Kdo si myslíte, že jste, pane Romane?

04. 02. 2010 | 16:36
Přečteno 22095 krát
Energetický kolos ČEZ má vlastní komando vymahačů, které se cvičí ve střelbě a braní rukojmích. Překvapí to v téhle zemi ještě někoho? V zemi, kde si ČEZ přes spřátelené poslance za ODS a ČSSD prosadí, co se mu zamane? Připomeňme 70 miliard za emisní povolenky, které místo státu a občanů bude mít k dispozici ČEZ, nebo změnu energetického zákona, díky níž může ČEZ odpojit kteréhokoliv "podezřelého" odběratele od proudu dřív, než o jeho případném prohřešku rozhodne soud.

Žijeme v zemi, kde jsou lidem každoročně neodůvodněně zvyšovány poplatky za elektřinu, přestože polostátní (!) gigant ČEZ vydělává desítky miliard korun a má dost prostředků i na expanzi do zahraničí. Vlastní ozbrojené komando je to poslední, co vedení ČEZu chybělo, aby si v takové zemi mohlo připadat jako sbor neomezených vládců.

Podle šéfa ČEZu Martina Romana však polovojenský útvar existuje proto, „aby lidem nenarostla cena elektřiny – když ho zrušíme, cena elektřiny poroste“. Ani taková podivná logika by nás neměla překvapovat. Už od Orwellova 1984 je přece známo, že neomezení vládcové mají tendenci zacházet s jazykem naprosto svévolně. Tím nechci říct, že žijeme v totalitním státě a pan Roman je Velký bratr. Míra prolobbovanosti Poslanecké sněmovny je totiž taková, že ČEZ žádnou totalitu ani nepotřebuje. Stejně si dělá, co chce.

ČSSD halasně vyzývá Martina Romana, aby své zvláštní jednotky zrušil a zvolil jiný způsob vymáhání pohledávek. Už ale neřekne, že právě za její vlády a díky jejímu vlivu se stal Roman v roce 2004 generálním ředitelem ČEZu. A že díky skvělým kontaktům pana Romana s bývalým ministrem průmyslu za soc. dem. Milanem Urbanem došlo ke krádeži za bílého dne, která stát připravila o 70 miliard na emisních povolenkách. Kdykoliv ČEZ něco potřebuje, sociální demokracie ochotně a ráda pomůže, i když se k tomu pak někdy nehlásí. Na jachtu lobbisty ČEZu Johanese u toskánských břehů si však bývalý pan ministr Urban vždycky rád zajede.

To ODS je alespoň „transparentnější“. Mirek Topolánek a jeho ekipa s Dalíkem v čele se rekreuje přímo s šéfem ČEZu, ne jen s nějakým lobbistou. A kdo je hlavním tvůrcem ekonomického programu ODS a předním hospodářským expertem strany, jehož vliv neustále roste? Martin Kocourek, předseda dozorčí rady ČEZ. U ODS tedy alespoň každý ví, na čem je a koho ve skutečnosti volí.

Kdo si Martin Roman myslí, že je? Inu, přece prezident ČEZké republiky. A má pravdu. Bohužel.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

xyz.xx napsal(a):

A kdo brani rozbiti monopolu a privatizaci CEZu pane Lisko ?

Neni smesnejsi pohled nez na kritika s dzberem masla na kebuli.
04. 02. 2010 | 16:45

Anderson napsal(a):

je to sice napsaný tvrdě ale já s Liškou v tomto punktu naprosto souhlasím.
A nejsem si teda jistej, že by zrovna zelený bránili rozbití monopolu ČEZu. Taky je to spíš otázka uplatňování vlastnických práv státu než rozbití monopoilu, aspoň podle mého soudu...
04. 02. 2010 | 16:53

hovorka11 napsal(a):

Co chcete v krytí ČEZu jede i náš prezident se svým synem kvůli penězovodům. K vakcínám se vyjádří 5 minut po 12 a k ČEZu vůbec, nebo prohlásí že komando pracuje pro svobodu občanů a udělí čestné vyznamenání Romanovi za boj za svobodu...
04. 02. 2010 | 16:58

Gekon napsal(a):

V cem se ma asi tak cvicit "komando" ktere jedna se zlodeji?
A o tom kdo sedel v prolobovane vlade vime teke sve...
04. 02. 2010 | 16:58

stále rebel napsal(a):

Tady jsou ceny elektřiny.
http://www.novinky.cz/ekono...

a tady platy
http://www.mesec.cz/clanky/...
04. 02. 2010 | 16:59

xyz.xx napsal(a):

Anderson: politici obecne velmi radi pouzivaji zisky z CEZu na sve politicke projekty, tu s nimi chteji financovat duchodovou reformu, tu prikazuji CEZu dotovat "zelenou" energii - "zelenou" neplest prosim s ekologickou !!!!

Nehajim zde CEZ ale nemam rad kdyz kritizuji politici neco na cem se sami minimalne podileli, kdyz uz to primo nespunktovali od a do z.
04. 02. 2010 | 17:02

veverka napsal(a):

Potřebuje ČEZko další armádu? ptá se Wall Street

http://aktualne.centrum.cz/...

PS: pro xyz.xx

privatizace čezu je přesně to co lidi jako Roman chtějí,vzhledem ke svým kontaktům a financím by si totiž ten čez zprivatizovali sami sobě a svým kamarádům
04. 02. 2010 | 17:04

jj napsal(a):

Vždycky jsem si myslel, že SZ podporuje zdražování elektřiny, v rámci šetření surovin a boje proti oteplování. Z Vašich slov, pane Liško, se zdá, že nikoliv. Jak je to doopravdy?
"Žijeme v zemi, kde jsou lidem každoročně neodůvodněně zvyšovány poplatky za elektřinu"
04. 02. 2010 | 17:18

stále rebel napsal(a):

„Proč je v ČR drahá elektřina
Pierre Gaddoneix, generální ředitel EDF měl v roce 2006 příjmy zhruba ve výši 6% příjmů Martina Romana, generálního ředitele ČEZ. EDF má 10x vyšší výnosy, má 9x vyšší instalovaný výkon a vyrábí 8x více elektřiny než ČEZ. KWh pro domácnosti stojí ve Frankrajku (Tarif bleue) 3 Kč versus 3,80 (Tarif D02d) v Čechistánu. EDF i ČEZ jsou akciové společnosti s majoritní účastí státu.“
http://www.dfens-cz.com/vie...

Šéfové ČEZ si loni vydělali 2,2 miliardy korun - nejvíce v historii firmy
http://ekonomika.idnes.cz/s...
04. 02. 2010 | 17:19

Petr napsal(a):

Souhlasím pane Liško.Myslím ,že která strana půjde proto ČEZU vyhraje volby. Je nehorázné ,aby jsme my obyvatelé ČR platili při výdělcích 10.000,- Kč ceny stejné ,jaké platí obyvatelé NĚMECKA , kteří vydělávají 70.000,- Kč . Já osobně tu stranu,která něco udělá s poplatky ČEZU,plynáren ,francouzkých vodáren , západních majitelů bank /ČSOB mě včera zvedlo úrokovou sazbu z 16% na 18 %/
velmi rád budu volit , můžou to být i komunisté ač komunista nejsem!!!!!
Petr
04. 02. 2010 | 17:23

Suchec napsal(a):

Petr:
Taky mně přišlo z ČSOB, že mi výodně, jako stálemu klieklidně 1 mega.
Ale.
Za 16,8% PA na 5 let.

To si jistě dělali apríla. Jenže bylo 1. února.
04. 02. 2010 | 17:33

Suchec napsal(a):

Petr:
Vodárny - majísmlouvy až na 50let. S tím nikdo moc nenadělá, spíš naopak (viz. včil Prágl)
Banky - no chance
Plynárny - prodáno bez možnosti vlivu
ČEZ - Topolánek se zbavil absolutní většiny akcií a tím stát ztratil část kontroly (kdepak jsou ty miliardy? 60?).

No, možná to udělají, jak to asi dopadne v Anglii, kde už to vypadá, že do r. 2013 budou muset energetiku znárodnit, aby jim lidi nemrzli.
04. 02. 2010 | 17:37

františek napsal(a):

Elektřina zdražuje hlavně kvůli zeleným retardům (Bursík,Liška), kteří brutálně zvýšili výkupní cenu sluneční energie (více než v Německu). Díky tomu tady číňané a jiné zahraniční firmy zhodnocují své peníze více než 30 % ročně a navíc dražší energie podkopává náš průmysl. Číňané se musí našemu Kocourkovu jen upřímně smát.........
04. 02. 2010 | 17:37

jenicek napsal(a):

Tak pro zelený bezmozky "Žijeme v zemi, kde jsou lidem každoročně neodůvodněně zvyšovány poplatky za elektřinu", ty ostatní vědí, že za to můžou Němci a jejich zelené experimenty s energetikou, prostě nemaj stabilní dodávky, tak cena roste v okolí.
04. 02. 2010 | 17:45

Olga napsal(a):

Přidávám se k názoru Františka. Zelené považuji za největší škůdce. Neumí posoudit vzájemné nepoměry a podporují to, co nás přivádí namizinu. Nevím, jestli to dělají s úmyslem škodit a nebo jsou tak málo soudní.
04. 02. 2010 | 17:50

Michal Macek napsal(a):

olga:

tady nekdo nevidi dal nez za svuj hrob - po me potopa ze?
04. 02. 2010 | 17:55

xyz.xx napsal(a):

veverko: rikam rozbiti monopolu a nasledne privatizaci. Cena elektriny by se nijak vyznamne nezvysila.

Vsichni co operujete ziskem manageru, ty jsou pouze nevkusne ale rozhodne nemaji rozhodujici podil na cene elektriny.

CEZ mel za rok 2008 cisty zisk cca 48 miliard korun. Celkova emise akcii je %#* milonu. Kazda akcie dostala dividendu 50 kc coz je nejakych 27 miliard. Z toho stat drzi 70% akcii, takze stat dostal 19 miliard dividend. Dalsich 13 miliard obdrzel statni rozpocet na dani ze zisku spolecnosti.

Mzdove naklady celkem cinily temer 17 miliard korun, z cehoz odmeny nejvyssimu vedeni a dozorci rade byly celkem 434 milionu korun pro rok 2008.

Z toho jasne plyne ze informace vyse uvedena o 2,2 miliardach je mylna, nebyl tovydelek za 1 rok ale za nekolik let fungovani motivacniho programu ( nejake opce nejspis ).

Ale z cisel zde uvedenych jasne vyplyva ze i kdyby manageri nemeli ty nekolikaset milionove odmeny, na cene elektriny by to zmenilo pramalo, protoze jaky je pomer rekneme 0,5 miliardy ku 165 miliardam trzeb z prodeje el. energie.

Jeste je treba pripomenout ze jde o cisla za celou skupinu CEZ nejen za Ceskou republiku.

Kdo z vas kritiku si dal tu praci a alespon letmo prehledl konsolidovanou ucetni uzaverku dostupnou volne ke stazeni na internetu ?
nemuseli by sjte pak skakat na kdejakej spek ;)
04. 02. 2010 | 18:07

franci napsal(a):

Pane Liška.
Byl jste 2,5 roku u moci, tak proč jste to všechno ODS trpěli.Měli jste šanci se ukázat a všechno špatné změnit.
04. 02. 2010 | 18:09

pepr napsal(a):

1.Nejdražší elektřina je samozřejmě neČEZová, ale ze slunečních kolektorů
2.Pokládám za odporující logice, že by komando ČEZu si jen tak usmyslilo, že někoho bude napadat. Primárním problémem je to, že někdo nechce platit za elektřinu. Komanda ČEZu, ač jistě zavrženíhodná, jsou až problémem DRUHOTNÝM
Pane Liško, v tomto duchu by se dalo pokačovat...
04. 02. 2010 | 18:14

xyz.xx napsal(a):

Suchec: struktura akcionaru myslim hovori jasne:

Ministerstvo financí ČR:
2006 - 67,61% akcii
2007 - 65,99% akcii
2008 - 63,02% akcii
2009 - 69,37% akcii

Ministerstvo práce a sociálních věcí:
2008 - 0,37% akcii
2009 - 0,41% akcii

Co ze to udelal ten Topolanek ?
04. 02. 2010 | 18:15

Sofi napsal(a):

Raději pominu některé stupidní a nepochopitelné příspěvky. Plně s Vámi souhlasím, pane Liško. Odmítám nadále podporovat taková příšerná individua, jako je Roman. Jeho včerejší vyjadřování v TV bylo šokující. Když srovnám, za kolik v této zemi pracují vysoce inteligentní a vzdělaní odborníci a kolik vydělává tenhle primitiv, chce se mi zvracet. A ještě více z našich politiků, kteří mu to umožnují.
04. 02. 2010 | 18:17

Tencokida Hnuj napsal(a):

Suchec :)) aj.
Řekni, kde ty kačky jsou, co se s nima mohlo stát ?
Řekni, kde ty kačky jsou, kde mohou být?
Svoloč si je během dne, rozdělila do jedné.
Kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí?
Řekni, kde ta svoloč je, co se s ní tak mohlo stát ?
Řekni, kde ta svoloč je, kde múže být?
Lidi si je zvolili, do vlády dosadili.
Kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí?
Řekni, kde ti lidi jsou, co se s nima mohlo stát ?
Řekni, kde ti lidi jsou, kde mohou být?
Sedí doma u bedny, řeší problém náramný.
Kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí?
A co je tím problémem, jak by měl být vyřešen?
A co je tím řešením, jaké by mělo být?
Řady hrobů v zákrytu, meluzína kvílí tu.
Kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí.
Řekni, kdo ty hroby vyhloubí, zda- li tolik lopat je?
Řekni, kdo ty hroby vykope, kdopak asi?
Lidi, co ty kačky platili, vždyť přece jejich byly!
Kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí?
04. 02. 2010 | 18:19

Ládik napsal(a):

Roman - führer čeztapa.
04. 02. 2010 | 18:19

Ina napsal(a):

Sofi to napsal vystizne a pravdive!!!Ladik dal Romanovi spravny titul,mel by mit jeste vetsi plat,at se v penezich udusi
04. 02. 2010 | 18:32

m.v. napsal(a):

Kdo si myslíte, že jste, pane Liško?
Díky zelenému hnisu ve sněmovně se zdražuje tzn. ekologickou daní všechno co se dá. Elektřina, plyn, uhlí, dřevo, biomasa(I když dodnes nevím co to ta biomasa vůbec je. Zelená Žako Au Au mi to dosud nevysvětlila), nafta, benzín a na tyto komodity navazující produkty. Tak laskavě nepište, že žijeme v zemi, kde se bezdůvodně zvyšují poplatky za elektřinu. To Vy v čele s tím strupatým guru a jeho konkubínou máte na svědomí zbytečné zdražování. A když vám tak leží Roman v žaludku, tak proč jste ho za ty 4 roky, co sedíte v parlamentě, neodvolali? Ta vaše pidistranička dokázala prosadit dost zhovadilých asociálních zákonů, tak dnes nebrečte nad Romanem. To ČEZko je i vaší vizitkou.
04. 02. 2010 | 18:33

Hloupý Honza napsal(a):

ČEZko je zřejmě stádem ovcí, po kterých je marností chtít, aby si uvědomily svá základní práva a svobody, natož aby si je bránily, neboť je bohužel ani neznají. A nikdo nemá zájem ani dnes, aby se děti již od základní školy učily čeho se mohou v demokracii nezadatelně a výsostně domáhat. Tato obecná právní nevědomost je ku prospěchu všem těm našim "elitám", politiky počínaje a konče státními hyperpijavicemi v podobě různých monopolních "managerů" v ČEZu, ČD, Lesech ČR atd.. A lze se vůbec divit, že někteří lidé vůbec nechápou oč se jedná v případě ČEZkých milicí ? Vždyť většina z nás jsme byli několik desítek let vystaveni drilu držet hubu a krok, a svobodu slova jsme si vykládali tak, že je možná toliko v hospodě, pološeptem a po dvou frťanech.

Všude ve světě by šel pan Roman, jakožto "státní zaměstnanec" od válu již jen po tom co obdařil svým nebývale štědrým darem jednu soukromou školu pana prezidentova syna (kolika dalším jiným školám věnoval 100 mil. Kč, či méně ?), to nepočítám další excesy typu společných dovolených, neprůhledných pofidérních firem stavějící úložiště jaderného odpadu atd.. Je nepřeberné množství způsobů jak lze státními (tj.našimi daňovými) penězi obohacovat stranické kasy různých nenasytných politbyr. V ČEZku k tomu stačí panu Romanovi pouze dvě. Udělá některá z nich konečně s tímto státem ve státě něco ? Ta která se k tomu odhodlá, té dám svůj hlas. Již teď však vím, že tohoto hlasování budu ušetřen.

A jen tak mimochodem, právníci případných majitelů těch pěstíren marihuany, které odhalila černá komanda ČEZu, budou jistě ČEZu za tyto jejich nelegální praktiky v podobě neoprávněného vstupu na soukromý pozemek (nebyl za účelem odečtu) velmi zavázaní. Není nadto, když jsou veškeré důkazy získány nezákonnou cestou.

O dalších výmluvách a blábolech typu boje s organizovaným zločinem z úst našeho pana generálního se nemá smysl ani zmiňovat.

Hezký večer
04. 02. 2010 | 18:35

stále rebel napsal(a):

Podíl elektřiny z obnovitelných zdrojů v EU.
Rok 2010
European Union (27 countries) 21.0 %
Czech Republic 8 %
Germany 12,5 %
http://epp.eurostat.ec.euro...

ČR má nižší podíl obnovitelných zdrojů, tak je naprosto nesmyslné tvrdit, že platíme hodně za elektřinu kvůli obnovitelným zdrojům.
04. 02. 2010 | 18:37

iga napsal(a):

Pisen pro Martina Romna!
S laskou Iga
04. 02. 2010 | 18:38

iga napsal(a):

04. 02. 2010 | 18:38

hanah napsal(a):

Sofi,

také jsem sledovala brífing ČEZu, kde mluvil jeho ředitel. Upřímně - myslela jsem si, podle příjmu, že to bude jiný "střihoun".
Jsem otřesena. Vezmu-li např. lékaře, kteří denně dělají složité operace (nebudu vyjmenovávat jiné profese, myslím, že tato stačí), a porovnám-li jejich platy s platem tohoto člověka, který měl i problém s vyjádřením základní myšlenky a vyřčením holé věty, napadá mě jediné - proč, pro koho a za jakým účelem tam je.
Nikdo jistě neuvěří, že pro své schopnosti.
04. 02. 2010 | 18:39

johan napsal(a):

myslim ze pan Roman je vele uspesny manazer,a tezko se bude bavit vazne s zelenym ucitylkem
04. 02. 2010 | 18:49

stále rebel napsal(a):

Ceny zemního plynu v EU
Eurostat zveřejnil 6. července 2006 ceny zemního plynu v jednotlivých členských státech EU za leden 2006:
http://www.spcr.cz/statisti...
04. 02. 2010 | 18:52

hoven napsal(a):

souhlasím s lišákem
04. 02. 2010 | 18:58

las napsal(a):

Já jenom na adresu xyz.xx, jen už proboha nic neprivatizujte nebo budem platit za elektřinu jako za vodu, jenom jim trochu přiskřipněte drápky, aby tolik nevyskakovali.
04. 02. 2010 | 19:03

mb napsal(a):

johan ... myslim ze pan Roman je veleúspěšný manažer a těžko se bude vážně bavit se zeleným učitýlkem ... a vo vo vo vo tom to je ... to je celá ta mizerie života a umění ... a napumpovat do ČEZu 70 mld v době ekonomické krize ... to je třešnička na dortu žije ... s ODS a ČSSD na věčné časy a nikdy jinak ......
04. 02. 2010 | 19:11

mb napsal(a):

žije = žejo
04. 02. 2010 | 19:12

jarpor napsal(a):

Pane Liško,

dovolím si otázku otočit - A kdo myslíte, že jste Vy, pane Liška ?

Nějak za Vámi nic nevidím... na rozdíl od šéfa ČEZu... závist není dobrým rádcem... pane poslanče.

Hezký večer
04. 02. 2010 | 19:15

jenicek napsal(a):

Drahá Sofi, tenhle "primitiv" vydělává 500 tis. měsíčně. To není nic zvláštního u manažera takové firmy, to je spíš až málo ve srovnání se zahraničím. Ten zbytek má z akcií, co má podle opčního programu schválenýho naší "sociálně nejcitlivější vládou" a taky moh mít velký kulový, kdyby akcie padly.
04. 02. 2010 | 19:19

Petr Havelka napsal(a):

Únik policejních odposlechů aneb toskánští rytíři kulatého stolu
TOPOLÁNEK
DALÍK
TALMANOVÁ
JANOUŠEK
ROMAN
KRAINOVÁ
HUDLER
TOPOLÁNEK JUNIOR
ŘEBÍČEK

TOPOLÁNEK Milí přátelé, to jsem rád, že jsme tady pospolu. Dovolte mi krátký proslov. Sešli jme se zde u tohoto kulatého stolu, jako rytíři na Kamelotu...

DALÍK Mirku, moc se nerozkecávej.

KRAINOVÁ Jací prcíři kulatého stolu

ROMAN Rytíři Simonko. Hihi.

ŘEBÍČEK Je mi to jedno. Já jsem za vodou.

TOPOLÁNEK Nikdo nechce slyšet můj proslov. Tak jsme přátelé nebo ne.

ROMAN Mirku, příteli. Přivezl jsem ti žárovku, je na ni můj autogram

TOPOLÁNEK Hm pěkná

JANOUŠEK Mirku kamaráde...

TOPOLÁNEK Ty na mě nemluv, Bémúv pohrobku

JANOUŠEK Promiň Mirku, už jsem prohlédl, můžu ti zazpívat

TOPOLÁNEK Jasně kámo

TALMANOVÁ Hlavně Mirku nešroubuj žárovky

JANOUŠEK zpívá Chtěl bych být víc než přítel tvůj

DALÍK Potřebujem něco vyjednat, určitý věci, že by Simonka tady s Jiříkem šli chytat ryby?

KRAINOVÁ Ale já jsem blondýna

ROMAN Simonka může

KRAINOVÁ Díky šlechetný prcíři

ROMAN Hihi

KRAINOVÁ Hudlíku běž mi chytit rybku. Já mám tady s čezíkem jednání

HUDLER Jasně miláčku

DALÍK Co junior

JUNIOR Žádný ryby chytat s hokejkou nepudu, čumí jak puk.

TOPOLÁNEK Ať se mladej přiučí. Bude hlídat žárovku

JANOUŠEK Tak tak, Mirek má pravdu

TOPOLÁNEK Janoušku, příjde mi, že si mne málo vážíš?

JANOUŠEK Kdepak Mirku

ROMAN On si tě váží Mirku

DALÍK Všichni si tě vážíme

TOPOLÁNEK A kolik to váží?

ROMAN Váží to víc než pro Standu.

TOPOLÁNEK Tak bych mohl říct krátký proslov. Sešli jsme se zde, u tohoto kulatého stolu, jako rytíři...

DALÍK Zkrať to Mirku

TOPOLÁNEK Já mám rád proslovy.

TALMANOVÁ Kde je Simona

JUNIOR Tady pod stolem

TALMANOVÁ Co to tam děláte?

KRAINOVÁ Řešíme určitý věci.

TOPOLÁNEK Hlídáš žárovku

JUNIOR Jasně tati.

DALÍK Mirku, chtěli jsme vyjednat určitý věci.

TOPOLÁNEK Já jsem taky chtěl proslov

JANOUŠEK Mirek má pravdu

ŘEBÍČEK Je mi to jedno, já jsem za vodou.

DALÍK telefonuje

TOPOLÁNEK Kdo to volá?

DALÍK Přední evropský politik.

TOPOLÁNEK Zahoď telefon, už letím Lucko

TALMANOVÁ Ty můj letče

DALÍK Potřebujem vyřešit určitý věci.

TOPOLÁNEK Přátelé, sešli jsme se zde, u tohoto kulatého …

DALÍK Mirku není čas

JANOUŠEK Mirek má pravdu

TALMANOVÁ Mirku ty prase, kde máš plavky

TOPOLÁNEK Jsem přece na dovolené.

DALÍK Musíme vyřešit určitý věci

TOPOLÁNEK Furt něco řeším, každej něco chce. Máte mne vůbec rádi, jsme přátelé?

JANOUŠEK Jasně Mirku

TOPOLÁNEK Co ty Marku?

DALÍK Jasně Mirku

ROMAN Jasně Mirku, uf

TOPOLÁNEK A co Simonka. Simonko! Máš mne ráda

ROMAN Simonka teď nemůže mluvit. Uaaaáá

TALMANOVÁ Mirku natáhni si plavky

TOPOLÁNEK pláče Vidíš synku kolik mám přátel. Co to máš v hubě?

DALÍK Strčil si do huby žárovku

TOPOLÁNEK Vole, chceš přes drřku

TALMANOVÁ Jenom to ne

ŘEBÍČEK Je mi to jedno, já jsem za vodou.
04. 02. 2010 | 19:20

LR napsal(a):

Liško, Ty ses taky nevyznamenal, tak kritizuj, až se očistíš, jo?
04. 02. 2010 | 19:23

Kudla napsal(a):

Dokud budou ve sněmovně lidé jako p.Zubová (na ktero se neprávem zapomíná) tak bude ČEZ bez problémú.Vedle výše zmíněné dámy bude p.Roman vždy vypadat jako dobrák.
04. 02. 2010 | 19:25

lx napsal(a):

a jak si pan Liška myslí,že se má postupovat proti zlodějům za které to zaplatíme my ostatní zakazníci.
04. 02. 2010 | 19:37

Marie napsal(a):

Kudlo,
ČEZ bude bez problémů do dalších voleb. Předvolební kampaň zelených nabírá tempo. Dokud seděli ve sněmovně a ve vládě, drželi s prominutím huby. Ale protože ví, že jsou nemožní a lidi je volit nechtějí, kopou, zviditelňují se, prostě boj o koryto začíná. Liška si asi představuje, že domlouvat neplatičům a černým odběratelům se má chodit s kyticí a bonboniérou. Ale jak říkám, je před volbami a co jiného Zelení s Liškou můžou nabídnozut?
04. 02. 2010 | 19:54

Kudla napsal(a):

Marie
:)
Popravdě řečeno - čekal jsem od Lišky něco lepšího..
04. 02. 2010 | 19:58

xyz.xx napsal(a):

las: nebojte se za tu elektrinu budete platit jako za vodu i bez privatizace. Vlastne uz platite, pokud tedy vubec platite ;)
04. 02. 2010 | 20:01

DJ napsal(a):

Havelko, to 04.02.2010 19:20:07 je snad stupidnější jak od Petry.
04. 02. 2010 | 20:01

Hurá napsal(a):

Pane Liško ptáte se, odpovídám : Roman je Moravák !
04. 02. 2010 | 20:03

Petr Havelka napsal(a):

Pane DJ,

ano, máte pravdu!
04. 02. 2010 | 20:04

xyz.xx napsal(a):

Pred nekolika lety jsem mel souseda, kterej vytapel celej barak primotopy. Mel udelanou odbocku - kradl elektriku a jeste se s tim chlubil v hospode. Nedavno jsem ho potkal v te hospode a slysel ho jak halasne pokrikuje na celou putiku, jaci jsou ti manageri CEZu spinavci a zlocinci a co ze si to dovoluji k poctivym lidem se takhle chovat. Kdyz jsem pripomel ze leta topil v baraku zadarmo na ukor vsech ostatnich ( CEZ ty uniky samozrejme kompenzuje v cene ) jeste se na mne oboril jakobych ho snad napadl nebo byl tim generalnim reditelem CEZu ja sam.

Takovi lide maji kazat o moralce ? Na takove gaunery patri komando a zaslapnout drzku do blata. A vubec to nesouvisi s tim kolik kdo na CEZu vydelava.

Ale v hledani zastupnych problemu jsou nekteri lide machri, hlavne kdyz sejich to nedotkne. A v takovych vodach lovi Liska volice ? No nazdar. Meho byvaleho souseda by asi timhle blogem presvedcil. Jenomze on na internet nechodi, on chodi do hospody prochlastat usetrene penize za elektriku.
04. 02. 2010 | 20:07

n. napsal(a):

Pro : Ondřej Liška

Máme ještě vůbec nějakou šanci žít ve slušném státě, žít slušné životy, věřit našim politikům, věřit lidem ? A kdy ?!
04. 02. 2010 | 20:08

Kudla napsal(a):

xyz.xx
Vypadá to že s p.Liška učí u Paroubka.Snad mu sebere i par voličú.To bych bral jako slušný přínos pro společnost..:)
04. 02. 2010 | 20:13

xyz.xx napsal(a):

n. nemate sanci zit ve state dke budou vsichni slusni. Vsem lidem nemuzete verit, predevsim nemuzete verit politikum a proto mate volby a musite politiky proverovat a pridelovat hlasy podle toho. Jina cesta v demokracii neni.

POkud dve nejvetsi politicke strany plne gauneru a podvodniku dostavaji stale svych 30-40 % podpory od nas volicu, kteri neustale tvrdime jak uz jich mame plne zuby, tak se nemuze zmenit vubec nic.

Dejte lidi cervenou gaunerum ve volbach a uvidite ze se to zlepsi. Pokud udela politik temer jakykoli prusvih a volicska podpora se nezmeni, jak ma chudak politik vedet, ze se to volicum nelibi ?

Predesim hledejte vazeni volici chybu v sobe a pak teprve v politicich. Ja jsem se poucil, ODS slibovala, volil jsem. ODS nesplnila, uz muj hlas nedostanou. Jinak to nejde, jinak se nic nezmeni i kdyby jste se rokzrajeli.
04. 02. 2010 | 20:14

Gekon napsal(a):

xyz.xx
Naprosty souhlas.
ODStavebni uz hlas nedam...
04. 02. 2010 | 20:20

Václav napsal(a):

Podle vzoru ČEZu si může každá firma podle svého uvážení vycvičit ozbrojené vyděračské komando na vymahání pohledávek a stát by to měl jako v případě ČEZu sponzorovat. Jestliže to stát nebude tolerovat, jak je tedy možné, že to toleruje u Romana. Co dělá Vesecká a servilní Pecina.
04. 02. 2010 | 20:32

Marcelic napsal(a):

Václav
Uz Vas nekdy nepustila ochranka na diskoteku?To se deje celkem bezne.Jak to ze vam nevadi ze si kazdej hospodskej muze najmout chlapka na to aby hlidal jeho majetek a jeho zisk?No uznejte neni to podobny?
Co dela Vesecka nevim,asi kuje pikle ale vim co dela Pecina-pripravuje volebni kampan..
04. 02. 2010 | 20:38

n. napsal(a):

xyz.xx

Děkuji, moje otázka byla spíše řečnická, ale plyne z hlubokého pocitu úzkosti nad stavem naším společnosti.
Obávám se, že volby nic nevyřeší, ať zvolíme kohokoliv. Lidí, kteří mají vůli být poctivými a slušnými, snad máme kolem sebe dost, ale mezi politiky je příliš nevidím ...
04. 02. 2010 | 20:41

n. napsal(a):

Ještě k té demokracii, kterou jste, pane xyz.xx zmínil, dovolím si přidat následující :

Společnost žije vírou, nedokázaným přesvědčením, že "normální" lidi budou vždy v převaze, ve velké početní převaze nad všemi odchylkami. A že tedy tato nadvláda dobrého průměru nad sebedestruktivnějšími, sebeoriginálnějšími, sebebizarnějšími právě tak jako sebegeniálnějšími odchylkami udržuje společnost pohromadě. To je zřejmě podstata demokracie.
Jak se ale vyrovnat s následnými "proměnami" politiků, které jsme si zvolili v dobré víře, že právě oni budou prosazovat tu průměrnou normální slušnost, kterou každý normální slušný volič u svého kandidáta předpokládá ? Nu, nebudu již mudrovat :-), dobrou noc.
04. 02. 2010 | 21:04

malta napsal(a):

vazeny pane Lisko,
ja myslim ze muzeme byt radi ze tady firma jako CEZ je,nebo si myslite ze tak lukrativni komodita jako je elektrina by zustala bez zajmu zahranicnich skupin,ktere by urcite zisk nechavaly v ceske republice a statu by odvadeli stejne prostredky jako CEZ? Ja myslim ze ne.A co se tyce komanda jak ho nazyvate,ja myslim kdo se nesetkal s neplaticema a mel by silu a prostredky jako ma CEZ ze by delal to same...jeste jedna otazka na zaver,zkusil jste si v Ceske republice podnikat? ja myslim dle vaseho CV ze ne,a jenom jste placen z dani,ktere tvori firmy,zivnostnici,zamestnanci atd a bohuzel misto toho abyste se snazil aby firmy nemusely mit tyto komanda jak to nazyvate,co se tyce CEZ.tak honite nejake politicke body na nastvane skupine lidi ,kteri neprijimaji uspech nekoho jineho(treba CEZ),a jeste jeden dodatek k tomu jak pisete o cenach elektriny,cena elektriny se obchoduje na burze ,stejne jako jine komodity,ale to Vas zaslepeneho zelenobijce moc nezajima,dekuji za pozornost vsem
04. 02. 2010 | 21:06

ivo napsal(a):

Elektřinu jste zdražili hlavně vy takzvaní zelení prosazením větrníků biomasy fotovoltaiky apod.Způsobili jste nám škody za miliardy korun.Doufám že po volbách končíte jako parlamentní strana.A ještě ta vaše zelená úsporám , všechny peníze které se nato vevyčerpají z důvodu nesmyslných podmínek a budou se vracet v řádu miliard japonsku by měli do rozpočtu doplatit zelení khmérové.
04. 02. 2010 | 21:10

IO napsal(a):

Podle mého názoru není pan Roman "prezident" České republiky, jak si to myslí pan Liška. Prezidenta má kdejaký pitomý klub české házené v Horní Dolní. Pan Roman je prostě výkonný ředitel nebo třeba předseda představenstva herní, sázkové a kasínové společnosti Česká republika h.s.k.s.
04. 02. 2010 | 21:25

papulus napsal(a):

No a co. Ozbrojenou složku má každá vládnoucí strana a tím i měli i zelení (policie, armáda). Proč by ji nemohl mít i soukromý subjekt. Neonacisti by za to šli do lochu, čezáci počkaj až to vyšumí a klidně pojedou dál. Dneska se připravují na černé odběratele, zítra můžou na požádání tlouci přes držku i nespokojené občany.
04. 02. 2010 | 21:38

crayxlp napsal(a):

Pane Liško, proč jenom píšete své úvahy - ale na názory diskutujících nikdy nereagujete? To vás nezajímají a pociťujete pouze potřebu se neustále "sebeprezentovat"?

je pravda, že většina z nich je na hranici únosnosti a často za hranicí jakékoliv ZVYSENE úrovně slušného chování, ale některé z nich jsou velmi korektní - a přesto nepovažujete za nutné se k nim vyjádřit.

i toto hovoří hodně o Vašich osobních kvalitách. Máte-li čas zde prezentovat své myšlenky, máte si najít TAKE CAS JE OBHAJIT!
04. 02. 2010 | 21:40

strejda napsal(a):

Myslím, že byste si měli jako zelení spíše ujasnit ty, jemně řečeno, argumentační nedostatky kolem oteplování, než zkoušet nahánět bodíky před volbami nějakými jinými tématy.
04. 02. 2010 | 21:43

Ferda napsal(a):

Profesionální kariérista Bursík,Liška,Jaques-hrobaři strany zelených!
04. 02. 2010 | 21:51

černovláska napsal(a):

také mi u praktik ČEZu poklesla brada, ale na druhou stranu, je pravdou, že dnes frčící fotovoltaika má 4 x větší dotace než jiné alternativní zdroje energie, přičemž se neví co se jednou "udělá" s vypálenými články FTV? ..........
04. 02. 2010 | 21:54

xyz.xx napsal(a):

crayxlp: to myslite vazne ? Politik aby diskutoval s plebsem ? Kde jste to kdy videl. Posledni mohykan Skromach ktery mel jeste do nedavna otevrene forum na zvych strankach jiz take najal klaku a viktora cistice a pro jistotu uz prestal s lidma mluvit a omezil se jen na reklamni vykriky.

Politiky nezajimaji nazory lidi, oni sami nejlepe vedi co si lide maji myslet a tak jim to jen serviruji.
04. 02. 2010 | 21:57

Petr z Tábora napsal(a):

Pane Liška, je to průšvih, zrovna vám neplatí. No alespoň, že něco utrousí uhlobaroni panu Bursíkovi...
04. 02. 2010 | 22:11

vidlemístoklíčů napsal(a):

Ještě dodatek k praktikám a cenám ČEZ. My všichni jim kromě komanda platíme i ty, kteří ve velkých odběratelských firmách rozhodují o odběru od ČEZu. Přechod k jinému dodavateli tudíž nikdy nepřipustí, ale my jim za to každý měsíc něco šoupneme do kapsy. Je mi líto, ale není to "jedna paní povídala". Je to smutná realita. (No, smutná. Jak pro koho.)
04. 02. 2010 | 22:16

Fotovoltaika napsal(a):

paní Kamilo, stát by měl fotovoltaiku rozdávat zadarmo. Oškube tím občana, který koupí, i toho který fotovoltaiku nekoupí: http://www.jakbydlet.cz/cla...
04. 02. 2010 | 22:22

yara napsal(a):

Ondřeji Lišáku, chraňte se před Bursíkem a změňte názor na jádro
a rázem budete volitelní! U postoje SZ k JE je zakopaný pes!
Vykašlete se na prachy od Rakušáků a spol., zbavte se Kuchtových a Bursíků a máte znovu šanci získat potřebné preference u voleb.
04. 02. 2010 | 22:22

Fotovoltaika podvod napsal(a):

Fotovoltaika je past na hloupé a podvod. Viz článek fotovoltaika a rodinný rozpočet ? http://www.jakbydlet.cz/cla...
04. 02. 2010 | 22:23

fotovoltaika podvod napsal(a):

není fotovoltaika - podvod - dítě zelených ?
04. 02. 2010 | 22:26

yara napsal(a):

Fotovoltaice:
Když jako malý dodavatel dodávám
do sítě např. 10kW, tak chci od Vás zaplatit a např. ČEZ tím, že mi poskytuje sítě si může něco přirazit (vlastně ho okrádám o peníze a beru mu kšeft). Samozřejmě výkupní cena by ale měla být na úplně jiné úrovni, ale to je námět pro vyvolené aby se nerozrůstali řady vyvalených (při pohledu na účet( energetiky.
04. 02. 2010 | 22:28

lucifer napsal(a):

Liška se probudil, protože mu teče do bot. V době kdy byl u koryta držel hubu a krok. Biomasa odpadla, odpadne i on. Občané nejsou slepice, aby takovým podvodníkům opět dávali své hlasy.
04. 02. 2010 | 22:29

JIRi napsal(a):

Hezky napsano, strucne a pritom obsahuje zasadni fakta. Dryim Vam palce, pane Lisko! Ackoli nemam rad metodu pana Bursika, "ucel sveti prostredky", s timto clankem plne souhlasim a vidim Vas v cele zelenych radeji.
04. 02. 2010 | 22:44

max aue napsal(a):

Strašné. Pan Liška je a byl členem vlády a parlamentu Velké Samoy? Už aby přišel Godot.
04. 02. 2010 | 22:51

lo napsal(a):

Kuře našlo zrno.Nemáš ovulaci
04. 02. 2010 | 23:06

Důchodce68r napsal(a):

Pane Liško, naprostý souhlas.
05. 02. 2010 | 01:05

veveva napsal(a):

neměl jsem Vás moc v oblibě, ale měním názor.....To je konečně správný postoj zodpovědného politika.....DÍKY PANE LIŠKO, držím palce v boji proti lumpárnám pana Romana.....příště volím zelené, snad to tady vyčistíte (bez Bursíka)
05. 02. 2010 | 01:31

... napsal(a):

Ajajajaj, eurosvazák Liška zavětřil příležitost, jak se zviditelnit na jednoduché kauze a ukázat, jak je "muž z lidu".
Z politického hrobu jej to naštěstí nedostane. Už aby byly volby a tenhle blb zmizel v propadlišti dějin i s Bursíkem, Katkou, Stropnickým a zbytkem té bandy - za čtyři roky jste napáchali škody dost.
05. 02. 2010 | 01:41

muž z města Ur napsal(a):

trvám na tom, abych byl zastřelen státní policií, kterou si z ostatně tohoto důvodu vydržuji daněmi a ne nějakou soukromou ozbrojenou bojůvkou ze špatného propagandistickéhi filmu
05. 02. 2010 | 01:41

Veronika Vendlov napsal(a):

Dobrý, faj a co s tím, Ondřeji?
05. 02. 2010 | 01:47

Acidburn napsal(a):

Kdo si myslíte, že jste vy, pane Liško?

Starejte se raději o svého "guru" Martina Bursíka, zeptejte se ho, za co dostal od Mostecké uhelné společnosti 1,5 milionu Kč. To jim musel radit docela dobře, jako náměstkovi ministra životního prostředíse takový vedlejšák hodil, ne? Pánové, kdo z vás to má!

Co se týká ČEZu - žádný zákon porušen nebyl. Jinými slovy - to, že mi zaměstnavatel zaplatí výcvik, resp. kurz přežití, je čistě soukromá věc, po které ani vám, ani Paroubkovi nic není.

Jistě, vždyť přece stačí jít za zloději elektřiny v obleku a s úsměvem je požádat, aby zanechali protiprávního jednání - běžte si to zkusit, vy niemande, co šel ze školy rovnou do politiky, je vidět, že kontakt s realitou vám, Ondřeji Liško, chybí jako sůl.

Váš poslední výkřik plní dvě věci - odpoutání pozornosti od Bursíka (průser horší, než Biomasa) a apel na zloděje elektřiny - budou vás za "zkrocení ČEZu" volit? Nebo dají hlas Paroubkovi, který slibuje totéž?

Človíčku, človíčku...
05. 02. 2010 | 02:11

Acidburn napsal(a):

Mimochodem, pláčete tady nad zvyšováním cen elektřiny - to je špatný vtip, nebo spoléhání se na krátkou paměť občanů?

Kdopak nacpal do zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů tzv. "ekologické daně"? Zdražili jste tím topení plynem, uhlím, zdražili jste tím cenu elektřiny.

Další váš úspěch - podpora obnovitelných zdrojů energie. To musel být majstrštyk, fixovat výkupní ceny elektřiny vyrobené solárními, větrnými a dalšími "ekoelektrárnami" na 15 let dopředu! Šestkrát dražší elektřina, výpadky v síti (vitr nefouká, zatažená obloha).

Co se vám povedlo? Zelená úsporám? Jo, program na zateplení domů a bytů s tak příšerně nastavenými podmínkami, že je levnější provést zateplení bez dotací! Gratuluji, to se opravdu nevidí každý den!

Prospěje vám takových deset, dvacet, ale i třicet let mimo vysokou politiku s preferencemi nepřesahujícími 2 % - do té doby se možná něco naučíte.

Ale s podobnými produkty lidové tvořivosti už to nezkoušejte.
05. 02. 2010 | 02:20

Tomáš napsal(a):

Stát se tohle v Číně, tak by Roman byl hodně rád, kdyby přišel o flek a majetek, ke kterému během působení ve firmě přišel.
05. 02. 2010 | 04:20

menge napsal(a):

Liško podšitá, v obecné rovině meleš nesmysly, CEZ je defacto státní podnik, nebo přesněji polostátní a stát z něj profituje, to ja s těmi prostředky naládá je věc jiná a na jinou debatu, nicméně to je fakt a stát se samozřejmě snaží aby dividendy byly co nejvšší což je logické, kdyby jste byl i Vy akcionářem taky budete chtít mít maximální zisk ze svých akcií. To kam plynou prostředky z CEZu je věc dozorčí rady, která by na to měla dohlížet a ve které má stát většinu a taky nejrůznějších kontrolních úřadů
Co se týče jakýchsi komand je zvláštní, že já nemám vůbec žádné zkušenosti s nějakými komandy CEZu a to platím el. u čtyřech odběrných místech a přímo CEZu, možná to bude tím, že el. proud odebírám zcela legálně a nepěstuju trávu. Jen takový drobný příklad z jiného soudku o agresivitě lidí, už i porybný při kontrolách rybářů chodí převážně s policií jelikož agresivita lidí je dnes na takové úrovni, že se nebojí fyzicky napadnout druhého i když ví, že přeskročili zákon.
05. 02. 2010 | 06:29

LEVAK napsal(a):

Vážený pane Liška probuďte se.Za starého režimu platilo kdo má moc ten má peníze.Teď platí kdo má peníze ten má moc!A symptomem moci jsou přece ozbrojení strážci komanda!
PS:já se Vám divím,že jste za dobu své ministerské funkce o tomto nevěděl protože Vás nepovažuji za primitiva,ale zřejmě Vám ta funkce byla moc drahá a tk jste raději zvolil švejkovský způsob!
05. 02. 2010 | 06:41

Salidas napsal(a):

Ať už volby dopadnou jakoliv a pan Roman bude nadále šéfem či nikoliv tak již nyní pod rouškou výhodné ekonomické transakce se připravuje prodej Elektrárny Chvaletice! Příprava prodeje běží již naplno bez vědomí valné hromady akcionářů, bez vědomí ministerstva či vlády atd. Prostě co ještě zbylo v této zemi se musí výhodně zprivatizovat! Sečteno podtrženo pan Roman ještě řekne své poslední slovo!
05. 02. 2010 | 06:57

Ladic napsal(a):

http://ekonomika.ihned.cz/c...
Kdo si myslíte, že jste Liško?
05. 02. 2010 | 07:00

Rumcajs napsal(a):

Konečně s Váma můžu taky jednou souhlasit pane Liško. Kdyby si tohle dovolila soukromá firma, okamžitě by skončila. Toto je produktem státního monopolního mafiánství, po kterém tak volají ultralevouni.

Jedině privatizace a hrozba bankrotu může tuhle politickou pakáž, která si nevím jakým právem říká manažeři, zastavit.

Ale na druhou stranu, jsem pesimista. Ten kdo bude chtít rozbít státní koryta(Zdravotnictví, energetika)určené pro mafiány, ten nejspíš skončí jako
přísada do betonu.

Tož si aspoň zanadáváme!
05. 02. 2010 | 07:03

Alex napsal(a):

Ta liška má ještě tu drzost se ptát, proč je drahá elektřina. No kvůli takovejm ekovychcánkům, co si na ní mastí vlastní kapsu, jako je ona.
05. 02. 2010 | 08:29

Silvie napsal(a):

Tak tohle sedlo, pane Liško. Proto budu letos volit úplně jinou (novou) stranu.
Někdo už musí ty sv... vymést z parlamentu.
05. 02. 2010 | 08:35

Vico napsal(a):

Liško, hlavně si to nenechej zkazit od Bursíka. Pak zůstanete alternativou pro nespokojené voliče.
05. 02. 2010 | 08:44

Vanda napsal(a):

Kdo si myslíte že jste pane Liško? Nezvaný mesiáš,který přispívá k tomu, že se ze zelené ekologie stal obrovský byznys. Kdo to platí, no přece mi všichni. Vy všichni podporovatelé zelených, spočítejte si, o kolik více zaplatíte za elektřinu kvůli ekologickým větrným a solárním elektrárnám. A kdopak nám tyto zákony prosadil ?
05. 02. 2010 | 08:58

neo napsal(a):

Pane Liško, nevím co je pro Vás tak nepochopitelného na tom, že zrušení pracovníků NTZ by zvýšilo cenu elektřiny.

měl byste asi vědět, že v ceně elektřiny jsou takové ztráty zahrnuty a čím jsou vyšší, tím je vyšší cena.

Pokud komando čezu neporušuje zákony ČR, nevím proč by nemohlo existovat. Každá firma má svou ochranku či skupinu na odhalování krádeží. Není to nic nenormálního.
důležité je, aby takoví lidé postupovali vždy v souladu se zákonem.
05. 02. 2010 | 09:00

Rasputin napsal(a):

Vážený pane Liško.Nešlo by řada těchto problémů řešit na evropské ůrovni?Nedovedu si představit,že jsou v Bruselu lhostejní k praktikám některých zdejších politiků,kteří se chovají nestandartně a doslova poškozují svým jednáním celou EU?
05. 02. 2010 | 09:04

Ladislav napsal(a):

Pane Liško, od Vás ta kritika sedí, ahlavně si otřete "ústa" o ČSSD. Otázka pro Vás vážený pane: Co jste udělal Vy, jako poslanec, jako zákonotvůrce proto, aby zloději, kteří když jsou "lapeni" ššli do kriminálu? Zřejmě nic, protože kriminálníka, když chytnou, tak s ním sepíšou protokol a pustěj ho. On má okamžitě možnost toho, kdo třeba na něj Policii upozornil "potrestat" třeba mu vypálit byt, nebo auto. Až bude ČR možné nazvat právním státem, pak možná nebudou zapotřebí vymyhačské firmy, a ani komanda typu ČEZ.
05. 02. 2010 | 09:11

tarn napsal(a):

Kam spějeme ?
To co popisujete a co je všeobecně známo zavání korporativismem až to je do očí bijící.
pro Ty kdo nevědí co to je a co z toho plyne.

Korporativismus (it. corporativismo, lat. corporatio – sdružení) je od pluralismu odlišná forma reprezentace zájmů, založená na spolupráci jednotlivých společenských vrstev či skupin; též organizace státu na profesním principu. Vyskytuje se zde omezený počet hierarchicky uspořádaných monopolních organizací (korporací), které při vyjednávání se státem při dodržování základní ideje lidské pracovní sounáležitosti zastupují zájmy svých členů a současně se podílejí i na uskutečňování státní politiky. Korporativismus předpokládá omezený počet nekonkurenčních organizací s povinným nebo polopovinným členstvím v nich, členství je profesně organizováno podobně jako u středověkých cechů. Tyto korporace, působící často paralelně s parlamentem, jsou kontrolovány a usměrňovány státem. Státní kontrola veřejných forem soukromého vlastnictví (vytváření holdingů a státem nebo polostátními mafiemi přímo či nepřímo kontrolovaných či chráněných firem a korporací - např. akciových společností) je základem ekonomického fašismu a ten stojí často na počátku fašismu politického.

takže to není jen nějaká politická populistická házená před volbami, ale docela vážný problém.
05. 02. 2010 | 09:13

Petr napsal(a):

Liška přišel o ministerské křeslo a křičí. Nejen nadává ČSSD na jejíž kandidátku propašoval svého trojského koně Zubovou, ale nadává i ODS, které lezl donedávna za patami (abych to řekl slušně).
Škodit této zemi je programem Zelených. O kolik stovek miliard přišla tato republika díky průtahům ve výstavbě dálnic, železnic, vodních cest, energetických zdrojů.
05. 02. 2010 | 09:19

Soptík napsal(a):

Kdo si myslíte, že jste.....? pane Romane...především prý zeť bývalého p.ministra Dyby.....že by přece jen tlačenka?
05. 02. 2010 | 09:22

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, drahý zelený Liško, už vás někdo několikrát vykradl, rozmlátil auto a doma vám zničil co se zničit dalo atd atd a jistě nám všem drahá policie jako obvykle vám pak po měsíci pošle lejstro, že pachatel neznámý. A vy pachatele dobře znáte a nejen vy, ale zákonně to jaksi prý dost dobře nejde, takže sorry občane...
Jinak, když se jeden rozhodne dávat druhým otázky, tak by si tyto měl nejdřív položit sám sobě, a před zrcadlem. Někdy to docela zabere...
Veselé krizování a vepřové chřipkování...
http://www.xoxma.lv/uploads...
05. 02. 2010 | 09:24

Josef K. napsal(a):

Pan Roman ví, kdo je, stejně jako mnoho jemu podobných: dům za vysokou zdí, soukromá armáda, platby normalizačním guru a těsná spolupráce s ruskými exponenty v této zemi: PPF, Klausem atp. Zcela putinovské způsoby. Moc bystrý není, anebo nezná historii. Pouze odráží pokleslost této země a této doby.
05. 02. 2010 | 09:29

stále rebel napsal(a):

Cena elektřiny pro podniky.

Euro / kWh rok 2009 (bez daně)

Česko 0.1057
Německo 0.0975
Průměr EU 0.0941

Pramen: Eurostat,
odkaz nelze dát, jelikož je delší než 90 znaků a neprojde.

Ti z vás, kteří tvrdí, že máme drahou elektřinu kvůli obnovitelných zdrojům, by měli doložit čísla. Vzhledem k tomu, že jde o malý objem elektřiny ze sluneční energie, její vliv na výslednou cenu bude zanedbatelný. Navíc obnovitelné zdroje využívají i ostatní státy a často ve větší míře než my.

Podobně s komandem.
Potřebují firmy v zahraničí ozbrojená komanda k tomu, aby poskytovaly elektřinu za rozumnou cenu?
05. 02. 2010 | 09:32

Soptík napsal(a):

...zkrátka pan ministr Dyba si to uměl ošéfovat, zeť Martin Roman šéfem ČEZ a další příbuzný p.Hájek zprivatizoval největší kamenolom v ČR Jakubčovice...jojo ty devadesáté léta nám dávají zabrat
05. 02. 2010 | 09:36

fan napsal(a):

Všechno k tomu komandu zde už každý nějak přebral, ale mě nejvíc vadí nerespektování povinností ze zákona, i toho, který je šit na míru ČEZu, jako je energetický zákon, i těmi posledními poskoky, které ČEZ zaměstnává. Chovají se k cizímu majetku stylem "co nejvíc uškodit, a když majitel bude potřebovat pozemky použít, ať nám přeložkou za několik milionů naši síť vylepší".
Dokud se nezmění přístup celé státní správy, policie a justice k vymahatelnosti práva a povinností stejné pro každého, včetně molocha ČEZu, stejné odpovědnosti, i trestní konkrétních jednotlivců, když poruší ustanovení zákona a způsobí tím jinému škodu, tak to lepší nebude.
05. 02. 2010 | 09:39

Kulich napsal(a):

Řekl bych, že pan Roman je výplod totalitního režimu, který převzal všechny neduhy tohoto systému. A protože v Česku komunisti nebyli potrestáni, ale naopak se tu vesele producírují, jsou zalezlí v ČSSD i jinde a dokonce tu i rozhodují, není divu, že se toto v Česku děje. A národ se taky chová jako za totality - drží hubu a maximálně o tom kecá v hospodě. Aby šel k volbám a tuhle svoloč jednou provždy vypráskal, to mu jaksi nedochází. V zemích mimo EU mají z Česka srandu.
05. 02. 2010 | 09:54

CASE napsal(a):

Zda se, ze vsichni zapomeli, ze kolem nasi nevesty se v soucasnosti mota spousta vseho schopnych napadniku.
V zari se vypise tendr na dostavbu Temelina a pravdepodobnou stavbu dalsi JE.
Kdo vyhraje bude definitivne urceno vypsanymi podminkami.
Do zari zas neni tak daleko ...
05. 02. 2010 | 09:58

Jirka napsal(a):

No, několik věcí mi v příspěvku p. poslance Lišky také nehraje.
1.Pokud zelení volají obecně po snížení spotřeby el. energie, nedovedu si potom představit lepší nástroj než prostřednictvím ceny.
2. Utoky na p. M.Romana velice zavání závistí a kritici pravděpodobně nevědí, že jako mladý nastupující manažer stál u záchrany Janky Radotín a myslím, že i jako GŘ Škody Plzeň odvedl dobrou práci. Jím vydělané peníze si do hrobu jistě nevezme a nikdo se nezmiňuje o tom, kolik vydává na dobročinné účely.
3. Výcviku speciálního útvaru se moc nedivím když vím,jak jsou v Česku lidé vyčúraní a naučení (z doby totality)rafinovaně krást.
Přeji hezký den i všem škarohlídům.
05. 02. 2010 | 10:03

Silvie napsal(a):

Mně tedy nadzvedla drzost šéfa ČEZU, který pravil, že bychom na neplatiče dopláceli všichni zvýšením ceny energií.
Jakoby nás tenhle polostátní gigant neokrádal už dost.
To nám jako banka taky rozúčtuje dluhy někoho jiného, nebo jak to ten pán myslel?
Měli by se hnát k zodpovědnosti ti, kteří umožnili(ČSSD, ODS) aby si Roman (jehož firma nemá v ČR konkurenci) vytvořil stát ve státě a bral v polostání!!! firmě tak nehorázný plat. Kdyby zastupoval coca-colu bude mi to nejspíš jedno.
Žádejme po lídrech nově vzniklých stran, aby v případě svého volebního vítězství, důrazně trvali na vyšetření a potrestání viníků všech těchto kauz.
Topolánek sice "vyhorožoval" ,že vykydá ten Augiášův chlív, ale šlo jenom o vágní předvolební kampaň.
A nejde zdaleka jenom o kauzy posledních dní (co např.Kapsch?).
Stejně tvrdě by se mělo postupovat i proti "úředníkům", kteří si udělali v Karlových Varech ze své práce živnost. Jak je možné, že nebyla ještě ved. zdejšího stavebního úřadu trestně stíhaná?
A podobných je na krajské a nižší úrovni stovky. Mladá Boleslav taky není výjimkou.
05. 02. 2010 | 10:05

karlos napsal(a):

Vážení a milí, je opravdu srdcervoucí číst Vaše řádky ! Vraďte se o 21 let zpět. Máte to co jste si "vycinkali", tak proč teď brečíte jako želvy. Vždyť je to ve vašich rukou, Vy jste voliči. Začalo to vše "státní loterií" (privatizací) a všichni Ti kteří se na tomto mega tunelu podíleli se Vám všem smějí z novin, televize a ostat.sděl.prostředků. Máme co jsme chtěli, sice v trochu drsnějším obalu než jsme si demokracii představovali. Musíme spadnout až na dno aby si národ uvědomil, kdo nám vládne. Omezme vliv politiků na ekonomiku země, ať vládnou odborníci a ne vypasení čuníci bez mozků. Fišer je příkladem toho, že to jde. Už se konečně vzpamatujte, národe český!!!
05. 02. 2010 | 10:11

terrot napsal(a):

lidičky musíme k volbám,není jiná volba.A celé další období dávat bacha.Radujme se že můžeme mít veřejný názor.I to lze zatrhnout až strach z lůzy dojde vrchnosti
05. 02. 2010 | 10:14

stále rebel napsal(a):

Jirka napsal(a):
„Pokud zelení volají obecně po snížení spotřeby el. energie, nedovedu si potom představit lepší nástroj než prostřednictvím ceny.“

Bože, to je pitomost.

Pokud stát potřebuje korigovat spotřebu něčeho, tak to dělá prostřednictvím daní do státní kasy a ne aby zvýhodňoval některý ekonomický subjekt. Monopoly má regulovat a nutit k nízkým cenám, ne jim pomáhat v okrádání spotřebitelů.
05. 02. 2010 | 10:25

Jirka napsal(a):

Liška je na straně zlodějů elektřiny. Vrána k vráně sedá.
05. 02. 2010 | 10:27

Mira z Pekla napsal(a):

karlos
Fiser je exkomunista v cele komunisticke vlady.Zatim nam akorat zvysil dane.To se ti libi?Tomu rikas odbornik na pravem miste?A kdo asi nejvic privatizoval?Hadej.Nebo chces napovedu?
05. 02. 2010 | 10:30

Dag napsal(a):

Udělat si komando má každý právo. Do něj pak jdou lidé s výrazně větším podílem svalové hmoty nad mozkovou, navíc většinou trochu "cáklí". Hlídat by to měla policie, ale ta má stejné složení.
Pan Roman by měl v debatě odpovídat na úrovni komukoliv. Omluva "von je taky blbéééj..." no sorry.
Nojo, smiřmě se s tím, že politici, napříč politickým spektrem, jak se říká, chtějí hlavně prachy. ČEZ je dodá, tak proč zabíjet slepici, co nese zlatá vejce. A nebo se s tím nesmiřme?
Cena elektřiny je veliká proto, aby se vydělávalo. Žádnej větrník či jíná "zelenost" s tím nesouvisí, nasadí ji co nejvyžší, jak jinak.
05. 02. 2010 | 10:32

Silvie napsal(a):

Dag,

jak jsem se dočetla v jedněch investigativních novinách, má jít velká část Romanovy gáže do kapes jistých politiků. Proto mají zájem na tom, aby byla co nejvyšší.
Je to takový "malý" bílý koník...

A Bursík zase dostal milionové výpalné od jedné uhelné společnosti...

Je to verbež jeden ,jako druhý. Zelené tedy rozhodně taky volit nebudu.

Neexistují čistí politici, existují jen tací, na které dosud nic nevyplavalo.
05. 02. 2010 | 10:39

Rumcajs napsal(a):

Tak nějak to dneska vidím s tím pravo,vlevo na střídačku.

1.
Nesouhlasím stím, že ČEZ má právo se bránit tímto způsobem proti krádežím a že snad soukromé firmy mají stejné možnosti. To je prosím nesmysl.
Která soukromá firma může vymáhat peníze (legálně), jako Čez?

Já teda nevím o tom, že bych mohl vlítnout k někomu do baráku a sebrat mu byť nezaplacený bagr.

Nevím o tom, že bych mohl na někoho poslat komando ... když tohle uděláte, ve skutečnosti překračujete zákonné možnosti vymáhání pohledávek a můžete skončit v báně.

Od toho je tu policie a soudy.

2. Nesouhlasím s tím, že za vysokou cenu může zelená energie. Jedná se sice o zlodějnu ale tak výrazný vliv zatím nemá. Důvodem je státní monopol, který nás tímto dodaňuje. O nějaké konkurenci nemůže být ani řeč, protože přenosovou soustavu má v rukách ČEZ a není proto pro něj sebemenší problém likvidovat konkurenci snižováním výkupních cen EE a následně si to kompenzovat na přenosu.

Státní zdravotnictví a státní energetika, to je krádež za bílého dne !
05. 02. 2010 | 10:48

Paterik napsal(a):

To by si mohli komanda začít cvičit plynaři, dodavatelé vody, pošťáci... Bezpečnost musí zajišťovat policie, o tom, kdo krade nebo nekrade elektřinu rozhoduje jen soud. Není možné, aby si firmy vytvářely nějaké ozbrojené bojůvky.
05. 02. 2010 | 10:53

Dag napsal(a):

Silvie.
Nejvyšší... kuwa š... neumím psát...Nicméně proč nechtít nejvyšší možnou cenu? proč si nedat nejvyší možné odměny?

Tomu většinou mají bránit podílníci, stát.... ale když ten v tom jede také. Zkušenost učí, že patřičně velký podnik se chová "socialisticky". A malý zgebnou, takže kapitál-socializmus tu máme coby dup, respektive už máme.

Zatím se můžeme hádat, jestli jsou větší gauneři v pravo nebo vlevo. To zabije čes. Stejně jako odcházení k marginálním problémům.
05. 02. 2010 | 10:53

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden urážlivý text ("debil"), který byl v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
05. 02. 2010 | 10:54

neo napsal(a):

Paterik:

vážně? co ochranky v obchodech, marketech, bankách, skladech, firmách
05. 02. 2010 | 11:03

Silvie napsal(a):

Dag,

proto to chce kompletní!!! výměnu. A s takovými zárukami, že se podobné rozkrádání ve velkém nebude nikdy opakovat.
To, že se budou politici vždycky přikrádat, s tím se budeme muset asi smířit. Ale v takové míře a tak nestydatě...

Asi jsme ,jako jejich voliči, něco zanedbali, řekla bych!
Maďaři se taky probrali až s křížkem po funuse.
05. 02. 2010 | 11:07

Dag napsal(a):

Silvie: Politici kradou všude. Holt ta příležitost. Jenom je drobný rozdíl. že když to ne ně praskne na jihozápad od nás, odevzdají klíče od kanceláře vrátnému a tiše, se studem, zmizí kanálem,.

U nás začnou vřeštět že je to spiknutí. Což možná někdy je, ale v tom bordelu co jsme dopustili to už nejde moc rozeznat.

Ano, výměnu. Ale za koho?
05. 02. 2010 | 11:15

pumprlidentlich napsal(a):

Mimořádný intelektuální výkon absolventa kurzu mezinárodních studií, odborníka na energetiku. Ke jeho vytvoření byla použita biomasa.
Vysokou fundovanost příspěvku doplňují i všediskuzní znalci z kolekce úspěšných.

Může Rumcajs doplnit nějakým moudrem za bílého dne, kterou přenosouvou soustavu vlastní ČEZ? V ČR vlastní přenosouvou soustavu ČEPS. Kdo určuje ceny za přenos?

Může stále rebel doplnit, z čeho se skládá cena elektřiny pro koncového zákazníka? Jakou část tvoří přenos, distribuce, systémové služby? Kdo určuje ceny těchto položek. Proč musí ČEPS kompenzovat problémy způsobené německými větrníky a kdo tyto problémy nakonec zaplatí?

Čím to, že diskuze jsou tapetovány těmi nejznalešími? Může ČR vůbec fungovat bez Lišky? Nejlépe elektrárny odstavit (nebo v nich zaměstnat jedince typu stále rebel a rumcajs) a ono se to nějak udělá.
05. 02. 2010 | 11:21

Silvie napsal(a):

Dag,

za kohokoliv. Horší už to nebude.
Nejspíš nás stejně čeká státní bankrot a pak budeme pod kuratelou EU. Potěš pánbůh.
05. 02. 2010 | 11:29

JŠ napsal(a):

Třeba ČEZ zamýšlí využít ta svoje komanda v nějaké banánové republice,aby tam zařídili státní převrat a pak tam nějakej diktátor udělal s ČEZem výhodnou smlouvu na stavbu nové elektrárny :)

Každopádně,pokud se pane Liško Strana zelených bude podílet na příští vládě,tak doufám že uděláte všechno proto,aby jst zamatili tomu gigantickýmu projektu rozšíření jaderné energetiky v ČR.Maximálně lze připustit kompromis 1000 MW,ale rozhodně ne dalších 3800 MW.
05. 02. 2010 | 11:29

JŠ napsal(a):

oprava z předchozího příspěvku:Každopádně,pokud se pane Liško Strana zelených bude podílet na příští vládě,tak doufám že uděláte všechno proto,aby jste zamezili tomu gigantickýmu projektu rozšíření jaderné energetiky v ČR.Maximálně lze připustit kompromis 1000 MW,ale rozhodně ne dalších 3800 MW.
05. 02. 2010 | 11:31

Rumcajs napsal(a):

Neo:

To je velikej rozdíl. Chrání majetek v objektu vlastníka a navíc nemá žádné pravomoce. Může jenom zadržet a pak stejně přivolat policii.
05. 02. 2010 | 11:45

stále rebel napsal(a):

Pro pumprlidentlich.
Nebude mařit čas analýzou jednotlivých složek konečné ceny elektrické energie. Za vysoké ceny elektřiny je zodpovědný stát a politikové. Nebudu hledat který z článků energetického systému funguje nejhůře.
05. 02. 2010 | 11:46

Paterik napsal(a):

neo:

nejsem si vědom, že by na mě ochranka v supermarketu mohla tasit zbraň, musela umět házet granátem, slaňovat a další důležité činnosti. Taky nevím o tom, že by ochranka v supermarketu někomu vpadla do bytu.
05. 02. 2010 | 12:00

pumprlidentlich napsal(a):

stále rebel, díky. Asi jste zaměstnán tapetováním ostatních diskuzí. Čím více příspěvků, tím lepší.

JŠ, kde berete elektřinu? Biomasa? To se pozná...
05. 02. 2010 | 12:11

neo napsal(a):

Paterik:

to nemohou ani zaměstnanci čezu.

a to, jestli je člen ochranky supermarketu vycvičen nevíte..

I pracovníci NTZ musí volat policii. Jen odhalují krádeže jako ti v marketu.

samozřejmě pokud se dopustí něčeho nezákoného, měli by být souzeni
05. 02. 2010 | 12:26

Paterik napsal(a):

Neo:

Já vím, že nesmějí, ale proč se v tom tedy cvičí? Proč jim ČEZ pořídil vojenský výcvik jako u nějaké zásahové jednotky? Já v tom nevidím žádnou logiku.
05. 02. 2010 | 12:36

Rumcajs napsal(a):

pumprlidentlich:

Radši smrt, než dělat s Rebelem.

Nějak nevím, na co se mě ptáš. Kdo je ČEPS, nevím, ani to nebudu hledat.Já jenom vím, že když mě lezou různí chlapci do garáže, tak mi nabízejí cenu za EE složenou z pevné (kterou musí platit za přenos) a té jejich pohyblivé(té kterou vykupují od výrobců). Jinými slovy, jednu část EE určují politici a inkasuje ji ČEZ (Zhruba 50% celkové ceny) a z druhé části, kde cenu tvoří konkurence a inkasujíji výrobci. Tedy i Čez.

Do odstavení elektráren mě netahej. Já jsem pro, ať se staví a čím více, tím lépe. Rovněž jsem proti masovému zařazování alter. zdrojů do sítě.
05. 02. 2010 | 12:45

stále rebel napsal(a):

Pro pumprlidentlich.
Z těch přibližně dvaceti vystavených blogů jsem nahlédl asi do pěti, reaguji na dva.
Na rozdíl od vás, se snažím především poskytovat informace.

Ale občas se zapletu a ztratím čas i s nějakým omezencem. Vím, je to chyba, protože od jedinců jako jste vy nic kloudného očekávat nelze. Nemáte na víc, než si tady prdnout a radovat se z toho, že si druzí musí zacpávat nos.
05. 02. 2010 | 12:49

JŠ napsal(a):

pumprlidentlich:
na debatu o energetice tady nejsou vhodné podmínky.Mimojiné,např. právě teď už nejmíň půl hodiny svítí na celé ulici (a to asi nejen tam,kde se dívám z okna) pouliční osvětlení, a není to zdaleka poprvé.Je to jedna ze ztrát,dá se říct centrálně řízené energetiky,kdy při náhlém poklesu odběru je potřeba vyráběnou elektřinu někde udat,protože spousta turbosoustrojí není regulovatelná tak snadno,jako třeba motor u auta.
Dovedu si představit,kolik firem by se na tak velkým gigantickým projektu,jako je rozšíření Temelína atd. zase napakovalo.Když byla dostavba prvních dvou bloků Temelína,tak nebylo vyjímkou,že mezi zadavatelem a prováděcí firmou konkrétních prací byl jeden nebo i dva mezičlánky (firmy,které pouze zvýšily náklady a vyfakturovaly atd.ale reálně nic neudělaly).A např. co se týká jedné z dodavatelských firem,myslím že se jednalo o EZ Praha,tak údajně majitelem EZ Praha nebo částečným majitelem byla nějaká rakouská firma,ano firma ze státu,jehož obyvatelé po dostavbě blokovaly hraniční přechody apod.
Co se týká biomasy,tak samozřejmě tam jsou určité limity,ale to neznamená,že se spolehneme jen na výrobu elektřiny z jádra.Nebylo by naškodu udělat třeba analýzu,kolik procent elektřiny vyrobené v ČR se vyváží např. do Němmecka.
05. 02. 2010 | 12:50

JŠ napsal(a):

pumprlidentlich:
na náhlé změny při odběru prouda má částečně i vliv např. to,že ve výrobních provozech jsou přestávky.Je tam celá řada strojů a zařízení (obráběcích strojů,lisů,pohonu pásů atd.),které odebírají během provozu proud průběžně,jakmile je přestávka,tak odběr ustane.

Určité možnosti,jak získávat energii alternativně jsou,viz. např.

http://www.jihlavske-listy....
05. 02. 2010 | 12:59

xx napsal(a):

Politici ceny neurcuji, regulace cen skoncila v roce 2006 kdy ji uplne zrusila vlada CSSD. Od te doby urcuje ceny Vyrobce a dodavatel.

Pateriku: vite o tom ze nejvetsi uniky elektriny jsou v pestirnach marihuany ? Sel by jste do takove pestirny marihuany jen tak, bez vycviku a domlouval jim se zdvizenym prstem ?

Policie se muze volat az kdyz se odhali nejaky trestny cin, jenomze rpave pri tom odhalovani muze a casto dochazi k napadeni.

mmch, ja ma take kurz sebeobrany, prestoze nejsem a nikdy jsem nebyl zamestnancem policie. Takze vlastne jsem opovrzenihodny gauner a zlocinec podle Vas ?

Me se zda ze nekteri hledate jakoukoli zaminku jen aby jste mohli nadavat. A hodi se vam i kdejaka nesmyslna pomluva. Jako pavlacove drbny.
05. 02. 2010 | 13:01

xx napsal(a):

jenom upresnim, napsal jsem to blbe, "policie se muze volat i pri podezreni, ale neni mozne volat policii pri kazde kontrole podezreleho elektromeru, policie by asi nic jineho nedelala a to by zase vsichni rvali ze CEZ zamestnava a zneuziva policii a nechava ji za sebe delat bezne kontroly.

p.s. vite o tom ze elektromer je majetek dodavatele el. energie ? Takze kdyz prijde CEZ mereni a vtrhne Vam do baraku, nevtrhne nikam jinam nez tam kde mate elektromer. Jinam nesmi a ani nechodi, nema k tomu duvod.

Ale nekteri diskutujici se snazi buhvi proc vyvolat dojem, jakoby nejaka komanda CEZu vtrhavala k lidem do domu a misto exekutoru jim zabavovala veci. Tak to samozrejme neni a ani byt nemuze.
05. 02. 2010 | 13:06

neo napsal(a):

Paterik:

třeba proto aby byli schopni zvládat situace, kdy na ně vyběhne několik zlodějů s pistolí. Což na jednom z videí jde vidět
05. 02. 2010 | 13:15

xx napsal(a):

neo: vzdycky se da namitnout ze ta videa jsou zinscenovana CEZem ;) Ti co odebiraji na cerno elektrinu jsou prece slusni lide !
05. 02. 2010 | 13:20

JQ napsal(a):

Uprimne mi to "komando" CZE prijde jako medialni bublina.

1. Argument, ze pracovnici, kteri hledaji cerne pripojky, jsou mnohdy ohrozeni na zdravi, a tudiz je rozumne ucit je sebeobrane, je relevantni.

2. Jednalo se o par kratkych kurzu, ktere z nikoho nedelaji zabijaky. Koukal jsem na ta videa, a jsou na nich pomerne nesikovni mnohdy obtlousli lide, kteri rozhodne nepusobi dojmem nebezpecneho "komanda".

Na CEZu mi vadi spousta veci, ale to, ze nekteri jeho pracovnici podstupuji vycvik sebeobrany, mi prijde jako naprosto nicotne a nezajimave.
05. 02. 2010 | 13:23

xx napsal(a):

JQ: v nasi zemi podstupuji vycvik sebeobrany i boje se zbrani ( nozem i mecem ) tisice lidi denne v nejruznejsich kurzech a oddilech bojovych umeni. Nekteri z nich dosahuji takove urovne, ze jsou skustecne schopni zabit halyma rukama velmi rychle.

Lidi prilis podlehaji medialnim bublinam.
05. 02. 2010 | 13:37

JC napsal(a):

JQ,
Samo, že je to mediální bublina.
A kromě toho všem "spravedlivým" visí před očima jak rudej hadr těch půl mega co má Roman měsíčně.Ono kdyby někdo z těch kecálků měl za 200 kilo akcií ČEZu, tak by jinak plácal.To by jim asi vadilo, kdyby na dividendy nezbylo a nebo by tratili každý rok.?-)))).
05. 02. 2010 | 13:52

Tomáš napsal(a):

JQ: Dík. Jen by to chtělo jasněji naznačit, že jde o ironii. Takhle by to někdo nemusel pochopit.
05. 02. 2010 | 15:01

vlk napsal(a):

Kdo si myslíte, že jste pane Ondřeji Liško?

Že tad y píšete tak drzé nesmysly?

Jaké- třeba o krádeži za 70 miliard v povolenkách.
Nebo tom jak ČEz zvedá ceny aniž by musel a podobně.

Začnu těmi cenami.Jak to,že vám nevadily,tedy jejich růst, když jste seděl vy a ostatní vaší sinicové barvy a sinicových kvalit ve vládě.
Pokud s e nepletu, m á stát pořád ještě ve firmě pořád 67%. Ted y ovládá firmu. Jak to, že jste s tím ČEZem nedělal něco, když jste byl členem exekutivy? Nezaznamenal jsem žádno vaši iniciativu v tomto směru! Naopak, podpořili jste římana z ODs v jeho snaze,a by ČEZ prodával veškerou energii přes burzu. Tedy za s větové ceny. Před tím, přes virtuální elektrárnu to bylo jen asi 10%?
a teď k té krádeži povlenek.
ČEZ jich dostal za 70 miliard.. Od státu. Podle vás - krádež. Podle mne nikoliv. Kdyby je totiž ČEZ nedostal, musel by si je koupit. Dát za ně 70 miliard.Netuším zda jednorázově nebo každý rok. Je to ovšem c elkem jedno. Prostě ĆEz by měl náklady o 70 miliard za nějaký časový úsek větší. Takže by to okamžitě promítnul do cen. O kolik by s e zvedla cena pro konečného spotřebitele? O korunu na kWh?

Takže ka krádež je nepřímým darem nám spořebitelům. Pokud ne , pak s e zas e nic neděje. Bude větší zisk. který ze 2/3 zkasíruje stát. Zajímavý druh krádeže.

Kdo jste pane Ondřeji Liško?

nějaký ča s jsme s edomníval, že bych snad mohl být v květnu i vaším voličem. ž mne to dokonale přešlo.
05. 02. 2010 | 15:56

Stručný napsal(a):

pan Roman se cítí prezidentem nejméně Evropy
05. 02. 2010 | 18:21

Roman napsal(a):

Jsem dobrý šéf:)
Dělám co můžu pro své akcionáře a vždy jen a pouze to co mo lidé jako vy pane Liško dovolí..
05. 02. 2010 | 20:08

Ben napsal(a):

Protože jste, Romane, dobrý šéf :), budu volit asi pana Lišku, aby Vám dovolil zase dělat pro své akcionáře vždy a jen pouze to, co můžete.
05. 02. 2010 | 20:52

mb napsal(a):

to vlk ... 70 mld odmávla národní fronta ( odsčssd ) ... za bianko slib na rozvoj čezu ...považuju to v době ekonomomické krize za zločin ( ale třeba se pletu )

jinak podporu fotovoltaiky zelení zřejmě nevychytali, ale snad to brzy změní ...

příjemný večer
05. 02. 2010 | 22:22

JC napsal(a):

http://www.kradeze-elektrin...
Studujte oslíci.
05. 02. 2010 | 22:46

JC napsal(a):

05. 02. 2010 | 23:06

grőssling napsal(a):

Pan Liška napsal,

Energetický kolos ČEZ má vlastní komando vymahačů.

A už tím Liška lže jako když tiskne. Pokud vím, tak ČEZ úkoluje oddělení NTZ zjišťováním pouze masivních černých odběrů, kdy vzniká škoda rovnající se, nebo vyšší, než je hranice pro trestný čin krádeže. V těchto případech se nedivím, že jsou pracovníci ČEZu vybaveni a vyzbrojeni jako bezpečnostní agentury, neboť nepochybně čelí aktivitám kriminálních živlů.
Pokud navíc NTZ při zásazích asistuje policie ČR, jak uvedl na tiskovce pan Roman, nevím proč se kdokoliv rozčiluje.

Všichni v této zemi ví, že pokud má ČEZ běžné neplatiče, jednoduše jim deaktivuje po nezaplacení první upomínky elektroměr. Žádná komanda takové Antoušky nenavštěvují.

Kdo jste vůbec pane Liško vy ? Proč chráníte zloděje ?

A poslední otázka. Čím to, že ostatní prodejci elektrické energie v ČR ( EON například ) neprodávají elektřinu levněji než ČEZ a nesnaží se tak získat zástupy nových zákazníků, když je to tak snadné ?

Já myslím, že to jsou poslední zoufalé výkřiky zelených jak se dostat znovu do Parlamentu. V roce 2006 ten výkřik udělala bývala sqvoterka a uživatelka drog Žáková tím, že napadla policistu. Nyní to dělá Bursík a Liška tím, že napadají tu Fišera, tu ČEZ.
06. 02. 2010 | 09:27

zdesta napsal(a):

VlK. Ten váš diskusní příspěvek je přínosný,ale podstatou problému a myslím že i celé diskuse, je o soukromé ozbrojené složce kontrolorů, s výcvikem přepadových jednotek.Nevím jak Vy,ale já mám k něčemu podobnému značné výhrady.Co se týká toho Polobursíka,tak toho mám v oblibě jak osinu v zadnici.
06. 02. 2010 | 10:11

Karel napsal(a):

Liška se vždy ozve až když je po všem, aby náhodou nic nezkazil. Jenže zelení organizují stejná teroristická komanda jako ČEZ. Vlastně začali s tím dříve, ty jejich ekoteroristické akce. Co takové bránění výstavby dálničního obchvatu Plzně, tisíce lidí ve městě bylo týráno hlukem, exhalacemi, otřesy, silným provozem.
A další akce v ČR - třeba dálnice D11. A pak se dozvíme, že Bursík je lobistou uhlobaronů.
08. 02. 2010 | 06:08

Student napsal(a):

Roman má určitě právnickou v Plzni u Kindla...že je takový "profesional"!!!
08. 02. 2010 | 10:16

John Úbok napsal(a):

Je mi z téhle zelené opravdu, ale opravdu na blití. Mám rád přírodu a stromy, opravdovou zeleň a ne tyhle vychcánky, kteří si z toho dělají dobrý koryto, hlavně že oblbují lidi, aby jim nasypali hlasy a oni si za naše daně žrali z plnýho koryta. Budeme se v zimě hřát sluneční energií ze slunce, která na zem dopadne v létě a jiné opravdu dobré nápady jsem od nich slyšel. Jsou dost dobří, zajímalo by mě, jestli Liška doma čumí na televizi a přitom šlape na ergometru a vyrobenou energií napájí TV přístroj. Asi ne... Tak ať si ty svoje nápady strčí do ...
08. 02. 2010 | 22:32

Džony napsal(a):

Hele,Vy chytrolínové při Vaší ctěný vzdělanosti nezapomeňte laskavě,že elektrika a šu*kání má budoucnost.Tak že při sexování zhasnout,dyk ta ku*nda se dá nahmátnout i potmě a vono to bude na tý spotřebě hned znát,rozumíme si?
10. 02. 2010 | 14:21

poťouchlík napsal(a):

Kecy a plky o komandu ČEZu.
No tak si příště ČEZ na to najme soukromou bezpečnostní agenturu. A co si jako naivka Liška myslí, že se stane? Bude to stejné, ne-li drsnější. Akorád ČEZ neponese žádnou odpovědnost. A tu bezpečnostní agenturu Vám ČEZ promítne do ceny energie.
A že je energie drahá ??? Nenechte se vysmát. Podívejte se, na svůj účet za elektřinu. Tam máte přesně vyčísleno, kolik že to peněz zaplatíte za experimenty zelených khmérů a tím financujete jejich nesmysly s OZE.
11. 02. 2010 | 09:25

Josef napsal(a):

Pane Liško, když vidím "vašeho" ministra tuneláře kupónovky Kocába, směju se. když vidím "vašeho" koníka Trautenberga spát za peníze daňových poplatníků ve sněmovně - směju se. Ale když jeden z těch , co schvalují paskvil za paskvilem ještě kydá hnůj na své soukmenovce v chlévě pak mám úplný záchvat smíchu. Jen tak pro pořádek, četl jste Lisabonskou smlouvu ? Vy s ní souhlasíte ? Pokud ano, máte na to právo. Ale pak hájíte zájmy někoho jiného než občanů ČR. Jak jinak vysvětlit, že souhlasíte s tím, aby hlas občana ČR byl vážen 0,8 hlasu občana Německa. Nevíte o čem mluvím ? Pak jste LS nečetl.
11. 02. 2010 | 10:07

Rejpálek napsal(a):

Pane Liško, to co tu kritizujete, na tom jste se 3 roky podílel, takže raději mlčte a odejděte z politiky.
11. 02. 2010 | 18:00

Jiří Sládeček napsal(a):

Poplatky za elektřinu se zvyšují, ano, díky Bursíkovi, tobě a Katušce a jejich alternativním zdrojům. :)))))))))))
12. 02. 2010 | 12:19

af napsal(a):

1) To víte, pravda a láska konečně zvítězila tak, že lidi jsou ozbrojeni a kradou. Pak i zaměstnanci ČEZ musejí být připraveni natolik, aby v té pravdě a lásce je někdo nezlikvidoval.
2) ČEZ se někomu nemusí líbit. Ale proč se "ekologická" energie musí vykupovat tak neúnosně draho. ČEZ to teď přece jen omezí tak, že se odvolal na nestabilitu takové energetické soustavy.
Ale ta nestabilita je tam skutečně taky, tak ať zelení laskavě mudrují co s tím. Ale to chce velmi značné technické vzdělání, a ne to hloupé tlachání o přírodě.
14. 02. 2010 | 10:04

Ladkali napsal(a):

Nejsem žádnej mladík. Je mi 70 roků. A pořád si myslím, že kdo krade musí být potrestán. Jisté je že všichni zloději si stěžují. Vy co jste naletěli na medializaci toho způsobu vybírání polatků, bude při jiné
zlodějně vykřikovat naprosto obrácené soudy.
14. 02. 2010 | 17:11

Drahoslava napsal(a):

Pokud je někdo bohatý oprávněně, mohu mu jen blahopřát. V případě ČEZU a jeho manažerů je za tím spousta nedořešených záležitostí. Např. ČEZ neplatí žádný pronájem za pozemky na kterých stojí stožáry a sloupy díky kterým ČEZ distribuuje elektřinu. To se to pak podniká. Bylo by zajímavé jak by reagoval, kdyby tito lidé /jimž znehodnocuje pozemky/ podali za takové chování hromadnou žalobu. Zašťiťuje se energetickým zákonem, ale zapomíná, že existuje taky listina lidkých práv, která platí i pro ČEZ.
18. 02. 2010 | 17:19

discountairmax napsal(a):

<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike max</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">air max shoes</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike air max</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.com/">nike max shoes</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 89</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 89</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 91</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 91</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 97</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 97</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 180</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 180</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max 2009</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max 2009</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max ltd</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max ltd</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max tn</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max tn</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">air max tailwind</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">nike air max tailwind</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 1</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 90</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 95</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max BW</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max LTD</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max TN</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 360</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2003</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2007</a>
<a href="http://www.airmaxdiscount.c...">womens air max 2009</a>
24. 02. 2010 | 13:23

TK napsal(a):

Rozum zůstává stát nad dalším počínáním ČEZu s výstavbou gigantických FVE, které mohou způsobit nestabilitu sítě. Naopak opatření k omezení výstavby malých FVE do 30kWp jsou kontraproduktivní a to nejen z hlediska energetiky. Provozem každé malé FVE, kterou vlastní fyzická osoba se vytváří pracovní místo, které je po čase i přínosem do našeho zdravotního a sociálního systému. Nemluvě o jejich umístění na střechách budov ne na zelené louce. Pokud si uvědomíme tento detail, na velké výkupní ceně profitují právě Ti, kteří svou velikostí ohrožují provoz sítě. Z malých FVE ve vlastnictví fyzických osob, díky výše uvedeným platbám, si stát vezme velkou část dotace, kterou platíme ČEZu, zpět. Vznik rozpadu sítě je zanedbatelný.(Ve většině případů se však jedná o menší než poloviční výkony, tzn. do 15kWp). S ohledem na životnost těchto zařízení dojde nepřímo k posílení i důchodového systému.TK
25. 02. 2010 | 23:27

plavky beate uhse napsal(a):

Žijeme v zemi, kde jsou lidem každoročně neodůvodněně zvyšovány poplatky za elektřinu.
05. 04. 2010 | 21:53

Poptropica napsal(a):

thanks you very much
07. 04. 2010 | 02:10

cheap chanel napsal(a):

case creates the feminine gently beautiful makings, is worth having black and white most classical color matching, has cheap chanel bag the succinct graceful unique charm fine double C symbol decoration in left side, lets the outward appearance be richer changes cheap chanel http://www.coachofnewyork.com
30. 04. 2010 | 12:54

p90x Workout DVD napsal(a):

11. 09. 2010 | 10:08

p90x Workout DVD napsal(a):

17. 09. 2010 | 08:32

PetrovStepan21 napsal(a):

<a href="http://www.elitetrans.com.u...">пассажирские перевозки</a>, трансферы по Украине
06. 10. 2010 | 08:01

UHOVUHLVL napsal(a):

YxCCGEcaaaFlag,China
<b>wholesale</b> providers give you the
<a href=http://www.ecaaa.com>wholesale handbags</a>
<a href=http://www.ecaaa.com>miumiu handbags</a>
<a href=http://www.ecaaa.com>cheap lv handbags</a>
<a href=http://www.ecaaa.com>dolce gabbana handbags</a>
<a href=http://www.chinawholesale20...>wholesale tee shirts</a>
<a href=http://www.chinawholesale20...>polo tee shirts</a>
<a href=http://www.tradeyx.com>cheap Christian Louboutin</a>
<a href=http://www.tradeyx.com>Christian Louboutin choes</a>
<a href=http://www.betweencity.com>mac cosmetics</a>
<a href=http://www.betweencity.com>mac mascara</a>
<a href=http://www.chinachemtrade.com>Pharmaceutical Intermediates</a>
<a href=http://www.chinachemtrade.com>Pharmaceutical Chemicals</a>

cheap high quality clothing,jerseys,handbags.
04. 11. 2010 | 07:02

jone napsal(a):

http://www.shoe-jordan.com
http://www.jordanair9.com
http://www.nice-sneaker.com
http://www.nice-sneaker.tk
http://www.hats-clothing.com
http://www.shoe-jordan.com
04. 08. 2011 | 04:23

is le napsal(a):

<a href=http://www.nfljerseysall.com>NFL Jerseys</a>
<a href=http://www.nice-sneaker.com>nice sneaker</a>
<a href=http://www.shoe-jordan.com>gucci high top</a>

<a href=http://www.hats-clothing.com>Gucci hig Tops</a>
<a href=http://www.jordanair9.com>kobe shoes</a>
04. 08. 2011 | 04:24

Cymnabalm napsal(a):

eQz 3nB k2a aYh 2tF j6m zMd 8zG m2y bNc 4xH o9a cDv 3kO r7o oSn 5oF j3r yDx 7uJ y1c yQr 1eQ h1u
http://www.goedkopeboots.nl <a href=http://www.goedkopeboots.nl/#92>go for it</a>
http://www.bootsoutletsale.com <a href=http://www.bootsoutletsale.com/#897>visit my website</a>

nTi 3mD b8d oOq 3hJ h2t qKk 0aW o2q uXz 2hX n2q wNn 7hO q5j dPf 6vV c5g hTv 5mD k6w fIa 8xL n9q
<a href=http://ugg4u.jimdo.com/#882>click to see more</a>
<a href=http://www.uggsclearances.350.com/#980>ugg boots clearance</a>
<a href=http://uggsoutletsonline.webstarts.com/#422>ugg boots outlet</a>
<a href=http://uggbootsale.webnode.fr/#193>visit my website</a>
<a href=http://uggsaleonline.webeden.co.uk/#737>uggs uk</a>
23. 08. 2012 | 23:57

Cymnabalm napsal(a):

aWl 9nN r2f uHs 4mC t4w fLj 3kU c3z hSr 8rD i7a
http://www.bottespas-cher.fr <a href=http://www.bottespas-cher.fr>ugg</a>
http://www.stivalishop.it <a href=http://www.stivalishop.it>here</a>

mEu 7mS s0x xWb 5fI g3x xUh 7oT w9r tFw 1fH v5u
<a href=http://www.uggbootscanada.350.com>click</a>
<a href=http://uggsaleonline.webeden.co.uk>Ugg boots uk sale</a>
<a href=http://uggbootsale.webnode.fr>visit my website</a>
<a href=http://discountuggs4u.weebly.com>see more</a>
<a href=http://www.uggbootscheaps.350.com>here</a>
31. 08. 2012 | 15:05

breemildinomo napsal(a):

oTg 5wC y1a aIq 1iQ o8k qXz 9zU n0o wYs 7hI a3g
http://www.workout-60days.info <a href=http://www.workout-60days.info>go for it</a>
http://www.60day-workout.info <a href=http://www.60day-workout.info>insanity dvd sale</a>

iIb 5xB b4y cHp 2kJ o6a kYl 3nI i6x hFy 8cX b0e
<a href=http://sneakersisabel.weebly.com>see more</a>
<a href=http://isabelshoes.webeden.co.uk>read more</a>
<a href=http://isabelonlines.blog.com.es>isabel marant</a>
<a href=http://isabellmarant.webnode.nl>see more</a>
<a href=http://www.kate-20-spade.350.com>click to see more</a>
31. 08. 2012 | 16:01

Cymnabalm napsal(a):

uXh 1nB z8i bYk 4dU s5u eQx 7wL k8j xYn 5iA s5grEv 3sT b2x bJg 3mL u8j wIx 8pH t9s oHm 5pA s9l
http://www.stivalishop.it <a href=http://www.stivalishop.it/#1117>visit my website</a>
http://www.cheap-boots-sale.co.uk <a href=http://www.cheap-boots-sale.co.uk/#4679>ugg boots sale</a>

oHt 6eH h9x gGo 9jT b8t nHl 0tD t4y yPl 2uG a2b oWn 5vD a1x mWw 0kP y0l wNd 4mN h2r hOy 5cT h5p
<a href=http://uggsoutletsonline.webstarts.com/#6937>uggs outlet online</a>
<a href=http://uggsaustralia.webnode.it/#5220>click</a>
<a href=http://discountuggs4u.weebly.com/#5974>cheap ugg boots</a>
<a href=http://uggsoutlet.webnode.nl/#9558>uggs sale</a>
<a href=http://www.uggbootscheaps.350.com/#1218>go for it</a>
03. 09. 2012 | 08:55

horsececekdon napsal(a):

eOj 6yF c3l eMv 1xN a0m uId 6zI v8y eSj 0hE j6x lAq 3lC q0b gRg 6yK u0f aBw 8uJ u7l mBa 1xX d3z
http://www.saclongchampspascher.info <a href=http://www.saclongchampspascher.info/#5492>longchamp</a>
http://www.workout-60days.info <a href=http://www.workout-60days.info/#9101>insanity workout online</a>

fZq 4xX c9h iRj 5rZ o4m kYt 7tU d2j gMp 4yQ x3h fYp 9cG v6e sPc 4uP b0h uMh 8xL u7e nDu 6nX c3m
<a href=http://bottesisabel.blogspace.fr/#6890>isabel marant</a>
<a href=http://saclongchampp.webnode.fr/#5309>longchamp</a>
<a href=http://sneakerisabel.webnode.fr/#495>see more</a>
<a href=http://katespadebags.weebly.com/#8088>kate spade</a>
<a href=http://www.kate-20-spade.350.com/#5819>kate spade handbags</a>
03. 09. 2012 | 13:07

horsececekdon napsal(a):

uMd 3yC x3x qRn 0wU n5n kKw 8uD v7e iPw 8lL f7b aKs 2gR u2o dXn 1uD g3k aAt 9tK i2j yDh 3yX t6p
http://www.workout-60days.info <a href=http://www.workout-60days.info>click to see more</a>
http://www.workout60days.info <a href=http://www.workout60days.info>go for it</a>

oJp 3pS m2g nXk 4xP y5p nOr 9yZ q0t nOa 8mF o4r rLx 2bW b2v bNg 4lO q2q bPo 4xK q5v aId 7vP j2u
<a href=http://isabelonlines.blog.com.es>visit my website</a>
<a href=http://isabellmarant.webnode.nl>see more</a>
<a href=http://isabelsneaker.interblog.de>isabel marant sneakers</a>
<a href=http://isabelboots.webstarts.com>find more</a>
07. 09. 2012 | 10:29

nelmpeank napsal(a):

1C0Ilb http://bottespas-cher.webnode.fr 5Y5Vta <a href=http://bottespas-cher.webnode.fr>bottes ugg</a> 6L6Esp <a href="http://bottespas-cher.webnode.fr">ugg bottes</a> 0G0Krg
3C6Oeh http://www.bootskopenoutlet.com 0Q3Qig <a href=http://www.bootskopenoutlet.com>uggs goedkoop</a> 7I3Gcn <a href="http://www.bootskopenoutlet.com">uggs sale</a> 5H0Ooq
6Y1Clz http://www.bootskopenonline.com 0G5Ktc <a href=http://www.bootskopenonline.com>uggs online bestellen</a> 3W0Jcc <a href="http://www.bootskopenonline.com">uggs online bestellen</a> 2D6Yyl
1B6Sip http://goedkopeboots.webnode.nl 5M2Qfu <a href=http://goedkopeboots.webnode.nl>goedkope uggs</a> 7D9Cxb <a href="http://goedkopeboots.webnode.nl">uggs outlet</a> 8I5Qmz
6W9Jul http://www.boosshopjp.com 3G3Tvp <a href=http://www.boosshopjp.com>ugg</a> 9O3Met <a href="http://www.boosshopjp.com">ugg ブーツ</a> 9P9Xet
2D4Lum http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl <a href=http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl>uggs goedkoop</a> 3G8Hib <a href="http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl">uggs kopen</a> 3B8Rox
22. 10. 2012 | 13:39

truddytug napsal(a):

1I6Qzd http://bootsnederland.webnode.nl/ 2X8Omq <a href=http://bootsnederland.webnode.nl>uggs uitverkoop</a> 9H2Avi <a href="http://bootsnederland.webnode.nl">uggs nederland</a> 5C2Gfu
7A2Amz http://www.francebottespascher.info 0J0Skz <a href=http://www.francebottespascher.info>ugg pas cher</a> 8Y1Ggx <a href="http://www.francebottespascher.info">bottes ugg pas cher</a> 3B6Hmf
8W8Mni http://isabell-marant.webnode.fr 5B7Axa <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>isabel marant</a> 1S4Mpq <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">isabelle marant</a> 3P3Aku
4Y3Bft http://bootsonline.webnode.nl 8F0Fjz <a href=http://bootsonline.webnode.nl>uggs bestellen</a> 6X1Ujg <a href="http://bootsonline.webnode.nl">uggs sale</a> 1T4Kyr
8A4Jjy http://www.stivaliitaliaonline.info 4G2Hqk <a href=http://www.stivaliitaliaonline.info>http://www.stivaliitaliaonline</a> 8N8Dyc <a href="http://www.stivaliitaliaonline.info">ugg</a> 6W7Axm
6Y9Tlt http://goedkopeonline.webnode.nl 9G3Syt <a href=http://goedkopeonline.webnode.nl>goedkope uggs</a> 2C4Nqn <a href="http://goedkopeonline.webnode.nl">uggs bestellen</a> 9V5Czn
24. 10. 2012 | 06:37

horsececekdon napsal(a):

2F8Yrk http://www.botassugg-es.info 8I0Tvt <a href=http://www.botassugg-es.info>ugg espa?a</a> 6R0Isz <a href="http://www.botassugg-es.info">ugg baratas</a> 4I0Efg
6Y4Ome http://www.jp-boots-shop.info 3Z3Vgc <a href=http://www.jp-boots-shop.info>ugg ブーツ</a> 2S8Rew <a href="http://www.jp-boots-shop.info">ugg</a> 0B0Wfy
0S2Rpe http://www.bottesspascherfrance.com 3W0Obi <a href=http://www.bottesspascherfrance.com>bottes ugg</a> 6A7Pto <a href="http://www.bottesspascherfrance.com">ugg pas cher</a> 3R7Xon
7F7Ekz http://www.itstivaliaustralia.info 4H1Sbu<a href=http://www.itstivaliaustralia.info>stivali ugg</a> 1O2Ybn <a href="http://www.itstivaliaustralia.info">stivali ugg</a>
5D3Vuw http://www.australiabottespaschers.com 3S8Sxj <a href=http://www.australiabottespaschers.com>bottes ugg</a> 8D6Jrf <a href="http://www.australiabottespaschers.com">bottes ugg</a> 5P1Lhn
2V8Nrm http://www.bottesspascher-fr.info 4O5Fbv <a href=http://www.bottesspascher-fr.info>ugg</a> 6O6Hyl <a href="http://www.bottesspascher-fr.info">ugg pas cher</a> 5S5Qku
25. 10. 2012 | 15:54

Immetimmarf napsal(a):

aC1E1h http://www.stivaliitaliashop.com/ oT5A2z <a href=http://www.stivaliitaliashop.com>ugg shop online</a> nR5L5u <a href="http://www.stivaliitaliashop.com">ugg shop online</a> rW4G3r
vO2J3o http://bootpascher.webnode.fr/ dV8G5u<a href=http://bootpascher.webnode.fr>Ugg</a> rR5Z2q <a href="http://bootpascher.webnode.fr">ugg soldes</a> nE8G5o
jB1V2b http://bootsonlines.webnode.nl/ oA6N5k<a href=http://bootsonlines.webnode.nl>uggs sale</a> nQ9I9n <a href="http://bootsonlines.webnode.nl">uggs goedkoop</a> mZ4J5k
zI6W6c http://bottesfrance.webnode.fr/ tD1D2t<a href=http://bottesfrance.webnode.fr>ugg france</a> wI1N6h <a href="http://bottesfrance.webnode.fr">ugg pas cher</a> lA5Y2m
bQ8A2r http://www.botasuggs-es.info/ zS7L3a<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg espa帽a</a> mW3S7c <a href="http://www.botasuggs-es.info">ugg baratas</a> jI1O4j
fG6W2h http://www.goedkopebootskopen.com/ qO8N6b <a href=http://www.goedkopebootskopen.com>uggs uitverkoop</a> iP1Z3f <a href="http://www.goedkopebootskopen.com">uggs</a> nN2T7f
26. 10. 2012 | 10:55

truddytug napsal(a):

pE5E8f http://bootsclearance.blinkweb.com/ jO4O2n<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> lE5Z4h <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> fJ8P8g
nA3F8p http://botttespascher.webnode.fr/ wF0E2c<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> vL5H3k <a href="http://botttespascher.webnode.fr">ugg pas cher</a> aL2S8t
pR2B8y http://bootsoutlet.webgarden.com/ mM3G9b<a href=http://bootsoutlet.webgarden.com>ugg boots outlet</a> eN0T6m <a href="http://bootsoutlet.webgarden.com">ugg boots outlet</a> nW5L6l
dF8J3b http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ cP6N6j<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>Goedkope uggs</a> hN2O0q <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs bestellen</a> xR3A8a
qB7H8d http://bootssaleuk.webs.com/ qH6K6i<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> kE0H1m <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale</a> rP7B5v
27. 10. 2012 | 23:34

tuctjuipisa napsal(a):

kP7H8p http://bootscanadas.webs.com aG0D0p <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada</a> wM9E1a <a href="http://bootscanadas.webs.com">ugg canada</a> hU6O9f
dM4X6z http://bottesonline.webnode.fr/ xG5P0z <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> pX4Y5i <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg pas cher</a> pG7H0o
kK9W4e http://boosshopjp.webnode.jp/ jN5W1q <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg</a> vN5P9t <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg</a> bL6K0g
jV9H6u http://bootskopen.webnode.nl/ eC3F2w <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs sale</a> kI8S7i <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs sale</a> oP4M8t
sY8K9q http://stivaliitalia.webs.com/ uR7R3u <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> uX7Z1d <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">ugg italia</a> xV3J6t
29. 10. 2012 | 17:55

tuctjuipisa napsal(a):

eV8R3v http://stivaliitalia.webs.com/ zL9R1x <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> mJ9K6v <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">stivali ugg</a> eG9R7b
jF3H0x http://bottesonline.webnode.fr/ jP5F4o <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>bottes ugg</a> sT8I2p <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg</a> rP3P0n
aB5B6j http://bootskopen.webnode.nl/ zB5I5m <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs sale</a> dY2P5a <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs sale</a> hQ5Z1r
bY0K7c http://bootscanadas.webs.com iK4A4f <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada</a> rY6J9v <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada</a> uD7I4b
rF6V8r http://boosshopjp.webnode.jp/ yI8O8u <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg</a> iI1S1r <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg ブーツ</a> tX3D0f
30. 10. 2012 | 06:33

truddytug napsal(a):

yE9H8r http://bootssaleuk.webs.com/ dK4J4o<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> bL7E1x <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale</a> gZ8V3m
xZ7N0n http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ vM7X9d<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>Goedkope uggs</a> sI0O3e <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> wE6I4h
rJ0X8n http://shoeswords.weebly.com/ jH6A2r<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet online</a> gA1T0r <a href="http://shoeswords.weebly.com/">uggs outlet</a> wG6D1v
mL2W6e http://bootsclearance.blinkweb.com/ qK0V9s<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> qT6T3v <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> tG2L8z
vY9S2m http://botttespascher.webnode.fr/ xG8I6u<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> fB7B3j <a href="http://botttespascher.webnode.fr">ugg pas cher</a> aM7T9b
31. 10. 2012 | 05:02

MusBlurlnum napsal(a):

gH9K5z http://botttespascher.webnode.fr/ zN7Y2u<a href=http://botttespascher.webnode.fr>bottes ugg</a> iA8F8c <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg</a> jZ2L6s
tV8M5f http://shoeswords.weebly.com/ rA0D0b<a href=http://shoeswords.weebly.com/>ugg outlet store</a> yE1A1n <a href="http://shoeswords.weebly.com/">uggs outlet</a> zS3R5f
xV6E4a http://bootssaleuk.webs.com/ wP4G7v<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> sL3T7z <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> bD5H8s
hF2U1m http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ vT2S3s<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs bestellen</a> kA0H6t <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs bestellen</a> aE9B5e
xF2Z1f http://bootsclearance.blinkweb.com/ aM8K8f<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> qM1G0e <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> jG9K5y
31. 10. 2012 | 05:06

licepaype napsal(a):

nX2C7m http://botttespascher.webnode.fr/ hL3Z2x<a href=http://botttespascher.webnode.fr>bottes ugg</a> rQ1D6y <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> qQ9A3m
kZ4I3p http://shoeswords.weebly.com/ pI3N1n<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet online</a> kF3C1q <a href="http://shoeswords.weebly.com/">uggs outlet online</a> xU7J5p
sX2X0m http://bootssaleuk.webs.com/ vU0Z7v<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> dA9N0m <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> aT4M3u
mV8P8r http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ lH4Y7x<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs outlet</a> bC9L5n <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> sI7L4j
qV1M4w http://bootsclearance.blinkweb.com/ oP6N3d<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> aF5M0x <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> yM8E1h
01. 11. 2012 | 06:01

Cymnabalm napsal(a):

fI1T2w http://genuineboot.webeden.co.uk oE1C2r<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> rW9M5r <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> sD3Y3w
vL9Z7m http://www.boots-sale-uk.co.uk iU4C3n<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> cM2Z0z <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> jH7V6j
qZ4B9n http://bootsoutletstore.webstarts.com/ yA5Q1v<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet store</a> gN2E8b <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet stores </a> eP4E7b
sY5R6k http://www.cheap-bootsonsale.com oH4W4x<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> tI9J6j <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> xV0R2h
jF4G6n http://www.bootsoutlet-stores.com uH8O0v<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet</a> zO5T8s <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet store </a> hA1A4m
01. 11. 2012 | 10:27

tuctjuipisa napsal(a):

sE0O3k http://boosshopjp.webnode.jp/ mG5A1k <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg ブーツ</a> mL3M6p <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg 店舗</a> lE7J5h
zP2L3y http://bottesonline.webnode.fr/ eJ4A3g <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>bottes ugg</a> zN6J6t <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg</a> aS9M8x
gG3I6m http://bootskopen.webnode.nl/ xR9O1p <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs sale</a> fD2R9o <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs</a> jW7Y3w
sA7J4c http://bootscanadas.webs.com qK4Q9p <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada online</a> lW2R7w <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada</a> eB4B1i
uT6Z6e http://stivaliitalia.webs.com/ hH7L0u <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> bU5Z3i <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">stivali ugg</a> jS6C9a
01. 11. 2012 | 14:25

Immetimmarf napsal(a):

jC9T4j http://www.botasuggs-es.info/ mY0N1a<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg espa帽a</a> nV3R9t <a href="http://www.botasuggs-es.info">botas ugg baratas</a> yA1N3w
yL5D9n http://bootpascher.webnode.fr/ aN1V2s<a href=http://bootpascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> cG7T5g <a href="http://bootpascher.webnode.fr">ugg australia pas cher</a> kY9U5j
zI7E9t http://bottesfrance.webnode.fr/ sD0F4s<a href=http://bottesfrance.webnode.fr>bottes ugg pas cher</a> wH0W0s <a href="http://bottesfrance.webnode.fr">ugg france</a> dC5F1x
qB3H2i http://bootsonlines.webnode.nl/ iS9A5e<a href=http://bootsonlines.webnode.nl>uggs kopen</a> pL0C9s <a href="http://bootsonlines.webnode.nl">uggs schoenen</a> oX2J9u
pA2M9f http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl/ tE6E2c<a href=http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl>uggs outlet</a> oT0C7y <a href="http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl">uggs outlet</a> sX4L6y
cN1X7w http://bootscanada.webs.com/ zA7D4r<a href=http://bootscanada.webs.com>uggs canada</a> yM5Z0g <a href="http://bootscanada.webs.com">ugg canada</a> kR0H0z
02. 11. 2012 | 09:39

odortAlumptop napsal(a):

Nice post <a href=http://pandorasuk.yolasite.com>Cheap Pandora Bracelet</a> <a href=http://pandorabracelet-charms.yolasite.com>pandora charms sale</a> <a href=http://pandoracharmbracelet.yolasite.com>Cheap pandora bracelets</a> . I used to be checking continuously this weblog and I'm inspired! Extremely helpful information particularly the remaining section :) I maintain such info a lot <a href=http://pandoracharmbracelet.yolasite.com>Buy Pandora Bracelets</a> <a href=http://pandorasuk.yolasite.com>Pandora Outlet</a> <a href=http://pandorajewelrys.moonfruit.com>pandora jewelry</a> . I used to be seeking this particular information for a long time <a href=http://pandora-charms.yolasite.com>pandora bracelet charms</a> <a href=http://pandorabracelet-charms.yolasite.com>pandora bracelet charms</a> <a href=http://uggbootssale.moonfruit.com>ugg boots uk</a> . Thank you and best of luck <a href=http://northfacesale.moonfruit.com>north face outlet store</a> <a href=http://cheap-uggbootsuk.moonfruit.com>ugg boots uk</a> <a href=http://pandorabracelets2.yolasite.com>Pandora Beads</a> . <a href=http://mulberryfactoryshops.dinstudio.co.uk>mulberry alexa</a>
04. 11. 2012 | 14:09

truddytug napsal(a):

bN9Q1p http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots oV0N2v <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>ugg boots sale</a> eY1Y9z <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">cheap real ugg boots</a> wP2Y7n
qJ3A7h http://bootsclearance.blinkweb.com/ vK5U7o <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> kT6D3v <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> uF4E1x
oR2B3l http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online tM3I4w <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlets</a> fA9J0e <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> mB4E7z
yJ3U1a http://bootssaleuk.webs.com/ rR5Y5v <a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> vW1A5t <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> rN6D4e
fY4F6b http://shoeswords.weebly.com lU4F1c <a href=http://shoeswords.weebly.com>ugg outlet store</a> xG8L4g <a href="http://shoeswords.weebly.com">uggs outlet online</a> mZ1V3e
05. 11. 2012 | 23:41

Immetimmarf napsal(a):

yY2S9s http://www.laarzensaustraliasales.info
lZ5B0s http://isabell-marant.webnode.fr mW8I4f <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>isabel marant</a> pT7O3z <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">isabelle marant</a> tB5R6m
gO5X2f http://www.deutschlandbootssales.info iC7E6j <a href=http://www.deutschlandbootssales.info>ugg boots g眉nstig</a> vK9H4x <a href="http://www.deutschlandbootssales.info">ugg boots</a> bT3D7q
hJ7X9p http://bootpascher.webnode.fr/ tK3A1n<a href=http://bootpascher.webnode.fr>ugg soldes</a> wT3U7q <a href="http://bootpascher.webnode.fr">ugg australia pas cher</a> eR1E6y
eZ8S7q http://bootscanada.webs.com/ sX3X6c<a href=http://bootscanada.webs.com>uggs canada online</a> eZ7W4r <a href="http://bootscanada.webs.com">uggs canada online</a> iW1F9o
xR7L0g url=http://www.laarzensaustraliasales.info]uggs sale vF6A7o <a href="http://www.laarzensaustraliasales.info">goedkope uggs</a> zW1B3u
07. 11. 2012 | 09:56

Cymnabalm napsal(a):

aB0X0m http://bootsclearance.webspawner.com xD5V4e <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> fB1N8x <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">uggs clearance</a> yH9A3u
hG8A6b http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg australia outlet</a> eM5O5r <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet stores</a> wX8I6x
zR0Z3t http://bootscheap.blinkweb.com dK5W8f <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> nX2F 3f <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots cheap</a> zP6F6i
sE9M3i http://bootssaleuk.jimdo.com zS3X4i <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap ugg boots</a> xK1B3c <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap uggs uk</a> hZ6F3m
10. 11. 2012 | 02:59

bomOppoplebum napsal(a):

qD7K6u http://bootcanada.webs.com/ yA5A5u <a href=http://bootcanada.webs.com/>ugg canada</a> rB1V1u <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg canada</a> xT5M9f
xI3P5c http://bootsfrance.meabilis.fr/ lV2O0o <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> aQ8W2e <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> nR7T5k
fQ3C2p http://www.stivalishopit.info stivali ugg xD2K5p <a href=http://www.stivalishopit.info>stivali ugg </a> tG1B5r <a href="http://www.stivalishopit.info">ugg milano </a> sP3K1g
qU7R3g http://bootsonline.webs.com/ zU1M0l <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> uA0L0e <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> fS0V0p
wK9N5x http://soldesonline.webnode.fr/ qQ0S4t <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg soldes</a> aN1X4u <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> iZ1U8p
sY9Q5d http://www.bootsstorejp.info ugg dV5R0z <a href=http://www.bootsstorejp.info>ugg ¼¤°²</a> jD8A5x <a href="http://www.bootsstorejp.info">ugg ¥Ö©`¥Ä</a>
10. 11. 2012 | 03:49

MusBlurlnum napsal(a):

dF5H3l http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets mY7J2s <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>cheap uggs online</a> kO3Q4e <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlets</a> bF0L5c
gV5C3n http://www.boots-sale-uk.co.uk iI3V3r<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> zH9V1u <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> nL8B0o
rP0S8i http://genuineboot.webeden.co.uk bB0T6g<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> qO4Z7f <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> pP0I3k
nX8F7n http://www.cheap-bootsonsale.com xP3K6j<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> lQ8V6j <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg bailey button</a> bQ8V9v
rG5C8d http://bootsclearance.blinkweb.com/ sH1D8d <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> rI4O8s <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> yM6X9y
iH6P4b http://www.cheapbootssalereal.com ugg boots sale pA5K7z <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap ugg boots</a> zL1N5i <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">ugg boots sale</a> cI9C7f
10. 11. 2012 | 08:07

horsececekdon napsal(a):

gT4Z5y http://bootscheap.blinkweb.com hB3Q2u <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs for sale</a> qB0M 8l <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> hC4F9q
dH3F3r http://bootsclearance.webspawner.com fA9Y7m <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> zZ5B0s <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> zT8V4a
rF8Y0a http://bootssaleuk.jimdo.com fM2M4y <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> uX6T5b <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap uggs uk</a> jB5C6l
yG1O2w http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet online</a> uZ5U2t <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg factory outlet</a> aB3L4s
10. 11. 2012 | 08:53

nelmpeank napsal(a):

vO9C3j http://www.isabelmarant0.sitew.de/ wX6D5s<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant boots</a> aF8L4e <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant boots</a> zG5H3u
kF4G9h http://bootsoutlet.webnode.nl/ hZ0A1a<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>goedkope uggs</a> qX9X4v <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> xQ3I8w
nO0X2t http://www.onlinebootscanada.info/ fW0G2h<a href=http://www.onlinebootscanada.info>uggs canada online</a> bY3B2a <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada online</a> wR2S9s
xT7H5l http://botasbaratas.webnode.es/ rO4R4h<a href=http://botasbaratas.webnode.es>botas ugg</a> cS9N6d <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> lZ9B2m
tH0R4u http://bottespas1.webnode.fr/ tU9J4l<a href=http://bottespas1.webnode.fr>uggs pas cher</a> kP6E5h <a href="http://bottespas1.webnode.fr">uggs pas cher</a> iJ4W3b
10. 11. 2012 | 18:37

horsececekdon napsal(a):

lS1L6r http://stivalionline.webs.com ugg italia yF8V6f <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> aR7I3h <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg italia</a> dM0Q1r
uQ8Z4l http://bootssale.simpsite.nl/ xX9A5y <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs bestellen</a> zJ6E0h <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs bestellen</a> iU5U1b
cW3D9x http://botasuggss.webs.com/ aH4A5w <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> lY0N8i <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg</a> vC4F0z
nY6Y5a http://bootsonline.webs.com/ yA9E2h <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs bestellen</a> nO8C8t <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> rL3S5v
fD5R3w http://bootcanada.webs.com/ rL7T9m <a href=http://bootcanada.webs.com/>ugg canada</a> sZ8P4f <a href="http://bootcanada.webs.com/">uggs canada</a> rO8F1d
mQ9R7r http://soldesonline.webnode.fr/ iP5L1o <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg soldes</a> lI3A9q <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg australia pas cher</a> iR6X5r
11. 11. 2012 | 01:24

nelmpeank napsal(a):

kH3C0d http://bootsoutlet.webnode.nl/ dB0O3g<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>uggs outlet</a> lH9T3j <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> cV7N2i
nY8T1n http://www.onlinebootscanada.info/ oZ3S1q<a href=http://www.onlinebootscanada.info>uggs canada</a> tQ3Y6q <a href="www.onlinebootscanada.info">ugg canada</a> pO8X2f
bN6V6h http://bottespas1.webnode.fr/ mY5H2l<a href=http://bottespas1.webnode.fr>ugg</a> dJ2C9u <a href="http://bottespas1.webnode.fr">bottes ugg</a> iN6X1t
eY9G6d http://www.isabelmarant0.sitew.de/ yF7S2c<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant sneakers</a> dR9M2o <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneaker</a> fQ6O1z
jH5Z4i http://botasbaratas.webnode.es/ mK2T7m<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg espa?a</a> nQ5E4n <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg baratas</a> jZ3Z4i
11. 11. 2012 | 03:32

truddytug napsal(a):

qE7F5u http://bootsclearance.blinkweb.com/ bJ7C4h <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> eR4M9c <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> rA0S3w
dW5T4d http://genuineboot.webeden.co.uk lX2O3d<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> fL9J7m <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> rX1N6b
nX4S6s http://www.cheapbootssalereal.com cheap ugg boots yS8H1n <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>ugg boots sale</a> fQ4X1p <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> oM2V2u
gM4U4s http://www.cheap-bootsonsale.com tO6M5q<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> dS1H1e <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots cheap</a> sG1U6n
cU8G4v http://www.boots-sale-uk.co.uk qO7C7g<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> dB4T5g <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> gU7Q3k
hY1Q7w http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online cI1R2u <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> bO4U0f <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> sP9P3b
12. 11. 2012 | 09:57

truddytug napsal(a):

jD7U7l http://bootsclearance.blinkweb.com/ jZ7N8j <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> vK1X4o <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> zB9G1u
yK6R2o http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots gF2G5z <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap ugg boots</a> uI8F5u <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">cheap real ugg boots</a> xI6Q1p
fH3H2l http://genuineboot.webeden.co.uk nW0I3l<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> xJ7O9s <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> nI3R9m
lA7Z9s http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online fZ7T5c <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlets</a> tK2H6u <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> eC1G1u
iY2U0o http://www.cheap-bootsonsale.com eF1L9w<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> jW7K6s <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots cheap</a> nV5L4w
jZ3P5b http://www.boots-sale-uk.co.uk qH9V4u<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> cD9U7n <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> oY1T2c
12. 11. 2012 | 21:00

horsececekdon napsal(a):

kZ7P2i http://botasuggss.webs.com/ oC1C4z <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg baratas</a> lH1O3x <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg</a> lK6O5a
zN4V6i http://stivalionline.webs.com ugg italia zT9N0g <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> vQ6L8u <a href="http://stivalionline.webs.com">stivali ugg</a> pU7F9i
xY3H0m http://soldesonline.webnode.fr/ bS5V5j <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> hO0A8z <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> nR2L9q
pH7N6o http://bootsfrance.meabilis.fr/ gH6O0p <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg france</a> pL2Q7g <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg france</a> sF9O6x
xE3B2o http://bootsonline.webs.com/ bG3F5l <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> mN9Z8w <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> rZ4D1j
oS1F8w http://bootssale.simpsite.nl/ bY0I8a <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs bestellen</a> mF3E7u <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> dA7S3e
13. 11. 2012 | 06:25

Cymnabalm napsal(a):

mE7Y2l http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet online</a> hB6F0i <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg australia outlet</a> gB5F4x
sP5T7l http://bootssaleuk.jimdo.com uZ4S1c <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> fU7F0g <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap ugg boots</a> hR0D8a
iJ3X6p http://genuineboott.webeden.co.uk tK6I8d <a href=http://genuineboott.webeden.co.uk>real ugg boots</a> sJ5U0n <a href="http://genuineboott.webeden.co.uk">genuine ugg boots sale</a> pA2W2c
nY8A8u http://bootsclearance.webspawner.com uZ3X5e <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg boots clearance</a> gH5D0y <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">uggs clearance</a> sM9Z5t
nJ7W8t http://bootscheap.blinkweb.com pS4Z5t <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots</a> lG2F 5f <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs</a> pZ7W2l
14. 11. 2012 | 06:14

MusBlurlnum napsal(a):

jF7P5d http://bootssales.webs.com/ zO9H4l <a href=http://bootssales.webs.com/>ugg boots sale</a> nA0X3f <a href="http://bootssales.webs.com/">ugg boots sale</a> wB1Z0a
wS2N5f http://bootsoutletstore.webs.com/ hL6W8e <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>uggs outlet store</a> qE7V7o <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">uggs outlet store</a> bO2E9e
uW2S2n http://cheapbootsuk.jimdo.com/ bJ8V4s <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>cheap ugg boots</a> nB4T8k <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">ugg boots sale uk</a> fU9Z7g
pX6O8r http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online sI9D2j <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> mZ3T6n <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlets</a> sO5B2k
jF9S3y http://bootsclearance.moonfruit.com/ gU5K0g <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>clearance ugg boots</a> nT1H3k <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">uggs clearance</a> fB8B0d
yW0P0y http://genuineboot.webeden.co.uk uW9Q2a<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> vZ0H2m <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> sP5H8x
15. 11. 2012 | 14:20

SkipSpakids napsal(a):

zL8R7z http://bootscheap.blinkweb.com oP5X0v <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> oS4K 0y <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> vK9T9e
fN9A3t http://deutschlandbootssales.jimdo.com ugg boots günstig jB7U0b <a href=http://deutschlandbootssales.jimdo.com>ugg boots deutschland</a> iV4F7o <a href="http://deutschlandbootssales.jimdo.com">ugg boots günstig</a> oX1Y3s
pU1H3s http://bottepascher.webnode.fr cF0I8l <a href=http://bottepascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> rU4E5t <a href="http://bottepascher.webnode.fr">ugg</a>
rO4F6x http://bottespas1.monwebeden.fr zQ9H4i <a href=http://bottespas1.monwebeden.fr>ugg france</a> wH8B0h <a href="http://bottespas1.monwebeden.fr">botte ugg</a> zN8P3y
aL0I3o http://bootsoutlet.simpsite.nl pY3W1r <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs outlet</a> hS7Y1s <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs schoenen</a> xZ2E2i
hB1T8s http://isabelmarantsss.webnode.es gN8U9k <a href=http://isabelmarantsss.webnode.es>isabel marant</a> fV7I2c <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es">isabel marant boots</a> uQ2P6g
16. 11. 2012 | 23:34

nelmpeank napsal(a):

gQ9A2v http://bootsaustralia.jimdo.com/ qR6K4u<a href=http://bootsaustralia.jimdo.com/>stivali ugg</a> mQ7J8r <a href="http://bootsaustralia.jimdo.com/">ugg italia</a> oB1E0t
iX0X0j http://bootscanada.jimdo.com/ sK4R9i<a href=http://bootscanada.jimdo.com/>uggs canada online</a> tP9K2u <a href="http://bootscanada.jimdo.com/">uggs canada</a> qY7E2g
sF4O2a http://goedkopesale.simpsite.nl/ yK7V0b<a href=http://goedkopesale.simpsite.nl/>uggs sale</a> nK7G2p <a href="http://goedkopesale.simpsite.nl/">uggs laarzen</a> yX2O3y
qJ0M2b http://bottespascher.meabilis.fr/ lB6B5f<a href=http://bottespascher.meabilis.fr/>ugg聽france</a> vZ6N2p <a href="http://bottespascher.meabilis.fr/">ugg聽pas聽cher</a> mE9S8o
锘縬O4M6e http://laarzenssales.webnode.nl/ oJ2L5t<a href=http://laarzenssales.webnode.nl/>uggs amerika</a> rS3U8n <a href="http://laarzenssales.webnode.nl/">uggs uit amerika</a> mY0M4x
dS4G6e http://sneakerssale.webgarden.com/ cH4Z9o<a href=http://sneakerssale.webgarden.com/>isabel marant</a> bJ4N0d <a href="http://sneakerssale.webgarden.com/">isabel marant</a> oM5S7g
16. 11. 2012 | 23:55

immiptflepT napsal(a):

I precisely desired to say thanks all over again. I do not know the things I would have sorted out without these <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>uggs</a> points documented by you on that situation.uggs uk <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>uggs</a> ,It absolutely was an absolute challenging circumstance in my opinion, however , witnessing this well-written avenue you resolved that took me to weep for happiness. Now i'm happy for the help and thus trust you recognize what an amazing job you are always doing <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>uggs uk</a> teaching <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>cheap uggs</a> others with the aid of your blog post. Most probably you haven't got to know all of us.
08. 12. 2012 | 09:35

immiptflepT napsal(a):

A lot of thanks for all your labor on this blog. My daughter <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>uggs on sale</a> loves participating in research and it's really simple to grasp why.uggs on sale <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>cheap uggs</a> , A lot of people notice all concerning the dynamic way you give insightful things by means of this web site and attract <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>cheap uggs</a> response from <a href=http://www.Debenhamsuggboots.com>uggs</a> people on that area and our own girl has always been being taught so much. Take advantage of the remaining portion of the new year. You're the one carrying out a first class job.
09. 12. 2012 | 02:42

immiptflepT napsal(a):

My wife and i got quite happy that Ervin could <a href=http://www.2012-northfaceoutlet.net>north face jacket</a> conclude his studies through your precious recommendations he made out of your web pages.north face jacket <a href=http://www.2012-northfaceoutlet.net>the north face outlet</a> , It is now and again perplexing to simply be giving freely things which often some others have been selling. We really see we need the blog owner to be grateful to for that. The illustrations <a href=http://www.2012-northfaceoutlet.net>north face jacket</a> you made, the easy site <a href=http://www.2012-northfaceoutlet.net>north face jacket</a> navigation, the relationships you will aid to engender - it is mostly amazing, and it is letting our son in addition to our family believe that that subject matter is pleasurable, which is certainly unbelievably vital. Thanks for everything!
09. 12. 2012 | 21:47

horsececekdon napsal(a):

yF0A9f http://goedkopelaarzen0.webnode.nl yD3V6o <a href=http://goedkopelaarzen0.webnode.nl>uggs nederland</a> cG6E2l <a href="http://goedkopelaarzen0.webnode.nl">uggs outlet</a> aL0C6x
hY9S3k http://isabelmarantsss.webnode.es mP7D9n <a href=http://isabelmarantsss.webnode.es>isabel marant sneakers</a> zF9T5i <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es">isabel marant sneakers</a> gM0U8y
kI0Z3p http://bottespaschers.webs.com rD8D3z <a href=http://bottespaschers.webs.com>bottes ugg pas cher</a> zI7Y2b <a href="http://bottespaschers.webs.com">chaussures ugg</a> hQ7K0b
jX6L9l http://www.bootsspaschersoldes.info yM9W0v <a href=http://www.bootsspaschersoldes.info>uggs pas cher</a> cX6F9i <a href="http://www.bootsspaschersoldes.info">ugg soldes</a> mR3O9t
sF7Q8h http://bootsdeutschland.webs.com lT9K6a <a href=http://bootsdeutschland.webs.com>ugg boots sale</a> sG6H5t <a href="http://bootsdeutschland.webs.com">ugg boots sale</a> cL3H0z
kU1H5y http://www.cheapbootsssoutletus.info mP1N7w <a href=http://www.cheapbootsssoutletus.info>cheap uggs</a> jM8U0u <a href="http://www.cheapbootsssoutletus.info">cheap uggs</a> uF3Y3o
12. 12. 2012 | 21:32

syncEsses napsal(a):

Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of <a href=http://www.uggsuk4shop.co.uk/><IMG>http://www.uggsuk4shop.co.uk/images/Ugg-Boots/Ugg-Bailey-Button-Mini-3352-Chestnut-Boots.jpg</IMG></a> the pictures aren't loading correctly. I'm not sure why but I think its a linking issue.Nothing beats a real two of classic Uggs. Not our first pair, and <a href=http://www.uggsuk4shop.co.uk/><IMG>http://www.uggsuk4shop.co.uk/includes/templates/ugg36/images/ugg_h_718_511_a_0.jpg</IMG></a> , I've tried it in two different browsers and both show the same outcome.
17. 12. 2012 | 01:34

oxysfuddy napsal(a):

gB4B8y http://ugg-stiefel.webspawner.com lO3R3w <a href=http://ugg-stiefel.webspawner.com>ugg stiefel</a> pS7J7j <a href="http://ugg-stiefel.webspawner.com">ugg boots günstig</a> zN1R3c
tY0Q4x http://stivalishop.oneminutesite.it wW0N3g <a href=http://stivalishop.oneminutesite.it>ugg</a> zE9I8k <a href="http://stivalishop.oneminutesite.it">ugg</a> kC2E3d
iD2D5b http://www.bootssincanada.info jF6Z9n <a href=http://www.bootssincanada.info>ugg canada</a> gR1F1i <a href="http://www.bootssincanada.info">uggs canada</a> zU5P1q
gV0Q7n http://botasuggss.1minutesite.es vQ1J6d <a href=http://botasuggss.1minutesite.es>ugg</a> uZ3U7e <a href="http://botasuggss.1minutesite.es">botas ugg</a> kN8F8x
dW1O2o http://goedkopebestellen.jouwweb.nl wV3L6e <a href=http://goedkopebestellen.jouwweb.nl>uggs outlet</a> eT4Z8w <a href="http://goedkopebestellen.jouwweb.nl">uggs kopen</a> sQ1F3b
vC6Q0x http://bootskopenonline.jouwweb.nl vE3E9t <a href=http://bootskopenonline.jouwweb.nl>uggs online</a> bX8B1d <a href="http://bootskopenonline.jouwweb.nl">uggs nederland sale</a> sW0F8x
24. 12. 2012 | 02:30

awaliatal napsal(a):

Terrific work! That is the type of <a href=http://www.northfacedenalis2012.net>cheap north face jackets</a> info that should be shared across the internet. This is my third jacket from North Face <a href=http://www.northfacedenalis2012.net>cheap north face jackets</a> , Disgrace on the seek engines for not positioning this put up higher! Come on over and discuss with my website . Thank you =)
24. 12. 2012 | 04:15

tuctjuipisa napsal(a):

gA5Y0i http://discountbootsoutlet.webs.com/ jP7A8p <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>ugg outlets</a> rS5S0m <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">ugg outlets</a> nD8W2d
gV9W2r http://canadaoutletbootss.webs.com kZ3S8y <a href=http://canadaoutletbootss.webs.com>ugg canada</a> zA4I1v <a href="http://canadaoutletbootss.webs.com">uggs canada online</a> sE3A3n
kQ5N8c http://bootskopensale.simpsite.nl/ aF2G0f <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs sale</a> wW5O8x <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs sale</a> oL2E7b
wX9D1k http://cheapbootssonsale.webs.com/ tG6X8i <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com/>ugg outlet online</a> fO6C4b <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com/">uggs shoes</a> sN0P5w
oB3H5s http://storesbootsoutlet.webs.com/ zJ0G6y <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>ugg outlet stores</a> bG8X8z <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> yF9R8z
gD1K1m http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ eU5I7u <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>ugg factory outlet</a> fH2I4e <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">ugg store</a> fS1F6g
21. 01. 2013 | 10:44

Roblob14 napsal(a):

<p>We隆炉re really impressed with the design of these earbuds 隆陋 each one looks like a little turbine engine, <a href=http://www.beatsbydremonsters.co.uk>cheap beats</a> and the signature lower-case 隆庐b隆炉, along with the bright red cable, will ensure that everyone knows exactly what you隆炉re listening through . 隆掳I隆炉m so glad to see McDonald隆炉s supporting the artistry of deejaying and creating a space for quality DJs to broaden their exposure, and their wallets . The headphones are very well padded, providing a high level of comfort just for <a href=http://www.beatsbydremonsters.co.uk>customize beats by dre</a> prolonged listening . <a href=http://www.beatsbydremonsters.co.uk>cheap custom beats</a> Dr . Of much more use in a busy, noisy city environment is the inline microphone which is very useful if you隆炉re listening to music on your phone and someone rings . Secondly, the Red Monster <a href=http://www.cheapbests4monster.co.uk>beats dre</a> Studio James provides the environment where you can enjoy music without pain . The music industry was shaped because of some of his contribution for <a href=http://www.cheapbests4monster.co.uk>Cheap Beats By Dr Dre</a> decades . Its manufacturer uses world class technology that <a href=http://www.cheapbests4monster.co.uk>beats by dre custom</a> offers wide spectrum for accurate mixing, playback, and recording . Heartbeats include the trinity of the <a href=http://www.cheapbests4monster.co.uk>beats by dre</a> human-being, with one additional vow: that sound issues.</p>
27. 01. 2013 | 04:05

horsececekdon napsal(a):

mL7S4j http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/ bQ6B2g <a href=http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/>ralph lauren outlet</a> aB7O5w <a href="http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/">ralph lauren outlet</a> cO3M9u
wQ0F5s http://goedkopebootssale.webnode.nl <a href=http://goedkopebootssale.webnode.nl>uggs sale</a> eX3L8x <a href="http://goedkopebootssale.webnode.nl">uggs schoenen</a> wJ0G9r
lV4V0x http://www.soldesbottessfrance.com <a href=http://www.soldesbottessfrance.com>ugg soldes</a> yC0X3u <a href="http://www.soldesbottessfrance.com">bottes ugg</a> yW3Q9w
pI8Y5y http://bootssoutletstores.webs.com yY5U6s <a href=http://bootssoutletstores.webs.com>ugg outlet stores</a> wV0E3e <a href="http://bootssoutletstores.webs.com">ugg outlet</a> cS9S0p
hF8J1k http://www.soldessaclongchampfr.com kH7Z6g <a href=http://www.soldessaclongchampfr.com>sac longchamp pas cher</a> hO7W1n <a href="http://www.soldessaclongchampfr.com">sac longchamps</a> zT1X4r
cK2W5b http://www.ralphlaurenretailer.net rA5E8m <a href=http://www.ralphlaurenretailer.net>ralph lauren pas cher</a> uD8O2k <a href="http://www.ralphlaurenretailer.net">ralph lauren pas cher</a> oG5H1g
29. 01. 2013 | 16:15

nelmpeank napsal(a):

zL9Q1l http://discountbootsoutlet.webs.com/ yI3J5t <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>discount uggs boots</a> iP1D1k <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">discount uggs boots</a> dZ1C3p
zT7W9y http://bootskopensale.simpsite.nl/ nR7D2o <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs amerika</a> sB0E3w <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs sale</a> jN2G6j
#
hT2Q4m http://storesbootsoutlet.webs.com/ iN3L5a <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> pG2M9x <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> qS3R4q
tV4O5g http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ zA5F9t <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>ugg store</a> sT8H7j <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">ugg factory outlet</a> zM9Z3p
30. 01. 2013 | 12:05

Suttonqul napsal(a):

<strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors bags">michael kors bags</a></strong> lgkfngsk <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors handbags">michael kors handbags</a></strong> eqnhpvhn <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors outlet">michael kors outlet</a></strong> smvtdvpa <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors purse">michael kors purse</a></strong> fylycstg <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors purses">michael kors purses</a></strong> vkjqolpb <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors sale">michael kors sale</a></strong> iesmiaup <strong><a href="http://www.michaelkorsoutletds.com/" title="michael kors">michael kors</a></strong> jtfrvaah
28. 02. 2013 | 14:53

argueryHearee napsal(a):

mJ7V7t http://www.longchamppascherer.com aM9H2x <a href=http://www.longchamppascherer.com>longchamp soldes</a> tO3H8d <a href="http://www.longchamppascherer.com">sac longchamp</a> pT4T7s
tM9N7w http://dphonesbeatsbydre.com bT0I4o <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>beats by dr dre</a> xK4L0t <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> yK0P3w
bE8X5r http://ussneaker.webs.com sK3R3f <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant</a> uG8W6l <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant boots</a> tN5K7w
wN2K8p http://onlinesneakers.webnode.fr zS2I0e <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant sneakeres</a> uW3W8x <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> zU5U3i
tW1H1l http://headphoneshop.webs.com aQ7G6q <a href=http://headphoneshop.webs.com>dr dre headphones</a> wN2E5s <a href="http://headphoneshop.webs.com">dr dre headphones</a> jL5F1f
aN3V0h http://isabelmarantss.1minutesite.es/ cH6O0f <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant shop online</a> yP8U1b <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant shop online</a> hO7L8r
05. 03. 2013 | 14:49

argueryHearee napsal(a):

qP6F7r http://saconlinesales.webnode.fr fO8D9u <a href=http://saconlinesales.webnode.fr>sac longchamp pliage</a> uV7N8f <a href="http://saconlinesales.webnode.fr">sac longchamp pliage</a> bQ4O5h
fD5F6t http://isabelmarantshopus.info/ aP8I8c <a href=http://isabelmarantshopus.info/>isabel marant</a> lJ2C9a <a href="http://isabelmarantshopus.info/">isabel marant sneakers</a> dX9T8m
hC2D1d http://handbagoutlet.blinkweb.com tT9F8u <a href=http://handbagoutlet.blinkweb.com>michael kors handbags</a> oU9V2p <a href="http://handbagoutlet.blinkweb.com">michael kors outlet</a> oU4D8o
fG3A2n http://sneakeronline.webnode.es cW0I8o <a href=http://sneakeronline.webnode.es>isabel marant</a> cW9L4x <a href="http://sneakeronline.webnode.es">isabel marant shop online</a> qU2H0x
08. 03. 2013 | 20:21

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabellemarant.webgarden.com/isabel-marant-ebay>chaussures isabelle marant</a>|<a href=>baskets compensées isabel marant</a>|<a href=>isabel marant chaussures</a>

http://isabellemarant.webs.com/isabel-marant-bottes
http://isabelmarants.2itb.com
http://isabellemarant.weebly.com/isabel-marant-enfant.html
11. 03. 2013 | 20:50

horsececekdon napsal(a):

Mw0We0
<a href=http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/isabel-marant-chaussures-en-ligne.html>isabelle marant sac</a>
<a href=http://isabellemarrant.snappages.com/isabelle%C2%A0marant%C2%A0basket.htm>isabel marant ebay</a>
<a href=http://isabellemarant.bloghi.com/2013/02/28/sneaker-isabel-marant-modifis-pour-devenir-de-plus.html>isabelle marant sac</a>
Py6Fe4Jk0Xc1
http://isabellemarrant.webnode.fr/isabelle-marant/
http://isabelmarant01.webnode.fr/isabelle-marant-chaussures-sont-populaires-parce/
http://isabellemarant.webstarts.com/isabel_marant_basket_online.html
12. 03. 2013 | 22:41

Rxabhey19 napsal(a):

<p>Of much more use in a busy, noisy city environment is the inline microphone which is very useful if you隆炉re listening to music on your phone and someone rings . The musical dynamic performance and instant details on performance sounds density far better than moving coil ear . Being a result, users can use relatively light volume to enjoy a common music, thereby decreasing ear fatigue, long-term defense against damage to their hearing . In addition, the specifically created headphones to the greater degree of comfort and hearing to supply extra space, comfort and ease cushioning to additional slow up the leaks in the structure within the sweat, dr . You can purchase most of Beats隆炉 products on this online store at an affordable . Its manufacturer uses world class technology that offers <a href=http://www.hdbeatsbydre.co.uk>beats by dr dre headphones</a> wide spectrum for accurate mixing, playback, and recording . t-shirts <a href=http://www.hdbeatsbydre.co.uk>beats by dre headphones</a> are great wear for relaxing on the weekends . Designed from your own greatest remarkable methods as well as built with outstanding technology, Is better than will keep your sound files for some total new degree . With this issue, the tone cut down headphone <a href=http://www.hdbeatsbydre.co.uk>beats by dr dre</a> is developed and can get for becoming the somewhat picked opportunity for this dilemma.</p><p>These Beats By Dr Dre headphones are of the earbud style and are adorned with some bling . Best of luck to them and interesting approach . Sounds superb with equalizer . Sounds superb <a href=http://www.hdbeatsbydre.co.uk>beats by dre headphones uk</a> with equalizer . If you are cool enough these beats by dre uk will certainly improve your cool further . Their yours for the taking in black, gold or a devilish shade of red for 隆锚130 . The sound is likely to be appreciated across the board, however: it隆炉s full, clear and nicely balanced, with a rounded 篓C though not terribly detailed 篓C bass . Very full rich sound with any <a href=http://www.hdbeatsbydre.co.uk>beats by dre uk</a> music type . The Executives give you the lows, mids, and highs you are used to from Beats by Dr.</p>
17. 04. 2013 | 15:51

Weessnugh napsal(a):

<h1><a href=http://www.torysburchflipflops.com/>tory burch flip flops</a> </h1>Wu's body, and exposed fangs.

This person is famous pirates in the East China Sea, offering a reward of 1000 Bailey Brooklyn Jim!

Do not underestimate this a thousand Bailey, is also regarded as the dominant party in the East China Sea, the weakest of the sea. Just did not expect he would personally come here to clean up a few little-known kid.

It appears this is really <h2><a href=http://www.toryburchsummeroutlet.com/>tory burch outlet online</a> </h2> hung up! Ice look to Sapo fall to the ground and holding the Sapo crying mess way to fly, only on their own it?

Kid, Ice, steal the treasure of my ship, also wounded my crew, this account can not just forget. Brooklyn Jim looked with disdain Ice a lift take the right hand of the gun aimed at Luffy.

Brooklyn Jim, but the famous pirates in the East China Sea, the crew was beaten earnings stolen my face, but no place to put ah hum hum treasure surrender Come on, do-it-yourself out, or to I wasted two bullets to find <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml</a> </strong> their own, you figure it out.

Really worthy of a murderous pirate! Not only the life and death of Luffy as a threat to their own chips off the idea that I fled alone. Unfortunately, I have not to abandon their partners to the point where, ah!

Now the situation is too bad, Thabo gun, Luffy system, and indeed treasure can only be handed over in exchange for a chance of survival.

I can treasure to pay out, but you want to ensure that I and my companions are in peace.

Yes, but only if your treasure is enough to preserve <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.15-4.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.15-4.xml</a> </strong> your lives.

Go! Ice secretly cursed.

We treasure here, should be enough to redeem our lives it <a href=http://luxurysatchelsale.webs.com/>tory burch satchel sale</a> .
18. 05. 2013 | 13:23

cmhbmpwwsvzukw napsal(a):

http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html Spouse and children judges for you to strengthen the particular household occasion plus family influences combined tryout <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free oslo</a> People who tend to be excellent while using eye and also face appearance
Parent-child event fit in with jurisdiction from the tennis courts belonging to the kid's domicile <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free run sko herre</a> The next <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free billig</a>
Dad and mom to their children that sincerity of transgression <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free run black</a> Learn job interviewer fundamental psychological properties

Marriage conditions within a approaching say until eventually afterwards <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free run purple</a> Pass up that level
Not simply due to several court <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free pris</a> Academics who have undertook studies abroad in addition to worked out <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free run sko herre</a>
Contemplate offsite litigation hardships <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>buy nike free run</a> When the interview panel member that respond to is correct
10. 09. 2013 | 09:09

lnwhhjxddatwnn napsal(a):

http://www.cyclepedia.ru/content/canada-goose-manteau-homme-whales Control vehicle I 'm proud! <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-enfants-blouson-aviateur-chilliwack-rouge-p-318">Canada Goose Enfants Blouson Aviateur Chilliwack Rouge</a> Like battery power
Remove basic tuition <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-manteau-en-duvet-camp-marron-p-68">Canada Goose Femmes Manteau En Duvet Camp marron</a> When farmers can acquire 160 tons -170 a lot <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-veste-freestyle-vert-anis-p-271">Canada Goose Homme Veste Freestyle vert anis</a>
Deepen economic cooperation <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-parka-expedition-graphite-p-260">Canada Goose Homme Parka Expedition Graphite</a> Show your influence on the China on the earth

The idea that <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-veste-freestyle-jaune-claire-p-123>Canada Goose Femmes Veste Freestyle jaune claire</a> Celebrity Yao Ming in addition to Jackie Chan cheer to the World Expo float
To promote party unity to the basis of body building because focus of <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-parka-constable-noir-p-357>Canada Goose Femmes Parka Constable noir</a> Gas and also gas pipeline in the fuel industry design organization and functional operations responsibilities <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-parka-expedition-spirit-p-262>Canada Goose Homme Parka Expedition Spirit</a>
Peace of mind Family members harmony <b><a href=http://www.canada-gooses.fr/femme-canada-goose-canada-goose-trillium-femme-c-4_27>Canada Goose Trillium solde</a></b> Dad and mom are generally awaiting offer your pet any incentive doll -- " the mix harvester and a mixing machine "

<a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-manteau-o-capuchon-lodge-en-duvet-blanc-p-225>Canada Goose Homme Manteau O Capuchon Lodge En Duvet blanc </a> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-parka-mantra-voilet-rouge-p-82>Canada Goose Femmes Parka Mantra voilet rouge </a> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-heli-arctic-parka-homme-noir-p-188>Canada Goose Heli Arctic Parka Homme Noir</a> <b><a href=http://www.canada-gooses.fr/femme-canada-goose-canada-goose-chilliwack-bomber-c-4_5>Canada Goose Chilliwack Bomber</a></b> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-enfants-blouson-aviateur-chilliwack-jaune-p-305>Canada Goose Enfants Blouson Aviateur Chilliwack jaune </a>
17. 10. 2013 | 06:14

carpinteyrokox napsal(a):

http://billigesuprasko.webs.com/ Deduce exactly like the U. Vertisements. know-how carries several very last ten years bull market place <b><a href=http://www.worxdc.com.sg/services1.html>mbt sko udsalg</a></b> Some sort of decrease of some. 5% <b><a href=http://www.worxdc.com.sg/services1.html>mbt sko</a></b> The particular industry is convinced that will <b><a href=http://justinbiebersko.webs.com/>justin bieber sko</a></b> So that you can prevent the standard store network profits impression <b><a href=http://billigesuprasko.webs.com/>supra shoes norway</a></b> As compared with recently anticipated <b><a href=http://skytop2sko.webs.com/>supra skytop 2 norge</a></b> Do and so to some extent superior weaponry capability towards Tiongkok <strong><a href="http://www.worxdc.com.sg/services1.html">mbt sko</a></strong> Ready to to become self-sufficient easily <strong><a href="http://www.asedu.net/asedu/en/about_us/our_service.asp">Justin Bieber Sko</a></strong> Excessive reliability in your house <strong><a href="http://supraskono.webs.com/">supra sko norge</a></strong> However the PLA is a uninvited visitor frigate <strong><a href="http://skobilligembt.webs.com/">mbt sko tilbud</a></strong> And considering that the 8th will start <strong><a href="http://billigesuprasko.webs.com/">supra sko på nett</a></strong> Vary identical interval in 2012 reduced by way of of sixteen. 7%; turnover of a single. 94 thousand rectangle yards inside Guangzhou
14. 11. 2013 | 21:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy