Langer přináší Naději

12. 05. 2010 | 10:07
Přečteno 8012 krát
Naděje a Nečasův obličej jsou posledním útokem langero-kampaně na emoce voličů. Billboardy s modrou Nadějí vyrašily spolu s jarem. Jenže jaro přináší nový život, barvy a slunce, ODS přináší starého Nečase.

K politické straně patří jasný program. Kvůli jasným, definovaným cílům, stejnému pohledu na věc se lidé sdružují v politických stranách. Svojí vizí, programem snaží přesvědčit voliče, aby jim dali mandát k uskutečnění jasně pojmenovaných plánů. Naději by měli voliči vkládat v programy a strany, nikoli obráceně. Pokud straně nezbývá než vkládat Naději do voličů, skrývá tím vlastní neschopnost. Nebo jsou její řešení pro lidi natolik nevhodná, že jedinou Nadějí je lidi zase obalamutit.

Naděje je křesťany vnímána jako jedna z nejvyšších ctností spojovaných s obdobím Velikonoc, s nadějí že potupná smrt na kříži není posledním slovem, ale novým začátkem. Tomáš Akvinský definuje Naději jako očekávání věci budoucí, dobré, nesnadno dosažitelné, přicházející skrze utrpení, smrt a zoufalství. Naděje je očekáváním dobra.

Co očekávají s Nadějí Langer, Bém, Gandalovič, Šnajdr, Barták, Jančík, a další? Co je pro ně budoucí dobré? Je to Naděje pro zemi a její občany nebo naděje pro ně samé udržet si vliv? Zoufalou snahu udržet si vliv nazve Nadějí jen pokrytec.
Skrze jaké utrpení a očistu přichází Naděje k Langrovi, Bémovi, Gandalovičovi, Šnajdrovi, Bartákovi, Jančíkovi a dalším? Skrze utrpení Topolánkovo, kterého roztrhali jako smečka vlků, která trhá svého zraněného vůdce? Skrze jakou očistu prošli regionální kmotři ODS? Setrvání v danosti není Nadějí.

Zoufalá snaha vyděsit voliče, což je hlavní atribut kampaně ODS, není poselstvím pro lidi. Je poselstvím o programové bezradnosti. Bezradnost je v rozporu s Nadějí.

Pro hráče je naděje ve výhru sebedestruktivní emoci. Hodí kostky a očekávají výsledek. Nic než hod kostkami neudělají. Nechávají výsledek náhodě. Důležité pro ně je zúčastnit se hry. Falešní hráči využívají naděje druhých a skrze jejich víru se domáhají nefér praktikami vlastního prospěchu. Chtějí Langer, Bém, Gandalovič, 0Šnajdr, Barták, Jančík a další dělat politiku jako Polis techné tedy správu obce a dát Naději na lepší život lidem nebo vrhají kostky v naději na zachování dosavadního životu sobě?

Podle mého billboardy s Nadějí ODS rezignovala na vítězství ve volbách. Nadějí byla vnitřní změna ODS. K té nedošlo. Namísto toho nám Nečas říká: Zvolte mě a máte Naději, že uhlídám Langera. Zvolte mě a máme Naději, že Bém zmizí do parlamentu. Zvolte mě a máte Naději, že Béma vystřídá jiný Bém. Zvolte mě a máte Naději, že věci zůstanou při starém. Zvolte mě a mátenaději, že politika se stane čistým byznysem. Zvolte nás a máte Naději, že se něco změní... a nebo nezmění. Smlouvy s voliči už tu byly. A moc se to nepovedlo, bylo to proti jen na jedno použití. Tak teď Naděje. Nadějí neublížíme. Neslibujeme, že se změníme, ale máte Naději, že tak možná učiníme. Třeba. Po volbách. Možná. A pak už ne.

Naděje byla jedna z politických stran, kterým exministr Langer navrhl pozastavení činnosti. Důvodem bylo mimo jiné neposkytování informací. Koho že to navrhujete do vlády, vážená ODS? Neřeknete? Raději tedy kompetenční tým. Stínová vláda, tam je to příliš jasné. A kde vzít šestnáct jmen, když ani osm nemám. Ale máme Naději. Že nezklamete a z exministra bude zase ministr. Je mi řadových členů ODS líto. Jejich vedení se uchýlilo od Řešení k Naději. Poprvé v historii volebních kampaní se pořádá kampaň na politickou vyprázdněnost. S Nadějí.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Koudelka napsal(a):

Tipnul bych diskuzi tak na tři stránky modroptáčnických duchaplností :-)))
12. 05. 2010 | 10:14

Rendl napsal(a):

Je nepochybné, že ODS rozvrátila státní finance.
Je nepochybné že spolu se spřátelenými médii ohlupuje lidi.
Je nepochybné, že v dalších komentářích se budou na autora házet kbelíky špíny.
12. 05. 2010 | 10:14

JC napsal(a):

Šmariá, co je zase tohle.
Jaro přináší barvy a slunce.
Viděl jsem sluncem prozářený bilboard oranžové rodinky "kdo z vás na to má"......
phe.
12. 05. 2010 | 10:16

hoven napsal(a):

to nepsal jirka.je tam moc složitých souvětí a metafor.
12. 05. 2010 | 10:19

JF napsal(a):

pan paroubek:

"Langer přináší Naději"

nechce se mi to číst - nemáte tam něco jiného. ;-)

Ono už to někdy začíná Nadpisem a pro někoho to i končí - např. pro mne.

Přeji Vám úspěch ve volbách!!!
12. 05. 2010 | 10:20

neo napsal(a):

Máte recht předsedo. Proto dáme hlas Vám. To už bude po nadějích...
12. 05. 2010 | 10:21

JF napsal(a):

omluva - správně pan Paroubek.

děkuji a zdravím!
12. 05. 2010 | 10:21

karel h napsal(a):

tak se nam tu sexy mozek vyzvracel...a tak mi tu zijeme::))))
12. 05. 2010 | 10:22

Béda napsal(a):

p. Paroubek,

předně bych řekl, že s obsahem pojednávájícím o "nové" ODS se starými šibaly (Langer, Bém, Jančík, Gandalovič, Benda, Bendl ...) souhlasím.

Čemu se musím smát, je to, že o tom mluvíte zrivinka vy se svojí kohortou - Sobotkou, Urbanem, Škromachem, Tvrdíkem... To je taky velice "nový" neotřelý vítr v politice. Jeden se chová jako papaláš, slaví v hotelech pochybných ptáčků, druhý ty pochybné ptáčky oddlužuje a střádá z poslaneckých náhrad, třetí se účastní sletu kmotrů ve slunné Itálii, čtvrtý (ortodoxní fanoušek Milouše Zemana) bytní v politice jako vykrmovaný brojler, pátý "skvělý manažer" se uchýlil k politice.

Vaše osoba mi vadí. Vadí mi vaše přizpůsobování politiky volebním průzkumům. Vadí mi váš populismus, kterým se snažíte kupovast si voliče. Vadí mi vaše diktátorská dikce se kterou pronášíte své projevy.

Přesto možná budu volit vaši stranu, protože na levici krom komunistů žádné jiné možnosti nemám, protože si myslím, že volba ODS A,B (Bursíkovo zelených),C (Kalouskovo TOP), anebo D (Johnovo VV, které ODS "umí")= v podstatě volbu totožného směru, který nevratně zprivatizuje všechny zbylé velké penězovody, zavede všude kde to lze přímé platby a poplatky, zvětší společenskou diferenciaci a rozevře sociální nůžky, zlikviduje princip solidarity a z velké skupiny středně příjmových a sociálně slabých udělá ubožáky.
12. 05. 2010 | 10:28

Bolševikobijec napsal(a):

Diktátore nejsme tupí jako tvoji obyčejní lidé.Tvůj volební program v kosce pro obyč lidi:
1. Zdroje tu jsou.
2. Dluhy se nemusí platit.
3. Na důchodový systém se nemusí ještě 25 let sahat.
4. Dluhy máme zatím malé.
5. Největším zlem jsou regulační poplatky ve zdravotnictví.
6. Školné je asociální.
7. Zachrání nás spotřeba.
12. 05. 2010 | 10:30

*** napsal(a):

nojo, soudruhu předsedo největších Nadějí a preferencí, máte opravdu, ale opravdu zase pravdu.

Výhled počasí na několik dalších let je opravdu více než mizerný, napřed Nečas potom Slota. S Nadějí tedy doufejme, že Vy Velký kormidelník poručíte větru i dešti, sopkám i zemětřesením a tsunami použijete na ekonomickou prosperitu pouštních oblastí.

Kdyby se to snad nedej bůh nepovedlo, budeme alespoň veselé mysli, že předvolební tyjátr byl podporován všemi možnými kašpary a že zmizeli v propadlišti dějin.
***

rcptch - meteorological compartment
12. 05. 2010 | 10:36

Ládik napsal(a):

Nechtěl bych mít Vaše starosti. Připadal bych si jako blbec.
12. 05. 2010 | 10:38

Marcus Agrippa napsal(a):

Tomu blogu se asi nic moc vytknout nedá. Jen mi přijde že je zbytečné aby lídr politické strany hodnotil vnitřní strukturu jiné politické strany - to by mělo být prací politologů a médií. Ale s ohledem na tu nenávistnou kampaň právě proti ČSSD a osobě J.Paroubka to lídr ČSSD formuloval poměrně slušně.
12. 05. 2010 | 10:39

fafnir napsal(a):

pane Stejskale
on s vámi pan Paroubek, na rozdíl od jinýc slušných medií, mluví? To je ale ostuda.
12. 05. 2010 | 10:42

PatientO.T. napsal(a):

Nechte toho, pane poslanče. Za nejlepšího spisovatele se můžete prostě prohlásit. Vyjde vás to levněji...
12. 05. 2010 | 10:47

Pobo napsal(a):

Dobře univerzální text, stačí vyměnit:
ODS --> ČSSD
modří šibali --> oranžoví šibali (každý si je určitě vyjmenuje sám)
atd. atd.

Jenom na rozdíl od smečky modrých vlků, chovná stanice oranžových sviní ještě nezardousila svého vedoucího.
Ale co není, klidně může být. :o))

P.S.: Taky mám tušení, že s tímhle textem příteli předsedovi někdo (Černý?) přinejmenším pomohl.
12. 05. 2010 | 10:48

Veterán napsal(a):

Proč místo prezentování vlastních programů, které zde můžete vysvětlit hlouběji než na předvolebních debatách a vystoupeních, se neustále staráte o jiné politické strany a politiky?
To vážně neumíte nic jiného, než kydat špínu na druhé?
12. 05. 2010 | 10:48

hoven napsal(a):

čssd přináší naději pro jateční váhu:
paroubek, škromach, jandák, mládek
12. 05. 2010 | 10:51

Jmelí napsal(a):

Musím se pochválit, dočetl jsem to na 4. řádek.
12. 05. 2010 | 10:51

Tom napsal(a):

Praoubek je dobrak, on mysli jen na nas a nase blaho. Ja mu verim, je to rovny chlap. Asi tak jako J.V. Stalin.
12. 05. 2010 | 10:52

Bacil napsal(a):

Ládiku, bez obav
starosti nebudete mít. Blbci je nemávají.
12. 05. 2010 | 10:53

droper napsal(a):

Ódéesáci už jsou tak dokonale mimo, že cokoli vylepěj, nebo plácaj, tak to zní tak komicky, že se musí člověk nahlas smát:-)
Mnoho ódéesáků to pochopilo už dávno, kriminální křídlo se přesunulo do TOP09, prospěcháři bez ideologické motivace do VV a v ODS zbylo takový lešení skalních fanatiků.
12. 05. 2010 | 10:53

veverka napsal(a):

No musím uznat, že tento blog se Paroubkovi opravdu povedl,je to napsáno dobře,přesně a nedá se tomu naprosto nic vytknout.Nenávistné výkřiky místních pravičáků o "blbcích","zvracení" a "diktátorech" jsou toho jasným důkazem.
12. 05. 2010 | 10:54

:-°( napsal(a):

Mladý Paroubek (nar.1952, politicky činný téměř 40 let) kritizuje starého Nečase (nar.1964, politicky aktivní 20 let).
12. 05. 2010 | 11:00

neo napsal(a):

:-°(

Víš jaký je rozdíl mezi Nečasem a Paroubkem?
.
.
.
.
.
.
.
.
Asi 60 kilo.
12. 05. 2010 | 11:09

bolševik napsal(a):

Víte pane Paroubek, hezky se Vás poslouchá, nebýt jistých historických faktů...

Bohužel Vaši soukmenovci přenechali už v r. 48 tuto zemi Gottwaldovi a jeho suitě. Zbaběle podali demisi a umyli si ruce. Po listopadu 1989 jste se s ODS střídali u moci, případně s nimi kolaborovali - viz. opoziční smlouva. I v dobách relativní ekonomické prosperity jste nikdy nepomysleli, že můžou přijít mnohem horší časy, protože jen blbec si může myslet, že se nic nikdy nestane a vše pojede v zajetých kolejích. Věřit Vaší straně může jen blázen - v okamžiku státního dluhu 1.300 miliard chcete do pěti let tuto vyloupenou zemi, kde např. i stavba dálnic je díky zlodějně papalášů dražší třeba jako v Německu, dovést na úroveň civilizovaných Západních států. Nebuďte směšný. Jak říkal můj dědeček - vem chlup na dlani, když tam není. Kredit země se nebuduje na nestabilních hodnotách - to byste měl jako údajný ekonom vědět.
12. 05. 2010 | 11:14

Janeb napsal(a):

:-
Asi jste přehlédl, že ODS deklaruje "nový vítr" v řadách ODS, zatimco Paroubek nic takového o své straně neříká.
Proto přesně tomu co píšete se říká demagogie.

Bolševikobijec
Vaše body jsou vymyšlené. Jen namátkou bod č.6 - školné. Žádné asociální. Zde je Paroubek ve shodě s PhDr. Sládkem jehož úvaha je kupodivu rozumná.
Cituji ho. "Školné nechceme, protože je zde analogie s dálničními známkami. Ty měly za původní cíl aby dálnice byly opravovány a byly v dobré kondici. Výsledky vidíme všichni sami. A stejně by to dopadlo se školným!"

A to je pro modráky typické. Jistě si nebudou hypoteční splátku chystat do děravé peněženky.
Ale po Paroubkovi to chtějí.
12. 05. 2010 | 11:15

irinek napsal(a):

Je pravdou,že ČSSD přináší zase starého Paroubka.A to,pro boha,nejsem v žádném případě příznivcem modrých,ani Jägermeisterů,natož pak investigativních reportérů (o rudých hoších nemluvě).Vysvětlíte mi,pane,komu důvěřovat?
12. 05. 2010 | 11:15

Horez napsal(a):

A co čteme za slova u vás? Například "změna". To je ještě více k smíchu. Jedinou vaší změnou oproti současnému stavu je návrat ke stavu za vaší vlády. Tak za to pěkně děkuju. Necháme zase těžce nemocné umírat, abychom měli zdravotnictví zadarmo a aby nedejbože někdo nemusel zaplatit za plombu!!!
12. 05. 2010 | 11:21

ZM napsal(a):

Představitelé ČSSD jsou zapletení taky v mnoha kauzách,ať už přímo nebo nepřímo.
Nebudu to vypisovat a dám rovnou odkazy

http://www.bezkorupce.cz/ak...

http://www.lidovky.cz/kakao...

http://cssd.unas.cz/

V žádným případě nebudu volit ani ČSSD ani ODS.
12. 05. 2010 | 11:26

Agent napsal(a):

Podle mého mínění, tímto blogem Paroubek plně potvrdil, že vyhrát volby bude pro něj utrpení. Vlastně to vůbec nechce. Chtěl by být v opozici a nemít odpovědnost a přitom být u stranických a poslaneckých koryt. Bytostně touží po staré dobré Národní frontě. Trápí se, chtěl by to vykřičet do celého světa. Chtěl by vrátit svá krásná 70/80. léta. A ani jeho nová manželka (Dimunem dosazená a oplodněná) mu chmury nezažene. Myslí si na svojí chalupu, samotu a buchty od Zuzky.
12. 05. 2010 | 11:27

JQ napsal(a):

Hlavne ze na materialech cssd je slogan "nadeje a zmena". Jako bych uz to nekde videl. Ze by Hope & Change v podani Obamy?
12. 05. 2010 | 11:35

volič napsal(a):

Hned v druhém odstavci ukazujete své myšlenkové pochody. Rozjívené až rozporuplné a již vůbec ne "podle činů poznáte je."
Chcete-li krizizovat protihráče, pak nedělejte přesně to co dělá on sám.
Nezdá se vám, že vaše více než stamilionová kampaň svědčí o úporné naději, že bude vaše strana zvolena?
12. 05. 2010 | 11:43

Tencokida Hnuj napsal(a):

hoven(neo)

Vy jste "typičtí " pravicoví voliči ?

Trochu mě z toho běhá mráz po zádech.
12. 05. 2010 | 11:50

snowfox napsal(a):

Jestli je Nečas starý (lhostejno, zda věkem, či služebně), pak je pan autor politický geront - se svojí politickou kariérou z NORMALIZAČNÍCH SEDMDESÁTÝCH LET, kdy adoroval vítězství KSČ.

A tohle ... chce nám kázat o morálce a slušnosti??? Kde to jsme?

PS: příznačné je, že autor před volbami nehovoří o programu a o problémech naší země, jen okopává kotníky konkurentů.
12. 05. 2010 | 11:59

neo napsal(a):

Tencokida Hnuj:

proč myslíš?
12. 05. 2010 | 12:04

petr napsal(a):

O co Vám jde? Provize za grippeny kato rozdělená, kakaový bob je zpátky, křišťálový hoch ja zakoupen i na Floridě, ČSA díky Tvrdíkovi na huntě, Sobotka odpustil dalšímu estébákovi daně a z posl. náhrad ušetřil na byt, Traktorista už z čela posl.sněmovy odjel,místopředsedkyně senátu přirovnala mládež k Hitlerovu nástupu k moci, pokračovat už nebudu, třeba bych taky rozdával pohlavky
12. 05. 2010 | 12:11

petr napsal(a):

omlouvám se za překlepy
12. 05. 2010 | 12:13

zarmuz@seznam.cz napsal(a):

Naší naději, pane Paroubek je,Váš odchod do ústraní!Jděte dokud je čas.....!!!
12. 05. 2010 | 12:20

Mat napsal(a):

Jirko,
tady nemá cenu agitovat. Nech si to na náměstí.
Možná lepší nadějě s nimi než s vámi zájezd do Řecka.
12. 05. 2010 | 12:30

Béda napsal(a):

Mat,

zájezdy na jih Evropy organizuje výlučně CK ODS. O cestující pečuje osobně delegát Řebíček, který k ubytování využívá vlastní kapacity vedené na firemní jméno.
12. 05. 2010 | 12:35

Ládik napsal(a):

Bacil:
jak to víte?
12. 05. 2010 | 12:40

Meňo napsal(a):

Pozorně jsem si přečetl článek pana předsedy Paroubka. Je zajímavý a v mnohém sv ním souhlasím.
Jen bych dodal. NADĚJE je také název azylu pro bezdomovce - lidi, kteří se zčásti né vlastní vinou dostali do postavení horšího než zvířata. Těm totiž příroda nadělila srst, drápy, atd. Těmto lidským troskám nic. Jen útrpnost a závislost na milodarech bližních. A to je potupné.
Jako lidská společnost, udělejme něco pro ty ubožáky. Vždyť je to také ostuda nás všech, našeho národa, ale zejména ostuda zodpovědných na politických místech. Nedopusťme, prosím, aby se po volbách něco takového opakovalo.
Protože ODS je stranou pro horních 10 000 a ČSSD pro dolních 9 miliónů, dám hlas té druhé velké straně. Také s NADĚJÍ, že pro ty ubožáky po vítězných volbách taky něco udělá.
S díky zdraví,
M.
12. 05. 2010 | 13:00

Jarda napsal(a):

Z toho co neustále Paroubek píše a jak to píše je zcela zřetelné, že má z Langera panický strach. Jinak je to obvyklá dávka žluči a nenávisti. Potom se diví, že dostane Sobotka na mítinku po papuli a on vaječnou sprchu. A o tom to je.
12. 05. 2010 | 13:06

Pavel napsal(a):

Tento blog přesně popisuje zoufalý stav v soc.dem.partaji.Paroubek vlastě popisuje sebe a své podržtažky v úzkém vedení této partaje.Paroubek má v hlavě už delší dobu prázdno a vygumováno,jen ta touha diktátora a vládnutí mu zůstává.Soc.dem.partaj žádný kloudný program pro tuto zemi nemá,kromě zadlužování a uplácení svých voličů,jen ta touha po korytech zůstává.Máte pravdu Paroubku,vy ani ta vaše partaj nemáte vůbec žádný politický program,pod vaším vedením je tato nedemokratická partaj po kolena v žumpě.Té zášti,nenávisti a hrubých útoků na všechny,kteří vám nezobou z rukou,je tolik,že vaší partaji není široko daleko rovno.V tom opravdu máte pravdu,že se k vám nikdo v této zemi nemůže rovnat.Máte rovněž pravdu,že v soc.dem.partaji je spousta zlodějů a vyčůranců,kteří kašlají na všechny obyčejné lidi,tak jak je to i v jiných stranách.Vy však všechny strany převyšujete,všechny je strčíte do kapsy,kromě zlodějů a podvodníků máte mezi sebou i tací,kteří se motají poblíž vraždy mladého Kočky.Mezi vrahem a obětí nebyl žádný rozdíl.Oba dva byli stoupenci soc.dem.partaje a pokud mě paměť neklame,do doby vraždy,jste měl oba ráth Paroubku.Pravděpodobně proto,že na to vše oba opravdu měli a to nejenom v prkenici.
Vy přeci máte rád všechny kdo na to má!!!
Soc.dem.partaj je skutečně unikátní stranou,v tomto směru se jí opravdu žádná jiná politická strana v této zemi nevyrovná,to máte svatou pravdu Paroubku.
Rovněž tak,žádná jiná strana v této zemi nepřišla na to,aby s tichým souhlasem si nechala nabančit prvního až po vás B.Sobotku v Brně a to jen proto,aby jste nakydaly na své oponenty hnůj a bláto.Takovéto stejné či podobné chovaní měl snad jen jeden diktátor a despota v Německu,který taky pro blaho své země byl i schopen založit požár.Ve skutečnosti mu nešlo o blaho národa,ve skutečnosti ho k tomu dohnala touha po neomezené moci a neomezeném vládnutí.Požár byl založen pomocí jeho soukmenovců,stejně tak,jako napadení B.Sobotky bylo provedeno bratrem jednoho vaše soc.dem.partajníka.ČSSD pod vedením Paroubka a jeho podržtašek není žádnou nadějí pro tento stát,je vydlážděnou cestou do pekel.A proto Paroubku,B.Sobotko,Urbane,Zaorálku,Jandáku,Ráthe,Havle,Martínku,Hašku,Tejci,Pecino a Bublane odejděte z politiky.Bylo vás už dost.Vaším odchodem by snad mohla být ČSSD opět demokratická a respektovaná.
12. 05. 2010 | 13:11

manager 1950s napsal(a):

Jeden Jaroslav Tvrdík stačil na fatální destrukci ziskových ČSA. Co dokáže ČSSD po vítězství ve volbách? Hrůza pomyslet, co vymyslí oranžoví přátelé prostých lidí v luxusním hotelu Kempinski při snídani (za naše prachy).
12. 05. 2010 | 13:16

kanta napsal(a):

Nenávist ,která je zde prezentována ve velkém,nikam nevede.Příznivci ODS umí jen nenávidět.
12. 05. 2010 | 13:23

neo napsal(a):

Meňo:

kdyby byla ODS stranou pouze pro horních 10 000, nikdy by nezvítězila ve volbách.

Kdyby byla ČSSD stranou pro 9 000 000 lidí, měla by pokaždé většinu a každé volby by drtivě vyhrála.

Za 8 let vlády ČSSD se ve stavu bezdomovců nic nezměnilo, proč se domníváte, že by nyní mohlo?

Navíc mnoho z nich si takový život dobrovolně vybralo a to převážně ti mladí pankáči, zdraví,silní pouze s nechutí dělat.
12. 05. 2010 | 13:28

vasja napsal(a):

Prej "smečka vlků........" píše ing. Paroubek.
No já teda mám jinej, leč podobnej problém.
Vidím pana inžinýra, ale hlava mi "konotuje"
prase, ošklivé prase.
Vidim pana Rátha a mám tu pana Chalina a pana Hitlera.
A kdo za to může? No oni přece. Nemusej dělat modely Reflexu. Jejich vina.
12. 05. 2010 | 13:28

vasja napsal(a):

Žádnej pan Šalina, ale Chaplina.
12. 05. 2010 | 13:29

Agent napsal(a):

Příznivec ODS != Nepříznivec Paroubka (Ratha, Tvrdíka, Dimuna, Škromacha, ...).

Pozn.
70% obyčejných právoplatných voličů si nepřeje Paroubka v politice, 30% obyčejných příznivců socialistů si nepřeje to samé.

A propos: Špidla forever is better.
12. 05. 2010 | 13:35

zdesta napsal(a):

Tenco:Nazdar parde.Dnes jsem dostak mail od jednoho přítele.Je to nějaký záznam HBO z nějaké estády."Komik" pan M.Knor tam lidem vypráví pohádku o 13důchodech.Vypráví tam o hodném panu továrníkovi, který téměř nespí,protože chce zaměstnat co nejvíce lidí s perfektním platem. Náhle se ale objeví tlusťoch s velkou bradavicí na ksichtě a to tak velkou,že nejde poznat jaká je svině etc.Zazněl srdečný smích a aplaus. Odezva těch co nebaští VZK,ale kaviár a šampus.Člověk by neřekl, čím vším se může takový vysoký intelekt projevovat.
12. 05. 2010 | 13:41

pavla napsal(a):

Pane Paroubku, a jakoupak máme naději s Vámi? Nové řecké slunce?
12. 05. 2010 | 13:51

Dalimír napsal(a):

Dobrý den všichni ! Pane PAROUBKU už by jste měl jít konečně do sebe a nebejt takový náfuka , každý má své přesvědčení a svou hrdost ale vše musí mít své meze pokud jde o blaho národa a nejvíce potřebných ! Píši Vám to stále skoro v každém blogu , nebudte paličák ,zrušte usnesení vašeho neslavného bohumínského sjezdu a začnite spolupracovat ve vzájemné úctě s komunisty ! Jen tak můžete pomoci nám důchodcům a zbylé potřebné části národa ! Inak nás zde všechny ta modrá soldateska zahubí ! Berte to vážně ! Dalimír.@
12. 05. 2010 | 13:57

snowfox napsal(a):

kanta

Nenávist, a ve velkém? To je přece blbost, a já myslím, že vy to víte. Anebo ostatní soudíte podle sebe a pak byste se měl zamyslet sám nad sebou.
12. 05. 2010 | 13:59

snowfox napsal(a):

Měňo,

manager 1950s vám správně připomněl, jak to je s čssd coby stranou pro dolních 9.000.000.

Je to skutečně pozoruhodné: vedení strany OBYČEJNÝCH LIDÍ v NEJDRAŽŠÍM HOTELU v Praze denodenně starostlivě přemítá, co vás, obyčejné lidi trápí, a jak vám pomoci. Stále nic?
12. 05. 2010 | 14:04

snowfox napsal(a):

Měňo,

podotázka: četl jste Orwellovu Farmu zvířat?
12. 05. 2010 | 14:07

Dalimír napsal(a):

Pane Paroubek nenechte nás chudáky důchodce na pospas těm nenasitným kapitalistickým dravcům ! Bojíme se budoucnosti a máme obavy i o těch pár let co nám ještě zbývá ! Páni Langerové by nás již nejraději vyděli na márách ! A když budeme muset ještě za ty marnotratné státy splácet dluh i z důchodu tak to bude náše definitivum !!! Dal.
12. 05. 2010 | 14:09

Dalimír napsal(a):

Dotatek ! I za ty naše tuneláře !
12. 05. 2010 | 14:12

Tencokida Hnuj napsal(a):

zdesta
zdravím. Na ten klip jsem se díval asi do půlky. Nuda - ale někdo tomu říká křečovitý humor či strojená zábava. Krásně takový humbuk popsal a svlíkl donaha Forman v Hoří, má panenko.

Já se kdysi taky zúčastňoval "firemních večírků "(brainwashing, poté raut, koncert "známé osobnosti lokálního významu" a neformální zábava. Většinou šlo o nudnou záležitost, kdy se člověk pobavil snad jen tím jak sledoval "publikum". Řekl bych, že v tomto kontextu vyznívá i tento klip.
Akorát že zde firemní rozpočet ušetřil. Neboť agitátorova tvář mi nic neříkala.

Zvláštní. Pravicový individualismus plus stádní vzorce chování. Zdesto - nebylo zde už kdysi něco podobného? Tedy trochu vyhraněnějšího, ale se stejnými kořeny ?
12. 05. 2010 | 14:16

Rumcajs napsal(a):

Nedávno jsem četl, jak jakási novinářka obrazila volební mítinky s tím, že shání práci. Někdo se vymluvil, někdo poradil, jenom Paroubek se širokým úsměvem slíbil bez problému místo zajistit. Po mítinku ho kontaktovala, ale Paroubek už nereagoval.

Tak to hold dopadá, když věříte lháři.
12. 05. 2010 | 14:27

Michal Macek napsal(a):

pan predseda cituje tomase akvinskeho - to sedi asi jako kdyby papez citoval Maocetunga :)
12. 05. 2010 | 14:37

Jana napsal(a):

Velmi pěkný článek, plně souhlasím, děkuji.
12. 05. 2010 | 14:40

dallas napsal(a):

Jen si to Jirko jeste pekne uzij, po volbach uz ti do smichu moc nebude. Urcite te taky soudruhu predsedo potesil posledni pruzkum, v kterem prohravate s komikama o osm hlasu ve snemovne. To je krasny den, hned mam lepsi naladu.
12. 05. 2010 | 15:09

Ondra napsal(a):

Až autor prohraje volby, mohl by se jít živit jako bavič, vlohy k tomu rozhodně má.
12. 05. 2010 | 15:31

schrott napsal(a):

Haló pane Stejskale, pane Mihalco
před nedávnem jste mi smazal příspěvek s mnohem menší vulgaritou než tady například předvádí vasja(13:28:11), nebo zdesta(13:41:48).
Jen kdyby tak někdo označil zasvini Nečase nebo Langera. To by bylo řečí že takové výkřiky tady nestrpíte. Víte, ono stále svádět stranění na to, že ne všeho si všimnete, není věrohodné.
12. 05. 2010 | 15:31

schrott napsal(a):

zdesto, vasjo,
va dva jste takoví Pavlíkové Morozovovi.
Vždy, když vidím na bilboardech Nečase se rtěnkou na rtech, měl bych chuť přimalovat mu upíří zuby a krev, stékající po bradě. Vypadal by jako větší svině a nepotřebuje bradavici.
12. 05. 2010 | 15:39

vasja napsal(a):

Šrot.
Bonzovat se nemá, hlásit se musí, ale nemáte ani na Pomocnou stráž VB.
12. 05. 2010 | 15:42

zdesta napsal(a):

Tenco: Můj postoj asi tušíš.Vycházím s jednoho rčení.Člověk se narodí nahý,mokrý,od krve a hladový,pak se to jenom zhoršuje.Celkem řečeno,všechny kecy jsou na pendrek,i ty mé.Jinak si tady ale člověk někdy počte že? Já blbec jsem se domníval,že fanatiky rodí jen totalitní režimy.
12. 05. 2010 | 15:56

pavla napsal(a):

Měňo: Když už jste psal o bezdomovcích, tak se zkuste zeptat těch, co jim nabídli pomoc, jaká byla odezva. Už si jednou uvědomte, že velká většina z nich o žádnou pomoc nestojí. Maximálně v zimě, aby měli kde přespat a najíst se, tak využívají azylové domy. Ale jinak jsou to typy lidí, kteří mají rádi volnost, nemusí se starat o nějaké placení složenek, vstávat do práce, jídlo a chlast si vysomrají. Proč by měnili za nějaký režim?
12. 05. 2010 | 15:58

jan holubář napsal(a):

Co očekávají s Nadějí Parobek, Sobotka, Škromach, Rath, Šling, Doležal pět českých na stole, Rath a další? Co je pro ně budoucí dobré? Je to Naděje pro zemi a její občany nebo naděje pro ně samé udržet si vliv? Zoufalou snahu udržet si vliv nazve Nadějí jen pokrytec.
Skrze jaké utrpení a očistu přichází Naděje k Paroubkovi, Sobotkovi, kakakaovému Krausovi, slibujícímiu Škromachovi Rathopvi a dalším? Skrze utrpení Grossovo a Špidlovo kterého roztrhali jako smečka vlků, která trhá svého zraněného vůdce? Skrze jakou očistu prošli regionální kmotři ČSSD? Setrvání v danosti není Nadějí.

Zoufalá snaha vyděsit voliče, což je hlavní atribut kampaně ČSSD, není poselstvím pro lidi. Je poselstvím o programové bezradnosti. Bezradnost je v rozporu s Nadějí.
12. 05. 2010 | 15:59

KEMA napsal(a):

Ještě pár let a Paroubek se převtělí do Jakeše. Každý nový příspěvek je čím dál tím víc o h...ně.
Přimluvil bych se za zřízení trestné politické arény na Strahově jestli nesplní své sliby a dál budou zadlužovat občany. Nahnat na plochu stadiónu politiky poslaneckých partají, zavázat oči šátkem, do rukou svázanou deku a hurá do sebe. Po poločase zbylým jedincům vyměnit deky za hole. Vítěz pak může vyhlásit nové volby.
12. 05. 2010 | 16:24

Petr Havelka napsal(a):

Pane poslanče,

spíše mi připadne, že vyděšený jste Vy. To je moje naděje.

Pročpak by měla být naděje ctnost?

Zřejmě vám ODS vyfoukla dobré marketingové slovo. Že to Tvrdíka netrklo! Vy se vytasíte s "obyčejným" člověkem a voni do vás s nadějí.

Velice nebezpečné slovo naděje, on ten "obyčejný" člověk tak nějak tu naději v sobě chová.

Než se člověk naděje jsou volby a naděje je připrdelená napravo.

Zkuste mobilizaci nebo ODS-.

Zatím nikdo neodklopil dekl z žumpy ve Sněmovní? Kdy už něco bude? Našinec se těší a zatím nic.
12. 05. 2010 | 16:26

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, byl bych docela rád, by mi jednou zas nebylo líto..
Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
12. 05. 2010 | 16:31

jan holubář napsal(a):

No vida, Jiří Paroubku, stačí pozměnit jména a stranu a je to stejně pravdivé.......s tím rozdílem, že Nečas se v porovnání s Vámi chová jako gentleman a vystupuje jako slušňák. Pokud jde o máslo na hlavě, jste na tom podstatně hůř než on.......
12. 05. 2010 | 16:31

Tencokida Hnuj napsal(a):

zdesta
Před chvílí jsem se dozvěděl, že prý zase odvolali ředitele Ústavu pro ukrývání skutečných zločinců totalitních režimů.

No jestli to půjde takhle dál, tak on tam fakt jednou stane v čele Milouš Jakeš či Vasil Bilak.

zdesto měj se. V tomhle státě si musíš dělat srandu ze všeho. Jinak by jeden z toho mohl taky zcvoknout.
12. 05. 2010 | 16:32

Palo napsal(a):

Proboha , kdy už tento politický šašek zmizí ze scény české politiky. Vždyť už ho nemůže cítit ani většina straníků ČSSD. Tento zkažený politik tady vnesl marketingový mix gottwaldovsko-husákovské nenávisti. Marš odkud jsi přišel !
12. 05. 2010 | 16:38

Sixy napsal(a):

Je čas odejít, pane Paroubku. Naškodil jste se už dost.
12. 05. 2010 | 16:40

JAVÍT napsal(a):

Pane Paroubku, vy stále nemůžete zapomenout na to své jájinkování: "když já jsem byl premiérem tak..."
A o co vám ve skutečnosti opravdu jde a co bude výsledkem vaší "dokonalé" práci?:
No to je lidem, kteří nemají v hlavě sečku, naprosto jasné!
Paroubek s Filipem zadluží tento stát stejně, jako je zadlužené Řecko a některé další státy!!!
Oni využívají zejména ty lidi, kteří nepřemýšlejí a nebo jsou velmi, ale opravdu velmi, důvěřiví až hloupí.
Asi tak, jako někteří staří občané, kteří nechápou současný celosvětový, dravý a podraznický systém, a kteří si pouštějí do bytů různé "obchodníky" podvodníky, kteří jim nabízejí cetky a přitom je okradou, třeba o celoživotní úspory!!
12. 05. 2010 | 16:52

Mistr XXL napsal(a):

Stačí si přečíst poslední titulky příspěvků v blogů a nelze to nazvat jinak než těžká obscese.

Čas či nečas svobody?
ODS jako Rádio Jerevan
Langer přináší Naději

Rád bych panu Paroubkovi nějak pomohl, nejlépe tak, že ho zbavím břemene moci, aby se nedostával do těchto zdraví škodlivých stavů. Doufám, že další miliony voličů se ke mě přidají a pomohou mu z toho se dostat.
12. 05. 2010 | 16:53

Ústečák napsal(a):

Pane Paroubku, Vy mě ale přijdete opravdu jako narušené individuum se sklony k diktátorským manýrám, pakliže si pročítám některé články na idnes.cz.

Jenom diktátoři usilují o to, aby sklízeli falešné, ryze uměle naaranžované ovace. Jestli Vám přijde normální, co dělají ti vaši straničtí poskoci, tak nemám slov.

Cituji z článku:
http://zpravy.idnes.cz/paro...
"Za dva dny vezmi deset lidí, Paroubek má narozeniny, pojedete s ním vlakem z Teplic do Litoměřic, kde bude pití a jídlo zadarmo," instruoval Horáček v polovině srpna jednoho z mladých socialistů, který si přál zůstat v anonymitě. Mladíkovi se podařilo přemluvit čtyři lidi. Brali to jako výlet s obrovským rautem. Ve stanovený čas vyrazili do sídla Horáčkovy firmy v Ústí nad Labem. "Zde mi pan Horáček dal 2 500 korun za to, že jsem sehnal čtyři lidi," říká muž. Z Ústí pak všichni vyjeli do Teplic. Dostali předem jasné pokyny a měli pečlivě připravený jízdní řád Paroubkova vlaku.
"Sestra koupila kytku, před nástupem do vlaku ji předala Paroubkovi a pogratulovala mu. Pan Horáček jí pak kytku proplatil. Museli jsme se tvářit a chovat tak, že si Paroubka nesmírně vážíme, ale zároveň že jsme náhodní cestující," popisuje mladík.

Co je horší, neštítil jste se kupovat potlesk a hlasy naší mládeže:
http://zpravy.idnes.cz/dost...

P.S. Coby Ústečák se nenechám urážet od narušeného burana z páté cenové, který organizuje zaplacené ovace a bučení. Podceňujete vzdělané Ústečáky (ti moudřejší vás na fakultě vypáskali).
12. 05. 2010 | 17:11

unknown napsal(a):

Máte pravdu přecedo ....citace:"jedinou Nadějí je lidi zase obalamutit" a to zvládáte jako demagog skvěle.Kde jste byl zašitej? Už jsem se moc těšil na Ty Vaše perly. Asi nemáte čas a sklízíte plody své agresivní kampaně. Moc bych si přál aby jste vládu nesestavil a konečně zmizel z veřejného života. Schrnuto - je mi zle ze způsobů Vašeho politického boje. Neměl by dát na budku i někdo Vám?
12. 05. 2010 | 17:15

Ústečák napsal(a):

Mistr XXL

Dokázal byste si představit, že byste si jakožto politik (a buducí kandidát na premiéra) nechal zaplatit mladé publikum za to, aby vám v českém rozhlasu tleskali a naopak na soupeře bučeli? Mě to přijde jako neskutečně ubohé a nedůstojné. Tohle nedělají duševně zdraví lidé, nýbrž duševní mrzáci - případně diktátoři v totalitních zemích. Není normální, aby duševně zdravý politik udílel pokyny dospělým lidem: kdy tleskat a kdy bučet.
http://zpravy.idnes.cz/dost...
12. 05. 2010 | 17:17

Konrad napsal(a):

Neo, samozrejme ze ODS je strana pro hornich 10 000. Ti ostatni jsou ji dobri jen pred volbami, kdy k jejich ziskani vymysleji vylhane smlouvy s obcany a Kubiceho zpravy........M. Macek, Paroubek je verici,je clenem Husitske cirkve, proc by nemohl citovat Akvinskeho, chce vam snad neco znarodnit?..Zdravim vsechny priznivce modrych strak, pri jejich blabolech se vzdy skvele bavim.
12. 05. 2010 | 17:18

Picolo napsal(a):

unknown

Dopis P.Skály (někdejšího nadřízeného Paroubka):
http://paroubek.pise.cz/180...
12. 05. 2010 | 17:22

zdesta napsal(a):

Tenco: Tak jsem si o pádu zmíněného Pernese početl.Mne spíše zaujala ta podmínka znalosti angličtiny.Jestli si vzpomínáš,tak všechny projevy na sjezdech KSČ probíhali ve světových jazycích.I Jakeš tak mluvil. (bojler-brojler etc.)STB komunikovala k vůli klam ání vnitřního nepřítele vyloženě v anglickém jazyce. Tak se mi v té souvislosti vybavil jeden vtip.V jakémsi podniku byl vyhlášen konkurs na určitou funkci.Podmínka zněla- znát na počitači,umět německy a anglicky.Přihasil tam před komisi maník a ti ho začali prubovat.Umíte anglicky? Ne neumím.Němčinu tedy ovládáte,nebo také ne? Bohužel neovládám.Umíte alespoň něco na počítači? Tak PC je pro mne španělská vesnice.Tak člověče proč sem lezete.No,já jsem vám přišel řict abyste se mnou nepočítali.Zdar.
12. 05. 2010 | 17:24

jarpor napsal(a):

Typické, pane předsedo.

Ne o sobě a o Nadějích jež ČSSD přináší.

O jiných a jejich Nadějích.

Každá přitroublá reklama už zná ono - Náš výrobek je lepší než dosud běžný výrobek.
Nejmenuje konkurenci, neshazuje konkurenci, chválí sebe na pozadí "běžně" používaného...

Jediný kdo to ještě nepochopil jste Vy a Vaši poradci pro volební kampaň.

Hezký den
12. 05. 2010 | 17:28

zdesta napsal(a):

jarpor: Největším civilizačním problémem není vzrůst populace,nebo úbytek energetických zdrojů,největším problémem je naučit politiky myslet.Všechny pane jarpor, všechny,ne jen ty vybrané.Naděje umírá poslední.Tak táto je dávno pod drnem.
12. 05. 2010 | 18:03

LEVAK napsal(a):

ODS nikdy nepřijala zásadu, že každý člověk má právo na přiměřenou životní úroveň pro sebe i svou rodinu včetně dostatečné výživy, šatstva a bydlení a na zlepšování životních podmínek. Závazek ČR, že státy, které ratifikovaly mezinárodní pakt tuto zásadu obsahující, zajistí i uskutečňování tohoto práva, je ODS cizí. Její politiky to zatím ani nenapadlo.
Je v souladu s úsilím ODS - více zvyšovat nájemné,rozkrádat státní finance(opencard),podporovat korupci(zrušení finanční policie,případ Žabin),etc.
12. 05. 2010 | 18:05

zdesta napsal(a):

schrott:V souvislosti s vašim nickem uvažuji co máte v hlavě. O panu Nečasovi jsem se jen zmínil,že bez bradavice je málo sexy.Stačí?
12. 05. 2010 | 18:12

jarpor napsal(a):

zdesta

S trochou nadsázky - co je civilizační problém... tedy naučení politků myslet... lze souhlasit.
Ale přece jen, u některých má smysl se o to pokoušet... ale někteří - jsou pro tuto činnost "myšlení" naprosto nepoužitelní... :-))

Hezký den
12. 05. 2010 | 18:23

zdesta napsal(a):

jarpor:Pokoušejte se pane pokoušejte.Je to taková záslužná inicativa.
12. 05. 2010 | 18:41

Volič napsal(a):

Vážený pane Paroubku, z Vašeho blogu jsem pochopil, že tou nadějí pro naši zemi máte být Vy a Vaše strana. Dovoluji si vyjádřit názor, že se mýlíte.
S úctou. Volič
12. 05. 2010 | 19:11

Petr Lusk napsal(a):

Pane Paroubku, jste pro mě symbol podrazáctví a umaštěnosti. Klidně byste prodal i tu svou černou duši, kdyby Vám to přineslo prospěch. Hluboce si Vás nevážím.
12. 05. 2010 | 19:29

karel napsal(a):

Paroubek: Ano. Pro nás mladé, kteří jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum především historická událost, kdy byla s konečnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentů buržoazie v politickém životě republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou.

Beseda se uskutečnila začátkem května 1978 a byla uveřejněna v deníku Socialistický směr. O čtyři roky později, 12.2.1982, byl na VIII. konferenci ČSS bratr Jiří Paroubek zvolen do Ústředního výboru ČSS.
12. 05. 2010 | 19:37

autor napsal(a):

Co je socialniho na socialni demokracii? Naprosto nic. Prozrani budoucnosti a nakup volicu. To je program socialistu a vzdycky byl.
12. 05. 2010 | 19:39

gesho napsal(a):

o tom, ze to nepsal jirka nepochybujte, to by muselo zacit "tak podivejte se" nebo "ja bych to takhle neformuloval"
12. 05. 2010 | 19:49

Tencokida Hnuj napsal(a):

karel
Pane karel, ono vytahovat dnes , co kdo řekl před rokem 1989 je určitě dobré a svědčí to o jisté nekonzistentnosti postojů toho či onoho člověka.
Ale že je dnešní virtuální prostor zahlcen dřívějšími výroky Paroubka a o "konzistentních" postojích strůjců mafiakapitalismu z řad "pravice" se jaksi decentně mlčí, také o něčem svědčí.
Mimochodem, podívejte se na příspěvek pana Lexe, kdy se táže hlásné trouby pravice, pana Hvížďaly, zda je to jeho jméno v Rudém Právu r. 1977 tuším.
A takových příkladů jsou tisíce.

Prostě čí chleba jíš, toho píseň zpívej. Anebo ....

Já si myslím, že v tomto kotextu je docela vyvážený Peheho blog o "honu na Paroubka."

Ale je to pouze můj osobní názor. A jak jistě víte, já jsem jen hloupý samurajský synek, navíc odložený.
12. 05. 2010 | 19:58

Reedoc napsal(a):

Stále v sobě živím Naději, že voliči vezmou rozum do hrsti a tohoto hospodského chvástala včetně jeho kamarily pošlou tam, kam patří.
12. 05. 2010 | 19:59

vidlemístoklíčů napsal(a):

Probůh, vždyť jste pro sebe s ODS nadějí navzájem!!! Kdyby voliči nevolili negativně (aby nevyhráli "ti horší") a kdyby nebyly obě strany tak zkorumpované a arogantní, že voliči se ne a ne dohodnout, kdo že je vlastně horší, tak by jedna strana bez druhé dávno nedostala ani hlas. Tedy kromě hlasů od těch, kteří se na existenci těchto stran úspěšně přiživují. Svěžímu větérku z Ráje a jeho stejně skotačivým bratříčkům jako je Škromach či Jandák přeji trošinku sebereflexe. Byť vím předem, že přání to bude veskrze zbytečné.
12. 05. 2010 | 20:07

Jan K. napsal(a):

Tak se asi ten blog Paroubkovi přece jen povedl, rozumem chudí jsou nadšeni a Veverka dokonce slintá blahem.
12. 05. 2010 | 20:33

brzky napsal(a):

ČSSD a ODS spolu si dejte úkol!:porozhlédněte se po vlastních řadách a usilujte,aby odešli :
1.Neschopní
2.Jesuité
3.Demagogové
4.Sobci
5.Permanentní zmatkáři
6.Lenoši
7.Lháři
12. 05. 2010 | 20:37

vidlemístoklíčů napsal(a):

To brzky: a schopní korupčníci a lháři, altruističtí tuneláři, klidní podvodníci a pracovití lobbisté zůstat mohou?
12. 05. 2010 | 20:50

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text obsahující hrubou nadávku("blbec"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
12. 05. 2010 | 21:15

brzky napsal(a):

to vidlemístoklíčů:
povahová,charakterová kvalita lidí je základ z níž vyrůstají i sociální role jako tunelář,podvodník,korupčník a lobbista.Považuji ji za nejšíře rozšířenou a prvotní. I strana s velmi dobrým programem jej nemůže uskutečnit,má-li mezi sebou mnou jmenované typy lidí.Nikdy nevíte jak vysoko se ten či onen může dostat v kariéře a zabrzdit úsilí ostatních členů své strany.My víme,že dnes strany nemohou dělat mnoho jiného než dělají ale soudíme,že rozhodující je jak to udělají,tedy výsledek,ne snaha nebo naděje pouze.
12. 05. 2010 | 21:46

stejskal napsal(a):

Dobrý večer, pane Jane K.

Neberu Vám Váš názor.

Nic to ale nemění na faktu, že na těchto stránkách nejsou hrubé nadávky vítány.

Ne kvůli mému případnému útlocitu, ne kvůli panu Paroubkovi, Nečasovi či jakémukoliv jinému politikovi. Ale proto, aby po "blbci" nenásledoval "magor", po "magorovi" "zmrd" a po "zmrdovi" třeba "čurák" (stačí se podívat na jiné servery podobného druhu).

Aktuálně.cz nemá zájem, aby se z těchto stránek stala žumpa běžná na jiných fórech, která odrazuje lidi chtějící si vyměňovat názory poněkud jiným způsobem.

Pokud Vám to nevyhovuje, je mi to osobně líto, ale tyto stránky nejsou zřejmě určeny pro Vás.

V opačném případě přeji zajímavou, korektní a pokud možno slušně vedenou diskusi.

Libor Stejskal
12. 05. 2010 | 22:18

vidlemístoklíčů napsal(a):

To brzky: chápu, co jste tím chtěl říci i to, jak jste to myslel.
12. 05. 2010 | 22:28

Honza napsal(a):

pane Paroubku,
opětně, jak je u vás ostatně zvykem ... kecy o ničem ... prostě bláboly. Umíte jenom pomlouvat. Byl jsem volič vaší strany, ale Vaše osobnost mě přesvědčila, že jdu proti Vám. Snad zase až vy tam nebudete.
12. 05. 2010 | 22:34

Medikolog napsal(a):

Tak ODS nám slibuje NADĚJI. Hmm, Naděje se už asi dvacet let stará o pomoc bezdomovcům; těm nejchudším, kteří pro svoji "neurozenost", či jak to "korektně" nazvat - nespadají do sféry zájmu páně Kocába a (nejenom) Člověka v tísni. Celých 20 let, ať byl a je u moci kdokoliv, se drze socializují soukromé ztráty a privatizují se naopak nejenom státní příjmy, ale - bohužel - zdroje státních příjmů. To nezbytně vede k rostoucí pauperizaci státu a tím i jeho občanů. ODS i ČSSD mají velký problém v období voleb. ODS, které jde na ruku nejmajetnějším a žije ze škubání příjmově slabších, potřebuje o v okamžiku povolební pravdy udržet své pauperizované a u úst brané voliče z řad námezdně pracujících a nezaměstnaných mimo ulici; ČSSD sabotovaná pravicí, po prodeji předvolebních slibů koaličním partnerům (de facto vyděračům) bude potřebovat své podvedené pauperisované voliče udržet mimo ulici též. Knížepán s Havlem nebudou mít námitek proti výměně obyvatelstva za poddajnější, s komunisty se nebaví ani vězni a ostatní darmo mluvit: Čert jak Ďábel, Skřet, či Poltergeist... Tak snad, pane Paroubku, volby vyhrajete. Ale jako ČSSD dosud vždy vyberete takové koaliční partnery, abyste levicovou předvolební rétoriku mohli nahradit poctivou socdemáckou pravicovou politikou, k čemuž vám sám Čert, také jako obvykle, ocasem na mši zazvoní a pazoury si zamne.
12. 05. 2010 | 23:53

vidlemístoklíčů napsal(a):

Obě strany zvolily v předvolebním boji posun ve strategii. Jedna podle názoru soudruha Paroubka od Řešení k Naději, druhá zřejmě na přímý pokyn soudruha Paroubka od slibů k pomluvám oponentů. Obě stojí za totéž. (Jakož i ostatní parlamentní strany a recykláti). Volme konečně opravdu nové strany, byť je oranžády pomlouvají jakkoliv.
13. 05. 2010 | 00:56

mira napsal(a):

Jsem důchodce a nepřeji si abych byl jakkoliv spojován se socany- díky seximozku
a nejlepšímu řečníkovi všech dob dosáhli
daleko většího stupně odpornosti než komunistická lůza jo a nejsem odeesák
13. 05. 2010 | 06:22

brzky napsal(a):

to vidlemístoklíčů:

budu k Vám zcela upřímný :
já sám sebe nepovažuji za bystrozrakého politického analytika.
Pouze konstatuji své dojmy z četby,spíše sporadické o tom co se děje.Proč jsem na druhém místě společenské nebezpečnosti uvedl jesuity?
1) protože nyní,15 let po milionech mrtvých v bývalé Jugoslavii čtu v ní samé,jak jugoslávská inteligence sama přisuzuje -až dnes- rozhodující podíl na krvavých událostech organizacím jesuitů-dominikánů a františkánů na území této Jugoslavie
2)není mi neznámo,že náš dějepis vždy přisuzoval vznik 300 let doby temna -doby po Bílé Hoře-působení jezuitských řádů v Čechách-Koniášům a jim podobným.I Alois Jirásek,prvořadý ctěný národní spisovatel si myslel totéž.
Z bodu 1) a 2) vidíte,že jezuité tedy museli být schopní velice,protože zase tak masoví nebyli.Byli dobře organizováni a velmi ideologičtí,latinsky vzdělaní.
3) řeknu naprostu otevřeně,aniž tím označuji viníka,viníky: Narodil jsem se ve věku,že moje životní zkušenost byla právě taková,že mnoho let do r.1986 jsem sám na vlastní či žádné násilí velkého rozměru ,až na válku ve Vietnamu,ve světě neznal.Zhruba od tohoto roku,slova pěrestrojka a Nobelovy ceny za mír M.Gorbačovovi mám neustále pocit,že svět je plný potoků krve a hrůzného násilí všude:ať se jedná o Jugoslavii,Čečensko,atentáty v moskevském metru,Kyrgizii,Bělorusko,apod.I možná nedávné polské letadlo(nevím kdy černé skříňky promluví i k nám).Tomuto roku 1986 předcházely rychle za sebou tři smrti sovětských generálních tajemníků:Brežněv,Černěnko,
Andropov.
Jezuitou může být i člověk neorganizovaný jimi,prostě jezuitského myšlení,nikoliv nutně jen nábožensky.Může dát i impuls šířením podobizen jezulátek,pokud je veřejným činitelem,symbolů jezuitismu.
Přinesly jezuitské mise 16.-20.století rozvojovým zemím něco více než pokřtění? Podle statistik tam jsou dodnes nemoci a bída.Proto civilizační pokrok s nimi nejsem schopen ztotožnit.
13. 05. 2010 | 07:32

brzky napsal(a):

Oprava k předešlému:jsem sám na vlastní oči neviděl násilí..
13. 05. 2010 | 07:34

Aktiv napsal(a):

Tak tohle vám pane Paroubku Nečas neodpustí- pravda se nesmí říkat! Pssst

ODS za zníčení Česka-taková je pravda už 20 let
13. 05. 2010 | 07:53

ali napsal(a):

Paroubku jste frustrovanější, než samotní voliči..už ani nejste k politování. Vámi se dá už pouze opovrhovat..
13. 05. 2010 | 08:19

lederer napsal(a):

Pane Paroubek ,

píšete a mluvíte jako kniha , jen svázat a seřezat hřbet.......
13. 05. 2010 | 08:46

Dalimír napsal(a):

Dobrý den všichni ! Soudím že Modří odssáčtí barbaři usilují o to vyhubit nás tady všechny poctivé občany a hlavně důchodce do jednoho!!! Ani zdejší diskutérka Ali nás asi nezachrání ! Dal.
13. 05. 2010 | 09:21

Kamil napsal(a):

Obecně mi na levicových stranách vadí , že nepřijdou s programem, který by nabízel lidem více možnosti jak snadněji vydělat a žít kvalitnější život a místo toho to řeší způsobem "když nás zvolíte, my už ty peníze pro vás někomu sebereme".
Horké chvíle zažil Jiří Paroubek při diskusi se studenty university v Ústí nad Labem. "Jak chcete dávat peníze z dividend ČEZ na důchody a zároveň snižovat cenu elektřiny o 30%?", zeptala se jedna dívka.
"Nikdy jsme neřekli, že snížíme cenu elektřiny", odvětil Paroubek.
"Vždyť to máte na billboardech!", opáčila studentka.
"Ale to jsou nesmysly!", vybafl Paroubek a nechtěně sklidil bouřilivý potlesk.
Pak už jen doblekotal, že těmi nesmysly myslel komentáře medií...
Hezký den.
13. 05. 2010 | 09:55

mirda napsal(a):

nevolím a nemusím ODS, jsem penzista 64 roků 8300kč renta,ale než Paroubka s Rathem + Sobotku to raději ty martany.
doufám že lidí k volbám přijde hodně a pošlou vás všechny do ....
VOLTE TY CO TAM DNES NESEDÍ!
13. 05. 2010 | 09:59

ali napsal(a):

dalimír
naopak, je mi důchodců líto, co s nimi dělá Paroubkova demagogie a populizmus..i Vás je mi líto.
Zachraňovat se snažím. Ale to už je známé. Co děláte Vy, krom fandění oranžovým barbarům? Hezký den ;o)
13. 05. 2010 | 10:01

Aktiv napsal(a):

Ali, já Paroubkovu modrou levici(mafiánskou),přebarvenou na oranžovo,taky nemusím...Ale musíme uznat,že ekonomická změna po Klausově utopii,tedy po roce 1998 byla evidentní.
To,co pravolevice vždy dokázala,tak to bylo rozhádání společnosti,ale ne společné řešení pro všechny.
Musíme zkončit s hledáním ideologických přístupů,a snažit se řešit problémy tak,aby neskákala jen privilegovaná skupina,ale i všichni osttaní.
To,co nabízí pravice,je jen cesta k opakování historie,viz PRAVICOVÝ PŘÍSTUP POLITIKY 19.století,pak přišly revoluce a války,majetek podnikatelů a průmyslníků byl zabaven,svoboda zníčena.To je i politika ODS,a TOP09-nerespektují znovu v jakém duchu je potřeba problémy řešit,jako kdyby si opět přály jakési sociální pseudorevoluce!Jsem pro aby byly bohatí,ale nejen hmotným bohatstvím,ale i hodnotami.Ty jaksi v ODS a TOP09 zamrzly na úrovni 19.století-proto říkám,ne díky-opakovat historii násilí,revolucí a válek se mi nechce.Jsme již někde jinde,v postkapitalistickém světě,který kombinuje jak pravicové,tak i levicové hodnoty k prospěchu všech!!!
Zapomeňme na levici a pravici,jsme již v 21.století,kde idee a ideologie nemají z hlediska bezpečnosti žádné místo!
13. 05. 2010 | 10:24

jan holubář napsal(a):

Konrade a aktive :

Paroubek nikdy nelže - a co zrušené volby? ČCSďáci nekradou - neééé? a co gross, Emmerová, Doležal, Kraus, co Sobotkovo odpoštění daní STBákovi Dvořákovi, Rathovy dotace atd.......seznam by byl nekonečný!
Výrok: Předvolební sliby byly zasazeny do nesporávníého ekonomického kontextu. Autorem je kdo? Oranžády, oranžády, máte alespoň 8 tříd?
13. 05. 2010 | 10:27

Aktiv napsal(a):

Já vím,že ČSSD je modrá levice,a ODS je oranžová pravice,a co z toho-jen slovní krace v parlamentu,utíkání od problémů a neplnění slibů.
Podobných očividných bobků(sereme na problémy-po nás potopa) jsme se dočkali jak od pravice,tak od levice.
Moje kritičnost spíše odvozuje z toho plýtvání,rozkrádání a poté omlouvání a lhaní z obou stran!Proto i já toho mám dost,a vím,že budoucí vláda bude poslední,pokud nebudou makat!!!!
To ležérní,a klintelistické jednání představitelů všech politických stran za 20 let demokracie je do nebe volající.
Mě se vždycky líbilo,jak předstupovali suveréně před kameru,jak opravdoví odborníci,s cílem představit národu osvícené plány,a sdělovací prostředky vždy hltali každé slovo takového obdorníka, a pak jsme se dozvěděli po nějakém čase,jaký to byl darebák,a že vlastně si jen hrál na vlastním písečku,a pak ty hrané scenérie z parlamentu,že jako řeší důležité věci pro stát-TO JE NAPŘÍKLAD LŽIVÁ A MANIPULATIVNÍ INFORMACE O POLITICE-žádné hrané scenérie nikdy nezkřivý realitu,jen ji oddálí,protože skutečnost se vždy ukáže,tak jak je!
Kdyby zvolily do parlamentu a do vlády uklízečky,vyšlo by to nastejno:-)
13. 05. 2010 | 10:43

Matrix napsal(a):

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot.
Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ.
Chlápek odpoví, že někde kolem 150.
Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování,
makroekonomice, nanotechnologiích atd.

Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší.
Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.
Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ.
Chlápek řekne, že má kolem stovky.
Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech ...

Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí
se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz.
Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50.
Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu
říká:
"Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"
13. 05. 2010 | 11:42

kristusek napsal(a):

Kamil - opisovat z cizích blogů a vydávat to za vlastní názor není hezké.

Ač p. Paroubek vskutku nepatří mé favority, tentokrát s ním musím zcela souhlasit. A řekl bych bohužel.

Druhé bohužel bych věnoval zdejším "diskutujícím", kteří místo diskuze o článku hulákají "...a vy zase bijete černochy". No, o lecčems to o nich vypovídá.
13. 05. 2010 | 13:59

vidlemístoklíčů napsal(a):

To Kristusek: k onomu druhému "bohužel": nemyslím, že by příspěvky byly tak zcela od věci. Dokonce i s obsahem blogu bych souhlasil. Jen mi trošku pozvedne hladinu adrenalinu, pokud si právě těmito argumenty chce získat sympatie někdo, kdo šéfuje straně, která je na tom absolutně stejně. Má ve svých stejné "šikuly", (eufemismus, skrzevá cenzuru), praktikuje stejný jánabráchismus a za její vlády byla stejná korupce a absolutně nefunkční justice. (Nevinný Doležel, Kraus, Zgarba a další).
Mám dotaz: Věřil byste vrahovi, že je děsně morální jenom proto, že bojovně odsuzuje a kritizuje ostatní vrahy?
13. 05. 2010 | 15:17

kristusek napsal(a):

to vidlemístoklíčů - ale já nikde netvrdím, že autorovi (jako člověku)věřím. Jen tvrdím, že ve svém článku má pravdu. Pokud chce někdo rozebírat Paroubka, bylo by podle mě solidnější napsat vlastní blog, kde bychom mohli pro změnu rozebírat p. Paroubka a ne autora (byť by jím byl třeba samotný přízrak české politiky Jančík:-p)
13. 05. 2010 | 15:30

mp napsal(a):

Tak tak. Vyprázdněnost. Také arogance a neskutečná nestoudnost. Strana, která tu donedávna vládla, na svých poutačích vyzývá šéfa opozice, aby skončil, jako by na něj přesunovala odpovědnost za poslední vývoj ve státě. To vážně nechápu. Pokud zvítězí ve volbách, nic lepšího nezasloužíme a dobře nám tak.
13. 05. 2010 | 16:07

vilček napsal(a):

Koudelko, spletl ses.
Stračích reakcí bude nejmíň 3 x tolik!
13. 05. 2010 | 16:27

Dalimír napsal(a):

Vážení víte jaký je rozdíl mezi politiky a holuby ? Ne ? Žádný , obí na na nás z vysoka serou ale bohužel je zakázané je střílet ! Potom tu svoloč ještě volte ! D.
13. 05. 2010 | 19:13

koudyko napsal(a):

13. 05. 2010 | 22:56

kormoran napsal(a):

suhu paroubku , asi to vezmu jednim smahem, neverim , ze dlabete priborem.))))https://www.youtube.com/watc...
14. 05. 2010 | 04:55

m. napsal(a):

Paroubku, už konečně přestaňte s tím kryptokomunistickým kvičením a nenávistí. Jste skutečně chorá hromada masa!
14. 05. 2010 | 16:22

JAVÍT napsal(a):

Pane Paroubku,
jsem obyčejný člověk, jsem obyčejný důchodce s obyčejným (=průměrným) důchodem, jsem průměrně myslící člověk.
Přesto jaksi nejsem ochoten uvěřit vaši přihlouplé, podbízivé a rozhazovačné politice.
Jaksi se mi nechce uvěřit vám.
Asi proto, že nejsem naivní člověk.
Můžete mi ještě objasnit, kdo jsou ti neobyčejní lidé??
Vaše rétorika se nezměnila.
Dříve to byli dělníci, rolníci a pracující inteligence, dnes to jsou obyčejní lidé. Zdá se, že vám již i ta pracující inteligence nějak "vypadla" z paměti, že?
Je dobře, že vám již nevěří ani současní studenti, kteří vaši lžistranu odsunuli až na konec "politického spektra"!!
14. 05. 2010 | 23:44

matematik napsal(a):

Drazí spoluobčané! Zase tu příznivci tunelářů vyslovili řadu lží. Sociální demokracie představuje stranu s nejdelší tradicí v naší kotlině. Je to jediná strana, kterou komunisti z roce 1948 zakázali. Je tedy lež, že měla účast na únorovém puči. Na Fierlingera a ostatní, co se přidali k bolševikovi, lze pohlížet jako na zrádce sociálně demokratických principů. Komunisti se také sociálních demokratů vždy nejvíce báli a dnes se jich bojí nejvíce jejich modří pohrobci. Důvod je zřejmý. Sociální demokracie měla vždy program, který byl přitažlivý pro pracující - tedy pro tvůrce hodnot a přitom nepropagovala nějakou diktaturu proletariátu. Proto jí také hned po roce 1989 házeli klacky pod nohy a nechtěli jí přiznat ani ten Lidový dům, který si prvorepublikoví socdem postavili za vlastní prostředky. Politické strany ke své činnosti pochopitelně potřebují peníze. ODS je získávala podezřelým způsobem od neznámých či mrtvých sponsorů. ODS je zcela nepochybně strana nových zbohatlíků a nemohu pochopit, jak ji může volit občan s platem pod 30 tisíc. ODS s radostí převzala majetek, vytvořený za bolševiků, který ovšem opět vytvořili pracující. Dnes můžete vidět billboardy s panem Paroubkem, u kterých je sdělení, že Paroubek vám vezme práci, že budete bez peněz a vrcholem je nářek staré dámy, která potřebuje endoprotézu a kvůli panu Paroubkovi ji nedostane. ODS se proslavila svou smlouou s občany a povolebním sdělením, že ty sliby nikdo nemůže brát vážně, že kdyby občané věděli, co je čeká, nikdy by je nevolili. Kalouskova složenka je vrcholem arogance, protože předvídá, že dluhy a ztráty, způsobené ODS a jejími satelity bude platit občan. Vyhrožuje se nám, že ČSSD nás povede k dalšímu zadlužování. Prqavdou je, že ČSSD už jednou zaplatila dluhy, způsobené hned první vládou ODS sanací bank, ze kterých ODS vytvořila továrny na dluhy. Brečíme tady nad státním deficitem a přitom je řešení jednoduché: majetková přiznání a
jednorázová daň na pokrytí státního dluhu. Na tuto daň by pak přispěli všichni podle klíče, že každý zaplatí takové procento tohoto dluhu, jaký je jeho podíl na celkovém vlastnictví občanů. Zkuste to navrhnout pravičákům! To by bylo řevu. Přitom je to jednoduchý způsob jaký používá každý hospodský:

"Kdo co prožral a prochlastal, ten ať taky platí účty!"

Já volím pana Paroubka. Možná má taky nějaké to máslo na hlavě, ale ve srovnání s vedením ODS je čistý jako lilie. A těm co na něj tady nadávají mohu říci jen tolik, že mne utvrzují v mém postoji, neboť nepřítel (pan Paroubek) mých nepřátel (ODS a její frakce, tuneláři a prodavači České republiky) jsou moji nepřátelé.

Chcete zmrazení důchodu při stoupajících
životních nákladech, chcete platit soukromým nemocnicím, koupeným za babku modrými spekulanty, chcete školné, které bude dostupné jen potomkům zlodějů, z nichž bude jisté procento pitomců, chcete právníky, kteří vystudovali na golfovýc hřištích a tenisových kurtech, chcete nakonec žebračenky, chcete, aby vědci a vysokoškolští profesoři byli placeni hůře než řidič pražské dopravy?
Pak volte ODS nebo TOP09 či jiného pohrobka politiky, která se presentuje jako pravicová, ač ji lze nazvat pouze, že je blbá a kontropraduktivní.
15. 05. 2010 | 12:18

matematik napsal(a):

Opravuji: Pochopielně jsem chtěl říci, že nepřítel (pan Paroubek) mých nepřátel (ODS et cetera) je můj přítel.
15. 05. 2010 | 12:24

Tamara napsal(a):

Zřejmě to nevyřeší ani ČSSD a už vůbec ne ODS, ale vzhledem k čím dál tím nemorálnějšímu a agresivnějšímu chování pravice se přikloním k levici. Ono vybrat si jestli levice rozdá nebo pravice rozkrade, tak volba je v tomto případě celkem jasná.
15. 05. 2010 | 18:51

Pavel napsal(a):

Pane Paroubek,nenávist k Vám je jen u lidí frustrovaných,neb jste silná osobnost a závidí ji jen lidé,co místo argumentů dokáží jen zastrašovat.Šibalové jak jste je nazval.Snad tento národ není plný poslušných oveček zaháněných do stáda modrým dravcem.
16. 05. 2010 | 18:22

VĚŠTEC napsal(a):

Vzkaz kritikům negativních komentářů.Je rozdíl kritizovat jako pivní skaut bez úvahy,že řídit stát mohou jen odpovědní a slušní lidé.Ne loutky ekonomické mafie,co místo argumentů umí jen zdvihat prostředníček,nebo rozesílat složenky o dluhu člověkem,který jako chameleon co napomáhal zadlužit tento stát jako stín knížete.
16. 05. 2010 | 18:36

petruspetr napsal(a):

Člověk,co má dnes sociální smýšlení je dnes pro lidi opačného smýšlení nebezpečný.Jen člověk chamtivý a choromyslný věří,že levice napomáhá povalečum.Člověk,který je bez práce v sociální tísni není povaleč.Žijeme v tisíciletí a společnosti slušných lidí.Ti neslušní se jimi nazývají,myslí na jedince.Ti co mlčí pro občany činí.ODS,TOP 09 a VV by měli založit stranu s názvem LAKOMEC.
16. 05. 2010 | 19:21

add. napsal(a):

Nepochopím, jak mohou "modří chlapci" věřit ODS, ve světle lží, kterými občany se svými satelity TOP 09, a VV denně ohlupují.
Kupříkladu "Řecké oblbování":
1. Dluh a situace Řecka se ani v nejmenším nedá srovnat s našim státem.
2. ODS trvale tvrdí něco o socialistech, kteří Řecko přivedly k bankrotu. Vážení zkuste se podívat, kdo a jak v Řecku před krachem vládl. Budete překvapeni.

Konec konců: Zkuste si prostudovat program OSD, srovnat ho s tím co ODS na brífincích a mítincích vykládá. Něco zcela jiného, pochopitelně hlavně populistického.
A naše dluhy? Mám takový dojem, že žiju v jiném státě než pánové z ODS. Pokud je mě známo, tak po vládách ODS zůstaly jen "balíčky" a právě jen ty dluhy. Nic jiného. O zmatku v ekonomice státu, snad nemá cenu vůbec mluvit.Prostě lži, lži a lži.
A těmto "ambiciozním" lidem toužícím hlavně po moci a co z toho, má občan uvěřit?
A tohle by nám mělo vládnout? Tak to ani náhodou!
17. 05. 2010 | 09:12

add. napsal(a):

A ještě něco.
Pan Paroubek je trvale osočován a napadán: Tvrdí se o něm v mediích a na brífincích ODS že je to hulvát, sprosťák, negativec a bůch ví co ještě. Prostě je to pro Pravici "levicový ďábel", který zavede zemi zpět do komunistického marasmu.
Vážení. Srovnejte si někdy vyjadřování pánů z ODS a pana Paroubka. Narozdil od nich jsem od pana Paroubka neslušnosti nikdy neslyšel. No a pokud budou "modří" mě tvrdit opak, tak potom jim už není pomoci. Snad jen doktor Chocholoušek!
17. 05. 2010 | 09:22

rozum kanty napsal(a):

kanta napsal(a):
Nenávist ,která je zde prezentována ve velkém,nikam nevede.Příznivci ODS umí jen nenávidět.

-------------------------------------------

Můžeme si o tom popovídat, třeba před nějakým billboardem s negativní kampaní ČSSD, nebo u hromady letáků atd. Nebo v internetové kavárně nad weby a bannery ČSSD ;o)

Hádejte, kdo veřejně kategorizuje lidi na obyčejné a neobyčejné, zasévá tak nenávist mezi lidi, vytváří tzv. "mezigenerační propast" atd...otevřete oči ;o)
17. 05. 2010 | 14:06

Igor napsal(a):

Neco konstruktivniho by tam nebylo? Ten plac a beznadej, doplneny lzi, utoky a populismem je k uzoufani... Jste uz trapny a ohrany pane P. Dekujeme odejdete!
17. 05. 2010 | 14:27

Igor napsal(a):

To add. a slysel jste od toho cloveka nekdy pravdu a konstruktivni reseni cehokoliv? Za tech par let se, dle meho nazoru, dokazal jen nespocetnekrat ztrapnit...
17. 05. 2010 | 14:30

Jan Severský sc. napsal(a):

Jaksi jste všichni v tom hnízdě podvodníků s honosným názvem Parlament přehlédli skutečnost v oblasti:
LEGITIMITY!
Ta je dána a určena Kompetenčním zákonem(tím skutečným, nikoliv vymyšleným podvodníky), který velice přesně určuje vznik právního zástupce právnické osoby, dokonce i takové právnické osoby jakým je Nejvyšší orgán ČR, nějaký...Stát.
Tak o tomto orgánu je řeč a tento orgán nevytvořil žádný právní nástroj na vytvoření svých právních zástupců...
To může vytvořit pouze:
Nejvyšší orgán, který má n e o m e z e n é pravomoce a v mnoha věcech je absolutně nezastupitelný, dokonce ani skupinou organisovaného zločinu, která si dokonce plete i většinu s menšinou a ani neví z čeho se vypočítává!
To bude asi tou ekonomikou, kde dluh je prosperita a krach...cíl.
Takže tento rok bude rokem s k u t e č n ý c h zákonů a čeká se na spáchání posledního trestného činu, Paroubku!
Již brzo to všichni uděláte a potom bude:
Spadla klec!
17. 05. 2010 | 20:45

Pičus napsal(a):

Ty už nevíš co by jsi ty ZMRDE BOLŠEVICKÝ!!!!
18. 05. 2010 | 12:06

tata napsal(a):

to, co jste napsal, dávno všichni víme a napsalo to tady spousta lidí. Platí úplně to samé, ale v oranžovém. Chce se mi z Vás zvracet. chraň nás pánbůh před takovými diktátorskými bolševiky.
19. 05. 2010 | 08:21

add. napsal(a):

Pro zn. Igor.
Mám taskový dojem, že slovo ztrapnit, se spíše hodí pro dvojí vládnutí ODS.
Ovšem pokud posuzujete schopnost vládnout podle plynulého žvanění "ekonomických" pouček, které již dávno ztratily relevanci, napomádovaných vlasů a vzhledu štíhlých supermanů skákajících po dvou schodech, tak to teda pardon.
Pokud vím, tak vlády ČSSD nepřipustily přinejmenším chaos a zmatek v ekonomice a vedení státu, tak jak se dělo za vlád ODS. Apropo: Na "balíčky" jste již zapoměl???

P.S. Vážený pane Stejskale. Prosím o rychlejší mazání sprostých příspěvků, zjevně nedospělých hlupáčků.
Viz zn. P...s
19. 05. 2010 | 08:23

add. napsal(a):

A ještě něco.
Nechci poučovat. Ale: Tak nějak chybí v tomto státě alespoň minimální pokora, ale bohužel značně přebývá mindrák malého národa. Už přetitulovanost a dojem že vzdělání značí inteligenci, fatálně poznamenává naší společnost.
Je zcela škodlivé, že tato skutečnost se projevuje zvkláště v novinářské obci, módně a bezmyšlenkovitě vyznávající co největší a bezbřehou pravicovost. Oblbování veřejnosti, zesměšňování a ztrapňování všeho co je levicové je bohužel denní obrázek, zvláště pak politických pořadů.
Nemohu si pomoci. Velice mě to připomíná dobu normalizace a ulibné vtípky medií na adresu tkzv. osmašedesátníků. Přeji si jen, aby to opět neskončilo tím známým: Kdo nejde s námi, jde proti nám. Bohužel, nebo snad bohudík že dobře vím, očem mluvím.
19. 05. 2010 | 09:11

miki napsal(a):

Hloupý článek napsaný zase jen pro hloupé. Pane Paroubku, mám vás spojeného s mnoha špatnými vlastnostmi, ale za hlupáka jsem vás nepovažoval. Po přečtení vašeho článku ale byla má důvěra ve vaši chytrost nalomena. Cožpak si neuvědomujete, že spousta věcí v článku uvedených pasuje i na vás a vaši partaj jak Jandákova p...l na hrnec? Je dojemná vaše lítost nad řadovými členy ODS, ale řadových členů ČSSD, kteří musí snášet předsedu, kterého víc jak půlka národa nemůže ani vidět, aby se jí neudělalo nevolno, tak těch vám líto není.
19. 05. 2010 | 15:04

AD napsal(a):

miki: vy jste se ptal půlky národa že nemůže ani vidět p.Paroubka mně by to doopravdy zajímalo jak jste k tomu došel nebo kdo to počítal?
27. 05. 2010 | 18:19

Michal Bernacik napsal(a):

A je to Jirko,díky PS:některé dluhy se platit musí třeba ty za reklamu :-)
29. 05. 2010 | 23:49

Jerome napsal(a):

A máme tu žně, trochu brzy, ale zato bohaté. Tak to dopadá, když vyšší bytostí vybraný zapomíná na její postulát - první budou poslední a poslední první. Tak zase spátky na zem, mistře slova a génie ekonomiky. Teď uvidíte, co se na sebe i od svých nohsledů dozvíte. Za rámeček to nebude. Kdo s čím zachází ....
Hosana, končí doba hnusu, agrese, nabubřelosti, tuposti, vyhrožování, a pro titana zase jen ten obyčejný život obyčejného člověka. Konečně bude mezi těmi, kterými se oháněl. Užijte si to, pane (ne)postradatelný...
30. 05. 2010 | 08:22

nated napsal(a):

roko! roko! kde jsi?
30. 05. 2010 | 09:56

Sixy napsal(a):

A je vymalováno Jirko. Při vaší resignaci bylo zajímavé sledovat výraz vaší ženy Petry. Koutky svěšené, pak se na někoho usmála strojeným, křečovitým úsměvem a zase svěsila koutky. Tak si tu svoji budoucnost jistě nepředstavoval. Už se viděla na Hradě a nebo aspoň ve Strakovce a teď jen žena poslance . . . A tak se snažila
30. 05. 2010 | 15:48

Spokojeny volic napsal(a):

Hm, a to navic nejen zena pouheho radoveho poslance, ale nota bene zena poslance bydlici ve straslivych (mistni patrioti prominou) Teplicich, to Petru dostalo.
30. 05. 2010 | 21:07

přítel napsal(a):

KAŽDÝ BALON JEDNOU SPLASKNE, NAFOUKNE SE .A PAK PRASKNE.
UŽ JSI TO TY ROMOGENIE POCHOPIL ???
30. 05. 2010 | 21:58

Darius Nosreti napsal(a):

Dobře napsaný článek, pojmenoval to, co jsem měl sám na jazyku. Já bych ale větší pozornost věnoval diskreditační kampani proti ČSSD a panu Paroubkovi. Mnohá sídliště vlasti byla zaplavena antiparoubkovskými letáky jako z dílny třetí říše, v níž byla sociální myšlenka marginalizována a zesměšňována, zesměšňován i byl pan Paroubek, celkově byl vytvářen na voliče tlak, aby se cítili být směšnými nebo ohroženými, pokud budou volit ČSSD. To byla správně načasovaná temná síla, která rozhodla volby. Takže být členem ČSSD a v žádném případě nepřipustím, aby pan Paroubek svůj odchod dotáhl do konce. ČSSD je morálním vítězem voleb a i hlasů má víc než ODS, tak proč ta poraženecká nálada?! ČSSD vyhrála, tak jste si mohli tím šampusem klidně připít a oslavit to! A že se bude při hlasování ODS spojovat s kočkopsem jménem VV, to většina voličů ODS ani VV netušila - takže jde zřejmě o další podraz na obzoru pravice.
30. 05. 2010 | 22:11

Darius Nosreti napsal(a):

Přehledný výsledek voleb je např. na
http://www.novinky.cz/domac...
30. 05. 2010 | 22:45

Darius Nosreti napsal(a):

Přehledný výsledek voleb je např. na
http://www.novinky.cz/domac...
30. 05. 2010 | 22:46

Honza napsal(a):

tak je to za námi .... a dopadlo to výborně, že jo Jiříku :-DDD moc se mi líbil tvůj výraz, přesně jak na těch billboardech
30. 05. 2010 | 23:58

Don DIor napsal(a):

Sbohem.
31. 05. 2010 | 11:04

Zdeněk napsal(a):

Vážený pane Paroubku, čekal jsem, že když vyhrajete volby tak splníte to co jste všude po ČR sliboval na billboardech. To mi chcete říct, že jste nám celou dobu s úsměvem lhal. No a když mělo dojít na plnění slibů po vyhraných volbách, tak jste rezignoval? :-/
31. 05. 2010 | 12:03

Duck Egg napsal(a):

Nechutný Paroubku,
vaše grimasy po oznámení volebních výsledků pro mě byly předčasnými Vánoci. Zasvinil jste tuto zemi dosud nevídanou hnusokampaní a váš duševně nemocný a ve své podstatě nesmírně neschopný "luftjarda" rozházel čtvrt miliardy, aby nakonec získal ohromujících 22 procent voličů. Dobře vám tak! ČSSD měla obrovskou šanci získat drtivé volební vítězství. Ale to by ji museli vést svéprávní, důvěryhodní a inteligentní lidé. Což znamená někdo diametrálně odlišný od vás...
31. 05. 2010 | 19:19

Ladin napsal(a):

Je nepochybné, že jste ve volbách dostali na prdel a Vy jste sklapl tu Vaši vystrčenou bradu a odešel. Nebojte, zapomeneme.
31. 05. 2010 | 20:02

odpovědný volič napsal(a):

Pane Paroubku, s tou velikášskou kampaní jste to hooooodně přepískli. Jeden volební hlas ČSSD byl vůbec nejdražší v celé české historii! Překonali jste i Obamu, ani jeho hlas nebyl tak drahý jako ten Váš.
31. 05. 2010 | 23:06

Neodpovědný volič napsal(a):

Vážený pane Paroubku,
velmi jste mne zklamal. Vyhrál jste nepopiratelně volby a nevládnete. Jak je to možné? Při minulých volbách jste měl emotivní projev, kdy jste jasně řekl, že levice má většinu ( vy a komunisté) a půl roku se dožadoval vlády. Nikdy jste neuznal, že jste volby nevyhrál a ničil jste nám svými řevy čtyři roky život.
Nyní ČSSD vyhrála a místo, aby se ujala svých povinností, vy jste zbaběle utekl, pan Sobotka je v defenzívě- co je to za pořádek?
Ujměte se svých povinností, jen srab utíká z boje. Neustále jste nás krmil prohlášeními, jak jste nejlepší, jak máte poslání...tak sem s výsledky.
01. 06. 2010 | 11:51

Vobyčejnej napsal(a):

Paroubku , Jirko , fon Jirkov,halvičko naše pomazaná. Takže za vaši neschopnost a pitomost, mohou opět novináři. Minule to bylo lepší,když jste si stoupnul před kamery a donutil svou nešťasnou manželku Zuzi, slabikovat nejapný a hloupý text , že Jirka je čestný člověk,který poctivě žije pro rodinu . K tomu Kočka pouštěl na kameru slzy jako hráchy ,jaký je, s čestným Jirkou, kamarád.No, čásek vo měsíček pokročil,čestný Jirka Zuzi poslal do květáku,a vzal si ,na chvíli,mladou ,no řekněme, překladatelku.A před volbami zapřel i onoho přítele Kočku.Prej s ním nic nemá,je to jenom ňákej známej.Stejně jako Ďuričku.
Chtělo by to větší šou.Puplikum žádá vyvrcholení, a ne před novináři utíkat.
03. 06. 2010 | 00:45

Ondra napsal(a):

Pane Paroubku, jaké to je být dlouhodobě neúspěšný? Na většinu národa působíte jako zmutované monstrum, 78% obyčejných lidí vám nedalo ve volbách hlas, vaše ne(z)řízené volební náklady mohou stranu přivést k bankrotu. Obklopujete se nenáviděnými (Rath) a hloupými (Tvrdík) lidmi. Nakonec rezignujete. Nechci domyslet co by stalo, kdybyste tyto "vaše úspěchy" měl po volbách přenést na celou ČR. Chtěl bych vám jen poděkovat za nádherný večer, který jsme si po vaší prohře užili jako celá rodina.
03. 06. 2010 | 14:41

Pavel napsal(a):

Výborně, nejdříve překvapivá výhra v hokeji, potom překvapivá výhra ve volbách. Letos má tedy národ štestí. Pane Paroubku, tahle etapa je za námi, co to zkusit zase v restauracích a jídelnách, Pohlreich z vás už asi nebude, ale ta vaše rétorika, no mohlo by to mít i šmrc ... pokud byste k tomu přibral i kolegu Tvrdíka - no úplný kluci v akci.
04. 06. 2010 | 23:33

Valčíček pro Jyrku, na cestu... napsal(a):

07. 06. 2010 | 11:36

Miroslav K. Taras napsal(a):

Vážený pane Paroubku, nenechte se zneuchutit zjevně zmanipulovanými volbami nebo těmi nenávistnými komentáři zde. Je vidět, co je to za ubožáky, ti modráci, jak do vás kopou.
My, poctiví lidé vám věříme, že nás vysvobodíte z toho kapitalistického bahna.
07. 06. 2010 | 15:14

1.62@seznam.cz napsal(a):

Baví se Paroubek s Obamou a ptá se ho:"Hele, kolik lidí Tě u vás nenávidi?"
Obama říká:"Odhadem tak 8-10 miliónů..."
Paroubek na to:"Hm, tak to je všude zhruba stejný..."
11. 06. 2010 | 21:47

Petra Nemochytrá napsal(a):

Vážený soudruhu Paroubku.Děkuji Vám , děkuji. Hlavně se už nevracejte , raději zvracejte nekde v RAJi.Kolegy Ratha , Haška , Sobotku , Zaorálka , Tvrdíka, kakaového boba a další Vaše kamarády pěkně vemte s sebou někam hodně daleko , třeba do ruska ,koree ,kuby nebo číny.
13. 06. 2010 | 15:16

Mirek napsal(a):

Přiznám se, že jsem stále nevyšel z údivu nad tím, jak se veřejnost a média radují z toho, že se voliči rozhodli moudře. Mě opravdu nepřipadá moudré volit někoho, kdo je za dnešní ekonomickou situací. (ODS i ČSSD). V tomto kontextu mi tento článek připadá směšný a zajímalo by mě, jestli je autor tohoto článku vůbec schopen připustit, že je to holá skutečnost (vina za dnešní stav věcí).Bohužel není.
25. 06. 2010 | 01:15

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy