Proč rozpustit Bílkův soubor Dumky žalky?

03. 09. 2011 | 18:35
Přečteno 10754 krát
Česká fotbalová reprezentace neměla ve Skotsku duši a mozek. Chvílemi jí vynechávalo srdce. Zato měla nervy v kýblu. A rozhodující gól na 2:2 dala díky simulování.

Hráči byli místy líní na krok.

Zbabělí v ofenzívě.

Nebyli schopni změnit styl a útočit, když se ukázalo, že je soupeř slabý jako čaj.

Trenér staví opakovaně na hrot elegána, který neumí dávat góly. A padá jak přezrálá hruška, jakmile se ho někdo dotkne. Baroše.

Nejnebezpečnějším ofenzívním hráčem byl ve Skotsku stoper Hubník.

Brankář netrefil míč, který mu mířil na nohu, a kopnul si ho do branky.

Trenér Bílek opakovaně ignoruje jediného útočníka, který může střílet góly. Lafatu.

Postavil nerozehraného Rajnocha a dočkal se od něj chyby, jakou neudělají ani odboráři v okresní lize neregistrovaných.

Půlka mužstva se bála v Hampden Parku míče.

Někteří hráči neznají varování, kterým se volá na kamaráda, k němuž se zezadu blíží protihráč. ´Zádaáá!´

Pět českých obránců nedokázalo při gólu na 1:0 uhlídat dva skotské útočníky.

Do pěti skotských obránců se po většinu prvního poločasu opakovaně ploužili dva čeští hlemýždi.

Když Bílkovy Dumky žalky se štěstím vyrovnaly na 1:1, zalezly ustrašeně dozadu místo toho, aby trapného soupeře dorazily.

Není možné něčemu takovému fandit.

Miloslav Lubas

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Kvakin napsal(a):

Nebrečte, Řebíček teď udělá ze Slávie mančaft, který bude obsazovat v nároďáku deset pozic z jedenácti. Ze Sparty přijde pouze nosič lahví se sodovkou.
03. 09. 2011 | 18:46

mb napsal(a):

aspon jste mohl tomu simulantovi penalty přiřknout nějaké body za umělecký dojem ... / okřídlené: historie se ptát nebude ... /
03. 09. 2011 | 18:58

+ěšč napsal(a):

(de)Bílkovi by se mělo říci, že za každou prohru či remízu dostane takový klystýr, že se dva měsíce neposadí.

To by byly výhry!
03. 09. 2011 | 18:58

miki napsal(a):

Lépe bych to nenapsal!
03. 09. 2011 | 18:58

dalimír napsal(a):

Sebrat jim ty nezasloužené astronomické platy frajerom ! jsou jak naši politici ,berou hodně peněz ale radost lidem neudělají ! Velký bič a malý dvorek na takové lunty ! Dl
03. 09. 2011 | 18:59

ld napsal(a):

Jeden gol břichem, druhý podvodem. A to s hráči, jejichž liga se nehraje.
Hašek při útěku do Arábie řekl, že svoje úkoly na 4 roky během poloviny mandátu splnil.
Něco je špatně...
03. 09. 2011 | 19:33

jichu napsal(a):

Co s tím, když dobrého dravého plejera s drajvem na bránu široko daleko nevidět. Bílek si může nastudovanou trenérskou metodiku v takovém případku strčit za klobouk. A s mrtvými kecálisty před zápasem, ty zázraky pouze s pomocí sudího uděláš. Ale jak již bylo výše řečeno. Historie se neptá.
03. 09. 2011 | 20:16

neo napsal(a):

Bílkův systém je o náhodě a štěstíčku a to do puntíku vyšlo. Břichostřelec Plašil celý zápas plašil a pobíhal. Nedal kloudnej balon. Baroš pálil jednu šanci za druhou a když mohl, tak upad. Jiráček a Rosický s Hubníkem, tito tři předvedli alespoň něco. Rezek zasloužil červenou už za tu dvojitou kosu. Takhle splašeně vletět do dvou hráčů... žlutá byla mírná. Svůj mizernej výkon podtrhl hereckým výkonem. Tady pak nastoupilo známé štěstíčko. Rozhodčí mu to sežral a skotům pak ne.

ják se říká , prostě haluz.
03. 09. 2011 | 20:21

ld napsal(a):

Vychvalovaný Rosický se po ztrátě balónu zastaví a čumí. Baroše předbíhají beci, aniž se zadýchají. To je prostě pořád ta briknerovština prohospodařených talentů.
Na lavce sedí Lafata, který do čeho kopne, to je gól. Bednář se do repre dostal, až když si ho všimli po nákupu koksu...
Špílmachr Otepka zůstal úplně bez povšimnutí, a u Bergera se asi čeká, až jej budou jako jeho strejdy pouštět ze záchytky, aby se dostal do zorného pohledu "manažera" Šmicra.
Ubohost, ubohost...
03. 09. 2011 | 20:29

filip II. napsal(a):

Z naší strany ustrašený výkon, většina hráčů se bojí tvořit a raději ze soupeřovy poloviny přihrávají do stran a dozadu, z útočné akce se míč dostane zpět k našemu brankáři. To je alibismus, který nemá naději na úspěch, je to hra na náhodu. Ostatně obě naše branky to dokazují.
Skotové se mohou cítit poškozeni, rozhodčí Blom zachránil Bílka. Ten by se mu měl revanšovat na př. tak, že by mu zaplatil měsíc pobytu v GH Pupp ve Varech se vším všudy. Za svoji mizernou práci pobírá luxusní plat .
03. 09. 2011 | 21:15

Divobyj napsal(a):

Hráči jako Baroš,Plašil,Čech a Rosický už DÁVNO nemají u reprezentace co dělat!
Okamžitě vyhoďte Bílka a povolejte Hřebíka,který jistě dokáže zkombinovat reprezentaci poctivých dříčů ze svého mladého mančaftu a z naší ligy.Mohou ze začátku prohrát,ale v jejich hře bude vidět chuť a systém!
Na ten současný hnus hraný na náhodu se prostě nedá dívat!!!
03. 09. 2011 | 21:36

ijn napsal(a):

bídu společnosti dokonají naši alibisté=fotbalisté, mediálně zdatný (de)Bílek okecá naše štěstíčko, namísto aby domů poslal Baroše a spol.! Jak dlouho si pohraje s trpělivostí fandů???
03. 09. 2011 | 21:43

mb napsal(a):

koukal jsem na youtube jak jsme to otáčeli s nizozemim ...

ještě asi 4 břevna navrch ...

nesrovnatelné ... věřící srdcař nedvěd ... kterej si dává fanaticky tréninkové dávky navíc a nevypustí žádnej balon ... poborsky kterej jezdi nahoru dolu ... fotbalisti který o sobě věděj ....

myslim že jsme prokletý od tý doby co čech pustil ty haluze s turkama ....
03. 09. 2011 | 22:09

Maximus napsal(a):

Autore, díky za blog, vidím to naprosto stejně! Spousta fandů, Vy i já tušíme a i víme, že náš fotbal má mnohem na víc, ale musí tam být dobré složení party hráčů včetně těch okolo týmu, hráčů kteří se rvou o každý míč a kteří jsou nadupaní fyzicky a umí si i technicky s míčem poradit. Prostě parta schopných namotivovaných hráčů, bojovníků a správných frajerů. Zkrátka byli jsme a trochu pořád jsme namlsaní generací Koliera, Nedvěda, Galáska, Poborského atd..... Jedno však tušíme spíš víme na 100%, že trenéři jako Rada nebo Bílek na to prostě nemají takový tým sestavit, koučovat a nabudit k potřebnému výkonu! Ti co drží nad Bílkem ochranou ruku to prostě nějak pořád nejsou schopni pochopit.
03. 09. 2011 | 22:30

zdenekpelda napsal(a):

Hm,ale jistě se najdou tací,kteří přesto fandit budou...Se mnou už ovšem nemůžete počítat dávno...Sport je věrným otiskem společnosti...V tomto případě nutno podotknout,že bohužel...
03. 09. 2011 | 22:53

Divobyj napsal(a):

Pane Peldo!

Tolik pesimismu bych od Vás nečekal.Ve sportu se přece občas dějí zázraky.Hlavu vzhůru!
03. 09. 2011 | 23:27

Jeff napsal(a):

Ale ale.. hrajeme stejně 40 let, co vidim na tv, tj. líně a chytře, když je nálada, tak to tam padá. Laštůvkůn (ne)kiks byl reflexivní a dávat mu to za vinu je blbost, Rosa podlehl době a Wengrovi, jenž choval Fabregase a náš talent 50tiletí prodrbal většinu kariéry, Baroš na to pořád má, jen tam hochu nemůže bejt furt sám. Pokud postaví Plzeň bez její duše, tak mu to fungovat nebude, chyběl aspoň Limberský kamkoliv, Rezek prodělat sparťanský výcvik a ví, že podvody se vyplácí. A chyběl Morávek, kterej jako Rosa nemusí trénovat. Skotové rozhodně jak čajík nepůsobili, co pas, to přesnost a v rychlosti a tahu na bránu bych taky slabinu neviděl. A poslední: v HampdenParku nám to historicky moc nejde. Jako mistři Evropy jsme tam vypadli z MS v r.77, hochu, z.B.
04. 09. 2011 | 07:57

kapuja napsal(a):

Tady e jen prodlužuje naše agónie. Pokud chcem postoupit z baráže tak je potřeba vyměnit trenéra,aby s tím mohl ještě něco udělat myslím s herním pojetím protože pokud postoupíme do baráže tak tam bude těžko někdo horší než byli včera Skoti. a v příštím losování na euro budem už ve 4 koši.
04. 09. 2011 | 09:17

prak napsal(a):

Bílkem sestavený mančaft nelze jinak, než kritizovat. Nebetyčná pasivita a doslova čekání na zázrak. A sice že některý Skot ztratí orientaci a napálí to do vlastní branky.
04. 09. 2011 | 09:21

ondrahlinsko napsal(a):

Dlouho jsem nevidel nic horsiho.....,zacinam mit pocit,ze lepsi se nekvalifikovat a neudelat ostudu.
Zmena trenera je uz na miste!!! a i ten utok by bylo dobre obnenit!!!!
04. 09. 2011 | 09:40

Antonín Suk napsal(a):

Trenér NÁROĎÁKU musí být především psycholog.Ten už totiž nemůže hráče nic naučit,může jen stanovit sestavu,taktiku a hlavně - NABUDIT HRÁČE K VÝKONU !!! To je ale jedna z věcí,kterou Bílek nikdy nedisponoval.Včera jsem neviděl až tak lenivé české hráče,ale spíše ZBABĚLÉ.Seebevědomě se po hřišti pohyboval snad jedině Jiráček,kterého "prozíravě" Bílek vystřídal.Jedno je ale jasné-Baroš už lepší nebude a na reprezentační úrovni už výkonnostně nestačí."Právě proto" zůstal do posledních minut na place.Pane Lubasi,nemáte "náhodou" dost vysoké postavení v ČMFS,abyste osobně pomohl k výměně trenéra repre ?! Bílka přece může nahradit kterýkoliv ze 32 trenérů I. a II.ligy,možná i nějaký ten divizní.
04. 09. 2011 | 10:01

Jirka Pv napsal(a):

S Bílkem víc než souhlasit se všema - prostě by měl vypadnout. S Laštůvkou - bohužel byl to reflex a netrefil ten balon, spíše bych to viděl na chybu celé obrany. Baroš - je dobrej útočník, bohužel kdž vás nikdo nepodporuje, tak sám proti 5 toho moc nevymyslíš, ale ten gol v 5-té minutě měl dát. Rosa -. ten maká, přihrávky super, ale jakmile když přijde o balon, tak moc často se nevrací, ale divíte se mu? Vždyť je na to sám. Plašil - těžko hodnotit. Včera mu přihrávky moc nešly, ale když se umíš postavit, tak nakonec jsi slavnej:) Jiráčwk - na to že hrál poprvé v repre, makal a byl vidět. Hubník - dobrá práce a snaha, ale až ve druhém poločase. Zbytek mužstva raději nehodnotit.
04. 09. 2011 | 10:05

Tonda napsal(a):

Jak pochopit Bílka, když jednoho z lépe hrajících fotbalistů /Jiráčka/ v 70 minutě vystřídá za nic nehrajícího Pekharta.
04. 09. 2011 | 10:10

Standa Fořt napsal(a):

Kdo to včera viděl, tak musel zaplakat. Těžko se takový zápas hodnotí, protože vidím bohužel až příliš rudě. Zmítá se mnou bezmoc, že celý národ vidí takovou trapnost a haluz, ale vedení našeho fotbalu, trenér a i sami hráči to vidí opačně. Je to asi hrozné, ale uvítal bych, kdybychom včera prohráli a v realizačním týmu konečně došlo k zemětřesení. Už to tady vše zaznělo a úvodní komentář je naprosto vyčerpávající. Asi mi to neuvěříte, ale včera jsem si vůbec nezakřičel góóól, prostě jsem neměl proč. Cloumá se mnou vztek a bezmoc, protože vedení našeho fotbalu hlasům fandů a mnohých odborníků prostě nenaslouchá. A ještě jedna poznámka ...včerejší soupeř byl taaak slaboučký!!!
04. 09. 2011 | 10:12

mike napsal(a):

upřímě doufám,že tenhle tým na ME nepostoupí,protože si to za přístup nezaslouží.
Baroš odehrál v kariéře 5 dobrejch zápasů za repre ( všechny na ME v Portugalsku )
od té doby nic...Lafata má stabilní kvalitu několik let. Povolají ho jen aby
zavřeli hubu novinářům a veřejnosti a pak ho stejně nepostaví, žese jim jakože
nehodil do rozestavení a taktických plánů. Bílek, co je to za trenéra proboha?
On ani nečte ze hry, neumí sestavit typově hráče k sobě a nevytváří osu týmu...
Je to amatér, kterej to zkouší na náhodu...Je to paradox, ale na českou ligu
na kterou sem vždycky nadával, se dá koukat a na repré NE. I týmy jako Hradec,
Dukla nebo Příbram pochopili,že bez golů prostě budou hrát vždycky o sestup a
tak s tím něco udělali...a Bílek? nepoučil se ani z naší ligy....sem na něj na..anej...
04. 09. 2011 | 10:18

Jirka napsal(a):

Naprosty souhlas,jak se radovat ze hry,nahodneho i umelecky prihraneho padu.Vzdyt bylo evidentni,ze si pro ten kontakt sel(asi Bilkova instrukce)Budto uz konecne vymnenime tradega Bilka,nebo se budeme muset divat na hrozny fotbal,ktery s repre nema nic spolecneho.Jo a Milane Barosi,mnel bys prestat hulit,tva rychlost je ta tam.
04. 09. 2011 | 10:23

dežo napsal(a):

jen aby se ty Plzeňácivrepre nepokazili...
04. 09. 2011 | 10:24

bob napsal(a):

že je bílek špatným trenérem se ví již dlouho,ale nikdo s tím nic neudělá všichni co mohou mluvit do složení repre týmu jsou alibisti.skandální hodnocení hry po zápase trenérem.30%hráčů žije jenom se jména ,které si kdysi udělali již by neměli reprezentovat protože si toho neváží a nemají ani snahu což všichni kteří utkání sledovali museli vidět.Pokud to přes slzy vydrželi až do konce.
04. 09. 2011 | 10:40

Karlos napsal(a):

Je opravdu neskutecny ze co komentar to atak na nas tym,typicka ceska natura,stezovat si a brecet.Pripada mi ze jsme se divali asi na jiny fotbal vcera.Co jste si vsichni mysleli,ze se nasi pohrnou do utoku??Uplne jsem zhnusenej z komentaru na sport.cz jak souper byl slaboucky a skotske nekopla atd.Ve vcerejsim zapase slo o vsechno,myslet si ze Skoti na nas vlitnou si mohl myslet pouze idiot,zkouseli to jiz v minulosti,sehrali skvele zapasy napr. se Spanelskem ci drive s Italii a vzdy ale odesli porazeni,tentokrat zacli opatrne stejne jako s Danskem,navic nasi skutecne v prvni puli dobre kombinovali a nepustili je do tlaku coz byl zamer ktery vysel.Kdy si uz konecne uvedomite ze proste kvalita momentalne chybi,Nedved a spol. jsou pryc a soucasny hraci proste nedosahujou jejich kvalit,ovsem vcera do toho dali vsechno a jeli nadoraz,ja osobne jsem byl vcera primo na stadionu a videl jsem velky odhodlani od naseho tymu.Ono je to trochu rozdil komentovat to od televize z hospody,to je kazdej trener,zkuste si sednout na tribunu dvacet metru od hriste a slyset ty kluky,mozna by jste vy vsichni treneri z hospod a od obrazovek poopravili nazor.A prestante se uz konecne nechat ovlivnovat clanky,jako '' ...nedokazali porazit ani tragicky skoty'' to je pouze absolutne neodbornej prachsprostej a ubohej bulvar!!! Takze ja rikam,nasim i souperi slo o hodne proto zapas vypadal jak vypadal,remiza je ferovej vysledek i kdyz ta penalta byla absolutne sokujici.Kdyz nemas takovej talent ale jedes na doraz a hrajes jako tym,ja ti podam ruku,rozhodne na tebe nebudu plivat a urazet te!!!!!
04. 09. 2011 | 10:55

stanislav1946 napsal(a):

Kdy pan Bílek konečně přijde na to že Baroš byl rychlí před sedmi roky.
04. 09. 2011 | 10:57

kapuja napsal(a):

No uvidíme v pondělí co zas vymyslí ti pánové na Strahově. Ale už by se tam měli tež probrat i když nevěřím že si z těchto názorů alespoň trochu vezmou. Sou to též samolibí narcisové kteří hledí jen a jen na sebe ale neuvědomují si že peníze za postup na Euro a nebo MS je živí. No co tak se pošle méně peněz do nižších soutěží,aby nám zůstalo dost peněz pro nás. Tady by měli nést též zotpovědnost za neúspěch a jít třeba bez peněz.(ale v naších zem šířkách se tohle nenosí podívejme se na vedení státu)
04. 09. 2011 | 11:01

dežo napsal(a):

Chlapci, ešte nezačala výmena kádrov, mladých za starých a zaslúžilých. To je pôrod, ale vy to dokážete:-)
04. 09. 2011 | 11:03

fotbalista napsal(a):

Z výsleýtdku 2:2 bych mohl být spokojený. Ale po zápase jsem se styděl za ty penalty a za výkon některých hráču. A to nejsem nějaká slečinka. Poprvé mi bylo líto soupeře. Hoši se možná snažili, ale spíše mi to přišlo, že přijeli na nedělní výlet na Konopiště. "Nějak to tam dáme" Takový fotbal se mi nvůbec nelíbí
04. 09. 2011 | 11:09

jjj napsal(a):

rád bych viděl hrál hrát tohle Áčko proti nějakému dobrému tými z ligy a nebo proti 21. A kdo by vyhrál, stal by se novým Áčkem. ;-)
04. 09. 2011 | 11:15

Dan napsal(a):

pro p.Karlose když jsi byl na fotbale tak si sundej černe bryle ja tam byl taky a asi sme byli každy na jinem prostě ubohe nevim co jsi viděl
04. 09. 2011 | 11:17

Martin Susta napsal(a):

Co Skot zahodí, Holanďan zvedne :-))
04. 09. 2011 | 11:18

jandec napsal(a):

pokud se dokážeme kvalifikovat tak Bílek musí skončit.
Jinak to na ME bude taková ostuda co jsme ještě neviděli.
Ten člověk nemůže vést nároďák.Jako fotbalista celkem dobrý ale jako trenér je dobrej
tak do župního přeboru.prostě hodnej kluk.A nejvíc mě štve že nedokáže kritizovat
hráče ale furt je omlouvá.
04. 09. 2011 | 11:22

mb napsal(a):

to jandec ... klekí petra nebyl hodnej kluk ... a stejně pod nim kluci po prohranym zápase klátili děvky ... takže si stejně nevybereš ...

/ ale hřebik je kvalitní ... to rozhodně ... ale dřív umře než ho pustěj k nároďáku ... /
04. 09. 2011 | 11:30

Pavel napsal(a):

Myslím, že těm frajírkům, jenž se říká fotbalisti jde lépe chlastání a zábava s děvkama na pokojích hotelů. Bílek je alibista, ovšem celý problém má hlubší pozadí a sice kompletně v ČMFS. Za takové výkony by si tyto výlety reprezentanti měli platit sami. Buď by hráli pořádně nebo by sami skončili.
04. 09. 2011 | 11:37

Bílek ven napsal(a):

Je čas, aby se v nároďáku představil nejlepší český trenér - HŘEBÍK
04. 09. 2011 | 11:41

Bomberius napsal(a):

Dobrý den,

je nutno konstatovat, že Bílek jako trenér již po několikáté totálně selhal, a pro příklady bychom nemuseli chodit zrovna daleko!

Útočník Baroš, jenž měl v reprezentaci trvalou pernamentku jak za trenéra Brücknera, tak již nepochopitelně i za trenéra Rady, a naprosto neuvěřitelně i za trenéra Bílka. Útočník, jenž v reprezentačním dresu za poslední dva roky de facto NIC neukázal, se Skoty opět nezklamal! Přesto se neustále těší trenérské oblibě! Neopomenu zdůraznit, že se opětovně nejednou andělsky "rozplacl s rukami vpřed"... Netrefí prázdnou bránu v šestnácce => Baroš by snad netrefil ani úplně rozevřenou bránu na rugby!! Je to již do nebe volající, je očividně IMPOTENTNÍ, vyměňte ho, Cecilkooo...!!!

Jiráček, Hubník, Rosický, občas i Petržela hýřili VIDITELNĚ velkou aktivitou, běhali, vskutku se snažili tvořit hru, ale ten zbytek hrál naprosto bídně, tragicky... Prvních třicet minut se hrálo jenom na naší polovině, kde jsme si nahrávali s Laštůvkou...?! Rajnochova chyba byla takřka učebnicová, školácká, laická, amatérská, a naprosto neomluvitelná, jeho zahraničnímu angažmá nehodná! Na co se chce v tomto případě chlapec vymlouvat? K Rezkovu výkonu je nutno podotknout, že by se za tento teatrální kousek v šestnácce nemusel stydět ani na přijímacích zkouškám na DAMU/JAMU... Vláčel nohu za sebou jak vlečku za traktorem! Býti jím, tak si dám černý kýbl na hlavu a nechodím ani ven. Ostudný a odsouzeníhodný to fotbalový počin!!

Charakter Bílkovy strategie spočívá zřejmě v následujícím postupu:
ÚTOK: trvale impotentní útočník na hřiště, útočník s formou na lavičku! Nepochopitelné!
Záloha: hráči, jejichž liga ještě ani nezačala, nemají zápasový rytmus, nominujeme na důležitý kvalifikační zápas...!!

Degradace českého fotbalu za Bílkova působení pokračuje a můžeme si býti i jisti tím, že pokračovat bude, neboť je to evidentně velmi nepoučitelný trenér!!

Bůh s námi!!

S přátelským pozdravem a láskou

Bomberius
04. 09. 2011 | 11:44

portwyn napsal(a):

To Jeff:

Pokud vím, tak Rezek nejvíc svých skoků plavmo udělal v Plzni. nevšiml jsem si, že by to čestnému Vrbovi nějak vadilo...
04. 09. 2011 | 11:51

Pusťte na ně Plzeň! napsal(a):

Myslím, že Slováka Bakoše na hrotu klidně může zastoupit Baroš a všechno bude fungovat. Útočník bez podpory je vpředu ztracen. Všímáte si, jak hrají dopředu krajní obránci Plzně a jak repre? Opravdu netuším, kdo má zájem na tom, aby u repre byl nadále Bílek. To chce někdo náš nároďák zlikvidovat?
04. 09. 2011 | 12:06

Othello napsal(a):

Jeden spokojený tu je,Bílek.Alespoň na tiskovce to tak vypadalo.
04. 09. 2011 | 12:11

xerox napsal(a):

Si asi upad ne? Baroš mohl dát včera dva goly a netrefí ani branku, jakou podporu by ještě chtěl?
04. 09. 2011 | 12:24

maxíík_ napsal(a):

Zdravím všechny fandy,
na zápas jsem se po trapných výkonech našich hráčů v čele s Bílkem v poslední době a hlavně po Norsku raději ani nedíval! Vidno,udělal jsem dobře! Myslím, že jsem o nic nepřišel a večer jsem si pustil kvalifikační zápas např. Německo - Rakousko a nádhera v podání Němců:D To byl jinej match:D Divím se Vám, že se rozčiluje, stejně to neovlivníte a Bílka a některé hráče,kteří tam fakticky už nemaj,co dělat nezastavíte! To by museli na Strahově dostat rozum a nepo.rat se z toho a vyhodit a obměnit celý realizační tým i trenéra a některé hráče,pokud by hráli, to co doteď hrajou - tužku a nic:D A to by měli navíc i vyhodnotit někteří hráči sami, že na to nemají,ale všem jim chybí tzv. sebereflexe, to se tady nenosí a není v módě!
04. 09. 2011 | 12:26

budaa napsal(a):

to co jsem si tady přečetl je bezesporu většinou pravda. Hrát na jednoho útočníka,když chci vyhrát je asi o ničem,a ještě k tomu Baroše,kterej se neumí porvat o míč,ztratil rychlost a když už to nějak zvládne,tak tam nemá nikoho,kdo by vystřelil. Záloha si přijela na procházku,měli by jim dát na půlku ještě lavičku,aby si mohli odpočinout. Kadlec tragickej,dostal balon a nakopne ho někam dopředu,to má ještě ze Sparty. No prostě se přiznám, když jsme včera dostali první gol,kdy dva šli do 6,tak jsem se fakt smál a měl jsem z toho i radost,ale bohužel to nevyšlo a ten pan Bílek tam zůstane ještě hodně dlouho a bude se držet svýho koryta
04. 09. 2011 | 12:39

Libor Ládek napsal(a):

Vzdor včerejšímu (nezaslouženě) šťastnému výsledku má naše mužstvo do baráže ještě dosti daleko, neboť Skotové dosti pravděpodobně získají 6 bodů s Litvou a Lichtenštejnskem, zatímco zisk potřebného jediného bodu, který by nás do baráže dostal (při rovnosti bodů doufám rozhodne příznivý poměr vzájemných zápasů se Skoty), je s přihlédnutím k včera předvedené hře velmi nejistý. A asi bychom ani neměli litovat, když naši na ME nepostoupí. Tento tým je nutno opravdu rozehnat a začít
s novými hráči i trenéry a možná za 5-10 let to zase bude o něco lepší. Konkurence je ovšem obrovská...
04. 09. 2011 | 12:51

Karlos napsal(a):

Pro p.Dana,nevim proc bych si mel sundavat cerny bryle,spis napis co si videl ty a dej nam nejaky porovnani ci komentar at si kazdy udela usudek sam,co si jako cekal?Oba tymy pod tlakem v poslednich dobe neuspesny,no co jsi cekal nebo videl? Ja videl proste snahu nasich udelat vysledek,coz se jim podarilo,dej nam tedy svuj komentar at mame srovnani a ukaz nam rozdil mezi timto zapasem a dalsimi kvalifikacnimi zapasy ktere se hrali v patek a kde o neco slo napr.Irsko-Slovensko a dalsi,to bylo stejne opatrny a nervozni,co si vlastne od toho cekal???Fotbal nahoru dolu,s nohy na nohu?Nebud smesnej,bud realista.
04. 09. 2011 | 14:10

Karlos napsal(a):

....a jeste na zaver,mnohem fotbalove vyspelejsi zeme s mnohem vetsi zakladnou si proslo casovou krizi,Italie,Francie,Spanelsko nevyjimaje v poslednich 10-15 letech,nebo Nemecko,to uz se zapomnelo jak jsme jim dali na Euru v Portugalsku 3:0 i z hracema z lavicky? Tymy proste prochazej krizema,je to jen stav prace Ceskyho fotbalovyho svazu,tam je velikej problem uz spoustu let,je to smesny co se tam deje,ale proc to pokazdy dostanou schytat ty kluci na hristi??
04. 09. 2011 | 14:28

laze napsal(a):

Naše devatenáctka by Skoty porazila. Bílek neví,co hrát,hráči se bojí míče,ať jdou do ....
04. 09. 2011 | 14:36

arnazach napsal(a):

Pusťte na ně Plzeň!:

To Vás asi popletl pan Lubas - vždyť nejvíc útočící hráč Hubník, ač povoláním stoper, hrál krajního beka a Kadlec byl taky lepší dopředu než dozadu. Jistě, Češi nehráli dobře, ale Skotové byli ještě mnohem horší a jen kvůli neuvěřitelným kiksům v české obraně mohli dvakrát skórovat.

Něco jiného je, že fotbal už dávno nehrajou gentlemani. Padání (diving) je bohužel normální součást technické výbavy útočníka. V tom už Bílek vyrostl, s tím nic nenaděláme.
04. 09. 2011 | 15:36

rozumprd napsal(a):

Bílkova filosofie je jasná-každý měsíc za ty peníze dobrý,a tak blábolí po zápase jako Bárta po K12. Fotbal se zase nedostavil a nedostaví,dokud Bílka nevystřídá jeho asistent Komňacký,protože ten fotbal umí viz Jablonec,který hraje,ač bez zájmu médií i diváků, nejlepší fotbal v Čechách...
04. 09. 2011 | 18:55

Baníkovec napsal(a):

Ještě, že máme tu Plzeň, zachraňuje mě od pláče a krásně se na ten fotbal kouká...
A to jsem rodilý Baníkovec (tam bych teda taky musel plakat)
05. 09. 2011 | 09:10

akné napsal(a):

Baníkovec.Viděl jsem se Spartou zcela něco jiného-fotbal se nedostavil a to ještě přijde konfrontace s Evropou...Myslím,že budeš plakat dál a ještě větší slzy..
05. 09. 2011 | 11:28

Jan Tomas napsal(a):

"Baroš je náš nejlepší útočník" řekl náš "nejlepší" trenér Bílek, protože náš náš bývalý "nejlepší" předseda ČMFA Ivan Hašek utekl, neboť jeho ochránce "nejlepšího" ředitele SAZKY Aleše Hušáka vyhodili. Samá "nejlepší" společnost, ale je mi z toho úplně špatně.
05. 09. 2011 | 16:07

Andrew napsal(a):

Dobře pane Lubas, pojďme všichni na naší repre plivat, to je přece větší sranda ne?!!! ...je mi z vás zle, fandit možné je, věřte mi, já fandím a fandit budu!!!
05. 09. 2011 | 16:41

fanda napsal(a):

Dva čeští hlemýždi několikrát vykombinovali těch pět až šest obránců do gólové šance, bohužel ji jeden z těch hlemýďů ani jednou neproměnil. Ještě před prvnim gólem aspoň ten hlemýžď na sebe natáhl čtyři obránce a rozebral sám celou obranu. Taky na toho hlemýždě/elegána byla v prním poločase jasná penalta, jen se bohužel skotský obránce nepřiznal... Na to, že ten hlemýžď/elegán letos nehrál žádné soutěžní zápasy, to není zase až tak strašné. I když byla doba, kdy hrál výrazně lépe, stejně jako české mužstvo. Také to měl v té době výrazně jednodušší, protože v té době byl nepřítelem číslo jedna u skvělých českých fanoušků jiný ještě větší nekopa, nejmenovaný bývalý majitel zlatého míče.

Škoda, teď už se nikdy nedozvíme, kolikrát za zápas by skvělý jablonecký útočník sám rozebral a zesměšnil obranu složenou z hráčů Premier League (třikrát je rozhodně málo). Minimálně za Jablonec z malého vápna góly dává bez problémů. Třeba se předvede v úterý, stejně jako skvělý Petržela ze skvělé Plzně, druhý nejlepší český hráč ve Skotsku.
05. 09. 2011 | 16:51

Kromwall napsal(a):

Moje momentální ideální sestava : Čech - Limberský,Hubník,Rajtoral- Pilař,Jiráček,Hubschmann,Rosický,Petržela - Kolář - Lafata a na lavičku Pudila,Vacka,Pospěcha,Mazucha,Bystroně,Suchého,Drobného,Matějovského,Loučku,Kušníra a moc se mi líbil mladý Vydra z "21". Na 3beky to stačí při běhavosti ostatních hráčů.Jiného útočníka v repreformě bohužel momentálně nemáme,je to smutný ale je to tak.A co se týká "Turků" říkám rozhodné NE! -liga tam nejede,tak není o čem se bavit,každý ví že soutěžní zápasy jsou jiné než přáteláky.
05. 09. 2011 | 17:03

kvietik napsal(a):

p. Lubas - A nechtěl byste to trénovat a zároveň hrát vy sám? Tuším byste zvládl jak EURO tak i světák. Takový odborník nevyužitý...
05. 09. 2011 | 21:37

fanda napsal(a):

Po zoufalé sérii pod tímto trenérem, zakončené katastrofálním vystoupením v Norsku a Skotsku, je nutno vyzvat ČMFS, aby okamžitě odvolalo p.Bílka než náš fotbal padne na úplné dno (pokud tam už není). Dejte šanci jinému trenérovi, snad se mu ještě podaří s těmi antifotbalisty něco udělat. Bohužel jsou to profesionálové jen tím, že berou plat, ale výkony (technikou, fotbalovým myšlením atd.)jsou to obyčejní amatéři.
Je vůbec možné, aby tuhle blamáž obhajoval Vladimír v TV ? Co vy na to pane Vízek, vždyť jste oba hráli úplně jiný fotbal ?
05. 09. 2011 | 22:36

pavel napsal(a):

Za nasi federaci by mel hrat narodni tym Moravy, kdyz ceckove jsou tak nemozni!
debilove v Praze by meli ztratit sve pozice a platy,kteredostavaji za nic.
Moravsti sportovci jsou daleko lepsi jak v hokeji,fotbale i v tenisu,ale sance nedostanou.Proc na britskych ostrovech mohou hrat krome Anglie i Skotove a Welsane, ale zde 5ti Milionovy narod Moravsky je porad utlacovan a Moravane jsou nuceni hrat za saousedni Cecky a v mediich je dokonce predstavuji s cizi identitou /ceckove/.
Moravane jsou starsim a inteligentnejsim narodem okupovany primitivy a zidaky v prazskem knesetu
05. 09. 2011 | 23:18

jája napsal(a):

Pavle, ty jsi kus moravskýho vola, to říkám jako Moravák.
06. 09. 2011 | 07:27

nikdo napsal(a):

Pane Lubasi, všichni jsme to viděli. V podstatě pokračuje výkonnostní ubohost, ať hrajeme s kýmkoliv. Pan Bílek tu funkci nikdy neměl brát. Bohužel hráči z Evropy si neváží reprezentace.
07. 09. 2011 | 12:25

MayLori napsal(a):

When you are in the corner and have no money to get out from that point, you will require to take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a>. Just because that will aid you definitely. I get auto loan every single year and feel fine because of that.
04. 11. 2012 | 12:20

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy