Připravili jsme pro vás novou podobu Aktuálně.cz

04. 03. 2014 | 01:41
Přečteno 7127 krát
Vážení čtenáři a návštěvníci , 4.3.2014 jsme pro vás spustili novou podobu online deníku Aktuálně.cz.

Nechceme Vám nutit, co máte číst. Chceme Vás rychle a pohodlně dovést k tomu, co si chcete přečíst Vy sami. Chceme, abyste díky nám měli přehled o tom podstatném, co se právě děje: doma i ve světě, v ekonomice i ve sportu.

S tímto cílem jsme pro Vás chystali nové Aktuálně.cz, které se Vám právě dostává před oči.

Je jedno, zda právě třímáte v ruce mobil, prohlížíte si nás na tabletu nebo čtete na počítači. Nové Aktuálně.cz Vám vždy poskytne stejný uživatelský komfort.

Jednoduchá struktura menu Vás rychle nasměruje k tomu, co právě hledáte: ke zprávám, analýzám, komentářům, sportovním výsledkům či zábavě.

Nové Aktuálně.cz jsme vyráběli pro Vás, je proto pro nás důležité slyšet Váš názor. Sdělte nám ho prosím, budeme s ním pracovat při dalším vylepšování Vašeho Aktuálně.cz.

Sdělte nám svůj názor na novou podobu Aktuálně.cz

Pavel Tomášek, šéfredaktor Aktuálně.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

jepice napsal(a):

Na tabletu, počítači i mobilu je nová podoba blogů stejná hrůza.
Kam se například poděla jména blogerů?
04. 03. 2014 | 02:14

honolulu napsal(a):

Pane Pavel Tomasek,
sice nevim co je to sefredaktor, ale jestli je to stejna sarze jako GENERAL, tak mi dovolte pane generale poukazat na zasluhy, ktere ma na Aktualne CZ. poddustojnik Stejskal....

Tato nedocennena velicina na Aktualne CZ me zuslechtuje a moje naviky z divoke Afriky natira barvou civilizace...Napr. ja uz opicakum nenadavam do opicaku a neposilam nikoho do zadale.

Take by bylo dobre, aby jste vedel, ze to byl Stejskal co zavedl ACTA DIURNA (noviny) ve starem Rime 59 B.C. a , ze byl osobnim kamaradem Marca Tulliuse Cicera..... Z teto doby, ma tak NOBL jazyk !...(Taroty a jine pomucky mi uz davno rekly vse o jeho minulych zivotech.)

Dale Vas pane generale upozornuji na to, ze podustojnik Stejskal ovladlada nejen NOVUS HOMO, ale i LEX MANILLIA coz je umeni tech, kdo dosazuji ma trun krale a presidenty...

Na zaklade techto hodnot - tato osobnost ve Vasem tymu musi byt povysena na podplukovnika a podtrzena prestiznim Mercedesem 300 C...Tak si to preje Fors Fortuna a pres to "vlak nejede"....Dale potrebuje zvyssit plat pro nakup Aspirinu, kvuli nekterym nadanym, analytickym a vzletnym dusim na Actualne CZ. (napr. moji.)

A nevymlouvejte se pane generale, ze nemate prachy.. Videt Vam do pezenenky je snadne i pro prvnacka v New Age...

(Doslo mi Burgundy, pokracovani zitra...)
04. 03. 2014 | 03:52

honolulu napsal(a):

Panove chci byt prvni, kdo vas informuje, ze je to 7 hod. co nas Sv. otec - Papez - pouzil slovo FUCK , v Italstine na verejnosti....
Taliani ted hromadne nakupuji mydlo a posilaji do Vaticanu, aby si Papez umyl vyridilku.
To je velka sranda na computru. Navrhuji vyslat do Rima arbitra nobl jazyka pplk. Stejskala.
04. 03. 2014 | 04:20

Adam Procházka napsal(a):

Na první pohled nelíbí. Proč rušit věci které trvají?

Zmenšené nadpisy nic nezpřehledňují, nýbž naopak. Normálně čte člověk nadpis jenom jednou a podruhé vyhledává už jen klíčové slovo..
Dosavadní členění - velký nadpis, nejnovější s fotkou, pozice nad citátem a pod citátem - usnadňovalo orientaci. Takhle třeba neustále skrolovat a luštit prťavé nadpisy.

Hledání v archivu po jednotlivých měsících - přičemž přece nehledám články z dubnů, ale třeba co autor kdy psal o Putinovi - to zůstalo stejně nepraktické jako dosud.

Pozitivní je jedině, že hlavní stránkou Archiv Blogy lze listovat do minulosti.

P.S.: To, že můj poslední blog zase kamsi zapadl, neberu nikterak osobně. Stejně už byl jak se říká "abgefrühstückt".
04. 03. 2014 | 04:41

Adam Priocházka napsal(a):

Ó Honolulu, to je fuckt neuvèřitelné. Všichni koukáme jak mezkové na Ukrajinu a kolo dějin se zatím roztáčí jinde.
Všimněte si, jak poslední dobou ty papežové každej něco nového vynalezne - ten předchozí tím seknul, aniž by na to umřel, což býval dosud úsus. Ten před ním se dal zastřelil a epicky umřel live. Kromě toho byl prvním papežem, jehož předpověděla cikánka, která mimochodem předpověděla také, že svět skončí, až bude polák papežem. Ale v tom se mejlila. Karty říkaly, až bude Ukrajina v EU. A ten ještě předtím zase byl otráven dřive, než mu vatikánská mafie stačila podat jed.
Tak teď uvidíme, co to FUCK udělá s tímhletím. Jestli mu zčerná a upadne, tak dovolte, abych na příštÍho papeže navrhl Vás. Nebudete se pak sice smět flákat s krokodýlema po plázi, ale úřad dozajista zvelebíte a vymyslíte mnoho nového, na což se dosavadní papežové nezmohli.
04. 03. 2014 | 04:52

Ládik!!! napsal(a):

Čumím na to, celkem nemám problém se změnami, protože na upgrade programů alespoň jednou ročně jsem zvyklý. Jediné, co mi vadí na první pohled, je "vyblitá" zelenošedá barva, která je u menšího písma dost nekontrastní. Ale zvyknu si. Prý se dá zvyknout i na šibenici.
04. 03. 2014 | 05:10

Ládik!!! napsal(a):

Na druhý pohled (po "proklikání") je to dobré - nic mi nevadilo. Máte to schváleno. A dík.
04. 03. 2014 | 05:15

Ládik!!! napsal(a):

Jediné, co mi vadí, je dobytek puštěný ze řetězů. Ani jsem nemohl spát.
04. 03. 2014 | 05:23

honolulu napsal(a):

Pane prof. Prochazka,
ja bych byl tim papezem byl fuckt, velmi rad !
Mam na to kvalifikaci, nebot jsem dlouholetym clenem New Age, kde jsem to jeden cas dotahl az na koordinatora.
Nanestesti, carodejnicim se rozednilo pri objeveni mojich prehmatu a vyhodily me....

To ale nic neznamena ! Me uz vyhodily z tolika karier, statu a zemi, ze takove malickosti me nikdy nemohou odradit od niceho.

Karet se ptam na budoucnost denne. Sny prekladam denne. Hvezdy konsultuji denne... Vim, ze bych byl vzornym inspektorm klasteru kde jsou ctihodne sestry.
Samozrejme, ze bych okamzite vyhlasil 2 Krizove vypravy.....

Mam tolik skvelych planu, ze Evropa i Amerika by zasla....Vratil bych lidu spiritualitu.
Stavel bych Shrines a vim urcite, ze Komousi a materialiste, atheiste by po mojich kazani chodili zdarma na brigady...
04. 03. 2014 | 06:15

K .V napsal(a):

Jako vždy
Pánové, stará pravda praví.
Kdyř je nespokojenost v Bordelu, musí se vyměnit ku..vy, nikoliv měnit barvu povlečení postele.
Jako žurnalisté předvádíte to nejpokleslejší lokajství a ideologickou agitaci, často proti zájmům vlastního národa.
To že se změnila barva pozadí, že se na blog doklikneme nyní až na 4. kliknutí místo dřívějšího přímo, to si strčte někam
04. 03. 2014 | 06:29

Drzá zrzka napsal(a):

Postrádám možnost se přihlásit z úvodní stránky Aktuálně do e-mailu na portále Centrum.
04. 03. 2014 | 06:55

Petr Havelka napsal(a):

A to já musím Aktuálně pochválit. Na počítači si jednotlivé "bloky" rozkliknu ve více oknech a mám přehled.

Už jsem se lekl, že zrušíte kulturu jako kulturu. Vyloženě děkuju za rubriku dobré zprávy

Mějte se
04. 03. 2014 | 07:13

Míval napsal(a):

Měnit věci, dle mého názoru fungující, mi připadá zbytečné, pokud šlo pouze o rozhodnutí redakce. Pokud jste byli zaplaveni stížnostmi čtenářů, pak je to samozřejmě v pořádku. Ale začínáte mi připomínat vývojáře, kteří zkvalitňují funkční systém tak dlouho, až dosáhnou nesrozumitelnosti takřka zajímavé.
04. 03. 2014 | 07:18

Adam Procházka napsal(a):

Honolulský Atlanti`dane,
věděl jsem, že Vás tím papežem nejmenuji nadarmo. Přesně takhle jsem si to představoval, až na ty křížové výpravy. Víte přece od amatéra soudruha Bushe, že dvě jsou moc málo.
Kdyby naopak klášterů bylo příliš mnoho, nějaké řešení se najde.
Zkuste, pro začatek, přimět kázáním k brigádě tady K.V.
Stejně bych bejval nikdy nečekal, že s ním budu napůl souhlasit. Tedy ohledně toho povlečení. To druhé bych nechal jak to je, protože lokajství je velká sranda a prý to dobře vynáší. Jen musím ještě zjistit, jak na to.
04. 03. 2014 | 07:21

+++ napsal(a):

Minimalistický design je pro přehlednost sice dobrým nápadem a zpravodajskému serveru by měl slušet, ovšem tento působí vyloženě ponuře. Fotky blogerů pak připomínají seznam parte.

Chápu, že nový vlastník se zřejmě neztotožňuje se zdejší politickou symbolikou oranžové barvy, ovšem vzhledu webu dodávala oživení, které nyní citelně chybí. Celkově je design nudný a spíše než propracovaně jednoduchý je ...primitivní. Pšes mírně pejorativní nádech mě jiný výraz nenapadá.

Není respektováno pravidlo podtrhávat odkazy, což nevadí u grafického zpracování odkazu, ale u normálního textu, byť je nadpisem, už to na závadu je.

Zůstal neduh velmi slabé orientace na blozích. Starší názory jsou v podstatě nevyhledatelné, časová posloupnost je vhodná u zpravodajství, ale zde je přece primární téma, vždyť jde o názory. Zmizel i rozcestník autorů, čímž je dokonáno. Pokud byste orientaci skutečně chtěli vylepšit, dobrým nápadem by bylo zavést tagy.

Každé změně se sice musí přivyknout a tato s důrazem na jednoduchost vykročila v podstatě správným směrem, nicméně v důležitých ohledech se nepovedla.
04. 03. 2014 | 07:29

vasja napsal(a):

Trochu vychytejte klikátka vpravo Nejnovější Nejčtenější.
Je to blbost, :-)
04. 03. 2014 | 07:40

jorick napsal(a):

Barevně méně kontrastní (nicky blogerů), ale zapadá do nové barevné koncepce, připomínající posmutnělé dresy Focus teamu, struktura logická, snadno se na ni zvykne, roztomilý dualizmus Blogy/Názory, kde v té druhé sekci, (na kterou nutno kliknout jako na první :-), se nám bude patrně dostávat nápravy "vypíchnutím správnějšího" ze správného. Celkově nemám námitek. U K.V. jsem se kraťounce lekl, že navrhuje svou příměrou vyměnit sestavu blogerů en bloc :-), čímž by si ovšem vypustil rybník. No a snad jen k editorovi, že přece jenom se mi jeví nepatřičné pouštět sem duševní stydlíny-tapetéry jako je čerstvý RUDÁ BÍDA, nýbrž mám dojem, že tohle zavádí jeden z mála slušných blogportálů na českým netu směrem diskusím na PL a níž.
04. 03. 2014 | 07:42

Ferda Pištora napsal(a):

Redakce Aktuálně.cz
http://blog.aktualne.cz/blogy/redakce-aktualne.phpRedakce Aktuálně.cz

Internetový deník Aktuálně.cz začal vycházet 1. 11. 2005.
Přináší rychlé, přehledné a důležité zprávy textem, zvukem i obrazem.
V roce 2006 získal Křišťálovou lupu, prestižní cenu za Internetový projekt roku.
Redakční tým tvoří špičkoví novináři. Podívejte se také SEM
A tak jsem se podíval a .........? Nedodělek. Tak na co se mám asi podívat?
04. 03. 2014 | 07:44

Pavel napsal(a):

Asi stárnu, ale mám pocit, že na Aktualne.cz je většinou každá změna k horšímu.
Nová verze mi přijde jako graficky mdlá, miň přehledná.

Přes výtky vůči cenzorovi, jsou blogy zatím jedno z nejlepších, co tu máte. Protože aspoň tam občas zazní názor z druhé strany nebo z více stran.

Protože jinak mi novináři jako Fendrych, Lipold, Just a další přijdou spíše jako ideologičtí pracovníci, politruci. Už jsem si to užil za minulého režimu, proč teď zase znova ?
04. 03. 2014 | 07:45

Terry Fox napsal(a):

Nová podoba aktialne.cz je mi už od pohledu nesympatická. Nač jste třeba zvětšovali formáty (tím myslím pouze prostorovou velikost příspevků, velikost písma...) Předtím jsem jedním pohledem na obrazovku obsáhl několik příspěvku, teď je tam jeden, dva. Předtím měl člověk dojem, že je uprostřed vícera lidí, teď vidím jenom malinkatý výřez a připadám si tady sám. Aby člověk něco našel, točí a točí a točí kolečkem na myšce. Na hlavní stránce člověka předtím vždy něco zaujalo. Teď je téměř prázdná. Tak jak to bylo předtím, to bylo celkem dobré, bylo to přehledné.
Tyhle změny pro změny, aby se něco dělo, aby někdo vykázal činnost jsou na p.d. Snad si zvyknu, ale nejspíš asi ne. Bude to mít svou výhodu: Nebudu čučet na aktualne.cz, místo toho budu dělat něco zdraví nebo peňežence prospěšného.
Myslím, že tato úprava opravdu nebyl dobrý tah.
04. 03. 2014 | 07:51

Petr z Tábora napsal(a):

Já jsem věcně orientovaný člověk. Chci na jeden pohled vidět co nejvíce informací a rozhodnout se co si dále rozkliknu.
Vám se zřejmě obrázky esteticky líbí, pro mne to je balast, který zabírá místo a nutí mne popojíždět dále - myslím, že patří až ke článkům.

Nová podoba se mi nelíbí.

Jinou otázkou je obsah. Jsem naprosto tolerantní člověk ke všem názorům, ale někdy zveřejňované tendenční články ve stylu Rudého Pravá neblahé paměti, třeba pana Fendrycha, mě vždy na delší dobu z vašich stránek vyženou k serióznějším zdrojům informací.
04. 03. 2014 | 07:57

Michal Macek napsal(a):

nemuzu najit rubriku kultura!
04. 03. 2014 | 07:59

Bestia triumphans napsal(a):

Vypůjčil jsem si slova Adama Procházky:
Hledání v archivu po jednotlivých měsících - přičemž přece nehledám články z dubnů, ale třeba co autor kdy psal o Putinovi - to zůstalo stejně nepraktické jako dosud.

Pozitivní je jedině, že hlavní stránkou Archiv Blogy lze listovat do minulosti.
04. 03. 2014 | 08:10

jozka napsal(a):

Coz o to, vzhled je silenej, ale zvyknout se da na leecos, protoze hlavni je obsah. K tomu bych mel jednu pripominku - bylo by fajn videt krome nadpisu i autora. I kdyz se Fendrychoviny daji leckdy odlisit uz nadpisem, preci jen neni to pravidlo.

Cim to, ze ten clovek tak po prechodu tyden->aktualne tak zdivocel, To ho v Tydnu drzeli na uzde nebo ma na aktualne funkci vysirace?
04. 03. 2014 | 08:11

+++ napsal(a):

Seznam autorů je tam, nevšiml jsem si, anebo se na webu ještě pracuje?
Na úvodní stránce dochází k nevhodnému řazení bloků s prázdným prostorem nalevo či napravo, pod kterým obsah pokračuje. Patrně nevhodná šířka / margin některých prvků.

Ještě doladit šířku sloupců, aby se po rozkliknutí zprávy pravé menu nelepilo na obsah, když obojí dohromady má šířku výrazně užší než celá stránka. Vpravo pak vzniká nevyužité a nepěkné prázdno.
04. 03. 2014 | 08:22

Baba Jaga napsal(a):

Zatím jsem neprošla všechny změny - ale jde to. Jen to Vaše logové A jste mohli zasadit do jiné nežli černé a nicky jsou také smutňoučké.
No jo, život je změna a každému se líbí něco jiného. Jdu pohledat ty dobré zprávy, co o nich píše v 7:13 pan Havelka.
04. 03. 2014 | 08:36

Jana Pechová napsal(a):

Jsem tak trochu konzerva, ale peru se s tím: takže změny, po nichž nevolám, zpravidla nevítám. A protože jsem se už v životě mockrát přesvědčila, že si lze přinejmenším zvyknout, už zpravidla ani nebrblám. A většinou časem objevím i přínos.
Kde hledat jména blogerů jsem po chvíli zjistila - to by mi bývalo chybělo, kdyby to nová úprava zrušila.
Vcelku se dá konstatovat, že je to přehlednější - a takového konstatování se u těchto vymožeností "na první dobrou" dopouštím výjimečně. A taky je to rychlejší, což taky nebývá zrovna pravidlo.
Takže vlastně dík :-) je to dobrý
04. 03. 2014 | 08:46

Hloupý Honza napsal(a):

Aktualne je server žijící z reklamy a té se dle mého hlavně přizpůsobovala celá grafika, proto je úsměvné jak se každý snaží najít jakési výhody a nevýhody z pozice běžného uživatele, pro něhož se přestavovalo až v druhé řadě. Za 14 dní budou největší kritikové dneška grafiku opěvovat a nakonec si zvyknou stejně všichni a nikomu to časem nepřijde ani zrnkem jiné . Na prvním místě jsou vždy až peníze, v tomto případě bannery a tak je to potřeba brát. Zatím nemám jasno v tom, a nemám čas ani chuť to luštit, zda je to prvoplánový záměr, že formáty inzerce splývají s obrázky jednotlivých zpráv, snad aby to nutilo čtenáře zabrousit okem i na ty reklamy, nebo zda výsledek je jen pouhou snahou o maximalizaci propagační plochy, nicméně jen čas a čísla kliků ukáží zda to byl dobrý tah, či ne, samozřejmě pro aktualne, mi je to úplná profesorská putna.

P.S. A jak často opakuje zdejší opravář dobrých mravů Stejskal, nemusíte k nám chodit, my jsme hostitelé a my určujeme pravidla ... (takže i o nějakém objektivním zpravodajství nemůže být ani řeč)
04. 03. 2014 | 08:52

Luboš Vachl napsal(a):

Při vší úctě, přinejmenším u publicistických útvarů (a vzhledem k názorové vyhraněnosti některých redaktorů - např. Milan Baroch - i u zpravodajských textů) považuji jméno autora za jednu z nejdůležitějších informací, na jejichž základě se rozhoduji pro to, zda číst či nikoliv. Tím, že se autora článku člověk nedozví dřív, než samotný text otevře, si možná zvednete počet prokliků, ale pro mě osobně jde jen o další směr k úrovni plátků typu Blesk.
04. 03. 2014 | 08:56

Ládik!!! napsal(a):

Tedy z první stránky v záložce Názory.
04. 03. 2014 | 08:59

Ládik!!! napsal(a):

Můj názor byl smazán, a to byl slušný.
04. 03. 2014 | 09:05

Ládik!!! napsal(a):

Proč nemohu psát o fotce prasete? Přece jsem nikoho neurazil, jedině fotku.
04. 03. 2014 | 09:09

Baba Jaga napsal(a):

To: Ládik!!! 9:05
A Vy jste si tím "slušným" postřehem nějako ulevil? Jó - tu zvíře, tam zvíře, že. Ani sluníčko dnes přes mraky nesvítí.
04. 03. 2014 | 09:13

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

díky za všechny ohlasy a věcné připomínky (z mého pohledu zejména tyh, co se týkají blogů).

Jsme si vědomi toho, že některé věci třeba zde na blozích nefungují, jak mají. Změna grafiky byla spojená s přechodem na nový redakční systém celého centrum.cz, což je velmi komplikovaný proces (důvodem je snaha sladit vše tak, aby Aktuálně.cz dobře fubgovalio na šech zařízeních, tedy nejen třeba na PC). Některé věci se objevily jako vedlejší efekt a budou se postupně dolaďovat.

Opět z mého pohledu se to týká především těchto záležitostí:

- Na titulní stránku blogů by se měl vrátit seznam všech blogerů
- Sekce Nejčtenější a Nejdiskutovanější by měla fungovat jako dosud (tedy ne Nejnovější a Nejčtenější).
- K titulkům blogů na tiutulní straně blogů by se měla vrátit jména autorů

Rozdělení textů do sekcí podle témat (a možná i podle zaměření autora - vědec, politik, publicista atd.) se budu nadále snažit prosadit u našich programátorů. Usiluji o to již řadu let.

Panu Procházkovi se velmi omlouvám za to, že jeho text vypadl z titulní sttany blogů (už jsme zde o tom psal včera). Souvisí to zřejmě s postdatací jeho příspěvku. Každopádně programátoři slíbili, že najdou, v čem je chyba a opraví to.

Libor Stejskal, editor blogů
04. 03. 2014 | 09:15

neo napsal(a):

mně vadí podoba sportu. Neskutečně špatná orientace a podobně jsou na tom teď i zprávy.

Právě se stalo je až na konci, místo na začátku a z jednotlivých rubrik jsou sice vidět obrázky, ale jen 3. Takže dost nepřehledné.

Blogy dobrý, chybí akorát ten seznam blogerů, ale tak ten se dá naštěstí najít přímo u článku, i když je to o něco složitější.
04. 03. 2014 | 09:21

neo napsal(a):

mně vadí podoba sportu. Neskutečně špatná orientace a podobně jsou na tom teď i zprávy.

Právě se stalo je až na konci, místo na začátku a z jednotlivých rubrik jsou sice vidět obrázky, ale jen 3. Takže dost nepřehledné.

Blogy dobrý, chybí akorát ten seznam blogerů, ale tak ten se dá naštěstí najít přímo u článku, i když je to o něco složitější.
04. 03. 2014 | 09:21

neo napsal(a):

Hloupý honza:

vy člověče děláte čest svému nicku.

DÍKY BOHU ZA REKLAMU!

miluju tyhle týpky, co nadávaj na reklamu kde to jen jde, ale 1000kč za časopis nebo přístup na webovou stránku popř za TV by nedali ani náhodou.
04. 03. 2014 | 09:25

Štefan V.D. napsal(a):

Tak už i zde jest znatelná úlitba tabletům, na kterých je tento nový styl přijatelný, kdežto na standardních monitorech jde o jasné plýtvání místem a roztrhání kompaktnosti s cílem zvětšení reklamní plochy. Humus úvodní stránky jsem tedy nucen přeskakovat rovnou na oblíbené blogy. Hmm nemilé.
04. 03. 2014 | 09:37

Mikifan napsal(a):

No každopádně změna splnila svůj účel a tedy odstřihnout veřejnou diskuzi a zavést tvrdou cenzuru, jako za normalismu.

Všimněte si, že přístup a zobrazování v průběhu diskuze je nefunkční a tedy toto bylo hlavním cílem majitele tohoto plátku...

Nehledě na nutnosti registrace na portále, který vůbec nechcete...A nejvíce úsměvné je, jak se tady snaží autor vsugerovat, že: cituji..

"Nechceme Vám nutit, co máte číst. Chceme Vás rychle a pohodlně dovést k tomu, co si chcete přečíst Vy sami. "

No popravdě, asi každý si v minulosti vždy vybíral sám, co chce a co nechce komentovat....

Je to tady sranda...
04. 03. 2014 | 09:38

JardaV napsal(a):

Proč jste změnili to,co bylo jednoduché a čitelné??Že by nové koště??
04. 03. 2014 | 10:12

Petr. napsal(a):

Zatím se líbilo "Aktuálně.cz " v předchozí podobě lépe. Budu si muset zvyknout, co mi zbývá.
04. 03. 2014 | 10:14

Gustáv Kočí napsal(a):

Vždy, před každou změnou, pomyslete, co by na takovou změnu pověděla panna Snížková.
04. 03. 2014 | 10:19

+++ napsal(a):

Ještě postřeh k jednotnosti vzhledu. Nezapadá do něj Insider, ačkoliv je součástí hlavního menu. To je vůbec zvláštní, když vede ven z domény, menu má jiné, jde o odlišný formát a v mnohém obsah Aktuálně duplikuje.

Co se týče Názorů, zejména Blogů, nutně potřebují oživit. Nafasovaly nejunylejší barvu sekce, která tuto funkci neplní, jako je tomu jinde. Proto ta prvotní výtka k odfláknutému designu. Pokud se ovšem počítá s barevnými a ne tak formálními obrázky blogerů (proč by narozdíl od profilu v náhledech nemohli mí něco civilnějšího), podobně jako v Rozhovorech, dojem bude rázem příznivější.

Moc se mi nezdá drobečková navigace v každém z náhledů. Působí zmatečně, v cílové sekci je samozřejmě nekonečněkrát stejná, vyžaduje pochopení struktury menu, jednou vede někam, v cílové sekci naopak už jen zpět (vlastně přirozeně - ale nepůsobí to vůbec intuitivně). Uvést pouze nadřazenou sekci by bylo vhodnější, na zbytek je menu. V rozkliknutém článku jsou drobečky fajn. V souladu s koncepcí by bylo dobré, kdyby nebyl klikatelný jen obrázek a nadpis náhledu, ale celý blok, včetně zvýraznění hoveru.

Ale sto lidí, sto chutí, říká se :)

Hloupý Honza,

spíš než o reklamu jde o přizpůsobení hlavnímu trendu v IT, jmenovitě stylu "osmiček" - větší prvky, "dlaždice", styl ikon..., možná i "hranatosti" nového exploreru.
04. 03. 2014 | 10:26

K.M. napsal(a):

Souhlasím s příspěvkem >>04.03.14-04:41<<
04. 03. 2014 | 10:47

modrý edvard napsal(a):

Koukám na to na počítači a pokládám novou strukturu za nepřehlednou. Kromě výše uvedeného mi taky vadí, že využívá jen půl obrazovky.
04. 03. 2014 | 10:48

magor napsal(a):

Honolulu, fuckt? Ježíšmaríjá, křižuju se!
04. 03. 2014 | 10:56

Erazim Kozel napsal(a):

Nejlepší krok by byl kdyby jste to vrátili jak to bylo 2005-2006. A ta CAPTCHA zde na to člověk i když má brýle, tak to těžko rozluští, ne že to nepřečte automat tedy ty průměrné ale ani starší člověk!
04. 03. 2014 | 10:56

Kanalnik napsal(a):

Co se tyce blogu, tak pokud pan Sejskal prosadi to, co zminil, tak za mne spokojenost. Kvituji s povdekem navrat k mensim nadpisum a fotkam autoru u vsech clanku na hlavni strance blogu, pripomina to dost format, co tu byl pred nekolika lety, ten se mi libil. Snad jedna vec - pismo jmen nicku v komentarich by mohlo byt sytejsi, takhle je hure citelne.
04. 03. 2014 | 10:56

Kanalnik napsal(a):

Co se tyce sekce zprav a dalsi - prechod na vylucny obrazkovy format povazuji za nestastny. Chabu to jako potencialni ulitbu mobilnim uzivatelum, ale orientace je mnohem horsi. I kdyz najedu mysi na obrazek, text, ktery se zobrazi, je velmi kratky, takze se z neho nic nedozvim. To uz bych uvital zobrazeni plovouciho okenka s prvnim odstavcem clanku, at nemusim zbytecne obrazek rozklikavat.

Je to dle meho nazoru krok zpet - musi se vice klikat, coz i na mobilu bude na obtiz.
04. 03. 2014 | 11:03

gaia napsal(a):

Mně pořád blbne recaptcha někdy ji tam vůbec nemám a tak musím 3x! zbytečně klikat, než se objeví.
04. 03. 2014 | 11:08

Erazim Kozel napsal(a):

Už to, že pro zapojení do diskuse jste museli se registrovat na sociální síti byla účelová nehoráznost aby jste se zbavili zodpovědnosti obsahu diskusí. A teď chcete aby se člověk ještě registroval na nějaký server s registraci v USA v Dallasu. Rozumný člověk neudělal ani jedno i když byl tím omezen o právo vložit svůj názor do veřejné diskuse.
04. 03. 2014 | 11:14

Antonio Dřistalíny napsal(a):

TO: Erazim Kozel: O to nejspíše pane šlo. Bez kontroly žádné kecání na aktuálně.cz :))
04. 03. 2014 | 11:19

Eliška napsal(a):

Chybí mi tu odkaz na hlavní stránku Centrum. jinak dobrý
04. 03. 2014 | 11:28

LUB napsal(a):

Jedním slovem ----UBOHOST
04. 03. 2014 | 11:33

prak napsal(a):

Bez komentáře, stejně bych byl panem Stejskalem zase zablokován nejméně na rok.
04. 03. 2014 | 11:37

z. napsal(a):

Asi si pro novou podobu budete muset najít i nového čtenáře, nehodlám jak blbec klikat a scrollovat, protože někoho napadlo jít s dobou (čti - rozfrcat minimum obsahu po co největší ploše). Ne, díky, sbohem.
04. 03. 2014 | 11:37

Tonda napsal(a):

Vážená redakce. Vzhled i úprava nových stránek stojí "za prd", a to doslova. Nepřehledné, špatně se s nimi pracuje. To co do vzhledu, funkčnosti a kvality. O kvalitě reportérů, to je "jiné kafe"....Nestydíte se před národem? To musíte zaměstnávat takového neschopného (lépe řečeno, všehoschopného) "manipulanta a lháře s fakty", pana Fendrycha? Vždyť se podívejte na ohlasy jeho příspěvků. Takto tendenčně zpracované a překroucené články nedokázali "vyrobit" ani ti nejvíce "kovaní" komunističtí novináři v době před r.1989 !!! Možná mávnete rukou nade mnou, ale tento názor nemám jen já a pár lidí, ale je to názor, troufám si říci, že velké většiny a to nepřeháním. Jak chcete být seriózní, když se na Vašich stránkách tak lže? Samotným vrcholem je jeho článek: "Z Kremlu nic dobrého nepřijde. Krym je lekcí pro Čechy." Snůška lží, polopravd a manipulací. Ale asi vidím, že jste "nenapravitelní" a nebudete nikdy seriózní portál. Škoda....
04. 03. 2014 | 11:44

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Myslím, že čtenáři nejvíce tyhle inovace ocení tím, že odejdou jinam.
04. 03. 2014 | 11:47

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Pan Fendrych je také díky své práci jeden z nejvíce čtených. Místo aby ho čtenáři ignorovali dělají opak :-)
04. 03. 2014 | 11:49

Erazim Kozel napsal(a):

Už poslední úprava byla hrůza. Teď tomu nasadili korunu.
04. 03. 2014 | 12:05

jo napsal(a):

Je to hrozně nepřehledné. Rozhodně krok zpět.
04. 03. 2014 | 12:13

13, 4 bilionů dolarů vrátit nejde napsal(a):

Nechápu, proč do návěští článků dáváte jen " aktualizováno dnes" a není tam uvedeno datum uvedení reportáže, článku, úvahy.
Připadá mi to dost amatérské.
04. 03. 2014 | 12:57

Fialenka napsal(a):

Schází přehled všech autorů. Chtěla jsem se podívat na blog Adama Procházky, ale bez seznamu všech, a zároveň když blog není na první stránce, nevím jak ho najít.

V okně Blogy by neměla být rubrika Nejnovější, protože ty nejnovější jsou vidět vlevo.
Za zlepšení považuji nemizení fotky autorů u starších blogů a to, že článků je na první stránce víc.
04. 03. 2014 | 13:01

K .V napsal(a):

Pane Stejskale, kdybyste řekl těm vašim IT ať vrátí prachy a vrátí podobu do původního stavu, bylo by to báječné.
Jediné positivum- Captcha už nenadává že jsme tupé stroje. když se překlepnem v nečitelném textu
04. 03. 2014 | 13:14

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Fialenko,

děkuji. Odpověď na všechny své věcné a oprávněné připomínky najdete odpověď v mém vstupu v 9:15.

Libor Stejskal
04. 03. 2014 | 13:16

Fialenka napsal(a):

Pane Stejskale,
aha :-) děkuji.
04. 03. 2014 | 13:33

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....říká se, že změna je život,...ale,...jsem děsně konzervativní a změny, které nejsou nutně třeba ze zásady nedělám. Mám krédo, co se osvědčilo, neměnit. Takže bych měla výhrady,...ale někdo má rád změny, .... tak dobrá.

Mám výhradu k té světle šedé barvě,....když se smráká, nebo rozednívá, musím přisvítit, abych správně přečetla, nebo napsala nick. Tady bych dala barvu výraznější.

RE CAPTCHA už mě neoslovuje jako stroj, ale dokonce přidala svůvko prosím, takže byla asi na lekci slušného chování,.....výhrady se ujaly,...blahopřeji.

U dlouhodobě neaktivních blogů se nedostanu dál než k blogerce Papirník,....nenašla jsem způsob, jak pokračovat až na konec seznamu dlouhodobě neaktivních blogerů.

Pokud ještě na něco padnu, co by stálo za poznámku, napíšu,.....
Tužka.
04. 03. 2014 | 13:34

honolulu napsal(a):

Pro me je jakakoliv uprava lhostejna.
Je mi jedno, jak to panove Tomasek a Stejskal vedou.
NEJDULEZITEJSI jsou myslenky a informace, ktere Aktualne CZ svymi blokery a prispevkari predklada . Oni nas obohacuji !

Mam nektere z nich rad !....
Zde je hodne lidi s vysokym I.Q., proto na Aktualne CZ chodim.

Rad se zasmeji a hodne se zde take dovim o v zivote v Cesku o kterem turisticke pamflety neinformuji....Nekdy mi chybi vice zemepisnych informaci. Nevim odkud lide pisi. Citim vsak psychopogicke rozdily.

Omlouvam se vsem za svoje BLAZNOVINY, ale nemam nad nimi kontrolu. Asi prudke slunce....

Tak pokracujte panove vsichni ve psani... Jo, zapomnel jsem rict ! Zdejsi TV je nudna proti Aktualne CZ . Na Akualne jsem casto prekvapen. Americka media jsou silne predictable.

Pane prof. Sedlacek, mate smysl pro humor....Budete zit do 98 let.
04. 03. 2014 | 13:55

Viola napsal(a):

Kdo si tu dělá legraci a rusky píše vědítě tekst pro rekapču?
04. 03. 2014 | 14:10

stejskal napsal(a):

Díky, paní Tužko,

na ten seznam neaktivních blogerů určitě programátory upozorním.

Hezký den.

Libor Stejskal
04. 03. 2014 | 14:14

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Diskuse pod článcích by měly být možné i bez registrace co vy na to Pane Stejskale?
Proč chcete schraňovat data lidí?
04. 03. 2014 | 14:19

honolulu napsal(a):

Pani Tuzko
zminujete se o barve. Jakou mate rada barvu ?
Vite, ze kazda barva neco znamena ? (K barve je vazany kvet, metal, kamen, leciva bylina a olej.)
Tak na pobaveni :
cervena = odvaha, ale i sexualni potence.
bila= protectin a HEX-breaking (obrana proti negativnimu kouzlu.)
zluta=mentalni sila, + visions, wisdom, devination. (videni budoucnosti, moudrost, deviation je schopnost stejna jakou ma napr. kompas.)
atd. atd.
To jsou veci na tomto svete...Ze ano ? Potom je snadne ptat se na budoucnost. To je vse od Summeru...
04. 03. 2014 | 14:21

Shan napsal(a):

Za mě: je to hnus. Hnusila se mi i podoba t.aktualne.cz (tabletová verze) i mobilní, tohle je skoro stejné, taky nepřehledné, barevně fádní.
04. 03. 2014 | 14:22

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Viola: Кто знает ? Pусский язык прост . :-)
04. 03. 2014 | 14:25

Viola napsal(a):

Antonio Dřistalíny

Русский язык является красивый и мелодичный и очень близко к нам. Может быть, г-н Stejskal может рассмотреть вопрос о найме блоггер писать на русском языке.
04. 03. 2014 | 14:46

honolulu napsal(a):

Antonio Dristaliny, (14:19) a vsem druhym !
Protoze pracuji primo a neprimo pro informacni agentury.
Mapuji nalady v zemi.
Mapuji politicke inklinace.
Manipuluji minenim a shomazduji informace o lidech ktere povazuji za nebezpecne.
Tyto informace jsou potom zneuzivany mocenskym establismentem pro jejich cile.
Oni vlastne ziji ve strachu.

Jenze my se dobre bavime a proto vzkazujeme vsem : "Vlezte nam na zada" !
Jste pruhledni, a my jsme chytrejsi nez vy a zijeme beze strachu.

Antonio zpivej se mnou :
"Nam je to jedno ! Nam je to jedno !
My penize nemame !
Ten kdo ma penize,
ten ma hezkou pani,
a ten kdo je nema,
ten mu CHODI ZA NI...atd. Ha, ha, ha...

Kdyz jdou z prace, tak jsou prihrbli a v monkey uniforme, (konservativnich satech)
Jsou uskostlivy, napnuti a maji jednu ruku delsi od noseni briefcase.
Maji velke pupiky a spatnou barvu v obliceji. Jdou si vzajemne na nervy. Dychaji recyclig vzduch...Jejich offices jsou plne intrik a skupin.
Osud ukazneneho byrokrata je tezky osud.... A kdyz splnil svoje poslani, tak se ho zbavi a za tyden si nepamatuji jeho jmeno...
04. 03. 2014 | 14:56

Antonio Dřistalíny napsal(a):

To honolulu: Antonio Dřistalíny jen kecá na hubě ten nebojuje. Když tak volejte Cuala Lumpur.
04. 03. 2014 | 15:29

Hloupý Honza napsal(a):

neo

ty jsi buď strašně roztržitý a zbrklý, že si nedokážeš přečíst příspěvek toho na něhož útočíš pečlivě, abys vše alespoň zčásti pochopil, a pak fabuluješ a konstruuješ ty svoje výplody mimo mísu na vlastním vytvořeném pokřiveném základu, nebo má reálie tvého chápaní úplně jednoduché vysvětlení tkvící v tom, že tvoje makovice je prosta jakékoliv schopnosti uvědomování si souvislostí, nebo naopak obsahuje jedno kolečko nad míru, obé ke tvému intelektuálnímu neprospěchu. A právě pro takové duševní obry jako jsi ty, jsem si zvolil svůj nick, to proto, aby si při jeho dehonestaci nemuseli tito ajnštajnové zavařit ty poslední závitky v kebuli.

Jen zdůrazním, že jsem nepsal nic proti reklamě a že jako vlastník a tvůrce cca 3 internetových aplikací prosperujících z reklamy, asi nejsem z těch, o kterých se ve svém výblitku mimo mísu zmiňuješ.
Příště ty své zvratky miř na někoho jiného a mne si nevšímej, když nejsi sto pochopit o čem je řeč, já si tě taky nevšímám a neopřel bych o tebe ani dědovo rezavé kolo. Děkuji
04. 03. 2014 | 15:34

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Viola: Je to tak ale pan Stejskal až prve nechá opravit diskuse které poškodil. Pak až píše v ruštině. Chce býti bezdůvodně obohacen daty které mu nepřísluší.
04. 03. 2014 | 15:34

Medikolog napsal(a):

Inu, je to typicky Evropské. Když si lidé na něco zvyknou a začnou to rutinně a s povděkem užívat, řekne někdo NE! ... a celou věc inovuje k horšímu. Ale to nic milé A.cz. I na tenhle paskvil si zvykneme. Neučiňte potom nic ještě horšího.
04. 03. 2014 | 16:31

Antonio Dřistalíny napsal(a):

To Medikolog: To zde na aktuálně se stalo zvykem, jak něco funguje podmě to skazit! Teda jak se dnes řiká inovovat.
04. 03. 2014 | 16:48

neo napsal(a):

Hloupý Honza :

ses rozjel Hloupý Honzo :)
Víš kam si to kolo můžeš strčit a roztočit.
04. 03. 2014 | 16:56

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Už jednou nás Aktuálně podvedlo s "Fejsbůkem". A dnes to zkouší znova ale v závislosti na nedůvěryhodném serveru! Ale vysvětlení proč tomu tak je a proč máme nějaké třetí straně s USA poskytovat své údaje zde nevidíme.
Pane Stejskale jak tomu máme rozumět?
Prosím vás o jasné vysvětlení?
04. 03. 2014 | 17:01

Kája Vašků napsal(a):

Dobrý den. Já myslím, že Vám to můžu pochválit.
Přiznám se, že když vidím web uspůsobený do stylu dlaždic pro telefony, tak se můžu opupínklovat (stejně tak jsem alergický na odkazy na sociální weby, ale je holt taková doba). Ale celkově chválím. :-)
Zarazilo mne, že nevidím žádnou rubriku na téma příroda, věda a technika, technologie, IT, živorní prostředí a podobně. Ale došlo mi, že je to tak lepší. Čeští novináři nemají pro tato témata většinou potřebné vzdělání (s veškerou úctou) a rozhled a podle toho to také často vypadá a dopadá. Takže děkuji, že toto zde není (co potřebuji si přečtu na Newscientist, BBC science & environment, Sciencedaily, National Geographic news apod.).
04. 03. 2014 | 18:29

Rendl napsal(a):

Nová podoba se mi výrazně nelíbí. Snad jste se mohli zachovat podle hesla: "Jsme tak dobří, že každá změna je změnou k horšímu."
A když k tomu přidám "komentáře" pana Fendrycha vychází mi jen jedno - aktuálně.cz nebudu mít nastaveno jako domovskou stránku.
04. 03. 2014 | 18:47

dája napsal(a):

Pokud jde o grafickou úpravu, je to rozhodně změna k horšímu. Hlavička a záhlaví vůbec diletantsky primitivní a barevně odporné, pro tak zaběhané noviny vyloženě ostuda. Zbytek nesmyslně zředěný, písmo i úvodní fotky zbytečně velké až obrovské, barevně zcela mdlé, na první pohled nepřehledné - než najdu potřebnou rubriku zavařím kolečko myši nebo prošoupu boční lištu, pokud to hledám v PC. V prvním okamžiku jsem se domníval, že je to úprava pro uživatele se zrakovým postižením.
04. 03. 2014 | 19:11

lední brtník napsal(a):

tučný pidifont vpravo a v titulku nic moc.
04. 03. 2014 | 19:20

Občan napsal(a):

Tak to je hodně nepovedená změna.
Nepřehledné, oku nelahodící. Než se proklikám do příslušné rubriky, přejde mě chuť něco číst.
Kdybyste se místo grafiky věnovali zlepšení obsahu zpráv, bylo by to lepší.

Nová úprava blogů je stejně hrozná jako nová úprava "zpravodajství". Takže na "zpravodajství" nebudu chodit vůbec a blogy se holt nějak prokoušu.
04. 03. 2014 | 20:07

Honza napsal(a):

Hrozné nepřehledné,naprostý propadák. jak dle přísloví v případě chyby nastavíme vše v okolí tak,aby se puvodní chybya jevila jako klad.
04. 03. 2014 | 20:39

Kaja Vašků napsal(a):

ještě jednou já...
1. strának se nevejde na rozlišení 1024 px, tj. vnucuje se vodorvná posuvná lišta a stránka je ořízlá. Tvůrce nepočítal se šířkou svislého posuvníku a šířkou rámečku prohlížeče.
2. příliš vysoké řádkování (mezera mezi řádky) je pro čtení nepohodlné... text-indent možná zmenšit.
3. text článku je narvaný do příliš úzkého sloupce (5 až 8 slov na řádek, v nadpisu 3 až 4 slova na řádek, nadpis na dva až tři rádky) na levé straně, zatímco pravá strana (více než polovina) je prázdná. (pardon, teď koukám, že se načetla reklama). 3/5 šířky na hlavní sloupec by vypadalo lépe.
4. titulek - nadpis zbytečně velké písmo, zbytečně vysoké řdkování, zbytečný volný prostor kolem textu nadpisu kolem dokola.
5. ani na monitor o výšce plochy 768 se stránka nevejde tak, aby na ní byl aspoň první řádek článku. Celou stránku zaberou prázdná místa a mezery kolem rámečků, nadpisů a úvodní fotografie. A to nepočítám reklamu. S reklamou se na první stránku nevejde ani ta fotografie a sotva nadpis. To se asi urolujeme.
6. ikonky - tlačítka sociálních funkcí jsou udělána tak, že nejdou zcela odstranit nebo zakázat, to mě ruší nejvíc. Kdyby někdo vykoumal postup, dejte mi vědět. :D
7. čtvercový formát fotografií v části "další zprávy" se mi nezdá šťastným. Je to pro foto nepřirozené a také je pak mezi těmi dalšími zprávami plno prázdného místa a moc se jich tam nevejde.
8. úplně dole patička by nevadila zarovnaná na střed
9. datum nad článkem - líbil by se mi i rok a měsíc klidně slovně a od hodin oddělený čárkou (místo 4. 2. 22:10 spíše 4. března 2014, 22:10). Ev. místo čárky "svislítko |" jako v diskusi.
10. zaujal mě údaj " stránka: 1/1 " v zápatí diskuse. Zdálo se mi předtím, že je diskuse celá vždy na jedné stránce, libovolně dlouhé a stránkovat v ní nelze. Nevím.
11. formát psaní datumu v diskusích je také podivný. Existuje #. #. #### nebo 0#.0#.### ale zdejší 0#. 0#. #### se mi zdá že norma psaní nezmiňuje.
12. uvítal bych české „uvozovky“ v článcích, nebo alespoň v nadpisech (v diskusích je to jiná). Pak tu jsou ty předložky k v s z, které sice snad mohou být samostantě na konci řádku v případě textu ve velmi úzkém sloupci, ale působí to dost divně. Měla by fungovat nějaká automatika.
13. odkazy "tlačítka" dopouručené a nejčtenější jsou vyvedeny poněkud nejednoznačné (působí obráceně); nevíte, ve které variantě právě jste a na kterou lze či nelze kliknout.
04. 03. 2014 | 20:53

Kája Vašků napsal(a):

A v diskusi by mohl být před přidáním příspěvku náhled, pro možnost opravení překlepů před vlastním publikováním příspěvku. Pro nás, disgrafiky a distypisty. Ehm... ;-)
04. 03. 2014 | 20:57

líný černý pes napsal(a):

Za ty roky, co pes chodí občas čenichat na stránky Aktuálně je to už třetí změna.
Mám k vám prosbu - nemohla by případná další změna být k lepšímu?

To reCaptcha : to není špatné jméno, tak se pes nazývá.
04. 03. 2014 | 21:06

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro Honolulu,...díky. pane, za ty barvy.

Mám období různých barev....díky bolševikovi jsem vyřadila jako oblíbenou barvu červenou,...rudé vlajky, rudé hvězdy, rudé karafiáty,...dokonce mě komoušové rozladili, když si přivlastnili moje nejoblíbenější ovoce,....třešně.

Tak jsem měla dlouho modré období,....žlutou, oranžovou, hnědou, růžovou nemohu nosit, protože mám nazrzlé vlasy od přírody,....vlasy jsem si nikdy nebarvila a nikdy jsem nebyla u holiče,...vlasy se mi kroutí jak chtějí, když se mi to nelíbí, tak to ustřihnu, ono se to nějak zatočí, nebo to přisponkuju,....kvůli tomu mám na vlasech pořád fůru spínátek.

Teď pár let je můj šatník z fialové, tyrkysové, modré, šedé ve všech odstínech a bílé na blůzách.. Ovšem, nejraději mám ryfle a kostkovanou košili, něco jako pasák dobytka z pampy,....je to velice pohodlné,...a psi po mně mohou skákat polibosti, vezmu kartáč, vykartáčuju a je to zase hodobóžové,....

Z hlediska pošetření očí, by to měla být barva zelená,....jako tráva a nebo modrá, jako jasná obloha, ....to jsou barvy, které oči ve svém přírodním vývoji ovlivnily nejvíce a nejméně je unavují.

A na jakou barvu si nejvíce potrpíte Vy,.....prozraďte na sebe taky nějaké přísně střežené tajemství,....zdraví Vás Tužka.
04. 03. 2014 | 21:54

torro napsal(a):

Také se mi to zdá nepřehledné. I když na F-booku je to snad trochu lepší. Nejsem si jistý, jestli je to krok správným směrem. Dost dlouho mi trvalo, než jsem přišel na to, jak se přihlašovat. Uvidíme za měsíc, snad si zvykneme.
04. 03. 2014 | 22:07

honolulu napsal(a):

Pani Tuzko, nejdrive dik za informace. Tak rikate mahagon. To je moc pekne.

Zadne tajemstvi nemam...Mam rad bilou barvu. Jsem vlasaty platinovy blondak. Mam modre oci...Jsem 180 cm vysoky a zacinam prudce dedkovat, a to mi bere sebevedomi kontaktovat Vasi kamaradku.

Mode nerozumim. Doby kdy jsem byl princem jsou davno pryc.
Navy blue (namornicka modra) nebo electric blue jsem nosival nejcastej v Americe na prani krejciho, (saka)

V JAR jsem byl nejcastej v uniforme, ktere se rikalo safari.
Ted jsem stale v kratasich a v bavlnenych trickach floridskych barev. V nicem jinem se zde neda vydrzet. Je zde teplo a zareni...

Nemam rad barvy sede a cerne i kdyz mi slusi...Zelene barvy a jeji odstiny me uklidnuji.
Az se sejdeme priste, zeptam se Vas znovu na 3 karty, at mame zabavu.
Jdu ted studovat co znamenaji Vase barvy.
04. 03. 2014 | 23:26

Petr1306 napsal(a):

No je to strasny.
04. 03. 2014 | 23:57

Kala napsal(a):

Celkově oku nepřátelské. Nemáte snad stejného designéra jako Česká televize? Ta měla označení programů s čárkou nad číslem, vy zase pod Áčkem. A máte i stejné nutkání ke změnám - pořád něco "vylepšovat" až k totálnímu zhoršení.
05. 03. 2014 | 07:24

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Na diskuse se buď nedá nebo z problémy přihlásit s účtem a emailem na ruském serveru a prostřednictvím ruské sociální sítě a nejde to ani s okolí. Opravíte to?
05. 03. 2014 | 07:53

Karel napsal(a):

Na Orca Browser diskuse už se nezobrazují vůbec.
05. 03. 2014 | 07:57

K .V napsal(a):

Cíle bylo dosaženo, když chcete na blogy, nedostanete se tam dokud si neprohlídnete co píše Fendrych a Lipold. Taková malá ukázka jak fachčí svoboda a demokracie. Můžeš mít svobodný názor pokud se shoduje s tím naším
05. 03. 2014 | 08:07

Antonio Dřistalíny napsal(a):

Cílem bylo zjednodušit si CENZŮRU už při mazaní příspěvků na diskusích, které neodpovidají smyšlení redakce i když jsou napsány slušně:-)
05. 03. 2014 | 09:55

Standa napsal(a):

Není to vůbec OK. Když si chci přečíst nějaký blog, musím napřed přejít na e-mail, kde potvrdím svou totožnost a pak zase pracně vyhledávat ten blog, co jsem chtěl číst. Je to komplikované a raději je nečtu a odcházím z Aktuálně dnes.
05. 03. 2014 | 11:27

Nespokojená napsal(a):

Po této změně jsem přešla raději na NOVINKY.cz
05. 03. 2014 | 13:26

strejc Josef napsal(a):

Je to nepřehledné, tlačítko Blogy na rozdíl od ostatních (Názory a p.) nefunguje, musím klikat na "další blogy". Vnucuje to jakési priority informací či názorů podle "kohosi" v redakci. Grafika nic moc, reklama řádí. Je to krok zpět.
05. 03. 2014 | 16:07

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy