Křtiny jako alotrium

27. 01. 2010 | 11:19
Přečteno 64835 krát
To byly ale křtiny! Jako ta nejlepší komedie. Samotný obřad ani náhodou neprobíhal v režii biskupa. Režie se chopili paparazziové. Byly jich desítky. Nejdřív se snažili převzít roli kněze a pobíhali z jedné strany na druhou za oltářem a ubohý biskup se je marně snažil napomínat. Přece jen roztrhané džíny a umolousané svetry a bundy nejsou tím vhodným obřadním oděvem. Ale paparazziové si s tím hlavu nedělali, byli „v práci“. A nějaký dress code je nezajímal, díra sem, flek tam – do kostela dobré...

Biskup byl vytrvalý a obřad i přes jejich snahu vedl sám. Tak se ho alespoň snažili při svých manévrech s fotoaparáty ušlapat. Zároveň se snažili ušlapat jeden druhého. Nejsmutnější byl osud čepice, která některému z nich upadla na zem. A oni po ni šlapali sem a tam. Manžel se je snažil na ni upozornit, ale vášeň je zcela ovládla a na nic nereagovali. Utvořili ragbyový mlýn a mleli se navzájem, šlapali po sobě, mířili na kněze a pak jsme se jejich cílem stali my. Co na tom, že nikdo z pozvaných nic neviděl. Ragbyový hráč se taky snaží podat co nejlepší výkon a o publikum se nestará.

Výkon podali opravdu výborný. Chápu, že úlohou novinářů je investigovat. Bohužel v tomto případě spíš trefili kozla a to hned několikrát. Odhalili rozmařilost mého muže srovnatelnou jen s toskánskou aférou. Dopustil se totiž strašného alotria, když dovolil, aby naše dcera měla na sobě botičky Dior – prý za 1700 Kč. Přiznám se, cenu neznám a ani mě nezajímá. Oblečení a botičky dostala od své kmotry Margarity z Řecka. Tam je křest velkolepou událostí. Margarita (ta větší) jela nakoupit oblečení pro sebe i pro malou do Milána. Je sice dcerou starého a zasloužilého socialisty (dlouhá desetiletí člena Panhelénského socialistického hnutí, kterého je také členkou), ale v Řecku neznamená, že by levicově smýšlející člověk měl chodit v teplákách. Vrcholně komické číslo však přišlo v momentě, kdy ji označili za herečku. Ještě, že má smysl pro humor. My jsme totiž obě herečky. Já jsem hostovala v Řecku několikrát, když jsem Margaritiným dětem hrála loutkové divadlo, které jsem jim dovezla z Prahy. A herečka Margarita jim ho pravidelně hraje sama. Na Oscara to zatím není, ale dětem to stačí.

Teď jen čekám, až bude pokračovat vyšetřování „řecké“ aféry mého muže. V tom přece něco musí být, když někdo daruje něco rodině politika. Asi v tom bude nějaká pěkná státní zakázka anebo zrada českých národních zájmů. Této zrady se ostatně dopouštějí desetitisíce českých turistů, když rozmařile opouštějí svoji vlast a dovolenou tráví v Řecku. Pravda, oni nejsou politici. Ani jejich manželky.

Naše komedie pomalu končí. Vzala jsem si z ní ponaučení. Margaritku budu oblékat do pytle od brambor, na nožičky jí dám laptě nebo omotám starý kapesník. Zahraniční herečky k nám už také zvát nebudu, ať zůstanou sedět doma. Dárky, které naše holčička dostala, rozdám aniž by je nosila nebo si s nimi pohrála. Dovolit jí to by bylo opravdové alotrium. Ona sama sice nosí také nějaké oblečení po své malé kamarádce a dětem, kterým bychom její několikrát nošené oblečení dali, by to jistě nevadilo, ale ať dcera našeho předního socialisty trpí. A ať se hosté, kteří ji chtěli potěšit, urazí. Co bychom neudělali, abychom náš ragbyový tým potěšili.

P.S.: Chtěla jsem také okamžitě darovat kočárek, ve kterém dceru vozím. Tak jsem si vyzkoušela zánovní kolečka, ale padala z nich. Nicméně poslanci v tajném hlasování odsouhlasili, že od teď pro jejich děti stačí náš hluboký kočárek a sportovní kočárek Topolánkových. Budeme si je pak i s ostatními maminkami poslaneckých dětí půjčovat. Už zbývá jen odhlasovat rozpis vycházek pro letošní rok.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

zdenekmihalco napsal(a):

Expert

Pane Experte, ano, takový diskusní příspěvek považuji za neslušný. Mohu jen zopakovat, co jsem napsal v příspěvcích výše. Není naší ambicí odstranit zcela všechny hrubě urážlivé texty. Nesedíme u diskusí 24 hodin denně. Náš cíl je pouze jediný: vytvářet prostor pro slušnou výměnu názorů.
28. 01. 2010 | 13:13

L. Johanovská napsal(a):

Vážená paní Paroubková, stejně jako se mi zdá nepatřičné vystavovat na odiv oblečení luxusních značek, ať již patříte k jakékoli straně, připadá mi dost zvláštní s jakou lehkostí říkáte, že svoji dceru připravíte o její dárky (tu je rozdáte potřebným, tam je rozdáte, aniž by je nosila nebo si s nimi hrála....). To, jak chcete působit na veřejnosti je jistě Vaše věc, skoro bych ale řekla, že proklamovat, že dítěti seberu dárky a předpokládat, že tím "zacpu pusu" všem kritikům, je trochu moc i na Vaše neumělé pokusy o nadsázku a ironii.
28. 01. 2010 | 13:13

Renata napsal(a):

Dobrý den, vážená paní Petro, přiznám se, že nejsem příznivkyní politiky Vašeho pana manžela, nikdy jsem ho nevolila a pochybuji, že kdy budu, nicméně to nic nemění na věci, že nejen Vám osobně, ale hlavně malé Margaritce, prostě celé Vaší rodině (tedy vč. pana Paroubka) přeji vše dobré a hlavně pak dostatek pevného zdraví.
Je bohužel jasné, že v pozici, ve které se nacházíte, budete snadným a žádaným terčem novinářů seriózních, ale i bulvárních slídilů, a těžko se zavděčíte, ať uděláte cokoliv. Upřímně Vám držím palce, ať tuto nelehkou pozici ustojíte. Nemám o Vás strach, jste žena silná a inteligentní, zvládnete to.
Mám dva syny (3 roky a devět měsíců), křtění nejsou, ale kyby bývali byli, bezpochyby by v tento slavnostní a jedinečný okamžik měli na sobě to nejlepší a nejslušivější oblečení - zkrátka chci říct, že to Margaritce ohromně slušelo, což jistě musí uznat i ti, kdož se do Vás tak "obuli", jenže napsat, že "to malé Paroubkové slušelo", to by bohužel kýžený efekt nepřineslo, s touto zprávou by se těžko kdo zviditelnil. Jsem přesvědčená, že kdyby křtili svou dceru oni senzacechtiví novináři, jistě by jí také značkové botky oblékli, jen je mít. Každý rodič by to tak udělal, jenže každý (díkybohu) není tak na očích, jako Vy. (Je vlastně úplně jedno, za co si Vás vzali do parády, něco prostě najít museli.)
Jsem zvyklá jednat tak, abych se neměla za co stydět a zároveň se nebojím své postoje a názory prezentovat a stát si za nimi, jakkoli by byly diskutabilní. Jste taky taková, což se mi na Vás líbí. Nenechte se znechutit, hodně stěstí Vám i Vaší rodině přeje Renata
28. 01. 2010 | 13:14

Jan Wawrosz napsal(a):

Docela hloupý blog od někoho kdo upřednostňuje politický kalkul před vcelku intimní rodinnou událostí.
A podotýkám, že se Vašemu manželovi poze vracejí ony útoky "na nejnižší lidské pudy", protože je to jeho denní chleba. Většině obyvatel této země je vcelku jedno jak se jmenuje Vaše dcera nebo jaké botičky měla na křtinách, případně zda je vůbec křtěná. Už vůbec nepodstatné je asi zda je její kmotra z Řecka a zda je herečka, héérečka či se pyšní jinou profesí, mohla by být třeba soustružnice a hrdinka socialistické úderky.
Kdybyste sami do médií tyto balastní informace silou mocí netlačili, asi bychom všichni žili ve větší pohodě.
Osobně si myslím, že máte problém s imagemakery, zaměstnáváte zřejmě lidi odtržené od reality.
28. 01. 2010 | 13:14

Dag napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková,

malá byla krasná a nikomu není nic po tom, co dostala jako dar, to je věc ryze soukromá.
Přeji Margaretce jen dobré.
28. 01. 2010 | 13:17

Acidburn napsal(a):

Po tomto článku mi uníká smysl soudních tahanic s Reflexem o nějaké karikatury - vy nastavovat zrcadlo Zeleným Raoulem ani nepotřebujete, vy se, paní Paroubková, dokážete znemožnit sama. Dokonce se obejdete i bez manželovy asistence.

Jen houšť a větší kapky. To zas bude u Paroubků veselo. Pětadvacet tisíc čtenářů - pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má? A z ostudy kabát k tomu!
28. 01. 2010 | 13:18

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem několik hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu se zdejšími pravidly. Ta jsou shrnuta v Kodexu diskutujících: http://blog.aktualne.centru...

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
28. 01. 2010 | 13:20

Optimistka napsal(a):

Vážená paní Petro! Předně vám chci pogratulovat k nádherné holčičice! Chtela bych vam poprat zdravi, stesti, pohodu a optimismus pro brodeni se mezi lidmi neprejicimi. A ty komentare ohledne toho, co mela vase mala na sobe?!... vim, ze to nejde hodit za hlavu a nekomentovat, ale ... Myslim, ze kazda mama, v tak vyznamy den, chce mit pekne oblecene miminko. A je naprosto nechutne se opirat do vas, jako do mamy! Loucim se pozitivne... pokud vase male bude mit figuru po vas, tak vezte, ze i tem pytel brambor ji bude sluset a zase budou mit pisalkove o cem psat :-). Drzte se!
28. 01. 2010 | 13:26

Josef Pelikán napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
nic si z těch zlomyslných příspěvků nedělejte. Většina té lůzy co sem přispívá se Vám nemůže přirovnat ani ke kotníkům
28. 01. 2010 | 13:29

Acidburn napsal(a):

Pro všechny apologety drahých darů - jistě, co dávají Paroubkovi svému dítěti, je čistě jejich soukromá věc - ale pokud své soukromí neváhají použít v předvolební kampani, navíc takovýmto způsobem, tak se nemohou divit, že veřejnost na to bude reagovat. Což bylo přesně to, oč jim šlo. Paroubkovi sezvali novináře, šli si pro potlesk, místo toho přišla studená sprcha.

Křest dítěte bývalého náměstka RaJe, nevěrného socialisty, je bizarní sám o sobě. Sezvat 150 elit ČSSD, mezi nimiž nechybí absolvent plzeňských práv Standa Gross, Petr Benda nebo Jiří "Guma" Šlégr, to teprve nebyl dobrý nápad. Zvát na to zástupy novinářů pak už jen korunuje dílo.

S elegancí sobě vlastní pak nepovedenou PR akci ještě rozvíříme - negativní reklama je taky reklama. Že je ten blog pouze o skuhrání? Že je to k smíchu? Máte pravdu, je.

Děkuji za dvě hodiny upřímného smíchu!
28. 01. 2010 | 13:32

Blažej napsal(a):

Paní Paroubková,
Vaše prohlášení, že všechny věci dáte potřebným je další z blbostí, které Vám vyletěly z úst. Nevím proč si jako soc. demokratka a manželka nejvyššího socana myslíte, že ty věci dáte potřebným. To je další nesmysl. Už jste viděla nějakého potřebného třeba v dětském domově, který by měl na nohou botičky za 2,5 tis. Kč. Já pracuje 50 let a 20 let podnikám, ale ještě jsem nikdy neměl na to, abych si koupil boty za tyto peníze. Pokud máte takové názory je třeba Vám oběma "přistřihnout brka".
28. 01. 2010 | 13:33

Fialka Miroslav napsal(a):

Pana Paroubka nemám rád , ale co je kdejakýmu knechtovy do toho jak obléká své dítě. Pokud na to mám a jsem řádně placený zaměstnanec ( ať už pracujete kdekoliv) tak svým dětem dám to nejlepší . Pokud se pan Paroubek s chotí rozhodl obléci malinkou do zlatých dupaček je do toho všem prd. Jen to dokazuje , že rodiče dají své dceři první poslední.
28. 01. 2010 | 13:34

Kačenka napsal(a):

Průměr napsal(a):
Tolik vymlácené(prázdné) slámy jsem ještě neviděl!!Proč věnujete tolik pozornosti spodině ?Jyrka Kočků a slovenská prekladatelka,Bože můj,to je populizmus na entou!Ať si Jyrka prožívá mozkovou erekci(jakou ještě?OO.),ale máme to prožívat s nimy?Víc mě zajímá chcíplá kočka souseda!
27.01.2010 14:51:10

TAK PROČ SEM LEZETE?????
28. 01. 2010 | 13:37

Acidburn napsal(a):

To Fialka:

Knechti se dětským botičkám od Diora smějí. Nikoli však ze závisti, ale proto, že je to právě Jiří Paroubek, který ustavičně už pět let káže vodu, ale sám pije víno plnými doušky.

U předsedy jakékoli jiné než levicové strany by to bylo lhostejné - ale u předsedy ČSSD, který tu za pár měsíců povládne s komunisty, řve, že zdaní bohaté, že pro větší solidaritu znovu zvýší daně - ano, u tohoto člověka jsou botičky od Diora kouzelné.

O botičky nebo mateřské city tu vůbec nejde - jde o pokračování politiky ve stylu "já jsem nepřišel jako od táboráku".
28. 01. 2010 | 13:41

Matrix napsal(a):

Odjinud

Slepice opět zakdákala

Minulý týden proběhl v kostele svatého Mikuláše křest roku. Křtila se dcera předsedissima ČSSD Jiřího Paroubka Margarita - Eliška. Celá taškařice byla organizována jako nedělitelná součást PR akcí v rámci předvolební kampaně ČSSD.

Tyto křtiny proběhly na rozdíl od posledního Paroubkova křestu tentokrát bez střelby a bez mrtvých. Nicméně se staly na několik dní středobodem domácí publicistiky. Hlavní roli ovšem nehrála křtěnkyně, ale botičky od Diora, které malé Paroubkové věnovala hééérečka z Řecka.

Půvabné bylo i kdo šel malé Margaritě - Elišce za kmotra. Nebyla to žádná méně významná „osobnost" než Paroubkova dvojka na Ústecku - pasák Petr Benda.

Ovšem nejkouzelnější bylo, že celá taškařice inspirovala matku batolete k napsání dalšího klenotu národního písemnictví. By zachovala tvář a zahnala podezření, že celá akce byla jen další promyšlenou PR akcí manželovy kampaně napsala Petra Paroulková další úžasný blog.

Je zbytečné zabývat se jeho literární hodnotou. Ta ostatně jako málo co jiného potvrzuje to co se o blondýnách (byť nepůvodních ) povídá. Jen mne zaujala úpornost, se kterou se paní Paroulková II. neustále vymezuje vůči těm, pro které celou šaškárnu Paroubkovi vlastně pořádali.
28. 01. 2010 | 13:42

Acidburn napsal(a):

To Kačenka:

proč sem lézt? Pro zasmání. Tolik humoru a lidové tvořivosti na aktuálně už dlouho nebylo.
Taky proto, aby si zase Paroubek zbytečně necintal pentli o tom, kolik pozitivních ohlasů obdržel ohledně svého křtu. A konečně též proto, že je třeba si užít svobody, dokud to ještě jde. Balkánské poměry českého tisku přímo volají po regulaci.

Jo, botičky od Diora dobře zakrývají vše ostatní - včetně návratu pofidérních elit z roku 2005 zpátky do předvolební kampaně ČSSD - ale to už je zase na další blog, že, paní Paroubková?
28. 01. 2010 | 13:45

Acidburn napsal(a):

28. 01. 2010 | 13:46

krista napsal(a):

A co nejznámější český pes, byl tam taky?
28. 01. 2010 | 13:48

Lukáš napsal(a):

dostáváte se milá paní (exmilenko Paroubka) na uroven Ivety Bartosove v trapnosti...

http://kombajn.bloguje.cz/8...
28. 01. 2010 | 13:53

Cecil napsal(a):

V Recku chodi vsichni Vasi levicove smyslejici pratele v teplakach Dior, to da rozum. Proto je ta zeme pred bankrotem a bude tam cobydup...
28. 01. 2010 | 13:53

vasja napsal(a):

Dobrý den.
Byl vymazán můj výkřik (cosi o "pytli na hlavě" a "rómských křtinach") který byl v rozporu uplně se vším.
Pan Vasja se omlouvá panu Tvrdíku, Dimunu i aj Kočku.
28. 01. 2010 | 14:01

Ramonismo Psylocyber napsal(a):

Přeji pěkný den.
Ačkoliv nejsem Vaším příznivcem, je nechutné co se stalo na křtu Vaší dcery. Ta nemůže za hříchy Vaše a Vašeho manžela. Možná by si měli novináři uvědomit, co to vlastně křest je. Mám ale totiž pocit, že morální kodex těchto lidí je poplatný této době. A to se dá změnit. A vy to možná můžete.
S uctivým pozdravem
Ramonismo
28. 01. 2010 | 14:03

Slávka napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
dovolte, abych vyjádřila svůj názor.
Vždycky jsem si myslela, že nejste moc chytrá.
Nyní jsem si opravila názor.
Slovo chytrá s vaší osobou prostě spojovat nelze.
28. 01. 2010 | 14:04

Vladimír napsal(a):

Soudružko, prozradíte nám, jak se tam ti paparazziové dostali, když vaše ochranka do chrámu nikoho nezvaného nevpustila?
28. 01. 2010 | 14:06

3árka Sušilová napsal(a):

Paní Petro,povzneste se nad vešerá negativa,urážky a výsměchy,vždytˇ vše co uděláte se nikdy nikomu líbit nebude.Přeji Vám,Margaritce i Vašemu manželovi mnoho štěstí.
28. 01. 2010 | 14:07

Lída napsal(a):

Přání:
Malé Margaritce z duše přeju krásu a chytrost po rodičích.
To druhé po mamaince a to první po tatínkovi.
Mno, ale i opačně. Je to vlastně fuk. Lída
28. 01. 2010 | 14:08

Acidburn napsal(a):

Zazněly tu i výroky o ztrátě soudnosti paní Paroubkové II.

Je to strašlivý omyl. Nemůžete ztratit něco, co nemáte a nikdy jste neměl.
28. 01. 2010 | 14:12

Cecil napsal(a):

..ale jo, já mám slabost pro věci kategorie "bizarre" :-))
28. 01. 2010 | 14:20

Milan napsal(a):

Dcera bolševického konfidenta Paroubka byla pokřtěna :-DD Doufám, že to bylo vodou z Volhy nebo Donu. Tak to vaše děťátko, které se díky svému "otci" a jeho kumpánům narodilo s dluhem 120.000,- Kč, dostalo hromadu cenných dárků. Asi symbolické je, že drahé dárky jsou od Paroubkovy soukmenovkyně z rozkradeného Řecka.... Tak to je asi dobře, aspoň můžete ty věci prodat a peníze použít na splacení části jeho dluhu. I když tatík je podle všech indicií schopen někde něco ukrást, aby dcera netrpěla nouzí.
Nezbývá než popřát, aby holčička byla tělesně zdráva, aby mohla svému taťkovi plivnout do tváře a chytrá, aby mohla mamce říct, jaká je pipka. A taky by neměla ráčkovat... ;-)
28. 01. 2010 | 14:26

ditunkova napsal(a):

Je dost trapné, že děláte ze sebe takovou chudinku. Nemusíte oblékat Margaritku do pytle od brambor,ale do přehnaného luxusu také ne. Všeho moc škodí
28. 01. 2010 | 14:27

abaki napsal(a):

Milá paní Petro,Margaritka byla na křtinách úžasná,jako cukrová panenka,není nic hezčího než miminko v bílém a ne celé v džínsovém oblečení...toho se nanosí za život ještě dost.Taky jsem měla malou při křtinách podobně oblečenou,i když to možná bylo někde jinde v ceně,ale to je přece jedno,pokud je to slušivé a splní účel.Přeji Margaritce jen to nejlepší v životě,určitě to nebude mít jako dítě politika lehké,ale to už je bohužel u nás tak
28. 01. 2010 | 14:33

Realista napsal(a):

Gratuluji český národe. Celá ta záležitost včetně spousty těch ohlasů má opravdu "úroveň". To nemáte lidi nic lepšího na práci, než se zabývat něčím podobným ? Podle mě zbytečná komedie a mnoho povyku pro nic. Ale pokud budou lidé kupovat bulvární plátky, tak nám není pomoci.
28. 01. 2010 | 14:42

kroko napsal(a):

Tak a je to! pí. Paroubková napsla stupidní blog, sexymozkovi díky tomu poklesly preference o půl procenta a teď mají tichou domácnost :-))) Vsadím se, že oslavnou pětikilovou publikaci mají doma na čestném místě v knihovně, ale tuhle diskuzi pod článkem si asi nenechají knižně vydat :-)
28. 01. 2010 | 14:48

aJFa napsal(a):

To byly ale křtiny! Jako ta nejlepší komedie.
Jediný dvě pravdivý tvrzení.
:-))))))))))))))
28. 01. 2010 | 14:49

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik textů obsahujících hrubé nadávky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Dále jsem smazal příspěvek, který byl v rozporu se zdejšími pravidly (viz záhlaví každé diskuse) zvýrazněn na úkor druhých, v tomto případě celý napsán velkými písmeny.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
28. 01. 2010 | 14:52

AlenaH napsal(a):

Když čtu některé komentáře(Rumcajs,dig,almost glossed,Tomáš Jedno a jim podobní ...), tak přemýšlím o tom, jak na tom asi jsou, když se zde sprostě naváží do ženy ... sice ženy politika, ale hlavně matky malé dcery.

Komentátor Průměr si zase hraje na "vrchnost" ... pche .

Jen Veevi psala komentář objektivně, jako opravdová matka, která je oprávněně pyšná na to, že si může obléct svoje dítě do pěkných věcí.

Nevěřím, že ostatní mámy, které se tu zúčastní nejapných komentářů, že jim by bylo jedno v čem by bylo oblečené jejich dítě při křtu, nebo vítání občánků ... Zrovna tak tatínci by svou ratolest nekřtili v teplákách ...

Nesnesu závistivé pokrytce, kterých v Čechách rapidně přibývá.Nechápu je ...
Jsem samoživitelka, která je také nazlobená na poliky, ale nebudu si zlost "vylévat" na ženě politika !!!! A schovávat se za internet ... To je srabárna ...

Nikdy jsem nebyla v žádné straně, i když jsem ročník 66 ... Prostě nedala jsem se ... A že to nebylo bez postihů ...

Ale nepochopím čechy, jak si mohli myslet, že komunisti, kteří "převlékli" kabát a přejmenovali se, že jim budou dobří demokratičtí představitelé státu a lidu ... Trapné ....

Směšný fakt je, že tito politici, jako p.Paroubek nebo p.Topolánek a jim podobní, jsou právě ukázkovou formou těch "převlečených, kterým se dařilo už za totality.
A stejně je volíte ... Tak na co si pořád stěžujete, když sami nic nechcete změnit???!!!

No a pokud paní Paroubková poslala pozvánky na křest dítěte do redakcí, novinářům a fotografům, tak tito v předstihu věděli že půjdou na křest a právě proto se měli slušně a čistě obléct ... Pokud se v americe paparazzi chce dostat na takovouhle akci a ví o ní, tak přije asponˇ slušně oblečen(čistá košile a kalhoty). Nechápu jednání těchto samozvaných paparazzi ...
Příště atˇ si V.I.P. najmou ochranku, která by takovéto "špindíry bez cti a slušného chování" vyhodila od vrat!

Nebo by se někomu z vás líbilo, kdyby vám na soukromou akci - oslavu/ křtiny,narozky či svatba - kam byli pozvaní určití lidé, tak kdyby vám tam přišla cizí, drzá a špinavého zevnějšku osoba a dělala si co se jí zlíbí ????

A pak o vás psala ještě bludy a tím rozdmýchala nenávist mezi lidmi????
OPRAVDU by se vám to líbilo ????
NÉÉÉÉ???? A jak by jste se asi bránili VY????

Hlavně atˇ si každý zamete před svým prahem ...
Ono ... taky by se vám nelíbilo, kdyby vás někdo pomlouval za to, že "vystrojíte" křtiny nebo svatbu svého dítěte ... mimochodem , dítě se křtí jednou za život ...

Tak zkuste zapřemýšlet nad svým chováním, kolikrát utratíte peníze za horší věci ...
28. 01. 2010 | 15:02

Eva napsal(a):

Jak to rikal pan Kopecky v tom serialu Nemocnice na kraji mesta? Nejak takhle...Vazena, kdyby blbost nadnasela, tak se vznasite......
28. 01. 2010 | 15:04

Acidburn napsal(a):

To AlenaH:

Tady nejde o botičky, to je zcela marginální záležitost. Petra Paroubková tu brečí nad tím, že pozvaní novináři nepsali tak, jak si představovala. Tak je neměla zvát. Šla do rizika, nevyšlo to, smůla.
Jenže jí je té ostudy málo, ona si ještě přisadí. Co čekala? Že jí někdo za tu komedii zatleská s jiným než sarkastickým úsměvem?

Ano, matka, ať už je jaká chce, je přece svatá, no ne??? Leda v Rusku, vážená paní Aleno, leda v Rusku.
28. 01. 2010 | 15:09

filip II. napsal(a):

Paní Paroubková, přiznám se, že jsem neměl sílu a vytrvalost přečíst všechny ty stupidity, které tady vychrlili intelektuální veleduchové k zcela obvyklému obřadu - křtu novorozence. Ta smršť místy choromyslných výplodů - za všechny alespoň autorů "ostravak ostravski"," Michal Macek" a nějaké zapčklé paní, která váš blog přirovnala k práci žáka zákl. školy, je alespoň v něčem poučná. O manžele Paroubkovy je stále neutuchající zájem, a to je svým způsobem dobré. Že se tady "vyprázdnila" spousta hlupáků a chudáčků, kteří si s českým jazykem netykají? taky dobře.
Doporučují Vám všechny tyto bohulibé příspěvky archivovat a až bude mít Vaše dcera blízko k dospělosti, nechť si je přečte. Možná, že se bude hodně dlouho smát tak, jako se asi smějete spolu s manželem a s vámi i všichni lidé, kteří si zachovali zdravý rozum.
28. 01. 2010 | 15:12

Eva napsal(a):

Vladimire,
nebudte az zas tak cimprdlicch. Nechtejte to po Paroubkove vedet. Ona to chudinka nesmi prozradit, ale ja Vam to reknu.... Ti paparazzi se prostrileli a prilozili Paroubkovejm na hlavu pistole a az potom zacali delat ti spinavi, nemyti hosi s mastnymi fleky na kalhotach fotografie ze krtu a prvni dama Ceska rozdavala usmevy na vsechny strany jenom proto, ze mela hlaven pusky v zadech od jednoho zvlast spinaveho paparazzi :-))))
Ted jenom malou otazku. Kdykoliv vidime pracovat paparazzi na Zapade, at jsou to Oskari, Golden Globe, nebo dokonce krtiny, NIKDY jsem nevidela paparazzi v oblecich. Nojo, ale ja vlastne zapomnela, oni ti paparazzi fotili opravduve herecky, jednu z Recka a druhoy z CSSD....
28. 01. 2010 | 15:14

Jarka napsal(a):

Paní Paroubková, sice nejsem příznivkyní Vašeho manžela (a ani jiného politika-můj názor na ně všechny je nepublikovatelný i po 22.00 hod.), ale myslím si, že může být každému srdečně jedno, zda dceru oblékáte a obouváte do značkových věcí nebo do věcí od vietnamců. Spouta dětí podnikatelů a celebrit chodí v luxusních hadřících,vlastní luxusní mobily a další věci a nikdo se nad tím nepozastavuje. Já mít s mým mužem Vaše příjmy, taky bych děti oblékala a obouvala kompletně značkově a ne jen některé kousky oděvu a obuvi. Bohužel Váš manžel je dosti veřejně známý a mnohými neoblíbený (i já ho nemám ráda, ale nejen jeho), proto si všichni myslí, že mohou odsoudit vše, co souvisí s jeho osobou, včetně rodinných příslušníků. Vaší dcery je mi líto, protože bude neustále v hledáčku senzacechtivých médií, kteří budou kritizovat vše-ať už oblečení a obuv, později i chování,školní prospěch a já nevím co ještě. Navíc se proti této špíně nemůže nijak bránit.
28. 01. 2010 | 15:17

Expert napsal(a):

To: Zdenek Mihalco
Nechci prolongovat vzájemnou diskusi a zejména proto ne, že už jsem i dříve napsal, že si nedovedu příliš představit moderaci takovéto diskuse obecně a už vůbec si nedovedu prředstavit moderaci diskuse s "materiálem, který se na tento blog natáhl .
Přesto si ještě alespoň dvě otázky dovolím
1 / Proč jste alespoň ten diskusní příspěvek o kterém diskutujeme nesmazal?
2/ Máte aspoň nějaké kriterium, podle kterého příspěvky mažete, nebo Vaším kriteriem je třeba to, jak jste se vyspal, nebo dokonce nedejbože Vašimi politickými preferencemi, nebo dokonce dvakrát nedejbože politickými preferencemi media pro které pracujete.
Platilo-li by totiž kriterium politických preferencí a váš přístup k moderaci diskuse by se řídil pravidlem " píše se o ženě socana je dovoleno vše", bylo by to více než tristní.
Pokud by totiž pravidlo je to žena socana pak je dovoleno vše platilo, měli byste docela dobře nakročeno k žurnalistioce třicátých, nebo třeba padesátých let minulého století.
Tam přece také platilo :
- Je to žid můžeme o něm psát co chceme a čím hůře tím lépe.
- Je to žena kulaka a náš rudý tisk s ní nesmí mít slitování
Chci věřit, že to tak ještě není, ale "zvonku to tak někdy může vyzerat", jak kdysi říkali Slováci.
28. 01. 2010 | 15:17

Tereza napsal(a):

Nadhled, styl a sociální inteligence chybí, nicméně hloupost nezná mezí...
28. 01. 2010 | 15:18

Socan nesocan, prostě člověk napsal(a):

Vážená paní Paroubková, je mi trapně, když se jen na Vás nebo Vašeho manžela musím dívat, tak se chovejte aspoň slušně a jako, že máte rádi normální lidi. Vždyť žijete a Váš doufám dočasný blahobyt je z jejich potu. Styďte se!
28. 01. 2010 | 15:19

matěj napsal(a):

Pokud Vaše dcera bude oblečená v pytli od brambor, a na nohách třeba laptě. Mně je to úplně fuk. Hlavně aby byla slušná a poctivá, aby staršího pustila sedět v autobuse - pokud s ním někdy pojede - prostě aby se nemusela za svůj původ stydět.
..... byl dlouhá desetiletí členem Panhelénského socialistického hnutí to myslíte manžela ?
Já měl za to že bratr byl členem ÚV ČS. strany socialistické. potažmo tedy Národní fronty a tedy vlastně vykonavatelem zvůle KSČ.
Jak tady se ty dějiny měnějí !!!!
28. 01. 2010 | 15:20

Eva napsal(a):

Hlavne Filipe, ze si s ceskym jazykem tykate vy. To, ze veta se nikdy nezaci s predlozkou ZE, vam asi uniklo, asi jsrte ten den ve skole chybel....
A k tomu krtu novorozene, za prve trimesicni dite neni novorozenec veleduchu intelektu, nechapu slovo zapCkla, to je asi vas vlastni novotvar,ale nebudme zase az tak cimprlich. Co se tyka neutuchajiciho zajmu o Paroubkovy je vazeny proto, ze si o ten neutuchajici zajem sami rikaji. Nejhorsi a nejvych... si manzelsky par v Ceske Republice. Ti dva se hledali, az se nasli. Zlodej a populista z RaJe a zlatokopka z Nitry.
28. 01. 2010 | 15:23

Petra Horáčková napsal(a):

Petro Paroubková, kdybyste ze svého těhotenství neudělala obranný štít svého manžela, kdybyste na křtiny nápadně nenápadně nepozvala alespoň některé více či méně bulvární novináře, pak by se Vám to jistě nestalo. A neformální oblečení novivnářů? Jako manželka šéfa sociálních demokratů byste nad takovým buržoazním či feudálním přežitkem měla mávnout rukou.
28. 01. 2010 | 15:24

dejv napsal(a):

jo, dneska se haizl nedopouští korupčního jednání, dneska politik dostává dárky!
28. 01. 2010 | 15:25

Eva napsal(a):

AlenoH,
prosim vas, budte od te dobroty a ty socialisticke kecy o zene a matce si nechte na vasi schuzi duchodkym u dortiku. Mne se z takovych kecu zveda pajsl.
28. 01. 2010 | 15:27

Zdenek Mihalco napsal(a):

Expert

Pane experte, k bodu 1:
Text jsem smazal poté, co jste mě na něj upozornil - je smazán již několik hodin.

k bodu 2:
Držím se Kodexu diskutujících http://blog.aktualne.centru... Mažeme hrubě urážlivé texty, spamy či např. texty, u kterých máme vážné podezření z porušení zákona. Politické preference apod. do mazání nezasahují.
Zdeněk Mihalco
28. 01. 2010 | 15:29

MS napsal(a):

AlenaH

Podle vašeho příspěvku jste stejně mimo jako Veevi. Podle Veevi:

1. Capáčky od Baby Dior jsou normálně k dostání. Nepravda – nejsou normálně k sehnání. Sama autorka článku paní P.P. píše, že kmotra pro ně jela z Řecka až do Milána. Dobře, možná, na rozdíl od Řecka, u nás jsou normálně k sehnání. Můžete mi tedy napsat adresy obchodů, kde je normálně seženete? Bydlím v Praze, mám 3 malé děti v širší rodině, nikdo z nás na takovéto boty normálně při nákupu nenarazí a to na botách pro svoje děti nešetříme. Už vidím, jak maminky v Horní Dolní pro podobnou obuv chodí do místní botárny. :-)

2. Capáčky od Baby Dior nejsou předražené. Zase nepravda. Obecně kvalitní boty pro malé děti seženete už od 500,- Kč (aspoň co já vím). A nezlobte se, malá Margaritka žádné botičky ještě nepotřebuje. Jí by stačily teplé ponožky. :-) To co měla na sobě byl luxus. Tedy předražené věci.

Paní Paroubková může své dítě oblékat do čeho chce, pokud dodrží ve svém oblékání základní povinnosti rodiče – péči dítě. Což u předražených věcí není problém. Problém možná se sociálkou nastane, až Margaritce místo bot dá kapesník. :-)

Ale pokud napíše takovýto hloupý článek, pokud její manžel křičí a svými návrhy zákonů poškozuje lidi s vyššími příjmy, tak se nemůže divit, že ji to obyvatelé ČR dávají sežrat, kdo chce tam, pomozme mu tam!

Co se týká oblečení fotografů, to teda paní Paroubkové nevěřím. Neměli oblek, ale džíny a svetr,neměli kabát, ale bundu – byli v práci.
28. 01. 2010 | 15:37

Marta napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
stačilo nepozvat novináře, nebo je nechat čekat před kostelem. Ale Vy jste si tohle všechno přála, tak proč teďkom brečíte na špatném hrobě? Tuhle komedii, ze které se zvedal žaludek, jste si zorganizovala sama. A samozřejmě jste tímto ukázala že naprosto pohrdáte pozvanými lidmi, kteří tedy nemohli nic vidět. Zrežírovala jste to pouze pro novináře, ti byli pro Vás ti hlavní.
28. 01. 2010 | 15:38

dana napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková,
ze všech těch příspěvků je mi špatně. Češi jsou národem závistivých, nepřejících lidí. Vyčítat při křtinách pěkně oblečené dítě je opravdu hnus.Jsme normální občané, má vnučka je o několik měsíců starší než vaše Margareta, nemá sice botičky Dior, ale má několik botiček Adidas a Nike. A také ještě nechodí. A křtiny? Můj vnuk v Itálii měl na křtinách téměř 200 lidí, hostina byla jako svatba. Všichni byli krásně a svátečně oblečení. Dostal velké množství dárků včetně spousty zlata.Pro věřící lidi křtiny představují velmi důležitý okamžik v životě člověka. Proboha, kde to žijeme? Ty přihlouplé řeči o tom, že by sociální demokrat nemohl pokřtít dítě,měl by žít jako chudák, atd. Nejsem volič sociální demokracie, ale z těch závistivých, sprostých a ubohých příspěvků je zřetelný morální úpadek naší společnosti.Nedělejte si z toho nic, inteligentní, rozumný člověk si o této diskusi musí udělat svůj úsudek. Lidi je mi vás líto ...
28. 01. 2010 | 15:39

Monika K. napsal(a):

Dobrý denů
já si myslím, že si paní Paroubková může maličkou oblékat do čeho chce, i kdyby měla mít šaty zlaté. Je to jejich poklad, a tak ať si jí dávají a oblékají do toho, co uzají za vhodné, pokud na to mají. Já dávám svým dětem také vše, co je v mých možnostech. Když jim to dělá radost, nikdo jim do těchto věcí nemá co mluvit. Je vidět, že mají Margeritku rádi a bude se mít u nich dobře. Vůbec bych se na ostatní neohlížela. Asi je to závist zlých lidí. Přeji jim, ať mají hodně klidu a žijí si spokojeně.
28. 01. 2010 | 15:42

dana napsal(a):

A mimochodem, kdyby jste svou dceru oblékla skromně, neměla by třeba botičky ale ty ponožky, jak tady nějaká maminka navrhovala, byla by jste opět pod terčem útoků a kritiky.
28. 01. 2010 | 15:44

Petr Horáčková napsal(a):

Vážená paní dano, nikdo by paní Paroubkové jistě nevyčítal dětské botičky od Diora, pokdu by její manžel, kterého tak oddaně miluje a podporuje, nekázal vodu, zatímco pije víno. Pokud ovšem její manžel na svůj nadstandardní poslanecký plat získá peníze zvýšeným zdaněním výsledků práce voličů (nikoliv psuedopráce ve sněmovně), pokud hlásá, že je potřeba zdanit luxus, nemůže se divit (on ani jeho manželka), že se luxusní výbava jeho potomka stane snadným a oprávněným terčem kritiky.
28. 01. 2010 | 15:50

Pera Horáčková napsal(a):

Moniko K, předpokládám, že vy se ale veřejně nedomáháte vyšších daní, sociální spravedlivosti, ani nežijete z peněz daňových poplatníků. Nebo ano?
28. 01. 2010 | 15:53

Lenka Bolsckeiová napsal(a):

Dobrý den ,paní Petro, víte proč Vám píší lidé takové nesmysly?Protože jste krásná ,chytrá,obřad byl nádherný ,kmotra úžasná .No oni to nemají ,nemohou se s vámi ztotožnit.Já to celé chápu, svojí dceru bych také vyšperkovala , co nejlépe,slušelo Vám to moc všem ,a toto není pochlebování,to je fakt.
28. 01. 2010 | 15:53

Radka napsal(a):

Dobrý paní Paroubková,

kázat víno...nehovořím takto o křtinách, k těm se vrátím na konci. Váš manžel opravdu velice rád dobrého vína. V tuto chvíli se mi vybavuje obálka magazínu, kde jste na foto společně - vy v bleděmodrých šatech Guess a Váš manžel v polo triku La Coste.Vědí jeho voliči, kolik takové oblečení stojí peněz? Nebo spoléhá, na jejich nevědomost? Samozřejmě, že každý ať se obléká dle svých možností, hlavně, aby NEURAZIL! V tomto případě si tím však nejsem jistá, ba přesvědčená, že urazil své voliče (mezi ně nepatřím, protože se toto neslučuje s jeho politickými projevy, které má k občanům této země. Co se týče Vás, tak šaty byly opravdu krásné, hodnotit jako p. Paroubka Vás nebudu, nejste politickou osobností. Jednu připomínku avšak mám. Fotostory nebyla povedená, malá drobnost pro Vás - pod přiléhavé oblečení tohoto typu raději hladké prádlo. Máte-li ráda krajky, v tomto případě příště zvolte výšivku. Ta vypadá "stejně", nicméně hlavní rozdíl je ten, že není plastická a tudíž není pod šaty vidět!
Ke křtinám:
1. dcera je Vaše, křtiny jste pořádali vy, tudíž je čistě na Vás, koho na ně pozvete. Jak se tam novináři dostali? Na videu mi bylo upřímně Vaší dcery líto. Až to uvidí, tak vám určitě poděkuje.
2. hovořit o své dceři, že ji budete oblékat do pytle od brambor (i v případě, že to byl vtip), je nestoudné.
3. odebírat jí dárky je ostudné. Ty dárky byly pro ni a ne pro Vás. Křtiny jsou jednou za život a jistě na ně chce mít památku.
4. k Vaší přítelkyni: v Řecku jsem žila, vím, že řekové o sebe dbají o několik set procent více než češi, nicméně řečtí politici patří mezi velice zkorumpované osobnosti. Jak je to s řeckou politikou a ekonomickou situací zajisté víte...Proto ještě pevně veřím, že strana Vašeho muže společně s komunisty nevyhrají nové volby a upřímně si přeji, aby pan Paroubek ve vrcholové politice nepůsobil. Myslím, že původní sociálná demokracii dělá pouze ostudu. Já jsem pravicově orientovaná, pro Vaši informaci, ale opačné politické spektrum respektuji.
Závěrem si myslím, že pokud Vy se chcete vedle manžela zviditelňovat, každý si na to udělá názor svůj...nemáte však právo jednat stejně v případě své dcery...myslím, že jde o právo morální. Jinak jsem přesvědčená, že se jí s mužem věnujete dobře a tímto ji přeji hodně zdraví a štěstí do života.
P.S. toto je první komentář, který jsem kdy tímto způsobem a k takovéto věci napsala. Vedla mne k tomu zpráva uveřejněná na novinkách.cz, kde jste se vyjadřovala ke křtinám své dcery.
S pozdravem,
Radka. 29 let
28. 01. 2010 | 15:54

Tomik napsal(a):

Pani Paroubkove

se zrejme vydaril svetovy rekord reakci na blogu :-)
28. 01. 2010 | 15:59

lykos napsal(a):

Milá Petro, chápu, že jste chtěla mít svou dcerušku na křtu krásnou. V Řecku bývá zvykem, že oblečení kupuje kmotra a že tam mají oblečky nádherné. Kmotra vybírala to nejkrásnější. Kašlete na hloupé řeči některých lidí. Užívejte si poohody se svou krásnou holčičku a přeji všechno krásné. Chronia polla
28. 01. 2010 | 16:07

Radek napsal(a):

Já v tom vidím rukopis páně Paroubka. Ten rád píše jak je mu ublíženo,soudnosti nemaje... Je mi vás líto. Nejvíc té malé,jak hloupé má rodiče.
28. 01. 2010 | 16:10

jakub napsal(a):

Mě osobně je jedno jestli nějaký prominentní rozmachánek má botičky od Diora nebo Pionýrky od bolševika.
Své příspěvky jsem psal jako odezvu na ubohost a samolibost v článku.
Rozeslat oznámení lidem, které nechci na křu a čekat, že nepřijdou, může opravdu jen velký primitiv.
Rozčilovat se pak, že přišli a pouze nechválili, může jen hodně jednoduchý člověk.
Celou tuto kausu považuji zase jen za promyšlenou a cílenou volební kampaň.
Je ubohé zatahovat do politiky nemluvně.
Nezaměňujte prosím kritiku jednání Paroubkových za závist ohledně drahých botiček.
28. 01. 2010 | 16:11

Mirek napsal(a):

Mladá paní, na všechny se vyprdněte a žijte si po svém. Rádoby kecálků je všude dost. Nic si z těch keců nedělejte. Přeji Vám i vašemu prckovi vše nejlepší a hodně zdravíčka...
Mirek
28. 01. 2010 | 16:12

Acidburn napsal(a):

To dana:

gratuluji, přesně vám byl blog Paroubkové II: určen. Naši voliči se zmást nenechají, stálo na billboardu s logem ČSSD a fotkou stáda ovcí. Nejen váš příspěvek je toho důkazem.

Křest neznamená jen líbivé gesto a závazek pro křtěné dít, ale znamená také závazek pro jeho rodiče - vychovávat ho v duchu křesťanských tradic. Církev nebude křtít dítě každému na požádání - buď musí mít oba rodiče křestní listy (tj. byli sami pokřtěni), nebo sice nemusí, pak se to ale řeší pravidelným docházením na katechismus.

Křesťan Paroubek - to je dokonalý oxymóron, když ten člověk nedodržuje ani desatero. Jakoukoli politickou dohodu poruší vždy, když se mu to právě zdá výhodné. Byl nevěrný vlastní ženě i v době, když ji použil k podobným výlevům, k jakým se dnes propůjčuje jeho nová manželka, shodou okolností současně autorka tohoto blogu. Petra Kováčová měla žaludek na rozbíjení cizího vztahu. Lžou oba - Paroubek už málem se stejnou frekvencí jako Goebbels.

A tento páreček nechá pokřtít vlastní dítě? Proboha proč? Protože je to další příležitost k pozvání novinářů, proto. Účel světí. Až porostou Margaritě první zoubky, to zase bude radosti na Starém Bělidle!
28. 01. 2010 | 16:13

MM napsal(a):

Dobrý den,

tento příspěvek se mi opravdu líbí, a to podotýkám, že Rytmus života apod. nečtu, jak zde bylo zmiňováno.

Jaké má vaše dcera botičky nebo čepec je mi opravdu přímně jedno, a až jednou budu mít děti, a pokud budu zaopatřená, klidně jim dám botičky za 1.700,-- nebo i víc. Proč ne? Křest je událost, pokud na to mám, nevidím důvod, proč děťátko neobléci. Pokud to byl dar, tím spíš.

Hlavně je to Vaše soukromá věc a myslím, že se všudekolem dějí daleko větší "úlety", ale tady vidíme, jak je česká společnost nízká. Že je Blesk nejprodávánější plátek mluví za vše, a o lidech, co si jej kupují si myslím svoje. Ne nadarmo se říká, že to, co národ čte vypovídá o jeho úrovni.

Čili všichni si tu závistivě a opravdu trapně úočte na botičky. A ještě musím podotknout, že mi tento článek vůbec nepříjde hloupý, ani naivní..
28. 01. 2010 | 16:14

Expert napsal(a):

To : Zdenek Mihalco
Děkuji za korektní komunikaci.
Přeji úspěchy ve Vaší práci i když Vám ji osobně nezávidím, ale jak říkal Jára Cimrman "Nemusí pršet, stačí když kape a když nekape, tak se počká až zaprší"
28. 01. 2010 | 16:19

Vojtová Theresa napsal(a):

Ahoj Petro, budu tykat, jsme stejně staré. také jsem letos křtila. 4 děti najednou. Bylo to nádherné a děti byly vyfešákované tak, jako Tvoje princezna! S tím rozdílem, že my si dělali fotky sami a naštěstí nebyly nikde prezentovány. KLuci měli obleky!! Hočička šaty tak drahé, jako róba na ples! Je mi jen líto, že sis to nemohla užít tak, jak se mají křtiny správně vychutnat. Není to taškařice, je to událost!!!! Držím Ti palce, ať ten tlak vydržíš!! Theresa
28. 01. 2010 | 16:21

Petra Kučerová napsal(a):

Milá Petro, je to snad poprvé, co reaguji na něco v diskusi. Nicméně dohnaly mne k tomu tyto věci - jsem novinářka, již několik let ale pracuji jako tisková mluvčí a jsem taky maminka tří dětí. A nejsem příznivkyně ČSSD, neboť jsem pravicového smýšlení. (bohužel ale momentálně nejsem příznivcem ani ODS, když vidím, jak se její představitelé chovají) O tom ale psát nechci. Chci Vám vyjádřit podporu jako ženě, která se ráda hezky a vkusně obléká nejen proto, že to žádá její práce. A jako mamince, která ráda hezky obléká své dítě. Já sama si v tom přímo libuji a potrpím si na dražší kvalitní a hezké oblečení a věci nejen pro mne, ale i pro děti. Jako žena chcete vypadat hezky a jako žena Vašeho muže musíte navíc reprezentovat (podle některých, vzhledem ke straně, kterou reprezentuje, byste asi měly s dcerou chodit oblečené chudě, ale čistě :-)). Je to opravdu směšné, co se na základě botiček spustilo za skutečně přízemní debatu na toto téma. Líbí se mi, jak jste reagovala a berete to s humorem, to je totiž v podobných případech nejlepší zbraň. Nakonec s Vámi musím souhlasit i v tom, že novináři, byť jsou to mí bývalí kolegové skutečně v mnoha případech chodí oblečení jako bezdomovci i na místa, kam se to opravdu nehodí.Přeji Vám, ať máte s dcerky radost a oběma hodně pěkných kousků ve Vašich šatnících :-)
Petra
28. 01. 2010 | 16:23

Radek napsal(a):

Sociální demokracie PODPOROVALA KSČ za celou dobu totality a teď nosí svá dítka ke křtu. Že vám není hanba darebáci...
28. 01. 2010 | 16:23

Valerie napsal(a):

Paní Paroubková II, nejste jediná žena politika, která porodila, děti rodí i političky, ale takový humbuk, jaký kolem toho děláte s vaším manželem, počínaje těhotenstvím,pózováním fotografům před porodnicí až po předmětné křtiny, jsem opravdu nezažila. Je obecně známé, že svoje všude proklamované "rodinné štěstí" jste postavili na rozvrácení prvního manželství p.Paroubka. Vámi připomínaná pravidla slušného chování či morálního kodexu proto pro mne / a mnoho dalších občanů/ ve vztahu k vaší osobě nemohou mít žádnou relevanci. Vašeho manžela nechávám stranou, neboť to je kapitola sama o sobě a jeho zviditelňování současného soukromého života mi na něm vadí ještě nejmíň.
28. 01. 2010 | 16:26

pot napsal(a):

Naše lidi, ale hlavně ti pravičáci, chamtivci co kradou kde můžou, ale nezajímá je kde Topol s Dalíkem vzali peníze na vilu v Toskánsku a další politici z ODS, kde vzali svoje vily ale zajímají je botičky za 1 700 Kč na které si může každý vydělat když je bude chtít. Tak to je myšlení lidí co nic neumí jenom krást a oni nemají žádná fakta pro krádeže levice tak jim stačí botičky na křtiny co koupí každá celebrita svému dítěti a nemusí krást. Ubohost pravice!!!!!A zlodějů, mafiánů musí nějak odvézt pozornost jinam od sebe!!!
28. 01. 2010 | 16:27

Radek napsal(a):

Valerie,píšete mi z duše..
28. 01. 2010 | 16:28

ghostdog napsal(a):

soudružko paroubková věřte že až čssd prohraje volby už po vás ani malé neštěkne ani pes
28. 01. 2010 | 16:30

Radek napsal(a):

Kdysi se říkávalo "Ty jsi tu platný,jako komunista na Velehradě". Sakra,přestává to být vtip... Komouši a socani se cpou do kostelů.
28. 01. 2010 | 16:33

Katerina napsal(a):

Pani Paroubkova, nebudte trapna. Ostuda je spis, co delal Paroubek komusnista v kostele. Je mi z vas i vaseho manzela spatne.
28. 01. 2010 | 16:34

Acidburn napsal(a):

To MM:

Hovoříte o nízké úrovni "lidu" čtoucího Blesk. O úrovni českých masmédií si nedělám iluze, nicméně neměl byste urážet řadu voličů ČSSD, kteří se zmůžou právě tak na ten Blesk nebo Právo. Střílíte do vlastních - levicových - řad.

Nalhávejte si do zblbnutí, že je to závist a nic jiného, co stojí za touto rekordy lámající kritikou. Zapomínáte ovšem, že to je právě Jiří Paroubek a jeho kumpáni z Lihového domu, kteří tady již patnáct let útočí na ty nejnižší pudy, včetně závisti - programově. Jiří Paroubek slibuje, že zavede progresivní daň, že zatočí s boháči, že zvedne daně ve jménu sociální spravedlnosti - to není nízké? To není pokleslé? To vám nevadí, že se zvednou daně i vám?

Teď se stal obětí vlastních metod - nepřekvapil, skuhrá, pláče - vždyť si to nezasloužil, dobrodinec! Konečně zjišťuje, jak je to nepříjemné. Dobře mu tak.
28. 01. 2010 | 16:34

Hana napsal(a):

Dobry den pani Paroubkova,
pokud pozvete novinare na krest sve dcery, musite pocitat s tim, ze prijdou a budou delat svou praci. Velmi pochybuji o tom, ze VSICHNI prisli do kostela ve spinavych a roztrhanych satech, jak z Vaseho textu vyplyva. Jako manzelka politika byste mela zit tak, jako vsichni bezni lide, kdyz Vas manzel tvrdi, ze je jako my ostatni. Tezko mu verit, pokud Vy nebo Vase dcera budete zit velmi nadstandartne.
Zkratka a dobre, pokud chcete byt mimo zajem novinaru a zit si zivot po svem, je vam to prano, ale pak tezko muzete byt manzelkou politika.
28. 01. 2010 | 16:37

Harry napsal(a):

To Radek:
Asi jsi ještě příliš mladý nebo jsi už naopak senilní. Jinak bys totiž musel vědět, že v době totality u nás sociálně dem. strana neexistovala (jenom strana socialistická, která s ní nemá nic společného). Pokud někdo podporoval komunisty, tak to kromě té socialistické strany byli lidovci, kteří byli s komunisty v Národní frontě. A že lidovci nosí svá dítka ke křtu ojakživa, o tom snad nikdo nepochybuje.
Ale vzhledem k tolika omezeným názorům, které jsem si v této diskusi přečetl, se už nedivím vůbec ničemu ...
28. 01. 2010 | 16:39

Acidburn napsal(a):

To pot:

Čest práci, soudruhu, jen než začneš zase bušit do klávesnice, rač nejdříve vystřízlivět. Mafiánů měl Paroubek na svém křtu několik, včetně nejlepšího investora české burzy Grosse.
Ke zbytku tvých výpotků škoda slov. Čulibrka vynech, flákni sebou a vypadni!
28. 01. 2010 | 16:39

jakub napsal(a):

pot
Ještě jsem nikde nečetl, že by Svoboda, Kraus, Gross, Kavan a třeba Kočka přestoupili k ODS.
Ojakých ubohých pravičáckých zlodějích a mafiánech to tedy píšete.
Možná aby Paroubek odvedl pozornost od severočeských násilníků a vyděračů ve své straně, tak úmyslně odvedl pozornost pozváním novinářů na křest své dcerečky.
28. 01. 2010 | 16:42

jarmila napsal(a):

Proc by nemela hrda maminka chtit, aby jeji dceru pri krtinach videla verejnost?
jde spis o zpusob, jakym se tam novinari chovali, ne?

Vzkaz pro Petru: Mate zdravou spokojenou holcicku, tak co jeste resit:-)
28. 01. 2010 | 16:43

Radek napsal(a):

To Harry - Případ Fierlinger. Legionář, přítel E. Beneše, člen ČSSD, za 2. světové války velvyslanec v SSSR, po válce likvidoval ČSSD spojením s KSČ. Odměnou mu byly významné stranické a státní funkce.
TROUBO....
28. 01. 2010 | 16:43

Harry napsal(a):

To Radek
Napsals: "sociální demokracie podporovala komunisty po celou dobu totality." Ten, kdo se dostal aspoň do 6. třídy ZŠ, tak ví, že totalita byla u nás v letech 1948 - 1989. Ale tak vysoko ty ses nedostal, viď?
28. 01. 2010 | 16:53

Alena Čechová napsal(a):

Musím s vámi souhlasit,že "v Řecku neznamená, že by levicově smýšlející člověk měl chodit v teplákách". V souvislosti s ohromujícím řeckým státním dluhem, který zdá se ohrožuje finanční stabilitu EU, jsou vaše slova vysloveně prorocká. Ještě si na ně zřejmě vzpomeneme, až se nejspíš za vládnutí vašeho chotě také vydáme řeckou cestou.
Na závěr jedna dobře míněná otázka: nepřemýšlela jste o tom, že byste si najala nějakého opravdu schopného mediálního poradce? Soudím dle vašich projevů k médiím, že jej potřebujete jako sůl.
28. 01. 2010 | 17:01

Acidburn napsal(a):

To Harry:

Tady jde pochopitelně o to, kolik členů z bývalé ČSSD zůstalo po sloučení v KSČ. Nebylo jich málo, ne nadarmo to vyjádřil Karel Kryl metaforou o předkožce dělnické třídy.
Tragédií české levice je to, že komunisté, kteří se stydí za to, že jsou komunisté, sedí v ČSSD. Ti, co se nestydí, sedí v KSČM. Pro další strany nalevo už tu nezbylo místo, Zelení se vrací ke svým dvěma procentům.

To Alena Čechová:

Neblázněte, vždyť takový Březina, Dimun nebo Tvrdík jsou poradci přímo excelentní - kdy naposled jste se v souvislosti s ČSSD takhle pobavila?
28. 01. 2010 | 17:13

Harry napsal(a):

To Alena Čechová:
Vy si snad myslíte, že socialisté v Německu, Francii, Švédsku (obecně v zemích, které na tom jsou hospodářsky lépe než Řecko) na slavnostní akce v teplákách chodí?
Nevím, zda byste si nějakého poradce neměla najmout spíše vy ...
28. 01. 2010 | 17:15

Anna napsal(a):

Vážená paní Paroubková,křtiny jsou v životě manželů další milou událostí v jejich životě.Moje máma říká:,,Čím bohatší sedlák,tím okazalější oslava".Politik musí počítat s kritikou veřejnosti,to je úděl.Bohužel,okolí si pak nevybírá ve špinavostech vůči němu.Politik by měl být člověk.Měl by být skromný i,tak jej budou pomlouvat.O Vašem manželovi je známo,že se rád předvádí co se týče luxusu.Nemůžete tedy očekávat kladné názory od voličů a okolí.Smutné je,že se neštítí kritizovat maličkou Margaritu.Jako mamina hájíte dítě a jako manželka hájíte manžela.Upřímně je mi jedno,kolik co stálo ve věci křtin Vaší dcerky,nezajímá mne to.Bohužel,to odnášíte za manžela který je rád středem pozornosti.Když jí nemá,dělá vlny a jako malé děcko.
28. 01. 2010 | 17:15

já napsal(a):

Vrchol nevkusu botičky s obrovským nápisem Dior, aby každý viděl, co jsou to za drahé botičky. Skoro to vypadá jako schválnost, aby si paní Paroubková mohla stěžovat po vzoru svého manžela na zlé novináře. Chudinka, měli bychom ji politovat.
28. 01. 2010 | 17:17

kamca napsal(a):

Vážená paní Paroubková, nejsem a doufám, že ani nikdy nebudu voličem VAŠÍ strany.Nicméně botičky ani jiné oblečky vaší dcery mě naprosto nepohoršují.Úplně chápu, že jste si křest chtěla užít s přáním, aby vše bylo perfektní.Tak už to my ženy prostě máme.Ale ta vaše postavená hlavička, dupání nožičkou a rozdávání dárečků svědčí pouze o vaší nevyzrálosti.A věřte mi: na vážnosti a úctě vám opravdu nepřidá.To snad radši mlčte,ono to přejde.
28. 01. 2010 | 17:18

Harry napsal(a):

To Acidburn:
Jenže jelikož se Jiří Paroubek narodil v roce 1952, tak mu těžko můžete předhazovat to, že někteří členové ČSSD vstoupili po roce 1948 do KSČ.
A bývalí komunisté dneska nejsou jenom v KSČM či ČSSD. V ODS jich také není zrovna málo ...
28. 01. 2010 | 17:20

já napsal(a):

To Harry:
nejde tady o žádné tepláky, to nikdo po paní Praroubkové nežádá. Bohužel slovník a vyjadřování mají s manželem společné. Kdyby raději jen řekla, že to byl dárek, tak vše utichne, proti tomu nelze nic namítnout. Ale tohleto trapácké zveličování a vůbec celá ta ne-organizace těch křtin není nic jiného než snaha být co nejdéle v médiích, a to v roli ukřivděných. Ten článek paní Paroubkové - měla jsem oči navrch hlavy po celou dobu, co jsem to četla. Obdivuhodná inteligence pisatelky, možná přizpůsobeno pro čtenáře s nižším iq.
28. 01. 2010 | 17:23

arlon *** napsal(a):

Petruše sbírá kliky do loktuše.
Jo, jo, to jsou paradoxy, kvůli počtu naklikaných hlasů může PP napsat jakoukoliv ptákovinu a trubky to sežerou a klikají jako o závod.
Co na tom, že trubky nazývají trubku trubkou. Ať chodí i s tou malou v jednom pytli jako polní hastroš, svůj účel mediálního humbuku to plní a k rekordu v počtu přečtení se zase blíží.

A o to tady jde především. Aby paroubkovic famílie zaujala všechny medailové pozice. Udělat zase rekordní zásek do pažby. Nic jiného se nedá mediálně prodat, než to, že tato čtená hovadina zajímá tolik a tolik procent a Jyrka s tím zase vyleze někde před kameru i když bude hostěn Ham&Eggs.

Prostě PP píše na mediální objednávku, je to šaškárna. Potvrzuje to už jen ten fakt a skutečnost, že tato pletichářka zde na blogu nikdy nestvořila smysluplný text, ale jen vždy mediální blábol usilující o zviditelnění za každou cenu. Myslím, že to je vrcholný paroubkismus.
***
Blahoslaveni budiž chudí duchem i když jsou pokřtěni. Amen.
28. 01. 2010 | 17:25

vasja napsal(a):

Dobrý den.
Byl smazán můj výkřik (cosi o "omluvě panu Tvrdíku, Dimunu aj i Kočku"), za předchozí smazaný výkřik) který byl rovzporu se všim možnym. Ale uplně.
28. 01. 2010 | 17:28

Jana napsal(a):

Vážená paní Paroubková, pokud pozvete velké množství novinářů aby se o křtinách mluvilo po celé republice, nenajmete si ochranku, která by je trochu kočírovala, příp. si s nimi nedomluvíte co a jak (a myslím, že domluva by s nimi určitě byla možná s ohledem na dítě), tak se nemůžete divit. Zavání mi to spíš záměrem, aby se o vás co nejvíce mluvilo. Vy sami jste z toho udělali cirkus. Fakt lituji vaši malou! Aneb pro volby prodám rodinu!
28. 01. 2010 | 17:32

Jana napsal(a):

Vážená paní Paroubková, pokud pozvete velké množství novinářů aby se o křtinách mluvilo po celé republice, nenajmete si ochranku, která by je trochu kočírovala, příp. si s nimi nedomluvíte co a jak (a myslím, že domluva by s nimi určitě byla možná s ohledem na dítě), tak se nemůžete divit. Zavání mi to spíš záměrem, aby se o vás co nejvíce mluvilo. Vy sami jste z toho udělali cirkus. Fakt lituji vaši malou! Aneb pro volby prodám rodinu!
28. 01. 2010 | 17:33

Acidburn napsal(a):

To Harry:

V prvé řadě jde o tu koncentraci: v ODS bylo komunistů málo, skoro o každém z nich se mluvilo, Tlustý to měl na tapetě neustále. V ČSSD jich skončily desítky, včetně ústavního recidivisty Jičínského, ať nechodíme daleko.

Za druhé: Problémem ČSSD je v současnosti Paroubek - problémem ODS je Topolánek. Ten je však stále o třídu výš než bývalý náměstek Restaurací a Jídelen s přezdívkou Šuplík. Nicméně oboustranná tragédie. Obě dvě nejsilnější politické strany už dávno nejsou o ideích, o programech, ale o negaci.

Křest Margarity Paroubkové je dokonalým vyjádřením současné úrovně ČSSD - do kampaně se použije úplně vše, včetně vlastního soukromí. Tak daleko nezašel ani Topolánek, aby informoval média o plánovaném datumu porodu, nebo aby si zval na křest malého Nicolase 150 hostů, o novinářích nemluvě.

Co k tomu dodat? Pokud chtěl mít Paroubek soukromý křest, mohl jej mít. Mediální akce se zvrtla, v době utahování opasků a krize předvede předseda socialistů toto divadlo a diví se jak divizna, že se mu ostatní smějí. A toto chce být budoucím premiérem?

Špatná zpráva na závěr - jeho voličům stejně nevadí, že se Jirka prezentuje za jejich peníze, nevadí jim, když jim jejich vůdce dává okázale najevo, jaká jsou spodina (džíny, svetry, bundy, sem tam díra), takže premiérem skutečně bude.
28. 01. 2010 | 17:39

Bo Anderson napsal(a):

To si stěžuje nebo chlubí nebo jí to dělá dobře.Nechápu tuto pani.
28. 01. 2010 | 17:50

jun napsal(a):

Paní Paroubková, je mi jedno do čeho dceru oblékáte a nedalo mi to nereagovat. Vaše výkřiky, jak dceři omotáte kolem nožiček kapesník svědčí pouze o Vaší uražené ješitnosti a dětinkosti. Dospělá žena a matka by se takto nezachovala. A rozhodně by ze křtin nedělala volební kampaň. Nicméně Vaší dceři přeji hodně štěstí.
28. 01. 2010 | 17:52

Harry napsal(a):

To Acidburn:
Mezi vrcholnými politiky bylo v ODS možná komunistů málo (byť zde byli např. Kočárník, Dyba ...), ovšem možná byste se divil, kolik jich je v komunální politice.
A já jsem primárně reagoval především na Radkův hloupý výrok o sociálních demokratech, kteří podporovali komunisty a nyní chodí do kostela.
28. 01. 2010 | 17:57

Eva napsal(a):

To Jarmila,
No ja si spis myslim, ze maminka se poradle spletla. Chtela se pochlubit, ale jaksi si neuvedomila, ze novinari sjou stouralove a kdyz videli fotky, s botickami znacky Dior, tak se ptali. Potom pani Paroubkova hodila bombu, ze fotografove, pardon to nebyli fotografove, to byli paparazzi, (cim se pani Paroubkova ztrapnila znovu, jelikoz nezna rozdil mezi paparazzim a fotografem), ze tpaparazzi, meli v satek sem tam diru, sem tam flek....no neni to kralovska hovadina ceho si pani Paroubkova na krtu sve dcery nevsima, mne prijde jako takova mala pavlacova drbna, vlastne neprijde, ona je...
28. 01. 2010 | 18:28

bigjirka napsal(a):

K blogu: pan Werich pravil:"To je blbý, to se bude líbit".
V+W byli úctyhodní levičáci. Vydělávali svoje peníze a měli levicové názory. Vážím si každého levičáka, který vydělává hodně peněz nenapojen na veřejné rozpočty. Jeho názor, nepodložen "potřebností" je nepochybně úctyhodný, i když je jiný než můj. Naopak věrohodným levičákem pro mne není nikdo, kdo žije napojen tak či onak na státní či veřejné rozpočty. To totiž není levičák, ale programový parasit, lupič beze zbraní. Jak se můžeme bránit ssavkám, napojeným do našich kapes? Odkud jsou prachy, kterými se Rocco chlubí slovy "kdo z vás na to má"?

Asi jen dior vyrábí botky ze satiričí kůže, viz blog Těžká rána do satirika.
28. 01. 2010 | 18:37

joechen napsal(a):

Paní Petro, kdybyste na křtu novináře nechtěla, tak je tam nemáte. Je mi úplně jedno, kolik na sobě kdo má peněz ale hrát takovéto "šachy" (nebo jednoduchostí spíše Dámu) je velmi nesympatické. Všechno pro kampaň, i negativní reklama je reklama... že?
28. 01. 2010 | 18:38

almost glossed napsal(a):

AlenaH:

Nevím, jak jste porozuměla mým příspěvkům, ale možná jste si nevšimla, že Petru Paroubkovou bráním zuby nehty. Zkuste si přečíst mé příspěvky ještě jednou. :-)

Vlastně, možná reagujete na někoho, kdo zneužil můj nick v době, kdy nefungovalo rozpoznávání Ip adres.

Jindy aktivní cenzoři bohužel tyto příspěvky ponechali na místě, přestože jsem to reklamoval stejně jako příspěvky s "hovady" na začátku diskuse.

Co se dá dělat...
28. 01. 2010 | 18:51

Jitka napsal(a):

Milá paní Paroubková,
nejsem příznivkyní Vašeho muže a celkový stav politiky v ČR je pro mě spíše otázkou platícího diváka.
Nicméně to, co se strhlo okolo křtu Vaší holčičky mě nesmírně zlobí. Jako matka pětiměsíčního chlapečka chápu, že chcete mít své jediné dítě pěkně oblečené a obuté a o to víc, pokud se jedná o takovouto slavnostní příležitost.
Jsem vděčná, že jsem obyčejnou "šedivou myší" a tak se nemusím nikomu zodpovídat z toho co má moje dítě na sobě a kde jsem na to vzala, případně od koho jsme danou věc dostali.
Je víc než nízké a ubohé zneužívání dítěte a jeho křtu ke kritice poměrů rodičů.
Je mi jako matce líto, že jste něčemu podobnému vystavena. Každá matka mi musí dát za pravdu, že chce mít své dítě vyfešákované a vy nejste pochopitelně výjimkou.
Chci jen věřit, že podobně smýšlejících lidí/rodičů se najde víc.
Nenechte se znechutit....i když to asi musí být hodně těžké...:-(.
28. 01. 2010 | 19:34

To nám to vyšlo napsal(a):

Margaritčiny dárky dám ostatním dětem. A pozvu si na to předávání těch dárků, koho budu chtít. A musí se to vše pořádně vyfotit a dát do všech novin, ať všichni vidí, jak jsme hodná rodina, jak je Margaritka chudáček , že jí rveme dárky z ručiček. Nám jde o volební hlasy, ne o dítě. To vše jsme měli dobře promyšlené a kašlu na lidi, hlavně, že nám křtiny přinesou voliče. Pak vám ukážem, KDO NA TO MÁ! blogistka PP
28. 01. 2010 | 19:49

Jitce napsal(a):

Milá Jitko, nelitujte mě. Já jsem naopak ráda, že se to všude teď mele. Copak jsem tak pitomá, abych nevěděla, že luxus vzbudí největší zájem o křtiny? Teď mohu aspoň psát, jak malé vezmeme ty dárky a všem ukážem, jak jsme příkladní a rozdáváme je jiným dětem. A ty zaplátované fotografy jsem pozvala já, snad jsme nevynechali žádný plátek a TV, to by mě moc mrzelo. Vždyť přece co nejvíc musí všude vidět křest v kostele, aby jsme přitáhli voliče lidovce, kteří nejsou rozhodnuti kvůli Cyrilovi. Vaše PP
28. 01. 2010 | 19:57

Tomas Janecek napsal(a):

Dobry den pani Paroubkova
nejprve ze vseho preji Vam a Vasi dceri hodne zdravi a spokojenosti do zivota. At Vam dela jenom radost.
Je jiste neprijemne, kdyz se lide snizuji k podobnym reakcim, kterymi v prirode vynikaji zejmena hyeny. V tomto smeru s Vami soucitim.
Musim si nicmene polozit otazku:Neni retorika CSSD zalozena prave na vzbuzovani zavisti? "Napr - volte nas, oskubeme bohate. Kdo bude potom tahnout HDP je jedno. Dluhy, ktere nadelame zaplati nekdo po nas...."... a ja se ptam kdo... obavam se, ze prave nase deti...
No nic, jeste jednou - at Vam dcerka dela radost a vse dobre
28. 01. 2010 | 19:57

arlon *** napsal(a):

Petruše sbírá kliky do loktuše.
To jsou paradoxy, kvůli počtu naklikaných hlasů může PePa napsat jakoukoliv ptákovinu a trubky to sežerou a klikají jako o závod.
Co na tom, že trubky nazývají trubku trubkou. Ať chodí i s tou malou v jednom pytli jako polní hastroš, svůj účel mediálního humbuku to plní a k rekordu v počtu přečtení se zase blíží.

A o to tady jde především. Aby Paroubkovic famílie zaujala všechny medailové pozice. Udělat zase rekordní zásek do pažby. Nic jiného se nedá mediálně prodat, než to, že tato čtená hovadina zajímá tolik a tolik procent a Jyrka s tím zase vyleze někde před kameru i když bude hostěn Ham&Eggs.

Prostě PePa píše na mediální objednávku, což je naprostá šaškárna. Potvrzuje to už jen ten fakt a skutečnost, že tato pletichářka zde na blogu nikdy nestvořila smysluplný text, ale jen vždy mediální blábol usilující o zviditelnění za každou cenu. Myslím, že to je vrcholný paroubkismus.
***
Blahoslaveni budiž chudí duchem i když jsou pokřtěni. Amen.
28. 01. 2010 | 19:59

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden nadávky obsahující obscénní text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
28. 01. 2010 | 20:23

Johana napsal(a):

Paní Paroubková, připomínáte mi hvězdičku třetí kategorie, která nadbíhá bulvárním fotografům, a pak si stěžuje že ji pronásledují a berou jí soukromí. Viz vaše natřásání a pitvoření se před kamerami když jste chtěla převzít papuče pro manžela. Vzpomínáte? "Když nemůžeme s Tončou (fenkou) do sněmovny ani na tiskovky tak se musíme předvést aspoň takhle. A já se ráda předvádím". Něco tak pitomého by paní Paroubková č. 1 z úst nikdy nevypustila. A k tomu nezbytný dekolt až k pupku a vyčuhující podprsenka... no děs.... Pojali jste křest jako šou, a byla byste opět ve svém živlum ovšem ti všiváci si dovolili Vás kritizovat, a to se přece nesmí:!!!! Kdyby Vám kamarádka to luxusní křestní oblečení nedarovala, tak byste jej koupila. Pro vás žádný problém. Protože život se sexymozkem by byl sice pro mnohou ženu fujtajbl, ale na druhou stranu přináší život v luxusu - viz obědy v hotelu Kempinski*****, limuzíny, vizážisté, kadeřníci, mediální poradci atd. A to už přece stojí za trochu sebezapření, že? Vy i váš manžel se rádi předvádíte (pánové,kdo z vás to má), ale zase bacha aby se socky kterých má taťka plnou hubu, nenaštvaly. Docela věřím, že jste to dodatečně schytala, že jste svou princeznu tak okázale vyparádila. Blíží se volby, a tak to teprve začne. Celý národ bude vědět že má Margita první zoubek, jak jí rostou vlásky, jakou má stolici a pod. Ale to bych ještě skousla. Horší bude, jestli vyhraje volby. A co potom, jestli bude kandidovat (jak už nejednou vyhrožoval) na prezidenta. To bude ostudy. A s takovou první dámou.... No potěš nás všechny Pán Bůh.
28. 01. 2010 | 22:33

Pepa Řepa napsal(a):

No, pane Stejskale, kdo chce tam, pomozme mu tam a klikejme jako o závod ať se má aktuálně.cz čím chlubit.

Už vidím, jak s pýchou vylepíte nejblbější článek, mimořádně oduševnělé autorky o nejpitomnějším tématu na piedestal serveru.

Inu dobrá vizitka, jak říkáte je dobré znát názory zajímavách lidí.

Viájpíků, víajpiček a tak.

Víajpitchovina roku, řekl bych.
28. 01. 2010 | 22:46

Pepa Řepa napsal(a):

To Johana
že by z toho byl seriálek, jak kmotřenka čúrá, kaká a tak?

Ani bych se nedivil.
28. 01. 2010 | 22:55

qwert napsal(a):

Já myslím, že křtiny jsou osobní záležitostí rodiny a nejbližších blízkých, když se z toho udělá mejdan.....smysl je pryč
28. 01. 2010 | 23:16

gabriela jarkulišová napsal(a):

Paní Petro, nenechte se otrávit, žijte dál, jak sama chcete a Margaritce kupte klidně batůžek s diamantovou rolničkou. Na novináře se vykašlete, kdyby neměla Margaritka tyhle botičky, našli by si něco jiného. Úroveň některých příspěvků je tak ubohá, že snad ani nemá cenu to dál číst. Hodně zdraví malé a vám v životě štěstí.
29. 01. 2010 | 06:36

Vlaďka napsal(a):

Dobrý den, naprosto se shoduji s názorem paní gabriely.Vždy se najde něco co se nebude líbit. Já kdybych křtila děti, také bych jim pořídila to nej nej. Zkrátka u nás už je to takové, že se najde někdo a něco o čem musí bulvár psát. Vždyť by nebyl z čeho živ. Takže Vám i dceři přeji hodně zdraví a štěstí a Vám navíc pevné nervy.
29. 01. 2010 | 06:58

Luba napsal(a):

Velectění "diskutující",
zdá se mi, že vaše výpady vůči paní Paroubkové jsou velmi nepřípadné.

Uvědomte si, prosím, že nekritizujete paní Petru Paroubkovou jako osobu, ale hodnotíte její mediální obraz, svou představu o ní.
To znamená, že do ní promítáte svá očekávání, a svou vlastní zkušenost. Zdá se, že sami se sebou příliš nevycházíte, milí frustráti.

Každému přece musí být jasné, že je paní Paroubková ženou inteligentní, vzdělanou, zcestovalou, velmi atraktivní a jejím hlavním záporem je, že svůj život spojila s břichatých pohlavárem ČSSD.

Ale - tak už to u žen chodí. Volí si toho nejkopentnějšího dosažitelného samce, který dovede zabezpečit rodinu a který se jen tak nezaběhne.
Navíc, pana Jiřího zná patrně jinak a v některých detailech lépe, než kdokoli jiný.

Trocha velkorysosti by vám rovněž neškodila.
Vždyť - kolik lepších poloviček našich papalášů zde bloguje?
Paní Paroubková má alespoň tu odvahu vystavit se našemu pranýři/patníku.

Ale lynčovat ji - to je snad přespříliš!
29. 01. 2010 | 08:21

PatientO.T. napsal(a):

2 Luba:

Bloguje?
Celkem paní Paroubková napsala 13 článků. V deseti z nich si vyřizuje účty s novináři...
29. 01. 2010 | 08:43

Standa napsal(a):

proč musí být každému jasné, že je paní Paroubková ženou inteligentní, vzdělanou, zcestovalou, velmi atraktivní atd.? Moc inteligentní není, její vlastní projev to jasně signalizuje. Asi se umí všechno našprtat, protože je velmi cílevědomá. Vzdělání má jako každý druhý. Zcestovalá je díky své práci, ale to o nějakých kvalitách nic nevypovídá. Je to jako chválit kuchaře, že snědl v životě hodně knedlíků. Atraktivita je věc subjektivního posouzení a ani zde nevychází nic víc než tuctovka, díky záhadným příjmům samozřejmě lépe oblékaná.
A kdo ji lynčuje? Madam napsala článek, velmi hloupý a velmi urážlivý, kde naprosto odmítá jakékoliv své pochybení a jen blbě rejpe. Nemůže se pak divit, že se jí dostává její vlastní medicíny.
Předpokládám, že většina diskutérů sem chodí ze stejného důvodu jako já.Jsou zvědaví, co zas za směšný článek zde najdou a baví se reakcemi. Je to tu takové panoptikum. Ostatně vaše poznámka o samci, který se nezaběhne je dost úsměvná. Pro ty, kteří si pamatují, že se tahala s ženatým chlapem, odloudila ho od rodiny a zachovala se tedy jako naprosto nemravná osoba.
Ona nemá odvahu, je jen nestydatá. Typická Marta Gottwaldová. Směšná a trapná zároveň.
29. 01. 2010 | 08:43

Markéta napsal(a):

Paní Paroubková , na ty kritiky kašlete , na vás prostě vždycky něco závistivci najdou..... I kdybyste se snažila sebevíc , nikdy nebudou spokojení . Ostatní politici kradou a ožebračili republiku, tak jejich příznivci vykřikují aspoň o drahých botičkách ....nic jinýho na vás nemají ......a to je zjevně štve!...Dokonce rozebírali vaši skromnou dovolenou na Slovensku ....přitom všichni víme kam jezdí politici ODS!!:)))))Přestaňte s nimi bojovat , je to marný, tady je moc zlých lidí ......a je zbytečný plýtvat energií směrem k nim.
29. 01. 2010 | 08:44

Markéta napsal(a):

Stando vy máte všechny projevy lůzy ......běžíte tam, kde se to mele a s chutí si kopnete , abyste přehlušil svoje problémy a svůj nepovedený život.Internet to snese co??Hloupý jste vy a píšete jako primitiv, na první pohled nevzdělaná lůza, která potřebuje lynčovat .A takových zoufalců je tu mnoho. Běžte se prát na stadion, tam si zvednete sebevědomí , tady vás nikdo nebere vážně, jste tu za vola:))Co jsou jedny botičky proti tomu co navyváděl Topolánek a jeho parta ??Začněte myslet lidi !
29. 01. 2010 | 08:52

Standa napsal(a):

Markéto, nehrajte si na psychologa.
Víte, snobské botičky v kostele, který se proslavil kritikou zbohatlické neslušnosti nebo Topolánek, ono je to to samé. A že zrovna vy fandíte jedné skupině neznamená, že něco takového dělá každý.
Tu husu netřeba lynčovat, ta se opeče sama. A vy s tím vztekem, co tu předvádíte jste jen jedno polínko v ohni
29. 01. 2010 | 09:11

Markéta napsal(a):

Tyhle typy jako vy Stando se vyskytují na všech blozích ......občas jsme měla možnost takové lidi poznat v reálu a ze začátku jsem se moc divila, jak špatně na tom byli.....zkrachovalé existence , nespokojené se svým životem, zoufalci ....jak si asi mají zvýšit sebevědomí?? Přece urážkama druhých na blogu ...... Na chvilku mají pocit, že jsou něco víc a přitom každý vidí na první pohled jak na tom jsou ...klidně si ulevte Stando, Johano a další nešťastní lidé.......paní Paroubková sice nemůže za to, že jste to nikam nedotáhli a že nemáte prachy a úspěch ......ale hoďte to na ní ...do toho , nadávejte, řvěte...jako na tom stadionu ....křičte!!To pomáhá .....:))))
29. 01. 2010 | 09:22

DeeDee napsal(a):

Paroubková,proč jsi tam ty novináře teda zvala,když Ti nakonec vadili?No jo,bláznivá Slovenka,která by tak moc ráda byla slavná a je tak moc šťastná,když se objeví v novinách.
29. 01. 2010 | 09:24

Standa napsal(a):

Markéto, nevidíte, že vy sama hodnotíte, urážíte? Co chcete, cenzuru, aby se mohlo o vašich oblíbencích psát jen v superlativech? Tak čtěte jen stranický tisk.
Kam kdo co dotáhl neřešte, nemá každý za cíl dotáhnout svou kariéru do postele starého bolševika. Vy asi ano.
29. 01. 2010 | 09:27

Messiah napsal(a):

Milá Petro bohužel z Vašich činů je tolik vidět jak dceru neberete jako dceru ale neco čím se presentujete na veřejnosti Váš manžel má "sexy" mozek tak protože vy nic nemáte ukazujete že máte krásně nazdobenou panenku.
ale bacha na to váš manžel je politik nic víc nic mít tudíš je to sluha nás všech jako každy státní uředník kterého si platíme.
Více pokory a ucty by vám svědčilo více nikdo si nezískal oblibu svou arogancí a předvaděním "hele na co ja mam a vy ne" ...
ale jinak vaší dcerce přeji jen to hezky a at je zdravá.
a vám aby jste více myslela na ní než na media.
29. 01. 2010 | 09:33

stejskal napsal(a):

Klikáte sem Vy, pane Pepo Řepo, dobrovolně ;-)

Já sem lezu jen proto, aby se zde ti, kdo se chtějí k tomuto textuz vyjádřit, nebrodili ve vulgárních nadávkách, urážkách a podobných sprosťárnách. Jinak mne na tom článku a debatě nezaujalo vůbec nic (na jiném serveru bych ho ani neotevřel).

Ale jinak máte pravdu: s určitého úhlu pohledu je podle mne zajímavé sledovat, jak manželka potenciálního premiéra "bojuje" s bulvárem ;-)

Libor Stejskal
29. 01. 2010 | 10:27

Ferdinand napsal(a):

Markéto, nevím, z čeho usuzujete, že odpůrci Parkoubkových jsou zkrachovalé existence. Řekl bych, že tomu je spíš naopak.Heslem lídra ČSSD je rozsévání závisti vůči bohatým a úspěšným a jejich trestání formou navyšování daní apod. Jeho manželka si svými stupidními články o negativní reakce říká sama.
29. 01. 2010 | 11:08

Markéta napsal(a):

To je dobře vidět z toho jakou mají úroveň Ferdinande ...příspěvky nemají žádný smysl a obsahují urážky, tykání......např.Standa "Víte, snobské botičky v kostele, který se proslavil kritikou zbohatlické neslušnosti nebo Topolánek, ono je to to samé." Tahle věta nemá hlavu ani patu .....kostel se proslavil jo??.)))
A koho myslíte těmi bohatými a úspěšnými??Topolánka, nebo Dalíka, nebo Čunka ??Hahaha......myslel jste zloděje a podvodníky??.....No pravda je, že Češi jsou schopní závidět i takovým......
29. 01. 2010 | 11:30

Milada Střítezská napsal(a):

"...ale ať dcera našeho předního socialisty trpí..."
Vážená paní, jako matka tříměsíční krásné holčičky byste si měla vymýt pusu mýdlem. Slova o utrpení jsou zvolena ne nevhodně, ale přímo drze. Buďto je jejich cílem manipulovat city méně inteligentních lidí (čtenářů Blesku a podobných tiskovin) nebo se jedná o vaši vlastní neschopnost jakékoli sebereflexe. Jak můžete vůbec použít takové slovo o dobře živeném, dobře oblékaném a dobře opečovaném dítěti? Nestydíte se alespoň trošičku? Myslím, že utrpení vypadá trochu jinak

http://worldharvestmissions...

A bylo by na místě propříště vážit slova. Pokud vaše dcerka trpí, pak jen přílišnou snahou jejích rodičů ji medializovat za každou cenu a dělat z ní laciný bilboard nebo malou celebritku na hraní vlčákům z bulvárních plátků.
Mám stejně staré dítě a vaše urputná snaha se zviditelnit dokonce i v solidních médiích mě občas donutí zvednout obočí. Snad se Margarita nedočká toho, že ji maminka dá do reklamy na psí suchary...
29. 01. 2010 | 11:37

Standa napsal(a):

Markéto, když neumíte číst tak ani nepište. Co myslíte, proslavil se ten kostel něčím? A hádejte čím.
Vy socani jste skutečně poněkud pomalejší v myšlení.
29. 01. 2010 | 11:44

Ferdinand napsal(a):

Markéto, s vámi nemá smysl racionálně diskutovat. Pouze snad poznámka, že Paroubkem prosazované navyšování daní u osob s vyššími příjmy se týká především podnikatelů, kteří drží ekonomiku této země. Nebo si myslíte, že všichni úspěšní podnikatelé jsou podvodníci a zloději?
29. 01. 2010 | 11:46

Zdravím veliká napsal(a):

Ó jak to musí být strašlivé dostávat různé dary a nevědět jak se jich zbavit aby se darující neurazili. Ó jak to musí být těžké pozvat si na křest novináře a pak snášet jejich běsnící šílenství, tedy vlastně focení. Ó jak to musí být těžké být velkou celebritou a neustále snášet ten zájem ubohých mas všude kolem. Je mi vás líto víc než dokážete pochopit. Je mi líto celé vaší famiglie a ze všeho nejvíc toho volebního trumfíku - totiž dítěte.
29. 01. 2010 | 11:52

Ludwig.II napsal(a):

pro...
tak tohle mě trochu nadzvedlo..tolik nesmyslu jsem v jednom komentáři ještě nenašel. Paní Petra těžko mohla slavit stalinismus (a osobně se domnívám že ani vy nemáte tucha co to vlastně je), protože by pak musela lhát o svém věku a samootné těhotenství by se dalo přirovnat k zázraku. A její manžel by to už také nestihl. Ale je dlouholetým členem církve Husitské.. tj. křesťan a že neuhádnete proč si tak říkají?
29. 01. 2010 | 11:57

Taky hezké napsal(a):

Ludwig.II: Jistě, on je to vlastně praktikující křesťan již od konce puberty. Mozek měl odjakživa plný jen nejlepších křesťanských ideálů...
Je jím leda tak proto aby měl jak se občas říká - klíče od všeho. Zvlášť v předvolební kampani se pak taky opravdu všechno hodí. Za týden bude fotbalista, pak by mohl sfárat někam do šachty, až vypukne chřipka objeví se v nemocnici v bílém plášti. A mezitím samozřejmě bude dnem oi nocí myslet na svůj lid, který je mu vším.
29. 01. 2010 | 12:05

Ludwig.II napsal(a):

pro Marketu..
a k vám mám jenom poznámku, že oproti Vašim slovním spojením jsou věty Standy dost upavenější .. ale hlavně píšu proto, abych řekl ANO..kostel se proslavil.. představte si to! A to je největší problém lidí jako Vy..vy s něčím nesouhlasíte jen proto, že jste v s tím člověkem v opozici. Jestli má pravdu.. nebo ne a budete s ním dál soupeři na úrovni názorové diskuze.. to už si neověříte.. řek to ten.. tak je to lež...je to podnikatel.. a ty vždycky kradou.. je to politik z pravého spektra.. krade, lže tuneluje.
29. 01. 2010 | 12:06

Ludwig.II napsal(a):

pro Taky hezké můj text se vztahoval ke komentáři autorky či autora s nickem ..., kde jsem nepochopil proč srovnává stalinismus s paní Petrou a následně fakt, že ji-jemu přišlo naprosto nevkusné (to jsou moje velmi decentující slova)že sociální demokrat slavil křest. Tak jsem se pokušel obhájit fakt, že příslušník určité politické strany můžu být i věřící a naopak. Každý člen KDU nemusí chodit v neděli do kostele.
29. 01. 2010 | 12:11

Markéta napsal(a):

Já docela chápu Ludwigu, že chválíte Standu za text...vy totiž píšete podobně zmateně jako on .....věty bez ladu a skladu.....chybějící písmena.... Někdy mi to připadá, že si tu dali schůzku žáci z pomocné školy a konečně tu našli seberealizaci .... místo, kde se mohou vyjádřit (a kde za to nedostanou pětku) :)))))
29. 01. 2010 | 12:44

Ivana napsal(a):

Dobrý den,

nemyslím, že Vám veřejnost závidí botičky pro dcerku. Taková společnost zatím pořád není (aspoň doufám), i když Váš manžel si na podněcování závisti vůči bohatým (škaredým zlodějům)postavil politickou kariéru.

Celé se to točí okolo Vašeho breku vůči médiím - a přitom je máte tak ráda:-) Nikoho z tisku jste na křtiny přeci zvát nemusela - ani mí přízbuzní si je nepozvali:-) Rodinné fotky do alba pořídili kamarádi a rodina.

Možná by to chtělo místo psaní blogu věnovat čas sebereflexi. Když už mám mimonaželský poměr, rozvedu chlapa a pak se za něj vdám, a chci pokřtít své dítě, tak to udělám v soukromí, a ne s novináři v zádech.

A když si manžel vydělává peníze tím, že rétoruje o tom, jak je ošklivé hodně vydělávat, nenechám kmotru koupit luxusní dárek.
29. 01. 2010 | 13:03

stejskal napsal(a):

Mimochodem některé postřehy zde diskutujících čtenářů mi přijdou velmi trefné, pane Pepo Řepo ;-)

Libor Stejskal
29. 01. 2010 | 13:18

Petr L. napsal(a):

Dobrý den,

nechci se zastávat ale £54.95 mi nepřijde zase tak přehnané http://www.childrensalon.co...
Vaše afektovaná reakce již ano.
29. 01. 2010 | 13:26

Petra napsal(a):

Paní Paroubková se zkrátka zařadila mezi následující osoby, které se z podpalubí dostaly do tzv. lepší společnosti a jejich "inteligence" to prostě řeší následujícím způsobem:
1. Marta Gottwaldová - Když se stala první dámou, i v nejžhavějších vedrech se objevovala s kožešinkou kolem krku. Byl to pro ni symbol luxusu a elegance a zároveň znak jejího privilegovaného společenského postavení. Ta důsledně nošená nezbytnost zviditelňovala její touhu být někdo, zároveň ovšem velmi nelichotivě dokumentovala povrchnost a obhroublou neotesanost své majitelky.
2. Šárka Grossová (bývalá bufetářka s totálním nevkusem a kamarádkou bordelmamá)
3. María Eva Duarte de Perón - (Dont´cry Argentina)- prostitutka a zlatokopka
U soudružky Paroubkové nejde primárně o botičky, ale o to, že její "kultivovaný Jiří" vykřikuje, jak si došlápne na boháče. Luxusní svatba v hotelu grázla, kterému navíc její starej odpustil daně ve výši desítek milionů. Vyjádření "kultivovaného Jiřího: nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má" atd. atd.
29. 01. 2010 | 13:27

Standa napsal(a):

26 milionů byl ten daňový odpustek pro bývalého estébáka, současného podvodníka v golfu a velmi podivného podnikatele. Sobotka to dlouho zapíral a až usvědčen dokumenty přiznal. Ale třeba se ho ctihodná Paroubkovic rodina zřekne jako Ďurička, se kterým také kamarádili až do průšvihu.
Jsou to skutečně charakterní lidé. Volte je. Ale pak jim ty capáčky a miliony odpuštěných daní plaťte vy sami, kdo je volíte.
29. 01. 2010 | 13:42

Eva napsal(a):

PetrL a Petra
Presne vystizene!!!
Pani Paroubkova se opravdu radi svymi hloupymi reakcemi do dlouhe fronty pavlacovych bojovnic. Ty reaguji ve stejnem stylu.
29. 01. 2010 | 13:51

mg napsal(a):

Já si myslím,že by se mělo zakázat politikům a jejich manželkám případně milenkám se vyjadřovat na blogu a využívat blogy k levným předvolebním kampaním.Také by se mělo k tomu účelu zakázat využívat nezletilé děti,v tomto případě ještě před jejich narozením.Co na to sociálka,neměla by to dítě včas odebrat,než bude definitivně poškozeno.
29. 01. 2010 | 14:49

Jana napsal(a):

Paní Paroubková, nechápu, že se necháte rozhodit redaktory z bulvárního tisku!!! Přeji Vám a hlavně Vaší malé mnoho zdraví a radosti!!!
29. 01. 2010 | 15:02

Ludwig.II napsal(a):

pro Markétu:
obáváte, že Vy nechápete vůbec nic. Nechválil jsem Standu, ale fakt, že píše smysluplněji v porovnáním s Vaším vyjadřováním. A ano, uteklo mi tam písmenko, holt to už není 400 úhozů jako za mlada. Já zkusím zase víc trénovat, ale Vy.. podívala jste se vůbec na ten kostel?
29. 01. 2010 | 15:15

ceresnicka2 napsal(a):

Neviem, čo na toto všetko povedať... asi toľko, že inteligentný človek sa nepotrebuje prezentovať tak, ako ste to urobili Vy, nebudem Vás ani menovať, nestojíte za to. Keby Vám išlo naozaj len o tú duchovnústránku, nepozývali by ste na krst novinárov, lenže Vy ste to urobili, tak sa nesťažujte, že Vás idú rozniesť po bulvári.
29. 01. 2010 | 15:20

jarka napsal(a):

Tak článok je napísaný vtipne. Ale pridávam sa k množstvu tých názorov, že vylúčiť média isto išlo. Chápem, že Váš manžel je politik a isté veci k tomu patria, ale krst takej kráasnej malej osôbky mu isto popularitu nezdvihnem. Aj iným ľudom sa rodia deti:)
Vždy ma s témou bulvár napadne meno Lenky Filipovej. Videla som raz rozhovor, kde sa vyjadrila, že to nie je v jej záujme. A zrejme existujú páky na to, aby to tak bolo. Preto sme nikdy nevideli foto jej dcéry, alebo nečítali to, čo práve včera večerla. Takže všetko sa dá..ak sa chce a nemáme v úmysle zneužívať média na to, aby nás bolo vidieť.
29. 01. 2010 | 15:25

jp napsal(a):

Bylo mi z falesneho a uceloveho komentare pi Paroubkove po krtinach na blogu hodne nevolno. Z toho jak nas - obycejne, prumerne, normalne myslici obcany podcenuje. Ale po precteni tech stovek komentaru od lidi, kteri cely ten herecky kus pocituji a hodnoti stejne a se mi nalada zase spravila. Nejsme zadni blbci a je nas hodne - to je dobry pocit.
29. 01. 2010 | 16:06

Franc napsal(a):

Petro, předně Vám gratuluji k Margaritě. Již teď je zřejmé, že je krásná po otci a chytrá bude jistě po Vás. A k tomu cirkusu. Dáte ve známost, že budete mít křtiny a tím pozvete ty o kterých píšete. Vzniká ve mně dojem, že i ten blog je součástí PR, kterou připravuje Dimun. Cirkus na křtinách a pak ještě o tom napíšete. No nejste i s Paroubkem k politování? Ode mne Vám to však hlasy u voleb nepřinese.
29. 01. 2010 | 17:25

Ján napsal(a):

Pani Petra, zelam Vam, dcerke aj manzelovi, hodne zdravia a hlavne pevne nervy. Precital som si cast prispevkov na tejto diskusii, ale keby som na niektore chcel odpovedat, bol by som *****! Len primitivne narody sa mozu spravat k sebe tak, ako my, jedno ci cesi, si slovaci, jedna cvarga zavistliva, samozrejme cest vynimkam! Krst je obrad a aj ked boli nan pozvani novinarsky psi, neznamena, ze mali z neho spravit cirkus! Este raz, drzim palce a vela zdravia celek rodine! S pozdravom JUDr. PhDr.Ján HORNY, PhD.
PS: Manzel nech tie volby vyhra!
29. 01. 2010 | 18:59

Markéta napsal(a):

Prostě zuříte, že levice má čím dál víc voličů.......tak řvete aspoň tady , ale to vám nepomůže moji milí ......třeba překřičíte realitu ....:))) Jo a Ludwigu, píše se zamlada..... na to vám nepomůže ani 600 úhozů:)))))Aspoň je dobře vidět, jak jsou voliči pravice blbí a zaostalí ...jen sprostý urážky a pravopisný chyby ...hihi:))))
29. 01. 2010 | 19:01

Zbyněk napsal(a):

Jenom jestli to není zase práce pana Kubiceho.... zažalovat????
29. 01. 2010 | 19:18

Standa napsal(a):

ale nezuříme, Markéto, i když je pravda, že se na další bolševickou vládu veksláků a štětek nijak netěšíme. Chápu, že domovnicím a kádrovačkám to vyhovuje. Doufejme, že vy chytří a vyspělí komunistosocialisti si ty své experimenty taky sami zaplatíte.
Zcela vážně, obdivuji vaše nasazení při obhajobě rybářky se zlatou rybkou. Už je skoro carevna, chudinka.
29. 01. 2010 | 19:29

Marta napsal(a):

Vážená paní Paroubková, skutečně nechápu Vaše myšlenkové pochody. Nevzala jste si tesaře Karla Nováka, ale Jiřího Paroubka, muže velmi ambiciózního, jemuž víru v Boha věřím stejně jako to, že před rokem 89 vůbec nenakupoval v Tuzexu.
Mně jako občance této země je zcela lhostejné, do čeho obléknete svou dceru na křest. Klidně jí dejte šatičky za 100 000 Kč. Pak se ale nedivte, že se svezou na něčem takovém novináři, neb voliči Vašeho muže jsou přesně ti občané, kteří v supermarketech loví slevy, většinou pochází z nižších příjmových vrstev. Myslím, že z průzkumů voličského spektra to víte jistě sama nejlépe. Pochopitelně pro takovou voličku, maminku, která počítá každou korunu (např. oba s manželem jsou dělníci), působí odění Vaší dcery jako pěst na oko.
Váš pan manžel se staví do pozice „lidového“ vůdce. A od něj voliči neočekávají, že bude dávat najevo svůj luxusní životní styl.
Takže tu větev jste si podřezali pod sebou sami. Navíc rozumný člověk nevypráví dopředu novinářům o křtinách dcery, ale odbude si je někde v soukromí. Vím, že máte mediální poradce, a nevěřím tomu, že se jim dosud nepodařilo vysvětlit, jak to v mediálním českém světě chodí. Tudíž Vaše rozčílení i údiv vnímám za jev s poněkud falešným podtónem. Jen Vy sama víte, jak to je, měla byste si sáhnout do svědomí…
29. 01. 2010 | 20:02

arlon *** napsal(a):

Petruše sbírá kliky do loktuše.
**
To jsou paradoxy, kvůli počtu naklikaných hlasů může PePa napsat jakoukoliv ptákovinu a trubky to sežerou a klikají jako o závod.
Co na tom, že trubky nazývají trubku trubkou. Ať chodí i s tou malou v jednom pytli jako polní hastroš, svůj účel mediálního humbuku to plní a k rekordu v počtu přečtení se zase blíží.

A o to tady jde především. Aby Paroubkovic famílie zaujala všechny medailové pozice. Udělat zase rekordní zásek do pažby. Nic jiného se nedá mediálně prodat, než to, že tato čtená hovadina zajímá tolik a tolik procent a Jyrka Pa. s tím zase vyleze někde před kameru i když bude hostěn Ham&Eggs.

Prostě PePa píše na mediální objednávku, což je naprostá šaškárna. Potvrzuje to už jen ten fakt a skutečnost, že tato pletichářka zde na blogu nikdy nestvořila smysluplný text, ale jen vždy mediální blábol usilující o zviditelnění za každou cenu. Myslím, že to je vrcholný Paroubkismus.
***
Blahoslaveni budiž chudí duchem i když jsou pokřtěni. Amen.
***
Pane Stejskale, co myslíte, mohl byste se účastnit diskuse v duchu textu tohoto příspěvku?
Pane Stejskale?
29. 01. 2010 | 20:03

bigjirka napsal(a):

Ostatně.. co chcete od blondýnky..
29. 01. 2010 | 20:27

petra napsal(a):

Dobrý den,
nevím a nechápu, co tady řešíte.
Je přece jedno čí je to dítě, jestli politika, podnikatele nebo dělníka. A už vůbec nechápu, co je komu do toho, v čem je ta malá oblečená. I kdyby měla kabátek ze zlata, může to být každému jedno.
Je to jenom závist.
Mně se malá Margitka v oblečku moc líbila a přeji jí hlavně hodně zdraví a rodičům trpělivost.
29. 01. 2010 | 22:05

Jyrka napsal(a):

Máte pravdu, Petro. Můžete mi říci, co je Paroubkové do toho, kde a jak bydlí Dalík, kam jezdí Topolánek na dovolenou a kolik má kdo na kontě?
Zkuste to napsat své jmenovkyni, třeba vám to vysvětlí, proč se ona montuje do toho, co je podle vás jen projev závisti.
29. 01. 2010 | 22:23

Stromy napsal(a):

Vážená paní Petro. Až doteď jsem si myslela, že anglistiku mohou dostudovat pouze lidé, jejichž mozek možná není sexy, ale je schopen poněkud náročnějších úkonů, než to, co tady předvádíte Vy. Ale možná opravdu stačí pouze být krásná blondýna, škoda, že jsem bruneta, mohla jsem to mít o dost lehčí.
29. 01. 2010 | 22:23

Beagbeet .-))) napsal(a):

Pro Stromy: ona paní Petra taky kdysi napsala ve svém blogu slovo "bigbeat" jako "beagbeet". Po několika hodinách jí to (zřejmě) administrátor p.Stejskal opravil :-))). No a od té doby se ví, že buď s tím jejím překladatelstvím angličtiny nebo se samotným autorstvím blogů p.Paroubkové není něco v pořádku.
30. 01. 2010 | 00:10

Margareta napsal(a):

Musím předem říct, že nejsem členkou fanklubu pana Paroubka, ale když jsem si přečetla bulvár a některé komentáře tady, bylo mi smutno z toho, co jsme za národ. Pokud vím, tak křest je v životě člověka jednou z největších událostí, i když sama křtěná nejsem. Je pravdou, že obzvlášť v Řecku se tato událost bere za velmi závažnou. Proto si myslím, že každý z nás se na své životní příležitosti obleče co nejlépe a která máma by nechtěla mít co nejlépe oblečené dítě? A rozdávání dárků je opravdu urážkou dárce. Myslím si, že se opravdu pořádá "hon na čarodějnice" a malá Margaritka ani její rodiče si to nezaslouží. Pokud by byla oblečená "chudě", tak by se zase psalo, že hrají divadlo anebo na to nemají... Kdyby se dítě křtilo v soukromí, tak by se asi stejně o tom psalo a ještě by se spekulovalo, co rodiče tají. Přejí Margaritce hodně štěstí, zdraví a lásky a jejím rodičům koneckonců taky.
30. 01. 2010 | 09:49

Jyrka napsal(a):

v Řecku by hlavně hnali husity vidlemi, pravoslavní je pokládají za heretiky zralé na upálení. Je vůbec divné, že socialistka řecká Margarita dělá kmotru, neměla by spíš dělat malé Paroubkové tetu-soudružku?
Hon na čarodějnice je oblíbenou zábavou Paroubkové číslo dvě, takže ochutná svou vlastní meducínu, to jí určitě neuškodí.
Ale socani naletí všemu, i divadlu s dítětem coby předvolebním mávátkem.
Já přeji rodičům toho jednoho z milionu dětí, aby dostali, co zaslouží.
30. 01. 2010 | 10:28

Joma napsal(a):

Kdyby blbost nadnášela,tak už jste, paní Paroubková,zdarma na Marsu.
30. 01. 2010 | 13:13

Dáša napsal(a):

Milá paní Paroubková,
dělat ze křtu mediální záležitost, ve které vy budete za hvězdu postrádá jakoukoli noblesu a Vaše hysterické reakce o oblékání miminka do pytle jsou naprosto zoufalé a směšné.
Zkuste si sama odpovědět, co jste od celé akce čekala jako hlavní smysl. nebo spíš bychměla napsat profit?
30. 01. 2010 | 17:10

Petr V napsal(a):

Vaše křtiny mě vůbec nezajímají,je to soukromá věc vaší rodiny a jestliže vám vadilo,že vás tam otravovali různí fotografové z x novin,neměli jste jim tam umožnit přístup,tedy si za to můžete sami.Jaký má vaše dítě botičky a v jakým jezdí kočárku,to je taky vaše věc.
Co se mně ale nelíbí,je třeba to,že jste měli svatbu v hotelu,jehož majiteli byly za vlády ČSSD odpuštěny daně a to ve výši milionů korun.Mělo to být snad dokonce 26 milionů korun.To pak těžko váš manžel někoho přesvědčí,že boj s korupcí myslí vážně.
30. 01. 2010 | 19:14

Lala napsal(a):

Paní Paroubková II., křest Vaši dcery na úrovni následovníka trůnu dědičné monarchie celou zemi moc pobavil, během cirkusu už snad opravdu chyběla jen nějaká ta přestřelka. Moc vám to asi nevyšlo, pořádně jste se s manželem ztrapnili. Váš blog a následná diskuze jsou moc vtipné, už jsem se dlouho tak neposmála. Jen nás takhle bavte dál, zimní večery jsou dlouhé... Jako dlouholetá volička ČSSD Vám tímto sděluji, že přestávám vaší stranu volit. Už delší dobu mi hodně vadí stále více arogantnější vystupování Vašeho manžela, jako třeba počátkem ledna v duelu s Topolánkem v Otázkách Václava Moravce. Stejně arogantně jako papaláš vystupuje a odpovídá na otázky i na vaších soukromých akcích, kde si sezvete novináře jako v porodnici, či na křtu. Komedie se křtem byla poslední kapkou, přestávám s Vámi sympatizovat.
30. 01. 2010 | 23:18

Pozor napsal(a):

Lalo, prosím vás, vezměte svá slova zpět. Nekritizujte Paroubkovic rodinu ani ten křest, ti dva populisti jsou štont to dítě fakt začít balit do starých novin, aby vyhráli volby. Paninka se už těší, jak se bude v Kramářově vile roztahovat .
31. 01. 2010 | 00:09

Jiří Paroubek napsal(a):

Miláčku, krásně jsi to napsala. Já bych chtěl říci, že to byl boj proti všem. Musím říct, že bohužel také proti médiím, aspoň řadě lidí v médiích, novinářům, kteří pracovali v žoldu Občanské demokratické strany, typu pánů Steigerwalda, Tuny, Martina Komárka a některých dalších. Velice zjevně bych jmenoval pana Kmentu. Byl to tedy boj proti části lidí v médiích, proti jednotné frontě zločinců typu Krejčíře, lhářů typu Kubiceho, mocichtivé ODS.
31. 01. 2010 | 06:38

Renata Skalická napsal(a):

Vážená paní magistro Nedomanská,
tento článek jsem četla téměř s otevřeou pusou a kladla si stejné otázky jako Vy. Slovo od slova jste vyjádřila mé pocity.

Já nějak nemohu pochopit, jak může být někdo tolik vzdělaný tak málo chytrý jako Petra Paroubková!
31. 01. 2010 | 08:39

Renata Skalická napsal(a):

Miláčku, krásně jsi to napsala. Já bych chtěl říci, že to byl boj proti všem. Musím říct, že bohužel také proti médiím, aspoň řadě lidí v médiích, novinářům, kteří pracovali v žoldu Občanské demokratické strany, typu pánů Steigerwalda, Tuny, Martina Komárka a některých dalších. Velice zjevně bych jmenoval pana Kmentu. Byl to tedy boj proti části lidí v médiích, proti jednotné frontě zločinců typu Krejčíře, lhářů typu Kubiceho, mocichtivé ODS.

TO JSTE SNAD PAROUBKU NEMOHL NAPSAT! a pokud ano, tak už nevím...Nebo vlastně VÍM
31. 01. 2010 | 08:43

jj napsal(a):

paní Paroubková,
ti novináři asi už lepší nebudou. Příště je nezvěte.
31. 01. 2010 | 11:20

bigjirka napsal(a):

promo akci se teď říká alotrium? Asi jsem nestačil sledovat vývoj jazyka
31. 01. 2010 | 13:58

siven napsal(a):

kolotočáře si vzala holka od kolotoče tak co se divíte.
31. 01. 2010 | 15:15

arlon *** napsal(a):

siven
vy se nezdáte, a máte krytá záda?
**
Petruše sbírá kliky do loktuše.
To jsou paradoxy, kvůli počtu naklikaných hlasů může PePa napsat jakoukoliv ptákovinu a trubky to sežerou a klikají jako o závod.
Co na tom, že trubky nazývají trubku trubkou. Ať chodí i s tou malou v jednom pytli jako polní hastroš, svůj účel mediálního humbuku to plní a k rekordu v počtu přečtení se zase blíží.

A o to tady jde především. Aby Paroubkovic famílie zaujala všechny medailové pozice. Udělat zase rekordní zásek do pažby. Nic jiného se nedá mediálně prodat, než to, že tato čtená hovadina zajímá tolik a tolik procent a Jyrka Pa. s tím zase vyleze někde před kameru i když bude hostěn Ham&Eggs.

Prostě PePa píše na mediální objednávku, což je naprostá šaškárna. Potvrzuje to už jen ten fakt a skutečnost, že tato pletichářka zde na blogu nikdy nestvořila smysluplný text, ale jen vždy mediální blábol usilující o zviditelnění za každou cenu. Myslím, že to je vrcholný Paroubkismus.
***
Blahoslaveni budiž chudí duchem i když jsou pokřtěni. Amen.
31. 01. 2010 | 18:25

danny66 napsal(a):

Petro, Petro, ty roztrhane a usmudlane dziny stoji skoro jako ty boticky, moc se nevyznas... a taky fotografove nejsou novinari, nazapominej.. a k te kmotre, ani se nedivim, ze to v tom Recku vypada jak vypada, kdyz si jezdi socialisticti prominenti na nakupy do Milana...
31. 01. 2010 | 21:08

Standa,ČSSD fanda napsal(a):

nenadávejte jí pořád, pro mne je tento humoristický blog vysloveně pohlazením po duši.To by si Hrabal nevymyslel, takovouhle " maminu".
31. 01. 2010 | 23:01

arlon *** napsal(a):

Standa fanda
to máte pravdu, on totiž Hrabal měl kliku, že neskončil v Jáchymově, ale jen v hutích /obrazně/.
Takže na to psaní neměl čas, to přišlo až později, ale i tak to molochům nevonělo, i když psal neviné pábení...

Ale tohle žádné pábení není a to co slibuje Jyrka, to už je čistý Chocholoušek.
31. 01. 2010 | 23:25

jarda napsal(a):

Pení Petro, v podstatě s vámi souhlasím. Víte, kdyby se to stalo u Topolánků-Talmanů, tak by to byla lumpárna, Mireček by nejspíš dal nějakému novináři pár po hubě, jak má ve zvyku. Ale nic si z toho nedělejte, alespoň máte zkušenost pro příští miminko: V žádném případě nedopustit jeho křest, ono je to také zbytečné. To, že je to zveřejněné, není jen vaše chyba, ale pokud je mi známo, tak na všech vývěskách kostelů se uvádí, jaký je nejbližší program. A to by bylo, aby nějaká ukecaná bába média neinformovala. Takže, příště žádný křest, je to k ničemu a ještě z toho máte nepříjemnosti.
01. 02. 2010 | 05:14

jarda napsal(a):

Pro danny66 - mýlíte se, v jádru jsou novináři i fotografové. Když napíšete opak, mohl byste je urazit. Víte, pokud byste byl skutečně kovaným, tak byste věděl, že na katedře žurnalistiky se vyučuje mimo jiné i předmět, který velice úzce s fotografií souvisí (viz https://is.cuni.cz/studium/...). Ale protože jste jen hloupý škarohlíd, tak mlátíte prázdnou slámu, aniž byste měl o věci povědomost. Přeji vám hezký den. A klidně ho můžete opět prožít v omylu, to je váš problém.
01. 02. 2010 | 05:31

Jemiznichzle napsal(a):

Paní Paroubková, co mám dělat? I já mám doma Slovenku, navíc z vašeho kraje a ona se za vás stydí! Jak ji mám přesvědčit, že jste hodná, milá a inteligentní? Víte, mrzelo mne, když někteří tvrdili, že Jyrku jste si brala pro peníze. Ale dnes jim vypalujete rybník, neboť denně dokazujete, že vám nejde o prachy, ale o vlastní zviditelnění! A plně s vámi souhlasím, že novináři jsou zločinci. Vy je pozvete na křtiny, aby se o té slávě dozvěděli i lidé, které vaše rodina nezajímá a oni za to ještě pomlouvají, jaké botičky měla vaše malá. I blbec ví, že boty dětem se mají kupovat podle toho, jak jim sedí a ne podle značky. Ale když ty od Diora sedí nejlíp zase k Jyrkovu růžovému svetříku. No co, příště, až bude slavit Margaritka nějaké narozky, určitě jí Don Mačka udělá nějaký mejdlo na Matějské a ty obludy novinářský nesveze na labutích...(ale pozvat je musíte, že jo?) P.S. koho myslíte, že ty vaše prostoduchý bláboly zajímají? Jo takhle vydat slovenskou kuchařku, to bych vám možná i popřál hodně úspěchů...
01. 02. 2010 | 08:31

Ludwig.II napsal(a):

Ještě poslední poznámku k Markétě: Zareaguji jako někteří tady a napíšu, že s Vámi skutečně nemá cenu vést smysluplnou debate. Protože to prostě neumíte. A máte pravdu.. jen vůl nebo hodně nevzdělaný člověk by napsal za mlada místo zamlada. Tak si sakra přeberte proč jsem to tam napsal! Když vám to podtrhne i Word! Za celou tu dobu co jsem reagoval na Vaše příspěvky jste se ani jednou nevyjádřila, jen jste mě osobně napadala. To je ono "vyprazdňování"

Ale jinak hezký den
01. 02. 2010 | 09:20

RadkaŽ napsal(a):

dobrý den,
já teda musím dopředu říct, že bych Paroubka a ČSSD nevolila, ani kdyby mě mučili, ale sama jsem máma, na MD, a je mi na blití z novinářů, kteří řeší, jaké boty a co má na sobě Vaše prvorozená dcera. Co je komu po tom? Já se taky snažím obléct svého syna jak nejlépe to jde, a vůbec to nemusí nikoho zajímat, jestli mu dát tričko z Benettonu, nebo ze sekáče. To je jen moje věc. Myslím že byste se měla vykašlat na novináře a klidně ji k těm botičkám od Diora dokoupit i šatičky, pže do tomu nikomu nic není!!!
01. 02. 2010 | 12:45

Hana napsal(a):

Paní Paroubková, než něco napíšete, začněte používat napřed mozek. Máte-li nějaký.
01. 02. 2010 | 17:06

Jan Svoboda napsal(a):

Vážená dámo,
Váš blog,Vaše dcera Váš manžel jsou mi celkem u p....e.Na Váš blog nechodím , kromě této vyjímky. Až zase budete psát o něčem, o čem asi nemáte ani páru - tím myslím rugby-tak toho radši nechte a neurážejte tuto krásnou a civilisovanou (na rozdíl od Vás a Vaší vypečené rodinky)hru.Vaše přirovnání jsou značně hloupá a dost svědčí o svém autorovi. Váš blog jako celek je ubohost a dám Vám zadarmo přátelskou radu -držte se škopku a nemotejte se do věcí, kde se se stáváte trapnou.
Jan Svoboda, jansvoboda@rambler.ru
01. 02. 2010 | 17:43

Anna napsal(a):

Vážená paní Petro,
rozhodně chápu, že jste dala svojí dcerce botičky od Diora je to pro dítě velký den, takže proč ne a navíc je to Vaše soukromá věc. Co ale nechápu je proč děláte vědu z komentářů v novinách? Kdyby jste je nechala plavat rozhodně by jste několik dní neplnila přední stránky. Dovolím si pouze jednu radu: Nic není straší než včerejší noviny, takže to neřešte a nedělejte mediální bublinu!!!
01. 02. 2010 | 17:59

Natálie Kasalová Praha 5 Jinonice napsal(a):

nesouhlasím taky bych chtěla, aby moje holčička nosila ty nejdrazsi veci, i kdyz je Jirka sociální demokrat je jedno co jeho holcicka nosí naopak to dítě je dostalo od kmotry tak proc ne navic kazdy koho znam by take svemu diteti koupil to nejlepsi a podle sveho platu takze nechapu co vy lidi máte! politici mají vyssi platy a mohou si to dovolit,ale nebudeme je hned lincovat ne? Zvlast kdyz to ma na sobe dite? Navíc pan Jirka Paroubek se aspon rozvedl a Petru si vzal za to ten ogar z Ostravy Topous se ani nerozvedl, v jiných zemích by uz davno rezignovali. Jsem mlada a nelibi se mi to! takze paní Petro dejte své dceri zlaté z nebe jako kazda mama a kaslete na nazory jiných l!idí
01. 02. 2010 | 21:23

arlon *** napsal(a):

Petruše sbírá kliky do loktuše.
**
To jsou ale paradoxy, kvůli počtu naklikaných hlasů může PePa napsat jakoukoliv ptákovinu a trubky to sežerou a klikají jako o závod.
Co na tom, že trubky nazývají trubku trubkou. Ať chodí i s tou malou v jednom pytli jako polní hastroš, svůj účel mediálního humbuku to plní a k rekordu v počtu přečtení se zase blíží.

A o to tady jde především. Aby Paroubkovic famílie zaujala všechny medailové pozice. Udělat zase rekordní zásek do pažby. Nic jiného se nedá mediálně prodat, než to, že tato čtená hovadina zajímá tolik a tolik procent a Jyrka Pa. s tím zase vyleze někde před kameru i když bude hostěn Ham&Eggs.

Prostě PePa píše na mediální objednávku, což je naprostá šaškárna. Potvrzuje to už jen ten fakt a skutečnost, že tato pletichářka zde na blogu nikdy nestvořila smysluplný text, ale jen vždy mediální blábol usilující o zviditelnění za každou cenu. Myslím, že to je vrcholný Paroubkismus.
***
Blahoslaveni budiž chudí duchem i když jsou pokřtěni. Amen.
***
Pane Stejskale, co myslíte, mohl byste se účastnit diskuse v duchu textu tohoto příspěvku?
Pane Stejskale?
01. 02. 2010 | 21:57

lenka napsal(a):

Petro, umíte jazyky, ale osobností mi připomínáte pseudocelebritu Zuzanu Belohorcovou. A nejeden Váš výšplecht mi asociuje pověstnou vznášející se holubičku doktora Štrosmajera.
01. 02. 2010 | 22:51

Daniela napsal(a):

O přítomnosti novinářů na Vašem a Vaší dcery velkém dni bylo napsáno mnoho. Ale myslíte-li si, že opakem botek od Diora je pytel, pak vážně nevím, zda Vy a především Váš manžel může mluvit za/k "obyčejným" lidem. Ne, nenosíme šaty od Diora, ale nosíme "Záplatované, ale čisté šaty". Samozřejmě vtip. Nosíme oblečení za o řád nižší než byli botky pro Vaši dcerku. Vaše prohlášení není nic jiného než histerická reakce.
02. 02. 2010 | 00:07

Louis napsal(a):

Nezasloužíte.... Nezasloužíte si nic z toho co máte když si myslíte, že ti co jsou úspěšní mají dotovat ty co jsou neúspěšní nebo být úspěšní nechtějí.... Když je někdo, kdo nedělá, na stejné úrovni jako ten co dělá tak tomu já milá mladá paní Paroubková říkám Komunismus.
02. 02. 2010 | 08:59

arlon *** napsal(a):

Pane Stejskale - Écoute moi?
02. 02. 2010 | 23:06

Opuštěný Most napsal(a):

Tak paní Petro, na to biřmování čekám ten pytel od brambor.
Co nehodláte udělat, tak nepište.Chudák potom dcerka.Já to vidím tak, že mít takové politiky co jsou zastoupeni v ČSSD a ODS, tak si ty pytle od brambor bude oblékat lid, který tak milujete.
03. 02. 2010 | 00:14

Matka od dětí napsal(a):

Jsem přesvědčená, že do oblečení a botiček na křest Vaší dcerky opravdu nikomu nic není - je to vaše věc, slavnostní záležitost Vaší rodiny...která matka by svému dítěti neoblékla to "nejlepší" co má???
03. 02. 2010 | 10:24

Standa napsal(a):

Matko od dětí, stejně tak není nic nikomu do Dalíkova bytu, Topolánkovy dovolené, Klausova švýcarského konta, Jančíkova pupku nebo Mackova Knižního velkoobchodu.
Blbý,co? To vám asi nedošlo, že nějaké mimino v tomhle vůbec nehraje roli.
03. 02. 2010 | 15:04

Dadi napsal(a):

Matko od dětí, ono nám do toho opravdu nic není, ale nějak Vám uniklo, že právě tohle by si měla uvědomit především Paroubková a nezvat si na křest dítěte "desítky paparazziů" jako nějaká prachatá kolotočářka.
Trocha noblesy by jí neuškodila. Navíc na křest se nedává "to nejlepší, co má", ale kupují se křestní šatičky a ne nějaká volovina z fleece s nápisem, která se nosí na baby boom party.
03. 02. 2010 | 16:56

Jana Ratková napsal(a):

Botičky, šatičky! Co na tom záleží! Spíše mě včera vyděsil plakát s fotkou Vašeho manžela s nápisem: "Budeme BOJOVAT za zvýšení mateřských dávek". BOJOVAT - to je rétorika tzv. komunistů, kdy 40 let "bojovali" za mír, až tady nezůstal kámen na kameni. Navíc je to demaqogie nejhrubšího zrna.Prošvihli v parlamentu jednoduchý fakt,že dávka mateřské a nemocenské je vlastně to samé (to ví každá holka z ekonomky) a teď chtějí "bojovat" za to, co zprasili (řečeno slušně slovy dr. Štrosmajera). Vzbuďte se, milostivá paní! Přece jste v té straně taky!
04. 02. 2010 | 10:51

Jana Ratková napsal(a):

Ještě si maně vzpomínám na tu ekonomku. V ruštině jsme brali Lermontova a ten prohlásil krásnou větu, která mi došla až při mých dětech: "Ženské, která neumí otevřít pusu, by se nemělo dovolit, aby kojila své dítě. Vychovala by ze něho hlupáka." Vezměte si z toho, drahoušku, co chcete. Já už jsem babička. Nepředpokládám, že byste si ale vybrala nějaké poučení z "křestního" krizového vývoje, zkušenosti jsou nepřenosné. Bohužel!
04. 02. 2010 | 11:06

Digi napsal(a):

Podle slovníku cizích slov Alotrium=nezbednost. To jste , paní Petro, asi na mysli neměla, takže příště se raději do slovníku cizích slov podívejte.
05. 02. 2010 | 00:03

Renata Skalická napsal(a):

...asi měla na mysli "martyrium", to by tak odpovídalo tomu duchu, ve kterém je to nepojmenovatelné sdělení PP psáno :-)
05. 02. 2010 | 11:48

Standa napsal(a):

Výraz nezbednost měla jistě na mysli. Když můžou socialisté říkat podvodníkům a zlodějům "šibalové", tak proč neříkat cirkusáckému křtu alotrium?
05. 02. 2010 | 12:00

Jana Ryšánková napsal(a):

Vážená paní Paroubková, asi si reakce na váš blog nečtete, ale i tak:
1) Upřímně řečeno, styl Vašeho psaní je velmi průměrný a vlastně jediné, co Vaše texty činí čtenými, je Vaše pozice ve společnosti, jste žena pana Paroubka.
2) Nejsem tak hloupá, abych si myslela, že Vaše (Vaše a Vašeho pana manžela) žabomyší války s českými novináři nejsou součástí PR. Svým způsobem je to pro vás oba pozitivní prostituce. Promyšleně něco uspořádáte, abyste se pak mohli označit za ty trpící.
3) Křest si můžete udělat, jaký vy chcete, klidně pak i soukromý, ale vy soukromý nechcete, viz komentář číslo 2...
Paní Paroubková, z mého pohledu jste velmi chytrá žena, máte své kroky promyšlené a vedete svůj život směrem, jaký Vy považujete za dobrý. Že se lidem, kteří mají ještě ponětí o morálce a cti, hnusí je jedno, snad jen Vaše dcera bude uchráněna vší té špíně.
05. 02. 2010 | 14:37

FunnyFee napsal(a):

Ironický rádobyhumor vám moc nejde, paní Paroubková, tak se o něj laskavě nepokoušejte.

I přes to, že Vás a Vašeho manžela moc nemusím, fandím botkám od Diora.
06. 02. 2010 | 16:19

Johana napsal(a):

paní Petro, dnes jsem četla Váš rozhovor v MfD a nevycházím z údivu. Tak ten váš papaláš se bude na předvolebních shromážděních schovávat za ženu a mimino? Fakt hrdina. Doufám, že odpůrci vašeho papaláše najdou prostředek, jak vyjádřit odpor ke způsobům a charakteru Paroubka. Ovšem, kdyby náhodou zvolili místo vajec píšťalky, už vidím jak se rozhořčujete nad tím, že Margitu vzbudili. Stejně, jako když jste na křest pozvali spoustu novinářů, a oni, xindl, namísto oslavných ód fotili luxusní botičky. Váš papaláš má víc ambicí než schopností, a vy mu směle sekundujete. Jestli jste dobrá matka, chraňte své dítě a nevystavujte ho negativním emocím odpůrců Paroubka. Sice vám radím, i když tuším, že post paní premiérové je pro vás nade vše, stejně jako pro vašeho papaláše posadit si tlusté pozadí do premiérského křesla.
06. 02. 2010 | 22:26

Liba napsal(a):

Paní Paroubková, dnes jsem si ke snídani dala rozhovor pana Bucherta v MF Dnes s Vámi.Potěšilo mě,že někdo dokáže čelit takové snůšce arogantní zlomyslnosti autora s klidem a nadhledem. Pořád čekám, kdy se podobných rozhovorů na tělo dočkáme v MF Dnes třeba s Lucií Talmanovou apod. - a pořád nic. O "objektivitě" listu to zřetelně vypovídá, ale to Vy dobře víte, takže si cením Vaší odvahy, že do té jámy lvové vždycky znovu jdete a svým klidem uděláte z podobným pseudonovinářů jalové hlupáky.
07. 02. 2010 | 08:17

Standa napsal(a):

Talmanová netráví život v bulváru ani nešňoří mimino do Diora, takže asi máte smůlu. Vaše kolotočářské tužby zůstanou nesplněny.Na druhou stranu, pokládat hysterku Petru za někoho, kdo jedná s klidem a nadhledem je zábavné a proto díky, rozesmála jste mne.
07. 02. 2010 | 11:27

MUDr. Helena Velická napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

chtěla bych Vám vyjádřit lidskou podporu. (Vaši stranu nevolím a Vašeho muže nesnáším, stejně jako Vaše osobní zapojování do politiky.) Ovšem celá ta "aféra" okolo křtin Vašeho dítěte resp. nesmírně útočným a vulgárním způsobem vedený celostránkový rozhovor s Vámi v nějakých nedávných novinách (lidovkách nebo MF) mě už opravdu nadzvedl a proto jsem (prvně) vyhledala Váš blog. Především, blahopřeji Vám k děťátku i ke křtinám. Tato událost je snad i v českých rodinách jedna z největších v životě a jistě mnoho lidí (ne tak hlasitě jako různí Vaši kritici) na Vás myslí, v dobrém. Považuji ten křest za důležitý i z onoho politického hlediska - je to jistý signál, a to podstatnější než nějaké Vaše politizující řeči. Novinářskou účast tedy nelze než schválit - jen se opět hoši předvedli, Vaše ragbyové přirovnání mě pobavilo. Myslím, že ty omílané botičky jsou ve skutečnosti taková dost blbá záminka, pod kterou různé ty zapšklé komunistky osočují křesťany obecně - nikoliv nějaký luxus. Vydržte v pozitivním naladění! Nestávám se žádnou Vaší fanynkou, ale přece jen u mě máte bod za Vaše milé odpovědi na lecjaké ty otázky, za které by se měl příslušný novinář stydět - takto se s ženou, navíc matkou, prostě nemluví. Nad tím spratkem jste rozhodně vyhrála na celé čáře. Mějte se dobře!
11. 02. 2010 | 11:40

Jan Šembera napsal(a):

Milá paní Petro,myslím že by jste se měla držet svého povolání překladatelky a netrápit nás svými poporodními syndromy.Je přeci jasné,že když si někdo vezme vrcholového politika že asi nebude žít v ústraní někde na vesnici.
12. 02. 2010 | 13:03

danny66 napsal(a):

to jarda, hloupy jste vy, jestli oznacujete za novinare pouhe paparazzi, tak to jste mimo misu Vy ne ja...
13. 02. 2010 | 01:07

zajda napsal(a):

chudák dítě,.. matka blázen, tatík sexy mozek a sportovec,...... "co víc si přát",....
17. 02. 2010 | 21:14

tiffany napsal(a):

sungguh informasi yang menarik
19. 02. 2010 | 09:28

Magda napsal(a):

Víte co je hrozné, paní Paroubková? Že věnujete víc času vymýšlení exotických jmen, psaní blogu, producírování se po plesech a natřásání se před kamerami než péči o svou tak maličkou dcerou. Tříměsíční dítě má dvě chůvy,zřejmě taky kojnou, mámu s tátou někde na zábavě. Hlavně že jste mu navlíkla boty.
Styďte se. Nejste nejmladší, víc dětí už asi mít nebudete a i na to jedno kašlete.
Jste špatná matka. Jen komedie a prachy, víc vás nezajímá.
21. 02. 2010 | 22:38

Petr Eichler - Přerov napsal(a):

Milá paní Paroubková, mám průměrný příjem, ale svému vnoučkovi jsem koupil ještě dražší botičky. Za 2150Kč. HÉÉÉÉÉÉČ !!!!!!
Ale manželovi stejně hlas nedám !
22. 02. 2010 | 13:09

ach miluji vás celým srdcem svým napsal(a):

Vždycky se na tenhle blog chodím zasmát a musím říct - opět nezklamal.
23. 02. 2010 | 19:14

Jitka Hrubá napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

vážně si myslíte, že lehce ironizujícím tónem, snahou přiblížit se fejetonu a hlavně těžko uvěřitelnou obhajobou se přiblížíte lidovému obyvatelstvu?

Že Vás budou lidé respektovat a nebudou ve Vás vidět jen slávy chtivou pipinu? Že lidi přesvědčí "sexy mozek" Vašeho manžela? Že Vaše láska bude lidem připadat upřímná?

Těžko pochopitelné zlatokopectví však úplně přebije medializace něčeho tak posvátného a nedotknutelného jako je vlastní dítě! To vážně nemáte srdce? Jak může člověk, který vystaví své miminko takovému zájmu médií vůbec říct, že má své dítě rád?

Tady přeci nejde o botičky... taky Vás nikdo nenutí oblékat dceru do hadrů a pytle...

Ale do očí bijící pokrytectví, které z celé ČSSD čiší je už opravdu neúnosné... co přijde příště? Když oblíbená školní reformátorka posílala dceru do francouzské školky, bylo to ještě úsměvné. Tehdy se ještě těhotenství a miminka nepoužívaly jako propágatoři politických názorů jejich rodičů...

Já od porodu pracuji, zažila jsem "padání na hubu", kdy jsem dítě nakojila, dala do vaku a 3 hodiny pracovala, abych ho znovu nakojila a zase 3 hodiny pracovala... nejsem příživníkem na dětských přídavcích - na rodičovském příspěvku bychom neměli ani na slanou vodu - ještěže kojení je zadarmo... proto jistě chápete, že moje orientace nemůže být oranžová...

Ale abych ho dávala od tak útlého věku chůvě? Pořizovala jste si ji snad proto, aby zvýšila volební preference Vašeho muže? A pak ji odložila k chůve, aby Vám moc nepřekážela v sexymozkové kariéře?

Jdete zcela proti proudu... když jste oranžová, měla byste se oranžově také chovat, nebo myslíte, že Vaši voliči mají na tři byty a dvě chůvy? Tomu se říká "jít příkladem".

Opravdu se probuďte!
23. 02. 2010 | 20:47

Daniel Bocek napsal(a):

Co se musí nechat je že jste darovala peníze charitě. Děláte si dobré příjmení ? Nebo panu Paroubkovi ?:-) A nebo je Vám těch dětí moc líto a pomohla jste je což je opravdu šlechetné ale to se nikdy nikdy nedoví.:-)
23. 02. 2010 | 22:20

Karolína J. napsal(a):

Ani se mi nechce číst všechny komentáře, jenom asi tolik: každý má právo si uspořádat křtiny jak chce, koho chce pozvat - a ten by se pak měl dle toho chovat! A co se bot týče, myslím, že Paroubkovi nejsou jediní, kdo své potomky odívají do značkových oblečení!
23. 02. 2010 | 23:16

Martina napsal(a):

Dobrý den Petro, sice nejsem příznivcem strany Vašeho manžela, ale jen jsem chtěla vyjádřit svůj názor. To že jste si pozvala novináře a spoustě lidem zde se to nelíbí, přece neznamená, že se musí chovat tak jak se chovali, pokud chcete u křtu Vaší dcery novináře mít, je to Vaše věc, ale trochu slušnosti novinářů by neuškodilo.

A botičky, proč řeší všichni botičky, darovala je kmotra. Ale kdyby Vaše malá dcerka měla na sobě cokoliv, i botičky z tržnice, opět Vás proberou a budou se divit, proč ji kupujete botičky tam.
23. 02. 2010 | 23:36

Bc. Lukáš Blažek napsal(a):

Má první a zároveň poslední návštěva tohoto blogu... Paní Paroubková mi těžce připomněla jednu slečnu, která bavila internetovou komunitu před nějakou dobou pod jménem Vanda Veškrnová, možná to budou příbuzné.. :-)
Vzkaz pro Petru: Nechovej se jako degen a ani ostatní se k tobě nebudou chovat jak k přiblblé blondýně.. :-)
24. 02. 2010 | 06:10

Olda napsal(a):

Paní Paroubková,

a co nějaké pojednáníčko o těch Pandurech? To vypadá na opravdu nepříjemný malérek. Tady se fakt sexy mozek nevytáhl (ale za ty prachy celkem povedený komický výstup...). A jak plaval v těch překladech termínů z angličtiny... Já vím, že je to těžké, že ruština je jeho srdci určitě bližší (tedy doufám až po Vás a Zaorálkovi).
24. 02. 2010 | 15:21

steigerwald napsal(a):

peťko a ma na to na všechno vůbec ješte sexy mozek??? good luck!
25. 02. 2010 | 18:54

slevy oblečení napsal(a):

Biskup byl vytrvalý a obřad i přes jejich snahu vedl sám. Tak se ho alespoň snažili při svých manévrech s fotoaparáty ušlapat.
03. 03. 2010 | 21:34

krst napsal(a):

v rámci rozhovoru sa pán Paroubek zmieňuje o tom kedy a kde bude krst
http://www.frekvence1.cz/sr...
05. 03. 2010 | 09:32

gucci watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
06. 03. 2010 | 07:12

montblanc watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
08. 03. 2010 | 06:19

omega watches napsal(a):

Interesting thing!
08. 03. 2010 | 06:22

breitling air wolf watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 04:16

breitling bentley watches napsal(a):

One of Cromartie's low moments actually came against bentley gmt his new team in the playoffs in January. Cromartie froze as Jets running back Shonn Greene breitling bentley gmt hit the hole at the start of a 53-yard touchdown run that gave New York bentley motors a 10-point lead midway through the fourth quarter of a 17-14 win in the AFC divisional breitling bentley motors round. Cromartie eventually caught up to Greene and gave him a shove breitling certifie well after he'd crossed the goal line — but he had already drawn the ire of fans and apparently the Chargers.
09. 03. 2010 | 04:19

replica breitling napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
15. 03. 2010 | 08:43

replica a lange sohne napsal(a):

That's awesome! I can't wait to get into i
15. 03. 2010 | 08:48

bvlgari assiomad napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
20. 03. 2010 | 06:31

bvlgari b zero 1 napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
22. 03. 2010 | 09:20

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 02:46

Eva napsal(a):

L. Johanovska,
mluvite mi z duse. Pod Vas prispevek se podepisuji!
26. 03. 2010 | 02:08

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 01:29

replica tag heuer napsal(a):

Whoa! I am looking forward for the next updates of your awesome worship.
30. 03. 2010 | 10:59

replica tag heuer napsal(a):

Easy come, easy go.
31. 03. 2010 | 05:08

Standa napsal(a):

to bylo keců, Petro Paroubková, jak mají lidi nechat vás a vaše dítě na pokoji- a už je na plakátech.
Vy jste fakt prostituti, fuj tajbl. Měli pravdu kritici, když říkali, že jste těhotná jen kvůli volbám. Dítě strkáte chůvám, sama trajdáte kdovíkde a na plakát ho vezmete do náruče? Proč ho nedrží ty, co se o tu malou nešťastnici starají? Jste horší než Marta Gottwaldová.
http://www.ahaonline.cz/cz/...
10. 04. 2010 | 23:50

Luboš napsal(a):

Tak v první řadě si za to můžete sami.S bleskem máte určitě podepsanou smlouvu,podle toho jak často tam s vaším primitívním manželem jste..Chudák dítě,ještě se ani nenarodilo a už bylo v bulváru-fotečky ze soukromí,takže je jasné že máte zájem o to tam být.A podle mně levicově smýšlející člověk by si botičky od diora určitě nevzal,to je pod jeho úroveň..
11. 04. 2010 | 13:04

Renianka napsal(a):

Dobrý den,
paní Paroubková, která se ráda ohání svým vzděláním, tam má chybu. "Dárky, které naše holčička dostala, rozdám aniž by je nosila nebo si s nimi pohrála." Za slovem rozdám se píše čárka: ... dostala, rozdám, aniž by je ... Asi byla tak rozčilená, že na čárku úplně zapomněla. Nebo že by proklamovanou spořivost začala demonstrovat tím, že šetří interpunkčními známky??? No, jen aby nezůstalo jen u toho.
15. 05. 2010 | 14:54

Petra napsal(a):

Zdravím Vás paní Petro,

o politické dění se nezajímám jelikož v tom nevidím žádný smysl a ani přínos pro mou osobu...ale to proberu třeba jindy.
Chtěla jsem Vám poděkovat za vtipný článek, který mě rozesmál a nesmírně pobavil. Diskutující osoby na této stránce mi připadají jako dobytek, ale co si budem nalhávat, jsou to prostě češi a to mluví za vše. Nemají zameteno ani před svým prahem, ale vehementně je zajímá ten Váš. A to co tady řeší, na to nemám slov. Otázkou tedy je proč vůbec k těm volbám chodí?Zajímavé, asi si náš "úžasný" národ nikdy nic značkového nekoupil, tím pádem se ale velmi divím, že je v ČR tolik značkových obchodů, no asi je to jen na design aby naše republika nevypadala jako úplné pako, anebo tam nakupují jen turisti...Nicméně doufám, že Vaše články budou nadále tak trefné a humorné. S pozdravem Petra
20. 05. 2010 | 11:42

Ivo napsal(a):

Paní Paroubková, když berete křtiny a vůbec i dcerku jako součást volební kampaně ,tak se tomu nedivte ! Vaše soukromí jste prodali za hlasy voličů a divím se že vaše ložnice není na bilbordech v celé zemi nebo pan manžel nemá zařízený přímý přenos na stránkách čsad.
Kšeft je kšeft a lidské city jsou zboží!!
26. 05. 2010 | 00:05

iva výborná napsal(a):

četla jsem si pozorně všechny příspěvky. Ti, kteří napadají paní Paroubkovou jsou tak jednodušší,vlastně se nemají na čem točit. A tak používají botičky, pozvánky, prý je paní P. hloupá a celou řadu dalších invektiv. Všichni, kteří píšou své nenávistné a trapné traktáty si nevidí ani na špičku nosu. Paní Paroubková - na rozdíl od dalších dam z politiky - je nejen krásná, milá, inteligentní, ví co mluví a jak mluví, že bychom všichni k ní měli jít do školy šarmu a taktu. A její inteligenci nechte všichni na pokoji, ani po kotníky jí nesaháte. Jste všichni trapní, ubozí a hloupí.Já vím, co vzbuzuje vaši nenávist, vy hulváti, že je tato dáma, nejkrásnější a nejmoudřejší široko daleko, legální ženou vámi nenáviděného politika. A tak do ní, žejo, vy trapani!!
26. 05. 2010 | 09:43

J.B. napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
nenašla jsem žádnou jinou kratší cestu, jak Vám napsat. Tak doufám, že se to touhle dostane rychle. Viděla jsem na internetu koláž s Vaším manželem v nosítku pro miminka. Nebudu tady diskutovat o vhodnosti nebo vtipnosti, nicméně z fotografie mě ale došlo, že jste Vaši dceru v tomto nosítku musela mít obličejem od sebe. Podívejte se na web nosenídeti.cz, je tam spoustu informací o tom, jak se děti správně nosí. Tohle prao Vaši dceru opravdu zdravé není, a já věřím, že to Vaším záměrem nebylo.
Hodně zdraví Vám i dceři.
04. 06. 2010 | 15:00

maria napsal(a):

Really great informative resources. I love to see such more posts.
http://www.imperialgoldjewe...
06. 06. 2010 | 07:26

CardenasSHEENA28 napsal(a):

I had got a dream to start my business, however I did not earn enough amount of money to do that. Thank God my close mate advised to use the <a href="http://lowest-rate-loans.co...">business loans</a>. Thus I received the college loan and made real my old dream.
22. 06. 2010 | 05:57

Lenka Hulínová napsal(a):

Paní Paroubková, já se jen divím, kde berete odvahu Vy mluvit o Bohu. A myslíte si, že jste poslední ženou pana Paroubka? Možná vás také časem vymění, za mladší model, jako Zuzanu, Já bych se na vašem místě bála božího trestu a raději bych se vyhnula všem svatým místům!
03. 07. 2010 | 18:50

AshleyClara18 napsal(a):

Different people in all countries receive the <a href="http://bestfinance-blog.com...">mortgage loans</a> from various banks, just because it is simple.
11. 07. 2010 | 15:16

KaČer napsal(a):

Milá Petro,

když občas přečtu něco z Vašeho blogu nebo zaslechnu nějaký Váš výrok v televizi, tak opravdu nechápu co Vás nutí k takovému chování. Jste pěkná zdravá ženská, tak vezměte rozum do hrsti a začněte se chovat normálně a přestaňte způsobovat ostatním ženám silný pocit studu, když Vás vidí nebo čtou Vaše příspěvky. A mějte na paměti, že s čím kdo zachází tím také schází...nedivte se tedy, že se po Vás arogantně "vozí" bulvár, vždyť vyje k tomu jenom provokujete! Kdyby jste chtěla mít klid, tak na sebe zbytečně neupozorňujete a žijete si v poklidu domova. Mám pocit, že to ale Vaše přání není, Vy i Váš manžel jste rádi středem pozornosti a snažíte si to udržovat a říkejte si co chcete, nikdo Vám to stejně věřit nebude. Přeji Vám, aby jste do doby, než Vaše Margaritka povyroste, zmoudřela a uklidnila, aby mohla být ta Vaše malá holčička na Vás pyšná a aby z ní vyrostl hodný člověk....
28. 07. 2010 | 15:22

Leon napsal(a):

Pro Evu Výbornou:
1.Paní Petra není politička, ale žena politika
2.ženská je buď hezká nebo chytrá :o)
3. a vy jste asi taky hezká :o)
28. 07. 2010 | 15:27

Tyna napsal(a):

Ahoj Petrusko. Blahoprejeme k narozeni dcery. Tyna.
10. 09. 2010 | 15:53

CelinaBrooks napsal(a):

freelance writer
21. 02. 2011 | 06:57

north face jackets napsal(a):

I do not know whether it's just me or if perhaps everybody else experiencing issues with your website. It seems like some of the text on your posts are running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is happening to them as well? This may be a problem with my web browser because I've had this happen previously. Many thanks
09. 11. 2012 | 00:40

Fyrcted napsal(a):

online doctor cialis
- <a href=http://genericcialis-usa.com/#31690>generic cialis online
</a> cialis dosage 20 mg there have been
http://genericcialis-usa.com/#22216 using viagra and cialis together
17. 03. 2013 | 16:53

OZUHLAOY napsal(a):

it demandé d'annuler les apparitions publiques , a été conu pour réprimer une controverse que les dirigeants du parti craignent bloqueraient leur voiture pour de gros gains en nov 7.le dernièresbrèves / new york times sondage a de bonnes nouvelles pour la démocrates . interrogé sur la chambre des représentants , 52 pour cent des électeurs probables ont dit qu'ils voteraient pour le démocrate courir dans leur quartier et 34 pour cent ont dit le pour cent de republican.forty
<img alt="Marc Jacobs Bags" title="Marc Jacobs Bags" src="http://www.marcjacobsonlinebags.com/marc-jacobs-bags-c-2.html">
udiciaires indiquent qu'il a écrit dans un journal personnel en 1978 : je ne vois rien de valeur qui a été perdu par la révolution ... la révolution a publié un énorme potentiel et libéré l'esprit cubain . . il a salué castro comme un brillant et leader charismatique qui est l'un des grands dirigeants politiques de notre temps . et il a appelé les etats-unis exploiteurs qui a assassiné régulièrement révolutionnaire cubain leaders.joseph persichini , l
<font color=#f00><a href="http://www.marcjacobsonlinebags.com/marc-jacobs-purses-c-3.html" title="Marc Jacobs Purses">Marc Jacobs Purses</a></font>
raient pas une priorité dans le nouveau administration.during sa campagne , m. bush a proposé givinstudents dans les écoles chroniquement en retard les moyens financiers pour aller dans une autre école - y compris privé institutions . paige , qui a dirigé les écoles de houston depuis 1994 , soutenu bons établissements privés sous forme limitée .dans un etat de l'adresse de l'union qui a également servi comme un appel de l'année de l'élection , le président bush dit que l'
<a href="http://www.marcjacobsonlinebags.com" title="Buy Marc Jacobs Handbags" target="_blank"><img alt="Buy Marc Jacobs Handbags" title="Buy Marc Jacobs Handbags" src="http://www.marcjacobsonlinebags.com"></a>
19. 09. 2014 | 16:12

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy