Střezme odkaz Velké listopadové sametové revoluce (VLSR)!

14. 11. 2010 | 16:00
Přečteno 48667 krát
Opět se blíží výročí Velké listopadové sametové revoluce. Využijme této příležitosti a zopakujme si, jakých skvělých úspěchů jsme za těch 21 let dosáhli, a co by se snad ještě mohlo vylepšit:

A U T O C E N Z U R O V Á N O

A U T O C E N Z U R O V Á N O

A U T O C E N Z U R O V Á N O

Vysvětlení viz ZDE.

***********************
Bohužel se stalo, že můj společensky nebezpečný text byl mezitím vyvěšen i na jiných serverech, např.

http://www.literarky.cz/domov/politika/2919-stezme-odkaz-velke-listopadove-sametove-revoluce-vlsr

http://www.outsidermedia.cz/Strezme-odkaz-Velke-listopadove-sametove-revoluce-VLSR-1.aspx

http://www.rodina.cz/nazor14399312.htm

http://radioulambatar.blog.cz/1011/21-vyroci-vlsr-bilance

http://wp.sms-praha.cz/

http://uni-sex.blog.cz/en/1011/strezme-odkaz-velke-listopadove-sametove-revoluce-vlsr

http://nezavisli.blogspot.com/2010/11/strezme-odkaz-velke-listopadove.html

Je ovšem jasné, že zodpovědnost za ty budoucí hořící ulice a univerzity a teroristické činy s desítkami mrtvých, které onen text vbrzku vyvolá (jak správně upozornil pan Stejskal) padá teď pouze a jedině na provozovatele oněch serverů - já si myji ruce....

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Tenco napsal(a):

Stejskal ad Norimberský proces
Hmm. Jakmile se jednou Zlo nepotrestá, reletivizuje se a část patogenních jedinců v něm dokonce může vidět dobro.
Ale proti gustu žádný dišputát.

Více pak na blogu pana Kurase.

Pravda a pravda. Nebo tak nějak.
19. 11. 2010 | 17:51

Ivan Hochmann napsal(a):

Karle nerozčiluj mě!Ještě jednou kvákni o Marxovi a Leninovi a pošlu Ti sprostý mail. Ivan.
******
Vysedlino ,doprčic,štve mě když nevím s kým mám tu čest.
Popros pana Stejskala, ať Ti dodá můj mail a napiš mě něco o Gruntě.Já tam letos vůbec nebyl,neboť jsem prostě mimo.
Mám sic všechny informace a fotky od kamarádů, ale spíše mě zajímá Tvoje entita.

Nazdar Ivan.
19. 11. 2010 | 18:02

Ivan Hochmann napsal(a):

Karle nerozčiluj mě!Ještě jednou kvákni o Marxovi a Leninovi a pošlu Ti sprostý mail. Ivan.
******
Vysedlino ,doprčic,štve mě když nevím s kým mám tu čest.
Popros pana Stejskala, ať Ti dodá můj mail a napiš mě něco o Gruntě.Já tam letos vůbec nebyl,neboť jsem prostě mimo.
Mám sic všechny informace a fotky od kamarádů, ale spíše mě zajímá Tvoje entita.

Nazdar Ivan.
19. 11. 2010 | 18:02

Karel Mueller napsal(a):

Ahoj Ivane,

tolik to neprožívej :-)).

To trio - Marx, Lenin a Hitler natolik zamávalo světem, že je nutné jejich práce číst a věnovat jim maximální pozornost a především přesně zanalyzovat, kde se nemýlili, pokud si nechceš dát repete. Protože není kouře bez ohně a jen tak pro nic za nic se jim nepodařilo dostat se tak daleko.

Měj se a hezký víkend.
19. 11. 2010 | 18:10

Viola napsal(a):

Karle Muellere,

komunistické státy však udělaly krok zpět a ne kupředu, jakoby kroksunkrok, nebo obkročák. Lenin to maloval jako přímku od socialismu ke komunismu a ne se zakopnutím o kapitalismus. Já snad budu věřit, jak to tu někdo psal, že existoval nějaký plán Golgota, kdy komunisté už byli vyčerpání dlouhou a úmornou cestou a chtěli ji urychlit tímto zaškobrtnutím.
19. 11. 2010 | 18:19

Karel Mueller napsal(a):

Violo,

mám-li být upřímný, tak jste mě dnes docela příjemně překvapila.
Asi jste Husákov prožila. Byl dost jiný, než nám dnes líčí, ale tou skutečnou tragedií byl postupný pád všech hodnot - prostě jakýsi nihilismus s hesly kdo nekrade okrádá rodinu, makají jen blbci, práce je poslední zoufalý pokud o obživu apod.

To mělo samozřejmě dopady na ekonomickou výkonnost, ale stále jsme byli alespoň ve východním bloku na špici.

Počítejte, že v SSSR to bylo řádově horší, prostě nebyla síla a především nebyla koncepce, jak postupný úpadek zastavit.

O to plánu jsem četl včera. Nevím, jestli to tak proběhlo, je dost možné, že ty paměti mají přinejmenším reálné jádro. Prostě to dál nešlo a Andropow byl dost inteligentní i muž činu na to, aby nečekal na úplný rozklad.
19. 11. 2010 | 18:49

nikdo napsal(a):

Neo, prosím tě nevyjadřuj se k ničemu. Nemáš na to ! Pane Hořejší, pošlete svůj příspěvek p.Havlovi. Snad by napsal ještě další geniální dílo, tentokrát o sobě !
19. 11. 2010 | 19:05

prozaik napsal(a):

Výborný, satirický, smutně pravdivý článek.

Jeden z nejlepších jaké jsem za posledních několik měsíců četl.
19. 11. 2010 | 19:27

Viola napsal(a):

Karle Muellere,

řekla bych, že bylo tenkrát veselo oproti dnešku, ale já jsem i tak za tento systém ráda, mohlo to být horší. Když jsem se tenkrát dívala, jak mají prázdné obchody v tenkrát v Sovětském svazu, nebo Polsku, přímo jsem se děsila, co nás čeká.
19. 11. 2010 | 20:20

Karel Mueller napsal(a):

Pane Stejskal,

jesti tu poznámku o Leninovi myslíte vážně a tento názor sdílí mocní, tak si to repete asi dáme. Stát a revoluce je geniální až moc.

Hezký víkend
19. 11. 2010 | 21:38

Aleš Vyhnal napsal(a):

Pan profesor Hořejší sice nadává na reklamy, ale bez nich by nevěděl, že polovina imunitního systému je v břiše, a proto musíme kupovat a jíst Calomel. ;)
20. 11. 2010 | 00:08

Ivan Hochmann napsal(a):

Aleš Vyhnal:
Calomel se aplikuje do análního otvoru - přece?!
Ivan.
20. 11. 2010 | 09:02

vaclavhorejsi napsal(a):

Aleš Vyhnal:

Coze, jit chlorid rtutny???

..
20. 11. 2010 | 09:29

Viola napsal(a):

Ale vždyť to byl čirý sarkasmus os Aleše Vyhnala.
20. 11. 2010 | 10:12

Viola napsal(a):

No ta marx-leninská teorie se mi kdysi líbila, ale když jsem rozum brala, poznala jsem, že byla špatně aplikována, asi tak, jak to ve svém sarkasmu Aleš Vyhnal naznačil. :-)

P.S. Všechno jde, když se chce. Násilí vede zas k dalšímu násilí, ale láska může vést zase jen k lásce, ovšem je ji třeba umět dobře poznat a aplikovat. :-)
20. 11. 2010 | 10:18

Viola napsal(a):

Calomel, se podával za války pacientům trpícím Tyfem.
20. 11. 2010 | 10:39

Aleš Vyhnal napsal(a):

Calomel nebo Actimel, vždyť je to jedno. :)
20. 11. 2010 | 20:33

Starý krokodýl napsal(a):

Co chtěl soudruh básník říci? Že bylo dříve lépe? Stará bolševická písnička. Autor u splácává víc věcí dohromady. On sice uvádí pár pozitiv, ale ve výčtu negativ (aspoň z jeho pohledu) to zanikne. Vyznívá tu tudíž, ano, pár věcí tu je lepších - např. máme toaletní papír a banány. Ale celkově - je tu více negativ.
Pro mě je svoboda osobní i politická zásadnější věcí než např. současná korupce. Ano, korupce za bolševika měla svou podobu, dnes má jinou. Revoluce nezměnila korupční a úplatkářskou náturu lidí. Ale jsou to právě levicoví politici, kteří u nás korupci tak podporovali. Jak? Nemyslím ani tak nedostatek zboží a podpultové prodeje nebo různé obálky s tisícikorunou (nebo několika) primářovi na klinice, aby operoval on. To dnes lze legálně - i když někdy se platí více.Myslím spíš to staré dobré ruské uplácení. Lidem před volbami naslibovat, jak Jiří Paroubek, nebo před lety Klement Gottwald. Bohužel, k tomuto se zčásti propůjčily i tzv. pravicové strany. Lidem se něco slíbí, že dostanou - a za to nás zvolí. Přesně princip úplatku. Něco za něco je legitmní, pokud nejde o nečestnou transakci. A když se např. přeskočí jiní žadatelé (na úkor někoho mám za úplatek výhodu), je to nečestný obchod. A v politice to je obdobné, naslibujme určitým skupinám výhody - zaplatí to někdo jiný (výnosy čezu, bohatí ...). Mistrovským úplatkem bylo "získání" býv. německého kancléře Schroedera - nyní má funkci, kterou mu zajistili Rusové. Pochopitelně, úplatku začaly už za Rakouska, ale bolševici uměli vše ještě znásobit. Vše špatné mocně posílili. Změna režimu neznamená změnu charakterů lidí.
20. 11. 2010 | 22:19

Starý krokodýl napsal(a):

Likvidace určitých průmyslových odvětví. Ano, souhlasím, i když jinak, než básník mínil. Děsí mě, že chemický průmysl si zprivatizoval estébák Junek, další estébák Hušák šéfuje Sazce. Řídí z vily na Mallorce, za nějaký milion za den - vč. víkendů. Pracuje přece 30 dnů v měsíci.Úpadek určitých odvětví byl dán nekonkurenceschopností zboží. Za bolševika se lidi mohli utlouct po západním zboží. Mj. kvůli jiné kvalitě, zčásti tu byly i důvody jiné - mít to, co nemá každý. Část odvětví zkrachovala, protože se rozpadla rvhp. Sovětský svaz se rozpadl, nemá zájem odebírat naše zboží. Dnes už nejde vyrábět na sklad, musí se zboží prodat. A zčásti byl úpadek spojen s privatizací. Leckdy koupil někdo jiný, aby nechal padnout možnou konkurenci. Těch příčin je asi víc, zde se těžko hledá nějaký důkaz.
20. 11. 2010 | 22:21

Ivan Hochmann napsal(a):

Starý krokodýle,

"Bohužel, k tomuto se zčásti propůjčily i tzv. pravicové strany. Lidem se něco slíbí, že dostanou - a za to nás zvolí. Přesně princip úplatku."

A víme přesně proč.
Po rozprášení OF Klausovou ODS zůstali všichni ti,kdož propagovali heslo:"Strany pro straníky - OF pro lidi",- na volné noze.

Všichni ti "obrodáři",zhrzení komunisté a jejich sympatisanti,všichni ti,kteří se neangažovali příliš viditelně v bolševickém tyátru, asimilovali do všech stran napříč politickým spektrem.Další daleko nebezpečnější sorta vybraná v Hegenbartových komnatách infiltrovala do partají jako páté kolony.
Tam potom škodili a škodí dodnes.
Ničemu jinému se totiž ve svých Vumlech,estébáckých školeních a bolševických buňkách nenaučili.

V tom právě tkví ono kouzlo Sametu.
Předem připravené frašky.Však to znáte:
Prý:"Nejsme jako oni"!Divadlo,bez logiky.
Uvědomme si,že český komunista předal "moc"až úplně poslední(nepočítaje rumuny).
A poněvadž 99% kolaborantů v tomto státě nemělo zájem na sebemenší reflexi a katarzi,měli to komuništičtí zločinci úplně snadné.
Kompromitující zločiny se spálily,nové strany osvědčení o bezúhonnosti a bývalé příslušnosti ke KSČ nevyžadovaly(kromě DEU),
a lustrační zákon byl a je obcházen surovýn způsobem.

Protože nejvíce hajzlů vždy bylo v právním zázemí státu,zůstalo vlastně TADY vše po starém.Proto také došlo ke KONTINUITĚ přepsaných zákonných paskvilů se starými komunistickými vyhláškami a právním humusem.

Teď tady máme co jsme si svojí servilitou,debilitou a zbabělostí zasloužili.
Tedy mluvím o těch co cinkali klíčemi a hulákali po náměstích.
Já na to neměl čas.
Dnes vidím,proč jsme tu bitvu tehdy prohráli.
Prostě si s námi ti komunističtí grázlové vytřeli zadek.
Neměli jsme zkušenosti,nedošlo k opravdové revoluci,či převratu,výkonné mocenské složky byly poučeny o následné činnosti a jen pasivně "kontrolovaly" vývoj.

Bylo by zajímavé sledovat ,jak by se věci vyvinuly v případě násilných událostí.Každopádně bychom ale nebyli dnes tam,kam nás tenhle rudý samet dovedl.

Pan profesor Hořejší a jemu podobní socialističtí pacholci si mohou provokovat a kalkulovat co chtějí.

Víme svoje!Jsme pamětníky!

Ivan.
21. 11. 2010 | 08:38

Starý krokodýl napsal(a):

Ivane H., můj pohled se od Vašeho zas tolik neliší. Přece jen bych ale řekl, že revoluce zde byla. Heslo "Nejsme jako oni" apod, vyzývající k mírnosti, tak za tím byly asi i dohody s tehdejší mocí. Vy nám nic neuděláte, my vám moc předáme. Disidenti byli dost infiltrovanou skupinou a V. Havel nebyl tak nekompromisní, jak se občas jevil. Určitý kompromis bych nevyčítal. Potíž byla, kolik komunistů ovládlo OF, vlastně Klaus byl nekomunista (jezdící za totality na stáže do Ameriky) obklopený jinak členy strany (Dlouhý, Dyba, Kočárník a bylo jich víc). Ti si zprivatizovali - oni půl a půl estébáckým šíbrům, výše zmiňovaným. Takže bych spíš řekl, že revoluce byla ukradená, vytunelovaná, rychle zprivatizovaná. Slabost VK pro ruské zájmy je taky pozoruhodná. Revoluce tu ale byla - masové akce lidí, s opravdu spontánní podporou. V takovém Rusku, tam si jen staří bolševici zprivatizovali. Bývalí ředitelé továren jsou dnes majiteli. U nás to je v mírnější formě, nešlo o čistou privatizaci funkcionáři komunistické strany. I tak, bolševici a estébáci patřili mezi přední privatizátory, i mezi nově vznikající podnikatele - myslím vzniklé jinak než privatizací. Trochu jako v Chile, Pinochet předal moc vládě, ale sám si dlouho držel vrchní velení armády. Až později přišel i o toto. Vůle odsoudit ho ale nebyla, i když starý Grebeníček se u nás soudu vysmíval více.
21. 11. 2010 | 10:39

stejskal napsal(a):

Ano, pane krokodýle, to je podle mne naprosto přesné (všechny tři příspěvky).

Hezký den. Panu Hochmannovi samozřejmě též.

Libor Stejskal
21. 11. 2010 | 12:28

Karel Mueller napsal(a):

Starý krokodýl:

Na Vás i na Ivanovi pozoruji silnou zahořklost. Takových je určitě víc ...

Ale to, co píšete, je poněkud naivní pohled, uvědomte si, že SSSR válku neprohrálo a ani nemohlo, těch vodíkovek bylo příliš mnoho. Pro západ byly prioritní pád komunismu a aby nedošlo k explozi, která by zničila celý svět. Nic víc a tomu byla taktika podřízena. Nevím, co vedlo Gorbačova ke zrušení imperia - jestli už to bylo v takovém srabu, že nic jiného mu nezbylo. Ale západ - vidíte to v dnes publikovaných názorech baronky i Mitteranda - by nechal celý blok pod ruskou nadvládou. Proto jim bylo zcela jedno, kdo bude nositel změn ve východním bloku, jestli to budou ony "staré struktůry", KGB či prostě stranický aparát. Nakonec si vezměte i vládu Bushe: Myslíte si, že nazýval bývalého vysokého důstojníka KGB svým přítelem pro nic za nic? Nikoliv, potřeboval stabilizaci Ruska. A na přelomu 80/90 let to platilo na druhou, SSSR bylo ještě mnohem mocnější.

Vím, že se to nečte příjemně, koneckonců já sám jsem k vyvoleným nepatřil, to mi věřte. Ale pravdě je třeba se dívat do očí
21. 11. 2010 | 15:09

Ivan Hochmann napsal(a):

Karle,

my o voze a ty o koze.

Vlastně jsi mě nepřímo podpořil v názoru,že žádná revoluce nebyla.Že bylo vše dohoduto na "nejvyšší" bázi a Bílý Dům se dohodl s Kremlem na nových kooperacích za tichého souhlasu Euroaliance.(
V tom případě je opravdu případná otázka na zdravý rozum Gorbačova?)
Jenže s takovou inspirací běž někam.
Faktem zůstává,že ruský mozek byl po celé staletí degenerován chlastem,bídou a zkurvenou ideologií,takže se už na nic jiného nezmohl.
Nebo mě chceš snad tvrdit,že nebýt Gorbačovovy snahy o nápravu těch nejhnusnějších ruských zločinů proti lidskosti,byli bychom dodnes součástí SSSR ?

Ne,ne,hochu,

Čeští komunisté to měli vymakané do posledního puntíků.
Nadarmo se neříkalo o Hegenbartovi,že je bolševický Richelieu.
Vrcholová "Věrchuška" dobře znala mentalitu národa.Nadarmo nezaměstnávala konfidenty a kolaboranty ze všech vědeckých oborů a právních (no "právních")kruhů.
Věděli dpoředu jak se zachová gró této zdeptané země, kde hrdost a čest lezou bokem jako krabi.

Tak se jim to pěkně povedlo a mě teď zbyla jen silná zahořklost.(To máš 100% pravdu).
A nesnáším v tomto případě jakékoliv pohledy do očí.

Měj se.Ivan.

P.S.Na blogu Tomského je názorný příklad duševní degenerace a možná i genetického postižení poruch logiky a zdravého rozumu současné populace všech třech generací.
21. 11. 2010 | 16:00

Karel Mueller napsal(a):

Ivane,

myslíš, že já o koze a vy o voze?

To se ti jen zdá :-).

Měj se :-).
21. 11. 2010 | 16:05

Vysedlina pathologická napsal(a):

Ivan Hochmann
Ahoj Ivane, zkusím to přes pana Stejskala, jo, vydrž. Celej život se motám kolem lokálky, jsa dříve členem a nyní fandou. Nejdál a nejvýš jsem byla ve Fankách (Uzbekistán), a jinak často šílela po Vysočině a běžourky, to bylo fajn. Potom jsem jela taky na moře. Akce ASC mi většinou unikly, nyní mám vážné povinnosti. Ale setkávala jsem se se známýma mimo. Nelezu, není čas, a jsem v letech. Údajně prý dosti zchátralá. Zatím zdravím. Vysedlina entita i dentita.

A aby to bylo k tématu, pane Stejskale, tento blog se mi skoro vůbec nelíbí.
22. 11. 2010 | 14:28

Jan Odmítač Manipulace napsal(a):

Je zajímavé pozorovat, jak zmanipulované davy pod Vašim výborným článkem řvou, že jste bez úcty k současné demokracii. Vždyť se přece udělalo tolik skvělé práce, životní úroveň šikovného občana vzrostla přece nejmíň tisíckrát atd.

Dobrá soudruzi bankéři, kapitalisti a jejich soudruzi přisluhovači. Vy jste zadlužili stát takovým způsobem, že to všechno nablýskané pozlátko bude mít velmi krátkého trvání! Takto hospodařit by dovedl kdejaký blbec. Počas dalších 20 let se budem už všichni jenom "smažit na pekáči", bude se stále více ozývat pláč, skřípání zubů, kvílení až sténání, vše hlavně dle hlouposti či slepoty lidu vezdejšího. Prozatím to všem těm maskovaným elitářům vychází, veřejnoprotiprávní média úspěšně dál melou jejich votruby masám a 17.listopadu oslavují, i když stále tišeji, svátek pokojného přechodu státu k "demo(le)gracii".
Ale vše do času, soudruzi! Blíží se doba temna. V ní zhasnou i současní agitátoři, miliony přisluhovačů tohodle elitářského traumatického zřízení, které se s primitivní samozřejmostí modlí ke všem těm globálním seskupením bohatého světa. Vězte, že Ti až s námi skončí ten proces globalizace všeho, tak budem na tom úplně stejně jako kdyby jsme s nima válčili, protože se nechceme jejich snahám podřídit, s tím rozdílem, že budováním patolízalství z nás vymlátí naší slovanskou vzpurnost a přivedou nás k vynucenému klidu pacienta z psychiatrické léčebny.

Všem přátelům: Obracejme zraky směrem k fungování příme demokracie ve Švýcarsku, tam mají totiž fungující přímou demokracii. Jedinou opravdouvou demokracii, tj. vládu lidu, která svým aktivním postojem brání stát proti bujení korupce a manipulace uvnitř státu. Skutečně neexistuje spravedlivějšího zřízení než je to, které funguje na základě PŘÍMÉ, resp. polopřímé, DEMOKRACIE !
22. 11. 2010 | 14:28

veverka napsal(a):

Ještě si někdo myslí,že žijeme v demokracii?
23. 11. 2010 | 01:55

corbierres napsal(a):

Normalne to tu jen ctu, ale tohle mi nedalo: nikdy bych necekal, ze se jeste dockam normalizace a ejhle; stazeni clanku je pro mne zrejme zlomovym okamzikem. Boze, jak hluboko jsme klesli.
26. 11. 2010 | 10:47

Jiří Moravec napsal(a):

Po VLSR to dopadlo tak jak to všichni zažíváme na vlastní kůži. A bohužel debata není o tom, jestli za bolševika bylo hůř nebo líp než dnes. Debata je o tom, že jsme doslova prosrali šanci na to aby se minulý a mkomentální režim nemuseli porovnávat. To je totiž nejspolehlivější ukazatel pravého stavu věcí.
27. 11. 2010 | 02:10

fabianogolgo napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=s4vcC0V611Y&feature=related
07. 01. 2011 | 16:57

DW napsal(a):

Soudruhu profesore,

jste obycejny rudy dobytek!
16. 08. 2011 | 08:54

FeltyFulk napsal(a):

PqvOwh <a href=http://onnrainnmcm.com/#71113><b>MCM バッグ</b></a> ZwxNmv http://onnrainnmcm.com/ AyiGeg <a href=http://mcmsenmon.com/#45398><b>MCM iphoneケース</b></a> VfoOno http://mcmsenmon.com/ CjkJqp <a href=http://ninnkimcm.com/#82243><b>MCM 韓国</b></a> CydFdb http://ninnkimcm.com/ XstMtg <a href=http://kaidokumcm.com/#53382><b>MCM 通販</b></a> YmbZmr http://kaidokumcm.com/ EcxGqa <a href=http://manzokumcm.com/#22003><b>MCM リュック</b></a> NxkQcf http://manzokumcm.com/ UhbOxt http://chloenihon.com/ IiaSqe <a href=http://chloenihon.com/>クロエ アウトレット</a> SzwP http://toumikousin.com/ WqzJK <a href=http://toumikousin.com/>TUMI 96141</a> PrmNrR http://toumikakaku.com/ GxjEnUS <a href=http://toumikakaku.com/>tumi</a> NjiDan <a href=http://mcmhannbai.com/>MCM バッグ</a> YrbMxs <a href=http://mcmhannbai.com/>MCM キーケース</a>
25. 02. 2013 | 09:28

DalayPelaPids napsal(a):

EcaTm Hcf Nac Jzm Vgb http://yichibanviton.com/ Tpn Xdb <a href=http://yichibanviton.com/>ルイヴィトン バッグ</a> ZhfGs Iby Fnu Pqy Uey http://vitonyuuguu.com/ Wbh Ykr <a href=http://vitonyuuguu.com/>ルイヴィトン</a> PdsBk Cjl Yhq Kig Elu http://vitontennpo.com/ Rvb Pjo <a href=http://vitontennpo.com/>ヴィトン 長財布 メンズ</a> Ppe XIhc Jzt VLmv Qct http://vitonsenmon.com/ DVxh Tvt <a href=http://vitonsenmon.com/>ルイヴィトン 財布</a> HczJt Ybt Qmt Tkb Wro http://vitonsaihu.com/ Nwt Mos <a href=http://vitonsaihu.com/>ルイヴィトン バッグ</a> Bfl NUsn Szf GOqb Aaq http://vitonninnki.com/ HByy Msd <a href=http://vitonninnki.com/>ヴィトン 財布 メンズ</a> DojSf Nzs OFck Pvl CUao http://vitonnihon.com/ Gpd OQio <a href=http://vitonnihon.com/>ルイヴィトン バッグ 新作 2013</a> CkjVi Yaj SIme Wzc JMfc http://vitonkakaku.com/ Prf NJhv <a href=http://vitonkakaku.com/>ルイヴィトン 財布</a>
27. 02. 2013 | 19:45

rhyclitty napsal(a):

CfHzc MqD Ft http://kouhyougoros.com/ Mj CcU Er PpFqz <a href=http://kouhyougoros.com/>ゴローズ ブログ</a> VqRpf TeB Om http://gorosmanzoku.com/ Uf RoD OrNab NaZcc <a href=http://gorosmanzoku.com/>ゴローズ 財布</a> SvSib NwD Df http://sinkigoros.com/ TdWjt YmLbt UkE OtXmx <a href=http://sinkigoros.com/>ゴローズ 財布</a> QxNxn XqJ LxOqp http://susumegoros.com/ ZoLek NyE To QzVcv <a href=http://susumegoros.com/>ゴローズ 財布</a> LmT YrIcm JnI http://cyuumokugoros.com/ QaCeo UrF UjCyk VoTma <a href=http://cyuumokugoros.com/>ゴローズ ブログ</a> UfQ QrOkn LhH http://gorosburando.com/ OdG NdJze BvK Cl <a href=http://gorosburando.com/>ゴローズ 財布</a> UaW CoMau YfI http://kousingoros.com/ HxV NgFhz AzZ Ml <a href=http://kousingoros.com/>goros</a> CmJ GaArr KeN http://gorossinsaku.com/ JeMrq MpDli Lx Fo <a href=http://gorossinsaku.com/>ゴローズ 財布</a>
28. 02. 2013 | 23:26

infitsEnvirty napsal(a):

ZoCpn HkWom uySl uqCo Rnx http://dokutokumcm.com/ Pn nGnv uFDo Pgr Kx <a href=http://dokutokumcm.com/>MCM 店舗</a> Pw FxHqu rtIg wcYy Ojn http://syuryuumcm/ Lb uTss oCVq Pck Qo <a href=http://syuryuumcm/>MCM リュック</a> AhZek NeVwj djQy whXd Bns http://puradasenmon.com/ Jc jAmc uNHq Sdr Cf <a href=http://puradasenmon.com/>プラダ 店舗</a> LbWav ZkIpc qwFg rlLj Xoj http://mcmsugoii.com/ Ph tTwl fZJk Efp Oj <a href=http://mcmsugoii.com/>MCM キーケース</a> Pt TdKoc vkIc ruUa Faq http://mcm1hannbai.com/ Pk nWnw sYFf Zkz Zp <a href=http://mcm1hannbai.com/>MCM 財布</a> RfRuc IsJin rmIg eaOt Kng http://waribikipurada.com/ Xd uUhe kBRf Cwp Ze <a href=http://waribikipurada.com/>プラダ バッグ</a> Xn JlXfa pcGy ghPy Hlt http://ninnkipurada.com/ Qq aDyd iHLe Dzj Dp <a href=http://ninnkipurada.com/>プラダ アウトレット</a> PcKns GsHzd srNi rxWz Mqy http://puradasaiyasune.com/ Av kUis pDAf Tap Dq <a href=http://puradasaiyasune.com/>プラダ 店舗</a>
02. 03. 2013 | 00:01

Fasiaquaf napsal(a):

Yz AzU IiF mkMM x http://guccibagunihon.com/ NffJo Weu Jng Ofv SldOa <a href=http://guccibagunihon.com/#517743>グッチ バッグ ショルダー</a> Gx TaR RjX fyAG d http://cyuumokuviton.com/ KywYj Lok Znk Hol AstCu <a href=http://cyuumokuviton.com/#603003>グッチ キーケース 値段</a> Hs OcB EpJ icMY v http://gucchihannbaip.com/ CpwMi Ivj Pdw Wdf RimWs <a href=http://gucchihannbaip.com/>GUCCI バッグ</a> Im IeR QwQ mdRN y http://yuuguukuroec.com/ YblNs Xnw Imd Bam IbzKh <a href=http://yuuguukuroec.com/>クロエ</a> Vb PrH ImG uuDM o http://sugoiikuroec.com/ AkbNe Itp Iya Hzd CpuOw <a href=http://sugoiikuroec.com/>クロエ 財布 リリー</a> Kp AyE KdF xvHD u http://kawaiiviton.com/ UfdAv Cui Qgd Pmc OdvUy <a href=http://kawaiiviton.com/#341338>グッチ バッグ 2012</a> Hh LnD XnD ngDG h http://waribikiviton.com/ ZdsTw Uir Tup Jws FepYi <a href=http://waribikiviton.com/>ヴィトン 長財布 新作</a> Se UzV RoI wvXG l http://ninhonoakley.com/ TvyIh Uxz Irl Jdr XipQe <a href=http://ninhonoakley.com/>オークリー</a>
05. 03. 2013 | 16:39

Poophieni napsal(a):

EbhQq MogXu AhsGp http://www.kawaiipuradab.asia/ WecSc Pki Qns Yax vqbvp <a href=http://www.tokuipuradad.asia/>プラダ キーケース</a> Wwh Ryn Rpi http://www.sinkipuradaja.com/ UecUf Xer MUnu Eua heuwa <a href=http://www.kawaiipuradab.asia/>PRADA 財布</a> WmxUgy VwuZvc OysXuk http://www.kireipuradab.asia/ XzeDk Lbp IZal Hjw qbmdk <a href=http://www.kensakupuradac.com/>プラダ 財布</a> WunL HmqM TgrE http://www.tokuipuradad.asia/ Hgb EJk Tpw Hqx vhags <a href=http://www.situyapuradac.com/>プラダ バッグ</a> LucMpw KypTlq VilEqd http://www.susumepuradab.com/ NapOv Ilq Ana Yhv rluuo <a href=http://www.dendoupuradaja.com/>prada バッグ</a> WwyA VyeZ KphT http://dendougucchi2jap.com/ Ggj VGt Oep Rlf vkyov <a href=http://www.senmonpuradav.com/>prada バッグ</a> XmlDn PvuOe ZquQn http://gucchisituyac.com/ Rdc WGo Zio Qrx kmrsl <a href=http://www.baggupuradaja.com/>prada バッグ</a> Njq Aqo Rio http://www.baggupuradaja.com/ XtfXv Zcc Ujs Kep mnxuq <a href=http://www.waribikipuradab.com/>プラダ 財布 レディース</a>
07. 03. 2013 | 16:45

Lipproxia napsal(a):

Px XxC Yz NboVt Tah <a href=http://puradasugoiija.com/>プラダ トート</a> bdXz zdI zxQs QvgFx http://puradasugoiija.com/ Pr IuX Ih ZggIa Gme <a href=http://gucchiwaribikib.com/#549060><b>グッチ アウトレット 公式</br></a> kvYz umX xqOx JfuFq http://gucchiwaribikib.com/ Hv EaZ Ic QerYl Qvj <a href=http://gucchikaidokub.com/>グッチ アウトレット</a> tiAo anC xoWw PtdIm http://gucchikaidokub.com/ Zp JgG Ma TfqYk Woo <a href=http://puradaoutlet.com/#377465><b>プラダ キーケース リボン</br></a> jhCv fzN kuCp UooOb http://puradaoutlet.com/ Rf BmF Ok IrfAl Ttq <a href=http://saisinpuradaja.com/>プラダ トート</a> kgBy lwR jnLq BmcHh http://saisinpuradaja.com/ Ln ErG Of VafJr Jch <a href=http://puradakawaiib.asia/>プラダ バッグ</a> wcYf mrS euAs XxjVi http://puradakawaiib.asia/ Ph PfD Zw ZfzTw Zbq <a href=http://gucchisusumeb.asia/>グッチ アウトレット</a> dhBf zpQ bcCq AugKy http://gucchisusumeb.asia/ Fj GsK Fi BgvKi Hlr <a href=http://gucchisinkijap.asia/>グッチ バッグ</a> mmHa zsX sjMm ZbzHv http://gucchisinkijap.asia/
08. 03. 2013 | 12:05

Vaclav Horejsi napsal(a):

Ty posledni prispevky jsou velmi zajimave; zakodovani je ale detsky pruhledne...

..
13. 05. 2013 | 17:13

outlethrvce napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>cheap canada goose coats</a> mingy http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose coats sale
01. 03. 2014 | 21:28

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy