Jeden den Ivana Stalinoviče L.

14. 05. 2010 | 23:10
Přečteno 89672 krát
Tento příběh je smyšlený, děj ani postavy se nezakládají na skutečnosti. Omlouvám se Alexandru Isajeviči Solženicynovi.

Jedno zamračené čtvrteční ráno nezačalo pro Ivana Stalinoviče dobře. Partaj mu jasně dává najevo, že ztrácí kontrolu. Modrá ČEKA mu sice naslouchá a obdivuje ho, ale ostatní komisaři se bouří. Že by ho chtěli sejmout? Ví, že pokud jeho mise nedopadne na konci května dobře, bude to potupný konec. Nemá strach, jen je šíleně naštvaný. Musí něco udělat, musí zabránit demokracii. Demokracie je přece jen a jen modrá. Navždy! Oranžoví mu to všechno kazí. Je třeba je eliminovat. Za každou cenu.

Ivan Stalinovič se už spojil s americkým několikanásobným agentem s volebními výsledky. Ten pracuje vždy pro tu stranu, která ho platí. Není to nic osobního, je to byznys. Ivan Stalinovič pro partaj udělá cokoliv. Zaplatí mu velmi dobře. Ale špinavé praktiky najatého agenta nenesou ovoce. Jsou asi slabé. Nebo jsou na místní poměry jinak špinavé než by čekal. Modrá ČEKA má také horší výsledky než Ivan Stalinovič očekával. Ví, že by byl v případě neúspěchu propuštěn. Hroutí se mu pomalu svět. Musí brát víc a víc prášků, trávit víc a víc času na gauči svého oblíbeného psychoanalytika. Paranoia se zmenšující se šancí na konečné vítězství roste. Co když bude odeslán do gulagu? Převýchovné tábory pro nepřizpůsobivé oranžové už přece vybudoval. Co když bude dokonce … na to nechce ani pomyslet.

Čtvrteční dopoledne se pomalu přelévá v poledne. Ivanu Stalinovičovi volají další špatnou zprávu. Myslel si, že má televizi pevně v rukách. Alespoň to mu pravidelně hlásí řádně prověření stoupenci partaje, kteří vysílání udávají tón. A najednou si ten mladičký populární redaktor Václav Moravovič dovolí pozvat manželku vůdce oranžových do televizní debaty už tuto neděli. Tomu musí Ivan Stalinovič zabránit. Pomůžou mu jako v jiných případech jeho stoupenci, nemusí si špinit ruce. Václava Moravoviče nějak umlčí, oficiální verzi už mají dle jeho manuálu připravenou. Vlastně své lidi už nemusí ani instruovat, umí to po těch letech sami, jsou snaživí.

Ivan Stalinovič si dnes zapomněl prášky doma. Psychoanalytik mu nebere telefon. Za to ještě tvrdě zaplatí, to je drzost nechat Ivana Stalinoviče jeho chimérám. Ivan Stalinovič si tedy alespoň sám na chvíli lehne na gauč a zahledí se do očí Felixe Edmundoviče. „Dzeržinskij, proč já?“ Škoda, že Felix Edmundovič tady už není. Jeho portrét i tak Ivana Stalinoviče uklidňuje.

Ivan Stalinovič se rozhodne pro rázný krok. Věrný svému heslu Pomáhat a chránit se rozhodne pro rázný, ale neobvyklý krok. Bude chránit tu oranžovou manželku. Ochrání ji před svými i cizími chimérami a nápady. Pomůže jí! Ochrání ji i před televizí. Ivan Stalinovič pociťuje abstinenční příznaky, psychofarmaka chybí. Už neví, co je jeho nápad a co cizí. Snaží se zakrýt zmatenost a vystupuje s revolučním veřejným prohlášením. „Ochráním Petru Paroubkovnu. Odteď ji budu všude doprovázet až do našeho konečného vítězství. Nedám ji oranžovým!“ Publikum jásá. V partaji vzbudil rozpaky, jeho dny jsou už dávno sečteny. Někdo musí být za neodvratný nástup oranžových odpovědný. Ivan Stalinovič něco tuší, ale bez medikace mu to čím dál víc splývá. Sice si popletl oranžové s vlastní modrou ČEKOU, ale to v této chvíli nevnímá. Je spokojený. Pomáhat a chránit bude naplněno. A Petra Paroubkovna snad dohlédne na to, aby léky bral pravidelně. Nakonec možná ještě čeká Ivana Stalinoviče krásná modrá budoucnost.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Eva- beag beet napsal(a):

pro Nerez,
jeee to je mile,dekuji za pozdrav i ja srdecne zdravim.:-)a dekuji za pripomenutiten odkaz. Ja uz se na ty psane nehoraznosti nevracim, ono to staci si precist jednou :-)

Vy si opravdu myslite, ze ty vysplechty pise sam Jiri Diorovic? Mozna je jenom vrchni dohlizitel, protoze treba ten clanek o Syrii, to popisovani krasnych modrych oci presidenta Assada a jeho krasne manzelce, o kostymcich se suknemi nad kolena a nebo make up houbickach na autech a hlavne se mne libilo jak ji vadily ty nemozne pokojske, proste to by asi Jiri Dior PAroubek nebyl schopen vyplodit. To bylo veledilo hodne nejlepe placene prekladatelky v Cesku. Jenom si nevzpominam, byla Petruse na te ceste po Syrii jeste jako Paroubkova milenka a nebo uz tam byla jako manzelka a tim padem si uz myslela, ze jeji zlatokopecka minulosts s naslednym rozbitim manzelstvi byla narodem zapomenuta.
16. 05. 2010 | 03:38

S.S. napsal(a):

Tana : A vite, ze me to taky napadlo ?
16. 05. 2010 | 04:14

mikino napsal(a):

Bezobsažnost textu paní Petry,jak zde stále omíláno? Co my jsme se ale vlastně vůbec zatím dověděli z dosavadní kampaně?
Že vztahy Béma s jeho bývalými sympatizanty Topolánkem,Paroubkem a Johnem jsou více než napjaté.
Že po sto a více letech poprvé v české historii neprojde do parlamentu-KDU-ČSL.
Že Paroubek nebude prezidentem,protože ho nechtějí za něj v KSČM.
Že důchody nebudou.
Že z fotek Zemana je vidět svědectví o jeho periodických silných depresích:viz ta s kůrovcem dříve a v dnešním metru.O výsledcích voleb snad rozhoduje asi ksicht.
Že všichni v parlamentu budou spíše nepřáteli ČSSD.
Že funkce prezidenta by měla být zrušena,aby Klaus přestal všem škodit.
Takže s tím Felixem Edmundovičem tak na jedné lodi-tyhle glosy jiných.
Točíme se kolem Paroubka a on kolem nás všech-tak to má být? Je to nenulový výsledek?
16. 05. 2010 | 05:28

Pepa Řepa napsal(a):

To nerez
tak, tak.

Výraz beagbeet patří do zlatého fondu tohoto serveru. Je to Koh-i-noor v královské koruně zdejšího mistra Photoshopu pana Stejskale.

Historii je třeba poopravit podle našich cílů, aby tento chodící blonďatý apendix pana předsedy vypadal lépe.

Když už je tady odkaz na původní diskusi, doporučuji glosu nicku argun, srovnávající Olgu Havlovou a Petru Petrovičovou.
Výstižné porovnání.
16. 05. 2010 | 06:02

Pepa Řepa napsal(a):

obycejnej clovek napsal(a):
Otazka Tupelo. Chranil by jsi Paroubka vlastnim telem?
15.05.2010 18:42:29

Až do roztrhání těla.
Svého ne, to dá rozum.

Ale tak nějak korektně, postejskalovsku.
Rohypnol a Photoshop.
16. 05. 2010 | 06:13

Pepa Řepa napsal(a):

Ale co, přej a bude ti přáno.

Technika jde kupředu. Někdo si pořídí externí harddisk, jiný externí apendix. A ještě to píše samo. A jaká moudra.Dokonce to má asistentku. Na to jeden nestačí.

Kdo z nás na to má?
16. 05. 2010 | 06:21

Mari napsal(a):

Paní Paroubková, napište příště, jak se z pravicově orientované studentky, toužící po značkovém oblečení stane značkově oblečená soudružka, žijící v luxusu. Jestli z celé své situace nemáte sama hodně smíšené pocity a jak se díváte na situaci např. v tom Řecku, ke kterému tak inklinujete.
16. 05. 2010 | 08:24

zdesta napsal(a):

Nerez:Výtvor p.P.Paroubkové je podle mne hodně nepovedený,ale mám pocit,že vaše úvahy jsou dost sporadické.Pokud zmíněná neumí angličtinu,jak může být nejlépe placenou překladatelkou?Pokud někdo píše hodně rychle,je tu možnost i neobvyklého překlepu.Nedostatečná kontrola napsaného je o něčem jiném. To jaký druh muziky má člověk rád je nějak v životě podstatné?
16. 05. 2010 | 09:33

stejskal napsal(a):

To je pozoruhodné, jak se taková žádost, abych opravil překlepy/chyby v textu a fakt, že jsem jí vyhověl, dá vykládat různými způsoby ;-) Někdy mne samotného překvapuje, jaký jsem vlastně pokrytecký gauner.

Přeji hezký den všem.

Libor Stejskal
16. 05. 2010 | 09:59

:-°( napsal(a):

16. 05. 2010 | 10:18

Tupelo napsal(a):

Co mate z toho pane Stejskale, ja se zase dozvedel co jsem cely zivot netusil, totiz ze bych branil Paroubka celym telem a jeste ne svym... :)
16. 05. 2010 | 10:30

PatientO.T. napsal(a):

16. 05. 2010 | 10:39

MA-FU napsal(a):

Paní Petro
....možná máte štěstí,že už nejsou klecová lůžka...
16. 05. 2010 | 10:42

obycejnej clovek napsal(a):

Evo-beag beet,

Pry si pani Petra Pee vydelava prekladanim pro CSSD vice nez jejich predseda. Docela tomu verim. Me akorat napada jak by asi prelozila "world peace". Pocitam ze by to bylo asi neco jako "would piss".
16. 05. 2010 | 10:51

stejskal napsal(a):

Já z toho mám milióny, pane Tupelo, ale Vy to zřejmě děláte zadarmo a to už je na pováženou ;-) ;-) ;-)

Hezký den.

Libor Stejskal

P.S. Vždycky si říkám, proč já trouba se nechám do těchto debat vtáhnout; tím nemyslím Vámi ;-)
16. 05. 2010 | 10:53

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text, který byl v rozporu se zdejšími pravidly zvýrazněn na úkor druhých, v tomto případě napsán celý velkými písmeny (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 05. 2010 | 10:54

Ofčan napsal(a):

Langerova modrá justiční mafie http://www.justicnimafie.cz/
16. 05. 2010 | 10:55

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí fejsbůkaři

Tak jak je to s těmi úkoly na zítra ?
Přijde taťka bebo mamka a naplácají vám !

P.S. Opět se po vydatných deštích rozvodňují hladiny řek .
Neznáte někdo adresu pana Paroubka ? Poslal bych mu složenku k úhradě případných škod.
Zcela jistě za to přece může on. Nebo ne, milí adolescenti ?

Prý pravicový individualismus a levicová stádnost.
Hmm. Já být Paroubkem, tak mi z té fejsbůkové "pravicové" kampaně snad praskne bránice.
16. 05. 2010 | 10:56

důchodce napsal(a):

Já mám důchod nízký,ale bral bych vás také.Třeba na další miminko
16. 05. 2010 | 11:01

XXX napsal(a):

Ubohá trapnost - toto může napsat jen duševní ubožák a duševní mrzák.
16. 05. 2010 | 11:03

Tacio napsal(a):

Proboha,proč Paroubkovi s oranžovou skvadrou tak nenávidí zrovna Langra?Že by si z dob svého ministrování něco zajímavého zapamatoval?
16. 05. 2010 | 11:03

obycejnej clovek napsal(a):

@Eva-beag beet,

Petra Pee (tlumocnice CSSD) si pry vydelava vice nez jejich predseda. Docela tomu verim. Me jen napada jak by asi pri statni navsteve prelozila "world peace". Pocitam ze by z toho udelala "would piss".
16. 05. 2010 | 11:05

Fialenka Svěží napsal(a):

ODS se chce u moci udržet silou a demokracie je jí na obtíž. Aroganci moci 0DSáků nalezlých do Prahy, kdy znemožnili lidem vyjadřovat se ke státním zakázkám, jsem byla svědkem.

Vůbec plno lidí přestává v demokracii věřit ...

Bojím se, že ODS chce vytvořit společnost kast, kde by zaměstnanci byli novodobí otroci.

Na filozofii ČSSD mi vadí, že se vyjadřuje proti individualismu. Podle mě je základem společnosti svobodný jedinec. Já jsem pro individualismus a harmonický rozvoj jednotlivce. ...Svoboda jednoho pokračuje ve spolupráci s ostatními.
16. 05. 2010 | 11:05

No... napsal(a):

Netušil jsem, co má Parobek doma za hrůzu. Už se mu nedivím, že radši utíká do politiky a dělá ze sebe menšího vola, než je doma. Chudák, TOHLE si nejspíš nezaslouží, i když....dobře mu tak !
16. 05. 2010 | 11:05

zajda napsal(a):

Jak znám zvířátka od našeho krmelečku, jedná se o přežvýkavce z kolchozu.
16. 05. 2010 | 11:06

Milan Hořejší napsal(a):

Petro Petro ty už musíš být pěkně v prdeli, když dokážeš vyplodit toto. Jak již někdo napsal výše, fanoušci tvého manžela se vyskytují jinde a IQ většiny zdejších čtenářů je myslím nehodno takovýchto výplodů. Když už mu chceš pomáhat tak alespoň argumenty, ale toto... Jsi opravdu trapná a čím dál častěji se sám sebe ptám zda už je to vrchol nebo ne.Zpočátku ses mi nezdála tak hloupá, opravdu na tebe má ten jyrka asi velký vliv.
16. 05. 2010 | 11:09

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí fejsbůkaři

Tak jak je to s těmi úkoly na zítra ?
Přijde taťka bebo mamka a naplácají vám !

P.S. Opět se po vydatných deštích rozvodňují hladiny řek .
Neznáte někdo adresu pana Paroubka ? Poslal bych mu složenku k úhradě případných škod.
Zcela jistě za to přece může on. Nebo ne, milí adolescenti ?

Prý pravicový individualismus a levicová stádnost.
Hmm. Já být Paroubkem, tak mi z té fejsbůkové "pravicové" kampaně snad praskne bránice.
16. 05. 2010 | 11:10

Tupelo napsal(a):

Pane Stejskale :), pravda, mel bych se nad sebou zamyslet, tohle neni trzni chovani ;). Mam ted doma jednu slozenku s pripravenou obalku (adresat TOP) k zitrejsimu odeslani, ale mozna zmenim adresata - v zadosti o proplaceni uvedu par linku na mistni blogy, to by v tom byl cert, aby z toho neco nakaplo :)).
Ohledne vtahnuti do debat, ja se cely tyden k psani dostal jen velmi malo a obycejne se do diskuzi pod nekterymi blogy nezapojuji, ale vcera me to prislo opravdu jako adekvatni nahrada za zrusenou navstevu zoo - zklaman nejsem. ;)
16. 05. 2010 | 11:13

IlonaB napsal(a):

Vypadá to, že jste ten blábol četli :-) Já jsem ho vzdala po prvním odstavci.Nějak se mi nedaří uvěřit tomu, že PP opravdu někde studovala :-)))
16. 05. 2010 | 11:13

Tencokida Hnuj napsal(a):

A ještě něco, milí pravicoví fejsbůkaři

Není za vašimi nechutnými útoky na paní Paroubkovou skryta závist ?
Tedy to když paní Paroubkovou srovnáte s těmi vašimi rachitickými hlupaněmi, které jsou svolné zavdat si pouze s takovými nýmandy, jako jste vy ? Neb nemají jiného zbytí?

Ach, ta nesnesitelná lehkost bytí hormonů kolujících v žlázách fejsbůkařů !
16. 05. 2010 | 11:18

kh napsal(a):

skvělé! tohle vám Modří nedarují, vzdělaná, chytrá, neotřelá, s nadhledem a obzory, které lidé s peněžěnkou místo hlavy nemůžou nikdy pochopit .. socani přeci musí být tupí, chudí přiblblíci co za 30 korum prodají i vlastní matku, alespoň tenhle dojem Ičkova mediální mafie implantuje do mozku svých vzdělaných a moudrých voličů a vy jim do toho moc nezapadáte
16. 05. 2010 | 11:22

Petra napsal(a):

jsem trapna... trapna ... trapna
16. 05. 2010 | 11:25

jbg napsal(a):

Ty literární výplody členů a přízniců ČŠSD a ODS, to vypadá jako závod o to, kdo je větší pablb. Máte slušně našlápnuto na výhru, madam PEPA.
16. 05. 2010 | 11:26

Jan K. napsal(a):

Ovšem zn. kh do toho zapadá přesně.
16. 05. 2010 | 11:27

jbg napsal(a):

Mimochodem, PEPA není zkratka jména. Znamená to pekelný pako:)))
16. 05. 2010 | 11:29

David N. napsal(a):

Achjo, chudák Petra.. Teď je mi jí asi už doopravdy líto..
16. 05. 2010 | 11:30

Magor napsal(a):

Protože Vám (a nakonec nám všem - bohužel) reálně hrozí úděl první dámy, doporučuji, pokusit se kopírovat (dobrý vkus jste tedy do vínku nedostala) chování obou Vašich předchůdkyň. Při jednání se zahraničními partnery se všichni stydíme díky Vašemu manželovi dostatečně už dnes.
16. 05. 2010 | 11:30

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další hrubě urážlivé a nadávky obsahující text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 05. 2010 | 11:30

Marie napsal(a):

Když se dva perou třetí se smějě, tak pozor na to. Oranžáda je možná trochu sladká, ale špatně s zní nebývá. Modrá není k jídlu, je to inkoust, který ničí a je zastaralý. Zastaralý systém je i kapitalismus a zvláště tohoto amerického typu, který nemá vyvinuté sociální cítění a je mafiánsky podložený. Kdybych měla vybírat, tak sjem pro tu oranžádu. Též stále diskvalifikovaní komunsité si to zcela nezasluhují. Vždyť ti dnešní komunsité jsou ti, kteří zůstaliv ěrni své myšlence, nezahodili knížky a nepožívali výhod spolupracovníků a těch so umožnili tak snadnou sametovou revoluci. Někteří bývali dodnes požívají výhod, nejen že nebyli trestáni. Tak kdo je více škodliví společnsoti? PMylsím, že ti pohodlní, ať už na té či té straně, ti pohodlní, kteří si mysleli,že nebudou za svou pohodlnsot platit.....
16. 05. 2010 | 11:34

alili napsal(a):

Nevěřím, že byste byla tak hloupá. Tohle vypadá na výplod PepyVyskoče - Tvrdíka.
Jen je zarážející, že se pod tím podepíšete. Ódě na manžela, pokud se někdo hned nepozvracel, se dalo i smát - toto je ale již jen na zvracení. Vy ale máte bezpochyby dost dobrý cílevědomý žaludek - to jste prokázala již tím, koho jste si vzala. A že Vám to přetvařování ještě vydrželo.
16. 05. 2010 | 11:35

tantemici napsal(a):

Paní Petro, zrovna včera jsem takhle přemýšlela, že kdyby se tak jako Váš manžel choval např. někdo jiný v běžném občanském životě, že by asi dávno už byl svými kolegy, sousedy a přáteli (pokud by mu ovšem ještě nějací zůstali) vyobcován na okraj společnosti.
Dovedete si vůbec představit normálního muže, jež by se prezentoval s manýry Vašeho muže? Myslím tím to, co Váš Jirka běžně, dnes a denně provádí - tzn. stále by se chvástal svými pomyslnými (přitom nereálnými) schopnostmi, nedodržoval by slovo, obracel by své názory kdykoli, jakmile by mu svitlo, že takhle to chce jeho okolí, lhal by s naprostým přehledem a další den by tvrdil, že nic takového nikdy neřekl, likvidoval by vliv svých oponentů a jeho jediným cílem by byla MOC?
Myslím, že by takový člověk ve slušné společnosti skončil s nálepkou nevychovaný ma*or.
V politice to, jak vidíme jde. A rovný rovného si hledá a vidím, paní Petro, že jste se našli.
Mrzí mne to, nemyslela jsem, že jste až tak přizpůsobivá a poddajná.
16. 05. 2010 | 11:38

pjotr napsal(a):

pardon, ale nějak se mi nezdá, že by modré dlouhé paže dosáhly až do zpravodajství čt. všichni přeci velmi dobře vědí, že milan fridrich (ředitel čt24) je loutkou oranžového týmu. a paní paroubková jenom lže sama sobě. potom, co od jirky dostala párkrát přes držku, by se velmi ráda vrátila na slovensko, nebo do náruče martina romana z čez, který ji obhospodářovával před panem jiřím.
16. 05. 2010 | 11:41

Petr Eichler napsal(a):

Proboha to je zase blábol. Paní Paroubková proč se neustále snaříte prezentovat svoji hloupost. máte tohle, při vašem vzdělání zapotřebí ? Asi začnu věřit vtipům o blondýnách protože jinak pro tento přírodní úkaz nemám vysvětlení.
16. 05. 2010 | 11:43

soami1 napsal(a):

neuveritelne, jdu zvracet...
16. 05. 2010 | 11:43

Marťas napsal(a):

Vážená paní Paroubková.
Nikdy jsem si nedokázal vážit Vašeho manžela.
Bohužel po přečtení tohoto článku si bohužel nemohu vážit ani Vás.

Je mi to skutečně líto.
Přesto přeji Vám přeji mnoho zdraví (především toho duševního).
16. 05. 2010 | 11:44

Tříska Antonín napsal(a):

Největší blbost kterou jsem v poslední době četl.To už nemá obdoby.No co si to hrajete????
Já myslel,že jste vzdělaná žena a vy tu píšete takové pitomosti.Jen tak dále paní Paroubková.Alespon si voliči udělaji jasno.Dále se mě nelibí,že k volbám nasazujete vlastní dítě.To už je ale vrchol všeho.Tak prosím více na veřejnost,at si udělame správný úsudek o ČSSD A O VÁS.
16. 05. 2010 | 11:45

kyselina sírová napsal(a):

Soudružko Petro Vasiliso Paroubkovno, nejprve vymeťte Váš stalinistický prasečák, ten, co je v Lihovém domě. Začněte Soudruhem Zaorálkem a vaším sexymozkem, Soudruhem P. (Pohrobkem).
16. 05. 2010 | 11:46

Berouskova Judita -Most napsal(a):

Měla bych jeden dotaz.
Na mítincich se objevujete s Vašim dítětem vedle Vašeho manžela.Je to na obranu Vašeho manžela???Myslí si to půl národa a je to to nejhorší,co matka může svému dítěti učiniti.Zřejmně se manžel bojí opět vajec,které mimochodem podražili.
16. 05. 2010 | 11:51

Jeník napsal(a):

Jak úsměvné, hezká žena (a je zcela jedno, koho má za muže) sepíše článeček, který je nadnesený, ale zcela pravdivý a ukazuje na duševní bídu určité části národa (vyznavačů modré špíny) a tím dovede do stavu nepříčetnosti tolik modrých tupounů, že to nedovede ani předseda jedné zmiňované strany.

Je docela nepochopitelné, že pan Stejskal povolil tolik duševních modrých výkalů pohromadě ve svém hájenství, když ke kritice z druhé strany je tak nekompromistní.

Paní Petro, hezky napsáno, nemáte se za co stydět, ta modrá stoka, od které nemůžete nic jiného čekat nás bohužel stále ještě obtěžuje všude. Doufejme, že jim slušní lidé při volbách skřípnou tipec. Opravdu dostat tolik špíny dohromady na jednom blogu, to je výkon.

Přeji úspěch Vašemu manželovi ve volbách a prohru zla ztělesněného v ODS a TOP 09.

Modří rytíři - tak mne rozcupujte, když si tak dovolujete na mladou ženu !
16. 05. 2010 | 11:51

Obluda napsal(a):

Móóóc dobře Vám to Vaši PR lidé napsali - jen co je pravda. Jenom by to chtělo možná "kapku" svého - takhle je to fakt více než dost nevěrohodné, mladá paní.
16. 05. 2010 | 11:51

Alena Souhradová napsal(a):

Bóžínku... :/
16. 05. 2010 | 11:53

blázen napsal(a):

Je vidět,že problémy nemají jen plzeňská práva. Nemyslel jsem si, že staroslavná Karlova univerzita nechá absolovat takto inteligentní osobnost....
16. 05. 2010 | 11:54

karlos napsal(a):

Vrána k vráně sedá,rovného si hledá.Co můžeme čekat od Sloveny a ještě blondýny.Pokud si sebevražedně lehá pod slona s Viagrou za škraní.
16. 05. 2010 | 11:54

Stierlitz napsal(a):

Já bych chtěl zpátky paní Paroubkovou :( Myslím tu PRVNÍ paní Paroubkovou :(
16. 05. 2010 | 11:54

jirka napsal(a):

Hodnotit tenhle výpotek nemá smysl, ale pokud má tahle novodobá Marie Pujmanová pravdu tak nám nepopisuje souboj dvou demokratických stran o idee, ale souboj dvou mafiánských oligarchií o moc!! Těžko odhadnout jestli si uvědomuje dosah svých slov, ale pokud je to pravda, je nejvyšší čas vykopat obě skupiny oligarchů včetně jejich "vůdců" jak poměrně hrdě nazvala Jyrku!!!
16. 05. 2010 | 11:55

swat napsal(a):

Povedlo se,modré ficky zde štěkají jak psi.Gratuluji,paní Petro:-)))
16. 05. 2010 | 11:55

Agent Orange napsal(a):

hoven: Měl bys jít... do sebe!
16. 05. 2010 | 11:57

eman napsal(a):

Toto že napsala "Absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy"?!? Co to je, prosím pěkně, za školu?!?
16. 05. 2010 | 11:58

Jeník napsal(a):

Pane Stejskale, co Vy na toto, hezké a inteligentní že? Jednou ste mi psal něco o Vaší nestrannosti, nějak Vám odešla do dálav. Zdraví Jeník

Milan Hořejší napsal(a):
Petro Petro ty už musíš být pěkně v prdeli, když dokážeš vyplodit toto. Jak již někdo napsal výše, fanoušci tvého manžela se vyskytují jinde a IQ většiny zdejších čtenářů je myslím nehodno takovýchto výplodů. Když už mu chceš pomáhat tak alespoň argumenty, ale toto... Jsi opravdu trapná a čím dál častěji se sám sebe ptám zda už je to vrchol nebo ne.Zpočátku ses mi nezdála tak hloupá, opravdu na tebe má ten jyrka asi velký vliv.
16.05.2010 11:09:30
16. 05. 2010 | 12:00

emigrant napsal(a):

Nejste vy ta pani toho tlustoprda z cssd??na clanek co jste napsala to vypada,ze ano
16. 05. 2010 | 12:00

MR napsal(a):

Kdyby blbost nadnasela,tak by to Paroubkova nova mladsi manzelka dotahla hodne,hodne vysoko
16. 05. 2010 | 12:00

Pavel napsal(a):

Vážená paní Paroubková, předem Vás zdravím a přeji krásný den.
Ovšem opravdu lituji tento stát za povedené politiky a jejich rádoby vtipné manželky.Váš manžel i Vy jste opravdu povedená dvojice.Za kus mci jste opravdu schopni a ochotni udělat cokoli.Lhát,zrujnovat stát i lidi a přinášet do veřejnosti všechno hnusné co se Vám motá hlavou.Krásný den
16. 05. 2010 | 12:01

Datel napsal(a):

Paneboze :-))))))
16. 05. 2010 | 12:02

Ašek napsal(a):

Přispěvky paní Paroubkové je třeba šiřit z Lihoveho domu do všech koutů vlasti.
16. 05. 2010 | 12:04

Huml napsal(a):

Nemá někdo potřebu napsat svůj názor na volební kampaň? Zde je ta správná adres:

Ing. Miroslav Kalousek, Zářečí 978, 39165 Bechyně
16. 05. 2010 | 12:04

hospital griffin napsal(a):

ty kráso....dělnická inteligence..mazec...a tohle nám vládne
16. 05. 2010 | 12:05

emigrant napsal(a):

Kdyby blbost nadnasela,tak by vsichni politici,urednici,policiste,drzitele razitek a priznivci levice uz byli v nebicku
16. 05. 2010 | 12:05

Ťululum napsal(a):

ZOUFALÁ MANŽELKA :D
16. 05. 2010 | 12:06

Tonda napsal(a):

Odhlédnu-li od toho, že jde o obdivuhodně pitomou slátaninu, tak je na ní zajímavé jen jedno. Celá ta dějová kostra jako by přesně vyjadřovala poměry v současné zdivočelé polokomunistické straně zvané ČSSD, která se skutečnou sociální demokracií západního typu nemá už společného vůbec nic.

No pohleďte:

"Několikanásobný agent s volebními výsledky".

(To asi někdo hloupne z těch neustálých volebních průzkumů).

"Paranoia se zmenšující se šancí na konečné vítězství roste".

(Jak by ne, někomu je zcela jasné, že jestli to i tentokrát projede, tak definitivně končí).

"Myslel si, že má televizi pevně v rukách".

(Posledlost sexymozku zírat do kamery za každou cenu a plácat cokoliv co se libí jeho obyčejným lidem, pokud možno denně, je notoricky známá. Nemít televizi v rukou by byla pro něj opravdu tragedie).

"Musí něco udělat, musí zabránit demokracii".

(O jeho povolebním směřování s komunisty také není pochyb).

Proboha, vždyť ona vlastně popisuje jak přemýšlí ten její milovaný sexymozek.
16. 05. 2010 | 12:08

Manowar napsal(a):

Paní Sexymozková sice žije v naivní a bláhové představě, jak geniální dílo stvořila, nicméně, jedná se o další trapas, kterým oblažuje obyvatelstvo této země. Celé je to naivní, slaboduché a šablonovité. Pokud chtěla někoho zesměšnit, musí to mít šťávu, nebo se na to raději vykašlat, když to neumím. Pokud má tato bytost ambice stát se první dámou, tak teda nazdar hodiny. A pokud se to nedej bože stane, lámu hůl nad tímto národem. Nastal čas ukončit tuto podivnou a tragikomickou část českých dějin s názvem období Paroubka. Pojďme prosím pro to něco udělat.
16. 05. 2010 | 12:10

gratulant napsal(a):

Ach můj bože,to je ten SEXY MOZEK skutečně tak velkýýýý? Nebo za tu ubohost stojí to konto? Konec konců, je to to nejstarší povolání...
16. 05. 2010 | 12:13

avi napsal(a):

Využíváte a užíváte všech "vymožeností" dneška, včetně tak zásadních věcí, jako je svobodný život..nechápu dikci všech vystoupení Vašeho manžela a Vás osobně, připomínajících dobu temna..
16. 05. 2010 | 12:13

Marcela napsal(a):

Tak a je to tam,kde jsme to nechteli.Inteligentni zena pise takove blaboly a mota se do politiky:-(Dejte doma Jyrkovi teple backory a hlidejte si ho at vam nejaka mladice ho nevyfoukne.(nenafoukne)
16. 05. 2010 | 12:16

motorová mxš napsal(a):

Jyrka je borec na konec. Vzít si túto za do lože a do života chce odvahu.
16. 05. 2010 | 12:17

Helmut napsal(a):

Jen tak něco mě nerozhází, ale co čeho je moc, toho je příliš.. Bohužel se docela zabývám moderními dějinami a ponejvíce se zaměřením na bývalý sovětský blok. A tohle je skutečně nechutné. Aplikovat praktiky stalinismu na dnešní předvolební kampaň je skutečně hnusné. Chudák Alexandr Isajevič, ten dopadl. Jak vůbec může někdo strašit gulagem? To je tak strašně nechutné. Přál bych některým lidem, aby si alespoň týden v takovém zařízení pobyli, aby se jim alespoň trošku rozsvítilo.

Ale proč se rozčiluju.. vždyť už jsme tady měli fašistické bojůvky (kvůli airsoftu!!!), tak proč hned nevytáhnout gulag.

Jsem zvědav co bude příště. Když vyhraje ODS volby, zřídí Osvětim? Ze současné rétoriky ČSSD je mi špatně. O to více, že vytahují podobně nechutné historické záležitosti a mají tu drzost jimi označovat kampaň ODS...
16. 05. 2010 | 12:22

socan68 napsal(a):

Tak jsem si naivně myslel,že vygumovaný to má jenom Paroubek.
16. 05. 2010 | 12:22

Radek napsal(a):

Docela dobry nahodou.
16. 05. 2010 | 12:23

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí fejsbůkaři

Tak jak je to s těmi úkoly na zítra ?
Přijde taťka nebo mamka a naplácají vám !

P.S. Opět se po vydatných deštích rozvodňují hladiny řek .
Neznáte někdo adresu pana Paroubka ? Poslal bych mu složenku k úhradě případných škod.
Zcela jistě za to přece může on. Nebo ne, milí adolescenti ?

Prý pravicový individualismus a levicová stádnost.
Hmm. Já být Paroubkem, tak mi z té fejsbůkové "pravicové" kampaně snad praskne bránice.
16. 05. 2010 | 12:24

Tencokida Hnuj napsal(a):

A ještě něco, milí pravicoví fejsbůkaři

Není za vašimi nechutnými útoky na paní Paroubkovou skryta závist ?
Tedy to když paní Paroubkovou srovnáte s těmi vašimi rachitickými hlupaněmi, které jsou svolné zavdat si pouze s takovými nýmandy, jako jste vy ? Neb nemají jiného zbytí?

Ach, ta nesnesitelná lehkost bytí hormonů kolujících v žlázách fejsbůkařů !
16. 05. 2010 | 12:25

Vláďa napsal(a):

Milý socani Vy nepotřebujete ani žádný
soupeře.Vy si to prohráváte svou blbostí.
Možná,že Vám stím pomáhá Milouš.
16. 05. 2010 | 12:26

Bohuš napsal(a):

Tož je to hérečka, hotové...!!!
16. 05. 2010 | 12:28

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Jeníku,

nejsem nestranný, straním spoustě věcí (i když s předvolebním bojem a politickými stranami to má pramálo společného).

Straním zcela nepokrytě i pod tímto blogem. Akorát zatím není zcela jasné komu. Paní Andrea, Eva, pánové Pepa Řepa a další jsou přesvědčeni, že paní Paroubkové, potažmo jejímu muži či ČSSD.

Vy a několik dalších jste zase zjevně přesvědčeni, že straním těm, kdo autorku, jejího muže a ČSSD chtějí sprostě urážet.

Musím říct, že v tom mám sám docela zmatek. Pokud by se oběma táborům podařilo dospět k nějakému společnému verdiktu (třeba ve smyslu, že všichni novináři jsou póvl a prostitky), jsem připravem tento většinový názor akceptovat.

Přeji Vám i všem ostatním inspirativní a pokud možno slušně vedenou debatu (tedy pokud je to vůbec v této zemi a v tomto čase možné).

Libor Stejskal
16. 05. 2010 | 12:30

Helmut napsal(a):

Tencokida Hnuj:

A neni trosku hnusne hazet kazdeho do jednoho pytle? Jak vite kdo vsechno je na facebooku.. znate kazdou jednu individualitu, abyste mohl hodnotit takto globalne?

Zajimalo by me, kde se bere takova averze vuci mladym lidem.. Ani me pak neprekvapuje, ze se nekteri chovaji vuci starsim generacim tak jak se chovaji..
16. 05. 2010 | 12:37

Honza V. napsal(a):

To je neskutečně trapné, něco trapnějšího snad už ani nejde splodit. Proti tomu je Bém se svými pohádkami - jakkoli jsou i ony megatrapné - úplný umělec.
16. 05. 2010 | 12:38

marmik napsal(a):

Panebože proč???? Větší kokotinu jsem ještě nečet!!!! Už vám všem hrabe z voleb!!!! Jak ČSSD tak ODS by ve volbách neměla ani figurovat za to co s naší zemí udělali!!!!!
16. 05. 2010 | 12:39

Michal Macek napsal(a):

svata prostoto!to je narez...:DDD
16. 05. 2010 | 12:41

Tencokida Hnuj napsal(a):

Helmut
Trefená hus gagne, Vy jeden pytle.

Pane Helmut - a kde se bere v těch "mladých lidech" tolik sprostoty, posedlostí osobními útoky etc. bez jakéhokoliv pokusu o zargumentování svých "postojů"?
A navíc vůči dámě, byť virtuální ?

Hnus, pane Helmut, nic než hnus.

Ale uznávám, že pocit o vlastní nedostatečnosti se takto dá, byť na chvíli krátkou, jakž takž kompenzovat.
16. 05. 2010 | 12:42

advokat napsal(a):

Volební slogan:
"Serou Vás děti"
"Volte Paroubka"
"Zkazí jim celý život"
16. 05. 2010 | 12:44

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další hrubě urážlivé a nadávky obsahující texty, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 05. 2010 | 12:44

Tupelo napsal(a):

Jenik & TCKH: proste to berte tak, ze si zde dava periodicke sezeni nejaka terapeuticka skupina. Vypovidaji se, zanadavaji, poresi manzelske vztahy a bokem i politickou situaci, zhodnoti jak to komu sekne a kdo si koho proc bral, rozhodi par lekarskych diagnoz atp.

Proste, podobne jak divaci venezuelske telenovely, se tesi na dalsi clanek, starsi spoluobcane pri tomto sezeni mozna ustrikuji kus novych ponezek, fejsbukari mezitim rozsiri rady svych pratel a nacnou novou stovku skupin do kterych musi patrit - ale hlavne, ta uleva - terapeuticke skupiny proste maji svuj smysl :)
16. 05. 2010 | 12:48

Helmut napsal(a):

Jak vite, ze se kazdy chova takto? Znate kazdeho jednoho mladeho cloveka? A ano ozval jsem se, nebot ke skupine mladych lidi patrim a takoveto pausalizujici vylevy me jednoduse urazeji.

Posedlost osobnimi utoky.. jak muzete takovy blabol vubec napsat.. je videt, ze mnoho lidi neznate. A muzete mi verit, nebot se v teto vekove skupine pohybuji. A propos. Roku 2009 na Andelu jsem byl, ale nic jsem nehazel. Avšak zajimave bylo, ze to tam obchazela jakasi starsi zena, ktera nam nabizela vajicka, ze tam sama nedohodi.. inu mladi lide.. stejne tak ten pan, ktery dal pesti B. Sobotkovi.. to take rozhodne nebyl jeden z tech mladych, kteri nosi transparenty na mitinky CSSD.

Svuj nazor jsem psal o kousicek vyse.. ze si ho neumite najit je vas problem.. ale presto: blogu je naprosto nechutny.. a to jednoduse proto, ze studuji mj. moderni dejiny a takovato nechutna a jednoducha prirovnavani uplne nesnasim. Bohuzel o stalinismu, Dzerzinskem, Alexandru Isajevicovi ap. neco malo vim. Je to podobne hnusne jako airsoft a fasismus. Jsem zvedav s cim nekdo z CSSD prijde priste. Neprekvapilo by me neco ve stylu, ze ODS chce v Cechach zridit Osvetim.
16. 05. 2010 | 12:52

martan3 napsal(a):

Něco tak ubohého bych od této dámy nečekal . Paní Paroubková to píše buď ze vsteku nebo příliš asi pila .
16. 05. 2010 | 12:53

Tencokida Hnuj napsal(a):

Helmut
Přečtěte si blog. Celý. Zkuste se zamyslet nad tím, zda má jistou stylistickou úroveň, obsah a pointu.

A porovnejte to s komentáři typu :

1. "Ty voe, to je nářez:)))"

2. "na jakou čunárnu to jirka sexymozkovič zase myslel?? "

3. "Ja nieco tym tupym hlavam napisem neboj sa Jirko)))))"

4."A po vyhranych volbach vyrazime na dovolenku, ved si mi to sluuubil!
A zoberem si ty 'igelitove' kalhotky )"

5. "Pro 'usmevneho'ou a Darbujanuv dvorek znarodnil , aby se konecne hodnotne nabastil a citil se mezi svymi))) "

6. "Jedním slovem, hrůza. Je to všechno mnohem horší, než jsem si představoval. Ti dva se opravdu hledali, až se našli."

7. " zoofile je trestná, paní paroubková. "

8. "Nechutna ex-konkubina Paroubkovna je jeste podstatne vic na zvraceni, nez jsem doufal."

9."Petro, nechlastejte tolik, vzdyt jste prece kojici "nejznamejsi maminka soucasnosti".

10. "Pane Bože,to je ale píčovin@.... "

etc./Ty "nejlepší" eseje asi pan stejskal smazal. Bohužel. Vypověděly by nám o Vašich mladých soukmenovcích asi více, než můj slabý výběr/

Pane, zhlouplé bečící stádo, zůstává stále jen zhlouplým bečícím stádem. Byť se mylně domnívá, že je stádo pravicové.
16. 05. 2010 | 12:55

Tencokida Hnuj napsal(a):

Helmut
Vy ve svém závěru/Osvětim/ použijete stejnou nadsázku, jako paní Paroubková.
Nevím tedy čeho se vlastně zastáváte.Názory to ale nejsou.
Osobně si myslím, že se zastáváte sám sebe.

Shelmutem.
16. 05. 2010 | 12:57

Alex Koenigsmark napsal(a):

Je zajímavé, jak strašnou potřebu nepřítele takový MČČ má. Aspoň vidíme, odkud se vždycky rekrutuje členstvo různých bojůvek. Je lépe ty diskuze nečíst a autorům blogů to radím.
16. 05. 2010 | 12:58

jan napsal(a):

Mo jako nevím Petruško, na profesionální spisovatelskou dráhu se radši opravdu nedávej
16. 05. 2010 | 12:59

Helmut napsal(a):

No vida uz je to tady.. no to je neuveritelne..

Vy znate vsechny ty, kteri to napsali? Jak jste prisel na to, ze to pisi mladi lide?

Ja osobne je neznam. Odhadovat neci vek na zaklade jednoho prispevku na internetu je dosti usmevne.. Ale asi jste zkratka dobry, ja nic takoveho odvodit nedokazu.

Jen tak dal.. vas zpusob argumentace me zacina bavit..
16. 05. 2010 | 12:59

rozehnalová napsal(a):

Ví vůbec kdo je? Milá paní Paroubková, víte, že spousta lidí nemá na jídlo, na nájem, neplatí dluhy, jsou bez práce. Přece se podívejte už dolů, neznáte vůbec poměry lidi, ty Vaše bláboly si strčte už někam.
16. 05. 2010 | 13:01

egon napsal(a):

Výborně, paní Petro!
Slušní lidé se pobaví, pravicová spodina se vztekne. A aspoň trochu ukazujete, jak ti směšní ubožáci na pravici manipulují médii - a zač asi stojí ti, kdo jim věří stejně, jako dřív věřili komunistům. Pohůnci, kteří se nemohou rozhodnout, jestli bude tepleji v řiti knížecí nebo namodralé.
Slušnému člověku by bylo pravicových voličů i líto, kdyby si neuvědomoval, že za mravní (i ekonomickou, ale ta mravní je důležitější) bídu naší země jsou odpovědni právě oni.
16. 05. 2010 | 13:01

Helmut napsal(a):

Aha volici pravice nejsou slusni lide.. no jasne.. takze kazdy kdo ma jiny nazor je neslusny.. tohle me zacina docela bavit..

Jak je mozne takhle zjednodusovat? Nechapu.
16. 05. 2010 | 13:03

Suchec napsal(a):

Paní Paroubková.
Ať napíšete cokoliv, vždy to musí být asi geniální.

Proč?

Tolik hmyzu se neslétne ani na mucholapku, natž cokoliv jiného.

Většina povykuje o hrůze a stupiditě, ale přitom nedokáží potlačit nutkavou vášeň, připojit se s ukázkou stupidity vlastní. :-))))
16. 05. 2010 | 13:07

iga napsal(a):

Pane Stejskale,

uz jste si vsiml, ze je to mezi zpravami?
To, ze do obsahu blohu nikomu nezasahujete, je samozrejme to nejlepsi, co muzete udelat, ovsem opakuji svuj dotaz a to uz primo na zaklade odkazu, ktery jste mi poskytl vy sam:

"V tomto případě budeme před volbami obezřetnější. Blogy politiků, respektive odkazy na ně umístíme mimo domovskou stránku blogů jen ve zvláštních případech. Například, když politik zveřejní dosud neznámé okolnosti důležitého jednání. Nebo poprvé představí podstatný volební slib. Nebo na blogu učiní překvapivé prohlášení. Zkrátka, když bude jeho blog natolik výbušně aktuální, že se stane sám o sobě „zprávou“."

Takze opravdu mate v redakci za to, ze tento ehm text je sam zpravou.
Anebo ze pani Paroubkova neni "politik"?
16. 05. 2010 | 13:07

Tencokida Hnuj napsal(a):

Helmut napsal(a)
".. studuji mj. moderni dejiny a takovato nechutna a jednoducha prirovnavani uplne nesnasim. Bohuzel o stalinismu, Dzerzinskem, Alexandru Isajevicovi ap. neco malo vim. Je to podobne hnusne jako airsoft a fasismus. Jsem zvedav s cim nekdo z CSSD prijde priste. Neprekvapilo by me neco ve stylu, ze ODS chce v Cechach zridit Osvetim. "

Čtete alespoň svoje příspěvky ?
Vy paní Paroubkové vytýkáte to samé s čím pak přijdete /Osvětim/ ?

Mě tedy tento styl diskuze, kdy jeden ani neví co napíše, nebaví, na rozdíl od Vás.
Říká se tomu jinak konzistentní či koherentní postoj./Tkuste svoji ramku - tedy Wiki/.

Shelmutem. Definitivně. Nemá na bláboly čas.
16. 05. 2010 | 13:11

egon napsal(a):

Helmute, druhá možnost je, že voliči pravice jsou prostě lidé se sníženou inteligencí; ale nechtěl jsem je urážet.
Levicovost samozřejmě implikuje kulturu založenou na empatii, porozumění druhému člověku a altruismu. Pravicovost implikuje sobectví a individualismus. Už v těchto definicích je obsažena určitá míra "slušnosti".
A, jsem si jist, že pravici by slušní lidé aktuálně nevolili prostě proto, že vidí, kam naši zemi zavedla (ekonomicky do bídy, po morální stránce do dob, kdy se názorům oponentů nenaslouchalo, ale rovnou se bili, kdy se jim vyhrožovalo zabitím, kdy vládly "justiční mafie" a okresní a krajští šéfové (tehdejší KSČ a dnešní ODS jsou na nižších úrovních takřka totožné; dokonce jsou to často stejní lidé), kdy se zasloužilým straníkům rozdávaly vysokoškolské tituly atd. V takovém Táboře (a leckde jinde) nemáte šanci podnikat, pokud nejste členem nebo sponzorem ODS.
16. 05. 2010 | 13:15

R.7 napsal(a):

Ve vší slušnosti a bez urážek.
Doufám, že příjde den kdy už se na manžele Paroubkovi nebudu muset dívat ani ve veřejnoprávní televizi na bilboardech ani kdekoliv jinde!!
16. 05. 2010 | 13:15

Coyote napsal(a):

To je vážně psycho "vážená dámo"... čímpak jste se ráčila takhle sjet? To byl teda materiál... ale už to raději neberte.

A teď vážně, tohle není výplod inteligentního a vzdělaného člověka:-( Bylo utrpení to dočíst, natož pochopit dějovou linku a pointu. Zato slovník jak od zfanatizovaného politruka z 50tých let. A neskutečná ubohost hrající si na satiru.

Ale díky bohu za Vás... snad otevřete spoustě lidí oči, některým ještě nedošlo co jste s manželem zač. Proto pište dál. Díky
16. 05. 2010 | 13:17

Hana napsal(a):

Národ má, vidno, šťavnatý smysl pro humor, co člověk - to názor - pestré spektrum názorů. Většina z nich však není prezentována kultivovaně a originální není ani jeden. Textík P. Paroubkové je literárně slušné úrovně, obsah odpovídá úrovni politické tančírny v ČR. vcelku objektivní. A naposledy, pokud někoho osobně neznám, ať je to kdoko-li, tak o něm nekopíruju obecné mínění všech bez zcela jasně prokázaných skutečností. To platí pro národ i paní Paroubkovou. Jen to potvrzuje, že mravně a pak potažmo v rámci vzájemné komunikace a vztahů nejsme my češi žádní slušňáci. Galerka, která se potápí a ze které není úniku ? Snad v Austrálii mezi Křováky, anebo na onom světě. Nemusíte mi dávat šanci. Nestojím o ni. nikdo z Vás není totiž spravedlivý, jenom Bůh.
16. 05. 2010 | 13:17

Katerina napsal(a):

No...a pani Paroubkova ma radost,kolik lidi ten jeji blabol precetlo....ze,pani Petro?Vubec nevadi,kolik z tech lidi se tomu smalo,nebo kolik lidi to pobourilo,a uz vubec nevadi,ze to je hloupe,hlavne ze se nam to tady prispevky jen hemzi...no reknete,kdo z nas,"obycejnych obcanu" na to ma?
16. 05. 2010 | 13:24

bigjirka napsal(a):

Jestli by paní sexymozková neměla zajet to Řecka na zdokonalovací kurs levárny?
16. 05. 2010 | 13:24

Radek napsal(a):

Toz trefne to Petra napsala.
16. 05. 2010 | 13:33

Helmut napsal(a):

To je vtipne.. takze kazdy kdo voli pravici bude clovek se snizenou inteligenci.. a jak poak vysvetlite daleko vyssi procento volicu pravice mezi vysokoskolsky vzdelanymi? :-)

Levice a empatie.. ja si troufam tvrdit, ze nejsem sobecky a individualisticky a presto volim pravici.. solidarita je samozrejme v poradku. Ostatne mladi lide vzdy sympatizovali spise s levici.. ale v soucasne podobe je to pro me nepredstavitelne.. Ted nechci pausalizovat, neplati to pro vsechny.. ale na vesnici, kam jezdim na chatu vzdycky vidim naprosto neuveritelne existence, ktere nehodlam sponzorovat.. pokud nekdo do spatne situace spadne bez vlastniho pricineni, pak je solidarita na miste.. pokud nechce pracovat, vysedava v hospode a breci jak se ma spatne (a skutecne to nejsou Romove).. tak s tim solidarni byt nechci..

Solidarita je samozrejme normalni vec se kterou souhlasim, ale taky musi mit sve meze..
Pro nektere kteri nepochopili me drivejsi prispevky.. jednak neodpovedeli na otazky, ktere jsem pokladal.. ale s tim uz v takovychto diskusich pocitam.. na co neni odpoved, toho si nevsimam. Ale jinak s tim prirovnanim k Osvetimi.. ja jsem pouze psal, ze by me neprekvapilo, ze CSSD priste prijde s tim, ze ODS chce po volbach postavit v Cechach Osvetim.. pokud umite chapat smysl vety, pak musite videt, ze je nto zcela neco jineho, nez jak to vykladate..

A prosimvas.. ja ODS volit nechci.. vim ze jsou tam lide angazovani pred rokem 89. Ale to si proboha myslite, ze v CSSD nejsou? Z tohohle hlediska jsou obe strany uplne stejne.. akorat jedna aspon neslibuje rozhazovat nesmyslnymi napady a la 13. duchod.. a uz jen proto je pro me volitelnejsi.. ale jak rikam volit ji stejne nehodlam..
16. 05. 2010 | 13:37

Kodyžak napsal(a):

to je děs když se slepice chopí pera namísto vařečky
16. 05. 2010 | 13:41

Skalisko napsal(a):

Paní Paroubková, moc hezky jste to napsala. Držím Vám i Vašemu muži palce a nenechte si vymytých mozků z modrého fronty kazit den.
16. 05. 2010 | 13:48

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další hrubě urážlivé a nadávky obsahující text (jakož i texty zvýrazněné na úkor druhých, tedy napsané velkými písmeny - viz záhlaví každé debaty), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 05. 2010 | 13:53

Franta Jetel napsal(a):

Paní P., byla jste s tím již u lékaře? To je opravdu vážná diagnóza. A vemte jako doprovod manžela. Třeba ho taky přikurtují.
16. 05. 2010 | 13:53

Jarda napsal(a):

Pro Tencikida Hnuj:

Běžte už konečně raději kydat ten hnůj !
16. 05. 2010 | 13:58

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní igo,

všiml. Má včerejší replika je v tomto světla pustým blábolem (to myslím zcela vážně a přesně tak, jak to píšu).

Byl jsem přesvědčen, že - i vzhledem k textu, který jsem citoval - tento blog na titulní straně mezi zprávami nevyjde. Kolegové to zřejmě vyhodnotili jinak, bohužel není v mé moci jejich rozhodnutí měnit.

Libor Stejskal
16. 05. 2010 | 13:59

Tomik napsal(a):

Pani Paroubkova,

pokracujte prosim moc se mi to libi. Nejlepsi jsou ty reakce - to se tady Modrá ČEKA moc hezky vybarvuje.

Drive jsem mel dost blizko k ODS a ted stejne jako vetsina obyvatel, jasne vidim jak jsem se tenkrat mylil.:-)
16. 05. 2010 | 14:00

socan68 napsal(a):

Paní Paroubková,když u jste se dala na psaní pohádek,nenapsala by jste nějakou o Jyrkovi Hitlerovičovi a oranžovém GESTAPU?Buďte tak hodná,prosím.
16. 05. 2010 | 14:01

Míla napsal(a):

Paní Paroubková,je demokracie,tak můžete psát adresně,nebo se bojíte,že ty nesmysly nejsou pravda?Vůbec Vám nerozumím,podporujete manžela,nebo né?Já bych Pana Paroubka lépe shodit nedokázal.
16. 05. 2010 | 14:02

Petr napsal(a):

Petra Paroubkova, toho casu na materske dovolene, podle svych slov vydelava vice nez jeji manzel, tj. vice nez 76 000 mesicne. Za co (no jiste to nebude za jeji znalost rustiny) a predevsim od hoho by bylo zajimave veedet. Stejne tak do financuje megalomanskou predvolebnu kampan CSSD a ktera z tech firem dostala (od kraju) nebo dostanee statni zakazky-
16. 05. 2010 | 14:02

zl napsal(a):

Budete na blog postovat obrázky Vaší dcery? Měly by větší úroveň a lépe by oslovili Vaše voliče..
16. 05. 2010 | 14:04

Petr napsal(a):

Zuzana to myslela s Jirkou líp,nekazte to Jirkovi sexymozkovi víc než má.Děkuji
16. 05. 2010 | 14:05

lubo napsal(a):

Proč se mi vždy chce zvracet,když vidím tento úžasný pár.Ale ještě že jsou,protože jinak by levice mohla ty volby vyhrát.
16. 05. 2010 | 14:06

petr napsal(a):

To snad ani není o Petře či Jirkovi,ale o programu a jestli volí někdo jen proto,že mu je jiný sympatický,tak je to špatně.Jinak tahle Slovenda má hlídat doma své dítě a né dělat propagaci Pandurovi.Sexy mozek je také nesmysl a pěkná blbost.Vydělává více jak Jirka a kde?Překladá, ne dělá asistenku Paroubkovi to je tak vše.Sama si hraje na sociální ženu,ale ve skutečnosti žije v přepychu o kterým se lidem jen zdá.ODS nevolím a dalo by se toho také napsat dost o nich dost.Petra je prostě Slovenská blonďatá kariéristka, možná hodna holka,ale chová se jak primitivní kurvička v řadách mafiánů socdemáků.
16. 05. 2010 | 14:08

oOTAXOo napsal(a):

16. 05. 2010 | 14:10

vidlemístoklíčů napsal(a):

To obyčejný člověk: škoda, že to není samostatný blog!!!!! Přesný popis.
16. 05. 2010 | 14:11

oOTAXOo napsal(a):

Zvídavým lidem doporučuji chvilku vydržet. Možná prověřit nějaký ten další odkaz :)
oOTAXOo
16. 05. 2010 | 14:12

Tencokida Hnuj napsal(a):

Jarda
No a co myslíte, že tady dělám jiného, pane Jardo ?
Ale šetřte mě aspoň Vy, prosím !
Práce je i tak dosti. I bez Vás.
16. 05. 2010 | 14:14

z. napsal(a):

Ona je kýč.
16. 05. 2010 | 14:16

Věra napsal(a):

Paní Paroubková by si měla namíchat jednu či více margarit a postarat se o tu svoji jednu Margaritu a nepsát takové bláboly. Já mít vedle sebe soudruha Paroubkoviče tak se v tou margaritou upiju.
16. 05. 2010 | 14:17

liška napsal(a):

Stále jsem tápala, proč vám vaši spolužáci z VŠ, a kteří vás nějaký ten rok znali, přezdívali Bláznivá Petra. A hle !
16. 05. 2010 | 14:17

Kudla napsal(a):

Ó pane Bože, do koho jsi duši dal?
16. 05. 2010 | 14:18

JAROSLAVA ŠIMÁKOVÁ napsal(a):

Petro, přestaňte psát, vláčíme Vás pak po facebooku a to nemáte zapotřebí. Přeju pevné nervy a zdavím srdečně, jarka šimáková (Brnisko)
16. 05. 2010 | 14:20

Tencokida Hnuj napsal(a):

stejskal
Já bych byl pro to, dát tenhle blog na nejtitulovatější stranu z těch nejtitulovatějších.

Má obrovskou vypovídací hodnotu. O tom, kdo chce vést diskuzi a kdo chce pouze bučet se stádem a léčit si své komplexy méněcennosti.

A pravda je věru truchlivá.

Volím VV. Uvidíme.
16. 05. 2010 | 14:21

oOTAXOo napsal(a):

*23*
16. 05. 2010 | 14:23

Zeolit napsal(a):

Přiznám se bez mučení, že jsem volič ODS. Přiznám se, že jste mi sympatická. Podívejte se na to množství negativních příspěvků. Domníváte se, že jste získala pár hlasů pro ČSSD?
16. 05. 2010 | 14:24

Eva- beag beet napsal(a):

Alex Koenigsmark napsal(a):
Je zajímavé, jak strašnou potřebu nepřítele takový MČČ má. Aspoň vidíme, odkud se vždycky rekrutuje členstvo různých bojůvek. Je lépe ty diskuze nečíst a autorům blogů to radím.
16.05.2010 12:58:27

Pane Koenigsmark,
absolutne nemam zadnou potrebu MCC mit nepritele. Jelikoz uz dlouhou dobu ziji na druhe strane oceanu, dokazi porovnavat. Pro jake zbrene a jak utoci cessti politici je neuveritelne. Jak si treba takovy pan Paroubek dokaze neodpovedet na otazku novinare, jak si takovy pan Paroubek rozhodne s kym se on a nebo jeho podrizeni budou bavit... jak tento neskonale arogantni a nabubrely clovek, presto dokaze mit sve priznivce a volice??? Vy si myslite, ze lide zapomenou jak pani Zuzana cetla dopis o svem Jirkovi co to je za feroveho chlapa a za necele dva tydny, se provalilo,ze Paroubek po vzoru vsech stranoucich seladonu si poridil mladou milenku? A vy si pane Koenisbergu dovolite zde kritizovat ostatni ctenare a urazet je tim, ze jsme jenom MCC, ze se jim nelibi snaha soucasne mlade Paroubkove se zviditelnit? Ja jsem politicky barvoslepa, ale to co u nas predvadi CSSD v cele s vladnoucimi manzely se neda prejit bez mlceni. Jako vyuceny kamenik neco urcite snesete, takze mne laskave pane kameniku libejte kde chcete.
16. 05. 2010 | 14:25

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další hrubě urážlivý text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů

P.S. Já ne, pane Tenco, ale na tom až tak nezáleží. S těmi komplexy máte myslím pravdu. Projevuje je zde kdekdo.
16. 05. 2010 | 14:25

Tencokida Hnuj napsal(a):

z.
Možná, že kladete na lidi kolem sebe příliš vysoké požadavky.
Každý nemá to štěstí, být obdařen originálním, tvůrčím duchem , jako Vy.

z. totiž napsal(a) : "Ona je kýč."

Cítím tu hloubku Vašeho poslání. A také rozumím tomu, co jste chtěl(a) sdělit mezi řádky .

Skutečně obdivuhodný výkon !
16. 05. 2010 | 14:25

almost glossed™ napsal(a):

Dalších 24 hodin se i díky tzv. "pravicové" lůze daří úspěšně utajit, že Česká televize zcenzurovala (zřejmě po zásahu zvenčí) zamýšlený rozhovor s P.Paroubkovou.
16. 05. 2010 | 14:27

Pařez Pařezovič Kořen napsal(a):

Bravo paní Petro, jen houšť a větší kapky ať manžela ještě víc zesměšníte. Myslím že přesně tohle potřeboval aby si pod sebou řízl větev...
16. 05. 2010 | 14:29

chovatelka vepřů napsal(a):

Zpráva těm, co budou volit ČSSD:

- ubohý národ - ale každý má to, co si zaslouží -
16. 05. 2010 | 14:29

Martin napsal(a):

Mno tak ty ses uplne vymleta...
16. 05. 2010 | 14:31

paja napsal(a):

Teda to fakt nevim.......Ja toho tolik vypít,tak toho asi ani tolik nenapíšu.....
Jen chybí konec,čest práci,soudruzi.
16. 05. 2010 | 14:32

Marty napsal(a):

Paní P., nic si z toho nedělejte, obávám se, že chybějící smysl pro humor je určen vysokým věkovým průměrem místních bloggerů...
16. 05. 2010 | 14:32

Tencokida Hnuj napsal(a):

Stejskal

No jo, když já to nejprve vždy vidím ze svého sebestředného pohledu. Až pak začnu teprv přemýšlet. A to ještě jen někdy.

Leckterá fakta si tak člověk hned neuvědomí.

Brzký příchod konce směny tedy přeje panu Stejskalovi Tencokida.
16. 05. 2010 | 14:33

Eva Stanovská napsal(a):

Petro, povídejte si více s manželem, žijte partnerský život v porozumění a sdílení, potom už možná nebudete mít potřebu takovéto věci psát. Ať se daří.
16. 05. 2010 | 14:33

Míša napsal(a):

Aha tak už vím po kom ty perly náš Jyrka papouškuje, já si pořád říkala že by toho nebyl schopen .. Vy dva jste se opravdu hledali ... Že jste nezůstala raději ve vašem rodišti..
16. 05. 2010 | 14:35

občan napsal(a):

Petrovno Sexymozková, jen tak dál!! Pomáháte zdarma modré Čece a Ivanu Stalinovičovi. Nevím kdo to je, neboť ten odstoupil, ale ať je po Vašem. Vy jste se s Rokem hledali, až jste se našli. Chudák dítě. Potěš Pánbůh, jestli bude chytré po vás obou tj. sexymozkové.
16. 05. 2010 | 14:36

jakub napsal(a):

Ach jo.
Takouvouto stupidní blbost nemohl vymyslet jeden člověk.
Na tom musel pracovat nejméně týden celý předvolební stranický tým i s ochrankou
Myslel jsem, že byla katastrofa, když první tajemník ÚV KSSS Nikita Chruščov neuměl psát.
Nyní si myslím, že to může být pro politika výhoda.
Paní Paroubkové by to prospělo také.
Neobtěžovala by takovýmito paskvily lidi, na podporu svého prvního tajemníka ÚV KSČSSD.
16. 05. 2010 | 14:37

člověk napsal(a):

Modráci se tu zalykají vztekem a smutkem nad úpadkem své partaje. Z reakcí "čtenářů" je krásně vidět, co jsou ti odsáci za spolek. Nadávky, urážky, bídná čeština, nevzdělanost, bezmocný vztek.
Z toho, jak ty ztracené existence reagují plyne jediný závěr: napsala jste to výborně!
16. 05. 2010 | 14:40

Peturin napsal(a):

Madam, dělejte to,co umíte. To co neumíte, jste právě předvedla. Je to NIC. Nedá se to nějak ani zařadit. Už spousta lidí, kteří se dostali na nějaké to výsluní cestou necestou, se domnívala, že mají schopnosti větší, než ty,které mají. Většinou nemají. Umí, co umí, a pokud to umí dobře, prospějí všem mnohem více, když se t o h o budou držet. :-))
16. 05. 2010 | 14:40

stejskal napsal(a):

Nemám směnu, pane Tenco,

nikdo na těchto stránkách směny nedrží. Střídáme se zde se Zdeňkem ve svém volném čase, protože jsme si vzali do hlavy, že tu udržíme alespoň minimální prostor pro debatu.

Za chvíli půjdu s dětmi ven, večer na koncert. Jestli se zastaví Zdeněk, nevím. Jestli ne, bude to tu asi dost hustý.

Mějte se, pane Tenco.

Libor Stejskal
16. 05. 2010 | 14:41

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další hrubě urážlivé texty, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 05. 2010 | 14:43

jakub napsal(a):

člověk.
To není vztek, ale opovržení.
ODS jsem nevolil a volit nebudu. Přesto považuji tento blábol, za trapnost a ubohost.
16. 05. 2010 | 14:44

hanah napsal(a):

Paroubku,
měl byste jí doma nařezat, jestli ještě jednou něco napíše.:-)
16. 05. 2010 | 14:51

BM napsal(a):

Paní Petra neustále dokazuje, že vtipy o blondýnkách nejsou zase tak daleko od pravdy. Nicméně tento blábol musí být i pro blondýny z vtipů příliš silné kafe.
16. 05. 2010 | 14:52

Tencokida Hnuj napsal(a):

občan

Člověče, dávejte si do jointu více tabáku !

Víte vůbec Vy sám, co jste to vlastně chtěl říct, ehmm tedy napsat ?
16. 05. 2010 | 14:53

Tencokida Hnuj napsal(a):

hanah
I Vy Brutko ?
16. 05. 2010 | 14:54

Mila napsal(a):

Podle vetsiny reakci Vas narod "opravdu" miluje.
16. 05. 2010 | 15:01

Noby napsal(a):

Je vhodné po dobu kojení brát LSD?
16. 05. 2010 | 15:03

Tencokida Hnuj napsal(a):

ad Mila
Podle většiny reakcí Vás "národ" opravdu miluje.
16. 05. 2010 | 15:06

Pepa Řepa napsal(a):

To Alex Koenigsmark
Divím se, že shazujete sám sebe.
Nabízí se otázka, proč blogy vůbec píšete, když ostatním autorům radíte, aby nejen nediskutovali, ale ani debatu nečetli. Prý je samomluva znakem jakési poruchy.

Ostatně jsem přesvědčen, že autorka si v debatě rochní stejně jako Yvetka z pomejí v novém čísle Blesku.
Jsou jako přes kopírák. Stejné typy.

Eva- beag beet
nevím kdo jste, ale máte - v tomto případě-absolutní pravdu. Stejně jako iga nebo podobná SŠ.

Editora je mi někdy líto, takový Stejskalův tanec v porcelánu. To není nic osobního, to je o pravidlech, které ohnu, či upravím,když je třeba, respektive mně někdo z kolegů dá porcelánový hrníček jinam.
Těžký tanec, řekl bych.

Za chvíli si, Evo, vykoledujete členství v týmu modroptáků nebo budete modrou lůzou či skrytou, rasistkou, xenofobkou, fašistkou nebo nacistkou.
Tak to chodí. Zvyknete si.

Když jste u big beatu, vzpomeňte na rock and roll a rollujte myší, tam kde je třeba.
A zachovejte svěží mysl.

Proč sem lezu?
Kvůli lidem, jako jste Vy. Lidem, kteří myslí vlastní hlavou a nejsou servilní nebo hyperkorektní a když někdo napíše pitomost, tak nepokyvují hlavou, co je to za moudro.
Mějte se.
16. 05. 2010 | 15:06

jarda napsal(a):

Petra už nemusí psát nic. Zapsala se do dějin slovním obratem "sexy mozek". To ji zajišťuje nesmrtelnost.
16. 05. 2010 | 15:11

Jarda napsal(a):

... Tak tohle nemohl napsat někdo, kdo je úplně v pohodě....
... Nechci urazit, ale podobné texty jsem četl od pomatenců...
... Ale fakt nechci urazit - Petruško...
...Jen tak dál...
16. 05. 2010 | 15:12

Felix napsal(a):

Zrcadlový profil Ivana Langeroviče. Díky za zajímavý blog.
16. 05. 2010 | 15:15

Waldemar napsal(a):

Mno, když poodhlédnu od jisté zmatenosti textu, což by ani nevadilo, neboť se nejedná o text humorný, nýbrž politický a jedovatou slinu lze plivnout bez nároku na nějaký zbytečné umění a dále nevezmu v úvahu, že autorka, jako překladatelka, nezná, jak se v Rusku používají druhá jména (jedná se o křestní jméno po otci, nikoli příjmení po manželovi), musím konstatovat, že si Petra verbální útoky na svou osobu dobrovolně přitahuje. Stává se tím osobou politickou, se vším všudy! :-(
16. 05. 2010 | 15:17

Pepa Řepa napsal(a):

Eva- beag beet
ještě k partnerkám.

Když je chlapovi pětadvacet, chtěl by mladou a chytrou.

Chytrou už pan předseda měl, teď má mladou.
Člověk nemůže mít v životě všechno.
Nakonec-každému, co si zaslouží.
16. 05. 2010 | 15:18

Lena napsal(a):

egone:

"Levicovost samozřejmě implikuje kulturu založenou na empatii, porozumění druhému člověku a altruismu."
No jistě. Příklad levicových vlád od roku 1948 u nás a v jiných státech jsou toho typickým příkladem: politické vraždy, gulagy, pracovní tábory, studia jen pro vybrané ... a spousty jiných projevů altruismu.
:-)!!!

To jste jen tak provokoval nebo jste opravdu tak jednoduchý?
16. 05. 2010 | 15:19

Inčučuna napsal(a):

Amerikanistka Petra Paroubková je mezi rudochy zvána jako Pruhovaná hvězda. Narozena v indiánské rezervaci pod hvězdnou oblohou na vlajce americké.
V barvě těchto modrorudopruhů a v nesmírné oddanosti ke komunismu (ech oprava)nyní vlastně k amerikanismu slouží celým svým tělem i duší aníž tuší, že lež a hloupost stále sprostá a bezbarvá je.
A barva?
Ta módně mění se dle chuti a vkusu vládců jímž jenom hlupci slouží. Hlupci kteří svůj rozum nabarvují dle in barvy módního ...ismu!
Toliko k filosofismu.
Howg
16. 05. 2010 | 15:20

Petr z Olomouce napsal(a):

Milostivá soudružko předsedová Paroubková. Omlouvat se Alexandru Solženicynovi věru nemusíte. Stačilo by neurážet inteligenci většiny čtenářů Aktuálně, eventuálně se omluvit jim.
16. 05. 2010 | 15:24

Helmut napsal(a):

Lena: Prilis bych se tim nezabyval.. kdyz nekdo krasne pausalne napise, ze volic pravice musi byt nutne neslusny ci eventuelne mene inteligentni, pak nelze nez brat tuto argumentaci s nadhledem.

Ja jsem take parkrat neco napsal, pokusil jsem se podkladat prispevky argumenty, ale tady to nema moc cenu.. dockal jsem se jen jakychsi vykriku a podstatnych otazek v prispevcich si radeji vubec nikdo nevsimal :-)
16. 05. 2010 | 15:27

vigo napsal(a):

Je očividné, že Vám Váš manžel trochu vymyl mozek, jinak si to nedovedu vysvětlit. Jak může na první pohled inteligentní ženská jako Vy věřit a podporovat bláboly svého manžela, To se nestydíte sama před sebou? Lži, populismus, hraní na ty nejnižší lidské pudy. Vždyť je to nechutné... :-(
16. 05. 2010 | 15:28

Čtenář napsal(a):

Vtipný článek, bravop. 1*
16. 05. 2010 | 15:29

jarda napsal(a):

Vidím, že spousta přispěvatelů neví, o co jde. Petra Paroubkova byla pozvána do pořadu Václava Moravce na tuto neděli. Z ničeho nic bylo pozvání ČT zrušeno. Evidentně se do toho zamíchal pan Langer.
16. 05. 2010 | 15:30

MacOSX napsal(a):

Tohle je opravdu zklamání. Bez ohledu na mé politické preference, bývala PP občas vtipná. Tady mi přijde, že to psala spíš nějaká poblázněná gymnazistka. Jedním slovem trapné. :(
16. 05. 2010 | 15:33

Lena napsal(a):

Helmute,

všimla jsem si Vaší snahy. Já jsem napsala výše něco o "bozích" pro levicové a pravicové. A tahle diskuze mě v tom jen utvrzuje. Opěvovat tu takovou kravinu, jakou zde autorka publikuje, a každého, komu se nelíbí, nazývat "modrými, pravicovými ..." (místo teček jakoukoliv výše použitou nadávku), může opravdu jen člověk, který nemá minimální množství soudnosti.
16. 05. 2010 | 15:35

petr napsal(a):

Jardo, je snad političkou?Je snad Češkou?Ne, je obyčejnou ženou jednoho politického gaunera.Co nás zajímají její názory, to ať jde raději do Reflexu.
16. 05. 2010 | 15:35

Lena napsal(a):

jardo,

bylo zrušeno téma pořadu, ne? Čili pozvání všem pozvaným. Včetně p. Paroubkové č. 2. Kde jsou, prosím, uražené blogy ostatních odmítnutých dam, nadávajících na Langra? Ráda bych si je přečetla - zvláště té, která tam měla být jako manželkou "modrého" politika.
16. 05. 2010 | 15:38

Ladaxxt napsal(a):

Do tohohle bych tedy nešel ani za miliardu.. (úvodní foto)
16. 05. 2010 | 15:39

leila napsal(a):

Jan Vaculík napsal(a):
No to je teda nářez!
Teď opravdu lituju, že autorka (PP) nedostala možnost, aby oslovila národ v Otázkách VM.
Ostatně, vždyť přece každý má právo vystoupit v Otázkách VM, ne?
15.05.2010 02:11:36
Máte pravdu, každý kdo překročí 5% pomyslnou hranici. Akorát že autorka patří mezi 4%.
16. 05. 2010 | 15:40

Helmut napsal(a):

Inu..nic s tim neudalate. A to specielne na internetove diskusi. Ja mam k pravici spoustu vyhrad (uz jenom mj. to, ze jsem dost liberalni, ale protoze neni alternativa, jsem nucen volit konzervativni strany. Ale jakmile neco napisu, hned jsem modry, pravicak nebo nedejboze fasista a ja nevim co jeste :-)

Ale nema valneho smyslu to resit.
Jsem rad, ze i tady se najde alespon par jedincu, kteri se dokazi bavit normalne.
16. 05. 2010 | 15:41

Lena napsal(a):

Helmute,

tak to jsem na tom líp. Mám to takové vyvážené. Honza999 mi nadával do bolševiků, pro jiného jsem modrá straka, další mě považoval za mladou nevychovanou a jiní si myslí, že jsem ta stará neschopná.

Člověk se, kurvafix, nezavděčí, ať dělá, co dělá!
16. 05. 2010 | 15:45

Helmut napsal(a):

Hehe..tak k bolsevikum jsem se nedostal.. me zase vsichni obvinuji z toho, ze kdyz jsem nezazil rok 89 a obdobi pred nim, tak o nem nemuzu nic vedet.. obcas se dost divim, na co vsechno se zapomina..ale tak je to vsude a se vsim..
16. 05. 2010 | 15:47

popuška napsal(a):

Ne že bych věřil blábolům o "hloupých blondýnkách", ale proč děláte vše proto abych tomu začal věřit?
16. 05. 2010 | 15:49

Lena napsal(a):

Osobní zkušenost je neocenitelná. Ale zase v určitém směru klame. Hlavně ta paměť kolikrát slouží míň, než kdyby se to musel ve škole naučit nazpaměť. K nezaplacení jsou ovšem ty "pocity", které člověk tehdy měl, když byl tak nějak stádován pod tlakem.
16. 05. 2010 | 15:53

Stejskalova Věra Praha napsal(a):

Podle ohlasů paní Paroubková je dobře ,že jste sem napsala,tolik odpovědí tady ještě snad nikdo neměl,Chci vám poděkovat a popřát nám všem co budeme volit oranžové ,hodně štěstí a lásky,¨Hlavně méně nenávisti ale to my češi jsme kabrňáci,My tu hubu otevíráme jen na papír ,protože jsme anonymní,Mě se to moc líbilo a hlavně že každý poznal íčko o tom se tu moc nebavili bylo to o vás a to je ta nenávist,třeba sen napíše i Talmanka a biomasa,Hezké dny a hodně štěstí nám všem.
16. 05. 2010 | 15:59

zahradník napsal(a):

Slušně komentovat takové "literární dílo" neumím... . No, co ale čekat?
16. 05. 2010 | 16:02

Petr z Tábora napsal(a):

Ze zvědavosti jsem dnes kliknul na Váš příspěvek.To má být pokus o vtipný text? Něco tak ubohého jsem zde dlouho nečetl.To je překvapení i pro pana manžela anebo to dokonce četl před zveřejněním?
16. 05. 2010 | 16:02

kasparek napsal(a):

CSSD ma pokud vim take kapitalisticke poradce z Ameriky a zbytek nestoji za komentar. Sama byste pani potrebovala leky.
16. 05. 2010 | 16:12

Helmut napsal(a):

Tak to bezpochyby..ty pocity nikdy znat nemuzu.. ale to vubec neznamena, ze kdyz se o to obdobi docela intenzivne zajimam, ze o nem nemohu nic vedet.. nehlede na to, ze divat se na neco z odstupem je dost casto lepsi nez osobni prozitek :-)
16. 05. 2010 | 16:12

Eva- beag beet napsal(a):

Pro Pepu Repu,
dekuji uprimne za Vasi reakci na muj prispevek p.Koeningsmarku. A uprimne, jako zena jsem reagovala uplne jinak, nez jste reagoval Vy. Spravne jste vyhmatnul to nejdulezitejsi!!! Koeningsmark povysene radi necist diskuze pod jejich clanky. Na co potom ti radoby spisovatele a nebo radoby politici pisi, ze? Zrejme je pro ne dulezite predvest na blogu jejich prudkou inteligenci, aby plebs a nebo MCC, padnul nad jejich myslenkami do kolen. Ja si myslim, ze maly cesky clovicek je v tomto pripade projevil pan Koeningsberk.

Osobne Vas taky neznam, taky nevim kdo jste, ale na tom absolutne nezalezi,zde jsme se shodli na tom, ze normalnimu cloveku se zveda zaludek z teto politicke a moralni spiny, ktera se dnes a denne vali na lidi teto zeme a clovek nema absolutne zadnou sanci se branit temto bezcharakternim korytarum. Tak kdyz ma prilezitost jak je treba tahle, tak si napise co si opravdu mysli o techto zlatokopkach, ktere jsou nam ted predhazovany pomalu jako svate Daly.
Hezky den preji zpoza oceanu a drzte se doma :-)
16. 05. 2010 | 16:21

marty napsal(a):

Velmi vtipne a trefne napsano. Fandim a drzim palce
16. 05. 2010 | 16:22

Čtenář napsal(a):

Pěkný, vtipný článek.
16. 05. 2010 | 16:22

Eva- beag beet napsal(a):

kasparku,
osobne si myslim, ze s temi americkymi poradci si CSSD nas... do vlastnich gati. Protoze americky poradce nevi a ani nemuze vedet, jak velky mega rozdil je mezi chapanim ceskeho a americkeho volice. Nevim kdo CSSD porail tyhle americke experty, ale jak je vidno, na ceske volice ten americky cirkus neplati.
16. 05. 2010 | 16:27

gemísek napsal(a):

Myslím, že všichni mají chyby, Vy i já a dokonce i modráci, ale volby by měl vyhrát politik se svými názory a věcnými argumenty(no jestli se tak ovšem některé paranoidní představy Vašeho manžela dají považovat za věcné). Každopádně by se do toho neměli plést rodinní příslušníci s dětmi a se slovy, že jsou normální rodina jako ostatní - porovnejte si kolik vyděláváte či kde s manželem bydlíte Vy, s tím kolik vydělávají (pokud opomenu ty co díky Vašemu manželovi lenoší za socdávky doma) a kde bydlí ti Vaši obyčejní občané.

Jinak by mne zajímalo jestli Vaše dcera bude v budoucnu něco dělat, aby přispěla taky k tomu splácení těch nesmyslných výdajů, co vymýšlí Váš manžel.
16. 05. 2010 | 16:31

Michael napsal(a):

Nic nového pod sluncem.Slova podobná jen jiný autor.Každý národ má takové politiky co si zaslouží.Když se koukám na naše politiky tak je asi jediná jejich kvalifikace být zarytým antikomunistou.Pak stačí mít velká ústa aby překřičel své protivníky a úspěch se dostaví.
16. 05. 2010 | 16:37

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem několik hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
16. 05. 2010 | 16:37

Achája napsal(a):

Ále! Václav Kalus je nezbytný, s komunisty a
rádobyvlastenci a pokrokovými, kde jinmde než
v ODS vytvořil Absurdistán s mafiánským vedením na Hradě!
16. 05. 2010 | 16:37

pravicový konzervativní volič napsal(a):

Kdysi jste napsal: "v Řecku jsem spolupracovala se zakladateli socialistické strany PASOK. Tam jsem poznala, že sociální cítění musí být vypěstováno. Tam jsem všechny ty výhody poznala a domů jsem se vrátila jako levičák" - rozhovor pro deník Právo (4.7.2007).
Jak symbolické, sny manželů Paroubkových se totiž právě v Řecku podařilo beze zbytku naplnit ! Ano, Řekové pod vedením otce současného premiéra Papandrea uspořádali opulentní hostinu, jako si mohou dovolit jen bohové Olympu. Jedli se zde božské ambrosie a opojný nektar tekl proudem, 14 a 15 platy a bonusy 1500 eur, kdy účedník umí pracovat s počítačem a přenášet šanony.
Rozhodně jste zde našla mnoho inspirativních prvků. Jak velká podobnost s českými populisty, které zastupujete VY a celý Lidový dům včele s Jiřím Paroubkem.
Apropo nedávno se dostala na pulty knihpectví kniha: "DOST BYLO KOKOTU"
Jedná se zde o typologii lidí, kteří se agresivně derou k moci, manipulují svým okolí, a předstírají ty nejlepší úmysly.
Vřele doporučuji zakoupit a dát přečíst Vaší druhé polovičce doma.
16. 05. 2010 | 16:48

jarda napsal(a):

Proč ČT náhle zrušila pořad, ve kterém měly vystoupit manželky politiků - Paroubková, Nečasová a Luxová ? Tipnul bych si, že Nečasová pozvání odmítla, protože nechce být stejná husa jako Topolánková před minulými volbami.
16. 05. 2010 | 16:49

agent Smith napsal(a):

Kdo ještě nepochopil, proč si tato.. dáma vzala Paroubka. Ona je totiž povahově stejná jako on, možná ještě horší. Už dlouho jsem nic tak odporného nečetl.
Celá ta oranžová partaj uráží všechny okolo sebe, koho může a když na ní potom někdo vztáhne ruku, tak ze sebe udělají mučedníky a ze všech ostatních kretény. Člověk, aby se opravdu divil každý den, kdo tohle může volit. ČSSD by povinně měla dávat zdarma blinkací pytlíky pokaždé, když někdo od nich něco vypustí z úst. Anebo si dávat alespoň před ústa toaletní papír, abychom nemuseli být zhnuseni.
16. 05. 2010 | 16:53

jirka napsal(a):

Sice je blog trochu mimo, ale zase docela trefně přirovnala Českou Republiku k souostroví Gulag! Bohužel jí asi nedochází, že Jyrka je jedním z dozorců v tomto pracovním táboře novodobých "ekonomických" otroků! Jen mě překvepuje, že docela tvrdě, bez uzardění a hlavně hodněkrát aby nám to došlo naznačila, že Íčko je docela slušnej feťák pod práškama!! Ale to my Petro už dávno víme, že ve společnosti politiků a horních deseti tisíc kam se politici rádi počítají frčí kokáda!! Už Topolánek měl co dělat aby neběhal po sněmovně s bílým frňákem!!
16. 05. 2010 | 16:55

Lena napsal(a):

Helmute,

jak na co je odstup lepší. Jak na co. Bohužel se některé věci nedají zvládnout dohromady - osobní prožitek a zároveň odstup z vyčteného jeden člověk dohromady mít nemůže.
16. 05. 2010 | 16:56

Volič napsal(a):

Volové přestaňte mlátit prázdnou slámu a zkuste sami něco napsat.Myslím si , že nejméně 2/3 z Vás toho nejsou schopni.Přesto si myslím , že vzhledem k počtu hlasů nemáte šanci proti Paroubkům něco vymyslet.
16. 05. 2010 | 16:56

Martin napsal(a):

Paní Petro, jste stejně hloupá a nesympatická jako váš muž :-) Co víc k tomu říci? Ach jo, jak tohle dopadne, když se takoví lidé dostanou k moci :-/ Národe, otevři oči!
16. 05. 2010 | 16:57

Tencokida Hnuj napsal(a):

pravicový konzervativní volič

Řecký parlament ovládaný socialistickou většinou ve čtvrtek večer přijal plán razantních úsporných opatření navržených vládou, které mají pomoci zemi vybřednout z dluhové pasti. Tento krok byl podmínkou zemí eurozóny a Mezinárodního měnového fondu (MMF) k tomu, aby začaly posílat finanční pomoc Řecku v hodnotě 110 miliard eur (2,9 bilionu Kč) rozvrženou do tří let.

Plán úspor má snížit rozpočtový deficit během tří let o 30 miliard eur (767 miliard Kč), a z toho nejvíce v tomto roce, kdy by se schodek měl zmenšit na 8,1 procenta z loňských 13,6 procenta hrubého domácího produktu.

Návrh spoléhá na hluboké škrty ve státních výdajích, klesnou mzdy státních zaměstnanců a důchody a naopak se zvýší daň ze spotřeby. Za razantní kroky Atény dostanou od zemí eurozóny a MMF k dispozici na tři roky 110 miliard eur, což by zemi mělo získat čas na důkladnou reformu nekonkurenceschopné ekonomiky a dlouhodobé řešení problému obrovského státního dluhu.

"Situace je jednoduchá. Buď to odhlasujete anebo zbankrotujeme," řekl poslancům před hlasováním řecký premiér Jorgos Papandreu. Zároveň z potíží, do kterých se země dostala, poprvé natvrdo obvinil předchozí pravicovou vládu Kostase Karamanlise.

Právě za Papandrea totiž vyšlo najevo, že bývalý kabinet volně nakládal se statistickými údaji o řeckých financích, jejichž stav se pak ukázal jako mnohem horší než ve skutečnosti. Papandreu dnes Karamanlise vyzval, aby "se přestal skrývat a veřejně se omluvil".
Poslanci největší opoziční pravicové strany Nová demokracie většinou hlasovali proti opatřením. Šéf strany a Karamanlisův nástupce v této funkci Antonis Samaras nicméně řekl, že strana nijak nebude zpochybňovat rozhodnutí parlamentu a že bude respektovat z toho vzniklé závazky vlády vůči zahraničním partnerům.

Pravice, levice, ukazovák, palec , příjice.
16. 05. 2010 | 17:01

Tencokida Hnuj napsal(a):

pravicový konzervativní volič

" bývalý kabinet volně nakládal se statistickými údaji o řeckých financích, jejichž stav se pak ukázal jako mnohem horší než ve skutečnosti. Papandreu dnes Karamanlise vyzval, aby "se přestal skrývat a veřejně se omluvil".

Rozuměj pravicový kabinet.

Pravice, levice, ukazovák, palec, příjice.
16. 05. 2010 | 17:03

jakub napsal(a):

Volič
Já bych řekl, že toto napsat nejsou schopny nejméně 4/5.
Takovou stupidní blbost by hned tak někdo nevymyslel.
16. 05. 2010 | 17:04

Lena napsal(a):

TCKH,

ano, v Řecku jsou stejní blbové, jak u nás. A proto pravděpodobně skončíme jako oni. Ať už si jejich i naše strany říkají jakkoliv - pravicové i levicové, jsou to stále jen amatéři a vyžírkové. Ani jedno se k vládnutí nehodí.
16. 05. 2010 | 17:07

Tencokida Hnuj napsal(a):

Lena
To jste řekla Vy.
16. 05. 2010 | 17:09

Lena napsal(a):

TCKH:

to víte, já toho nakecám...
16. 05. 2010 | 17:09

ŠAKAL napsal(a):

Dobrý den.Asi by jste se měla smířit s tím , že Český národ Vás rád mít nebude. Marně se snažím vybavit si manželku (kromě Dáši a jejího pískání v PS) jiného z politiků , která by takto v mediích "střečkovala".Dokonce i vaše předchůdkyně , paní Zuzana se držela stranou .
16. 05. 2010 | 17:11

Petr Havelka napsal(a):

Myslím, že nastává vhodný čas odklonit debatu.

Dáme muziku, jak minule.

https://www.youtube.com/watc...

https://www.youtube.com/watc...

https://www.youtube.com/watc...

Tohle video je nejdůležitější :)

https://www.youtube.com/watc...
16. 05. 2010 | 17:11

almost glossed™ napsal(a):

pravicový konzervativní volič:

Doporučuji si zjistit:
a) Kdo naposledy v Řecku (8let) vládl
b) o kolik snížil daně a jak ekonomicky úspěšný to byl krok. Nějak ten Laffer ne a ne vyjít :-(.
16. 05. 2010 | 17:12

TomT napsal(a):

Teda nemám teď čas, abych to četl celé, stihl jsem přečíst jen první odstavec. První věc, které si člověk může povšimnout, je velmi jednoduchá forma; obsah je minimálně zvláštní... počkat, nepsal to pan Paroubek?
16. 05. 2010 | 17:13

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí pravicoví fejsbůkaři

Sfejzbůkem. Musím se jít podívat na zahradu. Paroubek totiž dneska spustil takový Nečas, že mám strach, aby mě to neodplavilo dřevník.
Obávám se, že palivo na zimu by mě nepomohla sehnat, zaplatit a nařezat žádná strana.
Možná ještě tak ta Kalouskova, ale když to jeho účetnictví Nedám / Dejte je takové jaksi rozmarně podvodné.

Ještě jednou . Sfejzbůkem.
16. 05. 2010 | 17:18

Tencokida Hnuj napsal(a):

Jo a dodělejte si ty domácí úkoly na zítra.
Nesnáším totiž násilí. Ani to domácí.

Sfejzbůkem. Definitivně.
16. 05. 2010 | 17:20

neru napsal(a):

zlatokopka umí psát..hustý
já myslel že jenom roztahuje nohy
16. 05. 2010 | 17:21

pepé napsal(a):

Vážená paní Paroubková, vyjadřuji Vám podporu a nesouhlas s tím, že je Váš blog zbytečný. Projevovaná hloupost mě většinou rozčiluje, podbízivost ignoruji. U Vás jsem se náramně bavil, dokázala jste skloubit obojí a ještě přidat trochu kyselé omáčky. Báječný recept na pošmourné odpoledne, kam se na Vás hrabou novodobí kašpaři.
16. 05. 2010 | 17:25

Tomáš Fuk napsal(a):

Já sem Vás měl rád, byla jste mi simpatická.
Škoda...
16. 05. 2010 | 17:36

jirka napsal(a):

TCKH a Lena! Buď je fakt bláznivě zamilovaná do Jyrky a nehledí na důsledky nebo má ambice jako Pravdoláskova Dáša! Děsím se toho druhýho, protože ještě není ani p. premiérová a už máme možnost sledovat její literární běsy a to se ještě Jyrka chystá na prezidentování! V čem míní rozvíjet svá nadání potom nechci ani domýšlet!
16. 05. 2010 | 17:38

napsal(a) napsal(a) napsal(a) napsal(a) napsal(a):

To se nedá číst
16. 05. 2010 | 17:38

nenapsal(a) napsal(a) nenapsal(a) napsal(a):

Ale ano napsala to...
16. 05. 2010 | 17:40

jorkšír napsal(a):

Paroubková Paroubková,co vás vede k tomu psát takové hlouposti? Chcete tímhle resuscitovat umírající přízeň voličstva tady v zemi? Vás i vašeho povedeného manžela má v prdeli sedmdesát procent obyvatel Česka. Tak raději někam zalezte a neotravujte.
16. 05. 2010 | 17:43

podiv napsal(a):

Paní Paroubková druhá by se měla raději věnovat výchově dítěte a nemotat se do věcí, kterým naprosto evidentně rozumí jako koza petrželi a ještě navíc ty bláboly srovnává se Solženicynem (to už je úplná ztráta soudnosti). Tak nevím - lze vůbec něco takového ještě vysvětlovat JEN laktační psychózou?
16. 05. 2010 | 17:45

Lajosz napsal(a):

Hrozná slátanina. Horší počtení už je jen volební program ČSSD
16. 05. 2010 | 17:45

Laguna napsal(a):

Komu není shůry dáno,ani Paroubek nekoupí...Bože,jak hluboko jsi klesla!!!!!
16. 05. 2010 | 17:51

koule napsal(a):

lolwut?
16. 05. 2010 | 17:52

Eliška Čmelíková napsal(a):

Opravdu upřímně zde prohlašuji, že jsem chtěla volit stranu p. Paroubka, ale tenhle pseudožertovný satirický šleh pí. Petry mě donutí volit někoho jiného. Budu tento šílený výhřez rozšiřovat co nejvíce mezi lidi, kteří chtěli ČSSD dát svůj hlas, aby si to ještě dobře rozmysleli. Něco tak neuvěřitelně pitomého jsem snad v životě nečetla. Je mi za vás stydno, pí. Petro!
16. 05. 2010 | 17:56

almost glossed™ napsal(a):

Eliška Čmelíková chtěla volit "stranu p.Paroubka", ale poté, co Česká televize zcenzurovala vystoupení jeho manželky, rozhodla se "stranu P.Paroubka" nevolit, protože proti tomuto faktu dotčená protestuje "pseudožertovným satirickým šlehem".

To je přece logické :-).
16. 05. 2010 | 18:05

Tencokida Hnuj napsal(a):

Nový předvolební klip od Nečase :

http://youtube.megastranky....

Fakt dílo. Lepčí jak Paroubková.

/taťka je na zahradě. tak jsem to tu mohl dát/
16. 05. 2010 | 18:14

Tupelo napsal(a):

@almost glossed: Eliska Cmelikova (coby udajna minula volicka cssd - skoda ze jiz nejsou videt IP adresy ;)) me pobavila asi stejne jako Vas. :) Ten 'pseudozertovny satiricky sleh' jako duvod zmeny volebnich preferenci nema chybu, to je jak opsano z fejsbuuukoveee cervene knihovny :)
16. 05. 2010 | 18:16

Tom napsal(a):

panebože,postarejte sxe o svoje dítě z bilbordu a nechte blbnutí.Modří,oranžoví a černoprdelníci-to si asi tento stat zaslouží.Omlouvám se za překlepy,ale Peťulce to stačí i s chybami...Chudák sex,když má jeho mozek Paroubek.
16. 05. 2010 | 18:17

Jiří napsal(a):

16. 05. 2010 | 18:20

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem další dva hrubě urážlivé texty, které jsou v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou výměnu názorů.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
16. 05. 2010 | 18:34

swat napsal(a):

Bravóóó´,paní Petro,takhle rejpnout do pravice jejich vlastníma zbraněma se jen tak nevidí:-)))A jak nám to tu pořád kvičí,samej modrej moralista.Ve skutečnosti se levice opravdu nemůže rovnat pravici,na tohle prostě nemáme:-)))
https://www.youtube.com/watch#!v=_EOXIuViGUQ&playnext_from=TL&videos=PJ2bTqsLMNs
16. 05. 2010 | 18:38

vasja napsal(a):

Paní předsedová, paní Paroubková II.
Výraz "Beag Beet" máte nějak chráněný?
Já bych ho docela rád použil na transparentu ve virtualní demonstraci.
Jestli byste souhlasila. A Koenigsmarka neposlouchejte. Komunikujte s lidem.
16. 05. 2010 | 18:40

BM napsal(a):

To "almost glossed". Možná byste si to o tom vládnutí v Řecku měl zjistit raději vy. Takzvaná pravice-totiž nepravicová strana Nová demokracie vládla od voleb v roce 2004 do roku 2009. Před tím, a samozřejmě také v letech 1999 až 2000, kdy se falšovaly údaje pro vstup do Eurozóny, vládli socialisté z PASOKu. Falšování údajů odhalila právě ND v roce 2005. A ND rovněž snížila podíl dluhu na HDP o 27 procent. takže když už tady chcete psát o Řecku, zjistěte si alespoň základní údaje.
16. 05. 2010 | 18:43

Vasa napsal(a):

Vasa napsal
Přiklonil bych se k tomu, co napsal Nikodým.
16. 05. 2010 | 18:44

hanah napsal(a):

Jednou tady jedna dáma napsala:

"panebože, do čehos to duši dal"

Moc se mi to líbilo :-)

Jo, a nebude ani premiérová, ani prezidentová. Vsadím zánovní boty.
16. 05. 2010 | 18:47

swat napsal(a):

Pro BM:
Tak to žeru:-)To jako pravice za ty roky nepoznala ty podvody?Že s tím tedy nevylezla na světlo?Tahle lhát by mělo být trestné:-)
16. 05. 2010 | 18:48

rs napsal(a):

Paní Paroubková, nic si nědělejte z článků modrých palic. Je to jen závist, že právě ods nemá a nikdy mít nebude v čele takového politika jako je Váš manžel. Ty, s prominutím kecy co tady ty vymyté modré mozky vedou je jak již jsem řekl je to pouze bledá závist!!! Kde je konec nějakého tupolánka?! Ztratil se jako pára nad hrncem!! A jaký to byl v očích modráků "borec"! Myslím si, že ta hysterie modrých zlodějů a jejich posluhovačů také jednou skončí. Zkrátka "íčko" musel od "válu", takže už nemají kubiceho zprávu, kikina z hradu také nemůže volby ovlivnit, tak jen ještě naše objektivní média spolu se zblblou mládeží se snaží odvrátit volební krach ods. Vzpomeňte na volbu prezidenta republiky co to bylo ze strany ods za podvodnické "divadlo". Tak se nelze divit, že skutečnost je taková jaká je.
16. 05. 2010 | 18:49

kompi napsal(a):

Nevím, co napsal Nikodým a k čemu se přiklonil Vasa. Ale vím, že něco tak blbého, jako napsala paní Petra v pocitu, že musí pomoci všemi opouštěnému Jyrkovi, se zatím na blogu P. Paroubkové nevyskytovalo. No to byl i Švejk krátký. Prostě - vypadá to jako paranoia, ale snad je to jen z těžkého jídla. Petro, vezměte si Cholagol, uleví se vám. Pak už jen živočišné uhlí, a za pár dnů máte pokoj.
16. 05. 2010 | 18:54

Lena napsal(a):

rs:

Topolánek je naštěstí fuč. A Paroubek by měl valit za ním minimálně třetí kosmickou rychlostí, ne-li rychlejc.
16. 05. 2010 | 18:58

Tencokida Hnuj napsal(a):

Celkem objektivní článek o řeckém zadlužení

http://www.economics21.org/...

Za ten klip s Nečasem dostal ten můj nezvedenec za trest třikrát otčenáš, zaracha přístupu na fejzbůk na 24 hodin a musí se naučit zpaměti "Modrou šanci" i "Smlouvu s voliči". Já mu dám, dělat si srandu z nové tváře ODS Nečase.
16. 05. 2010 | 19:03

almost glossed™ napsal(a):

BM: Tak teď nevím: Mám věřit pravicovým médiím nebo Vám?
16. 05. 2010 | 19:03

hanah napsal(a):

Promiňte mi Tencokido, ale teď kecáte :-)))
16. 05. 2010 | 19:06

Dežo Bangladežo napsal(a):

Ta slátanina je horší než takzvaný volební program socanů. Fuj.
16. 05. 2010 | 19:18

kompi napsal(a):

To tenkdokydáhnůj.
Víte, mně ten článek, na který odkazujete, přijde velmi neobjektivní; jednak se nedají ta tvrzení nijak ověřit, dále je neaktuální (v mezidobí 2 měsíců se situace dost posunula). Navíc není mnoho těch, kteří by byli v angličtině tak zdatní, aby z toho originálu byli moudří. Takže typická levicová rétorika, zakamuflovaná do intelektuálního župánku. Jděte s takovouhle argumentací tam, kam patříte.
16. 05. 2010 | 19:18

Vašek napsal(a):

Milá paní Paroubková číslo 2!
Pokud jste toto napsala osobně, pak jste, bohužel, jen potvrdila, že vtipy o blondýnkách jsou pravdivé.
Já opravdu, ale opravdu, nemám sebemenší chuť naplňovat sny Vašich dětí! To Vy dokážete mnohem lépe sama. Máte k tomu rozhodně větší prostředky než já na to, abych naplnil sny svých dětí!
A mimochodem, už vůbec nemám chuť naplňovat sny dětí nepřízpůsobivých občanů. Pokud by se náhodou mezi těmito dětmi vyskytl někdo, kdo by chtěl získat vzdělání a živit se poctivou prací, tak tomu se omlouvám. Toho bych podpořil rád.
16. 05. 2010 | 19:22

kompi napsal(a):

to: tencokidahnuj

Možná byste si měl doplnit a aktualizovat informace o řecké ekonomické strategii, posílám čerstvý odkaz: http://finance.yahoo.com/ne...
16. 05. 2010 | 19:26

Dalimír napsal(a):

Atentát z Dalasu ! Nelíbí se Vám mé jméno ? Tak to zase mě je šumafuk ! A o paní Petru se neotírejte ,nesaháte ji ni do kolen , jasnočka atentát ? Paní Petro když tak koukám na ty kapacity co Vám zde reagují ,tak mohu jen konstatovat že si stále více získáváte lidi a to Vám moc přeji ! Dalimír.
16. 05. 2010 | 19:26

BM napsal(a):

To almost glossed: nemusíte věřit žádným médiím. Stačí, když si najdete, kdo kdy v Řecku vládl.

To swat: jaká pravice proboha? Nová demokracie je mnohem levicovější, než naše ČSSD. Žádná autentická pravice v Řecku neexistuje. A souřasně je fakt, že falšování údajů nemohlka ND znát, zrovna tak, jako je neznala opozice v Maďarsku.
16. 05. 2010 | 19:27

BM napsal(a):

Ještě pro almost glossed:
178 Konstantinos Mitsotakis 1918– 11 April 1990 13 October 1993 New Democracy Resigned due to loss of parliamentary majority
179 Andreas Papandreou 1919–1996 13 October 1993 22 January 1996 PASOK Resigned due to ill health, died shortly afterwards
180 Kostas Simitis 1936– 22 January 1996 10 March 2004 PASOK Two consecutive terms. 2001 Constitutional amendment.
181 Kostas Karamanlis 1956– 10 March 2004 6 October 2009 New Democracy Two consecutive terms. 2008 Constitutional amendment.
182 George Papandreou 1952– 6 October 2009 Incumbent PASOK
16. 05. 2010 | 19:32

Tencokida Hnuj napsal(a):

kompi
Levicová intelektuálština ? Hmm. No tak jo.
Četl jste ten článek vůbec ?
Řekněte mi, co je na něm levicového. Ale buďte konkrétní.
Jinak jste u mě pouze ubohý blábolista.
A musel bych si Vás takto přestat vážit.
16. 05. 2010 | 19:35

Dušan napsal(a):

Jste jen kariéristka, jako pan Paroubek. Panu paroubkovi nezáleží na obyčejných lidech, pokud splní to co říka bude dva roky lépe a pak to bude o 200% horší. a to jak jste se z kočárkem postavila před demonstranty...jde opravdu vidět co je pro vás přednější
16. 05. 2010 | 19:39

BM napsal(a):

A ještě HN 9.června 2005 :

Řecký ministr financí nedávno přiznal, že Řecko v roce 2001 zfalšovalo statistiku HDP směrem nahoru, aby se rozpočtový deficit vešel do maastrichtských kritérií.

Vím, že to nepatří k diskuzi o článku PP. Ale já jsem to tady nezačal...
16. 05. 2010 | 19:39

Tencokida Hnuj napsal(a):

kompi
Pokud nevěříte článku (hmm, já si myslím, že je spíše pravicového rázu, což se týká i navrhovaných opatření, ale nevadí) - tak se prokousejte :

http://epp.eurostat.ec.euro...

Ať alespoň trochu víte, o čem je vlastně řeč.
16. 05. 2010 | 19:52

PatientO.T. napsal(a):

16. 05. 2010 | 19:55

Juras napsal(a):

:-))))
To je drsný... :-)))
16. 05. 2010 | 19:58

pjotr napsal(a):

To Věra Stejskalová z Prahy: Mám z vašeho textu trochu pocit, že právě vy jste ta zlá a závistivá. A hlavně zlobu a nenávist šíří především Jiří Paroubek. Antikampaň, kterou nás zaplavila ČSSD je útočná a zlá. A já se opravdu bojím, že by tento člověk mohl být premiérem. Finanční soběstačnost ČR mi může být ukradená, dokážu žít a pracovat i jinde, ale ten člověk vyloženě útočí na naši svobodu.
16. 05. 2010 | 20:03

PatientO.T. napsal(a):

Ještě 2 pan Havelka, tohle sem pasuje:
https://www.youtube.com/watc...
16. 05. 2010 | 20:04

jirka napsal(a):

Já si osobně myslím, že ten blog PETRA PAROUBKOVÁ NEPSALA, ale že se jedná o podvrh ODS. Jde totiž o ten slibovaný ÚTOK NA PAROUBKA A JEHO ŽENU - toto má být tedy ten útok, to zesměšnění, na házení vajíček už asi nedojde, to by řešila policie s těžkým trestem.
Jaký je váš NÁZOR?
A kolik si tipujete ve volbách? Vypisuju soutěž: ČSSD 40 %, KSČM 18 %, TOP 09 15 %, ODS 12 %, VV 6 %, a další strany pod 5 %.
Pište!
16. 05. 2010 | 20:10

Tencokida Hnuj napsal(a):

jirka

Můj tip :

4, 99 % slušní lidi
95,01 % gauneři, přeběhlíci a podobná svoloč
16. 05. 2010 | 20:25

klečka napsal(a):

Zdejší komentáře vypovídají o tom, že myšlenková výkonnost českých pravičáků už nedosahuje ani té pověstné pavlačové úrovně. Kromě nadávek, urážek a pošklebků žádná myšlenka, žádný relevantní argumet, jen žvásty, které se nehodí ani na na vytřen..ní prdélky.
16. 05. 2010 | 20:25

jakub napsal(a):

jirka
Pokud by to Paroubková nepsala, už by Paroubek svolal tiskovku a vyhrožoval pučem z 1948.
Ale jinak Vás chápu. Na Moravě prší. Budou povodně. Zase ta ODS.
Ten blog Paroubkové je tak blbý , že i fanatičtí socani pochybují, že by to mohla napsat.
Jediná naděje této společnosti jsou mladí. Musíme počkat tak 40 let, až vychcípají všichni současní komouši a bývalí komouši nalezlí do jiných stran.
Dokud bude u moci generace prošlá padesátiletou morální devastací komunistické výchovy, může se stát, že tu dostanou ti socani 40%.
Studentské volby jasně ukázaly naději a budoucnost naší společnosti.
Pro mě osobně by byla u nich vítězna TOP volitelná jen pokud by tam nebyl největší křivák Kalousek.
Studenti by měli uskutečnit novou revoluci a už k moci nepustit ty fosilní bolševiky. Věková hranice pro politiky by měla být 20-40 let. Co se senilníma a zmagořenýma dědkama.
Je mi 52 let.
16. 05. 2010 | 20:28

jbg napsal(a):

Děkujem, že tu bylo někým vysvětleno, o co šlo, ale alespoň já pochopil, na co madam PEPA myslela:))) Není nic horšího, než když se Vás zastává agilní hlupák. Jako další příklad mě napadá Jiří Mádl, ale kam se kluk pitomá hrabe na tohle. Jen houšť, aby už modrá, oranžová a rudá moudrost přesvědčila všechny, kdo nám vládne. KSODČMSD
16. 05. 2010 | 20:32

Zdenka napsal(a):

S takovou manželkou už nepotřebuje Jiří Paroubek nepřítele. Jsem voličkou ČSSD, ale musím fakt uznat, že bych v jejím čele viděla raději někoho jiného než Jiřího Paroubka. Ta jeho manželka je však pořád ještě horší než on. Málokterá manželka politika píše takové slátaniny na internet jako Petra Paroubková. Srovnávat dnešní dobu s obdobím stalinismu v SSSR je velká trapárna, prostě Petra se musí pořád hloupě zviditelňovat, místo aby se starala raději o svoji malou holčičku. Dělá Paroubkovi jen medvědí službu.
16. 05. 2010 | 20:33

dakota napsal(a):

Je snadné se nechat unášet proudem své řeči a slov.Zastavit se a prohlédnout si v nich fakta,stojí za to.
Mám pocit,že mnoho,velice mnoho apolitických lidí se domnívá,že za politiky by měl někdo myslet,domyslet jejich hry.Ale proč to sami nezkusí? Nedostali by se ani přes práh první politické strany.Kde by chtěli začít.V tom je obrovský rozdíl-glosovat anebo dělat politiku.
Chápu pouze to,že se čekalo před mnoha lety více než skýtá dnešek.Ale jednotlivé hlasy není slyšet tam nahoře,které o tom povídají zezdola nahoru.Povídat si s politiky by se mělo účelněji.Aby z toho byl popud dát k dobru něco lepšího lidem,ne rána pěstí do vzduchu.Ovšem silácké kousky už zdomácněly. Co z toho máme?
16. 05. 2010 | 20:35

Kristiina I. Moudrá napsal(a):

pjotr

velmi správně, navíc je ta dvojice ztělěsněním hnusu, nevkusu a de-bilakismu zároveň.
16. 05. 2010 | 20:41

agent Smith napsal(a):

Tenhle článek je na smazání. Je zajímavé, že blogeři mohou druhé lidi urážet dle libosti, jen diskutéři na to nemohou odpovídajícím způsobem reagovat.
Pana Langra jsem nikdy neměl moc v lásce, ale nikdy bych si nedovolil ho srovnávat se Stalinem, největším masovým vrahem 20. století.
16. 05. 2010 | 20:44

Tomik napsal(a):

Petro nevim jak to delate,

ale delate to dobre, podle reakce Modre Cekyslovakie jim to tu leze dost na mozek.

Pokracujte v uspesne zapocate praci - mate tady nejvice reakci :-)
16. 05. 2010 | 20:55

jakub napsal(a):

Cejn.
Blbci neomílají paroubkův proslov o roce 1948.
Blbci tento psychický úlet omlouvají.
V roce 1948 se chopili proti výsledkům voleb komunisté moci.
Paroubek volby prohrál a přesto se pučem, proti výsledkům voleb chtěl za pomoci komunistů ujmout vlády.
Na domělý komunistický půč poukazoval a přitomho ho sám chtěl provést.
To ale nemohou přitroublíci pochopit.
16. 05. 2010 | 20:59

jakub napsal(a):

Tomík.
Tomíku, Tomíku. Pokud by jsi měl mozek, tak by ti ta zhovadilost musela lézt na mozek také.
Naučenou reakci o modré si odpusť. ODS jsem nevolil a volit nebudu.
16. 05. 2010 | 21:04

Zbyněk H. napsal(a):

Jak může někdo s Vaším vzděláním (snad korektním ?!) něco podobného napsat ?? Vzpoměl jsem si na čtvrtou třídu kdy jsme se pokoušeli o psaný humor a la Dikobraz
16. 05. 2010 | 21:06

Marie napsal(a):

Nejsem v žádném případě zaujatý pravičák, ale celkem tolerantní občanka. Tento článek PP ale hodnotím jako nudné, nicneříkající tlachání.... Sorry
16. 05. 2010 | 21:28

Drd napsal(a):

Přiznejte se - kdo jste měl ty slinty trpělivost dočíst? Já vydržel jen pár vět. A to nejsem obyčejnej člověk. Možná právě proto.
16. 05. 2010 | 21:36

*** napsal(a):

Pane velkomožný Stejskale a Michalco,

udělali byste pro demokracii velkou zásluhu, když tento blog vymažete. Jeho informační a intelektuální hodnota je natolik záporná, že z toho evidentně vyplývá jedna skutečnost.
A sice to, že blogerům není stále jasné, kde jsou hranice slušného psaní a co je už nepřijatelná prasečina.
16. 05. 2010 | 21:40

Tarkus napsal(a):

Podle mě je tento článek projevem laktační psychózy.
16. 05. 2010 | 21:46

Tencokida Hnuj napsal(a):

Zvláštní. Slovník "pravicových" jiskřiček a pionýrů velmi připomíná slovník primitivů z řad lumpenproletariátu.
Že by ... ?
Ale to snad ne ! Opravdu ?
Herdek, to bude probuzení až jim taťka s mamkou řeknou, že si už musí na chlebíček vezdejší vydělávat sami. To bude u vrat DSSS tlačenice.
16. 05. 2010 | 21:51

Jean Laroux napsal(a):

Petro myslím, že role první matky v této zemi Vám sedí mnohem více. Do filosofování nad politikou bych se na Vašem místě nepouštěl. Zjevně to není Vaše parketa. Nic ve zlém ;)
16. 05. 2010 | 22:09

Eva- beag beet napsal(a):

agent Smith napsal(a):
Tenhle článek je na smazání. Je zajímavé, že blogeři mohou druhé lidi urážet dle libosti, jen diskutéři na to nemohou odpovídajícím způsobem reagovat.
Pana Langra jsem nikdy neměl moc v lásce, ale nikdy bych si nedovolil ho srovnávat se Stalinem, největším masovým vrahem 20. století.
16.05.2010 20:44:35

*** napsal(a):
Pane velkomožný Stejskale a Michalco,

udělali byste pro demokracii velkou zásluhu, když tento blog vymažete. Jeho informační a intelektuální hodnota je natolik záporná, že z toho evidentně vyplývá jedna skutečnost.
A sice to, že blogerům není stále jasné, kde jsou hranice slušného psaní a co je už nepřijatelná prasečina.
16.05.2010 21:40:31

Pripojuji se k temto prispevkum... jak vic se da slusne projevit, ze uroven blogu pani Paroubkove je vic jak diskutabilni.

A pro nick Tencokidahnuj. Lepsi nick jste si opravdu nemohl vybrat. Umite opravdu kydat jenom hnuj. Vas posledni prispevek v 21:51:31 je tak uboze trapnej, ze se stydim za vas.
16. 05. 2010 | 22:11

Elena napsal(a):

veľka škoda že Ivan Stalinovič, podla slov autorky chcel jej zabraniť vystupovať v TV,

tejto "perle" PP, treba davať možnosť prejavovať sa vo všetkých mediach, davať jej "zelenu" , tak aspoň sa dozviete česy , aký prímityvizmus vami vladne, čí s tým niečo urobiťe to je na vas,

pušťajte ju všade, na všetkých kanaloch, denne jej davajte možnosť byť aspoň v 10 relaciach, aby ste vedeli akéj debylity sa mate vyvarovať
16. 05. 2010 | 22:12

smutný příběh napsal(a):

Paní Paroubková je zářným příkladem, že vzdělání a inteligence, nemusí jít nutně ruku v ruce.
16. 05. 2010 | 22:17

Paroubek o UNORU 48 napsal(a):

PAROUBEK: Ano. Pro nás mladé, kteří jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum především historická událost, kdy byla s konečnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentů buržoazie v politickém životě republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás především k zamyšlení, kolik toho pro stranu a společnost děláme a kolik jsme schopni udělat.
16. 05. 2010 | 22:20

Oranzovy Uchvatitel napsal(a):

Uz si toho sveho Parossoliniho, nateseneho na moc k okradani stredni vrstvy, nechej doma u bazenku. A radeji se tez venuj ohrivani parecku od vaseho dvorniho dodavatele z Kostelce, nez psani infantilnich blogu a Od na sveho tatuldu pupkace. Stejne nebudete mit vetsinu a tatulda gubernator se uzere vzteky.
16. 05. 2010 | 22:22

Tencokida Hnuj napsal(a):

Eva-beag beet
Nápodobně, milá jiskřičko.

"Hele, už to fuck nehul. To je horší než sražený mlíko.Když zavřeš oči, tak ty bradavice neuvidíš." - toto Vám nevadí, že ?

Neb je to zřejmě hlas z Vašeho stáda.

Och jak signifikantní, milá mravokárkyně, Pallas Atheno slušnosti. A ten nick ?
Hmm. Zamyslete se nad objektem(ty) kydání.

I když já jsem Tencokida. Alespoň číst Vás mohli v aktivistické přípravce naučit.

No nic. Sevoubeagbeetem.

P.S. Marnost nad marnost, vše je jen marnost, nic než marnost.

P.S. 1 : Ale překvapím Vás. Jsem také pro smazání blogu. Ale ne komentářů. Protože to je tedy materiálek(via mnou uvedený příklad v "")!
16. 05. 2010 | 22:22

Eva- beag beet napsal(a):

Eleno,
vynikajici napad a souhlas, doufejme, ze ted po tom prisernym debaklu, kdy Ivan Langer dosahl sveho a s pistoli v ruce prekazil predstavitelum TV aby pani Paroubkova se mohla ceskemu narodu predvest, ze je nejen nejlepsi diskuterka, hned po jejim manzelovi, ale taky prudce inteligentni, nakonec nas vsechny presvedcila timto neuveritelnym clankem, ktery je jeste pusobivejsi nez ta jeji slavna Oda na manzela.
16. 05. 2010 | 22:30

konkubina PP napsal(a):

Nekdo by pani Petre mel rict, ze svoji upornou snahou demonstrovat svoje vzdelani dava pouze na odiv nedostatek inteligence, a to hlavne socialni. Kdyz jsem se dival na nektere porady, kde mluvila nebo cetl casopisy, bylo mi trapne i za ni. Ta holka asi nemela jednoduchy detstvi, proto si chce neco dokazat tim, ze sbali moci opojeneho pupkaci z RaJe
16. 05. 2010 | 22:33

Ondra napsal(a):

Trochu jsem se zdržel s komentářem, doteď jsem z toho zvracel...
16. 05. 2010 | 22:37

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem několik dalších hrubě urážlivých a vulgárních textů, které byly v rozporu se záměrem těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou debatu.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
16. 05. 2010 | 22:43

almost glossed™ napsal(a):

BM: Copy&Paste:
"1. V letech 2004 až 2009 vládla pravicová strana Nová demokracie, se kterou ODS v té době seděla ve stejné pravicové frakci v Evropském parlamentu. Řecká sociální demokracie byla celou dobu v opozici, stejně jako v letech 2006 - 2010 Česká strana sociálně demokratická.
2. Krizi v Řecku způsobila zejména pravicovou vládou tolerovaná obrovská korupce a neúměrné snížení daní. Stejné příznaky provázely vládu ODS a TOP09 v České republice.
3. Opatření k nápravě ekonomické situace v Řecku nyní musí realizovat nová sociálnědemokratická vláda. Opatření proti krachu řecké ekonomiky v řeckém parlamentu podpořilo 157 poslanců sociální demokracie, proti bylo 90 poslanců pravicové Nové demokracie, kteří to všechno zavinili."

Z tohoto zdroje:
http://www.parlamentnilisty...

Ale já už jsem pochopil Váš postoj ve chvíli, kdy jste napsal: "Žádná autentická pravice v Řecku neexistuje." To vše vysvětluje.
16. 05. 2010 | 22:43

Elena napsal(a):

Eva- beag beet ,
to co napisala autorka petra paroubkova,

je neuveritelny ludsky marazmus, zelam jej zazit zivotny gulag a naoajsnu CEKA,
tato sprostana, od balhobytu uz nevie co zo sebou,

je potrebna odtucnovacia kura,

zbavit tuto padarenu dvojicu vedenia strany, nechat ich si zarabat na zivobytije vlastnimi schpnostami, zit si blahovo za stranicke prachy zo statnej pokladne a pisat o gulagach a CEKA po 20 rokoch demokracie,

to chce naozaj zveraciu kazajku pre tuto vypatlanu osobu
16. 05. 2010 | 22:45

Elena napsal(a):

manzelka predsedu Socialnej demokracie, pise ze c ceskej republike uraduje CEKA a su pripravene gulagy,
vie ta vypatlana , prezrata osoba , ci aspon tusi , coho sa dopusta, aky signal vysiela do zahranicia , ako vykresluje svju krajinu
16. 05. 2010 | 22:55

Eva- beag beet napsal(a):

Pro Kydace hnoje,
jak jste si racil vsimnout muj nick se sklada z meho jmena a hruzy, ktery napsala nejlepe placena ceska prekladatelka, hruzy to takove, ze at se snazite privrzenci Velke Slibotechny psat, ze to byl preklep, tak ja tvrdim, ze to nebyl preklep, ze to byla ukazka prudke inteligence prekladatelky Paroubkove.
A ze jste pro smazani blogu, mne neprekvapuje ani trosku, taky se stydite za Petrusi, ze dokaze neco tak primitivniho sesmolit a co je nejhorsi, ze ji to nekteri pitomci nejen schvaluji, oni ji jeste v te naivni blbosti podporuji.

P.S.
A jeste pro vasi informaci, ze vy jste lowlife a hulite to, neznamena, ze to musi hulit vsichni.

P.S.S.
A s tema vasema kydama a nebo kidama si vytrete voci, mne je srdecne jedno jestli jste tencokida a nebo tencokyda, oboji vypovida o vasem snizenem intelektu :-)))
16. 05. 2010 | 23:06

Eva- beag beet napsal(a):

Ondra napsal(a):
Trochu jsem se zdržel s komentářem, doteď jsem z toho zvracel...
16.05.2010 22:37:36

Velice vystizne :-))))))
16. 05. 2010 | 23:08

clauns10 napsal(a):

Eleno,
co na to rict, jenom nekonecne hloupy clovek muze napsat neco tak nehorazneho a prirovnavat CEKU k ceskej vlade a psat o gulazich i kdyz to bylo nadnesene.

Zdravim a preji hezkou dobrou noc :-)
16. 05. 2010 | 23:11

Tencokida Hnuj napsal(a):

Eva- beag beet
Nudíte. K smrti. A trošku ztrácíte nervy./via můj příspěvek 16.05.2010 21:51:31/

Sbohem (Sevoubeagbeetem).

P.S. Domácí úkoly na zítra máte hotové ?
A podepsal Vám je taťka nebo mamka ? No já jen tak, pro pořádek. Ať Vás v noci nebudí nějaká ta nightmare, Vy lowlife.

:----()
16. 05. 2010 | 23:12

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy