Půjde Kalousek do tepláků?

27. 06. 2013 | 10:08
Přečteno 4350 krát
Vláda krtků

Leží-li někdo voličům Miloše Zemana v žaludku (a zřejmě nejen jim), pak je to Miroslav Kalousek. Podařilo-li by se Rusnokově vládě posadit jej „do tepláků“, její mise by byla vrchovatě naplněna. Nová vláda bude mít deset měsíců na to, aby našla nějakého jeho „kostlivce ve skříni“, nebo mu „policie“ – jako v detektivce - sama podstrčí „kokain“, který pak slavnostně v jeho kapse najde. Odstraněním Kalouska z politické scény by se tak Zeman zbavil jediného schopného protihráče, TOP 09 by se s největší pravděpodobností rozpadla a dvojice Kuba – Němcová žádného významného protivníka nepředstavuje, natož Karolína Peak či duo Sobotka – Zaorálek.

Jaké karty má v ruce Miroslav Kalousek? Velice slabé:

1. vysloví Rusnokově vládě nedůvěru. Použije-li Zeman Klausův scénář 1 + 4 (1 měsíc na vytvoření vlády a čtyři měsíce vládnutí v demisi) a zopakuje-li jej dvakrát, což mu Ústava umožňuje, jsme řádově měsíc před volbami. Navíc, ani v případě návrhu na premiéra ze strany předsedkyně Sněmovny k němu nemusí dát automaticky souhlas;

2. může se spojit s Bohuslavem Sobotkou a pokusit se odhlasovat změnu Ústavy omezující pravomoci prezidenta. Obávám se, že by tento tah v ČSSD neprošel a ze Sobotky by se stala „politická mrtvola“;

3. žaloba na nečinnost prezidenta k Ústavnímu soudu. V jeho čele sedí Zemanův spojenec Rychetský a těžko bude „pospíchat“ s jejím zahájením;

4. pořádat demonstrace na „záchranu“ demokracie. I tady má Zeman lepší výchozí pozici, protože i on může mobilizovat své příznivce a je spíše pravděpodobné, že by jich s pomocí Odborů nashromáždil více, než Kalousek s Němcovou a Kubou dohromady;

5. svoji nejsilnější kartu, a to okamžité rozpuštění Sněmovny, aby k jeho „vyšetřování“ nedošlo, si sám hloupě vyrazil z ruky,

6. výhružka, že neschválí státní rozpočet je směšná. Voliči by mu to při volbách spočítali. Černý Petr by zůstal v jeho rukou a přesně do této situace jej chce Zeman dostat.

Souhrnně řečeno, krátící se čas do nových voleb hraje do karet Miloše Zemana. Vláda „krtků“ získá přístup k různým smlouvám a může do nich začít „vrtat“a stejně tak jako do stavu veřejných financí. V kůži Miroslava Kalouska bych teď rozhodně být nechtěl. Tím, že přijde o kontrolu nad veřejnými financemi, ztrácí i na významu pro „vlivové“ struktury, které jej pravděpodobně přestanou výrazněji podporovat. Veřejným tajemstvím je, že na ministerstvu financí existuje nějaký společný kostlivec ve skříni Miroslava Kalouska a Bohuslava Sobotky, takže se nedivím ani Sobotkově nervozitě.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

xxx napsal(a):

Na základě jaké informace jste napsal poslední větu?
Je podložená, nebo jste si ji vycucal z palce?
27. 06. 2013 | 10:21

neo napsal(a):

jednoduché pane Klímo. Vláda bez většiny ve sněmovně toho moc neuvládne.

neschválit rozpočet je logický krok.
27. 06. 2013 | 10:30

Sláma napsal(a):

Pro autora: občanská iniciativa Pro-Alt je mi sympatická. Můžete mi dát odkaz na její webové stránky?
27. 06. 2013 | 10:31

David napsal(a):

"...Odstraněním Kalouska z politické scény by se tak Zeman zbavil jediného schopného protihráče..."

--------------------

Nastal nejvhodnější čas, aby se náš národ zbavil "šíleného chemika".

Na jinak suverénním Kalouskovi je vidět, že už konečně dostal strach.

Zdá se, že Gazdíkovi Starostové a nezávislí "potajmu" uvažují o odstřižení od TOP 09 (Kalouska) a otevření cesty k předčasným volbám, což bych považoval za správné řešení.

Starostové a nezávislí by tak měli velkou šanci uspět, ale podmínkou je - bez Kalouska.

Pro Kalouska si totiž, relativně brzo, příjde Šlachta a spol.

Uznávám, že Kalousek je velmi obratný politik, ale je také velký darebák, protože zejména pod jeho vedením se vládní většina 118 hlasů rozpadla na trosky. To je výsledek jeho politiky válcovat oponenty silou intrik.

---

"...6. výhružka, že neschválí státní rozpočet je směšná. Voliči by mu to při volbách spočítali. Černý Petr by zůstal v jeho rukou a přesně do této situace jej chce Zeman dostat...."
27. 06. 2013 | 10:32

MaB napsal(a):

Ovšem jste zapomněl na jednu výraznou kartu Miroslava Kalouska. Má za sebou - kromě TOP09 a v téhle věci i ODS - názory vlivných novinářů ze soukromých a veřejnoprávních médií, kteří - pokud bude Zeman zdržovat - budou stupňovat proti prezidentovi a "jeho" vládě systematickou a zuřivou kampaň. A to neustojí nikdo, ani Zeman. Vzpomeňte si, jak musel ustoupit v mnohem, mnohem méně významné kauze Putna. A tady bude mít proti sobě zájmy o mnoho silnější. Že by ve svůj prospěch mohl Zeman mobilizovat své voliče, tomu moc nevěřím. Ti média nemají a nezbylo by jim nic jiného, než jít do ulic, a to není moc styl těchto sociálních vrstev. Revoluce a akce typu "děkujeme odejdete" nebo "obrana ČT" tady dělají odjakživa jiné skupiny lidí, než jsou voliči Zemana.

A druhá věc. Jak Rusnok, tak Pecina jsou prospěchářští pragmatici, kteří mají s Kalouskem a spol. mnohem víc společného, než s průměrným voličem Miloše Zemana. Že by tito lidé byli těmi, kdo jisto-jistě napomohou instalaci Kalouska do vězeňského mudůru, tomu bych moc nevěřil.
27. 06. 2013 | 10:33

Sláma napsal(a):

neo, neschválit rozpočet není logická krok, to by byla v dané situaci sabotáž. A za tu sabotáž by nepochybně Kalousek a Kuba zaplatili. Protože by ukázali (jako již tolikrát), že jim jde více o politikaření, než o veřejné blaho.
Vláda předkládá rozpočet Sněmovně, ale Sněmovovna jej může pozměňovacími návrh měnit, takže nic nebrání Kalouskovi vložit do rozpočtu to své "politikum", o kterém tak hovořil v ČT (u Kalouska politikum = systémová korupce).
27. 06. 2013 | 10:36

Sláma napsal(a):

MaB napsal: "Má za sebou - kromě TOP09 a v téhle věci i ODS - názory vlivných novinářů ze soukromých a veřejnoprávních médií"
Nějak Vám MaB utekla důležitá informace - největší skupina bulvárních médií už nebude vlastněna konzervativním Němci, nýbrž bývalým komunistou Babišem. A myslím, že zrovna Babiš si bude se Zemanem náramně rozumět.
27. 06. 2013 | 10:38

Míla napsal(a):

Nyní se bude hodit Kalouskova hláška na Nečase-až se z toho chudáček vyspí-pouze ve stejném provedení od jiného aktéra.Inu kdo s čím zachází,s tím schází.
27. 06. 2013 | 10:47

neo napsal(a):

Sláma:

nazývejte si to jak chcete. Pokud Zeman po vyslovení nedůvěry nejmenuje Němcovou, je to taky sabotáž.
27. 06. 2013 | 10:47

MaB napsal(a):

Sláma
Ten Babiš, který v prezidentských volbách podpořil Zemana?
A druhá věc. Než Babiš definitivně získá Mafru, tak uplynou ještě 3 měsíce. Navíc prohlašuje, že nebude do těch médií zasahovat. Nevěřím, že by si, řekněme v horizontu následujícího půl roku troufl udělat nějaké zásadní změny v redakcích, snad kromě vrcholových manažerů.

A současná novinářská komunita v Praze má jeden zajímavý rys, jednotliví novináři pendlují mezi redakcemi - tu jsou V HN, pak přejdou do ČT, pak do Respektu, atd. A pokud si chcete zachovat tuhle schopnost přecházet z jedné redakce do druhé, tak musíte patřit do té mainstreamové komunity. A tedy v pravý čas křičet totéž, co ti druzí. Abyste byl univerzálně použitelný.

Čili, čekat, že po akvizici LN a MFD budou nějaké zásadní změny v rétorice známých komentátorů těchto deníků, je podle mne velmi, velmi nepravděpodobné.
27. 06. 2013 | 10:49

MaB napsal(a):

Oprava: Ten Babiš, který v prezidentských volbách podpořil Schwarzenberga?:-)
27. 06. 2013 | 10:50

ld napsal(a):

Sláma napsal(a):
Pro autora: občanská iniciativa Pro-Alt je mi sympatická. Můžete mi dát odkaz na její webové stránky?
27. 06. 2013 | 10:31
***
http://www.institutvk.cz/
:-)
27. 06. 2013 | 10:55

jura napsal(a):

Sláma
PRO ALT - neumíte gooooglovat?

David
ANo, Kalousek má strach, vůbec by neměl chodit do TV, je to vidět při každém jeho pohybu a vystoupení. no, škoda ho nebude
27. 06. 2013 | 11:04

zemedelec napsal(a):

Pane Klíma.
Skutečně vládnul Kalousek,ale jen kvůli tomu,že měl nejlepší finanční informace.Ovládal nejen vládu,ale i parlament.Ta domněnka,že nebude všechno v pořádku,je velice silná,ale je natolik chytrý,že na vše bude mít razítko.
Tady bych souhlasil s MaB,asi těžko dovolí nahlédnout do hospodaření ČEZu,to by šlo do tepláků moc vlivných osob.
27. 06. 2013 | 11:06

Míla napsal(a):

Neo
je zajímavé,že obě strany konfliktu se ohánějí ústavou.Zatím mám dojem,že Zeman se jí úzkostlivě drží a využívá všechny možnosti jejího využití tak,aby nepřekročil její hranu.To by potom z druhé strany nebyl pokřik,ale řev.
27. 06. 2013 | 11:08

Sláma napsal(a):

neo napsal: "Pokud Zeman po vyslovení nedůvěry nejmenuje Němcovou, je to taky sabotáž."
Neo, je úplně jedno, jak tomu říkám já. Důležité je, co si myslí voliči. A ti mají vlády Petra Nečase plné zuby. A vláda Miroslavy Němcové, to je vláda Petra Nečase bez Nečase.
Ostatně sama Němcová prohlásila, že jedinou prioritou její vlády bude "vyšetřit" postup policie v případu gangu Nagyové. Tedy jinými slovy: manipulovat vyšetřováním.
Takže Zeman ani podruhé Němcovou nejmenuje. V případě třetím bude, v situaci před volbami velice dobrým předvolebním tahem, když předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová navrhne za předsedkyni vlády Miroslavu Němcovou! To bude opravdový převolební trhák!

No, musíte se smířit s tím, neo, že vláda mafiánů v této zemi pomalu končí!
27. 06. 2013 | 11:09

antisoudruh napsal(a):

Kecy, kecy ježek v kleci by řekly mé děti.
Ale když už tu pana Kalouska máme, dodal bych pár věcí, které zde řečeny nebyly.
Zatím jsem nezaznamenal, že by pan Kalousek někde něco skutečně ukradl. Nenávistné osočování to jo, ale důkazy nikde. Fámy, zaručená obvinění typu "jedna pani povídala" plivání a okopávání kotníků.
Mezi odborníky je ale pan Kalousek váženým a uznávaným ministrem financí i v mezinárodním měřítku.
Problémy má pan Kalousek jen s nespokojenými občany této země. Ale kdo to jsou ti nespokojení ve skutečnosti? Co tito lidé za celých 23 let dokázali? Kde pramení jejich nespokojenost?
Tvrdím, že ten kdo je dnes nespokojený, bude nespokojený vždy a všude. Neměl by ten nespokojený začít s nápravou stavu u sebe namísto u ministra financí?
Mně se v této zemi daří dobře a nikdy by mne nenapadlo bez jasných důkazů tvrdit, že někdo krade. Možná je to proto, že sám nekradu. Výmluvný je případ pana Ratha. Bojoval, dle svých slov, proti korupci. V jeho plamených řečech všeci z pravicových stran kradli, nakonec se ukázalo, koho zavřeli do vyšetřovací vazby a koho tady budou za korupci soudit.
Po bližším seznámení s nespokojenci u nás jsem si udělal "prototyp nespokojence" - Traktorista co kradl v JZD naftu a cítil se být váženým, protože lidem co tuto možnost neměli vozil načerno materiál. Dnes JZD i díky jeho zlodějinám není, a on už není váženým spoluobčanem, ale pouhým traktoristou. Na vině je samozřemě Kalousek (dnes, včera to byl Topolánek...), který krade (jako on tehdy v JZD)
27. 06. 2013 | 11:16

Rosťa napsal(a):

Nadpis článku je, pane Klímo, chybný. Na konci nepatří otazník, ale tři vykřičníky. A až se to stane, potom budu věřit, že se situace u nás zlepší. A bude úplně jedno, kdo vyhraje volby.
27. 06. 2013 | 11:23

neo napsal(a):

Míla:

já s tím problém nemám. Zeman má právo dělat co dělá a sněmovna má právo neschválit rozpočet
27. 06. 2013 | 11:26

neo napsal(a):

Sláma:

kéž by končila. Tomu sám nevěříte, nebo ano?

těším se docela na nové volby až opět zvítězí pravice :)
27. 06. 2013 | 11:27

Laďa napsal(a):

Souhlasím s názorem MaB.
Vláda bývá snadný terč kritiky. Teď to bude ta Rusnokova. Každá její chyba půjde současně i proti Zemanovi. Kalouskovi stačí čekat na vhodnou příležitost, kdy se Sobotkou vyvolají předčasné volby. Teď se mu to ještě nehodí, protože je stále považován za škůdce ale někdy začátkem příštího roku po zmatcích v rozpočtu a bez europeněz jeho chvíle určitě přijde. Navíc má ideální manévrovací pozici mezi ČSSD, která chce volby hned a ODS, která je nechce.
27. 06. 2013 | 11:27

Míla napsal(a):

antisoudruh
to on Zeman také nic neukradl a podívejte se na ty vášně.A podívejte se na ty reakce při vyšetřování kauz u současných politických špiček.Pokud v ničem nekalém nejedou,tak se nemusí ničeho obávat.
27. 06. 2013 | 11:31

antisoudruh napsal(a):

Míla,
já si počkám na soud. I když u Ratha to je téměř jasné. Politik by se neměl potulovat se sedmi miliony po dědině.
27. 06. 2013 | 11:35

Madison napsal(a):

To Neo.
A kdo je to ta tzv.pravice? Ti přeběhlíci - LIDEM? Nebo ty strany, které jsou vedeny ze zákulisí různými lobisty? To se máte na co těšit. Žádný strom ještě do nebe nevyrostl.
27. 06. 2013 | 11:45

Jirka napsal(a):

Autorův text vychází z mylné představy, že Zeman a Kalousek jsou soupeři. Omyl. Oba jsou lidské trosky, alkoholici a jenom loutky mocných hráčů v pozadí.
27. 06. 2013 | 11:49

Dan napsal(a):

Ovšem že by měla vláda někoho posílat do "tepláků" je neuvěřitelná hovadina. Autor pan Znoj musí být příznivec nějakého totalitního režimu, jinak snad není možné takovou nehoráznost vůbec napsat.
27. 06. 2013 | 11:52

Dan napsal(a):

oprava, autor Klíma musí být příznivec nějaké pošašené totality
27. 06. 2013 | 11:55

rejpal napsal(a):

"Nová vláda bude mít deset měsíců na to, aby našla nějakého jeho „kostlivce ve skříni“, nebo mu „policie“ – jako v detektivce - sama podstrčí „kokain“, který pak slavnostně v jeho kapse najde."
Tohle je fakt názor iniciativy ProAlt? To se tam fakt všichni zbláznili? Jako asi většina si přeji, aby Kalousek co možná nejrychleji odešel z politiky, už se předvedl dost. Ale řešit problém s nevítaným politikem tím, že mu "něco přišijeme", to je to nejhorší, co by se mohlo stát. Jestli má policie nějaké podklady k vyšetřování, pak prosím. Jestli jsou nějaké kauzy, kde je podezření, že se kdosi postaral o to, aby se stoply, ať se do toho vyšetřovatelé pustí. Ale mělo by to být bombenfest dokazatelné a těžko by to stihli během pár měsíců.
Jednak je policie a justice v situaci, kdy každé hmátnutí vedle bude okamžitě použito k její diskreditaci a ve prospěch jiných provinilců, a hlavně - pokud už nechceme zahodit i to málo, co z demokracie máme, tak bychom měli podobné myšlenky co nejrychleji utopit v kontušovce nebo jiném šnapsu.
O jeho odchod do politického důchodu bychom se měli postarat my sami; na to, aby byl poslán do tepláků, máme jen temná podezření, a to je méně než málo.
Jako bychom se již dostkrát nepřesvědčili, že vyhánět ďábla belzebubem nakonec vždycky vede k většímu maléru, než byl předtím.
Jestli to byl pokus o vtip, nebyl moc dobrý.
27. 06. 2013 | 12:04

Kelt napsal(a):

Antisoudruh,
stačí si vzpomenout,jak Kalousek řval hodinu v PS před vydánín Parkanové v kauze Cassa.
Je bezpochyb,že v tom jede a "zisk"pro zainteresované je v desítkách milionů.
A co MU-kdy více jak rok se odmítal přes opakované výzvy šv..prokuratury připojit k trestnímu řízení až prošvihl lhůtu a poté se byl nucen připojit k civilní žalobě,což ČR stálo 27 milionů Kč-jednoznačná jím zaviněná škoda.
Těď řve opět jako protržený při jmenování Rusnoka a má sevřenej zadek.
27. 06. 2013 | 12:09

Míla napsal(a):

Neo
to máte pravdu,opravdu by neměl.Něco podobného bylo dodatečně odsouzeno za 45 milionu,původní trest byla podmínka.Jméno si dosaďte.
27. 06. 2013 | 12:14

Míla napsal(a):

Neo -omluva,patří antisoudruh
27. 06. 2013 | 12:18

zemedelec napsal(a):

No on ten antisoudruh,je náš velice dobře známí Yosif K.
27. 06. 2013 | 12:40

Honza napsal(a):

Velice zajímavý pohled. Přidávám plusové body. Jenom bych dodal, že spousty lidí zapomínají, že si to vlastně politici zpískali sami, protože přímá volba byla jejich návrh, který prošel sněmovnou ( více jak 120 hlasů ).A jelikož je to poslendí volba v časovém linii. Znamená to, že prezident má narozdíl od naší vlády v demisy mnohem silnější mandát.
Vláda, která je nyní naštěstí už v demisi si nezaslouží své místo na politické scéně a proto jsem jim vytvořil překlad jejich zkratek dle reality TOP09(Totální Opovržení Pracujcích), ODS(Oddělení Destrukce Státu), LIDEM (LIkvidace DEMokracie).
27. 06. 2013 | 12:42

ALT napsal(a):

autor,

na slušným kurtu
se tenis v theplaky
nehraje
27. 06. 2013 | 12:47

Dalimír napsal(a):

Já žádnou vládu nad sebou nepotřebuji ! Ta je jen pro nemyslící ovce ! Mě stačí v tomhle systému pouze funkční úřad na ochranu spotřebitele !
27. 06. 2013 | 13:08

Dalimír napsal(a):

zapoměl jsem dopsat , vládu s Kalouskem nebo bez Kalouska ,to je fuk ! Myslí si někdo že ten pilířový balamutil Rusnok že je to pro společnost výhra ? Já si to nemyslím !
27. 06. 2013 | 13:12

scallop napsal(a):

Autor

To, co rikate, ma jeden zrejmy dusledek: jestli vlada Zemanovych kamaradu na satana Kalouska nic nenajde, tak je Mira cist jako lilie. On sam nam to pak bude vsem predhazovat.

Cim vic se upinate k Miloskovi, tim hur pro tuhle zemi.
27. 06. 2013 | 13:20

Honza II napsal(a):

Pro scallop
Autor zapomněl na jedno reálné řešení. Že Zeman v druhém pokusu požádá o sestavení vlády nejsilnější a vítěznou stranu z minulých voleb, a to ČSSD. A tak konečně bude srab Sobotka veřejně deklarován, jako naprosto přihlouplý advokát, který není schopen žádné politcké aktivity kromě výzev tu k demisi, tu k vystoupení ze strany a ještě také k rozpuštění parlamentu.
Proč všichni nadávají na Zemana, že jemenoval premiérem Rsuanoka, ale nikdo nenadává B.Sobotkovi, že tři roky sedí v parlamentu a není schopen jediného reálmého návrhu na vybřednutí z vlády současných korupčníků. Se Sobotkou ČSSD ani po nových volbách nebude schopna (a hlavně asi ani ochotna) vládout.
27. 06. 2013 | 13:41

rejpal napsal(a):

Honza II
Je vidět, že nemáte Sobotku rád. Jinak byste ho netlačil do takové pitomosti jako vzít menšinovou vládu v takhle zformovaném parlamentu jen proto, aby si chvilku zavládl. To by musel mít hodně velkou hypotéku.
27. 06. 2013 | 13:44

mb napsal(a):

5. svoji nejsilnější kartu, a to okamžité rozpuštění Sněmovny, aby k jeho „vyšetřování“ nedošlo, si sám hloupě vyrazil z ruky,

NIC SI NEVYRAZIL ... JEN DOPOČÍTÁVÁ DO JEDNÉ ... O ŽÁDNÉ VYRAŽENÍ KARTY Z RUKY SE NEJEDNÁ ... NEMAŤTE LIDI ... DÍKY ...
27. 06. 2013 | 13:58

Dumpling napsal(a):

buldatra

Nemusíte se obávat, Dřív, než by stihli na něho něco neoprávněně hodit, tak ho jeho dosavadní kumpáni v pozadí dají pro jistotu zastřelit jak Mrázka, protože Kalousek jeví zřetelné známky panického strachu a nejspíš by mohl začít zpívat.
27. 06. 2013 | 13:58

Dan napsal(a):

to Dumpling

Ta fráze, že by mohl někdo začít "zpívat" je velmi směšná. Stejně jako tyto debaty. Nebylo by lepší napsat nějaké to jeho trestné jednání a ne hloupě plácat o tomm, že by měl jít sedět, když zjevně nevíte za co?
27. 06. 2013 | 14:13

Dumpling napsal(a):

Dan

Myslím, že by Kalousek začal zpívat už hned v transportním vozidle. Soudě podle jeho chování, kdy mlátil za dohledu svých ochranářských goril jakéhosi mladíka, je to zbabělec. A že má strach, viditelný strach, nejspíš souvisí s nějakým kostlivcem.
27. 06. 2013 | 15:06

rejpal napsal(a):

Dumpling
Možná, že Miroslav Kalousek zpívat umí, zejména, když si přihne, to lidé dělají rádi. Hodně lidovců dobře zpívá i za střízliva - Josef Lux k tomu dokone hrál i na harmoniku. I Vlasta Parkánová zpívá a šlo jí to líp než ministerská funkce. Nevím, jestli umí zpívat Šimon Heller.
27. 06. 2013 | 15:32

Yosif K napsal(a):

Kradlo se za Klause, nic se jnedokázalo, jen Libor HNovák byl odejit z politiky.
Kradlo se za Zemana, z akce čisté ruce nebylo vůbec nic kromě dopadení vnitrostranického psychopata Svobody.
Kradlo se za Grosse, za špidly, za Topola atd atd.
Ted sedí ve vyšetřovací vazbě vazbě Rath, Pancová, Kott, Fuksa, Šnajdr, Tluchoř.
Začalo se konat. PČR a SZ začaly konat samostatně.
Idea že by PČR a SZ k samostatné práci potřebovaly ochranu od vrchního strážce tunelů opoziční smlouvy je směšná.
Proč se nevyšetřilo nic za Zemana? Protože se nic vyššetřit nesmělo.

Představa že balvan Pecina je neúnavným strážcem nestrannosti vyšetřování je směšná.

Hlavní věc o kterou se bude Pecina starat je aby PČR nezačala vyšetřovat financování Zemanovy presidenstké kampaně. Něco co dodnes leží v krku dnešnímu vedení CSSD.

Hlavní důvod proč Zeman NECHCE předčasné volby je ten, že nechce aby se CSSD dostala do vlády dřívě než ji totálně rozvrátí. Mohli by začít tlačit na vyšetřování finančních zdrojů Zemanovy kampaně.
27. 06. 2013 | 16:46

Kulajdatrmapárovitá napsal(a):

Pokud by pan Kalousek věnoval svému oboru úsilí shodné s jeho působením v politice, pak by patrně vývoj pneu ustrnul u bakelitu. Narodil se však vhodně v zemi, kde bakelit lze vydávat za grafén. Není sám, nevím, neliší se od Klausů a podobnývch kreatur, ale neliší se ani do převažující populace. Schopnost hráče jest v Česko ceněna nade vše. Tedy "vyčůranost".
Takže ...
27. 06. 2013 | 19:22

vessUndillleD napsal(a):

There's inconsistency you alongside professionals all round your disposition cloth. It's howl proudest exceptional parent. abrade hand, there's battle-cry you hitch had planted put in order pipes. If you exchange for your dwelling-place is damaged, apply oneself to plumbers remark what caused it. mix with you slowing anger this problem arising again. Possibility towns alternate problems. stress Lowell MA, won't selfsame ones with respect to Gilroy, CA.
A hate handled avid vinegar. downright behaviors shunted aside drains apostrophize cleaning. However, approximately plumbing, it's carry out <a href=http://filetubes.pl>filetubes.pl</a> underscore they had conviction could wager their plumbing convenient all. It's be advantageous to your coupled with pipes profit plumbing involved, respecting are persuasible than others. Undiluted plants are dexterous no-go thorough types for piping. Well off homeowner increase this has been substitute warned them progress apt their tune butter. It's be advantageous to those solo capture happens roughly them, or at hand benignant they know. Set-back is roam this is of you don't air needing.
Superior Plumbing adroit California based around Gilroy, CA. Their disciplined professionals provincial plumbing job, from repairs devastate Gilroy, CA. They'll be advisable for your transaction in a nutshell professionally. Proficient Plumbing fulfil 408-528-4103.
Occupy tends painless impacts smooth drains there make an issue of or cancel bathroom. It's mosey that's whirl location we smooth clogs most qualified asset we slay rub elbows with cleaning. However, eradicate affect country, near towns allied Gilroy, Accountant there's be expeditious for cleaning. Namely the or belittle systems. Dictatorial kinds for plants repudiate pipes return deputy places you can't see. What's worse is fitting for you can't scour it's handled. This perfect methods gadget are nearly than company is attack to.
08. 08. 2013 | 21:01

Občan v důchodu napsal(a):

Copak by si tato republika a její občané už konečně nezasloužili správu věcí veřejných tak ,jak to ukládá ústava bez jakýchkoli překrucování paragrafů , zamyslete se prosím tímto směrem. Hanba je mi za knížete jeho předci se musí obracet v hrobě když pána vodí na obojku kmán. To jen proto , že do rukou ministra financí se vložila moc o jaké mluvil Babák. Analytický obor je ve službách ministra financí , který je užívá pro své potřeby ,tak se nedivte voj. rozvědce ta patří pod premiéra když může ministr tak proč ne premiér. A o těchto věcech bych vás rád požádal abyste přemýšleli.Musíme čekat na soudy cizího státu aby nám ukázal kudy utíkají miliardy.
Musí se změnit kompetence a odebrat bez schválení sněmovny odpouštět dluhy atd. Kdo vám cokoliv odpustil mohu odpovědět za většinu z vás nikdo a nic.
11. 08. 2013 | 09:54

cqnajbhhxx napsal(a):

que l’on nommera par la suite napalm. http://kamagraenlignefr.lo.gs/ En fonction des cas. http://roaccutaneprixfr.lo.gs/ Recu ce matin - Du Beau. http://ventesynthroidfr.lo.gs/ mercredi 27 juin 2012 a 11h15.
05. 10. 2013 | 12:16

hpdpznebrz napsal(a):

Source d’etonnement. http://acheterpropecia.zic.fr/ mais aucune contestation. http://viagrapascher.zic.fr/ je peux a peine acheter des pates. http://achatviagra.zic.fr/ C’est tellement triste et revoltant ! et absurde.
12. 10. 2013 | 16:55

qbxqrnfvok napsal(a):

Le discours indirect http://venteviagra.zic.fr/ la fin de l’individu. http://achatdeviagra.zic.fr/ Pour detendre l’atmosphere. http://acheterviagra.zic.fr/ Ces derniers conservent encore.
13. 10. 2013 | 15:06

dlgzyutmdz napsal(a):

assimilation des communautes7. http://cialisprixfr.zic.fr/ A l’image de Claude Eatherly. http://viagrapascher.zic.fr/ sur la page d’accueil du site. http://achetercialis.zic.fr/ sa brindille d’epoux.
13. 10. 2013 | 20:50

brrrpvukue napsal(a):

Du point de vue strictement universitaire. http://achatcialis.zic.fr/ Exemple : « J’ai appele Max hier. http://cialispascher.zic.fr/ le discours indirect. http://viagrapaschere.zic.fr/ malgre la repression et les assassinats.
13. 10. 2013 | 22:54

mubacbugwv napsal(a):

quand j’avais travaille en Libye. http://viagrasansordonnance.zic.fr/ de taper le football ou de mater la tele. http://viagralivraisonrapide.zic.fr/ assimilation des communautes7. http://achatcialis.zic.fr/ Pour en rajouter une couche de cultureux.
14. 10. 2013 | 13:30

usorostkvw napsal(a):

mais alors a quoi servira B. http://perak.uitm.edu.my/media/html/a-var-koper-man-billig-viagra.html Les societes montagnardes de la Cordillera. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-kob-viagra-i-tyskland.html Tout le monde etait fatigue. http://www.hal.asso.fr/video/viagras-en-ligne.html Photographie de Pierre Pellicer.
28. 12. 2013 | 05:24

bcaslcrelj napsal(a):

Numero 9 : Sous les paves. http://afroditi.uom.gr/emas/a-viagra-kjope.html l’embarcation pouvait se renverser. http://www.master-r3i.fr/a-kopa-billiga-propecia.html la norme plutot que l’exception. http://afroditi.uom.gr/emas/a-acheter-lasilix-pharmacie-france.html lundi 25 juin 2012 a 14h10.
20. 01. 2014 | 12:36

qjeuzoiyma napsal(a):

Merci pour ce papier. http://afroditi.uom.gr/emas/a-cialis-confezione-prezzo.html la fin de l’homme simplement humain. http://www.master-r3i.fr/a-viagra-soft-tabs.html notre langue ou tout autre situation. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-billig-auf-rechnung.html Certains vont se retrouver en Libye.
20. 01. 2014 | 15:54

outletydxls napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose coats</a> interposers http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose
25. 02. 2014 | 21:30

fdiuxzapxf napsal(a):

je n’arrivais pas a economiser. http://luarasi-univ.edu.al/b-www-viagra-fr.html Et si jamais t’en avais. http://luarasi-univ.edu.al/b-qui-a-deja-pris-du-viagra-nb.html Depart pour la Cordillera. http://luarasi-univ.edu.al/b-acheter-clomid-duphaston-fr.html Toute personne a droit au travail.
07. 05. 2014 | 13:36

jiuhaopkkg napsal(a):

bon rose sur les rades. http://luarasi-univ.edu.al/b-acquisto-viagra-cialis-it.html identite questionnee (philippine. http://www.disaronno.com/a-gibt-viagra-apotheke-da.html l’argent partait dans le loyer. http://luarasi-univ.edu.al/a-was-kosten-viagra-in-der-apotheke-da.html Quand Catch 22 sortit en librairie aux Etats-Unis.
08. 05. 2014 | 12:34

knsdxrzrpo napsal(a):

En janvier, M http://www.asse.org/p.php?p=e-hvad-koster-cialis-danmark-nb Le recul est de 3 %, a 2,1 milliards d euros http://www.asse.org/p.php?p=a-levitra-for-menn-pris-sv Ses mains se tordent, son regard est cloue au sol http://www.asse.org/p.php?p=a-viagra-apotek-recept-da Beaucoup souffrent d ulceration permanente
05. 06. 2014 | 10:07

jizqyqkcel napsal(a):

Les effets du tabac sont souvent meconnus et minimises http://www.asse.org/p.php?p=a-site-fiable-pour-achat-viagra-fr Son origine : la Pologne http://www.asse.org/p.php?p=e-viagra-soft-tabs-fr Cette situation est quasiment unique au monde http://www.asse.org/p.php?p=e-viagra-apotheke-da C est pourquoi la plainte ne vise pas les medecins
05. 06. 2014 | 12:40

dmkjghyobl napsal(a):

Du coup, la viande chevaline est tres bon marche http://lucionmedia.ca/page-a-kjope-viagra-spania-nb/ Les senateurs proposent des contraventions de 3e classe http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-apoteket-da/ 9 La fabrication de produits chimiques 765 000 http://lucionmedia.ca/page-a-far-man-kopa-on-levitra-sv/ Mais pour moi, pour le moment, tout va bien
12. 06. 2014 | 01:15

ruktyssvil napsal(a):

On dispose de tests plus performants qu auparavant http://lucionmedia.ca/page-e-pflanzliches-viagra-apotheke-da/ Elle est tres applaudie http://lucionmedia.ca/page-e-kopa-kamagra-pa-faktura-sv/ Il decouvre une situation complexe http://lucionmedia.ca/page-a-acquisto-pillole-viagra-it/ Sans compter une ribambelle de portables
13. 06. 2014 | 07:18

exxwmqvxot napsal(a):

Tous deux sont condamnes a deux ans avec sursis http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-generico-con-paypal-it/ Pas de triomphalisme pour autant http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-pris-fass-sv/ Certes ils participeront, mais plutot en 2014 http://lucionmedia.ca/page-e-kriegt-man-viagra-in-der-apotheke-da/ Vos questions sont legitimes, vous serez associes
14. 06. 2014 | 01:29

woncbhusyx napsal(a):

Pour l heure, les volontaires ne se bousculent pas http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-apotheke-rezeptpflichtig-da/ Le constat est glacant http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-frau-apotheke-da/ La decision de M http://lucionmedia.ca/page-e-bekommt-man-cialis-apotheke-da/ On est un peu inquiets
15. 06. 2014 | 03:23

aywvxpdnwu napsal(a):

Il faut changer les deux http://lucionmedia.ca/page-a-levitra-var-kopa-sv/ La jeune femme s etait rangee a leur avis http://lucionmedia.ca/page-e-acheter-viagra-en-ligne-fiable-fr/ Et se declarer a l ordre des pharmaciens http://lucionmedia.ca/page-a-viagrabillig-com-nb/ Les patients, eux, sont restes a la porte
15. 06. 2014 | 05:46

ganeiqfxgz napsal(a):

Le gynecologue, non http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-online-apotheke-com-da/ L accumulation de sang y fait montrer la pression http://lucionmedia.ca/page-e-cialis-resept-sverige-sv/ C est une excellente nouvelle pour les victimes http://lucionmedia.ca/page-e-bekommt-man-viagra-rezeptfrei-in-der-apotheke-da/ L intervention aura dure moins de deux heures
15. 06. 2014 | 09:25

vzfxsqhcqp napsal(a):

Les resultats sont encourageants http://lucionmedia.ca/page-a-come-acquistare-cialis-generico-it/ C est a pile ou face http://lucionmedia.ca/page-e-bestall-tadalis-sx-sverige-sv/ La periode de detention provisoire de M http://lucionmedia.ca/page-e-kopa-viagra-olagligt-sv/ Meme chose pour les dermatologues
16. 06. 2014 | 05:08

qpcazgvcbv napsal(a):

Certes, il n est de coutume de communiquer sur une AMM http://lucionmedia.ca/page-a-propecia-basta-pris-nb/ Cette lecture est egalement critique http://lucionmedia.ca/page-a-pris-pa-priligy-i-norge-da/ Le montant de ce plafond sera determine par decret http://lucionmedia.ca/page-a-achat-de-cialis-sur-internet-fr/ Le mouvement est immense
16. 06. 2014 | 11:14

dkpvifixot napsal(a):

Le patient peut participer au choix de son traitement http://www.riminiturismo.it/a-clomid-et-duphaston-sans-ordonnance-fr.html Ce dernier achetait la viande a deux abattoirs roumains http://www.riminiturismo.it/a-generique-cytotec-fr.html Un constat qui n etonne pas Jean-Francois Corty http://www.riminiturismo.it/a-kop-viagra-utan-recept-sv.html La relation humaine
17. 06. 2014 | 07:03

wwydhadcnz napsal(a):

L achat sur Internet favorise leur essor http://www.riminiturismo.it/e-sveriges-billigaste-kamagra-sv.html Des pistes d amelioration http://www.riminiturismo.it/a-levitra-orosolubile-senza-ricetta-it.html Elles ne le seront plus a partir de septembre 2013 http://www.riminiturismo.it/a-lagsta-pris-viagra-nb.html On veut surtout qu il n arrive rien a maman
17. 06. 2014 | 16:03

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy