Sex koučing – aktuální odlehčení?

03. 10. 2009 | 00:25
Přečteno 8792 krát
Otevřela jsem poslední Reflex a málem mi vypadly oči z důlků. Najednou jsem si nebyla jistá, zda čtu opravdu Reflex a nespletla jsem si (ve zmatenosti sobě vlastní) v trafice časopis. Zkontrolovala jsem titulní fotku, která mě možná měla varovat.

Obsah rozhovoru Jůlií Papouškovou mě vlastně tak trochu nutil, nechat si čtení až na doma. Ale četla jsem statečně dál a vlastně se i celkem bavila. Je neuvěřitelné, čím vším se můžeme v dnešní době živit!

Nedávno mi jedna moje dobrá duše povídala o tom, jak v Dánsku existuje profese, kdy na úřady chodí člověk, který s úředníky a úřednicemi zacvičí před začátkem pracovní doby desetiminutovku a dobře je naladí na celodenní práci s lidmi. Přišlo mi to jako dobrý nápad, ale vzpomněla jsem si při tom na trapné kolování o velké přestávce na ZŠ, kde jsem nenáviděla tu telecí hlavu, která to zřejmě v dobrém vymyslela – tedy s cílem abychom se o přestávce zřejmě hýbali víc, než je nám vlastní. Dohlíželi na nás drábové (drábky), kterým už chyběl jen bič. Dělala jsem všechno možné, abych kolování narušila…

A představila jsem si naše české úřednictvo, jak se nadšeně rozcvičuje, aby pak bylo na svůj „poddaný“ lid o poznání vlídnější. Ovšem u nás, by byl efekt zřejmě zcela opačný…

Dorazil mě partner, který na můj popis článku, reagoval slovy: „No vidíš, tím by ses klidně mohla živit, to by Tě bavilo“. Ok, já to promyslím…vždyť štěstí přeje připraveným a věk nerozhoduje, ne?

A jak takový sex koučing vypadá v praxi? Zjednodušeně řečeno, je s Vámi po určitou dobu někdo další. Když řešíte problém svůj, jste na něj dva/dvě. Když partnerský, pak tři atak dále… :) Pak je s Vámi Vaše fantazie a energie. Je to snadné, prostě najednou už existujete jen Vy a Váš sex tj. Vaše prožitky. Nějaké povinnosti, práce, rodina, účty…nic není, žijete jen sexem. Koho by to nelákalo, že?

Takže milá Jůlie, omlouvám se Vám tímto, že jsem všechno tak hrubě zjednodušila. Moc si Vážím Vaší otevřenosti, ta je mi sympatická u každého, který je jí schopen. Přeji Vám hodně spokojených klientů a klientek a těším se na další informace o tom, "jak to jde". :) Tento gender aspekt mě skutečně zajímá!

Více o článku naleznete na www.reflex.cz/Clanek37670.html: Gender aspekty sexuálního nácviku, J. X. Doležal | (Reflex.cz - JXD, 1. 10. 2009).

A pro čtenářky a čtenáře Aktualne.cz: Neberme se zase tak moc vážně, sex nám půjde líp a třeba nebudeme sex koučing ani potřebovat.

PS: Tento text berte jako odlehčení z témat, která se na nás dennodenně valí. Přeji všem pěkný a hlavně láskou nabitý podzim.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

skeptický napsal(a):

Milá Veronoko,

Vy se k tomu sexu neustále vracíte.

Je to údajně největší hybná síla v přírodě,a pokud usměrněna k něčemu užitečnému,dokáže divy.

Vdávadlo jí svrbělo,jak říkala babička Barunky.

Vtip je neškrábat.Říkalo se to o Hitlerovi,že místo toho řečnil.

Z nadpisu článku jsem doufal,že to bude nějaká pikanterie,jako držet jim při tom svíčku (nepolejt voskem záda), a hecovat :Něco na způsob "kousek vejš",nebo "pomalu tam,rychle zpátky",a podobně.

Nedávno tu někdo dal k lepšímu,jak si pán u baru s nějakou zachovalou padesátkou dojednal trojku,matku s dcerou,a po příchodu k ní domů ona volala "mami,jseš ještě vzhůru?"

Na koučing bych si asi vybíral,věk rozhoduje;zvlášť,když to asi nebude zadarmo.Jak si to ta Jůlinka představuje?Jen řečnit,nebo přiložit nejen ruku k dílu?
Nějak to zavání komerční nabídkou třetího do mariáše.
03. 10. 2009 | 01:10

Veronika Vendlov napsal(a):

Milý pane Skeptický, možná se budete divit, ale nelze se mu vyhnout, nebýt JXD a toho článku, bylo by mě nanapadlo to komentovat... :) Veřejmě jsem se sexu dotkla dne 10.04.2009 a teď. Takže jde o půlroční frekvenci? To ujde, soudím.

Jůlie je myslím hodně aktivní, ale nechci hovořit za ni. Každopádně v článku zaznělo, že občas vypomůže (radou a zřejmě třeba i předvedením ukázkové polohy) manžel. Tak asi záleží na představivosti. Nevím... :)

A musím říci, že je mi představivost a aktivita Jůlie Papoškové mnohem sympatičtějsí, než jednání Poslanecké sněmovny ze dne 1.10.09, které práve mohou ti nejotrlejší sledovat práve nyní. Já jdu za Hajajou.
03. 10. 2009 | 01:20

Karel Mueller napsal(a):

Milý skeptiku,
jde tedy o trojku?

2ž+1m: Větší dřina a otrava. Nakonec chcete být s tou, která Vás víc přitahuje, obvykle "novou".

2m+1ž: Asi nejvhodnější kombinace, zejména náruživé ženy jsou mimořádně spokojeny. Extra labužnice by ovšem rády 3m+1ž.
03. 10. 2009 | 02:11

skeptický napsal(a):

KM
To jsem znal nějaký manželský párek,který se nakonec rozešel pro nepřekonatelné rozdíly.

On chtěl ,aby ona při tom předstírala,že je mrtvá,a ona zase při tom chtěla kouřit cigaretu a koukat na TV.

Tady by tuším nepomohla ani Julča
03. 10. 2009 | 03:01

otokar napsal(a):

A teď tu o kalousovi: Jak opět vyjebat s národem.
03. 10. 2009 | 04:27

Ládik napsal(a):

Nějak rychle Vám narostlo háro.
03. 10. 2009 | 07:36

Lila napsal(a):

Veroniko,
Reflex čtu pravidelně od počátků jeho existence, v posledních letech mi předplatné nosí Ježíšek. Nad posledním vydáním, kterému se věnujete, jsem dospěla k zásadnímu rozhodnutí: vzkázala jsem Ježíškovi, aby si nedělal škodu, že se napříště bez Reflexu obejdu.
Čím dál víc mi připadá, že jde o klubový časopis fanklubu JXD, a týdeník se v průběhu času vyprofiloval v něco, na co se cítím být už stará...
"Zasadil jsem konvalinku, vyrostla mi lilie," prozpěvoval si kdysi můj děda. Ani já se nemohu ubránit pocitu, že Reflex bývával jiný.
Podobný pocit mám v poslední době i nad Lidovkami, které pro mě bývaly téměř srdeční záležitostí. Mám pečlivě uloženy oba samizdatové ročníky,i první ročníky po roce 1989. S lítostí jsem před časem zrušila předplatné a kupuji si jen páteční vydání, kvůli zajímavému obsahu Magazínu LN.
Z té trojice mi už zbývá jen Respekt. Ten sice také před časem prošel zásadní proměnou, ale stále ho čtu s chutí.
03. 10. 2009 | 07:45

F. Adamec napsal(a):

Verunko Vendulkova:

Chybi Vam laska, kdyz ctete Gender aspekty sexuálního nácviku, J. X. Doležal | (Reflex.cz - JXD, 1. 10. 2009).

Do konce roku 2008 jste působila současně v nevládních organizacích (Nadace OSF Praha, Otevřená společnost, o.p.s., Fórum pro integraci) v projektech zaměřených na sociální začleňování. Jste jednou z iniciátorek Výzvy NNO s názvem Občanský sektor supluje aktivity státu, ale stát Vas podporovat nechce. V letech 2004 - 2006 jste řídila hlavní kancelář Evropských demokratů. Před tím 8 let jste pracovala v komerčním sektoru. Jste tajemnicí Klubu Starostů a nezávislých /STAN/ na Středočeském krajském úřadě a tajemnicí Starostovského hnutí na celostátní úrovni. Díky dohodě mezi TOP09 a Starosty jste součástí volebního štábu. Zajímá ji také komunální politika v Odoleně Vodě, kde žijete.

V politice lasku nenaleznete.

Preji Vam hodne lasky, chcete-li i sexu, jaky si prejete.

Vas obdivovatel

Franta z Brna a z vinohradu.
03. 10. 2009 | 08:37

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, nevím sice moc o čem je tu řeč, ale cosi si matně vybavuju ešče ze školky ...

TROJ ÚHEL NÍČEK

Jeníček s Mařenkou
hráli si
s panenkou

Vloudí se chybička
Mařenka celičká
zbledla

Panenka maličká
našeho Jeníčka
svedla...

Tož tak. Veselé krizování a vepřové chřipkování...
03. 10. 2009 | 08:49

karel matousek napsal(a):

F. Adamec

Kratke, prilis strucne. Musite se o tom, co citite vuci sexualite pi. Vendlove, poradne rozepsat. Nerikejte, ze vas stary prd jako Kuras vzrusuje vic. Tak do toho, at se Stejskal o vikendu nenudi.
03. 10. 2009 | 09:44

karel matousek napsal(a):

wbgarden
zase nicemu nerozumite, Jenicek zde fungoval pro Marenku jako 'surrogate', s nimz se snazila odbourat sve komplexy, lecit sve dysfunkce..
03. 10. 2009 | 09:48

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, pan vinohradník skoro doktor vám, jak tak koukám, vystavil docela slušný chorobopis. Jinak chápu, že je tam všude plno chlapů...
Veselé krizování...
03. 10. 2009 | 09:51

karel matousek napsal(a):

lila
vyridte si to s Wolfovou. Mate pravdu, LN jdou south, south... Kaiser, eurofobni Weiss mne taky pije krev, i kdyz nekdy je dobry.
03. 10. 2009 | 09:52

ali napsal(a):

sex koučing před pracovní dobou? No, nevím, jestli by to se sexymozkem nešvihlo. Ale Škromach by aspoň věděl, co schvaluje, Rath by možná začal být monogamní, Zaorálek by snad přestal mít nenormální úsměv, Sobotka by přiznal ty prachy a zodpovědnost, Jandák by už nevoličům nevyhrožoval daním přes držku. Pouze nevím, jestli by to J.Havel nepovažoval za nacionalistické..
03. 10. 2009 | 10:06

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, z mých nevědomostí si nic nedělejte, matoušku. Já jsem od dětství íkvé negativní, takže jsem už zvyklý. Průšvih ovšem může být, když se jisté, tak říkajíc poťouchlosti rozoumku dostaví odrostlejším, líž pravda.
Jinak mám i jiné zajímavé surogátky...

NO TOTO

Na mravnostním oddělení
zjistili u paní
Zdeny
vážný zájem o chlapy
hlavně o ty
chlupatý

Plešatí když začnou si
moc nelezou jí
pod fousy...

Veselé krizování....
03. 10. 2009 | 10:11

arlon napsal(a):

VV
Pěkný den Veroniko.
Velice zajímavé téma, na které naskočil nejen Franta z Brna z vinohradu. Jak Vám jdou projekty, u mně se to lepší.

Franto z Brna - jestli v tom vinohradu děláte víno jako píšete příspěvky, možná by to stálo za ochutnání.
Burčák je již pryč, co bude dál?
03. 10. 2009 | 10:11

arlon napsal(a):

ali
Zdvořilostní dotaz - jaké to bylo na Deutsche Welle mit .....?
HolarrýýýGlóóarjóó??
03. 10. 2009 | 10:14

ali napsal(a):

arlon
zdravííím :o)
byl to mazec..ty tupláky jsou vskutku nehoráznej zabiják. Ještě, že mám klapku a vím kdy dost. V 1 v noci jsme tři ženský zdrhly a hledaly taxi po celém Mnichově. Zanechaly jsme chlapy ještě kdesi na nějakém discu a pryč. Ale tolik lidí na pivu jsem ještě neviděla. A toho jídla! Tedy fakt mazec ;o)
03. 10. 2009 | 10:24

arlon napsal(a):

ali
To jsem rád
a/že jste tam opravdu byla
b/zvládla to i s tupláky
c/velice se Vám to líbilo
d/již jste zpět a máte skvělou náladu
e/krize je na Vás krátká

Všechny body jsou správně. :o) :o)
03. 10. 2009 | 10:35

ali napsal(a):

arlon
díky a potvrzuji, že všechny body jsou správně :o).
Venku krásný podzim, tak šup do přírody a cestou na oběd a klostermana, heč..jen tak cvičně, aby člověk nevyšel z tréninku..tak hezký den a večer snad přijdu na skok. Ale musím dělat fotky na vernisáž..tak moc času nemám..s pozdravem sex koučingu zdar a hezký den :o)
03. 10. 2009 | 10:54

arlon napsal(a):

ali
Fotit barevný podzim je zajímavé hobby romantických duší.
Dle vaší nálady a nadhledu odhaduji výsledek vernisáže. Jako obvykle - Pohoda s KK.
03. 10. 2009 | 11:07

ali napsal(a):

arlon
ó nikolvěk..příroda není moje parketa na focení. Na to musí být oko. Fotím život, lidi, akce, reakce, smutek, radost, tkzv nudná témata, ze kterých se něco dá taky vytřískat, hospody, bohatství i chudobu...prostě život. Přírodu nafotit pokaždé jinak je veliké umění a to neumím. Ale zítra jdem na pochod za naším ptactvem v lesích, luzích i hájích, takže kdo ví, třeba něco ulovím. Tak a už běžím...

p.s. u Kočky a piva je vzkaz
03. 10. 2009 | 11:28

arlon napsal(a):

ali
díky za info. Pa.
03. 10. 2009 | 11:34

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, od jara do zimy nejlepší jsou podzimy. Ty moje zde, pro všeliké koučování též dost vhodné...
http://wbgarden.com/wbgarde...
03. 10. 2009 | 13:01

SuP napsal(a):

.... A do toho přjde Hořejší s kondomem....
Paralýza (Verfluchte Pharalyse!)!
03. 10. 2009 | 14:19

Silvie napsal(a):

Veroniko,

nejste sama, komu málem vypadly oči. Já bych řekla ,že paní Poupětová bude pořádně ujetá a tak si udělala z hobby profesi.
Ani s mou bohatou fantazií si nedokážu představit, že by mě jakýsi sex "kouč" sledoval při sexu, byť "jen" přes web.
Reflex mi přijde v poslední době už dost na hranici bulváru.
Jako by nestačil JXD s tím svým "bobříkem" a veřejným rozebíráním jeho "kundičky" (to byla prosím citace).
Zatím jsou v něm ještě aslespoň skvělé pol.komentáře, nežli je Šafr nahradí rozhovory o orgasmu a ejakulaci.
Mimochodem, jak se vám líbil článek Karla Pacnera ?
03. 10. 2009 | 14:31

Silvie napsal(a):

Veroniko,

nejste sama, komu málem vypadly oči. Já bych řekla ,že paní Poupětová bude pořádně ujetá a tak si udělala z hobby profesi.
Ani s mou bohatou fantazií si nedokážu představit, že by mě jakýsi sex "kouč" sledoval při sexu, byť "jen" přes web.
Reflex mi přijde v poslední době už dost na hranici bulváru.
Jako by nestačil JXD s tím svým "bobříkem" a veřejným rozebíráním jeho "kundičky" (to byla prosím citace).
Zatím jsou v něm ještě aslespoň skvělé pol.komentáře, nežli je Šafr nahradí rozhovory o orgasmu a ejakulaci.
Mimochodem, jak se vám líbil článek Karla Pacnera ?
03. 10. 2009 | 14:33

siven napsal(a):

Paní Vendlová,

tak paní Poupětové popravdě řečeno není co závidět... na druhou stranu, její práce je možná zajímavější a únosnější, než činnost personálu dnešního Reflexu.
03. 10. 2009 | 15:45

Baba napsal(a):

Nová fotka. Aktuálnější anebo starší? Neberte to, prosím, jako neomalenost, to jen doba nás učí ptát se přímo.
03. 10. 2009 | 19:41

SuP napsal(a):

Teď si vybavuji -
Za nás jsme tomu, co byl navíc, říkali kazišuk. Asi že jsme nepotřebovali, aby nás u toho někdo koučoval....
Asi se mění doba i v tomhle.
A taky jsme říkali:" Tajemství Vašich ložnic je tajemství Boží" i když jsme neznabozi.
03. 10. 2009 | 20:32

Veronika Vendlov napsal(a):

Zdravím, to je super, když nejsem v diskusi potřeba a vše tak nějak běží samo...! :)

Otokre, a teď tu o Vás: Táhněte do háje, všichni pryč, chtěl jsem jít do háje a nemám klíč, jak si tu můžete, takhle žrát, ztatil jsem holku, co ji mám rád. Napravo nalevo, nebudu mít klid....

Lilo, moc zdravím! Naprosto souhlasím, já jsem začala kupovat Reflex, když jsem se přesunula do Prahy, byl to "výraz mé individuality a víry v osobní svobodu". Na vesnici to sna skoro nikdo nečetl. Od té doby jsem ho kupovala, nikdy ale nepředpatila. Teď si jej koupím jen občas, to když doma zapomenu Respekt, tak abych měla v MHD co číst... časy se mění, my taky! :)

Pane Adamče, díky! Máte pravdu, že v politice lásku nenajdu. Nehledám ji tam, mám ji doma a s ní i dostatek "kvalitního sexu" - jak zaznělo z úst Jarslava Duška v Pelíšcích, které si tradičně občas pouštím k želení, když není v TV na co koukat... Tak snad jen uklidnění pro Vás: Dneska politika, zítra třeba sex koučing. Pak umím dobře uklízet (přivýdělky v bance se smetákem v ruce, mě docela bavily, bylo to poučné...), žehlit - to byla zase moje jediná možnost jak přežít v Agnlii, když jsem jako au-pair hlídala dvě bláznivé staré paní (sestry) za 15 liber týdne prostě nebojte se , já se neztrarím! :).
Ale rozumím tomu, že o mě asi máte trošku strach! :) Zdravím Vás, Brno i vinohrad!

Silvie, já jsem ten Reflex zapomněla v autě, jeli jsme v pátek pro našeho potoměčka na letiště, takže jsem četla jen Jůlii a pak Protektor. Mimochodem skvělý film, podařilo se nám jít po dlouhé době do kina. Stálo by to za blog, ale nevím, pní Brděčková jej popsala zcela bravurně.
03. 10. 2009 | 21:58

Veronika Vendlov napsal(a):

Sivene, každý jsme něčím živ, teď jen jde o to, kdo nás bude soudit za to, co děláme? Já soudím, že zejména my sami... :)

Babo - nová, ta minulá byla si 3 roky stará. Byla jsem různě upozorňována, že to nejsem já a tak jsem díky panu Půlpánovi konečně reálná...

SuPe, tak tak! :)
03. 10. 2009 | 22:02

Veronika Vendlov napsal(a):

Všem díky za komentáře! :)
03. 10. 2009 | 22:03

Baba napsal(a):

Děkuju za odpověď, Veroniko. Sluší vám to.
04. 10. 2009 | 12:42

cheap louis vuitton napsal(a):

GOOD
20. 10. 2009 | 09:50

Jan Cimbura napsal(a):

Je neuvěřitelné, čím vším se můžete v politice v dnešní době živit!
31. 10. 2009 | 14:46

p90x Workout DVD napsal(a):

17. 09. 2010 | 05:11

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy