Přemlouvání báby a dědy – že by testík, zda jsme bdělí, či nikoliv?

26. 04. 2010 | 08:46
Přečteno 20037 krát
Sedím o víkendu chvíli u FB, doputuje ke mně stejně jako k mnoha dalším odkaz na Martu Issovou a Jirku Mádla a tak si ho pustím. Jo, to je dobrý, řeknu si. Víc to neřeším a rozhodně nemám v úmyslu ten klip intelektuálně rozebírat.

S odstupem času koukám na pohoršené reakce kolegů blogerů, s úžasem si čtu některé reakce pod jejich texty a díky tomu o tom klipu začínám přemýšlet víc. Jo, jsou v tom klipu momenty, které by se daly označit za nevkusné. Můj celkový dobrý dojem to ale neovlivnilo.

Tak čím to teda je, že mě to tolik nepohoršuje… Jsem příliš mladá? Neberu život vážně? Nemám úctu ke stáří? Ničeho si nevážím? Jsem neoliberálka dle definice pana Šterna?! To bych neřekla, spíš naopak.

A nebo jinak, co bylo cílem toho klipu? Soudím, že kromě toho, upozornit mladší lidi na to, že mají především svojí vlastní volbou šanci zpravidla jednou za 4 roky ovlivnit politiku země, ve které žijí, chtěl klip možná svojí přehnaností nadzvednout lidi ze židlí a vyvolat diskusi. A to nejen na téma levice a pravice. No a to se mu co? No podařilo!

Přesně to je možné sledovat. Zatímco na FB roste počet fanoušků, v serióznějších akademicky laděných komentářích se bije na poplach.

To, že se nejen mě klip líbí, neznamená, že vidím/e život zjednodušeně či čermobíle, že nemám/e úctu ke stáří, nebo nedokážu/eme rozlišit odstíny levice. Víme to všichni, že ČSSD není rudá, ale oranžová.

A hádanka na konec: v jakém filmu zaznělo:
„nežereš maso, nerozumíš vtipu“

A vy maso jíte? :-)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

jepice napsal(a):

Nejste vy ten Koudelka z STS Chvojkovice-Brod?
http://www.bomba.cz/video/j...
Děti nesquatují, mají úctu ke stáří, to by sedělo. Ještě máte auto s tým pertinaxom?
05. 05. 2010 | 17:07

Koudelka napsal(a):

Jepičko, Jepičko
Něco jiného by nebylo? Trochu trapné, ne?

Pro VV
http://www.denikreferendum....
06. 05. 2010 | 09:51

Veronika Vendlov napsal(a):

K: Na FB vznikla skupina: Mám rád své prarodiče! (dokažme, že mladí lidé nebojují proti seniorům)
Má zatím cca 6 300. členů. To je dobrá odpověď.

A jinak k tomu, co jste napsal:
ředevšík jsem pro Vás jedno z "dětí", možná nevychovaný spratek, kterého je třeba vychovávat.

Jestli klip radikalizuje mládež, je otázka. Já si tím tak jistá nejsem. Zatím zradikalizoval voliče soc dem, levice a moralisty. Jinak není pravda, že by se z pravicové čásli spěktra proti klipu nikod nevymězil, příliš paušalyzujete.

Když už tvrdítek, že sje alibista, tak dodržujte alibistka - žena. Stále tvrdím, že za to, co se zde děje, neseme odpovědnost všichni, jeden jako druhý. Jedni tím, že mlčí a druzí tím, že řvou, další zase tím, že nedelají nic. Jsem ráda, že ten klip Zelenka natočil, protože přišla reakce, kterou společnost potřebovala. Impulzů je nakonec víc, než si myslíte.

Asi jste si nevšiml, ale my (tOP09 a Starostovéú v kampani ani jinak na nikoho neútočíme. Kroťte raději ty, kdo tuto nápadu opravdu rozdmýchávají.

Milý pane, je dobře, že máte skvělé děti a jste zřejmě dobrý táta. Stejně takové mám rodiče já, mám i úžasné prarodiče.

Přesto - přestaňte mne prosím "vychovávat". Všichni máme právo na názor, ať levý či pravý.

Distancuji se od Vašeho: "Vyslovit názor a dojmy spojené s jejich špatně skrývanou obhajobou je to samé jako vzít konkrétní hůl do ruky.(týká se tohoto blogu)"

Není to pravda, klip si vykládejte jak chcete, já sjem za něj ráda. Stejně jako za nápad pana Janoucha (Volte 4 zezadu), Vyměňte politiky i za poslední akkci Nightwork.

Jen houšť.

Mě není jedno, v jaké zemi žiji a kdo tvoří zákony, které pak můj život ovlivňují. Zjednosušeně mi stačí, když bude fungovat to, že za dobře odvedenou práci budu mít mzdu, která pokryje mé výdaje a když se dostanu do potíží a budu to umět doložit, stát mě nenechá umřít na ulici a když budu moci věřit na to, že právo stojí při mě a ne proti. Je to utopie?

Pokud nám při tomto tempu zadlužování dává Tomáš Sedláček 2 - 3 volební obdodbí, je ještě čas, nedopadnouut na hubu jako v Řecku. Nálada nenálada...

A pokud mohu věřit analýze HN, tak je jasné, jak na tom je se svými návrhy ODS a soc dem. Stejně. Takže mám volit Losnu, nebo Mažňáka? Budu se řídit ginglem R1: Budu volit Bahňáka... :-)

Předposlední věta je pro ty, kdo rozumí vtipu.
06. 05. 2010 | 11:23

Veronika Vendlov napsal(a):

K: pan Patočka mě nějak neoslovil...a asi ani neosloví.
06. 05. 2010 | 11:27

Veronika Vendlov napsal(a):

K: PS: oba se mýlíte, dokonce zde na atualne vím o političce - nápověda, která se od klipu distancovala a vyzývala k tomu všechny ostatní....
06. 05. 2010 | 11:28

Veronika Vendlov napsal(a):

Jepičko, bylo to trefné... :)
06. 05. 2010 | 11:28

Béda napsal(a):

VV,

máte pravdu, že díky klipu tria M+I+Z se mládež a společnost neradikalizuje.

Zajímavé, že po klipu najednou stálo na transparentech přátel TOP (sami se tam zařadili) něco o Paroubkovi jako prvním zastřeleném prezidentovi, že se najednou začalo utopencovat, Bohuslav Sobotka byl inzultován facebookovou mládeží s nápisem na triku (něco ve smyslu "jsme proti Paroubkovi"), někdo zapálil ČSSD volební stánek. Co bude následovat?
K žádné radikalizaci přece nedošlo. Že,paní Veroniko?
06. 05. 2010 | 19:50

jepice napsal(a):

Omyl, Bédo. Není tak úplně pravda, že Sobotka byl inzultován facebookovou mládeží.
To svoboda slova a demokracie, ztělesněná Bohuslavem Sobotkou, byla inzultována, a to dědou facebookového mládežníka. Politická aktivizace naší mladé generace s pomocí sociálních sítí v některých svých aspektech respektuje nepsaná pravidla hry demokratické společnosti, ale v mnoha směrech tato pravidla porušuje: ať už jde o převahu emocí nad racionalitou, zábavy nad seriózní angažovaností, nebo vulgarity nad slušností. Vnuk po shlédnutí klipu MIZ svého prarodiče navlékl do červeného trika a navedl ho ke zmíněnému zločinu. Mladík pak ještě odjel zapálit stánek.
06. 05. 2010 | 20:08

Béda napsal(a):

jepice,

děkuji milá přítelkyně. Vždyť říkám, že M+I+Z přispěli k uklidnění situace, k takové té předvolební pohodičce.

Vy zřejmě neměte smysl pro humor a nadsázku. V dalším díle naši facebookové komedie třeba bude běhat Paroubek s hořícími vlasy. To bude teprv sranda.

Vivat demokracie! Jako ve třicátých letech v Německu.
06. 05. 2010 | 20:22

jepice napsal(a):

Kdyby Němci tenkrát měli něco jako facebook, tak by Hitler možná nevyhrál.
06. 05. 2010 | 21:36

Béda napsal(a):

jepice,

to jistě! Němečtí klipaři (možná sám Hitler s Goebbelsem) by třeba pro demokratickou Hitlerjugend natočili nějaký uklidňující klip. Třeba: Nevolte socialisty a komunisty! Přesvědčte Ži*y, ci**ny, homosex***y, postižené, slovany, jiné rasy! Bylo by v tom hodně nadsázky, humoru a vícevrstevnatosti. Mládež (Jugend) by se začala demokraticky uskupovat (gruppieren) a projevovat "demokraticky" svůj názor v ulicích. Oficiální média by zářila a relativizovala, Junckeři a velkopodnikatelé by se tetelili spokojeností, že zažehnali levicové ambice a ulice by byly ještě plnější projevů demokracie, tak typické pro tehdejší dobu. Prostě by se tehdejší "demokratické" procesy ještě urychlily.
07. 05. 2010 | 03:22

Béda napsal(a):

oprava: nevolte sociální demokraty a komunisty!...
07. 05. 2010 | 03:32

jepice napsal(a):

Ne, Bédo. Ti, co jim Hitler nevoněl, by třeba zjistili, že zdaleka nejsou sami, a měli by možná víc odvahy se jeho nástupu postavit.
Což je samozřejmě spekulace, jako všechny úvahy, které míchají jevy současné a minulé.
Ale pamatuju se dobře, jak mě za totáče trápilo, že nemáme žádnou možnost se domluvit, ani zjistit, kolik nás vlastně je. Myšleno nás, které režim strašně štve.
07. 05. 2010 | 08:12

Veronika Vendlov napsal(a):

B: zaznamenali jsme, že ta zpráva, že to byli lidé z TOP09 proběhla médii, ověřovali jsme to a lidé z TOP09 to opravdu nebyli. O utopencích se říká, že ta sklenice vyletěla ze zázemí stanu socdem. Bohuslav Sobotka nebyl inzultován FB mládeží...nebo je odhadem 40 letý člověk mládež?

Spráně t ve svém blohu popsat Jan Kubáček, Soc dem sklízí ovoce své negativní kampaně, lidem dochází trpělivost.

Podívejte se do Řecka, reformy ještě ani nejsou hmatatalně mei lidmi a co se děje? To samé čeká nás, budeme-li projídat budoucnost svoji a našich dětí. Ale to Vám je jedno, vy jste starší teď a ne za 40 let.
07. 05. 2010 | 12:14

Veronika Vendlov napsal(a):

B: Tady naleznete nekolik velmi konkrétních odpovědí: http://www.top09.cz/co-dela...
07. 05. 2010 | 13:00

Béda napsal(a):

VV,

Pohádky kozla - zahradníka?

O vyrovnaném hospodaření vypráví člověk, za kterého proběhl největší zásek do státního rozpočtu? Proč tedy neprovedl výdajové korekce?

A co ty transparentní zakázky na MO, o kterých kolují skazky na internetu? Viz odkazy, které jsem vám nechával?

O vyloučení spolupráce s komunisty vypráví člověk, který chtěl spoluvládnout s ČSSD s tichou podporou komunistů?

Jak může někdo ještě dnes věřit tomuto recyklovanému "přeběhlíkovi"?
07. 05. 2010 | 13:38

Veronika Vendlov napsal(a):

B: může, prostě jednoduše může.
08. 05. 2010 | 09:26

prirodovedec napsal(a):

VV: Vy mate ale smysl pro humor a sebekritickou sebeironii :):

"veronikavendlova napsal(a):
VV: přemýšlejte o tom,co píšete...
02.05.2010 23:02:53
veronikavendlova napsal(a):
PS: VV psala přírodovědci...
02.05.2010 23:03:28"

A pisete VY MNE :) o premysleni :)) (to uz je druha vrstva vtipu po tomto blogu ...)

Jinak obcas nelavirujte jako politicka, pan koudelka by si prece zaslouzil poctivou primou odpoved te byvale administrativni pracovnice nevladnich organizaci GS. :) Nejste prece ani knize ani Kalousek.

Jinak napsala jste sice, co si prejete - aby politika fungovala, ale s ohledem na to, ze se o to ma snazit Al Kalousek a jeho bandite i kdyz prece jen i Vy a Vasi pravicovi staroste, prece jen mam pochybnosti.

Ani Al Kalousek, ani Vy jste se zatim nezivili podnikanim podle svych zasad. Vladky i nevladky jest ponekud levicove prizivnictvi :) podle opravdovych zasad.

Navic mne zatim presvedcujete spise o svem horoucim srdci, nadseni pro stranu a hluboke vire nez o schopnosti veci poctive analyzovat, cist a vyhodnocovat i neprijemne, neuhybat od odpovedi, znat problemy do hloubky, schopnost vcitit se (treba do dotcenych starecku :) - chapu to je pro neterenni pracovnici obtiznejsi, neumi to statni urednice, proc by to mela umet nevladkova. Prece jen lidi z terenu, ktere jsem znal a mel kolem sebe uvazovali naprosto jinak - mene naivne, tvrdeji az cynicteji, ale opravdove a na sounalezitost si nehrali, tu zili a umeli lidi hajit bez kalkulu) a ochotu ucit se (tu bych Vam asi upirat nemel, ale deje se v ideovych limitech a na Vasich humanitnich studiich).

Proto nevidim nejmensi duvod, proc by se Vase idealy mely naplnit, at uz uspejete nebo ne. Pouze pokud uspejete plati stale nezodpovezena otazka:

Budete citit zodpovednost za sve konani, kterym diky vyse uvedenym nepredpokladum zrejme zkazite zivot mnoha lidem? Pokud ano, je alespon nadeje, ze by to nemuselo byt tak kabrhelkovsky snazive hrozne a ze byste se brzdila.

Samozrejme se tesim na dalsi vyhybavou neodpoved (a nezapomente pochvalit jepici :) - tu zdravim, VV pozdravte take povestneho predstavitele prvnich zlodeju dona Al Calouse :) ).
09. 05. 2010 | 00:44

Veronika Vendlov napsal(a):

P: víte moc dobře, že nelavíruji a pokud ano, pak k tomu mám důvod. Myslíte si, že já pochybnosti nemám? Jasně že nám, to je myslím přirozené. Za kolik lidí můžete dát " ruku do ohně" v soukromém životě? Mnoho jich není, natož v životě pracovním.

Podle svých zásad jsem se před nevládkami živila poměrně dlouhou dobu, v nevládkách jsem byla úplný nováček, pouhé dva roky a shodou okolností zrovna v té době začala psát blog. Mnohem víc mně před tím zajímaly nové trebdy v polygrafii, nové knihy a nové technologie. Dříve jsem měla ve vizitce blogu podrobnější CV, ale změnila jsem ji. Nicméně jsem vystudovala polygrafii a poměrně dlouho se v tom oboru docela radostně živila. Pracuji od 17 let a od rodičů jsem se odstěhovala v šestnácti. Chtěla sjem být nezávislá... :-)

Mé srdce je horoucí, to máte pravdu. Jenže hoří pro mé nejbližší a ano, odpovědi bývají často povrchní, jako bývají rekce. Nikdo ode mne myslím už nic "velkého" a hlubokolmysného neočekává.

Umím se vcítit do různých situací, řadu z nich jsem zažila na vlastní kůži a nebylo toho málo. Proto člověk nemusí pracovat jako terénní pacovnice. Stačí spadnout na sám na dno, nebo potkat lidi, které na něm jsou, nebo se od něho odrážejí, krok po kroku.

Ano, budu cítit zodpovědnot, pokud opatření TOP09 zkazí lidem život.

Brzdit se nebudu, nemám k tomu sebemenší důvod.
09. 05. 2010 | 20:33

prirodovedec napsal(a):

VV: Dekuji. Temtokrat mi to pripada jako poctiva nelavirujici odpoved. Jako za starych predpolitickych casu (pred blogem o Myrkovi :) ). Mozna jsem si ji ani za svuj ton nezaslouzil.

Brzdit byste se mela. Kvuli promysleni dusedku sveho konani na druhe. Podstatne podle mne neni vseobecna reformni posedlost, ktera v CR panuje s pro mne neuveritelnym presvedcenim, ze prece nemuze byt hure. Podle mne pri pohledu na ideologicke pindy, skryvane lec dekodovatelne motivace a kvality reformujicich (tim nemyslim Vas) neni logicke, aby to situaci zlepsilo. :) Nezaslouzite si, abyste (podle mne) pro svoji naivitu a duverivost a nadseni ocitla v jedne rade s Al Calousy az se budou hledat a nalezat vinici pri nejakem dalsim prevratu v CR.

Snad neco podstatneho zaverem: 42.

Pokud by to bylo nejasne, jiste Vam nekdo poradi. :)
09. 05. 2010 | 23:17

Veronika Vendlov napsal(a):

P: zdravím a jen dodávám, že zřejmě budete tím, kdo měl pod tímto nekonečným blogem poslední slovo.

Když jsem po naprostém znechucení z politiky, opouštěla kancelář SNK ED ovládanou lidmi, kteří se nyní zase derou kupředu skrze jiná uskupení či chytrá spojení, myslela jsem si, že už je to jednou pro vždy. Práce pro nevládky mi přišla smysluplnější. I tam jsem ale stále narážela na politiky...

Situace před posledními volbami do PSP ČR je nyní z mého pohledu nesrovnatelná. Nechce se mi dopředu odhadovat, jak to všechno dopadne a věřím, že za nás (především Starosty) a také TOP09, bude platit po volbách to, co bylo řečeno před nimi. Kdybych tomu nevěřila, tak za TOP09 nekandiduji.
10. 05. 2010 | 01:08

jepice napsal(a):

Neaspiruju na poslední slovo, ale tohle mě nadzvedlo:
"Nezaslouzite si, abyste (podle mne) pro svoji naivitu a duverivost a nadseni ocitla v jedne rade s Al Calousy az se budou hledat a nalezat vinici pri nejakem dalsim prevratu v CR."
U zdi za úsvitu, přírodovědče?
Nebo jak?
11. 05. 2010 | 09:37

Skogen napsal(a):

Jepice, no třeba. Přírodovědec modeluje situaci. Vsadil bych se, že ke střílení máte o něco blíž vy než on, i když byste daleko raději jen koukala ;)
13. 05. 2010 | 00:35

jepice napsal(a):

Víte, k čemu mám blízko, Skogene, když si přečtu slint takového kalibru, jako ten váš? Naplácat pachatele mokrým hadrem.
13. 05. 2010 | 21:09

Veronika Vendlov napsal(a):

Jepice: jeden mokrý hadr by možná nestačil... :-)
25. 05. 2010 | 11:38

MaldonadoLeta napsal(a):

freelance writer
01. 03. 2011 | 22:29

PisiompipsBiz napsal(a):

an inbound <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-justin-bannan-jersey-c-227_274.html>customzied Justin Bannan Jersey</a> extended ACL <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-champ-bailey-jersey-c-227_237.html>authentic custom Denver Broncos Jersey</a> applied to the untrusted interface Answer: E7. to allow Cisco IOS IPS to <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-jason-hunter-jersey-c-227_269.html>customizable 2012 Denver Broncos Jersey</a> operate adequately; on the other hand, it really is <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-gary-zimmerman-jersey-c-227_256.html>Gary Zimmerman Jersey</a> the deny all website traffic entry that is basically necessary C.00Like actual certification <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-andre-caldwell-jersey-c-227_230.html>17 Andre Caldwell Jersey</a> exams, our Practice <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/customized-c-276.html> customzied 2012 Washington Redskins Jersey</a> Tests are in multiple-choice (MCQs) Our HP HP0-D04 <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/denver-broncos-jerseys-brock-osweiler-jersey-c-227_255.html>customizable personal Denver Broncos Jersey</a> Exam will provide you with exam questions with verified answers that reflect the <a href=http://www.denverbroncoshopline.com/>Robert Griffin III jersey</a> actual exam. NBAR enabled to execute protocol discovery and deep packet inspection http://www.denverbroncoshopline.com/ C
19. 10. 2012 | 13:40

Blowlwrobby napsal(a):

内部内と全体の周り モダン また 革新 エグゼクティブ。 これらの各 <a href=http://www.salesuggbootsjapan.com>uggブーツ</a>, ハードディスク 作品 広く 約 ストッキング販売 の種類の品種 ファイル また、 ドキュメント また 商品。 彼らは可能性があります 以外、もっと 上品な 採用応用利用などと比べて http://www.uggbootsforjp.com 低コスト 持って 保全 使用し??てスルー 犬を使用したイヌ 鉛筆 hardrivesを書面で置く。 大部分が、は、個人である に慣れするために使用される 節約救う救う<a href=http://www.cheapjapanuggboots.com>ugg ブーツ 激安</a>,
で保存弱い システム 採用再検出に取っ楽しむ 受け入れる これらのほとんど 低価格 最大 鉛筆 ディスクがハードディスクを書面で置く <a href=http://www.cheapjapanuggboots.com>homepage</a>, 届ける 安定性、有用性 組み合わせて に加えて、有用性 一緒にと非常に手頃な経済値札 を使用した場合 含むと買い物消費者 と同様に 、彼らは可能性がありますは使用のなさ使用正常 ストッキング データソース <a href=http://www.cheapuggbootssalejp.com>uggブーツ激安</a>, と ために意図 とか、そういうところは。
09. 11. 2012 | 22:29

trU6YMnnj napsal(a):

keren qa budi ,,, tetep senyum ya ka . kaeskuessn brawal dri keramahan ,, 1 pesen april , sesukses apa pun nati , ka budi harus tetep inget di bawah ka budi & tetep ramah ka ya ,, jgn sombong loh qa . ok thx qa aku sllalu dukung langkah ka budiapril , priok
23. 08. 2013 | 02:01

bakXMtZLI napsal(a):

Fint <a href="http://kbcvrzb.com">stgtbereyr</a>e6k! Hvad med at sy(og se6lge) nogle <a href="http://kbcvrzb.com">stgtbereyr</a>e6k til alle os, der ikke selv kan? De <a href="http://kbcvrzb.com">stgtbereyr</a>e6k man kan kf8be er nemlig som oftest af syntetiske stoffer, og ne5r man nu som jeg gerne vil have et i bomuld:-)
24. 08. 2013 | 14:03

MeW02QG0 napsal(a):

Beberapa tahun yang lalu (2003?) Sebuah surat kabar mingguan kecil di teagngra North Carolina didokumentasikan beberapa chemtrails di daerah itu dengan pergi ke bandara di mana pesawat lepas landas dan bertanya "Apa yang sedang disemprot?" Apa yang mereka temukan adalah mengerikan, ada bahan kimia yang bisa membuat seorang wanita hamil memiliki bayi yang kedua jenis kelamin, hal itu akan membuat udang pelabuhan hanya tumbuh begitu besar sehingga tidak dipanen, saya tidak lagi mengingat beberapa hal mengerikan yang bahan kimia tidak lain daripada itu kontra produktif untuk banyak industri daerah dan telah mengurangi populasi kelinci hampir nonexistance. Salah satu alasan mengapa saya tertarik adalah ketika akan terjadi, jika cucian saya di garis luar (kami tidak dryer) Sekarang saya harus mengambil pakaian kembali dan mencuci mereka karena suami saya akan keluar dengan ruam pada dada dan punggungnya jika ia mengenakan apa pun telah mendapat semprot, itu tidak butuh waktu lama untuk jatuh dari langit ke tanah! http://mxdjwe.com [url=http://mccopng.com]mccopng[/url] [link=http://jzxdpshe.com]jzxdpshe[/link]
26. 08. 2013 | 12:11

5KuslNaF8IhO napsal(a):

Glad to hear it. I like this album quite a bit, although the <a href="http://fsvqovoyxs.com">exneirepce</a> of seeing them live was definitely superior to the studio (and made me enjoy the album more and in different ways). The drummer was crazy-insane. This'll be the first time in my life I'll be going to see the same band play twice in a year (excluding local acts like Blood Feathers or bands my friends have been in).
28. 08. 2013 | 19:31

fUB1RzU6FhB napsal(a):

I thought I liensted to Bear in Heaven when it came out, but obviously I didn't, because I just heard this playing on our site, and was like, What ho? What's this? Effing awesome track. Can't wait to go re-listen. http://kxckaznwqal.com [url=http://hswdpwi.com]hswdpwi[/url] [link=http://gwnaykth.com]gwnaykth[/link]
06. 09. 2013 | 16:56

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy