Šťastný, ale neveselý

02. 01. 2008 | 23:41
Přečteno 8437 krát
Šťastný, ale neveselý bude asi ten "magický" rok osmičky, rok 2008. Po silvestrovském veselí nastává doba střízlivění z kocoviny. Pan prezident Klaus označil poslední léta za období blahobytu. Dík pane prezidente, konečně někdo ocenil úspěch vlád ČSSD. Ne že by se vše vždy povedlo, ale vše se zvedalo včetně životní úrovně.

Je smutné, že Topolánkova hvězdná pěchota "přihrává blahobyt jen generálům, ostatní se asi mají moc dobře a je třeba obrat ty nejpotřebnější: rodiny s dětmi, důchodce, poctivě pracující naivky, kteří uvěřili, že i práce za nízkou mzdu má smysl, zdravotně postižené. Podobně jako ten výběrčí daní v jedné pohádce se ptá: "A uhlíři daně už jsi zaplatil?"

A první pacienti již zaplatili u svého lékaře. Prý platí ochotně, a snad dokonce i rádi! No novináři někdy přehánějí. Žně byly taky vždycky úspěšné a pětiletka se splnila, i kdyby na chleba nebylo.

Ostouzeli nás, že strašíme. ODS mínus a Modrá šance ODS pro bohaté jsou prý jen strašením těch socanů, co se chtějí zuby nehty držet u moci. A dnes mnohdy titíž žasnou a konečně pravdivě informují o tvrdých dopadech realizace programu ODS na poctivé lidi práce, rodiny s dětmi, či důchodce. I za to dík. Byli jsme první, kdo tento vývoj předpovídal, nejsme ale rádi, že se scénář ODS proti pracovitým občanům ČR naplňuje.

Přesto jsem optimista. Lidé nemají důvod si dobrovolně snižovat svoji životní úroveň. A to v době, kdy ekonomika roste (zatím), prudce klesá nezaměstnanost nebo neuvěřitelně posiluje koruna. Vše díky opatřením realizovaným vládami ČSSD. Lidé "přitlačí" na mzdy. Zaměstnavatelé brzy pochopí, že se jim tato Topolánkova vláda hvězdné pěchoty pěkně prodraží a začne jim vytahovat peníze z jejich kapes. Ale mnozí pochopili již teď.

Tož poďme do toho!

My to nevzdáme ani v tomto roce 2008
My to nevzdáme ani v tomto roce 2008


Stále Váš

Zdeněk Škromach


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

RUMCAJS napsal(a):

Tak ty jsi tady hochu chyběl !
Tobě ten blahobyt kouká přímo z očí!
02. 01. 2008 | 23:45

LEVAK napsal(a):

Pane Škromach novináři nepřehánějí,ale podle mého mínění účelově zavádějí a uveřejňují jen to co se modrým ptákům hodí do krámu.Zejména v tom vyniká Česká televize!
02. 01. 2008 | 23:45

Zuzana napsal(a):

Ten knirek byl slusivejsi..
Ze by budouci predseda CSSD? Rozhodne ne verohodnejsi, spis takovy mafioso, ale alespon ne takovy buran jako soucasny ...
02. 01. 2008 | 23:57

Marek Buša napsal(a):

Pane Škromachu, prosím Vás vraťte se Vy i Vaše vláda ČSSD!!! Já teď když chci peníze tak musim pracovat a nestačí mi jen chodit na pracák na podporu >:(
02. 01. 2008 | 23:59

jarpor napsal(a):

Dobrý večer,

jak říká klasik - nepotěšil jste mne, ani já Vás nepotěším ...

jelikož jste Vy použil poněkud hanlivé ... Topolánkova hvězdná pěchota ... tak i ode mne stejnou mincí - Može byť moravák tak tupý ? To sa mu muselo neco v té gebeni na Sylvestra posrať.
03. 01. 2008 | 00:03

tupelo napsal(a):

Pane Skromachu, nejen prezident Klaus kladne ocenil vysledky vlad CSSD, ale i mistni bloger, ekonom Kohout ve svem poslednim clanku napsal, ze mu pripada, ze jsme meli nekolik roku ve znameni prasete - podle cinskeho kalendare (na ktery se odkazuje) roky bohatsvi a pohody. To uz neni nahoda, snad tento trend vyvrcholi nezvolenim p. Klause prezidentem a demisi soucasne vlady :)
03. 01. 2008 | 00:04

goho napsal(a):

Škromachu,Ty si byl velký komunista a zavinil si 40 letou zaostalosť státu za světem a tím také bídu aká tady byla. ako komunista si potíral lidské svobody a práva a podílels ses na teroru občanů tohoto státu. Nebo to chceš popřít? Byl si špatný člověk!
03. 01. 2008 | 00:05

bohous napsal(a):

no myslím si , pane Škromach , více optimizmu , přece je dobře , že se naplňují Vaše slova o tom , jak nás chce ta prašivá ODS ždímat , Ž e Vy jste se najednou zalekl toho , že byste ty příští volby mohly , ke vší hrůze vyhrát , no jo , co byste ale s tím dělali pak dál ? Reforma musí být , to je snad jasné a jak byste to vysvětlovali vaším voličum . Přece jen bude asi lepší ubrat , s kritikou vlady , plyn , ať tu špinavou práci za Vas ODS odvede a až bude lépe , voliuči to ODS spočítají né ?
03. 01. 2008 | 00:11

Vilém napsal(a):

Tohle je přímo exemplární výplod patologického demagoga. Ministr vlády ČSSD, který rozmetal v České republice sociální stát a jeho instituce zneužil k nejbrutálnější politické korupci, nás zde dojímá svou stylizovanou citlivostí.

V důsledku jeho řádění dnes nejpotřebnější nemají prostředky k uspokojení nejzákladnějších životních potřeb lidsky důstojným způsobem, ale pan Škromach se neštítí ohánět se nemocnými, aby mohl dojímat svým sociálním cítěním, ačkoli je všeobecně známo, že jde o brutálního, poživačného a bezohledného pohůnka, kvůli němuž čeští občané ztratili sociální práva obvyklá v celém civilizovaném světě.

Především vinou lupičského tažení p. Škromacha dnes sociální stát je synonymem nejhoršího darebáctví, letargických a nadutých úředníků, rozmazlených a nenasytných příjemců dávek nejrůznějšího druhu, kteří jásali, když Škromach likvidoval sociální práva a jim mával před očima stokorunami.

Přeji si do Nového roku, aby aby občané nepodlehli bezuzdné demagogii socanů a nesedli na lep vypaseným cizopasníkům, kteří se budou lísat do jejich přízně, jen aby se vrátili do rajských časů vyhřátých ministerských pracoven a pohodlného života na účet naší budoucnosti.
03. 01. 2008 | 00:13

RUMCAJS napsal(a):

No já si myslel, že Kohout píše o Paroubkovi.
Při pohledu na toto PF jsem tak trochu znejistěl.
03. 01. 2008 | 00:14

Lojza napsal(a):

...rozmetal sociální stát...asi budu jediný,kdo na rozmetadlo hnoje zn.VILEM made in USSR reaguje.Ale už mlčím.
03. 01. 2008 | 00:28

Teta Eva napsal(a):

Pane Škromachu, je pozdě, takže jen stručně - každý, kdo viděl ekonomii alespoň z Pendolina, musí tvrzení, že růst české ekonomiky v posledních letech (po vašem "blahobyt") zapříčinila ČSSD, a nyní, když vládne ODS, můžeme očekávat jen "horší zítřky", považovat (slušně řečeno) za diletantství.

A jinak naprostý soulas s Rumcajsem - vy jste tady opravdu chyběl. Na druhou stranu - Jyrka už teďka nějak moc nepíše; no nic - teď si tedy budeme o balistických raketách číst v článcích s vašim podpisem (neboli - ať žijí poradci, že?) ...

Nikdy Vaše

Teta Eva
03. 01. 2008 | 00:28

Vilém napsal(a):

Fakta jsou jasná: Zdeněk Škromach zavedl četná opatření, která způsobila a dokonce předpokládala, že občané mají žít ze vzduchu, popřípadě z částky 2020 Kč měsíčně. To jsou metody z dob likvidace kulaků na Ukrajině a překvapuje, že právě příznivci normalizačního komunisty Škromacha mají tu drzost kritiky označovat za stoupence komunistického režimu. Ale nepříčetná nestydatost očividně patří k základnímu duševnímu vybavení tvrdého jádra voličů a funkcionářů ČSSD.
03. 01. 2008 | 00:33

PatientO.T. napsal(a):

4 měsíce uplynuly jako voda a je tu další myšlenkami nabité dílo pana Škromacha. Jen chybí odkaz na nějakého komunisty (a Škromachem také, samozřejmě!) pronásledovaného autora... P.S. "Ekonomika funguje bez ohledu na snažení vlády, kdyby nebyla, nic by se nestalo.", píše nějaký Milan Štěch v 1. čísle Respektu. To platí jen na současnou vládu nebo i na ty minulé, příteli odboráři? P.P.S. Mj. následující větu jsem nepochopil, můžete ji, prosím, upřesnit? - "A to v době, kdy ekonomika roste (zatím), prudce klesá nezaměstnanost nebo neuvěřitelně posiluje koruna.". Nemohl by vám přítel Tvrdík sehnat nějakého středoškoláka, který by vaše skvělé poslanecké postřehy přepsal do podoby plebsu srozumitelnější?
03. 01. 2008 | 01:00

RUMCAJS napsal(a):

Vy si myslíte vašnosto, že ODS chce vyhrát volby s hrstkou generálů ?
Že chce příští volby vyhrát tím, že zbídačí vetšinu obyvatelstva ?

Vy jste toho rozumu teda moc nepobral.Co by jsme taky mohli chtít od odboráře,že? Už i Paroubek pasoval odboráře na záchytnou funkci pro blbé politiky.
No nebuďte z toho smutnej vašnosto! Dr Rath taky tak začínal a to je to pěkně prosím doktor !
03. 01. 2008 | 07:42

Jan K, napsal(a):

Škromachu, Škromachu, měl bys klečet na hrachu.
03. 01. 2008 | 07:48

car napsal(a):

OO8 komančově se zase spíva: Pane to tedy slyším poprve že nějaka vlada v bemokratickych statech zaručuje blahobyt jak blahova to slova ale tak pro vola HDP vytváří většinou soukroma sfera a vlady se předvadí kdo to zavinil žese mame tak blaze nebo neblaze jeich zasluhy jsou v tom že se maji čím živit všichni co se nebojí a někdo je pvzbudí pomuže kdyš propadají snad si nemyslíš že jsi to ty ten co se projíždí na vozíku tim se nevžiješ do situace slabších zesměšnuješ sam sebe komančov OO8 hura
03. 01. 2008 | 08:11

Venda napsal(a):

Vážení modří,styďtte se,to nemáte ve své bezuzdné demagogii ani trochu normální soudnosti?
Zhodnocení správnosti této reformy přinese jistě už letošní podzim a pak jsem zvědavý co budete argumentovat.
03. 01. 2008 | 08:21

neo napsal(a):

Dobrý den pane Škromachu, dovolím si s Vámi nesouhlasit.
Pan Klaus neoznačil poslední léta lety blahobytu a už vůbec neděkoval ČSSD. Jen poukázal na to, že v historii se nyní nacházíme v nejlepším období (asi myslel spíše období bez válek, okupací, útlaku a nesvobody za vlády KSČ s kterou čssd tak krásně kolaboruje).
A neměli pravdu ani členové vaší strany, když strašili s daněmi pro bohaté, ačkoli je rovná daň stejná pro všechny a neměli pravdu ani v případech, kdy obyvatelstvo ČR strašili drtivými dopady na ceny potravin zvýšením DPH (každý ekonom věděl, že k žádnému zdražování potravin o 4% nedojde a že budou ceny stejné nebo i nižší, což se potvrzuje).
co se týče toho výběčího pane Š. vaše vláda zvýšila DPH až na 22% a daň z příjmu v nejvyšším pásmu přes 30% a navíc, všichni ti, které tak chráníte, neplatí většinou žádné daně z příjmu (jsou to buď nezaměstnaní, důchodci, nebo státní zaměstnanci).
Poplatky u lékařů jsou celkem směšné a pro jednotlivce nízké. vynechám jednou týdně pivko, přestanu kouřit a v době nemoci nepůjdu do restaurace na oběd a vydělám si na poplatky na 5let.
a nakonec bych Vás rád upozornil, že reformy se mají vždy dělat v ekonomickém růstu a stát se v růstu nesmí zadlužovat, aby v obdobích poklesu mohl čerpat s přebytků z období růstu. To ovšem měla být ta práce vlád ods i čssd od r 89. Vy se ale vychloubáte zvyšováním úrovně, ovšem za dlužné peníze, nikoli vydělané.

jinak máte hezký psy. čus
03. 01. 2008 | 09:21

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik urážlivých příspěvků, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 01. 2008 | 09:47

mleziva napsal(a):

Pane Škromachu, ty "poctivé lidi práce" za které se tak rád schováváte okrádala ČSSD, aby mohla podlácet akorát flákače. Skutečně pracovití a chytří lidé vždy volí pravici a vědí proč.
03. 01. 2008 | 09:56

Ladic napsal(a):

http://portal.mpsv.cz/sz/st...

Takže pane naštěstí bývalý ministře, co je sociálního na zvedání počtu nezaměstnaných a ještě zadlužování státu?
03. 01. 2008 | 10:07

Ladic napsal(a):

03. 01. 2008 | 10:08

Meňo napsal(a):

DOBŘE JSTE TO NAPSAL, ten Prof.
Klaus Vás skutečně (nechtěně)
pochválil, ale né abyste zpychli
a né abyste ho někdo zas proboha
VOLIL ! To by bylo "Zachovej nám
hospodine Císaře a naši zem!" a
karikatura stařičkého mocnáře.
Věřím ve změnu i na Hradě. Tak to
nepokazte ... !
03. 01. 2008 | 10:10

Ladic napsal(a):

Nenapsal jste to dobře, projev jsem poslouchal pozorně a opravdu nezazněla pochvala vaší rodné Ksč a už vůbec ne kryptokomunistické čssd, tak nechápu, co takový Meňo slyšel. Přeji panu Klausovi dalších pět let ve funkci....kandidát na spolupráci s STB Roko paroubek totiž nedodal jako kandidáta člověka důvěryhodného, ten se přiznal, že sem jezdí k zubaři(aby ne za ty peníze), jeho manželka ,,překvapivě,, sdělila novinářům, že manžel chce MOC být prezidentem a to přece nejsou nejlepší atributy pro prezidentskou funkci...mimochodem ROKO hledal antiklause a ne osobnost, už to je ubohé, ale co od takového kamaráda Stbé čekat...
03. 01. 2008 | 10:45

kulich napsal(a):

Buh s nami! Je mi na zvraceni z toho, jaka hloupa jelitka vladla teto zemi.
03. 01. 2008 | 10:47

BoBo napsal(a):

Pane Škromachu, jestli to tu čtete tak se asi musíte bavit těmi primitivy, manipulátory a fanatiky z ODS typu Marek Buša, Goho, Vilém atd. Těším se zpět na vládu ČSSD a na to, že v naší zemi opět zavládne slušnost.

Doporučuji přečíst toto PF 2008:
http://hn.ihned.cz/42-10150...
03. 01. 2008 | 10:52

j.p.š. napsal(a):

Citace :
konečně někdo ocenil úspěch vlád ČSSD. Ne že by se vše vždy povedlo, ale vše se zvedalo včetně životní úrovně.
Reakce :
mně se z Vašich vlád zvedal akorát žaludek, hlavně z pohledu na některé......
03. 01. 2008 | 10:52

Tupelo napsal(a):

@neo: Vy jste si vysvetlil slova p. Klause po svem, avsak zapomel jste zminit neco co p. Klaus ve sve reci explicitne uvedl: "Před 15 lety jsme ekonomicky byli na polovině, zatímco dnes téměř na třech čtvrtinách úrovně vyspělých západních zemí". Takze ona ekonomicka cast zmineneho dobreho obdobi tam nechybi.
O tom, kdo na reforme nejvic vydela a kdo ma jiz 'predplaceno' z dob kdy vladla CSSD jiste take netreba dlouho uvazovat. Tento argument ve vztahu ke stredni tride pouzil p. Topolanek. Ale je fakt ze za jeji vlad se nejbohatsim nevenovala takova pozornost, tak se o ni muze postarat vlada soucasna. Jen by bylo ferove to rict a neskryvat se za reformy.
Kdyz uz zminujete dane, mohl byste zminit take to, ze soucasna pravicova vlada zavadi svetovy unikat, nejen ze zaplatite zdr. pojisteni, coz je jista forma dane, ale jeste zaplatite dan z teto dane. Ono tech 15% vypada na papire lip nez 23% ve skutecnosti.
Poplatky u lekare mohou byt pro nekoho smesne, ale zobecnujete, dokazi si predstavit rodiny, ktere nechodi na obed do restauraci, nekouri a nepiji a maji problem vyzit. Samozrejme ze to budou muset zvladnout i ony, ale na zminenem tovaru neusetri.
03. 01. 2008 | 10:54

Ladic napsal(a):

To: BOBO - podle vašeho vyjadřování asi volič levice....děkuji za objasnění...a tu slušnost by jste si snad ani neměl brát do úst...
03. 01. 2008 | 10:57

Vilém napsal(a):

To BOBO
ODS je mi zcela ukradená a v životě bych ji nevolil. Spíš Vaše představa, že když někdo kritizuje Škromacha, musí být příznivcem ODS, nesvědčí zrovna o komplexním pojímání politiky.

Ta výzva je zajímavá, ale rozhodně bych nedoporučoval očekávat od funkcionářů ČSSD prosazování lidské důstojnosti - neví ani co to je. Třeba pro Škromacha byli mnozí chudí předmětem nejhoršího a bezohledného šikanování.
03. 01. 2008 | 11:03

Občan napsal(a):

Pane Škromachu, nechtěl jsem se k Vašemu článku vyjadřovat, ale bohužel je vidět Vaše komunistická minulost. Už jen tím "navátím", že za blahobyt "může vláda". Běda každé zemi, kde se takto politici chlubí svými zásahy do ekonomiky. Za každý blahobyt může fungující ekonomika - bez pobídek, bez zvýhodnění pro některé, ale pouze férové "hřiště". A už vůbec by se nemělo projevovat to, kdo vládne. Vládá má totiž mít úplně jinou funkci, než ovlivňovat ekonomiku.
03. 01. 2008 | 11:12

Martin napsal(a):

Škromachu, najdi si už jinej výraz jsi s tou svojí "hvězdnou pěchotou" , kterou donekonečna papouškuješ už trapnej. To Zemanovy bonmoty byly aspoň občas vtipný. To, že se mají češi nejlíp v dějinách je díky celosvcětovému trendu růstu ekonomik a její dynamice a je to i navzdory rudooranžovejm okalicím jako je ta vaše. Těško by někdo chválil vaše úspěchy a jedním dechem dělal radikální reformu.Chápu, že vás žere, že tahle vláda za rok udělala víc práce než za vašeho osmiletýho tajtrdlíkování, ale i ta lůza kterou vy se snažíte dokekonečna opíjet rohlíkem a korumpovat dávkama nakonec poznala, co je pro ní dlouhodobě lepší.
03. 01. 2008 | 11:14

neo napsal(a):

Tupelo :

vím na co poukazujete, ale pláčete na špatném hrobě. Pan Škromach i s ostatními sociálními demokraty byl proti 15ti% rovné dani. těch 23% vzniklo i díky přispění opozice a dalších členů koalice. a sám dobře víte, že vláda pravicová není a reforma je z dílny KDU a ne ODS.

Samozřejmě, že lepší by byla rovná 15% daň a místo poplatků třeba soukromé dobrovolné pojiťění, ale to by musela KDU se zelenými skončit.
03. 01. 2008 | 11:17

tojefuk napsal(a):

ježišmarjá to je konec. zdenda je tady taky. ja snad smíchy prasknu. když si jen vzpomenu na jeho legendární prokoktanou Partii s Vlastikem, kde mu ani tři pytle floskulí nepomohly vykroutit se z otázek, na které neznal (tehdy ministr!) odpověď, ještě teď mám husinu. bohužel se pak Zdeník pár týdnů vyhýbal jakékoli bambuli na mikrofonu, takže se mohlo zdát, že nám vláda trošku chytla fištrón, ale naštěstí to netrvalo dlouho. a teď je tady, ten náš jednodenní vozíčkář, ochránce, jistota.
aleluja.
03. 01. 2008 | 11:25

Tupelo napsal(a):

@neo: ok, jen bych skutecne opozici vynechal z toho ze mame nyni 15->23 % dane. Jedno by me ale opravdu zajimalo, jestli uz pred volbami, kdy za reformou ala ODS stal p. Tlusty spicky ODS vedely, ze tato 15% dan bude z tzv. 'superhrube' mzdy. Zadne dohady, asi jo, asi ne, ale nejake vyjadreni. Ja se pokousel hledat na netu, ale nic nenasel.
03. 01. 2008 | 11:30

neo napsal(a):

Tupelo: to už je na každém, ale pochybuji. Kalousek je křesťan, přeběhlíci jsou socani a Zelení jsou komunisti....takže jim 15% z hrubé mzdy přišlo málo.
03. 01. 2008 | 11:48

jaroslav bedrna napsal(a):

pan škromach není ani politik (akorát se v ní pohybuje), ani vzdělanec, ani spisovatel, ani rétorik. pan škromach byl a je pouze průměrný, z totality vyšplhnuvší odborář. a tak se na něj musíte dívat. pak pochopíte, co a proč dělá, říká, píše. ač jednodušší, stejně jako celá čsssd pochopil princip marketingu. a stejně jako si hodně lidi kupuje tašku evy a vašku, protože je "legendární" a ještě k ní dostanete hafo věcí "zadarmo", získává i volbou pana škromacha a podobných expertů spoustu krásných věcí úplně "zadarmo". pan škromach skoro nic neumí, ale jedno přece. ví, jak se v tom musí chodit..
03. 01. 2008 | 11:54

Kadlous napsal(a):

Tak jsem si přečetl skutečně geniální myšlenky modrých spoluobčanů - Rumcajs, jarpor, goho, neo, bohouš, Vilém, mleziva a především Ladič, kterým čouhá z bot modrá sláma. Geniálnost myšlení této sekty je skutečně bezmezná.

Ona se nedá ekonomika okecat, z dlouhodobého hlediska to prostě dopadne tak, jak jsou nastavena pravidla a jak systém funguje. Nezlobte se vážení,že vám stoupne tlak, ale pan inženýr Škromach (kterého osobně vůbec nemusím) má pravdu. Prostě po devastaci ekonomiky v období 92-98, která byla prováděna stranou, na kterou si všichni pamatujeme, dosáhla sociální demokracie toho, co ohodnotil předevčírem jeden člověk jako nejlepší období státu. Kdyby socialisti nedělali správnou ekonomickou politiku, tak by dnes bylo nejméně milion nezaměstnaných v tomto státě, protože vlády VK neumětelsky rozložily celé hospodářství v době svého vládnutí. Je až s podivem, že většina národa si beuvědomila, co nám tato strana již předvedla, co umí. Na omluvu toho, že se dostala tato strana opět k moci je pouze to, že nepoužila zrovna standartních metod ve volbách.
Teď ale naši modří spoluobčané dopadnou plody roční práce "vlády" na většinu národa tak tvrdě, že po zásluze to pocítí jak vůdci a guru současné koalice, ale i vy, pěšáci , podporovatelé nepravostí. Nic vám nepomohou vaše plamenné výkřiky a diletanské ekonomické vývody a obhajování neobhajitelného. Prostě ekonomika a život normálních slušných lidí bude postupovat dle nastavených pravidel - t.j. půjde tam, kde dojde k rozkladu všech hodnot a budoucí prezident bude v posledním roce svého vládnutí v projevu 1.ledna 2013 muset přiznat, že hůř se tento stát neměl.
Bude to bolestivé, ale pokuste se potom vzpomenout na tyto pro vás dnes určitě "bláboly", kterých jsem se zde dopustil.

Na to abych vám trochu upravil vaše výkřiky o sockách, socanech, komouších vám musím napsat - nejsem člen žádné strany a žádného seskupení moci, nejsem volič těchto stran , pouze se dívám na svět očima bez zabarvených brýlí.

Slušným lidem přeji mnoho zdraví a osobního štěstí. Ale to opravdové štěstí si budeme muset přinést v příštích volbách - doufám, že předčasných.
03. 01. 2008 | 11:59

mleziva napsal(a):

Kadlous: Platí jednoduchá úměra: Čím méně je ekonomika ovlivněná politikou (jedno jestli modrou nebo oranžovorudou) tím lépe funguje (a tím méně je potom nezaměstnaných). Tohle Klaus hodnotil. Nic víc nic míň.
03. 01. 2008 | 12:07

neo napsal(a):

Kadlous:

nejsem modrý spoluobčan pane Kadlousi. Napsal jsem jen pravdu, holý fakt, který nemusím obhajovat a který ani Vy nedokážete popřít.

To spíš Vaše teorie o nestandardních metodách ve volbách pokulhává. ODS vyhrála volby ať se Vám to líbí nebo ne a nadále je bude vyhrávat, protože v republice žije stále dost lidí, kteří ví co chtějí a nepotřebují vodit za škromachručičku.
03. 01. 2008 | 12:13

Ladic napsal(a):

Kadlousi, snad jsi teď slyšel zprávy, ale co si z toho příspěvku o schodku rozpočtu, utrácení státu a situaci na Slovensku odneseš se svými mentálními možnostmi, to se uvidí...
03. 01. 2008 | 12:16

Ladic napsal(a):

Jinak bych Kadlousovi chtěl připomenout, že voličům pravice nevadí, že se mají více postarat sami o sebe, takže s tou slámou z bot to moc nesedí...škoda, že neokomentuješ můj odkaz na vývoj nezaměstnanosti a dluh za vlády kryptokomunistů, kteří prý jsou sociální, sociální možná, ale tak pro pana hoteliéra Dvořáka...
03. 01. 2008 | 12:20

Ladic napsal(a):

03. 01. 2008 | 12:25

dvacetiletý hroch napsal(a):

Pane Škromachu,

letos bude každý občan platit v průměru 4.700,- Kč ze svých daní jen na úrocích ze socialistického dluhu.

Pěkně děkujeme.
03. 01. 2008 | 12:28

Petr napsal(a):

Vážení důchodci a lidé sociálně slabší, tedy moji soukmenovci. Do budoucna určitě budou naším největším problémem rostoucí náklady na paliva a energie všeho druhu. ČSSD má stínového ministra životního prostředí pana Petržílka(nebo tak nějak), který považuje výši ekolgických daní za směšnou a pan Bursík se svou skupinou je proti němu dobročinná organizace. Pokud nechcete spolu se mnou v zimě zmrznout a chceme používat elektřinu, nevolme tuto stranu. Nenechte se zmást články pana Škromacha nebo MUDr.Ratha. Možná je lepší přežívat pod ODS než mrznout ve tmě pod ČSSD.
03. 01. 2008 | 12:37

george napsal(a):

Nejsem příznivec socanů a víte proč? Tuto stranu po době Zemana vedou buď debilové ( Špidla- zdroje jsou, kriminálníci (Gros- vše je křišťálkově čisté) a Paroubek (náš velký jájínek a šibal). Nesporně Paroubek svým pojetím autoritativního vedení strany v jednu chvíli straně skutečně pomohl nahoru. Nyní se však pro jeho chování a myšlení starého aparátníka (nikdo to nevydrží se přetvařovat dlouho)stará o to, že nebudou mít jednou žádného spojence. I ti komunisté se od již něho odvrací. Dokud bude u vesla on, řada lidí je volit nebude. A Škromach, to je jen loutka, která se stará o koordinovaný rozruch ve straně, aby se navenek řeklo, jak jsou demokratičtí. Houby, jsou podělaní strachy říci svému vůdci, zbav se Ráthů, Zaorálků a spol., můžeme pak prosazovat své idee lépe, třeba i s modrými. Totéž platí i pro tu druhou stranu. A teprve potom se nebudou v této diskuzi objevovat urážlivá slova rozdělených příznivců stran na půl. Poslance jsme tam zvolili ne proto, aby se málem povraždili, ale aby se DOHODLI na tom, co je pro zemi nejlepší a ne proto, aby hubou druhého překřičeli.
03. 01. 2008 | 12:37

klaaarka napsal(a):

Pane Škromachu,

píšete: "Lidé nemají důvod si dobrovolně snižovat svoji životní úroveň. A to v době, kdy ekonomika roste (zatím), prudce klesá nezaměstnanost nebo neuvěřitelně posiluje koruna."

Něco takového může s prominutím napsat jen člověk poněkud jednoduššího ražení. No ovšem - máme teď víc? Výborně, můžeme ještě víc rozhazovat!

Soudný člověk chápe, že si musí šetřit na zadní kolečka - jedinac stejně jako stát.

Ostatně v podobném duchu se nese i blog pana Hořejšího o důchodech. Teď se máme "jakš-takš", tak z toho vycucneme, co se dá, a až mít nebudeme - tak se, státe, postarej.

Jak ubohé.
03. 01. 2008 | 12:40

honza napsal(a):

Pan Škromach a jeho noshledové by měšli vysvětlit, kde je ta cenová katastrofa a to zbídačení co prorokovali. Zbytečně blbnou a stresují lidi. Kde je to jejich máslo za 50,-???
03. 01. 2008 | 12:55

malma napsal(a):

no jo,opět zbytečná diskuze tady, furt stejní modří křiklouni to tady zase vořou...
..prostá pravda pane Škromachu a věřtě, že slušnej člověk stojí za váma...držte se a vratte se..
03. 01. 2008 | 13:00

malma napsal(a):

honza...
kdo si počká...:)
03. 01. 2008 | 13:01

malma napsal(a):

george...
vy jste názornej příklad toho zoufalce, kterýmu leží v krku paroubek a ráth,jednak proto, že vám neumožnuje plnit vaše bůhvíjaké plány a jednak,že na ně prostě nemáte prakticky i teoreticky...viz.vůdce topolánek, kterej už nikde ani veřejně(radši)nevystupuje...
..vaše úvaha o čssd je toho jenom důkazem a je komická...
..ODS prostě padá a přiznejte si že vlastní neschopností...
03. 01. 2008 | 13:07

Ladic napsal(a):

To -malma- paní proletářko- vy máte být ta stojící slušná? To se hodnotíte sama nebo jste to někde četla?
03. 01. 2008 | 13:10

Ladic napsal(a):

03. 01. 2008 | 13:12

Vilém napsal(a):

Pane Kadlousi,
vykládáte cosi o tom, že se díváte bez barevných brýlí, ale přesto všem kritikům pana Škromacha podsouváte modré vidění světa.

Přitom právě pan Škromach představuje postavu, která diskredituje českou levici (k níž se počítám, nenárokuji si žádnou pomyslnou nadstranickou objektivitu).

Dovozujete z růstu HDP jakési zásluhy minulí vlády, ale Slovenskou se zcela opačnou politikou dosáhlo vyššího růstu, proto není možné přisuzovat růst HDP vládním aktivitám.

V jiných ohledech - v sociální politice - pak minulá vláda naprosto selhala a především vinou pana Škromacha dnes v České republice nefunguje sociální systém, nýbrž úplatkářská mašinérie.

Pokud se má česká levice stát věrohodnou politickou silou schopnou formulovat nosné alternativy k stávajícím neblahým trendům, musí se na prvním místě zbavit garnitury spojené s vládou po roce 2002, z níž pan Škromach představuje nejvýraznější exemplář nestoudného chameleónství.
03. 01. 2008 | 13:13

malma napsal(a):

Ladic
Ten malma..a jestli se mě snažíte urazit titulováním proletář,tak marná snaha,páč já narozdíl od vás vím,co znamená latinské proletarium..a jenom sám dokazujete svou vlastní ubohost a jednoduchost...
03. 01. 2008 | 13:17

mleziva napsal(a):

george: Přesně tak. I kdyby tahle vláda prosazovala, že po středě přijde čtvrtek tak bude opozice dávat pozměňovací návrh zákona, že to má být pondělí a bude křičet, že jinak to nikdo ve zdraví nepřežije, a dá to k ÚS nebo že až budou zvoleni tak určitě čtvrtek zruší a to pondělí prosadí (a v zákulisí budou naopak říkat, že je to přece normální, že má být po středě čtvrtek) :o)
03. 01. 2008 | 13:38

Tupelo napsal(a):

@malma: ta sedla ;), jinak s potouchlosti sobe vlastni bych asi ani nechtel, aby si nekteri nasi konzervativni :) priznivci ODS uvedomovali vubec nejaky pad ODS (nemluve o to ze zavineny vlastni neschopnosti)... o to tvrdsi bude dopad
03. 01. 2008 | 13:39

Mr. Joda napsal(a):

Neveselý bude pro socky, flákače a odborářskou žumpu.
inteligent pracuje a snížení daní mu jen prospěje.

a 30 korunek u doktora? to dáte na WC na hlaváku, v trafice za časák, nebo dýžko číšníkovi (nebo číšničce:)) tak se nebojej....
03. 01. 2008 | 13:45

jarpor napsal(a):

Pro Kadlouse

Dobrý den.
Stejně jako Vy pouze se dívám na svět očima bez zabarvených brýlí.

Jestliže si autor neumí pomoci od dehonestujících výrazů, nemusí se nikdo divit, že se mu dostane totéž. K demokracii patří i jistá elementární slušnost. Tak jako jsme měli vládu pod vedením pana Paroubka, máme vládu pod vedením pana Topolánka. To by snad bývalý ministr měl vědět.
Proto jsem na autora reagoval.

Líbí-li se Vám systém, kdy z mých a Vašich daní nefachčenkové jen natáhnou ruku a "sociálka" jim nasype, je to Vaše věc. Na takovém systému autor velmi "zapracoval" a třeba ještě "zapracuje".
Dle mého, každý má nejprve hledat pomoc na konci své paže a pak teprve natahovat dlaň k sociálce.

Nedovolil bych si o Vás napsat, co Vám čouhá z bot, tak jak jste to učinil o mě Vy. Sám jste se tak zařadil do skupiny (nebo "geniální sekty" ?), od které očekávat slušnost je jen bláhovým sněním.

Omluvou se nezdržujte, vyslovené slovo zpět ani párem volů nedostaneš, jak také říká klasik.
Hezký rok 2008, doufejme bez Vámi úpěnlivě očekávaného štěstí díky předčasným volbám. Nacházíte-li štěstí ve volbách - upřímně Vás lituji.
03. 01. 2008 | 13:52

george napsal(a):

To Malma : Paroubek a Rath neleží v krku jen mě, ale většině slušných lidí, co nemají rádi, když je někdo ve svém jednání hovado. Jestli jste si přečetl dobře můj příspěvek, měl jsem tím na mysli i vedení modrých. Stačí se podívat do sněmovny, jak se mezi sebou uráží a řvou. Asi je to Vaše povaha být takový jako oni a tedy Vám vyhovují. Mě tedy ne.
03. 01. 2008 | 14:06

malma napsal(a):

george...na hrubej pytel hrubá záplata...oni si totiž ODSáci mysleli, že s nima paroubek bude hrát zákulisní hru zvanou opoziční smlouva jako zeman, aby mohli provádět své pikle s jakousi podporou opozice.Jenže ouhle,paroubek začal být opravdovou opozicí, nevíc se nebojí ukazovat na čachry členů ods...proto ta nechutná kampan proti paroubkovy,potřebujou se ho zbavit,ale nemaj čím....dyt po nástupu na premiéra byl paroubek nejpopulárnější politik, naž začala na něj ods házet nesmyslnou špínu...já se mu nedivim že je paroubek jaro ras
03. 01. 2008 | 14:41

malma napsal(a):

Na druhou stranu uznavam , ze CSSD tady nasekala obrovske dluhy , a je potreba s tim neco delat. Na ODS vlastne nadavam pouze z principu, nejak se v te dnesni dynamicke spolecnosti nestacim orientovat.
03. 01. 2008 | 14:47

petr napsal(a):

Dobře živený Škromach a jeho paní se na nás usmívají spokojene z Rohateckého domečku, kde náš bývalý odborový boss přenývá. On bude mít šťastný a veselý. Doufám, že v tomto roce jeho katastrofické scénáře nevyjdou.Já si myslím, že 90,-Kč v nemocnici za den není nic, on toho pan Škromach určitě projí a propije více, o co mu jde? Každý musíme doma jíst, pít, svítit atd. to je jen socanský populismus a matení národa. Důchodci jsou bráni jako rukojmí a využívání ke špatné propagandě.
03. 01. 2008 | 14:50

malma napsal(a):

!POZOR!,ten "malma" 14:47 nejsem já...ale jenom jeden ze zoufalejch čachrů zde přispívajících modrejch diletantů,kteří pro neschopnst adekvátně reagovat dopoštějí se těchto podvodů !
PANE STEJSKALE,JE MOŽNÉ ZAMEZIT TOMUTO ZPŮSOBU ZNEUŽÍVÁNÍ NICKŮ?
03. 01. 2008 | 14:55

jarryd napsal(a):

Malmo, udelal jsem si z Tebe legraci, Ty si ji tady z nas delas taky.
03. 01. 2008 | 15:02

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane malmo,

bohužel není (něco podobného se stalo nedávno panu Taarovi i mně).

Zneužívání nicků je v rozporu s Kodexem diskutujících a já mohu při jeho opakovaném porušení zakázat přístup z IP adresy, jejímž prostřednictvím byl text zveřejněn. Lidé, kteří se vyznají v IT, však dokáží tento zákaz obejít.

Omlouvám se, ale na toto jsme krátcí. Zvažuji, zda do budoucna nezavést registraci diskutujících. To by mohlo některé excesy alespoň omezit.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 01. 2008 | 15:03

stejskal napsal(a):

Tak se to vyjasnilo, zatímco jsem psal předchozí text. l.s.
03. 01. 2008 | 15:04

malma napsal(a):

jarryd...aha ha ha...to je pak těžká nějaká diskuze ...tak se dobře bav
:)
03. 01. 2008 | 15:08

malma napsal(a):

Pane Stejskal,promineme mu to pro tentokrát, když se nám přiznal :)
hlavně když se dobře baví...
03. 01. 2008 | 15:10

jarryd napsal(a):

To Malma : Diky za primluvu. Uz to nezopakuji :)
03. 01. 2008 | 15:14

stejskal napsal(a):

;-)
03. 01. 2008 | 15:41

Ladic napsal(a):

Malmo, věřím, že jsi proletář:
,,Proletariát je označení pro sociální třídu, jejímiž zájmy se pokoušeli legitimizovat svá učení Karl Marx a jeho následovníci.,,ale nevím, co je to výraz ,,Páč,,?Něco od Roka?
03. 01. 2008 | 16:19

Ladic napsal(a):

A dodatek pro rádoby chytrého malmu :
Původně bylo označení proletář chápáno pejorativně, v současnosti je chápáno především v souvislosti s marxismem.

http://cs.wikipedia.org/wik...
A doufám, že si to přečte i Tupelo, to by sedlo....
03. 01. 2008 | 16:22

Ladic napsal(a):

Pan Malma se rozhodl z titulu obdivovatele Roka paroubka každého napadat, označovat za ubohého modrého křiklouna, je fajn, že mu to zde prochází....o něčem to svědčí...dal jsem zde nějaké odkazy na hospodářské ,,výsledky,, z dob , kdy ministroval autor, k tomu jaksi pan osvícený malma komentář nedodal..jen tu něco zaznělo o ubohých modrých křiklounech, takže malmo, diskuse ala kandidát na spolupráci s STB Roko? Gratuluji k takovým vzorům...
03. 01. 2008 | 16:33

Čochtan napsal(a):

Škromachu,
od kdy volí inteligentní a pracovití lidi socany ? Vás volí jen póvl.

Dědeček mi jako malému klukovi recitoval prvorepublikovou říkánku:
Kudy chodil tudy krad
sociální demokrat.

Už tehdy lidi věděli co jste zač.
03. 01. 2008 | 19:14

malma napsal(a):

Ladic...no vidiš, tak si se v něčem i přiučil a nebudeš tu už častovat s tebou nesouhlasící přispěvovatele "proletářem" apod. , potom bych já tu mohl na tebe nadávat do zloděje,vykořistovatele, buržousty..ale to neni můj styl diskuze; navíc podstata slova proletarium je označení nejnižší sociální vrstvy obyvatelstva ve starověkém římě, přeneseném do raněkapitalistického slovníku. Jestliže to považujež za nadávku,hm,tvoje věc...ale mě tim neurazíš.
Já nepsal že jsem obdivovatel paroubka, to mi tu podsouváš ty,ale s paroubkem povětšinou souhlasim...to je ten rozdíl mezi námi, ty jsi jím zaujatej(né-li zamilován:), já ho vnímám pouzejako politika...
...a co se týče tvých výtahů...tvojí snahu oceňuju,ale nevím koho tím chceš přesvěfčit...každej z nás si tou dobou od revoluce prošel sám akždej máme své zkušenosti...nejlíp to tady vyjádřil přispěvovatel Kadlous v 11:59, s čímž se ztotožnuju a zbytečné se v tom více babrat...znám lepší způsoby trávení času
03. 01. 2008 | 20:08

malma napsal(a):

Ladic..a navíc je zajímavý,jak se ohrazujete,když je na vás někdo ostřejší,ale sami si tu můžete nadávat jo?...zajímavá rétorika...nadáváte tu že to stejskal nestačí mazat, příspěvky typu čochtan mají úroven hulákání a ne příspěvku diskuze...navíc já se ohradil vůči tomu , že mi tu někdo zneužívá nick ve svůj prospěch..to neni diletanský?...a vůbec tvá rétorika podsouvání věcí jak se ti to hodí taky svědčí nejspíš o tvé divné občanské demokratičnosti:)....trošku sebereflexe by neuškodilo...ale toho vy nebudete asi schopen..
03. 01. 2008 | 20:23

Zuzka napsal(a):

Kadlous - moc ráda jsem si přečetla tak výstižné shrnutí. Díky.
Čochtan - to ví přece každý, že ti zdraví, mladí, úspěšní, inteligentní a pracovití jsou voliči ODS.Jen škoda, že je jich tak málo (5 procent z 10 milionů?)
Jo, a ta říkanka je dnes trochu jinak: Kudy chodil, tudy krad - to byl modrý demokrat. Časy se mění!
03. 01. 2008 | 20:31

Ladic napsal(a):

Malmo, nekomentoval jsi definici proletáře na Wikipedii takže přesně tak jsem to myslel, marxismus, v čem je problém? Takže demagogie...že souhlasíš s kandidátem na spolupráci s STB je tvůj problém, pro mne problém tvojí morálky a charakteru, za tebe jsem se já rozhodně nevydával, ale že tady urážíš přispěvatele je fakt, který se dá lehce vyhledat, ostatně jsi na toto také ,,objektivně,, nereagoval....
03. 01. 2008 | 20:44

Ladic napsal(a):

říkanka koho Zuzko?
03. 01. 2008 | 20:47

mleziva napsal(a):

Zuzka: Není divu, že závidíte těm úspěšnějším. Ty počty Vám fakt nejdou...
03. 01. 2008 | 21:14

Ladic napsal(a):

Zuzko, pak je tady oslovení Šibal, a hádejte kde a pro koho vzniklo....
03. 01. 2008 | 21:17

Ladic napsal(a):

Takže pro proletáře malmu: vy souhlasíte s paroubkem, já si nepřeji návrat kandidáta na spolupráci s STb pod krycím jménem Roko, schvalujícího únor 1948, obklopujícího se estébáky, spolupracujícího neomaleně s KSČ - jak oni si říkají ksčm, takže to je věc názoru a asi se neshodneme,
03. 01. 2008 | 21:30

Ladic napsal(a):

Jen tak pro názornost : Levicový slovník:
malma napsal(a):
03.01.2008 13:00:54
modří křiklouni

malma napsal(a):
03.01.2008 13:07:02
vy jste názornej příklad toho zoufalce

malma napsal(a):
dokazujete svou vlastní ubohost a jednoduchost...
03.01.2008 13:17:57

malma napsal(a):
03.01.2008 14:41:20
HRUBKA:
proti paroubkovy
malma napsal(a):
03.01.2008 14:55:11
jeden ze zoufalejch čachrů zde přispívajících modrejch diletantů,
malma napsal(a):
03.01.2008 20:08:03
4 x překlep... a to jsem objektivní.....
Takže měl by jsi se polepšit, nebo to nebude obdivovatelům Roka dělat dobrou vizitku...
03. 01. 2008 | 21:34

Glock napsal(a):

To Ladič: Nechte to být, malma má prostě momentálně "asiproblém", který ventiluje "výkřiky do tmy" bez ladu a skladu. Soustřeďte se na argumenty, slovník nechte na pokoji.
03. 01. 2008 | 21:49

Ladic napsal(a):

To Glock: Díky, ale chtěl jsem ukázat, kdo tady uráží a koho ten dotyčný obdivuje, má prostě vzor....víme kde...
03. 01. 2008 | 21:52

malma napsal(a):

Ladic..opravdu to je věc, vaše rétorika jak si dokážete přisvojovat a přisuzovat jenom to,co se vám hodí ,ale sebereflexe žádná...vy byste mohl dělat politika za ods..jestli ho ovšem už neděláte...:))chytání za slovo a využití ve svůj prospěch vám teda jde...
..ale když už jste se tu vypsal s mojema narážkama, bylo by fér k nim uvést i důvod reakce..to zaprvé,nechci tu slovíčkařit,ale slovo proletariát znamené prostě a jednoduše obyvatele žijící na nejnižším stupni společnosti ,především v období raného kapitalismu,tzn.když mě tu nazýváte proletářem, považujete mne za občana žijícího v bídě;vyvracet vám to nebudu :),ale nedávno vyšel na aktuálně.cz článek,že zrovna díky škromachovy je u nás nejnižší míra bídy a chudoby v EU,což považuju za jeden z největších úspěchů v porevoluční politice u nás...od vás , kterej naštěstí neví co je to hlad a bída(i když to považujete a používáte jako posměch,což je opravdu ubohé)nepředpokládám, že byste to nějak vychválil,nejspíš z toho důvodu, že vám z toho nic nekape...:)
..a vaše zaujatost paroubkem,nebudu se tu už opakovat,je to stále furt jenom nošení dříví do lesa ,ale že jste se zaměřil jenom na paroubka?...neni v tom něco osobního?...dyt i ostatní spolupracujou a spolupracovali s komunisty ,od klause po topolánka...zde je vidět vaše licoměrnost a nevyváženost...podsouváte a nadáváte na paroubka a čssd do komunistů a bla.bla,bla..ale sám se chováte jednosměrně,agitátorsky jak dřív aparátčíci a svazáci v ksč...ono je to totiž spíš o lidech než o stranách..a věřim že vy jste musel bejt za ksč přesně stejnej tlučhuba jako ted..akorát na jinou stranu...
03. 01. 2008 | 22:31

malma napsal(a):

Ladič...a ještě co se týče vašich narážek na můj sloh...chápu že se chytáte všecho co se dá nějak zesměšnit..nepřekvapuje mě to,páč(což je slengovej výraz pro protože:) je mi jasný, že nemáte jak a především čím adekvátně reagovat...
..a navíc se přiznávám že si na slohu tady nějak nezadávám, píšu rychle a uvolněně,takže jestli se vám to nelíbí..to je mi docela jedno...:)
dobrou noc vespolek
03. 01. 2008 | 22:40

Ladic napsal(a):

Malmo, prosím snažte se pochopit rozdíl mezi slohem a hrubkou....jde to? Ostatně nasekal jste další....a vaše nepochopení mé definice proletariátu i potom, co jsem vám ho ,,vytáhl,, z Wik. je kouzelné...že by demagogie? Vaše výrazy ,,dyť,, a ,,furt,, jsou pouze úsměvné, ale že neumíte pochopit rozdíl mezi kandidátem na spolupráci s STb a mezi lidmi, kteří se pohybují na parlamentní půdě s komunisty - to už je na pováženou...k tomu úspěchu ,,experta,, škromacha: ,,To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou,,nedávno to běželo v TV,a pro doplnění:
http://www.n-joy.cz/#/video...
04. 01. 2008 | 09:06

Ladic napsal(a):

Ještě Malmo to, co jsi přehlédl a teď se mi snažíš něco podsouvat:
Ladic napsal(a):
A dodatek pro rádoby chytrého malmu :
Původně bylo označení proletář chápáno pejorativně, v současnosti je chápáno především v souvislosti s marxismem.
Ostatně tvé zdůvodnění urážek přispěvatelů: chudé....
04. 01. 2008 | 09:09

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik dalších urážlivých příspěvků, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
04. 01. 2008 | 10:25

malma napsal(a):

Ladic
Wik:"Proletariát je označení pro sociální třídu, jejímiž zájmy se pokoušeli legitimizovat svá učení Karl Marx a jeho následovníci. Příslušníci proletariátu (proletáři) nemají prakticky přístup k výrobním prostředkům."..co na tom nechápete...vy se spíš jenom chytáte toho marxe,jako něčeho hrůzostrašného,takže si vytáhněte na wik . marxe,at se opět něčemu přiučíte..:)
...pak si vytáhněte cibulkův seznam spolupracovníků s stb,zjistíte že tam je hodně dnešních antikomunistů(něco jako vy:)...
..vaše reakce "k tomu úspěchu ,,experta,, škromacha: ,,To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou,,nedávno to běželo v TV,"..je opravdu jednoduchá..na úrovni žáčka zš..tí mi chcete oponovat...?
.. apotom,jestli se vám nezdají výroky např. čochtana "Škromachu,
od kdy volí inteligentní a pracovití lidi socany ? Vás volí jen póvl.

Dědeček mi jako malému klukovi recitoval prvorepublikovou říkánku:
Kudy chodil tudy krad
sociální demokrat.

Už tehdy lidi věděli co jste zač"..
jednoduchá a křiklohubá,tak jste asi oba dva žáčkové zš,co tu jenom něco papouškujou...a nebo at vám podá reference pan stejskal,jakou úroven příspěvků zde musí mazat...:)
jinak mi příjde diskuze opravdu zbytečná..je to jenom s váma bezpředmětné přetahování se o slovíčka bez významu...
04. 01. 2008 | 11:24

Ladic napsal(a):

Ano, Malmo, zbytečná diskuse s někým, kdo obdivuje ,,experty,, co hlásají, že dluhy se neplatí, koupí si voliče za cenu 800 miliard, odpouští si daně z důvodu známosti s STB, tahají zpět komunisty k moci, zvyšují nezaměstnanost.....ano, budeš se divit, ale papat kaviár na dluh se stále nedá...ale určitým skupinám se to líbí...to že tě žerou odpůrci komunistů svědčí o charakteru a morálce, takže doufám, že tě ještě dlouho žrát budou, ono na zločiny a popravené politické vězně by se zapomínat nemělo....
04. 01. 2008 | 11:33

malma napsal(a):

Ladic
když už odpovídáš jenom na to co se ti hodí a furt jenom papouškuješ to stejný,taky pro tebe nějaký videa pro rozšíření obzoru...:)
http://www.ceskatelevize.cz...
http://www.ceskatelevize.cz...
04. 01. 2008 | 11:44

Ladic napsal(a):

Díky malmo za rozšíření, jen škoda, že to není o Škromachovi a nebo o paroubkovi, jak utíká před reportérkou, ostatně kde je jeho presumce viny? Ale ty s ním vlastně souhlasíš, nějakých 300 miliónů, na to odpovídat by bylo pod jeho úroveň, to raději bude běhat po sněmovně jak malej kluk, přece ho obdivovatelé kvůli takové maličkosti neopustí...ohledně tebou odmítaných antikomunistů: děkuji za ,,argumenty,,
04. 01. 2008 | 12:01

malma napsal(a):

ladic
http://www.ceskatelevize.cz...
http://aktualne.centrum.cz/...
Praha - Chudých domácností je proti loňsku o 40 procent méně. Stát tím podle informací Aktuálně.cz ušetřil 6,5 miliardy korun
04. 01. 2008 | 12:02

malma napsal(a):

04. 01. 2008 | 12:09

Ladic napsal(a):

04. 01. 2008 | 12:10

malma napsal(a):

ladic:
kdyby si byl pozornej,tak by sis všiml,že sem ten odkaz už dal...příklad toho,že nikdo neni neomylnej..ale že hlavně to neskončilo v něčí kapse narozdíl od čunka nebo topolánka...
..obzore
04. 01. 2008 | 12:16

malma napsal(a):

04. 01. 2008 | 12:22

Ladic napsal(a):

Roko vidíš to, Malma je přesvědčený, že jsi těch 300 milionů úprošustroval nechtěně a nic ti z toho nekáplo, prý to je hlavní, neskončilo to v ničí kapse, no nemám co dodat, to už zavání řečeno slovníkem malmy rudou pomateností, rudým křikem , rudým odhodláním, jdu zvracet a s malmou končím, blahoslavení chudí duchem...
04. 01. 2008 | 12:31

malma napsal(a):

ladic
no jo, když ty používáš stranické a propagandistické plátky...
..a proč jenom komentuješ jenom co se ti hodí..
..ukaž že nejseš bolševik,okomentuj třeba čunka,topolánka s dalíkem...škromachovo ušetření6,5 miliard... čachry členů ods...klausovu přihlášku do ksč..a nebo mi najdi paroubkovu spolupráci stb...
..nebo seš opravdu papoušek...asi jo..takovej placenej papoušek ods :)))
04. 01. 2008 | 12:44

malma napsal(a):

ladic
..to ja pak těžký,když se odkazuješ na média typu MF OD HEUTE,nova..no a pak ty propagandistické...to je poznat úroven...,běž si pustit radši nějakou telenovelu...:)..a nebo
http://www.ceskatelevize.cz...

http://www.ceskatelevize.cz...
04. 01. 2008 | 12:51

malma napsal(a):

he he..konečně mu sklaplo bolševiku modrýmu ...:)
..na tyhle lidi je třeba si dávat pozor za každýho režimu..
04. 01. 2008 | 12:54

andy napsal(a):

Výborný blog pane.Těch modrejch vlků co cení zuby netřeba brát vážně.Cítí už svůj brzký konec.Nechme je ještě chvíli vrčet.
05. 01. 2008 | 16:02

Ladic napsal(a):

Malmo, ano, agenti přisluhovači novináři, od koho máš ten slovník okoukaný? Od kandidáta na spolupráci s Stb. Jsi tak ubohý že mi podsouváš obvinění paroubka ze spolupr¨áce s STb? Ale to jsem nikde nenapsal, on ten ,,charakter,, byl pouze kandidát, máš něco proti? Ostatně papoušek to sedí ....zavolej jirkovi podle čeho byl zapsán jako ROKO...ať se tady neztrapňuješ.....a nakonec...proč obdivovatelé bolševiků nazývají své politické oponenty bolševiky? to má být pocta nebo urážka?Jak už jsem ti napsal několikrát, někomu se líbí odpovědnost za sebe sama, někdo čeká co mu kápne a těší se na návrat zločinců popravujících si v euforii i své generální tajemníky.....
06. 01. 2008 | 02:25

mikkuu napsal(a):

Tak Vás všechny čtu a je mě z toho divně.To jste si ještě nevšimli, že k razantnímu přílivu investic a tím k hospodářskému růstu došlo až po našem vstupu do NATO!!!!To kdo byl u vlády na to vůbec nemělo vliv.Taky bych nikam neinvestoval,kdybych neměl jistotu že mě to oranžovorudý soudruzi neukradnou=znárodní a soudružsky se o to podělí.A bude ještě hůř staví se ostošest.To si jen socani myslí, že je to jejich zásluha. Zahraniční investice by sem šli i bez těch jejich pobídek z našich daní.Stejně ty pracovní místa nestačíme obsadit a dovezeme je z Polska a Slovenska.Ale dotace na pracovní místo jdou z našich daní.Proč se asi staví u Polských hranic? Teď zase Vrchlabí WW-auto
14. 01. 2008 | 05:44

Průzkumník napsal(a):

Dnes v poledne bylo podáno na Václava klause s manželkou trestní oznámení, které se týká převodů pozemků v Libni za netržní cenu z majetku Hlavního města Prahy. Bylo tím v červnu 2005 porušeno usnesení Zastupitelstva hl.m. Prahy č. 45/37 ze dne 12.9.2002.
Kromě manželů Klausových bylo podáno toto trestní oznámení rovněž na 4 osoby z Magistrátu hl.m. Prahy, mezi nimiž je i primátor MUDr. Pavel Bém.
Text trestního oznámení je dostupný na požádání na adrese m2008@volny.cz.

Uvidíme co s trestním oznámením, které má celkem 9 stran textu, vyvedou experti na státním zastupitelství....
28. 01. 2008 | 17:52

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
21. 08. 2009 | 07:13

ugg australia knightsbridge napsal(a):

It's gotten downright tough to sell a ugg australia knightsbridge sole these days. For years, the ugg knightsbridge sales uxury footwear market was buoyed by that paean of classic cardy grey single-girl consumerism, "Sex and the City." Copycat Carries made household names of ugg boots cardy boutique brands like Manolo Blahnik and Jimmy Choo, and no heels — or prices — were too high. Of course, now we're suffering a financial hangover worse than the ugg nightfall after-effects of any number of Cosmos. http://www.hideboots.com/
25. 11. 2009 | 03:30

atev napsal(a):

Řeči, řeči a zase řeči a skutek tak jako obyčejně u ČSSD utek. Máte doma rodinný rozpočet pane poslanče? Určitě je jiný než u normálních běžné lidské populace v ČR. A taky si dovolíte to na co nemáte? Pokud by Vaše děti chtěli koupit např. Eiffelovku, taky by jste jim ji koupil jen proto, aby jste se jim zavděčil? Víte u nás se říká: Vem si na dlani chlup!!!
19. 01. 2010 | 09:02

replica watches napsal(a):

Interesting thing!
03. 03. 2010 | 07:13

replica watches napsal(a):

That's awesome! I can't wait to get into it.
03. 03. 2010 | 07:18

replica watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
03. 03. 2010 | 07:25

iPod to Mac Transfer napsal(a):

know more about it. Great article. thanks.
14. 03. 2010 | 01:50

Free Ringback Tones napsal(a):

thanks you very much for your information
18. 03. 2010 | 01:36

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
26. 03. 2010 | 07:05

http://www.kw61.com/replica-franck-mulle napsal(a):

abc
30. 03. 2010 | 06:03

Breitling watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay.
09. 04. 2010 | 09:23

replica watches napsal(a):

k dosažení celoevropské shody, že jak nacistické tak komunistické totalitní režimy mají být hodnoceny, každý podle svých strašlivých zásluh, jako destruktivní ve své politice systematického uplatňování extrémních forem teroru, potlačování veškerých občanských a lidských svobod, zahajování útočných válek a, coby neodmyslitelné součásti svých ideologií, vyhlazování a deportací celých národů a skupin obyvatel; a že jako takové by měly být považovány za hlavní katastrofy, které postihly 20. století,
12. 04. 2010 | 03:18

replica watches napsal(a):

k dosažení celoevropské shody, že jak nacistické tak komunistické totalitní režimy mají být hodnoceny, každý podle svých strašlivých zásluh, jako destruktivní ve své politice systematického uplatňování extrémních forem teroru, potlačování veškerých občanských a lidských svobod, zahajování útočných válek a, coby neodmyslitelné součásti svých ideologií, vyhlazování a deportací celých národů a skupin obyvatel; a že jako takové by měly být považovány za hlavní katastrofy, které postihly 20. století,
12. 04. 2010 | 03:19

Rowland23Millicent napsal(a):

freelance writer
04. 06. 2011 | 02:23

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy