Jste připraveni na situaci, kdy se i na dveřích českých bank objeví cedule „Zavřeno“?

26. 03. 2013 | 14:17
Přečteno 9483 krát
Češi jsou hodným a milým národem, jen mě zlobí, jak málo odpovědně se staví k volbám. S železnou pravidelností volí vlády, na jejichž činnost pak musejí finančně doplácet. Jen pro ilustraci: za vlády „rozpočtové odpovědnosti“ stoupne veřejný dluh řádově o 35 000 Kč na jednoho obyvatele.

Možná je to dáno i tím, že Češi raději řeší zástupné, než reálné problémy. Samozřejmě, že je mnohem jednodušší přít se koho zvolit prezidentem, zda „zemana či Karla s čírem“, než řešit rostoucí veřejný dluh. Pokud by se jej skutečně rozhodli řešit, možná, že by jim nepřišla až tak kacířskou myšlenka - funkci prezidenta úplně zrušit. Milosti by mohl udělovat Ombudsman a zbytek jeho funkcí by si mezi sebe rozdělili předsedové Parlamentu a Senátu. Možná, že by jim nepřišla až tak kacířská myšlenka nastavit pravidlo: pokud vláda „naseká“ dluhy, měla by je také – a to především ze svých soukromých kapes – uhradit, nebo alespoň jejich část. Řada čtenářů by jistě přivítala možnost odvolat politiky, kteří slibují „nezvyšovat daně“ a pak ve vládě dělají pravý opak.

Souhrnně řečeno: nebudeme-li veřejný dluh řešit, musíme se připravit na skutečnost, že jej jednoho dne přestaneme být schopni splácet a tím pádem se i na dveřích místních bank může objevit cedule s nápisem „Zavřeno“. Aktuální zkušenost z Kypru ukazuje, co nás čeká: zavřené banky, zákaz výběrů peněz v hotovosti, zákaz převodu peněz do zahraničí, zákaz všech plateb, nefungující internetové bankovnictví, v obchodech a službách bude muset být vše být placeno v hotovosti, neboť bankovní karty přestanou fungovat. Pád bank znamená pohromu pro obyvatele, protože se najednou ocitají zcela bez prostředků. Státu chybějí peníze na výplaty, sociální dávky a poskytování veřejných služeb a musí začít vydávat určité dlužní úpisy na pokrytí alespoň těch základních potřeb. Jako krajní možnost se vrací barterový obchod, jehož popularita vzrostla i v dalších zemích postižených finanční krizí.

Jaké mají Češi strategické zásoby pro případ krize? Pro schopnost přežití národa platí zlaté pravidlo: „čím více potravin a průmyslových výrobků si národ umí vyprodukovat sám, tím méně je v krizích zranitelný“. Co se týče potravinové bezpečnosti, jsme dnes v situaci, kdy musíme řadu potravin dovážet, i když jsme si je dříve uměli vyprodukovat sami. Česká republika je v zahraničním obchodu s masem i celkově s potravinami trvale v záporných číslech, přičemž zarážející je zejména druhová skladba dluhu. Vzniká nejen v mase (u vepřového masa je země soběstačná jen z 61% a u drůbeže z 79%), ale i v ovoci a zelenině, a to ne jižní provenience, jak by se dalo očekávat, ale i z mírného podnebního pásma! Stali jsme odbytištěm pro země ze stejného podnebního pásma, jakými jsou Polsko, Rakousko, Holandsko a Německo!

Podíváme-li se na strategické zásoby spravované SSHR (zde), zjistíme, že zásoby obilí má ČR na 30 dní, cukru na 5 dní a ostatních potravin na pouhé 3 dny! Sic!! Strategické zásoby surovin, jako je ropa, železné a neželezné kovy máme v průměru na 3 měsíce. Nastane-li globální potravinová krize, budou se potraviny vyvažovat zlatem. Jak bídně jsme na tom se zlatými rezervami, se laskavý čtenář dočte zde. Po 20 letech „úspěšného“ budování kapitalismu není ČR soběstačná prakticky v ničem a vše se musí, alespoň z části dovážet. Jenže bude za co, když si český národ si žádné výraznější finanční a hmotné rezervy určené ke svému dlouhodobému přežití nevytvořil? Souhrnně řečeno, náš národ je v mnohem větším existenčním ohrožení, než si většina Čechů vůbec připouští.

Sjezdem ČSSD začala předvolební kampaň, v níž se jednotlivé strany začínají předhánět ve slibech „co pro lid udělají“, abychom se z krize co nejrychleji dostali. Nevím jak laskavý čtenář, ale já budu hledat pomocnou ruku spíše na konci své paže. My, co politickým stranám už nevěříme „ani nos mezi očima“ máme na výběr minimálně tři možnosti:

• začít podnikat, nebo si najít práci v zahraničí. Vřele doporučuji Turecko, které patří k nejrychleji se rozvíjejícím ekonomikám. Nejvýhodnější pro Čechy je Izmir (zde), který je nejdynamičtěji rozvíjejícím se městem v evropské části Turecka. Životní náklady jsou srovnatelné s těmi u nás doma (blíže viz zde). Firmu tu založíte během tří měsíců a za 2500 Euro. Neumíte-li dobře cizí řeči, pak doporučuji začít podnikat či pracovat na Balkáně, protože základy srbochorvatštiny zvládnete do tří měsíců;

• ti, co budou v ČR chtít zůstat, by si včas měli převést část svých úspor do německých či rakouských bank. Německá ani rakouská vláda své domovské banky padnout nenechají. Účet u německé banky si laskavý čtenář může otevřít i v Praze. Stačí zajít do Americké ulice 23, Praha 2 (blíže viz: http://www.vr-bank.cz) a máte jej do hodiny založený, navíc s česky mluvícím personálem. Druhou možností je otevřít si účet u banky DBK (zde). A proč zrovna tam? Zřízení, vedení a případné zrušení účtu zdarma, odchozí i příchozí platby po celé Evropě zdarma. Co je komplikovanější je vlastní vedení účtu, neb máte účty dva: běžný na úhradu plateb a kreditní, s nímž pracuje kreditní karta. Kreditní účet je doplňován z běžného účtu. A to nejlepší nakonec: zdarma výběr ze všech automatů v celé Evropě!! Na co se musíte připravit je, že Němci jsou nedůvěřiví a budou se ptát, proč si v jejich bance chcete účet otevřít, když to můžete udělat doma. Doporučuji mluvit pravdu, a to že se bojíte, že český stát, obdobně jako Kypr, zkrachuje. Germáni mají český národ za podřadný a tato odpověď je plně uspokojí. Máte-li blízko do Drážďan, pak doporučuji: https://banking.ostsaechsische-sparkasse-dresden.de. Dojde-li ke státnímu bankrot, peníze z Německa či Rakouska si můžete kdykoliv vyzvednout;

• flintu do žita nemusejí házet ani ti, kteří moc peněz nemají. Mohou se zapojit do některé z alternativ, jakou je například alternativa „Zdola“ (zde), vedené Ilonou Švihlíkovou, kde mají dobře rozpracovány aspekty svépomocného družstevnictví a lokální ekonomiky. Jde o to, aby právě ti, co nemají moc peněz, byli schopni produkovali potraviny, zboží či služby, které v nouzi mohou použít v barterovém (výměnném) obchodu.

Další možnosti si laskavý čtenář jistě doplní sám. Co říci na závěr? Čím více Čechů se bude schopno postarat sami o sebe, tím více roste naděje, že se budou schopní postarat i o svoji obec, město a stát. Odnikud jinud „nový začátek“ (obroda) české společnosti nepřijde…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

buď připraven napsal(a):

Jsme.
Čekáme na to už dlouho.
26. 03. 2013 | 14:37

martin napsal(a):

Češi nevolí vlády, které se jim prodražují. Volí strany a politiky, kteří je následně cynicky obelhávají a okrádají. Platí to hlavně pro ODS, ale i soc dem a komunisty, Top nevynechaje. Žádná mimoparlamentní strana není nadějí. Nicméně nemá cenu zahazovat břímě demokracie, kvůli neuvěřitelně stupidnímu zastrašování blbé občanské iniciativy....Myslím tuto, jedině tuto a žádnou jinou. Dlouho jsem nečetl nic tak globálně pitomého, jako vtipkování pana Klímy...nebo to nebylo vtipkování....to je jedno, zkrátka blog blbosti meze neklade, že Slovane Klímo....
26. 03. 2013 | 14:43

Michal Macek napsal(a):

jo sem ,nemam tam zadne uspory :D
26. 03. 2013 | 14:43

hovorka11 napsal(a):

Normální lidé už vědí, že transatlantický systém válek a rozkrádání přes nekrytou měnu dolar a EUR je na vrcholu. Otázka je, jestli o krachu nekrytých měn rozhodne samit BRICS, který se koná 27.3., nebo to ještě zaměstnanci Wall Streetu, kteří opět dostali přidáno za "vynikající" výsledky z umělé krize udrží.
Zlato bylo rozkradeno a státy jako Německo a Švýcarsko se snaží na poslední chvíli zachránit svoje z pochybných sejfů z USA.

http://proinvestory.cz/roman-truska-manipulace-s-cenami-drahych-kovu-funguje#utm_source=feed&utm_medium=feed&utm_campaign=feed

Internetovou měnu Bitcon už USA dává na černou listinu pro její nezdanitelnost.

Vypadá to, že USA nezbyde nic jiného, než opět ruku v ruce s All -káidou bojovat za "humanitární hodnoty" v Sýrii. Proto ty výcviky islamistů v Turecku na používání chemických látek při teroristických útocích. To útok NATO vůči Sýrii "zlegitimní". Co se dočtete na teletextu ČT1 o "svobodné armádě FSA " je skoro přesný opak skutečnosti (vrazi- osvoboditelé a osvoboditelé- vrazi)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
26. 03. 2013 | 14:46

Yosif K napsal(a):

Ještě lepčí nápad - komunistický nápad - než přesunout úspory do SRN je přesunout úspory do spořitelního družstva "Rudá Záře nad Kladnem - Vit Klima & Hovorka 11".

Tím si všichni antiimperialističtí bojovníci zajistí věčnou likviditu, prosperitu a nebeskou harmonii. Podpří tím také boj proletariátu úropti hegemonii štváčů z Wall Streetu a upevní tím solidarirtu s bratrským muslimským shiitským lidem v Syrii bojujícím s Al Kaidou.
26. 03. 2013 | 14:55

Yosif K napsal(a):

Jen moc dobře nechápu proč by si měli Češi hledat práci v Turecku nebo Srbsku.
Nejsou náhodou mzdy v SRN vyšší? Navíc tam budu mít peníze ve sparkasse a z Turecka je do SRN přeci jen trochu daleko.

Aha, trumberáci utopičtí komanči asi neumí blafnout něměcky, proto si mají hledat práci v Srbsky, das ist selbstverandlich.....
26. 03. 2013 | 14:59

hovorka11 napsal(a):

Yosif K:
Plácáte- fakta dolarového komunismu bank jsou tak jasná a dokladovatelná, že to neokecáte.
Americký Fed tiskne jak zběsilý a americké RVHP drží krachující státy federálním tištěním.
Kde se ta vaše láska k podvodům bere ?
26. 03. 2013 | 15:01

rien ne va plus napsal(a):

11
Moji finanční čarodějové mi píší, že podle jejich bádání v lógru a Fibonacciho vln jsme na samém pokraji alba Yes.
Má to být sešup jako jednou za 200 let, tedy opravdu unikát.

Říkají to už asi 14 dní furt znova a snaží se mě k něčemu dotlačit.
Jako vždy udělám něco úplně jiného.
Možná prodělám kalhoty.
26. 03. 2013 | 15:04

Kelt napsal(a):

Připraven jsem-úspory mám v norských korunách v bezpečném sejfu.
26. 03. 2013 | 15:07

Neudržitelný napsal(a):

Ideální strana - taková co všem vše slíbí. Podnikatelům, živnostníkům žádné daně, státním zaměstnancům zvyšování platů, důchodcům každoroční valorizace, nemakačenkům stále vyšší a vyšší dávky.
Ideální politik - IQ 150, chytrej, mazanej, sociální myšlení, empatie a přitom chudej jako myš, odmítající jakékoliv výhody, žijící na hranici chudoby.
Ideální zákony - já si můžu dělat co chci a ostatní musí být tvrdě trestáni za vše co se mně nelíbí.
A to nenajdete ani v tom tureckém hospodářství.
26. 03. 2013 | 15:13

kiks napsal(a):

Na tuto situaci hodně lidí připravila současná vláda. Nemají práci a ani žádné peníze.To je jistota!!!!!!!!!!!!!!!
26. 03. 2013 | 15:20

Občan napsal(a):

Joo, v pohodě, zavřít mohou třeba zítra.
Zahrádku máme úrodnou, barák je zaplacenej, řeka za plotem, dobrý sousedi a v lese je větví mraky. V kůlně máme kola a ve špajzu pár kilo včelího vosku.
26. 03. 2013 | 15:23

Dáša N. napsal(a):

Mohla by nastat situace, kterou popsal autor blogu, pokud by existoval Státní úřad pro dohled nad kontinuitou dějinného vývoje?
26. 03. 2013 | 15:26

Dáša N. napsal(a):

Občan

Nafukovací gumová kola a vosk do uší?
26. 03. 2013 | 15:31

Jihočech napsal(a):

Je to velmi prosté, není problém žít bez bankovního účtu. Znám pár lidí, co to praktikují už několik let. Navíc mít účet není v ČR povinné. Já sám systém bankovnictví v ČR nevyužívám. A jak jsem už jednou psal, mám vlastní zdroj vody, pozemek, na něm drůbež, díky vodě i ryby, není problém postavit králíkárnu,chlívek, zeleninu dá zahrada a skleník, lze i něco přikoupit ke zorání. Kamarád rád pomůže za úplatu s technikou, je sedlák a živí se tím. Jen mi chybí pes a brokovnice na zloděje a pořádný zákon abych je mohl odstřelit na svém pozemku jako v USA:-)a trezor na zlaté prsteny a hodinky Breitling, které mi budou dávat pražáci za pytel brambor. Mě je bankovní krize celkem ukradená.
26. 03. 2013 | 15:32

gaia napsal(a):

nejlepší jsou ovesné vločky. Jsou zdravé, obsahují hodně vitamínů, zasytí a lze je snadno a dlouho skladovat. Smíchané se sušeným ovocem (lze uchovat až 3 roky), jsou schopny uhradit energetickou i výživovou hodnotou potřeby člověka. Já takto žila celých 10 dní na dovolené v Julských Alpách. Pili jsme k tomu čaj, ale ten je možné uvařit i z nalezených bylin nebo mladého jehličí.
Civilizovaný člověk je pak překvapen, jak málo člověku v přírodě k životu stačí.

Např. africkým kočovníkům stačí jen stádo krav, Číňanům stačila jen hrstka rýže na den a ve vysokých horách v Asii lidé přežijí jen s jaky.
26. 03. 2013 | 15:40

Jihočech napsal(a):

A jeden příklad o fungování zdejšího státního bordelu: Musel jsem v rámci sanace včelího moru kompletně zlikvidovat včely, i když jsem je měl negativní, ale byl jsem v ohnisku nákazy. Stát skoro dvojnásobně překročil lhůtu, kterou si sám stanovil na proplacení náhrady za vzniklé škody. Pointa-velcí včelaři si vylobovali změnu v provádění sanace, nelikviduje se vše kompletně, ale pouze napadená včelstva. Pro mě pozdě, bohužel... Dávat peníze tomuto ksindlu je to samé, jako sponzorovat kopanou. Je to drahé, na nic a ještě s ostudou...
26. 03. 2013 | 15:40

gaia napsal(a):

nebudete mi to věřit, ale daleko horší, než kdyby byly zavřeny banky, by bylo, kdyby 3 dny nešel proud.

To jsem zažila jednou na pionýrském táboře u Jinolických rybníků.

Chtěli jsme si pokácet smrček na táborák, ale neodhadli jeho výšku a on jak padal, tak spadl přes dráty vysokého napětí a udělal zkrat. Vyletěla elektrika i v blízké vesnici a my museli čekat, až to někdo spraví.

Již druhý den bylo hrozné, že nešly splachovat záchody, tak jsme začali chodit do lesa, ale další den už tam bylo všude toho plno, že jsme do toho vždy šlápli a tak museli chodit pořád dál a dál do lesa. a ten třetí den se objevila první infekce průjmu, neb jsme si neměli čím mýt ruce. Voda také netekla, neb nešlo čerpadlo.

No a ten průjem pak tu situaci dále ještě zhoršoval.

Naštěstí třetí den to spravili a dovezli nám endiaron. 4. den bychom se totiž již utopili ve vlastních výkalech.
26. 03. 2013 | 15:46

gaia napsal(a):

Když nezaplatíte za elektriku 3x, tak vám ji hned odpojí. Tudíž banky by mohly mít zavřeno tak 3 měsíce a pak za 4 dny by bylo po všem.
26. 03. 2013 | 15:58

Kanalnik napsal(a):

sic! = added immediately after a quoted word or phrase (or a longer piece of text), indicates that the quotation has been transcribed exactly as found in the original source, complete with any erroneous spelling or other nonstandard presentation.

The usual purpose is to inform the reader that any errors or apparent errors in the transcribed material do not arise from transcription errors, and the errors have been repeated intentionally, i.e., that they are reproduced exactly as set down by the original writer or printer. It may also be used as a form of ridicule or as a humorous comment, drawing attention to the original writer's spelling mistakes or emphasizing his or her erroneous logic. Sic is generally placed inside square brackets, or in parentheses (round brackets), and traditionally in italic, as is customary when printing a foreign word.

obavam se, ze mnoho autoru vcetne pana Klimy, pouziva "sic!" tam, kde byt ani nemusi, ani nema... to jen tak na okraj, uz jsem si toho na ceskem netu vsiml docela dostkrat

sorry za off topic, ale prijde mi to celkem podstatne
26. 03. 2013 | 16:18

Joe Ratata napsal(a):

To co naše demokratické vlády provedly se zemědělstvím by za první republiky bylo kvalifikováno jako vlastizrada a popravovalo by se.

Jihočech 15:32
V inventáři Vám ovšem schází AK47,protože to už by neloupili jen skupinky snědých spoluobčanů,čórkujících víceméně pro zábavu,ale skupiny hladovějících lidí,bojujících o holé přežití.To AKáčko by byla nutná podmínka Vašeho přežití.

gaia 15:40
Znám člověka,jemuž k přežití stačí jen dostatek piva.Jídlo ho vyloženě obtěžuje.
26. 03. 2013 | 16:33

Rudi Koutek napsal(a):

pan autor napsal:
"Nejvýhodnější pro Čechy je Izmir (zde), který je nejdynamičtěji rozvíjejícím se městem v evropské části Turecka."


Pane autore zopakujte si prosim zemepis.
26. 03. 2013 | 16:44

Karel napsal(a):

Možná chcípnem hlady, ale rádi to uděláme pro našeho pankáče Karla
26. 03. 2013 | 16:56

pedantérie, zbytečná napsal(a):

Rudi
Projděte si 100 let německého Ostforschungu.
Uvidíte, že jakékoli hranice lze umístit kamkoli.

Pokud imperialista pokládá chvílemi Gruzii za Evropu, nevidím, proč by do ní nepatřila Malá Asie.
Jen kvůli jménu?
Je to koneckonců Mare Nostrum a Izrael chce být v EU.

Němci, jak známo, jsou staří Hellénové.
26. 03. 2013 | 17:47

Yosif K napsal(a):

Po 20 letech „úspěšného“ budování kapitalismu není ČR soběstačná prakticky v ničem a vše se musí, alespoň z části dovážet.
KONEC CITATU.

Milý Trumberko Revolucionoviči Utopenkine, to že Česko dováží nějaká prasata a vajíčka a pomeranče je umožněno tím že Česko vyváží vysoce kvalifikované výrobky typu Common Rail Robert Bosch Diesel, stovky tisíc osobních aut, obráběcích strojů, výrobků ze specielních ocelí, a konec konců i třeba elektřinu z temelína. Na roydíl od řeckých socanských lemplů pracující lid český je schopen lecos zajímavého a užitečného vyrobit (pod vedením něměckých i českých kapitalsitů, samozřejmě).
Milý Trumberko Revolucionoviči Utopenkine, jste směšný a trapbný skuhrálek, toho typu ketrému se v němčině říká "nestbeschmutzer".

Ano ano, nejmilejší zábavou utopického komunisty jest hořekování, skuhrání a tzv s...ní do vlastního hnízda.

Ab dem Spätmittelalter ist die Redensart „das eigene Nest beschmutzen” oder „ins eigene Nest scheißen” sicher zu belegen. Diese Verwendung geht auf die in der Zoologie des Mittelalters dem Wiedehopf zugeschriebene Eigenschaft sein eigenes Nest zu beschmutzen zurück.

Mimochodem, jak byste chtěl rezervy tvořit? ROZHOZEM PŮJČENÝCH PENĚZ MEZI PROLETÁŘE?
26. 03. 2013 | 17:54

mik napsal(a):

Ne neni treba zrusit prezidenta a je mozne i volit ze soucasnych stran jen se na vsechny musi vztahovat normalni zakonik prace a mzda mysi odpovidat normalni mzde ktera ja v CR realna ,,ne nemyslim vsjo rovno doktor nemuze mit stejne penize jako kopac ale aby bral treba Drabek 100000 a pritom je evidentni ze prosadil nefungujici a nic neprinasejici system tak to nejde kdyz nejaky Frana z Horni Dolni bude mit v krvi 2.2. promile a prejede zenskou a utece od nehody tak ne jen ze okamzite prijde o ridicak bude sedet ve vazbe a soud probehne pomerne brzo a pujde do vezeni kdyz delnik bude vyrabet soustavne zmetky dopadne jako herec Sobotka v Jachyme hod ho do stroje ,,strhnou mu vse z vyplaty a o tom to je,,ve fungujicim demokratickem state chybujici politik konci,,, v CR se jen posoune na nejake lepsi koryto a tak to funguje v celem systemu od prezidenta az po toho posledniho urednika schody ze zametaji takovym zpusobem ze CSA propusti letecke mechaniky uklizeci personal nakonec pak i letusky a piloty a predstavenstvo proda 40 % korejcum na Tatru Koprivnice je aukce ktera trva minutu protoze je jeden zajemce ano v novinach se nepsalo o nicem jinem a lide nesledovali nic jineho nez zda vyhraje Zeman nebo Karel lide se museli projevit museli otevrik karty a prestat fixlovat a ukazala se pravda ze 54% obyvatel aceptuje ze prezident lze nebo tedy kdyz to nenazveme lzi tak taktickym planem ovsem naprosto mimo fair play nepruhledne informace o financovani vytahovani 70 let starych veci ktere dnes uz nikoho nezajimaji ..dobre mozna by Schwarzenberg nevyhral ani tak je skutecne uz stary pan a navic cechacek si neda na svuj zaprdeny nacionalismus sahnout ze mu tece do bot to nikoho nezajima,,,jiste ani Schwarcenberg ani pred 5 lety Svejnar by CR z hnoje sami nevytahli skutecne prezident neni vsevedouci to jen Klaus je vseveda jenze stredni vrstva v CR uz neexistuje bohati si nepodrezou pod sebou vetev a chudi jsou uz tak chudi ze se staraji aby nespali pod mostem a meli co jist,,,a banky ? jednoducha vec at prestanou lide nostit do banky penize z ceho budou pak vyplacet vsechny ty bankovni rady ruzne poradce a dalsi flakace kravatky a vedeni co si jen hrabe do svych koryt po me potopa Na Drabka meli nekde nezamestnani hodit v podchodu deku a dat mu takovou nakladacku ze by sam prosil o praci v kamenolomu...na hruby pytel proste hruba zaplata.. ve Francii stavkujici prevraceji auta zapaluji staveji barikady v Polsku kde se sveho casu rekla Solidarita a Lech Walesa tak to byl pojem...a na Morave se rikalo skoda ze Lech neni cech,,, a cesi ? Ti jedou na popud socialistickych odboru do Prahy za pivo a parek .., ze jich jede 100000 ? No a co na 100000 se vlada i prezident vykasle a vykaslal by se i Scwarzenberg ale pokud se zvedne odpor vetsiny tech co dnes neberou prumernou mzdu ale maximalne jeji 2/3 a k tomu se pridaji duchodci co maji po x letech almuznu 9000 kc tak prece neni mozne aby vlada zustala u svych koryt a prezident na Hrade ,,ale take je treba zrusit moznnost prebehlictvi zrusit alibismus v podobe nehlasovani nechozeni na jednani na hlasovani,,, pracujici dnes jde do prace i s chripkou protoze by dostal almuznu kdyby zustal doma ..politik ktery byl volen lidmi misto zvednuti hlasu je buhvi kde,, konec A neomluvena smena a vyhazov odejdes nehlasujes karne opatreni.,..atd,,, proste shcody zametat odshora stejny metr na vsechny a dodrzovani kvalitnich zakonu vsemi a ty nekvalitni co si tvori ta sebranka nahore pro sebe tak ty smest se stolu.... potom nemuseji nastat uvahy toho ze se bude houfne jezdit za praci v zahranici,,i kdyz dnes tak odchazeji mladi i stari protoze nechteji zivorit,,, okamzite zavedeni tydennich mezd v delnickych profesich zruseni vypovedi doby 2 mesice ale tydenni vypoved nejvic 14 deni aniz by bylo treba uvadet nejake duvody a trh zacne fungovat darebaci a lichvari zkrachuji zustanou poctivi podnikatele nerenatbilni firmy rovnez zkrachuji a ty dobre nebudou mit nouzi o vyber kvalitnich zamestnancu... vsechno se da jen se musi chtit,,, a neni treba vymyslet nove blbosti ani si hrat na mistry sveta staci se podivat jak to funguje u zapadnich sousedu,,,jiste i tam to nekdy skripe ale ne tak aby se tolik lidi dostalo do financi nouze a nekteri naopak nevi co roupama delat a rozhazuji miliony
26. 03. 2013 | 17:57

Targus napsal(a):

To Vít Klíma:

Ježíši, autore, od kdy je Smyrna v Evropě?
Od kdy je Malá Asie v Evropě?
O kterém městě vůbec píšete?
Je opravdu v Turecku?

Jak vám mám pak věřit, že dojčerské banky jsou nejlepší, když nezvládáte zeměpis ZŠ?
26. 03. 2013 | 17:59

Targus napsal(a):

To Yosif K.:

U
Co upřednostňujete k nedělnímu obědu? Common-rail na pepři nebo Pompe-düse v klasickém trojobalu? A jako moučník naftový filtr se separátorem vody?

A že se nám ti jezedáci z Vysočiny pěkně a rychle přeškolili, že? Jo,jo, voni jsou hlava, pane vachmajstr, zrovna jako ti hnojaři.
26. 03. 2013 | 18:04

zdaněný imperialista napsal(a):

Se divím, že Yosífek Ká zde ještě bydlíí ... že neemigroval na západ, aby ho pořádně zdanili.
Se divím Yosífkovi Ká ..., že to tu vydrží.
26. 03. 2013 | 18:50

Yosif K napsal(a):

Targus napsal(a):
To Yosif K.:

U
Co upřednostňujete k nedělnímu obědu? Common-rail na pepři nebo Pompe-düse v klasickém trojobalu? A jako moučník naftový filtr se separátorem vody?

26. 03. 2013 | 18:04
Svůj ku svému a každý má svobodu volby. Vy jste snad zůstal na rodném políčku a nadšeně pěstujete kapustu a zelí a červenou řepu prodáváte 1 kg za 1,50 Kč? Gratuluji za výdrž.
Kdo by se lopotil ve fabrice Bosch za 25 tisíc hrubého kdÿž může pěstovat červenou řepu 1 kg za 1 Kč, že ano. Nebo dodávat 1 vajíčko za 2 kč za kus....
26. 03. 2013 | 18:50

Yosif K napsal(a):

Už se těším jak si půjdu koupit BIO vajíčka do nějakého samosprávného komunistického družstva vedeného Ilonou Švihlíkovou.

Kolik budou stát? Budou tam vůbec chtít nějaké peníze?
26. 03. 2013 | 18:56

hovorka11 napsal(a):

Yosif K :
To mluvíte o izraelském Kibucu ?
Tam to družstevní vlastnictví dost dobře fungovalo a prosperovalo.
26. 03. 2013 | 19:02

Fialenka napsal(a):

„Souhrnně řečeno, náš národ je v mnohem větším existenčním ohrožení, než si většina Čechů vůbec připouští.„ „Jednotlivé strany se začínají předhánět ve slibech „co pro lid udělají“, abychom se z krize co nejrychleji dostali.“

Je tedy nejvyšší čas začít napravovat. Zopakuji, co psal Tomáš Sedláček po návratu z Davosu, kde se řešila krize. To co je špatně, co způsobuje krizi, nejlépe shrnul Martin Wolf, známý komentátor Financial Times:
Prvním problémem je přehnané spoření v dobách propadu. Dalším nešvarem jsou nerovnosti v platech a tematika ohodnocení práce. Dalšími jsou vlastnické a manažerské struktury, daňové otázky a průnik peněz a moci.

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/tomas-sedlacek.php?itemid=15705
26. 03. 2013 | 19:14

Fialenka napsal(a):

Asi bych využila té rady, jak autor nabádá zapojit se do některé z alternativ rozvíjejících svépomocné družstevnictví a lokální ekonomiku. Také Táňa Fischerová se zabývá zaváděním družstev založených na rovnosti podílů a hlasů (tedy ne komunistickým centralizovaným modelem). Družstva prý přečkávají krizi nejodolněji. Existují v Anglii či Německu a fungují, jen česká veřejnost o tom
26. 03. 2013 | 19:51

Fialenka napsal(a):

Dokončení věty:

... neví.
26. 03. 2013 | 19:52

i maličký lucemburk se vzpíčil napsal(a):

Já bych spíše spoléhal na soudružské spříšeženectvo.
Eidesgenossen půjdou své prachy bránit se zbraní v ruce, kdyby jim je nějací pravdoláskařští globalisti nebo federalisti chtěli znárodnit (= strčit si je do kapsy).
26. 03. 2013 | 20:09

Hasan Nasralláh napsal(a):

Obsahově velmi dobrý článek a ukazuje jakým směrem by se mělo uvažování našich politiků ubírat, bohužel ti co se tam do korýtek dostávají (z celého politického spektra), nemají s touto zemí ani základní sounáležitost a nemyslí na ní jako zodpovědní hospodáři. Nějaká samostatnost naší země či strategické myšlení je jim u zadele. Pane autore, skvělý blog, jste pašák!
P.S.
Nedávno jste mě vystrašil s oslavou na izraelské kibuce, ale asi jsem Vás tehdy nepochopil. Jo, strategie a zásobování a všechno co s tím souvisí má v dějinách lidí mnohem větší význam, než si našinec může představovat. Na to zašly celé říše! Kdysi jsem četl nádhernou knihu o Napoleonovi Bonaparte. Zajímavě a správně tam bylo popsáno, jak a proč vlastně prohrál celé ruské tažení. Jedna ze základních a prvotních příčin, proč mu špatně začala fungovat armáda, bylo to, že mu umřel těsně před tažením skvělý generál a jeho oddaný přítel, co měl do té doby na starosti zásobování jeho armády, zkrátka provianťák! Jméno si už nepamatuji, bohužel za něj neexistovala adekvátní náhrada a tak celá fr. armáda se pomalu dostávala do zásobovacího nepořádku od žrádla pro koně až k nedostatku všeho, co armáda potřebuje k válčení. K tomu se přidaly obrovské vzdálenosti, nemoci a výsledek je známý. Nakonec něco podobného potkalo i Hitlera. Možná, že se tento příměr někomu zdá nemístný, ale jistá souvislost tady opravdu je, vždy se to ovšem projeví v plné nahotě, až když dojde k nějakým společenským kolapsům a ty mohou přijít dříve než si myslíme. Česko řídí armáda amatérů a neumětelů, jen ty platy a prebendy mají profesionální.....
Pěkný večer!
26. 03. 2013 | 21:11

Hasan Nasralláh napsal(a):

Měl bych jeden zajímavý článek:

Kypr má problém, protože EU odsála jeho peníze
25.3.2013
Všechny nás uchvátilo to, co se děje na Kypru, a dnes je jejich den D. Musí se rozhodnout, co udělají. ECB uvedla, že počínaje zítřkem odstřihává všechny peníze.
Provedl jsem určitý průzkum a zjistil jsem, že Kypr býval ještě nedávno finančně silnou a zdravou zemí.
________________________________________
V r. 2008 se připojili k EU a začali používat euro. Banky předtím půjčily jen 30% svých vkladů a lidé museli u hypotéky složit 30% její hodnoty. Tamní banky byly velmi konzervativní a země nebyla krizí 2008 zasažena. Byli fiskálně zodpovědní a byla to velmi zdravá a prosperující země.
Ale jakmile je EU donutila používat euro a stát se součástí EU, před pouhými 5 lety, směřovali od prosperity a z dobré fiskální situace k bankrotu, i v takto krátkém čase.
EU začala měnit pravidla podnikání bank. Ty byly nuceny nakoupit velké množství řeckých dluhopisů a půjčily více peněz, než kolik jich měly na vkladech. Od fiskální zodpovědnosti a dobrého stavu financí přešli na stejné praktiky, které používaly všechny ostatní banky EU, a tudíž přivodili svým občanům dluhové otroctví.
Lze skoro říct… že EU uvrhla občany Kypru do dluhového otroctví záměrně a záměrně byly kyperské banky zadluženy u ECB a byly jí řízeny.
Nyní chce EU na Kypru ukrást peníze lidí, přičemž Kypr by se do takové situace nikdy nedostal, pokud by nevstoupil do EU!
Věřím, že to jasně ukazuje účel EU a její záměrné vytváření stavu, kdy se suverénní země stávají jejími sluhy a otroky dluhu, pod jednou vládou.
Než se připojili k euro, Kyperská centrální banka dovolovala bankám použít pro místní úvěry maximálně 30% jejich zahraničních vkladů, toto opatření mělo zabránit tomu, aby velké vklady Řeků a Rusů nafukovaly úvěrovou bublinu.
Když se Kypr připojil k jednotné evropské měně, řecké vklady a vklady z dalších eurových oblastí byly překlasifikovány na domácí, což vedlo k lokálnímu půjčování dalších miliard, řekl Pambos Papageorgiou, člen kyperského parlamentu a bývalý člen představenstva centrální banky.
„Banky byly považovány za super konzervativní,“ řekl Alexander Apostolides, ekonomický historik kyperské Evropské univerzity, soukromé univerzity na předměstí Nicosie. Když v létě 2008 zkrachovala Lehman Brothers, většinu světových bank to zasáhlo, ale kyperské ne.
Pokr.
26. 03. 2013 | 21:14

Hasan Nasralláh napsal(a):

Dokončení:

„Všichni tu byli v klidu,“ řekla Fiona Mullen, ekonomka z Nicosie, ohledně faktu, že kyperské banky nebyly u financování závislé na kapitálových trzích a neinvestovaly do komplexních finančních produktů, které způsobily paseku v ostatních institucích.
Zdroj v jedné z bank, který si přál být nejmenován, řekl, že jeho instituce neměla „s půjčováním vážné problémy“, a dodal, že kyperské banky typicky požadovaly u úvěrů na reality, aby žadatel zaplatil 30% ceny domu, což bylo dosti nad průměr ve většině zemí.
Rychlá expanze způsobila, že kyperský bankovní systém byl osmkrát větší, než národní produkt, protože režim nedanění zahraničních dividend a kapitálových výnosů na Kypru přilákal investory ze zemí jako Rusko.
Údaje EBA ukázaly, že 30% (11 miliard euro) z celkových půjček Bank of Cyprus bylo v prosinci 2010 poskytnuto v Řecku, stejně jako 43% (či 19 miliard euro) u půjček Laiki, která byla tehdy známá jako Marfin Popular.
Ještě znepokojivější byla expozice bank u řeckého dluhu.
V té době 2,4 miliardy euro Bank of Cyprus investovaných do řeckého dluhu postačovaly na vymazání 75% celkového kapitálu této banky, zatímco expozice Laiki ve výši 3,4 miliard euro převyšovala její celkový kapitál 3,2 miliardy euro.
Úzké vztahy mezi Řeckem a Kyprem znamenaly, že kyperské banky ignorovaly varování ohledně této expozice.
Banky prodaly část svých řeckých aktiv, ale pak se na trh vrátily, když výnosy vzrostly. „Když Němci prodávali, my jsme kupovali,“ řekl Apostolides s odkazem na to, když se německé banky v r. 2011 zbavovaly řeckých aktiv.
Faktem je, že samotná EU je důvodem, proč je Kypr ve stavu, v jakém je. Když se na to podíváme, nedivil bych se, kdyby někdo došel k závěru, že se tak stalo účelově. Zdravá země, která neměla problém s dluhy a zůstala během bankovní krize 2008 zdravou… byla snad hrozbou pro ostatní? Byli strčení do unie a její měny, takže jejich finanční zdraví pak do 2 let zmizelo…?
Účel EU se stává jasným. Je to o ovládnutí celé Evropy a ovládnutí všech lidí v ní. Je to o tom udělat z lidí sluhy a dluhové otroky. Pravda prosvítá skrz a Kypr dokazuje, co si EU myslí o občanech světa.
Cyprus in Trouble because the EU siphoned out their money vyšel 24. března na sherriequestioningall.blogspot.cz.
26. 03. 2013 | 21:15

MartinO napsal(a):

Mor a cholera:

Bez západních, kapitalistických investic by tady dnes už žádná automobilka nebyla, troubo. Nebo by dnes Škodovka uváděla na trh s velkou slávou Felicii. Komu by ji ale prodávala nevím.

Po válce jsme byli hospodářsky na podobné úrovni jako Rakousko. Vy, komouši, jste rozkradli fabriky, živnosti, statky, činžáky atd a po 40 letech budování šťastných zítřků jsme byli 20 let za Rakouskem. Každý se o tom mohl v r 1989 na vlastní oči přesvědčit.

Kupte si pozemek, zadrátujte si ho jak máte vy komouši ve zvyku aby se ven nedostala ani myš a provozujte si tam v čele se Švihlíkovou kibucy, komuny a družstva. Neotravujte s tím ale slušné lidi.
26. 03. 2013 | 21:40

Otázkář napsal(a):

Hasan Nasralláh

Zajímavý článek. Jen drobná korekce, Kypr vstoupil do EU v roce 2004 společně s námi.
26. 03. 2013 | 21:56

Hasan Nasralláh napsal(a):

Klídek fešáku MartineÓÓÓ!

Aby tě netrefil ty velkostatkáři a velkopodnikateli šlak, nerad bych ti chodil močit na trůj hrobeček. Ty kapitalistické velkoinvestice sem nedávali, jen kvůli našim krásným očíčkám, ale aby vydělali. A to se jim daří, platy našich lidí drží oproti svým zaměstnancům ve svých mateřských zemích pěkně down a smetánku si vyváží pěkně domů a tím si mohou dovolit dotovat své lidi u nich doma. Zkrátka nová a jistá forma neokolonialismu a parazitismu. Takový ČEZ to zkusil venku v Albánii a Bulharsku a dostal za to přes záda latí. Ty budeš taky pěkně naivní paravicové péro na klíček!
Hezký večer!
26. 03. 2013 | 22:03

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik textů obsahujících hrubou nadávku ("blb"), neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 03. 2013 | 22:06

MartinO napsal(a):

Maximus:

Díky že jsi mi vysvětlil co je to investice a proč někdo investuje. Máš fakt přehled a fakt mi to otevřelo oči :-D

Už jsem ti tu ty komouši vysvětlil, že kdybyste tady nebudovali komunismus tak by tady dnes byly platy jako na Západě a byly by to naše firmy které by investovaly a vydělávyly po světě.

Poslouchej ty milionáři a jedničkáři z fyziky. A není to divné, že si ten Západ dokázal koupit celý slavný veleúspěšný socblok? Nemělo by to být naopak? Co se o tom píše v Protokolech sionských mudrců? :-D
26. 03. 2013 | 22:28

Hasan Nasralláh napsal(a):

MartinO

Jsme jedné krve, ty i já, vidím to stejně můj bratře jak by řeklo jisté zvíře v knize Džunglí! Jen se nesmíš tak nechat vyprovokovat. Jsem také kapitalista a vykořisťovatel a koukám jak bych kde koho natřel a vyždímal! Měj se a investuj! Mohu ti dát skvělý tip.
Kontrolní otázka: Máš rád česnek?
26. 03. 2013 | 22:51

crowley napsal(a):

To jsou nesmysly az to boli. Svest produkci potravin na kapitalismus je nesmysl. Ve velke casti sveta je to zalozeno na dotacich - CR a EU nevyjimaje.

Dluh je probem, ale rady typu stehovani do Turecko zapadaji do autorova drivejsiho obdivu "prosperity" JAR.
26. 03. 2013 | 23:54

nade trůny napsal(a):

Podzime světa, veliký tvůj dech
červánky hrůzné nítí.
Však píseň důvěry zní k tobě z Čech:
sladko je žíti.
26. 03. 2013 | 23:57

Bijte je, nicte je, smazte je ... napsal(a):

Tak hezky to zacalo...Myslite, ze valecna ekonomika je reseni? Ono je hezke, vsechno si vyrobit doma, ale to jaksi neni zadarmo. Komunisti to delali a proto stala tehdy pracka nebo televize 10x tolik co dnes. A jeste byla o generaci za beznym standardem. A jeste byla na poradnik. A nebyly to jen pracky a televize. Bylo to obleceni, boty, stavebni material, spotrebni zbozi, hudba, film, hracky...
Kdyz si uvedomite, co vsechno se sem dovazi a ze je to vsechno za dolary a eura, ze nemame prakticky zadnych surovin, je neuveritelne, ze tahle zeme ma kladny ucet obchodni bilance...
27. 03. 2013 | 00:07

mor a cholera napsal(a):

Třicet osm užitečných idiotů Karla Janečka.

Máte zajímavý přístup pane cenzore. Jste taky jeden z těch co Zeman jmenoval ve svém inauguračním projevu. Idiot je schválený, blb už je za hranou. Čím to asi bude pane Stejskale ? Že by jsme v té vaší demokracii byli někteří rovnější ?
27. 03. 2013 | 07:39

Daňový poplatník napsal(a):

To Yosif K:
Já se budoucnosti nebojím, celoživotní úspory mám v třetím a druhém pilíři, však jsem si s mámou něco vodtrh vod huby, a v důchodu si budeme užívat.
Jo, ale jako koníčka doma něco pěstuji, a mám nějaké komodity pro případný bartrový obchod, čerpadlo do naftového motoru, ani zlaté slitky to nejsou, abyste nebyl překvapen, za co budete za pár let měnit tu hlávku červeného zelí, aby to nebyla dcera, nebo vnučka na půl hodinky.....
27. 03. 2013 | 07:52

mor a cholera napsal(a):

MartinO

Po válce jsme byli hospodářsky na podobné úrovni jako Rakousko. Vy, komouši, jste rozkradli fabriky, živnosti, statky, činžáky atd a po 40 letech budování šťastných zítřků jsme byli 20 let za Rakouskem. Každý se o tom mohl v r 1989 na vlastní oči přesvědčit.

Ano v tom máte pravdu. Ale zapoměl jste vy troubo ( používám pane cenzore stejného označení jaké použil diskutující vůči mé osobě) dodat, že díky vám kapitalistům, kteří se ve škole ani nenaučili pravopis, jsme se dostali za 23 let na úroveň Somálska.
Vám na daleko horší propad stačila polovina času. Jak je možné, že po úspěšném budování kapitalismu, jdeme do stále většího propadu ? Když se ale podívám na vás ta se ani nedivím.
27. 03. 2013 | 08:05

Baba napsal(a):

No jo, mistři zbrojaři, ale proč by se člověk laskal se svými slabostmi, když může povzbuzovat svoji sílu.
27. 03. 2013 | 08:06

gaia napsal(a):

no na tom Kypru ty zavřené banky nejsou zas tak hrozné. Bankomaty každý den vyplivnou každému 100 eur na hlavu, což není zas tak málo.

Takže s těmi vločkami a stavbou suchého záchodu ještě počkám.
27. 03. 2013 | 08:59

Daňový poplatník napsal(a):

To gaia:
problém je v tom, že to ještě chvíli velkokapitál i s prozíravými a neúplatnými politiky povede tak jako dosud, a bankovky budou mít jen cenu papíru jako topiva, jakou hodnotu budou mít elektrické výboje v elektronickém bankovnictví, to by mne samotného zajímalo.
Jinak všechno tady už bylo, jen na jiné technologické úrovni.
27. 03. 2013 | 09:17

Yosif K napsal(a):

Daňový poplatník napsal(a):
To gaia:
problém je v tom, že to ještě chvíli velkokapitál i s prozíravými a neúplatnými politiky povede tak jako dosud, a bankovky budou mít jen cenu papíru jako topiva, jakou hodnotu budou mít elektrické výboje v elektronickém bankovnictví, to by mne samotného zajímalo.
Jinak všechno tady už bylo, jen na jiné technologické úrovni.
27. 03. 2013 | 09:17
To co popisujete se již v dějinách mnohokrát stalo. V 90% však nadměrnou emisi peněz nezařídil "velkokapitál" ale pomateni pseudopřátelé proletářů. Například viz hyperinflace v letech 1919-1921 za vlády socalistů v Rakousku versus posilování měny za vlády agenta velkokapitálu Rašína v Česku.
Levicoví skuhrálci kteří viní z rozpoutání hyperinflace velkokapitál si většinou tak říkajíc nevidí do huby.
27. 03. 2013 | 09:23

MartinO napsal(a):

Mor a cholera:

Jaké "jsme se dostali"? Mluvte sám za sebe. Jestli vy jste to dopracoval na úroveň Somálců tak to svědčí opravdu jen o tom, že jste neschopný líný trouba co nic neumí. Zrovna tímto bych se být vámi moc nechlubil. Nepokoušejte se VAŠE životní prohry svádět na někoho jiného.
Ekonomické ukazatele, houfy lidí tlačící plné vozíky z obchodů, zvýšení věku dožití o 6 let naopak zcela jasně říkají, že jsme se Západu přiblížili a životní úroveň se zvedla. Takže tyto pivní kecy můžete tlačit leda kumpánům v hospodě.
27. 03. 2013 | 09:34

Přemýšlivý z Karlových Varů napsal(a):

Máte, pane Víte Klímo, nějaké informace, že by k tomuto mělo dojít ? Že bych zavčas nakoupil nějakého Muchu nebo Zrzavého.....
27. 03. 2013 | 10:01

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní či pane more a cholero,

mnohokrát jsem zde už vysvětloval, proč z debaty odstraňuji hrubé nadávky typu "blb" (ne kvůli své prudérnosti, politické či jiné korektnosti, ale pouze a jen proto, aby se to zde nezvrhlo v pusté nadávání a většina lidí, které podobné záležitosti obtěžují, odsud neodešla). A také proč nechávám V.I.Leninem zavedený a obecně srozumitelný politologický termín "užiteční idioti", byť jej sám nepoužívám a jeho používání se mi nelíbí. Nezlobte se, ale nemohu to vysvětlovat každému zvlášť.

Pokud Vám takto nastavené diskusní prostředí nevyhovuje, osobně mne to velmi mrzí, ale jistě najdete jiné, kde budete bez jakýchkoliv omezení své názorové oponenty moci nazývat "blby" či jim jinak nadávat.

Přeji zajímavou a pokud možno slušně vedenou debatu.

Libor Stejskal

P.S. Nejsem cenzor, ale to není důležité.
27. 03. 2013 | 10:04

Nedomysl, Křesomysl a Nezamysl napsal(a):

MartinO: myslíte si, že se životní úroveň pozná podle plných nákupních košíků ? Já zas vidím důchodce, kteří si nekoupí 10 dkg ementálu, protože mají důchod 9 000,-Kč a měsíčně dají 7 000,-Kč a více za nájemné. To je indikátor vysoké životní úrovně ? A co právní stát a vymahatelnost práva ? Co zadlužování státu i jednotlivců ? Žijeme na dluh a to jistě není o vysoké životní úrovni. Jme postbolševuický stát se spoustou bolševiků ve vládě a na klíčových postech. Legislativa je vesměs bolševická - zákony od 50-tých jsou stále v platnosti (bodeť ne, když se na udržení bolševického práva podíleli takoví demokraté, jakými jsou Rychetský, Jičínský, Pithart, atd.... Ekonomické ukazatele ???? jde jen o metodiku výpočtu. věříte, že inflace je deklarovaných 1,5 % ? Koupíte si dnes méně za svoji výplatu než před 5 lety.....Bude asi lepší nakoupit nějakého Muchu a nebo Zrzavého, jak píše Přemýšlivý z KV....
27. 03. 2013 | 10:08

mor a cholera napsal(a):

MartinO
Tak si ty lži vaší vlády stále opakujte, hlavně před spaním, vy duševní ubožáku.

Co jste za celý život kromě opakování lží dokázal, vy všehoshopný, pracovitý, pravicový tlachale, co umí všechno.
Já zapomněl ,že pro pravicové zloděje jako jste vy ,je tato země ráj.
27. 03. 2013 | 10:19

Honza II napsal(a):

Přece Češi na to jsou připraveni už od měnové reformy v 50.letech.
Ale situace u nás nikdy nemůže být tak kritická jako ny Kypru. Stačí přece jednoduše (a nenápadně) spustit inflaci. Přesně to se přece dělo na začátku 90.let.
Samozřejmě to vše platí jen do doby než přijmeme Euro. Anebo si snad někdo myslí, že takové problémy jako má Řecko, Kypr nebo Španělsko by se děly, kdyby Euro nebylo nesmyslně udržováno jako velmi pevná měna? A to jen určitou skupinou státův EU, které to vyhovuje. Už třeba jen situace, že stát nemá možnost ovlivňovat kurz vlastní měny přece znamená snížení bodového hodnocení ratingu onoho státu.
27. 03. 2013 | 11:13

Chorosh napsal(a):

Češi volí vlády? ... Češi volí parlament.

Že většina politiků se cpe do parlamentu, protože chce do vlády, je druhá věc. Já bych volil do parlamentu lidi, kteří chtějí psát (nebo ještě lépe škrtat) zákony, a ne lidi, kteří chtějí do vlády. Ale podívejte se na předvolební programy, to jsou všechno sliby typu "Až budeme ve vládě, tak..."

Parlament má jmenovat vládu, ale nikoliv z vlastních řad. To je největší neduh české demokracie, že jsme nerealizovali jeden z jejích základních požadavků: dělbu moci.

A nikdo se nad tím nepozastavuje.
27. 03. 2013 | 11:57

Joe Ratata napsal(a):

Honza II
Stačilo slovo "deregulace" a za pár let měla Kč kupní sílu 20% Kčs.
Teď je v módě slovo "reforma" a 25% předreformní kupní síly Kč už je taky v prachu.
Dokud máme korunu,osud Kypru nám nehrozí.Stačí když naši mocní vyvedou svá aktiva pryč a pak nechají své politické loutky z trojkolky prohlásit,že 1Euro = 50Kč a nemusíme čekat ve frontách před bankama.
27. 03. 2013 | 12:19

buldatra napsal(a):

Autor píše:

...Souhrnně řečeno: nebudeme-li veřejný dluh řešit, musíme se připravit na skutečnost, že jej jednoho dne přestaneme být schopni splácet a tím pádem se i na dveřích místních bank může objevit cedule s nápisem „Zavřeno“....

Voni sou ňákej chytrej autore. Nechcete laskavě prozradit, jak má občan něco takového řešit? Co má jako udělat? Má se zout?
Má valit na lampárnu?
Má zazpívat protestní kuplet?
Jaké má další možnosti v rámci zákona?

Vždyť na veřejný dluh má vliv jak zimník na mrtvého.
27. 03. 2013 | 12:23

Yosif K napsal(a):

Joe Ratata napsal(a):
Dokud máme korunu,osud Kypru nám nehrozí.Stačí když naši mocní vyvedou svá aktiva pryč a pak nechají své politické loutky z trojkolky prohlásit,že 1Euro = 50Kč a nemusíme čekat ve frontách před bankama.
27. 03. 2013 | 12:19
Mít korunu má své výhody i nevýhody.
To že s orunou něhrozí osud Kypru, Řecka či ŠPanělska skutečně výhodou je.

Nevýhodou je že může (ale nemusí) dojít k hyperinflaci. Když si vygooglujete cokoliv k hzperinflaci, snadno zjistíte že v 90% případů vyvolali hyperinflaci levicové vlády.

Pravicové vlády VETSINOU aplikují recept a-la Kalousek - než mít emisi nekrytých peněz, raději přiškrtit sociální dávky atp.

Všechno má své výhody a nevýhody. Nevýhoda levicových receptů (rozhazujte peníze mezi proletáře, státní dluhy se splácet nemusí) je v tom, že bezuzdné utrácení občas končívá státním krachem nebo inflací nebo hyperinflací.

Nevýhoda pravicových receptů na šetření sociálních dávek je samozřejmě v tom že reptají příjemci těchto dávek.

V rozhazování sociálních dávek asi nějaké rezervy přitom ještě jsou - co nutí k práci nezaměstnanou rodinu která bere na sociálce 40-50 tisíc měsíčně? Jsou takové rodiny, co mají hodně dětí, to si pište....
27. 03. 2013 | 13:08

český maloměšťák napsal(a):

Ne že bych chtěl být za každou cenu originální...ale prozíravější se mi jeví uložit peníze u ruské banky - než u německé...např. u Sberbank.
A sledovat vývoj cen ropy/plynu/ - kterou od Ruska vezme když ne Západ - tak to bude např. Čína.

S těma komunitama je jeden problém - jak mají vytvořit komunity lidi např. bydlící v panelácích.
No a v případě skutečné potravinové krize je pak nutno vytvářet a sdílet mezikomunitní moc /obrana/. Třeba právě namířenou proti těm, co si v panelácích nebudou schopni zajistit dostatek potravy. Nebudou mít co probartrovat jinak, než že budou nabízet svou pěst, vynalézavější pak kulky ze svých zbraní.
27. 03. 2013 | 13:23

český maloměšťák napsal(a):

YosifK
Pokud mnohdy přepočtete oněch 40 tisíc na hlavu...tak zjistíte, že jde o částky někde kolem životního minima.
Nicméně na čtenáře Blesku to číslo 40 tisíc - působí i tak impozantně.

Nemyslím si, že se lidé vyhýbají práci.
Aspoň já takové lidi neznám - zato vím o několika případech, kdy prostě práci najít nemohou .
Ale možná že vy zase žijete v prostředí, kde se lidé práci vyhýbají....pak vás a vaše " myšlení" docela chápu. Že vás to vzteká - když vy musíte od rána do večera lítat po blozích a dřít zde až se vám od péra kouří...a jiní ne.
Nicméně pokud vás za to platí dobře - tak byste neměl být až tak vzteklý.
Slušná odměna by toto jistě že téměř nadlidské úsilí.... měla snad kompenzovat.

Hezký den.
27. 03. 2013 | 13:30

hovorka11 napsal(a):

EU je nefunkční uskupení, trestající jen sbezbranné za vlastní lumpárny- cituji:

Zatímco obyčejní Kypřané stáli ve frontách u bankomatů, aby si vybrali jen pár stovek euro, protože transakce kreditkami byly stopnuty, další střadatelé použili řady technik, aby se dostali ke svým penězům.

Nikdo neví přesně, kolik peněz opustilo kyperské banky, nebo kam zmizely. Ty dvě banky v centru této krize – Kyperská lidová banka známá též jako Laiki a Bank of Cypru – mají své pobočky v Londýně, které zůstaly celý ten týden otevřené a bez omezení prováděly výběry. Bank of Cyprus rovněž vlastní 80 procent ruské Uniastrum Bank, která nezavedla žádné restrikce na vybírání v Rusku. Rusové byli největšími střadateli u kyperských bank.

Tak ač nikdo nemohl vybírat z Bank of Cypru nebo Laiki, tak asi mohl vybírat bez omezení z poboček OpCo bank a dalších přidružených podniků?

Prostě brilantní.

http://www.reuters.com/article/2013/03/25/eurozone-cyprus-muddle-idUSL5N0CG13920130325
27. 03. 2013 | 13:58

hovorka11 napsal(a):

EU nejenže spolupracuje s bombovými islamisty v Sýrii a tiskne nekryté peníze, ale dokonce přenesla veškeré dluhy na obyvatele Kypru. Velcí investoři si v klidu vybrali v Londýnských pobočkách. Díky tomu už EU sebere snad všechny zbytky z kyperských bank cca 80% vkladů !!!

Humus, humus, humus.

Totalita nejvyššího řádu. To otevřené pobočky nebyla chyba, to byl záměr ožebračit kypřany- u nás režimní tisk vše tají!
27. 03. 2013 | 14:05

Důchodce68r napsal(a):

p. Klíma
díky, ve svých snahách přidám.
27. 03. 2013 | 14:23

český maloměšťák napsal(a):

hovorka11
Zkuste prosím doložit, že se jedná o 80 % vkladů u všech kyperských bank a že to sebere "EU".
Mám trochu jiné informace /i když ono se situace stále vyvíjí/.

Peníze jsou od jisté doby obecně kryté pouze důvěrou. Důvěrou ve stabilitu finančního systému , ale i ve výkonnost ekonomiky a sociální smír a mír - v pojetí komplexních společností tedy důvěrou v instituce, například i v centrální banky.
No a ta /mj./ na Kypru prostě selhala.
Vy prostě nemůžete svádět vinu na ECB - dohoda o nadnárodní regulaci bank ještě fakticky není naplňována.
Měl byste se spíše soustředit na domácí regulátory.
Ti jsou zatím ručiteli důvěry poslední instance.
27. 03. 2013 | 15:02

Bernard Madoff napsal(a):

Cíleným žádoucím produktem banksterů je toxický derivát prodaný do důchodového pilíře. Je to jako tisknout dolary. Čím více bank a peněz, tím více toxických derivátů. Shalom apokalypsa a šoa.
27. 03. 2013 | 18:30

Vandal napsal(a):

český maloměšťák napsal(a):

YosifK
Pokud mnohdy přepočtete oněch 40 tisíc na hlavu...tak zjistíte, že jde o částky někde kolem životního minima.
Nicméně na čtenáře Blesku to číslo 40 tisíc - působí i tak impozantně.

Nemyslím si, že se lidé vyhýbají práci.
Aspoň já takové lidi neznám - zato vím o několika případech, kdy prostě práci najít nemohou
xxxxxxxxxxxxxxxxx
40.000 Kč dostane totálně nezodpovědný negramot proto, že má hodně dětí. Ty peníze dostane, protože je nejprve stát sebere z kapsy jiným lidem, peníze, které by tito lidé mohli použít pro svoje děti. Takže ti druzí, kteří se v potu tváře dřou, tak jsou státem trestáni za svou odpovědnost, za svou píli, za svou snahu.
A negramot, který by vydělal, pokud už by sehnal nějakou nekvalifikovanou práci, deset tisíc, za které by nebyl schopen uživit ani sám sebe, je odměňován státem za svou lenost, neschopnost získat vzdělání, a dostává prémii z kapes odpovědných za to, že plodí svoje kopie, další kvanta nepřizpůsobivých, další kvanta celoživotních pobíračů asociálních dávek!

ZÁKLADNÍ OTÁZKOU JE, PROČ JSOU PODPOROVÁNI K PLOZENÍ POTOMKŮ TI, KTEŘÍ JSOU Z PODSTATY CELOŽIVOTNÍMI POBÍRAČI ASOCIÁLNÍCH DÁVEK, TI, KTEŘÍ NEJSOU SCHOPNI SE POSTARAT ANI SAMI O SEBE?

CO JE KOMU DO TOHO, ŽE NĚKDO SI NADĚLAL DESET DĚCEK, PŘESTOŽE NENÍ SCHOPEN SE POSTARAT ANI SÁM O SEBE?
Je s podivem, že se najde hlupák, který tuto do nebesvolající nespravedlnost a krutost ještě obhajuje!
27. 03. 2013 | 20:19

český maloměšťák napsal(a):

YosifK
Poslyšte - zklidněte a navrhněte, co tedy dělat s lidmi, kteří nejsou tak zodpovědní a úspěšní jako vy - který máte stálé zaměstnání propagandisty. Co dře do úmoru ale bohužel tak, že působíte ospudivě a děláte tak svým chlebodárcům spíše ostudu.

Chcete je odstěhovat do Patagonie ?
To ale navrhoval zřejmě váš vzor Hitler.

A vraťte se k meritu věci - kdy evokujete, že snad někdo v rámci rodiny pobírá jakési přepychové dávky.
Počítat snad umíte , ne ?
Školskou algebru vám snad ještě propaganda z hlavy nevygumavala.
tak tedy kdo, kdy, jak a proč. Sem s tím.

Verzálky - jejich nadměrné používání...značí, že jste emočnš i kognitivně na dně.
Pozor tedy, abyste nepřišel o práci. Abyste nemusil začít zařezávat někde smysluplněji - než zde.
27. 03. 2013 | 22:43

český maloměšťák napsal(a):

Pardon - všiml jserm si až teď , že jde o Vandala - který propagandistou není.
Pouze Yosifovýmm ocáskem.
27. 03. 2013 | 22:45

Yosif K napsal(a):

český maloměšťák napsal(a):
Poslyšte - zklidněte a navrhněte, co tedy dělat s lidmi, kteří nejsou tak zodpovědní a úspěšní jako vy - který máte stálé zaměstnání propagandisty.
Chcete je odstěhovat do Patagonie ?
To ale navrhoval zřejmě váš vzor Hitler.
27. 03. 2013 | 22:43
Evidentně rodinz které mají 10 dětí a berou 40 tisíc sociální dávky mají 10 dětí proto že vědí že dostanou dávky 40 tisíc.

Na Slovensku dávky omezili a postižené rodiny musí více makat (nebo se stěhují do Čech). Nakonec nezbude než zavést slovenský system i v Cechach.
28. 03. 2013 | 12:27

freerelax napsal(a):

An important double twirl on swimwear <a href="http://plus-size-swimwear.webnode.com/">modest swimwear</a> Atypical post provides you with the important points for swimwear which experts state just a few users know. <a href="http://modest-swimwear.webnode.com/">retro swimwear</a> Independent blog reveals Four brand new stuff regarding bikini that no-one is bringing up. <a href="http://spanx-swimwear.webnode.com/">spanx swimwear</a> The reason many people are dead wrong about swimwear and consequently the reasons you should look at this post. <a href="http://vitamin-a-swimwear.webnode.com/">betsey johnson swimwear</a> Precisely why anything and everything you find out about swimwear is wrong and what you must learn.
Cutting edge swimwear Publication Shows you A Way To Rule The swimwear Marketplace <a href="http://girls-swimwear.webnode.com/">girls swimwear</a> Creative queries about swimwear resolved and as a consequence why you should browse through each term within this guide. <a href="http://freya-swimwear.webnode.com/">freya swimwear</a> The thing all the others has been doing with regard to swimwear and furthermore precisely what you will need to complete totally different. <a href="http://victoria-secret-swimwear.webnode.com/">victoria secret swimwear</a> Innovative new swimwear Ebook Unearths Ideal Way To Rule The swimwear Market <a href="http://cheap-swimwear.webnode.com/">discount swimwear</a> Beginner site discloses the low down on swimwear and as well as the reasons why you have got to take action straight away.<a href="http://women-swimwear.webnode.com/">tan through swimwear</a> Weird guide delivers the small print over swimwear which experts claim only one or two visitors are conscious of.
11. 05. 2013 | 18:45

carpinteyrokhk napsal(a):

<b><a href=http://www.mcmbag.org>mcm bag</a>|<a href=http://www.marcjacobsbagsonline2013.org>marc jacobs bag</a>|<a href=http://www.katespadebagsales2013.org/>kate spade outlet</a></b>
designers tend to put their highest eye-catching and forward-thinking pieces aboard the runway,even now it's among defiance of the substantial weather outdoor We could have spent the all episode going amongst the drawer's surrounded Lisa's apartment-sized cabinet and it would have been a much more thrilling incident.Shop tons of newly discounted Valentino by THE OUTNET right immediately!We're in the thick of the holiday season,but it's never too early apt begin planning hereafter purchases,because she got to answer that question within real life. In early paparazzi photos of her, Swift chose a Lauren Ralph Lauren Larchmont Leather Crossbody. You can get the new version of the Larchmont via Zappos for $228.when she heads out at night,000 automobile.Welcome to the PurseForum Weekly Roundup! We're excited apt whisk you into the weekend with our newly confirmed see back by what's been going on at the PurseForum this week. We know that the Forum tin seem kind of big and overwhelming apt newcomers,and we think namely making a habit of it would be a disservice apt you guys. Now don't get my wrong,among all likelihood. So are the tonal studs that divide the front panel into six sections and acquaint the bag see favor it might eventually burgeon buds for new smaller versions of itself. That's one way apt justify paying over three grand for a neoprene sack I assume whether it regenerated infinitely.but it seemed apt be an entirely dictatorial decision aboard the chapter of the cast based only aboard the fact that Yolanda was headed there and Lisa was going to be surrounded St. Tropez, which were after base apt be fakes. Taylor got appropriately upset by the idea of giving away her wedding rings from her die husband,
11. 06. 2013 | 05:42

dkkjdzrait napsal(a):

"The Ethnography of Vietnam’s Central Highlanders http://ouacheterduviagrafr.lo.gs/ Dans son recueil d’articles « Automne allemand ». http://achatcialisenlignefrancefr.lo.gs/ il ne travaillerait plus ! http://comparateurdeprixpourcialisfr.lo.gs/ son amour du President.
03. 10. 2013 | 20:51

qfmwtsfurm napsal(a):

Quand on en plaisante. http://tadalafilenlignefr.lo.gs/ Les flics suisses m’ont arrete. http://viagrapourfemmeventelignefr.lo.gs/ et on a aussi une vie a cote. http://peutonacheterduphastonfr.lo.gs/ mercredi 18 juillet 2012 a 15h36.
04. 10. 2013 | 09:23

ftlaxtvkfo napsal(a):

» Une philosophie qu’il applique en toutes choses. http://viagraprixfr.zic.fr/ L'enseignement elementaire est obligatoire. http://acheterkamagra.zic.fr/ aux juges charges de l'instruction". http://viagrapascher.zic.fr/ grise par son succes.
13. 10. 2013 | 17:16

lnrrfoeoec napsal(a):

je pars » – Entretien avec Keita. http://achatcialis.zic.fr/ Verbes de paroles / pensees ?O ? ?O http://venteviagra.zic.fr/ » Je crois qu’il faut comprendre « Ou pas ». http://venteviagra.zic.fr/ conte ce deprimant delitement.
14. 10. 2013 | 12:44

ytzpgxzuoq napsal(a):

une place importante dans ces societes). http://www.emtvalencia.es/video/que-efectos-produce-el-viagra-en-la-mujer.html mardi 17 juillet 2012 a 16h55. http://www.emtvalencia.es/video/comprar-levitra-farmacias-andorra.html les conferenciers sont algeriens. http://www.emtvalencia.es/video/precio-pastillas-cytotec-salvador.html « Tandis que j’ecris ces lignes.
21. 12. 2013 | 22:47

zoayozprgs napsal(a):

rarefaction des ressources naturelles. http://www.primur.es/apedal/a-apotek-viagra.html la veuve du President americain Franklin D. http://afroditi.uom.gr/emas/a-viagra-alternative-apotheke.html En Algerie ou en Libye. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-achat-en-ligne-belgique.html and izatis Frederic.
16. 01. 2014 | 00:53

ajvwdonkhf napsal(a):

l’augmentation des cadences. http://afroditi.uom.gr/emas/a-billig-kamagra.html L’Algerie au jour le jour http://www.master-r3i.fr/a-cialis-pris-norge.html rapports egalitaires. http://www.primur.es/apedal/a-kob-kamagra-kobenhavn.html dans les entrepots ou l’on trie le courrier.
18. 01. 2014 | 19:04

uvtnuyktoo napsal(a):

Ils accueillent qui ils veulent. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-bla-resept.html Pour en rajouter une couche de cultureux. http://www.master-r3i.fr/a-vente-dapoxetine.html Surement un des exemples les plus interessants. http://www.master-r3i.fr/a-acheter-finasteride.html je peux dire que je suis heureux de le connaitre.
20. 01. 2014 | 13:06

oiziwucaio napsal(a):

Ka3zfi, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36525-7-1.aspx zopiclone order online uk, Wn2PF9T1, <a href="http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36525-7-1.aspx ">zopiclone buy india</a>, vM84z5, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36525-7-1.aspx buy zopiclone in australia,
25. 02. 2014 | 12:52

yctiapgwoo napsal(a):

http://mnhweprjytjrtjtryrtu.com
25. 02. 2014 | 13:14

vwanycavwf napsal(a):

5l6ptM, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36522-7-1.aspx zolpidem for sale, 2z2n9ke, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36522-7-1.aspx buy zolpidem uk, b43P42T, <a href="http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36522-7-1.aspx ">zolpidem for sale online</a>,
25. 02. 2014 | 17:57

beowfybrtd napsal(a):

4UOS, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ ">lowest price for alprazolam</a>, 15EV883, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ purchase alprazolam, 5Wf514O, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ cheapest alprazolam online,
25. 02. 2014 | 17:58

mvvgbowilp napsal(a):

5X1eWx, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html order tramadol cod saturday delivery, t6VIN4, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html buy tramadol next day shipping product, K84S, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html ">buy tramadol saturday delivery cod</a>,
25. 02. 2014 | 18:01

lrsvjpostp napsal(a):

573g8Gw, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36507-7-1.aspx xanax buy online forum, SYB7C, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36507-7-1.aspx buy cheap xanax overnight shipping online, 3fJC78, <a href="http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36507-7-1.aspx ">how to buy xanax online in ireland</a>,
25. 02. 2014 | 18:06

hjynvlekfq napsal(a):

1mpIPbk, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36436-7-1.aspx buy phentermine mastercard, W2Q2HF, http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36436-7-1.aspx best place to buy phentermine online, XaX5Mw, <a href="http://www.bettersoccercoaching.com/soccerforum/Topic36436-7-1.aspx ">can i buy phentermine in egypt</a>,
25. 02. 2014 | 18:10

qnsmcelltx napsal(a):

S9Pg, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix buy liquid alprazolam, Spz5pQtQ, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix buying alprazolam in vietnam, gKN89r, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix ">alprazolam best price</a>,
25. 02. 2014 | 18:10

ojunnxjknm napsal(a):

12yS, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet ">buy lorazepam online us</a>, Iy2FJN, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet]ordering lorazepam[/url], z944ULa6, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet buy lorazepam 1mg,
25. 02. 2014 | 18:14

hsdplgtvwf napsal(a):

27MR, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 ">buy klonopin cheapest</a>, IgM6, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578]buying klonopin online[/url], Q1u7, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 buy clonazepam (klonopin),
25. 02. 2014 | 18:18

kbxuswzgdx napsal(a):

k2Y6Ta7, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38513.html]buying klonopin online[/url], xjwKg8Rm, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38513.html buy brand name klonopin, kfVBysDS, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38513.html ">can i buy klonopin online</a>,
25. 02. 2014 | 18:22

slxbiyewvw napsal(a):

28Ts, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0]buy acomplia diet pills[/url], kqN2eh, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0 ">buying acomplia online</a>, e6p87UeO, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0 buy acomplia online cheap,
25. 02. 2014 | 18:22

bmnsxnanga napsal(a):

r1Vx3, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/ buy ambien from us pharmacy, 9E8Jqxk, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/]can you buy real ambien online[/url], 8mmtg9K, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/ ">where is the best place to buy ambien online</a>,
25. 02. 2014 | 18:27

uzaibheitf napsal(a):

Mh41HJ4M, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone]can you buy zopiclone in turkey[/url], 4vpC1ur, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone buy zopiclone ireland, tD29q, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone ">zopiclone tablets to buy</a>,
25. 02. 2014 | 18:31

vrostiqcoc napsal(a):

4E66i949, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36804-Buy-Provigil-Without-Subscription provigil where to buy online, q9xbosx, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36804-Buy-Provigil-Without-Subscription]where to purchase provigil online[/url], 214G9l9, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36804-Buy-Provigil-Without-Subscription ">buy provigil in uk</a>,
25. 02. 2014 | 18:34

xvcjhfkwod napsal(a):

Lyg7v, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948]buy provigil us[/url], 2eeu8, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 buy provigil cheap, 129M8q, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 ">provigil purchase uk</a>,
25. 02. 2014 | 18:35

umlzbcokrz napsal(a):

Ud3yy9x, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36917-Buy-Tramadol-Online-Canada-Purchasing-Tramadol-Online ">tramadol buy uk</a>, q6Bz, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36917-Buy-Tramadol-Online-Canada-Purchasing-Tramadol-Online can i buy tramadol in canada, dX85P99, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36917-Buy-Tramadol-Online-Canada-Purchasing-Tramadol-Online]where can i buy tramadol online[/url],
25. 02. 2014 | 18:39

utyquajfyr napsal(a):

61y1G, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet how can i order lorazepam, QKB84dx, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet ">can i buy lorazepam over the counter</a>, 4h8GsQ, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36483-Lorazepam-Bestellen-Via-Internet]buying lorazepam online[/url],
25. 02. 2014 | 18:43

onwcltmygw napsal(a):

5HZQz, http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/ canadian pharmacy clonazepam, 2XUGx5, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/]where can i buy clonazepam online[/url], 8Yb55, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/ ">rivotril clonazepam buy online</a>,
25. 02. 2014 | 18:46

lpvmlcpgnf napsal(a):

9P97MP, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0 can you still buy meridia, Lmy2y9h, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0]can i buy meridia in us[/url], F5864Z, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0 ">buy meridia usa</a>,
25. 02. 2014 | 18:48

zigusxfggo napsal(a):

7jxLp4ql, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38503.html clonazepam order online, 7IeL, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38503.html]buying clonazepam[/url], Og2to, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38503.html ">order clonazepam online canada</a>,
25. 02. 2014 | 18:52

vyzclilbyk napsal(a):

zAE69M, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-diazepam-10mg.23571/ diazepam best price, by53, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-diazepam-10mg.23571/]cheap diazepam for sale in uk[/url], Ayx889, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-diazepam-10mg.23571/ ">where to buy diazepam online in uk</a>,
25. 02. 2014 | 18:56

exeisxfonw napsal(a):

ZvOG, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/]buy prescription xanax online[/url], zUg9s8Pp, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ buy 2mg xanax online not canadian, hR9Yr72c, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ ">can i order xanax online</a>,
25. 02. 2014 | 19:00

nimblvkbna napsal(a):

e2UR5, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948]buying provigil in mexico[/url], RF55O6, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 ">buy provigil in thailand</a>, VY3C8, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 modafinil provigil buy,
25. 02. 2014 | 19:05

qkqxwfvrhn napsal(a):

kmhcm, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/]meridia buy online[/url], 378yBL, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/ can you buy meridia in mexico, 47Wp7, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/ ">meridia for sale in canada</a>,
25. 02. 2014 | 19:09

frfwbqerod napsal(a):

F55NRQ, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0 ">buy 10mg valium online</a>, SvJA78b, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0 buying valium mexico, b7Zc, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0]how to buy valium in india[/url],
25. 02. 2014 | 19:09

flmzokwtfc napsal(a):

e39Y, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189 ">buy acomplia australia</a>, B3Qi, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189 buy real acomplia, 7eP4cbqB, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189]acomplia purchase online[/url],
25. 02. 2014 | 19:13

outletguvxy napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose jacket cheap</a> prasart http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose jacket sale
25. 02. 2014 | 19:13

cyjurtnlrw napsal(a):

VLDNBU, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272648-where-to-purchase-provigil-online/ ">buying provigil online</a>, 3x2dy354, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272648-where-to-purchase-provigil-online/ can you buy provigil in canada, ljY3X7, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272648-where-to-purchase-provigil-online/]where to safely buy provigil online[/url],
25. 02. 2014 | 19:18

fpkfighmdb napsal(a):

QB73i8E7, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120496.0 ">how to order lorazepam online</a>, dZ8q, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120496.0]lorazepam low price[/url], HmGkavwZ, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120496.0 lorazepam to buy,
25. 02. 2014 | 19:21

fokygmnxvr napsal(a):

n119gHHh, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page buy dormicum singapore, ek9X2, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page ">dormicum buy uk</a>, gBTiGSXd, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page]online pharmacy dormicum[/url],
25. 02. 2014 | 19:22

humbidnczy napsal(a):

57pgQ5n6, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page ">buy 30 500 co codamol</a>, 65c86U, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page can you buy co codamol over the counter in uk, K52An3f, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page]where to buy co codamol in us[/url],
25. 02. 2014 | 19:26

quzbshgyxc napsal(a):

2I6A1qxc, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/ ">discount lunesta</a>, 1lWn73w, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/]lunesta sales[/url], oA2bv6A, http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/ lunesta next day,
25. 02. 2014 | 19:30

zgmrgcraum napsal(a):

vi7ZVE4, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36881-Buy-Somadril-Online ">somadril buy</a>, 3daj, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36881-Buy-Somadril-Online buy somadril uk, 9yQ76B1, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36881-Buy-Somadril-Online]buy somadril eu[/url],
25. 02. 2014 | 19:31

fxrjaeaesk napsal(a):

n5a62, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36400-Comprar-Diazepam-En-Internet ">buy diazepam cheap online uk</a>, x32p2Zn, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36400-Comprar-Diazepam-En-Internet]buy diazepam ampoules[/url], xAxbo1, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36400-Comprar-Diazepam-En-Internet buying diazepam in greece,
25. 02. 2014 | 19:34

zypyehhufo napsal(a):

4v9A29o, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272639-nitrazepam-order-buy-nitrazepam-europe/ buy nitrazepam uk online, 2zC3tjnQ, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272639-nitrazepam-order-buy-nitrazepam-europe/]buy sleeping pills nitrazepam[/url], Aj7W6, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272639-nitrazepam-order-buy-nitrazepam-europe/ ">nitrazepam 5mg for sale</a>,
25. 02. 2014 | 19:39

yepfiqljoi napsal(a):

Ki8y5k, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196235 how to order xanax online forum, 6nYdOF, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196235]can you buy xanax over the counter[/url], GyeSyX, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196235 ">buy xanax fast delivery</a>,
25. 02. 2014 | 19:43

asmoblrcqz napsal(a):

xtAZfWKl, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/comprar-ativan-lorazepam-purchase-ativan-canada.23605/ ">buying ativan</a>, qQ1eu3, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/comprar-ativan-lorazepam-purchase-ativan-canada.23605/]where can i buy ativan[/url], oQP22z, http://digitalcoinstalk.com/threads/comprar-ativan-lorazepam-purchase-ativan-canada.23605/ buy generic ativan,
25. 02. 2014 | 19:44

lspacrslew napsal(a):

y6dAZEd, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38553.html]zopiclone tablets for sale uk[/url], AK5i, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38553.html buy zopiclone sleeping tablets uk, HN1g2z8W, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38553.html ">zopiclone 7.5mg to buy</a>,
25. 02. 2014 | 19:47

cdgdmnlcrj napsal(a):

xUj7hX, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-nitrazepam-uk-nitrazepam-online-kopen.23716/ nitrazepam to buy, Iy7739SZ, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-nitrazepam-uk-nitrazepam-online-kopen.23716/]buy nitrazepam tablets[/url], ZItPT, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-nitrazepam-uk-nitrazepam-online-kopen.23716/ ">nitrazepam buy online</a>,
25. 02. 2014 | 19:52

mhdlfgcnvp napsal(a):

47M2, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272645-buy-phentermine-locally-purchase-phentermine-adipex/ ">buying phentermine in the uk</a>, tn1o2Yq, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272645-buy-phentermine-locally-purchase-phentermine-adipex/ cheap phentermine buy online, 35aC2, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272645-buy-phentermine-locally-purchase-phentermine-adipex/]where can i buy phentermine online[/url],
25. 02. 2014 | 19:56

jwqnzdbllr napsal(a):

a6mpuemo, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 ">buy phentermine k27</a>, 3Cl8t, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 can you buy phentermine online anymore, 9eNCqdt4, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0]where to buy phentermine in the uk[/url],
25. 02. 2014 | 19:56

zcmjqifrbi napsal(a):

LP24lNY, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html ">buy valium legally uk</a>, t9EBX, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html]valium for sale online australia[/url], nZAOh4s3, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html where can i buy valium in ireland,
25. 02. 2014 | 20:01

imrdjvylev napsal(a):

VdkrNl8t, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272614-where-can-i-buy-klonopin/]buy klonopin with mastercard[/url], yZP6, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272614-where-can-i-buy-klonopin/ buy brand klonopin online, JeSm, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272614-where-can-i-buy-klonopin/ ">buy klonopin uk</a>,
25. 02. 2014 | 20:05

mfneobhpla napsal(a):

D8ry, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online]buy cheap fedex tramadol[/url], ajgKl5, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online ">cheap pills tramadol</a>, CScwj, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online buy tramadol cash on delivery,
25. 02. 2014 | 20:06

ntolteyqsy napsal(a):

1pUMhsp2, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0]buy phentermine pink tablets[/url], 5Zt2i, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 buy phentermine online from canada, g7oqgkus, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 ">where can i buy real phentermine 37.5 online</a>,
25. 02. 2014 | 20:10

ufdbywblax napsal(a):

PUdJ2, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120400.0]buy clonazepam 2mg[/url], Y14vIOgR, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120400.0 buying clonazepam online, 7L23U6G, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120400.0 ">buy clonazepam in canada</a>,
25. 02. 2014 | 20:15

rlchtlqrus napsal(a):

UpbGKHC, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195527 ">buying imovane online</a>, qvUXQ5f, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195527 buy zopiclone imovane, TI52GSn, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195527]buy imovane online uk[/url],
25. 02. 2014 | 20:17

foyudmyiar napsal(a):

4XJ3, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/ somadril buy, cl5KO5, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/]somadril order[/url], p576Xt87, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/ ">somadril order</a>,
25. 02. 2014 | 20:21

iyfcmkudgs napsal(a):

YN1orv, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36425-Buy-Imovane-Zopiclone]buy imovane online cheap[/url], 9bjL, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36425-Buy-Imovane-Zopiclone imovane online pharmacy, jSVjl, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36425-Buy-Imovane-Zopiclone ">buy imovane eu</a>,
25. 02. 2014 | 20:27

wdpydsmlos napsal(a):

Kuii, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196035]best price for soma[/url], bRU59K, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196035 cheapest generic soma, mF9t3, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196035 ">buy soma online usa</a>,
25. 02. 2014 | 20:27

fjtehjsftj napsal(a):

4Ki6w, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 buy phentermine prescription diet pills, c2rvfrmd, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0 ">order phentermine australia</a>, 7mZPbly9, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120585.0]where can i buy generic phentermine[/url],
25. 02. 2014 | 20:35

gmribomrxv napsal(a):

ZlS7, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page buy roche rivotril, H62JUHJn, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page]buy rivotril 2mg online[/url], bVZGfjb, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page ">buy rivotril roche</a>,
25. 02. 2014 | 20:38

tqglzslhhy napsal(a):

n8zq, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone ">zopiclone buy canada</a>, g37j19, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone buy zopiclone in uk pharmacies, O6HrRrE, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone]buy zopiclone online cheap uk[/url],
25. 02. 2014 | 20:42

hpcfofeyrq napsal(a):

W9166S, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0 ">buy meridia abbott</a>, 5G63OG, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0 meridia weight loss buy online, Tut9q2f, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120534.0]buy meridia now[/url],
25. 02. 2014 | 20:48

efnztoetmj napsal(a):

6zE14, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/]cheapest place to buy phentermine 37.5[/url], GS3D, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/ ">buy phentermine e5000</a>, DPNfTQ4G, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/ buy phentermine k25 37.5 mg,
25. 02. 2014 | 20:50

goycthxfnf napsal(a):

sH1RN, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36941-Valium-10mg-Bestellen-Valium-Kaufen ">valium buy uk</a>, tQ96D3w, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36941-Valium-10mg-Bestellen-Valium-Kaufen]buy valium uk 5mg[/url], LYeFm8, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36941-Valium-10mg-Bestellen-Valium-Kaufen online purchase of valium,
25. 02. 2014 | 20:58

oajlsghrkj napsal(a):

5y4W764X, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/]alprazolam sulpirida[/url], Rz2y6pr, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ what does alprazolam treat, KKB2a73, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ ">alprazolam stada 0 25 mg</a>,
25. 02. 2014 | 20:58

zzpzrucqtg napsal(a):

mGJg7P, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272674-puedo-comprar-valium-sin-receta/ buy blue valium online, z7zkp3c, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272674-puedo-comprar-valium-sin-receta/]can buy valium vietnam[/url], U365, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272674-puedo-comprar-valium-sin-receta/ ">can buy valium bali</a>,
25. 02. 2014 | 21:07

okgwykuldw napsal(a):

EVL6, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36866-Buy-Soma-In-Mexico-Order-Soma-Overnight buying soma in mexico, 5Z8837, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36866-Buy-Soma-In-Mexico-Order-Soma-Overnight ">order soma with mastercard</a>, 4FA1, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36866-Buy-Soma-In-Mexico-Order-Soma-Overnight]can you buy soma over the counter in canada[/url],
25. 02. 2014 | 21:08

rmmndicbvh napsal(a):

U36f7z7, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195436 can you buy cough syrup with codeine over the counter in canada, 4gejj9d, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195436]buy codeine otc ohio[/url], xSNd54PP, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195436 ">buy paracetamol and codeine tablets</a>,
25. 02. 2014 | 21:14

gjxortukkq napsal(a):

7vrg3M, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272659-buy-soma-us/]buy soma 350mg[/url], 6si15r, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272659-buy-soma-us/ buy soma india, 45szAUp, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272659-buy-soma-us/ ">order soma watson online</a>,
25. 02. 2014 | 21:18

rcqymuasay napsal(a):

o39nhGF, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0 lunesta best price, 34Gd6j, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0]can you buy lunesta over the counter[/url], bja5rid, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0 ">cheap lunesta</a>,
25. 02. 2014 | 21:22

onxoypaern napsal(a):

HmqwE, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272578-donde-comprar-clonazepam-sin-receta-medica/]purchase clonazepam[/url], 34O79, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272578-donde-comprar-clonazepam-sin-receta-medica/ ">buy clonazepam mastercard</a>, 8H45I5OV, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272578-donde-comprar-clonazepam-sin-receta-medica/ buy clonazepam canada,
25. 02. 2014 | 21:28

rxittritvj napsal(a):

Pf7C, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36787-Buy-Phentermine-37-5-Mg-Order-Phentermine-D-Online where to buy phentermine capsules, YrJ7uql9, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36787-Buy-Phentermine-37-5-Mg-Order-Phentermine-D-Online]buy phentermine england[/url], 7UOg9VV6, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36787-Buy-Phentermine-37-5-Mg-Order-Phentermine-D-Online ">buy phentermine 37.5mg online</a>,
25. 02. 2014 | 21:29

lyiblrbnxm napsal(a):

n5Fo, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/ buy ambien online paypal, a64jN9, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/]buy ambien cod[/url], hX2ZA, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272575-buy-ambien-india/ ">buying ambien in india</a>,
25. 02. 2014 | 21:34

ccdpdtqezq napsal(a):

Kyti1, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120573.0 ">buy nitrazepam 5mg</a>, 92Ytv, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120573.0 buy nitrazepam uk online, 81r3Is, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120573.0]buy nitrazepam uk[/url],
25. 02. 2014 | 21:40

zwqvbxntmo napsal(a):

F6I5bV1D, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15 ">buy meridia in usa</a>, kQ8vB869, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15 buy meridia now, yDF3DAcK, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15]meridia for sale in canada[/url],
25. 02. 2014 | 21:41

isdebmjfis napsal(a):

D11yY6Y, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/ ">buy zolpidem sleeping pills</a>, zq8Wvyep, http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/ buy zolpidem 10mg, 7Q5tg, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/]cheap zolpidem tartrate[/url],
25. 02. 2014 | 21:46

plbbkvhgkq napsal(a):

179eAqu8, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/ ">alprazolam extended release</a>, JeT6Ku, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/ alprazolam er 0.5mg, SqiG6oRD, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/]bijwerkingen alprazolam[/url],
25. 02. 2014 | 21:52

zjbjadogsx napsal(a):

7kQF6YN, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188 ">cheap valium in uk</a>, C39X2u8, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188]how to buy valium online[/url], cG64, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188 can i buy valium in uk,
25. 02. 2014 | 21:53

dlcmzrutkl napsal(a):

wrlN8ml2, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272686-zolpidem-achat/ ">buy zolpidem</a>, 4IIV4h, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272686-zolpidem-achat/ buy zolpidem tartrate uk, H5Mp2OM, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272686-zolpidem-achat/]buying zolpidem[/url],
25. 02. 2014 | 21:57

eqwlspjyei napsal(a):

2G7XC8Y, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/ ">lunesta to buy</a>, r4YFEMAb, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/]lunesta 3 mg. best price[/url], Z6uZWf, http://digitalcoinstalk.com/threads/buying-lunesta-online.23680/ get lunesta cheap,
25. 02. 2014 | 22:02

vcnnmumvnk napsal(a):

mi63, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121183.0]purchase zolpidem[/url], HASSdU1, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121183.0 ">order zolpidem from mexican pharmacy</a>, Pvcj51, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121183.0 want to buy zolpidem,
25. 02. 2014 | 22:04

bddsjwmqab napsal(a):

uBQ482b4, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page ">purchase dormicum</a>, 83fFkn, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page]buying dormicum online[/url], H1SW7Z, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page buy dormicum 15mg,
25. 02. 2014 | 22:06

qdefhydsqh napsal(a):

hlg22, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html]where can i buy tramadol online legally[/url], seKhuPk4, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html ">order tramadol by phone</a>, S6m5E, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html buy tramadol 100mg online,
25. 02. 2014 | 22:11

iqhskfdpnv napsal(a):

mY2nx9, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 ">meridia drug buy</a>, elLMxu4, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 buy meridia in uk, 6afqP, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0]meridia order online[/url],
25. 02. 2014 | 22:15

etykcocgvr napsal(a):

sr4Ps1, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 ">buy klonopin mastercard</a>, HY2PXM, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578]can you buy klonopin in mexico[/url], 3Oi88vaT, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 buy brand name klonopin,
25. 02. 2014 | 22:16

naasymdynb napsal(a):

7MUMmQ1h, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-zopiclone-united-pharmacies-uk.23884/]can i buy zopiclone in uk[/url], 541Bf9Dh, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-zopiclone-united-pharmacies-uk.23884/ zopiclone buy, sz3ts, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-zopiclone-united-pharmacies-uk.23884/ ">zopiclone to buy online uk</a>,
25. 02. 2014 | 22:19

yikmhqxfue napsal(a):

PmC3, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills buy ambien online ireland, MVwdPC, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills ">how to order ambien online</a>, ZY91FD, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills]cheap ambien cr[/url],
25. 02. 2014 | 22:23

vspnmbayps napsal(a):

4HA7, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg reductil buy uk, VN1E7, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg]buy reductil online ship to australia[/url], rH7pfHg, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg ">buy reductil from australia</a>,
25. 02. 2014 | 22:28

cdzngmfntj napsal(a):

HLB1P6VV, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/]buy clonazepam overnight[/url], D4R75asb, http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/ discount clonazepam, Bvq482p, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/clonazepam-comprar-clonazepam-to-buy-uk.23615/ ">clonazepam best prices</a>,
25. 02. 2014 | 22:28

sskstwldde napsal(a):

5Y7h2Z5, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html ">buy reductil from usa</a>, sDmR, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html buy reductil au, 6i1u, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html]where can i buy reductil in singapore[/url],
25. 02. 2014 | 22:33

ldlyptrpsq napsal(a):

5jne4, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html somadril, Ja6DhCz, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html]buy somadril online[/url], 53P4cT5u, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html ">somadril buy</a>,
25. 02. 2014 | 22:39

bwwznqfdbt napsal(a):

N13sS8O, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/ ">discount zolpidem 10mg</a>, fz4Nsdzs, http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/ buying zolpidem mexico, 6J7pk, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/zolpidem-10mg-to-buy-mail-order-zolpidem.23870/]buy zolpidem thailand[/url],
25. 02. 2014 | 22:50

rmvkbnaxpg napsal(a):

DkdSd6, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120724.0 ">buy somadril eu</a>, QmGs89, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120724.0]buy somadril eu[/url], 9Qf7, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120724.0 somadril order,
25. 02. 2014 | 23:00

rmlxnvoshx napsal(a):

aTGaWWX, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/]somadril buy[/url], x8Rx, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/ somadril order, xB73aHRA, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272663-buy-somadril/ ">somadril order</a>,
25. 02. 2014 | 23:10

tsjqsmptev napsal(a):

96XK9, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120702.0 ">buy soma cod overnight</a>, nn1tN, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120702.0 buy soma online usa, oX64, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120702.0]buy soma with cod[/url],
25. 02. 2014 | 23:20

wjrehshewf napsal(a):

4JY2e, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/30197.page purchase rivotril online, 6EX8, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/30197.page]rivotril to buy[/url], 6QR4, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/30197.page ">can buy rivotril</a>,
25. 02. 2014 | 23:31

foernpoqxo napsal(a):

iYN775r8, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page ">dormicum uk buy</a>, L6MY3V, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page buy dormicum 15 mg online, 38oFlx, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29494.page]buy dormicum 15mg online[/url],
25. 02. 2014 | 23:41

omkgenkfsa napsal(a):

MJpdyE5r, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/]buy zimovane zopiclone[/url], X5q6, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ buy zopiclone 3.75 uk, 5NhA, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ ">zopiclone next day delivery uk</a>,
25. 02. 2014 | 23:52

hvtmivlabj napsal(a):

frOfHs7u, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-provigil-without-prescription.23740/ ">provigil buy review</a>, 7Ub8uBL, http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-provigil-without-prescription.23740/ buy real provigil, w4yWg1, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-provigil-without-prescription.23740/]provigil from canada pharmacy[/url],
26. 02. 2014 | 00:03

cgeetrmosj napsal(a):

jTTR, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/reductil-bestellen-europa-buy-cheap-reductil-uk.23758/]reductil mail order[/url], aQz9a, http://digitalcoinstalk.com/threads/reductil-bestellen-europa-buy-cheap-reductil-uk.23758/ buy reductil nz, 1CzNj, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/reductil-bestellen-europa-buy-cheap-reductil-uk.23758/ ">reductil pills buy online</a>,
26. 02. 2014 | 00:13

pfycplibkl napsal(a):

5f3u, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html]reductil for sale singapore[/url], 4A2c4O7, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html ">buying reductil uk</a>, uQqT, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38536.html can i buy reductil in uk,
26. 02. 2014 | 00:23

scdqxtxrit napsal(a):

Es35UHlp, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg lorazepam low price, z9O7OU, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg]order lorazepam online cheap[/url], 18mi, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg ">i want to buy lorazepam online</a>,
26. 02. 2014 | 00:34

oqvgncxbsd napsal(a):

ousc, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195678]buy lunesta canada[/url], 51d4vk, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195678 lunesta drowsy next day, Hgnko, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195678 ">buying lunesta in mexico</a>,
26. 02. 2014 | 00:46

iykcovugnu napsal(a):

cYcfPqz8, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 buy somadril eu, T54KM85, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0]somadril buy online[/url], CGzpL2, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 ">buy somadril eu</a>,
26. 02. 2014 | 00:57

wxbztxsfzn napsal(a):

FTpmH8, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 ">somadril buy</a>, L45WV92, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0]buy somadril[/url], xKykOza1, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 buy somadril eu,
26. 02. 2014 | 01:08

dwpprqwhuo napsal(a):

1We65E, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0 ">purchase zolpidem online</a>, tXQ5z9Qh, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0 zolpidem buy online uk, 7xeJ2zd, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0]buy zolpidem online india[/url],
26. 02. 2014 | 01:18

uysctelkge napsal(a):

koC8e, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/ buy provigil online pharmacy, 41t6Dp, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/]is it safe to order provigil online[/url], s8Ce5gO, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/ ">buy provigil online</a>,
26. 02. 2014 | 01:29

cpkucnbbak napsal(a):

hx4lH, <a href="http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29270 ">alprazolam lph 0.5 mg</a>, vqEm465, [url=http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29270]where to buy alprazolam online[/url], ruUstqsB, http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29270 alprazolam for dogs anxiety,
26. 02. 2014 | 01:40

tjlzxsbnkr napsal(a):

d64665, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272654-reductil-kaufen-rezeptfrei/ ">buy reductil from india</a>, KQ29q4B, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272654-reductil-kaufen-rezeptfrei/ reductil sale del mercado, C7B4, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272654-reductil-kaufen-rezeptfrei/]reductil next day[/url],
26. 02. 2014 | 01:51

ljkfryteht napsal(a):

2V7XUw, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ ">buy valium colombia</a>, w62c8So1, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/]buy valium and xanax[/url], 82Ly, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ buying valium spain,
26. 02. 2014 | 02:02

zepmjpuxmr napsal(a):

bA4wdlJ2, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0 buy valium vietnam, f74wn, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0 ">valium buy online legality</a>, tZ8NoJt, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120765.0]buy valium online[/url],
26. 02. 2014 | 02:12

lmlczoqqki napsal(a):

2AR5ur, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272628-lunesta-cheap-price-lunesta-online-bestellen/ ">lunesta us sales</a>, 8Gjn, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272628-lunesta-cheap-price-lunesta-online-bestellen/]buy lunesta cheap[/url], 3h6N, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272628-lunesta-cheap-price-lunesta-online-bestellen/ lunesta cheap price,
26. 02. 2014 | 02:23

higlrtpxvp napsal(a):

ri1l, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272601-buy-aspirin-codeine-order-codeine-uk/]buy promethazine codeine cough syrup uk[/url], 21cH6S, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272601-buy-aspirin-codeine-order-codeine-uk/ ">buy dafalgan codeine</a>, 8b2G4l, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272601-buy-aspirin-codeine-order-codeine-uk/ buy codeine eu,
26. 02. 2014 | 02:33

xawmoxupjf napsal(a):

R3hJ95, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-lorazepam-buy-lorazepam-online-canada.23669/]buy lorazepam online cheap[/url], 5mx7X43, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-lorazepam-buy-lorazepam-online-canada.23669/ ">buying lorazepam uk</a>, j7tM, http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-lorazepam-buy-lorazepam-online-canada.23669/ buy lorazepam 1mg,
26. 02. 2014 | 02:45

jtsapqewdp napsal(a):

47VBxSuH, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/]ordering ativan online[/url], Pn9h, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/ is buying ativan online safe, 3A911C, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/ ">buy ativan overnight delivery</a>,
26. 02. 2014 | 02:56

ofxudpqzny napsal(a):

DQ7N64, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195727 purchase meridia diet pills, uyQV, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195727]buy cheap meridia 15mg[/url], Bblz, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195727 ">order meridia online</a>,
26. 02. 2014 | 02:59

nfwshkawpw napsal(a):

H57zX1BK, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0 ">acomplia reductil</a>, 6sR85D16, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0 rimonabant posologia, oLW1c5, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120178.0]rimonabanto onde comprar[/url],
26. 02. 2014 | 03:04

csgwcipewb napsal(a):

6V654K, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/ ">cheap ativan</a>, Ak1f, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/ buy ativan india, 44MMiMmO, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272576-buying-ativan-online/]buy ativan generic[/url],
26. 02. 2014 | 03:08

womnmzyyew napsal(a):

NQ36EI, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120371.0 ">buy ambien over the counter</a>, IftH79N, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120371.0 buy ambien prescription online, BOcOQ, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120371.0]order ambien online is it legal[/url],
26. 02. 2014 | 03:08

iuwrscosxb napsal(a):

zhRF7, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195342 ">buy ativan fast shipping</a>, 6AiAsanu, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195342]buy ativan fast delivery[/url], hDWHL, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195342 mail order ativan,
26. 02. 2014 | 03:12

xiauldtxku napsal(a):

OTjeAB, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills ">best price for ambien</a>, UaX8, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills best price for ambien cr, QZ48FX, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36256-Buy-Ambien-Pills]buy ambien with paypal[/url],
26. 02. 2014 | 03:17

tndsqgzhwe napsal(a):

37FJds, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38552.html ">zolpidem tartrate for sale</a>, qUqQ, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38552.html]buy zolpidem in india[/url], X7XtM, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38552.html buy zolpidem from india,
26. 02. 2014 | 03:20

cgltymqkpg napsal(a):

33e5PK, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix buy alprazolam online australia, 8IV86N1O, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix]alprazolam bp 632[/url], b4RJ3O, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix ">prospecto alprazolam</a>,
26. 02. 2014 | 03:21

dclipgfxws napsal(a):

k8P5AP, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg]purchase lorazepam 1mg[/url], Ka46QCna, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg buy lorazepam 2mg, 84iq, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg ">buy lorazepam legally</a>,
26. 02. 2014 | 03:25

zodtnkhyrd napsal(a):

5Zzosyi, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272592-buy-ambien-from-us-pharmacy/ ">where can i buy ambien</a>, o3f9Fk4, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272592-buy-ambien-from-us-pharmacy/ buy ambien online from india, 2BIJK, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272592-buy-ambien-from-us-pharmacy/]is it legal to order ambien online[/url],
26. 02. 2014 | 03:29

ivtawswxsq napsal(a):

ng7y1V, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page ">buy co codamol 30 500 uk</a>, mOzXDZj, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page]can u buy co codamol over counter[/url], Sd8B4qH5, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page can u buy co codamol,
26. 02. 2014 | 03:31

hgjbpkdvfn napsal(a):

7wpY86, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril.23786/]buy somadril online[/url], 48TnbJs, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril.23786/ somadril buy, a8vmg, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril.23786/ ">buy somadril uk</a>,
26. 02. 2014 | 03:38

zkexbxyudj napsal(a):

4BZ76J, http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269 rimonabant onde comprar, p2IHh68a, <a href="http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269 ">comprar acomplia</a>, SQk1A34j, [url=http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269]rimonabant weight loss[/url],
26. 02. 2014 | 03:43

zftkdjhgxr napsal(a):

87N3bMm, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196292 ">buy cheap zolpidem</a>, H127M7, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196292 online pharmacy zolpidem, 9P3Rr, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196292]cheapest zolpidem ambien[/url],
26. 02. 2014 | 03:43

hcparysgnp napsal(a):

I9xxvILk, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page rivotril drops buy, oS64, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page]rivotril order[/url], qBB4G8, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29515.page ">cheap rivotril online</a>,
26. 02. 2014 | 03:47

pkikkyromn napsal(a):

RTj34Fc, <a href="http://forum.ownempire.net/showthread.php?tid=235073 ">cheap generic klonopin</a>, W326, [url=http://forum.ownempire.net/showthread.php?tid=235073]i want to buy klonopin[/url], pFb3Q6Kd, http://forum.ownempire.net/showthread.php?tid=235073 buy cheap klonopin,
26. 02. 2014 | 03:51

xraifswvmo napsal(a):

2cRT1ZO, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188 ">can i buy valium online in the uk</a>, L16X6s5, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188]where can i buy valium in bangkok[/url], dJ86, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=196188 how to buy valium uk,
26. 02. 2014 | 03:56

zrqrcinkca napsal(a):

17Vq5b, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0]lunesta buy uk[/url], sag6pwh, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0 ">buy lunesta generic</a>, z17avIM, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120509.0 ordering lunesta,
26. 02. 2014 | 03:56

whnsksfsnu napsal(a):

ZU3D2, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg]reductil for sale in the philippines[/url], aL5pdHx, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg ">buy reductil in london</a>, 7JR7, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36830-Cheapest-Reductil-15mg cheap reductil tablets,
26. 02. 2014 | 04:00

wbnzwzheia napsal(a):

F5e82v, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272580-buy-codeine-eu/ actavis prometh with codeine cough syrup for sale, XiT3E1, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272580-buy-codeine-eu/]buy generic tylenol with codeine[/url], C5O79ggQ, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272580-buy-codeine-eu/ ">buy acetaminophen codeine</a>,
26. 02. 2014 | 04:04

ubvcdzaowi napsal(a):

gc4b, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272668-tramadol-im-internet-bestellen/ cheap tramadol for dogs, 97yobPb, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272668-tramadol-im-internet-bestellen/]what states can you buy tramadol over the counter[/url], wSXHR4, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272668-tramadol-im-internet-bestellen/ ">buy tramadol credit card</a>,
26. 02. 2014 | 04:09

uwvexvlasl napsal(a):

88AK5M7M, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29512.page]where to buy regenon[/url], nmq32tnb, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29512.page regenon buy, zF4vgg2p, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29512.page ">regenon order online</a>,
26. 02. 2014 | 04:13

jakepxwqwz napsal(a):

97HJeL8d, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-order-phentermine-online.23722/]where can i buy phentermine 37.5 mg[/url], 9b191Ys, http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-order-phentermine-online.23722/ buy phentermine online us, x7EB, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-order-phentermine-online.23722/ ">buy phentermine 30 mg capsules</a>,
26. 02. 2014 | 04:17

oiofspzjrp napsal(a):

616c391, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-soma-overnight.23767/]buy soma online with paypal[/url], W853R, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-soma-overnight.23767/ can i order soma online, cDmBa, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-soma-overnight.23767/ ">buy soma eu</a>,
26. 02. 2014 | 04:18

cnhufxsasf napsal(a):

jqAadPy6, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html ">order tramadol overnight mastercard</a>, M1n5Y, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html buy tramadol order cheap tramadol online, ipz64, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38542.html]buy tramadol online new zealand[/url],
26. 02. 2014 | 04:22

snfajpyknp napsal(a):

H21q9e8, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29509.page oxazepam buy, qG4gTiEO, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29509.page ">oxazepam buy uk</a>, E6A6vBGU, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29509.page]order oxazepam online[/url],
26. 02. 2014 | 04:26

xcjejepneb napsal(a):

VMMBO4, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/diazepam-10-mg-bestellen-ohne-rezept-buy-diazepam-online.23631/]buy diazepam online eu[/url], l842gz, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/diazepam-10-mg-bestellen-ohne-rezept-buy-diazepam-online.23631/ ">buy cheapest diazepam online</a>, 2Q56, http://digitalcoinstalk.com/threads/diazepam-10-mg-bestellen-ohne-rezept-buy-diazepam-online.23631/ can i buy diazepam,
26. 02. 2014 | 04:30

wjqjaapitt napsal(a):

prll6x, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195294 buy ambien in the us, 4Ywk, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195294]where to buy ambien cr in canada[/url], NJPNhpD5, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195294 ">can you buy real ambien online</a>,
26. 02. 2014 | 04:31

gxxurpvsps napsal(a):

1jm954, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120288.0 imovane canada pharmacy, 5qRtU, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120288.0 ">buy imovane tablets</a>, EKoreh, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120288.0]buy imovane 7.5 mg[/url],
26. 02. 2014 | 04:35

hjmwdgxgnt napsal(a):

3H5NbP, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272590-alprazolam-online-purchase-buy-legit-alprazolam/]alprazolam cinfa 0 25 mg[/url], q3kq, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272590-alprazolam-online-purchase-buy-legit-alprazolam/ alprazolam sleeping pill, 91Fz, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272590-alprazolam-online-purchase-buy-legit-alprazolam/ ">alprazolam for panic attacks</a>,
26. 02. 2014 | 04:39

zhxpxsyxwt napsal(a):

o1NI, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online]buy cheap valium[/url], w4uJ8Gr4, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online buy valium china, 8zSN, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online ">can you buy valium over the counter in portugal</a>,
26. 02. 2014 | 04:43

cstxtfjufl napsal(a):

v3I7r, http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/ buying imovane, Ru2SX, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/ ">imovane for sale online</a>, rr1Tb2, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/]buy cheap imovane uk[/url],
26. 02. 2014 | 04:44

eqewgssmbw napsal(a):

p4zwY8, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36231-Comprar-Acomplia-Rimonabant]rimonabant en mexico[/url], U1rocbW9, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36231-Comprar-Acomplia-Rimonabant where to buy rimonabant, 9usy15g, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36231-Comprar-Acomplia-Rimonabant ">acomplia remedio para emagrecer</a>,
26. 02. 2014 | 04:48

mhdpfihhlr napsal(a):

iy1Wg9, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 ">buy klonopin online with paypal</a>, 9Qb96krD, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 buy klonopin cheapest, XT8MBN, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578]buy klonopin online usa[/url],
26. 02. 2014 | 04:53

edvkuvjhuy napsal(a):

2M49T, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36363-Clonazepam-Donde-Comprar-Achat-Clonazepam]buy clonazepam overnight delivery[/url], wS1Dl, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36363-Clonazepam-Donde-Comprar-Achat-Clonazepam ">buy clonazepam in india</a>, YN91BbX7, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36363-Clonazepam-Donde-Comprar-Achat-Clonazepam where can i buy clonazepam online,
26. 02. 2014 | 04:57

hdacpkqodg napsal(a):

qyDLxn1, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 buy meridia mexico, rU2qu9, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 ">meridia to buy</a>, 4lznH, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0]meridia buy online[/url],
26. 02. 2014 | 04:57

iliiivxcaa napsal(a):

2WLp6, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ ">xanax to buy</a>, 27AaO, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ zoloft and xanax together, jUFWiQNT, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/]xanax mail order[/url],
26. 02. 2014 | 05:02

zccexeghpi napsal(a):

625726, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36774-Ordering-Phentermine-37-5-Online ">buy phentermine 37.5 with paypal</a>, 96Mq, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36774-Ordering-Phentermine-37-5-Online]where to buy phentermine cheap online[/url], 26ZO25V8, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36774-Ordering-Phentermine-37-5-Online cheap phentermine 37.5 uk,
26. 02. 2014 | 05:06

nliputeoqb napsal(a):

fGW6o3Oi, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0 buy zolpidem er online, 4Op12M, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0 ">buying zolpidem in italy</a>, 5dmY7fo, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=121170.0]buy cheap zolpidem uk[/url],
26. 02. 2014 | 05:10

dwxfvnjakx napsal(a):

7V4MMm, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ ">buying valium online uk forum</a>, i45k8Lx2, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/]buy valium cheap uk[/url], 28Xg, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ valium purchase uk,
26. 02. 2014 | 05:10

ylxzmhpnnc napsal(a):

57oiRCck, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-clonazepam-online.23556/]clonazepam order online[/url], A3iC, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-clonazepam-online.23556/ ">can i buy clonazepam online</a>, 3iZoK13, http://digitalcoinstalk.com/threads/where-to-buy-clonazepam-online.23556/ buy clonazepam from mexico,
26. 02. 2014 | 05:15

udmwzxmddr napsal(a):

l7yYC, <a href="http://www.protopage.com/riemert ">best place to buy provigil online</a>, 8odkMGTE, http://www.protopage.com/riemert provigil 200 mg buy, 93YqdCK, [url=http://www.protopage.com/riemert]how to buy provigil from canada[/url],
26. 02. 2014 | 05:19

vcavrqtzqr napsal(a):

466hGbZB, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0]can you order tramadol[/url], 5B133ODJ, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0 ">where to buy tramadol online cod</a>, eIR44xr, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0 tramadol 50 mg buy uk,
26. 02. 2014 | 05:21

nkpthjmldl napsal(a):

x3ai9A, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272608-imovane-kaufen-online/]buying imovane online[/url], qAP2N, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272608-imovane-kaufen-online/ buy generic imovane, 1mf3, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272608-imovane-kaufen-online/ ">order imovane</a>,
26. 02. 2014 | 05:24

xewqbniqbl napsal(a):

qlK7j, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/ best place buy provigil, 77c5Kx, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/]where can i purchase provigil[/url], h1Qh9tG, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-provigil-online-purchase-provigil-modafinil.23748/ ">where can i buy provigil in canada</a>,
26. 02. 2014 | 05:28

dztkghhhyq napsal(a):

1W8XMl, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ ">buy valium uk 2013</a>, b86d5Ce7, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/]buying valium mexico[/url], 51Ee, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-valium-online-uk-legally-valium-bestellen-ohne-rezept.23831/ buying valium in bangkok,
26. 02. 2014 | 05:33

biwdkmwyiu napsal(a):

e1NC, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online]valium purchase uk[/url], 9zKR, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online ">valium</a>, k2tH1Sa6, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36932-Where-Can-I-Order-Valium-Online order valium,
26. 02. 2014 | 05:34

hlkzzzuoee napsal(a):

sc1Gs7, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 ">can you order klonopin online</a>, 6Xv97gpR, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578 klonopin cheap buy online, QJ7WKM, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195578]klonopin mail order[/url],
26. 02. 2014 | 05:37

brpkpccbyp napsal(a):

qfGoNM7p, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36334-Buy-Ambien-Cr-Order-Ambien-Online-Canada]can you purchase ambien over the counter[/url], NTDrk51, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36334-Buy-Ambien-Cr-Order-Ambien-Online-Canada buy ambien from uk, 6uqiiu, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36334-Buy-Ambien-Cr-Order-Ambien-Online-Canada ">buy ambien online 24</a>,
26. 02. 2014 | 05:41

effqkasstp napsal(a):

396q, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36891-Order-Somadril-Buy-Somadril-Uk ">buy somadril</a>, EfDB, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36891-Order-Somadril-Buy-Somadril-Uk]buy somadril eu[/url], UOAdA, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36891-Order-Somadril-Buy-Somadril-Uk buy somadril uk,
26. 02. 2014 | 05:46

ajhtqqozln napsal(a):

786tc73q, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38496.html buy ambien mexico, 62k8zA, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38496.html]buy ambien over the internet[/url], 3rNy, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38496.html ">buying ambien in hong kong</a>,
26. 02. 2014 | 05:49

ikpclgbumh napsal(a):

Ra63e, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 ">generic provigil for sale</a>, sTnYsK, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948 cephalon provigil discount, U2VDRa, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195948]has anyone ordered provigil online[/url],
26. 02. 2014 | 05:50

cykttdmywh napsal(a):

bH46, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online]order generic tramadol online[/url], 3sW9Zx7F, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online lowest price for tramadol, N6O3Lj9U, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online ">buy tramadol online uk cheap</a>,
26. 02. 2014 | 05:55

lpyzlnkyoh napsal(a):

33JiDCjq, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36440-Imovane-Tablets-Buy-Imovane-Kopen imovane, Zt9J, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36440-Imovane-Tablets-Buy-Imovane-Kopen ">imovane uk fast delivery</a>, 4sjsypi, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36440-Imovane-Tablets-Buy-Imovane-Kopen]cheap imovane online[/url],
26. 02. 2014 | 05:59

ppxcmwvilo napsal(a):

dtTUkz7, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 buy cheap meridia, 6fuaU, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0]ordering meridia online[/url], uT9is1, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120550.0 ">want to buy meridia</a>,
26. 02. 2014 | 06:03

mczysxrghd napsal(a):

WLH93, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/ buy klonopin us, VM97prva, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/ ">klonopin mail order</a>, Y8N8m, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/]buy klonopin online with paypal[/url],
26. 02. 2014 | 06:03

vhkufnfbxq napsal(a):

8gml6, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html order somadril, 58T4cB3d, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html ">buy somadril eu</a>, Bj3OzXn, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38540.html]somadril[/url],
26. 02. 2014 | 06:08

xpfbtdhqnz napsal(a):

99lj, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg ">buy lorazepam overnight delivery</a>, Pv47AOfb, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg lorazepam buy india, w4Y2XV, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36498-Buy-Ativan-Lorazepam-Comprar-Lorazepam-2mg]can you buy lorazepam mexico[/url],
26. 02. 2014 | 06:12

xnhyujtfby napsal(a):

j3jE9tE, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-nitrazepam-online.23706/ nitrazepam order, i4O6l, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-nitrazepam-online.23706/ ">nitrazepam bula anvisa</a>, T675Z, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-cheap-nitrazepam-online.23706/]purchase nitrazepam online[/url],
26. 02. 2014 | 06:15

qphkpzfgwd napsal(a):

7AS61, <a href="http://meridia.over-blog.org/ ">meridia drug order</a>, cZd26z, http://meridia.over-blog.org/ buy meridia online cheap, 5247x, [url=http://meridia.over-blog.org/]buy meridia diet pills[/url],
26. 02. 2014 | 06:16

xgfgokpdip napsal(a):

P3979, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone can you buy zopiclone online, xu2T9, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone]buy zopiclone america[/url], 8DOZ3Zw7, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?37028-Buy-Zopiclone-Pharmacy-Ordering-Zopiclone ">buy zopiclone hong kong</a>,
26. 02. 2014 | 06:21

iswwsfqtck napsal(a):

5Fpr1vY, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36855-Buy-Soma-Generic-Online ">ordering soma online</a>, t4Vv5l16, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36855-Buy-Soma-Generic-Online]buy soma in mexico[/url], Nx4SGpiV, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36855-Buy-Soma-Generic-Online buying soma online next day delivery,
26. 02. 2014 | 06:25

cnqrwooaur napsal(a):

5XmY, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ ">to buy zopiclone 7.5 mg</a>, I6g9, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ can you buy zopiclone uk, CMkygU1z, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/]buy zopiclone united pharmacies uk[/url],
26. 02. 2014 | 06:27

qndywqrjjp napsal(a):

us4a9K, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page ">buy prescription co codamol</a>, Ez7W5zS2, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page co codamol tablets to buy, lRsXCRq, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29489.page]can you buy co codamol over the counter uk[/url],
26. 02. 2014 | 06:30

yrwnbrotds napsal(a):

6VEz7, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ ">can you take klonopin and xanax together</a>, 46SdY, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/ xanax gg 257, tOTLqQEN, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272680-where-can-i-purchase-xanax/]taking xanax and ambien together[/url],
26. 02. 2014 | 06:34

lkemqsrhro napsal(a):

OGno, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38523.html]meridia annual sales[/url], T8iIKrK4, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38523.html ">buy meridia 15 uk</a>, 8INiFd, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38523.html meridia reductil buy online,
26. 02. 2014 | 06:39

gajvhjnblf napsal(a):

BB26phis, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/ ">where to buy klonopin online</a>, VYO95, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/ how to buy klonopin online, O6N6y, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272616-ordering-klonopin-buy-klonopin-from-mexico/]klonopin to buy online[/url],
26. 02. 2014 | 06:40

nltvwdxavw napsal(a):

hC827On, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272666-buy-somadril-uk/ ">order somadril</a>, FqQX, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272666-buy-somadril-uk/ order somadril, 82Wnh4H, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272666-buy-somadril-uk/]somadril buy online[/url],
26. 02. 2014 | 06:43

mwgjuvgexk napsal(a):

9K372HMZ, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0 ">buy tramadol online cash on delivery</a>, 571mIfXB, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0]buy tramadol online with american express[/url], iTL11zd, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120755.0 buy tramadol sun pharmacy,
26. 02. 2014 | 06:47

xcjonnkkky napsal(a):

PiXo2r5, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/order-tramadol-hcl-buying-tramadol-cod.23813/]cheap tramadol overnight cod[/url], BGyrK, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/order-tramadol-hcl-buying-tramadol-cod.23813/ ">where can i buy tramadol online overnight</a>, 1g44b, http://digitalcoinstalk.com/threads/order-tramadol-hcl-buying-tramadol-cod.23813/ buy tramadol ultram online,
26. 02. 2014 | 06:51

bakdlwvofg napsal(a):

8mvS, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36842-Buy-Reductil-In-Usa-Online-Reductil-15mg-Comprar ">buy reductil 15mg</a>, REapfC, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36842-Buy-Reductil-In-Usa-Online-Reductil-15mg-Comprar buy cheap generic reductil, N71H4, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36842-Buy-Reductil-In-Usa-Online-Reductil-15mg-Comprar]can i buy reductil from america[/url],
26. 02. 2014 | 06:52

rkrxrzdcqn napsal(a):

Nn5WN, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/ ">buy imovane sweden</a>, eh6Zw9, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/]imovane canada pharmacy[/url], c8B4x, http://digitalcoinstalk.com/threads/acheter-du-imovane-order-imovane-online-uk.23639/ imovane to buy online,
26. 02. 2014 | 06:56

sszbfiitjk napsal(a):

Ss5mm4, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36993-Where-Is-The-Best-Place-To-Buy-Zolpidem]buying zolpidem online[/url], 9A3UBZ3, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36993-Where-Is-The-Best-Place-To-Buy-Zolpidem zolpidem from canadian pharmacy, r2Lh, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36993-Where-Is-The-Best-Place-To-Buy-Zolpidem ">buy zolpidem canada</a>,
26. 02. 2014 | 07:00

ytiwehpnph napsal(a):

n8n8C38, <a href="http://www.protopage.com/sheehane ">buy lorazepam online</a>, 24Qzm1P8, [url=http://www.protopage.com/sheehane]lorazepam buy india[/url], w384a, http://www.protopage.com/sheehane buy lorazepam online australia,
26. 02. 2014 | 07:05

gurtrpuroe napsal(a):

V78HR59, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0]buy somadril online[/url], GPkaL6, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 ">somadril</a>, jOnuCoe8, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120712.0 order somadril,
26. 02. 2014 | 07:05

dmofzktmme napsal(a):

AasG18O, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html]buying valium peru[/url], 6XB2FQP, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html ">buy valium online cheap uk</a>, Edbm91S2, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38543.html can you buy valium online australia,
26. 02. 2014 | 07:09

tixucjnixu napsal(a):

T1N5Jg7Z, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online ">cheap tramadol online cod</a>, 5cN9Bd8K, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online buying tramadol australia, dF32, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36904-Order-Generic-Tramadol-Online]buy tramadol online cod overnight[/url],
26. 02. 2014 | 07:14

wqihuljzgh napsal(a):

9PB7, http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120440.0 buy diazepam online mastercard, 18i9lZlL, <a href="http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120440.0 ">buy diazepam kwikmed</a>, 5C94pebo, [url=http://transformice.pt/foro/index.php?topic=120440.0]buy 10mg diazepam online[/url],
26. 02. 2014 | 07:16

lscueyfmlg napsal(a):

kavV, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen]can i buy ativan[/url], aeGv7TIl, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen ">buy ativan usa</a>, go5387, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen buy lorazepam ativan,
26. 02. 2014 | 07:18

glibfztqpl napsal(a):

hITqL, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272569-where-to-buy-acomplia-tablets/ ">rimonabant acheter</a>, 33Zis, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272569-where-to-buy-acomplia-tablets/]buy acomplia 20mg[/url], Cc27, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272569-where-to-buy-acomplia-tablets/ sanofi acomplia,
26. 02. 2014 | 07:24

whacvicove napsal(a):

83y3, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189 ">reductil acomplia</a>, SK9v, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189 buy acomplia online uk, ezp2HE, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195189]acomplia ohne rezept[/url],
26. 02. 2014 | 07:28

ljxeajtcgl napsal(a):

9wauIGBX, http://www.protopage.com/riemert is it safe to order provigil online, 82UltTT, [url=http://www.protopage.com/riemert]buy provigil credit card[/url], j1nOO, <a href="http://www.protopage.com/riemert ">buying provigil canada</a>,
26. 02. 2014 | 07:31

ralnwfqwms napsal(a):

jS77, http://generic-meridia.over-blog.org/ meridia online cheap, jG4jl, <a href="http://generic-meridia.over-blog.org/ ">buy meridia online uk</a>, C5d2, [url=http://generic-meridia.over-blog.org/]meridia cheap price[/url],
26. 02. 2014 | 07:33

gipcdqfbuf napsal(a):

7pje9l, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36956-Safe-Sites-To-Buy-Xanax-Online-With-American-Express ">overnight xanax alprazolam delivery</a>, jeS7N1e, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36956-Safe-Sites-To-Buy-Xanax-Online-With-American-Express xanax during third trimester, Z6v5Hc, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36956-Safe-Sites-To-Buy-Xanax-Online-With-American-Express]xanax and breastfeeding[/url],
26. 02. 2014 | 07:38

dzujfwvzqz napsal(a):

9HL31V, http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269 acomplia pills, g9MWj74p, <a href="http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269 ">acomplia sanofi</a>, IVa5Q33w, [url=http://www.forowifi.com:8080/forum/showthread.php?t=29269]order acomplia online[/url],
26. 02. 2014 | 07:43

pteluxzcys napsal(a):

yIb4, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-soma-from-trusted-pharmacy-discount-soma-online.23775/ ">order soma cod overnight delivery</a>, 59Op4, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-soma-from-trusted-pharmacy-discount-soma-online.23775/]can you buy soma in mexico[/url], yCxY26, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-soma-from-trusted-pharmacy-discount-soma-online.23775/ soma for sale overnight,
26. 02. 2014 | 07:45

kslnjeqiqa napsal(a):

hi9848, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen order ativan online canada, vdNx7EQn, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen ">ativan to buy in canada</a>, eyuL, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36271-Ativan-Kopen]buy ativan 1mg[/url],
26. 02. 2014 | 07:50

wggqdcrjbd napsal(a):

72MEFbH, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38500.html buy ativan, 5t39j, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38500.html ">buy ativan usa</a>, mgAlJ, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38500.html]cheap ativan online[/url],
26. 02. 2014 | 07:54

kqrzqakhpf napsal(a):

sSE18, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/ ">alprazolam vs xanax</a>, t239h, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/]does alprazolam make you lose weight[/url], 3P2j3MI4, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272571-best-place-to-buy-alprazolam/ alprazolam prices,
26. 02. 2014 | 07:58

uuxfaqyeyu napsal(a):

N51yusK, http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ what is alprazolam used to treat, 86DMg, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/ ">alprazolam xr 3 mg</a>, i3dQK2, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/best-place-to-buy-alprazolam-online.23533/]alprazolam xr 2mg tablets[/url],
26. 02. 2014 | 08:01

ovrxvgdnmp napsal(a):

F56v, http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35257-acomplia-for-sale-acheter-acomplia-pas-cher/ rimonabant clinical trials, 8g1r6p3, <a href="http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35257-acomplia-for-sale-acheter-acomplia-pas-cher/ ">comprar rimonabanto</a>, X45k8YPm, [url=http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35257-acomplia-for-sale-acheter-acomplia-pas-cher/]acomplia 20 mg[/url],
26. 02. 2014 | 08:03

tgevfsqpsp napsal(a):

38ToVj, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38529.html ">buy phentermine us pharmacy</a>, CkhnPys8, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38529.html discount phentermine diet pills, ODxLhJtF, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38529.html]buy phentermine 37.5 online uk[/url],
26. 02. 2014 | 08:08

zqfdjxsory napsal(a):

6AhmZ, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril-eu.23795/]somadril buy online[/url], RV7Dn, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril-eu.23795/ ">somadril order</a>, P4RlutFd, http://digitalcoinstalk.com/threads/buy-somadril-eu.23795/ buy somadril online,
26. 02. 2014 | 08:12

usrbiuoiey napsal(a):

Kv6U6, http://digitalcoinstalk.com/threads/onde-comprar-meridia-buy-meridia-overseas.23699/ meridia buy in usa, DqNV, <a href="http://digitalcoinstalk.com/threads/onde-comprar-meridia-buy-meridia-overseas.23699/ ">buy meridia in uk</a>, 6RvRU, [url=http://digitalcoinstalk.com/threads/onde-comprar-meridia-buy-meridia-overseas.23699/]can i buy meridia in us[/url],
26. 02. 2014 | 08:15

mlwwtizcis napsal(a):

WpxsYp, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38516.html]buy lorazepam overnight[/url], 93h5O4o, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38516.html ">can you buy lorazepam online</a>, OBX3, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38516.html order lorazepam online,
26. 02. 2014 | 08:18

ngydhulhum napsal(a):

5eDZ31Ff, [url=http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195632]buy lorazepam mexico[/url], 55GmwSV, <a href="http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195632 ">lorazepam 1mg buy online</a>, 2w28y8jO, http://terraots.net/forum/showthread.php?tid=195632 can you buy lorazepam online,
26. 02. 2014 | 08:22

sthfirdgff napsal(a):

q6rerh, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/]buy cheap zopiclone uk[/url], 7cxP, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ ">buy zopiclone powder</a>, 9Wda4Jg, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272692-cheap-zopiclone-to-buy-buy-zopiclone-next-day-delivery-uk/ can i buy zopiclone online in uk,
26. 02. 2014 | 08:26

ysfyfxlxfe napsal(a):

mcHD2n, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38520.html]lunesta mail order[/url], oyO11sG, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38520.html purchasing lunesta, cwby, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38520.html ">cheap lunesta canada</a>,
26. 02. 2014 | 08:27

dstthoauli napsal(a):

69D1KN2g, http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29486.page bromazepam for sale, 7yDc474B, [url=http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29486.page]buy bromazepam canada[/url], 47UV69N, <a href="http://www.audubonguides.com/forum/posts/list/29486.page ">bromazepam bula anvisa</a>,
26. 02. 2014 | 08:32

ztqrqyzpka napsal(a):

NIPt5j, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15 where buy meridia, oiXecy6, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15]meridia where to buy in canada[/url], 6ba7c6P7, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36723-Buy-Meridia-15 ">meridia buy online canada</a>,
26. 02. 2014 | 08:38

qchqeiyplf napsal(a):

8b42, [url=http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix]alprazolam sustained release tablets[/url], wijOC, http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix buy cheap alprazolam online, 1NZMB, <a href="http://www.adigicam.com/vb/showthread.php?36321-Acheter-Alprazolam-Buy-Alprazolam-Topix ">medication alprazolam</a>,
26. 02. 2014 | 08:39

jwglehtgeq napsal(a):

H8F9987, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272599-necesito-comprar-clonazepam-order-clonazepam/]buy cheap clonazepam[/url], 4724B6, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272599-necesito-comprar-clonazepam-order-clonazepam/ buy generic clonazepam online, Vg32Mu, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272599-necesito-comprar-clonazepam-order-clonazepam/ ">buy clonazepam legally</a>,
26. 02. 2014 | 08:42

kphlamsrst napsal(a):

9S372, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/ purchase meridia diet pills, LTGG5t5, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/]can you buy meridia online[/url], 9bqAM4k8, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272633-meridia-15-buy-comprar-meridia/ ">meridia the cheapest</a>,
26. 02. 2014 | 08:46

snxltuehaj napsal(a):

yEVS2, [url=http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38526.html]nitrazepam online purchase[/url], m96jCl, http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38526.html nitrazepam for sale in uk, pDbL9428, <a href="http://forum.mikesmusclemen.com/thread-38526.html ">buy nitrazepam europe</a>,
26. 02. 2014 | 08:52

osctgjsqdd napsal(a):

Mjo862uW, <a href="http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35285-xanax-ohne-rezept-kaufen-xanax-controlled-substance/ ">yellow xanax footballs</a>, J371T2, http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35285-xanax-ohne-rezept-kaufen-xanax-controlled-substance/ where to purchase xanax, WM47PCMo, [url=http://www.fpps.pl/forum/index.php?/topic/35285-xanax-ohne-rezept-kaufen-xanax-controlled-substance/]buy real xanax[/url],
26. 02. 2014 | 08:53

zrnoajjeqj napsal(a):

94y5C64r, http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/ buy phentermine pharmacy, 9RE3g, <a href="http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/ ">where can i buy the cheapest phentermine</a>, TmVYq, [url=http://agentsofshield.net/forum/index.php?/topic/272641-buy-phentermine-375-no-prescription/]buy cheap phentermine 37.5 online[/url],
26. 02. 2014 | 09:01

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy