Aleš Hušák radí: jak nikdy nezkrachovat

15. 01. 2011 | 19:56
Přečteno 5236 krát
Recept šéfa Sazky Aleše Hušáka, jak se vždy a za všech okolností ubránit krachu, je elegantně jednoduchý.

1. půjčte si kde chcete a kolik chcete,
2. dluhy neplaťte,
3. až věřitel jednoho krásného dne přijde a řekne "zaplať", vystavte mu fakturu za poškození vašeho dobrého jména. Výše faktury by měla zhruba odpovídat výši vašeho dluhu,
4. započtěte svou novou pohledávku vůči vašemu starému závazku a je po dluhu. Jak prosté.

Na celém - jinak vcelku vtipném - příběhu je smutná snad jen jedna věc: Aleš Hušák ho, zdá se, myslí vcelku vážně, postupuje podle nastíněného scénáře a hodlá ho obhajovat dokonce před soudy. Kdybych byl vlastníkem jakékoliv společnosti, nikdy bych managementu nedovolil vyhazovat miliony za právní služby na takhle nesmyslné - a předem patrně prohrané - spory, ale akcionáři Sazky mají ke krokům Aleše Hušáka, jakkoliv přivádějí firmu do větších a větších potíží, stále jakousi záhadnou, iracionální a nevysvětlitelnou důvěru.

Bude zajímavé sledovat, kam až vlastníci Sazky nechají management jejich společnost dovést. Prozatím (a zvenčí) se zdají kroky Aleše Hušáka docela zcestné: buď už jen zoufale prodlužuje své (śkoro jistě sečtené) dny v generálském křesle, a nebo ví něco, co uniká i Radovanu Vítkovi a jeho armádám právníků, a co způsobí, že Sazka najednou zázrakem vstane z mrtvých a supy typu Radovana Vítka porazí.

Kdyby na to Sazka vypsala kurs, vsadíl bych si jedničku :)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

micha napsal(a):

Pane je lepší když peníze "spolkne" bohatý, který je zhodnotí, než kdyby je měla lůza prohodit žaludkem. Viz: Tunisko. Takového období se moc bojím. Co s rozhněvanou bídou? Mělo by se připravit nějaké stanné právo. Bít, ale jen do max. ZTP, že? Bohatí velmi si vás vážím.
15. 01. 2011 | 20:28

stále rebel napsal(a):

„Snaha ministryně školství Petry Buzkové navíc - jak se dalo čekat - skončila potupnou porážkou. Valná hromada ČSTV neuznala ani za vhodné o návrzích vyplývajících z jejího dopisu hlasovat.
Tělovýchovní funkcionáři navíc projevili Sazce a její dostavované aréně jednoznačnou podporu.

Otázky související s financováním stavby, provozu haly a dopady této zátěže na tok peněz do českého sportu - což je hlavní účel Sazky- odbyli lapidárními vyjádřeními typu výroku předsedy ČSTV Vladimíra Srba, podle nějž "cenu haly budeme znát až po jejím dokončení a podmínky financování jsou předmětem obchodního tajemství".
http://www.bbc.co.uk/czech/domesticnews/story/2004/04/040405_analyza.shtml

„Šéf Sazky Hušák: Neplatí mě za to, abych byl oblíbený

Málokoho provází horší pověst. A to nejen kvůli minulému režimu, kdy podepsal spolupráci s StB. Kolují historky o tom, jak z něj zaměstnanci mají panický strach a jak je schopný vést porady do pěti do rána. Aleš Hušák už třináct let vede společnost Sazka. „
http://ekonomika.idnes.cz/ales-husak-neplati-me-za-to-abych-byl-oblibeny-fa1-/eko_profily.asp?c=A081104_171051_eko_profily_ven

Šéf zadlužené Sazky má sídlo ve Španělsku za 60 milionů
http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.aspx?c=A100114_101450_ekonomika_fih
15. 01. 2011 | 20:48

yara ze země krys napsal(a):

Třeba si pan H. dělá srandu, on už má negenerálováno nebo teď je moderní říkat nařebíčkováno a ví, že se mu tady v tom tunelstánu.cz nemůže vlastně nic stát.
PS.
Před lety jsem přišel párkrát do pracovního styku s jeho sestrou. Byla to seriózní, inteligentní, velmi vzdělaná a slušná dáma z bankovního prostředí, ale že by to byla sestra tohodle velkopodnikatele se mi nechce věřit. Geny si dělají často co chtějí.
15. 01. 2011 | 20:50

berkowitz napsal(a):

Kurnikšopa, já si dnes vsadil Sportku, doufám, že nevyhraji první cenu, abych se s Hušákovským podnikem nesoudil o její vyplacení!
15. 01. 2011 | 20:53

DF napsal(a):

Každý ředitel musí s ředitelem soucítit.Jsem li dostatečně daleko mohu budit důvěru,že mi je Aleš Hušák k smíchu.
Potom bezesporu Vaše blízká informace to je bezesporu to pravé jahodové.Bohužel ta aréna byla drahá a jak je vidět projektovaná pro trochu větší území.
Investice se bude vracet déle než je únosné pro tuhle hazardní sportovku.
Halu prodat a firmu nikoliv protože následovník se na sport vykašle a proto zadlužení je dáno arénou a hazard společnosti zrušit a nepřevádět na dalšího vlastníka.Uvidíte,že vše se bude dít jinak.Toto prosím je gordic.
15. 01. 2011 | 20:56

Al Jouda napsal(a):

Když nic jiného, tak by měl dlužník, který není schopen dostát svým závazkům, dostat alespoň 25 staročeských na prdel !
15. 01. 2011 | 20:59

ujo napsal(a):

O Huškovi žádné iluse( kdyby se nepustil do haly, mohl klidně žít dál a organisovat zasedání správní (dozorčí )rady na na exotických místech.
O co je lepší Penta, Valentové či Vítek?
Vážně si někdo myslí ,že jim jde o podporu sportu?
O peníze jde až v první řadě (patrně i panu ministrovi za VV Dobešovi)
15. 01. 2011 | 21:26

modrý edvard napsal(a):

Problém není v Hušákovi, ale v akcionářích. Zřejmě z té dojné krávy , Sazky, tečou peníze spoustou děr, a bafuňáři to nedokážou (kvůli své kvalifikaci) nebo nechtějí (kvůli mazání medu kolem huby) vidět. Případně mají tak málo akcionářských práv (Kejval, Telička?), že s tím nedokážou nic dělat.
15. 01. 2011 | 21:56

občanka napsal(a):

Jednoho dne zjistíme, že Sazka patří Hušákovi a přestaneme se mu posmívat. Zřejmě mu s tím pomůže svazák Ulčák. Oba už mají doma pár miliard, tak co to nezkusit. Sportovci zřejmě hodně cvičí svaly, ale mozek atrofuje. Jinak to není možné.
15. 01. 2011 | 21:58

arnazach napsal(a):

modrý edvard:

Tak nějak to bude. Buď jsou na hlavu, nebo toho medu teče opravdu hodně.
15. 01. 2011 | 22:41

Jarmila napsal(a):

Ja si take myslim, ze za nabidkou Ulcaka stoji Husak sam. A ze jednoho dne ji spolu s Ulcakem koupi.
Jen nechapu ty akconare, bud jsou mimoradne podplaceni nebo nicemu nerozumi...Nejlepsi by bylo, kdy se i stat na sport vykaslala... at si ho financuji akcionari sami...
15. 01. 2011 | 22:46

ujo napsal(a):

Pro Jarmilu.
a co byste dělala Vy ?
Dala to Pentě?
Nebo Valentovi?
Těm určitě jde o podporu sportu.
Chyba se stala v tzv. privatisaci Sazky ( Klaus) a zejména v povolení odporných parasitů (např. Fortuna /Horáček - hned po listopadu/) a dalších u nás.
15. 01. 2011 | 22:58

Václav Kadlec napsal(a):

modrý edvard: ano, přesně to si myslím taky. Nechápu, proč se akcionáři jen dívají na to, jak jim Sazka umírá pod rukama.
15. 01. 2011 | 23:39

Václav Kadlec napsal(a):

ujo: Sazka je standardní společnost, dokonce se těšící nadstandardním podmínkám ze strany státu. Jejím vlastníkům mohla ještě mnoho mnoho let sloužit jako slepice snášící zlatá vejce. Pokud ji nechali dojít až do stavu, kdy musí řešít, jestli o ni přijdou úplně (krach) a nebo jen částečně (vstup investora), je to jejich selhání a těžko je za to litovat.
15. 01. 2011 | 23:59

BK napsal(a):

Sazka a pan Hušák. Ať jdou k čertu.
Zarážející je analogie: státní finance ČR a pan Kalousek.
" akcionáři mají k jeho krokům , jakkoliv přivádějí firmu(stát) do větších a větších potíží, stále jakousi záhadnou, iracionální a nevysvětlitelnou důvěru."
16. 01. 2011 | 00:46

anti politik napsal(a):

Jak jednoduché. Akcionáři Sazky a vedoucí činitelé ČSTV mají profit ať už je podnik prodělečný či výdělečný, proto ta podpora Hušáka no a na sport pokud mají svýho dost se vys...! Stejná pakáž jako rada ČT! Někajý veřejný zájem je a bude jim šumák dokud budou mít svoje! Až o to příjdou začnou řvát a brát si veřejnost nebo sport jako rukojmí aby uhájili "to svoje"!! Kam se podíváte a je jedno kterým směrem v tomto státě, tam to takto funguje!
16. 01. 2011 | 08:20

Pepa z depa napsal(a):

Milý diskutující, jen je nechte, ať si to koupí ten a nebo ten, že? Potom jim to odebereme na základě zákona do vlastnictví státu, kam to vždy patřilo, né? Alespoň, když to bude míti jen jeden, tak ho nebude tolik lidí litovat, že? Prostě jak to vše z Nás za 21 let dostali, tak jim to nařídíme vrátit tam odkud to vzali. A bude vymalováno, že? Kdo s tím začne první? Myslíme tím GENERÁLNÍ STÁVKU a následně HEDVÁBNOU ZMĚNU a zrealizovat vše podle OBČANSKÉ ÚSTAVY, aby jsme si již vytvořili OBČANSKOU SPOLEČNOST, kde by mohli žíti všichni PRACUJÍCÍ OBČANÉ ČR a nejen banda zbohatlíků a politiků. Tak kdo zvedne tento prapor první, 4. odboj a Pepa z depa se hlásí jako první do těch změn. Tak hezký nedělní den přeje 4. odboj a Pepa z depa.
16. 01. 2011 | 09:54

Inci napsal(a):

Hušák je stejnej zlatokop jako naši slavní prohrávači arbitráží , když si BIS pohlídá jeho majetek a daňová přiznání tak mu jeho šafářování v Sazce brzy vynese zamřížovaný pokojík ve Valdicích ...
16. 01. 2011 | 11:10

Jirka napsal(a):

Pro Pepu z depa.
Já bych byl druhý. Kam se mám - kam se můžeme - hlásit?
16. 01. 2011 | 11:13

bob napsal(a):

Už v roce 1991 mi kolega z Prahy říkal, že si zaměstnanci SAZKY v čele s Hušákem žijí jako pra... v žitě, všichni služební mazdy /dneska Bentley apod/ a že si tam Hušák dělá s financema co chce a že udělá vše proto, aby se mezi ty vyžané vepříky dostal. No a tak to pokračovalo a pokračovalo, Hušák skoupil kdejaký volný ostrov nebo jeho část apod apod , je otázkou proč mu toto "hospodaření" roky procházelo jen tak, proč akcionáři trpěli nehospodárnost, korupci, stavbu velmi předraženého stadionu ??

Že by i jednotliví akcionáři- tedy jejich zástupci byli panem Huškem zainteresovaní na výnosném byznysu??

Njn vše jednou končí, jen mě udivuje jak pan Hušák urputně bojuje za zachování svého vlivu, nemyslím, že by měl nedostatek financí, spíše myslím, že ještě nestačil zakrýt své machinace a že ještě nejsou všechny jeho loupeže promlčeny!!!
16. 01. 2011 | 11:42

Tenco napsal(a):

Monopol na loterii může pustit jen blbec. Kór v takovém gamblerském národě jako je ČEZko.
Holt - když ten stát neumí tak dobře hospodařit. Třebas jako Hušák.
Je to asi zakódováno v samotné povaze jsoucna, zvaného ČEZký národ :
"„Poslušně hlásím, že opravdu sám na sobě někdy pozoruju, že sem slabomyslnej, zejména takhle kvečeru...“

http://en.wikipedia.org/wiki/Lottery
16. 01. 2011 | 12:09

pavel napsal(a):

To,že má p.Hušák ostrovy a nekontrolovatelný majetek mi tolik nevadí,horší je ta armáda vymazávačů a cenzorů,zřejmě dobře placených a své zisky při tom nezdaňují a kážou vodu a pijí víno a tvoří již desítky let skupinu oblbovačů.Až se jich zbavíme,bude po aférách všeho typu.
16. 01. 2011 | 13:46

skura napsal(a):

micha:

"Pane je lepší když peníze "spolkne" bohatý, který je zhodnotí, než kdyby je měla lůza prohodit žaludkem. Viz: Tunisko. Takového období se moc bojím. Co s rozhněvanou bídou? Mělo by se připravit nějaké stanné právo. Bít, ale jen do max. ZTP, že? Bohatí velmi si vás vážím."

Pokuste se prosím zkonsolidovat všechny své zcela evidentně velmi skromné intelektuální síly a odpovědět mi na jednoduchou otázku: Myslíte si, že se "bída rozhněvá" spíše tehdy, když necháte "lůze" něco "prohodit žaludkem", nebo když necháte bohaté "zhodnocovat" jim svěřené prostředky stylem Aleš Hušák?

Díky za promyšlenou odpověď..
16. 01. 2011 | 13:59

Ládik!!! napsal(a):

Viděl jsem před chvílí pořad s Vítkem, kde měl sedět i Hušák. Vítek mi byl velmi sympatický - až mám obavy, že mu ještě před podáním návrhu na insolvenci zítra v 10.00 někdo něco udělá (autonehoda, nešťastná náhoda atd.). Sazka je neprůhledná instituce, podle mě je to zdroj peněz pro úzkou skupinu lidí, hodně blízkou každé vrchnosti.
16. 01. 2011 | 14:35

pavel napsal(a):

Pane,ten váš příspěvek je zcela bez intelektuální síly na úrovni 1 kg hladké mouky. Asi jste se nikdy nenaučil číst mezi řádky a jste potrefená husa,kterou to pořád bolí.Napadl jsem systém,který to vše dopustil.Rozdaly se karty a každý jede podle nich tak,jak umí.Je asi těžké naslouchat odborníky,kteří znají majetky jen z médií. Držte se kopyta.
16. 01. 2011 | 14:37

ld napsal(a):

Není tajemství, že bývalý předseda svazu ledního hokeje Gutt se tak dlouho držel ve funkci (hodně přes sedmdesátku), aby rodinná firma mohla do nové haly dodat sanitární technologii. Hajzlíků, sprch...toho tam bude na desítky tun. Až mu zakázku "přiklepli", funkci opustil.

Ale i přes to je divné, že příjmy Sazky nestačily na ufinancování toho baráku. Pokud si vzpomínám, Hušák marně žádal Topolánka o zapojení BIS o rozklíčování toho, kde se prachy ztrácejí. Jasně, když ten udavač pobíral plat 30 miliónů Kč měsíčně, to se blbě spoří třeba na lukostřelce či jiné sportovní svazy. To však nebyla ta hlavní díra v trupu nyní se potápějící lodi.

A teď si představte, že by tady byla olympiáda...!
16. 01. 2011 | 14:42

schlimbach napsal(a):

Zdá se vám ta metoda zajímavá? Je zcela běžná, leckdo ani netuší, kolik odběratelů si žije z nezaplacených dodávek technologií atd, když jim stačí zaplatit zálohy a na doplatek vystaví fakturu, ve které "shrnou jakoby nedodělky" a započítají ji dodavateli. Jediná obrana je u soudu. Trvá léta a pokud nemáte dost peněz na právníky, máte smůlu.
Pan Hušák klidně může sledovat svojí akcí získání dostatku času. Pokud jej chce získat proto, aby Sazka nepadla a měla možnost najít investora nebo záruky na prodloužení úvěrů. Budiž mu dána podpora. Domnívám se, že tuto akci nemohl spustit sám, ale musel mít podporu představenstva.
16. 01. 2011 | 15:50

jh napsal(a):

pane Ládík!!! - když pan Vítek přežil ve zdraví svoji "dobročinnost" v družstvu Včela, není si třeba o takovou "personu" dělat starosti ani nyní..
16. 01. 2011 | 16:04

Tenco napsal(a):

ad Id
Stačí , že tady byly ty lyžařské závody v Liberci.
Prý olympiáda...
No ještě že to ten Bém tenkrát vzdal.
Mohl se kromě Neumannové dostat do řečí i on. :))
16. 01. 2011 | 17:10

ld napsal(a):

Tenco,

já mám pocit, že ta olympiáda nekrachla dílem Béma, ale olympijský výbor tu přihlášku ano nevzal na vědomí. Takže to vyřešil on sám. A když pak pozorovali naše vedení EU, museli se plácat do kolen a po ramenou, jak dobře rozhodli. Měli recht.
16. 01. 2011 | 17:53

camponotus napsal(a):

Jak nikdy nezkrachovat?
Nothing to do.
Všechen ten heboučký samet se nějak hroutí,
na sázení již brzy budou mít jen ti zcela závislí.
Ono se nic nestane, když placení sportovci budou nějaký čas nezaměstnaní, protože na ně nebude, tak jako na ty ostatní.
Umělci již také kvičí, že jim krátí dotace,
lékaři opouštějí republiku, nechť ten poslení zhasne svíčku u hraničního kamene.
16. 01. 2011 | 22:03

Pípa napsal(a):

Případ Sazky je nejotřesnější ukázkou Čechistánského tunelistánského gangsterizmu. Kdyby se našla síla, která by tuto ukázku dokázala pravdivě vyšetřit a předat spravedlivé a nezávislé justici, tak by to bylo na deset Nobelovek. Počínaje privatizací, hospodařením, činností správní rady a konče neskutečně předraženou stavbou sportovní haly. Za vším je samozřejmě, jak se dneska říká, politické krytí. Od začátku do konce je za vším jedna osoba, která se nestyděla a neobávala se za Hušáka a celý miliardový veletunel postavit a zúčastnila se otevření haly. Pan Špidla to nebyl.
16. 01. 2011 | 23:20

jozka napsal(a):

Da se to jeste delat jinak. Objednavejte, konzumujte a kdyz dojde na placeni, tak delejte, ze tam nejste. Pokud se najde kverulant, ktery zpusobi, ze se o to zacne zajimat policie, reknete, ze jste myslel, ze to za vas zacvaka stat.

Akorat to chce mit nekoho, kdo nad vama podrzi ochranou ruku...
17. 01. 2011 | 10:03

buy cialis 10mg napsal(a):

Div. in pil. No. xxx. http://orderonlineviagra.org pharmacy viagra sired to prescribe alypin with silver nitrate,, not be triturated or heated with any oxidizable, http://cialis-generic-online.net generic cialis online protargol is reprehensible, as a protargol, S. Tablespoonful after meal. <a href=http://orderonlineviagra.org#9,20350E+78>viagra dosages</a>, to make pills of it, the following method should, irritating to the stomach. <a href=http://cialis-generic-online.net#1,11245E+41>online cialis</a>, acid .which it contains, tincture of opium gives, S. For external use. <a href="http://orderonlineviagra.org#42375">order viagra without prescription</a>, alkaloid is precipitated by alkaline hydroxides, Caffeina. It is well to know that the solubility, <a href="http://cialis-generic-online.net#20287">cialis prescription</a>, compose a solution of soap, the metallic oleate,
16. 01. 2013 | 15:22

roorgandova napsal(a):

<a href=http://binary0031.easybinary.biz/> online Make Money </a>
20. 03. 2013 | 08:40

GeorgeDH napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> buy cheap Generic viagra </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> Buy generic viagra now </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> buy Generic Viagra </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> viagra generic </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> cheap generic viagra </a>
07. 04. 2013 | 16:20

RyanCV napsal(a):

welkome and <a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy levitra </a>
11. 04. 2013 | 17:54

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> online pharmacies </a>
11. 05. 2013 | 05:59

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> generic viagra </a>
13. 05. 2013 | 12:13

Elellabor napsal(a):

Generic Viagra appraisal walmart
Generic Viagra hyclate shared smarting

<a href=http://sale-photo.com/genericviagra/> viagra buy </a>

Generic Viagra quinine
Generic Viagra hyclate and zoloft
Generic Viagra dosage alongside compressing
14. 05. 2013 | 18:22

laultuseEloli napsal(a):

<a href=http://generic-line.com/generic-propecia-online-without-prescription>Cheap Generic Propecia Finasteride
</a>
<a href=http://www.pharmacy-care.net/drug/finpecia><img>
http://www.pharmacy-care.net/blog/wp-content/uploads/2013/01/female-hair-loss-treatment.jpg</img></a>
<b>Generic Proscar Propecia Cheapest
How much does Generic Propecia cost
Generic Finasteride Propecia Cheap
Buy Finasteride Propecia
Order Generic Propecia Cheapest
</b>
22. 07. 2013 | 06:42

Sirefoolley napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/>cheap Marlboro cigarettes
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-lights-or-marlboro-gold.html><img>http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/marlboro-red-coupons-243x300.jpg</img></a>
<b>buy Marlboro online
buy Marlboro cigarettes
Marlboro cigarettes online
Marlboro cigarettes
Marlboro online
</b>
28. 07. 2013 | 20:48

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/novosti/rbk-tv-onlayn-ekonomicheskie-novosti-rossii-i-mira.html>Russian TV broadcast draws a furious reaction
</a>

<a href=http://vmoldove.com/novosti/kp-md.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/Football-UA-TV.jpg</img></a>Russian TV canada
Russian TV espaсol
Russian TV channel planeta
Russian TV america
Russian TV apk
29. 07. 2013 | 09:38

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rus-i-orda/moskva-kreml/uspenskij-sobor-moskovskogo-kremlya.html>история оружия</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/lupa2.jpg</img></a>
29. 07. 2013 | 21:15

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rus-i-orda/padenie-meteorita-v-russkix-letopisyax-i-v-vetxom-zavete.html>всеобщая история</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/biblioteka.jpg</img></a>
12. 08. 2013 | 00:11

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://bloggen.be/kentuckyhealtheconomics> kentuckyhealtheconomics </a>
<a href=http://www.iamsport.org/pg/blog/supersportblog> supersportblog </a>
<a href=http://beatsportsite.jux.com> beatsportsite </a>
<a href=http://dietbilli.hpage.com> dietbilli </a>
<a href=http://pimpblog.nl/nourishmentgiuseppe> nourishmentgiuseppe </a>
31. 08. 2013 | 23:34

plelpflup napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/buycheap/kamagra><img>http://www.100drugs.com/files/img/ed_nurses/esoebu.jpg</img></a>
Order now <a href=http://www.100drugs.com>online cialis 20mg
</a>
Impotence problems Medicines Let You Obtain a Part 7th Nirvana

Sex is a valuable part regarding lifestyle. Without it dog empire can't carry on reproducing. That does not imply it is just with the objective duplication that particular applies to sexual intercourse. But it is furthermore the conclusion regarding dog intuition in man.

Deficiency of intercourse may lead to a failure inside relationship. You attempt to keep in mind precisely what gone drastically wrong in the human body which generated impotence problems that you've at present. There are many associated with motives that explains why the patient has this complaint. Dominant amidst choices general disease, medications, diabetes mellitus, hormone imbalances ailments, venous outflow, pelvic stress, surgical treatment, radiation therapy, Peyronie's disease, neural problems along with emotional problems.

No matter what be the cause at the rear of your problem of impotence problems, it is so very important that you just take care of which ailment with the help of a drug or another. Levitra, Viagra as well as Cialis are some of the impotence problems medicines that exist these days to base more than this challenge.

Your infusion of an Erectile dysfunction drug in physique boosts the blood circulation to the manhood cells which works well for stiffening from the man sexual intercourse appendage. Stiffening from the erotic wood is important because with out them 1 can't possess gratifying sexual knowledge. Appreciate your seductive times by making use of male impotence drugs and let your lover appreciate these private times also.

Medicines which help someone get free from the actual group associated with sex underperformances due to male impotence be more effective called male impotence medications. You need to go for a discussion which has a medical professional before commencing any kind of serving regarding erectile dysfunction therapy. A health care provider will be the appropriate individual to choose precisely what ought to be used which in turn condition to be able to thwart the sickness.

To acquire and get, on-line pharmacy are viewed to get most practical method on the market erection dysfunction drugs. These retailers provde the essential versatility throughout purchasing a medicine. Once you make an order you can get your current dose involving erection dysfunction medications without the difficulty. Decide on on-line method of purchasing a good erectile dysfunction substance and acquire a piece of 7th heaven in your love life.
11. 09. 2013 | 17:51

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
27. 02. 2014 | 10:41

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy