Nechci vaše reformy a tak odejděte.

17. 04. 2011 | 22:53
Přečteno 18865 krát
Vláda je v totálním rozvalu, ale pořád se tváří jako, že ona je tím mesiášem, který spasí naší zemi. K tomu ještě jednotliví představitelé koaličních stran dodávají, že byli občany povoláni k tomu, aby provedli reformy.
Je to skutečně neuvěřitelná necitlivost k tomu co občané chtějí a proč dali mandát právě stranám koalice. Ve volebních programech, až na maličkosti, nebyly popsány kroky, které jsou nyní navrhovány. Nehledě na to, že vláda zcela ztratila kredit a tudíž také legitimitu k předkládání jakýchkoliv návrhů.
Vláda, v rámci tzv. reformních kroků, navrhuje tři základní oblasti reforem.
- Koncept důchodové reformy, tedy vlastně částečné vytunelování průběžného důchodového systému, který je založen na převedení části sociálního pojistného do soukromých penzijních fondů, které prý občanům přinesou mnohem větší důchody. Skutečnost, že ve světě se prakticky nikde penzijní fondy neosvědčily, nechává vládu v klidu. Vůbec si pak nepřipouští, že občané už teď ztratili důvěru v privátní penzijní fondy a tak jejich krach je nevyhnutelný.
- Reforma zdravotnictví je založena na tzv. standardech léčebné péče a privatizace části zdravotnických zařízení. Standardy jsou zvláštní věcí. Nedávno je popsal jeden lékař. Bude-li občan chudý, bude mu operován žlučník tradičně a nikoliv laparoskopicky. To způsobí větší riziko operace, podstatně delší dobu hospitalizace, tím vyšší náklady v nemocnici a delší dobu v pracovní neschopnosti. Ekonomický přínos je nulový nebo ztráta. O privatizaci nemá cenu hovořit.
- Třetím reformním krokem je tzv. sociální reforma. Protože znám velmi dobře předložené zákony této „reformy“, troufnu si říci, že se jedná o hluboké nesystémové změny, které povedou k narušení celého sociálního systému. Základem reforem je tzv. sociální karta, která má být současně platební kartou. Fungování systému sociální karty si budou platit příjemci sociální pomoci sami ze svých dávek. Karta současně umožní sledovat jednotlivé občany co, kdy a kde nakupují, kde se pohybují apod. Je to opencard II. Pro správce systému zaručený business.
Těmito třemi reformními kroky současná vláda odůvodňuje svoje setrvání, i když je zřejmé, že rozpory mezi jednotlivými koaličními stranami jsou takového charakteru, že zcela ztratila kredit a důvěryhodnost. Bez kreditu a důvěry není možné nejen vládnout, natož pak hovořit o reformách, které ve skutečnosti žádnými reformami nejsou. Za každým připravovaným tzv. reformním krokem je zřejmý něčí privátní zájem. To nejsou reformy ve prospěch státu a jeho občanů, to jsou reformy jednotlivých ekonomických skupin. Takové reformy já nechci a tak z vlády odejděte.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Manka napsal(a):

Pamětník: Tedy nevím,kde jste žil Vy,ale to,co tady vykládáte mi připadá jako MYSTIFIKACE / od Kalouska/.Zapomínáte,že se stavěly družstevní byty,podnikové byty a bylo obrovské množství prázdných domů a ty byly za pár kaček.Vesměs se skupovaly na chalupy........Ony dluhy ?To snad nemyslíte vážně!!!Vy jste nikde nečetl Uzávěrku k r.1989 v jak velkém jsme byli přebytku,kde kdo nám dlužil a některé dluhy byly placeny až do r.2005..........Novomanželské půjčky..s odpočtem za narozené děti,také 150tisíc nenávratné půjčky na postavení nového domu.A tak bych mohla pokračovat,co vše se pro mladé dělalo.A DNES ???Seberou jim matěřskou,porodné,přídavky!!!A pro důchodce v DD jim plánují sebrat celé důchody,nebudou mít na léky,zdravotní pomůcky atd. A tito lidé celý život pracovali a řádně platili!!!A dneska ten zloděj Drábek - důchodce okrádá!!!A to hned několikrát:poplatky ve zdravotnictví,doplatky za léky !!!A tohle vše je TO ONO ????pro co,lidi zvonili klíči? Teď by měli jít do ulic,ale s klacky !!!A tu zlodějskou verbež VYPRÁSKAT !!!!
18. 04. 2011 | 22:50

Jack Daniels napsal(a):

Irituji mne lide kteri stale nazyvaji Klause a ostatni STBaky v ODS - pravici !
Je to produkt prirozene ceske blbosti - nebo vyplod zaplacenych inzeratnich akci ?
18. 04. 2011 | 22:58

J.K. napsal(a):

po revoluci jeden pán prohlásil....bude trvat čtyři generace, než tento národ překoná 40 let komunistického mrzačení...a hodně příspěvků to potvrzuje.....
18. 04. 2011 | 23:02

K. napsal(a):

Soudružko Manko...kdo psal tu zprávu? Jaké byly platy v té době? Jaké byly fronty na zboží, na vaše vložky? Prosím pokud vyblinkáte A, vyblinkejte i B....děkuji..
18. 04. 2011 | 23:05

J.K. napsal(a):

Kde je soudruh Hanák z Rudého práva a soudruh Bělohradský s variantou řecké lži?
http://www.novinky.cz/ekonomika/199005-recko-se-bankrotu-nevyhne-jen-ho-jinak-pojmenuje-tvrdi-renomovany-ekonom.html
Řecko se bankrotu nevyhne, jen ho jinak pojmenuje, tvrdí renomovaný ekonom
Zadlužené Řecko se podle renomovaného amerického ekonoma Allana Meltzera nevyhne bankrotu. Jedinou otázkou prý je, jakými slovy se tento bankrot popíše, zda třeba bude označen za restrukturalizaci dluhu. Mezinárodní měnový fond ani Evropská unie s tím nemohou nic udělat, řekl v New Yorku Meltzer, jenž je profesorem na pittsburské Carnegie Mellon University.
18. 04. 2011 | 23:08

J.K. napsal(a):

http://ekonomika.ihned.cz/c1-41506200-recko-se-blizi-k-bodu-zlomu-od-bankrotu-by-ho-mohly-zachranit-individualni-pujcky

Řecko se blíží k bodu zlomu, od bankrotu by ho mohly zachránit individuální půjčky

Papandreu: Řecko je krok od okamžiku, kdy si nebude moci dál půjčovat. Barroso: Řecku by pomohly samostatné půjčky zemí eurozóny.
18. 04. 2011 | 23:09

arnazach napsal(a):

Da.Rock:
Bohužel dnešní pozice KSČM je trpký plod práce ODS a ČSSD za posledních dvacet let.

Vláda ČSSD s KSČM.sro by bylo zlo, myslím, že by to ublížilo i ČSSD. Když už, tak bych bral, kdyby vláda ČSSD získala důvěru díky neúčasti části poslanců pravice při hlasování a pak si pro jednotlivé kroky hledala podporu, jak se pěkně říká, napříč politickým spektrem. Problém je v tom, že tak jako tak by musela dělat reformy, což ale voliči levice - na rozdíl od voličů pravice - nechtějí. Takže by si nabila držku. Proto je namístě, aby s reformami už konečně začala pravice.

Dobrou noc.
18. 04. 2011 | 23:13

Béda napsal(a):

J.K.

a jak to bude s USA? Významní ekonomové tvrdí, že tato určující země - reformační inspirátor české vlády má před sebou řecký scénář - že stojí prakticky před bankrotem. Dopady takového benkrotu na světovou ekonomiky, kdy centra světových financí jsou v USA by byly nikoliv řecké-kosmetické ale doslova zničující. Představte si, že USA nemají armádu, kterou můžou držet věřitele v šachu před uplatněním jejich nároků a dolar, kterým můžou tunelovat světovou ekonomiku. Co by se s takovou ekonomikou v mžiku s americkým dluhem a perspektivou stalo?
18. 04. 2011 | 23:15

StandaT napsal(a):

Béda: na repete nepotřebujeme žádnou sílu zvenčí. Nostalgických rudofilních kolektivistů máme dost. Tato země má tradici v levicovém násilí, protofašismus jsou ve skutečnosti rezidua minula. Vůbec nevím, proč se tomu říká protofašismus. Správně je Neobolševismus.

Generálů se nebojte. Generálů bych se měl bát spíše já - Generální štáb je stále plný pohrobků ČSLA. Vy, bédo, se dokonce nemusíte bát ani dobrovolných archivářů, shromažďující svědectví o závadných diskutérech.
18. 04. 2011 | 23:20

Béda napsal(a):

Standa T,

domnívám se, že se opět heubě pletete. Žádní nostalgičtí rudofilní kolektivisté nedocílí vůbec ničeho v dnešním globálně propojeném světě s jedinou dominantní mocností bez vytvoření zevních podmínek. Komunismus v této zemi vzniknul díky 2 základním podmínkám.

1. že se ČSR dostala do díky dohodám z ypostupimi o poválečném rozdělení sfér vlivu do zóny SSSR

2. díky vývoji v předmnichovské ČSR a posléze válečným událostem

Dneska je situace zcela jiná.
1) jsme se vším všudy ve sféře vlivu USA, které mají našlápnuté spíše k vojenské doktatuře nežli ke komunismu.
2) ČR se ocitá podobně jako předmnichovská ČSR v těžké krizi. Tato by mohla mít mnohem těžší průběh vzhledem k ekonomické slabosti a nesoběstačnosti oproti prvprepublikové krizi, kdy ČR měla ppevný ekonomický fundament a ekonomiku ve vlastních rukou.

Při tom všem právě díky neexistenci vnějších podmínek je možnost komunistické diktatury v ČR naprostým nesmyslem a iracionálním strašákem. Nějakou Kubu prostě americký válcovací stroj se závislými organizacemi - NATo, MMF a pod., v centru Evropy prostě nikdy nepřipustí. ČR není žádný ostrov v moři.
18. 04. 2011 | 23:34

StandaT napsal(a):

Béda: no tak jo. Pokud jsme ve vlivu USA tak jsme ve vlivu USA. S tím nic nenadělám.
18. 04. 2011 | 23:40

hoven napsal(a):

da.rock,
je to možný. ale nechápu, co si od toho slibuješ. zdroje došly. sobotka nemuže dělat další deficity a pokud neudělá reformy, tak bude muset šetřit daleko víc, než tahle vláda. takže ti to řeknu tvojí řečí, abys tomu rozuměl, budeš mít ještě větší h...o, než máš ted.
18. 04. 2011 | 23:43

zd napsal(a):

Většina vlád z 23 nejvyspělejších států EU (Europlus) je levicová a za doby vlády levice dosáhly evropské státy nejvyššího blahobytu.Pravice nikde neuspěla.Všude jde do opozice.Dnes je situace horší v tom,že u nás už se těžko hledá co ještě zdanit.Aby stát ČR propustil tak jako Kuba 250 000 státních zaměstnanců,tak na to asi žádná politická strana nemá a nepřežije to.Je ale skutečností, že ale opravdu je náš stát příliš drahý,je to pořádný bumrlíček nenasyta.Přebujelé zdravotnictví (3 x více nemocničních lůžek než v EU,2 x více doktorů než v Kanadě),školství,policajti hasiči,soudci,ministerstva se svými ústavy (RO a Přísp.org.,agentury),celníci,všechny je potřeba zredukovat. A toto by měly být reformní kroky vlády. A ne vyšší a další daně.
18. 04. 2011 | 23:48

xy napsal(a):

Zdejší vládnoucí garnitura pod patronací hradního Klauna dotáhla systém korupce a krádeží "státního" do úplné dokonalosti. ČR ročně proinvestuje zhruba 600 miliard, z toho 60 miliard úředníci ukradnou (60 miliard je oficiální odhad, reálně to bude 100 až 120 miliard). A protože se zdroje ztenčily, přišli naši vůdci s myšlenkou "nezbytných reforem", které jsou jen další okrádání obyčejných lidí.
Skutečný počátek reforem bude, až zruší "akcie na doručitele", až sníží hranici pro vypsání výběrového řízení ze dvou milionů na dvěstě tisíc, až úředníci, kteří si v Plzni koupili právnické tituly o ně přijdou, až sebranka typu Drobil, Jakl, Batory a spol definitivně zmízí z veřejného života. Potom se dá mluvit o začátku "reforem", zatím je to jen pouhé okrádání pracujících lidí.
19. 04. 2011 | 00:36

Puck napsal(a):

Pro pamětníka :
Nedá se z mého příspěvku vydedukovat, že nějak obhajuju předlistopadové uspořádání. Napsal jsem fakta, a porovnávám. Pokud je demokracie a kapitalismus výkonnějším uspořádáním, a věřím, že je, musí přinášet také přiměřeně lepší výsledek. Přináší ?
Nevidím moc velký přínos, když porovnávám dnešní stav s minulostí, a pokud přidám výhled do blízké budoucnosti, je veškerý optimismus v háji.
Příčiny známe, a já nevěřím tomu, že současní hospodáři ( myslím ty, kteří spravují tuto zemi ) jsou schopni výkonnost systému upravit tak, aby z něho měl prospěch občan - volič. :-)
19. 04. 2011 | 00:40

hoven napsal(a):

a ministrem vnitra se stane paroubkuv oblíbenec. :-))))))))))))))))))))))))))))
19. 04. 2011 | 00:54

Pišišmík napsal(a):

Ale,ale, pane Kráso, vždyť Vy se máte čím dál líp a s jakou rozkoší se ukazujete v médiích, jen ta vaše NRZP stojí tak 25 mega ročně a co z toho, kromě pašalíku pro Vás a Vaše věrné, do toho ještě nějaká nesmyslná dotace z ESF na program, který již v začatku realizace zaniká, ale dá se z toho slušně žít, že!
19. 04. 2011 | 01:40

zaměstnanec napsal(a):

Reformy - vykrádání peněženek lidí...může mi někdo říct, z čeho budou děti doplácet rodičům na pobyt v domovech důchodců, když jim nebude důchod stačit? Platí hypotéky,mají co dělat dělat sami se sebou.On jim někdo doporučí aby ten byt nebo dům, na který platí hypotéku, prodali...
19. 04. 2011 | 05:33

Béda napsal(a):

hoven,

Íčko nebo Kubice, jeden demokraD jak druhý. Koalice musí vydržet protože reformy jsou nutné. A proč jsou nutné? Protože to řekl pronajímatel triády Bakala, jehož investice prozatím nebyla náležitě ohodnocena. VV se definitivně odkecaly.

Pod vedením Kubiceho vzhůru k policejními státu. Kubice zavedl do politiky nový svěží větříček. Politizaci policejních struktur a policejní politickou konspiraci. Zřejmě proto si jej najmula Bakalice jako "nestranného" odborníka.
19. 04. 2011 | 06:26

kristus napsal(a):

Nedávno tu byl Netahjahu z izraele ,velmi chválil čezké politickoekonomické potentáty a dával je za příklad Světu ,takže je vše košer a jde tím správným směrem!
19. 04. 2011 | 06:36

jolana10 napsal(a):

Pan Krása má pravdu, hodně lidí si neuvědomuje, že do toho, aby člověk byl chudý a odkázaný na přísvěvky mu schází málo. Jako OSVČ vím, že stačí pár špatných obchodů, někdo vás okrade při zakázce, podplacený exekutor a najednou nic nemáte. Není to moje vlastní zkušenost, ale pohybuji se v realitách a nestačím se divit mafiánským praktikám. Nikde nemáte dovolání. Zlovůle je větší. Podívejte se na poplatky ze všeho. Poplatky na poplatky. Máme největší ceny v celé Evropě a vládě je to naprosto jedno.
19. 04. 2011 | 08:22

neo napsal(a):

Manko, máte recht.

Tenkrát se pravděpodobně žilo dobře těm, kterým se dnes žije hůř.

Ten systém mohl vyhovovat pouze neambiciozním průměrným lidem, kterým ke spokojenosti stačil 1 program v televizi o zetorech, mlíko v pytlíku, vlašák a hlavně aby po nich nikdo nic nechtěl.

Kolik že to bývala ta mateřská? Komu že ji současná vláda upírá?
Pokud vim, tak na peněžitou podporu v mateřství mají matky nárok pokud si platily pojištění. Navíc mají následně nárok i na rodičovský příspěvek. Ten činil prosím vás kolik za minulého režimu? Porodné se také nezrušilo, jen se dává na první dítě a pouze těm, kteří jej potřebují, nikoli všem Talmanovým apod.

Já uznávám, že někdo dá přednost jistotám práce a jakéhosi standardu žití bez možnosti seberealizace, ale také chápu lidi, neb jsem jedním z nich, kteří dají přednost svobodě rozhodování a za to jsou ochotni jistoty oželit.
19. 04. 2011 | 08:45

http://ivopeterka.mysteria.cz napsal(a):

hoven: Provést reformy?! Než tyto "reformy", tak radši zachování status quo, protože to bude méně škodlivé a bude z toho méně škod. Nejde o to provést reformy, ale provést reformy, které budou prospěšné pro drtivou většinu občanů této republiky. Reformy, které tato vláda prosazuje, budou škodlivé pro většinu občanů této republiky. Všimněte si že:
1. Spoluúčast jednotlivých lidí na zajištění zdravotních a sociálních služeb roste.
2. Kvalita těchto služeb v nejlepším případě neroste.
3. Schodek rozpočtu nijak znatelně neklesá.
19. 04. 2011 | 09:06

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem řadu příspěvků, které neměly nic společného se záměrem těchto stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
19. 04. 2011 | 10:10

Tereza napsal(a):

Standardy péče

Můj partner pracuje ve zdravotnictví, zabývá se vykazováním péče, smlouvami se ZP apod. Ve zdravotnictví jsem také pracovala a tak si troufám tvrdit, že o tom něco málo vím. A proto říkám, že je nutné nastavit standardy péče, ale samozřejmě to musí udělat někdo, kdo bude schopen vzít v potaz zdravotní i ekonomické hledisko. Když uvážíme, že ve stávajícím systému zdravotnictví je práce, tedy jednotlivé výkony, ohodnocena naprosto podprůměrně, nemocnicím chybí peníze na investice a zdravotnictví funguje jen díky tomu, že jsou podhodnocené mzdy pracovníků (nejen lékařů a sester, ale i administrativního zázemí). Je jasné, že tento stav je dlouhodobě neudržitelný.
Při stanovení standardů péče se mohou stanovit i nadstandardy, které budou zvlášť placené, např. zde se nabídne prostor pro komerční zdravotní pojištění.

Na druhou stranu to, co se děje vůči zdravotně postiženým v této zemi považuji za naprosto nemravné. Zaměstnávání těchto lidí je naprosto minimální, řadu jich ještě tak zaměstnavatelé okradou, přístup ZP je také tristní. Vím o případu muže, který do svých 35 let pracoval, pak měl pracovní úraz a po půl roce mu revizní lékař sdělil, že je zdráv a žádnou další rehabilitaci nepotřebuje, přestože ten člověk nemohl pořádně ani hýbat rukama. Vyspělost státu se také pozná podle toho, jak k takovým lidem přistupuje a jak s nimi pracuje.
Bohužel náš systém nahrává tomu, že lidé, kteří jsou zdraví, mají všechny končetiny funkční, ale např. si vylévají mozek alkoholem, dostanou ID a jsou zajištěni, skuteční invalidé často bojují alespoň o částečný ID. Zdravý člověk má pracovat, o tom žádná.
19. 04. 2011 | 10:36

Koleda napsal(a):

Béda:
Ono nejde ani tak o komunistickou diktaturu jako o to, že ruku v ruce s ČSSD budou rozdávat. A pokud bude mít levice ústavní většinu, co takhle zákony jako např. v Maďarsku (např.tiskový)?
Jsem ročník 45, nikdy jsem nebyl v KSČ, ale dobře si jejich praktiky pamatuji. Ne Dolejš, ale soudružka Semmelová je jejich skutečný představitel. Takže i já nemám z komunistů vůbec radost a bojím se, že ČSSD se po volbách s nimi spojí a to bude teprve rodeo.
19. 04. 2011 | 11:20

Kuehnle, Kopp und Kausch napsal(a):

Hoven a Jouda:
S těmi reformami to vidím také tak, že pro začátek by mohlo stačit přestat krást, uplácet a "optimalizovat" daně. Kdyby se k tomu připjila ta solidarita a okřenilo se to trochou zdravého rozumu, byl by to fakt pokrok. Potíž je, že ODS nic takového nechce (a docela zřetelně to dává najevo), zatímco ČSSD sice mluví jako kniha, ale také buď nechce, nebo neumí (a snaží se to najevo nedávat). Tak mi povězte, co s tím, když je víc než jasné, že ostatní partaje v parlamentu jsou úplně k ničemu a ty mimo něj jakbysmet.
19. 04. 2011 | 11:22

medsof napsal(a):

... článek by to mohl být zajímavý, kdyby nebyl postaven na lžích a nesmyslech:

Lež 1: "Skutečnost, že ve světě se prakticky nikde penzijní fondy neosvědčily..." Důkazy???

Lež 2: "Standardy jsou zvláštní věcí. Nedávno je popsal jeden lékař. Bude-li občan chudý, bude mu operován žlučník tradičně a nikoliv laparoskopicky...." To je celá argumentace? Jaká je alternativa? Osvědčilo se snad něco jiného než standardy ve světě?

Nesmysl: "... se jedná o hluboké nesystémové změny, které povedou k narušení celého sociálního systému."

Asi to autor myslí dobře. Tímto článkem si však dobrou službu nedělá.
22. 04. 2011 | 04:25

1234 napsal(a):

hoven napsal(a):
al jouda,
jasně se ukázalo a ukazuje, že reformy potřebujeme. bez nich není možný udržet financování základních veřejných služeb a stát dříve nebo později zbankrotuje. . socani korupci neomezí. jednak proto, že omezit korupci je velice težký a teměř nemožný a za druhý socani během sve osmileté vlády ukázali, že korupci umí akorát prohloubit. a nevěřim, že by najednou procitli a změnili se vzhledem k tomu, že tam jsou furt jedny a ty samý lidi.

Jasně se ukázalo, že potřebujeme totálně ožebračit lidi, aby zbylo v pokladně na nejrůznější privátní zájmy a mohly odtékat peníze mimo rozpočet. Nás přece tu a ta stovka nebolí a stát jako celek už vůbec nebolí, když pustí tu a tam korunu navíc. Krade se jako za socíku a vy jste pro. Nějaký papaláš si za ty korunky navíc pověsí na Mercedes značku 1111, či dostane botičky od Diora. A to jsou ty hodnoty, které tady tvoříme...

V tom případě by byl nejlepší bankrot. Ať jdou do háje všichni. A kdyby všichni utekli i s nakradeným? Výborně, a hlavně ať už se nevrací (i se svým kradogenopotenciálem... )
Jednou to snad musí skončit, nebo dětem poradím, ať se odtud vystěhují... Já už jsem na to asi holt stará...
22. 04. 2011 | 10:27

camponotus napsal(a):

Pozoruji dvacet posledních let jistou zákonitost, že pravici volí zejména dementní důchodci, ti, kteří pak na to nejvíce doplácejí, ale aspoň jich pro nedostupnost zdravotní péče ubyde.
Je to v podstatě marxistická spirála vývoje, co pravice napáchá, levice dorazí a tak to jde až do úplného konce, kdy se obyvatelstvo, pokud ještě nějaké zbyde vzbouří a zavede nesametovou revoluci, která ty žalostné zbytky rozkrade a tím se přejde na samý začátek prvobytně pospolného stáda s holým zadkem.
24. 04. 2011 | 15:26

Renča napsal(a):

Nejhůře ve zdravotnictví. Posílit všemoc pojišťoven, které nedávno chtěli zrušit, posílit tunel IZIP a dát jej na každou poštu, ať miliardy letí. Smyslem je, aby pacient udával svého doktora. Typicky české. Primární péči nadále zajistí soukromí lékaři ze svého rodinného rozpočtu, již 20 let žádná změna. Nemluvím již o anonymním hodnocení lékařů, není nic odpornějšího a více ponižujícího. Nezákonnost. I kdybych mohla někoho anonymně osočit, neuchýlila bych se k tomu. Oni mohou, dělají to a nemravný systém jásá.
28. 04. 2011 | 13:01

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy