Vyšetřování nezačalo. Zapomeňte!

03. 02. 2012 | 15:15
Přečteno 4745 krát
Před několika měsíci prohlásil prostořeký místopředseda vlády Schwarzenberg, že ČEZ financoval všechny parlamentní strany. Jeho výrok zapadl v záplavě mnoha dalších.

1. února t.r. zveřejnila MF dnes obsáhlý materiál, který zčásti rozkryl způsob privatizace Škody Plzeň. Naznačil také roli tajemné skupiny Appian, vazby na Mosteckou uhelnou společnost, ale i zakázky pro ČEZ a Pražský dopravní podnik či České dráhy. Pro zasvěcené nic nového.

Reakce České televize? Žádná. Reakce parlamentních stran? Žádná. Reakce prezidenta republiky? Žádná. Reakce vlády? Žádná. Vyšetřování nezačalo. Zapomeňte. A tak se jenom ptám. Není náhodou nečinnost a mlčení jistá forma spoluviny? Chcete další příklady pumpování veřejných zdrojů a nemravné správy země?

Stačí se podívat na hospodaření mnoha státních institucí, ale i dalších firem s účasti státu, na většinu velkých veřejných zakázek, na manipulace s dotacemi, na tisíce účtů v daňových rájích. Zbývající si doplňte sami. Přemýšlet o naději pro budoucnost je s touto zátěží více než obtížné. Slováci se bouří proti své Gorile? A co my? Necháme se dále opájet tím, že se nás nic podobného netýká?

Podle Nečase, Klause a Kalouska jsme přeci pašáci. Pryč s Evropou, pryč se všemi kverulanty a kritiky! A když dojdou prachy, tak se přiškrtí další kohoutky. Nemravnost nemravná je, že se tak děje i na úkor těch skutečně nemohoucích a potřebných, včetně postižených dětí. Očekáváte od svých vládců pokání či alespoň stud? Kdepak. To spíše vyhrajeme mistrovství světa ve fotbalu.

Nezbytným krokem k možné nápravě musí být uvědomení si reality a vyvození konkrétní osobní odpovědnosti jednotlivců za zjevné lumpárny. Vše ostatní je blud a klam. Heslo pro příští volební kampaň všech parlamentních stran by tedy mohlo znít takto – „Vyšetřování nezačalo, zapomeňte!“ Jedině tak mohou přežít.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Postní pokrm & kulatý roh napsal(a):

Zastupitelkou Plzně je za vaši stranu (mimo jiné) Věra Tydlitátová. To úplně postačí k tomu, abych vše, co řeknete, napíšete, či jakkoliv jinak presentujete, bral s maximální rezervou a přistupoval k tomu a priori odmítavě, stejně jako v případě kteréhokoliv člena vaší politické partaje. Lituji.
03. 02. 2012 | 15:24

Vlado napsal(a):

Pane Havlík slovní apel na zainteresované orgány asi opět žádné výsledky nepřinese. Jen ten národ v podhradí je dalšími a dalšími zprávami o korupci a nezodpovědném hospodaření se státním majetkem soustavně přiváděn do beznaděje. To však neznamená, že by se ty zprávy neměly dostat na svět a nemělo by se o nich psát.
03. 02. 2012 | 15:30

Tetanovka napsal(a):

pak se divíte, že naši politici nechtějí, aby jim do toho jejich hospodaření viděli z Bruselu
03. 02. 2012 | 15:43

Eleshar napsal(a):

"Reakce České televize? Žádná. Reakce parlamentních stran? Žádná. Reakce prezidenta republiky? Žádná. Reakce vlády? Žádná. Vyšetřování nezačalo. Zapomeňte. A tak se jenom ptám. Není náhodou nečinnost a mlčení jistá forma spoluviny?"

Ano je. Četl jsem jistého středověkého arabského filosofa, který říkal, že pokud lid má *možnost* svrhnout zločinného vládce, tak lid na toto svržení nemá *právo*, nýbrž POVINNOST - nesvrhnutí takového vládce (když je možnost) označuje za hřích.

Je třeba je rozdrit.
03. 02. 2012 | 15:45

vasja napsal(a):

A reakce Dr. Zaorálka, Dr. Haška, Dr. Sobotky? Taky žádná.
A Respekt taky mlčí.
03. 02. 2012 | 16:05

mb napsal(a):

Přemýšlet o naději pro budoucnost je s touto zátěží více než obtížné

jak jste to rozjel, takové to je/bude ...

Nezbytným krokem k možné nápravě musí být uvědomení si reality a vyvození konkrétní osobní odpovědnosti jednotlivců za zjevné lumpárny.

rozhodně souhlas ... A JAK SE TO DĚLÁ ... ???
03. 02. 2012 | 16:05

Marcus Agrippa napsal(a):

Tetanovka:
přesně. Jejich argumentace o ztrátě suverenity, znamená panický strach z jakéhokoliv dohledu. Čechy si dokážou zpacifikovat sami formou chléb a hry, ale Brusel by byl tvrdší oříšek.
03. 02. 2012 | 16:06

MirekS napsal(a):

Dospělost této společnosti se pozná až ve chvíli, kdy společnost vystaví panu Kalouskovi a jemu podobných složenku za jeho vládnutí podle vzorce:

S = C/L/P/*T, když

S ... částka na složence
C ... celková výše veřejného dluhu
L ... počet let novodobé demokracie v ČR a ČSFR, ve kterých dluh vznikl
P ... počet poslanců, senátorů, včetně prezidenta
T ... součet let stráveńych ve vládních a sněmovních funkcích

To by asi pan Kalousek a spol. koukali, co by na složence na ně vybaflo za částku.

Zdraví

MirekS
03. 02. 2012 | 16:11

Koplkop napsal(a):

Marcus Agrippa
Prosím dejte mně vědět kdo by tam na ně dohlížel z toho Bruselu. Třeba mně napadá pan Jiří Havel. Nebo jiní naši europoslanci dosazení vlastními stranami. Ti by to dali u nás dopořádku?
Nebo by jste chtěl dohled jiných evropských zemí? Vy toužíte po dohledu Německa? Víte co znamená dohled velké mocnosti nad malou zemí?
Pokud chceme být samostatní tak si to tady musíme uklidit sami. A to myslím samostatní klidně i v rámci EU. Rozumné EU.
03. 02. 2012 | 16:20

Pepa z depa napsal(a):

Milý pane autore, již pláčete nad rozlitým mlékem a teď již zástupci Národní rady zvolené demokraticky na celostátní konferenci HV podali na patřičná místa. Ano je to přesně to, co požadujeme a proto dnes mezi 9-10hod. byla na hradě v kanceláři prezidenta podáno usnesení celostátní konference Občanských hnutí, iniciativ, sdružení a jednotlivců, které bylo znova přijato demokratickou volbou. V podstatě se tam hovoří o požadavku na demisi vlády a jmenování vlády odborníků, zahájení příprav na spravedlivé volby, myšleno přímou demokracií a opuštění tedy vlády a moci politických stran, dále uzákonění referenda, zastavení církevních restitucí, zastavení penzijní, sociální, zdravotnické a školské reformy, odvolání podpisu na smlouvě ACTA, která zavádí cenzúru na internetu. No a součástí je i termín a to, že do jednoho týdne po jmenování dočasné úřednické vlády odstoupí prezident Václav Klaus pro ztrátu důvěry. V neposlední řadě, je zde i termín plnění požadavků občanů ČR a to do konce měsíce února t.r. a u bodů 3. a 7. v termínu možného plnění. No a to je jen začátek zahájeného procesu na vybudování občanské společnosti. Při nesplnění výše uvedených podmínek jsou občané ČR připraveni vystoupit v celonárodním odporu dne 15.3.2012 v ulicích a na náměstích v Praze a dále již vybraných centrech, kterých ale horem pádem přibývá jako much slétajících se na med, který zde snad ještě zůstal po jejich snůšce po celá desetiletí. No a k tomu nám nikdo jiný nepomůže než vykořisťovaný lid a pracující inteligence. Prostě toto usnesení dostane ještě vláda, sněmovna a média. Možná to již mají na přijímacích kancelářích či podatelnách. Prostě ta vaše neskutečná neschopnost něco vyřešit v rámci vám postoupené moci a vlády je neskutečná a občany ČR to přestalo bavit a rozhodli se, že svoji moc a vládu přebírají se vší parádou a to i nenásilně dle svého práva dle ÚSTAVY ČR A LPSO. Prostě nastává ta avízovaná hedvábná změna. Děkujeme za pozornost, toto je oznámení JUDr. Josefa Hörla, člena Národní rady. A jistě si mne pamatujete jako Pepu z depa.
03. 02. 2012 | 16:25

Občan napsal(a):

Když to tak již řadu měsíců čtu, čím dál tím víc se se pokládám na myšlénku "Co von všechno ten Roman a na koho ví?".
Protože kdekdo pokřikuje, že ČEZ cosi a Roman cosi, aniž by předložil cokoli konkrétního. Taková dost typická obrana útokem, protože hrozí provalení nějakého opravdu velkého průs...švihu a všichni se hodně bojí jeho dopadů.
A protože se mocenské a lobbyistické partičky zjevně hodně bojí, tak pár spřátelených partiček zavrtí psem, plebs se chytne (protože Romanovy odměny a podíly zcela oprávněně nadzvedly mandle dost lidem, je to snadná kořist) a průšvih zůstane zcela nebo víceméně mimo pozornost.

Rovněž je zajímavé, že investigativci vůbec nevěnují pozornost pravděpodobným skutečným aktérům, ale pouze Martinu Romanovi. Přitom zrovna Appian, který je s vysokou pravděpodobností významným mocenským hráčem, je tím, kdo by měl být především rozkryt. Ale ono nic. Ono je úplné ticho po pěšině.

No nic, jdu zas o dům dál, hezky si tu povídejte :o)
03. 02. 2012 | 16:29

olo napsal(a):

Kdo o této špíně ví a zná tak to musí pochopit a vzít si příklad od ODS jak to dělají a dělali, když chtěli se dostat k moci a zlikvidovat soupeře, nepřátelé ve vládnutí a svém obohacování. Je to dost jednoduché: psát o tom stále, psát, psát, psát až už to bude tak hrozné, že se s tím bude muset někdo zabývat!! Vždyť i lež stokrát opakovaná se stává pravdou a ODS to věděli a ví. Jen na to nemají teď moc času a nemůžou si toho moc vymyset na druhé a tak jen své kamarády rachle upichují kam se dá. Jsou už zalité máslem, ale to jim nevadí, ale zase kamarády převedou na lukrativní místa ve svůj prospěch. A potom by mohla být možná naděje na to aby to schytal každý kdo kradl peníze našeho lidu a nám předkládal a předkládá účty na splácení jejich rozkrádaček dluhů!!!! Tutlají to!
03. 02. 2012 | 16:39

Admirál napsal(a):

Ano, financování politických stran to bude ten pevný příklop nad dusícím se Českem. Tam je ten zakopaný pes. Do toho, kdyby se pořádně zťouralo, tak by muselo jít sedět hodně polistopadových vrcholných politiků. A těch dalších, co se na tom přiživili.

Jenže ono se do toho nešťourne. Nejsou lidi.
03. 02. 2012 | 16:39

Admirál napsal(a):

Občan - co ví Roman? Ten ví zřejmě vše podstatné. Proč si myslíte, že se sešli na jeho jachtě v Toskánsku ti naši pánové politici? Řekl bych, že se tam financovalo...
03. 02. 2012 | 16:44

S.Š. napsal(a):

vasja :
Ale kdepak, Respekt rozhodně nemlčí, pohleďte :
"Kalousek to rozhodne", 6. 11. 2011
"Švýcarské forndy a česká policie", 14. 11. 2011
"Mostecká uhelná v mlze", 17. 11. 2011
"Jak se kradly doly", 20. 11. 2011
"Nebezpečné známosti dr. Grygárka", 11. 12. 2011
"Mostecká uhelná nás zase dohnala", 27. 12. 2011
"Proč je Roman stále v čele ČEZ" a "Roman na pokračování", 15. 1. 2012
"Nevyšetřili, neřeknou proč, ale věříme jim", 18. 1. 2012
P.S.: Zakopaný pes rozhodně nebude v Respektu.
03. 02. 2012 | 16:46

JF napsal(a):

oligarchie je politickó-ekonomická elita v jednom. V tradičních společnostech je ekonomická třída a třída politická oddělená. Ale jak to řešit ve společnocti, kde ekonomická třída byla rozprášena. Otázka obnovy ja nápravy je otázka jak to udělat jinak. Ale podstata je podobna tomu kdo je v politické funkci a koho toto osazenstvo "přitahuje". Dle mého názoru Klaus je sociopat a "přitahuje" v podstatě podívné typy. (psal jste v rámci ODS) Otázka tedy je jakým způsobem se má politická elita udržovat ve zdravém stavu. Co je klíčem pro výběr správných osob, které zprostředkovaně budou zdravě působit i na vznikající či etablující ekonomickou vrstvu. Předpokládám že pitomcovy (nabízí se mnoho příkladů) jsou v podstatě miliardy v caschi k prdu, protože neví jak s nimi rozumně naložit (např. má je jen uložené na Kajmanech) Je to asi dost o socilologii a sociální skupině.
03. 02. 2012 | 16:48

kelt napsal(a):

To koplkop,
beru Vás za slovo ohledně toho domácího úklidu.
Kdysi na těchto stránkách jeden trouba neustále mlel o tom,že hospodaření státu je obdobou hospodaření rodiny.
Mně se to hodí,co by oslí můstek-ve fungující rodině jsou domácí práce rozděleny a v domě kde bydlím s dalšími pěti partajemi visí na chodbě harmonogram,který se nikdo neopováží porušit.
Ve /fungující/ rodině se nekrade,v domě kde bydlím,se neztrácejí kola z chodby.
V tomto státě je rozkrádání veřejného majetku národním sportem,čím výše postavený funkcionář až po členy vlády rostou objemy odkloněných peněz.
Kradou i policisté a to v nemalém počtu.
Pokud se objeví po vyšetřování švýcarské justice ukradených 12 miliard na šv.účtech,tak naše vláda boje proti korupci dělá rok a půl mrtvého brouka a pokud by to nerozmázl tisk ,tak by to šlo pod koberec.Důvodem zřejmě je,že v té zlodějně jedou rukou společnou a nerozdílnou i ti momentálně u moci,nebo jejich sponzoři-už se stahuje smyčka kolem Romana.
Takže na otázku,kdo by měl ten domácí uklid řídít a provádět bych se rád od Vás dočetl.
Děkuji předem.
03. 02. 2012 | 16:51

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

Pepa z depa
Jen aby nás Klaus nepřekvapil, nezinscenoval demisi vlády a nenajmenoval "vládu odborníků" podle jeho představ.

předseda vlády Weigel
ministr vnitra Jakl
ministr propagandy Hájek
ministr financí Schwarz
ministr hospodářství Ševčík
ministr zdravotnictví Šťastný
ministr dopravy Dvořák
ministr války Macek
ministr školství Železný
ministryně kultury Bobošíková
ministr zemědělství Stráský
ministryně bez portfeje Němcová

Máte někdo lepší kandidátku?
03. 02. 2012 | 16:55

DF napsal(a):

Není to tak složité stačí se zeptat Brože pane Občan.
"Škoda by mohli být i jejími majiteli, by mohlo zákazníky k tomu, že by svůj vztah se Škodou přehodnotili ......".
Pan Brož obávající se negativních reakcí v době kdy pan Roman tvrdil že nikdy ale opravdu nikdy Škodovku nevlastnil.V tu dobu to odpřisáhnul a pan V.K. také a to s podílem 66% advantage Roman.
No a nyní se všichni diví že Švýcaři jsou Švýcary a pouze mlčení je zárukou politického úspěchu von na to ten plebs zapomene.
03. 02. 2012 | 16:55

Analytik napsal(a):

O čem se nepíše, to se nestalo.
Možná se jednou při domovní prohlídce zatčeného korupčníka najde velmi dlouhý seznam dotovaných politiků a mediálních šéfredaktorů.
Jak je zvykem, seznam zmizí navždy v policejním trezoru, ale pár tisíc vlivných papalášů bude mít pěkně dlouho staženou řiť.
03. 02. 2012 | 16:58

kelt napsal(a):

To .Šašek z Jiíhlavy,
chybí:ministr zahraničí Zahradil
ministr životního prostředí Tykač
03. 02. 2012 | 17:08

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

kelt
Já věřil, že to dáme dohromady! Teď ještě stínový kabinet, kdyby mu to neprošlo.
03. 02. 2012 | 17:25

pragmatik napsal(a):

Přátelé, buďme rádi, že se pravdu nikdy nedozvíme. Nakonec by se mohlo ukázat, že jsou čistí jenom komunisti a to by mohlo některé z nás zmást. Lepší je nic nevědět, no nemám pravdu?
03. 02. 2012 | 17:45

melčákova pohanka napsal(a):

Šašek z Jihlavy. To školství mi nesedí,protože Dobeš je nejlepší ministr od převratu, podle Klause.Ministra války bych nechal Sašu,Macka bych přehodil na kulturu-zkušenost s knižním velkoobchodem,ministr spravedlnosti-Tluchoř,vnitro bych dal Bátorovi a policejní prezident Bárta. Zatím takto z mého pohledu. Jo ombudsman-Řápková. Lidí je mraky!!!
03. 02. 2012 | 17:48

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

melčákovga pohanka
Jo, to by šlo, hlavně ta silová ministerstva je třeba řácky ošetřit, až Klaus vyhlásí stanné právo. Bártovy zálohy se busou hodit.
Klaus internet nemá rád, ale jeho pacholci mu budou referovat a on nás převeze a tu vládu nakonec vyjmenuje. Hlas lidu, hlas Boží, nejangažovanější a nejchytřejší lidé z blogů Aktuálně cz. designovali vládu národní spásy a my, Klaus Václav I., z boží vůle BÁŤUŠKA CAR jsme se podvolili vůli lidu.
Ode dneška přejmenovávám Aktuálně cz na Včera, dnes a zítra, správkyni blogů jmenuji paní Bobošíkovou a sídlo mých lidových poradců bude na Pangráci, na malém vršíčku. Howgh!
03. 02. 2012 | 18:04

Koplkop napsal(a):

Kelt
Já si myslím, že jsme ve shodě. Úklid si musí provést sami ti, co v tom domě bydlí. Nebo Vy chcete aby u Vás uklízeli sousedé z vedlejšího baráku?
03. 02. 2012 | 19:09

český maloměšťák napsal(a):

"...A k tomu aby byli vydáni a voleni starší ze všech obcí, panských, rytířských, městčích i robotěncuov, aby věrně způsobili ty věci chudým i bohatým, a spravedlivě, jakž na koho sluší, rozdány a rozděleny byly, aby nižádný sám sobě nebral, ani co kdo zachoval. Jestli pak že by co kto vzal neboli zachoval, a to bylo usvědčeno dobrejm, svědomím, k tomu takovému chtěli by popraviti, k jeho hrdlu i k statku, buď kdož buď, žádných osob nevynímajíce, jakožto k zloději Božímu a obecnému, jakož se jest stalo Achanovi pro čepici dcer královských a pro plášť, neboli jinou smrtí, buďto kníže, pán, rytíř nebo panoše, měštěnín, řemeslník nebo sedlák, ižádného nevymlouvajice ani k vosobám hledíce a zříce, s pomoci Boží takovým činiti nad nimi pomstu.

Dále sváruov, křikuov a potrhání aby žádných nebylo u vojště ani mezi námi.

Jestliže by kdo koho bil, ranil, ochromil nebo zabil, buď nad ním pomštěno podlé zákona Božího, jako Pán Buoh dopustí, žádného nevyměňujíce ani k vosobám zříce.

Dále vězte, že kdo by se kolivěk kradl nebo šel nebo jel aneb vezl od nás z vojsky, když bychom polem táhli nebo leželi, bez odpuštění staršich jmenovaných svrchu, a znamení jistého nebude míti, buď kníže, pán, rytíř, panoše, měštěnín, řemeslník nebo robotěž nebo kterýžkolivěk člověk, a byl by popaden, že chtí k jeho hrdlu i k statku popraviti jakožto nad zlodějem nevěrným, jenž se krade od pře Boží a věrných bratří..."

/Z Žižkova tkzv. Vojenského řádu - cca 500 let starého/

Pokud někdo ukrade třikrát po 6 tisících kačkách - má jít podle nových návrhů "protikorupční vlády zákona" - do basy.
Pokud někdo ukrade několik milionů nebo miliard - je pozván na Hrad.

Dámy a pánové - až zase budete výt o nepřizpůsobivých - jak je třeba na ně uplést pořádný bič...nezapomeňte, že mezi nimi jsou sosoby, které umějí také číst a myslet.

No nic - já jen že už ten bratr Žižka psal " všem stejně".
Tak aby náhodou pan Klaus za čas nezval na rauty i ty s tou mačetou a jim podobné...z logiky věci by to mělo hlavu a patu.

Je to zde fakt tak absurdní - že by to za Jakeše nevymysleli. Takhle zrelativizovat vše, co kdysi bylo Čechům, Moravákům a Slezanům svaté....to je tedy hiusarský kousek.

Maucta.
03. 02. 2012 | 19:25

Tetanovka napsal(a):

Šašku z Jihlavy, v té Klausově vládě chybí Bátora - ministr školství? Nebo jenom ideolog bez portfeje?
03. 02. 2012 | 19:34

český maloměšťák napsal(a):

Šašek z Jihlavy
Ještě Hasenkopf - ministr pro svobodu verbálního projevu
A Bendl - ministr pro všecko
03. 02. 2012 | 19:39

jin napsal(a):

Všechno vyřeší všemocná ,neviditelná ruka trhu a její vlastní sestra KORUPCE !!! V.K.
03. 02. 2012 | 19:42

pepa napsal(a):

Čvachty a kecy na blogu nic nestojí, ale podat tr.ozn. na úřední osoby a požádat o pomoc EU a OLAF, jinak rakovina z Čech zachvátí Evropu.

Máme dostatek kvalitních lidí, kteří práci OLAF vykonají, ale soudci jsou nekvalitní podvodníci obchodující se spravedlností.

Tady je nutné požádat o velikou pomoc čestných soudců z EU!!!
03. 02. 2012 | 20:27

melčákova pohanka napsal(a):

Šašek z Jihlavy. Marek Benda-velvyslanec v KLDR.
03. 02. 2012 | 20:28

site napsal(a):

Se seznamem ministrů nesouhlasím, i když všichni jsou mimořádně kvalitní. Ovšem zcela opomíjíte, a zřejmě z velezrádných důvodů, či z důvodů tak či tak obdivu k Bruselu, rodinné příslušníky Ing.Klause. Paní Klausová je snad vosk? Mnohokrát jsem ji viděl v televizi vynikajícím způsobem koučovat myšlení nejrůznějších shluků poddaných. Pan V.K. žuňo, také vedle gymnázia, které z čehosi obnovil, dokáže managovat cokoli, jistě i s několika prsty v nose. Pak druhý syn, jejich manželky, snad i nějací vzdálenější příbuzní..
Jen prosím abyste se neunáhlvali. Tady vidíte, že váš výběr je úsměvný, a já musím zdvihat obočí v šíleném tempu. To nemluvím o tom, že se mračím.
Takže pozor!
P.S. kde je Knížák, ptám se
03. 02. 2012 | 20:44

melčákova pohanka napsal(a):

site. Samozřejmě se s rodinou Klausových počítá.Vedení ČEZU a Temelína a rektor UK. A pan VK povede novou stranu směrem z Evropy.
03. 02. 2012 | 20:54

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

site
Knížák právě perlil v Hydeparku a já nejsem momentálně schopen slušnou formou své dojmy komentovat, aby mě pan Stejskal nevymazal. No, pokusím se: Takového hajzla aby člověk pohledal!
Co se týče rodi ny Klausovic: To víte, že jsem na ně nezapomněl, ti jsou připraveni v záloze, až bude dokonáno jest.
03. 02. 2012 | 21:02

site napsal(a):

Šašek z Jihlavy :
musím důrazně odmítnout, aby se s rodinou pana inženýra počítalo v nějaké záloze, když vždy jdou v čele. Například že není nic falešnějšího než jeansová bunda, nebo že plastová lahev je levicová, to všechno objevil pan inženýr jako první.
opět zdvihám obočí a nevěřícně kroutím hlavou
03. 02. 2012 | 21:12

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

Melčákova pohanka
Chudák Marek, sebrali mu JUDra a teď byste ho obětoval těm neznabohům, přesněji řečeno jinověrcům. Vždyť oni vyznávají svá vlastní božstva a Marečka by mohli odmítnout, je katolík. Tam bych poslal Kamila Janáčka, jestli víte o koho jde.
03. 02. 2012 | 21:12

melčákova pohanka napsal(a):

M.Knížák-ministr pokory.
03. 02. 2012 | 21:12

Silvie napsal(a):

On to pan Havlík dá s Babišem jistě do pořádku, není-liž pravda?!
03. 02. 2012 | 21:14

melčákova pohanka napsal(a):

šašek. Já mám u něj podezření,že je bratrem toho chlapce,jak tam teď vládne,tak proto. Všimněte si té podoby.
03. 02. 2012 | 21:15

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

site
Nabízí se ještě možnost, a sice rezervovat jim pavilon v jihlavské zoo, hned vedle gibonů. Předplatil bych si permanentku. Jihlava by se stala hned po Praze a Českém Krumlově turistickou atrakcí.A Tomio Okamura by zajistil hojnou japonskou klientelu.
03. 02. 2012 | 21:17

Silvie napsal(a):

Šašku,

jestli bude Lívie kandidovat, tak ji speciálně kvůli vám dám svůj hlas. Hrozně toužím vidět, jak bude dělat Václav K. pokorný doplněk své manželce při mezinárodních návštěvách.
A jak bude první dámy provázet s nadšením po hradním skleníku a zeleninové zahrádce.
03. 02. 2012 | 21:18

Pepa z depa napsal(a):

Chlapi nechte toho, pan Šašek z Jihlavy položil otázku mne. A proto říkáme, že takto né. Naše zásada je začíti již od začátku demokraticky a to přímo, což znamená ZDOLA. No a tak já vám chlapi nevím, že se zase hrabete do VŮLE LIDU. Prostě lid si zvolí demokraticky a to nelze vůli lidu předem identifikovati, protože demokratické to bude v tom okamžiku, až to vodmávne většina a ta menšina se bude museti přizpůsobiti, já ale mám takové tušení, že se to těm elitám nebude ale nebude líbiti a těm miliardářům také né a mafie nevyjímaje. Asi LID tu menšinu nepotěší. Jedině, že by chtěli přemluviti někoho, aby šel za ně dostati tou žižkovskou kšiltovkou za ně. Jinak armáda, policie přísahali na oddanost lidu a ti se mohou jakémukoliv rozkazu, který je proti ústavě ČR vzepříti a neuposlechnouti a vlastně zakročiti proti nim, kdo tak nezákonný rozkaz vydal, že chtějí brániti té vládě lidu nevrátiti co jejich jest. Však oni musí sami stahnout ocas mezi nohy a zalézti a obávati se jest-li nebudou lidem odsouzeni za vlastizradu, velezradu a kolaboraci s cizí mocí a to ještě v organizovaných skupinách. Příkladů máte přeci dost, co taková Tymošenková, Mubarak, a proč my bysme je měli míti jako chovné. Vždyť padni komu padni je jejich heslo, že? Buďme rádi, že někteří již jsou po smrti a o to bude méně práce. No a tak jsem té zásady, když se někdo zeptá, tak mu chci v rámci svého vzdělání podati informaci čili radu. A to se snad smí v demokracii, že? No a jak byste to řešili vy, to také není k zahození nebo né? Hezký večer přeje Pepa z depa alias JUDr. Josef Hörl z moci občanských iniciativ HV a tudíž občanů ČR, člen Národní rady a ještě to vyšperkuji, s krví, jako má kníže. Pepa z depa.
03. 02. 2012 | 21:18

blazej napsal(a):

www.novinky.cz/domaci/258125-prece-nepodepisu-neco-co-prede-mnou-lezi-pet-minut-vysvetlil-necas-ceske-ne.html

http://special.novinky.cz/files/smlouva-o-stabilite-koordinaci-a-rizeni.pdf

Je to zase záměrně i eurojazykem nejasný, vše umožňující dokument, který dává pravomoci nezúčastněným stranám dohody, jako jsou různé orgány EU i mimo EU.
Bude asi vyžadovat řádně prostudovat odkazy v textu, aby se dalo zjistit, k čemu všemu se smluvní strany vlastně zavazují, i když jazyk, kterým je to napsáno, je tak obecný a výkladově volný, že asi k čemukoli, co komisi napadne.
Další věc je to, že se tam výslovně mluví v českém překladu o veřejných rozpočtech, což by znamenalo, že by se musela důkladně předělat ústava a do ní zavést, že stát omezuje ve smyslu smlouvy rozpočty krajů a měst a veřejnoprávních institucí, jako jsou univerzity, a nechává si je předkládat ke schválení a může do nich zasahovat, protože ty všechny spadají pod pojem veřejné rozpočty.
03. 02. 2012 | 21:20

site napsal(a):

Silvie :
kdyby byla zvolena Ing.Klausová za presidentku, co by byl potom pan inženýr? První muž, nebo první pán, nebo snad první inženýr? Každopádně by tady byli pěkně pospolu "nejvíc", jak pěkně poznamenal pan inženýr, když se ptal pěkně po zupácku koho má v jakési cimře oslovit jako prvního, aby náhodou nemluvil se šatnářem.
03. 02. 2012 | 21:26

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

site
V jihlavské zoo chybí gorila, bude potřeba se poohlédnout, na Slovensku už pořádají hon. Paní Livie se může zeptat příbuzných, že to nebude žádná sranda. Slováci jsou přeci jen ostřejší než my. V devětaosmdesátým to začalo v Praze, teď je na řadě Bratislava. Klaus s Mečiarem nás rozdělili, lov na gorilu nás spojí, alespoň co se týče likvidace škodné. Škoda, že místo Poispíšila nemáme Daniela Lipšice, to by nabralo jiné obrátky!
03. 02. 2012 | 22:27

ijn napsal(a):

Trestní podání na všechny poslance z PSP pro naplnění sk.p.záv tr.č. a odvolání = rozpuštění PSP. Nové volby a zákaz činnosti všech doposud veřejných činitelů PSP, Zahájíme vyšetřování politiků ČR i s Klausovo rodiny.
03. 02. 2012 | 23:28

Béda napsal(a):

p. Havlík,

vznesl někdo obvinění? Proč jste to neudělal vy?
04. 02. 2012 | 08:32

Občan napsal(a):

To site:

Zkuste se poptat Betky Windsorojc. Její manžel to zvládá docela dobře :o)
04. 02. 2012 | 09:22

ijn napsal(a):

to Beda

Tak podání spojíme a podáme to na všechny své poslance a uvidíme, nakolik je Roman silný v odkládání, jak Zemana usměrní a kolikrát se hradní pán přidá dehonestací justice, pokud něco Policie došetří, nedej bože justice odsoudí
04. 02. 2012 | 10:52

pepa napsal(a):

nejdůležitější bude odhalit tunel v ČEZu, zda tunel přes 100 miliard Kč lze zastřít? Cizí zdroje dosahují 200mld + nerozdělený zisk 136mld=336miliard Kč chybí za éru Romana v ČEZu 6x více než při nástupu!!!!!
04. 02. 2012 | 10:59

Presl napsal(a):

Havlíku, žádné vyšetřování tu nebude, alespoň do příštích voleb či převratu.
Jediné co může nastat že někdo nebude držet basu a začne hlasovat proti svým- potom žádná strana necítí povinnost mu dávat stranické krytí a zavřou ho- jenže to zas bude malá ryba nebo úplně nevinný, který kopal kolem sebe proto že nebyl u koryta
04. 02. 2012 | 11:05

Radovan napsal(a):

Lidé nejsou nespokojení na nejvyšší míru, mohu říct,že nespokojenst je už špička ledovce. tak se mi zda, že o tom neví ani vedení ČSSD a KSČM. Konečně na mailech běží text Holešovické výzvy k manifestacím a obnovení pořádku v naši zemi. Tato vláda by chtěla ještě všechno zprivatizovat, aby už to nebylo nic. Jen Sahara to ještě bez písku. Písek by odvezli na Bahamy. Mezi Koženým a Krejčířem a touto vládou velký rozdíl není. Všichni si přivalstňují náš společný majetek. Tomu se musí zabránit!
15.3 2012 má být ve všech městech manifestace a doufám, že to ČSSD a kSČM budou organizovat, jinak začnu pochybovat, že to myslí s lidmi dobře.
Lidé už nemohou ten sociální útlak vydržet. Jen kolik je týdně sebevražd, a to je prý svoboda a demokracie. Jaký ja pak rozdíl mezi pravicí a levicí. Připadáme se znovu jako disidenti, ale tohle jsme v roce 1989 nechtěli. Nechtěli jsme, aby se rozkradla celá česká republika. aby někteří měli miliony a ani se je nechtěli nechat zdanit, stejně nakradené.Máme tu africké poměry a naši šejkové se chovají stejně jako v Africe.
05. 02. 2012 | 10:56

Ing. František Kšír napsal(a):

Postní pokrm & kulatý roh, pane anonyme, jestli vám vadí tato paní, pak by mne opravdu zajímalo jaké osobnosti preferujete. Tato paní patří do té skupiny morálně silných jedinců, kteří se neohýbají podle toho co je v módě. Pokud vám jde o udržení současného systém, tak lituji, ale opravdu si nemáme co říct.
15. 02. 2012 | 16:52

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy