Křtiny jako alotrium

27. 01. 2010 | 11:19
Přečteno 64837 krát
To byly ale křtiny! Jako ta nejlepší komedie. Samotný obřad ani náhodou neprobíhal v režii biskupa. Režie se chopili paparazziové. Byly jich desítky. Nejdřív se snažili převzít roli kněze a pobíhali z jedné strany na druhou za oltářem a ubohý biskup se je marně snažil napomínat. Přece jen roztrhané džíny a umolousané svetry a bundy nejsou tím vhodným obřadním oděvem. Ale paparazziové si s tím hlavu nedělali, byli „v práci“. A nějaký dress code je nezajímal, díra sem, flek tam – do kostela dobré...

Biskup byl vytrvalý a obřad i přes jejich snahu vedl sám. Tak se ho alespoň snažili při svých manévrech s fotoaparáty ušlapat. Zároveň se snažili ušlapat jeden druhého. Nejsmutnější byl osud čepice, která některému z nich upadla na zem. A oni po ni šlapali sem a tam. Manžel se je snažil na ni upozornit, ale vášeň je zcela ovládla a na nic nereagovali. Utvořili ragbyový mlýn a mleli se navzájem, šlapali po sobě, mířili na kněze a pak jsme se jejich cílem stali my. Co na tom, že nikdo z pozvaných nic neviděl. Ragbyový hráč se taky snaží podat co nejlepší výkon a o publikum se nestará.

Výkon podali opravdu výborný. Chápu, že úlohou novinářů je investigovat. Bohužel v tomto případě spíš trefili kozla a to hned několikrát. Odhalili rozmařilost mého muže srovnatelnou jen s toskánskou aférou. Dopustil se totiž strašného alotria, když dovolil, aby naše dcera měla na sobě botičky Dior – prý za 1700 Kč. Přiznám se, cenu neznám a ani mě nezajímá. Oblečení a botičky dostala od své kmotry Margarity z Řecka. Tam je křest velkolepou událostí. Margarita (ta větší) jela nakoupit oblečení pro sebe i pro malou do Milána. Je sice dcerou starého a zasloužilého socialisty (dlouhá desetiletí člena Panhelénského socialistického hnutí, kterého je také členkou), ale v Řecku neznamená, že by levicově smýšlející člověk měl chodit v teplákách. Vrcholně komické číslo však přišlo v momentě, kdy ji označili za herečku. Ještě, že má smysl pro humor. My jsme totiž obě herečky. Já jsem hostovala v Řecku několikrát, když jsem Margaritiným dětem hrála loutkové divadlo, které jsem jim dovezla z Prahy. A herečka Margarita jim ho pravidelně hraje sama. Na Oscara to zatím není, ale dětem to stačí.

Teď jen čekám, až bude pokračovat vyšetřování „řecké“ aféry mého muže. V tom přece něco musí být, když někdo daruje něco rodině politika. Asi v tom bude nějaká pěkná státní zakázka anebo zrada českých národních zájmů. Této zrady se ostatně dopouštějí desetitisíce českých turistů, když rozmařile opouštějí svoji vlast a dovolenou tráví v Řecku. Pravda, oni nejsou politici. Ani jejich manželky.

Naše komedie pomalu končí. Vzala jsem si z ní ponaučení. Margaritku budu oblékat do pytle od brambor, na nožičky jí dám laptě nebo omotám starý kapesník. Zahraniční herečky k nám už také zvát nebudu, ať zůstanou sedět doma. Dárky, které naše holčička dostala, rozdám aniž by je nosila nebo si s nimi pohrála. Dovolit jí to by bylo opravdové alotrium. Ona sama sice nosí také nějaké oblečení po své malé kamarádce a dětem, kterým bychom její několikrát nošené oblečení dali, by to jistě nevadilo, ale ať dcera našeho předního socialisty trpí. A ať se hosté, kteří ji chtěli potěšit, urazí. Co bychom neudělali, abychom náš ragbyový tým potěšili.

P.S.: Chtěla jsem také okamžitě darovat kočárek, ve kterém dceru vozím. Tak jsem si vyzkoušela zánovní kolečka, ale padala z nich. Nicméně poslanci v tajném hlasování odsouhlasili, že od teď pro jejich děti stačí náš hluboký kočárek a sportovní kočárek Topolánkových. Budeme si je pak i s ostatními maminkami poslaneckých dětí půjčovat. Už zbývá jen odhlasovat rozpis vycházek pro letošní rok.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Sex horem, nebo dolem? napsal(a):

Postrádám v článku p. Paroubkové kdože je vlastně otcem dítěte? Neumím si dost dobře představit početí mozkem, ikdyž je sebevíc sexy.
27. 01. 2010 | 14:55

Mici napsal(a):

Vážená paní Petro,
snažím se být ve svém životě objektivní na vše, co život přináší.Pohybuji se v PR vodách, znám bulvár, znám politické zázemí . Co mě osobně v sobotu večer opravdu doslova a do písmene zvedlo ze židle, byl článek v bulváru o dceřiných botičkách! To už bulvár opravdu přehnal!!!, říkala jsem si. Vaše dceruška je nádherná a a vůbec si to nezaslouží!
Musím ale rozporovat Váš údiv nad množstvím fotografů (že se řada z nich neumí chovat o oblečení nemluvě, snad nemusím zdůrazňovat)! Křtiny dcery předsedy strany jsou přece pro média velkým soustem a vydrží jim to na pár dnů. Vaše PR agentura měla celou akci lépe připravit, zvlášť když rozeslala médiím pozvánky a měla Vás na tento možný detail (DIOR) upozornit. Byl to červený hadr na býka!
Příště se snažte své rodinné události řešit je v kruhu rodinném. Předejdete určitě těmto nepříjemným a zcela zbytečným situacím.
27. 01. 2010 | 14:56

Morgast napsal(a):

To: Tomáš Jedno - Vážený pane, myslím, že zde není pan Paroubek, ale jeho choť. S činy pana Paroubka bytostně nesouhlasím, ale jedna věc je můj nesouhlas s uvedeným pánem a druhá vychování k dámě, zvláště jedná - li se o "pouhou" choť uvedeného politika a ne o něj samotného. Jinak ale uznávám Vaše právo na odlišný názor. Chcete - li se chovat jako pan Paroubek sám, je to čistě na Vás.
27. 01. 2010 | 14:57

hanka napsal(a):

trapné,smutné..a sociální..
27. 01. 2010 | 14:57

Horem, nebo dolem? napsal(a):

Ještě by mohla p. Paroubková sdělit, kdože je vlastně otcem dítěte. Početí mozkem si jaksi nedovedu představit, ikdyby byl sebevíc sexy.
27. 01. 2010 | 14:58

sepin napsal(a):

Petro Paroubková, to, co jste napsala, je poněkud slabom\yslné, nemyslíte ?
27. 01. 2010 | 14:59

Eva napsal(a):

Vážená paní Paroubková, zmiňujete že paparazziové vám v podstatě zkazili křtiny, nicméně tato myšlenka ve mě vyvolává dotaz, kde se tam oni paparazziové vzali, protože podle mého názoru je v možnostech každého z nás zabezpečit si uzavřený prostor tak, aby se tam dostali pouze lidé, kteří jsou zváni.
27. 01. 2010 | 14:59

Nový napsal(a):

Když chce být někdo nermomocí celebrita, tak se nesmí divit.
Za to se divím, že tam novináři přijeli a čtenáři to hltají.
Nejsme přece monarchie, kde je zvykem informovat poddané o každém šustnutí v královské rodině. Je snad toto dítě nadřazeno dalším 100 tisícům dětí, nebo kolik přesně, které s loni v ČR narodily.
Globálně potom se jich narodilo asi tak 100 mega. Takže žádná zvláštnost.
27. 01. 2010 | 14:59

Brundibár napsal(a):

Technický dotaz pro tým Aktuálně.cz:

Z jakého důvodu jsou od příspěvku z 27.01.2010 13:15:05 snad všechny příspěvky diskutérů z interního rozsahu IP adres 10.20.1.x?

Milovníci různých spiknutí mohou spřádat teorie, komu to slouží (nebo na čí popud se tak děje) :-D
27. 01. 2010 | 15:00

Mgr. Regina Komárková napsal(a):

Vážená paní "Paroubková",

Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Čím více k dané události mluvíte, tím více důvodů k naštvání. Nezlobte se, ale Vaše obhajoba se musí běžnému občanovi zdát naprosto absurdní. Když jste se již s manželem nedokázali zříci jisté okázalosti, tak se teď nesnaže dokázat národu, že jste prostí skromní lidé, kteří budou dítě oblékat do juty!!!!!
27. 01. 2010 | 15:01

Veevi napsal(a):

to yen:
Na urážky typu snob nebudu reagovat a zřejmě moc velký přehled nemáte, když nevíte, že tohle značkové oblečení se objednává v zahraničí, kde je cenově přijatelnější. Tak mnoho štěstí při nakupování ve Vaší oblíbené tržnici.
27. 01. 2010 | 15:02

bubu napsal(a):

To jste opravdu taková trubka.Vrána k vráně sedá. To je naše pořekadlo, ale na jeho pochopení vy asi nemáte. Jste prostě ubožátko. Ubožáky bych urazil. Těším se na další bláboly.
27. 01. 2010 | 15:02

Michal Macek napsal(a):

Standa:

tohle MUSELA psat pani Proubkova...:)
27. 01. 2010 | 15:04

Anna napsal(a):

Sociálni demokraty volim z podstaty, ne kvůli panu Paroubkovi, nic proti němu nemám a to všeobecné napadáni, že je diktátor a narcis nuznávám, kdyby byl slaboch asi by v této funkci neobstál, žádnou pravdivou aféru na něho neznám a patrně se ho opozice bojí, když proti němu tak útočí. Je mi jedno kdy a kde měli křtiny a co měla jejich dcera na sobě, je mi jedno jestli zvali nebo nezvali novináře, pokud zvali, tak je jasné, že to asi organizuje pani Paroubková a, že je pak kritizuje, no pokud se chce zvyditelnit, tak se ji to daří, nenazývala bych ji hloupou, to ani náhodou a pokud opravdu věři a považuje za samozřejmost, že aspoň do kostela by se měl člověk obléct slušně, není ji co zazlívat. Jediné co by mi trošku vadilo, by bylo, že by si opravdu pani Paroubková ty boty za pár tisíc, pro dcerku koupila sama. Nejde o to, že bych to odsuzovala, ale pokud zastupují tu největší a přitom sociálně slabou skupinu voličů, neměli by je provokovat, když mnozí z nich nemají ani na základni životní potřeby. Pokud má pani Paroubková pocit, že na to má a neví, co s penězma, ať je daruje na charitu, na postižené atd., těch možnosti je hodně.Určitě by tím udělala moc dobrou věc a mohu ji ubezpečit, že by z toho měla dobrý pocit.Je pravda, že nejhorší peníze jsou darované peníze, nejhorši věc kterou člověk udělá pro děti je, když je rozmazluje a umetá jim cestičku. Když si člověk sám nevydělá a nezaslouži vymoženosti této doby, nezná jejich hodnotu a neváži si je. Vychovávejte dceru ke skromnosti a určitě se vám to v dobré obráti. Přeji Vám ať je dcerka zdravá a užjte si ty nejkrásnějši chvíle dítěte v pohodě a radosti.
27. 01. 2010 | 15:05

Marcela napsal(a):

Musím uznat, ža má paní Paroubková dobré nadání k psaní vtipných článků, psala-li to sama. Ale za tím všim je skrytý jistý stihomam, kterým trpí i její manžel. Chovejte se oba jak nejlíp umíte, tak abyste nikomu neubližovali, nelhali, nepodváděli, zbytečně nehýřili atd. a pak se můžete na to okolí vykašlat. Pokud tušíte, že máte někde nedostatek, tak pak Vás je na co nachytat a trošku Vás to pak právem štve. Ale to je Vaše chyba.
27. 01. 2010 | 15:05

ODS => strana Mrázkova napsal(a):

Paní Paroubková:
TO JE ČISTÁ ZÁVIST TĚCH, KTEŘÍ TADY VOLÍ MRÁZKOVU PARTAJ ODS ! TAKŽE SE JIMI NENECHTE ALE VŮBEC POHORŠOVAT !

JINAK, TO JAK SVOJE VLASTNÍ DÍTĚ OBLÉKÁTE, DO TOHO NIKOMU NIC NENÍ...!!

KAŽDÁ MATKA SE SNAŽÍ DÁT SVÝM DĚTEM TO NEJLEPŠÍ ! Ale to, že mladej topolánek studuje v USA nikoho nezajímá ...

Držím Vám palce, a na tu kopu nesmyslu ale vůbec nereagujte !

PS: Doufám, že manžel vyhraje volby, abych již nemusel/a číst, že šéf dopravního inspektorátu na Praze 1 řídil zfetovany ! A kdo ví, jestli jenom tam!
27. 01. 2010 | 15:08

yen napsal(a):

To Veevi - výraz "cenově přijatelnější", který jste napsala, hovoří za vše. K tomu není třeba komentář. A pak, že nejste snobka jako PP
27. 01. 2010 | 15:09

vidlemístoklíčů napsal(a):

Hlavní chybu vidím v práci PR agentury. Jak je možné, že takovou zakázku jako jsou velkolepé, prakticky veřejné, křtiny takhle nehorázně odflákne? Sezve sice množství novinářů, ale nedodá jim včas pochvalné a nadšené články, které mají jen přepsat a nechat otisknout. A s výroky novinářů bych šel zase k soudu. Mají o P. přece psát hodně, ale jen hezky.
27. 01. 2010 | 15:10

chichichi napsal(a):

Chcete - li se zasmát ČTĚTE BLOK PETRY PAROUBKOVÉ. Lepší, než Trnky Brnky
27. 01. 2010 | 15:11

ivana napsal(a):

Stydím se za Vás. Chudák dítě.
27. 01. 2010 | 15:11

vtip napsal(a):

vubec me ta žencká nezajíma
27. 01. 2010 | 15:12

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Brundibáre,

tak to opravdu netuším, nelustruji IP adresy.

Libor Stejskal, editor blogů
27. 01. 2010 | 15:12

KROKODYL napsal(a):

Paroubek chtel divadlo pro prosty lid, aby ukazal jak je zbozny a predvedl divadlo, kde byl v hlavni roli saska...
27. 01. 2010 | 15:13

jANČA napsal(a):

ODS strana Mrázkova - fandí ČSSD straně Kočkových.
27. 01. 2010 | 15:14

Lída napsal(a):

Paní Paroubková nenechte se otrávit a nikomu šatičky ani botičky nedávejete,mají zůstat v rodině pro další generace,kmotry také mají dávat dary.Máte smůlu,že jste veřejné osoby a,že se ničím netajíte takže teď se Vám Váš exibionismus nevyplatil.Nevadí stejně i kdyby jste to udělali jinak českému národu se zazavěčíte.Podotýkám,že nejsem volič ČSSD a ani ODS ale zastává heslo Žít a nechat žít -přejí Vám i Vaší dcerce zdraví.Pokud budete veřejné osoby tak i ohlasy budou veřejné a ne vždy lichotivé.
27. 01. 2010 | 15:15

pepe napsal(a):

Slušně řečeno nepovedlo se vám to. Kmotr Benba za to vám ještě dcera poděkuje.
27. 01. 2010 | 15:15

Paparazzi napsal(a):

Proč mne v případě manželů Paroubkových napadá ono lidové pořekadlo - vrána k vráně sedá...., že by ten příspěvek od "DIG"?
27. 01. 2010 | 15:16

Elina napsal(a):

Tak jste se všichni odpustili ventilem. Tu pochvalou - tu jedovatou slinu/těch je více/ a je vám všem jistě fajn. To je to "vo co go". Jen tak dál. Co jste chtěli,máte. A"vo tom to je".
27. 01. 2010 | 15:16

Michal Macek napsal(a):

ODS => strana Mrázkova

vazena internetova entito,vas prispevek postrada jakoukoliv elementarni logiku,vlastne je to nekolik zcela nahodnych vet,napsanych zrejme v horeckach (nemate v sobe pocitacovy,praseci ci jiny virus?),takze je k jakekoliv diskuzi zcela nepouzitelny
27. 01. 2010 | 15:16

luk napsal(a):

Když už musí mít socialista své dítě pokřtěno, tak proč jste nezkusili rovnou papeže ? Ve Vatikánu by tak narváno na "Paroubkovou" nebylo. Vážená paní, i když Vás svým způsobem chápu, tak pokud jste chtěli soukromí, tak jste to mohli udělat ve venkovském kostelíku a nikdo to nevěděl. Pokud chcete biskupa, tak máte smůlu,ale o to ve skutečnosti nejde, nebo se mýlím ?
27. 01. 2010 | 15:17

vidlemístoklíčů napsal(a):

to ODS=strana Mrázkova:
Nemohu uvěřit tomu, jaké divy dělají barevné brýle. Možná nebudete číst o zfetovaných prominentních řidičích, ale budete se dočítat o kakaovém Krausovi, který byl údajně tak ožralý, že podepsal nějakou smlouvu s mafiánem, prohodil sem tam nějaký ten milion a vůbec o tom neví. A panu Paroubkovi zřejmě jeho šikovnost tak zaimponuje, že si z něj udělá poradce. Nebo že by důkladněji popsali nejlepšího makléře světa, který koupí akcie za korunu a prodá za stovky milionů. Myslím Stáníka. Nebo že by Doležel nahradil Jamese Bonda, protože je to takový cifršpión, že "5 na stole v českých" znamená rafinovaně kódovanou řeč, kdy se bude na stole povalovat 5 politiků, ale ve výhradně českých oblecích? Tak nevím. Mne rozhodně netěší ani jedny zprávy tohoto druhu, protože mezi nimi neshledávám žádný rozdíl. Ale jak jsem uvedl. Barevná zaslepenost umí divy.
27. 01. 2010 | 15:19

Aleš Vaněk napsal(a):

Pro STANDA:
Je přece úplně jedno, kdo tady ten blog píše, jestli někdo z její PR agentury, anebo ona sama. Je to její blog a minimálně ho kontroluje. Pokud je jí jedno, co se na jejím vlastním webu píše, a jak tady na to lidi reagují, je ještě mnohem hloupější, než si o ní v tuhle chvíli naprostá většina lidí myslí. Je to její blog a názor lidí na ni je jeho odrazem, ať ho píše kdokoliv. Je to jenom na ní , jak se tady bude prezentovat.. Nicméně jak to tady čtu, naprostá většina lidí její blog bere spíše jako Dikobraz k odpolední kávě, včetně mě teda, a změnit ten image mi přijde trochu jako nadlidský úkol i pro buldozera Paroubka...co? Nebo že by vrána k vráně..?
27. 01. 2010 | 15:20

vidlemístoklíčů napsal(a):

Hlavní chybu vidím v práci PR agentury. Jak je možné, že takovou zakázku jako jsou velkolepé, prakticky veřejné, křtiny takhle nehorázně odflákne? Sezve sice množství novinářů, ale nedodá jim včas pochvalné a nadšené články, které mají jen přepsat a nechat otisknout. A s výroky novinářů bych šel zase k soudu. Mají o P. přece psát hodně, ale jen hezky.
27. 01. 2010 | 15:21

dirty sanchez napsal(a):

Ja vam nevim pani Paroubkova. Porad si stezujete, jake jsou na vas ty novinaske hyeny zle a pritom si s manzelem ani neupsouknete, abyste si k tomu ty novinare nepozvali.
Jste pry inteligentni zena, jiste si v tom vsimate toho absurdniho paradoxu, ze?
27. 01. 2010 | 15:21

Pobo napsal(a):

luk napsal(a):
"Když už musí mít socialista své dítě pokřtěno, tak proč jste nezkusili rovnou papeže ? Ve Vatikánu by tak narváno ..."

Bo husiti papeže nemají (mají svého patriarchu), a proto i ten Vatikán s tím (naštěsní) nemůže mít nic společného.
27. 01. 2010 | 15:23

robo napsal(a):

Milá socialistovo squaw. Už se nemohu dočkat doby,až nebudete zajímat ani ty paparazzi.
27. 01. 2010 | 15:25

Valaška napsal(a):

Nestojíte mi za diskuzi, jste jen obyčejná pavlačová drbna.
27. 01. 2010 | 15:25

Brundibár napsal(a):

Pro pana Stejskala:

Tomu rozumím, vy nás "lustrujete" jinak (nic ve zlém ;-), mě u některých "vypečených" příspěvků docela zajímá, "odkud vítr fouká".

Ale zkuste se ujistit u vašich techniků, jestli to je tak v pořádku. Pokud nemají tušení, proč se tak stalo, jsem přesvědčen, že by měli urychleně najít příčinu, proč se tak stalo, aby se vám na titulní straně neobjevilo třeba "Hacked" nebo něco jiného nepěkného...

Pevně taky doufám, že slyším "trávu růst".
27. 01. 2010 | 15:26

Jan Rambas napsal(a):

Milá paní Paroubková,
vaš blogy, kterými hájíte rodinné zlato (ať už manžela, dítko či jeho botičky) jsou směšné. Tedy ne napsané tak, aby se jim čtenář zasmál, ale tak, že se musí pousmát vaší naivitě, hraničící s hloupostí. Pokud ty vaše výlevy myslíte vážně, přestaňte poslouchat rady vašich (manželových) rádců, protože to jsou jistě oni, kdo vymýšlejí veřejné křesty a podobné opičárny.
27. 01. 2010 | 15:30

OK napsal(a):

Dobrý den,
všechno podstatné již bylo asi řečeno,
jen bych se opakoval s tím, že když jste si novináře a fotografy pozvala, nesmíte se pak divit, že tam byli...
Jen se ještě nikdo myslím nezastal ragbistů,
"Ragbyový hráč se taky snaží podat co nejlepší výkon a o publikum se nestará."
Co je tedy tohle za narážky, to už mi hlava vůbec nebere...
Ať žije ragby a RC Říčany zvlášť!
27. 01. 2010 | 15:31

Eliška II napsal(a):

Má tady vůbec ještě někdo na něco?!
Aj, to sem se pobavila:-))
27. 01. 2010 | 15:32

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden výkři obsahující vulgarismus (cosi o "prdeli"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Pane Brundibáre,

dost dobře netuším, na co bych se měl našich techniků ptát. Každý zde může publikovat libovolný počet příspěvků, pokud při tom dodržuje Kodex blogera. Opravdu nebudeme prověřovat, zda-li se pod IP skrývá jeden člověk či jde o adresu sdílenou více lidmi či třeba adresu nějaké instituce.

Libor Stejskal, editor blogů
27. 01. 2010 | 15:33

Edith napsal(a):

Muj nazor je, ze boticky byly opravdu pouzity cilene...jak pise Lenka - Vazeni, kdo z vas na to ma ? - a nebo chteli P & P ukazat, jak dobre se jim zije z nasich dani. Ale to je celkem vedlejsi. Zajimalo by me, zda novinari ( umyslne je nechci urazet slovem " paparazzi )byli opravdu tak spatne obleceni, jak pani Petra tvrdi, a nebo jen nemeli znackove obleceni na urovni manzelu Paroubkovych. Ja vidivam novinare oblecene slusne a primo umerne sve praci. Urcite po obradu spechali nekam jinam a frak, nebo zaket by jim jiste prekazel. Omlouvam se timto panum novinarum za nevhodne napadeni pani Petrou, ale jiste si je chce znepratelit, aby o ni stale psali. I to je druh zviditelnovani se.
K pani Petre - piste dal zlato, at se v techto zlych dobach narod alespon zasmeje, kdyz uz nebude mit na chleba.
27. 01. 2010 | 15:34

Hana napsal(a):

Od almost glossed je napsán v podovném hysterickém duchu jako ten paní Petry.Nemá stejného pisatele ?!
27. 01. 2010 | 15:35

kozoroh napsal(a):

P.P.
Mám pár otázek:
1.Kdo vedl ten ceremoniál? Biskup, nebo paparazziové?

2.Myslíte, že všechny publikace,vč. blogů mají mít formu a obsah obdobný jako Blesk, nebo Aha?

3.Nepozvala jste si tam ty šupáky proto, aby vynikly ony botičky?

4.Není vám smutno(stydno), když
si po sobě tu "tvorbu" přečtete?

5.Máte potřebu každým svým článkem přesvědčovat pochybovače o kvalitě vš vzdělání, že mají pravdu?

A na závěr: Kdybyste to udělali v úzkém kruhu svých příbuzných a přátel, tedy rodině Kočkových a Bendy, nemusela jste si teď naříkat. A věřím, že , vzhledem k významu místa, by se tam jistě aktéři zdrželi střelby.
27. 01. 2010 | 15:35

Jan napsal(a):

Proboha, jak vůbec můžete být tak blbá? Vždyť je to proti přírodě.....:-*)
27. 01. 2010 | 15:39

pergola napsal(a):

Doporučil bych dopisovatelce,aby si zjistila cenu dárků,aby při jejích zdanění neměla zbytečné problémy.
27. 01. 2010 | 15:39

lily napsal(a):

Lidičky co blbnete, ty botičky byly od Vietnamců, ti na své značkové výrobky dávají taková nevkusná obří loga. Paní Petra nakupuje u stejných prodejců jako její voliči jenom to ještě nikdo nepochopil, což je s podivem
27. 01. 2010 | 15:40

Honzaz napsal(a):

Milá Petruško, dojala jsi mne až k slzám. Zvláště tvým rozhodnutím, že, cituji: ...Margaritku budu oblékat do pytle od brambor, na nožičky jí dám laptě nebo omotám starý kapesník... Petruško, s tím nespěchej. Po vítězství socialismu, na němž s Jirkou usilovně pracujete, se takto budeme odívat všichni aniž bychom chtěli.
27. 01. 2010 | 15:40

Růžena Vocasová napsal(a):

Vazená pani Paroubkova,
konecne jsem videla fotecky z vaseho krtu male Margaritky. Jsou uplne uzasne. A ty boticky i saticky jsou opravdu nadherne. Jelikoz jste jako rodina takovy vzor pro celou nasi rodinu, rada bych i nasi dcerce koupila podobne. Tu znacku Dior neznam a ani nevim kde se da sehnat. Ptala jsem se u nas dole v obchode a do konce jsem se rozjela i do holesovicke trznice. Tam maji podobne, jmenuji se sice Dyor, ale zas jsou jen za 170 Kč. Vite jsem jen obycejna zenska, ale vzdy zas o neco stastnejsi, kdyz mame opet neco tak trochu spolecneho. Z nas dvou uz asi kamaradky nikdy nebudou, ale jednoho dne se treba nase dcerky nekde potkaji, diky krasnym strevickum se poznaji a budou z nich kamaradky na cely zivot. RV
27. 01. 2010 | 15:41

lulu napsal(a):

Byvala pani Paroubkova se musi smat...Jirka na stara kolena chytnul druhy dech...mlada (hloupa) zena, cerstvy otec (az mala bude mit 18let bude menit plinky na oplatku Jirkovi ona),jeho outfit (ruzove kosilky a jine komicke prvky,kdy si mysli,ze je mu 18let)...sice nebyla zadny kus,ale drzela se az na par vyjimek od politiky dal a to jsem cenil.Ne jako Petula,ktera si mysli jaka neni poli-star.Jestli chce predstavovat na venek,jaky jsou vzorovy par,tak je odsuzuji za to,ze je rozvedeny,tahal se jeste zenaty s Petulkou,...nepripada me vubec jako vzor rodina...do riti uz s Paroubkama vsema...je me lito male...mit za rodice ty dva...ale snad by to slo resit adopci
27. 01. 2010 | 15:43

Karel napsal(a):

Byvala pani Paroubkova se musi smat...Jirka na stara kolena chytnul druhy dech...mlada (hloupa) zena, cerstvy otec (az mala bude mit 18let bude menit plinky na oplatku Jirkovi ona),jeho outfit (ruzove kosilky a jine komicke prvky,kdy si mysli,ze je mu 18let)...sice nebyla zadny kus,ale drzela se az na par vyjimek od politiky dal a to jsem cenil.Ne jako Petula,ktera si mysli jaka neni poli-star.Jestli chce predstavovat na venek,jaky jsou vzorovy par,tak je odsuzuji za to,ze je rozvedeny,tahal se jeste zenaty s Petulkou,...nepripada me vubec jako vzor rodina...do riti uz s Paroubkama vsema...je me lito male...mit za rodice ty dva...ale snad by to slo resit adopci
27. 01. 2010 | 15:43

Růžena Vocasová napsal(a):

Vazená pani Paroubkova, konecne jsem videla fotecky z vaseho krtu male Margaritky. Jsou uplne uzasne. A ty boticky i saticky jsou opravdu nadherne. Jelikoz jste jako rodina takovy vzor pro celou nasi rodinu, rada bych i nasi dcerce koupila podobne. Tu znacku Dior neznam a ani nevim kde se da sehnat. Ptala jsem se u nas dole v obchode a do konce jsem se rozjela i do holesovicke trznice. Tam maji podobne, jmenuji se sice Dyor, ale zas jsou jen za 170 Kč. Vite jsem jen obycejna zenska, ale vzdy zas o neco stastnejsi, kdyz mame opet neco tak trochu spolecneho. Z nas dvou uz asi kamaradky nikdy nebudou, ale jednoho dne se treba nase dcerky nekde potkaji, diky krasnym strevickum se poznaji a budou z nich kamaradky na cely zivot. RV
27. 01. 2010 | 15:44

Edith napsal(a):

Muj nazor je, ze boticky byly opravdu pouzity cilene...jak pise Lenka - Vazeni, kdo z vas na to ma ? - a nebo chteli P & P ukazat, jak dobre se jim zije z nasich dani. Ale to je celkem vedlejsi. Zajimalo by me, zda novinari ( umyslne je nechci urazet slovem " paparazzi )byli opravdu tak spatne obleceni, jak pani Petra tvrdi, a nebo jen nemeli znackove obleceni na urovni manzelu Paroubkovych. Ja vidivam novinare oblecene slusne a primo umerne sve praci. Urcite po obradu spechali nekam jinam a frak, nebo zaket by jim jiste prekazel. Omlouvam se timto panum novinarum za nevhodne napadeni pani Petrou, ale jiste si je chce znepratelit, aby o ni stale psali. I to je druh zviditelnovani se.
K pani Petre - piste dal zlato, at se v techto zlych dobach narod alespon zasmeje, kdyz uz nebude mit na chleba.
27. 01. 2010 | 15:45

Charlie napsal(a):

Paní Paroubková

Váš test českých magorů opět (až na vyjimky) vyšel!
Diskuse nad takovou "zásadní věcí" opravdu košatá a "hodnotná".
Kladu si otázku - může být v této zemi někdy lépe při takovéhle skladbě populace?
27. 01. 2010 | 15:45

kozoroh napsal(a):

Jan:
Příroda má mnoho protikladů.Tupolev měl v kanceláři čmeláka s komentářem: Podle všech pravidel by neměl létat. A přesto létá!

No a tak nějak je to zařízeno u P.P.
27. 01. 2010 | 15:45

Lidka napsal(a):

Petro, já vám přeji jen to dobré,mám 2 dcery a jsem šťastná, když jim můžu koupit to nejlepší a ony jsou spokojené.Ale vy kážete vodu a pijete víno.Vaše články jsou ubohé.Před kým se vlastně omlouváte.A koho? Chlap nepotřebuje obhajabu ženské.Jinak je to chudák. A vy z Paroubka (Vašeho manžela, jak jej titulujete) ještě většího děláte.Je to úsměvné. Už se těším až holčička bude slavit 1. rok života.To bude zase určitě fraška!!
27. 01. 2010 | 15:47

Ondra napsal(a):

Kéž by si paní Paroubková přečetla tyto komentáře a kéž by si s manželem uvědomili, co si o nich přemýšlející lidé myslí... I když nevěřím tomu, že by to pochopili a zachovali se tak, jak by to bylo pro společnost nejlepší = stáhnout se do ústraní a přestat se pokoušet o pozornost za každou cenu. A jak tady někdo uváděl, že každá matka udělá pro své ditě jen to nejlepší, tak na to mám jen jednu poznámku: Myslíte si, že je pro malé děťátko nejlepší, když se jeho rodiče ztrapňují, jeho otec má diktátorské sklony, lže voličům (a útočí na nejzákladnější lidské pudy, nejlépe mu jde vyvolávat závist) a absolutně ho nezajímá nic negativního, co si o něm společnost myslí? Myslíte si, že děťátko bylo naprosto nadšené, když kolem něj pobíhala kvanta neznámých lidí s foťáky a blikali mu do očí blesky? To je to nejlepší pro dítě??
27. 01. 2010 | 15:48

Filip napsal(a):

Když budeš žít ze sociálních dávek,tak tě nějaké botičky od Diora vůbec nebudou zajímat,prostě na ně nebudeš mít. Pak tě i takové kecy o pytli a laptích ani nenapadnou.Víš!Byl to i tvůj muž a řada dalších politiků co tuto zemi nechali rozkrást a řadu občanů pro svůj a také tvůj blahobyt dostali do chudoby.Tak příště si odpusť ironické řeči na ty co svým dětem nemají mnohdy co dát za celý den do úst.
27. 01. 2010 | 15:50

pergola napsal(a):

Doporučil bych paní Petře,aby si zjistila cenu dárků,aby při jejích zdanění neměla zbytečné problémy.
27. 01. 2010 | 15:50

Pobo napsal(a):

Stejskal:

"dost dobře netuším, na co bych se měl našich techniků ptát. Opravdu nebudeme prověřovat, zda-li se pod IP skrývá jeden člověk či jde o adresu sdílenou více lidmi či třeba adresu nějaké instituce."

Pan Brundibár Vás nejspíš neupozorňuje na to, že Vám tu stále někdo stejný píše příspěvky, ale na to, že Vám blbne (alespoň co se zobrazování IP adres týče) Váš systém.
Blbým zobrazováním IP adres to může klidně jemon začínat.
27. 01. 2010 | 15:50

nic napsal(a):

1) Dovolte mi,abych se zastal paní Nedomanské. Paní uvádí, že jí je 63 let. Takže si myslím, že má právo vidět věc jinak než mladá generace. Pokud se Vám její příspěvek nelíbí, je to Vaše věc, svůj názor má právo vyjádřit. Moje babička je též stará dáma a také už gramatiku občas neovládá.
2)Dovolte mi, abych vyjádřil svůj názor. Na botičkách nevidím nic závadného. Je věcí rodičů, do čeho svého potomka obléknou. I kdyby boty zakoupili Paroubkovi, tak by mi to nepřišlo nijak strašné. Jedny lepší botky přece nejsou rezidence na Riviéře. Je to slavnostní událost, tak proč ne. Na boty za dvojku snad Paroubek vydělá, ne? Tak proč se pohoršovat. Jen mi vadí ta praštěná publicita a to divadlo okolo. Pokud snad paní Paroubková chce, aby si jí nikdo nevšímal, tak snad stačí, aby přestala psát takové hlouposti, jako tento článek a článek Óda na manžela. Potom se jí lidé nebudou posmívat. Za ten humbuk okolo si může sama.
27. 01. 2010 | 15:50

valdštejn napsal(a):

Vocasová - příznačné jméno....Ale mělo být spíš dírová , když je to žena , ne ?
27. 01. 2010 | 15:50

Ondra napsal(a):

to valdštejn: Raději bych pomlčel o hov*dech, nevzdělancích, atd... Nejvíce totiž kvákají nesmysly ti, kteří dělají u pásu za minimální mzdu (nebo jim podobní - takoví ti, kteří ve společnosti nedokázali nic, myslí si, že sež*ali všechnu moudrost světa a přitom by však mnohdy měli být rádi, že jejich IQ dosahuje alespoň takových výšek, že dokáží alespoň rozeznat den od noci a zadržet m*č). Ti, co volí socany, protože nemají vlastní rozum a potřebují někoho, kdo jim bude našeptávat bludy, myslet za ně a platit jim válení se u televize!
27. 01. 2010 | 15:52

trošku myšlení neškodí napsal(a):

Připomínka k příspěvku ODS- strana Mrázkova. (I když to asi nemá cenu). Vážená přispěvatelko/přispěvateli. Jsem rád, že už ubývá lidí s tak jednoduchým myšlením, jaké zde presentujete Vy. Neboli: je-li někde negativní informace nebo názor na ČSSD, okamžitě je potřeba zareagovat něčím negativním o ODS. Až pochopíte, jak je to irelevantní, tak se možná zamyslíte a možná si všimnete, že zde neexistují jen tyto 2 strany. Doufám, že to bude brzy a že konečně zjistíte, že negativní vyjádření o jedné straně nemusí zákonitě znamenat příklon ke straně druhé. Obě už zde vládly a rozdíl nebyl nijak patrný. Přeji brzké procitnutí.
27. 01. 2010 | 15:52

Ondra napsal(a):

to valdštejn: Vocasová vs. Dírová - tak tohle je poznámka hodná tak akorát voliči KSČSSD. Bavme se na úrovni, ne všichni pracujeme v kravíně ;o)
27. 01. 2010 | 15:53

iks napsal(a):

Velevážení,
kdybyste nechávali pokřtít dítě, věděli byste, že je to zdarma, takže na venkovském kostelíku se nic neušetří. Ale hlavně. Vy jste vaše děti křtili v pytli nebo v hadrech od armády spásy. Chápu, že Paroubkovi nepatří mezi oblíbence společnosti, ale tohle je trochu přehnané.
27. 01. 2010 | 15:54

Snake napsal(a):

Paní Paroubková číslo II.
(všimněte si, prosím, že nepíši Vážená).

Jste trapná i s vaším mocichtivým manželem. Vy jste schopni se spojit i se samotným ďáblem, jenom abyste dosáhli svého cíle. Bezpáteřní, amorální a arogantní.

Závěrem jednu prosbu - už to prosím nehulte.

S.
27. 01. 2010 | 15:56

Ondra napsal(a):

to trošku myšlení neškodí: Setkal jsem se i s člověkem, který tvrdí, že za všechno může ODS. Když Fisherova vláda schválí nějaký "špatný" (rozumějme ten, který není pozitivní pro jednotlivcovu peněženku, ale je prospěšný pro celou společnost) zákon, tak z toho viní ODS. To, že to navrhl Fisherův kabinet, to mu nedocvakává.
27. 01. 2010 | 15:56

valdštejn napsal(a):

Paní Paroubková ,držím palce . Pravicoví voliči , píšící zde na tento blog jsou hloupí a paní Vocasová - inu nomen omen
27. 01. 2010 | 15:57

Ondra napsal(a):

to Snake: Zapomnel jsi na Martany a komunisty ;o)
27. 01. 2010 | 15:57

Laďa napsal(a):

Vážená soudružko Petro Proletářko,ta korunovace vaší Olašské princezny se fakt povedla,gratuluji :-)Vaše akce pro Horních stopadesát milionářů z ČSSD a soudruha Babakova,se mimořádně vydařila ,v mnohém i předčila pohřeb soukmenovce soudruha Kočky ml. GRATULUJI !!!Kdyby býval ještě na hostině v Lidovém domě,vyskočil z křtinového dortu samopalník,mohl už teď psát Mario Puzo třetí díl KMOTRA !!!
27. 01. 2010 | 15:58

Ondra napsal(a):

to valdštejn: "Všichni jsou blbí, jenom já jsem letadlo".... No, raději to vysvětlím... Znamená to, že pokud si jeden člověk myslí, že všichni jsou hlu*áci a jedině on je ten správnej a jedině on má vždycky pravdu, tak to asi nebude chyba ve společnosti, ale v tomto jednotlivci ;o)
27. 01. 2010 | 15:59

peturin napsal(a):

Mě je tato paní tak ukradená s těmi svým hloupými problémy, že nemá smysl se k čemukoliv z jejího pera vyjadřovat.
27. 01. 2010 | 15:59

vzdělané hovado napsal(a):

Vážený Valdštejne, vzdělání ještě nezaručuje inteligenci. Mohu si dovolit konstatovat, že .."titul před blbostí nechrání", protože jsem měl tento výrok jako motto na svém promočním oznámení. Až zase budeš nesouhlasné výroky připisovat nevzdělaným hovadům, jukni předtím do učebnice mluvnice. My, nesouhlasící (byť ne modrá) hovada píšeme povětšinou "byste" a nebojíme se, že bez "J" to není spisovně.
27. 01. 2010 | 16:00

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane pobo,

aha, mám dlouhé vedení (ale také poměrně dost práce, takže ne všemu dokáži věnovat patřičnou pozornost), díky. Tohle je skutečně divné. Našim technikům to řeknu. Panu Brundibárovi též děkuji a omluvám se, že jsem to původně nepochopil.

Apropos smazal jsem jedno "hovado" a jednu "husu".

Libor Stejskal, editor blogů.
27. 01. 2010 | 16:00

nic napsal(a):

3) Divím se, že tento blog vůbec existuje a nechápu, co tím chce paní Paroubková vlastně říci. Nechápu, proč se tímto způsobem zviditelňuje. Možná je to součást reklamní kampaně pana Paroubka. Pokud je to reklama, potom se mi to zdá spíš kontraproduktivní. Nechápu, proč se paní Paroubková zviditelňuje. Nikdo to od ní nežádá a kdyby byla doma a věnovala se svému dítěti a třeba své práci, potom by jí možná i novináři dali pokoj. takhle si o publicitu doslova říká.
27. 01. 2010 | 16:03

valdštejn napsal(a):

Ondro , bože ,Vy jste to pochopil . Na pravičáka pracujícího v kravíně dobré...
Zajímavé je , že na podobné příspěvky věnované paní Paroubkové jste nereagoval . Proto se s Vámi a s ostatními bavím takto , nic jiného si nezasloužíte .
27. 01. 2010 | 16:04

Šárka napsal(a):

Z Vašeho blogu čiší taková arogance a odtržení od reality, že mi je už konečně jasné, jak jste si mohla vzít Paroubka. Pohrdavý závěr, jak budete muset vy chudinky šetřit na kočárku a botách, je naprostým výsměchem těm, kteří opravdu šetřit musí, protože Váš drahý manžel a jemu podobní z ostatních stran to vedou, jak vedou. Věřím, že jste kámoška s Talmanovou, stejně, jako je váš exot kámoš s italským nudistou, a z ostatních máte jen prču. Pýcha ale předchází pád, milá paní Paroubková s taktéž velmi sexy mozkem.
27. 01. 2010 | 16:05

korneta@centrum.cz napsal(a):

málem jsem to vzdala, takových reakcí. Já chci jen poradit, ale už je asi pozdě.... nevajadřovat se, vydržet to a nesoudit se, vydržet to. TADY to totiž nejen, že nemá cenu ale je to pro někoho úspěch, vždyť právě toto chtěl.....
27. 01. 2010 | 16:05

obi van napsal(a):

Poulíčku, to se ti moc nepovedlo... :-/
27. 01. 2010 | 16:06

almost glossed napsal(a):

Petra Paroubková prohlásila, že se stahuje a bude se plně věnovat jen svému miminku. Zda se, ze se inkriminovaná paní opravdu zřekla veřejných proklamací.
27. 01. 2010 | 16:06

Pobo napsal(a):

Stejskal:

nz

"Apropos smazal jsem jedno ...":
Toho ještě bude ...
Hezký (a asi i mazací) den
27. 01. 2010 | 16:06

macík napsal(a):

No chvílema je to tady pěknej hnus.vy asi nemáte co dělat?
27. 01. 2010 | 16:07

brambora napsal(a):

Paní Petro, přeji Vaší holčičce, aby Vám dělala jen samou radost. Hezky jste to napsala. I kdybyste své malé ty profláknuté botičky koupila, tak do toho nikomu nic není. Mějte se fajn.
27. 01. 2010 | 16:09

Marika Kiliusová napsal(a):

Petro, ještě pár takových akcí jako byly křtiny a Jirka ty volby, které by se za normální situace nedaly letos prohrát, tutově projede. Vezmi rozum do hrsti, zalez tři sáhy pod zem, nevyužívej placené agitky z LD, na kterou ani nemáš právo a Jirku drž v pozadí. Jen tak může ČSSD vyhrát.
27. 01. 2010 | 16:11

Hukan napsal(a):

nechapu jak se nekdo, kdo ze sveho zivota dela bulvarni show a medialni kampan na podporu cssd, divit ze vzbuzuje zajem bulvaru.
na tomhle si nesete pani vinu jen a jen sama, nebyt vaseho tehotneho zviditelnovani se na vsech tech nesmyslnych soudech proti legraci, na vsech tech blozich psanych vasim manzelem, na vsech tech sexy mozcich, neresil by vase dite vic nez maly clanek v tisku.
ovsem chcete-li pompeznost, musite ji snest i na vecech ktere zrovna nefunguji podle scenare panu tvrdika a dimuna, ale podle scenare bulvaru.
KDO CHCE S VLKY ZITI MUSI S NIMI VYTI
uz se tesim na novyho Raoula, ten zas bude vtipnej. doufam ze se zase budete soudit ze vam pri cteni reflexu zkyslo mliko... ze se tim opet ztrapnite vam stejne nikdo nevysvetli :)
27. 01. 2010 | 16:11

stejskal napsal(a):

Tak jsem to prověřil, pánové Pobo a Brundibáre,

naši IT o tom vědí. Nějak to souvisí s faktem, že velká návštěvnost tohoto článku způsobila problémy na serveru, a tudíž byl text kamsi přesměrován. Přiznávám, že tomu technicky ani zbla nerozumím a nedokážu to uspokojivě vysvětlit.

Libor Stejskal
27. 01. 2010 | 16:11

valdštejn napsal(a):

to : vzdělané hovado , zato jukni
je spisovné slovo jako hrom .
27. 01. 2010 | 16:13

Hukan napsal(a):

jo a jeste poznamka - krty del pana paroubka sou u bulvaru popularni uz davno, proste se cekalo ze se zase budou STRILET KOCKY :)
27. 01. 2010 | 16:13

almost glossed napsal(a):

27.01.2010 16:06:11:

Zvolte si prosím jiný nick, tento už v diskusi chvíli používám a publikoval jsem pod ním výše nějaké příspěvky.
Děkuji.
27. 01. 2010 | 16:16

almost glossed mě pobavil napsal(a):

almost glossed: co to jako je? takhle vypadají sdělení z lidového domu? dimune radši tý vaší blondýně kontroluj články dřív, než je pošle, aby jsi to příště nemusel takhle amatérsky zahrávat do kouta.. jo a jinak pozdravuj soudruhy
27. 01. 2010 | 16:17

pozorovatel napsal(a):

bramboro a maciku,
Pod IP 10.20.1.30 a 10.20.1.92 jste tu vyprodukovali asi 40 nicku na obhajobu te hloupe Husy. Gratuluji. LD se opravdu snazi.
27. 01. 2010 | 16:18

Ea napsal(a):

Tak já nevím proč dokola řešíte to samé.Že někdo obuje dceři botičky Dior a někdo to musí dokola řešit.Znám spoustu mam inek které se předhánějí jakou značku dětem koupí a věřte jsou to sumy vskutku horentní ale jelikož jsou to normální maminy tak se o tom nikde nepíše.Děti mají od mala botky a oblečení světových značek aby byli in ale o paní Novákové se nikde nic nepíše.Kdo chce psa být hůl si vždycky najde a kdyby to nebyly botičky našlo by se zajisté něco jiného.
27. 01. 2010 | 16:18

JAN111 napsal(a):

Paní paroubková. Přečetl jsem několik názorů na křtiny vašeho dítěte.Myslím že polovina z nich je od těch modrýchTopolánkových šašku!!! Druhá z české zavistivé chátry která vás pošpiní at´uděláte nebo napíšete cokoliv!!!Já vám přeji aby jste byla i s dítětem zdravá a štastná!!!Vždy prožívejte svůj život tak jak chcete sama-- né jak by si přáli zavistiví ubožáci!!
27. 01. 2010 | 16:18

Standa, napsal(a):

Vy sama jste napsala neuvěřitelný blábol o Dalíkovi, ale když někdo udělá vám to samé, tak je oheň na střeše.
Leská bída, bída duše, to jste vy, Paroubkovic rodina. Nejdřív nevěra, porušení slibu manželství, pak honosná svatba u mafiána a nakonec cirkus, kam taháte i to nebohé dítě.
Hanba vám.
27. 01. 2010 | 16:20

almost glossed napsal(a):

27.01.2010 16:17:00

Zachytil/a jste kromě složky "bavící" i tu složku "poučnou"? ;-)
27. 01. 2010 | 16:20

slana napsal(a):

Pozdravujem vsetkych pisatelov. Nedocitala som vsetko, nedalo sa. Skoda casu. Chcela som sa dostat na koniec a dost dlho som drzala palec na myske,aby som sa dostala ku komentaru. Cudujem sa , ze si nesetrite svoj cas, ktory je najdrahsi a sa na Petru nevykaslete.Prosim o prepacenie.
27. 01. 2010 | 16:20

neo napsal(a):

Zajímavé je že pokaždé, když Paroubková vyplodí uplakanej článeček, trhá rekordy.

Její drůbeží mozeček je znám široké veřejnosti a každý chce číst to, co se jí urodí v blondmakovici
27. 01. 2010 | 16:22

Baba napsal(a):

Ještě štěstí, že křtiny byly jen jedenkrát. Oni se ani paparazziové na dceru našeho předního politika moc nepohrnou.
27. 01. 2010 | 16:22

Viera napsal(a):

Vazena pani Paroubkova,
asi by opravdu bylo lepsi, kdyby jste krtiny sveho dalsiho ditete organizovala v soukromi, jedna se totiz o rodinnou udalost a jenom nevyrovnani lide potrebuju takoveto intimni zalezitosti medializovat. Pomohla by ste jiste sobe i dceri. Mozna az opravdu ve svem zivote dosahnete neco podivuhodne vy sama, tak se te oslavy cela verejnost zucastni velice rada. Taky zastavam nazor, ze tato udalost byla velkou trapnosti, ktorou bohuzel ma na svedomi rodina naseho popredniho politickeho cinitele.
27. 01. 2010 | 16:24

Standa napsal(a):

EA, Jane111, proč socani pořád řeší kde byl Topolánek na dovolené? Ha? Čím Paroubek zachází, tím také schází.
27. 01. 2010 | 16:24

hanah napsal(a):

Petro,
skutečnost, že jste si vzala Paroubka mě překvapila. Pak jste jej nazvala sexymozkem, opět jste mě překvapila, jen o trochu víc. Když jste sexymozek a jeho teřich začala halit do růžových svetrů a následně s ním počala dceru, řekla jsem si, že patrně máte oslabené estetické cítění.
Když jsem vás viděla a hlavně slyšela(!) v pořadu pana Buriana, byla jsem otřesena. Vždyť vy jste ani nebyla schopna vysvětlit,proč volíte levici...
Byla jsem otřesena, ale začalo mi docházet, že jste taková... prostinká.
Vaše blogy, jeden lepší než druhý, mě v tom utvrdily definitivně. I když si myslím, že prostinká je slabé slovo.
Proč je, proboha, paní Petro píšete?
27. 01. 2010 | 16:27

Jan Křtitel napsal(a):

Je to jedno co a jak uděláte, paní Paroubková, podle novin to bude špatně. U nás je taková situace, že i kdyby byl předsedou ČSSD Ježíš Kristus, který pro ten účel znovu sestoupil na zemi, udělají z něj pravicové noviny /a to jsou vlastně všechny/ lotra, papaláše rozmařilce atd. Uzdravuje lidi a nevybírá poplatky a mění vodu ve víno bez živnosťáku! Takže když dáte dítěti drahé botičky, pokárají vás za rozmařilost, kdyby jste zvolili konfekci z Globusu, ztrhají Vás, že se o dítě řádně nestaráte a odbýváte jeho oblečení - ani na křest mu nic pořádného nedáte. "Žerou" to i lidé, kteří volí ČSSD. Pobavila mne 63letá paní, volička ČSSD, která vás kárá přesně v duchu keců z novin. Dokonce vás drze obviní ze lži, i když nemá žádný důkaz. Psali to přece v novinách! Nezabývejte se tím. Blbce nepřesvědčíte a ti rozumní to nepotřebují.
27. 01. 2010 | 16:27

almost glossed napsal(a):

Petra Paroubkova je diagnoza.

Hubená slovenka si vzala tlustého papálaše a najednou je bohatou královnou.
27. 01. 2010 | 16:29

Petr Havelka napsal(a):

Paní Paroubková,

tož není to trochu snobské, nazouváky na nich vyšíváníčko Dior, aby našinec poznal, že to nejsou ledajaké botky. Já vím, byl to dárek a člověk nechce urazit.

Křest je doufám duchovní záležitost. Pokud se mnou souhlasíte, tak jste si to měli tak zařídit. Stačilo vpustit fotografy předních deníků. Pokud vím, kostely pořád mají vrata.
Ten "frmol" v kostele se dal čekat! Už mne neudivuje, jak si některé celebrity stěžují na bulvár a zároveň se vnucují do obrazu.
27. 01. 2010 | 16:30

kozoroh napsal(a):

Oprášil jsem nějaké modlitby.Budu se modlit, aby v dospělosti Margarity ještě platilo, že děti nemohou za své rodiče.
Jinak by to teda byl nářez!
27. 01. 2010 | 16:31

editi napsal(a):

Tady se sešlo stádo modrých, jednoduchých a rozumem neoplývajících wotrub. Petro výborně napsáno a fandím ti, dcerce i pánovi.
27. 01. 2010 | 16:32

Bacon napsal(a):

Co delala soudruzka Paroubkova v kostele? Byla jako obchodnici, ktere Jezis z kostela vyhazel. Jako oni nepatrili do kostela, nepatri tam ani tato zena.
Je to slepice z vesnicke visky. Je to na ni videt, na vic nema.
Prat na dite, varit, vstavat v noci, ani nahodou. Na praci shani chvu.
Pred casem jste opet verejnost informovala, jak letate do Vidne nakupovat.
Takze soudruzko Paroubkova, problem nejsou boticky, jak se Vy, mylne domnivate. Problem je daleko hlubsi.
27. 01. 2010 | 16:33

Jan Křtitel napsal(a):

Jsem placen z LD.
27. 01. 2010 | 16:33

Sixy napsal(a):

Pokud by Paroubkovi měli skutečný zájem na klidné rodinné oslavě za účasti pozvaných přátel nebyl by to jistě problém zařídit. Takže za to, že tam byla spousta novinářů, a z ryze rodinné záležitosti se stala trapná show, na níž ukázali svým voličům "kdo z vás na to má, milí voliči sociální demokracie", si mohou sami. Ale snad nám to paní Petra v dalším díle svého deníčku vysvětlí. Už se těším.
27. 01. 2010 | 16:36

almost glossed napsal(a):

I 27.01.2010 16:29:58 je jen zneužitím nicku.
27. 01. 2010 | 16:36

editi napsal(a):

jsem fanatická obdivovatelka velkeho Pupka.
27. 01. 2010 | 16:37

julinka napsal(a):

Pro Editi:
V uzasu stojim pred Vsim rozumem.
Doporucil bych ale pred dalsimi invektivami navstivit obecnou skolu a dokoncit vyuku ceskeho jazyka.
Myslim ze i ve slovenstine jsou votruby s jednoduchym - v - .
27. 01. 2010 | 16:37

iga napsal(a):

editi

Dimune maskujete se prachbidne!
27. 01. 2010 | 16:39

jajinek napsal(a):

Co jste si raz uvarili, to si aj sniezte.
27. 01. 2010 | 16:40

Petr napsal(a):

Manželé Paroubkovy oznámily. kde a v kolik se bude konat obřad, ale není pravda, že tam zvali nějaké blbce.Co se budou zajímat o darované botičky. to jste tak naivní, že by si to novináři nezjistili kde a kdy se to koná.
27. 01. 2010 | 16:40

aldo putano napsal(a):

Vaše hloupost je nekonečna, Petro, obávám se že nemá cenu vám něco takového psát, inteligentní člověk by nad tím zamyslil, hlupák se urazí. Ale chápáni takhle zdánlivě jednoduchých věcí je evidentně nad rámec vaší chápavosti. Zastřelte svého imagemakera, je to katastrofa !!!!!!
27. 01. 2010 | 16:41

Petr napsal(a):

Manželé Paroubkovy oznámily. kde a v kolik se bude konat obřad, ale není pravda, že tam zvali nějaké blbce.Co se budou zajímat o darované botičky. to jste tak naivní, že by si to novináři nezjistili kde a kdy se to koná.
27. 01. 2010 | 16:42

člověk napsal(a):

osobo, kdybyste sama s vaším vypečeným manžílkem nedělala z křtu událost veřejnou, ale soukromou, tak si nebudete mít nač stěžovat.
ale chápu. vy (a ten váš tlusťoch) se bez notorického stěžování už v životě neobejdete. pak je jasný, že celý svět se spikl proti vám a tomu vašemu tlusťochovi zlí voliči a falešný ústavní soud odmítají dát tu jedinou práci, po které touží, tedy funkci premiéra této země.
27. 01. 2010 | 16:43

Tomik napsal(a):

Pani Paroubkova,

tohleto by bohaty clovek na urovni na zapade - diteti na nohy nikdy nedal.
Dior samozrejme dela i botky bez reklamy ale to Vam asi nevyhovovalo - protoze jste si asi myslela ze ty boty od Diora nikdo bez napisu nepozna. Takze vlastne mate co jste chtela.
27. 01. 2010 | 16:43

editi napsal(a):

Zavitejte na blogy iDnes. Tam opravdu perlim.
27. 01. 2010 | 16:43

Karas napsal(a):

Boticky jsou k mani za 54,95 liber - takze to PP "trefila" zcela (nahodou?) presne. Rekove jsou velmi stedry a srdecny narod a pro pratele by se pretrli, takze proc ne? Je pred volbami, takze se dotoho nas prvni socialnedemokraticky par oprel z celou paradou a se vsim co ma po ruce - v tomto pripade dite..... A proc se pak divi, ze nevinne a naivni divadylko je pitvano v bulvaru? Nebo by radeji investigaci v jinem periodiku? Je to cele chucpe, drazi Paroubkovi...!!!
27. 01. 2010 | 16:47

editi napsal(a):

Petr,

Jirka a Petra nechteli reklamu. Jen ve vsech mediich varovali novinare at na jejich krest nechodi.
27. 01. 2010 | 16:48

Libor M napsal(a):

dost mizerná slohovka. Nepsal to poskok Macura? No, jestli ne, že on se aspoň při předčítání ve stranickém sekretariátu Rokofelera aspoň smál, až se za břicho popadal?
27. 01. 2010 | 16:48

Lulan napsal(a):

CHUDAK MALA PAROUBKOVA: Az bude mala Paroubkova ve skolce a deti se ji zeptaji kdo jsou jeji rodice a co delaji...rekne: Muj tata je Jirka Paroubku,to je ten co vam ukradl hracky,panky rostrihal a kazda mate maly kousek a zbytek mam doma na hrani...a mama je ta slavna kucharka,ktera se proslavila jidlem seximozecek s vejcem... :)
27. 01. 2010 | 16:49

Marek napsal(a):

To je ovšem pouze vaše chyba (míním vás - manželů Paroubkových). Nikdo vás nenutil dělat z toho veřejnou událost a váš manžel se neustále stylizuje do člověka "z lidu", tak se není co divit, když mu burani "z lidu" vyčtou značkové boty pro dceru. Navíc jste jim to nemuseli takto spolknout - že se věci rozdají potřebným apod. Značkové věci nepotřebuje žádné dítě, ale kdyby mému dítěti někdo značkovou věc dal, rozhodně mu ji neseberu, abych ji poslal dál a usmířil si tak voliče.
27. 01. 2010 | 16:51

Ufer napsal(a):

Přeji malé Margaritce hodně Božího požehnání a lásky. Je to krásná holčička, ať vám dělá jen samou radost. Jestli měla na křtu takové botičky či onaké, tak to mi je upřímně jedno. Která maminka by nechtěla mít svou princeznu co nejkrásnější.Napadat někoho kvůli oblečku miminka na křtinách je opravdu úsměvné a hodně o těch lidech vypovídá.
27. 01. 2010 | 16:51

S.Š. napsal(a):

Poznámka k diskusi, nikoliv k textu autorky :
Milí debatéři, v hojném počtu reagujete na článek, to se ale Paroubkovi tetelí, tohle přece zrovna chtěli a potřebovali, proto byl přece textík sesmolen. Vše je ale tak, jak být má a jak to u Paroubkových chodí vždycky. Honosná (královská) svatba v hotelu estébáckého práskače, ostře sledované, protože na odiv vystavované těhotenství (včetně podrobnýc zpráv o zdravotním stavu nadcházející matky), fotoshow po porodu, pompézní křtiny, sumasumárum neustálé, kontinuální divadlo. To přece není věc bulvárních fotografů či novinářů, viďte ? Ve velkém se rozešlou pozvánky, hlupáci na akce "naskákají", událost se hojně komentuje, Paroubkovi ji dále a dále přiživují, lidé čtou, píší, diskutují, i negativní reklama je reklamou, show must go on ... :-) A tak teď všichni děláte to, co bylo a je v programu, škoda převeliká. Tihle lidé, resp. jejich potřeba neustále vystavovat na odiv soukromí, ale hlavně jejich peníze (my na to přece máme !!), ten nejpokleslejší bulvár, si zasluhují jedinou věc : IGNOROVAT. To by pro ně byl strašný trest, ten nejhorší.
P.S.: Není to ale nic nového, historie se opakuje, bývalé holé zadky se jinak chovat ani neumějí ... kdo si ještě dnes vypomene třeba na Martu Gottwaldovou obalenou v kožešinách ? :-)
27. 01. 2010 | 16:53

stb napsal(a):

pozve si na křtiny novináře a pak si stěžuje, že přišli.
kdyby nepřišli, stěžovala si, že jejich vysokoblahorodí média ignorují.
27. 01. 2010 | 16:54

lulan napsal(a):

POCKEJTE,TREBA TEN VAS JIRKA VYHRAJE VOLBY A NEJAKY NOVYNY VAM ZNARODNI...PAK SI TO BUDETE MOCT RIDIT SAMA CO O VAS BUDOU PSAT...tak nezapomente napsat Jeziskovi,ze chcete znarodnit nejaky ty MEDIA...čest v šest :)
27. 01. 2010 | 16:59

Lulan napsal(a):

Kdyby jste nezapomela pozvat Kocku a spol,mohli ty nepohodlne novinare vystrilet :))))
27. 01. 2010 | 17:01

jakub napsal(a):

Článek od článku trapnější a pitomější.
Pozvat noviny a pak tu brečet, že mě lidé od novin obtěžovali, může opravdu jen hodně velký komediant.
Pokud sem budete pokračovat v psaní, tak zanechte těchto trapností a začněte prosím s něčím jiným.
Nezesměšňujte se už dál tím svým, on mi nikdo nerozumí béééé, oni mi všichni ubližují bééééé, on nikdo nechápe jak jsem já a můj manžel geniální bééééé.
Jste mi tím i se svým mužem pro smích.
Ani bych se nedivil, kdyby jste pro popularitu začali točit porno a pak zažalovali kameramana, že Vám běhal kolem postele a stínil ve výhledu divákum.
27. 01. 2010 | 17:01

Jirka Kulik napsal(a):

Něco tak stupidního jsem již hodně dlouho nečetl.Gratuluji p.Paroubková,to se vám opravdu povedlo.
27. 01. 2010 | 17:01

Standa napsal(a):

re: "almost glossed"
Mám několik připomínek. Zaprvé by se měla paní Paroubková zdržet používání všech cizích slov, aby nedocházelo k fópa, kdy překladatelka z angličtiny napíše klidně Big beet.
Co se týče oblékání dítěte na křtiny je to její věc, ať ho klidně navlíkne do hadrů za milion, ale ať spolu s tím svým vepřem přestanou hrabat lidem v jejich peněženkách, starat se o to,kde bydlí Dalík a s kým je Topolánek na dovolené.
A když si propříště odpustí kecy o nemanželských dětí svých politických protivníků, tak budou mít vyhráno. Však oni soudruzi Petra a Jiří mají s dodržováním desatera taky dost problémů.
27. 01. 2010 | 17:07

Lidové rčení napsal(a):

Dali hovno na polici, myslelo si, že je dort
27. 01. 2010 | 17:08

Petr napsal(a):

Manželé Paroubkovy oznámily. kde a v kolik se bude konat obřad, ale není pravda, že tam zvali nějaké blbce.Co se budou zajímat o darované botičky. to jste tak naivní, že by si to novináři nezjistili kde a kdy se to koná.
27. 01. 2010 | 17:10

jakub napsal(a):

Socialista Paroubek by vykořisťovatelskou kapitalistickou obuv své dceři na nohy nikdy nedal.
Byla to levná napodobenina od jeho čínských soudruhů.
27. 01. 2010 | 17:11

Acidburn napsal(a):

Vážená paní Paroubková II., problém není v novinářích tísnících se v kostele, ale v tom, že své soukromí používáte ke zviditelnění se vašeho manžela (pro případ, že by toho tlusťocha snad někdo přehlédl). Nechcete-li mít na nějaké své soukromé události novináře a fotografy, neposílejte jim pozvánky a nevydávejte tisková prohlášení. Ta pište, až když bude po všem. Ušetříte nejen sebe, ale i ostatní občany alespoň části permanentní předvolební kampaně ČSSD.

O vašem těhotenství se "zlí" novináři dozvěděli div ne od okamžiku početí. O předpokládaném termínu porodu rovněž. O narození, o křtinách - co přijde příště? Margaritino první slovo? První krůčky? Co za hrůzy nás to ještě čeká, než se konečně poučíte?
Pokud vám média tak vadí, nikdo vás nenutí s nimi komunikovat - schválně, kdopak těm novinářům řekl, že jste těhotná, kdopak jim řekl, kdy budete rodit a kdy budou křtiny?

Botičky od Diora mě nijak nepohoršují - konečně, byl to váš současný manžel, který maloval grafy na tiskové konferenci jen proto, aby dokázal, že "on na to má". Šaty, boty košile - to všechno něco stojí. Pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?

Tak se má chovat, tak má mluvit levicový politik, kterému jde o blaho naší země 24 hodin denně. Ale buďte bez obav, v ČR je stále dost debilů, kteří Jirku zvolí.
27. 01. 2010 | 17:12

Petr napsal(a):

jakub

zádné novináře nezvali. tak laskávě nelžete. Neumíte rozlišit oznámení a pozvání?
27. 01. 2010 | 17:12

lulan napsal(a):

udelal si Váš manžel nějaký průzkum veřejného mínění napr. u STEMu,jestli pozvat Kocku a spol nebo jestli to verejne vyhlasit...myslim,ze ano...jen Vas reprenzentativni vzorek chtel napalit,kdyz odpovedeli na otazku,jake botky pro malou...a ted z toho mate potahovacky...premyslela jste,ze je zazalujete? čest v šest
27. 01. 2010 | 17:18

Acidburn napsal(a):

Klidně si nadskakuj, jak je libo, Dimune!

Tyhle křtiny jsou další věc, co si Jirka za rámeček nedá - nejvyšší čas ho zase zasypat vejci, aby se vzpamatoval.
27. 01. 2010 | 17:19

ludmila napsal(a):

Nevím opravdu co všichni máte proti botičkám.Na Frekvenci1 se Pan Gott vyjádřil,že si vzal obyčejnou lupu a přečetl si ,že to není Dior ale Dios a můžete si ho tedy levně koupit na tržišti .Ale bulváru se spíše hodí Dior nemyslíte??
27. 01. 2010 | 17:20

PetrQ napsal(a):

Jak ubohé paní Paroubková. Udělat z křtin vlastní dcery předvolební tyátr v podání Tvrdíků, Bendů a gumy Šlégra a pak si stěžovat na "paparazzi".
Každopádně mi přijde úsměvné, že váš "lidový" manžel rozpoutává div ne třídní válku a středobodem volební kampaně KSČSSD je apel na čecháčkovskou závist a malost a teď se tady divíte, že Blesk který má za cílovou skupinu elektorát vaší partaje propírá cenu bot vaší dcery.
27. 01. 2010 | 17:21

Acidburn napsal(a):

To ludmila: tady vůbec nejde o botičky, tady jde o to, že pokud někdo chodí na nudapláž, tak nemá nadskakovat, když se jeho vybavení stane předmětem kritiky.

Paní Paroubková II. to evidentně nechápe.
27. 01. 2010 | 17:22

strašně ráda se ukazuji před kamerama napsal(a):

To jsou vaše slova,paní Paroubková,která jste pronesla 21.8.2009 před lihovým domem,marně čekajíce na papuče pro manžílka.To jste pro změnu měla pěkné botičky Vy, s těma péříčkama.To byl dárek od paní Barkové_?
27. 01. 2010 | 17:23

micina napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková příště nedělejte takovou trachtaci pro tolik lidí a příště si ty křtiny udělejte jen rodina jak to má být a v mimopražském krásném kostelíku jakých je u nás dost.A nemusíte řešit takovéto debaty a články co se o vás píší mě by byla hanba a nebo,to byl úmysl???
Moje maminka by vám řekla dokud se o vás starají a zajímají ostatní tak je to v pořádku až nebudou tak už za nic nestojíte
27. 01. 2010 | 17:25

blue jay napsal(a):

Petre?
Me se libi jak obhajujes P&P. Tlustoch a jeho druzka obeslali vsechny media oznamenim o jejich velkolepem krtu. Kde to bude a kdy. A ted se divi? Covece! Kdyz nechces mit publicitu tak mlc. A pak si hlavne nestezuj jako to tu dela ta blondyna kterou ma kmotr Paroubek povesenou kolem krku misto tlusteho zlateho retezu.
27. 01. 2010 | 17:25

Jája napsal(a):

Pěkně a vtipně napsáno......ovšem vše zastiňuje fakt (pro mě hodně důležitý), že kvůli Vám opustil pan Paroubek svoji ženu.....a to je neodpustitelné. Navíc jste stále někde propíráni, takže chudák paní Paroubková, i kdyby chtěla zapomenout, tak rychle jí to nepůjde.....
27. 01. 2010 | 17:28

strašně ráda se ukazuji před kamerama napsal(a):

Vaše slova ,paní Paroubková,když jste 21.8.2009 marně čekala před lihovým domem na papuče pro manžílka.Tenkrát jste pro změnu měla pěkné botičky Vy,s těma péříčkama.Dárek od paní Barkové?
27. 01. 2010 | 17:29

kozoroh napsal(a):

Pročetl jsem si pár minulých textů blogerky.Úroveň je obsahově i formou zhruba shodná.Snad jen výlet do Sýrie byl obsahově trošku ujetější.Jen doufám, že příště nebudeme informováni o úžasných proužcích na trenkách milovaného manžela. Je to sice informace důležitá, ale bych se z ní asi pos... Dnes do toho nemám daleko.
27. 01. 2010 | 17:30

blue jay napsal(a):

Acidburn,
Osobne si myslim ze pistalky jsou lepsi nez vajicka. Jen aby se Margaritka na podiu nerozbrecela. Nepochybuji ze si ji tam Jyrka bude brat jako ochranku.
27. 01. 2010 | 17:31

kozoroh napsal(a):

Acidburn.
Paní PP2, zdá, se nechápe vůbec nic.
27. 01. 2010 | 17:35

jakub napsal(a):

Petr
Jak by ste se zachoval Vy,
Kdyby jste chtěl absolvovat něco v soukromí, posílal by ste oznámení těm, které by ste tam nechtěl mít?
Jaký je tedy rozdíl mezi oznámením a pozváním?
Žádný. V obou případech dosáhnete to, co jste chtěl.
Člověče, zamyslete se než začnete někoho obviňovat za lží.
Poslat oznámení je rafinovanější v tom, že se pak můžete rozčilovat, dělat ze sebe ublíženou chudinku a u jednodušších lidí získávat hlasy.
27. 01. 2010 | 17:37

blue jay napsal(a):

kozorohu?
Nemam odvahu dolovat v minulych clancich teto kandidatky na Pulitzerovu cenu. Me stacil tento. To je sila!
27. 01. 2010 | 17:38

Tonča napsal(a):

Milostpaní Paroubková,jsem přesvědčena, že Vaše dcerka vyroste do krásy, ale moc by mne zajímalo, kdo z vás pro ní vymyslel jméno.
Ma(rrr)ga(rrr)ita Pa(rrr)oubková ..?
Tak tomu se říká absolutní hluch .., až se bude představovat ženichovi, bude vrčet jak Paroubkojc pes, a nedej Budha, aby ke všem čertům, rrráčkovala .. :-)))
27. 01. 2010 | 17:42

jakub napsal(a):

Ještě větší katastrofa než jsme doufali.
Kdysi jsem prohlásil "Jestli chytne dcera krásu po tatínkovi a chytrost po mamince, tak je mi jí liti již nyní".
Nyní ale vidím, že je to jedno. I kdyby se geny prohodily, výsledek bude vždy stejný.
Chudák holka, ani drahé botičky jí nepomohou.
27. 01. 2010 | 17:47

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den, smazal jsem několik hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu se záměry těchto stránek - tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 01. 2010 | 17:47

kozoroh napsal(a):

blue jay.
Ta Sýrie je mnohem lepší! Sleduji zdejší aktivity PP2 od počátku s velkým zájmem. Vždy jsem nadšen! Kdyby byla samec, dalo by se napsat : Ještě větší b...c, než jsme čekali !
27. 01. 2010 | 17:50

Acidburn napsal(a):

To blue jay:
Nepřekonatelný je ten text o dovolené, o tom, jak úžasňák Paroubek zahodil mobil s významným evropským politikem na drátě a přeletěl X metrů vzduchem, aby své manželce pomohl v boji se slunečníkem.

To nemá chybu, ještě dnes u toho brečím smíchy.
27. 01. 2010 | 17:55

danunka napsal(a):

A tohle nam bude uz brzy vladnout!
27. 01. 2010 | 18:02

kozoroh napsal(a):

Acidburn.
Taky pěkné.To je z "Ódy na manžela".
27. 01. 2010 | 18:04

Brundibár napsal(a):

Pro pana Stejskala a Pobo:

Pane Stejskale, jsem rád, že změna zobrazovaných IP adres je v pořádku. Omlouvám se, příště se po pokusím popsat jak "pro babičku z Orlických hor" (Nic ve zlém! Každý máme jinou profesi a tím i jinou "deformaci".)
Přeji vám pevné nervy v této diskusi. A ještě jedna poznámka - i když je mi nová podoba "Recaptchy" protivná, je mi pořád o hodně milejší než registrace.

Pobo, díky za upřesnění, přesně o to šlo.
27. 01. 2010 | 18:07

vasja napsal(a):

Margitku oblíkejte do pytle, sobě si ho dejte nahlavu.
Romské křtiny, to je vždycky divočina.
Musíte si zvykat, paninko.
27. 01. 2010 | 18:15

Ferdinand napsal(a):

Příspěvkem paní Proubkové č.2 bych se opravdu pobavil, pokud by se nejednalo o manželku poptencionálního adepta na premiéra tohoto státu. Shora bylo řešeno snad už vše, pouze mi napadá známý citát doktora Štrosmayera "Kdyby hloupost nadnášela...
27. 01. 2010 | 18:23

Olda napsal(a):

Dítě za nic nemůže. Ale Vy s tím článkem ?!Miloš Kopecký by řekl, že se vznášíte jako holubička.
27. 01. 2010 | 18:25

osan napsal(a):

V souvislosti s článkem PP mě napadla jediná věc - MLČETI ZLATO....
27. 01. 2010 | 18:39

Suchec napsal(a):

Stejskal Mihalco:

Á doprdele. Mažete na konci , a ty výblitky na začátku diskuze jsou košer?

Berete to nějak selektivně.

Topol vadí, Puchejř ne. Nadávky do krav, byť opisem nevadí.

Ale co, alespoň je vidět, kolik nasazených "nových a neopakujících se nicků (IP se občas opakují) lze pod některými blogy nalézt.

Neo:
Že jsi primitiv je jasné dávno.
A že k tomu konvertuje i loupežník je smutné.

BTW: Kupoval jsem nedávno botičky v obyč obchodě a jen jsem valil oči nad cenama. Těch 50Ł není zas až tak moc, pokud to navíc kupoval někdo, kdo má v € tolik, co většina lidí zde v korunách.

Akorát je zajímavé, že blog není o tom, že tam byli paparazzi, ale o tom, jak se ta sběř dokáže chovat.
27. 01. 2010 | 18:53

Nahodilý čtenář napsal(a):

Tady přece nejde o žádný luxus, který by rodině Paroubkovic někdo záviděl, ale o dobře promyšlenou a předem naplánovanou předvolební agitaci, včetně příspěvku paní Paroubkové, který byl napsán již dávno předem a má za úkol sondovat, jak na tom Paroubek je s přízní voličů.
Paroubkovi, zajímalo by mě však, jestli svou dceru skutečně budete vychovávat ve víře, tak jak jste slíbili při křtu a jestli jí půjdete příkladem. Jestli opravdu čtete bibli, navštěvujete bohoslužby a podle toho se chováte. Podle mého názoru se pan Paroubek křesťansky vůbec nechová. Mám za to, že jako politik nepřinesl tomuto národu nic pozitivního a konstruktivního, přípomíná mi krále Kazisvěta, který jen bourá, ničí, kritizuje a sám se snaží ukázat v tom nejlepším světle. Zkrátka mu jde jde jen a jen o moc, i když dobře ví, že tento národ svou politikou vede do zkázy. A taky se divím biskupovi, který Vaše dítě křtil, že se propůjčil k takové šaškárně.
27. 01. 2010 | 18:57

Pepa Řepa napsal(a):

Debatu jsem jenom projel a přestal číst.
Sem tam nějaký ploskolebec, opravduhujerský nekritický obhájce, zbytek si nedovede představit,že takové pitomosti může psát myslící tvor.

Inu může, přesně to zapadá do světa podle Paroubka.
Kolotoče, houpačky, bulvárek (hlavně když se píše-je jedno co), střelnice u ní opřená Barbína, jen ten Ken je jako koule.Hraje Míša David, sem tam zaskočí nějaká operetní diva.

Paroubkovic se tetelí. Lidi o mě píšou, podívej táto těch příspěvků.
Tak to vypadá u světskejch 21.století.
Spojení politiky a kolotočů.
27. 01. 2010 | 19:01

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, pěkňoučké a k popukáníčku, ostatně jako obvykle. A myslí to upřímně, že. Kdo na to má...
Veselé krizování a vepřové chřipkování...
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 01. 2010 | 19:14

Laďa napsal(a):

Buržoazní spiknutí odhaleno !!!Ideodiverzní skupina ODS vedená Dalíkem podstrčila v Miláně Kmotře řeckého Panhelénského socialistického hnutí nejhnusnější model Diorových piškotů,který Christian vytvořil na zakázku pro majitele Ruského kola v Prátru a aby skryl obrovský nápis ,opatřil tento skvost malým botníčkem !!! Je to doložitelně skutečně jedinný takto hnusný model od Diora,ostatní jsou ozdobeny pouze decentním "D"éčkem.Dále bylo Bublanem zjištěno,že byl za mrzký Dalíkův peníz najat papparazi ,který pomocí speciální techniky vyfotil detail Diora vysázený na piškot z krystalů Swarowski a okamžitě byla spuštěna dehonestační kampaň na předního českého socialistu,za účelem udělat z něj penězi zpychlého boháče !!! Opak je však Pravdou ,tyto skutečnosti může dosvědčit důveryhodný soudruh Babakov z Ruské Dumy !!!
27. 01. 2010 | 19:15

kozoroh napsal(a):

PŘ.
Perfektní shrnutí.
Suchec.
Když si pozvu k oslavě prasata, musím počítat, že se nebudou chovat jako labutě (i ty všechno poserou).
Taktika této osoby je stále stejná: Napřed se vystavuje objektivům a pak prská, že jsou neobjektivní.O kecky od Diora nejde. To je jen pro tu část voličů, oháknutých do zlatých řetězů.
27. 01. 2010 | 19:15

volička napsal(a):

Paní Paroubková, velmi mi připomínáte Evitu Peréz. Přečtěte si o jejím životě s vaším sexy mozkem.
27. 01. 2010 | 19:23

ivo napsal(a):

Proboha to socanské duo nás prostě nepřestane pronásledovat . Klidně pro zviditelnění využijí křest svého děcka a pak si stěžují na pozornost médií.Připomínají mi Klému s Martou stejní maloměštáci a burani.
27. 01. 2010 | 19:33

Macek napsal(a):

Od imigrantky, která spí s Paroubkem se opravdu nechte poučit přátelé!
27. 01. 2010 | 19:36

Janes. napsal(a):

Já bych spíš v tom viděl opravdu,opravdu velice nízkou morálku takvýchto lidí,joko jsou paparazziové a kdo jich tam zaslal a vychoval pro takové počiny a za toto jich ještě dovede dobře platit,tak o tom raději už nic.Je to opravdový obraz 20 leté devastace všeho,co ještě bylo dobré.
27. 01. 2010 | 19:50

Expert napsal(a):

Pane Stejskale, úrovní zdejší diskuse jsem přímo konsternován.
Pane Stejskale, jak Vy to děláte ?
27. 01. 2010 | 19:57

Věra M. napsal(a):

Zlatá Lucie Talmanová!

Přestože zastává vysokou funkci v parlamentu, obejde se bez tiskových mluvčích a PR agentur.
Ze svého dítěte nedělá cvičenou opici pro čtenáře bulváru a nikoho neobtěžuje slaboduchými výlevy.
Na rozdíl od P. Paroubkové je to decentní dáma každým coulem. Někomu bude trčet sláma z bot i kdyby to byly boty od Diora.
27. 01. 2010 | 20:07

jakub napsal(a):

Autorka článku musí mít víc než hroší kůži a nebo být sadomasoperverzní.
Já mít takovéto odezvy na článek, tak zalezu, budu se stydět a neukáži se tu.
Autorka ač má takovéto odezvy na každý článek, neodpustí si, aby nás zanedlouho oblažila zase dalším písemným paskvilem.
Snad ani ona nemůže myslet vážně to, co píše.
Je to asi provokace a nebo to slouží k monitorování a soupisu odpůrců, aby byli po uchopení moci Paroubkem pozavíráni.
27. 01. 2010 | 20:14

zdenekmihalco napsal(a):

Expert

Dobrý den, pane Experte, dovoluji si odpovědět za pana Stejskala, který momentálně nejspíš není u internetu: Bohužel s úrovní diskuse nic neuděláme - píší ji čtenáři, nikoliv my. Sanžíme se pouze udržet apoň minimální hranice slušnosti mazáním hrubě urážlivých textů.

Suchec

Dobrý den, není vyloučeno, že nám někdy některé hrubě urážlivé texty uniknou. Snažíme se diskusi pročítat od jejího počátku. Mažeme jen hrubě urážlivé texty. Není naší ambicí ani v našich možnostech odfiltorvat všechny neslušné texty (a výrazy jako "primitiv" apod...).

Děkuji za pochopení a přeju hezký večer
Zdeněk Mihalco
27. 01. 2010 | 20:19

fafnir napsal(a):

almost glosed
je mi a většině lidí zcela šumák co mělo to malé Paroubče na sobě,ba i to co měli na sobě její rodiče(byť ,kdo z nás na to má),ale jajo alternativně inteligentní musím ohodnotit tu skutečnost,že rodiče rozešlou oznámení do deníků,uveřejní v novinách a pak se diví,že přijdou novináři a především pisálci z bulváru.Dělám li si reklamu na vlastní divadýlko,nesmím se divit,že se někdo dostaví.A ještě jedno,křest je intimní rodinná záležitost,tedy pro křesťana,pouze u panovníka to byla věc veřejná.On se Jyrka hodlá stát monarchou?
27. 01. 2010 | 20:26

jiřák paroubkoic napsal(a):

Super, krása, nádhera, až ten Váš manžel se sexy mozkem vyhraje volby, rád budu ten blog překládat v jedné nejmenované zemi v JV Asii,kde bud setrvávat, dokud se nebudede společně houpat na lampě. Všichni :-))
27. 01. 2010 | 20:31

paparazzo napsal(a):

Byli jako od taboraku - ti paparazzi !
27. 01. 2010 | 20:32

Čochtan napsal(a):

Takovým stylem jsme psávali ve čtvrté třídě slohové práce o školním výletu do Kotěhůlek.
27. 01. 2010 | 20:32

černovláska napsal(a):

nevědomuji si žádnou jinou manželku politika, tlačící se tolik do objektivu médií, zřejmě to má přímou spojitost se sexy mozkem ;-(
27. 01. 2010 | 21:01

james.blond.007 napsal(a):

Zdeněk Mihalco:
Vážený pane, pokud byste skutečně mazali všechny hrubě urážlivé texty, článek paní Paroubkové byste musel smazat jako první!!!
27. 01. 2010 | 21:05

Dadi napsal(a):

Milá matko, když už kritizujete, že „roztrhané džíny a umolousané svetry a bundy“ nejsou tím vhodným obřadním oděvem, tak bych vás ráda upozornila, že žurnalisté byli na místě možná nechtěně, ale zato pracovně. O tom „nechtěně“ ovšem silně pochybuji, určitě jste zase vyzvala svou vizážistku a mediálního poradce, jaký pudr dnes zvolíte a kterou rukou kdy kam pokynete. Na rozdíl od vaší rodiny, si tedy mohli džíny a svetr dovolit, nebyli účastníky obřadu a do kostela se takto chodit smí.
Ovšem obléci dítěti místo křestních šatiček obvyklých pro takovou slavnostní příležitost cokoli s viditelnou reklamou patří spíš na pouť.
Zdali tím „dcera našeho předního socialisty“ opravdu jak píšete trpěla ovšem pochybuji a Vaši tuto poznámku považuji za hysterii, podle mě jí to bylo celkem jedno.
Rovněž jak píšete o těch aférách, nevím, proč jmenujete zrovna toskánskou. Pokud vím, tak Jirkovy aféry byly celkem tři, a sice dvě sexuální (Ďuričková, Kováčová) a třetí se týkala vraždy na křtu knihy, kterou o sobě vydal. Jestli bude v budoucnu i podobná aféra řecká se fakt necháme překvapit.
Nicméně až na tyhle drobnosti s Vámi v jednom souhlasím.
„Na Oscara to zatím není, ale dětem to stačí.“
27. 01. 2010 | 21:07

Dadi napsal(a):

Milá matko, když už kritizujete, že „roztrhané džíny a umolousané svetry a bundy“ nejsou tím vhodným obřadním oděvem, tak bych vás ráda upozornila, že žurnalisté byli na místě možná nechtěně, ale zato pracovně. O tom „nechtěně“ ovšem silně pochybuji, určitě jste zase vyzvala svou vizážistku a mediálního poradce, jaký pudr dnes zvolíte a kterou rukou kdy kam pokynete. Na rozdíl od vaší rodiny, si tedy mohli džíny a svetr dovolit, nebyli účastníky obřadu a do kostela se takto chodit smí.
Ovšem obléci dítěti místo křestních šatiček obvyklých pro takovou slavnostní příležitost cokoli s viditelnou reklamou patří spíš na pouť.
Zdali tím „dcera našeho předního socialisty“ opravdu jak píšete trpěla ovšem pochybuji a Vaši tuto poznámku považuji za hysterii, podle mě jí to bylo celkem jedno.
Rovněž jak píšete o těch aférách, nevím, proč jmenujete zrovna toskánskou. Pokud vím, tak Jirkovy aféry byly celkem tři, a sice dvě sexuální (Ďuričková, Kováčová) a třetí se týkala vraždy na křtu knihy, kterou o sobě vydal. Jestli bude v budoucnu i podobná aféra řecká se fakt necháme překvapit.
Nicméně až na tyhle drobnosti s Vámi v jednom souhlasím.
„Na Oscara to zatím není, ale dětem to stačí.“
27. 01. 2010 | 21:08

hoven napsal(a):

na jakou čuňárnu to jirka zase včera myslel???
27. 01. 2010 | 21:21

... napsal(a):

Co furt (pořád) máte, už je po tom a buďte rádi, že se tentokrát nestřílelo.
27. 01. 2010 | 21:24

bigjirka napsal(a):

To je řečí, pro jedny botičky ze satiričí kůže :-D
27. 01. 2010 | 22:07

IMejse napsal(a):

Paní Petro, oni nesoudí vás, ale stranu, kterou prezentujete. Smutné zjištění, pořád se zapomíná na to, že za jménem je člověk. A kdo z nás je neomylný?
Asi by se sem hodila věta "Kdo jsi bez viny, hoď kamenem.. já bych jen dodala "hoď klidně dvakrát, já to unesu"! Buďte nad věcí a malé přeji pevné zdraví a hodně lásky.
27. 01. 2010 | 22:11

PatientO.T. napsal(a):

27. 01. 2010 | 22:22

Čochtan napsal(a):

Náš děda říkával: "Největší tragedie je, když se stane z hovna Přemyslovna !"
Nevíte někdo, jak to myslel ?
27. 01. 2010 | 22:41

Čochtan napsal(a):

Soudruh Paroubek je pokřtěný ?
Mám dojem, že se křtí pouze děti pokřtěných rodičů. Alespoň u katolíků.
Nevím jak je to u husitů, ti občas křtí i v hospodě, a pak to blbě dopadne.
27. 01. 2010 | 22:52

arlon napsal(a):

„Já jsem znal nějakýho kořalečníka Paroubka v Libni. Jednou se mu tam opil nějakej dráteník jalovcovou a začal nadávat, že je to slabý, že do toho leje vodu, že kdyby drátoval sto let a za celej vejdělek si koupil samou jalovcovou, že by moh ještě chodit po provaze a nosit ho, Paroubka v náručí.
Potom ještě řekl Paroubkovi, že je huncút a šaščínská bestie… “
**
Vážená paní Šaščínská,
ten váš dráteník a kořalečník v jedné osobě vás moc napájí. Pijte raději thé a černé pivo od Salzmannů. To je dobré na žaludek a oprošťuje nejen od blbnutí, ale i od od pohnutí v šestinedělí.
Pozdrav pánbu.
27. 01. 2010 | 22:53

Anba napsal(a):

Paní Paroubková, jste úspěšná. Tolik shlédnutí nemá asi ani profesor Hořejší. Přeju Vám a holčičce hodně zdraví, jen ji oblékejte do hezkého a zase nám něco napište.
Ono se to podá a lidi si časem na Váš styl zvyknou.
Pane Stejskale, proč má IP adresa u skoro poloviny příspěvků jen 2 čísla? Nějaká porucha?
27. 01. 2010 | 22:57

jarda napsal(a):

Kdyby hloupost nadnášela, už byste byla někde za mléčnou dráhou... škoda, že realita je jiná.
27. 01. 2010 | 22:58

jarda napsal(a):

to věra m:

No, ono tostádo je početnější,
to máte diorku, kojící místopředsedkyni-skorosenátorku n odpočinku, emeritní biomasu....
ještě že s nimi alespoň sranda!
27. 01. 2010 | 23:01

arlon napsal(a):

Paroubková II.
příště se parafujte jako Růžena Vocasová, to k vám sedne lépe než nějaký kořalečník...
27. 01. 2010 | 23:14

honza napsal(a):

Po přečtení komentářů a nejenom k tomuto článku,začínám chápat,že tento národ nemá šanci prosadit do vedení státu schopné lidi.Takové stádo neukočíruje žádná nová strana.
27. 01. 2010 | 23:21

arlon napsal(a):

honza
Du bist eine SaltHansli, kecáte strašný kraviny, honzo nasolenej a nevíte o čem.
27. 01. 2010 | 23:30

Radek Horáček napsal(a):

Paní Paroubková, Vy jste zcela, ale zcela úplně hloupá. Slušné vychování mi brání říci, že jste blbá. Ale jsem opravdu v pokušení. Asi tomu pokušení neodolám. Vy totiž blbá jste.
27. 01. 2010 | 23:43

Expert napsal(a):

To : Zdeněk Mihalco - pro dovysvětlení
Můj dnešní dotaz na pana Stejskala vyplynul z toho, že pan Stejskal smazal nedávno můj diskusni příspěvek, kde jsem v diskusi vedené na podobné úrovni nabídl některým diskutérům, zda by se nebyli schopni identifikovat a ztotožnit, pokud by se porovnávali s jedincem, jehož jsem označil termínem idi*ot.
Pan Stejskal tento můj příspěvek smazal s tím, že smazáním termínu idi*ot přispěje k zkulturnění diskuse na tomto blogu.
Já jsem o tom s panem Stejskalem vedl krátkou polemiku, v niž jsem smazání svého diskusního příspěvku akceptoval zejména proto, že tím přispěji, alespoň podle pana Stejskala, k zkulturnění zdejší diskuse.
Mým dnešním předchozím příspěvkem jsem chtěl "ocenit", že se panu Stejskalovi zjevně podařilo to o co usiloval smazáním mého příspěvku.
Vy tento pocit máte také pane Mihalco, nebo snad ne?
Pokud možno, předejte tuto moji otázku i panu Stejskalovi, až se opět uvidíte (pan Stejskal si jistě na naši minulou diskusi vzpomene a bude třeba i on moci posoudit, jak se jemu naplnilo jeho očekávání ke zkvalitnění zdejší diskuse)
27. 01. 2010 | 23:52

Acidburn napsal(a):

Po přečtení celé diskuze se válím smíchy - Heydrich měl pravdu. Tento blog bude jednou součástí památníku národního písemnictví.

Takouhle kampaň Jirka už dlouho neměl. Lepší než všechny draze placené průzkumy veřejného mínění...a zadarmo!

P.S.: je jedno, jestli ten článek psal Tvrdík nebo Dimun - hlavně, že se lidi trochu pobaví.
28. 01. 2010 | 00:07

Luba napsal(a):

Paní Paroubková,
to vypadá na rekord!
Takový ohlas tu snad nikdo ještě neměl ...

Napište knihu - bude to bestseller! :)

Ať Hradní zeměpán pukne závistí!
28. 01. 2010 | 01:42

zuza napsal(a):

nechápu smysl a záměr těchto stupidních diskusí, vypadá to že nejsou k řešení závažnější věci, bože lidi, vy jste TAK strašně ubozí a zlí............
28. 01. 2010 | 01:47

Acidburn napsal(a):

To zuza:

Záměr je jasný - zasmát se a vyjádřit svůj názor na zatím poslední šaškárnu z dílny manželů Paroubkových.
Ubohost? Ale jistěže - čeho jiného se od nich chcete dočkat? Zloba? Co Paroubek zasel, to sklízí - pokud dennodenně útočí na nejnižší pudy svých komunistických voličů, ať se nediví, že spoustě z nich vadí botičky za víc než dva tisíce.

To Luba:
Bestseller by to nebyl - kdo by si takovou slátaninu dobrovolně koupil za těžce vydřené peníze? A ohlas? Schválně, třeba z toho Paroubka konečně trefí šlak. Už aby to bylo!
28. 01. 2010 | 02:09

marie napsal(a):

Petruško, děvenko, prosím vás, už nic nepište, ať se za vás ženy nemusí stydět! Po přečtení vašeho blábolu jen nevěřícně kroutím hlavou, že někdo to může mít v hlavince tak pomotaný. Promiňte za zveřejnění mého úděsného poznatku.
28. 01. 2010 | 02:33

Eva napsal(a):

No ja vam to pani Paroubkova c. 2 i verim, ze vas nezajima cena boticek, kdo se topi v penezich, toho cena nejakych boticek nezajima, Vas manzel prece na to ma, prece nakonec, kdo za nas to ma, ze.... vono to totiz mate dost blby, na jedne strane plno penez a na druhe vas manzel je socialista, tak nemuzete delat zadne hogo fogo a vy byste chtela, tolik byste chtela. Jste nesympaticka zlatokopka a to uz vam nikdo neodpare.
28. 01. 2010 | 02:48

Beagbeet :-))) napsal(a):

Pane Roulíčku, dobrý. Text inspirovaný groteskou, poměrně vtipný jako novinový sloupek někam do deníku. Je ale bohužel velice literárně odlišný od předešlých blogových příspěvků té paní na fotce, vaší zaměstnavatelky. To nemůžete žádat, aby čtenáři uvěřili, že se madam, která se velmi špatně vyjadřuje mluveným slovem, sepsala v češtině něco takového. To nedokáže udělat s literární potencí ani laktační hormonální bouře. Už jen malou noticku: "láptě" se píšou s dlouhým "á" a krapet se mrkněte na interpunkci.
28. 01. 2010 | 02:57

Saxana napsal(a):

Paní Paroubková,

proč ten zájem o vaši rodinu? No jednoduše proto, neboť váš muž je schopným politikem a nepříjemným soupeřem pravice.
Zájem médií a nenávist zde diskutujících to jen potvrzuje.

Váš muž je nebezpečným soupeřem, schopným politikem a výborným taktikem proti pravici. Pokud sleduji, prozatím jeho kroky a rozhodnutí byly správné. Chce to jen vydržet a nenechat se vtáhnout do nekalých praktik médií.
28. 01. 2010 | 04:22

Zdenka napsal(a):

Vážená paní Paroubková, i když jsem volička ČSSD, musím Vám napsat několik nelichotivých vět.Aspoň u mne budete vždy ta, která rozvrátila jinak běžné manželství, a za druhé, kdybyste se provdala za "obyčejného" muže, nikdo by se o Vás, věřte mi, vůbec nezajímal. Vy musíte reagovat prostě na všechno, takže se nemůžete (i při Vaší vysoké inteligenci) divit, že jste s Vaším manželem pravděpodobně nejméně oblíbená dvojice v politice. Jednak o obřadu pravděpodobně informujete dopředu, takže se pak nemůžete divit takovému zájmu. Další Vaší chybou je, že to prostě nenecháte vyšumět, takže sklízíte jen to, co zasejete.
28. 01. 2010 | 06:47

Maryfox napsal(a):

Nastrojené dítě mělo odpoutat pozornost od dědkovského tatínka s obřím teřichem.Toho paparaciové zachytili velmi drsně realisticky a holkám to tam dost kazil.Nepodařilo se jim ani zvýraznit jeho sexymozek, který tu Matějskou v kostele zorganizoval.Celý smysl blogu vidím v tom,že ani předpokládaná reakce p.PP neodradila, protože co je horší než číst ošklivé věci o své rodině ?? NEČÍST o ní vůbec.To by byla pro Paroubkovic familii teprve ta pravá pohroma.
28. 01. 2010 | 07:06

Goral napsal(a):

Pokud se chcete chovat jako dáma tak se chovejte jako paní Lívia Klausová . Ta se dokáže všem konfliktům díky své inteligenci obratně vyhnout . A bylo by pod její úrověň se o své názory v této záležitosti bavit z veřejností .Vem laptě a běž vlevo !
28. 01. 2010 | 07:22

ali napsal(a):

čemu se furt divíte..přeci nelze přijít na křtiny jako od táboráku..a řekněme si to grossovsky upřímně..kdo z vás, dámy a pánové, na to má..
28. 01. 2010 | 07:51

Achi napsal(a):

Napadá mě jen krásné české přísloví o potrefené huse... Dospělý člověk, který si je jistý, nepotřebuje své jednání nijak omlouvat či zdůvodňovat. To dělají malé děti...
28. 01. 2010 | 07:56

Baba napsal(a):

Dceruška byla jako dcera bývalého předsedy vlády České republiky pokřtěna do společenství České církve husitské. Křtem se rodiče i kmotři zavazují vychovávat dítě v duchu pravidel dané církve. Pochybuju, že by v nitranských rovinách člověk věděl co s tím.
28. 01. 2010 | 08:18

Standa napsal(a):

pěkný článek, paní Petro. Kdyby si vás manžel odpustil po narození Topolánkovic mimina ty blbé kecy, asi byste dnes nemusela ironizovat, celá dotčená, že si někdo dovolí na vás to samé co vy na jiné.
Chytněte se za svůj nos, paní. Jste levičačka, chtěla byste rozdělovat cizí peníze a sama jak Marta Gottwaldová nevíte co na sebe navěsit. Tak se nedivte té své "oblibě".
28. 01. 2010 | 08:35

teta napsal(a):

Čím víc pruhů, tím víc Adidas - a čím větší nápis, tím víc Dior!Na fotografiích pak, pořízených těmi vtíravými a nezvanými novináři, čouhá malé Tequile z těch botek sláma - patrně rodinná zátěž?
28. 01. 2010 | 08:41

Alena Brejchová napsal(a):

Vážená paní Paroubková, moc ráda čtu Vaše blogy. Držte se, fandím Vám. Přeji hodně zdraví Vám, manželovi i malé princezničce.
28. 01. 2010 | 08:46

neo napsal(a):

To je hustej mazec. Bloncka zas dostává čočku.

Kdo chce kam, pomozme mu tam.
JO SUCHČE, NEJSEM PRIMITIV:)
28. 01. 2010 | 08:49

Ivana P. napsal(a):

Paní PAroubková, neurážejte, prosím, nás, ostatní lidi - ani většina z nás nechodíe oblečena do luxusních značkových hadrů - to proboha snad ještě neznamená, že jsme nějací chudáci navlečení do pytlů! Ztrácíte nervy a taky soudnost, paní Paroubková, přestáváte si vidět do úst. Myslím, že pro všechny bude lepší, když se budete i s manželem věnovat plně svému dítěti, na které jste se tak těšili, a nebudete se zabývat neustále tím, že se na vás někdo dívá a něco píše, notabene když dostal od vás pozvánku, aby se díval a psal...
28. 01. 2010 | 08:51

aleš007 napsal(a):

pokud někdo vyžaduje "dress code" , jistě to uvedl na pozvánce a při vstupu důsledně kontroloval dodržení...

Jsem zvědav, jestli paní Paroubková ty své kydy o pytli od brambor astarých kapesnících aspoň někdy zrealizuje, bylo by to dojemné vánoční foto :o)
28. 01. 2010 | 09:02

Jonathan napsal(a):

Pokud by jste nepoužívali novináře na své promo, mohli jste vše zastavit a vykázat je z kostela. Nevím, ale za oltář si pan biskup nikoho pouštět nemusí. Nikdo kromě něj tam nemá co dělat. Do pytle svou dceru oblékat netřeba. To by neudělal nikdo. Ale jako každý člověk by měl být před bohem pokorný a ten blýskavý nápis Dior byl ukázkou zoufalství. Pan biskup taky nemá na sobě nápis Replay, Diesel a tak. Chce to trošku pokory, která i Jyrkovi docela chybí. Naučte ho radši zapínat knoflíček pod kravatou, protože tak se projevuje křupan i když má na sobě oblek Hugo Boss a hodinky Cartier.
28. 01. 2010 | 09:07

Nemo X napsal(a):

Tak tahle diskuze předčí moje veškeré očekávání, a že jsem už na ledacos zvyklý. Ale k něčemu dobrá je, vždycky mě vrtalo hlavou, kde se u nás vzalo tolik práskačů a STBáckých s.áčů. A oni jsou tu stále, jak mají pocit anonymity a nepostižitelnosti, už vyrazí.
Tu upozorní, tady trochu kopnou,zesměšní, jinde hodí námět k přemýšlení a jen se doma u lahváče chechtají, jak to zabírá:-)To jsem to těm Paroubkům dneska nandal, co? To si musím dát ještě jedno:-)
Jen nějak nevím, jaké poučení z toho vyplývá :-)
N
28. 01. 2010 | 09:08

Taka napsal(a):

Tak to je hodně trapnej článek,paní Paroubková. Snažíte se být vtipná,ale nějak Vám to nevyšlo.
28. 01. 2010 | 09:14

paparazzi napsal(a):

větší chudáky a otravy veřejného prostoru tahle republika nemá. nabob socialista a jeho ženuška, hurá, za pár let to kvůli těmhle zmrdům všichni odneseme bankrotem.
28. 01. 2010 | 09:15

IP OOOOO napsal(a):

Proč máte neustálou potřebu obhajovat své jednání?Potrefená husa se nejdříve ozve,jste vztahovačná,stárnoucí, nosatá žena s chmířím na hlavě,raději zalezte a dejte pokoj, pí Paroubková.
28. 01. 2010 | 09:25

Pavel napsal(a):

Milá paní Paroubková.Pohoršujete se nad reakcí médií, které poukázaly na luxusní botičky Vaší dcery. Jistě, lze říci, že je to maličkost,hloupý detail...a reakce je neadekvátní,ubohá,závistivá.... Osobně je mi to jedno, klidně dcerku oblečte do oblečku ze zlata a na krk ji dejte řetízek s diamantem...je to jen otázka vkusu a samozřejmě peněz...a v tom vidím jádro pudla....lidé prostě vnímají, že Váš manžel není šéfem soukromé prosperující firmy (např. Mikrosoftu),ale je politikem, na jehož příjmy se skládají občané (obrazně řečeno)..a navíc je politikem, který hlásá sociální rovnost,spravedlnost atd. Jak se s jeho názory a postoji slučuje Váš postoj: ..já na to mám..?Klidně na to mějte, ale, prosím, nekažte vodu a přitom pijete víno ( spíše koňak)!
28. 01. 2010 | 09:36

Helena napsal(a):

Tak vzdělaná a přitom tak hloupá.
Co jste čekala?

Přesto o toto si koledujete! Máte, co si zasloužíte.

A docela Vám to přeji.
28. 01. 2010 | 09:38

Myrek napsal(a):

ubohe dite. Mit za otce Jyrku, 60 let, vysoka nadvaha, vic nez 10 let tady prudit nebude a matku, ktera svym chovanim, vcetne tohoto blogu dokazuje, ze to ma v hlave nestandardne usporadane, je velike nestesti. Snad by to slo vyresit adopcii do slusne rodiny.
28. 01. 2010 | 09:56

Michal Macek napsal(a):

pavel:

mate recht!
28. 01. 2010 | 10:01

Mirka napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
nic si z toho nedělejte. V našem státě se bohužel platí za to, že někdo má něco na co ostatní nemají. Já osobně mám 4-letou dcerku a sem tam si neodpustím nějaký značkový kousek pro ni, i když vím, že z toho za chvíli vyroste. Každá maminka chce mít z dcerky princeznu. Vaše malá malá je nádherné miminko a křtiny jsou událost na které musí být "in". Nic si z novinářů a z ostatních kecalů nedělejte. Margaritce hodně zdraví a Vám hodně pevné nervy. Bohužel se tady u nás úspěch a popularita neodpouští.Krásný den. Mirka J.
28. 01. 2010 | 10:04

Innuška napsal(a):

Milá Petro, přečetla jsem si článek na vašem blogu a jsem upřímně řečeno v rozpacích. Chápu, že vám vadí chování novinářů (čemuž se ani nedivím), ale to, že jste křest pojali v duchu v jakém jste ho pojali je váš problém.Pokud vím, tak křest je rodinná záležitost, takže si myslím, že by tam měla být rodina, blízcí přátelé. Ovšem když jsem viděla kluky Grosse, Tvrdíka, Krampola - to jsou opravdu vaši blízcí přátelé??? Sem trošku sedí pořekadlo Jaký si to uděláš, takový to máš. Vy jste se rozhodli pro veřejný křest s mnoha lidmi a přizvali jste i paparazzi, tak se nemůžete divit, že to takhle dopadlo.
Upřímně, jsem stejně stará jako vy, mám tři děti, ale kdyby jedno z mých dětí mělo takovýhle křest, byla bych z toho hodně smutá.

Druhá propíraná věc, botičky od Diora a oblečení. Budu upřímná. Ráda děti krásně oblékám, ale oblečení vaší dcerky se mi moc nelíbilo. Ale nevím proč se kdokoliv - novináři, čtenáři tohoto blogu, čtenáři bulváru ... - pohoršují nad tím, že vaše dcerka měla botičky Dior. Vždyť přece každý, kdo nese své dítě ke křtu svatému chce, aby bylo krásné a mělo na sobě to nejlepší co má. Je mi jedno, jestli to byl dar od kmotry, nebo jste jí toto oblečení koupila sama. To je jen a jen vaše věc a nikomu do toho nic není.

Jen je mi líto vás, máte první dítě a sami jste si svým přístupem ze křtu udělali šaškárnu. A jediné na co si budete až budete stará kolena z toho pamatovat budou nechutně se chovající novináři a kauza oblečení vaší dcery a to je hodně hodně smutné.

Přeji vám i vaší dceři hodně zdraví. I.
28. 01. 2010 | 10:05

Harry napsal(a):

Jedna věc je, že Jiří Paroubek a lidé, kteří mu radí v mediálních otázkách, měli mít více rozumu a nedělat z křtin své dcery takovou velkolepou akci (i když je před volbami ...).
Druhá věc je chování novinářů - zde s paní Petrou musím souhlasit, že přijít do kostela v ošoupaných džínách a vytáhaném svetru může opravdu jenom buran. A čeští novináři se bohužel dost často jako burani chovají a co mi vadí mnohem víc je to, že většina z nich je naprosto neseriózních. Snad jediné sdělovací prostředky, kde se člověk dozví objektivní informace, jsou Česká televize (zřejmě proto tolika lidem leží v žaludku ...) a server AKTUALNE.CZ .
28. 01. 2010 | 10:10

Robert napsal(a):

To nenapsal ani Dimun, ani Tvrdik. Pochybuji, ze by to byl i nekdo od Soukupa z agentury Médea. Spis to byl ale nejaky uplne externi copywriter. Obcas to je to i vtipne, ale casto prvoplanove.
28. 01. 2010 | 10:16

monroe napsal(a):

Paní Paroubková,

nejen vaše příspěvky, ale především kontext, v jehož rámci je zveřejňujete, už skutečně překračuje hranice kreténismu. A starý (=Jyrka) se pro změnu zhlédl v Klementu Gottwaldovi. Vy jste mi tedy dvojka :-) to se opravdu jen tak nevidí.
28. 01. 2010 | 10:16

neo napsal(a):

Mirka:

hezký a pravdivý příspěvek.

Právě ale pan mažílek hlásá, že úspěch se neodpouští.

Ti sanživí, pracovití plaťte. Líní a neschopní, nechte se živit.
28. 01. 2010 | 10:17

Harry napsal(a):

To Pavel:
Nevidím velký rozdíl v tom, zda je někdo šéfem prosperující soukromé firmy nebo dobře placeným státním zaměstnancem. Poslanci, ministři, premiéři atd. neberou zrovna málo, ale co je to např. oproti šéfovi státních ČD Žaludovi? Jistě, ti politici jsou placeni z našich daní, ale neodrbává např. ten vámi zmiňovaný Microsoft většinu lidí (i firem) rovněž? Tím, že zneužívá své monopolní postavení a stále uživatele nutí kupovat si pořád výkonnější PC. Myslíte, že by se ten jejich software nedal vymyslet tak, aby fungoval i na slabších PC?
A k těm botičkám - když je malá Margarita dostala darem, tak je měli rodiče vyhodit jenom proto, aby to nepobuřovalo daňové poplatníky?
28. 01. 2010 | 10:20

Zdenek napsal(a):

Mila Petro,

chapu Vas, je to strasne, jak po Vas s Jirim ty hyeny jdou. Mate to za potrebi? Co takhle se na to v zajmu rondiny pekne vykaslat, Jiri necht slozi vsechny funkce a odlette vsichni uzivat spokojeneho rodinneho zivota treba prave do slunneho Recka. Jiri tam muze potrenovat skok daleky a se svymi desetimetrovymi vykony vyhrat olympiadu v Londyne, klidne za Recko. Ulevi se vsem!
28. 01. 2010 | 10:38

Replica Burberry handbags napsal(a):

Napadly mně pouze dvě možnosti.: v této větě máte chybu... nemá tam být mně, ale MĚ nebo MNE.
28. 01. 2010 | 10:44

J.Potměšil napsal(a):

Asi jsou legitimní výhrady diskutérů, že jste si, paní Paroubková, raději na křest neměla zvát novináře. Na druhé straně buzerace kvůli drahým botičkám je trapná a hloupá. Křest je věc tak zásadního významu, že si zaslouží i odpovídající péči a přípravu, a jak křtěná osoba, tak Bůh, si jistě zaslouží, aby se do křtu trochu investovalo s tím, že jde o slavnostní a výjimečnou událost. Projevením vědomí si významu události pak může a má být i to, že "vše bude jen to nejlepší". Chudá i bohatší rodina ráda věnuje to nejlepší, co má nebo může, a je to tak dobře. Pana Paroubka opravdu, ale opravdu, nemusím (byť na jeho obranu připouštím, že mí známí z neziskové sféry si jej z osobních rozhovorů pochvalují jako vstřícného, naslouchajícího a opravdu i sociálně cítícího), zde je ale přenos animozity vůči němu i na Vaši osobu, potažmo dceru, trapný, hloupý, až nechutný. V této "kauze" (ač ze zásady nevolič soc.-dem, o komunistech nemluvě) proto stojím jednoznačně na Vaší straně a útoky novinářů i jiných si myslím opravdu nezasloužíte.
28. 01. 2010 | 10:44

Skalnička napsal(a):

Vážená paní Paroubková. Nedivte se bouřlivé mnoha lidí, která přišla jako odpověď na provokativní fotku botiček od Diora. Vaše Margaritka si botičky jistě zaslouží a byla by to Vaše soukromá věc, kdyby... Kdyby Váš manžel nebyl politikem, který momentálně ruinuje poslední zbytky státního rozpočtu do kterého přispíváme my všichni, proti zdravému rozumu, stylem po nás potopa připravuje nesmyslené zákony.Kdyby Váš manžel neapeloval na to, jak máme být solidární s chudými a potřebnými - myšleno hlavně s jeho důchodcovskou voličskou základnou a nechystal progresivní daň pro "zlé bohaté". V dané situaci jsou ony botičky symbolem a čirou provokací. Vámi zvolený styl prezentace neodpovídá úrovni politika sociální demokracie západního stylu, nýbrž elitářské politice banánových republik. Před volbami jasný signál pro voliče: Paroubkovi mají právo být bohatí, my všichni ostatní si budeme utahovat opasky, šetřit a dívat se, jak šťastná rodina premiéra prosperuje a žije si "na úrovni". Pokud chcete příště soukromý obřad, udělejte jej v tichosti. Ono demonstrativní křtění dítěte před novináři vyznívá lacině, pokrytecky a nedůvěryhodně. Oko důchodce - voliče nezůstane suché. A spoustu maminek, zaměstnaných lidí, kteří šetří kde mohou akorát nadzvedne ze židle.
28. 01. 2010 | 10:46

Jana napsal(a):

Dobrým zvykem, i v nejchudších rodinách bylo, že vybraní kmotři obdarovávali své kmotřence nejen při křtu, ale po celý život. Každému je do toho prd, co malá Margarita od své kmotry dostala a každému je prd do toho, jestli měla na botičky za 100 Kč, nebo 20 tisíc. V tomto státě je jedno jestli novináři jsou pozvaní, nebo nepozvaní, protže tak, jako tak na nikom nenechají nit suchou. Zaplať Pán Bůh, že jsme obyčejní lidé, že nežijeme pod drobnohledem. Není co závidět. Přeji malé Margaritě hodně zdraví a štěstí a šťastné rodiče.
28. 01. 2010 | 11:05

Standa napsal(a):

je správné, že bráníte paní Petru Paroubkovou a její dítě, ale pozor, přátelé, nenazývejte malou Paroubkovou princezničkou. Uvědomte si, že je to dítě socialistické skrz naskrz, i kmotra je levičák, takže je třeba mimino nazývat správně malou soudružkou, malou přítelkyní. Princezničky jsou zpátečnice a budou po zásluze zničeny.
28. 01. 2010 | 11:09

Standa napsal(a):

ano, Jano. Každému je do toho prd, stejně jako může být každému řediteli ČEZu prd do toho, zda mají důchodci co jíst nebo matky s dětmi menší mateřskou než vloni. Vyřiďte to v Lidovém domě, tam jim to pořád nějak nedochází.
28. 01. 2010 | 11:10

Karel Nový napsal(a):

Paní Paroubková,to je snad úplně jedno,jestli má Vaše dítě ty boty od kmotry nebo od Vás,ne? Nikoho to nezajímá,tak nás s takovými banalitami neotravujte a raději se soustřeďte na dítě a nepište takové šílené plky. Máte snad laktační psychózu?
28. 01. 2010 | 11:15

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den, pane Experte,
před dvěma a půl lety se to tu jen hemžilo "prdelema", "idiotama" a "čurákama". Poté jsme se hrubé urážky rozhodli promazávat, postupně se diskuse zkultivovali, nemažeme většinou více než několik hrubě urážlivých textů za den. Čili ano, mazání hrubě urážlivých textů podle mého názoru vedlo ke slušnějším diskusím. Mazáním se snažíme udržovat prostor, aby si zde kdokoliv mohl slušně, bez urážek vyměňovat jakékoliv názory s kýmkoliv.

Na našem postupu nehodláme nic měnit, považujeme jej za efektivní.

Na českém internetu jsou stále k dispozici fóra, kde lze urážet bez omezení. My se zde snažíme hlídat nic více než základní pravidla slušnosti.

Hezký den
Zdeněk Mihalco
28. 01. 2010 | 11:23

Lucie V. napsal(a):

Paní Petro, k oblečení vaší dcerky....Přece oba s manželem vyděláváte,tak si můžete koupit pro dceru věci jaké se vám líbí.Na tom není nic špatného.Proč tohle neříct narovinu?Proč do toho tahat pytle od brambor... ( tím si akorát zaděláváte na další pitvání tohoto "problému" a úsměšky).Copak se stydíte za to,že děláte svou práci a dostáváte za ni zaplaceno?Když si na něco vydělám,nemám přece důvod stydět se za to,že jsem si to koupila...A co je komu do toho,kolik to stálo?
28. 01. 2010 | 11:24

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, který byl v rozporu se záměry těchto stránek - což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
28. 01. 2010 | 11:26

Ida napsal(a):

Křest je svátost a jako takováse má brát, je to ontimní vztah mezi dítětem a Bohem zprostředkovaný rodiči, oni za něj slibují a prosí u Boha. To jen na okraj. myslím si, že tam měla být rodina, možná pár nejbližších přátel a do médií jste si mohli poslat fotku po obřadu s dovětkem kdy a kde se obřad konal. Stačilo by i tak by to bylo pro ně velké sousto, možná to doplnit poskytnutím rozhovoru. A teď k oblečení. Tradící je slavnostní nevyzívavé oblečení pro zúčastněné, dítě na znamení, že nemá žádný hřích má být celé v bílém. Každý rodič se snaží, aby dítě o křtu mělo krásné oblečení, které se schovává na památku, v některých rodinách se i dědí, hlavně oblečení z dob babiček s krajkami, výšivkami. takže i Margaritce byste měli oblečení ponechat na památku. Kolik stálo bych nediskutovala, každý si koupí to, co si může dovolit a i ti chudí na křtu nešetří a kupují jen to nejlepší, to přece je známé i z historie. takže paní Paroubková, neřešte oblečení vaší holčičky, stejně s tím už teď nic naděláte. O hračkách a dárcích nezačali mluvit novináři, ale vy sama. Proč, tak to nevím. Nebo snad novináři kontrolovali obsah balíčků? Asi ne, tudíž řeči, že dárky rozdáte potřebným, že odeberete dcerce hračky... t o jsou věty, které mě, jako matce bolí u srdce. Nedokázala bych svému dítěti vzít hračku o které ví, že ji má. Jednou je jeho a nikdo nemá právo mu ji brát, ani vy. Jak by bylo vám, kdyby jste něco dostala a vaše matka by rozhodla, že vám to odebere a dá někomu jinému??? takové věci se přece nedělají. A vůči tomu, kdo věc daroval je to projev neúcty a pohrdání. Jak by se vám líbilo, kdyby jste někomu něco darovala, on to nadšeně přijal a vzápětí by to tzv. poslal dál? Vaše holčička je ještě maličká,proto je plně závislá na vás a to si uvědomte. neberte ji šťastné dětství, hračky a soukromí. Kariéra vašeho muže nese sebou ztrátu vašeho soukromí a proto se snažte, aby jste soukromí neodhalovala víc, než je nutné. A závěrem, darovat kočárek? Já vím, mrzí vás a je vám líto, co prošlo tiskem, ale ruku na srdce, máte zkušenosti s novináři a dalšími lidmi a víte, že jsou mezi nimi solidní, ale většina z nich se chová zištně a pro zisk napíše vše tak, aby to vyznělo jako skandál a zvýšilo to čtenost novin, nebo sledovanost pořadu. Takže darovat kočárek můžete, ale až ho holčička nebude potřebovat, važte prosím svá slova, jste příjemná dáma, tak se nesnižujte na úroveň mediálních princezen z řad našeho šoubyznysu. Mějte proto nadhled a věřte, že někdy je lepší mlčet, než cokoliv vysvětlovat. Držím vám palce, ať to ustojíte a přimlouvám se za dcerku, neberte jí dárečky, které dostala, ona si to nezaslouží. Neznám vás osobně, pouze přes média, ale myslím, že jste normální "ženská" a jako taková my jste velmi sympatická. Přeji vám příjemný den.
28. 01. 2010 | 11:33

Acidburn napsal(a):

To Lucie V.: jasně, Paroubek vydělává stejným stylem, jako megaspořivec Bohuš Sobotka. To se jim to utrácí, když je platí erár - i z vašich daní, vážená paní. Kdyby byl Paroubek kapitán českého průmyslu nebo alespoň normální soukromý podnikatel, tak by nikoho nezajímalo, jaký má příjem.
Kdyby Paroubek všude nevyřvával, jak oškube bohaté, jak je důležitá (vynucená) solidarita a jak zvýší daně i státní dluhy, nikoho by obutí jeho dcerušky nezajímalo.
Protože však Paroubek je předseda socialistů a současně poslancem v parlamentu, tak je toto chucpe pochopitelně kritizováno.
28. 01. 2010 | 11:38

mamina napsal(a):

milá Petro,,také mám vymodlené děti a pokud bych mohla,tak je také obleču co nejkrásněji.Bohužel moje situace,,mi to nedovolí,,ale i tak Vám napíši,,že vše je jen o lidské závisti.Přeji Vám i maličké hodně zdravíčka a držte se.
28. 01. 2010 | 11:42

Opitz napsal(a):

Bože můj, to je tak trapné až to uráží inteligenci slušného člověka. Doslova zneužít křest vlastního a jediného dítěte k tomu, aby si tato paní vyřídila účty s médií, to chce mít v hlavě pořádnou bramboračku... Tenhle váš blog je větší trapnost než nasadit dítěti při křtu boty od Diora, především v kontextu manželství s předsedou ČSSD, která údajně hájí zájmy těch sociálně slabších... Vždyť to není výsměch skutečně bohatým lidem, ti na takové kolotočářské manýry nahlížejí s despektem ale je to výsměch voličům vašeho údajně milovaného manžela...

Tohle je ještě horší než óda... Doufám, že pan Stejskal nebude zasahovat a nebude to vysvětlovat, jak jste to celé myslela a jak jsme vlastně všichni strašlivě omezení, že jsme ten váš brilantní jinotaj nerozpoznali... Jednoduše řečeno podruhé zde dokazujete svou malost, svůj křivý charakter, svou trapnost a nadutost... Bože chraň tuto zemi, aby ji znovu vládl Paroubek, s kterým asi pěkně manipuluje tato omezená a trapná ženská...
28. 01. 2010 | 11:48

Tomi napsal(a):

Vážená paní Petro, Vy jste si opravdu neuvědomila, že Váš manžel již rozjel předvolební kampaň?
28. 01. 2010 | 11:50

Radushi napsal(a):

Nechápu, co je komu do toho, jak si kdo obléká svoje dítě!!! Nejsem zastáncem pana Paroubka nebo fanynkou paní Paroubkové, ale ten útok na ně je pouhá ubohost. A nerozumím jak někdo se může vyžívat v tom, že kazí jiným den, který má být pro někoho krásnou vzpomínkou na celý život.
28. 01. 2010 | 11:53

ydob napsal(a):

Moc hezké, moc..... Z každé věty tryská urputná snaha o jakýsi humor a nutnost grafomansky vysvětlit, proč události při křtu nabraly onen vývoj. Vysvětlení, proč šéf socdemáků není schopen zabránit bulváru účastni na soukromém církevním obřadu jaksi chybí. Takže buď je tam chtěl nebo je neschopen, že..... A úroveň článku novopečené matinky rozhodně nelze omluvit šestinedělím (nakonec, nad svou dceruškou se příliš nerozplývá a pouze konstatuje, do čeho jí oblékne příště. Jakoby popisovala, jakou barvou si příště nechá vymalovat kuchyň....). Takže nezbývá konstatovat, že celková úroveň článků pí Paroubkové je zcela konstantní a člověk, který sem omylem zabrousí, se nutně musí ptát: "Proč, proboha???!"
28. 01. 2010 | 11:54

Jakub napsal(a):

Dobrý den,Petro.
Vykašlete se na novináře a hloupé reakce.Myslím si,že dárky,co dostala Vaše dcera by se neměly rozdat,jelikož dárky se nechávají a mně osobně by to přišlo líto,kdybych na základě trapných a závistivých reakcí,odebral svému dítěti dárky,které mu byly věnovány z lásky.
Závist a nepřejícnost se hlavně v Čechách nosí.Jakub.
28. 01. 2010 | 11:55

karel hiltscher napsal(a):

Paní Paroubková,
měla by jste svoje děťátko oblíkat trochu víc sociálně demokraticky,když už se k tomu hlásíte a máte doma toho nejpozornějšího sociálního demokrata.Takhle se začínáte podobat panu Grossovi,který momentálně žije jako ten nejkřišťálověčistější sociální demokrat.Je vidět,že to opravdu myslel upřimně a hlavně sociálně demokraticky.Pytel od brambor není nutný.Možná se nad tím zamyslete co Váš manžel zastupuje a jak Grossujete.
Nashledanou
28. 01. 2010 | 11:57

Krysa napsal(a):

:-))) Tohle je holt nevýhoda toho, být manželkou politika, který se snaží tvářit jako ochránce chudých. Dát pak dítěti luxusní výbavičku je plivanec do tváře všem těm, které by pan Paroubek měl v politice zastupovat. Špatný výběr, madam..
28. 01. 2010 | 12:04

Berta napsal(a):

Pani Paroubkova,
jste osoba verejne vystupujici dobrovolne, tak nevim, proc se rozcilujete nad "desitkami fotografu" na krtinach vasi dcery. Kdyz jsme krtili dceru my, byli u toho vseho vsudy 4 fotografove z rad znamych a taky se neuslapali.
Pokud jde o vase rozhorceni, ze vam vytykaji luxus, ano, na krtiny se chodi v lepsim obleceni, ale v momente, kdy se tu snizuje potrebnejsim materska, je to opravdovy nevkus a mohla jste to kmotre setrne vysvetlit a dceri dat boticky jine (nabidka je siroka, vim to z vlastni zkusenosti, krtili jsme pred 3/4 rokem) a tyhle si nechat treba na pamatku.
Dite opravdu do pytle od brambor oblekat nemusite, obchody jako HM, CA nebo Next maji nabidku slusnou a second handy jsou plne pro tuhle vekovou kategorii dobre zachovalych veci. Se svym kocarkem si taky triko honit nemusite, znam i drazsi, ale nam dobre slouzi Inglesina Magnum, tak u ni zustanu, vasemu spanelakovi by se tu po lese jezdilo blbe (sousedka ho mela a parkrat neprojela tam, kde my ano).
Myslim, ze vam asi bude chvili trvat, nez zjistite, ze je dulezitejsi, co do ditete vlozite, nez jak ho budete prezentovat coby predvolebni triumf sveho manzela. I kdyz pana Topolanka nemusim, je mi sympaticke, jak sveho nejmladsiho syna nepredvadi jak cvicenou opicku - a totez preji i vasi dceri, nesnazte se ji ukrast detstvi na ukor predvolebnich pruzkumu!
S pozdravem
28. 01. 2010 | 12:04

rella napsal(a):

Opravdu nemám slov,protože cokoliv bych použila by byla žalovatlná urážka.Vrchol rodinného výstupu byl,že darujete botičky potřebným.Už vidím dítko v kojeňáku,jak s ním běží doktorky na křest ve Vašich botičkách,nebo vděčnost nějaké samoživitelky,možná tak voličky sexy mozku(Musela jste ve svých 35letech hodně toužit po manželství,protože jeho mozek ani ostatní součásti bych nechtěla ani kdyby byl jediný na pustém ostrově a to mi je 62let).
Navrhuji,aby obleček byl putovní a dobré by bylo uspořádat každý týden loterii-jako demokraté pro všechna dítka bez rozdílu náboženství.
28. 01. 2010 | 12:07

Ami napsal(a):

Vážená pani Petra,
výborný článok. Je smutné, že niektorí čecháčkovia nemožu prekonať závisť, keď vidia, že sa peknej a ešte k tomu slovenskej prekladateľke darí, že má s úspešným mužom sociálnej demokracie krásne dievčatko. No, ale oni už iní nebudú. Prajem Vám, i celej rodinke všetko dobré, nech trebárs i puknú od zlosti.
28. 01. 2010 | 12:11

Šárka napsal(a):

Co je komu do toho co měla malá Margaritka na sobě,hlavní je,že jí to slušelo.A taky nechápu,proč by se toho mělo to mimčo vzdát,paní Petro nechápu,proč by jste to měla někomu dávat,koukejte to schovat malé na památku,stejně jako jí později schováte první ustřižený pramínek vlasů nebo první zoubky,které vypadnou.
Nejsem příznivec strany ČSSD,ale myslím si,že když na to rodiče mají,tak proč by to svému dítěti nedopřáli.A voliči ČSSD,kterým se to nelíbí a kteří na takové oblečení nikdy nebudou mít,ať jdou do práce a nečekají o kolik se jim zvednou soc.dávky.
28. 01. 2010 | 12:13

Martina napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

pokud nechcete medializovat své dítě, tak to prostě nedělejte! Člověk by ty botičky od Diora přešel. Přece jen, je to Vaše první miminko, chcete ho mít načančané. To, co ale předvádíte Vy s alotriem zvaným Křtiny, je docela tragédie...
28. 01. 2010 | 12:14

David Maňásek napsal(a):

Paní Paroubková,

ach můj Bože!
Opravdu to píšete sama!
Nechce se mi věřit, že tyto úvahy píše člověk vysokoškolsky vzdělaný.
28. 01. 2010 | 12:14

KM napsal(a):

To, že jste hloupá je o Vás známo, ale že se s tím i chlubíte je k neuvěření.
28. 01. 2010 | 12:22

Leon Berger napsal(a):

Podívej se, milá Petro, tvůj manžel byl a je pro většinu lidí minimálně "problémový typ", za to jak vypadá sice může jenom částečně, ale jaký je povahově a morálně, to je do nebe volající... Já osobně ho považuju za naprosto bezskrupulózního hulváta a profesionálního lháře- a ty sis ho takového brala.. Je naše právo mít na vás všechny svůj vlastní názor - a vzhledem k tomu, že zrovna o tobě vím ledacos už z dob studií v Praze, tak to mohu komentovat tak,že jsi k tomuhle "paroubkocirkusu" vytrvale směřovala.. Jenom mi je líto toho dítěte, protože co z tý něšťastný holčičky může v tomhle prostředí vlastně vůbec vyrůst... :-(
28. 01. 2010 | 12:22

KLAD napsal(a):

Spíše se vyjádřím k předešlým komentářům. Je vidět, jak se po úřadech poflakuje hodně modré verbeže, která má čas se vyjadřovat na interbetu.
28. 01. 2010 | 12:22

Def napsal(a):

Paní Parobková, nic si z toho nedělejte. Ať dceru oblečete do luxusu, nebo do obyčejného, či co pytle, vždy se najdou lidé, kteří vás pomluvía budou urážet. Tomu se jako manželka vrcholného politika nikdy nevyhnete. Nejlepší reakcí na to je vše ignorovat a nevšímat si toho. Oni všichni ti, kteří pomlouvají a urážejí, jen čekají na vaši reakci, aby mohli ve svých pomluvách dále pokračovat. Tento národ neumí nic jiného než pomlouvat, závidět, štvát jeden proti druhému. Proto je na tom tak, jak je.
28. 01. 2010 | 12:24

Ivča napsal(a):

Celý je to k zblití. Ať už se na to člověk dívá z jakéhokoli úhlu, toho mého nebo naopak toho paní Paroubkové. Ale jedna hrůza se nad tím vším vznáší, ať to vezmete odkudkoliv: chúdinka ta maličká.... Na to, že jste se na ni tak těšili, jí zatím moc normální dětství nechystáte :-( Nechci Vám radit, Petro, ale jako máma od dvou šťastných dětí si neodpustím: vykašlete se konečně na to, jak Vy sama vypadáte, co o Vás kdo říká nebo si myslí. Máte zdravé dítě, tak si to proboha začněte užívat!!! Vždyť Vy se zatím pořád jen vztekáte a píšete nějaká nesmyslná prohlášení....věřte nebo ne - Vaše dcera TOHLE nepotřebuje. Ta potřebuje mámu a tátu, kteří budou v klidu a budou se věnovat JÍ - ne sobě a svému mediálnímu obrazu.
28. 01. 2010 | 12:25

Radka napsal(a):

:-D Když mám s novinářema problémy, nezvu je na křest:-D Bože bože...
28. 01. 2010 | 12:25

Luboš ŘEZNÍK napsal(a):

Paní Paroubková II,

jen tak dále. S úsměvem vnímám Vaše "problémy" a říkám si, kdo chce kam, pomozme mu tam. Váše nářky jsou velmi ubohé, stejně jako Váš manžel:-)
28. 01. 2010 | 12:26

Michal Macek napsal(a):

ivca:

presne!
28. 01. 2010 | 12:30

Bob napsal(a):

Vážená paní Paroubková,ono by možná stačilo více sebereflexe a sebekritikya neházet všechno no lidi kolem-většinou sklidíte co zasejete.
28. 01. 2010 | 12:31

Čochtan napsal(a):

A co dostala od stranického přítele Kočky ? Kolotoč ?
28. 01. 2010 | 12:32

Zdenkaj napsal(a):

Dobrý den,
při popisu křtin "z pera" paní Paroubkové jsem se skvěle pobavila - hlavně v úvodní části. Rodina Paroubkových je holt veřejně činná, takže si to vytrpěla - s pozvánkou či bez by tam paparazziové stejně tak vlezli. Proč Vám vadí drahá výbavička na křtinách? Jestli se někdo chce třeba ženit v riflích, je to jeho volba, ale většina lidí v těchto chvílích dává přednost alespoň nějaké kultivaci.
Já bych dětem takto drahou výbavičku jistě sama nekoupila, ale kdyby mi ji třeba někdo z rodiny nabídl, považovala bych za samozřejmé a především za SLUŠNÉ, do ní dítě na křtu obléknout. Řekněte, kdo ne?
Pro někoho jsou zkrátka takovéto životní okamžiky významné a chová se dle toho.
28. 01. 2010 | 12:36

Jana Taborsky napsal(a):

Opravdu radoby vtipny clanek se Vam moc nepovedl.Primitivni metody-pytel od brambor a lapte-ukazuji vasi uroven.
28. 01. 2010 | 12:37

Acidburn napsal(a):

Je vám všem jasné, že kdyby novináři pěli na průběh křtu i na Paroubkovic rodinu chválu, že by tento blog nikdy nevzniknul?

Majstrštyk prťákova učedníka - to nemá chybu!
28. 01. 2010 | 12:37

Jan Seko 24let napsal(a):

Premyslel jsem, co jsem napsat.. pak jsem zjistil, ze jste mi vlastne uplne u prdele...
hezky den
28. 01. 2010 | 12:38

Barča napsal(a):

No já se jen pozastavuju nad tím, jak někdo řeší, co měla malá na sobě a kolik to stálo.Byli jste nakupovat kojenecké oblečení? A pokud chcete něco pěkného, tak to je normální cena.
28. 01. 2010 | 12:39

Jan Český napsal(a):

Paní Petro, konečně jsem se "dopracoval". na konec všech "příspěvků" a mohu se vyjádřit k výše uvedenému-je to čtení pro silný žaludek.Tolik zloby a zášti a v případě křtu- no to je spíše hodno klientů z Bohnic.Prosím,věřte, že mnoho dalších lidí v této zemi by toho nejen nebylo schopno, ale naopak vám všem přeje jen to dobré.
Jo a abych nezapomněl - vracím se k módnímu malůvkáři Marešovi.
V době projednávání těch jeho Reflexových zhovadilostí, se dva mladí v trmvaji č.24 bavili, podle čeho to maloval, když vzhledem k jeho minoritní sexuální orientaci nemůže mít osobní zkušenost?
28. 01. 2010 | 12:40

Anonym napsal(a):

Jak krásně by v téhle zemi bylo kdyby blbost kvetla
28. 01. 2010 | 12:44

Janina napsal(a):

Petro, vykašlete se na to. Lidé jsou fakt zaslepení závistí a zlobou.Tohle dokáží vyplodit jen omezené mozky.Buďte svá, tak jako doposud! Jana
28. 01. 2010 | 12:44

Jan BEGY napsal(a):

Vy jste skutečně velmi jednoduchá, když jste schopná takových závěrů. Jste stejný demagog jako Váš sexymozek. Doufám, že po volbách půjdete do politického důchodu a nebudete muset řešit takové stupidity.
28. 01. 2010 | 12:45

sarmyn napsal(a):

Šmarjá tady je to samý závistivec...i kdyby na sobě to dítě mělo hadříky za milion, co je komu do toho...Každá máma chce mít svýho mimíska nejkrásnějšího....A holt patří k těm co jsou veřejně profláknutí, tady by ani malý kostelík v Horní Dolní nepomohl....asi se málo zajímám o Blesk a Šíp, když mi tahle "kauza" doteď unikala...A jen pro přesnost, nejsem fanynka socanů ani Paroubků..em
28. 01. 2010 | 12:45

Dáša napsal(a):

Proboha lidi, nechápu, jak může někomu vadit, to co měla malá Margarita na nohou. Vidím za tím jen a jen závist. Měli bychom přát té maličké, že se narodila v rodině, kde nikdy nebude trpět hladem a pocitem nedostatku!!!! Jaká jsme to společnost, když panu Paroubkovi vyčítáme, že věci, které dostala předá dál, až jim uroste!!!! Co byste chtěli??? To má vše co kdy dostane darovat, abyste měli klid??? Vzpamatujte se. Je mi z vás smutno.
28. 01. 2010 | 12:48

Jan BEGY napsal(a):

Tohle přece není o závisti. Oni si přece pozvali novináře a chtěli tu akci dostat do médií, což se jim skutečně podařilo. Jenom s jiným efektem než zamýšleli a teď se nad tím pohoršují:-) Když by byla dostatečně soudná, tak drží ....
28. 01. 2010 | 12:49

NostraDáma napsal(a):

Teda lidi, vaše starosti bych chtěla mít.
Pěkný den.
Petro, hlavu vzhůru! ♥
28. 01. 2010 | 12:51

Standa napsal(a):

no když vám tak vadí závist, tak byste měli přestat řešit, kolik má Dalík bytů. Jenže to nedokáže ani ta slepice od Dióra, natož vy, obyčejní lidé, kteří malé princezničce přejete, aby se měla co nejlíp a na malého Topolánka ječíte, že je panchart.
Holoto socanská, fuj.
28. 01. 2010 | 12:53

Dadi napsal(a):

Máte pravdu, paní Paroubková.
Co se Vašich eskapád před fotografi týče, tak "Na Oscara to sice není, ale dětem to stačí."
Mimochodem ty botičky jsou asi tak vkusné, jako plastová kabelka do divadla. Na křest se chodí v křestních šatečkách, slavnostně, bez flitrů a hlavně bez reklamních nápisů na tričku.
Jinak co se afér týče, tak opakuji znovu a stejně jako v tom smazaném příspěvku, že nevím, proč připomínáte toskánskou aféru, když Váš drahý amnžel měl aféry tři, dvě v rozporu s morálkou (Ďuričková, Kováčová) a třetí se týkala dokonce vraždy na křtu jeho knihy.
Ve srovnání s tím je nějaké opalování bez na soukromém pozemku docela nevinné trávení volného času.
28. 01. 2010 | 12:54

Ivana napsal(a):

Dobrý den,
práce bulváru se mi moc nelíbí, ale nějak s Vámi nedokážu soucítit. Proč?
1) Myslím, že kdybyste opravdu s manželem preferovali soukromí, přestali byste o něm dávat rozhovory:-) Koneckonců, u politika by nás mělo zajímat, jak a kam chce vést zemi, a ne jestli umí přebalovat. K čemu nám vlastně taková informace je? Co myslíte?
2)I křtiny Vaší dcery šlo nepochybně udělat bez médií, kdybyste o to opravdu stáli.
3)Nedokázala jste mě přesvědčit, že Vám paparazzi na křtinách do okamžiku kritiky v tisku vadili.
4) Váš manžel patří mezi vrcholné politiky a ti by měli umět zvážit pro a proti - když se politik prezentuje jako ten, co podporuje sociálně slabé, tak botky od Diora u koholiv z rodiny jsou politickou chybou. Dobrý politik by to měl vědět (a pokud ne on, tak jeho chytrá žena).
5)V některém článku (snad autorizovaném) jsem četla, že chcete manželovi před volbami pomáhat. Jste vzdělaná, tak proč si nenajdete k diskusi nějaké náročnější témata (zaměstnání žen s malými dětmi, školství, zdravotnictví - co já vím), než takové hloupoučké tlachání - dělat Stepfordskou paničku přece nemáte zapotřebí.

Na závěr bych asi měla napsat, že nejsem voličkou ČSSD.

Ivana

PS: Doufám, že pokud dárky pro Vaši dcerku opravdu rozdáte, tak k tomu nepřizvete novináře, ale uděláte to konečně v SOUKROMÍ.
28. 01. 2010 | 12:57

Eva napsal(a):

Milá paní Paroubková,
mě osobně je jedno zda měla Vaše dcera značkové botičky či neměla. Pokud to byl dárek od kmotry, tak je samozřejmé, že jí dárek nevrátíte zpět neboť se domníváte, že by to nebylo vhodné či aby Vás lidi nepomluvili.
Nemůžete za minulost a chování svého manžela. Jen Vás chci moc poprosit, abyste svému manželovi sejmula pásku z očí, aby konečně prozřel a začal něco pořádného dělat pro lidi a tento stát. Sliby nestačí.
S pozdravem
28. 01. 2010 | 12:59

Zuzana napsal(a):

Nezlobte se na me ale bud vy nebo nekdo ve vasem okoli je tak strasne hloupej ze to na rovine zacina a za rohem pokracuje. Taky jsem nechavala krtit dceru a zadnej kolotoc z toho nebyl?? jaky hosty, krest je rodinna zalezitost a hotovo, udelat ze krtu estradu pro 150 strasne dulezitrych hostu a novinaru nebyl vas napad??? Vyrazne mi svym chovanim pripominate pana Pomejeho a pani bartosovou, bohuzel u nich snad uz ani clovek nepremysli, zda jim zbylo aspon trochu soudnosti v hlave. Ty jsou uz totalne mimi. Vam by aspon trochu zdtraveho rozumu zustat mohlo...a je mi uplne jedno jak jste byli vy a vase dcera obleceny, to bych sem vubec netahala, to nema co koho zajimat...a kdo poukazuje na to jestli boty pro mimco staly 100 nebo 2000 korun to nema v hlave taky uplne v poradku s titulem nebo bez...
28. 01. 2010 | 13:04

Expert napsal(a):

To: Zdenek Mihalco
Pane Mihalco, vidím, že jste se pochválil, jak jste mazáním slov idiot a.p. zlepšil diskuzí na tomto blogu.
Pane Mihalco, zřejmě jsme vyrostli každý v jiném civilizačním okruhu, nebo nám alespoň vadí každému něco jiného. Pane Mihalco, vy pro kultivaci diskuse mažete, slovo idiot a jeden z diskutérů například píše v této diskusi 27.1.ve 21:02:15
" Paní PAroubková je skutečně pozoruhodná zoologická anomalie samice tura domácího s největším samčím pohlavním orgánem v této zemi"
Pane Mihalco, mažeme idioty a necháme předchozí věty ( a kdyby byla jediná a nejhorší).
PAne Mihalco a Stejskale, abychom se dobře pochopili.
Mně vůbec nejde o to, že jste smazali příspěvek, kde jsem použil termín idiota.
Mně jde o to, že pokud chceme řídit diskusi, měli bychom k tomu mít minimálně kriteria a vizi, co vlastně od diskuse a své práce obecně očekáváme.
Pokud se necháme vláčet pocity a politickými předpojatostmi, začne nám nutně hrozit, že se začínáme chválit, že jsme smazali idioty, ale nevšimneme si, že jsme mezitím vygenerovali diskusi, kterou je možno charakterizovat citátem diskutujícího, který jsem tady uvedl.
Pane Mihalco, pane Stejskale, Vy opravdu takto mluvíte a zejména myslíte v okruhu své rodiny a svých přátel, že Vám idiot vadí a diskuse jako je například tato nevadí?
Pane Mihalco, pane Stejskale, Vy jste opravdu schopni tento způsob moderování diskuse a z něho vyšlý produkt obhajovat?
28. 01. 2010 | 13:05

Petrescu napsal(a):

Vážená,
Váš způsob existování po boku největšího tlučhuby v ČR je přímo výsměchem všem sociálním hodnotám.Co vám není rovno, po tom je vám hovno. Spláchněte se i s manželem do kanálu a nedělejte ze sebe celebritu pomocí nemluvněte v DIOR botách.
28. 01. 2010 | 13:07

Prochy napsal(a):

Každé dítě se rodí nevinné a čisté. Za to co z něj vyrůstá mohou do značné míry jeho rodiče. Pokud Paroubkovi jako nástroj své medializace využívají vlastního novorozence, pak je velká šance že z holčičky vyroste buď arogantní a nafoukaná celebritka, nebo frustrované ubožátko. Za obě alternativy ponesou vinu Paroubkovi. A to jim kladu za vinu.
Ať si volí jako nástroj svého narcismu cokoli, jen ne malé děti. Ty za nic nemohou.
28. 01. 2010 | 13:09

Hanka napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková, nerozdávejte dárky Vaší Margity. Dostala je Vaše dcera a ať si je užije. Ona za to nemůže, že její rodiče jsou známí. Její křtiny, to bohužel byl jenom začátek.. teď to malá nevnímá, ale později bude zřejmě hůř. Přeju jí, abyste oddělili Vaši veřejnou činnost od jejího dětského života, tak budete určitě nejšťastnější.
28. 01. 2010 | 13:11

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy