. Přidat plyn!!!
18. 12. 2012 | 10:37

resl napsal(a):

Šachta and Partners je nebezpečná sebranka několika právníků, pracujících výhradně pro ČEZ, Klause a ruské politické zájmy.
Zemana pro hloupost nevzali mezi sebe, neboť je schopen v opilecké pýše všechno vyžvanit.
18. 12. 2012 | 11:28

on. napsal(a):

http://www.nfpk.cz/mapa
To je fakt hustokrutoprisny
18. 12. 2012 | 11:49

ajeto napsal(a):

Doufám, že ČAK neposlouží jako lokaj p. Dvořáka a dalších, neboť by to bylo přinejmenším ostudné.
18. 12. 2012 | 12:11

Desiderius napsal(a):

Vyloučení pana Lásky z advokacie by bylo selháním advokátní komory.Tak daleko jsme snad až nezašli.
18. 12. 2012 | 12:27

šašek z Jihlavy napsal(a):

Gandalf100
Díky za odkaz, konečně jsem se po ránu zasmál. Doporučuji pro studenty angličtiny!
18. 12. 2012 | 12:32

Petro napsal(a):

Pan Láska je jediný, kdo si věřejně dovolil říci něco, co je v určitých hrubých obrysech známo nejenom o DPP. A každý v té době musel tušit, že se mu dostane odměny, neboť mocní v této zemi nesnesou takovéto postoje. Pan Láska si zaslouží veřejné podpory a uznání, neboť ruku na srdce, kdo by si troufnul na takto otevřené prohlášení. A co dělají Ti naši úžasní politici ovládající Prahu atd. Přeci na každém jejich postoji je zřejmé, jak to s námi myslí dobře. A to zmiňuji pouze ty, co ovládají Prahu. Pravda a Láska hned tak nezvítězí náš bývalý pane prezidente.
18. 12. 2012 | 12:38

Olda napsal(a):

Clý text věnujete pouze tomu, kdo na Lásku dal oznámení. Nezdá se vám ale přinejmenším stejně důležité, jestli Láska skutečně zveřejnil interní informace klienta? Zvláštní, že o tom nepíšete ani slovo. Tak trochu argumentace "ad personam", namísto argumentace "ad rem", že?
18. 12. 2012 | 12:44

Marty napsal(a):

Advokátní komora je kapitolou sama pro sebe. O té vím své. Co však bývalý policajt absolvent policejní školy, co jeho studie na plzeňské PF ? Jak dlouho mu to trvalo, jako Rumlovi ? Nestudoval náhodou po sobotách a nedělích a proto si hraje na takového odborníka ? Co advokátní zkoušky, chtěl bych znát jeho studijní výsledky, vím co to obnáší a myslím, že každý policajt na to nemá, aby zkoušky řádně udělal. Není to případ podobný studentce Řápkové ? Vůbec se nechci zastávat DP, to mne moc nezajímá, spíše nevím, zda je rakovnický policajt taková " kapacita a zda má vůbec na to, případ rozplést, nebo si jen na odborníka hraje. Myslím že spíše platí to druhé. Není to práce jen médií, že je považován za experta ?
18. 12. 2012 | 12:46

gabriela napsal(a):

Odkud asi ještě můžeme očekávat v kauze "Láska" závan dalších zatuchlých větrů ? Nebude to jen tak náhodou současná, velmi lehce zkorumpovatelná soudcokracie ?

Viz jejich nechutná pranice o zvednutí už tak dost nekřesťansky vysokých platů, oproti žalostným platům většiny našich občanů...

A neobhajuje mimochodem Láska jen tak náhodou bývalého nepohodlného policejního prezidenta Petra Lessyho? A není to vše jen tak náhodou politická objednávka na likvidaci politicky nepohodlné pravdy Petra Lessyho a lásky Václava Lásky ?

Co na to všechno stará Blažková ? Sorry, přesněji řečeno její choť, ministr "spravedlnosti" Pavel Blažek ?
18. 12. 2012 | 12:58

JardaV napsal(a):

Pro Olda

Podle toho,co tvrdili v TV,tak v DP zmizela miliarda ročně.Pokud na něco přišel,a to zřejmě ano,pak pokud chce žít,musí s tím do médií,jinak ho zlikvidují,a to nejspíš i
fyzicky.Nebyl by v Praze první.Až všechny dojné krávy dají nohy k sobě,zahynou některé politické strany.
18. 12. 2012 | 13:08

nestranný napsal(a):

Mám takový dojem,že by nejraději mafie nasadila panu Láskovi betonové botičky
a nechala ho zaplavat si v Lipenské přehradě.Co to stálo úsilí vybudovat
toky peněz z DPP a najednou se najde nějaký šťoural a vše začne ničit.To si,,MY"
OPRAVDU,ALE OPRAVDU NENECHÁME LÍBIT!Ještě že je každý smrtelný.A my už příčinu smrti vymyslíme.To by tak hrálo,aby jediný člověk zlikvidoval tolik čestných lidí,jako jsme,,MY".
18. 12. 2012 | 13:24

Twist napsal(a):

Skutečně se nám vzácné charaktery jakým je pan Dvořák množí jako houby po dešti. S rozkrýváním lumpáren jich bude stále více. Že si někdo nevšimne podvodu té podivné ženštiny, která se propracovala do čela ministerstva obrany. O jejím podfuku, kterým si přivlastnila hlasy voličů, ani muk.
18. 12. 2012 | 13:58

šašek z Jihlavy napsal(a):

Ale když se to vezme kolem a kolem, nejvíc by něli křičet Pražáci, za ty prachy už mohli mít komunikace, cyklostezky a chodníky i v okrajivých čtvrtích v ukázkovém stavu. Jak to, že se denně nedemonstruje před sídlem DP? Pokud by byl tlak velký, pohnula by se i justice a přečstala by Dvořáka šanovat. Nemám z toho dobrý pocit, NSZ a VSZ by měli konat, poznatků jistě nashromáždili dost. Nebo že by se řídili příslovím bližší košile než kabát?
18. 12. 2012 | 14:39

sedlak napsal(a):

http://www.nfpk.cz/cz/kauza-dpp

http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/policie-opet-zasahovala-v-prazskem-dopravnim-podniku

a jiné

jen doufám, že to Láska vydrží
18. 12. 2012 | 14:44

modrý edvard napsal(a):

Neodvážím se tvrdit, kdo má pravdu a jak causa dopadne. Ale pokud někdo, a advokátní kancelář zvlášť, mění jméno, zřejmě se potřebuje zbavit své pověsti.
18. 12. 2012 | 15:12

petrabielinova napsal(a):

Ad OLDA: Nehodnotim, zda Václav Láska (VL) porušil či neporušil etický kodex advokáta, k tomu ostatně nemám ani kompetence, a zejména nemám dostatek informací, neviděla jsem ani audit, ani ty tajné podklady ani ujednání mezi DPP a VL, neznám vyjádření VL k podané stížnosti ani text zbylých šesti stížností (znám jen info z médií a to opravdu nestačí). Osobně neznám ani VL. Považuji ale za krajně neetické vysílat reportáž v takovém duchu a kontextu jak byla koncipována, nepřímo již mezi řádky naznačovat výsledek řízení a vinu VL, když komora dosud o stížnostech nerozhodla a když stížnosti podávají osoby, které výsledek auditu VL označil za podezřelé osoby. Mimochodem na Šachtovce rovněž byly podány na ČAK stížnosti. K této kauze se však komora v hlavních televizních zprávách ČT nevyjádřila.
18. 12. 2012 | 16:17

svatební a pohřební orchestr G.Bregoviče napsal(a):

paní autorko, kéž by to bylo, jak píšete!

šašku, jste-li rozhodnut zlomit hůl, vezměte ji do ruky, zajeďte do Prahy a zlomte ji o hřbet nějakého kolemjdoucího tunelářského ksichtu! To bude účelnější :-).

Londýn, bleší trh. Gentleman si prohlíží figurku krysy. Prodavač: Pane, pokud byste chtěl tu figurku koupit, tak vás upozorňuji, že ji v žádném případě nevezmu zpět!!! Gentleman se podiví, figurka se mu líbí. Prodavač ho ještě několikrát upozorní, že reklamace není možná, a ve finále mu figurku prodá. Gentleman s figurkou pak jde po nábřeží Temže a najednou se za ním objeví krysa a následuje ho. Pak druhá, třetí, stovky, tisíce krys. Hodí figurku do Temže a všechny krysy tam naskáčou za ní a utopí se.

Druhý den ráno jde k prodavači figurek na blešák. Pane, říkal jsem Vám, že tu figurku zpět nevezmu!!
Nechci vrátit tu figurku krysy. Nemáte figurku právníka?
18. 12. 2012 | 23:57

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Josífku K,
1)naopak povedlo se. Pan Láska toho doted' udělal proti pravicovým tunelářům z ODS v DPP hodně, hlavně zarazil VŠEHOSCHOPNÝM modrým kmotrům ods si dělat DPP krmelec, kde si tito modří kmotři ODS pakovali tunelářsky své nenasytné měšcea už to je vítězství!
2)ještě předčastně nejásej, ještě není tunelaření ODS v DDP ukončeno, ještě je odměny za tunelování dojdou. Jenom dočkej času, jak ta husa klasu!
19. 12. 2012 | 00:24

Petr napsal(a):

On je problém asi v tom, že kromě prapodivných trestních oznámení (ve kterých, jak sám naznačil v tisku a na svém facebooku, nebyl schopen určit výši škody; například zmínil, že některá ze smluv je tak složitá, že jí nerozumí). P. Láska také porušoval poměrně výrazně kodex advokáta - svými expresivními výroky o miliardových škodách atd.
Opravdu si myslíte, že je v pořádku, aby advokát veřejně prohlašoval, že tajemník prezidenta republiky je tasemnice lezoucí z prezidentovy řiti? Toto je další perla z úst tohoto nevzdělaného policajta...
19. 12. 2012 | 09:11

Karel napsal(a):

DOKUD BUDOU MÍT ODVAHU LIDÉ JAKO ADVOKÁT LÁSKA TAK JEŠTĚ NENÍ VŠE ZTRACENO. Až tu nikdfo takový nebude, tak bude zle. Vyškrtnutí ze seznamu je mediální zkratka, asi jako když reportéři zmíní u trestného činu vždy trestní sazbu, třeba 12 let, 18 let (naposled u Janouška), ale ve skutečnosti to s realitou nemá nic společného. Lásku najal primátor Svoboda a tak to jistě ČAK vysvětlí.
19. 12. 2012 | 09:51

Stan napsal(a):

hujeroskeptiku, prober se, jsi příliš jednoduchý a ničemu nerozumíš. Pusť si raději nějaké porno a neplácej pitomosti. Trochu si popletenej, o jakém tunelaření ODS v DP mluvíš ? Já co vím, tak se tam pakoval nejvíc policajt, slovenský JUDr./ ? / Hamáček. Ten nebyl ty troubo z ODS, ale z ČSSD. O dalších nic konkrétního nevím. Policajt Láska také se věnuje pouze jedné kauze, na víc nemá. Přečti si jeho životopis, nevím zda ti bude připadfat důvěryhodný.

Petře souhlasím, máš pravdu.
19. 12. 2012 | 10:13

Petr napsal(a):

Ke "vzdělání" Mgr. Lásky: studoval dlouho, velmi dlouho. Ale jak? Skutečně dálkově, protože do školy ani nejezdil, index posílal pro patřičný zápis po kolegovi (tato informace je od dalšího bývalého Láskova kolegy, takže pravděpodobně věrohodná).Výsledkem pak nutně je "velmi kvalitní a erudovaný Mgr.".
19. 12. 2012 | 17:49

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Opakem proti jednoduchéjm a připrostléjm, jako zde stan či yosífek je hujeroskeptik přímo modro pohůnkovský génius. Krmelcové tunalenaření DPP Kmotry ODS je 'veřejné tajemství' známé dneska snad každému. Mgr.Lásku znám velmi dobře již z dob vyšetřování ODS-tunelbanky IPB, takže jeho životopis sleduji a znám celkom dobře. Neznají ho pouze "uvědomělí" modrosvazáci, což není již dneska nikomu divné, natož k divení. Tomu, kdo zná modrosvazáckou samozvanou 'génius in' teligenci se ani petříku moc nediví. Být více takových nezkorumpovaných,jako zde Mgr.Láska, tak ODS komplet sedí na hradě, ale hradě Mírov i s jejich privatizačním pionýrem géniusem tunelů, či celosvětově uznávanýmí Velkými Vůdci ODS soudruhy s.Tupolánkem a s.Nečasem. Howg.
19. 12. 2012 | 22:32

sedlak napsal(a):

doporučuji poměrně čtivou knížku Mgr. Lásky "Jak se zavírají tuneláři", není to sice tak "hutné" čtení jako kniha p.profesorky Dvořákové Rozlk(r)ádání státu (kde si čtenář zvědavec může při trpělivosti doplnit úspěšné studenty z Plzně stále sedící na velmi významných postech veřejné správy, u policie apod.), ale laikovi a civilovi pomůže nahlédnout i pod pokličku dění v ČR v době, kdy byl Mgr. Láska ještě vyšetřovatelem (kauza Harvardských fondů, IPB a jiné), tenhle člověk MUSÍ zákonitě velmi ležet v žaludku celé řadě lidí, o kterých ví mnohé, co si celá řada lidí nechce připustit ani ve snu ;-(
19. 12. 2012 | 23:33

Bořivoj napsal(a):

AD petrabielinova napsal(a): ... Osobně neznám ani VL.

Co je podle vás osobně? V loňské reportáži o DP jste vystupovala tuším za TI CZ. Láska jako zakládající člen má pravděpodobně k TI velmi blízko (což koneckonců dokládá i nezákonný postup policie při domovní prohlídce v DP za účasti TI). Také jste spolu se státním zástupcem Borgulou jeho přátelé na facebooku (nevím jak vy, ale já si, přestože to je poněkud virtuální, lidi, které osobně neznám, na facebook do přátel nedávám).
19. 12. 2012 | 23:46

toisloglaps napsal(a):

OtfSvt [url=http://www.guccijapansales.com/]グッチ バッグ[/url] OdvLuk [url=http://www.guccijapansales.com/]gucci グッチ[/url] LbgVhl [url=http://www.guccijapansales.com/]gucciトート[/url] YhmHub [url=http://www.guccicheapja.com/]gucci バッグ[/url] KgeFni [url=http://www.guccicheapja.com/]財布 グッチ[/url] QvaBzo [url=http://www.guccicheapja.com/]グッチ ショルダーバッグ[/url] GxpGoh [url=http://www.bootswinterjp.com/]ugg ムートン[/url] VkqRfe [url=http://www.bootswinterjp.com/]オーストラリアアグ[/url] SmcCpp [url=http://www.bootswinterjp.com/]ugg 正規[/url] PahWiq
10. 01. 2013 | 11:52

beafeagexttok napsal(a):

KrqKit [url=http://www.bootshanbaiten.com/]ugg classic[/url] LpwAzk [url=http://www.bootshanbaiten.com/]ugg ムートンブーツ[/url] JoxPey [url=http://www.aguronguboots.com/]ugg サイズ[/url] NseTol [url=http://www.aguronguboots.com/]ugg 正規[/url] WwbHoi [url=http://aguwomenboots.com/]ugg サイズ[/url] KfaGxu [url=http://aguwomenboots.com/]アグ クラシックミニ[/url] AzhQyh [url=http://www.agufashionboots.com/]ugg mini[/url] MyiFqr [url=http://www.agufashionboots.com/]アグ クラシックミニ[/url] LfoMej [url=http://www.agutoruboots.com/]ugg ショート[/url] NjsZqi [url=http://www.agutoruboots.com/]ugg 販売[/url] AgaIke [url=http://www.agusuribbaboots.com/]ugg メンズ[/url] ZthEvp [url=http://www.agusuribbaboots.com/]ugg店舗[/url] HgqNpm

ZakRyj [url=http://www.fashionbootsforjp.com/]ugg 通販[/url] OvmXci [url=http://www.fashionbootsforjp.com/]アグ ムートン[/url] YfrRsu [url=http://www.atatakaiboots.com/]ugg メンズ[/url] PrnRxh [url=http://www.atatakaiboots.com/]ugg 激安[/url] HtiSzv [url=http://www.huyunoboots.com/]ugg classic[/url] AvzRqi [url=http://www.huyunoboots.com/]アグ ムートン[/url] OuaGgd [url=http://www.guccitusuhanten.com/]財布 グッチ[/url] TfhPus [url=http://www.guccitusuhanten.com/]gucciトート[/url] SkpIow [url=http://www.guccihanbaiten.com/]gucci グッチ[/url] WumNcc [url=http://www.guccihanbaiten.com/]グッチ ショルダーバッグ[/url] FteIsh [url=http://www.guccibeautifygirl.com/]グッチ アウトレット[/url] UozUcb [url=http://www.guccibeautifygirl.com/]gucciトート[/url] CkjJul [url=http://www.guccifashionbagjp.com/]グッチ トート[/url] KdsLpg [url=http://www.guccifashionbagjp.com/]グッチ トートバッグ[/url] NykFys [url=http://www.guccitsuuhansaito.com/]gucci グッチ[/url] AopHcw [url=http://www.guccitsuuhansaito.com/]グッチ長財布[/url] TmoKgs [url=http://www.guccispecialoffer.com/]財布 グッチ[/url] BxwMzo [url=http://www.guccispecialoffer.com/]グッチ 新作[/url] NgtEps
01. 02. 2013 | 00:33

beafeagexttok napsal(a):

OarZbh [url=http://www.bootshanbaiten.com/]ugg mini[/url] YycKeo [url=http://www.bootshanbaiten.com/]ugg 販売[/url] GdvVye [url=http://www.aguronguboots.com/]オーストラリアアグ[/url] OchSdp [url=http://www.aguronguboots.com/]ugg 正規[/url] RzvJyi [url=http://aguwomenboots.com/]ムートンブーツugg[/url] NzjUmj [url=http://aguwomenboots.com/]ugg 販売[/url] KraWpr [url=http://www.agufashionboots.com/]ugg サイズ[/url] YmiLrt [url=http://www.agufashionboots.com/]ugg店舗[/url] ZsbCkm [url=http://www.agutoruboots.com/]ugg ミニ[/url] BavKts [url=http://www.agutoruboots.com/]ugg 販売[/url] LzuNjs [url=http://www.agusuribbaboots.com/]ムートンブーツugg[/url] ZhqYog [url=http://www.agusuribbaboots.com/]ugg 正規[/url] LmxHdp

KyzVnx [url=http://www.fashionbootsforjp.com/]ugg mini[/url] RprXxo [url=http://www.fashionbootsforjp.com/]ugg店舗[/url] BsdVgn [url=http://www.atatakaiboots.com/]ugg ショート[/url] KenHcq [url=http://www.atatakaiboots.com/]アグ クラシックミニ[/url] OrjYax [url=http://www.huyunoboots.com/]ugg classic[/url] LedBfs [url=http://www.huyunoboots.com/]ugg 激安[/url] AiqSam [url=http://www.guccitusuhanten.com/]グッチ トート[/url] UacSgm [url=http://www.guccitusuhanten.com/]グッチ 財布 メンズ[/url] FlcZel [url=http://www.guccihanbaiten.com/]グッチ アウトレット[/url] YvfPbs [url=http://www.guccihanbaiten.com/]グッチ ショルダーバッグ[/url] KhyMsb [url=http://www.guccibeautifygirl.com/]財布gucci[/url] EukMqu [url=http://www.guccibeautifygirl.com/]グッチ 新作[/url] UyuOej [url=http://www.guccifashionbagjp.com/]gucciバッグ[/url] XkzGxs [url=http://www.guccifashionbagjp.com/]グッチ 財布 メンズ[/url] OxwDts [url=http://www.guccitsuuhansaito.com/]グッチ アウトレット[/url] AepWns [url=http://www.guccitsuuhansaito.com/]グッチ 新作[/url] AnmBal [url=http://www.guccispecialoffer.com/]グッチ財布[/url] GykQvf [url=http://www.guccispecialoffer.com/]グッチ トートバッグ[/url] BotZim

CixCqf [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]グッチ 財布[/url] YcfZvm [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]グッチ アウトレット[/url] LsbDbb [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]gucci新作[/url] NbjUdk [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]グッチメンズ[/url] LmgJuw [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]グッチ財布[/url] InuCda ZfiAkc [url=http://www.guccibaggu2013jp.com/]グッチ ポーチ[/url] HetPon [url=http://www.guccininki2013.com/]グッチアウトレット[/url] HuhGpc [url=http://www.guccininki2013.com/]gucciバッグ[/url] BcpBpc [url=http://www.guccininki2013.com/]グッチ 新作[/url] [url=http://www.guccininki2013.com/]グッチアウトレット[/url] JmqStb [url=http://www.guccininki2013.com/]バッググッチ[/url] EabAib [url=http://www.guccininki2013.com/]グッチ トート[/url]
01. 02. 2013 | 18:09

LUCAS napsal(a):

Po tom js shlednul v TV vubec nepochybuji, ze p. Laska vse nalezite vysetril a ma perfektne dle zakona zdokladovane. Pokud NEEE, meli byse takovito sherloci, kteri maji odvahu dehonestovat podobnym zp. slusne a pracovite podnikatele "stavet ke zdi". Vylouceni z Komory je jenom jiste zacatkem a pan Dvorak se jiste bude branit u soudu...
18. 02. 2013 | 11:57

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy