Dalík nebo Babinský?

16. 10. 2009 | 21:11
Přečteno 13342 krát
Tak jsem zase jednou užasla. Zběžně jsem ráno pročítala internet a server jednoho z největších českých deníků mi doslova vyrazil dech. Tedy pouze jeden článek. Oslavný článek. Taková malá óda na bydlení pana Dalíka. Hlavně tedy způsob, jak je ten pán pro své bydlení opěvován. Ve stejném stylu jsem četla článek o bydlení prezidenta Nazarbajeva v Kazachstánu. Taky má krásné bydlení, asi poněkud větší, ale to bude vlastně jediný rozdíl. Pana prezidenta Nazarbajeva se také nikdo neptá, za co si to postavil a zařídil, kde na to vzal. A tady už není rozdíl žádný, tedy mezi Českem a Kazachstánem. Novináři opěvují něco, co by v civilizované demokratické zemi bylo považováno za skandální. Pokud by takový článek vůbec byl napsán, tak by se v něm objevily otázky a hypotézy o tom, jakou jinou kvalifikaci majitel bydlení má, myslím kromě toho, že je pobočníkem předsedy ODS. Anebo mě ještě napadá, že by to mohlo vyjít jako placený PR článek.

Po návštěvě Kazachstánu před čtyřmi lety mě hřál pocit, že žiju v demokratické zemi. Poslední dobou mi je však poněkud chladno (alespoň tento pocit mě už rozhodně nehřeje). Po přečtení uvedené ódy na bydlení pana Dalíka se už nedivím ničemu. Je vlastně normální, že v době českého předsednictví se o naší bývalé vládě psalo hezky jen v Čechách. Jinde v Evropě byla pro smích. Je vlastně normální, že mi před dvěma týdny novinář z New York Times vyprávěl, jak o Čechách může napsat cokoliv, aniž by se někdo vůči tomu ohradil (a tím někým myslel novináře i bývalou vládu, tady totiž funguje naprostá ignorance vůči zahraničním novinám). Možná se nikdo neohradí, protože tak dobře nevládne cizími jazyky. To by byl ten lepší případ. Možná se neohradí, protože má tu svoji pravdu, samozřejmě objektivní. Možná je to také proto, že je mu jedno, co si o nás svět myslí.

Ono je to vlastně úplně v pořádku. Články o Pitrovi, Krejčířovi a podobných Babinských také nesou znaky obdivu. A od obdivu je k ódě jen krůček. Takže Kazachstán také není až tak daleko.

A až mi příště budou novináři počítat, kolik káv jsem vypila v hotelu Kempinski, pošlu je dát si studenou sprchu k panu Dalíkovi.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Martin napsal(a):

zase endorfiny co ?
16. 10. 2009 | 21:17

Kluk napsal(a):

Pijte raději tu kávu, složitější věci by, dle mého soudu, na vás byly moc složité....
16. 10. 2009 | 21:26

Aleš napsal(a):

Pro smích jste, nemálá dámo, jedině Vy. I s Vaším sexynemozkem.
16. 10. 2009 | 21:30

už je to asi opravdu an cestě... napsal(a):

Komupak to zase čvachtá ve vyštěkané boudě - co to tlachá v pátek večer Jiříkovo moudě?
16. 10. 2009 | 21:32

Paterik napsal(a):

Vyřiďte radši Sobotkovi, aby nám povyprávěl o svém bytě, na který si naspořil z našich peněz, jo?
16. 10. 2009 | 21:34

Veterán napsal(a):

Váš manžel se pochlubil, jak na to má, a do svého příjmu započítal i poslanecké náhrady.
Nejoblíbenější politik ČR si za tyto náhrady koupil několikamilionový byt.
Mnoho dalších poslanců ze všech stran postupuje stejně a ani se již nestydí. A vy zde vytahujete Dalíka, kterému nebylo nic prokázáno a zůstává tak alespoň malá naděje, na rozdíl od vašeho manžela a ostatních poslanců, že si ty peníze vydělal legálním podnikáním. Je to malá naděje, ale je.
Vážená paní, doporučuji vám si přečíst Bibli. Zvláště tu část o třísce, břevnu a očích. A pak si stoupněte před zrcadlo.
16. 10. 2009 | 21:35

jarpor napsal(a):

Jsou blogeři, které stojí za to číst. Mají třeba jiný pohled na svět a tím obohacují a nutí k zamyšlení..
Jsou blogeři, které za to nestojí. Čtení je ztráta času.

Paní Petro, patříte k těm druhým...
16. 10. 2009 | 21:51

kormoran napsal(a):

..Jeeezuskotinkyyyy!
To bych se caakrys divil, kdyby blondiiina vaseho typu z neceho nezasla!
..Doufam , ze 'Big beet', tancujete se sexy mozkem , jako ,"mazurku". Ted uz opatrne)))
At to neobsere cela zeme ! Kdo by celil invazi z Marsu?http://www.youtube.com/watc...

A sejdeme se pod frnakovnikem.
16. 10. 2009 | 21:52

Deny napsal(a):

Chápu, co jste chtěla napsat. Bohužel Vás diskvalifikuje skutečnost, že máte za muže předsedu ČSSD. Nejen on, ale i někteří ostatní členové ČSSD nemůžou být považování za vzor. Příště nejdříve raději zamést před vlastním prahem
16. 10. 2009 | 21:54

Mateřídouška napsal(a):

Paní Paroubková nudíte se,a to není dobře ...
Jestli chcete něco ovlivnit,doporučte svému manželovi Paroubkovi,a probuďte ho ,aby rychle pomohl se všemi politiky odvolat Klause z místa prezidenta,protože proti-Evropan Klaus přestoupil pravomoce prezidenta,ohrožuje demokracii v České republice a stal se velezrádcem České republiky ,takže politici jsou povinni Klause odvolat.Pokud Váš manžel Jiří Paroubek nebude reagovat,bude velezrádcem také on !!!
16. 10. 2009 | 21:57

Rumcajs napsal(a):

Proboha paní Paroubková !
Na Vašich veselicích si vyřizuje účty pražská galerka, Paroubkova bejvalka zázračně bohatne na pozemcích, kde se nic nestaví,Paroubek když přijde k soudu, tak si na nic nevzpomíná , zastavuje vyšetřování, či pokus o prošetření Plzeňské VŠ mafie atd,atd... a Vy máte tolik drzosti, že napíšete takový bezduchý canc o Dalíkovi ?

Ženská, Vy jste snad úplně zešílela.
Slyšel jsem, že se to ženským stává těsně po porodu a né před porodem.
16. 10. 2009 | 21:59

Tonda napsal(a):

Ještě že to bylo tak krátké, ještě jeden odstavec a asi bych šel zvracet...
16. 10. 2009 | 22:00

JC napsal(a):

Raději nenapíši nic k vašemu blogu, abych se nemusel cítit provinile až zase skončíte na kapačkách.
16. 10. 2009 | 22:02

majolenka napsal(a):

úžasné téma pro blog, zase jsem o něco bohatší ;-(.........a svět se mi zase o trochu spravedlivější ;-(
16. 10. 2009 | 22:03

vojtech napsal(a):

pi paroubkova, ja se vam divim, dyt z vas tady ma kazdej leda prdel a s vasi inteligenci nas nazor stejne nezmenite?!?
16. 10. 2009 | 22:05

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text obsajující nadávky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 10. 2009 | 22:15

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://www.ateo.cz/f/images...
16. 10. 2009 | 22:23

Airway napsal(a):

Paní Paroubková máte pravdu, a to, že ten čánek o Dalíkovi vyšel na idnes, které se stylyzuje do role nezávislého média, je naprosto ostudné.

Přeji hezký den.
16. 10. 2009 | 22:25

Kluk napsal(a):

Airway: Článek vyšel v rublice Bydlení, v rubrice Bydlení asi těžko budou probírat politiku... jste hloupý, když si to myslíte.
16. 10. 2009 | 22:29

Airway napsal(a):

Pro Kluk:

Za všechny články, ve všech rubrikách má hlavní zodpovědnost šéfredaktor. Nevěřím, že by o článku, který adoruje Dalíkův byt, nevěděl.
16. 10. 2009 | 22:35

JC napsal(a):

Airway,
Jednak souhlas s tím co napsal Kluk.
Tak jsem to přečetl a co jako ? Co vás na tom pobuřuje ? Nebo bylo by vám líp, kdyby se zjistilo, že Dalík bydlí v popelnici ?
16. 10. 2009 | 22:37

majolenka napsal(a):

to Arway, nezávislé médium snad může mít rubriku bydlení co říkáte ;-), snad se stylizuje, ale jen těžko stylyzuje ;-).....konec konců tam to dali poměrně se zpožděním, zřejmě ten byt nikdo nechce a Dalík potřebuje reklamu a nechce se mu platit ;-),.......bytový architekt by možná zkolaboval, ale že to je tedy téma, jeden větší trhák než druhý ;-))).....nu což stimul zřejmě potřebují nejen někteří novináři ;-)
16. 10. 2009 | 22:38

JC napsal(a):

Airway, adoruje byt ? No a co ? je dolela pěknej. Vá sejří, že se tam neadoruje bydlení Paroubkových, nebo co ?
16. 10. 2009 | 22:40

RA napsal(a):

paní Paroubková, toho času druhá........mohla byste nám objasnit, jak to bylo se svatbou vaší a vašeho sexymozku u STBáka , přítele vašeho manžela, Dvořáka , kterému pak váš manžel odpustil milionové dluhy na daních ? Zameťte si před svým prahem a Dalíka nechte na pokoji, on to není politik , do jeho vzdělání vám není nic /nemá titul z Plzně jako Standa Křišťál, že /a jestli máte pochyby, tak na něho podejte trestní oznámení. Ono na tom kšeftování s pozemky paní Paroubkové první také nebude vše košer, že, takže vaši ztrátu soudnosti přikládám vašemu těhotenství, které určitě není lehké.
16. 10. 2009 | 22:47

Airway napsal(a):

JC, majolenka:

Mě nepobuřuje, že pan Dalík má hezký byt, ale vadí mi, že v tzv. nezávislém médiu dotyčný článek kromě popisu bytu uvádí adresu a kontakt na realitní agenturu, která tento byt prodává ("Pokud máte zájem o Dalíkův byt, nabízí jej realitní kancelář Svoboda & Williams za 15 milionů korun." )

Velká část článku nemá nic společného s popisem interiéru bytu ale s jeho prodejními podmínkami, včetně ceny, doby kdy je pan Dalík ochoten byt opustit a podobně.

Takové informace jsou obvykle uveřenovány v placených inzerátech realitních agentur a ne v článcích o interiérové architektuře.

P.S. Se svým bytem jsem naprosto spokojen, pokud Vás to zajímá.
16. 10. 2009 | 22:53

JC napsal(a):

Airway,
Vy jste si samozřejmě 100% jistý, že tu reklamu si tam nezaplatila ta realitka.
Mimochodem se domnívám, že blog je trochu o něčem jiném.
16. 10. 2009 | 23:00

majolenka napsal(a):

Arway..zřejmě jste nečetl zcela bez emocí, co jsem napsala ;-, tu realitku znám, vím i že jsou zaměření na poměrně bohatou klientelu ze zámoří ;-), zřejmě jsem nenapsala dostatečně jasně, že mi nepřipadá zvláštní, že rubrika bydlení uveřejní upoutávku na byt lakotného Dalíka, co se mu nechce platit reklama i když třeba si to zaplatil, ale připadá mi zvláštní, že se manželka vlivného politika opírá do kauz poměrně se zpožděním, nota bene znáte tu o tom, napřed si zameť před vlastním prahem? .....je to už jasnější? Co myslíte, platím družstevák, odvádím daně, nedělám v politice, co si asi mohu myslet ;-) ........jestli to není ještě dostatečně jasné, kvitovala bych preventivní pokusy o prevenci od paní Petry nikolv s křížkem po funuse ;-(
16. 10. 2009 | 23:07

pumprlidentlich napsal(a):

chci víc, ještě, super. Pište, pište, pište
16. 10. 2009 | 23:08

yorick napsal(a):

Paní Petro,
kdo Vám proboha poradil, abyste své úvahy sdělila zrovna sem? Pokud manžel, domluvte mu, poslední dobou stále víc chybuje a to bude pro jinak nezbytnou stranu každého politického spektra hodně ničivé. Ale prvoplánově, tohle diskusní fórum už dávno slušní lidé opustili a jen pár nadšenců, jako je např. Jarpor, marně doufá, že se s tím dá něco dělat.
Nikolivěk ne, ujišťuji Vás.
16. 10. 2009 | 23:12

Airway napsal(a):

JC:

Reklamní texty by měly být vždy označené jako reklama, dotyčný článek takto označen není, ani tak není označený zvýrazněný rámeček na boku textu s odkazem na realitku.

Mimochodem se domnívám, že tento blog je o novinářské (ne)etice a mé příspěvky také.
16. 10. 2009 | 23:12

Airway napsal(a):

Pro majolenka:

Píšete: "...ale připadá mi zvláštní, že se manželka vlivného politika opírá do kauz poměrně se zpožděním..."

Ten podivný reklamní článek vyšel na idnes.cz dnes. Paní Paroubková na něj reagovala kritikou servru idnes.cz ješte tento den. Mě připadá normální, že když se paní Paroubkové, stejně jako komukoliv jinému, něco v médiích nelíbí, tak se ozve.

Na tom není nic zvláštního.

P.S. Jestli nejste spokojena se svým životem, snažte se jej změnit.....
16. 10. 2009 | 23:22

tng napsal(a):

Pani Paroubkova, co takhle najmout na psani Vaseho blogu nejakeho profesionala, jako to jiste dela pan manzel ? Treba by vysledek vzbuzoval mene pochybnosti o Vasi inteligenci ...
16. 10. 2009 | 23:24

Jiří napsal(a):

Paní Petro, řekněte Jirkovi, ať vezme rozum do hrsti a jde společně s Klausem proti Lisabonské smlouvě. Poslouží tím občanům tohoto státu i sobě. My nebudeme provincií Bruselu, Jirka si tím získá větší preference, když to vezme za správný konec, a ještě mu zbyde víc moci u nás v České republice, která by se jinak přesunula do Bruselu. Nejsem sice volič ČSSD, ale pořád lepší Váš manžel, než bruselský socialistický svaz. Mějte se pěkně.
16. 10. 2009 | 23:26

PatientO.T. napsal(a):

Je hanbou tohoto státu, že bezvýznamné figurky typu Dalíka získávají moc a profit jen proto, že se dovedly včas nalepit na kamaráda, později premiéra. Je rovněž hanbou, že v největší opoziční straně jsou poměry úplně stejné, takže přes veškerý povyk Dalík se potká s Tvrdíkem/Dimunem, rukama si potřesou a pojede se dále. Je neuvěřitelné, že manželka jednoho z kápů, těsně před porodem, podepíše takovouhle ubohost a zaštítí ji svým úsměvem. Je příznačné, že tato dáma neptá se třeba po tom, jak bydlí věrný druh jejího manžela, doktor-nedoktor obojího práva, superprivilegovaný Křeček, je příznačné, že doma neřekne: "Vyraž, Jiříku, toho Bohouše, vždyť vám s tou svojí hypotékou dělá jen ostudu". Rovněž ji nezajímá jistý prodavač bonů z Ústí, pravomocně odsouzený majitel čerstvého inženýrského diplomu, asistent poslance Paroubka, nějaký Benda. Jméno Bruna je této dámě neznámé... Nedivím se ani tomu, že v těchto dnech nepoloží svému choti otázku: "Jak můžeš horlit za podpis LS a zároveň podporovat prezidenta"? Je to vše příznačné a přízračné... Tlupa příživníků, naoko znesvářených, udělala si ze svých poddaných-voličů dojnou krávu. Oč méně myšlenek, o to víc kraválu. Kolotoče se točí, Míša sbírá céčka, Jakl drhne dvanáctky a claimy jsou zabrány...
Ano, paní Paroubková, Dalíkův byt je stěžejním tématem dnešních dnů...
P.S.: Když už zmiňujete N.Y.T.; váš manžel se na FaceBooku před týdnem chlubil, že poskytl rozhovor tomuto listu. Počkal jsem si na ten rozhovor. 2 (slovy dvě) věty jsou vydávány za interview! Máte nás všichni za blbce? Co po nás chcete? Řekněte si, vezměte si to, ale hlavně táhněte!
Raději budu v Karlových Varech obyvatelem předměstí Hofu, než bezbranným daňovým poplatníkem ve statutárním městě ovládaném koalicí ODS/ČSSD!
16. 10. 2009 | 23:34

Martin napsal(a):

ty Peťko...stojí ti za to být pořád za husu...?
16. 10. 2009 | 23:36

VM napsal(a):

Dobrý článek a hlavně pravdivý.
Ono je to tak - v UK se konzervativci znemožnili až po čtyřech volebních obdobích, po nich labouristé po třech a naše české ódéesácké pravice k tomu stačily necelé tři roky u koryta.
16. 10. 2009 | 23:44

majolenka napsal(a):

Airway..jeden šikovný inštrument google ;- ) vám vyhledá odkazy s datem hádejte jakým ;-)))...nepodsouvejte mi nespokojenost s mým životem, to by se tu muselo oběsit několik milionů obyčejného voličského plebsu jako já ;-)... ....nemohu za to, že mi vtloukli do hlavy, že politika je služba lidu a že kamenem může hodit první ten, kdož bez viny ;-) a zameteno má na svém zápraží ;-)
16. 10. 2009 | 23:45

Marťan napsal(a):

Všžená pani Paroubková, vzpamatujte se, před nejkrásnějším dnem Vašeho života přece nebudete závidět, je to smrtelný hřich!!!! A já se vždy domníval, že na Slovensku je 90 procent věřících.
Jinak přeji ať to dobře dopadne!
16. 10. 2009 | 23:53

Airway napsal(a):

Majolenka:

Ohledně datumu článku: toto je uvedeno u názvu článku na idnes:

"Na návštěvě u Dalíka. Byt je krásný, brala bych ho hned, říká novinářka 16. října 2009 1:00"

Já jsem si jej všiml dnes dopoledne, když na něj byla upoutávka na titulní stránce idnes.cz

Píšete: "...nepodsouvejte mi nespokojenost s mým životem, to by se tu muselo oběsit několik milionů obyčejného voličského plebsu jako já ..."

Jestli takto vyjadřujete své životní nadšení tak je vše samozřejmě O.K....
16. 10. 2009 | 23:56

Rumcajs napsal(a):

Jaký je rozdíl mezi leninskou, stalinskou a Paroubkovou cestou k socialismu?
Leninská cesta k socialismu je jako tunel – všude okolo tma, zima, a někde v dáli svítí malé světélko.
Stalinská cesta k socialismu je jako pražská tramvaj – pár lidí sedí, ostatní visí.
Paroubkova cesta k socialismu je jako zaoceánská loď – pár lidí u kormidla, ostatní zvrací.
17. 10. 2009 | 00:09

Rumcajs napsal(a):

Potká se Paroubek s Bushem a ptá se ho: "Georgi, kolik si myslíš že tě v USA nenávidí lidí?" Bush na to: "No, řekl bych tak maximálně 8 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude stejný..."
17. 10. 2009 | 00:11

Rumcajs napsal(a):

Příjde Paroubek do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: "Děkuji Ti, že jsem vstoupil do ČSSD." "Máš štěstí." "Ó děkuji Ti Pane, že jsem se stal předsedou vlády." "Máš štěstí." Paroubek se podiví, ale pokračuje: "Ó děkuji Ti, že jsem mohl pomoci naší zemi a pracujícímu lidu." "Máš štěstí," zní znovu odpověď Ježíše. Paroubkovi to již nedá a tak se zeptá: "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?" "Protože kdybych neměl přibitý nohy, tak tě kopnu do držky."
17. 10. 2009 | 00:12

majolenka napsal(a):

Arway víte moje nadšení či nenadšení pro život je naprosto nepodstatné, škoda, že jste spíš nevybral mnohem podstatnější, byť vedlejší větu .........že politika je služba lidu a že kamenem může hodit první ten, kdož bez viny ;-) a zameteno má na svém zápraží ;-)
17. 10. 2009 | 00:15

Airway napsal(a):

Majolenka:

Píšete: "...moje nadšení či nenadšení pro život je naprosto nepodstatné..."

A v tom se zřejmě lišíme, jsem přesvědčen, a ze zkušenosti jsem poznal, že způsob jakým žijem svůj život, a přístup k němu, je to hlavní co má každý člověk možnost aktivně ovlivnit.

Při vzdychání nad špatnou úrovní politiků se možná krátkodobě někomu uleví, ale pro osobní život to není až tak důležité.
17. 10. 2009 | 00:27

Nuba napsal(a):

Paní Petro
co však čekat v tomto státě, kde mafiáni vychovávají právníky a každá větší kauza je uhrána pod koberec. Moc dýchat se tady již nedá, plevelu se ovšem daří výborně. Bují nevídaně. Naše nynější demokracie se od totality liší víceméně pouze v tom, že si skutečně můžeme jezdit kam chceme a říkat co chceme. Ovšem tím to končí. Můžu si tady klidně plíce vyřvat, co je to za hnus, který se čas od času a spíš náhodně vyvalí ven, stejně se nestane nic.

Na vědomí lidí má tento stav naprosto devastující účinek. Svědomí pokud nějaké ještě je, tak se krčí v koutě, zato zlaté tele nám narostlo v leckterém obýváku do obludných rozměrů. Tady se postihují lidé mnohdy za prkotiny, ano, tam býváme většinou důslední. Ono to bývá totiž také jednodušší a koneckonců nic z toho nekápne. Dnes nějaká stovka, proboha, koho by to zajímalo. Korupce nám narostla do obludných rozměrů a na bydlech některých politiků a jejich "asistentů" to je na první pohled patrné. Taky je neuvěřitelné, že pokud na zloděje, podvodníky, tuneláře a mafiány někdo poukáže, tak se řekne, že závidí.

Nevím, jak je možné, že pokud jsem já, většinou klidná a tolerantní osoba tak vytočená, že to ti poctiví, ale radikálnější ještě vůbec snesou. Bohužel, je to asi tak, že skupina, která se tímto způsobem obohacuje je již tak velká, že ta menší (poctivá, ale dle darebáků hloupá) s tím nic nenadělá.

Řešení nevidím, je to něco jako mobbing, na papíře trestné, ale v praxi nevymahatelné. Kdysi jsem měla ráda pohádky, dnes se také někdy ráda zasním. Představuji si, jak by bylo krásné, kdyby se konečně některá z kauz vyšetřila, zločinec by byl usvědčen a potrestán. Byla by to, a doufám že nejen pro mě, živá voda.

Z těch křiklounů nevychovaných si nic nedělejte, chodí si pod Váš blog postěžovat na svoji manželku. Jste terapeutická pomůcka, berte to jako charitu. Zřejmě jsou to titíž, co nadávají na aroganci našich volených zástupců.

V každém případě jsem Vás chtěla spíš potěšit a uklidnit. Proto Vám řeknu, že všechno dobře dopadne, zažila jsem to 4x. Užívejte si s miminkem každou minutu, protože čas rychle letí. Nedávno jsem si přála, abych to měla již šťastně za sebou a teď koukám, je to již 20 let. Čas se vrátit nedá, zrovna tak, jako nejde změnit mnohé z toho, co se nám nelíbí.

Přeji Vám a miminku hodně štěstí a zdraví.
17. 10. 2009 | 00:47

kormoran napsal(a):

...Nuba , tak to jste vyklopila svoji vanu po rocni koupeli te prave)))) Lucky Luciano Vas povysi na pesaka!))))
http://www.youtube.com/watc...
17. 10. 2009 | 01:01

karel napsal(a):

17. 10. 2009 | 01:05

kormoran napsal(a):

..A takto bych Vam soudruzi ukazal moji delnickou pest! Na oplatku!http://www.youtube.com/watc... Dokazali jste sprasit narody na nekolik generaci!
17. 10. 2009 | 01:12

Lena napsal(a):

Tohle jsem po trudném dni potřebovala. Takovou legrační blbinku. Děkuji.
17. 10. 2009 | 01:18

Hurá napsal(a):

Ale jo, dobře jste to napsala !
17. 10. 2009 | 02:06

ms napsal(a):

Hezké, zlomyslné a potrefené husy mají antiorgasmus. Repete.
17. 10. 2009 | 02:14

stále rebel napsal(a):

No schopný to politolog.
http://cs.wikipedia.org/wik...

Jsem živnostník-milionář, vysvětluje své vysoké příjmy Dalík

Lobbista Marek Dalík, neformální poradce předsedy ODS Mirka Topolánka, odtajnil část svých příjmů z posledních tří let. Konkrétně zveřejnil účetní uzávěrky své firmy New Deal Communications, která vydělává miliony až po roce 2006, kdy se stal Topolánek premiérem. Daleko víc peněz vydělá jako podnikatel na IČO, nechce ale prozradit za co
…..
Ukázalo se navíc, že mezi klienty Dalíkových firem patří například energetický gigant ČEZ nebo finanční skupina J&T. Tedy společnosti, které figurují v nedávném skandálu kolem dovolené politických špiček v Itálii a jež jsou na rozhodování politiků do jisté míry závislé.
…….
http://zpravy.idnes.cz/jsem...
17. 10. 2009 | 03:04

jams napsal(a):

Paní Petra Paroubková už zase čte české noviny! Přitom před čtvrt rokem na tomto blogu napsala, že je od loňského léta už nečte. http://blog.aktualne.centru... Takže české noviny se v očích PP asi zlepšily. :-)
17. 10. 2009 | 03:11

kočka šklíba napsal(a):

Nubo, jako vždy moc pěkné čtení, tedy ne pěkné, ale výstižné, podepisuji pod Vaše každé slovo,jen s tou výhradou, že já jsem zřejmě více netolerantní k darebákům, arogantním hovadům, kteří mnohou napsat napřílad něco takového jako je například pane Stejskale tento příspěvek:
"už je to asi opravdu an cestě... napsal(a):
Komupak to zase čvachtá ve vyštěkané boudě - co to tlachá v pátek večer Jiříkovo moudě?
16.10.2009 21:32:47

A pro Vás pane Stejskale, možná se občas mrknete na Outsider media, pokud ne, měl byste. Probíhá tam občas i debata o Vaší úloze zde, na blozích. A kupodivu Váš největší zastánce je vlk. Ale například tento příspěvek, co jsem zde zkopírovala spíše dává za pravdu Vašim kritikům, protože Vy jste se ozval jen o 3/4 hodiny později, s tím , že jste něco smazal, ale tento jste nechal. Vám se to zdá v pořádku, nejspíš. Zde nevystačíte s tím, že tu nejste 24 hodin denně, že?

A upřímně, do nedávna jsem Vám věřila, že jste nestranný a slušný správce těchto stránek, ale čím dál tím víc o tom pochybuji. A začínám věřit, že tyto blogy jsou obratnou manipulací s veřejným míněmím ke které ať vědomky, či nevědomky, poměrně úspěšně pomáháte.
17. 10. 2009 | 03:14

stále rebel napsal(a):

Kdo to tedy řídí?
V kuloárech ODS koluje se škodolibým úsměvem vyprávěná historka o tom, jak krátce po volbách vběhla na zasedání výkonné rady strany rozhněvaná Pavla Topolánkova s mobilním telefonem, který si její manžel zapomněl doma.

"Vy si myslíte, že to tady řídíte? Já vám ukážu, kdo to řídí," řekla prý konsternovaným šéfům strany a začala předčítat textové zprávy od Marka Dalíka a poslankyně Lucie Talmannové.
http://www.ruzovypanter.cz/...

Topolánek a Dalík (ODS) o korupci poslance Kořistky
http://www.youtube.com/watc...
17. 10. 2009 | 03:17

karelhá napsal(a):

jarpor,
proč to ale čtete, když máte předem jasno? Nepřekonatelné nutkání? Pozor, to je na psychiatra!
17. 10. 2009 | 03:30

pierre napsal(a):

nuba (17.10.2009 00:47:26) napsala vse za me... ve vsech aspektech.... dekuji...
17. 10. 2009 | 04:22

Kamila napsal(a):

Milá paní Paroubková,
samozřejmě! Je to tak. Naši novináři si mohou psát jak chtějí, o čem chtějí, mohou pozurážet slušné lidi a nic, opravdu nic se nikomu nestane! Proč také? Různí ti pisálkové, kteří se považují za novináře to mají v tomto státě velmi snadné a jednoduché. Mohou s klidným srdcem vymýšlet nepravdy, předkládat nám polopravdu a to věe ve stylu podpory té ideologie, kterou sami zastávají, či ideologie jejich zaměstnavatelů, jejich chlebodárců. Novináři jsou tu od toho, aby směrovali nálady lidí podle jejich přání, vytvářejí tu politiku a podílejí se na marasmu, ve kterém se díky právě pravicovým vlád koupeme. To nic, to se může, to novináři manipulují vědomím lidí, jak se jim hodí do krámu.
Proto také věnují pozornost panu Dalíkovi a málem opěvují jeho šikovnost - jak krásný a ohromný byt si pořídil! Kde na to vzal se paní Paroubková totiž nehodí zkoumat, zkoumá se a zveřejňuje o těch na levici, ať občané vidí, zač je toho loket! Pravičáky nechat na pokoji, či je nemístně podporovat.
Paní Paroubková, přeji klid v očekávání narození miminka. Přeji Vám zdraví a krásné příští dny.
17. 10. 2009 | 06:24

danny66 napsal(a):

pani Petro, stavate se mym nejoblibenejsim autorem, nad vasimi postrehy a hlavne diskusi pod nimi jsem se uz dlouho tak dobre nepobavil, jen tak dal....
p.s. sice jsem clanek o Dalikove bytu cetl uz pred mesicem, ale jinak pani Petro piste dal...
17. 10. 2009 | 07:00

arlon napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

velice Vám osobně děkuji, že jste osvěžila tento poněkud jednostranný server svou upřímností a zajímavou úrovní a čtivostí Vašich textů.

Je velká škoda, že máte více životních starostí a povinností, než jen věnovat se svému blogu zde. Myslím, že vaše jakékoliv texty jsou publiku bližší než neustálé štvaní pana Peheho nejen proti prezidentovi Klausovi, ale i proti Jiřímu Paroubkovi.

Vaší výhodou je Váš nadhled a vzdělání, znalost jazyků a světového společenství všude tam, kam jste cestovala. Užívejte si více tohoto svého duševního bohatství a nenechte se deprimovat českou novinářskou nekulturností a ubohostí, kterou nazval bývalý předseda sociální demokracie - žumpou.

Přeji Vám hezký den.
17. 10. 2009 | 07:34

ivo napsal(a):

Paní Paroubková a kolik máte vy s manželem uloženo u Kočků a Tvrdíků to bude taky pěkný ranec.Tak na nás nehrajte nějaké morální postoje ,to vám už nikdo nevěří , všichni ví žě jirka se pakoval kdykoli a kdekoli.
17. 10. 2009 | 07:55

Lila napsal(a):

Paní Paroubková,

ženy, která si jen pár týdnů před narozením prvního potomka zavrací hlavu myšlenkou, kde kdosi vzal na pěkný byt,je mi opravdu líto. O panu Dalíkovi si mohu myslet co chci, ale pokud vím, žádná trestná činnost mu nebyla prokázána, nebyl pravomocně odsouzen a nevidím důvod, proč by se ve specializované rubrice o bydlení nesmělo o jeho bytě referovat. Nebo si osobujete právo rozhodovat, o kom se smí psát a kom ne?

Oč je horší protřelý lobbista než zlatokopka, která jde přes mrtvoly a bezskrupulózně si buduje své štěstí na neštěstí jiných lidí?
17. 10. 2009 | 08:06

Lila napsal(a):

Magazín LN, 16. 10. 2009, str. 19

...Přestože Petra Paroubková nechává novináře "nakouknout" do svého soukromí, považuje se zároveň za jednu z jejich hlavních obětí.
"Proč o mne mají pořád takový zájem?" říká podrážděně. "Myslela jsem si, že ta pozornost opadne. Manželky jiných politiků jsou absolutně neviditelné. A to já chtěla taky."

(Tak pravila Petra Paroubková.)
17. 10. 2009 | 08:19

Rumcajs napsal(a):

Nuba:

Nubo, při vší úctě, Vy jste jedna z těch, která umožňuje existenci všech těch neduhů, o kterých píšete. Váš nekritický obdiv k Paroubkové či Paroubkovi je opravdu hoden diagnózy.

Kdo jenom trochu váhá, jetli zařadit Paroubka a Paroubkovou mezi mafiánské rodiny, ten by si měl nechat udělat transplantaci očí,uší,mozku a žalůdku.
17. 10. 2009 | 09:09

karel matousek napsal(a):

Fascinujici blog a fascinujici diskuse. Diky vsem ...
17. 10. 2009 | 09:11

ziny napsal(a):

Probůh, lidé, nechte ji na pokoji.
Tím jak reagujete, dáváte důvod k dalším a dalším článkům. Nečtěte to.
O haváriích, násilnostech a tragédiích vím, ale články o nich nečtu a televizi přepínám.
O hlouposti ostatních také vím, ale nečtu jejich články proto, abych se mohl poměřovat s jejich IQ. Mějte trochu úcty a tolerance. S paní Paroubkovou Druhou nesouhlasím, strana jejího muže má a měla rovněž rozličné prominenty - teď je hodně aktuální Standa Gross, který rovněž měl byt a dokonce má i barák někde na Floridě nebo kde, navíc má titul který mu nikdo nevěří - je to málo?
Tak proč se rozčilovat. Tento blog je blog názorů paní Paroubkové Druhé. Není to žádné oficiální stanovisko, je to jako deníček naivních náctiletých holčiček. Jako takový o čtu a bavím se tím. Doporučuji i vám, rozohnění čtenáři.
17. 10. 2009 | 09:49

beneš napsal(a):

ach jo¨co takhle so pustit do mé osoby
17. 10. 2009 | 09:50

maryfox napsal(a):

Kdo z vás na to má ????? Konečně se někdo našel?Ani vy natom nebudete špatně,až se všem uleví a váš manžel zmizí.Ať už tak jako u Grose,nebo jako u vaší předchůdkyně.Potom nás budou zajímat pobouřené komentáře a přirovnání.Už se těším.
17. 10. 2009 | 10:00

Ikena napsal(a):

Mily Rumcajsi a podobni,
i mne prekvapilo, jak udajne seriozni tisk opevuje bytecek pana Dalika. On jej totiz prodava a toto je dobra reklama. Ale to vam nedochazi, za to kopnout si do pani Paroubkove, na to jste velci kadri.
Nezlobte se, ale meli byste opustit ty ideologicke bryle, alespon v tomto pripade, ten Dalik se preci nema co objevovat v tisku, je snad politik, nejaka celebrita, ne pouze podrztaska a kamos Topolanka a mozna neco navic, a to by mel zkoumat financni urad.

Tak vazeni zhusta do Parobkove a pridejte obrazne jeste par facek, ulevte si.
17. 10. 2009 | 10:04

beneš napsal(a):

to ba,ba

a čím jste crndnut/ta vy
17. 10. 2009 | 10:18

kox napsal(a):

Proč tolik povyku kolem jedné paní, kterou (momentálně) ovládají hormony? Zamyslete se nad sebou, pokud jste na dostatečné mentální úrovni.

Jinak článek plně odpovídá (aktuálním) schopnostem autorky a lze ji maximálně tak politovat.
17. 10. 2009 | 10:20

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

Dalík celebritou je, ať se to někomu líbí nebo ne. Je stejnou celebritou, jako Dimun,Šlouf,Gross a jiní. Psát o nich je naprosto v kompetenci tisku a žádná pí. Paroubková nebo FU do toho nemají co mluvit. Některým to stále nedochází, ale doba pol. cenzůry je pryč.

A jestli tady někdo do někoho kope, tak to je pí Paroubková a to ještě naprosto primitivním způsobem, který si asi osvojila od svého manžela, či jeho kompliců.
17. 10. 2009 | 10:25

Ikena napsal(a):

Tak pane Stejskale,
po jiste dobe jsem opet zavital na zdejsi blogy, ale toto sila, fakt zumpa. Samozrejme se da predpokladat, ze prispevek pani Paroubkove bude rudym hadrem pro mnohe priznivce pravice a poslouzi jim jen k anonymnim slovnim urazkam. Domnivam se, ze tito prispevatele, chteji jen anonymne exhibovat svoji nenavist, aniz by si precetli o cem clanek pojednava.
Pane Stejskale, opet jsem se presvedcil, ze na tyto stranky presidlili exoti, kteri byli vyhnani z Novinek a k nim se pridavaji byvali slusni diskuteri.

Jen tak dal.
17. 10. 2009 | 10:30

Belgičan napsal(a):

Pani Paroubková
víte jaký rozdíl je mezi blbcem a lumpem?
Lump zneužívá blbce.
Vy, ani Váš manžel rozhodně blbí nejste.
17. 10. 2009 | 10:30

Ikena napsal(a):

Rumcajsi,
ve slusne spolecnosti se nemluvi a neoslavuji typy a la pan Dal... a podobnni.
Jeho podnikani je vice nez tajemne, tak dobry pro financni urad.
Jetli jste to nepochopil, tak clanek byl jen sluybou pro Dalika, ktery byt prodava. Skoro neplacena reklama. Ale to uz je nad vase chapani, skutecne s vami lomcuje tak nenavist k levici, ze nevidite tu propojku Dalika na novinare, kdyz jde o jeho osobni zajem. Takove recenze zajimavych bytu najdete v odbornych casopisech desitky, ale vetsinou bez uvedeni adresy majitelu.

Nezlobte se Rumcajsi, zamyslete se, drive se s vami dalo diskutovat, sklouzavate do suterenu.
Prectu si vas vecer, odchazim....
17. 10. 2009 | 10:38

MerryMan napsal(a):

Rumcajs-opak inteligentního člověka.
Pro vysvětlení ostatním diskutujícím. Nick Rumcajs se do tohoto názvu vmanévroval sám. On totiž po sobě nečte.
Opět nám zde Rumcajs potvrdil, že moje zařazení jeho nicku je naprosto správné a bohužel bude trvat ještě mnoho let, než ho budu moci změnit.
17. 10. 2009 | 10:43

MerryMan napsal(a):

PatientO.T.
Vidím, že zdatný ošetřovatel si šel opět zakouřit. Nevážený modrodruhu, přečtěte si i můj další příspěvek.
17. 10. 2009 | 10:46

historik napsal(a):

17. 10. 2009 | 10:47

Ládik napsal(a):

Uniká mi důvod sepsání Vašeho článku. Lidí typu dalíka jsou desetitisíce. Asi jim závidíte.
17. 10. 2009 | 10:51

MerryMan napsal(a):

Modrodruhové a modrodružky,
opět jste se předvedli. Je vidět, že nemáte ani základní znalosti o lidech.
Já na rozdíl od Vás všech jsem zažil ve své rodině několik těhotenství a proto vím, že těhotenství znamená takové narušení ženského organizmu že je těžké se s tím vyrovnat. Těhotná žena mívá své rozmary nebo se u ní projevují zvláštnosti v chování. A pamatujte si:
ROZMARY TĚHOTNÉ ŽENY SE NEKRITIZUJÍ, TĚM SE VYHOVÍ. Totéž platí i pro dobu kojení. Alespoň v Evropě. Zamyslete se nad sebou. Některým z Vás to možná pomůže, někteří jako např. Rumcajs=opak inteligentního člověka a PatientO.T. jsou bez šance.
S pozdravem Modrý den
17. 10. 2009 | 10:52

DJ napsal(a):

MerryMan
hned po ránu absint? Ty Ty Ty!
Ikena
víš čemu říkají eskymáci ikena?
17. 10. 2009 | 10:53

Nuba napsal(a):

Rumcajsi,

na ten nekritický obdiv jste přišel vlastní hlavou ? Ve svém příspěvku přece nepíšu, že se to strany pana Paroubka netýká, Vy to tam někde vidíte ? Nebo si myslíte, že se mám jít klanět raději tomu "zdravému jádru národa" se značkou kvality Czech made ODS. Tam to snad vypadá i s Vaší ctěnou podporou lépe ?

Přečtěte si, co jsem napsala ještě jednou a myslete si, že to píše řekněme někdo s Vašeho ctihodného stanu. Ani potom s tím nemůžete souhlasit.

A ten závěr - to mi dovolte, abych se mohla jako ženská, která má již něco za sebou, vyjádřit k jiné ženě solidárně, a to bez ohledu na tričko. Přála bych to stejné i Vaší paní či jiné, v podstatě kterékoiv ženě, tady musí jít politika stranou. Nebo váš odpor jde až za hrob, jako u komunistů ke kapitalismu ?

Dovolíte mi doufám vlastní úsudek nebo jste z těch, kteří se domnívají, že každý názor mimo jeho je špatný ?

Tak zle na tom snad ještě nejste nebo se mýlím ? Jdu vařit, rodina čeká, tlachy musejí počkat.
17. 10. 2009 | 10:56

Belgičan napsal(a):

MerryMan
Těhotenství není žádná nemoc. Narcismus zato ano.
17. 10. 2009 | 10:56

PatientO.T. napsal(a):

Rumcajsi, Rumcajsi, už je tady zase! Co si počneme...?
17. 10. 2009 | 10:59

Kristýna napsal(a):

Bohužel, hodnotová měřítka této společnosti se natolik pokřivila, že někteří obdivují to, co ve skutečnosti zasluhuje zavržení. Havel měl pravdu, když poukázal na deficit morálky této společnosti. Kdo ovšem a jak tento mravní řád nastolí? Církve? Vždyť ty se také zaobírají svými hmotnými zájmy. Politici? Většina z nich do politiky vstupuje výhradně z osobního prospěchu asvoji práci mnohdy nepojímají jako službu či poslání. No a média nám čím dál bulvárněji předkládají pohled do luxusního života různých "celebrit", místo aby informovala o osobnostech, které obětavě pomáhají druhým, dělají něco oběcně prospěšného či vytvářejí skutečné hodnoty, ať už materiálního či duchovního charakteru. Být slušným, poctivým a nesobeckým člověkem je v této společnosti takřka nenormální věc.
17. 10. 2009 | 11:01

Gábor Laco napsal(a):

Nuba
jsi na této stránce lidská jednička! Kam se my chlapi hrabem na ženský jemnocit.
17. 10. 2009 | 11:08

StandaT napsal(a):

Čím je méně zdrojů, tím je boj o ně urputnější. Čím méně bude Dalíků, tím více zbyde pro Paroubky. Toť vše. žádný boj dobra se zlem.

V minulém století americká společnost tlačila na policajty, aby ničily pouliční gangy. Nastávala situace, kdy policie opravdu jeden gang rozprášila. Ale místo zklidnění a místo toho, aby se ulice staly bezpečnější a obchodníci nemuseli platit za "ochranu", uvolněný prostor vyplnil sousední gang. A posílil. A situace se horšila a horšila, dokud se místo boje s gangy nezačalo bojovat s kriminalitou jako takovou. Proč to píši? Protože místní levičáci volají po tom, aby jejich gang získal další ulice, a ne aby se snížila kriminalita. Belbičan to se svým lump vs. blbec vystihl úplně přesně.
17. 10. 2009 | 11:09

Elisabeth napsal(a):

ored nedavnem jste si stezovala, ze nekdo kritizuje vase oblekani, porazmo ukazuje prstem na vas novy kozich.
bydleni pana Dalika bylo v rubrice Bydleni. Hned vedle je clanek "Nejvýstřednější boháči světa žijí v Los Angeles".

Vazne si myslite, ze se manzelka byvaleho min. predsedy ma angazovat v tehle vecech?

Kde na to vzal, je otazka pro financni urad. Pan Paroubek taky delal hezke NEDOVOLENE TRANSAKCE s pudou. Za to by jinde prisel o postaveni. A to nezminuji jeho polozeni Prazske banky , nebo co to bylo. Tomu se rika LEISTUNG!!
17. 10. 2009 | 11:15

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

To je jenom Vaše zbožné přání, že se tu jená o nějaký rozvinutý červený hadr. Podívejte se někdy pod blogy J.Havla. Tam to až na vyjímky probíhá zcela v jiném duchu.
Musíte si uvědomit, ským máme tady tu čest. Tady se jedná o akord slizkosti, pokrytectví a falše. To je ten pravý rudý hadr.

Nazývejte věcim pravými věcmi.
17. 10. 2009 | 11:16

Rumcajs napsal(a):

Ženská solidarita by neměla jít za hrob a měla by mít své meze.

Nevěřím, že pí. Paroubková je tak blbá, že by neviděla a nedokázala posoudit, co se kolem ní děje.
17. 10. 2009 | 11:18

Rumcajs napsal(a):

To bylo pro Nubu.
17. 10. 2009 | 11:18

Elisabeth napsal(a):

PAni Paroubkova

co rika ten americky novinar na to , ze V Idnes stoji, ze nejvystrednejsi bohaci ziji v Los Angekes.

Ja totoz tomu, ze jste na tohle tema mluvila s americanem a ten mel Vami popisovany nazor absolutne neverim. To je absurdni.
17. 10. 2009 | 11:19

Lena napsal(a):

Ikeno,

kdyby paní Paroubková číslo dvě sama od sebe ochotně "nenastavovala zadek", nikoho by ani nenapadlo si "kopnout".
17. 10. 2009 | 11:21

Rumcajs napsal(a):

PatientO.T:

Kdo si hraje nezlobí.
Musí nás hřát vědomí, že za každou chvíli, kterou MerryMann stráví na internetu, je nám jeho okolí nesmírně vděčno.

A nám to přece nic neudělá, když se o nás nějakej postiž otře!
17. 10. 2009 | 11:22

Lena napsal(a):

Rumcajs:

ženská solidarita? Brrr, hrozný výraz.
17. 10. 2009 | 11:23

Foreigner in my own country napsal(a):

Je opravdu smutné dívat se, jak u nás všeobecně upadá demokracie, jak jsou voliči hloupý a porad dokola voli velké strany, které jim stále jen slibují a lžou. Je smutné dívat se na to, jak jsou Češi zkorumpovaní a nechají se zaprodat (viz. kauza PF v Plzni a jiné). Když se někdy dívám na pořady typu Občanské judo a vidím, jak je téměř nemožné domoci se svého práva, je mi opravdu zle a někdy se i stydím za to, že jsem Čech. Styděl jsem se, když k nám přijel známý z Německa. Ubytoval se v hotelu a první otázka,kterou mu recepční položil byla:,, Jste tu autem?" Tím chtěl samozřejmě známého varovat, že by auto nemusel na ulici za pár minut najít...Tohle se mi v Německu nikdy nestalo. Už se vlastně nemůžu dočkat, až prezident podepíše Lisabonskou smlouvu. Raději se budu soudit ve Štrasburku, než riskovat to, že mě tady bude soudit nějaké bimbo, které si diplom zaplatilo. Tam alespoň budu mít jistotu, že mě soudí erudovaný právník. Vůbec nemám důvěru v právní systém v této zemi. Nemám ani důvěru v policii. Jak bych mohl, když vidíte řadové policisty, jak si nakládají z havarovaného náklaďáku do svého auta bedny s pivem?! Jak může tedy člověk žít ve státě, v jehož základní složky nemá vůbec důvěru? Když tak o tom přemýšlím, nebylo by lepší, kdybychom se stali součástí země našich sousedů? Vymohli bychom si své právo,s korupcí by se zatočilo, i když samozřejmě do jisté míry je korupce všude. Možná je opravdu něco na tom, že některé národy si nejsou schopny vládnout. Stačí si vzít příklad z Indie, když ji v roce 1947 Britové opustili. Nebo z Afriky, kde v některých částech není klid dodnes. Vždyť vlastně dnes už není téměř nic české. Peníze stejně dáváme Němcům, Francouzům( Komerčka), Rakušanům( Spořka, Raifka), Belgičanům (ČSOB) atd. Když chcete dobře placenou práci, pravděpodobně skončíte u zaměstnavatele s cizím kapitálem. Pro jídlo si většina lidí chodí do cizích supermarketů. Tak bych mohl pokračovat hodně dlouho.

Když se nad tím člověk opravdu zamyslí, je to smutné. Proto dám ve volbách šanci malým stranám. Jistě nebudu sám. Když nás bude víc, a já doufám, že už se snad lidi poučili, těch 5 procent se najde. Jak se říká...,,Naděje umírá poslední."
17. 10. 2009 | 11:30

Pípa napsal(a):

Paní Paroubková,
díky za článek. Vaše pocity sdílím. Také mi vadí poměry v tom našem Absurdistánu. Jenom nevím do jaké míry k tomu přispěl a přispívá i váš manžel. No zdá se, podle vašeho postoje, že se mu to taky nelíbí a že má v úmyslu s tím něco dělat. Jestliže ano, tak ať už to sakra dá vědět.
17. 10. 2009 | 11:33

Nuba napsal(a):

Ikeno,

neutíkejte taky pryč, mě to tady bez těch několika slušných lidí, kteří se také vytratili, nebaví. Ráda diskutuji, ale hádky, sprostotu a primitivismus nesnáším.

Ten obývák, ve kterém tady občas sedím, není můj a tak některé hosty, kteří sem také přijdou a nelíbí se mi, vyhodit nemohu. Domů bych si je nepustila, ale tady když někdy nastane nájezd Avarů, tak prchám. Hold jsem poseroutka, se mnou se fakt války vyhrát nedají. Pořád doufám, zatím marně, že se ta evoluce dá zařídit i cestou házení chleba místo kamení. No nevím, ještě chvíli to snad snesu, i když jsem už samá modřina a potom taky asi někoho fláknu.

Pořád to tu má svá pozitiva, čas od času se dozvím zajímavé věci a počtu si příspěvek nějakého moudrého a velkorysého člověka. I když mi tady hodně schází vlk, hajný, svého času i třeba karel a spousta jiných, kteří se ztratili kdesi v nenávratnu a převládají tady zfanatizovaní upištěnci. Je to asi dobou, nenastalo tolik potřebné uklidnění po volební katarzi a tak je hladina adrenalinu ve společnosti pořád na hodně vysoké úrovni.

Teď zpět na zem, hlavně ať v postižených oblastech funguje elektřina a teplo, tam mají teď lidé jiné starosti mnozí by si při četbě zde psaného oprávněně poklepávali na čelo. Tak si tam klepnu taky a definitivně odcházím k plotně.
17. 10. 2009 | 11:33

Lena napsal(a):

Nubo,
obávám se velmi, že pan Hajný už se tu neobjeví.
17. 10. 2009 | 11:36

Iveta alias Mejsehezky napsal(a):

Proč jste tu někteří tak zlí? Ono je na světě asi málo nenávisti, že?
_

Paní Petro, přeji hodně zdraví a to víte, podvodníkům, lhářům a pozádechlezcům se v naší zemi daří!
17. 10. 2009 | 11:37

Elisabeth napsal(a):

pochybuji , ze by clanekbyl reklama na prodej bytu.

Vazne si myslite, ze ten kdo ma o Dalikuv byt a o podobne byty vazny zajem, musi cist rubriku bydleni v idnes?

To zadna reklama nebyla, jenadorace a spatny clanek o navsteve u jednoho "prominenta".
17. 10. 2009 | 11:46

MerryMan napsal(a):

Nuba:
Rumcajs se jako opak inteligentního člověka domnívá, že jen jeho názor je správný. Všichni dělají chyby, jenom on ne. Nedivte se, je to nedostatek inteligence a nezměníte ho.
17. 10. 2009 | 11:46

Nuba napsal(a):

Leno,

máte nějaké zprávy ? Podle toho, jak to říkáte asi nic moc dobrého. Dnes jsem se dozvěděla z blízké rodiny také jednu neuvěřitelnou tragickou zprávu, ještě to nemám zažité. Ten letošní rok se mi jeví ne příliš dobře. V rodině jsme měli v rozmezí čtvrt roku dva pohřby, zemřeli manželovi rodiče, o které jsem se starala. Ještě pořád, když sejdu po schodech a vejdu k nim dolů, mi to připadá neuvěřitelné. A to jsou právě ty příležitosti,kdy se člověk zamýšlí více nad tím, co je vlastně v životě důležité. Myslím, že v tomto bychom si rozuměly a také mám doma dva psy, se kterými ráda vyrazím do plenéru, když se tady na...tento.

Mějte se hezky, pozdrav též Vaší fauně
17. 10. 2009 | 11:47

Rumcajs napsal(a):

Holky nefňukejte!

Máte tady přece Rumcajse!

P.S.
Pan Stejskal slíbil, že se pokusí zjistit, co je s Hajným.
Tak uvidíme.
17. 10. 2009 | 11:51

MerryMan napsal(a):

Belgičan:
Nikde jsem netvrdil, že těhotenství je nemoc. Je to ale vážně narušení organizmu, nebo chcete-li vážná zátěž. Nevyvracejte prosím věci, které existují jen ve vaší hlavě. Já nediskutuji o chimérách.
17. 10. 2009 | 11:51

MerryMan napsal(a):

Rumcajs (opak inteligentního člověka) a PatientO.T.
Pánové, používám pouze informace, které jste mi sami dali. A pokud se vám moje komentáře nelíbí, pomoc je jednoduchá. Nenapadejte v tomto případě těhotnou ženu. Zde Vás mohu pouze zesměšnit, v reálu byste za to zasloužily nařezat a věřím, že by se ke mně dost lidí přidalo.
Přeji modrý den
17. 10. 2009 | 11:53

Lena napsal(a):

Nubo,
nic konkrétního. Napsali jsme si párkrát mail, byl dost nemocný. Po dovolené mi už na maily neodpověděl, což je u něho divné. Vlk měl poslední letní info, že jel do SR za příbuznými.
17. 10. 2009 | 11:54

Lena napsal(a):

Rumcajs,
nechtěl byste ode mě taky nějakého psa? Hajnému jsem jednoho pěkného našla a když se tedy hlásíte jako náhrada ...
17. 10. 2009 | 11:56

Rumcajs napsal(a):

Lena:

Psy máme dva. Leonbergra a mix bernardýna s ritchbackem.
Co nabízíte? Nějaké připosražené jezevčíky neberem.
17. 10. 2009 | 12:02

Rumcajs napsal(a):

MerryMan:

Kdo říkal, že se nám nelíbí ?

Já myslím, že ty jsi přímo ukázka socanskýho výkvětu a každý Tvůj příspěvek by se měl pověsit v psychistrické čekárně.

Piš dál kluku ušatá!
17. 10. 2009 | 12:06

Elisabeth napsal(a):

MerryMan

Tehotenstvi neni naruseni organismu ani vazne naruseni organismu.

Diskutujete o chimerach.
17. 10. 2009 | 12:06

Lena napsal(a):

Rumcajs,
najdu co chcete, hledám je totiž v útulcích. Je tam řada úžasných velkých pejsků, kteří potřebují nějaký domov.
Hajnému jsem taky našla leonbergeřičku.
17. 10. 2009 | 12:08

Pobo napsal(a):

Paní Paroubkové nelze jinak než popřát pevné zdraví a to jak fyzické tak zejména duševní.

P.S.: Děkuji za tento článek blogu (a taky za to, že byl krátký). Připomnělo mi to, že bych měl věnovat čas něčemu smysluplnějšímu, než číst tyto blogy. Dííííííky Vám PP
17. 10. 2009 | 12:09

Belgičan napsal(a):

MerryMan
z mého příspěvku nevyplývá, že jsi tvrdil, že těhotenství je nemoc. Tak si domysli, kdo z nás dvou má chyméry v hlavě.
17. 10. 2009 | 12:12

MerryMan napsal(a):

Rumcajs (opak inteligentního člověka):
Další rumcajzotvar "psychistrické čekárně". Snažil jsem se to najít na Google, takový tvar neexistuje.
Přeji modrý den a brzký návrat Manky.
17. 10. 2009 | 12:13

MerryMan napsal(a):

Belgičan:
Dva lidé spolu mohou diskutovat pouze tehdy, pokud mluví stejným jazykem. Nemohu si domyslet, kdo z nás dvou má "chyméry" v hlavě. Nevím, co to jsou "chyméry" a nenašel jsem to ani na Google. Bohužel musíte zlepšit češtinu jinak brza sklouzena na úroveň Rumcajse..
17. 10. 2009 | 12:18

Rumcajs napsal(a):

Lena:

Ten náš leo je rekordman. Je mu dvanáct a ještě je celkem v pohodě!

Jestli přežijeme do jara, bral bych dalšího Lea, ale štěně. Jsou to užasní psi!
17. 10. 2009 | 12:18

Rumcajs napsal(a):

MerryMan:

Chlapče, Tobě to trvá, než se uděláš. Vem si k tomu fotku Paroubka a bude to rychlejší.
17. 10. 2009 | 12:20

MerryMan napsal(a):

Elisabeth:
Napsal jsem "...těhotenství znamená takové narušení ženského organizmu..." podle toho na co si stěžovala moje žena. Možná by bylo přesnější napsat "narušení funkcí organismu". Ale možná máte lepší název pro takové doprovodné jevy jako nevolnost atd. Uveďte ho. Rád se poučím.
17. 10. 2009 | 12:23

Lena napsal(a):

Rumcajs:

hm. Se štěňaty je to horší. Ty si lidi rádi vezmou a v dospělosti nebo ke stáru je vyhodí, takže v útulcích většinou
štěňátka nejsou.
Zkusím po nějakém mrknout, třeba i na Slovensku.
17. 10. 2009 | 12:24

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 10. 2009 | 12:25

MerryMan napsal(a):

Rumcajs (opak inteligentního člověka):
Rucajs, vážně hrozí zařazení mezi káčátka, protože neschopnost udržet v hlavě více než jednu myšlenku nebo jednu myšlenku déle než 5 min je stále patrnější. Poraďte se z Mankou.
17. 10. 2009 | 12:26

Lena napsal(a):

Pane Stejskale,

měl byste promazávat také MerryMana, který zde slušnými slovy vyrábí hrubě urážlivé texty, které jsou v rozporu se záměrem vašich stránek, a rozhodně nevytváří věcnou a korektní debatu.
17. 10. 2009 | 12:28

Belgičan napsal(a):

MerryMan
slovo chiméra je slovo řecké stejně jako slovo narcismus. Já jsem chiméru přeložil do češtiny. Ale to jsi si mohl domyslet. K diskuzi potřebuješ krom jazyka i mozek!!! A v něm by jsi to měl mít srovnané! Prozatím to tak nevypadá.
17. 10. 2009 | 12:40

MerryMan napsal(a):

Lena:
co to znamená "...zde slušnými slovy vyrábí hrubě urážlivé texty..." Není to náhodou tak, že jako velký zastánce svobody a demokracie uznáváte jen svůj názor a vše ostatní je špatné.
Podle mne, když je něco napsané slušně, tak je to názor. Nemusí být správný, nemusím ho číst ani na něj odpovídat ale to je podle mne tak jediné, co s tím mohu dělat. Vy samozřejmě chcete víc. Pokud se Vám názor nelíbí, zakázat ho (vymazat ho). To je ale čistě bolševický přístup. Nedivte se potom, že Vás nelze ani vzdáleně považovat za demokrata atd.
A sdělte prosím, zda jste pomohla radou či jinak novoborským sklářům.
Přeji modrý den
PS. O pejscích píšete pěkně ale nedomnívám se, že je to k věci v diskuzi o Dalíkově bytě. Ale tak je to správně. Tak to má být.
17. 10. 2009 | 12:45

PatientO.T. napsal(a):

Jsem fascinován tím, že otravný MerryMan poučující kdekoho o českém jazyce dokáže během pár hodin napsat věty s takovými gramatickými chybami:

Pánové...v reálu byste za to zasloužily nařezat
Poraďte se z Mankou...
musíte zlepšit češtinu jinak brza sklouzena na úroveň Rumcajse...
Já na rozdíl od Vás všech jsem zažil ve své rodině několik těhotenství a proto vím, že těhotenství znamená takové narušení ženského organizmu že je těžké se s tím vyrovnat...
17. 10. 2009 | 12:48

fudoshin napsal(a):

na blog si každý může psát co chce.to co předvedla paní petra je prapůvodní blog. to že je zde zvykem na blogu psát složitá a dlouhá pojednání na tom nic nemění. pravda je taky taková, že určitým lidem tisk vytkne úplně všechno a některým zase všechno promine.nevím, co je na tom divného, když na to někdo poukáže. nevím, jestli je dalíkův byt zrovna dobrý příklad, ale snad každý chápe, že to bylo spíše demonstrativní a blog měl přivést k hlubšímu zamyšlení.co se týče toho článku a bytu, tak zrovna mf je pr články úplně prolezlá...otázka jen je, zda to bylo placené nebo o známostech, respektive komu placené...a to co tady předvádí někteří v diskusi je fakt hnus!a nezmění to ani to, že je vás 90%...
17. 10. 2009 | 12:50

StandaT napsal(a):

Kádrování není názor.
17. 10. 2009 | 12:51

MerryMan napsal(a):

Belgičan:
Vy jste slovo chiméra nepřeložil do češtiny. Vy jste to slovo napsal bez znalosti češtiny. Pro Vaši informaci: Když se pod napsaným slovem objeví červená vlnovka, tak to slovo je špatně. Nebo http://prirucka.ujc.cas.cz/

Za radu mi nemusíte děkovat, používejte ji. Ušetří Vám dost blamáže.
17. 10. 2009 | 12:51

MerryMan napsal(a):

PatientO.T.:
Děkuji za upozornění na mé překlepy, jsem trochu v časové tísni. Jenom lituji, že zdatný ošetřovatel se brzy vrátí z kuřácké přestávky a Vy mi nebudete pomáhat i nadále.
Přeji modrý den
17. 10. 2009 | 12:55

DJ napsal(a):

PatientO.T.
možná proto MerryMan mnohému nerozumí. Používá "jinou" češtinu. A já myslel, že nepoužívá mozek.
17. 10. 2009 | 12:56

kočka šklíba napsal(a):

PatienteO.T. a MerryMane, docela mě oba bavíte jak vy, muži, tak zasvěceně hovoříte o těhotenství a změnách ženského organismu:D. Ačkoliv si ráda vždy přečtu Vaše příspěvky(to neznamneá, že s nimi souhlasím ;)), myslím, že v tomto případě byste měli toto téma opustit. Připomínáte mně historku mé kamarádky, kdy ona po téměř 24 hodinách na porodním sále byla nucena vyslechnout od lékaře poznámky, že je to přirozený průběh porodu a tedy nemusí být tak hysterická. Umlčela ho teprve otázka, zda a kolikrát již byl na jejím místě, že si dovoluje něco takového vůbec říci. Nic ve zlém ;).
17. 10. 2009 | 12:57

MerryMan napsal(a):

PatientO.T.
Nekontroloval jsem, zda jsem se Vámi uvedených chyb vskutku dopustil, ale moje poděkování platí i tak.
Zkusím Vám také pomoci radou. Píšete "otravný MerryMan". Mne když někdo, nebo něco otravuje, tak se tím nezabývám. Obrátím stránku v knize nebo ji odloží, přepnu televizní program atp. Zkuste se chovat podobně, možná Vám to pomůže.
Děkovat netřeba.
Přeji modrý den
17. 10. 2009 | 13:01

PatientO.T. napsal(a):

2 kočka šklíba:

O těhotenství jsem nepsal...
17. 10. 2009 | 13:04

Rumcajs napsal(a):

Nikdy jsem neslyšel o tom, že těhotenství snižuje inteligenci.

Merrymane, nečekáš trojčata ?

O jakou časovou tíseň jde? Nějakej problém s ošetřovatelem ?
17. 10. 2009 | 13:05

Belgičan napsal(a):

MerryMan
vzhledem k tomu, že nejsem čech, dělám holt chyby.
Franz Josef Strauss jednou na adresu ruské propagandy řekl : "stojí po pás v hnoji a řvou přes plot na souseda, že má plevel na záhoně."
17. 10. 2009 | 13:06

MerryMan napsal(a):

kočka šklíba:
Máte samozřejmě pravdu. Já tedy napíši přesný význam toho, co jsem chtěl slušně napsat.
Těhotnou ženu uráží nebo napadá jen naprostý hulvát. Slušný člověk rozmary těhotné ženy respektuje a plní. Já to chtěl podat opisně, protože věty jako jsem zde napsal nerad používám.
Zkuste si přečíst MerryMan 17.10.2009 10:52:30.
Přeji dobrý den
17. 10. 2009 | 13:10

blue jay napsal(a):

To Cheshire cat,
MarryMan vi o tehotenstvi hodne neb byl uz nekolikrat tehotny. Zda se ze je opet v "jinem stavu" a endorfiny s nim momentalne mocne lomcuji.
17. 10. 2009 | 13:12

Belgičan napsal(a):

Klasika
MerryMan nepochopil, že skutečnost, že text je otravný zjistíme až tím, že si jej přečtem. A zase vynechávat něco jen proto, že tam stojí Merryman? My pravičáci dáváme šanci každému. Třeba napíše někdy něco co má hlavu a patu i MerryMan.
17. 10. 2009 | 13:13

MerryMan napsal(a):

Belgičan:
Ten příklad je pro mne nepřijatelný. O Němců se nebudu učit dvě věci: Slušnému chování a demokracii. Zkuste lépe a pokud možno bez ideologie. Jinak se rychle posouváte na pozice bolševiků. Ti potřebují mít hlavně ideologicky jasno.
17. 10. 2009 | 13:15

MerryMan napsal(a):

Rumcajs.
Můj milý,
průměrně inteligentní člověk si nemusí vymýšlet. S lidmi, kteří jsou opakem inteligentního člověka je to snadné. Stačí jim vyložit, co vlastně napsali. Oni to stejně nepochopí, ale na tom nezáleží.
Přeji modrý den
17. 10. 2009 | 13:18

MerryMan napsal(a):

Belgičan:
Bohužel musím jít, ale Váš poslední příspěvek mne pobavil a tak Vás zítra nebo někdy jindy zkusím také pobavit.
Přeji modrý den
17. 10. 2009 | 13:20

Belgičan napsal(a):

MarryMan
jestli přijatelný, nebo nepřijatelný, hlavně sedí. Používáš pro sebe jiná měřítka jak pro druhé. Sobě odpustíš vše a druhému nic. To dělají narcisté. Na druhé straně přisuzuješ své vlastnosti druhým. Tomu se říká autospekce. Oboje jsou poruchy osobnosti. Měl by ses léčit.
A Němci jsou národ, který se, jako jediný v Evropě, úspěšně vyrovnal se svou minulostí. Od nich se máme hodně co učit můj malý rasisto.
17. 10. 2009 | 13:27

blue jay napsal(a):

Muj milej MarryMane ,
tvuj otec ti rekl ze inteligentni clovek neurazi ostatni. Proc se neridis rady sveho otce a plives tu na kazdeho kdo se ti nelibi? Ale asi inteligentni nejsi milej MeryyMane jinak by jsi aspon plival po vetru a ne proti vetru jak to tu neustale predvadis.

PS. Japanese saying: "“Who spits against the wind, spits in his own face.”
17. 10. 2009 | 13:28

Lena napsal(a):

Nějak se tu zase zaktivoval obtížný hmyz. Že skočím pro plácačku!
17. 10. 2009 | 13:29

DJ napsal(a):

Leno
vždyť už plácáš až až.
17. 10. 2009 | 13:32

Lena napsal(a):

DJ
rozhodně nejsem sama. My jsme spolu pásli husy, že si tykáme?
17. 10. 2009 | 13:33

blue jay napsal(a):

to Lena,
Vydrz! MerryMan se za chvilku urcite vrati. A pouzij forehand je to jemnejsi na zapesti.
17. 10. 2009 | 13:34

Lena napsal(a):

blue jayi,

mě tu rozhodně nechybí. Takových poštěkávajích kojotů jsem za svůj život viděla, že by se s nimi dalo topit v krbu.
17. 10. 2009 | 13:40

DJ napsal(a):

Lena
Nepásli? tak promiň.
17. 10. 2009 | 13:43

blue jay napsal(a):

Petra Paroubkova skoro byla Petra Lennonova, ale nak to nevyslo....

http://www.reflex.cz/Clanek...
17. 10. 2009 | 13:43

blue jay napsal(a):

Leno,

Jen pockej jak budou MeryMani stekat az se dozvedi ze Milos Zeman zaklada novou stranu a chce s ni jit do pristich voleb. To bude ale spis vyti, lol.
17. 10. 2009 | 13:49

Lena napsal(a):

blue jayi,

tak to bude mít polobůh konkurenci, se kterou se mu asi těžko povede válka!
17. 10. 2009 | 13:58

Lena napsal(a):

DJ,
:-).
17. 10. 2009 | 13:58

blue jay napsal(a):

Petro?
Jakto ze porad zpivas v kapele sveho papinka "Velká Řepa" ?
17. 10. 2009 | 13:59

blue jay napsal(a):

Ja bych radsi videl byt Bohuse Sobotky na kterej si pracne nastradal z poslaneckych vyhod. Co ty na to Petro? Dala by se udelat exkurze? Primluvis se za mne u Jirky?
17. 10. 2009 | 14:07

DJ napsal(a):

Leno
ještě jednou pardon.
Já když mi někdo vyká, tak se necítím dobře. To mé tykání je zase moje autospekce.
17. 10. 2009 | 14:12

aaa napsal(a):

pan Papaláš stál patrně nad vámi, když jste psala tento článek.
Škoda, myslel jsem, že jste objektivní, mýlil jsem se...
17. 10. 2009 | 14:18

kočka šklíba napsal(a):

PatientO.T., hm tak to neumím číst, ale spíše Vy si nepamatujete co jste psal:"Já na rozdíl od Vás všech jsem zažil ve své rodině několik těhotenství a proto vím, že těhotenství znamená takové narušení ženského organizmu že je těžké se s tím vyrovnat...". Ale nechám toho je to mimo téma ;).

MerryMane, ano máte pravdu, jen zírám, co dokáže zplodit nenávist za stvůry. A to mám zkopírované mnohem horší projevy zrůdnosti z těchto blogů, kdy jsem ani nevěřila, že to může napsat lidská bytost.
17. 10. 2009 | 14:40

Daňový poplatník napsal(a):

To Nuba,
To autorka:
Opravdu dojemné, kdyby ovšem nebylo několika nemovitostí Křišťálověčistého Stáni, atd, atd.
Psi(občané, žurnalisté) štěkají,
karavana (nadnárodní kapitál s volenými loutkami) táhne dál.
Tak jen pište, jak Vám Jiřík narost.
17. 10. 2009 | 14:57

Rumcajs napsal(a):

Proč je tolik nenávisti ?

Ach,ach,ach.

Proč mě nikdo nemá rád ?
Svět údivem tleská, a prý že jsem, že jsem hezká.
Tak proč mě nikdo nemá rád ?
Co fotky mi řeknou?
Jsem bez kazů tvář mám pěknou..
Tak proč mě nikdo nemá rád ?
Levouni, přestańte si něco namlouvat o nenávisti. Podívejte se co říkají a co dělají Vaši bobánci v čele ČSSD a pokud ve vás zbyla špetka samostatnýho úsudku, tak se nemůžete s tímhle do nebe volajícím pokrytectvím ztotožnit.
17. 10. 2009 | 15:19

kočka šklíba napsal(a):

Daňový poplatníku a Vy jste někde četl podobný článek o nemovitostech Grosse? Jistě, četl jste právě o tom, jak k nim Gross přišel, ale článek ve smyslu, který Paroubková kritizuje, těžko, že? To je totiž ten rozdíl ;), nemyslíte? Jistě myslíte a proto chápete.
17. 10. 2009 | 15:44

kočka šklíba napsal(a):

Normálně na primitivní výpady Rumcajsovy nereaguji, ale pomalu si začínám myslet, že je nejen hulvát, ale opravdu, opravdu nějak hloupne. Nemluvíme zde s Nubou a MerryManem o nenávisti politiků, ale o nenávisti "lidí", kteří dovedou v tomto stavu napsat něco, co se ani lidské nedá nazývat. Ale nemyslím si, že Rumcajsi máte na to, ten rozdíl pochopit.
17. 10. 2009 | 15:48

Rumcajs napsal(a):

kočka šklíba:

Normálně reaguji na všechny, dokonce i na MM a kočku šklíbu.
Mě nevadí že je někdo blbej.

Paninko, myslím že nejsem ten kdo nechápe. Já mluvím o tom, že se nejedná o nenávistné reakce ale reakce odpovídající moralnímu rozkladu Paroubkovic cirkusové rodiny.
17. 10. 2009 | 16:06

Petr Havelka napsal(a):

Pote děcka budeme si hrát, tentok blog nestojí za to.

http://www.nastojaka.cz/322...
17. 10. 2009 | 16:18

iga napsal(a):

Pane Havelka,

Jste jako deus ex machina!!!!

Rozhodne jste muj zachrance na tomto blogu - protoze pani Paroubkova me (opet) naprosto odrovnala...

Krasny vikend!
17. 10. 2009 | 16:27

PatientO.T. napsal(a):

2 kočka šklíba:

Vy také bez mentorování nemůžete plnohodnotně žít, co.
Kdybyste totiž vy četla pořádně, všimla byste si, že jsem ocitoval MerryManovy věty s pravopisnými chybami. Jsou seřazeny pod sebou a předchází jim dvojtečka.
No nic...
17. 10. 2009 | 16:33

Baba napsal(a):

A vidíte, to je dobrý nápad. Budu se muset podívat po tom slůněti, co se houpe na zlatým řetízku. S léty se měníme my, skutečnost i naše mínění o ní, o nás i o vztahu mezi nimi.
17. 10. 2009 | 16:36

Nuba napsal(a):

Kočko šklíbo, zdravím Vás,

Přesně tak, mám za to, že jsou věci, které by se v politickém souboji zneužívat neměly. Děti, nemoc, mateřství apod. by měly být tabu. Jisté hranice by měl mít v sobě každý, pokud si chce říkat homo sapiens.

Když čtu mnohdy ty nenávistné a vulgární skřeky tak si také znovu uvědomuji, jak je fanatismus škodlivý a nebezpečný. Racionalita je vytlačena krvelačností. Poznala jsem v životě pár lidí, kteří uvnitř hranice neměli, ač se to mnohdy snažili nějakou dobu více či méně úspěšně kamuflovat. Byly to neuchopitelné amorfní páchnoucí hmoty. Skrýt svoji vulgaritu za anonymitu je projev ubohého podělánka trpícího mnoha komplexy (když se tady kasám svojí slušností tak se chci vyhnout tomu, že to bude asi ve spojení se sexuální či jinou nedostatečností, ale také se nedokážu zcela ovládnout :)) ). Ať je vidět, že až tak svatá nejsem. Amen.

Fakt je, že být paní Petrou, asi bych na psaní nervy neměla. Takže mi není jasné účel těchto jejích angažmá, na které má samozřejmě nárok. Někteří lidé jsou fakt hyeny. Jednou mi vytiskli článek v celostátních novinách, naprosto nekonfrontačního charakteru. Redaktoři tam vyjma jména otiskli i doručovací poštu. No dostala jsem přehršel koresponďáků některé dokonce s nalepenými písmenky vystřiženými z novin, většinou mě častovali oslovením děvy lehkého řemesla a posílali mě do věznice v Plzni na Borech. Takže k vulgární anonymitě mám odpor, připadá mi naprosto nečestná a ubohá.
17. 10. 2009 | 16:37

Petr Havelka napsal(a):

17. 10. 2009 | 16:44

Nuba napsal(a):

Petře Havelko,

parkrát jsem to již zhlédla, některé jsou fakt dobré, asi máte pravdu
17. 10. 2009 | 16:47

Petr Havelka napsal(a):

@Nuba

Já to vím, proto to dělám:)
http://www.youtube.com/watc...

http://www.youtube.com/watc...
A nejlepší je to vyrapovat

http://www.youtube.com/watc...
17. 10. 2009 | 17:14

Stařeček napsal(a):

četu a četu a vidím modře. Pak jsem pochopil, že jsme v Čechách.
17. 10. 2009 | 17:20

fafnir napsal(a):

paní Paroubková
takhle vás manžel nepochválí.Velkým satanem už není Dalík,velkým satanem se stal pan Kalousek.A co se to děje,pan manžel vydal novou knihu,a žádná mrtvá kočka.
17. 10. 2009 | 17:38

Ikena napsal(a):

Vazena NUBO,
bohuzel doba jaksi nepreje lidskemu porozumeni, snad vyjma v dobe prirodnich katastrof. Osobne jsem si prestal brat servitky, nebot jde jen o prachy, o ktere byly jiste skupiny pripraveny. Zvlast zurive je to ve Strednich Cechach.

V dnesnim clanku nejde o obsah, ale vyridit si to s nenavidenou osobou, puvodcem vseho zla Paroubkem. Jak nekdo, asi Rumcajs, muze tvrdit,ze Dalik je celebrita. To uz je totalni nesmysl. Je to pouze pritel Topolanka. A nebo se mylim, je neco vic? Ale to by meli vedet clenove ODS. Pouze nam Dalik ukazal, ze muze ovlivnit jisty denik, aby se pochlubil ceho dosahl. Ne nezavidim, ale pouze konstatuji, ze jeho podnikani je jaksi v mlznem oparu a zacina mit nadech neceho nekaleho, proste proflaknuta znacka. Byt sefredaktorem, tento clanek bych neotiskl. Proc, takovych pratel politiku je mnoho. Navic vlastne dela pravici a zejmena Topolankovi medvedi sluzbu, protoze firma Dalik je navzdy spojena s nepruhlednym podnikanim.

A Paroubek muze nabidku Dalikova bytu rozdavat na predvolebnich mitincich, urcite to v jistych oblastech zabere na 100%. On si toho clanku vsiml a dal nam to najevo. Mel by vlastne podekovat za skvelou prihravku na smec, bude se to pred volbama hodit. A tak se ani nedivim te zurivosti.
17. 10. 2009 | 17:40

fafnir napsal(a):

stařeček
a to jste si ještě neotevřel aktualně minulou sobotu.Jak dopadl ten testík,koho by volili čtenáři "Aktualně".To už byste nabyl stařeček ale mrtvola.
17. 10. 2009 | 17:41

fafnir napsal(a):

ikena
Dalík je stejná celebrita jako Krampol,Brožová a rychloing Benda a podobní.Tedy,nic k uctívání.
17. 10. 2009 | 17:43

Petr Paseka napsal(a):

O čem je tento článek?
17. 10. 2009 | 17:43

petrof napsal(a):

to nic paní Paroubková, já bydlet v paneláku ve Stodůlkách, mít pár dní před porodem a ještě mít doma takového exota, taky bych asi psal takové kraviny.....
17. 10. 2009 | 17:45

Petr Havelka napsal(a):

@Ikena

Ano Dalík je přítel Topolánka, skamarádili se s Řebíčkme. Řebíček se zcela nečekaně stal ministrem. Všichni vydělali, jak se na přátel sluší :)

Paroubek má teké přátele :)
17. 10. 2009 | 17:47

Petr Havelka napsal(a):

Promiňte, ouplněk se mi dopletla klávesnice
17. 10. 2009 | 17:53

Jiří napsal(a):

Ano, české předsednictví bylo pro smích, to je pravda. Především proto, že ho někdo v polovině shodil...
17. 10. 2009 | 17:56

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

Nevím co si představujete pod pojmem celebrita,ale je to jen někdo, kdo je veřejně profláklej. To může být třeba účastník nějaké trapné show typu Vyvolených.
17. 10. 2009 | 18:16

Ikena napsal(a):

Fafnire,
mylite se, Krampol uz hral ve filmu Bylo nas deset v 60. letech a dobre. Takze pr....
Dalik neni celebrita, ale proflaklej
Priznejte si to. Uz nektera oblastni sdruzeni ODS zatahla za zachranou brzdu a maji muj vdek.
17. 10. 2009 | 18:16

Suchec napsal(a):

Jiří:
Bylo naštěstí "pouze" pro smích. Kdyby trvalo déle, bylo by to napřed sice až k řehotu, ale s následnou těžkou morální kocovinou.

To, co dokázali někteří aktéři té přeběhlické vlády, tak to tu opravdu ještě nebylo.

Ikena, KŠ, Nuba - zdravím se sobotou.

Rumcajs - ty podzimní deprese se projevují u Tebe, Loupežníku jeden, velmi zhoubně.

Veselý Mužík - dej bacha, ať to káčátko není hlavně z Tebe. To by byla asi škoda.

Autorka:
Základním nedostatkem soc. demokracie , v současné době, je, že rezignovala na většinu toho, na čem byla roky budována.

Ale to platí , bohužel, v celé Evropě. A pokud se nezbaví Blairismu, nevrátí se svojí politikou tam, kam vždy patřila, a bude neustále lavírovat jen proto, aby náhodou nebyla označena za levicovou stranu, pak skončí " v propadlišti ....". Stejně jako mafiánská ODS, která je cokoliv jiného, ale pravicová strana to není taky.
17. 10. 2009 | 18:21

Suchec napsal(a):

P.S. myslím ty, co dnes tu ODS reprezentují.
17. 10. 2009 | 18:23

zdesta napsal(a):

Tento diskuzní prostor je těhotný stupidní záští až nenávistí. Co tak se pustit ještě do toho mimina až se narodí.
17. 10. 2009 | 18:33

Rumcajs napsal(a):

zdesta:

To prej není Paroubka, tak ho necháme bejt.

P.S. Třeba je Dalíka. Znáš to. Co se škádlívá ...
17. 10. 2009 | 18:41

Nuba napsal(a):

Ikeno,

Označení "celebrita" má pro mě dnes spíše pejorativní nádech, spousta smetáků,kteří se tak rádi předvádějí, mají k pravému významu tohoto slova hodně daleko. Ostatně je tento nesoulad významu slova se skutečností dosti příznačný pro dnešní plytkou dobu.

Jistěže Dalík není celebrita, ale ať nedráždím pravé soukmenovce (ač to na první pohled tak nevypadá, jsme jedné krve, ty i já) ale třeba také takový Šlouf, a mnoho dalších, nehodlám si s někým stále na prstech počítat, kde se zabydlelo více podobných také "celebrit", je to směšné a nejde k podstatě problému.

Ten je totiž v tom, že právě ty celebrity, ale bez uvozovek, ty zoufale všude scházejí. Až se někde ukážou lidé, kteří přestanou omílat politické floskule a budou řešit věcně problémy, kterých má naše země jistě dost, potom snad budu moci v klidu spát beze snů o kalašnikovech nebo sudetských Němcích a podobných pitomých poplašných zprávách. Naštěstí, tohle přeháním, zrovna to mě netrápí, ale obtěžuje, proto si politiky snad neplatím. Chci mít od nich konečně klid.

A tuhle přiblblou zákopovou válku už ukončit.
17. 10. 2009 | 18:42

arlon napsal(a):

Suchec
tak co tomu říkáte, ještě že tu PP napsal jen obyčejný blog. Beru to jako balzám. A co vy - pan nebo soudruh? Panna nebo vorel?
Suchec, moc se vám odpovídat nechce vidím, jen se nebojte, tady vám nikdo hlavu neutrhne.
17. 10. 2009 | 18:42

Rumcajs napsal(a):

Suchec:

Buď v klidu, jsem zcela v poho. Jen mě už nebaví to čmárání na PC, tak se tady odreagovávám.
17. 10. 2009 | 18:43

Suchec napsal(a):

Rumcajs:
Musel jsem si rýpnout, když z toho Řáholce pálí stále silnější zbraně :-))))))

Arlon:
Bábovičky už někoho nebaví, tak si hraje na kádrováka, že?
17. 10. 2009 | 18:53

zdesta napsal(a):

Rumcajs. Nazdárek loupežníku.Čoveče nade mnou bývá jedna dáma.Má titul Mgr.je afektovaná,studená jak psí čumák a mám s ní dva nevyřízené účty.Nejde o prachy,ani o nic tak závažného.Mám k ní averzi a nemám ji vůbec rád.Přesto ji zdravím jako první,dávám ji přednost ve dveřích etc.Jsem ze staré školy.Takový předpotopní nepochopitelný zvyk, pokud se jedná o ženu.Navíc se vzpírám být za hulváta. To souvisí s některými příspěvky ohledně p.Paroubkové.Já vím že s takovýma hovadinama moc nepochodím,ale nijak mi to nevadí.Zdar.
17. 10. 2009 | 19:03

Ikena napsal(a):

Nuba,
ano, pojal jsem vyznam v kladnem pojmu a proto nektere zaporne reakce.
Souhlasim a verim, ze se shodnu i s Rumcajsem, Fafnirem a dalsimi, ze typ Dalik, Slouf, Tvrdik a dalsi nebrat.
Osobne se domnivam, ze hlavni pricina spociva u nekterych novinaru, kteri se nechaji vtahnout do hry techto sibru.

Hezky vecer vsem.
17. 10. 2009 | 19:05

zdesta napsal(a):

Rumcajs. Nazdárek loupežníku.Čoveče nade mnou bývá jedna dáma.Má titul Mgr.je afektovaná,studená jak psí čumák a mám s ní dva nevyřízené účty.Nejde o prachy,ani o nic tak závažného.Mám k ní averzi a nemám ji vůbec rád.Přesto ji zdravím jako první,dávám ji přednost ve dveřích etc.Jsem ze staré školy.Takový předpotopní nepochopitelný zvyk, pokud se jedná o ženu.Navíc se vzpírám být za hulváta. To souvisí s některými příspěvky ohledně p.Paroubkové.Já vím že s takovýma hovadinama moc nepochodím,ale nijak mi to nevadí.Zdar.
17. 10. 2009 | 19:15

arlon napsal(a):

No Suchec, aby bylo jasno vo co go.

Vy jste byl onehdá osobně tak statečnej, že ste navážel jako načepýřený kohout do jedné z žen na tomto serveru. Kdyby to bylo jen osobní, dalo by se to přejít. Vy jste však použil tak nechutných invektiv, že mne to zarazilo, větší hloupost jsem již dlouho neslyšel než tu vaší.

Otázka je tedy důvodná a odpovídá situaci - tedy znova - Vy jste pan nebo soudruh?
17. 10. 2009 | 19:17

zdesta napsal(a):

Rumcajs.Přečti si na iDnes od A Vávry "Plzeňský masakr práv(astátu)"Vřele doporučuji.Je to takové rozsáhlejší,nejen o titulech,ale o rozvětvených činnostech pánů jako je Dalík. To je opravdu síla.
17. 10. 2009 | 19:23

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 10. 2009 | 19:39

arlon napsal(a):

Jako obvykle, když došlo na lámání v kole, tak Suchec vzal roha.

Jó, soudruhu, to si vypiješ u tajemníka na koberečku, soudruhu Suchče.....

this captcha - fecal York
17. 10. 2009 | 19:41

Rumcajs napsal(a):

Zdesta:

No vidíšto chlapče! A tuhle kauzu zametl pod koberec náš milovaný Paroubek.

Je to chobotnice made in CZ. Jsem zvědavý, jestli tohle taky půjde do ztracena. Když vidím, co lidí je do toho namočeno, jinou možnost ani nevidím.
17. 10. 2009 | 19:49

SuP napsal(a):

Přátelé,
kdyby Vás někoho napadlo přečíst si ten inkriminovaný článek, zjistili byste, kvůli jaké hovadině zde trávíte čas. A že se paní Paroubková pochlubí, že si přečetla hovadinu a na základě toho napíše svou hovadinu a ještě k tomu na kvadrát, nesvědčí o její přílišné soudnosti. Stejně jako nesvědčí o kdovíjaké soudnosti debata kdo je a kdo není "celebrita", tedy jedinec profláknutý v médiích. Z toho pohledu je Dalík větší celebrita než celá paní Paroubková, protože je na stránkách tiskovin daleko častěji. Asi to paní Petře v jejím stavu přišlo poněkud líto, jak je momentálně na okraji zájmu. Ale celebrita celabritě ruku myje, tak možná zvedla téma Dalík, aby hafani zaštěkali. A funglo to. Dokonce tak dokonale, že se tu hovoří až o nenávisti v lidu.

Rumcajsi - MÁŠ pravdu! K ( 17.10.2009 16:06:26) není co dodat.
17. 10. 2009 | 20:24

Daňový poplatník napsal(a):

To Rumcajs a Zdesta:
Jediný, komu odejmou titul, bude pan Harangozzo (nebo tak nějank), čímž bude vysoké školství a justice opět čistoskvoucí, jako lilie.
A to je tak asi všechno, co s tím můžeme dělat, protože všechny strany, kterým se reálná demokracie nelíbí jsou zakazovány, jakmile se začnou blížit k hranici volitelnosti.
A tak je to správně, tak se to panu Stejskalovi líbí.
Nic ve zlém pane Stejskale, já taky za peníze dělám věci, které bych v komunismu (každý podle svých schopností, každému podle potřeb) v žádném případě nedělal. :-)
17. 10. 2009 | 20:46

Jyrkato myslí upřímně. napsal(a):

Nalezeno na iDNES.cz:
----------------------
nalezeno na iDNES.cz
---------------------------
ČSSD nemá zájem, aby zde něco fungovalo. Jejich jediným cílem je vydržovat si silnou skupinu "chudých a nezaměstnaných". Těm naoko rozdají nějaké úplatky - pastelkovné, zvýší důchody o 2%, zvýší podporu v nezaměstnanosti. regulují nájemné atd. Tato skupina je volí a tím drží u koryt.
Navenek se socani tváří, že to dělají pro lidi, ale ve skutečnosti cílevědomě rabují státní rozpočet a trestuhodně prožírají budoucnost našim dětem.
17. 10. 2009 | 20:56

Truli napsal(a):

Boží hovádka zůstanou božími hovádky,
paní Paroubková, nic si z toho nedělejte.
Já věřím, že lidé nejsou tak hloupí...
Německo ve 30. letech je pořád mementem.
17. 10. 2009 | 21:33

koloman dežo napsal(a):

Proboha, mladá paní.Vždyť podle vašich původních proklamací, jste měla dávno porodit.Mám o vás vážnou obavu.Nenosíte snad v sobě již mrtvý plod ? Vaše povídačky tomu velmi nasvědčují.Přeji vám brzké zotavení a panu otci,ať již je to kdokoliv,hodně úspěchů.
17. 10. 2009 | 21:36

PatientO.T. napsal(a):

Jdi do hajzlu, Kolomane! Nebo na novinky.cz.
17. 10. 2009 | 22:19

zdesta napsal(a):

Daňový poplatník.Nejdříve se tam pošle někdo bezvýznamný (nevím jak se ta dáma jmenuje)Pak se tam pošle něco jako Pospíšil,který nějakou tu chvilku počká než se začne dokonce zajímat i policie.Času dost...... Trochu se v tom pošťouráme a čas zavane vše ostatní.
17. 10. 2009 | 22:20

zdesta napsal(a):

Rumcajs.Takže chomutovský taxikář "vystuduje"akademický titul rachlokurzem,připomínající bezpečnostní školení soustružníků.Založí soukromou výšku K.E.a akademická rada "nevědíc"vůbec, nic se poskládala ze samých socialistů. Janů,Eybert,Nádvorník,Jurečka.Jančík,Brůna.Paroubek to z čiré lásky k pravici to zamete pod koberec.Já osobně nejsem tímto pánem vůbec nadšen,ale ještě chvilku na tomto diskuzním prostoru setrvám a uvidím.Třeba se časem dozvím,že Paroubek potopil Titanik,nebo že schopný mi přes neděli zarazit vyměšování.Proč jsi si zakládal nějakou firmu kde se musí něco dělat-vyrábět a prodávat to, nepochopím.Vždyť k velkým prachům se dá přijít i bez práce. Jen být trochu flexibilní.
17. 10. 2009 | 23:14

SuP napsal(a):

zdesta -
Když nás to (dělat-vyrábět) baví.
Dyt je to skoro jak porodit dítě. Sednete k bílýmu papíru (jedno, že je to plocha na PC), za čas uděláte sestavu, který nikdo nerozumí, pak to rozdetailujete, vyrobíte, smontujete, hele vono to funguje. A pak začnou chodit zlepšovatelé.
PARÁDA!
17. 10. 2009 | 23:34

kočka šklíba napsal(a):

PatienteO.T, promiňte, to jsem opravdu přehlédla, takže se omlouvám. Jinak proč si myslíte, že bych bez mentorování nemohla plnohodnotně žít a kde mentoruji?

Rumcajsi,potěšil jste mě, jasně, že nepochopil ;).

Zdesto, do toho mimina se už zde na blozích pustili a pěkně nechutně, jeden z nich se tu nyní objevil, ale čekám větší kalibr.

Nubo, není co dodat, vždy to napíšete tak jak to cítím.

Suchec také zdravím ;).
17. 10. 2009 | 23:45

zdesta napsal(a):

Sup.Jsem strojař....stačí to? Cajzíka trochu popichuju.Snad už si zvyknul chlapec jeden.
18. 10. 2009 | 00:19

kormoran napsal(a):

..Soudruzko sklibo. Kdypak jste si naposled oholila tvar?
Svorcova pravila , ze pred tim , nez narazila na brazilsky vosk, tak 3krat za tyden a za to by se nemusel stydet i Yetti ve dvanacti letech.
18. 10. 2009 | 00:29

kočka šklíba napsal(a):

Kormoráne, v souladu s tím, že jste z té vzdělanější, pracovitější, inteligentnější a schopnější části občanů , tedy pravicové elity národa, vás já levoun a socka nemohu pochopit. Tedy nemohu pochopit, jak souvisí vaše otázka s tématem blogu i s tím, co jsem zde napsala. Ale protože jste jistě nadmíru inteligentní, tak mně to vysvětlíte. Myšlenkové pochody, které zde vy, elita národa smýšlející pravicově a o nás socky se starající, předvádíte, jsou pro mě opravdu, ale opravdu nedosažitelné ;). Tak snažte srozumitelněji, třeba je ve vaší otázce nějaký skrytý smysl :D :D.
18. 10. 2009 | 01:09

kormoran napsal(a):

...skliba ,mnoo napsal jsem prispevek v opacnem garde Vy a Rumcajs...
To znamena soudruzko , ze se holite kazdy den)- Mach3 , nebo Braun?
18. 10. 2009 | 01:50

Ondráš napsal(a):

Paní Paroubková , držím Vám palce. To kvičení modrých strak je úsměvné. Nemám pravdu? Nedejte se otrávit.
18. 10. 2009 | 07:58

Rumcajs napsal(a):

Děti,děti !

Stačí jedna slepice a kohouti jsou v sobě.

Zdesto,já nepochybuju,že ODS a ČSSD, či ti co stojí za něma, táhnou ve skutečnosti za jeden provaz.
Konkrétně tuto kauzu zametl pod koberec Němec a to pod přímým dozorem Paroubka.
Koukni na Mrázka,Krejčího... co všechno milá policie zjistila a musí Ti být jasné, že něco takového je možné přejít jedině za tichého souhlasu obou nejsilnějších stran a zkorumpovaných úředníků, jinak už šel někdo bručet.

SuPe, na papír se už nečmárá !!!
18. 10. 2009 | 08:35

mia napsal(a):

P.Paroubková, uniká mi myšlenka vašeho blogu, nevím vlastně,co jste chtěla vyjádřit a nad čím žasnete. Ovšem jako žena a taktéž těhotná žasnu nad některými příspěvky zde. Už vím,jak vzniká hroší kůže - tolik útoků na mne či mé dítě bych asi buď neunesla,nebo se začala obalovat onou pověstnou kůží a začala je ignorovat.Možná bych nepsala blogy ;-) Přeji vám hodně štěstí a nekomplikovaný porod :-)
18. 10. 2009 | 09:43

SuP napsal(a):

zdesta -
Nedávno jsem to registroval a "Těší mě!".

Rumcajs -
nečmárá, ale tiskne. Ale přiznej si - přece taky kontroluješ, jestli to, co Ti vylezlo z mašiny se podobá tomu, co je na papíře? Já například tisknu hodně, protože si ty mezivýsledky nosím do postele nebo na hajzl. To jsou dvě hlavní místa, kde člověka napadají nejgeniálnější myšlenky......
18. 10. 2009 | 09:58

Rumcajs napsal(a):

SuP:

Já čmárám jenom jednoduchý věci , na hajzlíku luštím sudoku a v posteli neusínám ale omdlívám.
18. 10. 2009 | 11:04

Lena napsal(a):

SuPe,

nosit papírovou podobu výsledků své práce na záchod má dvě zásadní výhody: při kvalitních výsledcích lze nad nimi v klidu popřemýšlet, při nekvalitním výsledku lze papír rovnou odplavit do kanálu. Paní blogerka měla učinit podobnou selekci, než sem lípla další nepříliš povedené "dílko".
18. 10. 2009 | 11:05

SuP napsal(a):

Lena -
Ano, měla, měla, leč neučinila. A výsledek se dostavil. Třeba neměla dost času? Mě spíš připadá, že je přesvědčená, že to takhle stačilo.....
No co, aspoň si pokecáme my, co spolu mluvíme. (Už měknu)
18. 10. 2009 | 11:54

hanah napsal(a):

Paní Petro, proč máte pocit, že byste měla psát blogy? Kdo Vám to doporučil?
Myslím, že byste se neměla ztrapňovat více než už jste učinila. Přeji Vám,aby mimino bylo zdravé, pěkně pribývalo, sexymozek ubýval a na blogy se vykašlete.
18. 10. 2009 | 11:57

Lena napsal(a):

SuPe,
přesně tak. Budeme spolu mluvit a budeme na sebe hodný, jo?
18. 10. 2009 | 12:47

MerryMan napsal(a):

SuPe, SuPe, vy jeden.....
Přeji modrý den.
18. 10. 2009 | 13:01

Nuba napsal(a):

hanah,

bez ironie - pokud chybí sexy mozek, potom je to jen králíkárna, možná, že to někomu vyhovuje, to nevylučuji.

Chlapům je to vlastní, pořád soutěží s pravítkem v ruce o co největší délku pohlavního údu a bicepsy si mažou stolním olejem, chápu to, je to příroda, jejich poslání

Ovšem já sexy mozek přímo žeru, snad nejsem sama, "gigolo" alias "blondýn" by mě, tuším, do extáze nedostal

Ať s nebo bez, prostě jak je ctěná libost, přeji každému hezký zážitek :)
18. 10. 2009 | 16:23

StandaT napsal(a):

Proč tolik písmenek o Dalíkovi, když od včerejška je oficiálním nepřítelem č. 1 Šlouf?
18. 10. 2009 | 16:24

tgm napsal(a):

Akktuálnější by bylo od paní Paroubkové ml., kdyby se věnovala zrádcovství páně Šloufa než Dalíkovu bohatství.
Topolánkovi odstoupil Dalík, Paroubkovi zdrhnul Šlouf. Kdo je na tom hůř? On ten Šlouf přešel do nepřátelské linie, z které hrozí daleko větší nebezpečí pro ČSSD, než z řad Topolánkových.
Nešlo by vyštrachat něco o bohatství Šloufa?
18. 10. 2009 | 17:00

Tereza Možná napsal(a):

"[...] jak o Čechách může napsat cokoliv [...]"
Myslím, že by bylo občas vhodné vyjadřovat se správně.
18. 10. 2009 | 17:20

Nuba napsal(a):

Tgm

Přiznám se k nepěkným myšlenkám. S panem Kalouskem málokdy souhlasím, téměř nikdy, nedávno ovšem v parlamentu řekl panu Bursíkovi jednu pravdu. Že je poznat, že oba pocházejí z jedné alma mater, myšleno od lidovců. Co tím mám na mysli. U nás na vsi si vedou lidovci docela zdatně, musím být objektivní, určitě tomu tak není všude. Co však ovládají perfektně a je jejich genetickým kódem, to jsou zastírací a klamavé tahy. Tady před komunálními volbami ustavili narychlo svoji pobočku, nastrčili tam dva docela dobré tahouny, ostatní bylo křoví, no a výsledek byl ten, že se v podstatě vyhnuli tomu nepříjemnému volebnímu patu. Stejnou fintu použil pan Kalousek se svojí stranou TOP O9.

V levé části pol. Spektra to okopíroval teď pan Zeman. Ta moje nehezká myšlenka byla v tom, že to měli levičáci udělat již dávno, takhle jim pan Kalousek ostrouhá mrkvičku, protože tahle zemákovská sestava, dle mého názoru nemá šanci. Stačí se podívat, kdo se ustavující schůze zúčastnil. Zeman něco hřímal o tom, že nechce recykláty, no ovšem představil dokonce, řekla bych - nerecyklovatelné. Svým neupřímným úsměvem tam hýřil pan Šlouf, v pozadí se skromně (jak jinak) krčil pan Melčák, další zmiňovat netřeba. Skutečně silná sestava. Hvězdná pěchota se může stydět. Patří snad již k charakteristice našich představitelů, že co se týká personálního výběru svého křoví tak tam trpí naprostou nedostatečností a v tomto ohledu se zdá, že se poučit nenechají. Zase abych byla spravedlivá, tak Zeman něco říkal o tom, že v této straně dá prostor úspěšným komunálním politikům. No, pokud dá na rady pana Šloufa, tak mafiánská Itálie je náš vzor.

Je to v každém případě škoda, doufala jsem, že přijde někdo, komu se podaří konečně eliminovat komunisty, no velkou naději tomu nedávám. A i kdyby, obávám se, že projekt pana Zemana je toliko pokračování jeho nenávistné mise jako odplaty za zhrzené prezidentské ambice.

Nemohu si pomoci, těm politikům, kdysi velikánům, Klausovi a Zemanovi měli občané dávno zarecitovat něco ve smyslu - sbohem a šáteček.

S nimi je to pořád jako kopat se do vlastního zadku.
18. 10. 2009 | 17:34

fafnir napsal(a):

Nuba
a co je sexy na mozku,který ráno neví,nebo zapře to,co říkal včera,nebo dokonce předevčírem.Jestli vás to opravdu vzrušuje,tak vás takový majitel Alzheimera musí přivádět do extáze.
18. 10. 2009 | 18:06

Nuba napsal(a):

fafnire,

mě nevzrušuje sexy mozek pana Paroubka, nikdy mi do ouška žádnou písničku nezazpíval, ale mého manžela. Sexy - značí v přeneseném významu - přitažlivý - a pro každého je magnetem něco jiného.

Pro někoho možná i ten Alzheimer, to musí být potom čoromoro :)
18. 10. 2009 | 18:17

Nuba napsal(a):

PS

Ten Alzheimer se myslím uspěšně využívá napříč pohlavími - ačkoli odhaduji, že spíš maskulinum - v zápalu zapomenete, že zpíváte do ouška své Marušce věrné milování a přejdete plynule do blues nebo rock en rollu s Madonou, však to znáte, tak se netvařte.. ( když ne, stačí stačí přivřít očičko:)
18. 10. 2009 | 18:30

Oranžový napsal(a):

Paní Paroubková ,dnes jsem se díval na Vašeho Paroubka v televizním pořadu...,je nevolitelný ,protože nechce demokracii v Česku,není ochoten přidat hlas k odvolání Klause prezidentem,který přestoupil své pravomoce prezidenta,který škodí České republice, a tak se stal velezrádcem !!!Paroubkovi se nedá odpustit jeho zbabělé chování,považuji ho za podobného velezrádce demokracie !!!
18. 10. 2009 | 18:54

Frante napsal(a):

Oranžový:
S Paroubkem je legrace. Navzdory tomu co píšeš má ČSSD za jeden z hlavních cílů podepsání LS (chtěj to lidi). Podle mého názoru si Paroubek dobře pamatuje situaci ze začátku svého předsedování, kdy Klause kritizoval za jeho zahraniční politiku (a vyhrožoval mu že mu zatrhne zahraniční cesty) a potom Klaus dvakrát pověřil jmenováním vlády Topolánka.
18. 10. 2009 | 19:29

Jarda napsal(a):

Věřím, že autorka se mnou bude zcela souhlasit. Možná již za pár týdnů budou pro veřejnost a voliče zajímavým tématem majetkové poměry našich papalášů. Jsem velmi zvědav jak se jim bude dařit vysvětlovat původ jejich nemalého majetku! Zejména některým stále ještě veřejně činným papalášům a jejich paničkám bude asi horko. Doporučuji každému, dejte si účty a darovací smlouvy do pořádku! A také daně! Bohudík některé skutečnosti a lumpárny již nelze "smazat" nebo "napravit". Naštěstí!
18. 10. 2009 | 20:15

Stařeček napsal(a):

fafnire, já budu Stařeček i když budu mrtvola. Taktéž Vy budete tím co jste byl doteď. Můžete libovolně doplnit.
18. 10. 2009 | 22:38

DDD napsal(a):

A jakpak si asi autorka představuje demokracii? Jako režim, kde se vláda vybírá místo místo podle výsledku voleb dohodou papalášů, kteří v krizi nechtějí nést odpovědnost, a tak se schovávají za úředníky, ve skutečnosti straníky co si "pozastavili členství" v partaji, aby mohli ke korytu (P?cina)? A co to, jak pan manžel soustavně ignoruje Ústavu a rozhodnutí Ústavního soudu (tedy ta, která se mu nehodí do krámu), jak to jde dohromady s demokracií? Radši nám napište paní nová Paroubková, kdy budeme dostávat v sámošce rohlíky za cenu určenou procentem z platu (předpokládám, že totéž bude platit i pro elektřinu, plyn atd.), jíst a svítit se totiž musí, stejně jako bydlet, a není důvod, proč by ty bohaté pekárny neměly dávat lidem pečivo zadarmo, no ne?

Jinak se obávám, že ti správní voliči, co závidějí barák nejen Dalíkovi, ale i sousedovi, asi blogy na internetu moc nečtou, takže psát takovéhle články je plýtvání energií. Radši nějaký článeček do Haló novin, tam by se možná nějaké úlovky našly.
18. 10. 2009 | 23:04

MASH napsal(a):

Tak jsem si přečetl poměrně nic neříkající článek o Dalíkovi (to, že je to podobný gauner, jako např. soudruh Šlouf ví asi každý, kdo se o něj a jeho aktivity trošku zajímá) - tedy snad kromě několika zfanatizovaných (nechci psát vypatlaných) členů a příznivců ODS.
Ale co mě překvapilo, jsou ty ataky, hrubé urážky a nadávky pod článekm paní Paroubkové. Opravdu zajímavé! Jsem rád, že už s ODS nemám naprosto nic společného!
18. 10. 2009 | 23:36

ali napsal(a):

Dalík nebo Babinský?
Paroubek nebo Ďuričko?
Petra nebo Zuzana?
19. 10. 2009 | 02:52

Starosta napsal(a):

...paní Paroubková ,domluvte Ficovi,Paroubkovi ať neblbne jako Klaus ...
nebo nebudete moci pro vše-Evropskou ostudu vyjít ven s kočárkem...
19. 10. 2009 | 06:04

Karlík napsal(a):

Musím se smát, protože si dobře pamatuji rozhovor s paní Paroubkovou (Petrou) z letošního léta, kde tvrdila, že český tisk a zpravodajství celkově je buď nechutná bulvární stoka nebo pravicová propaganda a že ho nečte. Že sleduje výhradně tisk zahraniční, hlavně prý The Economist. A že se plně bude věnovat svému rizikovému těhotenství. Takže jsou jen dvě možnosti: buď paní Petra lže nebo tento blog psal student z Plzně Dimun...
19. 10. 2009 | 10:09

jip napsal(a):

Káva v těhotenství škodí.
Zrovna si dávám jednu velkou se šlehačkou.
Hezký den všem.

Autobus do Prahy mi ujel, nenašla jsem klíče od domu, tak po článích o VŠ v plzni, eseji p. Krůty a trochu vzpruhy mládí p. Honzáka ODPOČÍVÁM
19. 10. 2009 | 14:20

Pavel Gomba napsal(a):

Peťa si zase řiká o PR v Zeleném Raulovi...
20. 10. 2009 | 14:16

Tereza napsal(a):

Nevím, nevím... Jak by se na tuhle hlubokomyslnou úvahu tvářili v ŇůJorku :-D
21. 10. 2009 | 18:35

Standa napsal(a):

co to je za nesouvislý blábol? Hormony pracují, jak je vidět. Už aby Jyrka vyhrál volby a tahle osoba získala titul První slepice.
22. 10. 2009 | 15:18

pepa napsal(a):

To je reakce na vaše blogy ted si je přečtete a už nikam nepište ve vašem věku by jste měla vědet kde je vaše misto velice me připominate ne podobou ale chovanim Martu Gotwaldovou
22. 10. 2009 | 16:57

holkizkravína napsal(a):

Dobri den Pani Petulko,
moc vás s tátou a s holkama s kravína vobdivujeme. Mařena vždycky předčítá z vašeho blogu když máme sváču a rveme se tláčou a pleténkama. Vobdivujeme vás vaší poctavu, vaše zuby, ušiska a jak mate pěkně nalakované nehty. Akorad mame s holkama pocit že ste trocha přibrala! že vi po nocích tlačíte s Jyrkou čočku na kyselo,vidte. Ten váš chasník Jyrka to je ale sexi chlap u nas v JZD máme takoveho stejného typa - Teódora inseminátora a pokud vím tak krávi a aj my sme sním náramě spokojený. Všechen dobytek bučí když de Teouš vokolo a někerejm ženskejm zrudne zátylek a vopotěj se na místech se normalka nepotěj.Fandíme vám tem vašim Pitominkám co plantáte na webu. Máme vaše foto v kumbale kde se s holkama převlikáme do modraku a kde se po praci učime americky abysme byli jako vy. Božena je naše borobni bába co ta uš vodrodila telat.Řikala taky, že si chce votevrit poradnu pro zacinajici baborodičky co rodej dom jako v kravine a zeji dá radu inlajn. Tak pajky petko a vopatrujte se
23. 10. 2009 | 09:39

jenik napsal(a):

Ahoj Péťo, hele sorry že ti tykám neznáme se, ale tvůj článeček mě dosti překvapil. Já beru že tady ten blog s jirkou používáte ke zvýšení preferenčí jeho strany, to je normálka, mít takovou možnost, dělám to také. Ale co mě tedy překvapilo, co mi vyrazilo dech, je fakt, že kritizujete PR články Dalíka nebo lidí z konkurenčních stran. To je slušnej dvojí metr, ne?
23. 10. 2009 | 13:48

o2 napsal(a):

Petro, ted zas nejakou odu na manzela, jo? Uz se vsichni moc tesime!!
25. 10. 2009 | 23:52

Pane Stejskale napsal(a):

raději mě hned vymažte, jo? Díky
27. 10. 2009 | 13:21

Podpora napsal(a):

Paní Petro, vidíte ten slet modrých ptáků? Vrhli se na Vás a klovají... Na tomhle serveru nic divného...
28. 10. 2009 | 16:51

anita napsal(a):

Vazena pani Paroubkova,
je zvlastne ze Vam robi problem byt pana Dalika. Svedkom na Vasej svadbe bol slovensky premier - pan Fico. Nedavno bola slovenska verejnost informovana o tom ako minister financii p.Pociatek dokoncil vilu za 45 milionov sk. Vo vile ma len tak na okraj - ako to sam uviedol 12 spalni a 5 kupelni , atd ..... A toto Vam nepripomina sposoby brunejskeho sultana a nevadi Vam to ???
30. 10. 2009 | 09:24

pani Paroubkova napsal(a):

Pani Paroubkova, jeste vam nedoslo, ze jinde v Evrope, manzelky politiku se nesnazi za kazdou cenu kafrat o necem o cem nemaji ani paru, jako napr. vy, a to o politice? Nezkousejte v lidech budit zavist jako mate vy a vas manzel....pan Dalik pro mne za mne, muze mit byt za 100 milionu, kdyz na to ma, to za prve a za druhe, pan Dalik neni politik!!! Taky vam vadi dum pana Bakaly a nebo pane Kellnera? Doufam, ze dalsi clanek bude o nich...
Jinak, na vas blog a blog vaseho manzela se chodim vzdycky s chuti pobavit. Za prve, tim co zde sesmolite a potom, nejkrasnejsi jsou reakce ctenaru (samozrejme se vzdycky najdou vypatlani mozci, kteri "zerou politiku vaseho manzela, kdyz slibuje RaJ na zemi a hlavne, ze bude vse, bez vlastinho pricineni)... uz by vam konecne podle techto reakci mohlo konecne dojit, ze jste s manzelem, ktereho jste rozvedla, velice neoblibeny par? Tesim se na den az vas arogantni, narcisticky a samoliby manzel, bude z politiky vykopnut. Ten den dam na modleni. A taky, ze si odpocinu konecne od toho vaseho malomestackeho vkusu,ktery je nam jak na bezicim pasu prezentovan jako chic, vas outfit pri ocekavani "backurek pro manzela" byl opravdu "originalni" (#1) a to vase zvatlani.... hmmm, neprisli, asi se bali zeny.... i presto, ze jste mohla vedet, ze jsme my divaci videli, ze backurky vam nikdo nechtel predavat, chteli je predavat pouze a jenom vasemu otci, o pardon, manzelovi, jsem si uvedomila, ze mne navic silne pripominate nitranskou slepici.
31. 10. 2009 | 19:10

pro Podporu napsal(a):

Ciste pro vas. Nejsem modra a presto manzele Paroubkovi nemam rada. Je to nejnesympatictejsi par, jake kdy nosilo ceske politicke nebe. Takze se Podporo, zadny slet modrych ptaku se nekona, jsou to jenom reakce lidi, kteri pouzivaji mozek a nejsou jako vy suchec, ktery povazuje prispevatele "Luba" za pritele, cimz tento fakt mluvi za vsechno, dale kocka skliba(je to opravdu zenska)? a ostatni zdeformovane mozky, kteri maji kolem nosu hnede kolecko...

Za nejlepsi prispevek zde, povazuji tento: Pane Stejskale napsal(a):
raději mě hned vymažte, jo? Díky
27.10.2009 13:21:18

:))))))
31. 10. 2009 | 19:20

KarelH napsal(a):

Hele, co se týká příspěvků, si myslím, že Holki z kravína taky nemaj chybu ];-)
31. 10. 2009 | 19:26

Jarmila napsal(a):

Pani Petro, to jsou mi starosti, co se takhle starat o svoje rizikove tehotenstvi. Urcite byste udelala lepe.
31. 10. 2009 | 21:12

Zlobivý Krteček napsal(a):

Váš výrok o sexi mozku už nepřekonáte.
Tak už přestaňte vymýšlet ptákoviny a ten svůj seximozek sexuálně zabavte, aby jste oba nemuseli onanovat na blogu či v mediích veřejných.
01. 11. 2009 | 00:33

Mat napsal(a):

Pointa článku je nad slunce jasná : k prachům se dostal "NĚKDO KDO NEMĚL" . Otázka zní kdo vlastně může ?
Zase někdo chce spravedlnost? Jak vlastně spravedlnost vypadá je vůbec demokratická ?
Chtělo by to více pokory.
Jo a jsem tady jedinej kdo nechce spravedlnost čau !
02. 11. 2009 | 14:55

opor napsal(a):

Máte pravdu, ale to novináři nerozmazávají, protože je to zloděj z ODS. U nich zloději mohou vše - krást, lhát, přátelit se s mafiánama jak se říká rovný rovného si hledá nebo vrána k vráně sedá. Co chceme od lidí, kteří neví co je morálka a jenom kradou a neumí pracovat. Jsou to děti kolaborantů a jejich kamarádů. Dříve měli vše zadarmo a to chtějí dál. Oni chtějí dál žít v komunismu, ale nám zařídili kapitalizmus, abychom jim zaplatili jejich náročný život.
05. 11. 2009 | 14:38

Tereza napsal(a):

Neskonale mě ..., když někdo nechápe rozdíl mezi ČESKEM a ČECHAMI. Paní Petro, vystudovala jste vysokou školu, máte za manžela "politika", ale nevíte ani, jak se nazývá naše země. Vážně ubohé.
11. 11. 2009 | 19:28

Messiah napsal(a):

Ono když se podíváme do naší historie koho oslavujeme tak se není čemu divit, Žižka, Babinskej, Švejk....
Prostě jsme národ Švejků, podvodníků a závistvců.
Nemáme žádné dobré základy z čeho bychom vycházeli a páni politici nám taky nedávaj dobrý příklad. Nejen Topolánek si užívá z našich daní soukromé lety na lyžovačky za kámošema obchzí zákon jak se dá atd atd ..Nepohoršujem se protože jsme si na to zvykli a berom to jako standart.
Národ má takové politiky jaké si zaslouží.
24. 11. 2009 | 08:59

Re napsal(a):

Ja tu odu sice necetla, ale vzhledem k tomu, ze nejmenovana autorka tady nedavno pela odu na PAROUBKA, proc neopevovat neci bydlenicko :-))
24. 11. 2009 | 18:09

Zdenka Ulmova napsal(a):

Pani Paroubkova, pokud se Vam nezda, ze zijete v civizovane, demokraticke zemi, tak vemte toho sveho bradavicnika a odstehujte se. Ja plakat urcite nebudu. Vasi holcicce preji mnoho zdravi a pohody, aby se dokazala vyrovnat se svym puvodem. Holt rodice si nikdo nevybirame, ale ji je mi fakt lito
09. 12. 2009 | 11:46

keddy napsal(a):

Pijte raději tu kávu, složitější věci by, dle mého soudu, na vás byly moc složité....
12. 12. 2009 | 03:28

ludwig.II napsal(a):

jenom jedna poznámka..pokud vím, tak už nečtete žádné české noviny! Takže tenhle článek je evidentním výmyslem a lží.
16. 12. 2009 | 12:00

Petra P. napsal(a):

Děkuji vám všem za komentáře, ze kterých budu čerpat při psaní mých dalších příspěvků. Především si vážím těch kritičtějších; jsem totiž silná žena, která se nebojí úspěchu a která se snaží být každý další den o nějáké to procento ještě úspěšnější... Pusinku vám všem!!!
23. 12. 2009 | 20:53

777 napsal(a):

Csju Petro neáujhtblp kwsdnbhp,ayxmjiu,kjde?Kyadlm Paroubek mscvuws,kztzgcv Sobotka hklůbbnkm.Zeman splw1968 ksksd 1989 Havel freshu 2010 ndr.
02. 01. 2010 | 19:43

Jerome napsal(a):

Za trapas roku lze považovat pokus o satiru v příloze MFD z 31.12.2009 Těžká rána satirika.
03. 01. 2010 | 12:27

zolboch napsal(a):

K textu je třeba poznamenat, aniž bych obhajovala pana Dalíka, že do Vámi uváděného výčtu Babinských, Pitrů a Krejčířů patří zejména také Váš manžel, o němž všichni vědí, jakým zlotřilým způsobem působil na ministerstvu pro místní rozvoj, pražském magistrátu a podniku RAJ za dob komunismu.
28. 01. 2010 | 16:44

Jyrka napsal(a):

co se staráte jak domovnice, kde na to vzal? Třeba mu to dala ke křtu přítelkyně z panhelénského hnutí socanů. Starejte se o sebe, aspoň pak nebudete muset skuhrat v bulváru, že na vás a vaše mimino jsou novináři oškliví.
30. 01. 2010 | 13:47

tiffany napsal(a):

sungguh informasi yang menarik
19. 02. 2010 | 09:29

skyracer watches napsal(a):

That to him was one of the best times of his life – but breitling montbrillant it was also the last time he was truly himself,
13. 03. 2010 | 08:01

breitling navitimer napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
13. 03. 2010 | 08:03

cartier cpcp napsal(a):

It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
24. 03. 2010 | 06:20

cartier cheap napsal(a):

It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
25. 03. 2010 | 03:32

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 06:16

cartier cheap napsal(a):

It would be great if you have other great things just like this. I really love it. Thanks!
25. 03. 2010 | 07:09

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 01:29

discount air max shoes napsal(a):

<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 90</a>
<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 95</a>
19. 04. 2010 | 04:46

cheap chanel napsal(a):

case creates the feminine gently beautiful makings, is worth having black and white most classical color matching, has cheap chanel bag the succinct graceful unique charm fine double C symbol decoration in left side, lets the outward appearance be richer changes cheap chanel http://www.coachofnewyork.com
30. 04. 2010 | 07:57

cialis discount napsal(a):

edy is to use the simple spirit of ether, which, http://orderonlineviagra.org order online viagra phenol, resorcin and thymol with chloral hydrate, hypophosphites as they reduce the corrosive, http://cialis-generic-online.net cialis online pharmacy chloral it forms a soft mass. then black in streaks, and finally assumed the, [url=http://orderonlineviagra.org#0,23203E+51]using viagra[/url], emetine, homatropine, hydrastine, hydrastinine,, hydroxides of potassium sodium, potassium and, [url=http://cialis-generic-online.net#0,63386E+49]generic cialis without prescription[/url], tated by strong alcohol and mineral acids, and, S. Tablespoonful after meal. <a href="http://orderonlineviagra.org#95628">pharmacy viagra</a>, a preventative of precipitation. Notably it, bonate convert it into black mercurous ammonium, <a href="http://cialis-generic-online.net#88604">cialis 10mg</a>, tion of strychnine hydrochloride is said to give,
16. 01. 2013 | 03:30

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy