Budu dnes volit proti bezohledné Nečasově vládě

15. 10. 2010 | 11:18
Přečteno 5762 krát
Páteční a sobotní senátní a komunální volby jsou pro naši společnost důležitější, než se na první pohled může zdát. Pravicová Nečasova vláda již zveřejnila své plány a právě v těchto volbách mohou lidé vůbec poprvé vyjádřit svobodně a viditelně svůj názor na praktické fungování koalice ODS, TOP 09 a VV.

Půjde tedy o to, zda ve volbách lidé podporou vládních stran fakticky odsouhlasí vládní plošné nespravedlivé škrty, propouštění, snižování platů hasičů nebo zdravotních sester, zavádění školného, zpětné zdanění stavebního spoření, zvyšování daní včetně DPH, zvyšování poplatků ve zdravotnictví, privatizaci důchodů, nebo omezování zdravotní péče a krácení podpory rodin s dětmi.

Anebo řekneme společně této destruktivní vládní politice jasné NE, zvolíme kandidáty ČSSD a umožníme tak důsledné a odpovědné korigování vládních experimentů.

Je to právě Senát, který jediný může umožnit sociální demokracii, jako hlavní opoziční straně, vyvažovat vládní opatření a důležité změny zákonů. Pokud zvolíme 12 senátorů ČSSD, vytvoříme v Senátu většinu, která umožní vyjednávat o sociálně odpovědných řešeních pro celou společnost.

Vládní koalice má v Poslanecké sněmovně absolutní většinu 118 hlasů a bez jakékoli diskuze s opozicí či s nespokojenými občany si schválí a prosadí takové změny zákonů, jaké se jí budou hodit. Vládní koalice se nedávno dokonce arogantně dohodla, že nebude hlasovat pro žádné opoziční návrhy zákonů, bez ohledu, na jejich obsah.
Senát, který všechny zákony posuzuje, ale může vládní nespravedlivá opatření účinně brzdit i měnit. Bez jeho souhlasu nelze změnit ústavu, ani přijímat ústavní zákony.

Může se stát opravdovou pojistkou proti chybám Nečasovy vlády. Ale jen tehdy, pokud bude senátní většina složena politicky jinak, než v Poslanecké sněmovně.

Vláda, Sněmovna, Senát i funkce prezidenta jsou dnes v rukou pravice. To neodpovídá objektivnímu rozložení názorů, hodnot a zájmů v naší společnosti. Volbou zástupců ČSSD v senátních volbách můžeme vyvážit pravicovou vládu a pravicovou Sněmovnu sociálně orientovaným Senátem.

V ČSSD si uvědomujeme, že je potřeba veřejné finance odpovědně konsolidovat a efektivně šetřit. Zásadně ale nesouhlasíme s tím, aby vláda toto šetření prováděla destruktivním a nespravedlivým způsobem. Škrty nesmí podlomit hospodářský růst a ničit pracovní místa. Náklady konsolidace musí být spravedlivě rozloženy na všechny sociální skupiny, včetně těch nejbohatších. To se ale bohužel neděje. Jsme proti vládním škrtům, které poškodí zaměstnance, omezí naši bezpečnost a kvalitní zdravotní péči a v neposlední řadě zhorší přístup ke vzdělání. Protestujeme proti zpětnému škrtání stavebního spoření, rušení mateřské a omezování valorizace důchodů!

Sociální demokracie chce jít cestou společenské odpovědnosti – místo škrtání zaměstnaneckých platů zavedeme progresivní zdanění pro nejbohatší fyzické osoby. Škrty mateřské nahradíme zvýšením daní pro firmy. Nechceme zavádět školné, chceme větší zdanění hazardu. Zvyšování zdravotních poplatků a hrazení zubních plomb není nutné, je potřeba důsledně dbát na transparentní veřejné zakázky a omezit korupci. Pokud zvolíme ve volbách 12 senátorů ČSSD, zajistíme odpovědné a důsledné korigování vládní politiky.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

TĚŠÍME SE NA VÝSLEDKY VOLEB.

mimochodem, ani s většinou v senátu nic moc neuděláte... vždycky vás koalice může přehlasovat.
15. 10. 2010 | 11:35

Elena napsal(a):

Anuzska,

po prečitanii blogu od pána Sobotku, musy Vám byť jasné , čo som Vám radila.
15. 10. 2010 | 11:36

karel napsal(a):

OK, dnes volím čssd, ikdyž místní předáky čssd v našem městě korumpované kmotry z ODS bych normálně nevolil. I přes to, že jako o opozici o vás není moc slyšet a vy osobně nejste žádný charismatický vůdce.Ale jde o víc, než pár vyžírků ve městě, pro vašeho senátora budu hlasovat v obou kolech. je to i v mém zájmu.
15. 10. 2010 | 11:37

zdenekb napsal(a):

neo:
To je dost smutné, když se Bakoalice tak kasala, že nastolí nový styl široké a věcné diskuse...
15. 10. 2010 | 11:39

neo napsal(a):

zdenekb:

To je smutné maximálně pro opoziční strany a jejich voliče.

A Bakalu vynechte, sponzoroval kampaň několika miliony, zatímco stála 20krát tolik
15. 10. 2010 | 11:48

Deny napsal(a):

Chápu Vás, více Hulínských do senátu a na radnice
15. 10. 2010 | 11:49

Pavel napsal(a):

Prostě a jednoduše řečeno "UDĚLÁTE RÁJ V ČESKÉ REPUBLICE". A já se ptám KDO TO VŠECHNO ZAPLATÍ ?
15. 10. 2010 | 11:50

Zbyšek napsal(a):

Co k tomu dodat. Volím ČSSD.
15. 10. 2010 | 11:50

Gabrielle H. napsal(a):

Milý Bohuslave Sobotko, můj hlas do senátu dostanete v obou kolech. Pevně věřím, že zdaleka nejsem jediná, kdo se takto pragmaticky, ale i ze srdce rád nakonec rozhodne. Přeji mnoho štěstí v těchto klíčových volbách. Zdraví Liberec...
https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 11:52

Zbyšek napsal(a):

Nemuselo by se sahat na platy střední třídě, kdyby se nenažraným velkopodnikům nesnižovaly daně. A vůbec, kdyby se v 90. letech nerozkradl bilion, nemusíme dnes škrtat. A ten bilion má na účtě pravice. Prostě volím ČSSD.
15. 10. 2010 | 11:52

Karel Novák napsal(a):

Gabrielle: Zajímavý odkaz. Že by mladí dostávali rozum?
15. 10. 2010 | 11:55

petr1962 napsal(a):

Bude to nutné,tentokrát volím socialisty.
15. 10. 2010 | 11:56

stále rebel napsal(a):

Pro Pavel.
Ráj je levnější než bordel, ale tebe by spíše zajímalo, jak ty na tom vyděláš?
Bordel ti vynáší, ale o ráji máš pochybnosti.
15. 10. 2010 | 11:56

almost glossed™ napsal(a):

Každý, kdo pociťuje, že ho "reformy" poškozují, nemá dnes bohužel jinou možnost než volit ČSSD.

Volit sdružení sobců ODS a TOP09, které volně spojuje jen snaha okrást a ponížit slabší znamená projev charakterové vady. Ostuda.

Volit jejich B-týmy pod různými populistickými názvy, jako jsou Strana zelených a Věci veřejné, jež vždy do puntíku pomohly odhlasovat všechny zásadní zrůdné nápady ODS a TOP09 je projevem hlouposti, naivní a neinformované touhy "po změně".

Volit různé "nezávislé starosty" a podobné satelity, které mají smlouvu o spolupráci s TOP09 jsou jen projevem neinformovanosti.

Volit roztroušené jednotlivce bez zázemí strany a možnosti cokoliv prosadit? Proč? Jako naschvál?

Bohužel zůstává jediná volba. Přes všechna extempore jednotlivců, přes každodenní masáž médií, přes averzi k siláckým gestům některých populistů, přes strunu závisti, na kterou hrají, jen ČSSD je stranou, která má nyní možnost cokoliv změnit.

Pokud se něčeho skutečně ODS,, TOP09 a všechny jejich přívažky obávají, je to výhra ČSSD.

A komunisté jako protestní strana? Ti mají svého prezidenta, tajné dohody a vzájemné politické kšefty s pravicí a jsou nejspokojenějším článkem současného systému pod vedením Bakalovy koalice. Volit je znamená mít zatraceně špatný odhad situace.
15. 10. 2010 | 11:58

Tupelo napsal(a):

No, abych rekl pravdu byl jsem temer rozhodnut volit mistni lokalni sdruzeni, ale v poslednich dnech uvazuji o zmene a volbe CSSD; prevaha pravice je prilis velka, arogantnost a valcovani opozice v demokracii otresne ( http://www.novinky.cz/domac... ) a zadna zaruka ze by si pravice nechtela menit ustavu podle sveho (sen. volby se me ale bohuzel netykaji). Budu muset jeste promyslet, ale priklanim se cim dal vice k volbe CSSD (pripadne jen zakrizkuji polovinu mandatu CSSD odspodu a zbytek krizku pro ono lokalni sdruzeni).
15. 10. 2010 | 12:01

Tupelo napsal(a):

Jeste bych dodal ze ve volbach do senatu bych rozhodne navahal CSSD volit. Ale bohuzel nas region nyni do senatu nevoli.
15. 10. 2010 | 12:02

Pavel napsal(a):

pro rebela,
já už mám všechno hotový a čekám na soudný den. Nemám rád lidi, kteří se neznají aby si tykali. To opravdu něco naznačuje o úrovni člověka. Přeji hezký den
15. 10. 2010 | 12:02

zdenekb napsal(a):

neo:
1/ Smutné by to mělo být pro všechny, kdo chtěli trochu víc slušnosti a dialogu. Ostatně i pro voliče Trojkolky, protože se potvrdilo, že i v tomto to od ní byly jen kecy...

2/ Bakala nezištně sponzoroval všechny tři strany koalice miliony korun, ty se mu nedávno odvděčily miliony tun uhlí...
Potvrzení prolhanosti bratra Kalouska zde:

http://www.lidovky.cz/zapre...
15. 10. 2010 | 12:04

almost glossed™ napsal(a):

Volím také proti

sobeckým neům a Supům

zaslepeným Patientům

hloupým a fanatickým jarporům a různým "hanah"

netolerantním Pepům Řepům a Čochtanům

hulvátským a primitivním Ládíkům a hovenům

zdánlivě naivním, ale pečlivě vypočítavým "angažovaným dobrovolníkům v sociální sféře"

atd.

Oni přijdou k urnám vždy - i se svými rodinami, aby zpříjemňovali život sobě na úkor druhým. Proto přijdu také.
15. 10. 2010 | 12:06

Anuszka napsal(a):

Elena
je mi to jasné:-)
15. 10. 2010 | 12:07

zdenekb napsal(a):

Anuszka:
Z jedné fotky obličeje se ale "ochlpenie" poznat nedá...
15. 10. 2010 | 12:09

Anuszka napsal(a):

zdenekb:
Pan Sobotka je ostřílený matador - toho už znám ze všech stran, s límcem i bez:-)
15. 10. 2010 | 12:12

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, už snad jednou provždy žádné koketování se sockomem a s jejich věčně nataženými línými ručičkami. Dej dej dej...
A myslím to samozřejmě upřímně...
http://ateo.cz/f/images/d/d...
Jinak je docela nádherný podzim, který ani škemrající včíl socani pokazit nemůžou.
Veselé krizování bude líp...
http://wbgarden.com/nove/wb...
15. 10. 2010 | 12:12

Doc napsal(a):

Ono je to dobře vidět na voličích ČSSD (příp. komunistů) kdo je volí - jsou to lidi s nízkým vzděláním (nebudu rovnou psát, že primitivové) a starší ročníky, kterým to za minulého režimu náramně vyhovovalo. Jsou to lidi, co si neuvědomují, že kroky co nyní připravuje vláda jsou pro tento stát a všechny občany NUTNÉ. Krátkozrakost... Volte populismus levice a určitě se budete mít líp. Naivkové..
15. 10. 2010 | 12:17

Petr napsal(a):

Pane poslanče,
proč Vám věřit? Vždyť jste stejní jako ODS, nebo TOP09 i jiní. Nebo snad i horší, protože víc než ostatní vše zametáte pod stůl. Co např.studium Vašeho miláčka Grosse při prý náročných funkcích předsedy vlády, ministra vnitra, předsedy ČSSD, předsedy Rady obrany státu, předsedy poslaneckého klubu, předsedy bezpečnostní komise ČSSD a dalších. Vše v pořádku? Vše čestné? I čestný krach fa Moravia Energo před kterým získal expředseda čestně stamilióny. A nyní musí živořit u antisociálů v USA.
Co Vaši majitelé erotických domů? Ti jsou jen šibalové?
Co propuštění katarského pedofila Paroubkovo vládou. O tom se mluvit nesmí? Že by jen vina ministra Němce a šéf vlády ho ani neodvolal, kdyby s tím nesouhlasil? Tomu máme věřit? A bylo to zadara? Nebo "kdo na to má".
Jdu volit až zítra. Zkuste to zatím objasnit, abych Vám mohl věřit.
15. 10. 2010 | 12:17

Pavel napsal(a):

Protože soudruh Sobotka mi nemůže odpovědět, tak se ptám zde. ČSSD ve své straně zaměstnancům snížila platy a řadu jich propustila. Co na to odbory. Jak se to shoduje s blogem, který Sobotka napsal. Děkuji za vysvětlení.
15. 10. 2010 | 12:18

opeklo napsal(a):

Ostatně soudím, že pro pana Sobotku byla jedna facka málo a že se mu v hlavě vůbec nerozsvítilo. Bude potřeba aby dostal další, ovšem volebním způsobem.

Oranžový hnus, který tato banda vyžírků vypouští do ovzduší je horší než maďarské bahno. Viz zde výše. Oranžové peklo.
15. 10. 2010 | 12:19

JC napsal(a):

Dnes budu volit proti populistům z ČSSD.

V obci ODS,/nikdo jiný kromě KSČM a nezávislích nekandiduje/

Do senátu Julínka nebo kandidáta TOP09.
15. 10. 2010 | 12:23

Luba napsal(a):

Chachááááá!

12 statečných?!!!

Audience třech senátorských kandidátů ČSSD za Klatovsko
u hejtmana Davida "Předsedy" Ratha:
https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 12:26

Doug Badman napsal(a):

Jestli tu je někdo bezohledný, tak jste to hlavně vy, pane Sobotko.
Nakradete si na nový byt, kámošům předsedy odpustíte 26M daní a potom jdete demonstrovat za zvýšení platu.
Hanbáři jeden!
15. 10. 2010 | 12:29

Karel napsal(a):

Ony socky ke komunálním a senátním volbám nepůjdou, ať jim hrozí jakékoliv existenční nebezpečí. Prostě postižené skupiny včetně státních zaměstnanců nemají dostatek intligence na to jít k volbám a vhodit do urny alespoň symbolický protestní hlas proti ODS (TOP-VV). Tyto skupiny se začnou postupně rozčilovat až po volbách a dále po 1.lednu 2011. Sociální demokracie navěsila v květnu 2010 snad na každý sloup a zeď varování pro socky, co se s nimi stane, až ODS s TOP a VV dostanou většinu a socky natruc nešly k volbám nebo to házely VV. Těžko poradit lidem, kteří sahají opakovaně na rozžhavená kamna a když jim to někdo vymlouvá, ještě tam tu ručičku pěkně nechají.
Pane Sobotko jenom jedno varování. Neříkejte voličům v senáních volbách, že se něco zázračně změní, když ČSSD dostane 12 mandátů. Pokud vám uvěří, budou zklamaní, protože vás ODS se svými poskoky vždy pohodlně přehlasuje. Bude to stejné, jako když jste slíbili voličům před krajskými volbami, že zrušíte poplatky tím, že je budete aspoň proplácet. Nehledě na to, že to kolidovalo se zákonem, byť nesmyslným, vaši voliči si začali myslet, že to je jakási povinnost státu jim proplácet poplatky a pak nešli ani k hlavním volbám ty poplatky skuečně zrušit. Abyste zase nešli pro dobrotu na žebrotu. Neboť inteligence velké části populace v tomto ohledu je i po 20 letech tatřka nulová.
15. 10. 2010 | 12:30

zdenekb napsal(a):

Doc:
Pokud si myslíte, že deklarovanou pravicovostí se stanete ještě mladším, krásnějším a vzdělanějším, klidně se k ní hlaste.

(Ostatně mám za to, že tuto motivaci tu má mnoho lidí...)

Kroky vlády by nebyly nutné (alespoň ne v dnešním rozsahu) kdyby pan ministr Kalousek alias Háva-Štáva-Rum a další byli skutečně dobrými hospodáři a jen se za něj nevydávali...

http://zdenekb.blogspot.com...
15. 10. 2010 | 12:30

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, nejlepší hospodáři samozřejmě zde...
Veselé krizování už bude konečně líp..
http://ateo.cz/f/images/v/v...
15. 10. 2010 | 12:35

myrta napsal(a):

almost glossed:
to sedlo,hezké.
15. 10. 2010 | 12:36

PatientO.T. napsal(a):

2 almost glossed™:

V mém městě vládne druhé volební období koalice ČSSD/ODS. Nebudu volit ani jednu z těchto stran, ba ani žádnou stranu parlamentní. Vybírám si mezi dvěma současnými opozičními subjekty. Do senátu volit nejspíše nebudu...

Mohl byste mi popsat, jak a proč budete volit proti mně, zaslepenému?
15. 10. 2010 | 12:37

PatientO.T. napsal(a):

Magnificent twelve?

Dirty dozen!

:-D
15. 10. 2010 | 12:40

JF napsal(a):

pane Sobotko, docela by mně zajímalo kolik žalob podala žalob ČSSD v opozici na ODS ve vládě.
15. 10. 2010 | 12:40

rejpal napsal(a):

Doc napsal(a):
Ono je to dobře vidět na voličích ČSSD (příp. komunistů) kdo je volí - jsou to lidi s nízkým vzděláním (nebudu rovnou psát, že primitivové) a starší ročníky, kterým to za minulého režimu náramně vyhovovalo. Jsou to lidi, co si neuvědomují, že kroky co nyní připravuje vláda jsou pro tento stát a všechny občany NUTNÉ.
Víte, já si proklatě dobře uvědomuji, co ty chystané kroky budou znamenat. Protože i při svém nedovzdělání a privitismu, kam podle vašeho schematu patřím, nemohu věřit, že strany (a jejich prominenti), které tuhle zem drancují od počátku 90. let, a ještě se nám vysmívají předvolebními složenkami, v sobě najednou najdou schopnosti a politickou vůli něco změnit k lepšímu. Na tuhle úvahu skutečně žádnou pronikavou inteligenci nepotřebujim, stačí sedmitřídka a IQ 80.
15. 10. 2010 | 12:47

neo napsal(a):

pane almoste glossede, co vás vede k přesvědčení, že jsem sobecký?

Já, který ač nedobrovolně sponzoruje nezaměstnané, nemocné a důchodce? Já který živím rodinu a kladu ji na první místo před vším ostatním? Já, který pomůže přátelům, kamarádům, známým a rodinným příslušníkům v nouzi či kdykoli o to požádají?

To mi sobecké nepřipadá. Ale máte pravdu, v porovnání třeba s panem Tožičkou jsem opravdu sobec. Ten hoch by se pro bezdomovce a chudé černoušky z 4 světa rozkrájel..
15. 10. 2010 | 12:50

zdenekb napsal(a):

neo:
Netroufal bych si tvrdit že jste soubecký. I když to povzdechnutí, koho všechno nedobrovolně "sponzorujete" o lecčem svědčí...

Že byste někdy přišel o práci, onemocněl, nebo dokonce zestárnul (!), to se vám "napravo" opravdu, ale opravdu nemůže nikdy stát, viďte...
15. 10. 2010 | 12:54

zdenekb napsal(a):

*sobecký :o)
15. 10. 2010 | 12:55

Sova napsal(a):

přesně to napsal kolega Karel - dnes taky volím ČSSD, i když ty představitele v naší obci korumpované ODS nemusím. Korupčníky a jiná podivná hnutí, která najednou chtějí něco v obcích měnit, jsou podezřelá. Celkem vzato přišli na to, že přisát se k obecnímu rozpočtu není až tak marné, tak jak to udělaly v republikových volbách VV a TOP09. O občany nejde, takže volím nejmenší zlo.
15. 10. 2010 | 12:55

juvel napsal(a):

Před nějakou dobou jsem zde, v jedné diskusi, četl výrok, který měl pronést W.Churchil. Dovolím si ho připomenout:

"Jestliže bohatý podnikatel volí levici, ukazuje to na to, že je to altruista a idealista. Jestliže chudý zaměstnanec volí pravici, ukazuje to na to, že je to blbec."
15. 10. 2010 | 12:58

Platan napsal(a):

almost glossed™ napsal(a):
Každý, kdo pociťuje, že ho "reformy" poškozují, nemá dnes bohužel jinou možnost než volit ČSSD.

Přesně tak, včetně toho "bohužel"...

Jen tak namátkou:

Nečas vrátil do hry výpověď z práce bez udání důvodu

http://aktualne.centrum.cz/...

Teď couvli - je přece před volbami, ale jen počkej voliči po volbách!
15. 10. 2010 | 13:00

Bessy napsal(a):

juvel- já nevím, jestli/asi ano/ je těch výroků víc- ale" Jestliže v mládí nevolíte levici, nemáte srdce, jestliže v pozdějším věku nevolíte pravici, nemáte rozum".
15. 10. 2010 | 13:01

neo napsal(a):

zdenekb:

to nebylo povzdechnutí nýbrž konstatování faktu. Vy snad platíte odvody dobrovolně?

A kdo tvrdí, že by se to výše uvedené nemohlo stát? Samozřejmě, že mohu přijít o práci či onemocnět. a zestárnu zcela jistě.
15. 10. 2010 | 13:03

Vilém napsal(a):

Skoro každý volič si myslí, že si vybral stranu nabízející nejlepší budoucnost pro něj nebo dokonce pro celou zemi. Některé strany, v současnosti pravicové, na sebe nabalily nekriticky myslící slaboduchou chátru, která věří na nutná řešení a není schopna snášet alternativy, ale to samo o sobě je pouze souhra okolností, v poměrně nedávné minulosti stejná spodina, mnohdy titíž lidé, otravovala levicové strany. Problémem není levicová nebo pravicová politika, nýbrž politická váha této podřadné masy, která svou jednoduchostí a neschopností se mírnit vykolejí jak levicovou politiku směrem k úděsným excesům v sociálním systému a jeho zneužití k úplatkům lidem zcela nepotřebným, tak nyní pravicovou politiku směrem k těžké sociopatii, k prakticky kriminální politice v oblasti lidských sociálních práv. Teprve až podíl těchto podobčanů v populaci poklesne a voliči budou preferovat racionální řešení, bude střídání pravicových a levicových vlád probíhat přijatelně a bez těžkých společenských kolizí. Ovšem není jisté, že se takové doby vůbec dočkáme, v posledních letech totiž podíl patologických postojů spíš narůstá.
15. 10. 2010 | 13:06

Elena napsal(a):

juvel , ten výrok od W.Churchila,

by mohol byť platný aj v našých podmienkach, za istých okolnosťi, ak by naša ľavica po uspešnom vladnutii neskončila vždicky nekde na Bahamach s tučním balikom.
15. 10. 2010 | 13:07

JC napsal(a):

juvel,
Jsem rád, že jste fandou Churchila.
Já si dovolím připomenout také jeden památný a pravdivý výrok.

"Socialism is a philosophy of failure, the creed of ignorance, and the gospel of envy, its inherent virtue is the equal sharing of misery."

Doufám, že nemáte problém se souhlasem.
15. 10. 2010 | 13:08

zdenekb napsal(a):

neo:
Dobrovolně ne, ale v principu mi nevadí (pakli následně nejsou rozkradeny a splňují svůj účel).

Rozhodně bych je ale nenazval "sponzoringem", protože jak důchodci tak nemocní i krátkodobě nezaměstnaní se v životě taky pouze neváleli s nohama na stole...
15. 10. 2010 | 13:08

Tenco napsal(a):

Ještě jednu pohádku o schýze a jdu :

http://aktualne.centrum.cz/...

Nedělejte z toho hysterickou komedii.

Prostě na radnicích nevolte socodesáky a jejich klony a v Senátu se řiďte matematikou/- ČSSD/ - tedy via vláda a opozice. Pokud o kandidátovi do Senátu nic nevíte, tím líp - aspoň se Vám bude dobře spát i zažívat.

A přemýšlejte o tom, koho vyzvat, vybrat či probudit, abyste nebyli za podivíny i v dalších volbác.

"Brute, spíš ?" :))
15. 10. 2010 | 13:09

Júlie napsal(a):

Volila by jsem levici, ale nemůžu, protože se ČSSD jako levice v minulosti nechovala. Stačilo spojit se s komunisty. Takže senát nemusím a hlas mu nedám žádný.
15. 10. 2010 | 13:11

juvel napsal(a):

JC:
Nejsem vůbec fandou W.Churchila, ani neumím anglicky, takže nevím co jste to napsal. Ale ten výrok, který jsem připoměl, mě zejména v naší současné situaci, připadá velmi příhodný, ať už jej vyslovil kdokoliv.
15. 10. 2010 | 13:20

Platan napsal(a):

wbgarden:

Strč si ty svoje "vtipné obrázky" do řiti a přestaň s nimi spamovat komentáře. Kdo chce, najde si je i bez tebe.
15. 10. 2010 | 13:24

jj napsal(a):

Tak máme půl roku od voleb a ČSSD se dosud nevzpamatovala, aby ukázala vlastní program. Článek jako obvykle praví, že Nečas to dělá špatně. S tím doufám Sobotka volby nevyhraje.
15. 10. 2010 | 13:27

Mistr XXL napsal(a):

Takovou volební agitku jsem na tomhle serveru ještě nečetl. V eurovolbách jste také slibovali reálně nesplnitelné, je třeba v tom pokračovat.

Senát vládu těžko nezastaví, ale vy to víte a potřebujete zalátat stranický rozpočet.
15. 10. 2010 | 13:29

jan k napsal(a):

Sobotka:"Budu dnes volit proti bezohledné Nečasově vládě."
Překvapuje mne, jak nízké IQ postačí k získání volebního práva.
15. 10. 2010 | 13:30

hanah napsal(a):

almost glossed™

..."různým hanah" ? Jak to myslíte ?
Já jsem jedinečná.

Jinak jsem ráda, že jsem se ocitla ve vybrané společnosti rozumných nicků.
Nám nezbyde, milý zlatý almoste, než si to povědět po volbách :-)

S heslem - kdo volí socany je tup a tvrd - vesele k volbám.
Hezký den :-))
15. 10. 2010 | 13:30

vidlemístoklíčů napsal(a):

Pane Sobotko, vy (ČSSD) děláte trvale něco jen "PROTI". Což takhle něco konstruktivního? Pro tuto zemi, pro její hospodaření a její fungování? Co jste udělali v době své vlády? Snížili jste snad korupci? Omezili jste své výhodička a prebendym, jak jste hlásali před volbami? Fungovala za vaší vlády justice? Nepraktikovali jste sami ve svých řadách "jánabráchismus"? Neignorovali jste kauzy svých členů s přihlouplými výmluvami, kterým nemohl kromě několika soudců uvěřit ani školák základní školy? Tak konečně sdělte národu, co chcete udělat "PRO" a ne "PROTI":
15. 10. 2010 | 13:31

juvel napsal(a):

Elena:
Ve volbách jde zpravidla o to, volit menší zlo. Ano i v levici jsou prospěcháři a darebáci, ale zkušenost posledních 20 let ukazuje, že v tomto je pravice (ODS a spol) nedostižná. Levice má přece jen v popisu práce hájit zájmy zaměstnanců a sociálně slabých vrstev. Současná vládní koalice bezostyšně hájí zájmy nejbohatších na úkor středních a nižších vrstev.
15. 10. 2010 | 13:32

Luba napsal(a):

Pozor, pozor!

Nový volební maskot ČSSD:
http://www.levneknihy.cz/Ob...

P.S.:
Autor designu: Ing.Arch.Kaplický.
15. 10. 2010 | 13:36

JC napsal(a):

Juvel,

"socialismus je filosofie úpadku,krédo nevěmosti a evangelium závisti, jeho základní ctností je sdílení stejné mizerie."

Tož jen tak abyste věděl.
15. 10. 2010 | 13:38

Belcanto napsal(a):

Volím Sociální demokracii, protože má solidní a srozumitelný volební program, a hlavně, a co je nejdůležitější,ho také soustavně prosazuje. Zásadně nevolím šoumeny, kteří na plakáty napíší co se má voliči zalíbit a po volbách couvají podle toho, kam vítr momentálně věje. Což se týká hlavně nových rychlokvašených stran
15. 10. 2010 | 13:45

Platan napsal(a):

JC:

"Socialismus je filosofie neúspěchu (selhání, nedostatku, úpadku...), vyznání (víra, krédo, učení…) ignorance, evangelium závisti, jeho základní předností (ctností, schopností, ctí...) je rovné (rovnoměrné, úměrné, rovnoprávné) sdílení bídy (strádání, utrpení...)."

Aneb vyznání echt pravičáka s literárními ambicemi (evangelium závisti... :-).
15. 10. 2010 | 13:46

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, při vši úctě k tvému slovníku, platane, proč si dáváš tak vznešené jméno..
http://www.img.moravsko-sle...
Jo ono to je taky asi pivo, promiň, už ti rozumím....
Veselé krizování bude líp...
15. 10. 2010 | 13:46

krokus napsal(a):

almost glossed:
Sedí to, jak jste to napsal.
15. 10. 2010 | 13:53

Bessy napsal(a):

Platan- ale JC uvedl překlad tak jak je uváděn- žádné literární ambice.
15. 10. 2010 | 13:53

arlon napsal(a):

wbgarden
jen to sem dávejte, čtenář se občas na těchto mizerných blozích od Paroubka a So-botky zachechtá i bez chechtáků.

Platan
nechlastejte Platan, dejte si Černou horu, to je pivo. Platan je bolehlav.
15. 10. 2010 | 13:53

almost glossed™ napsal(a):

neo: Jestliže máte dojem, že tyto skupiny "sponzorujete", nemůže být lepšího důkazu vašeho sobectví

Patient: To by bylo nadlouho. O leccos už jsem se v minulosti pokusil.

hanah: minimálně s panem Jaklem jste si však neuvěřitelně podobní. Jako jednovaječná dvojčata. Přímo Jaklah.

souhlasícím: Děkuji.
15. 10. 2010 | 13:54

queribus napsal(a):

Budu (dnes i příště) volit proti pseudosociální,populistické, pokrytecké,lenochy vydržující, finančně nezodpovědné, rozhazovačné, "upřímné" a "helénské" politice našich sociálních" demokratů. Určitě nebudu sám............
15. 10. 2010 | 13:56

neo napsal(a):

almost:

vy tyto skupiny nesponzorujete?

Pokud ne, tak to by byl důkaz sobectví.
15. 10. 2010 | 13:57

arlon napsal(a):

vidle místo klíčů

měl byste to vaše nářadí - vidle místo klíčů - použít na umravnění soudruha SO-botky. V Liháči už si sním taky neví rady. Paroub utek k médiím a hejtmanec se zakopal v předem vybudované pozici.
15. 10. 2010 | 13:58

Platan napsal(a):

hanah napsal(a):
almost glossed™

..."různým hanah" ? Jak to myslíte ?
Já jsem jedinečná.

Milá zlatá hanah, vždyť právě různost podmiňuje jedinečnost. Například to vaše veslé volební hesílko. Na to by jistě žádná jiná hanah nepřišla. :-)
15. 10. 2010 | 14:00

neo napsal(a):

Platan:

mam lepší :

"Ten kdo volí levici, nemá mozek v palici ! "
15. 10. 2010 | 14:04

PatientO.T. napsal(a):

V minulosti jste toho o mne navymýšlel dost, to je pravda. O tom, jak budete hlasovat proti mně, jste se ovšem nezmínil.

Čistě teoreticky, kdybyste byl mým sousedem a volil byste ČSSD (nepochybuji o vaší volbě), volil byste tedy pro další rozkrádačky, tunely a skandály v režii osvědčeného tandemu socodes.
Nevím, jestli byste tak volil proti mně, určitě byste volil proti sobě a v zájmu partaje, která vám nalhala, že bude bojovat o vaše zájmy.
;-)
15. 10. 2010 | 14:09

Platan napsal(a):

wbgarden napsal(a):

http://www.img.moravsko-sle...

Hele, tak tahle fotka je docela hezká. Budiž ti odpuštěno za 10 dalších pitomých. :-)

arlon napsal(a):
wbgarden
jen to sem dávejte, čtenář se občas na těchto mizerných blozích od Paroubka a So-botky zachechtá i bez chechtáků.

To je mi tedy logika... :-)
15. 10. 2010 | 14:11

Jeff napsal(a):

To Rejpal: jsem VŠ středního věku a ačkoliv jsem nikdy socdem nevolil, tentokrát to udělám, a to 3x a na 100%, neboť nesnáším arogantní totalitu, tak jako jsem ji nemohl před 20ti lety. Vyzývám k tomu i všechny váhající!!!
15. 10. 2010 | 14:13

neo napsal(a):

15. 10. 2010 | 14:16

Platan napsal(a):

neo napsal(a):
Platan:

mam lepší :

"Ten kdo volí levici, nemá mozek v palici ! "

Nádherné...! Vlastní tvorba? Je vidět, že tohle musel vymyslet někdo, kdo MÁ mozek v palici. Nejmíň 3 kg! :-)
15. 10. 2010 | 14:17

JC napsal(a):

Jeff,
Jste marod jeffe.
59% není arogantní totalita. Ta má vždy 99,990015%.
15. 10. 2010 | 14:18

Blahoslav napsal(a):

Pro JC:
Socialismus je politický programový směr, zatímco filozofie je věda o společnosti a lidském chování. Holinky zkrátka nejsou hodinky.
Kredo znamená víru, zpravidla v boha. Evangelium je soubor textů napsaných proroky o životě Ježíše Krista a nemá moc společného s negativními lidskými vlastnostmi, tedy ani se závistí. Váš text mi poněkud připomíná pohádku JAK SE HONZA UČIL LATINSKY.
Vcelku mne těší, že v tomto blogu se na stranu ČSSD staví spíše inteligentní část publika.
15. 10. 2010 | 14:18

neo napsal(a):

Platan:

napadlo mě to dnes ráno, když jsem dostal volební koláček k snídani:)

No tak... kašlete na hesla a blbinky, volte dle svého vlastního uvážení
15. 10. 2010 | 14:21

Platan napsal(a):

neo napsal(a):
Já volím :

http://ateo.cz/f/images/v/v...
15.10.2010 14:16:46

Hochu, počkej po volbách... To na tebe budou vystrkovat řiť John s Bártou.:-)
15. 10. 2010 | 14:21

jarpor napsal(a):

Děkuji pane Almoste...

Být zařazen do tak dobré společnosti, kterou jste ráčil jmenovat, mi činí potěšení...

Ano hanah, tup a tvrd je dobrá definice... pro jistý, deklarovaný směr myšlení... :-))
Mám pocit, že si dovolím toto sousloví ještě v budoucnu, s Vaším laskavým dovolením, určitě použít... v jistých souvislostech.
Snad to nebude zařazeno mezi zakázaná slova... :-))

Hezký den a dobrou ruku... :-))
15. 10. 2010 | 14:26

JC napsal(a):

Blahoslav,

Děkuji za poučení, můžete si s Platanem podat ruku.

P.S. Někdy je dobré projít si celý blog abysme pochopili souvislosti.
15. 10. 2010 | 14:27

Rumcajs napsal(a):

Blahoslav:

Mohl bys mi říci, kdo ti ze zdejších levičáku přijde inteligentní ?

Tobě asi stačí málo, viď ?
15. 10. 2010 | 14:29

neo napsal(a):

Platan:

Bárta je poznat aniž by na něj člověk musel koukat a John je tydlít co jezdí sundavat bomby ze sloupů.
15. 10. 2010 | 14:29

Jeff napsal(a):

To JC: no hlavně dostávám epileptický třesy vždycky, když promlouvá Kalousek nebo Nečas.
Už 2x TV skončila na chodníku. Možná je to ve mně..
15. 10. 2010 | 14:31

JC napsal(a):

jarpor,

Zdravím "pravou partu" zvláště Almostem jmenované.

P.S. Mě,vynechal..to zas budu mít zkažený zbytek dne.
15. 10. 2010 | 14:33

JC napsal(a):

Jeff,
To máte blbý, Já se v TV třeba na Bohuslava vždy rád dívám s očekávaním co z něj zase vypadne.
15. 10. 2010 | 14:37

almost glossed™ napsal(a):

Před chvílí známá - učitelka - prohlásila, že bude volit "pravicově".

Inu, některým lidem není rady ani pomoci.

A pak jen:

"Jé, oni mi berou polovinu platu." "Jé, oni mě vyhazují z práce." "Jé, přišla jsem o polovinu úroků z úspor na stavebním spoření." "Jé, zrušili mi mateřskou školku." "Jé, přišla jsem o kus rodičovské dovolené." "Jé, berou mi rodičovský příspěvek." "Jé..., bé..."

Tak jen do toho. S chutí a pravicově, milí zodpovědní masochisté. V Mladé frontě SSM přece říkali, že kdo volí pravici, volí zodpovědně - a na ČT24 dokonce třikrát. "Jé..."
15. 10. 2010 | 14:39

Pereira napsal(a):

Volím také proti

sobeckým neům a Supům

zaslepeným Patientům

hloupým a fanatickým jarporům a různým "hanah"

netolerantním Pepům Řepům a Čochtanům

hulvátským a primitivním Ládíkům a hovenům

zdánlivě naivním, ale pečlivě vypočítavým "angažovaným dobrovolníkům v sociální sféře"

Naprosto přesné. Podepisuji.
15. 10. 2010 | 14:41

Platan napsal(a):

Rumcajs napsal(a):
Blahoslav:

Mohl bys mi říci, kdo ti ze zdejších levičáku přijde inteligentní ?

Rumcajs, když poměřuješ inteligenci levičáků tou svou, tak ti musejí všichni připadat nesvéprávní. To se holt nedá nic dělat. :-)
15. 10. 2010 | 14:43

jarpor napsal(a):

JC

Taky zdravím.

Almost nám sdělil : "Inu, některým lidem není rady ani pomoci."

S tím nelze než souhlasit, že, JC !!! :-)) A jak se začínají houfovat... Kdo se dál přidá ? Uvidíme...

Hezký den
15. 10. 2010 | 14:51

hanah napsal(a):

jarpor

zdravím. Výrazy jsem volila pečlivě a tak, aby ani pan Stejskal nemohl nic namítat.
Budete-li je používat, budu jenom potěšena :-).

JC

nebuďte smutný.
Já za to, že o mně napsal to co napsal, mu jdu právě zkazit život :-)))
15. 10. 2010 | 14:53

PatientO.T. napsal(a):

Jsem překvapen, že se stávám tématem předvolebních diskusí oranžového fanklubu...
:-)

Zdá se, že pro altruistické, dobře vidoucí, chytré, pokorné, tolerantní, slušné a vzdělané voliče (jakým je nepochybně např.almost glossed a vlastně jakýkoli jiný sociálně demokratický aktivista) se jedním z hlavních motivů pro volební účast stalo zúčtování s názorovými oponenty na aktualne.cz.
Ach jo, jak málo stačí...
15. 10. 2010 | 14:58

JC napsal(a):

Jarpor, hannah,
Za chvíli jdu na to.

Dnes ode mě dostane Bohuslav a levouni nakládačku.:-)))

Na něěěěěěěě.
15. 10. 2010 | 15:00

Pobo napsal(a):

Blahoslav napsal(a):
"Pro JC:
... Evangelium je soubor textů napsaných PROROKY o životě Ježíše Krista ...

Vcelku mne těší, že v tomto blogu se na stranu ČSSD staví spíše inteligentní část publika. "

Hmmmm, co se tady člověk ještě nedozví. :o)))

Ale podle té poslední věty pro to mám pochopení. Inu další kapka v inteligentním moři levicového publika.
15. 10. 2010 | 15:04

JC napsal(a):

PatientO.T.
Za dobrotu na žebrotu.
To máte za to , že jim dáváte injekci při trhání zubu.
To ještě nevíte, že pro vás mají místo v těžkém průmyslu.:-))
15. 10. 2010 | 15:04

Platan napsal(a):

JC napsal(a):
Jarpor, hannah,
Za chvíli jdu na to.

Dnes ode mě dostane Bohuslav a levouni nakládačku.:-)))

Na něěěěěěěě.
A pohni si, paní Müllerová už na tebe čeká s károu! :-)
15. 10. 2010 | 15:14

JC napsal(a):

Pereira,

A co by vám to bývalo udělalo, kdybyste si mě na ten seznam připsal ?

Pro vás maličkost, pro mě radost až do večera.
15. 10. 2010 | 15:16

vasja napsal(a):

Tupy a tvrdové - ty můžou volit jenom socany.
:))
No vidim Bóžo, že ti zmizel z foťky ten koňský řehot.....asi snímeček na známku, co? Jen volíznout. Tak socani, do fronty.
15. 10. 2010 | 15:19

JC napsal(a):

Platan

"A pohni si, paní Müllerová už na tebe čeká s károu! :-)"

O to s větší láskou udělám ten pravicový křížek, obálku opatrně vhodím do urny a řeknu si "Božínku to jsem dnes byl zase spravedlivě pravicový" :-))))
15. 10. 2010 | 15:23

miro napsal(a):

I jen si zvolte CSSD oni vám všem ukážou, že jsou stejní a navíc nás ještě ekonomicky potopí
15. 10. 2010 | 15:28

Belgičan napsal(a):

Není nad to mít vlastní rozum

Volím TOP 09
15. 10. 2010 | 15:29

Platan napsal(a):

A přišel vtipný, sarkastický vasja, aby trochu pozvedl úroveň debaty. To se asi ještě nasmějeme...
15. 10. 2010 | 15:29

Pepa Řepa napsal(a):

Zubařskej, že Vás to bere?
Mě to pobaví.Hra Kašpárkův hrobeček.Celkem roztomilá.
¨
V pondělí zase budou kvičet, že to media, že foukal vítr.....
přitom za všechno může zaslepený zub zaslepeného zubaře z Varů.
To dá rozum.

Inu, kdo nevyje s námi, vyje proti nám.
Tolerantním jako almost glossed™ .
:-))
15. 10. 2010 | 15:31

FrantaX napsal(a):

Je to takový výkřik do tmy. Sobotkovi to moc jako lídrovi nejde, tak se snaží alespoň ovlivnit čtenáře svého blogu.Přestože tento článek je dost vyčerpávající a přesvědčivý, já je volit nebudu.
15. 10. 2010 | 15:36

Platan napsal(a):

JC napsal(a):
Platan

O to s větší láskou udělám ten pravicový křížek, obálku opatrně vhodím do urny a řeknu si "Božínku to jsem dnes byl zase spravedlivě pravicový" :-))))

Tak tohle je odzbrojující... Vidím a žasnu, že i volič pravice může být duše čistá, nezkažená. Smekám! :-)))))
15. 10. 2010 | 15:36

Mistr XXL napsal(a):

Anebo řekneme společně této destruktivní vládní politice jasné NE, zvolíme kandidáty ČSSD a umožníme tak důsledné a odpovědné korigování vládních experimentů.
-------------------------
Správně mělo být:

Anebo řekneme společně této destruktivní vládní politice jasné NE, zvolíme kandidáty ČSSD a umožníme tak další fungování lokálních koalic s ODS
Na komunální úrovni je naprosto nejčastější koalice ČSSD a ODS. O Senátu se bude víceméně rozhodovat až příští týden.
15. 10. 2010 | 15:37

JC napsal(a):

Platan,
6.5.4.3.2.1. zavři oči Platan..odcházím vám to nandat.

P.S. Jen kvůli tobě se stavím doma a převléknu se do "modré".

P.P.S. A Haška si příště za pomocníka neber, na toho prostě nemáš.

Zatím pa, oranžový brouku.
15. 10. 2010 | 15:47

Luba napsal(a):

Belgičane,
tak volíte vlastní rozum
nebo TOPku?

Víte,
jak to bylo s tím náhrobkem:

"Zde leží Luděk Roman,
majitel realit a dobrý člověk."

Jak pravil kolemjdoucí své známé - Tak vidíte sousedko, ta Romanova stará pronajme i hrob svého nebožtíka.
15. 10. 2010 | 15:49

PatientO.T. napsal(a):

2 Pepa Řepa:

Baví mne to a zajímá.
Naplněn úžasem sleduji, ač zaslepený, myšlenkové pochody pana almost glossed™.
Přemítám, co s námi bude, až on a jemu podobní zvolí proti "nám"...
Nenalézám vysvětlení, proč jmenovaný nevolí třeba proti DSSS nebo KSČ/M/...

Zdravím vás!
15. 10. 2010 | 15:49

hanah napsal(a):

JC

JC napsal(a):
Pereira,

A co by vám to bývalo udělalo, kdybyste si mě na ten seznam připsal ?

Pro vás maličkost, pro mě radost až do večera.

To se Vám povedlo - palec nahoru
Se řehtám ještě teď...:-))
15. 10. 2010 | 15:51

duda napsal(a):

Budu volit senátora který není členem žádné parlamentní strany!
15. 10. 2010 | 15:52

hanah napsal(a):

duda

Tak vy jste to teď nandal všem :-))
15. 10. 2010 | 15:54

Luba napsal(a):

hanah,
že řehtáte, to jsem čekal.

Kandidujete snad též do valdštejnské maštale?

Bude seno, bude? Bude aspoň obrok? Když né teď, tak ob rok?
15. 10. 2010 | 15:55

hanah napsal(a):

Luba

ne každý fór se vždy povede, že ?

Budiž vám omluvou, že máte dnes před sebou tak zodpovědný úkol a vaše mysl je patrně zaneprázdněna.
15. 10. 2010 | 16:03

Platan napsal(a):

JC:
Nesouhlasím s tebou, ale dal bych svůj život za tvé svaté právo zkusit nám to nandat (kdyby ti ho náhodou někdo chtěl brát). Jen klidně jdi vhodit do urny svůj pravicový hlas. Já ti ho příjdu zítra znegovat.
Tak šťastnou cestu k urně, modrý ptáku!
15. 10. 2010 | 16:13

Pepa Řepa napsal(a):

PatientO.T
Nojo,almost glossed™, to je místní Franta Šiška, bystrý jako liška.
Tolerance ležící, spící.
Teď zalehnul před volební místnost a píše si, kdo volil jinak než on.

Luba
my už máme hymnu
https://www.youtube.com/watc...

A co Vy? Co nabídnete lidu prostému?

Hymna žádná, o hymen jste přišli dávno.
Může nabídnout štětec z Perlovky poctivost?
15. 10. 2010 | 16:14

Rumcajs napsal(a):

Bohouši, nezlob se, ale budu volit Topku.

Vím! Jsou zkažený,nenažraný, asociální,bezohledný a zkorumpovaný... úplně něco jiného jak vy, ale já si nemůžu pomoc.

Dokážeš mi to odpustit?
15. 10. 2010 | 16:15

Luba napsal(a):

Řepane,
dáme si tu našu volební nééé?
Uan, tjů, sríí, fór:

https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 16:21

Pepa Řepa napsal(a):

To Rumcajs
nejsem sice Bohouš, ale šest zdrávasů a dar pro psí útulek Ťapka, by to mohlo spravit.
15. 10. 2010 | 16:21

Pepa Řepa napsal(a):

Luba
Dobrý blueslues z delty Svratky.
Neznal jsem, moje chyba.
15. 10. 2010 | 16:25

Rumcajs napsal(a):

Pepa Řepa :

Zdrávas nejsou problém.

A stím útulkem.
Spravil by to pytel granulí ? Ale radši bych to poslal přepravkou, páč tam prej mají nějakého agresivního pitt-paroubka.
15. 10. 2010 | 16:30

Platan napsal(a):

Pepa Řepa:

Hymna žádná, o hymen jste přišli dávno.


Zkus třeba tuhle, jak už výše někdo poznamenal:

https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 16:36

Pepa Řepa napsal(a):

Čtyři pytle Royal Canin, Rumcajs.Neškudlej.

Ten chovanec je rozežranej, zvyklej na lepší.
Toho za Sparty nemyslím.
15. 10. 2010 | 16:40

Rumcajs napsal(a):

Platan:

Neměl bys jít studovat proškrtávání, ať to zase nepose..eš !?

Bohouš by se zlobil.
15. 10. 2010 | 16:41

Rumcajs napsal(a):

Pepa Řepa:

Myslíš tyhle ?

http://www.royalcanin.cz/

No dobře Pepo. Jestli v Řáholci vyhraje pravice, tak je Jirkovi pošlu.
Možná i Bohoušovi. Třeba se mu spraví srst.
15. 10. 2010 | 16:47

Koleda napsal(a):

Všem, kteří se zde prsí, jak budou volit ČSSD do senátu, aby zastavili trojkoalici. Vážení, buď jste tak naivní nebo slepí. Senát je, krom ústavních zákonů, "na dvě věci. Takže i kdyby byl celý oranžovorudý, mohou si s ním poslanci vytřít.... Takže klídek a trochu rácia. A mimochodem, co se dělo za 8 let vlády ČSSD? Lumpárny - viz Gross a další a to vám nevadilo? Skutečně si myslíte, že současná ČSSD ve stejném složení je schopná něco změnit? Pokud ano, potom tak může učinit i protistrana.
15. 10. 2010 | 16:50

jarpor napsal(a):

Už dlouho jsem se tak nenasmál...

Díky Pepo, Rumcajsi, Patiente, hanah, JC... jestli jsem na někoho zapomněl, hluboce se omlouvám... :-))

Přece jen jsou ti "tup a tvrdi" pro něco dobří... aniž se jich chci dotknout osobně... pro legraci... tak dík.

Hezký podvečer
15. 10. 2010 | 16:52

Platan napsal(a):

Rumcajs:

No, kdybych to po..al, tak bys z toho měl mít radost, ne? Ale já v tomhle případě bohužel nejsem altruista. Ani kdyby na mě hleděli ty upřímné loupežnické oči. :-)
15. 10. 2010 | 16:54

Pepa Řepa napsal(a):

Rumcajs
Jo to jsou ony.
Ale pozor, jsou podle váhy konzumenta (doporučuju Giant),pak podle energetického výdeje (zřejmě nulový) a nakonec podle březosti (to snad nehrozí).
http://www.royalcanin.cz/vy...

Hmmm na srst?
Asi si koupím pytel pro sebe.
15. 10. 2010 | 16:55

Platan napsal(a):

... hleděly, sorry Rumcajs
15. 10. 2010 | 16:56

PatientO.T. napsal(a):

Taky něco přihodím:

https://www.youtube.com/watc...

2 almost glossed™:
Je to takové hezké zhodnocení činnosti koalice ODS a vaší milované ČSSD.
15. 10. 2010 | 16:57

František napsal(a):

Argumet B. Sobotky je dobrý. Může se mu však stát, že voplby pro ČSSD, tím pádem i pro řadové občany, dobře a on na vlastní kůži pozná "vděčnost" svých přátel, které se na něho vrhnou stejně jako na Paroubka a to přitom volby vyhrál a byl v horší situaci, než Sobotka, neboť dnes už lidé vědí, že strašení Řeckem byl podvod a svoji volbu pociťují na vlastní kůži.
15. 10. 2010 | 17:01

Platan napsal(a):

Pepa Řepa, Rumcajs:

No, já vím, dovedli byste, pánové, s hravou lehkostí rozvíjet téma granule do nekonečna, ale co zkusit zase trochu nasměrovat k věci?
15. 10. 2010 | 17:02

vidlemístoklíčů napsal(a):

To arlon: používal bych, používal, až bych plakal. A nejen na tomto hračkovišti. Vlastně bych ani nevěděl, kam dřív skočit.
15. 10. 2010 | 17:03

Ford napsal(a):

Bohuslave a jak? Jak budu volit proti vládě ve volbách co nepřekročí katastr dědiny? Buhuslave nejsi nemocný? Nebo další snaha nachytat trdla, jak při volbách do krajů 2008?
15. 10. 2010 | 17:05

Tupelo napsal(a):

Koleda: kdyz pisete o klidku a trose racia, mel byste vedet ze senat zas tak na nic neni - ustavni zakony v nem musi projit, takze pokud v nem soucasna bakalova triada ztrati vetsinu, nebude si moct prizpusobovat ustavu podle sveho. Neni to jediny duvod, ale v soucasnych pomerech na pravici velmi dulezity.

A jestli CSSD u vlady dokaze neco zmenit - treba zavest progresivni zdaneni bezne v naproste vetsine zemi. U korupce si bohuzel tak jisty nejsem, ale plati ze kdyz byla CSSD ve vlade, alespon jsme v mezinarodnim zebricku vnimani korupce neklesali, jak za vlady pravice.
15. 10. 2010 | 17:06

Pepa Řepa napsal(a):

To Platan
a o čem jiném jsou volby, než o tom, kolik se nasype granulek a komu?
15. 10. 2010 | 17:06

Bc Martin napsal(a):

Rozdíl mezi tím co chce ČSSD a KSČM a tím co chtějí poctivý lidé

Socialismus (ČSSD): Máš dvě krávy stát ti obě sebere a dá ti trochu mléka.

Komunismus (KSČM): Máš dvě krávy stát ti obě sebere a zavře tě

Tradiční kapitalismus (Všichni ostatní): Máš dvě krávy. Jednu prodáš koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu
15. 10. 2010 | 17:13

Koleda napsal(a):

To Tupelo:
Asi jste si nevšiml, že jsem napsal "s výjimkou ústavních zákonů". Změna ústavy by spíše hrozila, kdyby měla ČSSD většinu s KSČM. Progresivní zdanění ano, ale ne v podání socdem. Oni totiž chtějí zdanit jen ty "bohaté", což je minimální daňový výnos, ale dobrá materie pro závistivce z řad jejich voličů. A zvyšování zdaňování podniků - to je rovnou můžeme zavřít a výsledek bude stejný. Heslem socdem není skutečná prosperita ale štvaní proti všem, kteří jsou úspěšní. Mimochodem, proč svůj program nerealizovali během oněch 8 ket vlády? Jednoduché vysvětlení - stejný klientismus, stejná podpora "přátel" etc. Vše, co nyní vyčítá vládnoucí trojkoalici. Inu, zloděj křičí chyťte zloděje....
15. 10. 2010 | 17:14

Tupelo napsal(a):

Bc Martin: neco Vam tam chybi:

ČESKÝ KAPITALISMUS:
Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci.
15. 10. 2010 | 17:16

Pepa Řepa napsal(a):

To Bc Martin
Já zase znám tu, jak krejčík měnil, až vyměnil.

Na začátku byla-tuším- kráva a na konci jehla, kterou krejčík někde ztratil.
15. 10. 2010 | 17:17

Platan napsal(a):

Bc Martin:

Zato ve vládě je to jeden svatý vedle druhého:

"Například ministru kultury a poslanci Jiřímu Besserovi z TOP 09 platí Sněmovna jeho regionální kancelář v Berouně. Ministr si vyjednal nájem 21 200 korun měsíčně, ač podle nabídky realitních kanceláří lze pořídit podobný pronájem levněji. Ovšem dům, ve kterém Besserova kancelář sídlí, patří Jitce Slabochové, která dala TOP 09 před parlamentními volbami sponzorský dar čtyři sta tisíc korun."
http://www.denikreferendum....
15. 10. 2010 | 17:23

hanah napsal(a):

Jsem zvědavá, kdo si dá zítra na oslavu do řepy...

že si Sobotka hezky vydělal, že přihrával malou domů v podobě výhodných smluv a několika desítek milionů pro svou advokátní kancelář ví každý.
Že byl Gross naprosto nejotřesnější premiér v novodobých dějinách a že Paroubek pohřbil sociální demokracii na dlouhá léta ví také každý. Socan nesocan.

A přesto se tu dokonce někteří přiznávají, že do toho jdou znova....
Inu, jak jsem napsala výše .
15. 10. 2010 | 17:23

Tupelo napsal(a):

Koleda: pokud mistopredseda vlady prohlasi neco ve smyslu, ze nebudou podporovat zadne opozicni navrhy, ale v pripade ze by byl dobry si jej navrhnou sami, pak se dostavame do stavu, kdy si dokazi predstavit, ze pokud jim nebude vyhovovat ustavni zakon (jakozto posledni pojistka, po naprosto okatem mizikovani opozice a jeji role) tak si jej proste zmeni. Tomu je podle me potreba vzdy (i kdyby vladla nyni SD) zabranit.

Zbytek je vec nazoru, nemyslim ze by treba ve Svedsku danili bohate jen proto aby latali nejake diry...
15. 10. 2010 | 17:24

PatientO.T. napsal(a):

FRANCIE:
Máš dvě krávy.
Začneš demonstrovat, zorganizuješ bouře a zablokuješ silnice, protože chceš mít tři krávy.
:-D
15. 10. 2010 | 17:28

Bc Martin napsal(a):

Pro Tupelo:
Pořád lepší než socialismus nebo komunismus z dílny ČSSD a KSČM, kde podporujeme flákače.
15. 10. 2010 | 17:29

Koleda napsal(a):

Tupelo:
Co se ústavní pojistky týče souhlas. Nicméně přiomínám, jak válcovala ČSSD nejen opozici ale i své koaliční partnery ruku v ruce s KSČM - a to vám nevadilo? Že totéž provozuje legitimně zvolená většina je špatné? A co tak dobrého zatím opozice navrhla? Jen štvou a popichují odboráře. To je vše. O čem tedy s nimi má vláda diskutovat?
15. 10. 2010 | 17:29

Rejpal napsal(a):

Díky za blog. Odvolil jsem podle Vaší rady, která se shoduje i s mým vlastním svědomím.
15. 10. 2010 | 17:31

Bc Martin napsal(a):

Platan:

Můžeš napsat důvěryhodný zdroj a né propagandu ČSSD a jeho věrného přisluhovače pana Pehe, který hlásá jedinou socialistickou "pravdu" jak Rudé právo před rokem 1989
15. 10. 2010 | 17:32

Platan napsal(a):

hanah:

Milá zlatá hanah, měla byste nejdřív "těm svým" zamést před jejich prahem.
15. 10. 2010 | 17:33

hanah napsal(a):

Platan

Kterým myslíte?
15. 10. 2010 | 17:35

Bc Martin napsal(a):

PatientO.T.

Čínská akciovka:
Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ 100% zaměstnanost a vysokou produktivitu skotu a zatkneš všechny novináře, kteří tyto čísla zveřejní

Britská akciovka:
Máš dvě krávy a obě jsou šílené.

Italská akciovka:
Máš dvě krávy. Nevíš kde jsou tak jseš na oběd

Ruská akciovka:
Máš dvě krávy. Přepočítáš je a máš jich 5. Znovu je přepočítáš a máš jich 42. Znovu je přepočítáš a máš je jen dvě.
Přestaneš počítat a dáš si vodku.

Nejlepší
Řecká akciovka: Máš dvě krávy. Obě sníš a požádáš EU o dvě nové.
15. 10. 2010 | 17:38

Bc Martin napsal(a):

ČSSD nebo KSČM dnes může volit jen absolutní ignorant, kterému je tato země úplně lhostejná. S vysmátým Sobotkou a jejich trapným klipem 12 statečných ke kterému se sami přihlásili (vypadá jako laciná komunistická propaganda)
15. 10. 2010 | 17:49

Platan napsal(a):

hanah:

No přece ty, které volíte. :-)
15. 10. 2010 | 17:50

Bc Martin napsal(a):

Platan:
Ovšem průkopníkem v zneužívání poslaneckých náhrad je ČSSD, která s tím začala. Sobotka je toho důkazem.
Ještě k tomu odpouští nespravedlivě daně svým kamarádům bývalým Stbákům. Ti pak vydělávají na poctivě platících daně. Řekněte který ministr financí nebo premiér tohle udělal?
Zatím jen Sobotka a Paroubek z ČSSD.
15. 10. 2010 | 17:53

Platan napsal(a):

Bc Martin napsal(a):
ČSSD nebo KSČM dnes může volit jen
absolutní ignorant...

Něco trochu originálnějšího bych čekal od pana bakaláře... Tohle je tak na ZŠ (ale bez devítky). :-)
15. 10. 2010 | 17:55

Tupelo napsal(a):

Koleda: vadilo, ale tehdy SD nemela ani s komunistama byt jen teoretickou sanci ziskat ustavni vetsinu - to ma dnesni triada a obavam se (vlastne i Vy snad ;)) ze by to, pri urovni ceske pol. sceny, nevedlo k nicemu dobremu.

Co se tyce odboraru, myslim ze je to naopak, prave odborari udelali nejvetsi kus prace na posledni akci a pripadalo me ze se tam spicky SD jen vezli. Jinak beru odbory a SD jako pomerne prirozene partnery.

Ano vlada NEMUSI diskutovat s opozici, dostala od lidi ohromny mandat, takze se ji neda vytknout nic a skutecne se muze chovat na byzantsky zpusob.

Pravice zde vladne od roku 2006 (pominu rok fisherovy vlady) - zlepsilo se nejak postaveni lidi (abstrahujme od vseho teoretickeho a soustredme se jen na zivot 90 % lidi)? Mame min korupce, lepsi a efektivnejsi policii (vcetne specializovanych utvaru)? Je zdrav. pece a skolstvi na lepsi urovni nez na zacatku? Co nase silnice? Dohanime v zivotni urovni zapadni sousedy? Zlepsuje se spolecenska atmosfera, kultura, moralka v zemi? Dalo by se pokracovat, pokud ma byt vlada pravice (zamerne nepisi tato vlada, protoze je to podle me jen pokracovani bezkoncepcnosti ceske pravice v CR, stejne jako za minule pravicove vlady) lepsi, nemely by byt vymluvy ze socani to delali stejne, pravidlem. Melo by byt uz zrejme ze jsou nastoleny nejake trendy, nekde klde bychom videli, ze pravicove koncepty neselhavaji az tak uplne... ;)
15. 10. 2010 | 17:58

Rumcajs napsal(a):

Pepa Řepa:

Dobrá, budu se držet tvých doporučení.

A myslíš stejný druh pro Bohouše i Jirku ?
15. 10. 2010 | 17:58

Platan napsal(a):

Bc Martin napsal(a):
Platan:
Ovšem průkopníkem v zneužívání poslaneckých náhrad je ČSSD, která s tím začala.
No jo, když s tím ČSSD začala, tak to už pak těm chudákům ostatním nezbývalo, než se k nim přidat... :-)
15. 10. 2010 | 18:00

Rumcajs napsal(a):

Proč volit ČSSD ?

Protože má finanční problémy.

Takže každý senátor se bude hodit, když si jako naoko pronajme kancelář u ČSSD a těch cca 20-30 tisíc měsíčně pošle do stranické pokladny.

Bohouši, to pak budou stranický chlastačky, co ?

Dále je třeba zabránit privatizaci služeb, protože ty penízky z vysedávání v dozorčích radách státních a polostátních podniků by taky mohly chybět. Třeba takovej Hulín z ČSSD si takhle přišel údajně za pár let na pár miliónů.

Tož pánové, kde jinde byste tohle dostali ?
15. 10. 2010 | 18:14

Platan napsal(a):

Rumcajs napsal(a):

Takže každý senátor se bude hodit, když si jako naoko pronajme kancelář u ČSSD a těch cca 20-30 tisíc měsíčně pošle do stranické pokladny.
Jasně a ministr kultury jim při tom bude dělat poradce. :-)
http://vikend.ihned.cz/c1-4...
15. 10. 2010 | 18:19

Tupelo napsal(a):

Platan: VV ovsem v ramci vladnouci stran nezustavaji nikterak pozadu: http://www.tyden.cz/rubriky... ;)
15. 10. 2010 | 18:28

Anička z Kuřimi napsal(a):

S Dinosaury na privatizaci důchodového systému.
S Dinosaury následně privatizaci zdravotnictví.

S Dinosaury, a nikdy jinak ..
15. 10. 2010 | 18:28

Rumcajs napsal(a):

Jo pánové, proto je asi o ty fleky taková rvačka.
15. 10. 2010 | 18:33

Platan napsal(a):

Tupelo: Však ani "polepšená" ODS nesmí zůstat pozadu!

Trutnovský poslanec ODS Jozef Kochan nepatří mezi známé tváře. Ale v čerpání náhrad se vyzná: kancelář má v domě manželky, k tomu projezdí sedmnáct tisíc měsíčně. "Mám to dávat manželce nebo některému ze sousedů, to je přece jedno," řekl HN.

http://hn.ihned.cz/c1-37663...
15. 10. 2010 | 18:38

Tupelo napsal(a):

Platan: poslanec ODS si zkratka vzal soucasny pravicovy fetish k srdci a spori, kde se da. Jeste ze se mu na to ma kdo slozit... :(
15. 10. 2010 | 18:41

Tencokida Hnuj napsal(a):

Hrr na ně , děti !

A nikoho neživte.

P.S. http://necyklopedie.wikia.c...
15. 10. 2010 | 18:44

Kell napsal(a):

Přes všechny i oprávněné výhhrady k jednotlivým členům ČSSD jedině získání majority v senátu pro ČSSD může zabránit loupeži tisíciletí ve výši cca 500 miliard Kč spočívající v plánu ODS a TOP 09 tyto převést z povinných odvodů na zdr.a soc.zabezpečení do rukou svých kamarádů.
Toto "úsporné opatření" ODSTOP je možné pouze se změnou ústavy.
Bez souhlasu senátu neproveditelné-voliči by se měli konečně vzpamatovat.
15. 10. 2010 | 18:53

Zbyněk napsal(a):

Úroveň předsedů ČSSD klesá s každým novým předsedou.Kdo bude další? Asi Rath,takže volím ODS i když se mi nelíbí jejich vstah k EU.
15. 10. 2010 | 18:59

Koleda napsal(a):

To Tupelo:
Samozřejmě, že by mně vadila převaha kohokoliv i když jsem poměrně vyhraněný pravičák. A jako takový bych si přál silnou a hlavně fundovanou opozici. Bohužel tou ČSSD není, je myšlenkově prázdná, bezkoncepční, impotentní. Není to vina strany jako takové, je to vina jejich představitelů. Jsem přesvědčen, že v ČSSD je spousta chytrých a koncepčních lidí, kteří se přes takové duševní nýmandy jako jsou Sobotka, Škromach, Zaorálek, Paroubek a další, nedostanou. Je to škoda pro celou společnost ale i pro vládnoucí koalici.
15. 10. 2010 | 19:00

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
15. 10. 2010 | 19:02

Sladký napsal(a):

Prachy jsou fakt krásná a přepychová věc,pravičáci-le rozum si za ně nekoupíte.
15. 10. 2010 | 19:24

Tencokida Hnuj napsal(a):

Věřím, že místní komunální volby dopadnou tak, že starostu (ODS) a místostarostu (ČSSD) najdou v pondělí oběšené na půdě jejich vil.
Příčina smrti : sebevražda
Dopis na rozloučenou : zabaven
Majetek : taky zabaven

No tak ne. Byla to je taková pohádka na zlou noc. :((

https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 19:26

Sladký napsal(a):

Lepší něco,nežli nic, Koledo.Lepší alespoň nějaká opozice,než žádná.A vládnoucí koalici tam nepleť,ta si žádnou opozici nepřeje a o kvalitě jejích politiků se nelze vyjádřit slušnými slovy.
15. 10. 2010 | 19:38

Platan napsal(a):

Zbyněk:

Ale no tak si tu svou ÓDesku zvol, dyť vono by zase bylo divný, kdyby nedostali ani jeden hlas. A nakonec si třeba oblíběj i tu EU. :-)
15. 10. 2010 | 19:43

Bc Martin napsal(a):

Tencokida Hnuj:

Přej a bude ti přáno. Nebo nepřej lidem to co by jsi nechtěl aby se stalo tobě.
Přej dobré a dobrem se ti odvděčí.
15. 10. 2010 | 19:43

Platan napsal(a):

Pane Stejskal, a to bylo až do teďka všechno richtig? Po 1899 přečteních... A při volbách... Tak to je snad na otevření flašky, ne? :-)
15. 10. 2010 | 19:51

Platan napsal(a):

Bc Martin:

Bakaláři,"co by jsi nechtěl" je hyperkorektní patvar. Takže : "co bys nechtěl". Víš, to Bc tak trochu provokuje... :-)
15. 10. 2010 | 19:58

Tupelo napsal(a):

Koleda: vite, tyhle stiznosti na opozici a doporucovani jaka by mela byt, aby vyhovovala pravici lze slychat velmi casto. Pritom to ale v pripade potreby jednoduse otocit - kez by pravice byla aspon z poloviny tak slusna a zodpovedna jak se prezentuje, kez by mela aspon takove socialni citeni jako pravice svedska (viz. vyroky po vyhranych volbach), kez by si dikazala priznat chybi v zadluzovani a selhani svych 'expertu', kez by nevedla tridni boj a nezneuzivala spatnych vlastnosti jako je lakota a dalo by se pokracovat. O to ale nejde, jde vlastne o to ze obe strany spektra maji co dohanet, nejen ta jedna.
Bohuzel diky pokrivene medialni scene (kdy samozrejme vlastnici medii - podnikatele vi velmi dobre za koho kopat) se dari obelhavat a histerizovat volice (vzedmute emoce se daji opet medialne dobre prodavat ;)) - neni pravda ze media pouze reflektuji prostor - oni ho tez vytvari - soustredenym tlakem lze zaslapat jakoukoliv novou iniciativu nebo naopak podprahovou reklamou zvyhodnit kohokoliv.

Ja mam mezi pravicaky docela dost znamych a vim ze jsou tam fajn lidi, se kteryma se da debatovat dny. Nikdy me za moji levicovou orientaci neodsuzovali, naopak jsme se dokazali casto shodnout - ale k tomu musi byt pristupne obe strany. Tedy, prevedeno na vysokou politiku, nejen CSSD ale i soucasne vladnouci pravicove strany. CSSD se pohybuje na minovem poli - prestoze ziskala nejvic hlasu, stoji proti mohutne presile 118 hlasu a kazda chyba se muze dost vymstit. Pripoctete onu pokrivenou medialni scenu a navic vypjate prostredi v CR a mozna ze se shodneme, ze musi byt velmi opatrna - kazdy jeji dobry krok muze byt ignorovan, zatimco na kazdem spatnem si media zgustnou. Podle me by ji sluselo navrat k zemi, pomoc vsem lidem pri reseni jejich konkretnich problemu (v teto oblasti je vliv medii nejslabsi), podpora obcanskych hnuti, iniciativ a odboru, maximalni komunikace s partnerskymi levicovymi stranami v zahranici, vznik a podpora frakci uvnitr strany, poradani konferenci jako ta v Olomouci, atp. Ted je navic trochu excitovany stav tesne pred volbami, uvidime jak to bude vypadat po nich.

A na zaver poznamku, gesto dobre vule by mela delat silnejsi strana, coz je pravicova koalice (ze slabsi strany by mohlo byt vykladano jako slabost), prohlasenim Johna vsechny nadeje vzaly za sve. Pral bych si navrat zelenych a lidovcu do parlamentu, za predpokladu ze se poucily ze svych chyb a chtel bych aby SD byla k pristim porazenym vstricnejsi.
15. 10. 2010 | 20:39

Pereira napsal(a):

Hanah jsem rád, že vás pobavil vtip internetového trolla na můj účet. Do výše vypsaného výčtu ho však nenapíši. Víte almostu glossedovi se podařilo napsat dokonalý seznam místních trollů, kteří z mě neznámého důvodu mají pocit výlučnosti, protože se takzvaně řadí k pravici a přesto tráví svůj čas nutkavou potřebou zvyšování si ega urážením jiných a likvidováním diskuzí, nejsem psychiatr diagnostik. Leč přesto je možné, že na ně nějakým způsobem budu reagovat. Výplody přestárlého adolescenta nea či hovnivála Ládíka jsou natolik blbé, až jsou patafyzické. Reagovat na Čochtana považuji za svou občanskou povinnost. Existují však vyjímky. Tři. Které podle mne hrubě opakovaně a naprosto nepřijatelně překročily myslitelné meze internetové diskuze. Jeden z nich je i autor vámi tolik obdivovaného vtípku. Nebudu na ně reagovat a nebudu je ani jmenovat ve svých příspěvcích a spouštět tak záplavu flame.
Proč si myslím že almost glossed vás tam napsal správně:
1) Vlk o vás napsal, že vás považuje inteligentní. Já ne. Víte, nemohu o nikom napsat, že je "blbej jak štoudev" to by mi Stejskal dal. Ale o vás si prostě myslím, že vaše inteligence a kognitivní funkce vás v reakci na podněty vedou k nepřesným a neadekvátním reakcím, které nejsou ve svém důsledku přínosné ani pro vás ani pro vaše okolí. Což vás bohužel eliminuje z jakékoliv diskuse svéprávných lidí.
2) Nelíbí se mi jak pomáháte rozjíždět flame war. Pokaždé když si "poprskáte klábosnici" u nějaké urážky pánů trollů na účet diskutujících a přilejete nenápadně olej do ohně tak si říkám: některým ta pavlač prostě chybí. Vzhledem k tomu, že u vás nejde o navyšování pomyslné délky penisu tak platí bod 1)
3) Hodně se mi nelíbí vaše adorace kultu osobnosti Václava Klause. Měl jsem za to, že po roce 89 budeme proti těmto tendencím imunní. Mýlil jsem se. Jakkoliv je směšný, pokládám ho za ve své podstatě nebezpečný. A každého kdo je jím nakažen považuji za viz. bod 1)

http://cs.wikipedia.org/wik...
http://cs.wikipedia.org/wik...

Jsem rád, že jsme si to vyjasnili.

Děkuji, že jsem mohl díky vám vyjádřit k tomu koho napíši na seznam internetových trolů a koho nikoliv. Kdybyste měla talent mohla byste napsat bajku o tom jak se z kura domácího stal hromosvod.

Pokud mne chcete označit za zavilou oranžádu, prosím nečiňte tak i když jsem ČSSD volil. Z úcty k mým sociálnědemokratickým bratrům. Zařaďte mne pod černý prapor anarchismu. Jsem výbušnější povahy. A individuální teror českých "vyšších vrstev" mi není cizí, zvlášť když se chovají jako viz. bod 1)
15. 10. 2010 | 20:54

Pepa Řepa napsal(a):

Nutno ocenit vytrvalost kolegy almost glossed™, který-i přes tuto pokročilou dobu a chladné počasí-stále leží v pangejtu u volební místnosti svého okrsku a pilně si zapisuje všechny zločince, kteří vypadají, že nevolili ČSSD.

Čest udatnému Frantovi Šiškovi, který zasvětil svůj život smysluplnému boji za vítězství své milované strany.

Dopřejme mu trochu spánku, zítra jej čeká opět ranní směna.
Franto vydrž!!
Vítězství tolerantních a poctivých je na dosah.
Hlavně neztrať seznam podezřelých.
15. 10. 2010 | 21:16

Stařeček napsal(a):

někteří poslanci ČSSD by chtěli být čestní a přitom hrabat stejně jako ta dnešní garnitura a to bohužel jaksi nejde. Pokud chce ČSSD uspět, musí se od těchto příživníků, kteří vyčuchli, že by ČSSD mohla zase uspět očistit.
15. 10. 2010 | 21:37

Rumcajs napsal(a):

Pereire:

Cítím se být poněkud zahanben, že jsem rovněž neskončil v TOPu zdejších diskutéru.

Co mohu udělat proto, abych se tam ocitl ?

P.S.

Pokud mě poctíš svou odpovědí ty chloubo našeho stvořitele, nepoužívej prosím tak sofistikovaný jazyk.
Nerozuměl bych tomu.
15. 10. 2010 | 21:56

JC napsal(a):

Pereira,
Mno protože vzkaz pro hannah se týká/mimo jiných trotlů/ i mě dovolím si odpovědět.
Takže nakonec se vám/i když nechtěně/podařilo mě do dobré společnosti zařadit. Děkuji upřímně.
Víte jaký je rozdíl mezi sobeckými, hloupými,netolerantními,pravicovými trotly a altruistickými inteligentními, tolerantními levouny ?
Protože od těch prvních nic positivního nelze očekávat, můžou jen příjemně překvapit.
Tak jako od vás se čekává jen to positivní můžete jen překvapit nepříjemně.
Třeba, když se na ulici vybírá s kasičkou na nemohoucí, egoistický trotl dá minci a levicový altruista otočí hlavu stranou a dělá, že přemýšlí o sociální spravednosti.
15. 10. 2010 | 21:58

JC napsal(a):

Rumcajs,
Já už tam jsem, heč.
15. 10. 2010 | 22:03

Gabrielle H. napsal(a):

Karel Novák napsal(a):
Gabrielle: Zajímavý odkaz. Že by mladí dostávali rozum?
-----
Milý Karle N., modleme se, a stane se tak...
https://www.youtube.com/watc...
15. 10. 2010 | 22:03

babča napsal(a):

Pane Sobotko, už dejte pokoj. Vy jste jako kolovrátek, v jednom kuse to samé.
A hlavně: "V ČSSD si uvědomujeme, že je potřeba veřejné finance odpovědně konsolidovat a efektivně šetřit".
Taky jste si to mohli "uvědomit" dřív a šetřit, když jste vládli v době hospodářského růstu.
15. 10. 2010 | 22:27

Pereira napsal(a):

Rumcajsi u odpovědi tobě bych si nikdy nedovolil použít cizího slova. Dokonce ti i tyknu. Jako rovnej s rovnym, viď chlape. Víš, ty tam nejsi, protože si votobě myslim, že seš jako alker, takže je jedno co pindáš, vo čem pindáš, hlavně že pindáš a člověk nemusí mít strach, žes přebral, ležíš pod stolem a dusíš se zvratkama.

Ale jestli tě tak sejří, že jsme na tebe s almostem zapomněli ........ no asi pro ostatní nejseš zas tak důležitej, víš chlápku.
A vůbec, slovy sluhy malíře Panušky: Mám blít krev?

Je to dostatečně uchopitelné pro vaši mysl drahý Rumcajsi?

Mimochodem, nepíše se Pereire ale Pereiro. Je to jméno. Portugalské.
15. 10. 2010 | 22:30

jen napsal(a):

Ostatně soudím, že ten kdo pracuje za plat a volí pravici, nevidí si nos mezi očima.
15. 10. 2010 | 22:35

volič napsal(a):

Kde lze volit Sobotku?

Sobotka je kabrňák jak z poslaneckého platu a všech náhrad postavil ty dva baráky.

Inu generace stejná jak Staník Grosů.

Šikovní to kucí jak pěkně vošulit stát.
15. 10. 2010 | 23:38

hanah napsal(a):

Pereira

Jste nějakej namajstrovanej.
Vy s tím portugalským jménem.

Jinak dík, že jste se mi tolik věnoval. Vše co vy o mě napíšete, je pro mě poklona.

Dnes už je pozdě, tak jen :

YHBT. YHL. HAND.

Však vy už budete vědět :-).
Dobrou noc
16. 10. 2010 | 00:15

Rozum napsal(a):

volte Zelené,jedinou stranu v protiváze ke zkorumpovaným stranám,pak bude lépe...
16. 10. 2010 | 08:20

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, o zelených včíl už doufám nadobro zelených více zde, kdyby náhodou někdo zapomněl...
http://neviditelnypes.lidov...
http://i.zpravy.cz/pes/10/0...
Veselé krizování bude líp...
16. 10. 2010 | 08:57

chris napsal(a):

Koalice ODS + TOP 09 + VV je rozhodně schůdnější než vaše alternativa ČSSD + KSČM. To vidí i slepý
16. 10. 2010 | 09:13

JUDr.z Plzně napsal(a):

Socbotko,Bohůšu tož přestaň už mluviť hlúpostí lebo sa naseru a skončíj jak tento tu šak my už to z tebja vytlúčem a ty kapneš božskú kde si nasekal ten dluh a za co sis pořídil ty byty
https://www.youtube.com/watc...
16. 10. 2010 | 09:18

Rumcajs napsal(a):

Pereira:

Budu se teda víc snažit Portugalče !
16. 10. 2010 | 09:32

Sladký napsal(a):

Pomoc potřebují slabí,ne silní...pravičáci,tvrdíte,že jste vzdělaní,inteligentní,úspěšní,bohatí,soběstační,že si vystačíte ve všem sami-... k čemu tedy svoje politické strany,dokonce hned tři a ve vládě a pokud možno s co převahou v Parlamentu?
A proč se vlastně seskupujete,když jste takoví individualisté?
16. 10. 2010 | 10:32

krist napsal(a):

Co váš byt, pane Sobotko?
Běžný občan si nemůže státu fakturovat 20 tisíc měsíčně, říct, že si za to nakupuje oblečení, nedanit to, a pak si za ty prachy koupit byt. Možná to v našem banánistánu není krádež, ale je to HNUS a výsměch normálním lidem.
16. 10. 2010 | 10:32

Sladký napsal(a):

pardon-máte,potřebujete,vysvětlivka pro pro méně chápavé
16. 10. 2010 | 10:34

Sladký napsal(a):

Kriste, Sobotka je jediný,kdo pobíral a pobírá ty náhrady?
16. 10. 2010 | 10:37

chris napsal(a):

Proč ČSSD vyhazuje lidi z práce a bere jim platy?
http://zpravy.idnes.cz/cssd...
16. 10. 2010 | 10:45

Rumcajs napsal(a):

Pereira:

Hledal jsem nějaký Tvůj názor, ale nic jsem nenašel. Pokud za to tedy nemám počítat tvůj podpis pod zfetovanýho AG.

To se pak hochu těžko reguje. Doufám, že to vylepšíš.

Jinak já byl volit. Volil jsem proti lidské blbosti , lidským parazitům a pokrytcům.
16. 10. 2010 | 10:48

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Platane

ad 15.10.2010 19:51:36 určitě, flašku si myslím mohou otevřít všichni, kdo si sem chodí vyměňovat názory a snaží se přispívat k tomu, aby se zde dalo debatovat bez hrubých urážek a nadávek.

Já včera večer jednu otevřel, ale hlavně proto, že kamarád slavil kulaté narozeniny ;-)

Libor Stejskal
16. 10. 2010 | 10:48

Sladký napsal(a):

Rumcajsi, když říkáš,že hledáš názor,je to zhruba totéž,jakoby bezruký tvrdil,že hledá,čeho by se chytil.
Čo je to henten "názor" ?
Já vím,že tomu nebudeš věřit,garážmistře, ale svými znalostmi a vyjadřovacími schopnostmi nesaháš Pereirovi ani pod pás.
16. 10. 2010 | 10:58

Rumcajs napsal(a):

Sladký:

To máš pravdu Cukrouši. Pod pás zcela určitě ne!
16. 10. 2010 | 11:10

Nekos Zpozakulis napsal(a):

Autor je popleta. Jedná se o KOMUNÁLNÍ volby, nejsou to volby parlamentní!!!
Vždy, když před komunálními volbami čtu podobná prohlášení vůdce ČSSD, mám chuť těch pár slušných lidí, kteří jsou na kandidátní listině za ČSSD v našem městě nezakřížkovat. Naštěstí jsem již dospělý a tak tomu pokušení odolám, ale radil bych autorovi vážit slova. Podobná infantilní prohlášení mohou poškodit ČSSD.
16. 10. 2010 | 13:12

hanah napsal(a):

Rumcajs

Pereira názor ?
No, souhlasí s almostem, přeci.
A pak ten dlouhý názor na mě - i s penisem se popasoval.
A všichni jsme trollové. Kazíme prý věcnou diskuzi.
Jako by pod Sobotkou a navíc se socanama nějaká věcná býti mohla...:-)

Tak jdem na to ...Uvidíme, kdo komu zkazil život.
Hezké odpoledne :-)
16. 10. 2010 | 13:57

Tencokida Hnuj napsal(a):

Už "na to nemusíte chodit".

Je 14.01.
Už si můžete zajít pro peníze.

Milí antisocani.

P.S. Tolik hysterie kvůli partičkám socodesáků !
16. 10. 2010 | 14:03

Emissary napsal(a):

Pereiro,

v reakci na Váši repliku z 15.10.2010 20:54:28.

Normálně bych nereagoval, ale cítím potřebu zastání zdejších mně názorově blízkých diskutujících, kteří jsou dle Vás zřejmě trollové a rozpoutávají flame war.

Faktem je, že již blog autora zavání trollizmem, a to hned v úvodu:

"Budu dnes volit proti bezohledné Nečasově vládě".

Sobotka dává návod, jak má kdo volit a mnozí socialisté konstatují, že "bohužel" je to tak, proto jim nic nezbývá, jen volit ČSSD. Do inkriminovaného příspěvku almost glossed™ z 15.10.2010 12:06:43., který obsahoval seznam trollů zahajujících dle Vás flame war, reagoval na článek autora pouze neo, ale ten na seznamu nebyl a žádnou provokaci jsem v jeho reakcích nezareagoval. Naopak, v tomto okamžiku za trolla lze považovat nick almost glossed™, následně za trolly a YHBT. YHL. HAND vedoucí flame war další diskutující, ale zejména následně Vás, protože vy jste ty diskutující, jež se evidentně bavili na hlouposti socialistů pouze nevybíravě urážel a nadával jim, a to takovým způsobem, že pan Stejskal nemohl a možná ani nechtěl zasáhnout.

Mimochodem, nejsem nadšený, že mě almost glossed™ do toho seznamu jaksi nezakomponoval, minimálně jsem se mohl dozvědět o nějakém dalším hanlivém přívlastku, kterého mi od Vašeho vysoce inteligentního kamaráda vlka ještě nebylo dopřáno. :) V té partičce SuPů, Patientů, jarporům, hanahyním nebo hanahům?:), Pepům Řepům a Čochtanům, Ládikům a hovenům, ale i neům, JCům, I. Hochmannům, wbgardenům... a mnoha dalších, bych docela rád patřil.

No vidíte, člověk tady dře jako mezek a nic. To se mi snad almost glossed™ mstí a Vy zřejmě také. Lituji, že jsem včera nebyl na netu, ale diskusi jsem přečetl a velmi mě pobavila. Lepší než kabaret. :). Takové odlehčení může zničit flame war, ale jak je patrné z diskuse, nestalo se tak.

Žijte dlouho a blaze v náručí ČSSD a její bratrské strany KSČM. :)

P.S. Přání není provokace na zahájení další flame war, ale je pošťouchnutí a legrácka. Osobně mi je úplně jedno, koho volíte a agitovat na aktualne.cz za nějakou stranu v den voleb, považuji zejména u jasně profilovaného politika, jakým je B. Sobotka, za zvláště trapné až zoufalé.
16. 10. 2010 | 14:03

Tencokida Hnuj napsal(a):

Říkal jsem, že už není třeba "jít do toho". Herdek batalion !

Zajděte si pro těch pár drobných a neobtěžujte slušné cizí dámy a pány.

To se nedělá.

Ale měli Vás tomu naučit rodiče, ne levouni. Tedy tu Vaši partičku. To stádečko.

Ale dnešní svět se v prdel obrací.

https://www.youtube.com/watc...

:--()
16. 10. 2010 | 14:21

almost glossed™ napsal(a):

Emissary: Aby vám to nebylo líto. Nedávno jsem si na vás přece jen vzpomněl. Vybavilo se mi vaše vyprávění, kolik máte aut, jak dokážete s pistolí v ruce zatočit s vymahači dluhů atd., když jsem viděl jedno video. Snímek z něj je zde: http://aktualne.centrum.cz/...
a úplně jsem vás viděl v tom muži napravo. Celý Emissary, šlo mi hlavou. (Čím víc pruhů, tím víc Adidas...)
16. 10. 2010 | 14:23

Emissary napsal(a):

Děkuji TM,

lepší pozdě než nikdy. Ale příště takové faux pas nedělejte. :)
16. 10. 2010 | 14:59

Vrták napsal(a):

Pane Sobotka, celých 20 let se tady jenom experimentuje, tak s náma nelaškujte, že ze senátu budete něco korigovat. Vždyť i Vaše volební hesla, kterými tady argumentujete, jsou jenom mlácení prázdné slámy. Jste v opozici, tak se zuby nehty snažíte dostat na výsluní. My nepotřebujeme hesla, chceme za své daně odpovídající služby a jestli to nedokážete jděte od toho.
16. 10. 2010 | 21:18

MirekS napsal(a):

Divím se ještě, že je pan Sobotka ještě tak čten, natož komentován. Vždyť je to tak stejný, tak stejný.... Jako na pavlači. A furt to přitahuje a furt to přitahuje.

Pozor, ať se ta pavlač nepřetíží!

Zdraví

MirekS
16. 10. 2010 | 22:17

Honza999 napsal(a):

Bc Martin

Ten kapitalismus jste popsal špatně..

Máš dvě krávy. Býka nekoupíš protože býk má 10x vyšší volnotržní cenu, než kráva. Musíš tedy připuštění býka ke krávě zaplatit bohatšímu sousedu. Je to ale velmi drahé, tak se u souseda za připuštění zadlužíš. Býk je ale degenerovaný a tvoje kráva při porodu dvouhlavého telete chcípne. Výnosy z druhé krávy nestačí na splácení půjčky. Přijde tedy exekutor a zabaví ti ji. Důchodu se nedožiješ, protože chcípneš hlady pod mostem. No a majitel býka na transakci ještě vydělá krávu.....
16. 10. 2010 | 22:33

Honza999 napsal(a):

dokončení

... a vesele svého býka na dluh pronajímá i dalším majitelům dvou krav. Majitelé jedné krávy mají smůlu, musí připuštění zaplatit hotově, ihned a v plné výši, protože nemají druhou na zaplacení dluhu. A zatímco malí chovatelé odcházejí chcípat pod mosty, majiteli býka se stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodá a jde do důchodu.
17. 10. 2010 | 03:27

Pablo napsal(a):

Sociálně citlivé a spravedlivé reformy jsou reformy bezzubé a neúčinné.I po škrtech současné vlády, tak rozčilující levici, bude letošní schodek rozpočtu dalších 130 miliard. Jak to chce pan Sobotka řešit? Dalšími úlevami a zaměstnáváním přebytečných úředníků? Po nich potopa a za řecký scénář bude moci pravice, že jo?
17. 10. 2010 | 20:51

AcostaEmily napsal(a):

freelance writer
27. 07. 2011 | 18:44

LeannHerman18 napsal(a):

freelance writer
02. 08. 2011 | 23:28

average auto insurance rates napsal(a):

Wow, marvelous blog structure! How lengthy have you been blogging for? you make running a blog look easy. The whole look of your website is magnificent, let alone the content material! <a href="http://topautoinsurancerates.net/">auto insurance rates</a>
18. 10. 2011 | 12:30

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy