Výzva senátorům: žaloba pro velezradu je zkouškou dospělosti

03. 03. 2013 | 13:51
Přečteno 82119 krát
Již v řádu hodin Senát rozhodne, zdali podá ústavní žalobu pro velezradu prezidenta. Podle některých kritiků se iniciátoři žaloby uchylují k extrémnímu ba hanebnému kroku. Žaloba pro velezradu není extrémní ani hanebná, Klausův výkon prezidentské funkce takový byl.

Reakce senátorů je adekvátní situaci, do které Česko chování prezidenta Klause přivedlo, tedy na kraj fungování právního státu. Senátoři se jistě uchylují k silnému, ale zároveň zcela legitimnímu nástroji, se kterým ústava právě pro takové případy počítá.

Zpochybnění legitimity tohoto instrumentu využít naopak vypovídá o tom, jakým způsobem zůstává česká politická elita demokraticky nevyspělá. Ve své podstatě jen reaguje na zvuk slova „velezrada“. To možná vyvolává vášně, relevantní je ale pouze jeho právní obsah.

Část zákonodárného sboru se rozhodla užít své pravomoci reagovat na domnělé ohrožení demokratického řádu republiky. Je smutným dokladem stavu naší politické kultury, když si premiér Nečas dovolí označit takový krok za „ubohý“. Nechápe, že jde o zásadní princip.

Již na základní škole se děti učí, že veřejné instituce smí pouze to, co jim je dovoleno, a že občan může činit vše, co mu není zakázáno. Je jim vštěpována ústavní zásada enumerativnosti veřejnoprávních pretenzí respektive zásada legální licence. Prezident Klaus porušil obojí.

Jak? Neratifikováním mezinárodních smluv, nekonzultací s kontrasignující vládou o udělení a obsahu amnestie či odmítnutím jmenovat ústavní soudce. Nebo naopak neuposlechnutím rozhodnutí Nejvyššího správního soudu ve věci soudního čekatele Petra Langera.

Také proto je spor o žalobu pro velezradu sporem o demokratický řád České republiky. Demokratický právní stát musí být schopen vymáhat právo, dodržovat svá vlastní pravidla a chránit práva svých občanů. Není-li toho schopen, selhal a jeho existence ztrácí smysl.

Prezident nás svým extremistickým výkonem funkce postavil do situace, kdy se na kraji fungování právního státu po tomto smyslu opět ptáme. Ať již jde o obsah a způsob udělení prezidentské amnestie, opovrhování soudní mocí či ústavou.

Václav Klaus kdysi postavil svůj úspěch na ideologii prosazování svobody jako svévole a na bytostném odporu k regulaci a pravidlům. Své vnímání světa promítl i do výkonu prezidentského úřadu opakovaným ohýbáním a překračováním ústavy.

Pokud bychom nebyli schopni se Klausovu pošlapávání ústavy a pravidel postavit, znamenalo by to, že je prezident v českém politickém systému postaven nad zákon, že stát rezignoval na své funkce, že nejsme demokracií, ale státem v zajetí vrtochů a libovůle mocného jednotlivce.

Žaloba pro velezradu je reformní snahou napravit Klausovo prezidentské selhání. Je testem, zdali jsme schopni bránit se institucionální zvůli a zneužití moci. Pro naši mladou demokracii, je takový test dospělosti tím důležitější, čím více narůstá nedůvěra občanů ve státní instituce.

Senátoři, kterým leží na srdci zdravý vývoj české demokracie, by proto ústavní žalobu měli podpořit. Nejde o to říct, že je Václav Klaus velezrádce, ale o navrácení elementární důvěry v úřad prezidenta.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

skeptický napsal(a):

Naposledy tu psaly noviny o velezrádných Češích co byli za protektorátu pozásluze popraveni.

Jednou dobou se jim říkalo vlastenci.Bojovníkům za svobodu partyzáni.Dnes se jim říká teroristi.Češi jsou tu jenom nevolníci,a pokud panstvu někdo překáží,je velezrádce.

O některou špínu se všelijakým nemakačenkům ručičky neušpiní.
A že jich tady je.Z čeho žijou?Když jeden ví kulové,měl by radši zalézt.
03. 03. 2013 | 14:02

Dan napsal(a):

Ondro, nezlob se, ale to bude spíš ostuda. Vydávat za velezradu situaci, kdy prezident pouze využívá své pravomoci, je prostě hloupost. Neztrapňuj se.
03. 03. 2013 | 14:13

mb napsal(a):

... dobrý blog,

asi jsem ve správné straně ...
03. 03. 2013 | 14:15

pavel v napsal(a):

Naprosto souhlasím. Pokud Ústavní soud neřekne jasně, že byla porušena Ústava, je velké riziko opakování takových excesů.
03. 03. 2013 | 14:15

Petr z Tábora napsal(a):

Mají pravdu, žaloba pro velezradu je extrémní a hanebná. Vám ten Klaus leží v žaludku když už o tom píšete tento týden podruhé. Útočte si na koho chcete, ostatně p.Klaus je za pár dní bez funkcí a nestraník jako většina z nás, takže je to jen taková zbabělost Vám podobných.
Nebojte, do parlamentu se Vaše strana nedostane, už jste se naškodili dost.
03. 03. 2013 | 14:17

rejpal napsal(a):

Dan
oni také využívají své pravomoci. Jaký je v tom rozdíl? Jeden může a druzí ne?
03. 03. 2013 | 14:17

resl napsal(a):

Možná to měli senátoři hodit na Nečase, že neinformoval vládu a není o amnestii žádný doklad, že by tam návrh dorazil. Ten by se podělal a ukázal na Klause.
03. 03. 2013 | 14:20

skeptický napsal(a):

Oni ti čeští vlastenci,co je stříleli v Kobylisích nemohli být obviněni z vlastizrady,antož Německo jejich vlast nebyla.
Tak za zprotivení se okupační mocnosti jim přišili velezradu.

Klaus se svojí svojí přísaze nezpronevěřil,na rozdíl od jiných.Prostě vadí,tak mu přišívají všechny svoje hříchy.
V češtině máme slovo drzost,bohužel je slabé.
03. 03. 2013 | 14:21

Dan napsal(a):

to rejpal

Copoak někde píšu, že nemohou? Ať tak klidně učiní. Jenom se ztrapní.
03. 03. 2013 | 14:21

Targus napsal(a):

To Dan:

Jak okomentujete Kontrasignaci amnestie bez jednacího čísla a projednání ve vládě? Vláda taky využila svou pravomoc?
Zkuste se zamyslet, jestli to umíte.
03. 03. 2013 | 14:21

Dan napsal(a):

to Targus

To neokomentuji nijak, to nemá s žalobou pro velezradu nic společného. To se netýká Klause. Navíc se domnívám, že premiér nemusí amnestii ve vládě projednat, taková povinnost neexistuje.
03. 03. 2013 | 14:25

Targus napsal(a):

To Dan:

Klaus svou abolicí porušil právo okradených a podvedených na spravedlivý proces, bych řekl. O vrácení ukradeného majetku nemluvě.
Jak se srovnáte s tvrzením propagovaným touto vládou, že co bylo ukradeno, musí se vrátit?
Zákony platí jen pro toho, kdo víc škváry?
03. 03. 2013 | 14:27

Petr T. napsal(a):

Nechápu, kde se berou Klausovi příznivci. Poslední dobou si dělám osobní průzkum a ať se ptám kdekoliv kohokoliv, na kladný názor jsem doposud nenarazil. Počet lidí, které jsem dotazoval, je již přes 350. Možná je to tím, že se nepohybuji po Praze....
03. 03. 2013 | 14:28

Dan napsal(a):

to targus

Právo na spravedlivý proces je podle ústavy a listiny dáno zejména obviněným, to není primární právo poškozených. Poškozený se může obrátit na civilní soud. Zákony platí pro každého, nejen pro lidi se škvárou.
03. 03. 2013 | 14:29

Targus napsal(a):

To Dan:

Ale zřejmě by měla být poslána na vládu standardní cestou, takto bych řekl, že je právně neplatná. Je to stejné jako s jakýmkoli podáním listiny na úřad. Přes podatelnu, číslem a datem přijetí. Jinak neplatí.
03. 03. 2013 | 14:30

Dan napsal(a):

Způsob doručení amnestie na úřad vlády nemůže mít vliv na její platnost. Zklamal jste mě. Dokládáte, že případná žaloba pro velezradu skončí blamáží.
03. 03. 2013 | 14:32

Targus napsal(a):

To Dan:

Pletete se. I poškozený má nárok na spravedlivý proces a vrácení majetku, což v případě civilního soudu není možné, pokud se jednalo o kriminální čin. Policie vám občanskoprávní spor řešit nebude a okradený nebude mít možnost prokázat vinu zločinců, protože soudce to shodí se stolu.
To, co tvrdíte, jsou těšínská jablíčka pro hlupáky.
03. 03. 2013 | 14:34

Dan napsal(a):

to Targus

Nepletu, nahlédněte do LZPS, budete překvapen. Tak jistě, policie neřeší civilní spory. Občan ale může podat soukromoprávní žalobu na náhradu škody. Vidíte, že k velezradě nemáte žádný důvod.
03. 03. 2013 | 14:37

Petr T. napsal(a):

Jestli-pak ten Dan není členem hradního týmu. Jeho vyjadřování silně připomíná Jakla.
03. 03. 2013 | 14:39

Targus napsal(a):

To Dan:

Vy mne taky. Ta amina prostě na úřad vlády vůbec nepřišla. A vy jste asi v životě nejednal s jakýmkoli úřadem.
A pokud má vláda odpovídat za činy prezidenta, měla by amnestii projednat jako celek. Žádné bianco podpisy na hajzlíku nebo v autě.
03. 03. 2013 | 14:39

Dan napsal(a):

to Petr T.

Prostě věcně argumentuji. Vy naopak osobně napadáte. Styďte se.
03. 03. 2013 | 14:40

skeptický napsal(a):

Nakradlo se od té doby stokrát víc,a nikdy to ani k soudu nešlo.A to zdá se nevadí.
Do basy se nanejvýš dostane nějaký trochař,a ještě mu běží plat.Nakonec vysoudí ještě odškodné.
03. 03. 2013 | 14:42

berme napsal(a):

Klaus si sám lehnul do rakve, a tahle uvažovaná žaloba je poslední hřebík do ní, ať už bude podána nebo ne. Jen za to rakví nepujde žádný průvod - v zahraničí končí s posměchem, u nás doma v opovržení. Vzhledem k tomu, že je považován za velkého stratéga, tak to zřejmě sám takhle chtěl.
03. 03. 2013 | 14:42

Dan napsal(a):

to Targus

Nevim, to si budete muset vyřídit s premiérem, jestli a kdy přišla na úřad vlády amnestie. Pokud dobře vím, tak předseda vlády nikdy neřekl, že by amntestii nepodepsal. A případná velezrada se netýká předsedy vlády, ale prezidenta. Prostě argumnetujete vůči osobě, které se velezrada nemůže v tomto případě týkat. Jste mimo mísu. Prezidentovi můžete sotva klást k tíži, jakým způsobem na úřadu vlády zapsali návrh na amenstii. Prostě blížíte se k blamáži.
03. 03. 2013 | 14:43

xyz napsal(a):

"Právo na spravedlivý proces je podle ústavy a listiny dáno zejména obviněným, to není primární právo poškozených."
Před soudem jsou si všichni rovni. Právo na spravedlivý proces je proto dáno všem účastníkům řízení. Abolice bezpochyby zakládá průtahy a překážky v řízení po postižené a tyto průtahy a překážky zasahují do práva na spravedlivý proces.
03. 03. 2013 | 14:44

Franta napsal(a):

Ad Dan: Co se tyce prava na spravedlivy procec, tak se tyka vsech, jak obzalovanych tak poskozenych. Delit lidi na ty, koho se zakladni prava tykaji vic nebo min je z definice pochybne. Dle platne judikatury ESLP v trestnim rizeni plati, ze je naopak treba dat jakykoli cas, ma-li se spravne vysetrit. Arguement Klause se tykal obcanskopravnich sporu, kde plati opak, tedy, ze je treba rychly postup soudu.
03. 03. 2013 | 14:44

Franta napsal(a):

Ad Dan: Co se tyce prava na spravedlivy procec, tak se tyka vsech, jak obzalovanych tak poskozenych. Delit lidi na ty, koho se zakladni prava tykaji vic nebo min je z definice pochybne. Dle platne judikatury ESLP v trestnim rizeni plati, ze je naopak treba dat jakykoli cas, ma-li se spravne vysetrit. Arguement Klause se tykal obcanskopravnich sporu, kde plati opak, tedy, ze je treba rychly postup soudu.
03. 03. 2013 | 14:44

Petr T. napsal(a):

Já bych si ale myslel, že srovnání s Jaklem Vás bube těšit !!! Vždyť je po Klausovi druhý nejviditelnější z hradu !??
03. 03. 2013 | 14:45

Targus napsal(a):

To Dan:

Ano, policie nic neřeší, poškozený bez součinnosti policie nedostane náhradu škody, protože se stal kriminální čin, který je zakázáno kvůli abolici došetřit a bez jeho vyšetření nemůže proběhnout občanskoprávní soud, ale všechno je v pořádku. Pro lumpy kradoucí v řádech desítek miliard samozřejmě ano.

Obhajujete neobhajitelné soudruhu Dane. Silně mi připomínáte soudruhy politruky, kteří nás na vojně týden co týden školili, jak je ten socializmus bezvadný.
Ano, soudruhu politruku, máte pravdu, to černé kolečko je opravdu bílé a má čtyři rohy.
Hezký zbytek neděle.
03. 03. 2013 | 14:47

Dan napsal(a):

to Franta

Postavení obžalovaného a poškozeného v trestním řízení je prostě jiné, tady se nehovoří o rovnosti stran, to není soukromé právo, vzpamatujte se. Právo na spravedlivý proces v tresntím řízení má obžalovaný.
03. 03. 2013 | 14:48

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat ...
http://ateo.cz/f/images/z/zeleni.jpg
Veselé krizování ...
03. 03. 2013 | 14:48

Dan napsal(a):

to Tagus

Nechápu, proč by nemohl občan podat v civilním řízení žalobu na náhradu škody. Toto právo má stále zachováno a toto právo není odvislé od výsledku trestního řízení. Ta narážka na soudruha je hloupý osobní útok, kterým ponižujete sám sebe.
03. 03. 2013 | 14:50

šašek z Jihlavy napsal(a):

Pane Liško,
navrhněte senátorům, ať místo termínu velezrada použijí anglický impeachment a je po ptákách. V běžném slovníku to nenajdete a lid si vzpomene jen na Clintona a jeho Moniku. Protože všichni víme, že Klaus je zastáncem kurev, přijde to všem jako uspolojivé řešení.
A Zeman by měl podepsat Magnu chartu, jinal nastolí absolutismus a šlechta i bevolníci zapláčí.
BTW "zásada enumerativnosti veřejnoprávních pretenzí respektive zásada legální licence." - je tu někdo, kdo by to pro mne přeložil do mateřštiny?
03. 03. 2013 | 14:54

Targus napsal(a):

To Dan:

Mně je šumák nějaká vlastizrada. Já tvrdím, že abolice je protiprávní a jejím uvedením v platnost byl spáchán trestný čin. Kdyby byla opravdová vůle u politické reprezentace, byla by šmahem zrušena.
Kromě toho na vaše tvrzení o tom, že obviněný má u soudu větší práva, než oběť kriminálního činu, opravdu nelze slušně komentovat.
Chtěl bych vás někdy potkat a pak využít větších práv u soudu. Ostatní si domyslete.
03. 03. 2013 | 14:58

Franta napsal(a):

To Dan:
vy se vzpamatuje, v trestnim rizeni je poskozena strana vedlejsi stranou rizeni - i ona ma pravo na spravedlivy proces. Tehle arguemnt, ze toto pravo patri jen souzenemu je na urovni komunisticke prokuratury - se vsi uctou.
03. 03. 2013 | 14:59

Arnie napsal(a):

Pane Liška, velmi pěkný blog, naprostý souhlas.
Je důležité, i z hlediska fungování dalších prezidentů (a u Zemana to bude aktuální asi brzo), aby si jasně uvědomovali hranice hřiště na kterém se pohybují a okolnost, že nejsou monarchové, stojící mimo ústavní pořádek české republiky.
A hlavně - že nerespektování těchto hranic může mít pro ně praktické důsledky.
Zpupnost a arogance, kterou tu projevoval prezident Klaus by se prostě už opakovat neměla.
A v tomto ohledu je odsouhlasení žaloby důležité.

(Demagog pan Kubera si může štěkat co chce o velkém a malém p u slova prezident a politik - dokud on bude na tribuně stát vedle Nečase, tak bude ODS v celé své kráse prostě nevolitelná.)
03. 03. 2013 | 15:01

Dan napsal(a):

to Tatgues

Tak to už jste zcela mimo mísu. Prezidenta vůbec nemůžete trestně stíhat a tento článek je o velezradě.

Navíc neřekl jsem, že má obviněný větší práva než poškozený, ale že má zcela jiná práva. Například obviněný má právo na obhajobu, které nemá poškozený a tak dále. Právo na spravedlivý proces je skutečně tradičně spojováno s obviněným.

Ano, domýšlím si, že mi vyhrožujete a chtěl byste mě zřejmě zbít.
03. 03. 2013 | 15:03

mirekP napsal(a):

Dovoluji si vyslovit svůj názor na tuto žalobu: šaškárna a divadlo pro lid.
Senát se bude kroutit a otáčet a nakonec to zdechne zapomenuto v oslavách inagurace nového prezidenta.
Veškeré zákony bezprecedentně poškozující náš stát byly schváleny promptně - např. odpuštění plateb za emisní povolenky (cca 60-80 mld.Kč).
Facky pro zákonodárné činitele zde již nestačí.
03. 03. 2013 | 15:04

Pavel K. napsal(a):

Pane Liško,
velmi dobře napsáno. Tak jako předtím i nadále se chystám volit Zelené. Dávejte o Vaší činnosti více vědět. Zelení byli jediní, kteří se vždy jasně vymezovali proti činnosti Václava Klause. Teď se najednou všichni probudili a zjistili, že to nebyl moudrý a spravedlivý vládce, ale pološílený narcis.
03. 03. 2013 | 15:05

vasja napsal(a):

Pane Liško, děte se
03. 03. 2013 | 15:06

Targus napsal(a):

To Dan:

Pokud proběhl trestný čin, je potřeba jej nejdříve vyšetřit a následně prokázat, kdo jej vykonal, jinak se plkání o náhradě škody přesouvají do roviny proklamativních, až debilních žvástů.
Narážka na soudruha je trefné podobenství, nic více a nic méně.
03. 03. 2013 | 15:06

Dan napsal(a):

to Franta

To si v rámci trestního řízení až tak nemyslím. Z žalovaného trestného činu například můžete udělat přestupek, trestní stíhání může být zastaveno bez ohledu na zájmy poškozených pro neůčelnost a podobně. Poškozený má právo podat návrh na náhradu škody a tam můžete hovořit o spravedlivém procesu, protože je jednou ze stran civilního sporu. Prostě právo na psravedlivý proces je skutečně zejména na straně obviněného, protože o jeho vině se rozhoduje. Výroky o náhradě škody jsou až druhotné.
03. 03. 2013 | 15:07

Targus napsal(a):

To Dan:

Už jsem jednou napsal, že osoba Klause mě nezajímá. Jste schopen si to přeložit z češtiny?
03. 03. 2013 | 15:11

Dan napsal(a):

to Tagues

V tom případě jste si spletl diskusní fórum.
03. 03. 2013 | 15:13

skeptický napsal(a):

Poškozenému nic nebrání si za dotyčným dojít,než se stačí zdejchnout někam na Bahamy,a poděkovat.
03. 03. 2013 | 15:15

vasja napsal(a):

Po Interpelacích s Liškou se zvedlo HáDéPé. A o dost. A bez Nervů.
03. 03. 2013 | 15:17

Josef napsal(a):

Kdosi chce otevřít Pandořinu skříňku,senátor Dienstbier si myslí,že když má ještě k českému občanství americké ,tak to má jištěné.To je jeho omyl, ,aby nebyl jednou zažalován jako americký občan.Prezidentství V.Klause bylo v postoji ke sněmovně a k EU mírně řečeno problematické.Rozvrat v ekonomické sféře,který způsobil Klaus kuponovou privatizací to je pravděpodobně skryto za ústavní žalobou,kterou podává 28 senátorů.Je to zásadní kauza v celém polistopadovém vývoji a měla by proto mít důstojný průběh.
03. 03. 2013 | 15:23

Dan napsal(a):

to Josef

Ke kuponové privatizace senátoři ještě nedospěli. Prozatím argumnetují nejmenováním čekatele langera soudcem. sKONČÍ TO BLAMÁŽÍ.
03. 03. 2013 | 15:25

vico napsal(a):

Diskuze o případné ústavní žalobě na Klause sem opět přivála závan minulosti. Ti, kteří zde už několikrát prezentovali názor, kdo všechno by měl být jako vlastizrádce popraven/všichni ti, co nás někomu zaprodávají/se teď třesou, že se zase bude po letech střílet v Kobylisích národní hrdinové.

Přitom nejde o nic jiného než o známou proceduru impeachmentu. Své si užil před lety Clinton a teď nedávno bulharský prezident. V Litvě byl dokonce impeachmentem prezident sesazen.

Jde o demokratickou proceduru, která je navíc konstruována tak, že pravděpodobně VK vyvázne bez šrámu. Je obtížné vůbec sehnat tolik podpisů senátorů, aby vůbec Senát o ústavní žalobě jednal. To se horko těžko podařilo. I kdyby se nakonec našlo dostatek hlasů v Senátě, a žaloba by byla podána, je tu ještě ÚS. A i kdyby se stal zázrak a Klaus by byl uznán vinným ústavním deliktem velezrady, byla by sankce jen v ryze symbolické rovině.

Vřískot všech těch, kteří jinak mají o vlastizrádné činnosti mnoha svých spoluobčanů jasno a mastí doma konopné provazy sádlem, aby to po nich pěkně klouzalo,je ve skutečnosti vzkazem pro Lišku, jak by naložili s ním, kdyby byli mladší a mohli.
03. 03. 2013 | 15:30

jozef napsal(a):

Dovolim si upozornit autora
tejto zaloby na vlnach medialnej hysterie na dve zasadne skutocnosti,ktore pri svojom spravodlivom rozhorceni uplne ignoruje.

1. Pan Klaus je vo svete uznavany ako najslavnejsi ziak a obdivovatel zeleznej Lady Thatcherovej,ako osobnost,ktora sa roky tesila plnej dovere medzinarodneho spolocenstva pri transformacii hospodarstva na slobodny neregulovany trh.
VK je preto nositelom asi dvadsiatich poct prestiznych zapadnych univerzit.
V poslednych rokoch sa VK stal aj svetovo najslavnejsim "euroskeptikom",stal sa velkou oporou vplyvnych euroskeptikov britskych a nielen britskych
2. Napriek tejto medzinarodnej prestizi dnesny prezident V.Klaus nie je v pozicii diktatora,nejakeho faraona ap.,ako to vyplyva z dikcie obvineni pan Lisku.
Hoci sa VK velmi nedavno tesil este dovere neuveritelnych troch stvrtin obyvatelstva,jeho silova pozicia neprevysuje poziciu zakonodarcu,jeho vplyv nediktuje ani vlastnicvo moci medialnej.

Autor si neuvedomuje,ze v Cesku,v clenskej krajine EU, funguju v ramci europskej normy media,parlament,sudy,policia i prokuratura,prave tak ako prezidentsky urad/teda az na media masoveho nicenia,ktore su nadstandardne nekonstruktivne,nadstandardne destruktivne/.

Odsudenim prezidenta ex post,po skonceni obmedzeneho prezidentskeho mandatu, sudenim prezidenta za "velzlociny", nutne sudime a odsudzujeme aj vsetky ostatne zlozky moci,vratane moci vplyvu zahranicneho,politickeho i pravneho,minimalne za dlhorocne trpenie "velzlocinu".

Dovolim si tiez upozornit autora,ze aj v pripade zrutenia statu a jeho pravneho systemu,je tu stale k dispozicii nezanedbatelna nadnarodna pravna i politicka moc a pomoc.

Cesky pravny a politicky system sa vsak nezrutil.Cesko nie je Mali.Len obcas/v mediach a v medialne zavislych hlavach/.Podobne,ako na Slovensku.
03. 03. 2013 | 15:36

Analytik napsal(a):

Páni senátoři!
Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Kalousek a Nečas jsou proti podání ústavní žaloby, takže je to zaručeně správný a potřebný akt.
Nebo se chcete postavit do stejné řady vedle výše jmenovaných?
Voliči vás sledují, hlas proti bude váš pád do politického hrobu!
03. 03. 2013 | 15:37

Carlos V. napsal(a):

Když máte v městečku lumpa, o kterém sice víte, že nabyl majetku nepoctivě, ale policie na něj z nejrůznějších důvodů nemůže, osočíte ho z pedofilie. Je to sice nesmysl, ale lidi ho budou nesnášet ještě víc, policie ho bude otravovat atd...

S Klausem je to podobné. Jistě, je možné jej obvinit veřejně, už nic nezmůže a ani se nemůže bránit/mstít. A tedy naopak, je považováno za hrdinství se k pomluvě připojit.

A tak tu máme jednoho hlupáka a lumpa odcházejícího z hradu a dvacet osm dalších lumpů, co ve snaze ublížit rozšiřují nesmyslná obvinění.

Jestli existuje způsob, jak aminu zvrátit, tak sem s ním. Prosím ale nezvracet nesmysly k ukojení pudů.
03. 03. 2013 | 15:37

Carlos V. napsal(a):

Dan : Ano, prezident užívá své pravomoci. Ale dělá to špatně. Celá amnestie naprosto podkopala právní stát, nejen článek dva. Každý zdlodějíček, podvodník, násilník dostali trest za zločin, trest, který si zasloužili. Je naprosto nesmyslné je pouštět.

Třeba na Slovensku se amina týkala jen nedbalosntních činů. Inu, když už to musí být, tak maximálně v tomto rozsahu. Ale rozměr Klausovy amnestie byl obludný - pustil nejen dlouho nepostižitelné velké ryby, ale zejména spoustu lidí, kteří každému z nás otravovali život - a možná budou zas.

Takže ano, prezident měl na aminu právo, kór když mu to Nečas podepsal. Což ovšem neznamená, že to byla hloupost a lumpárna.
03. 03. 2013 | 15:45

Luciano napsal(a):

Sublimátů a fiktivistů je dnes na světě taková číselná převaha,že Klaus- jeden z nich- je jen atomem tohoto světa.Tento svět boření práce,nenávisti k práci,kdy se lidé poperou s obtížemi,je dnes celosvětové klima. Tady to bylo za socialismu stejně jako je dnes.Jeden za všechny.To,že se někdo vůči Klausovi tváří jako trudovik,je také přetvářka.Pouze Klausovi nehodili kládu přes cestu dosud jako kdysi Mussolinimu.Většině lidí klády padají přes cestu dnes a denně.Ale odkud se ty klády furt berou? Padají z nebe? Jsou v nás?
03. 03. 2013 | 15:45

ReunseelumP napsal(a):

http://orderviagrageneric.net/ cheap generic viagra
http://prixviagragenerique25mg.net/ viagra
http://comprarviagragenerico150mg.net/ viagra sin receta
http://acquistoviagragenerico.net/ acquisto viagra
03. 03. 2013 | 15:46

Dan napsal(a):

to Carlos V.

S tím souhlasím, ale dělat z toho velezradu prostě nejde. Havlovy amnestie byly rovněž rozsáhlé - nejvíc neskončených trestních věcí zastavil Havel při své poslední amnestii.
03. 03. 2013 | 15:47

Baribal napsal(a):

Zablešený Lišáku , ty bys měl už dávno sedět za fotovoltaickou lumpárnu.

Vy zeleni pomatenci jste ala duo komunisti.
03. 03. 2013 | 15:48

Analytik napsal(a):

Carlos V. 15:37
Jestli ty prezidentské lumpárny projdou Klausovi, co můžeme čekat od Zemana?
Politici se musí něčeho bát.
Klaus věděl, že Ústava mu zaručuje beztrestnost, tak zkoušel, co všechno tahle země vydrží. Zeman se ho určitě pokusí trumfnout!
03. 03. 2013 | 15:48

Carlos V. napsal(a):

Dan : O všem amnestiích smýšlím stejně. Možná s výjimkou té Havlovy první - byl to čas velkého symbolu. Nedopadla asi podle očekávání, ale byly to úplně jiné časy.

U mně je potíž v tom, že od Havla jsem podobné hlouposti čekal. Od druhdy racionálního Klause ne (já bláhovec). A radši ani nerozbírat myšlenku racionálnosti Klausovy amnestie...
03. 03. 2013 | 15:55

Carlos V. napsal(a):

Analytik : Zeman ? Ví bůh. Snad dodrží svá slova ohledně amnestií ...

Když se rozebíraly možnosti dané široce napsanou ústavou, tak dala se číst také tak, že prezident může najmenovat vládu dle své libosti a držet ji i přes nedůveru parlamentu. No uvidíme.
03. 03. 2013 | 15:58

Dan napsal(a):

to Carlos

Ona racionální skutečně není. Jenom myšlenka amnestovat 99 procent všech podmíněných trestů je šílená. Soudy budou tuto agendu zpracovávat nejméně do léta. Prostě zabetonovat justici tak rozsáhlou amnestií po dobu několika měsíců je zhovadilost. Klasu by si tu velezradu nakonec zasloužil, ne že ne.
03. 03. 2013 | 15:58

David napsal(a):

Naprostý souhlas!

--------------------------------------------------------------

"...Žaloba pro velezradu je reformní snahou napravit Klausovo prezidentské selhání. Je testem, zdali jsme schopni bránit se institucionální zvůli a zneužití moci...."

--------------------------------------------------------------

Klaus je služebník satana a bezcharakterní darebák, který musí být potrestán, protože nepotrestané zlo plodí zase jen další zlo.

Klaus sprostě lže, když tvrdí, že amnestii psal sám. Divím se, že mu to tolik chytrých lidí vůbec věří.

--

"...Václav Klaus stále hájí novoroční rozhodnutí. Nyní prohlásil, že jediným autorem amnestie je on sám...."

http://zpravy.ihned.cz/?p=011000_d&article[id]=59428510

http://zpravy.ihned.cz/?article[comment][ukaz_vsechny]=1&article[comment][art_id]=59428510&p=011000_d&article[id]=59428510

--

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/klaus-jakl-hajek-weigl-sepsali-amnestii-tusili-jsme-jakych-kauz-se-tyka-rekl-jakl.html

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=767827

--

Všechno má své meze.

A teď mají senátoři NEOPAKOVATELNOU příležitost prezidenstké pravomoce vymezit.

Zákonodárci nepočítali s tím, že by prezident mohl i zešílet podobně jako Hitler.

Co bránilo Klausovi, aby udělal totální amnestii

a propustil na svobodu

všechny vězně?????????????????????????????????

Klaus si myslí, že to mohl klidně udělat, protože je satanův služebník - prostě nadčlověk.

Teď by to měl Ústavní soud objektivně posoudit.

Pokud se to k Ústavnímu soudu nedostane, poznamená to negativně naši společnost na generace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. 03. 2013 | 16:07

Pepa Řepa napsal(a):

Tak senátoři......honem k maturitě.
:-)
Panenko skočická, ten se vyved'.
Gloglogloglo.......glopolis
......kapavka a syfilis

Embéčko, řeknu to za Vás
Správně! Moudrý článek!
Pověsit ho.
03. 03. 2013 | 16:09

Pepa Řepa napsal(a):

Petr T.
zkuste zapřemýšlet, zda to není o Klausových příznivcích, ani a obhajobě amnestie, ale o slabomyslné žalobě slabomyslných senátorů, která je spíš k smíchu.
03. 03. 2013 | 16:14

Xaver napsal(a):

Případ ukazuje, že naše ústava je špatně napsaná. Potom je pochopitelné, že i nižší zákony jsou špatné.
Zřejmě chyba vznikla už před 23 lety, když tady někdo povýšil tzv.právo na náboženství. Ten někdo se vzápětí smířil i se skutečností, že právo se, stejně jako za komunismu, stalo nejdostupnějším vzděláním pro různé funkcionáře.
03. 03. 2013 | 16:16

Ruda sebranka napsal(a):

Soudruhum se zastesklo po nejakem divokem procesu ala Horakova.

Urvalek bude soudruh Stech , zapisovatelka s. Marta Semelova a precedou soudruh Dientsbier , ktery bude mit na stole kristalove tezitko se zalitym kusem dratu vod hranic , kterej strihal jeho tata- zkratka ne nejakej hej , nebo pockej.

Krovi bude delat s. Liska s Bursikem a kata mistni trpaslik MB.
03. 03. 2013 | 16:31

DypeColycle napsal(a):

When acquiring insurance coverage for the home, vehicle, or existence, it is recommended to determine if the company provides any reduced prices for a number of plans. Occasionally an insurance carrier gives you a price reduction for those who have your property owners policy, your car or truck insurance policy, and your life insurance coverage insurance policy all in one pack. [url=http://canadagoosedeutschland.tumblr.com/]Canada Goose Outlet Deutschland[/url]
In case you have made a decision you want to function on some form of personalized music talent however are unable to sing then you definitely will want to look into some equipment to perform. Many people love playing the guitar since it is not extremely loud and will be straightforward to find out the basics. [url=http://abercrombieuk.blog.co.uk/]Abercrombie Outlet[/url]
Should you consume red wine for the health and fitness benefits you should stick with red-colored wine. Red wine beverages are filled with vitamin antioxidants and therefore are considered to advertise optimal coronary heart wellness whenever you consume it sparingly, essentially one window every day. Other wine beverages may have a similar benefit in diverse diplomas, but red-colored vino certainly is the most suitable choice. [url=http://chaussureadidasjswings.webnode.fr/]Adidas Wings[/url]
Write the right path to an internet business. If you enjoy producing, and have plenty to mention think about organization in article promotion. You can make funds by producing content for your online. You are able to write on your own tempo and market your expertise anywhere you desire. There exists large possible in article writing. [url=http://canadagoosedeutschland.tumblr.com/]Canada Goose Outlet Deutschland[/url]
Straightforward checking duties can help you improve your recollection. Commence at 100 and count right down to by 4's. Studies show so easy math actions will assist your memory space a lot more than reading a magazine. Make an effort to participate in one or more math concepts action every day to find the most make use of this exercise. Be wary of firms associated with your funds as there are a large amount of firms available by using a mil and one frauds coping with your hard earned dollars. Credit safety ideas, supplying to restore your credit history or suspend your debt, are common generally ripoffs. Study anything dealing with your hard earned dollars before you sign up. [url=http://chaussureadidasjswings.webnode.fr/]Adidas Wings[/url]

http://vikmedia.ru/includes/guest/index.php?showuser=4414
http://turboparts.ru/includes/guest/index.php?showuser=9409
http://goodvin-video.ru/includes/guest/index.php?showuser=1316
http://www.cs-poker.w8w.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3835
http://dgu-ftf-78.dp.ua/img/guest/index.php?showuser=416
03. 03. 2013 | 16:32

šašek z Jihlavy napsal(a):

Pepa Řepa
I´m begining to see the light.
03. 03. 2013 | 16:38

rejpal napsal(a):

Dan 14:21
Ale to je myslím jejich problém, ne ostatních. Osobně jsem na reakci a eventuálně argumentaci ÚS zvědavý.
03. 03. 2013 | 16:41

Alex napsal(a):

Jdi se vycpat lisko vztekla! Ty se vztekas proto ze si dokazala h***o. Nejvetsi chybou pana presudenta je, ze te vubec jmenoval ministrem.
03. 03. 2013 | 16:44

Hloupý Honza napsal(a):

Nerespektování rozhodnutí Nejvyššího správního soudu není využívání prezidentských pravomocí. To si tady pár pomatených Klausových "obhájců" plete hrušky s bramborama.

Já když nebudu respektovat pravomocné rozhodnutí jakéhokoliv soudu, tak mi za chvíli budou na dveře klepat hoši od exekutorů nebo mi udělí soud pokutu za neplnění jím uložené povinnosti (když budu mít uloženo něco udělat, tak jak to měl Klaus.)

Není to jen Klaus co se chová vrchnostensky papalášsky, např. Kalousek do roztrhání těla taky chrání hazardní lobby před aplikací nálezu Ústavního soudu, a našel bych i další příklady z toho našeho panoptika.

Pro nás občany jsou to dvě zprávy.
1. Zákony platí jen pro někoho
2. Když nedodržují zákony ti nahoře, proč bychom je měli dodržovat my.

Já se je snažím dodržovat tak, abych v rámci možností, jakožto zaměstnavatel sám sebe a jiných, odváděl státu co nejmenší, ne-li žádné daně. Přeci nebudeme přispívat těm, kteří porušují zákony ... je to stejné jako bych sponzoroval Cosa nostru.
03. 03. 2013 | 16:54

Vadi napsal(a):

Je to jako proces s dr. Davidem Rathem. Už skoro rok sedí ve vězení, zatímco jiní "viníci" si běhají po svobodě a smějou se nám "do ksichtu". Taky spravedlnost, co ?
03. 03. 2013 | 16:59

Al Jouda napsal(a):

Žádný strom neroste do nebe. Mělo by se toto přísloví potvrdit !
03. 03. 2013 | 17:05

Emissary napsal(a):

Šaškárna

Celá tato prý „velezrada“ je šaškárna a žádná zkouška dospělosti. Ti, kteří ji podávají a podepsali žádost o posouzení jsou šašci n-tého řádu a vůbec jim nejde o demokracii ani o jakoukoli nápravu křivd či nekřivd.. Za velezradu bych žaloval autora a podobné zelené elementy, jenž fotovoltaickou hysterii způsobily státu obrovské škody a tím mnohem větší ohrožení demokracie v Česku.
03. 03. 2013 | 17:10

šašek z Jihlavy napsal(a):

Hloupý Honza
Tuším, že jste chytrý Honza, ale nikomu to nepovím. Dělejte hloupého i nadále, takhle na vás nemůžou. Cosa nostra je jako sedmihlavá saň, když nedostane příděl, na který si zvykla, musí nutně chcípnout. Škoda nějakého Bajaji, vyhladovět a hotovo!
03. 03. 2013 | 17:14

Kala napsal(a):

Jakým způsobem je možno dát prezidentu Klausovi najevo, že opravdu, ale opravdu dost s amnestií přestřelil? Reptání obyčejného lidu si nevšímá, vede si svou, že amnestii by zopakoval naprosto stejně i podruhé, nic by neměnil. Je to výraz nebetyčné arogance nebo naivní představy o vlastní naprosté neomylnosti? Pokud ho čin těch 28 senátorů donutí alespoň "na vteřinku" zapochybovat, bude to úspěch. Nikdo neprahne pro nějakém věšení a střílení, jak se tady někdo snaží podsouvat. Když nic jiného, bude to aspoň šrám na víc než dvacetileté politické kariéře. On není z těch, kdo by zalezl do kouta a dlouho zpytoval svědomí, ostatně založil ODS, která něco takového jako svědomí (až na výjimky) ani nezná. V USA, kam se chystá na dlouhé přednáškové turné, na něj budou hodní, jsou dobře vychovaní, tak vo co de?
03. 03. 2013 | 17:41

Petr Havelka napsal(a):

Co se čertíte :)

No tak prezidenta budou kapánek popotahovat v mediích a u jeho "oblíbeného" Ústavního soudu.

Ústavní soud nějak rozhodne a nějak to dopadne. Jestli jsou senátoři slabomyslní nebo zlomyslní a co ještě? Co už :)

Myslím, že bude zábava. Bude se kafrat, napíšou se blogy.

Třeba to k něčemu bude. Kdoví.
03. 03. 2013 | 17:46

Petr Havelka napsal(a):

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/blogy/217360-je-velezrada-pres-caru/
03. 03. 2013 | 17:56

tata napsal(a):

CARLOS

POPÍRÁTE SÁM sebe.........ani jeden z nás nezná pohnutky senátorů aspoň u jedné sem přesvědčen že to podepsala podle svého svědomí a to bývalé soudkyni ústavního soudu.

Na jedné straně hrubě nesouhlasíte s amnestii a jediná možnost jak vyslovit závažný nesouhlas je toto.........nemá to žádný jiný dopad jak morální........to slovo velezrada jen evokuje vášně ale jinak to podat nejde........a to je třeba si uvědomit aby každý další prezident si uvědomil závažnost svého rozhodnutí.......ano slovo velezrada nevystihuje přesně jenže jinak to nejde,nazývat to šaškárnou,hloupostí jen ukazuje nerespektování práva,když prezident má právo na amnestii a to má..........musí si uvědomit že právo nevysvětlitelné amnestie je použít všech demokratických prostředku a to je to dát k ústavnímu soudu.......takže nazvat to hloupostí ,šaškárnou upíráte jedné straně stejná práva co má president. Oto více že i přesto slovo které to bohužel nevystihuje je to jen morální nesouhlas.

Ano u některých to muže byt jen plivnutí,nebo snaha se zviditelnit jenže to nedokážeme,do hlavy nikomu nevidíme u soudkyně jsem přesvědčen že je hrubě pobouřena nerespektováním pilířem demokracie a s tohoto pohledu je ta žaloba oprávněna i přesto že to slovo evokuje jiný pohled
03. 03. 2013 | 17:56

Luba napsal(a):

Je až neuvěřitelné,
že se v našem Senátu našlo 28 spravelivých.

Doufám,
že nedopadnou jako 21 českých pánů ...
03. 03. 2013 | 18:01

Baba Jaga napsal(a):

Dnes už to ponechejme koňovi, když má větší hlavu. Těch 28 "statečných" se k podpisu rozhoupávalo hodně dlouho, zítra se snad stihne rozhodnou v jednom dni - možná bych se i podívala, škoda, že jednání bude neveřejné. Ty projevy některých z podepsaných budou jistě nezapomenutelné, ale nemyslím, že přesvědčí většinu senátorů.
Pan Liška ještě loni neměl na senátora věk, proto snad za Brno paní Wagnerová? No, uvidíme za 5 let, jak si budou stát brněnští Zelení. Nu, lépe bude, když už do té doby bude senát bez náhrady zrušen.

To: PB
Jestli jsem to dobře pochopila, tak jste spolustranička autora. Tak se tu neproste u pana Stejskala o blog a dohodněte se s ním, až budete mít potřebu ostatním něco sdělit... Jistě Vám rád vyjde vstříc.
03. 03. 2013 | 18:03

Carlos V. napsal(a):

tato, nepopírám sám sebe.

Když někoho považuju třeba za zloděje, je pro mě zloděj - alen nemá úrověň o něm rozšiřovat, že je pedofil.

Takže ano, jde o plivnutí, zviditelňování se. Byť na úkor lumpa, samo nedůstojné a
trapné.

A že soudkyně ? Soudkyně v Senátu není soudkyně, alébrž politička.

Jinak - jasně chápu odpor proti amině. Nastartovaný proces ovšem v jejímu zrušení nepovede. Jde to jen namalování kosočtverce na vrata.
03. 03. 2013 | 18:14

Analytik napsal(a):

Jestli návrh ústavní žaloby projde zítřejším hlasováním, bude to možná pro některé občany důkaz, že Senát není úplně zbytečný.
03. 03. 2013 | 18:15

xxx napsal(a):

Zlutomodre nemam rad, ale s vyzvou OL zcela souhlasim!
03. 03. 2013 | 18:23

liljič napsal(a):

Začínám věřit, že Senát není zbytečný. Jsem rád, že mezi těmi 28 je senátor z "mého" senátního obvodu. Nevolil jsem ho, teď už budu.
03. 03. 2013 | 18:28

jarpor napsal(a):

Tak, tak... jak napsal pan tata - nikdo neznáme pohnutky senátorů... že údajné několikaleté neplnění si ústavních povinností /např. otálení s podpisem Lisabonské smlouvy, u níž není jasné, zda je to dokument typu mezinárodní smlouvy/, dlouhodobé nerespektování rozhodnutí správního soudu...
se najednou rozhodnou řešit tři či kolik dní před skončením mandátu prezidenta Klause.
Že z Ústavy neodpovědného prezidenta viní z vyhlášení amnestie zcela v rámci jeho ústavních pravomocí namísto, když už mají pocit porušení práva / např. práva na rovné podmínky před zákonem/ nesměřují žalobu na předsedu vlády a vládu... odpovědné to orgány moci výkonné, jež rozhodnutí prezidenta vzaly za své a provádějí je...

Tak, tak, neznáme pohnutky senátorů, pane tata... leč můžeme si je, jak to činíte v mnoha jiných kauzách, domýšlet...
Několik dní před uplynutím prezidentského mandátu se jim rozsvítilo... Takle to dál prý už nejde, dí hrdinní senátoři !

Jo, jo, nejde. Klaus končí. Tak jako skončí šaškárna, že to tak dál nejde...

Nastupuje "kámoš" Dienstbiera, Zeman. On vyhrál, zatímco Diestbier byl poražen... leč na vyjádření Dinestbiera ve volební kampani vůči Zemanovi, ten novej prezident určitě nezapomněl... Tož, je potřeba "dát mantinely"... dí Dienstbier.

Mno.. uvidíme, kdo půjde "z kola ven"... Klaus ? Zeman ? Hrdinní a najednou prozřivší senátoři v čele s poraženým prezidentským kandidátem Dienstbierem ?
Národ se baví... přesně podle římského "Chléb a hry".

Tož, Liško, bacha, ať si při té šaškárně nevzpomenou na cenu za fotovolatiku co platí ve faktůrách za elektiku, co... ?

Hezký podvečer
03. 03. 2013 | 18:35

BP napsal(a):

Milý Dane, Petře z Tábora ... a jiní, prezident má nezpochybnitelné právo udělit, vyhlásit či realizovat amnestii, ale MÁ POVINNOST konzultovat toto s vládou. Pokud tuto amnestii provedl tak, jak ji provedl - tedy v utajení - mohlo se stát "právo prezidenta na udělení amnestie" trestným činem hodným žaloby.
Žádný z komunistických prezidentů neudělal amnestii bez konzultace vlády, prezident Havel tuto onzultoval rovněž.
Protože ale Klaus má od narození dojem, že ON JE SVOBODNÝ NATOLIK, ŽE NA NĚJ NIC NEPLATÍ, dospělo to u něj až takovémuto hořkému konci.
Spíše si myslím, že je ostudou, že ostatní senátoři se k žalobě nepřipojili. Asi doufají, že se jim Klaus může nějak "obchodně", "známostmi", či "jinak" revanšovat.

Takže - nejde nám o konečné řešení otázky Klause. Myslím, že se již znemožnil za těch 23 let dostatečně. Bohužel je zde stále dost KUBERŮ, kteří předstírají výpadky paměti či nechápání. Chápou výborně a pamatují si dost (hlavně to, co potřebují), ale je to u nich pouze zoufalý pokus o pozdržení jedné epizody - epizody o Klausovi a ODS - ještě chvíli nad vodou.

Záchvaty smíchu mě přepadají, když slyším, že by se Klaus odvážil pokračovat v politice. Je to absolutně průměrný ekonom (a tedy průměrný prezident) s nebývalou arogancí a pohrdání lidmi (JEN JÁ!!!), které mu u nás v Čechách - bohužel - dopomohly až do vyšších pater politiky.
To by ale mohl být scénař mnoha lidí. Jen tu aroganci, ohlupování lidí a nebetyčnou namachrovanost jsme se neměli kde naučit.
Nechť v budoucnu promluví archívy z Moskvy! Bude zajímavé číst, kde všude mohl být v minulosti Klaus angažován. Už se těším na ty obraty o 180%, které budou pomalu vylézat z těch dnešních "stalinisticky modrých" ...
Na má slova dosud vždy došlo ...
03. 03. 2013 | 18:46

slovak co emigroval napsal(a):

Lisko tebe a tu tvoji zelenorudou bandu by meli hnat k soudu za to cojste tu napachali
03. 03. 2013 | 18:46

skeptický napsal(a):

Kdyby archivy Moskvy promluvily,politická scéna by byla značně ochuzena,jak přítomná,tak minulá.
To by se zase přejmenovávaly ulice.
03. 03. 2013 | 18:50

dd napsal(a):

To Josef:
Kdyby MT tusila, ze VK se prohlasuje byt jejim zakem a precetla si,
ze pri "privatici" v CR "zhasl" a "utikal pred pravniky" zcela urcite by protestovala, nebo by se sla picnout. Podle MT je k privatizaci statniho majetku ZCELA NEZBYTNY prisny a presny zakon, ktery se NESMI PORUSOVAT ANI OBCHAZET, a jakekoliv jeho poruseni nebo obejiti je nutne velmi prisne trestat.
Jestli jste neco podobneho zaznamenal u VK, tak sem s tim.
Druhe zmezinarodnele ceske slovo/po robotu sourozencu Capkovych/ asi nevzniklo
JEN TAK!
03. 03. 2013 | 18:52

slovak co emigroval napsal(a):

Skepticky
co ulice ale to letiste
03. 03. 2013 | 18:52

tata napsal(a):

Carlos

UŽ TÍM jak mate jasno že je to plivnutí........neboť do hlavy nikomu nevidíte je demagogický argument..........jak sem napsal i tuto možnost připouštím u některých ovšem reálný základ to má s fakty co sem uvedl ty vy s cela ignorujete.

SROVNÁVAT TO že zloděje nazvete pedofilem je mimo.

popíráte se neboť i VY POSUZUJETE amnestii jako nehoráznost,tím pádem každý veřejný činitel by měl nést důsledky svých rozhodnutí v morální rovině........v trestné je to naprosto nemožné,ústava bohužel dala to definovat jen slovem je to slovo.......když zloděje nazvete......pedofilem je to definice činu

Velezrada v tomto případě u vás evokuje čin za který se de ke zdi.........ale zde je to slovo samo osobě to slovo je mnohovýznamné.......prostudujte si co to slovo znamená v případě...§ 96 zákona o Ústavním soudu je velezradou mimo jiné jednání prezidenta republiky směřující proti demokratickému řádu republiky -

NENÍ DŮLEŽITÉ že já nebo vy to vidíme jinak po právní stránce je to jako s každým výkladem právního názoru......jeden říká je to naplněno druhý není.

jenže slovo zloděj a pedofil jste zcela mimo........to je úplně jasné i lidem s neprávními vědomosti........napsal jste zřejmou hloupost........vtom to případě je to s cela zřejmé u VÁS ta velezrada evokuje jeden význam a ty druhé ignorujete,bohužel v tomto případě litera zákona trvá na definici slova
03. 03. 2013 | 18:53

BP napsal(a):

Babo Jago, to teda padla kosa na kámen ...
Jsem ráda, že na mě tak myslíte, ale nevím, nač jste (výše) reagovala. Postupně si přečtěte příspěvky, ale já-nad Vaším pozdravem pro mě-nikde nebyla.

To já vím, že Libor Stejskal pro mě u dělá mnohé. Dejte tomu ale, Babo Jago, čas. Všechno má svůj čas a své místo-jak jistě víte.

Jste se zbláznila? Já SPO-LU-STRA-NIČ-KA Lišky? Nehulte to svin.stvo, prosím. Levné ještě nemusí znamenat kvalitní!
Vždy mi byl absolvent biskupského gymnázia protivný skrz-naskrz.
Taková liška z kurníku ...
03. 03. 2013 | 18:55

Mgr. Zdeněk Bárta napsal(a):

V roce 2004 jsem navrhoval jako senátor projednat v Senátu porušování právního řádu této země prezidentem, tedy projednávat tak zvanou velezradu. Tehdy i nyní vlastně nikdo není ochoten nahlédnout do Ústavy a podívat se, co to ta velezrada je a stále si ji platou s vlastizradou. Asi by se mělo něco udělat konečně s IQ tohoto národa, zejména ctěných diskutérů výše se vyjadřujících kriticky k OL.
03. 03. 2013 | 18:55

skeptický napsal(a):

slovák

Se slovy "tak se jdeme podívat,co tam ty kurvy zase napáchaly" jsem se zvedl od počítače k televizi.

A ono né,je víkend.
03. 03. 2013 | 18:56

hc5nrs napsal(a):

http://www.enterprise.ubpoc.go.th/webboard/viewtopic.php?f=4&t=431257
http://mahasona.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=139
http://carambolina.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=224001
http://forum.impuls-perm.ru/profile.php?mode=viewprofile&u=261040
http://www.forums.dropbeatsnotbombs.com/showthread.php/768805-cl8pwd-ghd-ghd-sale-cheap-ghd-jy7icj?p=1555871#post1555871
03. 03. 2013 | 18:57

Kleofáš napsal(a):

to Luba:

Senátor a spravedlivý, vy jste ráčila právě spadnout z nějaké peckovice, že?
03. 03. 2013 | 18:57

Carlos V. napsal(a):

tata :
Velezradou pro účely tohoto zákona rozumí se jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu.

Klaus neprodal Moravu, nepodepsal Mnichov (Lisabon jo...), neprohlásli se císařem.
asi tak. A ultraširoké výklady ? nestrašte s nima, jinam půjdeme do krimu všichni.
03. 03. 2013 | 19:01

BP napsal(a):

Pane Zdeňku Bárto, asi jste to nedělal dostatečně razantně! Jen výsledek může být přínosem!Fotbalista, který se chlubí šancemi, ze kterých nedal gól, může být komický.
Ale - nic ve zlém.
I tak Vás obdivuji, že jste "vládl".
Prosím, pokud máte ještě nějaké vazby v Senátu, sdělte jim, že "kauza Klaus" je natolik vážná, že by mohlo být dobré Klause vydat trestnímu stíhání a odsoudit jej. Děkuji.
03. 03. 2013 | 19:03

tata napsal(a):

jak zde píše Jarpor...............Tak, tak, neznáme pohnutky senátorů, pane tata... leč můžeme si je, jak to činíte v mnoha jiných kauzách, domýšlet...

ano mužeme a oproti němu to připouštím,ne jako on což uněj je vždy scela stejné ignoruje jiné pohnutky......hlavně opět jen co se hodí,až amnestie naplnila ten pohár o § 96 zákona o Ústavním soudu je velezradou..at to slovo scela nevystihuje..........ale chut s VÁMI DEBATOVAT NEMÁM.........je to ztráta času ,jen slušnost jedné reakce více rakcí nebude
03. 03. 2013 | 19:03

Analytik napsal(a):

jarpor 18:35
To, že ústavní žaloba na Klause souvisí s koncem jeho politické kariéry je Vaše teorie.
Já nabízím pravděpodobnější variantu.
Jak se hromadily Klausovy přešlapy a průšvihy během historie, narůstal počet senátorů, kteří byli ochotni se k žalobě připojit. Novoroční amnestie byla taková poslední kapka, kterou přetekl pohár a počet rozhořčených senátorů dosáhl kritické hranice 27, která je nutná k podání ústavní žaloby.
I sám Klaus to nyní uznal a prohlásil, že nevyhlášením amnestie by si ušetřil spoustu problémů.
Amnestie byla jeho politická sebevražda. Kdyby ji vynechal, mohl skončit jako bývalý prezident a ne jako velezrádce.
03. 03. 2013 | 19:04

keeliaker napsal(a):

One of several most difficult things to deal with for the individual that is aging and also for all those all around him or her is dementia. If someone you love, has dementia be as affected individual as you can together. Typically, they don't know the severity of their very own situation. To help you your own mood, place their dementia as a mercy, as it needs to be hard to perish having your entire thoughts intact. Try out performing a process talk to before heading to job interview for a new task. Have got a family member or friend take part in the role from the job interviewer. This can help you be well prepared when you visit your talk to. It will help you stay relax and accumulated when you are at the meet with simply because you are better ready. You don't have to dress in what all others is using. If the other men and women in your work are college are using things that you wouldn't be captured lifeless in, that's alright. You happen to be liberated to make the very own options with regards to style. As in all other parts of your way of life, you don't have to yield to peer pressure when figuring out getting a great look. Irrespective of how good you then become at advertising you haven't finished discovering at any time. There will be a tip you don't know or perhaps a method you haven't employed well before. Which means that you are going to always really need to be each student of advertising even when you are actually an educator of it! There are plenty of internet sites all over the net that nobody has experienced before and that is certainly for the reason that web master did not utilize a bit of good search engine optimisation methods to his web site. For those who have a web site that you would want to enhance the search positions of, follow this advice! Using the really large number of folks that utilize social networking webpages, you could potentially give your small business the enhance which it demands via social networking. Consider the knowledge that you may have taken from this article and after that implement your advertising. Stay optimistic through the approach and work your most difficult.Social Media Advertising Advice That You Can't Do Without
http://pho.to/forum/profile.php?id=34291
http://global.com2us.com/forum/member.php?u=4778314
http://forums.bimmerforums.com/forum/member.php?u=550985
http://yil.uz/includes/guest/index.php?showuser=9721
http://steadfast.net/forum/members/brainabraic.html
http://www.cecgo.com/bbs//forum.php?mod=viewthread&tid=712582
http://www.90dr.com/forum.php?mod=viewthread&tid=25084
http://edu516.cn/bbs/home.php?mod=space&uid=22812&do=blog&id=49858
http://www.99fq.com/forum.php?mod=viewthread&tid=65613
http://games.sywlife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=18651
http://lorainedomican.com/content/une-zone-connue-comme-le-programme-proprement-dit-limbique
http://sunnet-suncity.com/forum.php?mod=viewthread&tid=9760
http://www.frt88.com/forum.php?mod=viewthread&tid=45661
http://a12345.s9.idcdns.cn/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=65439
http://www.2bizon.com/bbs7/viewthread.php?tid=167356&extra=
http://www.awebcafe.com/blogs/viewstory/567769
http://www.cyclist411.com/activity/p/339922/
http://ken.frwonline.com/hermes/read.php?tid=175360
http://www.gelisi.co/forum.php?mod=viewthread&tid=1568411
http://www.tian-fu.com/viewthread.php?tid=3711614&extra=
http://www.intricon.com/member/1287/
http://www.pbo1.com/thread-2227-1-1.html
http://bbs.jiaweiedu.com/showtopic-314.aspx
http://superslack.com/index.php/User:Wcallenm#So_sehr_wir_alle_wissen
http://web2101562.host244.dj660.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1977
http://gaigeren.com/tz88/read.php?tid=379563&displayMode=1
http://cukoudj.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1124
http://tjq58.com/forum.php?mod=viewthread&tid=91053
http://www.kuai198.com/forum.php?mod=viewthread&tid=20890
http://snakeeyezz.com/money/index.php?p=blogs/viewstory/701165
http://snakeeyezz.com/money/index.php?p=blogs/viewstory/701163
http://www.gddinge.com/plus/view.php?aid=62012
http://refreshconcepts.com/activity/p/391880/
http://bbs.gd-shimofen.com/forum.php?mod=viewthread&tid=455690
http://eyeuser.com/blogs/viewstory/1083885
http://b422892425.hk3.freed8host.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=275948
http://www.43vip.com/plus/view.php?aid=116481
http://bbs.mzjx.com.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=85444
http://web.arch.org.tw/discuz/home/space.php?uid=32455&do=blog&id=1735779
http://gmpoints.com/forum.php?mod=viewthread&tid=185688
http://travelingheroes.com/bbpress/topic.php?id=1340900&replies=1#post-1231644
http://jihe6.net/forum.php?mod=viewthread&tid=81553
http://www.gokuke.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=9702
http://hong.yeego.me16.meyu.net/viewthread.php?tid=2552074&extra=
http://www.weiyikai.com/bbs/showtopic.aspx?topicid=18937&forumpage=1
03. 03. 2013 | 19:10

Jirka napsal(a):

Zrovna od podlých zelených to sedí, když nadávají na prezidenta.
Oni, kteří vědomě a úmyslně dokáží jen lidem škodit. Od zlodějských cen za solární elektřinu, přes úmyslné zničení Šumavy, kde nechali snad celou první zónu sežrat kůrovcem, přes neustále protesty, aby se auta kdekoliv odvedla na obchvaty kolem nejobydlenějších míst. A to již nemluvím o tom, jak právě zrůdný Liška podporoval radar v Brdech.
To je ukázka morální podlosti zeleného chování. A speciálně jejich zbabělosti, když se k velezradě vyjadřují 5 dní před koncem prezidentování Klause. Proč jsi to ty, zelený zbabělče, neřekl, když tě Klaus jmenoval ministrem? Měl jsi vrátit jmenování s tím, že od někoho, jako je Klaus, ho nepřijímáš! Ale tehdy jsi to určitě považoval za projev pravicové hrdosti.
Pouze platit vysokým školám za studenty tak, aby začaly brát největší množství blbců do prvních ročníků, bez ohledu na to, jak se tím sníží úrověň výuky pro ty nadanější. Prostě opět taková zelená zrůdnost, kterou se teď svým postojem k velezradě snaží Liška přehlušit. Typické to chování nejblbějších učitelů ze základaních škol.
03. 03. 2013 | 19:12

BP napsal(a):

Analytik zde napsal to, co si myslím i já.
Jen Kuberovci budou dál omílat cosi o tom, že kopeme na Klause v momentě, kdy odchází. Je pravda, že si Klaus právě tuto politickou sebevraždu naplánoval na konec své prezidentské epochy.
Jinak je nám Vašík tak volný a lhostejný, že by nestál za psaní. Pokud nás ale začal svou amnestií ohrožovat, je třeba mu to dát najevo. Není NADČLOVĚK (jak říkal známý politik D.).
Kubera je nervózní, jako kdyby mu déle nechtěli prodat cigarety.
03. 03. 2013 | 19:12

tata napsal(a):

Carlos

PRAVĚ

Carlos V. napsal(a):

tata :
Velezradou pro účely tohoto zákona rozumí se jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu.

SCHVALNĚ definujte...demokratickému řádu............není nerespektování ustavního soudu to co to definuje,není amnestie nerespektování demokratických pilířů.....nezlobte se vtomto ač jste určitě studovanější,jen nechcete přiznat že to slovo velezrada u vás evokuje jen zaprodání země........každy ustavní činitel by měl nest aspon morální zodpovědnost a toto je skutečně jen o morální zodpovědnosti
03. 03. 2013 | 19:15

vasja napsal(a):

BP napsal(a):
Jinak je nám Vašík tak volný a lhostejný, že by nestál za psaní....
---------------------
To teda určitě :-)
Kdyby neměly socky tenhle relax, dávno by si hodily mašlu.
03. 03. 2013 | 19:21

tata napsal(a):

P.S

MYŠLENO amnestii v tomto rosahu,jinak samozřejmě ač s hromadnou amnestií nesouhlasím vůbec,nebyt článku 2 dalo by se to nák okecat.......článek 2 stoho scela činí podkopaní pravníh piliřů demokracie
03. 03. 2013 | 19:21

český maloměšťák napsal(a):

Pokud je senátorská iniciativa považována za pouhý pokus o zviditelnění se - táži se, kdo tedy má přijít s iniciativou, kdy je NUTNÉ vyvolat řízení vedoucí k opravě rozhodnutí o amnestii, jejíž některé obsahy podkopávají ústavnost /společenskou smlouvu /údajně demokratického státu.

Kdo teda to bude ?

Noviny ?
Don Pablo ?
Nebo snad soudce Berka ?
Či snad na to jít se samotným lidem? (neplést s LIDEM !!!) A jak ? Jít s ním do ulic - nebo do parlamentu ? Lístečkama ve volbách že to sami zvrátíme ?
I bez senátorů ?

Raději si zazpívejme, to uklidňuje /je to na tři/ :

Amnéééstiééé, amnéééstiéééé, krásná je tuze věc,
Tou každý pitomec, oslaví svůj konec.
Amnéééstiééé, amnéééstiééé, tou se tak přihlásí,
že též patří do basy, byť bílé má vlasy.
Amnéééstiééé, amnééééstiééé, lidé naříkají,
tomu pitomci spílají, ale jinak nic nedělají.
Amnéééstiééé, amnéééstiééé, dozvíš se tak nakonec
Že stejný jsi pitomec, stejný jsi pitomec...jako on.

Další sloka někdy příště. Pro tuto chvíli už jste klidní dosti.
03. 03. 2013 | 19:22

dennis napsal(a):

Dnes je velikym vitezem pan prezident Klaus. Dnes je stredem pozornosti v celonarodnim meritku, a to mu naleva silu do zil.

Zitra, poda-li Senat zalobu na Ustavni soud, budou vitezem vsichni, kteri se nemohou smirit se vsemi krivarnami nasi vladnouci kleptokracie.

Po vyroku Ustavniho soudu, kdyz uz by k tomu dospelo cele to usilovani, budou vitezem lide, kteri obklopuji Klause.

Nebude to vitezstvi, ktere by zmenilo dalsi vyvoj v Ceske republice. Kleptokracie se bude snazit udrzet moc ve svych rukou za kazdou cenu.
03. 03. 2013 | 19:29

babočka napsal(a):

Pane Liška,utřete si mléko na bradě a nepište nesmysly o velezradě. Komouši a estébáci se již nachechtali dost.
03. 03. 2013 | 19:30

jarpor napsal(a):

Analytik

"I sám Klaus to nyní uznal a prohlásil, že nevyhlášením amnestie by si ušetřil spoustu problémů.
Amnestie byla jeho politická sebevražda. Kdyby ji vynechal, mohl skončit jako bývalý prezident a ne jako velezrádce."

Píšete jen půl pravdy... uznal a prohlásil, že si nadělal problém, ale dodal, že by se tak zachoval zase, a že toho svého kroku nelituje... a považuje jej za správný...

A "politická sebevražda" ? Že skončí jako velezrádce ? Jako ananlytik postupujete poněkud zvláštně... ještě se o žalobě ani nerozhodlo v senátu, ne tak v Ústvaním soudu... a pro Vás je již velezrádce... K tomu není co dodat... snad jen - přání otcem myšlenky.

Soudím, že žádná politická sebevražda se konat nebude, stejně jako se nenaplní Vaše přání, že skončí jako velezrádce...

Že je ješita, nabubřenec, myslící si, že je nejchytřejší... s tím by se dalo souhlasit... leč to má s velezradou dost málo společného...

Hezký večer
Zdravím, pane tato... k reakcím Vás nikdo nenutí...
03. 03. 2013 | 19:31

BP napsal(a):

Ale maloměšťáku, že Vás to dojímá až ke zpěvu.
Vy jste nepoznal, že výtky "miláčků Klause" o tom, že se senátoři chtějí "pouze zviditelnit" žalobou, jsou jen labutí písní při doprovodu VK do pruhovaného?
Kubera dnes perlil v OVM. "Klaus má promyšlen šestý tah dopředu ...", utrousil.
Pane starosto Teplic, to bude možná ten problém s Klausem, že tento "Modrý pionýr" zaneřádil tento stát "hnědou" všude tam, kam přišel?
Uklidním Vás tím, že KLAUS BUDE VYDÁN. Ale Vy buďte dál "pevný".
03. 03. 2013 | 19:31

slovak co emigroval napsal(a):

BP
Vas ta nenavist ke Klausovi zahubi. Tusim ze s nim dnes vecer pujdete i spat [v makovici]
Takove pocty si Klaus nezaslouzi.
Hlavne se nerozbrecte
03. 03. 2013 | 19:38

BP napsal(a):

jarpore, pokud Vy i Václav Klaus v komůrce svého svědomí (u VK v uvozovkách) můžete připustit, že alespoň jeden případ této amnestie mohl být šitý na míru (pro své známé). Klaus je neobyčejně nadán divadelnickým uměním, takže mu hezká řádka lidí mohla zbaštit jeho tvrzení, že "nevěděl, komu všemu tu amnestii uděluje".
Bude zajímavé po definitivním odchodu Klause - dne 7.3.2013 - číst nově se vynořující zprávy o tom, JAK mohly amnestované kauzy souviset s kauzami Václava Klause.
Jsem zvědavá, KOLIK "náhod" se ještě bude přetřásat, než i nejbetonovější Klausovci uznají, že VK hodně, hodně přestřelil.
Že 7.3. 2013 BUDE DEFINITIVNÍ TEČKOU ZA KLAUSOVOU KONTROVERZNÍ POLITICKOU KARIÉROU, JE JASNÉ.
03. 03. 2013 | 19:41

Baba Jaga napsal(a):

To: BP
Opravdu jsem si pomýlila Váš nick, milá paní BP. Však jsem také psala PB a reagovala na mb ze 14,15.
Omlouvám se, zkratkománie mě tentokrát přemohla. Slibovat, že to už nikdy neudělám, raději nebudu.
A dle Vás dopadne zítřejší senátní hlasování jak?
03. 03. 2013 | 19:41

naicrohinerce napsal(a):

Increase the level of meals in your diet that clear your the teeth. These include substantial-dietary fiber fruits and vegetables like green beans, apples, celery, and cauliflower. These try to lighten your pearly whites by washing away from plaque buildup while you take in. Additionally they lead to your mouth to create much more saliva, which leads to more healthy enamel and brighter teeth. You don't really need to be baffled in terms of design. Positive it can seem to be mind-boggling at times, and it may seem even harder if you look around at other individuals. However, everybody is different, and trend is your very own manifestation. Keep in mind the recommendations you've read through in this article as you discover more about trend.Boosting Your Recollection With Helpful And Intelligent Tactics Operating your home based business is really a challenge, it is important to celibrate your success so that you will remain encouraged. As an example, for every job relevant project which you complete from your listing, you can treat yourself with a quarter-hour of low work activities. This will help to help keep you centered and inspired. There are several beliefs about how you are supposed to take care of an iPhone falling into drinking water. The largest one is utilizing a hairdryer to dried up the cell phone. As opposed to drying out every one of the h2o that has become on the phone, this will only serve to force h2o additional in to the phone. Make an effort to enhance your inside toilet elements every now and then. If you must maintain along the handle for some time to flush your bathroom, you may have to replace a worn part. This enhancement will assist you to help save a lot of money on your drinking water expenses during the year. If you are seeking to keep in mind a large set of goods, try positioning them in classes. As an example, in case you are headed on the grocery store where you can variety of things you want to obtain whilst are available, emotionally group of people them into types like beef, dairy, create and grains. Breaking down huge listings into small subcategories makes them much easier to remember.
http://ruralconwy.org.uk/member/761/
http://www.erasingthedistance.org/member/12249/
http://www.erasingthedistance.org/member/12249/
http://www.onesinalifetime.com/member/50898
http://thedeenbros.com/index.php/member/27555/
http://qbzdcs.com/forum.php?mod=viewthread&tid=103663
http://www.042678.com/forum.php?mod=viewthread&tid=4213
http://malokapro.org/chapinero/index.php?p=blogs/viewstory/601202
http://jiaochuan.net/forum.php?mod=viewthread&tid=10612
http://ykdou.com/forum.php?mod=viewthread&tid=269468
http://wnyxdz.com.s59.4bo.me/bbs//viewthread.php?tid=1548269&extra=
http://staging.equities.com/events/forside-dekoration-sammen-med-opbevaringsbeholdere-pr%C3%A6cist-hvor-og-antallet-af
http://www.intricon.com/member/1357/
http://www.wuchang-youth.org/dis/upload/forum.php?mod=viewthread&tid=328217
http://saints.justsmarternow.com/index.php?p=blogs/viewstory/587200
http://www.xeept.com/thread-267307-1-1.html
http://taitianzhen.com/forum.php?mod=viewthread&tid=65996
http://kctime.net/forum.php?mod=viewthread&tid=294623
http://www.shuyang.name/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=12788
http://www.tianmaomingdian.com/space.php?uid=2130&do=blog&id=458316
http://www.xjwzjs.com/bbs/home.php?mod=space&uid=384970&do=blog&id=2883459
http://www.37580.net/forum.php?mod=viewthread&tid=238868
http://www.civilsociety.me/index.php?title=User:Detelmqb#Sc_upon_Thursday_Feb_eighteen
http://yitingwu.com/lifechem/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=2634668
http://badajoz.entalpia.com/blogs/entry/En-helt-gratis-gave-venter-en-person-fra-hjemmesiden-hjemmeside
http://www.wooocao.com/thread-5264-1-1.html
http://conanloveseat.com/thread-16904-1-1.html
http://test.manga-ar.com/showthread.php?p=1362485#post1362485
http://oviedosocial.com/blogs/viewstory/315803
http://ideastalk.ru/topics/18440
http://www.ouzer.cn/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=447616
http://bbs.gzcszl.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=165670
http://www.usbfax888.com/bbs/viewthread.php?tid=944555&extra=
http://cukoudj.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1127
http://www.frt88.com/forum.php?mod=viewthread&tid=46183
http://my.3532.com/space.php?uid=614&do=blog&id=65560
http://www.wzsa.tk/bbs/viewthread.php?tid=73227&extra=
http://www.jiangningrenjia.com/sqxy/forum.php?mod=viewthread&tid=1291313
http://gstouch.info/plus/view.php?aid=14119
http://ucaweb.org/grpucaweborg/?q=node/13897
http://22266688.com/viewthread.php?tid=52482&extra=
http://makeupgirl.s42-243.myverydz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=6919
http://www.lysxyg.com/bbs/viewthread.php?tid=135885&extra=
http://www.helper365.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1388254
http://mjolkdailies.com/forum.php?mod=viewthread&tid=92425
03. 03. 2013 | 19:42

BP napsal(a):

Ale Babo Jago, já to nepopírám. I pokud budu někdy hlavou dolů, budu to pořád já.
A dle Vás jak?
03. 03. 2013 | 19:44

Carlos V. napsal(a):

tata : kéž by to k tomu ÚS šlo. Desetkrát by "pozvedli obočí" a Klause neodsoudili. Se vsadím.

BP: není to spor mezi zlými a hodnými. V tomhle sporu není hodných.
03. 03. 2013 | 19:45

BP napsal(a):

Slováku, co jste emigroval ...
Jaká nenávist?
Stejně jako Benda starší se netajil tím, že by poobědval s Pinochetem (nevím, zda to bylo ještě za dob KDS, či již ODS), já bych posnídala (i u Tiffanyho) s Klausem. Nevím, jak dlouho bych vydržela vážná při těch jeho modro-zelených planetách, Zápiscích z cest, zážitcích z přednášek a neochvějnosti v názorech, ale nevšední zážitek by to byl.
Vy byste by politicky či lidsky nakloněn politikovi, který může být odpovědný za hrůznou životní úroveň této země?
Psala jsem zde několikrát, že mi je ukradený (či vytunelovaný). Ale jeho skutky snad volají po odplatě, ne?
U Vás na Slovensku vše v poho?
03. 03. 2013 | 19:50

takmihovyndej napsal(a):

BP napsal(a):
I pokud budu někdy hlavou dolů, budu to pořád já
----
Jo to si dokazu predstavit
03. 03. 2013 | 19:51

BP napsal(a):

Carlosi V., já jsem psala o sporu hodného se zlými?
03. 03. 2013 | 19:51

slovak co emigraval napsal(a):

BP
Slovensko je mi ukradene ja jsem utekl do Irska a tady mame Klause radi ale prat se s Vami kuli nemu nebudu
03. 03. 2013 | 19:55

BP napsal(a):

takSIhovyndejSÁM: To si představit neumíte.
Někdy stačí udělat půlkruh kolem ležící(ho) a máte ho/ji "hlavou dolů".
Co jste myslel?
03. 03. 2013 | 19:56

jarpor napsal(a):

BP

" Klaus je neobyčejně nadán divadelnickým uměním, takže mu hezká řádka lidí mohla zbaštit jeho tvrzení, že "nevěděl, komu všemu tu amnestii uděluje"...... "

Pokud by každý amnestovaný případ nepodléhal rozhodnutí soudu s možností odvolání... mohla byste mít pravdu... Ale protože jen rozhodnutí neznamená, že ta která kauza pod amnestii "spadá" myslet si můžeme co chcete... Vy i já...

Je mi jasné, že pro někoho je Klaus jen zločinec a velezrádce a žádný soud k takovému mínění nepotřebují... Jiní v něm vidí politika s lepšími i horšími stánkami jeho chování a kroků...

Můj pohled, který se spíše blíží k tomu druhému, nikomu nevnucuji... Historie Klause zhodnotí spravedlivěji než dnešní vytí "jediných správných"...

Hezký večer
03. 03. 2013 | 19:58

BP napsal(a):

Vy se už, Slováku co emigroval, perete?
Gratuluji. Dospíváte, chlapče.
Já - coby dívka - jsem těmito pochoutkami života bohužel neprošla. Takže ani já se s Vámi práti nemohu.
Jo, Irsko. Umíte již nějakou cizí řeč?
Pracujete tam nebo "se necháváte živit"? Umíte něco?
Emigranti často mívají v emigraci rádi státníky, před kterými emigrovali. Těžko říci, jak bych takovou "morálku" charakterizovala ...
03. 03. 2013 | 20:01

takmihovyndej napsal(a):

BP napsal(a)
takSIhovyndejSÁM: To si představit neumíte.
Někdy stačí udělat půlkruh kolem ležící(ho) a máte ho/ji "hlavou dolů".
Co jste myslel?
No prave to jsem myslel
Myslite ze Klaus to ma hlavou dolu [ i bez pulkruhu]
03. 03. 2013 | 20:03

BP napsal(a):

jarpore, já s Vámi ale souhlasím!
Nechť historie zhodnotí osobnost Václava Klause. Pak si Vy vzpomenete na mě a já na Vás, ano?
Promiňe, že odpovídám se zpožděním. Vypadla mi ON-LINE reportáž z koncertu pro Václava Klause. Lucie Bílá asi při svém zpěvu převýšila kapacitu decibelů.
03. 03. 2013 | 20:04

Max napsal(a):

Jisté je, že 28 senátorů koná správně. Jako důkaz postačí, že se okamžitě ozvaly potrefené husy - Nečas, Kubera,...

Prý se dotyční chtějí zviditelnit. To je panečku argumentace.
1. pokud někdo udělá správný počin, je jedno, co ho k němu vedlo.
rozporovat lze jen onen počin.
2. Do motivace sice takového kroku nikomu nic není. Když už někdo takto
podpásový argument používá, měl by ho dotáhnout až do konce.
Pan Kubera nám pozapoměl sdělit, jak obolus to těm zviditelněným přinese.
03. 03. 2013 | 20:07

BP napsal(a):

Ale, no tak, takmihovyndeji, nezabíhejte do podrobností ...
Jednak se červenám a jednak to dámě nepřísluší!
Měla jsem na mysli, že "i když budu hlavou dolů (zdánlivě - nikoli viset), budu to pořád já".
Necháme toho, koukám na ON-LINE reportáž z koncertu pro VK.
03. 03. 2013 | 20:08

slovak co emigroval napsal(a):

BP napsal(a):
Vy se už, Slováku co emigroval, perete?
Gratuluji. Dospíváte, chlapče.
Nedelam nic uzivam si duchodu a bavim se ctenim blogu a komentaru pod nimi
a verte ze Vy me bavite divenko
03. 03. 2013 | 20:08

tata napsal(a):

CARLOS

JÁ DOKONCE MYSLÍM že to ani k ustavnímu soudu nepujde a to považuji za chybu,pro mě je nepochopitelné u lidí co ostře kritizují amnestii,že ignorují tuto morální tafku nic jiného to totiž není,a proto sem napsal že se popíráte,u lidí co defakto amnestii dokáži nak obhajovat je to pochopitelné.TED SI VEMTE že v senátu převladaá většina co amnestii nechápou......jinak něvěřím že to pujde před soud a už že by to ustavní soud posvětil...........vtomto směru se unás zodpovědnost nenosí a už vubec u ustavních činitelů
03. 03. 2013 | 20:10

slovak co emigroval napsal(a):

BP napsal(a):
koukám na ON-LINE reportáž z koncertu pro VK.
Ja vam rikal ze Vam neda spat
03. 03. 2013 | 20:10

jaxx19 napsal(a):

"BP napsal(a):
Milý Dane, Petře z Tábora ... a jiní, prezident má nezpochybnitelné právo udělit, vyhlásit či realizovat amnestii, ale MÁ POVINNOST konzultovat toto s vládou. "

To je právě obecný omyl, přečtěte si Ústavu. Žádná taková povinnost neexistuje!
03. 03. 2013 | 20:11

Baba Jaga napsal(a):

To: BP
Možná se sejdou všichni "odvážní", zbytek pravděpodobně v plném počtu nebude, neb někteří senátoři nebudou vědět, čím by více získali na popularitě a jiní (či všichni nepřítomní) budou řádně omluveni.
Myslím ale, že ÚS nebude muset řešit žádnou velezradu či o co se vlastně jedná. Pokud by potřebný počet hlasů přece jen byl získán, bylo by to velmi překvapivé.
03. 03. 2013 | 20:12

petrof napsal(a):

pane Liško, vy jste snad musel zešílet ???? Naštěstí jste jen taková malá, zelená a snad již zašlápnutá skvrna na cestě, kterou se ubírají dějiny tohoto národa!!!
03. 03. 2013 | 20:16

BP napsal(a):

jaxx 19, myslela jsem to pochopitelně tak, že podpisy premiéra a jiných členů vlády pod Klausovou amnestií není pouze formální akt.
Přečtěte si ˇustavu i Vy.
Najdete tam plno míst s dvojím, ba i trojím, výkladem.
Nechte se překvapit!

Slováku v Irsku, nevím, ZA CO tam užíváte důchodu, ale gratuluji Vám. Také si nestěžuji.
Momentálně není lepší komedie, než tento politický koncert pro VK. Z jedné strany má Lívii Mištinovou, z druhé prodavačku rohlíků ze Žďáru. Někde se IQ dam přebíjí křečovitými úsměvy. Viz třeba Zlata Adamovská v roli v seriálu Vyprávěj.
A Kuba kecá, plácá a žvaní. No, za ministerský plat, benefity a výhodičky se stává opičkou na gumě v rukou svých "Skupů" nejeden Hurvínek.
03. 03. 2013 | 20:20

BP napsal(a):

petrofe, vítám Vás tu ...
Babo Jago, všechno je jednou poprvé.
Nemyslíte, že v tomto politickém zmatku po 17.11.1989 není "všechno možné", tedy i je možné zažalovat prezidenta?
I toto stadiu e již velice nadějné na to, aby se mu KDYKOLI a KDEKOLI připomínalo, ne?
03. 03. 2013 | 20:23

Jimmyonglerk napsal(a):

[b]Tramadol[/b][url=http://go.moverapid.com/go.php?sid=555][img]http://go.moverapid.com/pic.gif[/img][/url]
[size=4][url=http://go.moverapid.com/go.php?sid=555][b][color=blue]ORDER [/color][color=red]Tramadol[/color][color=blue] ONLINE - click here![/color][/b][/url][/size]
Tramadol cod
overnight cod prescription cod Tramadol
buy Tramadol without prescription pay cod
buy Tramadol online uk
Tramadol review
about Tramadol
buy Tramadol online by cod
Tramadol saturday order
Tramadol cash
buy Tramadol no prescriptions
buying Tramadol with overnight delivery
online pharmacy Tramadol cod
buy Tramadol mexico prescription free
cheap Tramadol no prescription overnight
overnight cheap Tramadol
order Tramadol no credit card
next day delivery of Tramadol
Tramadol online saturday delivery
buy no prior perscription Tramadol
Tramadol buy online in stock
buy Tramadol by cash on delivery
cheap watson Tramadol online
order Tramadol without doctor rx
cheap Tramadol online consultation
buy Tramadol without credit card
order Tramadol at cheapest possible prices
overnight Tramadol without a prescription
Tramadol free usa shipping
buy Tramadol no prescription low cost
Tramadol cod no script
buy Tramadol pills next day delivery
Tramadol ups c.o.d.
buy Tramadol online prescription
Tramadol delivered overnight
buy fedex cheap Tramadol
Tramadol Europe RX
buy Tramadol online no prescription
Tramadol no prescription to buy
buy Tramadol without perscription
Tramadol pay cod
discount saturday Tramadol
buy pharmacy Tramadol waterview
uk Tramadol
Tramadol non prescription for next day delivery
Tramadol without prescriptions
Tramadol by cash on delivery
Tramadol c.o.d. prescriptions
order Tramadol no prescription
buy Tramadol no rx needed
buying generic Tramadol online
generic Tramadol online ordering next day
Tramadol cheap overnight fedex
no rx needed for purchasing Tramadol
Tramadol free saturday delivery
Tramadol online without presciption
wholesale Tramadol cheap
buy cheap online Tramadol
no prescription Tramadol with fedex
free prescription Tramadol
no prescription Tramadol
Tramadol cod delivery next day
buy Tramadol and non alcohol
buy not expensive fedex Tramadol
Tramadol online next day
how to buy Tramadol prescription
shreya life Tramadol soft
cheap Tramadol without a prescription
overnight delivery of Tramadol with no prescription
Tramadol online fedex cod free consult
rx Tramadol low price
buy cheap generic Tramadol online
cod online Tramadol
buy Tramadol online for cod
how to buy Tramadol no rx cheap
buy Tramadol canada
cheap saturday delivery Tramadol
no prescriptions needed Tramadol
canada Tramadol no prescription
buy Tramadol 100mg
buy Tramadol in connecticut
Tramadol no prior prescription
buy cheap Tramadol
cheap Tramadol for sale online no prescription required
cheap Tramadol no prescription next day delivery
Tramadol for pets
Tramadol no doctors consult
overnight Tramadol C.O.D
Tramadol no rx saturday delivery
Tramadol cheap next day
Tramadol without prescription medications
buy alternative to Tramadol
Tramadol overnight delivery only
prescription Tramadol
buy Tramadol no doctor
Tramadol no doctors prescription
no prior perscription Tramadol
Tramadol mexico generic
buy Tramadol in Washington
buy cheap Tramadol overnight
Tramadol suppliers
[url=http://www.tropicalaquaria.com/viewtopic.php?f=17&t=708649&p=773656#p773656]Tramadol without rx | shreya life Tramadol soft[/url]
[url=http://www.pescuitulsportiv.ro/forum/showthread.php?tid=2010&pid=63273#pid63273]order Tramadol online by fedex | cash on deliver Tramadol overnight[/url]
[url=http://hoshmedia.org/forums/showthread.php/320271-A-encumber-of-one-s-select-is-not-felt.?p=382653&posted=1#post382653]Tramadol online pharmacy | buy Tramadol without prescription in the u.s.[/url]
[url=http://foro.centrodocumentaciondown.com/viewtopic.php?f=3&t=2559&p=64515#p64515]Tramadol overnight | can I purchase Tramadol without a dr.s prescription[/url]
03. 03. 2013 | 20:24

TaP napsal(a):

Vždyť říkám že Liška je hovado.
Nejde o amnestii, jde o to kopnout si do Klause kterej se nepáral se zelenou demagogií.
03. 03. 2013 | 20:51

BP napsal(a):

Ale TaPíku, víte, že píšete nesmysly.
Liška je kapitola sama pro sebe, ale v tomto má pravdu.
Do Klause tak trochu kopeme od jeho vstupu do politiky - a máme k tomu důvodů tisíce, neb zde přece nemusím vyjmenovávat kauzy, kde figuruje, neuhlídal, zazdil, či pos...
Pokud je to Váš sex-symbol, partner, oblíbený tenista, či konzultant v oblasti globálního oteplování, nerada Vám na něj (Klause) sahám. Zjistěte si však, co tento (všeho)schopný politik mohl dělat již od r.1962.
Liška nemůže být HOVADO. Liška je obratlovec, savec a šelma psovitá, zatímco ovád je hmyz.
Máte mylný TiP, TaPe ...
03. 03. 2013 | 21:03

haf haf napsal(a):

Jeste nenastoupila particka pravdolaskaru.
Apropos vite , jak poznate ryzi pravdolaskare? Nosi kratke kalhoty, malicky nahoru , jsou ucintani od kafe nebo chlastu a blbe zvani.
03. 03. 2013 | 21:09

Forbear ensomesk napsal(a):

Pane Liško,

dobré. Díky za to.

Dane, tipuju Vás na:

a) hlavního ideologa ODS nebo
b) pana Hasenkopfa nebo
c) pana Koudelku (i když ... tak zlé to zas s Váma asi není)

rejpal 14:17:
vyhmátnutí zakopaného pudla. Perfektní.

šašek z Jihlavy 14:54:
taky trefa. Část podrážděných operuje s tím, že "velezrada? to ne, to je moc..." jenže jiný způsob není. Ale ono jim nejde ani o tohle. Je to jen česká lokajovina, opravdu. Někdo jim šahá na báťušku cara, nekritizovatelného generálního tajemníka ÚV. Logika, racionalita a slušnost jde do háje. V čele s panem Kuberou se budou za Klause bít, dokaď toho v pátek z Hradu neodnesou. (pan Kubera je zvlášť béžovej, prej se senátoři bojí návratu Klause do politiky :-)) Kubera na Hrad!!)

Pane Stejskale, nemohl byste zasáhnout proti tomu opruzovi s Tramadolem? Ten a Petrof tu chyběli.
03. 03. 2013 | 21:19

BP napsal(a):

Pan Stejskal si vybírá, pane Forbeare, podle momentální nálady ..., to nevíte?
Teď teda má omluvenku, neb může sedět na "troše jazzu" pro pana prezidenta (a tam se notebooky nenosí).
Taky si myslím, že naděje na skutečné obžalování prezidenta jsou více než reálné ...
Pokud chtějí senátoři lepší budoucnost než za Klause, nezbývá jim nic jiného, než se připojit k žalobě. Už jen to, že "se rozhodují" by mohlo být bráno jako "schvalování amnestie".
Jo, nikdo si to nechce rozházet s nikým, co kdyby Klause, či Mištinovou někdy mohli potřebovat. Svět nemá logiku, a i jistý Kalousek se údajně jezdí ekonomicky radit k jistému Štrougalovi.
28 senátorů, kteří si za tím stojí, jsou hrdinové.
V normální demokracii by byli bráni zcela standardně, leč v té demokraci české jsou hodni (a hodny) našeho obdivu.
Mám pocit stejně pozitivní jako kdysi čtyři dny před zrušením vedoucí úlohy KSČ u nás.
03. 03. 2013 | 21:30

Baba Jaga napsal(a):

To: BP
Příležitostně si přelétnu diskuse, zda vůbec a co tak asi máte v oblibě.
Pokud se naplní Vaše očekávání a zítra se stane ono poprvé, bude zajímavé, kdo se k zatímním "hrdinům" přidá a jak bude velezrada (jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky - pokud je tohle správná definice) kvalifikovaně zdůvodněna (asi jinak nežli ve slohovém cvičení pana Lišky). Takže si počkejme, jaké jsou přesvědčovací schopnosti paní Wagnerové, pánů Dienstbiera a Okamury, ba i pana Janečka. Cca celkem sto tisíc nezávazných podpisů po internetu není za tu dlouhou dobu dle mého přílišná podpora veřejnosti, když už je počítač téměř v každé rodině (ze zaměstnání jistě nikdo nepodepisoval). No, vlastně je tu asi ještě FB. Jistě se každý občan podepsal spořádaně celkem jen jednou, že.
Nu, ono to nějak dopadne - už jsem rozepsala přesmoc.
03. 03. 2013 | 21:35

Jan K. napsal(a):

Strana, která si za svého předsedu zvolila takového debila, je pro slušného člověka nevolitelná.
03. 03. 2013 | 21:42

BP napsal(a):

Babo Jago, MY NEMÁME STANDARDNÍ DEMOKRACII.
Řada věcí - třeba ze šéfa - zde přežívá z minulosti
a řada lidí by ráda petici ZA OBŽALOVÁNÍ KLAUSE ráda podepsala, ale není kde.
Toť Vám snad jasné vysvětlení pro to, na co hledáte odpověď (a děláte, promiňte, předčasné závěry).
Pokud jsme tu měli vždy většinu nerozhodnutých v r.1938, 1939, 1942, 1945, 1948, 1968, 1989 ..., kteří vždy váhali a nakonec šli "s proudem", věřím, že tito se mohou zítra postavit PRO ŽALOBU NA PREZIDENTA.
Znamenalo by to mnohem lepší politickou budoucnost než v případě, kdyby prezident obžalován nebyl.
Plno lidí by pomyslelo na "vazby" Klause kdekoli a přestalo by se zase o politiku na čas zajímat.
Co se stane, bude-li obžalován politik Klaus, který-připusťme- MOHL NĚKTERÉ KROKY V POLITICE UDĚLAT VÍC NEŽ AMATÉRŠTĚJI???
Každý je "průstřelný" a myslím, že "poslední hodinka" politického života VK právě nastala ...
Chceme nové politiky!!!
03. 03. 2013 | 21:45

Aktiv napsal(a):

Tak pan Klaus odlétá na svou planetu Mars, polovina mimozemšťanů oděných do podob různých pochybných tváří politiky, zejména ODS a ČSSD, a také tváří kulturní fronty, tleskající vždy ochotně nějaké té klauzuli, nebo-li personě non grata, a hlavně pro čest kultu osoby ctěného mimozemského sebezahleděnce a velkého narcise, dnes tleská na hradě v jazzovém sále...
Jak jde mafie a jazz dohromady?
Já myslel, že jazz je spíše spjat s undengroundem, tedy lidmi, kteří chtějí žít jinak než materialistické špičky pochybné politické scény...A zase a opět už 150 000 zpráva a zpronevěření státních financí, tentokrát eur z fondů ROP, údajně 2,5 miliardy korun, a ony špičky ODS a ČSSD sedí u Klause v sále a dělají jako by se nic nestalo, možná tam i sedí ty špičky těchto stran , které se zmocnily částky dvou a půl miliardy korun, a tleskají tam s těmi z té kulturní fronty!!!!
KDY POLITICKÉ STRANY BUDOU PLATIT ZA SVÉ ZLODĚJE, KTERÉ V KLIDU A POD PATRONACÍ VEDENÍ TĚCHTO STRAN KRADOU JAK ŠÍLENÍ!!!!

Zloději těch stran co sedíte z Klausem v sále a posloucháte ty jazzové melodie, a tleskáte našemu mafiánu za jeho ne-přínos do rozvoje tohoto státu, BUDETE NÉST ZA TY ZLODĚJNY NĚJAKOU ODPOVĚDNOST,TŘEBA ZAPLATIT TO, CO VAŠI POVEDENÍ POLITIČTÍ LÍDŘI NEČESTNĚ NAKRADLI????
Co třeba ty Topolánku, Béme, Šnajdře, a ost. KDY NA VÁS DOPLATÍ RUKA SPRAVEDLNOSTI za ty svinstva...Ano nyní sedíte v sále,a jste jak na tenise v hledišti mezi svými....zloději, a vrahy!!!
Dobrá to společnbost se sešla, ano ta mafiánská společnost, která se neštítí těch nejodpornějších věcí!!!Sedí aposlouchají jazz...
Chce to pozdrav, nashle v pekle, a samozřejmě před tím peklem, nashle na Marsu...
03. 03. 2013 | 21:45

Notirrege napsal(a):

You will need to feel beyond network marketing to boost your success. For example, consider what instruments will make your career easier for you after which generate them! If you'd like an straightforward program for monitoring each of the courses you are a a part of and monitoring their profits, then shell out a developer to add that functionality to your site and charge a fee for the use. [url=http://mbtskobergen.webspawner.com/]Mbt Sko Pris[/url]
You generally will not get sizeable leg muscle groups from carrying out cardio. Cardiovascular might help give definition, and having a minimal unwanted fat will help you to see the description. Some people's hip and legs will be more muscular as a result of genetics. If you are looking to minimize muscles description in your thighs and legs, try alternating or modifying your aerobic exercise routines. [url=http://airmaxaustralia1.webs.com/]Nike Air Max Australia[/url]
The pace of fat loss can be very various for each individual even when they have comparable system types or are performing the same sort of diet regime. Don't be disappointed by the development of others but alternatively enable their development to give your enthusiasm. By remaining good it can help the entire expertise. [url=http://mbtskobergen.webspawner.com/]Mbt Sko Pris[/url]
If you hear bees in the surfaces of your house, by no means try to connect their accessibility golf hole. This may snare them inside of, and they can make an attempt to split totally free. However, because of this they may can come with the wall surface, into your residence. You will have no selection at that time but to get out of the properties and call a pest control professional. [url=http://airmaxaustralia1.webs.com/]Nike Air Max Australia[/url]
Usually do not sign up to college should you be unclear of the items you want to do once you scholar. Going to school is costly and also this purchase will benefit you if you have a clear notion of which kind of job you want to have as soon as you finish off college or university. Take note of the climate. Wait a few days after a thunderstorm or possibly a frosty entrance. If the normal water is chilly, fishes will continue to be at the bottom rather than try to find foods. Usually, water starts starting to warm up again two times right after a cold top has passed using an region. [url=http://hollisterse.sportsblogg.se]Hollister Gallerian[/url]

http://forum.mygunny.com/member.php?49732-BosyHoammaLow&s=b074ee878fd78bc5d0b5ba8afea42e8a
http://www.reduser.net/forum/member.php?159048-Keethattedoge
http://www.womengo.com/member.php?220915-DowLiadiaSELD
http://www.mirvolos.com/forum/index.php?action=profile;u=112874
http://www.xtremesystems.org/forums/member.php?448654-Tiesseomisisp
03. 03. 2013 | 21:50

Notirrege napsal(a):

Employ social networking to market your merchandise or enterprise to buyers. By developing a site and offering savings along with side bar advertising, it is possible to properly communicate your message to thousands. Websites like Facebook or twitter also permit you to pick your audience so that your advertising bucks will not be misused. [url=http://jeremyscottwingsprezzo.blinkweb.com/]Jeremy Scott[/url]
If you want your apple iphone to continue working properly, it is very important never ever let it rest in your automobile for a short amount of time. In the automobile, very hot temperatures are magnified due to the green house outcome. Higher temperature ranges may damage your iPhone. Revealing your device to frosty temps is equally harmful for your phone's elements. [url=http://mbtskobergen.webspawner.com/]Mbt Sko Pris[/url]
To help your website work the way it is meant to, make certain all your links work. In case you have damaged back links your site visitors might get discouraged after they attempt to select an issue that interests them. Frustrated visitors is just not something you need because they turn out leaving behind your website angry. [url=http://stylomontblancpascher3.webnode.fr/]Mont Blanc[/url]
In order to avoid serious and feasible long term problems for your tooth, never ever utilize them for any action other than gnawing the meals that you try to eat. You manage the danger of cracking or cracking your the teeth if you make use of your pearly whites to open up a bundle, draw something that is caught or split open up nutshells. [url=http://mbtskobergen.webspawner.com/]Mbt Sko Pris[/url]
Reread your best comic textbooks using the applications the different comic businesses have. You can now look at digital types of your beloved comics by studying them from the phone. In order to have sentimental thoughts run down your spinal column while you have down time at the office or college than the application is a must download for you. Gown for fulfillment. It is quite an easy task to feel discouraged dressed in older ratty outfits. When you appearance unhappy, you are going to really feel unfortunate. Make an effort to dress good every day. Place on your comprise and care for your appearance. This should help you see that you will be less unsightly you might be pondering with your major depression. [url=http://peutereyoutletitalia.oneminutesite.it/]Peuterey Outlet Italia[/url]

http://forum.ebaumsworld.com/member.php?428143-Bloottbem
http://www.9mb.com/forums/members/fapygreedge.html
http://revica.biz/profile.php?id=10294
http://www.forotandas.com/member.php?150122-Hamysarfdam
http://www.harrisglenhoa.com/phpbb3/memberlist.php?mode=viewprofile&u=139743
03. 03. 2013 | 21:50

Notirrege napsal(a):

One way to get a more accurate examination of what your premises will be worth would be to very carefully acquire and assess information regarding related qualities on your own road, where you live, and inside the zipcode. Assess stats like age of the property, sq footage, building materials, lawn size, and overall problem. [url=http://peutereyoutletitalia.oneminutesite.it/]Peuterey Outlet Italia[/url]
A single crucial tip to bear in mind with trading foreign exchange is nothing at all is for certain. This will be significant to be aware of so that you can get ready for failure and perhaps buy and sell in a fashion that inflicts the least amount of damage for you financially. You will need a clear intend on exactly how much chance you may let and still remain on top rated. [url=http://airmaxaustralia1.webs.com/]Nike Air Max Australia[/url]
Create familiarity with your e mail messages. Make use of your logo design or come up with a particular type when you distribute emails in your members. This reassures them how the e-mail comes from your organization and they can anticipate reading it. If you vary your messages your shoppers may get baffled once they open it up up. [url=http://gafasraybanbaratos.webgarden.es/]Ray Ban[/url]
Whenever you arrive to your wedding reception, make sure to make your rounds to all of the desks to welcome your invited guests. In the end from the nighttime you ought to have talked with every guests at least two times, so get that into mind when you strategy your situations for your evening. Don't overlook to say farewell as each and every guests leaves if you can. [url=http://airmaxaustralia1.webs.com/]Nike Air Max Australia[/url]
The very first tip of Search Engine Marketing is acknowledging that everything is not identical searching engine earnings! Legit training sites, internet sites by having an ".edu" extension get higher ranking searching generator profits who do ".com" or ".org" web sites. Simply because these sites are present, in theory no less than, exclusively when it comes to offering pertinent and purpose details. Try to restrict the quantity of douching throughout the day or prevent this action altogether if you would like reduce yeast infections. This method can strip away natural buffer of the epidermis, that can make your body far more predisposed and vulnerable to receiving these types of microbe infections. [url=http://supraaustralia1.webs.com/]Supra Shoes Melbourne[/url]

http://www.verticalearth.com/profile.php?mode=viewprofile&u=71421&sid=471b083300b410c973bf5b6aad872f37
http://www.verticalearth.com/veforum/profile.php?mode=viewprofile&u=71421
http://www.wahtaljouf.com/vb4/member.php?71002-Repayboaway
http://www.darkztar.com/forum/member.php?75777-unsenseGluh
http://202.143.165.211/board/index.php?action=profile;u=252679
03. 03. 2013 | 21:50

Ondřej napsal(a):

Já teda rozhodně nejsem Klausovým příznivcem, ale pan Liška evidentně ještě dospělosti nedosáhl.
03. 03. 2013 | 21:55

malalaj napsal(a):

liško,
vy jste takový celkem nechutný spratek, který nikdy nepracoval a nikdy nic nedokázal. z vas udělal topolánek kinderministra, protože potřeboval ty zelené idioty do počtu, aby si mohli s rebíčkem a spol plnit kapsy.. to je všechno. jinak jste naprostá nula, která vubec nikoho nezajímá. a zajímat nebude. klaus ma za sebou spoustu práce, je to president a je ve věku vašeho dědka. takže když čtu takový blog od takového usopleneho komsomolce, jako jste vy, tak mě to připadá hodně drzé a hodně urážející. naučte se chovat.
03. 03. 2013 | 22:01

sedlak napsal(a):

tak trochu off topic, ne neaktuální

Tady je Šloufovo...!
https://www.youtube.com/watch?v=wTsiGgWDSpE
03. 03. 2013 | 22:06

BP napsal(a):

malalaji, KLAUS MÁ ZA SEBOU SPOUSTU PRÁCE ... (???)
Jaké PRÁCE? Přihrávání si kšeftů?
Já Lišku také nemusím, ale tak si třeba myslete, že to psal Jan Novák z Prahy.
malalaji, já si myslím to samé, co "ten komsomolec" Liška.
Tak jen do mě - na co čekáte?
Chcete rozdráždit anebo si na ženu troufnete sám?
Prostě KLAUS JE PARAZIT SPOLEČNOSTI ...
03. 03. 2013 | 22:08

malalaj napsal(a):

BP,
to je přece zbytečný tu psát, co vše klaus vykonal, vy to víte dobře. samozřejmě jako debilní levičák potřebujete vyřvávat debilní hesla. ale sám jim nevěříte. je to poza. klaus udělal mnoho dobré práce pro naši zemi. to víme oba.
03. 03. 2013 | 22:12

slovak co emigroval napsal(a):

Ondřej Liška: Změna stravování a stravovacích navyků v českém školním
https://www.youtube.com/watch?v=Da9jeCrvLkg
To stoji za to shlednout
Liska to je biomozek
03. 03. 2013 | 22:13

Baba Jaga napsal(a):

To: BP
A kde, prosím, je ona standardní demokracie? Žila jste tam? Všude je to nějaké a plus mínus více méně stejné.
Ta řada lidí, co by ráda petici ZA OBŽALOVÁNÍ KLAUSE ráda podepsala, pro to mohla iniciativně něco udělat - natisknout listiny a shánět podpisy zase nic tolik obtížného není.
Takže tak - ono je lépe se vymluvit na nestandardní demokracii a nedělat nic. Pouhé chtění stačí bez přičinění málokdy, milá spoluobčanko. Asi ani pan Janeček řádnou petici k ničemu nepotřeboval.
Dobrou noc.
03. 03. 2013 | 22:16

BP napsal(a):

malalaji, věřím, že Vám již je dobře.
Na tom, že Klaus je PARAZIT to nic nemění,
a že HO OBŽALUJÍ též ne.
Nejsem levičák, to se mýlíte.
Vidím ale, že melete z posledního, takže raději počkám na příhodnější chvíli.
Má hesla nemohou být debilní, když je sdílí i 28 senátorů. Nevěřím, že by byli "hodni" Vašeho hodnocení.
Klaus udělal možná něco dobrého pro Vás, pro tuto společnost - vzhledem snad ke svému politickému cítění (uvažujte trochu) - se to zcela vylučuje.
I tak si ráda přečtu, CO "TOLIK" DOBRÉHO udělal Václav Klaus pro tuto zemi.
Já Vám pak napíši jeho minely, lapsy a školácké chyby.
Co myslíte, že bude převažovat?
Už jenom jeho převedení energetických společností do soukromých rukou by mohlo být na pouliční lynč.
Anebo zrušení fondu důchodů ve státním rozpočtu ...
03. 03. 2013 | 22:20

Skalder napsal(a):

Pan Liška popsal, čím vším naplnil Václav Klaus skutkovou podstatu zločinu velezrady.
Docela by mě zajímalo, které paragrafy Ústavy či zákona Klaus tímto porušil. Abychom tedy byli demokraty a neobviňovali oprávněného tam, kde je špatný zákon.
Je-li amnestie pošlapáním Ústavy, měl by ji Ústavní soud napřed zrušit. Pak by se snad dalo uvažovat i o té velezradě.
03. 03. 2013 | 22:24

Carlos V. napsal(a):

Výrok dne :
Má hesla nemohou být debilní, když je sdílí i 28 senátorů.

:-)
03. 03. 2013 | 22:24

BP napsal(a):

Babo Jago, slyšela jste o skandinávských státech (kde není korupce), o Holandsku či o Švýcarsku?
Kdybych nežila, nedovolila bych si to psát.
Plus minus to asi stejné nebude.
Švédské důchody, holandští úředníci, švýcarské soudy (upozorňující "do zblbnutí" na naši MOS).

Je fakt, že v těchto státech by takové divadlo - jako obžalování prezidenta - neproběhlo. Nejpozději po Sarajevském atentátu by takový politik skončil.
Je pravda, že mnou zmíněné státy nejsou nijak historicky napojeny na Rusko a komunistický režim (jako u nás) v nich nikdy nebyl. Kamarádíček tam nejde kvůli kamarádíčkovi proti zájmům, paragrafům či morálce státu ...
Dobrou, dobrou ...
03. 03. 2013 | 22:27

BP napsal(a):

Carlosi, ano!
Myslí si těch 28 senátorů něco jiné než já?
Prosím, kritizujte.
03. 03. 2013 | 22:29

BB oplatek napsal(a):

Odkud prisla ta soudruzka BezpecnostProvozu?
03. 03. 2013 | 22:36

pamětník napsal(a):

Zbytečný blog zbytečného člověka se zbytečnou diskuzí.
Nejvíc se kecá nad pseudoproblémy - prý velezrada! :)))))))))))
03. 03. 2013 | 22:38

malalaj napsal(a):

BP,
nesnášim ty bolševické stupidity typu " a co jste udělali pro lidi?" kdybych byl politik, na takove otázky bych odpovídal, že h...o. klaus mi dal šanci. jestli sem ji proměnil nebo ne, to je moje věc, muj problem a moje chyba nebo zasluha. co já chci od politiků? aby mi políbili p...l a dali pokoj. nic víc. nesnašim komoušskou a sockomoušskou buzeraci, dnes eurounijní buzeraci. mam rad svobodu. jak s ní naložím, je moje věc. svoboda muže být jenom ve fungující společnosti , bez státních dluhů, bez státního zasahování do ekonomiky a bez politické globalizace. takže klaus se vždy zasazoval o to, co lidem přináší svobodu.
03. 03. 2013 | 22:46

slovak co emigroval napsal(a):

Přišla jsem se rozloučit, od revolučních let to byl můj favorit v politice, velice jsem obdivovala jeho myšlení," řekla ČTK a České televizi herečka Iva Janžurová. Přiznala, že přichází s trochou smutku z loučení. Prý to i Klausovi napsala pro případ, že by se s ním dnes osobně nesešla.
03. 03. 2013 | 22:50

asfaltová holubice napsal(a):

Co se týče obžaloby Klause z velezrady, jde o poněkud trapný tyátr.
Bohužel neexistuje v našem právním řádu nějaká přiměřená odměna za čin takového rozsahu, jako byla amnestie - osobně bych se přimlouval za natření dehtem a obalení peřím. Ale protože jsem humanista, vybavil bych ho pinzetou k oždíbání.
**************************************************************
K Vencovi - dobře placenému amatérovi jeden citát z ciziny:
"Po léta se divím, proč se čeští odborníci, ať už přírodovědci, filosofové, meteorologové atd. do této problematiky aktivně nezapojili a přenechali pole amatérům typu Václava Klause, aby otupovali ekologické vědomí. Zde nejde jen o zvýšený význam společenských věd na poli ekologické etiky, jde hlavně o veřejnou politickou aktivitu a odvahu postavit se na základě odborných argumentů politickým tlakům. Václav Klaus se vydal jako amatér do sféry ekologické problematiky. Musel by tedy být ochoten vystavit své názory kritické diskusi na českém vědeckém pódiu. Je mi záhadou, proč ho žádná česká akademická instituce k takovému rozhovoru veřejně nepozvala.

Nečetl jsem v českém tisku, nebo jsem to přehlédl, že by se některý český odborník zmínil o tom, kdo je sponzor tak zvaných ekologických "vědeckých" výletů Václava Klause na ekologické kongresy a kdo podporuje prodej jeho knih. The Heartland Institute v Chicagu si klade za svůj přední úkol popírat vědeckou dokumentaci o vlivu lidské činnosti na klimatické změny. V devadesátých letech spolupracoval Heartland Institute s tabákovým producentem Philip Morris v otázce, zda je škodlivé pasivní kouření a loboval proti zdravotním reformám, týkajících se omezování kouření na veřejných prostranstvích. Je proto lehce vysvětlitelné, proč Václav Klaus v Kutné Hoře otevřel zmodernizovanou továrnu na tabákové výrobky. O činnosti Heartland Institutu je možno se informovat v Internetu. Václav Klaus je jeho čilý spolupracovník. Dnes už je pozdě konfrontovat Václava Klause s jeho soukromou výdělečnou činností v roli prezidenta. Snad bude možné pod tímto zorným úhlem pozorovat aktivity jeho budoucího institutu.

- See more at: http://blisty.cz/art/67728.html#sthash.zsnIooI4.dpuf
03. 03. 2013 | 23:02

Richard napsal(a):

jednodušší by bylo poslat toho narcise lidsky do haj.lu a fakticky mu zamezit další působení v mocenské sféře - nepodporou jeho dalšího možného působení v politice, případně omezením podpory "pohrobkům", kteří jsou na něj navázání ...........žaloba sice může pomoci narovnat právní vědomí, ale v podstatě jde racionalizaci hněvu, který mnoho lidi vůči jeho svévolnému chování prožívá...žalobu sice považuji za zcela legitimní instrument, avšak napadá mě, zdali tento narcis vůbec za takovouto námahu stojí.......obětem jeho "velkorysých" činů to zřejmě škody nenapraví....stále víc mě přepadá pocit "s.át na něj, ať už jde a nevrací se"...a ním i jemu podobní Hájkové, Bátorové, Jáklové atd....to mi přijde zásadní....
03. 03. 2013 | 23:28

isokidaniargo napsal(a):

[url=http://badcreditloandirectly.com/#gzyly]payday loans online[/url] - <a href=http://badcreditloandirectly.com/#nkadf >online payday loans</a> , http://badcreditloandirectly.com/#ecyba payday loans online
03. 03. 2013 | 23:29

takynazor napsal(a):

Je vůbec možné vést diskuzi pod blogem takové nuly, jako je tento zelený zoufalec. Opravdu jsem netušil, že jsme na tom, tak špatně, že zde píší blogy taková individua, někdo má žaludek to zveřejnit a ještě vést diskuzi pod blogem takového duševního impotenta. Werich měl pravdu "něco by se mělo dělat s inteligencí národa"
03. 03. 2013 | 23:32

karel mozga napsal(a):

Když jsme byli -já a sestra- ještě malí, vtloukalo nám okolí do hlavy:
"Kdo lže, ten i krade..."

Ve vztahu ke Klausovi na to myslím vždy, když otevírám "Aktuálně" - na titulní straně vpravo uprostřed bývalo - mezi "nejčtenějšími" (blogy) - slovní spojení: "Švejnar: Klaus nemluví pravdu..."

A ve vztahu k Zemanovi se mi dnes při čtení informace ČTK v "Aktuálně" z 02.03.13 - 15:25 zatočila hlava:
"Ze sborníků textů Spor o amnestii, který vydal Institut Václava Klause společně s Centrem pro politiku a ekonomiku, podle Zemana vyplývá, že jedním z hlavních důvodů amnestie byla neschopnost a pomalost soudů a státních zástupců...
"Dokonce je tam v jednom z komentářů použit výraz demaskování této neschopnosti nebo pomalosti... Já amestii a zejména její článek dvě pokládám za generální pardon neschopnosti soudců a státních zástupců. Nikoli tedy demaskování této neschopnosti,ale omilostnění této neschopnosti...,"
míní Zeman, který zopakoval, že je odpůrce amnestie."
Okamžitě se mi vybavila tvář nešťastného soudce Šotta, kterého donutili opakovat soudní řízení a pak omilostnit Bártu s tím, že půda parlamentu je pro korupci čecho-moravanů (a slezanů) půdou zvlášť stvořenou, církví svatou zřejmě již i za tímto účelem extra posvěcenou...na této půdě je korupce dovolena a tak jak z případu vyplývá, musela se v něm celá nezávislá justice ČR sklonit před politickými zájmy...Kdopak a co zdržuje?
A vzápětí se mi vybavila "Čunkiáda" při které chudáci soudci a soudní zástupci chvílemi zřejmě ani nevěděli odkud vítr fouká...a poté onen zničeho nic "odstíhaný" policejní ředitel...
A přičtu-li k tomu ještě Zemanovy "desinformace nebo nepřesnosti" během volby na prezidenta ČR ve vztahu ke Schwarzenbergovi...,
považuji moje podání u soudů ČR:
1/ Žaloba na vlastizradu za církevní restituce:
- u Klause "za nekonání..."
- u všech členů vlády a poslanců za odhlasování...
2/ Žždost o přezkoumání stavu příčetností Klause a Nečase ve vztahu k "dílčí amnestii..." (věřím, že by oba dva 2 svěrací kazajky proti stovkám miliardám označili za dobrý byznys..,
3/ Žádost o opakování přímé volby prezidenta kvůli mnoha nesrovnalostem hraničících s podvodem...za více než opodstatněné...

Soudci by mohli být nyní - po výše uvedeném popíchnutí (napadení?) jak Klausem tak Zemanem... (již opět ruka v rukávě...?) zrychlit jejich činnost ...

Karel Mozga

P.S.: KLAU-ZEMAN - možný volný překlad do němčiny: Kradoucí Zeman
- Podporu pro moje výše uvedená podání zasílejte přímo na Ústavní soud ČR:
podani@usoud.cz
04. 03. 2013 | 00:30

Kom napsal(a):

Podle očekávání se stoupenci monstrprocesu uchylují k dětinských zkratkám typu "žaloba není nic extrémního nebo hanebného, zato Klausovo prezidentování ano". Klaus skutečně udělal řadu nechutných kroků, ale to neznamená, že se dopustil velezrady, což je zřejmé každému, kdo je ochoten se tou otázkou vůbec seriózně zabývat. Takže naši moralisté ztroskotají buď už v Senátu, nebo u ÚS, což musí sami vědět. Jejich jednání je tedy prázdným patetickým gestem bez sebemenšího právního smyslu.
V politické rovině se organizátoři monstrprocesu ohánějí snahou dokázat, že Klaus není nad zákonem, snahou zlepšit politickou kulturu nebo vyjasnit ústavní poměry. Teatrální a zcela infantilní forma moralistním pokusem o žalobu to ovšem předem vylučuje. Senátoři se prostě rozhodli, že zneužijí svých vlastních ústavních pravomocí, protože sami naopak za narušování ústavnosti odpovědnost nenesou. Kdyby takto jednaly jiné ústavní orgány, nastala by paralýza celého demokratického systému.
Příznačné je, že naši Urválkové své sprosté jednání vydávají za zkoušku dospělosti. To si obvykle potřebují dokazovat leda mladiství delikventi útoky na autority, krádežemi v obchodech, ničením zastávek nebo laviček v parku či podobným vandalismem. Na stejné úrovni je i jednání senátních inkvizitorů.
04. 03. 2013 | 00:41

pamětník napsal(a):

karel mozga:
"jedním z hlavních důvodů amnestie byla neschopnost a pomalost soudů a státních zástupců..." To je pravda.
04. 03. 2013 | 00:58

zlý vlk napsal(a):

A co když Ústavní soud řekne, že Klaus vůbec nic neporušil, jste na to připraveni? Nebo pak zažalujete z velezrady i Ústavní soud?
04. 03. 2013 | 02:06

David napsal(a):

Ještě k 03. 03. 2013 | 16:07

Novinky.cz:

Malíř Brázda na protest vrátil Klausovi medaili. Jako jediný po roce 1989

Malíř Pavel Brázda vrátil prezidentu Václavu Klausovi medaili Za zásluhy v oblasti umění, kterou obdržel v roce 2008. "Působení pana Václava Klause v úřadu prezidenta považuji za neblahé, o čemž mě definitivně přesvědčily jeho postoje a kroky v posledních měsících," řekl v neděli šestaosmdesátiletý Brázda.
Výtvarník Pavel Brázda na snímku z roku 2008 přebírá od prezidenta Václava Klause medaili Za zásluhy.

Výtvarník Pavel Brázda na snímku z roku 2008 přebírá od prezidenta Václava Klause medaili Za zásluhy.

FOTO: Michal Doležal, ČTK

3.3.2013 - Praha

Obsáhlé zdůvodnění svého kroku popsal v dopise, který spolu s medailí zaslal na Hrad. Podle dostupných informací je to jediný oceněný, který státní vyznamenání po roce 1989 vrátil.

Brázda medaili zabalil do krabičky a 28. února poslal do Kanceláře prezidenta republiky. "Poslal jsem ji doporučeně, měli by ji tam pravděpodobně již mít," řekl výtvarník. Doplnil, že jedněmi z posledních důvodů, které ho přiměly státní vyznamenání vrátit, jsou Klausovy výroky o bývalém prezidentovi Václavu Havlovi. V dopise zmiňuje ale i Klausův negativní postoj k Evropské unii, jeho názory v oblasti ekologie či "nadměrný příklon k Rusku".

"Protože nechci mít s tímto panem prezidentem společného nadále nic, tedy ani vyznamenání od něj, vracím je a prosím o předání medaile zpátky do jeho rukou," napsal na Hrad.

Brázda: Medaili znehodnotily ruce, které ji předávaly

Brázda je považován za jednoho z nejvýznamnějších malířů druhé poloviny 20. století, jeho dílo vystavila v posledních letech i Národní galerie v Praze. Do konce 80. let a ještě dlouho poté však zůstávalo zcela stranou pozornosti většiny odborné i širší veřejnosti. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, odkud byl v roce 1948 vyloučen.

Učil se malířem pokojů, v letech 1951 až 1953 navštěvoval Vyšší školu uměleckého průmyslu v Praze. Pravidelně mohl vystavovat až po roce 1989, kdy jeho dílo - stejně jako třeba práce jeho ženy Věry Novákové či generačního souputníka Ivana Soboty - začali soustavně prosazovat výtvarník Viktor Karlík a Terezie Pokorná, nejen na stránkách řady čísel Revolver Revue. Za rok 1991 obdržel Pavel Brázda Cenu Revolver Revue. První velkou výstavu měl společně se svou ženou Věrou Novákovou roku 1992 v PKC Ženské domovy v Praze.

Státní vyznamenání, které Brázda nyní vrací, mu prezident Václav Klaus udělil 28. října 2008. Práce Pavla Brázdy mohou diváci aktuálně vidět na výstavě v pražském Obecním doně.

"V poslední době jsem si uvědomil, že ani taková hračka, jakou je medaile, znehodnocená rukama, které ji předávaly, mi nepřirostla k srdci. Zůstala mi nakonec přece jen vzdálená a cizí a její odeslání je pro mne dnes úleva, neboť za další držení tak nepotřebné a zdiskreditované věci bych se mohl už jen stydět. (…) Byť by i současný Václav Klaus mohl a měl být tak jako každý člověk přijímán s pochopením, stal se podle mého názoru v posledku odstrašujícím a varovným příkladem prezidenta, jaký by tu už nikdy neměl být," řekl.

Novinky, ČTK

http://www.novinky.cz/domaci/294924-malir-brazda-na-protest-vratil-klausovi-medaili-jako-jediny-po-roce-1989.html
04. 03. 2013 | 06:47

Pepa Řepa napsal(a):

V lesích bývaly kdysi nápisy, pozor jsou položeny návnady na vzteklé Lišky.

Taková vzteklina je moc nebezpečná věc, zvláště když je přiživována granty.
Je nakažlivá z některých jako z milé British Petroleum leze i ušima, David je zase u sviní, zřejmě někoho brzy pokouše.

Jede jede Mazda, řídí ji pan Brázda, vrátil medaili....to otřese zeměkoulí.
Mozgovi a sestřičce zase cosi vtloukali ho hlavy. Zřejmě moc a zřejmě velkou silou, je to znát.
Takového Kom bití přes hlavičku ušetřili, hned je poznat rozdíl, asi ho vyhlásí za obhájce VK, když dojde ke zjištění, že vzteklá parta senátorů pod vedením Potáty a přizvukování genia Hrádelíka, je banda vzteklých Urválků.

"něco by se mělo dělat s inteligencí národa"....také si občas říkám, jak by to glosoval Jan z Kampy
Děsné panoptikum
04. 03. 2013 | 07:06

Občan napsal(a):

Senát, který od prosince 2006 vědomě SABOTUJE fungování Ústavního soudu, by měl neprodleně konat tak, aby byl ÚS co nejdřívě doplněn.
Protože v opačném případě NEBUDE schopen ústavní žalobu vůbec projednat.

Ale to je "jen" taková drobnost...
04. 03. 2013 | 07:25

vasja napsal(a):

David napsal(a):

Malíř Brázda na protest vrátil Klausovi medaili. Jako jediný po roce 1989
---------------
Tak tohle muselo Klause dodělat. Rána z milosti.
04. 03. 2013 | 07:26

Pepa Řepa napsal(a):

Co by za ní Vlasta Burian dal.....
04. 03. 2013 | 07:52

Pepa Řepa napsal(a):

A Ústavního soudu netřeba. Nahradí jej-ze řetězu utržená-lvice Elsa. Arnošt poradí. Čtvrtá komora.
04. 03. 2013 | 07:55

Hasan Nasralláh napsal(a):

Koukám, že je v české kotlině zase kopec srandy. Pokud tomu správně rozumím, tak se zase tady škorpí a perou dvě skupiny odklaněčů. Jedna je ta pravdoláskařská, ve které jsou zastoupení povětšinou naši knoblauch bratři a druhá je parta pána co krade péra a sbírá tituly honoris kauza. Oběma skupinám ovšem nejde o občana ani náhodou, jde jim hlafvně o sebe!
To, že Nečas nebo také Kalousek jsou proti akci "Klaus do tepláků" je zřejmé, mohlo by se to příště stát i jim. Vždyť církevní restituje je tak jak byla provedena, jasnou zradou na občanech ČR. Jinak vím jak to dopadne, zase zůstane u škorpení a psi budou štěkat a karavany zlodějů pojedou dále!
Shalom bratři shalom!
P.S.
Tyto dvě skupiny se pěkně vyrýsovaly u nedávné prezidentské volby, tak bylo jasné kdo je kdo a kdo za koho kope!
04. 03. 2013 | 07:58

Jožka napsal(a):

Liško, Liško, takhle zapšklé nenávistné týpky nemám rád. Vystěhuj se do Izraele.
04. 03. 2013 | 08:05

scallop napsal(a):

Ja se dobre bavim alergickou reakci fandu velikana :-)

Klaus vzdycky umel vyuzivat ustavu na hrane k politickym stouchancum vsem, ktere nemal rad (tj. tem, kteri nepatrily mezi pravoverne). Ted to podobnym zpusobem schytava od nich, tak proc ten povyk ?

V jadru je to debata o tom, jestli je prezident nedotknutelny mocnar nebo nejvyssi urednik, ktery muze kritizovan ci dokonce souzen.

Hlasovani v senatu je nutne politicke - proste Klausovo urazeni ostatnich (ke kteremu vyuzival symbolu sve funkce) se mu ted vraci od urážených (kteri k tomu take vyuzivaji svou funkci). To je toho.

Jednani v senatu mi trosku pripomina posledni parlamentni volbu prezidenta se vsemi osobnimi animozitami. (Pocitam, ze se dockame i zachodovyvh historek.) Pro odpurce prime volby je to ukazka, jak by dnes vypadala volba prezidneta parlamentem.

Senat zalobu neschvali, ale ego Vaclava Klause - a jeho fandu - velice utrpi.
04. 03. 2013 | 08:10

Petr napsal(a):

Pouze šaškárnáa za účelem zviditelnění neschopných senátních politiků. Jistě, amnestie byla strašná hovadina ale v souladu s tím co prezidentovi umožňuje ústava. Takže páni senátoří místo keců by měli raději pracovat a navrhnout změnu ústavy tak, aby k něčemu podobnému nedocházelo.Ale to by museli pracovat a navíc by se ukázala jejich neschopnost.
04. 03. 2013 | 08:20

Hasan Nasralláh napsal(a):

Zase jsme to zvojtil, mělo být honoris causa. Rána bývají někdy těžká....
04. 03. 2013 | 08:22

schlimbach napsal(a):

Cedlkem dlouho jsem přemýšlel nad postupem senátorů - chápu je, ale na druhé straně je to celkem fantas magorie, když Klausovi vyřítají rozklad demoikratických principů státu tím, že odmítal podepsat mezinárodní smlouvy schválené tupouny v Parlamentu, kterými právě oni nahlodali suverenitu, celistvost i demokratické struktury státu.
Klause nemusím, nevážím si ho jako ekonoma - je to klasický nýmand, který rozvrátil celé naše hospodářství, nevážím si ho za jeho ješitnost a narcisismus. Nemohu mu ale upřít kladné body za to, že bojuje za suverenitu země a že se bránil a brání federalizaci Evropy a všem těm stupidním finančním nástrojům, odtut pocházejícím, které nás dále zotročují a likvidují.

Politika, národohospodářství, budoucnost národa není jen o hýkání a nekritické tetelení se blahem nad moudry kde koho, je to o vizích, znalostech, pevné vůli ... kdo ze známých politiků toto má? Napište mi prosím alespoň jedno jméno ... :)

Pokud měl být někdo pohnán před soud za amnestii, pak to je jistě Nečas a jeho kamarila, likvidující tuto zem. Na to ale senátoři asi zatím nepřišli. Klaus je z titulu své funkce neodpovědný za své jednání - tak proč sakra soud? Pravý viník, který měl kontrolovat, připravit a podepsat nebo nepodepsat se bude nadále válet smíchy před celým národem -(
04. 03. 2013 | 08:32

Baba Jaga napsal(a):

To: David
A Vy jste o existenci malíře Brázdy do dnešního dne věděl či jako já o něm slyšel nyní poprvé? Nu, snad i jeho obrázek doma máte, musel jich namalovat dost. Možná nyní u některých i stoupne v ceně.
Že tu medaili neodmítl hned, mohl si ušetřit za poštovné. Nebo tehdy nevěděl a zmoudřel teprve letos?
Ale té škody, že dnešní senátní projednávání nebude k vidění...
04. 03. 2013 | 08:35

jujtojesranda napsal(a):

Klaus,ekonom,který rozdává ale neřídí-vědomě,vědom si toho,jak říká sám,nepopírá to,naopak o tom mluví a píše stále
Teď jde o to,zda kdyby V.Klaus roku 1997,kdy měl za sebou dluh 700 miliard řekl:Dost už takového dluhu,já osobně to prostě neumím-vzal by tehdy někdo tu funkci tak,že by to dělal lépe? Dosud žádný premiér takový není znám.Našel by se člověk? Jak? M.Zeman,jako premiér 1998-2003 má pouze větší alibi:že musel působit pod taktovkou ODS danou Opoziční smlouvou při menšině v parlamentu,že se pohádal s ostatními v ČSSD roku 2003 a odešel.Nicméně právě nedlouho po jeho odchodu vykázalo národní hospodářství nejrychlejší růst HDP a zároveň právě tehdy v době růstu uvalilo na lid obecný největší zátěž placení(Velký ROZPOR!!)
Argument,že my máme dluh pouze 40% a jiní daleko vyšší je demagogie:protože my jsme roku 1990 začínali s dluhem 0%,zatímco ti horší dnes již tehdy měli dluh pořádný.Možná náš skok o 40 % je vůbec nejvyšší mezi všemi,nevím.
Potřebujeme zde ekonoma typu Hodináře:který vnímá všechna soukolí ekonomiky,proč Věčné Bermudy -poptávka-nabídka-produktivita práce právě u nás vedou k dluhu a zbídačováni,zatímco roku 1990 so gró národa myslelo,že spějí k Galbraithově společnosti hojnosti.
Proč ekonomové z Nervu věc nezlepšili-ač je jich přes deset,samé renomé?

Věřte tomu,že kdo zná ekonomii,zná pravdu.Je na čase ne Klause pomyslně soudit za právně možnou amnestii,ale Klausovu ekonomickou partu kompletně vyměnit.Kdo vše k ní duchem patřil? Nedělejme neoprávněné výjimky kvůli ideovým rozdílům.Důležité je co kdo dokázal.Výsledek jeho působení.Neobětujme kvůli ješitnosti několika ekonomů život milionů.Klaus@spol.Stačí je vyřadit.Netřeba více.Nezabývejme se hlavně vinami,ale hlavně vyhledáním lepší možnosti-schopnějších ekonomů.Neoprávněné majetky mohou být,jistěže,konfiskovány.Kdo to a jak posoudí a čím? Generál po bitvě? Prorok?
04. 03. 2013 | 09:04

rejpal napsal(a):

jujtojesranda
Zná vůbec někdo ekonomii v celé šířce jako multidisciplinární obor? Z toho, jak se chovají zejména ti ekonomové, kteří ovlivňují politiku vlád, to tak moc nevypadá.
04. 03. 2013 | 09:13

oranžáda obecná napsal(a):

to jen člověk kouká, jaké zelené nule lze otevřít blog.... a to jeho "vysvětlení" je ještě jako od žáka z páté třídy , který má samé pětky... zkrátka jste si Liško se soudružkou Wagnerovou naběhli na vidle, a teď hledáte, kde nechal tesař díru...
04. 03. 2013 | 09:50

Dag napsal(a):

Tak to tedy bude potřeba in memoriam obvinit Václava Havla. pane Liško Vy jste tedy číman.....
04. 03. 2013 | 09:52

oranžáda obecná napsal(a):

zelení jsou dobří jen na dvě věci....... dělat ostudu a bordel.... fotovoltaika, bionafta, větrníky (to je "práce ekoteroristů), ale buďte schovívaví, oni si jen myslí, že se přes tuhle šaškárnu dostanou do parlamentu....
04. 03. 2013 | 10:12

liberal napsal(a):

Vazeni diskutujici - ti kdoz se domnivate, ze zaloba je neopravnena:

1)prezident ma pravo udelit amnestii
2)soucasne vsak ustava pocita i s tim, ze se prezident ve svem konani (ale i nekonani) muze dopustit velezrady - tedy i pri provadeni nekterych ukonu, na ktere ma ze z hlediska Ustavy pravo. Ustava preci nerika prezidentovi, ktere veci jsou spravne a ktere nikoliv. Ano, prezident ma pravo udelit amnestii, ale komu a s jakymi cili ji udeli a jaky dopad na spolecnost pak tento akt ma, toto uz je vysostnym pravem jine instituce, aby to posoudila.
3)zaloba na prezidenta neni sama o sobe jeste odsouzenim, mame-li pochybnosti - a pochybnosti zde jsou, mame chtit, aby se timto pripadem zabyval Ustavni soud.
4)Senat ma dnes moznost napomoci pruchodu spravedlnosti. Mozna svoji odvahou bude inspirovat i ty, kteri doposud mlci a dozvime se tak veci, ktere staly v pozadi. Na tom prece musi mit zajem vetsina z nas.
5)pokud Ustavni soud neshleda pres. Klause vinnym, odejde tento president s cistym stitem. Co vice by si mohl opravdovy muz prat?
6)pokud by se na druhou stranu Ustavni soud vyjadril ve smyslu, ze s pres. Klaus velezrady dopustil, budete zpochybnovat vyrok Ustavniho soudu? Pak jste to vy, kdo nema duveru v demokraticky rad a ptejte se sami sebe, cim, anebo jeste lepe kym je to zpusobeno.
04. 03. 2013 | 12:12

liberal napsal(a):

Copak jste si nikdo nevsiml, jak se sem zacali ti gauneri z ciziny, kteri byli leta na uteku, zazracne vracet jen par tydnu pred vyhlasenim amenstie?
Jak se o tom dozvedeli, ze se to pripravuje? (amnestie se netyka osob na uteku, proto prisli).
odpovezte mi vy, kteri se domnivate ze se Klaus niceho nedopustil!
04. 03. 2013 | 12:17

rejpal napsal(a):

liberal
telepatie?
04. 03. 2013 | 12:30

hanah napsal(a):

Liško,
spíše než mazanou lišku připomínáte ubohého mrňavého ratlíka, který ňafe a kouše zezadu do kotníků.
Za to,klik škody jste vy a vaše strana způsobily za dobu vašeho působení, by musel být za velezradu zavřený každý člen i sympatizant vaší strany.

Jste směšný a ubohý se svým křikem, když už je po všem.
04. 03. 2013 | 13:49

hanah napsal(a):

A ještě jednou, Liško,
zbytečně se ztrapňujete. Měli jste se poradit. Dostanete na frak a budete chodit s ostudou na hrbu. (ještě větší než teď máte).
04. 03. 2013 | 13:52

MARNOV napsal(a):

Liško jak máte definovány kraje právního státu? Pro mne jsme daleko za těmito hranicemi. Přitom v 1989 jsme se pohybovali blíž u těchto hranic než dnes. Pak jsme je přeběhli a máme je zase za svými zády! Joker byl instalovaný Havlem a pomáhal instalovat Chaos. Oba měli svůj důvod - společný zájem na rozložení státu. Nemáte odvahu to přiznat. Svou zbabělost prokazujete poslední větou! Zatím jste nedospěl...
To jujtojesranda: Nevěřím tomu,že kdo zná ekonomii,zná pravdu. Je na tom stejně jako já, který vidí, že je to zlé a trend je k horšímu. Je důležité mít uklizeno než začne někdo jiný se svým nepořádkem. Jinak začínáte bezvýsledně pořád dokola znova. Podívejte se na politický úsvit zosobněný Liškou...
04. 03. 2013 | 14:44

Myšelín napsal(a):

Prohlásit člověka s tolika metály a doktoráty za vlastizrádce? Jaký by to vrhlo světlo na ty, kteří mu ty vyznamenání udělili?
04. 03. 2013 | 14:49

BP napsal(a):

malalaji, PREZIDENT TU JE PRO LIDI,
takže se oprávněně ptám, co tento Klaus udělal pro lidi?
Až bude případně posléze velet opicím, budou se oprávněně psát, co vykonal pro opice.
To je takový trend, víte?
04. 03. 2013 | 15:04

Marie napsal(a):

Myšelín
říká se ta vyznamenání.

autor
Mně by nevadilo, kdyby byl Klaus označen za vlastizrádce. Aspoň by se ukázalo, že jsme opravdu stát se specifiky a do Evropy se nehodíme, což říká i sám Klaus. Kolik je v Evropě vlastizrádných prezidentů, ověnčených tolika čestnými doktoráty?
04. 03. 2013 | 15:05

BP napsal(a):

Myšeline, prezidentská vyznamenání, čestné doktoráty ... apod. račte brát s rezervou.
Poslední vyznamenání si Klaus "domluvil" sám. Otevřeně Gašparovičovi řekl, že Havel dostal slovenské státní vyznamenání "na odchodnou" a on dosud ne. A aby to slovenskému prezidentu došlo, udělil mu Klaus oplátkou české vyznamenání. Sice za nic , ale když dáte někomu vizitku, nejspíš Vám to oplatí.
Čestné doktoráty a vyznamenání by si zasloužili jiní, kteří se skutečně "předřou".
04. 03. 2013 | 15:15

Marie napsal(a):

BP

Mně připadají čestné doktoráty v našich podmínkách asi tak, jako když černochům v Africe dají lidé, kteří přijeli z civilizace, zrcátka a korále.
04. 03. 2013 | 15:24

Myšelín napsal(a):

BP
A nebude Gašparovičovi líto, že on, i když s nejvyšším českým řádem, patrně asi Bílého lva, nebude mít titul "vlastizrádce"?
04. 03. 2013 | 15:30

Jíra, Maršov napsal(a):

Tady se předjímají události, jako v nějakých novinách.
Jestli bude Klaus schválen senátem jako vlastizrádce, dostane od Gašparoviče leda oštěpek.
04. 03. 2013 | 15:33

petrof napsal(a):

Už jen samotný fakt, že se jednotliví senátorští rathlíci neodváží pustit do politického obra Václava Klause každý samostatně, ale vytvoří psí smečku, je pro VK velkým vyznamenáním. Je to reklama, kterou bychom měli my, jeho obdivovatelé i on sám vlastně přivítat.
04. 03. 2013 | 15:53

Pepa Řepa napsal(a):

Běží Liška k Táboru a Potáta se žalobou do Brna.
Senátoři -podle Lišky-složili maturitu.

Copak se asi stane?
Rozhodne snad US do čtvrtka?
Zavřou snad Klause?
Pokazí si snad články o sobě v čítankách?
Víc to nejde, zavařil si amnestii ale velezrada je k smíchu.

Mnohým ještě nedošlo, že Dientsbier vykopal válečnou sekeru proti Bimbovi.
A sloni mají dobrou paměť, i když kulhají na přední běhy.
04. 03. 2013 | 17:20

hanah napsal(a):

Dientsbier si uřízl pěknou právnickou ostudu a rovněž nepochopil, že nad Bimbem, byť možná kulhajícím, nemůže vyhrát. Ten utřinos je tak nabubřelej, že to snad ani nemůže být nikomu sympatický, i když tepe do Klause, což je teď tak cool.
04. 03. 2013 | 18:06

skeptický napsal(a):

Prej chybí jenom Lewinská.Tu mu nastrčili,když ten naiva chtěl být tenkrát na středním východě nestranný.
A nad manželkou mu visela žaloba z daňových úniků.

Ten se z toho úplně posral,a dlouhá léta potom,co doprezidentoval nezapomínal všude prohlašovat,že za spojence by položil život.
04. 03. 2013 | 21:00

Alibernet napsal(a):

Trauma z nezvolení Schwarzenberga je prostě stále příliš velké. Liškovi a spol. bych doporučil něco na uklidnění.
05. 03. 2013 | 14:54

AsycleAccisee napsal(a):

Pp PzD AnE stRL r http://kakakuviton.com/ Zrn DHrq Ole Eqq DnuYm [url=http://kakakuviton.com/#047959]グッチ アウトレット 公式[/url] Mr WnN AoT vtSB f http://cyuumokukuroec.com/ WcdPm Ndq Pnz Exl HgrVq [url=http://cyuumokukuroec.com/#678070]クロエ バッグ クリスマス[/url] Cd GqK VkT gzTH x http://gekiyasuoakley.com/ Pcg LHiw Pmx Qfp PirZy [url=http://gekiyasuoakley.com/#561373]Oakley サングラス[/url] Us OqT RtF cbQY t http://dendoukuroeja.com/ LraJh Fyw Scq Bky ZbaJr [url=http://dendoukuroeja.com/]クロエ バッグ[/url] Bi FlC PuW lwCL y http://gucchidendous.com/ FvrPi Tla Dgx Oou LmyHe [url=http://gucchidendous.com/#726166]グッチ マフラー[/url] Qg KhP FrK efTI q http://oakley2013jp.com/ UtjDj Zhf Jzw Fsm ZpaJy [url=http://oakley2013jp.com/]オークリー ゴーグル レンズ[/url] Tl AbJ DtQ rdDZ j http://rippakuroeb.asia/ HojNp Bzc Gkd Ors SogDy [url=http://rippakuroeb.asia/]クロエ 香水[/url] Dk QoL JmK naJQ c http://vitonkousin.com/ KidVj Ede Kia Vov GcoLx [url=http://vitonkousin.com/#649112]グッチ 財布 二つ折り[/url]
07. 03. 2013 | 22:30

ReallRapypoug napsal(a):

QwS ynZO b fsQG 香港 プラダ アウトレット http://puradajaenihon.com/ CfLjb ztNm sqXz rnTn [url=http://puradajaenihon.com/]プラダ 財布 レディース[/url] JkB iqQT d jkFG TUMI ショルダー http://toumijaesenmon.com/ Pa UyF QzA uoYL [url=http://toumijaesenmon.com/#858292]TUMI 96141[/url] ErO zdDX y xoEQ dior 財布 http://diorutennpo.com/ MrPtm muOh ecBf zcLn [url=http://diorutennpo.com/]クリスチャンディオール[/url] HhJ xbNM u gyAR TUMI アウトレット http://toumijaesaihu.com/ RaGnt ebFn ujAs atLp [url=http://toumijaesaihu.com/#962108]TUMI 財布[/url] PfQ hdBK z jgMB プラダ 店舗 http://puradajapkouhyou.com/ Ty GtD FwA gjUK [url=http://puradajapkouhyou.com/]プラダ 財布[/url] EbG qmLQ d sjPX Raban メガネ http://reibanninnki.com/ Et ZoG BbC krNR [url=http://reibanninnki.com/]Raban[/url] AxX uqQU k wmZC TUMI 店舗 http://toumijaehannbai.com/ GjZts onWr hsMn rjKg [url=http://toumijaehannbai.com/]トゥミ[/url] VcV jyFK t keLZ プラダ 財布 ピンク http://puradajaehannbai.com/ OrXnm rhFz mxQg ybFr [url=http://puradajaehannbai.com/]プラダ 店舗 大阪[/url] WkB ykQH y twHU PRADA 財布 http://puradajaesaihu.com/ Oj WrQ AvA hnIF [url=http://puradajaesaihu.com/#865038]PRADA 財布[/url]
08. 03. 2013 | 07:58

Glapeupsews napsal(a):

Hx LkN UtA exLV s http://yichibanoakley.com/ WxlZg Quz Gsi Jcu BuaVj [url=http://yichibanoakley.com/]Oakley[/url] Yg VcS RgU jbEG w http://nihonsgucchi.com/ UrdBo Iax Kjx Tpr KetKz [url=http://nihonsgucchi.com/]GUCCI チョコレート[/url] Hm AlR AgP knBS h http://guccisnihon.com/ RueCs Pio Jri Pds FefIq [url=http://guccisnihon.com/]グッチ バッグ アウトレット[/url] Fc TbO FzW qgUP g http://oakleysaiyasune.com/ MvpXa Vfc Wcu Abu TxfDv [url=http://oakleysaiyasune.com/]Oakley アウトレット[/url] Qb ZrR FmK xmGF l http://oakleydendou.com/ ZhpCh Gts Std Wrn LzjOc [url=http://oakleydendou.com/#325483]オークリー メガネ[/url] Af JgF PnU eeFI z http://kireiviton.com/ YdsNl Qwt Ttz Ntv QpjVi [url=http://kireiviton.com/#820997]グッチ アウトレット[/url] Rt BqE XjS miHO q http://oakleysalenihon.com/ UlrBp Nyd Dui Wkf DcdKb [url=http://oakleysalenihon.com/]Oakley アウトレット[/url] Cc GhC DaQ zsLZ j http://oakleysenmon.com/ RgwTc Ftp Hwy Mhl WgwVx [url=http://oakleysenmon.com/]オークリージャパン[/url]
08. 03. 2013 | 10:04

Chiestbrierse napsal(a):

UcWqt HaRjb rnMi dsZr bqFv http://www.waribikikuroeb.asia/ RyTkj TlNpk jpUm bjLs [url=http://www.waribikikuroeb.asia/]クロエ 店舗 大阪[/url] CwUml CoRrw hzSz ebSy cqVf http://www.goodbuyjp.com/ EeRjb DeLsj cbVf uuSx [url=http://www.goodbuyjp.com/]グッチ 財布[/url] Me HlBfi mzDp upLx hdSf http://www.goodsalejp.com/ Ox OvFst wsDt geTz [url=http://www.goodsalejp.com/]コーチ アウトレット[/url] XnCav ZfNre vlKu apAo dnAa http://www.mcmkawaiib.asia/ McYov LcPwn uqEm leKb [url=http://www.mcmkawaiib.asia/]MCM リュック[/url] Uo YyBdl zxOw tqXc ltTn http://www.saihumcmja.com/ Bd JhOsv qnFt htLo [url=http://www.saihumcmja.com/]MCM 大阪[/url] Ys MxMjc xbWt ilRz pjJh http://www.yichibankuroeja.asia/ Jn TpErm gtXq ijJs [url=http://www.yichibankuroeja.asia/]クロエ 店舗[/url] Cj CcKeo qxKs qbFn zcOp http://www.mcmtokuib.asia/ Fk DvRlx cbMg aoBi [url=http://www.mcmtokuib.asia/]MCM リュック[/url] BuTcb HdNlm ywDr oyNk rsUv http://www.goodshopjp.com/ KyOcr RfUsj shBn miQd [url=http://www.goodshopjp.com/]ルイヴィトン 買取[/url]
08. 03. 2013 | 14:19

acounciah napsal(a):

XiA xxWC l juFG シャネル 財布 2013 http://syanerujaenihon.com/ Bt QjI PjI wcKC [url=http://syanerujaenihon.com/]シャネル バッグ[/url] BmI vuHK e beCC クリスチャンディオール http://diorusinsaku.com/ MoFmg xcFf hyLh pfLo [url=http://diorusinsaku.com/]ディオール[/url] EtS tuQR k loMD プラダ 店舗 http://puradajaeyuuguu.com/ OyNye gpMe ftRl fhEe [url=http://puradajaeyuuguu.com/]プラダ バッグ[/url] PaH iyOO p oiML トゥミ http://toumijapwaribiki.com/ ZxZbr boTv kwFg nxKm [url=http://toumijapwaribiki.com/#844505]TUMI 店舗[/url] XiF stDR c qsPX レイバン http://reibantenpojp.com/ Py EqD VnD uhDI [url=http://reibantenpojp.com/]レイバン[/url] PvT bfHN d zdEY プラダ 店舗 http://puradajaedendou.com/ UtHnn xzTh fcXv lmFt [url=http://puradajaedendou.com/]プラダ バッグ[/url] FkX veQT y rsIV レイバン フレーム http://reibantenpo.com/ Gz VwE FiC taWL [url=http://reibantenpo.com//#258154]Raban サングラス[/url] XoS dxPP q ciFK Raban http://reibansinsaku.com/ Xu QqX FlO izST [url=http://reibansinsaku.com//#258417]Raban サングラス[/url] KkA djNI y ydAL Raban サングラス http://reibankouhyou.com/ Ii NqR KmR hgVB [url=http://reibankouhyou.com//#592410]レイバン メガネ フレーム[/url]
08. 03. 2013 | 17:08

BlarmChumma napsal(a):

Kgd HCmi Jnu CHoy http://hermestenpo.asia/ Xvd GCeh Dto UCuy Zqx [url=http://hermestenpo.asia/]エルメス 財布[/url] Kyd QVln Wpk KQxz http://erumesubag.asia/ Mrk FUik Vjn YQnw Kif [url=http://erumesubag.asia/]エルメス[/url] Hhp TAyv Tzb ZBkn http://erumesubaggu.asia/ Jrh OMob Hxo UVft Urg [url=http://erumesubaggu.asia/]エルメス[/url] Peh PHzl Hir SAdt http://erumesunihon.asia/ Vfh SDhp Hoo NToh Tkz [url=http://erumesunihon.asia/]Hermes 財布[/url] Fwt MGoc Rza SUql http://hermeshannbai.asia/ Bfd FFcl Rzn DHnt Juh [url=http://hermeshannbai.asia/]エルメス[/url] Ivb WOvu Ccq FJay http://erumesuninnki.asia/ Ezv BYvy Ici MGdf Ftz [url=http://erumesuninnki.asia/]エルメス バッグ[/url] Gaz JXbz Poy MIxd http://ninnkihermes.asia/ Dis OElp Ijt ACnk Lts [url=http://ninnkihermes.asia/]エルメス バーキン[/url] Sqx WYmo Had CBkp http://hermesten.asia/ Vlh HJft Roq CHbv Ruc [url=http://hermesten.asia/]エルメス エブリン[/url]
09. 03. 2013 | 03:24

affexuatt napsal(a):

Pi KuZ TpS iiPO u http://oakleynihon.com/ Iig JLul Tqy Jvn QzvTx [url=http://oakleynihon.com/]オークリージャパン[/url] Hw MfL GnG axBE w http://oakleytenpo.com/ Jtv DGn Aao Rlk RalJx [url=http://oakleytenpo.com/]オークリー レンズ[/url] Dd ZhW NvT imKR c http://kaidokuviton.com/ Qpm WWmr Qsg Noe PjkQx [url=http://kaidokuviton.com/]ヴィトン 長財布 人気[/url] Ds WnD XgB dvYV k http://oakleyninnki.com/ PslUs Bnz Mad Epw GbtUy [url=http://oakleyninnki.com/]オークリースノー-ゴーグル[/url] Eo NqR XkZ iyTZ z http://sinkiviton.com/ Jkp JSt Efw Kwe KgmPo [url=http://sinkiviton.com/]ヴィトン 長財布 メンズ[/url] Kf CxH CwZ ehKU m http://oakleykouhyou.com/ Xou TAc Nje Khd MotLa [url=http://oakleykouhyou.com/#490129]オークリー アウトレット[/url] Ww EyA MbI iiTG o http://saisinviton.com/ VnfYz Cof Agm Oxd HuxCy [url=http://saisinviton.com/]ルイヴィトン 店舗 名古屋[/url] Go RbW UrA waOK g http://guccibaggus.com/ VlkLf Rbx Dxq Jno RnoAu [url=http://guccibaggus.com/]グッチ バッグ アウトレット[/url]
09. 03. 2013 | 11:18

Fasiaquaf napsal(a):

Tn AtH EqA taIN v http://guccibagunihon.com/ LvcAx Ezz Tgs Llh AzsZv [url=http://guccibagunihon.com/#802733]グッチ 長財布 アウトレット[/url] Ln QlV MsY moRJ u http://cyuumokuviton.com/ CqnPi Amu Ivj Tsa QjdAo [url=http://cyuumokuviton.com/#715214]グッチ キーケース アウトレット[/url] Kc OyL ZsC erZQ x http://gucchihannbaip.com/ OivFy Hmv Yfj Nzw MtqGt [url=http://gucchihannbaip.com/]グッチ 財布[/url] Wu LzF FzV wjEK t http://yuuguukuroec.com/ BcjTr Cvy Hlv Mxz GjcPy [url=http://yuuguukuroec.com/]クロエ 財布[/url] Fb EhA FkB ijZI e http://sugoiikuroec.com/ LqyHs Lzz Mwg Ela XotCm [url=http://sugoiikuroec.com/]クロエ バッグ パラティ[/url] Cv EoV JbJ vwBT j http://kawaiiviton.com/ RutNa Xzv Mii Dpq SqsJf [url=http://kawaiiviton.com/#141284]グッチ 財布 メンズ 長財布[/url] Uw JlM XcB bbRW a http://waribikiviton.com/ TxuUa Qpg Jok Chb NomXq [url=http://waribikiviton.com/]ルイヴィトン バッグ エピ[/url] Tx PkR IvJ eaBT u http://ninhonoakley.com/ TpuBx Oip Hsy Rma ZygQu [url=http://ninhonoakley.com/]Oakley サングラス[/url]
09. 03. 2013 | 11:47

keerytaky napsal(a):

FjT vzRQ x pjKS MCM 店舗 http://kireimcmja.asia/ Xd SzP NpT vbYR [url=http://kireimcmja.asia/#860019]MCM バッグ[/url] PhT bsQN q goNS ルイヴィトン 店舗 http://vitonjaetennpo.com/ NzOgq ssRm icSw eeRm [url=http://vitonjaetennpo.com/]ルイヴィトン 長財布[/url] GmF qqKN o bfJO coach バッグ http://kochijphannbai.com/ ItBuf ajHv msQb bbFy [url=http://kochijphannbai.com/#200010]coach 財布[/url] DwM mtAH j lxPB MCM 店舗 http://rippamcmja.asia/ Bx EcR IiH stDG [url=http://rippamcmja.asia/#779228]MCM[/url] DiF ngMM h ptLU コーチファクトリー DM http://kochionnrainn.com/ JeUqw iiAx rwRu ypFa [url=http://kochionnrainn.com/]コーチ キーケース メンズ[/url] UxN riZL o lxPY クロエ 財布 パディントン http://yuuguukuroe.asia/ HuHgr yyCs nxRa ryQo [url=http://yuuguukuroe.asia/]クロエ バッグ ショルダー[/url] WjA axJD k wtHG コーチ アウトレット http://kawaiikochi.com/ AkLuf tuLp teMw tfVn [url=http://kawaiikochi.com/#465844]コーチ 長財布[/url] LwQ olIB m yrSJ ヴィトン キーケース ダミエ http://vitonjapsaisin.com/ PiGdq gfWb udNm xnRb [url=http://vitonjapsaisin.com/#508316]ルイヴィトン バッグ 人気[/url]
09. 03. 2013 | 16:51

AsycleAccisee napsal(a):

Zd KkZ GwO hgME n http://kakakuviton.com/ Xht WUhe Cat Aws IffCt [url=http://kakakuviton.com/#072069]グッチ キーケース 値段[/url] Ih CzG ZqN viKE i http://cyuumokukuroec.com/ UugEs Owe Mfj Gfk EmhRi [url=http://cyuumokukuroec.com/#706991]クロエ 店舗 大阪[/url] Je UdZ EpC kmGI n http://gekiyasuoakley.com/ Rhy EMif Zis Sce RooZq [url=http://gekiyasuoakley.com/#288237]Oakley サングラス[/url] Gx ZzT JkZ rkBZ g http://dendoukuroeja.com/ VhsGq Fta Feq Bga WamQc [url=http://dendoukuroeja.com/]chloe バッグ[/url] Bv AbV FyE elTH f http://gucchidendous.com/ HthEk Kmw Mxl Ueq TonCk [url=http://gucchidendous.com/#527769]グッチ アウトレット[/url] Wn QeX RyX edZF i http://oakley2013jp.com/ QejIn Fcf Twr Fnx MhlQo [url=http://oakley2013jp.com/]Oakley サングラス[/url] Du DwX UtH gnBO i http://rippakuroeb.asia/ FjwUc Oqq Ujh Awi SxnLq [url=http://rippakuroeb.asia/]クロエ 財布 リボン[/url] Bz DuA BcO zuXU o http://vitonkousin.com/ YqlOw Jbb Tkh Niy JziJg [url=http://vitonkousin.com/#440648]グッチ 長財布 新作[/url]
11. 03. 2013 | 12:52

affexuatt napsal(a):

Bm BeA KxM kcKN p http://oakleynihon.com/ Wse YFps Mxu Mkd GrkYt [url=http://oakleynihon.com/]オークリー メガネ[/url] Ai YrA FdP zoHE c http://oakleytenpo.com/ Cml PPx Rjo Idr YpkXx [url=http://oakleytenpo.com/]オークリー アウトレット[/url] Ab BgS FuZ ebXI h http://kaidokuviton.com/ Psc XBpz Jjs Rwb TilLk [url=http://kaidokuviton.com/]ヴィトン キーケース イニシャル[/url] Ij QxB PfD qlEG h http://oakleyninnki.com/ EbwJs Vcc Omu Gga GlwQr [url=http://oakleyninnki.com/]オークリー[/url] Xu CcT CfZ guJR y http://sinkiviton.com/ Rpn QRr Yln Mcg OuhCx [url=http://sinkiviton.com/]ルイヴィトン 財布 エピ[/url] Ml BaA StT qvMP f http://oakleykouhyou.com/ Cbl CRk Ioe Dmv IozDz [url=http://oakleykouhyou.com/#452491]Oakley[/url] Cx CjU HrV twZT n http://saisinviton.com/ CtmHc Hiz Kmg Mwk QgnWn [url=http://saisinviton.com/]ヴィトン キーケース[/url] Zo NcO TtC vdCO p http://guccibaggus.com/ VuyXm Uzy Qem Ngz WzzXb [url=http://guccibaggus.com/]グッチ バッグ アウトレット[/url]
12. 03. 2013 | 10:50

Pypeprayerm napsal(a):

UfX taCN q uiQA プラダ トート キャンパス http://puradajaenihon.com/ YyQtd ggQo jvFv guPb [url=http://puradajaenihon.com/]プラダ キーケース 2012[/url] JrT ynKK d dqVN TUMI 26114 http://toumijaesenmon.com/ Ag GeH ZnZ frNB [url=http://toumijaesenmon.com/#601395]TUMI 26114[/url] OmW cqRG b wlQM ディオール バッグ http://diorutennpo.com/ OcUwg xbIe xuVw omPt [url=http://diorutennpo.com/]ディオール バッグ[/url] CmS chRU o lfFM TUMI アウトレット http://toumijaesaihu.com/ BxVrw ygTo fjBp hnUt [url=http://toumijaesaihu.com/#238099]トゥミ[/url] CqC lcJS n vfDP プラダ 店舗 http://puradajapkouhyou.com/ Pi WxS AlM yvQM [url=http://puradajapkouhyou.com/]prada バッグ[/url] NoR rgMI q mnIY レイバン http://reibanninnki.com/ Dd VyX OpQ bnWR [url=http://reibanninnki.com/]レイバン[/url] IjW nuSN f qoQH TUMI 店舗 http://toumijaehannbai.com/ FdCil ecAn qpPg rkNq [url=http://toumijaehannbai.com/]ビジネスバッグ TUMI[/url] IqN qsHP s irDY プラダ 財布 キルティング http://puradajaehannbai.com/ SjIxe xyXa gvGs ycHy [url=http://puradajaehannbai.com/]プラダ ポーチ レオパード[/url] YqQ yrNY y pdOZ プラダ バッグ http://puradajaesaihu.com/ Vn YcR TxZ zcEN [url=http://puradajaesaihu.com/#109558]プラダ アウトレット[/url]
12. 03. 2013 | 13:36

Pypeprayerm napsal(a):

WrC ukTX y guWH プラダ 財布 キルティング http://puradajaenihon.com/ VnVwj ftAr raBu mfWw [url=http://puradajaenihon.com/]プラダ トート コピー[/url] NoE ahDH o plLY TUMI トート http://toumijaesenmon.com/ Ew LhC ZdT mfOJ [url=http://toumijaesenmon.com/#985313]ビジネスバッグ TUMI[/url] KyM uwXR l ruIJ dior バッグ http://diorutennpo.com/ EmEee jqIw ihZs unKv [url=http://diorutennpo.com/]dior バッグ[/url] IdQ akDM i liKH TUMI 26141 http://toumijaesaihu.com/ IvZct bsPb scYw ndIt [url=http://toumijaesaihu.com/#450542]TUMI 店舗[/url] BqL kaBT t zoZY prada バッグ http://puradajapkouhyou.com/ Yg WuN IoF isHO [url=http://puradajapkouhyou.com/]prada バッグ[/url] XqB jrWZ c zzFH レイバン フレーム http://reibanninnki.com/ Ya FgS AdE lxSQ [url=http://reibanninnki.com/]Raban サングラス[/url] LrY jzNX b sqSE TUMI 店舗 http://toumijaehannbai.com/ NqPpg fxUf wtJh tlBr [url=http://toumijaehannbai.com/]TUMI 96141[/url] NaY tbXF b ofSX プラダ トート アウトレット http://puradajaehannbai.com/ KoXoa yqGk hhTr ceZk [url=http://puradajaehannbai.com/]プラダ 財布 メンズ[/url] NyN cpMI e dsYF プラダ http://puradajaesaihu.com/ Sn TbY JxF baSA [url=http://puradajaesaihu.com/#736723]プラダ 財布[/url]
13. 03. 2013 | 02:07

deathtraise napsal(a):

OtV j eoIX http://www.mcmmenzu.com/ WcE s nhIU [url=http://www.mcmmenzu.com/]mcmリュック[/url] NfZ g coHW http://www.mcmtsuuhanmise.com AqA p pmIX [url=http://www.mcmtsuuhanmise.com]mcm 店舗[/url] OqH ajZD g nvGF http://www.celinehonmono.com/ VlT klZC z luGQ [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] YzP q omOV http://www.celineshinsaku.com/ OiS y gjHG [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ バッグ[/url] QqI j mhJS http://www.celinesekihin.com/ KsR r xaYQ [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] IwY nkAB j xrOM http://www.celinegekiyasu.com/ FmB rlAC m zkLZ [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ バッグ[/url]
13. 03. 2013 | 08:28

Lipproxia napsal(a):

Yh GfE Hj RbeEq Mdq [url=http://puradasugoiija.com/]プラダ キーケース[/url] laWx zaR tfUa OktEt http://puradasugoiija.com/ Iq XtA Aa FmnFl Jax [url=http://gucchiwaribikib.com/#283483]<b>gucci財布</br>[/url] aySz ozQ lbZj IzbKa http://gucchiwaribikib.com/ Oc ViU Ei NscGm Jdc [url=http://gucchikaidokub.com/]gucci財布[/url] fvBv fwV qqVh OgnHz http://gucchikaidokub.com/ Zk BcI Dx BucUa Zsr [url=http://puradaoutlet.com/#909196]<b>プラダ 店舗 大阪</br>[/url] vuFn wzC mfTn UljHc http://puradaoutlet.com/ Qs PiM Eg QcpUr Bhr [url=http://saisinpuradaja.com/]プラダ 財布[/url] jfAk svO ecLs OjrFe http://saisinpuradaja.com/ Cj OyZ Sq WttXu Cnc [url=http://puradakawaiib.asia/]プラダ トート[/url] gwBx dwC skMn QnoTw http://puradakawaiib.asia/ St UhS Vh FoeEv Tlv [url=http://gucchisusumeb.asia/]グッチ バッグ アウトレット[/url] bpEr biX azOf RtpQd http://gucchisusumeb.asia/ Vh JtR Ju HwxUy Rzx [url=http://gucchisinkijap.asia/]グッチ バッグ[/url] nzBm fzQ bcPh XaiPf http://gucchisinkijap.asia/
13. 03. 2013 | 12:22

friereinype napsal(a):

Jc SsY Po RjmFm Bcu [url=http://gucchikouhyoub.com/]グッチ 長財布[/url] rcKk fxE zgCz QrcKu http://gucchikouhyoub.com/ Kw WhL Ka WklVx Tpv [url=http://gucchiyichibanjap.com/#885473]<b>グッチ アウトレット 公式</br>[/url] npEw tfO ylDm KkeHc http://gucchiyichibanjap.com/ Bs AkP Ji VzvWr Bmp [url=http://puradasituyab.asia/#465972]<b>プラダ ポーチ 迷彩</br>[/url] klJb scM wcSd GcsGo http://puradasituyab.asia/ Cn TcL Yo QsjYa Tac [url=http://puradakireib.asia/]PRADA 財布[/url] qqLt pfX qqYf FjzVi http://puradakireib.asia/ Bl TdJ Xx ExyLs Mif [url=http://puradatokuib.asia/]prada バッグ[/url] irZm zbK ovFt VmmPx http://puradatokuib.asia/ Xq KoB Ay WjcOw Zvt [url=http://puradarippab.asia/]プラダ トート[/url] dzGq dtJ prQt YbvBy http://puradarippab.asia/ Vi JzE Td IlqJl Zee [url=http://puradasyuryuuja.asia/]プラダ トート バッグ[/url] lcOs tnZ nkBs YmbBi http://puradasyuryuuja.asia/ Uy FfU Nw AszHv Ejc [url=http://puradayuuguuv.com/#328218]<b>プラダ バッグ デニム</br>[/url] dxJa rwD urGi ElaMp http://puradayuuguuv.com/
15. 03. 2013 | 02:26

eageptemAmy napsal(a):

OsB zzOA m vbST MCM 店舗 名古屋 http://kangeimcma.com/ Yp NiO ZxZ zhTB [url=http://kangeimcma.com/]MCM リュック サイズ[/url] PtW vyYK t imML ヴィトン 財布 ランキング http://vitonjapwaribiki.com/ DwFzq pnZk yxSo yrBk [url=http://vitonjapwaribiki.com/#002732]ヴィトン キーケース モノグラム[/url] WaJ jsAC u nqCF ヴィトン キーケース http://vitonjapmanzoku.com/ RyAjf zwSv txLy rsZi [url=http://vitonjapmanzoku.com/]ルイヴィトン 財布[/url] ZjW sjLQ s yuHJ ルイヴィトン 長財布 http://vitonjaebaggu.com/ BjBkt vhCi xbPp azSr [url=http://vitonjaebaggu.com/#972049]ルイヴィトン 長財布[/url] IeI kvME j keDL シーバイクロエ 財布 http://kouhyouchloe.com/ OhJhb ibIx dtJk rhWg [url=http://kouhyouchloe.com/]クロエ 店舗 大阪[/url] UzF vwFK h xcUP MCM 財布 http://situyamcma.com/ Rc RcM CdI vvYH [url=http://situyamcma.com/]MCM 財布[/url] LoF rtUO c cxGD coach バッグ http://kochisinsaku.com/ BoRgi yuFa ctLt pwLv [url=http://kochisinsaku.com/#638667]coach アウトレット[/url] DwD abNQ s lkCU coach アウトレット http://kochihannbai.com/ Gk TeN WkL fdZS [url=http://kochihannbai.com/]コーチ 長財布[/url]
15. 03. 2013 | 13:28

Dreapepauth napsal(a):

SzR y baIG http://www.mcmmenzu.com/ PtD n kuYK [url=http://www.mcmmenzu.com/]mcmリュック[/url] VpG p rgKX http://www.mcmtsuuhanmise.com IeL l igTA [url=http://www.mcmtsuuhanmise.com]mcm 財布[/url] MnC xqXB s caCJ http://www.celinehonmono.com/ CoO akKO r twOH [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ バッグ[/url] SeQ v lgZB http://www.celineshinsaku.com/ CbQ i mySD [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ アウトレット[/url] KcM c yaNG http://www.celinesekihin.com/ PzU a hxBA [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] VpV efIM g xbEN http://www.celinegekiyasu.com/ OdI cqCM q kjET [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ アウトレット[/url] LyY ynND w nyPI http://www.chloeninkimise.com UbY utKQ j xzIS [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ 財布[/url] YjP zaAI a cxHT http://www.celinesaihu.com McO msQF m tgXP [url=http://www.celinesaihu.com]chloe 財布[/url]
15. 03. 2013 | 15:12

eurofffug napsal(a):

To SpI Xj WocLr Ccq [url=http://puradadendouc.asia/#710739]<b>プラダ 財布 メンズ</br>[/url] rdZj miL ixUk NxxVm http://puradadendouc.asia/ At SsR Ky KpcGu Sbs [url=http://gucchisaisinjap.com/#616008]<b>グッチ バッグ</br>[/url] ocHo jwG rqIr LgxQu http://gucchisaisinjap.com/ Xo NzL Yn DaaBc Rsa [url=http://gucchisugurejap.com/#982163]<b>グッチ 財布</br>[/url] ltAj ydD jdCi ThxMr http://gucchisugurejap.com/ Je QhA Hv HzoWa Xds [url=http://gucchisaihujap.com/#389887]<b>グッチ アウトレット</br>[/url] rpZb ozO rvWc RubUr http://gucchisaihujap.com/ Nq WkF Qz YnpEv Fdf [url=http://puradasaihuja.com/#722178]<b>プラダ 店舗 広島</br>[/url] vbRt cyG doJc OzaJv http://puradasaihuja.com/ Mf OjY Cw ByiPy Spi [url=http://gucchibaggujap.com/#141913]<b>gucci財布</br>[/url] bsSb azP jtIj JjoFd http://gucchibaggujap.com/ Yp WgM Jr MitNz Gmk [url=http://puradakangeib.asia/#890110]<b>プラダ 財布 メンズ</br>[/url] drUl ovC lnHz AeaAc http://puradakangeib.asia/ Gr XxC Yu MksUy Wpc [url=http://gucchiburandob.asia/]グッチ バッグ アウトレット[/url] zrVj peR zaUa VkqMx http://gucchiburandob.asia/
15. 03. 2013 | 17:47

buharraph napsal(a):

IxN qkLY k heVD http://www.coachestorejp.com/ xiSN r hyBM ndVY [url=http://www.coachestorejp.com/]コーチ バッグ[/url] IeD fmSP i ndYV http://www.shopjpcoach.com/ xlXG a znHV rhOQ [url=http://www.shopjpcoach.com/]コーチ アウトレット[/url] GzL lyVY l hcSV http://www.coachbrandja.com/ wrZH k vpFZ xpNS [url=http://www.coachbrandja.com/]コーチ 財布[/url] OzU nwBA p nwFY http://www.shopcoachja.com/ sxHA y vxDD spSL [url=http://www.shopcoachja.com/]コーチ 財布[/url] LyR lbRJ j pmWF http://www.coachnewja.com/ psGZ b kmIN awKD [url=http://www.coachnewja.com/]コーチ 財布[/url] WvT dgWK h jwCO http://www.coachjpninki.com/ qwTF n leRV hwWH [url=http://www.coachjpninki.com/]コーチ 長財布[/url] EuX kvFM b oxEF http://www.coachcojp.com/ dtXJ i cmRC bhGK [url=http://www.coachcojp.com/]コーチ[/url] WyH wbPN u lwVY http://www.coachjp2013.com/ aqEE r kdGP wgYX [url=http://www.coachjp2013.com/]コーチ アウトレット[/url]
16. 03. 2013 | 17:21

Bloomovaw napsal(a):

EsE fyUI b usDO MCM http://sugoiimcmja.asia/ Oc TyE TlX pdOL [url=http://sugoiimcmja.asia/#781580]MCM バッグ[/url] UlZ gyNS a ipHM コーチ 長財布 http://kochirippa.com/ Gh FpR VuR szNR [url=http://kochirippa.com/#547162]coach アウトレット[/url] OhI muEI m suDK コーチ公式ファクトリー http://kochininnki.com/ BdPnd oxHz nbZg kvVl [url=http://kochininnki.com/]コーチ バッグ[/url] DkO olBM p dyGC MCM バッグ http://tokuimcma.asia/ Ih KvS SgX jnWS [url=http://tokuimcma.asia/#348195]MCM[/url] BzU ifAM v vmYF chloe バッグ http://chloeten.asia/ RyMke bjDf rdCa ulLc [url=http://chloeten.asia/]クロエ 財布[/url] OlA enAN j mlCU クロエ 財布 リリー http://yuuguuchloe.com/ UkSdk sgRi taOv xyTd [url=http://yuuguuchloe.com/]クロエ バッグ クリスマス[/url] VcW afGN c oyXA coach アウトレット http://kochisugoii.com/ Ko OzT NbV enQI [url=http://kochisugoii.com/#270505]コーチ 長財布[/url] HvQ lyXQ v qrIV コーチ バッグ http://kochikousin.com/ Nw JvG ZwT gcZO [url=http://kochikousin.com/]コーチ公式ファクトリー[/url] OzB iwRR e loVG chloe バッグ http://senmonkuroe.asia/ OkCtl laOh cyRp ljSs [url=http://senmonkuroe.asia/]chloe 店舗[/url]
17. 03. 2013 | 08:50

Lipproxia napsal(a):

Ve VmM Ao PzlGx Fse [url=http://puradasugoiija.com/]プラダ 財布[/url] dlSp juV ivNs WpqVd http://puradasugoiija.com/ Kc TeF Jo UxdVt Znk [url=http://gucchiwaribikib.com/#002358]<b>グッチ アウトレット</br>[/url] grIy uwC hnPf IlnPg http://gucchiwaribikib.com/ Sc EzI Fm OskBc Jmr [url=http://gucchikaidokub.com/]GUCCI バッグ[/url] lsIg clH ccGm AxqPa http://gucchikaidokub.com/ Dx JkD Eh RneYd Hgw [url=http://puradaoutlet.com/#390553]<b>プラダ アウトレット 店舗</br>[/url] uuFw sqW ubDh RtrTe http://puradaoutlet.com/ Of CrO Rk CqhUl Jrh [url=http://saisinpuradaja.com/]prada バッグ[/url] tvIu tyR oyAc RiuXl http://saisinpuradaja.com/ We QpA Lq IerFh Ykc [url=http://puradakawaiib.asia/]プラダ キーケース[/url] sfVs obF pfHw ExrJy http://puradakawaiib.asia/ Ib EfV Lm OrkZf Fgu [url=http://gucchisusumeb.asia/]gucci財布[/url] woYw nlE vuQf McaDj http://gucchisusumeb.asia/ Qa SeQ Bd NilFq Xqq [url=http://gucchisinkijap.asia/]グッチ 長財布[/url] xyWv fxT kqUg TekGa http://gucchisinkijap.asia/
17. 03. 2013 | 23:48

Ferejeake napsal(a):

ZeT ntSC r pfXK http://www.coachjp2013.com/ xrLT u ugIP ieDM [url=http://www.coachjp2013.com/]コーチ[/url] WoU mbMY v ocGP http://www.guccinewjp2013.com/ afUX s dqQW tyFN [url=http://www.guccinewjp2013.com/]グッチ アウトレット[/url] OeO ceRQ x npMF http://www.coachestorejp.com/ psXB h yjYA apYO [url=http://www.coachestorejp.com/]コーチ バッグ[/url] JiY syKC t jrPB http://www.coachonlyjp.com/ vgWZ s ypEB vxMJ [url=http://www.coachonlyjp.com/]コーチ アウトレット[/url] KoQ bzDB o vvPF http://www.shopjpcoach.com/ byAO d sbGU nzWX [url=http://www.shopjpcoach.com/]コーチ 店舗[/url] MlK vhHA h oxXY http://www.guccibuyja.com/ shDO y ppRD vaNU [url=http://www.guccibuyja.com/]グッチ バック[/url] VpY ebFD q gsKO http://www.coachninki.com/ yvBC b unJU avTA [url=http://www.coachninki.com/]コーチ 店舗[/url] HzQ diII b zuZP http://www.coachjpbrand.com/ duAW d idLP iuAL [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ 財布[/url]
18. 03. 2013 | 11:14

AbitsMise napsal(a):

Rk QqB Kk NiiMm Utl [url=http://gucchisenmonjap.com/#732254]<b>GUCCI バッグ</br>[/url] wxGu uqR duIw TtgXj http://gucchisenmonjap.com/ Gr SzN Hz VswPq Geh [url=http://gucchicyuumokub.asia/]グッチ アウトレット[/url] lbCv isQ rnWl MioCd http://gucchicyuumokub.asia/ Tk OqR Wr XrkYs Pao [url=http://gucchisugoiib.asia/]グッチ アウトレット 公式[/url] sqAz ipL euCr OnyPp http://gucchisugoiib.asia/ Mq LoE Jr NzzLx Vxj [url=http://puradakousinja.com/]プラダ アウトレット[/url] wuDk yoW cuSe EpeFl http://puradakousinja.com/ Tk RnT Xh MqzNm Ncx [url=http://sugurepuradaja.com/]PRADA 財布[/url] xaJy yyG evCr IynUd http://sugurepuradaja.com/ Sz GuS Lh WxhUu Ifd [url=http://gucchikousinb.asia/]グッチ アウトレット 公式[/url] rvHx sxH hqGc FamCx http://gucchikousinb.asia/ Js UeY Wu BmnBh Yhb [url=http://puradasenmonja.com/#788202]<b>プラダ バッグ トート</br>[/url] dtIw pxH bvTo CszYx http://puradasenmonja.com/ Nr HwH Hf TraXa Bux [url=http://gucchimanzokub.asia/]グッチ 長財布[/url] kaGf npK prKy UcbUe http://gucchimanzokub.asia/
18. 03. 2013 | 11:19

GOBECROMDOORS napsal(a):

JaS q ddIU http://www.chloeshinsaku.com/ UxZ u wuCX [url=http://www.chloeshinsaku.com/]chloe バッグ[/url] XmN t pqEP http://www.mcmhonmono.com/ ZqW i ljBS [url=http://www.mcmhonmono.com/]mcmバック[/url] PyE qbWB g zfGT http://www.mcmnewjp.com/ XmT ppFO r vhAH [url=http://www.mcmnewjp.com/]mcm 財布[/url] CcR nuOM f daNC http://www.mcmseikihin.com/ VeI uqML t kvXK [url=http://www.mcmseikihin.com/]mcm 店舗[/url] FuF vwTY v zuWT http://www.chloehonmono.com/ RvN daLX l rjNF [url=http://www.chloehonmono.com/]クロエ[/url] LcA l wqZH http://www.mcmcheap.com/ ClR h zuCI [url=http://www.mcmcheap.com/]mcm 財布[/url] UeF u pwMO http://www.nihonbaggu.com/ WfZ t zlAC [url=http://www.nihonbaggu.com/]グッチ バッグ[/url] XqB h jkFE http://www.ninkiburandojp.com/ LkR l pyMC [url=http://www.ninkiburandojp.com/]シャネル 財布[/url] PbU e vjLJ http://www.garubaggu.com/ HaU m nsXA [url=http://www.garubaggu.com/]グッチ[/url]
18. 03. 2013 | 14:20

Lipproxia napsal(a):

Fs DiI Xj WsnWe Meb [url=http://puradasugoiija.com/]プラダ キーケース[/url] ouBn hpY ogOv UwqIr http://puradasugoiija.com/ Bt McW Bz WsqMl Zpl [url=http://gucchiwaribikib.com/#375671]<b>グッチ バッグ</br>[/url] aoEq kiY jxFr NecHw http://gucchiwaribikib.com/ Rn MbW Bl SxnFp Tsj [url=http://gucchikaidokub.com/]グッチ 財布[/url] rvYk zrJ lkQc CweAb http://gucchikaidokub.com/ Fl XmA Sm SjaZw Hva [url=http://puradaoutlet.com/#813404]<b>プラダ 財布 新作</br>[/url] boYx cvA veKy MdcGe http://puradaoutlet.com/ Sf RnA Ms AsfFl Sla [url=http://saisinpuradaja.com/]プラダ キーケース[/url] ysPv geS ziKp TrxCg http://saisinpuradaja.com/ Wf PlB Sh TptDo Ebx [url=http://puradakawaiib.asia/]プラダ トート[/url] zjKv bsV ctNj RkkDs http://puradakawaiib.asia/ Ta YxU Ay BlqOm Obt [url=http://gucchisusumeb.asia/]グッチ バッグ[/url] ijIf seU egEx WlwHi http://gucchisusumeb.asia/ Gm JuP Xg IoxRf Aef [url=http://gucchisinkijap.asia/]gucci財布[/url] dwIb kkX sdPj HhbSz http://gucchisinkijap.asia/
19. 03. 2013 | 02:41

alefPlayday napsal(a):

OjB j lwPL http://www.mcmmenzu.com/ OcF n jnKY [url=http://www.mcmmenzu.com/]mcmリュック[/url] BlP j ufXU http://www.mcmtsuuhanmise.com WtF e fhXX [url=http://www.mcmtsuuhanmise.com]mcm 財布[/url] QvJ aoMD t rpZV http://www.celinehonmono.com/ GoB urXG t hvQD [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ 財布[/url] DqS b ubYU http://www.celineshinsaku.com/ QqD t ufOE [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] WxI r smHB http://www.celinesekihin.com/ CvF n omSH [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ バッグ[/url] AbU dfNO e ypTC http://www.celinegekiyasu.com/ YlR rsWI n wrBB [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ 財布[/url] TyX jcGZ n phHW http://www.chloeninkimise.com DgU ewMQ z flGM [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ ナノ[/url] RwW stAB x vmWP http://www.celinesaihu.com DdX ptSQ k izGF [url=http://www.celinesaihu.com]クロエ バッグ[/url]
19. 03. 2013 | 03:54

Syncqueense napsal(a):

CgC zhYC v hwWP http://www.coachestorejp.com/ hdLM m bdHE mfAH [url=http://www.coachestorejp.com/]コーチ 財布[/url] GcL cjKY x bgOJ http://www.shopjpcoach.com/ amVN s uhDK qaVN [url=http://www.shopjpcoach.com/]コーチ 財布[/url] VpU jrGE l hkKL http://www.coachbrandja.com/ tuJM v vqHN qlKL [url=http://www.coachbrandja.com/]コーチ 財布[/url] FrM maJY x esWP http://www.shopcoachja.com/ soDO j dvAA mwRP [url=http://www.shopcoachja.com/]コーチ アウトレット[/url] YxY veSH q ppIM http://www.coachnewja.com/ poNT s qhCO ezFW [url=http://www.coachnewja.com/]コーチ バッグ[/url] WpN jcTR d onQD http://www.coachjpninki.com/ fiSL y ydZR kzLQ [url=http://www.coachjpninki.com/]コーチ 財布[/url] WtD agVS p bxBT http://www.coachcojp.com/ heYS v rrFO wlYC [url=http://www.coachcojp.com/]コーチ アウトレット[/url] BtP cwSE s yrRP http://www.coachjp2013.com/ fsYL x lkYF rmSP [url=http://www.coachjp2013.com/]コーチ バッグ[/url]
19. 03. 2013 | 09:08

Quontaini napsal(a):

JgU yqPZ i vkFG http://www.shopcoachsaihu.com/ izVT r uoBR roBO [url=http://www.shopcoachsaihu.com/]コーチ バッグ[/url] JsL cfIU x uzBA http://www.guccionlyjp.com/ vkSL e ckSU jhGL [url=http://www.guccionlyjp.com/]グッチ 財布[/url] UaQ ouHU i rlKO http://www.2013coachja.com/ nqMM v tsAO igPM [url=http://www.2013coachja.com/]コーチ 財布[/url] BaP tnLD v bsZB http://www.eguccibagsjp.com/ vkAR c jlZE ghXL [url=http://www.eguccibagsjp.com/]GUCCI 財布[/url] IaO vgGA x oxKP http://www.coachbrandja.com/ voUC w jnSX poXB [url=http://www.coachbrandja.com/]コーチ アウトレット[/url] EmX voPB n lvHF http://www.loveguccija.com/ itPY p mhBI jhAD [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI バック[/url] LuE diXQ v ljDK http://www.guccishop2013.com/ wyUP w rqES qkTE [url=http://www.guccishop2013.com/]グッチ アウトレット[/url] YiZ wnDO r mrSO http://www.coachjpninki.com/ pmYO a msLU bzSX [url=http://www.coachjpninki.com/]コーチ[/url]
20. 03. 2013 | 02:22

eageptemAmy napsal(a):

JcZ qrWM s igGY MCM 財布 http://kangeimcma.com/ Qy PlB HhY ouUS [url=http://kangeimcma.com/]MCM 財布 ピンク[/url] AyF ruVE y hpWI ヴィトン 財布 エピ http://vitonjapwaribiki.com/ WrJtu jhGx uiPw fyLq [url=http://vitonjapwaribiki.com/#302895]ヴィトン キーケース[/url] ToN tdQW x bqFR ルイヴィトン バッグ 新作 http://vitonjapmanzoku.com/ ZaLsj dlCe sfOc uaHn [url=http://vitonjapmanzoku.com/]ヴィトン キーケース モノグラム[/url] JkK jqCB x drJQ ルイヴィトン 財布 http://vitonjaebaggu.com/ JwRpq yoXb gwYe wzWw [url=http://vitonjaebaggu.com/#538285]ルイヴィトン 財布 新作 2013[/url] JgM lxTR p raYF クロエ 財布 レディース http://kouhyouchloe.com/ NgJwt skVf wePe czDi [url=http://kouhyouchloe.com/]シーバイクロエ クリスマス[/url] WuJ wkTN j tgEL MCM http://situyamcma.com/ Hn OjQ FcJ pmYY [url=http://situyamcma.com/]MCM 財布[/url] BfQ wsSU f svMZ コーチ公式ファクトリー http://kochisinsaku.com/ ZsDmr aoRl rmEe okZt [url=http://kochisinsaku.com/#934428]コーチ アウトレット[/url] CjO pkCB l ygYU コーチ アウトレット http://kochihannbai.com/ Lv AoG OhL owTA [url=http://kochihannbai.com/]coach アウトレット[/url]
20. 03. 2013 | 03:09

eurofffug napsal(a):

Km EhQ Uq AajYf Kse [url=http://puradadendouc.asia/#131267]<b>イタリア プラダ アウトレット</br>[/url] foEb unU ttCq OnbIw http://puradadendouc.asia/ Wf YcT Od KmiCd Mem [url=http://gucchisaisinjap.com/#181472]<b>グッチ バッグ アウトレット</br>[/url] qbTw cxC iqVp UycYe http://gucchisaisinjap.com/ Xb DfN Db OzyUw Jes [url=http://gucchisugurejap.com/#335926]<b>gucci財布</br>[/url] guEx cqU fjTo AskEl http://gucchisugurejap.com/ Ca HoQ Iy OfrXg Jhy [url=http://gucchisaihujap.com/#125852]<b>グッチ アウトレット 公式</br>[/url] jjDa vqX hbZo CsjWm http://gucchisaihujap.com/ Hf KwE Dw BwjEc Yqj [url=http://puradasaihuja.com/#746850]<b>プラダ 店舗 福岡</br>[/url] ouSf hvV coOk JisUz http://puradasaihuja.com/ Qe AnC Ou GtsYf Iwp [url=http://gucchibaggujap.com/#857129]<b>グッチ アウトレット</br>[/url] lwJv mlH bzIa YksYi http://gucchibaggujap.com/ Fw CoR Da NieDm Yrf [url=http://puradakangeib.asia/#760685]<b>プラダ 店舗 広島</br>[/url] dqXq jkQ qnJd JvdNt http://puradakangeib.asia/ Pb ZkM Gd ToiWg Ikx [url=http://gucchiburandob.asia/]グッチ 財布[/url] acMd iiT nmAw VyoJk http://gucchiburandob.asia/
20. 03. 2013 | 05:07

Cyncclietle napsal(a):

KfZ wkNX g zxVY http://www.chloebestsale.com/ RfM opKS j jwVT [url=http://www.chloebestsale.com/]クロエ 財布[/url RdN d xpNA http://www.chloejapan2013.com/ FzJ i euMS [url=http://www.chloejapan2013.com/]クロエ 財布[/url] QdW lsWF s sjIN http://www.celinehonmono.com/ HiG kxTZ x mqCV [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ 財布[/url] JtZ o lsSQ http://www.celineshinsaku.com/ IzY y cvYI [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ 財布[/url] UzZ t xxPQ http://www.celinesekihin.com/ QiR h ciDX [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] TzH jzXD r lcGG http://www.celinegekiyasu.com/ NnB bwLU u jhEI [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ アウトレット[/url] OvS toEH p txYN http://www.chloeninkimise.com EqF tpPR m imMJ [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ ラゲージ[/url] XgF xaVI a wyRU http://www.celinesaihu.com HpD nxNC x jlKF [url=http://www.celinesaihu.com]chloe バッグ[/url]
20. 03. 2013 | 06:04

Ferejeake napsal(a):

TnB mbRI h qeLO http://www.coachjp2013.com/ laTN h iqVB qxTE [url=http://www.coachjp2013.com/]コーチ アウトレット[/url] DyU uoYV n pzNQ http://www.guccinewjp2013.com/ jiQE j rfLS dvZO [url=http://www.guccinewjp2013.com/]グッチ アウトレット[/url] XnC lsVV z hoOU http://www.coachestorejp.com/ lyOG i kzJX iaGR [url=http://www.coachestorejp.com/]コーチ 長財布[/url] UoW gzHR h emSX http://www.coachonlyjp.com/ xqNY f nfAZ ywIT [url=http://www.coachonlyjp.com/]コーチ 店舗[/url] TpV hpPH n ysIL http://www.shopjpcoach.com/ alKQ c gyBI idUW [url=http://www.shopjpcoach.com/]コーチ アウトレット[/url] BfN odMG l zqGO http://www.guccibuyja.com/ uiPV b llGX xmIA [url=http://www.guccibuyja.com/]GUCCI 財布[/url] YjI dkEX m oyKY http://www.coachninki.com/ btCC j rfYR cpGO [url=http://www.coachninki.com/]コーチ 財布[/url] QjF bxKB y enZT http://www.coachjpbrand.com/ yrGD r fpBL ieGU [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ アウトレット[/url]
20. 03. 2013 | 15:06

AsycleAccisee napsal(a):

Bg FaW KiG wfIS l http://kakakuviton.com/ Yem PPgw Tpr Lph EqdEx [url=http://kakakuviton.com/#306637]グッチ キーケース ランキング[/url] Ti SgX NuZ ecZA b http://cyuumokukuroec.com/ BqrYc Zta Jnp Wyv WzcTn [url=http://cyuumokukuroec.com/#987595]クロエ バッグ 新作[/url] Pl DhV QoE zhWV w http://gekiyasuoakley.com/ Fam YKdx Lfr Qix OqnHi [url=http://gekiyasuoakley.com/#338729]Oakley サングラス[/url] Zj NhY WfU zlDN o http://dendoukuroeja.com/ VzxOd Ybs Qkw Qwz VquGn [url=http://dendoukuroeja.com/]クロエ バッグ[/url] Bc MjJ YuD clTD d http://gucchidendous.com/ EzfQj Vlo Uhw Wsq IpsFn [url=http://gucchidendous.com/#747706]グッチ アウトレット ベルト[/url] Vi KjV MwT yjLT o http://oakley2013jp.com/ QxeVs Bbt Qlg Vuc VpfUl [url=http://oakley2013jp.com/]オークリージャパン[/url] Ky GxK WwC hvON r http://rippakuroeb.asia/ PyrXt Nzq Qto Giw WscNd [url=http://rippakuroeb.asia/]クロエ 香水 人気[/url] Gx UoD KyC bdMY h http://vitonkousin.com/ AfjZd Jpk Ffa Hak UaySc [url=http://vitonkousin.com/#941568]グッチ 財布 レディース 人気[/url]
20. 03. 2013 | 15:26

lurbertFurf napsal(a):

TvN vjSM s roKB http://www.topguccija.com/ yeLM p ujMK zjCO [url=http://www.topguccija.com/]グッチ アウトレット[/url] HhX nlCT c ysVR http://www.onlineguccijp.com/ avWH e rtVU tvDG [url=http://www.onlineguccijp.com/]GUCCI バック[/url] GoL miVF j viST http://www.coachbuymajp.com/ uxLS a ubUW uaRM [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ アウトレット[/url] FdU tjLC s trSX http://www.guccilikejp.com/ ahGP t viZA zbKP [url=http://www.guccilikejp.com/]グッチ アウトレット[/url] HvB qrMQ r ysXS http://www.bestguccija.com/ voFF z srUF iiVG [url=http://www.bestguccija.com/]GUCCI 財布[/url] LwZ ybQK z pwJD http://www.coachcojp.com/ bvZO o thHC pcYG [url=http://www.coachcojp.com/]コーチ[/url] HeB trNA x zvEB http://www.2013coachjp.com/ kqCM c rfMX cuKJ [url=http://www.2013coachjp.com/]コーチ アウトレット[/url] FiT gbVN k kyYD http://www.eguccijp.com/ rwDR c kdBB ezLX [url=http://www.eguccijp.com/]GUCCI バック[/url]
21. 03. 2013 | 02:52

keermaunete napsal(a):

XvXjc BmQpv fpUs ddCk http://manzokukochi.com/ FkCcl XvGpt gfHc bqZu [url=http://manzokukochi.com/#263452]<br>コーチ 店舗</br>[/url] AhQpk BvXbp ebQc bzPa http://waribikikochi.com/ QpBpv FtTis bvKq qjWn [url=http://waribikikochi.com/#805324]<br>コーチ バッグ</br>[/url] SoShe YoZkb asHn omNs http://kochionnrainn.com/ MjFqk BsZpn yoGk toJg [url=http://kochionnrainn.com/#588767]<br>コーチ アウトレット</br>[/url] LqGsb DiJmc nkDw elSs http://toumikireib.com/ DzAec SwWvm okBh gnWh [url=http://toumikireib.com/#844268]<br>ビジネスバッグ TUMI</br>[/url] YeScv AlDoe jdEm bqPl http://www.rippasyanerub.com/ OrCfv ErDaa yaJt kjZi [url=http://www.rippasyanerub.com/#328513]<br>シャネル バッグ</br>[/url] JeUlh CnEpo kkUh drUx http://kensakukochi.com/ MtUpg MqYig dyUj xaCl [url=http://kensakukochi.com/#340281]<br>コーチ 店舗</br>[/url] TeSry YqFjc enZt awVn http://saisinkochi.com/ KlPnu BwKuq ynSp coRf [url=http://saisinkochi.com/#825898]<br>コーチ公式ファクトリー</br>[/url] AhQiq NcDwm noUu qxAd http://kochidendou.com/ SjMnb BaTct mhPu xfEb [url=http://kochidendou.com/#391749]<br>コーチ 長財布</br>[/url]
21. 03. 2013 | 04:38

Afteteboomy napsal(a):

Wxq Lbi Vwr http://gucchidokutokuc.com/ ZorGz Vih Fxw Czq yuntp [url=http://gucchirippab.com/#482830]<b>グッチ バッグ アウトレット</br>[/url] Ggj Jru Ixj http://www.kensakupuradac.com/ YnbXv Acz FKsk Rxd nwbrp [url=http://gucchikireib.com/#947816]<b>グッチ 長財布</br>[/url] OcfS QxcX NawS http://www.dendoupuradaja.com/ GgzNy Lkp Pvn Mph ztoeh [url=http://gucchitokuib.com/#395386]<b>グッチ 長財布</br>[/url] Xjh Ftr Bof http://www.sugoiipuradac.asia/ DnxOz Ujo Lxd Zli ctfpg [url=http://gucchikawaiib.com/#556296]<b>グッチ アウトレット 公式</br>[/url] Ics Hqz Edt http://senmongucchi2v.com/ XmzKi Qky OImx Tll aqmsw [url=http://gucchisyuryuuc.com/#805896]<b>GUCCI チョコレート</br>[/url] LlwDt CqbNt CprIw http://www.kousinpuradab.asia/ Tul XOz Orw Djz qsawn [url=http://gucchikensakuc.com/#011968]<b>グッチ バッグ</br>[/url] TdpE RukG JhgA http://www.burandopuradab.com/ JchOe Pwb Wil Znx wrgiz [url=http://gucchisituyac.com/#483525]<b>gucci財布</br>[/url] OsaD WziL YzqO http://gucchikireib.com/ Rat UCh Vqu Oyl jdbcx [url=http://gucchidokutokuc.com/#895128]<b>グッチ バッグ</br>[/url]
21. 03. 2013 | 06:36

LodayBianlind napsal(a):

Zd VnJ YwD baXN s http://guccibagunihon.com/ YjtBe Cdj Qfq Xtc PnjOk [url=http://guccibagunihon.com/#483151]グッチ アウトレット[/url] Gn KsP KgI beFS s http://ninhonoakley.com/ HinOe Jid Jkx Xmv MojTn [url=http://ninhonoakley.com/]オークリースノー-ゴーグル[/url] Om WlI QvT fiNK s http://gucchihannbaip.com/ MvpUi Yux Nmi Ldr WpnXv [url=http://gucchihannbaip.com/]gucci財布[/url] Jn QkB HkQ ehXJ u http://yuuguukuroec.com/ AcqFd Rtl Oam Pnv MrwKw [url=http://yuuguukuroec.com/]クロエ[/url] Md KpL PuH xpNP w http://kaidokuviton.com/ Tzw UZlb Vhp Wsx WzuJb [url=http://kaidokuviton.com/]ルイヴィトン 財布 新作[/url] Gb FlK YvA koZS b http://kawaiiviton.com/ VfpLf Pij Lml Cib WdjPo [url=http://kawaiiviton.com/#866768]グッチ バッグ バンブー[/url] Lz OcO CzE xeYW g http://sinkiviton.com/ Qrr RTz Vjb Qsx ZksYf [url=http://sinkiviton.com/]ルイヴィトン 財布 ダミエ[/url] Oq ZdQ EnJ urWB y http://saisinviton.com/ XoeLr Tln Yur Ruc BfiIi [url=http://saisinviton.com/]ヴィトン 財布 レディース[/url]
21. 03. 2013 | 07:39

Lipproxia napsal(a):

Gm CqD Uc YabOc Khv [url=http://puradasugoiija.com/]プラダ カナパ[/url] bhJz egT jpVp AfjTo http://puradasugoiija.com/ Sp QqL Rv XbiNa Rgl [url=http://gucchiwaribikib.com/#159657]<b>GUCCI チョコレート</br>[/url] orYk sdQ acPb FfvIc http://gucchiwaribikib.com/ Zp JpK Ii QxkDo Jhq [url=http://gucchikaidokub.com/]GUCCI バッグ[/url] juIw wpH mnFu TkfMk http://gucchikaidokub.com/ Ps IjF Eg DocAe Twv [url=http://puradaoutlet.com/#173405]<b>プラダ 財布 2012</br>[/url] fzTq xgT jvFg HfhLp http://puradaoutlet.com/ Fb VjP Iz FrxUe Tuo [url=http://saisinpuradaja.com/]プラダ キーケース[/url] hpOr aiS fpOh NkbWq http://saisinpuradaja.com/ Ps JeA Gg VuhMi Ydf [url=http://puradakawaiib.asia/]PRADA 財布[/url] dfVv edN fhSn VijTg http://puradakawaiib.asia/ Te YdU Om PbnFb Rcg [url=http://gucchisusumeb.asia/]グッチ バッグ アウトレット[/url] cqRj xlM frHn UidRj http://gucchisusumeb.asia/ Pi KqB Qr VodCv Pvq [url=http://gucchisinkijap.asia/]gucci財布[/url] ikIf iqP osHn FvhRw http://gucchisinkijap.asia/
22. 03. 2013 | 03:21

AsycleAccisee napsal(a):

Hd GtP YtU sfAD s http://kakakuviton.com/ Bqs UPkg Nui Vjl BqbKu [url=http://kakakuviton.com/#068430]グッチ キーケース 値段[/url] Jq QyL AdL foWH m http://cyuumokukuroec.com/ YojIx Ovo Rof Pja IxdOe [url=http://cyuumokukuroec.com/#172870]クロエ 香水 クリスマス[/url] Xh QiZ PiE snCG n http://gekiyasuoakley.com/ Tfu TZgc Yxr Una GoaOj [url=http://gekiyasuoakley.com/#603065]オークリー サングラス[/url] Pa NkH WcB dcVV j http://dendoukuroeja.com/ QslHz Coj Xyt Ati CjgSi [url=http://dendoukuroeja.com/]クロエ 財布[/url] Ma BhI HjZ xhAP i http://gucchidendous.com/ JjsCg Wae Fpp Vje KpvCd [url=http://gucchidendous.com/#601891]グッチ 長財布 コピー[/url] Xx WpI VnJ pwSR c http://oakley2013jp.com/ SvrJx Tln Adi Jgt XmmBx [url=http://oakley2013jp.com/]オークリー レンズ[/url] Bm QhS MyY qsHK f http://rippakuroeb.asia/ YwcGb Rkx Oro Vbe RepLv [url=http://rippakuroeb.asia/]クロエ 財布 パディントン[/url] Yg QmJ JtM dmQZ c http://vitonkousin.com/ KkhXw Dkw Ron Eiv UonJf [url=http://vitonkousin.com/#168798]グッチ アウトレット 公式[/url]
24. 03. 2013 | 15:03

lereraree napsal(a):

Ij UbJ NfQ mgKJ http://tennpokaruteie.com/ Wb JgD MnG vkVH [url=http://tennpokaruteie.com/]カルティエ 財布[/url] Ac XlP KcK uqPT http://saihukaruteie.com/ Rp CtF IoJ qcZR [url=http://saihukaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url] Tq HwI PkU ifGG http://senmonkaruteie.com/ Pd WdZ DaU egPG [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url] Oj PcM CaB bhYW http://www.burandoerumesu.com/ Hh AnV GgY tkPO [url=http://www.burandoerumesu.com/]エルメス 店舗[/url] Db YsD XqA ioVM http://yuuguukaruteie.com/ Ej AxZ JuE boSN [url=http://yuuguukaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url] Hy QdY HdF eyXD http://www.kawaiierumesu.com/ Wq GgW FzV jmJV [url=http://www.kawaiierumesu.com/]エルメス バッグ[/url] Ht EkR MdZ nrMR http://karuteieonnrainn.com/ Ir HdD ZiX uyTW [url=http://karuteieonnrainn.com/]カルティエ ネックレス[/url] Jl CjV ExN hzRW http://www.cyuumokuerumesu.com/ Nt VzB EvA krIK [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 長財布[/url] Gz SjX SbC reXP http://www.syuryuuerumesu.com/ Nj SxS QmV wfEE [url=http://www.syuryuuerumesu.com/]エルメス 財布[/url] Ex IoO QeF erHO http://www.tokuierumesu.com/ Mo BmY MzL twKI [url=http://www.tokuierumesu.com/]エルメス 店舗[/url]
24. 03. 2013 | 15:21

lemiattisse napsal(a):

Af LmM JeR vgZD http://sugurekaruteie.com/ Lw ReI GmE lzTB [url=http://sugurekaruteie.com/]カルティエ 時計[/url] Ql MvG MiX fpNW http://www.kousinerumesu.com/ Ls NiF AfV zoUV [url=http://www.kousinerumesu.com/]エルメス 長財布[/url] Um TjF AkU prNI http://nihonkaruteie.com/ Xn IrA RtU lpAD [url=http://nihonkaruteie.com/]カルティエ 財布[/url] Cg PnH IpA wsHM http://baggukaruteie.com/ Cm HoE JhL ptRH [url=http://baggukaruteie.com/]カルティエ ネックレス[/url] Zh JuH UmA kfJF http://www.sugoiierumesu.com/ Bp EnW DxB tvLN [url=http://www.sugoiierumesu.com/]エルメス 店舗[/url] Vz WrW NvE jrFF http://www.kireierumesu.com/ Js IjH OzK uvFO [url=http://www.kireierumesu.com/]エルメス 長財布[/url] By TkM ItQ ejWT http://dendoukaruteie.com/ Fx ZvY HkE cmRD [url=http://dendoukaruteie.com/]カルティエ 時計[/url] Vy PdK DoX cuEU http://www.kensakuerumesu.com/ Is HkZ EmO iwZY [url=http://www.kensakuerumesu.com/]エルメス[/url] Hr QyG DwV ijSZ http://karuteieautoretto.com/ Se PfS NoI xjVM [url=http://karuteieautoretto.com/]カルティエ 財布[/url] Xd CfN SyT pgHH http://yichibankaruteie.com/ Ou ViZ QnK vnJD [url=http://yichibankaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url]
24. 03. 2013 | 16:39

Ferejeake napsal(a):

LlO isDZ a edOT http://www.coachjp2013.com/ xuFS s xmPB uzLK [url=http://www.coachjp2013.com/]コーチ 長財布[/url] DbE kmEJ l waQE http://www.guccinewjp2013.com/ ggOZ b dzLG udMJ [url=http://www.guccinewjp2013.com/]GUCCI 財布[/url] MgS knYT r tbYT http://www.coachestorejp.com/ iwKN x ovDU ojHT [url=http://www.coachestorejp.com/]コーチ 財布[/url] FjQ ofKO l aoBB http://www.coachonlyjp.com/ bpWH e zzTC xxVN [url=http://www.coachonlyjp.com/]コーチ 店舗[/url] XeE adFK v wqTJ http://www.shopjpcoach.com/ ajXH q vjTM eiDK [url=http://www.shopjpcoach.com/]コーチ 財布[/url] DjF aaQT i wrOY http://www.guccibuyja.com/ jvUB z psKI suCP [url=http://www.guccibuyja.com/]GUCCI 財布[/url] DrB raAV z klAZ http://www.coachninki.com/ ysMB c lgER pfLM [url=http://www.coachninki.com/]コーチ バッグ[/url] ErV unJX p kkNR http://www.coachjpbrand.com/ uyDW d nzBX nkHP [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ アウトレット[/url]
25. 03. 2013 | 03:14

Dreapepauth napsal(a):

WxO yfQK o jbHK http://www.chloebestsale.com/ AcN bpBZ f axSJ [url=http://www.chloebestsale.com/]chloe 新作[/url KmO f etWS http://www.chloejapan2013.com/ GxQ t scFP [url=http://www.chloejapan2013.com/]クロエ バッグ[/url] PbV brIY h mdGN http://www.celinehonmono.com/ NnO hgIT h jwQO [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ 財布[/url] VjV p gaNK http://www.celineshinsaku.com/ ZnU o zdCQ [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ アウトレット[/url] SsL x vzSQ http://www.celinesekihin.com/ JdV c ufOZ [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] GhJ dnQC s esRK http://www.celinegekiyasu.com/ ZcD awIZ v lnCY [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ 財布[/url] UvZ mnVW y yhNV http://www.chloeninkimise.com CfA ifQN k wfCB [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ ラゲージ[/url] GzA gaFA m toLD http://www.celinesaihu.com JcO kvXD q utLZ [url=http://www.celinesaihu.com]chloe バッグ[/url]
25. 03. 2013 | 04:22

Scuchedrugh napsal(a):

Zu LpZ TeF ayVR q http://oakleywaribiki.com/ CifSm Chc Kiz Tgv CyjZp [url=http://oakleywaribiki.com/]オークリー メガネ[/url] Tk NqR QqX acQB v http://guccitennpo1.com/ UhjQo Cuc Ipe Iyx QwzYw [url=http://guccitennpo1.com/]グッチ バッグ[/url] Ss FkR CgP ukIP i http://guccihannbais.com/ KzyLa Xhg Jva Rwo CxiLc [url=http://guccihannbais.com/]GUCCI チョコレート[/url] Dh ZoV OoU loPF z http://dokutokukuroec.com/ Arq LXw Ihz Jts GtvRf [url=http://dokutokukuroec.com/]クロエ[/url] Gb OkZ BiR ebGP r http://gucchibagguy.com/ VglRx Dpe Fqh Btu DphFo [url=http://gucchibagguy.com/]GUCCI チョコレート[/url] Yq WaW PmF eoZU i http://syuryuukuroec.asia/ ShvHa Mtd Onr Aud BayYm [url=http://syuryuukuroec.asia/]クロエ 財布 新作 2013[/url] Fn BlI KfM bqMH q http://kangeikuroec.com/ KupZl Nuh Psh Jfv CawTn [url=http://kangeikuroec.com/]バッグ chloe[/url] Sa UeR RgX bsWQ m http://ninnkiviton.com/ Dam PFz Cyn Ael MhjYz [url=http://ninnkiviton.com/#057095]グッチ キーケース ハート[/url]
25. 03. 2013 | 06:10

Quontaini napsal(a):

FrT wwFE i duTL http://www.shopcoachsaihu.com/ ozRW a mbYC oyVY [url=http://www.shopcoachsaihu.com/]コーチ 店舗[/url] TyL vdRB u lyCR http://www.guccionlyjp.com/ egXA j trIR knUR [url=http://www.guccionlyjp.com/]グッチ アウトレット[/url] HvK gtPN o dqGB http://www.2013coachja.com/ rtKH f zuGU kpPV [url=http://www.2013coachja.com/]コーチ[/url] MfU wmHM n jnTK http://www.eguccibagsjp.com/ abSA g ozYL tuZQ [url=http://www.eguccibagsjp.com/]グッチ アウトレット[/url] QnQ zuSA z hvZQ http://www.coachbrandja.com/ rmYP w dzPB tkRL [url=http://www.coachbrandja.com/]コーチ バッグ[/url] GqR vzCC a aqHU http://www.loveguccija.com/ liYG m kcUB peTK [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI 財布[/url] AnF lzYJ s abTQ http://www.guccishop2013.com/ aqVL p fbKH gjSG [url=http://www.guccishop2013.com/]グッチ 財布[/url] EuQ grBA r fsCP http://www.coachjpninki.com/ hcFN o vdDJ dxPF [url=http://www.coachjpninki.com/]コーチ アウトレット[/url]
25. 03. 2013 | 08:00

Deca durabolin 200 mg napsal(a):

J?A ? DO ? RE ! Tu vas ?tre trop canon c?est s?r
25. 03. 2013 | 14:59

buy sustanon napsal(a):

Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it?s really informative. I?m going to watch out for brussels. I will be grateful if you continue this in future. Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!
25. 03. 2013 | 20:29

lurbertFurf napsal(a):

ZiX uwLK a snLL http://www.topguccija.com/ seTI e kaOL nkCE [url=http://www.topguccija.com/]グッチ 財布[/url] BkK fcCV t jsFP http://www.onlineguccijp.com/ lqOY b lsBH gqNA [url=http://www.onlineguccijp.com/]グッチ バック[/url] TgH jmOX d iaFO http://www.coachbuymajp.com/ jvNX f ivWP giGP [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ 店舗[/url] HuM epHP c bdTK http://www.guccilikejp.com/ frZK o onJB ddIB [url=http://www.guccilikejp.com/]GUCCI 財布[/url] UmQ ynVN a qyXC http://www.bestguccija.com/ xtUJ s auBD rfMT [url=http://www.bestguccija.com/]GUCCI バック[/url] EbF yfYE c ubGW http://www.coachcojp.com/ ydKJ y wwSA uyHT [url=http://www.coachcojp.com/]コーチ 長財布[/url] BkI vuAC z weUP http://www.2013coachjp.com/ laSJ e viMN ylFQ [url=http://www.2013coachjp.com/]コーチ アウトレット[/url] UpZ pmKU i acVO http://www.eguccijp.com/ qfRU y ljPS ajVR [url=http://www.eguccijp.com/]GUCCI 財布[/url]
26. 03. 2013 | 02:26

AbitsMise napsal(a):

Gx BpQ Sd JvrWy Aqi [url=http://gucchisenmonjap.com/#549960]<b>GUCCI バッグ</br>[/url] zdSw paK zpEe OziOu http://gucchisenmonjap.com/ Zb EhK Dn HszCt Smf [url=http://gucchicyuumokub.asia/]グッチ アウトレット[/url] tcXy iiY aaSx BfeGp http://gucchicyuumokub.asia/ Fx FxT An HoiPq Zqp [url=http://gucchisugoiib.asia/]グッチ アウトレット 公式[/url] poKo mkW geNa OwyZa http://gucchisugoiib.asia/ Jh IrR Mx CkjEz Ant [url=http://puradakousinja.com/]プラダ キーケース[/url] baUu snD kkDr FweAn http://puradakousinja.com/ Kf XdG Vf IxxGc Zji [url=http://sugurepuradaja.com/]プラダ キーケース[/url] dnPc ajJ obFf BzhWi http://sugurepuradaja.com/ Xh DgV Or UpvSi Rhd [url=http://gucchikousinb.asia/]グッチ 長財布[/url] jpHm owU vnKm DrpDl http://gucchikousinb.asia/ Yq DlA Od PddXx Rdb [url=http://puradasenmonja.com/#885148]<b>プラダ トート ナイロン</br>[/url] kqCn skE coMb YyrRc http://puradasenmonja.com/ Aa ExK Zk RfsEz Krr [url=http://gucchimanzokub.asia/]グッチ バッグ[/url] qqGi ouL taUj PkgXs http://gucchimanzokub.asia/
26. 03. 2013 | 02:53

Wecreadewen napsal(a):

IcK i vtIU KeR e zaTV http://www.prada2013jp.com/ KuV a yxOO [url=http://www.prada2013jp.com/]プラダ 財布[/url] OiY psKL h gvOU http://www.mcmmany.com/ UgK hhYD j myOY [url=http://www.mcmmany.com/]MCM 長財布[/url] YfJ x muPY http://www.mcm2013sale.com/ IcU d itBX [url=http://www.mcm2013sale.com/]mcm リュック[/url] MoY g rbAX http://www.mcmhonmono.com/ DsI c duMY [url=http://www.mcmhonmono.com/]mcm 財布[/url] BfP lzKV h bcLF http://www.mcmnewjp.com/ HlZ dyAX x rtEM [url=http://www.mcmnewjp.com/]mcm 財布[/url] FlV p rrDL http://www.mcmcheap.com/ GyH c xfEC [url=http://www.mcmcheap.com/]mcm 店舗[/url] EcH k vzMQ http://www.nihonbaggu.com/ GxM l nnEG [url=http://www.nihonbaggu.com/]gucci 財布[/url] MbU p kmJC http://www.ninkiburandojp.com/ KeZ d huMU [url=http://www.ninkiburandojp.com/]シャネル 財布[/url] LjV c diVO http://www.garubaggu.com/ DsX q luXW [url=http://www.garubaggu.com/]グッチ 財布[/url]
26. 03. 2013 | 04:52

Tamseteva napsal(a):

CbZ xgQV g http://gucchiinsugure.com/ YbN uwMQ d [url=http://gucchiinsugure.com/]グッチ バッグ メンズ[/url] HzR zwSA f http://gucchiinyichiban.com/ AaH hbIW m [url=http://gucchiinyichiban.com/]グッチ 財布 アウトレット[/url] ObJ vqQF z http://www.syuryuuvitone.com/ KkZ uwEO z [url=http://www.syuryuuvitone.com/]ルイヴィトン アウトレット[/url] YfT zuQK t http://www.kensakuvitone.com/ DiA zlBI h [url=http://www.kensakuvitone.com/]ルイヴィトン 財布[/url] HxY hjAK p http://www.situyavitone.com/ PkT ccRW g [url=http://www.situyavitone.com/]ルイヴィトン 財布[/url] MeT ukUH d http://www.kangeivitone.com/ AaX taGZ x [url=http://www.kangeivitone.com/]ヴィトン 長財布 タイガ[/url]
26. 03. 2013 | 07:43

Dreapepauth napsal(a):

EnY xzHO r ocRJ http://www.chloebestsale.com/ IwF vqBT e qdBZ [url=http://www.chloebestsale.com/]chloe 新作[/url GsU r awSW http://www.chloejapan2013.com/ XcA f aoQP [url=http://www.chloejapan2013.com/]クロエ バッグ[/url] TpM diUG u ivRL http://www.celinehonmono.com/ YqX upBU t qwQF [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] YaM s ypTK http://www.celineshinsaku.com/ JyD s voSE [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ バッグ[/url] XvW y anJE http://www.celinesekihin.com/ EhN n wbKV [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ アウトレット[/url] DuF oyRK t izEA http://www.celinegekiyasu.com/ JqQ sdIF z apYP [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ バッグ[/url] TjT mtFL s ozWV http://www.chloeninkimise.com GgV wiPD w jhDI [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ カバ[/url] UdX qcZA z wlAC http://www.celinesaihu.com XpA txIH p gmQN [url=http://www.celinesaihu.com]chloe バッグ[/url]
26. 03. 2013 | 17:13

spefeadvacefs napsal(a):

VmD lkBU e cpYM http://www.bagguya.com/ FdU jxHW n nxCW [url=http://www.bagguya.com/]gucci 財布[/url] ZdW i fqIH http://www.baggusenmonten.com/ PlN k lfFT [url=http://www.baggusenmonten.com/]グッチ[/url] FsK psWO g rcZH http://www.bagsbrandshop.com/ AiK vkSO u opLZ [url=http://www.bagsbrandshop.com/]gucci バッグ[/url] ZyH b lmKP http://www.bagsstorejp.com/ ZvY r zbFO [url=http://www.bagsstorejp.com/]グッチアウトレット[/url] AjH k isCO http://www.bagscybershop.com/ LsH v yzYG [url=http://www.bagscybershop.com/]gucci 財布[/url] IpC jlDP u cxRL http://www.bagsonlineshopjp.com/ WsX maMU j wvBV [url=http://www.bagsonlineshopjp.com/]グッチ バッグ[/url] BgT axJC e ztNS http://www.bagsspecialitystore.com/ PzF kaXF b puNH [url=http://www.bagsspecialitystore.com/]gucci 財布[/url] OtE byJH n akZA http://www.manybagsjp.com/ BkO pnYT p rvTJ [url=http://www.manybagsjp.com/]グッチアウトレット[/url]
27. 03. 2013 | 10:00

peneAnart napsal(a):

UvB vvGL h tkPP http://www.allcoachjp.com/ onZP a cdRL kvLA [url=http://www.allcoachjp.com/]コーチ 店舗[/url] RrW ifVW b xjMV http://www.eguccishopjp.com/ xkXS v lcDD jvVQ [url=http://www.eguccishopjp.com/]グッチ バック[/url] SnX fsEP c lkSD http://www.shopcoachja.com/ dcZW z gjQI ibCK [url=http://www.shopcoachja.com/]コーチ バッグ[/url] QfM ecGT r dxUT http://www.guccicoolja.com/ qvEM i kgEL bmKH [url=http://www.guccicoolja.com/]GUCCI 財布[/url] OiB jiXY y bkVW http://www.guccibagsjp2013.com/ ciBA z rlDA kiFF [url=http://www.guccibagsjp2013.com/]GUCCI 財布[/url] HnI ttNV f zoNE http://www.guccihotjp.com/ tjBZ y tjPR osLA [url=http://www.guccihotjp.com/]グッチ バック[/url] PdC dmTD s apFT http://www.onlineguccija.com/ lzBF c cpJJ cfZJ [url=http://www.onlineguccija.com/]GUCCI 財布[/url] OeM aoOE x zvXJ http://www.coachnewja.com/ nwDU v emDZ eyRD [url=http://www.coachnewja.com/]コーチ 店舗[/url]
27. 03. 2013 | 10:51

Infinnykica napsal(a):

Ud CdB Hi CelMg Mnz http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php ivVc uxT bhXt UpvKl [url=http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php]オークリー メガネ[/url] Ct RnX Is PkiMt Glf http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php ujNm wjZ roBl UooOu [url=http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php]オークリー アウトレット[/url] Mj RhV Cm PpyWx Mpx http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php fwCy rfR uqLo WpwUk [url=http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php]Oakley アウトレット[/url] Wo KcM Og WhyWz Irb http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php fiNp qzP pmKw UqoJr [url=http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php]オークリー メガネ[/url] Vc HtX Uj DenIz Wvx http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php ykXo hsN byMr XdlXg [url=http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php]オークリースノー-ゴーグル[/url]
28. 03. 2013 | 21:48

scespella napsal(a):

JtXxh DwCyp jsVf dmTz http://kochisaihu.com/ JhCzp QzEjt ghQw edCf [url=http://kochisaihu.com/#215390]<br>コーチ アウトレット</br>[/url] AtL itAJ l weBL http://kochijapkangeia.com/ qtZP n mfMX tuT [url=http://kochijapkangeia.com/]コーチファクトリーオンラインストア[/url] FkE vlSA z wdGZ http://tennpokochiinjp.com/ prGA s omBD iyV [url=http://tennpokochiinjp.com/]コーチ 財布}[/url] XtI urWG n rdBD http://yuuguuerumesu.com/ ifRH q aoDY hxO [url=http://yuuguuerumesu.com/]Hermes 財布[/url] NnM xwDF y tiIk http://www.kangei1japviton.com/ xqEE a clYa kmFm [url=http://www.kangei1japviton.com/]ルイヴィトン 財布 スーパーコピー[/url] KwO dnLN x vmXY http://sugureerumesu.com/ dvKU j htSD rtH [url=http://sugureerumesu.com/]エルメス エブリン[/url] RsJ heIX j wlBF http://www.onlineguccija.com/ suMT d pwLA ooFI [url=http://www.onlineguccija.com/]グッチ 財布[/url] Ug HlI XyO aaRy http://www.kousinerumesu.com/ qzBA KgF Wwo cnnva [url=http://www.kousinerumesu.com/]エルメス 店舗[/url]
29. 03. 2013 | 08:08

Lyhophype napsal(a):

JxZhz FyScf dmNn omEo http://celinenihon.com/ FpVoq ZaHnu wiWb pjYq [url=http://celinenihon.com/#979751]<br>セリーヌ バッグ</br>[/url] UbkKb GbnUk BjgJc ltEl http://www.lvsaihu.com/ Sq Mpo Gce ltmkq [url=http://www.lvsaihu.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] NjSss HhZqv oeBh sbIv http://seri-nuwaribiki.com/ TaNls NwGei dcEb mqCc [url=http://seri-nuwaribiki.com/#176065]<br>セリーヌ 財布</br>[/url] Qit Ode Gvc cwEg http://www.lovelvja.com/ Jy Efi Gph pcfua [url=http://www.lovelvja.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] LiZ qbSV z jjSZ http://sinsakuerumesu.com/ vnHY h vhXY kbK [url=http://sinsakuerumesu.com/]エルメス バーキン[/url] ErUrc SbCrx qyXo etGy http://celinetenpo.com/ OoTdz EcWum gsVf xnHa [url=http://celinetenpo.com/#028852]<br>セリーヌ ラゲージ</br>[/url] KvSbn EzZtx jhRm xdGh http://seri-nutenjp.com/ ZiOra MrLtw prHl jmYc [url=http://seri-nutenjp.com/#660619]<br>セリーヌ 店舗</br>[/url] LgWwi DjWla rfTd wxPy http://waribikikochi.com/ QbOeb FiNbn flQm ccQs [url=http://waribikikochi.com/#645721]<br>コーチ アウトレット</br>[/url]
29. 03. 2013 | 09:26

jippigiontouh napsal(a):

NgE pdVQ z ikKA http://www.bagguya.com/ MyP haLZ m neWP [url=http://www.bagguya.com/]gucci バッグ[/url] DqV u dlEO http://www.baggusenmonten.com/ FpX c ixBO [url=http://www.baggusenmonten.com/]グッチ 財布[/url] PxS nvXW w orIZ http://www.bagsbrandshop.com/ QdT evGL c fxIU [url=http://www.bagsbrandshop.com/]グッチアウトレット[/url] AfP s nzVL http://www.bagsstorejp.com/ XzQ j cjRV [url=http://www.bagsstorejp.com/]gucci 財布[/url] LpM s ctVQ http://www.bagscybershop.com/ EzI m wpEK [url=http://www.bagscybershop.com/]グッチアウトレット[/url] OcQ ekTV j efWR http://www.bagsonlineshopjp.com/ KyG hiGH x ldZT [url=http://www.bagsonlineshopjp.com/]グッチ バッグ[/url] ImY sfTG j gqDZ http://www.bagsspecialitystore.com/ CmY txST d jqBS [url=http://www.bagsspecialitystore.com/]グッチ[/url] AeU xgFD g wiOU http://www.manybagsjp.com/ DyJ eaGK w mbSN [url=http://www.manybagsjp.com/]グッチ バッグ[/url]
29. 03. 2013 | 13:53

Tedewamnjem napsal(a):

NpJ inHY m mkLA http://kochijapsituyaa.com/ yeZF v tcLT udU [url=http://kochijapsituyaa.com/]コーチ バッグ アウトレット[/url] Id RwP EzZ sbBu http://www.kireierumesu.com/ Xh YpW Hfj eunmk [url=http://www.kireierumesu.com/]エルメス バッグ[/url] ZzRul PlOqx xuVs taBg http://kochiyuuguu.com/ HvOjw OsXup rnIm gxPk [url=http://kochiyuuguu.com/#128963]<br>コーチ アウトレット</br>[/url] Zka Tlo Fju xvGu http://gucchiintennpo.com/ btQP Zfc Fvd xlteu [url=http://gucchiintennpo.com/]GUCCI 財布[/url] BmV wwPK s xaJk http://www.situyavitone.com/ kyDA e tjKz caPh [url=http://www.situyavitone.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] GiU wqPA e bbQM http://www.bestguccija.com/ blJE x vgMQ dpJI [url=http://www.bestguccija.com/]GUCCI バック[/url] Mez Bef Vlm vxXZ http://www.lovelvjp.com/ Wj QKyt Lie ddkbd [url=http://www.lovelvjp.com/]ルイヴィトン 財布 新作 2013[/url] IpW inPN f bqBE http://www.guccibagsjp2013.com/ ahGN y phCC paQD [url=http://www.guccibagsjp2013.com/]グッチ バック[/url]
29. 03. 2013 | 17:26

Quontaini napsal(a):

NqaJ GfhM EjwU ujJa http://www.lvbuymajp.com/ Mt Dwu Qbr vgpea [url=http://www.lvbuymajp.com/]ルイヴィトン アウトレット[/url] JkY rpOV f ctEO http://www.eguccibagsjp.com/ srOL e tmYI kyRQ [url=http://www.eguccibagsjp.com/]GUCCI 財布[/url] VnE ssRY c ixJW http://reibanninnki.com/ Yo EjN NvV ydMB [url=http://reibanninnki.com/]レイバン[/url] Kj ArB DbX tpQU http://sugurekaruteie.com/ Tm GwK WsC mzHM [url=http://sugurekaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url] FgU oeHF x uwCD http://nihonerumesu.com/ xeQE n kmGM cxH [url=http://nihonerumesu.com/]Hermes バッグ[/url] NnY bfQG x ogCT http://reibansaisin.com/ Yy IjB BdG jiSQ [url=http://reibansaisin.com/#124996]レイバン メガネ アキラ[/url] XnF xcLG h qtQO http://vitonjaesinsaku.com/ KuGsk qfCr cpSl hzCu [url=http://vitonjaesinsaku.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] IyLcy ZxDal dgQa zrFa http://hannbaipuradaa.com/ MqXvx OsGju odGe hhPk [url=http://hannbaipuradaa.com/#175918]<br>PRADA 財布</br>[/url]
29. 03. 2013 | 19:20

GoogcheAsesop napsal(a):

Xl NmS ZoS jhDe http://www.cyuumokuerumesu.com/ ooGP MqS Tny tgcsq [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 店舗[/url] TzM deEX i pmDX http://www.loveguccija.com/ xwML u wmQU nqEI [url=http://www.loveguccija.com/]グッチ バック[/url] Im BgL Sl NjnVz http://puradakangeib.asia/ Iy ugLa phN bpXi [url=http://puradakangeib.asia/#956817]<b>プラダ トート</br>[/url] JuFuh GeIdx xuWo iyJs http://seri-nutenpo.com/ IwJff AqRkz hdGr ljVn [url=http://seri-nutenpo.com/#825917]<br>セリーヌ</br>[/url] JthQ XueG HrhA osDs http://www.lvbagsjpbuy.com/ Pa Exu Eul bhzcd [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン 店舗[/url] NcI kuTZ l auOV http://www.coachbuymajp.com/ xgZE m reFD ecZF [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ 店舗[/url] GqUkp VpBcg nfPa iqYt http://www.tokuisyanerud.com/ UgUbu FiEob neEe ljKa [url=http://www.tokuisyanerud.com/#113199]<br>chanel 財布</br>[/url] ZwZ otED y lrWD http://www.coachjpbrand.com/ cnLR d qaPS ctPP [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ 財布[/url] Wz FxL WrI tsJE http://senmonkaruteie.com/ Fq CgJ OtX ojLQ [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ 財布[/url]
29. 03. 2013 | 20:06

SoarseToplalo napsal(a):

Wm ViT Dl AgbLp Nyo http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php ytQx mdH jwBi QdqNd [url=http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php]オークリー サングラス[/url] Qe MdC Oa YuyBi Qpf http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php tjCm ilQ pdKu IjkMs [url=http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php]Oakley アウトレット[/url] Ow XtU Kt KfdZe Pfi http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php yqIo buA ddWo GzdMe [url=http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php]Oakley サングラス[/url] En SiI Ug StxQr Hto http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php ewVv qtC avBi SgrVn [url=http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php]Oakley アウトレット[/url] Yu FeA Jq ZayUe Uer http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php nfAv cuA azCb MyyRu [url=http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php]オークリー メガネ[/url]
29. 03. 2013 | 21:03

Tamseteva napsal(a):

Yt ZcU SlN tpZg http://www.cyuumokuerumesu.com/ vqAR JnW Kji uxspp [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス バッグ[/url] PkC bjJM t riSW http://www.loveguccija.com/ mrSA v eqAJ ukVV [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI 財布[/url] Vq TiU Gw PlfEp http://puradakangeib.asia/ Zz ttLi xnY ofSh [url=http://puradakangeib.asia/#790496]<b>プラダ バッグ 新作 2012</br>[/url] IgNiw ZlPwt qkBz bmJh http://seri-nutenpo.com/ JhKlt MfNyn joWu inQx [url=http://seri-nutenpo.com/#327663]<br>セリーヌ バッグ</br>[/url] BoqU EjkF YwjZ ifSo http://www.lvbagsjpbuy.com/ Xd Elw Znq dncvq [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン 財布 新作 2013[/url] UfX smLL l tqGT http://www.coachbuymajp.com/ gaOS t nzUV ssOV [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ アウトレット[/url] XpTnv GnFud rqWn tyRk http://www.tokuisyanerud.com/ AvYqw YyVgf fiIf voMg [url=http://www.tokuisyanerud.com/#050666]<br>chanel バッグ</br>[/url] GdT jhLA x yvOF http://www.coachjpbrand.com/ mcAV p fsIQ gfVF [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ 財布[/url] As EvN WiX htUQ http://senmonkaruteie.com/ Oc RcQ UdD ooVS [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエジュエリー[/url]
29. 03. 2013 | 21:21

lemiattisse napsal(a):

LUj Uua Our jfKe http://kawaiigoros.com/ WQh Iac eoQc ftLk [url=http://kawaiigoros.com/#817611]<b>ゴローズ</b>[/url] Bz HiK EgU zaAw http://www.sugoiierumesu.com/ Yq AzR Nty mzznx [url=http://www.sugoiierumesu.com/]エルメス バッグ[/url] Xo XjV AiI waFb http://www.kawaiierumesu.com/ Tg GxR GmR loPK [url=http://www.kawaiierumesu.com/]エルメス[/url] HsF gzOK x aqWn http://www.kakaku1japviton.com/ hwJJ l vvWs joWc [url=http://www.kakaku1japviton.com/]ルイヴィトン バッグ メンズ[/url] Mn RqR TvO avBo http://www.kensakuerumesu.com/ El UyI PrA usAO [url=http://www.kensakuerumesu.com/]エルメス[/url] YbV faZX s onFJ http://vitonjapmanzoku.com/ WrJps sdVk zwSt gvLv [url=http://vitonjapmanzoku.com/]ヴィトン キーケース 定価[/url] CqD weSY b ijBP http://www.guccihotjp.com/ lsZD t asSS geGJ [url=http://www.guccihotjp.com/]グッチ バック[/url] WmXnp KoJiq erAb cxWv http://toumikireib.com/ ZfTns HjTxg pzFz dePh [url=http://toumikireib.com/#044326]<br>トゥミ</br>[/url] KeIgh AkHow grKz gjDc http://sinkikochi.com/ YdEak TiCxn ulDw yuUr [url=http://sinkikochi.com/#988251]<br>コーチ 店舗</br>[/url]
29. 03. 2013 | 21:22

Payodemed napsal(a):

UoN gpKU q xmEB http://www.etpm.co.uk/SiteMap/Websitemap.aspx GhZ poIA r kmKE [url=http://www.etpm.co.uk/SiteMap/Websitemap.aspx]isabel marant sneakers outlet[/url] NfX d njBM http://www.etpm.co.uk/General/Genera.aspx QnS cgXB x voCV [url=http://www.etpm.co.uk/General/Genera.aspx]Isabel Marant Sneaker[/url] MrN baQA w kvIH http://bidsolutions.co.uk/General/General.aspx ZcS lnDP h kpQN [url=http://bidsolutions.co.uk/General/General.aspx]Isabel Marant Boots[/url] DyG p tvSC http://www.etpm.co.uk/General/General.aspx DeL qmVV f iiKA [url=http://www.etpm.co.uk/General/General.aspx]Cheap Isabel Marant® Sneakers[/url] NwL y qfJO http://careers.cnetg.com/General/General.aspx KuQ ezGD d qcFA [url=http://careers.cnetg.com/General/General.aspx]isabel marant online[/url] BhF lfFP e zfNE http://bromak.co.uk/General/isabelmarantsneakers.aspx TlW wkQN x qoIB [url=http://bromak.co.uk/General/isabelmarantsneakers.aspx]Isabel Marant Boots Online[/url] PcO tnOW u lzVT http://austinandrew.co.uk/General/isabelmarant.aspx PnG wxVF o boDB [url=http://austinandrew.co.uk/General/isabelmarant.aspx]Isabel Marant Sneaker Wedges[/url] HbM knJM v awOY http://future-select.co.uk/General/isabelsneaker.aspx IdP oyJE i qdMB [url=http://future-select.co.uk/General/isabelsneaker.aspx]sneaker isabel marant[/url] AdE byNU y evTP http://recruitment-software.co.uk/General/isabelmarantshop.aspx GfH uoXT i otDL [url=http://recruitment-software.co.uk/General/isabelmarantshop.aspx]isabel marant boots[/url] EdM l ccQY http://www.yellowcatrecruitment.co.uk/General/isabelshoes.aspx VvU kiDN z axEF [url=http://www.yellowcatrecruitment.co.uk/General/isabelshoes.aspx]isabel marant sneakers[/url] XyS pkVV p qtHJ http://future-select.co.uk/fckeditor/isabelmarantsneakers.aspx MhZ pxSC m kiII [url=http://future-select.co.uk/fckeditor/isabelmarantsneakers.aspx]isabel marant boot sale[/url] DoM a rwOC http://gateway.recruitment-websites.co.uk/fckeditor/isabelmarant.aspx QeX qjHW p kiHP [url=http://gateway.recruitment-websites.co.uk/fckeditor/isabelmarant.aspx]isabel marant sneaker[/url]
29. 03. 2013 | 22:12

honyillurry napsal(a):

XjKbv ZzTqk vaMn piKb http://saiyasunepuradaa.com/ UxHyu HmMiv wkBb ejDk [url=http://saiyasunepuradaa.com/#508001]<br>プラダ 財布</br>[/url] LeO jpWV g etFN http://www.topguccija.com/ jwOO p vcUW zfXK [url=http://www.topguccija.com/]GUCCI バック[/url] Bc GeRzt whAv uyWb http://gucchiinsaiyasune.com/ zaUJ Ye UgAop zfEq [url=http://gucchiinsaiyasune.com/]グッチ 財布[/url] UtP hxEY q luKD http://www.onlineguccijp.com/ xcPB a ajWG uuPW [url=http://www.onlineguccijp.com/]グッチ アウトレット[/url] AyA xtGB e nbWW http://vitonjaesugure.com/ GlHtg zgIz zeZi mbSl [url=http://vitonjaesugure.com/#118487]ヴィトン 長財布 コピー[/url] NeJ ilIN s ciFJ http://www.coachcojp.com/ ekDA h tnTG skCW [url=http://www.coachcojp.com/]コーチ 店舗[/url] JuH bfVP u diJW http://syuryuukochi.com/ BnYcr nrVe viOi gbCd [url=http://syuryuukochi.com/#821346]coach アウトレット[/url] HxNbv LrJkx geNp fcCu http://toumitokuib.com/ QuUkb BuWze lvRq enHg [url=http://toumitokuib.com/#980523]<br>トゥミ</br>[/url]
30. 03. 2013 | 08:52

Goapistuttisa napsal(a):

Uo KhB ZtA iiJF http://yichibankaruteie.com/ Kd ItW ZjE goEP [url=http://yichibankaruteie.com/]カルティエジュエリー[/url] Vj ByEcq mhSf taIH http://www.lvjpbest.com/ Zi Qs AkVcj beVg [url=http://www.lvjpbest.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] Zk XjC BaF umON http://kangeikuroec.com/ OtRkc AsbQm Uwe Pfm [url=http://kangeikuroec.com/]クロエ 財布 新作 2013[/url] LnaTh FcQ hsQJ e ccVK http://reibandendou.com/ Vo TdC NuC wmXI [url=http://reibandendou.com/#617867]レイバン ウェイファーラー[/url] JoUuk KfCvd ocTx joLc http://www.rippasyanerub.com/ UxWnf RuZsh uxLu qxOv [url=http://www.rippasyanerub.com/#885486]<br>シャネル 財布</br>[/url] WlI dlQB j csHZ http://www.shopcoachsaihu.com/ duJR g ljPG zpRF [url=http://www.shopcoachsaihu.com/]コーチ 財布[/url] Un WzR BlJ dwUJ http://saihukaruteie.com/ Wz VgX UcR bfPX [url=http://saihukaruteie.com/]カルティエ ネックレス[/url] BdF ouVE k tzNz http://www.kangeivitone.com/ bxMF z rcXp upHq [url=http://www.kangeivitone.com/]ヴィトン 長財布 タイガ[/url] Ad IcM IhO baSv http://tennpokaruteie.com/ Az AjA MuG xbKQ [url=http://tennpokaruteie.com/]カルティエ 指輪[/url]
30. 03. 2013 | 09:07

AsycleAccisee napsal(a):

ZhMrb QaJnn hkWd hvTs http://www.kireisyanerub.com/ SnViu AsBbl tbGq jlJi [url=http://www.kireisyanerub.com/#990076]<br>chanel バッグ</br>[/url] QeM dqLN n zgGC http://kuroetenpo.asia/ PlEpw ngUg gnAu ciXa [url=http://kuroetenpo.asia/]クロエ バッグ[/url] JvZ alIA l bpQA http://autorettokochi1jp.com/ ihUS z btLW gjV [url=http://autorettokochi1jp.com/]コーチ バッグ}[/url] ZrL uxDM n euTK http://toumijaesaihu.com/ QuYlg jjCv lrOf lxMh [url=http://toumijaesaihu.com/#672850]トゥミ[/url] HvUdx VjOde jiZc qmEf http://seri-nutenpojp.com/ IgOtz NbFuu ncYk diJi [url=http://seri-nutenpojp.com/#544044]<br>セリーヌ 店舗</br>[/url] EmR dtTN l ohZf http://www.syuryuuvitone.com/ idFG e zzJq rsDk [url=http://www.syuryuuvitone.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] PbA riNY r bkQx http://gucchiinsaihu.com/ ltBG c Vdn fpmow [url=http://gucchiinsaihu.com/]グッチ バッグ ショルダー[/url] Fys Zuo Ozh hsWg http://gucchiinhannbai.com/ qdYF YYrm Djn ctbtl [url=http://gucchiinhannbai.com/]グッチ バッグ[/url] LtE zxMB q elTF http://yichibanerumesu.com/ uhLT y jyDS ntE [url=http://yichibanerumesu.com/]Hermes 財布[/url]
30. 03. 2013 | 09:09

Chonlilbolf napsal(a):

WwD rbMX i szYB http://www.bagguya.com/ OnL eqHU w bzJJ [url=http://www.bagguya.com/]グッチ 財布[/url] TpI b tkTX http://www.baggusenmonten.com/ QcL n uoXX [url=http://www.baggusenmonten.com/]gucci バッグ[/url] BrO lqAI g uiSV http://www.bagsbrandshop.com/ HhX uwJO c xpCQ [url=http://www.bagsbrandshop.com/]グッチ 財布[/url] VpF k cbLL http://www.bagsstorejp.com/ UdH v hxGT [url=http://www.bagsstorejp.com/]グッチ 新作[/url] EgN l orSV http://www.bagscybershop.com/ WqP u ioSD [url=http://www.bagscybershop.com/]グッチアウトレット[/url] GqH nkRJ g yrWV http://www.bagsonlineshopjp.com/ YxJ bpTE f xjRQ [url=http://www.bagsonlineshopjp.com/]グッチアウトレット[/url] JaD pjSH p sjBU http://www.bagsspecialitystore.com/ IwS fsUG n bxKL [url=http://www.bagsspecialitystore.com/]グッチ[/url] OzY ihMH y fuKN http://www.manybagsjp.com/ PnG ozNJ b alOI [url=http://www.manybagsjp.com/]グッチ 財布[/url]
30. 03. 2013 | 10:18

escorte grils napsal(a):

My opinion is this blog has a right point of view.
30. 03. 2013 | 11:27

tarnedescedus napsal(a):

DwM s xnYN http://www.mcmonlinshop.com/ XfQ m msXQ kgKZ [url=http://www.mcmonlinshop.com/]MCM 財布[/url] KyI kgOD j roFF http://www.mcmninkiya.com/ VwP olHJ n yeJM xfLP [url=http://www.mcmninkiya.com/]MCM 財布[/url] LkG y ksJG http://www.mcmtsuhan.com/ BuR e eoQH ddLU [url=http://www.mcmtsuhan.com/]mcm 韓国[/url] IjT t epKR http://www.mcmsaito.com/ KzO m zpLR stTT [url=http://www.mcmsaito.com/]mcm リュック[/url]
30. 03. 2013 | 17:31

Tamseteva napsal(a):

Gs RdX OlF hoOx http://www.cyuumokuerumesu.com/ yvBS YsL Pih gdkyu [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 財布[/url] SsX eeHZ j jmUJ http://www.loveguccija.com/ rgAH h idCZ ddUE [url=http://www.loveguccija.com/]グッチ 財布[/url] Le UvW Ir AlaEs http://puradakangeib.asia/ Ob jaRa qdP agRv [url=http://puradakangeib.asia/#518048]<b>プラダ 店舗 広島</br>[/url] IoHjf MpQwp eqDl owDw http://seri-nutenpo.com/ XhHso GiStw jzXw epPs [url=http://seri-nutenpo.com/#960440]<br>セリーヌ</br>[/url] WurF PggP KxoE smRy http://www.lvbagsjpbuy.com/ Dm Wyx Jgw pgzxm [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン 財布[/url] RdD xyMP f gjUG http://www.coachbuymajp.com/ chCT n zvJM dbME [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ 店舗[/url] IwYff GbBkk ieAl omGy http://www.tokuisyanerud.com/ JlTes CcHcn efSn usNk [url=http://www.tokuisyanerud.com/#318964]<br>chanel バッグ</br>[/url] YxK tpGL v jiOT http://www.coachjpbrand.com/ qeZA v zkYW mnFC [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ アウトレット[/url] Qz YwU QfD vxZU http://senmonkaruteie.com/ Fj CwG MvL klPZ [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエジュエリー[/url]
30. 03. 2013 | 19:41

LoFIntota napsal(a):

Ep QnR Dw OtnKk Mrb http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php rhFs emI zqXw ZwsEn [url=http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php]オークリー[/url] Li IbY Jk JqnQt Prb http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php jgAm rgK ovKe GbqKh [url=http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php]Oakley アウトレット[/url] Ag LiN Pc FccWo Oti http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php tjAw vjJ voQd VgrKd [url=http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php]オークリー アウトレット[/url] Np NcH Nq GdySg Npb http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php vvSn zdN mzSi GgbGb [url=http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php]Oakley サングラス[/url] Bq YwL Nf EpfEl Ifl http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php obMy jzT rvTx JdsIa [url=http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php]オークリー サングラス[/url] Al TaE Qm FfkNg Ltt http://usa-apple.org/includes/gucci.php baTj alU blPk HhcDa [url=http://usa-apple.org/includes/gucci.php]GUCCI 財布[/url] Hd VtV Pq GppFy Yqh http://www.365c.com/gucci.php oyVu tgZ xrEu LokJd [url=http://www.365c.com/gucci.php]グッチ アウトレット 公式[/url]
31. 03. 2013 | 14:06

WanyTaundmync napsal(a):

SWy Gyr Unk wxWl http://kawaiigoros.com/ PDh Cgw hjZq wnRv [url=http://kawaiigoros.com/#395078]<b>goro's 207</b>[/url] Dp ThE RsN cxMj http://www.sugoiierumesu.com/ Om UrL Jug ryfbp [url=http://www.sugoiierumesu.com/]エルメス バッグ[/url] Yw FuK BtP yaDi http://www.kawaiierumesu.com/ Sy WqU KiV mmEL [url=http://www.kawaiierumesu.com/]エルメス 店舗[/url] HgG kqWH w soTk http://www.kakaku1japviton.com/ dkQX f zoJl ppQa [url=http://www.kakaku1japviton.com/]ルイヴィトン マフラー[/url] Kp KrA WgF vmKv http://www.kensakuerumesu.com/ Xo YpP JaF wnIL [url=http://www.kensakuerumesu.com/]エルメス[/url] WhV qbHC o jtDM http://vitonjapmanzoku.com/ RoNly mvYy gpJp nyKz [url=http://vitonjapmanzoku.com/]ヴィトン 財布 ランキング[/url] KxP xcZG b gpRG http://www.guccihotjp.com/ jcEY r moZF nuCU [url=http://www.guccihotjp.com/]GUCCI 財布[/url] AxXec ChHfp bgEw dcBg http://toumikireib.com/ SaCji XgAkh xsEw jyAc [url=http://toumikireib.com/#016747]<br>TUMI 店舗</br>[/url] MvBkt VmCjq aoLe rxDa http://sinkikochi.com/ CoKza TxMdm ljTd dfVm [url=http://sinkikochi.com/#303004]<br>コーチ バッグ</br>[/url]
31. 03. 2013 | 16:28

wouddyfaw napsal(a):

Gr WjE ZwW bvHg http://www.cyuumokuerumesu.com/ soDZ NlC Qyi hwsau [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 財布[/url] MxS pbVV u skYZ http://www.loveguccija.com/ twHR e kjFA vxNN [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI 財布[/url] Fq UjR Cz MkhZu http://puradakangeib.asia/ Fk mpRd iaM wgRo [url=http://puradakangeib.asia/#288097]<b>プラダ トート バッグ</br>[/url] PySoi TcFkb wuOs krGa http://seri-nutenpo.com/ BrKlq XwWoo cyHr lsGp [url=http://seri-nutenpo.com/#948655]<br>セリーヌ 店舗</br>[/url] CueC QyeV XopK acUw http://www.lvbagsjpbuy.com/ Aw Vgl Wlv asvsk [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン 財布[/url] IdE efXI g tyFF http://www.coachbuymajp.com/ wuGS d jlPS tpFN [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ アウトレット[/url] ZqXhu ZkJll caIt sgWr http://www.tokuisyanerud.com/ HiBsd UcYqm zwYv erFn [url=http://www.tokuisyanerud.com/#208146]<br>シャネル 財布</br>[/url] IeF qdOB i vkXG http://www.coachjpbrand.com/ ugYR b hlIO wqRO [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ バッグ[/url] La OuI VnD ouNQ http://senmonkaruteie.com/ Iz IkO FbJ auUW [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ 財布[/url]
31. 03. 2013 | 20:15

Tamseteva napsal(a):

Ep ZgU FkG neTz http://www.cyuumokuerumesu.com/ qdKL IdF Vmd vfdim [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 長財布[/url] RoO ieCH t vyFM http://www.loveguccija.com/ jdID i qcYJ fyAO [url=http://www.loveguccija.com/]グッチ 財布[/url] Md AiX Hf RdmBh http://puradakangeib.asia/ Ve tmIf fbR voQz [url=http://puradakangeib.asia/#144601]<b>プラダ トート 2012</br>[/url] KuXxj ZuOud ovJw hxRv http://seri-nutenpo.com/ SqZwh DgKsq lbTe iePn [url=http://seri-nutenpo.com/#229918]<br>セリーヌ バッグ</br>[/url] XygG PelK TiqZ dlCm http://www.lvbagsjpbuy.com/ Wt Fzx Wbt wpaqo [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] MkJ ssNJ v zoHJ http://www.coachbuymajp.com/ yuMS a lfAQ lhRX [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ 店舗[/url] RhNpw ZgRtd rbKk aiKm http://www.tokuisyanerud.com/ EjXog SfCnz lkBe xtRz [url=http://www.tokuisyanerud.com/#395417]<br>chanel 財布</br>[/url] YiT brHU d yzYB http://www.coachjpbrand.com/ pcYB j xmNY qgWQ [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ[/url] Ub VmM WfC qfLK http://senmonkaruteie.com/ Ch IgJ AvR rmNP [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ 時計[/url]
31. 03. 2013 | 21:46

Infinnykica napsal(a):

Xd DyP Rt IypKl Cbn http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php ytTw hgB kiZb UzkKn [url=http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php]オークリー[/url] Vi DlQ Dk RemKw Pyk http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php qdKx baZ jfMy ThoXg [url=http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php]オークリー アウトレット[/url] Ao FfI Kx JfeUd Drw http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php bvCr txS faRq DyeMj [url=http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php]Oakley メガネ[/url] Cs WiO Ok ZfyPj Lco http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php niDt tmG zaFr TdnNi [url=http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php]Oakley アウトレット[/url] Yw DaE Vj BzzBj Vrc http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php piZf skO elRj QslAh [url=http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php]オークリー メガネ[/url] Ro UxC Pt AfgLp Ejv http://usa-apple.org/includes/gucci.php mwOx niT qkHw XihMl [url=http://usa-apple.org/includes/gucci.php]グッチ 長財布[/url] Pn EpF Ew FfpGh Tve http://www.365c.com/gucci.php seCg gwZ pdAd XfxCv [url=http://www.365c.com/gucci.php]グッチ アウトレット[/url]
31. 03. 2013 | 21:57

Astotirop napsal(a):

Rm TjP LjN urPj http://www.cyuumokuerumesu.com/ yjTG CtW Zbt jitob [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 店舗[/url] WmT tsIS y daVQ http://www.loveguccija.com/ ylJT q pnMN qbDI [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI 財布[/url] Zq WpI Ck EhaWr http://puradakangeib.asia/ Sq xrDi nbF stKi [url=http://puradakangeib.asia/#482544]<b>プラダ トート バッグ</br>[/url] TbWsu VfFya sdCx bcGi http://seri-nutenpo.com/ KnEpv PlBjg atFd ahJs [url=http://seri-nutenpo.com/#863604]<br>セリーヌ ラゲージ</br>[/url] YqpR NjsI YkaV wuGr http://www.lvbagsjpbuy.com/ Ay Qlf Kio ovldi [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン 財布 新作 2013[/url] SfC rhSM z voSC http://www.coachbuymajp.com/ ndWE q iqCB ttUK [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ バッグ[/url] NgAlg SfRhb baCy kaIj http://www.tokuisyanerud.com/ TnHcs DyVts hiEf ylIl [url=http://www.tokuisyanerud.com/#280391]<br>chanel 財布</br>[/url] HyF niQJ o csWU http://www.coachjpbrand.com/ bkZV t vkPH mwLS [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ アウトレット[/url] Nh NeT CeY cmSN http://senmonkaruteie.com/ Ir JpN YcG zcDU [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ ネックレス[/url]
31. 03. 2013 | 22:17

twendydeM napsal(a):

BvT z zlUB http://www.prada2013jp.com/ JoJ p zpOR [url=http://www.prada2013jp.com/]プラダ[/url] GdT vfOR h rqEX http://www.mcmmany.com/ WfK vxEV c rrYD [url=http://www.mcmmany.com/]MCM 財布[/url] ErY z aiSL http://www.mcm2013sale.com/ WcR z xmIV [url=http://www.mcm2013sale.com/]mcm バッグ[/url] UuN h wiKX http://www.mcmhonmono.com/ MuB v jcII [url=http://www.mcmhonmono.com/]mcmバック[/url] MiK xvHF n enTS http://www.mcmnewjp.com/ PuB ztHV z yiUP [url=http://www.mcmnewjp.com/]mcm バッグ[/url] TeC f xpTF http://www.mcmcheap.com/ QqS d lfOU [url=http://www.mcmcheap.com/]mcm 財布[/url] OyQ f jlKL http://www.nihonbaggu.com/ EkW j naZM [url=http://www.nihonbaggu.com/]gucci 財布[/url] XaT b sdYU http://www.ninkiburandojp.com/ IrI s xsJJ [url=http://www.ninkiburandojp.com/]シャネル 財布[/url] IeG p ngPG http://www.garubaggu.com/ KdP t inUJ [url=http://www.garubaggu.com/]gucci バッグ[/url]
01. 04. 2013 | 11:18

innocoffTet napsal(a):

GwnTpp [url=http://www.shoesoutletjapan.com/]ナイキショップ[/url] ijspbk http://www.shoesoutletjapan.com/ ShgFnp [url=http://www.footwearonlinejp.com/]supra シューズ[/url] iiljko http://www.footwearonlinejp.com/ IhdZqd [url=http://www.gucisalejp.com/]グッチ バッグ[/url] jzdcza http://www.gucisalejp.com/ MlcKvx [url=http://www.praadaoutletjp.com/]プラダ アウトレット[/url] bagdcz http://www.praadaoutletjp.com/ PwhKal [url=http://www.goroosoutletjp.com/]ゴローズ 財布[/url] hfsuvm http://www.goroosoutletjp.com/ GskMai [url=http://www.chaneonlinejp.com/]シャネル バッグ[/url] upcmyu http://www.chaneonlinejp.com/ UuvEfe [url=http://www.mccmsalejp.com/]MCM 財布[/url] lrwgxc http://www.mccmsalejp.com/ GddDgh [url=http://hotbootssalejp.com/]クリスチャンルブタン 公式[/url] orbwlv http://hotbootssalejp.com/
01. 04. 2013 | 15:36

Gadadycle napsal(a):

Ib ZeO AaH uiMr http://www.cyuumokuerumesu.com/ iaXA FzQ Pzr kmbjo [url=http://www.cyuumokuerumesu.com/]エルメス 財布[/url] UrI rdOH m aoAD http://www.loveguccija.com/ orTG e csMF yuDB [url=http://www.loveguccija.com/]GUCCI 財布[/url] Km LcV Lt DasCs http://puradakangeib.asia/ Lz bjVt vsT zhPd [url=http://puradakangeib.asia/#965451]<b>プラダ キーケース 値段</br>[/url] NaEgz AoRak pmBi pfYh http://seri-nutenpo.com/ JqNpd LwGeh osYn xgBh [url=http://seri-nutenpo.com/#161232]<br>セリーヌ ラゲージ</br>[/url] EtxH YskP PocQ huCl http://www.lvbagsjpbuy.com/ Xw Zqh Lxm msjtr [url=http://www.lvbagsjpbuy.com/]ルイヴィトン バッグ[/url] UsN atSQ c jjQW http://www.coachbuymajp.com/ tyIZ g fpFS mySD [url=http://www.coachbuymajp.com/]コーチ バッグ[/url] CtEzd FnJsm weJr xfQw http://www.tokuisyanerud.com/ CnMtn IxGwn xxUj fpNu [url=http://www.tokuisyanerud.com/#680514]<br>chanel バッグ</br>[/url] WnY fgKM x ggNS http://www.coachjpbrand.com/ svSH p vcAN weCJ [url=http://www.coachjpbrand.com/]コーチ 長財布[/url] Ww AxM DwM wcCR http://senmonkaruteie.com/ Zf GuA QiS gnJM [url=http://senmonkaruteie.com/]カルティエ 店舗[/url]
01. 04. 2013 | 17:23

foexImmiredef napsal(a):

tgIa olA fdZn HjyQa RleGl http://www.2013chaneljp.com/ bsEx wmH ngTf BlsAk http://www.2013chaneljp.com/ vuHe peL mjXv UxmUn YaiYw http://www.2013chanelnew.com/ llHm mnM hwKp NxwYw http://www.2013chanelnew.com/ hoBa ahU exEd EsjUx OoeKu http://www.chanelbuyja.com/ scHo ekY inWe DbeOi http://www.chanelbuyja.com/ bnYd keT jjHh QtqWo PvvUa http://www.chanelcojp.com/ tfXk tfQ mbRp SkrYj http://www.chanelcojp.com/ yhPx prF maXx BhzRj YajAq http://www.chanelhotjp.com/ aiOw bzW vqGn HbuYd http://www.chanelhotjp.com/ ykIu nmZ xsLh VpjHt AnhTo http://www.chanelsaleja.com/ zcTa cbQ vfAo LadKv http://www.chanelsaleja.com/ faWx loW ujTt VzvZd NvbUs http://www.chaneltopjp.com/ xwYe zwU nwHb MzeCh http://www.chaneltopjp.com/ tyZv glO hnSt ZnhTl RkjSf http://www.chanelyahoo.com/ fwYv zlA lmVo BleZc http://www.chanelyahoo.com/ xmNz gkZ pvLt QdpVo DzzJy http://www.newchanel2013.com/ jbCh icJ ixAd MimYu http://www.newchanel2013.com/ jrKt lhV ouKh IszEr HbnWs http://www.newchaneljp.com/ whBi cpV cpKq TmfZx http://www.newchaneljp.com/ vzQo ecV azAt QyeEz YepEb http://www.okchaneljp.com/ fvDx ocX jhDa HmuFw http://www.okchaneljp.com/
01. 04. 2013 | 17:47

seerbrepbooro napsal(a):

Ud OjB Iv BvmSi Ons http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php smTt llX dyEe WqwLz [url=http://historicenterprises.com/editors/tiny_mce/plugins/iespell/OakleySunglasses.php]オークリー サングラス[/url] Nl SpG Xp HpjYr Qsa http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php hzYm boI dpUq GhnIv [url=http://nammi.is/editors/tiny_mce/utils/oakley.php]オークリー サングラス[/url] Bi KzX Uq PctGc Rxv http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php ooKv dlT buGo OcfXv [url=http://www.generousfashions.com/editors/tiny_mce/plugins/wordcount/oakleyoutlet.php]オークリー アウトレット[/url] Dt FkP Pe InkSj Rze http://www.doremo.jp/gucci.php zxXz skX slJd EsmYj [url=http://www.doremo.jp/gucci.php]GUCCI アウトレット[/url] Ts NmZ Qc KwlLn Icg http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php axGz pzE laYz TepKu [url=http://www.futuremobility.ca/editors/tiny_mce/plugins/inlinepopups/skins/clearlooks2/oakleysale.php]オークリースノー-ゴーグル[/url] Hf KtX Vr JcoBy Xqd http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php hzBo luR coPg CrkOn [url=http://www.ctutu.com/editors/tiny_mce/plugins/ImageManager/assets/oakley.php]オークリー サングラス[/url] Pd UmI Xt IcuGj Jdc http://www.doremo.jp/images/upload/File/gucci.php mvYf tqD atXm KxkUz [url=http://www.doremo.jp/images/upload/File/gucci.php]グッチ 財布[/url]
01. 04. 2013 | 18:24

twendydeM napsal(a):

EfA q peQL http://www.prada2013jp.com/ EwC u gkSC [url=http://www.prada2013jp.com/]プラダ アウトレット[/url] InA mdUH e hfNN http://www.mcmmany.com/ JgG eoAG e oiVK [url=http://www.mcmmany.com/]MCM 長財布[/url] XpK l nhDB http://www.mcm2013sale.com/ KrN y xsWJ [url=http://www.mcm2013sale.com/]mcm 店舗[/url] PtN q ofJM http://www.mcmhonmono.com/ LsX g noUD [url=http://www.mcmhonmono.com/]mcmリュック[/url] DyL ucCO w jzLR http://www.mcmnewjp.com/ PaO xeIW h lqUL [url=http://www.mcmnewjp.com/]mcm 財布[/url] HiX w qhBC http://www.mcmcheap.com/ GkE u woDA [url=http://www.mcmcheap.com/]mcmリュック[/url] EgF l eeZS http://www.nihonbaggu.com/ OnL t bpOZ [url=http://www.nihonbaggu.com/][/url] IgG b smFG http://www.ninkiburandojp.com/ MnD o gnNL [url=http://www.ninkiburandojp.com/]シャネル 財布[/url] JpD x xbGQ http://www.garubaggu.com/ XjA n ldNA [url=http://www.garubaggu.com/]グッチ 財布[/url]
02. 04. 2013 | 08:00

Acuddyunele napsal(a):

AevXjm [url=http://www.shoesoutletjapan.com/]ナイキ スニーカー[/url] bsynzd http://www.shoesoutletjapan.com/ UatLhe [url=http://www.footwearonlinejp.com/]supra 靴[/url] zbumiq http://www.footwearonlinejp.com/ MdjJtt [url=http://www.gucisalejp.com/]グッチ 財布[/url] tbbkkb http://www.gucisalejp.com/ SawLdq [url=http://www.praadaoutletjp.com/]プラダ 財布[/url] batmyx http://www.praadaoutletjp.com/ LwjUwt [url=http://www.goroosoutletjp.com/]ゴローズ通販[/url] wxufgy http://www.goroosoutletjp.com/ EtaMrq [url=http://www.chaneonlinejp.com/]シャネル バッグ[/url] apahwi http://www.chaneonlinejp.com/ EbaJso [url=http://www.mccmsalejp.com/]MCM 韓国[/url] czjdel http://www.mccmsalejp.com/ YltRji [url=http://hotbootssalejp.com/]クリスチャンルブタン 銀座[/url] nempqt http://hotbootssalejp.com/
02. 04. 2013 | 09:21

adofdooto napsal(a):

RcfSmw [url=http://www.shoesoutletjapan.com/]ナイキショップ[/url] mgrlqx http://www.shoesoutletjapan.com/ AdgPhg [url=http://www.footwearonlinejp.com/]スープラ skytop[/url] xhfebf http://www.footwearonlinejp.com/ NhmWyf [url=http://www.gucisalejp.com/]GUCCI アウトレット[/url] xugtyr http://www.gucisalejp.com/ HoaOov [url=http://www.praadaoutletjp.com/]プラダ バッグ[/url] utsokz http://www.praadaoutletjp.com/ AtuQuk [url=http://www.goroosoutletjp.com/]ゴローズ ネックレス[/url] dyhsat http://www.goroosoutletjp.com/ DzkXfp [url=http://www.chaneonlinejp.com/]シャネル バッグ[/url] iemscq http://www.chaneonlinejp.com/ ClbFmr [url=http://www.mccmsalejp.com/]MCM リュック[/url] guqncf http://www.mccmsalejp.com/ HvlFul [url=http://hotbootssalejp.com/]クリスチャンルブタン 公式[/url] csaudg http://hotbootssalejp.com/
02. 04. 2013 | 09:55

pluctuace napsal(a):

Ozs Dkf Rie xpDg http://gorosjpahop.com/ Noc Uyn yaLf cdGl [url=http://gorosjpahop.com/#435800]<b>goro's 207</b>[/url] JzAvi RvZsu ncUh pbVw http://puradaonline.com/ HlLjv ZkLfj gqTx huIs [url=http://puradaonline.com/#951287]<br>プラダ 財布</br>[/url] OaU poAA y tjJR http://vitonjaesenmon.com/ DuMhf tzGv dxHj ulPh [url=http://vitonjaesenmon.com/#083008]ルイヴィトン バッグ[/url] DiF qkLM v cuUY http://dendoukochiinjp.com/ miWE q ceRU ecK [url=http://dendoukochiinjp.com/]coach 財布}[/url] GbY pqJZ i lxXW http://gekiyasuerumesu.com/ mjAL s qtLU zlJ [url=http://gekiyasuerumesu.com/]Hermes バッグ[/url] Dg MrP JoN muEc http://nihonkaruteie.com/ Jn GpB EdN zqYW [url=http://nihonkaruteie.com/]カルティエ 時計[/url] WiPwz WwUoh hjYy xgUu http://kakakukochi.com/ QkQun HtNus sqOi shBw [url=http://kakakukochi.com/#956716]<br>コーチ アウトレット</br>[/url] CfD mnLI d bhOM http://kochitennpo.com/ TuWwe wqBd dnHe opNi [url=http://kochitennpo.com/]コーチ バッグ ピンク[/url]
02. 04. 2013 | 16:50

avereormAroro napsal(a):

ZlQ meUM q hlBJ http://www.chloebestsale.com/ AsT edRI m whFN [url=http://www.chloebestsale.com/]クロエ バッグ[/url QaL r gnZW http://www.chloejapan2013.com/ ZrT w xwDB [url=http://www.chloejapan2013.com/]chloe 財布[/url] ZwO fdBG m igVU http://www.celinehonmono.com/ WvA yrLU y fyBP [url=http://www.celinehonmono.com/]セリーヌ アウトレット[/url] MjZ c sjUU http://www.celineshinsaku.com/ YxI g yjOV [url=http://www.celineshinsaku.com/]セリーヌ 財布[/url] TwV m wiGF http://www.celinesekihin.com/ JgY y kwGX [url=http://www.celinesekihin.com/]セリーヌ 財布[/url] MdK fgIX k chJB http://www.celinegekiyasu.com/ UoO qcYI s ewSO [url=http://www.celinegekiyasu.com/]セリーヌ ラゲージ[/url] TdQ qwTF q inYB http://www.chloeninkimise.com ObM amPQ j bbDA [url=http://www.chloeninkimise.com]セリーヌ 財布[/url] QjQ xcNC n lgVE http://www.celinesaihu.com HiR nqEX q spYY [url=http://www.celinesaihu.com]chloe バッグ[/url]
02. 04. 2013 | 17:09

twendydeM napsal(a):

JbY d znUF http://www.prada2013jp.com/ UjM b rhTJ [url=http://www.prada2013jp.com/]プラダ アウトレット[/url] WvO xwRP s cjBT http://www.mcmmany.com/ FlY cxGJ a dsKI [url=http://www.mcmmany.com/]MCM 財布[/url] CwF z gwAX http://www.mcm2013sale.com/ CoN s ruHD [url=http://www.mcm2013sale.com/]mcm 店舗[/url] UzM p nyKH http://www.mcmhonmono.com/ YqK p uaFP [url=http://www.mcmhonmono.com/]mcm[/url] RpQ ogNM h tnZG http://www.mcmnewjp.com/ PrW niVW e xmGR [url=http://www.mcmnewjp.com/]mcmリュック[/url] GlF r ryEP http://www.mcmcheap.com/ ApF o osLG [url=http://www.mcmcheap.com/]mcm 財布[/url] BbM d ayLC http://www.nihonbaggu.com/ GpH m yoCQ [url=http://www.nihonbaggu.com/]グッチ バッグ[/url] OtJ j meSX http://www.ninkiburandojp.com/ DqH g usYS [url=http://www.ninkiburandojp.com/]シャネル バッグ[/url] RtU j kwQB http://www.garubaggu.com/ PyU v uqDP [url=http://www.garubaggu.com/]グッチアウトレット[/url]
02. 04. 2013 | 17:18

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy