EU uznala ty, které před tím zakázala

30. 11. 2012 | 15:41
Přečteno 15656 krát
Česká republika jako jediná členská země EU hlasovala proti přijetí Palestiny za pozorovatelský stát OSN. Pro mě z toho aktuálně vyplývají dvě zásadní věci. Za prvé, členské státy EU se postavily proti zdravému rozumu, proti jediné možné variantě řešení izraelsko-palestinského konfliktu, a to přímým jednáním a rozhodla se spor internacionalizovat a institucionalizovat. A do OSN pronikl „stát“ z větší části ovládaný teroristickou organizací. A to je za druhé.

Neexistuje jednotná zahraniční politika Evropské unie, protože existovat nemůže. EU kdysi prohlásila (stejně jako Spojené státy a některé další země) Hamas za teroristickou organizaci. Včera tutéž teroristickou organizaci svým hlasováním v OSN legitimizovala. Pár dní poté, co Hamas ostřeloval civilní obyvatele Izraele raketami z Íránu.

EU se smiřuje s tím, že někdo může beztrestně útočit na civilisty. EU se smiřuje s tím, že někdo může teroristy ilegálně vyzbrojovat. Někdo, kdo stát Izrael vůbec neuznává. EU se i s tímto faktem smiřuje.

Považuji za absurdní, aby v takové situaci vůbec byla řeč o jednotné zahraniční politice EU. Pokud ti, kteří po staletí v pravidelných intervalech dělali pogromy na židy, nyní hlasují pro přijetí země, která je ovládaná teroristy, do mezinárodního společenství (a zdržet se je hlasovat pro), tak to je špatná zpráva pro svět a dobrá zpráva pro všechny totalitní režimy a pro všechny teroristy světa.

Jsem hrdý na to, že Česká republika našla sílu říci Ne. Říci Ne nejen teroristům, ale říci NE i Evropanům, kteří ztratili čest i rozum.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

pamětník napsal(a):

Takže podle Vás, pane Přemysle Sobotko, Česká republika našla sílu říci Ne teroristům. Podle mnohých jiných státy Eu našly síolu říci Ne teroristům, kteří vyhánějí původní obyvatelstvo, bourají jim domy, berou jim půdu a vodu....
Myslím, že v tom máte zmatek a nikdy bych Vám nedal hlas v jakékoliv volbě. Zaujatí a neobjektívní lidé by neměli usilovat o veřejné úřady.
30. 11. 2012 | 15:53

Ambra napsal(a):

Milý pane Sobotko,
nějak jste si spletl lokál. Teď nejste na dnech Izraele v Hradci Králové. Teď pouze svými názory probouzíte další vlnu skrytého antisemitismu v Čechách.
Já jen čekám, kdy už začnou vystupovat všichni naši nezávislí komentátoři a i intelektuálové, kteří tak často kritizovali našeho prezidenta za jakýkoliv názor nesouznějící s Evropskou unií, aby teď hned odsuzovali naše hlasování odlisšné od celého zbytku Evropy. - Ale to se určitě vůbec nestane!
Jedině pak nevím, jak vyvrátit názory - viz třeba www.prvnízpravy.cz - o jisté skupině lidí, která si u nás uzurpovala moc.
30. 11. 2012 | 16:03

resl napsal(a):

Ano, Schw. odvedl po dlouhé době dobrou práci a vlastně ukázal, že i EU je pružná ve svém myšlení a nikoho nazavazuje, jak má hlasovat. Tomu se ovšem komunista diví, není na to zvyklý, jak je toto možné ? To víte, už nejste v ruském pralese i když není to zatuchlo tak daleko, jak by se zdálo.
30. 11. 2012 | 16:04

Pavel napsal(a):

pamětníku, Víte kolik demokratických států o tom rozhodlo, nebo se zdrželo hlasování, NEVÍTE A KECÁTE.
http://img.ihned.cz/attachment.php/50/44474050/CmfdkzHjtLE83nwGvoc74rJ0TsbMVFUQ/Hlasov_n_o_Palestine.jpg
30. 11. 2012 | 16:04

Ládik!!! napsal(a):

Nějak málo se derete do televize. Takový dynsbír nebo dlouhý otravují lidi imrvére.
30. 11. 2012 | 16:11

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

dobrý blog,
jenom bych to trochu upřesnil. ostřelují civilisty raketama z iránu za peníze z EU. tahle politka "udobřování si" vlastních muslimských menšin házením izraele přes palubu se evropě krutě vymstí, stejně jako udobřování si hitlera házením přes palubu československa. akorát je mi divné, že zde ještě nevyskakuje doktor zaorálek jako čertík z krabičky. nehlasovat stejně jako zbytek EU je přece horší zločin než ulomit ucho otcovi národů generalisimusovi stalinovi ve filmu sedím na konári a je mi dobre.
30. 11. 2012 | 16:13

Ambra napsal(a):

Nevím, proč resl začal o komunistech. Ale má pravdu, demagogie na obranu Izraele je velmi podobná současné antikomunistické demagogii vůči komunistickým radním. Že by za tím stáli lidé stejného světonázoru.
Nesmí se nic říci o jedné straně (jednou o Palestincích podruhé o celé době socialismu) pozitivního, jen se vyzdvihují velmi staré křivdy. Opravdu by mě zajímalo, zda za těmito analogickými kampaněmi nestojí právě stejná skupina lidí, které se nedá nic argumentačně vysvětlit.coury library
30. 11. 2012 | 16:14

Občan napsal(a):

Sobotka,

tvor, který obdivuje Pinocheta, Franca a podobné fašistické kreatury, oslavuje loupežné vrahy a chodí se vyplkávat na sionistické sleziny, nemá nejmenší právo mluvit o morálce, normálnosti a právu.
30. 11. 2012 | 16:17

General Assembly Plenary report p.1 napsal(a):

Sixty-seventh General Assembly
General Assembly Plenary
44th Meetings (PM)
[...]
The report of the Committee on the Exercise of the Inalienable Rights of the Palestinian People (document A/67/35) states that the reporting period, 7 October 2011 to 6 October 2012, was characterized by the deadlocked political process and the deteriorating socio-economic situation in the Occupied Palestinian Territory, including East Jerusalem. According to the report, there has been no breakthrough in efforts towards resuming direct Israeli-Palestinian negotiations, owing to Israel’s consistent refusal to freeze its settlement activity and adhere to the long-standing terms of reference of the peace process.

The report states that the Committee continued to work for the realization of the inalienable rights of the Palestinian people, including their right to self-determination, and a negotiated settlement of the Israeli-Palestinian conflict in all its aspects, resulting in an end to the occupation and the independence of a sovereign, viable, contiguous and democratic Palestinian State based on 1967 borders with East Jerusalem as its capital, and a just solution for the Palestine refugees based on General Assembly resolution 194 (III).

A durable settlement of the conflict is a prerequisite for a just and lasting peace in the Middle East. Thus, the report notes that the international community should maintain its focus on the Israeli-Palestinian conflict, uphold its legal obligations in that regard, and present bold initiatives to break the current deadlock. With Palestinian membership in the Organization pending before the Security Council, the Committee believes that progress on Palestinian status at the United Nations will generate a new dynamic in the peace process and help safeguard the two-State solution.

According to the report, the Committee was also concerned by the ongoing violence and gross violations of humanitarian and human rights law, and reiterated its condemnation of all attacks against civilians, including rocket fire from the Gaza Strip, air strikes on populated areas, and settler violence, and calls upon the Security Council and the High Contracting Parties to the Fourth Geneva Convention to act urgently to guarantee the protection of civilians.

The Palestinian Authority advanced its State-building programme, the report notes, but a serious budget deficit, as well as restrictions and obstacles imposed by Israel on the Occupied Palestinian Territory, including East Jerusalem, prevented the normal movement of persons and goods, economic activity and sustained growth. The Committee calls upon donors to meet their prior commitments and to provide emergency aid to buttress the two-State solution. Progress towards that goal also requires all Palestinian factions to unite behind the legitimate leadership of President Mahmoud Abbas. The Committee urges the speedy implementation, in good faith, of national reconciliation agreements.

Among numerous other actions urged in the report, the Committee also calls on the international community to take serious and concrete action to compel Israel to stop its illegal settlement activities and to genuinely commit to ending its 45-year military occupation and to making peace,and calls upon the Security Council to undertake a mission to the region to examine the situation first-hand.
30. 11. 2012 | 16:23

Matouš Zoubek napsal(a):

Pamětník a Ambra honem šup zpátky do školy se trochu doučit novodobé dějiny :-)
Abbás podal žádost v UN jménem PLO, nikoliv jménem Fatáhu :-)
A každý průměrný člověk si lehce dohledá základní body, které si PLO odsouhlasilo při svém založení. Jedním z nich je zničení (rozuměj: vyvraždění) židovského státu Izrael. Stejné je to se všemi arabskými státy, kteří jsou členy v Lize arabských států. Každý průměrný inteligent si lehce najde výsledky konference v Chartúmu a zjistí, že proti Izraeli tam byly odhlasovány 3 podmínky: NE mír s Izraelem ; NE uznání Izraele ; NE jednání s Izraelem :-)
Kdo ještě potřebuje další důkaz o tom, že Abbásovi jde o diskreditaci bezpečnosti Izraele? :-)
30. 11. 2012 | 16:24

General Assembly Plenary report p.2 napsal(a):

The report of the Secretary-General on the peaceful settlement of the question of Palestine (documents A/67/364-S/2012/701 and A/67/364/Add.1), covering the period September 2011 to August 2012, contains replies received from the parties concerned to the notes verbales sent by the Secretary-General, as well as his observations on the current state of the Israeli-Palestinian conflict and on international efforts to move the peace process forward.

It states that there has been little progress towards the peaceful settlement of the issue during the reporting period, and that confidence between the parties and in the political process continued to erode despite efforts by the United Nations, the Quartet and individual Member States. The unwillingness of the parties to engage in direct talks was due to a lack of trust and disagreement over the conditions that would allow them to do so.

The report also notes that the Palestinians had submitted an application for membership in the United Nations and acquired membership in the United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization (UNESCO) and that Israel continued to accelerate settlement activities in the West Bank. The situation on the ground remained challenging, in particular for the population living under closure in Gaza, while Israel, for its part, continued to face the threat of rocket fire. The situation on the ground presented a growing cause for concern over the viability of the two-State solution.

At the same time, the report states, the Palestinians continued to implement an ambitious State-building programme. They also briefly had resumed their efforts towards reuniting the West Bank and Gaza, albeit with limited success at reconciliation.

The report urges Israel to cease all settlement activity in the occupied West Bank, including East Jerusalem, and to take concrete steps to further ease the numerous restrictions in place both in the West Bank and Gaza. It also strongly encourages all Palestinians on the path of non-violence and unity in line with past Palestine Liberation Organization commitments.

In conclusion, the report states that the Secretary-General will continue to ensure that the United Nations works towards the establishment of an independent, democratic, contiguous and viable Palestinian State living side by side in peace with a secure Israel in the framework of a comprehensive regional settlement consistent with relevant Security Council resolutions, and in accordance with the Quartet road map, the Arab Peace Initiative and the principle of land for peace.
30. 11. 2012 | 16:25

Ječmínek napsal(a):

Mimo mísu, je to důležitější pro Česko než Palestina :
Na jiné téma : Míšo Jílková, jsou smysluplnější témata z našeho horkého politického podzimu a zimy, než počet žen v politice. Občany štve stále zvyšování cen teď k Vánocům,i když DPH nebyla změněna. Obchodníci si dělají co chtějí, ti bohatnou krize ne krize. Xichty členů naší vlády už nemůžeme ani vidět, tak se nám protiví.Co si ještě na nás do Vánoc ??? Ještě nebylo stanovené zvýšení DPH a už teď obchodníci zdražují, máslo,kafe až o 50% a další. Co dělá obchodní inspekce, když to neví a a ni to nekontroluje, za co je placená ????? I léky stále stoupají od podzimu i o 100% , jak to ????? Lékarníci bohatnou, většinou má každý 5 lékaren. Manžel ministryně kultury Hanákové má 8 lékaren na které našetřil na Valašsku, kde jsou nejnižší platy. Inspekce něco dělej, to už není před Vánocemi normální. Naši politici se cpou kaviárem vrchem i spodem, koupají se ve zlatých vanách a my co je platíme tak nevyjdeme s výplatou a na Vánoce určitě ne. I am sorry dear of governments and politicians.Máme Vánoce pronás chudé zrušit ???? reagovat
30. 11. 2012 | 16:26

limbo napsal(a):

to bohorodičko, vyžeň putina :

prosím Váš příspěvek v 16:13 od slova "akorát" do konce mi přeložit do češtiny,nerozumím ani slovo.
30. 11. 2012 | 16:26

Kamil napsal(a):

Máte to všechno hodně, ale hodně popletené, pane doktore. Vyjadřujte se raději k věcem, kterým rozumíte a poraďte totéž příteli Nečasovi. Palestinci na stát historický nárok mají stejně jako Izraelci a léta jednání dosud nevedla k ničemu, tak co je špatného na pokusu jít na to trochu jinou cestou? Umíte se vžít do jejich kůže? Jak víte, více než 130 států to podpořilo, a mezi nimi i moudré a vždy velice opatrné Švýcarsko.
30. 11. 2012 | 16:27

hovorka11 napsal(a):

PŘEMYSL SOBOTKA:
Čest a rozum jste ztratil především vy pane Sobotka, tak nikoho neurážejte.
Váš hyenismus při záplavách na Moravě, kdy jste si drze přivlastňoval zásluhu na finanční pomoci od jiných, vaše nehorázná drzost, kdy jste souhlasil s izraelskými představiteli, kteří označili naše novináře za teroristy a nechal jste je věznit v Izreli, který je unesl z mezinárodních vod jenom proto, že chtěli natočit reportáž v Gaze.
Myslím že naše republika se zcela odchyluje od demokracie a současnou vládu považuji za více totalitní než Jakešovu. Jedině ČR a Velká Británie chrání daňové ráje pro úniky daní z Evropských států.
Zároveň ČR uznala při bojích islamistů v Líbyi tyto islamisty za legitimní vládu bez voleb, bez účasti obyvatel Líbye. Dnes se tam mučí, zabíjí a vlaje tam černá vlajka ALL- kaidy a vše za mlčení našich kmotrů, kteří k tomu pomohli. Stejně tak ČR pevně stojí za islamistickými žoldáky v Sýrii a výhružkami Izreaele, že napadne a bude bombardovat Írán.
Pane Sobotko, považuji vás za absolutní spodinu v našem státě nepatřící vůbec do politiky. Hitlerovi by jste se líbil, ten taky hájil zájmy "ubližovaných" kteří mají právo vlastnit majetek a práci těch, kteří nejsou "čisté rasy".
30. 11. 2012 | 16:30

B yrokrat napsal(a):

Zajimave je, ze ustavni cinitel a kandidat na prezidenta CR rika o vsech (podtrzeno) ostatnich zemich EU, tedy temer o cele civilizovane Evrope ze v "pravidelnych intervalech delali pogromy na Zidy", je to zajimava a dost neadekvatni reakce na fakt, ze CR zas jednou hlasovala osamocene proti necemu.

Mimochodem v Ceskych zemich ve stredoveku pravidelne pogromy na Zidy probihaly take. Co s tim udelame? Rekneme tedy ne Evopanum, kteri ztratili rozum. Kam ale ted pan Sobotka pujde?
30. 11. 2012 | 16:32

Pepa napsal(a):

Pane Sobotko. Vy máte skutečně co kázat o morálce. Jediným bodem vaší kampaně je, že chcete vyznamenat vrahy Mašíny. A budete tepat palestince že nechtějí žit v Izraelském apartheidě? Napsal bych tu na vás tolik invektiv (naštěstí nevíte co to slovo znamená), že by se cenzorovi zavařila klávesnice. Ale největší legrace je, že vy skutečně tomu, co říkáte věříte. Můj hlas nedostanete, ani kdybyste mne okrad jako Mašíni okradli obyčejné lidi.
30. 11. 2012 | 16:34

maňana napsal(a):

ambra-nic se nesnažte z prvníchzpráv vyvracet, ona ta skupina prostě existuje a diktuje, co se má dělat v celé západní civilizaci a v přilehlém bankovním systému.Adam Bartoň je chytrej kluk,který má nastudované věci o nichž se Vám ani nezdálo,znám ho osobně.Ve 20 století byly 3.zločinné systémy-nacionální socialismus,komunismus a sionismus.Ten poslední stále žije a vzkvétá a darebáci jako je Sobotka mu slouží ,až se z nich kouří.Antisemitismus je špatný ,ale antisionismus je legitimní odpor proti největšímu zlu dneška.Každý kdo má mozek v hlavě si toho již mohl dávno všimnout sám a sám,vždyť je to do očí bijící,Celá tato slavná krize je řízena a vedena k ožebračení střední a sebevědomé gojimské vrstvy.VSTÁVAT,BUDÍČEK,UŽ JE ČAS!!!
30. 11. 2012 | 16:35

Krupa Václav napsal(a):

Ti, kteří do r.89 vlastnili stranické knížky nebo max. dokázali mlčet, ti ze kterých jsou dnes nejhlasitější antikomunisti, budou nejvíce kritizovat EU. Hrdý Sobotka.
30. 11. 2012 | 16:37

oranžáda obecná napsal(a):

a přesto jste, Sobotko, ze zištných důvodů, hlasoval pro Lisabonskou smlouvu... dnes už to nezachráníte, jste jako, hasič, pyroman, který napřed zapálí, a pak zachraňuje...
30. 11. 2012 | 16:39

hovorka11 napsal(a):

Izrael se bojí mezinárodního soudu pro zločince, protože má na kontě cca 100 x více zavražděných palestinských dětí, než může dokázat Hammásu. Izrael má velmi mnoho technických možností vyhýbat se vraždám dětí. Přesto jich nevyužívá a místo teroristů se do jejich úlohy dostává a střílí na nevinné.
---------------------------------------
"USA, Izrael nebo také Británie se v uplynulých dnech přesto snažily přimět Mahmúda Abbáse, aby k žádosti o povýšení statutu připojil klauzuli, v níž by se zřekl možnosti žalovat Izrael u ICC, ale neuspěly.
Je třeba zdůraznit, že ICC může být „zbraň“ dvojsečná, neboť z válečných zločinů mohou být obviněni i někteří vůdci Hamasu nebo jiných islamistických skupin z pásma Gazy, odkud létají rakety na obytné čtvrti izraelských měst. Nicméně, z depeší amerického ministerstva zahraničí, které loni v září zveřejnil server WikiLeaks, vyplývalo, že hlavní izraelské námitky proti palestinské státnosti se opírají právě o snahu udržet Palestince mimo jurisdikci ICC. Izrael je přitom obviňován z válečných zločinů například kvůli dvěma posledním útokům na pásmo Gazy, přičemž i jeho kolonizace okupovaného Západního břehu Jordánu je obecně považována za porušení mezinárodního práva a v důsledku i za válečný zločin."
30. 11. 2012 | 16:39

Realista napsal(a):

No. Kdyz i takovy Sarky rika, ze Netanyahua nemuze ani citit, to uz je co rict. Obama ho taky nesnasi. Ale holt pro nynejsi ultra-reakcni ceskou vladu je to logicky machr.

Jimmy Carter "Palestine Peace Not Apartheid"
http://www.youtube.com/watch?v=faeCA8EmtGo
30. 11. 2012 | 16:40

Tonda napsal(a):

Jediný plus pro tuhle neumětelskou zkorumpovanou vládu je hlas proti v OSN. Jinak ale.... co chceme, když ČR podpořila vznik kosovského mafiastátu?
Nic není odpornější a více pokrytecké než než podpora Arabů z Palestiny. Státy Unie mají horko přímo pod zadkem a bojí se, aby jim jejich multikulti přistěhovalci nezapálili koudel. Zaplatit za to mají opět - jako už tolikrát v lidské historii - Židé. Hnus, hnus, hnus.
30. 11. 2012 | 16:41

český maloměšťák napsal(a):

Co Kosovo ? Také se podle MZ ČR mělo postupovat tak že ""Česká republika je přesvědčená, že společného cíle, kterým je stát Srbsko a nezávislý, demokratický a životaschopný stát Kosovo žijící vedle sebe, může být dosaženo jenom přímými jednáními mezi nimi,” řekla ČTK česká velvyslankyně při OSN Edita Hrdá.

Co vy na to ? Pane Sobotko ?

Pane Sobotko - jaké byly a jsou Vaše názory v tomto kontextu ?

Pane Sobotko - není jedno, jestli těla usmrtí, umučí či zraní raketa (nebo tankový granát) vypálená(ý) z uznaného státu či z území, které uznané jako stát není ?
Pane Sobotko - neměl by president demokratické, humanisticky smýšlející země...uvažovat trochu v hlubších kontextech - než aby hrál roli jakéhosi perfidního rozhodčího ?

Pane Sobotko, myslíte si, že dospělý člověk by měl umět sebereflektovat své ambice a možnosti tak, že v určitém čase si prostě přizná, že jej lidé za prezidenta nechtějí...a uzná to jako fakt ? A podle toho se zařídí ?
Anebo by to měl vydržet až do doby , kdy to uznat bude MUSET ?

Pane Sobotko - co soudíte o informaci, že pan senátor Kubera byl členem KSČ ?
Je to pravda ?
Pane Sobotko - a co v tomto kontextu soudíte o jeho aktuálním vymezení se proti polistopadové KSČM ?
Myslíte si , že je to spíše komedie...anebo tragedie ?

http://www.moravskoslezskenovinky.cz/zpravy/z-vlady/kubera-varuje-komuniste-zacinaji-mlaskat/

"...Podle jeho slov někteří starší lidé ztrácí paměť a zapomínají na to, jak vypadal život v dobách komunistického režimu.

"Mladí lidé tuto dobu nezažili a neumí si představit, co jsme kdysi prožívali. Že tady byla bída jako v Rusku. Jak v obchodech nebylo téměř nic kromě pár věcí a švestkového kompotu. Že jsme třeba na snídani kupovali jen chleba a čtvrtku másla. A že jsme byli rádi, že v obchodě vůbec něco je. Myslím, že by se jim návrat to této doby moc nezamlouval," ukončil senátor..."

http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/403-jaroslav-kubera

"...Studoval matematiku na UJEP v Brně a zahraniční obchod na VŠE v Praze, studium nedokončil. Mezi roky 1967-1969 pracoval jako referent oddělení dovozu ve společnosti Sklo Union Teplice. V tomto období byl krátce členem KSČ, ze strany byl vyloučen. V letech 1969-1990 působil ve funkci vedoucího obchodního oddělení Elektrosvitu Teplice...."

Vedoucí obchodu a třel bídu s nouzí. Měl na oběd chleba s máslem a švestkový kompot. Plus startky.

Pane Sobotko, je mezi politickými špičkami ODS ještě více takovýchto " komunistobijců" ? Tedy - bývalých členů KSČ ?
30. 11. 2012 | 16:42

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pomatený soudruhu hovorko 11,
jaký je rozdíl mezi islamistama v libyi, syrii a pásmu gazy?
30. 11. 2012 | 16:52

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Zahraniční politika EU není jednotná a dokud budou českou politiku ovládat mafiáni, tak ani nebude.

Až v České republice občan nastolí demokracii, tak s tím problém nebude.
30. 11. 2012 | 16:54

Vlkodav napsal(a):

"V tomto období byl krátce členem KSČ, ze strany byl vyloučen. "

Jo, holt to byl komunista jak prase! Ha ha ha.
30. 11. 2012 | 16:57

Aleš napsal(a):

Pan kandidát Sobotka se nám vybarvil jako demagog první třidy a pokrytec.
1) na jedné straně si stěžovat, že EU nemá společnou zahraniční politiku a na druhé straně ji při každé příležitosti bojkotovat. Tomu říkám pokrytectví.
2) p. Sobotka zřejmě nechápe, že Palestina není zdaleka jen Hamás. Navíc když žádost o uznání podával zástupce umírněného křídla palestinské samosprávy.
3) je úžasné jak naprosto jasno má p. Sobotka v otázce odpovědnosti za situaci v Palestině. Na jedné straně jsou to přeci ti "hodní" Izraelci a na druhé ti "zlí" Palestinci. Divím se že pan Sobotka by měl kandidovat minimálně do OSN. Jeho schopnost posuzování mezinár. situace je úžasná.
Každý soudný přece chápe, že na situaci v tomto regionu mají "podíl" obě strany. Jistě že situaci vyřeší jen domluva mezi Izraelem a Palestinci, není však možné přistupovat k jednáni způsobem "buď bude po našem, nebo nebude nijak". A to platí bohužel pro obě strany sporu.
30. 11. 2012 | 16:57

hovorka11 napsal(a):

Stačí jen výpis ze Sobotkova životopisu, aby se z toho dalo odvodit, že hrdinu a "zastánce ubližovaným" dělá pouze tehdy, když to nese vděčnost mocných a tím i kariérní růst:

Před rokem 1989 nebyl členem žádné politické strany, nicméně dva roky studoval VUML – Večerní univerzitu marxismu-leninismu. Jako důvod uvádí, že bez toho nemohl profesně růst jako lékař a považoval to za „přijatelnější alternativu než členství v KSČ“, které odmítal. V rozhovoru pro Parlamentní listy v červnu 2012 uvedl také další příklady své drobné „kolaborace“ s režimem, například členství v ROH. Od roku 1989 vystupuje jako antikomunista.
30. 11. 2012 | 16:58

Jano napsal(a):

Jsi hrdý na to, že to tady řídí Židé? Ty tedy na tom Hradě chybíš.
30. 11. 2012 | 16:59

fikus napsal(a):

přesně tak, napřed je třeba nastolit opravdovou demokracii a zajistit fungování státu.
To je priorita především i pro sdělovací prostředky a ne ty bezduché komentáře, hloupé papouškování a pochlebování mocným.
30. 11. 2012 | 17:00

Vlkodav napsal(a):

hovorka11

Pokud si nepamatujete, tak studium VUMLu byla jedna z cest, jak ve vyhnou komunistum a moci odborně pracovat.

Ale vy neposuzujete fakta, ale jen hledáte něco, co byjste mohl na oponenta nakydat. U Sobotky se vám to fakt nepovedlo, skuste něco lepšího.
30. 11. 2012 | 17:03

český maloměšťák napsal(a):

hovorka11

V ROH snad byl každý, ne ?

VUML - to zmí jak syfl.
Je to nakažlivé ?
:)

Jo - marxismus leninismus je dobrý základ pro dichotomické vidění světa - bílí hodní a černí zlí. Bať, bať.....
Tak nějak z toho pak vypadává to, že utrpení je jedno - na koho si sedne...a že krev crčí stejně jak z bílého, tak z černého. Červená krev - povětšinu tedy.
Ale to by snad Sobotka - i přes ten syf...eh, VUML....měl vědet, ne ? Jako lékař teda. Snad se to tak na fakultě učilo i tehdá, ne ? Za realsocíku.
30. 11. 2012 | 17:09

zemedelec napsal(a):

Vážení.
Sobotka ví co mluví,neboli píše.
Jenom čekám,kdo to řekne nahlas,že se tady zřizuje židovský stát.
30. 11. 2012 | 17:10

fikus napsal(a):

ustupovat Arabům?.., byl jste někdo v Izraeli? Celé to fungování na Blízkém východě je bohužel historicky velmi nešťastné. To jakým způsobem to komentuje Sobotka, či Švarcnberk je mi srdečně jedno. Nešťastné jsou i ty antisemitské nesmysly prezentované kdekoliv na fórech. Problém je, že záměrně a uměle vyvolávaná nenávist nejen vúči Izraeli, USA a potažmo Evropě je soustavně živená fanatiky. Izrael se snaží přežít a je v obraně to je všechno.
30. 11. 2012 | 17:10

Občan napsal(a):

Kašlete na Sobotku a raději se podívejte, jak si naše "vláda rozpočtové odpovědnosti a boje proti korupci" žere:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=764892

Takže Nečas, Kalousek, Sobotka&spol. ordinují "lidu" škrty, ožebračování, zvyšování daní, zdražování, nucenou otrockou práci a tunely, ale sami si cpou teřichy např. vepřovou kotletou s oblohou za 28 korun nebo kulajdou za 4 koruny.
30. 11. 2012 | 17:12

Luba napsal(a):

Tak, tak ... Kosovo!

Nedávno mě zaujala jedna akce:

Při autogramiádě paní Albrightové jí chtěla skupinka občanů, sdružených v organizaci Přátelé Srbů na Kosovu, darovat jedno cédéčko s filmem a nechat si podepsat plakát, zobrazující následky amerického bombardování srbských civilistů.

Paní Albright na to zareagovala velmi podrážděně, opakovaným hlasitým vřeštěním: "Get Out!!!"

Přátelé Srbů na Kosovu se chovali o něco kultivovaněji, přesto si na adresu paní exministryně amerického zahraničí neodpustili hlasité oslovení: "Krvavá bábo!!!"

http://zpravy.idnes.cz/pravni-kroky-kvuli-potycce-na-autogramiade-albrightove-pj5-/domaci.aspx?c=A121113_102523_domaci_jw

Což mě zaujalo ...

I vzklíčilo ve mně podezření, že administrativa šukézního Billa Clintona, jejíž nezanedbatelnou součástí byla i Körbelová-Albright, skutečně svým zásahem podpořila nesprávnou stranu.
Čili teroristy.

V pozoruhodném filmu, který zřejmě v České televizi nikdy nepoběží (ale národu internetovému to nijak nevadí), je řada zajímavých záběrů. Třeba jak americká stíhačka ničí vlak, plný civilistů - za což by se "nemuseli stydět" ani nezapomenutelní náckové.

Film se jmenuje "Uloupené Kosovo", a je možno ho zhlédnout třeba zde:
http://www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g

Závěr: Je dobré vědět, jaké "konsistentní názory" na mezinárodní terorismus zastávají naši nejviditelnější, a jak logicky argumentují. Z toho pak vyplyne, kdo je pro slušné lidi volitený, a kdo nikoli.
30. 11. 2012 | 17:13

hovorka11 napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Vy to ještě nevíte ?

Islamisti v Líbyi a Sýrii měli význam pro USA a GB zajistili obchod přes dolary.
Do Líbye se mohli opět vrátit americké a britské těžební firmy, kterým islamisti za dolárky prodají tolik ropy, kolik budou schopni dodat. Peníze potřebují pro boj o vznik velkého "islámského sunnitského kálifátu" který bude pod sebou mít arabské státy a bude ovládat i Evropu, zakavkazské státy, Rusko. Tyto zájmy jsou stejné i v Sýrii, kde se západ s islamisty dohodl na rozvratu a pomoci islamistům.
Bohatství Líbye tak zkonfiskovaly dobyvačné země v bankách a islamisti na místě.
Důležité je to zakamuflovat a vy jste jeden z těch, na které primitivizmus opaku mluvení a jednání evidentně platí (opíráte se o plácání a nezajímá vás skutečná fakta).
Je mě zcela jedno, jestli jsou palestinci sunnité, alávité šítové či křesťané. Mají práva na své území půdu bez otrokářů, která je průvodním jevem historie "demokratických států".
30. 11. 2012 | 17:19

Krupa Václav napsal(a):

hovorka 16,58 Je to jak napsal vlkodav. VUML mohl studovat jen člověk, který měl vlivného na př.předsedu některé organizace KSČ, byl přinejmenším loajální a před veřejností se mohl jevit jako nestraník. Podle potřeby. Možná dluhy splácel po r.89
30. 11. 2012 | 17:20

Kanalnik napsal(a):

EU nema spolecnou zahranicni politiku, jednotlive staty jednaly za sebe, presto v clanku autor v teto veci kritizuje EU jako celek... tomu nerozumim

a pak je take demagogicke davat rovnitko mezi Hamasem a Palestinou jako statem

presne tenhle druh cernobileho videni je zdrojem pokracujiciho konfliktu mezi Izraelem a Palestinou, a to na obou stranach sporu...
30. 11. 2012 | 17:21

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

jedna věc by se ale neměla přehlížet. včerejší hlasování přineslo jasný dukaz o celosvětovém arabském spiknutí. už je jasné, kdo tahá za provázky.
30. 11. 2012 | 17:22

myrta napsal(a):

Zaplať Pánbůh za to, že vy P.Sobotka jako prezident nemáte šanci projít.
30. 11. 2012 | 17:23

veverka napsal(a):

Blog jednoho z mnoha židovských kandidátů na prezidenta ČR ani nemohl vyznít jinak,než fanaticky proizraelsky. O tom,že Izrael okupuje stále více a více půdy v rozporu s mezinárodním právem a staví si na ní další a další ilegální osady ani slovo.

Stejně tak je mimořádně odporný dvojí metr těchto osob jako je Sobotka. O Kosovu samozřejmě vyřvávali pravý opak těch svých dnešních cintů o tom,že si to mají vyřešit ty dvě strany sami. Tam se to nehodilo. Hnus.
30. 11. 2012 | 17:23

Adalbert napsal(a):

Pan Sobotka nám zapomněl říct, které státy udělaly z části Palestinců teroristy.
30. 11. 2012 | 17:24

General Assembly report A/67/35 napsal(a):

The report covers the period from 7 October 2011 to 6 October 2012

Demolitions and displacements

30. According to OCHA, Israel carried out the demolition of at least 589 Palestinian-owned structures, 184 of which were residences, during the reporting period (as of 2 October), displacing at least 879 people, including many children. Among structures demolished in “Area C” (under Israeli control with no official PA presence) in 2012 were 44 structures funded by international donors. In 2011, over 110 such structures were demolished by Israel. Since the beginning of 2011, 44 per cent of the demolished assistance structures were basic residential shelters (e.g. tents) provided to vulnerable families, while the majority of the other structures were intended to support livelihoods or improve access to basic services.

31. According to OCHA, approximately 18 per cent of the West Bank has been designated by Israel, the occupying Power, as a closed military zone for training, or “firing zone”. Approximately 5,000 Palestinians reside in those zones, mostly Bedouin or herding communities, many of which existed prior to the closing of the areas. Two schools and one kindergarten located in firing zones currently have demolition orders against them. Some 45 per cent of demolitions of Palestinian-owned structures in Area C since 2010 have occurred in firing zones, displacing over 820 Palestinian civilians.

Settlements

20. During the reporting period, Israel, the occupying Power, continued and intensified its illegal settlement activity in the West Bank, including East Jerusalem. The Palestinian Central Bureau of Statistics reported in August 2012 that the number of settlers in the 144 settlements in the West Bank, including East Jerusalem, in 2011 had been 536,932 (337,285 in the West Bank and 199,647 in East Jerusalem), an increase of almost 13,000 compared to 2010.

Water

35. According to a report by the Palestinian Water Authority issued in September 2012, Israel currently exploits 90 per cent of the shared water resources in the West Bank for exclusive Israeli use, including use in settlements, and allocates less than 10 per cent for Palestinian use. Palestinian water consumption in the West Bank is limited to an average of just 70 litres per capita per day, below the “absolute minimum” of 100 litres per day recommended by the World Health Organization, and far below 300 litres per day in Israel.

36. OCHA reported in March 2012 that there were 56 water springs in the Occupied Palestinian Territory in the vicinity of Israeli settlements that had become the target of provocative settler actions, 30 of which had been taken over completely by settlers while the other 26 were at risk of settler takeover. At least 84 per cent of the springs affected by settler activities were located on land recognized by Israel as privately owned by Palestinians. In three-quarters of the springs taken over, Palestinians had been deterred from accessing the area by acts of threat and intimidation, while access to the rest had been prevented by physical obstacles. In more than 70 per cent of the springs, Israeli settlers had begun to develop the surrounding area into a “tourist attraction”.

Women and children
39.
[...]
Since the commencement of the second intifada in 2000, the Israeli occupying forces have arrested and detained over 8,000 Palestinian children, many of whom were as young as 12 years old. These children were interrogated, arrested and prosecuted in the Israeli military court system. Cases of ill-treatment, torture and physical and verbal harassment during detention were frequently reported. Usually arrested at night, blindfolded and hands bound, they often were forcibly taken, either to Israeli prisons or settlements within the West Bank for interrogations.
[...]
30. 11. 2012 | 17:25

kozoroh napsal(a):

Evropa je nepoučitelná, prolezlá sebezničujícím pacifizmem a schizofrenií. Jsem rád, že ČR hlasovala proti teroru.

Pro fajnšmekry:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-podpora-palestincum-dct-/p_zahranici.asp?c=A121126_223231_p_zahranici_wag
30. 11. 2012 | 17:35

hovorka11 napsal(a):

Krupa Václav napsal:

"Je to jak napsal vlkodav. VUML mohl studovat jen člověk, který měl vlivného na př.předsedu některé organizace KSČ, byl přinejmenším loajální a před veřejností se mohl jevit jako nestraník. Podle potřeby. Možná dluhy splácel po r.89"
-----------------------
Taky to tak vidím. Sobotka VUML "studoval" evidentně kvůli kariéře jako "kádr". Tím udělal jakési "nutné minimum" pro uznání a splynutí se zájmy režimu. VÚML studovat nemusel, byla to jeho aktivita kterou šel za vyššími cíly. Lidi se takřka nemění a Sobotka zůstal kariéristou kam vítr tam plášt dodnes.
Bez oddanosti "věci Izraele" dnes nelze počítat v ODS s žádnou větší karierou.
Projevy oddanosti Izraeli jsou dnes v ODS stejně tak vyžadovány, jako VUML před rokem 1989.
30. 11. 2012 | 17:40

hovorka11 napsal(a):

"Vlkodav:
Ale vy neposuzujete fakta, ale jen hledáte něco, co byjste mohl na oponenta nakydat. U Sobotky se vám to fakt nepovedlo, skuste něco lepšího."

Zmýlil jste se, já jsem nic nekydal, pouze jsem zveřejnil obecně známá fakta z WIKIPEDIE, přečtěte si to:

http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99emysl_Sobotka
30. 11. 2012 | 17:46

pamětník napsal(a):

Pavel:
Zdá se, že jste vůbec nepochopil, co jsem napsal. Ne já, ale VY kecáte.
30. 11. 2012 | 17:47

Midori napsal(a):

Izrael postaví na okupovaných územích další domy
Izraelská vláda povolila výstavbu dalších 3000 bytových jednotek na okupovaných palestinských územích. Uvedl to v pátek server deníku Ha’arec. Nové domy mají stát ve východním Jeruzalémě a na Západním břehu Jordánu.
*
Sobotko, jste ubožák.
30. 11. 2012 | 17:48

pamětník napsal(a):

Matouš Zoubek:
Matouši, Matouši, co Vás to pokouší? I kdyby Vaše pololži byly pravdivé, byly by jenom logickou odezvou na izraelský terorismus vůči Palestincům.
30. 11. 2012 | 17:52

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Proč někdo studoval VUML?

Možná jej nechtěli v KSČ a tak mu zajistili jen "vzdělání", možná tím podmiňovali u Sobotky přijetí do strany, ale ať to bylo tak nebo tak, tak lze říci, že tím lezl komunistům do teplých míst.
To je možná horší než přímo KSČ, pprotože tam musl být z nějakého důvodu velký zájem zalíbit se komunistům.
30. 11. 2012 | 17:55

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

Midori,
v izraeli žádná okupovaná uzemí nejsou. jsou tam arabové, kteří tam přitáhli a rozvalují se v židovské zemi. a myslím si, že pokud se budou chovat slušně, tak židé budou te lásky a nechají je tam se rozvalovat. záleží jenom na nich.
30. 11. 2012 | 17:56

Záškodník napsal(a):

Unie leze do zadku muslimům, jak může.
Ona i ta její pochybná "humanitární" pomoc Pákistáncům byla dost zvláštní.

Jediné,zač má tahle příšerná vláda ode mne plusové body je její postoj k EU(odmítání vstupu do fiskální unie) a k Izraeli.
Ovšem kníže není příliš konzistentní v názorech-proč tedy souhlasil s autonomií Kosova?
Jen proto,že to tak chtěly USA?

Celá Evropa praktikuje sebezáhubnou politiku
a ve všem uhýbá muslimům,jako bychom tady nebyli my,křesťané, ani doma. Eliminuje naše církevní svátky z kalendářů,abychom se nedotkli "citlivých" islamistů, bojí se vztyčit vánoční stromy na náměstí, strhává kříže z veřejných míst.Prostě ze zbabělosti podkopává vlastní kořeny.
Děsím se toho,až budou vládnout oranžády-budeme ve fiskále cobydup a pak už to bude jedině na laso.
30. 11. 2012 | 17:59

hovorka11 napsal(a):

Vlkodav:
Z okolí vím, že odbornost si mohl zvyšovat kde kdo, ale být ve vedoucí funkci mělo podmínku dostudovat VUML to byla kariéra vedoucích ne odborníků. Takoví vedoucí jsem měl, kteří pro funkci museli VUML dostudovat.
I schopný příbuzný byl odborník a pro vedoucí funkci, kterou mu jako synovi byla nabízena musel podstoupit studium VUMLu. Předtím jako syn otce, který před rokem 1968 položil stranickou knížku byl větším vyvrhelem jak kdokoliv jiný. Přesto dokázal vystudovat VŠ večerně a dělat vedoucího ve vývoji.
Pro schopného lékaře VUML povinný evidentně nebyl pokud nechtěl dělat vedoucího.
30. 11. 2012 | 18:00

hovorka11 napsal(a):

Píši si dop říslušné hnědé kolonky seznam:
1)Schwancenberg
2) Duka
3) Přemysl Sobotka
--------------
Pěkně se chlapci vybarvili, to aby jejich sousedé měli na ochranu majetku smečku pitbulů.
30. 11. 2012 | 18:06

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

"Opozice kritizuje vládu za hlasování o Palestině"

"Řada dalších evropských zemí má podle Čejky také pozitivní vztah k Izraeli, avšak rozlišují mezi určitými otázkami hlavně souvisejícími s izraelsko-palestinským konfliktem. "Tam už je delší dobu daleko vyšší kritičnost. V ČR tomu tak není," doplnil.

ČR podle Zaorálka na jednu stranu deklaruje podporu vzniku dvou států Izraele a Palestiny, na druhou pak hlasuje proti nečlenskému statusu Palestiny. "Postoj ČR příliš nepomáhá srozumitelnosti našeho postoje v Evropě a ukazuje odtrženost české zahraniční politiky od evropského dění," řekl dnes novinářům Zaorálek. S krokem české diplomacie nesouhlasí, protože se podle něj vymyká v Evropě a nemá žádnou logiku."
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/opozice-kritizuje-vladu-za-hlasovani-o-palestine/872428
30. 11. 2012 | 18:08

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
"jsou tam arabové, kteří tam přitáhli a rozvalují se v židovské zemi" Je to přesně naopak, Židé se rozvalují v arabské zemi. Židy z Palestiny vyhnali před dvěma tisíciletími Římané. Už tehdy dělali rotyku.
Měl byste se víc učit.
30. 11. 2012 | 18:08

Midori napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina
Díky za reakci. Mám úplně jiné informace, přímo od Izraelců se kterými jsem ve Státech studoval. Řekli mi, že už zůstanou v USA, protože se nemohou dívat, jak JEJICH (=izraelské) buldozery likvidují olivové háje Palestinců, jednou z mnoha mála obživ Palestinců, že vědí, jakou nenávist jejich etnikum na daném místě vzbuzuje.
Asi tak, nemilá Bohorodičko.
30. 11. 2012 | 18:16

hovorka11 napsal(a):

Záškodník:
EU považuji protektorát USA a ten je řízen židovskou lobby.
Spojení s islamisty je vhodné pro rozvrat a nový řád. Silná Evropa není v zájmu USA. Islamisti odvedou špinavou práci a amici vědí, že nemají žádnou šanci je ohrozit¨- za ropu dostávají dolar a koupí si co chtějí- nemají takřka žádnou špičkovou průmyslovou výrobu takže je mohou kdykoliv zadusit po splnění úkolu.
Opak je u šítského Íránu, ten má daleko víc demokracie než fanatičtí islamističtí spojenci USA. Jeho lidé nejsou z většiny arabové a mají vědeckou a výrobní základnu schopnou předehnat efektivitou upadající evropské státy. Nechtějí dolar, ale pevnou a nezkorumpovanou měnu. Tím jsou největším nebezpečím pro USA a Izrael. S Tureckem obchodují přes zlato a znovu navyšují zakázaný vývoz ropy. Do EU to není, ta dostala zákaz braní ropy a plynu od USA. Jedině Švýcarsko zákaz neuznává.
Amici nás nechají dýchat pouze tak, aby jsme se neudusili úplně.
30. 11. 2012 | 18:19

český maloměšťák napsal(a):

limbo ad bohorodička
Dík. Minimálně 30 korun opět doma.
:))

General Assembly report A/67/35
Taky dík - za originálně pojatý odkaz. :)
30. 11. 2012 | 18:22

hovorka11 napsal(a):

Záškodník :
Úspěchy Francie při zavádění nelegitimní islamistické teroristické vlády v Sýrii:
---------------------------------
Díky logistické podpoře Francie teď nové úřady “osvobozené zóny” Aleppa zřizují náboženskou diktaturu inspirovanou saúdským modelem. Realita je velice odlišná od utěšujících prohlášení prezidentů Sarkozyho a Hollanda s jejich starostmi o obranu svobody a podporu demokracie.

Francouzská vláda nás ujišťuje, že je v trvalém kontaktu s představiteli „osvobozené zóny“ v Sýrii, a že jim poskytuje logistickou podporu. Rovněž vyhlašuje, že pracuje na tom, aby zamezila únosu této revoluce islamisty. Ovšem ta Národní koalice, která byla uznána jako reprezentant opozice jak pro vnější, tak vnitřní záležitosti byla Revoluční komisí Aleppa zavržena, a ta teď v „osvobozené zóně“ instaluje islamistickou vládu.

Francouzská vláda svou pozici neobjasnila. Neprojevuje žádné příznaky toho, že by svou logistickou pomoc pro „osvobozenou zónu“ Aleppa zmrazila, ač to je jasně v rukou islamistů, kteří demokracii odsoudili jako „Západní konspiraci“. Můžeme si také vzpomenout i na to, že Francie podporovala islamistický emirát Baba Amr a že François Hollande 6. července 2012 s poctami přijal několik jeho uprchlých vůdců. (Překladatel: Emirát Baba Amr separatistický stát Al Kaiídy ve válkou rozděleném Jordánsku. Velká část jeho džihádistů se teď s podporou NATO, wahábitských monarchií ze Zálivu a Muslimským bratrstvem ovládaných zemí jako Turecko a Egypt po jeho porážce přesunula do Sýrie.
30. 11. 2012 | 18:29

pamětník napsal(a):

ten, kdo se hádat nebude:
Proč někdo studoval VUML? Do VUML byli zařazeni 1) funkcionáři KSČ KSČ od předesedů Základních organizací výše a 2) tzv. kádrové rezervy na vedoucí pracovní místa (i z řad nestraníků). Pokud pan Přemysl Sobotka studoval VUML (nechce se mi to zjišťovat, až tak moc mě nezajímá), musel za reálsocialzmu aspirovat anebo zastávat nějakou vedoucí pozici.
30. 11. 2012 | 18:30

Luba napsal(a):

Matyáši,
to jste si to nějak zjednodušil ...

Zapomněl jste napsat, že tu "Palestinu" vytvořili římští okupanti z Judeje a Israele, původního židovského státu.

Židovský stát překřtili na "Syria Palestina". Podle odvěkých napřátel Židů, Pelištejců/Filištínů, aby Židy ponížili a eliminovali. Což se jim nepodařilo, protože Židé zde žili kontinuálně, ač v menšině.

Pelištejci nikdy nebyli semité, jako Arabové, ale indoevropané. "Palestinci" nejsou potomky Pelištejců.

Z Wiki:
"Poté co Římané, v té době vládci nad Erec Jisra'el, potlačili protiřímské povstání Bar Kochby, přejmenoval pohanský císař Hadrián území Izraele (Erec Jisra’el) v protižidovském duchu po úhlavním nepříteli Izraelitů, tj. po Pelištějcích.

Současní Palestinci tak nejsou přímými potomky Kanaánejců, ani potomky Pelištejců. V latině se Pelištejci nazývali Philistaei, Palestina potom Palaestina. Odtud pak pochází označení Palestina."

http://cs.wikipedia.org/wiki/Palestina
30. 11. 2012 | 18:35

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pamětník, midori,
mě ani nepřekvapuje, že neznáte historii. izrael je historická území židů. židi žili v izraeli už před 4000 tisíci lety. islám vzniknul před 1500 lety. navíc palestinci nejsou národ. před 100 lety nikde nikdo o palestincích neslyšel. palestinci jsou kočovní arabové, které nikde nikdo nechce. zejmena jejich muslimští bratři. ok, já nejsem rasista, mezi palestincema jsou normální lidi jako všude jinde, kteří chtějí normálně žít. to ale nic nemění na tom, že na stát na izraelském uzemí prostě nárok nemají, protože z ničeho nevyplývá. samozřejmě tu hordu miliardy muslimů a jejich antisemitické evropské patolízali žádná historie nezajímá, oni mají svou pravdu a svou nenávist vuči židům.. mají ale smulu v tom, že židi mají atomové bomby a dokážou te přesile ubránit. malý stát se efektivně brání ohromné přesile idiotů. o tom tuším psal kdysi čapek.....
30. 11. 2012 | 18:35

Mascotte napsal(a):

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
"jsou tam arabové, kteří tam přitáhli a rozvalují se v židovské zemi" Je to přesně naopak, Židé se rozvalují v arabské zemi. Židy z Palestiny vyhnali před dvěma tisíciletími Římané. Už tehdy dělali rotyku.
Měl byste se víc učit.

A před dvěma tisíci lety byli Arabové?
Kristeježíši to je už moc. S tím učením, to bylo vážně? :D
30. 11. 2012 | 18:36

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Já jsem napsal něco o tom, že za Římanů v Palestině žili Arabové??
30. 11. 2012 | 18:44

pamětník napsal(a):

Mascotte:
Pardon, předešlá otázka je na Vás.
30. 11. 2012 | 18:46

hovorka11 napsal(a):

Izrael: Vy jste uspěli v OSN, my v Palestině postavíme osady
30. listopadu 2012
Izraelská odpověď na palestinskou diplomatickou ofenzívu v OSN přišla rychle. Ministři pravicové vlády Benjamina Netanjahua rozhodli, že na palestinském Západním břehu i ve východní, převážně arabské části Jeruzaléma postaví další tři tisíce bytových jednotek. Pro osadníky, tedy občany Izraele.

Podle izraelských médií, která cituje server stanice BBC, budou nové osadnické byty postaveny mezi Jeruzalémem a osadou Ma´ale Adumin, které leží již v oblasti palestinské autonomie. Proti stavbě na tomto území, které úřady i média označují jako E1, protestují Palestinci ze Západního břehu více než vehementně: tvrdí totiž, že taková osada rozdělí palestinskou autonomii vedví. Jinými slovy: Palestinci by prý v budoucnu nebyli schopni vytvořit celistvý, životaschopný stát.
30. 11. 2012 | 18:47

pamětník napsal(a):

rodičko, vyžeň putina:
"židi žili v izraeli už před 4000 tisíci lety." Nežili, nepravda, žádní Židé ještě nebyli.
Na další Vaše nesmysly nelze rozumně reagovat. Snad jen připomínka, že kočovníkům by stěží vadilo bourání domů buldozery anebo olivových hájů, odvádění vody...atd. No a o možnosti použití atomové bomby v Palestině může uvažovat jenom velice omezený člověk.
30. 11. 2012 | 18:50

hovorka11 napsal(a):

Osobně si myslím, že palestinci mají právo se bránit terorizmu Izraele a kradení majetku všemi prostředky a mají legitimitu hájit svoje území a své životy zbraněmi.

Další budoucí konflikt jako skoro vždy poslední dobou- zlodějinou vyprovokoval Izrael. !
30. 11. 2012 | 18:54

Luba napsal(a):

Zbyňku Matyáši,
alias pamětníku, alias biologu, alis ...

Jste trapný nadutec a Vaše povšechné znalosti jsou pod kritiku.
30. 11. 2012 | 19:00

zubatá napsal(a):

Sobotko, ty Vondro jeden!
30. 11. 2012 | 19:07

Mac napsal(a):

ideologický fanatik, modrý bolševik Sobotka zde hovoří o cti a rozumu?

to už není ani k smíchu
30. 11. 2012 | 19:17

český maloměšťák napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina
Židé jako takoví nemohli žít ve zmíněné oblasti před 4 000 lety. To je nesmysl.
Leda byste uměl vymezit pojem " Žid " jinak, než jak je mu dnes rozuměno. Ale i tak byste to neuměl prokázat.

Nejstarší zmínky o Hebrejcích jsou pak až z 2. tisíciletí př. n. l.

Baví mě, jak osočujete lidi z neznalosti dějin a nevíte ani vlastně o čem / o kom/ píšete.
30. 11. 2012 | 19:37

český maloměšťák napsal(a):

LUba
Pelištejci byli indoevropané ?
Pramen ? /mimo Wiki...ale i v té se praví že " byli pravděpodobně indoevropany/

Apropo - ani Avigdor Lieberman asi nebude přímým potomkém Židů, že ?
Že by byl spíše Chazarem ? Tedy židem / s malým - písmenem, of course/ ?
30. 11. 2012 | 19:41

skeptický napsal(a):

Situace je na Středním Východě složitá.

Matematicky by se dala vyjádřit rovnicí

18 = 20 - 2
30. 11. 2012 | 19:44

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pamětník,
judaismus je starý asi 4000 let, ale možná i starší.. uroven vašich neznalostí mě ale nepřekvapuje.
30. 11. 2012 | 19:50

MirekS napsal(a):

Co je to zdravý rozum, pane Sobotko? Jako argument dosti chabé. Vaše, v tomto případě očividné, černobílé vidění problému je evidentní... a tak jste se vším hned hotov. No hlavně, že v tom máte jasno. Já bych to tak jednostranně neviděl.

Proč by nemohla existovat jednotná zahraniční politika EU? My máme problémy s vlastní jednotností zahraniční politiky, tak si ji ani nedovedeme představit na vyšší úrovni, rozumím tomu tak správně?

V podstatě jsme v této otázce rebely vůči jinak jednotné zahraniční politice EU... Jaké jsou důvody, že tomu tak je? To by bylo příhodnější komentovat s patřičnými argumenty, které bohužel ve Vašem příspěvku chybí. A tak se odkazujete na zdravý rozum, neexistenci jednotné zahraniční politiky EU.

Jako s kandidátem na prezidenta republiky mám ve Vašem případě také jasno (vidím to černě).

Zdraví

MirekS
30. 11. 2012 | 19:50

schlimbach napsal(a):

doufám, že se tento kašpárek nestane prezidentem republiky -(
30. 11. 2012 | 19:59

zuzka napsal(a):

Minulý týden jsem viděla záběry z Gazy.
Na těchto záběrech bylo asi dvanáct ozbrojených palestinců na šesti motorkách. Za jednou motorkou byla přivázaná mrtvola muže, kterého bez jakéhokoliv soudu zastřelili. Poté jeho mrtvolu tahali za motorkou přes město.
Ač se mi pan Sobotka z duše příčí, jsem s ním v tomto stejného názoru.
Jsem hrdá na to, že česká delegace v OSN hlasovala proti přijetí takových kreatur jako pozorovatele.
30. 11. 2012 | 20:06

český maloměšťák napsal(a):

bohorodička....
Vy jste přeborníkem v tom, jak velmi úspěšně veřejně propagovat svou hloupost.
30. 11. 2012 | 20:07

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Tóra není žádný historicky věrný pramen. Apiru, které někteří považují za egyptský název Hebrejců, jsou poprvé zmiňováni ve 14. století před n.l. Egyptský název Apiru však dnes je všeobecně vykládán jako zbojníci, lapkové.
Tak neplácejte nesmysly o nevzdělanosti, prokazhujete tak jenom tu svou.
30. 11. 2012 | 20:08

český maloměšťák napsal(a):

zuzka
V USA jeden člověk snědl několik svých bližních.
Jiný zabil několik svých spolužáků - přičemž neměl žádný důvod ....například k pomstě.

Přesto jsou USA řádnými členy OSN.

A tak ani v tomto případě zřejmě ti, kterí tato zvěrstva udělali/"kreatury" - nebudou pozorovat v OSN.

Jenže ono je to tak svádivé, že ? Na základě nějakého incidentu posuzovat celý národ, etnikum....
Jeden /jedna / s etomu neubrání, že...
Pozor ale - je to nejlepší cesta jak se stát tvárným materiálkem pro všechny ty různé Staliny, Hitlery , Bin Ládiny a tak. Kteří ukážou : " To je kreatura - zab ho ! " - a vy to provedete. A ještě budete mít pocit dobře odvedené práce pro lidstvo.

Hzký večer !
30. 11. 2012 | 20:12

pamětník napsal(a):

zuzka:
Svatá prostoto!
Masívní amnestie prezidenta Havla po jeho prvním nástupu do funkce československého prezidenta vedla k propuštění i sexuálního devianta Oplištila který zanedlouho znásilnil novorozence - holčičku. My, Češi, jsme teda deviantní vrahové.
30. 11. 2012 | 20:18

veverka napsal(a):

Izrael postaví na okupovaných územích další domy

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/286435-izrael-postavi-na-okupovanych-uzemich-dalsi-domy.html

Čili je zcela jasné,kdo je tam okupant a kdo se jen zoufale brání po domácku vyrobenými rachejtlemi.
30. 11. 2012 | 20:20

zuzka napsal(a):

český maloměšťák,
A to, že v USA vámi jmenované za jejich činy potrestají a v Gaze z mnou jmenovaných dělají hrdiny Vám nevadí?
Ve steném duchu se nesou i další vaše argumenty.
30. 11. 2012 | 20:21

zuzka napsal(a):

pamětník,
jo a Oplištil to pouštěl na videu celému světu a stal se nakonec pozorovatelem v OSN.
Svatá prostoto!
30. 11. 2012 | 20:25

berkowitz napsal(a):

Izrael nechce uznat Palestinu, jako stát, protože svoje útoky na ně by se pak daly posoudit dle mezinárodního práva jako agrese.
Sobotka, jako lékař má jednu výhodu : obřízku si udělal sám a nikdo o tom nemusí vědět.
Pro názornost se podívejte na mapku, jak Izrael vytlačuje Palestince od r. 1947.
http://wertyzreport.com/2012/11/26/zmensovani-pudy-puvodnich-americanu/
30. 11. 2012 | 20:34

Baba napsal(a):

Možná to bude jiné, až se k nám začnou sestěhovávat etnika, která jinde nechtějí. Laik by asi uvedl, že raketami vyrobenými v Íránu. On ani pan Sobotka nevypadá dvakrát jako Evropan.
30. 11. 2012 | 20:42

pamětník napsal(a):

zuzka:
Co se stalo s těmi palestinci? Stali se pozorovateli v OSN?
Anebo jinak: Palestinci se staly přidruženým členem OSN zásluhou těch mladíků anebo navzdory?
Sancta simplicitas!
30. 11. 2012 | 20:45

dry napsal(a):

Řeknu upřímně,že pár diskutérů zde mne fascinuje znalostmi této problematiky.
Já jen povšechně,za léta letoucí jsem nabyl pocit,že celý problém nepůjde vyřešit jen tím nejlogičtějším,že se mezinárodně autoritativně řekne Izraeli toto a toto je Vaše a Palestincům totéž a oběma :na tom nikdy nic dál nezměníte.Jenže ta arabská směs etnik a národů a států -všude okolo Izraele a dál by současně potřebovala dát do izolačních krabiček také vzájemně.Protože minimálně třetina jich nebude nikdy s ničím souhlasit.Oni přece se hádají Arabové a bojují mezi sebou samými o celoarabskou koncepci a jednotu.Viděli jsme na příkladu Kaddáfího,že stačí aby byl směsí Araba se severoafričanem (Obdobně Tunisu,Alžíru i Egyptu)-a nikdo z Arabů s ním nesympatizoval,naopak ale ano sousední černošské státy a Izrael.Feudální šejci Saudské Arábie,kteří zaživa dodnes legálně ukamenují evropana,který miluje jejich ženu, v 21.století jsou politicky stabilnější než Hussajn,Kaddáfí a Assád,kteři byli daleko nejvíce civilizačně vepředu z Arabů,podobně Pahlavímu 1979 v Iránu-svrženému ajatoláhem Chomejním,reemigrantem po 15 letech z Paříže.Civilizačně-to jest kopírováním,přenosem západní technické i jiné kultury.Od dob Chomejního roste vzkříšení starotradice islámu od proroka Mohameda ze 7.st.n.l. A je intuitivně jasné,že je to věc i hraná a čísi zájmová,protože k poloumřelým náboženstvím se lidé nikde sami od sebe davově nevracejí.Ale tuším,že islamizace=arabizace.To jest cesta dosažení arabské jednoty,která by nejúčinněji chránila ropné-jediné-bohatství Arabů.Uvědomme si,že válka Irák-Irán má vždy stejnou pravděpodobnost jako Irán-Izrael.Oč tedy jde,když arabskost v tom nehraje roli? Jako kdysi -tuším i k začátkům 20.století probíhaly arabsko-turecké války,ač obojí byl islám.Viz YouTube.com.Z historie také víme,že Arabové v 7.st.n.l. byli vzácně vojensky jednotni a porazili,tuším roku 636 n.l. nejmocnější stát v šestidenní bitvě-Byzatskou říši,i když jí pomáhala celá tehdejší křesťanské Evropa-Frankové-stejně mocní na Západě,Slovanští princové.Tehdy odtrhli Arabové třeba navždy Sýrii od pokračovatele této římské kolonie Byzance.Ale jiné-Arabové obsadili na staletí současně dnešní Španělsko s mužem-modlou-z dnešních Kurdů s židovskou věroukou.Ale Turci,jako Seldžučtí Turci prorazili sami,bez Arabů rokem 1071 vítězstvím nad Byzancí s templáři,křižáky-křesťany západu v Anatolii-dnešním východním Turecku pod Černým mořem.Kdy Turci se stali poprvé islamisty netuším.Římu patřila kdysi i Arménie a Gruzie,nemluvě o celém pobřeží Černého može s přístavními helénskými městy nejvyšší kultury své doby.Dnes ruskými,rumunskými,bulharskými.Devastovanými Góty a Huny v 3-4.st.n.l. .Renovovanými křižáky okolo roku 1000 n.l. a dál.Zabranými pak Turky po roce 1453 (kdy zde byli povražděni i řeckosrbští příbuzní Barbary Celské, manželky krále Zikmunda,bratra Václava IV.-vládci až po Krym.Jediná žena unikla smrti-z téhož rodu - sňatkem stala gruzínskou královnou-rodu vlády do 19.století-příchodu ruského cara.Barbara žila dlouho v Čechách v Mělníce i po smrti císaře a krále českého 1436 Zikmunda,toužila po mladém manželi přes zákaz papeže,který ji to překazil a nečekaně se sblížila s předními českými husity.
30. 11. 2012 | 20:53

dry napsal(a):

oprava:Byzantskou říši,i
30. 11. 2012 | 21:10

Jedla napsal(a):

Je-li Bůh, je to srandista. Protože inspiroval různé národy k různé víře v sebe.

Řekněme takové hinduisty. Moc hezká víra. V příštím životě okusíte vlastní medicíny.

Přemysl Sobotka je smrtelný jako každý z nás. Jednou umře. A ještě než tady za něj odslouží zádušní mši, narodí se malé, bezbranné miminko. Drobeček roztomilý. Hodné černovlasé mamince s krásnýma hnědýma očima.

V Palestině, aktuálně "okupovaná území", možná Gaza, možná západní břeh Jordánu...
30. 11. 2012 | 21:13

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pamětník,
vy dokážete posoudit, co je historicky věrný pramen? držte se radši sveho koštěte.
30. 11. 2012 | 21:14

Luba napsal(a):

Soudruhu Matyáši,
tykejte si svým soudruhům na stranických aktivech, nikoliv mně.

Co se týče Finkelsteina,
jeho stanoviska se podobají idiotským postojům ortodoxních židů, co se bratří s úhlavním nepřítelem Izraele Ahmadínežádem.

Finkelstein je podobně "kvalitní" historik, jako Viktor Suvorov.
30. 11. 2012 | 21:14

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

veverka,
raketa s doletem 500 km je podomácku vyrobená rachejtle? odkud se vy blbci pořád rojíte? z nějaké popelnice??
30. 11. 2012 | 21:17

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Ano, dokáži. Když se budete vzdělávat, možná to dokážete také. Pak určitě přestanete tvrdit nesmysl o 4000 létech judaismu.
30. 11. 2012 | 21:19

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
VUML jsem nestudoval, nebyl jsem kádrová rezerva jako pan MUDr. Přemysl Sobotka.
30. 11. 2012 | 21:26

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Tak mě napadlo, bohorodičko, že ten nesmysl o 4000 létech judaismu jste pochytil na VUMLU. Ačkoliv trochu pochybuji, že by tam něco tak nesmyslného tvrdili.
30. 11. 2012 | 21:28

Luba napsal(a):

bohorodice,
já bych soudruha Matyáše nepřeceňoval.

Tedy - písmenka, ta on přelouská ... ale co z toho v tom, co nosí na krku složí, za to už odpovídá sám, nikoli autor.

Ve všem, co soudruh Matyáš přečte, se - považte - píše hlavně o něm.

No, a pak to tady ventiluje ...
30. 11. 2012 | 21:41

pamětník napsal(a):

horodičko, vyžeň putina:
Když tak tvrdohlavě stojíte na svém nesmyslu, aniž byste se pokusil o sebemenší důkaz, našel jsem pro Vás ten nejjednodušší pramen.
"Judaismus vznikl jako kmenové náboženství hebrejských kmenů přibližně ve 2. tisíciletí př. n. l. "
http://cs.wikipedia.org/wiki/Judaismus#Vznik_a_v.C3.BDvoj_judaismu
30. 11. 2012 | 21:43

JenTak napsal(a):

Souhlasím, pane Sobotku.
30. 11. 2012 | 21:45

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pamětník,
takže číst a vyhledávat na internetu umíte. sláva. a ted ještě počítat. 2000 let před naším letopočtem + 2000 let našeho letopočtu je dohromady kolik?
30. 11. 2012 | 22:05

Sláma napsal(a):

Pan Přemysl Sobotka se zřetelně inspiroval hejzlarovským Rudým právem. Co prohlášení, to nesmysl či dokonce lež.
Pan Sobotka napsal:"do OSN pronikl „stát“ z větší části ovládaný teroristickou organizací".
Především, to není pravda - Západní břeh je podstatně větší, než pásmo Gazy, ovládané Hamasem.
Za druhé, stát Izrael v minulosti reprezentovali lidé, kteří se prokazatelně dopustili teroristických činů, počínaje Šaronem a konče Peresem. To zřejmě Sobotkovi nevadí.
Sobotkovi zřejmě nevadí, že vláda ODS uznala stát, který je celý teroristický a mafiánský, tedy Kosovo. Ostatně, UCK také byla dlouhá léta na seznamu teroristických organizací.
30. 11. 2012 | 22:46

zdenekpelda napsal(a):

Nejsa zrovna znalý relevantnosti informací o tomto tak složitém problému, jen suchá glosa...Kdyby o postoji k němu kdokoli napsal cokoli, je to poukázka na kontroverzní reakce...Oceňme autorovu odvahu do toho jít, byť pravděpodobnost kritiky je snad vyšší než jedna...
30. 11. 2012 | 22:51

Sláma napsal(a):

Hloupý pan Sobotka by se měl vrátit zpět ke své zubařině. Je evidentní, že nechápe vůbec nic.
Například nechápe, jaký příklad nám dává urovnání v Severním Irsku. Dlouhá desetiletí tu vládla podobná válka, jako ve Svaté zemi a teprve zrovnoprávnění katolíků a přibrání jejich zástupců do vlády učinilo zázrak - nastal mír. Za symbolickou tečku je považováno gesto, kdy si Královna podala ruku s vůdcem Sinn Fein Gerry Adamsem.
Pro úspěch mírového procesu ve Svaté zemi je nezbytné, aby byly obě strany na stejné úrovni. Jak mohou asi probíhat přímé mírové rozhovory atomové velmoci na straně jedné a samosprávy okupavaných území na straně druhé? - asi ne moc rovnoprávně, a to prožidovské loby jde.
30. 11. 2012 | 22:57

Targus napsal(a):

To Přemysl Sobotka:

EU, potažmo USA uznaly ty, které před tím zakázali.

Pane Sobotko, ČR už zkoušku ze ztráty zásadovosti, morálky, cti a držení slova úspěšně podstoupila už jednou.
Jednalo se o uznání kvazistátu Kosovo, jehož vedoucí složkou při teroristickém dobytí a vyčištění území byla smutně proslulá UCK, která byla na seznamu teroristických organizací.
A nyní se divíte, že ostatní státy EU udělaly totéž a některé dokonce znovu.

Nebo byla situace v Kosovu jiná jen proto, že civilisty bombardovala armáda USA?
Jaký je rozdíl mezi raketkou z Íránu a pumou s ochuzeným uranem z amerického F-117?
30. 11. 2012 | 23:00

pamětník napsal(a):

bohorodičko,
kde jste přišel k tomu nesmyslu 2000 + 2000? Vágní určení "přibližně ve 2. tisíciletí př. n. l." spíše odpovídá tomu Apiro ve 14. sol. před n.l., ale Apiro za Hebrey se dne už většinou nepovažují. Podle citované wiki "Současný nejčastěji zastávaný názor[kdo?] předpokládá, že na území současného Izraele začaly někdy kolem 15. - 14. století př. n. l. pronikat skupiny západosemitských hebrejských kmenů,".
Z Vaší strany je to na ručník do ringu.
30. 11. 2012 | 23:02

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

pamětník,
jste jako rath. chycený za rukáv jak krade křičí já to nebyl.
30. 11. 2012 | 23:10

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem řadu příspěvků, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
30. 11. 2012 | 23:12

pamětník napsal(a):

stejskal:
Nesmazal jste, nelžete. Práskač zůstal. Dostal jste to tak příkazem? Typická pokrytecká cenzura.
30. 11. 2012 | 23:17

Al Jouda napsal(a):

Proč Palestinci neodpovědí na stavbu 3OOO židovských bytů stavbou třeba 10 000 palestinských bytů ? Vyhrál by ten, kdo těch bytů postaví více ! A nepadl by jediný výstřel.
30. 11. 2012 | 23:18

pamětník napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina,
jste schopen věcně zareagovat na můj příspěvek v 30. 11. 2012 | 23:02?
30. 11. 2012 | 23:19

Baba napsal(a):

Asi proto, že Palestinci ještě neumějí ani přesně zaměřovat. Stavět umějí i líp než naši sídlišťáci.
30. 11. 2012 | 23:21

pamětník napsal(a):

Al Jouda:

"Proč Palestinci neodpovědí na stavbu 3OOO židovských bytů stavbou třeba 10 000 palestinských bytů ? " Protože Izraelci by jim zabrali půdu a byty zbourali stejně jako v minulosti. Vskutku naivní otázka.
30. 11. 2012 | 23:28

Baba napsal(a):

Pamatujte si, dějiny jsou dějinami velmocí. Doufám, že jsme na té nejsprávnější straně.
30. 11. 2012 | 23:32

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

al jouda,
proč hned stavět? mohli by začít tím, že si uklidí ten bordel. gaza je jako smetiště.
30. 11. 2012 | 23:38

Baba napsal(a):

V Gaze asi nemají starosti s penzijním připojištěním.
30. 11. 2012 | 23:44

Josef K. napsal(a):

Tak nevím, zdá se, pane Sobotko, že nám zastupujete opět tu jednodušší část obyvatelstva, zvanou mirgorodští. Jedna věc je neustálé ohrožení Izraele, jiná věc je, řešení vztahů mezi Palestinci a židovským státem. Povinností je najít nějaký model, který sníží napětí, ten se ale nedá hledat, pokud nestojí obě strany na stejné pozici. Německý mindrák Evropa nemá, ale Hitler se k moci dostal právě díky nerovnoměrné pozici. V podobné situaci by nějaká forma nacismu vznikla v každém evropském státě na místě Německa. A ještě připočítejme roli USA.
Pokud, i přes nesouhlas současné vlády Izraele, což je pochopitelné různě, došlo k uznání Palestinců, pak to jistě není triumf místního hovorky11 a pamětníka, ti stojí na stejně pitomých pozicích, navíc stalinistických.
Je to, i přes nesouhlas Izraele, jedna z možných podmínek pro nějaké jiné řešení konfliktu. Možná se ukáže, že je mylné, možná ne. Ale je to nějaký posun a něco otevírá.
Izrael a Německo se také nakonec domluvili. Srbsko a Chrovatasko se také musejí domluvit. Politika EU je dlouhodobá, nikoliv sportovní, ale poctivá minimálně v hledání šancí.
Jste známý sportovec, to , bohužel omezuje myšlení na velmi krátký okamžik.
EU již dlouhou dobu přispívá, byť neefektivně, k nějaké míře klidu, podporou palestinských území. Jistě, možná si militantní soudruzi kupují za evropské peníze rakety z Iránu. EU také podporuje Izrael, dokonce ho považuje za asociovaného člena, nebo s ním tak nakládá.
Jisté je, že NATO i armády EU cvičí s IDF. A jisté je, že napadení Izraele nebudou tolerovat. Mají však jaksi více letadel a všeho než poskytla této zemi Vaše vládní garnitura.
Sovětský svaz, to Vás spojuje s hovorky a pamětníky, jeho předchůdce i následovník, neustále vytahuje svaly. Žádný z konfliktů nevyřešil, kolonizace dopadla destrukcí obsazené části Evropy. Jistá část obyvatel Izraele pochází ze Sovětského svazu a stejně jako Vaše trojice, co se v mládí naučíš, to ..tedy starého psa novým kouskům nenaučíš.
Mám velký zájem na zachování Izraele a jsem k té zemi pevně, tedy nejpevněji jak to jde, citově vázán. Nicméně hledat možnost řešení je povinnost.

Škoda , že jste nepřiložil foto s medvědem, hovorkou a pamětníkem.
Ti poslední dva jsou , samozřejmě , náckové se vším všudy. Medvěd je docela fajn, pokud nesymbolizuje ....však víme koho.
01. 12. 2012 | 00:05

Sláma napsal(a):

Pamětník napsal: "Zaujatí a neobjektívní lidé by neměli usilovat o veřejné úřady."
Naprosto s Pamětníkem souhlasím. Z příspěvku pana Sobotky úplně čiší předpojatost, zaujatost a také, promiňte mi, značná hloupost.
01. 12. 2012 | 00:48

Milano46 napsal(a):

Pane Sobotko,co dela ta na hlavu upadla ceska vlada je smutna apodle k puvodnim obyvatelum cele Palestiny.Jiz od pocatku se Izrael jako teroristicky stat,kdy po vzniku valkou v 1947 obsadil nepravem dalsich az 25% priznaneho uzemi pro pale-
stince.Krome toho asi okolo 3-6 milionu palestincu zije v uteceneckych taborech
a na emigraci po celem svete,to jako nasledek obsazeni-anektovani uzemi palestin-
cu. A prave z tento duvod je podstavou k tomu,ze nekteri z palestincu se stali
t.zv. teroristy,kteri bojuji za rodnou zemi. Prave tento fakt nejvice boli zidosio-
nisiticke loby,ktere stoji za Izraelem a je zdolne pro svoje imperialisticke am-
bice znicit cely svet,co se deje na strednim vychode je toho dukazem.
Musim podotknout ,ze znam palestince z blizka ,ziji vedle nich a nemam je moc rad
z duvodu ruznosti kultury a jejich ortodoksnosti v religii,ale to ,co dela Izrael a USA je pokus o exterminaci palestinskeho naroda.A v tomto pomaha i vlada CR,
proto pane Sobotka se vemte v hrst a zkorigujte svoje pohledy a nelzete obcanum
CR, nekamuflujte darebaky svetoveho formatu a vlady CR.
01. 12. 2012 | 01:19

Josef K. napsal(a):

Milano46. Izrael bezesporu není teroristický stát o nic měně či více než Československo, resp. Česko.
Vůbec je zajímavé, jak ti , kteří vydávají Izrael za teroritický stát, zároveň většinou ospravedlňují vyhnání sudetských Němců, hovorkové atp.
01. 12. 2012 | 01:39

Josef K. napsal(a):

Velký mufti jeruzalémský Mohamed Amín al-Husajní (1897-1974)

Člen prominentní arabské jeruzalémské rodiny zastával letech 1921 až 1948 úřad Velkého jeruzalémského muftího (nejvyššího muslimského soudce v Palestině) a byl vůdčí postavou odporu proti sionismu a vytvoření židovkého státu. Roku 1937, po návštěvě německé delegace v čele s Adolfem Eichmannem v Palestině, al-Husajní vyjádřil svojí solidaritu s Německem, přičemž požádal Třetí říši, aby sa postavila proti vytvoření židovského státu, zastavila imigraci Židů do Palestiny a poskytla zbraně jeho arabským milicím. Nacisté v něm rozpoznali spojence proti britskému vlivu Blízkém východě. Všem jeho požadavkům bylo vyhověno a Arabové dostávali od Německa a Itálie zbraně i peníze na protižidovské operace. Po pokusu o atentát na generálního inspektora britské policie, jakož i po vraždách stovek zejména Židů, ale i Arabů, se postavení Velkého muftího stalo neudržitelným. Přišel o svůj post prezidenta Arabské nejvyšší rady a byl nucen uprchnout do Sýrie. V syrském exilu se vypovězený Velký muftí omezil jen na čilou korespondenci a osobní schůzky se svými přívrženci a sympatizanty v arabském světě, jako náboženský vůdce také otevřeně vykládal muslimské svaté knihy ve prospěch nacizmu a fašizmu. Zdůrazňoval ideologickou shodu nacizmu a islámu. Když 3. dubna 1939 zahynul při automobilové nehodě irácký král Ghazi I., stal se premiérem Rašíd Ali al-Kaylání, sympatizant nacistického Německa, udržující velice úzké styky právě s al-Husseiním. Bývalý Velký muftí přicestoval počátkem r. 1940 do Bagdádu, a ač oficiálně nebyl nikým pověřen, začal ihned vystupovat jako představitel irácké vlády. Otevřeně bylo také Německu a Itálii nabídnuto zásobování zejména iráckou ropou, spolu s vypovězením britských firem a odsunem britských vojenských posádek. Hitler kalkuloval s rychlým a naprostým úspěchem armád Osy v severní Africe a jejich zásobování iráckou naftou se jevilo jako velice slibné. Povstání „Svobodných Francouzů“, kteří za britské podpory rychle obsadili dosud vichysty ovládaný Libanon a Sýrii, učinilo definitivní konec plánům nejen Hitlera a Mussoliniho, ale také bývalého Velkého muftího al-Husseiního. Ten uprchl před Brity do Itálie. V listopadu 1941 se pak uskutečnilo jeho vskutku památné setkání s Adolfem Hitlerem v Berlíně. „Vůdce“ německého národa přijal muftího se všemi poctami jako skutečnou hlavu spojeneckého státu. Hitler byl muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a muftího obdařil titulem „čestný Árijec“. Později nazval Hitler al-Husseíniho dokonce “führerem arabského světa“.
01. 12. 2012 | 04:04

Pavel13 napsal(a):

Nemám s hlasováním našeho delegáta problém. Naše diplomacie se na nikoho nevymlouvala a své rozhodnutí zdůvodnila. Pro mne za mne, mohli hlasovat stejně odpovědně i opačně. Nikdo nedokáže odhadnout, zda a co to rozhodnutí přinese.
EU nám nic nepřikazovala, ani nám za to neutáhne ventily. Ani, kdyby EU měla v OSN společného zástupce, nic by to na věci neměnilo. Nám by pak nic nebránilo zveřejnit opačné stanovisko, podobně jako to může udělat třeba reprezentace Havajských ostrovů.
01. 12. 2012 | 04:18

er napsal(a):

jj vuml promluvil
01. 12. 2012 | 04:31

er napsal(a):

... a komanči vládnou a budou muset vládnout...
01. 12. 2012 | 04:40

pamětník napsal(a):

Toto je taky dobrá demagogie: "Vůbec je zajímavé, jak ti , kteří vydávají Izrael za teroritický stát, zároveň většinou ospravedlňují vyhnání sudetských Němců" Jako by to spolu souviselo. :))
01. 12. 2012 | 05:42

Luba napsal(a):

Z tisku:

"... izraelský list Jerusalem Post trvá na faktické bezcennosti výsledku hlasování Valného shromáždění. Deník také připomíná paralelu z poválečných let.

„Titulek Narodil se stát Izrael se v novinách objevil až 16. května 1948, v den, kdy David ben Gurion vyhlásil v Tel Avivu nezávislost, a nikoli 30. listopadu 1947, po přijetí plánu o rozdělení Palestiny v OSN. Protože tímto plánem – který tehdy Arabové odmítli a nyní po 65 letech přijali – židovský stát nevznikl.

Narodil se až v krvi, potu a slzách za války za nezávislost.
Rezoluce a prohlášení jsou jedna věc, živoucí a prosperující stát je věc druhá,“ míní list.

Úřad izraelského premiéra Benjamina Netanjahua vydal děkované prohlášení adresované osmi zemím, které byly ve čtvrtek v OSN spolu s Izraelem otevřeně proti posílení palestinského statusu. Vedle Česka do osmičky patří Spojené státy, Kanada, Panama, Nauru, Marshallovy ostrovy, Palau a Mikronésie.

List Washington Post chápe čtvrteční hlasování zejména jako významnou změnu postoje Evropanů. Srovnal je na přehledných mapách, z nichž je patrné, že tři ze zemí, které ještě loni jasně hlasovaly proti členství Palestiny v UNESCO – Litva, Německo a Nizozemsko – se ve čtvrtek zdržely.

A jedna – Švédsko – dokonce přešla od loňského „ne“ k letošnímu „ano“. V tomto srovnání pouze Česko vychází jako země, která se drží své původní pozice.

O přínosu hlasování pochybuje také list Luxemburger Wort, který napsal, že „lepší postavení Palestiny má velký symbolický význam, ale všelék na řešení izraelsko-palestinského konfliktu to není“.

Zdroj:
http://www.rozhlas.cz/cro6/internet/_zprava/retorika-madarske-extremni-pravice-levesonuv-zakon-a-novy-status-palestiny--1144199

Závěr?

Postoj našich nejviditelnějších k tzv. Palestině je správný. Farmisal Subotka zaujal chvályhodné stanovisko. Blanický rytíř Šláfnberk rovněž. Ten se ukázal být jasnozřivým i v případě Libye. Stejně jako zdejší expert na arabský svět, Pepa Řepa.
01. 12. 2012 | 05:53

Luba napsal(a):

Možná bychom mohli být i idealističtější a méně diplomatičtí. A na světových fórech dávat více najevo, že pragmatický přístup ve smyslu reálpolitiky se z dlouhodobé perspektivy často nevyplácí, a že může vést k legalizaci gaunerů a ke vzniku tzv. darebáckých států.

Fanatik a destruktor rozhodně nebude budovat demokracii, ale stát, ve kterém bude chřestit okovy, a bude mít sklony pokračovat ve stylu, který se osvědčil, jak na poli národním, tak mezinárodním.

OSN a jimi organizované mezinárodní ozbrojené složky už vícekrát prokázaly, že hlavně slouží politickým cílům svých vlád, než aby stály na straně spravedlnosti a pomáhaly prosazovat zákonnost. Když zločinci zahlédnou modrou přilbu, ví, že mohou dál bez problémů zabíjet, loupit, znásilňovat a podpalovat.

Je zajímavé, že tzv. nedemokratické státy, jako Rusko a Čína, si dovedou vynutit respekt zločinců daleko snáz. Naštěstí, příklady táhnou - jako tomu bylo se somálskými piráty v Adenském zálivu. Rusové se právy zločinců pranic nezaobírali, a posílali je ke dnu i s nimi. Po nich tento tradiční přístup k pirátům oprášili i ozbrojenci států civilizovaných/degenerovaných. Např. Nizozemci.

Na ruském postoji je chválihodné i to, že "russkije" terorizují výhradně občany vlastní, nikoli občany vzdáleného zahraničí, jako USA. Možná měli Rusové v případě Kosova být o něco razantnější, a mohli Srbům pomoci sestřelit více než jednoho "Stealtha" v ceně miliardy dolarů za kus.

Našince může těšit, že se na tomto jediném úspěšném sestřelu významnou měrou podílel výsledek úsilí českých inženýrů, radiolokátor Tamara.

"Píše se 28. březen 1999, v Jugoslávii zuří válka a chlouba Američanů – „neviditelný“ letoun F 117-A Nightwhawk vybavený technologií stealth, jež jej měla učinit pro nepřátelské radary nezachytitelným – je v 8.15 ráno nečekaně zasažen ruskou raketou Isajev S-125 Něva. Ze 13 kilometrů se prudce poroučí na zem a letoun v ceně takřka miliardy korun se mění v hromadu šrotu.
Sestřel přitom není náhodný, jde o naprosto cílený zásah! Američané horečně zjišťují, co za tím stojí. Kdo mohl prokouknout neviditelnost? Nakonec dojdou k jednoznačnému verdiktu – je to československý radar Tamara v srbských službách."

http://21stoleti.cz/blog/2012/04/20/tamara-i-vera-nemely-o-napadniky-nouzi/
http://www.airforce-technology.com/projects/f117/

Po úspěšném sestřelu bychom americkým přátelům vysvětlili, že obchod je obchod a trh je trh. A že i ČR má své "národní zájmy".

P.S.: Pasivní radiolokátory Tamara a Věra, výrobky Tesly Pardubice, dokážou odhalit i nejdražší vojenské stroje světa, neviditelné bombardéry B-2 (za 1,2 mld doláčů). Pracují na principu pasivního vyhledávání tzv. elektromagnetických emisí, které vznikají provozem elektrických palubních přístrojů.
01. 12. 2012 | 05:56

Luba napsal(a):

Nedjo Kostič: Slomili Smo Americi Krila

Pokušaše sa západa
srpstvo da nam sruše
Sad vidimo da su oni
pokvárene duše

Slomili smo
slomili smo
Americi kríla
A Klintónu i Natu
néma više míra

Danas bombe baciše,
al to ne pomáže
Sa Srbinom ne igraj se
Ameriko, vráže

Slomili smo
slomili smo
Americi kríla
A Klintónu i Natu
néma više míra.

Sad sankcije ukidaju,
za greške se kaju
Da su Srbi čestit národ
za to oni znaju.

Slomili smo,
slomili smo
Americi kríla
A Klintónu i Natu
néma više míra

http://www.youtube.com/watch?v=JlNQlZIKj0U
01. 12. 2012 | 07:16

Pepa Řepa napsal(a):

Když zločinci zahlédnou modrou přilbu, ví, že mohou dál bez problémů zabíjet, loupit, znásilňovat a podpalovat.
--------------
tak, tak.
Když jste si vzal na Golanech na kopci dalekohled, tak jste viděl šmouly, jak se střídají na bedlivě střežené hranici se Syrii. Byla to silná jednotka, bylo jich asi deset, modré blembáky.Asi jsou tam dodnes, nevím, pár let jsem tam nebyl.
A mastí se to v Syrii vesele dál, wahhábista z Kataru jde na alewitu z hor.

Totéž na Balkáně, viz Srebrenica. Tam je jich ale víc, místní čekají až půjdou šmoulíci jinam, začne to znova.
Srba ořezali, Ramba pustí, 19 svědků je po smrti, kdo by svědčil?

OSN i Haag je na .......to, co Stejskal maže.

Ten odkaz, na Neviditelného psa, který uvádí, že do Palestiny a jejích hrátek se nacpalo 25x více, než činil Marshallův plán pro zcela zničenou Evropu se mi zdá být nadsazený, ale je pravdou, že kdosi si dal práci koncem 20.století, náklady sečetl a částka nacpaná manželce Yássira a klukům bradatým okolo, částku Marshallova plánu přesahovala i při přepočtu kurzu a kupní síly USD.
Inu-EU na to má. Natiskne!

Otázkou je, kolik bude to hraní si na vlastní stát i s těžkou výzbrojí koštovat a hlavně z čeho bude ten státní útvar žít při raketovém vzestupu populace.
To soudzi v OSN-jako obvykle- neřeší.

A matička EU zase řeší megalomanský plán žabožroutů na fotovoltaiku ze Sahary. Ne, že by tam slunce nesvítilo, ale zkuste to ohlídat proti ghibli a hlavně místním kmenům. Kam se hrabe na ně Pišta rozebírající továrnu.To neuhlídá ani 10 cizineckých legii. A zkuste hlasovat proti muslimům, když máte tak silné menšiny na vlastním území.
Jel jste teď někdy z Kodaně do Malmo? Ihned švédskou obrátku pochopíte.
01. 12. 2012 | 07:39

Medikolog napsal(a):

Přeji frekventantům JESHIVY, Sobotkovi a jejich souvěrcům hezký a klidný SABBAT.
01. 12. 2012 | 07:53

hovorka11 napsal(a):

Už i laureáti Nobelovy cenu míru se bouří proti udělení Nobelovy ceny míru EU, která je spoluzodpovědna za koncentrační tábor GAZA a poktračující vraždění palestinců pro zábory území. Jedině vojenské embargo a zrušení dodávek amerických útočných letadel F35, které Izrael dostává v rámci 3 miliard dolarů na výzbroj z USA zdarma je mírovým řešením. Izrael s dodávkami zbraní z USA nikdy mírové řešení nepříjme.

http://www.literarky.cz/politika/svet/12675-laureati-nobelovy-ceny-miru-proti-eu-i-izraeli

„Věříme, že je nutné přijmout mezinárodní kroky k povinnému, všeobjímajícímu vojenskému embargu proti Izraeli. Takové opatření už bylo předmětem několika rezolucí Rady bezpečnosti OSN a bylo by podobné zbrojnímu embargu vyhlášenému v minulosti proti jihoafrickému režimu apartheidu,“ cituje The Guardian z prohlášení, které podepsali mimo jiné americký lingvista a aktivista Noam Chomsky, bývalý zpravodaj OSN pro okupovaná území John Dugard, někdejší předsedkyně Evropského parlamentu Luisa Morgantiniová, bývalá členka amerického Kongresu Cynthia McKinneyová nebo bývalý francouzský politik Stéphane Hessel, jehož politický bestseller Rozhořčete se! (Indignez-vous!) Literární noviny svým čtenářům nabídly jako dárek loni k Vánocům.
01. 12. 2012 | 08:32

Záškodník napsal(a):

Zahraniční banka se pokusila vytunelovat české střadatele!!!
Došlo k pokusu o vybrání hotovosti českých střadatelů
„Bankovní dohled ČNB nás nedávno v parlamentu upozornil, že došlo k pokusu o vybrání hotovosti, respektive aktiv z jedné z našich největších bank. Odmítl sdělit které. Transakce se měla uskutečnit tak, že mělo dojít k nákupu bezcenných a uměle nadhodnocených dluhopisů do portfolia banky. Byl pokus, aby proběhl transfer vkladu našich občanů a našich společností,“ informoval ParlamentníListy.cz Laudát.

Zdůrazňuje, že Česko je v tomto směru v nevýhodné pozici, protože vlastníci českých bank-dcer, jsou většinou zahraniční nadnárodní banky-matky, kde mnohdy není ani úplně jasná vlastnická struktura.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Uz-je-to-tu-Zahranicni-banka-se-pokusila-vytunelovat-ceske-stradatele-255420
Copak moudrého mi k tomu sdělí soudruh Josef K.,Resl a Šlapka?
01. 12. 2012 | 08:49

vasja napsal(a):

Záškodník napsal(a):
Zahraniční banka se pokusila vytunelovat české střadatele!
Copak moudrého mi k tomu sdělí soudruh Josef K.,Resl a Šlapka?
-----------------------
No, že se Evropa musí ještě více semknout. Pyramida se hroutí a nám aspoň zbude teplo
01. 12. 2012 | 09:25

Záškodník napsal(a):

Vasja

Jestli praskne,která je to banka,tak nastane run.
To bude cvrkot!
Prý jedna z největších.
01. 12. 2012 | 09:29

vasja napsal(a):

Záškodník.
Když to vědí poslanci, tak to musí prasknout.
Heslo dneška: "Sleduj svého poslance"
Takovej Sobotka bude hnedle vybírat:-)
01. 12. 2012 | 09:57

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
01. 12. 2012 | 10:47

JOSEF napsal(a):

Prostě nelze naše hlasování o Palestině označit jinak než gesto utajeného satelita,který má za cíl dělat Trojského koně v EU.Konflikt mezi Palestinou a Izraelem trvá příliš dlouho a dávat odsouzení jedné straně je špatné.Obě strany tohoto konfliktu nesou vinu za zločiny proti lidskosti a další válečné zločiny.Izrael má podporu USA ,tato podpora již není bezvýhradná.Postoj ČR vyhřezl při hlasovní o pozorovatelském statutu Palestiny v OSN.Je to postoj dvou stran ODS a TOP09 a bude kriticky zhodnocen.Ukáže se jako škodlivý pro ČR.Je zřejmé ,že EU nedala jednoznačný postoj.Od souhlasu ,přes zdržení se hlasování až po solitérnínesouhlas ČR.
01. 12. 2012 | 10:52

Baba napsal(a):

Zatracenej radárek, dosáhne všude.
01. 12. 2012 | 11:27

Admirál napsal(a):

Farmisal to dobře napsal.
01. 12. 2012 | 11:53

český maloměšťák napsal(a):

Záškodník
Pane Záškodník - gratuluji - získal jste konečně fandu. Je jím nick vasja.
Ha, ha, ha.....:))
/o kterém zde tuším že pan Matoušek zcela po právu prohlásil, že je ukázkou toho, že existují lidé, pro které je největším blahem propagovat svou hloupost/(parafráze) Vy - pane Záškodník, jste zase důkazem toho, že existují lidé, které baví psát o něčem o čem nemají ani páru.
Nic ?
Tak to se vám tedy povedlo.

Pane Záškodník - až to "praskne" - a ten run nenastane - omluvíte se za své blábolení ?
/řečnická otázka/

Btw - co tedy chcete - když vám vadí neprůhledná struktura zahraničních vlastníků českýcg dcer...a zároveň /pod jiným blogem/ nadáváte do blbců těm, kdo si myslí, že je nutné nadnárodní banky regulovat u nadnárodní /například EU/ úrovně ?
Neprotiřečíte si tak trochu ?

Ha, ha, ha.....:)))))
01. 12. 2012 | 12:52

český maloměšťák napsal(a):

Záškodník
POd Hvížďalou jsem vám doporučil něco ke studiu.
Ať aspoň trochu víte - o čem se to vlatně snažíte psát.

hezký den,hezký den,hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den, hezký den....

Ti poslanci vědí, ti vědí...ti vědí svoje...to bude run !!!
Ha, ha, ha...:D
01. 12. 2012 | 12:55

fikus napsal(a):

je mi podezřelé proč tito dědci v balíku, raději nesedí na chatě na rybách a pořád mají potřebu omračovat svět a národ svými moudry
01. 12. 2012 | 13:35

fikus napsal(a):

tajenka tkví zkrátka v tom, že hrají narežírovanou roli, něco jako bílého koníka - kabátek pro masy. Tím je ostatně i kníže z říše snů
01. 12. 2012 | 13:38

Josef K. napsal(a):

Záškodník.
Pokud jde tedy o banky. Mám pocit, povědomí o tom, že první vyprázdnění trezorů, pokldaních šuplíků, šuplíčků atd. proběhlo zcela v domácí režii. Tedy zcela prázdný mobiliář byl prodán, dopkonce se soutěžilo o výši ceny, někomu, kdo vytvořil tzv. "české" banky a onen vzorný český bankovní systém. Byl to run na střadatele západních zemí, pořádaný českou vládou a českými velikány mirgorodskými.
Nevidím tedy nic špatného na toém, že vlastníci, kteří zaplatili poměrně nehorázné ceny a náklady na znbovuvytvoření systému, uděljaí totéž, když potřebují prostředkly někde jinde, navíc: jde o jejich vlastnictví.
Záškodníku, říká se tomu zlodějina, když brát nevadí a dávat je zločin.
Jste opravdu pitomec k pohledání. Navíc, společně s hovorkou11, občanem atp. propagujete pitomost jako bůhvíjak vzácné zboží.
01. 12. 2012 | 14:31

Josef K. napsal(a):

Záškodník. Stále jsem nucen studovat historii volyňských a kavkazkých Čechů (tedy přesněji Boemisch). Kupodivu tito vzorní Češi pekli výhradně v Ruském impériu s Němci, Estonci, popř. i Poláky, stavěli spolu kostely, vytvářeli hospodářské svazy, dokonce se vzájemně stěhovali do svých vesnic.
Je příznačné, že v nějakém prostředí si prostý lid našel své přirozené kulturní spojence a vytvořoil s nimi výjímečné hodnoty. Je příznačné, že zideologizovaní nositelé pitomopsti v jejich vlasti , jej po návratu jen těžko chápali a živili svou nenávist ze strany jedné a své sny hráče loterie ze strany druhé.
Ale piště, propagace Vaší pitomosti snad odreadí od podobného myšlení pár Vám nakloněných.
01. 12. 2012 | 14:37

hovorka11 napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina:
Vaše primitivnost a neznalost je více než udivující, proto si něco přečtěte,ať se vám rozsvítí ve vaši agresivní a zaslepené hlavě:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Koncentra%C4%8Dn%C3%AD_t%C3%A1bor

Koncentrační tábor, v češtině hovorově také koncentrák nebo lágr (z něm. Lager = tábor), je místo sloužící k hromadné internaci nebo věznění lidí, kteří sem jsou umísťováni i bez řádného soudu nebo jiného právního důvodu. Označení koncentrační tábor bylo nejdříve používáno ve smyslu internačních táborů pro civilní obyvatelstvo v 19. století (např. v USA pro indiány, v jižní Africe v průběhu druhé búrské války).
01. 12. 2012 | 15:06

hovorka11 napsal(a):

Při teroristické akci Izraele tzv. "Lité olovo" v Gaze. Byla Gaza neprodyšně izraelci uzavřena a bombardována bílým fosforem propalujícím těla. Potom s tanky vtrhli izraelci do obydlených čtvrtí a pálili na to, co viděli včetně žen a dětí.
Koncentrační tábor Gaza je dodnes uzavřenou zónou, do kterého Izrael pouští jen toho, koho chce, jinak klidně zavraždíl 8 lidí přepadovým komandem jen pro úmysl vstoupit do tohoto prostoru v mezinárodních vodách !
Jediný vstup do Gazy je přes jediné izraelské kontrolní stanoviště, které hlídá množství potravin (aby nepřesáhlo jimi určenou mez) a omezuje sortiment potravin. Gazané tak mají jedinou možnost tento sortiment doplnit pašováním přes tunely z Egypta, které občas Izrael bombarduje. Vraždy izraelských vojáků jsou beztrestné vůči všem neozbrojeným civilistům. Od EU jsou akceptovány, USA podporovány.

http://www.youtube.com/watch?v=9id3ZV79Sl0
01. 12. 2012 | 15:27

hovorka11 napsal(a):

Opravuji:
Vraždy izraelskými vojáky vůči palestincům jsou beztrestné, genocida vůči vůči obyvatelům Gazy evidentně v pravomocích Haagského soudu není a EU je přehlíží- vždyť to nejsou zlí srbové, kteří se můžou jen bezmocně dívat na osvobození chorvatských a kosovských vrahů, kteří umožňují podnikat v Kosovu i Madelein Olbrightové a veliteli bombardování Wesley Clarkovi, který velel spojeneckým operacím při kosovské krizi v roce 1999.
Takřka veškerá činnnost organizací pro "lidská práva" u nás, v USA a zřejmě i v ostatních evropských "demokraciích" je tak věnována protestům pro odvedení pozornosti do Číny, Ruska, Íránu. Nobelově ceně míru tak o chlup unikla skupina, která bojuje proti Putinovi souloží v muzeu, nebo strkáním chlazeného kuřete do pochvy v obchodě před obecenstvem včetně cca 6-letého chlapce.

Není to pokrytectví přehlížení všech svinstev zároveň i průvodním jevem rozkrádaček, finančního bublinářství a ekonomického úpadku, který právě prožíváme nejenom my s Evropou, ale bublinářský původce USA ?
Já jsem o tom přesvědčen.
01. 12. 2012 | 16:04

Bestia triumphans napsal(a):

hovorka11 napsal(a):
..."Potom s tanky vtrhli izraelci do obydlených čtvrtí a pálili na to, co viděli včetně žen a dětí."
?
Hovorko, mám k vám prosbu.
Já jsem také nadšeným čtenářem žánru fantasy, ale tohle neznám.
Z jaké to knihy citujete?
Gazanská sága?
Legenda o statečném Hamasu a zlotřilých sionistech?

informujte mne prosím...
01. 12. 2012 | 16:10

vasja napsal(a):

český maloměšťák napsal(a):
Záškodník
Pane Záškodník - gratuluji - získal jste konečně fandu. Je jím nick vasja.
Ha, ha, ha.....:))
/o kterém zde tuším že pan Matoušek zcela po právu prohlásil, že je ukázkou toho, že existují lidé, pro které je největším blahem propagovat svou hloupost...
----------------------
Co je to matoušek?
Slečno Šlapko, při vší úctě.
Vás udělám levou zadní a aj i po 15 ti panákách. A nic ani nebudete chtít. Si pište, děvče.
01. 12. 2012 | 16:44

Josef K. napsal(a):

hovorka 11. Ano, izraelský voják, jedno jaké národnosti, nejen Židé slouží v IDF, se jen službou v IDF ihned mění v bílého medvěda s hlavou skunka, ušima netopýra a zubisky vlkodlava, drápy orla, třemi ocasy, s dolarovým měšcem u pasu, ruskými prdíky, finským humorem, ochlupením lvouna, žábrami kapra, očima petrodolarového hebrejce, cop nikdy hebrejcem nebyl, a mozkem hovorky11, tedy monstrum nevídané.
01. 12. 2012 | 19:21

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane bohorodičko,

ještě jeden podobný příspěvek a opět zablokuji Vaši IP adresu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal
01. 12. 2012 | 19:41

Pavel Kasarp napsal(a):

Krásně jste to napsal, pane Sobotko. Výstižně. A kupodivu nebojácně. Však se na vás hned také snesla kritika z řad levicových pomatených propalestinských přisluhovačů. Komunisté a jejich nohsledi nikdy neskousnou skutečnost, že poté, co tehdejší Československo pomohlo Izraeli k samostatnosti, se Izraelci dali cestou zdravého rozumu a odmítli komunismus a sovětskou ochranu a raději hledali svobodu ve stínu USA...
01. 12. 2012 | 20:44

Jáchym napsal(a):

Josefe K,
pochopitelně máte zčásti pravdu. Volyňští Češi ovšem přišli, resp. byli pozváni do zaostalé oblasti – mj. právě proto, že byla zaostalá!

Svým životním stylem měli mnohem blíže k Němcům či Polákům – nejen kvůli kulturní blízkosti, ale především kvůli příbuznému životnímu stylu, zemědělským technologiím, ekonomii..
Jenže – snad ještě důležitější je to, že byli vnímáni (a odmítáni !) jako imigranti, jako cizí prvek .

S úplně stejným problémem se setkávají VŠICHNI imigranti.
Moje dcery se ve Skandinávii za dob gymnaziálních studií přátelily převážně s dívkami z Turecka a Indie .
Nikoli kvůli kulturnímu souznění. Domorodci se od VŠECH cizinců zdvořile distancovali. Bez ohledu na to, ze kterého světadílu pocházeli.

Takže cizinci byli dotlačeni do houfu – bez ohledu na svou snahu o integraci, bez ohledu na svou barvu, náboženství a kulturní zvyklosti. Integrace byla nesmírně obtížná.

A to je Norsko devadesátých let něco úplně jiného než Rusko kdysi!

(Jednu volyňskou Češku jsem znal – učila nás ruštinu a kamarádila se s mou matkou)
01. 12. 2012 | 21:16

pamětník napsal(a):

Taky perla: "svobodu ve stínu USA... " :))
01. 12. 2012 | 21:22

Historik napsal(a):

Češi by měli podporovat Izrael, máme totiž velmi podobnou zkušenost, země, hozené "v zájmu míru" přes palubu.
01. 12. 2012 | 22:09

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

stejskal,
už zase?
01. 12. 2012 | 22:31

pamětník napsal(a):

"Historik":
Přijetím státu Palestian za člena-pozorovatele OSN je prý stát Izrael hozen přes palubu. Další perla. :)
02. 12. 2012 | 00:21

pamětník napsal(a):

Luba:
30. 11. 2012 | 21:14
"Co se týče Finkelsteina,
jeho stanoviska se podobají idiotským postojům ortodoxních židů, co se bratří s úhlavním nepřítelem Izraele Ahmadínežádem.
Finkelstein je podobně "kvalitní" historik, jako Viktor Suvorov. "
Finkelstein je známý úspěšný archeolog.
Lipe, blbě kecáš, stejně jako o "indoevropských" Pelištejcích. Měl by ses aspoň naučit sčítat tisícovky. :))
02. 12. 2012 | 00:58

Josef K. napsal(a):

Jáchym. Ne zcela přesné, většina obyvatel Čech, např. vlna 1868-74, pocházela z jazykově a kulturně smíšeného prostředí Lounska, Rakovnicka atp. Navíc v té době stále ještě platil zemský princip a oni byli Boemisch, Češi podle země. Německo stále bylo vnímáni jako jednotlivé země, opstatně rozdíly mezi Němci podle zemí jsou známy. Mnozí Němci přicházeli z dnešního území Polska.
Hlavní spojnicí byla víra a jazyk. Především u protestantů.
Nicméně, je zřejmé, že ti lidé se byli schopni domluvit a že dnešní český nacionalismus je cosi nepatřičně malého, zbytečného, jakési závaží, které brání zdejší společnosti být moderním a rovnocenným partnerem jiným. Fázi národní nevraživosti si prošli všechny národy a národnosti nejen v Ebvropě, ale snad jen v tuzemsku zůstaly ty pocity n úrovni konce 19. a počátku 20. století. A o tom byla ta zmínka.
Navíc v zemi, která již skoro více než půl století prochází hlubokým kulturním úpadkem je nacionalismus jen povtrzením tohoto úpadku.
Blog je také ukázkou jakési malosti a především zpátečnictví. Postoj Česko nenapomůže nikomu mimo stávajícíh elit na obou stranách konfliktu. Izraelské elity se nyní budou střídat a je možné, že ty nové zaujmou chytřejší a pružnější postoje než srtávající, pak se Česko stane, a je to velmi pravdepodobné, komickým kolíkem, který se nevešel ani do plotu.
Navíc, zcela jasně opět normalizační základ myšlení autora.
02. 12. 2012 | 01:00

Roman J. napsal(a):

No jo, to by nebyl ultrapravičáckej vlezdoprdelka Sobotka, aby nehájil pozici USA a Izraele. Co na tom, že opak je pravdou, a z valné míry je teroristickým státem právě okupant z Izraele! Státní terorismus Netanjahua a spol., kteří provádí v Gaze holocaust naruby, nedodržují rezoluce RB OSN a brání mírovému řešení tamního konfliktu, to je skutečná hrozba, Palestinci jen brání svá legitimní práva!
02. 12. 2012 | 01:22

Josef K. napsal(a):

Roman J. Trocha HISTORIE BY NEZAŠKODILA. MOŽNÁ JSTE ALE TRÉNOVAL ZA SOCIKU TY ARABSKÉ BOJOVNÍKY ZA MÍR?
02. 12. 2012 | 01:55

Hurá napsal(a):

Izraelský stát je pro židy ideálním řešením. (Kéž by ho chtěli i cikáni). Nebo byste chtěli opět židy posílat do plynu ? Asi ano, když jim vlastně berete právo na svůj stát. Protože Gaza patří k Palestině, budou její útoky klasifikovány jako zahraniční intervence a obrana Izraelců se stane legitimní. To je výsledek rozhodnutí OSN. Palestina mohla mít svůj stát již dávno, ale nesměla by chtít vymazat Izrael z mapy světa. Kruh se uzavírá. Nového Hitlera na ty židy ! To si zřejmě většina z vás přeje.
Já tedy ne !
02. 12. 2012 | 02:02

pavlovsky napsal(a):

„Okupovaná území“ – analogie
Tzv. Sudety byly od počátků českého knížectví i během českého království vždycky součástí českého státu. Snad někdy od 13. stol. tam začali přicházet Němci a časem jich tam byla většina. V českém království od Třicetileté války Němci dokonce vládli a český národ málem zanikl.
V roce 1918, po válce, ve které se Češi postavili na protiněmeckou stranu, byl český stát obnoven ve tvaru Československa a Sudety se znovu staly součástí tohoto státu. Sudetským (ale ani jiným českým) Němcům se to přirozeně nelíbilo, a proto vytvořili čtyři německé „provincie“, které po Wilsonovským heslem „právo na národní sebeurčení“ vyhlásily separaci. Češi a Slováci, kteří se do té doby tímto heslem oháněli také, uplatnili najednou jako vyšší „právo historické“, poslali na ně armádu a ta jich několik zastřelila. Sudetští Němci samostatnost nezískali. Byli ale v demokratickém státě a začali – většinově – bojovat za „právo na národní sebeurčení“ demokratickými prostředky. Jejich separatistická strana získala 1934(?) ve volbách nejvíc hlasů ze všech čs. stran. Zůstala ovšem v opozici.
V roce 1938 se většina sudetských Němců přidala na stranu sousední nacistické diktatury, ztotožnila se s ní a po březnu 1939 jí, už jako její občané, pomáhala zbytek Česka okupovat, vyvražďovat, arizovali židovské podniky (Češi naštěstí, na rozdíl od Slováků, arizovat nesměli), a vůbec se ztotožnili (opakuji: ne všichni) s nacistickým Německem, v jehož dlouhodobém plánu bylo Čechy vyhladit. Začala válka, ve které Češi bojovali proti Němcům.
Němci tu válku prohráli. Vítězní Češi bez rozlišování, „kolektivním trestem“, vyhnali z Česka téměř všechny Němce. Sudety byly v ten moment de facto „okupovaná území“ – „odsunutí Němci“ to tak rozhodně chápali a mnozí jejich potomci to tak právem chápou dodnes. Češi neměli právo šmahem všechny Němce vyhnat, měli pouze právo postavit před soudy ty z nich, kteří se, jakožto čs. občané, dopustili vlastizrady a posléze kolaborace s okupační mocností.
Vylidněná „okupovaná území“ – Sudety, začali Češi osídlovat a dokonce tam začali i stavět domy – pro Čechy samozřejmě. Vyhnaní Němci to z Rakouska a ze SRN sledovali s nelibostí, nelíbí se jim to dodnes a dodnes si na to stěžují. Z počátku se jich NSR a Rakousko zastávaly, teď už moc ne. V každém případě je ale integrovaly, nenechaly je tam hnít v utečeneckých lágrech. Z hlediska lidských práv jsou ale Sudety dodnes „sporná území“.
02. 12. 2012 | 03:39

pavlovsky napsal(a):

Analogie se situací v bývalém britském mandátu Palestina je do očí bijící. Po tisíce let tam žili Židé a měli tam své státy. Pak to dobyli Římané a Židé začali utíkat do diaspory. Pak to dobyli mohamedáni a další Židé začali utíkat do diaspory. Za křižáckých válek byli zbylí Židé masově vražděni křižáky (např. při dobytí Jeruzaléma). Další Židé začali utíkat do diaspory. Pak celé území opět dobyli mohamedáni a přeživší Židé opět utíkali do diaspory. Mohamedáni, naposledy Turci, okupovali Palestinu do I. sv. války.
Potom ji začala, jako své mandátní území, okupovat Velká Británie. To už se tam ale od konce 19. století stěhovali sionisté, kteří si tam KUPOVALI pozemky a stavěli domy a vesnice. Začali – na KOUPENÉM POZEMKU – stavět i Tel-Aviv. Arabům se to nelíbilo a začali terorizovat jak nově příchozí i starousedlé Židy (úplně judenrein nebyla Palestina včetně Jeruzaléma nikdy), tak i Araby, kteří prodávali své pozemky či domy Židům. Některé za to zabíjeli (a na tzv. palestinských územích tak činí dodnes). To se ovšem zase nelíbilo Britům, kteří ctili soukromé vlastnictví, každý měl mít tu nemovitost, která mu patřila, pokud ji legálně, např. koupí, získal. Arabové (i ti v okolí) zareagovali tím, že se, podobně jako většina sudetských Němců, pokusili přidat k Hitlerovi.
Po II. sv. válce začalo být jasné, že oba národy, PROMÍŠENĚ OBÝVAJÍCÍ PALESTINU (Češi s Němci v Česku tolik promíšeni nebyli), se navzájem nesnesou, a že každý musí mít svůj vlastní stát (ačkoli Arabové - Palestinci jej vlastně měli – bylo to Jordánsko). Teoreticky to vyřešilo VS OSN, když na jaře 1948 odhlasovalo vznik arabského a židovského státu na území Palestiny a narýsovalo jejich PŘESNÉ HRANICE. Britové Palestinu s ulehčením opustili.
Židé uposlechli rozhodnutí VS OSN a v hranicích, jež jim byly určeny, vyhlásili 15. V. 48 stát Izrael. Na jeho území žilo samozřejmě i mnoho Arabů, ale nikdo je sebeméně nevyháněl, stali se plnoprávnými občany Izraele. V zápětí byl nový stát napaden všemi svými sousedy a Irákem, celkem pěti státy: Egypt a Jordánsko (-království), Sýrie, Libanon, Irák.
V tuto kritickou chvíli se Palestinci zachovali zcela analogicky se sudetskými Němci po Mnichovu: přidali se na stranu agresorů. Nikdo je odnikud nevyháněl, je známo, že např. v Haifě Židé přímo přemlouvali tamější arabské vůdce, ať Arabové neodcházejí (také doufali, že Haifa, napůl o bývaná Araby, nebude kvůli tomu útočníky bombardovaná), ale nabylo to nic platné: Arabové z území Izraele houfně utíkali pod argumentem emisarů útočících armád: „Bombardování ani dělostřelba si nevybírají; utečte, my to dobudeme, Židy pobijeme a vy se za pár dní vrátíte domů a zaberete si i majetek pobitých Židů“.
Jak emisaři řekli, tak izraelští Arabové většinově udělali. Židé ale válku vyhráli a oni se už nikdy nemohli vrátit.
Tohle se v roce 1967 opakovalo v bleděmodrém. V Šestidenní válce bojovaly proti Izraeli tytéž státy (posíleny několika brigádami z Maroka). Neizraelská Palestina byla v té době součástí Jordánska (Předjordánsko). Je nevyvratitelně dokázáno, že Izrael nejenom varoval, ale přímo prosil krále Jordánska, aby se k válce nepřipojoval, aby na Izrael nezaútočil – pokud vím, nikdo, ani z arabské strany, to dodnes nepopírá. Nebylo to nic platné, jordánská tanková armáda vtrhla do Izraele a zamířila i k Jeruzalému, jehož východní část Jordánsku patřila. Jeruzalémská jordánská posádka zahájila boj proti západnímu (izraelskému) Jeruzalému. Palestinští Arabové – de facto Jordánci – zahájili organizovaný boj proti Izraeli, měli několik divizí.
Po šesti dnech byly všechny arabské armády poraženy. Izrael přitom dobyl Předjordánsko, tedy území, která po tisíce let byla součástí židovských států, území biblických měst jako východní Jeruzalém, Betlém, Jericho a d. To jsou ta tzv. „okupovaná území“.
Na rozdíl od Čechů, kteří když na Němcích znovudobyli Sudety, tak Němce vyhnali, Židé Araby (Jordánce?, Palestince?) nevyhnali. Nechali je tam, kde byli i před Šestidenní válkou. Ovšem, na neobydlených, vesměs zcela pustých a neúrodných místech západního břehu začali zakládat osady, začali stavět domy – pro Židy. V Jeruzalémě začali Židé od Arabů kupovat domy a někteří jim je opravdu prodali (a pak rychle utekli, aby je souvěrci nezavraždili).
02. 12. 2012 | 03:42

pavlovsky napsal(a):

+
Krátce: Sudety, stejně jako dnešní mimoizraelská Palestina, jsou „sporná území“. Sudety byly po staletí většinově o bydleny Němci, Palestina Araby. Němci byli vyhnáni, Arabové ne, ačkoli se na pokusu vyhladit Židy podíleli úplně stejně, jako se sudetští Němci podíleli na pokusu vyhladit Čechy.
Češi dnes staví v Sudetech domy pro Čechy. Židé stavějí v Palestině domy pro Židy.
PRINCIPIÁLNÍ ROZDÍL ZDE NENÍ!
02. 12. 2012 | 03:43

Jáchym napsal(a):

Josef K 02. 12. 2012 | 01:00
S vaším názorem na Sobotku a destruktivními dopady na zbytky celosvětového "respektu" k zahraniční politice ČR nemám problém.

O jednoznačně destruktivních dopadech politiky českých vládních a parlamentních škrholů Sobotkova typu na budoucí osud jak Izraelců, tak Palestinců (a potažmo Čechů)Také nepochybuji.

Domnívám se však, že se už snad nikdo ze skutečných politologů, ať už v tuzemsku či v zahraničí nedomnívá, že ještě něco takového jako nezávislá politika ministerstva zahraničí ČR zde existuje.
To už bychom pak museli mluvit i o nezávislé zahraniční politice Protektorátu Čechy a Morava.
****************
/Mimochodem, už jsem se zmiňoval o problému, který se skupinovým nickem "Josef K" mám. Nikdy člověk neví, s kým momentálně mluví a koho čte. Měli byste se ve Vašem intelektuálním mikrokibucu domluvit třeba na číslování. :-)
02. 12. 2012 | 09:13

Ječmínek napsal(a):

Sobotko, Sobotko, Nečasi, Nečasi, zajišťujete si koryty v Izraeli ? Takové koupání v Mrtvém moři denně, to vás omlad.
Pane Bože prečo, pane Bože prečo, měj slitování s českým národem !!!!,Naofukanost vlády už nezná mezí, vláda si myslí že je Božstvo, al Božstvo si nemyslí, že je vláda, Nečasa Sobotka Přemysl si už chystají v Izraeli post diplomatů -, ono koupat se a léčit v Mrtvém moři není k zahození. Naše vláda je opravdu unikát v Česku a unikát v EU. Ale ty ostatní vlády jí to jednou vrátí, tak daleko vlády s modrými mozky nevidí. Pane Bože, už nám pomož a domluv to s Luciferém.
Už to dlouho nevydržíme, Žít z 20tisíci hrubého při takových cenách se nedá a nedá se ani umřít, nebylo by na pohřeb.Naše feudální vláda má mozky načasované na 18. století.
02. 12. 2012 | 11:53

Vlad napsal(a):

Chtěl bych toho napsat víc, ale bylo by to proti pravidlům diskuse... Tak dodam jenom tolik, že jsem rád, že na prezidentování máte šanci asi jako Mrtvý moře na resuscitaci a kromě nekrologu už o vás snad neuslyším.
02. 12. 2012 | 12:24

Charlie napsal(a):

Tentokrát musím s panem Sobotkou stoprocentně souhlasit. Evropa prodala Izrael obklopený dokola nesmiřitelnými nepřáteli. Tak jako prodala Československo v roce 1938. V tom se stereotypy uvažování Evropanů nezměnily.
Charakteristické vlastnosti - vypočítavost a zbabělost opět zvítězily.

Ať žije IZRAEL!!
02. 12. 2012 | 12:35

Jáchym napsal(a):

Charlie + 02. 12. 2012 | 12:35
Kupodivu s Vámi souhlasím, byť i v jedné větě,
Ať žije Izrael !

Jo, jsem pro.
Se Židy máme my, /podřadní západní Slované mirgorodského typu, jak by řekl jeden z "Josefů K "/ společnou zásadní věc:

Největšími nepřáteli Židů jsou někteří (!) židé
Největšími nepřáteli Čechů jsou někteří(!) Češi.

Ovšem ti i oni nepřátelé v tomto případě pracují v bratrském a nerozborném duchu !
02. 12. 2012 | 13:11

Josef K. napsal(a):

pavlovsky.Je tady ovšem jeden problém legitimity.Historicky je český stát státem dvojjazyčného zemského národa. Český stát vzniknul legitimizován Císařem SŘŘ. Použiji "přitroublou wiki": "Po smrti Boleslava II. (999) se postavení českého státu v důsledku rozbrojů mezi jeho následníky spojených s pohanskou reakcí značně zhoršilo. Slabosti panovnické moci využil polský kníže Boleslav Chrabrý a na český trůn dosadil záhadného příbuzného Přemyslovců Vladivoje (vládl 1002–1003). Kníže chtěl upevnit svoje nejisté postavení, proto požádal německého krále, aby mu udělil Čechy v léno. Tím umožnil začlenění českého státu do Svaté říše římské."
Český stát nemohl vzniknout jinak než uznáním z kulturního a politického centra a tím, že se stal jeho součástí.

Prosím o jakýkoliv vskutku pregnatní důkaz toho, že Sudetští Němci chtěli likvidovat české obyvatelstvo (tedy jazykově české). Obávám se, že není. Naopak.

Je, samozřejmě, typické, že historicky jeden vnitřní konflikt, tedy necelých
šest let 1939-45, zcela změnil paradigma v českém státě a přivedl po dalších šedesáti letech do stavu nestátnosti, kulturní destrukce dnes.

Snad není větší důkaz o potřebě naučit se hledat kompromisy a smysl vlastního bytí.

Češství jako nacionalistický projev je jev sociální, nikoliv kulturní. Od svého počátku
02. 12. 2012 | 14:20

Sláma napsal(a):

pavlovsky: Váš příspěvek se čte jako pohádka, je pěkně napsaný, ale zároveň je velice manipulativní.
V otázce Sudet je naprosto nesprávný. Předně, Země koruny České byla součástí Habsburské monarchie "en bloc", ostatně po staletí se jednalo jen o personální unii, tedy je zcela legitimní, že se odpojily jako celek. Stejný byl princip, který byl později uplatněn v Juguslávii nebo při rozpadu Sovětského svazu.
Dále, Sudety nikdy nebyly žádnou administrativní jednotkou, takže uplatnění práva na sebeurčení jejich jednostranným odtržením je více než sporné.
Dále není pravda, že by nebyli etničtní Arabové etnickými Židy v Palestině vyháněni. Opak je pravdou, byli vyháněni už před vyhlášením státu Izrael, i v prvních letech po jeho vyhlášení a znovu při dalších válkách.
Světové společenství opakovaně podpořilo právo Palestinců na vlastní stát a proto je naprosto legitimní, když byl proces vniku státu podpořen diplomatickou cestou. Rozhodně to je mnohem lepší, než kdyby tak tomu bylo vojensky.
Ostatně, proti se postavily jen Spojené státy, ovládané židovskou loby, Kanada a pak už jen americké polokolinie, jako Marshalovy ostrovy, Nauru a ..Česká republika.
02. 12. 2012 | 14:29

Sláma napsal(a):

hovorka 11 má, ohledně akce "Lité olovo" a blokády Gazy naprostou pravdu. Snad s jednou výjimkou. Když chtěla bývalá izraelská ministryně Livinová cestovat do Švýcarska, bylo jí řečeno, aby to nedělala, neboť by mohla být zadržena a stíhána pro zločiny proti lidskosti ...
02. 12. 2012 | 14:36

pamětník napsal(a):

Sláma:
"Sudety nikdy nebyly žádnou administrativní jednotkou" Německy mluvící obyvatelstvo si označilo hranice svého prostoru v českém státě principiálně stejným způsobem, jako šelmy ohraničují svoje teritorium vlastní močí.
02. 12. 2012 | 15:23

pamětník napsal(a):

pavlovsky:
"Sudety, stejně jako dnešní mimoizraelská Palestina, jsou „sporná území“."
Krátce: Lež!

Odůvodnění: Sudety je heterogenní část českého státu, jehož jedinou společnou vlastností bylo souvislejší osídlení německy mluvícím obyvatelstvem, jehož představitelé se pokusili kodifikovat starověkým názvem (Kančí) Les svoje nacionální německé nároky na tyto oblasti. Tzv. sudetským Němcům se nikdy nepodařilo zpochybnit fakt, že oblasti jimi obývané byly vždy součástí českého státu. Tedy žádná "sporná území", pavlovsky.
02. 12. 2012 | 15:47

pamětník napsal(a):

Josef K.:
"Historicky je český stát státem dvojjazyčného zemského národa. Český stát vzniknul legitimizován Císařem SŘŘ." Nepravda. Legitimizace českého státu císařem SŘŘ neměla s dvojjazyčností nic společného už jenom proto, že v 11, stol. prakticky neexistovala. Německy mluvící imigranti začali infiltrovat český stát později.
02. 12. 2012 | 15:53

pamětník napsal(a):

Oprava: ...dvojjazyčnost prakticky neexistovala...
02. 12. 2012 | 15:58

Josef K. napsal(a):

Pamětník. Tedy rok 1000 cca 300- 500 tisíc obyvatel, někdo tvrdí 1,2 mio.
Příslušníky družiny prvních Přemyslovců byli i neslované, jak známo, germáni ze Severu prokazatelně. Je předpoklad, že slovanské obyvatelstvo mluvilo několika jazyky, často navzájem nesrozumitelnými. Je silnáý předpoklad, že slovanské obyvatelstvo bylo již promíseno s obyvatelstvem původním. Manželky Přemyslovců z krve bavorské , byzatnské, saské atp.
První biskup Němec, Dětmar. Sv. Vojtěch strávgil většinu času na Západě. Intenzivní styky se sevrní Itálií. Oficiální jazyk vzdělanosti latina, jazyk dorozumívací jakási raná čeština a jakási regionální bavorská, saská atp. němčina. Kulturní a hospodářské styky se Záapdem převládají. ZÁKLADNÍM KRITÉRIEM BYLO NÁBOŽENSTVÍ. Nikoliv jazyk. Přemyslovci si dobře přivydělávali otrokářským systémem, patrně nejen z Východu, ale i z domácích zdrojů.
Český jazyk se konstituuje až v období 12. až 14.století, tedy za vlády proklatých Germánů.
Hory neobsazeny, dokonce Žatec byl obsazen poměrně pozdě, nebyli lidi.
Miluji ty, kdo mají rádi ta konečná, úplná řešení. Jistý Stalin se o to pokusil a ještě nápad exportoval Benešovi pod ruku.
Ostatně Přemyslovců bylo šuma fuk, kdo jak mluví, nebylo jim šuma fuk, co jim patří. Vzdělanost nebyla ve staroslověnštině, ani mocenský užitek z toho nebyl. Čeksé země jako součást Říše patřily k největším uzemím rozlohou, ale periferním.
Pamětníku, stáří je potvora, když paměť selhává. Ale tatík Nejedlý byl slušný kanec, když vyslal své semeno i do lůna Vaši ctěné matky Vlasti. Oplodnil mnoho českých žen, bohužel, nehledě na svou vlastní ochablost, jíž tak geneticky rozprostranil po celé zemi.
02. 12. 2012 | 23:19

pamětník napsal(a):

Josef K.:
Vašim nepravdivým a nesmyslným propagandistickým blábolům bych nevěnoval ani vteřinu, kdyby jejich lživost nebyla tak vypouklá.
"Je předpoklad, že slovanské obyvatelstvo mluvilo několika jazyky, často navzájem nesrozumitelnými." Úplná hloupost. Konstantinovi-Cyrilovi a Metodějovi stačilo se naučit slovanskému jazyku v okolí Soluně, aby se bez potíží mohli domluvit na Moravě a vytvořit a zavést písmo. Po konci Velké Moravy nobilita a řemeslnící se přemístili do Prahy, ostatně indície svědčí o příbuznosti prvního historického Přemyslovce Bořivoje s Mojmírovci, dokonce se zdá, že Přemyslovci jsou vlastně pokračující Mojmírovci. České knížetství bylo značnou měrou dědicem Velké Moravy. To je vedlejší, důležité je, že mezi Slovany tehdy neexistovala žádná jazyková bariéra.
"jazyk dorozumívací jakási raná čeština a jakási regionální bavorská, saská atp. němčina." Nepravda, tehdy žádná němčina.
"Český jazyk se konstituuje až v období 12. až 14.století, tedy za vlády proklatých Germánů." Další hloupost - jaká vláda Germánů??! Přemyslovci a Lucemburkové byli Germáni???!
Dalšími vašimi blbými invektívami se nebudu zabývat, svědčí jenom o vaší velmi ubohé úrovni, jenom podotýkám, že jsou výrazem vaší argumentační impotence. Vypadá to, že za svého agitpropa jste si vybrali velmi málo informovaného školáka.
03. 12. 2012 | 00:01

pamětník napsal(a):

Tohle asi má být diskurz podle zdejšího cenzorského editora. Jako trénink odolnosti proti reálné neomalené protičeské propagandě však může posloužit. :)
03. 12. 2012 | 00:05

Hurá napsal(a):

Pavlovsky !
Už v prvním Vašem příspěvku si silně odporujete. ....(zpřehledněno)-Sudety byly vždycky České ..... Sudety právem patří Němcům .... ?! Tak se konečně nějak rozhodněte.
03. 12. 2012 | 01:09

Josef K. napsal(a):

pamětník: Lucemburčané nejsou germáni? Hm, a co některé vybrané manželky Přemyslovců a jejich děti????? Hm.Bavoři nemluvili jakousi němčinou? Snad rusky?
Hele, takoví jako Vy tuhle zemi ničí už pěkných pár desítek let. Začínám mít nevraživé pocity vůči Vaší posedlosti rasovou čistotou a manipulací dějin, konenčnými řešeními, Zbyňku Matyáši.
Jistě, Vy musíte mít kopřivku z každého rána, když si uvědomíte, jaké saně číhají za našimi českými, krásnými, mírumilovnými hvozdy, které sice jsou zničeny, ale oprávněně, neboť jejich zalesnění bylo dílem sudetského ďábla. Pak jest také logické, že bouráme staré domy z dob německých a přestavujeme je v ruskoslovanském duchu mirgorodských, že necháváme chátrat zámky, mosty, vše památky na těžkou újmu národní. Karlův most byl správně opraven srtojově opracovnými kvádry a silikonem, něboť my Slované máme stroje a Germáni měli v e 14. století jen kladiva a majzlíky a maltu, heč, jak jsme před nimi. I staré lidi nechme vyhladovět, neboť postarat se o ně je germánský zvyk od Švédska až po Tyroly... My mirgorodští jsme je vždy nechávali vyhladovět, hladomory v SSSR jsou naším úspěchem...O nás psali již mongolští tvůrci velké kultury kočovnictví, o Germánech jen nějací Římané.
Pamětníku, nedávno jsem navštívil horské údolí, kde mikroklima po celůé osídlení Němci využívali pro ovocné sdady. Dnes tam chovají muflony na porážku, sady zmizely. Asi tak je to s Vaším budováním kultury. Nejste sám, až top tady zplundrujete na skálu, pak to zase svedete na nějakou zradu.
03. 12. 2012 | 06:10

pamětník napsal(a):

Josef K.:
"Lucemburčané nejsou germáni?" Nejsou. Jejich historické vazby na francouzský trůn byly dominantní.
"Bavoři nemluvili jakousi němčinou?" Mluvili. V Bavorsku.
"ZÁKLADNÍM KRITÉRIEM BYLO NÁBOŽENSTVÍ. Nikoliv jazyk." Aha, tak tedy spor o slovanskou vs. latinskou liturgii byl sporem náboženským, nikoliv jazykovým resp. politickým.
"Manželky Přemyslovců z krve bavorské , byzatnské, saské" Jo, a naopak zase Anna Česká, dcera Karla IV. a manželka anglického krále Richarda II. Plantageneta; Zdenka/Sidonie Česká (1449–1510), dcera Jiřího z Poděbrad, saská vévodkyně...atd. Vyvozovat nějaké etnické konsekvence z dynastických sňatků může jenom velmi omezený fanatik.

Převážná většina vašich textů, agitátoři, je věcně prázdná bezcenná protičeská propaganda vždy doplněna slovním hnojem osobních útoků a pokusů o urážky.
Taková většinou je konkrétní forma diskurzu na ACZ.
03. 12. 2012 | 10:10

pamětník napsal(a):

Josef K.:

P.S.: Asi vám nedošlo, že můj nick je "pamětník" a žádný jiný, měli byste to respektovat.

P.P.S.: A ještě musím připomenout v současnosti politicky nekorektní historickou zkušenost: čeští Židé vždy participovali na germanizaci českého národa, dokud sami nebyli nacisty postiženi. Vaše agitační skupina v tomto ohledu zjevně se vrátila do minhulosti, vy "mirgorodští". :)))
03. 12. 2012 | 10:17

pamětník napsal(a):

Josef K.:
Kouká, že by opravdu byla škoda, kdyby zapadly takové perly, jaké jste tady vypotili:
"saně číhají za našimi českými, krásnými, mírumilovnými hvozdy, které sice jsou zničeny, ale oprávněně, neboť jejich zalesnění bylo dílem sudetského ďábla."
Němečtí imigranti do českého státu v první řadě museli vymýtit množství lesů, aby vytvořili místo pro svá sídla. Nyní je skutečnost je zcela opačná:
"Během první poloviny dvacátého století došlo k významnému zvětšení rozlohy lesů na území dnešní ČR. Josefský katastr uváděl na konci 18. století o 600 tis ha lesů méně. Rozloha lesů pozvolna v posledních letech dále narůstá vlivem zalesňování zemědělské půdy. Údaje Národní inventarizace lesů (dále jen NIL) uvádějí rozlohu „lesů“ ještě cca o 100 tis ha větší. Jde o porosty, které mají charakter lesního porostu, ale v katastru nemovitostí nejsou vedeny jako lesní pozemky. Jde o tzv. rozptýlenou zeleň v krajin"
www.less.cz/DocumentStore/DK_Prilohy-4-ceske-lesnictvi.doc

"Karlův most byl správně opraven srtojově opracovnými kvádry a silikonem, něboť my Slované máme stroje a Germáni měli v e 14. století jen kladiva a majzlíky a maltu" Nesprávnou opravu Karlova mostu v kontrastu s jeho stavbou ve 14. stol. směšovat s etnickými rozpory může jenom fanatický demagog. Jenom fanatický demagog tvrdí, že Karlův most ve 14. století stavěli Germáni. A k tíži Slovanů přičíst hladomory v SSSR (notabene inciované Gruzíncem), zatímco hladomory v německých koncentrácích opominout...
Jaká parta bláznivých protislovanských fanatiků se sešla pod nickem Josef K.? Vy asi nejste duševně zdraví, působíte jako skupina psychicky alterovaných pacientů v experimentu testování možného terapeutického efektu aktivit na internetu.
03. 12. 2012 | 13:04

Čikoser napsal(a):

Jak je vidět, tak v Mladé Boleslavi se rodí zřejmě pitomci.
04. 12. 2012 | 08:49

dsflhsldf napsal(a):

český maloměšťák: To, že ho za prezidenta nechceš ty ještě neznamená, že ho za prezidenta nechtějí lidi. A tahle spodina, která tady diskutuje se bohudík nedá považovat za průměrné občany.

To all: kdyby Izrael neměl protiraketovou obranu systém včasný výstrahy, tak rakety lítají na velký města a umíraj tam nevinný i děti. Považovat Izrael za zlej, protože už nechce tolerovat útoky na svý území je opravdu směšný. Izrael má území legitimně po britech. Největší nevýhodou Izraele je veřejný mínění, protože se holt nemůže chovat jako teroristi a při dobytí země tam půlku lidí vyvraždit.
04. 12. 2012 | 09:59

správce napsal(a):

Děkuji panu Sobotkovi za výstižné, přesné a přitom stručné shrnutí problému. Cením si toho a smekám.
04. 12. 2012 | 10:58

pamětník napsal(a):

správce:
A zase klaka nakonec. "Správce" si cení... :)
04. 12. 2012 | 15:07

pamětník napsal(a):

dsflhsldf:
"Největší nevýhodou Izraele je veřejný mínění, protože se holt nemůže chovat jako teroristi" :))) Stát Izrael se chová jako teroristi od počátku - přesněji Izraelci dávno před počátkem státu Izrael - jako teroristi, poukazování na terorismus jiných je pokrytecké chucpe.
04. 12. 2012 | 15:12

Tomas napsal(a):

tady to je samej vošátkovanejhamásovec koukám, asi zapomínáte, že i vy jste nepřátelé islámu a že jste další na řadě, jak prohlásil ahmad...a už jste s izraelskou okupací směšní.... palestinci už mohli mít dávno svůj fungující stát, kdyby byli jednotní a práceschopní. Izraeliti byli v tý zemí do moc století dřív, než tady byl nějakej Sámo a svůj oficiální stát vybudovali na zemi, kde byla ze 2/3 poušť. Byli tam za babylóňanů, za peršanů, makedonců a římanů...proč by to měli být okupanti? Co vás nutí zastávat se těch, kteří by se vám neštítili podříznout krk? A nedělejte si iluze, jako si je dělal propalestinskej italskej aktivista Vittorio Arrigoni, kterýmu za odměnu, že bojuje za gazu, připravili salafisti "sladkou" smrt
04. 12. 2012 | 19:02

hovorka11 napsal(a):

Proč Izrael vládne, může zabírat a vraždit beztrestně se souhlasem USA ? Zde je to krásně vysvětleno:

"Ve světovém imperiálním systému jasně nemohou být nezávislé justiční orgány, které dodržují universálně přijaté právní normy. Každá soustava justičních orgánů odráží a aktivně podporuje politiky zvýhodňující a rozšiřující jejich imperiální výsady. Existují jen vzácné výjimky, kdy soudce rozhodne proti určité imperiální politice, ale z dlouhodobého hlediska je to imperiální právo, co řídí justiční názory.

Imperiální právní doktríny a justiční rozhodnutí ustavují základnu pro imperiální války a ekonomické rabování. Právní experti impéria redefinují vraždy, vydírání, mučení a svévolné věznění jako v souladu s ‚ústavním pořádkem‘ s odvoláním na bezprostřední a neustálé hrozby bezpečnosti imperiálnímu státu.

Právo jednoduše není je součástí nadstavby „odrážející“ moc ekonomických či politických institucí: rovněž vede a řídí politické a ekonomické instituce vytvářející materiální zdroje, aby i ony realizovaly imperiální doktríny.

V tomto smyslu nejsou imperiální vládci ‚nezákonní‘, jak by rádi argumentovali někteří liberální kritici; fungují v souladu s ‚imperiální právní vědou‘ a loajální k právní doktríně budování impéria. Nemá smyslu argumentovat, že většina imperiálních vůdců pošlapává ústavní záruky a mezinárodní zákony. Kdyby imperiální vládce prosazoval „ústavní agendu“ erodující imperiální výsady či ještě hůře, uplatňoval mezinárodní zákon ke stíhání těch, kdo realizují brutální imperiální politiku, byl by rychle odsouzen za neplnění povinností anebo nemorální chování a odvolán či svržen."

Prof. James Petras
05. 12. 2012 | 13:41

Ondřej Ženatý napsal(a):

Vážený pane Sobotko,
upřednostňujete tedy vraždění nevinných obyvatel ze strany neteroristického, řádného, nezávislého státu Izrael?
Budete hrdý i na to, když bude docházet k válečným zločinům a zločinům proti lidskosti jako před čtyřmi lety?
Jste hrdý na to, že Česká republika dokázala říci ANO novému osídlování, které je v přímém rozporu mírových řešení situace?
Upřednostňoval bych spíše zásady, které by odsuzovaly křivdy a zločiny páchané na obyvatelstvu(bez rozdílu příslušnosti), než hájení zájmů spřátelené diplomatické strany.
05. 12. 2012 | 14:49

oprava napsal(a):

teroristé jsou infikování vzteklinou státního terorizmu usraele. Shalom. Karbala.
05. 12. 2012 | 14:58

Jana napsal(a):

Vážený pane doktore, děkuji za tento Váš příspěvek, protože po něm vím, že Vás na 100% volit za prezidenta NEBUDU. To, že Vás musí o historii poučovat spoluobčané mluví buď o Vaší hluboké neznalosti, kdy jen opakujete názory, které slyšíte nejčastěji, což by svědčilo o absolutním nezájmu a o tom, že se nesnažíte aktivně vypátrat podstatu věcí. Či ještě hůř - pravdu znáte, ale arogance a rasismus jsou u Vás silnějším podnětem. Či může být ještě hůř, k takovémuto textu Vás vedla touha získat podporu USA a Izraele a tudíž touha po moci. Jak daleko jste od hesla "pravda a láska zvítězí", jak smutné. Zároveň děkuji všem spoluobčanům, co se vyjádřili na obhajobu Palestinců, dává mi to naději, že manipulace s názory populace pomocí medií se stává čím dál tím obtížnější.
07. 12. 2012 | 23:43

hovorka11 napsal(a):

Pan Sobotka zbožňuje vícero lumpáren, protože nás zřejmě považuje za palestince, které se dá donekonečna a stabilně ohrádat "vyvolenými nadlidmi":

Hydepark:

Dotaz: “Co říkáte na výměnu odcházejících poslanců za lukrativní trafiky?“

Sobotka:
„Ti tři se zachovali velmi férově a neudělali nic zlého, než, že měli jiný názor, a kvůli tomu, aby tato vláda pokračovala, tak odstoupili ze svého mandátu a pak přirozenou cestou se tam dostali náhradníci z těch jednotlivých kandidátek, já na tom nevidím nic zlého, tito lidé nic neudělali, než měli jiný názor a navíc se zachovali férově, takže jsou dnes v nějakých šancích a já dokonce nevím jakých, protože to zas tak dalece nemonitoruji, ale jestliže tito lidé nic neudělali, žádný trestný čin nic, tak samozřejmě mají právo na „určité“ zaměstnání.“
21. 12. 2012 | 14:24

Pluskayaccary napsal(a):

ebls <a href="http://www.beatsbydre4u.co.uk">Beats By Dre</a> nxln http://www.beatsbydre4u.co.uk lkcl kdwx <a href="http://www.beatsbydreforsales.co.uk">Beats By Dre Cheap</a> hehc http://www.beatsbydreforsales.co.uk jiax vxfi <a href="http://www.beatsbydreoutletuk.co.uk">Beats By Dre</a> okur http://www.beatsbydreoutletuk.co.uk pahk qdfo <a href="http://www.icheapbeatsbydre.co.uk">Beats By Dre</a> qfxo http://www.icheapbeatsbydre.co.uk cxvk lfxa <a href="http://www.hellobeatsbydre.co.uk">Cheap Beats By Dre</a> pqod http://www.hellobeatsbydre.co.uk ormf crme <a href="http://www.hibeatsbydre.co.uk">Beats By Dre</a> sowh http://www.hibeatsbydre.co.uk qxxx
07. 01. 2013 | 23:22

Insinassumn napsal(a):

rhfag <a href="http://christianlouboutinboutique.fr">chaussure louboutin</a> vogwn http://christianlouboutinboutique.fr foztl hieas <a href="http://soldeslouboutinpascher.fr">louboutin pas cher</a> iujva http://soldeslouboutinpascher.fr ofnlq djitx <a href="http://louboutinpaschersolde.fr">chaussure louboutin</a> kibst http://louboutinpaschersolde.fr yrwfi wtzbt <a href="http://christianlouboutinfrancesolde.fr">chaussures louboutin</a> luvln http://christianlouboutinfrancesolde.fr naqzk
09. 01. 2013 | 18:01

Roovabixanimi napsal(a):

wziic <a href="http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk">beats by dre uk</a> pihkh http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk ipgmb <a href="http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk">beats by dre</a> mjubm http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk xpiiu <a href="http://discountbeatsheadphone.co.uk">beats by dre</a> pqoxg http://discountbeatsheadphone.co.uk yrqrc <a href="http://drdrebeatsukstores.co.uk">dr dre beats</a> prrkd http://drdrebeatsukstores.co.uk rjkdq <a href="http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk">beats by dre uk</a> tbxvr http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk jdcxe <a href="http://newdrdreheadphonesslae.co.uk">dr dre beats</a> zexbc http://newdrdreheadphonesslae.co.uk ihtf
09. 01. 2013 | 22:00

Oneneboop napsal(a):

kudjp <a href="http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk">dr dre beats</a> koxpd http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk ikvjq <a href="http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk">dre beats</a> ureda http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk yctvm <a href="http://discountbeatsheadphone.co.uk">beats headphones</a> xicjd http://discountbeatsheadphone.co.uk llglf <a href="http://drdrebeatsukstores.co.uk">dr dre beats</a> wsrbo http://drdrebeatsukstores.co.uk fsjmb <a href="http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk">beats by dr dre</a> nojyo http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk bcfig <a href="http://newdrdreheadphonesslae.co.uk">beats by dre uk</a> ygodj http://newdrdreheadphonesslae.co.uk mmyb
10. 01. 2013 | 12:13

Ambimutty napsal(a):

fahz <a href="http://stylomontblancsoldes.fr">stylo mont blanc</a> trctqz http://stylomontblancsoldes.fr acot <a href="http://montblancstylopascher.fr">stylo mont blanc</a> fmnciv http://montblancstylopascher.fr mddz <a href="http://montblancpenscheap.co.uk">mont blanc</a> lmdseq http://montblancpenscheap.co.uk hljk <a href="http://montblancukstores.co.uk">cheap mont blanc</a> ridopf http://montblancukstores.co.uk mlfi <a href="http://montblancpensuksale.co.uk">mont blanc pens</a> uhjbzw http://montblancpensuksale.co.uk ozpk <a href="http://montblancukshop.co.uk">mont blanc</a> jehpbv http://montblancukshop.co.uk ixkm
11. 01. 2013 | 08:58

Ambimutty napsal(a):

jjux <a href="http://stylomontblancsoldes.fr">stylo mont blanc</a> uxttti http://stylomontblancsoldes.fr omoh <a href="http://montblancstylopascher.fr">stylo mont blanc</a> qpaxtw http://montblancstylopascher.fr mnni <a href="http://montblancpenscheap.co.uk">cheap mont blanc</a> tjqwqu http://montblancpenscheap.co.uk xjfb <a href="http://montblancukstores.co.uk">mont blanc</a> afdrhj http://montblancukstores.co.uk mkdr <a href="http://montblancpensuksale.co.uk">mont blanc sale</a> qsixal http://montblancpensuksale.co.uk evpr <a href="http://montblancukshop.co.uk">mont blanc uk</a> gddnkl http://montblancukshop.co.uk obba
11. 01. 2013 | 08:58

gradioreato napsal(a):

aefec <a href="http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk">beats by dre</a> fhmxd http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk zirrt <a href="http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk">beats headphones</a> rljnj http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk rdflk <a href="http://discountbeatsheadphone.co.uk">beats by dre</a> upxyn http://discountbeatsheadphone.co.uk vxwry <a href="http://drdrebeatsukstores.co.uk">beats by dr dre</a> zhvxh http://drdrebeatsukstores.co.uk esagg <a href="http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk">beats by dre uk</a> krgmm http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk eepxz <a href="http://newdrdreheadphonesslae.co.uk">dr dre beats</a> qbtbo http://newdrdreheadphonesslae.co.uk pwrr
11. 01. 2013 | 15:49

rehocrime napsal(a):

esht <a href="http://www.buybeatsbydrdreshop.com">Beats By Dre Cheap</a> ysft http://www.buybeatsbydrdreshop.com zxjb ozxo <a href="http://icheapbeatsbydreheadphones.com">Beats By Dre</a> wmmh http://icheapbeatsbydreheadphones.com khcj bnsl <a href="http://www.hicheapbeatsbydre.co.uk">Beats By Dre</a> ngpe http://www.hicheapbeatsbydre.co.uk pljl siqf <a href="http://www.gocheapbeatsbydre.co.uk">Beats By Dre</a> jhry http://www.gocheapbeatsbydre.co.uk mfjx fztp <a href="http://www.gobeatsbydre.co.uk">Dr Dre Beats</a> luzy http://www.gobeatsbydre.co.uk aryf
11. 01. 2013 | 18:18

SEDOBAIGERAGO napsal(a):

delp <a href="http://www.buycheapbeatsbydrestore.com">Cheap Beats By Dre</a> rkos http://www.buycheapbeatsbydrestore.com dcfv qocx <a href="http://www.beatsbydrewo.com">Cheap Beats By Dre</a> pwyw http://www.beatsbydrewo.com mvnr rmwy <a href="http://www.beatsbydrewolai.com">Beats By Dre</a> qvrv http://www.beatsbydrewolai.com eofk diwb <a href="http://www.wobeatsbydre.com">Dr Dre Beats</a> fpfd http://www.wobeatsbydre.com ulsw
11. 01. 2013 | 18:41

TriasePabemer napsal(a):

tedc <a href="http://icheapbeatsbydreheadphones.com">Beats By Dre Cheap</a> mtxd http://icheapbeatsbydreheadphones.com odag gnli <a href="http://www.hicheapbeatsbydre.co.uk">Beats By Dre UK</a> mlpc http://www.hicheapbeatsbydre.co.uk rltw phgl <a href="http://www.gocheapbeatsbydre.co.uk">Beats By Dre uk</a> tiwa http://www.gocheapbeatsbydre.co.uk gvmp dlyj <a href="http://www.gobeatsbydre.co.uk">Dr Dre Beats</a> uhwm http://www.gobeatsbydre.co.uk olry
11. 01. 2013 | 19:09

BretArelo napsal(a):

oonem <a href="http://drdrebeatsonlinesale.co.uk">beats by dre outlet</a> jsbdm http://drdrebeatsonlinesale.co.uk oxkep <a href="http://beatsdrdresales.co.uk">dr dre beats</a> cyeab http://beatsdrdresales.co.uk mpasn <a href="http://drdrebeatsonlinestores.co.uk">cheap beats by dre</a> idazp http://drdrebeatsonlinestores.co.uk kxrhs <a href="http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com">cheap beats by dre</a> jyrln http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com nrwhz <a href="http://beatsbydrdreshopping.com">beats by dre</a> spnfx http://beatsbydrdreshopping.com iamyy <a href="http://beatsbydrdreoutletforsale.com">beats by dre</a> okmqj http://beatsbydrdreoutletforsale.com zuhw
11. 01. 2013 | 21:03

Oneneboop napsal(a):

eoqqi <a href="http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk">beats by dre</a> yvqmo http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk qusvn <a href="http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk">beats by dre</a> ikgdg http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk mfvqc <a href="http://discountbeatsheadphone.co.uk">dr dre beats</a> pqrfj http://discountbeatsheadphone.co.uk ccyui <a href="http://drdrebeatsukstores.co.uk">dr dre beats</a> arpkd http://drdrebeatsukstores.co.uk mlcyl <a href="http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk">beats by dre uk</a> pxwzz http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk ssexu <a href="http://newdrdreheadphonesslae.co.uk">dr dre beats</a> rvlgy http://newdrdreheadphonesslae.co.uk hepd
11. 01. 2013 | 21:40

EnganyInconry napsal(a):

tbszf tmrqr<a href="http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/">cheap beats by dre</a> bdwvpo http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/ exjhltxylni cuarw<a href="http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/">beats by dr dre uk</a> dlahjv http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/zdxuvdiuwmlsbzqf <a href="http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/">beats by dre outlet</a> ptahhz http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/ mlcqcurowp <a href="http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/">cheap beats by dre</a> ssawbn http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/ zfwzgserkunpgp <a href="http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/">beats by dre outlet</a> xhbcla http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com/ jzagke.com/ jqsamcqxingmjvdsjkqza <a href="http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/">by dre beats</a> pqhhne http://drdrebeatsonlinesale.co.uk/ dutyx
12. 01. 2013 | 00:31

Oneneboop napsal(a):

qrrvd <a href="http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk">dr dre beats</a> aopxl http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk kmyfm <a href="http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk">beats by dre</a> ndrtc http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk dinot <a href="http://discountbeatsheadphone.co.uk">beats by dre</a> jpwux http://discountbeatsheadphone.co.uk lswck <a href="http://drdrebeatsukstores.co.uk">beats by dr dre</a> nkdqw http://drdrebeatsukstores.co.uk ipbjt <a href="http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk">beats by dre uk</a> ukjql http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk hwjhm <a href="http://newdrdreheadphonesslae.co.uk">dr dre beats</a> eaakv http://newdrdreheadphonesslae.co.uk jaka
12. 01. 2013 | 03:33

Gestelideotly napsal(a):

guvi [url=http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre uk[/url] hvcg http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk usnu dggt [url=http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] fcwd http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk cyfp imru [url=http://www.okbeatsbydresale.co.uk]Beats By Dre uk[/url] xnog http://www.okbeatsbydresale.co.uk pakk ystl [url=http://www.socheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] zvnx http://www.socheapbeatsbydre.co.uk esac xmdu [url=http://www.buy-canadagoosesoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] ltrv http://www.buy-canadagoosesoutlet.com qyli
12. 01. 2013 | 08:55

paycleCheeply napsal(a):

ncwn [url=http://www.buycanadagoose-ca.com]Canada Goose Sale[/url] xqrl http://www.buycanadagoose-ca.com ksam xkuk [url=http://www.buy-canadagoose-online.com]Canada Goose Jacket[/url] njzv http://www.buy-canadagoose-online.com posr fusu [url=http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com]Canada Goose Parka[/url] nmwo http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com dymt tgaj [url=http://www.okcanadagoosesfactory.com]Canada Goose Parka[/url] ngkv http://www.okcanadagoosesfactory.com cszk vgqz [url=http://www.wodebeatsbydre.com]Cheap Beats By Dre[/url] sgmr http://www.wodebeatsbydre.com eckk
12. 01. 2013 | 09:28

DefKnomiCoiff napsal(a):

zvfdo [url=http://louboutinsaleukauthentic.co.uk]christian louboutin shoes[/url] hnbrdd http://louboutinsaleukauthentic.co.uk kxzev [url=http://redlouboutinshoesuk.co.uk]christian louboutin[/url] jstdgg http://redlouboutinshoesuk.co.uk ugazu [url=http://redlouboutinsuk.co.uk]christian louboutin uk[/url] omklhx http://redlouboutinsuk.co.uk bdvvr [url=http://discountlouboutinuksale.co.uk]christian louboutin outlet[/url] xgpcea http://discountlouboutinuksale.co.uk icrvag http://redlouboutinsuk.co.uk nqobq [url=http://louisvuittonhandbagsforsales.co.uk]louis vuitton sale[/url] kozubh http://louisvuittonhandbagsforsales.co.uk dayrz [url=http://cheaplouivuittonbags.co.uk]louis vuitton bags[/url] kgpelx http://cheaplouivuittonbags.co.uk hnnxi [url=http://cheapestlouivuittonbags.co.uk]louis vuitton uk[/url] qdxoyy http://cheapestlouivuittonbags.co.uk vsgb
12. 01. 2013 | 09:48

ReksTrunkeT napsal(a):

lsct [url=http://www.buy-clarisonicmia.com]Clarisonic Mia[/url] iqyu http://www.buy-clarisonicmia.com bhcs odhj [url=http://www.buy-clarisoni-cmia.com]Clarisonic Mia 2[/url] wlim http://www.buy-clarisoni-cmia.com tkhr nuzv [url=http://www.buy-clarisonicmia2.com]Clarisonic Mia Sale[/url] bksx http://www.buy-clarisonicmia2.com rxzz xrrp [url=http://www.buy-clarisonicmiasale.com]Clarisonic Mia[/url] fuzp http://www.buy-clarisonicmiasale.com nttb munm [url=http://www.buy-canadagoose-outlets.com]Canada Goose[/url] ldlm http://www.buy-canadagoose-outlets.com jumc
12. 01. 2013 | 09:54

poillamem napsal(a):

tuwb [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose[/url] tfgs http://www.buy-canadagoose-sale.com aegw rwuk [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose Jackets[/url] bwxq http://www.gocanadagoose-ca.com xbke jzeo [url=http://www.my-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Outlet[/url] tqqo http://www.my-canadagooseoutlet.com ndzz tmxa [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] crmp http://www.sale-canadagooseoutlet.com vpyt ryqc [url=http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk]Dr Dre Beats[/url] hqeh http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk ealy
12. 01. 2013 | 09:58

Theryacappy napsal(a):

svqlq [url=http://drdrebeatscheapsale.co.uk]beats by dre uk[/url] ijujp http://drdrebeatscheapsale.co.uk daqwp [url=http://beatsbydrecheapsale.co.uk]beats by dre[/url] azrgd http://beatsbydrecheapsale.co.uk xgmrc [url=http://cheapdrebeats.ca]dr dre beats[/url] zcqvz http://cheapdrebeats.ca idfad [url=http://cheapbeatsbydre.ca]dr dre beats[/url] badzj http://cheapbeatsbydre.ca dbmzl [url=http://beatsheadphonesbydrdre.com]beats by dre[/url] okchl http://beatsheadphonesbydrdre.com zfxur [url=http://beatsbydreoutletshops.com]cheap beats by dre[/url] bgkfm http://beatsbydreoutletshops.com aheo
12. 01. 2013 | 10:54

Oneneboop napsal(a):

xhalh [url=http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk]beats by dre[/url] pvorc http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk pince [url=http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk]beats headphones[/url] mbmzb http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk hxsjc [url=http://discountbeatsheadphone.co.uk]beats by dre[/url] bbwfi http://discountbeatsheadphone.co.uk ypebf [url=http://drdrebeatsukstores.co.uk]beats by dre[/url] hiuit http://drdrebeatsukstores.co.uk fixgc [url=http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk]beats by dre uk[/url] zuhaw http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk zyewk [url=http://newdrdreheadphonesslae.co.uk]beats by dre uk[/url] sshgh http://newdrdreheadphonesslae.co.uk zutj
12. 01. 2013 | 11:52

metsBendencus napsal(a):

vowfc [url=http://louisvuittonhandbagsforsales.co.uk]louis vuitton bags[/url] uoifiu http://louisvuittonhandbagsforsales.co.uk yrver [url=http://cheaplouivuittonbags.co.uk]louis vuitton[/url] eutxpz http://cheaplouivuittonbags.co.uk badvt [url=http://cheapestlouivuittonbags.co.uk]louis vuitton bags[/url] ovqluo http://cheapestlouivuittonbags.co.uk cjlv [url=http://newlouisvuittonwalletoutlet.com]louis vuitton bags[/url] wmlejz http://newlouisvuittonwalletoutlet.com frdht [url=http://discountlouisvuittonpurses.com]louis vuitton outlet[/url] uqynkd http://discountlouisvuittonpurses.com vutmg [url=http://louisvuittonspeedyonlinesale.com]louis vuitton bags[/url] psrttd http://louisvuittonspeedyonlinesale.com yldb
12. 01. 2013 | 17:08

indifelorbill napsal(a):

gmcoh [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]beats by dre outlet[/url] jivjb http://drdrebeatsonlinesale.co.uk igjea [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] zdwwe http://beatsdrdresales.co.uk lwjhq [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]beats by dre[/url] jonjd http://drdrebeatsonlinestores.co.uk eohox [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre[/url] vveim http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com qiago [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dre[/url] ftvhe http://beatsbydrdreshopping.com cujmv [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats outlet[/url] hfeyb http://beatsbydrdreoutletforsale.com slho
14. 01. 2013 | 01:10

Wriseazorrefs napsal(a):

hqto [url=http://stylomontblancsoldes.fr]mont blanc stylo[/url] ebzyok http://stylomontblancsoldes.fr qbuw [url=http://montblancstylopascher.fr]stylo mont blanc[/url] jbswwb http://montblancstylopascher.fr qyao [url=http://montblancpenscheap.co.uk]mont blanc pens[/url] wsxpis http://montblancpenscheap.co.uk ohed [url=http://montblancukstores.co.uk]cheap mont blanc[/url] vtghhp http://montblancukstores.co.uk ujuc [url=http://montblancpensuksale.co.uk]mont blanc sale[/url] ajgdpo http://montblancpensuksale.co.uk hpjo [url=http://montblancukshop.co.uk]mont blanc uk[/url] hbxjmf http://montblancukshop.co.uk iwcr
14. 01. 2013 | 02:28

Pleklypup napsal(a):

bwhl [url=http://www.beatsbydrewolai.com]Beats By Dre Cheap[/url] tpgo http://www.beatsbydrewolai.com ygip ducs [url=http://www.beatsbydrewo.com]Dr Dre Beats[/url] ukaj http://www.beatsbydrewo.com bqkl alja [url=http://www.wobeatsbydre.com]Beats By Dr Dre[/url] dwdp http://www.wobeatsbydre.com ahqu cmnp [url=http://www.ca-beatsbydre.com]Beats By Dr Dre[/url] lelm http://www.ca-beatsbydre.com rkpg hcnt [url=http://www.beatsshopno1.com]Beats By Dr Dre[/url] cshm http://www.beatsshopno1.com pmlz
14. 01. 2013 | 07:35

pouttPapy napsal(a):

apoox [url=http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk]beats by dre uk[/url] ivrgg http://beatsbydreheadsetdiscount.co.uk vtvkz [url=http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk]beats by dre[/url] orsvi http://beatsdrdreheadphonesforsale.co.uk tpamr [url=http://discountbeatsheadphone.co.uk]beats by dre[/url] qnhyk http://discountbeatsheadphone.co.uk omaev [url=http://drdrebeatsukstores.co.uk]beats by dre[/url] eyqgo http://drdrebeatsukstores.co.uk avlyd [url=http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk]beats by dr dre[/url] ervie http://newbeatsbydreheadphonesuk.co.uk meska [url=http://newdrdreheadphonesslae.co.uk]dre beats[/url] hvrac http://newdrdreheadphonesslae.co.uk czfl
14. 01. 2013 | 12:11

BretArelo napsal(a):

hpgfc [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]dr dre beats[/url] zaecj http://drdrebeatsonlinesale.co.uk ejqbk [url=http://beatsdrdresales.co.uk]dr dre beats[/url] ahcsq http://beatsdrdresales.co.uk nmkuf [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]beats by dre[/url] glkrw http://drdrebeatsonlinestores.co.uk fdhcq [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre[/url] epfqx http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com hszxk [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dre[/url] lxzwe http://beatsbydrdreshopping.com vtlxn [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats by dre[/url] tawtb http://beatsbydrdreoutletforsale.com zjhp
14. 01. 2013 | 13:42

BretArelo napsal(a):

xtgzw [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]dr dre beats[/url] vulgr http://drdrebeatsonlinesale.co.uk kypsn [url=http://beatsdrdresales.co.uk]dr dre beats[/url] fzdvu http://beatsdrdresales.co.uk vrcvb [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]beats by dre[/url] afznk http://drdrebeatsonlinestores.co.uk qvumw [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre[/url] koyqa http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com hexzs [url=http://beatsbydrdreshopping.com]cheap beats by dre[/url] rdzkw http://beatsbydrdreshopping.com xsayk [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]cheap beats by dre[/url] kldzq http://beatsbydrdreoutletforsale.com iyug
14. 01. 2013 | 17:44

floollini napsal(a):

byklj [url=http://retrojordansshoesonline.com]jordan shoes[/url] rxujf http://retrojordansshoesonline.com yyeac [url=http://discountjordanretro11.com]jordan shoes[/url] mmaho http://discountjordanretro11.com kcukx [url=http://jordan11concordonlinesale.com]air jordan[/url] wvgwd http://jordan11concordonlinesale.com uwxwx [url=http://newairjordan11shoes.com]air jordan[/url] znnxf http://newairjordan11shoes.com houni [url=http://airjordan11concordshoes.com]jordan 11 concord[/url] eapws http://airjordan11concordshoes.com gwymh [url=http://jordanscheapformen.com]cheap jordans[/url] gidql http://jordanscheapformen.com mqtp
15. 01. 2013 | 14:42

BerKaGUrgerse napsal(a):

rewvq [url=http://newestredsoleshoes.com]cheap christian louboutin[/url] stobep http://newestredsoleshoes.com rcbjk [url=http://redbottomsoutletsale.com]red bottom shoes[/url] hyhbaz http://redbottomsoutletsale.com kvenz [url=http://cheaplouboutinoutletforwomen.com]christian louboutin[/url] sycyx http://cheaplouboutinoutletforwomen.com szrwm [url=http://newchristianlouboutinssale.com]christian louboutin sale[/url] gqmic http://newchristianlouboutinssale.com lzczs lazbt [url=http://bestchristianlouboutinstore.com]christian louboutin[/url] iknva http://bestchristianlouboutinstore.com fdzwq [url=http://louboutinonlinestores.com]christian louboutin sale[/url] tlcnx http://louboutinonlinestores.com vcypg
16. 01. 2013 | 08:49

TwipsTiztit napsal(a):

wfegm [url=http://redbottomshoesshops.com]Red Bottoms[/url] dkccxu http://redbottomshoesshops.com rtkbr [url=http://redbottomheelsstores.com]Red Bottom Shoes[/url] jxrpfl http://redbottomheelsstores.com hkdrl [url=http://christianlouboutinheelsshops.com]christian louboutin[/url] hmlqn http://christianlouboutinheelsshops.com bjwch [url=http://christianlouboutinonlinesale.com]christian louboutin shoes[/url] xzazw http://christianlouboutinonlinesale.com pbuut [url=http://bestchristianlouboutinstore.com]cheap christian louboutin[/url] yfmte http://bestchristianlouboutinstore.com ozaij [url=http://louboutinonlinestores.com]christian louboutin sale[/url] edhzj http://louboutinonlinestores.com dyosa
16. 01. 2013 | 08:53

PekVeinge napsal(a):

ynqxg [url=http://christianlouboutinboutique.fr]louboutin pas cher[/url] yjtgb http://christianlouboutinboutique.fr dhnok ngmpz [url=http://soldeslouboutinpascher.fr]chaussures louboutin[/url] zwzjx http://soldeslouboutinpascher.fr jieyt bytyb [url=http://louboutinpaschersolde.fr]chaussure louboutin[/url] tgixk http://louboutinpaschersolde.fr phqhf wwtci [url=http://christianlouboutinfrancesolde.fr]chaussures louboutin[/url] oyznt http://christianlouboutinfrancesolde.fr amhba
16. 01. 2013 | 09:11

indifelorbill napsal(a):

wogeh [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]beats by dre[/url] yhouj http://drdrebeatsonlinesale.co.uk qwbwq [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] swlac http://beatsdrdresales.co.uk hctqd [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]dr dre beats[/url] bywye http://drdrebeatsonlinestores.co.uk nuelt [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]cheap beats by dre[/url] dtkdw http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com olhcq [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dr dre[/url] tusek http://beatsbydrdreshopping.com ywiol [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]cheap beats by dre[/url] effil http://beatsbydrdreoutletforsale.com csbp
16. 01. 2013 | 16:10

indifelorbill napsal(a):

monyn [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]beats by dre[/url] uejki http://drdrebeatsonlinesale.co.uk mdgmf [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] kjoxk http://beatsdrdresales.co.uk xqqbk [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]dr dre beats[/url] suqpj http://drdrebeatsonlinestores.co.uk zmtpl [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]cheap beats by dre[/url] eagpo http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com hitbv [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dre[/url] vojoz http://beatsbydrdreshopping.com clfgc [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats by dre[/url] oxsra http://beatsbydrdreoutletforsale.com bfhb
16. 01. 2013 | 18:02

indifelorbill napsal(a):

rzugv [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]beats by dre outlet[/url] cwupi http://drdrebeatsonlinesale.co.uk nnukh [url=http://beatsdrdresales.co.uk]dr dre beats[/url] fahph http://beatsdrdresales.co.uk rtzla [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]cheap beats by dre[/url] brxnp http://drdrebeatsonlinestores.co.uk fxvai [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]cheap beats by dre[/url] eunel http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com qiluu [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dr dre[/url] odqdp http://beatsbydrdreshopping.com bjiok [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]cheap beats by dre[/url] wjbwl http://beatsbydrdreoutletforsale.com afje
16. 01. 2013 | 18:02

BretArelo napsal(a):

pjgmj [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]dr dre beats[/url] luufh http://drdrebeatsonlinesale.co.uk elswj [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] gclbf http://beatsdrdresales.co.uk ylefz [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]dr dre beats[/url] htydo http://drdrebeatsonlinestores.co.uk xmtmj [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]cheap beats by dre[/url] odfyz http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com jvtjh [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dr dre[/url] fbyfu http://beatsbydrdreshopping.com uqenr [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats outlet[/url] ghzqi http://beatsbydrdreoutletforsale.com flpr
16. 01. 2013 | 19:54

BretArelo napsal(a):

bppwe [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]dr dre beats[/url] apuio http://drdrebeatsonlinesale.co.uk xhuqa [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] gtpck http://beatsdrdresales.co.uk stckg [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]beats by dre[/url] dajdl http://drdrebeatsonlinestores.co.uk xhfll [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre sale[/url] rtmaf http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com jnkzf [url=http://beatsbydrdreshopping.com]cheap beats by dre[/url] iysog http://beatsbydrdreshopping.com ekyms [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]cheap beats by dre[/url] jjklt http://beatsbydrdreoutletforsale.com ortc
16. 01. 2013 | 21:00

Ambimutty napsal(a):

uzul [url=http://stylomontblancsoldes.fr]stylo mont blanc[/url] gghlsq http://stylomontblancsoldes.fr jlra [url=http://montblancstylopascher.fr]stylos mont blanc[/url] muezyk http://montblancstylopascher.fr bxvq [url=http://montblancpenscheap.co.uk]mont blanc pens[/url] zjbflo http://montblancpenscheap.co.uk zdqp [url=http://montblancukstores.co.uk]mont blanc[/url] rgfnxn http://montblancukstores.co.uk amft [url=http://montblancpensuksale.co.uk]mont blanc pens[/url] wzhcye http://montblancpensuksale.co.uk akig [url=http://montblancukshop.co.uk]mont blanc uk[/url] epihvy http://montblancukshop.co.uk fnqw
16. 01. 2013 | 22:23

BretArelo napsal(a):

ccsbe [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]beats by dre[/url] xyikx http://drdrebeatsonlinesale.co.uk tbisp [url=http://beatsdrdresales.co.uk]dr dre beats[/url] jpndg http://beatsdrdresales.co.uk teexz [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]dr dre beats[/url] kspsc http://drdrebeatsonlinestores.co.uk cdmug [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre sale[/url] qgksw http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com zfdaf [url=http://beatsbydrdreshopping.com]cheap beats by dre[/url] ttkor http://beatsbydrdreshopping.com adnga [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats by dre[/url] vliyy http://beatsbydrdreoutletforsale.com mraw
17. 01. 2013 | 04:57

Sickinsenny napsal(a):

bhdty [url=http://retrojordansshoesonline.com]jordan shoes[/url] wybpg http://retrojordansshoesonline.com xllgt [url=http://discountjordanretro11.com]cheap jordan shoes[/url] cdybp http://discountjordanretro11.com wosru [url=http://jordan11concordonlinesale.com]jordan concords[/url] thfia http://jordan11concordonlinesale.com bzike [url=http://newairjordan11shoes.com]jordan shoes[/url] ezcgl http://newairjordan11shoes.com lrueu [url=http://airjordan11concordshoes.com]jordan 11 concord[/url] ywsxe http://airjordan11concordshoes.com shtxd [url=http://jordanscheapformen.com]air jordans[/url] mcecb http://jordanscheapformen.com tjdk
17. 01. 2013 | 05:52

Theryacappy napsal(a):

webhj [url=http://drdrebeatscheapsale.co.uk]dr dre beats[/url] rfalt http://drdrebeatscheapsale.co.uk hiwsl [url=http://beatsbydrecheapsale.co.uk]beats headphones[/url] qpygg http://beatsbydrecheapsale.co.uk huatv [url=http://cheapdrebeats.ca]beats by dre[/url] syljv http://cheapdrebeats.ca upzrq [url=http://cheapbeatsbydre.ca]beats by dre[/url] uyume http://cheapbeatsbydre.ca nfvbh [url=http://beatsheadphonesbydrdre.com]beats by dr dre[/url] lzfit http://beatsheadphonesbydrdre.com xwqod [url=http://beatsbydreoutletshops.com]cheap beats by dre[/url] nfuxc http://beatsbydreoutletshops.com bxvf
17. 01. 2013 | 06:38

Sickinsenny napsal(a):

ekqxt [url=http://retrojordansshoesonline.com]cheap jordan shoes[/url] kfkjg http://retrojordansshoesonline.com jpvdr [url=http://discountjordanretro11.com]jordan retro 11[/url] gpnkl http://discountjordanretro11.com dlskp [url=http://jordan11concordonlinesale.com]air jordan[/url] hdfyg http://jordan11concordonlinesale.com wcsgt [url=http://newairjordan11shoes.com]jordan shoes[/url] stlyb http://newairjordan11shoes.com ojnwp [url=http://airjordan11concordshoes.com]jordan shoes[/url] eifmz http://airjordan11concordshoes.com xttif [url=http://jordanscheapformen.com]jordan shoes[/url] axzgt http://jordanscheapformen.com rgdh
18. 01. 2013 | 06:27

ExcelpBrieree napsal(a):

irllo [url=http://drdrebeatscheapsale.co.uk]dr dre beats[/url] ftckf http://drdrebeatscheapsale.co.uk rsegu [url=http://beatsbydrecheapsale.co.uk]beats by dre[/url] ijdjc http://beatsbydrecheapsale.co.uk njtdb [url=http://cheapdrebeats.ca]dr dre beats[/url] gukom http://cheapdrebeats.ca snoum [url=http://cheapbeatsbydre.ca]beats by dre[/url] kkohz http://cheapbeatsbydre.ca ejgvf [url=http://beatsheadphonesbydrdre.com]beats by dre[/url] igpii http://beatsheadphonesbydrdre.com anfqq [url=http://beatsbydreoutletshops.com]beats outlet[/url] jmgit http://beatsbydreoutletshops.com yrin
18. 01. 2013 | 07:21

Wriseazorrefs napsal(a):

tcbb [url=http://www.stylomontblancboutique.fr]mont blanc[/url] tfchpn http://www.stylomontblancboutique.fr yqcc [url=http://www.stylomontblancfrance.fr]stylo mont blanc[/url] chhieb http://www.stylomontblancfrance.fr qlke [url=http://www.stylomontblancparis.fr]stylo mont blanc[/url] anjgft http://www.stylomontblancparis.fr sxoh [url=http://www.stylomontblancsolde.fr]montblanc[/url] nnfhrx http://www.stylomontblancsolde.fr hyzx [url=http://www.achetermontblancstylo.fr]montblanc[/url] sicanu http://www.achetermontblancstylo.fr puvd [url=http://www.montblancmeisterstuck.fr]mont blanc[/url] rqgjez http://www.montblancmeisterstuck.fr qwut
19. 01. 2013 | 17:42

VokAnottoxilk napsal(a):

jbh [url=http://www.okcheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] eff http://www.okcheapsextoys.com tmo [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Sex Toy Clearance[/url] hqn http://www.buy-sextoys-cheap.com vqx [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] dxf http://www.cheap-adultsextoys.com kct [url=http://www.gocheapsextoys.com]Male Sex Toys[/url] nzx http://www.gocheapsextoys.com kkz [url=http://www.sale-sextoys.com]Sex Toys[/url] ych http://www.sale-sextoys.com cms
20. 01. 2013 | 03:49

Deannodia napsal(a):

hqz [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Paintings[/url] qrl http://www.sale-oilpainting.com keq [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]hand-painted oil paintings[/url] fdy http://www.buy-oilpainting-sale.com fsq [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting for sale[/url] fut http://www.oilpainting-forsale.com avo [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]Oil Painting Reproductions[/url] mnf http://www.buyoilpaintingsale.com xne
20. 01. 2013 | 04:05

Diampaime napsal(a):

zac [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Sex Toys[/url] nlp http://www.buy-sextoys-shop.com rag [url=http://www.oksexytoys.com]Sex Toys store[/url] sts http://www.oksexytoys.com mpy ukg [url=http://www.buyadultsextoys.ca]cheap sex toys[/url] gnf http://www.buyadultsextoys.ca iib [url=http://www.sale-sextoys.ca]Vibrators[/url] ylo http://www.sale-sextoys.ca wmt [url=http://www.cheap-sextoys.ca]cheap sex toys[/url] ooy http://www.cheap-sextoys.ca jfh
20. 01. 2013 | 12:45

setsPoori napsal(a):

mxb [url=http://www.okbeatsbydresale.co.uk]Dr Dre Beats[/url] qwm http://www.okbeatsbydresale.co.uk lfb [url=http://www.socheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] tun http://www.socheapbeatsbydre.co.uk cez [url=http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] wix http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk lxw [url=http://www.cheapbeatsbydreek.com]Dr Dre Beats[/url] gkq http://www.cheapbeatsbydreek.com uve [url=http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk]Beats By Dre[/url] sua http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk dbe [url=http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] ryf http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk hnh http://gogian.com/dfg/?q=node/6#comment-52743
http://demo.eb.com.cn/hh/jiaoyou/discuz/viewthread.php?tid=1006536&extra=
http://69.36.177.180/drupal/httpwwwhelloclarisonicmiacom-kz07ckq
http://www.btesto.com/liquidations#comment-18276
http://wattelectricinc.com/node/157093/webform/components
21. 01. 2013 | 00:00

accubcoks napsal(a):

kmq [url=http://www.oksextoys.co.uk]Cheap Sex Toys[/url] emg http://www.oksextoys.co.uk qci [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]Sex Toys for men[/url] uyw http://www.gocheapsextoys.co.uk ziz [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Sex Toys UK[/url] stw http://www.hellosextoys.co.uk uer [url=http://www.hellosexytoys.com]Dildos[/url] wpe http://www.hellosexytoys.com zlp [url=http://www.okadultsextoys.com]Sex Toys[/url] ajx http://www.okadultsextoys.com oex
21. 01. 2013 | 01:01

Sofodoche napsal(a):

euj [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys[/url] ncu http://www.okcheapsextoys.com xfo [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Best Sex Toys[/url] fcq http://www.buy-sextoys-cheap.com efg [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys[/url] gxh http://www.cheap-adultsextoys.com tew [url=http://www.gocheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] voh http://www.gocheapsextoys.com hum [url=http://www.sale-sextoys.com]Vibrators[/url] ofi http://www.sale-sextoys.com toi
21. 01. 2013 | 01:27

tronemove napsal(a):

azp [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Painting[/url] imv http://www.sale-oilpainting.com jsk [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]Oil Paintings[/url] rws http://www.buy-oilpainting-sale.com bac [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting for sale[/url] ask http://www.oilpainting-forsale.com uxs [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]oil painting[/url] ust http://www.buyoilpaintingsale.com kyh
21. 01. 2013 | 04:44

Veigmacisinna napsal(a):

wbq [url=http://www.jiyougallery.com]oil painting[/url] xtx http://www.jiyougallery.com ayx [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Painting[/url] pph http://www.sale-oilpainting.com lyb [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]hand-painted oil paintings[/url] dtg http://www.buy-oilpainting-sale.com gyb [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting[/url] iwq http://www.oilpainting-forsale.com ris [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]cheap oil paintings[/url] hfd http://www.buyoilpaintingsale.com bvm
21. 01. 2013 | 16:58

tierFluelPtiC napsal(a):

mwg [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys For Men[/url] ody http://www.okcheapsextoys.com lan [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Cheap Sex Toy[/url] mfq http://www.buy-sextoys-cheap.com hyb [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys for men[/url] thy http://www.cheap-adultsextoys.com aef [url=http://www.gocheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] gcg http://www.gocheapsextoys.com rfg [url=http://www.sale-sextoys.com]Vibrators[/url] ivt http://www.sale-sextoys.com tnu
21. 01. 2013 | 17:02

PlusaNomaloto napsal(a):

ody [url=http://www.beatsshop1.com]Beats By Dre Cheap[/url] uba http://www.beatsshop1.com rbp [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose Sale[/url] hft http://www.buy-canadagoose-sale.com huk [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Parka[/url] ltc http://www.sale-canadagooseoutlet.com czi [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose Jacket[/url] faa http://www.gocanadagoose-ca.com lgs [url=http://www.my-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Outlet[/url] jli http://www.my-canadagooseoutlet.com fda http://pjmsn.me.uk/node/1#comment-244331
http://esltreasure.com/forums/topic/miumiu-%e3%83%90%e3%83%83%e3%82%b0-%e3%83%80%e3%83%83%e3%83%95%e3%83%ab%e3%82%b1%e3%83%bc%e3%82%b9-1?replies=2#post-1419101
http://www.alexminecraftforum.joinbbs.net/viewthread.php?tid=1543&extra=
http://www.dbgaming.com/newness#comment-60046
http://www.jnustu.net/plus/view.php?aid=25419
21. 01. 2013 | 20:08

Deannodia napsal(a):

vru [url=http://www.jiyougallery.com]Oil Painting for sale[/url] shb http://www.jiyougallery.com txo [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Painting[/url] mtg http://www.sale-oilpainting.com lpc [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]oil painting reproductions[/url] eji http://www.buy-oilpainting-sale.com zud [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting for sale[/url] hjj http://www.oilpainting-forsale.com udx [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]oil painting[/url] wlv http://www.buyoilpaintingsale.com crb
21. 01. 2013 | 21:08

VokAnottoxilk napsal(a):

ibt [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys[/url] ndn http://www.okcheapsextoys.com jjg [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Best Sex Toys[/url] tkk http://www.buy-sextoys-cheap.com ukf [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] cwy http://www.cheap-adultsextoys.com bym [url=http://www.gocheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] phy http://www.gocheapsextoys.com fta [url=http://www.sale-sextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] fpg http://www.sale-sextoys.com jmg
22. 01. 2013 | 00:21

Braidsdaund napsal(a):

mzk [url=http://www.oksextoys.co.uk]Adult Sex Toys[/url] nun http://www.oksextoys.co.uk ykt [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]Sex Toys for men[/url] bka http://www.gocheapsextoys.co.uk ubv [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Sex Toys UK[/url] pob http://www.hellosextoys.co.uk zpx [url=http://www.hellosexytoys.com]Sex Toys[/url] fba http://www.hellosexytoys.com oyu [url=http://www.okadultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] xsc http://www.okadultsextoys.com ozf
22. 01. 2013 | 02:00

Diampaime napsal(a):

vml [url=http://www.hisextoys.com]Adult Sex Toys[/url] lly http://www.hisextoys.com apr [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Dildos[/url] sqi http://www.buy-sextoys-shop.com xye [url=http://www.oksexytoys.com]Sex Toys store[/url] fwt http://www.oksexytoys.com xyq kzi [url=http://www.buyadultsextoys.ca]adult sex toys[/url] lot http://www.buyadultsextoys.ca mup [url=http://www.sale-sextoys.ca]sex toys[/url] gku http://www.sale-sextoys.ca orv [url=http://www.cheap-sextoys.ca]cheap sex toys[/url] ynr http://www.cheap-sextoys.ca tzf
22. 01. 2013 | 04:24

semspremExara napsal(a):

IioElq http://sinsakuchanel.com/ VfyAug [url=http://sinsakuchanel.com/]シャネル 財布 新作 2012 秋冬[/url] NnuFbr http://ninnkicoach.com/ NbxMng [url=http://ninnkicoach.com/]コーチファクトリー[/url] RvjUzq http://diorautoretto.com/ VvoIst [url=http://diorautoretto.com/]ディオール 財布 新作[/url] ScyWsg http://nihongucci.com/ GcwBmg [url=http://nihongucci.com/]グッチ 財布 新作[/url] RcmDps http://longchampnihon.com/ DceHpd [url=http://longchampnihon.com/]longchamp[/url] IihDbv http://sinsakuvuitton.com/ DbdThe [url=http://sinsakuvuitton.com/]ルイヴィトン コピー 財布[/url] SkpIbf http://gekiyasuprada.com/ VfoUbs [url=http://gekiyasuprada.com/]プラダ ポーチ コピー[/url] HzgAsx http://uggsinsaku.com/ NekMqo [url=http://uggsinsaku.com/]UGG ムートンブーツ サイズ[/url]
22. 01. 2013 | 18:30

Juigreegusa napsal(a):

bcv [url=http://www.okbeatsbydresale.co.uk]Dr Dre Beats[/url] kir http://www.okbeatsbydresale.co.uk akx [url=http://www.socheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] krh http://www.socheapbeatsbydre.co.uk biy [url=http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk]Dr Dre Beats[/url] hvb http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk cls [url=http://www.cheapbeatsbydreek.com]Beats By Dre Cheap[/url] wru http://www.cheapbeatsbydreek.com fab [url=http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk]Dr Dre Beats[/url] zba http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk ajw [url=http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk]Dr Dre Beats[/url] vxm http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk fxh http://leclairinfo.com/fsincons/bbpress/?replies=1
http://www.forum.jwautomotive.net/topic/my-own-destiny-was-being-played-out-on-that-voyage-ioujhj?replies=1#post-464135
http://swlhoa.com/forum/topic.php?id=33792&replies=1#post-35479
http://aaoc.jonathandymond.com/node/58#comment-213954
http://zamkato.com/forums/topic.php?id=951319&replies=1#post-1160326
23. 01. 2013 | 16:53

habSlovabop napsal(a):

jwf [url=http://www.beatsshop1.com]Beats By Dre Cheap[/url] uij http://www.beatsshop1.com qfa [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose[/url] xjx http://www.buy-canadagoose-sale.com hea [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Parka[/url] fyf http://www.sale-canadagooseoutlet.com brr [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose[/url] woi http://www.gocanadagoose-ca.com vop [url=http://www.my-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Outlet[/url] mzk http://www.my-canadagooseoutlet.com wcy http://www.discosting.no/content/australia-motor-vehicle-loans-where-greatest-melbourne-loans-market#comment-8265
http://unhingedgames.net/forums/topic.php?id=352684&replies=1#post-362336
http://demo.web300.cn/xuexiao/review.asp?NewsID=147
http://austincomputersecurity.com/node/11#comment-79304
http://austinadventuretravel.com/drupal/node/127715
23. 01. 2013 | 17:29

Tomassica napsal(a):

lhr [url=http://www.beatsshop1.com]Dr Dre Beats[/url] cgv http://www.beatsshop1.com tlo [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose[/url] nda http://www.buy-canadagoose-sale.com myt [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Parka[/url] uwt http://www.sale-canadagooseoutlet.com djt [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose[/url] suk http://www.gocanadagoose-ca.com fpi [url=http://www.my-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] llm http://www.my-canadagooseoutlet.com ehm http://iloveberkeley.com/?q=node/2#comment-149455
http://bbs.mazhaokai.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=61598
http://bluebirdseasonaire.com/node/1095683/webform/components
http://bbs.nmglyj.com/home/space.php?uid=46385&do=blog&id=505014
http://zujihotels.info/viewthread.php?tid=344444&extra=
24. 01. 2013 | 05:19

Diampaime napsal(a):

fso [url=http://www.hisextoys.com]Adult Sex Toys[/url] uew http://www.hisextoys.com ggb [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Vibrators[/url] ptj http://www.buy-sextoys-shop.com lkr [url=http://www.oksexytoys.com]Discount Sex Toys[/url] awj http://www.oksexytoys.com nhj dbo [url=http://www.buyadultsextoys.ca]sex toys[/url] dkw http://www.buyadultsextoys.ca mwt [url=http://www.sale-sextoys.ca]sex toys[/url] owr http://www.sale-sextoys.ca fsp [url=http://www.cheap-sextoys.ca]sex toys[/url] kcv http://www.cheap-sextoys.ca vph
24. 01. 2013 | 15:11

VokAnottoxilk napsal(a):

pak [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys[/url] tqm http://www.okcheapsextoys.com syc [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Sex Toy[/url] iys http://www.buy-sextoys-cheap.com kfv [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys for men[/url] wic http://www.cheap-adultsextoys.com rpf [url=http://www.gocheapsextoys.com]Male Sex Toys[/url] jcj http://www.gocheapsextoys.com okq [url=http://www.sale-sextoys.com]Vibrators[/url] ehz http://www.sale-sextoys.com qme
24. 01. 2013 | 16:46

Juigreegusa napsal(a):

bmv [url=http://www.okbeatsbydresale.co.uk]Beats By Dre uk[/url] eur http://www.okbeatsbydresale.co.uk str [url=http://www.socheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre[/url] imk http://www.socheapbeatsbydre.co.uk gmf [url=http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk]Dr Dre Beats[/url] vhb http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk qoo [url=http://www.cheapbeatsbydreek.com]Dr Dre Beats[/url] gao http://www.cheapbeatsbydreek.com hez [url=http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk]Beats By Dre uk[/url] oce http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk pda [url=http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk]Dr Dre Beats[/url] sam http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk xwo http://www.suoyoo.com/bbs/viewthread.php?tid=351122&extra=
http://www.noahhicks.com/forum/topic/cheap-clarisonic-mia-wb32pej?replies=1#post-16040
http://www.o-talk.com/HOME/HK/viewthread.php?tid=1399664&extra=page%3D1&frombbs=1
http://dady-o.pedroabad.com/blog/ice-imperial-moet-chandon-refreshing-summer-drink#comment-112989
http://efansky.org/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=518021
24. 01. 2013 | 18:58

habSlovabop napsal(a):

tdv [url=http://www.beatsshop1.com]Dr Dre Beats[/url] eil http://www.beatsshop1.com ghb [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose Sale[/url] lcl http://www.buy-canadagoose-sale.com mml [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] cul http://www.sale-canadagooseoutlet.com lni [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose Jacket[/url] xet http://www.gocanadagoose-ca.com qra [url=http://www.my-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] giw http://www.my-canadagooseoutlet.com ovq http://www.ajobi.net/arthurlockman/2010/10/weekly-lol-11.html#comments
http://payperhead.com/node/442558
http://comparecloud.co/forum/topic.php?id=566892&replies=1#post-585639
http://hong.yeego.me16.meyu.net/viewthread.php?tid=869589&extra=
http://www.roguesheep.com/node/51547
24. 01. 2013 | 22:35

Braidsdaund napsal(a):

nbl [url=http://www.oksextoys.co.uk]Sex Toys[/url] bll http://www.oksextoys.co.uk gcg [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]male Sex Toys[/url] alz http://www.gocheapsextoys.co.uk yqy [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Sex Toys UK[/url] xbz http://www.hellosextoys.co.uk xmr [url=http://www.hellosexytoys.com]Sex Toys[/url] ork http://www.hellosexytoys.com qwg [url=http://www.okadultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] jsy http://www.okadultsextoys.com wsc
24. 01. 2013 | 23:16

kneerocoowmep napsal(a):

ocz [url=http://www.okbeatsbydresale.co.uk]Beats By Dre[/url] ozj http://www.okbeatsbydresale.co.uk uqn [url=http://www.socheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre uk[/url] trl http://www.socheapbeatsbydre.co.uk jvs [url=http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk]Dr Dre Beats[/url] yyg http://www.mycheapbeatsbydre.co.uk haz [url=http://www.cheapbeatsbydreek.com]Beats By Dre[/url] jbu http://www.cheapbeatsbydreek.com far [url=http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk]Beats By Dre uk[/url] pql http://www.cheapbeatsbydreok.co.uk xap [url=http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk]Beats By Dre uk[/url] fgd http://www.zcheapbeatsbydre.co.uk xho http://mendotaplaza.com/content/restaurant-slides#comment-22389
http://vmaksbuilders.in/node/93302
http://www.infodrone.com/node/3#comment-87257
http://myforum.com.hk/discuz/uspace/space.php?uid=660762&do=blog&id=38346
http://biitravel.com/indo/adi-dharma#comment-202719
25. 01. 2013 | 00:03

unduthorini napsal(a):

ovj [url=http://www.buycanadagoose-ca.com]Canada Goose[/url] gvl http://www.buycanadagoose-ca.com ter [url=http://www.buy-canadagoose-online.com]Canada Goose Parka[/url] gkx http://www.buy-canadagoose-online.com bud [url=http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com]Canada Goose Parka[/url] swg http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com zhx [url=http://www.okcanadagoosesfactory.com]Canada Goose[/url] ccm http://www.okcanadagoosesfactory.com bvq [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.ca]Canada Goose Outlet[/url] dqm http://www.sale-canadagooseoutlet.ca lru http://www.nations.nu/wiki/index.php/User:Zhgjzhwv#yw70wrd
http://fengxiang.net76.net/bbs/viewthread.php?tid=353798&extra=
http://micravoip.com/index.php/User:Jsawrjdvte#We_discussed_the_whole_validity_of_the_idea_of_personality_t
http://dailycupoftech.com/2009/04/23/
http://www.freelanceshepherds.com/node/1#comment-32613
25. 01. 2013 | 07:56

Frieritheli napsal(a):

fpb [url=http://www.buycanadagoose-ca.com]Canada Goose Outlet[/url] qkk http://www.buycanadagoose-ca.com zuc [url=http://www.buy-canadagoose-online.com]Canada Goose Parka[/url] urp http://www.buy-canadagoose-online.com sto [url=http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com]Canada Goose[/url] bfs http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com usq [url=http://www.okcanadagoosesfactory.com]Canada Goose[/url] txh http://www.okcanadagoosesfactory.com fgw [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.ca]Canada Goose[/url] axp http://www.sale-canadagooseoutlet.ca qyj http://www.nsypedu.com/bbs/boke.asp?sunfrwhpeo.showtopic.22070.html
http://noogenphotography.com/node/548#comment-166337
http://brightstarfoundation.org.za/node/3#comment-27984
http://www.whatspet.de/blogs_post.php?id=16450
http://forum.1000som.com.br/topic.php?id=68297&replies=1#post-71676
25. 01. 2013 | 13:39

inhanigma napsal(a):

wbp [url=http://www.hisextoys.com]Sex Toys[/url] dpg http://www.hisextoys.com gco [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Adult Sex Toys[/url] uxv http://www.buy-sextoys-shop.com wsz [url=http://www.oksexytoys.com]Sex Toys store[/url] suz http://www.oksexytoys.com efw jkk [url=http://www.buyadultsextoys.ca]sex toys[/url] gwm http://www.buyadultsextoys.ca pgf [url=http://www.sale-sextoys.ca]Vibrators[/url] xry http://www.sale-sextoys.ca vmv [url=http://www.cheap-sextoys.ca]cheap sex toys[/url] yvm http://www.cheap-sextoys.ca wph
26. 01. 2013 | 02:55

inhanigma napsal(a):

hyb [url=http://www.hisextoys.com]Adult Sex Toys[/url] jjs http://www.hisextoys.com qos [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Sex Toys[/url] gpb http://www.buy-sextoys-shop.com ict [url=http://www.oksexytoys.com]Discount Sex Toys[/url] rsu http://www.oksexytoys.com dpb rkr [url=http://www.buyadultsextoys.ca]sex toys[/url] pkz http://www.buyadultsextoys.ca otr [url=http://www.sale-sextoys.ca]dildos[/url] nyr http://www.sale-sextoys.ca qwv [url=http://www.cheap-sextoys.ca]sex toys[/url] xtk http://www.cheap-sextoys.ca rrm
26. 01. 2013 | 04:30

Diampaime napsal(a):

ooc [url=http://www.hisextoys.com]Sex Toys[/url] plm http://www.hisextoys.com jnr [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Dildos[/url] wjj http://www.buy-sextoys-shop.com gbv [url=http://www.oksexytoys.com]Sex Toys[/url] nxt http://www.oksexytoys.com aaf kuh [url=http://www.buyadultsextoys.ca]adult sex toys[/url] jrs http://www.buyadultsextoys.ca glx [url=http://www.sale-sextoys.ca]dildos[/url] yrh http://www.sale-sextoys.ca pad [url=http://www.cheap-sextoys.ca]sex toys[/url] dlv http://www.cheap-sextoys.ca zle
26. 01. 2013 | 15:35

VokAnottoxilk napsal(a):

lky [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys For Men[/url] vrp http://www.okcheapsextoys.com elh [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Sex Toy[/url] byd http://www.buy-sextoys-cheap.com fke [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] chv http://www.cheap-adultsextoys.com ejh [url=http://www.gocheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] jfz http://www.gocheapsextoys.com bsn [url=http://www.sale-sextoys.com]Sex Toys[/url] sbg http://www.sale-sextoys.com eig
26. 01. 2013 | 15:41

poviesteweeva napsal(a):

iwr [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Paintings For Sale[/url] qbm http://www.sale-oilpainting.com zwu [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]Oil Paintings[/url] fbr http://www.buy-oilpainting-sale.com vpb [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting for sale[/url] lfv http://www.oilpainting-forsale.com sgk [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]oil painting[/url] elt http://www.buyoilpaintingsale.com jdc
26. 01. 2013 | 15:52

Braidsdaund napsal(a):

czn [url=http://www.oksextoys.co.uk]Sex Toys[/url] mht http://www.oksextoys.co.uk fhe [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]Sex Toys for men[/url] jib http://www.gocheapsextoys.co.uk gwc [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Male Sex Toys[/url] roi http://www.hellosextoys.co.uk hvo [url=http://www.hellosexytoys.com]Vibrators[/url] ujs http://www.hellosexytoys.com ygx [url=http://www.okadultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] dbl http://www.okadultsextoys.com peq
26. 01. 2013 | 16:08

Diampaime napsal(a):

raq [url=http://www.hisextoys.com]Adult Sex Toys[/url] cbs http://www.hisextoys.com tdu [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Vibrators[/url] lts http://www.buy-sextoys-shop.com fus [url=http://www.oksexytoys.com]Cheap Sex Toys[/url] nei http://www.oksexytoys.com rui lvz [url=http://www.buyadultsextoys.ca]adult sex toys[/url] enz http://www.buyadultsextoys.ca zmh [url=http://www.sale-sextoys.ca]adult sex toys[/url] dea http://www.sale-sextoys.ca xis [url=http://www.cheap-sextoys.ca]sex toys[/url] ibq http://www.cheap-sextoys.ca rbn
26. 01. 2013 | 18:11

VokAnottoxilk napsal(a):

tpd [url=http://www.okcheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] mhe http://www.okcheapsextoys.com xjl [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Cheap Sex Toy[/url] lgo http://www.buy-sextoys-cheap.com ogv [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys[/url] bqg http://www.cheap-adultsextoys.com biy [url=http://www.gocheapsextoys.com]Homemade Sex Toys[/url] exw http://www.gocheapsextoys.com vir [url=http://www.sale-sextoys.com]Vibrators[/url] keg http://www.sale-sextoys.com zat
26. 01. 2013 | 18:16

VokAnottoxilk napsal(a):

cjo [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys For Men[/url] cgr http://www.okcheapsextoys.com yaq [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Best Sex Toys[/url] ohs http://www.buy-sextoys-cheap.com rhp [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys[/url] ojs http://www.cheap-adultsextoys.com ngr [url=http://www.gocheapsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] etz http://www.gocheapsextoys.com bap [url=http://www.sale-sextoys.com]Vibrators[/url] bxk http://www.sale-sextoys.com hpf
26. 01. 2013 | 18:17

poviesteweeva napsal(a):

eyq [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Paintings[/url] vpc http://www.sale-oilpainting.com zjj [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]oil painting reproductions[/url] sxl http://www.buy-oilpainting-sale.com rut [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting for sale[/url] plg http://www.oilpainting-forsale.com xre [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]cheap oil paintings[/url] ogn http://www.buyoilpaintingsale.com hkt
26. 01. 2013 | 18:32

Braidsdaund napsal(a):

jds [url=http://www.oksextoys.co.uk]Sex Toys[/url] ugc http://www.oksextoys.co.uk otq [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]Sex Toys for men[/url] wcm http://www.gocheapsextoys.co.uk ttm [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Cheap Sex Toys[/url] xhw http://www.hellosextoys.co.uk rxe [url=http://www.hellosexytoys.com]Cheap Sex Toys[/url] gey http://www.hellosexytoys.com vmh [url=http://www.okadultsextoys.com]Adult Sex Toys[/url] trp http://www.okadultsextoys.com wbx
26. 01. 2013 | 18:46

DAMBRABWEMA napsal(a):

ysz [url=http://www.beatsshop1.com]Dr Dre Beats[/url] qpv http://www.beatsshop1.com huz [url=http://www.buy-canadagoose-sale.com]Canada Goose[/url] eze http://www.buy-canadagoose-sale.com rgu [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.com]Canada Goose Parka[/url] lhz http://www.sale-canadagooseoutlet.com yqh [url=http://www.gocanadagoose-ca.com]Canada Goose[/url] jyl http://www.gocanadagoose-ca.com qmo [url=http://www.beatsbydreone.com]Cheap Beats By Dre[/url] sgn http://www.beatsbydreone.com kda http://nigel.elshaddaivillage.org/blog/
http://dev.poetryoffood.com/just-do-whats-rightpsyj59y7
http://www.networkleisure.com/social/blog_entry.php?user=xlsogbei0H&blogentry_id=1558840
http://www.crystalbrush.com/forums/topic.php?id=441699#post-444922
http://freeblog4u.vietphen.com/blog/view/18517/6-in-negative-situationskfju54p2
26. 01. 2013 | 21:41

Roovabixanimi napsal(a):

ovdev [url=http://drdrebeatsonlinesale.co.uk]dr dre beats[/url] uwkln http://drdrebeatsonlinesale.co.uk bjcuw [url=http://beatsdrdresales.co.uk]by dre beats[/url] islhu http://beatsdrdresales.co.uk jrrhm [url=http://drdrebeatsonlinestores.co.uk]beats by dre[/url] relmx http://drdrebeatsonlinestores.co.uk hlhhn [url=http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com]beats by dre sale[/url] aamyx http://cheapbeatsdrdreonlinesale.com lorla [url=http://beatsbydrdreshopping.com]beats by dr dre[/url] gcqww http://beatsbydrdreshopping.com gzpyr [url=http://beatsbydrdreoutletforsale.com]beats outlet[/url] hansa http://beatsbydrdreoutletforsale.com ujvf
27. 01. 2013 | 06:10

Culgeripflupe napsal(a):

ksb [url=http://www.okcanadagooseoutlet.ca]Canada Goose Outlet[/url] rua http://www.okcanadagooseoutlet.ca dyg [url=http://www.buy-canadagoosesoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] oqa http://www.buy-canadagoosesoutlet.com itf [url=http://www.buy-canadagoose-outlets.com]Canada Goose Jacket[/url] ies http://www.buy-canadagoose-outlets.com efd [url=http://www.canadagooseoutlet2u.ca]Canada Goose Outlet[/url] xrk http://www.canadagooseoutlet2u.ca dut [url=http://www.drdrebeats2013.com]Beats By Dre Cheap[/url] vwc http://www.drdrebeats2013.com dzi http://groups.google.com/group/b2evolution-pt/topics?start=20/
http://smartsolutions123.com/members/vackuwccl7
http://www.hydroponicgarden.com/content/orchids-bloom-winter#comment-175050
http://www.fulltimebboy.com/forum/showthread.php?113612-8-million-kg-of-tomatoes-and-1-nngixx&p=151144#post151144
http://she-fit.com/forum/topic.php?id=373267&replies=1#post-388026
28. 01. 2013 | 11:04

HaceHeasofe napsal(a):

ghi [url=http://www.canadagooseparka-shop.com]Canada Goose Parka[/url] iow http://www.canadagooseparka-shop.com pbg [url=http://www.canadagooseparkaok.com]Canada Goose Sale[/url] zkf http://www.canadagooseparkaok.com lxf [url=http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com]Canada Goose[/url] wcn http://www.gocanadagoosesoutlet-ca.com nkb [url=http://www.okcanadagoosesfactory.com]Canada Goose[/url] yha http://www.okcanadagoosesfactory.com nlb [url=http://www.sale-canadagooseoutlet.ca]Canada Goose Jacket[/url] nyv http://www.sale-canadagooseoutlet.ca kle http://gmrusa.com/forum/topic.php?id=143404&replies=1#post-29164
http://www.unitedwaypc.org/2012-campaign-contest#comment-10178
http://www.sendyougift.com/activity/p/208677/
http://fairytailepisode.com/wiki/index.php?title=User:Aitleyzekuh#yr10zkh
http://www.yeahuganda.org/forum/topic/in-desk-and-shelves-placed-right-under-the-window-pzzwyn?replies=1#post-74802
29. 01. 2013 | 05:19

Wrastinsini napsal(a):

cvo [url=http://www.oksextoys.co.uk]Adult Sex Toys[/url] isc http://www.oksextoys.co.uk fnm [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]male Sex Toys[/url] bhi http://www.gocheapsextoys.co.uk dfq [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Sex Toys UK[/url] xww http://www.hellosextoys.co.uk ybe [url=http://www.hellosexytoys.com]Cheap Sex Toys[/url] dhl http://www.hellosexytoys.com reb [url=http://www.okadultsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] biq http://www.okadultsextoys.com vao
29. 01. 2013 | 08:12

EffelfAlkar napsal(a):

tfq [url=http://www.okcheapsextoys.com]Sex Toys For Men[/url] dxs http://www.okcheapsextoys.com eky [url=http://www.buy-sextoys-cheap.com]Sex Toy[/url] vzd http://www.buy-sextoys-cheap.com cus [url=http://www.cheap-adultsextoys.com]Sex Toys for men[/url] fku http://www.cheap-adultsextoys.com nmt [url=http://www.gocheapsextoys.com]Male Sex Toys[/url] cra http://www.gocheapsextoys.com fgy [url=http://www.sale-sextoys.com]Sex Toys[/url] pnl http://www.sale-sextoys.com cho
30. 01. 2013 | 05:40

assemofeaft napsal(a):

pmo [url=http://www.oksextoys.co.uk]Adult Sex Toys[/url] hgz http://www.oksextoys.co.uk uww [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]male Sex Toys[/url] cjt http://www.gocheapsextoys.co.uk ffn [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Cheap Sex Toys[/url] ewg http://www.hellosextoys.co.uk hdq [url=http://www.hellosexytoys.com]Vibrators[/url] yeb http://www.hellosexytoys.com lrp [url=http://www.okadultsextoys.com]Cheap Sex Toys[/url] iur http://www.okadultsextoys.com gbf
30. 01. 2013 | 14:47

inidafoopriak napsal(a):

eez [url=http://www.jiyougallery.com]Oil Painting for sale[/url] gyo http://www.jiyougallery.com hiq [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Painting[/url] vnz http://www.sale-oilpainting.com hjz [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]Oil Paintings[/url] mrd http://www.buy-oilpainting-sale.com fex [url=http://www.oilpainting-forsale.com]oil painting[/url] hxj http://www.oilpainting-forsale.com luh [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]cheap oil paintings[/url] omh http://www.buyoilpaintingsale.com izk
30. 01. 2013 | 17:18

inidafoopriak napsal(a):

aql [url=http://www.jiyougallery.com]oil painting[/url] tnw http://www.jiyougallery.com hon [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Paintings For Sale[/url] hno http://www.sale-oilpainting.com bru [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]oil painting reproductions[/url] cvk http://www.buy-oilpainting-sale.com teo [url=http://www.oilpainting-forsale.com]handmade oil painting[/url] pge http://www.oilpainting-forsale.com nbx [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]cheap oil paintings[/url] hql http://www.buyoilpaintingsale.com oon
30. 01. 2013 | 19:01

poviesteweeva napsal(a):

psu [url=http://www.jiyougallery.com]oil painting[/url] som http://www.jiyougallery.com zne [url=http://www.sale-oilpainting.com]Oil Painting[/url] opz http://www.sale-oilpainting.com wbf [url=http://www.buy-oilpainting-sale.com]hand-painted oil paintings[/url] lfu http://www.buy-oilpainting-sale.com oqr [url=http://www.oilpainting-forsale.com]handmade oil painting[/url] sqv http://www.oilpainting-forsale.com hlw [url=http://www.buyoilpaintingsale.com]oil painting[/url] ifi http://www.buyoilpaintingsale.com rgs
31. 01. 2013 | 06:14

Braidsdaund napsal(a):

wwq [url=http://www.oksextoys.co.uk]Sex Toys[/url] rbx http://www.oksextoys.co.uk eqd [url=http://www.gocheapsextoys.co.uk]Sex Toys[/url] ixu http://www.gocheapsextoys.co.uk kuo [url=http://www.hellosextoys.co.uk]Cheap Sex Toys[/url] pgt http://www.hellosextoys.co.uk wyc [url=http://www.hellosexytoys.com]Cheap Sex Toys[/url] oqy http://www.hellosexytoys.com ask [url=http://www.okadultsextoys.com]Sex Toys[/url] ihn http://www.okadultsextoys.com mly
31. 01. 2013 | 06:14

Diampaime napsal(a):

utl [url=http://www.hisextoys.com]Adult Sex Toys[/url] kzn http://www.hisextoys.com pir [url=http://www.buy-sextoys-shop.com]Dildos[/url] pje http://www.buy-sextoys-shop.com yqd [url=http://www.oksexytoys.com]Cheap Sex Toys[/url] gov http://www.oksexytoys.com osq ahj [url=http://www.buyadultsextoys.ca]cheap sex toys[/url] lur http://www.buyadultsextoys.ca amc [url=http://www.sale-sextoys.ca]dildos[/url] ilb http://www.sale-sextoys.ca inn [url=http://www.cheap-sextoys.ca]sex toys[/url] csv http://www.cheap-sextoys.ca pra
31. 01. 2013 | 06:15

Geotheavabe napsal(a):

bnc [url=http://www.buy-hollister-online.com]Cheap Hollister[/url] zif http://www.buy-hollister-online.com hlt [url=http://www.buy-hollister-shop.com]Hollister Outlet UK[/url] hoq http://www.buy-hollister-shop.com dfp [url=http://www.okhollisteroutlet.com]Hollister Jeans[/url] msg http://www.okhollisteroutlet.com kmn [url=http://www.celinebags-us.com]Celine Handbags[/url] jhc http://www.celinebags-us.com ptu [url=http://www.beatsbydresaleshops.com]Beats By Dre[/url] nof http://www.beatsbydresaleshops.com sbg http://www.sfetchells.org/node/259#comment-149840
http://tian-fu.com/viewthread.php?tid=2324089&extra=
http://mahkamah.akiss.com.my/?q=node/15#comment-14592
http://www.sojosolutions.com/node/36?page=1095#comment-54812
http://abledating.abk-soft.com/events_view.php?eid=1833880
01. 02. 2013 | 11:45

Geotheavabe napsal(a):

dpt [url=http://www.buy-hollister-online.com]Cheap Hollister[/url] lmw http://www.buy-hollister-online.com izq [url=http://www.buy-hollister-shop.com]Hollister Sale [/url] aij http://www.buy-hollister-shop.com yuv [url=http://www.okhollisteroutlet.com]Hollister Clothing[/url] onp http://www.okhollisteroutlet.com wzi [url=http://www.celinebags-us.com]Celine Bags[/url] vmk http://www.celinebags-us.com hhd [url=http://www.beatsbydresaleshops.com]Cheap Beats By Dre[/url] rqk http://www.beatsbydresaleshops.com wxb http://basile.drupal.dl.dyc.edu/node/4#comment-602344
http://18bbs.c8.ixwebhosting.com/home/space.php?uid=46436&do=blog&id=252051
http://elizabethannebonanno.com/node/63#comment-239813
http://www.hljucs.net/read.php?tid-52983-ds-1.html
http://www.hostingzimbra.it/node/395348/edit/components
01. 02. 2013 | 12:42

FutFluinnaZet napsal(a):

esr [url=http://www.buy-hollister-sale.com]Hollister Outlet[/url] tsm http://www.buy-hollister-sale.com auy [url=http://www.goosejacket-sale.com]Canada Goose Outlet[/url] did http://www.goosejacket-sale.com uml [url=http://www.gooseoutlet-shop.com]Canada Goose[/url] foe http://www.gooseoutlet-shop.com cqs [url=http://www.gooseparka-shops.com]Canada Goose Outlet[/url] gso http://www.gooseparka-shops.com sqj [url=http://www.drdrebeats2013.com]Beats By Dre Cheap[/url] evb http://www.drdrebeats2013.com clu http://www.yitingwu.com/lifechem/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=1667869
http://openjapan.opensimsim.net/forum/barcelona-and-manchester-united-tuinzj
http://topfavorite.com/content/httpwwwdrdrebeatsmecomrjcih57n
http://xyala.cap.ed.ac.uk/heliconeum/index.php/User:Udtvqjjcaua#me17ykr
http://algonquin.fairtrademedia.com/doc/65764
02. 02. 2013 | 09:48

FutFluinnaZet napsal(a):

hbl [url=http://www.canadagooseparkaok.com]Canada Goose Jacket[/url] lgo http://www.canadagooseparkaok.com bsi [url=http://www.canadagooseoutlet2u.ca]Canada Goose[/url] nzk http://www.canadagooseoutlet2u.ca hxe [url=http://www.okcanadagoose-sales.com]Canada Goose Jacket[/url] dyw http://www.okcanadagoose-sales.com sjf [url=http://www.sale-gooseshop.com.com]Canada Goose Outlet[/url] ilz http://www.sale-gooseshop.com.com vrv [url=http://www.mycanadagoosesshop.com]Canada Goose Outlet[/url] xll http://www.mycanadagoosesshop.com rxk http://www.pockats.com/node/1#comment-24153
http://forum.indocokelat.com/topic.php?id=55826&replies=1#post-58387
http://goomels.com/blogs/posts/iwjfps2oV3
http://www.projectorenclosure.com/heat-kills-0#comment-9032
http://www.raw-esport.de/index.php?site=forum_topic&topic=1
03. 02. 2013 | 05:30

phesisealkelm napsal(a):

ofs [url=http://www.celinebags-us.com]Celine Bag[/url] pnz http://www.celinebags-us.com twd [url=http://www.goodcelinebagssale.com]Celine Handbags[/url] ddc http://www.goodcelinebagssale.com ryy [url=http://www.buy-hollister-online.com]Hollister Outlet[/url] qvl http://www.buy-hollister-online.com gfb [url=http://www.buy-hollister-shop.com]Hollister Outlet UK[/url] ykc http://www.buy-hollister-shop.com tkv [url=http://www.okhollisteroutlet.com]Hollister Clothing[/url] yle http://www.okhollisteroutlet.com axq http://law1949.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3906330
http://ellipticaldream.com/node/9#comment-227567
http://bbs.highsun3c.com/viewthread.php?tid=91851&extra=
http://redfeathergames.com/gigax/forum/topic.php?id=908361&replies=1#post-966162
http://house.zhuhai999.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=131795
03. 02. 2013 | 19:13

Insasehaish napsal(a):

fny [url=http://www.beatsshop1.com]Dr Dre Beats[/url] xnj http://www.beatsshop1.com vac [url=http://www.beatsshopno1.com]Beats By Dre[/url] kxf http://www.beatsshopno1.com hro [url=http://www.beatsbydreone.com]Dr Dre Beats[/url] jff http://www.beatsbydreone.com wvu [url=http://www.drdrebeats2013.com]Beats By Dre[/url] egj http://www.drdrebeats2013.com uzz [url=http://www.online-canadagoosesoutlet.com]Canada Goose Jacket[/url] jwq http://www.online-canadagoosesoutlet.com krh http://xuehaifeng.com/apps.php?q=diary&a=detail&did=238204&uid=38
http://www.treynash.net/2006/09/world66.html#comments
http://www.eal2share.org/node/650#comment-58636
http://www.gelinan.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=78512
http://kf-computers.com/?q=node/522#comment-79582
04. 02. 2013 | 06:04

Insasehaish napsal(a):

itd [url=http://www.beatsshop1.com]Beats by Dre UK[/url] nns http://www.beatsshop1.com grb [url=http://www.beatsshopno1.com]Beats by Dre UK[/url] dqa http://www.beatsshopno1.com lcn [url=http://www.beatsbydreone.com]Beats By Dre[/url] jwp http://www.beatsbydreone.com oqd [url=http://www.drdrebeats2013.com]Dr Dre Beats[/url] rdb http://www.drdrebeats2013.com ssw [url=http://www.online-canadagoosesoutlet.com]Canada Goose Outlet[/url] iwa http://www.online-canadagoosesoutlet.com ksg http://mymultihost.com/
http://www.glutenfighters.com/forums/topic.php?id=313646#post-319510
http://www.grassrootslab.com/public-affairs#comment-92696
http://www.floridainjuryattorneyblawg.com/
http://chaostrophic.com/members/index.php?p=blogs/viewstory/165575
04. 02. 2013 | 08:10

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy