Viníci jsou zřejmí: plutokracie a Romové

22. 09. 2011 | 10:31
Přečteno 3771 krát
Stát se propadá do marasmu tak, jako nikdy předtím od sametové revoluce. Faktory, které to způsobují, jsou v zásadě dva:
1. „Výkony“ politické elity země (zejména té její části, která je ve vládě);
2. Většina médií a velká část novinářů, kteří selhávají ve své základní roli hlídacího psa demokracie.

Obraz naší země v zahraničí je v současné době velmi tristní. Máme prezidenta republiky, který si bez dovolení hostitelů bere na státní návštěvě „na památku“ plnící pero. Máme ministra zahraničí, který nezvladatelně vyspává na mezinárodním fóru a ještě k tomu v červených ponožkách. Premiér letí nepochopitelně na státní návštěvu Izraele zřejmě v nejméně vhodné chvíli, kdy rozhodná většina zemí je v OSN připravena akceptovat členství Palestiny v této světové organizaci. Rozumná vláda se snaží udržet výborné vztahy k Izraeli i k arabským státům zároveň a nedělá jednostranné kroky. Nečas ten jednostranný krok udělal a arabský a muslimský svět jej jistě nepřehlédl. Nepochybně to nepomůže hospodářským vztahům republiky s těmito státy.

Od českých médií to schytal po návštěvě v Chile jen prezident V. Klaus. Poslední velký „čin“ K. Schwarzenberga na mezinárodním fóru vzbudil pochopitelně „úžas“ v zahraničí. Česká média celou věc, jako obvykle ve Schwarzenbergově případě, bagatelizovala. Pokrok je, že média již v souvislosti s ministrovým neovladatelným vyspavačstvím neohlupují veřejnost, jak je to vlastně úžasné, originální a obdivuhodné. Myslím, že i čeští žurnalisté cítí, že Schwarzenbergova „finta“ by v jiné zemi s plnou demokracií, danou především pluralitou médií, byla diskvalifikační pro další výkon funkce ministra zahraničí.

Zdá se, že podobně jako před volbami s řeckou kartou stranám pravice, tak dnes média pomáhají pravicové koalici odvést pozornost od asociálních „reforem“, jejich nízké podpory ve veřejnosti a dalších negativních jevů (korupce atd.). viníkem vysoké nezaměstnanosti a sociálních problémů v oblastech s vysokou nezaměstnaností vyplývající z jejich hospodářské zaostalosti jsou, no kdo jiný, nežli „cikáni“. Vláda chce zorganizovat gigantický systém veřejných prací tak, aby si všichni příjemci sociálních dávek pěkně „zamakali“. Jak to už říkal Jan Želivský a pak komunisté: „Kdo nepracuje, ať nejí“. Mezi příjemci podpory v nezaměstnanosti nejsou však jen Romové, tedy ta jejich část, jež zrovna nemá velkou chuť do práce.

Už vidím, jak ocení tento způsob uplatnění veřejné vůle lidé ze střední třídy, kteří jako t. č. nezaměstnaní, půjdou zametat ulice. Jak se budou cítit, až je uvidí s koštětem jejich sousedi, známí a přátelé. Česká pravice tak v praktické politice navazuje na praxi pracovních táborů uplatňovanou českou pravicí v čase tzv. Druhé čs. republiky, tedy v období říjen 1938 až březen 1939. Podotýkám, že republika tehdy dopadla neslavně.

Máme již – kromě Romů – i druhého „viníka“ našich problémů. A těmi jsou anemický hospodářský růst, nezaměstnanost, všudypřítomná korupce, zdravotnictví bez peněz a brzo plné stávkujících lékařů (na příští rok totiž chybí peníze na navýšení mezd lékařů) atd. Média nyní nalezla již i druhého viníka. Tím je plutokracie reprezentovaná v tuto chvíli Martinem Romanem. Ten se během týdne změnil z manažera mezinárodního formátu na psance. M. Roman není ani lepší, ani horší nežli byl před týdnem. Teď již ale není mocným zadavatelem inzerce, ale „spoluviníkem“ všeho. Do toho všeho se připletl ještě A. Babiš, jeden z nejvýznamnějších českých podnikatelů, se svými zajímavými názory na eskalující korupci v zemi po skončení vlády pod mým vedením v roce 2006. Jak jinak, A. Babiš byl v médiích okřiknut a vlastně bude mít štěstí, nebude-li vlídným tiskem zařazen do kategorie nechutných představitelů plutokracie vedle M. Romana.

Ministr financí Kalousek předvedl další nezapomenutelný kousek. Zfackoval jakéhosi člověka na Malostranském náměstí, a to jen proto, že ministrovi cosi nepříjemného říkal. Je to diskvalifikační chyba klíčového člena vlády, v jiné zemi by to znamenalo odchod ministra z vlády.

Myslím, že nyní nastane v médiích obvyklý postup. Několikadenní jemné masírování delikventa a poté rozmělnění a zapomenutí případu a jiná ostuda.

Podobně, jako jsme to zažili v případě strašlivých kauz exministra Drobila, ministra Vondry, exministra Bárty atd.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Koplkop napsal(a):

Ano pane Paroubku přidejte ještě kritiku dalších politiků, na závěr připište sebe a zmizte všichni. Až se Vás všech zbavíme tak teprve budeme moci vytvořit normální společnost.
22. 09. 2011 | 10:42

Sladký napsal(a):

Za chvíli tu bude hulákat,ječet,vřískat a jinak povykovat stádo "vysoce vzdělaných a nadprůměrně inteligentních" voličů pravice.Nabídnou živý důkez faktu, že Paroubek působí na voly stejně,jako červený hadr na býky.
22. 09. 2011 | 10:49

demokrat napsal(a):

Pane Parobku, souhlasím s tím, co uveřejňujete. Již dávno jsem poukazoval na politickou kulturu této garnitury, která v současné době vládne. Dnes se to ukázalo nejmarkantněji na chování politika a ministra v této vládě pana Kalouska. Jak může takový člověk vůbec působit na takovémto postu? Ptá se jistě většina slušných lidí této země. Jsou tací, kteří ho ospravedlňují jak je možno číst v některých příspěvcích. Národ je prohnilý a politická garnitura má lidi vést k prosperitě. Není tomu tak, ona národ vede do bahna.
Ptám se,jak by to dopadlo, kdyby onen "spratek" vrazil panu Kalouskovi také jednu - měl na to právo. Alespoň já bych to udělal. Protože žádný politik nemá právo fackovat na ulici lidi.A navíc on má imunitu,že? Tak on si je vědom toho, že se mu nic nestane.
22. 09. 2011 | 10:49

Meetina Mary napsal(a):

Má někdo nějaká vypovédající čísla o vývoji korupce? Protože korupce tu byla před deseti lety, před sto lety i před tisíci lety. Lidé mají až příliš často dojem, že současnost je nejhorší. Je tomu tak ale skutečně, pane Paroubku?
22. 09. 2011 | 10:51

Sladký napsal(a):

Nicméně, jsme demokraté a svoboda slova je svoboda slova.I lidé mdlého rozumu mají právo vyjádřit svůj názor.
22. 09. 2011 | 10:52

Papouch napsal(a):

2 poznámky k tomu chaotickému slepenci výkřiků

1) "lidé ze střední třídy" celkem logicky zametat nepůjdou, protože socdávky prostě nečerpají (nemají nárok).

2) Kalousek se zfackováním onoho chaota právě kvalifikoval na příštího předsedu vlády, názorně předvedl voličům jak dokáže efektivně vyřešit problém s nepřizpůsobivým.
22. 09. 2011 | 10:54

Sladký napsal(a):

Samozřejmě že čísla jsou paní/slečno Meetino.Musíte se zkrátka o politiku,ekonomiku a vše co souvisí s chodem státu a správou věcí veřejných více zabývat.
22. 09. 2011 | 10:55

Sladký napsal(a):

Papouch- hloupost vašich příspěvků sice nedosahuje zdejších výšin, nicméně i tak je pozoruhodná.. Mimochodem, než začnete o něčem psát, tak si o tom něco přečtěte .Třeba si pak nebudete plést podporu v nezaměstnanosti a sociální dávky.A bez práce je nemálo příslušníků střední třídy a další o ni mohou kdykoli přijít.
22. 09. 2011 | 10:59

Vlkodav napsal(a):

Nelze zevšeobecňovat, viďte pane Stejskale :). Někteří politici neumí chovat, myslím že nezvlátnuté chování ukazujíé jednotlivci jak z koalice, tak z opozice. To ale neznamená, že jsou všichni špatní. Většina není, a to jak zprava tak z leva. Několik blogů právě zde od poslanců CSSD a i od pana Paroubka bylo velmi dobrých, bohužel jak začnou (všichni) psát o něčem, co může poškodit konkurenci, tak mám pocit, že se jim před očima objeví rudý hadr a už jedou, nekoukají a jen se snaží to těm druhým osolit.

Pak se nerozlišují důležité věci od malicherností, jen ať toho nakydáme co nejvíc. A tak pak se taky neřeší ty důležité věci, protože v tom mediálním sprostém bordelu už se nikdo nevyzná, volič už vůbec ne.
22. 09. 2011 | 11:00

Sladký napsal(a):

více zajímat, pardon.Člověk nemá dělat víc věcí současně.
22. 09. 2011 | 11:00

Drzá zrzka napsal(a):

Poslanec PSP ČR mezi politickou elitu nepatří?
22. 09. 2011 | 11:05

Koplkop napsal(a):

Sladký
víte, že stejný text umísťujete pod téměř každý blog? Nemá s tématem žádnou souvislost. Zkuste se zamyslet nad tím, zda je potřeba se vyjadřovat, když z Vás nic nevypadne.
22. 09. 2011 | 11:10

neo napsal(a):

Hezký a dobrý den přeji pane Paroubku. Vezmu tak nějak od toho jednodušího.

Kalouskovy facky... mazec, jako ministr si nemůže toto dovolit a měl by nést následky.

Roman je pořád Roman... ale asi to nebude přímo osoba pana Romana, která lidi dráždí, spíše jim vadí ČEZ a Roman zrovna seděl v čele.

Cikáni: no tady toho byly popsány v poslední době stohy , saozřejmě, že cikáni nemohou za nezaměstnanost, ale mohou za to, že jsou mezi mezi nezaměstnanými.

Jsem přesvědčen, že nezaměstnaní rozhodně nejsou stále stejní lidé. Že nezaměstnanost se sice pohybuje kolem těch 8 procent, ale je reprezentována lidmi různými, jejihž skladba se neustále mění. Někdo práci najde, jiný ztratí... takže kdo se nezůčastní tohoto cyklu, je jaksi dobrovolně nezaměstnaný a tudíž je i jeho chybou, že je tam kde je.

Co se týče veřejné služby, tady souhlasím s ministrem Drábkem.
Jsem jeden z mála, kdo ho v tomto podporují a ať se to jiným může zdát jakkoli asociální, já nemohu jinak než souhlasit.
Nemohu samozřejmě mluvit za ostatní, ale osobně bych se styděl být na podpoře a nechat se živit jinými lidmi a přitom se práci vyhýbat. Pokud by mi tedy byla veřejná služba nabídnuta, vzal bych ji a sousedi by jistě chápali, že je to výraz chuti nebýt parazit.

nakonec si nechám spícího ministra.
Kdysi jsem měl možnost octnout se jako student na balkoně ve sněmovně... nespí jen kníže, to mi věřte. A vy a vaši ostatní kolegové ze všech politických stran byste se měli stydět. Možná nespíte, ale smskujete, drbete, čtete noviny, jíte, spíte...nemáte si co vyčítat pánové.
22. 09. 2011 | 11:11

Bible říká něco jiného napsal(a):

Ďábel je skryt v detailech.
http://www.bibleserver.com/#/search/CEP/kdo nechce pracovat/1
22. 09. 2011 | 11:13

Jirka napsal(a):

Pane Paroubku: Stat se propada do marasmu i diky mnoha jinym faktorum. To co je ale zarazejici a naprosto nechutne je ze korupce lidi napojenych na nektere politicke elity teto zeme se uz sve korupcni jednani ani nesnazila a mozna jeste ani nesnazi skryvat a ovlivnuje vysetrovani korupcnich kauz. Korupce se zde tak stava jakousi "normou" a totez plati o chovani politiku. Jak chceme mit zdravou normalne fungujici spolecnost, kdyz zajmove skupiny napojene na politiky bezostysne rozkradaji nase spolecne statni penize, politicke elity jsou neurvale, kradou pera, fackuji na ulici drze spratky atp. Jake hodnoty a vzory chovani tito lide ztelesnuji a pres media ukazuji a predavaji lidem i budoucim generacim.....
To plati i o panu Rathovi-jehoz chovani a zpusob vedeni debaty mi nepripada zrovna hodne parlamentu.
22. 09. 2011 | 11:18

Sladký napsal(a):

Koplkop- nejsem sám, kdo dospěl k závěru, že s člověkem vaší mentální úrovně nemá smysl polemizovat.Vím, že za to nemůžete.Prostě nejste schopen žádného hlubšího pochopení a stěží od vás lze očekávat něco jiného, než hlouposti či přímo nesmysly. Mimochodem jako příklad- mluvit na Paroubkově blogu o tom, jaký mají jeho blogy účinek nemá podle vás s blogem žádnou souvislost?! Sorry, ale to může napsat jen debil.(člověk s nejmírnějším stupněm mentálního defektu).Asi tak.
22. 09. 2011 | 11:26

Cestovatel napsal(a):

Paroubku už zase předvádíte typickou arogantí útočnou rétotiku.
Až si myslím že Klaus je blbec,tak mi připadá že jak se levičáci a odpůrci Klause ohánění se trapnou aférou s perem, že už je to trapné.

Stejně trapné mi připadá jak útočíte pořád na Schwarcemberga a Kalouska (ten přitom zfackoval kluka oprávněně, protože každý by měl vědět že si vůči úředním osobám ať je to kdokoliv nemůžou dovolit vše a Kalousek za to ponese také následky, protože ani on si nemůže dovolit vše vůči občanům a jeho jednání bylo nepřiměřené) a opět nenabízíte řešení jen nadáváte
22. 09. 2011 | 11:27

stále rebel napsal(a):

Aby obdivovatelům světového génia neuniklo husté čtení, tak jim dávám odkaz

„Václav Klaus, zápisky z USA: Magická krása a síla New Yorku je zcela mimořádná“
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/245329-vaclav-klaus-zapisky-z-usa-magicka-krasa-a-sila-new-yorku-je-zcela-mimoradna.html
22. 09. 2011 | 11:28

Petr napsal(a):

Pane Parobek,
máte pravdu, vládu máme špatnou. Ale tu mizérii nastolil Váš přítel křišťálový Gross, "kterého jste objevil a přivel do ČSSD Vy", který nyní bojuje proti zlému imperialismu svými stamilióny přímo na Floridě. Mizérii vládnutí jste zdokolal Vy sám osobně, svým autoritářstvím a povýšenectvím, korunovaným svobodou pro pedofilního ropného prince (za co?), když teprve pak jste začal "A kdo z Vás na to má pánové". Takže současné vládnutí je od dob vlád p.Klause a Zemana, jen pokračováním Vaší cesty, jen v jiném triku. A vrchol dnešní ČSSD je nazvání pracujících lidí kurvami a zloději, poslancem Parlamentu ČR, proti čemuž nikdo z ČSSD, ani Vy jste na zasedání veřejně nevystoupil, když jindy na cokoliv méně podstatného vyletíte jak čertík z krabičky.
Proč, se můžu jen domnívat.
22. 09. 2011 | 11:30

Cestovatel napsal(a):

Sladký:

Zato s bolševickým politrukem Sladkým, který tu jen opakuje bolševické fráze o tom jak by se mělo znárodňovat (viz diskuze B.Sobotky o vyrovnání s církvemi) má asi cenu diskutovat:). To že jsou články jen útočné a tím pádem naprosto postrádající jakýkoliv smysl je fakt. Vy ale při svém komunistickém myšlení a frází, které jsou jak převzaté z Haló novin to asi nepochopíte
22. 09. 2011 | 11:35

Petr186 napsal(a):

rád bych viděl, jak by reagovali modří komsomolci, kdyby stejně jednali soc.demokrati na házení vajec. To by bylo řevu, že?
22. 09. 2011 | 11:36

Koplkop napsal(a):

Sladký
Tak "chytrý člověk" jako Vy mně nemůže urazit. Jen se divím, že nejste smáznut, když nazýváte diskutující debily. Určitě to není podle kodexu diskutujících. Vy totiž nediskutujete o problému, Vy se zaměřujete na diskutující. Neustále tady někoho osočujete, urážíte, napadáte. Asi budete nějaká ušlápnutá figurka, která si tady léčí své ego. Pro Vaši útěchu, nejste sám. V hospodě byste chytil pár facek už ve dveřích. Nebudu již od dnešního dne na Vás reagovat a žádám Vás abyste se zachoval stejně. Děkuji.
22. 09. 2011 | 11:43

Petr186 napsal(a):

a kolik facek by měl dostat Kalousek i s Topolánkem za ty fakáče v parlamentu?
22. 09. 2011 | 11:46

Sladký napsal(a):

Užje tu i cestovatel...vidím, že se slabomyslnými se roztrhl pytel.Nutno uznat, že ve srovnání s vámi,cestovateli,je koplkop po stránce inteligence téměřt v normálu.Vy jste se opravdu podařil.Pravopis i sloh na úrovni průměrného absolventa zvláštní školy a ideologicky přibližně na úrovní poručíka Troníka.
Asi vám budu říkat Troníku, cestovateli.:o)))
22. 09. 2011 | 11:51

Drzá zrzka napsal(a):

Bc. BcA. Ing. Ing.arch. MUDr. MVDr. MgA. Mgr. JUDr. PhDr. RNDr. PharmDr. ThLic. ThDr. PaedDr. prof. doc.
SLADKÝ CSc. DrSc. DiS. dr. h. c. opět promluvil :o)
22. 09. 2011 | 11:52

Sladký napsal(a):

"V hospodě byste chytil pár facek už ve dveřích". No, koplkope, já do hospod v podstatě nechodím, tam mne nikdo nezná. Ale koukám, že vy pravičáci jste na ty facky nějak nažhavení.:o)))
22. 09. 2011 | 11:54

Sladký napsal(a):

Tak slavné to zas není, Zrzko.:o))
22. 09. 2011 | 11:56

Pobo napsal(a):

No jo, no. Kde výchovu nezvládají obyčejní rodiče, nastupuje vychovatel z MF. Paedr. Kalousek. Fajne.
:o))))))))))
22. 09. 2011 | 12:00

Drzá zrzka napsal(a):

Sladký
Opravdu? že já hlava děravá na některý zapomněla... To je na pár pohlavků. P.S. Drzý volič už jsem dávno. :o)))
22. 09. 2011 | 12:01

vico napsal(a):

Paroubkovu hořkost docela chápu. Nedovedu si představit, co by hoši z Junge heute psali, kdyby někdo ze socanů cásnul nějakého vajíčkáře. Blogerovi J.Havlovi nepomohlo ani to, že před mladistvým frikulínem se záprdkem v ruce poklekl.

Teď se od "kojzarů" dozvídám, že holt náš ministr financí je "chlapák". Inu mohl to vyřešit jinak..nemá se to, ale stejně je dobrej!

Stejně tak spící kníže. Chápu, že mu musí Paroubek přízeň hlídacích psů demokracie /či spíše hlídacích Komárků demokracie z Junge heute/ závidět. Ještě nikde na světě se zatím nestalo, že by se "bradavice" stala předmětem politologických úvah a pevným středobodem, od kterého bysme se mohli odrazit k modrým topolánskovsko-dalíkovským zítřkům.

Absolutně si nedovedu představit vysokofrekvenční pískot hlídacích Komárků, kdyby si na mezinárodní bezpečnostní konferenci vzal Paroubek ostře červené ponožky jako spící kníže.

V případě Paroubka by následovala mediální bouře obviňující dotyčného z propagace symbolů komunismu - neboť co jiného by rudá barva ponožek měla znamenat?

Jelikož Komárci ví, že lidé nejsou slepí, připouští, že tahle vláda je napohled zoufale strašná....ale jinak je výborná, Nečas je měkkej, ale jinak je tvrdej,kníže je spící, ale roztomile spící,Vondra prošustroval půl miliardy do PRO-MOPRA, ale nebylo to PRO-KMOTRA.
22. 09. 2011 | 12:32

dalimír napsal(a):

Dobrý den všem ! Pane Paroubku počkejme ještě jak se k tomu všemu vyjádří páně Kalouska fackovací panák ! Dl.
22. 09. 2011 | 12:38

Čochtan napsal(a):

Olašský cikán pingl Paroubek se zase předvádí.
22. 09. 2011 | 12:43

dalimír napsal(a):

Pane Cestovateli počítál jste již někdy kolik arogantních bíjců má na své výplatní pásce ODS ? To o něčem vypovídá !!! Dl. Ps: Agresivita je nakažlivá !
22. 09. 2011 | 12:45

Tupelo napsal(a):

Pane Paroubku, celkem bez vyhrad, horsi sestava snad jeste ve vlade nesedela. Teda mozna ze za Klause ('vole, tady se rozdavaji majetky na 1000 let...' http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/vaclav-zak.php?itemid=12830). A zrejme jako tehdejsi i tato skonci zachranymi balickami (akorat se jim tak nebude rikat ;))

Petr: Grosse 'vytahl' do vyssi politiky Zeman. Cela mizerie zacali jeste mnohem driv, kdy se zhasinalo, utikalo pred pravniky a neschopnosti rozeznavat spinave a ciste penize... Se zbytkem souhlasim, ten vulgarni poslanec CSSD, ktery prohlasil ze v noci pracuji jen zlodeji a kurvy by mel letet - rozhodne nechci aby me nekdo podobny zastupoval (samozrejme tech lidi co nemaji v politice co delat je mnohem vic, ale co delat (krom krouzkovani) kdyz si kandidatky sestavuji samotne politicke strany)
22. 09. 2011 | 13:00

Koplkop napsal(a):

Dalimír
Připomeňme si, že i ČSSD umí fackovat viz „Podsedická facka“ Šlo o záhlavec, který dal v roce 1995 tehdejší scociálnědemokratický poslanec Josef Wagner budoucímu ministru vnitra Václavu Grulichovi. Nebo to tehdy nebyla agresivita??? JOjo až přestanete vidět oranžově a jiní zase modře, až uvidíte, že na obou stranách je něco špatného, tak pak bude teprve možná změna.
22. 09. 2011 | 13:17

dalimír napsal(a):

Cestovateli alias Pocestný já vím že Vás naseru a pan editor mi promine ale že je v tomhle státě pouze jedna strana která jde s lidem této země a ta si také zaslouží vládnout a to je KSČM !!! Proto v příštích volbách mají můj hlas ! To co si dovolily koalice stran minulých i součastných v téhle neštastné republice nemá obdoby ! Proto soudím , tahle nezkorumpovaná strana KSČM má na to plné právo aby pouze ji dali voliči důvěru ! Všechny ostatní ,nebudu je jmenovat páč všichni to ví, poplatné západnímu velkokapitálu at veme čert ! Dal.mil.mír
22. 09. 2011 | 13:17

český maloměšťák napsal(a):

Lidé v Kozloistánu Zelném by si měli položit tyto otázky :

" Chci živit raději ty, kteří z těch či oněch důvodů nepracují...anebo budu raději živit ty, kteří pracují - zejména na svém obohacení...i z mých daní ? "

" Kdo z nich mě poškozuje více ? " "Mohou mít jeho činy negativní multiplikační efekt i na fungování institucí, které mají řešit problém sociální či etnický - tedy těch, kteří z těch či oněch důvodů nepracují ?"

" A s kým mám tedy zatočit dřív ?"
-----------------------
A vyplatí se mi to vůbec - zvednout se ze svého sofa a něco pro to udělat ?
Nebude lepší si oholit hlavu a skandovat " Cikáni do plynu ! " ???

Hmmm - já todleto nepojmu....radši si zajdu do hospody....co na to Lojzek s Ančou...ti už ty hlavy prázd...eh - oholené mají řadu let...

****************
Prosím pana Stejskala aby výše uvedené heslo nemazal - jistě to v kontextu textu chápe...
A pana Zdeňka Broma zase prosím, aby uvedené nezneužil v rámci svých konstrukcí.

**********

Jde o jeden problém. A tím je špatná správa státu.
Cikáni ale stát nespravují.
Oni si dokonce nevymysleli a neuzákonili ani ty sociální dávky.
22. 09. 2011 | 13:22

český maloměšťák napsal(a):

dalimír
Cestovatel má do Pocestného tak daleko jako myšák Mickey do Bílého domu. :)))
22. 09. 2011 | 13:23

ex-nemo napsal(a):

No ještě že jste to tak napsal, pane, bez Vás bychom to nevěděli a mysleli bychom si že to tu je všechno v úplném pořádku.Pokud by ovšem tohleto - jinou dikcí -nepsali i jiní, pomalu všichni co tu píšou. Nebo snad zde je nějaký blog který to tu chválí ? Dokonce i příslušníci vládní koalice se neomezují v kritice (věcí, které sami dělají).No dobrá, poučil jste nás, a co dál? Co s tím jako hodláte dělat ? Jste politik a živite se tím že odstraňujete (nebo měl byste řešit) problémy. Měl jste možnost, Váš volební potenciál byl více než 40% ale Vy jste rozhodl že volby prohrajete. Bezpečně to pak zaručil člověk který vedl kampaň, Váš člověk, který do té doby zkazil všechno čeho se jen dotknul.Míníte to tak dělat i nadále ?
22. 09. 2011 | 13:31

dalimír napsal(a):

Maloměštáku také si to myslím ! Uvědomuji si to ,přestřelil jsem ! Sorry ! Dl.
22. 09. 2011 | 13:31

český maloměšťák napsal(a):

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=713817

Jen několik glos - vájemně nesouvisejících...:(((

Jistý Sedláček sedí v NERVU i v ČSOB.

Česká pošta je dobré privatizační sousto.

Nejépe se věci /ČP je také svým způsobem věc/ kupují, když jsou levné. U některých věcí lze nízké ceny dosáhnout i tak, že se jí podrazí nohy.
Nu a banky celou věc profinancují, že ?

Ale stejně - je to fiškus ten Drábek.
Ztělesněná Tradice, Odpovědnost a Prosperita.
22. 09. 2011 | 13:59

santawizard napsal(a):

ano,ano pane Jirko,ale zapomněl jste dodat ,že Karel Gott si dělá reklamu na prezidenta ,už teďka s předstihem!!!
22. 09. 2011 | 14:22

Petr napsal(a):

Tupelo

Cituji:
"Standu Grosse jsem pro ČSSD objevil a přivedl do ČSSD JÁ"
Jiří Paroubek
22. 09. 2011 | 14:25

ali napsal(a):

Paroubku
vždyť vy jste taky nakoupil vajec dost..a jak jste na mítincích pak byli agresivní si nepamatujete? Klíčový omyl jste zastřel protiútokem sobě vlastním, to znamená hnusným a odejít jste taky odmítl..tak toho nechte a nemachrujte..Kalousek si facku zasloužil tak jako vy vejce. Ale vaše odporné komentáře na úplně tu samou situaci jsou opravdu směšné. Tak, jako vy sám..fakt už trapnější být nemůžete..ale pište dál, člověka to potěší, když vás vidí, jak se škubete..

Drzá zrzka
fakt je Sladký tak vzdělán? To jsou věci! Myslím, že i maloměšťácká šlapka kydačka má takový potenciál..
Zajímavé je, že co zmizel kydač, objevila se šlapka. Zmizela šlapka, objevil se maloměšťák..stejné výrazy, chyby, způsoby, květomluva..ale běda, jestli je spojíte dohromady..to je pak mazec :o). Bolševik, který převlíká kabát každou chvíli. Ostatně je k tomu profesionálně vycvičen..
22. 09. 2011 | 15:49

Sladký napsal(a):

Zrzi, rád se s Vámi sejdu,někde uprostřed cesty z Drahanské vrchoviny do Usteckého kraje.Věřím,že vás přesvědčím,že můj obzor je opravdu široký.Víte,když člověk nemarní svůj čas honbou za penězi a zajímá se o to,kde se bez vlastního přičinění ocitl a co to obnáší,leccos se dozví.Mimochodem,byt se do mne leckdy zbytečně navážíte, jste mi sympatická a mám Vás rád.Fakt.
22. 09. 2011 | 16:29

Eva- beag beet napsal(a):

Sladký napsal(a):
Nicméně, jsme demokraté a svoboda slova je svoboda slova.I lidé mdlého rozumu mají právo vyjádřit svůj názor.
22. 09. 2011 | 10:52

A ty Sladky toho prava zde setsakra vyuzivas, co? :-)))))
22. 09. 2011 | 16:30

Sladký napsal(a):

Víte,Zrzko,hlupáků je mi z části líto, z části jim závidím.Porozumět něčemu,pochopit o co jde je dřina.Blb k tomu dospěje bez námahy,vše je mu hned jasné.
22. 09. 2011 | 16:33

Sladký napsal(a):

Eva-beru ten smajlík na konci.Kdybych vás bral vážně,musel bych si o vás myslet něco hodně neuctivého.Protože jen skutečný blb by cosi takového mohl myslet vážně.
22. 09. 2011 | 16:36

Sladký napsal(a):

Mimochodem,my si tykáme? Budete asi soudružka,ty to měly ve zvyku.
22. 09. 2011 | 16:38

Sladký napsal(a):

Zrzi, rád se s Vámi sejdu,někde uprostřed cesty z Drahanské vrchoviny do Usteckého kraje.Věřím,že vás přesvědčím,že můj obzor je opravdu široký.Víte,když člověk nemarní svůj čas honbou za penězi a zajímá se o to,kde se bez vlastního přičinění ocitl a co to obnáší,leccos se dozví.Mimochodem,byt se do mne leckdy zbytečně navážíte, jste mi sympatická a mám Vás rád.Fakt.
22. 09. 2011 | 16:40

Sladký napsal(a):

Víte,milá Evo,pokud lze věřit inteligenčním testům,pak jen 3 procenta populace jsou na tom lépe,než já.Jste na tom lépe? Hurá, konečně někdo..Pojdme si popovídat,rád si rozšířím obzor.
22. 09. 2011 | 16:44

Sladký napsal(a):

Tak například-proč jste místo big napsala beag? To mne fakt zajímá.Co jste tím sledovala?
22. 09. 2011 | 16:46

ali napsal(a):

Mimochodem Paroubku, plutokracie nebo forma oligarchie, to je fuk..hlavně jestli je levounská nebo pravounská. O to tady jde. Ale vy máte viníka hned jasného..
22. 09. 2011 | 16:52

samochvála smrdí jak Sladkýmu nohy napsal(a):

Sladký napsal(a):
Víte,milá Evo,pokud lze věřit inteligenčním testům,pak jen 3 procenta populace jsou na tom lépe,než já.
22. 09. 2011 | 16:54

ali napsal(a):

Sladký
beag místo big totiž píše Petra Paroubková. Na to, že je překladatelka je to slušný výkon..viz nějaký blog, už nevím jaký, to si musíte vyhledat. Promiňte, že jsem vás oslovila, ale nevím, jestli se Evička vrátí a nemám ráda, když jsou lidé neinformovaní..
22. 09. 2011 | 16:56

Colt napsal(a):

asi se plánují nové volby

Roman odmítl dát ODS další výpalné - tak se pakoval
Babiš se po něm taky opičí

kluci maj nahrabáno, tak teď by tu měl nastat ctnostný kapitalistický pořádek, ne?
Kdo se opozdil - jeho vina.
22. 09. 2011 | 17:46

xxx napsal(a):

To meetina mary: /odkaz TI/:
Od r. 2006/Paroubek/ do r. 2008/Topolanek/ CR ve vnimani korupce postoupila z 47. na 53. misto. Postoupit ve vnimani korupce o 6 mist
za dva roky JE VYKON. A potvrzuji jej i velvyslanectvi USA. Velvyslanci republikana G.W.Bushe,ne Obamy!
To cestovatel i Tupelo: Co tak posoudit relevantnost dvou vyroku, Margaret Thatcherove a jejiho zaka,VK:
MT: " Privatizace statniho majetku bez existence
prisnych zakonu, tykajicich se jejiho provedeni a tvrdych sankci za jejich porusovani je obycejna rozkradacka".
VK: Je treba "Zhasnout" a "Dat predstih ekonomum pred pravniky"- "pred pravniky utect". Navic doplnene "soudni neprezkoumatelnosti privatizace"! No comment.
22. 09. 2011 | 18:02

Eva- beag beet napsal(a):

Sladký napsal(a):
Tak například-proč jste místo big napsala beag? To mne fakt zajímá.Co jste tím sledovala?
22. 09. 2011 | 16:46
Kozino, to jsem te rozhajcovala co? :-))) Bacha at ti nepraskne cevka v mozku a budes tahat za sebou haxnu :-))) Tolik pozornosti jsem opravdu necekala :-))))

dekuji ali za spravnou odpoved Sladkemu, samozrejme mate pravdu, bylo napsano v jeji jedne z mnoha mazanic: Proc nectu ceske noviny... po dotazech ctenaru to Stejskal okamzite opravil :-)))) no a mne by to bylo lito, ze by neco takoveho od nasi predni prekladatelky, ktera si mmch vydelava vic nez jeji upocenej poslanec, mohlo zapadnout v zapomneni :-))))))


Tatinek "hral beagbeet"? To je Pepa Repa afrikansky? Please, help.
15. 07. 2009 | 17:43

Nevi nekdo co to je ten beagbeet? Je to nejakej druh řepy?
15. 07. 2009 | 17:43
22. 09. 2011 | 18:02

Eva- beag beet napsal(a):

Sladký napsal(a):
Mimochodem,my si tykáme? Budete asi soudružka,ty to měly ve zvyku.
22. 09. 2011 | 16:38
Sladky, byt soudruzkou jsem bohudik nestihla, byla jsem odejita v rannem veku :-)))a jinak, ja tykam zasadne tem, kteri si vykani nezaslouzi!
22. 09. 2011 | 18:06

Eva- beag beet napsal(a):

samochvála smrdí jak Sladkýmu nohy napsal(a):
Sladký napsal(a):
Víte,milá Evo,pokud lze věřit inteligenčním testům,pak jen 3 procenta populace jsou na tom lépe,než já.
22. 09. 2011 | 16:5

Na to ti Sladky odpovidam porekadlem: Prazdny sud, nejvic duni :-))))))))))))))


:-)))) a pokud bych tvoje IQ mela soudit podle tvych prispevku, tak bych to odhadovala na IQ automaticke pracky, samozrejme vypnute:-))))
22. 09. 2011 | 18:16

Eva- beag beet napsal(a):

Sladký napsal(a):
Zrzi, rád se s Vámi sejdu,někde uprostřed cesty z Drahanské vrchoviny do Usteckého kraje.Věřím,že vás přesvědčím,že můj obzor je opravdu široký.Víte,když člověk nemarní svůj čas honbou za penězi a zajímá se o to,kde se bez vlastního přičinění ocitl a co to obnáší,leccos se dozví.Mimochodem,byt se do mne leckdy zbytečně navážíte, jste mi sympatická a mám Vás rád.Fakt.
22. 09. 2011 | 16:29

A jeje Sladky nema zenskou, tak zacina "lovit" na diskuzich :-))) No neni to romanticke.... rad se s vami sejdu nekde uprostred cesty.... Drahanska vrchovina.... achich achich, ja su z teho ale ouplne namekko... a myslim si ,ze nema Sladky kde bydlet, protoze pise... byt se do mne leckdy navazite :-)))))
22. 09. 2011 | 18:23

kormoran napsal(a):

Evo 'Beag' se skutecne ve slangu pouziva , v irskych Pub-ech.

Volne prelozeno , jako mala repa)))
Ve vyjadreni slavne prekladatelky Petky ono znamenalo zrejme ze tancovali 'malou repu'))))
Ono na henten slovaci i to je mozne)))
22. 09. 2011 | 18:24

Eva- beag beet napsal(a):

kormorane, vsechno je mozne, ale ja jsem presvedcena, ze nase predni prekladatelka nema tucha cucha o irskem slangu (priznam se bez muceni, ja take ne) a ten beagbeet napsala po henten nitriansku....:-)
22. 09. 2011 | 18:50

kormoran napsal(a):

Skoda soudruhu Paroubku , ze pri tomto chybeli i zahranicni novinari ve velkem zastoupeni))))
https://www.youtube.com/watch?v=Sta6BgvWvDc
https://www.youtube.com/watch?v=CYYZAT8I7xM
))))))))))))))!!
22. 09. 2011 | 18:55

Eva- beag beet napsal(a):

kormorane, vsechno je mozne, ale ja jsem presvedcena, ze nase predni prekladatelka nema tucha cucha o irskem slangu (priznam se bez muceni, ja take ne) a ten beagbeet napsala po henten nitriansku....:-)
22. 09. 2011 | 19:10

Eva- beag beet napsal(a):

ups, omlouvam se za double prispevek.
kormorane a pamatujete tohle? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=DiHvh8KSVFw&feature=related
22. 09. 2011 | 19:18

kormoran napsal(a):

Eva , z pc , ktery ted pouzivam mam k dispozici pouze jeden podpurny prohlizec.

Ve Vasem odkazu je konecne 'related' a na tyto mi chybi .))))
Omlouvam se .
22. 09. 2011 | 19:33

ali napsal(a):

Eva- beag beet
není zač, ráda poučím vzdělané lidi jako je pan Sladký..myslím, že to přijme rád i když mě nemá rád..a je mi to fuk :o)))))
22. 09. 2011 | 20:26

reCAPTCHA napsal(a):

měšťák
začínáte získávat body, jen jestli to vám i těm cikánům k něčemu bude. Vsadím se, že ne, to byste musel, vy experte, do cikánské otázky zahrnou vyšší princip.

Eh - a na to máte, není-liž pravda.
22. 09. 2011 | 21:21

reCAPTCHA napsal(a):

měšťák
sorry, má být
v poslední věta

Eh - a na to nemáte.
22. 09. 2011 | 21:30

Eva- beag beet napsal(a):

kormoran,
neomlouvejte se, chyba je na mem prijimaci :-)

ali,
pan Sladky je v prvni rade .....(doplnte si sama), ktereho je treba dnes a denne kopat do mist, kde zada prestavaji mit slusny nazev. Nedivim se mu, ze Vas nema rad, taky nemam rada vzdelanejsi a inteligentnejsi oponenty ..... srdecne zdravim
22. 09. 2011 | 22:20

Jan Novák, Náchod napsal(a):

Souhlasím s těmi, co říkají, že agent Jyrka Roko by měl dokončit onen seznam, na konec tohoto seznamu napsat sebe a všichni společně by měli odejít do ..dele.
22. 09. 2011 | 22:39

ali napsal(a):

Eva- beag beet
Sladký je kapitola sama o sobě..krásně se do mě obul pod blogem jistého Zaorálka :o)))...zdravím též
22. 09. 2011 | 23:44

JenTak napsal(a):

Pane Paroubku,
proč mě vždy rozhodíte? Asi jsem citlivější než jsem si myslel. Když si vzpomenu na vaše faux pas v politice, říkám si, jakým právem kritizujete zjevné prohřešky jiných politiků.

Spánek knížete, krádež pera, fackování občanů je dozajista trestuhodné. Jenže to byste takové excesy neměl kritizovat zrovna vy. Od vás to prostě neberu. Vaše styky s nedůvěryhodnými osobami, styl vašeho vládnutí, nabuřelost a typické papalášské chování ve mně nezanechalo žádné sympatie. Možná vás ještě někdo žere, ale já to nejsem. Alespoň jste snad osobně nekradl.

Nedávejte na vědomí vaši "vzdělanost" jako v případě Jana Želivského s výrokem "kdo nepracuje ať nejí". Jen pro vás pane Paroubku; výrok "kdo nechce pracovat, ať nejí" pochází z druhého list Tesalonickým od sv. Pavla v Novém zákoně.

Takhle je to s vámi pořád, jen machrujete se svými povrchními znalostmi.
23. 09. 2011 | 00:24

JenTak napsal(a):

Sladký.
Percentil 97 není k vychloubání. Vychloubat se můžete až od 99.9 atd...
23. 09. 2011 | 00:33

Eva- beag beet napsal(a):

ali,
podivala jsem se na blog p. Zaoralka a precetla si diskuzi a jsem znechucena, ze ten clovek, ktery se ohani vysokym IQ, nedostane ban. Zajimve, ze pan Stejskal smaze prispevek,kdy jsem napsala jednomu podobnemu prispevateli ze je "moralni prase, ale prispevky Sladkeho ktere jsou plne urazek, nejsou zrejme podle p. Stejskala v rozporu s kodexem diskutera. Thumbs down!
23. 09. 2011 | 02:52

Jiří napsal(a):

Pane poslanče,

mnoho bylo v diskusi rozumného a reálně ze života řečeno.

Od vítězného nástupu V.K. se okamžitě distancoval W. Komárek a odstoupil, protože nemohl souhlasit s tím, že lidé budou v klausovském ekonomickém plagiátu, ještě špatně pochopeném, nezřízeně krást.
Byla otevřena stavidla všehoschopným, kteří tuto absurditu dovádějí dnes k dokonalosti.

Skutečná demokracie zde nikdy nebyla, o referendu k osudovému rozdělení Československa a následně o důležitých otázkách vývoje společnosti nebylo rozhodnuto, protože nešlo o zájem, až na vyjímky, nových pseudoelit. Privatizace práva a moci postupně vedla k rozpadu státu, který není řízen z vůle lidu a v jeho zájmu.
Fašisující tendence jsou pouze důsledkem a příčiny se včas neřešily - naopak prohlubovaly.
Chybí všeobecně známá veřejnosti Národní idea v současném světě, která staví ve vědomí lidí nejen národní identitu, ale přirozeně dává prostor odpovědnosti za její uskutečňování v nejširším slova smyslu.
Velký důraz je kladen na inteligenci, která zvláště ve vysokých státních funkcích totálně selhala. Kde byla levice a odbory? Jejich rezignace a nedůslednost je smutnou skutečností.Nelze jim
alespoň upřít, že dokázali trochu brzdit psychopatický nástup pravice, když byli u vlády.
Odbory jsou dnes neschopní (po demonstraci se 48.000 účastníky měli mandát i od lidí, kteří přišli podpořit odboráře) a jejich autorita je nepřímo měřitelná neúctou vládních úředníků při jednání tripartity - a ještě to raději nechtějí přenášet v TV. Pan Šimerka (nebo Šimerda), bývalý ministr MPSV a nadšený náměstek antičlověka plnícího zadání chlebodárců, také odborářům radost neudělal.

Velmi hrubé a nespravedlivé je retroaktivní rozhodnutí vlády o posunu věku pro odchod do důchodu. Demografické vysvětlení, které je se současnou společností velmi obtížně srovnatelné, je těžkou demagogií.
Představte si ženu 59 let, která mohla být v penzi od 55, nesežene práci, ponižují a dikriminují ji, nemůže se bránit atp. Zasloužila si takový zákon,který řeší především makroekonomické ukazatele? Poctivě celý život pracovala,vychovala dítě a nic neukradla. Vše je vylepšeno tím, že se zasáhlo i do výpočtových schémat a aby toho nebylo málo, tak se počítají jen odpracovaná léta, jinak nastupují vysoké sankce. Je to absurdní panoptikum, které bohužel láme a drtí osudy lidí.
Antičlověk, možná i nechtěně, lobuje za pohřební ústavy.

Je nutné tomuto zrůdnému systému dát lidskou podobu. Není účelem mého vstupu rozebírat fenomén nezaměstnanosti, protože k tomu by byl nutný a vhodný jiný časový prostor.

Chemickému Alímu Kalouskovi se podařilo zamořit naši českou zemi. Bohem Kalouska je jeho protipól.
Facky jsou znakem frustrace a ukazují ztrátu kontroly nad situací a to může být nadějné.
23. 09. 2011 | 03:06

ali napsal(a):

Eva- beag beet
Evi to už neřeším..naopak, jen ať to tam visí. Ale díky za podporu :o)
23. 09. 2011 | 08:07

Tupelo napsal(a):

xxx: diky za citaci Margaret Thatcherove, myslim ze jeji samozvany zak Klaus by vybouchl. ;) Pokud se tyce nemoznosti soudne prozkoumat CEZkou privatizaci, muze si tento clovek rikat co chce, myslim si ze driv nebo pozdeji tento proces prozkouman bude (komunisti si, podobne jako Klaus, taky nemysleli ze za 40 let se budou napravovat krivdy, ktere napachali) a pro vsechny pripadne zlodeje (pripadne jejich rodiny ci potomky) bude lepsi, kdyz prozkoumani privatizaci probehne radeji v demokratickem prostredi nez v prostredi nejake nove totality.
23. 09. 2011 | 09:05

Inci napsal(a):

Pane Paroubku ... jedním z problémů naší mladé demokracie je váš kamarád Benda ...

Až se s tímto individuem přestanete stýkat , můžete při své kritice počítat s podporou slušných lidí ... teď jste ve svých záměrech dost nevěrohodný ...
23. 09. 2011 | 14:07

devon napsal(a):

Ona ta "Sametová revoluce" v podstatě také byla politickým marasmem, takže svůj blog můžete Mistře začít toto událostí.
Pokud bude geometrickou řadou přibývat nepřízpusobivých občanů, Česko má naději v blízké budoucnosti stát se mentálně nejzaostalejším regionem EU. Zdá se, že srdci Evropy hrozí rozsáhlý infarkt způsobený nejen množstvím vypitého alkoholu v poslanecké kantýně. Současný režim staví na vzdušných zámcích, jakým je třeba zákon o zločinnosti komunismu, mohl by mě některý politický moula vysvětlit, jak se k tomu dostali, když komunismus nikdy a nikde neexistoval, nejvyšším stadiem minulého režimu byl reálný socialismus a ten měl ke komunismu asi tak daleko, jako současný režim ke spravedlnosti a poctivosti. Spící knížata jako političtí činitelé, ministři dělající si z občanů fackovací panáky, zákonodárci, kteří své zákony musí každý měsíc renovovat, protože to jsou hovadiny, političtí činitelé vyjadřující se jako "dlaždiči", ministři mající na svědomí zřetelné finanční machinace se funkcí drží jako trus košile, máme být skutečně na co pyšní!
23. 09. 2011 | 20:57

santawizard napsal(a):

Pan prezident a první dáma slovenka:má být prezident straník nebo nestraník,přímá nebo nepřímá volba,prezidet jako v rusku a v americe nebo jako v německu a v číně?
23. 09. 2011 | 23:26

Pavel Krajtl napsal(a):

Kalousek nám ukazuje způsob jakým je třeba s ním a s celou vládou jednat. Ručně, stručně. Jsou hluší k argumentům bude se třeba připomenout kanónem!
24. 09. 2011 | 06:39

demokrat napsal(a):

To Cestovatel: Tak ohledně dle Vás pořád omílaného Klause s ukradeným perem.
Je to asi tak tak,že s krádeží u tak vysokého představitele to začíná a pak to pokračuje u dalších vysokých představitelů až to dojde k celému národu.Od maličkostí vznikají velké věci.Snadná úvaha.Jinak to bylo samozřejmě již před tímto presidentským incidentem.
Takže pane cestovateli nelze přehlížet takovéto incidenty.To jsou vážné věci.

K p.Kalouskovi-jistě mu docházejí argumenty, stává se nervozním a nedokáže poté myslet.Je to nejpíše začátek jeho konce.

Jinak dle úvah nejen mých je tato vláda nejhorší, která doposud byla od té podvodně realizované revoluce. Národ se svými politickými stranami se řítí do bahna - ale již ho delší dobu nasává- a nebude z toho možnost se dostat.Proč? Není ani třeba to rozvíjet, protože každý rozumně uvažující člověk to ví.

Taky bych zde chtěl podotknout - a nechci nikoho urážet - že forma diskuze je většinou napadání se vzájemně mezi sebou některých diskutujících a to nikam přeci nevede. Je třeba řešit svými příspěvky situace, které v naší zemi jsou a rozvíjet tyto diskuze k informovanosti těch lidí, kteří do toho tak nevidí nebo to nechápou.
24. 09. 2011 | 09:45

republikan napsal(a):

tady se neustale omila ta facka, kterou Kalousek ustedril 20ti letemy spratkovi, ktery nema zadne vychovani. Vsichni kteri ho odsuzujete, zkuste popremyslet jak by jste reagovali vy, kdyby na vas nekdo verejne kricel, ze jste zlodej a za budete viset. Takova nehoraznost se fakt muze stat jenom v ceskem Absurdistanu.
Vidim to jednoduse, kdyby ten 20ti letej nevychovanec se choval tak jak ma, tak by se zadna facka nekonala!!!
24. 09. 2011 | 12:13

Bomberius napsal(a):

Ano, to je také důvod, proč nemůže být kníže Karel Schwarzenberg příštím prezidentem ČR, neboť by prospal popř. zaspal i svůj novoroční televizní projev!!:))))

Prospat fórum v Bělehradě, a to na židli na hlavním jevišti, kde se odehrávaly ty nejdůležitější debaty ohledně bezpečnosti, a to ještě před zraky nemalé dávky reportérů, novinářů a fotografů, je hodně smutné! Ne nadarmo byli Srbové v šoku!

Pomineme-li ještě tedy jeho výsostně červené ponožky v černých kalhotech!:))
01. 10. 2011 | 20:15

Bomberius napsal(a):

Pane Paroubku,
co říkáte na velkou akcionářskou kauzu "Izip (karta)", která se týká VZP a modrých pánů, našich europoslanců, M. Ouzkého (ODS) a Cabrnocha (ODS)? Komu zde sypeme velké milióny do kapsy? Nesypeme náhodou peníze těmto dvoum pánům? Jak to tedy vlastně je?!
04. 10. 2011 | 12:57

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy