List z vězení: Vláda lidem krade 140 miliard

14. 06. 2012 | 12:55
Přečteno 119280 krát
Sedím za mřížemi za to, že jsem měl mít 7 mil. v krabici vína. Vláda teď před zraky všech chce, aby všichni občané ze svého dali povinně 56 miliard plus úroky (80 miliard) církvím. Respektive hlavně církvi katolické. Navíc ještě majetek za dalších 70 mld. Nečaso - Kalouskova vláda ukradne všem lidem nějakých 140 miliard. Neuvěřitelných 140 mld. v době, kdy většině klesá životní úroveň a republika chudne. Necháme si i toto líbit. Je čas jít do ulic, možná i na barikády.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Honza napsal(a):

Zloděj křičí chyťte zloděje... to fakt miluju!!!
14. 06. 2012 | 20:39

Pepa Řepa napsal(a):

Motáky by šly Kottovi.
Střízlivýho ho nikdo neviděl.
Asi mu to Sokol zatrhnul.
14. 06. 2012 | 20:46

smrt mafii napsal(a):

Padni komu padni. Už se vládní zlodějská lůza nějak cuká.
14. 06. 2012 | 21:05

Wraith napsal(a):

Hezký večer, pane Stejskale

Zdá se, že záhada Rathova blogu je vyřešena. Tedy pokud se tyto informace zakládají na pravdě.

Idnes informuje: http://zpravy.idnes.cz/rath-bloguje-z-cely-0ay-/domaci.aspx?c=A120614_153954_domaci_hv
14. 06. 2012 | 21:08

Levičák napsal(a):

Pane Rathe,soud o Vaší vině či nevině,zda jde o akci ODS kvůli klesajícím preferencím ponechávám času.Ten vše ukáže.Ale v jednom máte pravdu.Restituce církevního majetku v této době je dalším zhoršením životní úrovně našich občanů.Stále se zde rozebírá minulost a spravedlnost,finančně se odškodňují političtí vězni,bývalí družstevníci,agenti chodci a III.odboj,oběti estébáků,přinášejí se svědectví pamětníků,ale kde je ta čistá pravda?
Mluvil jsem také s pamětníky a Ti mi říkali o tom,jak ve vesnici byli tři velcí sedláci a hromada chalupníků s pár ha. políček a ve stáji s kravkou nebo dvěma a v chlívku se 2 prasaty.Na polích dřeli od rána do večera,ale dělali na svém.A to si ještě museli odpracovat své hodiny u sedláka nebo odvést část úrody za to,že jim vymlátil obilí.Když se zakládala družstva,mnohým se to nelíbilo ale vstoupili.Když družstva začala prosperovat,začala se vesnice měnit.Chudé chalupy dostávaly nové omítky,u chalup se objevily garáže a auta.Když přišly první restituce tito lidé se divili,na co bych chtěl pole nazpět?Zase se dřít od rána do večera?
Ale když si požádal soused,potom druhý,žádali také.Byli bychom hloupí,aby jsme si také nezažádali.Ale hospodařit samozřejmě nezačali.Odprodali nebo pronajali vrácené pozemky zpět družstvu.
Takže i taková svědectví pro školní mládež jsem slyšel a nejen ty,co nám uvádějí média.Takže kde je ta pravda?A je jen jedna?
Podobně je to s církví.Stále omíláme jaké zločiny tady i v cizině napáchali komunisté a Ti jsou srovnáváni s fašisty.Uplynulých 40 let jejich vlády a jejich zločiny jsou neustále předhazovány jak nám pamětníkům,tak mládeži,aby se poučila.Ale jak to bylo s církvemi.V minulosti byly zdrojem vzdělání a i pokroku.Ale jejich majetek byl vykoupen potem a krví poddaných dřoucích se v lesích i na polích.Od středověku církev prováděla násilnou katolizaci,byly prováděny hony na čarodějnice,zabavovány majetky protestantské šlechty.Církev byla významnou mocí ve státě.Dnes se pomalu dostávají na světlo případy znásilňování dětí v katolických ústavech v zemích okolo nás,ať již je to Rakousko nebo Německo.V bývalých východních zemích se vliv církve zmenšil,lidé začali používat vlastní rozum a pochopili,že sice církev má správnou myšlenku ale nechová se dle svého učení.Podobné to bylo i u komunistů.I jejich myšlenky o socialismu byly správné,ale někteří komunisté je dokázali také zneužívat.Ale komunisty za to odsuzujeme,ale církev ne!!!
Celou tu práci pro dobro lidí vykonávají v církvi řádové setry a nižší kněží(dnes již většinou polské národnosti) a oni provádějí ve své víře v dobro a boha tu práci,kterou se potom chlubí vyšší představitelé církve a vydávají ji za své zásluhy.
Oni sami však káží vodu a pijí víno.Je rozdíl mezi životem běžného kněze a biskupa a tak to bylo v církvi vždy.
To,co dnes tvrdí představitel katolické církve pan Duka,že církev potřebuje polnosti,pozemky a finanční vyrovnání proto,aby mohla více pomáhat potřebným není úplně pravda.To budou opět dělat pouze Ti dole a bez velkých odměn a církev jen chce aby vzrostla její moc a vliv ve státu.Jejím představitelům je jedno,že díky restitucím klesne životní úroveň obyvatel tohoto státu,oni jak tvrdí jen uplatňují své právo.Již císař Josef II.viděl nezaslouženou moc církve a proto již on začal církevní majetek církvi odebírat.A jsou zde tedy činěny nové křivdy na dnešní generaci lidí,která se zabavením majetku církvi,ať již za Josefa II,pana Beneše nebo komunistů nemá nic společného.

C
14. 06. 2012 | 21:09

Analytik napsal(a):

David Rath využil telepatického spojení na svou asistentku.
Státní zástupce zapomněl toto spojení přerušit. Další procesní chyba!
14. 06. 2012 | 21:19

Petr z Tábora napsal(a):

Pane poslanče, jste nesporně inteligentní člověk a v Litoměřicích máte dle Vašeho vyjádření i dostatek času. Očekával bych tedy nějaký argumentačně bohatší příspěvek o kterém by šlo diskutovat - ne jen názor "buď a nebo".
Nebo mají advokáti zakázáno vynášet z vazební věznice texty svých chráněnců ?
14. 06. 2012 | 21:25

Michal napsal(a):

Zkousite vyvolat revoluci, protoze se vam nechce pykat za vlastni zlocin. Opet poukazujete pouze na svou sebestrednost a sobeckost. Lide by meli konecne pochopit, ze ty populistycke zvasty vali do hlavy lidem predevsim CSSD jen a jen pro ziskani moci a pristupu k penezum. Je mi z toho na bliti :-(
14. 06. 2012 | 21:42

Helis napsal(a):

Cituji: Drzý zrzek napsal(a):

Církevní čórka v době "KRIZE" není nijak ospravedlnitelná!

.........
Žádná čórka není ospravedlnitelná! Zlodějiny nemají co dělat s krizí. Ale pokud ta krize je, a čórky jsou čím dál větší, tak je načase použít právo útrpné na těch, co čórkují.
14. 06. 2012 | 22:02

stejskal napsal(a):

Hezký večer i Vám, pane Wraithe.

Díky za odkaz. Řekl bych, že zakládají. Zde to podle toho, co vím, proběhlo obdobně.

Libor Stejskal
14. 06. 2012 | 22:12

alien napsal(a):

Souhlasím.

Ale copak církevní zlodějna, ještě lepší bylo schválení ESM v rámci šarády kolem Vás, kde jde pro začátek o 350 miliard a následně o neomezené tunelování donekonečna.

Tento společenský systém nejen u nás ale obecně ve všech západních zemích ztratil dávno legitimitu.
Ostatně, jak může být tolerován občany jakýkoliv systém, který způsobuje lidi bez domova na ulicicíh - už "jen" tohle mělo dávno stačit k tomu, aby byly miliony lidí v ulicích na barikádách a bojovali za jiný typ společenského uspořádání.
Je to právě lhostejnost a rezignace lidí, totální úpadek tradičních hodnot, který umožňuje šedým eminencím vládnout.

Také bych upozornil, že ani vy jste si v zájmu ochrany své i nejbližších nemohl dovolit zmínit v projevu ty hlavní viníky, kteří nám zde vládnou skrz politické loutky:
-Kellner
-Bakala
-Komárek
-Tkáč
-Dospiva

Chápu vás, jakmile má člověk rodinu, nemůže si to dovolit, zvláště pokud za ním nestojí většina národa, ale spíše proti němu.

Spíše by mě teď po vaší čerstvé velké životní zkušenosti ale zajímalo, jestli už teď naplno jako člověk i politik podporujete skutečnou systémovou změnu nebo stále jen jakousi reformu femikapitalistické parlamentní totality, která dle mého názoru NENÍ možná. Chyba je v samotném systému a jeho podstatě.
Podstatnou kapitalismu je KRÁDEŽ, kdo chce prosperovat nebo jen trochu slušně žít, musí okrádat bližní a kdo to nedělá, pracuje poctivě natož nekomerčně jde ke dnu.
Já se zabývám celý život nekomerčními projekty ve prospěch dětí a země, takže můžu říct, že tomu člověk musí obětovat naprosto vše, rodinu, bydlení, kariéru a nikdy neví, který den skončí pro svůj bláznovský donquichotismus na ulici.
Tedy, jestli budete naplno podporovat skutečnou přímou demokracii a změnu Ústavy referendem, což je jediný legální způsob jak to ve stávajícím systému udělat.
Zajímal by mě váš názor na nějaký jiný typ společenského systému nebo vaše osobní koncepce takového systému.
Zde máte k prostudování třeba tento:
http://alienuvkokon.byl.cz/alien.bloguje.cz/925643-senatni-demokracie-ustava.html

Vzhledem k tomu, že existuje i alternativa, že nám zde kmotři po dohodě vyrábí šikovně nového prezidenta nebo vůdce, zkuste se nad tím zamyslet. :)
Nerad bych tady měl za dvacet let inauguraci dalšího herce, který lidem něco slíbil a něco jiného nechal ustavit.
S pozdravem

alien
14. 06. 2012 | 22:19

MrMysak napsal(a):

Rath asi umi morseovku a tuka a tuka....
14. 06. 2012 | 22:22

Tomik napsal(a):

Kolik vlastne stala ta letadla?
C 295 CASA
Total Production: 108
Unitary Cost: USD$22 million
Derived from: CN-235
Also Known As: Persuader
Origin: Spain
Contractor/s: EADS

z toho plyne ze nekdo ukrad asi 1.5 miliardy - kdo asi ??????
14. 06. 2012 | 22:26

the napsal(a):

Paní Slonková napsala. Aktuálně dostalo materiály...k zatčení pana Ratha. Oficiálně se tyto informace tají.
Dnes čteme. Nesmí mít ani rádio, ale může psát blogy na Aktuálně.
Ani na straně žaloby ani na straně obhajoby nevíme, kdo tyto informace zveřejňuje. Co z toho je pravda ví bůh.
14. 06. 2012 | 22:34

Tomik napsal(a):

Nedavno se v tisku rozebiraly akce prazskeho magistratu a bylo zjisteno

navyseni asi 60%. Pouzijeme li znacne konzervativniho cisla 50% u cirkevniho

vyrovnani, pak dojdeme k vyvaru kolem 60 miliard ceskych na stole. Tak se

nedivme ze Kalousek a jeho parta pouzije kazdy trik a budou se zmitat jako

hadi v horke vode, aby to cirkevni vyrovnani prostrcili i skrz klicovou dirku

kdyz se obcane nebudou zrovna divat...

Jevi se tak, ze nejvetsi lumpove jsou byvali verici a komunisti...
14. 06. 2012 | 22:40

Nocomment napsal(a):

já bych tu typoval spíše na povrh našich ubožáků, aby mohl být MUDr. Rathovi ještě "přišit" pokus o rozvracení státu. Jestli to totiž bude takto pokračovat dále, viz dnešní třesoucí se hlas paní Němcové v parlamentu, skončí to stejně tak, a to i bez podobných výzev a MUDr.Rath bude nakonec českým prezidentem, jako dobrý český prezident, který musí nejdříve projít kriminálem.
14. 06. 2012 | 22:52

Tony napsal(a):

Hezkýýýýýý, zloděj volá chyťte zloděje....!!!
14. 06. 2012 | 22:52

Tomik napsal(a):

PARKANOVA ZMIZELA - a vzhledem k tomu ze vsichni na MO museli vedet ze ty letadla jsou dvakrat predrazena - tak neni vubec divu...
14. 06. 2012 | 22:55

Martin. napsal(a):

Kdyby se policie šla zeptat do redakce Novy, možná už by vše odhalila dříve, stačí kouknout na Růžovku (Hejtman Schwarz), a nebo ulici (Mastný, Hložánek) na nově už to vědí dávno.
14. 06. 2012 | 22:59

Martin. napsal(a):

Jaký Otec takový syn, lidi proberte se on to viděl od mala, byl tak vychovávaný, aby lhal a myslel jen sám na sebe, lže i celému národu. Čtěte a hledejte na netu, když máte tu možnost, je potřeba otevřít oči nad tím co se tady děje, všechno by bylo potřeba vyměnit od základu, jako v 89 roce. Nepotřebujeme zákonodárce co si mastí svoji kapsu, potřebujeme zákonodárce co mají kapsy plnné, jde jim o nás obyčejné lidi, a nepokazí si svoji image. Viděli jste někdo třeba u př. Karla Gotta někdy nějaký skandál? To jsou lidé co by měli reprezentovat, ti co si svoje jméno nikdy nepošpiní.
14. 06. 2012 | 23:11

petr jansky napsal(a):

na barikady bych sel, ale ne s vama pane doktore. . vy 1. lzete (lez o velkosti dvorka 2x3m), 2. jste na zensky a 3. kamaradite se s opilcem.. s vama jit na barikadu je jista smrt.. s prvni babou zradite kamarady
14. 06. 2012 | 23:15

Martin. napsal(a):

Ratmír Rath s datem narození 8.5.1931 je v Cibulkových seznamech StB (viz též www.cibulka.com) uveden hned ve třech funkcích, to jako:
důvěrník, agent a tajný spolupracovník komunistické státní bezpečnosti v evidenčním svazku číslo 30 977, pod krycím jménem RAS (poznámka - RAS je označení pro člověka, který se živí zabíjením toulavých psů).
I.I.
Tatínek prezidenta ČLK MUDr. Davida Ratha za komunistů oficiálně působil jako vedoucí katedry pro interní medicínu ILF Praha (Institutu pro další vzdělávání lékařů a farmaceutů) a také jako vedoucí I. interní kliniky ILF Praha.
Po převratu se ještě nějakou dobu držel ve své funkci a v tisku obhajoval legalizaci euthanazie (úmyslného zabíjení vytipovaných zesláblých pacientů), později jej po zásluze odvolali a poslali do penze.
Tatínek prezidenta ČLK MUDr. Davida Ratha byl známý tím, že na specializačních zkouškách z interního lékařství rád terorizoval, zastrašoval a poškozoval kandidáty a záměrně nezaslouženě je nechával propadávat. Největší škody působil vždy těm nejschopnějším, ti méně schopní - ať již atestaci nevykonali či vykonali - si na něj v žádném případě nemohli stěžovat.
Mnozí lékaři, kteří věděli, že by měli jít k Rathovi na atestační zkoušku, to raději vzdali a změnili zaměstnavatele, aby se dostali k jiné zkušební komisi - i já jsem byl mezi nimi - anebo dokonce šli na atestační zkoušky z interny na Slovensko do Bratislavy, kde se nemuseli obávat zlomyslnosti ze strany zkoušejících.
I.II.
Pouze z doslechu vím, že atestační zkoušky byly pro tatínka MUDr. Davida Ratha vítanou příležitostí k výzkumu stresových reakcí na lidech. Je všeobecně známé, že stres zvyšuje produkci takzvaných stresových hormonů (glukokortikoidů a katecholaminů), přičemž již samotná zkouška bývá pro řadu lidí druhem stresu (napětí, nejistoty).
Je proto zcela pochopitelné a dávno známé, že:
1) u kandidátů před zkouškou bývají koncentrace stresových hormonů zvýšeny oproti obvyklým normálním hodnotám,
2) u kandidátů po úspěšně vykonané zkoušce se koncentrace stresových hormonů snižují na obvyklé normální hodnoty,
3) u kandidátů po neúspěšně vykonané zkoušce se koncentrace stresových hormonů nadále zvyšují nad původně již beztak zvýšené hodnoty naměřené před zkouškou.
Tatínek MUDr. Davida Ratha údajně nechával odebírat krev kandidátů, kteří šli k němu na specializační atestace, a to právě za účelem stanovení koncentrace zmíněných stresových hormonů - před zkouškou se mu zpravidla nikdo nedovážil účast na odběrech krve odmítnout - zcela zdarma tak získal pokusné lidské "dobrovolníky"!
Poté během specializační zkoušky rozdělil kandidáty do dvou zhruba stejně velkých skupin, a to na: kandidáty, které nechal zkouškou úspěšně projít a kandidáty, které nechal na zkoušce propadnout, přičemž na skutečných vědomostech kandidátů mu zpravidla vůbec nezáleželo.
Ve skutečnosti mu prý záleželo pouze na tom, aby obě skupiny pokusných osob byly zhruba stejně veliké. Pro optimální matematické hodnocení statistického testu pokusné hypotézy je totiž důležitá matematická podmínka, aby obě testované skupiny - sledovaná skupina těch, kteří neuspěli i kontrolní skupina těch, kteří uspěli - byli zhruba stejně početné.
Během zkušebního období, které probíhalo v jarních anebo v podzimních měsících, se mu tak povedlo nashromáždit poměrně značné soubory výsledků na pokusných osobách (kandidátech atestačních zkoušek), které pak statisticky vyhodnocoval a pravděpodobně i někde publikoval).
Ve skutečnosti však nešlo o žádný výzkum, ale o cílevědomé sadistické týrání a poškozování existence lidí - celý systém specializačních atestačních zkoušek zavedli komunisté v padesátých letech podle sovětského vzoru nouzových doškolovacích rychlokurzů tzv. "frontových lékařských specialistů" z doby druhé světové války.
14. 06. 2012 | 23:15

Martin. napsal(a):

I.III.
V době míru se systém lékařských atestací, převzatý ze sovětského válečného nouzového "doškolování lékařů a farmaceutů" osvědčil jako vynikající mocenský nástroj kádrové perzekuce ve zdravotnictví a nyní, více než 15 let po pádu komunizmu, je již nejvyšší čas tento komunistický perzekuční systém bez náhrady zrušit!!!
Účelem kádrové perzekuce na specializačních atestacích mohlo být i vykonávání nátlaku ze strany StB na schopné lékaře za účelem jejich následného získávání pro nedobrovolnou spolupráci se státní bezpečností.
Ten, kdo atestaci nevykonal, měl pak dvě možnosti - buďto přijmout eventuelní nabídku ke spolupráci s StB a pak měl úspěch na další atestační zkoušce zaručený anebo nepřijmout takovou nabídku na spolupráci s StB a pak se mohl se svou medicinskou kariérou rozloučit.
Mně samotnému StB spolupráci nabídla ještě v době, kdy jsem byl studentem čtvrtého ročníku medicíny, já jsem to však tehdy zdvořile odmítl a od té doby jsem již nikdy žádnou nabídku StB ke spolupráci nedostal. Zato však v době mého pobytu na X. světovém kongresu HLA, kterého jsem se zúčastnil v roce 1987 v USA, mne sledovala americká FBI, pro podezření z údajné špionáže pro ČSSR, ačkoliv to vůbec nebyla pravda - já jsem z USA řádně odcestoval v době, kdy končila platnost mého turistického víza a ani následným vyšetřováním FBI se podezření na mou spolupráci s komunistickou tajnou službou nijak nepotvrdilo.
V této souvislosti je pozoruhodné, že o mé cestě do USA prof. MUDr. Ratmír Rath DrSc. nepochybně věděl, neboť v době před mým odjezdem do USA i po mém návratu z USA jsem pracoval ve stejné budově, ve které on sám pracoval jako vedoucí I. interní kliniky ILF Praha.
I.IV.
Ještě před mým odjezdem v roce 1987 na kongres do USA byl jsem upozorněn na to, že prof. MUDr. Ratmír Rath DrSc., který mne znal z dvouměsíční stáže na jím řízené I. interní klinice ILF, mne chce stůj co stůj nechat na atestaci propadnout, a bylo mi doporučeno, abych šel na atestaci ke zkušební komisi, ve které prof. Ratmír Rath DrSc. nezkouší.
Na toto doporučení jsem změnil zaměstnavatele a tím jsem se skutečně dostal k jiné zkušební komisi, která byla všeobecně pověstná svou dobromyslností a benevolencí vůči kandidátům. Kromě toho jsem se na atestační zkoušku svědomitě připravoval celkem 8 měsíců - tak důkladně jsem se ve svém životě nepřipravoval na žádnou zkoušku nikdy předtím ani nikdy potom.
Moje atestační zkouška dne 21.11.1988 však přesto probíhala zcela atypicky, ze šesti zadaných otázek, které jsem správně písemně zodpověděl na hlavičkovém papíře mi zkoušející dovolili ústně projevit mé znalosti jen asi do první poloviny první otázky, odpovídat na další otázky mne již nedovolili.
Pak do mého zkoušení zasáhl jako "deus ex machina" zcela cizí člověk - nečlen atestační komise, jakýsi primář MUDr. Bláha z nemocnice na Františku - který rozhodl, že dále se v mém zkoušení pokračovat nebude, že jsem atestační zkoušku nevykonal, a že mám přijít opět nejdříve za rok.
Skutečnost, že všichni členové atestační komise akceptovali verdikt onoho primáře Bláhy s naprostou samozřejmostí - ačkoliv jako nečlen komise neměl vůbec právo do zkoušky zasahovat - nasvědčuje tomu, že šlo o člověka s významným postavením v StB, jehož se zkoušející báli a právě proto se mu neodvážili ani odporovat. Mám proto dojem, že onen primář MUDr. Bláha z nemocnice na Františku byl jen prodlouženou rukou prof. MUDr. Ratmíra Ratha DrSc., který sám byl jen prodlouženou rukou tehdejší StB.
14. 06. 2012 | 23:17

Martin. napsal(a):

Teprve dodatečně jsem zjistil, že v Cibulkových seznamech spolupracovníků StB skutečně figuruje rovněž jakýsi Bláha z Prahy, který je s největší pravděpodobností totožný právě s tím primářem MUDr. Bláhou, který jako nečlen zkušební komise tehdy fakticky rozhodl o tom, že jsem byl na atestační zkoušce vážně poškozen.
Po takto záměrně fingovaném neúspěchu na atestaci jsem si na výsledek zkoušky opakovaně stěžoval na ministerstvu zdravotnictví, u ministra MUDr. Klennera i u ministra MUDr. Bojara, avšak povedlo se mi dosáhnout pouze toho, že ministr MUDr. Bojar odvolal celou skupinu lidí, kteří se na mé likvidaci podíleli.
Mé žádosti o nápravu křivdy a o vydání atestačního diplomu na základě objektivně prokazatelných výborných znalostí, které jsem projevil ve své písemné přípravě na hlavičkovém papíře však již ministr MUDr. Bojar nevyhověl.
Proto jsem od ledna roku 1990 z medicíny zcela odešel a podnes se o vydání atestačního diplomu soudím s nástupnickou organizací tehdejšího ILF Praha i s ministerstvem zdravotnictví ČR.
Následkem této organizované kádrové perzekuce v medicíně nepracuji již celých 15 let - k velké škodě všech, kterým jsem za tu dobu mohl pomoct, kdyby mne komunisté na lékařské atestaci v roce 1988 neodepsali…
II.
Myslím, že to co jsem zde uvedl by mělo být dostatečně výmluvné o tom, jaká je morální úroveň rodiny, ze které pochází prezident ČLK MUDr. David Rath a co lze od takových lidí očekávat.
Opravdu si myslím, že MUDr. David Rath by nejenže neměl být ministrem zdravotnictví ani prezidentem ČLK, myslím si, že MUDr. David Rath by vůbec neměl vykonávat práci lékaře, protože svému oboru pravděpodobně ani dostatečně nerozumí.
Kdyby totiž MUDr. David Rath skutečně rozuměl medicíně, věnoval by se s láskou tomuto svému oboru a nikoliv politikaření a budování své mocenské kariéry.
Navíc je zjevné, že MUDr. David Rath svůj dosavadní kariérní postup nemohl vybudovat svými schopnostmi a prací, nýbrž zřejmě zejména díky podpoře bývalých estébáků a bolševiků, s nimiž měl jeho otec tak výtečné, ale opravdu výtečné, vztahy.
14. 06. 2012 | 23:18

šterchan napsal(a):

...jak může z vazby komunikovat přes NET, je to stále NadČlověk???
14. 06. 2012 | 23:48

K. Kučera napsal(a):

Pane doktore, vydržte, bohužel i mnoho slušných lidí je proti Vám,
držím palce a díky za všechno zpětně i předem.
14. 06. 2012 | 23:50

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....takový "nálet",...a v tak krátké době,.....V Čechách jsou vskutku "panská vězení", Dalibor měl housle,....David internet,.... a dokonce může psát blog,...a tím "ovlivňovat celý svět". No tohle,...jak pak se s tím naše "slepá " spravedlnost a právo vypořádá. Tak jsem zvědavá,....kdo tady v tomhle divadýlku tahá za nitky,.... nebo drátky,.... nebo katrem, .... nebo ťuká do klávesnice,....Tužka.
14. 06. 2012 | 23:53

olDa napsal(a):

ty *****, jestli si myslis, ze kdyz jinej krade vic, tak nejses zlodej, tak je mi te lito. Radsi tu na blogu vysvetli, odkud bylo tech 7 mega. Nedrive tvrdis, ze s to v ty krabici k svemu prekvapeni nasel, pak, ze to bylo na volby. trochu kontradikce, ne? Nebo si myslis, ze jsou vsichni uplny blbci?

PS: a jestli si myslis, ze az pujdou lidi na barikady, tak nakopaj do p*dele akorat ODSaky a jejich koalicni partnery a zrovny ty dopadnes dobre, tak mas uz dost zakaleny zrak. ja bych se naopak vsadil, ze bys byl prave ty "v prvni rade". Radsi se modli, aby k zadnym revolucim nedoslo a pokud ano, tak at jsi v tu dobu ve vezeni a ne v dosahu hnevu lidu.
14. 06. 2012 | 23:56

prof. MUDr. RNDr. Jan Tvrdý, Ph.D., MBA napsal(a):

Pane Martine, domnívám se, že jste paranoik a příčinou neúspěchu Vaší atestace bude pravděpodobně úroveň Vašeho IQ. Mrzí mě, že Vám nemohu podat příznivější zprávu.
14. 06. 2012 | 23:59

santawizard napsal(a):

Blogeři a glozátoři,kubice a rath jako pokusný králík a obětný beránek.Vláda a opozice ,levice a pravice,zneužívání moci a korupce.novinářský náhubek a únik informací,přitěžující a přilehčující okolnost
15. 06. 2012 | 00:11

Tomáš Urban napsal(a):

Tady někdo krade a ještě se ozývá, když se jiná krádež vrací původnímu majiteli? To už mi hlava nebere....
15. 06. 2012 | 00:24

Obcan napsal(a):

Multizlocinec Rath posila kumpanum ze sveho oranzoveho gangu sifrovane zpravy, jak maji nicit a falsovat dukazy. Ma plne kalhoty, ze z kriminalu jiz nevyjde. Komlici, kteri mu umoznuji pokracovat v pachani teto trestne cinnosti, by meli skoncit rovnez za mrizemi. Lidska zruda Rath ml. je jako prudky jed pro celou ceskou spolecnost.

Je ale pravdou, ze s genetickou vybavou rudeho hochstaplera a komunisticko-estebackeho zlocince a udavace plus s vychovou a pod primym vlivem levice po dlouhych 43 let, navic se zatezi tezkou psychopatii, nemohl skoncit jinak, nez v kriminale na mnoho let...
15. 06. 2012 | 00:50

Ara napsal(a):

Drzá zrzka napsala:
"Ara
Pravě proto, že píšete o upadající morálce, by bylo vhodné se dozvědět, kdo blog "vyvěsil."
Vzhledem k tomu, že je na něj upoutávka na titulní straně Aktuálně.cz, řekla bych, že zvítězila senzace nad pravdou. Možná se mýlím."

Jak Vám už uvedl i Stejskal, tak kdo ten Rathův blog "vyvěsil", je známo.
Toto mám ale za nepodstatné z jednoho prostého důvodu. I vězeň má právo se veřejně vyjádřit, když o to stojí. A jak si to z vazby zařídí, je jeho věc. A pokud Rath napsal něco, co mu může před soudem spíše uškodit, tak rovněž jen jeho věc a jeho problém (případně problém jeho advokátů :-)).
Jediné co v této chvíli Rath nemůže, je ovlivňovat takto případné svědky, ale toto v tom blogu nevidím.
A naprosto blbé by bylo tady pak jen to, kdyby tím autorem nebyl Rath, ale někdo kdo se za něj jen "potutelně" vydává. K takové spekulaci však není žádný důvod.
15. 06. 2012 | 01:18

Petr napsal(a):

To "miluju"... zloděj křičí - chyťte zloděje.

Zvláštní, jak najednou toho tolik Rath ví. Kdyby nedopad jak dopad, byl by ticho.
15. 06. 2012 | 01:21

Petr napsal(a):

Will napsal(a):
.."VÁCLAV KLAUS NECHAL ZABÍT PANA MUDR. DAVIDA RATHA,ABY MOHL DÁL OKRÁDAT A VRAŽDIT OBČANY Č.R.!!!!"...

Bolí paranoia...?
15. 06. 2012 | 01:23

Karel napsal(a):

To je divný, ve vazbě mají teplou vodu 2x týdně, ale internet jim jede jak z partesu. Ha ha,
15. 06. 2012 | 03:42

kormoran napsal(a):

Dlouho jsem se tak nenasmal , jak pri precteni blogu "vezenskeho felcara" , tak i komentaru .))))))

"Ja jsem(ne)cooornul jen 7 - slovy sedm , ale VONI miliardy!

No jo Davidku, Ty selmo pruhovana , zbyva jen malickost ! Dukazy!

Ale Ty stejne zbohatnes , az vydas "reportaz" zazitku. Jen co Te po soudu vypusti mezi poradny mukly -nadrzene dravce!
Posilam Ti pesnicku !
https://www.youtube.com/watch?v=nMkBSbjpEFk
15. 06. 2012 | 04:22

MUDr Rasem? napsal(a):

Za každého režimu, v KSČ, ODS, ČSSD, v ČSSR, ČSFR, ČR nebo Kataru Rathovi byli "rasové", jak naivně vysvětloval a "synkovi pomáhal! jeho otec když médiím tvrdil, že 10 mega u něj v domě v Hostivicích si tam před léty schoval, kdyby si chtěl koupit dům.

Prý byl v Kataru "královsky placen" a tak neví, kde které milióny vlastně má, odobně jako synek neví, zda má ve škatuli víno nebo 7 mega na volby.

Kolik platila StB za spolupráci? Nejdříve "tajnému spolupracovníkovi", po povýšení "důvěrníkovi" a nakonec coby agentovi? Je vidět, že Rathovi sháněli extra peníze už hodně dávno.

Seznamy agentů StB:
(Prof. Mudr.) Rath Ratmír 9CsC)
08.05.1931
Agent
Praha Krycí jméno: Ras
30977

Rath Ratmír
08.05.1931
Důvěrník
Praha Ras
30977

Rath Ratmír
08.05.1931
Tajný spolupracovník
Praha Ras
3097701
15. 06. 2012 | 04:41

kormoran napsal(a):

Pridomkem ke jmenu vznikalo postupem casu tzv, prijmeni- zejmena u slechticu . U obycejnych person , bylo toto prideleno ostatnimi, bud dle markantniho zjevu , ci charakteru.

Rekl bych ze, David Rath ma koreny dle "genografie" nekde ve stare Anglii v rode "Rat". ))))
Mozna se pletu!))))
15. 06. 2012 | 05:15

Pepa Řepa napsal(a):

Will napsal(a):
.."VÁCLAV KLAUS NECHAL ZABÍT PANA MUDR. DAVIDA RATHA,ABY MOHL DÁL OKRÁDAT A VRAŽDIT OBČANY Č.R.!!!!"...
----------------
Ale no tak, pane Pehe!
I v tom má hradní zloduch prsty?
Nebo že by to psal DIAG Urban?

kormoran
To je omyl, dědeček byl král
KING RAT
http://www.odaha.com/tomas-odaha/recenze/cetba/james-clavell-kral-krysa
15. 06. 2012 | 05:39

plk. Kurvice napsal(a):

První do báně by měl jít Vondra. Za ním bohužel stojí CIA, ten by měl by jít sedět do Alcatrazu. Dokud nebude sedět Vondra, nevěřím, že to jde k lepšímu.
15. 06. 2012 | 05:40

Pepa Řepa napsal(a):

Už chápu, že ho hájí veverka
Hlodavci mají držet basu.
Davídek si to vzal k srdci.
Doslova.
15. 06. 2012 | 05:43

Pepa Řepa napsal(a):

plk. Kurvice
plukovníku vzbuďte se.
Už tam byl, do Alcatrazu můžete i vy.
Lodí ze SF

Když to tady čtu, získávám dojem, že inkluzivní školství zabralo.
Stáváme se národem maloměšťáků.
15. 06. 2012 | 05:47

Pepa Řepa napsal(a):

Autorem motáku z basy je-zřejmě- český maloměšťák.
Stejný důmyslný styl, stejná úroveň.
Ale možná se pletu. Možná je autorkou šlapka.
Ale nevadí.

Za císaře Ratha
a jeho rodiny.......

Hurá na barikády,
na Bělehrad, na Hercegovinu....
My to vybojujeme za tebe Davide, drž se.
Mříží.
Jednou bude v cele pamětní deska.
....jako u Cimrmanů.
Tady seděl gubernátor....i tady na Mírově.
15. 06. 2012 | 06:07

Levičák napsal(a):

Vážení,neobhajuji pan Ratha,ať jeho vinu prokáží orgány činné v trestním řízení.Ale podívejte se jak se někteří chováte.Dle Vás je již vše jasné a ještě do všeho zatahujete otce pana Ratha.Stejně tak tomu bylo v případě otce M.Grebeníčka.Jak daleko jde Vaše zloba.Děti přece nejsou odpovědné za činy svých rodičů.Vám se zdá spravedlivé,aby dítě muže,který se dostal do vězení za krádež nebo i vraždu celý život již od školy poslouchalo:"Hele to je dcera (syn) toho zloděje (vraha)?
To si říkáte demokrati?Když hoří dům a ohýnek pohasíná tak tam honem přilijeme trochu benzinu?
15. 06. 2012 | 06:10

Bohumil napsal(a):

Cituji:"Falcon napsal(a):
Nicméně Nečasova vláda jen napravuje to, co jiní, rudí zloději ukradli církvím po roce 1948..."

Pane, máte mezery ve vzdělání. Církvím nic nepatří již od doby Josefa II. Takže není co vracet. Pokud církve dostávají dary od svých oveček PŘÍMO, je to jejich věc. Ale ze státního jim nepatří ani klika od kostela. Také nezapomeňte, že jestliže stát přispívá na platy kněžích, na opravy kostelů atd = A TO PŘISPÍVÁ VELMI ŠTĚDŘE, tak si církev nemůže nárokovat nic. Nehledě na to, že takto vynucený majetek by jim nic dobrého nepřinesl (stále se dějiny opakují, je třeba si toho konečně všimnout a nedělat stejné chyby). Církev má sloužit lidem, zrovna tak, jak ty sv***ě nahoře, ale nejsem si jist, zda obě strany vědí, co znamená "služba lidem". Naposledy se tohoto výrazu používalo snad jen ve středověku, kdy tyto například řádové sestry pečovaly o nemocné a umírající ZA STRAVU A MOŽNOSTI NĚKAM SLOŽIT HLAVU. TO (!!!!) BYLA SLUŽBA LIDEM. Proto se mi nelíbí, jak chce vláda rozhazovat tam, kde není třeba. Podpořit rodiny s dětmi a nemohoucí, či hodně nemocné lidi a důchodce, kteří končí na ulici čím dál víc, k tomu se nemá ANI VLÁDA, ANI CÍRKEV.
15. 06. 2012 | 06:45

Bohumil napsal(a):

Cituji: Levičák napsal(a):
...Dle Vás je již vše jasné a ještě do všeho zatahujete otce pana Ratha.Stejně tak tomu bylo v případě otce M.Grebeníčka."

Otec p.Grebeníčka byl...no, ani to napsat nemůžu. Můj dědeček ho zažil a mohu vám říci, že tento pan G. vinen byl.
15. 06. 2012 | 06:47

Drzá zrzka napsal(a):

Ara
Zajímavé je, že texty se na Rathově blogu nejdřív objeví zde, teprve pak na iDNESu. To, že se objevují, prostor ke spekulacím dává. Rath je ve vazbě proto, aby neovlivňoval svědky. Veřejné mínění ovlivňovat může neb i vězeň má právo na svůj názor. Paradoxní.
Nikde není zaručeno, že se v onom textu neskrývá něco, co je známo jen zasvěceným lidem.(třeba právě oněm svědkům)

Pokud si přečtete poslední Rathův blog před zatčením, který se zabývá odposlechy a špiclováním, musí se Vám zákonitě do mysli vloudit otázka, zda už v dubnu Rath něco netušil.
15. 06. 2012 | 06:50

dedek napsal(a):

David napsal(a):
Nechce se mně věřit, že jste toto napsal.

Pokud ano, tak jste v mých očích definitivně skončil, jako nedůvěryhodný politik.

To nemáte nic jiného na vysvětlování - co byste občanům sdělil, než toto?

Já bych se proto zeptal.

Proč jste při zatčení lhal, že nesete víno, když jste moc dobře věděl, že nesete miliony? Proč jste ochotně odevzdal pistoli a obušek, ale krabici s "vínem" jste nechtěl odevzdat?

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/rath-mel-u-sebe-pri-zatceni-revolver-a-teleskopicky-obusek-vino-nechtel-vydat.html

Davide, co takhle počkat si na vyjádření soudu? Ta vaše Nova je opravdu pravdomluvné médium jako všechna. Nevadí vám, že vaše milovaná Nova, jeden den o RATHOVI ŘÍKALA NĚCO, CO DRUHÝ DEN DEMENTOVALA? Přesně s tímhle se počítá,zabedněnci věřící televizi a novinářům. Dobře zpracovaní tupci. A co Parkanová? Není vám divné, že ji brání velice urputně celá TOP? Je to připosraná ženská a mohla by mluvit, že? A o kolik jde v její kauze? Pokud jste v matematice sběhlý, spočítejte si, kolikrát by se Ráthových 7 mega (zatím není nic dokázáno) vešlo do její kauzy a to je na rozdíl od Rátha prokázáno!!!!
15. 06. 2012 | 06:52

XA napsal(a):

Pane doktore, to je hezké, že jste začal upozorňovat na to, jak se to tady rozkrádá. Ale nebojte se, my to zvládneme i bez Vás. Vy hezky zůstaňte, kde jste, protože si to zasloužíte, jestli kradete (korupčíte) miliony nebo miliardy, je totiž pořád ta samá věc i když v menším rozsahu - ne ale menší vina! Jsem moc ráda, že jste tam, kde jste a je potřeba, abyste si to vychutnal až do dna. Mmch. já když mám takhle bednu s vínama, tak to tedy opravdu poznám hlavně jen na tíze krabice...chtít vzbudit lítost takovými .... ne, když někdo páchá nepravosti, musí počítat s trestem a dneska večer si dám sedmičku - bílého, pěkný den XA
15. 06. 2012 | 06:57

kormoran napsal(a):

Joseph Beet , diky za link . Film v osmdesatych letech ?

Levicak. Rad se Rathovi omluvim , pokud soud rozhodne v jeho prospech.

Apropos , byl byste tak statecny a napsal Vas text "verejne" v procesu Horakove , nebo Piky i v mnoha jinych jinak medialne utajenych?
Soudruhu -demokrate?

Soudruzi volaji po demokracii , az kdyz jim hori koudel u peeerdele , ale jak jedou na oslovi to je naaarez!!!
15. 06. 2012 | 07:02

Rena napsal(a):

Rath si myslí, že většina lidí jsou pitomci, že mu jeho populistické špeky spolknou. Snad mu po pár letech na Mírově dojde, že to s jeho vlastní výlučností bude nějak jinak.
15. 06. 2012 | 07:35

vasja napsal(a):

stejskal napsal(a):
Evidentně to napadlo víc redakcí, pane vasjo ;-)
http://zpravy.idnes.cz/rath-bloguje-z-cely-0ay-/domaci.aspx?c=A120614_153954_domaci_hv
Hezký den.

Libor Stejskal
---------------------------------
No jo, kurňa.
A ja si pane Stejskale myslel, jak že sem chytrej:-))
Utěšuju se tim, že blog je tak divně blbej.....hned sem si představil tučnou kozatou bábu na barikádě se socanskou vlajkou a co jinýho mne mohlo napadnout, než že to je nějaká kulišárna.
Tak dobře. Nepsal jste ho Vy, ale ani Rath.

Dobrý ráno.
15. 06. 2012 | 07:50

melčákova pohanka napsal(a):

Pepa Řepa. Že Vy jste přesvědčen o tom,že jste vtipný?
15. 06. 2012 | 08:52

Brutus napsal(a):

Vydrž Davide, masy přijdou jako ve francouzské revoluci, zboří brány vězení a ty budeš volný. Pod prapory strany sociálně demagogické ke světlým zítřkům.
15. 06. 2012 | 09:00

kormoran napsal(a):

Vsadim 100: 1 , ze Stejskal nebude jako vedet odkud se tento blog vzal!)))

Taky peknej vsivak!))) Ten kdo nesuka ,pracuje pro CI-8 !))))
15. 06. 2012 | 09:05

Levičák napsal(a):

To:kormoran
Vážený pane,při procesu s paní Horákovou jsem ještě nebyl na světě a zločiny z 50. let znám jen z médií a z fimového záznamu procesu ukazují stále jen stejný,krátký úryvek.Vy jste se ho možná zúčastnil,tak více víte.
A nebuďte tak zaseklý,soudruhem jsem nikdy nebyl a přesto se hlásím k myšlenkám levice a k pravici se dokáži chovat bez urážek.
15. 06. 2012 | 09:06

Levičák napsal(a):

To:Bohumil
Pane,pozorně si přečtěte,co jsem napsal.Netvrdém,že otec pana Grebeníčka byl neviný,zrovna jako otec pana Ratha.Jde mi jen o to,že se činy rodičů chtějí přičítat na vrub jejich dětí.
15. 06. 2012 | 09:09

melčákova pohanka napsal(a):

Brutus a Kormorán toť představitelé elity tohoto smutného národa.
15. 06. 2012 | 09:23

kormoran napsal(a):

Levicak , myslel jsem si to .

"Oni" ukazuji stale stejny a kratky zaznam z procesu .
Ale Fucika mate v kapse ne?)))

Za druhe soudruhu levicaku ! Ode me cekejte jen same urazky !

Za treti soudruhu levicaku , co znamena osloveni "TO" kormoran, "To" Bohumil , to jsem jeste neslysel , jste snad leninsky Tatar , ze neumite oslovovat v cestine?
15. 06. 2012 | 09:26

David - 1.část napsal(a):

dedek - 06:52:

"...Davide, co takhle počkat si na vyjádření soudu? Ta vaše Nova je opravdu pravdomluvné médium jako všechna. Nevadí vám, že vaše milovaná Nova, jeden den o RATHOVI ŘÍKALA NĚCO, CO DRUHÝ DEN DEMENTOVALA?..."

-----

Jak jste z mých vyjádření (14. 06. 2012 | 13:31 a 19:53)

mohl dojít k závěru, "vaše milovaná Nova"?

Svůj názor si utvářím z více zdrojů. V žádném případě nejsem závislý jen na informacích z NOVY, jak se mylně domníváte, ale vyhodnocuji informace i z takových důvěryhodných zdrojů, jako jsou např. Aktuálně.cz a deník Insider.

Navíc se spoléhám na svůj prostý selský rozum, který mně říká, že tím jakým způsobem se Rath hájil se usvědčil sám. Prostě je lhář. A jak už mně bylo od dětství vtloukáno do hlavy - Kdo lže, ten krade a kdo krade, pro toho si přijde čert.

-----

"...A o kolik jde v její kauze? Pokud jste v matematice sběhlý, spočítejte si, kolikrát by se Ráthových 7 mega (zatím není nic dokázáno) vešlo do její kauzy a to je na rozdíl od Rátha prokázáno!!!! ..."

-----

To NADRŽOVÁNÍ darebákům z vládní koalice je už do nebe volající!!!

Na druhou stranu v žádném případě nepodléhám

vyloženě přihlouplým manipulacím,

jako že - "já jsem ukradl jen 7 milionů a jiní kradou miliardy."

Ruka spravedlnosti by měla dopadnout na všechny stejně

- SPRAVEDLIVĚ.

-----

Aktuálně.cz:

Rathův výslech trval 108 minut. Teď jdou na řadu další

15.6.2012

Praha - Přesně měsíc uplynul od prvního výslechu poslance Davida Ratha po jeho dramatickém zatčení v Rudné u Prahy a policie rozjíždí druhé kolo vyšetřování.

V poslední pracovní den týdne začne vyslýchat svědky Rathovy korupční kauzy, ve které bylo dosud kromě bývalého hejtmana obviněno dalších šest lidí. Připomeňme si nyní, jak podle zjištění deníku Insider výslech zadrženého politika probíhal.

Bylo 15. května, tři minuty před půl jednou odpoledne a policie měla ve výslechové místnosti poslance a v té době stále ještě hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, kterého večer předtím zatkla a před necelými třemi hodinami obvinila pro zločin přijetí úplatku.

Ještě předtím, ve 12:20, se David Rath radil se svým advokátem Adamem Černým, trvalo to tři minuty.

Výslech byl nahráván na kameru a kromě poslancova právníka ho sledují také právní zástupci dalších lidí, kteří byli spolu s politikem v kauze obviněni. Někteří advokáti nevydrželi celou dobu, a když výslech za 108 minut, ve čtvrt na tři odpoledne, skončil, seděli na jejich místech kolegové z kanceláře, anebo nikdo.

„Cítíte se zdráv a schopen výslechu?" zní obligátní otázka vyslýchajícího rady. „Myslím, zkusíme a uvidíme," odpovídá Rath, přestože protokol zaznamenal jeho věty o tom, že po náhlém podvečerním zatčení a nočních domovních prohlídkách je „trochu unaven".
15. 06. 2012 | 09:30

kormoran napsal(a):

Melcaaakovaa Ohaaanko , dekuji to vite nekdo je elita a nekdo rude jelito!)))
15. 06. 2012 | 09:31

David - 2.část napsal(a):

.

Podle protokolu David Rath vyslýchajícímu radovi přiznává, že je majitelem či spolumajitelem několika nemovitostí, a jeho vyjádření o majetkových příjmech jsou do protokolu formulována slovy: „Myslím si, že nadprůměrné." Čistý měsíční příjem? „Nepamatuji se, ale hrubý roční příjem je okolo 3 mil. Kč," čteme v dokumentu, který nakonec čítá deset listů.

Absolutní většina toho, co v něm dále o Rathově výpovědi stojí, koresponduje v podstatě s větami, které poslanec tři týdny poté zopakuje v projevu ve sněmovně. Například pasáž, kde se odvolává na maximálně hospodárné rozdělování peněz na projekty ve svém kraji. „Jinak podotýkám, že sledování efektivity projektů jsem navrhl a prosadil já… Prakticky u každé akce se našla úspora oproti projektu," stojí v záznamu jeho výpovědi.

David Rath se také drží taktiky, kterou naznačují přepisy částí odposlechů, v nichž se vede hovor o tom,

jak zareagovat v případě zatčení.

„Celý tento příběh mi připadá, že jsem se stal terčem nějaké promyšlené akce, nejspíš nějakého souboje mezi dodavateli, zhotoviteli, projektanty nebo já nevím kým, kteří si takto přeze mne vyřizují své účty…. Nejsem si vědom, že bych přijímal úplatek a nejsem si vědom, za jakou činnost by měl být poskytnut. Když jsem odcházel od dr. Pancové, tak jsem odcházel přesvědčen, že v souladu s tím, co mi říkala, mi dala krabici vína," zaznamenal protokol (kvůli autenticitě podáváme i s chybami).

Krabice s víny a špatná paměť

Co se krabice týče, poslanec policii vylíčil svoji verzi o tom, že si s Kateřinou Pancovou často vína předávali. Ona byla na bílé, on na červené. A když někdo pořídil oblíbenou barvu toho druhého, láhve si vyměnili. Odtud nápis červený Malbec 2011 na Rathově krabici se sedmi miliony.

Mimochodem, Rathova výpověď jde podle protokolu do takového detailu, že exhejtman popisuje, jak krabici s penězi držel: „… když jsem odcházel, vzal jsem ji pod paží, aby se ty láhve nepropadly."

Po více než hodině výslechu

a po otázkách na vztah k Pancové, Kottovi a k vínu policie pouští Davidu Rathovi do sluchátek záznamy odposlechů a překládá mu také přepisy záznamu. Jde o pasáže, jež

zpochybňují verzi,

kterou policistům zatčený politik v předchozích odpovědích vylíčil.

„Nevím, koho jsem tam slyšel, tady je napsána Kateřina Pancová a já. To potvrdit nemohu a tento rozhovor si ani takto nevybavuji," reaguje podle protokolu Rath.

„Pochopil jste, o čem se lidé na té nahrávce baví?" zní další otázka.

„Přijde mi to zmatené," cituje dokument zatčeného, který si nevybavuje ani další pasáže, které mu policie předkládá.

Ve čtvrt na tři odpoledne je výslech ukončen. V jeho policejním záznamu není ani jediná věta o tom, co řekne David Rath za tři týdny ve sněmovně a co rozhýbe politické vody - že nešlo o úplatky, ale možná o peníze na volební kampaň.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=748766
15. 06. 2012 | 09:31

kormoran napsal(a):

Skoda , ze na Vas komousi nemam vice casu . Dusil bych vas od rana do vecera!
15. 06. 2012 | 09:33

melčákova pohanka napsal(a):

kormoran. Máš něco na tlumení agresivity? Zkus elektrošoky,i když spousta z nás si myslí,že jsou škodlivé,tak spousta lidí si je sama žádá a i medicína je uznává! A nebo naštípej dřevo na zimu,to také pomáhá!
15. 06. 2012 | 09:53

Viola napsal(a):

oldo i jiní, když naznačuje David Rath, že eventuální peníze v krabici mohly být na volby, tak tomu i odpovídá ten přepis nahrávky, kdy říká:
"Musíme nakrmit tu bestii", nejspíše tím měl na mysli ČSSD.
15. 06. 2012 | 10:33

vavrjan napsal(a):

Dnes prohlížím Novinky na Seznamu. O Parkanové ani slovo. Když se jednalo o Ratha tak nebylo novin, kde by se tato kauza neprobírala. Církevní restituce jsou opravdu tunelem za bílého dne a před zraky celého národa. Já neobhajuji Ratha, ale on je s těmi 7 mil. skutečně břídil. Pouze doufám, že to jednou spočítaá nastupůjící nová generace těmto zmetkům a pozavírá je všechny za to jak je do předu okradli. Nečas, Kalousek Drábek a ostatní lumpové za mříže.
15. 06. 2012 | 10:40

SuP napsal(a):

Místní "David" kopíruje hodně, často a ráth, ale já to čtu nerath.
15. 06. 2012 | 11:15

Zpěvačka z Tábora napsal(a):

Včera v noci příšel za mnou Mirda a plakal mi na klíně. Že se mu pohnulo křesťanské svědomí, jak prudce vstal v Událostech TV. Musela jsem ho utěšovat, že negativní reklama je taky reklama. A slíbit, že se přiznám. Tímto to tedy dělám i za Mirdu. I když mi tehdá zakázal mluviti pravdu na vládě. Všici se kajeme, Davídku. Sedíš i za nás. Nás za účinnou lítost pokryje Všečas a Monsignore. Cassius Parkensis (jeden z vrahů Caesarových - pozn. ed.).
15. 06. 2012 | 11:25

David napsal(a):

SuP:

když nemám něco ráth, tak to nedělám :)
15. 06. 2012 | 12:26

Levičák napsal(a):

Pro Kormorana:
Vážený pane,jest-li si myslíte,že tady někoho dusíte,např.komouše,jak píšete,jste na omylu.A to že jste se mě rozhodl urážet a nazývat soudruhem přestože mě neznáte o něčem také svědčí.Jen jste se předvedl před ostatními přispěvateli a já vím,že již nemá smysl na Vás reagovat.Je tu řada jiných- slušných lidí,s kterými rád podiskutuji a vyložím jim své názory,případně se sám nechám poučit.
15. 06. 2012 | 12:48

jarr napsal(a):

je to chudáček, nemá úroveň.
15. 06. 2012 | 13:17

Pepa Řepa napsal(a):

melčákova pohanka
ani ne.Jsem jen řepa.

A že Vy jste přesvědčen o tom,že jste chytrý?
Výkřiky typu "toť představitelé elity tohoto smutného národa" hloubavého ducha značí.I ten nick musel dát dost přemýšlení.
15. 06. 2012 | 13:23

JJ napsal(a):

Kvuli brebendam od farmaceutickych spolecnosti Rath vzal leky lidem, kterym se jejich stav bez leku trvale zhorsuje (prestoze nehrozi akutni smrt) a odlozil operace. Zakazka pro nemocnicni pavilon predrazena o 800 milionu a pritom neni na slozitejsi operace pro deti s malo castym postizenim...

Nemam slov, ktere by prosly filtrem na webu, pro takoveho cloveka. At klidne shnije ve vezeni.
15. 06. 2012 | 13:26

MA-FU napsal(a):

dr.Ráthe

Kdo postaví barikády-Klaus už je starej už mu nejsou 4 roky!!
15. 06. 2012 | 13:33

ZdePr napsal(a):

Pan Rath si zřejmě myslí, že odvede pozornost od sebe, tím, že bude upozorňovat na jiné kauzy. Pane Rath, dneska jsem četl v novinách, že jste si založil BLOG, byl jsem upřímně zvědav co zde budete psát na svou obhajobu. Jestli je toto vaše obhajoba, tak jste ubohej a opravdu jste mě se svou arogancí nezklamal.
Vy píšete "měl mít 7 mega" vy chcete říct, že jste je neměl a že vám je dali do ruky při zatýkání?!?
Já opravdu pro Vás pane Rath nemám slov a jste tam kde máte být!
15. 06. 2012 | 13:48

Zdeněk Wachfaitl napsal(a):

Zpráva z tisku

"Sedím za mřížemi za to, že jsem měl mít 7 mil. v krabici vína. "
*
Tedy, pane doktore, Davide Rathe, vy se přiznáváte, že jste měl mít peníze v částce 7 milionů korun českých v krabici na víno když jste byl zadržen?
- Měl jsem je tam mít i dle policie, má na to důkazy.
*
Zapište, prosím.
Pan MUDr.David Rath, hejtman a poslanec v jedné osobě, se doznal, že měl mít peníze v krabici. Tím je tedy případ uzavřen, neboť je nad slunce jasné, že jde o klasický a bezprecedentní případ očekávání předmětu korupce na jistém místě. Tento nehodný sluha státu mínil utajit 7 milionů před zraky veřejnosti a bedlivých strážců zákona v kartonové krabici i když byly určeny pro chudé siroty v nalezinci v Buštěhradě, v soudním okrese Kladenském.

Soud vyhlašuje - Vinen v celém rozsahu obžaloby císařské i královské.

Vzhledem k činnosti tohoto výtečníka již před válkou bude ještě zkoumáno, zda se též nepodílel na zastřelení arcivévody Ferdinanda. Potom ať si ho klidně oběsí u jeho brigády.
*
A co dál doktore?
Jen když jsme zdrávi,
Napište další glosu z vězení,
vděčné publikum to jistě ocení.
I pro vás máme pěkný den,
až budete k soudu přiveden.
**
Sedím za mřížemi za to, že jsem měl mít 7 mil. v krabici vína, tak to vidíte, ani jste si je neužil...
15. 06. 2012 | 13:49

Pepa Řepa napsal(a):

Davídek je kabalista.
Ve škatuli bylo 7 milionů, blog má 7 vět, milenek měl taky 7.
I trpaslíků bylo 7.
https://www.youtube.com/watch?v=hNl6OtFqsy8

Viděl bych to na 7 let na Mírově.
15. 06. 2012 | 13:56

ZdePr napsal(a):

na každou svini se někde vaří voda, jsem znechucen politikou, začalo to již aférou s Diag Human. Takových vyhozených peněz, takovýho času, co s tím někdo strávil a nikdo za nic nemůže. Ale hlavně, že se silnice rozpadají, dálnice vlní apod...
15. 06. 2012 | 14:02

dacan napsal(a):

Blog i příspěvky mě při pátku dost pobavily :-D už dlouho jsem se takhle nenasmál. A to se přitom směju často a ráth.
Dejve, přestaň už konečně kvákat hovadiny, kápni božskou, kolik jsi dostal za tvoje poslancování a gubernátorování na všimným. Pochlap se, čéče... :-)
15. 06. 2012 | 14:05

squirel napsal(a):

David se koukám projevuje bojovně, jako revolucionář a stavitel barikád, a já vždycky myslel, že on je obyčejnej asociální demokrath...
15. 06. 2012 | 14:12

Martin G. napsal(a):

Pane Rathe, chápu, že to musí být schíza.Nohy by utíkaly a srdce velí stát a bojovat - nebo naopak...? Pomohlo by Vám napráskat aspoň pár "kolegů" z politiky, ale taky by to mohlo znamenat odchod za p. Mrázkem.Ty vaše prolhanosti Vám můžou baštit jenom skalní příznivci a totální zabedněnci, ačkoliv nepopírám, že jich máte ve fanklubu hromadu. Každopádně mě těší, že boží mlýny začali mlít právě u vás a že postupně přešrotují víc takových mazánků, bez ohledu na partajní příslušnost. Taky jsem zvědavý, jestli vyšetřovací orgány zavadí o vaši další iniciativu, zámek ve Dlouhé Lhotě. Tam to sice byla slabota, celkem ani ne za 200M, ale i tak vám stálo za to dostat pinku. Doufám, že z ní zbylo aspoň na cigára, až budete na lágru. Hezký dlouhý den.
15. 06. 2012 | 14:16

raddcek@seznam.cz napsal(a):

Běda lidem kterým tato vláda vládne!!!
15. 06. 2012 | 14:39

mko napsal(a):

Klasika

Zloděj křičí chyťte zloděje.
15. 06. 2012 | 14:58

flame napsal(a):

To bude seriál, Ordinace na konci basy. Hrají: MUDr. Rath, obecní vošoust, bigamista a zlodějícek, MUDr. Barták sexuální násilník a prase. Diváci jsou napnutí, KDO BUDE MÁMA A KDO TÁTA? Do děje vstupuje další lékař a zloděj, exministr MUDR. Barták. Diváci šílí, BARTÁK NEBO BARTÁK! Rozsoudit je příjde JUDr. Bárta, Nakonec přilétá KOLIBŘÍK MUDr. Bém a padá opona. Laskavý čtenář promine, ale pokračování příště...........
15. 06. 2012 | 15:11

Tomáš napsal(a):

Copak Davídku už se ti tam nelíbí...? Teď by jsi chtěl pomoct od občanu které jsi Ty a zbytek toho "bordelu" celé roky okrádali? Možná se ti pár jedinců povede přesvědčit těma blábolama aby vyšli do ulic ale je tu taky zbytek "normálních lidí kteří jakmile tě potkají někde na ulici tak ti dají přes h**u. Stejně tam nakonec skončíte všichni tak se nemusíš bát že si nebudeš mít s kým povídat: "jaké to bylo... " .Stále platí pořekadlo "kdo chce kam, pomozme mu tam"
Jen jedna věc by nás v práci zajímala : Kde se dají sehnat krabice od vína s 7 milióny uvnitř :D :D :D
15. 06. 2012 | 15:19

Ing. Krákora napsal(a):

Davide ty jsi opravdu nemocný člověk......
15. 06. 2012 | 15:23

SuP napsal(a):

Je to přece stará vesta:

"Pomalu otevíráš oči
To osahávaš nový den
Jen tma se kolem tebe točí
Jak rád bys oknem viděl ven

Chtěl by si ještě spatřit nebe
Strop tvojí cely nestačí
Zítra je konec - z toho zebe
Protože Zem se otáčí

Óóóó
Polámaný v díře krysí, čekáš na smrt jako by si krad
Jen ten, kdo se pravdy bojí, ten před Bohem neobstojí snad

Óóóó

A tak svět zase ztratil muže
Co kráčel hrdě smrti vstříc
Věděl, že nikdo nepomůže
Jenom proto, že nám měl co říct

Óóóó ...."

Kdyby Vykydal měl zase potřebu se mě ptát, jestli jsem to celé složil sám, tak je to Olympik. A to ještě nic nevěděli, jen možná tušili....?
15. 06. 2012 | 15:51

Bestia Triumphans napsal(a):

Pepa Řepa:
Melčákova pohanka je obdařen vším možným, ale smyslu pro humor moc nepobral.
Asi se budete míjet.
Onehdá jsem ho nazval "ubohý červ, plazící se v prachu", a on mi ani za tak krásné oslovení nepoděkoval! Dokonce ještě brblal... :)
15. 06. 2012 | 16:37

Důchodce Michal z Teplic napsal(a):

Klasika:

Zloději křičí: Zloděj! Aby odvedli pozornost a mohli ještě víc krást!
15. 06. 2012 | 17:23

slušný člověk napsal(a):

Modří zloději odstranili svého kritika, aneb Kubice II.
Jasné jako facka... :-)
15. 06. 2012 | 17:25

... napsal(a):

7 mega v krabici od bot. Tomu tak věří pouze modrá jednoduchá chudina s IQ pod 80.

Zdejší placený provokatér, co kopíruje pořád stejné výkřiky a "promluvy" k rathovi to dělá pouze za peníze...
15. 06. 2012 | 17:28

wdf napsal(a):

Neverim, ze pan Rath neco udelal. Verim tomu, ze to na nej usili prave proto, ze slape mnoha velmi vlivnym ( jak v politice, tak i v byznysu ) na kuri oko celou radu let. Neboji se poukazovat na obrovske kradeze a machinace a zato dnes de facto 'sedi'. Verim tomu, ze bude i odsouzen. V nasem state totiz neni 'nezavisly soud' viz. pan Smetana a jeho 'nezavisla soudkyne' Langerova. Neverim ani policii - viz Kubice a jeho zprava. Kdyz proti cloveku stoji stat se vsim vsudy ( tajnou sluzbou, policii, justici a zejmena stadem amateru a lharu v parlamentu - viz. Koci, Skarka, Barta, Weningerova, Pikova :-) a dalsi ), tak holt jeden nema sanci. Myslim si to od sameho zacatku tj. od jeho zatceni a to prave proto, jak se ten clovek prezentuje a vyjadruje ( pan Rath ). A v tomto 'motaku' rika to, co ja uz celou radku let.
15. 06. 2012 | 17:31

Sam napsal(a):

Pan Ráth měl prořízlou pusu, ale pro dobro věci. Pamatuju si ho jako pána, který se zastával práv pacientů a obyčejných lidí a tepal do krádeží modrých kmotrů.
Proto někomu vadil a los vyšel na něho! Jeho odstraněním Kubice dosáhl i odstranění největšího kritika zlodějin ODS!

Krádeže ODSTOP teď mají zelenou!
15. 06. 2012 | 17:32

Suchý Čert napsal(a):

myslím si, že to pan Ráth neodhadl, pokud to psal on.
Vláda modrých zlodějů ročně ukradne lidem ČR nejmíň přes 200 000 000 000 Kč...
15. 06. 2012 | 17:35

don quixote napsal(a):

Kdyby tento blog měl být obrazem českého národa, tak opravdu nezbývá, než emigrovat. Toto je jediné, co dokáží ze svých hlav vyprodukovat nekteri moji spoluobčané? Sbalit kufry a pryč odsud! Ubohost!

P.S. měli by vám zakázat blogovat, svobodu slova si nezasloužíte, resp. jste k ní ještě nedospěli : jaja, drza zrzka, rathuv fanousek, vasja, viola, david, pavel, majda, vasek, mirad, milos, krusnohorec, scientist, honza, oranzada obecna, palatova, endy baron, ostruhal, standa, milda, jirka, jan z rokycan, DL, oblud, lenka, jiri, jirka, ondrej maly, hihi, dexter, julio B, atd. atd. atd.

aktualne: zaviram nadobro tento pubertalni bulvar
15. 06. 2012 | 17:46

Pepa Řepa napsal(a):

Bestia Triumphans
všimnul jsem si, takových je tady víc.
Jednoduché ideologická výkřiky o levounech nebo pravounech, zakyslí staříci kterým utíká život mezi prsty.
Já to tady vážně neberu a to je se.e, nedovedou se smát ani jiným blbům ani sami sobě.

Celé ta argumentace je úsměvná.
Jako kdyby Vás chytli přímo při činu, že vykrádáte samoobsluhu v Brodě a vy jste ječel, ať Vás pustí, že včera vykradli hypermarket v Týně.Větší.

Může být, ale pomůže Vám u soudu, když žádáte o propuštění z vazby, že blogujete?
To by musel být soudce padlý na hlavu.

Pomůže Vám poukazování na vykradený hypermarket?
To žádný soudce nepřipustí, není to součástí případu,

A pomůže, když Vám tisíc mamlasů na internetu sbaští Vaši verzi?
Změní to výši sazby?

Ale abych nekřivdil všem t.zv.levounům. Ti kteří mají něco v hlavě jsou zticha, protože takový vejlupek se obhájit nedá.
Jiného by mně bylo líto, basa s ním zacvičí, ale jeho ne. Nedá si pokoj.Vykoleduje si možná horní hranici.
Vzhůru na barikády.
Vítězství egocentrického exhibicionismu nad rozumem i opatrností.
15. 06. 2012 | 18:14

Miláček napsal(a):

Dá se z vazby blogovat? Já to fakt nevím,ale to divadlo kolem nemá chybu. Já totiž vím s jistotou, že máš Davide v Litoměřicích VIP celu! "Někdo" zavolal hned potom co tě zašili a éjhle skončil si ve VIP cele, přesto fňukáš jak je to tam strašný. "Někdo" z tvých kámošů, bojovníků proti koruci, zavolal a zavíráci se rozklepali!! "Někdo" má zájem na tom, aby tě pryčna netlačila, tak aby si nezačal v lochu zpívat a prásknul ho? Nemáš to lehký. Na barigády se ty moc nehodíš, ale můžeš ještě oprášit Jana HUSA "Pravda vítězí" národ a tvoji voliči ti pak odpustí i tu křištálově čistou sedmičku.
15. 06. 2012 | 18:19

Leosek napsal(a):

Jenom zpivejte dal pane Rath !
To je tady velice zapotrebi, a treba vam soudce za to par roku odepise !
15. 06. 2012 | 21:25

Franta napsal(a):

Pravdu má Revolucionář 22 jinak to jsou většinou jen plky.
15. 06. 2012 | 21:50

nis napsal(a):

Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha
http://www.petice24.com/petice_za_osvobozeni_politickeho_vezne_davida_ratha
15. 06. 2012 | 23:52

nejistota napsal(a):

Pan Rath není hloupý člověk, přepisy odposlechů vyzněly jak když se jedná o žáčka zvláštní školy, což mi k němu nesedne...a ta záplava informací okolo jeho zatčení (každou hodinu jiné sumy) a vyjádření paní Bradáčové bezprostředně po jeho zatčení...peníze převzal na dosud neznámém místě..vnáší hodně pochybností a nedůvěry. Tudíž nesoudím,nýbrž počkám si na soud a definitivní uzavření celého případu.
16. 06. 2012 | 06:46

slušný člověk napsal(a):

přebírám odjinud, je to dobrý příspěvek

plk. Kurvice napsal(a):

Kalousek je strážce pokladny v zemi, která má hodně vysoký deficit. Překvapuje mě, že tento člověk, který by měl sedět na penězích a hlídat, aby se šetřilo, tak tu hájí názor, že si ministr může nakoupit co chce, a za jakoukoliv cenu, žádný tendr, žádné srovnávací ceny, zkrátka, co si ministr usmyslí, to může mít za peníze dańových poplatníků. Šetřit se má, ale na těch chudých (např. poplatky u doktora), to je jeho krédo. FUJ, čím dříve ten člověk bude z fleku, tím lépe.

Je jasné, co má causa Kubice II. zakrýt....
16. 06. 2012 | 13:54

Pravda napsal(a):

Zpěvačka Parkanová má na kontě minimálně 600 000 000 Kč, když ne víc (Vondra taky ukradl na obraně víc než 300 000 000 Kč).

ALE !!!!!!!

Chemik s STBáckým synkem Toljou Nečasem nemusí být ZATÍM nervózní!

Pokusím se osvětlit, proč:
Kubice, osvědčený už za Kubiceho zprávy I., kdy krajně neoblíbená ODS díky ní dosáhla volební plichtu a díky Íčkově podplacení poslanců vytvořila vládu, nešel za svůj prokázaný podvod sedět(!), ale jako nevzdělaný instalatér přímo na ministerské křeslo. NĚCO SE TEDY CHYSTALO! Vyústilo to Ráthem a v kontextu je vedlejší, jestli je vinen nebo ne. ODS a pravice vůbec je rekordně neoblíbena a potřebuje ukázat na někoho jiného!! TO SE UŽ ZA KUBICEHO ZPRÁVY I. OSVĚDČILO ! Připravené akci nasvědčuje nestandartní vyšetřování, udání, okamžitá reakce Němcové na telefon k případu, se kterým nebyla oficiálně seznámena, jako by předem věděla, oč jde. Okamžitá kampaň sdělovacích prostředků!!! včetně OKAMŽITÝCH "úniků" odposlechnutých rozhovorů. Přitom ty rozhovory nejsou běžná mluva, spíš připomínají přehrávání v divadle. A NIKDO TY ROZHOVORY NESLYŠEL! ani poslanci. Ti četli přepisy, přitom "slyšeli" šustění .o) Divadlo pro lidi bude pokračovat!
Ovšem to, že Rath zarazil Bendlovy předražené zakázky, nákup nemocničních přístrojů předražených 4 násobně a spousta modráků tak přišla o peníze, které chtěla ukradnout státu, že dříve zabránil modrákům realizovat tunel IZIP, který se dnes stejně ruší, a že snížil zadlužení Středočeského kraje po modré Bendlově vládě ODS z 9 miliard na miliardy 3, (zase se potvrdilo, že pravice rekordně zadlužuje) se samozřejmě čtenář nedoví! :o)

U PARKANOVÉ JE TO JINÉ, PŘESTO, ŽE SE PROKAZATELNĚ "ZTRATILO" NEJMÉNĚ 600 000 000 Kč. Masivní kampaň ve sdělovadlech neprobíhá, úniky informací ze služeben žádné. PROČ ??????

(ostatně, během posledních 6 let se takto obdobně ztrácí přes 100 000 000 000 Kč z rozpočtu každý rok).

Stopy prokazatelně vedou až ke Kalouskovi!!! Faktickým Vůdcem na obraně byl tehdy on se svými pobočníky! Ten se sice nemusí bát, byl policií 12x vyšetřovaný kvůli krádežím i vraždě, ale vždy to bylo zastaveno z vyšších míst. Koalice musela přetrvat!!!

NENÍ ŽÁDNÁ UMĚLÁ MEDIÁLNÍ KAMPAŇ, MODŘÍ KMOTŘI, VLASTNÍCÍ SDĚLOVADLA, JI NEROZJELI, POČÍTÁ SE TEDY S TÍM, ŽE CELÁ VĚC MŮŽE VYJÍT DO ZTRACENA!

Ale komu by to tedy sloužilo?????
Víme, že Vnitro a Justici ovládá ODS. Víme také, že přímý útok na Kalouska je nemožný přímo, jinak by to bylo vyhlášení otevřené vnitrokoaliční války a vláda by padla. Z boje kmotrů by nikdo z nich prospěch neměl. A víme také, že faktickým premiérem není Tolja Nečas ani náhodou, ale právě Kalousek! A že policie, kontrolovaná ODS, rozhodně nepůjde po modrých zločinech právě ODS, to by Kubiceho jmenování ministrem nemělo smysl!

KALOUSEK DÁVNO ZATLAČIL TOLJU DO DEFENZÍVY A CELOU ODS TAKY, CHOVÁ SE JAKO PREMIÉR JE TO ON, KTERÝ URČUJE POLITIKU VLÁDY, ODS MU DO TOHO NEMÁ CO MLUVIT!

VYPÍCHNUTÍ JEDNÉ (v kontextu modrých krádeží nevýznamné, nešlo o desítky miliard Kč, ale o "pouhých" 600 000 000 Kč) MODRÉ ZLODĚJINY ZÁROVEŇ UKAZUJE NA KALOUSKA.
JE TO VAROVÁNÍ!!!!! V RÁMCI VNITROKOALIČNÍHO BOJE.

POKUD KALOUSEK DOSTANE ROZUM (a on jej dostane, o tom žádná, protože lidi volají po potrestání zlodějů miliard a ne milionů) CELÁ VĚC SE ZASTAVÍ. KAMPAŇ PROTI PARKANOVÉ VE SDĚLOVADLECH, KONTROLOVANÝCH ODS, NEPROBÍHÁ!!

A tak se na Parkanovou, malou rybu, která za peníze jen plnila rozkazy skutečných vládců na Obraně (obdobně je na tom vesnická družinářka, dnes ministryně Kultury za TOP), zase mediálně zapomene....

JE TO JEN ZPROSTŘEDKOVANÉ KLEPNUTÍ KALOUSKA PŘES PRSTY. ABY ODS NEPŘERŮSTAL PŘES HLAVU.
16. 06. 2012 | 13:56

slušný člověk napsal(a):

církevní zlodějiny se musí zamaskovat. To je celé.
16. 06. 2012 | 13:56

jirka015 napsal(a):

Ach jo.Co ti z ODS-?Nějací podpl a plukovníci vám do toho nebudou kecat,že.
16. 06. 2012 | 14:23

jirka015 napsal(a):

Ach jo.Co ti z ODS-?Nějací podpl a plukovníci vám do toho nebudou kecat,že.
16. 06. 2012 | 14:24

občan napsal(a):

Má pravdu. Budou muset na něho něco ušít. Asi nic přesvědčivého stále nemají.
16. 06. 2012 | 15:58

občan napsal(a):

to 18:14
modráci ale zrušili a vykradli res publica.
16. 06. 2012 | 16:00

Kamjdu napsal(a):

Davide, nevěřím, že jsi tento článek sem vložil ty nebo někdo z tvých blízkých.
16. 06. 2012 | 17:30

Milan napsal(a):

Rath je spravny Cech Zlodej krici:chytte zlodeje!
16. 06. 2012 | 18:19

Neználek Jan napsal(a):

Dotaz : Ono ve vězení je přístup k PC ??? Nebo se to vynese na motáku, jako kdysi, a pak to někdo jeho jménem napíše ??
16. 06. 2012 | 19:49

Bjasník Parkán napsal(a):

David Rath
nic nekrad´
vínečko měl rád.
Chudých advokát
lidu kandidát
čeká na něj Hrad !
16. 06. 2012 | 20:09

Ctvrty Odboj napsal(a):

Cirkvim se vraci to co nikdy nemely, a plati zato ti co s tim nemaji nic spolecneho.

Aby bylo na 100 miliard pro Cirkve, na 300 miliard pro zachranu Eura (kdovi jestli se to povede)tak neni na duchody atd, a tak jsou dane na chude vyssi nez ve vetsine zemi.

CSSD krade, ODS krade, TOP krade, VV krade. Volit je budou jen zlodeji a lokajici.

Zbyva KSCM a par malych stran, DSSS, Pirati a tak.
17. 06. 2012 | 01:54

Admirál napsal(a):

Pan Rath si odbývá v Českých zemích tak nezbytnou přípravku na funkci prezidenta.

Jinak souhlas s obsahem blogu. Tato vláda je největší zloděj z našich portmonek a mělo by se s tím něco dělat.
17. 06. 2012 | 07:29

Analytik napsal(a):

Rathova asistentka potvrdila, že už má připraveny další dva příspěvky z Litoměřic.
Na blogu se objeví příští týden.
17. 06. 2012 | 09:18

Dan napsal(a):

David Rath se stal biblickou obětí bláznů, kteří nevědí, že zle činí. Předvádějí svou spravedlnost na člověku, který, i kdyby eventuelně udělal to, co tvrdí policie a čemu ani slušný člověk po zkušenostech věřit nesmí, bude vždy jen nevinnou obětí za tisíce zločinů zcela nesrovnatelných parametrů, jejichž pachatele nikdo nestíhá. Oni místo přikázaného milosrdenství chtějí přinést oběť, která "ohavností jest Hospodinu". A až biblicky naplní svou míru, nepravost jejich zase jen na vrch hlavy jejich sestoupí. Jak takové sestupování bude vypadat, by si měli umět představit. A z jiného pohledu. Korán mluví v tomto smyslu: Mysleli jste si něco, o čem jste neměli žádné vědění. Považovali jste to za nicotné, ale u Boha je to nesmírné. Pročpak jste si neřekli, že to je pomluva nesmírná? A ještě jiný pohled: Bible říká, že člověk se ve svém soudu nesmí uchýlit podle většího počtu.
17. 06. 2012 | 09:43

David Rath for president napsal(a):

Pan poslanec Chaloupka nebo Parkanová mohou klidně manipulovat svědky a ovlivňovat vyšetřování, ale David Rath sedí ve vazbě prý právě z tohoto důvodu? Tady něco dost smrdí. Policie marně hledá nějaký jasný důkazy a doposud nebylo k jeho zatčení nám nic kloudného předloženo. http://www.novinky.cz/krimi/270659-policie-vyslychala-svedka-z-kauzy-rath-pres-pet-hodin.html?ref=boxE Kdyby tomu bylo jinak a policie měla natočeno, jak David Rath vychází z domu s krabicí překvapen Urnou, která by ho donutila ji na místě otevřít a ukázat na kameru, že v ní má bankovky .... kdyby se něco takovýho stalo, tak už to tak asi tisíckrát vidíme na tv nova, jako novou modrou vládní propagandu a nic by se neskrývalo. Davidovi logicky věřím, že se jedná o komplot proti jeho osobě. Jsou zde motivy, schopní lidé, kteří mu byli schopni něco takovýho udělat a sakra hodně všeljakých podezřelých okolností a náhod: http://www.outsidermedia.cz/Proc-musel-jit-David-Rath-do-basy-1.aspx David Rath dělal práci pro lidi a naštěstí měl ve zvyku se za vším dosti zviditelňovat, takže si toho lidé i mohli všimnout. Dělá to podle vás někdo, kdo chce v něčem fušovat?
17. 06. 2012 | 10:33

Amála napsal(a):

Prosím, zamyslete se někdo nad tím, jakou češtinou jsou prezentovány odposlechy z nahrávek případu MUDr Rátha. Myslíte že vysokoškolsky vzdělaní lidé mluví tak strašnou češtinou. I věcný obsah mi připadá příliš stupidní na tak angažované lidi, kteří jsou zvyklí mluvit.
Připadá mi celý případ velmi zmanipulovaný. Neříkám, že jsou to andílci, ale vše bylo tak rychle připraveno, policie, paní Němcová se svým souhlasem a 100 policistů na jednoho hejtmana. Lidi myslete. Nejsou zde větší politické kauzy, které se někdo snaží zastřít.Žaluje se pro miliony, unikají miliardy.Volby máme za dveřmi.Boj stran o voliče. Cena je vysoká.Politický boj vrcholí.
Lidé jsou snadno manipulovatelní a to je jejich velká deviza, protože vyletí kauza a lidé mají hned jasno. Počkejme na soud. Ten ať rozhodne. Nedělejme předčasné závěry. Uvidíme, co vše vyplave na naší politické scéně.
17. 06. 2012 | 14:07

Michal Šebek napsal(a):

Pane Rathe, máte pravdu, vláda krade a nebetyčně ještě svoji zlodějnu maskuje. Dnes už se tato vláda nebojí ničeho. Problémem ovšem není - jak pravíte, že krade ODS ve spolupráci s TOP 09, nýbrž také to, že i v ČSSD se krade dost. Nemusíme však chodit daleko, třeba stačí pohledět na divné praktiky v ROP Jihozápad nebo Severozápad. Tam v těchto krajích nevládne ODS, nýbrž ČSSD! Vskutku mne ale zamrazilo v zádech, když jsem četl článek o panu Sobotkovi, jak hází špínu na Vás s tím, že jste svými korupčními aférami dal této straně gól. Doslova Vás hází přes palubu! Myslím si, že ten pomyslný gól dává straně už on sám a to tím, že namísto, aby při Vás stál v dobrém i zlém - když jste spolu z jedné strany a v zásadě se bratříčkovali, klidně Vás potápí. Nejlépe by bylo, kdybyste se na celou ČSSD vykašlal a potažmo politiku a věnoval se tomu co umíte. Jste doktor a slyšel že dobrý, věnujte se tomu. Však se také říká: "Ševče drž se svého kopyta".
17. 06. 2012 | 14:39

HUMAN issunce napsal(a):

140 miliard?Lidem je to jedno,to by jinak vyváděli.
17. 06. 2012 | 18:54

NJ napsal(a):

Dr. Rath je vězněm svědomí současné demokratické republiky České !
17. 06. 2012 | 18:58

pamětník napsal(a):

Bububu!
17. 06. 2012 | 22:42

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dvan hrubě urážlivé a nadávky obsahující texty, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 06. 2012 | 23:08

QWIDO napsal(a):

Rátha rozčílilo, že nebude moci ukrást státní majetek, který má být vydaný církvi. Snaží se dostat k co největšímu korytu, ze kterého bude moci legálně "privatizovat" se svou milenkou - ředitelko např. kladenskou nemocnici. Je to ubožák, který se k stávající situaci neumí postavit jako chlap, navíc se bojí , že po propuštění se mu již nepostaví.
České přísloví: Zloděj křičí - chyťte zloděje!!!
18. 06. 2012 | 00:30

Karel Král napsal(a):

jak může Rath vyzývat lidi pojďme na barikády -vždyť je to zcela mimo realitu - NEDOSTANE TOTIŽ Z KRIMINÁLU VYCHÁZKU.
18. 06. 2012 | 08:07

hana nováková napsal(a):

Všichni naši politici, plejádou všech stran , počínaje obcemi a konče parlamentem atd. , jsou stiženi nemocí zvanou - arogence moci - oni si myslí, že můžou všechno, že jsou bozi, nadlidi, že se jim nemůže nic stát, chce se zvracet a bohužel emigrovat už není kam , neznám na světě společnost, kde by se dalo před touto cháskou schovat. Br br ...... , mám dojem , že skončíme zase v jeskyni. Všem slušným lidem , hezký den.
18. 06. 2012 | 09:21

Tomáš napsal(a):

Jem i z Vás špatně pane Ráthe i z celé naší vlády!!!
18. 06. 2012 | 09:35

Jan Holík napsal(a):

Na "doktoru" Rathovi se dokázalo známé rčení: kdo lže, ten i krade. Na jeho prolhanost upozornil tehdy před volbou krajského hejtmana starosta Panenských Břežan a krajské zastupitele před volbou Ratha za hejtmana VAROVAL !!!! Je o tom záznam na internetu, jeho řeč těsně před volbou. Zastupitelé ho tehdy neposlechli a prapodivná koalice ho tehdy do funkce protlačila. Dnes by se ti zastupitelé, kteří tehdy tohoto machiavellistu do funkce protlačili, měli minimálně nad sebou zamyslet...zdá se totiž, že specielně v České republice je hra na levici a pravici přivedena k dokonalosti. Ve skutečnosti jde o kolaice lidí, kteří jdou po moci a po penězích. Snad tuto velice nepříjemnou dobu přežijeme bez velkých následků...
18. 06. 2012 | 10:15

Jan Holík napsal(a):

A ještě něco: pane Rathe, raděj zpytujte své svědomí a nepruďte takovými průhlednými nesmysly. O tom, že se v České republice neskutečně krade víme a Vy jste typickou ukázkou !!!! Když Vás zvolili do funkce hejtmana, udělali tak kozla zahradníkem. Vy si slovo "politika" vysvětlujete po svém ! Raděj mlčte, bude to více k užitku Vám i Vašemu okolí.
18. 06. 2012 | 10:19

ominiks napsal(a):

Pane doktore , vzore ctností a morálky nutíte mne použít vulgární výraz , ale pro člověka jako jste vy -
bez začervenání. Když už něco poseru tak si to vyžeru.
Nevím kde berete tu drzost neustále kopat kolem sebe ,
arogatní , nemorální člověk ( vzorem solidnosti je i Váš minomanželský poměr - alibisticky veřejný ).Ale souhlasím s Vámi barikádníku , ať se to projede od roku 1989 , každý ať doloží , jak se k čemu dostal a odkud spadly peníze . Ať se zabaví majetky , které jsou
nelegálně získané. Od vracení církvím až po nádražáka Grose a všechny oranžmodřtřešně a bůh ví kolik tech stran už za tu dobu prošlo , vládou nebo komunálem ,ale poslouchat to od Vás ???? Tak jste jeden z prvních a můžete přemýšlet , ujel jste na naprosté neohroženosti imunity a Vaší party nebo jste málo chytrý . Kolik stran , že jste už vystřídal ???
Doktore Rathe trochu pokory ....................
Zdraví O.S.
18. 06. 2012 | 11:02

Belenus napsal(a):

Rath napsal i jiný dopis, v němž se vyhlašuje za geniálního. Dostal totiš puzzle a na nich stálo 3-5let a on to měl za dva dny složený.
18. 06. 2012 | 12:59

Rud napsal(a):

Rath má pravdu v jedné věci a to proč dávat panbičkářům miliardy at si je platí cirkev hlavně papeř a ty co v boha věří!! Ještě kde církev majetek vzala? No o něcem bych věděl odpustky,upalování a zabavování matejtku tak zvanejch čarodějnic a čarodějů no prostě švinstva!!Ano dejmě jim co jim patří to znamená kostely,fary a kláštery a nějakou tu miliardu, ale zrčitě né tolik kolik dává vláda a pak bych jim nedal už nikdy nic!!!!
18. 06. 2012 | 13:14

Martin z Pomuku napsal(a):

nic nového, p. Rath má pravdu, krade se tu... otázka je proč to právě on z vězení komentuje, napadá mi že snad jen proto, že by se též rád přidal, ale je poněkud brzděn mřížemi v oknech svého nového "bydlení"...
každopádně věc je skutečně taková, že se nám tu rozkrádá náš majetek a bohužel nevidím způsob jak tomu zabránit, teď nám všem svitla naděje, že se do nich (myšleno zlodějů v politice ukrytých) konečně pustila policie, ale jak daleko půjdou? pozavírají snad všechny, kteří tu posledních 20 let systematicky rozkrádají naši jinak velice krásnou zem? asi těžko... prostě zoufalá situace v této krajině...
18. 06. 2012 | 15:39

Jitka napsal(a):

to si od něj člověk přečte, zalape po dechu a nemá slov!
18. 06. 2012 | 16:09

raptor napsal(a):

Bohužel 10% lidí každý stát táhne a 90% se veze (na povel hajlují, privatizují, znárodňují, upalují, plynují, kradou atd.) za každého režimu. Rath patří k těm 90% populace, stejně jako státní zástupci MSZ a VSZ Praha , soudci MS a VS Praha, šéfové pražské hospodářské kriminákly OHK a dalších úřadů (FÚ...) pod kontrolou současné v ČR rozhodující pražské mafie, navenek reprezentované předními právníky (zástupci Barkové, Srby, Janečka...) a 5-ti hlavních finančních skupin. Stručně řečeno, dokud bude v pravomoci jakýchkoliv zastupitelů rozdělovat peníze a zakázky, budou muset všichni krást jako Rath (jinak dnes nemohou získat funkci). Rath u korýtka arogentně mlaskal a dobře se nedělil, což je vrcholný projev neinteligence politika a lid ho proto nemá rád. Jinak se vůbec ničím neliší. Je třeba zavést veřejnou demokracii a v 1. řadě komisí prolustrovat soudce a státní zástupce (3x evidentně protiprávní rozsudek = DOST + odchod z funkce). Zbytek mafie časem "vysublimuje". Jednoduché, realizovatelné bez štvanic a obětí. V opačném případě je téměř jedno, zda režim nazýváme zastupitelská demokracie nebo otrokářský řád, struktura moci a korupce se stovky let příliš neliší.
18. 06. 2012 | 16:37

Miky napsal(a):

Je možné aby ten korupčník posílal z basy tak blbý motáky ???
18. 06. 2012 | 18:17

AC napsal(a):

Miky

Rath není korupčník. Nikdo ho při počítání ani převzetí peněz nechytil. Všechno tvrdí policie. Je to jako bych napsal, že Parkanová je podvodnice, která zpronevěřila ne 7, ale stamiliony! Jak říká policie. Až svůj rozsudek vynese soud, tak prosím, ale do té doby jen hloupě kecáš.
18. 06. 2012 | 20:27

Krok napsal(a):

Ročně se v téhle republice rozkrade nějakých 100 MILIARD Kč (dle dnešního komentáře pana Pehe zde).
Tak co pak chcete ??
Jakápak "velká ryba", když měl "jen" 7 miloušů ? To je proti těm miliardám, jako když odsoudí zlodějíčka za krádež pytle cementu, zatímco bílý límečky si nakradly na přepychové vily (za KSČ stejně jako dnes - co se změnilo??????).
18. 06. 2012 | 21:03

yx napsal(a):

Jděte do háje s tímhle blogem,tady je silná cenzura,tady se jenom zjišťuje inteligence tohoto národa!!!!Jděte radši brečet do ulic a stávkovat.Český národ jenom umí brečet a brečet to je vše co Český ubohý člověk dokáže!!!Vy si myslíte že si něco lepšího zasloužíte,ponížujte se to českému národu jde velice dobře !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Český národ je ubohý a zdegenerovaný, hlad a bídu na vás!!!!!!!!!!!!!Tak co zase to vymažete ????
18. 06. 2012 | 22:05

Miroslav napsal(a):

Vlada krade a poctivě pracujici lide živoři,Vlada je ostudou Českěho národa,stydte se,a tobe Davidku,neboj nikdo ti uz nic neukradne......
18. 06. 2012 | 22:16

oňa-doňa napsal(a):

proč jste tohle neříkal, když jste v té vládě byl? proč jste nebojoval za práva daňových poplatníků - alespoň za právo vědět kam jdou jejich daně? odpovím si sama: nikdy jste nebyl chudý a bral i to co Vám nepatřilo...
19. 06. 2012 | 09:37

Petr napsal(a):

A co tak raději zpytovat vlastní svědomí.
19. 06. 2012 | 09:40

Hledejme spravedlnost napsal(a):

Vzkaz pro MUDr. Ratha. Před svoji vazbou jste měl zajímavý příspěvek na téma IZIP. Ten opět vytahuje drápky. Mohl by jse na svůj blog nechat umístit ony vazby a propojení fungující v IZIP. Pokud si pamatuji byl výsledek, že se nám věrní té správné strany pokusí IZIP pod jiným názvem prodat znovu.
19. 06. 2012 | 12:02

Vítej umlčený napsal(a):

Dr. Rath bude mít možná největší vliv ze všech politiků, protože jeho slova budou lidé hltat. Je stále poslanec, ale i jako občan má právo projevit svůj názor k současné situaci.
19. 06. 2012 | 12:22

Jaromír Amadeus Máša napsal(a):

Stále opakuji: mluví se jen o "majetku" ... majetek je nočník pod posteklí, stejně jao Račana. Za 20 let bylo dost času napsat přesně WO CO GO ... na obou stranách.
Není nic smutnějšího, než ECCLESIA TRIUMPHANS. Zikdy se víře tak dobře nedařilo, než v době, kdy byla disidentní, jak za starvěkého Říma, tak za nedávného komunizmu. Katloickou církev zvláště zabilo její spojení s k.u.k. státem. Možná, že CŘK těch 140 miliard dostane, jenže v kostelích budou už jen myši.
Už jsem někde psal z Písma Mt a Lk ... že nelze soĺoužit Bohu a mamonu. Nikoliv lidé, ale Bůh to církvím naklepe.
Je mi to líto. Nejsem protestant ani mormon, ale protestuji a mrmlám.
Poznáka" to nejsou anglická slova, ale zhluky zvuků.
19. 06. 2012 | 12:37

RAdv napsal(a):

TO PETR
o jakým svědomí mluvíš ? O svém ?? Dr. Rath má svědomí jistě poměrně čisté, alespoň při srovnání s pravicově modrou svoločí to určitě má. Že už 20 let média v čele s MFD překrucují pravdu označují za lež a lež za pravdu, a že jim zatím někteří (je jich dost, i když většinou jen ti u piva...) naletěli na jejich propagandu, nemaje vlastní názor vytvořený pozorováním, tak za to já opravdu, ale opravdu nemůžu.
19. 06. 2012 | 12:42

Restituce - dárky napsal(a):

Apoštolská církev, vzniklá v 80. letech, má dostat 1 miliardu. Prý je to v pořádku byť ji žádný majetek nikdo nezabral.
19. 06. 2012 | 13:05

melčákova pohanka napsal(a):

Pepa a bestie. Není na světě člověk tak chytrý,aby znal celou svoji hloupost. To jenom k řepě. K bestii-v civilním životě vystupuji pod jménem J.A.Náhlovský. Vím,že to není žádný intelektuální humor,ale občas se někdo zasměje a ze sebe si dělám legraci od rána do večera,protože jsem takový český W.Allen,tak asi pochopíte,že se vážně brát nemohu! K Vám oběma.Boj s hloupustí,žlučovitostí,jednostraností a sprostotou se nedá vyhrát,ale nesmí se zdávat!!
19. 06. 2012 | 14:30

Marone napsal(a):

Davidkovi vadí, že vláda krade (vždycka jakákoliv vláda kradla , krade a bude krást) ale on u toho není!!!!
A "kámoši" s ČSSD mu těžko něco schovají.
To se s nimi dřív setká v kriminále.
19. 06. 2012 | 15:35

Trevor napsal(a):

VĚŘÍM,ŽE SKORO KAŽDÝ DRUHÝ POLITIK KRADE,NEBO,ŽE SVÝM MIZERNÝM ROZHODNUTÍM ZPŮSOBIL MILIONOVÉ ŠKODY, DAVID R.JE UKÁZKOU CHYBOVÁNÍ OSTATNÍ POLITICI SI NYNÍ BUDOU DÁVAT BACHA A URČITĚ ZAHLAZUJÍ STOPY.
19. 06. 2012 | 16:26

Ren1950 napsal(a):

Jejda, tak nejdřív by dal Kalousek zavřít celou vládu (doufám, že myslel opravdu celou, sebe nevyjímaje) a teď první myška Rath píská, kdopak bude dalšípískající myškou? Že by Parkanová......a kdo dál????
19. 06. 2012 | 17:43

Pravda napsal(a):

Vážení spoluobčané, pokud chcete znát skutečná FAKTA ke kauze T.Pitra a M.Provoda, jsou od dnešního dne zveřejněná na webové stránce založené výhradně k tomuto účelu.
Zde je odkaz: www.pitrprovod-pravda.estranky.cz
19. 06. 2012 | 20:07

tomas napsal(a):

Je az s podivem kolik lidi hazi spinu na Dr Ratha.Neni muj oblibenec ale to co se stalo je politicka likvidace protivniku za ucelem zdiskreditovat levici,blizi se prece volby a Kubice zacina pracovat .Uz jednou to tady bylo Kubiceho zprava a pred volbami .Dalsi vec je ta ze na KRABICI ani na penezich nejsou otisky prstu prave zminovaneho Dr ratha a to o necem vypovida.Name cenu to rozvadet jen doufam ze pravda vyjde najevo a vsichni jez tohle zinscenovali za to zaplati
19. 06. 2012 | 20:45

Co je v ČR děje napsal(a):

Vážení spoluobčané, pokud chcete znát skutečná FAKTA ke kauze T.Pitra a M.Provoda, jsou od dnešního dne zveřejněná na webové stránce založené výhradně k tomuto účelu.
Zde je odkaz: www.pitrprovod-pravda.estranky.cz
19. 06. 2012 | 20:51

Honza napsal(a):

dobrý den všem
pan Rath se snaží odvézt pozornost od své osoby
je tu pár lidí, kteří mu to věří
pro mě je "jedno" jestli někdo ukradne 7 milionů a nebo 7 miliard, oboje jde lidi z našich DANÍ!!! Uvědomte si to!!! Jak dlouho pracujete, než vyděláte 7 milionů?
A on bohužel není sám!!!
19. 06. 2012 | 22:41

David D. napsal(a):

Všichni politici jsou špinavé straky dyt si to už přiznejme...... Lidstvo by meli vést takoví co za to nechcou zaplatit.....jsou to vyvolení jedinci,jenž by se nenechali platit za dar!
A tito ,,otroci,, ve vládě jsou jen odrazem naší hlouposti :D
S pozdravem žebrák a chuďák (s čistým svěomím)
19. 06. 2012 | 23:39

Bruce napsal(a):

Budu rád, když tato tragikomická postavička zmizí, po zaplacení všech škod, které napáchala, z politického života.
Nepochopil vůbec nic ...
20. 06. 2012 | 08:19

maxíík_ napsal(a):

Vážení,

v jedné věci měl určitě Ráth pravdu ve svém nedávném projevu, že za chvíli bude zasedat většina vlády a většina sněmovny pomalu a jistě vedle v celách od něho :D :D Otřesný výsledek i doufám definitivní procitnutí posametového poblouznění v naší společnosti...
20. 06. 2012 | 08:57

maxíík_ napsal(a):

Vážení,

mnozí z Vás se vyjadřují ke kauze Ráth, a to bez dostatečných spisových podkladů a ihned člověka odsuzují, jak typické u nás. Nebýt nejen mé osobní zkušenosti v minulosti, tak bych si myslel, jak nemáme skvělou a "neúplatnou" policii, státní zástupce i soudy..bohužel tomu tak opravdu není!!! Můj případ se vytvořil čistě účelově na zakázku (věřte, že takových je spousta v dnešní době,jak se zbavit nepohodlných lidí a protivníků a bohužel za asistence policie, soudů aj.!!!) a došel až k odvolacímu soudu, který světe div se, když jsem podával další a další důkazy, tak najednou soud případ shodil ze stolu, že se vlastně žádná trestná činnost nestala a zvláště potom, když bylo nadmíru zřejmé, že se trestná činnost stala a prováděla, ale ne z mojí strany, ale ze strany žalovatelů!!!! Nevěřím ve spravedlnost a vůbec ne v tento policejně - soudní zkorumpovaný systém v ČR...Kauza Ráth může být jednou z dalších na "zakázku", uvidíme, co nám ukáže budoucnost...
20. 06. 2012 | 09:15

abcd napsal(a):

Pro Tomas 19.6.2012 20:45
Udivuje mě, jak jistě víte, že "kauza Dr. Rath" je Kubiceho politická likvidace protivníků, když jistě nevíte o "krabici s penězi".

Já se řadím k těm, kdo věří v Rathovu vinu, protože se v projevu v parlamentu sám a dobrovolně a před celým národem označil za "jen takovou malou čudlu"!!! To pro mě znamená, že se přiznává, že patří k dalším, byť větším rybám. To, že 7 milionů je v jeho očích hodno jen titulu ČUDLA je k pláči. Plně souhlasím s Honzou z 19.6. 22:41 a štve mě, že se tady pořád někdo snaží odvést pozornost od Dr. Ratha někam jinam: církev, oranžoví x modří a.t.d...To jsou další velmi burcující témata hodna dalších samostatných blogů, aby nám v tom množství špíny jedna ČUDLA nezapadla!!!
20. 06. 2012 | 10:07

Tereza Ple. napsal(a):

Ano, Rath měl u sebe zkorumpované uplatky, ale Rath není jediný! Celá česká vláda je jedna velká korupce a Rath je pouze ovečka, loutka! Každý tady nadáváte ať ve vězení zhnije, to ano, tak ať. Ale nezamšřujte se pouze na něj, ostatní jsou naprosto stejní, akorát nejsou publikováni v novinách a není z toho veliká novinářská kampaň! Víte také že během této kampaně v novinách vzrostl státní dluh na neuvěřitelných 1,6 bilionu korun? Kdo nadělal takový dluh? Stát dělá dluhy kde se jen podíváme, a okrádá slušné občany, kteří chtějí pouze v klidu žít, ale copak to jde v tomhle zkurveným státě? Cikánům se dostává blaho a pracující lidé to odserou? Co to je za systém?
20. 06. 2012 | 10:11

Jan napsal(a):

Dobrý den,
pan doktor najednou neví kudy kam, tak chce vyvolat asi nějakou revoluci, či co.
Potřebuje odvrátit pozornost a doufá, že kdyby byl snad nějaký převrat, tak by ho pustili asi na amnestii a pak z něho udělali ještě mučedníka.
Jinak vážení, myslím, že těch 7 milionů bylo těch posledních. Je třeba dodat, že u pana doktora našli policisté ještě 30 kousků a to jistě také není zdaleka vše.
To má jistě ještě někde ve Švajcu nebo jinde několik stovek.
Jinak bych se vůbec nedivil, kdyby ho do půl roku pustili. ON JE PŘECE NEVINNEJ - jak v tom švejkovi. Pokud by se toto přihodilo, tak to by byl teprve výsměch obečejnému lidu.
20. 06. 2012 | 11:27

abcd napsal(a):

A tak doufám Jane, že na pana doktora po celou dobu vyšetřování nepozapomeneme...
20. 06. 2012 | 11:50

Jiří W. napsal(a):

Víte co nechápu, že si chtějí žít dobře to chápu a proto si něco ukradnou. Ale ježišmarja tolik ? To musí mít 4 baráky a 4 auta aby byli spokojení ?
Tidle lidi vážně nemají soudnost..
20. 06. 2012 | 15:17

jarda napsal(a):

proč jste nechtěl stavět barikady ještě před tím,než vás zavřeli
na CPZ??????????? zřejmě nebylo proč;)
20. 06. 2012 | 15:23

Mediokrat napsal(a):

Zaujalo mne nejnovější číslo Reflexu, kde na předná stránce stálo, kterka práskač Ratmír Ráth vychoval zloděje (Ratha ml.). Včera tu přední stránku moralisticky zkritizoval LN šéfredaktor D.Balšínek, neb je prý nepřijatelné, že pánové z Reflexu nectí presumpci neviny. Doležal v Hydeparku odvětil, že jen nazývají věci pravými jméno. To je ta naše mediokracie.
20. 06. 2012 | 16:48

Chůvak napsal(a):

Je mi stydno, že se najde tolik diskutujících s názorem okopírovaným v pravicových protilidoých a protirathovských médií. Já myslel, že je to jen kultura Honzy Zápecnýho z Horní Dolní při třetím lahváči ve čtyřce U Grobiána....!
A tak se radši podívejme na oblohu a pozdravme LETNÍ SLUNOVRAT, který se koná právě tuto NOC v 01:09hod nad ránem. Věci, který nás přesahujou, zasluhují pozornosti spíše, než oblbování z povolání !
20. 06. 2012 | 19:02

Lukáš Váca napsal(a):

Je až vtipné jak tu naprostá většina diskutujících potápí pana Ratha. Ano, kradl. Ano, není zrovna slušný člověk. Ale to co právě vypustil z pusy, je pravda. V české vládě jsou lidé, ne lidé, vepři, kteří rypákem ryjí v korytě už moc dlouho. Dokud budeme sedět jen na zadku doma a nadávat na všechno, co je špatně, nic se nezmění. Češi si přece nikdy nic nenechali líbit a v tvrdých časech se semkli dohromady, tak proč to najednou nejde? Copak to nejsou krušné časy pro český národ? Samozřejmě, nikdo na nás nemíří zbraní... Ale to snad potřebujeme aby na nás někdo mířil zbraní abysme se probrali z eufórie revoluce která je již dávno za námi a která v dlouhodobém měřítku neměla valný účinek když u koryta zůstala stejná sorta lidí která tam byla už předtím? Vzpamatuj se český národe... Žádní Blaničtí rytíři na bílých koních nepřijedou...
20. 06. 2012 | 20:16

Lucrecia napsal(a):

Máme to ale vtipálky! Nejvíc se smějae Václav Klaus Putinovič!
Jen aby mu ten sympatický škleb nezůstal až do dřevěného kabátku!
20. 06. 2012 | 20:47

Janika napsal(a):

Zlodějíček Ráth pátrá, radí, informuje.

Pokud zloděj ukradne v bance 7 mil., tak je to velká "rána". Je zapotřebí pořádná odvaha a pokud možná zbraň nebo její atrapa. Na příkladu D.Rátha je zajímavé jak uvažuje politik jeho ražení. Ani ostuda jej nedonutí k přiznání si vlastní trapnosti. Trapní jsou ale i jeho příznivci. Krádež na levici i pravici je pořád jen krádež a má být tvrdě trestána.Zveřejňovat rady tohoto zlodějíčka v tisku? No to je spíše bulvár než seriozní zpráva!
20. 06. 2012 | 20:54

Zacheus napsal(a):

Zajímavý materiál přinesl časopis Reflex s názvem " Jak práskač vychoval zloděje".
20. 06. 2012 | 20:55

Mesiah comes napsal(a):

Hm,Ráth sice ukradl 7 mega + jistě mnohem více,za to ví, jak to u nás doopravdy chodí,vidí do toho.Však kdyby začal těžce mluvit jistě by jeho pobyt ve vazbě nebyl zpříjemněn.
20. 06. 2012 | 23:04

forextra napsal(a):

Zacheus

Myslíš to Ábíčko pro začínající fašouny?
20. 06. 2012 | 23:28

Ládik!!! napsal(a):

Pane Rath,
nemáte nějaké nové historky?
21. 06. 2012 | 10:35

Helebrand napsal(a):

Posílám více lásky všem politikům. Pokud bude politika řízena srdcem, stát se dočká lepších zitřků. V opačném připadě je možno kolektivně neprodlužovat agonii státu... AŤ LÁSKA ZVÍTĚZÍ NAD LŽÍ A NENÁVISTÍ!
21. 06. 2012 | 11:04

HC02 napsal(a):

kam bys chodil?
jenom zůstaň pěkně sedět
21. 06. 2012 | 11:50

Sniper napsal(a):

Kolik dáš předem za aktivní účast na barikádách?Bude to alespoň milión??
21. 06. 2012 | 12:14

Děda napsal(a):

Ráth je morální chudák, jehož hubu neomezovanou rozumem Socialisté leta využívali ke svému prospěchu. Kdo s čím zachází tím také schází, teď se jim to, zaplať pánbůh, vrací. Možná ,že dostal 7 milionů, možná víc a jeho parťáci jistě dostali také.
Je třeba pochytat ty kteří upláceli určitě schrábli z našich peněz nesrovnatelně víc, jinak by nemělo smysl uplácet.
21. 06. 2012 | 12:35

pepa z depa napsal(a):

tady v tom má mistr retoriky pravdu je to druhy největší výý j eb z narodem po kuponovce supa bělohlavého
21. 06. 2012 | 12:39

maxbarnabas napsal(a):

O tom, co se se skrývá za "Rathovými" sedmi miliony v krabici od vína rozhodne soud a čas, s tím nemám nic společného. Avšak s jeho názory na tzv. církevní "restituce", které nyní začínají nazývat "vyrovnáním" s církvemi, souhlasím na 100@ !!!!!
21. 06. 2012 | 12:51

7 lahvi jako v sarajevu napsal(a):

vsichni kdo verite, ze nevedel co je v krabici, si to zkuste!: nastrihejte papiry a dejte je do krabice..hned jak ji vezmete do ruky poznate, ze v ni nejsou zadne lahve.. :)
21. 06. 2012 | 14:55

VLACHKAR napsal(a):

stále neni z ničeho obviněn,to je dosti dlouhá doba na jasný připad,dočkáme se obžaloby a nebo obvinění policie a justice pro neoprávněný pobyt ve vazbě????????????????
21. 06. 2012 | 15:13

Martajs napsal(a):

To, že vláda krade už víme dávno...
21. 06. 2012 | 22:13

pepa napsal(a):

Chudáček, chce se zachránit. Docela mu ruzumím, ale zkusme si jen odseparovat slovo "církevní"... V podstatě jde jen o navrácení majetku. Nejsem žádnej zbožnej křesťan a nesouhlasím s nějakým nesmyslným navracováním, ale myslím, že se vrací to co se vzali komanči a takový ty kecy o tom, že církev chce něco co bylo vzato 1 rok před r. 1945??? Vždyť komačni sice nebyli u moci, ale už jednoznačně vládli se samopaly a s podporou rusáků... Církev ustoupila a určitě může ještě více usptoupit. Kdybych je zastupoval, udělal bych to a ustoupil třeba i na 50 nebo 60% a řekl lidem, že chci jejich blahobit a žít v "relativní" chudobě. Ono ty miliardy vypadají jinak součtem a jinak v rozpočtech... čistě ekonomicky. Vězme, že nikdo nemá absolutní pravdu, vždyť to víme všichni. Ovšem nenechávejme se ovládat pouze médii. Za chvíli budeme mít v sobě všichni čipy??? Raději budu platit bankovní poplatky!!!!
21. 06. 2012 | 23:24

pepa napsal(a):

Tohle je diskuze vážně nepřehledná. Je to tím, že média nám vládnou. Pane Levičáku ze str. 3, jste úplně mimo. Církve nám vládly, zcela jistě se dopustily bezpráví, ale bylo to především proto, že v určitých časech se k ní hlásilo 60-70% lidí. A lidi jsou svině. Nejde o církev. Pokud jí však lidé důvěřovali a svěřovali majeteky, není to ideální, ale na druhé straně je to jejich majetek a ten má být po ukradení navrácen. Na druhé straně církev má co nejvíce ustoupit ze svých požadavků proto, že hlásá žití v chudobě. Nicmémě potřebuje prostředky, protože stát platí kněze, kteří často organizují charitativní akce ze sbírek a žijí nadoraz, tak mizerně, jako prodavačky v Bille nebo Albertovi. Přeji všem, abychom se měli rádi i věřící a nevěřící (osobně jsem doufající) a dokázali táhnout za jeden provaz proti těm, kteří tady z nás dělají akorát idioty - proti vládnoucí třídě médií.....!!! Ovládají nás prospěcháři
21. 06. 2012 | 23:33

Jana napsal(a):

Pane Rath, chovate se jako dite, ktereho rodice pristihli s pusou umazanou od cokolady a tvrdi, ze ji nesnedlo. Vasi pravnici by vam meli poradit, abyste vase vylevy skoncil, protoze si kopete jamu jeste hlubsi.Neprimo jste se priznal, kdyz jste rekl, ze chytli malou rybku a velke jim uplavaly, nebo neco v tom smyslu. Je velice hezke, ze az v lapaku jste "prokouknul" ceskou vladu a snazite se proti ni bojovat. Na to jste mel ale dost casu na svobode a nic jste s tim neudelal. Ted na ty barikady muzete jit se svymi spolubydlicimi o prestavce.
Souhlasim s tim, ze jste obetni beranek, CR musi prece ukazat EU, ze zacala delat cistku, aby se dostala k dalsim dotacim. To ale nemeni nic na faktu, ze jste (maly)lhar a zlodej a budete za to potrestan.
21. 06. 2012 | 23:43

Kamjdu napsal(a):

Davide neboj, nejsi sám, máš svého Anděla a myslí na tebe, věří ti a drží ti palce nemálo lidí. Nauč se jogínské techniky ovládání mysli a meditaci, čti a piš. Jen tak se dá smysluplně přečkat dlouhé nudné deprimující nespravedlivé věznění. Pamatuj, že co tě nezabije, tak to tě jen posílí.
22. 06. 2012 | 00:16

Martina napsal(a):

Opravdu si myslite ze tak deje jen v Ceske republice? vzdyt korupce ve vlade byla za posledni rok dva ve vetsine evropskych zemich.a kde se stala chyba? cilene spatny management evropske unie ktery ma zpusobit globalni krizi a polozit vsechny staty EU na lopatky a nasledne jimi manipulovat.ale o tom uz si netroufnete napsat co?
22. 06. 2012 | 02:55

PONPON LE CHAT napsal(a):

ZLODĚJ KŘÍČÍ ,CHYŤTE ZLODĚJE
22. 06. 2012 | 09:35

Jacox napsal(a):

Vezen Rath nastup do sprch!
22. 06. 2012 | 09:37

info.crew napsal(a):

Je zajímavé, jak všichni prskají kvůli tomu, že by měla být po 30 let vracena část bolševiky ukradeného majetku, souhrnem 60 miliard.
Je ještě zajímavější, že nikdo neprská, že se tu ročně vydá stejná částka na podporu OZE, budeme posílat 350 miliard do ESM, které se nám nikdy nevrátí, poslali jsme bez mrknutí oka 36 miliard do Řecka a to ještě nemluvím o rozkradených penězích, kterých je odhadem 100 miliard ročně.
Ale angažovanost bývalých estébáků a jejich synáčků v tom, aby nedošlo k nápravě jedné z mnoha komunistických zlodějin a křiváren je až zarážející a o mnohém vypovídá.
22. 06. 2012 | 13:08

František napsal(a):

My můjdeme na barikády a Dr.Ráth nám bude z bezpečí vězení fandit. To já si raději počkám, aby o to nepřišel. Na druhé straně bych byl rád, kdyby Ráth zůstat nadále v politicice. Dalo by se to snadno vyřeršit tak, že by celý parlament přestěhovali do Litoměřic přímo k Ráthovi Vyřešilo by to spoustu problémů a politikům bychom mohli konečně věřit.
22. 06. 2012 | 16:16

BornS napsal(a):

Zloděj volá chyťte zloděje, nic nového :-)
Rathe, vy jste názorný příklad člověka, který ztratil soudnost-je naprosto jedno, jestli jste vzal 7 milionů jako soukromý úplatek, nebo vybíral peníze na kampaň. A také je úplně jedno, že tak jako vy, vybírá peníze celé politické spektrum-to není omluva,to nic nemění na faktu, že jste jen sprostý zloděj.
Vy si z předražených zakázek za peníze daňových poplatníků vyberete černé peníze a dál si mediální reklamou při volbách kupujete teplá politická koryta, kde rovněž berete peníze daňových poplatníků.
A vy jste prostě z těch všech lumpů ten největší blbec, který se u toho nechal chytit. Takže doufám, že budete poprávu odsouzen, což mě, jakožto člověka platícího kravavé daně, velmi, ale velmi těší.
Jediný, koho mi je líto jsou vaše děti, protože celý život se budou v očích lidí jako děti hloupého zloděje.
22. 06. 2012 | 20:39

adim Bur napsal(a):

promiskuitní zloděj a hulvát kříčí chyťet zloděje rozunmazlený starý fakan co to zkoušel tam a pak jinde.
23. 06. 2012 | 09:14

stanleyltm napsal(a):

Je to lump a jestli se mu zdá pobyt ve všetřovací vazbě jako ,,novodobá tortura´´ , tak ať si zkusí kriminál třeba
v Thajsku nebo Mexiku.Rád by zůstal doma. Nechal se uplácet a musí pykat...
23. 06. 2012 | 09:44

Venca ze Lhoty napsal(a):

Tak to prostý lide vidíš. Zloděj volá "chyťte zloděje".

V minulosti se osvědčila metoda defenestrace. Bude k tomu muset dojít, než roz kradou i ten zbytek.

Jsme jen stádo ovcí kterou pase smečka hladových vlků..
23. 06. 2012 | 10:27

Venca ze Lhoty napsal(a):

Tak to prostý lide vidíš. Zloděj volá "chyťte zloděje".

V minulosti se osvědčila metoda defenestrace. Bude k tomu muset dojít, než roz kradou i ten zbytek.

Jsme jen stádo ovcí kterou pase smečka hladových vlků..
23. 06. 2012 | 10:30

Jokles napsal(a):

Mám dojem, že takoví Mastilové a El Carlosové jsou beznadějné případy ! Pro ně jsou všichni novodobí darebáci "soudruzi zloději" ! Tím dávaji okázale najevo svo vysokou politickou angažovanost a příslušnost ! A současně vzbuzují pocit smutku nad stavem inteligence v Čechách...
Cirkevní "restituce" musí být řešeny prostřednictvím všelidového referenda ! Jinak jsou nelegální !
23. 06. 2012 | 10:39

yx napsal(a):

Tady je sillná cenzura,pozor jen tady zjišťují inteligenci národa aby zjistili jak daleko tato zločinecká organizace-vláda může ještě jít daleko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. 06. 2012 | 20:58

yx napsal(a):

Tyhle krize se opakují,tahle ekonomika ,to je prostě letadlo které řídí banky kde se dovrší stropu a nikdo neví jak z toho.Ožebračujou se obyčejní lidi,a uvrhujou do chudoby.Po nějaké době v lidech je tolik nenávisti a zloby že už stačí jen málo k tomu aby se válčilo,dějiny se jen a jen opakují !!!!Tahle regulace všeho-války-jsou zodpovědné jen a jen banky a vlády !!!
23. 06. 2012 | 21:10

xy napsal(a):

Český občan ,to je prostě ovce !!!!Umí jen brečet a brečet a nic jiného !!!!!Taky za tohle ošklivě zaplatí tento český tupý národ !!!!!!
23. 06. 2012 | 21:17

Jarda napsal(a):

Má pravdu! Vždyť jak církev k majetku přišla?? To ví přece všichni, že ho nakradla v minulosti. Nikdy jim nic nepatřilo, prostě si to přivlastnili a okradli někoho jiného, začlo to již dávno, ještě před středověkem. Proto se teď píší miliardy a ne miliony, ke kterým možná občas přišli.
23. 06. 2012 | 22:05

Miroslav Kraďousek napsal(a):

Legrační"vláda" s ulisným Paňácem z Rožnova pod vedením Velkochmatáka z Hradu, a pokřiveného Rozbíječe atomu z Bechyně.. spolu s asociálním živlem z ministerstva asociálních věci...to je sestava jako hrom.................
24. 06. 2012 | 06:32

Trubka napsal(a):

Ale fujky, tolik špíny a závisti na tohoto - nebojím se říci (natož napsat) - novodobého mesiáše !!
Vy mu nepřejete ani těch ubohých 7 míčků ... víte vůbec, kolik ve sněmovně stojí obyčejná sváča ??
Kde na to pořád proboha má se svého skromného platu brát ?
Jinak je naprosto zřejmé, že za uvězněním DrÁTA je tajná vatikánská klika u nás vedená Dukou-Nukem, protože se prostě cítí ohroženi ve víře ... jejich team-leader uměl pouze proměnit vodu ve víno, ale náš českej borec umí proměnit víno v peníze. A s takovou už nelze jen tak machrovat po kostelích vyčpělými historkami typu "jeden prorok povídal"...
In nomine Patris et Dave et Spiritus sancti! (K)ámen.
24. 06. 2012 | 08:31

richard nabelek napsal(a):

Zvete nas na barikady pozde vse je zpryvatizovano /rozkradeno/ tak se tam beste mlatit mezi sebou lumpove,,, cirkev ma dost majetku nepotrebuje nic,,, ste stejni lumpove jak cernoprdelnici chcete okradat narod spolecne, potrebujete k tomu dabla???
24. 06. 2012 | 10:40

Gattolino napsal(a):

Zase lžete, celý Váš život je postavený na lži. Že tato vláda není dobrá a že se dějí lumpárny, to víme. Ale navrácení majetku církvím není to, že se převedou nějaké mé peníze do kapes kněžím, ale to, že se jim převedou nemovité majetky. Ty, které chátrají a jsou na pospas gaunerům, jako jste Vy. Nyní je bude spravovat církev, a určitě ne hůře. Takže už přestaňte prudit, spadla klec, a spadne nad dalšími.
24. 06. 2012 | 12:19

jind napsal(a):

No jo, ale jak se cirkev dostala k majetku, polim, budovam? Taky ho nakradla.
24. 06. 2012 | 12:46

boban napsal(a):

Davide, ty raději v klidu seď, mlč a čekej na ostatní.
24. 06. 2012 | 12:55

Moravan napsal(a):

Mějme se rádi, nedávejme šanci zlodějům a podvodníkům v politice ani v občanském životě, dbejme práva všech i věřících spoluobčnů a nepomlouvejme se. A bude se nám v této krásné zemi žít dobře.
24. 06. 2012 | 16:16

Marek napsal(a):

Hoši hoši, duben 2012, ODS 11,9 %, ČSSD 26,1 % (http://www.stem.cz/clanek/2417) ... kde brát? ... rozkaz zněl jasně: https://www.youtube.com/watch?v=EtB3yX6o5Hs " nesmí projet za žádnou cenu .. "
Marek
:)
24. 06. 2012 | 20:53

Marek napsal(a):

... a ještě jeden .. https://www.youtube.com/watch?v=_MaKAMvCsfo&feature=related
24. 06. 2012 | 21:13

Jarda napsal(a):

Lékař a politik. A má tu drzost ještě sem psát, když byl usvědčen z krádeže.
24. 06. 2012 | 22:07

Luník napsal(a):

No já si myslím, že by parlament měl udělat příští zasedání ve vazební věznici. Ušetří se tak za převoz a hlídání pana Ratha, a ostatní nebudou muset tak dlouho hledat cestu do basy, můžou tam rovnou všichni zůstat. No a jejich úředníčci z ministerstev ba tam za něma měli postupně přijít a zůstat tam taky.

Mě by zase až tak moc nevadilo, že si přilepšují, ovšem za podmínky, že to bude fungovat. Kouknu-li kolem sebe, tak se vesele rozkrádá všechno a nikde nic není vidět, že by se udělalo a fungovalo (tu ošizená dálnice, která je ihned po předání jak tankodrom, opravy mostů, to je kapitola sama pro sebe, daně se neustále snižují, ale všichni platí nějak čím dále tím víc, přiznání se zjednodušuje tak dlouho a tak významně, že si s tím už neporadí ani úředník, který to vymyslel, dotace z EU se úspěšně čerpají tak dlouho, až se zjistí, že se nevyčerpalo takřka nic, a to co se vyčerpalo zmizelo nikdo neví kde, atd. atd.
Tak takhle si to nepředstavuju a mám ten pocit, že dokud budou úřadovat a vládnout lidi typu "plzeňský právník" nebude nikdy nic fungovat a prachy na nic nebudou.

Z toho mi jasně plyne - politický strany, jděte do háje, já budu i nadále volit lidi, který znám, a o kterých vím, že mají rozum a umějí dobře rozhodnout. Jen bohužel jich na těch kandidátkách je nějak čím dál tím míň.
25. 06. 2012 | 07:55

Lunik napsal(a):

a ještě jeden postřeh - odposlechy:

V současnosti musí mít policie na odposlech povolení - kdo dává povolení k odposlechu soukromým firmám - nikdo.

Navíc, pokud nedělám nic špatnýho, nemám přece důvod se odposlechu bát, zejména když vím, že to je pouze v odůvodněných případech a s povolením nezávislýho soudu a tím pádem se nic nedostane na veřejnost. Pokud ale tropím nekalosti, pak mi samozřejmě bude vadit, že by mě mohl někdo poslouchat.

příklad:

Volám ženě, že jsem se zdržel s kamarádem na pivu a domů přijdu déle - to přece nemůže nikomu vadit, že si občas dojdu na pivo. A když to někdo odposlechne, tak mu to stejně bude k ničemu.

Volá mi kamarád, že v deset večer potřebuje pomoct se zabezpečovačkou v bance - no tady to samozřejmě bude kamarádovi vadt, že to policie odposlechla a před bankou si na něj počká.

Takže odposlechy ano a bez připomínek. Ono stejně bysme se asi stejně divili kdo koho odposlouchává, když nemáme přehled o odposlechové technologii soukromých firem.
25. 06. 2012 | 08:06

Babinskej napsal(a):

To mají všichni vazebně stíhaní zloději blogy?
25. 06. 2012 | 08:19

Palec napsal(a):

Rath na Hrad!? 50 tisíc podpisů by sehnal, když zde je téměř 90 tisíc přečtení? :-)
Chytili malou čudlu, ne-li mravence, a kolem plují MEGA modří kapři!?
Je hrdina, že chtěl kandidovat proti modrému moru a kritizoval je!?
Pomáhal lidem a městům, modří pomáhají z našich peněz SOBĚ!?
A na Buštěhradu se nyní " v tichosti, " napakuje modrý bendl? :-(
25. 06. 2012 | 09:09

Jeessi napsal(a):

Davide patříš sice mezi tu cházku co na hoře kradou,ale v jednom máš pravdu, je čas už udělat jednou pro vždy přítrž těm zlodějinám! Kalousek si dává do hřtánu milionky a jak mu to stouplo do palice chová se v té televizi jako by mu pařil ceý vesmír a mi jsme jeho loutky a podle toho nás taky berou.protože si necháme ze sebou zacházet jako loutky..
25. 06. 2012 | 11:42

Sid napsal(a):

Pan Ráth má tak nějak taky pravdu. Vždycky když se řeší pár drobnejch čudel, uplave někam fúra tučnejch štik. A zaplatí to volič jakjinak.
Sedět by mněli všichni kdo se na té politice podíleli od sametu a to bez vyjímky a příslušnosti strany. I Ráth samozřejmně. Všichni kradou, kradli a budou krást vesele dál protože blbější národ ve světě neexistuje a nechá si všechno líbit.
Půlka národu je v exekuci, tři čtvrtiny žijí na dluh, soběstačnost v háji, všichni jsme rasisti, kriminalita jak prase, sebevraždy ze sociálních důvodů na denním pořádku a naši politici řeší neskutečný kraviny v parlamentu narozdíl od skutečných řešení. Popravdě oni vlastně ani nic jinýho řešit neumí...každej politik má přece svůj tým čítající desítky lidí placenejch z našich daní...
Za komunistů se kradly věci z práce domů, po revoluci se věci z domu nosily do práce aby člověk uživil rodinu, jenomže ty už došli.. Co ted?
Nic naplat, jse národ tupců co sedí a držkuje u piva nebo na internetu a doufá že jednou bude líp. Nebude.
25. 06. 2012 | 11:44

Josef napsal(a):

Tim a jeho parta
Konecne se lid bude mit dobre az se najdou penize ktere se nejak stratili po tech 21 letech. A konecne bude na duchody a na postizene lidi Tesim se na uspech Rath to vsechno prozradi jako odbornik pres zlodejnu. Mluvil o male rybičce , ale pod poklicku videl dost , protoze gulas jedl s pany take.
25. 06. 2012 | 12:09

Josef napsal(a):

Začina se mi to libit,

konečne vlada bude dělat neco uzitecneho nez si brat penize z kasičky. Vemte si do party Vlastu Parkanovou , je to pravnicka a pan Rath je lekař , jeste nejakeho ekonoma a mate partičku jak v televizi.Dejte hlavy dohromady a budeme se mit dobre , jen na kanditaturu presidenta republiky se musite domluvit postupne . President se voli jen jeden na 5 let. A kdyz to secteme tak na 15 let ma )me zajistenou prosperitu
Těšim se , sice najivne ale doufam že zdravotnictvi bude lecit zadarmo na delsi dobu , duchodci se srovnaji Americkym duchodcem. a pod.
S tema restitucema tem pambickarum bych pockal, to neni tak dulezite. Muze se jim to vracet 1000 let a pomalu , nebot je to cirkev na vecne casy a ne jinak.Jako cirkem bych je nepodcenoval oni si casem dokazou ty majetky zase nastradat, proste oni to umi.Prominte mi za chyby v textu Dekuji
25. 06. 2012 | 12:23

Krystof napsal(a):

Pane Rath zacnete udavat svoje komplice a uvidite jak rychle budete s kryminalu pryc !!!

Mozna ze zustanete prezidentem ? kdo vi? uz se to stavalo v histori tohoto statu , jenom nikdo nesedel za uplatek !!!
25. 06. 2012 | 13:14

Jirka napsal(a):

co si to vůbec dovoluje?
25. 06. 2012 | 13:32

Mates napsal(a):

Doufám, že při své povaze potopí ještě dalších pár kamarádíčků z parlamentu!
25. 06. 2012 | 13:56

bara.lesna napsal(a):

My obyčejní lidé a důchodci to asi nepochopíme.Já jsem pohromadě ani tolik peněz neviděla. Mám 10tis.musím s tím vystačit a vláda - jsou to také lidé jako my - mají tento obnos
na dva dny.Nebo jsou to nadlidé?Každý je na něco odborník ale má
plat proti vládě malý.Dře celý den a je vlastně chudák.Nebo jsou chudáci ti ve vládě? Protože je tíží svědomí?Mají chaty a ne laciné a to je to nejmenší.Žijí si,že se nám ani nezdá.Já jsem toužila po chatě celý život:Bohužel!!Tak si říkám,že jsou na tom někteří ještě hůř,ale to vládu nezajímá,ale neomlouvá.Věřím na "Boží mlýny".Ale oni chudí nebudou. Mají ulitých tolik peněz,to my ani nepochopíme.Jak je to na tom světě nespravedlivé.Někdo má tak málo a přesto je na svém místě tak odborný,jako oni.Kdo ví,jak je to s p.Ráthem.Byl pro ně nepohodlný? Ví asi hodně a proto byl odstraněn?Co vím určitě,že všichni ostatní ve vládě jsou na tom co se týká peněz o mnoho líp.Nevrací se středověk?Robota? Ach jo!!!
25. 06. 2012 | 21:49

Bára Lesná napsal(a):

My obyčejní lidé a důchodci to asi nepochopíme.Já jsem pohromadě ani tolik peněz neviděla. Mám 10tis.musím s tím vystačit a vláda - jsou to také lidé jako my - mají tento obnos
na dva dny.Nebo jsou to nadlidé?Každý je na něco odborník ale má
plat proti vládě malý.Dře celý den a je vlastně chudák.Nebo jsou chudáci ti ve vládě? Protože je tíží svědomí?Mají chaty a ne laciné a to je to nejmenší.Žijí si,že se nám ani nezdá.Já jsem toužila po chatě celý život:Bohužel!!Tak si říkám,že jsou na tom někteří ještě hůř,ale to vládu nezajímá,ale neomlouvá.Věřím na "Boží mlýny".Ale oni chudí nebudou. Mají ulitých tolik peněz,to my ani nepochopíme.Jak je to na tom světě nespravedlivé.Někdo má tak málo a přesto je na svém místě tak odborný,jako oni.Kdo ví,jak je to s p.Ráthem.Byl pro ně nepohodlný? Ví asi hodně a proto byl odstraněn?Co vím určitě,že všichni ostatní ve vládě jsou na tom co se týká peněz o mnoho líp.Nevrací se středověk?Robota? Ach jo!!!
25. 06. 2012 | 21:53

miki napsal(a):

Máte zbytečné problémy všichni, Fišer, jehož slizkou povahu správně ohodnotil Topolánek půjde na hrad a Davídkovi dá milost. O tom nepochbyujte
26. 06. 2012 | 07:05

socan68 napsal(a):

Zloděj píše z vazby, že tamti a tamti kradou. O tom, že on korumpoval a kradl evropské peníze a že ho chytili defacto i s lupem cudně mlčí.
26. 06. 2012 | 08:28

Bruce napsal(a):

Ještě drzejší, než jsme čekali.
26. 06. 2012 | 12:03

Karolína napsal(a):

Nejde vládě víc o tu provizi,než ono narovnání?Kolik to bude?Obvyklých 15% No to mně podrž,to bude suma!Jak se to bude dělit?
26. 06. 2012 | 12:04

F23 napsal(a):

Svobodu politickým vězňům! Smrt fašismu!
26. 06. 2012 | 13:06

malina napsal(a):

Pry jste sebral pouze 7 mil. to priznavate jak ctu ale kdyz kazdy z vas co tam sedite kazdorocne vezme 7 mil. tak to zaplatime zase jen my? Tak vcem jste lepsi? Bude vas vic nebojte chce to novy lidi a zbytek ke zdi
26. 06. 2012 | 15:46

malina napsal(a):

komunismus za nich na vsechno bylo a nic nechybelo byl vetsi poradek budu je volit kdo se prida
26. 06. 2012 | 15:53

abcd napsal(a):

Teda malino, chce se mi věřit, že sis to osobně nevyzkoušel(a) a to tě trošku, ale opravdu jen trošku omlouvá!!!!!
26. 06. 2012 | 18:01

oFsin napsal(a):

Souhlasím s tím, aby byl každý zloděj odsouzen a uvězněn .. ale Ráth je jen maličká ryba proti těm, kteří to tady rozkrádají v daleko větším měřítku .. je mi 21 let ale nejsem hloupý ani slepý, když vidím, jak protékají státní peníze přez politiky a jim podobné novodobé "legální" zloděje.
26. 06. 2012 | 18:58

choche napsal(a):

Vážení, oprostěte se od svých stranických fanklubů a zkuste si uvědomit, že Rath má pravdu. Jak dlouho se chcete dívat, jak si s vámi ti gauneři hrají hru, jejíž arogance nabírá na obrátkách - a vy se stále budete hašteřit, který lump VÁS okrádá tvrději.
26. 06. 2012 | 21:00

abcd napsal(a):

a proč se tady mám bavit o "těch gaunerech" když je ten blog o Rathovi?
26. 06. 2012 | 21:29

viola7 napsal(a):

Cena beztrestnosti je prý 150 mil. Kč ... no, asi máš nakradeno málo, abysis ji mohl dovolit. Nebo, to vlastně uvidíme až podle konečného verdiktu.
27. 06. 2012 | 03:09

crha napsal(a):

to každý ví,že nás vláda obírá i o to málo co máme a neříká nam to!!!a nejvetší zlodej" Rath"
27. 06. 2012 | 07:05

Kvíčala napsal(a):

Kauzou "RATH" krmí média obyčejné hloupé lidi a odvádí tak pozornost od velkých rozkradačů téhle republiky. Je třeba se zamyslet a zhodnitil těch 20 let. Kdyë jsme?
Lidé, nedejte se zneužívat takovými články. Je to sice svinstvo, ale v rámci rozkrádání státu zanedbatelné.
Pane Rathe, promluvte a nešetřete nikoho. Hodně toho víte...
27. 06. 2012 | 08:23

eva napsal(a):

Tohle je od Vás opravdu nechutné pane doktore. Je mi Vás upřímně líto, protože jste morální ubožák, který si nezaslouží naši pozornost. Vaše superego, moc a prachy je to jediné, o co Vám jde. A přesně tohle je to, co Vás zničilo. Nemáte v sobě kouska studu a pokory. Lžete a kradete Vy, ne církve. Je tu jeden podstatný rozdíl pane doktore. Na rozdíl od Vás církve v současnosti dělají charitu a duchovní službu, takže všichni potřební, kteří nenaleznou pomoc jinde, tedy od státu, se na ně obrací... kolik charity jste ve svém životě udělal Vy, pane doktore? Kolikrát jste léčil někoho zadarmo? Kdy jste dělal něco jako dobrovolník v nějakém občanském sdružení nebo neziskovce? Myslím, že komentář od Sladký, že se z toho tady stala sračka, je přesný. Nezasloužíte si pozornost...
27. 06. 2012 | 09:26

občan David napsal(a):

Okrádals mě a moje děti. Částečně ti mohu odpustit, když napráskáš všechno co víš o ostatních. Výkřiky na barikády si strč někam. Jinak schnij v base ty Rathe.
27. 06. 2012 | 09:31

Koivinen napsal(a):

Davide Ráthe už pochop, že nejsi mučedník, politický vězeň, ani Tymošenková. Kdokoliv s trochou soudnosti chápe, že seš obyčejnej zloděj. Zloděj křičí "chyťte zloděje". Nech si své směšné spasitelské výzvy. Co čekáš? Sympatie? Politickou rehabilitaci? Zasloužíš jen to, co Tě čeká. A přestaň fňukat jak malej spratek. Vazba a následné vězení nejsou lázně. To sis měl zvážit, než jsi začal krást.
27. 06. 2012 | 09:54

Ben napsal(a):

Rathe Rathe... tě musí srát, že chytli jen tebe co? To ti teda věřím. Ostatní to beztrestně rozkrádají dále a jak je vidět nebojí se ani tvejch pisatelsko-vydavatelských výhrůžek. Na dlouhou dobu tě dostali pod kontrolu a mohou si teď v pohodě rozdělit i tvůj podíl.
Jsi za katrem a nemůžeš vůbec nic. Tyhle trapné výkřiky do ticha "Oni kradou taky" za chvíli lidi unaví. Pokud nepadnou konkrétní jména a čísla budeš ve sračkách sám a až po uši. Jediná skutečná úleva ve kterou můžeš doufat je ta, že začneš nepříčetně, trefně a velice konkrétně práskat zloděje kolem tebe a pak můžeš doufat v nějakou úlevu... podotýkám, že úlevu a ne zproštění viny.
Máš teď hodně času na rozmyšlenou, tak to hezky zvaž pokud lidi ještě baví tě vůbec číst nebo poslouchat.
27. 06. 2012 | 10:36

Kyselý napsal(a):

Tenhle zlodějský, narcistní, amorální a naprosto bezcharakterní parchant chce o někom vyprávět, že krade ? Rathe, hajzle - vyjmi nejprve břevno z oka svého !!
Ale zjištění, že stromy opravdu nerostou do nebe, musí být zdrcující, že ? Starej se o vězení a nestarej se o barikády, ty už jsi národu ukázal, co jsi zač.
Teď už nezbývá, než popřát ve vězení dostatek lubrikačního gelu, jinak ti natrhnou sedínku...
27. 06. 2012 | 13:24

Petr Divílek napsal(a):

Chlapec se nám pomátl. To bude odškodné, až se prokáže je lahve vína, jsou jen drobné a ti druzí jedou v pořádných obchodech. Škoda, že na mě zbyly jen složenky, které musím platit. Jenom nevím, jestli s ním bude ještě někdo chtít spolupracovat. I když Kott se taky drží.
27. 06. 2012 | 13:38

Josef Svoboda napsal(a):

Davide,

dnes jsem si přečetl záznamy odposlechů v Právu. Je dobře že jsi zavřený. Neomlouvá tě že ostatní kradou víc.

Kdyby jsi nebyl narcistní psychopat (jako lékař jsi si diagnózu musel dávno indikovat), ale normální chlap, tak by jsi řekl kradl jsem, chytili mě, tak si to odsedím a basta. Takhle děláš celému národu jenom kašpárka.
19. 07. 2012 | 22:50

Jiří Cihlář napsal(a):

Propaganda je mocná, lidé si pomocí ní udělají obrázek vynikajícího člověka z pitomce a naopak. Logika při tomto úsudku vůbec nefunguje, protože povahově lidé jsou škodolibě přející.
25. 08. 2012 | 05:52

Karel Vlach napsal(a):

Co říci o státě,kde stačí nést penize v krabici a ocitnout se na dlouhé měsíce ve vězení aniž bych byl obviněn a odsouzen?
Co si myslet o policii a justici která koná na zadaný příkaz?
Co si myslet o ministrovi,který je již znám jako lhář?
Co si myslet o předsedkyni sněmovny,která je ochotna být zúčastněna na politickém pronásledování?
05. 11. 2012 | 17:49

Lidé čtěte napsal(a):

Rath na hrad!
09. 07. 2013 | 03:59

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy