Dovolená bez moře III.

16. 07. 2007 | 00:12
Přečteno 7819 krát
Pan poslanec David Rath zaslal další várku fotografií z letní dovolené, o něž jsme ho požádali. "Před pár dny bylo v Krkonoších deset stupňů a pršelo. Teď na golfovém turnaji v Berlíně 35 stupňů. Teplotní šok, léto si s námi dost hraje," napsal mi v SMS David Rath.

Další jeho fotografie najdete ZDE a ZDE

Znovu prosím diskutující: pokud se Vám tento způsob komunikace nelíbí, přejděte na jiný blog. Děkuji.

Libor Stejskal, editor blogů

null
null

Výlet na krkonošskou Výrovku


Večeře v Peci pod Sňežkou


Prohlídka gotického hradu Kost při cestě z Krkonoš


Na pozvání německých přátel na golfovém turnaji u BerlínaKomentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Frankie napsal(a):

Pan Rath působí jako arogantni člověk,ale když ho vidím jak drží ty dítka, tak úplně jihnu. A ke všemu má ten obyčejný svetr. Idylka :)
16. 07. 2007 | 00:43

Tomáš Jedno napsal(a):

Kdyby pan poslanec neblafal bambulku panu Paroubkovi , tak bych ho stejně nemohl ani cejtit. Škoda , že to tomu Mackovi pořádně nesedlo. Přál bych mu takovou masáž každý ráno , než odejde z domova oblbovat lidi...
16. 07. 2007 | 02:26

Jirka Cech napsal(a):

Vudce se foti s detma v naruci? Warum nicht?
16. 07. 2007 | 02:46

Andy napsal(a):

No tak pánové, bez těch vulgarit. :) Ano, je to vypočítavý a poněkud průhledný tah pana poslance ve snaze zbavit se nálepky "arogantního necity", ale je věcí každého, jestli mu na to skočí.
16. 07. 2007 | 06:50

Karel napsal(a):

Respektive je věcí každého, jestli si nechá médii vnutit modrácké životní názory a ve společenském styku pak působit dojmem nevéprávnosti...
16. 07. 2007 | 07:08

boubel napsal(a):

jdu zvracet
16. 07. 2007 | 07:14

eStragon napsal(a):

Psali jste, že chcete zveřejňovat zajímavé fotografie pořizované zajímavými lidmi (přejdu to, že v tom případě by měli být ZA objektivem). Pokud jste fotoblogem pana Ratha nastavili laťku, pak nemůžu než doporučit, abyste pro příště hledaji zajímavější fotografie zajímavějších lidí...
16. 07. 2007 | 07:24

Václav napsal(a):

Ano, hezké, sentimentální, romantické...Příště nám jistě předložíte také fotky romské rodiny na dovolené. Jen doplněk. Automobilizmus denně způsobuje velký počet orgánově postižených. Mám obavy, aby vaše uveřejněné fotografie nezpůsobili nárůst duševních poruch. Tzn. zobrazovací metody nezjistí orgánovou lézi, jen postiženým nefunguje neuronální mozkový mikrosvět tak jak má. Prosím diskutující (slušně) o případné popsání psychického stavu své mysli po zhlédnutí fotografií zaslaných panem poslancem. Děkuji.
16. 07. 2007 | 07:55

AB napsal(a):

Už to, že pošle fotky do novin svědčí o jeho duševní roznováze:)))), komediant
16. 07. 2007 | 08:18

darkhalf napsal(a):

Zoufalství...zajímavé je, že to je pořád "David s dětmi"...a upřeně zírají do objektivu. Skvělé momentky...:o)))
16. 07. 2007 | 08:20

vodnář napsal(a):

Karlovi - Karle to je průser dnes je azurově modrá obloha nad modrou planetou. Komu to teď přičteš, kdo to zavinil ? Bože chraň nás rudé planety ( Marsu ) a těch co ji obdivují a chtěli by se s ní spojit. Přeji krásný a slunečný den a oprostěte se od " blbé nálady ".
16. 07. 2007 | 08:23

Helena napsal(a):

Jste idealni rodinka jenom vám nevěřím Helena
16. 07. 2007 | 08:31

Piotr napsal(a):

Vypadá to že RATH nemá blbou náladu...
16. 07. 2007 | 08:32

Martin napsal(a):

Ale no tak, pánové... Panu Rathovi byla nabídnuta příležitost k propagaci své osoby, tak se jí chytil. To je přece normální, ne? A jak už psal jiný diskutující, je jen vaším rozhodnutím, zda mu na to skočíte.

Mně to sympatické není ani za mák, hlavně díky osobě pana Ratha, ale co už... a na internetu je plno jiných, lepších stránek.
16. 07. 2007 | 08:44

Lukáš napsal(a):

Na všech je pan doktor. Neuvěřitelné.
16. 07. 2007 | 09:29

yony napsal(a):

klídek, Davide, těch pár rudolících, zvracejících, naštvaných a nešťastných pravičáků tě přece nerozhodí.... Vypadá to good dovolená..:-)
16. 07. 2007 | 10:16

Jarda napsal(a):

Pane Paroubku když takovýto populismus nezarazíte máte o jednoho voliče méně. Lze naítnout jeden volič, žádný volič.
Když to kamarád Rata smaže napíšu o tom extra chuťovku jinde.
16. 07. 2007 | 10:30

Jarda napsal(a):

Když byl Davídek svazák, jeho strýc (člen ODS) zašel za předsedou ODS (Klaus) a promlouval o Davídkovi. Že by pro začátek polilické kariéry mohl začít jako předseda mladých konzervativců. Klaus Davídka přijal a po asi dvou minutách ho vyrazil.
Zlí jazyové tvrdí, že dva stejného charakteru se nesnesou. Davídek byl vyobcován. Tak se stal předsedou lékařů. Přišel Jirka a David se dvěma ženama a dětma napsal Jirkovi, že bez něj volby v Praze nevyhraje. Sta se ministrem a později poslancem. Tam se rpozvinul jeho talent říkají mu "praseratata". Volby v Praze Rat prohrál a teď chce ukazovat slušnou socialistickou rodinku. Čert aby se v něm vyznal. Ale kariera nade vše.
16. 07. 2007 | 10:43

Anitiods napsal(a):

Vsechno lepsi nez ODS.
16. 07. 2007 | 10:48

JARDA napsal(a):

Pro šéfa Aktulně: Co to je za editora, terý odhání lidi, když z lidí je lépe placená reklama. BEZ LIDÍ CO VÁS ČTOU JSTE BEZ PRÁCE, NEBUDE REKLAMA, NEBUDOU PENÍZE, NEBUDE PRÁCE. POŠLETE EDITORA TOHOTO BLOGU NA PRACOVNÍ ÚŘAD V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ ABY V BUDOUCNU JSTE TAM NEŠEL SÁM.
16. 07. 2007 | 10:48

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Jardo,

dovoluji si Vás upozornit, že psaní příspěvků velkými písmeny je v rozporu s Kodexem diskutujících http://blog.aktualne.centru...

Pokud se to bude opakovat, budu - ač nerad - nucen Vaše příspěvky mazat.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 07. 2007 | 11:14

Darrell napsal(a):

Tomáš Jedno: poradne pres drzku si zaslouzi spise lide jako Vy. Opravdu si neplete soucasnou situaci s padesatymi lety minuleho stoleti? Jiste byste byl skvely komunisticky prokurator :))
16. 07. 2007 | 11:45

Žižka napsal(a):

Pane doktore,
tohle je myslím ta nejlepší psychoterapie pro naše bližní postižené modrým zákalem mozku.
Jinak normální fotky normálního táty s normálníma děckama. Co víc potřebuje normální člověk ke štěstí? Že by se pod modrým zákalem skrývala normální závist?
Hlavní je, že kluci budou moci po letech vzpomínat, jak si se svým perfektním tátou užívali.
16. 07. 2007 | 11:54

boubel napsal(a):

Jarda má pravdu. Tebhle blog se může líbit jen několika zabedněncům, kteří tu zabloudili z Novinek.
16. 07. 2007 | 13:07

jakub napsal(a):

To: Žižka. Normální fotky normálního táty s normálníma děckama. Co potřebuje normální člověk ke štěstí? Třeba mít sebou na dovolené svoji ženu. Nebo milenky?
16. 07. 2007 | 14:45

jakub napsal(a):

Oni jsou v té naší české politice nějak všichni normální. Normálně kradou, šmelí, zneužívají pravomoce, využívají imunity ke trestným činům a normálně žijí dvojím životem. Děti normálně vyvezou bez mámy na české hory a pak jedou s milenkami k moři. Jsou bezvadnými otci, protože čas, který by mohli dát dětem propeleší s sekretářkami, tlumočnicemi a stranickými kolegyněmi. Pane editore, můžete opět vymazat můj příspěvek. Pohanil jsem všechny české politiky a to se nedělá.
16. 07. 2007 | 15:01

bara napsal(a):

Pane Stejskale,
nejste vzdycky stejne dusledny pri psani velkych pismen a mazani vulgarit,ze?

http://blog.aktualne.centru...

V teto diskuzi jste nebyl ani jednou.

Hezke, i kdyz horke odpoledne.
16. 07. 2007 | 16:07

jakub napsal(a):

Byl jsem dovolená bez moře II. Zmizela má odpověď pro někoho kdo měl něco jako M4...
16. 07. 2007 | 17:31

stejskal napsal(a):

Mýlíte se, madam,

chodím na všechna diskusní fóra. Samozřejmě častěji na ta aktuální, méně často se dostanu k příspěvkům staršího data.

Zhruba do konce května jsem nemazal nic Vysvětlení viz http://blog.aktualne.centru...

Nastoupil jsem totiž do Aktuálně.cz až druhého května a měsíc jsem diskusi nechával volný průběh. Od té doby ji moderuji a měřím všem stejným metrem.

I Vám přeji hezké odpoledne (doufám, že Vám narozdíl od mé kanceláře funguje klimatizace).

Libor Stejskal, editor blogů
16. 07. 2007 | 17:31

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Jakube,

pokud Váš text nebyl v rozporu s Kodexem diskutujících, mohla se stát jediná věc. Pravidelně (i několikrát za den) mažu nesmyslné spamy robotů. Je to velmi monotónní a zdlouhavá práce, může se stát, že naprostým omylem smažu v té záplavě spamů i nějaký normální příspěvek.

Pokud jste se stal obětí mé nepozornosti, velice se omlouvám. Dám si příště větší pozor.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 07. 2007 | 17:39

radek napsal(a):

Chtěl jsem jít bez zájmu dál ,ale poslední věta mě vyprovokovala.

A nelíbí,nelíbý a nelíbý!
A nepůjdu,nepůjdu a just nepůjdu na jinej blog!
A budu nadávat a budu,budu, protože Vy si to zasloužíte.
A neděkujte! Opravdu nemáte zač.
16. 07. 2007 | 18:31

boubel napsal(a):

Pane Stejskale, nechci být zlým prorokem, ale pokud jste tu od května, není to moc dlouho. Evidentně děláte dost bot a nepřeju vám nic zlého, ale je na čase se zlepšit. pro začátek třeba zrušit ságu Rath bez moře 1-258, neoslovovat hanlivě ženské přispěvatelky "madam", brát připomínky přispěvatelů profesionálně a ne s uraženou ješitností a nevypoklonkovávat lidi s negativním ohlasem jinam. Diskuze je myslím tím, čeho chcete dosáhnout. Pokud ovšem budete z mnoha lidem záhadného důvodu blogy zásobovat fotkama jednoho kontroverzního politika, pak se nedivte reakci. Na závěr vás velmi prosím - vysvětlete, opravdu si myslíte, že naaranžované fotografie ze života pana Ratha jsou to pravé ořechové, co čtenář Aktuálně touží vifět? Já bych spíš řekl, že pan Rath nespolkl dění okolo výstupu pana primátora města Prahy a prostě touží být také obdivován v pózách v přírodě.
16. 07. 2007 | 20:40

milan napsal(a):

11.7.Kokořín-Karlovy Vary-Kokořín.
12.7.Kokořín-Krkonoše-Kokořín.
16.7.Kokořín-Berlín-???
Skutečně všední dovolená bez moře,pro řadového voliče.Uvidíme co přinese za překvapení zítřek.Že by Vídenˇ,na návštěvě u náčelníka, v pětihvězdovém stanu?A to ani nemusím být u moře.
16. 07. 2007 | 21:29

křesťan napsal(a):

Doktore mám pro vás špatnou zprávu.Jeden modrý pták dostal ptačí chřipku a ta dobrá je, že by se měl likividovat celý chov.
16. 07. 2007 | 22:03

milan napsal(a):

To křestan:velice zajímavý postřeh.Snad ale ti, co měli modré ptáky a najednou jim dali oranžový přeliv, jsou proti této nákaze imunní a tudíž se jich tato likvidace nebude týkat!!!
16. 07. 2007 | 23:33

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane boubeli,

děkuji za dobře míněné rady, budu o nich přemýšlet.

Nicméně pro Vaši informaci: oslovení madam narozdíl od Vás nepovažuji za hanlivé. Používám ho poměrmě často a ještě se mi nestalo, že by se jím nějaká dáma cítila dotčena. Pokud ovšem vadí nejen Vám, ale především dotyčné ženě, kterou jsem takto oslovil, samozřejmě od něj v tomto konkrétním případě upustím.

Co se týče projektu, v jehož rámci vybraní blogeři publikují záběry z letních měsíců, od něj upustit nemíním. Vysoká návštěvnost stránek pana doktora Ratha v posledních dnech (viz titulní strana blogů uprostřed nahoře) mne utvrzuje v tom, že nejsem sám, koho podobné fotografie zajímají. Je to dobrý projekt (ostatně nevymyslel jsem jej já), je ale pozoruhodné, co všechno se dá z takových snímků a komentářů pod nimi vyčíst.

Podobný prostor dostala již paní režisérka Třeštíková, další budou během léta následovat.

Přeji Vám, ať se i Vám Vaše dílo daří.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 07. 2007 | 23:40

-m- napsal(a):

Pane Stejskale,
myslím, že projekt fotoblogu je chvályhodný, ale nevím, jestli je na místě otevírat pod ním diskusi. Když pan Rath napíše politický komentář, je to něco jiného, tam se dá přít o věcném obsahu. Ale toto jsou jen obrazové momentky - jak diskutovat o nich?
Myslím, že mé pochyby potvrzuje i dosavadní průběh diskuse - navýsost nevěcný, ve valné většině jde jen o pouhé urážky. A to Vás jako editora staví do určité defenzívy...
17. 07. 2007 | 01:49

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane či paní -m-,

diskuse pod blogy je nastavena defaultně. Kdybych ji zrušil, ozvaly by se hlasy - a podle mne vcelku legitimní, že bráním vyjadřování názorů.

Ja jasné, že o momentkách se diskutuje těžko (i když jak vidno, mnozí zde to dokáží). Vyjádřit se věcně k tomuto projektu či k tomu, jak jej ten či onen bloger pojal, ale téma do diskuse podle mne je.

A poněkud nepokorně musím říci, že se nijak v defenzívě necítím. Domnívám se, že velká část příspěvků na mojí adresu pramení z nepochopení. A možná je mojí vinou, že jsem náš záměr dostatečně a opakovaně nevysvětlil.

Děkuji za Vaši podporu a přeji Vám hezký den.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 07. 2007 | 08:24

boubel napsal(a):

Pane Stejskale, proč paní Třeštíková nemá fotogalerii na pokračování?
Pan Rath sice má hojnou návštěvnost, ale to máte jako s návštěvností bulváru. Pokud se chcete vyrovnat kvalitou bulváru, jste na správné cestě. A taky - červenec se nám chýlí ke konci, to asi moc osobností už nestihnete. Pokud má fotoaparát p. Rath na dva týdny, tak to mi vychází 4 "osobnosti" během prázdnin. Takže zas tak slavné to není, co říkáte.
17. 07. 2007 | 09:31

K4my napsal(a):

snaha o to se zbavit nalepky arogantni necita??? Ja to vidim jinak, arogantni urcite ne, je to proste tvrdej neustupnej politik, ale nejezdi pres mrtvoly jako pravicovi extremisti modre zare. Bohuzel vsechny tvrde zasahy pana ratha v politice k necemu vedly a prispely k lepsimu.... smula jen ze to odpurci nevidi, tedy vidi ale nechteji videt. (typicka ceska vlastnost)
17. 07. 2007 | 09:36

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane boubeli,

paní režisérka Třeštíková uveřejnila své fotografie ve třech po sobě jdoucích blozích. Stejný počet jich má zatím pan Rath.

Účast na projektu přislíbili ještě nejméně čtyři další lidé. Někteří si vymínili, že budou fotografovat vlastními přístroji a vkládat snímky do svých blogů sami, což samozřejmě lze.

Celkem jsme oslovili asi šestnáct lidí, čtyři rovnou odmítli, další na moji nabídku nereagovali. Dva přislíbili účast nezávazně.

Máte-li ještě nějaké další dotazy či podněty, velmi rád Vám je zodpovím či se nad nimi zamyslím.

Mějte se hezky.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 07. 2007 | 10:40

jakub napsal(a):

To K4my. Nevím jaká je typická česká vlastnost a jak jste ji zjistil. Já bych ale řekl, že typická vaše vlastnost je vidět, to co vidět chcete. Vsadím se, kdyby pan Rath byl v ODS a dělal pro ně to samé co dělá pro ČSSD, že by jste jeho jednání viděl opačně. Váš náhled je pouze motivován politickou příslušností daného člověka. Já tomu říkám stranický fanatizmus. Což opravdu nevidíte, že pan Rath je pouze jedním z mnoha českých bezcharakterních politiků. Což nevidíte, že jsou všichni stejní a že kdo bude u moci, bude ji ve svůj prospěch zneužívat?
17. 07. 2007 | 11:29

K4my napsal(a):

to Jakub: Pane jakube to prave vubec neni pravda :) Ja si kladuvzdy otazku, co politik udelal spatne, co dobre, a jaka je jeho minulost (politicka- me nezajima kolik zenskych v minulosti mel a se kteryma ma deti-aspon do jiste miry, zas aby ste to neprekroutil), zkratka a dobre, nesouhlasim s programem ODS- nesouhlasim ani s programem Topolanka coz uz neni ODS ale AODS, kazdy snad pochopi (a jako Absoluticticka)... Je snad neco spatneho ze nemam rad pana Topolanka? Je na tom neco spatneho ze nevidim v historii nic dobreho cim by do politiky prispel?? Nebudeme rozebirat ale pana topolanka ale pana ratha, kdyby pan rath byl clenem ODS, vadil by mi, a je to dano tim ze by prohlasoval programovy system kterym by mi skodil jakozto prumernemu obcanu, a proto mi stejne tak vadi zeleni i lidovci. Ja volim program a volim lidi co se budou snazit ten program splnit, v rathovi mam jistotu ze ten nic v klidu nenecha, ten dela spravny dusno v hnizdech kde se usazuje spina, a at je to treba kriminalnik, dela veci dobre a at v nich pokracuje.... Jeho jednani mi nijak nevadi, zatim za nim byly vzdy videt vysledky! To se o jinych politicich tvrdit neda bohuzel! A asi uz tomu tak bude ze pomalu ale jiste se stava mym nejoblibenejsim politikem. Myslite si ze kazdy clovek co volil CSSD ma dneska v lasce Pohanku nebo Melcaka? Udelat to same Rath tak ho taky prestanu mit rath, jakozto cloveka co se postavil vudci svym volicum, lidem co chteji jistej system dle vize kterou oznacuji jako volebni program. A proto povazuju naprosto stupidni kritizovat Ratha bez udani jedinyho duvodu ci smerodatnemu dukazu ze je to spatnej politik... Kontroverzni on je, tvrdej a neustupnej ano, bohuzel v boji proti AODS to jinak ani nejde. Jinak k tomu vasemu stranickemu fanatismu, je usmevne jak tohleto vy dedukujete, ja mam ve vas naprosto stejny mineni, pan rath je skoro nejmladsim clenem CSSD a rozhodne nepatri do te spravne politicke spiny co se drzi v ODS uz leta a drasa mi to nervy kdyz vidim ty stejne ksichty od sametovy revoluce viz LANGR, TOPOLANEK, TLUSTY.... z tohoto dream tymu nikdy nevzeslo nic dobreho a moje pravda prognoza se potvrdila, ti co me znaji uz vi a dali mi za pravdu, tuhletu situaci sem predvidal uz pred rokem, z topolanka se stal clovek co mnozi volici ODS ani netusili ze muze bejt, ODS jako takovemu uz dnes duveruje prave jenom fanatik... ja vim ze pravda boli, ale nezbyde vam nic jineho nez se s tim smirit... slepe se divate na modrou oblohu slepe, a proto nemusite svy komplexy (ted nemluvim jen k vam bez urazky) vyhazovat nad nejakyma fotkama obycejnyho politika nejsilnejsi opozicni strany.
17. 07. 2007 | 11:51

jakub napsal(a):

To K4my. Děkuji za odpověď, i když jste se opět mýlil a uchýlil se opět jednostrannému náhledu. Z mého článku jste mohl poznat, že nevzlížím slepě k modré obloze. Já totiž nevzhlížím k žádné obloze (ani oranžovému nebi), protože pod vedením českých politiků(ODS, ČSSD a všech ostatních ) mohu koukat pouze k zemi. Makat a odvádět daně na jejich vyrobené zmetky, za které platíme my, obyčejní lidé. Za stranický fanatizmus považuji to, když kritizujete jednu stranu a to samé u své oblíbené nevidíte. Chcete mi tvrdit, že zrovna a jedině ČSSD je svatá a jejich členové nedělají stejná svinstva ve svůj prospěch jako v ostatních stranách. Vzpomeňte že hospodářská kriminalita zasahuje i špičky vaši oblíbené strany. Já jsem také obyčejný člověk a nemohu říct, že za vlády ČSSD jsem se měl lépe. Mám se pořád stejně, ať je u moci kterákoliv strana. Proto kašlu na všechny české politiky. Byl bych pravicový volič, nemám volit ale koho. Vládu levice zažívám 50 let a nic dobrého mi to nepřineslo. Pokud namítnete, že 5 let(nebo jak dlouho) vládla ODS, tak to nepovažuji za pravicovou vládu. Většinu mého života vládli komunisté a nebo komunisté přelezlí do jiných stran,(včetně ČSSD)
17. 07. 2007 | 12:33

jakub napsal(a):

To K4my. Ještě jsem si jednou přečetl Váš článek a tak jen dovětek. Víte, já hodnotím politika podle toho co dělá pro svůj národ, ne pro svou stranu. Prostě jak je užitečný nám obyčejným nestraníkům. Proto také hodnotím pana Ratha podle toho jaký je člověk, ne jako vy, jaký je straník. Jestli ho jako politika obdivujete a nevadí vám i kdyby byl kriminálník, jen když bude prospěšný straně, tak mě by to vadilo a já ho také jako člověka zatracuji. Proto se nikdy nemůžeme shodnout. Proč myslíte, že každý kdo nemá žaludek na jeho chování a způsob života musí být modropták nebo jak to píšete?
17. 07. 2007 | 13:41

Martin napsal(a):

Docela mne bavi, jak modra squadra tady skuci a narika jak je to spatne a vykrikuje jak se ma chodit jinam. Ale co teda na tomhle blogu delaj, kdyz je tak strasne nezajima ? :)
17. 07. 2007 | 15:22

milan napsal(a):

Martin:Čauky voliči.Docela mne bavíš tím,že kdo bezmezně neobdivuje pana docenta a nebo zamilovaného Jirku,je modrá squadra a nebo pták.Jsem přesvědčen o tom že 3/4 přispívajících z toho maj prču(jako já) a až se zde objeví fotoblog Topola, s velikou chutí se pustí do něho.Jestli se objeví.
Uvědom si že si živíš svého Ratha,Paroubka,Topolánka,Uhla,roma a tisíce dalších neproduktivních(nechce se mi to psát)lemplů a výrobců zmetků.Padesát tři korun z toho co vyprodukuješ, jde na jejich požitky.To je- válení se s milenkama po hotelích,chatách,plážích světových letovisek,chlastačky,recepce,rauty, ale i zmetky co svojí nemohoucností vyprodukují.Hlavně že před kamerama jsou všichni veledůležití a nepostradatelní.A až se dostane k veslu oranžová squadra,co se pro tebe osobně změní.Prdeček.Takže zítra do procesu,at maj myšky pré.

To Stejskal:vynikající nápad.Můžete prosím prozradit, kdo Vám ještě slíbil účast na tomto projektu?Toho Škapíka jste malinko nezvládnul.Mazal pomalu i sám sebe!
17. 07. 2007 | 18:32

jakub napsal(a):

To Milan. Děkuji ti za příspěvek. Už jsem myslel, že tu nenajdu nikoho normálního.
17. 07. 2007 | 19:08

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Milane,

nezlobte se, ale neprozradím. Nechci, aby se tu rozjela bouřlivá debata o vhodnosti či nevhodnosti dalších fotografujících blogerů. Nechte se prosím překvapit.

Hezký večer.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 07. 2007 | 19:47

milan napsal(a):

Stejskal:děkuji,rád se nechám překvapit.Protože spolu už asi do pondělka nebudeme komunikovat,všechno nej., pevné nervy,ale hlavně zdraví a tamtu svěžest!!!
17. 07. 2007 | 19:53

jirka napsal(a):

no.. nevím, čím je zajímavý tento psychopat... je to podvodník (jeho primariát), hrubián, nactiutrhač.

tož ať se Vám Mistrovy fotočky líbí...
18. 07. 2007 | 00:20

K4my napsal(a):

to jakub: Mno to mozna tak vyznelo, ja totoiz preferuju CSSD jakozto mensi zlo, opomojim ruzne cerne stranky jejich politickeh zivota, kdybych to resil tak skoncim jako vy nerozhodny a nicim tim statu neprispeju.... Zmena vlady kazdy 4 roky je spatne!! Jsme toho jasnym dukazem! za CSSD se mel stat relativne pohodlne, pomalicku se zlepsujici uroven a financni prosperita, asi je to ceskemu narodu malo, si totiz nevidi do huby kolikrat! Jestli si nekdo mysli ze za ODS bude mit vyssi platy ze se jako delnik bude mit lepe ha!!! na to zapomente!! Dodnes nechapu kde se sebralo 35% volicu, je pravda ze v overale to bylo asi jen 16% naroda coz chapu, pevne verim ze kdyby sli volit vsichni ODS by nevyhralo, a rozhodne se ted jako stat nemame dobre!!! sklizime jednu ostudu za druhou :D jeste ze nemci rekli ze nase politicke vystrelky radeji neresi :D ale kdyz uz vi i anglicane o tom co se tu s topolankem a klausem deje tak je mi celkem mizerne rikat ze sem cech!!! to ale odbiham ted k veci, pokud si myslite ze politci sou svati, odstehujte se do nemecka ;) nebo do francie, nebo do anglie, najdete jednoho smejda vetsiho nez druheho ;) budte klidny!!! tohleto musite brat s nadhledem, a to takovym ze bud budete volit smejdy co si berou neco pro sebe do kapsy neco maleho na prilepsenou, a nebo smejdy co znici po revoluci stat a dnes si plavou na bahamach se zrusenym statnim obcanstvim ze??? mluvim o byvalych prislusnicich ODS, ne na vsechny zbylo tak si topolanek s langrem a spol musi dohnat.... je to jasnym prikladem kam CR speje a to do ( ).) ....
18. 07. 2007 | 06:45

K4my napsal(a):

to jakub: jen podotknu, ze Rath je nahodou seriozni clovek co svou praci delal snad nejlepe ze vsech dosavadnich politiku an jeho miste, a zatim jako ejdiny se dokazal tvrde postavit proti politikum a jinym ustavnim cinitelum.... strasne se mi libilo jeho vystupovani proti te pipine vesecke!! byl proste dokonaly!!! Ja bych ji to nedaroval stejne tak ja bych ji dal taky co proto, pokud je nevinna brala by to jinak coz ona ale nebrala a tak ji to dal pekne sezrat! Je to spravny politik a jako jeden z mala chce videt a vdi diry!!! A proto se do nich navazi A UPOZORNUJE NA NE.... a pokud tohleto nechce ceskej narod videt, pokud tohleto je duvod proc ratha vsichni odsuzujou, nezbyva mi nic jineho nez rict ze jste vsichni pokrytci a nemocni lide!!! Dela presne to co bych delal ja a dela presne to co by delal kazdy trosku probojnejsi clovek!
18. 07. 2007 | 06:49

b. napsal(a):

K4my - uhnal jste si úžeh nebo úpal? každopádně si vemte nějaký prášek, přehřívá se vám mozkovna.
18. 07. 2007 | 08:54

K4my napsal(a):

b.: jste tim jasnym prikladem chjo :) Nevadi, s tim se dalo preci pocitat :)
18. 07. 2007 | 11:37

b. napsal(a):

K4my - jste fanatik
18. 07. 2007 | 13:21

Jozas napsal(a):

K4my: Vyjadril jste to presne, tak to citim i ja. Dr. Rath je excelentni recnik. jinak se proti demagogické aroganci modrých bojovat neda. jsem rad, ze kope za nase barvy.
18. 07. 2007 | 13:48

a111@email.cz napsal(a):

Rád bych se zeptal Dr.Ratha co je pravdy na tom, že jeho otec byl horlivý člen KSČ a když působyl na lékařské fakultě,jeho přičiněním bylo několik studentů vyloučeno?
18. 07. 2007 | 15:10

Fanda Ratha napsal(a):

Stejskale!! Kdy uz konecne bude "Dovolena bez more IV"? Je to jako cekani na dalsi episodu Hvezdnych Valek. Bude aspon upoutavka? Uz se tresu napjetim jakou inspiraci dalsi kapitola Rathove Oddyssea se tu objevi priste. Jiste to obohati Ceskou verejnost. Budou v tom decka? Milenka? A nebo nas Rath prekvapi a posle neco o golfu?
18. 07. 2007 | 18:58

K4my napsal(a):

to b.: To kazdopadne, mam rudo pred ocima ;) Je hezke ze tohleto zrovna tvrdite vy :)
19. 07. 2007 | 06:58

Smart napsal(a):

Davide, přeju příjemnou dovolenou. Těmi nenávistnými výkřiky modré lůzy se nenech vyprovokovat. Díky za blogy.
20. 07. 2007 | 12:43

Fanda Ratha napsal(a):

Smart to vystihl! Modra luza. A ty jsi kdo? Ruda, ruzova ci oranzova luza? Hlavne ze ty nemas nenavistive vykriky. A to si rikas smart. Ja take preji Rathovi prijemnou dovolenou. Akorat by ji nemel kazit ostatnim.
20. 07. 2007 | 14:43

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy